PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال تو PHP

Great Kurosh
29-10-2010, 09:33
سلام
والا اولش بگم هر چی فکر کردم نتونستم عناون مناسبی پیدا کنم :31:
خوب برم سراغ سوال
والا من یه تایع جاوا اسکریپت دارم که تاریخ رو نشون میده
از طرف دیگه یه دیتابیس هم دارم که یکی از فیلدهاش تاریخه

حالا من چجوری میتونم تاریخ رو که اون تابع تولید میکنه در قالب Text تو این فیلد دیتابیس ذخیره کنم ...
خودم اینجوری نوشتم اما به مشکل برخورد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا میاد کد رو داخل فیلد تاریخ ذخیره میکنه واسه همین هم همیشه موقع فراخوانی از دیتابیس تابع اجرا میشه و تاریخ امروز رو نشون میده، در صورتی که من میخوام تاریخ همون روز درج در دیتابیس رو ذخیره کنه ....

ممنون میشم کمک کنید :11:

moein_ak
29-10-2010, 19:12
دوست عزیز جاوا اسکریپت یه زبان تحت کلاینته
یعنی این کد تاریخ وقتی اجرا میشه که کاربر سایت شما را داره تو مرورگر خودش میبینه و دیگه امکان این نیست که سرور بخواد مقدار خروجی یه تابع جاوا اسکریپتو ثبت کنه
اگه خیلی اصرار داری از این راه این کارو کنی میتونی یه کد آجاکس بذاری که از این تابع استفاده کنه و مقدار اونو به سرور ارسال کنه

sarve
31-10-2010, 13:45
اگه قصدت اینه که -- در صورتی که کاربر به عنوان مثال نظری می ذاره - تاریخ و ساعت درج نظر براش ثبت بشه --کاری که می خوای انجام بدی کاملا اشتباه
وقتی از کدهای جاوا استفاده می کنی همونطور که گفتی تاریخ و ساعت سیستم کاربر بدست می یاد که ممکنه درست نباشه بنابراین وقتی می خوای یک سری اطلاعات رو توی جدول ذخیره کنی بهتره همون موقع از تابع مثلا jdate توی php استفاده کنی تا هم تاریخ و ساعت دقیق رو ثبت کنی و هم مشکل ارسال تاریخ برای بانکت حل بشه[COLOR="Silver"]