PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شامپو به نظر شما

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

ترنم اعتمادی
29-12-2012, 14:05
من شامپوی خاصی معرفی نمیکنم اما من که موهام آسیب میبینه یکم حناو چهار گیاه و تخم مرغ روی سرم میذارم و بعد از تقریبا نیم ساعت میشورمش
معمولا جواب داده

saeedsh7j
29-12-2012, 15:28
دو سال پیش پنتن سبز میزدم واقعا عالی بود، حیف دیگه اصلش پیدا نمیشه

Delkook
30-12-2012, 10:13
علی جان من روی شامپو بابونه صحت رو نگاه کردم ترکیباتش این بود:

آب, سدیم لوریل اتر سولفات, تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات, کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید, عصاره بابونه, گلیسیرین, سدیم کلراید, اسانس, کلرومتیل ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون, اسید سیتریک.

میشه بگی کدومش مضره؟

Ali_softcenter
30-12-2012, 10:26
علی جان من روی شامپو بابونه صحت رو نگاه کردم ترکیباتش این بود:

آب, سدیم لوریل اتر سولفات, تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات, کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید, عصاره بابونه, گلیسیرین, سدیم کلراید, اسانس, کلرومتیل ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون, اسید سیتریک.

میشه بگی کدومش مضره؟

کلا شامپو صحت مضره :n02:

سدیم لوریل اتر سولفات تری اتانول آمین

Delkook
30-12-2012, 10:33
راستی بین شامپوهایی که استفاده کردی واسه موی چرب کدومش از همه بهتر کنترل کرده چربی رو و کلا بهتر بوده؟

ببین من موهام در عین اینکه چرب هست خشک هم هست مثلا یه روز بعد از حموم احساس میکنم موهام و کف سرم داره چرب میشه ولی هم موهام و هم کف سرم با اینکه چرب میشه رطوبت نداره. واسه همین هم شامپو برای موهای چرب باید بزنم هم از ماسک مو استفاده کنم که موها رو مرطوب کنه. همراه با این 2 تا میشه چیزی برای مرطوب کردن کف سر هم استفاده کرد که زیاد چرب نباشه؟

Ali_softcenter
30-12-2012, 11:07
راستی بین شامپوهایی که استفاده کردی واسه موی چرب کدومش از همه بهتر کنترل کرده چربی رو و کلا بهتر بوده؟

ببین من موهام در عین اینکه چرب هست خشک هم هست مثلا یه روز بعد از حموم احساس میکنم موهام و کف سرم داره چرب میشه ولی هم موهام و هم کف سرم با اینکه چرب میشه رطوبت نداره. واسه همین هم شامپو برای موهای چرب باید بزنم هم از ماسک مو استفاده کنم که موها رو مرطوب کنه. همراه با این 2 تا میشه چیزی برای مرطوب کردن کف سر هم استفاده کرد که زیاد چرب نباشه؟

چه شامپویی میزنی؟

یعنی چی که چربه ولی رطوبت نداره؟ :دی

Delkook
30-12-2012, 13:40
فعلا شامپو فولیکا میزنم....

ببین علی جان توی گوگل هم که سرچ کنی "oily but dehydrated skin" میبینی همچین مشکل خیلی خاصی هم نیست!:n02: روش درمانش هم که شوینده و مرطوب کننده مخصوص پوست چرب هست. پوست ظاهر زبر و خشن نداره ولی شفافیت و رنگ و رو نداره و رطوبتش رو از دست داده. البته این برای پوست هست در مورد مو یکم پیچیده تر میشه!

الان موهای من بعد از شستن حالت کاملا خشک داره ولی بعد از یه روز یکم و بعد دو روز کاملا چربه. یه شامپوی موی چرب باید بزنم با یه کاندیشنر یا ماسک موی چرب که در عین مرطوب کردن چربی زیاد نداشته باشه و ریشه موها رو تقویت کنه. کورپوسانو چطوره؟ چون ماسک مو هم داره شاید هر جفتش با هم مچ بشن!:n02:

من دیدم شامپوهایی هم وجود داره که هم حالت مرطوب کنندگی دارن و هم چربی اضافی رو میگیرن مثلا واسه کسانی که پوست سر خشک دارن و موی چرب همچین چیزی تا حالا به پستت نخورده؟!

Ali_softcenter
30-12-2012, 23:35
فعلا شامپو فولیکا میزنم....

ببین علی جان توی گوگل هم که سرچ کنی "oily but dehydrated skin" میبینی همچین مشکل خیلی خاصی هم نیست!:n02: روش درمانش هم که شوینده و مرطوب کننده مخصوص پوست چرب هست. پوست ظاهر زبر و خشن نداره ولی شفافیت و رنگ و رو نداره و رطوبتش رو از دست داده. البته این برای پوست هست در مورد مو یکم پیچیده تر میشه!

الان موهای من بعد از شستن حالت کاملا خشک داره ولی بعد از یه روز یکم و بعد دو روز کاملا چربه. یه شامپوی موی چرب باید بزنم با یه کاندیشنر یا ماسک موی چرب که در عین مرطوب کردن چربی زیاد نداشته باشه و ریشه موها رو تقویت کنه. کورپوسانو چطوره؟ چون ماسک مو هم داره شاید هر جفتش با هم مچ بشن!:n02:

من دیدم شامپوهایی هم وجود داره که هم حالت مرطوب کنندگی دارن و هم چربی اضافی رو میگیرن مثلا واسه کسانی که پوست سر خشک دارن و موی چرب همچین چیزی تا حالا به پستت نخورده؟!

پوست رو که میدونم...

والا برعکسش رو دیدم!! ریشه چرب و ساقه خشک! که میشه موهای چرب معمولی

که اینم یه شامپو برای این موهاس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا کورپروسانو شامپو ی موهای چربش یه کم مو رو نرم میکنه....برای همین من گذاشتمش کنار....چون حجم نمیده به موهای چرب...به قول شما برای کسی خوبه که بخواد موهاش نرم و مرطوب باشه.

ماسکشم خوبه.ولی برای موهای چرب نیست...حاتلت تغذیه کنندگی داره که معمولا برای موهای خشک هست.

ماسک موی چرب من یه جا دیدم در منوچهری...خواستی آدرس میدم...محصول Lakme اسپانیا هست...6 عدد 15 میل 46 تومن.

ایناهاش :

من دیشب شامپوی موهای چربش رو خریدم 21 تومن. اینه :

امروز صبح که زدم خیلی راضی بودم...

775e
30-12-2012, 23:58
بهترین شام پو فیتو و محصولات فیتو

saeediranzad
31-12-2012, 08:24
آب, سدیم لوریل اتر سولفات, تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات, کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید, عصاره بابونه, گلیسیرین, سدیم کلراید, اسانس,
کلرومتیل ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون
, اسید سیتریک.
لیـــــــــــــــــــــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Delkook
31-12-2012, 11:23
نمیدونم شاید کورپوسانو رو امتحان کنم ماسک هم چون شسته میشه فکر نکنم زیاد چرب کنه فوقش کمتر میذاری روی موها بمونه. توی تهران کجاها میفروشن؟
اون ماسک lakme فکر کنم فقط برای کف سر هست باید ببینم ریویو ازش هست یا نه.

سعید جان اون ترکیبات از لحاظ سرطانزایی و مضر بودن بی خطر هستن ولی آلرژی زا هست که ممکنه برای بعضی ها مشکل ایجاد کنه. نمیشه به نمره کلی نگاه کرد چون میانگین هست باید تک تک عوامل رو بررسی کرد.

Ali_softcenter
31-12-2012, 12:42
نمیدونم شاید کورپوسانو رو امتحان کنم ماسک هم چون شسته میشه فکر نکنم زیاد چرب کنه فوقش کمتر میذاری روی موها بمونه. توی تهران کجاها میفروشن؟

سعید جان اون ترکیبات از لحاظ سرطانزایی و مضر بودن بی خطر هستن ولی آلرژی زا هست که ممکنه برای بعضی ها مشکل ایجاد کنه. نمیشه به نمره کلی نگاه کرد چون میانگین هست باید تک تک عوامل رو بررسی کرد.

رامین میدون فردوسی

new2012user
01-01-2013, 09:15
این فروشگاه اینترنتی زیبارو رو کسی خرید داشته؟معتبره؟

saeediranzad
01-01-2013, 12:19

بله خوب.
اتفاقاً تحریک کنندکگی بدتر از سرطانزایی است.
سرطانزایی به ورود به بدن در مدت دراز نیاز داره.

mrmmnb
05-01-2013, 23:42
دوستان یه شامپو خوب برا ریزش مو معرفی میکنید؟
جوانه گندم سینره چطوره؟بعد اون یکی محصولش که بعد از حمام میزنن اسمش چیه؟ رفتم داروخانه بهش چی بگم؟
رفتم سایتش بیشتر گیج شدم چند نوع محصول برا ریزش مو و ابرو بود الان من باید کدوم رو بگیرم؟(به غیر از شامپو جوانه گندم)
آیا با قطع مصرف اون تقویت کننده سینره ریش مو بر میگرده؟
کلا من موهام یه حالتی هست که باید ژل بزنم ایا اون باعث ریزش مو میشه؟ و ایا ژلی هست که ضرر کمتری داشته باشه؟ مثلا همین سینره ژل هم داره؟اگه اره چطور هست خوبه بخرم؟(تو سایتش فکر کنم ژل هم بود)
کسی قیمت محصولاتش رو میدونه چند هست؟ظاهرا خیلی گرون شده!
دوستان یه محصولی هم شرکت باریج اسانس داره به نام رزماری اون رو هم خیلی تعریفش رو شنیدم کسی چیزی ازش میدونه؟میگن خیلی برا ریزش مو خوب هست (نمیدونم اون رو بگیرم یا سینره رو)
با تشکر

soroosh_cz
06-01-2013, 00:12
مثل اینکه افتضاح شامپو کلیر هم داره درمیاد؟ من دو سری اخیر که گرفتم(هم اکتیو اسپرت هم اکسپرس استایل) سرم به شدت میخواره، مشکل از سر منه یا شامپو؟ قبلا اینجوری نبودم...
یه شماپو تو مایه های 7-10 تومن معرفی کنید لطفا، برای موهای چرب و شوره دار و ریزشی! (دیگه آپشنی نموند روی کله ی ما نباشه :n02: )

armin_punisher6
06-01-2013, 00:39
مثل اینکه افتضاح شامپو کلیر هم داره درمیاد؟ من دو سری اخیر که گرفتم(هم اکتیو اسپرت هم اکسپرس استایل) سرم به شدت میخواره، مشکل از سر منه یا شامپو؟ قبلا اینجوری نبودم...
یه شماپو تو مایه های 7-10 تومن معرفی کنید لطفا، برای موهای چرب و شوره دار و ریزشی! (دیگه آپشنی نموند روی کله ی ما نباشه :n02: )
من بارها تو همین تاپیک گفتم که از کلییر استفاده نکنین.عوارضش رو بعد چند مدت شون میده.
شامپو ماینوکسا شامپو خوبیه ولی ضد شوره نیست.موهارو هم کمی خشک میکنه.

new2012user
08-01-2013, 12:07
شوما آلمانی خوبه؟
14 هست فکر کنم

mrmmnb
08-01-2013, 15:46
دوستان کسی اطلاعاتی از این تونیک جدید که شرکت شهد ارا کاسپین زده و میگه برا ریزش مو معجزه میکنه داره؟
دو روز پیش یکیشون اومده بود تلویزیون و خیلی ازش تعریف کرد رفتم بخرم 138 تومن بود اگه بدونم واقعا اینجوری که میگن هست حتما میخرم ولی میترسم جنبه تبلیغاتی داشته باشه
ممنون میشم اگه کسی استفاده کرده یا ازش چیزی میدونه بگه
اسمش هم تونیک موی سر(تقویت و رویش) هست اسم شرکت هم شهد آرا کاسپین
اینجور که خودشون گفتن روی 2000 نفر تست کردن و کاملا جواب داده ضمن اینکه گیاهی هم هست
چیزی که خیلی برا من عجیب بود نوشته جاهایی که تاسی هم گرفته مو دوباره در میاد فقط باید یه مدت زیر نظر پزشک کرم لایه بردار استفاده بشه
همین قسمت اخرش منو تو شک انداخته
میخواستم سایتش رو هم بزارم ولی گفتم ممکنه خلاف قوانین باشه حتما برید سر بزنید سایتش اگه واقعا اینوری باشه 500 تومن هم ارزش داره ولی بعید میدونم برا همین مرددم که بخرم یا نه
با تشکر

League OF Legends
08-01-2013, 15:49
فقط فولیکا

Ali_softcenter
09-01-2013, 01:25
دوستان کسی اطلاعاتی از این تونیک جدید که شرکت شهد ارا کاسپین زده و میگه برا ریزش مو معجزه میکنه داره؟
دو روز پیش یکیشون اومده بود تلویزیون و خیلی ازش تعریف کرد رفتم بخرم 138 تومن بود اگه بدونم واقعا اینجوری که میگن هست حتما میخرم ولی میترسم جنبه تبلیغاتی داشته باشه
اینجور که خودشون گفتن روی 2000 نفر تست کردن و کاملا جواب داده ضمن اینکه گیاهی هم هست
چیزی که خیلی برا من عجیب بود نوشته جاهایی که تاسی هم گرفته مو دوباره در میاد فقط باید یه مدت زیر نظر پزشک کرم لایه بردار استفاده بشه
میخواستم سایتش رو هم بزارم ولی گفتم ممکنه خلاف قوانین باشه حتما برید سر بزنید سایتش اگه واقعا اینوری باشه 500 تومن هم ارزش داره ولی بعید میدونم برا همین مرددم که بخرم یا نه
با تشکر

طلسم؟؟
تبلیغات مفته و الکی
من از چند تا متخصص پرسیدم

Atghia
09-01-2013, 10:30
با تشکر

اگه منظورتون "طلسم " هست
من دوتا از اقوام استفاده میکردند البته نه برای طاسی! برای پرپشت شدن مو و ...
و کاملا هم راضی بودند!
حتی یکی دوتا از اقوام که خارج از کشور بودند سفارش داده بودند براشون از ایران تهیه کنند!
بنظر من که ارزش امتحان کردن رو داره
البته اینم در نظر بگیرید که این محصولات معمولا در دراز مدت جوابگو هستند و نباید زود در موردشون قضاوت کنید
اتفاقا چندوقت قبل توی یک سایتی در مورد مکانیسم و نحوه عملکرد این محصول توضیحات هم نوشته بود
از جمله اینکه برخلاف ماینوکسیدیل باعث اغشته شدن موی سر نمیشه که بعد بخواید حتما استحمام کنید
تا جایی که یادمه گفته بود که وارد گردش خون میشه و فقط جذب پوست سر نمیشه و یکسری توضیحات دیگه:n06:

مهرسا1
09-01-2013, 13:28
شامپو پاوه

BEHZAD2007
09-01-2013, 13:36
سلام دوستان عزیز این اسپری که به سر میزن اسمش رومو هستش تو داروخانه ها هم میفروشن به نظرتون چجوریه کسی از دوستان امتحان کرده ؟

Delkook
09-01-2013, 15:03
علی جان این lakme چطور بود؟
الان شامپو فولیکا تموم شده میخوام شامپو خارجی بگیرم به نظرت ارزش داره خارجی بگیرم؟ کورپورسانو رو گفتی نرم میکنه.. فولیکا نسبت به این چطوره؟ یا کلوران؟

Ali_softcenter
10-01-2013, 18:19
سلام دوستان عزیز این اسپری که به سر میزن اسمش رومو هستش تو داروخانه ها هم میفروشن به نظرتون چجوریه کسی از دوستان امتحان کرده ؟

چی هست؟؟؟ اسپری چیه؟ حالت دهنده؟

علی جان این lakme چطور بود؟
الان شامپو فولیکا تموم شده میخوام شامپو خارجی بگیرم به نظرت ارزش داره خارجی بگیرم؟ کورپورسانو رو گفتی نرم میکنه.. فولیکا نسبت به این چطوره؟ یا کلوران؟

آره کورپروسانو نرم میکنه.
lakme خوب بود..هم حجم میده هم خوش حالت میشه مو
فولیکا هم بد نیست
کلورانم خوبه!!

برای درمان ریزش مو محصولات گلیکوزان و کنوژن که فرانسوی هستن معجزه می کنه . شامپو درمان ریزش موی گلیکوزان تقویت کننده هم هست . لاین گلیکوزان برای ریزش مو بر اثر عوامل اکتسابی و لاین کنوژن برای ریزش های ارثی جواب میده . البته هر شامپو و تونیک ضد ریزشی در کنار مکمل های غذایی مثل اکوفن ، ساپلاس مدز ، ویتامین فور هیر و البته تغذیه مناسب بهتر و سریع تر نتیجه میده

لاین کنوژن رو ندیدم! لینک میدی؟

mrmmnb
10-01-2013, 19:30
امروز رفتیم این تونیک طلسم رو خریدیم امیدوارم با این همه پولی که دادم جواب بده
راستی در کنارش شامپو جوانه گندم سینره خریدم خوبه؟
با تشکر

Ali_softcenter
11-01-2013, 01:26
امروز رفتیم این تونیک طلسم رو خریدیم امیدوارم با این همه پولی که دادم جواب بده
راستی در کنارش شامپو جوانه گندم سینره خریدم خوبه؟
با تشکر

شخصی رو میشناسم 9 ماه طلسم زد هیچی!! و شخصی رو میشناسم 6 ماه زد و هیجی!!
خبر بدید از نتایجش!

پیوست 2)
جناب آقای دکتر شانه ساز
معاون محترم دارو
سلام علیکم
احتراماً با توجه به نامه شماره 21/90 مورخ 22/4/90 شرکت شهد آرا کاسپین در خصوص تونیک گیاهی تقویت کننده موی سر با نام تجاری طلسم به استحضار می رساند کالای مذکور دارای پروانه ساخت به شماره 12094/38 از معاونت غذا ودارو ی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد ضمناً پروانه محصول فوق صرفاً به عنوان یک تونیک گیاهی تقویت کننده مو صادر شده وهیچگونه ادعای درمانی برروی برچسب محصول مورد تأیید این اداره کل نمی باشد .

دکتر بهروز جنت

معاون غذا

Delkook
11-01-2013, 11:04
علی جون منظورم این بود که بین فولیکا و کلوران کدوم موها رو نرمتر یا خشک تر میکنه؟
راستش من سه روز پیش یه شامپو سدر هگور گرفتم احساس میکنم چربی موهام رو کامل نمیگیره بیشتر برای موهای چرب معمولیه. دیروز هم باز یه شامپو سبوفن گرفتم این هم داخلش احساس میکنم نرم کننده داره و یکم خارش وجود داره بعد از شستن! اما فولیکا رو که میزدم خارش سرم و چربیش رو میگرفت نه نرم میکرد نه خشک... به این نتیجه رسیدم شامپوهایی که نرم کننده دارن به درد من نمیخورن حالا کلوران مثل بقیه نرم کننده نداره و خوب خشک میکنه؟

Ali_softcenter
11-01-2013, 14:03
علی جون منظورم این بود که بین فولیکا و کلوران کدوم موها رو نرمتر یا خشک تر میکنه؟
راستش من سه روز پیش یه شامپو سدر هگور گرفتم احساس میکنم چربی موهام رو کامل نمیگیره بیشتر برای موهای چرب معمولیه. دیروز هم باز یه شامپو سبوفن گرفتم این هم داخلش احساس میکنم نرم کننده داره و یکم خارش وجود داره بعد از شستن! اما فولیکا رو که میزدم خارش سرم و چربیش رو میگرفت نه نرم میکرد نه خشک... به این نتیجه رسیدم شامپوهایی که نرم کننده دارن به درد من نمیخورن حالا کلوران مثل بقیه نرم کننده نداره و خوب خشک میکنه؟

کلوران رو دارم میزنم نرم کننده نداره .

آره سدر هگور برای موهای چرب معمولیه....یه شامپوی دیگه داره برای موهای چرب که سبز زنگه

آره فولیکا نه نرم میکنه نه خشک.

mrmmnb
11-01-2013, 22:10
دوستان برا شوره چه شامپویی خوبه؟
الان جوانه گندم سینره رو میزنم ولی بد جور شوره داره سرم
خود سینره ضد شوره داره؟ و ایا همون رو توصیه مکیند؟
با تشکر

mrmmnb
11-01-2013, 22:14
شخصی رو میشناسم 9 ماه طلسم زد هیچی!! و شخصی رو میشناسم 6 ماه زد و هیجی!!
خبر بدید از نتایجش!

پیوست 2)
جناب آقای دکتر شانه ساز
معاون محترم دارو
سلام علیکم
احتراماً با توجه به نامه شماره 21/90 مورخ 22/4/90 شرکت شهد آرا کاسپین در خصوص تونیک گیاهی تقویت کننده موی سر با نام تجاری طلسم به استحضار می رساند کالای مذکور دارای پروانه ساخت به شماره 12094/38 از معاونت غذا ودارو ی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد ضمناً پروانه محصول فوق صرفاً به عنوان یک تونیک گیاهی تقویت کننده مو صادر شده وهیچگونه ادعای درمانی برروی برچسب محصول مورد تأیید این اداره کل نمی باشد .

دکتر بهروز جنت

معاون غذا

اره اینو دیده بودم ولی دلیلی هم بر بی اثر بودنش نیست ضمن اینکه مین یکم سردم کرده بود و نمیخواستم بخرم اما بعدش از چند نفر دیگه پرسیدم گفتن بد نیست الانم که دیگه خریدم ولی اکه تو شیشه اول تاثیری نبینم دیگه تجدید نمیکنم میرم سراغ همون رزماری که هم ارزونتر هست و هم تاثیرش رو دیدم (میدونم ریزش رو جلوش رو میگره ولی رویش مو نداره همون رویش موی این طلسم یکم فریبم داده)
به هر حال بابت راهنمایی ممنون

Ali_softcenter
11-01-2013, 23:23
اره اینو دیده بودم ولی دلیلی هم بر بی اثر بودنش نیست ضمن اینکه مین یکم سردم کرده بود و نمیخواستم بخرم اما بعدش از چند نفر دیگه پرسیدم گفتن بد نیست الانم که دیگه خریدم ولی اکه تو شیشه اول تاثیری نبینم دیگه تجدید نمیکنم میرم سراغ همون رزماری که هم ارزونتر هست و هم تاثیرش رو دیدم (میدونم ریزش رو جلوش رو میگره ولی رویش مو نداره همون رویش موی این طلسم یکم فریبم داده)
به هر حال بابت راهنمایی ممنون

خواهش میکنم

ببین دوست عزیز تنها دارویی که برای رشد مو در دنیا وجود داره ماینوکسیدیل هست!! خوب یا بد! ماینوکسیدیله.
اگه طلسم باعث رشد مو های جدید بشه باید به فرانسه مهد لوازم آرایشی و بهداشتی صادر بشه ! مطمئنا در این حد اگه معجزه میکرد کسی تا به حال کشفش کرده بود و سر و صدا هم کرده بود..
طلسم ممکنه باعث قطع ریزش ارثی بشه ولی رشد مو؟؟
0%
مگه اینکه اون قسمت هایی که ریخته بر اثر عوامل غیر ارثی ریخته باشه...که در این صورت با همون رزماری هم دوباره در میاد.

sara joooon
12-01-2013, 01:04
dr fanoos .rast migi man hame no shampoo estefade kardam ama hichkodom behtar az sehat tokhme morghia be moham nasakhte:n13::n13:

V E S T A
12-01-2013, 01:07
dr fanoos .rast migi man hame no shampoo estefade kardam ama hichkodom behtar az sehat tokhme morghia be moham nasakhte:n13::n13:

سلام ورودتون رو به انجمن تبریک میگم

لطفا فارسی تایپ کنید :n16:

Delkook
12-01-2013, 11:18
علی جون بهترین راه رویش مجدد موها برای ریزش غیر ارثی چی هست؟ من به خاطر خشکی پوست و مو ریزش پیدا کردم و موهام کم پشت شده البته خط مو عقب نرفته الان با درمان ریزشش قطع شده حالا ممکنه موهایی که ریخته دوباره در بیاد؟ بهترین شامپو و تونیک به نظرت چی هست؟

BEHZAD2007
13-01-2013, 18:53
چی هست؟؟؟ اسپری چیه؟ حالت دهنده؟

آره کورپروسانو نرم میکنه.
lakme خوب بود..هم حجم میده هم خوش حالت میشه مو
فولیکا هم بد نیست
کلورانم خوبه!!

لاین کنوژن رو ندیدم! لینک میدی؟
دوست عزیز به صورت اسپری هستش والله یکی از دوستان که موهای وسط سرش ریخته شده بود میگفت به کل موهام دراومده

Delkook
14-01-2013, 09:24
سلام یکی از آشناها شامپو ضد ریزش دوکری خریده مشکلی نداره با تونیک های دیگه یا ماینوکسیدیل استفاده کنه؟

mrmmnb
15-01-2013, 20:37
دوستان یه شامپوی ضد شوره خوب معرفی کنن
الان دارم داروی تونیک میزنم بعد شماپو جوانه گندم سینره رو میزنم ولی سرم بد جو شوره میزنه (برداشتم برا تونیک زدن کچل کردم الان که شوره میزنه قشنگ کف سرم سفیدک سفیدک هست دست که میکشم کم کم میریزه)
البته قبلا هم شوره میزد ولی الان انگار چون کچل کردم بیشتر به چشمم میاد
راستی ضد شوره رو بزارم بعد از شامپو جوانه گندم بزنم دیگه؟
یه سوال دیگه اینکه شامپو رو باید چند دقیقه روی سر گذاشت؟(هم شامپوی معمولی و هم مثلا برا شماپو های تقویتی یا همین ضد شوره که میخوام بخرم)
با تشکر
این مورد هم الان یادم اومد گفتم بپرسم
من موهام جوری هست که حتما باید ژل بزنم ولی خیلی ها میگن ضرر داره ایا واقعا اینجور هست؟ واینکه بهترین ژل که ضرر نداشته باشه چی هست؟(یا هر چیزی مشابه ژل که موها رو حالت بده و نگه داره)
خودم کتیرا بگیرم نمیشه باهاش ژل درست کرد؟ظاهرا کتیرای طبیعی رو وقتی اب کردی حالت ژل داره ولی باید بعدش سر رو شست

Ali_softcenter
16-01-2013, 00:25
علی جون بهترین راه رویش مجدد موها برای ریزش غیر ارثی چی هست؟ من به خاطر خشکی پوست و مو ریزش پیدا کردم و موهام کم پشت شده البته خط مو عقب نرفته الان با درمان ریزشش قطع شده حالا ممکنه موهایی که ریخته دوباره در بیاد؟ بهترین شامپو و تونیک به نظرت چی هست؟

برای خشکی مو ماسک نوتریسرات دوکری مصرف کنید
برای در اومدن موها باید ماینوکسیدیل مصرف کنید...و حداقل 8 ماه مصرف کنید
در کنارش میتونید از محرک های رشد مو مثل لوسیون تقویت کننده و ضدریزش موی هگور یا لوسیون درمان ریزش رینفولتیل مخصوص آقایان ,یا لوسیون درمان ریزش موی آناستیم دوکری و یا محلول درمان ریزش مو مخصوص آقایان کلوران استفاده کنی

دوست عزیز به صورت اسپری هستش والله یکی از دوستان که موهای وسط سرش ریخته شده بود میگفت به کل موهام دراومده

چند خریدن؟
فکر کنم منظورشون رو فهمیدم..این اسپری ها یه پوشش مثل مو روی سر ایجاد میکنند به صورت موقتی.....و سر پر به نظر میاد...اصلا همیشگی نیستن

سلام یکی از آشناها شامپو ضد ریزش دوکری خریده مشکلی نداره با تونیک های دیگه یا ماینوکسیدیل استفاده کنه؟

نه اصلا مشکلی نداره

دوستان یه شامپوی ضد شوره خوب معرفی کنن
الان دارم داروی تونیک میزنم بعد شماپو جوانه گندم سینره رو میزنم ولی سرم بد جو شوره میزنه (برداشتم برا تونیک زدن کچل کردم الان که شوره میزنه قشنگ کف سرم سفیدک سفیدک هست دست که میکشم کم کم میریزه)
البته قبلا هم شوره میزد ولی الان انگار چون کچل کردم بیشتر به چشمم میاد
راستی ضد شوره رو بزارم بعد از شامپو جوانه گندم بزنم دیگه؟
یه سوال دیگه اینکه شامپو رو باید چند دقیقه روی سر گذاشت؟(هم شامپوی معمولی و هم مثلا برا شماپو های تقویتی یا همین ضد شوره که میخوام بخرم)
با تشکر
این مورد هم الان یادم اومد گفتم بپرسم
من موهام جوری هست که حتما باید ژل بزنم ولی خیلی ها میگن ضرر داره ایا واقعا اینجور هست؟ واینکه بهترین ژل که ضرر نداشته باشه چی هست؟(یا هر چیزی مشابه ژل که موها رو حالت بده و نگه داره)
خودم کتیرا بگیرم نمیشه باهاش ژل درست کرد؟ظاهرا کتیرای طبیعی رو وقتی اب کردی حالت ژل داره ولی باید بعدش سر رو شست

شما شوره تون میچسبه به کف سرتون؟؟؟ یا پودری هست میریزه خودش بوی لباس؟

جوانه گندم رو فعلا بیخیال شید!! شما باید شامپو ضد شوره همراه با شامپو مخصوص نوع موهاتون بزنید....

شامپو های درمانی 3 دقیقه

چه تونیکی میزنید؟؟

ژل هایی که فاقد الکل باشن مشکلی ندارن

mrmmnb
16-01-2013, 07:19

جوانه گندم رو فعلا بیخیال شید!! شما باید شامپو ضد شوره همراه با شامپو مخصوص نوع موهاتون بزنید....

شامپو های درمانی 3 دقیقه

چه تونیکی میزنید؟؟

سلام
اره شوره چسبیده به سر احتمالا قبلا که کمتر به چشم میومد به خاطر این بوده موهام بلند بوده الان دست که بکشم به سرم کم کم میریزه
یعنی جوانه گندم رو نزنم؟ به نظر شما شوره به خاطر اون هست؟(من خودم فکر میکنم قبلا هم داشتم)
موهای من چرب نیست یا معمولی هست یا خشک (بیشتر به نظرم خشک باشه) الا یه شامپویی بزنم؟ هم مخصوص مو و هم ضد شوره(اگه میشه به ترتیب اولویت و بهتر بودن چند تا مارک بگید)
این معمولی یا خشک بودن مو رو چطوری بفهمم؟ضمنا اگه هست شامپو بگید که هم برا معمولی باشه و هم خشک
تونیک رو که قبلا گفتم فعلا این طلسم رفته تو پاچم
برا ژل میشه یکی دو تا مارک بگید که راحت پیدا میشن
راستی نظرتون راجع به زدن شامپو بچه چیه؟خیلی ها رو دیدم میگن ضررش کمتر هست و از اونا میزنن
و در اخر بعد از همه اینا مثل اینکه اخرش باید بریم همون شامپو داروگر که قدیم میزدیم بزنیم(گرد و کوچیک هست):n02:
با تشکر

Delkook
16-01-2013, 10:33
ماینوکسیدیل رو باید همیشه بزنم؟ بعد از قطع کردن دوباره ریزش پیدا نمیکنه در صورتی که ریزش غیر ارثی بوده باشه؟

راستی نظرم در مورد شامپو سبوفن عوض شد... گزنه کلوران رو خریدم دیروز زدم کاملا مو و پوست سر رو خشک میکنه باید همراهش یه شامپو مرطوب کننده هم بزنم امروز دوباره سبوفن رو تست کردم دیدم چون داخلش مرطوب کننده داره دیگه احتیاجی به کاندیشنر نیست خبری از خارش هم نبود! در کل واسه استفاده روزانه سبوفن بهتره. نکته! تو ترکیبات سبوفن پارابن هم هست!:n02: اگه کسی حساسه به این موضوع نخره.

دنبال یه چیز هم بودم چند روز پیش خیلی از داروخونه های معتبر رو رفتم هیچکدوم نداشت! سرم تقویت کننده پوست سر خشک(ضد ریزش نه) مارک بناکور یا رنه بلانش... ساینس هم فکر کنم هست ولی خیلی گرونه حدود 110 تومن!!

BEHZAD2007
16-01-2013, 14:32
برای خشکی مو ماسک نوتریسرات دوکری مصرف کنید
برای در اومدن موها باید ماینوکسیدیل مصرف کنید...و حداقل 8 ماه مصرف کنید
در کنارش میتونید از محرک های رشد مو مثل لوسیون تقویت کننده و ضدریزش موی هگور یا لوسیون درمان ریزش رینفولتیل مخصوص آقایان ,یا لوسیون درمان ریزش موی آناستیم دوکری و یا محلول درمان ریزش مو مخصوص آقایان کلوران استفاده کنی

چند خریدن؟
فکر کنم منظورشون رو فهمیدم..این اسپری ها یه پوشش مثل مو روی سر ایجاد میکنند به صورت موقتی.....و سر پر به نظر میاد...اصلا همیشگی نیستن

نه اصلا مشکلی نداره

شامپو های درمانی 3 دقیقه

چه تونیکی میزنید؟؟

قیمتش 5 تومنه ولی از اون اسپری ها نیستش حالا خودم میخرم تستش میکنم اگر خوب بود بهتون میگم
موفق باشید

mohsenking
16-01-2013, 18:04
سلام بچه ها من امروز شامپو فیتو (پاناما) گرفتم برای پوست سر چرب اینم عکسشه
برای مصرف روزانس که ۴۳ تومن شدو ۲۰۰ میله، حالا دوتا دیگه دیدم یکم دودل شدم اینم عکس و مشخصات دوتایی دیگه

من موهام چربه طوری که میشوم شب صبح که پامیشم یکم چرب شده! بعد موهام الان ریزش داره ولی نه زیاد بعد یکم بیجون و کم پشت شده
کدوم فکر میکنید خوبه واسه من؟
(کسی اینی که گرفتم رو زده؟ حجم هم میده؟)
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

A M ! N
16-01-2013, 19:32
من جدیدن نرم کننده ی MY رو گرفتم کارش عالیه.... پیشنهاد میکنم تست کنید.

Delkook
18-01-2013, 09:23
من دیشب تو هایلند داشتم شامپو ها رو چک میکردم دیدم تو ترکیبات شامپوی آرژیل دوس هگور سدیم لوریل سولفات هست! میخواستم برای دفعه بعد بگیرم ولی مثل اینکه خطرناکه حسن!! اصلا شامپویی هست که این ترکیبات سولفات رو نداشته باشه؟ مثل SLS یا SLES و ... ؟؟؟

Ali_softcenter
18-01-2013, 13:25
من دیشب تو هایلند داشتم شامپو ها رو چک میکردم دیدم تو ترکیبات شامپوی آرژیل دوس هگور سدیم لوریل سولفات هست! میخواستم برای دفعه بعد بگیرم ولی مثل اینکه خطرناکه حسن!! اصلا شامپویی هست که این ترکیبات سولفات رو نداشته باشه؟ مثل SLS یا SLES و ... ؟؟؟

والا چه عرض کنم....

جالبه/

Ali_softcenter
18-01-2013, 13:28
سلام
اره شوره چسبیده به سر احتمالا قبلا که کمتر به چشم میومد به خاطر این بوده موهام بلند بوده الان دست که بکشم به سرم کم کم میریزه
یعنی جوانه گندم رو نزنم؟ به نظر شما شوره به خاطر اون هست؟(من خودم فکر میکنم قبلا هم داشتم)
موهای من چرب نیست یا معمولی هست یا خشک (بیشتر به نظرم خشک باشه) الا یه شامپویی بزنم؟ هم مخصوص مو و هم ضد شوره(اگه میشه به ترتیب اولویت و بهتر بودن چند تا مارک بگید)
این معمولی یا خشک بودن مو رو چطوری بفهمم؟ضمنا اگه هست شامپو بگید که هم برا معمولی باشه و هم خشک
تونیک رو که قبلا گفتم فعلا این طلسم رفته تو پاچم
برا ژل میشه یکی دو تا مارک بگید که راحت پیدا میشن
راستی نظرتون راجع به زدن شامپو بچه چیه؟خیلی ها رو دیدم میگن ضررش کمتر هست و از اونا میزنن
و در اخر بعد از همه اینا مثل اینکه اخرش باید بریم همون شامپو داروگر که قدیم میزدیم بزنیم(گرد و کوچیک هست):n02:
با تشکر

شما وقتی دو روز سرت رو نمیشوری...احساس میکنی موهات چرب شده؟؟ براق شده؟ یا نه؟
اول اینو مشخص کن

ماینوکسیدیل رو باید همیشه بزنم؟ بعد از قطع کردن دوباره ریزش پیدا نمیکنه در صورتی که ریزش غیر ارثی بوده باشه؟

راستی نظرم در مورد شامپو سبوفن عوض شد... گزنه کلوران رو خریدم دیروز زدم کاملا مو و پوست سر رو خشک میکنه باید همراهش یه شامپو مرطوب کننده هم بزنم امروز دوباره سبوفن رو تست کردم دیدم چون داخلش مرطوب کننده داره دیگه احتیاجی به کاندیشنر نیست خبری از خارش هم نبود! در کل واسه استفاده روزانه سبوفن بهتره. نکته! تو ترکیبات سبوفن پارابن هم هست!:n02: اگه کسی حساسه به این موضوع نخره.

دنبال یه چیز هم بودم چند روز پیش خیلی از داروخونه های معتبر رو رفتم هیچکدوم نداشت! سرم تقویت کننده پوست سر خشک(ضد ریزش نه) مارک بناکور یا رنه بلانش... ساینس هم فکر کنم هست ولی خیلی گرونه حدود 110 تومن!!

نه اگه ارثی نباشه ..و درمان بشه دیگه نمیریزه.
شما برای پوست سر خشک میتونی ماسک دوکری بزنی. خیلی خوبه.
اگه ارزون میخوای ماسک سر موهای خشک و آسیب دیده فولیکا بزن.

Delkook
18-01-2013, 14:14
والا ماسک موی ایوروشه رو گرفتم هم قیمت دوکری هست دو سه بار زدم تو حموم سرم خارش گرفت. قبلا نرم کننده فولیکا میزدم خوب بود ولی چون شسته میشه دیگه زیاد چیزی نمیمونه بیشتر هم برای مو هست.... من پوست سرم هم چربه هم دهیدراته یعنی شامپو خیلی خشک کنه خارش میگیره و ریشه ها ضعیف میشه چرب هم کنه همینطور! در کل معماس واسه خودش!!
داروخونه رامین رفتم فروشنده گفت ماسک و نرم کننده نزن اگه میخوای موهات بریزه راه های بهتر و ارزونتر هم هست! گفتش از محصولات بعد از حموم استفاده کن که قشنگ رطوبت رسانی کنه.. این محلول های پوست سر خشک رو سایت دکتر فخار داره البته اگه موجود داشته باشه ماسک موی فولیکا هم دارم باید یه تست کنم....

Ali_softcenter
18-01-2013, 15:35
والا ماسک موی ایوروشه رو گرفتم هم قیمت دوکری هست دو سه بار زدم تو حموم سرم خارش گرفت. قبلا نرم کننده فولیکا میزدم خوب بود ولی چون شسته میشه دیگه زیاد چیزی نمیمونه بیشتر هم برای مو هست.... من پوست سرم هم چربه هم دهیدراته یعنی شامپو خیلی خشک کنه خارش میگیره و ریشه ها ضعیف میشه چرب هم کنه همینطور! در کل معماس واسه خودش!!
داروخونه رامین رفتم فروشنده گفت ماسک و نرم کننده نزن اگه میخوای موهات بریزه راه های بهتر و ارزونتر هم هست! گفتش از محصولات بعد از حموم استفاده کن که قشنگ رطوبت رسانی کنه.. این محلول های پوست سر خشک رو سایت دکتر فخار داره البته اگه موجود داشته باشه ماسک موی فولیکا هم دارم باید یه تست کنم....

من فک کردم موی شما کلا خشکه...پس نباید ماسک موی خشک بزنی ....

باید از شامپویی استفاده کنی که اونقدر خشک نکنه که خارش بگیره سرت.

شامپو های موهای چربی داریم که مرطوب هم میکنه...نرم میکنن...شما باید اونا رو استفاده کنی! مثلا کورپورسانو موهای چربش رو من میزدم نرم هم میکرد....

یا اینکه یه شامپوی ملایم روزانه مثل جودوسر کلوران بزن ببین به سرت میسازه؟

mrmmnb
18-01-2013, 17:30
شما وقتی دو روز سرت رو نمیشوری...احساس میکنی موهات چرب شده؟؟ براق شده؟ یا نه؟
اول اینو مشخص کن

نه چرب و نه براق

Ali_softcenter
19-01-2013, 12:08
نه چرب و نه براق

اولا شامپو با عث ایجاد شوره نمیشه...ولی وقتی از شامپویی که نباید....استفاده کنی خب شوره ها میمونن!! و جایی نمیرن.

شما پس شورت به صورت پودری میریزه؟؟ درسته؟ روی لباست هم میریزه خودش؟ اگه اینجوره موهای شما خشک هست...شما از شامپو های ضد شوره مخصوص موهای خشک استفاده کن...البته شوره چرب هست که میچسبه به سر!!! ولی موی خشک شوره چرب نمیزنه!!! پس احتمالا شما فکر میکنی شوره به سرت چسبیده....چون اگه موهات اصلا چرب نمیشه پس شوره چرب هم نباید داشته باشی...اگه شوره ت پودی میریزه و روی لباست هم دیده میشه پس موهات خشکه...

الان در این مورد نظری داری خودت؟ چون باید دقیق نوع شورت و موهات مشخص باشه

mrmmnb
21-01-2013, 10:22
الان که موهام کوتاه هست نگاه میکنم کف سرم سفیدک سفیدک هست دست که میکشم میریزن ولی قبلا که موهام بلند گاهی اوقات میریخت

Greedy
21-01-2013, 10:30
شما پس شورت به صورت پودری میریزه؟؟ درسته؟ روی لباست هم میریزه خودش؟ اگه اینجوره موهای شما خشک هست...شما از شامپو های ضد شوره مخصوص موهای خشک استفاده کن...البته شوره چرب هست که میچسبه به سر!!! ولی موی خشک شوره چرب نمیزنه!!! پس احتمالا شما فکر میکنی شوره به سرت چسبیده....چون اگه موهات اصلا چرب نمیشه پس شوره چرب هم نباید داشته باشی

من هم شوره هام رو لباسام میریزه یعنی مثلا خیلی اروم میزنم به سرم شوره ها همینطوری میریزه زمین ولی موهام هم به شدت چربه یه کمتر از یه روز موهام چرب میشه البته شوره چرب هم دارم از اینایی که شبیه پوسته هستن و پوسته های تقریبا بزرگی هم هستن یعنی همزمان هم شوره خشک دارم هم شوره چرب من حتی دو سه بار هم موهام با تیغ زدم بلکه خوب شه این شوره ها ولی حتی با اینکه کچل کردم دو سه روز بعدش میدیدم باز پوسته زده
اینقدر شامپو و ... امتحان کردم اخرم خوب نشد

Ali_softcenter
21-01-2013, 11:34
الان که موهام کوتاه هست نگاه میکنم کف سرم سفیدک سفیدک هست دست که میکشم میریزن ولی قبلا که موهام بلند گاهی اوقات میریخت

دست نکشی هم خودش روی لباس میریزه؟؟ درطول یک روز مثلا..

من هم شوره هام رو لباسام میریزه یعنی مثلا خیلی اروم میزنم به سرم شوره ها همینطوری میریزه زمین ولی موهام هم به شدت چربه یه کمتر از یه روز موهام چرب میشه البته شوره چرب هم دارم از اینایی که شبیه پوسته هستن و پوسته های تقریبا بزرگی هم هستن یعنی همزمان هم شوره خشک دارم هم شوره چرب من حتی دو سه بار هم موهام با تیغ زدم بلکه خوب شه این شوره ها ولی حتی با اینکه کچل کردم دو سه روز بعدش میدیدم باز پوسته زده
اینقدر شامپو و ... امتحان کردم اخرم خوب نشد

چه شامپو هایی استفاده کردی؟ دقیقا بگو

shahab1985
21-01-2013, 13:28
سلام
من موهام معمولیه
شوره هم کمی داره
2 ساله شروع به ریزش کرده از طرف پیشونی و الان به شدت داره بالا میره !
آیا راهی برای رویش دوباره هست؟
چه شامپویی پیشنهاد میدین؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

Greedy
21-01-2013, 17:43

چه شامپو هایی استفاده کردی؟ دقیقا بگو

سلنیوم سولفاد -کتوکنازول - مای ضد شوره برای موهای چرب - سریتا برای شوره و پوسته - اکوفن -سینره و ... الان هم یک ماه و نیم فولیکا ضد شوره برای موهای چرب
+ انواع قرص و دارو و لوسیون مثه قرص قرص فلوکونازول (اگر اسمشو اشتباه نکنم ) لوسیون بتامتازون و ...

mrmmnb
21-01-2013, 21:43

نه یاد ندارم اینجوری تا حالا شوره از سر ریخته باشه تازه الان که کوتاه هست سرم قشنگ به سرم چسبیده هست باید محکم رو پوست سرم دست بکشم تا بریزه ولی موها که بلند بود وقتا وقتی بود مثلا گاهی دست میکشیدم سرم شوره داشت
ولی در کل تا حالا نشده خودش بریزه

Delkook
22-01-2013, 10:25
یکی از رفقای من ماینوکسیدیل میزده 5 ماه البته درست نمیزده الان قطع کرده میگه ریزش موهام زیادتر از قبل شده به خاطر قطع ماینوکسیدیل هست؟ کلا ماینوکسیدیل روی چند درصد افراد جواب میده اگه درست استفاده بشه؟
تفاوت بین خارجی و ایرانی زیاد هست توی تاثیرگذاری؟

poonel
25-01-2013, 01:35

saeediranzad
25-01-2013, 03:23
سلام
همشهری! نمایندگیش را گرفتی؟
نکته مهم در شامپوهای ضدشوره، ماده مؤثره اصلی آنها است.
سلنیوم سولفاید، عصاره درخت چای، چی چی نازولها (داروهای ضد قارچ) و بنظر من از همه بهتر پیریتیون زینک

SIMON137
25-01-2013, 03:48
موهای من به شدت نرمه در حدی که وقتی کوتاه می کنم به جای اینکه تو قیچی بریده بشن تا میشن! به شدت هم سریع چرب میشه
شامپویی مد نظرتون هست که یکم خشک و سفت و سختتر کنه موهارو ؟
راحتتر هم حالت بگیره

oghyanoos
25-01-2013, 23:27
شامپو های هداند شولدر که برچسب شبنم روی دربش هست قابل اعتماده؟؟ یا مثله مدل های قلابیشه؟

armin_punisher6
26-01-2013, 00:05
شامپو های هداند شولدر که برچسب شبنم روی دربش هست قابل اعتماده؟؟ یا مثله مدل های قلابیشه؟
هد اند شولدرز کلا به درد نمیخوره.برادرم از ترکیه آورده بود ولی اصلا کیفیت نداشت.

Scof
26-01-2013, 00:10
هد اند شولدرز کلا به درد نمیخوره.برادرم از ترکیه آورده بود ولی اصلا کیفیت نداشت.

بهترين شامپو از نظر من هدن شولدرز هست البته اصلش اينو حتي ميتونيد با يه سرچ و مقايسه شامپوها در سايتهاي خارجي و فروم ها ببينيد

saeediranzad
26-01-2013, 09:37
بدرد نمیخوره؛ چون:
1- خطرناکه؟ نه، والا! ترکیباتی که داره از خیلی شامپوهای دیگه خطرناکتر نیست.
2- شوره را از بین نمیبره؟ باز هم نه! سه چهار ساله دارم میزنم، هم شوره را میبره، هم مو را نرم میکنه.
البته باید اصل باشه. من خودم از دوبی محصول سفارش عربستان را خریدم.

matin724
26-01-2013, 10:22
سلام , کسی از شامپو و کاندیشنر fast استفاده کرده؟

poonel
26-01-2013, 17:26
سلام
همشهری! نمایندگیش را گرفتی؟
نکته مهم در شامپوهای ضدشوره، ماده مؤثره اصلی آنها است.
سلنیوم سولفاید، عصاره درخت چای، چی چی نازولها (داروهای ضد قارچ) و بنظر من از همه بهتر پیریتیون زینک

سلام. نه بابا. آگهیش تو روزنامه بود گفتم بزارم اینجا.
اگه آگهی شرکت های دیگه هم تو روزنامه ها چاپ شد میزارم.
من فقط با Clear ضد شوره حال می کنم. شامپوهای ضد شوره ایرانی خیلی تست کردم اما حریف شوره سرم نمیشن!

new2012user
26-01-2013, 22:07
این اکتیو کجاییه؟

oghyanoos
26-01-2013, 22:14
بدرد نمیخوره؛ چون:
2- شوره را از بین نمیبره؟ باز هم نه! سه چهار ساله دارم میزنم، هم شوره را میبره، هم مو را نرم میکنه.
من تا چند سال از این شامپو میزدم
خاصیت ضد شورگیش فوق العادست
اما چند وقتیه همش تقلبی شده
ولی جدیدا با برچسب شبنم در داروخانه ها دیدم
خواستم ببینم قابل اعتماد هست یا نه؟؟

saeediranzad
27-01-2013, 03:03
من تا چند سال از این شامپو میزدم
خاصیت ضد شورگیش فوق العادست
اما چند وقتیه همش تقلبی شده
ولی جدیدا با برچسب شبنم در داروخانه ها دیدم
خواستم ببینم قابل اعتماد هست یا نه؟؟
راستش نمیدونم. نگرفتم.
ولی اونهایی که برچسب رسمی شرکت واردکننده داره، معمولاً مشکل نداره.

A M ! N
27-01-2013, 10:59

بهترين شامپو از نظر من هدن شولدرز هست البته اصلش اينو حتي ميتونيد با يه سرچ و مقايسه شامپوها در سايتهاي خارجي و فروم ها ببينيد

بدرد نمیخوره؛ چون:

سلام ، هد اندشولدرز اصلش اگه گیر بیاد حرف نداره واقعن کارش بیسته..
ولی خدا نکنه قلابی بگیری ؛ من گرفتم افتضاح بــــود ، تعجبی هم نیست
چون مایعی که داخلشه اصن هداندشولــــدرز نیــست.. قلابیش فقط بدرد
شستن رینگ لاستیک ماشین میخوره.

الان فولیکا دارم استفاده میکنم بدک نیست.

brad pitt
27-01-2013, 19:36
فقط کنار و سدر که در عطاری موجود است
+ مورد هم برای شوره و تقویت پیاز مو

و دیگر هیچ

MOHAMMAD2010
27-01-2013, 21:48
سلام
من موهام معمولیه
شوره هم کمی داره
ممنون میشم راهنمایی کنین

شامپوت چیه ؟
clear یه مدل داره واسه ریزش مو که ضد شوره هم هست ( خودم همینو میزنم البته اونقدر تغییری ندیدم ولی خب بد نیست )

Ali_softcenter
29-01-2013, 02:53
دوستان شرمنده من مدتی نبودم. سعی میکنم به پست هایی که جواب داده نشده پاسخ بدم

موهای من به شدت نرمه در حدی که وقتی کوتاه می کنم به جای اینکه تو قیچی بریده بشن تا میشن! به شدت هم سریع چرب میشه
شامپویی مد نظرتون هست که یکم خشک و سفت و سختتر کنه موهارو ؟
راحتتر هم حالت بگیره

درود

دوست عزیز شما باید یه شامپو مخصوص موهای چرب که نرم کننده نباشه زیاد مثل گزنه کلوران یا سابال دوکری بزنید + یه شامپو حجم دهنده مخصوص موهای نازک
بعضی شامپو های موهای چرب کمی مو رو نرم میکنن که برای مویی که هم چربه هم نزم و نازک مناسب نیست.

سلام
من موهام معمولیه
شوره هم کمی داره
ممنون میشم راهنمایی کنین

اگه 100%موهاتون معمولیه و مطمئن هستید

برای شوره شامپو ضد شوره معمولی مدیلن رو پیشنهاد میکنم

برای ریزش شما باید نخست علت ریزشتون مشخص بشه که ارثی هست یا عوامل دیگه دخیل هستند و متناسب اون دارو مصرف کنید یا مکمل.در مورد ریزش اگه مطمئن نیستید علتش چی هست به متخصص مراجعه کنید

اما اگه میخواید موقتا ریزشتون کم بشه میتونید از محلول های ضد ریزش + شامپو های تقویت کننده و ضد ریزش موجود در بازار استفاده کنید .

armin_punisher6
29-01-2013, 10:03
بچه ها شامپوی خوب ضد شوره قوی خارجی چه مارکی پیشنهاد میکنین؟از ماینوکسا برای ریزش استفاده میکردم خوب بود ولی مشکل شوره دارم.قیمتشم لطفا بگین.

Ali_softcenter
29-01-2013, 13:46
بچه ها شامپوی خوب ضد شوره قوی خارجی چه مارکی پیشنهاد میکنین؟از ماینوکسا برای ریزش استفاده میکردم خوب بود ولی مشکل شوره دارم.قیمتشم لطفا بگین.

شوره چرب یا خشک؟ باید مطابق با نوع شوره سر شامپو مصرف کیند

farid0485
29-01-2013, 14:09
من موهام خیلی زود چرب میشه(تا حدی ک اگه ی روز حموم نرم وزن چربی ها رو سرم حس میکنم...)
جدید ریزش بدی پیدا کرده و کف سرم داره خالی میشه...
قبلا هم ریزش داشت ولی با MY Fortimed جل میشد ولی الان دیگه مث قبل کارایی نداره...

حدس میزنم ریزش موهام ارثی باشه...راهی برای درمانش هست؟!
شامپو برا موهام چه شامپویی استفاده کنم؟!

Saeed Dz
29-01-2013, 14:25
دوستان عزیز میخواستم اطلاعاتی در مورد شامپوی Alpecin C1 بهم بدید و آیا ادامه ی مصرف اون رو توصیه می کنید و در کل نظرتون رو میخوام بدونم.

ممنونم.

shahab1985
29-01-2013, 16:07
ممنون
میشه بهترین شامپو ضد ریزش رو معرفی کنین؟
همچنین یه محلول برای رشد مو و ضد ریزش مو

دوستان شرمنده من مدتی نبودم. سعی میکنم به پست هایی که جواب داده نشده پاسخ بدم

درود

دوست عزیز شما باید یه شامپو مخصوص موهای چرب که نرم کننده نباشه زیاد مثل گزنه کلوران یا سابال دوکری بزنید + یه شامپو حجم دهنده مخصوص موهای نازک
بعضی شامپو های موهای چرب کمی مو رو نرم میکنن که برای مویی که هم چربه هم نزم و نازک مناسب نیست.

اگه 100%موهاتون معمولیه و مطمئن هستید

برای شوره شامپو ضد شوره معمولی مدیلن رو پیشنهاد میکنم

برای ریزش شما باید نخست علت ریزشتون مشخص بشه که ارثی هست یا عوامل دیگه دخیل هستند و متناسب اون دارو مصرف کنید یا مکمل.در مورد ریزش اگه مطمئن نیستید علتش چی هست به متخصص مراجعه کنید

اما اگه میخواید موقتا ریزشتون کم بشه میتونید از محلول های ضد ریزش + شامپو های تقویت کننده و ضد ریزش موجود در بازار استفاده کنید .

saeediranzad
30-01-2013, 04:06
دوستان عزیز میخواستم اطلاعاتی در مورد شامپوی Alpecin C1 بهم بدید و آیا ادامه ی مصرف اون رو توصیه می کنید و در کل نظرتون رو میخوام بدونم.
ممنونم.
سلام
همین الان یه جستجویی کردم. بیشتر نظرها در مورد جلوگیری از ریزش مو مثبته. ولی هیچکدوم قطعی نیست.
حتا توی یوتوبُ یه خانمی توضیح میده که باعث رشد موهای بیشتری شده براش.
ایشون گمون کنم استرالیایی و از نژاد هلو! بود.
قیمت ۲۵۰میلیش در آمازون ۱۳ دلار بود.

Saeed Dz
30-01-2013, 12:16
سلام
همین الان یه جستجویی کردم. بیشتر نظرها در مورد جلوگیری از ریزش مو مثبته. ولی هیچکدوم قطعی نیست.
حتا توی یوتوبُ یه خانمی توضیح میده که باعث رشد موهای بیشتری شده براش.
ایشون گمون کنم استرالیایی و از نژاد هلو! بود.
قیمت ۲۵۰میلیش در آمازون ۱۳ دلار بود.
خب بله همینطوره، من حدود 3 سالی میشه مصرف میکنم و البته ریزش نداشتم و ندارم ولی ریزش رو واقعن کمتر میکنه و روی مو تاثیرش مثبته و البته به گفته خود شرکت آلمانی سازنده تاثیرش بین 15% تا 20% هستش. توو ایران بین 25 تا 30 ت هست الان و با توجه به همین موضوع میخواستم نظرتون درباره ادامه مصرفش رو جویا بشم.

armin_punisher6
30-01-2013, 12:42
شوره چرب یا خشک؟ باید مطابق با نوع شوره سر شامپو مصرف کیند
خشک دوست من.دکتر رفتم یه محلول ساختگی بهم داد و شامپو کول تار ولی تاثیر نداشت.

Saeed Dz
30-01-2013, 12:52
شما نباید از محلول ساختگی استفاده کنید به این دلیل که ترکیباتی نو هستند که پزشکان ما بدون اجازه اون رو روی سر بیماران امتحان میکنن تا اگر تاثیر داشت اون رو به اسم خودشون ثبت کنند و البته این رو هم عنوان کنم که دکتر دارو ساز این حق رو داره که داروی مخصوص هر فرد ایجاد کنه اما وقتی برای هر نوع این مشکل موارد دارویی وجود داره اینکار کمی غیر ضروری به نظر میرسه!

شامپوی هد اند شولدرز ضد شوره به راحتی مشکل رو حل میکنه فقط سعی کن اصل اون رو پیدا کنی. من هم به شخصه مدتی این مشکل رو داشتم و از محلول ها و دارو های زیادی استفاده کردم (عمومن ایرانی) اما مشکلم زمانی حل شد که از هد اند شولدرز اصل استفاده کردم اونم در عرض 2 تا 3 بار مصرف.

shahab1985
30-01-2013, 16:53

armin_punisher6
30-01-2013, 20:42
شما نباید از محلول ساختگی استفاده کنید به این دلیل که ترکیباتی نو هستند که پزشکان ما بدون اجازه اون رو روی سر بیماران امتحان میکنن تا اگر تاثیر داشت اون رو به اسم خودشون ثبت کنند و البته این رو هم عنوان کنم که دکتر دارو ساز این حق رو داره که داروی مخصوص هر فرد ایجاد کنه اما وقتی برای هر نوع این مشکل موارد دارویی وجود داره اینکار کمی غیر ضروری به نظر میرسه!

شامپوی هد اند شولدرز ضد شوره به راحتی مشکل رو حل میکنه فقط سعی کن اصل اون رو پیدا کنی. من هم به شخصه مدتی این مشکل رو داشتم و از محلول ها و دارو های زیادی استفاده کردم (عمومن ایرانی) اما مشکلم زمانی حل شد که از هد اند شولدرز اصل استفاده کردم اونم در عرض 2 تا 3 بار مصرف.
سعید جان هد اند شولدرز داداشم از ترکیه خریده بود.فکر نکنم اونجا قلابی داشته باشن ولی میگه زیاد راضی نبودم.البته برای شوره خیلی خوبه ولی نمیخوام موهام ریزش پیدا کنه.

Saeed Dz
30-01-2013, 21:26
سعید جان هد اند شولدرز داداشم از ترکیه خریده بود.فکر نکنم اونجا قلابی داشته باشن ولی میگه زیاد راضی نبودم.البته برای شوره خیلی خوبه ولی نمیخوام موهام ریزش پیدا کنه.
راستش منم حس کردم ضد شورش باعث ریزش مو میشه و فقط تا وقتی شوره سرم رفع شد استفاده کردم یعنی حدود یک هفته بعد هم دادمش به پسر خالم که اونم همین مشکل رو داشت و مشکل اون هم حل شد.

armin_punisher6
30-01-2013, 21:35
راستش منم حس کردم ضد شورش باعث ریزش مو میشه و فقط تا وقتی شوره سرم رفع شد استفاده کردم یعنی حدود یک هفته بعد هم دادمش به پسر خالم که اونم همین مشکل رو داشت و مشکل اون هم حل شد.
کلییر هم شامپوی استانداردی نیست وگرنه اونم برای ریزش خوبه.خواهرم 8 ساله استرالیا زندگی میکنه و اونجا تو آزمایشگاه کار میکنه.آخرین بار که اومد ایران یه شامپو کلییر دادم که ببره اونجا برای آزمایش که بهم خبر داد یه ماده خطرناک که اسمش یادم نیست رو استفاده میکنن.
کسی شامپوی خوبی میشناسه؟

Saeed Dz
30-01-2013, 22:09
کلییر هم شامپوی استانداردی نیست وگرنه اونم برای ریزش خوبه.خواهرم 8 ساله استرالیا زندگی میکنه و اونجا تو آزمایشگاه کار میکنه.آخرین بار که اومد ایران یه شامپو کلییر دادم که ببره اونجا برای آزمایش که بهم خبر داد یه ماده خطرناک که اسمش یادم نیست رو استفاده میکنن.
کسی شامپوی خوبی میشناسه؟
بالاخره معلوم نشد، شما شامپو برا جلوگیری از ریزش میخوای یا برای برطرف کردن شوره؟

saeediranzad
31-01-2013, 02:24
خب بله همینطوره، من حدود 3 سالی میشه مصرف میکنم و البته ریزش نداشتم و ندارم ولی ریزش رو واقعن کمتر میکنه و روی مو تاثیرش مثبته و البته به گفته خود شرکت آلمانی سازنده تاثیرش بین 15% تا 20% هستش. توو ایران بین 25 تا 30 ت هست الان و با توجه به همین موضوع میخواستم نظرتون درباره ادامه مصرفش رو جویا بشم.
سلام
من تا حالا مصرف نکردم. امروز رفتم قیمت گرفتم از ۱۸ تومن و ۲۳ تومن.
تو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت سلامت دو قیمت داره یه تعداد ۱۳٫۵ تومن و یه نوع دیگه ۱۷٫۵ تومن.
---------------------------------------------------------
کسی تا حالا شامپو شوما مصرف کرده؟ روش نوشته آلمان و برچسب واردات رسمی هم داره.
قیمت هم ۱۲ تومن.Schauma

Ali_softcenter
31-01-2013, 09:56
من موهام خیلی زود چرب میشه(تا حدی ک اگه ی روز حموم نرم وزن چربی ها رو سرم حس میکنم...)
جدید ریزش بدی پیدا کرده و کف سرم داره خالی میشه...
قبلا هم ریزش داشت ولی با MY Fortimed جل میشد ولی الان دیگه مث قبل کارایی نداره...

حدس میزنم ریزش موهام ارثی باشه...راهی برای درمانش هست؟!
شامپو برا موهام چه شامپویی استفاده کنم؟!

سلام

اگه هم موهاتون چربه و هم ریزش ارثی دارید باید جداگانه درمان رو شروع کنید.

اولا که شامپو ها و محلول ها و سرم ها مکمل درمان محسوب میشن مخصوصا در درمان ریزش موی ارثی. منتهی چون ما اینجا نمیتونیم به شما غیر از مکمل داروی دیگه ای تجویز کنیم شما باید برای درمان اصلی حتما به متخصص پوست مراجعه کنید که مثلا اگه تشخیص داد به شما قرص بده...
اما برای چربی مو شما میتونی از شامپو های مخصوص موهای چرب استفاده کنی...که با توجه به بودجه ماهیانه شما برای شامپو میتونم معرفی کنم...همچنین بگید که موهاتون نرم و نازک هم هست یا نه....جچم داره و چربه...و میخواید کمی نرم هم بشه.

برای ریزش مو هم مکمل درمان بخواید...باز با توجه به بودجه ماهیانه میتونم بهتون معرفی کنم.

برای داروهای اصلی که نیاز به تجویز پزشک دارند کاری از بنده ساخته نیست.

ممنونم.

شامپو های خوبی داره کلا. من یه مدت آلپسین میزدم و راضی بودم. الان کیفیتش چطوره نمیدونم...چون 3 سال پیش بود

ممنون

بودجه ماهیانه برای خرید شامپو و محلول؟

Ali_softcenter
31-01-2013, 10:00

پوسته ریزی هم دارید؟ یا فقط شوره؟

Ali_softcenter
31-01-2013, 10:05
واسه من بی جواب موند :دی :n13:

سلنیوم سولفاد دوکری زدید قبلا ؟؟

Greedy
31-01-2013, 10:14
سلنیوم سولفاد دوکری زدید قبلا ؟؟

سلنیوم سولفاد زدم ولی دوکریشو نه

armin_punisher6
31-01-2013, 11:35
بالاخره معلوم نشد، شما شامپو برا جلوگیری از ریزش میخوای یا برای برطرف کردن شوره؟
برا شوره میخوام البته نمیخوام شامپویی که میزنم ریزش پیدا کنه.

armin_punisher6
31-01-2013, 11:36
پوسته ریزی هم دارید؟ یا فقط شوره؟
بله متاسفانه پوسته ریزی هم دارم.

Ali_softcenter
31-01-2013, 11:37
سلنیوم سولفاد زدم ولی دوکریشو نه

سلنیوم سولفاد که برای شوره خشک هست تا اونجایی که میدونم.و اگه اون درمان نکرده یعنی شوره چرب دارید

بقیه شامپوهایی که زدید که همه از دم درجه 2-3 هست.

نمیشه که هم شوره چرب داشته باشید هم خشک!!

شما به نظرم اگه کف سرتون چرب هست و 100% مطمئن هستید که چربه ...یه شامپو موهای چرب درجه 1 بخرید و یه شامپو قوی برای شوره استفاده کنید مثل کلوال ds دوکری

Saeed Dz
31-01-2013, 12:29
سلام
من تا حالا مصرف نکردم. امروز رفتم قیمت گرفتم از ۱۸ تومن و ۲۳ تومن.
توسایت سلامت دو قیمت داره یه تعداد ۱۳٫۵ تومن و یه نوع دیگه ۱۷٫۵ تومن.
---------------------------------------------------------
کسی تا حالا شامپو شوما مصرف کرده؟ روش نوشته آلمان و برچسب واردات رسمی هم داره.
قیمت هم ۱۲ تومن.Schauma
بله اول قیمتش 11 ت و بعد 14 ت و بعد 17 ت شد و به یکباره 25 ت و حالا که پرسیدم از این هم بالاتره یعنی بین 25 تا 30 و در واقع سوال من اینکه اصلن لازم هست من از این نوع شامپو استفاده کنم یا میتونم از یک شامپوی معمولی هم استفاده کنم. به نظر شما به قیمتش می ارزه یا اینکه شما یک شامپوی معمولی رو پیشنهاد می کنید.

شامپو های خوبی داره کلا. من یه مدت آلپسین میزدم و راضی بودم. الان کیفیتش چطوره نمیدونم...چون 3 سال پیش بود

کیفیتش مثل قبل عالیه فقط نمیدونم با قیمت بین 25 تا 30 ت می ارزه ازش استفاده کرد یا اینکه مثلن با این قیمت میشه شامپوی بهتری تهیه کرد یا اصلن لازم نیست و میشه از یک شامپوی معمولی استفاده کرد.

برا شوره میخوام البته نمیخوام شامپویی که میزنم ریزش پیدا کنه.
اگر سر شما دائمن شوره میده که باید به یک پزشک متخصص مراجعه کنی اما اگر مقطعی هست مثل مورد من میتونی با همون هد اند شولدرز درمانش کنی و ریزش هم به اون شدت که شما اشاره میکنی نیست.
بعد هم میتونی از شماپو های ضد ریزش یا انواع ویتامین که مو رو تقویت میکنن استفاده کنی.

nikoo013
31-01-2013, 12:38
دوستان من دو سال پیش مشکل شوره و ریزش بسیار شدید مو داشتم اما دو سال که از شامپو الیدور ترکیه رو استفاده میکنم به مولا قسم اینقدر رشت موهام زیاد شده که خودمم باور نمی کنم
الیدور موهامو نجات داد

فقط شاید پیدا کردنش کار سختی باشه قیمتش هم نزدیم 20 تومنه اما بسیار با صرفست

گفتم تجربه شخصیمو به دوستان ارایه کنم اینم عکسی از شامپو

saeediranzad
31-01-2013, 13:30
بله اول قیمتش 11 ت و بعد 14 ت و بعد 17 ت شد و به یکباره 25 ت و حالا که پرسیدم از این هم بالاتره یعنی بین 25 تا 30 و در واقع سوال من اینکه اصلن لازم هست من از این نوع شامپو استفاده کنم یا میتونم از یک شامپوی معمولی هم استفاده کنم. به نظر شما به قیمتش می ارزه یا اینکه شما یک شامپوی معمولی رو پیشنهاد می کنید.
لازم بودنش به اینه که ادعا میشه باعث رویش مو میشه و از ریزش جلوگیری میکنه.
برچسب داره. نظرها درباره اش مثبته. پس می ارزه یکبار امتحان بشه.
البته ما تو ایران زندگی میکنیم.هرچی هم آدم تحقیق و پرس و جو کنه باز تا خودش تجربه نکنه نتیجه اش دست آدم نمیاد.
ولی گمون کنم ارزونتر هم گیرتون بیاد. من خودم دیروز قیمت پایینتر دیدم.

Saeed Dz
31-01-2013, 14:06
لازم بودنش به اینه که ادعا میشه باعث رویش مو میشه و از ریزش جلوگیری میکنه. برچسب داره. نظرها درباره اش مثبته. پس می ارزه یکبار امتحان بشه. البته ما تو ایران زندگی میکنیم.هرچی هم آدم تحقیق و پرس و جو کنه باز تا خودش تجربه نکنه نتیجه اش دست آدم نمیاد. ولی گمون کنم ارزونتر هم گیرتون بیاد. من خودم دیروز قیمت پایینتر دیدم. دوست عزیز شما اصلن پست های من رو مطالعه میکنی؟!! گفتم که من 3 سالی میشه استفاده مبکنم و بله تاثیرش مثبت اما سوالم رو هم پرسیدم در پست های پیشین.

oghyanoos
31-01-2013, 14:18
بعد مدت ها که هداند شولدر در بازار تقلبی بود ، چند روز قبل یه دونه با برچسب شبنم خریدم.
به نظر میرسه همون کیفیت سابق را داره! هرچند قیمتش سه برابر شده!!!

Ali_softcenter
31-01-2013, 19:26
کیفیتش مثل قبل عالیه فقط نمیدونم با قیمت بین 25 تا 30 ت می ارزه ازش استفاده کرد یا اینکه مثلن با این قیمت میشه شامپوی بهتری تهیه کرد یا اصلن لازم نیست و میشه از یک شامپوی معمولی استفاده کرد.
.

بله می ارزه...بین 20 تا 30 شامپویی که روی ریزش مو تاثیر داشته باشه فقط کنین کلوران هست و ایوروشه که هیچ کدوم کافئین ندارن.

دوستان من دو سال پیش مشکل شوره و ریزش بسیار شدید مو داشتم اما دو سال که از شامپو الیدور ترکیه رو استفاده میکنم به مولا قسم اینقدر رشت موهام زیاد شده که خودمم باور نمی کنم
الیدور موهامو نجات داد

فقط شاید پیدا کردنش کار سختی باشه قیمتش هم نزدیم 20 تومنه اما بسیار با صرفست

گفتم تجربه شخصیمو به دوستان ارایه کنم اینم عکسی از شامپو

عکسی دیده نمیشه!

بعد مدت ها که هداند شولدر در بازار تقلبی بود ، چند روز قبل یه دونه با برچسب شبنم خریدم.
به نظر میرسه همون کیفیت سابق را داره! هرچند قیمتش سه برابر شده!!!

هد اند شولدرز اورجینال هم جزء شامپو های معتبر در دنیا محسوب نمیشه.

یه نکته رو هم اضافه کنم :

هیچ شامپویی نمیتونه باعث رشد مو بشه.فقط میتونن حاوی موادی باشن که تقویت کنند پیاز مو رو...اونم در صورتی که بعد از اون ها از محرک های رشد مو استفاده بشه مثل ماینوکسیدیل. حتی سرم ها و محلول ها هم تحریک کننه رشد مو هستند و به تنهایی باعث رشد مو های از دست رفته در ریزش موی ارثی نمیشن. مگه اینکه ریزش مو عوامل غیر ارثی داشته باشه که با لوسیون یا سرم ها هم موهای از دست رفته با تقویت پیاز مو مجددا رشد کنند

وین رونی
31-01-2013, 21:34
یه مدتی H&S می زدم که نیست شد تو بازار رفتم سراغ clear عالی بود و اصلاً پوست سرم ملتهب نمیشد و پوسته نمی ذاشت.سر تحریمهای جدید clear هم نیست شد یه دفه دیدم H&S اومده تو بازار یه دو ماهی هست که میزنم اما مثل قبل نیست پوست سرم خیلی ملتهب میشه و پوسته داره.h&s قبلیا اینطور نبود
امروز تو داروخونه دیدم clear دارن اما قیافش تغییر کرده و مردونه زنونه شده.خریدم بزنم ببینم این چطوره

saeediranzad
01-02-2013, 07:59
دوست عزیز شما اصلن پست های من رو مطالعه میکنی؟!! گفتم که من 3 سالی میشه استفاده مبکنم و بله تاثیرش مثبت اما سوالم رو هم پرسیدم در پست های پیشین.
البته!
شما منظورت اینه که پولی که بابتش میدی ضروری هست؟
خوب جوابش را شما که تجربه ۳ سال مصرفش را داری بهتر میدونی.
من خودم بعد از اطلاعات معتبر که خوشبختانه به خاطر اینترنت در دسترس همه هست تجربه شخصی را خیلی مهم میدونم.

farid0485
01-02-2013, 13:17
سلام

اولا که شامپو ها و محلول ها و سرم ها مکمل درمان محسوب میشن مخصوصا در درمان ریزش موی ارثی. منتهی چون ما اینجا نمیتونیم به شما غیر از مکمل داروی دیگه ای تجویز کنیم شما باید برای درمان اصلی حتما به متخصص پوست مراجعه کنید که مثلا اگه تشخیص داد به شما قرص بده...
اما برای چربی مو شما میتونی از شامپو های مخصوص موهای چرب استفاده کنی...که با توجه به بودجه ماهیانه شما برای شامپو میتونم معرفی کنم...همچنین بگید که موهاتون نرم و نازک هم هست یا نه....جچم داره و چربه...و میخواید کمی نرم هم بشه.

برای ریزش مو هم مکمل درمان بخواید...باز با توجه به بودجه ماهیانه میتونم بهتون معرفی کنم.

آره موهام نرم نازک شده...حجمدار نیست ولی ب شدت چربه...

ماهیانه هم میتونم تا سقف 30 تومن هزینه کنم...

Ali_softcenter
01-02-2013, 13:59
آره موهام نرم نازک شده...حجمدار نیست ولی ب شدت چربه...

ماهیانه هم میتونم تا سقف 30 تومن هزینه کنم...

اگه منظورتون اینکه هم برای ریزش و هم چربی کلا روی هم ماهیانه 30 تومن میتونید هزینه کنید که به نظر من یه شامپو گزنه کلوران 23 تومن + یک لوسیون ضد ریزش ایرانی مثل سریتا یا سینره یا ایروکس خریداری کنید و لوسیون رو شب ها 2 ساعت قبل از خواب بعد از شستن موهاتون وقتی نم دار هست طبق دستور داخلش استفاده کنید انتظار میره هم چربی موهاتون کم بشه هم ریزشتون بعد از یک هفته به طرز قابل ملاحظه ای کم بشه.چون با این هزینه نمیشه یک شامپو هم جداگانه برای تقویت و ریزش مو خریداری کرد. میره بالا 30 تومن.

اگر هم منظورتون جداگانه هست پیشنهاد من اینه :

شامپو گزنه کلوران 23 تومن
شامپو کنین کلوران 23 تومن یا شامپو ضد ریزش مدیلن (ایرانی ) بین 6 تا 10 تومن
یک لوسیون تقویت کننده و ضد ریزش سریتا یا سینره یا ایروکس بین 6 تا 12 تومن

اگر بتونید این کار رو بکنید هم خیلی خوب میشه

+

یکی از این دو محصول برای ریزشتون :

که البته هزینه تون بالا میره ولی بسیار موثر هست

یک پلن دیگه هم پیشنهاد میتونم بدم

+

این شامپو ضد ریزش 35 تومن تا 37 تومن

هزینه کلی تون میشه نزدیک 60 تومن . البته آنافاز رو میتونید یک روز در میون بزنید که بیشتر از یک ماه داشته باشید.

ممکنه شما درمان خوراکی هم نیاز داشته باشید که من نمیتونم براتون تجویز کنم.

V E S T A
01-02-2013, 14:07
دوستان برای معرفی محصول ، مطلب رو تو انجمن بذارین ، لطفا لینک فروشگاه اینترنتی یا سایت که جنبه تبلیغاتی داره ندین که پستتون ویرایش یا حذف نشه ..

kingsat
01-02-2013, 14:17
درستان من سانسيلك آبي(ضد شوره) ميزدم كه ديگه پيداش نميكنم.
ميشه يه ضد شوره قوي و كم ضرر براي پوست بدون توجه به قيمتش معرفي كنيد خارجي يا ايراني بودنش مهم نيست فقط خوب باشه

brad pitt
01-02-2013, 14:21
همه اینا بستگی به جنس خود مو و ارٍ و ژن داره

حالا شامپو 200 هزاری هم بزنید بخاد بریزه میریزه تخم مرغی هم بزنی کسی که موهاش پرپشته و ژنش هست نمیریزه

البته تقویت درسته ولی اصلش اونه

Ali_softcenter
01-02-2013, 15:22
درستان من سانسيلك آبي(ضد شوره) ميزدم كه ديگه پيداش نميكنم.
ميشه يه ضد شوره قوي و كم ضرر براي پوست بدون توجه به قيمتش معرفي كنيد خارجي يا ايراني بودنش مهم نيست فقط خوب باشه

برای شوره شدید سیکلوزینک اویدرم
برای شوره معمولی و گذرا اکتوزینک اویدرم

قیمت ندارم ولی ایرانی هست و زیاد گرون نیست

ali_khoshtip
02-02-2013, 20:20
سلام
بهترین شامپوی ضد ریزش ایرانی چیه؟
من از فولیکا استفاده کردم بد نبود
میخوام این دفعه ی مارک ایرانی دیگه بگیرم
بین سریتا - لامینین کدوم بهتره؟
ممنون

ali_khoshtip
02-02-2013, 22:52
دوستان نظرتون در مورد شامپو کافئین سریتا چیه؟

Ali_softcenter
02-02-2013, 23:09
سلام
بهترین شامپوی ضد ریزش ایرانی چیه؟
من از فولیکا استفاده کردم بد نبود
میخوام این دفعه ی مارک ایرانی دیگه بگیرم
بین سریتا - لامینین کدوم بهتره؟
ممنون

اویدرم خوبه

دوستان نظرتون در مورد شامپو کافئین سریتا چیه؟

جدیده! ندیده بودم!

saeediranzad
03-02-2013, 02:37
برای شوره شدید سیکلوزینک اویدرم=۶۶۵۰تومن
برای شوره معمولی و گذرا اکتوزینک اویدرم=۸۵۰۰ دقیق یادم نیست.

ali_khoshtip
03-02-2013, 13:26
اویدرم خوبه

جدیده! ندیده بودم!

منظورت شامپو پالمینکس اویدرمه؟
پالمینکس اویدرم رو میشه هر روز استفاده کرد؟
چون من از فولیکا هر روز استفاده میکردم
اویدرم از سریتا و لامینین بهتره؟
از سینره و فولیکا چطور , بهتره؟
ممنون

Ali_softcenter
03-02-2013, 20:03
منظورت شامپو پالمینکس اویدرمه؟
پالمینکس اویدرم رو میشه هر روز استفاده کرد؟
چون من از فولیکا هر روز استفاده میکردم
اویدرم از سریتا و لامینین بهتره؟
از سینره و فولیکا چطور , بهتره؟
ممنون

بله منظورم همونه.

کلا اویدرم بهترین برند ایرانی هست از همشون هم گرون تره!! محلول ضد ریزشش 34 تومنه!!!
از لامینین و سینره قطعا بهتره.
سریتا هم اون کافئینش که جدید اومده باید چیز خوبی باشه!! حالا میشه تست کرد...کلا کافئین نقش موثری روی ریزش موی ارثی داره.
لامینین پارابن داره متاسفانه.
فولیکا رو خود من استفاده کردم...خوبه...ولی نمیتونم مقایسه بالینی انجام بدم...چون باید روی یه عده تست بشه و نتایج آزمایش بررسی بشه.
میشه هر روز استفاده کرد مشکلی نداره

MOHAMMAD2010
03-02-2013, 21:23
کلا کافئین نقش موثری روی ریزش موی ارثی داره
کدوم شامپو تو این مورد بهتره ؟

sepsi
03-02-2013, 21:33
مو كه بخواد بريزه ميريزه من تمام شامپو هايه گرونو امتحان كردم و به اين نتيجه رسيدم كه برند مهم نيست فقط بايد سازگار باشه با مو ها

ali_khoshtip
03-02-2013, 22:47
بله منظورم همونه.

کلا اویدرم بهترین برند ایرانی هست از همشون هم گرون تره!! محلول ضد ریزشش 34 تومنه!!!
از لامینین و سینره قطعا بهتره.
سریتا هم اون کافئینش که جدید اومده باید چیز خوبی باشه!! حالا میشه تست کرد...کلا کافئین نقش موثری روی ریزش موی ارثی داره.
لامینین پارابن داره متاسفانه.
فولیکا رو خود من استفاده کردم...خوبه...ولی نمیتونم مقایسه بالینی انجام بدم...چون باید روی یه عده تست بشه و نتایج آزمایش بررسی بشه.
میشه هر روز استفاده کرد مشکلی نداره

ممنون از راهنماییت
پالمینکس اویدرم ترکیبات مضر که نداره؟
ظاهرا تو ترکیبات پالمینکس کافئین هم هست
امروز چند تا داروخانه رفتم هیچ کدوم شامپو کافئین سریتا رو نداشتن

Ali_softcenter
03-02-2013, 23:37
کدوم شامپو تو این مورد بهتره ؟

اصلا نمیشه یک شامپو رو گفت.

در این موارد باید آرمایشاتی روی دو گروه بیمارانجام بشه و دو محصول با هم نتایجش مقایسه بشه .

از معروف ترین شامپوهای کافئین دار در ایران میشه به همون آلپسین اشاره کرد.

برای خانم ها هم شامپو های کافئینه پلانتور 39 وجود داره در ایران

در کل کافئین فقط یکی از مواردی ست که میتونه روی ریزش مو موثر واقع بشه و گرنه خیلی از سرم ها و محلول های معتبر یا گرون فرانسوی فاقد کافئین هستند و ترکیبات دیگه دارند که بعضا اختصاصی هست یا از برخی گیاهان نادر موجود در جهان در اون ها استفاده میشه.

مثلا کلوران در محصولات ضد ریزش خودش از پوست درخت گنه گنه یا همون کینین که در آمریکای جنوبی یافت میشه استفاده میکنه که البته یک نوع ماده یه نام سین کنای قرمز فقط در گنه گنه آمریکای جنوبی وجود داره که طبق ادعای لابراتور کلوران در گردش خون مویرگی پوست سر بسیار موثر است .

همین طور شرکت های دیگه هم در محصولات خودشون یک ماده موثره دیگه ممکنه استفاده کنند

مو كه بخواد بريزه ميريزه من تمام شامپو هايه گرونو امتحان كردم و به اين نتيجه رسيدم كه برند مهم نيست فقط بايد سازگار باشه با مو ها

این طور نیست.

همه متخصصین پوست در این عقیده هستند که ریزش موی ارثی رو میشه سال ها به تاخیر انداخت و حتی کنترلش کرد.
به جرات میتونم بگم خود من اگه هیچ اهمیتی به ریزش موی خودم نداده بودم تا الان که 27 سال دارم کجل شده بودم
بحث سازگاری با مو یک چیز هست و بحث اینکه یک برند حاوی ترکیباتی باشه که واقعا اثر بخش باشه و تبلیغاتی نباشه یه بحث دیگه س.
در ضمن شامپو ها و لوسیون ها فقط مکمل درمان هستند و باید درمان اصلی که معمولا با قرص ها هست انجام بشه.
ریزش غیر ارثی که جای خود داره.

ممنون از راهنماییت
پالمینکس اویدرم ترکیبات مضر که نداره؟
ظاهرا تو ترکیبات پالمینکس کافئین هم هست
امروز چند تا داروخانه رفتم هیچ کدوم شامپو کافئین سریتا رو نداشتن

نمیدونم! هم اکنون به این شامپو دسترسی ندارم

بله هست...من محلول ضد ریزشش رو دارم در اون هم کافئین موجوده
ظاهرا تازه اومده باید کمی صبر کرد تا شرکت توزیع کنه

Delkook
04-02-2013, 10:22
من یه چیزی بگم الان چند وقته گزنه کلوران و سبوفن رو دارم میزنم ولی احساس میکنم به درد موهای خیلی چرب نمیخورن در صورتیکه قبلا نظرم این بود کلوران کاملا خشک میکنه! فکر کنم کلوران برای استفاده روزانه خوب باشه.

ali_khoshtip
04-02-2013, 18:20
اصلا نمیشه یک شامپو رو گفت.

در این موارد باید آرمایشاتی روی دو گروه بیمارانجام بشه و دو محصول با هم نتایجش مقایسه بشه .

از معروف ترین شامپوهای کافئین دار در ایران میشه به همون آلپسین اشاره کرد.

برای خانم ها هم شامپو های کافئینه پلانتور 39 وجود داره در ایران

در کل کافئین فقط یکی از مواردی ست که میتونه روی ریزش مو موثر واقع بشه و گرنه خیلی از سرم ها و محلول های معتبر یا گرون فرانسوی فاقد کافئین هستند و ترکیبات دیگه دارند که بعضا اختصاصی هست یا از برخی گیاهان نادر موجود در جهان در اون ها استفاده میشه.

مثلا کلوران در محصولات ضد ریزش خودش از پوست درخت گنه گنه یا همون کینین که در آمریکای جنوبی یافت میشه استفاده میکنه که البته یک نوع ماده یه نام سین کنای قرمز فقط در گنه گنه آمریکای جنوبی وجود داره که طبق ادعای لابراتور کلوران در گردش خون مویرگی پوست سر بسیار موثر است .

همین طور شرکت های دیگه هم در محصولات خودشون یک ماده موثره دیگه ممکنه استفاده کنند

این طور نیست.

همه متخصصین پوست در این عقیده هستند که ریزش موی ارثی رو میشه سال ها به تاخیر انداخت و حتی کنترلش کرد.
به جرات میتونم بگم خود من اگه هیچ اهمیتی به ریزش موی خودم نداده بودم تا الان که 27 سال دارم کجل شده بودم
بحث سازگاری با مو یک چیز هست و بحث اینکه یک برند حاوی ترکیباتی باشه که واقعا اثر بخش باشه و تبلیغاتی نباشه یه بحث دیگه س.
در ضمن شامپو ها و لوسیون ها فقط مکمل درمان هستند و باید درمان اصلی که معمولا با قرص ها هست انجام بشه.
ریزش غیر ارثی که جای خود داره.

نمیدونم! هم اکنون به این شامپو دسترسی ندارم

بله هست...من محلول ضد ریزشش رو دارم در اون هم کافئین موجوده
ظاهرا تازه اومده باید کمی صبر کرد تا شرکت توزیع کنه

دوست عزیز به نظرت ارزش خرید داره؟
تو سایت حس خوب که ترکیباتش رو به این شکل زده :
آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .
و جالبه تو بخش نظراتش یکی گفته چرا شامپویی به این خوبی درونش از سیلیکون استفاده شده
من وقتی از فولیکا استفاده میکردم موهام به سختی حالت میگرفت ولی با شامپو تخم مرغی داروگر موهام خوب حالت میگیره حیف که ضد ریزش نیست میخوام بدونم این اویدرم هم مثل فولیکا باعث بد حالت گرفتن موها میشه؟

shahab1985
04-02-2013, 22:59
مبلغش زیاد مهم نیست
چیزی باشه جواب بده؟

(میشه بهترین شامپو ضد ریزش رو معرفی کنین؟
همچنین یه محلول برای رشد موهایی که ریخته شده و ضد ریزش مو
من جلو پیشونیم ریخته و جلو سرم کم پشت شده )

سلام

بودجه ماهیانه برای خرید شامپو و محلول؟

Ali_softcenter
05-02-2013, 21:15
دوست عزیز به نظرت ارزش خرید داره؟
تو سایت حس خوب که ترکیباتش رو به این شکل زده :
آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .
و جالبه تو بخش نظراتش یکی گفته چرا شامپویی به این خوبی درونش از سیلیکون استفاده شده
من وقتی از فولیکا استفاده میکردم موهام به سختی حالت میگرفت ولی با شامپو تخم مرغی داروگر موهام خوب حالت میگیره حیف که ضد ریزش نیست میخوام بدونم این اویدرم هم مثل فولیکا باعث بد حالت گرفتن موها میشه؟

اگه حاوی سیلیکون باشه باید در خریدش احتیاط کرد.
اول مطمئن بشید.
من این شامپو رو استفاده نکردم که در مورد حالت گرفتن مو بخوام نظر بدم.شما میتونی از شامپویی که موهات رو خوش حالت میکنه به همراه شامپو ضد ریزش استفاده کنی.مشکلی پیش نمیاد

مبلغش زیاد مهم نیست
چیزی باشه جواب بده؟

دوست عزیز بهترینی وجود نداره
ولی من رینفولتیل مخصوص آقایان رو در محلول ها توصیه میکنم و سرم رینفولتیل مخصوص آقایان رو....البته برند های مشابه دیگه هم هست.
در شامپو ها هم رینفولتیل مخصوص آقایان یه شامپو هم داره + آنافاز دوکری هم خوبه.

ولی شما هر چیزی رو که استفاده کنید مدت استفاده حداقل باید 6 ماه باشه.

binaafarin
05-02-2013, 21:51
برای شوره سر اصلا بسمت شامپوهای گرون قیمت نرید
من یک شامپو 40 تومنی گرفتم بیودرما بدرد م نخورد افتاده گوشه حموم

SIMON137
05-02-2013, 22:27
نظرتون در مورد شامپوهای جدید CLEAR چیه ؟

M.R.S.$y$TEM
05-02-2013, 22:32
من کلا محصولات کاپوس رو میپنسدم

شامپو هم از جوانه گندمش و یا آلوئه وراش استفاده مینکم

ali_khoshtip
06-02-2013, 13:30
اگه حاوی سیلیکون باشه باید در خریدش احتیاط کرد.
اول مطمئن بشید.
من این شامپو رو استفاده نکردم که در مورد حالت گرفتن مو بخوام نظر بدم.شما میتونی از شامپویی که موهات رو خوش حالت میکنه به همراه شامپو ضد ریزش استفاده کنی.مشکلی پیش نمیاد

دوست عزیز بهترینی وجود نداره
ولی من رینفولتیل مخصوص آقایان رو در محلول ها توصیه میکنم و سرم رینفولتیل مخصوص آقایان رو....البته برند های مشابه دیگه هم هست.
در شامپو ها هم رینفولتیل مخصوص آقایان یه شامپو هم داره + آنافاز دوکری هم خوبه.

ولی شما هر چیزی رو که استفاده کنید مدت استفاده حداقل باید 6 ماه باشه.

دوست عزیز از کجا باید بفهمم سیلیکون تو ترکیباتش هست یا نه؟
چون من پشت شامپو رو هم که نگاه کردم همین ترکیبات بالایی رو نوشته بود

SaMsUnG
06-02-2013, 13:54
من تنها شامپویی که به موهام ساخته سریتا هستش
مشخصات نوع موهای من : به شدت چرب و از نوعی که زود به خارش می افتد

سریتا به نظرم عالی هستش

یکی از دوستان محلول رینوفیل را برای ریزش موها پیشنهاد داده بود به نظرم خوبه ولی قیمتش خیلی بالاست
با قیمت مناسب به نظرم همون ماینوکسیدل پاک دارو بهترین انتخاب باشد

Ali_softcenter
06-02-2013, 21:53
دوست عزیز از کجا باید بفهمم سیلیکون تو ترکیباتش هست یا نه؟
چون من پشت شامپو رو هم که نگاه کردم همین ترکیبات بالایی رو نوشته بود

پروتئین ابریشم و کلاژن

پروتئين ابريشم نوعي پروتئين است كه از پيله كرم ابريشم بدست مي آيد . اين پروتئين فيبرهاي كراتين مو را تقويت كرده و با پوشاندن كوتيكول مو با لايه اي از پروتئين موجب ضخيم تر شدن و در نتيجه حجيم تر به نظر رسيدن موها مي شوند

این پروتئین بیشتر در شامپوهای حجم دهنده استفاده میشه.

بسیاری از شرکت های داروسازی دنیا معتقد هستند که مواد پوشاننده باعث میشوند که مواد مغذی به ریشه مو نرسه/

Ali_softcenter
06-02-2013, 21:55
م
یکی از دوستان محلول رینوفیل را برای ریزش موها پیشنهاد داده بود به نظرم خوبه ولی قیمتش خیلی بالاست
با قیمت مناسب به نظرم همون ماینوکسیدل پاک دارو بهترین انتخاب باشد

ماینوکسیدیل هیچ ارتباطی به اون لوسیون نداره دوست عزیز.
درواقع رینوفیل ماینوکسیدیل خارجی نیست.

Delkook
07-02-2013, 09:53
من به این نتیجه رسیدم که شامپوی موی چرب فولیکا بیشتر از کلوران خشک میکرد ولی چون با نرم کننده میزدم زیاد متوجه نمیشدم! کلا رو سر من فولیکا بهتر از کلوران بود چون چربی رو قشنگ میگرفت و پوست سرم سبک میشد... معمولا شامپوهایی که رنگ سبز روشن هستن برای موی خیلی چرب هستن مثل سابال دوکری و آرژیل دوس هگور و ...

SaMsUnG
07-02-2013, 11:06
ماینوکسیدیل هیچ ارتباطی به اون لوسیون نداره دوست عزیز.
درواقع رینوفیل ماینوکسیدیل خارجی نیست.

بله متوجه هستم که ارتباطی ندارند ولی هر دو به رویش مو که کمک میکنند
رینوفیل یک نوع تونیک مو میباشد
ولی من به صورت کلی منظورم این بود که برای رویش موهای جدید ماینوکسیدل از لحاظ قیمت مناسبتر میباشد
همچنین تونیک موی سریتا t2 هم به نظرم خیلی خوبه

supermax15
07-02-2013, 15:30
سلام من وقتی حموم میرم اول شامپو سیر صحت رو میزنم بعد نرم کننده dove می خواستم بدونم به مو هام اسیبی نمی رسونه؟

Ali_softcenter
07-02-2013, 18:27
سلام من وقتی حموم میرم اول شامپو سیر صحت رو میزنم بعد نرم کننده dove می خواستم بدونم به مو هام اسیبی نمی رسونه؟

اگه موهاتون هیچ مشکلی نداره نه چندان! ولی اگه موهای خودتون خیلی اهمیت میدید از برند های چیپ استفاده نکنید

در کل شامپو داو موجود در ایران که ساخت ترکیه هست داو اصلی نیست.

صحت هم فکر میکنم حاوی سدیم لوریل سولفات هست که راجع بهش اختلاف نظر هست که در دراز مدت خطرناک هست .

div0o0onee
08-02-2013, 00:19
سلام
من ریزش موهام کاملا ارثی هستش
همه ی فامیل از 20 سالگی کچل تشریف دارن
اما من 27 سالمه نریخته که هیچ تا سر شونه هامه
اوایل شامیو هد اند شولدرز استفاده می کردم که تقلبی شد
تو دوره ی تقلبی بودنش، یکم ریزش داشتم تا Clear رو جایگزین کردم
الانم که به لطف خدا این یکی 9 ماهه کم یاب شده
اول اینکه اگه کسی اون نمونه های اصلی قدیمی رو داره من هر قیمتی بگه می خرم
دوم
در باره ی سری جدیدش که یک ماهه اومده:
اول اینکه اون سری قبلیا هم شبنم داشت اما تقلبی بود پس گول شبنمو نخوربن وارد شده اما تقلبیه
دوم بوی همش با هم یکیه و با بوی همون تقلبی قبلیا هم یکیه اما با Clear اصل فرق داره
سوم سایت اصلیه Clear چنین مدل هایی رو اصلا نداره، من نمیگم مدلشو عوض نکرده، کرده اما بسته بندیش فوق العاده قشنگه، خودتون سرچ کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهارم این مدل که الان وارد شده توی ی سایت چینی به فروش میرسه
سایت اصل شرکت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چیزی که منو دو دل کرده این سایته: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این حال توصیه می کنم قید شامپوی Clear رو بزنین مگر اینکه اصل پیدا کنین یا ثابت بشه این سری جدیده اصله که من بعید می دونم!

و در آخر پولی که بعضی از وارد کننده ها از این راه در میارن امید وارم خرج دارو کنن و بس...:n28:

در جواب دوستانم بگم: شامپو های تولید داخل واسه سر مردها افتضاحه. حتی فولیکا ک شامپویی بود که من بعد هد اندشولدرز می زدم البته دو بار زدم بعد باهاش لباس شستم!!!
ی چیز دیگه اینکه دفعه اول دوم نداره که سرتونو میشورین سعی کنین همیشه فقط و فقط از یک نوع شامپو استفاده کنین و اونم مارک خوب و اصل باشه.

اینا نظرات شخصی بود. اون عزیزایی که قبول ندارن فحش ندن. مرسی!

Delkook
08-02-2013, 09:41
دوست عزیز شما کدوم شامپو فولیکا رو زدین که بعدش باهاش لباس شستین؟!:) مشکلش چی بود؟ چون من شامپوی موی چربش رو زدم خوب بود.

shahab1985
09-02-2013, 19:00
ممنون براي پاسخ دهي
از اون ارزونتر چي پيشنهاد ميدين؟ :دي

مبلغش زیاد مهم نیست
چیزی باشه جواب بده؟

Delkook
10-02-2013, 12:33
یکی از آشناها به پیشنهاد من چند وقته داره شامپو ضد ریزش آنافاز دوکری رو استفاده میکنه میگه حرف نداره! اگه کسی دنبال ضد ریزش خوب بود این رو هم امتحان کنه.

Ali_softcenter
11-02-2013, 12:10
ممنون براي پاسخ دهي
از اون ارزونتر چي پيشنهاد ميدين؟ :دي

چه قیمتی مثلا؟

shahab1985
12-02-2013, 01:00
همونی که گفتی رفتم شامپوشو خریدم 43800
سرمش 86 بود فعلا نگرفتم
این سرمش واقعا باعث رشد موهای ریخته شده میشه؟

اون مسول داروخونه گفت شامپو فیتو ببر از این بهتر و معروفتره !
ولی من گوش ندادم
خواستم ببینم نظرت درمورد فیتو چیه؟

چه قیمتی مثلا؟

Ali_softcenter
12-02-2013, 10:20
همونی که گفتی رفتم شامپوشو خریدم 43800
سرمش 86 بود فعلا نگرفتم
این سرمش واقعا باعث رشد موهای ریخته شده میشه؟

اون مسول داروخونه گفت شامپو فیتو ببر از این بهتر و معروفتره !
ولی من گوش ندادم
خواستم ببینم نظرت درمورد فیتو چیه؟

راستی 2 تا شامپو داره ها...مخصوص آقایون و خانم ها!
سرمش 86 بود یا لوسیونش؟
شامپوی تنها فقط ریزشت رو کم میکنه..و ضخیم کننده تارهای مو و تقویت کننده هست
...لوسیون و سرمش همگی محرک رشد مو...تقویت کننده مو...ضخیم کننده تارهای نازک و بیمار مو که ممکنه بریزن...و استحکام بخش اونها هستن بیشتر....و از ریزش ارثی و خالی شدن سر به واسطه ضعیف شدن تارهای مو جلوگیری میکنن....ولی جز ماینوکسیدیل هیچ دارویی ثابت نشده که باعث جایگزین شدن مو میشه.حتی همون ماینوکسیدیل هم هیچ وقت مثل موی اصلی نمیشه...
در کل اگه سوالت اینه که پس چرا اینا رو بزنیم....باید بگم : برای اینکه بقیه موهات رو حفظ کنی.
فیتو هم خوبه....زیاد فرقی ندارن

اگه خواستی بگیری ترجیحا لوسیونش رو بگیر....اونم خانم و آقا داره ها...حواست باشه....حتی سرمش!

در کل خیالت رو راحت کنم....با این کارها حداقلش بقیه موهات رو تضمین میکنی فعلا سرجاشون بمونن...در مورد جایگزینی موها باید صبر کنی...و اینکه ریشه مو کاملا از بین نرفته باشه. کلا به عوامل زیادی بستگی داره....ولی اینکه با این سرم ها فکر کنی یهو مو درمیاری....نه!!!

و اینکه با شامپوی خالی به نتیجه نمیرسی زیاد و اینکه حداقل 6 ماه باید این محصولات و یا محصولات مشابهش رو مصرف کنی...

من در کل پیشنهاد میکنم روی لوسیون ها و سرم ها تمرکز کنی...شامپو رو از دفعات بعد میتونی ارزون ترش رو بگیری

ابنم خوبه اگه بخوری...چون فروشگاه نیست لینک دادم

Delkook
12-02-2013, 14:52
من شامپو سابال دوکری رو گرفتم احساس میکنم این هم اونطور که میخوام پوست سر و موها رو سبک نمیکنه. چند تا شامپو خارجی امتحان کردم ولی هیچکدوم مثل شامپو موی چرب فولیکا اون احساس سبکی و تمیز شدن رو نمیده. مثل اینکه باید برم باز همینو بگیرم تو خارجی ها هم برای موی خیلی چرب فکر کنم باید برم بالای 60 تومن!

brad pitt
12-02-2013, 16:37
دوستان کسی میدونه شامپو rexol چنده الان ؟

Ali_softcenter
12-02-2013, 16:57
دوستان کسی میدونه شامپو rexol چنده الان ؟

رکسول نایاب شده کلا...من ندیدم

masijooni
12-02-2013, 17:21
دوستان کسی میدونه برای موهای خشک و زبر جه شامپویی خوبه هرکی این مشکلو داشته لطفا راهنمایی کنه که واقعا چه شامپویی موهارو نرمو لطیف میکنه ممنون....:n01::n01:
درضمن من الان شامپوی اورآل برای موهای خشک و نرم کننده فولیکا استفاده میکنم ولی خیلی جواب نداده.

shahab1985
12-02-2013, 20:19
ممنون برای پاسخ دهی
این مایلوکسیدیل محلوله؟
والا نمیدونم سرم بود یا لوسیون ولی حلدش از شامپو بزرگتر بود
این عکسشه
ببینین مردونست

راستی 2 تا شامپو داره ها...مخصوص آقایون و خانم ها!
سرمش 86 بود یا لوسیونش؟
شامپوی تنها فقط ریزشت رو کم میکنه..و ضخیم کننده تارهای مو و تقویت کننده هست
...لوسیون و سرمش همگی محرک رشد مو...تقویت کننده مو...ضخیم کننده تارهای نازک و بیمار مو که ممکنه بریزن...و استحکام بخش اونها هستن بیشتر....و از ریزش ارثی و خالی شدن سر به واسطه ضعیف شدن تارهای مو جلوگیری میکنن....ولی جز ماینوکسیدیل هیچ دارویی ثابت نشده که باعث جایگزین شدن مو میشه.حتی همون ماینوکسیدیل هم هیچ وقت مثل موی اصلی نمیشه...
در کل اگه سوالت اینه که پس چرا اینا رو بزنیم....باید بگم : برای اینکه بقیه موهات رو حفظ کنی.
فیتو هم خوبه....زیاد فرقی ندارن

اگه خواستی بگیری ترجیحا لوسیونش رو بگیر....اونم خانم و آقا داره ها...حواست باشه....حتی سرمش!

در کل خیالت رو راحت کنم....با این کارها حداقلش بقیه موهات رو تضمین میکنی فعلا سرجاشون بمونن...در مورد جایگزینی موها باید صبر کنی...و اینکه ریشه مو کاملا از بین نرفته باشه. کلا به عوامل زیادی بستگی داره....ولی اینکه با این سرم ها فکر کنی یهو مو درمیاری....نه!!!

و اینکه با شامپوی خالی به نتیجه نمیرسی زیاد و اینکه حداقل 6 ماه باید این محصولات و یا محصولات مشابهش رو مصرف کنی...

من در کل پیشنهاد میکنم روی لوسیون ها و سرم ها تمرکز کنی...شامپو رو از دفعات بعد میتونی ارزون ترش رو بگیری

ابنم خوبه اگه بخوری...چون فروشگاه نیست لینک دادم

Ali_softcenter
12-02-2013, 22:38
دوستان کسی میدونه برای موهای خشک و زبر جه شامپویی خوبه هرکی این مشکلو داشته لطفا راهنمایی کنه که واقعا چه شامپویی موهارو نرمو لطیف میکنه ممنون....:n01::n01:
درضمن من الان شامپوی اورآل برای موهای خشک و نرم کننده فولیکا استفاده میکنم ولی خیلی جواب نداده.

ماسک نوتری سرات دوکری خیلی موثره

ماسک موهای خشک ایوروشه هم بد نیست

شامپو هم اینا پیشنهاد میشه :

1-نوتری سرات دوکری

2-شامپو و نرم کننده انبه کلوران ..شامپو و نرم کنندش جدا از همه...یه ماسک هم داره اگه گیر بیاری خوبه در رده بندی ماسک ها

3- شامپو پاپیروس کلوران... صاف کننده موهایی که بد حالت میگیرن

Ali_softcenter
12-02-2013, 22:42
ممنون برای پاسخ دهی
این مایلوکسیدیل محلوله؟
والا نمیدونم سرم بود یا لوسیون ولی حلدش از شامپو بزرگتر بود
این عکسشه
ببینین مردونست

درسته

بله ماینوکسیدیل محلوله و باید تا اخر عمر بزنید ...با قطع مصرف ریزش برمیگرده

SaMsUnG
13-02-2013, 12:57
علی آقا شما از ماینوکسیدل استفاده میکنید؟
اگر جواب مثبت است چند ساعت روی سرتون میزارید مونه؟ سرتون را بلافاصله بعد از زمان مورد نظر میشورید؟

مشکل اصلی من با به وجود آمدن پوسته های سفید روی کف سر میباشد:n15:

Ali_softcenter
13-02-2013, 14:33
علی آقا شما از ماینوکسیدل استفاده میکنید؟
اگر جواب مثبت است چند ساعت روی سرتون میزارید مونه؟ سرتون را بلافاصله بعد از زمان مورد نظر میشورید؟

مشکل اصلی من با به وجود آمدن پوسته های سفید روی کف سر میباشد:n15:

در حال حاضر خیر

بعد از زدن ماینوکسیدیل به هیچ عنوان نباید سرتون رو بشورید..حداقل 4 ساعت نباید شسته بشه.

از چه درصدی استفاده میکنید؟ نباید باعث پوسته بشه....اگه حساسیت دارید نباید مصرف کنید با پزشک مشورت کنید

clau
15-02-2013, 11:44
سلام من موهام صاف هستش هر بار میرم حموم هر شامپویی استفاده میکنم تا 2روز بعد از حموم موهام پف میکنه هیچ مدلی هم نمیتونم بزارم ممنون میشم یک راهنمایی کنید از چه شامپویی استفاده کنم :n27:

Ali_softcenter
15-02-2013, 12:55
سلام من موهام صاف هستش هر بار میرم حموم هر شامپویی استفاده میکنم تا 2روز بعد از حموم موهام پف میکنه هیچ مدلی هم نمیتونم بزارم ممنون میشم یک راهنمایی کنید از چه شامپویی استفاده کنم :n27:

درود
یعنی موهاتون لَخت هست؟

clau
15-02-2013, 14:05
درود
یعنی موهاتون لَخت هست؟

اره عزیز ممنون میشم یک چیز خوب بهم معرفی کنی:n16:

Ali_softcenter
16-02-2013, 01:06
اره عزیز ممنون میشم یک چیز خوب بهم معرفی کنی:n16:

در این صورت باید نرم کننده بزنی!

پیشنهاد من شامپو جودوسر کلوران به همراه نرم کنندش هست.

یا میتونید از شامپویی که میزنید و راضی هستید به همراه یه نرم کننده مناسب استفاده کنید

ولی خب موی لخت به خودی خود حالت نمیگیره و باید حالت دهنده استفاده کنید!

clau
16-02-2013, 01:09
در این صورت باید نرم کننده بزنی!

پیشنهاد من شامپو جودوسر کلوران به همراه نرم کنندش هست.

یا میتونید از شامپویی که میزنید و راضی هستید به همراه یه نرم کننده مناسب استفاده کنید

ولی خب موی لخت به خودی خود حالت نمیگیره و باید حالت دهنده استفاده کنید!

خیلی ممنون از راهنماییتون پس همین شامپویی که پیشنهاد دادین میگیرم استفاده میکنم :n16: چون از شامپوی قبلی که استفاده میکردم نتیجه خوبی ازش نگرفتم

Ali_softcenter
16-02-2013, 21:35
خیلی ممنون از راهنماییتون پس همین شامپویی که پیشنهاد دادین میگیرم استفاده میکنم :n16: چون از شامپوی قبلی که استفاده میکردم نتیجه خوبی ازش نگرفتم

شامپویی که پیشنهاد دادم مخصوص موهای معمولی هست .چون ظاهرا موی شما نه چرب هست نه خشک...چون شامپویی مخصوص موهای لخت وجود نداره! معمولا این موها باید بهش نرم کننده زده بشه...امیدوارم که جوابگو باشه!

alone one
17-02-2013, 20:33
آقا هد اند شوادرز شامپوی خوبیه،درسته؟
از کدوم مدلش استفاده کنم؟موهام معمولیه
اصلا کلا چند مدل داره؟

Ali_softcenter
18-02-2013, 02:24
اصلا کلا چند مدل داره؟

نه شامپوی خوبی نیست.

mohsenking
18-02-2013, 02:38
بچه ها من یه ماهی هست دارم فیتو پاناما میزنم،خوبه ولی تاثیر چشمگیری نسبت به بقیه نداره
یکیو دیدم میگفت ۶ماهه که سینره ضد ریزش میزنه نه تنها قطع شده بلکه موهاشم درومده !
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

cyber861
18-02-2013, 11:18
نه شامپوی خوبی نیست.

شوخی بود این الان ؟

Ali_softcenter
18-02-2013, 13:18
شوخی بود این الان ؟

نه جدی بود

هد اند شولدرز ها همه تقلبی هستن حتی با طرج شبنم!

m.shahi
18-02-2013, 17:57
سلام به همگی
من موهام فکر میکنم معمولی تا کمی چرب باشه هم شوره خشک داره هم چرب و کمی ریزش.
ولی جالب اینکه وقتی شامپو ملایم یا روزانه میزنم احساس میکنم سرمو خوب تمیز نمیکنه
وقتی شامپوی موی چرب میزنم مثل سابال دوکری خیلی خشک میشه و فکر میکنم پوست سرم برعکس شروع میکنه به ترشح چربی و موهام بدتر از قبل چرب میشه
شامپوهای نرم کننده دارم که اصلا به سرم نمیسازه و ریزش میده
حالا میخوام هم تجربیاتمو بگم هم ازتون در مورد شامپویی که حد اقل ریزش نده کمک بگیرم
(شامپوی شماره 1 و 2 رو دکتر باریک بین پیشنهاد دادن)
1-ناتور ویتال که البته به نظر من نیچر ویتال هست ویتامینه و ضد ریزش: ریزش رو زیاد کرد
2-نیسیم ضد ریزش مخصوص موهای معمولی تا چرب: 3 بار استفاده کردم و ریزش و بدتر کرد
3-سبوفان: اونم یه کم ریزش رو زیادکرد
4-اکوفن: ریزش رو یکم زیاد کرد
5-کورپور سانو ضد شوره و چربی: خیلی ریزش داد
6-بیوکسین ضد شوره: اصلا تاثیری روی شوره نداشت ولی سرم تا دو روز چرب نمیشد و ریزش معمولی
7 بیوکسین مخصوص موهای چرب: همون مساله ای که گفتم اولش سرم خیلی خشک و بعد خیلی چرب میشد
8 از این هد اند شولدر تقلبی ها: که خوب نبود
9- کنین کلوران: موها رو تمیز نمیکرد
10 ضد ریزش فولیکا: اون موقع موهامو از ته زده بوده نمیدونم ریزش داد یا نه ولی اونم خوب تمیز نمیکرد
11-هگور روزماری: بازم موهامو از ته زده بودم یکم موها رو بی حال میکرد
12- فیتو: که برام واقعا عجیب بود که اینقدر تعریف میکنن چون هیچ شامپویی تو عمرم به این اندازه ریزش نداده بود اونم تو اولین بار استفاده
.
.
.
خوب حالا در مورد این چند تا شامپو که با توجه به کل مطالبی که تو سایت خوندم و جمع بندیی که کردم به نظرم اومد ازبقیه بهتر بودن خواهش میکنم اونایی که تجربه دارن نظر بدن در مورد اثراتی که این شامپوها روی مو و پوست میذارن از نظر
1- ریزش
2-نداشتن نرم کننده
3-زیاد نکردن شوره
4-میزان خشک کردن یا چرب کردن پوست سر
که شاید هم من به نتیجه برسم هم کسایی که این مشکلات رو دارن

1-آنافاز دوکری
2-فیتوم اکتیو ایوروشه
3-ضد ریزش و شوره اریکه
4-ضد ریزش اردن
5-ضد شوره emeron
6-لامینین
7-medilann
8-در مورد کلیر که خیلی نظرات متفاوته و میگن الان اصلش وجود نداره من در یه سایتی دیدم که یه نفر گفته بود این بسته بندی جدیدا که نقریبا مکعب مستطیل شکل هست و لیبل هم داره هم امکان داره تقلبی باشه و شکل بشته بندی خود شرکت ترک هم که اصلا با اینایی که تو ایرانه فرق داره
9- در مورد سینره هم که بعضیا گفتن خیلی خوبه و خیلی ها هم گفتن خوب تمیز نمیکنه و خارش و پوسته و ریزش ایجاد کرده که من خیلی جاهای دیگه با این موضوع برخورد کردم
بچه ها حواهشا جواب بدین روی همین پست هم اگه جواب بدین خیلی لطف کردین

alone one
18-02-2013, 21:33
نه شامپوی خوبی نیست.

جدا؟
چرا؟
من خیلی تعریفشو شنیدم که!

Atghia
18-02-2013, 22:51
اصلا کلا چند مدل داره؟

من پیشنهاد میکنم شده شامپوی تخم مرغی داروگر هم بزنید ، بزنید اما هد اند شولدرز نزنید!
اون دوره که اصلش بود بله بسیار عالی بود! اما خیلی وقته که دیگه اصلش به هیچ عنوان نیست و تا دلتون بخواد تقلبی پیدا میشه حتی در داروخانه های معتبر!
من خودم یکبار فقط یکبار یکدونه از این به اصطلاح هد اند شولدرز ها رو ((نعنایی بود فکر کنم)) زدم آنچنان پوست سرم حساسیت پیدا کرد و دچار مشکل شد که فقط دوماه درگیر درمان بودم!:n28:
حالا نه اینکه هرکسی الان بره هداند شولدرز بزنه دچار مشکلی میشه که برای من پیش اومده!!! اما قاعدتا راضی کننده نخواهد بود(( مضر نباشه مفید هم نیست))
موفق باشید

Scof
19-02-2013, 00:39
هدان شولدرز :
تو اينكه شامپوي عالي هست شكي توش نيست ميتونيد تو گوگل سرچ و نظرات مردم جهان رو بدونيد دربارش
اوايل كه وارد ايران شد اصل بود يه مدت تقلبي شد و الان دوبار با اسم شركت تهران بوران و طرح شبنم وارد داروخانه ها شده

حالا من اصلش رو دارم ( از خارج از ايران ) و تقلبيش هم داشتم و تقلبيش كلا از لحاظ كيفيت بدنه پلاستيك و بو و غلظت مايع كاملا متفاوت بود در كنار اصل كه قرار دادم ...

حالا كسي تجربه اين جديداي داروخونه و شركت تهران بوران رو داشته ؟

alone one
19-02-2013, 14:07
عجبببببب
خوب شد پرسیدم،چون میخواستم برم بخرم!
البته یه مدت شنیده بودم این شامپو که وارد ایران میشه تولید عربستانه!
حالا پیشنهادتون چیه؟چه شامپویی؟

A M ! N
19-02-2013, 14:38
عجبببببب
خوب شد پرسیدم،چون میخواستم برم بخرم!
البته یه مدت شنیده بودم این شامپو که وارد ایران میشه تولید عربستانه!
حالا پیشنهادتون چیه؟چه شامپویی؟

فولیکای ایرانی رو هم مد نظرت داشته باش.. من بعدازینکه هداندشولدرز تقلبی شد ازین استفاده کردم و تقریبن راضی ام ازش.
همون کار هد اندشولدرز رو به خوبی انجام میده.. موهات رو هم کدر نمیکنه و یک ضد شوره ی خیلی خوب هست.

درکنارش میتونی یک نرم کننده هم استفاده کنی.

Mohammad Yek110
19-02-2013, 14:45
سلام
هد اند شولدرز تهران بوران رو دارم خوبه ، از کلیر راضی کننده تره ولی اینطور که دوستان میگن باید عوضش کنم
ضد شوره چی خوب هست؟
همینطور نرم کننده ؟

m.shahi
19-02-2013, 17:51
سلام به همگی
من موهام فکر میکنم معمولی تا کمی چرب باشه هم شوره خشک داره هم چرب و کمی ریزش.
ولی جالب اینکه وقتی شامپو ملایم یا روزانه میزنم احساس میکنم سرمو خوب تمیز نمیکنه
وقتی شامپوی موی چرب میزنم مثل سابال دوکری خیلی خشک میشه و فکر میکنم پوست سرم برعکس شروع میکنه به ترشح چربی و موهام بدتر از قبل چرب میشه
شامپوهای نرم کننده دارم که اصلا به سرم نمیسازه و ریزش میده
حالا میخوام هم تجربیاتمو بگم هم ازتون در مورد شامپویی که حد اقل ریزش نده کمک بگیرم
(شامپوی شماره 1 و 2 رو دکتر باریک بین پیشنهاد دادن)
1-ناتور ویتال که البته به نظر من نیچر ویتال هست ویتامینه و ضد ریزش: ریزش رو زیاد کرد
2-نیسیم ضد ریزش مخصوص موهای معمولی تا چرب: 3 بار استفاده کردم و ریزش و بدتر کرد
3-سبوفان: اونم یه کم ریزش رو زیادکرد
4-اکوفن: ریزش رو یکم زیاد کرد
5-کورپور سانو ضد شوره و چربی: خیلی ریزش داد
6-بیوکسین ضد شوره: اصلا تاثیری روی شوره نداشت ولی سرم تا دو روز چرب نمیشد و ریزش معمولی
7 بیوکسین مخصوص موهای چرب: همون مساله ای که گفتم اولش سرم خیلی خشک و بعد خیلی چرب میشد
8 از این هد اند شولدر تقلبی ها: که خوب نبود
9- کنین کلوران: موها رو تمیز نمیکرد
10 ضد ریزش فولیکا: اون موقع موهامو از ته زده بوده نمیدونم ریزش داد یا نه ولی اونم خوب تمیز نمیکرد
11-هگور روزماری: بازم موهامو از ته زده بودم یکم موها رو بی حال میکرد
12- فیتو: که برام واقعا عجیب بود که اینقدر تعریف میکنن چون هیچ شامپویی تو عمرم به این اندازه ریزش نداده بود اونم تو اولین بار استفاده
.
.
.
خوب حالا در مورد این چند تا شامپو که با توجه به کل مطالبی که تو سایت خوندم و جمع بندیی که کردم به نظرم اومد ازبقیه بهتر بودن خواهش میکنم اونایی که تجربه دارن نظر بدن در مورد اثراتی که این شامپوها روی مو و پوست میذارن از نظر
1- ریزش
2-نداشتن نرم کننده
3-زیاد نکردن شوره
4-میزان خشک کردن یا چرب کردن پوست سر
که شاید هم من به نتیجه برسم هم کسایی که این مشکلات رو دارن

1-آنافاز دوکری
2-فیتوم اکتیو ایوروشه
3-ضد ریزش و شوره اریکه
4-ضد ریزش اردن
5-ضد شوره emeron
6-لامینین
7-medilann
8-در مورد کلیر که خیلی نظرات متفاوته و میگن الان اصلش وجود نداره من در یه سایتی دیدم که یه نفر گفته بود این بسته بندی جدیدا که نقریبا مکعب مستطیل شکل هست و لیبل هم داره هم امکان داره تقلبی باشه و شکل بشته بندی خود شرکت ترک هم که اصلا با اینایی که تو ایرانه فرق داره
9- در مورد سینره هم که بعضیا گفتن خیلی خوبه و خیلی ها هم گفتن خوب تمیز نمیکنه و خارش و پوسته و ریزش ایجاد کرده که من خیلی جاهای دیگه با این موضوع برخورد کردم
بچه ها حواهشا جواب بدین روی همین پست هم اگه جواب بدین خیلی لطف کردین

یعنی کسی نیست جواب بده؟

alone one
19-02-2013, 20:22
فولیکای ایرانی رو هم مد نظرت داشته باش.. من بعدازینکه هداندشولدرز تقلبی شد ازین استفاده کردم و تقریبن راضی ام ازش.
همون کار هد اندشولدرز رو به خوبی انجام میده.. موهات رو هم کدر نمیکنه و یک ضد شوره ی خیلی خوب هست.

درکنارش میتونی یک نرم کننده هم استفاده کنی.

ممنون ولی خارجیو ترجیح میدم،البته با کیفیتشو

Atghia
19-02-2013, 20:34

من شخصا چندین سال مدام شامپو عوض میکردم هیچ شامپویی راضیم نمیکرد تا اینکه شامپو "جو دوسر کلیون" رو تجربه کردم!! اینقدر عالی بود برام که الان2یا 3 ساله فقط و فقط ازهمون استفاده میکنم :n01:
من هم موهام معمولیه...:n17:

oghyanoos
19-02-2013, 20:43
هدان شولدرز :
تو اينكه شامپوي عالي هست شكي توش نيست ميتونيد تو گوگل سرچ و نظرات مردم جهان رو بدونيد دربارش
اوايل كه وارد ايران شد اصل بود يه مدت تقلبي شد و الان دوبار با اسم شركت تهران بوران و طرح شبنم وارد داروخانه ها شده

حالا من اصلش رو دارم ( از خارج از ايران ) و تقلبيش هم داشتم و تقلبيش كلا از لحاظ كيفيت بدنه پلاستيك و بو و غلظت مايع كاملا متفاوت بود در كنار اصل كه قرار دادم ...

حالا كسي تجربه اين جديداي داروخونه و شركت تهران بوران رو داشته ؟
بله حرف شما تایید میشه
بنده مدتی بود هرچی میخریدم تقلبی بود اما الان که با طرح شبنم خریدم خوبه
شوره سرم مثل چند سال قبل دوباره از بین رفت.
مثل همیشه از cool mental استفاده می کنم.
فقط موهام زود چرب میشه!

cyber861
19-02-2013, 23:55
نه جدی بود

هد اند شولدرز ها همه تقلبی هستن حتی با طرج شبنم!

خب جایی نگفتید که منظورتون تقلبیش هست .الان اصلش باز اومده .برچسب شبنم رو که خوده فروشنده ها میچسبونن .همش الکیه .

بهتر از هد تا حالا شامپو ندیدم .بعدش هم کراسیس .بعد هم سان سیلک . اورآل های قدیمی هم خوب بودن .

Amir..H
20-02-2013, 00:07
بله حرف شما تایید میشه
بنده مدتی بود هرچی میخریدم تقلبی بود اما الان که با طرح شبنم خریدم خوبه
شوره سرم مثل چند سال قبل دوباره از بین رفت.
مثل همیشه از cool mental استفاده می کنم.
فقط موهام زود چرب میشه!
برچسب شبنم فقط نشون میده اون جنس قاچاقی وارد نشده همین!! حالا بماند که کاسبای ما علاقه عجیبی به وارد کردن جنس تقلبی دارن الانم که راحت و از راه مجاز وارد میکنن!
من الان چند ساله از شامپو بچه استفاده میکنم خیلیم راضیم شامپو بچه چون ph خنثی داره واثه اونایی که سرشونو زیاد میشورن و زیاد حموم میرن خیلی مناسبه...

Ali_softcenter
20-02-2013, 00:08
خب جایی نگفتید که منظورتون تقلبیش هست .الان اصلش باز اومده .برچسب شبنم رو که خوده فروشنده ها میچسبونن .همش الکیه .

بهتر از هد تا حالا شامپو ندیدم .بعدش هم کراسیس .بعد هم سان سیلک . اورآل های قدیمی هم خوب بودن .

زیاد مطمئن نباشید که اصلش اومده باشه

Ali_softcenter
20-02-2013, 00:16
یعنی کسی نیست جواب بده؟

دوست عزیز البته پست شما خیلی طولانی بود و پاسخ طولانی هم میطلبه ولی بخشی از پاسخ من اینه که شما نباید اصولا از یه شامپوی ضد ریزش انتظار داشته باشید که موی شما رو تمیز کنه!! و پاک کننده باشه که در نقد برخی از این نوع شامپو ها نوشتید خوب تمیز نمیکرد!!!

چه کسی گفته که کنین کلوران باید موی شما رو تمیز کنه از آلودگی و چربی و ...؟؟؟ وطیفه این شامپو چیز دیگه ای هست!!

یا مثلا انتظار دارید ضد ریزش فولیکا نقش پاک کننده رو بازی کنه؟

بعدش هم این که با مصرف این شامپو ها که اکثرشون از برند های خوب هستند شما ریزشتون بیشتر شده ربطی به بد یا خوب بودن شامپو نداره...مثلا بنده کنین کلوران رو استفاده کردم و در قطع ریزش من موثر بود...زیاد نکرد!!

شما باید عیب کار رو در جای دیگه جستجو کنید! شاید سبوره دارید!

شما باید به متخصص مراجعه کنید!

A M ! N
20-02-2013, 10:30

قطعن کارهای خارجی بهتره.. منم اولین بار که شنیدم فولیکا یه شـــامپوی ایرانیه گفتم به درد نمیخوره ولی بااین
حساب تستش کردم.. برای اولین بار یه چیز نسبتن خوب رو تولید کردن.. البته حقم میدم.. اینقدر کیفیت کارهای
ایرانی پایینه که دیگه کوچکترین اعتمادی برای خریدنشون نیست. ولی من بار دیگه هم که شامپوم تموم بشه باز
میرم همین فولیکا رو میگیرم ازش خوشم اومده.

دكتر سلام
20-02-2013, 11:04
شامپو سير پرژك كه ميگن پليس نميتونه رد مو رو پيدا كنه :n19:

alone one
20-02-2013, 19:31
من شخصا چندین سال مدام شامپو عوض میکردم هیچ شامپویی راضیم نمیکرد تا اینکه شامپو "جو دوسر کلیون" رو تجربه کردم!! اینقدر عالی بود برام که الان2یا 3 ساله فقط و فقط ازهمون استفاده میکنم :n01:

قطعن کارهای خارجی بهتره.. منم اولین بار که شنیدم فولیکا یه شـــامپوی ایرانیه گفتم به درد نمیخوره ولی بااین
حساب تستش کردم.. برای اولین بار یه چیز نسبتن خوب رو تولید کردن.. البته حقم میدم.. اینقدر کیفیت کارهای
ایرانی پایینه که دیگه کوچکترین اعتمادی برای خریدنشون نیست. ولی من بار دیگه هم که شامپوم تموم بشه باز
میرم همین فولیکا رو میگیرم ازش خوشم اومده.
ممنونم از شما دو عزیز
شامپویی هس که روش اتفاق نظر باشه،حوصله آزمونو خطارو ندارم راستیتش.

oghyanoos
20-02-2013, 20:01
من یه هداند شولدرز سایز کوچک رو 9 تومن گرفتم.! داروخانه ها دیگه هم همین قیمته؟

alone one
20-02-2013, 20:49
ولی همچنان فکرم پیشه شامپو هد اند شولدرزه،یعنی اصلا اصلش پیدا نمیشه؟

تو یه سایت دیدم 8تومن نوشته بود
شما ازش راضی ای؟

ali_khoshtip
20-02-2013, 21:55
دوستان بالاخره شامپو پالمینکس اویدرم بگیرم یا نه؟
کیفیتش خوبه؟
امروز قیمت کردم از داروخانه گفت 10000 تومان رو خودشم زده 9850 تومان

m.shahi
21-02-2013, 13:37
دوست عزیز البته پست شما خیلی طولانی بود و پاسخ طولانی هم میطلبه ولی بخشی از پاسخ من اینه که شما نباید اصولا از یه شامپوی ضد ریزش انتظار داشته باشید که موی شما رو تمیز کنه!! و پاک کننده باشه که در نقد برخی از این نوع شامپو ها نوشتید خوب تمیز نمیکرد!!!

چه کسی گفته که کنین کلوران باید موی شما رو تمیز کنه از آلودگی و چربی و ...؟؟؟ وطیفه این شامپو چیز دیگه ای هست!!

یا مثلا انتظار دارید ضد ریزش فولیکا نقش پاک کننده رو بازی کنه؟

بعدش هم این که با مصرف این شامپو ها که اکثرشون از برند های خوب هستند شما ریزشتون بیشتر شده ربطی به بد یا خوب بودن شامپو نداره...مثلا بنده کنین کلوران رو استفاده کردم و در قطع ریزش من موثر بود...زیاد نکرد!!

شما باید عیب کار رو در جای دیگه جستجو کنید! شاید سبوره دارید!

شما باید به متخصص مراجعه کنید!

مرسی از پاسختوت
حق باشماست خیلی طولانی بود منظور من این بود که هر کسی در مورد هر قسمتی از اون موارد اطلاعی داره همون مورد یا موارد رو پاسخ بده نه همه رو و میخواستم همه مشکلات و مواردی که امتحان کردمو مطرح کنم.
در مورد شامپو کنین که فرمودین وظیفش تمیز کنندگی نیست در کنارش چه شامپویی استفاده کردین که مکمل خوبی بوده؟
از همه مهم تر اگه میشه یهترین دکتر ی که برای مو میشناسید رو معرفی کنید اینو میپرسم چون از پست هایی که دادین مشخصه اطلاعات خیلی خوبی دارین، از دست این متخصص های مو که فقط بلدن بگن ماینوکسیدیل. فین پشیا. پی ار پی. مزو، فقط پول بدین برین و نه حوصله گوش کردن دارن نه معاینه فقط میگن ارثیه و همین. تو نت خیلی از بحث ها نشون میداد که دکترها همین تشخیص و داده بودن ولی بعدا متوجه شده بودن مشکل چیز دیگه بوده.
بازم از لطفتون ممنون

m.shahi
21-02-2013, 13:44
دوست عزیز شامپو پالمینکس اویدرم دارای امین اکسیل هست که فکر میکنم اختراع شرکت اورال باشه یه چیزی تو مایه های ماینوکسیدیل که یکی از شامپوهای معروف به اسم ویچی هم دارای این ماده است که اونایی که استفاده کردن میگفتن خوبه ولی سر بهش عادت میکنه ولی نه به شدت ماینوکسیدیل. من هر دو رو فقط یکبار امتحان کردم ولی هر بار ترسیدم ادامه بدم. امیدوارم اوانیی که طولانی استفاده کردن هم نظر بدن

m.shahi
21-02-2013, 13:45
دوستان بالاخره شامپو پالمینکس اویدرم بگیرم یا نه؟
کیفیتش خوبه؟
امروز قیمت کردم از داروخانه گفت 10000 تومان رو خودشم زده 9850 تومان

دوست عزیز شامپو پالمینکس اویدرم دارای امین اکسیل هست که فکر میکنم اختراع شرکت اورال باشه یه چیزی تو مایه های ماینوکسیدیل که یکی از شامپوهای معروف به اسم ویچی هم دارای این ماده است که اونایی که استفاده کردن میگفتن خوبه ولی سر بهش عادت میکنه ولی نه به شدت ماینوکسیدیل. من هر دو رو فقط یکبار امتحان کردم ولی هر بار ترسیدم ادامه بدم. امیدوارم اوانیی که طولانی استفاده کردن هم نظر بدن

alone one
21-02-2013, 16:34
شامپو هد اند شولدرزهاصلا اصلش پیدا نمیشه؟

Saeed Dz
21-02-2013, 16:48
شامپو هد اند شولدرزهاصلا اصلش پیدا نمیشه؟
خیر، کلن اصلش دیگه نیست.

Ali_softcenter
21-02-2013, 17:05
مرسی از پاسختوت
حق باشماست خیلی طولانی بود منظور من این بود که هر کسی در مورد هر قسمتی از اون موارد اطلاعی داره همون مورد یا موارد رو پاسخ بده نه همه رو و میخواستم همه مشکلات و مواردی که امتحان کردمو مطرح کنم.
در مورد شامپو کنین که فرمودین وظیفش تمیز کنندگی نیست در کنارش چه شامپویی استفاده کردین که مکمل خوبی بوده؟
از همه مهم تر اگه میشه یهترین دکتر ی که برای مو میشناسید رو معرفی کنید اینو میپرسم چون از پست هایی که دادین مشخصه اطلاعات خیلی خوبی دارین، از دست این متخصص های مو که فقط بلدن بگن ماینوکسیدیل. فین پشیا. پی ار پی. مزو، فقط پول بدین برین و نه حوصله گوش کردن دارن نه معاینه فقط میگن ارثیه و همین. تو نت خیلی از بحث ها نشون میداد که دکترها همین تشخیص و داده بودن ولی بعدا متوجه شده بودن مشکل چیز دیگه بوده.
بازم از لطفتون ممنون

کنین کلوران خودش مکمل هست

اگه شامپو پاک کننده برای موهای چرب مد نظرتون هست..باید تست کنی ببینی کدوم به سرت می سازه یا راضی هستی...چون شما برند های معتبری رو دیدم که تست کردی و راضی نبودی !

من خودم در حال حاضر LAKME میزنم

من متخصص میشناسم ولی معرفی نمیکنم چون میترسم اون جوری که شما میخواید وقت نذاره براتون

alone one
21-02-2013, 17:48
خیر، کلن اصلش دیگه نیست.

چقد حیف :(
ارادت خاصی بهش داشتم

Mohammad Yek110
21-02-2013, 18:33
سلام
هد اند شولدرز تهران بوران رو دارم خوبه ، از کلیر راضی کننده تره ولی اینطور که دوستان میگن باید عوضش کنم
ضد شوره چی خوب هست ؟
همینطور نرم کننده ؟
ببخشید این افتاد آخر صفحه فکر کنم کسی ندید ، ممنون میشم جواب بدید

Ali_softcenter
21-02-2013, 18:50
ضد شوره بستگی به نوع شوره تون داره
نرم کننده هم بستگی به بودجه تون داره.

Mohammad Yek110
21-02-2013, 18:52
ضد شوره بستگی به نوع شوره تون داره
نرم کننده هم بستگی به بودجه تون داره.
شوره می زدم ولی کم بود ، کلیر گرفتم و زدم کلا خوب شد و تقریبا دیگه نزد ، یه بار هم هد اند شولدرز گرفتم بازم شوره نزد ولی اگه یه مدت نزنم بازم سرم شوره می زنه ولی نه خیلی زیاد
نرم کننده هم تا 10 تومن خوب هست ، الان MY دارم بد نیست

m.shahi
21-02-2013, 18:52
کنین کلوران خودش مکمل هست

اگه شامپو پاک کننده برای موهای چرب مد نظرتون هست..باید تست کنی ببینی کدوم به سرت می سازه یا راضی هستی...چون شما برند های معتبری رو دیدم که تست کردی و راضی نبودی !

من خودم در حال حاضر LAKME میزنم

من متخصص میشناسم ولی معرفی نمیکنم چون میترسم اون جوری که شما میخواید وقت نذاره براتون
نه آقا نگران نباش من که نگفتم کل وقتشو به من اختصاص بده من منظورم اینه که حد اقل یه دقیقه به حرف بیمار گوش کنه یه دقیقه هم به کله مبارک نگاه کنه. حالا شما لطف کنید معرفی کنید شاید فرجی شد. اگه نشد چیزی رو از دست ندادم قبلا هم نشده بود دیگه.
بازم ممنون

Scof
21-02-2013, 20:57
عزيزان يكي بياد با منطق و دليل بگه چرا هدانشولدرز هاي تو بازار با طرح شبنم كه ميگيد تقلبي هست و اصل نيست ؟

يكي ميگه اصل هست يكي ميگه اصل نيست !!!!

ما به كي گوش كنيم !!!!

خواهشا اگر ميگيد اصل نيست بگيد چه تفاوتي با اصل داره ؟

تشكر

shadli_m7
21-02-2013, 21:19
همینطور نرم کننده ؟

نرم کننده nivea gloss diamond رو پیشنهاد میکنم.البته به این اسم شامپوش هم هست اشتباهی نگیرد.علاوه بر نرم کنندگی براقی خاصی به موها می ده.

Ali_softcenter
21-02-2013, 21:55
شوره می زدم ولی کم بود ، کلیر گرفتم و زدم کلا خوب شد و تقریبا دیگه نزد ، یه بار هم هد اند شولدرز گرفتم بازم شوره نزد ولی اگه یه مدت نزنم بازم سرم شوره می زنه ولی نه خیلی زیاد
نرم کننده هم تا 10 تومن خوب هست ، الان MY دارم بد نیست

خب ضد شوره هم ارزون میخوای؟ فولیکا خوبه...یه ضد شوره برای موهای چرب داره یه ضد شوره برای موهای خشک...یه ضد شوره روزانه هم داره اگه موهات چربه اولی رو بگیر هفته ای 3-4 بار بزن...اگه خشکه دومی...و اگه معمولیه موهات روزانه رو بگیر هر روز بزن.

ضد شوره ایویدرم هم خوبه..ایرانیه...یه کمی از فولیکا گرون تره..شاید 2-3 تومن اکتوزینک ش رو بگیر که مخصوص شوره های خفیف و گذرا هست

نرم کننده تا ده تومن نیوآ خوبه

ali_khoshtip
21-02-2013, 23:00
دوستان تو رنج قیمت 10 تومن شامپو ضد ریزش بهتر از پالمینکس اویدرم هست یا نه؟

Ali_softcenter
22-02-2013, 01:13
دوستان تو رنج قیمت 10 تومن شامپو ضد ریزش بهتر از پالمینکس اویدرم هست یا نه؟

رنج ده تومن فقط ایرانی هست

کافئین سریتا
کافئین فولیکا
ضد ریزش سینره
ضد ریزش آردن
ضد ریزش لامینین

m.shahi
22-02-2013, 12:13
من پیشنهاد میکنم شده شامپوی تخم مرغی داروگر هم بزنید ، بزنید اما هد اند شولدرز نزنید!
اون دوره که اصلش بود بله بسیار عالی بود! اما خیلی وقته که دیگه اصلش به هیچ عنوان نیست و تا دلتون بخواد تقلبی پیدا میشه حتی در داروخانه های معتبر!
من خودم یکبار فقط یکبار یکدونه از این به اصطلاح هد اند شولدرز ها رو ((نعنایی بود فکر کنم)) زدم آنچنان پوست سرم حساسیت پیدا کرد و دچار مشکل شد که فقط دوماه درگیر درمان بودم!:n28:
حالا نه اینکه هرکسی الان بره هداند شولدرز بزنه دچار مشکلی میشه که برای من پیش اومده!!! اما قاعدتا راضی کننده نخواهد بود(( مضر نباشه مفید هم نیست))
موفق باشید
کاملا موافقم واقعا جدیداش افتضاحه و تقلبی. مملکت شده پر از اجناس تقلبی به خصوص داروخانه ها که نگو، شده پر از داروهای تقویتی باقوطی های رنگارنگ و خوشگل من خودم شخصا خیلی با این موارد برخورد کردم حتی از داروخانه های خیلی معتبر که اول قبول نمیکردن ولی براشون ثابت کردم و آخرشم گفتن ا چه جالب ما خودمونم نمیدونستیم. خدا لعنتشون کنه هم سازندشونو هم وارد کنندشونو هم فروشندشونو که اینقدر بی وجدانن معلوم نیست این وزارت بهداشت چی کار میکنه شایدم ذینفع باشه. لطفا حواستون رو خوب جمع کنید هر چی تو این زمینه اطلاع رسانی بشه و خرید کمتر بشه شاید دیگه تو این جنسهای تقلبی غرق نشیم

Ali_softcenter
22-02-2013, 12:29
کاملا موافقم واقعا جدیداش افتضاحه و تقلبی. مملکت شده پر از اجناس تقلبی به خصوص داروخانه ها که نگو، شده پر از داروهای تقویتی باقوطی های رنگارنگ و خوشگل من خودم شخصا خیلی با این موارد برخورد کردم حتی از داروخانه های خیلی معتبر که اول قبول نمیکردن ولی براشون ثابت کردم و آخرشم گفتن ا چه جالب ما خودمونم نمیدونستیم. خدا لعنتشون کنه هم سازندشونو هم وارد کنندشونو هم فروشندشونو که اینقدر بی وجدانن معلوم نیست این وزارت بهداشت چی کار میکنه شایدم ذینفع باشه. لطفا حواستون رو خوب جمع کنید هر چی تو این زمینه اطلاع رسانی بشه و خرید کمتر بشه شاید دیگه تو این جنسهای تقلبی غرق نشیم

ممنون میشیم مواردی که تونستید اثبات کنید اینجا هم بذارید تا دوستان استفاده کنند ( البته با اثبات )

ali_khoshtip
22-02-2013, 12:35
رنج ده تومن فقط ایرانی هست

کافئین سریتا
کافئین فولیکا
ضد ریزش سینره
ضد ریزش آردن
ضد ریزش لامینین

بین اینایی که معرفی کردی کدوم از پالمینکس اویدرم بهتره؟یا همون پالمینکس رو بگیرم؟

alone one
22-02-2013, 13:32
عزيزان يكي بياد با منطق و دليل بگه چرا هدانشولدرز هاي تو بازار با طرح شبنم كه ميگيد تقلبي هست و اصل نيست ؟

يكي ميگه اصل هست يكي ميگه اصل نيست !!!!

ما به كي گوش كنيم !!!!

خواهشا اگر ميگيد اصل نيست بگيد چه تفاوتي با اصل داره ؟

تشكر

ممنون میشیم مواردی که تونستید اثبات کنید اینجا هم بذارید تا دوستان استفاده کنند ( البته با اثبات )

آره منم دوست دارم بدونم چجوریه میگن فیکه؟
آخه خیلی شامپوی خوبی بود،دوس دارم بازم داشته باشمش
البته قیمت بزرگاش الان 18تومن شده!:n04:

Ali_softcenter
22-02-2013, 13:51
بین اینایی که معرفی کردی کدوم از پالمینکس اویدرم بهتره؟یا همون پالمینکس رو بگیرم؟

من به شخصه حاضر نیستم ریسک کنم و شامپوی ضد ریزش که حاوی پلیمر های سیلیکون هست رو بگیرم...مخصوصا اگه بخوام بعدش از محلول خاصی استفاده کنم...
البته فقط نظر شخصی هست.

کافئین سریتا که تازه اومده و تست نکردم
فولیکا رو یک بار زدم و خوب بود .
سینره اصلا خوب نبود برای من...پلیمر سیلیکونی هم داشت
آردن معمولی
لامینین تست نکردم ( میگن پارابن داره ولی خودم از نزدیک ندیدم )

بهترین کار اینه که چون اینا ارزون هستن...تست کنید ببینید کدوم بهتر جوابگو هست برای شما.
ولی میگم شامپو به تنهایی بی فایده هست.

ali_khoshtip
22-02-2013, 17:38
من به شخصه حاضر نیستم ریسک کنم و شامپوی ضد ریزش که حاوی پلیمر های سیلیکون هست رو بگیرم...مخصوصا اگه بخوام بعدش از محلول خاصی استفاده کنم...
البته فقط نظر شخصی هست.

کافئین سریتا که تازه اومده و تست نکردم
فولیکا رو یک بار زدم و خوب بود .
سینره اصلا خوب نبود برای من...پلیمر سیلیکونی هم داشت
آردن معمولی
لامینین تست نکردم ( میگن پارابن داره ولی خودم از نزدیک ندیدم )

بهترین کار اینه که چون اینا ارزون هستن...تست کنید ببینید کدوم بهتر جوابگو هست برای شما.
ولی میگم شامپو به تنهایی بی فایده هست.

ممنون از راهنماییت
حق با شماست شامپو به تنهایی تاثیر زیادی نداره
ولی حداقل ی شامپویی میخوام که دیگه ضرر نداشته باشه
من بعد از شامپو محلول خاصی استفاده نمیکنم
این شامپو کافئین سریتا هم که هیچ جا نداره
موندم چی بگیرم

Greedy
22-02-2013, 21:52
کافئین سریتا رو هفته پیش گرفتم 9300 فعلا یکی دوبار زدم نمیشه فعلا گفت خوبه یا بد

ali_khoshtip
22-02-2013, 22:20
کافئین سریتا رو هفته پیش گرفتم 9300 فعلا یکی دوبار زدم نمیشه فعلا گفت خوبه یا بعد

قیمتش که از پالمینکس اویدرم بالاتره چون پالمینکس 250 میل 10000 تومانه ولی سریتا 200 میل شما میگی 9300 گرفتی
دوست عزیز از کجا گرفتی؟

Greedy
22-02-2013, 22:41
قیمتش که از پالمینکس اویدرم بالاتره چون پالمینکس 250 میل 10000 تومانه ولی سریتا 200 میل شما میگی 9300 گرفتی
دوست عزیز از کجا گرفتی؟

از نزدیکای محله رییس جمهور :n02:
بیا نارمک از مترو گلبرگ میری میرسی چهارراه گلبرگ بعد برو بالا دارو خانه خیام

m.shahi
23-02-2013, 12:56

علی جون سلام
برخلاف میلم از انجام اینکار بنا به دلایلی معذورم آخه دارو اجناس سوپرمارکتی نیست مسالش یکم فرق داره و اون موقع که این پست رو میزدم مطمئن بودم که این سوال حتما پیش میاد ولی از طرفی دلم نیومد هشدار ندم فقط خواستم موقع خرید خیلی دقت کنید، البته موضوع رو به مراجع ذیربط اعلام کرده ام امیدوارم ترتیب اثر داده بشه ولی یه نمونه سادشو براتون میذارم که یک ویتامین ث ساخت امریکاست و روش زده ساخت امریکا، نزده تحت لیسانس یا سفارش امریکا یا چیز دیگه پرچم امریکا هم روش چاپ شده پس منطق میگه که بارکد امریکا هم باید روش باشه که بارکد امریکا با 0 شروع میشه مثلا 000 تا 019 ولی بارکد این محصول با 634 شروع شده قیمت هر عدد قرص هم 250 تومن بود حالا من که اصلا این بارکد رو پیدا نکردم مال کجاست حتی مال چین هم نبود.
علی جون ازتون خواهش کرده بودم اون متخصص مو که سراغ داشتین رو معرفی کنید من منتظرم چند روز دیگه باید برم ماموریت تا یه مدتی تهران نیستم.
موفق باشید
میخواستم عکسشو پیوست کنم، وارد Insert Image شدم اون فرمشو تکمیل کردم هی پیغام داد بعضی فیلدارو تکمیل نکردید. اگر شد راهنمایی بفرمایید ممنونم

Ali_softcenter
23-02-2013, 13:02
علی جون سلام
برخلاف میلم از انجام اینکار بنا به دلایلی معذورم آخه دارو اجناس سوپرمارکتی نیست مسالش یکم فرق داره و اون موقع که این پست رو میزدم مطمئن بودم که این سوال حتما پیش میاد ولی از طرفی دلم نیومد هشدار ندم فقط خواستم موقع خرید خیلی دقت کنید، البته موضوع رو به مراجع ذیربط اعلام کرده ام امیدوارم ترتیب اثر داده بشه ولی یه نمونه سادشو براتون میذارم که یک ویتامین ث ساخت امریکاست و روش زده ساخت امریکا، نزده تحت لیسانس یا سفارش امریکا یا چیز دیگه پرچم امریکا هم روش چاپ شده پس منطق میگه که بارکد امریکا هم باید روش باشه که بارکد امریکا با 0 شروع میشه مثلا 000 تا 019 ولی بارکد این محصول با 634 شروع شده قیمت هر عدد قرص هم 250 تومن بود حالا من که اصلا این بارکد رو پیدا نکردم مال کجاست حتی مال چین هم نبود.
علی جون ازتون خواهش کرده بودم اون متخصص مو که سراغ داشتین رو معرفی کنید من منتظرم چند روز دیگه باید برم ماموریت تا یه مدتی تهران نیستم.
موفق باشید
میخواستم عکسشو پیوست کنم، وارد Insert Image شدم اون فرمشو تکمیل کردم هی پیغام داد بعضی فیلدارو تکمیل نکردید. اگر شد راهنمایی بفرمایید ممنونم

عجب

براتون پ.خ میکنم

منظورتون از عکس رو متوجه نشدم. عکس چی رو میخواید بذارید؟

m.shahi
23-02-2013, 19:35
عجب

براتون پ.خ میکنم

عکس اون داروی تقلبی رو دیگه

m.shahi
23-02-2013, 19:51
عجب

براتون پ.خ میکنم

در رابطه با معرفی متخصص مو پخی ازتون دریافت نکردم راستش من هنوز زیاد تو کار کردن با فروم وارد نیستم میخواستم پخ در مورد یکی از داروهای مهم مو براتون بزنم نشد پیغام داد که باید 250 تا ارسال داشته باشم تا بتونم

Ali_softcenter
23-02-2013, 21:05
در رابطه با معرفی متخصص مو پخی ازتون دریافت نکردم راستش من هنوز زیاد تو کار کردن با فروم وارد نیستم میخواستم پخ در مورد یکی از داروهای مهم مو براتون بزنم نشد پیغام داد که باید 250 تا ارسال داشته باشم تا بتونم

قسمت پیغام بازدید کنندگان رو چک کنید

m.shahi
24-02-2013, 14:34

سلام میشه یه توضیح بدید از چه لحاظی خوب بود؟ مثلا شوره سر رو کم میکنه یا خشکی سر و یا چربی سرو ازبین میبره یا اینکه باعث ریزش نمیشه و از این جور موارد.
نرم کنندش که زیاد نیست؟ آخه نرم کننده تو بعضیها ممکنه باعث ریزش بشه
راستی جو دو سر همون Oad هست دیگه؟

ممنون از لطفتون

arashbi2
24-02-2013, 14:49
بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه منو من موهام خشک هست و یه نرم کننده قوی میخوام در حال حاضر نیوا دایمند و لورال 2-3 مدل و نرم کننده شوما رو هم امتحان کردم هیچ کدوم جواب خوبی رو موهام نداده یه نرم کننده قوی تر میشه پیشنهاد کنید که اثرش بیشتر بمونه . در ضمن از سرم مو بعد از نرم کننده هم استفاده میکنم اما تاثیر ندارن:-(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Atghia
24-02-2013, 15:42
سلام میشه یه توضیح بدید از چه لحاظی خوب بود؟ مثلا شوره سر رو کم میکنه یا خشکی سر و یا چربی سرو ازبین میبره یا اینکه باعث ریزش نمیشه و از این جور موارد.
نرم کنندش که زیاد نیست؟ آخه نرم کننده تو بعضیها ممکنه باعث ریزش بشه
راستی جو دو سر همون Oad هست دیگه؟

ممنون از لطفتون
من مشکل شوره نداشتم راستش. موهام معمولی هستش بعد شامپوهای دیگه که میزدم بعد از گذشت یک روز حالت موهام عوض میشد گاهی هم حتی پوست سرم دچار خارش میشد :دی کلا سازگار نبود با هیچ شامپویی! اما اینو که میزنم موهام خوش حالته -نمیشه بگم ضد ریزش هست اما مختصری قدیم ریزش داشتم اینو میزنم مشکلی از این لحاظ ندارم(حالا شاید مربوط به شامپو نبوده باشه )-نرم کنندش هم زیاد نیست که اونجوری بخواد مو نمای چرب شدن رو داشته باشه
کلا برای من راضی کننده بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله البته oat

m.shahi
24-02-2013, 19:22
من مشکل شوره نداشتم راستش. موهام معمولی هستش بعد شامپوهای دیگه که میزدم بعد از گذشت یک روز حالت موهام عوض میشد گاهی هم حتی پوست سرم دچار خارش میشد :دی کلا سازگار نبود با هیچ شامپویی! اما اینو که میزنم موهام خوش حالته -نمیشه بگم ضد ریزش هست اما مختصری قدیم ریزش داشتم اینو میزنم مشکلی از این لحاظ ندارم(حالا شاید مربوط به شامپو نبوده باشه )-نرم کنندش هم زیاد نیست که اونجوری بخواد مو نمای چرب شدن رو داشته باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله البته oat

واقعا ممنون از توضیح کاملتون
من امروز رفتم تمایندگی گیشا جو دوسر رو نداشت تو دفترچشم نبود. شما از کجا تهیه کردین؟
یه ضد شوره قویشو گرفتم (cliven no dandruff plus) ضد شوره خفیفشو نداشت الان میترسم استفاده کنم چون بعضی از ضد شوره ها ممکنه باعث ریزش بشن کسی استفاده نکرده تاثیرش رو بگه چطوره؟
بازم از لطفتون ممنونم

Atghia
24-02-2013, 22:28
واقعا ممنون از توضیح کاملتون
من امروز رفتم تمایندگی گیشا جو دوسر رو نداشت تو دفترچشم نبود. شما از کجا تهیه کردین؟
یه ضد شوره قویشو گرفتم (cliven no dandruff plus) ضد شوره خفیفشو نداشت الان میترسم استفاده کنم چون بعضی از ضد شوره ها ممکنه باعث ریزش بشن کسی استفاده نکرده تاثیرش رو بگه چطوره؟
بازم از لطفتون ممنونم
خواهش میکنم دوست عزیز:n16:

من از تهران تهیه نکردم:n06:اینی که گفتید رو من تست نکردم اما کلا محصولات کلیون رو خیلی میپسندم از لحاظ کیفیت و تنوع:n02:خیلی از وسایلشو داشتم و دارم از کرم انار و کرم کره کاکائو گرفته تا لوسیون و اسکراپ و اسپری پا و مداد چشم و ماسک و شیرپاکن و... همه جوره راضیم ازش:n01:

Ali_softcenter
24-02-2013, 22:36
منم کلیون شامپوی 7 ویتامینه مخصوص موهای چرب رو خریدم هنوز استفاده نکردم

راستی مگه گیشا نمایندگی داره؟ کجای گیشا؟

Milad._.R
24-02-2013, 23:25
برای موهای چرب چی پیشنهاد میکنید ؟

فولیکا استفاده میکنم ، چربی ها رو خب میگیره ولی حداکثر یک روز مو رو خشک نگه میداره

در رنج قیمتی مختلف :
زیر 10 هزار تومن
زیر 20 هزار تومن
زیر 30 هزار تومن

یه شامپو بهتر از فولیکا معرفی کنید

ممنون

Ali_softcenter
24-02-2013, 23:44
بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه منو من موهام خشک هست و یه نرم کننده قوی میخوام در حال حاضر نیوا دایمند و لورال 2-3 مدل و نرم کننده شوما رو هم امتحان کردم هیچ کدوم جواب خوبی رو موهام نداده یه نرم کننده قوی تر میشه پیشنهاد کنید که اثرش بیشتر بمونه . در ضمن از سرم مو بعد از نرم کننده هم استفاده میکنم اما تاثیر ندارن:-(

شامپو و ماسک نوتری سرات دوکری

arashbi2
25-02-2013, 01:37
ممنونم میشه لطفا لاتینش هم بنویسید برام

Actros
25-02-2013, 02:00
تو یه آرایشی بهداشتی داشتیم در مورد شامپو برای موهای چرب بحث میکردیم
یهو یه نفر از اونور گفت آقا من 15 ساله سرم و با تاید میشورم !!! بعد موهاش پره پر . خیلی پر بود :n02:
میگفت هیچ شامپویی چربی کف پوست سر و پاک نمیکنه و همون چربی باعث کچلی میشه
منم گفتم بله!! چی بگم والا:n02:

nersias
25-02-2013, 04:04
من اورآل میزنم خوبه

Ali_softcenter
25-02-2013, 11:28
ممنونم میشه لطفا لاتینش هم بنویسید برام

Nutricerat DUCRAY

Ali_softcenter
25-02-2013, 11:33
برای موهای چرب چی پیشنهاد میکنید ؟

فولیکا استفاده میکنم ، چربی ها رو خب میگیره ولی حداکثر یک روز مو رو خشک نگه میداره

در رنج قیمتی مختلف :
زیر 10 هزار تومن
زیر 20 هزار تومن
زیر 30 هزار تومن

یه شامپو بهتر از فولیکا معرفی کنید

ممنون

همون یک روز کافیه

زیر ده تومن موهای چرب اویدرم - یا داو تقلبی و هد اند شولدرز تقلبی و اروآل تقلبی و...

زیر 20 تومن : بورداک کلیون - 7 ویتامینه موهای چرب کلیون

زیر سی تومن : گزنه کلوران - ایوروشه - کورپورسانو - هگور- آرژل دوکری

Actros
25-02-2013, 14:04
آقا یعنی این هد اند شولدرز که تو داروخانه میفروشن کوچیک 8 تومن بزرگ 13 تومن تفلبیه ؟ 2 تا لیبل هم داره

m.shahi
25-02-2013, 14:55
منم کلیون شامپوی 7 ویتامینه مخصوص موهای چرب رو خریدم هنوز استفاده نکردم

راستی مگه گیشا نمایندگی داره؟ کجای گیشا؟

سلام
از خیابون گیشا از درب اصلی که جندتا پله میخوره میره بالا وارد پاساژ نصر بشین حدودا 200 متر جلو تر سمت چپتونه درست نبش یکی از خروجی هاس چون پاساژ نصر هر جند ده متر خروجی داره. کاملا مشخصه. پلاک ایناشمو نمیدونم

m.shahi
25-02-2013, 15:12

من از تهران تهیه نکردم:n06:اینی که گفتید رو من تست نکردم اما کلا محصولات کلیون رو خیلی میپسندم از لحاظ کیفیت و تنوع:n02:خیلی از وسایلشو داشتم و دارم از کرم انار و کرم کره کاکائو گرفته تا لوسیون و اسکراپ و اسپری پا و مداد چشم و ماسک و شیرپاکن و... همه جوره راضیم ازش:n01:

سلام بازم خیلی خیلی ممنون از حسن توجه و پاسختون. میشه خواهش کنم بفرمایید از کجا تهیه کردین؟ شاید من هم موفق شدم بگم برام بفرستن یا خودم برم تهیه کنم من به شدت دنبال یه شامپوی سازگارم که خیالم راحت بشه تا دلتون بخواد شامپوهای گرون امتحان کردم از هرکدومم یک یا چند بار که میدونم کار درستی هم نیست بیشتر استفاده نکردم الان یه کلکسیون شامپوی گرون قیمت دارم که فقط یکی دوبار استفاده شده ولی اینو مطمئنم که خوب بودن شامپو به هیچ وجه به قیمتش نیست اینو کاملا تجربه کردم. تو این سه روزه یه شامپو انافاز 35تومان و یه ایوروشه ضد ریزش 20تومان تهیه کردم که بازم خوب نبود هر کیم خواست تقدیمش میکنم اصلا کلا شامپوهای ضد ریزش به من یکی نمیسازه غیر ضد ریزشا بهتر بهم میسازه.

A M ! N
25-02-2013, 15:30
یهو یه نفر از اونور گفت آقا من 15 ساله سرم و با تاید میشورم !!! بعد موهاش پره پر . خیلی پر بود :n02:

منم یه نفر میشناسم که سرش رو با تاید میشوره و اونم اتفاقن موهای خوبی داره و شوره هم نمیزنه ، البته
پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه. تاید خیلی قویه و بدون شک ضرر داره.

mrmmnb
25-02-2013, 23:04
گفتید تاید چند ماه پیش یه شاگرد راننده اتوبوس رو دیدم بعد شستن اتوبوس کنار جوی اب کنار خیابون با همون اب + تاید سرش رو شست انوقت میخواستم یکی بیاد موهاش رو ببینه چقدر پرپشت بود (البته موهاش فری بود)
یه بار هم یکی از اشناها (سنش هم زیاد بود) میگفت زمان بچگیش تو روستاش دو تا از دوستاش کچلی گرفته بودن یه روز اینا رو به زور گرفتن بردن مثلا درمان کنن برداشتن لنگ ماشین رو با بنزین خیس کردن روی سر نفر اول گذاشتن میگفت انقدر نفر اول درد کشید و داد زد که اون یکی هر جور بود فرار کرد اما جالبش این بود گفت وقتی اینا بزرگ شدن اون نفر اولی سرش مو داشت دومی کچل شده بود!
کلا ادم بعضی چیزا رو میبینه هنگ میکنه مثلا یه جا بودم یه یارویی دستش پاره شده بود و داشت خون میومد( الیته پارگی سطحی بود) اومد گازوییل روش ریخت وخیلی هم اعتقاد داشت!

Actros
25-02-2013, 23:52
گفتید تاید چند ماه پیش یه شاگرد راننده اتوبوس رو دیدم بعد شستن اتوبوس کنار جوی اب کنار خیابون با همون اب + تاید سرش رو شست انوقت میخواستم یکی بیاد موهاش رو ببینه چقدر پرپشت بود (البته موهاش فری بود)
یه بار هم یکی از اشناها (سنش هم زیاد بود) میگفت زمان بچگیش تو روستاش دو تا از دوستاش کچلی گرفته بودن یه روز اینا رو به زور گرفتن بردن مثلا درمان کنن برداشتن لنگ ماشین رو با بنزین خیس کردن روی سر نفر اول گذاشتن میگفت انقدر نفر اول درد کشید و داد زد که اون یکی هر جور بود فرار کرد اما جالبش این بود گفت وقتی اینا بزرگ شدن اون نفر اولی سرش مو داشت دومی کچل شده بود!
کلا ادم بعضی چیزا رو میبینه هنگ میکنه مثلا یه جا بودم یه یارویی دستش پاره شده بود و داشت خون میومد( الیته پارگی سطحی بود) اومد گازوییل روش ریخت وخیلی هم اعتقاد داشت!

اتفاقا همون طرف که گفت با تاید بشور همین شاگرد اتوبوس ها رو مثال زد . گفت چون میرن زیر ماشین کار میکنن سرشون چرب میشه فقط با تاید میشورن هیچکدومم کچل نمیشن :n02:

Actros
25-02-2013, 23:53

اتفاقا همون طرف که گفت با تاید بشور همین شاگرد اتوبوس ها رو مثال زد . گفت چون میرن زیر ماشین کار میکنن سرشون چرب میشه فقط با تاید میشورن هیچکدومم کچل نمیشن :n02:

m.shahi
26-02-2013, 14:16
درسته بعضی ها میگن تاید خوبه ولی الان که میدونید پودر لباسشویی مارکهای مختلفی داره و خیلی از ما به پودر میگیم تاید و یه عادت از قدیمه ولی ممکنه ترکیباتشون با هم متفاوت باشه و در حال حاضر انواع نرم کننده و خوشبو کننده و ضد باکتریو این حرفا توشون زیاده و ممکنه برای پوست سر خیلی قوی باشه و مضر، اینو جدی میگم با اینکه ممکنه خیلی ها کلا بیان این موضوع رو شوخی تلقی کرده باشن حتی تو سایت دکتر باریک بین هم که برید میبینید ایشون یه مدت دنبال ساخت شامپو با تاید بود و به بعضی ها هم پیشنهاد داده بود امتحان کنن ولی در حال حاضر مدتیه که دیگه این پیشنهاد رو نمیده، شاید خوب نبوده شایدم دلیل دیگه داشته به هر حال من صرفا جهت اطلاع گفتم آخه شاید بعضیا وسوسه بشن امتحان کنن

موفق باشید

m.shahi
26-02-2013, 14:30

سلام
میشه اگر براتون مقدور بود آدرس و تلفن جایی که تهیه کردین رو پخ بدید؟ شاید بگیرم. البته دیشب ضد شوره قویشو زدم تغییر خاصی ندیدم ولی یه کم خارش خیلی خفیفی که داشتم کم شد. البته من خودم فکر میکنم اگه شامپوی مناسب موهام رو پیدا کنم سرم شوره هم نمیزنه هر وقت ضد شوره زدم بدتر شده
بازم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم

Ali_softcenter
26-02-2013, 15:19
سلام
میشه اگر براتون مقدور بود آدرس و تلفن جایی که تهیه کردین رو پخ بدید؟ شاید بگیرم. البته دیشب ضد شوره قویشو زدم تغییر خاصی ندیدم ولی یه کم خارش خیلی خفیفی که داشتم کم شد. البته من خودم فکر میکنم اگه شامپوی مناسب موهام رو پیدا کنم سرم شوره هم نمیزنه هر وقت ضد شوره زدم بدتر شده
بازم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم

با یه بار زدن هیچ شامپویی در دنیا معجزه نمیکنه....حتی گران ترین شامپو در قلب پاریس ! یا سوئیس! یا آمریکا...

منم کلیون مخصوص موهای چرب رو خریدم... راضی هستم...

m.shahi
26-02-2013, 22:58
سلام کسی از شامپو رینفولتیل استفاده کرده؟

m.shahi
27-02-2013, 14:33
با یه بار زدن هیچ شامپویی در دنیا معجزه نمیکنه....حتی گران ترین شامپو در قلب پاریس ! یا سوئیس! یا آمریکا...

منم کلیون مخصوص موهای چرب رو خریدم... راضی هستم...
قطعا باهاتون موافقم ولی بعضی از شامپوها ممکنه همون بار اول موها رو به شدت بد حالت و نرم و وز بکنه یا چربی رو خوب تمیز نکنه ویا خارش بده که من خودم جرات نمیکنم ادامه بدم ولی از طرفی ممکنه یه شامپو اولش کمی ریزش بده ولی به مرورو بهبود پیدا کنه و یا اولش شوره سرو زیاد کنه بعد درمون کنه بهر حال بهتره که آدم تو این مواقع از تجربیات دیگران استفاده کنه و یا به هر طریقی مطلع باشه که ادامه بده.

m.shahi
27-02-2013, 17:00

بله البته oat
سلام بالاخره یکی رو پیدا کردم از بازار 3 تا برام فرستاد "گفت تاریخ نداره مال سریهای اولشه ولی خیالت راحت، خراب بود مال من" الان که رسید دستم بوش بوی تندی هست درست مثل شامپو جوانه گندم کاپوس و توش حبابای ریزی هست و خیلی کم تهش لرد داره یه چیزی انگار ته نشین شده، لیبل روش هم شبیه با عکسی هست که شما فرستادین ولی یکم فرق داره مثل عکس تو آدرس زیره
بوی شامپوی شما هم همینطوره؟ لرد و حباب هم داره؟ نکنه خراب شده؟ یا تقلبی باشه (البته کمی بعیده)؟

alone one
27-02-2013, 17:36
اساتید مو و بهداشت،قبلا گفته شده بود دیگه هد اند شولدرز اصل پیدا نمیشه ولی من تو تحقیقات میدانی که تو کوچه مروی کردم این شاپو بود و اگه نگم اصل بود حداقل خیلی ماهرانه کپی شده بود چون من حتی با شامپوهایی که از سایتشم دیدم مطابقا دادم،ضمن اینکه بارکدشم مطابقت داشت
حالا چرا میگین اصل نیست؟درصورتی که دلیلی من پیدا نکردم!
البته فقط بعضی از مغازه های کوچه مرویو گشتم و از بقیه داروخونه ها و مغازه های جاهای دیگه اطلاع ندارم.

Atghia
27-02-2013, 18:46
سلام بالاخره یکی رو پیدا کردم از بازار 3 تا برام فرستاد "گفت تاریخ نداره مال سریهای اولشه ولی خیالت راحت، خراب بود مال من" الان که رسید دستم بوش بوی تندی هست درست مثل شامپو جوانه گندم کاپوس و توش حبابای ریزی هست و خیلی کم تهش لرد داره یه چیزی انگار ته نشین شده، لیبل روش هم شبیه با عکسی هست که شما فرستادین ولی یکم فرق داره مثل عکس تو آدرس زیره
بوی شامپوی شما هم همینطوره؟ لرد و حباب هم داره؟ نکنه خراب شده؟ یا تقلبی باشه (البته کمی بعیده)؟
ببینید مگه میشه تاریخ انقضا نداشته باشه؟ به پشت جعبه قسمت انتهای نوشته ها در واقع بیرون برچسب نگاه کنید یا به ته ظرف شامپو حتما تاریخ exرو نوشته!
در مورد اینکه کمی نوشته های روی برچسب شامپو فرق داره درسته! من که از همون اوایل محصولات کلیون رو داشتم اوایل فقط نوشته های انگلیسی داشت اما از یک جایی به بعد مثل اون عکسی که گذاشتم روسی هم بهش اضافه شد((شاید اشتباه کنم زبان شناسیم که خوب نیست اما مثل روسی هست)) بهرحال،ازاین لحاظ که مشکلی نیست
اما تا جایی که من میدونم بوی تندی نداره اصلا:n13: ته نشین هم خب نشده! اما اگه خیلی تکونش بدم شامپو رو یک کمی حباب ریز توش هست:n06:
اما من میگم شما زیاد وسواس به خرج نده :n06:یعنی این بوی تند و ته نشین شدن و ...احساس میکنم ناشی از توجه بیش از حدتون هست وگرنه بعیده مشکل خاصی داشته باشه:n01:

m.shahi
28-02-2013, 01:52
ببینید مگه میشه تاریخ انقضا نداشته باشه؟ به پشت جعبه قسمت انتهای نوشته ها در واقع بیرون برچسب نگاه کنید یا به ته ظرف شامپو حتما تاریخ exرو نوشته!
در مورد اینکه کمی نوشته های روی برچسب شامپو فرق داره درسته! من که از همون اوایل محصولات کلیون رو داشتم اوایل فقط نوشته های انگلیسی داشت اما از یک جایی به بعد مثل اون عکسی که گذاشتم روسی هم بهش اضافه شد((شاید اشتباه کنم زبان شناسیم که خوب نیست اما مثل روسی هست)) بهرحال،ازاین لحاظ که مشکلی نیست
اما تا جایی که من میدونم بوی تندی نداره اصلا:n13: ته نشین هم خب نشده! اما اگه خیلی تکونش بدم شامپو رو یک کمی حباب ریز توش هست:n06:
اما من میگم شما زیاد وسواس به خرج نده :n06:یعنی این بوی تند و ته نشین شدن و ...احساس میکنم ناشی از توجه بیش از حدتون هست وگرنه بعیده مشکل خاصی داشته باشه:n01:
سلام
بازم ممنون از پاسختون. در مورد تاریخ باید بگم هیچ جا اثری ازش نیست خود فروشنده هم گفت تاریخ نداره در مورد بوی تند، من نمیگم بوی خرابی یا بوی بدی هست منظورم اینه که مثل بعضی شامپوها بوی ملایم یا میوه ای نداره دقیقا بوی شامپو جوانه گندم کاپوس میده که برند خوبیم هست ولی به نظر من بوی تندی هم هست در مورد دقت بیش از حد باید عرض کنم که وسواس نیست همون دقته چون اخیرا عینا موارد زیادی از تقلب رو دیدم که دیگه سعی میکنم دقت کنم حد اقل کمتر نسیبم بشه میگم کمتر چون میدونم بازم احتمال داره که جنس تقلبی قالبم کنن هرچقدرم دقت کنم.
بازم بینهایت ازتون ممنونم

m.shahi
28-02-2013, 01:55
کسی از شامپو رینفولتیل استفاده نکرده؟ یا تجربه ای در موردش نداره؟

Ali_softcenter
28-02-2013, 10:02
کسی از شامپو رینفولتیل استفاده نکرده؟ یا تجربه ای در موردش نداره؟

یکی از دوستان به پیشنهاد من خریده بوده...همین صفحات رو برید عقب پیدا میکنید

m.shahi
28-02-2013, 16:14
یکی از دوستان به پیشنهاد من خریده بوده...همین صفحات رو برید عقب پیدا میکنید
سلام ممنون از راهنمایی ولی خیلی سخته 100 صفحرو بخونم حدودشم بگین ممنون میشم.

Ali_softcenter
01-03-2013, 00:52
نهایت تا 20 صفحه قبل هست!

m.shahi
01-03-2013, 15:28
خوب آره منم از خدامه بتونم یه شامپو ارزو نترو جایگزین فیتوم اکتیو کنم اما تا شامپوم رو عوض کردم موهام شروع به ریزش کرد
الان 7 سال یا شایدم بیشتر که فیتوم اکتیو رو میزنم نمیدونم شاید واقعا موهام بد جور به این شامپو عادت کرده باشه یا شایدم واقعا شامپو خوبی باشه اما وقتی به این فکر کنم که اگر خدایی نکرده ریزش مو زیاد بشه مجبور بشم از لوسیون های 20000 تومنی تا 70000 تومنی استفاده کنم ترجیح میدم همون 16000 پول این شامپو رو بدم تا ببینیم در آینده با این قیمتها کذایی قراره چی بشه

شما ترکیبات این شامپو فیتوم اکتیو ایوروشه ضد ریزش رو میدونی چی هستش ؟

اما irox هم خوبیش این بود که موها رو خیلی حجیم میکرد و پیچ و تاب موها رو هم خیلی خوب میگرفت و حالت پذیرشون میکرد .
آخه دوست عزیز چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی؟ من بقول بعضیا بچه مایه دارنیستم ولی تا حالا بالای 500000 پول شامپو دادم که از هیچکدوم کاملا راضی نبودم فقط شامپو اسپانیش گاردن به سرم میساخت که یه مدت پاکستانیش اومد و بعدش دیگه کاملا نایاب شد. حالا وقتی میگی اینقدر به سرت ساخته بوده خوشا به سعادتت برو باخیال راحت بگیر استفاده کن آخرش مجبور میشی کلی شامپو عوض کنی کلی محلول استفاده کنیو خدایی نکرده موهاتو خراب کنیو بازم خدایی نکرده دیگه مثل اولشم نشه بعدشم ببینی که از اول همون شامپویی که استفاده میکردیو یه سرتونم ساخته ادامه میدادی هزینش برات کمتر بوده استرس و نگرانی بیخودیم نداشتی موهاتم خراب نکردی الان این شامپو 18 تومنه که من 20 خریدم با 108 تومان 6 تا بخری حد اقل یکسال استفاده میکنی بعدم ایشالا وضع درست میشه و راحت میخری نگران نباش اگه واقعا ازش راضی هستس بهت قول میدم هم افتصادی تره هم برای موهات بهتره.
موفق باشی

m.shahi
01-03-2013, 16:22
نهایت تا 20 صفحه قبل هست!

سلام
از صفحه 70 شروع کردم گشتن، تو صفحه 86 به farid0485 پیشنهاد محلول رینفولتیل رو داده بودین منظورتون ایشون بود؟ البته جوابی ازشون پیدا نکردم بهشون پخ دادم. البته سوال من در مورد شامپوش بود.

ممنون از لطفتون

Greedy
01-03-2013, 17:45
لعنت به سریتا با این شامپوی مسخره کافئینش دو سه بار زدیم امروز موقع شونه کردن همینطور موهامون میریخت گند زد به اعصابمون
همون فولیکا رو دوباره میخرم هم ارزون تر بود هم بهتر