PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم گرفتن اضافی!!!!!!

seeb_sh
27-10-2010, 23:50
سلام دوستان
امروز بعد از ظهر که کامپیوتر رو روشن کردم خیلی دیر بالا اومد و یک بار هم مجبور به ریست شدم.وقتی ویندوز اومد بالا هارد خیلی در گیر بود و سی پی یو و رم هم درگیر بودن به طوری که رم بالای یک گیگ بود در حالی که هیچ برنامه ای ران نبود و سی پی یو هم نوسان داشت.
نرم افزار اوراکل رو از روی سیستم پاک کردم چون جدید نصب کرده بودم فک کردم به خاطر اینه و ی رم رسید به 700!!!
ممکنه مشکل از چی باشه؟؟؟؟؟!!!!در ضمن آنتی ویروس هم آپدیت هست.
اینم مشخصات سیستم
win 7 32bit
amd athlon 64x2 dual core 4600+ 2.04 ghz
ram 2gb
graghic nvidia gforce 8600 gt

EXTREME
28-10-2010, 00:10
مشکل شما بیشتر شبیه ویروسه ویندوز رو عوض کنید و بدون اینکه درایو هارو باز کنید با یه آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو اسکن کنید.
اگه مشکل از ویندوز یا ویروس نباشه
مقدار حافظه ی مجازی سیستم رو زیاد کنید و هارد رو هم حتما چک کنید که بد سکتور نداشته باشه
در آخر اگه درست نشد رم سیستم رو هم چک کنید

seeb_sh
28-10-2010, 11:54
دوستان ویندوز نصب کردم:win 7 32bit pro
به محض اینکه نصب شد رفتم توی تسک منجر مموری mb460 بود و 22 در صد اشغال شده بود.آیا این عادی هست با توجه به مشخصات سیستم؟؟؟؟

seeb_sh
28-10-2010, 13:31
من یه سری نرم افزار نصب کردم مموری شده 690 مگ.خودم یه حدسی میزنم:ممکنه مشکل از نرم افزارهای مزخرف MRT باشه؟؟؟چو قبلا رویه xp من از mrt چیزی نصب نمیکردم!!!!ممکنه همچین چیزی؟
قبلنا هم که ویندوز اکس پیشو نصب میکردم بعد از یه هفته کند میشد.
مگه دستم به این یارو نرسه:19:

EXTREME
28-10-2010, 15:18
در حالت عادی ویندوز سون بیشتر از xp حجم رم رو اشغال میکنه یعنی شما مثلا اگه تو اکس پی 300 مگ از رم اشغال شده باشه تو
سون 450 مگ اشغال شده
میتونه از نصب نرم افزارهای سنگین هم باشه وقتی تعدا نرم افزار ها زیاد شده باشه این اتفاق میفته
حالا اشغال شده بیش از حد رم علتهای مختلف داره
یا نرم افزار زیاد نصب شده
میتونه از سیستم عامل باشه
ممکنه حافظه ی مجازی کم باشه
ویروس
با افزایش مقدار حجم رم هم این مشکل بهتر حل میشه