PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی و نصب صدا بر روی سیستم

xlife
29-10-2010, 11:38
مشخصات مادر بورد و کارت گرافیک
1.p5e3 Deluxe wifi_ap @n edition user guide
2.sapphire readeon hd 5850
سلام انگار بند ناف بنده رو با مشکلات حل نشدنی بریدند
چند وقتی هست که واسه صدای انبورد سیستمم یک سری مشکلاتی پیش اومده که باعث شگفتی بنده شده و چندین بار متوالی ورژن های مختلف ویندوز رو نصب و حذف کردم و از نظر بنده که صاحب نظر نیستم در حضور نظر پردازانی مثل شما شاید سخت افزاری باشه و کارت صدا ی مادر بورد به ملکوت اعلا پیوسته بنده الفبای راهنمایی رو به شرح ذیل میزارم:

1_مشکلات
الف:وقتی دیسک صدا رو اجرا می کنم به صورت autorun‏ بالا میاد وبر روی گزینهsound max ‎...کلیک می کنم اخطار زیز ضاهر میشه
installation failed
the audio driver files do not support your computer hardware
note: if you unsitalled audio software without restarting your pc ,restart now,then run this setup again.
درصورتی که راه انداز خود صداست
داره میگه واسه کارت صدا ی کامپیوتر شما پیشتیبانی نمیشه
ب:در صورت openکردن دیسک و وارد شدن به پوشه audioوکلیک بر روی setupاخطار زیز ظاهر میشه:
asus setup
does not support this operating system :wnt_5.ip
2‏_ روشهای بکار برده شده از طرف بنده که هیچ دردی رو دوا نکرد.
الف:دانلود آخرین ورژن راه انداز صدا مختص مادربورد از سایت سازنده
ب:برگرداندن تنضیمات بایوس طبق دفترچه مادر بورد
ج:نصب دوباره یا سه باره یا صدباره ویندوز

3_نکته
وقتی که وارد device managerمیشم و لیست سخت افزارهای نصب شده بر روی سیستم رو می بینم صدا نصب نشده و بلخصوص گرافیک حالا میرم گرافیک رو نصب میکنم صدا نصب میشه و وقتی بر روی شاخه صدا کلیک میکنم این گزینه اضافه شده
ati high definition audio
همونطور که مستحظر هستید صدا بر روی کارت گرافیک افتاده
حالا بنظرات شما برای رفع این مشکل نیاز دارم.
درضمن یک دایره قرمز که ضربدر توش کشیده روی شکل صداست توی نوار عنوان ویندوز .
ممنونم

alireza1411
29-10-2010, 14:35
کارت صداش مکه ریل تک نیست ؟؟؟؟ ویندوزت چیه ؟؟؟ اگه ریل تک هست ویندوزت رو بگو ببینم لینک درایورش رو میتونم بدم.

اون ای تی آی های دیفینیشن آودیو که نصب شده مربوط به دیکد صدا توسط کارت گرافیکه و با خورجی اچ دی ام آی فکر میکنم بشه ازش استفاده کرد.اون ربطی به مادربورد نداره. برای خروجی گرفتن از کارت صدای آنبورد مادربورد که فکر کنم ریل تک هست باید درایورش رو نصب کنید.

درایور ریل تک رو میتونی اینجا دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورژن ویندوز رو درست انتخاب کن.:11::11::11:

آقا یه پیز دیگه تو دیوایس منیجر آیکون زرد داری ؟؟؟؟
اگه باشه که درایوره ولی اگه نبود شما خروجی صدا رو درست انتخاب نکردی و صدا نداری.

xlife
29-10-2010, 15:54
کارت صداش مکه ریل تک نیست ؟؟؟؟

اره فکرکنم

ویندوزت چیه ؟؟؟

هرچی دل تنگت بخواد

اگه ریل تک هست ویندوزت رو بگو ببینم لینک درایورش رو میتونم بدم.

درایورشو که دارم از خود مادربورده قبلا که نصب میشد الان گیر میده روی همون ویندوزهای قبلی که صدا راه اندازی میشد امتحان کردم دیگه نصب نمیشه

درایور ریل تک رو میتونی اینجا دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون

آقا یه پیز دیگه تو دیوایس منیجر آیکون زرد داری ؟؟؟؟
اگه باشه که درایوره ولی اگه نبود شما خروجی صدا رو درست انتخاب نکردی و صدا نداری.

ای کاش اینطور بود وگرنه دیگه این تایپیک لازم نبود

alireza1411
29-10-2010, 16:07
ای بابا .... نکنه سخت افزارت ... :41::41::41::41: شرمنده نشد کمک کنم.:11:

xlife
29-10-2010, 23:47
خب مثل اینکه باید کارت صدا بخرم بودجه ام درحد این دوتا است
1.creative_audigy value
2.creative sound blaster
خب مادربوردمp5e3‎ deluxe ‎
میخواستم بدونم این دوتا کارتی که بالا گفتم با ویندوز windows ‎7‎ ‎32.64bit ‎& xp ‎32‎.64bit
خب با این ویندوزها مشکلی دارند یا نه?
بقیه سیستمم:
vga:sapphire 5850
cpu: 4core q6600
ممنونم.

alireza1411
30-10-2010, 00:36
خب مثل اینکه باید کارت صدا بخرم بودجه ام درحد این دوتا است
1.creative_audigy value
2.creative sound blaster
خب مادربوردمp5e3‎ deluxe ‎
میخواستم بدونم این دوتا کارتی که بالا گفتم با ویندوز windows ‎7‎ ‎32.64bit ‎& xp ‎32‎.64bit
خب با این ویندوزها مشکلی دارند یا نه?
بقیه سیستمم:
vga:sapphire 5850
cpu: 4core q6600
ممنونم.

مشکل اونجوری که نه ولی من رو سر درایور بیچاره کردن:41: .... یه چیزی بگیر که تو سایت اصلی کریتیو میری خودش نوشته باشه به سون میخره یا نه. اگه نداره اصال دور و برش نرو ... من که الان یه دونه دارم در آوردم گذاشتم کنار. آخه همون صدای آنبورد کیفیتش یه کوچولو با این کارت صدای اذیت کن فرق داره که خیلی وقتا اصلا حس نمیشد:11:

xlife
30-10-2010, 06:16
مشکل اونجوری که نه ولی من رو سر درایور بیچاره کردن:41: .... یه چیزی بگیر که تو سایت اصلی کریتیو میری خودش نوشته باشه به سون میخره یا نه. اگه نداره اصال دور و برش نرو ... من که الان یه دونه دارم در آوردم گذاشتم کنار. آخه همون صدای آنبورد کیفیتش یه کوچولو با این کارت صدای اذیت کن فرق داره که خیلی وقتا اصلا حس نمیشد:11:

تو سایت کریتیو رفتم نگاه کردم توی مشخصات creative_audigy valueنوشته بود که ویندوز xp ‎32.64bit ‎‎&vista ‎3‎2.64bitساپورت میکنه_یعنی‎ windows ‎7‎ ‎64.32bitپشتیبانی میکنه یا نه?
مال خودت گفتی کنار گذاشتی اسمش چی بود?
ممنونم