PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : شكستن عكس

*Zahr@RT*
08-05-2006, 18:55
به نام خدا
سلام
عكس را بدين گونه مي شكنند
اول عكس زير را بريزين روي هاردتون (لطفاَ)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نكته * اين تصوير رو به راحتي مي تونيد با برنامه ي paint ويندوز درست كنيد *
بعد برين تو فوتوشاپ عكس را از هارد فرا بخوانيد !(همين عكس بالايي) بعد اون رو با فرمت psd ذخيره كنيد
/حواستون باشه كجا ذخيرش مي كنين /
بعد عكسي كه مي خواين بشكنين رو هم باز كنين سپس به اين مسير برويد Filter>Distort>Displace
. با تنظيمات:
دقت كنيد Horizontal & vertical هرچي كوچكتر باشه عكستون خورد تر مي شه
وقتي كه ok رو كليك مي كنيد پنجره اي باز مي شه كه ازتون مسير فايل مي خواد . فايلي
كه در قسمت بالا save كردين رو انتخاب كنيد . خوب عكسو ببنيد شكست ! (قلب منه )
[

نتيجه ي اخلاقي : قلب هيشكي يو نشكنين
باز هم دقت كنيد با اعمال اين ----- قسمتهايي از عكس جا به جا ميشه. يه نكته ديگه هم بگم :
با اين ----- مي تو نيد هر نوع بلايي رو كه بخواين و خودتون دوست داريد روي عكس بيارين (چشمك )
فقط كافيه مثل عكس اولي يا يه چيزي تو اين مايه ها رو درست كنيد بعد با فرمت psd ذخيرش كنين
سايه هايي روهم كه نيازه اضافه كنيد
با الهام از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash_irani
08-05-2006, 21:44
سلام دوست من
قبل از هر چيز ورودتون رو به انجمن تبريك ميگم اميدوارم كه روزاي خوبي رو در كنار هم داشته باشيم :)

از آموزشت و وقتي كه گذاشتي هم خيلي خيلي ممنونم عزيز :happy:
موفق باشيد
يا حق

Elfin-D
09-05-2006, 01:37
الهي من فدات،فداي اون اموزشات
ميخوام اينو بدوني ،كه ميميرم برات
(حيدر مريم زاده)

مرسي قربان از زحمتي كه كشيديد
در اخر وردوتون به جمع ما(الفين و دوستان) رو خوشامد ميگم

Shahin King
09-05-2006, 03:00
*Curi0us-arty* جان سلام

خوش اومدی به جمع پی 30 ورلدی ها .

دستت در نکنه آموزش جالبی بود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربان شما : شاهین کینگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-H
09-05-2006, 03:06
*Curi0us-arty* جان سلام

خوش اومدی به جمع پی 30 ورلدی ها .

دستت در نکنه آموزش جالبی بود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربان شما : شاهین کینگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام...
منم موافقم
همینطوره

*Zahr@RT*
09-05-2006, 11:35
:blush: واييييييييييييي بابا تحويل بگيرا
از خوش آمدتون ممنون بخوصوص مدير انجمن :thumbsup:
خوبه شما ستاره دارا به ما بي ستاره ها يه نيگايي ميندازين وگرنه ما ميدقيديم

*Zahr@RT*
17-05-2006, 10:02
(من اين يه آموزش رو هم بزارم و ديگه از دست من راحت مي شيد) :happy:
اول بگم كه منظور من از غرق در آب كردن اين نيست كه تصوير رافقط موج دار كنيم
اين كار رو هم با همان روش بالايي انجام ميديم با اين تفاوت كه فايليرو كه بايد باpsd
ذخيره كنيد تصوير زير باشه :
وبهتره تصويري را كه براي غرق كردن مي خواين خاص باشه يعني منظره نباشه مثلا يه گل يا يه چهره
به طوري كه اطراف عكس خالي باشه عكس رو باز كنيد بعد مسيرFilter>Distort>Displace
را بريد (مثل بالايي)نتظيمات هم به همان صورت باشه البته خوبه مي تونيد با كم و زياد كردن وامتحان اون ببنيد كدوم براي عكستان مناسب تره بعد از ok يه پنجره باز ميشه كه بايد مسير اون دوعكس بالايي رو كه با فرمت psd ذخيره كردين رو انتخاب كنيد با اين كار عكستان موج دار ميشه بعد يه تصوير آب مثل تصوير زير رو به عنوان يه زير لايه براي عكستون قرار بدين
و اون رو از حالت نرمال به screenيا lighten تغيير بدين اگه عكستون خيلي وضوحش پايينه با انتخاب لايه ي آب و با استفاده از پاك كن با opacitye پايين مثلا 30 درصد كمي از تصوير آب كه روي تصوير خودتون هست رو پاك كنين اينم نمونه كار

براي غرق در آتش كه بيشتر جنبه ي تخيلي داره به جاي عكسهاي بالايي عكس زير رو
با اين spd ذخيره كنيد و همان مراحل بالا رو روش انجام بدين البته بهتره رو عكستون به جز فيلتري كه گفته شد -----

Filter>Blur>Redial Blur
Amount =10
Blur method =ZOOM
Gualiti = Best را هم اعمال كنيد

اينم نمونه كار :

البته گفتم زياد واقعي نيس (مي تونيد آتش رو خودتون بسازيد كه آموزشش اينجاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Elfin-D
17-05-2006, 21:07
بابا تو ديگه كي هست
دست فتو ايمپك رو بستي

مرسي از لطفت
فقط لطف كن براي هر اموزش يك تاپيك جدا باز كن
مرسي

*Zahr@RT*
18-05-2006, 11:56
قربان از آموزش شما الهام گرفته ( :rolleye: )

چشم اگه چيز ديگه اي از ذهنم تراوش شد تو يه تايپيك جديد مي نويسم :blush:

_________________-قربان شما آرتي

راستي الفين جان اين نام كاربريتون رو چطوري عوض مي كنيد ?؟?؟

somayeh_63
30-05-2006, 23:41
ببخشيد اقا /خانم آرتي ميشه بگيد اواتارتونو چطوري درستيديد؟

S!LENCE
31-05-2006, 01:26
بابا دمت گرم
تو ديگه كي هستي
خيلي حال كردم باهاش
اگه تونستم نمونه كار هم مي ذارم

*Zahr@RT*
31-05-2006, 10:50
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ا :blink: ينا رو كي گذاشته ؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟¿?¿ ¿?¿ ?؟?؟?؟

سلام خانم /آقا سميه

حالا من واست مي توضيحم اگه نتونستي بدرستي بيا واست خودم مي درستم ولي تا مي توني بشدونش چون من كنكور دارم
اول يه فايل جديد باز كن بعد بك گراند رو هر رنگي كه دوست داري با اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا اي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن بكن
يه عكسي كه خوشت مياد و دايره اي يا بيضي هست را هم باز كن اگه نيست بايد بيضيش كني مال من يه مردمك چشم تغيير رنگ داده مي باشد
بعد اون را با ابزار انتقال انتقال بده رو فايل خودت الان دو تا لايه داري
بعد اگه خواستي مي توني لايه ها رو از حالت نرمال خارج كني تا در هم ادغام بشن
رو عكس دايره اي كليك كن و با اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتخابش كن سپس بيا روي لايه ي بك گراند كليك راست كن ولاير ويا كات رو انتخاب كن الن سه لايه داري دو تا لايه ي بالايي رو با هم زنجير كن بعد با كنترل +اي اونا رو به هم بچسبون بعد رو ي دو تا لايه افكت( بول اند ايمبوس) را اعمال كن با اين تنظيماتdepth 400 & siza 120
البته به اندازه دايرتم بستگي داره بقيه گزينه ها رو نمي خواد زياد دستكاري كني البته اگه قبلا دستكاري نكردي الان ديگه آمادس يه سميه روش تايپ كن با يه افكت مناسب و اونارو با هم زنجير كن دوباره كنترل+ اي رو بزن و سايز اون رو 149*149 تغيير بده و با فرمت gif زخيره كن
اميدوارم فهميده باشي من چي مي گم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..::..ياد آوري :سميه جان اين محمد همين طوري بوده و هست اگه تونستي يه اين طوري بتايپي بعد بيا غلط
املايي بگير آخه ناسلامتي من 3 ساله دارم خوشنويسي كا رميكنم اينا قراي خوشنويسي هستن

somayeh_63
31-05-2006, 21:23
سلام آرتی جان
ممنون که یادم دادی، درست کردم اما خب شما واردتری خیلی بهتر تر درستش کردی.
بعدشم اون آتیش و نوع فونت و افکت رو نوشته هم مهمن . منم که بی سلیقه؛ اصلا بلد نیستم این چیزا رو خوب درست کنم.
ولی با اواتارت کلی حال کردم. بازم مرسی و تشکر

ببین خانومی قصد جسارت ندارم اما واقعا اگر دقت کنی تو اون اموزش نستعلیق نویسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دادین محمد دوم رو تو صلوات اشتباه نوشتید.
ببین مثلا من همینایی رو که شما نوشتید نوشتم
ببین کدومش درسته؟ اولی یا دومی؟

من میدونم منظور شما چیه، اما من که هر کاری کردم با هیچ برنامه ای نتونستم اون طوری بنویسم. شما هم اشتباهآ اول حرف "د" رو می نویسید بعد حرف "م" رو این اشتباه میشه. یعنی به جای اینکه با این ترتیب حروف بنویسی>>> م ح م د
با این ترتیب می نویسی>>> م د م م
و چون شبیه هم هستن اشتباه کردی. ببین من دستی نوشتم؛ ببین منظور شما این طوری نوشتن هست؟؟؟؟

جون من به خطم گیر نده که خودمم میدونم خیلی بد خطم. قورباغه ها دارن رژه میرن.

خانومی خیلی معذرت میخوام که جسارت کردما. آخه حیفه شما که به این خوبی وارد هستی با غلط تایپی(املایی نگفتما، چون میدونم اشتباه سهوی بوده) کارت رو خراب بکنی؟

بازم معذرت و عذرخواهی و هوارتا ببخشید

*Zahr@RT*
01-06-2006, 10:32
:thumbsdow يكي فك منو چمع كنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اي ول بابا تو ولايت شما مرغ يه پا داره با دو تا انگشت
عزيزم ايني كه تو نوشتي مد با مح 1000 تا پيكسل فاصله داره ولي اوني من نوشم چسبوندمشون يه هم يه نيگا بنداز :happy:
در ضمن من عكس بك گراند اواتورم رو مي زارم شايد به دردت بخوره ولي باور كن وقت ندارم آموزش بذارم ايشاللا سر يه موقع مناسبღღღღღ

somayeh_63
05-06-2006, 15:00
:thumbsdow يكي فك منو چمع كنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اي ول بابا تو ولايت شما مرغ يه پا داره با دو تا انگشت
عزيزم ايني كه تو نوشتي مد با مح 1000 تا پيكسل فاصله داره ولي اوني من نوشم چسبوندمشون يه هم يه نيگا بنداز :happy:
در ضمن من عكس بك گراند اواتورم رو مي زارم شايد به دردت بخوره ولي باور كن وقت ندارم آموزش بذارم ايشاللا سر يه موقع مناسبღღღღღ

خب حالا چرا ناراحتي؟ بيا خودم جمعش کنم
اره خب يه پا و دو انگشت و يه دم دراز
من که نميفهمم
اسمون به زمين بياد زمين به اسمون بره بازم ميگم اشتباهه :) :rolleye:

Shahin King
06-06-2006, 22:24
سلام

چه خبره ؟ باز هم شما مشکلتون بر طرف نشده ؟
تمومش کنین لطفا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربان شما : شاهین

*Zahr@RT*
08-06-2006, 10:01
باش شما كه گير دادي بد جور
مي بينين كه جناب شاهين شاه هم تذكر داد
البته مشكلي نيست من كه با هر جواب يه آموزشم دادم كه زياد تابلو نباشه آقا شاهين
به هر حال اينم هست اونم چشم !