PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *سيمبيان يا اندروئيد يا ويندوز موبايل ؟ معايب و مزايا *

meisam317
27-10-2010, 19:13
سلام خدمت دوستان پي سي ورلدي .:10:

راستش يه تقاضا از متخصصان عزيز گوشي ها :31:دارم اونم اينه كه درباره ويژگيها - مزايا و معايب هركدوم از سيستمهاي عامل سيمبيان يا اندروئيد يا ويندوز موبايل سحبت كنن تا من و بقيه دوستان استفاده لازمه رو بكنبم

قربون همگي :11::11:

meisam317
12-11-2010, 02:30
پس چرا هیچ کسی جواب نداده . نمی دونم جای بدی مطرح کردم یا سئوال بدی هستش

shahin_100
26-11-2010, 20:19
من تنها چیزی که میدونم اینه .
نرم افزار های سیمبیان زیاده ولی زود ویروس میگیره .
آندروید برای اینترنت رفتن و وب گردی خوبه و بازی ها و برنامه های با کیفیتی داره .
ویندوز عامل هم برای کار های حرفه ای و نگه داری اسناد هست . مثل کامپیوتر کوچک .
من همین ها رو می دونم اگه اشتباه گفتم یا کم و کسری داشت دیگه خودتون بیخشید .

mekziko
01-01-2011, 13:21
من فکر کنم آندرویید بهتر باشه چون این یکی مال شرکت گوگله شاید تنها سیستمی که قابل رقابت با این سیستم باشه سیستم اپله!! شاید یکی از دلایل عقب ماندن نوکیا از برند های دیگه همین سیستم عامل بدردنخور سیمبین باشه! (البته در مقایسه با سیستم همه فن حریف گوگل)
اکنون آندرویید 2.2 مثلا برای گوشی وون دل اومده و اپل هم ios4 برای ایفون 4 عرضه کرده برای آیفون بازی تا دلت بخواد ریخته البته آندروید چون تازه اومده فکر نکنم از نظر بازی نسبت به آیفون غنی باشه؟ هر دو سیستم بستر مناسب برای اجرای بازیهای گرافیک بالا رو دارند مسلما نرم افزارها با قابلیت بالا را در خود اجرا میکنند کمپانی بازیسازی گیملافت هم برای آیفون و هم برای گوشیهای آندروییدی بازی عرضه می کند در سایت mobilegamefaqs می توانید ببینید همه روزه کلی بازی برای آیفون عرضه می شه از یک منظر هم چون اپل یک گوشی خاص (آیفون) رو عرضه می کنه به اشتراک گذاری نرم افزار و و بازی داغ خواهد بود

مهدي31
12-01-2011, 10:56
سلام
من سیمبین داشتم میخاستم ویندوز مبایل بگیرم ولی دیدم 80 درصد امکاناتی که یک ویندوز مبایل داره یک سیمبن هم داره ولی با قیمتی پایین تر درضمن برای مقایسه بیشتر یک سری به کلوپ های ویندوز مبایل بزن ببین با چه مشکلاتی دسته پنجه نرم میکنند
اولا ویندوز مبایل با فارسی مشکل داره وبرای کسی که اس ام اس زیاد میده اصلا خوب نیست فارسی سازیش هم کلی دردسر داره
دوما برای هر کاری یک نرم افزار باید نصب کنی مثلا برای اینکه چندتا فایل را باهم بلوتوث کنی باید یک نر م افزار نصب کنی

Farshadd
12-01-2011, 13:31
سلام
من سیمبین داشتم میخاستم ویندوز مبایل بگیرم ولی دیدم 80 درصد امکاناتی که یک ویندوز مبایل داره یک سیمبن هم داره ولی با قیمتی پایین تر درضمن برای مقایسه بیشتر یک سری به کلوپ های ویندوز مبایل بزن ببین با چه مشکلاتی دسته پنجه نرم میکنند
اولا ویندوز مبایل با فارسی مشکل داره وبرای کسی که اس ام اس زیاد میده اصلا خوب نیست فارسی سازیش هم کلی دردسر داره
دوما برای هر کاری یک نرم افزار باید نصب کنی مثلا برای اینکه چندتا فایل را باهم بلوتوث کنی باید یک نر م افزار نصب کنی

آندروید نداشتم، نمی تونم نظر قطعی بدم.

ولی بقیه سیستم عامل هایی که روی گوشی ها بودن رو امتحان کردم... هیچ کدوم برای من ویندوز موبایل نشده.
اصلا هم با فارسی ها مشکل نداشتم...
البته گفته من به معنی بد بودن سیمبین نیست به هیچ وجه. فقط میخوام بگم ویندوز موبایل اونجوریا نیست که تصور می کنی. خیلیاش هم ارزونه تازه. مثلا همین سامسونگ به اصطلاح لایت (7300)

البته تعیین خوب و بد بودن بستگی به کاربرد داره.

:12:

شهنام89
17-01-2011, 16:04
سیمبین که قابل قیاس با ویندوز و اندروید نیست
اندروید به علت متن باز بودن دارای امنیت پایینیه و هنوز تازه و نوپاست که راه درازی تا کامل شدن داره!!!
ولی ویندوز موبایل کامل شده و قابل اعتمادتر و مثل یک کامپیوتر همراه می مونه که تمام نیازهای یک کاربر حرفه ای یا آماتور را بر طرف می کنه.

* DeMoN *
26-01-2011, 15:32
به نظر من اندروید از همه بهتره ...

مهدي31
27-01-2011, 22:54
آندروید نداشتم، نمی تونم نظر قطعی بدم.

ولی بقیه سیستم عامل هایی که روی گوشی ها بودن رو امتحان کردم... هیچ کدوم برای من ویندوز موبایل نشده.
اصلا هم با فارسی ها مشکل نداشتم...
البته گفته من به معنی بد بودن سیمبین نیست به هیچ وجه. فقط میخوام بگم ویندوز موبایل اونجوریا نیست که تصور می کنی. خیلیاش هم ارزونه تازه. مثلا همین سامسونگ به اصطلاح لایت (7300)

البته تعیین خوب و بد بودن بستگی به کاربرد داره.

:12:
میشه مدل گوشیتون رو بگید
من میخواستم htc hd mini بگیریم آیا میشه مشکل فارسی شو حل کرد که برم بگیرم
من این گفته هارو طبق مشاهداتم توی گفتگوهای همین سایت زدم
به نظر من کسی که ویندوز مباییل بگیره باید در کنارش یک اینترنت adsl هم بگیره تا بتونه درست ازش استفاده کنه چون نرم ازار زیاد لازم داره و رام هاش هم خیلی پر حجم هستند ویک علمه وقت داشته باشه

Mr Andersson
30-01-2011, 05:19
درود;

اینکه پیش داوری کنیم کار غلطیه.. سیمبیان جدید واقعا عملکرد خوبی داره. برای ماها (ایران) که بهترین حساب میشه.

.......

deadpan
02-02-2011, 15:25
ميشه گفت در حال حاضر تنها چيزي كه سيمبيان داره OVI MAPS هست كه بهترين نرم افزاره مسيريابي مجاني هست

jimmy666
05-02-2011, 12:08
كافيه يه سري به سايتهائي مثل gallery.mobile9 و از اين قبيل سايتها بزنيد و ببينيد چند تا برنامه مخصوص سيمبين ويرايش 2 و 3 و يا 5 و آندرويد و ويندوز موبايل وجود داره .سيمبيان 700-800 تا و آندرويد و ويندوز موبايل هر كدوم 150 تا حدودا. نكته ديگه اينكه سيمبيان ويرايش 3و5 كاملا با زبان فارسي سازگاري كامل دارند (هم منوي كاملا فارسي و هم تايپ فارسي ) و نكته آخر اينكه نوكيا به نظر من مارك قابل اطمينانيه.بعد از سيمبيان هم به نظر من آندرويد در مقام دوم قرار ميگيره و ويندوز موبايل در مقام سوم .

Highbury
05-02-2011, 13:48
این از اون حرفا بود

outpost
05-02-2011, 14:09
ميشه گفت در حال حاضر تنها چيزي كه سيمبيان داره OVI MAPS هست كه بهترين نرم افزاره مسيريابي مجاني هست

OVI Map رو براي آندروييد آماده كرده. توي انجمن طرفداراي آندروييد ايراني هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

طبق گزراشها ، آندروييد در سال 2010 پروفروشترين سيستم عامل دنيا شناخته شد.

Punisher_2008
05-02-2011, 14:17
با سلام....

بنده هم جاوا کار کردم هم ویندوز هم سیمبین هم اندروید داشتم
در حال حاظر هم سیمبین دارم و اندروید (x8 و n78)

ببینید هر 3 تا سیستم عامل قوی هستند....
اینقدر بازی و نرم افزار داند که کاربر رو راضی میکنه...
ولی تبادل برنامه برای سیمبین خیلی بیشتر هست ولی دلیل بر بدی اون 2تا نیست
هر 3 واقعا عالی هستند و هرکدوم رو انتخاب کنید هیچ وقت پشیمون نمیشید ....چون واقعا هیچکدام بد نیستند

من از ویندوز موبایل touch2 رو داشتم که ویندوز 6.5pro رو داشت واقعا گوشی عالی بود و از هر نظر جوابگو نیاز هام بود
از سیمبین هم n73 و n81 8gig و 5700 و در حال حاظر n78 رو دارم که بازم واقعا عالی بوده..
از اندروید هم xperia x8 رو دارم که بازم تا اینجا خیلی خوب بوده..
از جاوا هم 5610 c901 k800 kp500 داشتم.... باور کنید جاوا هم در حد خودش برنامه هاش به درد بخورد هستند حرفه ای نیستند ولی ضروری هارو داره تقریا...

jimmy666
07-02-2011, 10:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همانطور كه مي بينيد سيمبيان نوكيا حرف اول رو ميزنه:7:

jimmy666
07-02-2011, 11:07
این از اون حرفا بود

از كدوم حرفا ؟ اگه قبول نداريد ، دليل بياريد ...:3:

jimmy666
07-02-2011, 11:16
اين هم يه نمودار ديگه (البته يكمي قديميه)جديداش هم ميذارم.

amirfiri
07-02-2011, 11:41
فقط یک نکته کوچیک بگم که ما معمولا گوشی رو به خاطر قابلیتهای سخت افزاریش می گیریم نه نرم افزاریش.
و اینکه کاربر توانایی تغییر و حق انتخاب سیستم عامل گوشی رو نداره.
پس تعداد فروش سیستم عامل ربط مستقیمی با محبوبیت اون سیستم عامل به خصوص نداره.

mehdi.kr
16-02-2011, 20:54
چرا یه نظر سنجی نمیذاریم؟؟

Malwaare
16-02-2011, 21:02
الان دیگه سیستم عامل بعضی گوشیا رو هم میشه تغییر داد

tanatos
02-03-2011, 11:14
الان دیگه سیستم عامل بعضی گوشیا رو هم میشه تغییر داد

درسته که میشه اونها رو تغییر داد ولی هیچ وقت مثل اورجینال شرکتی نصب شده روی گوشیها نیستند و انقدر باگ دارند که مطمئناً باعث میشه از کارتون پشیمون بشید.

tanatos
02-03-2011, 11:33
با سلام....

بنده هم جاوا کار کردم هم ویندوز هم سیمبین هم اندروید داشتم
در حال حاظر هم سیمبین دارم و اندروید (x8 و n78)

ببینید هر 3 تا سیستم عامل قوی هستند....
اینقدر بازی و نرم افزار داند که کاربر رو راضی میکنه...
ولی تبادل برنامه برای سیمبین خیلی بیشتر هست ولی دلیل بر بدی اون 2تا نیست
هر 3 واقعا عالی هستند و هرکدوم رو انتخاب کنید هیچ وقت پشیمون نمیشید ....چون واقعا هیچکدام بد نیستند

من از ویندوز موبایل touch2 رو داشتم که ویندوز 6.5pro رو داشت واقعا گوشی عالی بود و از هر نظر جوابگو نیاز هام بود
از سیمبین هم n73 و n81 8gig و 5700 و در حال حاظر n78 رو دارم که بازم واقعا عالی بوده..
از اندروید هم xperia x8 رو دارم که بازم تا اینجا خیلی خوب بوده..
از جاوا هم 5610 c901 k800 kp500 داشتم.... باور کنید جاوا هم در حد خودش برنامه هاش به درد بخورد هستند حرفه ای نیستند ولی ضروری هارو داره تقریا...

همانطور كه مي بينيد سيمبيان نوكيا حرف اول رو ميزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا هیچ کی نمیگه که این نمودارها اشتباهند یا فیکه اما شما باید در مقایستون سابقه ی اونها رو هم قیاس قرار بدید.
اینکه چند وقته سیمبین روی کاره و روی گوشیها داره استفاده میشه؟
و یا اینکه آندروید چند وقته روی کار اومده؟
نسبت به میزان سابقه ای که دارند چقدر ساپورت شدند و نرم افزار براشون اومده؟
خوبی آندروید در اینه که یه سیستم عامل OpenSource که هر چقدر از زمان عرضش بگذره طبعا ساپورتش، نرم افزارها و بازیهاش بیشتر میشه و این یه چیز طبیعیه.
ویندوز موبایل و سیمبین هم طرفداران خاص خودشون رو دارند منتها سیمبین خیلی وقته که حرفی برای گفتن نداشته و حتی با عرضه ی نسخه ی 3 هم خیلی موفق نبوده.
ویندوز موبایل هم برای کابران عادی موبایل سیستم عامل سردرگم کننده ایه.
اما من منکر مزایای خوب این سیستم عاملها نیستم!

KAKHMAL
05-03-2011, 23:11
سلام
1. ارزونتر بودنش بدلیل سخت افزارهای پایین و اکثر کسایی که من دیدم سیمبین داشتن با هنگ کردن خیلی سر و کار داشتن(البته مگر اینکه زیاد ازش کار نکشن و مثل یه گوشی جاوا باهاش رفتار کنن!!
۲.فارسیش کی مشکل داشته ما نفهمیدیم؟!
۳.مشکلاتی که ایجاد میشه تنها دلیلش کشیدن کار زیاد از دستگاه(نه فقط اینکه باهاش تماس بگیری-sms بدی-بازی کردن ُبلکه مسثلا اینکه چیکارش کنیم فلان کار رو بکنه - رختن آندروید - ریختن اوبونتو و...)
۴.اینکه بعد نصب یه برنامه بتونی فلان کارو بکنی(مثلا فرستادن چند تا فایل باهم)چه مشکلی داره؟!تنها نشان دهنده انعطاف پذیری ویندوز
۵.خوب اینا جواب بود
مزایا ویندوز:
یه گوشی حرفه ای دستت که میتونی روش سیستم عامل های دیگه موبایل( wp7-palm - android ) و سیستم عاملهای pc (98 -xp -ubuntu)رو روش داشته باشی
البته اینا در مورد وین ۶.۵ بود شخصا چون وین ۷ نداشتم(فقط روی hd2 دیدم)نظری درموردش نمیذم
معایب ویندوز:
حجم سنگین رامها و فضای اشغالی(که با داشتن adsl و فضای کافی روی گوشی حل میشه!!)

آندروید:
از نظر من یه نسخه کامل شده و عالی از سیمبین هست(البته در سطحی بسیار بالا!!)
تا حدودی حرفه ای!!
خب ولی توش حتی نمیشه یه شبکه ساخت(من نتونستم)در حالی که توی wm6.5 به راحتی این کار انجام میشه

روی سیمبین اصلا حرف نمیزنم تنها اینو میگم:
سیمبین مال وقتی بود که java در اوج قدرت بود!!!

سیمبین که قابل قیاس با ویندوز و اندروید نیست
اندروید به علت متن باز بودن دارای امنیت پایینیه و هنوز تازه و نوپاست که راه درازی تا کامل شدن داره!!!

کی گفته متن باز بودن باعث امنیت پایین میشه؟!
تا اونجایی که من میدونم اصل ویروس گرفتن و نگرفتن به ساختار سیستم عامل بستگی داره و هسته اش و ...
اگه اینطور بود که شما میگید باید لینوکس نفوذ پذیرتر از ویندوز باشه!!

ولی ویندوز موبایل کامل شده و قابل اعتمادتر و مثل یک کامپیوتر همراه می مونه که تمام نیازهای یک کاربر حرفه ای یا آماتور را بر طرف می کنه.

از نظر من اینکه میگین ویندوز به درد یه کاربر آماتور میخوره از نظر من کامل نیست مثل اینه که n900 رو بدی دست یه بچه دبستانی یا یه نفر که حتی نمیدونه لینوکس چی هست!!
و خب این باعث یکم گیج شدن میشه!!

كافيه يه سري به سايتهائي مثل gallery.mobile9 و از اين قبيل سايتها بزنيد و ببينيد چند تا برنامه مخصوص سيمبين ويرايش 2 و 3 و يا 5 و آندرويد و ويندوز موبايل وجود داره .سيمبيان 700-800 تا و آندرويد و ويندوز موبايل هر كدوم 150 تا حدودا. نكته ديگه اينكه سيمبيان ويرايش 3و5 كاملا با زبان فارسي سازگاري كامل دارند (هم منوي كاملا فارسي و هم تايپ فارسي ) و نكته آخر اينكه نوكيا به نظر من مارك قابل اطمينانيه.بعد از سيمبيان هم به نظر من آندرويد در مقام دوم قرار ميگيره و ويندوز موبايل در مقام سوم .

ببخشید من اصولا اگه بخوام یه نرم افزار بگیرم میرم توی xda یا modaco (برای ویندوز)چون اکثر نرم افزار های gallery.mobile9 جاوا هستن و اصلا آپدیت نیست!!
خب اگه این جوری بگیریم الان ما manlia فارسی داریم!!!

این از اون حرفا بود

+1

همانطور كه مي بينيد سيمبيان نوكيا حرف اول رو ميزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب دلیلش گرانتر بودن گوشیهای ویندوز و آندرویده!!
و اینکه اکثر مردم تنها کاری که با گوشی دارن:زنگ زدن sms دادن , دو تا کلیپ دیدنه!!(که کاملا بدرد سیمبین میخوره چون یه بار یه دوستم که n97 اشت اومد با گوشیش یه نرم افزار درست حسابی اجرا کنه(که کلاس بذاره)گوشیش قاط زد :21: کلی بهش خندیدیم :31:)

فقط یک نکته کوچیک بگم که ما معمولا گوشی رو به خاطر قابلیتهای سخت افزاریش می گیریم نه نرم افزاریش.
و اینکه کاربر توانایی تغییر و حق انتخاب سیستم عامل گوشی رو نداره.
پس تعداد فروش سیستم عامل ربط مستقیمی با محبوبیت اون سیستم عامل به خصوص نداره.

تا حدی درسته البته توی ایران !!!
ولی درکل اگه ویندوز ۶.۵ داشته باشی میتونی بجاش هر سیستم عامل درست و حسابی رو نصب کنی!!:31:

درسته که میشه اونها رو تغییر داد ولی هیچ وقت مثل اورجینال شرکتی نصب شده روی گوشیها نیستند و انقدر باگ دارند که مطمئناً باعث میشه از کارتون پشیمون بشید.

خب hd2 که داره مثل شیر آندروید و اوبونتو رو اجرا میکنه(بدون باگ)
در واقع آندرویدی که برای hd2 اومده یه نسخهnand داره یعنی بجای ,dk نصب میشه!!!(البته اگه یه رام خوب بگیری غیر nand هم خوب کار میکنه!!(بدون باگ):21:

خب دیگ تموم شد!!

از نظر من رتبه بندی برای یه کاربری که خیلی شوت نباشه:
۱.wm6.5
2.android ---- wp7
3.symbian
4.java

البته در اینجا باید از بادا هم اسم ببرم که میگن داره ساپورت میشه(من نمیگم!! کلا شنیدم)و سیستم قوی هست در مورد اونم میشه تحقیق کرد!!
البته اگه یه کاربری باشید که اهل بازی باشید ای رتبه بندی اینجور میشه:
۱.android --- wp 7
2.wm6.5 )بازی گرافیک بالا نداره ولی همون بازیهاش نسبت به بازی های سیمبین در حد و حدود همنحتی یکم بالا تره و البته اینم نا گفته نمونه که تعداد کمی بازی های گرافک بالا در حد آندروید مثل ند فور اسوید شیفت رو داره که وقتی من اونو با آندروید مقایسه کردم دیدم عین همن!!)
۳.symbian
4.java

امید وارم مفید بوده باشه
سعی کردم هرچی میگم با دلیل باشه!!:11:

KAKHMAL
06-03-2011, 00:44
راستی یه جا بحث فروش نوکیا شد باید بگم تا اونجایی که اخبار میکن:
سهم نوکیا توی ppc ها کمتر از ۱ درصد هست که یعنی بوغ!!:
طبق آخرین آمار comScore که دو هفته پیش منتشر شد سهم کلی نوکیا به 7 درصد رسیده، و در قسمت اسمارت فون هم نوکیا به بخث Others رفته که همه اونها با هم 2.6 درصد سهم بازار رو دارن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که آمار دقیق طبق( Nielsen یا NPD) نوکیا به زیر 1 درصد رسیده .

البته این قبل wp7 های نوکیا هست(البته فک کنم هنوز نیومده باشن!!)

ولی در کل در بحث سیمبین همین بس که مدیرعامل نوکیا اومده و گفته ما داشتیم در تموم این سالها روی یک سیستم عامل سوخته کار میکردیم و عقب افتادیم!!

tanatos
28-03-2011, 19:21
1.
خب hd2 که داره مثل شیر آندروید و اوبونتو رو اجرا میکنه(بدون باگ)
در واقع آندرویدی که برای hd2 اومده یه نسخهnand داره یعنی بجای ,dk نصب میشه!!!(البته اگه یه رام خوب بگیری غیر nand هم خوب کار میکنه!!(بدون باگ):21:

خوب این که یه گوشی تونسته بدون باگ سیستم عامل دیگه ای رو ساپورت کنه که دلیلش این نیست که همواره همه ی ویندوز فونا میتونند آندروید رو ساپورت کنند!

rouzbeh_ziafati
31-03-2011, 09:04
آيا آندرويد 2.1 شماره گيري هوشمند نداره؟ ور‍ژن هاي بالاتر چي دارند؟
اصلا شماره گيري هوشمند چي هست؟

tiger01
03-12-2011, 13:55
تکلیف ما بی تجره ها رو مشخص کنید. من می خوام گوشی بگیرم ولی نمید.نم چی بگیرم. دارم در مورد سیستم عامل تحقیق میکنم ولی هرجا میرم یه چیزی میبینم که با قبلی منافات داره. هر کس از یه سیستم عامل تعریف میکنه و سیستم دیگه رو میکوبه.
من یه گوشی می خوام که هم با نرم افزاراس کار کنم و هم بازی ولی نرم افزار برام از بازی مهمتره. چه سیستم عاملی بهتره؟
آیفون یا آندروید یا سون؟
لطفا تکلیفمون رو روشن کنید

h!tman
14-12-2011, 15:21
متاسفانه این نموداری که گذاشتید در اون زمان اپل کاملا نو پا و آندروید اصلا نبود!
این نمودار کاملا غلط و نامعتبره

همانطور كه مي بينيد سيمبيان نوكيا حرف اول رو ميزنه:7:

متاسفانه اینم مثل نمودار بالاتون

سیمبن : دورانش کاملا به سر رسیده و هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداره طبق پیش بینی ها به 0.01 درصد بازار در سال 2014 میرسه همچنین با سخت افزار های بسیار ضعیف نوکیا ارزش خرج کردن با قیمت های گزافی مانند X7 و N8 و امثالهم رو نداره
آندروید: در حال پیشرفت دارای بهترین سخت افزار های گوشی ها و دومین بانک نرم افزاری دنیا
IOS : سیستم عاملی تک محصولی ولی پر طرفدار امن و دارای بزرگترین بانک نرم افزاری دنیا :)
وین موبایل: رابط کاربری بسیار زیبا سرعت بالا گوشی های کم و سیستم عاملی بسیار محدود :) تازه پیشرفتو شروع کرده
دیگه این رو بچه 2ساله ازش بپرسی هم تایید میکنه

farshid_a
12-01-2012, 19:19
سلام
حرفای دوستمون مکزیکو اینقد معتبر ومسخره(ببخشید) بود که خندم گرفت

دوستان آپدیت باشیم

سیمبین با انا و بله دیگه جایی واسه این بحثا نذاشته.البته اپل هم عالی همچنین آندرید اما واقعا مقایسه سخته.ولی الان که دارم اینو مینویسم اندروید بعد از سیمبین و آی اٌ اس قرار گرفته.

واسه مثال اینم یه نوکیا با سیمبین بلله

ALCVG
16-01-2012, 09:29
دوران سیمبیان دیگه گذشته
فقط نمی دونم چرا نوکیا هی الکی روش پافشاری می کنه
آینده ای که برای سیستم عامل های مورد بحث موبایل می بینم :
اندروید به شدت داره پیشرفت می کنه که با اومدن نسخه ی جدیدش میشه در مورد آینده ش اظهار نظر کرد.
در حال حاضر روز به روز به تعداد نرم افزارهای با کیفیتشم اضافه میشه.
پیشرفت ویندوز موبایل هم به دلیل پیشینه ی بیشتر و نرم افزار های مناسب خودش و هدفی اصلی که داره (گوشی به جای pc) دور از انتظار نیست.
اما در مورد سیمبیان دیر یا زود نوکیا شکست رو خواهد پذیرفت و دست از این سیستم عامل ضعیف بر می داره.
نظر شخصی :
به دلیل نرم افزارهای مناسب و زیاد ، شخصی سازی آسان ، سرعت خوب و لذت بخشی در کار کردن و البته پشتیبانی غولی مانند گوگل ، اندروید رو می پسندم.

gladiator-eshgh
18-02-2012, 20:59
از نظر امنيت اول ويندوز،سيمبيان،آندروئيد آخره !اصلا امنيت نداره
از نظر برنامه :ويندوز فون خيلي برنامه توي ايران داشته باشه و مجاني 20 تا
سيمبيان زياده اما آندروئيد نامحدود فرض كن

ويندوز فون خيلي چيزا نداره مثلا بلوتوث يا فايل منيجر
سيمبيان خيلي بهتر از آندروئيده (البته نظر شخصي بنده است كه همه نوع گوشي رو داشتم)

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

دوران سیمبیان دیگه گذشته
فقط نمی دونم چرا نوکیا هی الکی روش پافشاری می کنه
آینده ای که برای سیستم عامل های مورد بحث موبایل می بینم :
اندروید به شدت داره پیشرفت می کنه که با اومدن نسخه ی جدیدش میشه در مورد آینده ش اظهار نظر کرد.
در حال حاضر روز به روز به تعداد نرم افزارهای با کیفیتشم اضافه میشه.
پیشرفت ویندوز موبایل هم به دلیل پیشینه ی بیشتر و نرم افزار های مناسب خودش و هدفی اصلی که داره (گوشی به جای pc) دور از انتظار نیست.
اما در مورد سیمبیان دیر یا زود نوکیا شکست رو خواهد پذیرفت و دست از این سیستم عامل ضعیف بر می داره.
نظر شخصی :
به دلیل نرم افزارهای مناسب و زیاد ، شخصی سازی آسان ، سرعت خوب و لذت بخشی در کار کردن و البته پشتیبانی غولی مانند گوگل ، اندروید رو می پسندم.

قابل توجه شما دوست محترم بگم
سيمبيان بل هيچ چيزي از آندروئيد كم نداره
و امنيتش كامل كامل هست
فناوري دست نوكياست ....آينده دست نوكياس الان هيچي نيست درسته اما به وقتش اوج ميگيره

ئظا
08-03-2012, 15:26
چند روز با اندروید کار کنید متوجه میشید که دیگه نمیتونید دل ازش بکنید
فقط اندروید

emadpumad
27-03-2012, 17:11
چند روز با اندروید کار کنید متوجه میشید که دیگه نمیتونید دل ازش بکنید
فقط اندروید

من با سیستم عامل های زیادی کار کردم ولی جدا اونقدر ها هم که میگن اندروید عالیه من چیزه خاصی ازش در یافت نکردم. !
به نظر من سیستم عامل خوبی هست ولی خیلی جا داره برای بهتر شدن

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

M0RTEZA_R
05-05-2012, 21:52
درسته اندروید خوبه ولی اخه اندروید مصرفش بالاست.دو دیقه کار میکنی باتری تموم میشه.:13:

i.g.s
05-05-2012, 22:21
درسته اندروید خوبه ولی اخه اندروید مصرفش بالاست.دو دیقه کار میکنی باتری تموم میشه.:13:
فکر نکنم اینی که شما میگی درست باشه.
چون من یه live with walkman دارم خیلی هم عالیه باتری هم خیلی به موقع تموم میکنه:27:

M0RTEZA_R
09-05-2012, 17:24
چون من یه live with walkman دارم خیلی هم عالیه باتری هم خیلی به موقع تموم میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با X8 کار کردم باتریش خوب نبود.باتری گوشی باید 2 ،3 روز بمونه.:5: