PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شامپو به نظر شما

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

m.shahi
01-03-2013, 18:26
لعنت به سریتا با این شامپوی مسخره کافئینش دو سه بار زدیم امروز موقع شونه کردن همینطور موهامون میریخت گند زد به اعصابمون
همون فولیکا رو دوباره میخرم هم ارزون تر بود هم بهتر
منم یه بار سریتا ضد ریزش گرفتم زیاد راضی نبودم ولی از برادرم پرسیدم میگفت نمیدونم فکر نکنم بد باشه، البته اون موهاش بد نیست هر شامپوییی هم که جلو دستش باشه میزنه دقت هم نمیکنه.

m.shahi
01-03-2013, 19:08
سلام بچه ها
من 2 شب پیش از همین شامپو کلیرها که بسته بندیشون جدیده و مکعب مستطیل شکله استفاده کردم موهای من نرمال تا کمی چربه شوره و کمی ریزش داره و به ندرت کمی خارش بعضی جاهاش.
اثرات مثبتش: شوره هام 25 درصد کم شده روز اول یکم خارش خفیف ولی الان خارش ندارم موهام هنوز چرب نشده و میتونم فردا سرمو بشورم قبلا یه روز درمیون میشستم
اثرات منفیش به نظرم موهام یکم بیحال و کدر شده
از نظر ریزش چک نکردم.
جهت اطلاع عرض کنم من به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم و در قسمت
QUESTIONS & COMMENTS

سوال کردم که شکل ظاهری شامپو و نوشته های روی اون با اونچه که تو سایت شماست فرق داره میخواستم بدونم که اصله یا نه اگه میشه راهنماییم کنید چطوری فایل عکسای شامپویی که من دارم رو براتون بفرستم. خلاصه اول جواب ندادن چندتا نامه دیگه وتیکه و اینا فرستادم وادرس ایمیلم هم گذاشتم برام ایمیل زدن یه شماره دادن که شماره نماینده پاسخ به مشتریان تو امریکا بود الان زنگ زدم جریانو گفتم گفت کدوم کشوری گفتم ایران گفت که بعید میدونم اونجا این شامپو باشه خلاصه با چک و چونه گفتم عکس شامپوم میفرستم مقایسه کن ببین حد اقل تا حالا با این شکل برای جایی صادر کردین ادرس clear.com داد گفت اونجا هست و از طریق ف ی س ب و ک و ت و ی ت ر که بنده فعلا نمیتونم وصل شم. حالا اگه کسی تونست اینکارو بکنه هر کسی خواست ادرس ایمیلشو بده که ایمیل ارسالی اونا و عکسایی که گرفتمو براش ارسال کنم شاید ته تویه قضیه در اومد اینقدر همه مشکوک نباشن مشخص بشه که حتما تقلبیه یا اصل.
چند روز دیگه ام دیگه تهران نیستم کمتر میتونم بیام تو سایت
حالا کلا کسایی کهClear cool sport menthol با بسته بندی جدید که رنگ آبی پر رنگ تا سورمه ای داره و مکعب مستطیل شکل البته با کمی اوریب در طرفین رو استفاده کرده که نظر بده چطور بوده؟
موفق باشید

Greedy
01-03-2013, 19:12
منم یه بار سریتا ضد ریزش گرفتم زیاد راضی نبودم ولی از برادرم پرسیدم میگفت نمیدونم فکر نکنم بد باشه، البته اون موهاش بد نیست هر شامپوییی هم که جلو دستش باشه میزنه دقت هم نمیکنه.
من امروز رفتم حموم اومدم موهام شونه کنم بعد شونه کردن اومدم شونه رو دیدم یه لحظه میخواستم سکته کنم :دی همینطور موهامون بین شونه بود گفتیم دو سه بار دیگه اینطوری شونه کنیم کچل میشیم
بعضی ها موهاش مشکلی نداره زیادم حساسیت نشون نمیدن هر شامپویی باشه میزنن ولی بعضی ها هم اینطور نیست من این 3-4 ماه فولیکا زدم به اندازه امروز اینقدر موهام نریخت
همون میرم فولیکا میخرم باز
9500 هم رفت سطل اشغال

m.shahi
02-03-2013, 00:07
سلام
من ریزش موهام کاملا ارثی هستش
همه ی فامیل از 20 سالگی کچل تشریف دارن
اما من 27 سالمه نریخته که هیچ تا سر شونه هامه
اوایل شامیو هد اند شولدرز استفاده می کردم که تقلبی شد
تو دوره ی تقلبی بودنش، یکم ریزش داشتم تا Clear رو جایگزین کردم
الانم که به لطف خدا این یکی 9 ماهه کم یاب شده
اول اینکه اگه کسی اون نمونه های اصلی قدیمی رو داره من هر قیمتی بگه می خرم
دوم
در باره ی سری جدیدش که یک ماهه اومده:
اول اینکه اون سری قبلیا هم شبنم داشت اما تقلبی بود پس گول شبنمو نخوربن وارد شده اما تقلبیه
دوم بوی همش با هم یکیه و با بوی همون تقلبی قبلیا هم یکیه اما با Clear اصل فرق داره
سوم سایت اصلیه Clear چنین مدل هایی رو اصلا نداره، من نمیگم مدلشو عوض نکرده، کرده اما بسته بندیش فوق العاده قشنگه، خودتون سرچ کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهارم این مدل که الان وارد شده توی ی سایت چینی به فروش میرسه
سایت اصل شرکت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چیزی که منو دو دل کرده این سایته: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
!
این سایت آخریه چینیه؟ میشه راهنمایی کنید چطور متوجه شدین چینیه؟

Beta
02-03-2013, 00:20
راست میگن پرژک(سیر) باعث ریزش مو میشه ؟!
آخه دارم استفاده میکنم حتی 1 تار مو هم ریزش ندارم !

m.shahi
02-03-2013, 00:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا در موردش شک هست که اصله یا نه؟

این همون قوطی جدیداست دیگه درسته

alone one
02-03-2013, 00:49
سلام بچه ها
من 2 شب پیش از همین شامپو کلیرها که بسته بندیشون جدیده و مکعب مستطیل شکله استفاده کردم موهای من نرمال تا کمی چربه شوره و کمی ریزش داره و به ندرت کمی خارش بعضی جاهاش.
اثرات مثبتش: شوره هام 25 درصد کم شده روز اول یکم خارش خفیف ولی الان خارش ندارم موهام هنوز چرب نشده و میتونم فردا سرمو بشورم قبلا یه روز درمیون میشستم
اثرات منفیش به نظرم موهام یکم بیحال و کدر شده
از نظر ریزش چک نکردم.
جهت اطلاع عرض کنم من به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم و در قسمت
QUESTIONS & COMMENTS

سوال کردم که شکل ظاهری شامپو و نوشته های روی اون با اونچه که تو سایت شماست فرق داره میخواستم بدونم که اصله یا نه اگه میشه راهنماییم کنید چطوری فایل عکسای شامپویی که من دارم رو براتون بفرستم. خلاصه اول جواب ندادن چندتا نامه دیگه وتیکه و اینا فرستادم وادرس ایمیلم هم گذاشتم برام ایمیل زدن یه شماره دادن که شماره نماینده پاسخ به مشتریان تو امریکا بود الان زنگ زدم جریانو گفتم گفت کدوم کشوری گفتم ایران گفت که بعید میدونم اونجا این شامپو باشه خلاصه با چک و چونه گفتم عکس شامپوم میفرستم مقایسه کن ببین حد اقل تا حالا با این شکل برای جایی صادر کردین ادرس clear.com داد گفت اونجا هست و از طریق ف ی س ب و ک و ت و ی ت ر که بنده فعلا نمیتونم وصل شم. حالا اگه کسی تونست اینکارو بکنه هر کسی خواست ادرس ایمیلشو بده که ایمیل ارسالی اونا و عکسایی که گرفتمو براش ارسال کنم شاید ته تویه قضیه در اومد اینقدر همه مشکوک نباشن مشخص بشه که حتما تقلبیه یا اصل.
چند روز دیگه ام دیگه تهران نیستم کمتر میتونم بیام تو سایت
حالا کلا کسایی کهClear cool sport menthol با بسته بندی جدید که رنگ آبی پر رنگ تا سورمه ای داره و مکعب مستطیل شکل البته با کمی اوریب در طرفین رو استفاده کرده که نظر بده چطور بوده؟
موفق باشید
داداش از این کارا واسه هد اند شولدرز نکردی؟:n02:

ツツツ
02-03-2013, 01:00
کسی جدیدا داو خریده؟
من داو استفاده میکردم تازگی خریدم پوست سر رو میسوزونه و بعضی جاهارو هم زخم کرده!
جدیدا خراب شده یا من حساسیت پیدا کردم؟

m.shahi
02-03-2013, 02:05
داداش از این کارا واسه هد اند شولدرز نکردی؟:n02:
اگه این جواب بده میرم سراغ همین هد اند شولدرز، فعلا که همین قبلی کلافم کرده هی میگن از طریق ف ی س ب و ک و ت و ای تر عکسا رو بفرست منم میگم ف ی ل ت ر ش ک ن م فعلا کار نمیکنه یه ایمیل بدید که براتون بفرستم یه ایمیل دادن که نمیشه فرستاد همین الان یه نامه دیگه زدم که بابا بخاطر خودتون میگم خوشنامیتون میره زیر سوال. مردم اینارو به اسم شما استفاده میکنن که مضرم هست. حالا ببینم اینبار چی کار میکنن ولی اگه کسی میتونه به اون دوتا سایت وصل بشه خبر بده.
راستی یه سایت پیدا کردم دقیقا همین عکس شامپویی که من دارمرو داره آخه اگه دقت کنید کلمه new روی شامپو با فونت قرمز نوشته شده که تو بقیه با فونت سفید تو زمینه ی قرمز هست که این سایت چینیه به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل شامپویی که من دارم با فونت قرمز نوشته.
اگه clear shampoo تو قسمت image گوگل کنید بهتر میتونید عکسو ببینید.
موفق باشید.
الآن یه سایت دیگه پیدا کردم
برید ببینید که کلمه new روی اونا هم با فونت قرمزه و این سایت هم چینیه. یحتمل این کلیرهای جدید چینی باشه،حالا بازم نمیشه مطمئن بود ولی من کلا تو عکسایی که دیدم کلا سه جا کلمه new با فونت قرمز بود که دوتاش سایت چینی بود اون یکی دیگشم نمیدونم کجایی بود ولی بازم ممکنه باشه که من ندیدم.
بازم موفق باشید

Scof
02-03-2013, 12:47
هدان شولدرز تقلبي هست با داشتن برچسب شبنم :

قبلا گفتم من از خارج هدانشولدرز داشتم هم كلاسيك هم سبز چند روز پيش داشت تموم ميشد كه رفتم داروخونه هم كلاسيك هم سبز از اين كوچيكا گرفتم چند روز پيش رفتم دوش بگيرم گزاشتم كنار هم از لحاظ كيفيت بدنه تفاوتي نداره ولي رنگ مخصوصا بو و خود مايع تفاوت داشت و اينكه گفتم شايد برا من قديميه اينا جديد هست فرق ميكنه كلاسيك رو زديم به كله مبارك فرداش ديدم سرم پر شوره هست فرداش از نعنايي استفاده كردم اولا كه اصلا خنك نكرد و بوي خاصي هم ميداد !!!!

من سه مدل خارجي كه دارم اصلا از لحاظ بو هيچ تفاوتي نداشتن و هم ريزش نداشتم هم موهاي درخشنده و بدون شوره

در ضمن ايميل هم زدم جواب دادن كه ما نميتونيم بگيم چگونه اصل بودن رو تشخيص بديد براشون عكس هم فرستادم ولي از اينكه به من اعتماد نداشتن جواب ندادن و گفتن ايران تحريم هست و خريدار ما نيست و شايد از كشورهاي ديگه وارد ميكنه

در هر حال اين شامپو شامپويي نيست كه در اروپا هست و شايد دسته دو و سه باشه

vahid5530
02-03-2013, 12:53
شامپو هد شولدرز بد نیست
وقتی میزنی موهات مثل آدامس نعناعی که دهان رو خنک میکنه این یکی مغز سرتو خنک میکنه

m.shahi
02-03-2013, 13:29
آخرش کسی در مورد این شامپو رینفولتیل خبری چیزی نداشت یه اطلاعی بده؟

binaafarin
02-03-2013, 13:56
منم امروز میخوام برم شامپو ضد شوره بخرم
نمیدونم باز ایدرمو بخرم با چیز دیگه
ایودرم بد نیست اما مو رو کدر و بد میکنه و ریزش هم که دارم
شاهی جان منم شاید محلول رینفو لتیل رو بگیرم چقدر م تلفظش سخته
مردیم از شامپو 40 تومنی گرفتن و دور انداختن حالا کاشکی وضعمون خوب بود زور نداشت تو ایت اوضاع بیپولی

Ali_softcenter
03-03-2013, 10:05
مشکل برخی دوستان اینه که فکر میکنن با شامپو باید کل مشکلات مو و پوست سرشون حل بشه!!

یه شامپو میخرن 30 تومن...یک بار میزنن...می بینن مثلا خارش سرشون خوب نشد! میندازن اونور....بعد میرن یه شامپو دیگه میخرن 40 تومن..دو بار میزنن می بینن شوره سرشون غیب نشد!!

اون شامپو ها هیچ ایرادی نداره!! ایراد از اینه که مشکلات اساسی سر رو شامپوی تنها نمیتونه حل کنه...

کسی که به شوره شدید مبتلا هست اول باید بررسی کنه که شوره هاش از چه نوعی هست و از چه نوع شامپو یا حتی داروهای دیگه باید استفاده کنه تا بعد از حداقل 2-3 هفته وضع بهتری پیدا کنه.

این ها هم جز مراجعه به دکتر متخصص فایده ای در بر نداره...

کسی که ریزش موی شدید داره و با شامپوی 50 تومنی مشکلش حل نمیشه یا کم نمیشه...باید در نظر بگیره که ممکنه علت ریزشش چیز دیگه ای باشه....

خلاصه این که اینقدر پولتون رو دور نریزید....خود درمانی در همه موارد جواب نمیده.

alone one
03-03-2013, 16:19
اگه این جواب بده میرم سراغ همین هد اند شولدرز، فعلا که همین قبلی کلافم کرده هی میگن از طریق ف ی س ب و ک و ت و ای تر عکسا رو بفرست منم میگم ف ی ل ت ر ش ک ن م فعلا کار نمیکنه یه ایمیل بدید که براتون بفرستم یه ایمیل دادن که نمیشه فرستاد همین الان یه نامه دیگه زدم که بابا بخاطر خودتون میگم خوشنامیتون میره زیر سوال. مردم اینارو به اسم شما استفاده میکنن که مضرم هست. حالا ببینم اینبار چی کار میکنن ولی اگه کسی میتونه به اون دوتا سایت وصل بشه خبر بده.
راستی یه سایت پیدا کردم دقیقا همین عکس شامپویی که من دارمرو داره آخه اگه دقت کنید کلمه new روی شامپو با فونت قرمز نوشته شده که تو بقیه با فونت سفید تو زمینه ی قرمز هست که این سایت چینیه به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل شامپویی که من دارم با فونت قرمز نوشته.
اگه clear shampoo تو قسمت image گوگل کنید بهتر میتونید عکسو ببینید.
موفق باشید.
الآن یه سایت دیگه پیدا کردم
برید ببینید که کلمه new روی اونا هم با فونت قرمزه و این سایت هم چینیه. یحتمل این کلیرهای جدید چینی باشه،حالا بازم نمیشه مطمئن بود ولی من کلا تو عکسایی که دیدم کلا سه جا کلمه new با فونت قرمز بود که دوتاش سایت چینی بود اون یکی دیگشم نمیدونم کجایی بود ولی بازم ممکنه باشه که من ندیدم.
بازم موفق باشید

البته داداش از نظر بدنه اگه میخوای مقایسه کنی ممکنه تولید هرکشوری یکم فرق کنه،مثلا من همین هد اند شولدرز سایتشو که میدیدم،تولید امریکا و امارات فرق داشت،یا اینجوری بگم بهتره،شامپویی که تو این دوجا تو سایتشون که مخصوص این کشورا بود،کمی تفاوت تو برچسبش بود!
حالا ممکنه واسه شمام همین تفاوت باشه!

هدان شولدرز تقلبي هست با داشتن برچسب شبنم :

قبلا گفتم من از خارج هدانشولدرز داشتم هم كلاسيك هم سبز چند روز پيش داشت تموم ميشد كه رفتم داروخونه هم كلاسيك هم سبز از اين كوچيكا گرفتم چند روز پيش رفتم دوش بگيرم گزاشتم كنار هم از لحاظ كيفيت بدنه تفاوتي نداره ولي رنگ مخصوصا بو و خود مايع تفاوت داشت و اينكه گفتم شايد برا من قديميه اينا جديد هست فرق ميكنه كلاسيك رو زديم به كله مبارك فرداش ديدم سرم پر شوره هست فرداش از نعنايي استفاده كردم اولا كه اصلا خنك نكرد و بوي خاصي هم ميداد !!!!

من سه مدل خارجي كه دارم اصلا از لحاظ بو هيچ تفاوتي نداشتن و هم ريزش نداشتم هم موهاي درخشنده و بدون شوره

در ضمن ايميل هم زدم جواب دادن كه ما نميتونيم بگيم چگونه اصل بودن رو تشخيص بديد براشون عكس هم فرستادم ولي از اينكه به من اعتماد نداشتن جواب ندادن و گفتن ايران تحريم هست و خريدار ما نيست و شايد از كشورهاي ديگه وارد ميكنه

در هر حال اين شامپو شامپويي نيست كه در اروپا هست و شايد دسته دو و سه باشه

عجب!
من رو چیزایی که استفاده میکردم یا میخوام بکنم خیلی حساسیت دارم،ارادت خاصی نسبت به هد اند شولدرز دارم،حیف شد
راستی برچسب نمایندگیش روش بود؟

شامپو هد شولدرز بد نیست
وقتی میزنی موهات مثل آدامس نعناعی که دهان رو خنک میکنه این یکی مغز سرتو خنک میکنه

شما جدیدا خرید داشتی؟

m.shahi
03-03-2013, 20:20
البته داداش از نظر بدنه اگه میخوای مقایسه کنی ممکنه تولید هرکشوری یکم فرق کنه،مثلا من همین هد اند شولدرز سایتشو که میدیدم،تولید امریکا و امارات فرق داشت،یا اینجوری بگم بهتره،شامپویی که تو این دوجا تو سایتشون که مخصوص این کشورا بود،کمی تفاوت تو برچسبش بود!
حالا ممکنه واسه شمام همین تفاوت باشه!

درسته ولی خوب الان این سوالات پیش اومده اول اینکه رو این شامپو زده ساخت ترکیه و عکسها با اونایی که ساخت ترکیه هست فرق داره دوم اینکه اگه به کلمه new دقت کنید با فونت قرمز هست و بفیه شامپوها با فونت سفید تو زمینه مثلثی شکل قرمز ولی من سه تا عکس دیگه که مثل این شامپو پیدا کردم با فونت قرمز بود از سه تا دوتاش مربوط به سایت های چینی بود اون یکیشم نمیدونم سایت کجا بود
البته من با خود شرکت وارد کننده (یونیلور) تماس گرفتم انصافا خیلی عالی برخورد کردن و خیلی پیگیر بودن خودشونم اثبات خاصی نداشتن ولی میگفتن مطمئن باش که اصله و یه نکته جالب که شاید بعضی ها هم بدونن اینکه اون شماره ای که زیر هولوگرام هست رو به شماره ای که روی بر چسب هست زنگ بزنید و اعلام کنید بهتون میگه که محصول توسط این شرکت واردشده و فقط یکبار میشه شماره رو وارد کرد که این حداقل خیال آدمو راحت میکنه که توسط شرکت های متفرقه وارد یا
ساخته نشده

موفق باشید

arash pro
09-03-2013, 12:29
سلام به همه
من شامپو ضد ریزش بناکور که مال شوارتسکف استفاده میکردم شامپوی خیلی خوبی بود نباید از یک شوینده انتظار زیادی داشت و بر اساس علم و هم تجربه ثابت شده یک شاپو گرون قیمت نتیجه خیلی خوبی رو بطور قطع نداشته من به شخصه به محصولات ایرانی بد بین هستم اما نباید محصولات خارجی رو خیلی با کیفیت جلوه داد خوب و بد بودن یک محصول داخلی و خارجی نداره و شامپو نمیتونه معجزه کنه حرفی که یکی از دوستانون اینجا زد شامپو ضد ریزش مو اکثرا تحریک کننده فولیکول مو هستن نه تقویت کننده با خودتون فکر کنید یک ماده تقویت کننده مو وقتی با شوینده ترکیب میشه چه فایده ای برای مو داره یا باید از محلول استفاده بشه که مدت زیادی رو پوست بمونه یا از مکمل ها یی که از داخل بدن نه صرفا روی موضع جلوگیری از ریزش کنه که حتما هم نباید شیمیایی باشه.

poonel
13-03-2013, 16:22

shaya_6
13-03-2013, 19:43
آخرش کسی در مورد این شامپو رینفولتیل خبری چیزی نداشت یه اطلاعی بده؟
سلام دوست عزیز شامپو رینفولتیل برای موهای ظریف و نازک و درمان ریزش مو (ریزش های ارثی و هورمونی )استفاده میشه . عمل تغذیه و غذا رسانی رو به مو و پیاز مو انجام میده . در کل شامپو خیلی خوبیه با توجه به قیمتی که داره تو شامپوهای درمانی ریزش مو بسیار مناسبه راستی اگه خواستی میتونی از این سایت کاتالوگ محصولات رینفولتیل رو بگیری و مطالعه کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینکشو تو گوگل سرچ کردم پیدا کردم

shaya_6
13-03-2013, 19:54
من کاملا با نظر این دوستمون موافقم . در واقع مشکلات مو چیزی نیست که بشه فقط با شامپو اونم طی شستشوی 3 تا 5 دقیقه ای درمانش کرد. مثلا کسی که ریزش مو داره باید خیلی چیزا رو رعایت کنه که بتونه به نتیجه برسه . اول اینکه باید بررسی بشه تا مطمئن باشه مشکل هورمونی نداره بعد از اون استفاده از مکمل های تقویتی پوست و مو ، تغذیه مناسب ، رژیم غذایی حاوی میوه و سبزیجات تازه ، استفاده از لوسیون درمان ریزش مو (که توی مارک های مختلف با توجه به بودجه ای که داریم می تونیم تهیه کنیم) نکشیدن مو توسط برس ، گیره ، کش مو یا هر چیز دیگه اینا همه دست به دست هم میدن . اونوقت کسی میاد میگه که فلان شامپو رو از اون برند خارجی گرفتم اصلا بدرد نمی خورد

abdolahe
17-03-2013, 22:48
سلام
دوستان شامپو آلوورا چه جوریاست ؟ چه مارکی ش بهتره؟
من موهام معمولیه ویک شامپو میخوام هم خوب باشه هم بصرفه ممنون

Ali_softcenter
17-03-2013, 23:46
سلام
دوستان شامپو آلوورا چه جوریاست ؟ چه مارکی ش بهتره؟
من موهام معمولیه ویک شامپو میخوام هم خوب باشه هم بصرفه ممنون

معمولا برای موهای خشک هست.
کلیون یه شامپو آلوئه ورا داره

ali_khoshtip
18-03-2013, 13:20
سلام
2 روز پیش شامپو ضد ریزش پالمینکس اویدرم رو به قیمت 9850 تومان از داروخانه خریدم
2 روزه دارم ازش استفاده میکنم فعلا معلوم نمیشه خوبه یا نه , بعدا به اطلاع میرسونم
اینم عکساش و ترکیباتش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
23-03-2013, 14:45
دوباره رفتم هـــد اندشولدرز خریدم ! منتها اینبار یه چیزی نظرم رو جلب کرد.. تاریخ تولید این یکی روی برچسب زده شده 89...
با سفارش شرکت دای* ؛ برچسب شبنم هم نداره.. به نظر میاد ازون قدیمی ها باشه.. بوشم همون بوی سابق اگه این اصل
باشه برای مغازه ی خودم هم میگیرم.. باید استفاده کنم.. :n06:

شامپو بدن اینبار صحت استفاده میکنم ببینم چند مرده حلاجه ... نرم کننده هم کمکان از Dove استفاده میکنم خوشم اومده..

Iloveu-ALL
25-03-2013, 19:22
سلام شامپو پرژک سیر خوبه؟ میتونی جایگزین شامپوی خارجی بشه؟ شامپوی ایرانی خوب داریم اصلا؟

Ali_softcenter
25-03-2013, 21:25
سلام شامپو پرژک سیر خوبه؟ میتونی جایگزین شامپوی خارجی بشه؟ شامپوی ایرانی خوب داریم اصلا؟

راستش رو بخواید خیر! این شامپو کیفیت لازم رو نداره.

گزارش هایی رسیده از این که با مصرف این شامپو ریزش مو زیاد تر هم شده.

به هر حال شرکتی حتی به خودش زحمت نداده یه لیبل طراحی کنه مشخص نیست که درون شامپو از چه موادی استفاده کرده

متوجه شباهت ظاهری میشید؟

در کل من ندیدم شرکت های معتبر آرایشی و بهداشتی دنیا شامپوی سیر تولید کنند!!

اگر جایگزین برای شامپو خارجی میخواید از محصولات فولیکا یا ایروکس یا اویدرم استفاده کنید

همه ایرانی هستند ولی با کیفیت هستند

Iloveu-ALL
25-03-2013, 21:48
راستش رو بخواید خیر! این شامپو کیفیت لازم رو نداره.

گزارش هایی رسیده از این که با مصرف این شامپو ریزش مو زیاد تر هم شده.

به هر حال شرکتی حتی به خودش زحمت نداده یه لیبل طراحی کنه مشخص نیست که درون شامپو از چه موادی استفاده کرده

متوجه شباهت ظاهری میشید؟

در کل من ندیدم شرکت های معتبر آرایشی و بهداشتی دنیا شامپوی سیر تولید کنند!!

اگر جایگزین برای شامپو خارجی میخواید از محصولات فولیکا یا ایروکس یا اویدرم استفاده کنید

همه ایرانی هستند ولی با کیفیت هستند

ممنون دوست عزیز از دفعات بعد دیگه نمی خرم. نظرت راجع به صحت چیه؟

manya-atashin
25-03-2013, 22:55
دوستان یه ضد شوره خوب معرفی کنید !

من قبلا clear میزدم و شوره رو کلا از بین برد
الان رفتم از داروخونه گرفتم واقعا بدتر کرده !!!

manya-atashin
25-03-2013, 22:56
سلام شامپو پرژک سیر خوبه؟

میخواستم اینم بگم ... واقعا اولش خوب بود ! ولی نمیدونم چرا یه مدتی هست واقعا بدردنخور شده !
شوره رو فکر کنم از همین مدل شامپو گرفتم !

Ali_softcenter
26-03-2013, 00:22
ممنون دوست عزیز از دفعات بعد دیگه نمی خرم. نظرت راجع به صحت چیه؟

صحت هم یه چیزی در همون مایه هاست!!

گفتم که ایرانی فولیکا یا اویدرم یا ایروکس بخرید...برای انواع موها داره.

اگه میخواید شامپوی زیر 4 تومن بخرید....گلان بخرید! از صحت خیلی بهتره.

دوستان یه ضد شوره خوب معرفی کنید !

من قبلا clear میزدم و شوره رو کلا از بین برد
الان رفتم از داروخونه گرفتم واقعا بدتر کرده !!!

در ایرانی ها فولیکا و ایروکس و اویدرم ضد شوره های خوبی داره....مخصوصا اولی و آخری

خارجی هم که با توجه به بودجه مشخص میشه

supermax15
26-03-2013, 18:12
سلام من میخوام یه شامپو معرفی کنید که جلوی ریزش مو رو بگیره واسه موی معمولی
شامپو سیر صحت :4:میزنم یه عالمه موهام تو هموم میریزه به طور غیر طبیعی:n16:

mehrdad_zero
26-03-2013, 18:19
من شامپو آون ميزنم. آمريكائيه.قيمتش هم 23 تومنه. خيلي راضي هستم ازش.

فقط احساس ميكنم موهام يكم بهش وابسته شده چون 2 - 3روز يكبار اگه نرم حمام احساس خارش ميكنم توي سرم.

Ali_softcenter
26-03-2013, 23:41
سلام من میخوام یه شامپو معرفی کنید که جلوی ریزش مو رو بگیره واسه موی معمولی
شامپو سیر صحت :4:میزنم یه عالمه موهام تو هموم میریزه به طور غیر طبیعی:n16:

ممکنه شامپوی تنها کمکتون نکنه...

برای چه بودجه ای؟

supermax15
27-03-2013, 00:02
ممکنه شامپوی تنها کمکتون نکنه...

برای چه بودجه ای؟
12 بیشتر نشه

Ali_softcenter
27-03-2013, 00:16
12 بیشتر نشه

فقط ایرانی میتونید بخرید

ضد ریزش فولیکا یا ضد ریزش اویدرم

supermax15
27-03-2013, 00:47
فقط ایرانی میتونید بخرید

ضد ریزش فولیکا یا ضد ریزش اویدرم
قیمت زیر 1 میلیون :n16:
اونی که بیستر می پسندین و بهترین هست

Ali_softcenter
28-03-2013, 22:12
قیمت زیر 1 میلیون :n16:
اونی که بیستر می پسندین و بهترین هست

شامپو فقط؟

شامپوی آنافاز دوکری قیمت سی و خورده ای

شامپوی رینفولتیل آقایان قیمت چهل و خورده ای

f.lazartigue Stymulactine 21 shampoo قیمت نود تومن!!! آمریکایی ا

با شامپوی خالی جواب عالی نمیگیرید...باید همراه با شامپو محلول یا لوسیون ضد ریزش خوب استفاده کنید.

supermax15
29-03-2013, 00:50
شامپو فقط؟

شامپوی آنافاز دوکری قیمت سی و خورده ای

شامپوی رینفولتیل آقایان قیمت چهل و خورده ای

f.lazartigue Stymulactine 21 shampoo قیمت نود تومن!!! آمریکایی ا

با شامپوی خالی جواب عالی نمیگیرید...باید همراه با شامپو محلول یا لوسیون ضد ریزش خوب استفاده کنید.
با تشکر
نظرتون در مورد سیر رنده شده و حنا چیه ؟ بهتر از چیزای دیگه نیست؟
این شامپو ها تو ایران پیدا میشه؟
این اخریه امریکاییه این هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!BYqQpOgBmk~$(KGrHgoOKiwEjlLmE-R)BKivfc74+!~~_35.JPG

Ali_softcenter
29-03-2013, 02:49
با تشکر
نظرتون در مورد سیر رنده شده و حنا چیه ؟ بهتر از چیزای دیگه نیست؟
این شامپو ها تو ایران پیدا میشه؟
این اخریه امریکاییه این هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!BYqQpOgBmk~$(KGrHgoOKiwEjlLmE-R)BKivfc74+!~~_35.JPG

من در مورد سیر نظری ندارم.
حنا برای مو مفیده ولی این که باعث قطع ریزش مو بشه! نمیدونم!
رزماری هم خوبه! لوسیون خالصش رو باریج اسانس زده برای ریزش مو!
بله این شامپو ها به غیر از آخری در همه داروخانه ها هست...آخری رو ممکنه همه جا نداشته باشن! اگه رشت هستید داروخانه دکتر فخار باید داشته باشه.
زیاد به آخری فکر نکنید...قیمتش خیلی بالاس
شما اگه رشت هستید یه سر به داروخانه دکتر فخار بزنید بد نیست!

supermax15
29-03-2013, 03:08
من در مورد سیر نظری ندارم.
حنا برای مو مفیده ولی این که باعث قطع ریزش مو بشه! نمیدونم!
رزماری هم خوبه! لوسیون خالصش رو باریج اسانس زده برای ریزش مو!
بله این شامپو ها به غیر از آخری در همه داروخانه ها هست...آخری رو ممکنه همه جا نداشته باشن! اگه رشت هستید داروخانه دکتر فخار باید داشته باشه.
زیاد به آخری فکر نکنید...قیمتش خیلی بالاس
شما اگه رشت هستید یه سر به داروخانه دکتر فخار بزنید بد نیست!
مرصی
این روزماری چه طوری هست؟ شامپو هست؟ لوسیون واسه مو هم هست؟:n04:
اره رشتم ولی نمیدونم دارو خونش کجاست؟
حاجی داد خاه هم داره اینا رو؟

Atghia
29-03-2013, 08:29
مرصی
نشانی داروخانه : گیلان - رشت - گلسار - خیابان 86 - داروخانه دکتر فخار
تلفکس : 01317226661
منبع:سایت دکتر فخار

Ali_softcenter
29-03-2013, 10:45
مرصی

رزماری عصارش برای مو موجوده! گفتم اصرار به روش های سنتی داری اینم هست!
آدرسش رو که دوستمون دادن.
من تا حالا استان گیلان هم نرفتم داده خواه نمیشناسم :n02:

moslem47
29-03-2013, 23:26
برای موهای خشک و بد حالت چی پیشنهاد میکنید؟ بعد از حمام خیلی پف میکنه

prodoctornuke
30-03-2013, 00:38
من همیشه head &sholders میزدم و خیلی عالی بود .ولی الان دیگه اصلش رو جایی ندیدم
از رنگ ابی که نرم کننده و ضد شوره بود استفاده میکردم
الان شامپویی که خیلی شبیه H&S باهش چی پیشنهاد میکنید؟

Mr_100_dolari
30-03-2013, 01:30
بهترین شامپو فیتوم اکتیف ایوروشه هستش و لا غیر ، قیمتشم ناقابل 20 تومنه قبلا 12 تومن بود .

یه مطلبم خوندم در مورد اینکه شامپوي "هد اند شولدرز" سرطان زا اعلام شد این چقدر صحت داره ؟

masoudboy
30-03-2013, 22:43
دوستان کیفیت شامپو ضدشوره ایوروشه چطور هست ؟
برای موی نسبتا چرب شوره دار میخوام ...

Ali_softcenter
30-03-2013, 23:22
دوستان کیفیت شامپو ضدشوره ایوروشه چطور هست ؟
برای موی نسبتا چرب شوره دار میخوام ...

خوبه......ولی از شامپو موهای چرب هم استفاده کنید

Beta
31-03-2013, 14:08
کدوم بهتره + قیمت:

فولیکا
ایروکس
اویدرم

ali_khoshtip
31-03-2013, 14:58
کدوم بهتره + قیمت:

فولیکا
ایروکس
اویدرم

سلام
من از ضد ریزش هر 3 تاشون استفاده کردم
به نظرم اول اویدرم بعد فولیکا و بعد ایروکس
اویدرم 250 میل 9850
فولیکا 200 میل 6600
ایروکس 200 میل حدود 5000
موفق باشید

moslem47
31-03-2013, 23:19

Scof
02-04-2013, 00:45
بهترین شامپو فیتوم اکتیف ایوروشه هستش و لا غیر ، قیمتشم ناقابل 20 تومنه قبلا 12 تومن بود .

یه مطلبم خوندم در مورد اینکه شامپوي "هد اند شولدرز" سرطان زا اعلام شد این چقدر صحت داره ؟

اين شامپو كه ميگي تو ايران اصل هست يا بايد با اما و اگر خريد كني ؟

نكات برتريش نسبت به ديگر شامپوها چيه ؟

ايوروشه = چجوري ميخونند ؟ ايف روشه نيست با توجه به فرانسوي بودنش

supermax15
02-04-2013, 01:14
نرم کننده پادینا عصاره جوجوبا چه جوری هست خوبه یا بد؟

moslem47
05-04-2013, 18:26
لطفا یه کاربلد کمک کنه.....

Ali_softcenter
05-04-2013, 19:33

شامپو و ماسک نوتری سرات دوکری

moslem47
05-04-2013, 22:07
شامپو و ماسک نوتری سرات دوکری

قیمت این دو حدودا چقدره؟
لطفا مدل ارزون تر هم معرفی کنید
Ali_softcenter
05-04-2013, 23:28
قیمت این دو حدودا چقدره؟
لطفا مدل ارزون تر هم معرفی کنید
شامپو 28 تومن حدودا

ماسک حدود 39 تومن

ارزان تر :

شامپو مخصوص موهای خشک ایو روشه

ماسک 1 دقیقه ای تغذیه و ترمیم کننده مو ایوروشه

قیمت دقیق ندارم ولی حداقل 7 الی ده تومن پایین تر از دوکری هست

یا

شامپو پاپیروس کلوران

23 تومن

برای موهای خشک و حالت ناپذیر

به همراه ماسک انبه کلوران

قیمت زیر 20 تومن

میتونید ابتدا فقط از شامپو ها استفاده کنید در صورت عدم رضایت کامل ماسک رو هم اضافه کنید

m.shahi
10-04-2013, 19:23
سلام
میشه یه شامپوی با کیفیت معرفی کنید که فقط سر رو تمیز کنه و نرم کننده هم نداشته باشه؟ تازگیا هر شامپویی استفاده میکنم احساس میکنم سر رو خوب تمیز نمیکنه.
شامپوی موهای چرب میزنم ممکنه جلوی ترشح چربیو بگیره ولی موقع شستن حس میکنم سرم رو تمیز نمیکنه، بعضیاشونم اصلا کف نمیکنن در حال حاضر شامپوی موهای چرب فولیکا میزنم که دوستان توصیه کردن ولی به نظرم خوب تمیز نمیکنه کفش هم کمه، سابال دوکری خوب تمیز میکرد ولی دیگه زیادی خشک میکرد، من وقتی شامپو زیادی سرم رو خشک میکنه غدد چربی سرم برای جبران بیشتر فعال میشه یکم هم ریزشمو زیاد میکنه. گندم کاپوس هم همین طور بود. الان یه شامپوی ساده باکیفیت بدون نرم کننده برای موهای معمولی تا چرب میخوام اگه ضد ریزش نبود، نبود بهتر ولی ریزشو زیادنکنه.
ممنون از همه

m.shahi
15-04-2013, 01:38
سلام
میشه یه شامپوی با کیفیت معرفی کنید که فقط سر رو تمیز کنه و نرم کننده هم نداشته باشه؟ تازگیا هر شامپویی استفاده میکنم احساس میکنم سر رو خوب تمیز نمیکنه.
شامپوی موهای چرب میزنم ممکنه جلوی ترشح چربیو بگیره ولی موقع شستن حس میکنم سرم رو تمیز نمیکنه، بعضیاشونم اصلا کف نمیکنن در حال حاضر شامپوی موهای چرب فولیکا میزنم که دوستان توصیه کردن ولی به نظرم خوب تمیز نمیکنه کفش هم کمه، سابال دوکری خوب تمیز میکرد ولی دیگه زیادی خشک میکرد، من وقتی شامپو زیادی سرم رو خشک میکنه غدد چربی سرم برای جبران بیشتر فعال میشه یکم هم ریزشمو زیاد میکنه. گندم کاپوس هم همین طور بود. الان یه شامپوی ساده باکیفیت بدون نرم کننده برای موهای معمولی تا چرب میخوام اگه ضد ریزش نبود، نبود بهتر ولی ریزشو زیادنکنه.
ممنون از همه
یه سوال کردم انگار تاپیک تعطیل شد!

VAHID
17-04-2013, 17:30
دوستان تا حدود قیمت 10 تومن برای موهای چرب چی پیشنهاد میدین؟؟

Greedy
17-04-2013, 17:55

فولیکا مخصوص موهای چرب تا دو ماه پیش 6 تومن بود قیمت روزشو ندارم :دی

Ali_softcenter
17-04-2013, 22:02
سلام
ممنون از همه

شامپو بورداک کلیون

SaMsUnG
20-04-2013, 20:34

شامپو سریتا هم عالی هستش

Greedy
20-04-2013, 20:37
شامپو سریتا هم عالی هستش

افتضاحه
هم ضد چربی رو گرفتم هم کافئینش رو بدرد نمیخورد باز ضد چربیش بهتر از کافئینش بود

Iloveu-ALL
20-04-2013, 20:41
دوستان بعضی مواقع نمی دونم موهام زیاد چرپه یا اینکه دستام زیاد عرق می کنه. از عرق کردن دستم فکر نکنم باشه، از موهه قطعا!
خیلی اذیتم می کنه راهی نداره که چربی مو کاهش پیدا کنه؟ شامپویی چیزی !

najee
22-04-2013, 07:49
سلام من این تایپیک رو امروز دیدم گفتم یه ببینم دوستان میتونن یه نسخه ای هم واسه ما بپیچند
من موههای فوقالعاده چربی دارن بطوری که سه چهارساعت بعدا از حموم چرب میشه شوره نداره
خارش داره مخصوصا وقتی چرب میشه که البته فکر میکنم طبیعی چون چربی باعث کثیفی میشه
ریزش زیادی هم داره البته فکر میکنم دیگه همه میدونن علت اصلی ریزش مو چربی بیش از اندازه
پوست سربخاطر همین چربی بیش از حد مو هیچ مسافرتی هم نمیتونم برم به محض اینکه برسم به
مقصد مجبورم برم حموم که شدنی نیست به نظر شما چکار کنم.

Iloveu-ALL
22-04-2013, 13:56
سلام من این تایپیک رو امروز دیدم گفتم یه ببینم دوستان میتونن یه نسخه ای هم واسه ما بپیچند
من موههای فوقالعاده چربی دارن بطوری که سه چهارساعت بعدا از حموم چرب میشه شوره نداره
خارش داره مخصوصا وقتی چرب میشه که البته فکر میکنم طبیعی چون چربی باعث کثیفی میشه
ریزش زیادی هم داره البته فکر میکنم دیگه همه میدونن علت اصلی ریزش مو چربی بیش از اندازه
پوست سربخاطر همین چربی بیش از حد مو هیچ مسافرتی هم نمیتونم برم به محض اینکه برسم به

من اخیرا موهام خیلی چرب شده. قبلا اینطوری نبود، فکر کنم بخاطر استفاده از شامپو سیر پرژک باشه که تصمیم گرفتم دیگه استفاده نکنم ببینم نتیجه اش چی میشه.
سرم خارش میگیره و نتیجه اش میشه چرپ شده دست :n27:
به مقدر کم هم شوره دارم.

Greedy
22-04-2013, 16:20
دوستان بعضی مواقع نمی دونم موهام زیاد چرپه یا اینکه دستام زیاد عرق می کنه. از عرق کردن دستم فکر نکنم باشه، از موهه قطعا!
خیلی اذیتم می کنه راهی نداره که چربی مو کاهش پیدا کنه؟ شامپویی چیزی !

من خودم الان حدود 7-8 سالی میشه که به چربی فوق العاده زیاد موهام دچارم +شوره شوره و پوسته شدید هم میزنه انواع شامپوها و دکترها هم امتحان کردم اما فایده نداشت
حتی هر تابستون هم به کل با تیغ میزنم بلکه خوب شه الان دو ساله این کارو میکنم ولی بازم به محض کمی بلند شدن موها چربی و شوره شوره میشه حتی یک روز بعد تیغ زدن مو هم پوست سرم چرب میشه
فکر هم نمیکنم درمان دائمی و یا حتی موقت در حد چند روز داشته باشه چون هر روش و دارو و شامپویی بود امتحان کردم
باید بسازی و بسوزی و اقلا موها کوتاه تر نگه دارید تا بلکه اثرش کم تر نشون بده
یک سالی هم هست از شامپوی ضد چربی فولیکا استفاده میکنم اقلا در حد یک روز و نیم موها تا حد زیادی از چربی خلاصن

mrmmnb
27-04-2013, 23:02
دوستان یه شامپوی و لوسیون برا ریزش مو معرفی کنید
مو ها تقریبا خشک هستند
قبلا جوانه گندم سینره میزدم دیگه داره تموم میشه گتم یه چیز بهتر بگیرم خیلی مالی نبود
لوسیون هم از تونیک طلسم استفاده میکردم بدک نبود ولی به قیمتش نمی ارزه 140 تومن پولش هست
تونیک و لوسیون یکی هستن دیگه؟کلا تو رنج قیمت معمولی حدود 10 الی 20 تومن چه مارکهایی وجود داره و کدوم بهتر هست؟
تونیک و شامپو از یه شرکت باشه بهتر هست؟

hardwaree
30-04-2013, 14:05
سلام
من موهام زیاد مشکلی نداره
لطفا یه شامپو خوب برام معرفی کنید موهامم معمولیه و یه کم چرب

شامپویی که راحت گیر بیاد و مو هام و خوش حالت کنه

S2 SeLeNa S2
30-04-2013, 23:58
من خودم انواع شامپو خارجی رو استفاده کردم مث پنتن .. لورآل و هد ... اما هیشکدوم به خوبیه شامپو آردن نبود ..اتفاقی گرفتم شامپورو چندبار استفاده کردم ..خیلی هم راضی ام

خیلی خوب حالت میده به موها :n02: فقط نمیدونم چرا بعضی وقتا سخته گیر آوردنش:n02: به موهای منکه ساخت چرب موهام... امتحانش ضرری نداره:n01:

hardwaree
02-05-2013, 06:24
سلام
من موهام زیاد مشکلی نداره
لطفا یه شامپو خوب برام معرفی کنید موهامم معمولیه و یه کم چرب

شامپویی که راحت گیر بیاد و مو هام و خوش حالت کنه
آقا تو رو خدا یه شامپو معرفی کنید
دیروز اوه زدم دوسه تا مو ریخته روی بالشتم دارم دیوونه میشم

m.shahi
26-05-2013, 12:10
من خودم انواع شامپو خارجی رو استفاده کردم مث پنتن .. لورآل و هد ... اما هیشکدوم به خوبیه شامپو آردن نبود ..اتفاقی گرفتم شامپورو چندبار استفاده کردم ..خیلی هم راضی ام

خیلی خوب حالت میده به موها :n02: فقط نمیدونم چرا بعضی وقتا سخته گیر آوردنش:n02: به موهای منکه ساخت چرب موهام... امتحانش ضرری نداره:n01:

سلام دوست عزیز میشه بفرمایید کدوم نوعش رو گرفتید؟ من ضد ریزشش رو گرفتم هنوز استفاده نکردم چون یکم رو دستم ریختم شستم احساس کردم دستم یه لایه چربی روش موند آخه منهم کمی موهام چربه
راستی من شامپو رینفولتیل رو گرفتم یه مدت استفاده کردم راضی نبودم شوره و خارش رو زیاد کرد

Scof
29-05-2013, 23:21
كسي از اين شامپوها كه رنگ هم ميكنه ميشناسه ؟ چه برندي خوب هست ؟ تو ايران هم نباشه مسئله اي نيست
موهام مثل خر سفيد شده و داره ميشه

soranstar
29-05-2013, 23:29
شامپو سریتا هم عالی هستش

اگه بتونی کلیر ، اصلش رو گیر بیاری، عالیه.
البته خنک کنندش باشه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

soroosh_cz
30-05-2013, 02:17
دوستان، موهای شدیدا چرب، با ریزش زیاد و مقداری شوره، جدیدا هم خارش خیلی زیاد به حدی که سرم زخم میشه و سایر بلایای طبیعی.
کدوم رو به نظرتون بخرم؟
شامپو خیلی ملایم فولیکا یا شامپو از بین برنده ی چربی؟
یا کلا فولیکا نگیرم (الان فولیکا تقویت کننده دارم)؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%AA&tni=&nid=8

775e
30-05-2013, 05:34
دوستان، موهای شدیدا چرب، با ریزش زیاد و مقداری شوره، جدیدا هم خارش خیلی زیاد به حدی که سرم زخم میشه و سایر بلایای طبیعی.
کدوم رو به نظرتون بخرم؟
شامپو خیلی ملایم فولیکا یا شامپو از بین برنده ی چربی؟
یا کلا فولیکا نگیرم (الان فولیکا تقویت کننده دارم)؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%AA&tni=&nid=8

شما اول باید به یک دکتر پوست ومو مراجعه کنید.
و درمورد موهاتو هم یاید ضد شوره استفاده کنید تا پربی موی سر شما کنترل بشه.
اگه اگه ضد شوره استفاده کردید بعد از 2 یا 3 هفته متوجه شدید که کمتر از 24 ساعت بعد از اخرین شستشئ هنوز موهاتون چربه به دکتر مراجعه کنید شاید شما دچار قارچ شدید.
برای شامپو ضد شوره میتونید از سریتا ایروکس فولیکا امتحان کنید. هر کدوم رو که دوست دارید زیاد هم نیاز نیست در مورد ضد شوره خرج کنید. همین شامپو های ایرانی خیلی خوب هستن.
برای جلوگیری از ریزش مو تون هم میتونید شامپو مخصوص استفاده کنید از نوع ایرانی اما بهتره به دکتر یه سر بزنید.

Alamate Soal
05-06-2013, 09:11

M A S 0 U D
05-06-2013, 09:19
از کلیر استفاده کنید
من هم مشکل چرب شدن و شوره و خارش و اینجور چیزا رو داشتم و از فولیکا و اویدرم هم استفاده کردم
ولی از وقتی از کلیر استفاده میکنم به وضوح تاثیرش و دیدم
بعد از هربار شستشو مو ها کاملا نرم و خوش حالت میشه
دیگه خبری از اون خارش ها و شوره ها نیست ، حداقل کمتر شده به وضوح
ولی سعی کنید زود به زود شستشو بدین موهاتون و
حداقل یکبار توصیه میشه امتحانش کنید...

afshar01
07-06-2013, 13:07
از کلیر و هد اند شولدرز استفاده کنید هر دو خوبن ولی اگه یک و دو سالی از هد اند شولدرز استفاده می کنین و بعد کلیر میزنین نباید اولش حساس باشین باید صبر کنین مو هاتون به شامپو عادت کنه تا نتیجه بهتری بگیرین. یا بر عکس... دقت کنین کدوم شامپو این محصولات با مو های شما سازگار اند .:n26:

Abbas.V
10-06-2013, 15:20
دوستان درود شامپوهای جدید CLEAR اصلن ؟ من از وقتی این مدل جدید اومده نخریدم میترسم اصل نباشه . اگه اصل هستن همون کیفیت قبلو دارن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

soroosh_cz
10-06-2013, 15:58
دوستان درود شامپوهای جدید CLEAR اصلن ؟ من از وقتی این مدل جدید اومده نخریدم میترسم اصل نباشه . اگه اصل هستن همون کیفیت قبلو دارن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

من خودم نخریدم، ولی خبر دارم که اون کلیرهایی که یه حالت مثلثی (منشور سه ضلعی) دارن، باعث خارش سر میشن، این همون چیزی بود که با مصرف کلیر تقلبی سر من میومد.

دوستان، من موهام رو از ته زدم :n02: خیلی جالبه برام، سرم 1 ساعت بعد از حموم دوباره چرب میشه از جای بعضی موها هم یه گلوله های ریز سفید چربی میزنن بیرون بعد از یه روز... ولی خدا رو شکر خیلی خارش سرم کمتر شده.
یه شامپویی نیست بتونه چربی پوست سر رو خیلی خوب برطرف کنه؟

amindead
10-06-2013, 17:10
من خودم نخریدم، ولی خبر دارم که اون کلیرهایی که یه حالت مثلثی (منشور سه ضلعی) دارن، باعث خارش سر میشن، این همون چیزی بود که با مصرف کلیر تقلبی سر من میومد.
دوستان، من موهام رو از ته زدم :n02: خیلی جالبه برام، سرم 1 ساعت بعد از حموم دوباره چرب میشه از جای بعضی موها هم یه گلوله های ریز سفید چربی میزنن بیرون بعد از یه روز... ولی خدا رو شکر خیلی خارش سرم کمتر شده.

چند سال پیش شامپو کلیر از ترکیه خریدم اصلا خوب نبود و باعث خارش سرم شد به نظر من شامپوی خوبی نیست چه برسه به این فیک های توی ایرانش

جدیدا هم شامپو Gingseng, Gingko شرکت Corpore Sano با تعریف فروشنده گرفتم، دربش به سختی باز میشه - بوی خیلی جالب و خوبی داره - نسبت به مقدار کم شامپو کف خیلی زیادی میکنه - کثیفی های سر بخوبی پاک میکنه اما بعد بار سوم و چهارم باعث ریزش شد! نه تنها من هر کی تو خونه استفاده کرد ازش ناراضی و ریزش مو پیدا کرده.
به قیمت 25 تومن

دوستان لطف کنن یک شامپوی خوب معرفی کنند برای موهای معمولی

Abbas.V
12-06-2013, 13:59

ممنون . با این حساب باید رو بیارم به یک برند دیگه . دوستان چه برندیو پیشنهاد میکنن . موی معمولی و کمی مجعد . موهامم کوتاه هست .
یک سوال دیگه : استفاده مداوم از شامپوی ضد شوره مشکلی نداره ؟ من همیشه شامپو ضد شوره میزنم تا جلوگیری کنم از شوره.

ممنون

lego
12-06-2013, 14:35
دوستان مدتیه از اردن قهوه ای استفاده می کنم که هم ضد ریزش و هم حجم دهنده است
میخوام برای تنوع شامپو ی جدید استفاده کنم . موهام کم پشت و چربه ! چی پیشنهاد میدین ؟

mahi khanoom
14-06-2013, 10:21
clear شامپو خیلی خوبیه

Mohammad Yek110
14-06-2013, 10:30
من که مشکلی با clear های جدید نداشتم روی موهام ولی هم سری قبل هم جدید همینکه درشون رو باز میکنم چشمام میسوزن و سرخ میشن

Ali_softcenter
14-06-2013, 13:20
من به دوستان شامپو بورداک کلیون رو پیشنهاد میکنم برای موهای چرب

soroosh_cz
14-06-2013, 15:03
من به دوستان شامپو بورداک کلیون رو پیشنهاد میکنم برای موهای چرب

قیمتش عجیبه؟ :n02:

راستی من سرم رو با تیغ زدم، بعد از حموم، پوست سرم بلند میشی، یعنی مثل پوست دست که گاها پوست پوستی میشه :n02::n02: ، خارش هم همچنان باقیه، ولی خداییش خیلی خنکه :n02:

Ali_softcenter
16-06-2013, 00:04
قیمتش عجیبه؟ :n02:

راستی من سرم رو با تیغ زدم، بعد از حموم، پوست سرم بلند میشی، یعنی مثل پوست دست که گاها پوست پوستی میشه :n02::n02: ، خارش هم همچنان باقیه، ولی خداییش خیلی خنکه :n02:

20 تومنه

به دکتر متخصص مراجعه کنید !

afshar01
16-06-2013, 00:05
تو ایران توهین نباشه خیلی ها از مو اطلاعات زیادی ندارن شامپو 20 30 % شاید اثر داشته باشه یکمی تحقیق کنین در مورد مو من نه دکتر رفتم نه چیزه دیگه یعنی تجربه خودمو می گم دشمن مو استرس - زیاد درس خوندن -افسردگی- کمبود ویتامین - کم خوابی -نبود تغذیه مناسب - کم ابی مو - ورزش نکردن- پر خوری عذاهای پر چرب- نبود تفربق و خوشگذرونی - شاید اینجا خیلی ها استاد باشن ولی حرف های که اینجا زده می شه یه کمی سطح اش پایینه روزانه ریزش مو تا 100 عادیه اونایه که می گن موهام ریزش داره یه شامپو ضد ریزش معرفی کنین این از نظر روانشناسی اشتباهه یعنی اینجوری ریزش مو هاش افزایش هم پیدا می کنه به مو هیچ وقت نباید دست زد چرا که خارش زیاد می شه من زیاد از شامپو هد اند شولدرز استفاده میکنم اینایی طرح شبنم دارن اصله در واقه موی تمیز و بدون شوره رو برای شما تضمین می کنه از شامپو های بین الملی اول هد اند شولدرز بعد کلییر این کلییر ها ی جدید کیفییت اش مثل قبل نیست پایین اومده نمی دونم سر این شامپو ها تو ایران چی اوردن آب اضافه می کنن یا به علت بالا بودن ارز کیفیت پایین سفارش می دن ولی این شامپو هد اند شولدز یا کلیر هر چی هم باشه از شامپو های ایرانی بهتره یعنی می شه به شامپوهای که بین الملی هستن اعتماد کرد و در واقع که شایع شده کچلی ارصیه یعنی تو فامیل هم بابام هم داییم و هم عموم موی درست حسابی ندارن اما من با رعایت این چیزا یه موی پرپشت و تمیز دارم حالت دهی مو هام خوبه بدون چسب و ژل هم می شه حالت داد هر روز هم یه بار موهامو می شورم .

Ali_softcenter
16-06-2013, 00:17
تو ایران توهین نباشه خیلی ها از مو اطلاعات زیادی ندارن شامپو 20 30 % شاید اثر داشته باشه یکمی تحقیق کنین در مورد مو من نه دکتر رفتم نه چیزه دیگه یعنی تجربه خودمو می گم دشمن مو استرس - زیاد درس خوندن -افسردگی- کمبود ویتامین - کم خوابی -نبود تغذیه مناسب - کم ابی مو - ورزش نکردن- پر خوری عذاهای پر چرب- نبود تفربق و خوشگذرونی - شاید اینجا خیلی ها استاد باشن ولی حرف های که اینجا زده می شه یه کمی سطح اش پایینه روزانه ریزش مو تا 100 عادیه اونایه که می گن موهام ریزش داره یه شامپو ضد ریزش معرفی کنین این از نظر روانشناسی اشتباهه یعنی اینجوری ریزش مو هاش افزایش هم پیدا می کنه به مو هیچ وقت نباید دست زد چرا که خارش زیاد می شه من زیاد از شامپو هد اند شولدرز استفاده میکنم اینایی طرح شبنم دارن اصله در واقه موی تمیز و بدون شوره رو برای شما تضمین می کنه از شامپو های بین الملی اول هد اند شولدرز بعد کلییر این کلییر ها ی جدید کیفییت اش مثل قبل نیست پایین اومده نمی دونم سر این شامپو ها تو ایران چی اوردن آب اضافه می کنن یا به علت بالا بودن ارز کیفیت پایین سفارش می دن ولی این شامپو هد اند شولدز یا کلیر هر چی هم باشه از شامپو های ایرانی بهتره یعنی می شه به شامپوهای که بین الملی هستن اعتماد کرد و در واقع که شایع شده کچلی ارصیه یعنی تو فامیل هم بابام هم داییم و هم عموم موی درست حسابی ندارن اما من با رعایت این چیزا یه موی پرپشت و تمیز دارم حالت دهی مو هام خوبه بدون چسب و ژل هم می شه حالت داد هر روز هم یه بار موهامو می شورم .

درود

با عواملی که در ابتدا نام بردید با برخی هاشون موافقم ..مثل کمبود ویتامین و استرس و....اون ها هم میتونن عامل ریزش مو باشند...

برخی هاشون اصلا جنبه علمی ندارند...مثل خوشگذرونی! یا زیاد درس خوندن!!! یا کم آبی مو!!!!

قرار نیست از نظر روانشناسی در این حیطه چیزی درست یا غلط باشه....اگر چیزی گفته میشه و توصیه ای میشه باید از لحاظ علم پزشکی گفته بشه....یادم نمیاد هیچ دکتر متخصصی گفته باشه که به مو نباید دست زد!
این جمله اشکال داره! یا باید به صورت دیگه ای بیان بشه ...
در مورد شامپویی که معرفی کردید ..من نظر خاصی ندارم چون...شامپو های هد اند شولدرز به هیچ عنوان اصلش وارد ایران نمیشه ...همون طور که شامپو های DOVE اصلش وارد ایران نمیشه و همه ترک هستن!

A M ! N
16-06-2013, 01:22
من که مشکلی با clear های جدید نداشتم روی موهام ولی هم سری قبل هم جدید همینکه درشون رو باز میکنم چشمام میسوزن و سرخ میشن

سلام محمد جان ، دقیقن مشکلیه که منم با کلیر داشتم ، به شدت به طرز بدی چشم رو میسوزونه ؛ ولی کیفیتش خوب بود. قیمتش هم به نظرم 12 تومن بود.

ashkanatt
16-06-2013, 10:10
سلام دوستان.
من حدود 2 سال از شامپو کلیر طرح قدیمی استفاده کردم ، Clear Scalp Oil Control ، موهام چرب هست اما این شامپو تا حد زیادی چربی مو رو میگرفت ، البته چون از ماینوکسیدیل هم استفاده میکنم باید هر روز موهام رو بشورم.
البته این مدل مخصوص خانم هاست و مدل مردونه Scalp Oil MaxFresh هست ، من که کاملا راضی بودم ، تا حدی که همون ابتدا بخاطر رضایت کامل و خبر از اینکه قراره تموم بشه 10 تا 400ml رو گرفتم و تا الان که تموم شد و توی بازار هم سری جدیدش پخش شده...
سری جدید رو که میزنم احساس میکنم بیشتر مو رو خشک میکنه و کمی ریزش بیشتر شده ، البته الان موهام بلند شده و هوا بسیار گرمه و بخاطر عرق مو سریع تر چرب میشه و فکر کنم این عادی باشه.
انواع و اقسام شامپو ها رو هم استفاده کردم ، فولیکای موی چرب هم خوب هست اما نه تا این حد ، بهترین شامپویی هم که تا به حال استفاده کردم پنتن بوده که چند سال پیش اصلش به وفور یافت می شد و 100 البته شامپو schwarzkopf که از خارج از کشور به دستم رسید و واقعا معجزه میکرد و دیگه اصلش رو پیدا نکردم.
نظرتون راجع به این مشکل جدید با کلیر چی هست ؟ دوستانی که استفاده کردن مشکلی نداشتند ؟ از کجا میشه مطمئن بود که اصله ؟ یه هولوگرام از شرکت وارد کننده رو درش هست..

afshar01
17-06-2013, 00:45
بله قبول دارم یکمی بعضی حرفهایی که زدم واضع نبود و اینکه گفتم نبایدبه مو دست زد منطورم اینکه هر وقت پیاز مو خارش داره نباید دست زد چون شاید دستمون تمیز نباشه و خارش بیشتر هم بشه بهترین راه شونه کردن مو با شونه تمیز است و زیاد درس خوندن وقتی ما دانشجو بودیم دیدیم که وقتی به امتحانات زیاد نگاه می کنیم موهامون از حالت عادی بیشتر می ریزه نه تنها موهای من بلکه هم اتاقی هام اینو می گفتند کم آبی مو یعنی روزانه یه بار موها مونو باید بشوریم بهتره بعد خوشگذرونی که هیچ وقت نمی ان به صورت علمی بگن تا حالا دیدی اونایی که تو کار موزیک هستند کچل باشند شاید باشن ولی تعدادشون کمه منظورم هر چی روحیه خوبی داشته باشی سلامتی کل سیستم بدنتو تضمین کردی و بعد که گفتی شامپو ها اصل نیستن اینو قبول ندارم یه مثال می زنم محصولات سامسونگ تو خیلی از کشور ها تولید می شه به اسم سامسونگ , made by samsung یعنی تو هر کشوری که می زنن فرقی نمی کنه همون سامسونگه که تو کره تولید می شه این ایرانه که محصولات ال جی رو با کیفیت پایین می زنه و به ما مردم بیچاره قالب می کنه , بعد کشور ترکیه کشور کوچیکی که نیست تو اروپا ایتالیا -آلمان - ترکیه -فرانسه-انگلستان کشور هایی هستند کلید علم رو دارن بخصوص ایتالیا و ترکیه, بهترین دانشگاه رو هم تو اروپا از نظر سطح علمی انگلستان و ترکیه داره من اینا رو از خودم نمی گم تحقیق کنی می فهمی وقتی به کشور آذربایجان رفته بودم شامپو هد اند شولدرز اونا ماله ما مو نمی زد قبلانا وقتی طرح شبنم نبود هد اند شولدرز قلابی تو بازار زیاد بود تو تهران میزدند به اسم فرانسه و ترکیه می دادن ولی الان مطمعنم اصله درسته ایران تحریمه ولی از راهای دیگه وارد می کنن

poonel
19-06-2013, 05:09

Abbas.V
20-06-2013, 23:13
درود
دوستان نیوا چطوره ؟ میخوام از کلیر شیفت کنم به نیوا . تقلبیشت که نیست تو داروخانه ها ؟

capitan black
21-06-2013, 16:09
دوستان عزیز خوشبو ترین شامپو بدن توی شامپو بدن ها کودومه ؟..مرسی

پیمان.
23-06-2013, 22:06
سلام دوستان
شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟
فقط (مدیلن)
از هر نظر مناسبه. توصیه ی پزشکه.

پیمان.
23-06-2013, 22:09

واسه همه ی کسانی که مشکل چربی بیش از حد دارن (مدیلن) توصیه میشه از طرف پزشک. از داروخانه تهیه کن.

soroosh_cz
24-06-2013, 00:24
واسه همه ی کسانی که مشکل چربی بیش از حد دارن (مدیلن) توصیه میشه از طرف پزشک. از داروخانه تهیه کن.
چی هست؟ شامپووه؟ دارووه؟
من که وقتی ناخون بکشم رو پوست سرم، چربی زیر ناخونم برق میزنه...مثل روغن مایع :n13:

پیمان.
24-06-2013, 15:07
چی هست؟ شامپووه؟ دارووه؟
من که وقتی ناخون بکشم رو پوست سرم، چربی زیر ناخونم برق میزنه...مثل روغن مایع :n13:
یه شامپوی قویه برای از بین بردن شوره و کم کردن چربی پوست. من دقیقا 5 روز پیش رفته بودم دکتر. اینو معرفی کرد. واسه چربی پوست صورت هم فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل معرفی کرد. و راجع چربی پوست هم یه محلول ترکیبی داد که اگه لازم شد بعدا مشخصاتشو میگم. اون شامپوه ایرانیه ولی دیگه زده به سیم آخر. خیلی قویه. دیگه نیازی نیست که خیلی زیاد و با فشار بشوری. اثرش هم گفت کامل کامل تا 2-3 ماه بعد میبینی. اما از بار 5-6 که استفاده بکنی حس میکنی تاثیرشو و راست میگفت. تا حالا واسه من خوب بوده. اون فومه هم خیلی موثره. من از اون بیشتر راضیم. یه بار یا نهایتا 2 بار در روز که صورتتو بشوری با اون تا روز بعد پوستت اصلا چرب نمیشه. خشک و تمیز میمونه. امتحانش کن.

mohsenfhm
24-06-2013, 15:22
اون فومه هم خیلی موثره. من از اون بیشتر راضیم. یه بار یا نهایتا 2 بار در روز که صورتتو بشوری با اون تا روز بعد پوستت اصلا چرب نمیشه. خشک و تمیز میمونه. امتحانش کن.

ممنون میشم معرفی نمایید:n16:

پیمان.
25-06-2013, 18:41
ممنون میشم معرفی نمایید:n16:

شما خط اولو بخون. نوشتم. فوم شستشوی صورت سی گل برای پوستهای چرب.

Ali_softcenter
27-06-2013, 11:43
البته خواهش من اینه که در اینجا فقط از شامپو ها صحبت بشه و اینجور موارد رو در تاپیک پوست مطرح کنید....

من فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل رو خریداری کرده بودم از سر کنجکاوی که تستش کنم...

در کل پوست رو نرم و لطیف کرد ولی نکته منفی که باعث شد اونو کنار بذارم این بود که قسمت هایی از پوستم مثل بینی رو برق مینداخت! و اون ناحیه یه حالتی میشد که انگار برق میزنه....

به هر حال نمیشه گفت برای همه پوست ها یه جور جواب میده....من که زیاد راضی نبودم...به طوری که بعد از بازگشت مجدد به ژل شست و شوی همیشگیم براقی که سی گل به وجود آورده بود رفت!

Delkook
27-06-2013, 12:47
تجربه من در مورد شامپوهای موی چرب یا هر شوینده ای اینه که استفاده زیاد از اونها هم باعث خشکی و ریزش میشه هم باعث میشه پوست سر و مو زودتر چرب بشه... شاید دلیل اینکه بعضیها میگن موهام به فلان شامپو عادت کرده همینه؟
خیلی اوقات پوست چرب(پوست سر هم به همین صورت) یعنی پوست دهیدراته در مورد خودم که همینطوره وقتی موهام رو هر روز میشورم روز بعد چربه به علاوه اینکه موهام رطوبت و درخشش خودش رو از دست میده همراه با خارش ناشی از دهیدراته شدن پوست و چربی زیاد.. شامپوهای قویتر رو امتحان کردم ولی باز بعد از چند روز برمیگرده سر جای اول یعنی هر چی شوینده قویتر باشه پوست به صورت اتوماتیک واکنش بیشتری نشون میده واسه جبران رطوبت از دست رفته...
الان چند وقته یک روز در میون دارم موهام رو میشورم یا اگه بخوام هر شب بشورم به جای دو دوست یه دست میشورم به شرطی که خوب کف کنه. هم درخشش و رطوبت موها داره برمیگرده و هم خارش پوست سر و ریزش به طور محسوسی کمتر شده...

پیمان.
27-06-2013, 19:39
البته خواهش من اینه که در اینجا فقط از شامپو ها صحبت بشه و اینجور موارد رو در تاپیک پوست مطرح کنید....

من فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل رو خریداری کرده بودم از سر کنجکاوی که تستش کنم...

در کل پوست رو نرم و لطیف کرد ولی نکته منفی که باعث شد اونو کنار بذارم این بود که قسمت هایی از پوستم مثل بینی رو برق مینداخت! و اون ناحیه یه حالتی میشد که انگار برق میزنه....

به هر حال نمیشه گفت برای همه پوست ها یه جور جواب میده....من که زیاد راضی نبودم...به طوری که بعد از بازگشت مجدد به ژل شست و شوی همیشگیم براقی که سی گل به وجود آورده بود رفت!

ببخشید! باید در تاپیک مربوطه میگفتم اما حالا که شما تجربه تون رو گفتین، ای کاش اسم ژل همیشگیتون هم میگفتین.

armin_punisher6
27-06-2013, 19:57
پیشنهاد میکنم شامپو بچه فیروز هم امتحان کنین.من موهای خیلی خشکی دارم و شامپوهای هد اند شولدرز،کلیر،ماینوکسا،هگور ، کتوکونازول و سان سیلک رو امتحان کردم ولی الان که تقریبا 3 هفته میشه فیروز استفاده میکنم خیلی راضیم.

Ali_softcenter
28-06-2013, 12:00
ببخشید! باید در تاپیک مربوطه میگفتم اما حالا که شما تجربه تون رو گفتین، ای کاش اسم ژل همیشگیتون هم میگفتین.

تین درم آیسیس فارما

Abbas.V
28-06-2013, 20:53
دوستان نظرشونو در مورد نیوا هم بگن . من میخوام از کلیر شیفت کنم به نیوا . محصولات داخل ایران اصل هستن ؟ ممنون

SIMON137
29-06-2013, 01:24
موهام فوق العاده نرمه ، خیلی زود هم چرب میشه میشه !:n03:

چه شامپویی مد نظرتون هست که هم سفت کنه حالت بده خوبم تمیز کنه ؟ رسما این موها بیچارمون کرد :n29:

Gregar
29-06-2013, 01:58
چند وقت بودن دنبال یه شامپو بودم که شنیده بودم واسه ریزش خیلی خوبه . مارکشو نمیدونم چی بود و نوعش این بود : شامپوی روغن درخت چای سبز

مارکش رو اگه کسی میدونه بگه خواهشا .

Ali_softcenter
29-06-2013, 02:00
دوستان نظرشونو در مورد نیوا هم بگن . من میخوام از کلیر شیفت کنم به نیوا . محصولات داخل ایران اصل هستن ؟ ممنون

بله اصل هستند.

موهام فوق العاده نرمه ، خیلی زود هم چرب میشه میشه !:n03:

چه شامپویی مد نظرتون هست که هم سفت کنه حالت بده خوبم تمیز کنه ؟ رسما این موها بیچارمون کرد :n29:

شامپویی نداریم که مو رو سفت کنه....اگه میخواید موهاتون ضخیم بشه..

اول باید از شامپوی مخصوص موهای چربی که مو رو نرم نکنه استفاده کنید...متاسفانه اکثر شامپو های مخصوص موهای چرب در بازار کمی مو رو نرم و لطیف میکنند و این اصلا برای موهای چربی که نازک هم هستند خوب نیست....یکی از شامپو هایی که نرم نمیکنه...شامپو گزنه کلوران هست

رزماری هم گیاه خوبی برای ضخیم کردن تارهای مو و ریزش هست...میتونید در کنارش از شامپوی رزماری استفاده کنید....نوع ایرانیش شامپو رزماری پرمون هست.

محلول رزماری باریج اسانس هم موجوده!

بعد برای ضخیم شدن تارهای مو باید به مدت طولانی از محلول ها و لوسیون های تقویتی مو استفاده کنید...

انواع خارجی و ایرانیش در بازار هست که حداقل باید به مدت 4 ماه هر شب استفاده کنید.

Ali_softcenter
29-06-2013, 02:06
چند وقت بودن دنبال یه شامپو بودم که شنیده بودم واسه ریزش خیلی خوبه . مارکشو نمیدونم چی بود و نوعش این بود : شامپوی روغن درخت چای سبز

شامپو چای سبز پرمون

poonel
29-06-2013, 03:23

این تبلیغها کشکه. اگه ریزش موی ارثی (آندروژنیک) دارید هیچ شامپویی روش اثر نداره. هر کاری کنید آخرش کچل میشید.

poonel
29-06-2013, 03:29

من از شامپوی ضد شوره کلیر استفاده می کردم و واقعاً عالی جواب می داد.

هوس کردم شیفت کنم رو نیوآ. هنوز یه ماه از نیوآ استفاده نکرده بودم شوره هام برگشت.:n03:

حالا بازم کلیر میزنم.:n09:

اگه نیوآ گرفتید برچسب شبنم داشت اصل هست. اگه هم برچسب نداشت مشکوک است.:n23:

Ali_softcenter
29-06-2013, 08:28
این تبلیغها کشکه. اگه ریزش موی ارثی (آندروژنیک) دارید هیچ شامپویی روش اثر نداره. هر کاری کنید آخرش کچل میشید.

درود..

لطفا اطلاعات غلط ندید.به هیچ وجه این طور نیست جلوی ریزش موی ارثی رو هم میشه گرفت. یا حداقل سالیان سال به تعویقش انداخت.

حالا نه با شامپو!

Gregar
29-06-2013, 08:57
شامپو چای سبز پرمون

نه شامپوی چای سبز که زیاد هست . اینی که من میگم روغن درخت چای بود . فقط مارکشو نمیدونم چی بود .

ارثی که نیست ولی فکر کنم از کم خونیم باشه که ارثیه . اینی که گفتم هم تبلیغ نیست . تجربه دو نفر از اشناهامون بود که گفتم این شامپو رو هم یه امتحانی بکنم .

poonel
29-06-2013, 09:46
درود..

لطفا اطلاعات غلط ندید.به هیچ وجه این طور نیست جلوی ریزش موی ارثی رو هم میشه گرفت. یا حداقل سالیان سال به تعویقش انداخت.

حالا نه با شامپو!

اون دارو ها فقط زمان ریزش رو کندتر میکنه ولی جلوش رو نمیگیره. . حالا اگه خیلی زور بزنه یکی دو سال دیرتر. عاقبت که باید کچل بشه

در ضمن شما نمیخواد به من بگی غلط میگم یا درست.

من خودم و جد و آبادم همه نسل در نسل کچلیم و قبلاً همه این راهها رو رفتیم، پس خیلی بهتر از شما خبر داریم:n02:

Ali_softcenter
29-06-2013, 18:51
اون دارو ها فقط زمان ریزش رو کندتر میکنه ولی جلوش رو نمیگیره. . حالا اگه خیلی زور بزنه یکی دو سال دیرتر. عاقبت که باید کچل بشه

در ضمن شما نمیخواد به من بگی غلط میگم یا درست.

من خودم و جد و آبادم همه نسل در نسل کچلیم و قبلاً همه این راهها رو رفتیم، پس خیلی بهتر از شما خبر داریم:n02:

حرفی که من میزنم حرف همه متخصصین پوست و مو هست..

در ضمن با ادبیات بهتری صحبت کنید .

brad pitt
29-06-2013, 19:56
فولیکا . تقویت کننده که سبز هست به موی ما خداروشکر خوب میخوره

Metalhead56
29-06-2013, 21:06
شامپوهای تقویت کننده و جلوگیری از ریزش موی ارثی تا حدی تأثیر دارن.من خودم الان حدود 9-10 ساله از هر نوعی از این شامپوها که جیبم اجازه داد بخرمشون استفاده کردم و مو هام رو زیاد نکرده ولی در مقابل از کچل شدنم هم جلوگیری کرده.چون من زمینه ارثی ریزش مو رو دارم و اگه از این شامپوها استفاده نمیکردم تا حالا کاملا" موهای جلو و بالای سرم ریخته بود.

Soroush-S
30-06-2013, 01:31
من از شامپوی ضد شوره کلیر استفاده می کردم و واقعاً عالی جواب می داد.

هوس کردم شیفت کنم رو نیوآ. هنوز یه ماه از نیوآ استفاده نکرده بودم شوره هام برگشت.:n03:

حالا بازم کلیر میزنم.:n09:

اگه نیوآ گرفتید برچسب شبنم داشت اصل هست. اگه هم برچسب نداشت مشکوک است.:n23:
کلیر عالیه - بعد از چندسال شوره سر من از بین برد ولی الن مدتیه که استفاده میکنم موهای من چرب میکنه . علتش چی میتونه باشه ؟؟ ضمنا دیگه مو رو خنک هم نمیکنه!!!

Ali_softcenter
30-06-2013, 12:06
نه شامپوی چای سبز که زیاد هست . اینی که من میگم روغن درخت چای بود . فقط مارکشو نمیدونم چی بود .

ارثی که نیست ولی فکر کنم از کم خونیم باشه که ارثیه . اینی که گفتم هم تبلیغ نیست . تجربه دو نفر از اشناهامون بود که گفتم این شامپو رو هم یه امتحانی بکنم .

ببینید شما گفتید روغن درخت چای سبز! این با روغن درخت چای فرق داره...درواقع درخت چای با چای سبز متفاوته

اگه منظور روغن درخت چای هست ..اینه :

و برند اون هم هیچ فرقی نداره که چی باشه

و اگه منظور درخت چای سبز :

که در ریزش مو موثره!

شامپویی که در اون این گیاهان به کار رفته باشه خاصیت یکسان داره و برند مهم نیست این وسط.

SaMsUnG
02-07-2013, 19:13
دوستان شامپو وب برای موی چرب معرفی کنید که حجم دهنده باشه
در ضمن شامپو سریتا مصرف میکنم که به موهام خوب ساخته ولی حجم دهنده نیست

Ali_softcenter
03-07-2013, 00:42
دوستان شامپو وب برای موی چرب معرفی کنید که حجم دهنده باشه
در ضمن شامپو سریتا مصرف میکنم که به موهام خوب ساخته ولی حجم دهنده نیست

شامپو موهای چرب و نازک ایروکس

reza_khoshtip
03-07-2013, 15:00
شامپو موهای چرب و نازک ایروکس

دوست عزیز نظرت در مورد صابون یا شامپو ماینوکسا چیه؟

Ali_softcenter
03-07-2013, 21:39
دوست عزیز نظرت در مورد صابون یا شامپو ماینوکسا چیه؟

حاوی ماینوکسیدیل هست! میتونی استفاده کنی نظرت رو بگی! چون فید بک ها مثبت بوده ولی من خودم استفاده نکردم.....راستش رو بخواید تا حالا هم در داروخانه ها ندیدم!

در کل ماینوکسیدیل رو باید به مدت طولانی مصرف کنی

صابونش رو نمیدونم ! در کل توصیه نمیشه صابون به سر بزنید!

reza_khoshtip
03-07-2013, 22:30
حاوی ماینوکسیدیل هست! میتونی استفاده کنی نظرت رو بگی! چون فید بک ها مثبت بوده ولی من خودم استفاده نکردم.....راستش رو بخواید تا حالا هم در داروخانه ها ندیدم!

در کل ماینوکسیدیل رو باید به مدت طولانی مصرف کنی

صابونش رو نمیدونم ! در کل توصیه نمیشه صابون به سر بزنید!

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
تو سایتش در رابطه با نحوه مصرف اینطور نوشته:
نحوه مصرف:بعلت اثر شويندگي و يکنواختي جذب بيشتر صابون نسبت به شامپو توصيه مي گردد ابتدا کل سطح سر با صابون شسته و ماساژ داده شود بعد از مدت 3 تا 5 دقيقه آب کشيده شود. بعد از آن ازشامپو که از قدرت نرم کنندگي و براق کنندگي بالاتري برخوردار است به همين نحوه استفاده شود.حداقل زمان مصرف صابون و شامپو ماينوکسيديل 4 تا 6 ماه مي باشد که در هر بار استحمام مورد استفاده قرار مي گردد.

landscape
13-07-2013, 18:24
من قبلا از کلوران استفاده می کردم که به نظرم یکی از بهترین و ملایم ترین شامپوهایی بود که داشتم،

ولی الان وحشتناک گرون شده که نمیصرفه بخرم،

الان کلیر میزنم ولی اصلا و ابدا مثل کلوران نیست و به پاش نمیرسه ولی بدک هم نیست. در ضمن چشم رو خیلی می سوزونه...

من موهام خشکه ، اگه کسی شامپو ی خیلی فوق العاده ای سراغ داره بگه...

soroosh_cz
13-07-2013, 18:32
من که موهام چرب و شوره داره، از مدیلن استفاده کردم، خیلی بهتره...
الان خارش های سرم خیلی خیلی کم شده، چربیشون هم خیلی خیلی کمتر شده نسبت به مدت مشابه بعد از استفاده کلیر یا فولیکا...
فقط شوره ها همچنان باقیه :n02:

landscape
13-07-2013, 18:35
نمیدونم چقدر صحت داشته باشه، ولی یه دوستی میگفت قبل از حموم چند قطره روغن زیتون میزد به دقیقا کف سرش و چند دقیقه ای کامل کامل ماساژ می داد تا جذب پوست بشه، میگفت شوره هاش خیلی برطرف شده،

ولی اون موهاش خشک بود، نمیدونم روی مال شما که چربه جواب میده یا نه؟

brad pitt
14-07-2013, 00:03
نمیدونم چقدر صحت داشته باشه، ولی یه دوستی میگفت قبل از حموم چند قطره روغن زیتون میزد به دقیقا کف سرش و چند دقیقه ای کامل کامل ماساژ می داد تا جذب پوست بشه، میگفت شوره هاش خیلی برطرف شده،

ولی اون موهاش خشک بود، نمیدونم روی مال شما که چربه جواب میده یا نه؟

درست گفته دوست عزیز

بعد از حمام هم به موهاتون روغن نارگیل بزنید . هم حالت دهنده ست و هم تقویت کننده مو

Hamed-M1
21-07-2013, 15:08
سلام چند وقتیه موهام داره میریزه تقریبا بالا پشت سر. 18 سالمه. پر مو هم هستم. پدرم هم موهایش خوبه ولی چند تا از عمو هام تو اون ناحیه ریزش دارن. چه باید کرد؟

Sent from XPERIA P using Tapatalk 2

Roteil
21-07-2013, 22:06
سام می خواستم بدونم نظرتون شامپو سان سیلک چیه ؟
یه مدتی شامپو سدر صحت میزدم بخاطر تابستو و شرایط کاری موهام می ریخت بعئ دو تا قوطی شامپو اردن روزانه می زدم که ریزیش موهام بیشتر شد
چند وقته دارم سان سیلک استفاده می کنم اولش خیلی خوب بود اما چند وقتیه که موهام شوره میزنه و ریزیشش زیاد
شامپوی خوب حدود قیمت 20000 تومن چی سراغ دارید با تشکر

moslem47
22-07-2013, 17:48
دوستان لطفا یه شامپو برای موهای خشک و بد حالت معرفی کنید

XXS
02-08-2013, 12:58
سلام من جدیداشامپواردن استفاده میکنم تا حالا که خوب بوده البته بایه محلول ضد قارچ .سریتا هم زدم اونم خوب بود ولی سرو خیلی خنک میکرد ومزیتش فکرکنم همینه .فولیکا هم به نظرم خوب نبود.البته موی من چربه.

mehdi_08
02-08-2013, 13:13
شامپو ایپیک 2در 1 و کلیر آقایان رو مصرف کردم بسیار باکیفیت و خوب بودن تقلبی هم هنوز نشدن

bas ali
02-08-2013, 17:50
من سالهاس دارم صدر صحت استفاده میکنم
بقیه شامپو ها به سرم نمیسازه و به خارش می افته

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

amin1374
03-08-2013, 23:24
برای درمان شوره سر باید چیکار کرد من قبل یک دکتر اینا رفتم یک شامویی داد نمیدونم اسمشو ولی توش ناژو 1 درصد بود فک کنم داشت ولی شوره ای و کم نکرد حالا چیکار کنم؟ الان کلا از اکتیو استفاده میکنم یا گلرنگ شامپو های خوبین ولی خب کمی شوره داره سرم وقتی سرم چرب میشه مشخص میشن!
قبل نیوآ و کلیر استفاده کرم خوب بودن کلیر که خب قبلا کامل رفع کرد شوره رو ولی بعدش یک مدتی چسب موی کاسپین زدم از اون موقع شوره میزنه پدر پوست سرمو در آورده:n02:
برای حالت دادن به موی سر چی پیشنهاد میدین؟ میخام فشن کنم:n02:

maryam_ee
05-08-2013, 09:20
شامپوي ipec هم براي موهاي شكننده خيلي خوبه به طوري كه نيازي به شونه كردن مو ندارين.:n02:

Mohammad Yek110
06-08-2013, 18:54
برای درمان شوره سر باید چیکار کرد من قبل یک دکتر اینا رفتم یک شامویی داد نمیدونم اسمشو ولی توش ناژو 1 درصد بود فک کنم داشت ولی شوره ای و کم نکرد حالا چیکار کنم؟ الان کلا از اکتیو استفاده میکنم یا گلرنگ شامپو های خوبین ولی خب کمی شوره داره سرم وقتی سرم چرب میشه مشخص میشن!
قبل نیوآ و کلیر استفاده کرم خوب بودن کلیر که خب قبلا کامل رفع کرد شوره رو ولی بعدش یک مدتی چسب موی کاسپین زدم از اون موقع شوره میزنه پدر پوست سرمو در آورده:n02:
برای حالت دادن به موی سر چی پیشنهاد میدین؟ میخام فشن کنم:n02:
دوباره کلیر استفاده کنید!
حالت دادن هم اسپری بهتر حالت میده ، ایرانی استفاده نکنید
نیوآ قیمتش مناسبه

Esteghlal_Paydar44
07-08-2013, 22:51
بهترین شامپو واسه موی چرب چیه؟!!!:n28:

AhmadReza.
07-08-2013, 23:25
از نظر من بهترین درمان برای شوره سر حنا هست
من پارسال شوره سر داشتم یکی دوبار حنا گذاشتم یک ربع موند رو سرم بعد خوب خوب شد دیگه تا الان نداشتم
شامپر سیر پرژک هم اصلابرا شوره فایده نداره

samkaveh
08-08-2013, 17:54
من خیلی از شامپوها رو امتحان کردم این اخریها ایوروشه گزنه و کلوران گزنه بود . موهای من معمولا سه روزه چرب میشد و شروع به خارش میکرد با کمی شوره .ایوروشه رو زدم اولش خوب بود ولی بعدا همون شرایط تکرار شد ولی کلوران گزنه اگر چه چرب شدن مو رو طولانی تر نکرده اما خارش سر و شورشو کم کرده ولی دوتا عیب داره اینکه خیلی کم کف میکنه و دوم اینکه یکم موها رو کدر میکنه در کل بد نبوده

samkaveh
09-08-2013, 02:01
کلوران کلا شامپوهاش کف نمیکنه یا گزنش اینجوریه ممنونم

Best.Team IR
09-08-2013, 13:52
من کلا از همون ابتدا که عقلم به اینجور چیزا رسید به شامپو حساس نبودم:n02:

یعنی هر چی توی حمام بود میزدم حالا کاری نداشتم مال بابامه مال داداشمه مال کیه . همیشه هم مارکای خارجی بودن کلیر و نیوآ و یه سری مارک عجق وجق دیگه . حتی از این شامپو داروگرا و صحت هم بود بعضی وقتا میزدم یعنی کلا حساسیت خاصی روی شامپو موهام نداره با همه چیم سازگاره:n02:

Ali_softcenter
10-08-2013, 21:10
من خیلی از شامپوها رو امتحان کردم این اخریها ایوروشه گزنه و کلوران گزنه بود . موهای من معمولا سه روزه چرب میشد و شروع به خارش میکرد با کمی شوره .ایوروشه رو زدم اولش خوب بود ولی بعدا همون شرایط تکرار شد ولی کلوران گزنه اگر چه چرب شدن مو رو طولانی تر نکرده اما خارش سر و شورشو کم کرده ولی دوتا عیب داره اینکه خیلی کم کف میکنه و دوم اینکه یکم موها رو کدر میکنه در کل بد نبوده

کلوران کلا شامپوهاش کف نمیکنه یا گزنش اینجوریه ممنونم

بله گرنه کلوران زیاد کف نمیکنه....علتش اینه که میزان سولفات هایی که برای کف کردن در شامپو ها استفاده میکنن در این شامپو کم هست احتمالا....البته این یک حسن محسوب میشه!

Ali_softcenter
10-08-2013, 21:10
بهترین شامپو واسه موی چرب چیه؟!!!:n28:

بهترینی وجود نداره.

بستگی به بودجه شما داره.

samkaveh
10-08-2013, 22:49
من میخوام که به همراه شامپو کلوران گزنه یه شامپو دیگه هم استفاده کنم به نظرتون با توجه به اینکه شامپو برای موهای چرب استفاده میکنم از شامپو کلوران جوی دوسر استفاده کنم یا شیر بادام کلوران ممنونم :n16:البته شامپو گزنه تا دو روز موهامو عادی نشون میده و پر حجم ولی بعد دو روز چرب میشه و کم حجم نشون میده دوست دارم که همیشه موهام پر حجم و پف کرده باشه

bizerman
16-08-2013, 18:10
سلام ویتال کر ایتالیا و شامپو کافیین KD که
تحت لیسانس کره تولید داخله ..ولی تو بازار نمیشه گیر اورد اگه مایل باشید میتونم ادرس بدم رضا

aliagha2013
16-08-2013, 18:15
هیچ تاثیری نداره . همین که مو رو تمیز کنه کافیه

samkaveh
16-08-2013, 18:30
من میخوام که به همراه شامپو کلوران گزنه یه شامپو دیگه هم استفاده کنم به نظرتون با توجه به اینکه شامپو برای موهای چرب استفاده میکنم از شامپو کلوران جوی دوسر استفاده کنم یا شیر بادام کلوران ممنونم :n16:البته شامپو گزنه تا دو روز موهامو عادی نشون میده و پر حجم ولی بعد دو روز چرب میشه و کم حجم نشون میده دوست دارم که همیشه موهام پر حجم و پف کرده باشه
با شرایط موجود کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین

supermax15
16-08-2013, 19:50
در زمان گذشته مردم بجای شامپو از چی استفاده میکردنن؟:n13:

Ali_softcenter
16-08-2013, 20:59
با شرایط موجود کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین

شیر بادام برای موهای نرم و نازک هست

Pessimist
19-08-2013, 13:24
سلام دوستان

متاسفانه موهای من خیلی چربه و اگه هفته ای دو بار نشورم حالت بسیار بدی پیدا میکنه تا حالا از هیچ شامپویی که مخصوص موهای چرب باشه استفاده نکردم و هر شامپویی که دم دستم بوده زدم به موهام و رفته....

شما میتونید یه شامپوی عالی برای موهای چرب معرفی کنید یه شامپویی میخوام که خودتون هم امتحان کرده باشید و چربی موها رو برای همیشه از بین ببره!

اینم اضافه کنم که چرب بودن موهام باعث خارش و اینا نمیشه حتی اگه یه ماه هم موهام رو نشورم!

ممنون

Ali_softcenter
19-08-2013, 13:53
سلام دوستان

متاسفانه موهای من خیلی چربه و اگه هفته ای دو بار نشورم حالت بسیار بدی پیدا میکنه تا حالا از هیچ شامپویی که مخصوص موهای چرب باشه استفاده نکردم و هر شامپویی که دم دستم بوده زدم به موهام و رفته....

شما میتونید یه شامپوی عالی برای موهای چرب معرفی کنید یه شامپویی میخوام که خودتون هم امتحان کرده باشید و چربی موها رو برای همیشه از بین ببره!

اینم اضافه کنم که چرب بودن موهام باعث خارش و اینا نمیشه حتی اگه یه ماه هم موهام رو نشورم!

ممنون

سلام دوست عزیز:n16: از این ورا :n18:

چربی مو و پوست ممکنه علل مختلفی داشته باشه که مربوط به سیستم داخلی بدن باشه...

به طور مثال اگر شما میران چربی خونتون از حد نرمال بالاتر باشه میتونه باعث چربی پوست و مو هم بشه.

اینو گفتم که بدونید اگر به طور مثال همچین مشکلی داشته باشید نمیتونید تا قبل از درمان اون مشکل با شامپو برای همیشه از دست چربی خلاص بشید.

اما در مورد شامپو بستگی به بودجه شما داره....معمولا اکثر شامپو های مخصوص موهای چرب یک کار رو انجام میدن و تفاوتشون در این هست که برخی حاوی نرم کننده هستند و برای موهای نازک و کم پشت چندان مناسب نیستند...

شما اول مشخص کنید که موهاتون پرپشت و حجیم و در عین حال چربه یا نازک و کم حجم و نرم هست و از نرم بودنش راضی نیستید.

میزان بودجه خودتون رو هم مشخص کنید.

سربندی
21-08-2013, 09:23
من موهام نزدیک یک سال هست که حالتش عوض شده. خشک و بد حالته. هر شامپویی رو امتحان کردم. وقتی میبینم هیچ کدوم اثر خاصی نداره رو آوردم به شامپو تخم مرغیهای قدیم . میگم چرا الکی پول زیاد بدم. نرم کننده هم بی تأثیره. باید سه چهار روز حموم نرم تا موهام یکم چرب شه. اون موقع خیلی خوش حالت میشه. بعضی اوقات از روغن بادام برای خوش حالتیش استفاده میکنم اما همیشه که نمیشه. جلوی موهامو بس که اتو کشیدم کم شده. چیکار کنم؟ خستم کرده.

Pessimist
21-08-2013, 11:01
سلام دوست عزیز:n16: از این ورا :n18:

چربی مو و پوست ممکنه علل مختلفی داشته باشه که مربوط به سیستم داخلی بدن باشه...

به طور مثال اگر شما میران چربی خونتون از حد نرمال بالاتر باشه میتونه باعث چربی پوست و مو هم بشه.

اینو گفتم که بدونید اگر به طور مثال همچین مشکلی داشته باشید نمیتونید تا قبل از درمان اون مشکل با شامپو برای همیشه از دست چربی خلاص بشید.

اما در مورد شامپو بستگی به بودجه شما داره....معمولا اکثر شامپو های مخصوص موهای چرب یک کار رو انجام میدن و تفاوتشون در این هست که برخی حاوی نرم کننده هستند و برای موهای نازک و کم پشت چندان مناسب نیستند...

شما اول مشخص کنید که موهاتون پرپشت و حجیم و در عین حال چربه یا نازک و کم حجم و نرم هست و از نرم بودنش راضی نیستید.

میزان بودجه خودتون رو هم مشخص کنید.

سلام رفیق

راستش راه گم کردم:n02:

در مورد بودجه خب تا 30 یا 40 هزار تومن میتونم بابت شامپو بدم اما خب فکر نمیکنم از اون شامپوهایی که حاوی نرم کننده هستن لازم داشته باشم چون موهام نیازی به نرم کننده نداره !
در مورد علت اصلی چرب بودن موهام فکر کنم به بدنم (چرب بودن خون و اینا) مربوط میشه و حالا به نظر شما باید پیش چه دکتری برم که بتونه داروی مورد نظر رو به من بده تا بشه برای همیشه از چر ب بودن مو خلاص شد! اینم اضافه کنم که من مشکل لاغری بیش از حد دارم و به گمانم چیزی حدود 25 کیلو کمبود وزن دارم و به خاطرش تا حالا پیش دکتر نرفتم حالا نمیدونم علت های لاغری میتونه روی چربی مو تاثیر داشته باشه یا نه!

راستی یادم رفت که بگم موهام کم پشته و یه مدت ریزش موی شدید هم داشتم در حال حاضر ریزش موهام کمتر شده اما قطع نشده!

پیشاپیش تشکر بابت جواب

Atghia
24-08-2013, 20:51
آیا شامپوی تقویت کننده مو وجود دارد؟

اساس همه شامپوها فقط قدرت پاک‌کنندگی‌شان است و هیچ شامپویی وجود ندارد که خاصیت جلوگیری از ریزش مو، تقویتی و ویتامینه را داشته باشد و همه تبلیغات صورت گرفته صرفا جنبه تجملی و فروش بیشتر بازار را دارند.

دانشیاردانشگاه علوم‌پزشکی مشهد با اشاره به برخی تصورات غلط مبنی بر تغییر نوع شامپو، تصریح کرد: شامپو مانند خمیردندان نیست و چنانچه موی سر با شامپویی سازگار و مناسب بود، نیازی به تعویض مکرر نوع شامپو نیست و این تصور غلطی است که برخی افراد با وجود این که از شامپوی مورد استفاده‌شان رضایت دارند اما هر از گاهی اقدام به تعویض نوع شامپو می‌کنند.

دکتر مهناز بنی‌هاشمی در پاسخ به پرسش آن دسته از افرادی که عنوان می‌کنند موی سرشان به شامپوی خاصی عادت کرده که اکنون در بازار نیست و یا کمیاب است، گفت: این تصور غلطی است که فکر کنیم موی سر به شامپو عادت می‌کند، چرا که در شامپوها اغلب خاصیت پاک‌کنندگی‌شان متناسب با نوع مو اعم از چرب، خشک و معمولی مطرح بوده و فقط میزان چربی‌زدایی شامپوها برای انواع موها متفاوت است.

میزان مصرف شامپو به میزان چربی، بلندی مو و نوع پوست سر بستگی دارد

این متخصص پوست و مو با بیان این که « تفاوت بین شامپوها برای مصرف‌کننده‌ها خیلی قابل لمس نیست»، اظهار کرد: میزان مصرف شامپو به میزان چربی، بلندی مو و نوع پوست سر بستگی دارد و باید به اندازه‌ای باشد که کف شامپو کل سطح مو را بپوشاند و سپس بخوبی آبکشی شود، بطوری‌که آلودگی‌های سر و پوست بطور کامل پاک شوند.

دکتر بنی‌هاشمی درباره شامپوهای تقویتی و ویتامینه عنوان کرد: این قبیل شامپوها بیشتر جنبه تبلیغ بازار را دارند و تنها برخی تولید‌کننده‌ها با افزودن مواد غلیظ یا رقیق کننده به شامپوی تولیدی سعی در فروش بیشتر محصول خود می‌کنند.

هیچ شامپوی به ظاهر گیاهی، خواص گیاه مورد نظر را روی مو ندارند

وی تأکید کرد: هیچ ادعای علمی مبنی بر این که خواص تبلیغی در شامپوها از طریق ساقه مو جذب شود، وجود ندارد و حتی شامپوهایی که به ظاهر گیاهی هستند، خواص گیاه مورد نظر را روی مو ندارند و بیشتر جنبه تبلیغی و بازار را دنبال می‌کنند.

دکتر بنی‌هاشمی افزود: متخصصان در مواردی شامپو را به عنوان نسخه طبی تجویز می‌کنند که فرد مبتلا به اختلال پوست سر مانند شوره و شپش باشد و به این ترتیب استفاده از شامپوهای دارویی می‌تواند در درمان مؤثر باشد.

دانشیاردانشگاه علوم‌پزشکی مشهد با بیان این که «یکسری شامپوهای نرم‌کننده و ویتامینه وجود دارند که وقتی موها بر اثر رنگ و مش کردن آسیب می‌بینند، توصیه می‌شوند»، گفت: ممکن است در برخی موارد که آسیب‌دیدگی مو جزئی باشد، استفاده از این شامپوها بدلیل رطوبتی که به ساقه مو می‌رسانند، تا حدی ناهمواری سطح مو را رفع می کند، اما در اغلب موارد، تنها راه خلاص شدن از موهای آسیب‌دیده، کوتاه کردن آنهاست.

نرم‌کننده‌ها را نباید به کف سر زد

این متخصص پوست و مو درباره استفاده از نرم‌کننده‌های مو نیز به این نکته اشاره کرد که نرم‌کننده‌ها را نباید به کف سر زد بلکه از دو سانتی‌متری ساقه مو باید استفاده شوند و در رابطه با موهای خشک توصیه به استفاده آنها می‌شود، چراکه موها را درخشنده‌تر و حالت آن را بهتر می‌کنند.

گفتنی است: بر این اساس چیزی به عنوان بهترین شامپو وجود ندارد و مهم آن است که یک شامپو اثر پاک‌کنندگی رضایت‌بخشی داشته باشد و متناسب با جنس مو انتخاب شود.

منبع : webda.ir

supermax15
28-08-2013, 21:41
شامپوی ضد ریزش سریتا خوبه؟

arghavan7171
09-09-2013, 10:08
من که کلوران mink oil رو خریدم روش نوشته tea-cocoyl hydrolyzed collagen که سرچ کردم نوشته ماده مضری هست:n03:حالا بچه ها من زمینه سرم چربه اما موهام خشکو اسیب دیده به خاطر چربی سرم ریزش مو دارم به نظرتون حالا سرم مو چی استفاده کنم یا اصلا از کلوران چه نوع شامپویی بگیرم واسه دفعه بعد؟

samkaveh
10-09-2013, 23:02
شامپو کلوران گزنه مخصوص موهای چرب هست که من استفاده کردم و بد نبوده البته خیلی کم کف میکنه که شاید مزیت باشه یا............ شامپو حجم دهنده شیر بادام کلوران رو هم امتحان کردم این بیشتر کف میکنه و حجم دهندست اینم بد نبوده در کل نظرم مثبت شده نسبت به کلوران

joseph.n
10-09-2013, 23:50
هیچ کسی اندازه من شوره نداشت . تمام شامپو هارو استفاده کردم فایده نداشت . از وقتی از Head & shoulders جدید استفاده کردم ، هم ریزشم برطرف شده و هم شوره ام !

saeedsh7j
12-09-2013, 11:40
بچه ها این هدشولدرا یه مدت تقلبی شده بود! این جدیدا که اومده خوبه یا نه؟ اصله؟

بعد یه سوال دیگه. روغن نارگیل بهتره یا بادام؟

alireza021_18
12-09-2013, 13:49
من روغن نارگیل استفاده کردم تاثیر بهتری داشته

soroosh_cz
12-09-2013, 14:04
تجربه ی خودم رو بگم: شامپو مدیلن حاوی ترکیباتی هست که باعث خارش و خشکی شدید پوست بدن میشه... یعنی من وقتی میزدم، سر شونه هام و بازوهام و کتف هام که شامپو بعد از شستشو میریخت روش، تا حدود 2 ساعت فقط میسوخت و خارش داشت... همچنین، اون کیفیت تبلیغ شده رو نداشته.
شامپو ضد شوره اویدرم گرفتم، خیلی بهتره، با اینکه اکثر ترکیبات همون اویدرم رو داره ولی چند ویژگی خیلی بهتر توش مشاهده کردم:
1) اولا که خارش سرم کاملا برطرف شد.
2) به دلیل خاصی 5 روز نشد برم حموم ولی در کمال تعجب، شاید بتونم بگم حدود 20% همیشه موهام چرب شد و وقتی هم که کثیف شد، اصلا معلوم نیست.
3) بالاخره یه شامپویی پیدا کردم که موهام رو حتی بهتر از شامپو کلیر براق میکنه، یعنی بعد از حموم درخشندگی خاصی پیدا میکنن موهام.
4) مثل شامپو مدیلن، برای پوست بدن مشکل ساز نمیشه... گرچه این رو یکی از ویژگی های خود شامپو اویدرم هست که برای جلوگیری از خارش پوست بدن هم هست.

فقط قیمتش هم کمی گرونتر بود... شامپوش 12000 تومن بود که تقریبا میشه گفت 2.5 برابر قیمت بقیه ی شامپوها مثل فولیکا و مدیلن و کلیر و...

1376MAXIMUM
12-09-2013, 15:34
شامپو های اکتیو هم بد نیست من دو تا شو استفاده کردم یکی انجیر و یکی دیگه هم انار بوشون خیلی بهتر از خیلی شامپو های دیگه هست و من سر شوره میزنه و خیلی چرب هست این قدر چرب که اگه مثلا امروز صبح حموم بوده باشم اگه پس فردا صبح دوباره نرم حموم همه موهام به هم میچسبه:n21: برای کم تر کردن چربی چیزی نداشت روشم تا حالا نخوندم ببینم چیزی داره یانه ولی موهام شوره نمیزنه از نطر براقی هم معمولیه ولی حالت گرفتنش توپه حداقل برای من بود موهام رو بادست خالی حالت دادم یه بار چون مسافرت بودیم مامانم میگه ایرانیه ولی فکر نکنم ایران با این کیفیت بتونه بزنه
در کل همون طور که گفتم بد نیست نسبت به هد اندشولدرز که به مدت 4 سال استفاده کردم(از 10 بهش 5 میدم) بعد یه 2سال ایروکس(از 10 بهش 7-8) و یه مدت هم تخم مرغی(فکر کنم حدود یک سال)(از 10 بهش 11 میدم)

Ali_softcenter
13-09-2013, 03:16
سلام دوستان

شرمنده من یه مدت نبودم...سعی میکنم تا فردا پاسخ همه دوستان رو بدم

:n16:

----Ali----
13-09-2013, 20:54
شامپو سیر پرژک:n02:

Ali_softcenter
14-09-2013, 00:52
من موهام نزدیک یک سال هست که حالتش عوض شده. خشک و بد حالته. هر شامپویی رو امتحان کردم. وقتی میبینم هیچ کدوم اثر خاصی نداره رو آوردم به شامپو تخم مرغیهای قدیم . میگم چرا الکی پول زیاد بدم. نرم کننده هم بی تأثیره. باید سه چهار روز حموم نرم تا موهام یکم چرب شه. اون موقع خیلی خوش حالت میشه. بعضی اوقات از روغن بادام برای خوش حالتیش استفاده میکنم اما همیشه که نمیشه. جلوی موهامو بس که اتو کشیدم کم شده. چیکار کنم؟ خستم کرده.

سلام عزیز

شما ماسک مو هم مصرف کردید؟

این دو تا رو مصرف کنید احتمال بسیار زیاد نتیجه میگیرید.

شامپو نوتری سرات دوکری + ماسک نوتری سرات دوکری

چیزی حدود 70 تومن میشه!

سلام رفیق

راستش راه گم کردم:n02:

در مورد بودجه خب تا 30 یا 40 هزار تومن میتونم بابت شامپو بدم اما خب فکر نمیکنم از اون شامپوهایی که حاوی نرم کننده هستن لازم داشته باشم چون موهام نیازی به نرم کننده نداره !
در مورد علت اصلی چرب بودن موهام فکر کنم به بدنم (چرب بودن خون و اینا) مربوط میشه و حالا به نظر شما باید پیش چه دکتری برم که بتونه داروی مورد نظر رو به من بده تا بشه برای همیشه از چر ب بودن مو خلاص شد! اینم اضافه کنم که من مشکل لاغری بیش از حد دارم و به گمانم چیزی حدود 25 کیلو کمبود وزن دارم و به خاطرش تا حالا پیش دکتر نرفتم حالا نمیدونم علت های لاغری میتونه روی چربی مو تاثیر داشته باشه یا نه!

راستی یادم رفت که بگم موهام کم پشته و یه مدت ریزش موی شدید هم داشتم در حال حاضر ریزش موهام کمتر شده اما قطع نشده!

پیشاپیش تشکر بابت جواب

من پیشاپیش از اینکه دیر پاسخ دادم عذر میخوام عزیز....

ببینید این که پیش چه دکتری برید....چون میتونه مشکل از چربی خون و یا حتی تیروئید شما ( ریزش مو ) هم باشه چندان فرقی نداره....چون دکتر متخصص پوست و مو مسلما دکتر عمومی هم هست و میتونه براتون آزمایش رو بنویسه و آزمایش رو بخونه و متوجه بشه که شما مشکل داخلی دارید یا خیر...

حالا بعدش اگه مشکلی داشتید مسلما شما رو ارجاع میده به دکتر متخصص داخلی...در واقع این دکتر متخصص داخلی هست که در مرحله بعد باید برای اون مشکل داخلی بدن شما که روی پوست و موی شما تاثیر گذاشته دارو تجویز کنه....

اما اینجا شرایط بسیار برای شما حساس هست...چون کافیه پیش یه دکتر بی مسئولیت برید که کم هم نیستند....اون وقت بدون توجه به همه جوانب فقط نسخه مینویسه! ( دکتر پوست رو میگم)

اگر خواستید میتونم یه دکتر به شما معرفی کنم....منتهی حتما بهش همه اینها رو توضیح بدید و بگید که فکر میکنید ممکنه مشکل چربی خون و یا حتی تیروئید داشته باشید ....

بعد از برطرف شدن مشکل داخلیتون تجویز شامپو و ...مهم میشه...تا قبل از اون هر کاری کنید موقتیه!

البته اگه چربی خون داشته باشید معمولا در مرحله اول لواستاتین 20 تجویز میکنن که یه قرص ریز هست ولی خیلی چربی خون رو پایین میاره....تغذیه رو هم پیشنهاد میدم از همین حالا رعایت کنید...از مصرف روغن نباتی و چیپس و پفک و غذاهای چرب مثل فست فود حتی الامکان پرهیز کنید و گوشت قرمز رو مصرفش رو به حداقل دو بار در هفته کاهش بدید....همین طور تخم مرغ.....این خیلی در کاهش چربی خون تاثیر داره...البته شما فعلا آرمایش رو بدید...مهم تر هست.

فعلا...تا وقت بگیرید از دکتر و برید و آزمایش بدید و جوابش بیاد و ....میتونید شامپوی گزنه کلوران مصرف کنید کمی چربی سر رو کاهش بدید....این شامپو کمی کم کف میکنه ولی موثر هست...

میتونید هم صبر کنید تا خود دکتر براتون تجویز کنه ....ولی به نظر من شامپو رو خودتون هم میتونید برای خودتون تجویز کنید :دی

بعد از همه اینها مشکل لاغری رو هم جدی بگیرید...مسلما در آزمایش ها مشخص میشه..اگه نشد وقتی پیش دکتر متخصص داخلی رفتید مشکل لاغری رو هم درمان کنید و علتش رو پیدا کنید....لاغری روی چربی تاثیری نداره ولی روی ریزش مو تاثیر داره....

یه پیشنهاد هم دارم ...قرص های مکملی در داروخانه ها هست به اسم مخمر جو....حدود 15 تومن هست خارجیه....بخرید روزی یک عدد قبل از غذا مصرف کنید...هیچ عوارض و ضرری هم نداره.

روی مو و همین طور وزنتون تاثیر داره.

شامپوی ضد ریزش سریتا خوبه؟

چندان خوب نیست عزیز...

در کل مصرف تنهای شامپو ضد ریزش اگر به همراه لوسیون های موضعی نباشه تاثیری نداره.

mrmmnb
14-09-2013, 06:18
من شامپو ریزش موی اویدرم گرفتم برا لوسیون بعد از حمام چی استفاده کنم؟
اگه شامپور ریزش موی سینره باشه چی پیشنهاد میدد؟
وکلا توی این رنچ قیمت چه شامپوی ریزش مویی پیشنهاد میدد؟(به هماره لوسیون بگید)
رنج های بالاتر با حدود قیمت میشه چند تا بگید؟
و در اخر الپسین توی رنج قیمتی خود بهترین هست؟(الان حدودا چند شده؟)
با تشکر

Ali_softcenter
14-09-2013, 11:10
من شامپو ریزش موی اویدرم گرفتم برا لوسیون بعد از حمام چی استفاده کنم؟
اگه شامپور ریزش موی سینره باشه چی پیشنهاد میدد؟
وکلا توی این رنچ قیمت چه شامپوی ریزش مویی پیشنهاد میدد؟(به هماره لوسیون بگید)
رنج های بالاتر با حدود قیمت میشه چند تا بگید؟
و در اخر الپسین توی رنج قیمتی خود بهترین هست؟(الان حدودا چند شده؟)
با تشکر

سلام

نوع برند شامپویی که میزنید ارتباطی به لوسیون بعدش نداره....

در کل من نظر مثبتی راجع به ضد ریزش اویدرم ندارم چون داخلش پلیمر های سیلیکونی داره که مانع از رسیدن مواد مغذی به ریشه مو میشه..دیگه استفاده از مواد سیلیوکنی داخل شامپو ها کم کم داره منسوخ میشه.

برای لوسیون ضد ریزش میتونید از لوسیون های ایرانی ایروکس یا سریتا یا مای استفاده کنید

خارجی ها هم که گران هستند.

در رنج قیمت ارزان....شامپو های ضد ریزش اکثرا ایرانی هستند و فرق چندانی ندارند. البته من سینره و اویدرم رو پیشنهاد نمیدم.

رنج های بالاتر شامپو زیاد هست....نمیشه همه رو معرفی کرد....دقیقا رنج قیمتی رو مشخص کنید....

الپسین برند خوبیه....قیمت دقیقش رو ندارم ولی اگه دو و بر 30 تومن باشه ..در این رنج شامپو های خارجی زیادی داریم...

نکته مهم در نتیجه گیری از این شامپو ها استفاده هر روز از لوسیون ها بعد از شستن سر و خشک شدنش..و معمولا قبل از خواب هست. + آمپول های سر و سرم ها ی تقویتی

ali_phd71
14-09-2013, 11:23
بهترین شامپو بنظرم شامپو بچس...:n02:
عالیه برای مصرف روزانه مواد شیمیایی با غلظت خیلی کم به ریشه مو کمتر اسیب میرسونه:n20:...من خودم چند وقتیه استفاده میکنم قشنگ احساس میکنم جنس موهامم بهتر شده اصلا حرف نداره:n10:.بنظرم نمونه ایرانیش هم بهتره تا بخواد بری جانشون 10 تومن بخری من که از جانسون جز پولش چیزی ندیدم همن گلرنک و لطیفش عاااالیه لطیفش بوی خیلی خوبی هم داره:n19:

siliopro@emeil.ir
14-09-2013, 11:56
اقا من موهام لخ و نرم هستش و زود چرب میشه ، امروز میرم حموم فردا چرب میشه و ریزش هم داره که اصلا هم ارثی نیست چون تو خونواده ما هیچ کس کچل نیست .
شامپو هم پرژک و سینره و شبنم امتحان کردم تاثیری نداشتن.
چیکار کنم؟ چه شامپویی خوبه.

Capcom
15-09-2013, 08:37
سلام دوستان
یک شامپو برای موهای چرپ میخواستم ...حدود 30-40تومن
باتشکر

samkaveh
15-09-2013, 14:44
شامپو گزنه کلوران هست برای موهای چرب و فکر کنم شامپوها دو کری هم خوب باشن و موثر باشن من گزنه کلوران رو امتحان کردم اگر چه کامل چربی موهام رو از بین نبرده اما موثر هست و اینم بگم که خیلی کم کف میکنه

deaddeaddead
15-09-2013, 16:17
Pantean for curly hairs

Ali_softcenter
16-09-2013, 12:49
سلام دوستان
یک شامپو برای موهای چرپ میخواستم ...حدود 30-40تومن
باتشکر

شامپو گزنه کلوران

شامپو برای موهای چرب میس ادن

اقا من موهام لخ و نرم هستش و زود چرب میشه ، امروز میرم حموم فردا چرب میشه و ریزش هم داره که اصلا هم ارثی نیست چون تو خونواده ما هیچ کس کچل نیست .
شامپو هم پرژک و سینره و شبنم امتحان کردم تاثیری نداشتن.
چیکار کنم؟ چه شامپویی خوبه.

پرژک و شبنم رو بنداز سطل زباله عزیز البته میتونی باهاشون ماشین هم بشوری!

شما یه شامپو برای موهای چرب و نازک لازم داری.احتمال داره ریزشت به خاطر چربی و نازکی موهات باشه و البته شامپو ی آشغال شبنم و پرژک

بودجه ای که برای شامپو میخوای در نظر بگیری رو بگو

saeedsh7j
16-09-2013, 19:15
امروز بعد از دو سال شامپو پنتن سبز گرفتم! کیفیتش که مثل قدیم خوبه و موهارو براق میکنه فقط یکم سرم خارش داره که اگه خارش ادامه داشته باشه اینم باید بندازم دور! شامپو معمولی ایرانی چی خوبه؟ یه مدت فولیکا میزدم موهامو خیلی بد حالت میکرد!

Capcom
18-09-2013, 06:13
شامپو گزنه کلوران

شامپو برای موهای چرب میس ادن

ممنون بابت پاسخ...در مورد نحوه ی مصرف راهنمایی میکنید؟ ایا هر بار که میرم حمام از همین استفاده کنم، یا در کنار شامپو های روزانه استفاده کنم(مثلا هفته ای 2-3 بار از گزنه)؟

Ali_softcenter
18-09-2013, 13:20
ممنون بابت پاسخ...در مورد نحوه ی مصرف راهنمایی میکنید؟ ایا هر بار که میرم حمام از همین استفاده کنم، یا در کنار شامپو های روزانه استفاده کنم(مثلا هفته ای 2-3 بار از گزنه)؟

نه شامپوی موهای چرب رو میتونید هر روز مصرف کنید! حتی روزی 2 بار اگه مجبور شدید سرتون رو بشورید....در کل نظر من اینه که بهتره وقتی از خواب بلند میشید سرتون رو بشورید....یک بار هم قبل از خواب .
اگه هم لوسیون تقویتی مصرف میکنید یا ماینوکسیدیل یا هر محلول دیگری بهتره که بذارید قبل از خواب وقتی که سرتون رو شستید و خشک شد! استفاده کنید و حداقل نیم ساعت بعد به رختخواب برید

mushak2008
23-09-2013, 17:24
سلام جناب
ناظر انجمن بهداشت، زیبایی و تغذیه (علی سافت سنتر)
سلام علی آقا خسته نباشین یه چند مدت هست که دارم درباره شامپو تو سایت های مختلف تحقیق میکنم و بنظرم شما خیلی خوب به سوالات پاسخ میدین اول از همه میخواستم یه خسته نباشید بخاطر این اطاع رسانی و کمکتون به دیگران خدمتتون عرض کنم در ضمن چند وقتی هست میخوام ازتون سوال بپرسم ولی هی پشت گوش میندازم
راستش رو بخواین من همیشه صابون برگردون به سرم میزدم ولی یه سه سالی هست تابستونا خارش سر میگیرم برا همین رفتم دکتر دکتر هم گفت دیگه نباید صابون به سرم بزنم یه شامپو بچه ضد شوره و خارش سر ایروکس بهم داد گفت هر روز سرم رو باهاش بشورم البته من تنبل 2-3 روز یبار میزدم به سرم :n02: خلاصه که الان یه 5 ماهی هست دارم مصرف میکنم و خارش سرم هم خوب شد دوباره که رفتم مطب بهم گفت مصرف طولانی مدتش هم اشکال نداره بعد دوتا شامپو هم بهم معرفی کرد اگه خواستم اینارو جاش استفاده کنم یکی ضد ریزش اویدرم یکی هم ضد ریزش چرب سریتا از اونجایی که اکثر دوستان و شما میگین اویدرم سیلیکون داره و برا مو خوب نیست من ضد ریزش چرب سریتا رو گرفتم ولی متاستفانه از وقتی دارم میزنم دوباره خارش سرم شروع شده فقط هم فرق و گوشه های سرم بدجور خارش میگیره اینم بگم که پوستم چربه و یه دوسالی هم برا جوشهای صورتم قرضص راکوتان خوردم میخواستم نظر شمارو بدونم بنظرتون همین سریتا روبزنم تا سرم عادت کنه بهش؟؟ یا شامپو روعوض کنم؟؟ اگه خواستین شامپو معرفی کنین از 20 تومان بیشتر نشه لطفا
راستی اینم بگم از سریتا راضیم این چند باری که ضدم اصلا ریزش مو نداشتم از حالت طبیعی هم ریزش کمتر شده ولی خارش سر داره اذیتم میکنه به نظرت همون ضد خارش ایروکس رو بزنم یا با همین سریتا کنار بیام
حالا شاید یکی دوبار صابون زدم ببینم سرم به شامپو بچه عادت کرده یا فقط سریتا میزنم خارش میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظر جوابتون هستم با تشکر

Capcom
24-09-2013, 06:31
نه شامپوی موهای چرب رو میتونید هر روز مصرف کنید! حتی روزی 2 بار اگه مجبور شدید سرتون رو بشورید....در کل نظر من اینه که بهتره وقتی از خواب بلند میشید سرتون رو بشورید....یک بار هم قبل از خواب .
اگه هم لوسیون تقویتی مصرف میکنید یا ماینوکسیدیل یا هر محلول دیگری بهتره که بذارید قبل از خواب وقتی که سرتون رو شستید و خشک شد! استفاده کنید و حداقل نیم ساعت بعد به رختخواب برید

تشکر بابت پاسخ.شامپو رو گرفتم.
بی زحمت یک شامپو بدن مناسب پوست چرپ معرفی کنید.
binaafarin
29-09-2013, 01:46
رفتم محلول رینفوتیل بخرم پیدا نشد
فقط دوکری بودش همون که روز شبه 130 تومن
بگیرم؟علی جون تو یاهو واسم اف بذار
میدونم سرت شولوقه ولی یک وقت مشاوره اینترنتی بهم بده
مرسی

ulsss
04-10-2013, 16:25
دوستان من میخوام شامپو و تونیک پالمینکس اویدرم بخرم ولی میگن سیلیکون داره و نخر اما توی سایتش چیزی از سیلیکون ننوشته من نمیدونم بقیه از کجا میگن .
حالا بخرم یا نخرم.

ehsan102
04-10-2013, 17:28
سلام ،
موهام کمی چربه
ریزش مو هم دارم تا حدودی

تورخدا بگید چه شامپویی بزنم ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ulsss
04-10-2013, 17:33
سلام ،
موهام کمی چربه
ریزش مو هم دارم تا حدودی

دوست عزیز با تحقیقات کسترده ای که من کردم شامپو اویدرم پالمینکس از همه بهتره ولی بعضیها میگن سیلیکون داره که هنوز مطمئن نیستم اگه سیلیکون نداشته باشه توی ایرونی ها از همه بهتره چون کافئین و ساوپالمتو و رزماری و سیر و جینکو و دم اسب داره.

ehsan102
04-10-2013, 18:10
دوست عزیز با تحقیقات کسترده ای که من کردم شامپو اویدرم پالمینکس از همه بهتره ولی بعضیها میگن سیلیکون داره که هنوز مطمئن نیستم اگه سیلیکون نداشته باشه توی ایرونی ها از همه بهتره چون کافئین و ساوپالمتو و رزماری و سیر و جینکو و دم اسب داره.

ممنون چقدر کلمات تخصصی ئی بکار بردید ، :دی
حالا این شامپو دقیقا چه کار میکنه ؟
واقعا جلوی ریزش مو رو می گیره ؟
قیمت حدودی چنده ؟

sajad1991
05-10-2013, 14:03
ممنون چقدر کلمات تخصصی ئی بکار بردید ، :دی
حالا این شامپو دقیقا چه کار میکنه ؟
واقعا جلوی ریزش مو رو می گیره ؟
قیمت حدودی چنده ؟

:n01:

دوست عزیز من واسه موهام شامپو اویدرم ضد شوره گرفتم عالیه ..... سیلیکون هم نداره .... قیمتش 8 تومنه با خیال راحت استفاده کن

اینم از مواد شامپو ضد ریزش که میخوای بگیری من که سیلیکون توش نمیبینم

آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .

akbaronline
05-10-2013, 22:09
سلام دوستان
تقریبا 119 صفحه رو خوندم از اول !! موهای سرم چربه و یه مدتی هست که ریزش پیدا کرده که شامپو سریتا استفاده می کنم برای موهای چرب که متاسفانه شدیدا خارش داره بعلاوه اینکه یکم هم شوره داره البته ریزش هم حدود 80 تایی تارمو هر دو روز یک بار که حموم می کنم هست .

طبق گفته های دوستان و آقای علی دو تا گزینه اتخاب کردم برای شامپوی جدید : 1- شامپو بورداک کلیون (برای موهای چرب) 2- شامپو گزنه کلوران
به نظرتون میتونم از این دو شامپوی جدید نتیجه بگیرم با توجه به اینکه ریزش هم دارم .
برای رنج قیمتی پایین تر چی پیشنهاد میدید؟ (فولیکا , اویدرم و ...) همچنین یه لوسیون خوب ضد ریزش

ممنون

sajad1991
07-10-2013, 12:54
سلام دوستان
تقریبا 119 صفحه رو خوندم از اول !! موهای سرم چربه و یه مدتی هست که ریزش پیدا کرده که شامپو سریتا استفاده می کنم برای موهای چرب که متاسفانه شدیدا خارش داره بعلاوه اینکه یکم هم شوره داره البته ریزش هم حدود 80 تایی تارمو هر دو روز یک بار که حموم می کنم هست .

طبق گفته های دوستان و آقای علی دو تا گزینه اتخاب کردم برای شامپوی جدید : 1- شامپو بورداک کلیون (برای موهای چرب) 2- شامپو گزنه کلوران
به نظرتون میتونم از این دو شامپوی جدید نتیجه بگیرم با توجه به اینکه ریزش هم دارم .
برای رنج قیمتی پایین تر چی پیشنهاد میدید؟ (فولیکا , اویدرم و ...) همچنین یه لوسیون خوب ضد ریزش

ممنون

فولیکا رو نزدم ولی اویدرم رو بهت پیشنهاد میکنم چون مصرف میکنم ولی باید ببینی چه شامپویی به سرت میوفته ..... لوسیون هم قبلا سینره میزدم خوب بود ولی الان دوباره گرفتم فایده نداره ..... یا لوسیون سریتا بگیر یا فولیکا یا اویدرم .... هر 3تاش محصولاش خوبه

Ali_softcenter
11-10-2013, 01:56
سلام جناب
ناظر انجمن بهداشت، زیبایی و تغذیه (علی سافت سنتر)
سلام علی آقا خسته نباشین یه چند مدت هست که دارم درباره شامپو تو سایت های مختلف تحقیق میکنم و بنظرم شما خیلی خوب به سوالات پاسخ میدین اول از همه میخواستم یه خسته نباشید بخاطر این اطاع رسانی و کمکتون به دیگران خدمتتون عرض کنم در ضمن چند وقتی هست میخوام ازتون سوال بپرسم ولی هی پشت گوش میندازم
راستش رو بخواین من همیشه صابون برگردون به سرم میزدم ولی یه سه سالی هست تابستونا خارش سر میگیرم برا همین رفتم دکتر دکتر هم گفت دیگه نباید صابون به سرم بزنم یه شامپو بچه ضد شوره و خارش سر ایروکس بهم داد گفت هر روز سرم رو باهاش بشورم البته من تنبل 2-3 روز یبار میزدم به سرم :n02: خلاصه که الان یه 5 ماهی هست دارم مصرف میکنم و خارش سرم هم خوب شد دوباره که رفتم مطب بهم گفت مصرف طولانی مدتش هم اشکال نداره بعد دوتا شامپو هم بهم معرفی کرد اگه خواستم اینارو جاش استفاده کنم یکی ضد ریزش اویدرم یکی هم ضد ریزش چرب سریتا از اونجایی که اکثر دوستان و شما میگین اویدرم سیلیکون داره و برا مو خوب نیست من ضد ریزش چرب سریتا رو گرفتم ولی متاستفانه از وقتی دارم میزنم دوباره خارش سرم شروع شده فقط هم فرق و گوشه های سرم بدجور خارش میگیره اینم بگم که پوستم چربه و یه دوسالی هم برا جوشهای صورتم قرضص راکوتان خوردم میخواستم نظر شمارو بدونم بنظرتون همین سریتا روبزنم تا سرم عادت کنه بهش؟؟ یا شامپو روعوض کنم؟؟ اگه خواستین شامپو معرفی کنین از 20 تومان بیشتر نشه لطفا
راستی اینم بگم از سریتا راضیم این چند باری که ضدم اصلا ریزش مو نداشتم از حالت طبیعی هم ریزش کمتر شده ولی خارش سر داره اذیتم میکنه به نظرت همون ضد خارش ایروکس رو بزنم یا با همین سریتا کنار بیام
حالا شاید یکی دوبار صابون زدم ببینم سرم به شامپو بچه عادت کرده یا فقط سریتا میزنم خارش میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظر جوابتون هستم با تشکر

سلام
راستش من در مورد شامپو سریتا و کلا محصولات سریتا چندان نظر خوبی ندارم
شامپویی که گرفتید بعد از تست توسط بنده هم باعث خارش میشد
از محلول های ریزشش هم اصلا راضی نبودم
کلا محصولات ایروکس بهتره
اگه نمیخواید شامپوی قبلی رو بزنید ...شامپوی مخصوص موهای چرب ایروکس رو بخرید اگر موهاتون چربه
اگه هنوز خارش داشتید مسئله از جای دیگه س و احتمالا باید بتامتازونی چیزی بزنید که البته بهتره دکتر کف سرتون رو ببینه که آیا ملتهب شده یا نه...
در ضمن اینو بدونید که مصرف راکوتان باعث نرم شدن و نازک و کم حجم شدن مو میشه و در طول مصرفش هیچ راه چاره ای هم نداره!! جز اینکه درمان رو کامل کنید..بعد از 2 ماه مصرف نکردن راکوتان وقتی از بدنتون خارج شد موها کم کم به حالت قبل برگرده! این یک مسئله مهم هست برای کسایی که میخوان پوست صافی با راکوتان داشته باشند ولی این هم یکی از عوارضش هست

تشکر بابت پاسخ.شامپو رو گرفتم.
بی زحمت یک شامپو بدن مناسب پوست چرپ معرفی کنید.
شامپو بدن برای پوست چرب فولیکا داره...رنگش سبز هست! تیوپی هم هست

رفتم محلول رینفوتیل بخرم پیدا نشد
فقط دوکری بودش همون که روز شبه 130 تومن
بگیرم؟علی جون تو یاهو واسم اف بذار
میدونم سرت شولوقه ولی یک وقت مشاوره اینترنتی بهم بده
مرسی

سلام
کلوران آقایون بخر بهتره

دوستان من میخوام شامپو و تونیک پالمینکس اویدرم بخرم ولی میگن سیلیکون داره و نخر اما توی سایتش چیزی از سیلیکون ننوشته من نمیدونم بقیه از کجا میگن .
حالا بخرم یا نخرم.

سیلیکون داره!

سلام ،
موهام کمی چربه
ریزش مو هم دارم تا حدودی

شامپو گزنه کلوران + شامپو اکوفن

دوست عزیز من واسه موهام شامپو اویدرم ضد شوره گرفتم عالیه ..... سیلیکون هم نداره .... قیمتش 8 تومنه با خیال راحت استفاده کن

اینم از مواد شامپو ضد ریزش که میخوای بگیری من که سیلیکون توش نمیبینم

آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .

سیلیکون توش نمیبینید؟

باید خدمتتون عرض کنم که ابریشم و کلاژن هر دو پلیمر های سیلیکونی هستند!

سلام دوستان

ممنون

سریتا نخرید! اکثرا خارش مو دارند با این شامپو

گزنه کلوران بهتره!

رنج پایین تر و ایرانی میتونید شامپوی موهای چرب دیترون بخرید!

لوسیون ضد ریزش ایرانی : ایروکس ( رنگ محلولش قهوه ای هست )

لوسیون خارجی : رینفولتیل , سیستین بی بایورگا , نوافن ACM , کروناستیم دوکری , ویتال کر

آمپول مو : کلوران آقایون , رینفولتیل آقایان ( 3 بار در هفته و قیمت هم بالاتر از لوسیون هاست .حدود صد تومن!!! اثر بهتر )

کلیه محلول های فوق ( غیر از آمپول ها ) حداقل باید 3 ماه مصرف بشن..هر شب قبل از خواب و روی موی تمیز و شسته شده!

sajad1991
11-10-2013, 02:04
سلام
راستش من در مورد شامپو سریتا و کلا محصولات سریتا چندان نظر خوبی ندارم
شامپویی که گرفتید بعد از تست توسط بنده هم باعث خارش میشد
از محلول های ریزشش هم اصلا راضی نبودم
کلا محصولات ایروکس بهتره
اگه نمیخواید شامپوی قبلی رو بزنید ...شامپوی مخصوص موهای چرب ایروکس رو بخرید اگر موهاتون چربه
اگه هنوز خارش داشتید مسئله از جای دیگه س و احتمالا باید بتامتازونی چیزی بزنید که البته بهتره دکتر کف سرتون رو ببینه که آیا ملتهب شده یا نه...
در ضمن اینو بدونید که مصرف راکوتان باعث نرم شدن و نازک و کم حجم شدن مو میشه و در طول مصرفش هیچ راه چاره ای هم نداره!! جز اینکه درمان رو کامل کنید..بعد از 2 ماه مصرف نکردن راکوتان وقتی از بدنتون خارج شد موها کم کم به حالت قبل برگرده! این یک مسئله مهم هست برای کسایی که میخوان پوست صافی با راکوتان داشته باشند ولی این هم یکی از عوارضش هست

شامپو بدن برای پوست چرب فولیکا داره...رنگش سبز هست! تیوپی هم هست

سلام
کلوران آقایون بخر بهتره

سیلیکون داره!

شامپو گزنه کلوران + شامپو اکوفن

سیلیکون توش نمیبینید؟

باید خدمتتون عرض کنم که ابریشم و کلاژن هر دو پلیمر های سیلیکونی هستند!

من دارم اکتزینگ میزنم به موهام نه خارش داره نه چیزی .... شوره که دیگه کلا داره از بین میره ریزشمم داره کمتر میشه

سریتا نخرید! اکثرا خارش مو دارند با این شامپو

گزنه کلوران بهتره!

رنج پایین تر و ایرانی میتونید شامپوی موهای چرب دیترون بخرید!

لوسیون ضد ریزش ایرانی : ایروکس ( رنگ محلولش قهوه ای هست )

لوسیون خارجی : رینفولتیل , سیستین بی بایورگا , نوافن ACM , کروناستیم دوکری , ویتال کر

آمپول مو : کلوران آقایون , رینفولتیل آقایان ( 3 بار در هفته و قیمت هم بالاتر از لوسیون هاست .حدود صد تومن!!! اثر بهتر )

کلیه محلول های فوق ( غیر از آمپول ها ) حداقل باید 3 ماه مصرف بشن..هر شب قبل از خواب و روی موی تمیز و شسته شده![/QUOTE]

Ali_softcenter
11-10-2013, 02:16
خوش به حالتون

به هر حال من اکثر دیدم و شنیدم که با شامپوی سریتای سبز مشکل خارش داشتند. از جمله خودم.

مسلما 100% ی نیست! مسلما به کسی که خارش گرفته میگم که دیگه استفاده نکنه و توصیه هم نمیکنم کسی خریداری کنه.

محلول های ضد ریزش سریتا رو هم از هر 10 نفر 7 نفر رو دیدم که تاثیری نداشته در ریزش مو...من جمله خودم هم تست کردم.

مسلما خیلی از توصیه های برند ها حتی توسط دکتر های متخصص پوست از فیدبک هایی نشات میگیره که بیماران دادند.

اگر هم منظورتون اویدرم بود به هر حال این شامپو پلیمر های سیلیکونی داره و اکثر برند های معتبر دنیا هم سیلیکون رو از محصولاتشون حذف کردند....در ضمن این شامپوی ضد ریزش اویدرم هیچ ارتباطی به شوره سر نداره!

البته شامپو ضد شوره ش خوبه. من فید بک های مثبت داشتم از افراد دیگه/

bas ali
11-10-2013, 08:10
لطفا یک صابون و یا مایع شستشوی صورت معرفی کنید که پوست صورت رو نرم و شاداب کنه
من ابتدا از سدر استفاده میکردم که خیلی عالی جواب میداد ولی به علت کثیف کاری و غر های اعضای خانواده گذاشتمش کنار و از صابون الوورای گل سیتو استفاده کردم که پوست رو خشک میکنه .

Ali_softcenter
11-10-2013, 09:34
لطفا یک صابون و یا مایع شستشوی صورت معرفی کنید که پوست صورت رو نرم و شاداب کنه
من ابتدا از سدر استفاده میکردم که خیلی عالی جواب میداد ولی به علت کثیف کاری و غر های اعضای خانواده گذاشتمش کنار و از صابون الوورای گل سیتو استفاده کردم که پوست رو خشک میکنه .

سلام :n16:سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alichelsa
11-10-2013, 11:24
باسلام و احترام
من موهام چربه و یکم هم شوره داره و همچنین موسفیدم تو سرم دارم میخواستم ببینم بهترین شامپو برای موهای من چی هست ضمنا خیلی هم لخت هست موهام و احتیاج به شونه اصلا نداره:n01:

amindead
11-10-2013, 21:03
شامپو epiphane فرانسه هم بدرد نخورد! با اینکه بوی خیلی خوبی داره اما برعکس چیزی که روش نوشته "نرم کننده" عمل میکنه و موها رو خشک میکنه اصلا ارزش 29 تومن نداره

MichealJackson
11-10-2013, 22:23
سلام دوستان ، لطفا اگه میشه یه شامپوی خوب برای موهای من معرفی کنید.
موهای لخت و نرم - چرب (امروز میرم حموم فردا چرب میشه - دارای ریزش (این اصلا ارثی نیست چون نه پدرم ریزش داره نه مادرم ) - کمی خارش - (فکر کنم کمی کم خونی یا کم بود اهن دارم شاید ریزش از این باشه)
لطفا یه شامپوی خوب معرفی کنید . این گزنه کلوران چطوره ؟ مناسبه ؟ از این بهتر چی؟
ممنون.

Ali_softcenter
12-10-2013, 00:58
باسلام و احترام
من موهام چربه و یکم هم شوره داره و همچنین موسفیدم تو سرم دارم میخواستم ببینم بهترین شامپو برای موهای من چی هست ضمنا خیلی هم لخت هست موهام و احتیاج به شونه اصلا نداره:n01:

سلام
خب الان از لختی و نرمیش راضی هستید؟؟؟ چون موی لخت حالت دلخواه رو طبیعتا نمیگیره! اگه فقط میخواید چربیش کم بشه گزنه کلوران
برای شوره هم میزان شوره تون باید مشخص بشه...میتونید از شامپو گل لادن کلوران استفاده کنید
یا اویدرم شوره چرب ایرانی

سلام دوستان ، لطفا اگه میشه یه شامپوی خوب برای موهای من معرفی کنید.
موهای لخت و نرم - چرب (امروز میرم حموم فردا چرب میشه - دارای ریزش (این اصلا ارثی نیست چون نه پدرم ریزش داره نه مادرم ) - کمی خارش - (فکر کنم کمی کم خونی یا کم بود اهن دارم شاید ریزش از این باشه)
لطفا یه شامپوی خوب معرفی کنید . این گزنه کلوران چطوره ؟ مناسبه ؟ از این بهتر چی؟
ممنون.

برای چربی سر گزنه کلوران
میزان خارش و علتش باید مشخص بشه من نمیتونم دارویی تجویز کنم . اگر با مصرف شامپو برطرف نشد باید به پزشک مراجعه کنید

soroosh_cz
12-10-2013, 07:00
با سلام خدمت علی جان ناظر :-)
عرضم به خدمتت که یه سوال داشتم و یه درخواست:
اول سوالم رو بپرسم:
آیا تو شامپوهای ضدشوره ماده ای مثل سیکلوزینک(اویدرم) یا زینک پریویتین(اویدرم-مدیلن) یا... باعث خشکی یا خارش پوست بدن میشه؟ از بعد از مصرف این شامپوها، دقت کردم حین شستشو هر چی از این کف شامپوها روی پوست بدنم بریزه(مخصوصا سر شانه ها و کتف ها و بازوها) بعد از حموم تا یه روز میخاره و پوست به شدت شکننده و خشک میشه...
همچنین یه شامپو ضد شوره برای کسی مث من که تنبلیش میشه بره حموم معرفی کنید :-D نمیشه کمتر رفت حموم؟
بودجه هم ۲۰ تومن هست برای شامپو.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

Ali_softcenter
12-10-2013, 14:08
با سلام خدمت علی جان ناظر :-)
عرضم به خدمتت که یه سوال داشتم و یه درخواست:
اول سوالم رو بپرسم:
آیا تو شامپوهای ضدشوره ماده ای مثل سیکلوزینک(اویدرم) یا زینک پریویتین(اویدرم-مدیلن) یا... باعث خشکی یا خارش پوست بدن میشه؟ از بعد از مصرف این شامپوها، دقت کردم حین شستشو هر چی از این کف شامپوها روی پوست بدنم بریزه(مخصوصا سر شانه ها و کتف ها و بازوها) بعد از حموم تا یه روز میخاره و پوست به شدت شکننده و خشک میشه...
همچنین یه شامپو ضد شوره برای کسی مث من که تنبلیش میشه بره حموم معرفی کنید :-D نمیشه کمتر رفت حموم؟
بودجه هم ۲۰ تومن هست برای شامپو.

سلام
راجع به ماده سیکلوزینک اطلاعاتی ندارم چون پزشک نیستم ولی اگر شوره سرتون شدید نیست نباید از این شامپو استفاده کنید شامپو اکتوزینک بهتره!
زینک پريتيون هم یه ماده موثر در درمان شوره در بسیاری از شامپو ها و داروهای ضد شوره هست در مورد ایجاد حساسیت پوستی توسط این ماده هم باید با پزشک مشورت کنید!

موی شما چربه یا خشک؟

در حد 20 تومن بعد از مشخص شدن از شامپو ضد شوره اریکه میتونید استفاده کنید که در 3 نوع چرب ..خشک و معمولی موجود هست.

شما اگه شوره دارید باید حداقل روزی یه بار سرتون رو بشورید با شامپوی ضد شوره.

محلول نازول نلا هم خوبه برای بعد از شامپو ...11 تومنه!

mamadalmani
12-10-2013, 15:32
سلام علی
یه شامپو می خواستم برای موهای خشک و مجعد و فر ضد ریزش مو باشه ریزش زیاد ندارم اما نمی خوام کارم به قرص اینا بکشه
بودجه هم 50 60 باشه اگه بیشترم بود مشکلی نیست

Ali_softcenter
12-10-2013, 15:48
سلام علی
یه شامپو می خواستم برای موهای خشک و مجعد و فر ضد ریزش مو باشه ریزش زیاد ندارم اما نمی خوام کارم به قرص اینا بکشه
بودجه هم 50 60 باشه اگه بیشترم بود مشکلی نیست

شامپو نوتری سرات دوکری
به همراه
Nelly Ultra Curls Smoothing Liquid
اسپری مایع کومینگ واتر ضد گره آکوانلی مخصوص موهای فر و مجعد
یا
سرم ها و ماسک های موهای مجعد رنه بلانش
یا
کرم صاف کننده مو رولون – Revlon Liss Hair
27 تومن

ریزش مو کلا درمانش متفاوت هست شامپوی ضد ریزش اکوفن 25 تومن.

mamadalmani
12-10-2013, 16:02
آهان یعنی شامپویی نیستکه هم این ضد ریزش باشه هم واسه مو خشک و فر البته می گم زیاد ریزش نداره فقط خودم حساسم این دوکری ویتامین اینا داشته باشه فکر نکنم ریزش کنه
حالا از این سرم اسپری کرم خودت کدوم پیشنهاد میدی بگیرم اینا بعد سشوار یا قبلش استفاده میشن؟

soroosh_cz
12-10-2013, 17:02
سلام
راجع به ماده سیکلوزینک اطلاعاتی ندارم چون پزشک نیستم ولی اگر شوره سرتون شدید نیست نباید از این شامپو استفاده کنید شامپو اکتوزینک بهتره!
زینک پريتيون هم یه ماده موثر در درمان شوره در بسیاری از شامپو ها و داروهای ضد شوره هست در مورد ایجاد حساسیت پوستی توسط این ماده هم باید با پزشک مشورت کنید!

موی شما چربه یا خشک؟

در حد 20 تومن بعد از مشخص شدن از شامپو ضد شوره اریکه میتونید استفاده کنید که در 3 نوع چرب ..خشک و معمولی موجود هست.

شما اگه شوره دارید باید حداقل روزی یه بار سرتون رو بشورید با شامپوی ضد شوره.

محلول نازول نلا هم خوبه برای بعد از شامپو ...11 تومنه!

با تشکر. موهای من چرب هستن... البته از چربیشون کم شده نسبت به قبل.

xomrrod
13-10-2013, 20:05
سلام.
من موندم چه شامپویی انتخاب کنم؟
موهام خشک هستش .ریزش و خارش هم داره.
یک شامپویی متناسب اگه میشناسین معرفی کنید.

oghyanoos
13-10-2013, 20:08
اين شامپوهاي كليير جديد خيلي خوبه هم براي رفع خارش پوست سر هم شوره. واقعا بيسته

Greedy
13-10-2013, 20:16
شامپو کلیر تقویت کننده و ضدریزش واسه موهای چرب و شوره دار داره ؟ (:دی همش تو یه شامپو )
قیمتاشون چند شده ؟

Ali_softcenter
13-10-2013, 23:23
آهان یعنی شامپویی نیستکه هم این ضد ریزش باشه هم واسه مو خشک و فر البته می گم زیاد ریزش نداره فقط خودم حساسم این دوکری ویتامین اینا داشته باشه فکر نکنم ریزش کنه
حالا از این سرم اسپری کرم خودت کدوم پیشنهاد میدی بگیرم اینا بعد سشوار یا قبلش استفاده میشن؟

نه!! برند های معروف شامپوی 4 در یک نمیزنن!!

فرقی ندارن...قبل از حالت دادن مو عزیز

Mohammad Yek110
15-10-2013, 18:32
شامپو کلیر تقویت کننده و ضدریزش واسه موهای چرب و شوره دار داره ؟ (:دی همش تو یه شامپو )
قیمتاشون چند شده ؟
همونا که دایره سبز روش داره :دی
بزرگ 400 میلی لیتر 13500
کوچک 200 میلی لیتر 8000

sajad1991
24-10-2013, 12:29
علی جون واسه مو به غیر از ژل چی پیشنهاد میکنی میخوام مثه ژل خاصیت چسبندگی داشته باشه ..... شوره هم نزنه .... ژل فولیکا خوبه ؟؟؟ کدوم مدلشو بگیرم ؟؟؟؟؟

The Debonair Youth
03-11-2013, 23:02
سلام به همگی

من موهام حدودا 12 سانتی متره و میخوام موهام رو حسابی بلند کنم،الان یه یه ماهی هست یکم موهام پیچ خورده و خیلی صاف و لخت نیست
کلا من هر موقه موهام بلند میشه یخورده پیچ میخوره

لطفا یه شامپو معرفی کنید که موهای آدمو صاف کنه،جنسه موهام هم معمولیه

و لطفا یه چیزی بگید که هم در کرج باشه هم اینکه ترجیحا بالای 25 تومن نباشه و البته اینکه یه وقت باعث ریزش و عارضه ای برای مو نشه

Greedy
07-11-2013, 14:02
سلام
کسی شامپو کل تار که واسه شوره مو هست استفاده کرده ؟

Ali_softcenter
12-11-2013, 06:30
علی جون واسه مو به غیر از ژل چی پیشنهاد میکنی میخوام مثه ژل خاصیت چسبندگی داشته باشه ..... شوره هم نزنه .... ژل فولیکا خوبه ؟؟؟ کدوم مدلشو بگیرم ؟؟؟؟؟

سلام

لطفا در تاپیک زیر مطرح بفرمایید

راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_khodaei2008
14-11-2013, 18:07
سلام.

برای ریزش مو بهترین شامپو چی رو پیشنهاد میدین ؟

Leon-117
15-11-2013, 10:32
سلام.

برای ریزش مو بهترین شامپو چی رو پیشنهاد میدین ؟
ریزش مو برای هر فردی متفاوت هست و دلیل های مختلف داره و نمیشه گفت فلان شامپو خوبه.در کل بهتره برای ریزش مو برید پیش یه متخصص.......

soroosh_cz
19-11-2013, 19:06
سلام.
اسم شامپو ضدشوره ی کلوران چیه؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 4

ADRIEN
22-11-2013, 00:19
لطف کنید بهترین شامپو برای موهای خشک
و بهترین نرم کننده رو هم معرفی کنید.
بنده موهام خیلی خشک و زبر هستش

Ali_softcenter
23-11-2013, 01:25
سلام.
اسم شامپو ضدشوره ی کلوران چیه؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 4

سلام

دو تا داره :

گیاه لادن

گل صد تومانی

اگه خارش هم دارید گل صد تومانی

لطف کنید بهترین شامپو برای موهای خشک
و بهترین نرم کننده رو هم معرفی کنید.
بنده موهام خیلی خشک و زبر هستش

شامپو نوتری سرات دوکری

نرم کننده روغن خز کلوران

The Debonair Youth
25-11-2013, 20:27
سلام به همگیمن موهام حدودا 12 سانتی متره و میخوام موهام رو حسابی بلند کنم،الان یه یه ماهی هست یکم موهام پیچ خورده و خیلی صاف و لخت نیستکلا من هر موقه موهام بلند میشه یخورده پیچ میخوره لطفا یه شامپو معرفی کنید که موهای آدمو صاف کنه،جنسه موهام هم معمولیهو لطفا یه چیزی بگید که هم در کرج باشه هم اینکه ترجیحا بالای 25 تومن نباشه و البته اینکه یه وقت باعث ریزش و عارضه ای برای مو نشهتشکرنیست چنین شامپویی؟؟

maysam227
26-11-2013, 19:19
سلام به همگی
من یه شامپو رنگ مو گرفتم ولی نمیدونم چطور باید استفاده کنم
مارکش اینه:
schwarzkopf men perfect
ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه
:n13:

Milad._.R
27-11-2013, 16:44
اورال برای مو های چرب خوبه ؟
در همین رنج قیمت زیر 15 تومن میخوام
یکم حالت تقویت کنندگی هم داشته باشه بهتره. به نظرم یکم ریزش داره

حدود یکسال فولیکا میزدم دیگه باید عوضش کنم :|

meisam317
29-11-2013, 00:23
سلام علی آقا خیلی کارت درسته
1- من موهام زیاد که بشه موج دار میشه :n13:( فر نه ها موج دار ) این مشکل اصلیه منه ، یه داروخانه ای 7 گیاه شوما رو توصیه کرده بد

که وقتی م.هام کم بودن جواب میداد

2- موهام چرب هستش 2- کمی هم شوره که میریزه رو لباسهام ،

4- کمی ریزش هم داره چون قبلا جائی که کار میکردم کلاه توری سرمون میزاشتیم ریزش موهام یاد شده بود . الان البته نیستم انجا
حمام هفته ای یک بار میرم :n06: کمه درسته ؟

لطفا توصه هات در دو رده قیمتی پائین و رده قیمتی بالا و البته کیفیت بهتر باشه . ممنون

Milad._.R
30-11-2013, 21:40

اورال اینجا پیدا نمیشه !

فعلا دیترون گرفتم ببینم چطوریه

moslem47
12-12-2013, 19:17
سلام
دوستان بنده موهایی دارم که بسیار بدحالت و بد فرم هست. حالت خشک و سیخی داره . از یه حدی که کوتاه میشه سیخ میشه برای همین زیاد نمیتونم کوتاه کنم ولی موقعی هم که بلند میشه بدفرم میشه. برای حالت دادن حتما باید از ژل استفاده کنم و بعد از حمام هم خیلی پف میکنه و بلافاصله باید با ژل بخوابونم (برای همین استخر نمیرم)
لطفا شامپو یی برای رفع این مشکل معرفی کنید
meisam317
12-12-2013, 19:21
سلام
دوستان بنده موهایی دارم که بسیار بدحالت و بد فرم هست. حالت خشک و سیخی داره . از یه حدی که کوتاه میشه سیخ میشه برای همین زیاد نمیتونم کوتاه کنم ولی موقعی هم که بلند میشه بدفرم میشه. برای حالت دادن حتما باید از ژل استفاده کنم و بعد از حمام هم خیلی پف میکنه و بلافاصله باید با ژل بخوابونم (برای همین استخر نمیرم)
لطفا شامپو یی برای رفع این مشکل معرفی کنید
zxسلام توصیه میکنم با سرچ و جستجو کردن در مطالب صفحات قبلی تاپیک به چواب خودتون برسید.

قبلا علی آقا Ali_softcenter به سئوالات جواب میدادن که نمی دونم به چه علتی دیگه نمی خان تو تاپیک پست بدن ایشون خیلی خیلی وارد بودن میتونم ادعا کنم از 90 درصد داروخانه چی ها و دکترهای ایران بیشتر اطلاعات داشتند

masoudboy
21-12-2013, 01:00
دوستان شامپو ضد شوره چرب خوب چه مارکی پیشنهاد می کنید ؟

e4lyas
21-12-2013, 01:09
SINOVA رفع پلاک های پوسته پوسته

Justyyy
27-12-2013, 01:58
دوستان من شامپو ضد ریزش چی بزنم؟
فولیکا فایده ای نداشت!!!
سنیره چطوره ضد ریزشش؟

ardal 254
27-12-2013, 16:25
دوستان من شامپو ضد ریزش چی بزنم؟
فولیکا فایده ای نداشت!!!
سنیره چطوره ضد ریزشش؟

ریزش با شامپو درست نمیشه دوست عزیز

nima1221
27-12-2013, 16:57
ایوان واقعا عالیه البته اگه پیدابشه:n27:

Abdolreza2012
27-12-2013, 19:21
دوستان جدی ایوان خوبه؟؟؟
من تا حالا استفاده نکردم ولی یکی از دوستان ازش تعرف میکرد
و میگفت برای تهیش کلی زحمت کشیده ( 12 تا یک لیتری ) جور کرده بود
ازش یدونه گرفتم ببینم چطوریاس
خوبه ؟

Iloveu-ALL
27-12-2013, 19:38
من صدر صحت میزنم یه موقع رو آورده بودم به پرژک سیر موهام چرب شده بود دوباره برگشتم به صحت. problem?:n02:

XXS
28-12-2013, 14:16
دوستان جدی ایوان خوبه؟؟؟
من تا حالا استفاده نکردم ولی یکی از دوستان ازش تعرف میکرد
و میگفت برای تهیش کلی زحمت کشیده ( 12 تا یک لیتری ) جور کرده بود
ازش یدونه گرفتم ببینم چطوریاس
خوبه ؟

اگه موهات خشکه همینی که گفتی خوبه ولی اگه چربه نچ.

XXS
28-12-2013, 14:19

DUCREY P.S.O قیمت 42000تومن:n02::n04:

meisam317
30-12-2013, 22:09

اطلاعاتی که بهت میدم از استاد گرانقدر اینجا ali_softcenter روایت میکنم

ببین عزیز اگه موهات چرب هست و شوره چرب هم داری یعنی شوره روی سرت میچسبه...روی لباست نمیریزه ..چون شوره ای که روی لباس میریزه یعنی موی خشک...

به هر حال اگه موهات چرب هست شامپو برای موهای چرب باید بزنی... بین 20 تا 30 که فقط کورپورسانو و ایوروشه هست!! کورپورسانو بعیده اصفهان پیدا بشه و ایو روشه هم من ترکیبات جدیدش رو ندیدم....نمیتونم اظهار نظر کنم...

برای شوره میتونی از ایرانی ها ضد شوره موهای چرب فولیکا رو تست کنی یا ضد شوره چرب اویدرم ضد شوره سریتا...اگه جواب نداد بعد بری سراغ خارجی....چون اگه بخوای 30 تومن هم برای ضد شوره پول بدی اون وقت 60 تومن فقط 2 تا شامپوت میشه....برای منو همون فولیکا درمان کرد!

من پیشنهادم کلوران گزنه هست یا تنظیم کننده چربی موی سر هگور که کلوران تقریبا 28 تومن ایناس و هگور هم 30 و خورده ای....البته کلوران گزنه زیاد کف نمیکنه و اگ این موضوع آزارت میده هگور بخر.

البته شامپو هایی که در رنج 30 و خورده ای باشن زیاد هستن...اریکه هم بد نیست....سابال دوکری هم خوبه که بالای 35 باید باشه!

شامپو سبوفن بایورگا هم خیلی خوبه ولی قیمت ندارم

برای شوره میتونی از ایرانی ها ضد شوره موهای چرب فولیکا رو تست کنی یا ضد شوره سریتا...اگه جواب نداد بعد بری سراغ خارجی....چون اگه بخوای 30 تومن هم برای ضد شوره پول بدی اون وقت 60 تومن فقط 2 تا شامپوت میشه....برای منو همون فولیکا درمان کرد!

اگه خواستی ضد شورت گرون باشه و موهای چربت ارزون بگو تا عوض کنم پیشنهاد ها رو

حالت دهنده برای موهای چرب به نظر من بهترین چیز خمیر مو هست!! که هم چرب نمیکنه هم نمیچسبه....الان بهترین خمیر موهایی که در ایران موجود هست خمیر موی wella هست و خمیر موی lable.m اگه چیز دیگه ای بود باید حتما روش نوشته باشه paste
دقت کن به جای خمیر مو بهت چسب مو قالب نکنن....چون 90% لوازم آرایشی ها هیچی بارشون نیست!!! فقط فروشنده هستن ولی ذره ای تحقیق و بررسی نکردن و زبانشون هم در حد آی لاو یو گفتن هست.
خمیر مو باید روش نوشته باشه paste یا به ایتالیایی pasta

اگرم موهای نازک داری باید یه حجم دهنده هم بگیری...اونم باز ایرانی و خارجی داره...ایرانیش فولیکا هست و خارجی ها هم باز شروع میشه از بالای 20 تومن....مثل شیر بادام کلوران...یا کراتین هگور

تقویت کننده کمکی نخواهد کرد

مابقی پست ها باشه واسه فردا...شرمنده

meisam317
30-12-2013, 22:23

جوابها رو با استفاده از پست های استاد گرانقدر اینجا ali_softcenter روایت میکنم . خودتون هم میتونید سرچ بزنید

فعلا با شامپو مخصوص مو چرب سرکنید یه شامپو موهای چرب هم بخر...دست اول بشور موهات رو. احتمالا ریزش مو ها بخاطر چرب بودن هستش

تو چه حد قیمتی مخایین . اینایی که میگم به ترتیب قیمت و البته کیفیت هستش

شامپو گزنه کلوران = خارجی خوب

شامپو مخصوص مو چرب اویدرم = ایرانی خوب محدوده قیمت شما هستش

meisam317
30-12-2013, 22:29

شامپو گزنه کلوران شامپو گل لادن ( ضد شوره ) کلوران ( روی هم 60 تومن )

شامپو اویدرم موهای چرب یا شامپو دیترون موهای چرب و اویدرم ضد شوره روزانه ( ایرانی ) روی هم شاید 25 تومن!

قیمت متوسط : شامپو ضد شوره چرب اریکه...شامپو موهای چرب اریکه

اولی اصل فرانسه

دومی ایرانی خوب

سومی فرانسه سفارش ایران!

موهاتون رو هر روز باید با شامپوی مخصوص موهای چرب بشورید! ضد شوره هم یک روز درمیان . ژل یا واکس چرب هم استفاده نکنید

اگه خارش دارید...محلول نلا ناژول هم بخرید طبق دستور استفاده کنید

برای ریزش فعلا نمیخواد شاید به خاطر چربی و شوره باشه

virgo.floyd
07-01-2014, 16:45
کلیر عالیه - بعد از چندسال شوره سر من از بین برد ولی الن مدتیه که استفاده میکنم موهای من چرب میکنه . علتش چی میتونه باشه ؟؟ ضمنا دیگه مو رو خنک هم نمیکنه!!!

دقیقا منم همین مشکل رو دارم، من هیچ شامپویی به موهام نمیخورد تا اینکه ۴ ۵ سال پیش شانسی کلیر رو امتحان کردم و حسابی راضی بودم و جنس موهام رو عالی کرد، ولی الان ۶ ۷ ماهه موهام شدیدا چرب شده و کافیه یک روز حموم نرم تا موهام شدیدا بوی چربی بگیره

نمیدونم جنس کلیر عوض شده یا به موهای من دیگه جواب نمیده

XXS
10-01-2014, 09:35
دقیقا منم همین مشکل رو دارم، من هیچ شامپویی به موهام نمیخورد تا اینکه ۴ ۵ سال پیش شانسی کلیر رو امتحان کردم و حسابی راضی بودم و جنس موهام رو عالی کرد، ولی الان ۶ ۷ ماهه موهام شدیدا چرب شده و کافیه یک روز حموم نرم تا موهام شدیدا بوی چربی بگیره

دلیلش اینکه موهایه شمابه اون شامپوعادت کرده برایه همین چرب میشه.

soranstar
10-01-2014, 13:05

دوست عزیز، اون کلیری که الان استفاده میکنی اصل نیست.
واسه منم این مشکل پیش اومد، سپردم واسم یکی دیگه آوردن، الان دیگه مثل قبل خنک میکنه و چرب هم نمیکنه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

brad pitt
10-01-2014, 14:15
من مدتی هست از شامپوی سیوس برنج +ابریشم مارک LA FARRER استفاده میکنم خیلی خوب هست
البته این مارک تجاری اون هست و به اسم دکتر کامکار هم میشناسند

شامپو مرکبات هدز اند شولدرز اصلی هم خوبه

Metalhead56
10-01-2014, 14:30
من همیشه از شامپوهای کلوران استفاده میکردم یه دفعه خساست کردم رفتم اویدرم خریدم که افتضاح بود برای موهای من و ریزش موهام رو زیاد کرد .کلی ازش تعریف کرده بودن ولی در مورد من یکی که اصلا" نتیجه ش جالب نبود.بعد یه شامپو تقویت مو اکوفن خریدم 25 تومن که حتی با اینکه از کلوران ارزونتره از اون هم بهتر جواب داد.

meisam317
10-01-2014, 21:54
من همیشه از شامپوهای کلوران استفاده میکردم یه دفعه خساست کردم رفتم اویدرم خریدم که افتضاح بود برای موهای من و ریزش موهام رو زیاد کرد .کلی ازش تعریف کرده بودن ولی در مورد من یکی که اصلا" نتیجه ش جالب نبود.بعد یه شامپو تقویت مو اکوفن خریدم 25 تومن که حتی با اینکه از کلوران ارزونتره از اون هم بهتر جواب داد.

شامپو تقویت مو اکوفن که فوق العاده است ali_softcenter تو صیه اش کرده بود

meisam317
10-01-2014, 21:58

شامپو موهای چرب کلوران گزنه
شامپو اویدرم موهای چرب یا شامپو دیترون موهای چرب

قیمت متوسط : شامپو موهای چرب اریکه

اولی اصل فرانسه

ایرانی خوب

دومی فرانسه سفارش ایران!

xaxi
11-01-2014, 11:36
درود

دوستان من موهام حجمش زیاده (پُره) .. خوش بختانه ریزش مو هم ندارم ! اما بدجور شوره میزنه!
یه سری همین چند ماه پیش هم رفتم دکتر ولی کلی چیز میز داد بهم ک بخرم (از شامپو گرفته تا یه سری مثل محلول که باید میریختم رو سرم) .. منم پشت گوش انداختم !

الان میخوام بدونم شامپو خوب ک شوره هارو از بین ببره چی هست ؟ البته عوارض نداشته باشه !

سپاس

LiverBarca
14-01-2014, 19:01
دوستان در کل شامپوهای سینره بهتره یا سریتا!؟
یه ضد ریزش موهای چرب سریتا تو خونه هست و یه ضد ریزش سینره!!!
موندم از کدوم استفاده کنم!!!؟
قبل این فولیکا میزدم ولی اصلا راضی کننده نبود!

M@SOUD64
14-01-2014, 20:00
:n02:فقط داروگر خمره ای:n19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باغبون
15-01-2014, 00:01
[QUOTE=M@SOUD64;8064548]
:n02:فقط داروگر خمره ای:n19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[/QUOT
من این شامپو رو قدیما دیدم زیاد استفاده میشد:n01: خودم هیچوقت استفاده نکردم حالا اصلا شامپوی خوبی هست؟