PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شامپو به نظر شما

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

Ali_softcenter
01-12-2012, 00:40
داداش لینک اگه داری بذاز ، میشه پیداشون کرد تو فروشگاها ؟ تقلبی نداره؟!

تونی اند گای رو باید بری بگردی در منوچهری یا مروی شاید!!! شاید گیر بیاد...من قبلا دیدم ولی نمیدونم هنوزم وارد میشه یا نه...هیچ سایتی نداره.

ولی wella رو فروشگاه جهان در منوچهری داره.

بچه ها امروز مروی بودم
کریستال گرفتم بعد چندتا مغازه رفتم گفتن آشغاله و فقط تبلیغات داره
یه مغازه دتر این شامپو رو معرفی کرد :
اینم سایتشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفت اگه تا اخرشم زدی بد بود بیار پس بده پولتو میدم ولی مطمئن باش میای بازم میگیری
Sent from my One X using ARHD15

شامپو زیتون؟؟ این برای چه نوع مویی هست؟؟

محصول عراقه؟!!!!

hadinba
01-12-2012, 01:21
تونی اند گای رو باید بری بگردی در منوچهری یا مروی شاید!!! شاید گیر بیاد...من قبلا دیدم ولی نمیدونم هنوزم وارد میشه یا نه...هیچ سایتی نداره.

قیمتاشونو می دونی؟

تونی اینه ؟

ولا ؟

در مورد این کار نظری نداری؟

این کاری که من استفاده می کنم ، یه نوع واکس هست که اگه دست بزنین سفتیش مثه چسبه! ینی یه چی بین واکس و چسب که اصلا" مو رو شکننده نمی کنه ! ولی اگه یکم بد بمالی به مو ، ممکنه سفید کنه مو رو ( عین ژل ) ! ولی در کل کار خوبیه! خیلی راحت شسته میشه ، حالت دهندگیش خیلی خوبه ( بعد سشوار بزنی کاملا استیبل می کنه مو رو بدون اینکه شکننده بشه! ) ، به مو آسیب نمیزنه ... قیمتشم 8 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_softcenter
01-12-2012, 01:44
قیمتاشونو می دونی؟

تونی اینه ؟

ولا ؟

در مورد این کار نظری نداری؟

این کاری که من استفاده می کنم ، یه نوع واکس هست که اگه دست بزنین سفتیش مثه چسبه! ینی یه چی بین واکس و چسب که اصلا" مو رو شکننده نمی کنه ! ولی اگه یکم بد بمالی به مو ، ممکنه سفید کنه مو رو ( عین ژل ) ! ولی در کل کار خوبیه! خیلی راحت شسته میشه ، حالت دهندگیش خیلی خوبه ( بعد سشوار بزنی کاملا استیبل می کنه مو رو بدون اینکه شکننده بشه! ) ، به مو آسیب نمیزنه ... قیمتشم 8 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر 3 تا عکسی که گذاشتید رو استفاده کردم! یعنی داشتمشون!! دومی هم همین الان روی میزمه!

اولی که خمیر موی تونی اند گای هست و خوبه فقط مشکلش اینه که باید برای تثبیتش تافت بزنی...خیلی نگهدارندگیش قوی نیست. مدیوم هست..الانم کمیابه! شایدم نایاب

دومی رو الان دارم استفاده میکنم..اینم خمیر مو هست مشکلش بازم همونه که نگهدارندگیش مدیومه و من دنبال یه چیز قوی مثل این هستم :

که بعید میدونم اینجا بشه پیداش کرد! باید بگردم! در غیر این صورت میخوام بگم برام بیارن از انگلیس! این خمیر قویش هست.

سومین عکس رو هم استفاده کردم...اونم باز مثل اولی و دومی مدیوم هست...برای من که مدل موهام کمی پانکی و به هم ریخته هست خوب نیست!! مدل میدم بعد از چند ساعت میاد پایین...باید تافت بزنم که نمیخوام بزنم!!

من حتی اینم دارم :

ولی اینم راضیم نکرد...روش نوشته واکس قوی..ولی نگهدارندگیش باز به درد مدل موهای من نمیخوره.

همین طور بلا استفاده مونده روی میزم!

یک شنبه میخوام برم اینو بخرم :

موقتا! تا اونایی که میخوام از اون ور بیارن برام...

اینا :

ظاهرا پوتی نگهدارنگیش خیلی قوی هست

mohsenking
01-12-2012, 10:23

شامپو زیتون؟؟ این برای چه نوع مویی هست؟؟

محصول عراقه؟!!!!

برای ریزش مو و اینکه چربی مو رو درمان میکنه یعنی چیزی که من دنبالش بودم
خداکنه خوب باشه حالا

Ali_softcenter
01-12-2012, 11:33
برای ریزش مو و اینکه چربی مو رو درمان میکنه یعنی چیزی که من دنبالش بودم
خداکنه خوب باشه حالا

مطمئنی؟؟ روش که عکس انداختی خبری از hair loss نبود

حالا چند؟

hadinba
01-12-2012, 12:10
هر 3 تا عکسی که گذاشتید رو استفاده کردم! یعنی داشتمشون!! دومی هم همین الان روی میزمه!

اولی که خمیر موی تونی اند گای هست و خوبه فقط مشکلش اینه که باید برای تثبیتش تافت بزنی...خیلی نگهدارندگیش قوی نیست. مدیوم هست..الانم کمیابه! شایدم نایاب

دومی رو الان دارم استفاده میکنم..اینم خمیر مو هست مشکلش بازم همونه که نگهدارندگیش مدیومه و من دنبال یه چیز قوی مثل این هستم :

که بعید میدونم اینجا بشه پیداش کرد! باید بگردم! در غیر این صورت میخوام بگم برام بیارن از انگلیس! این خمیر قویش هست.

سومین عکس رو هم استفاده کردم...اونم باز مثل اولی و دومی مدیوم هست...برای من که مدل موهام کمی پانکی و به هم ریخته هست خوب نیست!! مدل میدم بعد از چند ساعت میاد پایین...باید تافت بزنم که نمیخوام بزنم!!

من حتی اینم دارم :

ولی اینم راضیم نکرد...روش نوشته واکس قوی..ولی نگهدارندگیش باز به درد مدل موهای من نمیخوره.

همین طور بلا استفاده مونده روی میزم!

یک شنبه میخوام برم اینو بخرم :

موقتا! تا اونایی که میخوام از اون ور بیارن برام...

اینا :

ظاهرا پوتی نگهدارنگیش خیلی قوی هست

علی جان اینی که میگی قوی ، شکننده نمی کنه مو رو؟ من اصلا" نمی خوام موهام چوب شه ها ! نظر من به ولا نزدیکتره کلا" :31: ! راستی قیمتاشونو نگفتی؟

Ali_softcenter
01-12-2012, 12:24
علی جان اینی که میگی قوی ، شکننده نمی کنه مو رو؟ من اصلا" نمی خوام موهام چوب شه ها ! نظر من به ولا نزدیکتره کلا" :31: ! راستی قیمتاشونو نگفتی؟

چوب که نمیشه!! وی قوی تر وایمیسته....فقط ژل موها رو چوب میکنه.

میتونی ولا بخری....ولا گرونه!! اردیبهشت 30 تومن بود!! دیگه حساب کن الان چنده فکر کنم 50!!...ولی باز میصرفه..چون حجمش زیاده من الان از اردیبهشت تا الان هنوز دارمش تازه تا بهمن هم فکر کنم جواب بده!!!
ولا موادش گیاهی به نظر میاد...خمیرش سبز رنگه ..یه جورایی بوی گیاه میده:31:خوبیش اینه...
تونی اند گای و لیبل ام گرون تر هستند ..چراشو نمیدونم! ولا آلمانیه...اینا انگلیسی هستن.
البته تونی اند گای کلا در صنعت مد و آرایش معتبر تر هست نسبت به ولا...چون محصولات بیشتری داره و کلی هم مراسم های فشن و مد و اینا برگزار میکنه...

در کل بهت بگم!! کیفیت استایل تونی اند گای یه چیز دیگس!!! من میزدم انگار بهتر مدل میداد به موهام...چیز عجیبیه لا مصب!

mohsenking
01-12-2012, 13:14
مطمئنی؟؟ روش که عکس انداختی خبری از hair loss نبود

حالا چند؟

والا ۱۸ بود میگفت تو حراجمونه ۱۲ داد

alone one
02-12-2012, 17:43
دوستان شامپو هد اند شولدرز چطوره؟؟؟

majid322
02-12-2012, 17:51
بهترین شامپوی سر برای شستشوی روزانه چیه ؟ من هر روز دوش میگیرم و هر روز هم باید موهامو بشورم مگرنه چربی میگیره با اب خالی..

ARASH66
02-12-2012, 19:16
از دوستان کسی مارک خوب با کیفیت " ژل خیس " سراغ داره ؟

Ali_softcenter
02-12-2012, 20:34
امشب رفتم اون خمیر مو رنه بلانش رو بگیرم....متاسفانه تاریخ انقضاش 2013/03 بود..یعنی 4 ماه دیگه تموم میشد...و با توجه به اینکه حجمش زیاد بود 250 میل بود...حتی به نصف هم نمیرسید و باید مینداختمش دور....برای همین نخریدم! نکته جالب این بود که دختر فروشنده اصرار داشت که این لیبلش اشتباه خورده!! نمیدونم پیش خودش چی فکر میکرد!

برگشته میگه شما ببر اینو اگه تموم شد بیار برای من :31: میگم چی تموم شد؟؟ تاریخ انقضاش؟؟ :31: من مشکلم تاریخشه نه خودش!! خودش که حالا حالا ها تموم بشو نیست!!! کلا بلد نبود مخ مشتری رو هم بزنه!!!! فقط معذرت میخوام بدجور لباس پوشیده بود که اینجوری مخ مشتری رو بزنه !!!

خلاصه این از داستان ما :31:

Ali_softcenter
02-12-2012, 20:37
دوستان شامپو هد اند شولدرز چطوره؟؟؟

.احتمالا ترکیباتش در دراز مدت به مو آسیب میزنه.در صفحات قبل توضیح دادم...
اینجا هم که قربونش برم اصلش نیست!

بهترین شامپوی سر برای شستشوی روزانه چیه ؟ من هر روز دوش میگیرم و هر روز هم باید موهامو بشورم مگرنه چربی میگیره با اب خالی..

موهاتون چربه؟

شامپوی سریتا برای موهای چرب.
4600 تومان!

ایرانی . ژل خیس فولیکا

خارجی : تنوع بسیار زیاده! نمیشه گفت!

ali_khoshtip
03-12-2012, 12:40

دوست عزیز از این استفاده کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تمام-محصولات-لورآل/محصولات-بهداشتی-لورآل/محصولات-مو/فرم-دهی-مو/ژل-پیوروت.html

mohsenking
04-12-2012, 01:38
بچه ها من موهام چربه
یه کرمی ژلی خمیری چیزی میخوام که موهامو حالت بده
من قبلا از کرم های ولا و گتسبی استفاده میکردم ولی این کرم ها خیلی موهارو چرب میکنه و موهام میریزه +اینکه برای تثبیتش باید از تافت استفاده کنم که نمیخوام چون هم به ریزش موهام کمک میکنه هم اینکه به تافت حساس شدم و تا میزنم سر درد میگیرم
ممنون میشم یه چیزی معرفی کنید که بشه باهاش موهارو خوب حالت داد و هم قوی باشه و هم چرب نکنه مو رو

Sent from my EndeavorU using Tapatalk 2

saeediranzad
04-12-2012, 10:07
سلام
من دوسه ساله هداندشولدرز مصرف میکنم. پیش ار آن هم سلنیوم سولفاید میزدم.
حالا حرفهای جناب Alisoftcenter را که خوندم، رفتم یه جستجویی کردم؛ دیدم راست میگه. لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو لینک دوم از میان شامپوهای ارزان خوب، Sunsilk را پیشنهاد میکنه واز گرونها L'oreal vivo و Garnier را.
حالا ما چه گلی به سرمون بزنیم؟ سدر کُنار خوبه؟

A M ! N
04-12-2012, 11:31
درود .

سعید جان اینجا که دیگه هد اند شولدرز اصل پیدا نمیشه ، همینطوری گفتم بدم ازین قلابی هاش بخرم ، یدونه ازین بزرگهاش گرفتم شد 6.5 !!
یادمه قبلا جعبه کوچیکش این قیمت بود ، فهمیدم قلابیه ، خلاصه گرفتمش تا تست کنم ، الان میفهمم اصن بدرد نمیخوره :sq_11:

حالا چی استفاده کنیم به نظر شما که جای همون هد اند شولدرز قدیم رو بگیره. میخوام که نرم کننده هم باشه.

Ali_softcenter
04-12-2012, 12:30
بچه ها من موهام چربه
یه کرمی ژلی خمیری چیزی میخوام که موهامو حالت بده
من قبلا از کرم های ولا و گتسبی استفاده میکردم ولی این کرم ها خیلی موهارو چرب میکنه و موهام میریزه +اینکه برای تثبیتش باید از تافت استفاده کنم که نمیخوام چون هم به ریزش موهام کمک میکنه هم اینکه به تافت حساس شدم و تا میزنم سر درد میگیرم
ممنون میشم یه چیزی معرفی کنید که بشه باهاش موهارو خوب حالت داد و هم قوی باشه و هم چرب نکنه مو رو

Sent from my EndeavorU using Tapatalk 2

اگه میخوای نه چرب بشه و اون قدر هم قوی باشه به تافت نیاز پیدا نکنی فقط 2 راه داری :

1- خمیر خیلی قوی برنی که خیلی گرونه .

پوتی بزنی . putty .
پوتی مارک و برند نیست! نوع هست.
پوتی.خمیر. ژل . چسب و ...

پوتی رو من منوچهری دیدم 3 روز پیش توی همون پاساژی که جدید بازی شده پشت ویترین یه مغازه گذاشته بود منتهی قیمت نکردم.

پوتی به انگلیسی میشه بتون.سیمان! و در واقع یعنی خیلی قوی حالت میده و نگه میداره مو رو.

سلام
من دوسه ساله هداندشولدرز مصرف میکنم. پیش ار آن هم سلنیوم سولفاید میزدم.
حالا حرفهای جناب Alisoftcenter را که خوندم، رفتم یه جستجویی کردم؛ دیدم راست میگه. لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو لینک دوم از میان شامپوهای ارزان خوب، Sunsilk را پیشنهاد میکنه واز گرونهاL'oreal vivo و Garnier را.
حالا ما چه گلی به سرمون بزنیم؟ سدر کُنار خوبه؟

درود
در مورد سان سیلک من مخالفم...من همین هفته پیش در فروشگاه شهروند ساین سیلک رو نگاه کردم مطمئنم یکی از ترکیبات خطرناک رو داشت...چون یادمه گذاشتم سر جاش رفتم سراغ قفسه dove و نگاه کردم دیدم داو ترکیبات خطرناک نداره داو خریدم

البته!

داو اصلش مال آمریکاس و آمریکاییش هم اینجا نیست.

اون داوی که اینجا میفروشن مال ترکیه س و اصلا هم در سایت آمریکایی داو همچین مدل هایی که در ایران میفروشن نداره!!!

متاسفانه سایت ترکیه ای داو هم زبون انگلیسی نداره و عکس هاش هم فوق کوچیکه! اصلا نتونستم تشخیص بدم که همین که خردیم حداقل ترکیه اصل هست یا نه!!!

کلا قضیه خیلی پیچیده و سنگینه!

ARASH66
04-12-2012, 14:14
متاسفانه سایت ترکیه ای داو هم زبون انگلیسی نداره و عکس هاش هم فوق کوچیکه! اصلا نتونستم تشخیص بدم که همین که خردیم حداقل ترکیه اصل هست یا نه!!!

کلا قضیه خیلی پیچیده و سنگینه!
قضیه اینه که همه چی شده پول تقلب، این کشور های همسایه هم به ما رحم نمی کنند، وارد کننده هم هر چی آشغاه وارد میکنه.
من نظرم اینه که از محصولات آلمانی استفاده کنید، مانند، ولا، کادوس

mohsenking
04-12-2012, 14:31
مطمئنی پوتی به انگلیسی میشه سیمان و بتن ؟
والا ما که ۶ سال توی دانشگاه عمران خوندیم همچین چیزی نشنیدیم :D
خوب بالاخره چی بگیرم ؟
این خمیر منظور چیه ؟
چرب نیست ینی ؟

Sent from my One X using ARHD 16

Mr_100_dolari
04-12-2012, 14:36
شامپو ایروکس خوبه که تقریبا ارزون هم هستش

شامپو فیتوم اکتیو ایوروشه خیلی خوبه که خودم استفاده میکنم فقط خیلی گرون شده 20 هراز تومان شده .

reza3322
04-12-2012, 15:09
فیتوم اکتیو ایو روشه عالیه ولی جدیدا زیر 25 تومن نمیدن

A M ! N
04-12-2012, 20:40
آقا یه شامپو هم به ما معرفی کنید ، زیاد هم گرون نباشه ، موهام لخته ، چربه ، بلنـــده ،
میخوام که شامپویی باشه نرم کننده و مث هداندشولدرز ضدشوره باشه. اصل هم باشه

باسپاس./.

Ali_softcenter
04-12-2012, 23:36
مطمئنی پوتی به انگلیسی میشه سیمان و بتن ؟
والا ما که ۶ سال توی دانشگاه عمران خوندیم همچین چیزی نشنیدیم :D
خوب بالاخره چی بگیرم ؟
این خمیر منظور چیه ؟
چرب نیست ینی ؟

Sent from my One X using ARHD 16

میشه بتونه...بتونه کشیدن...همچین معنی میده..حالا سیمان نه :دی

توی لانگمن اینو نوشته :

a soft whitish substance that becomes hard when it dries and that is used to fix glass into window frames

من میگم پوتی بگیر باز میگی چی بگیرم :31:

منظور از خمیر paste هست.
ببین ! خمیر چرب نمیکنه! ولی خمیر خیلی قوی من فعلا پیدا نکردم در ایران!! خمیر هایی که هستن مدیوم هست یعنی باید تافت رو بزنی! وگرنه تثبیت نمیشه مدل مو

اگه میخوای تافت نزنی باید بری سمت پوتی که من میخوام برم!! یا یه خمیر قوی پیدا کنی!

saeediranzad
05-12-2012, 03:06
سلام
هد اند شولدرز که رسماً وارد شده. یکبار هم گفتم که دوتا برچسب فارسی با کدبار روش داره. کوچیکش حدود 7 تومن و بزرگش 12 تومن. بسته به انصاف کمتر و بیشتر میدهند.
بحث برسر همون ترکیبات خطرناکه که توش هست.
Putty میشه بتونه شیشه، گل بتونه.
راستی شامپو کریستال چیه؟ کجاییه و چطوره؟

Ali_softcenter
05-12-2012, 09:59
سلام
هد اند شولدرز که رسماً وارد شده. یکبار هم گفتم که دوتا برچسب فارسی با کدبار روش داره. کوچیکش حدود 7 تومن و بزرگش 12 تومن. بسته به انصاف کمتر و بیشتر میدهند.
بحث برسر همون ترکیبات خطرناکه که توش هست.
Putty میشه بتونه شیشه، گل بتونه.
راستی شامپو کریستال چیه؟ کجاییه و چطوره؟

کریستال رو استفاده نکنید! مشخص نیست این شامپو کجا تولید میشه. حتی یه سایت هم نداره. حتی در یک سایت خارجی هم نه چیزی در موردش نوشته شده نه فروخته میشه!
شاید فقط علی بابا!@!

saeediranzad
05-12-2012, 16:23
سلام
این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگه اگر دارید از شامپویی استفاده میکنید و مشکل تدارید، دلیلی برای عوض کردن شامپو وجود ندارد. میگه سرطانزایی Lauryl sulfate ثابت نشده.
این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم شامپوها را برحسب سالم بودن یا نبودن و محیط زیست و جامعه رده بندی کرده. البته بیشترش را در ایران من ندیدم.
خلاصه روایتها مختلفه!

icepak
06-12-2012, 08:29
اِهِم .... من از شامپو مای زرد رنگ مخصوص موهای معمولی استفاده میکنم ... اما تازگیا (از وقتی موهامُ بلند کردم- آخه همیشه کوتاهه) هر بار دست تو موهام میکنم یه گوله مو کنده میشه و به شدتم چرب میشه وازش روغن میچکه:دی
شامپومُ عوض کنم؟ موهامُ کوتاه کنم؟ دودستی بکوبم تو سرم؟ چکار کنم؟ نظر شما چیه؟

reza22222
06-12-2012, 09:59
Head & shoulders
عزیز دلم بهتر از این شامپو نداریم ... نگرد ... نبود ... گشتم ...نیست

LiverBarca
06-12-2012, 10:18
دوستان از بین شامپو تقویت کننده فولیکا و تقویت و ضخیم کننده ی اردن کدومش بهتره؟
من میخوام موهام کمی ضخیمتر هم بشن!
(خداییش یه زمانی موهام ضخامتش خیلی خوب بود مخصوصا زمانی که از شامپو پنتن استفاده میکردم ولی اشتباه بزرگی کردم و بعد از تموم شدن اون رفتم سیر پرژک گرفتم که به معنای واقعی کلمه ... تو موهام و منی که همیشه تو حموم نهایتآ 10 20 تا از موهام میریخت با زدن این شمپو بینهایت ریخت!(قابل شمارش نبود!)پیش خودم گفت هر شامپویی اولش اینجوریه و بعد از 1 ماه درست میشه ولی نه تنها درست نشد بدتر هم شد و موهامو بدجوری نازک و شکننده کرد!)
بعد از اون هم کلی شامپو امتحان کردم که هیچ فایده ای نداشتن و الان بین اردن و فولیکا موندم!

LiverBarca
06-12-2012, 10:21
... نگرد ... نبود ... گشتم ...نیست
گشتم نبود،نگرد نیست...:31:
راستی دوستان از بین ژل و تافت و چسب و...کدومشون بهتره و کمتر به موها اسیب میزنه؟
و کدوم مارکش رو بخرم؟

Ali_softcenter
06-12-2012, 13:04
اِهِم .... من از شامپو مای زرد رنگ مخصوص موهای معمولی استفاده میکنم ... اما تازگیا (از وقتی موهامُ بلند کردم- آخه همیشه کوتاهه) هر بار دست تو موهام میکنم یه گوله مو کنده میشه و به شدتم چرب میشه وازش روغن میچکه:دی
شامپومُ عوض کنم؟ موهامُ کوتاه کنم؟ دودستی بکوبم تو سرم؟ چکار کنم؟ نظر شما چیه؟

اولا که شما باید معاینه بشید تا ببینید علت ریزش موتون چیه/
دوما شما شامپو مای نزن چون مای خیلی برند بیخودی هست و الکی توی ایران معروف شده!!
شما وقتی موهات چربه نباید از شامپو موهای معمولی استفاده کنی.
پیشنهاد من فعلا برای شما :

شامپو سریتا مخصوص موهای چرب ضد ریزش + لوسیون ضد ریزش فولیکا (مردانه) یا لوسیون ضد ریزش سینره هست که روی هم 15 تومن فکر کنم بشه!!! (بروشور اینا رو بخون نحوه استفاده ش رو سرخود همینجوری استفاده نکن)

شما بخر همین امروز.

یک هفته استفاده کن نتیجشو بیا بگو.

Head & shoulders
عزیز دلم بهتر از این شامپو نداریم ... نگرد ... نبود ... گشتم ...نیست

آره!! شما فکر کن این شامپو بهترین باشه!!!!!

دوستان از بین شامپو تقویت کننده فولیکا و تقویت و ضخیم کننده ی اردن کدومش بهتره؟
من میخوام موهام کمی ضخیمتر هم بشن!
(خداییش یه زمانی موهام ضخامتش خیلی خوب بود مخصوصا زمانی که از شامپو پنتن استفاده میکردم ولی اشتباه بزرگی کردم و بعد از تموم شدن اون رفتم سیر پرژک گرفتم که به معنای واقعی کلمه ... تو موهام و منی که همیشه تو حموم نهایتآ 10 20 تا از موهام میریخت با زدن این شمپو بینهایت ریخت!(قابل شمارش نبود!)پیش خودم گفت هر شامپویی اولش اینجوریه و بعد از 1 ماه درست میشه ولی نه تنها درست نشد بدتر هم شد و موهامو بدجوری نازک و شکننده کرد!)
بعد از اون هم کلی شامپو امتحان کردم که هیچ فایده ای نداشتن و الان بین اردن و فولیکا موندم!

آردن رو من دارم! زیاد ضخیم نمیکنه!
تقویت کننده فولیکا ضد ریزش هست!! اگه موهات میریزه بخر..
اگه موهات نرم و نازکه در کنار یه ضد ریزش و شامپوی مخصوص موهای چرب باید از یه حجم دهنده استفاده کنی.
اگه پول خرج میکنی خارجی بهت بگم در کل!
اگه نه حجم دهنده فولیکا هست!

Ezel
06-12-2012, 13:08
گشتم نبود،نگرد نیست...:31:
راستی دوستان از بین ژل و تافت و چسب و...کدومشون بهتره و کمتر به موها اسیب میزنه؟
و کدوم مارکش رو بخرم؟

=>

راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_khoshtip
06-12-2012, 16:37
دوستان شامپو ضد ریزش فولیکا بهتره یا شامپو ضد ریزش سریتا؟
ضمنا من موهام چرب هستش و هر روز هم دوش میگیرم و سرمو یکبار با شامپو میشورم
حالا به نظر شما کدوم بهتره استفاده کنم؟

icepak
06-12-2012, 16:53
اولا که شما باید معاینه بشید تا ببینید علت ریزش موتون چیه/
دوما شما شامپو مای نزن چون مای خیلی برند بیخودی هست و الکی توی ایران معروف شده!!
شما وقتی موهات چربه نباید از شامپو موهای معمولی استفاده کنی.
پیشنهاد من فعلا برای شما :

شامپو سریتا مخصوص موهای چرب ضد ریزش + لوسیون ضد ریزش فولیکا (مردانه) یا لوسیون ضد ریزش سینره هست که روی هم 15 تومن فکر کنم بشه!!! (بروشور اینا رو بخون نحوه استفاده ش رو سرخود همینجوری استفاده نکن)

شما بخر همین امروز.

یک هفته استفاده کن نتیجشو بیا بگو.

مرسی بابت جواب ، لوسیون ضد ریزش فولیکا (مردانه) حتما باید مردونه باشه ؟؟؟؟؟

Ali_softcenter
06-12-2012, 17:25
مرسی بابت جواب ، لوسیون ضد ریزش فولیکا (مردانه) حتما باید مردونه باشه ؟؟؟؟؟

دو نوع داره. ریزش موی زنانه و مردانه.

اگر خانم هستید زنانه شو بخرید

ولی این محصولات ضد ریزش ایرانی مثل خارجی ها نیست که بر روی یه عده تست بشه و نتیجه آزمایشات رو اعلام کرده باشن و مثلا بگن بر روی 88% تاثیر داشته و فلان!

اگر نتیجه نگرفتید و بعد از چند هفته ریزش مو رو کم تر یا متوقف نکرد باید بیخیالش بشید. مثلا برای من فولیکا تاثیر کرد ولی فقط 2 باکس ازش خریدم...بعد از 2 باکس فولیکا الان سینره میزنم...و مطمئنا سینره رو هم تا ابد ادامه نخواهم داد!

البته باید صبر هم داشت و همیشه وقتی این محلول ها رو روی سر ماساژ میدید بعد از ماساژ که چند دقیقه طول میکشه کف دست ها رو نگاه کنید مو روشه..رفته رفته باید این موها کمتر بیاد توی دستتون!

اگه مشکل مالی ندارید سرم و ها و لوسیون های معتبر غیر ایرانی توصیه میشه!

ali_khoshtip
07-12-2012, 23:09
دوستان شامپو ضد ریزش فولیکا بهتره یا شامپو ضد ریزش سریتا؟

دوستان چرا شامپو ضد ریزش سریتا مخصوص موهای چرب تو لیست محصولات سایت سریتا نیست؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 00:38
دوستان چرا شامپو ضد ریزش سریتا مخصوص موهای چرب تو لیست محصولات سایت سریتا نیست؟

سایتشون داغونه!! :31:

Eblis 2011
08-12-2012, 00:43
سلام.
من موهام خشکه ... چه شامپویی پیشنهاد میکنید ؟ :sq_8:

Ali_softcenter
08-12-2012, 02:19
سلام.
من موهام خشکه ... چه شامپویی پیشنهاد میکنید ؟ :sq_8:

شامپو برای موهای خشک :31:

Eblis 2011
08-12-2012, 02:21
شامپو برای موهای خشک :31:

ممنون از فشاری که به مغرت آوردی :sq_2: حالا مدل خوب چی سراغ داری ؟

saeediranzad
08-12-2012, 03:02
سلام
من روی شامپو ضدشوره نیوآ را خوندم. Lauryl نداره؛ بلکه Laureth داره. از ترکیبات زیانبار دیگه هم ندیدم. بنظرم خوب باشه. نظری ندارید؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 10:56
ممنون از فشاری که به مغرت آوردی :sq_2: حالا مدل خوب چی سراغ داری ؟

چقدر میخوای خرج کنی؟ :31:

سلام
من روی شامپو ضدشوره نیوآ را خوندم. Lauryl نداره؛ بلکه Laureth داره. از ترکیبات زیانبار دیگه هم ندیدم. بنظرم خوب باشه. نظری ندارید؟

Laureth سدیم هیچ مشکلی نداره . چون این نباشه اصلا کف به وجود نمیاد. در همه چیز هست! فقط حواست باشه آمونیوم لورت نباشه!! سدیم لورت مشکلی نداره.

البته لورل هم اثبات نشده به صورت قانون در بیاد!! فقط به نظرم نباید ریسک کرد.

مثل نوشابه یا سیگار که همه میدونن مضر هست ولی بازم در دنیا تولید میشه و منع قانونی برای تولید نداره!

ali_khoshtip
08-12-2012, 12:09
سایتشون داغونه!! :31:

دوست عزیز شامپو ضد ریزش فولیکا بهتره یا شامپو ضد ریزش سریتا؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 13:24
دوست عزیز شامپو ضد ریزش فولیکا بهتره یا شامپو ضد ریزش سریتا؟

هر دوش رو استفاده کردم . تنها فرقشون اینه که سریتا چربی مو رو هم میگیره ولی فولیکا فقط برای ریزش هست...باید همراهش یه شامپوی موهای چرب هم بزنی.

من سریتا رو تازه گرفتم نمیتونم فعلا بگم خوبه یا بده...

ولی فولیکا بد نبود...راضی بودم.

ali_khoshtip
08-12-2012, 14:28
هر دوش رو استفاده کردم . تنها فرقشون اینه که سریتا چربی مو رو هم میگیره ولی فولیکا فقط برای ریزش هست...باید همراهش یه شامپوی موهای چرب هم بزنی.

من سریتا رو تازه گرفتم نمیتونم فعلا بگم خوبه یا بده...

ولی فولیکا بد نبود...راضی بودم.

ممنون دوست عزیز من هر روز دوش میگیرم و موهامو ی بار با شامپو ضد ریزش فولیکا میشورم به نظرت شامپومو عوض کنم و شامپو ضد ریزش سریتا برای موهای چرب بگیرم بهتر جواب نمیده؟
ضمنا ژل بسیار قوی فولیکا هم گرفتم 4400 تومن اما موهامو چرب میکنه

Eblis 2011
08-12-2012, 14:37
چقدر میخوای خرج کنی؟

در حد متوسط ... مهم جنس کالا

Ali_softcenter
08-12-2012, 15:33
ممنون دوست عزیز من هر روز دوش میگیرم و موهامو ی بار با شامپو ضد ریزش فولیکا میشورم به نظرت شامپومو عوض کنم و شامپو ضد ریزش سریتا برای موهای چرب بگیرم بهتر جواب نمیده؟
ضمنا ژل بسیار قوی فولیکا هم گرفتم 4400 تومن اما موهامو چرب میکنه

نه در ریزش مو فرقی ندارن.
شما الان فولیکا میزنی باید قبلش یه شامپوی مخصوص موهای چرب هم بزنی!
در ضمن شامپو فولیکا رو نباید هر روز زد...در دستورش هم نوشته...
ولی سریتا رو روزانه میتونی بزنی.

در کل زدن شامپوی ضد ریزش بدون استفاده از لوسیون ها و سرم های تقویتی مو به نظر من بی تاثیره!

در حد متوسط ... مهم جنس کالا

ایرانی میخوای : شامپو مخصوص موهای خشک فولیکا

خارجی متوسط : شامپوی موهای خشک و آسیب دیده ایو روشه و شامپوی آلپسین موهای خشک

خارجی خوب : بالای 30 تومن : شامپو روغن خز کلوران ( ممکنه زیر 30 تومن پیداش کنی ) شامپو های موهای خشک فیتو ( چند تا داره برای موی خشک ) و شامپو های هگور

هر کدوم رو خواستی بگو با جزئیات برات عکس بذارم.

Eblis 2011
08-12-2012, 15:43
ایرانی میخوای : شامپو مخصوص موهای خشک فولیکا

خارجی متوسط : شامپوی موهای خشک و آسیب دیده ایو روشه و شامپوی آلپسین موهای خشک

خارجی خوب : بالای 30 تومن : شامپو روغن خز کلوران ( ممکنه زیر 30 تومن پیداش کنی ) شامپو های موهای خشک فیتو ( چند تا داره برای موی خشک ) و شامپو های هگور

هر کدوم رو خواستی بگو با جزئیات برات عکس بذارم.

همشو لطفا :sq_2: تو نایلون سیاه بزارید بی زحمت : دی

ali_khoshtip
08-12-2012, 16:03
[QUOTE=Ali_softcenter;7358058]نه در ریزش مو فرقی ندارن.

در کل زدن شامپوی ضد ریزش بدون استفاده از لوسیون ها و سرم های تقویتی مو به نظر من بی تاثیره!

دوست عزیز تو دستورش رو الآن نگاه کردم نوشته حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمایید , حالا به نظر شما هر روز موهامو باهاش میشورم مشکلی ایجاد میکنه؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 16:34
[QUOTE=Ali_softcenter;7358058]نه در ریزش مو فرقی ندارن.

دوست عزیز تو دستورش رو الآن نگاه کردم نوشته حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمایید , حالا به نظر شما هر روز موهامو باهاش میشورم مشکلی ایجاد میکنه؟

نه مشکلی نیست! ولی اصلا روی چربی موت تاثیری نداره.

یه شامپو موهای چرب هم بخر...دست اول بشور موهات رو.

سبیوم سرت اگه کنترل نشه موهات میریزه

ali_khoshtip
08-12-2012, 16:44
[QUOTE=ali_khoshtip;7358136]

نه مشکلی نیست! ولی اصلا روی چربی موت تاثیری نداره.

یه شامپو موهای چرب هم بخر...دست اول بشور موهات رو.

سبیوم سرت اگه کنترل نشه موهات میریزه
کلمه اول از جمله آخرتو متوجه نشدم
2 تا شامپو استفاده کردن اونم هر روز حال و حوصله میخواد
همون میرم ی شامپو سریتا ضد ریزش برای موهای چرب میگیرم اینجوری بهتره
درسته؟قیمتش چنده؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 17:52
[QUOTE=Ali_softcenter;7358189]
درسته؟قیمتش چنده؟

سبیوم! ولش کن
:sq_6: دو تا در شامپو میخوای واکنی ها

هر جوری راحتی.
4 و خورده ای

Ali_softcenter
08-12-2012, 17:53
همشو لطفا :sq_2: تو نایلون سیاه بزارید بی زحمت : دی

همش حسش نیست :sq_2: ارزون. گرون یا متوسط؟ از من میشنوی همون فولیکا رو برن بره!

amirkhan_0o0
08-12-2012, 18:21
من به 2 تا نکته راجع به شامپو ها اعتقاد دارم:
1- شامپویی خوبه که به موهاتون بسازه(حتی اگه تخم مرغی داروگر باشه)
2- مواد وابسته کننده نداشته باشه
بعض از شامپو ها بعد از قطع مصرف شما رو وابسته می کنه و دچار ریزش مو می شی

Eblis 2011
08-12-2012, 18:36
همش حسش نیست :sq_2: ارزون. گرون یا متوسط؟ از من میشنوی همون فولیکا رو برن بره!

همون فولیکا لطفا ... ارزون حساب کنیا :n01:

Greedy
08-12-2012, 18:44
من هفته پیش شامپوی فولیکا ضد شوره برای موهای چرب گرفتم تو این یه هفته که زوده قضاوت کردن ولی احساس خوبی دارم بعد شامپو زدن

Ali_softcenter
08-12-2012, 19:21
من هفته پیش شامپوی فولیکا ضد شوره برای موهای چرب گرفتم تو این یه هفته که زوده قضاوت کردن ولی احساس خوبی دارم بعد شامپو زدن

شوره من با این + ضد شوره روزانه ش درمان شد

Greedy
08-12-2012, 19:27
شوره من با این + ضد شوره روزانه ش درمان شد

اگه بتونه شوره و چربی موهای من ردیف کنه تا اخر عمرم به غیر فولیکا شامپویی نخواهم زد :دی
الان 7-8 ساله که کلی شامپو و داروهای مختلف + تیغ زدن مو و کلی روش تست کردم بلکه خوب شه که نشد دیگه اخرین تلاش هامه اگر بازم خوب نشد که که دیگه چارش اینه که کلا از گردن ببریم خوب شه :دی

LiverBarca
08-12-2012, 20:40
[QUOTE=Ali_softcenter;7358189]
درسته؟قیمتش چنده؟
یعنی شما هر روز میری حموم و با این وجود بازم موهات چرب میشن 24 ساعت نشده؟

Ali_softcenter
08-12-2012, 20:48
:n02: این نقل قول بالا رو من نگفتم.

majid322
08-12-2012, 21:10

چیز عجیبیه ؟ منم دقیقا همینجوریم..سریع موهام چرب میشه...از کجا میتونم بفهمم نوع موهام چربه ، خشکه یا معمولی ؟ اینکه به یه روز نکشیده چرب میشه یعنی اینکه جنس موهام چربه ؟

Greedy
08-12-2012, 22:13
چیز عجیبیه ؟ منم دقیقا همینجوریم..سریع موهام چرب میشه...از کجا میتونم بفهمم نوع موهام چربه ، خشکه یا معمولی ؟ اینکه به یه روز نکشیده چرب میشه یعنی اینکه جنس موهام چربه ؟

:دی نه موهای شما خشکه :n08:

سواله میپرسیا :دی خودت میگی سریع چرب میشه بعد میگی ایا خشکه یا چرب ؟ !

majid322
08-12-2012, 22:16
:دی نه موهای شما خشکه :n08:

سواله میپرسیا :دی خودت میگی سریع چرب میشه بعد میگی ایا خشکه یا چرب ؟ !

گفتم الان مسخرم میکنی..:دی ولی بقیه بهم میگن موهات خشکه اینه که دو به شک شدم موهام خشکه یا چرب..از طرفی دیگه دلیل نمیشه شاید محیطی که من توش هستم باعث میشه موهام چرب بشه..
.
حالا خوبه من بهت بخندم؟ :دی

Greedy
08-12-2012, 22:24
گفتم الان مسخرم میکنی..:دی ولی بقیه بهم میگن موهات خشکه اینه که دو به شک شدم موهام خشکه یا چرب..از طرفی دیگه دلیل نمیشه شاید محیطی که من توش هستم باعث میشه موهام چرب بشه..
.
حالا خوبه من بهت بخندم؟ :دی

بخند به روی من و دنیا / دنیا به روت بخنده :دی

بقیه هم سرکارت گذاشتن :دی مگه تو روغن کاری کار میکنی که ربطی داشته باشه ؟ :دی طرف میبینی تو نونوایی(نانوایی:دی) کار میکنه تو اون گرما و اتیش و با اینکه کلاه داره موهاش خیلی کمتر از اونی که میشینه زیر باد کولر چرب میشه بی ربط نیست ولی تاثیرش هم زیاد نیست
موهای شما چربه و باید از شامپوی مخصوص موهای چرب استفاده کنی

LiverBarca
09-12-2012, 09:32
والا به نظر من اره چون ندیدم همچین چیزی!
خود من موهام 48-72 ساعت بعد از اخرین باری که سرمو میشورم چرب میشه!(اونم از ریشه و تا به نوک موهام:دی برسه(کاملآ چرب بشه) 72 ساعت وقت میبره!)
دوستان الان موهای من از چه نوعی هست؟

majid322
09-12-2012, 10:12
والا به نظر من اره چون ندیدم همچین چیزی!
خود من موهام 48-72 ساعت بعد از اخرین باری که سرمو میشورم چرب میشه!(اونم از ریشه و تا به نوک موهام:دی برسه(کاملآ چرب بشه) 72 ساعت وقت میبره!)
دوستان الان موهای من از چه نوعی هست؟

فکر میکنم شما موهات معمولی باشه...

ali_khoshtip
09-12-2012, 11:45
[QUOTE=ali_khoshtip;7358207]

بله دوست عزیز

saeedsh7j
09-12-2012, 14:26
اون مواد مضری که میگفتین تو کلیر هم هست؟

Ali_softcenter
09-12-2012, 14:28
اون مواد مضری که میگفتین تو کلیر هم هست؟

من موفق نشدم که کلیر رو نگاه کنم .
شنیده میشه که هست.
ظاهرا جزء شامپوهایی هست که دوبی وارد نمیشه.

Delkook
09-12-2012, 16:03
بقیه بهم میگن موهات خشکه اینه که دو به شک شدم موهام خشکه یا چرب...

ببینید یه نوع جنس مو هم داریم که مختلط هست یعنی موها رطوبت خودشون رو از دست میدن(دهیدراته میشن) ولی زود هم چرب میشن و ظاهر چرب دارن. شاید جنس موی شما از این نوع هست؟

majid322
09-12-2012, 16:18
ببینید یه نوع جنس مو هم داریم که مختلط هست یعنی موها رطوبت خودشون رو از دست میدن(دهیدراته میشن) ولی زود هم چرب میشن و ظاهر چرب دارن. شاید جنس موی شما از این نوع هست؟

نمیدونم شاید اینطور باشه...میشه یکم بیشتر توضیح بدی...دقیقا خصوصیات این نوع مو چیه ؟

saeedsh7j
09-12-2012, 23:05
من موفق نشدم که کلیر رو نگاه کنم .
شنیده میشه که هست.
ظاهرا جزء شامپوهایی هست که دوبی وارد نمیشه.

الان من راضیم از کلیر به نظرتون دیگه استفاده نکنم؟

oghyanoos
09-12-2012, 23:43
شامپو رزماری پرژک برای از بین بردن شوره سر چطوره؟

شـیـفــو
09-12-2012, 23:48
شامپو کلیر خیلی عالیه من 3 ماهه دارم استفاده میکنم ، عالیه .

Atefe_72
09-12-2012, 23:49
سلام دوستان
من تا حالا از شامپوی حجم دهنده استفتده نکردم
وا3 مو ضرر داره؟؟؟
اگه نداره یه برند خوبشو (زیر 30تومن)معرفی کنید با قیمتش
هر چند وق یبار باید مصرف کنم یا فرقی نداره؟حجم مو تغییر میکنه؟
ممنون

Eblis 2011
09-12-2012, 23:49

واسه موهای خشک یا چرب ؟ یا جفتشو داره ؟

hamijoon
09-12-2012, 23:52
مجيد جان موي مختلط به مويي ميگن كه پوست سر چرب ولی انتهای موها خشک و زبر هستش . بيشتر هم در افرادي كه موهاشون خيلي بلنده ديده ميشه . فك نكنم موي شما اينجوري باشه . اونطوري كه من فهميدم بايد مثل موهاي من چرب باشه . من وقتي از حموم ميام فرداش موهام چرب ميشه . البته پوست صورتم هم چرب . اگه به 2 3 روز برسه كلافه ميشم .

تنها راحش افزايش دفعات شست و شو مو هستش

شامپوي مخصوص موهاي چرب هم هست . شامپو كل تار رو حتما امتحان كن .

majid322
09-12-2012, 23:56
ممنونم...اره منم دقیقا وقتی یه روز نرم حموم کلافه میشم .... کلا چربی پوست و موم زیاده باید شامپوم رو عوض کنم..

hamijoon
10-12-2012, 00:04
كل تار رو حتما تست كن .
اما يادت باشه زياد به شامپو ربط نداره در هر صورت حداكثر تا 2 روز تمام چرب ميشه پس سعي كن تند تند بشوري موهاتو .

:n16:

denzelmovie
10-12-2012, 00:41
بچه ها من موهامو کلا بالا میزنم (هرچند از این مدل خیلی خوشم نمیاد ولی چکار کنم مدل دیگه ای بلد نیستم :n03:)
یه شامپو میخوام کلا به موهام حالت بده تا بالا میزنم دیگه بهم ریز نشه
الان از هر شامپویی مثل سینره، کلیر و ... استفاده میکنم موهام به هم میریزه هرکدامش از یه طرفی میره شانه هم که میکنم دوباره بعد یه مدتی بهم میریزه
بیرونم که میرم یه باد هم که به موهام میخوره دیگه کلا بهم میریزه، اعصاب برام نذاشته، ژل هم که میزنم کلا میچسبه به سرم خیلی نافرم میشه
میخوام همه موهام مثل بچه آدم یه جا وایسن :n02:
ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

Ali_softcenter
10-12-2012, 01:20
الان من راضیم از کلیر به نظرتون دیگه استفاده نکنم؟

اگه از اون مواد مضر داره در ترکیباتش بهتره استفاده نکنی!!

شامپو رزماری پرژک برای از بین بردن شوره سر چطوره؟

اگه میخوای کچل بشی محصولات پرژک رو بهت پیشنهاد میکنم :n02:

:n13:

سلام دوستان
من تا حالا از شامپوی حجم دهنده استفتده نکردم
وا3 مو ضرر داره؟؟؟
اگه نداره یه برند خوبشو (زیر 30تومن)معرفی کنید با قیمتش
هر چند وق یبار باید مصرف کنم یا فرقی نداره؟حجم مو تغییر میکنه؟
ممنون

نه ضرر نداره!! آره یه کم حجیم تر به نظر میاد مو

بچه ها من موهامو کلا بالا میزنم (هرچند از این مدل خیلی خوشم نمیاد ولی چکار کنم مدل دیگه ای بلد نیستم :n03:)
یه شامپو میخوام کلا به موهام حالت بده تا بالا میزنم دیگه بهم ریز نشه
الان از هر شامپویی مثل سینره، کلیر و ... استفاده میکنم موهام به هم میریزه هرکدامش از یه طرفی میره شانه هم که میکنم دوباره بعد یه مدتی بهم میریزه
بیرونم که میرم یه باد هم که به موهام میخوره دیگه کلا بهم میریزه، اعصاب برام نذاشته، ژل هم که میزنم کلا میچسبه به سرم خیلی نافرم میشه
میخوام همه موهام مثل بچه آدم یه جا وایسن :n02:
ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

دوست عزیز

هیچ شامپویی در دنیا وجود نداره که موهای شما رو حالت بده و نگه داره!! که این ور و اون ور نرن!

باید از حالت دهنده استفاده کنی....که انواع مختلف داره! خب از ژل استفاده نکن!!! از خمیر مو استفاده کن که مثل ژل نمیچسبه کف سرت!!! یا از کرم مو!

ولی برخی شامپو ها میتونن جنس موهاتون رو حالت پذیر تر کنن! همین

denzelmovie
10-12-2012, 02:18
دوست عزیز

هیچ شامپویی در دنیا وجود نداره که موهای شما رو حالت بده و نگه داره!! که این ور و اون ور نرن!

باید از حالت دهنده استفاده کنی....که انواع مختلف داره! خب از ژل استفاده نکن!!! از خمیر مو استفاده کن که مثل ژل نمیچسبه کف سرت!!! یا از کرم مو!

ولی برخی شامپو ها میتونن جنس موهاتون رو حالت پذیر تر کنن! همین

داداش ممنون، خمیر مو یا کرم مو کلا چکاری میکنن؟ برای مو ضرر ندارن؟ خمیر مو بهتره یا کرم مو؟ شما چه جنسی رو پیشنهاد میکنید؟
شامپو هم که جنس موها رو حالت پذیرتر کنه چی به نظرتون خوبه امتحان کنم؟

شـیـفــو
10-12-2012, 02:33

برای موهای چرب ، من یه کمی ریزش مو هم داشتم یعنی از مقدار عادی یکم بیشتر بود + شوره کم ، اما برطرف شدند .

peaceful1
10-12-2012, 08:38

داره سمت راستی رو بخر.

new2012user
10-12-2012, 10:28
برای موهای چرب ، من یه کمی ریزش مو هم داشتم یعنی از مقدار عادی یکم بیشتر بود + شوره کم ، اما برطرف شدند .

شما کدومشو گرفتی ؟

ali_884
10-12-2012, 11:05
شامپو مورد صحت

Ali_softcenter
10-12-2012, 11:29
داره سمت راستی رو بخر.

لطف میکنید ترکیبات این شامپو رو بنویسید؟؟ در غیر این صورت لطفا پیشنهاد ندید به کسی!

قصه حسین کرد شبستری که تعریف نکردیم اینجا!

Ali_softcenter
10-12-2012, 11:44
داداش ممنون، خمیر مو یا کرم مو کلا چکاری میکنن؟ برای مو ضرر ندارن؟ خمیر مو بهتره یا کرم مو؟ شما چه جنسی رو پیشنهاد میکنید؟
شامپو هم که جنس موها رو حالت پذیرتر کنه چی به نظرتون خوبه امتحان کنم؟

به مو حالت میدن
عامه مردم فکر میکنن ضرر داره. متخصصین این عقیده رو ندارن. مگه اینکه ترکیبات خطرناک داشته باشن یا تاریخ مصرف گذشته باشن.
بحث بهتر بودن نیست. همه اینا مو رو یه جور خاص حالت میدن! درصد نگه دارندگیشون فرق داره...برخیشون براق میکنن...برخیشون مات...و...
سعی کن برند معتبر بخری...انگلیسی...ایتالیایی..آ لمانی.
مثلا wella آلمان
ترکیه رو بنداز دور.

همه اینا هم خیابون منوچهری پیدا میشه سمت راست که بورس لوازم آرایشی و بهداشتی هست!
فروشگاه جهان هم نمایندگی wella آلمان و osis ایتالیا ست...
باید ببینی چه جور حالت دهندگی مد نظر ت هست...مو رو نرم کنه و نگه داره...یا سفت کنه که بادم تکونش نده...براق بشه..مات بشه...و..!

شامپو هم اگه موهاتون خشکه به درد میخوره.وگرنه باید همین حالت دهنده بزنید.

denzelmovie
10-12-2012, 13:06
به مو حالت میدن
عامه مردم فکر میکنن ضرر داره. متخصصین این عقیده رو ندارن. مگه اینکه ترکیبات خطرناک داشته باشن یا تاریخ مصرف گذشته باشن.
بحث بهتر بودن نیست. همه اینا مو رو یه جور خاص حالت میدن! درصد نگه دارندگیشون فرق داره...برخیشون براق میکنن...برخیشون مات...و...
سعی کن برند معتبر بخری...انگلیسی...ایتالیایی..آ لمانی.
مثلا wella آلمان
ترکیه رو بنداز دور.

همه اینا هم خیابون منوچهری پیدا میشه سمت راست که بورس لوازم آرایشی و بهداشتی هست!
فروشگاه جهان هم نمایندگی wella آلمان و osis ایتالیا ست...
باید ببینی چه جور حالت دهندگی مد نظر ت هست...مو رو نرم کنه و نگه داره...یا سفت کنه که بادم تکونش نده...براق بشه..مات بشه...و..!

شامپو هم اگه موهاتون خشکه به درد میخوره.وگرنه باید همین حالت دهنده بزنید.

بازم ممنون، میخوام مو رو سفت کنه که بادم تکونش نده، براق هم بشه یه کم. حالا باید کرم مو بخرم یا خمیر مو؟
موهام هم فکر میکنم خشک باشه، شامپو خوب چی پیشنهاد میکنید؟ wella شامپو خوب داره؟

Ali_softcenter
10-12-2012, 14:16
بازم ممنون، میخوام مو رو سفت کنه که بادم تکونش نده، براق هم بشه یه کم. حالا باید کرم مو بخرم یا خمیر مو؟
موهام هم فکر میکنم خشک باشه، شامپو خوب چی پیشنهاد میکنید؟ wella شامپو خوب داره؟

اینجوری باید چسب موی قوی بخری! چون خمیر موهایی که توی ایران من دیدم level شون 2 هست یعنی مدیومه...البته شاید پیدا کنی..بگرد...نهایت میتونی با تافت یا فیکساتور فیکس کنی موهاتو

واکس هم براق میکنه ولی واکس اصلا در ذاتش نیست که موها رو سفت کنه!! قوی ترین واکس رو هم من زدم ساخت شرکت LABLE.M بازم سفت نمیکنه...

اکثر خمیر مو ها هم حالت مات میدن به مو.

ژل هم که میگی میچسبه به سر

کرم مو که بیشتر نرم میکنه..اصلا سفت نمیکنه با اینکه براق میکنه.

پس 2 تا انتخاب داری یا چسب موی قوی بخری...اونم نه هر چسب مویی! از این آشغال زیر ده تومنیا نه...نیترو و...رو بنداز دور!!ب....توش! :n02:

فقط برند های معتبر اونم از مغازه های لوازم آرایشی بهداشتی...

البته putty هم میتونی بخری که یه نوع حالت دهنده بسیار قوی هست....ولی من استفاده نکردم ببینم براق میکنه یا نه...میخوام تست کنم.

منظور از فیکساتور ایناس :

که اگه خمیر بزنی یا یه چیزی که خیلی قوی هم نبود میتونی باهاش موهاتو نگه داری که در اثر باد تکون نخوره...البته این لینکی که دادم فقط چند تا برند داره..فقط خواستم ببینی که چیه...

اگه تهرانی یه سر برو منوچهری سمت راست خیابون تا لاله زار....همه چی دستت میاد....

فقط حتما به تاریخ مصرف ها نگاه کن...بارها شده اونجا خواستن جنسی که 3 ماه مونده تاریخش تموم شه رو به پاچه های من فشار بدن ولی نتونستن....

یه چیزی هم بهت بگم 90% مغازه دار ها هیچی بارشون نیست از این چیزا!! مخصوصا دخترا! طرف فرق چسب مو و خمیر مو رو با واکس نمیدونه چیه! و از نظرشون اون چیزی که بهت پیشنهاد میده حرف نداره!:n02:

طرف یه برند ناشناخته ایتالیایی رو که فقط توی ایتالیا فروش داره و گذاشته جلو من میگه تو اینو WELLA مقایسه میکنی!؟؟ گفتم نه! چون به پای ولا هم نمیرسه!:n02: البته فکر نکن دیگه ته بهترین برند ها ولا هست! نه...یکی از خوباشه.و گرونم هست ها!! بالای 30 تومنه...

البته یه تاپیک در این مورد زده شده و فکر کنم درست نبود اینجا توضیح بدم بهتون...

ولا شامپو هم داره ولی از قیمتاش خبر ندارم. از فروشگاه جهان بپرس

برای موهای خشک باید مطمئن باشی! سرت چرب نمیشه اصلا؟؟؟

Eblis 2011
10-12-2012, 15:22
داره سمت راستی رو بخر.

ممنون . ولی عکس وا نمیشه .....

M A M M U T
10-12-2012, 15:45
آقا ما رفتیم شماپو نیوآ خریدیم ...اولا برا موهای چربش رو هیچ جا پیدا نکردم.... مجبور شدم موهای معمولیش روبخرم(classic care)...واقعا چیزه آشغالی بود.....اصلا تمیز نمیکنه....حتی من سه بار استفاده کردم در یه بار حمام اما بازم انگار نه انگار.
شامپو خوب دیگه چی سراغ دارین واسه موهای چرب(لطفا ایرانی پیشنهاد ندین)؟؟؟؟

شـیـفــو
10-12-2012, 16:17
شما کدومشو گرفتی ؟

برای موهای چربش رو گرفتم . روش نوشته ورزشی و ازین چیزا .
قبلا از اوه معمولی روزانه استفاده میکردم ، اما این کلیر معجزه کرد .
البته من بدون آگاهی ازش استفاده کردم ، تبلیغشو تو مترو دیدم رونالدو بازی کرده زیرش هم نوشته برای موهای چرب و ضدشوره و .... گرفتم .

peaceful1
10-12-2012, 19:22
ممنون . ولی عکس وا نمیشه .....

clear shampoo style express

Ali_softcenter
10-12-2012, 21:09
آقا ما رفتیم شماپو نیوآ خریدیم ...اولا برا موهای چربش رو هیچ جا پیدا نکردم.... مجبور شدم موهای معمولیش روبخرم(classic care)...واقعا چیزه آشغالی بود.....اصلا تمیز نمیکنه....حتی من سه بار استفاده کردم در یه بار حمام اما بازم انگار نه انگار.
شامپو خوب دیگه چی سراغ دارین واسه موهای چرب(لطفا ایرانی پیشنهاد ندین)؟؟؟؟

عزیز یه شامپو بهت معرفی میکنم عالی.

اسپانیایی اورجینال اصل!

با قیمت خوب.

بدون ترکیبات مضر.

بدون سیلیکون. پارابن و رنگ های شیمیایی.

کاملا ارگانیک ( گیاهان استفاده شده بدون کود شیمیایی )

شامپو کورپورسانو برای موهای چرب.

حاوی گزنه- لیمو - نارون کوهی

اگه خریدی راضی نبودی بیا من بر میدارم ازت.

کاملا با صرفه. 300 میل بر خلاف اکثر شامپوهای دیگه که 200 میل هستند.

فقط 24000 تومان.

البته همه داروخانه ها ممکنه اینو نداشته بانشد...

من از داروخانه رامین میدون فردوسی خریدم.

کوچه مروی هم احتمال زیاد داره.

جون هر کس دوس دارین اگه به موهاتون علاقه دارید از این شامپو های کلیر و هد اند شولدرز نخرید! حرف این دوستانی هم که میان میگن من کلیر خریدم معجزه کرد رو قبول نکنید!! همش حرف الکیه! وقتی هم بهشون میگی ترکیبات شامپو رو بذار انگا ر داری با دیوار حرف میزنی...

شامپویی که با این قیمت دلار وارد ایران میشه گمرکی میخوره داروخانه یه چیزی میکشه روش به شما میده 10 تومن مفت نمی ارزه!

فقط تبلیغات الکیه...

شامپو های ترک که در ایران هستند اصلا به درد نمیخورن.

از ما گفتن بود.

حالا برید clear بخرید ما هم میریم از این شامپو ها میخریم...ببینیم موهای کی بیشتر دووم میاره :n02:

Greedy
10-12-2012, 21:23

اسپانیایی اورجینال اصل!

با قیمت خوب.

بدون ترکیبات مضر.

فقط 24000 تومان.

جون هر کس دوس دارین اگه به موهاتون علاقه دارید از این شامپو های کلیر و هد اند شولدرز نخرید! حرف این دوستانی هم که میان میگن من کلیر خریدم معجزه کرد رو قبول نکنید!! همش حرف الکیه! وقتی هم بهشون میگی ترکیبات شامپو رو بذار انگا ر داری با دیوار حرف میزنی...

شامپویی که با این قیمت دلار وارد ایران میشه گمرکی میخوره داروخانه یه چیزی میکشه روش به شما میده 10 تومن مفت نمی ارزه!

فقط تبلیغات الکیه...

شامپو های ترک که در ایران هستند اصلا به درد نمیخورن.

از ما گفتن بود.

حالا برید clear بخرید ما هم میریم از این شامپو ها میخریم...ببینیم موهای کی بیشتر دووم میاره :n02:

دایرة المعارف شامپو ها :دی

حسابشو داری تا حالا چند نوع شامپو خریدی و جمعا حدودا چقدر خرج شامپو کردی ؟ :دی

Ali_softcenter
10-12-2012, 21:40
دایرة المعارف شامپو ها :دی

حسابشو داری تا حالا چند نوع شامپو خریدی و جمعا حدودا چقدر خرج شامپو کردی ؟ :دی

من تحقیق زیاد میکنم.

کلا 5 تا هم نمیشه اسم ببرم که استفاده کرده باشم.

برای مدت زیادی فولیکا میزدم.

خیلی شامپو ها رو هم میشناسم...که خوبن ممکنه پیشنهاد هم بدم ولی گرون باشه خودم نخرم.

reza3322
11-12-2012, 02:21
الان داشتم ترکیبات شامپو فیتوم اکتیو ایو روشه رو میدیدم
تو ترکیباتش ammonium lauryl sulfate رو داره که طبق گفته جناب ali_softcenter برای محیط زیست مضر هست و به غیر از sodium chloride هیچ نوع سدیم دیگری تو ترکیباتش نیست و من 4 سال هست که استفاده میکنمو مشکلی واسم ایجاد نکرده

saeediranzad
11-12-2012, 02:43
سلام
من زیاد مطالعه نکردم. (راستش وقت نمیشه.)
ولی ترکیبات شامپو از سه جهت زیانبار هستند.
1-سرطانزایی: بیشتر شامپوهای مجوزدار از این نظر تقریباً بیخطر هستند. چون درصد ترکیبات سرطانزای ثابت شده در اینها کم است.
Dioxane یک ترکیب سرطانزا است که در هر شامپوی محتوی Lauryl یا Laureth به مقدار کم وجود دارد.
2- محیط زیست: این بحث تحصصی است و نباید بسادگی هر ترکیب را زیانبار دانست. ترکیبات Lauryl به عنوان حشره کش ارگانیک مصرف دارند؛ پس زیان محیط زیستی ندارند.
البته علت این کاربرد دترجنت بودن آنها و نوع تنفس حشرات است. (نگران نباشید)
3- محرک بودن Irritative: بنظرم این باید نگرانی اصلی باشه. گاهی اینها سبب ریزش مو و گاهی خارش و سوزش میشوند. حتا خیلی از ترکیبات گیاهی تحریک کننده هستند.
لینک مفید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

denzelmovie
11-12-2012, 11:14
اینجوری باید چسب موی قوی بخری! چون خمیر موهایی که توی ایران من دیدم level شون 2 هست یعنی مدیومه...البته شاید پیدا کنی..بگرد...نهایت میتونی با تافت یا فیکساتور فیکس کنی موهاتو

واکس هم براق میکنه ولی واکس اصلا در ذاتش نیست که موها رو سفت کنه!! قوی ترین واکس رو هم من زدم ساخت شرکت LABLE.M بازم سفت نمیکنه...

اکثر خمیر مو ها هم حالت مات میدن به مو.

ژل هم که میگی میچسبه به سر

کرم مو که بیشتر نرم میکنه..اصلا سفت نمیکنه با اینکه براق میکنه.

پس 2 تا انتخاب داری یا چسب موی قوی بخری...اونم نه هر چسب مویی! از این آشغال زیر ده تومنیا نه...نیترو و...رو بنداز دور!!ب....توش! :n02:

فقط برند های معتبر اونم از مغازه های لوازم آرایشی بهداشتی...

البته putty هم میتونی بخری که یه نوع حالت دهنده بسیار قوی هست....ولی من استفاده نکردم ببینم براق میکنه یا نه...میخوام تست کنم.

منظور از فیکساتور ایناس :

که اگه خمیر بزنی یا یه چیزی که خیلی قوی هم نبود میتونی باهاش موهاتو نگه داری که در اثر باد تکون نخوره...البته این لینکی که دادم فقط چند تا برند داره..فقط خواستم ببینی که چیه...

اگه تهرانی یه سر برو منوچهری سمت راست خیابون تا لاله زار....همه چی دستت میاد....

فقط حتما به تاریخ مصرف ها نگاه کن...بارها شده اونجا خواستن جنسی که 3 ماه مونده تاریخش تموم شه رو به پاچه های من فشار بدن ولی نتونستن....

یه چیزی هم بهت بگم 90% مغازه دار ها هیچی بارشون نیست از این چیزا!! مخصوصا دخترا! طرف فرق چسب مو و خمیر مو رو با واکس نمیدونه چیه! و از نظرشون اون چیزی که بهت پیشنهاد میده حرف نداره!:n02:

طرف یه برند ناشناخته ایتالیایی رو که فقط توی ایتالیا فروش داره و گذاشته جلو من میگه تو اینو WELLA مقایسه میکنی!؟؟ گفتم نه! چون به پای ولا هم نمیرسه!:n02: البته فکر نکن دیگه ته بهترین برند ها ولا هست! نه...یکی از خوباشه.و گرونم هست ها!! بالای 30 تومنه...

البته یه تاپیک در این مورد زده شده و فکر کنم درست نبود اینجا توضیح بدم بهتون...

ولا شامپو هم داره ولی از قیمتاش خبر ندارم. از فروشگاه جهان بپرس

برای موهای خشک باید مطمئن باشی! سرت چرب نمیشه اصلا؟؟؟

نه عزیز من تهران نیستم
پس یه خمیر مو ولا میخرم
موهام هم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم خشک باشه، اگه چند روز حمام نرم کمی چرب میشه ولی نه زیاد
شامپو هم ولا برای موهای خشک بخرم یا شامپو حالت دهنده؟ یا مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید؟
راستی یه کم هم شوره دارم، نه زیاد، ضد شوره هم باید بخرم؟ چی خوبه؟
هم باید ضد شوره بزنم هم حالت دهنده؟

Ali_softcenter
11-12-2012, 11:23
الان داشتم ترکیبات شامپو فیتوم اکتیو ایو روشه رو میدیدم
تو ترکیباتش ammonium lauryl sulfate رو داره که طبق گفته جناب ali_softcenter برای محیط زیست مضر هست و به غیر از sodium chloride هیچ نوع سدیم دیگری تو ترکیباتش نیست و من 4 سال هست که استفاده میکنمو مشکلی واسم ایجاد نکرده

عزیز فکر کنم اشتباه میکنید.

من یه شامپو ایوروشه دارم که سدیم لورت سولفات داره!! نه سدیم لورل سولفات!!!

reza3322
11-12-2012, 14:59
علی اقا این ترکیبات شامپو anti-chute yves rocher
aqua, ammonium lauryl sulfate (tensioactif issu de l’huile du cocotier, irritant à l’état pur mais pas dangereux dans les shampoings puisque rincé rapidement – autorisé par l’organisme de contrôle Ecocert_), polyacrylate-1 crosspolymer, cocamidopropyl betaine (surfactant aux propriétés antiseptiques, allergène possible selon certaines études mais ce n’est pas confirmé), decyl glucoside (autre tensioactif non ionique moussant), coco-glucoside (destiné à affiner la mousse produite par l’ingrédient précédent), glycol distearate (hydratant), glyceryl oleate (émollient, il adoucit et assouplit la peau- et émulsifiant), parfum, sodium benzoate (également utilisé en alimentation comme conservateur, mais critiqué pour ses liens possibles avec l’hyperactivité des enfants), glycerin (hydratant et lubrifiant), citric acid (ajuste le pH du shampoing), polyquaternium-10 (utilisé pour réduire l’électricité statique des cheveux), guar hydroxypropyltrimonium chloride (améliore la texture et la douceur des cheveux), glyceril stearate, lupinus albus seed extract (le voilà, notre lupin !), sodium chloride (utilisé comme savon), salicylic acid (l’aspirine, utilisée dans les shampoings anti-pelliculaires notamment, il stimule l’activité cellulaire), aesculus hippocastanum seed extract (bon pour la peau), geraniol (alcool terpénique insaturé, utilisé comme parfum en cosmétiques.. et comme répulsif à insectes !).

reza3322
11-12-2012, 15:18
aqua, ammonium lauryl sulfate (tensioactif issu de l’huile du cocotier, irritant à l’état pur mais pas dangereux dans les shampoings puisque rincé rapidement – autorisé par l’organisme de contrôle Ecocert_), polyacrylate-1 crosspolymer, cocamidopropyl betaine (surfactant aux propriétés antiseptiques, allergène possible selon certaines études mais ce n’est pas confirmé), decyl glucoside (autre tensioactif non ionique moussant), coco-glucoside (destiné à affiner la mousse produite par l’ingrédient précédent), glycol distearate (hydratant), glyceryl oleate (émollient, il adoucit et assouplit la peau- et émulsifiant), parfum, sodium benzoate (également utilisé en alimentation comme conservateur, mais critiqué pour ses liens possibles avec l’hyperactivité des enfants), glycerin (hydratant et lubrifiant), citric acid (ajuste le pH du shampoing), polyquaternium-10 (utilisé pour réduire l’électricité statique des cheveux), guar hydroxypropyltrimonium chloride (améliore la texture et la douceur des cheveux), glyceril stearate, lupinus albus seed extract (le voilà, notre lupin !), sodium chloride (utilisé comme savon), salicylic acid (l’aspirine, utilisée dans les shampoings anti-pelliculaires notamment, il stimule l’activité cellulaire), aesculus hippocastanum seed extract (bon pour la peau), geraniol (alcool terpénique insaturé, utilisé comme parfum en cosmétiques.. et comme répulsif à insectes !).
اینم ترجمه توسط google translate
آبی، لوریل سولفات آمونیوم (سورفاکتانت مشتق از روغن نارگیل، تحریک خالص اما در شامپو به سرعت شسته خطرناک نیست - مجاز توسط Ecocert_ بازرسی بدن)، polyacrylate-1 crosspolymer، بتائین cocamidopropyl (سورفکتانتخواص ضد عفونی کننده، می تواند آلرژی در برخی از مطالعات تایید نشده است)، گلوکوزید decyl (دیگر کف سورفاکتانت غیر یونی)، کوکو گلوکوزید (برای اصلاح فوم تولید شده توسط عنصر قبلی)، distearate گلیکول (مرطوب کننده)oleate glyceryl (نرم کننده، آن را نرم و smoothes پوست، و امولسیفایر)، عطر، بنزوات سدیم (همچنین به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی استفاده می شود، اما برای لینک های خود را با بیش فعالی در کودکان مورد انتقاد قرار)، گلیسیرین (مرطوب کننده و روان کننده)اسید سیتریک (تنظیم به شامپو PH)، polyquaternium-10 (مورد استفاده به کاهش مو الکتریسیته ساکن)، کلرید hydroxypropyl گوار (بافت و نرمی مو را بهبود می بخشد)، استئارات glyceryl، عصاره دانه سبع (در اینجا آن است،سبع ما!)، کلرید سدیم (که به عنوان صابون مورد استفاده قرار می گیرند)، سالیسیلیک اسید (آسپرین، در شامپو ضد شوره سر به طور خاص استفاده می شود، باعث تحریک فعالیت سلولی)، Aesculus hippocastanum عصاره دانه (برای پوست خوب است)، ژرانیول (ترپن الکل اشباع نشده، عنوان عطر در لوازم آرایشی استفاده می شود .. و به عنوان دافع حشرات).

Ali_softcenter
11-12-2012, 20:17
نه عزیز من تهران نیستم
پس یه خمیر مو ولا میخرم
موهام هم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم خشک باشه، اگه چند روز حمام نرم کمی چرب میشه ولی نه زیاد
شامپو هم ولا برای موهای خشک بخرم یا شامپو حالت دهنده؟ یا مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید؟
راستی یه کم هم شوره دارم، نه زیاد، ضد شوره هم باید بخرم؟ چی خوبه؟
هم باید ضد شوره بزنم هم حالت دهنده؟

کدوم شهری عزیز؟ مطمئنی ولا گیرت میاد؟

شما فعلا این آزمایش رو انجام بده ببینم موهات جنسش چیه : به نظر من چربه!

اینم بخون :

خبر بده

اینم ترجمه توسط google translate
آبی، لوریل سولفات آمونیوم (سورفاکتانت مشتق از روغن نارگیل، تحریک خالص اما در شامپو به سرعت شسته خطرناک نیست - مجاز توسط Ecocert_ بازرسی بدن)، polyacrylate-1 crosspolymer، بتائین cocamidopropyl (سورفکتانتخواص ضد عفونی کننده، می تواند آلرژی در برخی از مطالعات تایید نشده است)، گلوکوزید decyl (دیگر کف سورفاکتانت غیر یونی)، کوکو گلوکوزید (برای اصلاح فوم تولید شده توسط عنصر قبلی)، distearate گلیکول (مرطوب کننده)oleate glyceryl (نرم کننده، آن را نرم و smoothes پوست، و امولسیفایر)، عطر، بنزوات سدیم (همچنین به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی استفاده می شود، اما برای لینک های خود را با بیش فعالی در کودکان مورد انتقاد قرار)، گلیسیرین (مرطوب کننده و روان کننده)اسید سیتریک (تنظیم به شامپو PH)، polyquaternium-10 (مورد استفاده به کاهش مو الکتریسیته ساکن)، کلرید hydroxypropyl گوار (بافت و نرمی مو را بهبود می بخشد)، استئارات glyceryl، عصاره دانه سبع (در اینجا آن است،سبع ما!)، کلرید سدیم (که به عنوان صابون مورد استفاده قرار می گیرند)، سالیسیلیک اسید (آسپرین، در شامپو ضد شوره سر به طور خاص استفاده می شود، باعث تحریک فعالیت سلولی)، Aesculus hippocastanum عصاره دانه (برای پوست خوب است)، ژرانیول (ترپن الکل اشباع نشده، عنوان عطر در لوازم آرایشی استفاده می شود .. و به عنوان دافع حشرات).

عزیز میشه بپرسم این ترکیبات رو از کجا کپی کردی؟ نمیخوای بگی که تایپ کردی؟ :دی
ممنون
جالب بود...ایو روشه ای که من دارم البته یه شامپوی دیگش هست...لورل سولفات نداره...

M A M M U T
11-12-2012, 20:59

اسپانیایی اورجینال اصل!

با قیمت خوب.

بدون ترکیبات مضر.

فقط 24000 تومان.

داداش اینی که گفتی شاید تهران پیدا بشه اما من شهرستانم و اینجا این چیزا گیر نمیاد :دی اگر هم باشه واسه پیدا کردنش کل موهام میریزه از بس سخته :) از بین همین شامو ها که زیاد گیر میاد بهترینش کدومه؟ سان سیلک - نیوآ -کلیر- اوه و اینچیزا...
(اینم به عنوان پاورقی بگم که از پرژک استفاده نکنید که به لعنت خدا هم نمیارزه ..)

Eblis 2011
11-12-2012, 21:11
چرا از پرژک بد تعریف میکنید ؟

Ali_softcenter
11-12-2012, 21:23
داداش اینی که گفتی شاید تهران پیدا بشه اما من شهرستانم و اینجا این چیزا گیر نمیاد :دی اگر هم باشه واسه پیدا کردنش کل موهام میریزه از بس سخته :) از بین همین شامو ها که زیاد گیر میاد بهترینش کدومه؟ سان سیلک - نیوآ -کلیر- اوه و اینچیزا...
(اینم به عنوان پاورقی بگم که از پرژک استفاده نکنید که به لعنت خدا هم نمیارزه ..)

میخوای برات بفرستم؟

نزن آقا اینا رو....سان سیلک و نیوا و اوه به لعنت خدا نمی ارزن...

شما سریتا موهای چرب بگیر! اگه سخت گیر میاد خارجی.

Ali_softcenter
11-12-2012, 21:25

این شامپو تقلید و کپی از روی هی شامپوی خارجی هست با همین شکل و شمایل ..

من تا به حال ده نفر رو دیدم با التماس گفتن که نخرید بعد از یه مدت کچل شدن :n02:

reza3322
11-12-2012, 21:28
عزیز میشه بپرسم این ترکیبات رو از کجا کپی کردی؟ نمیخوای بگی که تایپ کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
تایپ !!!!!
منبعش اینجاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n__Avis_1386941
تو توضیحات نوشته که لورل سولفات چون شسته میشه ضرر نداره واقعا راست میگه یا این شامپو استفاده نشه بهتره؟

Greedy
11-12-2012, 21:30

پرژک که اصلا کپی 100 درصد از یه مدل خارجی هست اسمش یادم نیست 7-8 سال پیش اون شامپو خارجیشو خریده بودم اون موقع 6 تومن بود بعد دو سه سال بعدش این پرژک دیدم بسته بندیشو فکر کردم همونه بعد دیدم بازم ملت مبتکر همیشه در صحنه ما اومدن حتی بسته بندیشم از اون مدل خارجی کپی کردن

Eblis 2011
11-12-2012, 21:55

خب کپی شده باشه ... چه دلیلی داره که آدمو کچل کنه ؟

مگه خارجی ها که از همین میزنن کچل شدن ؟

دلیلشو هنوز متوجه نشدم که چرا پرژک شامپوی بدیه ....

ali_khoshtip
11-12-2012, 22:01
دوستان نظرتون در مورد شامپوی تقویت کننده و حجیم کننده آردن چیه؟
کیفیتش از سریتا و فولیکا بالاتره؟

Ali_softcenter
11-12-2012, 22:04
خب کپی شده باشه ... چه دلیلی داره که آدمو کچل کنه ؟

مگه خارجی ها که از همین میزنن کچل شدن ؟

دلیلشو هنوز متوجه نشدم که چرا پرژک شامپوی بدیه ....

علتش اینه که شامپوی خارجیش هم مفت نمی ارزه.
شامپویی که یه سایت و لابراتور درست حسابی نداشته باشه مشخص نیست چیه!
حالا شما ایرانیشو بزن.

دوستان نظرتون در مورد شامپوی تقویت کننده و حجیم کننده آردن چیه؟
کیفیتش از سریتا و فولیکا بالاتره؟

قهوه ایه؟...

ali_khoshtip
11-12-2012, 22:09
علتش اینه که شامپوی خارجیش هم مفت نمی ارزه.
شامپویی که یه سایت و لابراتور درست حسابی نداشته باشه مشخص نیست چیه!
حالا شما ایرانیشو بزن.

قهوه ایه؟...

بله همون قهوه ای رنگه

Ali_softcenter
11-12-2012, 22:25
بله همون قهوه ای رنگه

استفاده کردم....بدک نبود ولی خیلی هم خوب نبود من فولیکا تقویت کننده رو ترجیح میدم!
حجم دهنده نیست زیاد.
خیلی نایابه شامپو های آردن
من یه بار رفتم یه داروخانه گفتم دارید ؟ گفت داشتیم همه رو مرجوع کردیم.
من ترسیدم بپرسم چرا :n02:

Justyyy
11-12-2012, 23:48
استفاده کردم....بدک نبود ولی خیلی هم خوب نبود من فولیکا تقویت کننده رو ترجیح میدم!
حجم دهنده نیست زیاد.
خیلی نایابه شامپو های آردن
من یه بار رفتم یه داروخانه گفتم دارید ؟ گفت داشتیم همه رو مرجوع کردیم.
من ترسیدم بپرسم چرا :n02:
دوست عزیز شما که تو صفحه های قبلی خیلی از اردن تعریف کردی ولی الان میگی خیلی هم خوب نیست!
این شامپو از اون مواد مضر داره؟

hamijoon
11-12-2012, 23:52
علي جان اين شامپو کورپورسانو اصن گير نمياد . نابود شدم انقد دنبالش گشتم . سمت غرب كه اصن نيست.

اون داروخانه اي كه گفتين شماره تلفن نداره كه بفرستن ؟ خيلي تعريفه اين شامپورو شنيدم شما هم كه اين همه تعريف ميكني فك كنم به درد موهاي چرب من بخوره

M A M M U T
12-12-2012, 00:20
میخوای برات بفرستم؟

نزن آقا اینا رو....سان سیلک و نیوا و اوه به لعنت خدا نمی ارزن...

شما سریتا موهای چرب بگیر! اگه سخت گیر میاد خارجی.
آقا دمت گرم این سریتا خیلی چیزه شاخی بود به نظره خودم...یه بار منو از شوره ی سر نجات داد..... حالا یه سوال من تو سایتش رفتم برای موهای چرب نداشت....همین مردانش رو بزنم کافیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تمام بدبختی های من از این شامپو شروع شد...اولا ریزش داره دوما شوره زده سرم....

Ali_softcenter
12-12-2012, 01:41
دوست عزیز شما که تو صفحه های قبلی خیلی از اردن تعریف کردی ولی الان میگی خیلی هم خوب نیست!
این شامپو از اون مواد مضر داره؟

عزیز من آدم صادقی هستم. باید به همه راستش رو گفت .

من خیلی قبل از آردن تعریف کردم....مال اوایل استفاده م بود...

الان گفتم بدک نیست ولی خیلی هم خوب نیست...نه به خاطر اینکه ترکیبات مضر داره...البته دی اتانول آمین داره که راجع به خوب یا بد بودنش در سایت های مختلف تناقض هست!

چون بعد از استفاده زیاد از شاموی تقویت کنندش احساس عالی روی موهام نداشتم و بعد از استفاده طولانی از شامپوی موهای چربش هم زیاد احساس عالی روی موهام نداشتم...نه اینکه مثل سینره خیلی بد باشن

ولی ممکنه به موهای یه نفر سازگاری داشته باشه....به هر حال آردن زیاد گیر نمیاد...همشون هم مال پارس حیان هستن با فولیکا...

علي جان اين شامپو کورپورسانو اصن گير نمياد . نابود شدم انقد دنبالش گشتم . سمت غرب كه اصن نيست.

اون داروخانه اي كه گفتين شماره تلفن نداره كه بفرستن ؟ خيلي تعريفه اين شامپورو شنيدم شما هم كه اين همه تعريف ميكني فك كنم به درد موهاي چرب من بخوره

داروخانه ظفر هم داره ها.

شماره تلفن که داره...ولی با پیک میفرسته باید خودت هزینه شو بدی..
66705301, 66718766

آقا دمت گرم این سریتا خیلی چیزه شاخی بود به نظره خودم...یه بار منو از شوره ی سر نجات داد..... حالا یه سوال من تو سایتش رفتم برای موهای چرب نداشت....همین مردانش رو بزنم کافیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

توی سایتش نداره...ولی داروخانه ها دارن. سبز رنگه .

سایتش داغونه.

این مردونه 3 در یکش رو میگی؟ من نزدم...

hamijoon
12-12-2012, 02:17
دستت درد نكنه من فردا ميزنگم ببينم ميفرستن يا نه .
واسه موي چرب جواب ميده ديگه ؟

Ali_softcenter
12-12-2012, 02:42
دستت درد نكنه من فردا ميزنگم ببينم ميفرستن يا نه .
واسه موي چرب جواب ميده ديگه ؟

برای موهای چربش رو بگیر. اره

turtleback
12-12-2012, 03:00
سلام بر دوستان متخصص پوست و مو :)
من تا دو سال پيش شامپو head and shulders ميزدم كه به ظاهر شامپوي خوبي بود چون موهاي من رو كه لطيف كرده بود اما احساس ميكردم موهام بيش از حد ريزش دارند ولي بازم استفاد مي كردم ازش...
بعد سرم زخم شد كه رفتم دكتر و گفت اگزما هست و دارو و شامپو مخصوص داد كه زخماش بر طرف شد ولي هنوز کچليش روي سرم مونده. بعد از شامپو كه شامپوي خوبي بود اسمشم يادم نيست( يه چيزي تو مايه هاي اگزودرم بود ...) رفتم شامپو رزماري پرژك گرفتم كه بازم احساس ميكنم ريزش موهام زياد شده.

لطفا نظر و تجروبياتتون در مورد اين دو شامپو رو بفرماييد

شامپو مناسب براي موي معمولي چي ميشناسيد كه هم خوب باشه و تهيه اش آسون باشه؟
ممنون.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

vahidreza2007
12-12-2012, 06:02
بچه ها من موهام چند وقته که حسابی ضعیف شدن و کم پشت و سریع چرب میشن . ( البته علتش فکر کنم این باشه که بیش از حد عرق میکنم و مخصوصا قسمت موهام خیس عرق میشه و همین باعث ضعیف شدنش میشه ) . شامپویی که مصرف می کنم شامپو پرژک سیر و شامپو بچه :n02: هستش ! چند بارم دکتر رفتم که نمی دونم چی از چند ناحیه سر تزریق میکرد و چند مدت موها رشدشون بهتر میشد اما موقتی بود .

حالا دنبال شامپویی می گردم که نذاره موهام چرب بشه و حداقل اینکه زود به زود نشه ! و از طرفی تقویتی باشه و ریشه ی مو رو تقویت کنه !

Ali_softcenter
12-12-2012, 09:15
سلام بر دوستان متخصص پوست و مو :)
من تا دو سال پيش شامپو head and shulders ميزدم كه به ظاهر شامپوي خوبي بود چون موهاي من رو كه لطيف كرده بود اما احساس ميكردم موهام بيش از حد ريزش دارند ولي بازم استفاد مي كردم ازش...
بعد سرم زخم شد كه رفتم دكتر و گفت اگزما هست و دارو و شامپو مخصوص داد كه زخماش بر طرف شد ولي هنوز کچليش روي سرم مونده. بعد از شامپو كه شامپوي خوبي بود اسمشم يادم نيست( يه چيزي تو مايه هاي اگزودرم بود ...) رفتم شامپو رزماري پرژك گرفتم كه بازم احساس ميكنم ريزش موهام زياد شده.

لطفا نظر و تجروبياتتون در مورد اين دو شامپو رو بفرماييد

شامپو مناسب براي موي معمولي چي ميشناسيد كه هم خوب باشه و تهيه اش آسون باشه؟
ممنون.

بچه ها من موهام چند وقته که حسابی ضعیف شدن و کم پشت و سریع چرب میشن . ( البته علتش فکر کنم این باشه که بیش از حد عرق میکنم و مخصوصا قسمت موهام خیس عرق میشه و همین باعث ضعیف شدنش میشه ) . شامپویی که مصرف می کنم شامپو پرژک سیر و شامپو بچه :n02: هستش ! چند بارم دکتر رفتم که نمی دونم چی از چند ناحیه سر تزریق میکرد و چند مدت موها رشدشون بهتر میشد اما موقتی بود .

حالا دنبال شامپویی می گردم که نذاره موهام چرب بشه و حداقل اینکه زود به زود نشه ! و از طرفی تقویتی باشه و ریشه ی مو رو تقویت کنه !

بیا :n02:

ما هی میگیم هد اند شولدرز و پرژک نزنید به خاطر اینه. تحویل بگیرید.

آقا نزنید این پرژک رو...با پرژک بلا نسبت همه موی گربه خانگیتون رو هم نشورید :دی

شما دو دوست عزیز بودجه تون رو مشخص کنید تا پیشنهاد بدیم...ایرانی میخواید..خارجی میخواید..زیر 20 تومن...بالای 20 تومن!

LiverBarca
12-12-2012, 10:11

نه داداش،علتش عرق کردن نیست،استفاده از شامپو!سیر پرژک:n21: هست...

ali_khoshtip
12-12-2012, 10:35

شما دو دوست عزیز بودجه تون رو مشخص کنید تا پیشنهاد بدیم...ایرانی میخواید..خارجی میخواید..زیر 20 تومن...بالای 20 تومن!

منم 1 سال پیش ی شامپو هد اند شولدرز از مارکت میگروس تو آنکارا خریدم وقتی ازش استفاده میکردم چربی موهامو خوب میگرفت اما باعث خشک شدن بیش از حد موهام میشد و همچنین ریزش موهام چند برابر شده بود برای همین هنوز نصفی ازش باقی مونده و ازش دیگه استفاده نمیکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

turtleback
12-12-2012, 10:54
علي جان چه كنيم از دست اين تبليغات كه فريبش رو خوردم.
ببين من موهام با اين شرايط هست:
جديدا هر سه روز موهام خيلي چرب ميشه. قبل از مصرف رزماري پرژك به اين صورت نبود و تا دو سه روز كمي چرب ميشد "پس ميشه در نظر گرفت كه موهام معمولي هست؟!"
دوما موهام خيلي بد حالت هست از بچگي همينطور بوده هميشه گيرش بودم :)
حالا من نميدونم با شامپو ميشه مو بعد از مدتي خوش حالت بشه يا نه ميشه براي اين كار از حالت دهنده ها استفاده كرد.
موهام اينطوري هست كه يكم كه بلند ميشه پيچ ميخوره و موج دار ميشه.
خوب با اين شرايط:
لطفا يه شامپو در محدوده 20 تومن به من معرفي كنيد.

براي حالت دهنده هم بايد بگم اوايل ژل autosa ميزدم كه مو رو به سرم ميچسبوند و موهام ميخوابيد.
بعد از اون واكس مو زدم كه بازم مو ميخوابه. لطفا يه چيز خوب معرفي كنيد كه هم ضرر نداشته باشه! و هم مو رو نخوابونه .
ممنون علي جان.

Ali_softcenter
12-12-2012, 12:34
علي جان چه كنيم از دست اين تبليغات كه فريبش رو خوردم.
ببين من موهام با اين شرايط هست:
جديدا هر سه روز موهام خيلي چرب ميشه. قبل از مصرف رزماري پرژك به اين صورت نبود و تا دو سه روز كمي چرب ميشد "پس ميشه در نظر گرفت كه موهام معمولي هست؟!"
دوما موهام خيلي بد حالت هست از بچگي همينطور بوده هميشه گيرش بودم :)
حالا من نميدونم با شامپو ميشه مو بعد از مدتي خوش حالت بشه يا نه ميشه براي اين كار از حالت دهنده ها استفاده كرد.
موهام اينطوري هست كه يكم كه بلند ميشه پيچ ميخوره و موج دار ميشه.
خوب با اين شرايط:
لطفا يه شامپو در محدوده 20 تومن به من معرفي كنيد.

براي حالت دهنده هم بايد بگم اوايل ژل autosa ميزدم كه مو رو به سرم ميچسبوند و موهام ميخوابيد.
بعد از اون واكس مو زدم كه بازم مو ميخوابه. لطفا يه چيز خوب معرفي كنيد كه هم ضرر نداشته باشه! و هم مو رو نخوابونه .
ممنون علي جان.

شما 2 روز سرت رو نمیشوری موهات چرب میشه؟؟؟ موهات نرمه و حالت نمیگیره؟؟؟ اگه اینجوریه موهات چربه.

ریزش و شوره نداری؟

شما اگه تونستی شامپوی کورپورسانو رو که چند صفحه پیش عکس گذاشتم بگیر از کوچه مروی یا داروخانه ظفر ...یا به شرکتش زنگ بزن ببین کدوم داروخانه ها پخش دارند.

رها درمان گستر 88834965

اگه پیدا نکردی شامپوی موهای چرب آلپسین مدیسینال رو پیدا کن.

اگه این 2 تا رو نیافتی بیا تا بگم چه کنی.

فعلا هم پرژک رو از پنجره تون پرت کن بیرون. یه شامپوی ملایم بزن.

///حالت دهنده ای که به سر نچسبه و واکس هم نباشه فقط و فقط خمیر مو هست!!!

میتونی از خیابون منوچهری فروشگاه جهان بخری. خمیر WELLA

یا از خبابون منوچهری اون پاساژه که تازه باز شده . فروشگاه طهران. خمیر لیبل ام.
رو به روی اون پاساژه هم یه کم پایین تر یه مغازه هست که توی ویترینش محصولات lable.m رو گذاشته باز اونجا هم میتونی بخری.

البته همه اینا نگه دارندگیشون معمولیه و مو رو سفت نمیکنن. خمیر خیلی قوی در ایران نیست!

Ali_softcenter
12-12-2012, 12:58
منم 1 سال پیش ی شامپو هد اند شولدرز از مارکت میگروس تو آنکارا خریدم وقتی ازش استفاده میکردم چربی موهامو خوب میگرفت اما باعث خشک شدن بیش از حد موهام میشد و همچنین ریزش موهام چند برابر شده بود برای همین هنوز نصفی ازش باقی مونده و ازش دیگه استفاده نمیکنم

به به!!!
به سدیم لورت سولفات که کافی بوده قناعت نکرده!!!

برداشته سدیم لورل سولفات و آمونیوم لورت سولفات هم ریخته توی این شامپو!!! یعنی 3 تا پاک کننده فوق قوی!!!!

خسته نباشه واقعا.

vahidreza2007
12-12-2012, 13:38

نه داداش،علتش عرق کردن نیست،استفاده از شامپو!سیر پرژک:n21: هست...

یا ابرفررززز :n19: جدا ؟؟؟؟

اقا همین الان میرم میندازمش تو سطل اشغال !! خوب حالا شما چی پیشنهاد میدین با توجه به اون موارد ی که نوشتم ؟ ترجیحا هم زیر 20 تومن :n02: اصلا جهنم زیر10 تومن :n20: بهترین پیشنهاد چی می تونه باشه برای من با توجه به شرایطی که موهام داره ؟؟؟

Ali_softcenter
12-12-2012, 13:49
یا ابرفررززز :n19: جدا ؟؟؟؟

اقا همین الان میرم میندازمش تو سطل اشغال !! خوب حالا شما چی پیشنهاد میدین با توجه به اون موارد ی که نوشتم ؟ ترجیحا هم زیر 20 تومن :n02: اصلا جهنم زیر10 تومن :n20: بهترین پیشنهاد چی می تونه باشه برای من با توجه به شرایطی که موهام داره ؟؟؟

زیر 10 تومن؟؟؟

با توجه به اینکه هم چربه هم ضعیف و کم پشت و هم تقویت کننده میخوای باید 3 تا بخری فکر کنم بشه 15

شامپو موهای چرب فولیکا
شامپو حجم دهنده فولیکا
شامپو تقویت کننده فولیکا یا شامپو تقویت کننده سریتا برای موهای چرب

reza3322
12-12-2012, 14:05
عزیز میشه بپرسم این ترکیبات رو از کجا کپی کردی؟ نمیخوای بگی که تایپ کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

تایپ !!!!!
منبعش اینجاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n__Avis_1386941)
تو توضیحات نوشته که لورل سولفات چون شسته میشه ضرر نداره واقعا راست میگه یا این شامپو استفاده نشه بهتره؟

vahidreza2007
12-12-2012, 14:23
زیر 10 تومن؟؟؟

با توجه به اینکه هم چربه هم ضعیف و کم پشت و هم تقویت کننده میخوای باید 3 تا بخری فکر کنم بشه 15

شامپو موهای چرب فولیکا
شامپو حجم دهنده فولیکا

ممنون داداش دستت درد نکنه . فقط اینا اسمشون همینه دیگه اسم دیگه ای که ندارن ؟ برم همین اسم ها رو بگم میده ؟ و اینکه این 3 تا با هم 15 تومن ؟

Ali_softcenter
12-12-2012, 14:32
ممنون

تایپ !!!!!
منبعش اینجاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n__Avis_1386941)

والا نمیدونم منظور ایوروشه از این که شسته میشه چیه...

این شامپوی اکتیوش که سریع نباید شست فکر کنم نوشته چند دقیقه روی موی سر بمونه شامپوش چون ضد ریزش هست!! پس جطوری قراره زود شسته باشه نمیدونم!!

لورل سولفاتی که توی جرم گیر های کف هم هست زود شسته میشه پس بزنیم به سرمون :n02:

نمیدونم!!

منع قانونی نداره استفاده از این ماده در شامپو ها . ولی من ترجیح میدم شامپویی بزنم که اینو نداشته باشه

ممنون داداش دستت درد نکنه . فقط اینا اسمشون همینه دیگه اسم دیگه ای که ندارن ؟ برم همین اسم ها رو بگم میده ؟ و اینکه این 3 تا با هم 15 تومن ؟

نه اسم دیگه ندارن....
آره داداش ایرانیه دیگه!! ارزونه.البته فکر کنم 18 تومن بشه..دقیق نمیدونم ..هر کدوم 5 و خورده ای هست.ولی اگه سریتا رو بخری 4 و خورده ای هست..هزار تومن به نفعت میشه

اینجا ببینشون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7&GuidPage=6FBB4A04-7618-4CA5-A6AF-3D90A3072B5A&GuidLanguage=B52185A0-3B16-4E08-B4E9-3DAEF8DF07A2&GuidPageTitle=9ECC7425-0714-4CDA-A592-A1F142209CE3

vahidreza2007
12-12-2012, 14:38

این شامپوی اکتیوش که سریع نباید شست فکر کنم نوشته چند دقیقه روی موی سر بمونه شامپوش چون ضد ریزش هست!! پس جطوری قراره زود شسته باشه نمیدونم!!

نمیدونم!!

منع قانونی نداره استفاده از این ماده در شامپو ها . ولی من ترجیح میدم شامپویی بزنم که اینو نداشته باشه

نه اسم دیگه ندارن....
آره داداش ایرانیه دیگه!! ارزونه.البته فکر کنم 18 تومن بشه..دقیق نمیدونم ..هر کدوم 5 و خورده ای هست.ولی اگه سریتا رو بخری 4 و خورده ای هست..هزار تومن به نفعت میشه

اینجا ببینشون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7&GuidPage=6FBB4A04-7618-4CA5-A6AF-3D90A3072B5A&GuidLanguage=B52185A0-3B16-4E08-B4E9-3DAEF8DF07A2&GuidPageTitle=9ECC7425-0714-4CDA-A592-A1F142209CE3

ممنون . فقط یه مورد دیگه کمی از این بهتر باشه و قیمتش زیاد بالا نباشه چی می تونید معرفی کنید ؟ یعنی اثرگذاریش بهتر باشه

Ali_softcenter
12-12-2012, 14:55
ممنون . فقط یه مورد دیگه کمی از این بهتر باشه و قیمتش زیاد بالا نباشه چی می تونید معرفی کنید ؟ یعنی اثرگذاریش بهتر باشه

کورپورسانو 24 تومن.همه جا هم ندارن

فقط حجم دهنده نداره و تقویت کنندش رو من ندیدم!!!!وارد شده باشه...

برای موهای چربش از فولیکا خیلی خیلی بهتره.

برای حجم دهنده و تقویت کننده ....خارجی خوب زیر 25 تومن نداریم غیر کورپورسانو ...دیگه بعد از قضایای دلار اگه بالای 20 میخوای بهت بگم.

البته ایوروشه هم هست بیست و خورده ای که من هیج نظری ذرباره شامپوهاش ندارم.

برای تقویت موها میتونی از ماسک کورپورسانو استفاده کنی که من دیدم هست.

ولی خاصیت ضد ریزش نداره...بیشتر بازگردوندنن انرژی و طراوت و شادابی به موها یی هست که گره خورده هستند و خوب حالت نمیگیرن..که بیشتر برای موهای خشک کاربرد داره

البته میتونی برای تقویت موهات شامپو نزنی...ماسک کورپورسانو هم نزنی...لوسیون های تقویت کننده مو بزنی...که بهتر هم هست.

سینره داره حدود 14 تومن
سریتا داره فکر کنم ده تومن
فولیکا داره حدود 11 تومن که ضد ریزش هم هست.

خارجی هم داریم که باز بالای 25 تومنه.

vahidreza2007
12-12-2012, 15:12
کورپورسانو 24 تومن.همه جا هم ندارن

فقط حجم دهنده نداره و تقویت کنندش رو من ندیدم!!!!وارد شده باشه...

برای موهای چربش از فولیکا خیلی خیلی بهتره.

برای حجم دهنده و تقویت کننده ....خارجی خوب زیر 25 تومن نداریم غیر کورپورسانو ...دیگه بعد از قضایای دلار اگه بالای 20 میخوای بهت بگم.

البته ایوروشه هم هست بیست و خورده ای که من هیج نظری ذرباره شامپوهاش ندارم.

برای تقویت موها میتونی از ماسک کورپورسانو استفاده کنی که من دیدم هست.

ولی خاصیت ضد ریزش نداره...بیشتر بازگردوندنن انرژی و طراوت و شادابی به موها یی هست که گره خورده هستند و خوب حالت نمیگیرن..که بیشتر برای موهای خشک کاربرد داره

البته میتونی برای تقویت موهات شامپو نزنی...ماسک کورپورسانو هم نزنی...لوسیون های تقویت کننده مو بزنی...که بهتر هم هست.

سینره داره حدود 14 تومن
سریتا داره فکر کنم ده تومن
فولیکا داره حدود 11 تومن که ضد ریزش هم هست.

خارجی هم داریم که باز بالای 25 تومنه.

مرسی دوست من بابت اطلاعات خوبت !

فقط در مورد این لوسیون ها منظورتون همون قطره های تقویتی هستش ؟؟؟؟:n13:

چرا دروغ تا حالا از لوسیون مو استفاده نکردم

اره من موهام به قدری ضعیف شده که بعد از یه روز از شستن فر می خوره بغلل مو هام :n02:

فکر کنم برای شروع همین ست 15 تومنی رو بگیرم بهتر باشه بعد یواش میریم رو موارد بهتر :n16:

Delkook
12-12-2012, 15:31
علی جان قبلا گفتی شامپوی موهای چرب کلوران یکم بهتر از فولیکا هست ولی الان میگی کورپوسانو خیلی بهتر از فولیکا هست! یعنی این کورپوسانو از کلوران بهتره یا اینکه نظرت در مورد فولیکا عوض شده؟

reza3322
12-12-2012, 15:38

نمیدونم!!
رو شوینده ها نوشته سدیم سولفات ولی رو این شامپو نوشته امونیوم لورل سولفات
چند ساله ضد ریزش ایو روشه میزنم الانم میخوام شامپو رو با یه شامپو موهای چرب و حجم دهنده عوض کنم
بین برندهای klorane-cliven-hegor-ducray-yves rocher کدامیک توصیه میشه؟
این چطوره؟

Ali_softcenter
12-12-2012, 15:58
مرسی دوست من بابت اطلاعات خوبت !

فقط در مورد این لوسیون ها منظورتون همون قطره های تقویتی هستش ؟؟؟؟:n13:

چرا دروغ تا حالا از لوسیون مو استفاده نکردم

اره من موهام به قدری ضعیف شده که بعد از یه روز از شستن فر می خوره بغلل مو هام :n02:

فکر کنم برای شروع همین ست 15 تومنی رو بگیرم بهتر باشه بعد یواش میریم رو موارد بهتر :n16:

خواهش میکنم.
بله همون قطره های تقویتی هستن.

علی جان قبلا گفتی شامپوی موهای چرب کلوران یکم بهتر از فولیکا هست ولی الان میگی کورپوسانو خیلی بهتر از فولیکا هست! یعنی این کورپوسانو از کلوران بهتره یا اینکه نظرت در مورد فولیکا عوض شده؟

:n02: پیچیده نکن قضیه رو

کلوران من فقط شامپوی موهای چربش رو استفاده کردم/ از فولیکا بهتر بود چون لابراتور معتبری هست..منتهی نمیدونم چرا اصلا کف نمیکرد شامپوش..از این لحاظ کمی عجیب بود برام...شایدم حسنش باشه!

کورپورسانو احساس خیلی خوبی میده به موهام...راضی ترم

اما کلوران هم برند معتبریه

هر دو هم گزنه دارن داخل شامپوهاش چربشون.

hamijoon
12-12-2012, 20:55
علي جان رفتم گرفتم کورپورسانو رو . عجب داروخانه ي مردي بود پسر .

امروز ميرم يه تست ميكنم ببينم چجوريه . فروشنده هم ازش خيلي تعريف ميكرد

Ali_softcenter
12-12-2012, 21:56
رو شوینده ها نوشته سدیم سولفات ولی رو این شامپو نوشته امونیوم لورل سولفات
چند ساله ضد ریزش ایو روشه میزنم الانم میخوام شامپو رو با یه شامپو موهای چرب و حجم دهنده عوض کنم
بین برندهای klorane-cliven-hegor-ducray-yves rocher کدامیک توصیه میشه؟
این چطوره؟

من شوینده کف ی رو دیدم که همه اینا رو داره حتی آمونیوم لورل سولفات...اسمشو بعدا میگم.

دوکری و هگور و کلوران معتبر تر هستند

ایوروشه یه برند متوسط فرانسویه که داخل اروپا هم جزء برند های خوب ولی ارزونه

کلیون یه برند معمولیه. نمایندگیش چهار راه ولیعصر رو به پایین که میری از سمت تئاتر شهر..اونجاست...معمولا در داروخانه ها یافت نمیشه.

اونی که لینک دادی رو استفاده کردم...خوبه ولی خیلی کف نمیکنه...این کف نکردنش ضعفش نیست ولی من دیگه نخریدم علت خاصی هم نداشت نخریدنم.همینجوری دیگه نخردیم....بوی گیاه گزنه رو میده :n02: کلا تنها شامپویی بود که من واقعا حس میکردم داخلش گیاه هست...همین حس رو کمی کمتر نسبت به کورپروسانو دارم....
در ضمن قیمت های این سایت به روز نیست...کلوران الان شده 28 تومن شامپوهاش.

reza3322
12-12-2012, 23:00
علی آقا تو لینکهای زیر ترکیبات کلوران و کورپورسانو رو نوشته که در هر دو شامپو سدیم لورل سولفات وجود داره و ظاهرا پای ثابت همه شامپو هاست

Ali_softcenter
12-12-2012, 23:12
علی آقا تو لینکهای زیر ترکیبات کلوران و کورپورسانو رو نوشته که در هر دو شامپو سدیم لورل سولفات وجود داره و ظاهرا پای ثابت همه شامپو هاست

عزیز دلم :n02:

از لحظه ای که این موارد رو در این تاپیک منتشر کردم تا به الان در بیش از ده پست به این نکته مهم اشاره کردم که :

سدیم لورت سولفات با سدیم لورل سولفات فرق داره.

در هر دو این لینک ها sodium laureth sulfate یا همون سدیم لورت سولفات وجود داره که در 99% شامپو ها وجود داره و بی خطر هست.

اشتباه کردی عزیز این Sodium Laureth Sulfate هست که پای ثابت است.

از این موضوع گذشته حتی در مورد استفاده از سدیم لورل سولفات در شامپوها هم هیچ منع قانونی وجود نداره ! مثل تولید ماده مضری مثل سیگار یا نوشابه در جهان.

reza3322
13-12-2012, 00:09
عزیز دلم :n02:

از لحظه ای که این موارد رو در این تاپیک منتشر کردم تا به الان در بیش از ده پست به این نکته مهم اشاره کردم که :

سدیم لورت سولفات با سدیم لورل سولفات فرق داره.

در هر دو این لینک ها sodium laureth sulfate یا همون سدیم لورت سولفات وجود داره که در 99% شامپو ها وجود داره و بی خطر هست.

اشتباه کردی عزیز این Sodium Laureth Sulfate هست که پای ثابت است.

از این موضوع گذشته حتی در مورد استفاده از سدیم لورل سولفات در شامپوها هم هیچ منع قانونی وجود نداره ! مثل تولید ماده مضری مثل سیگار یا نوشابه در جهان.
ممنون که توضیح دادین
یه مسئله جالب اینکه سری قبلی شامپو ضد ریزش ایو روشه که سفید رنگ بود درش از سدیم لورت سولفات استفاده شده بود نه آمونیوم لورل سولفات ولی از ابتدای 2012 شامپو جدید جایگزین قبلی شد
من هنوز یکی و نصفی از این شامپو دارم و حیفم میاد بندازم بره و بعد از این میرم سراغ کلوران یا کورپورسانو
البته تو لینک زیر بحث کلی در مورد وجود انواع سولفات تو شامپو هاست
خلاصه ش اینکه از انواع سولفاتها برای تولید کف در انواع شوینده ها استفاده میشه و میتونه پوستهای حساس رو تحریک کنه
انواع این سولفاتها شامل Sodium Laureth Sulfate , Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Lareth Sulfate and Myreth Sulfate میشه
تا الان هیچ خطر شناخته شده ای بواسطه مصرف این سولفاتها گزارش نشده
اگه پوست حساس دارید از شوینده های بدون سولفات استفاده کنید و خیلی از این محصولات از مواد بدست آمده از روغن نارگیل یا خرما به جای انواع سولفات استفاده میکنن
در نهایت ثابت نشده که سولفاتها در شوینده ها باعث سرطان یا بیماری دیگری میشن

vahidreza2007
13-12-2012, 15:22
زیر 10 تومن؟؟؟

شامپو موهای چرب فولیکا
شامپو حجم دهنده فولیکا

دوست عزیز من امروز میرم اینا رو بگیرم

فقط نحوه مصرفش چه جوری هستش مثلا ههر سه تا رو باید تو یه بار استفاده کنیم یا قاطی میکنیم با هم و استفاده می کنیم ؟

و در هر بار اسحمام چند بار از هر کدوم استفاده میشه ؟

Hamed-M1
13-12-2012, 17:49
سلام دوستان من 18 سالمه و شوره ندارم ولی موهام سریع چرب میشه و زیاد هم عرق میکنم حالا از چه شامپویی برای موهام استفاده کنم؟ قیمتش هم اگر میدونید بگید؟ نحوه استفاده هم همینطور

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

Ali_softcenter
13-12-2012, 19:12
دوست عزیز من امروز میرم اینا رو بگیرم

فقط نحوه مصرفش چه جوری هستش مثلا ههر سه تا رو باید تو یه بار استفاده کنیم یا قاطی میکنیم با هم و استفاده می کنیم ؟

و در هر بار اسحمام چند بار از هر کدوم استفاده میشه ؟

نظر من :

یه دست از ضد موهای چربش بزن. دست بعدی از حجم دهنده

روز بعد یه دست ضد موهای موهای چربش بزن...یه دست تقویت کننده ش

هیچ وقت تقویت کننده و حجم دهنده رو با هم نزن چون حجم دهنده ها معمولا سیلیکونی هستن...مانع از ورود مواد مغزی به ریشه مو میشن.

اگرم یه روز مجبور شدی بیشتر از یک بار در روز سرت رو بشوری از همون ضد موهای چرب استفاده کن.

بروشور همشون رو هم بخون!

سلام دوستان من 18 سالمه و شوره ندارم ولی موهام سریع چرب میشه و زیاد هم عرق میکنم حالا از چه شامپویی برای موهام استفاده کنم؟ قیمتش هم اگر میدونید بگید؟ نحوه استفاده هم همینطور

بودجه؟

Hamed-M1
13-12-2012, 19:30
من هیچی درباره قیمتا نمیدونم. شما از بهترین بگو. میلیونیه بودجه :-D

Ali_softcenter
13-12-2012, 21:51
من هیچی درباره قیمتا نمیدونم. شما از بهترین بگو. میلیونیه بودجه :-D

شامپوی فیتوسدرات یا فیتوپاناما برای شرکت فیتو قیمت نزدیک 50 تومن ( جزء بهترین شامپو های دنیا )

شامپوی تنطیم کننده چربی مو هگور قیمت سی و خورده ای

شامپوی موی چرب هیر ساینس برای شرکت ego قیمت حول و حوش 30

شامپوی موی چرب اریکه قیمت حول و حوش 30

شامپو سابال دوکری قیمت حول و حوش 40

شامپو گزنه کلوران قیمت حول و حوش 30

شامپو موهای چرب کورپورسانو قیمت 24

شامپو موهای چرب فولیکا قیمت نزدیک 6 تومن

torabi
14-12-2012, 15:35
clearبرای موهای خیلی حساس شامپوی بسیار خوبیه

ali_khoshtip
14-12-2012, 16:52
شامپوی فیتوسدرات یا فیتوپاناما برای شرکت فیتو قیمت نزدیک 50 تومن ( جزء بهترین شامپو های دنیا )

شامپوی تنطیم کننده چربی مو هگور قیمت سی و خورده ای

شامپوی موی چرب هیر ساینس برای شرکت ego قیمت حول و حوش 30

شامپوی موی چرب اریکه قیمت حول و حوش 30

شامپو سابال دوکری قیمت حول و حوش 40

شامپو گزنه کلوران قیمت حول و حوش 30

شامپو موهای چرب کورپورسانو قیمت 24

شامپو موهای چرب فولیکا قیمت نزدیک 6 تومن

دوست عزیز الآن که داری از شامپو ضد ریزش سریتا استفاده میکنی نظرتم در موردش بگو

Ali_softcenter
14-12-2012, 17:11
دوست عزیز الآن که داری از شامپو ضد ریزش سریتا استفاده میکنی نظرتم در موردش بگو

نظر خاصی ندارم فعلا...فعلا راضی هستم.
فعلا!

saeedsh7j
14-12-2012, 23:01
من الان کلیر میزنم میخوام فولیکا بگیرم موهام معمولیه، کدوم مدلش بهتره

Ali_softcenter
14-12-2012, 23:42
من الان کلیر میزنم میخوام فولیکا بگیرم موهام معمولیه، کدوم مدلش بهتره

شامپو برای موهای معمولی نداره

شامپو روزانه كتيرا و جوانه گندم آردن بگیر البته اگه پیدا کردی!

saeediranzad
15-12-2012, 17:18
سلام
انگار مدتیه در کشورهای غربی مد شده اصلاً شامپو نزنند.
طرفداران این نظر میگن بعد از چند هفته تا چند ماه، عادت میکنند و نه سرشون خارش داره و نه موهاشون مشکلی داره.
ولی دانشمندان موشناس (Trichologist) میگن که این فقط عادت کردن به کثیفی است، وگرنه پوست سر واکنش میده و سرخی و پوسته میزنه.

denzelmovie
15-12-2012, 21:38
کدوم شهری عزیز؟ مطمئنی ولا گیرت میاد؟

شما فعلا این آزمایش رو انجام بده ببینم موهات جنسش چیه : به نظر من چربه!

اینم بخون :

خبر بده

علی جان طبق لینکی که گذاشتید تست کردم فکر کنم موهام کمی چرب باشه
الان که یه کم هم شوره دارم، به نظرتون چه شامپویی بخرم؟ هم حالت دهنده و هم ضد شوره باید بخرم؟
من اصفهان هستم هر مدلی پیشنهاد بدید فکر کنم بتونم پیدا کنم

Ali_softcenter
16-12-2012, 10:56
علی جان طبق لینکی که گذاشتید تست کردم فکر کنم موهام کمی چرب باشه
الان که یه کم هم شوره دارم، به نظرتون چه شامپویی بخرم؟ هم حالت دهنده و هم ضد شوره باید بخرم؟
من اصفهان هستم هر مدلی پیشنهاد بدید فکر کنم بتونم پیدا کنم

بستگی به بودجه تون دارن.چقدر میخوای خرج کنی!
شما بودجه رو بگو...تا بگم...ماشالا شامپو زیاده!!
والا مطمئنی اصفهان حالت دهنده های معتبر پیدا میشه؟
به هر حال شما با شامپو نمیتونی حالت بدی به مو!! باید حالت دهنده بزنی!

5ive
16-12-2012, 18:07
دوستان شرمنده 1سوالی داشتم میشه از شامپو بچه برای بزرگ سالها هم استفاده کرد ممنون میشم راهنمایی کنید......

denzelmovie
16-12-2012, 18:31
بستگی به بودجه تون دارن.چقدر میخوای خرج کنی!
شما بودجه رو بگو...تا بگم...ماشالا شامپو زیاده!!
والا مطمئنی اصفهان حالت دهنده های معتبر پیدا میشه؟
به هر حال شما با شامپو نمیتونی حالت بدی به مو!! باید حالت دهنده بزنی!

20 الی 30 تومن میتونم بدم
حالا شما یه مدل خوب پیشنهاد بدید ببینم میتونم پیدا کنم
یه حالت دهنده خوب با شامپو ضد شوره و حالت دهنده هم معرفی کنید
برای حالت دهنده باید خمیر مو بخرم؟ یا چیز دیگه ای؟
کلا موهام کمی نازکه و وقتی مرتبشون میکنم چند دقیقه که میگذره دوباره خودش بهم میریزه
فکر کنم باید تقویت کننده بزنم، حالا خودتون استادید بهم بگید باید چکار کنم
ممنون

Abdolreza2012
17-12-2012, 15:14
من موهام خیلی شوره میذاره
از چندنوع شامپو استفاده کردم ولی باز بعد اون جوری که باید خوب نبود به جزء سری اول شامپوی Head & shoulders و clear
از شامپو Head & shoulders نعناع و clear و سیر پرزک استفاده کردم
یه مدت تو بازار شامپو Head & shoulders نبود الان دوباره اومده ولی یه جوریه مثله قبلیا نیست و قیمتشم 3 برابر شده الان هم clear نیست
میخواستم ببینم شما چه شامپویی پیشنهاد میکنین؟

Abdolreza2012
17-12-2012, 15:23
راستی از چه راهی میشه فهمید موهام چرب یا معمولی؟
الته خودم احساس میکنم چربه چون بعد 3 روز نشستن کدر مشه و به هم میچسبه

binaafarin
17-12-2012, 21:50
من چند تا مشکل دارم با موم
1- موهام وحشتناک شوره میزنه و خارش هم دارم بطوری که هر شامپویی حتی ضد شوره بزنم این شوره میزنه الان شامپو ایودرم رو دارم ضد شورشو میزنم اندکی بهتر شده اما نوع شوره به سرم چسبیده هستش این میشه شوره چرب یا خشک؟چون موهام خشکه و بعد از دور زو که دست میکشم کف سر یک چربی خیلی کمی داره انگشتام کمی برق میکشه موهامم زیر و خشکه
الان من نمیدونم موهام خشکه یا چرب؟ شورم خشکه یا چرب؟
همون طور که گفتم شوره به کف سرچسبیدهو با ناخانوم میکنمش کمی هم بصورت پودری میریزه همه شامپهایی که خریدم برای مو خشک بوده
2- برای رهایی از شوره به شامپو سلنیوم سولافاید 5 درصد متوسل شدم این کمی بهتر کرد ولی ریزش شدید گرفتم بطوری که درعرض دو هفته که 3-4 بار زدم احساس میکنم کف سرم مشخص شده الان 10 روزی هست دیگه نمیزنم الان مشکل اصلیم ریزش مو هست
شامپهای زیادی تست کردم
برای شوره: کلوران زدم فکر میکنم قرمز رنگ بود گل لادن اگه اشتباه نکنم- هیگور زدم-دوکری زدم قوطیش سفید بود مایعش نارنجی غیر شفاف مث همین سلنیوم سوالفاید رنگش تقریبا. مدلشو یادم نیست فقط الپسین رو تست نکردم فولیکا رو هم چون میگن کپی هستش از کلوران نگرفتم
ریزش : دوکری انافاز 2 سال پیش گرفتم 20 تومن بود یعنی دکتر داد(شاید دوباره بخرمش)
کاشکی مشکلم فقط ریزش بودو شوره نداشتم اون وقت کارم راحت تر بود
چون هر شامپوی ضد ریزشی میزدم شوره میگرفتمبیشتر از محلول استفاده میکردم
تونیک سینره زدم ایوروشه زدم فولیکا زدم پروتکسن زدم
در حال حاضرم سرمو با ایودرم میشورم(مجبورم هر دو روز یک بار که میرم حموم همنو بزنم)
لوسیون بتامتازون چند قطره بعد حموم بعشدم لوسیون ضد ریزش سینره
حالا ازتون میخوام که یک شامپو ضد شوره مناسب شوره من +یکشامپو ضد ریزش( انافاز بد نیوداگه خوبه دوباره بخرم)+ یک محلو تقویتی خوب بهم معرفی کینید
این شامپوهای کورپوسانو چطورن ضد ریزشش؟ شد شورش
محلولش چطوره؟گرونم هستن
ولی برای من مهم کاراییشه

hamijoon
17-12-2012, 22:24
شما فعلا این آزمایش رو انجام بده ببینم موهات جنسش چیه

راستی از چه راهی میشه فهمید موهام چرب یا معمولی؟
الته خودم احساس میکنم چربه چون بعد 3 روز نشستن کدر مشه و به هم میچسبه

دوست عزيز اين آزمايش رو كه علي جان گفترو انجام بده ببين جنس موهات چيه

Abdolreza2012
17-12-2012, 22:29
دوست عزيز اين آزمايش رو كه علي جان گفترو انجام بده ببين جنس موهات چيه

موهام چربه
دوستان اگه کسی میتونه به پست اولم جواب بده ممنون

binaafarin
17-12-2012, 23:31
موهام چربه
دوستان اگه کسی میتونه به پست اولم جواب بده ممنون
خوب دوست عزیز شامپهایی که استفاده کردی شامپوهای ضد شوره خوبی هستند
من خودم کلی شامپو استفاده کردم اگر ریزش نداری و فقط شوره اذیتت میکنه
شامپو ایویدرمevidem مدل سیکلو زینک
نوع ضد شوره قوی شو بهت پیشنهاد میکنم قیمتش 8 تومن باید باشه
باور میکنی من هگور خریدم چند وقت پیش 20 اومن یا یک شامپو اسکوفن خریدم 25 تومن ولی اون قدر بد بود و سرم خارش گرفت الان جورابامو باهش میشورم
همینی که گفتم رو بگیر بزن شورت کمتر میشه ولی از بین نمیره
منم همون طور که میبنی مشکل دارم و دنبال یک جنس بهتر میگردم

Abdolreza2012
18-12-2012, 03:17
باور میکنی من هگور خریدم چند وقت پیش 20 اومن یا یک شامپو اسکوفن خریدم 25 تومن ولی اون قدر بد بود و سرم خارش گرفت الان جورابامو باهش میشورم
ممنون
پیدا میشه یا اینم نایابه؟
اسمو مدلش چه قدر سخته:n02:

Abdolreza2012
18-12-2012, 03:26
ممنون
گیر میاد یا اینم نایابه؟
اسمو مدلش چقدر سخته:n02:ا
اگه میشه مدلشم به انگلیسی بنویس که تلفظشو درست یاد بگیرم که به طرف میگم ضایع نشم:n06:

(ببخشید دوستان پست بالا تکراری شد رفتم ویرایشو زدم یه لحظه هنگ کرد کلا اینجوری شد)

turtleback
18-12-2012, 11:59
سلام از اين شامپو هاي زير كدوم رو آشنايي داريد و خوب هست. ميخوام اگه كورپورسارنو رو گير نياوردم يكودوم از اينارو بخرم:
براي موهاي چرب هست.
Kloran
Alpecin
Phytum

binaafarin
18-12-2012, 13:14
ممنون
پیدا میشه یا اینم نایابه؟
اسمو مدلش چه قدر سخته:n02:
نه نایاب نیست
اینجا روببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%85-ci-cl-oz-in-c
مشخصاتش هست هر سوال دیگه ای داشتی بپرس حتما جواب میدم
من خودم دنیال یک شامپو استانداردتر و بهترم
اگر علی اقا لطف کنن و منو راهنمایی کنن

binaafarin
18-12-2012, 13:22
سلام از اين شامپو هاي زير كدوم رو آشنايي داريد و خوب هست. ميخوام اگه كورپورسارنو رو گير نياوردم يكودوم از اينارو بخرم:
براي موهاي چرب هست.
Kloran
Alpecin
Phytum

شما مشکل خاصی با موتون دارید شوره ریرش خشکی؟
من از کلوران دو مدلسشو استفاده کردم این شامپوها کلا گیاهی و میوه ای هستند
کلوران انبه زرد رنگ بود برای موهای دمیج شده دکتر داد بد نبود
ضد شورشو استفاده کردم قرمز رنگ بود گل لادن خوب نیود!
لازم بذکره فولیکا هم از نظر جعبه و هم از نظر فرمولاسیون خیلی شبیه(کپی) این مارکه
دوم الپسین هست که فکر میکنم شامپو تقریبا متوسط رو به بالا باشه خواهرم یک مدت مدل سی1 رو میزد میگفت خوبه ولی دیگه نخرید چون گرون شد
اخریشم ایورشه منظورته یا فیتو ؟
ایوروشه جالب نیست
فیتو هم که خیلی گرونه شامپوش 60 تومنه

turtleback
18-12-2012, 14:03
شما مشکل خاصی با موتون دارید شوره ریرش خشکی؟
من از کلوران دو مدلسشو استفاده کردم این شامپوها کلا گیاهی و میوه ای هستند
کلوران انبه زرد رنگ بود برای موهای دمیج شده دکتر داد بد نبود
ضد شورشو استفاده کردم قرمز رنگ بود گل لادن خوب نیود!
لازم بذکره فولیکا هم از نظر جعبه و هم از نظر فرمولاسیون خیلی شبیه(کپی) این مارکه
دوم الپسین هست که فکر میکنم شامپو تقریبا متوسط رو به بالا باشه خواهرم یک مدت مدل سی1 رو میزد میگفت خوبه ولی دیگه نخرید چون گرون شد
اخریشم ایورشه منظورته یا فیتو ؟
ایوروشه جالب نیست
فیتو هم که خیلی گرونه شامپوش 60 تومنه

راستش مشكل خاص كه نه قبلا شوره سر داشتم كه علتش شامپو هاي در پيت ايراني بود الان ديگه شوره ندارم. فقط شكستگي مو مشكلش هست.
حالت موهام كلا ژوليده هست هر كدوم يه طرفي براي خودش ميره. و خيلي بد حالت هست. و جنس چرب اونم شديد نيست.
راستش با توجه به چند پيجي كه خوندم كلوران ديدم مرغوبتر هست رفتم اون رو خريدم. كلوران گزنه
قيمتش 24 كه خريد قبليش بود. بهم داد.
آلپسين آ 2 براي موي چرب هم داشت 16 تومن.
اميدوارم تاثير خوبي روي موهام بزاره.
(كلوران ساخت آلمان و آلپسين ساخت فرانسه)

Ali_softcenter
18-12-2012, 15:03
ببخشید من نبودم....

تا امشب پاسخ میدم به پیغام ها

Abdolreza2012
18-12-2012, 15:47
نه نایاب نیست
اینجا روببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%85-ci-cl-oz-in-c
مشخصاتش هست هر سوال دیگه ای داشتی بپرس حتما جواب میدم
من خودم دنیال یک شامپو استانداردتر و بهترم
اگر علی اقا لطف کنن و منو راهنمایی کنن
ممنون
این شامپو از clear بهتره؟
آخه من از clear خیلی راضی بودم فقط فعلا نایاب شده

shabnam1986
18-12-2012, 22:04
شامپو پاوه
جدی میگما...

binaafarin
18-12-2012, 23:33
راستش مشكل خاص كه نه قبلا شوره سر داشتم كه علتش شامپو هاي در پيت ايراني بود الان ديگه شوره ندارم. فقط شكستگي مو مشكلش هست.
حالت موهام كلا ژوليده هست هر كدوم يه طرفي براي خودش ميره. و خيلي بد حالت هست. و جنس چرب اونم شديد نيست.
راستش با توجه به چند پيجي كه خوندم كلوران ديدم مرغوبتر هست رفتم اون رو خريدم. كلوران گزنه
قيمتش 24 كه خريد قبليش بود. بهم داد.
آلپسين آ 2 براي موي چرب هم داشت 16 تومن.
اميدوارم تاثير خوبي روي موهام بزاره.
(كلوران ساخت آلمان و آلپسين ساخت فرانسه)
شامپوهای کلوران همون طور که علی جان گفتن شامپهای خوبین
ولی من مشکلی که با هاشون داشت این بود بعد خشک شدن سرم خارش میگرفت
کلا من مشکل درماتیت سبوره دارم و مشکلم با شماها فرق میکنه
امیدوارم نتیجه بگری دوست عزیز
جالب اینه خواهرم یک سری شامپو صدر هگور روخریده بودو داشت با صدرصحت مقایسه میکرد که مادرم استفاده میکنه و میگفتش این کجا و ان کجا

binaafarin
18-12-2012, 23:37
ممنون
این شامپو از clear بهتره؟
آخه من از clear خیلی راضی بودم فقط فعلا نایاب شده
ببین کلیر سرو خنک میکرد درسته ولی اینجا خنکی در کار نیست
الان مشکل تو شوره هستش من اینو برای شوره از همه بهتر دیدم
میتونی درکنارش یک شامپو ملایم مثل انافاز دوکری بگیری ولی خلی گرون شده 36 تومن بود
پی نوشت: دو تا شامپو رو دکتر بمن داد
انافاز روزانه و ایویدرم 3 بار درهفته

binaafarin
19-12-2012, 00:16
ببخشید من نبودم....

تا امشب پاسخ میدم به پیغام ها
ممنون
پست من شماره 664 هست فراموش نکنید صفحه قبله

Ali_softcenter
19-12-2012, 01:04
20 الی 30 تومن میتونم بدم
حالا شما یه مدل خوب پیشنهاد بدید ببینم میتونم پیدا کنم
یه حالت دهنده خوب با شامپو ضد شوره و حالت دهنده هم معرفی کنید
برای حالت دهنده باید خمیر مو بخرم؟ یا چیز دیگه ای؟
کلا موهام کمی نازکه و وقتی مرتبشون میکنم چند دقیقه که میگذره دوباره خودش بهم میریزه
فکر کنم باید تقویت کننده بزنم، حالا خودتون استادید بهم بگید باید چکار کنم
ممنون

ببین عزیز اگه موهات چرب هست و شوره چرب هم داری یعنی شوره روی سرت میچسبه...روی لباست نمیریزه ..چون شوره ای که روی لباس میریزه یعنی موی خشک...

به هر حال اگه موهات چرب هست شامپو برای موهای چرب باید بزنی... بین 20 تا 30 که فقط کورپورسانو و ایوروشه هست!! کورپورسانو بعیده اصفهان پیدا بشه و ایو روشه هم من ترکیبات جدیدش رو ندیدم....نمیتونم اظهار نظر کنم...

من پیشنهادم کلوران گزنه هست یا تنظیم کننده چربی موی سر هگور که کلوران تقریبا 28 تومن ایناس و هگور هم 30 و خورده ای....البته کلوران گزنه زیاد کف نمیکنه و اگ این موضوع آزارت میده هگور بخر.

البته شامپو هایی که در رنج 30 و خورده ای باشن زیاد هستن...اریکه هم بد نیست....سابال دوکری هم خوبه که بالای 35 باید باشه!

شامپو سبوفن بایورگا هم خیلی خوبه ولی قیمت ندارم

برای شوره میتونی از ایرانی ها ضد شوره موهای چرب فولیکا رو تست کنی یا ضد شوره سریتا...اگه جواب نداد بعد بری سراغ خارجی....چون اگه بخوای 30 تومن هم برای ضد شوره پول بدی اون وقت 60 تومن فقط 2 تا شامپوت میشه....برای منو همون فولیکا درمان کرد!

اگه خواستی ضد شورت گرون باشه و موهای چربت ارزون بگو تا عوض کنم پیشنهاد ها رو

حالت دهنده برای موهای چرب به نظر من بهترین چیز خمیر مو هست!! که هم چرب نمیکنه هم نمیچسبه....الان بهترین خمیر موهایی که در ایران موجود هست خمیر موی wella هست و خمیر موی lable.m اگه چیز دیگه ای بود باید حتما روش نوشته باشه paste
دقت کن به جای خمیر مو بهت چسب مو قالب نکنن....چون 90% لوازم آرایشی ها هیچی بارشون نیست!!! فقط فروشنده هستن ولی ذره ای تحقیق و بررسی نکردن و زبانشون هم در حد آی لاو یو گفتن هست.
خمیر مو باید روش نوشته باشه paste یا به ایتالیایی pasta

اگرم موهای نازک داری باید یه حجم دهنده هم بگیری...اونم باز ایرانی و خارجی داره...ایرانیش فولیکا هست و خارجی ها هم باز شروع میشه از بالای 20 تومن....مثل شیر بادام کلوران...یا کراتین هگور

تقویت کننده کمکی نخواهد کرد

مابقی پست ها باشه واسه فردا...شرمنده

denzelmovie
19-12-2012, 02:18
ببین عزیز اگه موهات چرب هست و شوره چرب هم داری یعنی شوره روی سرت میچسبه...روی لباست نمیریزه ..چون شوره ای که روی لباس میریزه یعنی موی خشک...

به هر حال اگه موهات چرب هست شامپو برای موهای چرب باید بزنی... بین 20 تا 30 که فقط کورپورسانو و ایوروشه هست!! کورپورسانو بعیده اصفهان پیدا بشه و ایو روشه هم من ترکیبات جدیدش رو ندیدم....نمیتونم اظهار نظر کنم...

من پیشنهادم کلوران گزنه هست یا تنظیم کننده چربی موی سر هگور که کلوران تقریبا 28 تومن ایناس و هگور هم 30 و خورده ای....البته کلوران گزنه زیاد کف نمیکنه و اگ این موضوع آزارت میده هگور بخر.

البته شامپو هایی که در رنج 30 و خورده ای باشن زیاد هستن...اریکه هم بد نیست....سابال دوکری هم خوبه که بالای 35 باید باشه!

شامپو سبوفن بایورگا هم خیلی خوبه ولی قیمت ندارم

برای شوره میتونی از ایرانی ها ضد شوره موهای چرب فولیکا رو تست کنی یا ضد شوره سریتا...اگه جواب نداد بعد بری سراغ خارجی....چون اگه بخوای 30 تومن هم برای ضد شوره پول بدی اون وقت 60 تومن فقط 2 تا شامپوت میشه....برای منو همون فولیکا درمان کرد!

اگه خواستی ضد شورت گرون باشه و موهای چربت ارزون بگو تا عوض کنم پیشنهاد ها رو

حالت دهنده برای موهای چرب به نظر من بهترین چیز خمیر مو هست!! که هم چرب نمیکنه هم نمیچسبه....الان بهترین خمیر موهایی که در ایران موجود هست خمیر موی wella هست و خمیر موی lable.m اگه چیز دیگه ای بود باید حتما روش نوشته باشه paste
دقت کن به جای خمیر مو بهت چسب مو قالب نکنن....چون 90% لوازم آرایشی ها هیچی بارشون نیست!!! فقط فروشنده هستن ولی ذره ای تحقیق و بررسی نکردن و زبانشون هم در حد آی لاو یو گفتن هست.
خمیر مو باید روش نوشته باشه paste یا به ایتالیایی pasta

اگرم موهای نازک داری باید یه حجم دهنده هم بگیری...اونم باز ایرانی و خارجی داره...ایرانیش فولیکا هست و خارجی ها هم باز شروع میشه از بالای 20 تومن....مثل شیر بادام کلوران...یا کراتین هگور

تقویت کننده کمکی نخواهد کرد

مابقی پست ها باشه واسه فردا...شرمنده

داداش واقعا ممنون از این همه وقتی که میذارید :11:
شوره اصلا روی لباسم نمیریزه، فقط روی سرم میچسبه
پس من یه تنظیم کننده چربی موی سر هگور با یک ضد شوره برای موهای چرب فولیکا میخرم
یک حالت دهنده ولا و حجم دهنده فولیکا خوبه دیگه؟
بعد یه سوال این شامپوهای ایرانی فولیکا خوب هستند؟ ضرری مثل پرژک برای مو ندارن؟
اگه خوبن که تنظیم کننده چربی سر هم فولیکا میخرم یا به نظرتون همون هگور بهتره؟

Ali_softcenter
19-12-2012, 09:36
من موهام خیلی شوره میذاره
از چندنوع شامپو استفاده کردم ولی باز بعد اون جوری که باید خوب نبود به جزء سری اول شامپوی Head & shoulders و clear
از شامپو Head & shoulders نعناع و clear و سیر پرزک استفاده کردم
یه مدت تو بازار شامپو Head & shoulders نبود الان دوباره اومده ولی یه جوریه مثله قبلیا نیست و قیمتشم 3 برابر شده الان هم clear نیست
میخواستم ببینم شما چه شامپویی پیشنهاد میکنین؟

موهاتون اگه چربه ایرانی : فولیکا ضد شوره چرب یا سریتا ضد شوره

خارجی : از کورپورسانو شروع میشه تا هگور و دوکری و ...

شوره سرتون خیلی زیاده؟ یعنی پوسته میندازه؟؟؟ شدید هست؟ خارش دارید یا نه؟ اینو بگی بهتر راهنماییت میکنم.

این شامپو هایی که گفتی فقط به درد شستن جوراب میخورن. نخرید اینا رو

1- موهام وحشتناک شوره میزنه و خارش هم دارم بطوری که هر شامپویی حتی ضد شوره بزنم این شوره میزنه الان شامپو ایودرم رو دارم ضد شورشو میزنم اندکی بهتر شده اما نوع شوره به سرم چسبیده هستش این میشه شوره چرب یا خشک؟چون موهام خشکه و بعد از دور زو که دست میکشم کف سر یک چربی خیلی کمی داره انگشتام کمی برق میکشه موهامم زیر و خشکه
همون طور که گفتم شوره به کف سرچسبیدهو با ناخانوم میکنمش کمی هم بصورت پودری میریزه همه شامپهایی که خریدم برای مو خشک بوده
2- برای رهایی از شوره به شامپو سلنیوم سولافاید 5 درصد متوسل شدم این کمی بهتر کرد ولی ریزش شدید گرفتم بطوری که درعرض دو هفته که 3-4 بار زدم احساس میکنم کف سرم مشخص شده الان 10 روزی هست دیگه نمیزنم الان مشکل اصلیم ریزش مو هست
شامپهای زیادی تست کردم
برای شوره: کلوران زدم فکر میکنم قرمز رنگ بود گل لادن اگه اشتباه نکنم- هیگور زدم-دوکری زدم قوطیش سفید بود مایعش نارنجی غیر شفاف مث همین سلنیوم سوالفاید رنگش تقریبا. مدلشو یادم نیست فقط الپسین رو تست نکردم فولیکا رو هم چون میگن کپی هستش از کلوران نگرفتم
ریزش : دوکری انافاز 2 سال پیش گرفتم 20 تومن بود یعنی دکتر داد(شاید دوباره بخرمش)
در حال حاضرم سرمو با ایودرم میشورم(مجبورم هر دو روز یک بار که میرم حموم همنو بزنم)
حالا ازتون میخوام که یک شامپو ضد شوره مناسب شوره من +یکشامپو ضد ریزش( انافاز بد نیوداگه خوبه دوباره بخرم)+ یک محلو تقویتی خوب بهم معرفی کینید
محلولش چطوره؟گرونم هستن
ولی برای من مهم کاراییشه

1-میشه شوره چرب

از هگور و ...نتیجه نگرفنی؟

PHYTH'EOL force 1 مال شرکت فیتو

اگه خارش بسیار شدید همراه با پوسته ریزی بسیار شدید KELUAL DS دوکری.(با نارنجیه فرق داره) یا Bioderma Node D.S+ Anti- Recidive

یا ضد شوره آلپسین مدیسینال یا ضد شوره بایورگا Biorga Squaphane P Shampoo

و ضد شوره چرب اریکه

شما اشتباه کردی شامپو برای موهای خشک خریدی . وقتی موهات چربه....خب شوره ای که بچسبه رو بکنی میریزه دیگه...پرواز نمیکنه که./

شما غیر از ضد ریزش اول باید یه شامپو مخصوص نوع موهات بخری روزانه استفاده کنی...ضد شوره جدا هست دوست من!!

شما اگه کف سرت چرب میشه بعد از دو روز که حمام نمیری موهات چربه....یه شامپو مخصوص موهای چرب بگیر....با یکی از ضد شوره هایی که گفتم....ریزشت بهتر نشد بعد از 2 هفته بیا یه فکری به حال ریزش هم بکنیم!! اما الان نمیشه چون شاید ریزشت مال استفاده نادرست از نوع شامپو و حتی به خاطر شوره ت باشه

آنافاز هم خوبه!!!

سرم تقویتی Rinfoltil vial for mens نزدیک 80 تومن :n02: میخری؟

کورپورسانو ضد ریزشش وارد ایران نشده. روی شامپو هاش به فارسی اشتباه نوشته ضد ریزش.

تونیک ضد ریزشش رو من ندیدم...آخه 2 تا تونیک داره....اونی که نوشته hairloss ضد ریزش هست که ندیدم باشه..اونی که تونیک معمولیه...3 کاره ست...ضد ریزش و ضد شوره و ضد چربی مو هست....خوبه!

اینی که ایران دیدم اینه :

براي موهاي چرب هست.
Kloran
Alpecin
Phytum

همشون خوبن.

آخری معتبر تر هست.

Ali_softcenter
19-12-2012, 09:38
داداش واقعا ممنون از این همه وقتی که میذارید :11:
شوره اصلا روی لباسم نمیریزه، فقط روی سرم میچسبه
پس من یه تنظیم کننده چربی موی سر هگور با یک ضد شوره برای موهای چرب فولیکا میخرم
یک حالت دهنده ولا و حجم دهنده فولیکا خوبه دیگه؟
بعد یه سوال این شامپوهای ایرانی فولیکا خوب هستند؟ ضرری مثل پرژک برای مو ندارن؟
اگه خوبن که تنظیم کننده چربی سر هم فولیکا میخرم یا به نظرتون همون هگور بهتره؟

آره خوبه فعلا اینا رو بخر..

فولیکا در ایرانی ها خوبه....پرژک رو باهاش جوراب بشور

نمیخوای هزینه کنی فولیکا بخر ولی ممکنه جوابی که هگور بهت میده رو نده...حالا تست کن!

فقط مراقب باش هگور سدر رو نخری...اونی که تنظیم کننده چربی هست رو بخری.

میخوای بترکونی فیتوسدرات بخر خلاص کن خودتو :n02:

Ali_softcenter
19-12-2012, 09:44
راستی دوستان راهنمایی ها من یه هبچ عنوان تضمین 100% نداره.

پیشنهاد من دکتر متخصص پوست و مو هست!!

ولی از اونجایی که برخی ها شامپو های اشتباه مصرف میکنن یا با نوع موشون سازگار نیست..و دکتر هم نمیخوان برن...راهنمایی میکنیم حداقل سیر پرژک نزنن! :n02:

binaafarin
19-12-2012, 12:17
علی اقا من تو چرب بودن شورم شک دارم
اولا موهام خشکه اینو میدونم بعد از سه روز حموم نرفتن فقط کمی چرب میشه
ولی شوره بصورت پود و یا بعضا در مواقع حادتر دلمه ای هست
من خارش دادم و وقتی ناخن میکشم پودر سفید کنده میشه و زیر ناخونم جمع میشه
مگه موهای خشک میتونی شوره چرب بگیره؟

Ali_softcenter
19-12-2012, 12:22
علی اقا من تو چرب بودن شورم شک دارم
اولا موهام خشکه اینو میدونم بعد از سه روز حموم نرفتن فقط کمی چرب میشه
ولی شوره بصورت پود و یا بعضا در مواقع حادتر دلمه ای هست
من خارش دادم و وقتی ناخن میکشم پودر سفید کنده میشه و زیر ناخونم جمع میشه
مگه موهای خشک میتونی شوره چرب بگیره؟

اگه دست به موهات نزنی...خود شوره ها میریزن رو لباست؟؟ یا نه؟

شوره خشک به کف سر یا مو نمیچسبه.

نه موی خشک شوره چرب نمیگیره

binaafarin
19-12-2012, 12:40
اگه دست نزنم کمی پودری میریزه
ممکنه من هردو نوع شوره رو داشته باشم؟
مممکنه چربی سرمن نا متوازن باشه؟
از طرفی میکن خارش فقط مخصوص شوره خشکه
من امروز سه روز ه حموم نرفتم (تست) مشاهدم ازمو اینه
کمی خارش دارم مثلا هر 3-4 دقیقه دستم میره تو سرم و میخارمش
ناخونم کمی بلند زیر ناخونم شوره جمه میشه که بصورت پورده کمی چسبنده هست
با دستکه میارم تو موهام گرد سفید رنگی رو لباسم میریزه
بحخاطر کمی چربی موهام براق تر و خوش فرمتر بنظر میرسه
روزهای اول حموم
خارش کمتره و لی بعضبما که میخارم پدر سفید بدون چسبندگی زیر ناخونم جمع میشه
درمورد محلول شاید انافاز رو بگیرم +محلول روز شبش دوکری
خوبه؟ یا محلول هگور؟

binaafarin
19-12-2012, 12:46
والا من خودمم درعجبم
هم علائم شوره چرب رو دارم هم خشک
یعنی پوستم همچربه هم هخشک
و این یعنی تناقض!

Ali_softcenter
19-12-2012, 12:51
اگه دست نزنم کمی پودری میریزه
ممکنه من هردو نوع شوره رو داشته باشم؟
مممکنه چربی سرمن نا متوازن باشه؟
از طرفی میکن خارش فقط مخصوص شوره خشکه
من امروز سه روز ه حموم نرفتم (تست) مشاهدم ازمو اینه
کمی خارش دارم مثلا هر 3-4 دقیقه دستم میره تو سرم و میخارمش
ناخونم کمی بلند زیر ناخونم شوره جمه میشه که بصورت پورده کمی چسبنده هست
با دستکه میارم تو موهام گرد سفید رنگی رو لباسم میریزه
بحخاطر کمی چربی موهام براق تر و خوش فرمتر بنظر میرسه
روزهای اول حموم
خارش کمتره و لی بعضبما که میخارم پدر سفید بدون چسبندگی زیر ناخونم جمع میشه
درمورد محلول شاید انافاز رو بگیرم +محلول روز شبش دوکری
خوبه؟ یا محلول هگور؟

خارش که فقط مخصوص موی خشک نیست عزیز....سر من هم خارش داشت ولی من موهام چرب هست.

ببین مشکل شما پیچیدست!!! چون از طرفی میگی چسبیده و از طرف دیگه میگی مثل برف می ریزه! فقط باید دکتر تشخیص بده..پیشنهاد میکنم سریعا برو یه دکتر متخصص پوست و مو...حتما متخصص باشه....نه اینکه نوشته باشه پوست مو و زیبایی!!

ممکنه درماتیت سبوره داشته باشی.

اگه نمیخوای دکتر بری اینو بخر ..زیاد روی چرب و و خشک مانور نداره...ضد شوره و پوسته ریزی هست.

آره دوکری خوبه...محلول روز و شبش هم خوبه ولی خب گرونه.

saeedsh7j
19-12-2012, 14:42
شامپهای زیادی تست کردم
محلولش چطوره؟گرونم هستن
ولی برای من مهم کاراییشه
دوست عزیز من دقیقا مشکل شما رو داشتم رفتم دکتر ازمایش داد ، که مشخص شد سرم قارچ داره ، دو تا قطره با یه شامپو داد، در عرض یک ماه به صورت معجزه اسایی مشکلم حل شد!

Abdolreza2012
19-12-2012, 16:36
موهاتون اگه چربه ایرانی : فولیکا ضد شوره چرب یا سریتا ضد شوره خارجی : از کورپورسانو شروع میشه تا هگور و دوکری و ... شوره سرتون خیلی زیاده؟ یعنی پوسته میندازه؟؟؟ شدید هست؟ خارش دارید یا نه؟ اینو بگی بهتر راهنماییت میکنم. این شامپو هایی که گفتی فقط به درد شستن جوراب میخورن. نخرید اینا رو اگه 3 یا 4 روز شسته نشه خارشش اذیت میکنه پوسته هم میذاره جوری که اگه موهارو کنار بزنی مشخصه ممنون فقط اگه میشه قیمت این شامپوهایی که گفتید رو هم بگید

binaafarin
20-12-2012, 01:58
اگه 3 یا 4 روز شسته نشه خارشش اذیت میکنه پوسته هم میذاره جوری که اگه موهارو کنار بزنی مشخصه ممنون فقط اگه میشه قیمت این شامپوهایی که گفتید رو هم بگید

3-4 روز که دیگه نمیشه عزیزم شما که از من بدتری!
باید یک روز درمیون بشوری مرتب با همون ضد شوره چرب فولیکا

Abdolreza2012
20-12-2012, 02:27
3-4 روز که دیگه نمیشه عزیزم شما که از من بدتری!
باید یک روز درمیون بشوری مرتب با همون ضد شوره چرب فولیکا

من تقریبا یه طور مرتب هر دو روز میشورم امکانش هست یه روز درمیون بشورم
ممکنم هست یه جایی باشم چندروز نتونم بشورم
منم به خاطر همین گفتم اگه 3 یا 4 روز بشه:n06:

binaafarin
20-12-2012, 12:02
من درحال تست شامپوهای دیگری هستم
فعلا نتیجه ای ندیدم
دیشب یک شامپو تست کردم سابال دوکری سرم از دیشب خارش داره
یک شامپوی دیگه هم سفارش دادم تا شتیه بیاد ضد شورشو
بنیم چی میشه
شما دوست عزیز یک شامپو موی چرپ فولیکا رو بگیر+ایویدرم
راهنماییت کردم

Ali_softcenter
20-12-2012, 12:14
اگه 3 یا 4 روز شسته نشه خارشش اذیت میکنه پوسته هم میذاره جوری که اگه موهارو کنار بزنی مشخصه ممنون فقط اگه میشه قیمت این شامپوهایی که گفتید رو هم بگید

اگه پوسنته ریزی داری ضد شوره معمولی بی فایدست...فولیکا به درت نمیخوره

یکی از این 3 تا رو بگیر :

حدود 30 تومنه و حتما باید 150 هش رو بگیری...یه 50 هم داره شبیه اینه ولی برای شوره های ملایم هست.

دستورش هم اینه که یک روز درمیون بزنی..کفش هم 3 دقیقه روی سرت بمونه....2 دست بشور

2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 30 و خورده ای هست....3 دقیقه روی سر بمونه و یک روز در میون بزن

مراقب باش همین رنگ باشه...برای شوره های خشکش هم همین اسم رو داره ولی سفید رنگه

3-

اینو قیمت ندارم

روش استفاده اینه که یک روز درمیون...دست اول میزنی ماساژ میدی کف که کرد سریع میشوری....دست دوم میزنی ماساژ میدی میذاری 5 دقیقه بمونه بعد می شوری

///

برای روز هایی که ضد شوره نمیزنی یه شامپو برای موهای چرب بخر...برای این که خرجت زیاد نشه میتونی اینو همون فولیکا برای موهای چرب بخری...اگه تهرانی پیشنهاد میکنم بری میدون فردوسی داروخانه رامین کورپورسانو موهای چرب بخری 24 تومن.

روز هایی که ضد شوره نمیزنی شامپوی موهای چربت رو دو دست بزن...با ماساژ و 3 دقیقه روی سر بمونه.

پیشنهاد من دوکری و بایودرما و در اخر هگور هست.

Abdolreza2012
20-12-2012, 14:06
دست همتون درد نکنه
میخواستم بدونم موهای خشکم شوره میزنه؟
چون من مطمئنم که پوستم خشکه ولی سرم با شرایطی که تو پست 663 گذاشتم باید چرب باشه
میشه یه راه آسون برای تشخیص 100 درصد موهام بگی

Ali_softcenter
20-12-2012, 14:44
دست همتون درد نکنه
میخواستم بدونم موهای خشکم شوره میزنه؟
چون من مطمئنم که پوستم خشکه ولی سرم با شرایطی که تو پست 663 گذاشتم باید چرب باشه
میشه یه راه آسون برای تشخیص 100 درصد موهام بگی

آره فرقی نداره ولی موی خشک مبتلا به درماتیت سیوره نمیشه.شوره چسبناک همراه با پوسته ریزی در ابرو و مو و صورت و...
پوست صورت و دست ربطی به مو نداره

اگه بعد از چند روز حمام نکردن پوست سرت چرب نمیشه وقتی دست میکشی موهات خشکه.

Abdolreza2012
20-12-2012, 15:14
آره فرقی نداره ولی موی خشک مبتلا به درماتیت سیوره نمیشه.شوره چسبناک همراه با پوسته ریزی در ابرو و مو و صورت و...
پوست صورت و دست ربطی به مو نداره

اگه بعد از چند روز حمام نکردن پوست سرت چرب نمیشه وقتی دست میکشی موهات خشکه.
من دیروز شستم الان موهام خشکه یعنی خشکه؟
تا فردا میمونم ببینم چی میشه

Ali_softcenter
20-12-2012, 18:57
من دیروز شستم الان موهام خشکه یعنی خشکه؟
تا فردا میمونم ببینم چی میشه

48 ساعت......

مو نه...کف سرت!

binaafarin
21-12-2012, 01:16
علی اقا میشه ترکیبا ضد شوه بیودرما
رو بنی یمواد مضر داره یا نه
توی همین ساتی که دادی ترکیباتش هست

Ali_softcenter
21-12-2012, 14:26
علی اقا میشه ترکیبا ضد شوه بیودرما
رو بنی یمواد مضر داره یا نه
توی همین ساتی که دادی ترکیباتش هست

نداره .....

Abdolreza2012
21-12-2012, 15:55
48 ساعت......

مو نه...کف سرت!
خیلی کم موهام چربه
از همون شاپوهایی که پیشنهاد دادی بگیرم؟

Ali_softcenter
21-12-2012, 16:45
خیلی کم موهام چربه
از همون شاپوهایی که پیشنهاد دادی بگیرم؟

بگیر عزیز...

فقط دقت کن ...دستور مصرفشون رو نوشتم.

binaafarin
21-12-2012, 21:47
نداره .....

WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM COCO-AMPHOACETATE, PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD EXTRACT, COCO-BETAINE, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, PEG-12 DIMETHICONE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, PYRIDOXINE HCL, UNDECYL ALCOHOL, ZINC GLUCONATE, ZINC PYRITHIONE, ZANTHOXYLUM ALATUM EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-2, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEYL ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM
).
این یارو قرمزه بد نیست؟
کلا این شامپو بدرد من میخوره اگه دوکری گسر نیومد بگیرم؟
من سابال رو زده بودم گفتم سرم خارش ید گرفته بود
امروز متوجه شدم سرم زخم شده
حالا نمدونم از خارش بود یاحساسیت
ولی میخوام برم اگه بردارهب پس بدم و یک ضد شوره بگیرم
کلا نظرم به دوکری بد شده شاید بیودرما بگیرم

Ali_softcenter
21-12-2012, 23:38
WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM COCO-AMPHOACETATE, PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD EXTRACT, COCO-BETAINE, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, PEG-12 DIMETHICONE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, PYRIDOXINE HCL, UNDECYL ALCOHOL, ZINC GLUCONATE, ZINC PYRITHIONE, ZANTHOXYLUM ALATUM EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-2, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEYL ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM
).
این یارو قرمزه بد نیست؟
کلا این شامپو بدرد من میخوره اگه دوکری گسر نیومد بگیرم؟
من سابال رو زده بودم گفتم سرم خارش ید گرفته بود
امروز متوجه شدم سرم زخم شده
حالا نمدونم از خارش بود یاحساسیت
ولی میخوام برم اگه بردارهب پس بدم و یک ضد شوره بگیرم
کلا نظرم به دوکری بد شده شاید بیودرما بگیرم

نه در 99% شامپو ها هست.

زخم شده؟؟؟؟ جنس موی شما رو فقط باید از نزدیک دید تا بشه فهمید چه بلایی سرش اومده.:n13:...به نظرم با این توصیف هایی که میکنی کف سر شما حساس هست....به نظرم یه شامپوی ملایم برای کف سر حساس بگیر

مثل شامپو اسکترادو فوق ملایم دوکری....اگه میشه عوضش کن با اون!

اوضاع کف سر و موت خیلی خرابه...

اگه خودت خاروندی که ممکنه زخم شده باشه...وگرنه خود خارش باعث زخم شدن نمیشه!!

ضد شوره رو هم بخر...

در مورد اینکه بایودرما بخری ...بایوردما نمیدونم روی درماتیت سیوره چقدر جواب بده....حالا میخوای تست کن!

نه دوکری طوریش نشده....سر شما مشخص نیست چه بر سرش اومده!

ببین اینو پیدا میکنی ؟؟؟

برای این خرج هم نکنی زیاد و سریع هم بفهمیم که سرت حساس هست یا نه :

binaafarin
23-12-2012, 18:35
بیودرما >>>>>>>خارش و خارش و بازم خارش
نمیدونم امشب باز سرمو بشورم یا شامپو 40هرازتومنی رو باهاش جوراب بشورم؟

aliflh
23-12-2012, 19:24
من بعضی وقت ها سرم خارش شدید میگیره.تا حالا چندین بار دکتر رفتم و دکتر فقط شامپو های مختلف تجویز کرده مثل سلنیوم سولفاید.ولی هنوز مشکلم پابرجاست و همیشه موهامو کوتاه نگه میدارم که خارش نگیره.دکتر گفت یه نوع قارچه که اسمش یادم رفته.الان هم از کانازول و بتامتازون استفاده میکنم.
با توجه به اینکه تا حالا پنج بار رفتم دکتر و نتیجه نگرفتم بازم برم همون دکتر یا اینکه دکترمو عوض کنم؟

Ali_softcenter
23-12-2012, 21:46
من بعضی وقت ها سرم خارش شدید میگیره.تا حالا چندین بار دکتر رفتم و دکتر فقط شامپو های مختلف تجویز کرده مثل سلنیوم سولفاید.ولی هنوز مشکلم پابرجاست و همیشه موهامو کوتاه نگه میدارم که خارش نگیره.دکتر گفت یه نوع قارچه که اسمش یادم رفته.الان هم از کانازول و بتامتازون استفاده میکنم.
با توجه به اینکه تا حالا پنج بار رفتم دکتر و نتیجه نگرفتم بازم برم همون دکتر یا اینکه دکترمو عوض کنم؟

دکترت خوب نبوده.
من یه دکتر بهت معرفی میکنم اگه تهران هستی امکان نداره نتیجه نگیری...
بعدشم شما وقتی دکتر بهت چیزی میده اثر نمیکنه باید بری یقه دکتر رو بگیری بگی آقای دکتر خوب نشدم چی کار کنم !! نه اینکه دکتر عوض کنی!!!
پول ویزیت و دارو میدی باید خوبت کنه!! چپ و راستش کن :دی

ali_khoshtip
23-12-2012, 22:25
دکترت خوب نبوده.
بعدشم شما وقتی دکتر بهت چیزی میده اثر نمیکنه باید بری یقه دکتر رو بگیری بگی آقای دکتر خوب نشدم چی کار کنم !! نه اینکه دکتر عوض کنی!!!

دوست عزیز من از شامپو ضد ریزش فولیکا به صورت روزانه استفاده میکنم و الآن دیگه آخرای شامپوم هستش و چند روز دیگه تموم میشه به نظر شما همینو دوباره بگیرم یا شامپو ضد ریزش سریتا برای موهای چرب؟

Ali_softcenter
23-12-2012, 23:00
دوست عزیز من از شامپو ضد ریزش فولیکا به صورت روزانه استفاده میکنم و الآن دیگه آخرای شامپوم هستش و چند روز دیگه تموم میشه به نظر شما همینو دوباره بگیرم یا شامپو ضد ریزش سریتا برای موهای چرب؟

والا من از سریتا راضی نیستم زیاد میخوام کنین کلوران بگیرم....اگه راضی هستی تکرار کن ..فکر نکن سریتا خیلی بهتره...مگه اینکه بخوای بزنی تو نخ خارجی

denzelmovie
23-12-2012, 23:41
آره خوبه فعلا اینا رو بخر..

فولیکا در ایرانی ها خوبه....پرژک رو باهاش جوراب بشور

نمیخوای هزینه کنی فولیکا بخر ولی ممکنه جوابی که هگور بهت میده رو نده...حالا تست کن!

فقط مراقب باش هگور سدر رو نخری...اونی که تنظیم کننده چربی هست رو بخری.

میخوای بترکونی فیتوسدرات بخر خلاص کن خودتو :n02:

داداش من فعلا 3 تا شامپو فولیکا خریدم، یکی برای موهای چرب، یکی حجم دهنده و یکی هم ضد شوره برای موهای چرب
تست کنم ببینم اگه خوب نبود بعد بیشتر هزینه کنم شامپو خارجی بخرم
الان این 3 تا رو باید با هم بزنم؟ هفته ای چند بار باید موهام رو بشورم؟ من الان 2 یا 3 بار در هفته میرم حمام

binaafarin
24-12-2012, 00:20

دوست عزیز
شوره هم داری شما؟
من که کلافه شدم دیگه.. قبلا این قدر خارش نداشتم
شما چه داروهایی داری مصرف میکنی من بنامنازون رو میزنم کمی بهتر میکنه
اون یکی چی بود؟

Ali_softcenter
24-12-2012, 00:56
داداش من فعلا 3 تا شامپو فولیکا خریدم، یکی برای موهای چرب، یکی حجم دهنده و یکی هم ضد شوره برای موهای چرب
تست کنم ببینم اگه خوب نبود بعد بیشتر هزینه کنم شامپو خارجی بخرم
الان این 3 تا رو باید با هم بزنم؟ هفته ای چند بار باید موهام رو بشورم؟ من الان 2 یا 3 بار در هفته میرم حمام

موهای چرب و حجم دهنده رو هر روز میتونی بزتی....میتونی هم یه روز در میون!
ضد شوره یک روز در میون.
با هم که نه.....تقسیم بندی کن . نهایت 2 تا رو با هم میتونی بزنی/

aliflh
24-12-2012, 00:59
دکترت خوب نبوده.

والله یه مدت خوب بودم بعدش دوباره خارشم شروع شد.البته با کانازول و بتامتازون موقتی خارشم خوب میشه.ولی وقتی موهام بلند میشه اینقدر خارش میگیرم که از شدت خاریدن موهام کنده میشه.یه شامپوی خارجی نوشت برام حدود چهل تومن شد.ازونم جواب نگرفتم.ترجیح میدم دکترمو عوض کنم.شما آدرس یا تلفن این دکتری که میگی لطف کن.ویزیتش چقدره؟
راستی شما این کلینیکی که جدیدا تلویزیون تبلیغ میکنه(ایران فیت) رو دیدید؟

aliflh
24-12-2012, 01:03
دوست عزیز
شوره هم داری شما؟
من که کلافه شدم دیگه.. قبلا این قدر خارش نداشتم
شما چه داروهایی داری مصرف میکنی من بنامنازون رو میزنم کمی بهتر میکنه
اون یکی چی بود؟

کانازول یک درصد.تا وقتی روی موهام هست خارش ندارم ولی بعد چند ساعت خارش شروع میشه که با سلنیوم سولفاید موهامو میشورم و باز تا چند ساعت آروم میشه.موهام معمولیه و شوره هم داره منتهی روی پوسته یعنی با چشم دیده نمیشه و وقتی میخارونم میاد تو دستم

mohsenking
24-12-2012, 01:38
بچه ها امروز مروی بودم
کریستال گرفتم بعد چندتا مغازه رفتم گفتن آشغاله و فقط تبلیغات داره
یه مغازه دتر این شامپو رو معرفی کرد :
اینم سایتشه

گفت اگه تا اخرشم زدی بد بود بیار پس بده پولتو میدم ولی مطمئن باش میای بازم میگیری

بچه ها تقریبا یه ماهی هست که اینو میزنم
چربی موهام یکم بهتر شده ولی کلا حس میکنم ریزش موهام زیاد شده!
موهام انگار خالی شده روش
چه کنم دوستان که دارم افسردگی میگیرم.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Ali_softcenter
24-12-2012, 09:39
والله یه مدت خوب بودم بعدش دوباره خارشم شروع شد.البته با کانازول و بتامتازون موقتی خارشم خوب میشه.ولی وقتی موهام بلند میشه اینقدر خارش میگیرم که از شدت خاریدن موهام کنده میشه.یه شامپوی خارجی نوشت برام حدود چهل تومن شد.ازونم جواب نگرفتم.ترجیح میدم دکترمو عوض کنم.شما آدرس یا تلفن این دکتری که میگی لطف کن.ویزیتش چقدره؟
راستی شما این کلینیکی که جدیدا تلویزیون تبلیغ میکنه(ایران فیت) رو دیدید؟

مشکل شما حادتر از اونی هست که با راهنمایی های یکی مثل من حل بشه.
برات میفرستم شماره مطب رو
ویزیت 20 تومن
فقط وقتی رفتی بهش همه داروهایی که تا به حال زدی + تمام مشکلت رو دقیق توضیح بده.
این لیست کلینیک های پوست و مو و لیزر مورد تائید وزارت بهداشت هست که ایران فیت هم ظاهرا جزئشون هست

بچه ها تقریبا یه ماهی هست که اینو میزنم
چربی موهام یکم بهتر شده ولی کلا حس میکنم ریزش موهام زیاد شده!
موهام انگار خالی شده روش
چه کنم دوستان که دارم افسردگی میگیرم.

والا من همون موقع که اومدی گفتی اینو خریدم میخواستم بهت بگم مفت نمی ارزه...مثل شامپو زیتون صحت میمونه...ولی گفتم نزنم تو ذوقت...
کلا چیزی که فروشنده اونم مروی پیشنهاد بده و محصول کشور عراق!! باشه رو نباید به سر زد.
مصرفش رو قطع کن برو کورپورسانو بگیر!!

مگه نگفته بود راضی نبودی بیار پولتو پس بگیر؟؟؟ برو ببین تا چه حد مرده و روی حرفش میمونه!!! شرط می بندم پس نمیگیره

ali_khoshtip
24-12-2012, 10:36
والا من از سریتا راضی نیستم زیاد میخوام کنین کلوران بگیرم....اگه راضی هستی تکرار کن ..فکر نکن سریتا خیلی بهتره...مگه اینکه بخوای بزنی تو نخ خارجی

ممنون از راهنماییت
شما از شامپو ضد ریزش سریتا استفاده میکنی؟
خارجی بدون در نظر گرفتن قیمت چی خوبه؟

mohsenking
24-12-2012, 10:56
والا من همون موقع که اومدی گفتی اینو خریدم میخواستم بهت بگم مفت نمی ارزه...مثل شامپو زیتون صحت میمونه...ولی گفتم نزنم تو ذوقت...
کلا چیزی که فروشنده اونم مروی پیشنهاد بده و محصول کشور عراق!! باشه رو نباید به سر زد.
مصرفش رو قطع کن برو کورپورسانو بگیر!!

مگه نگفته بود راضی نبودی بیار پولتو پس بگیر؟؟؟ برو ببین تا چه حد مرده و روی حرفش میمونه!!! شرط می بندم پس نمیگیره

علی جون من موهام دوسالی هست که بیجون و نرم و نازک شده
این شامپمویی که گفتی مناسب برای موهام برای چه مویی هست کلا؟
خارجیه دیگه چنده و کجا گیر میاد؟
حجم هم میده به موهام؟
.
من قبلا خمیر موی گتسبی استاده میکردم ولی برای تثبیتش میبایست که تافت بزنم و مو رو هم چرب میکرد که باعث ریزش مو میشد، حالا چی بزنم که بهتر نگه داره و نیاز به تثبیت نداشته باشه و موهامو چرب نکنه که نریزه؟

Ali_softcenter
24-12-2012, 12:53
ممنون از راهنماییت
شما از شامپو ضد ریزش سریتا استفاده میکنی؟
خارجی بدون در نظر گرفتن قیمت چی خوبه؟

من از سریتا استفاده میکنم و راضی نیستم زیاد .

بدون در نظر گرفتن قیمت خارجی برای ریزش؟؟؟

محصولات فیتو

آنافاز دوکری

علی جون من موهام دوسالی هست که بیجون و نرم و نازک شده
این شامپمویی که گفتی مناسب برای موهام برای چه مویی هست کلا؟
خارجیه دیگه چنده و کجا گیر میاد؟
حجم هم میده به موهام؟
.
من قبلا خمیر موی گتسبی استاده میکردم ولی برای تثبیتش میبایست که تافت بزنم و مو رو هم چرب میکرد که باعث ریزش مو میشد، حالا چی بزنم که بهتر نگه داره و نیاز به تثبیت نداشته باشه و موهامو چرب نکنه که نریزه؟

کورپورسانو موهای چرب و خشک و معمولی و ضد شورش موجوده. حجم نمیده.
حجم دهنده باید جدا بگیری...
شامپو کراتین هگور خوبه...
ایوروشه هم داره بد نیست. توی نت ملت های دیگه راضی بودن.
کلوران هم یه دونه داره .

میتونی تونیک کورپروسانو رو هم بگیری

تقویت کننده و استجکام بخش مو هست به ریزش هم کمک میکنه.

عزیز گتسبی خمیر مو نداره!!! اصولا خمیر مو یعنی paste . روش اینو نوشته بود؟ فک نکنم
شما یا چسب مو میزدی یا ژل یا واکس ....

خمیر مو بخر ..تنها چیزی که مو رو چرب نمیکنه خمیر موی مات هست...خیابون منوچهری پاساژ مرجان - خیابون منوچهری فروشگاه جهان - سعادت آباد فرحزادی خیابون تره بار فروشگاه جهان - از اینجا ها میتونی پیدا کنی...3 تا برند بیشتر نیست توی تهران که خمیر مو دارن
ولا..لیبل ام و یه برند دیگه که یادم نیست.

روی ظرف خمیر مو باید نوشته باشه paste

binaafarin
24-12-2012, 13:41
کانازول یک درصد.تا وقتی روی موهام هست خارش ندارم ولی بعد چند ساعت خارش شروع میشه که با سلنیوم سولفاید موهامو میشورم و باز تا چند ساعت آروم میشه.موهام معمولیه و شوره هم داره منتهی روی پوسته یعنی با چشم دیده نمیشه و وقتی میخارونم میاد تو دستم

دوست عزیز حتما دکتر رو برو
تو مشکلت عین منه برای منم دکترها نتو نستن کاری کنن چند روز پیش شامپو بیدرما خریدم 40 تومن
دیگه فروشتده بهم گفت دیگه از این گرون تر نداریم ولی بیفایده بود خارشش سرجاشه
وقتی هم میخاری بصورت پوردری میاد زیر ناخونت اره؟
بازم میگن این دکتر عل معروفی کرده رو برو منم بیخبر نذار شاید فرجی بشه
همین جا بهم پیغام خصوصی بده

binaafarin
24-12-2012, 13:43
مشکل شما حادتر از اونی هست که با راهنمایی های یکی مثل من حل بشه.
برات میفرستم شماره مطب رو
ویزیت 20 تومن
فقط وقتی رفتی بهش همه داروهایی که تا به حال زدی + تمام مشکلت رو دقیق توضیح بده.
این لیست کلینیک های پوست و مو و لیزر مورد تائید وزارت بهداشت هست که ایران فیت هم ظاهرا جزئشون هست

علی میگم که
من یک ازامایش قارچ از پوست سرم بگیرم نتیجشو برات فکسش کنم میتونی به دکتره نشون بدی؟

Ali_softcenter
24-12-2012, 13:52
علی میگم که
من یک ازامایش قارچ از پوست سرم بگیرم نتیجشو برات فکسش کنم میتونی به دکتره نشون بدی؟

آره....مشکلی نیست

binaafarin
24-12-2012, 14:47
علی دکتر عمومی برم برام مینویسه؟
اخه نمیخوام 20 تمن پول بدم

Ali_softcenter
24-12-2012, 15:36
علی دکتر عمومی برم برام مینویسه؟
اخه نمیخوام 20 تمن پول بدم

من نمیدونم عزیز!! برو ببین مینویسه یا نه..
20 تومن به کی پول بدی؟؟؟

binaafarin
24-12-2012, 23:23
ویزیت دکتر متخصص پوست دیگه
باید برم بهش بگم برام ازامایش بده
پول ندری که نمیذاره بری تو

Ali_softcenter
25-12-2012, 00:11
ویزیت دکتر متخصص پوست دیگه
باید برم بهش بگم برام ازامایش بده
پول ندری که نمیذاره بری تو

اونجا هم ویزیت دکتر 20 تومنه؟ فک نکنم.

Abdolreza2012
25-12-2012, 03:11
اونجا هم ویزیت دکتر 20 تومنه؟ فک نکنم.

همه جا متخصص 20 تومنه و فوق تخصص 26 تومن (البته فوق تخصص مطمئن نیستم)
قبلا من برای سرم دکتر میرفتم برام شامپو کل تار نوشته بود که خیلی وقته دیگه استفاده نمیکنم ولی جدا کارش درست بود و یکی از بهترین دکترهای اینجا

mohsenking
25-12-2012, 11:43
من از سریتا استفاده میکنم و راضی نیستم زیاد .

بدون در نظر گرفتن قیمت خارجی برای ریزش؟؟؟

محصولات فیتو

آنافاز دوکری

کورپورسانو موهای چرب و خشک و معمولی و ضد شورش موجوده. حجم نمیده.
حجم دهنده باید جدا بگیری...
شامپو کراتین هگور خوبه...
ایوروشه هم داره بد نیست. توی نت ملت های دیگه راضی بودن.
کلوران هم یه دونه داره .

میتونی تونیک کورپروسانو رو هم بگیری

تقویت کننده و استجکام بخش مو هست به ریزش هم کمک میکنه.

عزیز گتسبی خمیر مو نداره!!! اصولا خمیر مو یعنی paste . روش اینو نوشته بود؟ فک نکنم
شما یا چسب مو میزدی یا ژل یا واکس ....

خمیر مو بخر ..تنها چیزی که مو رو چرب نمیکنه خمیر موی مات هست...خیابون منوچهری پاساژ مرجان - خیابون منوچهری فروشگاه جهان - سعادت آباد فرحزادی خیابون تره بار فروشگاه جهان - از اینجا ها میتونی پیدا کنی...3 تا برند بیشتر نیست توی تهران که خمیر مو دارن
ولا..لیبل ام و یه برند دیگه که یادم نیست.

روی ظرف خمیر مو باید نوشته باشه paste

فکنم اونی کی میزدم واکس بوده یه جورایی که یکمم مو رو ضخیم میکنه
این خمیر خوبه؟ مث تافت نگه میداره؟
شنیدم دکتر خوب سراغ واری کجاس؟
من یه دکتر هست که فقط ۶ تا ۸ صبح هست توی خیابون ونک اگنجا میرفتم پیشش خیلی سرش شلوغه برای پوست جواب گرفتم ازش ولی برای مو نه!
دکتر شما چجوریه؟
ادرس و شمارشو اگه بدی ممنون میشم

Ali_softcenter
25-12-2012, 15:22
فکنم اونی کی میزدم واکس بوده یه جورایی که یکمم مو رو ضخیم میکنه
این خمیر خوبه؟ مث تافت نگه میداره؟
شنیدم دکتر خوب سراغ واری کجاس؟
من یه دکتر هست که فقط ۶ تا ۸ صبح هست توی خیابون ونک اگنجا میرفتم پیشش خیلی سرش شلوغه برای پوست جواب گرفتم ازش ولی برای مو نه!
دکتر شما چجوریه؟
ادرس و شمارشو اگه بدی ممنون میشم

واکس مو رو ضخیم کنه؟؟ جالبه

خمیر خوبه که....ببین عزیز شما گفتی یه چیزی میخوام مثل واکس و چسب و ژل چرب نشه منم میگم خمیر...خوب یا بدش رو شما باید استفاده کنی.
اصولا تافت یک فیکساتور محسوب میشه نه حالت دهنده.
خمیر با نگه دارندگی بسیار بالا در ایران نیست.
LEVEL هاشون متوسط هست که باید با تافت فیکس کنی
دکتر هم مسیج میشه

mohsenking
26-12-2012, 09:11
واکس مو رو ضخیم کنه؟؟ جالبه

خمیر خوبه که....ببین عزیز شما گفتی یه چیزی میخوام مثل واکس و چسب و ژل چرب نشه منم میگم خمیر...خوب یا بدش رو شما باید استفاده کنی.
اصولا تافت یک فیکساتور محسوب میشه نه حالت دهنده.
خمیر با نگه دارندگی بسیار بالا در ایران نیست.
LEVEL هاشون متوسط هست که باید با تافت فیکس کنی
دکتر هم مسیج میشه

آره من پانچیک گتسبی میزدم ضخیم میکرد!!
دیروز رفتم منوچهری کلا خمیر کمه تو بازار فروشگاه جهان که نداشت پاساژ مرجان ۲جا داشت که یکیش این بود
که نیگفت ۲۰ تومن
یکی هم طبقه پایین پلاک ۵۰ داشت که درجه نگهدارندگیش ۳ بود و روش هم نوشته بگد مات مارکش باله آ بود حجمشم یکم کمتر از اونی که عکسشو گذاشتم بود میگفت ۳۵!
منم گیج شده بودم قرارم داشتم دیگه نگرفتم فعلا
چه کنم؟ کدوم خوبه؟
فروشنده ها که جفتشون میگفتن مال من خیلی ازون بهتره!!

Ali_softcenter
26-12-2012, 09:53
آره من پانچیک گتسبی میزدم ضخیم میکرد!!
دیروز رفتم منوچهری کلا خمیر کمه تو بازار فروشگاه جهان که نداشت پاساژ مرجان ۲جا داشت که یکیش این بود
که نیگفت ۲۰ تومن
یکی هم طبقه پایین پلاک ۵۰ داشت که درجه نگهدارندگیش ۳ بود و روش هم نوشته بگد مات مارکش باله آ بود حجمشم یکم کمتر از اونی که عکسشو گذاشتم بود میگفت ۳۵!
منم گیج شده بودم قرارم داشتم دیگه نگرفتم فعلا
چه کنم؟ کدوم خوبه؟
فروشنده ها که جفتشون میگفتن مال من خیلی ازون بهتره!!

اینی که عکسشو گذاشتی رو یه بار استفاده کردم....بد نیست!! ولی عالی هم نیست....باید با تافت تثبیت کنی ..عصاره انگور و این چیزا هم فک کنم خالی بندیه

اون باله آ رو نمیشناسم! 50 میل بود؟

همون پاساژ فروشگاه طهران لیبل ام باید می دیدی!! البته اونم گرونه ولی خب بهترینش در ایران همونه.

فروشگاه جهان خمیر Wella نداشت؟؟ جالبه!!

ببین بستگی به بودجه ت داره دیگه!!! من به شخصه حاضرم لیبل ام بگیرم گرون تر 50 میل!!! ولی برند معتبر بزنم به سرم!

در کل نگه دارندگی هم عامل مهمی در انتخاب هست.

saeediranzad
26-12-2012, 14:59
سلام
من سه چهار ساله که هد اند شولدرز میزنم و مشکلبی هم ندارم.
ولی با خواندن بعضی مطالب در این تاپیک، این بار فولیکا خریدم.
خلاصه رفتم در سایت Skin Deep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تا ببینم ترکیبات مضر آن چیه.
با تعجب دیدم که چندان هم از H&S ایمنتر نیست.
البته شامپوهای ایرانی در این دیتابیس نیستند؛ ولی H&S نمره 4 گرفته که از گارنیه (که شامپوی معروفی است) هم پایینتره.
(10 خطرناکترین و 0 بیخطر)
بعضی ترکیبات زیانبار فولیکا:DMDM Hydantoin; Propylparaben; Cocamide DEA

mohsenking
26-12-2012, 18:30
اینی که عکسشو گذاشتی رو یه بار استفاده کردم....بد نیست!! ولی عالی هم نیست....باید با تافت تثبیت کنی ..عصاره انگور و این چیزا هم فک کنم خالی بندیه

اون باله آ رو نمیشناسم! 50 میل بود؟

همون پاساژ فروشگاه طهران لیبل ام باید می دیدی!! البته اونم گرونه ولی خب بهترینش در ایران همونه.

فروشگاه جهان خمیر Wella نداشت؟؟ جالبه!!

ببین بستگی به بودجه ت داره دیگه!!! من به شخصه حاضرم لیبل ام بگیرم گرون تر 50 میل!!! ولی برند معتبر بزنم به سرم!

در کل نگه دارندگی هم عامل مهمی در انتخاب هست.

امروز کوچه تره بار هم رفتم اونم خمیر نداشت !
ولی ولا زیاد داشت پانچیکشم داشت
یه جا توی پاساژ بالاتر از جهان یکیشون خمیر داشت مارکش اسکرین بود حس کردم چرت و پرته نگرفتم شبیه این ژل پمپی های قدیمی هم بود
لیبل ام منظور چیه ؟ مارکش ام هست ؟ درجه نگهدارندگیش چنده ؟

A M ! N
26-12-2012, 19:03
نظرتون در مورد Pantene چیه ؟ من که با رفیق چندساله هد اندشولدرز خدافظی کردم رفت.. اصلش نیست اینجا.

Ali_softcenter
26-12-2012, 19:32
امروز کوچه تره بار هم رفتم اونم خمیر نداشت !
ولی ولا زیاد داشت پانچیکشم داشت
یه جا توی پاساژ بالاتر از جهان یکیشون خمیر داشت مارکش اسکرین بود حس کردم چرت و پرته نگرفتم شبیه این ژل پمپی های قدیمی هم بود
لیبل ام منظور چیه ؟ مارکش ام هست ؟ درجه نگهدارندگیش چنده ؟

عزیز من گیج شدم!!!

پانکچیگ دیگه چیه؟!!!! پانک چیک دیگه تولید نمیشه ..شده این :

مگه اینو نداشت؟؟؟ خمیر ولا همینه دیگه!!!! خودم دیدم همین هفته پیش توی فروشگاه جهان منوچهری 100 تا گذاشته بود داخل قفسه داخل مغازه!!!!!! شما چی بهش گفتی؟؟؟؟

داداش لیبل ام رو که توی همین تاپیک توضیح داده بودم!!!

اینه دیگه :

برای ذهمین بار هم دارم میگم اینا نگه دارندگیشون قوی نیست!!!! متوسطه!!! :n02: کلا صحبت های منو یادت میمونه؟ :n02:

خمیر قوی لیبل ام وارد ایران نشده!!!!!

نظرتون در مورد Pantene چیه ؟ من که با رفیق چندساله هد اندشولدرز خدافظی کردم رفت.. اصلش نیست اینجا.

پن تن شامپوی خوبی نیست.
اصلشم خوب نیست چه برسه به فرعش!

mohsenking
26-12-2012, 23:28
عزیز من گیج شدم!!!

پانکچیگ دیگه چیه؟!!!! پانک چیک دیگه تولید نمیشه ..شده این :

مگه اینو نداشت؟؟؟ خمیر ولا همینه دیگه!!!! خودم دیدم همین هفته پیش توی فروشگاه جهان منوچهری 100 تا گذاشته بود داخل قفسه داخل مغازه!!!!!! شما چی بهش گفتی؟؟؟؟

داداش لیبل ام رو که توی همین تاپیک توضیح داده بودم!!!

اینه دیگه :

برای ذهمین بار هم دارم میگم اینا نگه دارندگیشون قوی نیست!!!! متوسطه!!! :n02: کلا صحبت های منو یادت میمونه؟ :n02:

خمیر قوی لیبل ام وارد ایران نشده!!!!!

این عکس ولایی که شما گذاشتی بود ولی روش paste ننوشته بود شما گفته بودی اونی که روش paste نوشته اون خمیره! حرفت یادته؟
علی جان ممنونم از توضیحاتت ولی سختته توضیح نده شما دو بار گفتی نگهدارندگیشون متوسطه، ده بار نشد، اینا روی هرکدومشون یه درجه زده بود بخاطر همین ازشما پرسیدم اینی که شما میگی درجه نگهدارندگیش چنده ولی اذیت شدی.
توی این تاپیک نمیام دیگه که اذیت نشی رفیق
یا حق

mehrabooni
27-12-2012, 00:10
فولیکا که با توجه به نوع موهاتون انتخاب کنین

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

Ali_softcenter
27-12-2012, 01:13
این عکس ولایی که شما گذاشتی بود ولی روش paste ننوشته بود شما گفته بودی اونی که روش paste نوشته اون خمیره! حرفت یادته؟
علی جان ممنونم از توضیحاتت ولی سختته توضیح نده شما دو بار گفتی نگهدارندگیشون متوسطه، ده بار نشد، اینا روی هرکدومشون یه درجه زده بود بخاطر همین ازشما پرسیدم اینی که شما میگی درجه نگهدارندگیش چنده ولی اذیت شدی.
توی این تاپیک نمیام دیگه که اذیت نشی رفیق
یا حق

عجب!!

الان روی این ننوشته paste?? به عکس دقت کن کمی.
خودم این رو دارم الان رفتم باز نگاه کردم!!! نوشته!!
نمیفهمم منظور شما رو عزیز! من کامل توضیح داده بودم....نمیدونم شما توی مغازه جهان چی گفتی و چی دیدی و اونا چی گفتن!
اینی که عکسشو گذاشتم و همینم داخل مغازه هست روش نوشته paste ! مگه میشه ننوشته باشه!؟ خب ریز نوشته matte styling paste
شاید یه محصول دیگه ش رو نگاه کردی...اینا قوطی هاشون شبیه به هم هست!

سخت نیست ولی من یادمه بیشتر از 2 بار در این تاپیک گفتم که خمیر مو های معتبری که در ایران هست مثل ولا و تونی اند گای و لیبل ام و...درجه نگهدارندگیشون متوسط هست.
در پست بالا شما از من پرسیدی لیبل ام چیه؟ و درجه نگه دارندگیش چیه.
یعنی فقط لیبل ام رو سوال کردید...منم قبلا توضیح داده بودم چند بار...
الان میگی اینا روی هر کدوم درجه نگهدارندگی متفاوت نوشته رو متوجه نمیشم! ارتباطش به لیبل ام چیست؟
باله آ رو اولین باره میشنوم!!!

وقتی هم که من حرفی میزنم و این اسمایلی رو میذارم : :n02:
یعنی دارم به شوخی میگم.
بعدشم کمی بی انصافی میکنید...انصافا من یکی از کامل ترین جواب ها رو در این فروم میدم..

فحش که ندادم بهت عزیز من! بهت بر میخوره.:n16:

من همین که در تاپیکی که ربطی به خمیر و ژل و تافت نداره دارم پاسخ میدم یعنی سختم نیست....راحت ترم که بگم سوال ها رو در تاپیک ژل و تافت و...بپرسید! و از زیرش در برم..ولی پاسخ میدم.
اینجا هم ملک شخصی من نیست عزیز...
اگر کمکی میکنم چیزی بهم نمیرسه از این راهنمایی ها.
فقط دوست دارم بقیه هم این محصولات رو بشناسن.

موفق باشی!:n12:

Delkook
27-12-2012, 10:12
علی جان من پیشونیم چربه تو محصولات پوست چرب از اینهایی که استفاده کردی کدوم به نظرت بهتر بوده؟ من از اوریاژ و اکتی پور استفاده کردم راضی هستم چیزی استفاده کردی که بهتر از اینا باشه؟

Ali_softcenter
27-12-2012, 12:38
علی جان من پیشونیم چربه تو محصولات پوست چرب از اینهایی که استفاده کردی کدوم به نظرت بهتر بوده؟ من از اوریاژ و اکتی پور استفاده کردم راضی هستم چیزی استفاده کردی که بهتر از اینا باشه؟

والا اینجا تاپیک شامپو هست در تاپیک پوست بپرسید جواب میدم...

تاپیک پوست :

ولی به احترام شما این دفعه پاسخ میدم.

جوش ریز هم داری؟؟ یا زیر پوستی؟

یا فقط چربه و برق میزنه؟

اگه جوش ریز و زیر پوستی هم داری..هر شب ژل دیفرین بعد از پاک کردن پوست با فیس واش های مخصوص پوست چرب یا مختلط

اگه جوش ریز هم اصلا نداری و فقط چربه و برق میزنه سبيوم مت فلوئید تینت بایودرما

Delkook
27-12-2012, 19:16
میخواستم اونجا بپرسم اشتباهی اینجا پست دادم مرسی واسه جواب. ادامشو اونجا میپرسم.

A M ! N
28-12-2012, 18:27
دوستان Clear ، Styl Express - 3 in 1 چطوره ؟ موهام بلنده و میخوام حالت دهنده باشه

فولیکا رو هم نظر بدین

aliflh
28-12-2012, 19:01
دکترت خوب نبوده.

فکر کنم بهتره که دکترمو عوض کنم
وقتی چند بار رفتم نتیجه نگرفتم معلومه طرف چیزی بارش نیست و داره با شیوه آزمون و خطا جلو میره
راستی این متخصص هایی که دوستان معرفی کردند بیمه هم قبول میکنند؟
بنظرتون برم بیمارستان میلاد؟میگن اونجا دکتر های خوبی هستن.

ZINOSHTAN
28-12-2012, 22:24
سلامـ دوستان

برای ریزش مو (دو طرف پیشونیم داره بصورت نامتقارن بالا میره!! یعنی رفته :دی ) چه شامپویی استفاده کنم؟

1- موهام خشک هست
2- سابقه ریزش مو توی فامیل ابدن نداریم!
3- یه مدتی هگور استفاده کردم( یعنی 1 دونه! یه سال پیش!)
4- الان گارنیر و بعضی موقع ها هم پنتن (شامپو+نرم کننده) میزنم
5- دکتر رفتم توجهی نکرد و گفت چیز مهمی نیست و نمیشه کاریش کرد
6- عادت دارم هر روز موهامو میشورم، حالا یه روز در میون با نرم کننده و شامپو
7- ماینوکسیدل بزنم؟

ممنون میشم مارو از این وضع نجات بدین، الان قسمت جلوی سرم کلن کم پشت تر از بقیه جاهاست و هر بار که دست میکشم حتمن چنتایی تار مو میاد تو دستم:n03:

پ.ن: یه سوال: هیچ جوره امکان داره که موهایی که ریخته دوباره جاش دربیاد؟!:n13:

Ali_softcenter
29-12-2012, 00:37
دوستان Clear ، Styl Express - 3 in 1 چطوره ؟ موهام بلنده و میخوام حالت دهنده باشه

فولیکا رو هم نظر بدین

کیلیر رو من توصیه نمیکنم...نمیدونم

فولیکا در ایرانی ها بد نیست

هیچ شامپویی حالت دهنده نیست.شما باید ببینی جنس موهات چیه.

فکر کنم بهتره که دکترمو عوض کنم
وقتی چند بار رفتم نتیجه نگرفتم معلومه طرف چیزی بارش نیست و داره با شیوه آزمون و خطا جلو میره
راستی این متخصص هایی که دوستان معرفی کردند بیمه هم قبول میکنند؟
بنظرتون برم بیمارستان میلاد؟میگن اونجا دکتر های خوبی هستن.

متخصص های پوست بعیده بیمه قبول کنن برای ویزیت!!
میلاد رو خبر ندارم داشته باشه اصلا

سلامـ دوستان

برای ریزش مو (دو طرف پیشونیم داره بصورت نامتقارن بالا میره!! یعنی رفته :دی ) چه شامپویی استفاده کنم؟

1- موهام خشک هست
2- سابقه ریزش مو توی فامیل ابدن نداریم!
3- یه مدتی هگور استفاده کردم( یعنی 1 دونه! یه سال پیش!)
4- الان گارنیر و بعضی موقع ها هم پنتن (شامپو+نرم کننده) میزنم
5- دکتر رفتم توجهی نکرد و گفت چیز مهمی نیست و نمیشه کاریش کرد
6- عادت دارم هر روز موهامو میشورم، حالا یه روز در میون با نرم کننده و شامپو
7- ماینوکسیدل بزنم؟

ممنون میشم مارو از این وضع نجات بدین، الان قسمت جلوی سرم کلن کم پشت تر از بقیه جاهاست و هر بار که دست میکشم حتمن چنتایی تار مو میاد تو دستم:n03:

پ.ن: یه سوال: هیچ جوره امکان داره که موهایی که ریخته دوباره جاش دربیاد؟!:n13:

میتونی ماینوکسیدیل برنی ولی باید حداقل 6-5 ماه بزنی تا تازه کمی موهای کرکی دربیاد...اونم نه در اطراف شقیقه ها...شقیقه ها رو هیچ کاریش نمیشه کرد.

شامپو هم اگه ریزشت موقتی باشه و ارثی نباشه میتونی آنافاز دوکری بزنی.

پنتن رو هم بیخیال شو.
گارنیر خوبه ولی محصولاتش که برای آسیا میزنه فرق داره با محصولاتش که برای آمریکا و اروپا میزنه.

A M ! N
29-12-2012, 01:11
علی آقا فولیکا چند نوع داره ؟ باید کدوم رو بگیرم.

من موهام بلنده و لخت و چرب البته شوره نمیزنه معمولن ، میخوام بعد از استفاده از شامپو موهام کدر نشون نده ( بعضی شامپو ها اینطوری میکنن )

Ali_softcenter
29-12-2012, 09:30
علی آقا فولیکا چند نوع داره ؟ باید کدوم رو بگیرم.

من موهام بلنده و لخت و چرب البته شوره نمیزنه معمولن ، میخوام بعد از استفاده از شامپو موهام کدر نشون نده ( بعضی شامپو ها اینطوری میکنن )

فولیکا برای موهای چرب فقط یه شامپو داره و اینکه موهای شما رو کدر نکنه رو نمیتونم تضمین بدم.خودم استفاده کردم ولی کلا به کدر کردن یا نکردنش دقت نداشتم.

خارجی هم اگه موهات خیلی چربه فیتوسدرات فیتو یا Argile Douce هگور
اگه خیلی چرب نیست فیتو پانامای فیتو یا سدر هگور

اینا در توضیحاتشون اومده که شفاف هم میکنن.اگه خیلی به کدر بودن موهات حساس هستی و میخوای درخشان بشه

یه شامپو هم داره کلوران که درخشان کننده جدا برای موهای کدر و بی حالت هست . شامپو بالنگ کلوران

یا شامپو درخشان کننده مو ایوروشه

میتونی هم از یه شفاف کننده یا درخشان کننده جدا استفاده کنی .

مثل محلول درخشان کننده سرکه تمشک ایوروشه

یا ماسک 1 دقیقه ای درخشان کننده مو ایو روشه

که البته این شامپو های درخشان کننده روی چربی موت تاثیری ندارن.فقط درخشان کننده هستند

ZINOSHTAN
29-12-2012, 13:58
میتونی ماینوکسیدیل برنی ولی باید حداقل 6-5 ماه بزنی تا تازه کمی موهای کرکی دربیاد...اونم نه در اطراف شقیقه ها...شقیقه ها رو هیچ کاریش نمیشه کرد.

شامپو هم اگه ریزشت موقتی باشه و ارثی نباشه میتونی آنافاز دوکری بزنی.

پنتن رو هم بیخیال شو.
گارنیر خوبه ولی محصولاتش که برای آسیا میزنه فرق داره با محصولاتش که برای آمریکا و اروپا میزنه.

ممنون رفیق:n18:

در مورد ماینوکسیدل یه مورد دیگه ای هم که هست مثل اینکه باید برای همیشه استفاده کنی و تا قطع بشه دوباره وضعیت همون میشه!

من گارنیر رو بخاطر روغن شی و دوتا روغن دیگه که توشه میزنم، در واقع بخاطر آنتی فریز بودنش. پنتن هم سبزش که برای درخشندگی هست رو استفاده می کنم.

دوکری بصورت کرم ئه، درسته؟

Ali_softcenter
29-12-2012, 14:04
ممنون رفیق:n18:

در مورد ماینوکسیدل یه مورد دیگه ای هم که هست مثل اینکه باید برای همیشه استفاده کنی و تا قطع بشه دوباره وضعیت همون میشه!

من گارنیر رو بخاطر روغن شی و دوتا روغن دیگه که توشه میزنم، در واقع بخاطر آنتی فریز بودنش. پنتن هم سبزش که برای درخشندگی هست رو استفاده می کنم.

دوکری بصورت کرم ئه، درسته؟

آره ماینوکسیدیل اینجوریه.

عزیز پنتن اصل اصلا وجود خارجی نداره. حتی یک عدد. حالا میخوای بزنی به سرت میل خودته.ولی بدون که حتی 1 در میلیارد هم ممکن نیست پن تنی که میزنی تقلبی نباشه.اصلش هم برند معتبری نیست چه برسه به تقلبیش.

دوکری رو کرمی بودنش رو نمیدونم فقط به صورت تیوپی هست...آره