PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dead Frontier

Little Sparrow
28-10-2010, 21:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب می خوام یه بازی تحت وب MMO ترسناک بهتون معرفی کنم به نام Dead Frontier:
فقط یه چیزی رو در ابتدا بگم که این بازی هم 2 بعدی داره هم 3 بعدی.که در بازی می تونید بین این 2 سوییچ کنید.نسخه ی 3 بعدی هنوز کامل نشده و دموش بیرون اومده.و قراره که در سال 2011 نسخه ی 3 بعدی کامل بیاد.
خوب در مورد داستان براتون بگم:
در سال 2016 میلادی شعبه فرانسه شرکتی به نام Secronom تعداد 106 رو که آلوده به ویروس N4 بودن(ویروسی که توسط ازمایش های این شرکت بر روی مردم تولید شده) بر خلاف میل خودشون قرنطینه می کنه. پس از دریافت درخواست های فراوان از مردم پلیس فرانسه با حمله ای به این شرکت این 106 نفر رو آزاد می کنه و اینگونه Outbreak(فاجعه)
شروع میشه.تعدادی از این افراد با پرواز ویروس رو به شرکت های جهان اول نیز منتقل کردند.پس از چند ساعت فرانسه به دست زامبی ها سقوط کرد.پس از 1 روز کل فرانسه و به این ترتیب ویروس در جهان پخش شد.
داستان بازی در مورد شهر Fairview هستش.
پس از پخش ویروس در این شهر فردای انروز روزنامه ها اخباری در مورد مرده هایی که قدم می زنند چاپ کردند ولی هیچکدام توسط مردم جدی گرفته نشدند.هرچند مردم به تجمع در مقابل شرکت Secronom پرداختند و پس از اینکه پلیس در طی حمله ی ناموفق به این شرکت داشت تعداد زیادی زامبی از درهای شرکت بیرون زدن و به تکه پاره کردن مردم پرداختند.
پس از 1 هفته کل شهر آلوده شد...ارتش آمریکا سربازان و هلیکوپتری هایی رو فرستاد ولی هیچکدوم بازنگشتند.با تیزهوشی مردم Fairview که زودتر از بقیه دنیا متوجه وخامت اوضاع شدند مردم موفق به تشکیل مقر هایی شدند.هرچند به خاطر ضعیف بودن نابود شدند.مردم به بیرون از شهر و دور از تمدن فرار کردند و در مرز شهر مقری به نام Nastya's Holdout ساختن.پس از این اتفاقات،اخبار دیگه ای هم به وجود امد که به علت کمبود فضا بعدا در پست های بعد توضیح خواهم داد...

شخصیت ها:

در ابتدای بازی شما باید بازمانده خودتون رو درست کنید و شغل اونو انتخاب کنید که هر شغل مزیت ها و معایب خودش رو داره.
شغل ها:
شغل های زیادی در بازی وجود داره که تعدادشون و امتیاز های مختلفی دارن که خیلی جا می خواد.من فقط اسامی اون ها رو می گم.خودتون هنگام ساخت کاراکتر می بینید هر کدوم چطورین.
1-کاراکتر های تولید کننده:
مزرعه دار(Farmer)
دانشمند(Scientist)
2-کاراکتر های سرویس دهنده:
دکتر(Doctor)
آشپز(Chef)
مهندس(Engineer)
3-کاراکتر هایی که مزیت های اسکیل ثانویه دارند:
بوکسر(Boxer)
سرباز(Soldier)
افسر پلیس(Police Officer)
آتش نشان(Fireman)
ورزشکار(Athlete)
کاراکترهایی که مزیت اسکیل اولیه دارند:
معلم(Teacher)
کشیش(Priest)
وکیل(Lawyer)
حسابدار(Accountant)
روزنامه نگار(Journalist)
بازیگر(Actor)
سهام دار(Stockbroker)
معمار(Architect)
مجلس گرم کن(Entertainer)
دانش آموز(Student)
گیم پلی بازی:
خوب فکر کنم بدونید بازی چطوری باشه.شما یه کاراکتر بر می دارین و مثل بقیه بازی های این سبک بازی لول اپی هستش.چیز های پایه ای که باید بدونین اینه که شما یه معیار Health دارین یه Hunger.
شما در ابتدای بازی در Nastya's Holdout هستین.و هم جان کامل دارین و هم سیری کامل.اما شما به تدریج گرسنه می شین.و گرسنه بودن مقدار تجربه ای که از کشتن زامبی می گیرین کاهش میده.
خوب می پرسین غذا از کجا بیاریم.پول از کجا بیاریم.جان و اینا.یکی از بخش های اصلی این بازی Loot هستش.به معنای دزدی.شما به درون شهر می رین و اجساد و ماشین ها رو برای پول،مهمات،اسلحه،لباس،غذا و کمک های اولیه می گردین.راه دیگه خرید تو بازار و Marketplace هستش که پول می خواد که پول فقط از دزدی به دست میاد.البته قمار هم هست که اون مسئله ای جداست و خودش باز پول میخواد.بگذریم.اینا درصد های گرسنگی هستن:

Nourished = 75% - 100%
Fine = 50% - 74%
Hungry = 25% - 49%
Starving = 0% - 24%

و اینا جان:

Healthy = 75 - 100
Injured = 50 - 74%
Serious = 25 - 49%
Critical = 1 - 24%
DEAD = 0%

در نسخه ی 2 بعدی شما می تونید به درون ساختمان ها برین و چوب به پنجره ها بزنید و در اصطلاح اونا رو Barricade کنین.که هنوز این قابلیت در نسخه ی 3 بعدی گنجانده نشده و هنوز قادر به داخل شدن به ساختمان ها نیستید و همچنین در نسخه ی 2 بعدی قابلیتی به نام ماموریت وجود داره که هنوز در 3 بعدی وجود نداره.
در نسخه ی 2بعدی فقط 1 مقر بود ولی شما می تونستید با خالی کردن یه ساختمون از زامبی ها و بستن در و پنجره های طبقه اول خودتون یه مقر شخصی بسازید ولی در نسخه ی 3 بعدی که هنوز این قابلیت وجود نداره 4 مقر در کل نقشه شهر وجود داره.

Nastya's Holdout:
Precinct 13:
Fort Pastor:
Dogg's Stockade:

HoJJaT_007
28-10-2010, 22:31
ظاها بازی جالبیه

میخونم نظر میدم :دی

پست دومم رزرو شد

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

راستی مگه تحت وب نبودش ؟!

Little Sparrow
28-10-2010, 22:38
ببینید بازی MMORPG تحت وب هستش.وقتی تو مقر هستید اون عکس های بالا رو می بینید و با کلیک بر روی ساختمان ها به درونشون می رین.این که شد تحت وب.برای بازی دانلودی لازم نیست.تو همون تصویر یه علامت خروج داره از مقر inner city.که به درون شهر قدم می ذارید و به دنبال ایتم ها و پول و کشتن زامبی ها میرید.وقتی رو اون کلیک می کنید یه لودینگ نسبتا حجیم میاد که مثل دانلود عمل میکنه.شما برای هر بار رفتن به شهر باید این لودینگ رو رد کنین.البته وقتی یه بار لود کنین برای چند روز تو حافظه خواهد بود و لودینگ های بعد رو دوباره لازم نیست صبر کنید وسریع تموم میشه ولی این فقط برای چند روزه.وقتی لودینگ تموم شد وارد بازی می شین.حالا 3 بعدی یا 2 بعدی.من که فقط با 3 بعدی حال می کنم.خیلی قشنگ تره و فکر نکنید فقط کلیک کردن و ایناست.تو بازی حرکت می کنید و تیراندازی می کنید و اینا.یه چیز دیگه اینکه بازی تو شب و چراغ های خاموش ترسناک هم میشه.مخصوصا اینکه تو بازی بارون هم میاد و یهو رعدوبرق می زنه و یه زامبی رو نشون میده...که خیلی جالبه.خودتون باید حداقل یه بار بیان بازی کنین.

HoJJaT_007
28-10-2010, 22:38
اگه تحت وبه جاشو اشتباه زدی .

Little Sparrow
28-10-2010, 22:41
ای بابا.فقط اون یه عکسش و ساختمان هاش تحت وبه.شما وقتی تو بازی می رید می زنید فول اسکرین و اصلا حس نمی کنید تحت وبه.تازه وقتی نسخه کامل بیاد فکر کنم بازی دانلودی بشه.

HoJJaT_007
28-10-2010, 23:01
ببین بالاخره چه فول اسکرین باشه چه نباشه Browser Based هستش .
اگه توش باید یه کلاینت رو دانلود کنی مثل Shaiya , WoW , LoL و.. میشه دانلودی یا کلاینتی ولی اگه نباشه میشه تحت وب.

به هر حال در مورد جاش مهم نیست الان میخونم کلشو شروع میکنم به بازی :دی

Little Sparrow
28-10-2010, 23:03
خوب.ولی به احتمال زیاد وقتی نسخه کامل بیاد دانلودی بشه.به هر حال تصمیم با علی هستش.فرق زیادی هم نمی کنه اینجا یا اونجا یا انتقاله.

HoJJaT_007
28-10-2010, 23:08
ok خوندم ترسناک به نظر میرسه صدای رعد و برق و اینام بگه که عالی میشه بعد یهو زامبی میکشی خونش پخش شه تو صفحه :دی الانم نصفه شبه حال میده

فقط در مورد شغلا توضیح بده . من میخوام female وردارم کدوم بهتره ؟ مزیتاشونو بگو

Little Sparrow
28-10-2010, 23:13
اینم چند تا عکس از نسخه ی 3 بعدی:

Little Sparrow
29-10-2010, 00:01
سریع براتون شغل ها رو می گم:
کشاورز:
می تونه روزانه غذای خودش رو تولید کنه.(خودش تبصره داره:دی)
با یه Mini-41 rifle بازی رو شروع می کنه.
دانشمند:
می تونه مواد دارویی یا همون مواد کمک های اولیه درست کنه
با 50 دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
دکتر:
می تونه دارو ها رو برای خودش و دیگران تجویز کنه که تاثیرش رو بیشتر می کنه.
با 80 دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
آشپز:
می تونه غذا ها رو بپزه و اماده کنه یعنی همون کار پزشک فقط به جای دارو،با غذا کار می کنه.
با یه کارد آشپزخانه بازی رو شروع می کنه.
مهندس:
می تونه زره مردم رو تعمیر کنه.
بوکسر:
Strength +20
Melee skill +10
سرباز:
20 درصد کمتر تجربه می گیره.
Strength +5
Accuracy +10
Endurance +10
Reloading +10
Machine gun skill +10
با یه Skorpion بازی رو شروع می کنه.
افسر پلیس:
Accuracy +10
Reloading +5
Pistol skill +10
Shotgun skill +10
با یه Mancini Shotgun بازی رو شروع می کنه.
آتش نشان:
Endurance +20
Melee skill +10
با یه تبر آتش نشانی اسیب دیده بازی رو شروع می کنه.(ابزاری که به نظر من خیلی برش تکیه می کنه)
ورزشکار:
Agility +25(چابکی زیاد.خیلی سرعت زیادی پیدا می کنه.)
معلم:
30 %بیشتر تجربه به دست میاره.
کشیش:
30 %بیشتر تجربه به دست میاره.(مثل معلم)
وکیل:
30 %بیشتر تجربه به دست میاره.
با 100 دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
حسابدار:
30%بیشتر تجربه به دست میاره.
روزنامه نگار:
بازیگر:
با 20دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
سهام دار:
با 100دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
معمار:
مجلس گرم کن:
با 20دلار بیشتر بازی رو شروع می کنه.
دانش اموز:
22%بیشتر تجربه به دست میاره.
Strength +1
Agility +2
Endurance +2
شاید بپرسین این چند تای اخر خیلی شبیه هم بودن.ولی تفاوتشون تو لباس های اولیه شون هستش.البته بعدا می تونید لباس ها کلا عوض کنید.ولی خوب اوایل بازی اینطوریه دیگه.
اقا دستم له شد بزن اون تشکر رو..:27:

Little Sparrow
29-10-2010, 18:31
ماشالله.کسی نیست؟

Little Sparrow
02-11-2010, 18:36
چرا هیچ کس نمیاد؟حداقل اگه اومدین بازی کردین خوشت نیومد بگین بد بود.حداقل یه چیزی بگین.:41:

Little Sparrow
11-11-2010, 15:01
دوستان یکم کم لطفی نمی کنین؟الان من به خاطر اینکه این تاپیک نره زیر و چند نفر بیان بازی 3 تا پست الکی دادم.خوب بیان دیگه.
اقا علی شما اون دو تا رو پاک کن.

Little Sparrow
29-11-2010, 13:04
اقا علی.ببخشید ولی اگه ممکنه این تاپیکو منتقل کن بخش تحت مروگر.تا وقتی که Client بیاد.

AMIR_TO
07-12-2010, 21:29
من بازی کرم خیلی با حاله

Little Sparrow
08-12-2010, 13:08
من بازی کرم خیلی با حاله
الحمدالله.خدا رو شکر.
امیدوارم دوستان دیگه هم بیان.حداقل تشویق بشم اپدیت هایی که برای بازی میاد براتون ترجمه کنم.
اپدیت اخر دیگه نمی زاره همه ی وسایل توی منطقه رو برای ایتم بگردی.فقط اونایی که زرد هستن و بالای سرشون علامت سوال هست قابل Loot هستن.ولی خوب همین کار باعث شده شانس پیدا کردن ایتم تو این وسایل بالای 90 درصد بره.:20:
(عمرا اگه چیزی فهمیده باشین.:31:)
موفق باشید.

AMIR_TO
08-12-2010, 20:37
من مردم بعد یک صفحه اومد نوشته بود لودینگهر چی صبر کردم لودینگش تمام نشد(آخه اینترنته من زغالیه)

ABTS
08-12-2010, 20:45
من مردم بعد یک صفحه اومد نوشته بود لودینگهر چی صبر کردم لودینگش تمام نشد(آخه اینترنته من زغالیه)

از مال من که داغون تر نیست که به زور لاگ آن برای wow میکنه!:31:

HoJJaT_007
08-12-2010, 21:08
از مال من که داغون تر نیست که به زور لاگ آن برای wow میکنه!:31:
باز جناب اسپمر اومد

ماشالله پستتون خیلی پر محتواست . از شاهنامه فردوسی هم پر محتوا تره .

بابا بسه دیگه اسپم دادن . آدمو مجبور میکنید ریپورت بده .

Little Sparrow
08-12-2010, 21:13
با اینترنت زغالی که اصلا حال نمیده.حتما عوض کن چون این لودینگ ها هر چند وقت یه بار باید تکرار شن.حدود هفته ای یه بار.

AMIR_TO
09-12-2010, 23:35
من مشکلم اینه که هر روز اون باید پر بشه ماله من نه هر هفته

AMIR_TO
10-12-2010, 00:27
مثلا الان که اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازی باز صفحه لودینگ اومد

راستی وقتی جونت کم میشه چه جوری باید پرش کنی؟

Little Sparrow
10-12-2010, 06:39
3 بعدی بازی می کنی دیگه نه؟
در مورد Health یا همون جون باید بگم که تو شهر مواد کمک های اولیه پیدا می کنی یا از بازار می خری.بعد که خریدی می تونی اون ایتم رو بزاری تو اینونتوری بعد تو بازار دنبال Medical services بگردی.اونجا متناسب با لول،دکتر ها قابلیت تجویزشون رو گذاشتن.
هر چه ایتمت بهتر باشه دکتر بهتر باید تجویزش کنه.خلاصه این قضیه اینکه بری پیش دکتر یا نری اختیاریه.ولی خوب اگه نری تاثیرش کمتره.بگذریم.چه بعد از رفتن به دکتر یا بعد از پیدا کردن اون ایتم کاری که باید برای مصرفش بکنی اینه که بری تو اینونتوری بعد اون ایتم رو بگیری و روی اواتارت ببری.اگه دکتری ببر روی علامت + که برا خودت تجویز شه.
اگه یادتون باشه گفتم اشپز همین کار رو برای غذا ها می کنه.دقیقا عین همین فقط با غذا کار میکنه.

AMIR_TO
11-12-2010, 11:30
آره سه بعدی

marde tanhayi
11-12-2010, 12:47
کدوم کاراکتر بهتره

کشاورز
دانشمند
اشپز
وکیل

Little Sparrow
11-12-2010, 14:54
کدوم کاراکتر بهتره

کشاورز
دانشمند
اشپز
وکیل
بستگی به خودت و علاقت داره در درجه اول.بعدش تو هرچقدر اکانت می خوای درست کن.هیچ موردی نداره.بن هم نمیشی.چون ایرادی نداره.

marde tanhayi
12-12-2010, 11:30
اقا این بازی چرا این طوری هستش همه جا تاریکه ادم جلو دماقشو نمی تونه ببینه چراغ قوه نداره این بابا تمام دکمه ها رو زدم ولی چیزی روشن نشد

این exp وقتی 100 تا شد باید چی کار کنیم

وقتی رفتیم شهر چطوری برگردیم به شهر اصلی و مغازه ها دکونها :31:

یه اموزشی چیزی لطفا بنویسین

بازی خیلی با حالی هستش ولی اگه بازی تحت مرور گر نبود خیلی عالی می شد اینترنت رو مثل اب می خوره برای منی که ممحدودیت حجمی دارم اصلا خوب نیست :13:

Little Sparrow
12-12-2010, 13:11
اقا این بازی چرا این طوری هستش همه جا تاریکه ادم جلو دماقشو نمی تونه ببینه چراغ قوه نداره این بابا تمام دکمه ها رو زدم ولی چیزی روشن نشد

این exp وقتی 100 تا شد باید چی کار کنیم

وقتی رفتیم شهر چطوری برگردیم به شهر اصلی و مغازه ها دکونها :31:

یه اموزشی چیزی لطفا بنویسین

بازی خیلی با حالی هستش ولی اگه بازی تحت مرور گر نبود خیلی عالی می شد اینترنت رو مثل اب می خوره برای منی که ممحدودیت حجمی دارم اصلا خوب نیست :13:

در مورد روشنایی که هر بازیکن یه چراغ قوه داره.و اگه بازم نمی تونی ببینی فکر کنم تو Options گزینه Brightness باشه و صفحه رو روشن تر می کنه.
وقتی Exp 100 شد برگرد به مقر.همون Hold out.همون جایی که مغازه ها و اینا هستند و اسکیل هایی که گرفتی به دلخواه بریز رو یکی از اسکیل ها.
من خودم رو Melee رو توصیه میکنم.همون سلاح سرد که خودش به دو دسته Blade و Blunt تقسیم میشه.
Blade شمشیر ها و تیغ ها هست که سرعت حمله زیادی دارن ولی در عوض طول کمی دارن یعنی باید به زامبی ها نزدیک شد.مثل تیغ اصلاح
Blunt سلاح های سردی هستن که کند هستن.یعنی سرعت حمله ی کمی دارن ولی در عوض طول درازی دارن.مثل بیل و چوب بیسبال و ...
حالا چرا سلاح سرد؟چون AGGRO رو زیاد نمی کنه.
می پرسین AGGRO چیه؟aggro مخفف aggression هست.یعنی مقدار توجه ای که زامبی ها به شما دارن که اگه زیاد شه میشه یه Horde از زامبی ها.یعنی یه لشگر که مثل قهرمانان المپیک می دون.سلاح سرد aggro رو پایین نگه میداره و بی سر و صدا کار میکنه و گلوله هم مصرف نمی کنه.که خیلی مهمه.
اینم یه اموزش کوچولو موچولو:46:
مقر کجاست حالا؟دکمه M رو بزن بعد نقشه میاد.راهت رو پیدا کن و برو.
در مورد اینکه تحت مرورگر هست اینه که هنوز نسخه دمو هست.نسخه ی نهایی بیاد Client میشه دیگه.:5:
موفق باشید.:10:
یه خبر داغ داغ داغ در مورد بازی از سازنده بازی: December 11, 2010

More Updates From Adminpwn!
"Just writing to let you know that I'm still working on the new event system. Obviously it's taking a little while more than I originally planned, but shouldn't be too much longer now. If I can I'll try to at least release the OAs tomorrow evening."

سازنده ی بازی ملقب به Adminpwn اسمش Neil Yates هستش.تو این جا گفته شده که:
"فقط دارم می نویسم که بگم دارم رو سیستم حوادث کار می کنم.مطمئنا یه مدت بیشتر از اون چه انتظارش رو داشتم طول می کشه اما حالا دیگه زیاد طول نمیکشه.اگه بتونم سعی می کن OA ها رو فردا عصر اماده و ریلیز کنم."
من یه اشتباه بزرگ کردم اونم اینه که تو پست اول نگفتم OA چیه؟

OA مخفف Outpost Attack هست.تو نسخه 2 بعدی یه چیزی به نام حمله به مقر وجود داشت که توش زامبی ها روزی 1 بار در یه زمان مشخص یه حمله همه جانبه به مقر می کردن و شما از 3 ناحیه یعنی سقف ساختمون ها،دروازه ورودی و خرابه پشت مقر؛از مقر به مدت 1 ساعت و ربع دفاع می کردین.
در طی این دفاع اگه می بردین به همه ی کسایی که دفاع کردن تجربه با Bonus داده می شد.
4 نوع اتفاق ممکن بود بیافته:

Winning Easily
Winning Slightly
Losing Slightly

Losing Badly

حوصله ندارم تک تک این ها رو توضیح بدم و بگم هر کدوم چقدر Bonus داره و فرمول Exp که می گیرین چنده.بستگی به استقبال داره.

خلاصه Adminpwn گفته OA قراره امروز به 3 بعدی بیاد.که خیلی به بازی هیجان و انگیزه میده.
خدا کنه امروز ریلیز شه.
اموزش هم اگه تقاضا زیاد شد می نویسم.چون وقت اصلا ندارم.
موفق باشید.

marde tanhayi
12-12-2010, 13:17
مشکل چراغ قوه از setingبود گرافیک رو برداشته بود اتوماتیک low کرده بود چراغ قوه رو هم خاموش کرده بود

خودمون با شخصیت مون می تونیم تیرو تفگ بسازیم یا نه باید بگردیم پیدا کنیم

AMIR_TO
12-12-2010, 15:25
آقا این مشکل من حل نشد باید چیکار کنم؟(مشکلم اینه که هر دفعه که میرم تو بازی لودینگه میاد)

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

شماها لول چندید؟

HoJJaT_007
12-12-2010, 15:38
لودینگ بازی به طور بسیار مضخرفی هست . اینطوری شد که من از بازی زده شدم.

Witcher6610
12-12-2010, 15:57
واسه من 5 دقیقه هم نمی شه چی چی مزخرفه؟؟؟
مگه اینترنتت ذغالیه؟؟؟
یا پوفی (دودی) ؟؟؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

کدوم کاراکتر بهتره

کشاورز
دانشمند
اشپز
وکیل
تشکر کارش چیه ؟؟؟
از زامبی ها تشکر می کنه؟؟؟؟!!!!

Little Sparrow
12-12-2010, 16:00
این مشکل لودینگ مثل اینکه همه گیر شده.حجت هم همین مشکل رو داشت ول کرد.
نمی دونم والا چرا اینطوریه.
این نرم افزار رو نصب کنید شاید به درد خورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اسمش منشوره.کارش اینه که صفحات وب رو به صورت Shortcut روی دسکتاپ یا هرجا دیگه ذخیره می کنه.
من که ازش استفاده می کنم و به نظرم همینه که برام لودینگ رو حذف می کنه.

AMIR_TO
12-12-2010, 16:11
من هم حدود 20 دقیقه وقتم رو می گیره ولی 20 دقیقه هم 20 دقیقه هست شوخی نیست

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

الان کیا اینو بازی میکنند؟؟
هرکی بازی میکنه اسمشو و لولشو بگه:27::27:

Little Sparrow
12-12-2010, 16:31
من سروش هستم.
ایدیم تو بازی sorooush البته چند وقتیه سر نزدم یادم نیست لول چندم لول:31:
تو مقر Fort Pastor هستم.

Witcher6610
12-12-2010, 16:54
Ahmad Reza
مقر Nasty
لول 4
امروز شروع کردم...
در ضمن کارتون گیره بازداشگاه و اینجور چیزاست پارتی بازی در خدمتیم!!!!!!!!!!:31:

marde tanhayi
12-12-2010, 17:37
تشکر کارش چیه ؟؟؟
از زامبی ها تشکر می کنه؟؟؟؟!!!!

چیزی شبیه به اون فقط با این تفاوت که هنوز اون ادمی که به سوال من جواب داده زومبی نشده :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR_TO
12-12-2010, 21:44
بهههههههههههههههههههههههه هه
درست شد
دس دس

Little Sparrow
12-12-2010, 21:55
بهههههههههههههههههههههههه هه
درست شد
دس دس
محرمه.دس نمیشه زد.
حتما یه سر به Fort pastor بزنین.جلو در اینجا زامبی مخصوص میاد.:20:

Witcher6610
12-12-2010, 22:00
خیلی ترسناکن یا بزرگ؟
در ضمن یه سوال کلی :
چرا تو بازی های ترسناک موجود های بزرگ قوی ترین ولی تو بازی های دیگه کوچیک ها...؟؟؟

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

راستی اگه ویوی میاد اومدم...!!!!!

HoJJaT_007
12-12-2010, 23:21
باو واسه من هر جا میرفتم لودینگ داشت . میرفتم تو پایگاه که 10-20 دقیقه لودینگ داشت با ADSL 256
جالبه کلا سرعت همه چیز خوب بود یه جوری لودینگ داشت انگار داره 5 گیگ دانلود میکنه .

AMIR_TO
12-12-2010, 23:40
محرمه.دس نمیشه زد.

راست میگی اصلان هواسم نبود

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

باو واسه من هر جا میرفتم لودینگ داشت . میرفتم تو پایگاه که 10-20 دقیقه لودینگ داشت با ADSL 256
جالبه کلا سرعت همه چیز خوب بود یه جوری لودینگ داشت انگار داره 5 گیگ دانلود میکنه .
منشور رو دانلود کن اصلان معجزه می کنه

Little Sparrow
13-12-2010, 13:15
امیر تو که منشور رو دانلود کردی درست شد؟(پس چرا تشکر نکردی؟:31:)پس حجت تو هم این منشور رو بگیر.من خودم ازش استفاده میکنم و شاید به خاطر همینه که تو همیشه لودینگ داشتی.

marde tanhayi
13-12-2010, 17:57
امیر تو که منشور رو دانلود کردی درست شد؟(پس چرا تشکر نکردی؟:31:)پس حجت تو هم این منشور رو بگیر.من خودم ازش استفاده میکنم و شاید به خاطر همینه که تو همیشه لودینگ داشتی.

منم لودینگ داشتم ولی بعد دانلود اون برنامه درست شد

دیروز زد به سرم برم تا اخرین چهار راه

4 تا جون خریدم 4 تا هم غذا رفتم تا اخر

بی فایده بود :13:فقط جک و جونور زیاد می اومد یه لحظه می دیدی 20 تا اوفتادن دنبالت :18:

فکر کنم به شرتی ایتم خوب می ده که لول بالاتری داشته باشی

یه روز رفتم یه روز هم طول کشید بر گردم :31:

راستی چه زمانی به شهر حمله می شه بریم دفاع کنیم یه کم حال کنیم ؟

Little Sparrow
13-12-2010, 18:54
ثابت شده هر چه بیشتر از مقر دور بشی ایتم های بهتری پیدا می کنی.

Witcher6610
13-12-2010, 19:00
این که دوباره داره لود میکنه....
تشکرو پس میگیرما!!!:31:

marde tanhayi
13-12-2010, 22:13
ثابت شده هر چه بیشتر از مقر دور بشی ایتم های بهتری پیدا می کنی.

ولی من رفتم نداد فقط چند تا تیر تفگ رنگا با رنگ داد

شاید سطحم کم بود

HoJJaT_007
13-12-2010, 23:36
بازیش به نظرم زیاد جالب نیست . صبر میکنم FPS ش بیاد .

Witcher6610
14-12-2010, 00:01
بازی به این قشنگی من نمی تونم واستم صبح بشه بازی کنم!!!!:31:

Little Sparrow
14-12-2010, 15:36
بازیش به نظرم زیاد جالب نیست . صبر میکنم FPS ش بیاد .
دل خوشی داری.به همین امید باش.:10:

AMIR_TO
14-12-2010, 17:00
من هنوز هم میگم این بازی محشرههههههههههههه
واقعا بازی به این قشنگی تا حالا بازی نکردم!!

ali_metal_357
15-12-2010, 19:06
یکی یه ذره توضیح بده من فقط تو این بازی زابی کشتم چیزی گیرم نیومده تا حالا

Little Sparrow
15-12-2010, 20:08
خوب دوست عزیز تو کنار ماشین ها و جنازه هایی که علامت سوال داره وایسا و loot کن.یعنی دنبال ایتم بگرد دیگه.

Little Sparrow
17-12-2010, 09:01
OA به 3 بعدی اومده.ولی فقط می تونین از دروازه دفاع کنین.
بدبختی OA معلوم شد(البته برای ایران):
The Outpost Attack starts approximately somewhere between 4:00 PM - 7:00 PM Central U.S. time. The Outpost Attack lasts aproximately 75 minutes (1 hour and 15 minutes)

OA بین ساعات 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر به وقت امریکا اتفاق می افته برای 75 دقیقه.
که این می شه فکر کنم بشه صبح صبح به وقت ایران.:41:

Alex merccer
17-12-2010, 16:25
بازیش تهه بازیه اگه کسی هست یک روز با هم بریم دمار از روزگار زامبی ها در بیاریم.
یک سوال هم دارم.به غیر از کشتن زامبی ها چه راهی برای پول در آوردن هست و اینکه بازی باس نداره .یعنی یک زامبی خفن باشه همه بریزیم سرش لهش کنیم کلی exp و پول بده؟

Little Sparrow
17-12-2010, 16:43
بازیش تهه بازیه اگه کسی هست یک روز با هم بریم دمار از روزگار زامبی ها در بیاریم.
یک سوال هم دارم.به غیر از کشتن زامبی ها چه راهی برای پول در آوردن هست و اینکه بازی باس نداره .یعنی یک زامبی خفن باشه همه بریزیم سرش لهش کنیم کلی exp و پول بده؟
من تو مقر Nastya نیستم.تو Fort Pastor هستم.سری به ما بزن:10:
در مورد سوالات برای پول در اوردن باید تو شهر بری برای Loot یعنی غارت.جنازه ها و هر چیزی که علامت سوال داشت و زرد رنگ بود برو کنار و دکمه F رو نگه دار تا سرچ کنه و دنبال ایتم بگرده.ممکنه هرچیزی پیدا کنه.پول،غذا،کمک های اولیه و ....
بعد می تونی ایتم هایی که نمی خوای تو بازار برای فروش بزاری.اگه یه ایتم رو دستت باد کرد برو تو Scrap کن.یعنی متلاشی.از بین میره و پولی بهت میده.پولش کمه.برای وقتیه که رو دستت باد کرده.
اگه بخوای می تونی شرط بندی کنی و پول بدست بیاری ولی شانسیه و حتی ممکنه پول هم از دست بدی.
اینا راه های پول در اوردن.
در مورد باس.زامبی های مخصوص زیادی تو بازی هست.با عکس.
فقط دقت کنید زامبی های 3بعدی رو با 2 بعدی قاطی نکنین.
این لیست کامل با توضیحات و مشخصات:

Alex merccer
17-12-2010, 16:48
من تو مقر Nastya نیستم.تو Fort Pastor هستم.سری به ما بزن:10:
در مورد سوالات برای پول در اوردن باید تو شهر بری برای Loot یعنی غارت.جنازه ها و هر چیزی که علامت سوال داشت و زرد رنگ بود برو کنار و دکمه F رو نگه دار تا سرچ کنه و دنبال ایتم بگرده.ممکنه هرچیزی پیدا کنه.پول،غذا،کمک های اولیه و ....
بعد می تونی ایتم هایی که نمی خوای تو بازار برای فروش بزاری.اگه یه ایتم رو دستت باد کرد برو تو Scrap کن.یعنی متلاشی.از بین میره و پولی بهت میده.پولش کمه.برای وقتیه که رو دستت باد کرده.
اگه بخوای می تونی شرط بندی کنی و پول بدست بیاری ولی شانسیه و حتی ممکنه پول هم از دست بدی.
اینا راه های پول در اوردن.
در مورد باس.زامبی های مخصوص زیادی تو بازی هست.با عکس.
فقط دقت کنید زامبی های 3بعدی رو با 2 بعدی قاطی نکنین.
این لیست کامل با توضیحات و مشخصات:

اسم مقر هارو کجا مینویسه.من هنوز مبتدیم شما یک سر تا جای مقر ما(همون اولیه) بیا بعد با هم بریم اون مقری که میگی.
یک سوال هم دارم.چه جوری میره رو 3 بعدی ؟پایین صفحه نوشته بود واسه تغییر اما بین 2 بعدی و 3 بعدیش فرقی نبود.(بازی الان شبیه اون عکس های پست شمارهی 9 که طرف داره با زامبی ها می جنگه)

Little Sparrow
17-12-2010, 17:17
تو پست اول عکس 4 تا مقر رو گذاشتم.
برای اینکه نقشه رو ببینین دکمه M رو تو بازی بزنید.
تا لول 20 به fort pastor نیاین.می میرین.
این نقشه هستش.

خیلی از nastya دوره.
3بعدی هم که تابلوئه دیگه.ضایع فرق داره با 2 بعدی.عکس های پست 9 نسخه ی 3 بعدی هست.

Alex merccer
17-12-2010, 17:20
تو پست اول عکس 4 تا مقر رو گذاشتم.
برای اینکه نقشه رو ببینین دکمه M رو تو بازی بزنید.
تا لول 20 به fort pastor نیاین.می میرین.
این نقشه هستش.

خیلی از nastya دوره.
3بعدی هم که تابلوئه دیگه.ضایع فرق داره با 2 بعدی.عکس های پست 9 نسخه ی 3 بعدی هست.

نابود شدم بازیو 2 بعدی کردم حالا نمی دونم چه جوری سه بعدی کنم:31:(helpppppppppppppppp)
یک سوال.من اون نرم افزار که صفحه رو سیو میکرد دان کردم حالا باری لگ داره چیکار کنم؟(ای دی یاهوت رو هم شما بده اگه تونستی)
ممنون+

Little Sparrow
17-12-2010, 19:47
نابود شدم بازیو 2 بعدی کردم حالا نمی دونم چه جوری سه بعدی کنم:31:(helpppppppppppppppp)
یک سوال.من اون نرم افزار که صفحه رو سیو میکرد دان کردم حالا باری لگ داره چیکار کنم؟(ای دی یاهوت رو هم شما بده اگه تونستی)
ممنون+
ایدیم تو پروفایلم هست.برای برگشت به 3 بعدی فکر کنم تو My profile و قسمت Options تو My profile بگرد پیداش می کنی.
بازی اگه لگ داره سعی کن کلا از هر برنامه ای از اینترنت استفاده می کنه بیرون بیا.مثل یاهو

Alex merccer
17-12-2010, 19:52
ایدیم تو پروفایلم هست.برای برگشت به 3 بعدی فکر کنم تو My profile و قسمت Options تو My profile بگرد پیداش می کنی.
بازی اگه لگ داره سعی کن کلا از هر برنامه ای از اینترنت استفاده می کنه بیرون بیا.مثل یاهو

my profile کجاست؟(تو سایت خود بازی که میرم(deadfrontier.com)فقط لوگین دارهو تو بازی هم که میرم option یا my profile نداره)

Little Sparrow
17-12-2010, 20:37
my profile دیگه معلومه کجاست.تو بازی که میری تو مقر البته بالای اواتارت سمت چپ زده my profile

Alex merccer
17-12-2010, 21:11
my profile دیگه معلومه کجاست.تو بازی که میری تو مقر البته بالای اواتارت سمت چپ زده my profile

شرمنده هر چی گشتم چیزی ندیدم(توی 2 بعدی اصلا با 3 بعدی کلا فرق داره.شهر و اینجور چیز ها نداره.یک اکانت جدید ساختم اما با قبلی یکم کار کرده بودم اگه درست بشه بهتره).یوزر و پسمو پ.خ کردم اگه شما وقت کردی درستش کن.ممنون

Little Sparrow
17-12-2010, 23:03
میشه اینجا تو 3 بعدی:

Alex merccer
19-12-2010, 14:46
میشه اینجا تو 3 بعدی:
ممنون هر کار کردم نشد یکی دیگه ساختم الان لول 10 هستم شاتگان داشتی خواستی بفروشی خریدارم(خودم mancini دارم)

Alex merccer
19-12-2010, 17:59
سلام
من رسیدم لول 12 حالا این خوراکی ها و دارو ها دیگه کاراییش کم شده. کدوم مقر برم الان بهتره؟
یک چیز دیگه اینکه من الان کلی پول تو بانک دارم اما بانک باز نمیشه(رو لودینگ می مونه)چیکار کنم؟
اگه مقر رو عوض کنم پول هایی که تو بانک این مقر داشتم میاد تو اون مقر؟
شما هم یک لطفی کن یک سر تا مقر ما بیا منو تا یک جایی ببر(تنهایی برم احتمالا می میرم)
یک سوال دیگه هم دارم:چه جوری فول اسکرین می شه؟

Witcher6610
19-12-2010, 18:18
بابا این چقدر سوال می پرسه!!!!:31:
سروش جوابشو بده یارو داره دق می کنه!!!!:10:
اسپم!!!!!!:31:

Alex merccer
19-12-2010, 18:26
بابا این چقدر سوال می پرسه!!!!:31:
سروش جوابشو بده یارو داره دق می کنه!!!!:10:
اسپم!!!!!!:31:

فروم برا سوال کردنه دیگه.:31:

ABTS
19-12-2010, 21:06
این همون الکس تی ورلده؟؟؟

Alex merccer
19-12-2010, 21:22
این همون الکس تی ورلده؟؟؟

نخیر:13::13:

Little Sparrow
20-12-2010, 17:38
ببخشید.کامپیوترم مشکل پیدا کرده.بعد 1 ساعت خاموش میشه.فکر کنم از power هستش.:41:
در مورد سوالات و چند توصیه:
1-مقر ها هیچ فرقی با هم ندارن.هر کدوم به نظرت با امکاناتت می تونی بری برو.فقط یه توصیه قبل از حرکت خوب خوب stock up کن.
یعنی غذا،گلوله،کمک های اولیه،و کلا هرچی رو دسته بندی کن و حرکت کن.پول هم حتما بریز تو بانک
2-سفر بیشتر از اون چیزیه که فکر می کنی.خیلی بیشتر.حتی اگه سریع راه بری و با زامبی ها نجنگی.
3-پول باهات میاد.فقط بریز تو بانک حتما.
4-لودینگ بانک رو نمی دونم والا.با یه مروگر دیگه امتحان کن.

Alex merccer
20-12-2010, 20:29
ببخشید.کامپیوترم مشکل پیدا کرده.بعد 1 ساعت خاموش میشه.فکر کنم از power هستش.:41:
در مورد سوالات و چند توصیه:
1-مقر ها هیچ فرقی با هم ندارن.هر کدوم به نظرت با امکاناتت می تونی بری برو.فقط یه توصیه قبل از حرکت خوب خوب stock up کن.
یعنی غذا،گلوله،کمک های اولیه،و کلا هرچی رو دسته بندی کن و حرکت کن.پول هم حتما بریز تو بانک
2-سفر بیشتر از اون چیزیه که فکر می کنی.خیلی بیشتر.حتی اگه سریع راه بری و با زامبی ها نجنگی.
3-پول باهات میاد.فقط بریز تو بانک حتما.
4-لودینگ بانک رو نمی دونم والا.با یه مروگر دیگه امتحان کن.

من می خوام جایی برم که آیتم های بهتری داشته باشه آخه الا مثلا با potato chips فقط 3 درصد گشنگیم بر طرف می شه.تفنگ درست حسابی هم ندارم.یک mancini shotgun یک chef knife و یک ppk با اینا ها برم حریف زامبی های بقیه ی مقر ها می شم؟
الان اومدم برم dogg's stockade تو راه اومدم تو چت یک چیزی بنویسم داشتم مینوشتم که یک زامبی اومد کشت.نصف راهو رفته بودم بر گشتم سر جام.خواهشا یک سر تا مقر ما بیا بعد با هم بریم fort pastor.
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :11::37::33:

Little Sparrow
21-12-2010, 15:44
گفتم که من کامپیوترم مشکل داره اصلا نمی تونم کار کنم.همش خاموش میشه.
بازی درست و حسابی هم نمی تونم بکنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex merccer
21-12-2010, 23:07
گفتم که من کامپیوترم مشکل داره اصلا نمی تونم کار کنم.همش خاموش میشه.
بازی درست و حسابی هم نمی تونم بکنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هر وقت مشکلت بر طرف شد بگو من سوالامو بپرسم:20:.

Witcher6610
27-12-2010, 06:59
تو یاهوش نوشته :
computeram dorost shod huraaaaaa
حالا برو مچشو بگیر:31:

Alex merccer
27-12-2010, 07:58
تو یاهوش نوشته :
computeram dorost shod huraaaaaa
حالا برو مچشو بگیر:31:

:31::31::31::40:huraaaaaaaaaaaa
کسی دیگه اینو بازی نمی کنه؟
من می خوام برم fort pastor یکی بیاد کمکم کنه.

Little Sparrow
27-12-2010, 08:28
تا Fort Pastor خیلی راه زیادیه.خیلی مواظب باش.زامبی زیاد داره.یکم هم که جلوتر بری زامبی های دیگه و جدید هم میان.یکیشون که عین باد می دوه و دستاش که شاخکیه دراز میشه یعنی Range زیادی داره.دستش خیلی دراز میشه ایناهش:

خدا رو شکر جون کمی داره.
ولی این یکی:

این هم قویه هم سرعت خوبی داره هم نسبتا دستش زیاد جلو میاد.
این دو تا زامبی مخصوص هستن که تو راه زیاد می بینی.
PS:
عکس ها متحرکن.

Alex merccer
27-12-2010, 10:19
تا Fort Pastor خیلی راه زیادیه.خیلی مواظب باش.زامبی زیاد داره.یکم هم که جلوتر بری زامبی های دیگه و جدید هم میان.یکیشون که عین باد می دوه و دستاش که شاخکیه دراز میشه یعنی Range زیادی داره.دستش خیلی دراز میشه ایناهش:

خدا رو شکر جون کمی داره.
ولی این یکی:

اینا ها در موردشون خوندم یکیشون 500 تا جون داشت یکیشون هم 190 بعد من چه جوری با یک اسنایپر که 12 damage داره باید ایناهارو بکشم؟

Little Sparrow
27-12-2010, 10:24
اون اولی که اگه سلاح سرد باشی و سرعت و Critical بالا نداشته باشی فاتحت خوندست و تسلیت میگم.ولی با سلاح گرم زود کشته میشه اگه سلاحت خوب باشه.
دومی هم که برا خودش یه پا جان سخته.هم سرعت خوبی نسبتا داره و هم قدرت زیاد و هم جون زیاد.فرار توصیه میشه.البته برای لول پایین.
من هر دو این ها رو با چند ضربه صلاح سرد می کشم.چون Critical زیاد دارم.

Alex merccer
27-12-2010, 10:53
اون اولی که اگه سلاح سرد باشی و سرعت و Critical بالا نداشته باشی فاتحت خوندست و تسلیت میگم.ولی با سلاح گرم زود کشته میشه اگه سلاحت خوب باشه.
دومی هم که برا خودش یه پا جان سخته.هم سرعت خوبی نسبتا داره و هم قدرت زیاد و هم جون زیاد.فرار توصیه میشه.البته برای لول پایین.
من هر دو این ها رو با چند ضربه صلاح سرد می کشم.چون Critical زیاد دارم.

نمی شه مثل زامبی های معمولی از ضربه هاشون جا خالی داد؟

Little Sparrow
27-12-2010, 11:29
چرا میشه.ولی یکم Range اینا زیاده.به نظر من بیاد دورشون چرخید و ضربه زد.

Little Sparrow
31-12-2010, 08:15
یه عکس از نتایج OA:

Witcher6610
31-12-2010, 13:19
خیلی ریزه آخرش چی شد Epic fail?

Little Sparrow
31-12-2010, 14:27
نه خیر اتفاقا برعکس خیلی هم خوب بردن یارو هم 40125 Exp گرفت.

Witcher6610
31-12-2010, 16:37
فکر کردم تویی پس تو نیستی البته دقت کنه چند تا زامبی دارن کنارش راه میرنا....

Little Sparrow
31-12-2010, 16:56
الان یارو AFK هست.برای همین بهش حمله نمی کنن.دارن می رن سمت دیگران

Alex merccer
02-01-2011, 12:31

خدا رو شکر جون کمی داره.
ولی این یکی:

PS:
عکس ها متحرکن.

از این زامبی دومیه یکی دیدم نزدیک بود از رو صندلی بیفتم:31:
یارو اندازش 4 برابر زامبی های معمولی بود(خدا titan رو به خیر کنه) مشت هاش هم خیلی سریع بود البته تونستم از دستش در برم.چون دورش زامبی زیاد بود نمیتونست خیلی بیاد نزدیک. یک چیزی حدود 10 تا تیر با msg-9 زدم بهش تا مرد.الان هم تو doggs stockade هستم لولم هم 18 هست.لول چند رسیدم بیام fort pastor ؟

Little Sparrow
03-01-2011, 11:21
من اولین بار اون Tendrill دیدم.مردم از ترس.اتفاقا مردم چون نتونستم از دستش در برم.سرعتش زیاد بود گرفتم.نمی دونم لول 20 بیا.
چون لول 20 غذا های اونجا هم دیگه روت اثر نداره.:27:

Alex merccer
03-01-2011, 11:50
من اولین بار اون Tendrill دیدم.مردم از ترس.اتفاقا مردم چون نتونستم از دستش در برم.سرعتش زیاد بود گرفتم.نمی دونم لول 20 بیا.
چون لول 20 غذا های اونجا هم دیگه روت اثر نداره.:27:

یک سوال
out post attack های مقر های مختلف زامبی هاشون فرق دارن؟
آخه توی منطقه ی مقر ها من تا حالا فقط زامبی معمولی دیدم.

Little Sparrow
03-01-2011, 12:09
yes.
اینجا بدبختیه.bone و tendrill مثل نقل و نبات میان سرت.:31:

Alex merccer
03-01-2011, 14:16
yes.
اینجا بدبختیه.bone و tendrill مثل نقل و نبات میان سرت.:31:

این که خوبه چون اگه نمیری exp می ده در سطح تیم ملی.

Little Sparrow
03-01-2011, 14:54
که می میری.به همراه اینا چند هزار نفری زامبی معمولی میاد.

Alex merccer
04-01-2011, 23:04
همین دو دقیقه ی پیش یک titan اومده بود دم در dogg's stockad:31: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این گارد ها با 7-8 نفر افتاده بودن دنبالش هر کار می کردن نمی مرد. یهو یارو اومد دنبالم.جونم هم پر پر بود یک ضربه زد مردم:27:!!!!!!!!!
:31::31:

Little Sparrow
04-01-2011, 23:56
چی فکر کردی؟خیلی کشتنش سخته.
اندازش رو ندیدی؟

rex123
09-06-2011, 09:36
بازی جالبی بنظر میرسه مخصوصا اگه با unity 3d هم درست کرده باشن :31: من که عاشقشم
من هم با smkh اومدم توی بازی

Little Sparrow
10-06-2011, 08:23
این مپ رو میزارم چون خیلی کار امده.مسیر مقر به مقر.مسیر های Loot run.و ... رو هم داره.
سایزش خیلی بزرگه.توصیه می کنم یه بار دانلود کنید و تمام.:46:
اگه انگلیسی تون هم خوبه این آموزش ها رو بخونید.

Little Sparrow
10-06-2011, 09:31
ساختمون های توی مقر رو توضیح میدم:
Arena:
محلی برای PVP:Player vs Player اگه تو این محل بمیرید پول و تجربه از دست نمی دید پس اینجا PvP کنید نه تو شهر چون تو شهر تجربه و پولی که در دست دارید از دست میدید.
Bank:
محلی برای ذخیره کردن پوله.هر پولی که در بانک باشه جاش امنه اگه اتفاقی براتون بیافته این پول در امانه.به شدت توصیه می شه قبل از رفتن به Inner city پولتون رو در این محل ذخیره کنید.
Records:
محلی که سوابق ذخیره میشه.مثل Top survivor,Top playerkiller,Top richest و ...
Meeting hall:
محلی که بازمانده ها دور هم برای صحبت جمع میشن.همون انجمن بازیه.
Market place:
محلی که بازیکن ها Item های که پیدا کردن می فروشن.هرچی که بخواید در بازار وجود داره و بر حسب قیمت.همیشه کمترین قیمت رو برای یه ایتم پیدا کنید.
Notice board:
این محل هنوز برای نسخه 3D نیومده.تو این محل به شما ماموریت میدن.مثلا جمع اوری خون یه زامبی مخصوص.پیدا کردن یه ایتم مخصوص،کشتن تعدادی زامبی،خالی کردن یه منطقه از زامبی.
Gambling den:
محلی برای ق.م.ا.ر و بردن پول.این محل برای بدست اوردن پول یا از دست دادنش محل خوبیه.کاملا شانسی.زیاد رو این مکان برای بدست اوردن پول حساب نکنید.نوع بازیش هم اسونه 3 تا کارت رو از پشت بهتون نشون میده که یکشون بی بی هست دو تای دیگه سرباز.شما باید بی بی رو پیدا کنید.از این راحت تر؟:31:
Storage:
محلی برای ذخیره ایتم های اضافه که جایی برای انها درInventory ندارید.
The yard:
محلی برای اوراق کردن ایتم ها.اگه موفق نشدید ایتم خودتون رو در بازار بفروشید می تونید اونو اینجا اوراق کنید و پول بگیرید.ولی پولش کمه.هر ایتم با توجه به ارزشش یه پولی میده.

AMIR_TO
10-06-2011, 11:58
من میخوام دوباره بازی رو شروع کنم
نمیدونم چرا دفعه پیش به طرز احمقانه بازی رو ول کردم

Little Sparrow
10-06-2011, 12:59
منم از اول شروع کردم.دفعه قبل خوب بازی نکرده بودم.

ahora_data
11-06-2011, 12:09
این بازی تحت مرورگره؟

AMIR_TO
11-06-2011, 12:46
هم آره هم نه

shahabaliboys
11-06-2011, 16:49
منم هستم تو بازی : shahab
نوبما :D
میگم سروش من 1 بار مرم چیکار کنم ؟

Little Sparrow
11-06-2011, 17:06
چیکار می خوای بکنی؟:31:
مردن چیزه خاصی نیست.2 دقیقه باید وایسی تا زنده شی.وقتی زنده میشی جونت میشه Critical و تجربه ای که قرار بود از وقتی که رفته بودی بیرون از مقر نصف میشه.تمام پول هایی که تو دستت هم هست از دست میره.

ahora_data
11-06-2011, 18:14
ببخشید میشه بگین این بازی توسط چه موتوری تولید شده

alivw71
11-06-2011, 18:56
بازی چه سبکیه . یعنی تنهایی خودمون بازی میکونیم یا با کسای دیگه که انلاین هستن بازی میکنیم؟

Little Sparrow
11-06-2011, 18:58
دیگران هم هستن.
multiplayer دیگه.:46:

alivw71
11-06-2011, 19:35
ببخشید میشه بگین این بازی توسط چه موتوری تولید شده

با engin unity بازی رو ساختن

Little Sparrow
12-06-2011, 07:51
عکس های پست اول رو درست کردم.خراب شده بودن.
درضمن حتما این برنامه رو بگیرید و گرنه تقریبا هر بار که میرید تو بازی باید لود بشه با این برنامه لود چند روز یه بار میشه.

دانلود دومی رو بزنید نه برای فایرفاکس.

narotu
12-06-2011, 12:06
من با یه روشی یه زمان میخواستم پولم رو چند برابر کنم تو بازی که نصفه و نیمه هم موفق شدم :دی
توی قسمت کارت بازی با یه نرم افزار که سرعت فریم و غیره بالایی داشته باشه از صفحه مانیتور فیلم میگرفتم بعد شروع رو میزدم فیلم رو اهسته میکردم و کارت درست معلوم میشد :دی
اما یه مشکلی داشتم من یه نرم افزار احتیاج داشتم سرعت فیلم گرفتنش خیلی بابلا باشه که بشه سرعت رو خیلی کم کرد
یه نرم افزار هم پیدا کردم و لی با این که سرعتش بالا بود کافی نبود به خاطر همین بیشتر مواقع 2 تا کارت رو نمیشد تشخیص داد کدومه اما بعضی مواقع راحت میشد فهمید

Little Sparrow
13-06-2011, 16:45
خیلی ها مثل اینکه با اینونتوری بازی مشکل دارن با عکس توضیح میدم:
اول روی اینونتوری کلیک کنید: همون اولیه.
بعد میرید به اینونتوری:
برای استفاده از وسایل و ... مثل غذا و دارو،وسیله مورد نظر رو بگیرید و روی عکس کاراکترتون بزارید.یا اگه لباس روی جاش.اسلحه هم اون پایین 3تا جا دارین.با گلوله هم کاری نمی کنید.فقط می تونید جا به جاش کنید.اگه مثلا دکترید میتونید دارو رو ببرید به اون قسمت Adminester ولی من اینجا اشپزم.غذا رو می برم روی Cook که بپزه.
(صفحه اینونتوری با زدن دکمه I در بازی هم میاد.)
یه چیز دیگه که ممکنه بازی رو هیجان انگیز تر کنه اینان:
سمت راستی صفحه موزیک رو بالا میاره که یه اهنگ ترسناک هنگام بازی پخش میکنه لیست اهنگ هاشم زیاده.
سمت چپی رادیویی هست که بازمانده ها از طریقش باهم حرف می زنن.همون چت بازی.

alivw71
14-06-2011, 09:10
منم ertabilal

AMIR_TO
16-06-2011, 17:22
همین الان تو مقر ما OA بود بیشتر از 1000 تا زامبی اومد

Little Sparrow
16-06-2011, 18:39
من pricent 13 هستم.همون که جنوبه.شما کجایین؟

shahabaliboys
16-06-2011, 19:48
من همون مقر اولیه

AMIR_TO
17-06-2011, 01:17
من داشتم تو کوچه خیابون قدم میزدم
که 5-6 تا زامبی ریختن سرم
بعد یک هو همه با سرعت فرار کردن
با خودم اینا چقدر ترسو بودن
یک هو یه زامبی اومد آتیشی
نزدیک بود جان به جان آفرین تسلیم کنم
گفنم لله اکبر این چیه؟؟!!

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

سرعت داشت عین اسب
قدرت داست عین گاو
اصلان هم نمیمورد
نزدیک به 20 دقیقه زدمش
بعد بدخت کم آورد
دوستاشو صدا کرد
حالا چه صدا کردنی!!
چشمتون روزه بد نبینه
مثل OA زامبی ریخت سرم
اینقد که وست گیر کردم مردم
هنوز دارم فک میکنم چقد اون سگ جون بود

Little Sparrow
17-06-2011, 10:49
oh oh
اون boss بوده.زامبی اتیشی.بیا برو زامبی های جدید رو ببین.

AMIR_TO
17-06-2011, 14:09
دوباره یکی دیگه دیدم ولی اینبار 4 نفر بودیم
اون نوبا مردن من فرار کردم
ولی خیلی قویه
اصلان میمیره؟؟

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

Burning Zombie [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

<1000 Health Points 30-50 Damage per Hit
~2,500 Experience

In the early days of the outbreak, fire was used to burn the bodies of the infected in hopes of eradicating the virus and the victims of the infected to prevent them from turning, however it only made things worse. Once set aflame, the N4 virus begins to rapidly mutate the host, continually repairing the damaged tissue, resulting in a faster, angrier, enemy. They share the same speed as a tendril, but their attack range isn't any different than the Average Infected, so most tactics work when putting these creatures down.
A faster, stronger charred zombie.

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

این بود اون

Little Sparrow
17-06-2011, 15:13
اره اتیشیه.همینه احتمالا.

narotu
17-06-2011, 20:02
اون زامبی اتیشیه که سخت نیست
من تو مقر اول بودم با لول 5 یا 6 یکیشونو با کلی فشنگ کشتم
یک بارم به یکی حمله کرده بود رفتم کمکش یکی هم اومد سه تامونم تازه کار بودیم بعد یه ربع کشتیمش ازم تشکر کرد
با لول شیش یه بار رفتم تا مقر سمت راست پایینیه که dog stock بود فک کنم درس یادم نیست دیگه از نصف راه گذشتم اصلا شلیک نمیکردم فقط یه جور فرار میکردم دور ماشینا میچرخیدم و از اینجور کارا یه جور زامبی اومد شبیه عنکبوت بود رسیدم به مقر اما راه ورودو تا خواستم پیدا کنم کشتنم

Little Sparrow
17-06-2011, 20:50
در ضمن اون زامبی اتیشیه خودش مشکلی نیست.مشکل اینه که هر نوع Boss یه مدل معمولی داره یه مدل آتیشی:
تفاوت را احساس کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مقر جنوب:Pricent 13
مقر غرب:Nastya's Holdout
مقر شمال:Dogg's Stockade
مقر شرق:Fort Pastor
حسین اونی که میگی جنوبه Pricent 13 هست.من اونجام.

AMIR_TO
20-06-2011, 18:33
رسیدم مقر جنوب
توی راه بیشتز از 100 تا باس دیدم و کشتم
چقد ترسناک بود
ولی من با کریتیکاله چاقوم خیلی سریع میکشتم

Alex merccer
22-07-2011, 12:14
سلام به همه
یک نرم افزار پیدا کردم با فریم ریت نسبتا خوب از صفحه فیلم می گیره می تونین برین قسمت کارت بازی و فیلم بگیرین فقط اینکه هر دورش کلی طول می کشه.

Little Sparrow
22-07-2011, 21:36
دیدم تاپیک اومده بالا گفتم یه خبر بدم.Mission یا همون ماموریت تقریبا اول ماه میلادی بعد میاد.
شکلش هم تقریبا اینجوریه:

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:54
بابا نمیشه حرکت بدی کارکتروو
مثله مرورگری می مونه

Alex merccer
06-08-2011, 16:07
مثله مرورگری می مونه

شما دقیقا مشکلت چیه بگو ما کمک کنیم.

کسایی هم که اکانت ساختن بدن یوزر هاشونو من اد کنم.یوزر خودم هم اینه:
XxsmokexX
الان nastyas hold out هستم البته precint 13 بودم می خواستم کاتانا بخرم خیلی قیمتا بالا بود اومدم اینجا کاتانا خریدم الان می خوام برم fort pastor .لولم هم 25 هستش.

Little Sparrow
06-08-2011, 18:21
مثله مرورگری می مونه
رو صفحه بازی یه بار کلیک کن.روی این کناره ها نه.روی خوده صفحه ی بازی.
اصلا اینکارم نکن.راست کلیک کن بزن Full Screen کامل صفحه رو بگیره و بهترم هست.

Alex merccer
07-08-2011, 12:57
این fort pastor چرا اینجوریه؟
هم وارد مربع های کنارش می شم زامبی های گله ای حمله می کنن بدون اینکه من کاری بکنم.اصلا نمیشه لوت کرد اصابم داره داغون می شه.

Little Sparrow
07-08-2011, 13:20
خیلی مشکله جون سالم به در بردن در Fort Pastor.نباید لول پایین رفت.

Alex merccer
07-08-2011, 13:36
من الان لول 26 هستم با کشتن زامبی ها هم مشکلی ندارم.مشکل اصلی اینه که زامبی ها تموم نمیشن:31:!
یک دفعه 40 دقیقه جنگیدم با زامبی ها فکر کنم حدود 500 تایی زامبی کشتم اما بعد از 40 دقیقه انگار نه انگار این همه زامبی مردن عین همون اول 50-60 تا زامبی دنبالم بودن!:41:
قبل از اینجا من precint 13 بودم اونجا هم منطقه ی نارنجی هستش اما مثل اینجا زامبی ها الکی حمله نمی کردن.اینجا تنها خوبی که داره قیمت پایین آیتم هاشه در غیر این صورت precint خیلی بهتره.

HOPE666
07-08-2011, 18:13
درود

من تازه بازی شروع کردم لول 7 هستم
یک سوال ..وقتی میرم برای خرید مثلا من که مهندس هستم خوب چیز تعییر میکنم توی بازار اونی که اشپر است چی میکنه ؟ غذا درست میکنه ؟ اگر اره چرا نمیتونم بخرم ازش ؟

بعد یک سوال دیگه :d
من الان توی همون شهر بیسی هستم که شروع کردم اگر برم جاهای دیگه باز شهر بیس هست یا باید برگردم همین جایی که شروع کردم ؟
توی این بازی میشه یوزر ادد کرد ؟ من یوزرم H0PE
است

با تشکر

Iloveu-ALL
07-08-2011, 20:02
منظور این که مثله بازی های مرورگری دیگه نمی شه کارکتر خودت حرکت بدی
باید کلیک کنی؟

Little Sparrow
07-08-2011, 20:50
چرا میشه حرکت کرد دیگه کشکه نشه حرکت کرد؟
با WASD حرکت می کنه.R خشاب پر می کنه.کلیک هم شلیک می کنه.
با tab هم صفحه تایپ باز میشه.و دکمه I اینونتوری و M نقشه.

Iloveu-ALL
07-08-2011, 20:59
اوه پس من برم ثبت نام کنم

Iloveu-ALL
07-08-2011, 21:08
من اومدم
deadali
یه بوکسور ساختم

HOPE666
07-08-2011, 22:05
ممنون به سوال من پاسخ دادید!!

Iloveu-ALL
07-08-2011, 22:16
رفتم تو گیج شدم اومدم بیرون
zombie کجا هستن؟

Alex merccer
07-08-2011, 22:23
درود

من تازه بازی شروع کردم لول 7 هستم
یک سوال ..وقتی میرم برای خرید مثلا من که مهندس هستم خوب چیز تعییر میکنم توی بازار اونی که اشپر است چی میکنه ؟ غذا درست میکنه ؟ اگر اره چرا نمیتونم بخرم ازش ؟

بعد یک سوال دیگه :d
من الان توی همون شهر بیسی هستم که شروع کردم اگر برم جاهای دیگه باز شهر بیس هست یا باید برگردم همین جایی که شروع کردم ؟
توی این بازی میشه یوزر ادد کرد ؟ من یوزرم H0PE
است

با تشکر

شما مطمئنی اسم یوزرت hope هستش آخه من hope اد کردم لول 30 بود!

رفتم تو گیج شدم اومدم بیرون
zombie کجا هستن؟

باید بری تو شهر .سمت راست مقر نوشته inner city بزنی می ره تو شهر.

HOPE666
07-08-2011, 23:16
شما مطمئنی اسم یوزرت hope هستش آخه من hope اد کردم لول 30 بود!
اره H0PE ولی به جای او باید صفر بزاری

Iloveu-ALL
07-08-2011, 23:54
زدم روش بعد میگه یه فایلی رو دانلود کنیم
چی کار کنم حالا :دی؟؟

Little Sparrow
08-08-2011, 00:13
زدم روش بعد میگه یه فایلی رو دانلود کنیم
چی کار کنم حالا :دی؟؟
اون Unity flash player هست.که 6 مگابایت هست.لازم هستش برای بازی.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 00:24
مرسی من برم دانلودش کنم
deadali رو آدد کنید

Alex merccer
08-08-2011, 12:27
مرسی من برم دانلودش کنم
deadali رو آدد کنید

اکانت من هم اینه:XxsmokexX

شما بوکسر ساختی بعدا به مشکل می خوری به نظر من برو اکانتت رو ری استارت کن یا دکتر یا مهندس یا آشپز بساز چون ایناها سرویس می دن راحت تر می تونن پول جمع کنن بوکسر کار خاصی نمی کنه بخوای پول جمع کنی پدرت در میاد.به لول 11 هم که رسیدی برو doggs stockade به لول 21 رسیدی برو precint 13 به لول 31 هم که رسیدی برو fort pastor.برای اسلحه ها هم توصیه من اینه که اول میلی بگیر .دمیج کمتری از بقیه سلاح ها دارن اما عوضش تیر نمی خوان aggro رو هم زیاد نمی کنن.اگه اره برقی هم بگیری که با همون سلاح های میلی هستش خیلی راحت می تونی لول بگیری.بعد از این که میلیو به صد رسوندی یکی از این 3 تارو بهتره ببری بالا:
1-rifle
2-machine gun
3-shot gun
اگه rifle رو بردی بالا تا 90 برسونی کافیه بعدش به نظر من explosive رو ببر بالا اون هم تا 90 بعد از اون هم دیگه سلیقه ایه(!).اگه machine gun رو بردی بالا تا 80 به نظر من کافیه بعد از اون هم مثل rifle باید explosive رو تا 90 ببری وقتی به 90 رسید machine gun رو برسون به 110 بعد هم هر کاری خواستی می تونی بکنی.اگر هم شاتگان رو بالا بردی برسون به 60 بعد برو pistol رو برسون به 95 بعد دوباره برگرد شاتگان رو برسون به 80 بعد pistol رو برسون به 100 بعد هم شاتگان رو برسون به 100.

دلیل این هم که نمی گم یکیو کامل ببر بالا اینه که قیمت ها تو بازار یهو تغیر می کنه مثلا دوتا شاتگان manberg 500 و sweeper که تو بازی هستن دقیقا بعد هم هستن یعنی اول manberg هستش بعد هم sweeper اما قیمتی اولی 15000 تاست ولی قیمت دوم 200000 تاست فرقشون هم اینه که اولی 1.5 تیر در هر ثانیه می زنه دومی 2 تا در هر ثانیه بنابر این اسکیل ها رو جوری ببری بالا بهتره که اگه اسکیل یک چیزیو داری پولشم داشته باشی.

HOPE666
08-08-2011, 14:07
چطور میشه تو بازی ادد کرد من گزینه ادد ندیدم لطفا من ادد کن توی بازی یوزرم اینه H0PE
اون صفر که به رنگ ابی است :d

چند سوال داشتم »یکی اینکه من لباس پیدا کردم پوشیدمش کنارش نوشته BROKEN یعنی شکسته حالا چطور درستش کنم بعد من چطور میتونم از اشپر یا دکتر سرویس بگیرم ؟من الان لول 7 هستم و مهندس روی نقسه همون یک شهر بیشتر وجود نداره یا بیشتر هم است ؟
این PVP چی است که نوشته OFF?

Little Sparrow
08-08-2011, 15:13
میرید ساختمون Market بعدش گزینه مورد نظر رو پیدا می کنید مثلا تعمیر یه وسیله که توسط مکانیک انجام میشه.
بعد اونی که اون لباس رو به روی شکل اچار می برید و درست میشه.بعد میرید اینونتوری و می پوشینش.سرویس گرفتن از اشپز و دکتر هم دقیقا همینطوریه.برای دکتر دارو رو روی گزینه می برید و اشپز غذا رو روی گزینه خودش.
PVP هم همون player vs player هست که برای جنگیدن با بقیه بازیکن هاست.همیشه Off بزارید چون اگه کسی دیگه ای روشن باشه و ماله شما هم روشن اگه تیری چیزی بزنه به شما صدمه میزنه.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 16:55
اومدم یه دکتر ساختم
Jack Sheperd

Alex merccer
08-08-2011, 17:52
چطور میشه تو بازی ادد کرد من گزینه ادد ندیدم لطفا من ادد کن توی بازی یوزرم اینه H0PE
اون صفر که به رنگ ابی است

باید بری توی my profile که کنار صفحه هست بعد هم بری توی edit buddies یوزر طرفو بنویسی تا اد کنه.

اومدم یه دکتر ساختم
Jack Sheperd
یوزرتو اشتباه نوشتی هر چی میزنم اد نمی کنه.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 18:11
الان من از کجا بدونم اسمم چیه؟

Alex merccer
08-08-2011, 18:17
الان من از کجا بدونم اسمم چیه؟

یوزرت اونیه که باهاش لوگین می شی اسمت اونیه که سمت چپ صفحه با قرمز نوشته برای این که من بتونم ادت کنم باید یوزرتو بدونم.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 18:24
آهان این یوزمه
deadlyali
هر موقع که لاگین میشی باید لود پر کنه

Alex merccer
08-08-2011, 18:31
آهان این یوزمه
deadlyali
هر موقع که لاگین میشی باید لود پر کنه

اینو نصب کنی لازم نیست هر دفعه لود کنه.

مال فایرفاکسشو نصب نکن، جداشو نصب کن

Little Sparrow
08-08-2011, 18:42
اینو نصب کنی لازم نیست هر دفعه لود کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمال فایرفاکسشو نصب نکن، جداشو نصب کن
احمد خوب بازی رو یاد گرفتیا.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 18:49
نصبش کردم یه فورم اومد چیکار کنم؟

Alex merccer
08-08-2011, 19:10
احمد خوب بازی رو یاد گرفتیا.

مر30.حالا از کجا فهمیدی اینو؟

سروش خودت چرا بازی نمی کنی ؟

نصبش کردم یه فورم اومد چیکار کنم؟

باید آدرس صفحه ای که می خوای وقنی نرم افزار باز میکنی بیاد رو بدی و یک اسم بقیشم دیگه معلومه.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 19:15
درست کردم.
دستت درد نکنه!

Alex merccer
08-08-2011, 19:20
درست کردم.
دستت درد نکنه!

می خواستم جواب بدم!
یک نکته هم بگم در مورد این نرم افزار:
اگه موقعی که تو شهر هستی صفحه رو ببندی و کامپوترتو خاموش کنی دفعه ی بعد دوباره لود می کنه.البته مال من اینجوریه نمیدونم چرا شاید مال بقیه اینجوری نباشه.

Iloveu-ALL
08-08-2011, 19:29
پس باید چیکار کرد؟

Alex merccer
08-08-2011, 19:32
پس باید چیکار کرد؟

باید برگردی مقر بعد صفحه رو ببندی

kamran987456
08-08-2011, 20:05
این بازی کلا چجوریه ؟؟؟؟؟
من یه کشاورز برداشتم تا لول 3 هم فقط تو یه خیابون زامبی زدم
کلا باید چیکار کرد تو این بازی ؟
میشه با بقیه بازی کنا یه پارتی تشکیل داد تا تو کشتن زامبی ها امتیاز ها به هر دو برسه ؟((مثل بازی ها rpgدیگه ))
من که اصلا نفهمیدم بازی رو چطور بازی کنم !!!!!1

Little Sparrow
08-08-2011, 20:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتظرم بازی کامل بشه و برای دانلود بیاد.اخره امسال کارش دیگه تموم میشه و محیط های داخلی و درون ساختمون ها هم میاد بعد اون موقع میام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی بر اساس لول اپ و Loot اجسام توی شهر هست.
با کشتن زامبی تجربه میگیرین.
چند تا فاکتور وجود داری به اسم Hunger یا گشنگی.
Health یا جان.
توی شهر میتونید با Loot اجسام تیر،غذا و اسلحه و .... پیدا کنید.
همین دیگه.
البته هنوز بازی کامل نیست.
دارن ماموریت هم به بازی اضافه می کنند.که دیگه از یکنواختی هم در میاد.
Party که نمیشه تشکیل داد ولی میشه کنار هم موند و زامبی کشت که تجربه تقسیم میشه.
اتفاقا جلوتر توی بازی اصلا تکی نمیشه زنده موند.
باید بازی کنید تا بفهمید.

Alex merccer
08-08-2011, 20:22
این بازی کلا چجوریه ؟؟؟؟؟
من یه کشاورز برداشتم تا لول 3 هم فقط تو یه خیابون زامبی زدم
کلا باید چیکار کرد تو این بازی ؟
میشه با بقیه بازی کنا یه پارتی تشکیل داد تا تو کشتن زامبی ها امتیاز ها به هر دو برسه ؟((مثل بازی ها rpgدیگه ))
من که اصلا نفهمیدم بازی رو چطور بازی کنم !!!!!1

نیازی به پارتی تشکیل دادن نداره هرکی از جون یک زامبی کم کنه به همون نسبتی که کم کرده exp می گیره.کار های دیگه ای هم که می شه کرد یکی لوت کردنه یعنی گشتن شهر برای آیتم.بعضی از اشیا(خونه، ماشین، جسد(!) و غیره) روشون علامت سوال هست یعنی می تونی برای آیتم بگردیشون که باید بری روشون و چند ثانیه f رو نگه داری بعد هم به ظور رندوم یا پول بهت می ده یا آیتم.البته ممکنه هیچی هم پیدا نکنی. هرچی بیشتر بری جلو زامبی ها قوی تر می شن آیتم ها هم بهتر می شن.یکی دیگه از کارای دیگه ای که می شه کرد جنگیدن با بقیه بازیکن هاست که باید توی شهر p رو بزنی و یک مدت صبر کنی تا pvp روشن بشه بعد می تونی با بقیه بازیکن ها بجنگی ولی اگه بمیری همه ی پولتو و نصف exp که از آخرین بار که از مقر اومدی بیرون به دست آوردی از دست میدی وقتی هم زنده بشی جونت critical هستش یک راه دیگه هم برای جنگیدن با بقیه هست این که بری تو آرنا وقتی بری تو آرنا اگه بمیری و بعد زنده بشی یا بیای بیرون جون خودت و آرمورت بر می گرده به اندازه ای که قبل از اینکه بیای تو آرنا بود.یک کار دیگه که می شه انجام داد گرفتن ماموریت هستش که یزودی توی ورژن 3 بعدی هم میاد(الان هنوز نیست).چند تا کار دیگه هم هست که هنوز نیومده تو 3 بعدی فعلا هم نمیاد من هم حوصله ندارم توضیح بدم.

Party که نمیشه تشکیل داد ولی میشه کنار هم موند و زامبی کشت که تجربه تقسیم میشه.
اتفاقا جلوتر توی بازی اصلا تکی نمیشه زنده موند.
باید بازی کنید تا بفهمید.
کاملا درسته. منه بد بخت الان تک و تنها موندم تو fort pastor .حالا الان نمی دونم چطوری بر گردم!:31:

منتظرم بازی کامل بشه و برای دانلود بیاد.اخره امسال کارش دیگه تموم میشه و محیط های داخلی و درون ساختمون ها هم میاد بعد اون موقع میام.
ماموریت ها که تا چند وقت دیگه میاد توی ساختمون ها به نظر من اصلا اهمیتی نداره.من توضیحات زدن مقر شخصیو خوندم به نظرم کار خیلی بی فایده و بی دلیلی بود!

Iloveu-ALL
08-08-2011, 20:29
بازیش چند مگ هست حدودا؟

rex123
08-08-2011, 21:59
سلام
منم توی بازی هستم با نام smkh و مهندس و لول 8 هستم.
فقط یک چیزی از سروش پرسیدم دقیق جواب نداد و من متوجه نشدم.
آقای Alex merccer آیا نسخه دو بعدی این بازی هم هست؟ سروش گفت توی تنظیماتش هست ولی اونجا همجاشو گشتم ولی اصلا پیدا نکردم آیا نسخه دوبعدی رو برداشتن؟ اگه نسخه دو بعدی هست اعم از دانلودی یا در تنظیمات همین بازی لطفا و خواهشا آدرس دقیق آنرا ذکر بفرمایید.با توجه به اینکه نسخه دوبعدی کامل میباشد و نیازی به دانلود هفتگی مثل سه بعدی نیست. و همچنین علاقه شخصی من به دو بعدی بیشتر هست. :31:
با تشکر

Alex merccer
08-08-2011, 22:21
سلام
آقای Alex merccer آیا نسخه دو بعدی این بازی هم هست؟ سروش گفت توی تنظیماتش هست ولی اونجا همجاشو گشتم ولی اصلا پیدا نکردم آیا نسخه دوبعدی رو برداشتن؟ اگه نسخه دو بعدی هست اعم از دانلودی یا در تنظیمات همین بازی لطفا و خواهشا آدرس دقیق آنرا ذکر بفرمایید.با توجه به اینکه نسخه دوبعدی کامل میباشد و نیازی به دانلود هفتگی مثل سه بعدی نیست. و همچنین علاقه شخصی من به دو بعدی بیشتر هست. :31:
با تشکر
قبلا وقتی توی مقر بودم اون پایین که پیغام می نویسه می نوشت شما الان 3 بعدی دارین بازی می کنین اگه می خواین می تونین سوییچ کنین به دو بعدی بعد که کلیک می کردم یک صفحه میومد می تونستی انتخاب کنی الان دیگه اون پیغام رو نمیده.هر چی هم گشتم پیدا نکردم اما میرم تو چت بازی می پرسم اگه فهمیدم می گم.ولی حالت دو بعدی مثل 3 بعدی این جوری نیست همه باشن حد اکثر 6 نفر هستن اون هم باید کسی هاست بشه.یا اینکه تنها باید بازی کرد.

HOPE666
08-08-2011, 22:26
من الان لول 11 هستم چطور میشه رفت شهر دیگه ای یا فقط همین یک پایگاه است ...

کاشکی دوستان ایدیهاشون مینوشتن ادد میکردیم توی بازی من ایدی H0PE است

Little Sparrow
08-08-2011, 22:35
سلام
با تشکر
100 بار پرسیدی 120 بارم جواب دادم.اینقدر دیر فهمیدی که مثل اینکه برداشتن دو بعدی رو.
همون بهتر هم برداشتن.باعث دوگانگی شده بود.:31:
گرافیک خیلی بدی هم داشت.خیلی بد.
این عکسو قبلا گذاشته بودم بازم میزارم.نقشه شهر با همه پایگاه های موجود.

rex123
08-08-2011, 22:56
من الان تستش نکردم. همون موقع تست کردم مطمئن بودم دوبعدی نیست ولی تو میگفتی هست من شک کردم. بخاطر همین هی میپرسیدم و همه نت هم دنبالش گشتم پیدا نکردم تا اینکه الان با حرفهای احمدم فهمیدم اصلا خیلی وقت قبل از اومدن من برداشتن. ولی حیف شد من که از این نسخه نصفش مخصوصا هفتگیش بدم اومد ولی واقعا بازی قشنگیه. :31:
یک سوال هر روز این زامبی ها به مقر حمله میکنن؟ همون موقع رو میگم که آژیر میکشه! اون وقت اگه مراقبت نکنیم از پول و exp ما کم میشه؟ اینطوری که خیلی بده اگه یک روز تعداد افراد آنلاین اون موقع کم باشه نصف دارایی هامون رو از دست میدیم؟
این آهنگاشم خیلی عشقه! :31:

Little Sparrow
08-08-2011, 23:15
نه اگه حمله بشه و کسی برای دفاع نباشه مشکلی نیست.حمله به پایگاه فقط برای گرفتن تجربه هست.
هیچی ازت کم نمیشه اگه نباشی.
اون زمان هم بود حالا شاید اوایلش.تو اومدی برش داشتن دیگه.
بعدشم اپدیت ها که هفتگی نمیان.الان 1 ماه هست داره روی ماموریت کار می کنه هنوز نیومده.
اخر این هفته به گمانم میاد.

Alex merccer
09-08-2011, 00:18
من الان لول 11 هستم چطور میشه رفت شهر دیگه ای یا فقط همین یک پایگاه است ...

کاشکی دوستان ایدیهاشون مینوشتن ادد میکردیم توی بازی من ایدی H0PE است

پایگاه های دیگه هم هستن از نظر درجه سختی هم اینجورین:
nastyas holdout: فقط زامبی های عادی اینجا هستن و برای لول 1 تا 10 مناسبه(البته زامبی معمولی آتیشی هم خیلی کم می شه اینجا پیدا کرد)
doggs stockade:زامبی های معمولی(زامبی های اسید پاش هم شامل می شه) و زامبی آتیشی(خیلی کم دیده می شه) و به ندرت bone , tendril , reaper , siren , spider مناسب برای لول 11 تا 20
precint 13:زامبی های معمولی(زامبی های اسید پاش هم شامل می شه) ، زامبی آتیشی(نه خیلی زیاد)، mother , giant spider , titan (فوق العاده کم پیدا می شن) و تعداد متوسطی reaper , leaper , spider , bone , tendril , siren , bloat تعدادی هم small brute و تعداد کمتری brute هم هستن. مناسب برای لول 21 به بالا
fort pastor:زامبی های معمولی(که زامبی های اسید پاش هم شامل می شه)، تعداد نسبتا زیادی reaper , siren , ...
تعداد خیلی کمی wraith , titan , mother , giant spider تعداد aggro spike ها هم اینجا خیلی بیشتره.مناسب برای لول 31 به بالا

نکته:aggro میزان توجهیه که زامبی ها به شما نشون می دن که بر اثر ایجاد صدا یا نزدیک شدن به زامبی ها بیشتر می شه. در صورتی که شما تولید صدا نکرده باشین ولی ناگهان تعداد زیادی زامبی با سرعت بالا به شما حمله کنن شما گیر یک aggro spike افتادین این aggro spike ها به طور رندوم در شهر وجود دارن و البته هر زامبی مقداری aggro spike با خودش داره که این در باس ها(giant spider, mother, titan,wraith) خیلی بیشتره.

زامبی هارو هم بعدا دونه دونه توضیح می دم.

این هم لیست کساییکه بازی می کنن :
jhonny:sorooush
rex123:smkh
iloveu-all:deadlyali
(با 0 نوشته می شه نه با او) HOPE666:H0PE
خودم هم که XxsmokexX

Little Sparrow
09-08-2011, 07:45
من هنوز اکانتمو دارم ولی بازی نمی کنم.:31:
حالش نیست.حالا بزار ماموریت ها بیان شاید برای تستشون اومدم.

Iloveu-ALL
09-08-2011, 16:42
دادا راست میگه خیلی یک نواخته نه کوئستی نه PVP
فقط ZOMBIE کشی!!!

راستی چطوری آیتم رو LOOT می کنم

Little Sparrow
09-08-2011, 18:21
دادا راست میگه خیلی یک نواخته نه کوئستی نه PVP
فقط ZOMBIE کشی!!!

راستی چطوری آیتم رو LOOT می کنم
PVP که داره.چند بار هم توضیح دادم.دکمه P رو بزنید.
یا برید به Arena که مخصوص PVP هست.
Loot هم که احمد گفت.توی شهر برید کنار اجسامی که زرد هستن و علامت سوال بالاشون دارن بعد دکمه ی F رو نگه دارید.
امروز عصر ماموریت ها برای اونایی که پول دادن
August 9, 2011
Tuesday:
Expecting to have enough done for GMs to play by sometime this evening.
امروز عصر ماموریت ها برای کسانی که Gold membership دارن میاد.

برای بازیکن های معمولی 1 هفته دیگه فکر کنم بیاد.حداقل اینجوری دیگه یکنواخت نیست.

Iloveu-ALL
09-08-2011, 18:36
آقا من هیرو گیر کرده. فقط خصویات رو نشون میده تو بازی نمی ره
چیکار کنم؟

Alex merccer
09-08-2011, 18:37
آقا من هیرو گیر کرده. فقط خصویات رو نشون میده تو بازی نمی ره
چیکار کنم؟

منظورت اینه که نمیره تو شهر؟
در ضمن من احتمالا تا هفته ی دیگه بر می گردم به nastyas holdout که از اونجا برم precint همه خودوتونو آماده کنین اگه خواستین با من بیاین یک چیز دیگه هم اینکه اینجا همه ی آیتم ها ارزون تره اگه ایتم خاصی می خواین بگین من از اینجا بخرم اومدم اونجا بهتون بدم واسه قیمتشم هم مشکل ندارم. پول زیاد دارم.

Iloveu-ALL
09-08-2011, 18:42
اره گیر کرده.
همونجایی که کارکتر و با خصوصیات و لولش نشون میده

Alex merccer
09-08-2011, 18:47
اره گیر کرده.
همونجایی که کارکتر و با خصوصیات و لولش نشون میده

وقتی میزنی بره تو شهر چه اتفاقی میوفته؟
می تونی دوباره اون نرم افزار هرو باز کنی آدرس بهش بدی ولی دوباره باید لود کنه برای بار اول

Iloveu-ALL
09-08-2011, 18:53
دادا بی خیال من برم دوباره wow رو نصب کنم.
تا حالا 4 بار لود پر کردم.

Little Sparrow
09-08-2011, 19:24
prism رو نگرفتی نه؟
اصلا شما پست های مارو می بینید؟
بابا این نرم افزار دیگه کاری می کنه هر بار لود نشه.

Iloveu-ALL
09-08-2011, 19:34
چرا اتفقا گرفتم
مثل اینکه شما پست های مارو نمی خونی ! :دی

Little Sparrow
09-08-2011, 19:43
به اون فرم چه ادرسی دادی؟

Alex merccer
09-08-2011, 19:52
چرا اتفقا گرفتم
مثل اینکه شما پست های مارو نمی خونی ! :دی

دوباره برو آدرس بده به نرم افزار درست می شه.

marde tanhayi
10-08-2011, 16:37
پسر یک سال گذشت ها

اخرش ورژن قابل نصب این نیومد تا جماعت از لود کردن خلاص بشن

HOPE666
10-08-2011, 17:55
منظورت اینه که نمیره تو شهر؟
در ضمن من احتمالا تا هفته ی دیگه بر می گردم به nastyas holdout که از اونجا برم precint همه خودوتونو آماده کنین اگه خواستین با من بیاین یک چیز دیگه هم اینکه اینجا همه ی آیتم ها ارزون تره اگه ایتم خاصی می خواین بگین من از اینجا بخرم اومدم اونجا بهتون بدم واسه قیمتشم هم مشکل ندارم. پول زیاد دارم.

شما الان کدوم شهر هستی من تازه رفتم شهر DOGGS پشیمونم خیلی گرون هستند :31: این زامبیا قاطی دارند یک دختره بود جیغ میکشید همه ریختن روی سرمون اون دختر باس بوده یا نه ؟ باس های DOGGS چی هستند ؟

راستی ممنون بایت برنامه نصب که کردم الان بعد 4 روز دوباره لود کردم :11:

Alex merccer
10-08-2011, 20:12
شما الان کدوم شهر هستی من تازه رفتم شهر DOGGS پشیمونم خیلی گرون هستند :31: این زامبیا قاطی دارند یک دختره بود جیغ میکشید همه ریختن روی سرمون اون دختر باس بوده یا نه ؟ باس های DOGGS چی هستند ؟

راستی ممنون بایت برنامه نصب که کردم الان بعد 4 روز دوباره لود کردم :11:

اونی که دیدی اسمش siren هستش حمله نمی کنه فقط کسیو ببینه جیغ میزنه باس هم اونجا فقط زامبی آتیشی هست البته خیلی وقت پیش (فکر کنم 1 یا 2 سال پیش) که من بازی می کردم و ول کردم دم درش یک دونه تیتان اومده بود!!
در ضمن fort pastor رو درست کردن دیگه زامبی ها الکی حمله نمی کنن لول 15 به بالا می تونین بیاین فقط اینکه تو راه سعی کنین هیچکیو نزنین دویدن هم aggro رو می بره بالا سعی کنین ندوین قیمت ها هم اینجا خیلی خوبه مثلا ak-47 توی nastyas قیمتش 80000 تاست اینجا 25000:31:

HOPE666
10-08-2011, 22:17
چرا بازی اینطور شد من توی شهر doggs بودم بعد چند ساعت میرم میبینم برگرشتم شهر اول و همه چیز ها گرفته شده :((

یعنی چی ؟!!

Alex merccer
10-08-2011, 22:58
چرا بازی اینطور شد من توی شهر doggs بودم بعد چند ساعت میرم میبینم برگرشتم شهر اول و همه چیز ها گرفته شده :((

یعنی چی ؟!!

مال من هم 2 لول برگشته عقب هر چی آیتم هم تو اینونتوریم بوده غیب شده!!

این هم توضیح ادمین سایت در این مورد:

This morning at around 6am EST I attempted to tweak the new mission code. Unfortunately I made huge mistake when doing it.

It was supposed to remove mission items currently in storage upon the completion of a mission. It appeared to work fine, so I quickly moved on to fixing other issues. About 6 hours later I had reports of people losing items from their storage. After close examination of the code I discovered that instead of simply removing the items on the player completing the mission, the code was also emptying those same slots on every account in the game.

After examining the extent of the damage (well over 100,000 items lost), I decided that the only sane course of action would be a complete server roll back to before I changed the code. That is what we have done.

Essentially, everything is back to exactly how it was at 5am EST this morning. Any trades you made, any items you looted and any exp you gained since then will no longer be there. Any accounts created since then will also have been lost.

Anyone who purchased a GM or credits will have these things restored manually within the next hour.

I'm incredibly sorry for this mistake. I can 100% understand why many of you will be upset. A roll-back is never an ideal fix, but in this case it was the lesser of two evils; our only realistic option to get the game back to normal.

شما برو مشکلت توی فروم که یک تاپیک در همین مورد زدن مطرح کن یا اینکه به ادمین توی فروم پیغام خصوصی بده.

HOPE666
11-08-2011, 00:15
فکر نکنم درستش کنه اخرین بکاپ برگردوننده برای همین اینطور شده ومعذرت خواهی کرده :((

Alex merccer
11-08-2011, 00:29
فکر نکنم درستش کنه اخرین بکاپ برگردوننده برای همین اینطور شده ومعذرت خواهی کرده :((

شما احتمالا تو همون 6 ساعت رفتی doggs stockade!

HOPE666
11-08-2011, 18:08
اره :D

دوباره رفتم دیشب
یک سوال من مهندس هستم لول 15 یک جلیقه گیرم اومده که باید یک لول 15 تعمیرش کنه یعنی من ولی میکشم روی علامت تعمییر میگه پول کم کنم تایید میکنم ولی هیچ تاثیری روی جلیقه نداره باید چی بکنم ؟بعد بالای جلیقه نوشته 1/20 توی بازار بعضیهاشون 20/20 هستند ولی خیلی گرون هستند اینها چی هستند و چطور میتونم به جلیقم اضافه کنم ممنون

HOPE666
16-08-2011, 16:18
ماموریت ها هنوز نیومدن ؟

Little Sparrow
16-08-2011, 18:19
اومدن.ولی هنوز برای اونایی که Gold membership دارن هست.و مثل اینکه هنوز باگ داره.
25 August برای بازیکن های مجانی هم میاد مثل ما.تا اون موقع ماموریت های بیشتر و بدون Bug اضافه می کنند حتما.

HOPE666
17-08-2011, 16:42
الان شما توی کدوم شهر هستید من همون شهر هستم که یک عدد داره 13 فکر کنم اینجا واقعا سخت دور خوردن باسش هم خیلی بزرگ بود هم اسید داشت و هم اتیش :D واقعا ترسناکه

vwolf
13-06-2012, 11:23
سلام منم هستم :دی
اسمم اون جا VinWolf هستش ( اسم کاراکترم ) و الان لول 4 ام !
20 تا تا صفحه رو خوندم مثل این که کار سختی رو برومه :دی منتظرم تا ای دی اس الم درست بشه تا بتونم بیشتر بازی کنم :دی

marde tanhayi
13-06-2012, 20:28
عجب پسر از اخرین پستی که زدم 10 ماه گذشت و داره یک سال می شه لول

زمان چه زود می گذره :12:

Little Sparrow
13-06-2012, 21:00
اره دیگه زود میگذره..
راستی Interior ها برای بازی اومد به همراه Barricade.
یعنی دیگه میتونید وارد ساختمون ها بشید و با چوب گذاری روی ورودی ها اون رو تبدیل به یه مقر بکنید.

shahabaliboys
14-06-2012, 11:47
سروش جون تابستان میام دوباره هستید شما هم؟جو skyrim هم که گرفتت بد جور

Mohammad.7225
14-06-2012, 14:34
منم اومدم دارم فعلا میچرخم
فعلا نزدیکا کمپم
اسمم هم TheWalkingDead

Little Sparrow
14-06-2012, 17:13
سروش جون تابستان میام دوباره هستید شما هم؟جو skyrim هم که گرفتت بد جور
والا معلوم نیست تا ببینیم خدا چی میخواد برای تابستون ولی هستم احتمالا..تو هم جو AC گرفتت :دی

vwolf
14-06-2012, 21:48
زورم می گیره 1500 تومن دادم کافی نت یه یه ساعت و نیم اون جا بودم لودینگش تا 75 درصد رفت بعدش دیگه متوقف شد اعصابم خورد شد ردم بیرون ؛ خودم با دایل آپ 45 دقیقه ای 100 درصد لودینگش تموم شد ولی بازی نکردم ؛ یعنی انده ها dsl ات تموم شده باشه ولی دایل آپت سرعتش اندازه ی جت باشه :دیدر هر حال یه چند تا پیشنهاد باسه خوب بازی کردن می کنید؟ من سربازام و لول 3-4 هستم ! الان فثط agility و meel و critical رو بردم بالا ؛ و یه chef knife خریدم. پیشنهاد می خوام :دی

Little Sparrow
14-06-2012, 21:52
از این راهنما استفاده کنید:

AmatX
15-06-2012, 16:00
منم شروع کردم

یه farmer ساختم ولی حالا میخوام کلاسم رو عوض کنم

راهی وجود داره که بشه کارکتر رو پاک کرد ؟

به ازای هر اکانت چند کارکتر میتونم داشته باشم ؟

و مهمترین چیز چطور میتونم پولاهای این کارکتر رو به اکانت جدیدم بقرستم ؟

Little Sparrow
16-06-2012, 06:55
تعداد کاراکتر مهم نیست و هر تعداد که بخوای میتونی داشته باشی خلاف قوانین هم نیست.
میتونی بینشون پول هم منتقل کنی فقط باید توی یه مقر باشید.

AmatX
16-06-2012, 13:42
تعداد کاراکتر مهم نیست و هر تعداد که بخوای میتونی داشته باشی خلاف قوانین هم نیست.
میتونی بینشون پول هم منتقل کنی فقط باید توی یه مقر باشید.

خب چطور میشه ایتم یا پول منتقل کرد ؟

Little Sparrow
16-06-2012, 14:13
میری پروفایل طرف بعدش روی Private Trade کلیک میکنی بعد هر چی میخوای برای مبادله میزاری.
توی Market هم گزینه ی اخر Private Trade هست.

AmatX
16-06-2012, 14:27
میری پروفایل طرف بعدش روی Private Trade کلیک میکنی بعد هر چی میخوای برای مبادله میزاری.
توی Market هم گزینه ی اخر Private Trade هست.

خیلی ممنون مشکل حل شد

مشکلم این بود که به جای اسم کارکتر باید از یوزر کارکترهاتون برای trade استفاده کنید

AmatX
21-06-2012, 19:41
کسی این رو بازی نمیکنه ؟

من به لول 21 رسیدم و هنوز در Nastya's holdout هستم و یوزر و اسم کارکترم هر دو ZNIPER هستند.

اگر کسی بازی میکنه یوزرش رو اعلام کنه یا تو بازی PM کنه

بهترین قسمت بازی اینجاست که گروهی بریم loot یا boss بزنیم وگرنه تنها بازی کردن بعد از یه مدت خسته کننده میشه

توضیحات در مورد کلاسها :

BlackWing
10-02-2013, 16:13
آقا هنوز کسی این بازی رو می کنه؟
من اسمم اون جا Vvanda هستش! لول 8 ام.
می خواستم ببینم هنوز کسی توی natsya هستش یا نه؟

marde tanhayi
10-02-2013, 18:06
این بازی هنوز روی مرورگر هست یا قابل نصب هم شده

BlackWing
10-02-2013, 18:15
فقط روی مرورگره :دی
آقا اگه کسی اکانت شاخ داره نمی خواد بازی کنه اگه می شه بدتش به ما! :n02:

BlackWing
14-02-2013, 13:34
سریع ترین راهی که می شه boss ها رو کشت چیه؟ آخه من توی بازی دیدم یارو تک نفره می ره باس می کشه عین خیالش نیست.
ولی ما باسه کشتن یه زامبی آتشین پدرمون در اومد! 6 نفره ریختیم رو سرش یه ده پونزده دقه ای داشتیم می زدیمش.
چطوره اینا؟
سریع ترین روش برای پول در آوردن رو هم بهم بگین.

marde tanhayi
14-02-2013, 19:57
سریع ترین راهی که می شه boss ها رو کشت چیه؟ آخه من توی بازی دیدم یارو تک نفره می ره باس می کشه عین خیالش نیست.
ولی ما باسه کشتن یه زامبی آتشین پدرمون در اومد! 6 نفره ریختیم رو سرش یه ده پونزده دقه ای داشتیم می زدیمش.
چطوره اینا؟
سریع ترین روش برای پول در آوردن رو هم بهم بگین.

از اکانت بازی خواستی ولی من خیلی وقت قبل بازی رو بیخیال شدم

حتما سطح اون خیلی بالا بود

من اون زمون بیشتر روی مسلسل و سلاح سرد کار کرده بودم هر کجا کم می اوردم مسلسل بر می داشتم

سلاح های ذیگه تیرهاشون گرون هست و دشمن رو هم از ادم رور نگه نمی داره خیلی طول می کشه خشاب بگذارن اما مسلسل هم کریتیکال داره هم رگبار می زنه و زومبی عقب عقب می ره

سلاح سرد روهم چاقو بردار که سریعتر ضربه می زنه وقتی افتادن دنبالت راحت زومبی ها رو عقب نگاه می داره

یه اره برقی هم برای زمانها دنبال شدن بخر که خیلی به درد می خوره

راه پول در اوردن هم گشتن نقشه هست
من اون زمون می رفتم دنبال وسایل و تا وقتی که نمی مردم بر نمی گشتم با باید سلاح گرون قیمت می داد و یا تا جون و غذا داشتم خونه به خونه شهر رو می گشتم

من تا اونجا که از بازی فهمیدم بازی ایام خاص داره یه روزی یه ایتم خواصی می بیشتر می داد می دیدی اون ایتمی که روز قبل هزار دلار بود امروز تا 50 دلار اومده پایین دلیلش هم بیشتر لات شدن اون بود

خلاصه باید بری بگردی همون هایی که گفتم رو بخر بزن به بیابون

HOPE666
22-02-2013, 11:42
منم دوباره بعد یکی دو سال میخوام بازی کنم یوزرم H0PE

یوزرم پاک شدo :| مگه توی این یکی دو سال سرور ریست کرده ؟؟

marde tanhayi
23-02-2013, 19:13
نمی دونم ولی مال منم پاک شده تا اونجایی که من می دونم اگه کردیت نخری بازی بی فایده است چون وقتی به سطح 30 رسیدی رفتی شهر پروجکت 13 انکبوتها حساب ادم رو می رسن و نمی شه با اونها داخل یک جمع جنگید و باید مسلسل داشته باشی و تیر درست حسابی هم با پولی که از فروش کردیت به دست اوردی بخری دسدت رو رو تیر بگذاری بری جلو

منم چند روزه دو باره حوس کردم بازی کنم ولی یک اشتباه کردم او امدم پرجکت 13 اینجا گیر افتادم لول

اشتباه هم این بود رو نارنجک انداز کار کردم مسلسل رو تا 50 کار کردم و رفتم روی نارنجک تا 20 حالا هم سطحم 23 هست اینجا انکبوتها عمونم رو بریدن باید فقط رو مسلسل کار می کردم :n14:
نام کار بری من هم moj64 هست

ویژگی کاراکتر چی هست؟ مال من 30 درصد ex بیشتر هست

HOPE666
25-02-2013, 22:59
منم یوزر دوباره ساختم لول 16 یوزرم persian0611 است یک سوال این تخته و چوب و میخ کجا بدرد میخوره ؟؟
من مهندس هست میشه باش زره تعمیر کرد
کردیت چی هست ؟؟ چطور میشه خرید ؟؟

marde tanhayi
26-02-2013, 12:02
منم یوزر دوباره ساختم لول 16 یوزرم persian0611 است یک سوال این تخته و چوب و میخ کجا بدرد میخوره ؟؟
من مهندس هست میشه باش زره تعمیر کرد
کردیت چی هست ؟؟ چطور میشه خرید ؟؟

یه چکش یه میخ یه تخته با خودت داشته باش
وقتی کیف ایتمت حین لات کردن پر شد یه خونه یا انباری تک درب پیدا کن ( یه ورودی داشته باشه در پشتی نداشته باشه به این دقت کن )

برو جلو در b بگیر در رو تخته می کنه جونورا نمی تونن بیان تو بعد چند ثانیه دکمه o بزن برو تو می تونی ایتم ها رو تو انباری بگذاری و یا تو بازار بفروشی پولهات هم می تونی به ریزی بانک
اونی که باید دقت کنی اینه که ایتم های توی بازار رو باید به قیمتی بگذاری که سریع فروخته شه تا بتونی ایتم جدید ها رو بگذاری تو بازار
تو انبار خودت هم میخ و تخته و جون یدکی همیشه داشته باش ÷

MrSeRiouS
15-05-2013, 12:20
سلام
دوستان هنوزم کسی این بازی رو می ره ؟
با کمترین سرعت می شه بیشترین لذت رو برد ها !
تو رو خدا چند نفر بیان با هم قرار بذاریم تابستون رو با هم بازی کنیم :n28:

mohseni-kabir
06-06-2013, 09:27
من بعدن مي يام
اين همه بازي هست كي مي ياد اين رو بازي كنه.
حالا من بعدن مي يام يه نگاهي مي ندازم . يه بار اومدم كند بود رفتم بيرون
يه بازي ديگه هم هست اسمش SAS Zombie Assault 3
تول اينجا ثبت نام مي كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد مي ري اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marde tanhayi
06-06-2013, 12:13
سلام
دوستان هنوزم کسی این بازی رو می ره ؟
با کمترین سرعت می شه بیشترین لذت رو برد ها !
تو رو خدا چند نفر بیان با هم قرار بذاریم تابستون رو با هم بازی کنیم :n28:

من هنوز تو همون لول 30 هستم به خاطر انتخابات سرعت با این قطع و وصل نمی شه بازی کرد شاید بعد انتخابات بازی کنم حالا حال نمی ده زیاد قطع وصل می شه

از من به تو گفتن تا سطحت بیشتر از 35 نشده نیا سمت شهر 3 که خیلی خطر ناکه اگه دست یه عنکبوت به افتی هیچی جلو دارش نیست

و حتما روی مسلسل کار کن که بهتر از بقیه است نارنجک انداز و اره برقی هم بی خیال شو چون نمی شه به خاطر صدا شون استفاده کرد

من بعدن مي يام
اين همه بازي هست كي مي ياد اين رو بازي كنه.
حالا من بعدن مي يام يه نگاهي مي ندازم . يه بار اومدم كند بود رفتم بيرون
يه بازي ديگه هم هست اسمش SAS Zombie Assault 3
تول اينجا ثبت نام مي كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد مي ري اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سطح اخرش رفتم سرعت بازی انلاینش کمه و ایراد داره باید تکی بازی کرد دیگه اینکه بازی پولی است تا پول خرج نکنی سلاح خفن گیرت نمی یاد سلاح ها معمولی هست و ادم مجبوره با موس زیاد ور بره و اون هم باعث می شه ماوس سریع خراب شه بهت قول میدم بیشتر از 2 هفته نتونی بازی رو ادامه بدی

Little Sparrow
06-06-2013, 18:52
ما اون همه میگیفتیم بیاید بازی بیاید بازی هیچکس نمیومد‌ ، تا ما بازی رو ول میکنیم همه میان توی بازی :n02:
در مورد دوستانی که بعد یه مدت بازی اکانتشون حذف شده باید بگم که اکانت هایی که Inactive هستن طبق این فرمول بعد یه مدتی حذف میشن:

Level 1 - 10 accounts get deleted after 7 weeks of inactivity
Level 11 - 20 accounts get deleted after 11 weeks of inactivity
Level 21 - 30 accounts get deleted after 15 weeks of inactivity
Level 31 - 40 accounts get deleted after 19 weeks of inactivity
Level 41 - 50 accounts get deleted after 23 weeks of inactivity
Level 51 - 200 accounts are safe from auto-deletion

همچنین اکانت هایی که هر مقدار Credit بخرن یا Gold Membership از حذف شدن در امان هستن.حالا هر لولی باشن.
موفق باشید.

MrSeRiouS
17-06-2013, 08:14
خب ... انگار قرار نیست کسی این تاپیک رو بکشونه بالا ...
پس خودم یه دستی به سر و روش می کشم ... :n09: می خوام چند تا دلیل بیارم که چرا بین این همه MMORPG بهتره این بازی رو انتخاب کنین :
1- ببینین DeadFrontier اولین بازی ای هست که تحت عنوان MMO و در سبک Horror عرضه شده ، پس طبیعتاً تجربه ی بیشتری در این زمینه داره و آپدیت هاش هم همیشه انجام می شه
2-این بازی به Area های مختلف تقسیم شده و علی رغم داشتن فضای خیلی خیلی بزرگ ، به علت این تقسیم خیلی خیلی سریع لود می شه
3- فضای بازی اون قدر بزرگه که اگر بخواین از یک شهر به شهر دیگه برین حداقل نیم ساعت باید مسافت طی کنین ( البته اگه وسط مسیر کشته نشین ! :38: )
4- بازی فقط به جنگیدن با زامبی ها محدود نمی شه ... بلکه می تونین توی پایگاهتون ماموریت دریافت کنین ، با بقیه خرید و فروش کنین ، چت کنین و حتی با بقیه تمرین کنین
5- بازی کاملاً F2P هست . اگرچه نباید تا لول 40 به شهر چهارم بازی رفت ، اما کسی که خرج نمی کنه هم می تونه با تلاش بیشتر خودش رو به سطوح بالاتر برسونه
6- بازم بگم ؟ :D

خـــــُ حالا از این حرفا گذشته آی دی من توی بازی : MegaViRuS
درضمن شما می تونین با فشردن دکمه ی F2 و نوشتن اسم کسی که می خواین باهاش بازی کنین ، من رو یا هرکس دیگه ای رو توی بازی پیدا کنین و باهاش بازی کنین
به زودی آپدیت خواهد شد ...

Little Sparrow
22-06-2013, 07:44
خب ... انگار قرار نیست کسی این تاپیک رو بکشونه بالا ...
پس خودم یه دستی به سر و روش می کشم ... :n09: می خوام چند تا دلیل بیارم که چرا بین این همه MMORPG بهتره این بازی رو انتخاب کنین :
1- ببینین DeadFrontier اولین بازی ای هست که تحت عنوان MMO و در سبک Horror عرضه شده ، پس طبیعتاً تجربه ی بیشتری در این زمینه داره و آپدیت هاش هم همیشه انجام می شه
2-این بازی به Area های مختلف تقسیم شده و علی رغم داشتن فضای خیلی خیلی بزرگ ، به علت این تقسیم خیلی خیلی سریع لود می شه
3- فضای بازی اون قدر بزرگه که اگر بخواین از یک شهر به شهر دیگه برین حداقل نیم ساعت باید مسافت طی کنین ( البته اگه وسط مسیر کشته نشین ! :38: )
4- بازی فقط به جنگیدن با زامبی ها محدود نمی شه ... بلکه می تونین توی پایگاهتون ماموریت دریافت کنین ، با بقیه خرید و فروش کنین ، چت کنین و حتی با بقیه تمرین کنین
5- بازی کاملاً F2P هست . اگرچه نباید تا لول 40 به شهر چهارم بازی رفت ، اما کسی که خرج نمی کنه هم می تونه با تلاش بیشتر خودش رو به سطوح بالاتر برسونه
6- بازم بگم ؟ :D

خـــــُ حالا از این حرفا گذشته آی دی من توی بازی : MegaViRuS
درضمن شما می تونین با فشردن دکمه ی F2 و نوشتن اسم کسی که می خواین باهاش بازی کنین ، من رو یا هرکس دیگه ای رو توی بازی پیدا کنین و باهاش بازی کنین
به زودی آپدیت خواهد شد ...

ایول امید پا برجا هست.
من خودم هر چند وقت یه بار به این بازی سر میزنم ببینم چیا اضافه میشن بهش ولی چون بازی خیلی یکنواخت هست دوباره ول میکنم.
اپدیت هاش هم دیگه جدیدا چیزه خاصی جز اسلحه های پولی اضافه نمیکنه.چون بازی تکمیل شده.Mission ها اومدن.OA اومده به همراه سیستم Barricade و ورود به ساختمون ها.کلا همه ی اپدیت هاش اومدن و دیگه چیزه جدیدی اضافه نمیشه بهش برای همین کسل کننده میشه.

MrSeRiouS
25-06-2013, 15:45
ایول امید پا برجا هست.
من خودم هر چند وقت یه بار به این بازی سر میزنم ببینم چیا اضافه میشن بهش ولی چون بازی خیلی یکنواخت هست دوباره ول میکنم.
اپدیت هاش هم دیگه جدیدا چیزه خاصی جز اسلحه های پولی اضافه نمیکنه.چون بازی تکمیل شده.Mission ها اومدن.OA اومده به همراه سیستم Barricade و ورود به ساختمون ها.کلا همه ی اپدیت هاش اومدن و دیگه چیزه جدیدی اضافه نمیشه بهش برای همین کسل کننده میشه.

خب منم تا چند روز پیش از بازی کاملاً ناامید شده بودم و داشتم Wiki بازی رو می خوندم که یهو چشمم به یه نظرسنجی تویWiki افتاد ...
موضوع نظرسنجی این بود که آیا مایل هستین یه Holdout دیگه با زامبی های قوی تر و Item های بهتر برای Loot کردن اضافه بشه یا نه ؟
عکس العمل بازیکنان هم کاملاً واضح و قابل پیش بینی بود : بــــلــــــــــــه
:exclamati از بین 1800 رای که تا این ماه ثبت شده ، 1600 نفر موافق این کار بودن ... اما هنوز هم نظر آدمین بازی ( AdminPWN ) مهمه و باید دید اون چه نظری در این رابطه داره :exclamati

این هم لینک ویکی بازی :

marde tanhayi
18-08-2015, 16:08
و دو سال گذشت هنوز فرصت نکردم بازی رست حسابی بازی کنم

marde tanhayi
16-06-2016, 21:42
و تقریبا یک سال هم گذشت

یک سری به بازی زدم سگ به جانو هاش اضافه شده که کمی بازی رو سخت کرده
و قیمت 100 کردت شده 3 میلیون دلار که سال قبل 1 میلیون بود که با این حساب می شه با 40 هزار تومان خرج کردن اول بازی تمام امکانات لازم رو برای یک بازی جذاب خرید

تعداد پلیر ها هنوز ثابت هست و زیاد تغییر نکرده همیشه پلیر داره این بازی