PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

dollar
27-07-2011, 01:17
با سلام
دوستان یه ادکلنی هست که تقریبا 30 سال بود دنبالش بودم تا اینکه یه نفر با همون بو به پستم خورد . شمارشو برای اسمش گرفتم بنده خدا با اس مس این اسمو برام فرستاد گفت اسمش اینه
ولی پیش هر کی رفتم گفت همچین چیزی نداریم
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
بوش واقعا مست کنندس
brieeiant
خواهشا درخواستمو بی جواب نذارید . 30 سال گشتن برای یه ادکلن شوخی نیست

hike
27-07-2011, 04:02
با سلام
دوستان یه ادکلنی هست که تقریبا 30 سال بود دنبالش بودم تا اینکه یه نفر با همون بو به پستم خورد . شمارشو برای اسمش گرفتم بنده خدا با اس مس این اسمو برام فرستاد گفت اسمش اینه
ولی پیش هر کی رفتم گفت همچین چیزی نداریم
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
بوش واقعا مست کنندس
brieeiant
خواهشا درخواستمو بی جواب نذارید . 30 سال گشتن برای یه ادکلن شوخی نیست
منم نشنیدم راستش.

63.boy
27-07-2011, 09:12
سلام دوستان از بوی میوه ای و مرکباتی و شیرین خوشم نمیاد لطفا یه عطر ( همون ادکلن) بهم معرفی کنید که مدرن باشه و تلخ با موندگاری بالا برای استفاده روزانه اگه میشه هم تو رنج ارزون حدودای 20-30 تومن معرفی کنید هم تو رنج 50-60 تومن

dollar
27-07-2011, 10:19
خب ادکلنی توی مایه های این اسم نیست ؟

jeremy28
27-07-2011, 11:38
خب ادکلنی توی مایه های این اسم نیست ؟
مطمئنی اسمشو درست فرستاده؟

من اینو پیدا کردم: Brilliant

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jeremy28
27-07-2011, 12:09
سایت اصلیش هم اینه (یه شرکت چینیه):

یه راه اینه که این آدرس رو به اون طرف اس ام اس کنی تا ببینه عکسش درسته یا نه؟

jeremy28
27-07-2011, 12:44
سلام دوستان از بوی میوه ای و مرکباتی و شیرین خوشم نمیاد لطفا یه عطر ( همون ادکلن) بهم معرفی کنید که مدرن باشه و تلخ با موندگاری بالا برای استفاده روزانه اگه میشه هم تو رنج ارزون حدودای 20-30 تومن معرفی کنید هم تو رنج 50-60 تومن
تو رنج 20، به نظرم کپی دیویدف چمپیون رو تست کن (Rio Champion)
carbon از اجمل هم زیر 20 هست، اما ظاهراً موندگاری خوبی نداره!

تو رنج 50 هم می تونی jazz از ایو سن لوران (برند مورد علاقه بنده!) و Tsar از ون کلیف & آرپل رو امتحان کنی.

dollar
27-07-2011, 13:45
داداش دست گلت درد نکنه که پیگیر شدی . امروز رفته بودم بازار به یه چند تا مغازه که اسمشو نشون دادم گفتن همین اسمه . و اکثر هم می گفتن که قبلا داشتیم . این بنده خدا هم که اسمشو برام اس مس کرد گوشیشو متاسفانه خاموش کرده.. البته فکر کنم به روی من خاموش کرده:37: و اگر نه این همه پرسو جو لازم نبود . با سر می رفتم در خونشون . خیلی دلم شکست
البته اگه همین اسمیو رو که شما گفتی همون بو رو بده بی شک می خرم ... خلاصشو بگم ادکلن فقط brieeiant . واقعا روحو از بدن جدا می کنه...من به سلیقه خودم شک ندارم
من اگه به این ادکلن نرسم خواهم مرد :1: خواهشا کمکم کنید :42:

jeremy28
27-07-2011, 15:16
داداش دست گلت درد نکنه که پیگیر شدی . امروز رفته بودم بازار به یه چند تا مغازه که اسمشو نشون دادم گفتن همین اسمه . و اکثر هم می گفتن که قبلا داشتیم . این بنده خدا هم که اسمشو برام اس مس کرد گوشیشو متاسفانه خاموش کرده.. البته فکر کنم به روی من خاموش کرده:37: و اگر نه این همه پرسو جو لازم نبود . با سر می رفتم در خونشون . خیلی دلم شکست
البته اگه همین اسمیو رو که شما گفتی همون بو رو بده بی شک می خرم ... خلاصشو بگم ادکلن فقط brieeiant . واقعا روحو از بدن جدا می کنه...من به سلیقه خودم شک ندارم
من اگه به این ادکلن نرسم خواهم مرد :1: خواهشا کمکم کنید :42:

واقعاً هیچ مطلبی در مورد این پیدا نکردم!!!!

فکر کنم تنها راهت این باشه که به طرف زنگ بزنی (بی خیال نشی!) بپرسی ببینی اسم تولید کنندش چی بوده و شکل شیشه و جعبه اش چه طوریه یا اگه بتونی، یه ایمیل بهش بدی که عکسش رو واست بفرسته.

در ضمن اگه جواب داد، حتماً ازش بپرس که کِی و از کجا اونو خریده؟

به نظر میاد که تولیدش قطع شده باشه، آخه مگه میشه یه اپسیلون مطلب هم در موردش پیدا نشه؟

dollar
27-07-2011, 15:23
والله چی بگم . تاالانم که گوشیش خاموشه . اتقاقا خیلی هم خوش برخورد بود. فردا اگه خدا بخواد یه دوره دیگه می رم بازار .فقط نمی دونم اصلی کاریشون کدومه ؟که لااقل برم پیش همون تا اگه اون نداشت دیگه دنبالش نگردم .احتمالم داره همین مارکی باشه که شما اسمشو برام گذاشتی چون خیلی شبیه....
اگه یه ادکلن فروش با تجربه بهم معرفی کنی ممنونت میشم البته با ادرس و مشخصات دقیق مغازه
که دیگه این همه دنبالش نگردم
اگه بشه رد موبایل طرفو بگیرم شاید بتونم ادرسشو پیدا کنم اگه شدنی باشه چی می شه
از شما هم واقعا ممنونم امیدورام همیشه شاد باشی

hike
27-07-2011, 15:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این طرح یا نقاشی یکی از کارهای هنرمند امریکایی Edward Gorey هست. حالا ربطش یه این تاپیک چیه..
اون آقا یک عطر بخودش زده . اگر کسی گفت اسم عطرش چیه :31: بعد اگر حدس زدید بگید کجا میشه تستش کرد :10:

تو این چند روزه 2 تا کار گرفتم . یکی ادکلن old spice سال تولید 1936 .بوی ملایم و 4 فصلی داره. فقط ماندگاری زیر 1 ساعت حساب کنید. ولی کار کلاسیک و دوست داشتنیی است.
بعدی هم adidas ice dive (ادوتوالت) که شبها خسته و دپ برمیگردم خونه بزنم و کمی فرش بشم. بد نیست .ملایمه. ماندگاری حدود 3 ساعت میشه حساب کرد برای تابستان خوبه.
امروز هم رفتم دوباره caron pour un homme رو ایندفعه رو سینه تست کردم. بوی خیلی مردانه و کلاسیکی داره (1934 ) ضمن اینکه شیشه 750 میل هم داره. هنوز متقاعد نشدم بخرمش.
what next

hike
27-07-2011, 16:06
ببین تلخ میتونی گیاه وتیور رو امتحان کنی مثل encre noire که نسخه های کپی اون زیاده حدود 20-25 تومن یا کمتره. منتها وتیور کمی درشهر خز شده. ولی از نظر تلخی وتیور راضیت میکنه. حالا هر مدلی که پسند کردی
اینم امتحان کن
David Beckham Instinct

moli_ahmad
27-07-2011, 17:48
دوستان گرامی و خوشبو لطفا یه ادکلن با پخشی بوی بالا معرفی کنید(مردونه)قیمت تا 150 مرسی از لطفتون

63.boy
27-07-2011, 17:59
carbon از اجمل هم زیر 20 هست، اما ظاهراً موندگاری خوبی نداره!

تو رنج 50 هم می تونی jazz از ایو سن لوران (برند مورد علاقه بنده!) و Tsar از ون کلیف & آرپل رو امتحان کنی.

ببین تلخ میتونی گیاه وتیور رو امتحان کنی مثل encre noire که نسخه های کپی اون زیاده حدود 20-25 تومن یا کمتره. منتها وتیور کمی درشهر خز شده. ولی از نظر تلخی وتیور راضیت میکنه. حالا هر مدلی که پسند کردی
اینم امتحان کن
David Beckham Instinct

از راهنمایی ها و پیشنهاداتون ممنون بچه ها راستش اون 20 تومنی (کمتر هم شد چه بهتر ) رو برای باشگاه میخوام ( بدنسازی ) که موقع تمرین بزنم میخوام حس چوب و جنگل بارون خورده و طراوت و تازگی داشته باشه :31: موندگاریشم تا 2 ساعت باشه کافیه فقط پخش کنندگیش خوب باشه اینو پیشنهاد بدین تا بعد بریم سراغ اون یکی مرسی

hike
27-07-2011, 18:16
دوستان گرامی و خوشبو لطفا یه ادکلن با پخشی بوی بالا معرفی کنید(مردونه)قیمت تا 150 مرسی از لطفتون
joop

howhow
27-07-2011, 18:28
سلام بچه ها میشه یه ادکلن که بوی با کلاسی داشته باشه و تند نباشه که کسی اذیت نشه بهم معرفی کنید؟؟تا 30 تومن اگه باشه بهتره......(نمیدونم منظورمو از بوی باکلاس فهمیدین یا نه...)

MOHAMMAD2010
27-07-2011, 18:34
من Rio Champion رو تست کردم ، بوش به نظرم اصلا تلخ نبود
تلخ فقط noir de rio

ELDORAMO
27-07-2011, 18:45
به نظر من عطر اگه دقیق انتخاب بشه با هزینه ای در حد 2 - 3 تومن میشه یه چیز خیلی خوف و تاثیر گذار انتخاب کرد البته تنها مشکل عطر به خصوص اگه فله ای باشه عدم ثبات بوی اونه یعنی هر دفعه که میرید بخرید ممکنه یه بویی داشته باشه من خودم دو سال پیش یه عطری گرفتم که تموم دخترها دیوانش شده بودن! درسته اودکلن می تونه خیلی خوشبو باشه اما تاثیر گذاری بحثش فرق داره من خیلی به ندرت دیدم اودکلنی تاثیر گذار باشه

hike
27-07-2011, 19:44
به نظر من عطر اگه دقیق انتخاب بشه با هزینه ای در حد 2 - 3 تومن میشه یه چیز خیلی خوف و تاثیر گذار انتخاب کرد البته تنها مشکل عطر به خصوص اگه فله ای باشه عدم ثبات بوی اونه یعنی هر دفعه که میرید بخرید ممکنه یه بویی داشته باشه من خودم دو سال پیش یه عطری گرفتم که تموم دخترها دیوانش شده بودن! درسته اودکلن می تونه خیلی خوشبو باشه اما تاثیر گذاری بحثش فرق داره من خیلی به ندرت دیدم اودکلنی تاثیر گذار باشه
عطر خیلی خوف 2-3 تومن؟ شوخی میکنی؟

hike
27-07-2011, 21:50
سلام بچه ها میشه یه ادکلن که بوی با کلاسی داشته باشه و تند نباشه که کسی اذیت نشه بهم معرفی کنید؟؟تا 30 تومن اگه باشه بهتره......(نمیدونم منظورمو از بوی باکلاس فهمیدین یا نه...)
caron pour un homme ادکلن محبوب شاه . 36 تومن.

jeremy28
27-07-2011, 22:17
والا بوی خفن باکلاس که در دو عطر chic از کارولینا هررا و Egoiste از شانل وجود داره، منتها قیمتشون بالای 60 هست.
فکر کنم اون موردی که hike معرفی کرد، واست مناسب باشه.

howhow
27-07-2011, 22:19
caron pour un homme ادکلن محبوب شاه . 36 تومن.

مرسی دوستان بازم نظر بدن لطفا،آخه این فکر نکنم گیرم بیاد اسمش سختهه،بهتره چند گزینه داشته باشم

jeremy28
27-07-2011, 22:22
من Rio Champion رو تست کردم ، بوش به نظرم اصلا تلخ نبود
تلخ فقط noir de rio
خود چمپیون بوی تلخ و ملایمی داره، نمی دونم، شاید کار ریو رو که شما تست کردی، خوب کپی نشده و مشابهت زیادی با محصول اصل نداره!

hike
27-07-2011, 22:40
مرسی دوستان بازم نظر بدن لطفا،آخه این فکر نکنم گیرم بیاد اسمش سختهه،بهتره چند گزینه داشته باشم

این چندنفر
سیلوستر استالونه، استیون اسپیلبرگ، عدنان خاشوقی تاجر اسلحه، آرنولد، بیل کلینتون، چارلز برانسون، جورج لوکاس، هیلاری کلینتون، جک لمون، خولیو ایگلاسیاس، اپرا ،ملکه الیزابت دوم، ریکی مارتین ،انت بنینگ ،آرتا فرانکلین،بو درک ،Candice Bergen ،Chevy Chase ،جرج بنسون ،جک نیکولسون ،Lesley Anne Warren،Liza Minnelli ،Luis Miguel Natalie Cole ،Teri Garr ،Whoopie Goldberg ،Angelica Houston ،ادکلن محبوبشون یکی بوده
bijan

اگر شانست بزنه 33 پیدا میشه مردونش. خودمم خیلی دوست دارم بوش کنم. ولی تست کسی نمیده.

dollar
27-07-2011, 23:06
عزیزم امروز به اون بنده خدا زنگ زدم خوشبختانه گوشی رو بر داشت ولی گفت که مسافرته حالا راست یا دروغ . خدا عالمه ... به هر حال ازش پرسیدم گفت همون اسمه و چیز دیگه ای روش ننوشته ... در ضمن بهم گفت بالای شیشش چهار گوشه و یواش یواش به سمت پایین گرد میشه
این مشخصات کمک کننده هست؟

jeremy28
27-07-2011, 23:47
عزیزم امروز به اون بنده خدا زنگ زدم خوشبختانه گوشی رو بر داشت ولی گفت که مسافرته حالا راست یا دروغ . خدا عالمه ... به هر حال ازش پرسیدم گفت همون اسمه و چیز دیگه ای روش ننوشته ... در ضمن بهم گفت بالای شیشش چهار گوشه و یواش یواش به سمت پایین گرد میشه
این مشخصات کمک کننده هست؟
ای کاش ازش می پرسیدی کی و از کجا خریده؟

به هرحال، (اگه تهرانی) یه سر برو عباس آباد، خیابون وزرا (خالد اسلامبولی).
اونجا گوش تا گوش مغازه عطر فروشیه (بورس عطره!) که خیلی هاشون چند ساله تو این کارن.

برو یه پرس و جویی بکن، هم Brilliant و هم Brieeiant رو ببین دارن یا نه؟!

البته، عطرهای چینی توی فروشگاه های معروف به ندرت گیر میاد، توی داروخونه ها هم یه پرس و جویی بکن ببین چه جوریاس؟

در ضمن یک اشاره:

احتمال داره نگارش اصلیش BRIÉÉIANT باشه (نمی دونم به چه زبانیه، آخه خیلی از زبان ها روی حرف E از آکسان استفاده می کنن!) شاید با توجه به زبان این کلمه، بشه مکان شرکت تولیدکننده اش رو درآورد!

jeremy28
27-07-2011, 23:54
این چندنفر
سیلوستر استالونه، استیون اسپیلبرگ، عدنان خاشوقی تاجر اسلحه، آرنولد، بیل کلینتون، چارلز برانسون، جورج لوکاس، هیلاری کلینتون، جک لمون، خولیو ایگلاسیاس، اپرا ،ملکه الیزابت دوم، ریکی مارتین ،انت بنینگ ،آرتا فرانکلین،بو درک ،Candice Bergen ،Chevy Chase ،جرج بنسون ،جک نیکولسون ،Lesley Anne Warren،Liza Minnelli ،Luis Miguel Natalie Cole ،Teri Garr ،Whoopie Goldberg ،Angelica Houston ،ادکلن محبوبشون یکی بوده
عطر bijan

این عطر یونی س.ک.سه؟
آخه این چندتایی که پررنگ کردم، س.ک.سشون با بقیه متفاوته:31:

اگر شانست بزنه 33 پیدا میشه مردونش. خودمم خیلی دوست دارم بوش کنم. ولی تست کسی نمیده

بابا، داداش دلو بزن به دریا بخرش دیگه، 33 که قابلتو نداره:46:

dollar
28-07-2011, 00:05
عزیزم واقعا ازت ممنوم که این همه راهنماییم می کنی خیلی خیلی اقایی
انشاالله اگه خدا خواست به هر قیمتی که شده این ادکلن رو گیر میارم و مطمئن باش به خاطر لطفی که برام کردی با همون ادکلن خوشحالت می کنم .قضیه این ادکلنه نسبت به بقییه ادکلونا. مثل فرغون در برابر بنزو دلونگیه
در ضمن یه سوال دیگه حالا که فردا می خوام برم بازار یه چند تا دیگه هم می خوام انتخاب کنم .. البته نه ادکلنهای امروزی چون تقریبا تو بورسه دیگه از نظر من بی معنی حساب می شه
دنبال ادکلن های قدیمی مثل ماکسی یا دلار اصلی هستم .. تو این مایه ها چی بهم معرفی می کنی ؟
راسی یه چیز دیگه یادم رفت که بگم ... طرف بهم گفت روز شنبه صبح برام میارتش تا ببینمش خدا کنه که راست گفته باشه
یکی دو روز پیشم دو تا ادکلن گرفتم یکیش اتیتوید بود یکیش کلینیک هپی .. که از نظرم من صد تا تک تومنی هم ارزش ندارن بخصوص اتیتوید که این همه ازش تعریف می کنن

jeremy28
28-07-2011, 00:42
عزیزم واقعا ازت ممنوم که این همه راهنماییم می کنی خیلی خیلی اقایی
انشاالله اگه خدا خواست به هر قیمتی که شده این ادکلن رو گیر میارم و مطمئن باش به خاطر لطفی که برام کردی با همون ادکلن خوشحالت می کنم .قضیه این ادکلنه نسبت به بقییه ادکلونا. مثل فرغون در برابر بنزو دلونگیه
در ضمن یه سوال دیگه حالا که فردا می خوام برم بازار یه چند تا دیگه هم می خوام انتخاب کنم .. البته نه ادکلنهای امروزی چون تقریبا تو بورسه دیگه از نظر من بی معنی حساب می شه
دنبال ادکلن های قدیمی مثل ماکسی یا دلار اصلی هستم .. تو این مایه ها چی بهم معرفی می کنی ؟

یکی دو روز پیشم دو تا ادکلن گرفتم یکیش اتیتوید بود یکیش کلینیک هپی .. که از نظرم من صد تا تک تومنی هم ارزش ندارن بخصوص اتیتوید که این همه ازش تعریف می کنن

مخلصم.....

از کارهای قدیمی، من فقط Bleu Marine Pour Lui از پیر کاردین (تلفط اصلی: پی یِغ کَغدین) + One Man Show از بوگارت رو می شناسم( هرچند one man show به درد سن بالاها می خوره!)
ولی واقعاً از بوی این دو تا لذت می برم.....

در ضمن عطر هوگو از هوگو باس هم به شدت برای من خاطره انگیز و دلپذیره، یه تستی بزن ببین خوشت میاد؟
(شکلش شبیه قمقمه اس:31:):

راسی یه چیز دیگه یادم رفت که بگم ... طرف بهم گفت روز شنبه صبح برام میارتش تا ببینمش خدا کنه که راست گفته باشه

خوب بگو یه عکس ازش بگیره واست ایمیل کنه که اگه یه موقع نتونست بیاد هم ضرر نکنی، بابا دولت الکترونیک و این حرفا....؟

به هرحال، امیدوارم پیداش کنی:20:

jeremy28
28-07-2011, 00:50

این طرح یا نقاشی یکی از کارهای هنرمند امریکایی Edward Gorey هست. حالا ربطش یه این تاپیک چیه..
اون آقا یک عطر بخودش زده . اگر کسی گفت اسم عطرش چیه :31: بعد اگر حدس زدید بگید کجا میشه تستش کرد :10:

آقا جواب این معمای شما چی شد؟

یه عطر ترسناکه که این 26 تا کاراکتر رو میخکوب کرده؟

(نکنه بیژنو میگی! :دی)

hike
28-07-2011, 03:19
این عطر یونی س.ک.سه؟
آخه این چندتایی که پررنگ کردم، س.ک.سشون با بقیه متفاوته:31:

بابا، داداش دلو بزن به دریا بخرش دیگه، 33 که قابلتو نداره:46:
بودجه خیلی محدوده . همین caron یا azzaro pour homme رو بارها تست کردم هنوز متقاعد نشدم بخرم .33 هم اگر پیدا بشه . بیشتر جاها 45 کردن. هم مردانه داره هم زنانه

مخلصم.....

از کارهای قدیمی، من فقط Bleu Marine Pour Lui از پیر کاردین (تلفط اصلی: پی یِغ کَغدین) + One Man Show از بوگارت رو می شناسم( هرچند one man show به درد سن بالاها می خوره!)
ولی واقعاً از بوی این دو تا لذت می برم.....

در ضمن عطر هوگو از هوگو باس هم به شدت برای من خاطره انگیز و دلپذیره، یه تستی بزن ببین خوشت میاد؟
(شکلش شبیه قمقمه اس:31:):

:
one man show رو خیلی دوست دارم . هوگو رو هم چندماه داشتم. لذت نمیبردم ازش. به همونی که بهم هدیه داده بود برگردوندم

---------- Post added at 04:19 AM ---------- Previous post was at 04:16 AM ----------

آقا جواب این معمای شما چی شد؟

یه عطر ترسناکه که این 26 تا کاراکتر رو میخکوب کرده؟

(نکنه بیژنو میگی! :دی)
بیژن نیست. قبلا بهش یک اشاره ای کرده بودم
vancleef and arpels pour homme

howhow
28-07-2011, 09:22
این چندنفر
bijan

اگر شانست بزنه 33 پیدا میشه مردونش. خودمم خیلی دوست دارم بوش کنم. ولی تست کسی نمیده.

اینایی که گفتی منظورت بیژنه؟برم اونجا بگم بیژن،یا این که چندتا مدل داره؟:19:

jeremy28
28-07-2011, 12:44
اینایی که گفتی منظورت بیژنه؟برم اونجا بگم بیژن،یا این که چندتا مدل داره؟:19:
فکر کنم منظور، این مدل باشه:

howhow
28-07-2011, 12:58
فکر کنم منظور، این مدل باشه:

رفیق دمت گرم فقط یه لطف بکن بگو به فروشنده چی بگم که اینو بهم بده!!؟؟(خیلی پرتم ها.......):13:

MOHAMMAD2010
28-07-2011, 13:07
vancleef and arpels pour homme
قیمت ؟؟؟؟؟؟

jeremy28
28-07-2011, 13:16
رفیق دمت گرم فقط یه لطف بکن بگو به فروشنده چی بگم که اینو بهم بده!!؟؟(خیلی پرتم ها.......):13:
بگو عطر بیژن از بیژن رو بدین.

این مدل هیچ پسوند و پیشوندی مثل Bijan Black، Bijan Nude یا Bijan VIP نداره، Bijan خالی!

در ضمن، اگه می خوای کمتر هزینه کنی، بگو - در صورت وجود- حجم های کمتر (30 میل یا 50 میل یا 75 میل) بهت بده.

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

قیمت ؟؟؟؟؟؟
حدود 45 باید باشه!
معمولاً اصلش بین 5-10 تومن از مقدار واقعی گرونتره.

MOHAMMAD2010
28-07-2011, 13:32
اینم امتحان کن
David Beckham Instinct

البته به اون شکلی هم که شما میگین دیگه خز نشده ها !
میدونین ، واقعیت شما ها یه خورده کلا دستتونو بالا میگیرین و یه جورایی همش خیلی با کلاس حرف میزنین ( اصلا اشکالی ندارها ) ولی میدونین از نظر شما یه سری ادکلون گرون هیچ وقت خز نمیشن - حرفتون کاملا درسته ولی خب ادکلن های پایین ترش هم به اون شدتی که شما میگین دیگه خز نشدن ولی من میخوام بگم مطمئن باشین یه ادکلن مثل این که بوش هم خیلی خاصه به اون شدتی که شما میگین هیچ وقت خز نمیشه
خلاصه بحثو منحرف نکنم حرفم اینه که همین ادکلنی رو که مثلا میگین خزه من زیاد بوشو اطرافم حس نکردم - خیلی ها حتی اسمش رو هم نمیدونن ولی جوری شما که نوشتی انگار یه ادکلنی هست که مردم به طور روزنه استفاده میکنن !

خود چمپیون بوی تلخ و ملایمی داره، نمی دونم، شاید کار ریو رو که شما تست کردی، خوب کپی نشده و مشابهت زیادی با محصول اصل نداره!

نمیدونم شاید این جوری هست که شما میگی ، ولی من اصلا تلخی حس نکردم از این ادکلن !

hike
28-07-2011, 14:21
بگو عطر بیژن از بیژن رو بدین.

حدود 45 باید باشه!
معمولاً اصلش بین 5-10 تومن از مقدار واقعی گرونتره.

vancleef تو وزرا فقط 2 تا مغازه داشتن که 65 می دادند
راستی جناب Howhow برای تست بیژن یکسر برو هایلند اگر تهرانید شاید تستر داشته باشه .شاید خوشت نیومد اخه

hike
28-07-2011, 15:57
این بیژن هم داستان جالبی داره. خدا رحمتش کنه.
این صفحه رو ببینید . کمی در مورد بیژن و تبلیغ های عطر بیژن و عکسهای بوتیکش و ماشینهاش توضیح داده

اون خانم که که در تبلیغ عطرهای بیژن دیده میشن اسمشون نیکی خلعتبری است.
نیکی خلعتبری در امریکا تاپ مدل بیژن شد . یکی از زیباترین دختران ایرانی بود . دختری بسیار تیزهوش ، حساس و اهل ادبیات ، به شکلی که تمام اشعار و غزلیات حافظ را از حفظ می خواند . متاسفانه به دلیل افسردگی شدید و مفرط و تنهایی همیشگی اش ، در امریکا خودکشی کرد
اسمشو سرچ کنید منبع رو میده.

jeremy28
28-07-2011, 21:23
واقعاً روحش شاد!

یکی از افتخارای ایران بود، من همیشه از دیدن تیپ هاش لذت می برم.

بسیار هنرمند و تیزهوش:11:

dollar
28-07-2011, 23:48
با سلام
عزیز جون امروزم رفتم عباس اباد ولی متاسفانه هیچ کدوم این مارکو نمی شناختن . ولی گلزار که اومدم پیش یکی که رفتم یه ادکلنی به جای این بهم داد در حد المپیک روحمو ترکوند
اگه اشتباه نکنم اسمش هرمس بود . اگه درسته می شه قیمتشو بهم بگی و چند میلش توی بازاره ؟ بد بختی یادم رفت ازش بپرسم . ولی موندگاریش مثل اینکه کمه و از لحاظ کیفیت به پای ادکلنی که قبلا بهش اشاره کردم نمی رسه .... ولی خدائیش ادمو از خود بی خود می کنه ... راسی edp با edt چه فرقی می کنه؟

jeremy28
29-07-2011, 14:48
با سلام
عزیز جون امروزم رفتم عباس اباد ولی متاسفانه هیچ کدوم این مارکو نمی شناختن . ولی گلزار که اومدم پیش یکی که رفتم یه ادکلنی به جای این بهم داد در حد المپیک روحمو ترکوند
اگه اشتباه نکنم اسمش هرمس بود . اگه درسته می شه قیمتشو بهم بگی و چند میلش توی بازاره ؟ بد بختی یادم رفت ازش بپرسم . ولی موندگاریش مثل اینکه کمه و از لحاظ کیفیت به پای ادکلنی که قبلا بهش اشاره کردم نمی رسه .... ولی خدائیش ادمو از خود بی خود می کنه ... راسی edp با edt چه فرقی می کنه؟

1- گلزار کجاست؟

2- هرمس (Hermes) اسم برند و مارک عطره، اسم خود عطر چی بود؟ (اگه به اسمش دقت نکردی، شکل و رنگ شیشه عطر چه جوری بود؟)

3- edp مخفف عبارت Eau de Parfum به معنی آبِ عطر (یک عبارت فرانسوی هست!) که اُ دو پاغفوم خونده میشه-البته معمولاً اُ دو پرفیوم میگن- و edt مخفف عبارت Eau de Toilette (به معنی آبِ توالت---> آرایشی و معطر) و edc مخفف عبارت Eau de Cologne یا همون اُدوکُلن خودمون هست!

در واقع این عبارات، غلظت عطر رو معین می کنند؛

edp: درصد غلظت اسانس در اون 8-15٪ هست که خوب با توجه به غلظت بالاتر، موندگاری اون هم نسبت به حالت های دیگه بیشتره!
edt: درصد غلظت اسانس در اون 4-10٪ هست.
edc: درصد غلظت اسانس در اون 2-5٪ هست.

اگه موندگاری برات مهمه، غلظت edp یا خود perfume که بالاترین غلظت هست رو باید انتخاب کنی!

اگر نه، اُ دو تویلت هم مناسبه.

jeremy28
29-07-2011, 14:54
با سلام
عزیز جون امروزم رفتم عباس اباد ولی متاسفانه هیچ کدوم این مارکو نمی شناختن .
متاسفم که پیداش نکردی!

ولی به نظرم بی خیال نشو، بازم پرس و جو کن یا اینکه به اون طرف زنگ بزن بپرس از کجا خریده؟

((((( آدم باید واسه عشقش تلاش کنه ))))

dollar
29-07-2011, 15:52
ممنون از لطفت
شده مغربو مشرقو به هم می ریزم تا اینو پیداش کنم . در مورد اون هرمسم .... شیشش چهار گوش بود فکر کنم ته شیشه هم حرف h زده بود ... یه کم توی گوگل که سرچ کردم این اسمو پیداکردم
Terre d hermes شیششم که دیدم همون بود فقط نتونستم عکسو بذارم
اگه درسته حدود قیمت پایه چیه ؟ یه ادکلنم امروز به پستم خورد به اسم Creed ولی تست نداشت . چند تا مدلم داشت .اینا بوش چطوره شبیه به کدوم ادکلنن؟
با تشکر

jeremy28
29-07-2011, 16:15
ممنون از لطفت
شده مغربو مشرقو به هم می ریزم تا اینو پیداش کنم . در مورد اون هرمسم .... شیشش چهار گوش بود فکر کنم ته شیشه هم حرف h زده بود ... یه کم توی گوگل که سرچ کردم این اسمو پیداکردم
Terre d hermes شیششم که دیدم همون بود فقط نتونستم عکسو بذارم
اگه درسته حدود قیمت پایه چیه ؟ یه ادکلنیم امروز به پستم خورد به اسم Creed ولی تست نداشت . چند تا مدلم داشت .اینا بوش چطوره شبیه به کدوم ادکلنن؟
با تشکر
والا بسته به نوع غلظت و حجم، قیمتش متفاوته. اینجا رو نگاه کن:

ولی اگه بخوای 50 یا 75 میلش رو بگیری، حداقل 80 تومن باید باشه!

راستش من هیچ کدوم از مدل های Creed رو تست نکردم، ولی قیمتهاشون معمولاً بین 100-200 تومن هست.

اون طور که شنیدم، رایحه های خاصی دارن. ولی خوب تا تست نکردی نخر، چون ممکنه خوشت نیاد!

نمی دونم شاید دوستان دیگه ای که تست کردن، در مورد شباهت بوش بهتر بتونن راهنماییت کنن.

mhek
31-07-2011, 16:19
یک نکته عجیب برای بنده اینه که عطرهای Creed توی ایران تقریبا 150 قیمت دارند ولی در آمریکا از جای مطمئن بخوای بخری کمتر از 200 دلار اکثر عطرها رو نمیتونی پیدا بکنی....از اونجایی که شنیدم کرید توی ایران نمایندگی داره موندم چی بگم..یعنی قلابیه؟؟یعنی کرید هم کپیش رو میزنند؟؟؟

jeremy28
31-07-2011, 23:23
یک نکته عجیب برای بنده اینه که عطرهای Creed توی ایران تقریبا 150 قیمت دارند ولی در آمریکا از جای مطمئن بخوای بخری کمتر از 200 دلار اکثر عطرها رو نمیتونی پیدا بکنی....از اونجایی که شنیدم کرید توی ایران نمایندگی داره موندم چی بگم..یعنی قلابیه؟؟یعنی کرید هم کپیش رو میزنند؟؟؟
من دیروز رفتم هایلند چند تا creed رو برای اولین بار تست کردم، باور کن از دیروز تا الآن مستم......

عجب چیزی بودن!!!!!

واقعاً قیمت بالا حقشه، موندگاری بسیار بالا و رایحه خاص. جزء بهترین عطرهایی بودن که تا حالا تست کردم.

توی هایلند، همون حول و حوش 200 بود (حیف که فعلاً بودجم نمی رسه:41:)

راستی، نمایندگی کریید کجاست؟
قیمت هاش چه جوریه؟

من بار اولم بود که تست می کردم، بنابراین نمی تونستم تشخیص بدم که اصلن یا فیک. ولی از تمام سه تا مدلی که تست کردم، خوشم اومد. حدس می زنم که نشه بتونن اینقدر دقیق کپی بزنن!

یه عطر مردونه رو هم تست کردم به اسم جگوار پرستیژ (56000 تومن)، بوشو خیلی پسند کردم

در ضمن، دیگه 4 درصد مالیات رو هم نمی گیرن (ولی هم چنان قیمت ها بالاست!)

Ferrari هم یه مدل تست کردم (رنگش توسی بود، به اسمش دقت نکردم) اونم کار قابل قبولی بود.

یه کار زنونه هم خریدم به اسم H2O از برند اسپانیایی Tous، اولین بار بود که این برند رو می دیدم. خیلی کار جالبی بود، بوی آب می داد (ملایم و خنک). طوری که وقتی اسپری می کنی، خیلی بوشو متوجه نمی شی یعنی بوی خاصی نداره، ولی وجود این عطر رو احساس می کنی!

برندش رو نمی شناختم، ولی همین جوری که تستش کردم، به نظرم کار متفاوتی اومد و خریدم 49500 تومن.

بوربری د بیت مردونه رو هم تست کردم، ولی خوشم نیومد.

Amin.M.1986
01-08-2011, 11:29
من دیروز رفتم هایلند چند تا creed رو برای اولین بار تست کردم، باور کن از دیروز تا الآن مستم......

عجب چیزی بودن!!!!!

واقعاً قیمت بالا حقشه، موندگاری بسیار بالا و رایحه خاص. جزء بهترین عطرهایی بودن که تا حالا تست کردم.

قیمت هاش چه جوریه؟

من بار اولم بود که تست می کردم، بنابراین نمی تونستم تشخیص بدم که اصلن یا فیک. ولی از تمام سه تا مدلی که تست کردم، خوشم اومد. حدس می زنم که نشه بتونن اینقدر دقیق کپی بزنن!

یه عطر مردونه رو هم تست کردم به اسم جگوار پرستیژ (56000 تومن)، بوشو خیلی پسند کردم

Ferrari هم یه مدل تست کردم (رنگش توسی بود، به اسمش دقت نکردم) اونم کار قابل قبولی بود.

یه کار زنونه هم خریدم به اسم H2O از برند اسپانیایی Tous، اولین بار بود که این برند رو می دیدم. خیلی کار جالبی بود، بوی آب می داد (ملایم و خنک). طوری که وقتی اسپری می کنی، خیلی بوشو متوجه نمی شی یعنی بوی خاصی نداره، ولی وجود این عطر رو احساس می کنی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرندش رو نمی شناختم، ولی همین جوری که تستش کردم، به نظرم کار متفاوتی اومد و خریدم 49500 تومن.

منم دیشب اونجا بودم!! منزل رو بردم که واسه تولدش واسش کادو بخرم :31:!!! که خدا رو شکر موفق شدیم!! قیمت ها حداقل 10 تومن گرونتر از قیمت واقعی هست.. ادکلن 38 تومنی رو 54 تومن میفروخت!!
یک مدل ادکلن زنونه مدل passenger ( اسم برند رو دقت نکردم) که سفید هست و روکش چرمی روی شیشه داره رو هم خیلی خوشم اومد که قیمتش هم مناسب بود!! 100 میلش حدود 50 تومنه .. توصیه میکنم واسه کادو حتما اونو هم یه امتحان کنید! دیور ابسولوت رو هم دوباره تست زدم.. بوش وقتی میمونه خیلی خوب میشه!!

mhek
01-08-2011, 12:27

عجب چیزی بودن!!!!!

قیمت هاش چه جوریه؟

برندش رو نمی شناختم، ولی همین جوری که تستش کردم، به نظرم کار متفاوتی اومد و خریدم 49500 تومن.

از کرید کدوم ها رو تست کردید؟؟
معمولا برند ها نیچه تقلبیش نیست چون کلا تولیدش کمه و سودی توش نیست زیاد ولی در مورد کرید فرق میکنه..کرید کمی شبیه به عطرهای دیزاینر هست و تولیدش بیشتره و تبلیغ هم براش بیشتر هستش...احتمالش زیاده کپیش رو زده باشن...
اگر قیمت حدود 200 باشه تقریبا منطقی به نظر میاد...ولی خوب قیمت منطقی هم باز دلیل بر اصل بودن نیست..
نمایندگیش رو نمیدونم کجاست...من اصفهانم ولی یه بنده خدایی که تهران بود گفت نمایندگی داره تو ایران...

moli_ahmad
01-08-2011, 12:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو این سایت قیمت ایفوریا رو زده 19500 خیلی هم تاکید کرده که اصله:31:

schumi_268
01-08-2011, 13:07
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو این سایت قیمت ایفوریا رو زده 19500 خیلی هم تاکید کرده که اصله:31:

این سایتها تموم جنساشون تقلبی و بدکیفیت هستند

moli_ahmad
01-08-2011, 13:19
کسی تا حالا ادکلن های بوگاتی رئ تست زده؟

jeremy28
01-08-2011, 13:51
منم دیشب اونجا بودم!! منزل رو بردم که واسه تولدش واسش کادو بخرم :31:!!! که خدا رو شکر موفق شدیم!! قیمت ها حداقل 10 تومن گرونتر از قیمت واقعی هست.. ادکلن 38 تومنی رو 54 تومن میفروخت!!
یک مدل ادکلن زنونه مدل passenger ( اسم برند رو دقت نکردم) که سفید هست و روکش چرمی روی شیشه داره رو هم خیلی خوشم اومد که قیمتش هم مناسب بود!! 100 میلش حدود 50 تومنه .. توصیه میکنم واسه کادو حتما اونو هم یه امتحان کنید! دیور ابسولوت رو هم دوباره تست زدم.. بوش وقتی میمونه خیلی خوب میشه!!

درسته، قیمت هاش لااقل 10 -15 تومن گرونتره، راستش من رفته بودم که jasmin noir رو تست کنم و بخرم، تست که نداشت هیج، قیمتش هم خیلی بالا بود!

50 میل پزفیوم رو می داد 78900 (هموم 79 دیگه:31:)، اومدم خونه توی سایت بولگاری نگاه کردم زده بود 77 دلار که در نگاه اول منطقی به نظر می اومد!

ولی یه نکته ای هست:

اخیراً قیمت عطر رفته بالا، ولی تقریباً مطمئنم که اینا عطرها رو خیلی قبل تر و به صورت فله ای (و به تبع، با قیمت ارزونتر) وارد کردن. اما الآن دارن به قیمت خود ایتالیا می فروشن!!!!!

به نظرم، کشیدن 5-6 تومن روی عطر در جاهایی که تست می دن منطقیه (چون طبیعتاً مشتری بیشتره و سود بالایی داره) ولی بالا بردن قیمت تا این حد، بی انصافیه. اما چون آدم تعداد زیادی تست می کنه، مجبور میشه یه دونه بخره دیگه.....
باز خوبیش اینه اون 4 درصد مالیات (پول زور) رو برداشتن. ولی من تا حالا، عطرهایی که از اونجا گرفتم اصل بودن!

در ضمن، بابت معرفی اون عطر هم ممنون، دفعه ی بعد رفتم تست می کنم.

jeremy28
01-08-2011, 14:02
از کرید کدوم ها رو تست کردید؟؟
.
به نظرم یکیش Imperial Millesime و یکی هم Royal Water بود، راستش اون یکی رو دیگه دقت نکردم (آخه پول خریدش رو نداشتم که دقت کنم :31:)
فکر کنم مُشکی بودنشون توجهمو جلب کرد، واقعاً حس پادشاهی به آدم دست می ده!

معمولا برند ها نیچه تقلبیش نیست چون کلا تولیدش کمه و سودی توش نیست زیاد ولی در مورد کرید فرق میکنه..کرید کمی شبیه به عطرهای دیزاینر هست و تولیدش بیشتره و تبلیغ هم براش بیشتر هستش...احتمالش زیاده کپیش رو زده باشن...
من فکر می کردم کرید هم جزء عطرهای نیچ باشه، این طور نیست؟

اگر قیمت حدود 200 باشه تقریبا منطقی به نظر میاد...ولی خوب قیمت منطقی هم باز دلیل بر اصل بودن نیست..
قیمت های هایلند کلاً بالاست، مثلاً فکر کنم از شانل و جیوجیور آرمانی هم بالای 200 دیدم. نمی شه خیلی به قیمت هاش اتکا کرد.

mhek
01-08-2011, 14:58
به نظرم یکیش Imperial Millesime و یکی هم Royal Water بود، راستش اون یکی رو دیگه دقت نکردم (آخه پول خریدش رو نداشتم که دقت کنم :31:)
فکر کنم مُشکی بودنشون توجهمو جلب کرد، واقعاً حس پادشاهی به آدم دست می ده!

من فکر می کردم کرید هم جزء عطرهای نیچ باشه، این طور نیست؟

قیمت های هایلند کلاً بالاست، مثلاً فکر کنم از شانل و جیوجیور آرمانی هم بالای 200 دیدم. نمی شه خیلی به قیمت هاش اتکا کرد.

کرید جزء عطرهای نیچ هستش ولی خوب یکی از خصوصیات بارز عطرهای نیچ تولید کمشون هست ولی کرید تولیدش کم نیست و بیشتر شبیه عطرهای دیزاینر میمونه....

اون عطر کرید رو هم فکر کنم Greed Irish tweed باشه که شیشش سیاهه...این عطر رو شنیدم عطر سیگنیچر پرنس انگلستان هستش و همینطور هم جرج کلونی...یه جورایی پر طرفدار ترین عطر کرید هست ...
اگر میتونستی یه توصیف کوچیک از هر کدوم بذاری و اینکه کدوم رو بیشتر پسندیدی خوب بود...

jeremy28
01-08-2011, 16:37
اون عطر کرید رو هم فکر کنم Greed Irish tweed باشه که شیشش سیاهه...این عطر رو شنیدم عطر سیگنیچر پرنس انگلستان هستش و همینطور هم جرج کلونی...یه جورایی پر طرفدار ترین عطر کرید هست ...

بله، اینو قبلاً شنیده بودم که خیلی پرطرفداره.

ولی به نظرم این نبود توشون، یعنی اصلاً بطری سیاه نبود. اونی رو که به اسمش دقت نکردم، رنگش سفید بود.

اگر میتونستی یه توصیف کوچیک از هر کدوم بذاری و اینکه کدوم رو بیشتر پسندیدی خوب بود...
راستش چون قبل از این ها، چند تا عطر دیگه تست کرده بودم، بویاییم زیاد جواب نمی داد که بوشون رو دقیق تشخیص بدم!

بدون اغراق، باید بگم هر سه تاش رو هم پسندیدم، ولی به نظرم بوی غالبشون، مُشک بود (یعنی من این طور تشخیص دادم!)

امروز هم زنگ زدم perfumeshopping، گفت قیمت کریدها از 120 شروع میشه تا ماکزیمم 180 تومن (یعنی 200 تومنی نبود). به نظرم میاد اصل باشه، چون اینا عمده ای یا مسافری وارد می کنن احتمالاً واسشون صرف می کنه که این قیمت می دن!!!

شاید اگه تو اینجا یه نفر می خرید، بهتر می تونست نظر بده.

moli_ahmad
01-08-2011, 18:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این سایت اطلاعات همه محصولات کرید رو داره

hike
01-08-2011, 21:47
من بالاخره بیژن رو خریدم. اونم از سوپر سرکوچمون. با قیمت خیلی خوب یعنی 31 برای 75 میل. از جعبه اش بیرون بود. مدتها بود اونجا بود و کسی بهش توجهی نمی کرد. یک تست کوچک زدم و فقط گفتم بده . البته 2 تومن هم تخفیف داد. همانطورکه گفتم بیشتر جاها 45 میفروشند.اگر 45 میداد خب نمی گرفتم. لاقل فعلا.این عطر زمانی 1500 دلار قیمت داشته ومیتونم بگم عاشقش شدم. میگن که این یک بمب اتمیه و بهترین راه برای زدن این عطر اینه که تو هوا بپاشی و بعد سر فرصت ازتوش رد بشی و پر بیراه هم نیست . اگر quorum رو امتحان کرده باشید کمی شبیه اونه .اونم یک بمب تستوسترونیه در نوع خودش.

jeremy28
01-08-2011, 23:22
من بالاخره بیژن رو خریدم. اونم از سوپر سرکوچمون. با قیمت خیلی خوب یعنی 31 برای 75 میل. از جعبه اش بیرون بود. مدتها بود اونجا بود و کسی بهش توجهی نمی کرد. یک تست کوچک زدم و فقط گفتم بده . البته 2 تومن هم تخفیف داد. همانطورکه گفتم بیشتر جاها 45 میفروشند.اگر 45 میداد خب نمی گرفتم. لاقل فعلا.این عطر زمانی 1500 دلار قیمت داشته ومیتونم بگم عاشقش شدم. میگن که این یک بمب اتمیه و بهترین راه برای زدن این عطر اینه که تو هوا بپاشی و بعد سر فرصت ازتوش رد بشی و پر بیراه هم نیست . اگر quorum رو امتحان کرده باشید کمی شبیه اونه .اونم یک بمب تستوسترونیه در نوع خودش.
بیژن را با سوپری چه کار؟؟؟؟؟

اتفاقاً من پریروز یادم بود که تست کنم، ولی پیداش نکردم!

ولی خیلی حَرفه ها.... 1500 دلار!

مصرف شده بود یا همین جوری گذاشته بود؟

hike
02-08-2011, 00:01
بیژن را با سوپری چه کار؟؟؟؟؟

اتفاقاً من پریروز یادم بود که تست کنم، ولی پیداش نکردم!

ولی خیلی حَرفه ها.... 1500 دلار!

مصرف شده بود یا همین جوری گذاشته بود؟
نه دست نخورده اون ته بود. حداقل 1 ساله که اونجا افتاده بود.با بیژن زنانه. حدود 10 مدل عطرهای مارکدار داشت ارامیس کول واتر جوپ سبز. همه بیرون از جعبه . بعد از خرید جعبه اش رو هم میده .البته تست نداشتند. فکر کنم من اولین کسی بودم که یک عطر ازش خریدم.

Amin.M.1986
02-08-2011, 08:03
نه دست نخورده اون ته بود. حداقل 1 ساله که اونجا افتاده بود.با بیژن زنانه. حدود 10 مدل عطرهای مارکدار داشت ارامیس کول واتر جوپ سبز. همه بیرون از جعبه . بعد از خرید جعبه اش رو هم میده .البته تست نداشتند. فکر کنم من اولین کسی بودم که یک عطر ازش خریدم.
در مورد قیمت 1500 دلاری مطمئنی؟؟؟ واقعا این قیمت بوده یا شنیدی؟؟
سوپری سرکوچتون کجاست!! آخه سوپر محله ما هم عطر و ادکلن اورجینال میاره.. نکنه ما هم محل هستیم؟؟؟

cyber861
02-08-2011, 10:39

کدوم مدلش؟

moli_ahmad
02-08-2011, 11:32
دوستان من دانهیل قهوه ای قبلا داشتم بوی ملایم و باحالی داشت اما اصلا پخشی و موندگاری خوبی نداشت ادکلن تو همون مایه ها سراغ دارین از نظر بو که پخشی بالا و موندگاری هم داشته باشه؟

moli_ahmad
02-08-2011, 11:43
ادکلن جدید دیور بوی بسیار باحالی داره اکوا فارنهایت دیور

jeremy28
02-08-2011, 12:11
کدوم مدلش؟
مدل Bijan by Bijan

ravani_13
02-08-2011, 12:43
سلام

بهترین عطری که تا حالا داشتم ( نه از لحاظ قیمت ) :

Paco Rabanne > 1 Million

بوی گرم و شیرین خاص + پخش بو و موندگاری بالا

هر چی بگم کمه باید تجربه کرده باشین

از ۳ سال پیش که اومده من ۵ بار خریدمش و خیلی از دوستام که سخت گیر هم هستن مشتری شدن

الان ۳ ساله جزو TOP 5 جهانی هست و معمولا اولین

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

راستی من الان ایرانم ( اصفهان ) ، به چه چیز هایی توجه بکنم که عطر تقلبی نره تو پاچم

کسی اصفهان جای مطمین سراغ داره ؟

hike
02-08-2011, 13:49
در مورد قیمت 1500 دلاری مطمئنی؟؟؟ واقعا این قیمت بوده یا شنیدی؟؟
سوپری سرکوچتون کجاست!! آخه سوپر محله ما هم عطر و ادکلن اورجینال میاره.. نکنه ما هم محل هستیم؟؟؟
منظورم این تبلیغه

من سمت مرزداران هستم.

مدل Bijan by Bijan

درسته همینه خیلی ممنون. ولی پیشنهاد نمی کنم بخرینش. برخلاف بوی بسیار قوی و تند اولیه بعد از مدتی تبدیل به بوی خیلی نزدیک روی پوست میشه و عملا بعد از 4 ساعت دیگه خبری از بو نیست. هر چند بوش رو خیلی دوست دارم. ولی ارزشش رو نداره بنظرم. مشکل اینه که به دلیل بوی تند اولش نمیشه زیاد اسپری کرد . حتی پخش بو هم فقط دقایق اولیه خیلی خوبه. حالا با تعداد بیشتر اسپری هم امتحان می کنم و میگم.

mhek
02-08-2011, 15:19
سلام

بهترین عطری که تا حالا داشتم ( نه از لحاظ قیمت ) :

Paco Rabanne > 1 Million

بوی گرم و شیرین خاص + پخش بو و موندگاری بالا

هر چی بگم کمه باید تجربه کرده باشین

از ۳ سال پیش که اومده من ۵ بار خریدمش و خیلی از دوستام که سخت گیر هم هستن مشتری شدن

الان ۳ ساله جزو TOP 5 جهانی هست و معمولا اولین

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

راستی من الان ایرانم ( اصفهان ) ، به چه چیز هایی توجه بکنم که عطر تقلبی نره تو پاچم

کسی اصفهان جای مطمین سراغ داره ؟

توی اصفهان برو فروشگاه پرتو روبروی هتل عباسی....
عطرهاش اصل هستند و طرف توی کارش وارده...45 ساله کارش فروش عطره...هر سال هم دعوت میشه فرانسه(از ایران کلا سه نفر دعوت میشدن یکی ایشون و دیگری هم از تهران و یکی هم بیژن)...
تقریبا اکثر عطر های مین استریم رو داره.....

deadfox
02-08-2011, 16:02
بله، اینو قبلاً شنیده بودم که خیلی پرطرفداره.

ولی به نظرم این نبود توشون، یعنی اصلاً بطری سیاه نبود. اونی رو که به اسمش دقت نکردم، رنگش سفید بود.

راستش چون قبل از این ها، چند تا عطر دیگه تست کرده بودم، بویاییم زیاد جواب نمی داد که بوشون رو دقیق تشخیص بدم!

بدون اغراق، باید بگم هر سه تاش رو هم پسندیدم، ولی به نظرم بوی غالبشون، مُشک بود (یعنی من این طور تشخیص دادم!)

امروز هم زنگ زدم perfumeshopping، گفت قیمت کریدها از 120 شروع میشه تا ماکزیمم 180 تومن (یعنی 200 تومنی نبود). به نظرم میاد اصل باشه، چون اینا عمده ای یا مسافری وارد می کنن احتمالاً واسشون صرف می کنه که این قیمت می دن!!!

شاید اگه تو اینجا یه نفر می خرید، بهتر می تونست نظر بده.
سلام دوستان

تنها Creed ی که از نزدیک دیدم و تست کردم Original Santal بود که اتفاقا یکی از ارزانترین هاش هست با قیمت تقریباً 100 تومن تو سایت پرفیوم شاپینگ .

فوق العاده بود واقعاً مستم کرد :40:

Green Irish Tweed رو بدجور تو کفش هستم که تست کنم حتی ممکنه بدون تست سفارش بدم :20:

jeremy28
02-08-2011, 16:19
Green Irish Tweed رو بدجور تو کفش هستم که تست کنم حتی ممکنه بدون تست سفارش بدم :20:
موافقم، کارهای creed رو کاملاً میشه بدون تست سفارش داد:40:

jeremy28
02-08-2011, 16:34
منظورم این تبلیغه

.

اسم کامل این مدل رو میگی؟
عکسش زیاد واضح نیست.

در ضمن، بچه ها شما با سایت بیژن مشکلی ندارین؟

من وقتی می رم، می نویسه broadband connection required :18:
مگه stream connection می خوایم وصل شیم؟!!!!

یه چیز دیگه:
اینجا رو نگاه کنین

عطرهای 5 میلی رو بین 3-5 تومن می ده، برای تستِ یه عطر خیلی خوبه.

فقط آدم مطمئن نیست که عطراش اصل باشن یا فیک؟

کسی تا حالا از اینجا چیزی خریده؟

الآن اشانتیون 4.5 میلی رو بین 8-12 می فروشن!!!!!

hike
02-08-2011, 17:09
اسم کامل این مدل رو میگی؟
عکسش زیاد واضح نیست.

در ضمن، بچه ها شما با سایت بیژن مشکلی ندارین؟

من وقتی می رم، می نویسه broadband connection required :18:
مگه stream connection می خوایم وصل شیم؟!!!!

همون بیژن مردانه است . سال تولیدش 81 تا 87 باید باشه . بعد فرمولش کمی تغییر کرده و طرح شیشه. پای شرکتی به اسم five star هم به وسط اومده که اسمش روی جعبه است . ممکنه بخش عطر بیژن رو خریده باشه . عکس بزرگتر ندیدم bijan men ads بگرد شاید پیدا کنی.
سایتش باز میشه ولی طراحی خیلی مزخرفی داره که در حد و اندازه نام بیژن نیست .

سلام دوستان

سلام دوست من . خوش آمدی.
گرین ایریش تویید به p@ntydropper معروفه.

deadfox
02-08-2011, 17:31
...
...
گرین ایریش تویید به p@ntydropper معروفه.
:31::31::31:
ما که از این شانسها نداریم :31: تو خریدش بیشتر مصمم شدم :31: بدون تست :40:

راستی یکی از جدیدترین کارهای Creed که شدیداً محبوبیت پیدا کرده Aventus هستش

از دوستان کسی هست که این Aventus رو ایران دیده باشه؟ اگه بشه پیداش کرد احتمال فیک بودنش خیلی خیلی کمه چون تو 2010 معرفی شده

jsaleh11
02-08-2011, 18:54
آره Aventus ایران اومده من از شیراز خریدم.

deadfox
02-08-2011, 23:37
آره Aventus ایران اومده من از شیراز خریدم.
عالیه، راضی هستید؟ قیمتش چند بود؟

cyber861
03-08-2011, 00:00
بیژن مردونه(بیژن-بیژن)من که خوشم نیامد.بوش شبیهه هاوایی زنونه است.اصلا هم به اون قیمت نمیارزه.موندگاری هم نداره.

ولی بیژن بلک خیلی خوبه و به قیمتش هم میارزه.من بودم اونو میخریدم.

دوستانی که کارهایه کرید رو تست زدن از بو و ماندگاری هر کدوم توضیحی بدن .شاید ما نیز خریدیم:46:

hike
03-08-2011, 13:00
من بیژن مردونه رو کار خیلی خوبی میبینم.در حد شاهکار . ایندفعه 8-9 بار روی سینه اسپری کردم ببینم چقدر دوام میاره. بوی پرتغال کپک زده و فاسد شده دودی همراه وتیور رو کمی حس میکنم .سیستم اسپری کردنش خیلی جالب نیست.
این مقاله نیویورک تایمز رو هم ببینید در مورد بیژن که در آن به قیمت 1500 دلاری بیژن ( 177 میل) هم اشاره کرده + عکسش با مایکل جردن.

در مورد DERRICK کسی اطلاعی داره. یکی کنار خیابان 7 تومن می فروخت .One man show هم 7 تومن بود. بیشتر کارهاش قلابی بود. DERRICK کار 1978 است و بدم نمیاد اگر اصل باشه بخرمش.

jsaleh11
03-08-2011, 17:49
aventus عطر محشریه ولی حتما اول تست کنید، شاید با سلیقه شما سازگار نباشه. کلا هیچ عطری رو بدون تست نخرید حتی کرید رو. من 2 سال پیش green irish tweed رو خریدم و خودم خیلی دوستش داریم ولی بعضیا میگن بوی آنچنان خوبی نداره.

jsaleh11
03-08-2011, 17:52
راستی قیمتشو یادم رفت بگم، 120 میل 165 تومن.

moli_ahmad
03-08-2011, 18:00
این سایتی که jeremy گفت اگه اصل هم نباشه و فقط کمی از بوی ادکلن اصلی رو به اندازه تشخیص داشته باشه عالیه

hike
05-08-2011, 17:06
عکس بوگاتی بیژن با کیفیت خیلی خوب روبروی بوتیکش. 1 ماه بعد از فوتش. چندوقت پیش هم یک بی خانمان شیشه ماشین را شکسته بود.

hirsababak
06-08-2011, 14:37
با سلام
می خواستم نظر دوستان رو در مورد VERRANO DE MAXIMA بدونم
چند قیمته؟
اگه فروشگاه اینترنتی میشناسید که محصولات اورجینال بفروشه معرفی کنید(واسه اینکه تبلیغ نباشه پیام بزارید)

با تشکر

jeremy28
06-08-2011, 15:28
با سلام
می خواستم نظر دوستان رو در مورد VERRANO DE MAXIMA بدونم
چند قیمته؟
اگه فروشگاه اینترنتی میشناسید که محصولات اورجینال بفروشه معرفی کنید(واسه اینکه تبلیغ نباشه پیام بزارید)

با تشکر
علیکم السلام دوست من:46:

این عطر، کار کمپانی امارتی Emper هست، من خودم تا حالا تستش نکردم!

ولی چندین بار از perfumeshopping خرید داشتم (البته کارهای دیگه!) و راضی بودم، اینم لینکش:

اینجا قیمت 32 زده، ولی الآن قیمت ها رفته بالا و این رقم ها واقعی نیست!

الآن حول و حوش 40 تومن باید بده.

jeremy28
06-08-2011, 15:33
اینحا هم زده 25 تومن، ولی به نظر غیر قابل اعتماد میاد....

(( این فروشگاه رو نمی شناسم))

jeremy28
06-08-2011, 15:54
عکس بوگاتی بیژن با کیفیت خیلی خوب روبروی بوتیکش. 1 ماه بعد از فوتش. چندوقت پیش هم یک بی خانمان شیشه ماشین را شکسته بود.

عجب چیزیه :18:

ایران بود، لااقل 10 تومن میارزید...

sAeEd_kHaAn
06-08-2011, 20:17
بچه ها کارای wood چطورن کدومارو داشتین ؟

jeremy28
06-08-2011, 22:15
بچه ها کارای wood چطورن کدومارو داشتین ؟
کلاً توی رایحه های چوبی، عطرای Dsquared2 اگه نخوام بگم حرف اول رو می زنه، جزء اون بالا بالاهاست!

من He wood رو تست کردم. این مدل، بوی چوبی بسیار باطراوتی داشت و اصلاً سنگین نبود و خوب، برای این فصل می تونه یه گزینه ی خوب باشه.

فقط یک کم گرون بود! من قیمت کردم، 100 میلش نزدیک 90 بود و فعلاً دلم نیومد بخرم.
ولی عطر تو دل بروییه.

ضمن اینکه طراحی شیشه و جعبه اس هم بسیار شیک و جذابه و کلی کلاس اتاق آدم رو می بره بالا...

AKBAR132
07-08-2011, 11:47
يه عطر هست كه دوستم بهم داده ..... خيلي ازش خوشم مياد ..... station از الرهاب كويت

jeremy28
07-08-2011, 21:36
در مورد DERRICK کسی اطلاعی داره. یکی کنار خیابان 7 تومن می فروخت .One man show هم 7 تومن بود. بیشتر کارهاش قلابی بود. DERRICK کار 1978 است و بدم نمیاد اگر اصل باشه بخرمش.

من امروز طرفهای میدون آزادی دیدم یه دست فروشه داره می فروشه.
ادکلن هایی مثل one man show، dunhill و هاوایی زنونه هم می فروخت.

دریک رو قیمت کردم گفت 5 تومن!
one man show رو قیمت نکردم، ولی به نظرم روکش جعبه اش خیلی چروک داشت، دیگه نپرسیدم میشد تست کرد یا نه؟

ولی آخه 5 تومن که کار اصل نمی دن، مگر اینکه این ادکلن ها مفت به دست طرف رسیده باشه و قیمتشون رو هم ندونه و این جوری بفروشه!

قیمت اصلش چنده و اینکه بوش چه جوریه؟

hike
08-08-2011, 03:07
من امروز طرفهای میدون آزادی دیدم یه دست فروشه داره می فروشه.
ادکلن هایی مثل one man show، dunhill و هاوایی زنونه هم می فروخت.

دریک رو قیمت کردم گفت 5 تومن!
one man show رو قیمت نکردم، ولی به نظرم روکش جعبه اش خیلی چروک داشت، دیگه نپرسیدم میشد تست کرد یا نه؟

ولی آخه 5 تومن که کار اصل نمی دن، مگر اینکه این ادکلن ها مفت به دست طرف رسیده باشه و قیمتشون رو هم ندونه و این جوری بفروشه!

قیمت اصلش چنده و اینکه بوش چه جوریه؟
:31: احتمالا همون بوده که منم ازش سوال کردم. این نزدیک م ولیعصر بود. دقیقا همه اینها روکه گفتی داشت. بچه کردستان بود. حتی دانهیل رو تست داد که گفتم این که اصل نیست گفت پس میخوای با 6 تومن اصل باشه ؟
قیمت اینجا رو نمیدونم. اونور حدود 15 دلاره. بوش مثل اینکه کمی شبیه s3x appeal است. امیدوارم فردا ببینمش ..

GNesh
08-08-2011, 10:43
سلام دوستان
نظرتون راجع به Captain Black چیه؟
بوش ، موندگاریش ، پخشش؟
ممنون

deadfox
08-08-2011, 19:35
...

با تشکر
اتفاقا باید همینجا معرفی کرد تا افرادی که قصد خرید آنلاین دارن از تجربیات ما که از این سایت ها خرید داشتیم استفاده کنند.

من از perfumeshopping.ir خرید داشتم و کاملاً راضی ام . در تماس تلفنی هم بسیار خوش برخورد بودند ولی قیمتهای سایتشون به روز نیست .

از tehranperfume هم خرید داشتم که اصلاً راضی نیستم به دلایل متعدد

cyber861
08-08-2011, 21:07
امروز سیلور سنت معمولی رو تست زدم.بسی حالم بهم خورد.بوش تو مایه های همون وان من شو هست.

سلام دوستان
نظرتون راجع به Captain Black چیه؟
بوش ، موندگاریش ، پخشش؟
ممنون

بدک نیست.بستگی به سلیقه داره.

موندگاری و پخش عالی

mohammad_55
09-08-2011, 10:53
باتوجه به توضيحاتي كه داديد ، ظاهرا هايلند گرون فروشه ، جايي رو سراغ داريد گه ادكلن هاي اصل داشته باشه و بشه تست كرد و قيمت مناسب هم بده؟ فروشگاه هاي توي تيراژه چطورن؟

schumi_268
09-08-2011, 12:14
یکی از دوستام میخواد بره دبی هر کی هر چی میخواد بگه براش قیمتشو میگیرم

hike
09-08-2011, 14:48
باتوجه به توضيحاتي كه داديد ، ظاهرا هايلند گرون فروشه ، جايي رو سراغ داريد گه ادكلن هاي اصل داشته باشه و بشه تست كرد و قيمت مناسب هم بده؟ فروشگاه هاي توي تيراژه چطورن؟
تیراژه خوبه. حداقل عطر 300 تومنی رو با دست و دلبازی تست میدن.(یکی از مغازه ها ) ولی خب همه عطرها رو ندارن.

hike
09-08-2011, 16:57
من رفتم derrick رو خریدم. 5 تومن. اولش که 12 می گفت و خب همون طور که انتظار میرفت جعلی است با اینکه بوش رو نمی شناسم ولی مشخصا قلابیه. میخواستم بگذارمش تو توالت محل کارم ولی می اندازمش سطل زباله.

jeremy28
09-08-2011, 19:42
من رفتم derrick رو خریدم. 5 تومن. اولش که 12 می گفت و خب همون طور که انتظار میرفت جعلی است با اینکه بوش رو نمی شناسم ولی مشخصا قلابیه. میخواستم بگذارمش تو توالت محل کارم ولی می اندازمش سطل زباله.
خوب مرد حسابی چه کاریه، همون 5 تومنو بعد افطار میدادی یه معجون مَشت میزدی :31:

هشدار:
اینا دست فروش های زنجیره ای هستن که معمولاً دور و اطراف میدون های اصلی شهر شعبه دارن و جنساشون بی برو برگرد قلابیه!!!

گول نخورید و بذارید گول اونا رو بخوره :5:

jeremy28
09-08-2011, 19:48
یکی از دوستام میخواد بره دبی هر کی هر چی میخواد بگه براش قیمتشو میگیرم
اگه لطف کنی بگی چند تا از کارای پرفروش creed رو قیمت کنه، ممنون می شم.

saye2012
10-08-2011, 01:32
سلام به همگی دوستان،
می شه لطفا خواهش کنم چند تا عطر زنونه با بوی سرد و ملایم بهم معرفی کنین؟ من همجور عطریو...رو امتحان کردم از برندها ومارکهای مختلف (لانکوم - هوگو باس-D&G-..)ولی خیلی کم پیش میاد که یکی رو انتخاب کنم و بعدش پشیمون نشم!نمیدونم مشکل از منه یا چیز دیگه ایه؟! بهر حال ممنون می شم از راهنماییتون:11:

mohammad_55
10-08-2011, 09:14
نظرتون درمورد GOSH K.A.O.S با شيشه مشكي چيه؟ جزو ادكلن هاي خوبه؟

GNesh
10-08-2011, 11:29
امروز سیلور سنت معمولی رو تست زدم.بسی حالم بهم خورد.بوش تو مایه های همون وان من شو هست.

بدک نیست.بستگی به سلیقه داره.

موندگاری و پخش عالی
ممنون از شما ، قیمتش رو هم میدونید؟

دیگه کسی در رابطه با Captain Black نظری نداره؟

cyber861
10-08-2011, 12:50
ممنون از شما ، قیمتش رو هم میدونید؟

دیگه کسی در رابطه با Captain Black نظری نداره؟

پارسال 14.5 گرفتم.ولی خب چند بار بیشتر نزدم.اونم تو زمستون.بدرده الان نمیخوره.خیلی گرمه.

cyber861
10-08-2011, 13:04
سلام به همگی دوستان،
می شه لطفا خواهش کنم چند تا عطر زنونه با بوی سرد و ملایم بهم معرفی کنین؟ من همجور عطریو...رو امتحان کردم از برندها ومارکهای مختلف (لانکوم - هوگو باس-D&G-..)ولی خیلی کم پیش میاد که یکی رو انتخاب کنم و بعدش پشیمون نشم!نمیدونم مشکل از منه یا چیز دیگه ایه؟! بهر حال ممنون می شم از راهنماییتون:11:
سلام

کارهای دیور و دیویدوف رو تست کنید.کنزو هم بدک نیست.

hike
10-08-2011, 13:45
سلام به همگی دوستان،
creed virgin island water

brave_ie
10-08-2011, 16:03
دوستان قیمت xeryus rogue میدونید چنده حدودا؟
کسی این lacoste جدیدا رو امتحان کرده؟

aminjigar
10-08-2011, 16:57
پارسال 14.5 گرفتم.ولی خب چند بار بیشتر نزدم.اونم تو زمستون.بدرده الان نمیخوره.خیلی گرمه.
همونی که گفتی بستگی به سلیقه دار، واسه من جالب نبود.... ولی بوش رو لباس خوب می مونه....

jsaleh11
15-08-2011, 01:49
چرا این فروم اینقدر سوت و کوره؟

aminjigar
15-08-2011, 10:18
چرا این فروم اینقدر سوت و کوره؟

شما سوالی داری بپرس ، هر کی بدونه و بتونه جوابتون رو می ده
سوت و کور نیست ، سوال ها کمتر شدن نسبت به فبلا...

brave_ie
15-08-2011, 11:33
سوال ما که بی جواب مونده...

MojiOS
15-08-2011, 12:10
دوستان ادکلن Baldesarini هم خیلی عالی و نایابه! باید بگردید تا پیداش کنید! قیمتش هم 70 تومنه! اگر پیداش کردید حتما بگیرید! من که 2 تا ازش گرفتم:46:

sAeEd_kHaAn
15-08-2011, 12:22
من میپرسم دی
کسی jaguar black رو داشته چطوره بوش ؟ 60 تومن تقریبا قیمت دارم

cyber861
15-08-2011, 13:14
سوال ما که بی جواب مونده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لاگوست کدوم مدلش؟

jeremy28
15-08-2011, 13:20
من میپرسم دی
من جگوار پرستیژ رو امتحان کردم، به نظرم بوی گرم و چوبی داشت. خیلی خوشم اومد، قیمتش هم 56 تومن بود (حدود 2 هفته پیش)

اگه منظورت classic black هست، در این مورد اطلاعی ندارم!

aminjigar
15-08-2011, 13:37
من میپرسم دی
بوش تندو تیزه و باید یکم بمونه تا بوی اصلیشو حس کنی.... من زیاد خوشم نمی یاد ازش.... اگه از من بپرسی می گم تلخ و تنده!

brave_ie
15-08-2011, 15:25
خب 3 تا که جدید داده رو میگم دیگه l.12.12 اسمشه انگار
علی الخصوص سفیده رو میگم
اگر کسی تست کرده بگه بوش چجوریه موندگاریشم میدونین بگین
ممنون

shifter
15-08-2011, 18:26
براي پدر من يه ادكلن incidence اوردن كه واقعا بوي خوبي داره...ميخوام بدونم قيمتش چنده و نوع زنانه اش چه بويي داره؟
كجاها تو تهران و شيراز ميشه پيداش كرد؟

ممنون:20:

mefmef
16-08-2011, 10:35
دوستان سلام
یه ادکلن با بوی ملایم و خنک با قیمت حدود 50 تومن چی معرفی می کنید ؟

hike
16-08-2011, 11:03
دوستان سلام
یه ادکلن با بوی ملایم و خنک با قیمت حدود 50 تومن چی معرفی می کنید ؟
YVES SAINT LAURENT LIVE JAZZ

jeremy28
16-08-2011, 13:21
براي پدر من يه ادكلن incidence اوردن كه واقعا بوي خوبي داره...ميخوام بدونم قيمتش چنده و نوع زنانه اش چه بويي داره؟
كجاها تو تهران و شيراز ميشه پيداش كرد؟

ممنون:20:
حدود 30 تومن.
زنانه اش رو نمی دونم!
اکثر جاها، توی لوازم آرایشی ها هم پیدا میشه. چون عطر روتینی هست. من به پیشنهاد فروشنده تست کردم.

hike
16-08-2011, 14:05
حدود 30 تومن.
زنانه اش رو نمی دونم!
اکثر جاها، توی لوازم آرایشی ها هم پیدا میشه. چون عطر روتینی هست. من به پیشنهاد فروشنده تست کردم.
دقیقا کدومه. لینک بده.

jeremy28
17-08-2011, 00:08
دقیقا کدومه. لینک بده.

prodoctornuke
17-08-2011, 12:52
چند تا عطر معروف و خوشبو حدود 60 تومان میشه معرفی کنید

jeremy28
17-08-2011, 16:50
چند تا عطر معروف و خوشبو حدود 60 تومان میشه معرفی کنید
هزار و یک گزینه میشه معرفی کرد!

اولاً زنونه می خوای یا مردونه؟

چه سبک بویی رو دوست داری؟

برای چه فصلی می خوای؟

چه حجمی می خوای؟ 50، 90 یا 100 میل؟

ba maram
17-08-2011, 17:32
Dior Homme Intense بچه ها این عطر دیور رو دوستم داشت خیلی با بوش حال کردم
100 میل و 75 میلش چنده قیمتش ؟
تنکس

jeremy28
17-08-2011, 22:06
تنکس
100 میلش، حدود 130 تومن و 50 میلش 110 تومن.
75 میل من ندیدم!

shifter
17-08-2011, 23:50
تنکس
بوش چجوريه؟ خنك هست؟

بچه ها جورجيو ارماني مدل ارماني كد بوش چجوريه؟

deadfox
18-08-2011, 01:39
بوش چجوريه؟ خنك هست؟

به شدت گرم و شیرین مختص فصل پاییز و زمستان

mefmef
18-08-2011, 12:19
YVES SAINT LAURENT LIVE JAZZ
ممنون از راهنمایت
این اسمش چقدر طولانیه
به فروشنده بگم چی می خوام
ضمنا اینی که معرفی کردی مردونه است ؟

hike
18-08-2011, 14:05
ممنون از راهنمایت
این اسمش چقدر طولانیه
به فروشنده بگم چی می خوام
ضمنا اینی که معرفی کردی مردونه است ؟
اره سیببیل داره. بگو لایو جز . از ایوسن لورن. aqua quorum از antonio puig رو هم میتونی امتحان کنی. عطر اسپرته با قیمت خوب . 19 تومن.(از پرفیوم شاپینگ میتونی بگیری) kenzo power هم بدک نیست برای تابستان. Aqua Di Gio از جیورجیو ارمانی .رو هم امتحان کن. اینا کمی از 50 میزنه بالا .bulgari aqua هم امتحان کن. این تقلبی زیاد داره

davidoff cool water رو هم امتحان کن. kouros رو از ایوسن لورن رو هم میتونی امتحان کنی. البته ملایم نیست . یکبار اسپری کافیه. ولی هیولاست .واسه تابستان خوبه. تو درکه داری میری بالا 7-8 نفر دور و برت هستند. یک سگ دوبرمن غیر اصیل نگهبان می ایسته و فقط به تو زل میزنه و خون در بدنت منجمد میشه . چون کوروس زدی :31: جدی می گم واسم اتفاق افتاد.

malizia vetyver هم جالبه. البته اگر با تلخی گیاه وتیور کنار بیایی. old spice یک کار کلاسیک و ارزان و ملایم 4 فصله که امروز بخودم زدم. ماندگاری 2-3 ساعت حساب کن. ادکلنش رو بگیر نه افترشیو. ولی خیلی با حاله. وقتی جنگ جهانی دوم شروع شد اینم تولیدش شروع شد.
caron pour un homme رو هم امتحان. اگر خوشت بیاد چیز کلاسیک و مردانه ای است. تقریبا ملایمه.
چیزی دیگه یادم نمیاد.

پی نوشت:
در BRT زمان ازدحام از زدن عطرهای خوشبو جدا" خودداری فرمایید. چون همیشه یک مریض روانی کنارته.

kebrit1
18-08-2011, 14:32
سلام و درود
دوستان و اساتید خوشبو لطف کنن چندتا ادکلن با مشخصات زیر رو معرفی کنن
1- بوی تند (مهمه) و خنک --- یا در وحله دوم گرم ----- مردونه
2- قیمت زیر 50 حداقل دو سه تا (75 تا 125 میل)
3- قیمت زیر 30 هرچی معرفی کردید واسه هدیه میخوام (75تا 125 میل)
اگه موندگاری عطر زیاد باشه چه بهتر

در ضمن خرید از فروشگاههای اینترنتی به نظر شما درسته یا کلاه میره سرمون - اگه معتبرش تو ایران سراغ دارید بگید
با تشکر

jeremy28
18-08-2011, 14:39
بچه ها جورجيو ارماني مدل ارماني كد بوش چجوريه؟
خنک و تلخ و بسیار جذب کننده!
فقط حواست باشه که اصل باشه، چون ریو هم از روش زده با اسم Armani black code.
ولی اصلش باید Armani code خالی باشه (شیشه مشکی و بلند)

jeremy28
18-08-2011, 15:13
سلام و درود

در ضمن خرید از فروشگاههای اینترنتی به نظر شما درسته یا کلاه میره سرمون - اگه معتبرش تو ایران سراغ دارید بگید
با تشکر
1- بوی تند و خنک: polo black و polo double black از رالف لورن. اگه 75 میلشو بگیری،حدود 65 تومن درمیاد
(کلاً هر عطری که توش کلمه black باشه، معمولاً تنده!)
عطر XS black از Paco Rabanne هم تند و گرمه ولی قیمتش حدود 70
در ضمن vancleef & Arpels Pour Homme از ون کلیف اند آرپلز هم اگه حجم پایین گیر بیاری حدود 50 هست. اون هم گرم و تنده.
جان وارواتوس مشکی هم حدود 45 تومن و پرطرفداره.

3- قیمت زیر 30، من shadow و carbon از اجمل رو پیشنهاد می کنم. بعضی از کارهای رصاصی هم خوب هستن. عطر Incidence رو هم می تونی امتحان کنی.

عطرهای تند و گرم معمولاً موندگارترن + نوع غلظت اونها که ادوپرفیوم باشه بهتره.

فرشگاه اینترنتی perfumeshopping.ir به نظر من خوبه. من هر خریدی که ازش کردم، کاملاً راضی بودم.

hike
18-08-2011, 15:22
1-
در ضمن vancleef & Arpels Pour Homme از ون کلیف اند آرپلز هم اگه حجم پایین گیر بیاری حدود 50 هست. اون هم گرم
جایی امتحانش کردی؟

mohammadamin201
18-08-2011, 16:34
من عاشق اسپری های خانومی هستم
نایس
شی
بوهای سرد و ملایم رو میپسندم
از ادوکلن بدم میاد
منم همين طور عاشق همين اتكلم هستم:5:

jeremy28
19-08-2011, 14:58
جایی امتحانش کردی؟
آره، پاساژ صدف توی بازار. برای خرید رفته بودم، ولی تستر ون کلیف رو نداشت. عطر خودش بود( نیمه کاره) که داد تست کردم. البته با سلیقه من زیاد جور در نیومد!

راستی کوچه مروی هم می تونی بری، من خودم نرفتم. ولی از این به بعد مرکز تست و خریدم رو به بازار و اطرافش می خوام تغییر بدم. منتها خیلی باید بگردی تا جای مطمئن پیدا کنی.
چون تک فروشن، عطر تقلبی زیاده.

kebrit1
20-08-2011, 12:14
سلام و درود

با تشکر

1- بوی تند و خنک: polo black و polo double black از رالف لورن. اگه 75 میلشو بگیری،حدود 65 تومن درمیاد
(کلاً هر عطری که توش کلمه black باشه، معمولاً تنده!)
عطر XS black از Paco Rabanne هم تند و گرمه ولی قیمتش حدود 70
در ضمن vancleef & Arpels Pour Homme از ون کلیف اند آرپلز هم اگه حجم پایین گیر بیاری حدود 50 هست. اون هم گرم و تنده.
جان وارواتوس مشکی هم حدود 45 تومن و پرطرفداره.

3- قیمت زیر 30، من shadow و carbon از اجمل رو پیشنهاد می کنم. بعضی از کارهای رصاصی هم خوب هستن. عطر Incidence رو هم می تونی امتحان کنی.

عطرهای تند و گرم معمولاً موندگارترن + نوع غلظت اونها که ادوپرفیوم باشه بهتره.

فرشگاه اینترنتی perfumeshopping.ir به نظر من خوبه. من هر خریدی که ازش کردم، کاملاً راضی بودم.

جداً متشکرم -
من یه نگاه به سایت کردم میخوره چیز جالبی باشه قیمتهای سایت خیلی ارزونتره - مثلاً 100 میل 35 تومن - Paco Rabanne به قیمت 38 - یا XS black قیمت 53 - polo black و polo double black قیمت 125 میل نه 75 میلش زده 54 - جان واراتوس مردونه نداشت فقط یه دونه زنونه بود ----- دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

من شیراز زندگی میکنم تا دلتون بخواد ادکلن تقلبی انداختن بهم که با کلی شوق و ذوق میگرفتم بعد میفهمیدم - یه بنده خدایی میگفت 90% ادکلنهای ایران تقلبیه - منم بعد از اون خودم رو راحت کردم عطر شاهچراغی میزدم!!!! مثلاً دان هیل میگرفتم 10 تومان!!!! ولی خوب واسه بدن ضرر داره و زیاد هم استفاده نکردم
دوستان بازم اگه عطری سراغ دارن بگن -

s-a-l-i-m
20-08-2011, 12:37
من این بو هایی که دارند رو نمی فهمم مثلا :
تند و خنک یعنی چی ؟؟
شیرین و خنک یا شیرین و گرم...
میشه یه توضیح بدین منظورشون از این کلمات چیه ؟؟ { شیرین - تند-خنک-گرم-جنگلی-... }

و اینکه بعضی از بو ها هستند که خیلی ادم دوست داره و وقتی یکی اون عطر یا ادکلن رو میزنه ادم کناریش دوست داره هی نفس بکشه { :دی } این چه بویی هست ؟ { فکر کنم شیرین باشه }

jeremy28
20-08-2011, 13:22
من یه نگاه به سایت کردم میخوره چیز جالبی باشه قیمتهای سایت خیلی ارزونتره - مثلاً 100 میل 35 تومن - Paco Rabanne به قیمت 38 - یا XS black قیمت 53 - polo black و polo double black قیمت 125 میل نه 75 میلش زده 54 -

البته قیمت های سایت واقعی نیست، به خاطر گرونی دلار قیمت عطرها رفته بالا (توی بازار هم همین طور) و این مبلغ ها واقعی نیست. شما لااقل باید بین 5 تا 15 تومن بذاری روی قیمت های سایت و یا اینکه زنگ بزنی ازشون قیمت فعلی رو سوال کنی (یه شماره موبایل توی سایت هست، با اون تماس بگیر)

جان واراتوس مردونه نداشت فقط یه دونه زنونه بود ----- دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
اینجا رو ببین:

یه بنده خدایی میگفت 90% ادکلنهای ایران تقلبیه
دوستان بازم اگه عطری سراغ دارن بگن -

درسته، ولی خوب باید بگردی و جای مطمئن پیدا کنی و بگیری دیگه. مثلاً جاهایی که خودشون واردکننده اند یا مرکز پخش عطر توی شیراز یا اینکه بری از اونور آب بیاری و ...

در ضمن، حتماً قبل از خرید، این موارد رو تست کن. چون به هر حال عطر یه چیز سلیقه ایه!

jeremy28
20-08-2011, 13:36
من این بو هایی که دارند رو نمی فهمم مثلا :
تند و خنک یعنی چی ؟؟
شیرین و خنک یا شیرین و گرم...
میشه یه توضیح بدین منظورشون از این کلمات چیه ؟؟ { شیرین - تند-خنک-گرم-جنگلی-... }

همون طور که می دونی، حس بویایی و چشایی خیلی به هم نزدیکن.
مثلاً وقتی که یه لواشک یا آلوچه رو بو می کنی، فوری یه طعم ترشی می یاد به مذاقت.

اینه که برای توصیف بوها معمولاً از کلماتی استفاده می شه که حس چشایی باهاشون آشناست!

وقتی که شما یه شیرینی رو بو می کنی، حس شیرینی بهت دست می ده! در مورد عطر هم همین طور:
عطرهایی که با استشمام اونها حس (یا طعم) شیرینی، خنکی، گرما، تلخی، تندی و ... بهت دست بده، این صفت ها واسشون به کار می ره!

یه نمونه: عطرهای کول واتر از دیویدف، کاملاً حس خنکی رو بهت القاء می کنه. امتحان کن!!

به اضافه اینکه معمولاً اسم عطرها و پسوند و پیشوند اونها هم طوری انتخاب می شه که منعکس کننده بوی اون و مناسبت کاربردی اون باشه، مثل Sport، Summer و ...

در مورد عطرهای جنگلی (که من خودم عاشقشونم!) حس جنگل، گیاهان جنگلی، علف، هیزم های تازه (یا شاید هم سوخته!) و ... بهت دست میده :40:

و اینکه بعضی از بو ها هستند که خیلی ادم دوست داره و وقتی یکی اون عطر یا ادکلن رو میزنه ادم کناریش دوست داره هی نفس بکشه { :دی } این چه بویی هست ؟ { فکر کنم شیرین باشه }
این عطرها، معمولاً عبارت فرش (Fresh) واسشون به کار می ره. طوری که با بوی اونها آدم احساس تازگی و طراوت (و البته آرامش) می کنه.

s-a-l-i-m
20-08-2011, 14:32
عطرهایی که با استشمام اونها حس (یا طعم) شیرینی، خنکی، گرما، تلخی، تندی و ... بهت دست بده، این صفت ها واسشون به کار می ره!
الان یعنی کسی هم هست از تلخی خوشش بیاد ؟؟ اگه بوش هم مثل مزه اش باشه که ادم اعصابش خورد میشه !!!

این عطرها، معمولاً عبارت فرش (Fresh) واسشون به کار می ره. طوری که با بوی اونها آدم احساس تازگی و طراوت (و البته آرامش) می کنه.
اگه بوی چیز جیوون میداد چی ؟؟ اگه اونم جنگلیه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی قبول داری نمیشه اینترنتی عطر رو سفارش داد ؟؟ ممکنه بیارند ولی از بوش خوشت یاد اما چون کلی پولش رو دادی مجبوری بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
20-08-2011, 14:49
الان یعنی کسی هم هست از تلخی خوشش بیاد ؟؟ اگه بوش هم مثل مزه اش باشه که ادم اعصابش خورد میشه !!!
اختیار داری ، بوهای تلخ همیشه طرفدارای خودشو داره
و به نظر من با کلاس ترین بو ها رو همیشه ادکلن های تلخ دارن

deadfox
20-08-2011, 14:59
دیروز برام یه chichi آبی هدیه آوردن، اصلا فکر نمیکردم یک عطر ارزون میتونه بوی خوبی داشته باشه :31:

jeremy28
20-08-2011, 15:00

اتفاقاً بوهای تلخ، جزء رایحه های پرطرفدارن. نمونه اش: Encre Noir از لالیک!
مثلاً رایحه هایی یادآور بوی هیزم سوخته توی یه جنگل بکر که معمولاً لذت بخشه.

اگه بوی چیز جیوون میداد چی ؟؟ اگه اونم جنگلیه دیگه
عطرهای حیوانی (و تا حدودی محرک)، معمولاً عطرهایی هستن که توشون از رایحه ی مُشک استفاده می شه.
بوی مُشک هم که متعلق به ناف آهوی ختن هست نه اون چیزی که شما اشاره کردید!

ولی قبول داری نمیشه اینترنتی عطر رو سفارش داد ؟؟ ممکنه بیارند ولی از بوش خوشت یاد اما چون کلی پولش رو دادی مجبوری بزنی

قبل از تست، شناخت و پسند بوی عطر، به هیچ عنوان نباید سفارش اینترنتی داد.

mhek
20-08-2011, 16:01
خوب امروز عطر Floris JF بدستم رسید..یه خرید چشم بسته بود ولی نتیجه واقعا عالیست...
این عطر بوی معرکه ای داره و هی میخوای خودتو بو بکنی.میگن بوش شبیه آیریش تووید کرید هست ولی من بیشتر از کرید از این خوشم اومد(هرچند آیریش تویید رو نتونستم درست تست بکنم)..به قول اونوری ها ارزش هر پنی که بالاش دادم رو داشت...:دی

sAeEd_kHaAn
20-08-2011, 19:12
اختیار داری ، بوهای تلخ همیشه طرفدارای خودشو داره
و به نظر من با کلاس ترین بو ها رو همیشه ادکلن های تلخ دارن

اتفاقاً بوهای تلخ، جزء رایحه های پرطرفدارن. نمونه اش: Encre Noir از لالیک!
مثلاً رایحه هایی یادآور بوی هیزم سوخته توی یه جنگل بکر که معمولاً لذت بخشه.
.

دقیقا منم جزو همین افرادی هستم که با بوی تلخ و جنگلی حال میکنم بوی شیرین و ترش و مرکباتیو دوست ندارم :31:

jeremy28
20-08-2011, 19:39
خوب امروز عطر Floris JF بدستم رسید..یه خرید چشم بسته بود ولی نتیجه واقعا عالیست...
این عطر بوی معرکه ای داره و هی میخوای خودتو بو بکنی.میگن بوش شبیه آیریش تووید کرید هست ولی من بیشتر از کرید از این خوشم اومد(هرچند آیریش تویید رو نتونستم درست تست بکنم)..به قول اونوری ها ارزش هر پنی که بالاش دادم رو داشت...:دی

قیمت چه جوری بود؟

از کجا خریدی؟

اگه مثل کرید باشه، مشتاق شدم...

mhek
20-08-2011, 20:17
قیمت چه جوری بود؟

از کجا خریدی؟

اگه مثل کرید باشه، مشتاق شدم...

یکی از آشنایان برام از امارات آورد...قبلا یکی از دوستان بهم معرفی کرده بود و من هم دل رو زدم به دریا و گرفتم...البته قبلش زیاد تحقیق کردم...کمپانی فلوریس کمپانی نسبتا قدیمی و معروفی هست..حدودا 300 سال قدمت داره و این عطرش مال سال 1993 هستش...
کلا از رایحه های مرکباتی خوشم میاد مثلا تغ هرمس و این عطر هم شروعش مرکباتی هست ولی در ادامه به فلورال متمایل میشه...
140 تومن شد...نمیدونم اینجا میشه گیر آورد یا نه...
خیلی پخش بوی خوبی داره..ماندگاریشم خوبه...از ظهر که زدم هنوز بوش توی سرم هستش(یه لحظم ول کن نیست :دی )

Behradj
20-08-2011, 22:15
سلام
بچه ها در مورد Zippo چیزی میدونید؟
قیمتش چنده حدودا؟
توی یه سایتی دیدم 48 تومنه، خوبه ؟
یه ادکلن تا 70 تومن که موندگاریش بالا باشه و خنک جنگلی باشه چی پیشنهاد می کنید ؟!

jeremy28
20-08-2011, 23:20
سلام
بچه ها در مورد Zippo چیزی میدونید؟
قیمتش چنده حدودا؟
توی یه سایتی دیدم 48 تومنه، خوبه ؟
یه ادکلن تا 70 تومن که موندگاریش بالا باشه و خنک جنگلی باشه چی پیشنهاد می کنید ؟!
در مورد عطر Zippo اطلاعی ندارم!
اگر توی سایت perfumeshopping دیدی، الان احتمالاً 55 تومن بده. چون قیمت ها رفته بالا.

پیشنهاد من برای عطرهای خنک و جنگلی:

Blue Seduction از آنتونیو باندراس و Deseo از جنیفر لوپز

قیمتشون بین 55 تا 60 هست.

Behradj
20-08-2011, 23:37
jeremy28
موندگاری این دو بالاست ؟

jeremy28
20-08-2011, 23:38
یکی از آشنایان برام از امارات آورد...قبلا یکی از دوستان بهم معرفی کرده بود و من هم دل رو زدم به دریا و گرفتم...البته قبلش زیاد تحقیق کردم...کمپانی فلوریس کمپانی نسبتا قدیمی و معروفی هست..حدودا 300 سال قدمت داره و این عطرش مال سال 1993 هستش...
کلا از رایحه های مرکباتی خوشم میاد مثلا تغ هرمس و این عطر هم شروعش مرکباتی هست ولی در ادامه به فلورال متمایل میشه...
140 تومن شد...نمیدونم اینجا میشه گیر آورد یا نه...
خیلی پخش بوی خوبی داره..ماندگاریشم خوبه...از ظهر که زدم هنوز بوش توی سرم هستش(یه لحظم ول کن نیست :دی )
فکر کنم جزء عطرهای نیچه باشه، درسته؟
اینجا زده 65 پوند:

تجربه نشون داده عطرهایی که ظاهر سنگین و سلطنتی دارن، کلاً کلاس بوشون با بقیه عطرها فرق داره!

به نظر میاد این هم از اون دسته باشه.

ولی به نظر میاد که انگلیس در مورد تولید و توزیع عطر خیلی انحصاری عمل می کنه. مثلاً یکی از بهترین کمپانی های تولید عطرش، illuminium هست که لااقل من یکی یه موردش هم اینجا ندیدم!
البته نسبت به توزیع کمپانی های فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، امریکایی و حتی ژاپنی...

می خوان همه چی شون تک باشه.

jeremy28
20-08-2011, 23:43
jeremy28
موندگاری این دو بالاست ؟
نه، متوسطه. با توجه به اینکه جفتشون هم با غلظت توالت و خنک هستن، موندگاریشون نسبتاً کمه.

باید به دفعات اسپری کنی. اگه موندگاری برات مهمه، عطرهای تند و خنک بگیر!

Behradj
21-08-2011, 00:05
لطف می کنید از اونها هم چنتا معرفی کنید ؟

jeremy28
21-08-2011, 00:42
لطف می کنید از اونها هم چنتا معرفی کنید ؟
این پست رو مطالعه کنید:

jeremy28
21-08-2011, 00:55
بچه ها، یه نگاهی به این فروشگاه بندازین:

من همه قسمت هاشو خوندم. پرداخت هزینه از طریق PayPal و Visa و ... است. ولی نسبت به خرید مستقیم از خود سایت تولیدکننده، خیلی ارزونتر در میاد + چون سایت به دو زبون انگلیسی و فارسی هست و دفتر مرکزی اون هم در هنگ کنگه، احساس می کنم که یه عنایت ویژه به خاورمیانه (و مخصوصاً ایران) داشته باشن.

هزینه ها به دلار امریکا + نهایتاً 15 دلار برای هزینه ارسال هست (که اگه یه محصول آرایشی - بهداشتی هم با عطر خریداری بشه، هزینه ارسال رایگان میشه)

متاسفانه امکان پست پیشتاژ واسه ایران (با توجه به لیست خود سایت) وجود نداره تا طی 4 تا 6 روز کاری کالا دریافت بشه.

خوبی این سایت اینه که عطر همه برندها (حتی برندهای نایاب در ایران) رو هم داره و تضمین اصل بودن رو کرده.

مثلاً یه مورد عطر کم یاب رو دیدم که خرید از سایت اصلیش (به خاطر ارسال و ...) حدود 380 دلار درمیومد ولی با این سایت در میاد 240 دلار!

نظرتون چیه؟

به نظرتون ارزش داره آدم حساب PayPal بگیره یا اینکه به پست غیر سفارشی به ایران (با وضعیت گمرک ایران) میشه اعتماد کرد؟!

mhek
21-08-2011, 12:17
فکر کنم جزء عطرهای نیچه باشه، درسته؟
اینجا زده 65 پوند:

تجربه نشون داده عطرهایی که ظاهر سنگین و سلطنتی دارن، کلاً کلاس بوشون با بقیه عطرها فرق داره!

به نظر میاد این هم از اون دسته باشه.

ولی به نظر میاد که انگلیس در مورد تولید و توزیع عطر خیلی انحصاری عمل می کنه. مثلاً یکی از بهترین کمپانی های تولید عطرش، illuminium هست که لااقل من یکی یه موردش هم اینجا ندیدم!
البته نسبت به توزیع کمپانی های فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، امریکایی و حتی ژاپنی...

می خوان همه چی شون تک باشه.

بله عطر نیچ هستش...
انگلیس یه جورایی بعد فرانسه و ایتالیا بهترین شرکت های تولید عطر نیچ رو داره...
شرکت هایی مثل Le labo و Czech & Speake از شرکت های معروف تولید عطر انگلیسی در جهان هستند ...
توی ایران که کلا عطر نیچ پیدا نمیشه...من قبلا قیمت سایتشون رو دیدم و با توجه به اون خرید کردم..میدونستم با توجه به قیمت سایت باید قیمت عطر بین 120 الی 150 باشه توی امارات...
حرفتون درسته و کلا یه چیز متفاوتی هستش...اون ده دقیقه اولش بوی برگاموت و لیمو بدجوری توی فضا پخش میشه و کم کم بوی فلورال نمود پیدا میکنه...کلا 15 دقیقه اولش خیلی پخش بوی بالایی داره و البته ماندگاریشم نسبتا خوبه...من که راضیم...از دیروز همه میپرسن چی زدی..:دی

cyber861
21-08-2011, 13:56
دوستان این ادکلنی که میگن از ادکلن های پهلوی بوده چیه اسمش؟

امروز تست کردم هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد:41:

رفتم از کلوین Man رو گرفتم.بوش شبیه HOT از دیویدوف هست.بد نیست.انگار به مزاقه خانم ها بیشتر از من

خوش اومده!

اینو کی تست کرده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jeremy28
21-08-2011, 14:36
دوستان این ادکلنی که میگن از ادکلن های پهلوی بوده چیه اسمش؟

امروز تست کردم هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد:41:
[/]
اینو میگی؟
Caron pour un homme de caron

jeremy28
21-08-2011, 14:46
بله عطر نیچ هستش...
انگلیس یه جورایی بعد فرانسه و ایتالیا بهترین شرکت های تولید عطر نیچ رو داره...
شرکت هایی مثل Le labo و Czech & Speake از شرکت های معروف تولید عطر انگلیسی در جهان هستند ...
توی ایران که کلا عطر نیچ پیدا نمیشه...من قبلا قیمت سایتشون رو دیدم و با توجه به اون خرید کردم..میدونستم با توجه به قیمت سایت باید قیمت عطر بین 120 الی 150 باشه توی امارات...
حرفتون درسته و کلا یه چیز متفاوتی هستش...اون ده دقیقه اولش بوی برگاموت و لیمو بدجوری توی فضا پخش میشه و کم کم بوی فلورال نمود پیدا میکنه...کلا 15 دقیقه اولش خیلی پخش بوی بالایی داره و البته ماندگاریشم نسبتا خوبه...من که راضیم...از دیروز همه میپرسن چی زدی..:دی
راستش من خودم بعد از تست عطرای کرید، کلاً دیدم نسبت به عطر عوض شده!!!

از اون موقع یه سوال ذهنم رو درگیر کرده:

شاید بیشتر مواد اولیه ای که در عطرهای نیچ به کار می ره، مثل بقیه عطرها (یا عطرهای دیزاینر) هست. پس چرا اینقدر تفاوت رو آدم به راحتی احساس می کنه؟
نوع طراحی یا ترکیب مواد اولیه، کیفیت مواد اولیه، مواد نگهدارنده و ... فرق داره یا یه راز دیگه ای در این عطرها نهفته است؟!!

واقعاً آدم رو مست می کنن.

cyber861
21-08-2011, 15:07
اینو میگی؟
Caron pour un homme de caron

این نبود.همون لگرفیلد بود ولی وقتی ساله تولیدش رو نگاه کردم دیدم چرت گفته احتمالا.چون ماله سال 90

بود.ولی خوشبو بود.بویه توپی داره.

اینیکه خودت لینک دادی چجوریه؟خیلی اصالت داره.تست زدی؟

mhek
21-08-2011, 16:08
راستش من خودم بعد از تست عطرای کرید، کلاً دیدم نسبت به عطر عوض شده!!!

از اون موقع یه سوال ذهنم رو درگیر کرده:

شاید بیشتر مواد اولیه ای که در عطرهای نیچ به کار می ره، مثل بقیه عطرها (یا عطرهای دیزاینر) هست. پس چرا اینقدر تفاوت رو آدم به راحتی احساس می کنه؟
نوع طراحی یا ترکیب مواد اولیه، کیفیت مواد اولیه، مواد نگهدارنده و ... فرق داره یا یه راز دیگه ای در این عطرها نهفته است؟!!

واقعاً آدم رو مست می کنن.

تفاوت توی مواد اولیه هست.به غیر از معدود عطرهای دیزاینر که کیفیت بالایی دارند(نظیر بعضی عطرهای شانل-گرلن و دیور و هرمس) معمولا کیفیت مواد استفاده شده در ساخت عطرهای نیچ بهتر هستش و این عطرها غنی تر هستند..البته هر شرکت نیچی رویکرد و فلسفه خودش رو داره ولی مثلا کمپانی کرید بیشتر از مواد طبیعی استفاده میکنه .و البته هستند عطرسازان نیچی که بیشتر روی مواد سینتتیک و شیمیایی کار میکنند..اصولا شرکت های معتبر دیزاینر در ساخت عطرهاشون از همین عطرسازان شرکت های نیچ استفاده میکنند مثلا فرانسیس کورکجیان که عطرهای نیچ با نام خودش میسازه بهترین عطرهای شرکت نارسیسو رودریگوئز رو هم ایشون ساخته...کلا هدف در شرکت های دیزاینر فروش بیشتر هستش ولی در شرکت های نیچ هدف خود عطر هستش و خلاقیت بسیار بیشتری دارند و معمولا در عطرهای نیچ یک یا دو رایحه بسیار شارپ و واضح هست(چیزی که در شرکت های دیزاینر وجود نداره و معمولا عطرها بصورت ملایم هستند و نمیتونی بوی رایحه خاصی رو به وضوح بشناسی)..و در آخر میشه گفت در ساخت عطرهای نیچ عطرساز به دنبال خلق رایحه جدید و کشف مواد جدید برای استفاده در صنعت عطرسازی هستش...از این رو آکورد های زیادی در این قرن توسط عطرسازها بوجود آمده و استفاده میشه..ولی در عطرهای دیزاینر به دلیل محدودیت های زیادی که وجود داره معمولا به دنبال یه عطر همه پسند که مواد ارزون تری داره هستیم تا قیمت نهایی بالا نباشه چون بازار هدف مردم معمولی با درآمد معمولی هستند..
مسلما بهترین کارهای عطر جهان نیچ هستند...

mhek
21-08-2011, 16:18
[/COLOR]
این نبود.همون لگرفیلد بود ولی وقتی ساله تولیدش رو نگاه کردم دیدم چرت گفته احتمالا.چون ماله سال 90

اینیکه خودت لینک دادی چجوریه؟خیلی اصالت داره.تست زدی؟

عطر پور ان هوم عطر با کیفیت و قدیمی ای هستش که به گفته جناب هایک عطر محبوب شاه هم بوده...
رایجه اصلی لاوندر هست و عطر یه عطر آروماتیک هستش ...فوق العاده پخش بو و ماندگاریش خوبه...واقعا کار با کیفیتی هستش و نسبت به قیمتش میارزه...و کلا کارهای معروف کرن مثل یاتاقان و 3thman و همین عطر معروف به این هستند که کیفیت بالایی دارند و پخش بو و ماندگاری بالایی دارند..من خودم پور آن هوم رو صبح استفاده کردم و میتونم بگم تا شب بوش توی سرم بود...همون اولش زیاد خوشم نیومد ولی هرچی استفاده کردم بیشتر خوشم اومد...یاتاقان هم بوی گرم مشک میده و اون هم خیلی قوی هستش. این دوتا بیشتر برای سنین بالای 30 مناسب هستند...و اون سومی هم خیلی طرفدار داره هرچند من خیلی با بوش حال نکردم(یه جور بوی بیمارستان میداد :دی ) ولی باقی افراد میپسندیدند و بوی جوان پسندانه تری داره...

cyber861
21-08-2011, 19:42
در مورد لگرفیلد photo و کلوین man نظری ندارید؟:11:

kebrit1
21-08-2011, 20:42
دوستان کسی قیمت xs black رو داره

jeremy28
21-08-2011, 21:11
دوستان کسی قیمت xs black رو داره
حدود 70-80 تومن

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

بوش توی چه سبکیه؟

cyber861
21-08-2011, 21:21
حدود 70-80 تومن

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

بوش توی چه سبکیه؟

خنک-تلخ-کلاسیک

اگه از لالیک مشکی و سیلورسنت خوشتون میاد حتما تست کنید.

kebrit1
21-08-2011, 21:23
[QUOTE=jeremy28;6388329]حدود 70-80 تومن

xs یکی از دوستام داشت خیلی توپ بود - منم 3 سال پیش خریدم ولی تقلبی در اومد - اعصابم رو خطی خطی کرد - شماره سریال هم داشت - این پرفیوم شاپینگ نوشته عطر هاش لیبل وزارت بهداشت داره یعنی اصله ازش بگیرم؟؟

schumi_268
21-08-2011, 23:55
زیر بغلم خیلی عرق میکنه چی پیشنهاد میکنید؟یه مدت اسپری رکسونا میزدم بد نیست ولی تعریفی هم نیست؟مام چطوره؟

jeremy28
22-08-2011, 00:15
[QUOTE=jeremy28;6388329]حدود 70-80 تومن

xs یکی از دوستام داشت خیلی توپ بود - منم 3 سال پیش خریدم ولی تقلبی در اومد - اعصابم رو خطی خطی کرد - شماره سریال هم داشت - این پرفیوم شاپینگ نوشته عطر هاش لیبل وزارت بهداشت داره یعنی اصله ازش بگیرم؟؟

راستش من چند تا عطر ازش گرفتم و راضی بودم.

ولی به هر حال بسته بندی می فرسته دیگه، احتمال تقلبی بودن هم وجود داره!

چه عرض کنم....

deadfox
22-08-2011, 12:25
دوستان Perfumeshopping.ir قیمتهاشو آپدیت کرده

moli_ahmad
22-08-2011, 12:35
نظرتون در مورد ادکلن های پاکو ربان چیه؟این سایت پرفیوم شاپینگ بهتره یا عطر افشان؟من دیروز رفتم این ادکلن wonderwood رو که خریدم 147 قیمت پرسیدم گفت 190 خیلی گرون شده یه ادکلن سفید رنگ از کرید تست کردم یادم نیست اسمش چیه بوی خیلی باحالی داشت در ضمن از wonderwoodرنگ سفیدش هم اومده بود اونم واقعا عالی بود حتی میتونم بگم ار کرید بهتره گفت 203تا 195 میومد .این. تا یادم نرفته بگم کوکو مادمازل شنل رو میداد 192 گفتم چرا گرونه گفت گرون شده 170 بود بعد یدونه کوکو مادمازل نشونم داد همه چی دقیقا مثل اصلش حتی اون مشخصات هم زیر شیشه -- شده بود گفت این 24 هست:31:

moli_ahmad
22-08-2011, 12:44
سایت عطرافشان مونت بلنک نمیفروشه دیگه نوشته اسراییلی هست:31:

schumi_268
22-08-2011, 14:15
از اینکه جواب منو دادین ممنونم:41:

hike
22-08-2011, 15:20
زیر بغلم خیلی عرق میکنه چی پیشنهاد میکنید؟یه مدت اسپری رکسونا میزدم بد نیست ولی تعریفی هم نیست؟مام چطوره؟
ضد عرق امتحان کردی؟ antiperspirant
مثل ژیلت کول ویو. خشک نگه میداره.3-4 دفعه گرفتم خوب بوده.

cyber861
22-08-2011, 17:08
نظرتون در مورد ادکلن های پاکو ربان چیه؟این سایت پرفیوم شاپینگ بهتره یا عطر افشان؟من دیروز رفتم این ادکلن wonderwood رو که خریدم 147 قیمت پرسیدم گفت 190 خیلی گرون شده یه ادکلن سفید رنگ از کرید تست کردم یادم نیست اسمش چیه بوی خیلی باحالی داشت در ضمن از wonderwoodرنگ سفیدش هم اومده بود اونم واقعا عالی بود حتی میتونم بگم ار کرید بهتره گفت 203تا 195 میومد .این. تا یادم نرفته بگم کوکو مادمازل شنل رو میداد 192 گفتم چرا گرونه گفت گرون شده 170 بود بعد یدونه کوکو مادمازل نشونم داد همه چی دقیقا مثل اصلش حتی اون مشخصات هم زیر شیشه -- شده بود گفت این 24 هست:31:

کجا رفتی که این قیمت ها رو دادن؟

والا به جز یه سری ادکلن های خاص بقیه زیاد تغییری نکردن.

salmanazizi
22-08-2011, 23:18
کوبیسم چطوره ؟

moli_ahmad
23-08-2011, 09:25
من بندرعباس هستم معمولا قیمتا پایینه اما اینا نه

deadfox
23-08-2011, 15:19
از دوستان کسی هست که از strawberrynet خرید داشته باشه؟ ارسالشون چند روز طول میکشه؟ مشکل گمرک پیش نمیاد؟

ملا نصرالدین
24-08-2011, 12:04
یکی از دوستام اودکلون بوی یاس گرفته بود.خیلی خوش بو بود.یکی دیگه از دوستام هم همون یاس رو گرفته بود ولی تهش بوی تندی داشت که اصلا خوشم نیومد.راستش روم نشد ازشون بپرسم.یه اودکلون بوی یاس ملایم که هم مدت طولانی بوش روی لباس بمونه هم از اینهایی باشه که وقتی سر کوچه ایستادی بوش تا ته کوچه بره هم قیمتش خیلی خیلی مناسب باشه رو بی زحمت به من معرفی کنید.

ببخشید که خیلی خودمانی و غیر تخصصی نوشتم

jeremy28
24-08-2011, 20:26
یکی از دوستام اودکلون بوی یاس گرفته بود.خیلی خوش بو بود.یکی دیگه از دوستام هم همون یاس رو گرفته بود ولی تهش بوی تندی داشت که اصلا خوشم نیومد.راستش روم نشد ازشون بپرسم.یه اودکلون بوی یاس ملایم که هم مدت طولانی بوش روی لباس بمونه هم از اینهایی باشه که وقتی سر کوچه ایستادی بوش تا ته کوچه بره هم قیمتش خیلی خیلی مناسب باشه رو بی زحمت به من معرفی کنید.

ببخشید که خیلی خودمانی و غیر تخصصی نوشتم
معمولاً رایحه یاس (jasmin) در عطرهای زنونه استفاده میشه، نمونه اش:

Voile de Jasmin از بولگاری ( 100 میل) با قیمت حدود 80 تومن
Armani Prive Eclat De Jasmin از جیورجیو آرمانی ( 50 میل) با قیمت حدود 40
jasmin noir از بولگاری (100 میل) با قیمت حدود 80
Beauty از کالوین کلین (100 میل) با قیمت حدود 100

راستش مردانه با بوی یاس نمی شناسم!

ملا نصرالدین
25-08-2011, 12:02
معمولاً رایحه یاس (jasmin) در عطرهای زنونه استفاده میشه، نمونه اش:

Voile de Jasmin از بولگاری ( 100 میل) با قیمت حدود 80 تومن
Armani Prive Eclat De Jasmin از جیورجیو آرمانی ( 50 میل) با قیمت حدود 40
jasmin noir از بولگاری (100 میل) با قیمت حدود 80
Beauty از کالوین کلین (100 میل) با قیمت حدود 100

راستش مردانه با بوی یاس نمی شناسم!

ببخشید متوجه نشدم این ها اودکلون هست یا عطر؟بوش چقدر توی فضا پخش میشه؟ماندگارش روی لباس چقدره؟در ضمن من هم خانم هستم.

moli_ahmad
25-08-2011, 13:13
من بيوتي از كلوين كلين رو تست كردم بوش واقعا خوبه اما خوب قيمت هم بالاست درست يادم نيست فكر كنم ادكلن اماريج از جيوانچي هم بو يياس داره و قيمت هم پايينتره

jeremy28
25-08-2011, 14:54
ببخشید متوجه نشدم این ها اودکلون هست یا عطر؟بوش چقدر توی فضا پخش میشه؟ماندگارش روی لباس چقدره؟در ضمن من هم خانم هستم.
عطر.

اگه غلظت بالاتر بخرید، ماندگاری بیشتر هست:

در مورد عطر jasmin noir:
دو غلظت Eau de perfume ( اُ دو پرفیوم) و Eau de Toilette ( اُ دو تویلت) داره که اُ دو پرفیوم دارای غلظت بیشتر و تبعاً موندگارتره!

قیمت پرفیوم حدود 85 و قیمت تویلت حدود 70 هست.

عطر Voile de Jasmin دارای غلظت تویلت و حدود 75 هست.

عطر Beauty دارای غلظت پرفیوم هست که حجم های پایین تر (مثل 30 یا 50 میل) معمولاً 20-30 هزار تومن ارزونتر میشه.
عطر Armani Prive Eclat De Jasmin هم 50 میل و پرفیوم هست به قیمت حدود 40 تومن.

در این بین، jasmin noir پرطرفداره (خود بنده تست کردم) ولی گرمه و در نهایت بوش چوبی میشه. ولی ملایم نیست.

عطر Beauty ملایم تره و مناسب تابستون.

jeremy28
25-08-2011, 15:04
درست يادم نيست فكر كنم ادكلن اماريج از جيوانچي هم بو يياس داره و قيمت هم پايينتره
درسته، عطر Amarige Mariage از جیوانچی هم بوی یاس داره (در توضیحاتش دیدم که از رایحه یاس مصری استفاده شده)

در ضمن، قیمت 100 میل پرفیومش هم حدود 70 هست.

4Charkh
25-08-2011, 15:11
سلام من یه ادکلن میخوام بوی پا رو از بین ببره و خوش بو باشه
یه ادکلن ضد عرق هم میخواستم ، چون خیلی چاقم کلی بو میگیرم هیچکاری نکردم
پس چی ؟ یه ادکلن ضد عرق و منظورم بوی عرق پا و جوراب بود پا منظورم رو لحاظ کنید

deadfox
25-08-2011, 15:12
Alien از Thierry Mugler هم یک عطر زنانه بسیار خوش بو با بوی یاس هستش که ماندگاری خیلی خوبی داره
نسخه EDP و EDT داره که اگر مایل بودید حتماً نسخه EDP رو تست و اگر پسندیدید خرید کنید

EDP = Eau de perfume

kebrit1
25-08-2011, 16:43

بوی چی رو از بین ببره - بوی پا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cyber861
25-08-2011, 19:49
درسته، عطر Amarige Mariage از جیوانچی هم بوی یاس داره (در توضیحاتش دیدم که از رایحه یاس مصری استفاده شده)

در ضمن، قیمت 100 میل پرفیومش هم حدود 70 هست.

من مادرم آماریج رو داشت.یادمه خیلی خوشبو بود.ولی دقیق یادم نیست بویه یاس میداد یا نه!

golabi2
25-08-2011, 21:17
دوستان یه ادکلن مردانه معرفی کنید لطفا که بوی خیلی خیلی خیلی رسمی داشته باشه!ماندگاری طولانی هم داشته باشه.

jeremy28
25-08-2011, 22:58
دوستان یه ادکلن مردانه معرفی کنید لطفا که بوی خیلی خیلی خیلی رسمی داشته باشه!ماندگاری طولانی هم داشته باشه.
رنج قیمت؟؟؟

golabi2
25-08-2011, 23:45
تا 50تومن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminjigar
26-08-2011, 05:56

لالیک مشکی کاملا رسمی هست و موندگاریشم بسیار زیاد
مدلای جان واراتوس رو هم می تونی امتحان کنی

golabi2
26-08-2011, 14:02
هرکدوم پنج نوع ادکلن دارن!
یه چیز میخوام تلخ باشه تند نباشه ملایم یا خنک باشه!

hike
26-08-2011, 15:54
guerlain vetiver

cyber861
26-08-2011, 19:28

hike
26-08-2011, 20:37
چقدر گرون کرده پرفیوم شاپینگ. سمت چپ سایت هم به دروغ نوشته تحویل رایگان، که نیست .

deadfox
27-08-2011, 00:48
چقدر گرون کرده پرفیوم شاپینگ. سمت چپ سایت هم به دروغ نوشته تحویل رایگان، که نیست .
من دو بار ازشون خرید داشتم تحویل رایگان بوده (پست سفارشی)

moli_ahmad
27-08-2011, 13:55
یادمه یکی از بچه ها گفت ادکلن های کرید رو تست کرده من چنتایی تست کردم میشه اونایی هم که تست کردین بگین نظرتونو چون میخوام بخرم میخوام نظر شما رو هم بدونم هر چند اخرش سلیقه شخصیه اما دونستن اینکه جمع چه بویی رو میپسندن هم خوبه:20:

jsaleh11
28-08-2011, 05:16
یادمه یکی از بچه ها گفت ادکلن های کرید رو تست کرده من چنتایی تست کردم میشه اونایی هم که تست کردین بگین نظرتونو چون میخوام بخرم میخوام نظر شما رو هم بدونم هر چند اخرش سلیقه شخصیه اما دونستن اینکه جمع چه بویی رو میپسندن هم خوبه:20:
من کرید گرین ایریش تویید (مشکی) رو دارم و خیلی خوشبوست. در ضمن کرید سبز و نارنجی (به ترتیب original vetiver و original santal) رو هم تست کردم و عالی هستند.

ahamid555
28-08-2011, 14:28
سلام دوستان یه ادکلن میخام که 1- مردونه 2 - فعلا 50 تومن دارم ولی اگه ارزش داشته باشه تا 80 تومن هم میتونم هزینه کنم 3 - برا فصل پاییز باشه 4 - چون بیش تر از یه بار تجربه ندارم نمیدونم از تلخی خوشم میاد یا شیرینی 5 - خودم با سرچی که کردم Dunhill Desire و D&G the one gentleman روانتخاب کردم به نظرتون چطورن کدوم بهتره؟

mhek
28-08-2011, 14:43

من خودم فقط آیریش تووید رو تست کردم که بوش رو پسندیدم ...معروف ترین و بهترین عطر کرید به نظر اکثریت همین هست...
ولی حتما سیلور مانتین واتر و امپریال رو تست کن و همینطور اریجینال وتیور مخصوصا سیلور مانتین رو که خیلی طرفدار داره...

cyber861
28-08-2011, 15:18
امروز اینارو تست زدم.

Hermes D'Orange Vert by Hermes بویه پوسته لیمو ترش میده.باحال بود.

Diesel Only The Brave بوش شبیهه دانهیل قرمز بود.ولی به نظره خودم خیلی خوشبو تر بود.

Emporio Armani IL‎ -بویه ملایم و با حالی داره-بویه پودر لباسشویی خیلی خوشبو میده.موندگاریش فکر کنم کم

باشه.

ZEN Shiseidoآبی هم تست کردم.بویه طالبی میداد.

یه مدل آرمانیه هم تست کردم اسمش یادم نیست ولی شبیهه لالیک مشکی بود بوش ولی بازم خیلی باحال

تر بود.

در کل دوباره رفتیم خودمون رو اغفال کردیم.خدا بگم چکارشون کنه با این ادکلوناشون.:31:

راستی اگه کسی ادکلون نصفه یا کمتر چیزی داشت که فروشنده بود پی ام بده شاید به کاره ما اومد.:11:

deadfox
28-08-2011, 15:46
آپدیت : فروخته شد

من دیروز یک Dior Homme Intense صد میلی هدیه گرفتم و فقط یک بار برای تست اسپری کردم ولی میخوام بفروشمش ، %25 زیر قیمت میدم . قوطی و حتی سلفونش با برچسب CD هم سالم سالم هستش
قوانین فروم اجازه تبلیغ برای فروش رو میده؟
دوستان در این مورد هر سوالی داشتید یا اگر خریدار هستید لطفاً پیغام خصوصی ارسال کنید

Arrowtic
28-08-2011, 16:34
يه سوال داشتم ولي قبلش عطري كه سوال دربارشه رو معرفي كنم:

Incanto Essenstial عطر مورد علاقه و البته هميشگيه منه كه به نظرم براي افراد زير 25 خيلي خوب و عاليه.فقط يه بار البته ازش خريدم.قيمتش هم 35 تومن بود تو آبادان.با وجود قيمت پايين بسيار راضيم ازش.

حالا سوالم:من كرجم.كسي جاييو ميشناسه اصل اين عطر رو بفروشه؟:31:

البته مردونش:31:
آخه اين عطر For womenش خيلي طرفدار داره.اينقدر حواس ها به سمته زنونش رفته كمتر ديدم مردونشو جايي بيارن يا بزنن:31:.(با اين كه به نظرم خوشبوه و براي جوونا خيلي خوبه.ماندگاريشم كه خيلي راضيم)

hike
28-08-2011, 17:09
يه سوال داشتم ولي قبلش عطري كه سوال دربارشه رو معرفي كنم:

Incanto Essenstial عطر مورد علاقه و البته هميشگيه منه كه به نظرم براي افراد زير 25 خيلي خوب و عاليه.فقط يه بار البته ازش خريدم.قيمتش هم 35 تومن بود تو آبادان.با وجود قيمت پايين بسيار راضيم ازش.

حالا سوالم:من كرجم.كسي جاييو ميشناسه اصل اين عطر رو بفروشه؟:31:

البته مردونش:31:
آخه اين عطر For womenش خيلي طرفدار داره.اينقدر حواس ها به سمته زنونش رفته كمتر ديدم مردونشو جايي بيارن يا بزنن:31:.(با اين كه به نظرم خوشبوه و براي جوونا خيلي خوبه.ماندگاريشم كه خيلي راضيم)
perfumeshopping داره. با پست به گفته دوستان رایگان می فرسته.

jujushow
28-08-2011, 23:23
سلام رفقا ... خوبید ؟
من میخوام یکی از محصولات ریو کالکشن رو بگیرم خواستم از دوستانی که استفاده کردند نظرشون رو بگند . اینکه از کیفیت ادکلن راضی بودند و کدوم محصولاتش رو بهتر و با کیفیت تر میدونند .

1- دیور اینتنس
2- گوچی گیلتی
3- بلو د شنل
4- وود اوشن وت وود
5- هی وود
6- اونلی د بریو
7- شنل الور اسپورت

ممنون

cyber861
29-08-2011, 00:00
سلام رفقا ... خوبید ؟
من میخوام یکی از محصولات ریو کالکشن رو بگیرم خواستم از دوستانی که استفاده کردند نظرشون رو بگند . اینکه از کیفیت ادکلن راضی بودند و کدوم محصولاتش رو بهتر و با کیفیت تر میدونند .

1- دیور اینتنس
2- گوچی گیلتی
3- بلو د شنل
4- وود اوشن وت وود
5- هی وود
6- اونلی د بریو
7- شنل الور اسپورت

ممنون

مگه تست نمیکنی موقع خرید؟

ریو یه کاره جالب کرده که تو حجم هایه 15 میل هم کاراشو ارایه میده و 3.5 هم بیشتر نیست.میتونید همشون

رو داشته باشید.ولی فکر کنم بهترین کارش لالیک مشکی باشه.تقه هرمس هم خوبه.

ولی در کل بری یکم بیشتر هزینه کنی خیلی بهتره.

jujushow
29-08-2011, 01:01
مگه تست نمیکنی موقع خرید؟

ریو یه کاره جالب کرده که تو حجم هایه 15 میل هم کاراشو ارایه میده و 3.5 هم بیشتر نیست.میتونید همشون

رو داشته باشید.ولی فکر کنم بهترین کارش لالیک مشکی باشه.تقه هرمس هم خوبه.

ولی در کل بری یکم بیشتر هزینه کنی خیلی بهتره.

سلام
نه ، شهرستانم .
منظورتون همون عطرهایی هست که سایت عطر20 میفروشه ؟
در اینکه لالیک یه کاره عالی هست شکی نیست اما مطمئن نیستم کیفیتش بیشتر از شنل الور اسپورت ، وود ، شنل د بلو و ... باشه .

ادکلنهای ریو خیلیهاشون لیبل وزارت بهداشت دارند ! اسانسهاشون از همون شرکتهاییه که ادکلنهای اصلی رو تولید میکنند ( با کمی کیفیت پایین تر ) ! :46:
چند درصد ادکلنهای مثلا اصل لیبل دار هستند ؟! اکثرا اصلا معلوم نیست کجا پر شدند ! با قیمتی حدود 5-6 برابر ادکلنهای ریو !:2:

چیزی که مشخصه اینه که تمامی ادکلنهای ریو توسط شرکت اماراتی ریو کالکشن پر میشند و حداقلش میدونیم که اگه زده ادو د تولیت واقعا همونه اما کیه که ندونه حداقل 50% ادکلنهایی که به اسم اصل فروخته میشند نه اسانس شرکتهای فرانسوی توشون به کار رفته نه لیبلی دارند نه ....

با این حال منکر نمیشم که اگه پولشو داشتم یه سر به هایلند نمیزدم !:31:

hike
29-08-2011, 03:29
سلام
نه ، شهرستانم .
منظورتون همون عطرهایی هست که سایت عطر20 میفروشه ؟
در اینکه لالیک یه کاره عالی هست شکی نیست اما مطمئن نیستم کیفیتش بیشتر از شنل الور اسپورت ، وود ، شنل د بلو و ... باشه .

ادکلنهای ریو خیلیهاشون لیبل وزارت بهداشت دارند ! اسانسهاشون از همون شرکتهاییه که ادکلنهای اصلی رو تولید میکنند ( با کمی کیفیت پایین تر ) ! :46:
چند درصد ادکلنهای مثلا اصل لیبل دار هستند ؟! اکثرا اصلا معلوم نیست کجا پر شدند ! با قیمتی حدود 5-6 برابر ادکلنهای ریو !:2:

چیزی که مشخصه اینه که تمامی ادکلنهای ریو توسط شرکت اماراتی ریو کالکشن پر میشند و حداقلش میدونیم که اگه زده ادو د تولیت واقعا همونه اما کیه که ندونه حداقل 50% ادکلنهایی که به اسم اصل فروخته میشند نه اسانس شرکتهای فرانسوی توشون به کار رفته نه لیبلی دارند نه ....

با این حال منکر نمیشم که اگه پولشو داشتم یه سر به هایلند نمیزدم !:31:
ریو رو تا حالا تست نکردم و مجانی هم بهم بدن ازشون استفاده نمی کنم. اینکه اسانس های ریو رو شرکتهای اصلی تامین می کنند از اون حرفهاست. غیر ممکنه یک شرکت عطرسازی بیاد فرمول سری عطرشو در اختیار یک شرکت درپیت اماراتی بگذاره.لیبل وزارت بهداشت هم جعلش کار ساده ای است.عطر اصل تو بازار پره. هایلند تنها جایی نیست که عطر اصل میفروشه. شما دوست داری ریو بزن. ولی برداشتهای خودتو جای حقیقت جا نزن.
مثل کفش ادیداس یا نایک قلابی که از 2 کیلومتری داد میزنه اصل نیست ریو هم همینه. خودتو با استفاده از عطر غیر اصل بی اعتبار نکن.
دیروز عطر sapil nice feeling رو تست کردم. عجب چیز بنجلی بود.

jujushow
29-08-2011, 04:52
ریو رو تا حالا تست نکردم و مجانی هم بهم بدن ازشون استفاده نمی کنم. اینکه اسانس های ریو رو شرکتهای اصلی تامین می کنند از اون حرفهاست. غیر ممکنه یک شرکت عطرسازی بیاد فرمول سری عطرشو در اختیار یک شرکت درپیت اماراتی بگذاره.لیبل وزارت بهداشت هم جعلش کار ساده ای است.عطر اصل تو بازار پره. هایلند تنها جایی نیست که عطر اصل میفروشه. شما دوست داری ریو بزن. ولی برداشتهای خودتو جای حقیقت جا نزن.
مثل کفش ادیداس یا نایک قلابی که از 2 کیلومتری داد میزنه اصل نیست ریو هم همینه. خودتو با استفاده از عطر غیر اصل بی اعتبار نکن.

از هر فروشنده ی مطلع بپرسید بهتون میگه که اسانسهای محصولات ریو مستقیما از شرکت اصلی تامین میشه :46:

Rude Boy
29-08-2011, 10:30
سلام !
من مدت ها هست که دنبال ادکلن خاصی نبودم و عموما هر چی دم دستم باشه استفاده می کنم . البته 6-7 سال پیش یه ادکلن خاصی داشتم و همیشه استفاده می کردم (حدودا 10-15 تا ازش استفاده کرده بودم) . الان دوباره می خوام برم سراغ یه ادکلن و همیشه از اون استفاده کنم . طبعا چیز خیلی گرون قیمت نمی خوام ، چون به نظرم یه ادکلن اونقدر ها ارزش نداره که آدم پول زیاد خرجش کنه .
من اون موقع ها از reyan tradition استفاده می کردم . دقیقا همینی بود که تو عکس زیر هست . یادمه اون موقع ها هم ادکلن خیلی گرونی نبود . خواستم ببینم هنوز هست ؟ اگه هست قیمتش چقدره و تو کدوم دسته طبقه بندی می شه ؟(کلاسیک؟)

---------------------------------------------------
اگر اون ادکلن دیگه نیست یه چیزی در همون سبک به من معرفی کنید .
+ یکی از دوستام از Bijan Black استفاده می کنه که بوی نسبتا خوبی داره ، خواستم نظرتون در مورد این ادکلن را هم بدونم + قیمتش .
این شکلیه :

jujushow
29-08-2011, 12:42
ریو رو تا الا تست نکردم و مجانی هم بهم بدن ازشون استفاده نمی کنم. اینکه اسانس های ریو رو شرکتهای اصلی تامین می کنند از اون حرفهاست.

اگر از کسی که اطلاع داشته باشه سوال کنید مطمئنا بهتون خواهد گفت که اسانسهای ریو از شرکتهای اصلی تامین میشه البته نه با کیفیتی شبیه اسانس ادکلنهای اصل .:46:

غیر ممکنه یک شرکت عطرسازی بیاد فرمول سری عطرشو در اختیار یک شرکت درپیت اماراتی بگذاره.
خیر ... غیر ممکن اینه که یه شرکت ( مثل ریو کالکشن ) بعد از گذشت چند ماه بتونه دقیقا کپی یه ادکلن رو بیرون بده حتی اگه اسانسها رو مهندسی معکوس کرده باشه !

لیبل وزارت بهداشت هم جعلش کار ساده ای است.عطر اصل تو بازار پره. هایلند تنها جایی نیست که عطر اصل میفروشه.
جعلش کاره ساده ای هست یا نه من اطلاع ندارم اما مهم اینه که لوازم ارایشی بهداشتی که لیبل وزارت بهداشت بخوره مصرف کننده حداقل توی 90% موارد با اطمینان جنس رو میخره و جنس هم اصل خواهد بود .
بله ، منم هایلند رو فقط مثال زدم ... مطمئنا کم نیستند .

شما دوست داری ریو بزن. ولی برداشتهای خودتو جای حقیقت جا نزن.
شاید برعکسش رو بگیم بهتره ! اگه شما میخوایید ادکلن مارک دار بزنید ، میتونید استفاده کنید ولی نباید از ادکلنی که تا حالا نه دیدی نه بوش به شامت خورده ایراد بگیری !:20:

اون کفشی که شما مثال میزنید مصداقش این ادکلنهای مارک داری هست که بعضا داخل خود ایران پر میشه ( و همینطور سوریه ، عراق ، پاکستان و امارات ) و همش اب و الکل هست + 1% اسانس .

در هر صورت امیدوارم از جوابهام دلخور نشی . قصد من فقط این بود که بگم محصولات ریو کیفیت واقعا قابل قبولی دارند ( البته نه 100% محصولاتش ) واسه اونهایی که نمیخوان چند ماه یکبار 100-150 هزینه ی ادکلن بدند . و هیچوقت هم منکر کیفیت بالا و لذت استفاده از محصولات اصل و مارک دار نمیشم . :10:

موفق باشید .:40:

cyber861
29-08-2011, 12:42
سلام !
من مدت ها هست که دنبال ادکلن خاصی نبودم و عموما هر چی دم دستم باشه استفاده می کنم . البته 6-7 سال پیش یه ادکلن خاصی داشتم و همیشه استفاده می کردم (حدودا 10-15 تا ازش استفاده کرده بودم) . الان دوباره می خوام برم سراغ یه ادکلن و همیشه از اون استفاده کنم . طبعا چیز خیلی گرون قیمت نمی خوام ، چون به نظرم یه ادکلن اونقدر ها ارزش نداره که آدم پول زیاد خرجش کنه .
من اون موقع ها از reyan tradition استفاده می کردم . دقیقا همینی بود که تو عکس زیر هست . یادمه اون موقع ها هم ادکلن خیلی گرونی نبود . خواستم ببینم هنوز هست ؟ اگه هست قیمتش چقدره و تو کدوم دسته طبقه بندی می شه ؟(کلاسیک؟)

---------------------------------------------------
اگر اون ادکلن دیگه نیست یه چیزی در همون سبک به من معرفی کنید .
+ یکی از دوستام از Bijan Black استفاده می کنه که بوی نسبتا خوبی داره ، خواستم نظرتون در مورد این ادکلن را هم بدونم + قیمتش .
این شکلیه :

اولی رو بو کردم ولی نه بوش یادمه و نه قیمتش.ولی بیژن بلک جز کارهایه خوبه.یه زمانی حدود 30 تومن بود ولی

الان حدود 40 تومنه.

hike
29-08-2011, 13:52
من بالاخره تونستم vancleef arpels pour homme رو تست کنم. خیلی کار خوبیه. به قول یکی که تو basenotes رویو کرده بود می گفت تنها جایی که میتونم فکرشو بکنم که اینو استفاده کنم مراسم اهدای جایزه نوبل در کاخ سلطنتی سوئد در کنار دیپلمات هاست. من خیلی خوشم اومد. البته من با استفاده روزمره ون کلیف مشکلی ندارم. خواستید تست کنید تشریف ببرید هایپراستار تهران. مغازه تیبا اگر اشتباه نکنم. 50 میل 44 تومن. فعلا بودجه برای عطر موجود نیست. وگرنه می گرفتم. یکی هم می گفت derrick نسخه بدترکیب تر همین van cleef است .منتها شیرینی اصلا نداره. تو یک مغازه پیداش کردم که 10 تومن میداد.تست نکردم البته. vancleef کمی نت شیرین هم داره به اضافه ادویه جات که زننده نیست.
برای جاهای رسمی و جدی پیشنهاد میشه.

cyber861
29-08-2011, 15:01
من بالاخره تونستم vancleef arpels pour homme رو تست کنم. خیلی کار خوبیه. به قول یکی که تو basenotes رویو کرده بود می گفت تنها جایی که میتونم فکرشو بکنم که اینو استفاده کنم مراسم اهدای جایزه نوبل در کاخ سلطنتی سوئد در کنار دیپلمات هاست. من خیلی خوشم اومد. البته من با استفاده روزمره ون کلیف مشکلی ندارم. خواستید تست کنید تشریف ببرید هایپراستار تهران. مغازه تیبا اگر اشتباه نکنم. 50 میل 44 تومن. فعلا بودجه برای عطر موجود نیست. وگرنه می گرفتم. یکی هم می گفت derrick نسخه بدترکیب تر همین van cleef است .منتها شیرینی اصلا نداره. تو یک مغازه پیداش کردم که 10 تومن میداد.تست نکردم البته. vancleef کمی نت شیرین هم داره به اضافه ادویه جات که زننده نیست.
برای جاهای رسمی و جدی پیشنهاد میشه.

دریک های اصلی یا قدیمی بویه شیرین هم داره.این جدیدا بوشون فرق کرده.احتمالا تقلبی هستن.من دریک رو خیلی دوست داشتم.جز کارهایه ارزون خوشبوست که کلاسه کاره خودش رو داره.

Amin.M.1986
29-08-2011, 15:41
دریک های اصلی یا قدیمی بویه شیرین هم داره.این جدیدا بوشون فرق کرده.احتمالا تقلبی هستن.من دریک رو خیلی دوست داشتم.جز کارهایه ارزون خوشبوست که کلاسه کاره خودش رو داره.
فکر نمیکنم اینا اصل باشن ، بوی دریک خیلی تند تر از ایناست که من تست کردم!! یادمه بچه بودم بابام که میزد من گلوم میسوخت، اینا دریک نما هستن :31:

راستی اگه کسی ادکلون نصفه یا کمتر چیزی داشت که فروشنده بود پی ام بده شاید به کاره ما اومد.:11:
سلام !! یه جیو دارم و بوشو خدایی خیلی دوست دارم!!ولی خسته شدم ازش و یه مدته نمیزنم. حدود 20 میل توش مونده، البته باید برم خونه دوباره ببینم!!
نمیدونم اصل هست یا نه، از دبی کادو آوردن!! با هر ادکلنی غیر از سری ck که از برند معروفی باشه عوض میکنم:11:

hike
29-08-2011, 15:59
اگر اون 10 تومن دریک اصل باشه بدم نمیاد بگیرم. چون این ون کلیف بعد از 2-3 ساعت بوش شبیه بیژن مردانه یا quorum شده، وتیور بو داده شده منتها با نت شیرین . که خب کمی برام تکراریه. هرچند که کار خوبیه. ماندگاریش هم بنظر میرسه خیلی خوب باشه. فکر کنم دریک و ون کلیف خیلی شبیه هم باشن.

cyber861
29-08-2011, 16:38
فکر نمیکنم اینا اصل باشن ، بوی دریک خیلی تند تر از ایناست که من تست کردم!! یادمه بچه بودم بابام که میزد من گلوم میسوخت، اینا دریک نما هستن :31:

سلام !! یه جیو دارم و بوشو خدایی خیلی دوست دارم!!ولی خسته شدم ازش و یه مدته نمیزنم. حدود 20 میل توش مونده، البته باید برم خونه دوباره ببینم!!
نمیدونم اصل هست یا نه، از دبی کادو آوردن!! با هر ادکلنی غیر از سری ck که از برند معروفی باشه عوض میکنم:11:

جالبی دریک اینه که اولش بویه وحشتناک تندی داره ولی بعدش فوق العاده ملایم و خوشبو میشه.

پ.خ دادم.

اگر اون 10 تومن دریک اصل باشه بدم نمیاد بگیرم. چون این ون کلیف بعد از 2-3 ساعت بوش شبیه بیژن مردانه یا quorum شده، وتیور بو داده شده منتها با نت شیرین . که خب کمی برام تکراریه. هرچند که کار خوبیه. ماندگاریش هم بنظر میرسه خیلی خوب باشه. فکر کنم دریک و ون کلیف خیلی شبیه هم باشن.

اراک که 9 تومنه.اصل نیست ولی بوش خیلی شبیهه اصلیه.

hike
29-08-2011, 19:10
سلام دوستان یه ادکلن میخام که 1- مردونه 2 - فعلا 50 تومن دارم ولی اگه ارزش داشته باشه تا 80 تومن هم میتونم هزینه کنم 3 - برا فصل پاییز باشه 4 - چون بیش تر از یه بار تجربه ندارم نمیدونم از تلخی خوشم میاد یا شیرینی 5 - خودم با سرچی که کردم Dunhill Desire و D&G the one gentleman روانتخاب کردم به نظرتون چطورن کدوم بهتره؟

تجربه اون 2 تا رو ندارم.
پیشنهاد من vancleef and arpels pour homme تلخ و شیرین . بوی مردانه ، ماندگاری و پخش بوی خوب.

hike
30-08-2011, 09:31
ببخشید این پستها لای پستهای دیگه گم شدن
برای بوی پا از داروخانه اسپری ضد بو مخصوص کفش بگیرید و هر چند وقت یکبار تو کفش اسپری کنید. اگر کفش اسپرت ورزشی پا میکنید هرچند وقت یکبار با اب و پودر بشویید. برای من جواب دادن.جورابهای انتی باکتریال رو هم امتحان کن.
اسپری بدن هم axe یا ادیداس یا malizia (مالیزیا کار ایتالیا است) پیشنهاد میکنم.بوهای مختلف دارن. به سلیقه خودت...

hike
30-08-2011, 12:18
وای بعد از 24 ساعت هنوز بوی ونکلیف به مشامم میخوره. من دیروز حدود 4-5 بار به سینه اسپری کردم.(شیشه تستر) امروز هم داویدوف زینو 4-5 بار فقط به لباس زدم. زینو که ماندگاریش کمه. تازه دوش هم گرفتم. ولی بوی ونکلیف هر از گاهی مشامم رو نوازش میده.

cyber861
30-08-2011, 13:57
وای بعد از 24 ساعت هنوز بوی ونکلیف به مشامم میخوره. من دیروز حدود 4-5 بار به سینه اسپری کردم.(شیشه تستر) امروز هم داویدوف زینو 4-5 بار فقط به لباس زدم. زینو که ماندگاریش کمه. تازه دوش هم گرفتم. ولی بوی ونکلیف هر از گاهی مشامم رو نوازش میده.

یه سری از بوها زود برای حسه بویایی ما عادی میشه و احساس میکنیم که بویی نمیدن ولی ممکنه یکی دیگه

بگه چی زدی.

بوهایی که تند هستن معمولا دیرتر عادی میشن.

hike
30-08-2011, 14:56
یه سری از بوها زود برای حسه بویایی ما عادی میشه و احساس میکنیم که بویی نمیدن ولی ممکنه یکی دیگه

بگه چی زدی.

بوهایی که تند هستن معمولا دیرتر عادی میشن.
درسته و بهش میگن Olfactory fatigue

مثل بوی کباب در کباب فروشی که بعد از مدتی دیگه حس نمی کنیم.
ولی زینو ماندگاریش کمه حداقل رو پوست من و روی لباس هم بدتر از اون. الان دیگه تقریبا اثری ازش نیست. ولی هنوز ونکلیف گاهی بوش رو به سمت مشامم پخش میکنه . فکر می کنم این ماندگاری بیشتر بخاطر تستر باشه و شیشه اصلی در عمل ماندگاریش کمتر باشه.

cyber861
30-08-2011, 20:18
درسته و بهش میگن Olfactory fatigue

مثل بوی کباب در کباب فروشی که بعد از مدتی دیگه حس نمی کنیم.
ولی زینو ماندگاریش کمه حداقل رو پوست من و روی لباس هم بدتر از اون. الان دیگه تقریبا اثری ازش نیست. ولی هنوز ونکلیف گاهی بوش رو به سمت مشامم پخش میکنه . فکر می کنم این ماندگاری بیشتر بخاطر تستر باشه و شیشه اصلی در عمل ماندگاریش کمتر باشه.

من یه بار زینو رو تست کردم.بویه جالبی نداشت.بیشتر برای سن هایه بالایه 50 سال به درد میخورد.

aminjigar
31-08-2011, 14:51
من به بوی این zino بدجور حساسم، یادمه یه دفعه تست زدم تا 3،4 روز گیج می زدم.:19: حجم بوش اولش به حدیه که آدمو گیج می کنه
در کل واسه من یکی از بدترین ادوکلن ها بوده تا الان
دیویدوف که به ادوکلنای خنک مشهوره ادوکلن گرمی زده به سوزش آتیش

cyber861
01-09-2011, 00:28
ادکلن با ترکیبات یاس و گل چی سراغ دارید؟خنک باشه:31:

من خودم دیگه هنگ کردم.

deadfox
01-09-2011, 01:14

من خودم دیگه هنگ کردم.

Acqua di Gio یاس داره ولی فلورال نیست
Lanvin L`Homme ، یاس نداره ولی فلوراله
Bleu de Chanel یاس داره خیلی خیلی خفیف

deadfox
01-09-2011, 11:39

اینم هست که تقریباً اصلی ترین رایحه اش یاسه

Reflection Man Amouage

ولی فکر کنم خیلی گرون باشه، کسی میدونه عطر های Amouage چه قیمتی دارن؟

cyber861
01-09-2011, 13:02
اینم هست که تقریباً اصلی ترین رایحه اش یاسه

Reflection Man Amouage

ولی فکر کنم خیلی گرون باشه، کسی میدونه عطر های Amouage چه قیمتی دارن؟

اصلا هست تو ایران؟

deadfox
01-09-2011, 13:10
Marly که ایران هست اینم باید باشه :31:

jeremy28
01-09-2011, 15:29
سلام

بچه ها یه چیز جالــــــــــــب!

دیروز به اتفاق خانواده رفته بودیم جشنواره ایل قشقایی (واقع در جاده لشگرک - مینی سیتی)
{{ با ورودی هر نفر، 5000 تومن }}

همونطور که داشتیم از چادرها (غرفه ها!) که تعدادش بسیار کم بود، بازدید می کردیم، به یه چادری برخوردیم که پوشاک و تزئین آلات خانم های قشقایی رو می فروخت:

خانم های قشقایی به خاطر فعالیت زیاد و عدم وقت کافی، برای خوشبو کردن و خوشبو موندن خودشون به جای عطر و اسپری از گردن بندهایی به نام "مَهلو" و "میخک" استفاده می کنن.
این گردنبندها رو خودشون درست می کنن که از دانه های گیاهی و معطر که در محل زندگیشون هست در تهیه اونها استفاده می کنن و این دانه ها رو به شکل گردنبند درست کرده و از خودشون آویزون می کنن با پخش بوی نسبتاً خوب و ماندگاری نامحدود.... (چون مدام به گردنشون آویزونه!)

و جالبه که برای جهیزیه عروس هم رسمه که یک گردنبند مَهلو و میخک بدن!

عکس گردنبند مَهلو که از دانه های درختچه ای به نام مهلو استفاده شده که اونها رنگ کرده و سوراخ می کنن و در چند دسته با رنگ بندی های مختلف به صورت گردنبند در میارن:

در توضیحات عکس نوشته میخک که درست نیست!

عکس گردنبند میخک که از گیاه میخک (توی عطاریها هم پیدا میشه) و به رنگ قهوه ای هست به همراه گردنبند مَهلو:

یه مورد دیگه هم که برای خوشبو کردن خودشون استفاده می کنن، استفاده از عنبردان هست که توش، مُشک یا یه گیاهی به نام "علفه" می ذارن و به صورت گردنبند آویزون می کنن که دیروز این مورد رو نداشتن!

من دو مورد "مَهلو" و "میخک" رو بو کردم، در ابتدا با بو کردن مهلو، احساس می کردی رفتی دندونپزشکی و بوی به خصوص اونجا به مشامت می خورد، ولی وقتی یه خرده مشام آدم عادت می کرد، بوی طبیعی و نسبتاً تند و گیاهیش،لذت و آرامش رو به همراه داشت!

در مورد میخک هم بوی کاملاً گیاهی و طبیعی و چوبی و تُردش، واسم جذاب بود.

ولی متاسفانه عنبردان و اون گیاه علفه (که ظاهراً در هند به عمل میاد) رو نداشتند که بو کنم.

قیمت "مَهلو"، 6000 تومن و قیمت "میخک"، 5000 تومن بود که به هیچ وجه نمی ارزید. چون هیچ کار خاصی روشون انجام نشده بود و فقط سر هم شده بودن. یعنی نهایت 2- 3 تومن می ارزیدن. ولی به هر حال خریده شد!

ازشون پرسیدم که مردا از چی برای خوشبو کردم خودشون استفاده می کنن که با جواب "هیـــــــــــچی" مواجه شدم :18::19:

(انتظار داشتم لااقل یه وتیور یا خس خسی، چیزی بگن!!)

در هر حال، منظورم از این همه بحث و تایپینگ این بود که چقدر خوب می شد که در کنار عطرهای فرانسوی و ایتالیایی و امریکایی، از گیاهان معطر و طبیعی که از قدیم برای خوشبو کردن استفاده می شدن ( توی قبایل مختلف) بدون هیچ گونه الکل و مواد تثبیت کننده و البته با یک نُت ثابت استفاده کنیم و لااقل نسبت بهشون شناخت پیدا کنیم.

یه عکس کامل از زیورآلات:

و دیگه اینکه.................. همین!!!

shabnam1986
01-09-2011, 16:00
میشه از اسپری اورجینال 212 عکس بذارین؟

cyber861
02-09-2011, 15:17
میشه از اسپری اورجینال 212 عکس بذارین؟

تو گوگل سرچ کنید اگه باشه میبینید.

moli_ahmad
03-09-2011, 09:45
سلام دوستان از بین اینا اگه شما باشید کدوم رو انتخاب میکنید blue marin lui از پیر کاردین polo blue و one gentelman و dior homme intence هر چی داشتیم دادیم بابت ادکلن:31:

deadfox
03-09-2011, 15:40
سلام دوستان از بین اینا اگه شما باشید کدوم رو انتخاب میکنید blue marin lui از پیر کاردین polo blue و one gentelman و dior homme intence هر چی داشتیم دادیم بابت ادکلن:31:
به قول خارجی ها مقایسه سیب و پرتقال هست ولی اینجا خیار و خربزه هم داریم (Polo Blue) :31:
به نظر من Dior Homme intense از هر لحاظ از اون سه مورد دیگه بهتره، اون عطر پیرکاردین رو تست نکردم ولی زیاد مشهور نیست یعنی خیلی موفق نبوده . One Gentleman از لحاظ اینکه یکی از رایحه های اصلیش وانیل هست میشه گفت مختصر شباهت داره به دیور اینتنس داره ولی شنیدم ماندگاریش چندان خوب نیست، دیور اینتنس مشهوره به شاه عطرهای مردانه ، دوام ، پخش بو و ماندگاری در سطح عالی ، مختص فصل سرد. پولو بلو هم که خیار و خربزه است دیگه :31: برای تابستون خوبه

البته این تبلیغات به خاطر Dior Homme Intense فروشی ام نیست :31:

moli_ahmad
03-09-2011, 17:17
اون عطر از پیر کاردین معروفه به عطر قرار های بوووووووقققق:31: دیور هوم اینتنس خیلی زیادی گرمه به نظرم راستی از لحاظ قیمت عطر کاردینخیلی خوبه

sunflowerr
04-09-2011, 00:08
سلام کسی از ادکلن های Beneton energy و Rasasi royal سبز استفاده کرده؟؟؟ میشه توضیح بدید که خوبن یا بد و بوشوشن چطوریه؟
ارزش خریدن دارن؟

MOHAMMAD2010
04-09-2011, 02:07
به قول خارجی ها مقایسه سیب و پرتقال هست ولی اینجا خیار و خربزه هم داریم (Polo Blue) :31:
به نظر من Dior Homme intense از هر لحاظ از اون سه مورد دیگه بهتره، اون عطر پیرکاردین رو تست نکردم ولی زیاد مشهور نیست یعنی خیلی موفق نبوده . One Gentleman از لحاظ اینکه یکی از رایحه های اصلیش وانیل هست میشه گفت مختصر شباهت داره به دیور اینتنس داره ولی شنیدم ماندگاریش چندان خوب نیست، دیور اینتنس مشهوره به شاه عطرهای مردانه ، دوام ، پخش بو و ماندگاری در سطح عالی ، مختص فصل سرد. پولو بلو هم که خیار و خربزه است دیگه :31: برای تابستون خوبه

البته این تبلیغات به خاطر Dior Homme Intense فروشی ام نیست :31:

داداش این Dior Homme intense چه جوریاس اینقدر ازش تعریف میکنی ؟ یه کم درباره بوش توضیح میدی ؟
ممنون

deadfox
04-09-2011, 12:34
داداش این Dior Homme intense چه جوریاس اینقدر ازش تعریف میکنی ؟ یه کم درباره بوش توضیح میدی ؟
ممنون

MOHAMMAD2010
04-09-2011, 17:57
ما بالاخره نفهمیدیم این Dior Homme intense بوش شیرینه یا تلخ ؟ آخه اگه شیرین باشه که دیگه تلخ نمیتونه باشه !

cyber861
04-09-2011, 19:24
ما بالاخره نفهمیدیم این Dior Homme intense بوش شیرینه یا تلخ ؟ آخه اگه شیرین باشه که دیگه تلخ نمیتونه باشه !

بویه اولیه اش تلخ و گرمه.ولی تو ترکیباتش دیدم انگار وانیل هم هست.

szh_1367
04-09-2011, 19:35
دوستان امکان داره یه خوشبو کننده ( عطر یا ادکلن ) معرفی کنید که یه حس خنک کننده ای به انسان بده و موندگاری خوبی داشته باشه (قیمتش مهم نیست)

vahidreza2007
04-09-2011, 21:58
بچه ها این ادکلن اینسیدنس الان تو بازار چنده ؟ بخوام همین مدل رو دقیقا از فروشنده بخوام دقیقا چی باید بگم بهش ؟ اینسیدنس ابی ؟

یکی از دوستام از این استفاده میکرد واقعا باحال بود رایحه اش من که خوشم اومد

ممنون میشم قیمت روز و اسم همین مورد رو بگید

moli_ahmad
05-09-2011, 09:22
دیورهوم اینتنس بوی گرم و شیرین داره به خاطر وانیل

jeremy28
05-09-2011, 16:16
بچه ها این ادکلن اینسیدنس الان تو بازار چنده ؟ بخوام همین مدل رو دقیقا از فروشنده بخوام دقیقا چی باید بگم بهش ؟ اینسیدنس ابی ؟

یکی از دوستام از این استفاده میکرد واقعا باحال بود رایحه اش من که خوشم اومد

ممنون میشم قیمت روز و اسم همین مورد رو بگید
حدود 30 تومن.
بگو Incidence (اینسیدنس) مردونه از Yves De Sistelle (ایو دُ سیستِل) رو می خوام.

jeremy28
05-09-2011, 16:38
دوستان امکان داره یه خوشبو کننده ( عطر یا ادکلن ) معرفی کنید که یه حس خنک کننده ای به انسان بده و موندگاری خوبی داشته باشه (قیمتش مهم نیست)
کارهای برند رالف لورن معمولاً عطرهای خنکی هستند + سری کول واتر از برند دیویدف.

اگه منظورت از خنک کننده این باشه که حس تازگی و انرژی به آدم بده، می تونی عطرهای فرش (Fresh) رو انتخاب کنی. معمولاً در توضیحات خود عطر یا بخشی از اسم کامل عطر، عبارت Fresh میاد:
مثل Dunhill Fresh از آلفرد دانهیل یا Jaguar Fresh Man از جگوار.

عطرهای خنک معمولاً موندگاریشون کمه، مگر اینکه تندش رو بگیری!
در مورد خوشبو بودن هم که بهتره بری تستشون کنی و با توجه به سلیقه خودت، یکیشو انتخاب کنی.

cyber861
05-09-2011, 18:14
دیورهوم اینتنس بوی گرم و شیرین داره به خاطر وانیل

ایتنس بوش تلخ بود.دیور هوم شیرین بود.حالا نمیدونم دقیق چیه قضیه.:31:

mohammadirani
06-09-2011, 12:42
بین Burberry sport ice for men و Van Cleef & Arpels Pour Homme کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

از این2 تا تو این تاپیک خوب تعریف شنیدم وسوسه شدم

حالا شما جام باشید کدوم رو میگیرید؟

mhek
06-09-2011, 13:05
بین Burberry sport ice for men و Van Cleef & Arpels Pour Homme کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

از این2 تا تو این تاپیک خوب تعریف شنیدم وسوسه شدم

حالا شما جام باشید کدوم رو میگیرید؟

هیچ گونه شباهتی بین این دو نیست...بستگی به سلیقه داره و همینطور فصلی که میخواید استفاده بکنید...
ون کلیف پور اوم یه ادکلن قدیمی هست با بویی گرم و قوی...ترکیب چرم و گل رز و خزه یه ترکیب چرمی گلی و در عین حال آروماتیک و چوبی بوجود آورده...بوی خوبی داره ولی به شخصه خیلی طرفدارش نیستم..
عطر دوم رو تست نکردم ولی مثل اینکه نسخه جدید بربری اسپرت با بویی قوی تر و بهتر هستش.محصوال سال 2011..یه ادکلن آکواتیک و مرکباتی..اگر از ادکلن کول واتر خوشت میاد و یه عطر فرش و تازه کننده برای تابستان میخوای این بهتر هستش...