PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

cyber861
17-10-2011, 14:33
من تو ادکلنایه گرم چیزی بلد نیستم ولی اینا رو تست کردم.

Hot davidoff

Dunhill Pursuit

Givenchy Pour Homme

از هیچکدوم هم خوشم نمیاد.ولی باز دانهیل و گیونچی بهتر بودن.

hike
17-10-2011, 14:44
بچه ها افترشیو بالم غیر از نیوا کی چی میزنه .هرچی ارزانتر بهتر.

aminjigar
17-10-2011, 15:01
من دیشب فارنهایت دیور رو تست کردم خیلی بوی خوبی داشت ودلچسب از این بوهایی بود که وقتی کسی زده باشه حتما دیگران برمیگردن و یه نگاهی میندازن :27:
هی وود هم سیلورش رو تست کردم بقول دوست خوبمون سایبر(cyber) بوی تندی داره و زیاد جالب نیست
از دیشب رفتم تو فکر دیور ..... یه سرچی کردم این فارنهایتش چند مدل داره و تفاوتش توی درب شیشه هاشه حالا نمیدونم کدوم اصلیه اینی که من تست کردم شبیه مدل آکوا بود (البته شیشه ) ولی بوی خیلی خوبی داره
اگه کسی میخواد تا 110 خرید کنه بنظر من خیلی عالیه بوشم خنک و تلخه
سه مدل داره:
اولی که ماله خیلی پیشه یکی از بهترین کارایی هست که تا الان تولید شده هم نظر شخصی

منه هم همه؛ از بس هم که در مراسم انتخاب بهترین عطر و ادوکلن ها جایزه گرفته که دیگه

فکر می کنم سازندگانش هم خسته شدن (تو مراسم Fifi)

دومی ابسولوت که همه پستد نیست اینو هم خودم می گم هم چند تا از دوستام که این کاره ان

و هم از چند عطر و ادوکلن فروش پرسیده بودم همینو گفتن ولی کاره شیک و تر وتمیزی هست

(ما کی باشیم که از دیور ایراد بگیریم :31:)

سومی خیلی جدیده آکوا که من بو نکردم ولی حتما خوبه (من تا کارای دیور رو تست نکنم می گم

خوبه)

بچه ها افترشیو بالم غیر از نیوا کی چی میزنه .هرچی ارزانتر بهتر.

من که هر چی دم دستم باشه می زنم واسه افتر شیو :31:

یه زمانی نیوآ، بعضی وقتا ژیلت قبلا یکی یه ست هدیه اینتسا آورده بود افتر شیو داشت بد نبود

ست هاش الان باید 15 اینا باشه

بستگی به پوستت داره که چقدر حساس باشه استفاده از اینا

hike
17-10-2011, 15:09
من که هر چی دم دستم باشه می زنم واسه افتر شیو :31:

یه زمانی نیوآ، بعضی وقتا ژیلت قبلا یکی یه ست هدیه اینتسا آورده بود افتر شیو داشت بد نبود

ست هاش الان باید 15 اینا باشه

بستگی به پوستت داره که چقدر حساس باشه استفاده از اینا
ارزان میخوام. آرکو بالم جایی دیدی؟ الکلیش همه جا هست

cyber861
17-10-2011, 15:32
بهترین عطر چای جهان
Tea for Two هستش...قیمت 100 میل حدود 150 تومن اینجا هم گیر نمیاری ولی دوبی هست..
شنیدم عطر گوچی پورهوم 2 هم بوی چایی میده...

یکمی.نه زیاد

cyber861
17-10-2011, 15:37
دوستان فارنهایت 32 هم تست بفرمایید.

معمولیش که عالیه.آبسولوتش اذیت میکنه.یه ته بویی شبیهه معمولیش داره ولی این کجا و اون کجا.من که از ابسولوت خوشم

نیامد.ولی اسمه خوبی داره آدم یاده چیزه خوبی میفته:46:

hike
17-10-2011, 16:43
دوستان فارنهایت 32 هم تست بفرمایید.

معمولیش که عالیه.آبسولوتش اذیت میکنه.یه ته بویی شبیهه معمولیش داره ولی این کجا و اون کجا.من که از ابسولوت خوشم

نیامد.ولی اسمه خوبی داره آدم یاده چیزه خوبی میفته:46:
فارنهایت 32 بوش شیرینه؟ من که ازش متنفرم اگر اصل بوده باشه. خانه دوستم چندبار تست زدم. خیلی مزخرفه :31:

aminjigar
17-10-2011, 16:53
ارزان میخوام. آرکو بالم جایی دیدی؟ الکلیش همه جا هست

نه آرکو استفاده نکردم جایی دقت نکردم داره یا نه ولی حتما باید باشه دیگه

الان ژیلت فیوژن بالم دارم یکی دیگه هم افترشیو ژیلت دارم سبزه نمی دونم

چیه دیگه، قبلا نیوآ هم می زدم به پوست من همشون ساخته بود

اون اینتسا ستش با دو سه تا خرت و پرت دیگه گفتم 15 خود افترش

زیادش 7-8 تومن نباید باشه من هم ازش بالم دیدم و هم الکلی، بالمشو داشتم

بد نبود

cyber861
17-10-2011, 17:36
فارنهایت 32 بوش شیرینه؟ من که ازش متنفرم اگر اصل بوده باشه. خانه دوستم چندبار تست زدم. خیلی مزخرفه :31:

باورت میشه میشه خودم 4 جا تست زدم ولی فقط 2 جا بوهاشون شبیهه هم بود؟

نمیدونم چه برنامه ای توشه.جالبه دوتاشون بویه خنک داشتن دوتاشون گرم:18:

اون که خنک بود یه بویه خاصه با کلاس داشت که شاید بویه چوب هم توش بود+گل یاس

ولی اون گرمه یه چیزه حال بهم زن بود.احتمالا تقلبی بوده.

30vil
17-10-2011, 17:48
فارنهایت 32 بوی خنکی داره و رایحه ابتداییش از مرکباته و شیرین نیست

hike
17-10-2011, 17:49
باورت میشه میشه خودم 4 جا تست زدم ولی فقط 2 جا بوهاشون شبیهه هم بود؟

نمیدونم چه برنامه ای توشه.جالبه دوتاشون بویه خنک داشتن دوتاشون گرم:18:

اون که خنک بود یه بویه خاصه با کلاس داشت که شاید بویه چوب هم توش بود+گل یاس

ولی اون گرمه یه چیزه حال بهم زن بود.احتمالا تقلبی بوده.
من خودمم شک کردم.بهش میگم این تقلبی نیست؟ میگه از کانادا سوغات اوردن. بوی تکراری شیرین مثل ازارو twin یا دانهیل قهوه ای یا شاید body kouros . از همشون بدم میاد.

hike
17-10-2011, 17:55
فارنهایت 32 بوی خنکی داره و رایحه ابتداییش از مرکباته و شیرین نیست
توی رویوها که خیلیها گفتن نت شیرین داره.

cyber861
17-10-2011, 20:07

نت اولیش شیرین نیست.ولی بعدش شیرین میشه.به وقله امین جان این دیور خیلی ادکلناش پیچیدگی داره.

30vil
17-10-2011, 20:10

تاپ نتش وانیلیه اما رایحه اولیش از مرکباته

MOHAMMAD2010
17-10-2011, 20:26
به نظر شما بین این 3 تا ادکلن تو رنج 50 کدوم بوی بهتر و جذاب تری داره ؟

1 - Smith & Wesson
2 - Wood Rocky Mountain by Dsquared2
3 - John Varvatos men by John Varvatos

hike
17-10-2011, 20:31
نت اولیش شیرین نیست.ولی بعدش شیرین میشه.به وقله امین جان این دیور خیلی ادکلناش پیچیدگی داره.
اتفاقا اولش خیلی شیرینه. حداقل اونی که من امتحان کردم.
اینجا اشاره کرده
Fahrenheit 32 opens quite sweet and fruity
At first it seems too sweet, but this settles down within 10 minutes

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminjigar
17-10-2011, 21:16

1 - Smith & Wesson
به نظرم شما که بوی تلخ و سنگین دوست داری همشون خوبن :11:

تست کن اونی که بیشتر دوست داشتی بخر البته اون اولی رو من

اطلاعی ندارم ولی سرچ زدم احتمالا خوبه

ولی اگه من باشم و واسم تمام اینا تو یه سطح باشن وود رو می گیرم

چون قول می دم بعدا بیشتر از اون دو تای دیگه می ره رو قیمتش...

البته بگم حدس بهتره تا قول :31:

cyber861
17-10-2011, 21:34

1 - Smith & Wesson

من میگم تا تست نکنی نمیتونی نظر بدیم.هر ادکلنی وقتی میمونه بوش فرق میکنه.البته به جز این عربی ها

برو تست کن.چون لالیک میزدی شاید از وود بیشتر خوشت بیاد.

اتفاقا اولش خیلی شیرینه. حداقل اونی که من امتحان کردم.
اینجا اشاره کرده
Fahrenheit 32 opens quite sweet and fruity
At first it seems too sweet, but this settles down within 10 minutes

والا چه عرض کنم.من به این نتیجه رسیدم هر کس یه سری بوهارو زودتر تشخیص میده و یه سری ها رو

تشخیص نمیده.مثلا پسرخاله من ادکلن بازه تیریه ولی هر چی داره من خوشم نمیاد.به نظرم انگار بوهاشون

خیلی قاطی پاتیه و هیچ نته کم رنگ و پر رنگی توش نیست.=هر جوری و هر موقعی بو میکشی بوش یجوره و

خوشت نمیاد.

........................

mhek
17-10-2011, 21:39
دوستان کسی میدونه جریان اینکه سایت چاره تامین کننده همه ادکلن هاش رو زده ریو کالکشن چی هست؟؟یعنی همشون اصل نیستند و کپی درجه یک هستند یا اینکه......؟؟

hike
17-10-2011, 21:51
دوستان کسی میدونه جریان اینکه سایت چاره تامین کننده همه ادکلن هاش رو زده ریو کالکشن چی هست؟؟یعنی همشون اصل نیستند و کپی درجه یک هستند یا اینکه......؟؟
تا حالا ازشون نپرسیدم .ولی بنظرم اون شرکتی که کارهای درپیت ریو رو وارد میکنه ادکلن های مارکدار اصل رو هم میاره و پخش میکنه. برای بعضی از عطرها هم اسم یک مغازه تو خ وزرا تهران را بعنوان تامین کننده زده بود.

aminjigar
17-10-2011, 22:06
اصله من ندید کوروس :31: رو همون اولا که سایتشون تاسیس شده بود خریدم این کوروسه اصل بود عجیب :31:

یکمی بعدتر از اون جریان He wood برای پدرم می خواستم، تست کردم حضوری از یه مغازه و از اون جا خریدم اونم اصل بود

البته من غیر از عطر و اینا ازشون زیاد چیزی خریدم واقعا راضیم، به نظرم یه اسم دلیل نمی شه، مثلا من الان مشهدم انواع

اقسام مغازه با اسم پدیده هست :27: ولی اون که نیست مشخصا دیگه

cyber861
17-10-2011, 22:07
داشتم سرچ میکردم به یه چیزی بر خوردم که به نظرم اومد چیزه باحالی باید باشه.کسی از دوستان تست

نکرده؟

aminjigar
17-10-2011, 22:09
داشتم سرچ میکردم به یه چیزی بر خوردم که به نظرم اومد چیزه باحالی باید باشه.کسی از دوستان تست

نکرده؟

علی جان این که زده گرم که :31:(البته زیاد هم اعتباری به این چیزایی که نوشتن نیست)

cyber861
17-10-2011, 22:39
علی جان این که زده گرم که :31:(البته زیاد هم اعتباری به این چیزایی که نوشتن نیست)

آره گرم زده ولی برای دو روز دیگه که هوا سرد بشه خوبه.فکر نمیکنم خیلی هم گرم باشه.

mhek
17-10-2011, 23:17

نکرده؟

عطر معروفی هست و شیشه خیلی زیبایی داره(نیچ محسوب میشه و فکر میکنم امسال جایزه بهترین عطر نیچ سال رو هم گرفت.هرچند بعدا همه جا پخش شد و شاید نشه بهش گفت نیچ)..روی شیشش صور فلکی کشیده شده...
ازش زیاد تعریف شنیدم و تا حدود دو هفته دیگه اصلش رو گیر میارم و تست میکنم...

jsaleh11
17-10-2011, 23:35

1 - Smith & Wesson

به نظر من اسمیت اند وسون. خیلی بوی شیک و خاصی داره

printemps
17-10-2011, 23:46
دوستان اسپری دخترونه با بوی خنک ملایم (نه تلخ!) چی خوبه که کمی موندگاری هم داشته باشه؟
axe رو بوهاشو خوشم نیومد همش مردونه و تنده.
خودم قبلا 8×4 نقره ای میزدم ولی یه مدتی هست دیگه تولید نمیشه انگار. موندگاری نداشت زیاد ولی بوشو دوست داشتم.
تو این مایه کسی چیزی میشناسه؟

pay_dollar
18-10-2011, 02:21
دقیقا من هم موافقم
به نظر من در ابتدای باز شدن نت اولیه یک رایحه تند حس میکنید که بین خنک و گرم هست و بیشتر تمایل به خنکی داره رفته رفته به سردی میره و همونطوری که گغتن کم کم مقداری شیرینی اونم یه شیرینی خاص توش پیدا میشه
البته من چون چند وقتی هست استفاده نکردم اصلا نت هایی که بعد از استفاده حس میکردم رو خاطر ندارم

aminjigar
18-10-2011, 07:13
دوستان اسپری دخترونه با بوی خنک ملایم (نه تلخ!) چی خوبه که کمی موندگاری هم داشته باشه؟
axe رو بوهاشو خوشم نیومد همش مردونه و تنده.
خودم قبلا 8×4 نقره ای میزدم ولی یه مدتی هست دیگه تولید نمیشه انگار. موندگاری نداشت زیاد ولی بوشو دوست داشتم.
تو این مایه کسی چیزی میشناسه؟

من اولا 8*4 داشتم (مردونه) خیلی خوب بود اما بعدتر که می گرفتم یه لک های سفید

پودری شکل رو پوست می ذاشت خیلی ضایع بود 3 - 4 تا گرفتم همین جوری بود ولی

بوی خوبی می دادن

اسپری های Bourjois رو هم امتحان کنین بیشتر زتونه هاش دخترونه می زنه تا خانومانه

پرتقالیش باحاله (سبز رنگه)

-------------------------------------------------------------------

بچه ها واقعا این دیور کاراش جالبه.... این تبدیل نت ها معمولا یه بوی شبیه به نت قبل داره ولی تو

کارای دیور نت های متضاد هم پیدا می شه

به نظرم کاراش مخصوصا این جدیداش خیلی مرموزن... :18: :18: :14:

30vil
18-10-2011, 11:32
دوستان عزیز دیروز منتظر اتوبوس در چهار راه ولیعصر بودم که دیدم یکی از این دست فروشان عطر و ادکلن اونجا مشغول فروش عطرهای تقلبی و الکلی هستش یک کارتن پر از عطر و ادکلن که نمیدونم از کجا آورده بود رفتم و از جلو همه عطرهاشو نگاه کردم در میان اون همه
ادکلن این شمش کوچولو نظرمو جلب کرد :21:

بله 1 میلیون اصل میان اونهمه ادکلن تقلبی پیدا کردم خود فروشنده هیچ شناختی از ادکلن هاش نداشت قیمت رو پرسیدم گفت 25
بعد از کمی چونه 15 ازش خریدم :8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyber861
18-10-2011, 12:18
دوستان عزیز دیروز منتظر اتوبوس در چهار راه ولیعصر بودم که دیدم یکی از این دست فروشان عطر و ادکلن اونجا مشغول فروش عطرهای تقلبی و الکلی هستش یک کارتن پر از عطر و ادکلن که نمیدونم از کجا آورده بود رفتم و از جلو همه عطرهاشو نگاه کردم در میان اون همه
ادکلن این شمش کوچولو نظرمو جلب کرد :21:

بله 1 میلیون اصل میان اونهمه ادکلن تقلبی پیدا کردم خود فروشنده هیچ شناختی از ادکلن هاش نداشت قیمت رو پرسیدم گفت 25
بعد از کمی چونه 15 ازش خریدم :8:

از کجا فهمیدی اصله؟

30vil
18-10-2011, 12:44
از کجا فهمیدی اصله؟

قبلا میخواستم 1 میلیون بگیرم اصل فرعشو شناخته بودم

علاوه بر سریال نامبر که زیر جعبه هست و تو اینترنت وارد کردم و تاریخ تولیدش هم معلوم شد و اصل بود

Barcode:3349666007921. EDT SPRAY 3.4 OZ Launched by the design house of Paco Rabanne in 2008, PACO RABANNE 1 MILLION by Paco Rabanne for MEN posesses

پاکو رابان یه سریال دیگه داره هم زیر جعبه حک میشه هم پشت شیشه تو مورد تقلبی یکی نیست اما در این مورد کاملا یکی هستش

رنگ شیشه هم در مورد تقلبی و اصلی کاملا از هم مجزا هستش قابل تشخیصه

cyber861
18-10-2011, 13:24
پس مبارک باشه.موندگاری در چه حده؟

میلیونیر sapil رو تا حالا تست کردی؟

30vil
18-10-2011, 14:02
پس مبارک باشه.موندگاری در چه حده؟

میلیونیر sapil رو تا حالا تست کردی؟

ممنون علی جان قابل شما رو نداره یدونه دیویدف چمپیون اصل هم داشت 10 میشد ازش گرفت الان ناراحتم که چرا اونو هم نگرفتم

موندگاریش عالیه 3-4 ساعت پخش بو داره انصافا هم خوشبو هستش بوی فوق العاده خاصی هستش معلومه برای در آوردنش واقعا کار کردن

sapil رو تست نکردم

hike
18-10-2011, 14:26
بیژن مردانه میتونم بگم یک عطر خشن و بی لطافت است. یکذره احساس تو وجود این عطر نیست.عطریه که بدون شک signature scent ه ترمینیتور و آرنولد بوده و خواهد بود.یعنی اون لحظه هم که شخصیت روبوتی ترمینیتور 1 و 2 داره زیر دستگاه پرس هدف رو تعقیب میکنه بوی بیژن میده.
با کمی تخفیف بوی marv تو فیلم sincity. برای همین کمی با اسپری axe instinct قاطیش میکنم تا کمی روح در کالبدش دمیده بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

ali_khoshtip
18-10-2011, 15:06
دوستان نظرتون در مورد این دئودرانت چیه؟

hike
18-10-2011, 15:15
قبلا میخواستم 1 میلیون بگیرم اصل فرعشو شناخته بودم

علاوه بر سریال نامبر که زیر جعبه هست و تو اینترنت وارد کردم و تاریخ تولیدش هم معلوم شد و اصل بود

Barcode:3349666007921. EDT SPRAY 3.4 OZ Launched by the design house of Paco Rabanne in 2008, PACO RABANNE 1 MILLION by Paco Rabanne for MEN posesses

پاکو رابان یه سریال دیگه داره هم زیر جعبه حک میشه هم پشت شیشه تو مورد تقلبی یکی نیست اما در این مورد کاملا یکی هستش

رنگ شیشه هم در مورد تقلبی و اصلی کاملا از هم مجزا هستش قابل تشخیصه

عكسها رو خودت گرفتی؟

hike
18-10-2011, 15:23
دوستان نظرتون در مورد این دئودرانت چیه؟

باید کار جالبی باشه بگیر ببین چطوره کار ایتالیا است

when
18-10-2011, 15:59
از کجا فهمیدی اصله؟

آقا مبارکتون باشه.
خدا کنه مثله همین ادکلنت میلیونر بشی!
اما من از قیمتی که فرمودید 15000 تومان بسیار گیج شده ام.:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
چرا که بچه ها در پست های قدیمی این فروم گفته بودند قیمت اصل این ادکلن 85000 تومان به بالاست. پس چه ادکلن اصلیه که شما از حدود قیمت 100000 تومان اون رو به 15000 تومن خریدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زودتر علت این قضیه را برای من و بقیه روشن کن !!!!!!!!!!!
چون دارم دیوانه میشوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لعنت به ادکلن فروش کلاهبردار محل ما که rio را به من 20000 تومن داد!!!!!!!!!!!!!!! باید مشتی در حد محمد علی بر مغز کثیفش بکوبم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:

hike
18-10-2011, 16:06
من دیروز یک افترشیو بالم آرکو گرفتم. Arko adventure
3900 یکجا فکر کنم 3500 هم دیدم مدل extra sensetive مشکلش اینه که روش تاریخ مصرف نداره. 150 میل.
یک رویو

aminjigar
18-10-2011, 16:11
آقا مبارکتون باشه.
اما من از قیمتی که فرمودید 15000 تومان بسیار گیج شده ام.:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
چرا که بچه ها در پست های قدیمی این فروم گفته بودند قیمت اصل این ادکلن 85000 تومان به بالاست. پس چه ادکلن اصلیه که شما از حدود قیمت 100000 تومان اون رو به 15000 تومن خریدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون دارم دیوانه میشوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لعنت به ادکلن فروش کلاهبردار محل ما که rio را به من 20000 تومن داد!!!!!!!!!!!!!!! باید مشتی در حد محمد علی بر مغز کثیفش بکوبم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:
شما از اون ریو دل پری داری، کدوم مدلشو گرفتی ؟

من دیروز یک افترشیو بالم آرکو گرفتم. Arko adventure
3900 یکجا فکر کنم 3500 هم دیدم مدل extra sensetive مشکلش اینه که روش تاریخ مصرف نداره. 150 میل.
یک رویو

:27::31::27:

30vil
18-10-2011, 17:09
عكسها رو خودت گرفتی؟

عکس اولی 1 میلیون خودمه بقیه عکسها رو موقعی که دنبال تقلبی و اصلی این عطر بودم پیدا کردم که دقیقا با مال خودم برابری میکنه

آقا مبارکتون باشه.

دوست عزیز قابل شما رو نداره راستش من تو پست اولم توضیح دادم که به صورت کاملا تصادفی میون 20-30 تا عطر تقلبی این رو پیدا کردم و از قیمت اصلی هم مطلع بودم

شما بهتره سعی کنید راهای شناختن جنس فیک از اورجینال رو بدونید برای هر عطری هم راههای مختلفی وجود داره
من الان راه شناخت 1 میلیون رو معرفی کردم آکوا بولگاری هم نشانه های دیگری داره همچنین کارهای دیگه
بعد از شناخت این راهها میتونید راحت خرید کنید
موفق باشید

when
18-10-2011, 17:40
عکس اولی 1 میلیون خودمه بقیه عکسها رو موقعی که دنبال تقلبی و اصلی این عطر بودم پیدا کردم که دقیقا با مال خودم برابری میکنه

دوست عزیز قابل شما رو نداره راستش من تو پست اولم توضیح دادم که به صورت کاملا تصادفی میون 20-30 تا عطر تقلبی این رو پیدا کردم و از قیمت اصلی هم مطلع بودم

شما بهتره سعی کنید راهای شناختن جنس فیک از اورجینال رو بدونید برای هر عطری هم راههای مختلفی وجود داره
من الان راه شناخت 1 میلیون رو معرفی کردم آکوا بولگاری هم نشانه های دیگری داره همچنین کارهای دیگه
بعد از شناخت این راهها میتونید راحت خرید کنید
موفق باشید

جناب 30vil یعنی خود شما قبول داری که این قیمتش 85000 تومن در مغازه هاست؟
پس مگر مرض دارن جنس 20000 تومنی را 80000 تومن به ملت می فروشند؟
در سایتی ان ادکلن را عطر میلیونرها تبلیغ کرده بود با قیمت 80000 یا 100000 تومن درست یادم نیست پس چطوریارو به شما 15000 تومن این عطر گرونقیمت را فروخته است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11::11::11::11:

30vil
18-10-2011, 18:12
جناب 30vil یعنی خود شما قبول داری که این قیمتش 85000 تومن در مغازه هاست؟
پس مگر مرض دارن جنس 20000 تومنی را 80000 تومن به ملت می فروشند؟
در سایتی ان ادکلن را عطر میلیونرها تبلیغ کرده بود با قیمت 80000 یا 100000 تومن درست یادم نیست پس چطوریارو به شما 15000 تومن این عطر گرونقیمت را فروخته است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11::11::11::11:

دوست عزیز بله من گفتم که از قیمت این عطر اطلاع داشتم به خاطر همین هم اینجا پست زدم و گفتم که این عطر رو از میان 30 تا عطر کشف کردم:46:

من اینو از یه دست فروش خریدم نه مغازه شما میگی مغازه خرید از مغازه با دست فروش فرق داره

شما دیدی که دست فروشی عطر 90 تومانی داشته باشه؟ اون فرد اصلا شناختی از عطرها نداشت از جایی اورده بود

دلیل فروش به اون قیمت این بود که اصلا شناختی از این ادکلن معروف نداشت

hike
18-10-2011, 18:25
تاپیکی که دوستمون 30vil عکسها رو ازش برداشته

cyber861
19-10-2011, 15:18
باز اینجا سوته کور شد.بابا هر چی تو ذهنتون میاد بگید.نخوابه تاپیک.به امیده این تاپیک میام اینجا.والا........:27:

دیشب فهمیدم کلون MAN هم از اون ادکلانیه که دخترا خوششون میاد:31:

این کلوین چه کرده!دمش گرم:40:

hike
19-10-2011, 15:47
باز اینجا سوته کور شد.بابا هر چی تو ذهنتون میاد بگید.نخوابه تاپیک.به امیده این تاپیک میام اینجا.والا........:27:

اینو میگی دیگه؟

دیروز داشتم 7:30 صبح تو خیابان میرفتم یک بوی خوبی به مشامم خورد کمی آشنا بود. یکی جلوم بود. گفتم سلام ببخشید این عطری که زدید اسمش چیه؟ گفت اسپری نیوا است! گفتم مرسی بوش خوبه :31:
از این axe instinct خیلی خوشم اومده. بوی متمایل به شیرین کرم کاراملی شاید، که واقعا برام دوست داشتنیه. البته خیلی ملایم استفاده میکنم که زننده نشه. ضمن اینکه اصلا به درد زیر بغل نمیخوره. چون حفاظت ایجاد نمیکنه.

امروز یکبار دیگه فارنهایت 32 رو تست کردم. نه اصلا خوشم نمیاد. شیرینیش تهوع اوره. همانطور که از دیور dune خوشم نمیاد

when
19-10-2011, 15:59

پدر جان گیریم دختر از قیافه و ادکلنم خوشش بیاد با بی پولیم چجوری میخواد کنار بیاد !
موش تو اتاقم زخم معده گرفته!
پشه از گرسنگی مرده!
تا 2 -3 روز دیگه خودمم از دنیا میرم!
حلالم کن!:11:

aminjigar
19-10-2011, 16:13

کلوین ت گفتی 15 میله نه؟ چطوره بو ؟

من یه شنل بلو 10 میل اشانتون دیدم :27: قیمت نگرفتم ولی احتمالا بگیرمش

hike
19-10-2011, 16:34

دیروز میخواستم 4 میل caron pour un homme رو بگیرم 6500 می گفت. نگرفتم.

cyber861
19-10-2011, 16:44
اینو میگی دیگه؟

دیروز داشتم 7:30 صبح تو خیابان میرفتم یک بوی خوبی به مشامم خورد کمی آشنا بود. یکی جلوم بود. گفتم سلام ببخشید این عطری که زدید اسمش چیه؟ گفت اسپری نیوا است! گفتم مرسی بوش خوبه :31:
از این axe instinct خیلی خوشم اومده. بوی متمایل به شیرین کرم کاراملی شاید، که واقعا برام دوست داشتنیه. البته خیلی ملایم استفاده میکنم که زننده نشه. ضمن اینکه اصلا به درد زیر بغل نمیخوره. چون حفاظت ایجاد نمیکنه.

امروز یکبار دیگه فارنهایت 32 رو تست کردم. نه اصلا خوشم نمیاد. شیرینیش تهوع اوره. همانطور که از دیور dune خوشم نمیاد

آره خودشه.

نیوآ هم خوبه مخصوا این جدیدش.

پدر جان گیریم دختر از قیافه و ادکلنم خوشش بیاد با بی پولیم چجوری میخواد کنار بیاد !
موش تو اتاقم زخم معده گرفته!
پشه از گرسنگی مرده!
تا 2 -3 روز دیگه خودمم از دنیا میرم!
حلالم کن!:11:

داداش بعضی وقتا یه چیزایی از نونه شب واجب تره و بیشتر به آدم حال میده.مثله اینترنت-موزیک-ادکلن

یادمه اون موقع که آرامیس لایف رو گرفتم اصلا نمیخواستم همچین چیزی بگیرم.ولی خودمو تکوندم که اونو

گرفتم.ولی تا خونه تو فضا بودم.به نظرم روحه ادم شاد باشه بسه.نهایتش مگه از بدنمون چه لذتی میبریم که

هی بریزیم تو شکم؟:31:

آره 15 میله.خیلی خوبه.فقط کاش 100 اش رو گرفته بودم چون 40 تومن بود.بیخودی 15 تومن رفت تو پاچه.

شنل هم اگه اصل باشه خوبه.فارنهایت یادمه 7 میل داشت خیلی باحال بود.

دیروز میخواستم 4 میل caron pour un homme رو بگیرم 6500 می گفت. نگرفتم.

بوش شیرینه بود دیگه؟

اصلیش هم 40 تومنه.اگه خوشت میاد اصلیشو بگیر.(150 میل یا 200 یادم نیست)

aminjigar
19-10-2011, 17:04
من امروز صبح یه مغازه عطرفروشی رفتم بعضی از کارای کرید رو تست می داد :21:

گرین آیریش رو تست گرفتم از اون بوهایی هست که من عاشقشم کلی حال داد و هنوزم داره

حال می ده، فقط یه مساله ای هست اگه کول واتر دیویدوف رو با بوی گیاهایی که تو گیم

هست ترکیب کنین من می گم نزدیک به 95 درصد میشه همین؛ چیزه جدیدی واسه من نبود

قیمت گفت 156 البته جای تخفیف داشت به نظرم شیشه اش هم بزرگ بود

ولی مشکله $$$$ ی داره خیلی گرونه

الان اون چاره گیم و 100 میل زده 63.5

کول واتر معمولی 125 میل زده 51 ولی موندگاری این کرید ه از اونا بیشتره

یکی دیگه هم بو کردم ازش هر چی سعی کردم بفهمم چه بویی می ده نشد

اصلا بو نمی داد فک کنم ، خود فروشنده که می گفت خیلی بوی ملایمی داره

ولی به نظرم اصلا بو نداشت...

hike
19-10-2011, 17:27

اره خیلیها میگن بوی گرین ایریش شبیه کول واتره منتها طبیعی تر. اون دومی اگر بو نمیداده پس اب توش بوده.
2 مورد he wood و 1 میلیون که تست کردم اصلا بو نداشتن. مشخصه که فروشنده توش اب کرده بود.
quorum گرفتی؟

cyber861
19-10-2011, 17:42

اینم از اوناست که فکر میکنی داری کاغذ بو میکنی.تعطیل تعطیل:27:فکر کنم اینا از اوناست که بدرده شیشه

پاک کردن میخوره.

گیم مونگاریش کم هم نبود.از کول واتر که بیشتر بود.

کول واتر اینجا 35-45 تومنه.گیم هم همین قدر بود.

hike
19-10-2011, 17:55
بوش شیرینه بود دیگه؟

اصلیش هم 40 تومنه.اگه خوشت میاد اصلیشو بگیر.(150 میل یا 200 یادم نیست)
شیرینی من حس نمیکنم. تلخ ملایمه. 25 میل دیدم 500 میل هم دیدم.ولی خب بودجه نیست فعلا :20:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

اینم از اوناست که فکر میکنی داری کاغذ بو میکنی.تعطیل تعطیل:27:فکر کنم اینا از اوناست که بدرده شیشه

پاک کردن میخوره.

قیمتش که خوبه. aqua quorum رو هم امتحان کن. اینم دوست دارم بگیرم.

jsaleh11
19-10-2011, 18:28

کم لطفی می کنید استاد. کلاس کرید ایریش تویید کجا کلاس کول واتر کجا؟ البته درست می گید که شباهت دارند با هم. ولی کسی که از عطر سر رشته داره تفاوت زیادی بین این دو تشخیص میده. به هر حال من که این جوری متوجه شدن و نظر شخصیم اینه، البته به نظر شما و دوستان دیگر هم احترام میذارم.

hike
19-10-2011, 18:51
کم لطفی می کنید استاد. کلاس کرید ایریش تویید کجا کلاس کول واتر کجا؟ البته درست می گید که شباهت دارند با هم. ولی کسی که از عطر سر رشته داره تفاوت زیادی بین این دو تشخیص میده. به هر حال من که این جوری متوجه شدن و نظر شخصیم اینه، البته به نظر شما و دوستان دیگر هم احترام میذارم.
این جنگ بین cw و git خیلی گسترده است . من خودم از بوی cw چندان خوشم نمیاد. بنظرم مصنوعیه. ولی از اون ور غول عطرشناس دنیا یعنی لوکا تورین به cw نمره 5 داده و به git نمره 4

Mehran-King
19-10-2011, 19:10
سلام دوستان عطر خوبی و خوش بویی الان کدوم عطره درسته که همه عطرا خوبن اما یه عطری میخوام که خوش بو و خیلی خوب باشه ممنون میشم راستی قابل تهیه هم باشه همه جا! مرسی:11:

aminjigar
19-10-2011, 19:15
اره خیلیها میگن بوی گرین ایریش شبیه کول واتره منتها طبیعی تر.
quorum گرفتی؟
شبیهه اما تر و تازه تره (نمیشه گفت طبیعی)... quorum رو نه هنوز .من هفته بعد یا بعد ترش یک عطر واسه خودم می خوام بگیرم اونم

می تستم با اونایی که علی جان گفت؛ برای خودم نمی خواستم اینارو... ولی یادمه می گفتی کم یابه ها؟...

بابا استاد کجا بود... تو این زمینه که اصلا این جوری نیست... نه درست می گین اتفاقا

هم از نظر کلاس باهاتون موافقم هم بو.... گفتم اگه با اون یکی گیم یه کمی با هم

باشن بوی شبیه به اون نوع کرید می دن... حقیقتش من هم اگه قیمتش تا 90 اینا

بود خودمم هم بین اونا این کرید رو انتخاب می کردم :11:

پاک کردن میخوره.

آره. موندگاری گیم خوبه... من کهازش راضیم

قیمت هم آره من اسفند همین سالی که

گذشت 6-35 خریدم 100 میلو، یه چیزی تو

مایه های سی کی وان دوسش دارم. آخه

خاطرات خوبی رو هم برام زنده می کنه :20:

hike
19-10-2011, 19:21
شبیهه اما تر و تازه تره... quorum رو نه هنوز .من هفته بعد یا بعد ترش یک عطر واسه خودم می خوام بگیرم اونم

می تستم با اونایی که علی جان گفت؛ برای خودم نمی خواستم اینارو... ولی یادمه می گفتی کم یابه ها؟...

اره کمیابه اینجا. من از perfumeshopping گرفتم. که فکر نمیکردم اینجا پیدا بشه. تو مغازه ها فقط یکجا دیدم.
jovan musk رو هم امتحان کن.

cyber861
19-10-2011, 19:37
اره کمیابه اینجا. من از perfumeshopping گرفتم. که فکر نمیکردم اینجا پیدا بشه. تو مغازه ها فقط یکجا دیدم.
jovan musk رو هم امتحان کن.

من که بعید میدونم از جوان ماسک خوشش بیاد ولی بازم تست کن:31:

والا دقیقا یادم نیست که شیرین بود کارون یا نه ولی انگار بویه مشک میداد.حالا نمیدونم اشتباه گرفتم یا نه؟چون

اون روز زیاد تست زدم.

hike
19-10-2011, 19:59
من که بعید میدونم از جوان ماسک خوشش بیاد ولی بازم تست کن:31:

والا دقیقا یادم نیست که شیرین بود کارون یا نه ولی انگار بویه مشک میداد.حالا نمیدونم اشتباه گرفتم یا نه؟چون

اون روز زیاد تست زدم.
جوان ماسک رو برای سنگین بودنش پیشنهاد دادم که برای کسی میخواست. هنوزم تو پاییز به سختی ازش استفاده میکنم.نفس تنگی بهم دست بده اگر کمی زیاد بزنم. caron تلخه . lavender یا اسطوخودسه و نمیدونم این گیاه اصلا بوش چطوره البته بیس نوتش هم نوشته مشک داره

cyber861
19-10-2011, 20:39
جوان ماسک رو برای سنگین بودنش پیشنهاد دادم که برای کسی میخواست. هنوزم تو پاییز به سختی ازش استفاده میکنم.نفس تنگی بهم دست بده اگر کمی زیاد بزنم. caron تلخه . lavender یا اسطوخودسه و نمیدونم این گیاه اصلا بوش چطوره البته بیس نوتش هم نوشته مشک داره

به نظره من جوان ماسک یا بیژن بیژن مثله ادکنایه قدیمه زنونه میمونن.مثله هاوایی-هاواک-چارلی-اون موقع

نمیدونم داستان چجور بوده ولی از این چیزا خیلی خوششون میامده.دوسته خودم عاشقه جوان ماسک(پسره

ها:31:)

ولی خودم کاره سنگین مردونه رو مثله درک -وان من شو-یا همین کارن-یا اون فوتو-یا اپن یا آزارو میدونم.

البته اون که شما هم به امین معرفی کردی فکر کنم همین جور باشه.یا لومانی

mhek
19-10-2011, 20:41
خوب دیروز یه سری سمپل از آمریکا رسید دستم...درست و حسابی همشون رو تست نکردم هنوز ولی کرید آیریش تویید رو تست کردم و فوق العاده باید بگم شبیه فلوریس jf هستش...و البته شبیه کول واتر ولی کول واتر همون اولش یه بوی الکلی ای داره و کمی که میمونه بوش خوب میشه ولی فلوریس و کرید خیلی بهتر هستند و از همون اول بوشون عالی هست و حتی شاید فلوریس کمی بهتر باشه(از نظر من)..ولی فکر میکنم ماندگاری کرید بیشتر باشه...
در ضمن کرید های ایران فکر نکنم بو و کیفیتشون به پای کرید هایی که کرید بوتیک میفروشه باشه..اونها هم 280 دلار قیمت دارند و کرید بوتیک هم فقط پاریس و دبی و نیویورک هستش...خود سایت کرید تنها محصولات این سه فروشگاه و یه سری فروشگاههای دیگه مثل نیمان مارکوس رو تایید کرده..
از جان وارواتوز ارتیسان و مدل معمولیش رو تست کردم هر دو خیلی خوب بودند و واقعا نسبت به قیمتشون عالی هستند..ارتسان یه بوی مرکباتی باحالی داره...
تام فورد گری ویتیور رو خیلی ازش انتظار داشتم ولی خیلی بهم حال نداد..همین طور دیور ساویج..
آمن ماگلر هم اصلا خوشم نیمد...بوش شیرین و ونیلی هست ولی از نوع بدش...
باز هم برای اطمینان یه سمپل تغ هرمس سفارش داده بودم که بتونم با محصولات تو ایران مطابقت بدم...
دیزینگ ارتیسان هم ناامیدم کرد...
راستی امشب هم رفتم و عطرهای امپر و اجمل رو اکثرا تست کردم..کوبیسم بوی خوبی داشت و کمیستری هم بوش جالب بود...ممورایز زنونه هم عالی بود....کلی هم از این مینی های 5 میلی داشت و دو تاش رو خریدم...
سکرت باندراس هم که میگفتن شبیه وان ملیونه تست کردم و تقریبا درست میگن ولی کمی بوش ملایم تره....

hike
19-10-2011, 20:50
به نظره من جوان ماسک یا بیژن بیژن مثله ادکنایه قدیمه زنونه میمونن.مثله هاوایی-هاواک-چارلی-اون موقع

نمیدونم داستان چجور بوده ولی از این چیزا خیلی خوششون میامده.دوسته خودم عاشقه جوان ماسک(پسره

ها:31:)

ولی خودم کاره سنگین مردونه رو مثله درک -وان من شو-یا همین کارن-یا اون فوتو-یا اپن یا آزارو میدونم.

البته اون که شما هم به امین معرفی کردی فکر کنم همین جور باشه.یا لومانی
اره one man show رو هم باید می گفتم. ولی ماندگاریش برای من جالب نیست. درک ماندگاریش چطوره ؟ گفتی خریدی ؟

cyber861
19-10-2011, 21:38
خوب دیروز یه سری سمپل از آمریکا رسید دستم...درست و حسابی همشون رو تست نکردم هنوز ولی کرید آیریش تویید رو تست کردم و فوق العاده باید بگم شبیه فلوریس jf هستش...و البته شبیه کول واتر ولی کول واتر همون اولش یه بوی الکلی ای داره و کمی که میمونه بوش خوب میشه ولی فلوریس و کرید خیلی بهتر هستند و از همون اول بوشون عالی هست و حتی شاید فلوریس کمی بهتر باشه(از نظر من)..ولی فکر میکنم ماندگاری کرید بیشتر باشه...
در ضمن کرید های ایران فکر نکنم بو و کیفیتشون به پای کرید هایی که کرید بوتیک میفروشه باشه..اونها هم 280 دلار قیمت دارند و کرید بوتیک هم فقط پاریس و دبی و نیویورک هستش...خود سایت کرید تنها محصولات این سه فروشگاه و یه سری فروشگاههای دیگه مثل نیمان مارکوس رو تایید کرده..
از جان وارواتوز ارتیسان و مدل معمولیش رو تست کردم هر دو خیلی خوب بودند و واقعا نسبت به قیمتشون عالی هستند..ارتسان یه بوی مرکباتی باحالی داره...
تام فورد گری ویتیور رو خیلی ازش انتظار داشتم ولی خیلی بهم حال نداد..همین طور دیور ساویج..
باز هم برای اطمینان یه سمپل تغ هرمس سفارش داده بودم که بتونم با محصولات تو ایران مطابقت بدم...
راستی امشب هم رفتم و عطرهای امپر و اجمل رو اکثرا تست کردم..کوبیسم بوی خوبی داشت و کمیستری هم بوش جالب بود...ممورایز زنونه هم عالی بود....کلی هم از این مینی های 5 میلی داشت و دو تاش رو خریدم...
سکرت باندراس هم که میگفتن شبیه وان ملیونه تست کردم و تقریبا درست میگن ولی کمی بوش ملایم تره....

آرزو به دل موندیم این کرید رو تست بزنیم محصولاتش رو:31:تهران هم ندیدم جاهایی که رفتم.

این همه از تام فورد تعریف میکنن من که دو نمونشو تست کردم خوشم نیامده(بلک ارکید -اکسترم)ولی شاید

اون شیشه بی رنگه خوب باشه.

سکرت دو مدل داره فکر کنم.من اون سفیدش رو بو کردم.خوشم نیامد.

تو امپر فقط کوبیسم و مموریز بوشون خوبه.(نظره شخصی)

کمیستری بوش خیلی تنده ولی شاید بشه گفت بدک نیست.ولی هم گیج میکنه و هم لک میندازه.

مموریز زنونه هم باید تست کنم.ولی اگه مردونش رو تست کردی فکر کنم اولین ادکلنی که یادت بیاد دیور هوم

اسپرت باشه.ولی خب فقط نته اول.

اره one man show رو هم باید می گفتم. ولی ماندگاریش برای من جالب نیست. درک ماندگاریش چطوره ؟ گفتی خریدی ؟

نه والا نیست تو اینجا.به ریسکش نمیارزه بگیرم چون زیاد از کارهایه کلاسیک خوشم نمیاد.ولی شایدم بیاد از این یکی.کاش همگی نزدیکه هم بودیم.

cyber861
19-10-2011, 23:58
راستی امین جان اکو دیویدوف رو تست کردی؟اگه از گیم خوشت میاد باید اینم دوست داشته باشی.

..............................

دوستانی که از بویه افتر شیو نیوآ خوششون میاد اینم هم تست کنن.

بویه مردونه ی باحالی داره.

when
20-10-2011, 08:02
راستی امین جان اکو دیویدوف رو تست کردی؟اگه از گیم خوشت میاد باید اینم دوست داشته باشی.

..............................

دوستانی که از بویه افتر شیو نیوآ خوششون میاد اینم هم تست کنن.

بویه مردونه ی باحالی داره.
من نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنن و با وجود اینکه من دیروز روشنگری کردم و عمدا از یکی از دوستانمون در همین تاپیک قیمت ادکلن one milion مردونه را چندین بار پرسیدم . دوستمون گفت : 15000 تومن خریدمش!!!!!!!!!! منم چندین بار گفتم چطوریه که مغازه ها این عطر را 100000 تومن میفروشند.تمام هدفم این بود که به همه اساتید خودم در این فروم بگم که بابا دور این perfumeshoping,,و...............,,,,,,,,,,,,,,, رو خط بکشید
مگه نمیبینید 10 برابر دارن باهاتون حساب میکنن بازم ازشون با خریدتون حمایت میکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه پولتون رو از جوی آب پیدا کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!
یا شاید هم پولتون از پارو بالا میره که ادکلن 80% الکلی را 70000 تومان به بالا از این سایتای اینترنتی میخرید و آخرشم با کلی منت گذاشتن سرتون 20000 تومنم پول پیک ازتون می خوان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودتون میدونید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از من حقیر فقط گفتن بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :41:

hike
20-10-2011, 08:13
من نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنن و با وجود اینکه من دیروز روشنگری کردم و عمدا از یکی از دوستانمون در همین تاپیک قیمت ادکلن one milion مردونه را چندین بار پرسیدم . دوستمون گفت : 15000 تومن خریدمش!!!!!!!!!! منم چندین بار گفتم چطوریه که مغازه ها این عطر را 100000 تومن میفروشند.تمام هدفم این بود که به همه اساتید خودم در این فروم بگم که بابا دور این perfumeshoping,,و...............,,,,,,,,,,,,,,, رو خط بکشید
مگه نمیبینید 10 برابر دارن باهاتون حساب میکنن بازم ازشون با خریدتون حمایت میکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا شاید هم پولتون از پارو بالا میره که ادکلن 80% الکلی را 70000 تومان به بالا از این سایتای اینترنتی میخرید و آخرشم با کلی منت گذاشتن سرتون 20000 تومنم پول پیک ازتون می خوان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودتون میدونید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از من حقیر فقط گفتن بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :41:
1 میلیون همه جا قیمتش حدود 70 دلاره. تا قبل از گرانی ها هم قیمت دلاریش می شد عطرها رو تهیه کرد. 30vil هم توضیح داد که از دستفروشی گرفته که همه جنسهاش تقلبیه .منتها از شانسش یک اورجینال توش پیدا شده و اون فروشنده هم شناخت نداشته که اصله . کجا میتونی 15 تومن پیدا کنی؟ غیر ممکنه.

hike
20-10-2011, 10:35
در سایت fragrantica فقط یک مدل از axe موجود است و اونم instinct است. خیلی ازش خوشم اومده .هرچند که بیشتر کاربرها بهش حمله کرده اند .بوی نسبتا fresh داره و کمی حس شادابی و سرخوشی به ادم میده و توش لطافتی داره که توی عطرهام یافت نمیشن. سازنده اش هم خانم Ann Gottlieb است که سازنده عطرهای مثل chic carolina herrea که عطر محبوب ارسنال خدابیامرز (برگرد حالا ،نمیشه؟) بود یا همین ck men که علی سایبر بهش اشاره کرد یا covet sara parker که mhek برای فروش گذاشته بود. یکی دوتا دیگه axe هم کار این خانمه

aminjigar
20-10-2011, 10:42
در ضمن کرید های ایران فکر نکنم بو و کیفیتشون به پای کرید هایی که کرید بوتیک میفروشه باشه
همشون که بی کیفیت نیستن من خودم سه جا عطرفروش خیلی کار درست می شناسم که اتقاقا

محصولاتشون رو از همون دبی این جا می یارن وگرنه خودشون که محصولات

کرید رو تولید نمی کنن. سفارش هم می گیرن (حالا ق اچ اق شاید بیارن)

این که بگیم ایران فلانه خوب نیست... اتفاقا به خاطر نزدیک بودن به همون دبی

که گفتی خیلی از کارا زودتر از خیلی از جاهای دنیا می یان این جا، فقط مسلمه که

با آمریکا نمی شه مقایسه کرد... اون کارای فیک که می بینی زیاده خوب همه جا هست

حالا تو کشورایی که محصولات غیر قانونی زیاد وارد میشه دیگه بیشتر هست...

cyber861
20-10-2011, 11:50

پرفیوم شاپینگ درست میگید گرون میده.خودمون هم میدونیم.ولی همون فرستادنش بیشتر از این حرفا برایه

آدم میفته.

مخصوصا تو ادکنایه عربی مثله سپیل یا اجمل یا امپر خیلی بالا زده قیمت رو .ولی بقیه ادکلاناش تقریبا با جاهایه

دیگه یکیه.تازه حملش هم هست.

همون طور که هایک هم گفت این بنده خدا شانسی پیدا کرده اینو وگرنه این قیمتا نیست.

sunflowerr
20-10-2011, 12:03
به دوستمون جناب Hike که انقد ادکلنای قدیمی و شدیدا تلخ مردونه مثل بیژن دوست داره پیشنهاد میدم دل رو به دریا بزنه و حتما و بدون هیچ گونه اتلاف وقت بره و این ادکن رو تست بزنه و بعد بگه که یعنی از این بو تلخ تر و وحشتناک مردونه تر یعنی میشه اصلا تو دنیا وجود داشته باشه؟؟؟
این ادکلن چیزی نیست جز:
Bogart Pour Homme

البته تاکید میکنم Bogart نه اون Bougart Pour homme که همه جا هست..
این Bogart جعبه و شیشه اش این شکلیه:

حتما به اون شکل خودنویس روش توجه کنید

در ضمن خیلی هم کم گیر میاد اما اگه خواستی گیر بیاری یه مغازه ای تو اون پاساژ روبروی پارک پرواز شهرک غرب داره...همون پاساژ که کنار فروشگاه شهروند روبروی پارک پروازه

sagedmo
20-10-2011, 12:18

سلام عزیزم.سمپل ها رو از کجا سفارش میدی و چطوری؟ چند میل هستند معمولا؟ منم میخوام. اگه دوست داشتی میتونی تو پیغام خصوصی بگی.ممنون

sunflowerr
20-10-2011, 13:06

دوست عزیز یه چیزی تو دنیا داریم به اسم منطق که به انسان میگه که بالاخره یه جنسی رو هزاران مغازه در سراسر جهان دارن با قیمت 70 دلار به بالا دارن میفروشن و یکی میاد همون جنسو میگه 15 دلار به انسان گوشزد میکنه که بی برو برگرد یه جای کار ایراد داره و واقعا هم داره....
اولا برای این که بهت ثابت بشه ادکلن 15 تومنی که خریدی با وجود همه اون مشخصات تقلبیه بهترین و قابل اثبات ترین راه اینه که حداقل 1 ماه به طور مرتب استفاده کنی و بعد خودت خواهی دید که بر سر مخاط بینیت چه بلایی خواهد اومد...بعد از اون برو و یه کار شناخته شده شرکتی حتی مثلا کارای اجمل و یا رصاصی رو امتحان کن حتی اونا هم با وجود قیمت ارزونشون هیچ بلایی سر بینی شما نمیارن که این جنسای تقلبی میارن...منی که اینارو دارم به شما میگم تجربه شخصی خودمم بوده ها..من هم مثل شما 1 سال پیش سادگی کردم و رفتم 3 تا ادکلن تقلبی با بویی دقیقا عین اصل خریدم اما 1 ماه چنان بلایی سر بینیم اومد که هر 3 تا رو بردم بخشیدم به دوستان و کاملا هم رایگان و با طیب خاطر دادم...چون فکر سلامت خودم بودم نه این که 2 ساعت یه ذره بوی خوب بدم...
در ضمن اگه انگلیسیت خوبه بد نیست نگاهی به این لینک بندازی و بخونی که اولا تو خود ناف آمریکا هم عطر فروش تقلبی به وفور ریخته و دوم این که اید باورش سخت باشه اما تو این مطلب نوشته که در عطرای تقلبی اد رار استفاده شده.
یه راه دیگه هم برای این که بفهمی عطرت تقلبیه اینه که شیشه عطرتو ببر یه مغازه درست حسابی و بعد بذار کنار شیشه عطر 80 تومنی همون مغازه وبعد خواهی دید که روی شیشه عطر 15 تومنی چقدر نا همواری و خط خوط و خراش داره که روی شیشه اون 80 تومنیه یه کدومشو پیدا نمیکنی..
از این به بعد حتما توجه داشته باش که بارکد و جعبه با چاپ تمیز و سلفون و کد زیر شیشه و حتی اون لیزری به اصلاح مخفی اینا همه چیزایی هستن که درست کردنشو کار یه دستگاه چاپه و در عرض 5 دقیقه میشه درستشون کرد....من خودم از مدتها پیش فهمیدم که در بازار عطر خیلی باید حواست جمع باشه.

sunflowerr
20-10-2011, 13:14
اینم لینک همون مطلبی که توش نوشته توی ادکلنای تقلبی ادرار داره:

arsenal_mmm
20-10-2011, 13:24
در سایت fragrantica فقط یک مدل از axe موجود است و اونم instinct است. خیلی ازش خوشم اومده .هرچند که بیشتر کاربرها بهش حمله کرده اند .بوی نسبتا fresh داره و کمی حس شادابی و سرخوشی به ادم میده و توش لطافتی داره که توی عطرهام یافت نمیشن. سازنده اش هم خانم Ann Gottlieb است که سازنده عطرهای مثل chic carolina herrea که عطر محبوب ارسنال خدابیامرز (برگرد حالا ،نمیشه؟) بود یا همین ck men که علی سایبر بهش اشاره کرد یا covet sara parker که mhek برای فروش گذاشته بود. یکی دوتا دیگه axe هم کار این خانمه

مرام کشم کردی هایک جون...به خاطر تو هم که شده برگشتم....البته من در جریان همه مباحث تا الان بودم فقط رو نکرده بودم:31:

راستی تو این مدتم رفتم یه فراری مشکی خریدم که مثل چهارپایان از خریدنش پشیمونم...فکر نمیکردم انقد بدم بیاد ازش...اما هر موقع بوش به مشامم میخوره احساس میکنم فرآورده های نفتی مثل وازلین درش به کار رفته

sunflowerr
20-10-2011, 13:28
پرفیوم شاپینگ درست میگید گرون میده.خودمون هم میدونیم.ولی همون فرستادنش بیشتر از این حرفا برایه

آدم میفته.

مخصوصا تو ادکنایه عربی مثله سپیل یا اجمل یا امپر خیلی بالا زده قیمت رو .ولی بقیه ادکلاناش تقریبا با جاهایه

دیگه یکیه.تازه حملش هم هست.

همون طور که هایک هم گفت این بنده خدا شانسی پیدا کرده اینو وگرنه این قیمتا نیست.

نه عزیزم شانسی پیدا نکرده....میخوای بدونی چرا؟؟؟ چون دقیقا همین کار رو برو دو روز بعد بساط عطر تقلبی فروش های راسته چهار راه ولیعصر رو نگاه بنداز ببین که همون جنس مثلا شانسی!!! رو 3 تا دونه دیگه ازش آورده...آقا به ضرص قاطع میگم که تقلبیه و فقط ظاهرش همه چیزو رعایت کرده....برو یه نگاه خب به جنسای تقلبی فروشا بنداز و ببین که این برادران تقلبی فروش چه پیشرفتی کردند دیگه...

استاکس نت
20-10-2011, 14:17
بچها این ادکلن های 212 چجورین؟چجوری اصلشو تشخیص بدیم

hike
20-10-2011, 14:26
مرام کشم کردی هایک جون...به خاطر تو هم که شده برگشتم....البته من در جریان همه مباحث تا الان بودم فقط رو نکرده بودم:31:

راستی تو این مدتم رفتم یه فراری مشکی خریدم که مثل چهارپایان از خریدنش پشیمونم...فکر نمیکردم انقد بدم بیاد ازش...اما هر موقع بوش به مشامم میخوره احساس میکنم فرآورده های نفتی مثل وازلین درش به کار رفته
سلام! خوشحالم برگشتی چنده قیمتش؟ تست نکرده خریدی؟ ولی از شیشه و جعبه اش خوشم میاد. به قول یکی
Synthetic, metallic, sweet, cheap, irritating.

MOHAMMAD2010
20-10-2011, 14:29

در مورد جان وارواتوز معمولی یه کم بیشتر توضیح میدی ؟

hike
20-10-2011, 14:33
به دوستمون جناب Hike که انقد ادکلنای قدیمی و شدیدا تلخ مردونه مثل بیژن دوست داره پیشنهاد میدم دل رو به دریا بزنه و حتما و بدون هیچ گونه اتلاف وقت بره و این ادکن رو تست بزنه و بعد بگه که یعنی از این بو تلخ تر و وحشتناک مردونه تر یعنی میشه اصلا تو دنیا وجود داشته باشه؟؟؟
این ادکلن چیزی نیست جز:
Bogart Pour Homme

البته تاکید میکنم Bogart نه اون Bougart Pour homme که همه جا هست..
این Bogart جعبه و شیشه اش این شکلیه:

حتما به اون شکل خودنویس روش توجه کنید

در ضمن خیلی هم کم گیر میاد اما اگه خواستی گیر بیاری یه مغازه ای تو اون پاساژ روبروی پارک پرواز شهرک غرب داره...همون پاساژ که کنار فروشگاه شهروند روبروی پارک پروازه
یک لینک ازش میدی تو سایتهای خارجی؟ ممنون

cyber861
20-10-2011, 14:40
نه عزیزم شانسی پیدا نکرده....میخوای بدونی چرا؟؟؟ چون دقیقا همین کار رو برو دو روز بعد بساط عطر تقلبی فروش های راسته چهار راه ولیعصر رو نگاه بنداز ببین که همون جنس مثلا شانسی!!! رو 3 تا دونه دیگه ازش آورده...آقا به ضرص قاطع میگم که تقلبیه و فقط ظاهرش همه چیزو رعایت کرده....برو یه نگاه خب به جنسای تقلبی فروشا بنداز و ببین که این برادران تقلبی فروش چه پیشرفتی کردند دیگه...

حالا یه چیزی رو هم من بهت بگم که این ادکلنایی که تو ایرانه بالایه 70 درصد تقلبی هستن.حتی اون 100

تومنیش.بیخود خودتو گول نزن که این یکی فلانه.اگه بوش مثله اصلی باشه یعنی همونه.فقط ارزونیش میتونه به

خاطره ماندگاریش باشه.که اونم به خاطره اینه اون ماده ای که ماندگارش میکنه گرونه.

یه سری ها که کلا فیک هستن که قضیه شون فرق میکنه.از ظاهرشون هم معلومه.

همین الان میتونم قسم بخورم که دو چیز اصلیش دیگه تو ایران خیلی خیلی کمه.یکی ادکلن و یکی هم عینک

آفتابی مارکدار(حتی اون 300 تومنیش)

یکی از دوستان میگفت که بازرگانهایی که تو امارات هستن یه دفعه با هم دست میزارن یه جنسی رو تقلبیشو

به چین سفارش میدن و میارن به اسمه اصلی ولی به قیمته پایین تر میفروشن.این وسط مصرف کننده هم

متوجه نمیشه.چون اصلیشو ندیده.مخصوصا هم با چند کیفیت میدن که بگن این اصله و اون فلانه.

نظره من اینه هر چی خوشت اومد بزن.میخواد 1 تومن باشه یا 300 تومن.خودتو اذیت نکن.چون وقتی گرون بخری و

تقلبی باشه بیشتر اذیت میشی.:46:

jujushow
20-10-2011, 14:49
سلام عزیزم.سمپل ها رو از کجا سفارش میدی و چطوری؟ چند میل هستند معمولا؟ منم میخوام. اگه دوست داشتی میتونی تو پیغام خصوصی بگی.ممنون

سلام . منم دقیقا همین سوال رو دارم ... چند بار میخواستم از امازون سفارش بدم ، قیمت خودشون ارزون بود ولی متاسفانه وقتی با هزینه ی ارسال جمع میشه بیش از حد گرون در میاد ....
خوشحال میشم بدونم دوستمون چطوری تهیه میکنه .

hike
20-10-2011, 15:13
اون بوگارتی که sunflower پیشنهاد داد همون bogart است یا Bogart cologne by Jacques Bogart

کار 1975 است. قیمتش چنده؟

اون یکی bogart pour homme کار 2004 است. که همه جا هست

erfan3333
20-10-2011, 16:42
از دوستان یک راهنمایی میخوام در خصوص ادکلن های ریو که ساخت برادران امارته ! :46:
میخوام این سری به جای یک ادکلن 100 تومنی 4 یا 5 تا ریو بخرم :31::27:
تو این خرید تنوع برام مهم هستش و ماندگاری برام مهم نیست ( در حد یک تا دو ساعت کافیه)
خواستم ببینم کدوم یک از این عطرهای زیر ( که همه ریو میباشند) با کیفیت و نزدیک به بوی ادکلن اصلش می باشد :5:
کسانی که استفاده کردن بیان بگن :10:
اینم لیست عطر و قیمت های ادکلن های ریو
اگه اطلاع دارید یکی دو مدل هم از ادکلن های زنانه بگید

sunflowerr
20-10-2011, 17:10
اون بوگارتی که sunflower پیشنهاد داد همون bogart است یا Bogart cologne by Jacques Bogart

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار 1975 است. قیمتش چنده؟

اون یکی bogart pour homme کار 2004 است. که همه جا هست

برو توی Fragrantica اونجا سرچ بزن راحت میاره برات....بعد ببین ملت راجع بهش چی گفتن...یکی گفته که بوی این ادکلن مثل بوی یه گاراژ پر از بوی روغن موتور ماشینای دهه 60 میمونه....

من اینو قیمت کردم فکر کنم 26 تومن گفت....ولی یه بوییه که با اولین استشمام تا منتها الیه مغزت رسوخ خواهد کرد و تمام مغزتو تسخیر میکنه...چه از لحاظ مادی و چه معنوی

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

از دوستان یک راهنمایی میخوام در خصوص ادکلن های ریو که ساخت برادران امارته ! :46:
میخوام این سری به جای یک ادکلن 100 تومنی 4 یا 5 تا ریو بخرم :31::27:
تو این خرید تنوع برام مهم هستش و ماندگاری برام مهم نیست ( در حد یک تا دو ساعت کافیه)
خواستم ببینم کدوم یک از این عطرهای زیر ( که همه ریو میباشند) با کیفیت و نزدیک به بوی ادکلن اصلش می باشد :5:
کسانی که استفاده کردن بیان بگن :10:
اینم لیست عطر و قیمت های ادکلن های ریو
اگه اطلاع دارید یکی دو مدل هم از ادکلن های زنانه بگید

ایناییی که بهت میگم با کیفیت ترین و نزدیک به اصل ترین کارای ریو هستند.

Dior Homme Intense
CH
Bleu De Chaenel
Dunhill Desire Blue
Terre Hermes
Lalique Encre Noir
He Wood
Hugo Boss

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

قضیه چیه که هر پستی که اینجا میذاریم این آقای habibkhafan از قبلش از آدم تشکر کرده؟؟
یه امتحان بکنید قبل از این که نوشته تون پست بشه ایشون تشکرش پای نوشته شما نوشته شده...عجیبه

jujushow
20-10-2011, 17:17
امتحان میکنم ، 1 ... 2 ... 3

arsenal_mmm
20-10-2011, 17:23
سلام! خوشحالم برگشتی چنده قیمتش؟ تست نکرده خریدی؟ ولی از شیشه و جعبه اش خوشم میاد. به قول یکی
Synthetic, metallic, sweet, cheap, irritating.

تقریبا میتونم بگم تست نکرده خریدم....بیشتر به خاطر تعریف یه دختر که انقد از رمانتیک بودن بوی این تعریف میکردم پا شدم رفتم خریدمش...قیمتش خوبه..من خریدم 46 تومن...همین قدم می ارزه...چه بسا ارزونتر...چون بعضی از بوهای این شرکت امپر اماراتی رو به کارای فراری ترجیح میدم...آره در مورد خوشگل بودن شیشه و جعبه اش باهات موافقم....طراحیش شیکه...اما بوش نه خیلی...اولا فکر میکردم بوی نارگیل میده اما حالا فکر میکنم بوی وازلین میده.

habibkhafan
20-10-2011, 17:30
قضیه چیه که هر پستی که اینجا میذاریم این آقای habibkhafan از قبلش از آدم تشکر کرده؟؟
یه امتحان بکنید قبل از این که نوشته تون پست بشه ایشون تشکرش پای نوشته شما نوشته شده...عجیبه
چاکر همه دوستان
مگه بده از شما تشکر میکنم؟!:31:
کلا تو کل فروم های ایرانی رو بگردید تاپیک تخصصی مثل اینجا در مورد عطر و ادکلن پیدا نمیشه!
ما هم عشقمون ادکلنه واسه همین این صفحه رو روزی 200 بار:18: رفرش میدیم ببینیم دوستان مطالب جدید گذاشتن یا خیر!
اطلاعات خودمم در اون حد نیست که بخوام پست بزنم فقط مطالب رو میخونم و از عزیزان تشکر میکنم
در نهایت هم مخلص همه بچه های گل اینجا هستیم:11:

erfan3333
20-10-2011, 19:13
چاکر همه دوستان
مگه بده از شما تشکر میکنم؟!:31:
ما هم عشقمون ادکلنه واسه همین این صفحه رو روزی 200 بار:18: رفرش میدیم ببینیم دوستان مطالب جدید :11:
ای ول :31::20::10:

erfan3333
20-10-2011, 19:20
برو توی Fragrantica اونجا سرچ بزن راحت میاره برات....بعد ببین ملت راجع بهش چی گفتن...یکی گفته که بوی این ادکلن مثل بوی یه گاراژ پر از بوی روغن موتور ماشینای دهه 60 میمونه....

من اینو قیمت کردم فکر کنم 26 تومن گفت....ولی یه بوییه که با اولین استشمام تا منتها الیه مغزت رسوخ خواهد کرد و تمام مغزتو تسخیر میکنه...چه از لحاظ مادی و چه معنوی

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

ایناییی که بهت میگم با کیفیت ترین و نزدیک به اصل ترین کارای ریو هستند.

Dior Homme Intense
CH
Bleu De Chaenel
Dunhill Desire Blue
Terre Hermes
Lalique Encre Noir
He Wood
Hugo Boss

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

سه سئوال تخصصی
1) آیا ظرف و شکل و شمایل این عطرهای ریو دقیقا برابر و مشابه مدل اصلی هست ( مثلا وان میلیون تو مدل ریو همین شکل شمش طلاست ؟ )
اخه من شنیده بودم مدل های ریو با تغییر اسم و البته نزدیک به اسم مدل اصلی اقدام به تولید این محصولات میکنه و فکر میکنم اونایی که دقیقا مثه مدل اصلی نام گذاری و کپی مشن درجه 2 یا 3 محصولات تقلبی باشن
2) نحوه تشخیص مدل های درجه 2 یا 3 با توجه به جواب بالا که مشابه شکل و شمایل اصلی باشه با مدل ریو چی هستش ؟ :8:
3) سئوال آخرم آیا مدل های ریو هم مدرج شده هستن یعنی 50 میل یا 100 میل دارن یا همگی یک طبقه بندی دارن :10:

hike
20-10-2011, 19:30

من اینو قیمت کردم فکر کنم 26 تومن گفت....ولی یه بوییه که با اولین استشمام تا منتها الیه مغزت رسوخ خواهد کرد و تمام مغزتو تسخیر میکنه...چه از لحاظ مادی و چه معنوی[COLOR=Silver]

رفتم اونجا فقط 4 تا رویو داشت.

mhek
20-10-2011, 20:56
همشون که بی کیفیت نیستن من خودم سه جا عطرفروش خیلی کار درست می شناسم که اتقاقا

محصولاتشون رو از همون دبی این جا می یارن وگرنه خودشون که محصولات

کرید رو تولید نمی کنن. سفارش هم می گیرن (حالا ق اچ اق شاید بیارن)

این که بگیم ایران فلانه خوب نیست... اتفاقا به خاطر نزدیک بودن به همون دبی

که گفتی خیلی از کارا زودتر از خیلی از جاهای دنیا می یان این جا، فقط مسلمه که

با آمریکا نمی شه مقایسه کرد... اون کارای فیک که می بینی زیاده خوب همه جا هست

حالا تو کشورایی که محصولات غیر قانونی زیاد وارد میشه دیگه بیشتر هست...

عزیز بحث فیک بودن مطرح نیست...بحث کیفیت هستش...مسلما اینهایی که ایران هست هم کیفیت خوبی دارند ولی نسبت به قیمتشون..این مورد ربطی به ایران نداره و در خود آمریکا هم ریتیلر های معتبری مثل فراگرانس نت و فراگرانس ایکس کرید رو به قیمت خیلی ارزون تر از کرید بوتیک میفروشن(هرچند قیمت اونها هم از قیمت های ایران گرون تر هستش) ولی خود افراد توی آمریکا هم اگر مجبور نباشن از اینها نمیخرن و مستقیم میرن بوتیک نیمان مارکوس یا کرید بوتیک و به قیمت خیلی بالاتر میخرن...بنده زیاد سعی کردم دلیل این موضوع رو بفهمم و در یه سری موارد دیدم بحث سر بچ نامبر هستش و یعنی اینکه خود کرید کارهای رو با کیفیت و بوهای مختلف عرضه میکنه که بهترینش توی همون کرید بوتیک و چند فروشگاه معروف فروخته میشه..مصخصوصا این مورد رو در مورد آونتوس و سیلور مانتین و امپریال زیاد شنیدم...مسلما عطرهای کرید داخل ایران از کرید بوتیک خریداری نمیشن(شک نکنید) چون قیمتشون خیلی خیلی بالاتر هستش(تقریبا 2 برابر ایران)...هنوز دلیل این تفاوت قیمت رو کاملا نمیدونم ولی چیزی که توش نمیشه شک کرد این هست که بین کریدی که ایران میخرید و کرید کرید بوتیک تفاوت هایی هست و تمامی افراد آگاه هم پیشنهاد میکنن که از کرید بوتیک بخرید....
حرفاتون رو قبول دارم و اینجا به نظرم درسته که کار فیک زیاده کار اصل هم هست چون نزدیک دبی هستیم و دبی هم یه جورایی بعد پاریس مرکز عطر دنیا شده..ولی چیزی که هست این هست که هرکاری توی ایران و دنیا معروف بشه فیکش زیاد میشه و به نظرم خیلی از کارهای ورساچه و گیونچی و کالوین کلین و برند های معروف دیگه تو ایران فیک هستند...مخصوصا بعضی هاشون که قیمت منطقی ندارند و گاها خیلی ارزون تر از حتی آمریکا هستند...معمولا نسخه کپی درجه یک این عطرها در ایران به جای اصل فروخته میشه...یه راه ساده برای جلوگیری از این مطلب اینه که بهتره یک مینی(یا همون اشانتیون) عطر رو بخریم و بعد 100 میلش رو بخریم تا اینجوری با مقایسه دچار اشتباه نشیم چون معمولا مینی ها اصل هستند و تا حالا نشنیدم جایی که مینی فیک هم وجود داشته باشه...

عزیز سمپل ها رو یکی از دوستان از آمریکا برام فرستادن...و البته یه سری دیگش رو فامیل یا اشنایان از اروپا آوردن یا پست کردن...قیمتاش بالا در میاد و شاید یک سمپل دو میلی در حد 5 تومن در بیاد ولی خوب به نظر من ارزش داره...
اگر خواستید میتونم سری جدید که سفارش میدم موارد مد نظر شما رو هم بفرسته...

در مورد جان وارواتوز معمولی یه کم بیشتر توضیح میدی ؟

من یه مینی ازش خریدم که 7 میل هست(بیشتر برای شیشش خریدم :دی ) بوی خاصی داره که شیرین هستش و البته کمی بوی چرمی داره(البته نه مثل بولگاری بلک) و خیلی هم بوش گرم نیست و توی این فصل بد نیست مصرفش..جزء دسته عطرهای چوبی محسوب میشه و به نظرم برای محافل رسمی خوبه...هرچند خیلی هم رسمی نیست..عطری نیست که خیلی خوشم بیاد ازش ولی مسلما هرازگاهی برای تنوع استفاده خواهم کرد..ناگفته نماند که این عطر نسبت به قیمتش کیفیت خوبی داره و پخش بو و ماندگاریش هم خوبه..از چند نفر که پرسیدم هگی بوش رو دوست داشتن...

arsenal_mmm
20-10-2011, 21:16

انقد تعریف Axe Instinct رو کردی که پا شدم رفتم خریدمش...ولی خب تاییدش میکنم و بوی خوبی داره اما اون قدرا هم که خودش گفته چرمی نیست...من بوی چرمی بهتر از Axe Instinct رو ادکلن Qubism از امپر میدونم...بوی اون به نظرم چرمی تر و یه کم باحال تره...امپر یه سری کاراش با وجود این که به نظر انگار همه چیزو قرو قاطی کرده اما بد در نیومده...اما بعضیاش چون نصفیش به نظرم همین جوری الکی یه چیزایی رو انگار با هم قاطی کرده تا یه چیزی از توش در بیاد یه اسمی هم همینجوری الکی روش گذاشته..
ولی اخیرا یه کار جدید از این امپر اومده که واقعا ترکیب قرو قاطی جالبی شده..توصیه میکنم تونستید تستش کنید نظرتونو بگید...اسمش Courage هستش و شیشه اش کاملا دایره است و رگه های چرم رو شیشه گذاشته...به طور دقیق دقیق میتونم بگم این عطر بوی نجاری میده....دقیقا بوی نجاری وخاک اره میده...چرا میگم بوی نجاری چون تو نجاری بوی چوب دقیقا مثل بوی خود درخت نیست و اونجا بوی چوبش بوی خاک اره و چوب داغ شده در اثر اره میاد ...این عطر Courage i هم دقیقا بوی خاک اره میده...خیلی حس باحالیه...عمرا مشابه چنین عطری رو بهش برخورده باشید...حتما یه تست بکنید نظرتون راجع بهش بگید

moli_ahmad
20-10-2011, 21:41
mhek عزیز من یکی دوتا ادکلن میخوام که اینورا پیدا نمیشهدیدم شما از اونور اورده بودین و گذاشتین واسه فروش بازم میارین؟

hike
20-10-2011, 21:47
انقد تعریف Axe Instinct رو کردی که پا شدم رفتم خریدمش...ولی خب تاییدش میکنم و بوی خوبی داره اما اون قدرا هم که خودش گفته چرمی نیست...من بوی چرمی بهتر از Axe Instinct رو ادکلن Qubism از امپر میدونم...بوی اون به نظرم چرمی تر و یه کم باحال تره...امپر یه سری کاراش با وجود این که به نظر انگار همه چیزو قرو قاطی کرده اما بد در نیومده...اما بعضیاش چون نصفیش به نظرم همین جوری الکی یه چیزایی رو انگار با هم قاطی کرده تا یه چیزی از توش در بیاد یه اسمی هم همینجوری الکی روش گذاشته..
ولی اخیرا یه کار جدید از این امپر اومده که واقعا ترکیب قرو قاطی جالبی شده..توصیه میکنم تونستید تستش کنید نظرتونو بگید...اسمش Courage هستش و شیشه اش کاملا دایره است و رگه های چرم رو شیشه گذاشته...به طور دقیق دقیق میتونم بگم این عطر بوی نجاری میده....دقیقا بوی نجاری وخاک اره میده...چرا میگم بوی نجاری چون تو نجاری بوی چوب دقیقا مثل بوی خود درخت نیست و اونجا بوی چوبش بوی خاک اره و چوب داغ شده در اثر اره میاد ...این عطر Courage i هم دقیقا بوی خاک اره میده...خیلی حس باحالیه...عمرا مشابه چنین عطری رو بهش برخورده باشید...حتما یه تست بکنید نظرتون راجع بهش بگید
جدا خریدی؟ دمت گرم. خوشحالم خوشت اومد اره منم بوی چرم چندان حس نمی کنم. ولی واقعا دوست داشتنیه برام. تو محل کارم هر نیم ساعت اسپری میکنم و لذت میبرم. امشب یکی از بچه ها گفت عجب بویی داره این، اسمشو بنویس برم بخرم. گفتم همین امشب میری بخری دیگه؟ گفت اره میرم . وقتی که گفتم axe است کمی جاخورد :31: ولی خیلی خوشش اومده بود.
اون دوتا رو هم در برنامه تست میگذارم. راستی ویسکی رو استفاده میکنی؟

mhek
20-10-2011, 21:58
mhek عزیز من یکی دوتا ادکلن میخوام که اینورا پیدا نمیشهدیدم شما از اونور اورده بودین و گذاشتین واسه فروش بازم میارین؟

عزیز من میتونم بگم که دوستم از آمریکا براتون بفرسته...ولی منتها خودم فکر نکنم دیگه تعداد بالا بگم پست بکنه چون این سری گمرک خورد به عطر ها و یه جورایی به همون قیمتی که پامون در اومده بود بعضیش رو فروختم...
ولی شاید بتونه برای شما هم پست بکنه...یه دونه گمرک نمیخوره معمولا(مامور پست میگفت فوقش دیگه سه تا بگو بفرسته چون توی پست قانون هست جنس بالای 50 دلار گمرک میخوره و البته مامور گمرک پستی نمیدونه قیمت عطر رو و یه حدسی میزنه همینطوری و به خاطر همین بیشتر 2 تا نباشه بهتره حداکثر دیگه سه تا)..حالا اون عطرها رو بگید چیا هست تا ببینم میشه کاریش کرد یا نه....
اما یه سری موارد هست...اول اینکه هزینه پست برای یه عطر زیاد در میاد(حدود 20 دلار)...و دوم اینکه پست آمریکا به ایران usps هست و البته ترکینگ نامبر داره ولی شنیدم گاها که گم هم شده و هیچ کاریش هم نمیشه کرد...البته تا حالا از من گم نشده...و حدود 25 روز هم طول میکشه...
خلاصه خرید از خارج دردسر زیاد داره خصوصا آمریکا ولی خوب مزیت های خودش رو هم داره....
راستی چرا از استراوبری خرید نمیکنی؟؟

sagedmo
20-10-2011, 22:26
عزیز من میتونم بگم که دوستم از آمریکا براتون بفرسته...ولی منتها خودم فکر نکنم دیگه تعداد بالا بگم پست بکنه چون این سری گمرک خورد به عطر ها و یه جورایی به همون قیمتی که پامون در اومده بود بعضیش رو فروختم...
ولی شاید بتونه برای شما هم پست بکنه...یه دونه گمرک نمیخوره معمولا(مامور پست میگفت فوقش دیگه سه تا بگو بفرسته چون توی پست قانون هست جنس بالای 50 دلار گمرک میخوره و البته مامور گمرک پستی نمیدونه قیمت عطر رو و یه حدسی میزنه همینطوری و به خاطر همین بیشتر 2 تا نباشه بهتره حداکثر دیگه سه تا)..حالا اون عطرها رو بگید چیا هست تا ببینم میشه کاریش کرد یا نه....
اما یه سری موارد هست...اول اینکه هزینه پست برای یه عطر زیاد در میاد(حدود 20 دلار)...و دوم اینکه پست آمریکا به ایران usps هست و البته ترکینگ نامبر داره ولی شنیدم گاها که گم هم شده و هیچ کاریش هم نمیشه کرد...البته تا حالا از من گم نشده...و حدود 25 روز هم طول میکشه...
خلاصه خرید از خارج دردسر زیاد داره خصوصا آمریکا ولی خوب مزیت های خودش رو هم داره....
راستی چرا از استراوبری خرید نمیکنی؟؟

شما اطلاعی دارید از نحوه خرید از این سایت؟فکر کنم حتما باید کارت اعتباری داشته باشیم مثل ویزا یا مستر یا... چند روز طول میکشه به ایران برسه و اینکه ممکنه اذیت کنن سر فرستادنش؟ چون جدیدا مثل اینکه وضع واردات عطر خراب شده و خیلی گیر میدن.اگر کسی اطلاعاتی داره تو زمینه خرید از این سایت بگه.اخه من خیلی دوست دارم ازش خرید کنم

mhek
20-10-2011, 22:37
شما اطلاعی دارید از نحوه خرید از این سایت؟فکر کنم حتما باید کارت اعتباری داشته باشیم مثل ویزا یا مستر یا... چند روز طول میکشه به ایران برسه و اینکه ممکنه اذیت کنن سر فرستادنش؟ چون جدیدا مثل اینکه وضع واردات عطر خراب شده و خیلی گیر میدن.اگر کسی اطلاعاتی داره تو زمینه خرید از این سایت بگه.اخه من خیلی دوست دارم ازش خرید کنم

من برای خرید از آمریکا که به حساب عموی دوستم در ایران واریز میکنم..ولی واسه بعضی از خرید های مستقیم از اروپا یا خرید های اجناس مجازی باید معمولا از طریق درگاه پیپال واریز انجام بشه و برای این کار باید ویزا کارت یا مستر کارت یا دبیت کارت داشته باشید...
خود سایت استراوبری نوشته سعی میکنه جوری بفرسته گمرک نخوره ولی اگر هم بخوره گفته بیاید بگید تا اگر شد به حسابتون بریزیم هزینه گمرک رو..البته نمیدونم این شدنی هست یا فقط تبلیغات هستش...
در مورد اینکه این سایت به ایران میفرسته یا نه که فکر نمیکنم مشکلی باشه..چون این سایت نسخه فارسی راه اندازی کرده یعنی میتونه بدون مشکل به ایران بفرسته...من از این سایت خرید نکردم تا حالا ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه...سایت معتبری هم هست و همه جا خوبیش رو خوندیم و شنیدیم...
در مورد رسیدن عطر هم تا 90 درصد بدون مشکل پست میاره دم خونتون و فوقش گمرک میخوره و گمرک هم قابل حل هست و چیزی نیست که علاج نداشته باشه...اونطوری یه نامه میاد دم خونه که باید برید پست و مبلغ گمرک رو بپردازید و بسته رو بگیرید...
برای خرید هم اگر خودتون ویزا یا مستر کارت ندارید باید از طریق دوستانی که دارند انجام بدید..بنده با چند نفر کار کردم و چند تایی آدم مطمئن برای پرداخت میشناسم...اگر خواستید میتونم توی پخ در این مورد باهاتون صحبت بکنم...

arsenal_mmm
20-10-2011, 23:30
جدا خریدی؟ دمت گرم. خوشحالم خوشت اومد اره منم بوی چرم چندان حس نمی کنم. ولی واقعا دوست داشتنیه برام. تو محل کارم هر نیم ساعت اسپری میکنم و لذت میبرم. امشب یکی از بچه ها گفت عجب بویی داره این، اسمشو بنویس برم بخرم. گفتم همین امشب میری بخری دیگه؟ گفت اره میرم . وقتی که گفتم axe است کمی جاخورد :31: ولی خیلی خوشش اومده بود.
اون دوتا رو هم در برنامه تست میگذارم. راستی ویسکی رو استفاده میکنی؟

نه جدی جدی باحاله این Axe و من خدایی ازش خوشم اومد...یه نموره ته بوی صابونم توش حس میکنم و به خاطر همین حس تمیزی داره بوش..چیز باحالیه و حس خوشحالی بهم دست میده نمیدونم چرا.

ویسکی رو والا تابستون یه کم استفاده کردم الان کمتر استفاده اش میکنم...جالبیش اینجاس که تو ویسکی هم بوی نارگیل احساس میکنم اما باز بوی نارگیلی ویسکی بهتره از اون فراری بلک..به شخصه 10 تا ویسکی حاضرم بخرم(منظور ادکلنشه ها) اما یه دونه دیگه ازون فراری بلک عمرا دیگه بخرم...واقعا نمیدونم چرا اصلا از فراری بلک خوشم نیومده با وجود این که خیلیم پر طرفداره و اغلب بوشو شیک میدونن...
حیف که ویسکی وارداتش قطع شده...و مدل Double Whisky رو گیر نمیارم...کسی این مدل رو جایی سراغ نداره یا ندیده بهم بگه؟؟ بوش خیلی عمیق و با حاله
بوی ادکلن ویسکی دابل خدایی آب از لب و لوچه آدم سرازیر میکنه ...فکر کنم به خاطر همینم وارداتش قطع شد چون ذهن مردمو منحرف میکرد اون وقت:46:

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

راستی Hike این اسپری اینستینکت Axe یه نموره بوش شبیه بیژن نمیزنه خدایی؟

hike
21-10-2011, 07:20
نه جدی جدی باحاله این Axe و من خدایی ازش خوشم اومد...یه نموره ته بوی صابونم توش حس میکنم و به خاطر همین حس تمیزی داره بوش..چیز باحالیه و حس خوشحالی بهم دست میده نمیدونم چرا.

ویسکی رو والا تابستون یه کم استفاده کردم الان کمتر استفاده اش میکنم...جالبیش اینجاس که تو ویسکی هم بوی نارگیل احساس میکنم اما باز بوی نارگیلی ویسکی بهتره از اون فراری بلک..به شخصه 10 تا ویسکی حاضرم بخرم(منظور ادکلنشه ها) اما یه دونه دیگه ازون فراری بلک عمرا دیگه بخرم...واقعا نمیدونم چرا اصلا از فراری بلک خوشم نیومده با وجود این که خیلیم پر طرفداره و اغلب بوشو شیک میدونن...
حیف که ویسکی وارداتش قطع شده...و مدل Double Whisky رو گیر نمیارم...کسی این مدل رو جایی سراغ نداره یا ندیده بهم بگه؟؟ بوش خیلی عمیق و با حاله
بوی ادکلن ویسکی دابل خدایی آب از لب و لوچه آدم سرازیر میکنه ...فکر کنم به خاطر همینم وارداتش قطع شد چون ذهن مردمو منحرف میکرد اون وقت:46:

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

راستی Hike این اسپری اینستینکت Axe یه نموره بوش شبیه بیژن نمیزنه خدایی؟
گود مرنینگ. من شباهتی حس نمی کنم. بیژن اصلا لطافت و مهربانی تو وجودش نیست.خیلی خشنه.بویی از انسانیت نبرده :31: احساس نداره.وقتی میخوای بری دعوا این عطر رو میزنی بعد تو واکمنت اهنگ war is the answer گروه five finger death punch رو میگذاری. دعوا رو از پیش بردی.
ولی axe instinct از اون طرف برای من به لطافت و نرمی دم روباه سفیده . البته باید ملایم استفاده کنم. ضمن اینکه این اولین axe ای است که تا حالا داشتم.

hike
21-10-2011, 10:36
بچه ها axe مدلهای دیگه کسی تست زده اینجا پیشنها بده؟

MOHAMMAD2010
21-10-2011, 11:09

من pulse و africa رو استفاده کردم به نظرم هر دو تا خوب بودن

cyber861
21-10-2011, 11:11

من یه مدل قبلا که شکلشون عوض نشده بود داشتم.بویه تند و خنکی داشت.یادمه اون موقع 1800 گرفته بودم.

اصلا یادم نیست اسمش چی بود یا چه رنگی بود.شاید مشکی و لکه های آبی روش بود.

بویی شبیه توتونه پیپ میداد.

................................

یه پیشنهاد هم برای دوستانی که بویه خنک و تلخ دوست دارن.جاکومو مشکی.خیلی بوش سنگینه.در حده

سیگار بهمن :31:

.............................

دیشب فهمیدم از بویه فلفله سیاه هم تو ادکلنا خیلی خوشم میاد .مخصوصا از نوعه وود هم باشه:8:

Ali_softcenter
21-10-2011, 11:18
دوستان کسی محصولات Emper رو تست کرده؟

این 2 تا مدلش رو میخوام بدونم بوش توی چه مایه هایی هست: کدوم ش حالت ملایم تر و رمانتیک تری داره؟

63.boy
21-10-2011, 16:50
بچه ها من ck one رو سفارش دادم
200 میل تستر 46 چطوره ؟ :ی

MOHAMMAD2010
21-10-2011, 17:10
بچه ها این سایت perfumeshoping.com عطراش اصل هستن ؟ ( چون قیمت ها رو نگاه میکنم بعضیا ارزون تر از مغازه هست )

sagedmo
21-10-2011, 18:33

از کجا سفارش دادی؟

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

من برای خرید از آمریکا که به حساب عموی دوستم در ایران واریز میکنم..ولی واسه بعضی از خرید های مستقیم از اروپا یا خرید های اجناس مجازی باید معمولا از طریق درگاه پیپال واریز انجام بشه و برای این کار باید ویزا کارت یا مستر کارت یا دبیت کارت داشته باشید...
خود سایت استراوبری نوشته سعی میکنه جوری بفرسته گمرک نخوره ولی اگر هم بخوره گفته بیاید بگید تا اگر شد به حسابتون بریزیم هزینه گمرک رو..البته نمیدونم این شدنی هست یا فقط تبلیغات هستش...
در مورد اینکه این سایت به ایران میفرسته یا نه که فکر نمیکنم مشکلی باشه..چون این سایت نسخه فارسی راه اندازی کرده یعنی میتونه بدون مشکل به ایران بفرسته...من از این سایت خرید نکردم تا حالا ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه...سایت معتبری هم هست و همه جا خوبیش رو خوندیم و شنیدیم...
در مورد رسیدن عطر هم تا 90 درصد بدون مشکل پست میاره دم خونتون و فوقش گمرک میخوره و گمرک هم قابل حل هست و چیزی نیست که علاج نداشته باشه...اونطوری یه نامه میاد دم خونه که باید برید پست و مبلغ گمرک رو بپردازید و بسته رو بگیرید...
برای خرید هم اگر خودتون ویزا یا مستر کارت ندارید باید از طریق دوستانی که دارند انجام بدید..بنده با چند نفر کار کردم و چند تایی آدم مطمئن برای پرداخت میشناسم...اگر خواستید میتونم توی پخ در این مورد باهاتون صحبت بکنم...
بله حتما میخوام وقتی پول به دستم رسید حتما بهتون اطلاع میدم.ممنون

63.boy
21-10-2011, 18:40
از کجا سفارش دادی؟

پرفیوم شاپینگ :دی

63.boy
21-10-2011, 20:35
بچه ها ابن کارای کارلوس مویا چطورن ؟ قیمتشون که خوب مناسبه 16 تومن :دی موندگاری و کیفیتشون در چه حدیه ارزش خرید دارن ؟

sunflowerr
21-10-2011, 20:48
دوستان کسی محصولات Emper رو تست کرده؟

این 2 تا مدلش رو میخوام بدونم بوش توی چه مایه هایی هست: کدوم ش حالت ملایم تر و رمانتیک تری داره؟

بین این دو تا میتونم بگم که اون کار اولی یعنی Legend بوش رمانتیک تر از این دومیه است...کار Elegante اش هم اگه دنبال کار رمانتیک هستی بد نیست...اما فقط یه چیزی رو باید حتما بهت بگم و اون اینه که مواظب باش بیشتر از 30 تومن بهت نندازن....متاسفانه اون کار Legend رو الان تو بازار با کمال وقاحت دارن 40 به بالا میفروشن که حداقل 20 هزار تومن به طرزی کاملا نا جوانمردانه روش سود کشیدن...اگه بتونی 25 گیر بیاری میتونم بگم قیمت استاندارد خریدی...برای همه کاراش البته همین قیمت بیشتر نباید بشه....اگه جایی میخوای که کاراشو به قیمت مناسب بهت بده برو خیابان انقلاب خیابان جمالزده رو یه 100 متر بری بالاتر نبش اولین کوچه دست چپ یه فروشگاهی هست که همه عطراشو از جمله کارای امپر رو با قیمتی کاملا منصفانه میفروشه.

arsenal_mmm
21-10-2011, 21:18
گود مرنینگ. من شباهتی حس نمی کنم. بیژن اصلا لطافت و مهربانی تو وجودش نیست.خیلی خشنه.بویی از انسانیت نبرده :31: احساس نداره.وقتی میخوای بری دعوا این عطر رو میزنی بعد تو واکمنت اهنگ war is the answer گروه five finger death punch رو میگذاری. دعوا رو از پیش بردی.
ولی axe instinct از اون طرف برای من به لطافت و نرمی دم روباه سفیده . البته باید ملایم استفاده کنم. ضمن اینکه این اولین axe ای است که تا حالا داشتم.

من اگه باشم برای دعوا Polo Double Black میزنم و بعد آهنگ Relentless, Reckless Forever رو میذارم گوشم تا دعوا رو ببرم....اگه گفتی مال کیه؟؟؟

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

من مدل های Dark temperature و Africa رو داشتم که به همراه Instinct 3 تاشونو جزو بهترین کارای Axe میدونم به خصوص Africaرو

sunflowerr
21-10-2011, 21:25
دوستان من یه ادکلن میخوام که به شدت بوی توتون و پیپ و سیگار از این چیزه بده...بیشتر دلم میخواد بوی توتون پیپ بده اما هر جا میرم هی این کاپیتان بلک کذایی رو بهم معرفی میکنند...والا به نظرم این کاپیتان بلک اصلا بوی توتون پیپ نمیده....کسی ادکلن بهتری که قشنگ بوی توتون درستو حسابی بده سراغ نداره؟؟؟
والا یه دونه Royale جعبه فلزی چینی هست که قیمتش 7 تومنه به نظرم اون خیلی بیشتر از کاپیتان بلک بوی توتون پیپ میده.
بازم خواهشا کسی چیز بهتر سراغ داره بهم بگه....بوی توتون درست و حسابی میخواما...یه جوری که انگار 10 تا پیپ رو با هم کشیده باشی پیرهنت قشنگ بوی دود پیپ گرفته باشه...

sunflowerr
21-10-2011, 21:31
دوستان کسی با این ادکلن به نام Rich Man که مال شرکت Yves De Sistelle هستش آشنایی داره بهم بگه بوش چطوره و تو چه مایه هاس؟؟؟ارزش خریدن داره و کار با کلاسی به حساب میاد؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

Ali_softcenter
21-10-2011, 21:41
بین این دو تا میتونم بگم که اون کار اولی یعنی Legend بوش رمانتیک تر از این دومیه است...کار Elegante اش هم اگه دنبال کار رمانتیک هستی بد نیست...اما فقط یه چیزی رو باید حتما بهت بگم و اون اینه که مواظب باش بیشتر از 30 تومن بهت نندازن....متاسفانه اون کار Legend رو الان تو بازار با کمال وقاحت دارن 40 به بالا میفروشن که حداقل 20 هزار تومن به طرزی کاملا نا جوانمردانه روش سود کشیدن...اگه بتونی 25 گیر بیاری میتونم بگم قیمت استاندارد خریدی...برای همه کاراش البته همین قیمت بیشتر نباید بشه....اگه جایی میخوای که کاراشو به قیمت مناسب بهت بده برو خیابان انقلاب خیابان جمالزده رو یه 100 متر بری بالاتر نبش اولین کوچه دست چپ یه فروشگاهی هست که همه عطراشو از جمله کارای امپر رو با قیمتی کاملا منصفانه میفروشه.

ممنون از این جایی که آدرس دادید میتونم 25 اینا گیر بیارم؟

چون یه نفر هست به همین قیمت 25 و اینا میفروشه ولی با هزینه پستش حدود 28 اینا می افته برام..
اگه اون مغازه همون قیمت استاندارد رو میده دیگه الکی پول پست ندم..

sunflowerr
21-10-2011, 21:46
ممنون از این جایی که آدرس دادید میتونم 25 اینا گیر بیارم؟

چون یه نفر هست به همین قیمت 25 و اینا میفروشه ولی با هزینه پستش حدود 28 اینا می افته برام..
اگه اون مغازه همون قیمت استاندارد رو میده دیگه الکی پول پست ندم..
آره اونجا قیمتش خوبه همین 25 تومنه چونه بزنی کمترم میده تازه...اگه حالا 28 ام بیافته باز می ارزه به اون 40 تومنی که اون لامصبا میدن.
گرفتی بعدا بیا بگو ازش راضی بوی یا نه؟

moli_ahmad
21-10-2011, 21:55
این لگند همونی هست که گفتم من تست کردما:31:

cyber861
21-10-2011, 22:24
دیروز یه ادکلنه 2men تست کردم .یادم نیست اسمه شرکتش رو .ولی اماراتی بود.بویه خوبی داشت.قیمتش

هم 14 تومن بود.

کارهایه امپر بالایه 20 تومن نمیارزه.این صد دفعه:31:من بهترین کارش که ممورایز هست رو 19 تومن حاظر

نیستم بگیرم.بهترین اماراتی هم بیشتر از 15 نمیارزه.

Ali_softcenter
21-10-2011, 22:35
دیروز یه ادکلنه 2men تست کردم .یادم نیست اسمه شرکتش رو .ولی اماراتی بود.بویه خوبی داشت.قیمتش

هم 14 تومن بود.

کارهایه امپر بالایه 20 تومن نمیارزه.این صد دفعه:31:من بهترین کارش که ممورایز هست رو 19 تومن حاظر

نیستم بگیرم.بهترین اماراتی هم بیشتر از 15 نمیارزه.

خب مگه 20 تومن جایی هست؟ فکر کنم 25 ارزون ترین باشه نهایت به قول دوستمون چونه بزنیم 22 اینا بدن!

شما همه کارهاشو تست کردید که میگید بهترین کارش ممورایز هست؟

من میدونم ادکلن اماراتی چیز شاخی نیست ولی یه ادکلن دم دستی میخوام که توی دانشگاه و اینا بزنم..نمیخوام هر دفعه میرم بیرون ادکلن 60 تومنی بزنم..پرسیدم گفتن امپر بوهاش خوبه..

این لگند همونی هست که گفتم من تست کردما:31:

خب چطوریه؟:46:

cyber861
21-10-2011, 22:51
خب مگه 20 تومن جایی هست؟ فکر کنم 25 ارزون ترین باشه نهایت به قول دوستمون چونه بزنیم 22 اینا بدن!

من میدونم ادکلن اماراتی چیز شاخی نیست ولی یه ادکلن دم دستی میخوام که توی دانشگاه و اینا بزنم..نمیخوام هر دفعه میرم بیرون ادکلن 60 تومنی بزنم..پرسیدم گفتن امپر بوهاش خوبه..

خب چطوریه؟:46:

من 4-5 تاشون رو تست زدم.قیمتاشون هم بالایه 20 تومن نبود.

کوبیسم هم خیلی خوب بود.

....................

امروز اینو تست کردم.

ته بویه آلبالو میداد.باحال بود ولی موندگاری افتضاح.

حالا جالبه اصلا جزوه ترکیبات آلبالو نیست.حالا نمیدونم اون تقلبی بوده یا من اشتباه کردم.

لاکوست لاکوست رو کی تست زده؟

Ali_softcenter
21-10-2011, 23:05
من 4-5 تاشون رو تست زدم.قیمتاشون هم بالایه 20 تومن نبود.

کوبیسم هم خیلی خوب بود.

....................

خب کجا تست زدید؟ :5:

cyber861
21-10-2011, 23:12

اگه اصلی باشه من دارم عالیه.هر چی تو بازار تست میکنم بویه ماله منو نمیدن.فکر کنم همشون تقلبی باشن.

من همین تستر 200 میلش رو پارسال 32 تومن گرفتم.خداییش پیدا کنم بازم میگیرم.

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

خب کجا تست زدید؟ :5:
اراک.پاساژ فردوسی

mhek
21-10-2011, 23:57

:

من توی اصفهان یه مغازه هست اکثرا لوازم ارایشی بهداشتی رو از اونجا میخرم چون جناسش اصله...
ادکلن های امپر رو هم یه سریش رو داشت که اتفاقا کوبیسم رو ازش 15 برداشتیم ...
خیلی از کارهای اجمل رو هم داشت همگی هم حدود 15 الی 20

mhek
22-10-2011, 00:05
دوستان من یه ادکلن میخوام که به شدت بوی توتون و پیپ و سیگار از این چیزه بده...بیشتر دلم میخواد بوی توتون پیپ بده اما هر جا میرم هی این کاپیتان بلک کذایی رو بهم معرفی میکنند...والا به نظرم این کاپیتان بلک اصلا بوی توتون پیپ نمیده....کسی ادکلن بهتری که قشنگ بوی توتون درستو حسابی بده سراغ نداره؟؟؟
والا یه دونه Royale جعبه فلزی چینی هست که قیمتش 7 تومنه به نظرم اون خیلی بیشتر از کاپیتان بلک بوی توتون پیپ میده.
بازم خواهشا کسی چیز بهتر سراغ داره بهم بگه....بوی توتون درست و حسابی میخواما...یه جوری که انگار 10 تا پیپ رو با هم کشیده باشی پیرهنت قشنگ بوی دود پیپ گرفته باشه...

توباکو وانیله از تام فورد...به نظر خیلی ها بهترین عطر جهان هستش...50 میلش حدودا 250 دلاره...
پیور هاوانا از ماگلر رو تونستی تست کن...یکی از خوشبو ترین عطرهای حال حاضر دنیا...
پیور مالت هم هست که پرفیوم شاپینگ داره البته عجیبه که وقتی قیمت جهانیش به دلیل محدودیت در تولید الان روی 150 دلار هستش چطوری پرفیوم شاپینگ میده 80 :13:

bluray
22-10-2011, 01:30
سلام بچه ها

خسته نباشید .
من چند تا سوال دارم
1. این عبااراتی که پشت شیشه ها نوشته دقیقا یعنی چی و کدومش بهتره ؟(Edu de perfume ,Edu de.... )

2.من یه عطر یا ادکلن (اینم نفهمیدم که چیه قضیه اش) که دخترونه باشه می خوام . متناسب با فصل زمستان فکر کنم باید بوی گرم بگیرم . اما برام بوی خوش و ماندگاری بالا و قدرت پخش(پخش در فضا) برام مهمه (اصل بودن و با کیفیت بودن). شخصی که براش این عطر رو کادو میبرم خیلی برام ارزش داره و البته عطر و ادکلن رو هم خیلی خوب می شناسه . دوست دارم یه عطر خوش بو برای یه آدم پر تحرک بخرم که کیفیت بالایی داشته باشه . از این عطر یا ادکلن هایی که هرجا میزنه کاملا به چشم بیاد و تکراری نشه . هر گلی زدید به سر خودتون زدید دیگه . بگید از کجا هم بخرم . فردا می خواام تا ظهر برم برای خرید اما جایی رو نمی شناسم که رفااقت سرش بشه و یه مرد رو رو سفید کنه !! کمک لطفا . قیمت هم هرچند که پولم میدونم کم اما 100 تومن می تونم بدم . کمه اما چیزی هست که از دستم میاد دیگه

سلیقه اش هم فقط می دونم یه گوچی آبی داره که دوستش داره !!

cyber861
22-10-2011, 02:45
سلام بچه ها

خسته نباشید .
من چند تا سوال دارم
1. این عبااراتی که پشت شیشه ها نوشته دقیقا یعنی چی و کدومش بهتره ؟(Edu de perfume ,Edu de.... )

2.من یه عطر یا ادکلن (اینم نفهمیدم که چیه قضیه اش) که دخترونه باشه می خوام . متناسب با فصل زمستان فکر کنم باید بوی گرم بگیرم . اما برام بوی خوش و ماندگاری بالا و قدرت پخش(پخش در فضا) برام مهمه (اصل بودن و با کیفیت بودن). شخصی که براش این عطر رو کادو میبرم خیلی برام ارزش داره و البته عطر و ادکلن رو هم خیلی خوب می شناسه . دوست دارم یه عطر خوش بو برای یه آدم پر تحرک بخرم که کیفیت بالایی داشته باشه . از این عطر یا ادکلن هایی که هرجا میزنه کاملا به چشم بیاد و تکراری نشه . هر گلی زدید به سر خودتون زدید دیگه . بگید از کجا هم بخرم . فردا می خواام تا ظهر برم برای خرید اما جایی رو نمی شناسم که رفااقت سرش بشه و یه مرد رو رو سفید کنه !! کمک لطفا . قیمت هم هرچند که پولم میدونم کم اما 100 تومن می تونم بدم . کمه اما چیزی هست که از دستم میاد دیگه

اینو میگی؟

یا این؟

jsaleh11
22-10-2011, 04:23

سلام. فکر کنم عطر Morena رو اگه گیرتون بیاد بپسندید چون دقیقا بوی پیپ میده با ماندگاری خوب. قیمتش هم زیاد نیست حدود 20 تا 25. اگه میخواین بدونید چه شکلیه تو عکسی که من از عطرام گذاشتم ردیف عقب سمت راست بغل اون اسپری نارنجیه هست. همونی که مشکیه و حالت پیچ خورده داره.

hike
22-10-2011, 12:27
من اگه باشم برای دعوا Polo Double Black میزنم و بعد آهنگ Relentless, Reckless Forever رو میذارم گوشم تا دعوا رو ببرم....اگه گفتی مال کیه؟؟؟

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

من مدل های Dark temperature و Africa رو داشتم که به همراه Instinct 3 تاشونو جزو بهترین کارای Axe میدونم به خصوص Africaرو
Children of Bodom

امروز تو داروخانه م فاطمی دیدم axe رو 3900 گذاشته. چند خریدی axe رو؟

cigar remy latour و Cigar Commander Remy Latour امتحانی بکن. ارزان هم هستند. اولی رو اینجا دیدم ولی دومی رو نه

متاسفانه افتر شیو بالم arko adventure چیزی نبود که میخواستم. 2 دفعه استفاده کردم و پوست رو اصلا مرطوب نمیکنه. پوستم کاملا خشک میمونه که نصفه شب بلند شدم و کرم زدم بس که احساس ناراحتی میکردم.حالا نمیدونم مدل extra sensitive بهتره یا نه. دنیال یک چیزی هستم که پوست رو زنده و با طراوت کنه و در کل روز مرطوب نگه داره.
مثل اینکه مجبورم برم سراغ همون نیوآ

hike
22-10-2011, 12:35
سلام بچه ها

خسته نباشید .
من چند تا سوال دارم

Chanel Coco Mademoiselle رو یک امتحان کن

hike
22-10-2011, 14:38
من قبل از آرکو یک تستر Givenchy Pi Neo After Shave Balm داشتم که حدود 3 ماه استفاده کردم و خیلی خوب بود. الان قیمت رو چک کردم دیدم 36 دلاره که خب گرانه ولی عالی بود. پوست رو تا ساعتها مرطوب و نرم نگه میداشت.

cyber861
22-10-2011, 14:58
من قبل از آرکو یک تستر Givenchy Pi Neo After Shave Balm داشتم که حدود 3 ماه استفاده کردم و خیلی خوب بود. الان قیمت رو چک کردم دیدم 36 دلاره که خب گرانه ولی عالی بود. پوست رو تا ساعتها مرطوب و نرم نگه میداشت.

ببین cliven پیدا میکنی.من الکلیش رو داشتم چیزه خوبی بود.

ali_khoshtip
22-10-2011, 16:30

when
22-10-2011, 16:43
Children of Bodom

امروز تو داروخانه م فاطمی دیدم axe رو 3900 گذاشته. چند خریدی axe رو؟

cigar remy latour و Cigar Commander Remy Latour امتحانی بکن. ارزان هم هستند. اولی رو اینجا دیدم ولی دومی رو نه

متاسفانه افتر شیو بالم arko adventure چیزی نبود که میخواستم. 2 دفعه استفاده کردم و پوست رو اصلا مرطوب نمیکنه. پوستم کاملا خشک میمونه که نصفه شب بلند شدم و کرم زدم بس که احساس ناراحتی میکردم.حالا نمیدونم مدل extra sensitive بهتره یا نه. دنیال یک چیزی هستم که پوست رو زنده و با طراوت کنه و در کل روز مرطوب نگه داره.
مثل اینکه مجبورم برم سراغ همون نیوآ

جناب خیالت را راحت کنم.
aftershave برای مردانی مثل خودم که پوست بسیار خشکی داریم باید از نوع بدون الکل یا درصد الکل بسیار پایین انتخاب بشه.چون همونطور که می دونید الکل موجود در aftershave چربی پوست را که عامل اصلی شادابی پوست است را از پوست بیرون میکشه و خشکی پوست را دوچندان میکند. بیخیال بوی aftershave باید به دنبال انواعی مانند آلوئه ورا دارش بود ک حتی الامکان درصد الکلشون خیلی پایین باشه وگرنه نتیجه معکوس داده و خشکی پوست را تشدید میکند. البته این نظر یک دکتر پوست بود که در وب خونده بودم و من درآوردی خودم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10:

hike
22-10-2011, 17:19
جناب خیالت را راحت کنم.
aftershave برای مردانی مثل خودم که پوست بسیار خشکی داریم باید از نوع بدون الکل یا درصد الکل بسیار پایین انتخاب بشه.چون همونطور که می دونید الکل موجود در aftershave چربی پوست را که عامل اصلی شادابی پوست است را از پوست بیرون میکشه و خشکی پوست را دوچندان میکند. بیخیال بوی aftershave باید به دنبال انواعی مانند آلوئه ورا دارش بود ک حتی الامکان درصد الکلشون خیلی پایین باشه وگرنه نتیجه معکوس داده و خشکی پوست را تشدید میکند. البته این نظر یک دکتر پوست بود که در وب خونده بودم و من درآوردی خودم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10:
درسته. منتها من اول یک افترشیو الکلی میزنم و بعد برای رفع خشکی و مرطوب کردن پوست بالم میزنم. که اگر بالم مرغوب باشه رطوبت پوست تا ساعتها حفظ میشه. آلوئه ورا ژل اگر می شناسی پیشنهاد بدید .

when
22-10-2011, 20:16
درسته. منتها من اول یک افترشیو الکلی میزنم و بعد برای رفع خشکی و مرطوب کردن پوست بالم میزنم. که اگر بالم مرغوب باشه رطوبت پوست تا ساعتها حفظ میشه. آلوئه ورا ژل اگر می شناسی پیشنهاد بدید .
اگر در اینترنت سرچ کنی آلوئه ورا دار و ویتامینه زیاد پیدا میشه اما دو نکته :

1- balm که شما فرمودی اصلا وظیفه مرطوب کنندگی را ایفا نمیکنه بلکه تازه اگرهم اصل باشه وظیفه اش تسکین دهندگی و رفع التهاب بعد از اصلاحه عزیزم که کلمه balm دقیقا به همین معنی است.

2- در پستهای قبلیم گفتم که خودتراش دو تیغ سرخود صابوندار personna خریدم و صابونش طبق نوشته روی جلدش حاوی ویتامین E بود خلاصه مثل اینکه از طریق غشای پوست جذب صورتم شد و پوست صورتم را بسیار صاف و شفاف کرد با اینکه پوستم بسیار خشک است.

یعنی در مجموع فکر میکنم استفاده از خودتراش با صابون ویتامینه از مصرف این افترشیوهای تقلبی و غیر بهداشتی که تاریخ مصرف هم ندارند وممکن است در زیر زمینهای میدان شوش پر شده باشند بسیار عقلانی تر است .
اما با این وجود بازهم نظر و تجربیات تمامی دوستان واساتید این فروم برایم محترم است!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10:

hike
22-10-2011, 22:16
.
اگر در اینترنت سرچ کنی آلوئه ورا دار و ویتامینه زیاد پیدا میشه اما دو نکته :

1- balm که شما فرمودی اصلا وظیفه مرطوب کنندگی را ایفا نمیکنه بلکه تازه اگرهم اصل باشه وظیفه اش تسکین دهندگی و رفع التهاب بعد از اصلاحه عزیزم که کلمه balm دقیقا به همین معنی است.

2- در پستهای قبلیم گفتم که خودتراش دو تیغ سرخود صابوندار personna خریدم و صابونش طبق نوشته روی جلدش حاوی ویتامین E بود خلاصه مثل اینکه از طریق غشای پوست جذب صورتم شد و پوست صورتم را بسیار صاف و شفاف کرد با اینکه پوستم بسیار خشک است.

یعنی در مجموع فکر میکنم استفاده از خودتراش با صابون ویتامینه از مصرف این افترشیوهای تقلبی و غیر بهداشتی که تاریخ مصرف هم ندارند وممکن است در زیر زمینهای میدان شوش پر شده باشند بسیار عقلانی تر است .
اما با این وجود بازهم نظر و تجربیات تمامی دوستان واساتید این فروم برایم محترم است!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10:

راجع به چیزی که اطلاع درستی نداری با قطعیت نظر نده .اینجا سوال میکنم که نظر کاربر ایرانی رو برای جنسی که در ایران هست و تجربه استفادشو داشته بدونم وگرنه سرچ کردن رو خیلی خوب بلدم.
بالم مرطوب میکنه. بستگی به افترشیوش داره از خیلی کم تا زیاد.بیشترشون الکل ندارند یا خیلی کم دارند .درستش اینه که بگی افتر شیو splash اصلا وظیفه مرطوب کنندگی رو ایفا نمیکنه. مهمترین کار splash اینه که پوست رو به واسطه الکلش ضد عفونی میکنه منافذ پوست رو میبنده و و نوعی جمع شدگی به پوست میده منتها پوست رو خشک میکنه حالا برای رفع خشکی یا از کرم یا ژل یا افترشیو بالم بعنوان مکمل استفاده میشه تا پوست مرطوب بشه و از اون حالت خشکی خارج بشه.حالا بعضیها ممکنه از یکیش یا هر دو استفاده کنند بسته به پوست .شما اگر پوستت با صابون تیغ بهتر میشه خب استفاده کن. ولی نسخه شما رو نمیشه برای همه پیچید. من تیغ استفاده نمیکنم.
من حتما باید اول splash بزنم وگرنه تا شب احساس ناراحتی دارم و بالم به تنهایی به پوستم ارامش نمیده. از اون ور هم حتما باید بعدش مرطوب کننده استفاده کنم که ترجیح میدم افترشیو بالم با درصد مرطوب کنندگی خوب باشه
افترشیو از او ن موارد بهداشتی است که به واسطه فروشش در داروخانه ها و لیبل داشتن احتمال تقلبی بودنش .کمه

cyber861
22-10-2011, 23:00
.

راجع به چیزی که اطلاع درستی نداری با قطعیت نظر نده .اینجا سوال میکنم که نظر کاربر ایرانی رو برای جنسی که در ایران هست و تجربه استفادشو داشته بدونم وگرنه سرچ کردن رو خیلی خوب بلدم.
بالم مرطوب میکنه. بستگی به افترشیوش داره از خیلی کم تا زیاد.بیشترشون الکل ندارند یا خیلی کم دارند .درستش اینه که بگی افتر شیو splash اصلا وظیفه مرطوب کنندگی رو ایفا نمیکنه. مهمترین کار splash اینه که پوست رو به واسطه الکلش ضد عفونی میکنه منافذ پوست رو میبنده و و نوعی جمع شدگی به پوست میده منتها پوست رو خشک میکنه حالا برای رفع خشکی یا از کرم یا ژل یا افترشیو بالم بعنوان مکمل استفاده میشه تا پوست مرطوب بشه و از اون حالت خشکی خارج بشه.حالا بعضیها ممکنه از یکیش یا هر دو استفاده کنند بسته به پوست .شما اگر پوستت با صابون تیغ بهتر میشه خب استفاده کن. ولی نسخه شما رو نمیشه برای همه پیچید. من تیغ استفاده نمیکنم.
من حتما باید اول splash بزنم وگرنه تا شب احساس ناراحتی دارم و بالم به تنهایی به پوستم ارامش نمیده. از اون ور هم حتما باید بعدش مرطوب کننده استفاده کنم که ترجیح میدم افترشیو بالم با درصد مرطوب کنندگی خوب باشه
افترشیو از او ن موارد بهداشتی است که به واسطه فروشش در داروخانه ها و لیبل داشتن احتمال تقلبی بودنش .کمه

سعی کن تو حموم صورتتو بزنی.من دقیقا پوسته صورتم مثله شماست.اگه چیزی نمیزدم همش خارش داشت

و قرمز میشد.جدیدا تویه حموم میزنم و بعدش هم شامپو هداند شولدرز نعنایی میزدم میسوخت ولی بعدش

هم پوستم نرم بود و هم مرطوب و هم حسه شادابی میکردم.حیف که داره تمام میشه و اصلیش تو بازار

نیست.

نیوآ هم به پوستم نمیسازه.یه زمانی بعد اصلاح صابونه خرچنگ میزدم اونم عالی بود.

mhek
22-10-2011, 23:35
خوب اینقدر جناب هایک از اسپری اکس تعریف کردند که امشب من هم اینستینکتش رو خریدم...3500 تومن
انصافا هم بوش خوبه تو ماشین چند تایی توی هوا اسپری کردم توی یک ساعتی که توی ماشین بودیم همش بوش میومد...(البته این موضوع وقتی خیلی احساس میشد که از ماشین پیاده میشدی برای کاری و بعد دوباره سوار میشدی)
با توجه به قیمت کمش گزینه خیلی خوبی برای بعد ورزش و همینطور برای خوشبو کردن ماشین هستش...
رفتم تو فکرش که باقیش رو هم تست بکنم..

hike
23-10-2011, 05:13
سعی کن تو حموم صورتتو بزنی.من دقیقا پوسته صورتم مثله شماست.اگه چیزی نمیزدم همش خارش داشت

و قرمز میشد.جدیدا تویه حموم میزنم و بعدش هم شامپو هداند شولدرز نعنایی میزدم میسوخت ولی بعدش

هم پوستم نرم بود و هم مرطوب و هم حسه شادابی میکردم.حیف که داره تمام میشه و اصلیش تو بازار

نیست.

نیوآ هم به پوستم نمیسازه.یه زمانی بعد اصلاح صابونه خرچنگ میزدم اونم عالی بود.
یک نیوا پیدا کردم چیزجالبی بنظرمیاد.
REVITALIZING DOUBLE ACTION BALM Q10
قول داده که 24 ساعت پوست رو مرطوب نگه میداره.

AB
23-10-2011, 09:44
یک نیوا پیدا کردم چیزجالبی بنظرمیاد.
REVITALIZING DOUBLE ACTION BALM Q10
قول داده که 24 ساعت پوست رو مرطوب نگه میداره.

Q10 برای افراد سن بالا مناسبه و آنزیمی برای رفع چین و چروک هست.البته تاثیر چندانی هم نداره و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره.

من ژل آلوئه ورا ژیلت سریز رو گرفتم.نه مثل نیوآ چرب میکنه و نه مثل لوسیون های الکلی صورتو خشک میکنه.در کل به نظر من محصولات مخصوص اصلاح ژیلت خیلی بهتر از نیوآ هست.قبلا هم ژل اصلاح نیوآ رو گرفته بودم اصلا خوب نبود.:2:

parinaz571
23-10-2011, 12:00
یک اتکلن برا قیمت 15 تومن می خوام برای پسری حدود 20 که راحتم پیدا بشه. چه مارکی پیشنهاد میکنید.
حالا 20 تومنم شد اشکال نداره.

cyber861
23-10-2011, 13:39
یک اتکلن برا قیمت 15 تومن می خوام برای پسری حدود 20 که راحتم پیدا بشه. چه مارکی پیشنهاد میکنید.

چی داشته تا حالا؟

parinaz571
23-10-2011, 14:27
چی داشته تا حالا؟

نمی دونم معمولا چی استفاده میکنه اما اکثرا تو همین رنج خرید میکنه. فقط نمی خوام بوش شیرین باشه. البته اقا فرمودن که پلیور میخوان ولی من بیشتر از 20 نمی خوام خرج کنم:5:

cyber861
23-10-2011, 14:52
نمی دونم معمولا چی استفاده میکنه اما اکثرا تو همین رنج خرید میکنه. فقط نمی خوام بوش شیرین باشه. البته اقا فرمودن که پلیور میخوان ولی من بیشتر از 20 نمی خوام خرج کنم:5:

من جایه شما باشم پولشو میدم به خودش هر چی میخواد بگیره.

ولی تو این رنج کارهایه ریو هستن.بوگارت هست.امپر هست.باید خودتون تست کنید ببینید کدوم بهتره.

من بخوام تا 20 تومن بگیرم سیلور سنت بوگارت رو میگیرم.

MOHAMMAD2010
23-10-2011, 19:13
من یه سوال داشتم البته درستم نیست اینجا بپرسم به هر حال :
اگه بخواین چند تا عطرو تو یه مغازه تست کنین و فرض کنین تلفظ هاشونو درست بلد نباشین : اگه اسماشونو روی یه کاغذ کوچیک بنویسین و به فروشنده بدین که بیاره کاره زشتو مسخریه !؟
ممنون

arsenal_mmm
23-10-2011, 20:00
اگه بخواین چند تا عطرو تو یه مغازه تست کنین و فرض کنین تلفظ هاشونو درست بلد نباشین : اگه اسماشونو روی یه کاغذ کوچیک بنویسین و به فروشنده بدین که بیاره کاره زشتو مسخریه !؟
ممنون
سوالایی میپرسیا...کاملا بدیهیه که کار زشتی نیست...منتها مشکلی که احتمال زیاد ممکنه برات پیش بیاد ممکنه مغازه ای که میری جزو اون 90 درصد فروشندگان بی سوادی باشه که اصلا A B C D هم اصولا بلد نباشه...همونطور که خیلی هاشون مثلا به ادکلن Voyager میگن ویاگر و به ادکلنChemystry میگن چماستری...
عزیز من دانشجوی فوق لیسانس زبان فرانسه هستم اگه سوالی درباره تلفظ ادکلنا داشتی در خدمتم...اما بگم اگه خب تلفظشم اصولا بلد نبودی خیالی نیست...اصولا تو ایران زندگی میکنیا...این جا هیچ اشکالی نداره چه اسمیو چجوری تلفظ میکنی و مینویسی .هر جور عشقت کشید تلفظ کن
:31:

اما راه بهتر به نظرم اینه که اصلا به یه بهانه ای بری تو مغازه یارو اگه دیدی کار مورد نظرت رو میان کاراش داره بهش بگی آقا اینو مثلامیخوام.
اما اگه مغازه ش جزو 10 درصد با سوادا بود اگه نتونستی اسمشو تلفظ کنی بگو یه کاری از فلان شرکت مبیخوای و بعد توصیف جعبه یا شیشه و این جور چیزاش بهش بگو.اما من هر تلفظ فرانسوی که خواستی در خدمتم.
به عنوان مثال این اسم این جوری تلفظ میشه:

La Nuit De L'homme = لا نویی دو لوم
یه چیزی درباره این کلمه بدم:L'homme
اولا این کلمه لهوم تلفظ نمیشه و به صورت "لوم" با صدای ضمه یعنی" لُم" تلفظ میشه و "ه" اصولا در تلفظش نداره.
دوم اینه که این کلمه ممکنه جزو اسم ادکلن باشه اما معنی فرانسویش دقیقا میشه "مرد" یا به انگلیسی The Man همچنین Pour Homme یا "پوق اوم" به معنی "For Men" هستش

arsenal_mmm
23-10-2011, 20:25

با 15 تومن برو یکی از کارای اجمل رو بخر به نظرم.مثلا یکی از بهترین کاراش Shadow هستش...این 4 تا کارشم خیلی خوبه:Chemistry و Vice و Carbon و Titanium .رصاصی رو هم میتونی امتحان کنی که از کارای خوبش میتون به Chastity و Hope و Emotion و Romance اشاره کنم..کارای ریو رو نخر اصلا. به نظرم کارای اجمل و رصاصی از این ریو ها بهتره...این ریو ها خیلی بیش از حد بوشون شیمیایی هستن و ته بینی یه بوش شیمیایی بدی ایجاد میکنن...

MOHAMMAD2010
23-10-2011, 20:31
ممنون از شما
نه اون مغازه هایی که من میرم A B C D بلدن :31: فقط گفتم اسماشونو نشون بدم که هم سریع تر بفهمه هم احتیاجی نباشه من اسم مثلا 7-8 تا عطرو یه ساعت براش بگم
بازم ممنون

cyber861
23-10-2011, 22:25
ممنون

از روش من استفاده کن.اول میری یه چیزی که همه بلدن رو میگی و بعدش میگی تو اون رنجه قیمت چی دارید

و خوشبو باشه.دیگه خودش زحمت میکشه هر چی بدرد بخور داشته باشه میاره و شما زحمته تستش رو

میکشید.:27:

اگه هم جلویه چشم باشن که از قیافه هرکدوم خوشت اومد میگی بیار.آخرش هم یا میپیچونی یا یه چیزه خوبی

کشف میکنی:31:

Ali_softcenter
23-10-2011, 22:36
با 15 تومن برو یکی از کارای اجمل رو بخر به نظرم.مثلا یکی از بهترین کاراش Shadow هستش...این 4 تا کارشم خیلی خوبه:Chemistry و Vice و Carbon و Titanium .رصاصی رو هم میتونی امتحان کنی که از کارای خوبش میتون به Chastity و Hope و Emotion و Romance اشاره کنم..کارای ریو رو نخر اصلا. به نظرم کارای اجمل و رصاصی از این ریو ها بهتره...این ریو ها خیلی بیش از حد بوشون شیمیایی هستن و ته بینی یه بوش شیمیایی بدی ایجاد میکنن...

اجمل چیه دیگه؟ رصاصی؟ :18:

لینک لطفا!

mhek
23-10-2011, 23:42
اجمل چیه دیگه؟ رصاصی؟ :18:

لینک لطفا!

کارهای اجمل و رصاصی کارهای خوبی به نسبت قیمتشون هستند...
اجمل یکی از بهترین ها در زمینه روغن های عربی از جمله عود هستش...قیمتاشون هم بسیار بالاست مثلا برای یه شیشه 15 میل باید حدود 300 تا 500 هزینه بکنید...خیلی از اروپایی ها و آمریکایی ها به دبی سفر میکنن برای خرید عود های اجمل و القرشی..
رصاصی هم شرکت نسبتا معتبری هستش..این دو خیلی معروف تر از امپر در سطح دنیا هستند(امپر خیلی وقت نیست شروع به کار کرده) و کیفیت کاراشون تقریبا با هم یکی هستش...
اونهایی که جناب ارسنال پیشنهاد کردند عالی هستند ..همین چند وقت پیش کمیستری از اجمل رو خریدم 18 تومن که کار واقعا خوبی هستش...

cyber861
24-10-2011, 00:57
اجمل یکی از بهترین ها در زمینه روغن های عربی از جمله عود هستش...قیمتاشون هم بسیار بالاست مثلا برای یه شیشه 15 میل باید حدود 300 تا 500 هزینه بکنید...خیلی از اروپایی ها و آمریکایی ها به دبی سفر میکنن برای خرید عود های اجمل و القرشی..
رصاصی هم شرکت نسبتا معتبری هستش..این دو خیلی معروف تر از امپر در سطح دنیا هستند(امپر خیلی وقت نیست شروع به کار کرده) و کیفیت کاراشون تقریبا با هم یکی هستش...
اونهایی که جناب ارسنال پیشنهاد کردند عالی هستند ..همین چند وقت پیش کمیستری از اجمل رو خریدم 18 تومن که کار واقعا خوبی هستش...

کمیستری اولش خیلی خوبه و پخش کنندگی عالیه ای داره ولی میزنه خوده آدمو.اولش که اومده بود قیمتش

11.5 بود.الانم فکر کنم 13.5 باشه.

............................................

بچه ها اینو کی تست کرده؟

Ali_softcenter
24-10-2011, 00:59

میشه ادکلن های رمانتیک اجمل رو رصاصی رو معرفی کنید؟

مردونه و با بوی خاص و شیرین و رمانتیک..مناسب جشن و مهمونی و عروسی و تولد و قرار ملاقات های دوستانه این حرفا!

رصاصی هم عربیه؟ یه لینک هم از رصاصی بدید ممنو ن میشم.

hike
24-10-2011, 20:15
بچه ها تو عطرهایی که دارید کدومش از همه ماندگاری و پخش بوی بهتری داره؟
برای من YSL Kouros .
2 تا اسپری ساعت 12 ظهر به سینه زدم. بعد از 8 ساعت با قدرت داره بوش رو به سمت مشامم پرتاب میکنه. اعجوبه ایه این عطر.

mhek
24-10-2011, 21:23
برای من YSL Kouros .
2 تا اسپری ساعت 12 ظهر به سینه زدم. بعد از 8 ساعت با قدرت داره بوش رو به سمت مشامم پرتاب میکنه. اعجوبه ایه این عطر.

ابسولوت پور ل سویر...از کورکدجیان...
البته من یه دکانت کوچیک ازش دارم..چون قیمتش بالاست..
فوق العاده بوی خاص و قوی ای داره..یه روز صبح زدم به نبض دستم با اینکه تا شب چندین بار دستم رو شستم هنوز بوش میومد...سر درد گرفتم اون روز(آخه وسط تابستون بود).یه بوی عربی و خاصی داره و خیلی سنگین..یادمه بعد چند بار شستن که بوش ملایم شده بود خیلی دوست داشتنی شده بود و با این وجود استنباط کردم واسه اطرافیان شخص استفاده کننده باید جالب باشه...
منتظرم وسط زمستون و توی سردترین شب سال این عطر رو تست بکنم ببینم چیکار میکنه...

میشه ادکلن های رمانتیک اجمل رو رصاصی رو معرفی کنید؟

مردونه و با بوی خاص و شیرین و رمانتیک..مناسب جشن و مهمونی و عروسی و تولد و قرار ملاقات های دوستانه این حرفا!

رصاصی هم عربیه؟ یه لینک هم از رصاصی بدید ممنو ن میشم.

بله رصاصی هم اماراتی هستش...والا من تا حالا از رصاصی تست نکردم و از دوستان تعریفش رو شنیدم ولی مثل اینکه مدل چاستیتی بوی رمانتیکی داره و خوشبو هست...توی سایتهای ایرانی ندیدم بفروشن هرچند توی مغازه ها هاس سطح شهر زیاد باید باشه...
اونهایی که جناب ارسنال معرفی کردند معروف هاشون هستن...و بهترین هاشون..ایشون در این زمینه اطالاعات بیشتری دارند و بیشتر کارهای اجمل و رصاصی رو تست کردن...

cyber861
24-10-2011, 21:58
برای من YSL Kouros .

جناب هایک یه چیزی رو برو تست کن جوابشو بگو.احتمالا خوشت بیاد.نایس مشکی.ارزون هم هست.قبلا 8

تومن بود.حالا رو نیمدونم.

cyber861
24-10-2011, 23:22
برای من YSL Kouros .

Aramis Life

Fahrenheit هم خیلی خوبه.

cyber861
25-10-2011, 00:33
اینو کی تست زده یا داشته؟

Axis Black Caviar Sense of Space Creations for men

.............................

راستی یه کاره قوی کلاسیک رو امروز دیدم تو سایت که قبلا داشتمش.کنزو جانگل.بد نیست.

erfan3333
25-10-2011, 02:45
ینده صد در صد کارای ریو رو به کارای رصاصی و اجمل ترجیح میدم :31:
چون حداقل ته بوی ادکلن های خوش نام و خوش برند رو داره :5:
از چمستری و چستتی هم که تست کردم خوش نیومدش :19:
البته شایدم در حد ادکلن هایی که داشتم توقع داشتم خوشم نیومدش :13:
ولی خدایی از کارای emper هم خوشم اومده با اینکه ارزون هم هستن :27: سخت سلیقه ها تست کنن خوششون میاد :21:

jsaleh11
25-10-2011, 04:41
برای من YSL Kouros .
سلام
شنل آنتئوس، تام فورد بلک ارکید و کرید ایریش تویید ماندگاری فوق العاده ای دارند. ژان پل گوتیه و تغ هرمس هم خوبن ولی اون سه تا اولی یه چیز دیگه هستند.

63.boy
25-10-2011, 09:41
بچه ها اون پست منو که جواب ندادین
کارای کارلوس مویا چطورن ؟
.......
امروز یه اسپری 212 سک c :31: مردونه رو تو ماشین یکی از بچه ها تست کردم بوش خیلی باحال و با کلاس بود عطرش چطوره ؟ خوشم اومد اگه عطرشم بوش مثل این اسپری باشه میگیرمش موندگاری و بوی عطرش در چه سطحی هست ؟

63.boy
25-10-2011, 09:43
.......
امروز یه اسپری 212 سک س ی :31: مردونه رو تو ماشین یکی از بچه ها تست کردم بوش خیلی باحال و با کلاس بود عطرش چطوره ؟ خوشم اومد اگه عطرشم بوش مثل این اسپری باشه میگیرمش موندگاری و بوی عطرش در چه سطحی هست ؟

cyber861
25-10-2011, 11:21
سلام
شنل آنتئوس، تام فورد بلک ارکید و کرید ایریش تویید ماندگاری فوق العاده ای دارند. ژان پل گوتیه و تغ هرمس هم خوبن ولی اون سه تا اولی یه چیز دیگه هستند.

از لحاظه پخش کنندگی چی؟

مثلا آرامیس لایف پخشه خوبی نداره.ولی موندگاری وحشتناکی داره.در یک هفته.

hike
25-10-2011, 12:33
جناب هایک یه چیزی رو برو تست کن جوابشو بگو.احتمالا خوشت بیاد.نایس مشکی.ارزون هم هست.قبلا 8

تومن بود.حالا رو نیمدونم.
لینک داری ازش؟ کجاییه؟

cyber861
25-10-2011, 14:46
.......
امروز یه اسپری 212 سک س ی :31: مردونه رو تو ماشین یکی از بچه ها تست کردم بوش خیلی باحال و با کلاس بود عطرش چطوره ؟ خوشم اومد اگه عطرشم بوش مثل این اسپری باشه میگیرمش موندگاری و بوی عطرش در چه سطحی هست ؟

شبیه کارهایه نایک هست.من که خوشم نمیاد.

212 هم موندگاری خوبی نداره ولی پخشه خوبی داره.

لینک داری ازش؟ کجاییه؟

لینک نه.کاره sapil هست.ولی جدی به کارهایه کلاسیک شباهت داره و اصلا عربی نمیزنه.به تستش میارزه.

خیلی جالبه وقتی خودت میزنی یه بویی میده ولی وقتی بقیه بو میکنن خوشبو تر میشه.

موندگاری واقعا بالاست.تازه من اسپری اش رو گرفتم.

hike
25-10-2011, 15:07
شبیه کارهایه نایک هست.من که خوشم نمیاد.

212 هم موندگاری خوبی نداره ولی پخشه خوبی داره.

لینک نه.کاره sapil هست.ولی جدی به کارهایه کلاسیک شباهت داره و اصلا عربی نمیزنه.به تستش میارزه.

خیلی جالبه وقتی خودت میزنی یه بویی میده ولی وقتی بقیه بو میکنن خوشبو تر میشه.

موندگاری واقعا بالاست.تازه من اسپری اش رو گرفتم.
متوجه شدم. nice feeling ابی رنگ که عطر بنجلی است بنظرم. مشکیش رو تست میکنم...

jsaleh11
25-10-2011, 16:12
از لحاظه پخش کنندگی چی؟

مثلا آرامیس لایف پخشه خوبی نداره.ولی موندگاری وحشتناکی داره.در یک هفته.

تام فورد بلک ارکید از لحاظ پخش بو محشره. تو هر مهمونی بری بوی بقیه عطرا محو میشه و بوی این عطر غالب میشه.

cyber861
25-10-2011, 17:24
متوجه شدم. nice feeling ابی رنگ که عطر بنجلی است بنظرم. مشکیش رو تست میکنم...

اون بویه ادویه میده.وقتی هم با عرقه آدم قاطی بشه دیگه افتضاح میشه.

من قبلا مشکی هم تست کرده بودم ولی خوشم نیامده بود.ولی یه دفعه دیدم داداشم یه بویه باحالی

میده.بهش گفتم بویه چیه؟گفت بویه اینه.

میگم که وقتی تست میکنی بوش با اون چیزی که دیگران حس میکنن فرق داره.

تام فورد بلک ارکید از لحاظ پخش بو محشره. تو هر مهمونی بری بوی بقیه عطرا محو میشه و بوی این عطر غالب میشه.

ممنون.حالا در کل به نظرتون یکی بوش بهش میخوره میفهمه که یک ادکلنه 180 تومنیه؟

البته میدونم کسی که اینکاره باشه میفهمه.ولی خب نظره خودتو میخوام.

jujushow
25-10-2011, 19:54
ینده صد در صد کارای ریو رو به کارای رصاصی و اجمل ترجیح میدم :31:
چون حداقل ته بوی ادکلن های خوش نام و خوش برند رو داره :5:
از چمستری و چستتی هم که تست کردم خوش نیومدش :19:
البته شایدم در حد ادکلن هایی که داشتم توقع داشتم خوشم نیومدش :13:
ولی خدایی از کارای emper هم خوشم اومده با اینکه ارزون هم هستن :27: سخت سلیقه ها تست کنن خوششون میاد :21:

لطفا بهترین کارهای ریو از نظر شباهت به کارهای اصل رو معرفی کنید . ممنون :40:

cyber861
26-10-2011, 00:03

لالیک مشکی
ریو
تق هرمس

erfan3333
26-10-2011, 02:01
نگاه کن این کارای ریو هستن با قیمت هاشون
اینم عطر هایی که دوستان تایید کردنشون :10:

Dior Homme Intense
CH
Bleu De Chaenel
Dunhill Desire Blue
Terre Hermes
Lalique Encre Noir
He Wood
Hugo Boss

Ali_softcenter
26-10-2011, 02:09
دوستان ریو چیه دیگه؟

برنده؟

مثلا باید بریم بگیم ریوی وان میلیون رو میخوایم؟ :18:

hike
26-10-2011, 04:24
دوستان ریو چیه دیگه؟

برنده؟

درسته، یک برند بی هویت اماراتی است که کپی کارهای معروف رو میزنه. معروف به سرطان.
مثل iphone جعلی که میگذاری کنار ایفون اصلی و میگی چه جالب عین همن...

alivw71
26-10-2011, 09:40
این بلک مگه چند تا مدل داره؟ من پارسال خریده بودم . تموم شد . میخاستم برم بخرم میگه چه بلکی میخای! انواع بلک رو اورد
(بلک فور من و...) هیچ کدم اون نبود. چی کار کنم؟!!

sanaz.joon
26-10-2011, 14:32
بچها حکایت این ادکلن های 212 چطوره؟قیمتشون چنده؟

erfan3333
26-10-2011, 15:25
دوستان ریو چیه دیگه؟

برنده؟

دقیقا مشابه اصل هست فقط ماندگاری کمتری داره
مثلا وان میلیون اصل 8 ساعت جواب بده این ریوش 2 تا 3 ساعت ماندگاری داره:20:
قیمت هاشون هم تقریبا 20 تومن هستن:27:
در کل واسه تنوع خوبن بخری :8::10:

cyber861
26-10-2011, 15:43
دقیقا مشابه اصل هست فقط ماندگاری کمتری داره
مثلا وان میلیون اصل 8 ساعت جواب بده این ریوش 2 تا 3 ساعت ماندگاری داره:20:
قیمت هاشون هم تقریبا 20 تومن هستن:27:
در کل واسه تنوع خوبن بخری :8::10:

آقا عرفان زیاد تبلیغشونو نکن.یه زمانی 10-12 تومن بودن.قیمتشون الان 16 تومنه که

اصلا نمیارزه.

مثلا اون بلو شنلش افتضاحه یا لاگوستش و یا ...

همون 3 تا که معرفی کردم شاید بشه گفت بهترینشون هستن.موندگاریشون هم کم نیست.

در هر صورت اگه اصلیشون رو تست بفرمایید متوجه حرفه بنده و دوستان میشید

when
26-10-2011, 21:31
بچها حکایت این ادکلن های 212 چطوره؟قیمتشون چنده؟

مدلی با قوطی مسی رنگ یا بهتر بگم رنگ پوست پیازی و درب آهنربایی قلابی در بازار تهران داره که 15000 تا 25000 تومان فروش میره !
البته باید مراقب بود که همین مدل تقلبی اش رو در بعضی سایتای فروش اینترنتی تا 60000 تومان و حتی بالاتر نیز قیمت گذاری کرده اند!
من که یک بار تست کردم به نظر من بوی عجیب غریب شیمیایی مانندی مثل udv v.i.p میده!!!!!!!:11:

cyber861
26-10-2011, 23:15
خب امروز ممورایز زنونه و کوبیسم زنونه رو تست کردم.

دوتاشون خوب بودن.ولی جدی جدی انگار کوبیسم مردونه برای خانوما خوبه و زنونه اش برای مردا.چون خیلی

بویه مردونه ای داشت.شبیه توتونه پیپ بود بوش.خوشم اومد.

اینم تست کردم.

بویه خیلی خنکی داشت.ولی اون زمانی که عطر گرمی میخریدم یادمه این بو رو به یه اسمه دیگه داشتم.

iran anzali
26-10-2011, 23:25
بهترین و خشبوترین محصول در خانواده لالیک چیه ؟

برای آقایون : Encre Noir
برای خانوم ها : Perles De Lalique

erfan3333
26-10-2011, 23:51
نظرتون در باره این عطر چیه !

بد نبود خوشم اومد
فروشندش چون آشنا بود گفت چند روز دیگه بیا همین مدل اینتنسش رو ببر که ماندگاریش بیشتره یعنی اینو البته 10 تومن هم گرونتره
راست گفته ؟
اگه دوستان اطلاعاتی در خصوص ماندگاری این دو تا عطر دارن بگن :11::10:

cyber861
27-10-2011, 00:08
ایفوریا معمولی که اصلا موندگاری خوبی نداره:41:

erfan3333
27-10-2011, 02:48
ایفوریا معمولی که اصلا موندگاری خوبی نداره:41:
فروشنده هم همین نظرو داشت البته نه در این حد وشتناک که شما میگی
و اما اینتسش چی ؟
به نظرت ارزش داره یا تو این رنج بهتر از کار و میشه خرید :13:
ولی در کل مارک و محصولاتCalvin Klein رو به خاطره تنوع/قیمت/خوش نامی برندش /محصولات با کیفیت / به روز بودنش و ... خیلی دوست دارم :40::20:]

when
27-10-2011, 05:49

بد نبود خوشم اومد
فروشندش چون آشنا بود گفت چند روز دیگه بیا همین مدل اینتنسش رو ببر که ماندگاریش بیشتره یعنی اینو البته 10 تومن هم گرونتره
راست گفته ؟
میشه قمت خرید رو به ما بگی؟

sanaz.joon
27-10-2011, 09:21
مدلی با قوطی مسی رنگ یا بهتر بگم رنگ پوست پیازی و درب آهنربایی قلابی در بازار تهران داره که 15000 تا 25000 تومان فروش میره !
البته باید مراقب بود که همین مدل تقلبی اش رو در بعضی سایتای فروش اینترنتی تا 60000 تومان و حتی بالاتر نیز قیمت گذاری کرده اند!
من که یک بار تست کردم به نظر من بوی عجیب غریب شیمیایی مانندی مثل udv v.i.p میده!!!!!!!

ارزش خرید داره؟

cyber861
27-10-2011, 09:51
فروشنده هم همین نظرو داشت البته نه در این حد وشتناک که شما میگی
و اما اینتسش چی ؟
به نظرت ارزش داره یا تو این رنج بهتر از کار و میشه خرید :13:
ولی در کل مارک و محصولاتCalvin Klein رو به خاطره تنوع/قیمت/خوش نامی برندش /محصولات با کیفیت / به روز بودنش و ... خیلی دوست دارم :40::20:]

کلوین رو خیلی دوست دارم.میدونه چی بده بیرون که تقریبا همه پسند باشه.

ولی این واقعا موندگاریه خوبی نداره.اینتنس رو تست نکردم.

aminjigar
27-10-2011, 10:54
ارزش خرید داره؟

از نظر من که نه...! :31:

63.boy
27-10-2011, 11:04
این lomani ab spirit چطور عطریه کسی داشته ؟ قیمتش مناسبه یه جا دیدیم نوشته بود شبیه 212 هست :دی موندگاری ؟

cyber861
27-10-2011, 11:26
این lomani ab spirit چطور عطریه کسی داشته ؟ قیمتش مناسبه یه جا دیدیم نوشته بود شبیه 212 هست :دی موندگاری ؟

لومانی که کلا موندگار نیست.:31:

63.boy
27-10-2011, 11:40
مرسی علی جان
تو رنج پایین چه عطرای دختر پسندی که موندگاری داشته باشن سراغ دارین ؟ :دی

pour-homme
27-10-2011, 14:09

بد نبود خوشم اومد
راست گفته ؟
ماندگاریش کمه ولی نه تا اون حد که دوستان میگن راستش من که بوش کردم بوی صابون میداد دقیقا
در مورد اینتنس نظری ندارم

cyber861
27-10-2011, 14:30
مرسی علی جان

والا سعید جان بستگی به طرف داره.

ولی چستیتی و سالید رو بعضیاشون خوششون میاد.

.........................................

در مورده ایفوریا به نظرم بو صابون نمیداد.حالا درست یادم نیست.شاید من اشتباه میکنم.

erfan3333
27-10-2011, 14:34
میشه قمت خرید رو به ما بگی؟
اون اولی60 اونی هم که اینتس داره 70 البته بدون تخفیف (5 تومنی هم جای تخفیف داره) :5:
یکی دوتا نظرات سایت های خارجی رو خوندم قریب به اتفاق از این مدل اینتنسش رضایت بالایی داشتن
این مدل معمولی سال 2006 تولید شد که فکر کنم به خاطره مشکل ماندگاری کمترش شرکت 2 سال بعد همین مدل اینتسش رو روانه بازار کرد :8:

63.boy
27-10-2011, 16:26
والا سعید جان بستگی به طرف داره.

ولی چستیتی و سالید رو بعضیاشون خوششون میاد.

اون 2تا که گفتی اسم لاتینشون میگی ؟ :دی
ممنون راستی ck 1 ظهر رسید دستم میشه مشخصات اونیو که داری بدی مطمئن شم اصله یا نه مثلا شماره سربال حک شده یا نه ؟
یه سوال دیگه :دی
ck in2u pop رو تست کردی ؟ نوشته گرم با راحیه جنگلی میخوام بدونم چطوره چون in2u him رو خودم تست کردم بوش خوب بود البته اون خنکه

ck in2u pop by cK

ck in2u him by ck

erfan3333
27-10-2011, 16:59
مرسی علی جان
بستگی به ثیپ و لباس و شرایط استفاده و صد البته مکان استفادت داره - یعنی تیپ کت و شلواری و اسپورتی و اداری و مکان های دانشگاه و مهمومی رسمی و خودمومنی و شرایطش همه تو انتخاب و استفاده و کلاس عطر تاثیر گذاره یعنی طرفت به این چیزا خیلی اهمیت بده جابه جا استفاده کنی هم بی کلاسی هستش هم دخلت اومده :31:
ولی در کل دخترا از این دسته عطرها خوششون میاد
1) خنک نباشه یعنی گرم باشه ( شاید اکثرا خنک پسند باشن ولی تو این موردی که خواستی مستثنی هستش )
2) تند و زننده نباشه مخصوصا رایحه ی میانی عطر که 80 درصد ماندگاری عطر رو شاملش میشه
3)ی ذره هم شیرین باشه بد نیست ( البته نه اون شیرینی که بد باشه )
4) جلف هم نشده باشه و تقریبا وقتی از اون عطر استفاده میکنی وقتی طرفت سری بعد که این بو به مشامش بخوره تو باشی :27:

cyber861
27-10-2011, 17:11
اون 2تا که گفتی اسم لاتینشون میگی ؟ :دی
ممنون راستی ck 1 ظهر رسید دستم میشه مشخصات اونیو که داری بدی مطمئن شم اصله یا نه مثلا شماره سربال حک شده یا نه ؟
یه سوال دیگه :دی
ck in2u pop رو تست کردی ؟ نوشته گرم با راحیه جنگلی میخوام بدونم چطوره چون in2u him رو خودم تست کردم بوش خوب بود البته اون خنکه

ck in2u pop by cK

ck in2u him by ck

chastity
very ژاک ساف
solid

مشخصات:جعبه اش کارتنه-یه لیبل روش زده و قید کرده ساخته آمریکاست:31:شماره سریالش که هم رویه جعبه هست و هم برچسبه پشته شیشه.
بازم پشته برچسبه شیشه هم قید کرده made in usa

ckin2u هم اون سفیده رو تست کردم.نمیشه گفت خنکه ولی گرم هم نیست.شاید بشه گفت مرکباتی هست.

hike
27-10-2011, 20:14
دئودورانت رولی خیلی ارزان سراغ دارید که 24 ساعت حفاظت ایجاد کنه؟ من fa رو 2200 میگیرم که خیلی خوبه. تو شهروند که نزدیک 3 تومنه. ارزانتر چیزی هست؟ ایرانی چندماه پیش گرفتم 700 تومن بود. الان دیگه ندیدم جایی. بد نبود.

cyber861
27-10-2011, 22:29
دئودورانت رولی خیلی ارزان سراغ دارید که 24 ساعت حفاظت ایجاد کنه؟ من fa رو 2200 میگیرم که خیلی خوبه. تو شهروند که نزدیک 3 تومنه. ارزانتر چیزی هست؟ ایرانی چندماه پیش گرفتم 700 تومن بود. الان دیگه ندیدم جایی. بد نبود.

والا یه زمانی فا 1000 تومن بود(تازه 900 تومن)بعدش شد 1800.دیگه از پارسال تا حالا هم نیوآ میگیرم.خیلی

راضیم.البته فکر کنم 3.5 بود.

از همه خفن تر رکسونا هست (صابونی)

jsaleh11
27-10-2011, 22:55

بد نبود خوشم اومد
راست گفته ؟
اولی بوش خوبه ولی ماندگاری اصلا خوب نیست. دومی موندگاریش خیلی بهتره

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

والا یه زمانی فا 1000 تومن بود(تازه 900 تومن)بعدش شد 1800.دیگه از پارسال تا حالا هم نیوآ میگیرم.خیلی

راضیم.البته فکر کنم 3.5 بود.

از همه خفن تر رکسونا هست (صابونی)
من دئودورانت و ضدتعرق ژلی می گیرم به نام Secret که بسیار بسیار خوشبوست و بیشتر از 24 هم میمونه ولی قیمتش 7000 تومنه.

jsaleh11
28-10-2011, 00:21
سلام
بچه ها من امشب یک عطر جدید از تام فورد گرفتم به نام Tuscan leather که بوی تلخ خیلی خاصی داره و موندگاریش هم به نظرم خوبه چون EDP هستش. اگه کسی قیمت داره بگه 50 میل قیمت 280 درست گرفتم یا طرف گرون داده بهم؟ ممنون.

hike
28-10-2011, 05:26
سلام
بچه ها من امشب یک عطر جدید از تام فورد گرفتم به نام Tuscan leather که بوی تلخ خیلی خاصی داره و موندگاریش هم به نظرم خوبه چون EDP هستش. اگه کسی قیمت داره بگه 50 میل قیمت 280 درست گرفتم یا طرف گرون داده بهم؟ ممنون.
مبارک باشه . قیمتش حدود 193 دلاره. که با دلار 1200 تومنی میشه 231. بد نیست بنظرم...

when
28-10-2011, 06:42
ارزش خرید داره؟
مطمئنا نداره.

---------- Post added at 06:42 AM ---------- Previous post was at 06:39 AM ----------

:46:
لومانی که کلا موندگار نیست.:31:
احسنت به نظر کارشناسانه شما جناب cyber861 که میزنی وسط خال !
دمت گرم!
اینکاره ای!:46:

when
28-10-2011, 06:50
بچه ها در مورد این ادکلنای milano هرچه اطلاعات دارین بهم بدین لطفا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون میشم ازتون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:40::40::40:

mhek
28-10-2011, 10:07
سلام

اگر اصل و تازه باشه قیمت خوب به نظرم گرفتید(البته تا حالا در مورد فیک این عطر جایی نشنیدم.نمیدونم اصلا وجود داره یا نه چون کلا تولید این سری کمه و نیچ محسوب میشن)..این عطر از بهترین عطرهای سری پریویت کالکشن تام فورد هست که زیر نظر مستقیم تام فورد و با سلیقه اون طراحی شده...
اونجایی که خریدید تست داد؟؟بقیه کارهای پریویت کالکشن رو هم داشت؟؟

jsaleh11
28-10-2011, 12:37
اگر اصل و تازه باشه قیمت خوب به نظرم گرفتید(البته تا حالا در مورد فیک این عطر جایی نشنیدم.نمیدونم اصلا وجود داره یا نه چون کلا تولید این سری کمه و نیچ محسوب میشن)..این عطر از بهترین عطرهای سری پریویت کالکشن تام فورد هست که زیر نظر مستقیم تام فورد و با سلیقه اون طراحی شده...
اونجایی که خریدید تست داد؟؟بقیه کارهای پریویت کالکشن رو هم داشت؟؟
تست که نداد اولش. ولی اجازه داد درشو بو کنم. از کارهای سری پرایوت هم غیر از اینی که من گرفتم oud wood رو داشت که اونم خیلی خیلی خوشبو و واقعا خاصبود، 100 میل 448 تومن. Neroli portofino رو هم داشت که فیروزه ای رنگ بود 100 میل 450، به علاوه tobacco vanille که اونم 100 میل 448. راستی به من گفت tuscan leather صد میل نداره اصلا و فقط 50 داره. راست گفته یا پیچونده؟

pour-homme
28-10-2011, 16:51

من از دئودرانت و ضد عرق ژیلت ارکتیک ایس استفاده میکنم از همه لحاظ راضیم برای تابستون خیلی خوبه اگر اشتباه نکنم 4.5 بود

hike
28-10-2011, 18:02
من از دئودرانت و ضد عرق ژیلت ارکتیک ایس استفاده میکنم از همه لحاظ راضیم برای تابستون خیلی خوبه اگر اشتباه نکنم 4.5 بود

ممنون. من امروز از هایپر اسپری بدن ایرانی الفابت فومن شیمی گرفتم. 150 میل 950 تومن. بوی خوبی نداره. ولی برای قیمت خوبه.تست کامل نکردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ادکلن Bogart کلاسیک که sunflower پیشنهاد کرده بود تست کردم وکار خیلی دوست داشتنیه. در wish list منظور می کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدافتر شیو هم همون بالم نیوا q10 گرفتم. تست می کنم نتیجشو میگم

cyber861
28-10-2011, 18:20
آرمان جان یکم توصیفش کن:31:(قیمتی و...)

منم بروت رو تست کردم.اصلیش نبود ولی فروشنده میگفت دقیقا بویه اصلیشو میده ولی موندگاری نداره.

به نظره خودم هم بوشو خیلی سال پیش شنیده بودم.یه چیزی تو مایه هایه کرم پودر بود .خوشم نیامد.

hike
28-10-2011, 18:57
آرمان جان یکم توصیفش کن:31:(قیمتی و...)

منم بروت رو تست کردم.اصلیش نبود ولی فروشنده میگفت دقیقا بویه اصلیشو میده ولی موندگاری نداره.

به نظره خودم هم بوشو خیلی سال پیش شنیده بودم.یه چیزی تو مایه هایه کرم پودر بود .خوشم نیامد.\
راستش میخواستم یکبار دیگه ون کلیف پور هوم رو تست بزنم که بوگارت رو هم دیدم و هر دو رو تست کردم. نمیتونم توصیفش کنم یکچیزی مثل جوهر با بوی کمی fresh شاید، ماندگاری زیادی نداشت که باز هم بو کنم. ولی ارزش داشتن رو داره.قیمت رو دقت نکردم. ولی ون کلیف 50 میل رو 46 زده بود که 2 تومن گران کرده بود
تعدادی از کارهای axe رو هم تست کردم که بجز یکی خوشم نیومد.اسمشو یادم نمیاد .کارهای چیپی بودن.
اون افترشیو نیوا هم 6500 بود.

این بروت چون روش نوشته فابرژه مطمئنا اصل نیست...

cyber861
28-10-2011, 19:08
\
راستش میخواستم یکبار دیگه ون کلیف پور هوم رو تست بزنم که بوگارت رو هم دیدم و هر دو رو تست کردم. نمیتونم توصیفش کنم یکچیزی مثل جوهر با بوی کمی fresh شاید، ماندگاری زیادی نداشت که باز هم بو کنم. ولی ارزش داشتن رو داره.قیمت رو دقت نکردم. ولی ون کلیف 50 میل رو 46 زده بود که 2 تومن گران کرده بود
تعدادی از کارهای axe رو هم تست کردم که بجز یکی خوشم نیومد.اسمشو یادم نمیاد .کارهای چیپی بودن.

فایرژه ندیدم:18:کجاش نوشته؟

when
28-10-2011, 19:33
اصل brut در ایران پیدا نمیشه.حتی فکر میکنم در آمریکا هم پیدا نشه اصلش .
چون ادکلن تولید دهه 1960 و محبوب الویس پرسلی بوده است و شیشه آن زمان این عطر را اگر در سایت ویکی پدیا ببینید خواهید دید که یک شیشه خیلی ساده سبز مات داشته و اینقدر شیک و خوشگل نبوده است .
در محل ما آن ادکلن فروش کلاهبردار 14000 brut را میداد و در محل دیگر brut را 5000 تومن قیمت کردم.
بوی میانی این ادکلن مرکباتی است و به نظرم به درد افراد مسن بیشتر میخوره و خیلی بوی کلاسیک و ساده ای داره!:10:

cyber861
28-10-2011, 19:43
چون ادکلن تولید دهه 1960 و محبوب الویس پرسلی بوده است و شیشه آن زمان این عطر را اگر در سایت ویکی پدیا ببینید خواهید دید که یک شیشه خیلی ساده سبز مات داشته و اینقدر شیک و خوشگل نبوده است .
در محل ما آن ادکلن فروش کلاهبردار 14000 brut را میداد و در محل دیگر brut را 5000 تومن قیمت کردم.
بوی میانی این ادکلن مرکباتی است و به نظرم به درد افراد مسن بیشتر میخوره و خیلی بوی کلاسیک و ساده ای داره!:10:

اونجا که هست.ولی اینی که تست کردم بویه مرکباتی ندیدم توش.شاید بشه گفت بویه مشک هم توش

بود.مطمئن نیستم.یه بویه خاصه.

mhek
28-10-2011, 21:04
تست که نداد اولش. ولی اجازه داد درشو بو کنم. از کارهای سری پرایوت هم غیر از اینی که من گرفتم oud wood رو داشت که اونم خیلی خیلی خوشبو و واقعا خاصبود، 100 میل 448 تومن. Neroli portofino رو هم داشت که فیروزه ای رنگ بود 100 میل 450، به علاوه tobacco vanille که اونم 100 میل 448. راستی به من گفت tuscan leather صد میل نداره اصلا و فقط 50 داره. راست گفته یا پیچونده؟

فکر نمیکردم اصلا این کارها ایران باشه...اگر دوستان پایه بودند میشد یک فلاکون 250 میلی از توباکو وانیله گرفت(از نیمان ماروکوس یا نرداسترم) و مثلا 5 تا 50 میل ازش گرفت و تقسیم کرد...اونطوری خیلی ارزون تر در میومد...حدود 140-150 برای هر 50 میل ....

در مورد توسکان لدر

erfan3333
28-10-2011, 21:28
دوستان این اشانتیون هایی که عطرها دارن دقیقا همون عطر ولی در سایز کوچیکچه رو چند میشه تهیه کرد !
مثلا 10 یا 20 تاشو آدم بخواد بخره چند در میاد ؟
چون خیلی ها رو تا آدم یکی دوبار تست نکنه و به دلش نشینه نمیتونه در موردش قضاوت کنه

jujushow
28-10-2011, 21:44
دوستان این اشانتیون هایی که عطرها دارن دقیقا همون عطر ولی در سایز کوچیکچه رو چند میشه تهیه کرد !
چون خیلی ها رو تا آدم یکی دوبار تست نکنه و به دلش نشینه نمیتونه در موردش قضاوت کنه

ایران نمیدونم چند میدند اما یه سایتهایی مثل امازون رو در نظر بگیری با حجم 1-1.5 میل این ادکلنها رو بسته به مارکش یه قیمتی بین 2-5 دلار میده که اگه با هزینه ی ارسالش به ایران حساب کنی تا میاد برسه دستت حدود 5-8 هزار تومن برای هر 1 میل در میاد ! که به نظرم واقعا گرونه ... یعنی بخوای 100 میل ادکلن اینجوری بخری 800.000 تومن میشه ! :19:
ولی خوب دیگه مطمئنی که ادکلن اصل و با کیفیت تست کردی :5:

mhek
28-10-2011, 22:04

اگه منظورت سمپل هست(شیشه های کوچک دراز و باریک که حجمی بین 1 تا دو میل دارند) که تو ایران نیست یا کم هست..برای فروش من جایی ندیدم..
اگر منظورت مینی هست که دقیقا شکل خود عطر هست ولی مینیاتوری و حجمی بین 4 تا 8 میل داره(البته بزرگتر هم داره) بین 5 تا 10 تومان میتونی بخری...من خودم زیاد دارم چون هر بار میرم برای کسی عطر بخرم یکی از اینها هم برای خودم میگیرم..من از دوجا توی اصفهان خرید میکنم که هردوشون اینها رو دارند ....

erfan3333
28-10-2011, 22:19
اگه منظورت سمپل هست(شیشه های کوچک دراز و باریک که حجمی بین 1 تا دو میل دارند) که تو ایران نیست یا کم هست..برای فروش من جایی ندیدم..
اگر منظورت مینی هست که دقیقا شکل خود عطر هست ولی مینیاتوری و حجمی بین 4 تا 8 میل داره(البته بزرگتر هم داره) بین 5 تا 10 تومان میتونی بخری...من خودم زیاد دارم چون هر بار میرم برای کسی عطر بخرم یکی از اینها هم برای خودم میگیرم..من از دوجا توی اصفهان خرید میکنم که هردوشون اینها رو دارند ....
دقیقا منظورم همین مدل مینیاتوری هاس که میگی چون اصل بودنشون یحتمل تره البته تا 5 تومن خیلی خوب و به صرفه هستش:31:
ولی به نظرتون جایی هست که عطرهای اصل رو میل میل بفروشه مثلا 10 میل 10 میل بفروشه :10:

cyber861
28-10-2011, 22:45
دقیقا منظورم همین مدل مینیاتوری هاس که میگی چون اصل بودنشون یحتمل تره البته تا 5 تومن خیلی خوب و به صرفه هستش:31:
ولی به نظرتون جایی هست که عطرهای اصل رو میل میل بفروشه مثلا 10 میل 10 میل بفروشه :10:

اونارو اکثره فروشنده ها دارن ولی خب هر چیزی گیر نمیاد.هر دفعه ممکنه یه چیزی پیدا کنی.قیمتش هم

بستگی داره.از 5 تا 15 تومن.

erfan3333
28-10-2011, 23:16
اونارو اکثره فروشنده ها دارن ولی خب هر چیزی گیر نمیاد.هر دفعه ممکنه یه چیزی پیدا کنی.قیمتش هم

بستگی داره.از 5 تا 15 تومن.
منم همین هارو تو ادکلن فروشی ها دیدم ولی اکثرا 4 یا 5 تا بیشترشو ندارن و بعضی هاشم نزدیک 10 تومن میدادن :19:
منظورم جایی هست که هم بشه کلی خرید کرد هم ارزون تر مثلا 20 تا برند از ادکلن ها
مثلا اینجا

رو ببینید و نظرتون رو بگید
آیا این ها همون عطرهای ادکلن ها هستن یا از این اسانس هایی هستن که توش اتانول می ریزن

mhek
28-10-2011, 23:37
منم همین هارو تو ادکلن فروشی ها دیدم ولی اکثرا 4 یا 5 تا بیشترشو ندارن و بعضی هاشم نزدیک 10 تومن میدادن :19:
منظورم جایی هست که هم بشه کلی خرید کرد هم ارزون تر مثلا 20 تا برند از ادکلن ها
مثلا اینجا

رو ببینید و نظرتون رو بگید
آیا این ها همون عطرهای ادکلن ها هستن یا از این اسانس هایی هستن که توش اتانول می ریزن

این که اصلا قابل اطمینان نیست...چون زده محصول فرانسه در حالیکه خیلی از عطرهایی که نام برده فرانسوی نیستن مثلا کنزو...این ها همون عطرهایی هست که عطرفروش هایی توی شهر به اسم ادکلن های معروف میفروشن و گاها شباهت دارند به مدل مرجع ولی همگی کیفیت ندارند...
در ایران جایی نیست که عطرهای اصل رو میلی بفروشن...یعنی من ندیدم...
این مغازه ای که من ازش خرید میکنم بالای 50 مدل عطر مینی داره و گذاشته توی ویترین..اکثر کارهای بولگاری و گیونچی و لانکوم و البته عطرهایی هم از هرمس و نارسیسو رودریگوئز و کارتیه و بربری و کالوین کلین و گرلن و فراری و بوس و ورساچه و ..............داره...همگی هم بین 5 تا 10
همین جان وارواتوز رو داشت که 7 میل بود و من 5 خریدم ازش....

jsaleh11
29-10-2011, 00:10
این که اصلا قابل اطمینان نیست...چون زده محصول فرانسه در حالیکه خیلی از عطرهایی که نام برده فرانسوی نیستن مثلا کنزو...این ها همون عطرهایی هست که عطرفروش هایی توی شهر به اسم ادکلن های معروف میفروشن و گاها شباهت دارند به مدل مرجع ولی همگی کیفیت ندارند...
در ایران جایی نیست که عطرهای اصل رو میلی بفروشن...یعنی من ندیدم...
این مغازه ای که من ازش خرید میکنم بالای 50 مدل عطر مینی داره و گذاشته توی ویترین..اکثر کارهای بولگاری و گیونچی و لانکوم و البته عطرهایی هم از هرمس و نارسیسو رودریگوئز و کارتیه و بربری و کالوین کلین و گرلن و فراری و بوس و ورساچه و ..............داره...همگی هم بین 5 تا 10
جان واورواتوز رو من همین دیشب که اون عطر تام فورد رو خریدم 7 میلشو گرفتم داد 10 تومن. پس معلومه یارو کلا گرون فروشه. شانس ما رو ببین

mhek
29-10-2011, 00:19
جان واورواتوز رو من همین دیشب که اون عطر تام فورد رو خریدم 7 میلشو گرفتم داد 10 تومن. پس معلومه یارو کلا گرون فروشه. شانس ما رو ببین

معمولا این مینی ها رو گرون میدن...ولی این مغازه آشنای ما کلا همیشه قیمت هاش مقطوعه و درصد کمی میکشه روش و به خاطر همین سرش همیشه شلوغه.(البته یه فروشگاه بزرگ فروش لوازم آرایشی بهداشتی هست که معروف به این هست که جنس اصل با قیمت مناسب میده)
اون تام فورد شما هم توی آمریکا قیمتش 200 دلاره...و بخوای از استراو بری بخری 250 دلار هستش...پس قیمتی که بهتون فروخته نسبتا معقول هستش(البته صد میلهاش رو زیاد گرون میداده)

jsaleh11
29-10-2011, 00:25
معمولا این مینی ها رو گرون میدن...ولی این مغازه آشنای ما کلا همیشه قیمت هاش مقطوعه و درصد کمی میکشه روش و به خاطر همین سرش همیشه شلوغه.(البته یه فروشگاه بزرگ فروش لوازم آرایشی بهداشتی هست که معروف به این هست که جنس اصل با قیمت مناسب میده)
اون تام فورد شما هم توی آمریکا قیمتش 200 دلاره...و بخوای از استراو بری بخری 250 دلار هستش...پس قیمتی که بهتون فروخته نسبتا معقول هستش(البته صد میلهاش رو زیاد گرون میداده)

من احتمالا اون tobacco vanille رو بخوام بخرم البته نه الان. 2 3 ماه دیگه. یه آشنا دارم تو شیراز که فکر کنم قیمت خوب بتونه بهم بده. اگه قیمتش مناسب بود خبر میدم شاید شما هم خواستین بگیرین. در ضمن اگه رفتم دوبی هم شاید اونجا ارزونتر گیرم بیاد. میدونید نمایندگی تام فورد تو دبی کجاست؟ نمایندگی کرید رو میدونم سیتی سنتر هست شاید تام فوردم باشه. در ضمن شما میدونید Tuscan leather صد میل داره یا نه؟

arsenal_mmm
29-10-2011, 00:30
\

اون کار Axe که خوشت اومده حدس قریب به یقین بهم میگه که مدل Africa بوده...رفتم این مدلش رو هم خریدم و بسیار از این یکی هم لذت بردم...اینم خیلی خوبه به اندازه همون Instinct نظرتو جلب میکنه مطمئنم...
راستی امروز دورو بر ساعت 11 من هایپر بودم کاش میگفتی یه سر میدیدمت اونجا...البته تو تیبا وقت نشد برم...کارای تاپی آورده بود خداییش

cyber861
29-10-2011, 01:59
اون کار Axe که خوشت اومده حدس قریب به یقین بهم میگه که مدل Africa بوده...رفتم این مدلش رو هم خریدم و بسیار از این یکی هم لذت بردم...اینم خیلی خوبه به اندازه همون Instinct نظرتو جلب میکنه مطمئنم...
راستی امروز دورو بر ساعت 11 من هایپر بودم کاش میگفتی یه سر میدیدمت اونجا...البته تو تیبا وقت نشد برم...کارای تاپی آورده بود خداییش

والا من اینستینک رو تست زدم خوشم نیامد.ولی مدله آفریقا خیلی خوب بود.ولی اینجا 4 تومنه.

جایه منو زیارت میکردید.

...........................

اون دفعه که رفتم فارنهایت آکوآ روداشت ولی تسترش رو نداشت.اگه جایی تونستید تست کنید ممنون میشم

بفرمایید نظرتون رو.

اون تام فورد بی رنگه هم تونستید تست کنید.من فرصت نشد تست بگیرم ازش.

hike
29-10-2011, 03:25
یکی یک عکس گذاشته بود تو pt که سوال کرده بودی اصله یا نه. مثل اون نبود؟

این تقلبیه. سالهاست اسم faberge رو شیشه درج نمیشه

. این یک عطر دراگ استوریه که توی هر بقالی امریکا پیدا میشه. بهتره بگیم اونجا غیر اصلش پیدا نمیشه.

hike
29-10-2011, 03:37
احتمالا افریقا نبود. رنگ صورتی داشت که بوش هم اشنا بود و فکر میکردم این قبلا کجا به مشامم خورده.شاید excite
بود. یادم نیست...

aminjigar
29-10-2011, 07:53
اون تام فورد بی رنگه هم تونستید تست کنید.من فرصت نشد تست بگیرم ازش.

سلام به همه دوستان.

علی جان منظورت از تام فورد بی رنگه اینه دیگه (شیشه بی رنگه؟)

از اون گری وتیورش هم بدم نیومده

cyber861
29-10-2011, 09:36
یکی یک عکس گذاشته بود تو pt که سوال کرده بودی اصله یا نه. مثل اون نبود؟

این تقلبیه. سالهاست اسم faberge رو شیشه درج نمیشه

. این یک عطر دراگ استوریه که توی هر بقالی امریکا پیدا میشه. بهتره بگیم اونجا غیر اصلش پیدا نمیشه.

الان فهمیدم چی گفته بودی:11:

آره همین بود.خوده فروشنده ها هم میگفتن اصلی نیست.ولی همشون میگفتن بوش همونه ولی موندگاری

نداره.حالا راست و دروغش با خودشونه.به نظرم بوگارت ها هم هیچ کدوم اصل نیستن.اقلا اینایی که من دیدم.

سلام به همه دوستان.

علی جان منظورت از تام فورد بی رنگه اینه دیگه (شیشه بی رنگه؟)

از اون گری وتیورش هم بدم نیومده

امین جان منظورم همین گری وتیورش بود.چون اون یکی رو تو هایپر نداشت.

mhek
29-10-2011, 19:53
من احتمالا اون tobacco vanille رو بخوام بخرم البته نه الان. 2 3 ماه دیگه. یه آشنا دارم تو شیراز که فکر کنم قیمت خوب بتونه بهم بده. اگه قیمتش مناسب بود خبر میدم شاید شما هم خواستین بگیرین. در ضمن اگه رفتم دوبی هم شاید اونجا ارزونتر گیرم بیاد. میدونید نمایندگی تام فورد تو دبی کجاست؟ نمایندگی کرید رو میدونم سیتی سنتر هست شاید تام فوردم باشه. در ضمن شما میدونید Tuscan leather صد میل داره یا نه؟

عزيز اون لينك رو كه بهتون دادم رو ببينيد..اكثر كارهاي تام فورد پريوت بلند در سه حجم 50 و 100 و فلاكون 250 ميلي عرضه ميشن كه صرفه با خريد فلاكون هستش البته اگر چند نفر باشند...توسكان لدر هم هم 100 ميل داره و هم 250 ميل...
تام فورد رو نميدونم نمايندگي داره تو دبي يا نه ولي رفتيد حتما پاريس بوتيك رو سر بزنيد به احتمال فراوان داره...
كريد بوتيك فقط محصولات كريد رو داره ولي پاريس بوتيك تقريبا اكثر كارهاي خوب ديزاينر و يه سري عطرهاي نيچ رو داره...
اگر توباكو وانيله رو داشت بي زحمت قيمتي كه ميده رو به من بگيد..

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

اسپري اكسه رو بعد يه هفته ازش زده شدم..نميدونم چرا...
كلا هيچ اسپري اي نبوده كه بعد يك هفته ازش زده نشم...اون اولش بوش خيلي خوب بودا ولي الان...

pour-homme
29-10-2011, 20:08
امروز آرمانی کد از جورجیا ارمانی رو گرفتم بوی عالی و باکلاسی داره هر کس بو کرد خوشش اومد 75 میلش رو 78 تومن گرفتم به نظر من هر کس از دانهیل دیزایر قرمز خوشش بیاد از این هم لذت می بره
فارنهایت ابسولوت از دیور هم تست کرد اگر بخوام توصیفش کنم بوش مثل فلفل سفید و ترکیبش با یه عطر گرم میمونه تاپ نوتش همون تندی فلفل رو هم داره من خود فارنهایت رو ترجیح می دم

cyber861
29-10-2011, 20:28
امروز آرمانی کد از جورجیا ارمانی رو گرفتم بوی عالی و باکلاسی داره هر کس بو کرد خوشش اومد 75 میلش رو 78 تومن گرفتم به نظر من هر کس از دانهیل دیزایر قرمز خوشش بیاد از این هم لذت می بره
فارنهایت ابسولوت از دیور هم تست کرد اگر بخوام توصیفش کنم بوش مثل فلفل سفید و ترکیبش با یه عطر گرم میمونه تاپ نوتش همون تندی فلفل رو هم داره من خود فارنهایت رو ترجیح می دم

مبارک باشه.خیلی کاره شیک و با کلاسیه ولی خب به نظرم یکم بوش خشکه و موندگاریش هم بالا نیست.

اگه حدود 40 تومن بود میگرفتمش ولی خب به خاطره قیمتش پشیمون شدم:31:

با نظرت در مورده فارنهایت ابسولوت هم موافقم.(ولی فلفله سفید تا حالا به تورم نخوره که تست کنم)

jsaleh11
29-10-2011, 20:31
عزيز اون لينك رو كه بهتون دادم رو ببينيد..اكثر كارهاي تام فورد پريوت بلند در سه حجم 50 و 100 و فلاكون 250 ميلي عرضه ميشن كه صرفه با خريد فلاكون هستش البته اگر چند نفر باشند...توسكان لدر هم هم 100 ميل داره و هم 250 ميل...
تام فورد رو نميدونم نمايندگي داره تو دبي يا نه ولي رفتيد حتما پاريس بوتيك رو سر بزنيد به احتمال فراوان داره...
كريد بوتيك فقط محصولات كريد رو داره ولي پاريس بوتيك تقريبا اكثر كارهاي خوب ديزاينر و يه سري عطرهاي نيچ رو داره...
اگر توباكو وانيله رو داشت بي زحمت قيمتي كه ميده رو به من بگيد..

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

اسپري اكسه رو بعد يه هفته ازش زده شدم..نميدونم چرا...
كلا هيچ اسپري اي نبوده كه بعد يك هفته ازش زده نشم...اون اولش بوش خيلي خوب بودا ولي الان...

خیلی ممنون از توضیحات خوب شما. فقط سوالم اینه که اگه یه فلاکون 250 رو چند نفر بگیرند اونوقت به غیر از اون یک نفر که شیشه اصلی گیرش میاد، هر کسی سهمش رو می ریزه تو یه شیشه دیگه؟ عطر به این باکلاسی و با این قیمت حیف نیست تو ظرف متفرقه ریخته بشه؟

sanaz.joon
29-10-2011, 23:00
امروز توی یه یکی از عطر فروشی ها زده بود تبدیل عطر مورد علاقه شما به ادکلن
میخواستم بدونم حکایتش چیه؟

Open-Source
29-10-2011, 23:15
به نظرم جالب اومد.
گفتم بزارم اینجا.

گران قیمت ترین عطرهای دنیا !

از دوستان کسی این عطرها رو بو کرده؟ چطورن؟

pour-homme
30-10-2011, 01:06
به نظرم جالب اومد.
گفتم بزارم اینجا.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز دوستان کسی این عطرها رو بو کرده؟ چطورن؟

در مورد بقیه عطر ها نمیدونم ولی شنل نامبر 5 قیمتش تو امازون هم حدود 130 دلاره 100 میلش اینجا گفته 1850 دلاره

cyber861
30-10-2011, 02:36
امروز توی یه یکی از عطر فروشی ها زده بود تبدیل عطر مورد علاقه شما به ادکلن
میخواستم بدونم حکایتش چیه؟

احتمالا الکل میریخته قاطیش دیگه.کاری که امارات داره میکنه.

---------- Post added at 02:36 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

به نظرم جالب اومد.
گفتم بزارم اینجا.

والا اگه این قیمتا هم باشه برای خیلیا پولی نیست.

erfan3333
30-10-2011, 04:09
به نظرم جالب اومد.
گفتم بزارم اینجا.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز دوستان کسی این عطرها رو بو کرده؟ چطورن؟
700 دلار چیزی نیست که تو همین شهر خودتون تو چند عطر فروش معروف بری عطر تا 500 هزار هم میتونی عطر پیدا کنی :5:
ولی گرون ترین عطر جهان تا اون جایی که یادمه اسمش امپریال مجستی(Imperial Majesty) بود که نزدیک 250 هزار دلار یعنی تقریبا 250 میلیون تومن میشد قیمت داشت :13:
ولی کلا تو ایران خودمون مارک های کرید و شانل همیشه جز پرفروش ترین عطرهای گرون دسته بندی میشدن :20:

mhek
30-10-2011, 16:27
به نظرم جالب اومد.
گفتم بزارم اینجا.

خیلی از این عطرها دیگه قیمت سابقشون رو ندارند...مثل جین پاتو جوی یا شانل نامبر 5 که ارزون شدن...
ادکلن انیک گوتال هم همینطور هستش...
توی این عطرها قیمت کلیو کریستین نامبر وان شاید بشه گفت حقیقی هستش و باقی یا بخاطر اینکه به صورت محدود تولید میشن گرون هستند یا اینکه شیشه و جعبه هاشون گرون هست و ....اینطور نیست که این عطرها خیلی خوشبو باشن و از عطرهای دیگه بهتر باشن...
در ضمن پرفیوم خالص عطرها معروف در حجم های 10 میل یا کمتر به قیمت هایی مثل 200 تا 2000 دلار فروخته میشن که با توجه به حجم اونها خیلی خیلی گرون تر هستند...
مثلا همین دبی خودمون شما بخوای عطر عود خالص بخری تا 2000 دلار هم برای حدود 10 میل موجود هستش(و حتی گرون تر)
یا مثلا عطر معروف پیو دیستنس ام که در حجم 17 میل نزدیک به 200 دلار قیمت داره و طرفدار هم زیاد داره...
عطرهای زیادی وجود دارند که قیمت بالایی دارند و اصلا هم معروف نیستن...قیمت بالای اکثرشون هم به خاطر تولید محدودشون هست(مثلا 50 تا کلا از یه عطر ساخته میشه) و حالت کلکسیونی و جنبه اشرافی پیدا میکنند...مسلما این نوشته اصلا کامل و درست نیست و کار تحقیقی پشتش نیست فقط اومدن یه مقاله رو ترجمه کردن...

jujushow
30-10-2011, 21:11

ای ول ، چه قیمتهای خوبی ... وبلاگ پرفیوم نیوز هم چند مدل از اینا میفروشه منتها مذخف ترین مدلها رو داره و قیمتشم گرونتره . چرا بعضی فروشنده ها اینقدر بی انصاف هستند ؟! :41:

جز دو موردی که قیمت آنها ذکر شده
سایر مدل ها 80000 ریال می باشند و اغلب در حجم 4-5 میل هستند

در ارسال اشانتیون ها هزینه بر عهده ما نمی باشد

givenchy pour homme
Azzaro Chrome
The Beat by Burberry
Versace Man
Terre d`Hermes -----------120000 R
Versace pour Homme
Ferrari Red
Mont Blanc Legend --------------120000 R
Scuderia Ferrari
Arpeg Lanvin
Dunhill Desire
John Richmond
Azzaro Chrome Legend
Versace Man Eau Fraiche
Azzaro Pour Homme

sanaz.joon
30-10-2011, 23:59
فرق عطر با ادکلن چیه؟

cyber861
31-10-2011, 01:01
فرق عطر با ادکلن چیه؟

عطر در واقع اسانسه اصلی هست که معمولا با یک محلول ترکیبش میشه .حالا ممکنه الکل باشه یا آب یا ...

حالا بنابر درصد استفاده از این اسانس تو اون حجم اسم گذاری میکنن.

Eau de Cologne or Cologne 2 – 5%اسانس
Eau de Toilette 4 – 10% اسانس
Eau de Parfum 8 – 15% اسانس
Parfum or Perfume 15 – 25% اسانس

برگرفته از سایت پرفیوم شاپینگ

ما کلا یا همه رو میگیم ادکلن یا همه رو عطر.در واقع فرق دارن ولی خب اشتباه تبدیل به اصطلاح شده که کاریش نمیشه کرد.

.................................................. ............................

جدیدا تو بازار یک برنده جدیده اومده که کاره امارات هست ولی به نظر اومد کارایه خوبی داره.پیشنهاد میکنم تست کنید.

قیمتاش هم حدود 13 تومن.ولی مطمئنم بالا میره.به نظرم از امپر کاراش قویتره.

63.boy
31-10-2011, 09:45
بچه ها از چیز میزاتون عکس بیشتر بزارین تاپیکو گرمش کنید بابا

Lady parisa
31-10-2011, 11:02
دوستان چند روزی بود یکی از مراجعه کنندگان وقتی می یومد باخودش بوی آلبالو میآورد خلاصه...
امروز که داشت میرفت ازش سوال کرد که چرا ادکلنتون بوی آلبالو میده: اسمشو بهم گفت: MILLION RIO
:8:

jujushow
31-10-2011, 12:09
دوستان چند روزی بود یکی از مراجعه کنندگان وقتی می یومد باخودش بوی آلبالو میآورد خلاصه...
امروز که داشت میرفت ازش سوال کرد که چرا ادکلنتون بوی آلبالو میده: اسمشو بهم گفت: MILLION RIO

یعنی 1 میلیون از مارک ریو بوده ؟! به نظرت بوی خوبی داشت ؟

cyber861
31-10-2011, 12:34

پس بالاخره پرتقال فروش رو خفت کردی؟:31:

اینو تست نکردم.باید تست کنم.

sanaz.joon
31-10-2011, 12:52
من یه ادکلن میخوام که وقتی رفتم تو جمع همه میخ کوب بشن قیمتشم مهم نیست

lahij_web
31-10-2011, 14:00
سلام
آقا این اسپری Sport آدیداس چرا یهو غیب شد ؟! هر جا میرم میگن داشتیـــما ! تموم شد !!!!
...
تو اون مایه ها پیشنهادی خاصی ندارین ؟
قیمتشم کاملا برام مهمه !!!!! :31:

hike
31-10-2011, 14:17
من یه ادکلن میخوام که وقتی رفتم تو جمع همه میخ کوب بشن قیمتشم مهم نیست

با توجه به اینکه قیمت براتون مهم نیست همون Imperial Majesty که صحبتش بود خوبه. 500 میل 435000 دلار