PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

mefmef
25-10-2010, 14:25
سلام به همه دوستان گل
این تاپیک با این امید که دوستان کمک کنند و تجربیات و اطلاعات شخصی شون رو درباره خوشبو کننده های بدن در اختیار دیگران قرار بدن افتتاح شده و به عنوان اولین سوال فرق ادکلن با عطر و لوسیون رو کسی می دونه ؟

mefmef
26-10-2010, 23:43
دوستان لطفا در مورد عطر و ادکلن هرکی نظر داره بسم الله

kiarash3500
27-10-2010, 08:26
من عاشق اسپری های خانومی هستم
نایس
شی
بوهای سرد و ملایم رو میپسندم
از ادوکلن بدم میاد

Alireza SM
27-10-2010, 09:32
من با معرفي ادكلن هاي مردانه در خدمت شما هستم

Margrita
27-10-2010, 10:39
چه بوئی دوست داری ؟ گرم ؟ سرد ؟

من عاشق اسپری های خانومی هستم
نایس
شی
بوهای سرد و ملایم رو میپسندم
از ادوکلن بدم میاد

چه جالب ! خانوما هم اکثرا ادکلن های مردونه رو می پسندن ...

shifter
27-10-2010, 10:52
پيشنهاد من به شما استفاده از ادوكلن هاي جورجيو ارماني و كنزو هست...:31:
مخصوصا كنزو ...بوش واقعا معركه است...

Alireza SM
27-10-2010, 12:32
پيشنهاد من به شما استفاده از ادوكلن هاي جورجيو ارماني و كنزو هست...:31:
مخصوصا كنزو ...بوش واقعا معركه است...

كنزو انواع مختلفي داره . كدومش دقيقا منظورتون هست ؟

armin_punisher6
27-10-2010, 12:37
من عاشق ادکلن calvin klein هستم.gio هم با اینکه قدیمیه ولی خوبه.

robert
27-10-2010, 13:12
این ادکلن lalique که مادرم برای تولد من خریده و 50 تومن براش پول داده رو میخواستم بدونم در واقعیت چقدر میارزه...؟؟ آخه بویش خیلی دوام نداره..!!!

L.A.M.P.A.R.D
27-10-2010, 15:15
ادکلن معمول من کارلوس مویا هست که ازش راضیم .......خیلی خوبه
ولی واسه ی مهمونی از گوچی استفاده میکنم

Xx Hossein xX
27-10-2010, 15:57
منم از clinique happy استفاده میکنم . قدیمی شده ولی بوی واقعا خوبی داره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقلبیش هم خیلی تو بازار زیاده ... ( این عکسه برای after shave ش هستش ولی از نظر ظاهر تفاوتی با ادکلانش نداره ) .

اسپری و مام هم فقط AXE :

ehsan30
27-10-2010, 16:13
سلام

سری عطر های بولگاری هم خوبه:
بولگاری ساعتی (فکر کنم عطر سال 2008 شناخته شد،فکر کنم!)
آکوا بولگاری
چند تا دیگه هم هست اسمهاشون که یادم امد معرفی می کنم،ارزون هم هستند فوقش گرمی 1500 الی 2000 تومن.

بای

logos
27-10-2010, 17:54
من عاشق ادکلن calvin klein هستم.gio هم با اینکه قدیمیه ولی خوبه.
ادکلن های CK واقعا حرف ندارن ، بوی موندگار و کلاسیک البته جدید هم داره اما من از کلاسیک هاش خیلی بیشتر لذت میبرم

این ادکلن lalique که مادرم برای تولد من خریده و 50 تومن براش پول داده رو میخواستم بدونم در واقعیت چقدر میارزه...؟؟ آخه بویش خیلی دوام نداره..!!!
lalique
تو ایران خیلی طرفدار نداره اما من به شخصه از بوی خاصی که یه سری از عطر هاش دارند خوشم میاد
بو های خنک عموما موندگاریشون کمه ! شاید عطر شما هم از همین نوع هست در صورتی که من عطری که دارم و بوش بسیار تنده Encre noire تا ساعتها بوش می مونه !!!

سلام

سری عطر های بولگاری هم خوبه:
بولگاری ساعتی (فکر کنم عطر سال 2008 شناخته شد،فکر کنم!)
آکوا بولگاری
چند تا دیگه هم هست اسمهاشون که یادم امد معرفی می کنم،ارزون هم هستند فوقش گرمی 1500 الی 2000 تومن.

بای

البته در زمینه قیمت ها فکر کنم کمی اشتباه کنی یا عطر اصل نحریدی و از عطرهای باز (که گرمی میفروشن و تو شیشه میریزن) منظورتون باشه
تا جایی که من می دونم بولگاری اکوا 30 میلش حدود 60 تومان هست

پیشنهاد میدم فقط برند بیان نکینید اگه ادکلن یا عطر خاصی میشناسید بیان کنید و در مورد موندگاریش ، حدود قیمت و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه هم صحبت کنید

MehranVB
27-10-2010, 18:04
من سعی میکنم بصورت مختصر بگم چطور میتونید یه ادکلن خوب بخرید.

کلاً انتخاب ادکلن برای هر شخص منحصر بفرده و با توجه به طبعی که داره میتونه مدلای مختلفی رو ببینه و انتخاب کنه.
معمولاً ادکلنهای آبی رنگ خنک هستن و بوی ملایمی دارن. ادکلنای تند معمولاً رنگ تیره مانند سرخ و قهوه ای دارن، مشکی ادکلنای کلاسیک هست، سبز هم گرم و ...بسته به اینکه چه طبعی دارید میتونید ادکلن مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید.

در رده بعدی برند مطرح میشه که اون رو بودجه ای که میخواید هزینه کنید تعیین میکنه. معمولاً هر برند توی یه رنج قیمت کار میکنه. گرونترین برندا Gucci و Chanel هستن، و از برندای معتبر ادکلن میشه اینا رو گفت: Christian Dior و Burberry و YSL و Davidoff و Bulgari و ... اینا برندایی هستن که تقریباً یکی از کارای اصلیشون ساختن عطر هست. خیلی از مارکای فشن که بیشتر توی لباس کار میکنن هم ادکلن عرضه میکنن و معتبر به حساب میان مثل Calvin Klein و Armani و Diesel و Versace و خیلیای دیگه. پیشنهاد میشه که اگه خواستید ادکلن بخرید حتماً یه مار معتبر بگیرید و حتی الامکان سراغ مغازه هایی که عطر باز میفروشن نرید و یا ادکلنهای گمنام نگیرید. الان با 30 تومن به بالا میتونید یه ادکلن قابل قبول بگیرید. به غیر از برند،سال ساخته شدن اون مدل ادکلن هم خیلی روی قیمتش تاثیر داره.

و یه چیز دیگه اینکه بهترین و تاثیرگذارترین کادو (مخصوصاً به جنس مخالف) ادکلن هست و هر وقت خواسنید این کارو کنید حتماً 50 میل بگیرید و نه بزرگتر!

ehsan30
27-10-2010, 20:05
البته در زمینه قیمت ها فکر کنم کمی اشتباه کنی یا عطر اصل نحریدی و از عطرهای باز (که گرمی میفروشن و تو شیشه میریزن) منظورتون باشه
تا جایی که من می دونم بولگاری اکوا 30 میلش حدود 60 تومان هست

پیشنهاد میدم فقط برند بیان نکینید اگه ادکلن یا عطر خاصی میشناسید بیان کنید و در مورد موندگاریش ، حدود قیمت و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه هم صحبت کنید

من این مدل هارو از همین باز هایی که شما میگید گرفتم،ازش هم راضی هستم،نیاز نیست 60 هزار تومن بدم عطر
اگر که خواستم عطر 60 هزار تومنی بگیرم میرم سراغ یک عطری که 60 تومن ارزش داشته باشه،این تابیک ایجاد شده
برای به اشتراک گذاشتن تجربیات،شما هم یا بلد نیستی پست بدی و یا هنوز مفهوم انجمن را متوجه نشدی و...
در مورد قیمتی هم که دادی مطمئنی درسته؟ادم 4 گرم عطر که می خره چیه که 30 میلیش چی باشه؟(منظورت 30
میلی گرم هست دیگه؟)

بای

logos
27-10-2010, 20:18
من این مدل هارو از همین باز هایی که شما میگید گرفتم،ازش هم راضی هستم،نیاز نیست 60 هزار تومن بدم عطر
اگر که خواستم عطر 60 هزار تومنی بگیرم میرم سراغ یک عطری که 60 تومن ارزش داشته باشه،این تابیک ایجاد شده
برای به اشتراک گذاشتن تجربیات،شما هم یا بلد نیستی پست بدی و یا هنوز مفهوم انجمن را متوجه نشدی و...
در مورد قیمتی هم که دادی مطمئنی درسته؟ادم 4 گرم عطر که می خره چیه که 30 میلیش چی باشه؟(منظورت 30
میلی گرم هست دیگه؟)

بای

داداش یه لیوان اب خنک بخور بعد پست من و بخون ببین چیز بدی توش نوشتم که اینهمه جوش آوردی شما ؟؟؟
اینجا بحث تجربیات هست درست این نظر من بود که شما عطر اصل نگرفتی و خوب همونطور هم که شما خودت داری میگی انگار نگرفتی (اهان الان فکر کنم منظورو این متوجه شدی که کلا عطر اصل نخریدی !! نه منظور اینه این عطری که عنوان کردی به نظر من اصل نمیاد و عطر اصل نخریدی ایندفعه !!!)

نه اون 30 میل هم 30 میلی لیتر هست !!! شیشه های عطر و ادکلن بر اساس میلی لیتر هستن اگر من اشتباه نکنم
البته این عطر های باز که شما میگید قیمتش بسیار کمتر از این حرفهاست تقریبا گرمی 50 تا تک تومن در میاد اما به قیمت های گزاف می فروشن ! این عطر ها ی باز که عموما در معابر یا مترو ها فروخته میشه (یعنی من دیدم اینجور جاها میفروشن اگه اون چیزی که شما میگی و این چیزی که من دیدم یکی باشه ) عطر های اصل اون برند های معروف نیستن تنها از اسانس یا اسم اون عطر دارن استفادخ میکنن

البته این به معنای تایید یا بد بودن اون عطر ها نیست تنها تجربیات من از عطر هایی هست که داشتم

mefmef
27-10-2010, 22:17
دوستان گلم سلام
چه تاپیکی بشه اینجا
اول قربون همتون برم لطف کنید نظرات دیگران رو نقد نکنید فقط نظر خودتونو بگید
دوم فرق عطر و ادکلن با مام و اسپری چیه؟
سوم چه عاملی قیمت ادوکلن رو تعیین می کنه؟

من سعی میکنم بصورت مختصر بگم چطور میتونید یه ادکلن خوب بخرید.

کلاً انتخاب ادکلن برای هر شخص منحصر بفرده و با توجه به طبعی که داره میتونه مدلای مختلفی رو ببینه و انتخاب کنه.
معمولاً ادکلنهای آبی رنگ خنک هستن و بوی ملایمی دارن. ادکلنای تند معمولاً رنگ تیره مانند سرخ و قهوه ای دارن، مشکی ادکلنای کلاسیک هست، سبز هم گرم و ...بسته به اینکه چه طبعی دارید میتونید ادکلن مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید.

در رده بعدی برند مطرح میشه که اون رو بودجه ای که میخواید هزینه کنید تعیین میکنه. معمولاً هر برند توی یه رنج قیمت کار میکنه. گرونترین برندا Gucci و Chanel هستن، و از برندای معتبر ادکلن میشه اینا رو گفت: Christian Dior و Burberry و YSL و Davidoff و Bulgari و ... اینا برندایی هستن که تقریباً یکی از کارای اصلیشون ساختن عطر هست. خیلی از مارکای فشن که بیشتر توی لباس کار میکنن هم ادکلن عرضه میکنن و معتبر به حساب میان مثل Calvin Klein و Armani و Diesel و Versace و خیلیای دیگه. پیشنهاد میشه که اگه خواستید ادکلن بخرید حتماً یه مار معتبر بگیرید و حتی الامکان سراغ مغازه هایی که عطر باز میفروشن نرید و یا ادکلنهای گمنام نگیرید. الان با 30 تومن به بالا میتونید یه ادکلن قابل قبول بگیرید. به غیر از برند،سال ساخته شدن اون مدل ادکلن هم خیلی روی قیمتش تاثیر داره.

این برندها چه تفاوتی با هم دارند؟

alireza fatemi
27-10-2010, 23:11
این مقاله رو خونم به نظرم جالب اومد ، امیدوارم براتون مفید باشه

عطرها معمولا به چند گروه اصلی تقسیم بندی میشوند که عبارتند از: بوهای سرد، میوه ای (ترش)، گلی، خوراکی، رایحه های شرقی (گرم) ، چوبی (جنگلی). از ترکیب این گروه ها نیز زیر گروه های مختلفی ایجاد میشود

عطرهای سرد (خنک) این قبیل عطرها معمولاً بوی تمیزی، جوانی، و انرژی می دهند. درون مایه ی رایحه این قبیل عطرها بوی اقیانوس ها را در ذهن زنده می کند. در اسم چنین عطرهایی اغلب نام "آب" ، "یخ" ، "باران" ، و یا "خنک" به کار می رود و معمولاً در شیشه های آبی تولید شده و جعبه های بسته بندی آنها نیز به رنگ آبی انتخاب می شوند. خانواده ی این قبیل عطرها بیشتر برای افراد فعال و ورزش دوست پیشنهاد میشود. استشمام این عطرها معمولا باعث می‌شود که طعمِ میوه‌هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم. از مشهورترین انواع این عطرها می توان به موارد زیر اشاره کرد

Issey Miyake LEau de Issey

Bulgari Blu Notte

Marc Jacobs Rain

Giorgio Armani Acqua di Gio

Davidoff Cool Water

عطرهای میوه ای (ترش) رایحه این نوع عطرها در لطافت و انرژی کمی شبیه به رایحه عطرهای خنک است با این تفاوت که قدری شیرینی نیز در آن احساس می شود. درون مایه اصلی این قبیل عطرها معمولاً دربردارنده رایحه مرکبات است مانند لیمو، پرتقال، و گریپ فروت. البته برخی از انواع عطرهایی که در این گروه جای می گیرند بوی سیب، انگور، گیلاس، هلو، و تمشک می دهند. افرادی که این قبیل بوها را دوست دارند معمولاً خوش بین و خوش مشرب بوده، و به راحتی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. از جمله معروف ترین عطرهای میوه ای که این روزها از طرفدارهای زیادی برخوردار هستند عبارتند از

Fresh Sugar

Acqua di Parma Colonia,

L.A.M.B. by Gwen Stefani

Cartier Eau de Cartier

عطرهای گلی خیلی راحت می توانید بوی این قبیل عطرها را تشخیص دهید. بوی یک یا دو گل در آنها به راحتی قابل تشخیص است. درون مایه اصلی این نوع عطرها دربردارنده رایحه ی گل های مختلفی نظیر: رز، یاسمن، یاس، و مریم است. این قبیل عطرها مختص خانم های رمانتیک با روحیه زنانه است. اغلب خانم ها نسبت به این نوع عطرها علاقه خاصی دارند و می توان گفت که این گروه از جمله محبوب ترین عطرهای انتخابی توسط بانوان است. از جمله معروف ترین عطرهایی این گروه نیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد

Dior JAdore

Stella McCartney Stella

Yves Saint Laurent Baby Doll

Salvatore Ferragamo Incanto Charms

عطرهای خوراکی (شیرین) این قبیل عطرها بوی مواد غذایی می دهند. این گروه نسبت به گروه های دیگر قدمت کمتری دارد و تازه چند سال است که به بازار عرضه می شود. درون مایه اصلی بوی این عطرها، رایحه شکلات و وانیل را در بر دارد. این قبیل عطرها معمولاً برای افراد خونگرم، مهربان و خانواده دوست پیشنهاد می شود. چند نمونه از محبوب ترین عطرهای خوراکی عبارتند از

Aquolina Chocolovers

Thierry Mugler Angel

Britney Spears Fantasy

Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهای شرقی (گرم) این قبیل عطرها دارای رایحه ای گرم، تند و معطر هستند. درون مایه اصلی این عطرها بوی دارچین و عنبر می دهد. در این نوع عطر از گیاهان و میوه های خاص هند و شرق دور بسیار استفاده میشود. این قبیل عطرها معمولاً مورد انتخاب افرادی قرار می گیرند که در عین سادگی بسیار اصیل می باشند، فریبنده و جذاب هستند، تمایل به نمایش دادن خود دارند و بدشان نمی آید که مرکز توجه جمع قرار بگیرند. از جمله معروف ترین عطرهایی که می توان در این گروه جای دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد

Yves Saint Laurent Opium

Guerlain Shalimar

Calvin Klein Obsession

عطرهای چوبی (جنگلی) این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارند اما قدری ملایم تر، دلپذیر تز و جاافتاده تر هستند. درون مایه بوی این عطرها رایحه ی چوب، خزه، صندل، سدر، و نعناع را در بر دارد. عطرهایی که در این گروه جای می گیرند می توانند اغلب هم مورد استفاده خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون. افرادی که تمایل به استفاده از عطرهای با رایحه ی چوب دارند عموماً سرزنده، آزاد منش، و خاکی هستند. از جمله محبوب ترین عطرهای چوبی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از

Gucci Rush

Fendi Palazzo

Miss Boucheron

با توجه به عناصر تشکیل دهنده هر عطر میتوان رده آن را نیز تشخیص داد: مثلا عطری که از مرکبات و چوب تشکیل شده است در رده میوه ای-جنگلی است که اگر دارای بسته بندی آبی- سبز یا بی رنگ باشد در زده خنک نیز قرار دارد

همیشه بهتر است که در مکان‌های رسمی از رایحه‌های تلخ، گرم و شیرین و در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید

منبع : پیج Perfumes (عطر و ادکلن) در فیسبوک

e.s.e.t
27-10-2010, 23:28
سلام
دوستان درمورد ادکلن های 212 یه توضیحی میدین
این تبلیغاتی که در موردش شده راسته یا دروغ
با تشکر

alireza fatemi
27-10-2010, 23:36
سلام
با تشکر

به نظر من تبلیغات به خاطر اسمش هست و نباید بهش توجه کنی
البته نمیشه تاثیر عطر روی تحریک انکار کرد ، خیلی از عطر های دیگه هم هستن که وقتی استشمام میشن انسان واقعا عکس العمل نشون میده ولی حالا این 212 به خاطر اسمش محور تبلیغات شده

goldenbeach
27-10-2010, 23:46
Blue Chanel,Champion از شرکت davidoff ,
CK Free,Kenzo Home واسه اقایون
Midnight Poison -dior,jasnin Nior-Bvlgari,Delicius-DKNYواسه خانوما

logos
28-10-2010, 01:28
سلام
با تشکر
عطر های 212 رو که نمی دونم اما عطرهای این چنینی مثل پلی بوی نه به خاطر بوی خوششون به خاطر ماده ای که داخلشون میریزند و پراکنده شدن اون ماده باعث تحریک جنس مخالف میشه

MehranVB
28-10-2010, 09:35
دوستان گلم سلام
چه تاپیکی بشه اینجا
اول قربون همتون برم لطف کنید نظرات دیگران رو نقد نکنید فقط نظر خودتونو بگید
دوم فرق عطر و ادکلن با مام و اسپری چیه؟
سوم چه عاملی قیمت ادوکلن رو تعیین می کنه؟

این برندها چه تفاوتی با هم دارند؟
فرق اصلی همه اینهایی که گفتی توی درصد ماده معطرشون هست. عطر خالص 20% ماده معطر داره و بعد از Eau de Parfum هست که 15% داره، Eau de Toilette هم 10% داره و Eau de Cologne هم 5%. بقیه محصولات بهداشتی مثل افترشیو و اسپری و ... هم حداکثر 3 درصد ماده معطر دارن.
یکی از مواردی که قیمت رو تعیین میکنه همین درصد ماده معطر هست، معمولاً عطرها خیلی گرون هستن، یعنی یه عطر 10 میل میشه هم قیمت یه ادکلن 100 میل. اما توی ایران رایج شده به همه اونها میگن ادکلن! در حالی بیشتر چبرایی که الان تولید میشه ادو تویلت هست و بعد از اون ادو پرفیوم، اگه میخواید بدونید مال شما چیه به انتها (یا کناره) شیشه ادکلنتون نگاه کنید.
اسپری هم در واقع ادکلن خیلی خیلی رقیق هست که بوسیله اون فیکساتوری که بالاش هست به شکل اسپری میاد بیرون و قیمتش هم خیلی ارزونتره. ماندگاری اون به دلیل کم بودن مواد معطر کمتره و بیشتر برای جلوگیری از عرق استفاده میشه، به اسپری دئودورانت هم میگن. محبوبترین اسپری ها هم Mallizia و Adidas و Rexona و ... هستن. اما الان توی ایران اسپرای ترکی تقلبی مثل Amor و Smart خیلی زیاد و ارزون پیدا میشه.
مام هم برای زیر بغل استفاده میشه و روی سرش به جای اسپری یه استوانه داره که ماده داخلش رو روی پوست بمالونه. الان بهترین مام ها رو Adidas و Gillette و چند تای دیگه دارن، خیلی از مام ها (از جمله مدلای قبلی Fa) طبق گفته پزشکا به غدد لنفاوی زیر بغل آسیب میرسونن.

کلاً فرق برندا بیشتر توی شهرتشونه، مثل ماشین و موبایل و لپتاپ و ... یعنی ممکنه یه ادکلن خیلی خوشبو و ماندگار قیمت خیلی ارزونتری داشته باشه. اما اگه برند معتبری باشه زیاد خودتون رو نگران نکنید و ازش استفاده کنید.

سلام
با تشکر
212 هم همونطور که دوستمون گفت یه برند عادی هست، اما چون بعضی از مدلاش به اسم S.exy تولید میشن، از این موضوع سوءاستفاده میکنن و اون رو به عنوان ادکلن تحریک کننده میفروشن. وگرنه اگه توی سایت خودش بگردید میبینید از این خبرا هم نیست!

یه نکته هم در مورد این عطرهای باز بگم، این عطرها ترکیبی از الکل فراوان و چند تا اسانس ثابت و یه سری مواد برای ماندگاری بیشتر هستن که همه اینا بسیار ارزون هستن و شما با چند هزار تومن میتونی یه شیشه از اونا رو بخری که ماندگاری بسیار خوبی هم داره. با این حال اصلاً هیچ ارتباطی بین اسمای برندی که به عنوان عطراشون میدن و اون ادکلن اصلی که در بسته بندی فروخته میشه وجود نداره و بوی اونها حتی شبیه به هم نیست. اگر کسی عطرشناس باشه براحتی میتونه فرق یه عطر اصل و غیراصل رو متوجه شه، و وقتی چند ساعت از زمان استفاده اون بگذره (مخصوصاً در گرما) بوی اون (حالا هر عطری میخواد باشه) میتونه به بقیه بفهمونه که اصل هست یا نه.

mefmef
28-10-2010, 17:19
فرق اصلی همه اینهایی که گفتی توی درصد ماده معطرشون هست. ...............
ممنون دوست عزیز راهنمای کامل و خوبی بود

دوستان با توجه به اینکه ممکنه برندهای ارزون هم ادوکلن های خوبی تولید کنند لطفا هر کی در اینمورد تجربه شخصیش رو بگه

MehranVB
29-10-2010, 15:14
دوستان با توجه به اینکه ممکنه برندهای ارزون هم ادوکلن های خوبی تولید کنند لطفا هر کی در اینمورد تجربه شخصیش رو بگه
ارزون مثلاً چه قیمتی؟ الان آدیداس هم ادکلن اسپرت میده و کیفیت خوبی داره و قیمتش ده تومنه!
ولی از برندای کلاس بالاتر، ارزون قیمتایی که اخیراً دیدم (نسبت به بقیه میگم نه کلی، یعنی ممکنه از 30 تومن داشته به بالا):
Davidoff هست (Echo و Cool Water و Game و ...)
Bulgari (مدل Aqua)
اکثر مدلای La Coste و Jaguar و Ferrari و خیلیای دیگه که تو ذهنم نیست!

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

ارزون مثلاً چه قیمتی؟ الان آدیداس هم ادکلن اسپرت میده و کیفیت خوبی داره و قیمتش ده تومنه!
ولی از برندای کلاس بالاتر، ارزون قیمتایی که اخیراً دیدم (نسبت به بقیه میگم نه کلی، یعنی ممکنه از 30 تومن داشته به بالا):
Davidoff هست (Echo و Cool Water و Game و ...)
Bulgari (مدل Aqua)
اکثر مدلای La Coste و Jaguar و Ferrari و خیلیای دیگه که تو ذهنم نیست!

J U N I P E R
29-10-2010, 16:26
خب من خیلی در ادکلن و این‌چیزا سررشته ندارم، اما فکر می‌کنم برای خرید ادکلن دو فاکتور مهمه، اولی بوی خوی (که خب تا حدی سلیقه‌ایه) و ماندگاری بالا.
یه ادکلن داشتم، اسمش Sun Java بود:
تقریبا این بود، فقط درش نقره‌ای:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اسمشو نشنیده بودم تا حالا (مثل خیلی از ادکلنایی که تا حالا اسمشو نشنیدم :دی )، بوی خوبی داشت و مهمتر از اون، ماندگاری خیلی بالایی داشت.
اما مثلا الان یه Elegance دارم، بوش ای بد نیست، اما به دوام sun java نیست بوش. کلا سوال بزرگیه برام اینکه چجوری ادکلن خوب و بابوی ماندگار رو تشخیص بدم.

برای اینکه بفهمیم ماندگاری ادکلن چقدره، تنها راهش آزمون و خطاست؟
یعنی باید هزینه ککنی، بخری بعد تجربه کنی یا می‌شه جور دیگه هم فهمید؟
چون پیش میاد که مثلا از فلان بو آدم خوشش میاد، میره میگیره، میبینه بوش خوبه، اما موندگار نیست...
چه باید کرد؟

سـپاس

zibarezaei
29-10-2010, 18:47
لطف کنید وقتی ادکلن یا اسپری را معرفی می کنید اگه میشه عکس و قیمتش را هم بذارید
متشکر

Margrita
30-10-2010, 19:20
ایوروشه هم ادکلن های خوشبوئی داره .

قیمت هاش هم از 30 40 تومن تا 100 اینا .

+

پیشنهادم این هست اگه تهران هستین حتما یک سر به هایلند بزنین .

اونجا با خیال راحت می تونی هر چقدر دلت میخواد ادکلن ها رو تست کنی !

Margrita
30-10-2010, 19:41
۱ -در دنیای مُد، عطر و اودکلن هم مثل رخت و لباس و کفش و کلاه و . . . سال به سال، نو می‌شود اما هر عطری برای هر سن وهرموقعیتی مناسب نیست.

۲- از عطرهایی مانند بولگاری، اسکادا و ایریا که رایحه سنگینی دارند، ترجیحا در محافل رسمی استفاده کنید. همیشه بهتر است که در مکان‌های رسمی از رایحه‌های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده کنید.

۳ -در ساخت عطرهای تلخ معمولا از اسانس‌هایی مانند ریشه درختان و ادویه‌های تند شرقی استفاده می‌کنند. عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی هستند که از بو و طعم شکلات و میوه‌های تابستانی برخوردارند.

۴- از عطرهایی مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجیحا در محافل دوستانه و صمیمی استفاده کنید. همیشه بهتر است که در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید.

۵- عطر سرد به عطری می‌گویند که حس خنکی و تازگی را القا ‌کند. استشمام این عطرها معمولا باعث می‌شود که طعمِ میوه‌هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم.

۶ - عطر ترش به عطری می‌گویند که طعم مرکبات را به خاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکننده حس طراوت و شادمانی‌اند.

۷- عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می‌شوند. لابد دیده‌اید که در باشگاه‌های ورزشی، هوای داخل باشگاه را معمولا با رایحه‌های سرد و ترش مطبوع می‌کنند. عطرهایی با طعم گل‌های وحشی می‌توانند حس صمیمیت بیشتری به محیط القا کنند.

۸- همانطور که در بحث رنگ‌ها، از رنگ سال و رنگ فصل برایتان گفتیم؛ در بحث عطرها هم باید از عطر سال و عطر فصل صحبت کنیم. طبیعتا عطرهایی که بهتر است در روزهای گرم و آفتابی استفاده ‌شوند، با عطرهایی که مناسب روزهای سرد زمستان‌اند، یکسان نیستند.

۹- در فصل بهار از عطرهای ملایم استفاده کنید. عطرهای ملایم و بهاری را معمولا از گل‌های بنفشه، تمشک و مگنولیا می‌گیرند.

۱۰- در روزهای گرم تابستان برای ماندگاری بوی عطر باید به دفعات بیشتری از آن استفاده کنید. با این حساب، بهتر است که در فصل گرم از عطری استفاده کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشد.

۱۱- در فصل گرم، استفاده از رایحه‌های خنک و ترش، تلخ و ‌‌‌سرد، جنگلی و‌ وحشی بسیار خوشایند است. استفاده از رایحه های خنک و ترش در فصل تابستان، سرمای خوشایندی را به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند و درنتیجه از حس ِ‌گرمای محیط می‌کاهد تا به یک حس تعادل دمایی برسید.

۱۲- ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است. یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می‌شود. در فصل‌های سرد سال، بهتر است از رایحه‌های سنگین مانند عطرهای شیرین، تند و تلخ استفاده کنید.

۱۳- اگر پوست‌تان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست‌های چرب و تیره بیشتر است. اما عطر برای پوست‌های روشن و خشک، در حکم یک مرطوب‌کننده است و دوام زیادی روی این پوست‌ها ندارد.

۱۴- اگر پوست‌تان روشن و خشک است و می‌خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود، بهتر است پیش از استفاده از عطر، از لوسیون‌های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید.

۱۵- از زمان‌های گذشته، این باور همچنان پابرجاست که عطر و اودکلن را باید به پوست جلوی گردن و یا به مچ دست زد. واقعیت این است که زدن عطر بر روی محل نبض‌ها (مانند: مچ‌دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رایحه عطر شده و کلا خوشایند است اما پزشکان توصیه می‌کنند به گردنتان عطر نزنید چرا که این کار، احتمال بیماری‌های پوستی را در این ناحیه افزایش می‌دهد.

mefmef
31-10-2010, 10:44
از زمان‌های گذشته، این باور همچنان پابرجاست که عطر و اودکلن را باید به پوست جلوی گردن و یا به مچ دست زد. واقعیت این است که زدن عطر بر روی محل نبض‌ها (مانند: مچ‌دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رایحه عطر شده و کلا خوشایند است اما پزشکان توصیه می‌کنند به گردنتان عطر نزنید چرا که این کار، احتمال بیماری‌های پوستی را در این ناحیه افزایش می‌دهد.
دوستان سلام
یه سوال عطر و ادکلن رو درچه قسمت از پوست باید استفاده کرد ؟
من شنیدم جاهایی که کمتر شستشو می شه مثل پشت گوش ها محل مناسبیه نظر شما چیه ؟

kiarash3500
31-10-2010, 14:26
اصولا من بیشتر از مام استفاده میکنم
نوع زنونش چون بوی ملایم و خوبی داره...

NAMII
31-10-2010, 17:35
سلام

من میخواستم یه عطر با بوی خنک بخرم (مردونه) با قیمت حدودا " 50 هزار تومن
دوستان چی پیشنهاد میکنید ؟
ممنون .:11:

MehranVB
31-10-2010, 21:59
دوستان سلام
یه سوال عطر و ادکلن رو درچه قسمت از پوست باید استفاده کرد ؟
من شنیدم جاهایی که کمتر شستشو می شه مثل پشت گوش ها محل مناسبیه نظر شما چیه ؟
اگه نمیخواین به پوست یزنید و روی پیرهن بزنید بیشتر جاهایی که عرق میکنن مثل سینه یا زیربغل. (که البته بهتره به زیر بغل مام یا اسپری زده شه)
قسمت هایی که نبض داره هم خیلی بر رو پحش میکنه، مثل گلو و مچ.
چون ما ایرانیها چون عادت به روبوسی داریم، بهتره روی صورت هم زده شه (اگه از افترشیو خشبو استفاده نمیشه)
پشت گوش هم دلیل خاصی داره که نمیشه گفت اما اونهم تاثیر خیلی زیادی (مخصوصاً بر روی جنس مخالف) داره.

logos
31-10-2010, 22:21
اگه نمیخواین به پوست یزنید و روی پیرهن بزنید بیشتر جاهایی که عرق میکنن مثل سینه یا زیربغل. (که البته بهتره به زیر بغل مام یا اسپری زده شه)
قسمت هایی که نبض داره هم خیلی بر رو پحش میکنه، مثل گلو و مچ.
چون ما ایرانیها چون عادت به روبوسی داریم، بهتره روی صورت هم زده شه (اگه از افترشیو خشبو استفاده نمیشه)
پشت گوش هم دلیل خاصی داره که نمیشه گفت اما اونهم تاثیر خیلی زیادی (مخصوصاً بر روی جنس مخالف) داره.

پشت گوش به خاطر نبضی هست که داره نه اون دلیل +18 که شما تو ذهنته

کلا همینجور که دوستمون گفت بهترین جا بر روی نبض ها هست : مچ دست ، گردن ، پشت گوش
زیر بغل که فکر نکنم خوب باشه ها !! فکر بوی بد عرق رو با این عطر پراکنده می کنه تو فضا !!! همون اسپری و مام بهترین گزینس

البته برای خوش بوو کردن بدن (برای زمانهای خاص ) یکسری پودر و لوسیون هست که به نظر من بهتر هست تا عطر اما کلا پیشنهاد میکنم تو زمانهای خاص :27: حتما به بدنتون پودر یا عطر یا اسپری بزنید
بالاخص اقایون که عموما توجهی به بوی بدنشون نمی کنن !!!

pooriya_hp
31-10-2010, 23:33
versace مردونه اش عالی هست.
با بوی لیمو/
قیمتش هم 43 تومن هست. (( 100 ml ))

logos
31-10-2010, 23:53
سلام

به نظرم بهتره بری عطر فروشی معتبر و اونجا تست کنی اما تو این رنج قیمت از برند های CK , hugo boss , davidoff بخری

البته میتونی از lalique هم بخری که من خودم می پسندم چون خیلی فرا گیر نیست و بوی عطر شما با بقیه اندکی متفاوت خواهد بود

DrXoX
01-11-2010, 06:48
versace مردونه اش عالی هست.
با بوی لیمو/
قیمتش هم 43 تومن هست. (( 100 ml ))

این عطرو من از بانه 10 تومن خریدم:46:
بوی خوبی داره

سلام

عطر ایفوریا هم بوی خوبی داره قیمتش تو تهران دورو بر 30 -40

پیشنهاد می کنم از عطر فروشی معتبر خرید کنید ، تو زمینه عطر و ادکلن جنس تقلبی به سختی قابل تشخصیه
جدیدا ، تقلبی ها به این صورت شده که روی در و قسمتی که اسپری می کنید ، از عطر اصلی میزنن تا موقعی که شما بو می کنید تحت تاثیر قرار بگیرید
ولی موقعی که می ری خونه مصرف می کنی بعد از چند روز بیشتر بوی الکل حس می کنید تا بوی عطر

MehranVB
01-11-2010, 08:47
شاید به دلیل نبض هم باشه، اما توی یه کتاب به اسم "Secrets About Women" تاریخچه خیلی مفصلی راجب این موضوع گفته بود که اصلاً اینکه ادکلن رو پشت گوش میزنن به چه دلیله و از کجا اومده، که البته اونقدر هم +18 نیست! و جالب اینه که من ترجمه فارسی این کتاب رو هم خوندم، اون رو سانسور کردن!

زیر بغل که فکر نکنم خوب باشه ها !! فکر بوی بد عرق رو با این عطر پراکنده می کنه تو فضا !!! همون اسپری و مام بهترین گزینس
اگر عطری که استفاده میشه اصل باشه، هیچوقت بوی عرق رو بروز نمیده، و برعکس بوی خوبی از خودش بجا میذاره، همه عطرهای تقلبی که از ماده معطر کمتر و الکل بیشتر استقاده میکنن وقتی با عرق مخلوط میشن بوی خیلی خاصی از خودشون بجا میذارن که کاملاً مشخص میکنه عطر تقلبیه و اگه شخص کنار شما با این بو آشنا باشه براحتی متوجه میشه که عطر تقلبیه. البته خودم بیشتر موافق مام و اسپری هستم.

---------- Post added at 08:47 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

شاید به دلیل نبض هم باشه، اما توی یه کتاب به اسم "Secrets About Women" تاریخچه خیلی مفصلی راجب این موضوع گفته بود که اصلاً اینکه ادکلن رو پشت گوش میزنن به چه دلیله و از کجا اومده، که البته اونقدر هم +18 نیست! و جالب اینه که من ترجمه فارسی این کتاب رو هم خوندم، اون رو سانسور کردن!

اگر عطری که استفاده میشه اصل باشه، هیچوقت بوی عرق رو بروز نمیده، و برعکس بوی خوبی از خودش بجا میذاره، همه عطرهای تقلبی که از ماده معطر کمتر و الکل بیشتر استقاده میکنن وقتی با عرق مخلوط میشن بوی خیلی خاصی از خودشون بجا میذارن که کاملاً مشخص میکنه عطر تقلبیه و اگه شخص کنار شما با این بو آشنا باشه براحتی متوجه میشه که عطر تقلبیه. البته خودم بیشتر موافق مام و اسپری هستم.

logos
01-11-2010, 11:57
این کتابه اگه کتاب خوبی هست و ازین الکی ها نیست اگه لینکشو داری واسه من بفرستش

در مورد بوی عرق راستش خیلی نمی تونم قبول کنم باید امتحان کنم ! اما کلا عطر ها به خاطر الکلشون باعث پراکندگی بو میشن حالا هر چقدر هم ماده معطرشون زیاد هم که باشه باعث میشه اثر بوی عرق کمتر بشه اما اونو از بین نمیبره که

بازم میگم باید امتحان بشه :دی

در کل اسپری نیوا بزنین هم کمتر عرق کنید هم بوی بد ندید :دی چه کاریه عطر گرون رو بزنید به زیر بغل آخه

MehranVB
01-11-2010, 15:53
این کتابه اگه کتاب خوبی هست و ازین الکی ها نیست اگه لینکشو داری واسه من بفرستش
متاسفانه کتاب PDF نبود، شاید بگردی توی نت پیدا شه! اما توی کتابای که در این زمینه خوندم تقریباً خوب بود و ارزش خوندن رو داره. ترجمش رو توی کتاب فروشا دیدم میفروشن.

در مورد بوی عرق راستش خیلی نمی تونم قبول کنم باید امتحان کنم ! اما کلا عطر ها به خاطر الکلشون باعث پراکندگی بو میشن حالا هر چقدر هم ماده معطرشون زیاد هم که باشه باعث میشه اثر بوی عرق کمتر بشه اما اونو از بین نمیبره که

بازم میگم باید امتحان بشه

در کل اسپری نیوا بزنین هم کمتر عرق کنید هم بوی بد ندید چه کاریه عطر گرون رو بزنید به زیر بغل آخه
حرف من رو قبول کن دوست من! من در زمینه عطر و ادکلن خیلی وقت گذاشتم و ادکلنای اصل و غیر اصل زیادی خریدم و تفاوت زیادی هست بینشون که اگه اونا رو بدونین حتی میتونین از روی شیشه و جعبش هم بهمید اصله یا نه. و این آخری هم که گفتم توجیه شیمی هم داره و با یکی از آشناهام که استاد شیمی بود صحبت مبکردم این رو کاملاً برام توضیح داد، اما من چون زیاد به شیمی علاقه ندارم اونا رو یادم نیست. اگه کسی شیمیش قویه اینجا میتونه خوب این رو توضیح بده.
در هر صورت منم با مام و اسپری برای زیر بغل بیشتر موافقم!

pooriya_hp
01-11-2010, 18:39
این عطرو من از بانه 10 تومن خریدم:46:
بوی خوبی داره

10 تومن خریدید ؟!!!!:18:
من ادکلن 100 میلش رو گفتم !!!!!
تو تهران که بالای 40 تومن هست !!!

Margrita
01-11-2010, 19:04
ورساچه که خیلی خز شده . جیوانچی بوش عالیه ...

اگه تهران هستین برین هایلند ... هم اصل هست هم تستر داره .

H.Operator
04-11-2010, 00:02
ورساچه که خیلی خز شده . جیوانچی بوش عالیه ...

اگه تهران هستین برین هایلند ... هم اصل هست هم تستر داره .
این جیوانچی خیلی بوش باحاله و کمتر کسی هست بگه بوش بده.
اما یک مدل Eau De Toilette از شرکت Rasasi بهتون معرفی می کنم با قیمت باورنکردنیه 11 تومن که 75 میل هست(نوع سبزش رو میگم چون آبی هم داره ولی من تا حالا تست نکردم):

وقتی از این به خودم میزنم راننده تاکسیا گیر میدن که چی به خودت زدی و توی دانشگاه که میرم کلاس هم خیلی جلب توجه می کنه وقتی وارد کلاس میشی اصلآ یک چیز عجیبیه با این قیمتش.
(ته خود شیشه باید کلمه rasasi برجسته باشه وگرنه تقلبیه)

H.Operator
04-11-2010, 00:10
سوال در مورد خوشبو کننده دهان:
قیمتشون چنده و اینکه مارک خاصی داره و ماندگاریش چه طوره و هر چی درموردشون میدونید؟
عکس فراموش نشه:11:

MehranVB
04-11-2010, 09:36
در مورد قیمت ادکلن، شما خودتون فکرش رو بکنید، ارزون ترین ادکلنای مارک دار از 30 یا 40 دلار قیمتشون شروع میشه، چطور ممکنه وقتی وارد ایران میشن (+ سود مغازه دار و گمرک و ...) قیمتشون برسه به ده یازده هزار تومن؟؟ حتی توی بانه هم اگه این قیمت باشه شک نکنید که تقلبیه، اگه آب و الکل رو با هم قاطی کنید قیمتش بیشتر میشه!

Facon_Archi
04-11-2010, 10:44
کسی اوکلنی سراغ نداره شبیه بوی GIO?
من هر چی تست کردم حتی شبیه این بو رو هم پیدا نکردم
فکر نکنم دیگه اوکلنی مثل این پیدا بشه عالی بود رسما: دی

officer
04-11-2010, 11:04
من fahrenheit 32 رو خیلی میپسندم ، بوی خوبی داره واقعا ، تو همین مایه ها چیزی میتونین معرفی کنین ؟

راجبه اون عطر 11 تومنی هم جاهایی هست توی تهران که عطر هاش اصله ولی بخاطر اینکه جعبه نداره خیلی ارزونه ، ونک و سر سبز و اونورا رو من دیدم که به این قیمت میفروشن .

mefmef
04-11-2010, 22:06

اگه +18 نیست خب دلیلش رو بگید تا بقیه هم بدونن

star2009
05-11-2010, 13:35
بی زحمت یه عطر و ادکلن خوب سرد و ملایم معرفی کنین که قیمتش هم مناسب باشه

ho3in0861
12-11-2010, 22:05
یه سوال!
این خوشبو کننده ی AXE مدل های مختلف داره؟:40:

D,Freeman
12-11-2010, 22:12
در مورد قیمت ادکلن، شما خودتون فکرش رو بکنید، ارزون ترین ادکلنای مارک دار از 30 یا 40 دلار قیمتشون شروع میشه، چطور ممکنه وقتی وارد ایران میشن (+ سود مغازه دار و گمرک و ...) قیمتشون برسه به ده یازده هزار تومن؟؟ حتی توی بانه هم اگه این قیمت باشه شک نکنید که تقلبیه، اگه آب و الکل رو با هم قاطی کنید قیمتش بیشتر میشه!

شدیدا تائید میشه!!!:46:

شما فقط کافیه شیشه ادکلن رو یه تکون کوچیک بدین!!!اون وقت مثل مایع دستشوئی براتون کف میکنه وحباب میزنه...انقدر خالصه!!!:31:

mehran_286
12-11-2010, 22:30
سلام نمیدونم با این پست تاپیک به انحراف کشیده میشه یا نه ولی اگه ادکلن باز حرفه ای هستید یا میخواید بدن بوی خاصی بده که همه حال کنن 1 ادکلن و یه عطر بهت معرفی می کنم

shadow

ویه عطر هستش که همه استفاده می کنن اولش تنده ولی وقتی ملایم میشه دیوونت می کنه و اون هم شالون هستش

موفق باشی

elendil
12-11-2010, 23:01
راجبه اون عطر 11 تومنی هم جاهایی هست توی تهران که عطر هاش اصله ولی بخاطر اینکه جعبه نداره خیلی ارزونه ، ونک و سر سبز و اونورا رو من دیدم که به این قیمت میفروشن . __________________

این قسمت که ونک عطر یا اودوکلن اودوپرفیوم اودو توالت پرفیوم ..... رو 11 تومن بفروشن جزوء غیر ممکن هاس هرکی تهران هست میدونی ونک توی تهران و قیمت 11تومن با هم جور در نمیان =)) حالا چه با جبعه چه بی جعبه :دی

+ از دوستان این عطر فروشی کنار چرم مشهد رو کسی رفته تا حالا؟

baktatun
13-11-2010, 12:23
من عاشق ادكلن هاي سرد و تلخ هستم

D,Freeman
13-11-2010, 13:31

خودم نرفتم...ولی یکی از دوستان رفته بود...میگه فروشنده صدا میکنه به زور هم که شده یه شیشه بهت میده!!!:31:
این دوستمون میگه یارو طوری صدام زد که فکر کردم چی شده!!!:31:(ببخشید به موضوع سوالتون ربطی نداشت!!!:20:)

officer
13-11-2010, 14:35
این قسمت که ونک عطر یا اودوکلن اودوپرفیوم اودو توالت پرفیوم ..... رو 11 تومن بفروشن جزوء غیر ممکن هاس هرکی تهران هست میدونی ونک توی تهران و قیمت 11تومن با هم جور در نمیان =)) حالا چه با جبعه چه بی جعبه :دی

حالا 11 تومن که نیست ولی از عطری که جعبه داره خیلی ارزون تره ، دانهیل رو من میخرم اینجا حدود 50 تومن ...

از اون یارو 30 - 35 تومن میشه گرفت ، منظورم بیشتر روی تفاوت قیمتش بود نه صرفا عدد 11 : دی

ho3in0861
13-11-2010, 20:56
کسی از این دئودورانتهای axe استفاده میکنه؟ به نظرتون خوبه؟

H.Operator
13-11-2010, 23:25
خیلی خوبه من سبزشو داشتم بوش خیلی توپ بود.
اینم خیلی خوبه هم بوش هم موندگاریش(3-4 تومنم هست)

mefmef
15-11-2010, 10:37

من یه دونه گرفتم مشکی رنگه با نام افریکا فوق العاده است برای اولین بار یکی ازم پرسید ببخشید چه ادوکلنی می زنید برام خیلی جالب بود.

setate baran
19-11-2010, 01:24
یه ادکلن یا اسپری خوشبو که ملایم باشه و زنونه هم باشه معرفی کنین
من خودم جولی میزنم خشبو هست ولی 3-4 ساعت بیشتر نمیمونه

MOHAMMAD2010
19-11-2010, 22:42
من یه دونه گرفتم مشکی رنگه با نام افریکا فوق العاده است برای اولین بار یکی ازم پرسید ببخشید چه ادوکلنی می زنید برام خیلی جالب بود.

همینه دیگه ؟

از بقیه خوش بو تره ؟ ( تا حالا از کدوم اسپری های axe گرفتین ؟ )
من یه دونه شکلاتی گرفتم ( همینی که دوستمون صفحه قبل عکسشو گذاشته ) زیاد از بوش خوشم نیومد ولی سبزش خوش بود بود .

mefmef
21-11-2010, 14:02
همینه دیگه ؟دقیقا همینه بوش چطوره ؟

تا حالا چند نفر ازم اسم و ادرس اسپری رو پرسیدن !!!!!!!!

( تا حالا از کدوم اسپری های axe گرفتین ؟ )

سبز و قهوه ایی ولی سبزش معرکس

MOHAMMAD2010
21-11-2010, 17:49
دقیقا همینه بوش چطوره ؟

تا حالا چند نفر ازم اسم و ادرس اسپری رو پرسیدن !!!!!!!!

سبز و قهوه ایی ولی سبزش معرکس

من تا حالا از این نزدم
یعنی این قد خوبه که چند نفر پرسیدن !؟
منم تا حالا قهوه ای با سبزو زدم ، بوش از سبز بهتره ؟
بوش سرده یا گرم ؟

++morteza
21-11-2010, 19:04
من یه ادکلون دارم روش نوشته CLOSED.حالا اگه بخام برم بخرم باید چی بگم؟؟؟؟؟؟

sina1415
21-11-2010, 19:40
من یه ادکلون دارم روش نوشته CLOSED.حالا اگه بخام برم بخرم باید چی بگم؟؟؟؟؟؟

خب بگو ادکلن closed میخوام

mefmef
22-11-2010, 12:43
من تا حالا از این نزدم
یعنی این قد خوبه که چند نفر پرسیدن !؟
منم تا حالا قهوه ای با سبزو زدم ، بوش از سبز بهتره ؟
بوش سرده یا گرم ؟

اینو جدی میگم چون برای خودم هم عجیب بود اینجا گفتم اسپری سبز رنگ که اسمش افریکاست بوی فوق العاده خوبی داره البته از نظر من و کسایی که من با هاشون در ارتباطم البته پسندیدن یا نپسندیدن بو خیلی به سلیقه بستگی داره .

Molibden
22-11-2010, 13:58
هر عطری که اصل باشه و شما از بوش خوشتون بیاد تقریبا میشه گفت خوبه
مشکل الان اینه که 95 درصد بازارو fake گرفته که عمده فروشای بازارشم بعضی وقتا تو تشخصیش میمونن

J U N I P E R
22-11-2010, 19:16
هر عطری که اصل باشه و شما از بوش خوشتون بیاد تقریبا میشه گفت خوبه
مشکل الان اینه که 95 درصد بازارو fake گرفته که عمده فروشای بازارشم بعضی وقتا تو تشخصیش میمونن
یعنی تا این حد؟!
هولوگرام و این چیزا چی؟

++morteza
22-11-2010, 20:26
خب بگو ادکلن closed میخوام

نمیشه که.آخه نمیدونم این کلوزد اسم شرکتشه یا چیه ؟>؟؟؟!!!!!!!!!!!

MOHAMMAD2010
22-11-2010, 20:41
اینو جدی میگم چون برای خودم هم عجیب بود اینجا گفتم اسپری سبز رنگ که اسمش افریکاست بوی فوق العاده خوبی داره البته از نظر من و کسایی که من با هاشون در ارتباطم البته پسندیدن یا نپسندیدن بو خیلی به سلیقه بستگی داره .

اونایی که گفتن بوش خوبه ، پسر بودن همشون ؟ :31:

red white
23-11-2010, 21:52
یک ادکلن خیلی خوب با ماندگاری زیاد میشه بهم معرفی کنید جوون پسند قیمتشم اگه می دونید بگید

lg123
24-11-2010, 02:46
سلام
آقا یه ادکلن یا یه عطر میخوام دختر کش به نظرتون چی بگیرم خوبه؟ یکی میگه که برو رش تاز من بگیر این ادکلنه بوش خوبه یا نه؟

mefmef
24-11-2010, 07:41
اونایی که گفتن بوش خوبه ، پسر بودن همشون ؟

شیطونی نکن !!:31:

اره همشون اقا بودن

شاید هم دلیلش این باشه تو مملکت ما خانم ها روشون نمی شه در اینمورد اظهار نظر کنن !!!

baktatun
24-11-2010, 18:29
دوستان سلام به نظرتون خنک ترین و تلخ ترین ادکلی یا عطر کدوما هستند؟؟

choory
24-11-2010, 23:42

از ادکلن های که داشتم به نظرم encre noire از کمپانی lalique.
بوی فوق العاده ای داره.یکی از بهترین ادکلن هایی بوده که داشتم و مطمئنا در آینده هم خواهم داشت.بوی چوب اره شد درخت کاج میده.البته بوش یکم خاص هست و ممکنه همه ازش خوششان نیاید.اما اگر یک بوی خنک و تلخ میخواهی من این مورد را پیشنهاد میکنم.

قیمت 100 میل هم حدود 54 -55 هست.

سلام
آقا یه ادکلن یا یه عطر میخوام دختر کش به نظرتون چی بگیرم خوبه؟ یکی میگه که برو رش تاز من بگیر این ادکلنه بوش خوبه یا نه؟

شما محدوده قیمتی که میخواهی هزینه کنی را مشخص کن تا دوستان راحت تر راهنمایی کنند.

lg123
25-11-2010, 02:57
شما محدوده قیمتی که میخواهی هزینه کنی را مشخص کن تا دوستان راحت تر راهنمایی کنند.
راستش تا 50 تومن ولی اگه گرونتر هم هست بگید بدونم اسماشونو
ممنان

MehranVB
25-11-2010, 11:50
خیلی سئوال بی ربطیه! مثل اینه بگی کدوم هنرپیشه دخترکشه! خوب هرکس سلیقه ای داره! بستگی به سن طرف و شرایط فیزیکی هم داره البته! اما یه برنامه تلویزیونی میگفت پسرا اکثراً خنک دوس دارن و دخترا تند!

ترین که نمیشه گفت! خیلی ادکلنا هستن، اما بیشتر مدلای Gucci تند و تلخ هستن و بیشتر مدلای برندایی مثل Chanel و Davidoff هم خنک هستن! ادکلن خنک زیاد میشناسم، بهتریناشون اینا هستن: Echo Davidoff, Allure Sport Chanel, Dunhill Desire Blue, Versace آبی رنگ.
توی ادکلنای تند و تلخ هم Givenchy Xerious و BlackXS از بهتریت بوهایی بودن که داشتم.
(البته این نظر جنس مخالفها بوده، نظر خودم گزینه های دیگه ای هست!!!)

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

خیلی سئوال بی ربطیه! مثل اینه بگی کدوم هنرپیشه دخترکشه! خوب هرکس سلیقه ای داره! بستگی به سن طرف و شرایط فیزیکی هم داره البته! اما یه برنامه تلویزیونی میگفت پسرا اکثراً خنک دوس دارن و دخترا تند!

ترین که نمیشه گفت! خیلی ادکلنا هستن، اما بیشتر مدلای Gucci تند و تلخ هستن و بیشتر مدلای برندایی مثل Chanel و Davidoff هم خنک هستن! ادکلن خنک زیاد میشناسم، بهتریناشون اینا هستن: Echo Davidoff, Allure Sport Chanel, Dunhill Desire Blue, Versace آبی رنگ.
توی ادکلنای تند و تلخ هم Givenchy Xerious و BlackXS از بهتریت بوهایی بودن که داشتم.
(البته این نظر جنس مخالفها بوده، نظر خودم گزینه های دیگه ای هست!!!)

4870x2
25-11-2010, 12:21
من یه 20-30 تا عطر و اسپره و از این جور چیزا دارم
مشکل اینجاست پیدا کردن اصلشون دیگه خیلی سخت شده
اگه رفتین یه جایی و مثلا یه عطر کله گنده رو گفت 50 تومن به هیچ وجه فکر نکنین 100% اصله
فقط به چاپ روی شیشه و جعبش دقت کنین
و یا این که سعی کنین از یه دوست بخرین

lg123
25-11-2010, 15:36
خب جوابشو بلد نیستی بدی مجبوری الکی اسپم بدی من یه ادکلن خواستم نه اینکه بیای نصیحت کنی پسرم

logos
25-11-2010, 16:00
اگه رفتین یه جایی و مثلا یه عطر کله گنده رو گفت 50 تومن به هیچ وجه فکر نکنین 100% اصله

چاپ رو شیشه و جعبه که مشخص نمیکنه (مگه اینکه تابلو قلابی باشه) اما یه سری از عطر ها مثل chanel زیر نور ماورا بنفش (دستگاه های چک کننده اسکناس) که بزاریشون روی جعبه مارکشون نوشته میشه که اگه الان یه سری از عطر فروشی های معتبر از این دستگاه ها دارن و شما میتونید ازشون بخواید که این کارو بکنن
البته اگه از عطر فروشی های معتبر و درست خریداری کنید حله و از هر مغازه ای خرید نکنید

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

خب جوابشو بلد نیستی بدی مجبوری الکی اسپم بدی من یه ادکلن خواستم نه اینکه بیای نصیحت کنی پسرم
اتفاقا ایشون خوب و درست جواب دادند

هر فردی از عطری خوشش میاد ولی کلا شما از برند های فشن خرید کن چون باب میل جوون ها هست که کلا فقط می خوان دختر کش باشن :27:

omid.pari
25-11-2010, 16:48

آقا چه جالب شما از سال 2004 عضو p30world هستین تا حالا فقط 28 تا پست داشتین

راستی دوستان یک عطر یا ادکلن هر جی میخواد باشه قیمتش حول و حوش 10 تا 15 تومن باشه و رایحه اش ملایم باشه معرفی کنید برم بگیرم.
راستش تا حالا عطر و ادکلن نداشتم همش از این طرف و اون طرف گرفتم زدم و یا اسپری استفاده کردم ولی علاقمند شدم یکی بخرم (از طرف پسرایی که به سر و وضعشون خیلی توجه نمی کنند)
با تشکر

golshahi
25-11-2010, 20:34
اگه ادکلن سرد و خنک میخواین بهتره cartier roadster بگیرید .

choory
26-11-2010, 00:15
راستش تا 50 تومن ولی اگه گرونتر هم هست بگید بدونم اسماشونو
ممنان

البته همانطور که دوستان گفتن دوست داشتن یک بو کاملا صلیقه ای هست.ممکنه من یک عطری بزنم و یک نفر خوشش بیاد و یک نفر دیگه اصلا اون را نپسنده.

اما طی تجربه ای که داشتم کسی نبوده که از بوی عطر های زیر بدش بیاد.کلا همه را یکم مجذوب کرده.

Allure Homme (با Allure Homme sport اشتباه نشه.البته Allure Homme sport هم بوی فوق العاده ای داره و میتونه یکی از انتخاب ها باشه کلا همه عطر های خانواده chanel فوق العاده هستن) رایحه جنگلی داره و تقریبا شرین هست. قیمت هم بین 100 تا 110 ( مدل Allure Homme sport هم 145 تومن )

Aqva Pour Homme از کمپانی bvlgari خنک با رایحه گیاهان آبزی قیمت حدود 50 تا 55

Lacoste Pour Homme رایحه جنگلی-شیرین و خنک قیمت حدود 50 تومن.

Cherome از کمپانی azzaro رایحه مرکبات-خنک قیمت حدود 45 تومن

و..... کلا به نظرم همه عطر ها خوشبو هستن.:46:

باز هم میگم اینها بر اساس نظر شخصی خودم و اطرافیانم هست و ممکنه کسی باشه که از این بو ها خوششون نیاد.
بهترین کار تست ادکلن هست.

قیمت ها حدودی ذکر شده و ممکنه داخل شهر های مختلف بالا و پایین باشه.

آقا چه جالب شما از سال 2004 عضو p30world هستین تا حالا فقط 28 تا پست داشتین

راستی دوستان یک عطر یا ادکلن هر جی میخواد باشه قیمتش حول و حوش 10 تا 15 تومن باشه و رایحه اش ملایم باشه معرفی کنید برم بگیرم.
راستش تا حالا عطر و ادکلن نداشتم همش از این طرف و اون طرف گرفتم زدم و یا اسپری استفاده کردم ولی علاقمند شدم یکی بخرم (از طرف پسرایی که به سر و وضعشون خیلی توجه نمی کنند)
با تشکر

توی این رنج قیمت من chichi آبی را پیشنهاد میکنم.گه نسبت به قیمتش بوی خیلی خوبی داره.(قیمت اگه اشتباه نکنم 10-12 تومن هست)

البته من خودم در هیچ زمینه ای طرف دوست و آشنا نمیرم چون به نظرم بدتر از خرید از غریبه هست : دی

به نظر بهترین و مطمئن تری راه برای خرید عطر .خرید از یک فروشگاه معتبر هست.که داخل هر شهری معمولا یکی 2 تا فروشگاه هستن.مثلا داخل اصفهان فکر نکنم کسی باشه که فروشگاه پرتو را نشناسه.

amir_oyama
26-11-2010, 04:29
carlos moya بنفش خوبه البته اسپري هستش

baktatun
27-11-2010, 11:28
سلام دوستان
من میخواستم تفاوت عطر و ادکلن رو از نظر ماندگاریش بدونم؟؟؟

ninabina
27-11-2010, 13:58
یه عطر زنانه بهم معرفی کنید.
بوی خوب که حتما باید داشته باشه.
لطفا سرد باشه که دچار سردرد نشم.
بهم گفتن eclat بگیر ولی نمیدونم چطوره. کسی ازش داشته؟

MehranVB
27-11-2010, 15:01
سلام دوستان
من میخواستم تفاوت عطر و ادکلن رو از نظر ماندگاریش بدونم؟؟؟
قبلاً توضیح دادم اینجا:
[/QUOTE]
فرق اصلی همه اینهایی که گفتی توی درصد ماده معطرشون هست. عطر خالص 20% ماده معطر داره و بعد از Eau de Parfum هست که 15% داره، Eau de Toilette هم 10% داره و Eau de Cologne هم 5%. بقیه محصولات بهداشتی مثل افترشیو و اسپری و ... هم حداکثر 3 درصد ماده معطر دارن.
یکی از مواردی که قیمت رو تعیین میکنه همین درصد ماده معطر هست، معمولاً عطرها خیلی گرون هستن، یعنی یه عطر 10 میل میشه هم قیمت یه ادکلن 100 میل. اما توی ایران رایج شده به همه اونها میگن ادکلن! در حالی بیشتر چبرایی که الان تولید میشه ادو تویلت هست و بعد از اون ادو پرفیوم، اگه میخواید بدونید مال شما چیه به انتها (یا کناره) شیشه ادکلنتون نگاه کنید.
اسپری هم در واقع ادکلن خیلی خیلی رقیق هست که بوسیله اون فیکساتوری که بالاش هست به شکل اسپری میاد بیرون و قیمتش هم خیلی ارزونتره. ماندگاری اون به دلیل کم بودن مواد معطر کمتره و بیشتر برای جلوگیری از عرق استفاده میشه، به اسپری دئودورانت هم میگن. محبوبترین اسپری ها هم Mallizia و Adidas و Rexona و ... هستن. اما الان توی ایران اسپرای ترکی تقلبی مثل Amor و Smart خیلی زیاد و ارزون پیدا میشه.
مام هم برای زیر بغل استفاده میشه و روی سرش به جای اسپری یه استوانه داره که ماده داخلش رو روی پوست بمالونه. الان بهترین مام ها رو Adidas و Gillette و چند تای دیگه دارن، خیلی از مام ها (از جمله مدلای قبلی Fa) طبق گفته پزشکا به غدد لنفاوی زیر بغل آسیب میرسونن.

کلاً فرق برندا بیشتر توی شهرتشونه، مثل ماشین و موبایل و لپتاپ و ... یعنی ممکنه یه ادکلن خیلی خوشبو و ماندگار قیمت خیلی ارزونتری داشته باشه. اما اگه برند معتبری باشه زیاد خودتون رو نگران نکنید و ازش استفاده کنید.

cyber861
27-11-2010, 20:33
تو مایه های فارنهایت 32 چیزی سراغ دارید؟

anahita2002_anahita2002
02-12-2010, 00:43
دانهیل فرش (Dunhill Fresh)

Fresh از دیگر محصولات شرکت دانهیل می باشد که در سال 2005 به بازار عرضه شد.رایحه این عطر مردانه از گیاهان معطر گرفته شده و دارای حس تازگی و انرژی است.

بوی اولیه: اسطوخودوس، پیاز گل فریز، ریحان، گل مریم و نعنا

بوی میانی: رایحه درخت گل ابریشم، گلبرگ سوسن و فریز بنفش

بوی پایه: کومارین، برگ نعناء هندی، خزه بلوط، ساقه برنج و ریشه گیاهان معطر هندی

منظور از بوي پايه بوي مياني بوي اصلي چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

km3090
02-12-2010, 20:35
سلام
کسی نظری در مورد این کانتو داره.

Ali-ss
03-12-2010, 09:07
خوب بحث عطر طوری هست که سلیقه ای هست من بین عطرهای تست شده در مغازه بوی این مارک خییل به دلم نشست
فقط سئوالی که برام هست ماندگاری و اعتبار مارکش هست اگر دوستان لطف کنند جواب بدن متشکر می شم

Silver Scent By Jacques Bogart

چطوره؟

ehsan_92
03-12-2010, 19:09
بهترین ادکلن مردانه حوالی 50 هزار تومن چی هست؟

خوش بو باشه

cyber861
04-12-2010, 19:02
دانهیل فرش (Dunhill Fresh)

Fresh از دیگر محصولات شرکت دانهیل می باشد که در سال 2005 به بازار عرضه شد.رایحه این عطر مردانه از گیاهان معطر گرفته شده و دارای حس تازگی و انرژی است.

بوی اولیه: اسطوخودوس، پیاز گل فریز، ریحان، گل مریم و نعنا

بوی میانی: رایحه درخت گل ابریشم، گلبرگ سوسن و فریز بنفش

بوی پایه: کومارین، برگ نعناء هندی، خزه بلوط، ساقه برنج و ریشه گیاهان معطر هندی

منظور از بوي پايه بوي مياني بوي اصلي چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موندگاری در چه حدیه؟

cyber861
04-12-2010, 21:58
بهترین ادکلن مردانه حوالی 50 هزار تومن چی هست؟

خوش بو باشه
سلیقه ای هست.شما بگو از چه بویی خوشت میاد تا دوستان راهنمایی کنن.:20:
من خودم با اینا حال کردم ولی قیمت ها بالا و پایینه نسبت به بودجه شما:
1)فارنهایت
2)فارنهایت 32
3)شانل آلور
4)شانل آلور اسپرت
5)آکوآ بولگاری
6)آرامیس لایف
7)شانل اگوییست
8)دانهیل دیزایر (قرمز)
9)جوپ قرمز(پورهوم)
10)جرجیو آرمانی(جیو)
11)212 Men
13)دیویدوف-کول واتر
14)باربری لاندن
15)Givenchy blue label

خوب بحث عطر طوری هست که سلیقه ای هست من بین عطرهای تست شده در مغازه بوی این مارک خییل به دلم نشست
فقط سئوالی که برام هست ماندگاری و اعتبار مارکش هست اگر دوستان لطف کنند جواب بدن متشکر می شم

Silver Scent By Jacques Bogart

چطوره؟

خیلی بوی تلخه سنگینی داره.ممکنه اولش خوشت بیاد ولی بعد از مدتی ازش زده میشی.

Lord-Babak
05-12-2010, 18:04
به نظر من اسپری سیلور پروتکت (silver protect) نیوآ خیلی خوبه :5:

shahinfarasystem
06-12-2010, 11:12
سلام

كجا مي تونم عطر رو حالا بدون جعبه يا به صورت تستر با قيمت پايين تر گير بيارم؟؟؟

tiyam 01
06-12-2010, 14:44
عطر نارسیس چطوره؟

moslem47
06-12-2010, 14:57
این تاپیک چه بوی خوشی میده.

میشه قیمت حدودی اینا رو بگید؟

1)فارنهایت
2)فارنهایت 32
3)شانل آلور
4)شانل آلور اسپرت
5)آکوآ بولگاری
6)آرامیس لایف
7)شانل اگوییست
8)دانهیل دیزایر (قرمز)
9)جوپ قرمز(پورهوم)
10)جرجیو آرمانی(جیو)
11)212 Men
13)دیویدوف-کول واتر
14)باربری لاندن
15)Givenchy blue label

cyber861
06-12-2010, 21:18
این تاپیک چه بوی خوشی میده.

1)فارنهایت =50-60
2)فارنهایت 32=70
3)شانل آلور=75
4)شانل آلور اسپرت=100 (البته 50 میلش ارزونتره-80 تومن)
5)آکوآ بولگاری=45
6)آرامیس لایف=42
7)شانل اگوییست=75
8)دانهیل دیزایر (قرمز)=32
9)جوپ قرمز(پورهوم)30
10)جرجیو آرمانی(جیو)=50
11)212 Men = -پنجاه تومن
13)دیویدوف-کول واتر=32
14)باربری لاندن=40
15)Givenchy blue label=40

اگه میخوای با کمترین هزینه بهترین رو داشته باشی آرامیس لایف 50 میل بگیر که قیمتش 30 تومنه.موندگاری خیلی بالایی داره!

moslem47
07-12-2010, 00:04
به نظر شما کدوم از اینها بهتره؟................

Dior Cherie
Bvllgari AQVA
Givenchy PLAY
Joop Homme
Lacoste challenge
MICHAEL KORS

1 Milion Men

Chanal Chanal

Fahrenheit Dior

Gucci By Gucci Flora

Armani Black code
Civenchy ange ou etrnge

Givenchy Pour Home

Civenchy Fresh Attitude

Barberi Sport

Barberi Sport
Versace pour homme

Versace Crystal

Versace Crystal noir

Bvllgari pour femme

Calvin Klein New Frgeance

Calvin Klein Ck In 2u

Calvin Klein Euphoria

Lalique Encye

Lalique Encye

ALLURE Home Sport

S E X Y MEN 212

212 S E X Y WOMEN

555 MEN

S E X Y MEN 555

Captin Black New Sport

Captin Black Black

Lanvin Feamme

Ricci Ricci Nina

Dolce Gabbana The One

Dolce Gabbana The One
davidoff hot water

Davidoff Adventure

SAGA Eav De Parfum

SAGA EAV De Toilette

Chi Chi Pour Femme

AZZARO Pour Home

AZZARO Elixiv

VIZZARI Paris

VIZZARI Very Me

PL A YB OY NIGHT

FENDI Life Essevce

Spirit Lomani

DO IT For Lommane

DO IT Paris

Open Roger

COLDEU Time

Black xs

LIVELE BLACK

LIVELE SPORT

ART Homme

QUBISM Pour Home

NOIRDE MAXIMA

VERANO MAXIMA

MAXIMA Femme
LIGHT WOMEN

Chairman Black

INSIDER Exvite Men

Leonas Pour Home

Montaigne Avenue

cyber861
07-12-2010, 10:53
بستگی به سلیقه هر کس داره!اینجوری نمیشه عطر و ادکلن خرید.باید حتما بری تست کنی .

ولی به جرات میتونم بگم شانل آلور اسپرت اگه اصلش باشه همه پسند هست.

ولی گفتم که اون آرامیس لایف هم خیلی بوی خوبی داره.من 5 سال دارم میزنم و ازش خسته نشدم.با اینکه خیلی چیزایه دیگه هم داشتم ولی بازم ازش خوشم میاد.

ولی اینترنتی چیزی نخر.مگه اینکه شما دقیقا بدونی چی میخوای و به فروشنده هم از لحاظ اصل بودن جنس اطمینان داشته باشی.

moslem47
07-12-2010, 12:18
ازون مدل هایی که گذاشتم به نظرتون کدام رو بخرم بهتره؟

cyber861
07-12-2010, 18:31
ازون مدل هایی که گذاشتم به نظرتون کدام رو بخرم بهتره؟

از چه بویی خوشتون میاد؟(تلخ -شیرین-ترش-گرم-سرد-مدرن)

moslem47
07-12-2010, 19:06
از چه بویی خوشتون میاد؟(تلخ -شیرین-ترش-گرم-سرد-مدرن)
مدرن و گرم

cyber861
07-12-2010, 22:37
مدرن و گرم

معمولا مدرن ها خنک هستن.من چیزی سراغ ندارم.

ولی اگه گرم خواستید 212 س.ک.س.ی -ایفوریا-هات واتر(دیویدف)-دانهیل قرمز(دیزایر) هست.
کلا ادکلن دنیایی واسه خودش-لامذهب ته نداره!
وقتی میخوام برم ادکلن بخرم حسابی قاطی میکنم که کدوم رو بخرم.ولی زیاد با بوی گرم میونه خوبی ندارم.ولی دانهیل قرمز خیلی خوبه -هم قیمتش و هم اصلا اذیت نمیکنه-همه پسنده!

Davood_titan
09-12-2010, 12:19
سلام اگه میشه از هر کدوم بوها بهترینش رو بگین
(تلخ -شیرین-ترش-گرم-سرد-مدرن)

خیلی ممنون

parsbin
09-12-2010, 17:08
بین اینا موندم!
Valentino V pour Homme
Lalique Encre Noire De
Polo Double Black
Jean Paul Gaultier
versace Blue Jeans
1 Million

cyber861
11-12-2010, 22:20
سلام اگه میشه از هر کدوم بوها بهترینش رو بگین
(تلخ -شیرین-ترش-گرم-سرد-مدرن)

خیلی ممنون

دوست عزیز از لحاظ هر کس یه بویی خوبی!باید خودت خوشت بیاد.نظر من اینه که اگه از بوی ادکلن کسی خوشت آمد حتما اسمش رو ازش بپرس.

بین اینا موندم!
Valentino V pour Homme
Lalique Encre Noire De
Polo Double Black
Jean Paul Gaultier
versace Blue Jeans
1 Million

والا من هیچکدوم رو نداشتم .بوشون هم نشنیدم.ولی لالیک این مدلش رو بو کردم خیلی بوی تلخه سنگینی داشت.من که خوشم نیامد.

camry
14-12-2010, 15:17
فقط عطر
adidas
capitan black
خوش بو خوش بو
(فقط هنگام خرید پشتشو نگاه کنید که تقلبی یا خراب نباشه در ضمن اصل هم باشه)

M . Sayid
14-12-2010, 16:39
من که کلا به این چیزا حساسیت دارم !!
یه نفر ادکلن زده باشه به خودش بوش که به من برسه دماغم دچار خارش شدید میشه !!
به زور عطسرو رد می کنم :31:

cyber861
14-12-2010, 20:33
فقط عطر
adidas
capitan black
خوش بو خوش بو
(فقط هنگام خرید پشتشو نگاه کنید که تقلبی یا خراب نباشه در ضمن اصل هم باشه)

الان چند ساله آدیداس آمریکایی اصل نیست. 30 میلش رو داشتم 13 سال پیش.لامذهب هنوز که هنوزه بوش تو دماغمه.حیف دیگه نیست.اون موقع 4.5 پول دادم برای 30 میل.موندگاری عالی بود.فقط یکم تند بود.

بعد از اون فقط فارنهایت تو ذهنم مونده بوش.

کاپتان بلک هم قهوه ایش رو دارم.بدک نیست مخصوصا برای الان که هوا سرد شده.(تقلبیش رو ندیدم-ولی همونو تا 27 تومن میکنن تو کت خلق الله و میگن اون ارزونه تقلبیه:18:)

parsbin
15-12-2010, 19:26
Valentino به قیمت 54 خریداری شد
بوش خوبه
ماندگاری و پخش شوندگیش صفر! :D

MOHAMMAD2010
16-12-2010, 19:19
کسی اینجا از black XS استفاده میکنه ؟ بوش چطوره ؟

Lamanta
17-12-2010, 11:28
میشه این اسپری های Axe و در مورد همه ی رنگ هاش توضیح بدید و بگید کدوم از همه خوشبو تره ؟!

Retired User
26-12-2010, 13:07
سلام
من عطرم در حال تموم شدنه دنبال اینم که یه چیز جدید بگیرم
عطر قبلیم این بود:

قیمت زیر 60 تومن

4870x2
21-01-2011, 21:28
دوستان کسی Bvllgari AQVA رو استفاده(یا بو: دی) کرده؟
ارزش 42 تومن رو داره؟
.

4870x2
23-01-2011, 13:09
هیچکس جوابی به ما نمیده؟

T I M S A R
23-01-2011, 14:03
آکوا بولگاری عطر خیلی خوبیه من داشتم ولی بوش روی پوست من موندگار نبود ولی دوستم گرفت که برعکس قضیه من بود...
در ضمن قلابیش توی بازار زیاده خیلی مراقب باش قیمتش هم باید بالاتر باشه...

cyber861
24-01-2011, 00:53
ارزش 42 تومن رو داره؟
.

بوش تلخه و موندگاری بالا روی پوست های چرب.

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

سلام
من عطرم در حال تموم شدنه دنبال اینم که یه چیز جدید بگیرم
عطر قبلیم این بود:

قیمت زیر 60 تومن

در مورده بوش توضیح میدی که چجوره که راهنمایی کنیم؟

M A M M U T
24-01-2011, 20:26
دوستان من رفتم تعدادی از این ها رو قیمت کردم.فارنهایت 90 تومن:18: گوچی 71 تومن؛ورساچه دو مدل داشت یکی 65 و اون یکی 52-53 تومن بود... آکوا بولگاری هم 44 تومن و یه بولگاری دیگه هم بود که جعبش قهوه ای بود 63 تومن...
اون فارنهایته خیلی خوشبو بود .از کجا بفهمم اصله؟

khoshgelafi
25-01-2011, 00:04
ارزش 42 تومن رو داره؟
.

من خیلی بوش رو دوست دارم.
قیمتشم همین حدوداست، به نظرم می ارزه.:46:

4870x2
25-01-2011, 22:42
خوب بعد از کلی فکر و اینا همین آکوا برای خرید انتخاب شدش: دی
دوستان نظری دیگه ندارن؟
بگیرم همینو؟

cyber861
27-01-2011, 22:34
دوستان من رفتم تعدادی از این ها رو قیمت کردم.فارنهایت 90 تومن:18: گوچی 71 تومن؛ورساچه دو مدل داشت یکی 65 و اون یکی 52-53 تومن بود... آکوا بولگاری هم 44 تومن و یه بولگاری دیگه هم بود که جعبش قهوه ای بود 63 تومن...
اون فارنهایته خیلی خوشبو بود .از کجا بفهمم اصله؟

فارنهایت 20 ساله عاشقه بوش هستم.ازون بوهایی هست که برام همش خاطره هست.خیلی بوی باکلاسی داره.

برای اصل بودن هم باید کد روی جعبش با روی لیبل پشت شیشه یکی باشه.

سعی کن 50 میلش رو بگیری.باید 60 تومن باشه.

راستی توصیه میکنم فارنهایت 32 هم بو کنی.اونم عالیه.

4870x2
27-01-2011, 22:55
هی منو بین آکوا و فارنهایت دو دل کنین
ای خدااااا: دی

آرشین
27-01-2011, 23:58
دوستان عطری سراغ دارید بوی البالو بده

Crow
30-01-2011, 03:12
سلام..

دوستان اگه میشه یه سایت مطمعن برای خرید انلاین ادکلن معرفی کنید.ممنون.

cyber861
30-01-2011, 14:28
سلام..

دوسته عزیز عطر و ادکلن چیزی نیست که بشه اینترنتی خرید.باید خودت اول بوش رو بپسندی و بعدش هم از اصل بودنش اطمینان داشته باشی.

من هر دفعه رفتم چیزی بخرم حسابی سردر گم شدم و آخرش هم اون چیزی که از قبل انتخاب کرده بودم رو نخریدم.:41:

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

هی منو بین آکوا و فارنهایت دو دل کنین
ای خدااااا: دی

برو بو کن هر کدوم بیشتر خوشت آمد بگیر.ولی به نظرم آکوا یه مدت مد شد و همه خریدن.الان دیگه مدش رفته.

فارنهایت صد ساله دیگه هم فارنهایت و شاهکاره شرکت معظم دیوره!ولی خودت باید تصمیم بگیری .چون بو کاملا سلیقه ای هست.

kaenat_quantom
30-01-2011, 14:39
برو بو کن هر کدوم بیشتر خوشت آمد بگیر.ولی به نظرم آکوا یه مدت مد شد و همه خریدن.الان دیگه مدش رفته.

فارنهایت صد ساله دیگه هم فارنهایت و شاهکاره شرکت معظم دیوره!ولی خودت باید تصمیم بگیری .چون بو کاملا سلیقه ای هست.[/QUOTE]

منم با cyber861 موافقم

mefmef
31-01-2011, 17:15
دوستان سلام
کسی می دونه اسپری اکس افریکا بوش چه طعمی داره ؟!!!!!!!!!!:31:
تلخه شوره شیرینه تنده گرمه سرده ؟ :41:

ALI-17
01-02-2011, 06:53
فقط گل یخ!:40:

mefmef
02-02-2011, 12:19
فقط گل یخ!

این یعنی چه ؟

yashgin128
02-02-2011, 12:48
بستگی به سلیقه هر کس داره!اینجوری نمیشه عطر و ادکلن خرید.باید حتما بری تست کنی .

ولی به جرات میتونم بگم شانل آلور اسپرت اگه اصلش باشه همه پسند هست.

ولی گفتم که اون آرامیس لایف هم خیلی بوی خوبی داره.من 5 سال دارم میزنم و ازش خسته نشدم.با اینکه خیلی چیزایه دیگه هم داشتم ولی بازم ازش خوشم میاد.

ولی اینترنتی چیزی نخر.مگه اینکه شما دقیقا بدونی چی میخوای و به فروشنده هم از لحاظ اصل بودن جنس اطمینان داشته باشی.

اول سلام و تشکر از تمامی دوستانی که اینجا رو به یه تاپیک خوب و خوش بو تبدیل کردند.هم به اطلاعات من اضافه شد و هم خیلی از مورد ها را برای خرید به سبد خرید مغزی من اضافه کرد.یه هدیه هم برای دوستان دارم و
اون اخرین عکس هست که در این پست گذاشتم.انشاا.. که همونی باشه که دوستان خیلی ازش تعریف کردن

این ارامیس لایف کسی دیگه هم داشته ؟غیر از دوست خوبمون cyber861 از دوستان کسی دیگه ای هم هست که از این عطر رضایت داشته باشه.
کاشکی یه تصویر هم ازش میذاشتید

2.این عطر فارنهایت و فارنهایت 32 که دوستان خیلی ازش تعریف می کنن چه بویی داره؟ تو چه رنجی هست؟(مجلسی-دوستان -تو جمع اقوام)و میانگین مدتی که بوش رو نگه می داره چند وقته؟(حدودا بگید مثلا 2 روز..).از این فارنهایت و 32 اسپری اش هم گیر میاد؟

من عاشق اسپری هستم.
3.من چندوقت قبل یه اسپری داشتم به نام city که رنگ قرمز که نام musk داشت را گرفتم حدود 5 هزار .خداییش وقتی اومدم خونه و از تو راهرو رد شدم(یه نسیم خنکی هم میوزید)مامانم گفت که اینی که زدی چیه؟تا حالا از این خوشبو تر ندیدم.
بوش یه کم مجلسی و تریپی هست .ولی بعد از اتمام اون دیگه نتونستم پیداش کنم.

4.چندتا از بهترین اسپری ها (مردانه هرچند فرقی هم نمیکنه) رو با قیمت حدودا زیر 10 هزار معرفی کنید که هم خوشبو باشند و هم ملایم اندکی هم سرد.یعنی یه بوی همه پسند

توی این عکس شما کدومشو پیشنهاد میکنید.مثلا فارنهایت رو زده 10 هزار(8 ml) و منظور از اسپری همون اسپری که من تو نکته 3.4 گفتم یا عطر و ادکلن؟اصلا کسی اینو داشته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم هدیه من به دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

cyber861
03-02-2011, 15:16
فارنهایت معمولی مجلسی هست و 32 یکم اسپرته.موندگاری هم بستگی به پوسته هر کس داره و اینکه تعریفت از ماندگاری چی باشه؟فقط بمونه یا اینکه پخش کنندگی هم داشته باشه؟

فارنهایت و آرامیس لایف موندگاری فوق الاعاده بالا و پخش کندگی تا 12 ساعت(بستگی به شرایط آب و هوا ممکنه خیلی بیشتر هم بشه)

اگه بوی خیلی خنک دوست داری کول واتر (دیویداف)خیلی بویه محشری داره و حتما قبلا بوشو شنیدی.فقط حال میده بو بکشی!مخصوصا تو سرما!

از این اسانس ها هم نخر که از صد کیلومتری معلومه چه آشغالی زده طرف!:2:

khaiyam
03-02-2011, 17:26
من خیلی وقت پیش یک عطری داشتم خیلی بوی خوبی داشت خیلی هم ماندگار بود
تا اینکه چند وقت پیش افترشیو ژیلت اسپلش ارکتیک ایس را خردیم بوش تقریبا شبیه اون بود عطری با او بو کسی سراغ داره با هر قیمتی

yashgin128
04-02-2011, 13:15
فارنهایت معمولی مجلسی هست و 32 یکم اسپرته.موندگاری هم بستگی به پوسته هر کس داره و اینکه تعریفت از ماندگاری چی باشه؟فقط بمونه یا اینکه پخش کنندگی هم داشته باشه؟

فارنهایت و آرامیس لایف موندگاری فوق الاعاده بالا و پخش کندگی تا 12 ساعت(بستگی به شرایط آب و هوا ممکنه خیلی بیشتر هم بشه)

اگه بوی خیلی خنک دوست داری کول واتر (دیویداف)خیلی بویه محشری داره و حتما قبلا بوشو شنیدی.فقط حال میده بو بکشی!مخصوصا تو سرما!

از این اسانس ها هم نخر که از صد کیلومتری معلومه چه آشغالی زده طرف!:2:

ممنون دوست عزیز
درباره این دو هم یه کم نظراتتون رو اعمال کنید.بی صبرانه منتظر شما هستم

.چندتا از بهترین اسپری ها (مردانه هرچند فرقی هم نمیکنه) رو با قیمت حدودا زیر 10 هزار معرفی کنید که هم خوشبو باشند و هم ملایم اندکی هم سرد.یعنی یه بوی همه پسند

توی این عکس شما کدومشو پیشنهاد میکنید.مثلا فارنهایت رو زده 10 هزار(8 ml) و منظور از اسپری همون اسپری که من تو نکته 3.4 گفتم یا عطر و ادکلن؟اصلا کسی اینو داشته؟

ایا اسپری فارنهایت 32 هم وجود داره و اگه داره چند قیمت هست؟بوی اسپری با همون ادکلن بالا یکی هست؟
ممنون

cyber861
04-02-2011, 14:51
والا فارنهایت اسپری نداره!ولی اشانتیونش هست .یه اسپری آمور هم بود (فراری قرمز)یه ته بویه ضعیفی از فارنهایت داشت ولی فارنهایت کجا و اون کجا!

کلا هیچ اسپره ای بوی ادکلن اصلی رو نمیده.به علت اینکه ماده روان کنندشون فرق داره.(در ادکلن از الکلی که تندی نداره استفاده میشه ولی اسپری از آستون و ترکیبات دیگه مثله استن استفاده میشه)

پس نکته اینکه دنباله اشانتیونش باش.:46:

amir_ata_21
05-02-2011, 17:28
بچه ها برای ولنتاین یه اسپری خوب معرفی می کنید
البته قیمتش بالا نباشه
مرسی:11:

mohammadgame
05-02-2011, 21:06
سلام
در مورد ادکلن مارک barcode کسی اطلاعاتی داره ؟!!
سرچ کردم چیزی گیرم نیومد ؟

MOHAMMAD2010
05-02-2011, 23:33
از این اسانس ها هم نخر که از صد کیلومتری معلومه چه آشغالی زده طرف!
کدوما منظورته ؟

cyber861
06-02-2011, 19:17
کدوما منظورته ؟

از همین عطرهایه گرمی که با سورنگ میکشن و میفروشن.

البته به خاطره اینه که جنسه اصلش رو نمیارن ها.

MOHAMMAD2010
06-02-2011, 19:34
از همین عطرهایه گرمی که با سورنگ میکشن و میفروشن.

البته به خاطره اینه که جنسه اصلش رو نمیارن ها.

البته این جوری هم که شما گفتی آشغال نیست !
من خودم چند نمونه این اسانس ها رو با نمونه اصلی چک کردم اصلا فرق نمیکرد !
اگرم فرق کنن بوشون کم میمونه نه اینکه بوی آشغالشون از صد کیلومتری مشخص باشه !

NimoOol.HD2
06-02-2011, 22:59
سلام
من بولگاری داشتم ، 60 تومن ، واقعا خوش بو بود ، اکوا
برا دوستمم تا چند روز دیگه میخوام یه کلینیک هپی بگیرم اینم 60 تومن !! واقعا معرکسسس!!
(منظورم ولنتاین نیستا ، تولد دوست صمیمه !!)
ولی برا ولنتاین چی پیشنهاد میدین ...!!!؟؟؟!!!

4870x2
06-02-2011, 23:07
منم اخر اکوا رو گرفتم
یجور بوی لیموی تلخ میده
واقعا خوش بوست
نظرتون درباره کارلوس مایا چیه؟

NimoOol.HD2
06-02-2011, 23:28
سلام..

سایت atrafshan دات کام سایت خوبیه ! هم اطلاعات خوبی بت میده ! هم خوبه !!!
منم اکوا رو 43 خریدم ولی دیروز یه مغازه دار بم گفت گرون شده ... 60 ایناست ... مطمئنید همون قیمته ؟؟

4870x2
06-02-2011, 23:39
من خریدم 39 AQVA رو
ولی حیف نمی تونه وایسته شیشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
------ رو بردارین

NimoOol.HD2
06-02-2011, 23:44
منم اخر اکوا رو گرفتم
یجور بوی لیموی تلخ میده
واقعا خوش بوست
نظرتون درباره کارلوس مایا چیه؟

من کارلوس مویا بلک ش رو داشتم ، البته کادو گیرم اومد ، ست ادکلن + اسپری ، بوی خوبی میداد ، البته فک کنم ادکلنه درجه دو بود ، چون میدونین ، ادکلن ها 3 درجه دارن ، درجه سه هم ارزونه و هم وقتی میزنی بوی گند الکل میزنه زیر بینیت ! درجه دو به این شدت نیس ولی بازم احساس میکنی بوی الکل رو ، اما درجه یک ، اصلا !
به نظرم فروشنده ی عطر باید آشناتون باشه تا نره تو پاچتون:31:
همین اکوا که میخواستم بخرم به فروشنده گفتم درجه چنده گفت یک دارم سه هم داره !
درجه سه فقط الکل بود!! فقط الکل بو دار !! نبظم تا دو روز بوی الکل میداد!!!:27:
اما در کل بوی خوبی میده، کارلوس مویا ، یه اسپریش هم داشتم فک کنم گرین بود بوش از بلکش ملایمتر بود
اها عکسشم پیدا کردم ، دقیقا همینو داشتم ...

4870x2
06-02-2011, 23:53
کارلوس مایا اسم یه بازی کن تنیسه دیگه
نمیشه انتظار یه بوی به خوبی برندی مثل بولگاری ازش داشت
این One milion هم میگن خوبه
یا ورساچ های سر الماسی:دی

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

.
منظورم این بود دقیقا
دختر پسنده طبق ازمایشاتم

NimoOol.HD2
07-02-2011, 00:23
خوب این گرینشه دیگه ! من اسپری ش رو داشتم...
( در ضمن من خودمم تنیس بازی میکنم!!)
والا سایت عطر افشان هم قیمت بولگاری رو زده 59ت :
برای همین دوستم سال پیش یه ادکلن جوپ Joop Hommeخریدم ! 45 شد فک کنم ،ست ادکلن + افتر شیو ، بوی خوبی داشت بزار ببینم لینکی چیزی پیدا نمیکنم ! چون کارتونش قرمزه! برا ولنتاین برای دوست پسران خیلی ایده عاله ( من پسرما...!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!%20Homme%20GS.jpg
پشت کارتونش قشنگه که پیدا نشد ...
ادکلن ورساچ هم تست کردم ، بوی سرد و آرامش بخش محشری داره...!
الته این عکس زنونس ، مردونش آبیه پررنگه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این قیمت زنونه ی طبق عطرافشان 56ت

4870x2
07-02-2011, 00:33
JOOP رو بو کردم خیلی بوی مدرنی داره واقعا ادم احساس می کنه تا حالا شبیه شم بو نکرده
ولی خیلی زود تاثیرش از بین میره
فارنهایت هم برا ولنتاین خوبه
ولی باز نظر من AQVA هستش

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

ورساچم اینه
.
.
.
راستی دیویدوف رو هنوز چشمم به جمالش نرسیده:دی
بوش چجوریه؟
مثل کاپیتان بلک خز شده؟

NimoOol.HD2
07-02-2011, 00:42
اها افرین،همینه
آره ، اکوا محشره
ولی کلینیک داشتی ؟؟ خیلی خیلی خیلی خوش بوهه!!
البته این یکیش: اگه تونستی یه تستی بکن
100میلی ، 59تومن
خیلی خوبم پخش میشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متاسفانه این دوتا رو نه داشتم و نه تست کردم
موفق باشی
شب خوش!

4870x2
07-02-2011, 00:43
.
اینم AQVAی خودم
3 روز پیش خریدم فکر کنم 20میلش استفاده شده تا حالا:دی

4870x2
07-02-2011, 01:00
این کلینیکه باید جالب باشه
یادمه یکی دیگه هم می گفت خوبه با این که قدیمی شده
باید به فکرش باشم: دی

cyber861
07-02-2011, 11:44
البته این جوری هم که شما گفتی آشغال نیست !
من خودم چند نمونه این اسانس ها رو با نمونه اصلی چک کردم اصلا فرق نمیکرد !
اگرم فرق کنن بوشون کم میمونه نه اینکه بوی آشغالشون از صد کیلومتری مشخص باشه !

نمیدونم کدوما رو میگی ولی اونایی که من میگم موندگاری وحشتناک بالا هست.بشوریشون هم بوش نمیره.

cyber861
07-02-2011, 15:21
هپی کلینیک بوی شیرین و خوشمزه ای داره.باحاله.

آکوا بولکاری هم نهایت 42 تومنه تا 48.اون جنسه درجه یکی هم که بهتون داده تسترش بود.

ادکلن تو مایه های جوپ قرمز چیزی نیست ولی به نظرم دانهیل دیزایر قرمز هم کسی که از اون خوشش بیاد

خوشش میاد.قیمتش هم 30-32 تومنه 100 میل.به نظرم واقعا میارزه!

اگه بودجتون میرسه شانل آلور و آلور اسپرت هم یه تستی بزنید.خوبه.نداشته باشید هم احتمال داره جور کنید و

بخریدش.البته اگه اصلش گیرتون بیاد.

آلور معمولی مجلسی هست و بوی تلخه خاصی داره. و آلور اسپرت یه رایحه ملایم و مدرنی داره که آدمو میبره

فضا!

4870x2
07-02-2011, 16:32
حالا در کل به نظرتون بهنرینه بهترین ها چیه؟
میدونم میگین سلیقه ها فرق داره ولی خوب هرکی سلیقشو بگه
بنظرم فارنهایت میتونه بهترین باشه توی گرم ها
توی سرد ها نمی گم آکوا چون خیلیی ها رو هنوز بو نکرد:دی

AB
07-02-2011, 17:24
من چند ماهه از ژاگلر استفاده میکنم.(هم قرمز هم خاکستری).ماندگاریش هم خیلی زیاده.برای هدیه دادن هم پکش مناسبه.

NimoOol.HD2
07-02-2011, 19:13
سلام
من عصریه زد سرم رفتم یه بولگاری 50میل خریدم!!!!
اینم عسکش :
میگما مطمئنید مال شما اصله ؟؟؟ آخه کارتون مال من ، ... مال شما رو ...
در ضمن من 45 خریدم ...!
مال شما 100میله اونوقت 39ت ؟؟؟؟

4870x2
07-02-2011, 21:24
: دی
شوخی نکن قلب من ضعیفه:دی
.
این عکس ها رو ببین

AB
07-02-2011, 22:37
دوستم سال پیش از استانبول 100 میلش رو 65 لیره (45 تومن) خریده بود.قوطیش دقیقا مثل عکسی هست که Al.Dambeldore گذاشتن.یعنی وسطش برجستس و کادر نداره.

cyber861
07-02-2011, 22:58
به جعبه و کادر نیست.باید ببینید چقدر موندگاری داره.اگه بوش تلخه و بویه الکلش اصلا معلوم نیست و موندگاریش هم خوبه

بدونید اصله.ولی رنگه جعبه اولی مشکوکه ها!!شماره سریالش رو چک کن ببین خودش با روی جعبش یکیه یا نه!؟

هیچ وفت نمیشه بگی فلان عطر یا ادکلن بهترینه.حتی از لحاظ سلیقه ی یک نفر.این ها اینقدر دنیاشون وسیعه که ته نداره!

من خودم هیچ وقت ادکلن تکراری نمیگیرم.ولی شاید بازم فارنهایت بگیرم:31:

DaaVooD
07-02-2011, 23:03
: دی
شوخی نکن قلب من ضعیفه:دی
.
این عکس ها رو ببین

دوسته عزیز. متاسفانه تقلبی ست. من هم مثل شما رفت تو پاچم. از همون پلاستیکه کج پشت میشه حدس زد. من مدت زیادیه این عطرو استفاده می کنم. بوی بولگاری اصل خیلی خیلی ازین بهتره. این لعنتی بوی گند میده. انگار الکل با گازوییل میکس کردن. تازه وقتی شیششو با شیشه ی خالی اصل مقایسه کردم، خندم گرف. داد میزنه. میتونم عکس بگیرم بذارم تا ببینی.
وقتی اون اسپری فراری رو دیدم، گفتم ای دله غافـــــــــــل، یه نفر دیگه ام مثه من سرش کلا رفت!!
خلاصه آخره ضد حال شد. حالا به خودش گفتم.
در جواب زده :" به هر حال مشتری تا مشتری داریم دوست عزیزم.
اگر ناراضی هستید مشکلی نیست دوست عزیزم... اون ادکلن را هر چند بد که عرض میکنید به عنوان هدیه از اینجانب قبول بفرمایید و ادکلنی دیگر انتخاب بفرمایید تا براتون فردا بفرستم."

جمله خط اول ینی من دارم دبه در میارم و دروغ میگم. تازه بدهکارم شدم!!

4870x2
07-02-2011, 23:12
راستی توش برروشورم هستش؟
برا من نبودش: دی
.

DaaVooD
07-02-2011, 23:14
سلام
من عصریه زد سرم رفتم یه بولگاری 50میل خریدم!!!!
اینم عسکش :
میگما مطمئنید مال شما اصله ؟؟؟ آخه کارتون مال من ، ... مال شما رو ...
در ضمن من 45 خریدم ...!
مال شما 100میله اونوقت 39ت ؟؟؟؟

مال شما اصله. روی جعبه شما دور لوگوی AQUA یک مربع است در حالیکه مال من و 4870x2 یک قاب مانند است که این تقلبیست.
یه سوال دیگه: درون جعبه شما یه کاتالوگ کوچولو هم بود؟ اگر آره، صد در صد اصله.

4870x2
07-02-2011, 23:16
دوسته عزیز. متاسفانه تقلبی ست. من هم مثل شما رفت تو پاچم. از همون پلاستیکه کج پشت میشه حدس زد. من مدت زیادیه این عطرو استفاده می کنم. بوی بولگاری اصل خیلی خیلی ازین بهتره. این لعنتی بوی گند میده. انگار الکل با گازوییل میکس کردن. تازه وقتی شیششو با شیشه ی خالی اصل مقایسه کردم، خندم گرف. داد میزنه. میتونم عکس بگیرم بذارم تا ببینی.
وقتی اون اسپری فراری رو دیدم، گفتم ای دله غافـــــــــــل، یه نفر دیگه ام مثه من سرش کلا رفت!!
خلاصه آخره ضد حال شد. حالا به خودش گفتم.
در جواب زده :" به هر حال مشتری تا مشتری داریم دوست عزیزم.
اگر ناراضی هستید مشکلی نیست دوست عزیزم... اون ادکلن را هر چند بد که عرض میکنید به عنوان هدیه از اینجانب قبول بفرمایید و ادکلنی دیگر انتخاب بفرمایید تا براتون فردا بفرستم."

جمله خط اول ینی من دارم دبه در میارم و دروغ میگم. تازه بدهکارم شدم!!
شما از کجا خریدی?:O

DaaVooD
07-02-2011, 23:27
شما از کجا خریدی?:O

از همونی که به مناسبت ولنتاین 20% تخفیف شیشه الکــــــــل زده........ بگــــم؟ بگــــــم؟

4870x2
07-02-2011, 23:30
ای بابا
اینم از شانس ما
چیکار کنیم حالا؟

DaaVooD
07-02-2011, 23:41
با کسی که آدمو خر فرض میکنه باید چکار کرد؟
یا اصلشو بفرسته یا پولو پس بده. در غیر اینصورت افشاگری و بهم ریختن کافه... /m\

4870x2
07-02-2011, 23:46
بری تاپیکش می بینی که بهم ریختم:دی

DaaVooD
08-02-2011, 00:02
ایــــــــــــــــول.
5 تا 10 تومن سود داره بعد این آقا 20% تخفیف میده.
از همه جالب تر اینجاشه: "بی جهت به خود و اینجانب شک راه ندهید و از ادکلن خود استفاده کنید."

در ضمن جعبه اصل برآمدگی نداره. همون برشی که در فیک قاب ماننده، در اصلی یه مربع هس.

4870x2
08-02-2011, 00:04
من که بیخیالش شدم
فوقش کادو بدیم به یکی خنگ تر از خودم
ولی دیگه بهم ثابت شد اینترنت جای خرید نیست

AB
08-02-2011, 00:07
بری تاپیکش می بینی که بهم ریختم:دی

خیلی جالبه میگه من تفاوتی مشاهده نمیکنم.بهش بگو باید عینک 3D بزنه تا برجستگی رو ببینه.:27:

NimoOol.HD2
08-02-2011, 01:53
اخییی ، متاسفم
نه ، اینترنت که جای بدی نیست ، طبیعتا حراجی اینجوری بده
سایت Atrafshan دات کام سایت خوبیه ، حتی تخفیفشم بعد از یه بار خرید 5% هست ... ! همش !

saegheh67
08-02-2011, 02:27
اینجا هم فروشگاه معتبریه البته تا حالا ادکلن ازشون نخریدم ولی نمیاد اعتبار خودشو با فروش جنس تقلبی زیر سوال ببره اکثرا هم جنساشون را از نمایندگی اصلی تهیه میکنند بدون واسطه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cyber861
08-02-2011, 14:29
دوستان عزیز ادکلن و عطر چیزی نیست که اینترنتی بخرید.این تجربه چندین ساله منه.باید برید بو کنید.یه چند تایه دیگه هم ببینید و بعد بخرید.حتما هم از جایی بخرید که قهوه داشته باشه و اگر نه دو تا بو کنید دیگه بوی سومی رو متوجه نمیشید.

Facon_Archi
08-02-2011, 15:27
کدوم یکی از Dunhill ها بوی تندی نمیده، تندی که سردرد آور باشه و اینا؟

cyber861
09-02-2011, 10:46
بستگی داره شما چقدر حساس باشید.به نظر من دیزایر آبی و قرمزش اصلا اذیت نمیکنن.:20:

NimoOol.HD2
09-02-2011, 16:40
سلام
رفتم دوتا ادکلن بگیرم
یکی برای 14 فبروئه ...!!
یکیم برای بهترین دوستم 2 اسفند تولدشه !
میخوا ب براي دوست یه کلینیک هپی بگیرم ، 100میل ، آخه چرا .......؟؟؟؟!!!!
گفت 80ت
آخه 60ت بود ... ، مجبور شدم 50شو سفارش بدم ...
تورو خدا یه قیمتی به من بگیرید ... آحه عطر افشان هم 59ت زده ، نمیدونم آپدیت نکرده ...
سایت چاره هم که این دوستمون گفت رفتم :

ادکلن مردانه Happy‎
کیلینیک
Clinique
59000تومان
100میل
لطفا بم قیمت بگیرید از جایی مطمئن!!
برای 25بهمن هم بین دوتا ادکلن موندم ، یه عطر دیزایر آبی ، یه دونه هم گلد...
گلد شیشه ش خوشگلتر بود !
45ت

ali_disslove
10-02-2011, 23:53
ما هم یه 212 خریدیم اصلا و ابدا بوش نمیمونه -یعنی تقلبیه یا حالش این جوریه ؟یعنی رو خودم خالیش میکنم اما بازم .....

راه تشخیص تقلبیش از اصلش چیه ؟آخه من قبلا بوش کرده بودم خیلی خوب بود اما ماله من

کسی تاحالا اصلشو داشته ؟

cyber861
11-02-2011, 14:13
ما هم یه 212 خریدیم اصلا و ابدا بوش نمیمونه -یعنی تقلبیه یا حالش این جوریه ؟یعنی رو خودم خالیش میکنم اما بازم .....

راه تشخیص تقلبیش از اصلش چیه ؟آخه من قبلا بوش کرده بودم خیلی خوب بود اما ماله من

کسی تاحالا اصلشو داشته ؟

212 men موندگاریش زیاد نیست.ولی 212 س.ک.س.ی موندگاری خوبی داره.

ali_disslove
11-02-2011, 16:03
212 men موندگاریش زیاد نیست.ولی 212 س.ک.س.ی موندگاری خوبی داره.

این بنفشه و روش زده 212 س ک س ی من آخه من عطرم خریدم 6500 اون تا سر کوچه میمونه بوش اما این هیچییی هیچی نمیمونه یعنی افتضاح 60 تومنم پولشو دادم اعصابم خورده

cyber861
11-02-2011, 20:20
این بنفشه و روش زده 212 س ک س ی من آخه من عطرم خریدم 6500 اون تا سر کوچه میمونه بوش اما این هیچییی هیچی نمیمونه یعنی افتضاح 60 تومنم پولشو دادم اعصابم خورده

بستگی به شرایط آب و هوایی هم داره.اگه هوا خشک باشه زودی میپره.دیگه پوسته خشک هم همین طور.

بستگی به تعداد اسپری کردن هم داره و مقدارش.

در نهایت اگه هیچ کدوم نبود به اصل بودنش شک کنید.

ali_disslove
11-02-2011, 20:35
بستگی به شرایط آب و هوایی هم داره.اگه هوا خشک باشه زودی میپره.دیگه پوسته خشک هم همین طور.

بستگی به تعداد اسپری کردن هم داره و مقدارش.

در نهایت اگه هیچ کدوم نبود به اصل بودنش شک کنید.

نمیدونی راه تشخیصش چیه ؟

عطر ازین خوشبوتر سراغ دارید ؟میخوام بوش شدید بمونه همه برند تو کف بگند واااااااااای چه بویی

قیمت دیگه تا 50

cyber861
12-02-2011, 14:30
سلیقه من دقیقا بر عکسه شماست.اصلا نمیتونم بویه اونو یه لحظه تحمل کنم.سرم به شدت درد میگیره!

من برای خودم ادکلن میزنم.اونایی هم که حال کردم گفتم.شما هم باید خودت بری انتخاب کنی.خیلی ها به من پیشنهاد میدن

فلان چیز عالیه.ولی خیلی کم با سلیقه من جور در میان.نمونه بارزش همین 212 س.ک..س.ی .ولی MEN رو دوست دارم.

amir_oyama
13-02-2011, 15:23
سلام 212 چنده؟
به من گفت 35 تومن 100 ميلي فکر کنم بود
نميدونم اصله يا نه؟!

AB
13-02-2011, 16:06
سلام 212 چنده؟
به من گفت 35 تومن 100 ميلي فکر کنم بود
نميدونم اصله يا نه؟!

کدوم 212؟؟

ali_disslove
13-02-2011, 19:40
سلیقه من دقیقا بر عکسه شماست.اصلا نمیتونم بویه اونو یه لحظه تحمل کنم.سرم به شدت درد میگیره!

من برای خودم ادکلن میزنم.اونایی هم که حال کردم گفتم.شما هم باید خودت بری انتخاب کنی.خیلی ها به من پیشنهاد میدن

فلان چیز عالیه.ولی خیلی کم با سلیقه من جور در میان.نمونه بارزش همین 212 س.ک..س.ی .ولی MEN رو دوست دارم.

کجا گفتید عطرایی که دوست داریدو ؟

خوب یه چیزی بگید که بوش رو همه حس کنند و موندگار باشه

amir_oyama
13-02-2011, 20:33
کدوم 212؟؟

فرقي نميکرد جفتشون چه men چه اون يکي ميگفت 35 تومن
راستي پي سي ورلد واسه شما هم ق.ي.ل.ت.ر شده؟

AB
13-02-2011, 20:51
فرقي نميکرد جفتشون چه men چه اون يکي ميگفت 35 تومن
راستي پي سي ورلد واسه شما هم ق.ي.ل.ت.ر شده؟

تو آمازون کمتر از 50 دلار نیست.یحتمل تقلبیه.

با دامنه های دات نت و دات آی آر وارد بشین.:11:

cyber861
13-02-2011, 21:47
کجا گفتید عطرایی که دوست داریدو ؟

خوب یه چیزی بگید که بوش رو همه حس کنند و موندگار باشه

1)فارنهایت
2)فارنهایت 32
3)شانل آلور
4)شانل آلور اسپرت
5)آکوآ بولگاری
6)آرامیس لایف
7)شانل اگوییست
8)دانهیل دیزایر (قرمز)
9)جوپ قرمز(پورهوم)
10)جرجیو آرمانی(جیو)
11)212 Men
13)دیویدوف-کول واتر
14)باربری لاندن
15)Givenchy blue label

yashgin128
14-02-2011, 18:14
1)فارنهایت
2)فارنهایت 32
3)شانل آلور
4)شانل آلور اسپرت

5)آکوآ بولگاری
6)آرامیس لایف
7)شانل اگوییست
8)دانهیل دیزایر (قرمز)
9)جوپ قرمز(پورهوم)
10)جرجیو آرمانی(جیو)
11)212 Men
13)دیویدوف-کول واتر
14)باربری لاندن
15)Givenchy blue label
سلام
دوست عزیز این اکوا بلگاری رو دیروز رفیقم یه اسپری از ش داشت که بوش فک کنم خوب بود
البته سه مدل از این اسپری داشته که 4 تومن میداد ولی به من 2.5 .
نظرتون چیه ؟بوش که خیلی خوب بود
تقریبا شبیه به این عکس ها بود.فک کنم به دومی بیشتر شباهت داشت/

cyber861
15-02-2011, 13:19
سلام
دوست عزیز این اکوا بلگاری رو دیروز رفیقم یه اسپری از ش داشت که بوش فک کنم خوب بود
البته سه مدل از این اسپری داشته که 4 تومن میداد ولی به من 2.5 .
نظرتون چیه ؟بوش که خیلی خوب بود
تقریبا شبیه به این عکس ها بود.فک کنم به دومی بیشتر شباهت داشت/

برو بگیر.دیگه 2-3 تومن پولی نیست که بخوای در موردش تحقیق کنی اونم زمانی که از بوش خوشت آمده.:8:

actros 1843
15-02-2011, 20:04
سلام دوستان یه عطر میخوام خوش بو باشه ملایم هم باشه

چی توصیه میکنین؟

cyber861
17-02-2011, 01:33
سلام دوستان یه عطر میخوام خوش بو باشه ملایم هم باشه

چی توصیه میکنین؟

چه قیمت؟سرد؟گرم؟تلخ؟شیرین؟تر ش؟....؟

reza2pars
18-02-2011, 07:11
چه مارک افترشیو خوبه؟

reza2pars
18-02-2011, 10:18
چه مارک افترشیو خوبه؟

یکی جواب بده عجله دارم

t.sunami
18-02-2011, 10:48
یکی جواب بده عجله دارم

نیوا خوبه! من خودم دارم کارش بیسته:27:

AB
18-02-2011, 13:25
چه مارک افترشیو خوبه؟

ژیلت سریز آرکتیک آیس

MusicManiac
18-02-2011, 14:21
الف : برسي بسته بندي عطرهاي اصلي :

1- شيشه عطر :
دوستان عزيز اولين راه تشخيص عطرهاي اصلي از تقلبي شكل شيشه اونهاست كه براي تشخيص اصلي از تقلبي بايد به نكات زير در شيشه عطر توجه كرد :
يكي از بارزترين تفاوت ها در عطرهاي تقلبي نسبت به اصلي آن در شيشه اونهاست بشكلي كه شيشه عطرهاي تقلبي داراي شفافيت كمتر است بشكلي كه اگر شيشه عطر رو در نور لامپ ببينيد كدري در آن احساس مي كنيد كه هم ناشي از شيشه عطر و هم خود ماده معطر آن مي باشد .
تفاوت ديگر عطرهاي اصلي با تقلبي نوع چاپ اسم عطر بر روي شيشه مي باشد كه در عطرهاي اصلي چاپ هاي كه بر روي شيشه عطر حك شده برجسته تر است بشكلي كه با لمس كردن نوشته ها احساس زبري مي كنيد و نوع اين چاپ ها بسيار منظم و پر رنگ و بدون هر گونه بي نظمي است .
تفاوت ديگر عطرهاي اصلي با تقلبي سوراخ ريزي است كه در زير شيشه عطر مي باشد كه در عطرهاي اصلي اين سوراخ وجود ندارد كه در بيشتر عطرهاي تقلبي اين حفره بسيار ريز ديده مي شود .
تفاوت ديگر عطرهاي اصلي با تقلبي وجود شماره ي است كه در زير شيشه عطر حك شده كه گاه شامل حجم عطر و نام عطر مي باشد كه اين نوشته ها در بيشتر عطرهاي اصلي به صورت برجسته در زير شيشه عطر حك شده است اما گاهي در بعضي از ادكلن ها اصلي نيز بجاي حك نوشته ها از برچسب يا چاپهاي سياه رنگ استفاده مي شود كه در اين مواقع بايد از راه هاي ديگري اصلي بودن آن را تشخيص داد .
تفاوت ديگر عطرهاي اصلي با تقلبي در درب شيشه عطر مي باشد كه در ادكلن هاي اصلي در شيشه فوق العاده دقيق و با ظرافت خاصي تزريق شده است و مخصوصاً در درون درب آن نيز اين ظرافت ديده ميشود و گاه داراي يك لعاب براق مي باشد .
مثلاً تنها را تشخيص ادكلن يو دي وي اصلي از تقلبي درب اين ادكلن مي باشد كه در نوع اصلي خود داراي برجستگي هاي موجي خاصي است بشكلي كه اگر با سر ناخن بر روي اون بكشيد كاملا مشخص مي شود و يا در ادكلن مكسي كه در نوع اصلي نام مكسي با ظرافتي خاص بروي درب حك شده است .

2- جعبه عطر :
يكي از مهم ترين قسمت هاي يك عطر ، جعبه اون است كه نقش اساسي در فروش اون و صد البته در تشخيص نوع اصلي از تقلبي يك عطر دارد چون توليد كنندگان عطرهاي تقلبي به واسطه امكانات محدودشان در بخش جعبه عطر نتوانستند به پاي عطرهاي اصلي برسند . در عطرهاي هاي اصلي جعبه داراي چاپ عالي ، شكيل ، زيبا و پلاستيك روي جعبه فوق العاده شفاف و منظم است در داخل جعبه نيز يك مقواي محافظ شيشه به همراه يك بروشور معرفي محصول ، وجود دارد .
يكي از نكات مهم در جعبه عطرهاي اصلي نداشت عبارت Made in است چون در عطرهاي اصلي معمولاً فقط به نوشتن عبارتهاي چون PARIS اكتفا ميكنند اما در عطرهاي تقلبي و مخصوصاً چيني عبارت هاي چون Made in London يا Made in Paris ديده مي شود .
تفاوت ديگر عطرهاي اصلي با تقلبي باركد مي باشد كه تمام عطرهاي اصلي داراي باركد در زير جعبه عطر مي باشد كه اين شماره مشخص كننده تمام خصوصيات محصول مي باشد و در همه ادكلن اصلي مي باشد . مثلاً ادكلني چون تي رز اصلي داراي اين باركد مي باشد اما نوع تقلبي آن اين خصوصيت را ندارد .

ب : برسي رايحه و بوي عطرهاي اصلي

يكي از مهم ترين و دشوار ترين راه هاي تشخيص عطرهاي اصلي از تقلبي رايحه اونهاست كه در عطرهاي اصلي رايحه داراي يك نشاط ، لطافت و تازگي خاصي است و به نوعي رايحه شفاف است اما رايحه ي عطرهاي تقلبي سنگين ، كدر و غير شفاف است و اگر هم غير ماهرانه توليد شده باشد بوي الكل اتيليك نيز مي دهد! كه در دنياي عطر سازي، اين خصوصيت براي عطر يك فاجعه محسوب ميشود كه البته براي فهميدن اين خصوصيت بايد تجربه بالايي در زمينه عطر و ادكلن داشته باشيد اما بدانيد اگر چند عطر اصلي را به همراه تقلبي هايشان همزمان بو كنيد به اين تفاوت آشكار پي مي بيريد .
نكته ديگر پايداري عطر كه در عطرهاي تقلبي اين پايداري شايد خيلي سخت به يك ساعت برسد اما در عطرهاي اصلي اين پايداري 6 تا 10 ساعت ادامه دارد .
نكته بعدي هم يكنواختي رايحه عطرهاي اصلي است بشكلي كه با گذشت زمان نوع رايحه تغيير نمي كند اما در عطرهاي تقلبي اين رايحه با گذشت زمان تغيير مي كند .

در پايان ذكر چند نكته ضروري است :
در تشخيص عطرهاي اصلي از تقلبي تجربه بسيار مهم است چون گاهي وقت ها خود عطر فروشان عزيز نيز اشتباه مي كنند .
به هيچ كس اعتماد نكنيد و با برسي هاي خود به اصلي بودن يك ادكلن برسيد .
سعي كنيد ادكلن هاي خود را از مراكز معتبر خريداري كنيد .
قيمت هاي ارزان براي يك ادكلن شك برانگيز است .
سعي كنيد قبل از خريد يك ادكلن عكس هاي اون را از سايت هاي معتبر اينترنت به دقت برسي كنيد و حتي قيمت دلاري اون را هم در نظر بگيريد چون قيمت هاي ريال اون نبايد كمتر از دلاري باشد .
عطرهاي كه در بازار به درجه 2 معروف هستند همان عطرهاي تقلبي اند .
ظرافت و زيبايي در ادكلن هاي اصلي حرف اول را مي زند از آرم و لوگو گرفته تا شيشه و جعبه عطر

cyber861
18-02-2011, 14:22
اگه پوستتون خشکه نیوآ(شیری) و اگر نرمه ژیلت الکلی:20:

MusicManiac
18-02-2011, 16:00
عطر چيست و ادکلن کدام است؟

ميزان در شناسايي عطر ۴۰% است. همان طور که طلاي ۱۸ تا ۲۴ عيار يا نقره ۸۰ تا ۱۰۰ مرغوب تا خالص خوانده مي ‌شود، معيار عطر نيز ۴۰% است يعني از عصاره( اسانس، جوهره) به دست آمده ۴۰% عطر خالص باشد و مابقي آن آب و الکل و ديگر افزودني ‌ها که آن خالص ‌ترين و گران ‌ترين عصاره‌ هاست. حالا معيار بندي عطر ها از همين ميزان غلظت شروع مي‌ شود:

1- ۲۰ تا ۴۰% عطر مرغوب تا خالص يا Perfum.
2- اگر عطري بين ۱۰ تا ۲۰% از اين مواد معطر را داشته باشد به آن مي ‌گويند عطر يا اودوپرفيوم Eau de perfume.
3- اگر بين ۵ تا ۱۰% مواد معطر باشد به آن مي ‌گويند Eau de toilette اودوتوالت.
4- اگر ۲ تا ۴% مواد معطر داشته باشد به آن مي‌ گويند Eau de cologne اودوکلن يا ادکلن.

اين بود فرق عطر با ادکلن که البته روي شيشه‌ ي آن ها با علامت FL.OZ نوشته شده که هر کدام در چه رده‌ اي هستند و اين عدد هم هيچ ربطي به مرغوبيت و کيفيت يک ادکلن ندارد. ادکلن و اودوتوالت نيز فرق چنداني از نظر مصرف با هم ندارند و اين جا فقط يک طبقه ‌بندي تجاري و نوع استفاده مورد نظر بوده است. به طور معمول ما به ادوتوالت هم ادکلن مي‌ گوييم.

انواع عطر و خواص آن ها

همان طور که درصد(غلظت) ترکيبات معطر(اروماتيک) کاهش مي يابد، شدت و طول عمر عطر نيز کاهش مي يابد. ترکيب آب و الکل بعنوان حلال مواد معطر بکار مي رود. در عمل گرماي بدن سبب مي گردد تا حلال بسرعت تبخير شده و عطر بروي پوست باقي بماند تا بتدريج طي چندين ساعت تبخير گردد. ما مجبوريم از همان معيار چشايي براي شناسايي نوع بوي عطر استفاده کنيم: "شيرين"، "تلخ"، "ترش". چند رده‌ بندي‌ ديگر مانند انواع رايحه ‌ي گل‌ ها يا ميوه ‌ها يا حتي بوي چوب درختان و شکلات و توتون نيز وجود دارد ولي اين سه نوع رايحه به اضافه ‌ي"سرد" و"گرم" ساده ‌ترين معيار هاي ما براي شناسايي عطرها هستند. علاوه بر صفات"تند" و"ملايم" شايد بشود صفت ‌هاي"سنگين" يا"سبک" را هم به کار برد. برخي از عطرها ترکيبي از اين سه رايحه به اضافه‌ ي سردي و گرمي هستند مثلاً عطرهاي گرم و شيرين يا سرد و تلخ يا تند و شيرين با تندي و ملايمت ‌هاي مختلف.

عطرهاي گرم و شيرين و تلخ: مناسب براي فصول سرد يا مناطق سردسير.
عطرهاي سرد و تلخ يا ترش: مناسب براي فصول گرم يا مناطق گرمسير و مجالس دوستانه.
عطرهاي تند از هر نوع: براي ميهماني ‌ها و مجالس. نوع و فصل استفاده هم البته اول بستگي به ذائقه‌ ي بويايي شما دارد.

مراحل تبخير عطر

1- رايحه اوليه: رايحه اي که پس از چند دقيقه از استعمال عطر احساس مي گردد. رايحه اوليه همان احساس اوليه از بوي عطر مي باشد. به همين خاطر در فروش عطر تاثير بسزايي دارد. رايحه اين مرحله تازه و تند مي باشد. ترکيباتي که در اين مرحله دخيل هستند بوي تند داشته و شديدا فرار مي باشند و بسرعت تبخير مي گردند.
2- رايحه ثانوي: رايحه عطر ثانوي زماني که رايحه ابتدايي از ميان مي رود آشکار مي گردد. رايحه ثانوي بدنه اصلي عطر را تشکيل مي دهد و بعنوان ملايم کننده بوي تند اوليه بکار مي رود. رايحه اين مرحله چيزي حدود 10 دقيقه تا 1 ساعت بعد از استعمال عطر احساس مي گردد.
3- رايحه پايه: رايحه عطر زماني که رايحه اوليه و ثانويه از ميان مي روند. ترکيبات اين گروه معمولا ثابت کننده مي باشند. رايحه اين مرحله قبل از 30 دقيقه از استعمال عطر احساس نخواهد شد.

خانواده عطرها

FRESHY GREEN: رايحه اي که شبيه علف و سبزه و يا برگ هاي تازه چيده شده مي باشد، رايحه پر طراوت.
ORIENTAL: رايحه کاجي و بلوطي و يا وانيلي، رايحه گرم.
SPICY: رايحه گرم و تند.
WOODY: رايحه جنگل و چوب خشک تازه قطع شده.
FLORAL: رايحه گل ها، ملايم و طبيعي.
FRUITY: رايحه ميوه ها بجز مرکبات مانند: سيب، موز و توت فرنگي.
FUNGAL: رايحه قارچ مانند.
EARTHY /MOSSY: رايحه زمين جنگل و خاک.
CITRUS: رايحه مرکبات مانند: نارنج، ليمو ترش و پرتغال.
TOBACCO: رايحه تنباکو.
SWEET: رايحه شيرين.
LIGHT: رايحه ملايم و سبک.
HEAVY: رايحه سنگين و گيرا.

آرشین
18-02-2011, 16:17
عطر ضد آب با ماندگاری بالا سراغ دارید

mefmef
22-02-2011, 12:13
عطر ضد آب با ماندگاری بالا سراغ دارید

بدلیل اینکه حلال مورد استفاده در تمامی عطر ها معمولا روغنی هستند، تقریبا تمام عطر ه ضد ابند

cyber861
24-02-2011, 15:10
دو تا ادکلن دیگه هم پیشنهاد میکنم بگیرید.

ck one -بوی خنک و ملایم

zirih ikon -خیلی شبیهه آرامیس لایفه.:8:

mehdi jon
28-02-2011, 11:28
منم دنبال یه عطر خیلی خوشبو مردانه میخوام با قیمت مناسب

MoXa
28-02-2011, 14:59
عطر زنونه که بوی خوب صابون بده چی هست ؟ ماندگاریش هم بالا باشه

caca_caca888
28-02-2011, 22:41
یه چند وقتیه من بو عرق میگیرم!خیلی اعصاب خورد میکنه.فکر کن سر کلاس چقدر اذیت میشم اگه یکی کنارم بشینه؟

حالا رفتم یه دونه ازین مام ها گرفتم.مدل ژیلت.بازم بو میگیرم!
رفتم یه اسپری ضد عرق! (یا هر چی که شما بگی) گرفتم بازم خوب نبود.مدله axe

حالا یه مدل خیلی خوب پیشنهاد بدین که بو عرق نگیرم.بوی خودش مهم نیست حالا ،فقط بو نگیرم(البته اگه خوش بو باشه چه بهتر)

راستی من پسرم...

ممنون

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

آهان راستی سرد و داغو تلخو ایناشم خیلی مهم نیست:دی

DaRyUsH AkRaMi
01-03-2011, 15:09
یه چند وقتیه من بو عرق میگیرم!خیلی اعصاب خورد میکنه.فکر کن سر کلاس چقدر اذیت میشم اگه یکی کنارم بشینه؟

حالا یه مدل خیلی خوب پیشنهاد بدین که بو عرق نگیرم.بوی خودش مهم نیست حالا ،فقط بو نگیرم(البته اگه خوش بو باشه چه بهتر)

راستی من پسرم...

ممنون

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

ببخش اینو میپرسم ، چقدر وزن دارید؟
غذا خوردن هم تاثیر زیادی توی بوی عرق داره.

caca_caca888
01-03-2011, 17:21
ببخش اینو میپرسم ، چقدر وزن دارید؟
غذا خوردن هم تاثیر زیادی توی بوی عرق داره.

چاق نیستم.60 کیلو...میخوام برسونمش به 65

LAMBO ML
01-03-2011, 22:51
سلام

به نظر شما ادکلن nice زنونه چطوره؟؟
:13:

cyber861
02-03-2011, 22:12
منم دنبال یه عطر خیلی خوشبو مردانه میخوام با قیمت مناسب

رنج قیمت و نوعه بویی که دوست دارید رو بفرمایید.

عطر زنونه که بوی خوب صابون بده چی هست ؟ ماندگاریش هم بالا باشه

من اطلاعی ندارم.ولی هر صابونی یه بویی داره.

ولی تو مردونه ها آزارو-آزارو یکم بو صابون میده که من ازش به شدت بدم میاد.

راستی من پسرم...

ممنون

شما چندتا کار باید انجام بدی.اول اینکه هر روز حمام بری-بعد از حمام از مامهای صابونی نیوآ و اسپری پودری

رکسونا استفاده کنی.بعدش هم از لباسهایی که درصد پلاستیکش بالاست استفاده نکنی.زیرپوش هم زود به

زود عوض کنی.موقع حمام بدن رو با آب گرم و صابون به خوبی شستشو بدید(مخصوصا زیره بقل)

سلام

به نظر شما ادکلن nice زنونه چطوره؟؟
:13:

نایس هم بویه شیرین و خوشمزه ای داره (البته زنانه اش)

aminjigar
03-03-2011, 08:55
آقا این Davidoff:cool water Game چطوره؟
به نظرت ارزش خریدو داره ؟:20:

cyber861
03-03-2011, 14:05
به نظرت ارزش خریدو داره ؟:20:

زیاد جالب نیست.به نظرم کول واترش بهتره.البته دوتاشون موندگاری زیادی ندارن.

MehranVB
04-03-2011, 17:14
به نظرت ارزش خریدو داره ؟
بوش که بستگی به سلیقه داره، ولی خیلی ملایمه و همونطور که دوستمون گفت ماندگاریش زیاد نیست.
مدل قدیمی هست و قیمت ارزونی هم داره.

MANSOUR Fan
04-03-2011, 23:57
سلام
از همفرومی های عزیز درخواست دارم یک عطر مردونه با بوی تلخ و خنک تو رنج قیمت 100 پیشنهاد کنند.
ممنونم.

aminjigar
05-03-2011, 06:23
اگه میشه چندتایی ادوکلن معرکه با بوی خنک تو رنج 50-70 تومن بگین؟(عاشق بوهای سردم)
موندگاریشم اصلا مهم نیست،چون معمولا این بوهای سرد موندگاری خوبی ندارن،حالا اگه موندگاری داشته باشن که چه بهتر...

mefmef
05-03-2011, 10:43
دوستان سلام
این chanle بوش چجوریاس ک هقیمتش 125 تومنه ؟

aminjigar
06-03-2011, 11:33
دوستان سلام
اون مارک سلطنتیه واسه همینه که گرون تره:18:،بوشم بستگی به مدلش داره...ولی در کل جزو ادوکلن های باکیفیته

emadpumad
06-03-2011, 15:39
سلام دوستان یه ادکلن بهتون معرفی میکنم عالیییییییی من یکیشو امروز تمام کردم دارم میرم یکی دیگه هم بخرم اسمش hypnose homme هستش قیمتش 80 تومن هست ماندگاریشم عالیه به نظر من در خریدنش شک نکنید بخریدو ما رو هم 2 عا کنید

emadpumad
06-03-2011, 22:36
من که امروز کله کردم رفتم یک دونه ادکلن فارنهایت 100 میل گرفتم 110 تومن با یک ادکلت لالیکو اینکره نویره ووووووووووووووووووووووووو ای که چقدر بوش باحاله این دومیو گرفتم 65 هزار تومن از شوهر خالم که کلاه سرم گذاشت جای دیگه میداد 60 ولی بچه ها بوشششششششش عالیه بوی 2 تاش مطمینن همه دوستشون دارن

emadpumad
06-03-2011, 22:43
البته یادم رفت بگم که فروشنده 2 تا ادکلن شانل الور اسپورت و بلو رو هم بهم پیشنهاد کرد که شانل الور اسپورتو میگفت 115 هزار و شانل بلو رو میگفت 160 ولی شانل اسپورت شیشش خیلی زشت بود انگار اصلی نبود واسه همین ترسیدم بخرم .
الان یه پیس ادکلن لالیکو زدم به این دستم یه پیسم ادکلن فارنهایت زدم به این دستم ببینم تا کی میموونه ولی الان بوی 2 تاش داره دیووونم می کنه به خدا لازم میدونم بگم که من انحراف بینی دارم و دماغم اصلا خوب کار نمی کنه و شامم کلا مجل داره ولی این 2 تاوا قعا به اعماق تهم نفوذ میکنن دمت گرم p30world بابت راهنماییت از همه بچه ها هم در آخر تشکر میکنم به کمک این بچه ها بود که من تونستم امشب خوشحال شم

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

پروژه بعدی خرید شانل بلو هست با اینکه گرونه ولی می صرفه

cyber861
07-03-2011, 12:49
دوستان سلام

به نظرم به قیمتش نمیارزه.مدلش هم شانل آلور اسپرت بود احتمالا.

ولی شانل آلور معمولیش به نظرم خیلی خوبه!

من که امروز کله کردم رفتم یک دونه ادکلن فارنهایت 100 میل گرفتم 110 تومن با یک ادکلت لالیکو اینکره نویره ووووووووووووووووووووووووو ای که چقدر بوش باحاله این دومیو گرفتم 65 هزار تومن از شوهر خالم که کلاه سرم گذاشت جای دیگه میداد 60 ولی بچه ها بوشششششششش عالیه بوی 2 تاش مطمینن همه دوستشون دارن

از آشنا نمیشه چیزی خرید.

فارنهایت خیلی خاصه.لالیک هم خیلی بوش تلخه .من باش حال نکردم.

دوستان پیشنهاد اکید میدم آرامیس لایف هم برید بو کنید.اونم هر کی بو کرده خوشش آمده.قیمتش هم که خیلی عالیه.موندگاری هم بالا.

Doctor.Freeman
07-03-2011, 16:43
دوستان ادکلن WooD چند مدل داره ؟
نسبت به قیمتش میارزه ؟
شما پیشنهاده بهتر از WooD دارین ؟
---
در کل یه توضیح مختصر در موردش بدین . با تشکر :11::40:

cyber861
07-03-2011, 20:42
دوستان ادکلن WooD چند مدل داره ؟
نسبت به قیمتش میارزه ؟
شما پیشنهاده بهتر از WooD دارین ؟
---
در کل یه توضیح مختصر در موردش بدین . با تشکر :11::40:

من این ادکلن رو بو نکردم و نداشتم.ولی اگه از بوی چوب خوشتون میاد ادکلن هامر دقیقا بوی چوب میده.ولی در

کل هیچ ادکلی که بوی چوب بده موندگاری زیادی نداره!

aminjigar
08-03-2011, 06:43
از بین Aqva با Aqva marine بولگاری کدوم بهترن؟ اصلا فرقشون چیه؟
قیمت...؟

emadpumad
08-03-2011, 11:02
قیمت...؟
من بولگاریو اکوا بیشتر دوست دارم ولی حیف که قدیمی شده و بوش اصلا نمیمونه

cyber861
08-03-2011, 11:08
قیمت...؟

مارین یکم ملایم تره و موندگاریش هم پایینتر.قیمت هم 42-50

اگه خواستی بگیری حتما از جای معتبر بخر.خیلی تقلبی داره.

aminjigar
09-03-2011, 12:58
قید آکوا رو زدم من .... ولی تصمیم دارم Calvin Klein:CK one رو بگیرم،Cyber861 هم یه جایی گفته بود خوبه،حالا اگه به توضیح بیشترم بدین،ممنونم...:20:

cyber861
09-03-2011, 16:50
قید آکوا رو زدم من .... ولی تصمیم دارم Calvin Klein:CK one رو بگیرم،Cyber861 هم یه جایی گفته بود خوبه،حالا اگه به توضیح بیشترم بدین،ممنونم...:20:
بویه ملایمی داره.شاید در مرحله اول فکر کنید زنونست.ولی تموم خانم هایی که دور و برم بودم خوششون

امده بود.

ته بوش به مرکبات میره.موندگاری خیلی خوبه.

200 میلش حدود 35 تومن بوده.(نسبت به قیمتش میارزه)

اگه از بوش خوشت آمد بگیر.

جواب اون دوستمون که میخواست ادکلن ملایم بگیره میتونه یا همین رو بگیره و یا هوگو بگیره(هوگو قمقمه ای) (ولی هوگو

موندگاریش زیاد نیست ولی ...ولی ...خیلی خوشبویه!)

emadpumad
11-03-2011, 16:53
به نظرم به قیمتش نمیارزه.مدلش هم شانل آلور اسپرت بود احتمالا.

ولی شانل آلور معمولیش به نظرم خیلی خوبه!

از آشنا نمیشه چیزی خرید.

فارنهایت خیلی خاصه.لالیک هم خیلی بوش تلخه .من باش حال نکردم.

دوستان پیشنهاد اکید میدم آرامیس لایف هم برید بو کنید.اونم هر کی بو کرده خوشش آمده.قیمتش هم که خیلی عالیه.موندگاری هم بالا.
نمیدوونم شاید شما یک آدم خاص با صلیقه خاص باشید ولی من این دو تا ادکلن رو که معرفی کردم کمتر مسی پیدا شده که نگه به بهو چه چه لالیک عامه پسنده و عالی و فارنهایییییییییییییییت خیلی توپوله عزیزمه حتی بوش از شانل بلو هم بهترههههههههه چون من میخاستم بین این 2 تا یکیئ و انتخاب کنماز هرکی پرسیدم بدون در نظر گرفتن اسم و مارک و قیمت اینو بهم پیشنهاد کرد

aminjigar
11-03-2011, 20:01
نمیدوونم شاید شما یک آدم خاص با صلیقه خاص باشید ولی من این دو تا ادکلن رو که معرفی کردم کمتر مسی پیدا شده که نگه به بهو چه چه لالیک عامه پسنده و عالی و فارنهایییییییییییییییت خیلی توپوله عزیزمه حتی بوش از شانل بلو هم بهترههههههههه چون من میخاستم بین این 2 تا یکیئ و انتخاب کنماز هرکی پرسیدم بدون در نظر گرفتن اسم و مارک و قیمت اینو بهم پیشنهاد کرد

خرید ادو کلن یه امر کاملا سلیقه ایست و دوستان هم نظرات خودشون رو می گن تا موقع خرید هم چندتا نمونه داشته باشیم تا از سردرگمی هم دربیایم،ولی من تا حالا کسیو ندیدم که بگه از فارنهایت بدش می یاد،اون لالیکو من بو کردم والا منم زیاد خوشم نیومد،بوش خیلی سنگینه،ولی CK:one رو گرفتم،چون ازش خوشم اومد :8:

emadpumad
12-03-2011, 00:27
خرید ادو کلن یه امر کاملا سلیقه ایست و دوستان هم نظرات خودشون رو می گن تا موقع خرید هم چندتا نمونه داشته باشیم تا از سردرگمی هم دربیایم،ولی من تا حالا کسیو ندیدم که بگه از فارنهایت بدش می یاد،اون لالیکو من بو کردم والا منم زیاد خوشم نیومد،بوش خیلی سنگینه،ولی CK:one رو گرفتم،چون ازش خوشم اومد :8:
تایید میشه hypnos هم دقیقن بوش مثل فارنهایت هستش با این تفاوت که یه خورده تند تره دوستان من پیشنهاد میکنم که حتمان حیپنوس هم یه تست بکنید من خودم داشتم متاسفانه گیرم نیومد والا میخریدم یکی دیگشو بوش هم خوب میموونه حتما بعد از عید یکی میخرم

shoojats
13-03-2011, 08:20
سلام میخواستم بدونم عطرهایی با اسانس میوه وجود داره؟

naser_2006
14-03-2011, 11:12
سلام خدمت دوستان:
راستش من دنبال یه عطر هستم که بوش فوق العاده باشه اما من زیاد از عطر سر در نمیارم فقط دوستانیکه در این زمینه نجربه دارن کمک کنند:
من از بین این دو مدل فارنهایت و بولگاری اکوا می خوام یکی رو انتخاب کنم (پیشنهاد دوستان بوده)برای همین خواستم قیمت فارنهایت رو از بانه بپرسم اونجا بهم گفتن ک ما تقلبیش رو داریم و بیشتر فروشگا هها ی اینترنتی عطراشون تقلبیه !!!که به قیمت 70-80 تومن می فروشن اون قیمتش رو 30 تومن گفت البته تقلبیش!!!!!!
حالا این یارو درست میگه؟فرقش با اصلش چیه؟
در ضمن این عطر ها یکم قدیمی و خز نیستن (فارنهایت 1998) !
در ضمن عطری که می خوام بخرم:
ماندگاری - زیاد ترش نباشه - زیاد تلخ نباشه - قیمتش 60-70-80 تومن باشه -برای سن 22 سال باشه - مدرن و همه پسند باشه

keyvanb1
14-03-2011, 21:50
فقط عطر بيك عطر جواني

keyvanb1
14-03-2011, 21:53
عطر بيك ارزون و خوش بو

keyvanb1
14-03-2011, 21:54
راستي عطر Shadow از كمپاني ajmal هم عالييه هم ارزون

cyber861
15-03-2011, 15:50
سلام میخواستم بدونم عطرهایی با اسانس میوه وجود داره؟

بله

سلام خدمت دوستان:
راستش من دنبال یه عطر هستم که بوش فوق العاده باشه اما من زیاد از عطر سر در نمیارم فقط دوستانیکه در این زمینه نجربه دارن کمک کنند:
من از بین این دو مدل فارنهایت و بولگاری اکوا می خوام یکی رو انتخاب کنم (پیشنهاد دوستان بوده)برای همین خواستم قیمت فارنهایت رو از بانه بپرسم اونجا بهم گفتن ک ما تقلبیش رو داریم و بیشتر فروشگا هها ی اینترنتی عطراشون تقلبیه !!!که به قیمت 70-80 تومن می فروشن اون قیمتش رو 30 تومن گفت البته تقلبیش!!!!!!
حالا این یارو درست میگه؟فرقش با اصلش چیه؟
در ضمن این عطر ها یکم قدیمی و خز نیستن (فارنهایت 1998) !
در ضمن عطری که می خوام بخرم:
ماندگاری - زیاد ترش نباشه - زیاد تلخ نباشه - قیمتش 60-70-80 تومن باشه -برای سن 22 سال باشه - مدرن و همه پسند باشه

این سری جدید ها که یکمی مشکوک میزنن ولی بوشون فرقی نداشت.فقط موندگاری رو متاسفانه نشد تست کنم.
درست میگید یه ادکلن قدیمی هست ولی خز و خیل نبوده ولی مثله اینکه تقلبیش رو شرکته اسمارت زده و ته بویه اونو داره!

پیشنهاده من اینه که مثله دوستمون اون CK one رو یه تستی بزنید.:8:

MOHAMMAD2010
16-03-2011, 00:18
کسی درباره عطر smith and wesson اطلاعی داره ؟ ( فکر کنم جدیده )

alex_pk
16-03-2011, 20:16
سلام
دوستان یه عطر مردونه
با ماندگاری خیلی بالا
سرد
با قیمت حدود 50 تومن لطفا معرفی کنید.
یک نوع دیگه هم با شرایط بالا فقط "گرم" پیشنهاد کنید.

(برای یکی از دوستان میخوام خودم تهران نیستم وگرنه خودم میرفتم میگرفتم)

مرسی.

asemun68
19-03-2011, 16:25
سلام. به نظرتون dun hill چطوره؟

faaridsalehii
19-03-2011, 16:32
ادکلن جدید بنتون رو بهتون پیشنهاد می کنم بوی باحالی داره
:46:
از چی چی هم صورتی و آبی خوشم می یاد و تا پارسال می زدم البته باید بگم آبیشو هاا:5:

aminjigar
19-03-2011, 17:51
عطر بيك ارزون و خوش بو
درسته ، کارای خوبی هم داره، ولی اصلا با عطرهای فرانسوی که نمیشه مقایسش کرد:31:

سلام
دوستان یه عطر مردونه
با ماندگاری خیلی بالا
سرد
با قیمت حدود 50 تومن لطفا معرفی کنید.
یک نوع دیگه هم با شرایط بالا فقط "گرم" پیشنهاد کنید.

اگر مگاه مشخصی با قیمت مناسبی هم سراغ دارید معرفی کنید.
طریقه شناسایی اصلی از قلابی رو هم بگید.

مرسی.

من چند تا نمونه می گم که داشتم و ازشومن خوشم اومده.... CK one بوش جالبه و خنک و ملایم (اینو با معرفی بچه های اینجا خریدم)
پک کاملی از ادوکلن های دیویدوف هم داشتم cool water,ice fresh,frozen,Game,cool water fizz که همشون خوبن و همشون خنکن:20::20::20:

shoojats
20-03-2011, 11:44
دیروز رفتم عطر فروشی خواستم عطر ویژن یا عطرهای سرد با رایحه ی میوه بگیرم یکی از کاربرا معرفی کرده بود.تو هر مغازه ی اسم عطره رو میگم فروشنده کف میکنه میگه اینا رو از کجا پیدا کردی.به غیر از عطر حرم و محمدی و...........هیچی ندارن.واقعا مسخراستتتتتتتتت

naser_2006
23-03-2011, 13:38
دیروز رفتم عطر فروشی خواستم عطر ویژن یا عطرهای سرد با رایحه ی میوه بگیرم یکی از کاربرا معرفی کرده بود.تو هر مغازه ی اسم عطره رو میگم فروشنده کف میکنه میگه اینا رو از کجا پیدا کردی.به غیر از عطر حرم و محمدی و...........هیچی ندارن.واقعا مسخراستتتتتتتتت
اگه عطر فروش عطر فروش باشه از هر مدلی داره !
حالا بعضی ها هم هستند که تلفظشو هم بلد نیستن :دی:27:
شما مطمئنید که از بقال:10:ه سر کوچتون نپرسیدین :دی:46:

cyber861
23-03-2011, 19:29

ویژن از سری عطرهای اجمله.به نظره من بوی جالبی نداره!

باز تو اون سریها کربن بدک نیست و یه مدل آرت(فکر کنم 3 مدل داره)

Pami
23-03-2011, 19:37
باز تو اون سریها کربن بدک نیست و یه مدل آرت(فکر کنم 3 مدل داره)

من کربن دارم ، بوی خیلی خوبی داره

Kurosh
24-03-2011, 20:10
بچه‌ها قیمت این پک‌های Intesa Vitacel (افتر شیو+مام+اسپری بدن+کف اصلاح همگی داخل یک کیف) رو دارید؟!

MOHAMMAD2010
24-03-2011, 21:03
کسی درباره عطر smith and wesson اطلاعی داره ؟ ( فکر کنم جدیده )

کسی درباره این عطر چیزی نمیدونه ؟

jorj
24-03-2011, 23:22
سلام .
ببخشید اگه جای سوالم این جا نیست . آیا خوش بو کننده دهان مانند عطر ، در ایران هستش؟(توی این فیلم های هالیودی دیدم)

shoojats
26-03-2011, 10:54
سلام اگه میشه راهنماییم کنید.یه چندتا عطر میخواستم معرفی کنید. با رایحه سرد با ماندگاری بالا و قیمت مناسب.:20: