PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید blue ray

omid405
27-10-2010, 22:24
سلام.

من میخوام یه بلوری بگیرم اما نمیدونم چی بگیرم با چه مارکی تا 350 میخوام هزینه کنم. لطفا راهنمایم کنید چی بگیرم با چه مارکی؟؟ میخوام همه فرمت ها رو هم پخش کنه و mkv هم راحت پخش کنه بی مشکل.
اصلا الان میصرفه بگیرم یا نه ؟؟ یه سامسونگ c6900 دیدم . خوبه؟؟

در ضمن این بلوری ها divx یا dvdrip پخش میکنه؟؟
مرسی.

mr_rayan
27-10-2010, 23:51
مدل BDP-7500 از شرکت فیلیپس هست که ریویوهای خوبی هم در موردش نوشته شده و تو قیمت خودش عالیه،هم از لحاظ ساپورت فرمت ها و هم تصویر.قیمتش باید همون حدود 350 باشه(10 تومن بالا پایین)

bagher49
28-10-2010, 14:12
سلام روی تلویزیون من blue ray نصب شده مدل شارپ ملی نمیدونم چه جوری وچه اطلاعاتی رو بای بخونه چون هر سی دی می زارم نمی خونه؟ لطفا راهنمایی کنید

t_tanhayam
28-10-2010, 18:23
سلام.

من میخوام یه بلوری بگیرم اما نمیدونم چی بگیرم با چه مارکی تا 350 میخوام هزینه کنم. لطفا راهنمایم کنید چی بگیرم با چه مارکی؟؟ میخوام همه فرمت ها رو هم پخش کنه و mkv هم راحت پخش کنه بی مشکل.
اصلا الان میصرفه بگیرم یا نه ؟؟ یه سامسونگ c6900 دیدم . خوبه؟؟

در ضمن این بلوری ها divx یا dvdrip پخش میکنه؟؟
مرسی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BD-6900 يكي از 3D پلير هاي خيلي خوب بازار هست و امتيازات بسيار خوبي كسب كرده از سايت هاي معتبر دنيا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid405
28-10-2010, 21:31
ممنون از دوستان بابت راهنمایشون.

ولی جواب بعضی سوال هایی که گفتم رو نگرفتم.
میشه دقیقا بگید این دستگاه چه فرمت هایی رو پخش و چی ها رو پخش نمیکنه؟؟
مثلا من یه dvd دارم که داخلش فیلمهایی با فرمت mkv هست ایا پخش میکنه؟؟؟

t_tanhayam
28-10-2010, 21:37
ممنون از دوستان بابت راهنمایشون.

ولی جواب بعضی سوال هایی که گفتم رو نگرفتم.
میشه دقیقا بگید این دستگاه چه فرمت هایی رو پخش و چی ها رو پخش نمیکنه؟؟
مثلا من یه dvd دارم که داخلش فیلمهایی با فرمت mkv هست ایا پخش میکنه؟؟؟

-در مورد اجراي فرمت ها بلوري ها بهتر عمل ميكنند نسبت به dvd player ها و اكثر فرمت هاي رايج رو ميخونند

-از جمله: DivX HD, MKV, MPEG-4, WMV9, hi-res JPEG, AVCHD, MP3 and WMA.

omid405
04-11-2010, 21:35
سلام. اقا ما رفتیم این دستگاه 6900 رو بخریم. اما یه مشکل داره. زیرنویس فارسی نیمیخونه. همه encoding رو امتحان کردم . فارسی نداره. ما چند تا فیلم امتحان کردم اما هیچ کدوم رو زیرنویس فارسی نشون نداد. خطتاش قاطی بود. عربیشم کلمات جدا بود. زیر نویس هام srt بود.
حالا راهی نیست بتونه زیر نویس فارسیو این دستگاه پخش کنه.؟؟؟
راهنماییم کنید چون میخوام بخرم.لطفا.

artinmy
10-11-2010, 09:27
اگه پخش نکرد باید زیرنویسsrt رو به subتبدیل کنی

t_tanhayam
10-11-2010, 21:51
سلام. اقا ما رفتیم این دستگاه 6900 رو بخریم. اما یه مشکل داره. زیرنویس فارسی نیمیخونه. همه encoding رو امتحان کردم . فارسی نداره. ما چند تا فیلم امتحان کردم اما هیچ کدوم رو زیرنویس فارسی نشون نداد. خطتاش قاطی بود. عربیشم کلمات جدا بود. زیر نویس هام srt بود.
حالا راهی نیست بتونه زیر نویس فارسیو این دستگاه پخش کنه.؟؟؟
راهنماییم کنید چون میخوام بخرم.لطفا.

-به هر صورت زير نويس فارسي مشكل تقريبا همه دستگاهها هست كه كم وبيش باهاش درگيرن دوستان
-متاسفانه عدم ساپورت ربان فارسي وبسنده كردن به همون حروف جدا و گاها نداشتن گچپژ در بسياري از پليرها وجود داره
-ميتونيد به قول دوستمون به sub تبديل كنيد

Artam01
11-11-2010, 18:11
هنوز فیلم بلوری همه گیر نشده همه جا پر از بلوری پلیر شده است.
چند روز پیش برای جویا شدن از احوال فیلم های بلوری و اینکه آیا یک پلیر بلوری بگیرم یا نه وارد یک از فروشگاه بزرگ و معتبر! صوتی و تصویری شدم گفتم فیلم بلوری داری؟
گفت هنوز فیلمش نیومده تو بازار! :18: فکر کرده بود اسمه فیلمش بلوری هست :27:.
دوستان بلوری می خرند فیلمش رو از کجا گیر می آورند؟

t_tanhayam
11-11-2010, 21:18
چند روز پیش برای جویا شدن از احوال فیلم های بلوری و اینکه آیا یک پلیر بلوری بگیرم یا نه وارد یک از فروشگاه بزرگ و معتبر! صوتی و تصویری شدم گفتم فیلم بلوری داری؟

-فكر ميكنم بيشتر براي اجراي فيلمها از روي usb ‌كاربرد داره و اجراي فرمت هاي بيشتر مخصوصا كانتينر mkv

omid405
11-11-2010, 22:58
من از این دستگاه راضیم. مشکل من با زیر نویس اینکه من فیلم فرمت mkv دارم با زیر نویس str.در این حالت بلوری فاسی رو بصورت برعکس و جدا نشون میده. زیر نویس هم به فیلم چسبوندم ولی اثر نکرد. جالب اینجاست که فیلم هایی که از بیرون گرفتم و بصورت vob هست با زیر نویس مشکل نداره. فارسی رو درست پخش میکنه. ولی برای mkv نه.
به sub هم تبدیل کردم. نشد. با Subtitle Workshop هم به sub تبدیل کردم. اما فارسی برعکس و جدا.
دوستان اگه راهی هست حتما بگید.
مرسی

Artam01
11-11-2010, 23:42
البته بلوری پلیرهای پایونیر خیلی از فرمت ها رو ساپورت نمی کنند.

t_tanhayam
11-11-2010, 23:46

-همينطوره بهترين پيشنهاد فعلا همون hd media player ها هستند وبراي 3d ‌ها هم نا چار بلوري 3d پلير

omid405
12-11-2010, 11:04

بلوری پلیر من samsung c6900 3d هست

omid405
12-11-2010, 12:29
دوستان این فایل vob زیر نویسش چجوری هست که بلوری میخونتش.؟
من که داخل فیل فیلم زیرنویس ندیدم.

t_tanhayam
12-11-2010, 13:40
دوستان این فایل vob زیر نویسش چجوری هست که بلوری میخونتش.؟
من که داخل فیل فیلم زیرنویس ندیدم.

-در مورد زير نويس فايل هاي vob كه همون dvd هاي رايج هستند به خود فايل چشبونده ميشن
-كه بصورت مجزا قابل خوندن نيستند بايد روي سيستم از نرم افزارهاي خاصي استفاده كنيد
-نرم افزارهايي مثل Vobsub و ...

dara_az
17-11-2010, 11:39

آرتام جان ازش میپرسیدی فیلم GreenRay رو هم نداری ببینی چی میگه :31: اینا بعضیاشون خیلی شوت هستن خداییش :46:

afi2asal
01-12-2010, 15:39
داداش يه سرچي بزني يكي دوتا فروشگاه اينترنتي ميفروشند ولي قيمتش خيلي بالاست 25 گيگ حدود 14 چوب و 50 گيگ 22 چوب و سه بعدي 35 چوب. من يه چند تايي گرفتم وكيفيت فوقالعادست.
فروشندگان هم كه قربونش برم هنوز از ديويدي سر در نميارن چه برسه به بلوري !!!
با ديدن فيلم بلوري ديگه از ديدن ديويدي شرمنده ميشي !!

miladx
10-12-2010, 16:10
سلام دوستان من میخوام یه دستگاه بگیرم که فیلم های اچ دی رو و فول اچ دی رو پخش کنه
این wd رو دیدم به نظرم خوبه اما من نمیدونم این از روی هارد باید فیلما رو بخونه یا میشه حلقه دی وی دی رو هم بزاری داخلش
یه سوال دیگه هم داشتم اینه که SONY BDP-S470 یا BDP-S570 یا سامسونگ BD-C6500 قیمتشون چه جوریه و اینا بهترن یا همون WD
ممون و تشکر

SNOW PATROL
10-12-2010, 16:22
دوستانی که دانلود افلاین کار میکنند مک fb هر روز کلی فیلم بلو ری میگیره

mohsen_613
10-12-2010, 16:44
الان ارزون ترین قیمت بلوری تو بازار چنده؟آخه فیلم های دوربینم full hd با پسوند AVCHD هستش که سینمای خانواده که دارم حتی hd هم اجرا نمیکنه
الان از همین dvd player های gasonic یا marshal که hd دارن بگیرم میتونه اجرا بکنه؟

mohsen_613
11-12-2010, 21:09
کسی اینجا سایت خوب برای خرید dvd player داره که هم قیمتشا ببینم هم توضییحات در مورد دستگاهاشو؟

Artam01
13-12-2010, 14:13
سلام دوستان من میخوام یه دستگاه بگیرم که فیلم های اچ دی رو و فول اچ دی رو پخش کنه
این wd رو دیدم به نظرم خوبه اما من نمیدونم این از روی هارد باید فیلما رو بخونه یا میشه حلقه دی وی دی رو هم بزاری داخلش
یه سوال دیگه هم داشتم اینه که SONY BDP-S470 یا BDP-S570 یا سامسونگ BD-C6500 قیمتشون چه جوریه و اینا بهترن یا همون WD
ممون و تشکر

WD دیسک نمی خوره، فقط هارد اکسترنال و یو اس بی.

miladx
13-12-2010, 22:02
سلام مرسی از جوابتون
سوال دوم منو جواب ندادین
SONY BDP-S470 یا BDP-S570 یا سامسونگ BD-C6500 قیمتشون چه جوریه و اینا بهترن یا همون WD

Artam01
14-12-2010, 09:06
بین این دو مدل بلوری چون تستی انجام ندادم نمی تونم نظر قطعی بدم ولی اگه شما قدرت پخش انواع مختلف فایل های موجود در کامپیوتر رو در یک دستگاه می خواهید بهتره یه مدیا پلیر مثل WD بگیرید ولی اگر از دیسک بیشتر استفاده میکنید قطعن خرید یک دستگاه بلوری بهتر است.
در مورد مقایسه بین دو دستگاه بلوری در تاپیک مشاوره DVD گویا دوستان نظر خوبی راجب این مدل سامسونگ داستند ولی برای اطمینان خودتون نگاهی به تاپیک بیاندازید.

محمد بیطرف
14-12-2010, 14:28
سلام
دو تا سوال
بلو-ری پلیر مدل Samsung BD-C6900 توی تهران جایی هست که بتونم ازش خرید کنم؟
و قیمت این دستگاه چقدره؟

r000r
15-12-2010, 13:34
سلام به همگی یه سوال برای دیدن بهترین کیفیت خالص فول HD به نظر شما یه دستگاه بلوری پلیر با بهترین مارک خریداری بشه بهتره یا یه کیس کامپیوتر که گرافیکش بالای 160 هزار باشه با خروجی HDMI چون اینجوری دیگه نه مشکل زیرنویس نه فرمت فیلم داریم

mr_rayan
17-12-2010, 00:17
سلام به همگی یه سوال برای دیدن بهترین کیفیت خالص فول HD به نظر شما یه دستگاه بلوری پلیر با بهترین مارک خریداری بشه بهتره یا یه کیس کامپیوتر که گرافیکش بالای 160 هزار باشه با خروجی HDMI چون اینجوری دیگه نه مشکل زیرنویس نه فرمت فیلم داریم

برای دیدن فیلم full hd بر روی دیسک بلوری مطمئنا یه دستگاه بلوری پلیر خوب کاملا مناسب تره ولی اگر هدف دیدن فیلم های hd و full hd دانلودی و یا فیلم هایی که روی چند دیسک بلوری به فروش می رسه مطمئنا خرید یه دستگاه مدیا پلیر و یا کامپیوتر مناسب تر هستش.

mr_rayan
17-12-2010, 00:22
سلام
دو تا سوال
بلو-ری پلیر مدل Samsung BD-C6900 توی تهران جایی هست که بتونم ازش خرید کنم؟
و قیمت این دستگاه چقدره؟

بله این دستگاه وارد بازار شده و تو نمایندگی های سامسونگ قابل دستیابی هست.قیمتش هم 400 تومن هست.

BraveKnight
17-12-2010, 01:09
این بلوری پلیرها، هارد اکسترنال هم بهشون میخوره؟

Artam01
17-12-2010, 13:18
بستگی به دستگاهش داره که این قابلیت رو دارد یا خیر.

r000r
17-12-2010, 23:49
برای دیدن فیلم full hd بر روی دیسک بلوری مطمئنا یه دستگاه بلوری پلیر خوب کاملا مناسب تره ولی اگر هدف دیدن فیلم های hd و full hd دانلودی و یا فیلم هایی که روی چند دیسک بلوری به فروش می رسه مطمئنا خرید یه دستگاه مدیا پلیر و یا کامپیوتر مناسب تر هستش.

دوباره سلام
نه منظورم همون فیلم ارجینال هست که روی هارد میفروشن مثل اواتار 47 گیگ یا پسر جهنمی2 با حجم 48 گیگ
یعنی یه کیس 600 هزار تومانی که بیشترشو رو کارت گرافیک و سی پی و رم خرجش کرده باشی به پلیر 400 هزاری نمیرسه

mr_rayan
23-12-2010, 23:26
دوباره سلام
نه منظورم همون فیلم ارجینال هست که روی هارد میفروشن مثل اواتار 47 گیگ یا پسر جهنمی2 با حجم 48 گیگ
یعنی یه کیس 600 هزار تومانی که بیشترشو رو کارت گرافیک و سی پی و رم خرجش کرده باشی به پلیر 400 هزاری نمیرسه

اینی که شما می فرمایید فیلم ارجینال نیست،فیلم ارجینال از اسمش هم مشخصه یعنی فیلمی که به صورت اصل و توسط نسخه مادر تهیه شده باشه و بر روی بلوری.
این فیلم هایی که شما می فرمایید ارجینال نیست بلکه کپی هستند و فقط حجمشون دست نخورده است و مثل یک سری نسخه های دیگه ریپ شده نیستند.
بهرحال انتخاب با شماست.یه بلوری پلیر 400 تومنی هم از یه کیس 600 تومنی اصلا سرتر نیست.با هر کدوم راحت ترید همون رو تهیه کنید.

miladx
28-12-2010, 14:13
سلام من می خوام یه xbox360 بگیرم
همه به خاطر بازی هم به خاطر اینکه بلوری هم پخش می کنه
می خوام بدونم چطوره خوب کاری هست یا نه
در ضمن می خواستم بدونم زیر نویس فارسی روهم می خونه و فایلهای mkv رو و چطور؟؟؟؟

lord69
28-12-2010, 21:10
xbox360 بلوری پخش نمیکنه.

armin_punisher6
28-12-2010, 21:54
سلام بچه ها.بیزحمت حداقل و حداکثر قیمت بلوری رایتر و ریدر رو میخواستم.
بلوری ریدر دی وی دی هم رایت میزنه؟

armin_punisher6
30-12-2010, 11:47
کسی نیست جواب بده؟

aliahmadi22
11-02-2011, 13:20
الان مدل از بلو ری پلیر داخل بازار هست که بتونه زیرنویس فارسی رو درست پخش کنه؟قیمتش مهم نیست

hamidbarca
20-02-2011, 00:15
من امروز BD-C6900 سامسونگ رو خریدم ولی دی وی دی پخش نمیکنه؟جریانش چیه؟اصلا دی وی دی کپی پخش نمیکنه؟ممنون

mr_rayan
20-02-2011, 01:43
من امروز BD-C6900 سامسونگ رو خریدم ولی دی وی دی پخش نمیکنه؟جریانش چیه؟اصلا دی وی دی کپی پخش نمیکنه؟ممنون

فکر نکنم مشکل از دستگاه باشه.احتمالا مشکل از dvd شماست.

hamidbarca
20-02-2011, 01:55
فکر نکنم مشکل از دستگاه باشه.احتمالا مشکل از dvd شماست.
یعنی دی وی دی کپی پخش میکنه؟آخه زنگ زدم نمایندگی طرف گفت مگه قراره پخش کنه؟
در ضمن 10 تا دی وی دی گذاشتم حتی دی وی دی اورجینال هم گذاشتم نخوند

mr_rayan
20-02-2011, 02:08

طبق مشخصاتی که از دستگاه اعلام شده مشکلی با خوندن dvd نداره.در ضمن اورجینال و کپی نداره،اگه قراره dvd بخونه فرقی نمی کنه ارجینال باشه یا کپی.

qazplm
20-02-2011, 12:30
منم همین بلوری پلیر رو دارم dvd راحت اجرا میکنه

hamidbarca
20-02-2011, 21:50
ممنون از دوستان.خودش درست شد بردمش روی یه تلوزیون دیگه و اجرا شد بعد برگشتم رو همون تلوزیون هم اجرا شد حالا مشکل از کجا بود نمیدوم

mostafabad2007
26-02-2011, 13:23
با سلام من LED سامسونگ گرفتم اونم از نوع 3بعدی مدل 8880 سری 8 اما بلوری روش نبود و سینمای خانگی بود حالا چه مدلی از سامسونگ بگیرم که بلوری رو بخونه و 3بعدی نشون بده

hossein34
13-03-2011, 12:07
با سلام من LED سامسونگ گرفتم اونم از نوع 3بعدی مدل 8880 سری 8 اما بلوری روش نبود و سینمای خانگی بود حالا چه مدلی از سامسونگ بگیرم که بلوری رو بخونه و 3بعدی نشون بده

همون مدل samsung BD-C6900 خوبه. همه این کارها رو میکنه بجز زیرنویس فارسی که مشکل داره

Poisonman
13-03-2011, 13:26
اين مدل C6900 سامسونگ آيا فيلم بلوري هم روش ميدن يا نه؟
من احتمالاً يكي از همين مدل بگيرم، ديگه دارم تحقيقات نهايي رو انجام ميدم. در ضمن ميتونيد بگيد كه توي تهران از كجا اين پلير رو بخرم بهتره؟ منظورم اينه كه كدوم نايندگي رو پيشنهاد ميديد؟
راستي، الان تو بازار ايران، پاناسونيك Blu-Ray Player آورده يا نه؟
ممنون

omid405
18-03-2011, 09:54
منم این بلوری c6900 رو دارم همه چیش عالی فقط زیر نویس srt فارسی نمیخونه. ولی زیر نویس به زبانهای دیگه با همین فرمت srt رو میخونه. فقط بدیش همینه.

Poisonman
22-03-2011, 15:23
منم این بلوری c6900 رو دارم همه چیش عالی فقط زیر نویس srt فارسی نمیخونه. ولی زیر نویس به زبانهای دیگه با همین فرمت srt رو میخونه. فقط بدیش همینه.
شما چند خريديد؟
چند وقت هست كه داريد؟
چند تا فيلم بلوري باهاش تماشا كردين؟ فيلم بلوري كپي هم باهاش ديديد؟
آيا مشكلي در اجراي فيلمهاي بلوري كپي داشتيد؟

parmida00
09-04-2011, 22:26
بچه ها من چند مدل بلوری با قیمت مناسب در دسترسم هست.البته بدون گارانتی هست در بندرعباس.کدوم مدلش بهتره؟کلا استفاده از اینترنت و داشتن lan و وایرلس به نظرتون در ایران مهمه؟ چون سرعت پایینه میگم.کسی هم خواست پیغام بگذاره قیمت بدم.مدلها :

Panasonic : DMP-DB60
Panasonic DMP-DB45
Sony BDP-S370
Samsung BD-C5500

Amin_0913
09-04-2011, 22:55
بچه ها من چند مدل بلوری با قیمت مناسب در دسترسم هست.البته بدون گارانتی هست در بندرعباس.کدوم مدلش بهتره؟کلا استفاده از اینترنت و داشتن lan و وایرلس به نظرتون در ایران مهمه؟ چون سرعت پایینه میگم.کسی هم خواست پیغام بگذاره قیمت بدم.مدلها :

Panasonic : DMP-DB60
Panasonic DMP-DB45
Sony BDP-S370
Samsung BD-C5500
سلام
من یکی از اشناهامون این مدل رو خریدن بعد نیود البته این 3D هستش قیمت بانه حدود 400 بود
تاپیکش هم هست برو ببین در مورد اینترنتش

این قیمتش چقدره؟
Sony BDP-S370

parmida00
09-04-2011, 23:10
سلام
من یکی از اشناهامون این مدل رو خریدن بعد نیود البته این 3D هستش قیمت بانه حدود 400 بود
تاپیکش هم هست برو ببین در مورد اینترنتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین قیمتش چقدره؟
Sony BDP-S370
بنده خدا سرش کلاه گذاشتن که.الان فروشگاه چاره با گارانتی حافظ پخش 395 قیمت زده

قیمتها را دقیق فردا میگیرم .حدود قیمت را گفت برای sony BDP-370 که lan داشت و wifi هم روش نوشته بود گفت 260هزار یا 270 هزار تومان در میاد میارزه؟

البته تفاوت قیمت bd60 پاناسونیک با سایت چاره خیلی بود.گفت حدود290-300 در میاد.

Amin_0913
09-04-2011, 23:25
بنده خدا سرش کلاه گذاشتن که.الان فروشگاه چاره با گارانتی حافظ پخش 395 قیمت زده

قیمتها را دقیق فردا میگیرم .حدود قیمت را گفت برای sony BDP-370 که lan داشت و wifi هم روش نوشته بود گفت 260هزار یا 270 هزار تومان در میاد میارزه؟

البته تفاوت قیمت bd60 پاناسونیک با سایت چاره خیلی بود.گفت حدود290-300 در میاد.
نه بابا اینا حدود 10-12 ماه پیش گرفتند

خمش 260 تومن خیلی خوبه

parmida00
09-04-2011, 23:29
260 پس خوبه؟ من داشتم ناز میکردم گفت تعداد بخری ارزونتر میدم یکم.بچه ها کسی نمی خواد پای ما هم ارزونتر در بیاد؟

saeed tbag
15-04-2011, 12:36
سلام به همه دوستان.
من یه lx6500 3D LG خریدم که عینک مخصوصم داره اما شنیدم برای دیدن فیلم 3D باید از این یارو بلوری بخرم!!!!!
الان من برای دیدن یه فیلم 3D باید دقیقا چکار کنم؟ ممنون میشم اگه یکی به دادم برسه الان یک هفتس همه فک وفامیل به هر بهونه ای هر شب میان خونه ما فیلم 3D ببینن.کمکم کنین که دارم ضایع میشم

sound.vision
16-04-2011, 12:21
سلام به همه دوستان.
من یه lx6500 3D LG خریدم که عینک مخصوصم داره اما شنیدم برای دیدن فیلم 3D باید از این یارو بلوری بخرم!!!!!
الان من برای دیدن یه فیلم 3D باید دقیقا چکار کنم؟ ممنون میشم اگه یکی به دادم برسه الان یک هفتس همه فک وفامیل به هر بهونه ای هر شب میان خونه ما فیلم 3D ببینن.کمکم کنین که دارم ضایع میشم

شما علاوه بر داشتن یه پلیر 3D باید سورس 3D یعنی یه فیلم بلوری سه بعدی هم داشته باشی + یه تلویزیون که قابلیت پخش 3D داشته باشه... اگه همه ی این ها جور هستن.... فیلم های Avatar و یا Resident evil نسخه های 3D دارن که رضایتت رو تامین می کنه...

aminashtari
16-04-2011, 12:37

با سلام
آقا ما بعد از این همه مدت گیر کردن بین خرید پلیر یا کیس (htpc) آخر نفهمیدیم کدوم یکی کیفیت بالاتری برای پخش فیلم داره. خودم به این نتیجه رسیده بودم که پردازنده هایی که اختصاصا برای پردازش تصویر و صدا در پلیرهای خوب ( در اینجا بلوری پلیر ) بکار میره، کیفیت تصویر و صدای بهتری نسبت به کامپیوتر داره. باز هم تاکید میکنم برای فیلم دیدن.
حالا با این پاسخ دوستمون دوباره گیج شدم. مگه نه اینکه کیفیت تصویر و صدا بستگی به چیپست یا پردازنده دستگاه داره؟ پس حالا چه فرقی میکنه اطلاعات از روی دیسک خونده بشه یا از روی هارد؟ اگر اطلاعات روی هارد یه ایمیج از بلوری باشه با همون حجم چه فرقی بین کیفیت تصویر و صدای پلیر و کیس وجود داره؟. خیلی از دوستان که هر دو رو امتحان کرده بودند از تصویر کامپیوتر زیاد تعریفی نکردند.

saeed tbag
16-04-2011, 13:40
دوست عزیز سلام و ممنونم از راهنماییت. یه چندتا سوال دیکه هم داشتم
1. قیمت یه پلیر 3D خوب چنده؟ و مدلش چیه؟
3. قیمت فیلم های 3D حدود چنده و از کجا میتونم تهیه کنم؟

aminashtari
17-04-2011, 08:17

فیلم 3d رو از این سایت میتونید تهیه کنید

sound.vision
17-04-2011, 09:50

درود...
برای خرید یه پلیر خوب باید ببینی چه خواسته ای داری و اینکه چقدر می خوای پول بگذاری.... و چه برندی رو بیشتر دوست داری مضافا اینکه الان دقیق نمی دونم چه مدل هایی تو بازار هستند ولی مدتی پیش خبر داشتم که فیلیپس 7500 هستش که خوب اون موقع تحقیق کرده بودم مشخصات خوبی داشت و قیمتش هم به نسبت خوب بود 320 هزار تومن.

saeed tbag
18-04-2011, 21:36
سلام و ممنون از راهنماییت دوست عزیز. من حدود 400 تومانی میتونم هزینه کنم. یه مدل ال جی BX580 دیدم جالب بود اما من زیاد تو نخ اینجورچیزا نیستم راستش من قصدم اینه که با LX6500 LG یه چندتایی فیلم 3d ببینم. الان من یه تلویزیون و 2 عینک مخصوص و جندتا فیلم 3d دارم و الان متوجه شدم یه پلیرم میخواد!!! الن بغییر این چیزا من برای دیدن فیلم 3d وسیله دیگه ای باید تهیه کنم یا نه؟

sound.vision
18-04-2011, 23:02
سلام و ممنون از راهنماییت دوست عزیز. من حدود 400 تومانی میتونم هزینه کنم. یه مدل ال جی BX580 دیدم جالب بود اما من زیاد تو نخ اینجورچیزا نیستم راستش من قصدم اینه که با LX6500 LG یه چندتایی فیلم 3d ببینم. الان من یه تلویزیون و 2 عینک مخصوص و جندتا فیلم 3d دارم و الان متوجه شدم یه پلیرم میخواد!!! الن بغییر این چیزا من برای دیدن فیلم 3d وسیله دیگه ای باید تهیه کنم یا نه؟

خواهش می کنم...والا در مورد برندهای کره ای کمتر اطلاعات دارم...در واقع زیاد دنبالش نبودم ولی با این بودجه...شما می تونید رو خرید یه دستگاه استاندارد و خوب حساب کنید...فقط قبل از خرید ریویوهای دستگاه و نقدهایی که ازش نوشته شده رو کامل بخونید تا بهترین انتخاب رو انجام بدین...در مورد سوال آخر هم باید بگم همون پنل 3D+ملزوماتی مثل مثل عینک و کیت های لازمه (تو هر برند یکم فرق داره)+بلوری پلیر با قابلیت 3D+فیلم 3D چیز خاص دیگه ی لازم نیست.

apachi7000
19-04-2011, 23:33
سلام دوستان.
میشه لطف کنین و در مورد این مدل نظرتونو بگین؟
Panasonic DMP-BDT300
اگر کسی قیمت رو هم داره ممنون میشم که اطلاع بدین.
با تشکر

faramarz3d
20-04-2011, 02:12

برای خرید فیلم های سه بعدی بلو-ری Blu-ray 3D آدرس دقیق تر اگر بخواهید باید به لینک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

faramarz3d
20-04-2011, 02:18
برای خرید فیلم های سه بعدی بلو-ری Blu-ray 3D آدرس دقیق تر اگر بخواهید باید به لینک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

98melody
27-01-2014, 11:19
سلام دوستان گل من فقط برا دیدن فیلم های 3 بعدی میخوام ایا واقعا فیلم 3 بعدی بلوری دیدن با دیسک بلوری با ریختن روی فلش و دیدن فرق میکنه ؟
ایا دیسک های بلوری زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه یا خیر ؟
میخوام بلوری بخرم باید به چه مشخصاتی توجه کنم ؟ مثلا خروجی hdmi داشته باشه.. دیگه چی؟:n12:

mr_rayan
27-01-2014, 16:51
سلام دوستان گل من فقط برا دیدن فیلم های 3 بعدی میخوام ایا واقعا فیلم 3 بعدی بلوری دیدن با دیسک بلوری با ریختن روی فلش و دیدن فرق میکنه ؟
ایا دیسک های بلوری زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه یا خیر ؟
میخوام بلوری بخرم باید به چه مشخصاتی توجه کنم ؟ مثلا خروجی hdmi داشته باشه.. دیگه چی؟:n12:
بله کیفیت فیلم با کیفیت اصلی با فایل های ریپ شده که روی فلش میریزن فرق می کنه.
سه بعدی با زیرنویس فارسی هم هست منتها دیگه کیفیت اصلی دیسک نیست و باز یک مرحله ریپ میشه ولی باز هم کیفیتش از فایل های ریپ شده ای که روی فلش میریزن خیلی بیشتره.
خروجی HDMI که همه بلوری پلیرها دارن.شما فقط هر دستگاهی میخری دستگاه جدید بخر مثلا نری مدل 2 سال قبل بخری.

98melody
28-01-2014, 00:08
بله کیفیت فیلم با کیفیت اصلی با فایل های ریپ شده که روی فلش میریزن فرق می کنه.
سه بعدی با زیرنویس فارسی هم هست منتها دیگه کیفیت اصلی دیسک نیست و باز یک مرحله ریپ میشه ولی باز هم کیفیتش از فایل های ریپ شده ای که روی فلش میریزن خیلی بیشتره.
خروجی HDMI که همه بلوری پلیرها دارن.شما فقط هر دستگاهی میخری دستگاه جدید بخر مثلا نری مدل 2 سال قبل بخری.

عزیز همه دستگاه های الان زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه همون فرمت srt

mr_rayan
28-01-2014, 07:27
عزیز همه دستگاه های الان زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه همون فرمت srt
این جملت نمیدونم سوالیه یا خبریه.
در هر صورت زیرنویس srt زیرنویسی نیست که تو هر دستگاهی پخش بشه.

98melody
28-01-2014, 09:53
این جملت نمیدونم سوالیه یا خبریه.
در هر صورت زیرنویس srt زیرنویسی نیست که تو هر دستگاهی پخش بشه.

عزیز سوالی هست...
چطوری بفهمم فرمت رو پشتیبانی میکنه یا نه ؟ ایا تو مشخصات حتما نوشته شده ؟ دیگه به چی باید توجه کنم

mr_rayan
28-01-2014, 15:39
عزیز سوالی هست...
چطوری بفهمم فرمت رو پشتیبانی میکنه یا نه ؟ ایا تو مشخصات حتما نوشته شده ؟ دیگه به چی باید توجه کنم
نه تو مشخصات نوشته نشده بهترین کار اینه که یه فیلم با زیرنویس فارسی srt با خودت ببری و هر پلیری که مد نظرت هست تو نمایندگیش تست کنی.