PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

arsenal_mmm
06-07-2011, 23:02
چند دقیقه پیش یک ادکلن به اسم caldion men تست زدم قیمت 11 میداد.50 میل . 3 تومن می ارزه .
دیشب هم lomani pour homme رو خریدم 7900 . نسبت به قیمتش کار خوبیه . سال 1987 تولید شده و فراموش نکنید با این قیمت دارید یک کار اصل فرانسوی تحویل میگیرید. برای استفاده روزمره و غیر رسمی کار جالبیه. بخصوص برای تابستان.
top note: لیمو ، نارنگی،اسطوقدوس
Middle Notes : گشنیز، وتیور، نعناع هندی،سرو کوهی
Base Notes :عنبر،خزه کوهی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمیدونستم best هم که دوران مدرسه داشتم کار lomani است

این کارای ارزونو از کجا میخری که مطمئنه؟؟؟ میدونم که فروشگاهای درست و حسابی کلاسشونو با آوردن کارای لومانی پایین نمیارن..پس باید رفت سراغ فروشگاه های متوسط...شما کدوم فروشگاه رفتی؟

hike
07-07-2011, 04:31
این کارای ارزونو از کجا میخری که مطمئنه؟؟؟ میدونم که فروشگاهای درست و حسابی کلاسشونو با آوردن کارای لومانی پایین نمیارن..پس باید رفت سراغ فروشگاه های متوسط...شما کدوم فروشگاه رفتی؟
من از گیشا خریدم ابتدای خیابان فروزانفر.اره یک فروشگاهه معمولی و کوچکه که تو خیابان اصلی هم نیست و سرراهم است.
البته لومانی هم چیزی نیست که تقلبی داشته باشه.ولی brut تقلبیشو داشت.

jeremy28
07-07-2011, 11:55
روی قیمتهای اینا نمیشه حساب کرد. ولی قیمت دست ادم میاد..
هایلند تا حالا نرفتم.بچه ها اینجا راضی نبودن از برخوردشون. تندیس در تجریش و گلستان شهرک غرب تستر دارن.تندیس رو پیشنهاد می کنم طبقه بالا که نسبتا مهربان و محترمانه برخورد می کنند. بیشتر فروشنده هاش خانم هستند البته عطرهاش خیلی متنوع نیست نسبت به سفیر در گلستان. اونایی که تست میدن معمولا قیمتهاشون کمی بالاتره بسته به عطر. بخصوص سفیر در گلستان که قیمت بعضی از 50 میل ها رو به قیمت 100 میده.

مرسی آقا!

فقط یه چیزی، میشه فقط تست کرد، یعنی بعدش نخری شاکی نمی شن؟ (همون تندیس و گلستان رو می گم)

می خوام با آگاهی کامل بخرم!

در ضمن اسم مغازه توی تندیس چیه؟

قیمتهاش چی، نسبتاً واقعیه یا خیلی می کشن روش؟

hike
07-07-2011, 12:25
مرسی آقا!

فقط یه چیزی، میشه فقط تست کرد، یعنی بعدش نخری شاکی نمی شن؟ (همون تندیس و گلستان رو می گم)

می خوام با آگاهی کامل بخرم!

در ضمن اسم مغازه توی تندیس چیه؟

قیمتهاش چی، نسبتاً واقعیه یا خیلی می کشن روش؟
شاکی بشن.میخواد بهت دست بند بزنه؟:31: قبلا در این مورد که اگر شاکی شد چکار کنی مفصل توضیح دادم ولی مدیر پاکش کرد :31: ولی نقل قولش هست.
بعضی از عطرها باید بارها تست بشن تا بفهمی خوشت میاد یا نه. منظورت از اگاهی کامل چیه؟
در تندیس از پله برقی برو بالا. مستقیم برو ته سالن مغازشو می بینی. در ضمن مراقب گشت ارشاد باش. چون میان تو پاساژ گشت میزنن!:40: درتیمهای دونفره.
سفیر تو گلستان کمی خشک و سردن.(اگر خانم باشی خب فرق میکنه!) یکبار یک چیز ارزان بخر بعد دیگه کمی مهربان میشن. مثلا کارهای بنتون.

jeremy28
07-07-2011, 13:12
اٌکی، منظورم از آگاهی کامل هم از لحاظ قیمته و هم از لحاظ اصلی و تقلبی بودن...
آخه خیلی باید با شیشه و جعبه اش ور برم تا با خیال راحت پولو بدم:31:
می خواستم شیک رو بخرم، خیلی تعریفش رو شنیدم ولی امتحانش نکردم تا حالا!

در ضمن یه ادکلن زنونه واسه نوومزدم هم می خواستم به اسم کوکو مادمازل.
خودم که طبیعتاً امتحانش نکردم، ولی با توجه به قیمتش (180000 تومن:18:) گفتم شاید کار متفاوتی باشه -البته خوب بیشتر سلیقه ایه!

یه جا هم (توی اینترنت) همینو زده بود 100000 تومن. این اختلاف قیمت واسم عجیب بود گفتم خودم حضوری برم امتحانش کنم سرم کلاه نره (به این میگن خرید با آگاهی کامل کامل:5:)

راستش یه بار یه عطر زنونه به اسم shadow واسش گرفتم 25000 تومن. رایحه چوبی داشت و مال کمپانی اجمل (سال 2008) بود
خیلی خوشش اومد، بیشتر از اون خودم خوشم اومد!!!

ولی بعدش توی فروشگاه واسالان دیدم 17500 نوشته، بد جوری حالم گرفته شد:19:

اما به هر حال الان می خوام واسش سنگ تموم بذارم، اگه یه کار معرکه زنونه هم سراغ داشتی معرفی کن

مردونه ها رو همین جا پی گیری می کنم

بازم دمت گرم:46:

troy200489
07-07-2011, 19:09
دوست من میتونی یکم بیشتر توضیح بدی؟کیفیتش از کارهای ریو و رساسی و اجمل بالاتره؟آخه چیزی که نگرانم میکنه اینه که معلوم نیست اینرو چه شرکتی میزنه لذا میتونه هرچیزی توش بکار رفته باشه:41:البته اینکه شانل برند معتبریه شکی نیست و لی عطر سلیقه ایه در هر صورت اینو که شانل نزده بلکه یک شرکتی کپی میزنه
راستی دوستان من قبلا از کیفیت و شباهت بالای کارهای ژکساف تعریف کرده بودم اما بعد از گذشت چند ماه باید بگم که خوب نیستن وخیلی تشابه ندارن و حرفهای قبلیم رو عجولانه زدم حداقل نسبت به کپیه جیو و ال اسپورت که من داشتم نظرم اینه

دوست گرامی منم مثل شما هستم از این ادکلن ها زیاد خریدم قدرت پخش شوندگی هیلی خوبی داره ماندگاریش هم متوسط هس .من تو شهر خودمون 4 هزلرتومن میگرفتم الان دیگه نیس و کارهای ژکساف کیش حای اینا رو گرفته از اونا هم استفاده کردم خیلی خوبن پخش شوندگی خیلی خوب دارن در هر صورت بو های اینا شبیه بو های اصل هست اونی که شما دارین شانل الور هم ادیشن بلانج هس بوی فوق العاده ای داره اگه از این بو خوشتون نه اومده باشه مطمئن از خود ادکلنش اغورجینالش هم خوشتون نمی یاد

asadagha
07-07-2011, 20:16
کم__________________________ک

یه ادکلن ( همون eau de toilette) زنانه بین 30 تا 80 تومن میخواستم برای یه دختر جوون به نظرتون چی بگیرم سلیقشم اصلا نمیدونم
پس حالا بوش که مثلا گرم یا خنک یا ... باشه مهم نیست بازه قیمتی هم بالاست چون نمیدونم تو جایی که هستم کدومش با چه قیمتی گیرم میاد. لطفا چند تا پیشنهاد بدین و البته قیمتش رو هم بگید :22::22::22::22::22:

jeremy28
07-07-2011, 23:09

یه ادکلن ( همون eau de toilette) زنانه بین 30 تا 80 تومن میخواستم برای یه دختر جوون به نظرتون چی بگیرم سلیقشم اصلا نمیدونم
پس حالا بوش که مثلا گرم یا خنک یا ... باشه مهم نیست بازه قیمتی هم بالاست چون نمیدونم تو جایی که هستم کدومش با چه قیمتی گیرم میاد. لطفا چند تا پیشنهاد بدین و البته قیمتش رو هم بگید :22::22::22::22::22:
من ورساچه Crystal Noir رو پیشنهاد می کنم، معمولاً نظر اکثر دخترا رو جلب می کنه!
حول و حوش 40 تا 50 تومنه.

arsenal_mmm
08-07-2011, 09:05

بهترین ادکلن زنانه ای که میتونی تو این رنج قیمت بخری Burberry The Beat زنانه است...این ادکلن در میان کار های زنانه یکی از بهترین ادکلن هاست...موندگاریش هم خیلی خوبه و یه 12 ساعت رو قشنگ ساپورت میکنه...من دلم میخواست واقعا میتونستم از این ادکلن استفاده کنم اما حاضر به استفاده از ادکلنای زنانه نیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t.sunami
08-07-2011, 09:11
سلام! فرق این ادکلن ها که روشون زده eau de toilette با اینا که زدهeau de parfum چیه؟؟؟

arsenal_mmm
08-07-2011, 09:11
اٌکی، منظورم از آگاهی کامل هم از لحاظ قیمته و هم از لحاظ اصلی و تقلبی بودن...
آخه خیلی باید با شیشه و جعبه اش ور برم تا با خیال راحت پولو بدم:31:
می خواستم شیک رو بخرم، خیلی تعریفش رو شنیدم ولی امتحانش نکردم تا حالا!

در ضمن یه ادکلن زنونه واسه نوومزدم هم می خواستم به اسم کوکو مادمازل.
خودم که طبیعتاً امتحانش نکردم، ولی با توجه به قیمتش (180000 تومن:18:) گفتم شاید کار متفاوتی باشه -البته خوب بیشتر سلیقه ایه!

یه جا هم (توی اینترنت) همینو زده بود 100000 تومن. این اختلاف قیمت واسم عجیب بود گفتم خودم حضوری برم امتحانش کنم سرم کلاه نره (به این میگن خرید با آگاهی کامل کامل:5:)

راستش یه بار یه عطر زنونه به اسم shadow واسش گرفتم 25000 تومن. رایحه چوبی داشت و مال کمپانی اجمل (سال 2008) بود
خیلی خوشش اومد، بیشتر از اون خودم خوشم اومد!!!

ولی بعدش توی فروشگاه واسالان دیدم 17500 نوشته، بد جوری حالم گرفته شد:19:

اما به هر حال الان می خوام واسش سنگ تموم بذارم، اگه یه کار معرکه زنونه هم سراغ داشتی معرفی کن

مردونه ها رو همین جا پی گیری می کنم

بازم دمت گرم:46:

به شما هم توصیه میکنم همین Buberry The Beat زنونه رو بگیری...مطمئنا طرف مقابل به سلیقه شما آفرین خواهد گفت...این ادکلن امکان نداره در بین خانما مقبول نیافته..

cyber861
08-07-2011, 09:30
سلام! فرق این ادکلن ها که روشون زده eau de toilette با اینا که زدهeau de parfum چیه؟؟؟

در واقع درصده ماده استفاده شده تو توالت کمتره که ممکنه موندگاری کمتری نسبت به پرفیوم داشته باشه.

mhek
08-07-2011, 11:18
خوب من این تاپیک رو تازه دیدم اینجا...دوست خوبم cyber861 بهم معرفی کردند...
امیدوارم در کنار دوستان اینجا اطلاعات بیشتری یاد بگیرم..

mhek
08-07-2011, 11:27

تامی گیرل از تامی ....یه ادکلن بسیار عالی که لوکا تورین هم از 5 بهش 5 داده....یه ادکلن بسیار عالی برای استفاده روزانه...اگه میخواید یه کار تاپ که در ایران هم کمتر استفاده شده و خز نیست بگیرید این مورد پیشنهاد میشه...
نکته مهم اینه که بتونی گیرش بیاری یا نه...
ادکلنی هم که دوست عزیز جناب arsenal_mmm فرمودن هم خیلی خوبه کلا توی زنونه ها بریت و بیت از بربری رو حتما تست بکنید...منتها بیت بوی نسبتا ملایم و خنکی داره ولی بریت کمی سنگین و گرمه...در کنار این دو تونستی بربری لندن رو هم تست بکن....
اگر هم بوی خنک و ملایم میخواید حتما DKNY Be Delicious رو تست کنید در بین ادکلن های زنونه خنک در ایران حرف نداره و 50 میلش رو حدود 55 الی 60 میتونید گیر بیارید...این ادکلن جوایز زیادی رو نصیب دونا کارن کرده...
در آخر اگه میخواین زیاد خرج نکنید و در عین حال ادکلنی با بوی خوب داشته باشید اکلت از لانوین مناسب هست و در ایران هم بسیار طرفدار داره و همینطور میتونید روی ادکلن های سلبریتی نظیر Glow از جنیفر لوپز یا Blue Seduction از آنتونیو باندراس و Believe از بریتینی اسپیرز فکر کنید...

mhek
08-07-2011, 11:45
Yves Saint Laurent - Rive Gauche pour Homme اینجا پیدا میشه؟

شاید بتونم برات پیدا بکنم...البته من اصفهانم...
خودم هم خیلی نسبت به این عطر کنجکاوم با توجه به اینکه خیلی ازش تعریف میشه و اکثرا همه جا بهش 5 ستاره دادن...حالا حتمی میخوای؟؟اگه اینجا نبود شاید تونستم از طریق امارات برات بیارم....
کلا Yves Saint Laurent برند محبوب منه...الان هم که le nuit رو ازش استفاده میکنم ....

hike
08-07-2011, 12:54
شاید بتونم برات پیدا بکنم...البته من اصفهانم...
خودم هم خیلی نسبت به این عطر کنجکاوم با توجه به اینکه خیلی ازش تعریف میشه و اکثرا همه جا بهش 5 ستاره دادن...حالا حتمی میخوای؟؟اگه اینجا نبود شاید تونستم از طریق امارات برات بیارم....
کلا Yves Saint Laurent برند محبوب منه...الان هم که le nuit رو ازش استفاده میکنم ....
بوش که نمیدونم چطوره . ولی میگن به brut شبیهه . منتها پخته تر. بروت اصل اینجا ندیدم ولی خیلی دوست دارم یک بروت داشته باشم.بخصوص اونی که مدال و زنجیر دور شیشه اش داره اینجا نسخه قلابی همین مدل است.
مرسی از لطفت.

arsenal_mmm
08-07-2011, 13:40
راستش حتی نمیدونم بوش چی هست . ولی تو basenotes بعضی ادکلنها بازها نظر مساعدی بهش دارند و میگن که under rated است و میگن با توجه به قیمت مفتش از بعضی از ادکلنهای 40-50 تومنی هم بهتره.
این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شایدم نگرفتم. تست هم که نمیده

ولی دوست دارم خیلی از این کارهای خوش قیمت با کیفیت رو امتحان کنم. مثل brut که میدونم برای خودش بچه غولیه . ولی اینجا اصلش نیست . اینجا کارهای ارزان کلاسیک پیدا نمیشن. بخصوص دهه های 30 تا 70 میلادی.

در مورد اینکه ادم هی دوست داره عطر و ادکلن بخره درست میگی . قبلا اینطوری نبودم. اخیرا کرمش افتاد .ولی سعی میکنم با کارهای ارزان و خوب فعلا ابی روی این اتش بریزم. چون بودجه بسیار محدوده.
راستی فیلم perfume story of a murderer رو که دیدی؟

این کارای ارزون با کیفیتی که توی BaseNotesاکثرا روشون بحث میشه ادکلنای کلاسیک اروپایی آمریکایی هستند و فکر نمیکنم این ادکلن بازا مثلا کارای تولید اماراتو امتحان کرده باشند چون اصولا تو کشور اونها فروخته نمیشه زیاد. اما فکر کنم اگه بعضی از این کارای شرکتای اماراتی مثل اجمل و رصاصی و امپر رو میتونستند امتحان کنن از این دست ادکلنا توشون پیدا میکردند...خیلی از همینام مثل Blue For Men هم برا خودش کلاسیک شده.

متاسفانه اون فیلم رو ندیدم و خیلی دوست دارم ببینم..هر کس تو فامیل هم که میبینه من انقدر زدم تو خط عطر و ادکلن بهم میگه این فیلم رو دیدم که اینجوری شدم؟

arsenal_mmm
08-07-2011, 13:50
چند دقیقه پیش یک ادکلن به اسم caldion men تست زدم قیمت 11 میداد.50 میل . 3 تومن می ارزه .
دیشب هم lomani pour homme رو خریدم 7900 . نسبت به قیمتش کار خوبیه . سال 1987 تولید شده و فراموش نکنید با این قیمت دارید یک کار اصل فرانسوی تحویل میگیرید. برای استفاده روزمره و غیر رسمی کار جالبیه. بخصوص برای تابستان.
top note: لیمو ، نارنگی،اسطوقدوس
Middle Notes : گشنیز، وتیور، نعناع هندی،سرو کوهی
Base Notes :عنبر،خزه کوهی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمیدونستم best هم که دوران مدرسه داشتم کار lomani است

با این تعریفایی که تو کردی مشتاق شدم مثل خودت بدون این که تست کنم برم Lomani Pour Homme بگیرم...فقط میترسم مثل ادکلن Santiago که مال همین شرکت لومانیه و چند وقت پیش خریدم از خریدش پشیمون بشم...چون بدون تست خریدمش و فکر میکردم مثل زمان دبیرستان میتونم با رضایت استفاده کنم اما وقتی بوش کردم دیدم که اصلا الان نمیتونم بزنمش..بیشتر به خاطر وجهه خودم به این نتیجه رسیدم چون بوش الان که انقدر تجربه ام در عطر و ادکلن بیشتر شده به شدت چیپ به نظر میاد...

ولی با این قیمت آخه چطور ممکنه این لومانیا ادکلن اصل فرانسه باشه؟

اگه تو کشور خودشونم همین قیمت باشه مسلمه که برای فقیر فقراشون تولید کردن اینارو که اونام بتونن استفاده کنن.

من فکر کنم قضیه ارزون بودن اینا همون Synthetic هستش که قبلا گفتی...یعنی به شدت همه موادشون شیمیایی و ارزون هستند که با این قیمت ادکلن تولید کردند.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

شاکی بشن.میخواد بهت دست بند بزنه؟:31: قبلا در این مورد که اگر شاکی شد چکار کنی مفصل توضیح دادم ولی مدیر پاکش کرد :31: ولی نقل قولش هست.
بعضی از عطرها باید بارها تست بشن تا بفهمی خوشت میاد یا نه. منظورت از اگاهی کامل چیه؟
در تندیس از پله برقی برو بالا. مستقیم برو ته سالن مغازشو می بینی. در ضمن مراقب گشت ارشاد باش. چون میان تو پاساژ گشت میزنن!:40: درتیمهای دونفره.
سفیر تو گلستان کمی خشک و سردن.(اگر خانم باشی خب فرق میکنه!) یکبار یک چیز ارزان بخر بعد دیگه کمی مهربان میشن. مثلا کارهای بنتون.

آهان راستی این کارای بنتون رو که میگی ارزون هستند تا حالا هیچ کدومشو استفاده کردی ببینی کیفیتش قابل قبوله یا نه؟

آخه یه کم برام عجیبه که این برند به این معروفی چرا ادکناش تو رنج 30 تومنه...احساس میکنم بوهاشون به کیفیت کارای 60 70 تومنی نیست...نه؟

اگه جواب این سوالو میدونی بدون استناد به قیمت بگو..منظورم اینه که مثلا نگو خب معلومه چون 30 تومنه بوش هم در همون حده.بلکه فکر کن اصلا قیمت این ادکلنارو نمیدونی و بهت میگن بو کن و حدس بزن قیمتشون چقدر می ارزه.

arsenal_mmm
08-07-2011, 14:01
راستی دیدیدصفحه اول سایت لومانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس هدیه تهرانیه؟؟؟ کسی تا حالا ادکلن هدیه تهرانی رو امتحان کرده ببینه مالی هست یا نه؟

mhek
08-07-2011, 14:34
بوش که نمیدونم چطوره . ولی میگن به brut شبیهه . منتها پخته تر. بروت اصل اینجا ندیدم ولی خیلی دوست دارم یک بروت داشته باشم.بخصوص اونی که مدال و زنجیر دور شیشه اش داره اینجا نسخه قلابی همین مدل است.
مرسی از لطفت.

میشه از طریق شارجه اقدام کرد البته اگه اونجا باشه...چون خیلی از ادکلن ها بدلیل اینکه در کشور های خاورمیانه فروش نداره یا اینکه معروف نیست اصلا وارد این منطقه نمیشه...نمونش ادکلن های سانگ که من خودم مردونش رو امتحان کردم و بسیار عالی بود و حرف نداشت....ولی شارجه نمایندگی ها نداشتن...
این brut هم چون شما خیلی تعریفش رو کردی و نسبتا هم قیمت مفتی داره میشه از همون آمریکا سفارش داد...که البته حدودا دلاری 2000 تومن در میاد...احتمالا برای خودم میگیرم...

دوستان کسی تا حالا ادکلن های نیچه رو تست کرده...مثلا عطر های BOND 9 ؟؟برای یکی از آشنایان میخوام یه ادکلن نیچه بگیرم چون میخوام مطمئن باشم که با مواد طبیعی هستش..اگر مورد خاصی هست که کسی تست کرده ممنون میشم توضیح مختصری بده...

hike
08-07-2011, 14:47
با این تعریفایی که تو کردی مشتاق شدم مثل خودت بدون این که تست کنم برم Lomani Pour Homme بگیرم...فقط میترسم مثل ادکلن Santiago که مال همین شرکت لومانیه و چند وقت پیش خریدم از خریدش پشیمون بشم...چون بدون تست خریدمش و فکر میکردم مثل زمان دبیرستان میتونم با رضایت استفاده کنم اما وقتی بوش کردم دیدم که اصلا الان نمیتونم بزنمش..بیشتر به خاطر وجهه خودم به این نتیجه رسیدم چون بوش الان که انقدر تجربه ام در عطر و ادکلن بیشتر شده به شدت چیپ به نظر میاد...

ولی با این قیمت آخه چطور ممکنه این لومانیا ادکلن اصل فرانسه باشه؟

اگه تو کشور خودشونم همین قیمت باشه مسلمه که برای فقیر فقراشون تولید کردن اینارو که اونام بتونن استفاده کنن.

من فکر کنم قضیه ارزون بودن اینا همون Synthetic هستش که قبلا گفتی...یعنی به شدت همه موادشون شیمیایی و ارزون هستند که با این قیمت ادکلن تولید کردند.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

آهان راستی این کارای بنتون رو که میگی ارزون هستند تا حالا هیچ کدومشو استفاده کردی ببینی کیفیتش قابل قبوله یا نه؟

آخه یه کم برام عجیبه که این برند به این معروفی چرا ادکناش تو رنج 30 تومنه...احساس میکنم بوهاشون به کیفیت کارای 60 70 تومنی نیست...نه؟

اگه جواب این سوالو میدونی بدون استناد به قیمت بگو..منظورم اینه که مثلا نگو خب معلومه چون 30 تومنه بوش هم در همون حده.بلکه فکر کن اصلا قیمت این ادکلنارو نمیدونی و بهت میگن بو کن و حدس بزن قیمتشون چقدر می ارزه.
اتفاقا سانتیاگو رو هم داره و یکی بنام el paco و 2-3 تا کار دیگه لومانی.
این لومانی پور هوم هم 3-4 دقیقه اولش چیز خیلی جالبی نیست ،ولی وقتی میره روی نت میانی و basenote با حال میشه.. بنظر من البته. اینا به کارهای دراگ استوری معروفن دیگه. تو هر بقالیشون اینا است. فروش بالا است میتونن با قیمت خیلی پایین بدن. برعکس اینجا که کارهای ریو و اصغر جکساف و اینا همه جا پرهستند. همین بروت هم که 10 دلاریه سالانه میلیونها دلار از این ادکلن و محصولاتش درمیاره.

یکیش فکر کنم بنتون انرژی بودتست زدم فقط یادمه خیلی شیرین بود که من دوست ندارم.

راستی دیدیدصفحه اول سایت لومانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس هدیه تهرانیه؟؟؟ کسی تا حالا ادکلن هدیه تهرانی رو امتحان کرده ببینه مالی هست یا نه؟
عکسی نمیبینم

hike
08-07-2011, 15:17
اره دیدم عکس هدیه تهرانیه !! عجب :31:

arsenal_mmm
08-07-2011, 15:36
اتفاقا سانتیاگو رو هم داره و یکی بنام el paco و 2-3 تا کار دیگه لومانی.
این لومانی پور هوم هم 3-4 دقیقه اولش چیز خیلی جالبی نیست ،ولی وقتی میره روی نت میانی و basenote با حال میشه.. بنظر من البته. اینا به کارهای دراگ استوری معروفن دیگه. تو هر بقالیشون اینا است. فروش بالا است میتونن با قیمت خیلی پایین بدن. برعکس اینجا که کارهای ریو و اصغر جکساف و اینا همه جا پرهستند. همین بروت هم که 10 دلاریه سالانه میلیونها دلار از این ادکلن و محصولاتش درمیاره.

یکیش فکر کنم بنتون انرژی بودتست زدم فقط یادمه خیلی شیرین بود که من دوست ندارم.

عکسی نمیبینم

نمیدونم چرا توی سایت لومانی ادکلن سانتیاگو تو کارای مردونه اش معرفی نشده اما روی جعبه نوشته که ساخت لومانیه..

اوه اوه حرف El Passo رو نزن که من 8 سال پیش یکی بهم کادو داد و از همون لحظه اول که بوش کردم از شدت بوش ترسیدم....یعنی انگار بوی گازوییل میره تا فیها خالدون مغز آدم با بوی این!!!!!:2::2::2::2::2:
هر مو قع بطری و میدیدم میترسیدم بهش دست بزنم.

بوش یه کمی هم به بوی پیاز داغ سوخته شبیه بود.
من همون موقع که اینو کادو گرفتم 3 4 سالی به عنوان دکور گذاشتم روی میز و بعد 4 سال بدون این که تو این مدت حتی یک پاف هم به خودم زده باشم سوتش کردم تو سطل آشغال....یه چیز تند وحشتناکی بود اصلا نمیتونم توصیفش کنم...فکر کنم به عنوان سوسک کش واقعا چیز خوبی بود!!!

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

میگم اون عکس خودته توی Base Notes؟؟؟همه پستاتو خوندم اونجا...چرا انقد از ایLomani Pour Homme تعریف کردن ملت اونجا؟؟

انقد تعریف کردن میخوام برم بگیرم...ولی Jovan S..E..X Appeal رو که انقد ملت ازش تعریف کردن و همینطور Jovan Musk رو به هیچ وجه ادکلنای جالبی نمیدونم....S..E..xAppeal که انگار بوی دارچین و شله زرد میده و اون یکی هم یه چیزی شبیه عطر شابدولعظیمی میمونه و منو یاد شهرستانو دهات و ده کوره میندازه

hike
08-07-2011, 16:18
نمیدونم چرا توی سایت لومانی ادکلن سانتیاگو تو کارای مردونه اش معرفی نشده اما روی جعبه نوشته که ساخت لومانیه..

اوه اوه حرف El Passo رو نزن که من 8 سال پیش یکی بهم کادو داد و از همون لحظه اول که بوش کردم از شدت بوش ترسیدم....یعنی انگار بوی گازوییل میره تا فیها خالدون مغز آدم با بوی این!!!!!:2::2::2::2::2:
هر مو قع بطری و میدیدم میترسیدم بهش دست بزنم.

بوش یه کمی هم به بوی پیاز داغ سوخته شبیه بود.
من همون موقع که اینو کادو گرفتم 3 4 سالی به عنوان دکور گذاشتم روی میز و بعد 4 سال بدون این که تو این مدت حتی یک پاف هم به خودم زده باشم سوتش کردم تو سطل آشغال....یه چیز تند وحشتناکی بود اصلا نمیتونم توصیفش کنم...فکر کنم به عنوان سوسک کش واقعا چیز خوبی بود!!!

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

میگم اون عکس خودته توی Base Notes؟؟؟همه پستاتو خوندم اونجا...چرا انقد از ایLomani Pour Homme تعریف کردن ملت اونجا؟؟

انقد تعریف کردن میخوام برم بگیرم...ولی Jovan S..E..X Appeal رو که انقد ملت ازش تعریف کردن و همینطور Jovan Musk رو به هیچ وجه ادکلنای جالبی نمیدونم....S..E..xAppeal که انگار بوی دارچین و شله زرد میده و اون یکی هم یه چیزی شبیه عطر شابدولعظیمی میمونه و منو یاد شهرستانو دهات و ده کوره میندازه
ال پاسو رو بو نکردم. فارنهایت دیور هم بعضی میگن بوی گازوییل میده .کدوم عکس رو میگی؟ عکسم اونجا هست ولی مثلا پرایوته! اتفاقا میخواستم این jovan ماسک یا سک س اپیل (این یکی رو ندیدم جایی) را چشم بسته بخرم اینطور که میگی باید قبلش تست کنم پس! یکسری بوها برای ما اصلا جذابیتی نداره با توجه به پیشینه تاریخیشون
مثل گلاب و... :2: :31: و برعکس بعضی ادکلنهای قدیمی برای امریکاییها و اروپاییها چون خاطرات قدیمی رو براشون زنده میکنه جذابیت خودشون رو از دست دادن. مثلا بوی بابا بزرگش..
در مورد لومانی با توجه به قیمت خیلی ارزانش کار خوبی محسوب میشه. ادوتوالت اصل فرانسوی از این ارزانتر پیدا نمیشه .البته بستگی داره که کی از ادکلن تعریف کنه. یعنی سلیقش چقدر به ادم نزدیک باشه

hike
08-07-2011, 18:49
دوستان کسی تا حالا ادکلن های نیچه رو تست کرده...مثلا عطر های BOND 9 ؟؟برای یکی از آشنایان میخوام یه ادکلن نیچه بگیرم چون میخوام مطمئن باشم که با مواد طبیعی هستش..اگر مورد خاصی هست که کسی تست کرده ممنون میشم توضیح مختصری بده...
خیلی دوست دارم Mazzolari Lui رو تست کنم . میگن وقتی میزنی تبدیل به دوبرمن میشی :31:

تمایل پیدا کردم این bogart pour homme رو بخرم.هنوز تستش نکردم. ولی از این جهت که یک modern powerhouse محسوب میشه ممکنه خوشم بیاد.قیمتش هم که مناسبه.

30vil
08-07-2011, 18:55
من هدیه تهرانی رو بو کردم خیلی بد طراحی شده :31: از قیمتش میشه بوشو حدس زد

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

خیلی دوست دارم Mazzolari Lui رو تست کنم . میگن وقتی میزنی تبدیل به دوبرمن میشی :31:

تمایل پیدا کردم این bogart pour homme رو بخرم.هنوز تستش نکردم. ولی از این جهت که یک modern powerhouse محسوب میشه ممکنه خوشم بیاد.قیمتش هم که مناسبه.

بوگارت خیلی بوش قدیمی شده

من کلا کارای بوگارت رو دوست دارم city tower رو خوب طراحی نکرده اما کارای دیگش حرف نداره البته با توجه به قیمتش

arsenal_mmm
08-07-2011, 22:45

بوگارت پور هوم ادکلن ترشیه...اصلا تلخی هم نداره و صرفا انگار ترش و شوره.یه کم سرده البته..پخش بوی وحشتناک زیادی داره..من 3 سال پیش یکی گرفتم تو این مدت با سلیقه ام هم خونی داشت و راضی بودم و الان هم فقط یک دهم حجمش مونده اما یه دفعه زدم یکی زد تو ذوقم و گفت چرا بوی عطر مشهدی میاد...من واقعا نفهمیدم چطور تونسته بین بوی اون و عطر مشهدی ربط بده اما کلا از اون موقع تا به حال دیگه دست و دلم نمیره اون یه ذره ته شیشه شو استفاده کنم.

دلم میخواد یکی از کارای Silver Scent و Silver Scent Intense رو که مال همین بوگارته بگیرم...همه تعریفشونو میکنن..نه این که با سلیقه ام همخونی داشته باشه ها کرم خردنشون افتاده به جونم...بین این 2 تا ککدوم بهتره؟؟؟

یکی یه دفعه گفت طSilver Scent Intense بهتره حالا باز خواستم نظر شما رو هم بدونم...

راستی توی Base notes دیدی بحث One Man Show Gold Edition بود؟؟؟من هم 2 3 جا این ورژن رو دیدم و تعجب کردم که چظور همه جا انقدر زیاد شده تا این این مطلب رو که یکی از همین برو بچBase Notes گذاشته بود خوندم و فهمیدم قضیه از چه قراره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه این One Man Show Gold Edition رو هم امتحان کردی بهم بگو چه تریپیه؟

arsenal_mmm
08-07-2011, 22:55
ال پاسو رو بو نکردم. فارنهایت دیور هم بعضی میگن بوی گازوییل میده .کدوم عکس رو میگی؟ عکسم اونجا هست ولی مثلا پرایوته! اتفاقا میخواستم این jovan ماسک یا سک س اپیل (این یکی رو ندیدم جایی) را چشم بسته بخرم اینطور که میگی باید قبلش تست کنم پس! یکسری بوها برای ما اصلا جذابیتی نداره با توجه به پیشینه تاریخیشون
مثل گلاب و... :2: :31: و برعکس بعضی ادکلنهای قدیمی برای امریکاییها و اروپاییها چون خاطرات قدیمی رو براشون زنده میکنه جذابیت خودشون رو از دست دادن. مثلا بوی بابا بزرگش..
در مورد لومانی با توجه به قیمت خیلی ارزانش کار خوبی محسوب میشه. ادوتوالت اصل فرانسوی از این ارزانتر پیدا نمیشه .البته بستگی داره که کی از ادکلن تعریف کنه. یعنی سلیقش چقدر به ادم نزدیک باشه

والا عکست اصلا پرایوت نبود و حتی اون عکس After Shave Old Spice رو هم که گذاشته بودی قابل رویت بود..

این بر و بچ آمریکایی و اروپایی هیچ ایده ای ندارن که اون بویی که دارن باهاش حال میکنن بیشتر تو در و دهاتای ایران به مشام میرسه...
اونا با اینا حال میکنن خب دلیل نمیشه که مام حتما حال کنیم.

اون 2 تا ادکلن Jovan همه جا هست اگه گیرت نیومد میتونی برا تست یه سر بری بوستان پونک همون اولین مغازه عطرفروشی که پا تو میذاری تو پاساژ میبینی هر 2 تاشو برا تست داره...قیمتشون هم 15 تومنه.

arsenal_mmm
08-07-2011, 23:23
راستی برای این که کرک و پرتون بریزه و کمتر ادکلن بخرید یه نگاهی به این مقاله ها بندازید و ببینید که عطر ها وا دکلنا چه ضررایی دارند:

hike
08-07-2011, 23:50
من هدیه تهرانی رو بو کردم خیلی بد طراحی شده :31: از قیمتش میشه بوشو حدس زد

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

بوگارت خیلی بوش قدیمی شده

من کلا کارای بوگارت رو دوست دارم city tower رو خوب طراحی نکرده اما کارای دیگش حرف نداره البته با توجه به قیمتش
هدیه تهرانی زنانه است دیگه؟ خیلی جالبه، عکسی نداری ازش... یادمه یکی تو بیس نت پست زده بود که ایا راسته که در ساخت عطر مایکل جردن از عرق مایکل جردن استفاده شده :31:

بوگارت پور هوم ادکلن ترشیه...اصلا تلخی هم نداره و صرفا انگار ترش و شوره.یه کم سرده البته..پخش بوی وحشتناک زیادی داره..من 3 سال پیش یکی گرفتم تو این مدت با سلیقه ام هم خونی داشت و راضی بودم و الان هم فقط یک دهم حجمش مونده اما یه دفعه زدم یکی زد تو ذوقم و گفت چرا بوی عطر مشهدی میاد...من واقعا نفهمیدم چطور تونسته بین بوی اون و عطر مشهدی ربط بده اما کلا از اون موقع تا به حال دیگه دست و دلم نمیره اون یه ذره ته شیشه شو استفاده کنم.

دلم میخواد یکی از کارای Silver Scent و Silver Scent Intense رو که مال همین بوگارته بگیرم...همه تعریفشونو میکنن..نه این که با سلیقه ام همخونی داشته باشه ها کرم خردنشون افتاده به جونم...بین این 2 تا ککدوم بهتره؟؟؟

یکی یه دفعه گفت طSilver Scent Intense بهتره حالا باز خواستم نظر شما رو هم بدونم...

راستی توی Base notes دیدی بحث One Man Show Gold Edition بود؟؟؟من هم 2 3 جا این ورژن رو دیدم و تعجب کردم که چظور همه جا انقدر زیاد شده تا این این مطلب رو که یکی از همین برو بچBase Notes گذاشته بود خوندم و فهمیدم قضیه از چه قراره:

اگه این One Man Show Gold Edition رو هم امتحان کردی بهم بگو چه تریپیه؟
شبیه باربری لندن میشه یعنی؟ خب شاید خیلی خوشم نیاد
gold edition رو ایران دیدی؟یا منظورت تو net است... تست که نکردم
جالبه نوشته از ترکیب 200 نوع روغن یا عصاره درست شده.
تجربه سیلور سنت رو هم ندارم

والا عکست اصلا پرایوت نبود و حتی اون عکس After Shave Old Spice رو هم که گذاشته بودی قابل رویت بود..

این بر و بچ آمریکایی و اروپایی هیچ ایده ای ندارن که اون بویی که دارن باهاش حال میکنن بیشتر تو در و دهاتای ایران به مشام میرسه...
اونا با اینا حال میکنن خب دلیل نمیشه که مام حتما حال کنیم.

اون 2 تا ادکلن Jovan همه جا هست اگه گیرت نیومد میتونی برا تست یه سر بری بوستان پونک همون اولین مغازه عطرفروشی که پا تو میذاری تو پاساژ میبینی هر 2 تاشو برا تست داره...قیمتشون هم 15 تومنه.
اگر منظورت اواتارم است اون شون کانریه :40:
ادرس بوستان پونک رو بعدا میگیرم ازت. ممنون.

hike
09-07-2011, 14:36
عکس عطر هدیه تهرانی

اینم خبرش که در سال 2004 در سایت مکتوب یاهو منعکس شد

arsenal_mmm
09-07-2011, 20:45
امروز رفتم لومانی پور هوم و ماکسی رو تست زدم...ماکسی که افتضاح بود...وحشتناک شابدولعظیمی بود....یعنی ادکلن ماکسی ته عطر شابدولعظیمیه...گلاب خالصه...

لومانی هم یه جوری بود...خیلی بوش به نظرم قدیمی بود...احساس کردم بوش برام خیلی بدیهیه و خیلی متوسط و حتی کمی سطح پایین...اما میتونم بگم از بوی سانتیاگو حداقل بهتره...من همزمان Best رو هم تست زدم و اونو به لومانی پور همو ترجیح دادم..راستی Royal سبز که شرکت رصاصی زده و اونم برا خودش قدیمیه یه کپی خیلی خوب از همین لومانی پور هومه...جفت بوی این 2 تا کپی هم هستند...

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

هدیه تهرانی زنانه است دیگه؟ خیلی جالبه، عکسی نداری ازش... یادمه یکی تو بیس نت پست زده بود که ایا راسته که در ساخت عطر مایکل جردن از عرق مایکل جردن استفاده شده :31:

شبیه باربری لندن میشه یعنی؟ خب شاید خیلی خوشم نیاد
gold edition رو ایران دیدی؟یا منظورت تو net است... تست که نکردم
جالبه نوشته از ترکیب 200 نوع روغن یا عصاره درست شده.
تجربه سیلور سنت رو هم ندارم

اگر منظورت اواتارم است اون شون کانریه :40:
ادرس بوستان پونک رو بعدا میگیرم ازت. ممنون.

تو کار سیلور سنت برو ضرر نمیکنی..حداقل یه تستش بکن فکر کنم خوشت بیاد...
اون مغازه توی بوستان پونک رو امروز اسمشو دیدم...اسمش مغازه اشکانه...از در اصلی میدون پونک که پا تو بذاری تو بوستان همون اولین مغازه ای که به چشمت میخوره همین اشکانه.

moli_ahmad
10-07-2011, 10:12
سلام من توصیه میکنم از ادوکلن های creed استفاده کنید واقعا بوی محشری دارن با موندگاری بالا در حال حاظر خودم از

Imperial Millesime استفاده میکنم و البته wonderwood که اونایی که بوی ملایم و خاص چوب و جنگلی دوست دارن حتما تست کنن عالیه

hike
10-07-2011, 13:12
cool water بازار چند قیمت دارید ... لطفا.

hike
10-07-2011, 13:41
تو basenotes خوندم که فرمول ساخت کول واتر حدود 1 سالی است که تغییر کرده و بنظر بهتر شده. من یکی دوباری تست زدم. منتها بوش یادم نیست و نمی دونم بوی قدیمی بوده یا جدید. میخوام دوباره تستش کنم ولی نمیدونم اینی که تست میدن جدیده یا قدیمی.

hike
10-07-2011, 17:06
یک عطر دیگه که دوست دارم تستش کنم VAN CLEEF & ARPELS POUR HOMME است. میگن که اگر ادگار آلن پو زنده بود این عطر رو میزد یا شخصیت داستان نقاب مرگ سرخ از همین نویسنده

تا اینکه ۱۲ شب رسید و ساعت عظیم باید ۱۲ ضربه می‌نواخت. سراسیمگی بار دیگر بر مهمانان چیره شد و مجبور به سکوت و گوش سپردن به بانگ ساعت که پژواکی دهشتناک داشت شدند. اما ناگهان همهمه‌ای برخاست که ناشی از وحشت و نفرت بود. در میان مهمانان بیگانه‌ای ظاهر شده بود که به جای لباس فاخر، جامهٔ گور بر تن و نقابی همچون صورت جنازه‌ای خشک شده بر چهره داشت. او حتی تا آنجا پیش رفته بود که سرتاپایش را همچون یکی از قربانیان مرگ سرخ خون‌آلود ساخته بود.

arsenal_mmm
10-07-2011, 22:02
Hike جون میگم نظرت راجع به عطر Best چیه؟؟؟تو رفتی لومانی پور هوم رو خریدی هوس کردم برم بست رو بگیرم...میدونم توی کارای لومانی اینو از بقیه بیشتر دوست دارم..

به نظرت بین این 4 تا عطر لومانی کدوم از همه بهتره؟

1.Best
2.Ignition
3.Network
4.Lomani pour homme

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

یشنهاد میدم اعضا خاطراتشونو که با عطرا پیوند خورده بیان کنند.
به ویژه خاطرات قدیمی و زمان کودکی و یا دوران مدرسه و عطرایی که تو این زمانا استفاده میشده وسبب شده یه خاطره خیلی تو ذهنشون زنده بمونه.

این که چه عطری یاد آور کدوم دوران از زندگیشونه و یا چیزای دیگه

arsenal_mmm
10-07-2011, 22:18
من امروز یک ادکلن دیدم فکر نمیکردم اینجا پیدا بشه . اگر کسی گفت چیه؟چند تا راهنمایی
ارزان. امریکایی. کلاسیک. الویس پریسلی محمد علی کلی ،جیمی کانرز ،کوین کیگان،. فرانس بکن باوئر و پل گاسکوئین و... یا استفاده کننده اش بودن یا براش تبلیغ کردن.

جواب این سوالت چی شد؟

hike
11-07-2011, 02:09
Hike جون میگم نظرت راجع به عطر Best چیه؟؟؟تو رفتی لومانی پور هوم رو خریدی هوس کردم برم بست رو بگیرم...میدونم توی کارای لومانی اینو از بقیه بیشتر دوست دارم..

به نظرت بین این 4 تا عطر لومانی کدوم از همه بهتره؟

1.Best
2.Ignition
3.Network
4.Lomani pour homme

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

یشنهاد میدم اعضا خاطراتشونو که با عطرا پیوند خورده بیان کنند.
به ویژه خاطرات قدیمی و زمان کودکی و یا دوران مدرسه و عطرایی که تو این زمانا استفاده میشده وسبب شده یه خاطره خیلی تو ذهنشون زنده بمونه.

این که چه عطری یاد آور کدوم دوران از زندگیشونه و یا چیزای دیگه
ققط best رو داشتم الان دیگه بوش یادم نیست ولی اون زمان یادمه بوشو می پسندیدم وتعجب میکردم با بوی خوبی که داره چرا اینقدر ارزانه. تو نت که اصلا راجع بهش حرفی زده نمیشه.

جواب این سوالت چی شد؟
همین brut بود که اینجا همه قلابی هستند . روی شیشه نوشته عربی داره و روی جعبه اسم شرکت اولین سازندشو نوشته (faberge) درصورتیکه فابرژه سالهاست بروت رو فروخته و الان بدون ذکر اسم فابرژه فروش میره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

moli_ahmad
11-07-2011, 06:00
بچه ها كسي تا حالا ادوكلن هاي گوچي رو داشته اينجا؟ اگه اره كدوم و ازش راضيه ؟ موندگاري چقدر؟

hossein6599
11-07-2011, 14:28
بچه ها كسي تا حالا ادوكلن هاي گوچي رو داشته اينجا؟ اگه اره كدوم و ازش راضيه ؟ موندگاري چقدر؟
منم همین سوال رو دارم مخصوصا نسبت به گوچی پورهوم:31:

hossein6599
11-07-2011, 14:37
عی جون من از best دو جورش رو یادمه یکی شیشه مشکی داشت و یکی آبی تیره که هردوشون هم انصافا عالی بودن:31:مکسی هم اون زمان که عالی بود اصلا شابدالعظیمی نبود البته دو مدل داشت یکیشو میگفتن فرانسویه یکی هم انگلیسی اون انگلیسیه شیشه کوچکتر و رنگ عطرش تیره تر بود و بوی خیلی بهتری از اون فرانسویه داشت

hike
11-07-2011, 14:37
امروز برای اولین بار رفتم سمت وزرا بیشتر برای vancleef & arpels pour homme که فقط یکی دوجا داشتند که تست هم نداشت و 65 میگفتن. قیمتها بنظرم خیلی رفته بالا یا حداقل اونجا چون تست میدن بالا است. کارهای کلاسیک قدیم که اصلا تست ندارند
مثل گورلین وتیور، ارامیس، پاکو رابان پور هوم، یاتاقان و caron،لایو جاز، اینایی بودن که میخواستم تست کنم و نداشتن.rive gauche زنانه دیدم ولی مردونه نبود.
کول واتر تست زدم که اولش با بوی سینتتیکش حسگرهای بینیم رو سوزوند تو مرحله drydown نسبتا خوبه .ولی بدرد من نمیخوره
کارهایی که تست کردم ازارو پور هوم که باز هم نتونستم پسند کنم، vancleef arpels tsar (اوف عجب بوی غیر قابل تحملی داره) ولی کار سنگین و با کلاسیه و ماندگاری خوب .بعید میدونم کسی اینجا بزنه
ژیوانشی جنتلمن برای سال 1974 که بنظرم کمی بوی اسانسهای ایرانی رو میده
tered hermes که بوی فرش داره قیمت 100 تومن!
حتی این بوگارت پورهوم رو تست زدم که قیمت 32 می داد. بچه ها اینجا میگفتن حدود 19 تا 25 است .
creed green irish tweed یک ادکلن 4 فصل و ملایم که میگن خیلی شبیه به کول واتر است .بنظر من ملایمتر و با کیفیتتره اگر پولش باشه. و بوی مصنوعی کولر واتر رو نداره.
silver secent, aqua qurom که چون چیز خاصی ندیدم بوشون یادم نیست و سانتوز کارتیه و پاشا کارتیه.اکوا کورام رو 32 میداد.
2-3 عطر بی نام و نشان یا مارکدار بنجل چیزی که فهمیدم با کاغذ بو کردن نمیشه فهمید از عطر خوشت میاد یا نه .باید روی پوست باشه و هر دفعه هم بیشتر از 2 تا نباید تست کرد. بهتریم کار خرید تستر های خیلی کوچیکه در حد 1-2 میلی لیتر که اینجا امکانش نیست
خلاصه هیچ کدوم خوشم نیامد.
احتمالا دیگه اونجا نرم .شاهد صحنه دلخراشی بودم که فکر کنم از اتفاقات مرسوم اونجاست .خیلی ناراحت کننده بود

mhek
11-07-2011, 17:11
سلام من توصیه میکنم از ادوکلن های creed استفاده کنید واقعا بوی محشری دارن با موندگاری بالا در حال حاظر خودم از

Imperial Millesime استفاده میکنم و البته wonderwood که اونایی که بوی ملایم و خاص چوب و جنگلی دوست دارن حتما تست کنن عالیه

فکر کنم اگر کارهای سرژه لوتنز و مونتاله و آرتیسان توی ایران همه جا بود دیگه کمتر کسی سراغ کرید میرفت..کلا خیلی طرفدار کرید نیستم هرچند بدم نمیاد یه شیشه آیریش تووید داشته باشم...

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

من گوچی با گوچی رو دارم که یه عطر خنک و تلخ هستش با ته بوی چوب...بوی کلاسیک و خوبی داره ولی ماندگاریش زیاد نیست...
کلا این همه برند هست حالا چرا گوچی؟؟

arsenal_mmm
11-07-2011, 17:43
امروز برای اولین بار رفتم سمت وزرا بیشتر برای vancleef & arpels pour homme که فقط یکی دوجا داشتند که تست هم نداشت و 65 میگفتن. قیمتها بنظرم خیلی رفته بالا یا حداقل اونجا چون تست میدن بالا است. کارهای کلاسیک قدیم که اصلا تست ندارند
مثل گورلین وتیور، ارامیس، پاکو رابان پور هوم، یاتاقان و caron،لایو جاز، اینایی بودن که میخواستم تست کنم و نداشتن.rive gauche زنانه دیدم ولی مردونه نبود.
کول واتر تست زدم که اولش با بوی سینتتیکش حسگرهای بینیم رو سوزوند تو مرحله drydown نسبتا خوبه .ولی بدرد من نمیخوره
کارهایی که تست کردم ازارو پور هوم که باز هم نتونستم پسند کنم، vancleef arpels tsar (اوف عجب بوی غیر قابل تحملی داره) ولی کار سنگین و با کلاسیه و ماندگاری خوب .بعید میدونم کسی اینجا بزنه
ژیوانشی جنتلمن برای سال 1974 که بنظرم کمی بوی اسانسهای ایرانی رو میده
tered hermes که بوی فرش داره قیمت 100 تومن!
حتی این بوگارت پورهوم رو تست زدم که قیمت 32 می داد. بچه ها اینجا میگفتن حدود 19 تا 25 است .
creed green irish tweed یک ادکلن 4 فصل و ملایم که میگن خیلی شبیه به کول واتر است .بنظر من ملایمتر و با کیفیتتره اگر پولش باشه. و بوی مصنوعی کولر واتر رو نداره.
silver secent, aqua qurom که چون چیز خاصی ندیدم بوشون یادم نیست و سانتوز کارتیه و پاشا کارتیه.اکوا کورام رو 32 میداد.
2-3 عطر بی نام و نشان یا مارکدار بنجل چیزی که فهمیدم با کاغذ بو کردن نمیشه فهمید از عطر خوشت میاد یا نه .باید روی پوست باشه و هر دفعه هم بیشتر از 2 تا نباید تست کرد. بهتریم کار خرید تستر های خیلی کوچیکه در حد 1-2 میلی لیتر که اینجا امکانش نیست
خلاصه هیچ کدوم خوشم نیامد.
احتمالا دیگه اونجا نرم .شاهد صحنه دلخراشی بودم که فکر کنم از اتفاقات مرسوم اونجاست .خیلی ناراحت کننده بود

دداش چی شد اونجا که میگی اتفاق دلخراش افتاده؟کسی اذیتت کرده حالشو بگیرم؟:10:

یادمه قبلا میگفتی quorom رو دوست داری نه؟

منظورت از اسانسای ایرانی همین تو مترو ییاست دیگه؟

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

عی جون من از best دو جورش رو یادمه یکی شیشه مشکی داشت و یکی آبی تیره که هردوشون هم انصافا عالی بودن:31:مکسی هم اون زمان که عالی بود اصلا شابدالعظیمی نبود البته دو مدل داشت یکیشو میگفتن فرانسویه یکی هم انگلیسی اون انگلیسیه شیشه کوچکتر و رنگ عطرش تیره تر بود و بوی خیلی بهتری از اون فرانسویه داشت

مطمئنی که Best دو مدل داشته؟؟
پس چرا من فقط همون مدل مشکیشو دیدم و این که میگی آبیه رو اصلا تا حالا ندیدم...نکنه منظورت Lomani Pour Homme ئه؟

hike
11-07-2011, 17:58
دداش چی شد اونجا که میگی اتفاق دلخراش افتاده؟کسی اذیتت کرده حالشو بگیرم؟:10:

یادمه قبلا میگفتی quorom رو دوست داری نه؟

منظورت از اسانسای ایرانی همین تو مترو ییاست دیگه؟
خیابان وزرا معروفه دیگه.(همین خالد مش ممبلی فعلی) برای من که اتفاقی نیفتاد. هرچند که احساس امنیت زیاد هم نمی کردم :31:
quorum که شاهکاره.دارمش.ولی aqua quorum اصلا شبیه اش نیست .عطر معمولی. یکی از بچه ها اینجا دنبالش بود.
در مورد ژیونشی جنتلمن منظورم این اسانسهای بنجل مترو نیست . عطر با کیفیته. ولی نوعی شباهت به بوی عطرهای سنتی اینجا بنظرم داشت . شایدم اشتباه بکنم. ولی خوشم نیامد.ولی tsar از ون کلیف واقعا نفرت انگیزه. دستم رو شستم باز بوش هست . نوعی بوی چوب سوخته تهوع اور داره بنظرم.

30vil
11-07-2011, 18:14
امروز برای اولین بار رفتم سمت وزرا بیشتر برای vancleef & arpels pour homme که فقط یکی دوجا داشتند که تست هم نداشت و 65 میگفتن. قیمتها بنظرم خیلی رفته بالا یا حداقل اونجا چون تست میدن د

بّله دوست عزیز قیمتها خیلی بالا رفته از 2 هفته پیش تا حالا نزدیک 10 تومان روی هر عطری رفته :19:

آزارو اونیکس هم شما تست کن به اینی که دنبالشی یکم شبیه هستش

دنبال چه بویی هستی بگو بیشتر راهنماییت کنم

moli_ahmad
11-07-2011, 18:22
اخه يه ادوكلن خوش بو از گوچي ديدم اسمشو يادم نيست حدود 90 بود ميخوام ببينم چيه. و مورد creed واقعا كيفيت بالايي داره .راستي من كوكو مادمازل رو خواستم بخرم امروز 100ميل ميگفت 192تا يه ماه پيش 160بود ميگفت واسه قيمت دلار هستش عجب بساطيه

hike
11-07-2011, 18:30
بّله دوست عزیز قیمتها خیلی بالا رفته از 2 هفته پیش تا حالا نزدیک 10 تومان روی هر عطری رفته :19:

آزارو اونیکس هم شما تست کن به اینی که دنبالشی یکم شبیه هستش

دنبال چه بویی هستی بگو بیشتر راهنماییت کنم
مگه شما vancleef&arpels pour homme رو بو کردی؟

30vil
11-07-2011, 18:36
اخه يه ادوكلن خوش بو از گوچي ديدم اسمشو يادم نيست حدود 90 بود ميخوام ببينم چيه. و مورد creed واقعا كيفيت بالايي داره .راستي من كوكو مادمازل رو خواستم بخرم امروز 100ميل ميگفت 192تا يه ماه پيش 160بود ميگفت واسه قيمت دلار هستش عجب بساطيه

دوست عزیز شما احتمالا گوچی گیلتی رو تست کردین که واقعا خوشبو هستش یا شاید گوچی پور هوم

کلا از بین همه عطرها شنل خیلی قیمتاش رفته بالا نمیدونم چرا:18:

مگه شما vancleef&arpels pour homme رو بو کردی؟

بله دوست عزیز تست کردم

hike
11-07-2011, 18:38
دوست عزیز شما احتمالا گوچی گیلتی رو تست کردین که واقعا خوشبو هستش یا شاید گوچی پور هوم

کلا از بین همه عطرها شنل خیلی قیمتاش رفته بالا نمیدونم چرا:18:

بله دوست عزیز تست کردم
چه خوب! کجا؟ منم برم بو کنم :31: چطوره بنظرت؟

30vil
11-07-2011, 18:44
چه خوب! کجا؟ منم برم بو کنم :31: چطوره بنظرت؟

من تو بوستان تست کردم البته چند ماه پیش بوش خوبه خاصه اما اونطوری نیست که بزنی کسی ازت بپرسه اسم عطرت چیه :31:

اونیکس رو تست کن به نظرم از ون کلیف مدرن تره اون خیلی قدیمیه بوش

cyber861
11-07-2011, 20:19
امروز آزارو کروم لجند رو تست زدم.میشه گفت خیلی بویه مزخرفی داشت.یه چیزی تو مایه هایه عطر گرمی:2:

hike
12-07-2011, 13:21
من امروز رفتم پاساژ بوستان. خیلی بزرگه. چقدر هم مغازه عطر وادکلن داره.طبق معمول گشت ارشاد دم در اصلی بودن .اول رفتم مغازه اشکان که ارسنال گفته بود برای jovan musk .گفت فقط میتونی درش رو بو کنی! چون مال من نیست.اعصابش هم خراب بود.منم اومدم بیرون و شروع کردم به گشت زدن. دنبال vancleef arpels pour homme بودم که هیچکس نداشت.

قیمتها از خیلی خوب بود تا خیلی پرت. مثلا one man show یکجا میداد 11500 .من 17500 خریدم.یا مثلا kouros رو من خرداد 50 تومن خریدم اینجا میداد 100 تومن!! میگفت گران شده.live jazz ysl رو میداد 78 تومن!! درصورتیکه رفتم گلدیس اریاشهر میداد 48 تومن.

بالاخره اینجا malizia veytiver رو یکجا دیدم و تست کردم. خیلی بوی تلخی داره. و نسخه های کپی مثل این بو زیاده.اونقدر خوشم نیومد که بخرم . 50 میل 9 تومن بود. میگن که بوش مثل گورلن وتیور است. که خوب شد چشم بسته نخریدم.
adidas ice dive هم تست زدم .هی بد نبود. برای 10 تومن خوبه.
ارامیس و ارامیس 900 هم بالاخره یک تست کوچک زدم. ارامیس رو بیشتر پسند کردم. هرچند باید باز هم تست کنم تا بوش رو درک کنم. 60 به بالا بود قیمتش.
بعدش رفتم گلدیس اریاشهر قیمتها بنظرم اینجا بهتره و مغازه عطرفروشی هم کم نبود.
caron pour un homme رو تست زدم.نمیتونم دیگه پولی براش بدم. هرچند کار خوبیه.
دنبال تستر بیژن بودم که نداشت. 75 میل رو 45 میزدند. ولی یک مغازه بیرون پاساژ زیر پاساژ 33 میداد.
ungaro III تست زدم که راجع بهش زیاد شنیده بودم. به اضافه کارهای دیگه مالیزیا. ولی بیشتر از همه Live jazz خوشم اومد که بنظرم کار خوبیه. هنوز آمادگی خریدنش رو ندارم.

aminjigar
12-07-2011, 15:03
امروز آزارو کروم لجند رو تست زدم.میشه گفت خیلی بویه مزخرفی داشت.یه چیزی تو مایه هایه عطر گرمی:2:
من تا الان یدونه از ادوکلن های آزارو رو نداشتم،هر کدومشو بو کردم یا حالمو به هم زده با جوری نبوده که بخوام بخرمش... نمی دونم ای شرکت چیزای دیگه تولید می کنه یا نه ولی تو زمینه عطرو ادوکلن اگه نگم بده ولی اصلا در حد شزکتای مطرح نیست.

jeremy28
12-07-2011, 15:20
سلام دوستان
جناب hike،خیلی خوب توضیح می دی:46:
مخصوصاً در مورد قیمت ها و جاهایی که می ری.
من همین الان می خواستم توی این پست در مورد بوستان بپرسم که با توضیحاتت در مورد قیمت های بالاش منصرف شدم و احتمالاً برم گلدیس.

و اما داستان ما:

من یه سر رفتم هایلند برای تست (البته ناچاری بود،چون به محل کارم نزدیکه و فرصت رفتن به تندیس و گلستان رو نداشتم!) و چون خیلی تست زدم، مجبور شدم یه دونه شو بخرم. البته بیشتر برای تست یه عطر زنونه رفته بودم، ولی توفیق اجباری شد که چند تا مردونه رو هم تست کنم!
ولی خیلی محیطش زنونه اس که البته فکر کنم بیشتر به خاطر فروش لوازم آرایش و ... هستش.در کل زیاد راحت نبودم به اضافه اینکه برخورد فروشنده هاش هم اصلاً خوب نبود!

توی زنونه ها با توجه به توصیه دوستان، می خواستم "بوربری دِ بیت" رو تست کنم که متاسفانه تست نداشت و قیمتش رو هم فکر کنم زده بود 72000 تومن (در حالیکه که قیمتش حول و حوش 50000 تومنه)که با توجه به 4 درصد مالیاتی هم که به آدم می بندن، قیمتش حدوداً می شد 75000 تومن. از طرفی "تامی گرل" رو هم زده بود 69000 تومن که اونم تست نداشت (قیمت اون هم حول و حوش 60000 تومنه) که با مالیات می شد 71800 تومن. این بود که به خاطر چشم بسته بودن خریدم و تفاوت قیمت 20000 تومنی در بوربری، تصمیم گرفتم تامی گرل رو بخرم به قیمت 71800 تومن.

ولی وقتی اومدم خونه بازش کردم حالم بد شد:2:
راستش من اصلا خاطره خوبی از این بو ندارم، آخه هر وقت زن داییم می اومد خونمون این بو رو می داد (به شدت خنکه و از نظرم بوش خیلی قدیمیه و یه چیزی تو مایه های کول واتره، ولی به هرحال با سلیقه من اصلاً جور در نیومد)
اینه که تو فکرم بفروشمش (البته به هایلند که عمراً نمی شه، با او برخوردشون)، چون هدیه هم هست می خوام بوش تک و موردپسند باشه!

و اما در مورد مردونه ها:
من خودم در حال حاضر با la nuit de l’homme از ایو سنت لوران حال می کنم که به شدت هم بهش معتادم. یه دوره ای هم از "آکوا بولگاری" استفاده می کردم.
دو مورد "هوگو از هوگو بوس" و "آرمانی کد از جیورجیو آرمانی" رو اصلاً تا حالا تست نکرده بودم، ولی واقعاً محشر بودن!

هوگو که بوی گردو می داد و به محض اینکه تستش کردم، منو برد به خاطرات کودکیم که توی باغمون یه درخت گردوی تنومند و قدیمی داشتیم و من همیشه از نشستن زیر او لذت می بردم و تا یه فیس زدم، یه لحظه احساس کردم زیر اون درخته نشستم.
آرمانی کد هم بوش ترش بود و به نظرم دلچسب و خوشایند بود.

1- هم چنین مُصرم که deseo از جنیفر لوپز رو هم تست کنم، کسی تا حالا اینو داشته؟ میگن بوی جنگلی فوق العاده ای داره!

راستش دلیل این که این همه خاطره تعریف کردم و چشمتونو درد آوردم، این بود که نیاز به کمک داشتم:

من ساکن غرب تهرانم و می خواستم خواهش کنم اگه عطر فروشی با تست، توی محدوده ی غرب تهران سراغ دارین که قیمتهاش هم مناسبه، معرفی کنین. (البته با توجه به توضیحات hike باید یه سر هم برم گلدیس ببینم چه جوریه)

2- در ضمن، من حول و حوش 130000 تومن واسه خرید در نظر گرفتم، به نظرتون اگه این مبلغ خرید کنم، فروشنده حاضر میشه اون عطر زنونه ای که از هایلند گرفتم (تامی گرل) رو ازم بخره یا لااقل با یه عطر زنونه دیگه عوضش کنه؟

3- آیا قبل از خرید حتمی، تا 7-8 تا عطر رو میشه تست کرد؟

4- آیا از هر عطر حجم های پایین تری هم دارن یا همشون فیکسه؟ (ای کاش میشد حجم های 20 میلی از هر ادکلن اصل وجود داشت، آدم 200 تا می خرید)

5- یا اینکه مغازه ای می شناسید که تستر عطرها رو با قیمت پایین تر بفروشن؟

6- قیمت های مغازه (مثلاً گلدیس یا بوستان) خیلی بالاتر از اونهایی هست که توی perfumeshopping زده یا مناسبه؟

7- در مورد تندیس و گلستان چی؟ قیمت هاش خیلی بالاتره؟

راستش به این دلیل گفتم perfumeshopping که در مقایسه با فروشگاه های آنلاین دیگه نسبتاً قیمت هاش پایین تره.

8- من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم، می خواستم ببینم اولاً کجا رو پیشنهاد می کنید؟

9- دوماً اگه از perfumeshopping خرید کنیم، عطراش اصله یا تقلبی می اندازن به آدم؟ چون به نظر می یاد برای اینکه نخوان اعتبار خودشونو خراب کنن، جنس اصل بدن.

10- سوماً پول پیک هم می گیرن یا قیمت خالصی رو که توی سایتشون نوشته، به پیک بدی تمومه؟

11- در کل از فروشگاه آنلاین راضی هستین یا نه؟

(یواش یواش داره تبدیل به نظر سنجی میشه:31:)

من می خوام عطرهایی رو که تست کردم، آنلاین بخرم تا قیمتش پایین تر باشه، چون مغازه هایی که تست میدن می کشن روش به اضافه اینکه ممکنه تقلبی هم بهت بدن، چون ارتباط face to face هست و خیلی امکان بررسی و بحث با فروشنده رو نداری!

و دیگه این که ........ هیچی، همینارو می خواستم بگم.

در آخر، ببخشید که اینقدر سوالام زیاده، اونها رو پررنگ و شماره گذاری کردم.

لطفاً اگه ممکنه هر چه سریعتر جواب بدین، آخه عجله دارم و می خوام همین امروز از perfumeshopping و یه مغازه تست دار خرید کنم.

پیشاپیش متشکرم

hike
12-07-2011, 16:26
جرمی جان بابت عطر خیلی متاسف شدم که خوشت نیومد. 70 تومن کم نیست .اول اینکه قیمتهای perfumeshopping رو فراموش کن.همه چیز گران شده و قیمت سابق نیست.البته قیمت خوب هم پیدا میشه باید بگردی.

1- هم چنین مُصرم که deseo از جنیفر لوپز رو هم تست کنم، کسی تا حالا اینو داشته؟ میگن بوی جنگلی فوق العاده ای داره!

راستش دلیل این که این همه خاطره تعریف کردم و چشمتونو درد آوردم، این بود که نیاز به کمک داشتم:

من ساکن غرب تهرانم و می خواستم خواهش کنم اگه عطر فروشی با تست، توی محدوده ی غرب تهران سراغ دارین که قیمتهاش هم مناسبه، معرفی کنین. (البته با توجه به توضیحات hike باید یه سر هم برم گلدیس ببینم چه جوریه)

1- نه عطر خانم لوپز رو تست نکردم. گلدیس برو . بوستان هم میتونی سربزنی. تیراژه هم میتونی بری که نرفتم تا حالا.

2- در ضمن، من حول و حوش 130000 تومن واسه خرید در نظر گرفتم، به نظرتون اگه این مبلغ خرید کنم، فروشنده حاضر میشه اون عطر زنونه ای که از هایلند گرفتم (تامی گرل) رو ازم بخره یا لااقل با یه عطر زنونه دیگه عوضش کنه؟
-شاید .باید باهاش صحبت کنی در هر صورت زیر قیمت برمیداره. قبلش ببین اون پاساژ مورد نظر عطر رو چند می فروشند. ممکنه ضرر زیاد بکنی که ارزش نداره بنظرم

3- آیا قبل از خرید حتمی، تا 7-8 تا عطر رو میشه تست کرد؟
3-میشه . ولی چیز زیادی نمی فهمی .بهرحال قهوه بو کن بین هر تست امروز زمان تست live jazz قبلش رفتم دستهامو تا بازو شستم بعد رفتم پیش فروشنده .یقه تی شرت رو دادم پایین گفتم بپاش به سینه ام . اینطوری میتونم عطر رو کامل درک کنم .

4-4- آیا از هر عطر حجم های پایین تری هم دارن یا همشون فیکسه؟ (ای کاش میشد حجم های 20 میلی از هر ادکلن اصل وجود داشت، آدم 200 تا می خرید)
- 30 میل هم هست . تستر در حد 5 تا 10 هم هست ولی نمی ارزه . مگر اینکه خوش قیمت بده

5- یا اینکه مغازه ای می شناسید که تستر عطرها رو با قیمت پایین تر بفروشن؟

-پاساژ نصر در گیشا یکسر بزن. تستر زیاد دیدم دارن. لزوما قیمتهاشون خوب نیست .مغازه غنچه هم میتونی بری. 30 ساله اینکاره است (کلا برای تست عطر نه خرید تستر )

6- قیمت های مغازه (مثلاً گلدیس یا بوستان) خیلی بالاتر از اونهایی هست که توی perfumeshopping زده یا مناسبه؟

perfumeshopping قیمتهاشو فراموش کن.

- در مورد تندیس و گلستان چی؟ قیمت هاش خیلی بالاتره؟

- با توجه به افزایش قیمتها در روزهای اخیر باید بری ببینی نمیدونم .بسته به عطر فرق میکنه

8- من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم، می خواستم ببینم اولاً کجا رو پیشنهاد می کنید؟

perfumeshopping یکبار خریدم . چاره هم خوبه منتها 48 ساعت طول میده. قیمتهاش بالاست

دوماً اگه از perfumeshopping خرید کنیم، عطراش اصله یا تقلبی می اندازن به آدم؟ چون به نظر می یاد برای اینکه نخوان اعتبار خودشونو خراب کنن، جنس اصل بدن.
اصله. بهرحال امازون هم گاهی عطر جعلی میفروشه

سوماً پول پیک هم می گیرن یا قیمت خالصی رو که توی سایتشون نوشته، به پیک بدی تمومه؟

پول پیک باید بدی .چاره رایگانه منتها 2 روز بعد میگیری

در کل از فروشگاه آنلاین راضی هستین یا نه؟

50-50 است .الان دیگه قیمتها بالاست. راستی برای قیمت نسبتا مناسب قائم هم برو.ممکنه هنوز گران نکرده باشن

moli_ahmad
12-07-2011, 16:46
بچه ها يه ادكلن بهم معرفي كنيد با موندگاري بالا و مردونه كه بوش هم زياد پخش بشه قيمت هم تا170 يكي ديگه هم با بوي خوب تا 80 غير اونايي كه داشتم اكوا.. لاليك اسكاداcreed. . wonderwood

jeremy28
12-07-2011, 17:21
بچه ها يه ادكلن بهم معرفي كنيد با موندگاري بالا و مردونه كه بوش هم زياد پخش بشه قيمت هم تا170 يكي ديگه هم با بوي خوب تا 80 غير اونايي كه داشتم اكوا.. لاليك اسكاداcreed. . wonderwood
اگه 170 می خوای بدی، انتخابت رو به برندهای شانل، دیور و تام فورد محدود کن.
کارهای متفاوتی دارند!
البته Egoiste مال شنل بسیار hi-class هست و قیمتش حداقل 120000 باید باشه.
آلورر مال شنل هم تعریفش رو زیاد شندیدم ولی خودم تست نکردم!

اون یکی 80 تومنی هم اگه encre noir از لالیک رو تا حالا نداشتی، یه تستی بزن. به نظرم هر مردی باید یه بار هم که شده، اون رو خریده باشه:5:
قیمتش حول و حوش 50 تومنه.

راستش من خودم هوگو از هوگو بوس رو تازه تست کردم (تا حالا نداشتم) ولی بوش برای من خیلی جذاب بود (بوی گردو می داد!) اونم حول و حول 50 تومن هست.

راستی deseo از جنیفر لوپز رو هم یه تستی بزن بیا بگو.

chic از کارولینا هررا هم خوبه، اونم حدود 50-60 تومنه

Amin.M.1986
12-07-2011, 17:59
سلام دوستان

لطفاً اگه ممکنه هر چه سریعتر جواب بدین، آخه عجله دارم و می خوام همین امروز از perfumeshopping و یه مغازه تست دار خرید کنم.

پیشاپیش متشکرم

اینجور که معلومه محل کارت از ونک هم نباید زیاد دور باشه!! اگه یوسف آبادی بگو ببینم همکار نباشیم یهو :دی.
ونک هم یه سری به فروشگاه میثم بزن.. اینجا در موردش حرف زده نشده!! اما فروشگاه حرفه ای هست!

jeremy28
12-07-2011, 18:17
اینجور که معلومه محل کارت از ونک هم نباید زیاد دور باشه!! اگه یوسف آبادی بگو ببینم همکار نباشیم یهو :دی.
ونک هم یه سری به فروشگاه میثم بزن.. اینجا در موردش حرف زده نشده!! اما فروشگاه حرفه ای هست!
محل کارم عباس آباده، سورنا

نه خوب آرِانتین تا ونک هم راهی نیست!

فروشگاه میثم، کجای ونکه؟
تستر داره؟
قیمتهاش چه جوریه؟

کل هر چی ازش می دونی بگو آقا:8:
مرسی

hike
12-07-2011, 18:58
امین من aqua quorum رو تو وزرا دیدم و تو درش بهم تست داد مثلا. 32 تومن میداد. فکر نمیکردم اونجا پیدا بشه ولی داشت. اون پایین قفسه هاش کشفش کردم. بوش رو خیلی خوشم نیومد ولی درست هم تست نداد که بوش رو درک کنم

moli_ahmad
12-07-2011, 19:36
اون لالیک رو دارم بوی خیلی خاص چوب میده بعضیا خیلی حال میکنن بعضیا بدشون میاد

BOROKI1
12-07-2011, 20:04
دوستان سلام
برای یه خانوم 23_24 چی پیشنهاد میکنید؟

hossein6599
12-07-2011, 21:40
من خودم در حال حاضر با la nuit de l’homme از ایو سنت لوران حال می کنم که به شدت هم بهش معتادم

دوست من در مورد این ادکلن توضیح میدی ؟پخش بوش چطوره؟ماندگاریش؟عکس العمل دیگران نسبت بهش؟:20:

arsenal_mmm
12-07-2011, 21:42
دوستان سلام

مثل همیشه Burberry The Beat For Women

رو دست این عطر هیچ عطر زنونه ای هنوز بلند نشده و نخواهد شد.

arsenal_mmm
12-07-2011, 21:49
من امروز رفتم پاساژ بوستان. خیلی بزرگه. چقدر هم مغازه عطر وادکلن داره.طبق معمول گشت ارشاد دم در اصلی بودن .اول رفتم مغازه اشکان که ارسنال گفته بود برای jovan musk .گفت فقط میتونی درش رو بو کنی! چون مال من نیست.اعصابش هم خراب بود.منم اومدم بیرون و شروع کردم به گشت زدن. دنبال vancleef arpels pour homme بودم که هیچکس نداشت.

قیمتها از خیلی خوب بود تا خیلی پرت. مثلا one man show یکجا میداد 11500 .من 17500 خریدم.یا مثلا kouros رو من خرداد 50 تومن خریدم اینجا میداد 100 تومن!! میگفت گران شده.live jazz ysl رو میداد 78 تومن!! درصورتیکه رفتم گلدیس اریاشهر میداد 48 تومن.

بالاخره اینجا malizia veytiver رو یکجا دیدم و تست کردم. خیلی بوی تلخی داره. و نسخه های کپی مثل این بو زیاده.اونقدر خوشم نیومد که بخرم . 50 میل 9 تومن بود. میگن که بوش مثل گورلن وتیور است. که خوب شد چشم بسته نخریدم.
adidas ice dive هم تست زدم .هی بد نبود. برای 10 تومن خوبه.
ارامیس و ارامیس 900 هم بالاخره یک تست کوچک زدم. ارامیس رو بیشتر پسند کردم. هرچند باید باز هم تست کنم تا بوش رو درک کنم. 60 به بالا بود قیمتش.
بعدش رفتم گلدیس اریاشهر قیمتها بنظرم اینجا بهتره و مغازه عطرفروشی هم کم نبود.
caron pour un homme رو تست زدم.نمیتونم دیگه پولی براش بدم. هرچند کار خوبیه.
دنبال تستر بیژن بودم که نداشت. 75 میل رو 45 میزدند. ولی یک مغازه بیرون پاساژ زیر پاساژ 33 میداد.
ungaro III تست زدم که راجع بهش زیاد شنیده بودم. به اضافه کارهای دیگه مالیزیا. ولی بیشتر از همه Live jazz خوشم اومد که بنظرم کار خوبیه. هنوز آمادگی خریدنش رو ندارم.

یکی از بهترین مغازه های بوستان که قیمتاش در حال حاضر به علت خرید قدیمش هنوز خیلی خوبه رو بهت میگم حتما یه سر بهش بزن ضرر نمیکنی..
هر چند که کوچیکه و بیشتر عطرای رده متوسط میاره اما قیمتاش عالیه..

اسمشو نمیدونم اما برا پیدا کردنش بهت آدرس میدم...

وارد بوستان شدی با پله برقی برو طبقه بالا بعد تو اون طبقه بپیچ سمت راست در واقع به سمت شرق و مستقیم برو تا برسی به اون یارو که زیر پله داره ازین اسانس آشغالی متروییا میفروشه بو اسانسشم از 20 متری تو هوا حس میشه...به اون اسانس فروشه که رسیدی یه 2 متر جلوترش دست راست یه راهرو باریکتره که اولش کتونی فروشیه...اونو تا ته برو و آخرین مغازه عطر فروشی که سمت راستتته برو داخل.

BOROKI1
12-07-2011, 22:19
مثل همیشه Burberry The Beat For Women

رو دست این عطر هیچ عطر زنونه ای هنوز بلند نشده و نخواهد شد.
حدود قیمت؟؟؟

arsenal_mmm
12-07-2011, 22:49
WOOOOOOOOOOOOOOOWW:

یه نگاه به این مقاله بندازید!!!!

من همه این مواد رو اغلب در عطرای مورد استفاده ام دیدم...چطور ممکنه دنیا انقد بی حساب کتاب باشه؟؟؟؟

jeremy28
12-07-2011, 23:43
دوست من در مورد این ادکلن توضیح میدی ؟پخش بوش چطوره؟ماندگاریش؟عکس العمل دیگران نسبت بهش؟:20:
من اینو به هر کی پیشنهاد دادم، گیر افتاده بدجور. بهت توصیه می کنم طرفش نری:31:

حتی با غلظت توالت موندگاری خیلی خوبی داره، یعنی لااقل تا 7- 8 ساعت روش حساب کن!
در مورد توضیح عطر بگم که به محض تست در لحظه اول، در موردش قضاوت نکن.
یه خرده که میگذره بوی عجیب غریبش آدمو شگفت زده می کنه

در لحظه اول که بو می کنی، یکمی ترش و خنکه و به تعبیر من "بوی جوهر" می ده. اما بعد یه مدت بوش عوض می شه و آدمو می گیره یعنی یه خرده گرم می شه و با کلاس و البته متفاوت.
توی عطرهایی که من داشتم واقعاً نمی تونم بوش رو به هیچ نمونه ای شباهت بدم

اینو یکی از رفیقام از دوبی واسم سوغاتی آورده بود. اولی که بو کردم حس خوبی بهش نداشتم. ولی یه مدت که گذشت فهمیدم که کار از کار گذشته و من تبدیل به یه معتاد شدم!!!

چون بوش خاصه، نظر اطرافیان رو قطعاً جلب می کنه ولی من از پخش بوش زیاد راضی نیستم.
البته جزء عطرهای پرفروش هم به حساب می یاد و احتمال خز شدنش وجود داره. ولی تو عطرو واسه دل خود بزن چی کار داری به بقیه!

قیمتش این جا حدود 70-80 تومنه، البته من روم نشد از رفقیم بپرسم چند خریده بود
ولی راحت گیر میاد

حالا برو یه تستی بکن ببین چه جوریه ؟!

البته بازم سلیقه ایه دیگه ممکنه خوشت نیاد

jeremy28
13-07-2011, 00:00
دوستان سلام
من بوربری د بیت رو هنوز موفق نشدم تست کنم

ولی این طور که آرسنال تعریف می کنه، خیلی مشتاقم ببینم چه جوریه

ولی CH از کارولینا هررا رو تست کردم (البته قرمز رنگش رو) عجیب حس تازگی رو به آدم القا می کنه!
جون میده واسه وقتی که از سرکار و دود و دم خیابون خسته می رسی خونه، واسه تجدید قوا بوش کنی.
دیدی توی این تبلیغای تلویزیون نشون میده مثلاً یکی تو کوهستان برفی داره کوهنوردی می کنه، یه دفعه یه نوشیدنی می خوره یخش وا می شه و یه روح دیگه درش دمیده میشه؟

دقیقاً با بو کردنش، یه همچین حسی به آدم دست میده و تفاوتش رو با عطرای دیگه کاملاً متوجه میشی.
البته قیمتش یکم بالاس حدود 70-80 تومن با غلظت توالت، ولی ارزشش رو داره!

قیمت بوربری د بیت هم بین 55 تا 70 باید باشه، گرون تر از این دادن نگیر.

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

امین من aqua quorum رو تو وزرا دیدم و تو درش بهم تست داد مثلا. 32 تومن میداد. فکر نمیکردم اونجا پیدا بشه ولی داشت. اون پایین قفسه هاش کشفش کردم. بوش رو خیلی خوشم نیومد ولی درست هم تست نداد که بوش رو درک کنم
یکم در مورد کروم توضیح میدی، من نداشتم تا حالا. ارزش داره آدم بخره؟

moli_ahmad
13-07-2011, 10:49
بچه ها ميبينم بعضياتون خيلي با تست كردن مشكل دارين با اينفروشنده ها من كه دو سه تا مغازه ميرم اينجا مشكلي ندارم باهاشون مخصوصا يكيشون كه خيلي خوش برخورده همه رو ميتوني تست كني مثلا بهش ميگي ادكلن مردونه ميخوام تو اين قيمت همه رو مياره تست ميزني مثلا اگه 10 اورده باشه اونايي كه خوشت اومده يطرف ميزاره بقيه رو ميبره دوباره همين مدلي نا به يكي برسي از عطراشم مطمعن هست ميگه بزن خواستي فردا بيا

jeremy28
13-07-2011, 11:39
بچه ها ميبينم بعضياتون خيلي با تست كردن مشكل دارين با اينفروشنده ها من كه دو سه تا مغازه ميرم اينجا مشكلي ندارم باهاشون مخصوصا يكيشون كه خيلي خوش برخورده همه رو ميتوني تست كني مثلا بهش ميگي ادكلن مردونه ميخوام تو اين قيمت همه رو مياره تست ميزني مثلا اگه 10 اورده باشه اونايي كه خوشت اومده يطرف ميزاره بقيه رو ميبره دوباره همين مدلي نا به يكي برسي از عطراشم مطمعن هست ميگه بزن خواستي فردا بيا
چه عالی...

کجایی مگه؟

moli_ahmad
13-07-2011, 17:52
من بندرعباس هستم:20:

arsenal_mmm
13-07-2011, 20:24
من بوربری د بیت رو هنوز موفق نشدم تست کنم

ولی این طور که آرسنال تعریف می کنه، خیلی مشتاقم ببینم چه جوریه

ولی CH از کارولینا هررا رو تست کردم (البته قرمز رنگش رو) عجیب حس تازگی رو به آدم القا می کنه!
جون میده واسه وقتی که از سرکار و دود و دم خیابون خسته می رسی خونه، واسه تجدید قوا بوش کنی.
دیدی توی این تبلبغای تلویزیون نشون میده مثلاً یکی تو کوهستان برفی داره کوهنوردی می کنه، یه دفعه یه نوشیدنی می خوره یخش وا می شه و یه روح دیگه درش دمیده میشه؟

دقیقاً با بو کردنش، یه همچین حسی به آدم دست میده و تفاوتش رو با عطرای دیگه کاملاً متوجه میشی.
البته قیمتش یکم بالاس حدود 70-80 تومن با غلظت توالت، ولی ارزشش رو داره!

قیمت بوربری د بیت هم بین 55 تا 70 باید باشه، گرون تر از این دادن نگیر.

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

یکم در مورد کروم توضیح میدی، من نداشتم تا حالا. ارزش داره آدم بخره؟

اون بربری د بیت که من گفتم منظورم نسخه زنونه اش بود...مواظب باش مردونه اشو نگیری...اتفاقا از مردونه اش اصلا خوشم نمیاد و 180 درجه با زنونه اش فرق داره...به طور دقیق میتونم بگم به طرز شدیدی بوی فلفل دلمه ای میده...خیلی زیاد و افراطی....برعکس زنونه اش که بوی جیگری داره واقعا که اصلا توصیف نشدنیه.نمیدونم این زنونه اشو به چی تشبیه کنم واقعا به توت فرنگی؟تمشک؟انگور؟گل مریم و زنبق؟

اصلا کلا خیلی خوبه دیگه حالا خودت برو امتحان کن میفهمی.یکی از دختران آشنا 100 میلش رو قبل از گرونی عطرا و تو اردیبهشت ماه از وزرا 60 تومن خرید.

moli_ahmad
14-07-2011, 13:15
بچه هایی که این برند ها رو تست کردن لطفا راهنمایی کنن کدوم بهتره کدوم مدلش و اگه لطف کنید قیمت رو هم بگید
Yves Saint Laurent وtom ford وarmani یه ادکلن ارزون که کیفیت تقریبا خوبی هم داشته باشه معرفی کنید چون شاید اینترنتی بخوام خرید کنم اول اون ارزونه رو بگیرم ببینم اصله یا نه بعد قیمت بالا:31:

mhek
14-07-2011, 17:01
بچه هایی که این برند ها رو تست کردن لطفا راهنمایی کنن کدوم بهتره کدوم مدلش و اگه لطف کنید قیمت رو هم بگید
Yves Saint Laurent وtom ford وarmani یه ادکلن ارزون که کیفیت تقریبا خوبی هم داشته باشه معرفی کنید چون شاید اینترنتی بخوام خرید کنم اول اون ارزونه رو بگیرم ببینم اصله یا نه بعد قیمت بالا:31:

از
Yves Saint Laurent
Opum , M7 , Kouros رو حتما تست کن...کوروس فوق العاده کلاسیک و خوش بو هست.ام 7 سنگین با بوی چوب.le homme , le nuit هم خودم دارم و راضی هستم کلا برند فوق العاده ای هست و نسبت به قیمتش میارزه...لایو جاز فوق العادست و برای این فصل عالیه و حتی از تورین هم نمره 5 گرفته...

tom ford
grey vetiver رو حتما تست کن .این برند عطرهاش گرون هست و مطمئن شو از جای مطمئن میخری..

armani
برای مهمونی بخوای آرمانی کد رو میتونی بگیری ولی اگر برای استفاده روزانه بخوای Aqua di Gio رو بگیر....

در کل توی رنج قیمت بالا کارهای کرید هم هست توی ایران و شنیدم بعضی کارهای آرتیسان هم پیدا میشه...اگر بتونی آرتیسان مثلا دیزونگ یا عطرهای دیگش رو تست کنی خیلی عالی هستش کلا این برند فوق العادست...احتمالا Midnight in paris از ون کلیف هم تونستی پیدا بکنی تست کن...

در میانه قیمت بازار هم اگر عطرهایی میخواید که کمتر معروف هستند حتما جان وارواتوز ها رو تست بکنید آرتیسانش بوی خنکی داره ولی خود جان وارواتوز بوی تلخ و نیمه سنگینی با ته بوی چوب داره...Drakkar Noir by Guy Laroche هم هستش که بوی خیلی خوبی داره با ماندگاری متوسط..

moli_ahmad
15-07-2011, 10:16
اینجا کسی تا حالا اینترنتی خرید کرده ؟از کجا اصل بوده؟ من الان 3 تا فروشگاه اینترنتی رو دیدم قیمتاشون با هم خیلی فرق میکنه مثلا در مورد همین سن لورن L'Homme یکی قیمت 100 میلش 68 هست اون یکی 50 میلشو میده 65 و 100هست 85 تومن اما در مورد یه ادکلن دیگه برعکس میشه قیمتا خلاصه ما نفهمیدیم کدوم خوبه کدوم نه ولی در مورد tom ford همشون رنج قیمتا رو بین 160تا 175 هست اونایی که تست کردن به نظرشون کدوم مدلش بهتره؟من 2تا تست کردم خیلی حال نکردمpolo مشکی تست کردم بوی باحالی داشت موندگاریش هم بالا بود خواستم بگیرم گفتم یکم صبر کنم دوباره هوس دانهیل قهوه ای کردم قبلا داشتم خیلی بوش باحاله اما قدرت پخش شدن نداره دوسه تا ادکلن دیگه هم دیدم مثل بوگاتی بوی شیرین و خنک و یکی دوتای دیگه گفتم بوی خاص میخوام یه ادکلن واسم اورد نمیدونم چی بود اما بوی بنگ و حشیش میداد:18::31: گفتم فقط همینمون مونده دیگه راستی از ادکلن های قدیمی چیا خوبه

moli_ahmad
15-07-2011, 10:23
Terre D'Hermes اینو کسی تست کرده ؟

cyber861
15-07-2011, 12:23

بوش خاص و تلخ و تنده.

mhek
15-07-2011, 12:39
اینجا کسی تا حالا اینترنتی خرید کرده ؟از کجا اصل بوده؟ من الان 3 تا فروشگاه اینترنتی رو دیدم قیمتاشون با هم خیلی فرق میکنه مثلا در مورد همین سن لورن L'Homme یکی قیمت 100 میلش 68 هست اون یکی 50 میلشو میده 65 و 100هست 85 تومن اما در مورد یه ادکلن دیگه برعکس میشه قیمتا خلاصه ما نفهمیدیم کدوم خوبه کدوم نه ولی در مورد tom ford همشون رنج قیمتا رو بین 160تا 175 هست اونایی که تست کردن به نظرشون کدوم مدلش بهتره؟من 2تا تست کردم خیلی حال نکردمpolo مشکی تست کردم بوی باحالی داشت موندگاریش هم بالا بود خواستم بگیرم گفتم یکم صبر کنم دوباره هوس دانهیل قهوه ای کردم قبلا داشتم خیلی بوش باحاله اما قدرت پخش شدن نداره دوسه تا ادکلن دیگه هم دیدم مثل بوگاتی بوی شیرین و خنک و یکی دوتای دیگه گفتم بوی خاص میخوام یه ادکلن واسم اورد نمیدونم چی بود اما بوی بنگ و حشیش میداد:18::31: گفتم فقط همینمون مونده دیگه راستی از ادکلن های قدیمی چیا خوبه

دوست عزیز همیشه باید توجه داشته باشید که قیمت پایین همیشه خوب نیست...و معمولا ممکنه که اصل نباشه...
همیشه قیمت رو با سایتهای معتبر خارجی مقایسه کنید...دیگه معمولا از آمازون ارزون تر کمتر پیدا میشه...مثلا ادکلن ورساچه صورتی رو داخل ایران 45 هم میفروشن در حالیکه قیمت جهانیش حدود 50 دلار هستش...پس چطور ممکنه در ایران اصلش 45 باشه...با خود یکی از وارد کنندگان صحبت میکردم میگفت همه اینها کپی درجه یک هستند و بوشون شبیه به بوی ادکلن اصلی هست و نسبتا ماندگاری خوبی دارند و مردم هم از خریدش راضی هستند ولی اصل نیستند...این مورد بیشتر در مورد ادکلن های برند های معروف توی ایران مثل ورساچه و کالوین کلین و آزارو . ....صادق هست.و دلیل اینکه قیمت ادکلن های سلبریتی در ایران نزدیک به ادکلن های دیزاینر هست همینه...چون معمولا عطر های سلبریتی تقلبی ندارند یا کمتر از روشون کپی میشه(چون در حدی نیستند که بخوان از روشون کپی بزنند)
بنده معمولا از یکی از فروشندگان شهرمون که 40 ساله کارش فروش عطره خرید میکنم.آدم مطمئنی هست و بسیار هم معروفه در بین فروشندگان عطر و به جرات میتونم بگم توی ایران کسی به کسوت و معروفیت ایشون نیست(شاید یکی دو نفر باشند).خود ایشون ایو سنت لورنت همین مدل لهوم رو 58 شصت میلش رو میده...و قیمت جهانی این عطر برای همین اندازه حدود 50 دلاره....مطمئن هستم که این فروشنده 15 درصد میکشه رو جنس و از معتبر ترین نمایندگی های عرهای دنیا هر هفته براش جنس ارسال میشه...و فوق العاده هم بینی قوی ای دارند که هرگونه تغییر در بوی عطر رو میشناسن و تقلبی از اصل رو خیلی خوب تشخیص میده....
و البته قیمت بالا هم تضمینی برای اصل بودن نیست.ولی همیشه در خریدهاتون قیمت جهانی رو هم لحاظ بکنید و باید به طور طبیعی در ایران قیمت از قیمت جهانی بالا تر باشه...
در آخر بهتره که از مغازه دار مطمئن خرید کنید و تا میشه از فروشگاه های اینترنتی خرید نکنید...
عطر Terre D'Hermes هم من شخصا تست نکردم و نمیتونم نظر قطعی در موردش بدم ولی میدونم که بوی مرکباتی داره با ته بوی چوب و با سلیقه ایرانی هم جوره...شنیدم مانگاری و پخش شوندگی خوبی هم داره...

moli_ahmad
15-07-2011, 12:53
پس با این وصف احتمالا دومی اصل باشه كه 100 میل 85 میده

pour-homme
15-07-2011, 13:14

موندگاری خوبی داره
دقیقا بوی زنجبیل تازه میده (تو خود عطر رایحه زنجبیل نیست ولی تر کیب اونها این بو را ایجاد کرده) من خوشم نمیاد

schumi_268
15-07-2011, 13:16
نظرتون در مورد ادکلن 1 million چیه؟یه ادکلن مردونه خیلی خیلی خوشبو میخوام.میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

arsenal_mmm
15-07-2011, 14:11
نظرتون در مورد ادکلن 1 million چیه؟یه ادکلن مردونه خیلی خیلی خوشبو میخوام.میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

اگه از وان میلیون خوشت میاد مطمئنا سلیقه ات با من یکیه و میتونی مثل من اینارو امتحان کنی وحالشو ببری:
CHIc By Carolina Herrera
Dior Homme Intense
Yves Saint Laurent L'homme
Yves Saint Laurent La Nuit De L'homme

schumi_268
15-07-2011, 14:39
اگه از وان میلیون خوشت میاد مطمئنا سلیقه ات با من یکیه و میتونی مثل من اینارو امتحان کنی وحالشو ببری:
CHIc By Carolina Herrera
Dior Homme Intense
Yves Saint Laurent L'homme
Yves Saint Laurent La Nuit De L'homme

ممنون از راهنماییتون.ماندگاریشون خوبه اینا؟قیمتشونو دارید؟

fabio montari
15-07-2011, 15:04
ممنون
من 3 ساله دارم 1 میلیون میزنم و بهش معتاد شدم و عالیه حرف نداره و هر چیم تو ایران تست کردم همش قلابی بوده من شدیدا میتونم بوی 1 میلیون رو تشخیص بدم درجه 1 شم که 90 تومن بود اینجا قلابی بود من فقط از اون ور میگیرم البته الان 3 تا پلمپ دارم که خودم از مالزی گرفتم :31:

schumi_268
15-07-2011, 15:27
من 3 ساله دارم 1 میلیون میزنم و بهش معتاد شدم و عالیه حرف نداره و هر چیم تو ایران تست کردم همش قلابی بوده من شدیدا میتونم بوی 1 میلیون رو تشخیص بدم درجه 1 شم که 90 تومن بود اینجا قلابی بود من فقط از اون ور میگیرم البته الان 3 تا پلمپ دارم که خودم از مالزی گرفتم :31:

یعنی اصلشو نمیشه تو ایران پیدا کرد؟باید از اونور بخرم؟

fabio montari
15-07-2011, 17:26
نمیدونم باید پرس جو کنی من که پیدا نکردم البته اگه حرفه ای نباشی نمیتونی بوی درجه 1شو از اصل تشخیص بدی حتی اون مغازه دار هم شاید ندونه

cyber861
15-07-2011, 18:10
نمیدونم باید پرس جو کنی من که پیدا نکردم البته اگه حرفه ای نباشی نمیتونی بوی درجه 1شو از اصل تشخیص بدی حتی اون مغازه دار هم شاید ندونه

اگه میتونی جوپ قرمز از اون ور اصلش رو بیاری من به شدت لازم دارم:11:چون اینایی که تو بازار هستن همه تقلبی هستن.

schumi_268
15-07-2011, 18:56
اگه میتونی جوپ قرمز از اون ور اصلش رو بیاری من به شدت لازم دارم:11:چون اینایی که تو بازار هستن همه تقلبی هستن.

عکسی چیزی ازش دارین؟شاید من بتونم براتون بیارم

moli_ahmad
15-07-2011, 19:36
بچه ها ادكلن حوشبو با قدرت پخش شدن بالا ميخوام بعضيا گرون و خوشبو هستن اما پخش نميشه بوش اصلا اونايي كه ميدونن و تست كردن كمك كنن

cyber861
15-07-2011, 21:43
عکسی چیزی ازش دارین؟شاید من بتونم براتون بیارم

اینه

جدیدا هر چی تست کردم مثله 10 ساله پیش نبوده.یه تیزی توی بوش اومده و مثله قبل شیرین نیست.

sAeEd_kHaAn
16-07-2011, 09:25
بچه ها امروز رفتم encre noier خریدم فقط ته شیشه برچسب خورده حک نشده تقلبی که نیست ؟ اصلا این مدل تقلبی داره ؟ 100 میل 53 تومن :31:

hike
16-07-2011, 10:08
بچه ها امروز رفتم encre noier خریدم فقط ته شیشه برچسب خورده حک نشده تقلبی که نیست ؟ اصلا این مدل تقلبی داره ؟ 100 میل 53 تومن :31:

درود بر تو. این عطر مثل پش کل تقلبی و نسخه کپی داره ! من الان عطرهامو نگاه کردم. هیچکدام زیرش برچسب دار نیستند .بجز یک عطر اماراتی بنام black car بقیه عطرهام همه حک شده حتی عطرهای 7-8 تومنیم.
حدس من اینه که ممکنه تقل باشه .ولی بایدیکی که اصلش رو مطمئن است داره نظر بده. از زیرش یک عکس بگذار اگر میتونی

sAeEd_kHaAn
16-07-2011, 11:41
اخه به شرط اصل گرفتم میخوام مطمئن شم اگه اصل نباشه ببرم پسش بدم
دوستانی که این عطرو دارن لطفا کمک کنید مال شما حک شده یا برچسبیه ؟
بارکدش هم از 345 شروع میشه که 3 اولی بیرون از اون خط هاست

schumi_268
16-07-2011, 11:50
اینه

جدیدا هر چی تست کردم مثله 10 ساله پیش نبوده.یه تیزی توی بوش اومده و مثله قبل شیرین نیست.

اصلشو با 43 تومن میتونم برات بیارم.میخواید؟

hike
16-07-2011, 12:02
اینه

ممکنه بخاطر تغییر فرمولش باشه . توی basenotes هم بعضیها به تغییر بوش اشاره داشتن. که میگفت بوی نعناع هندیش بیشتر شده

hike
16-07-2011, 12:27
]
یکم در مورد کروم توضیح میدی، من نداشتم تا حالا. ارزش داره آدم بخره؟[/QUOTE]
2 تا هست یکی quorum و دیگری aqua quorum. اولی خیلی مردانه است و من عاشقشم. خودت رو در جنگل کاج در یک ظهر داغ با بوی سیگار و کت چرم تصور کن که کف جنگل افتادی.به اضافه چارلز برانسون به اضافه شورولت مدل 56 . من چشم بسته خریدم .البته سلیقه ها با هم متفاوت هستند. اگر میخوای این بو رو درک کنی به اهنگ
Paula Cole بنام Where Have All The Cowboys Gone گوش کن.

دومی aqua quorum که فقط درش رو بو کردم . بوی fresh داره نسبتا و امروزی تره.خانمها احتمالا بیشتر از این خوششون میاد.باید یک تست درست بکنم. البته اگر بهم بده فقط یک مغازه در وزرا دیدم که داره. 2برابر شده قیمتش.

چهارشنبه رفتم گلدیس یک تست مشتی از tTerre d'Hermès زدم. به سینه ام پاشیدم. کار خیلی خوبیه و کمی هم لوکس.با مرکبات شروع میشه. هی بینیم رو توی تی شرت می کردم و بو میکشیدم.ماندگاری خوب بود . حدود 7 ساعت.
burbery brit رو تست زدم. چیز خاصی نبود .
Gucci pour Homme هم بنظرم چیز خاصی نبود. فقط ازشیشه اجازه داد بو کنم.
در اخر هم مالیزیا وتیور رو دوباره تست کردم و خریدم. ایندفعه بنظرم بهتر اومد.3-4 مدل دیگه هم داره مالیزیا که میتونید اونا رو تست کنید و اینجا بگید که خوشتون اومد یا نه.

امروز هم برای jovan musk رفتم. یواشکی تست زدم ازش. دختره فروشنده فهمیده بود به رییسش گفته بود.
امروز اعصابش خراب بود .میگفت تست نزن.مشتری نمیبره. سر شیشه jovan خالی شده بود.تست میزنن خوششون نمیاد!
کلا میخواستم ببینم این ماسک یا مشک چه بویی داره. مالیزیا ماسک هم نگذاشت تست کنم.چیز جالبی بنظرم نیامد.البته چون معمولا مشک توی نت پایانی گذاشته میشه باید صبرکرد تا خودشو نشان بده. شاید jovan رو بخرم .کار دهه 70 است بالاخره..

بالاخره ادکلن old spice هم پیدا کردم 125 میل 12500 بود که همون بوی افترشیو رو میداد.ماندگاری احتمالا کمی بیشتر باشه که من نخریدم.باز هم دنبال تستر بیژن بودم که نیست.

hike
16-07-2011, 12:39
اخه به شرط اصل گرفتم میخوام مطمئن شم اگه اصل نباشه ببرم پسش بدم
دوستانی که این عطرو دارن لطفا کمک کنید مال شما حک شده یا برچسبیه ؟
بارکدش هم از 345 شروع میشه که 3 اولی بیرون از اون خط هاست
نمی خوای یک عکس از زیرش بگذاری؟ :31:

ویرایش:
اینم ببین .

hike
16-07-2011, 12:59
کارهای اجمل رو کجا میشه تست کرد؟

jeremy28
16-07-2011, 13:20
]
2 تا هست یکی quorum و دیگری aqua quorum. اولی خیلی مردانه است و من عاشقشم. خودت رو در جنگل کاج در یک ظهر داغ با بوی سیگار و کت چرم تصور کن که کف جنگل افتادی.به اضافه چارلز برانسون به اضافه شورولت مدل 56 . من چشم بسته خریدم .البته سلیقه ها با هم متفاوت هستند. اگر میخوای این بو رو درک کنی به اهنگ
Paula Cole بنام Where Have All The Cowboys Gone گوش کن.

دومی aqua quorum که فقط درش رو بو کردم . بوی fresh داره نسبتا و امروزی تره.خانمها احتمالا بیشتر از این خوششون میاد.باید یک تست درست بکنم. البته اگر بهم بده فقط یک مغازه در وزرا دیدم که داره. 2برابر شده قیمتش.

باز هم دنبال تستر بیژن بودم که نیست.

کروم، منظورت همونه که آبی رنگه؟
درسته که میگن بوی فلزی داره و خنکه؟
قیمتش چقدر بود؟

در ضمن، آکواش چه رنگیه؟

تستر بیزن به خاطر ارزون بودن نسبیش تستر نداره؟
کدوم مدلشو می خواستی تست کنی؟

سوال دیگه ای ندارم:31:

hike
16-07-2011, 13:32
کروم، منظورت همونه که آبی رنگه؟
درسته که میگن بوی فلزی داره و خنکه؟
قیمتش چقدر بود؟

در ضمن، آکواش چه رنگیه؟

تستر بیزن به خاطر ارزون بودن نسبیش تستر نداره؟
کدوم مدلشو می خواستی تست کنی؟

سوال دیگه ای ندارم:31:
فکرکنم داری با azzaro chrome اشتباه میگیری. این quorum و aqua quorum کار antonio puig است

بیژن همچین هم ارزان نیست . 75 میل 45 تومن گرونه کمی. کارهای قدیم رو تست نمیدن.
بیژن مردانه سال 1981

quorum ها باید الان دیگه حدود 30 باشن. قبلا 15-16 بودن

jeremy28
16-07-2011, 13:34
کارهای اجمل رو کجا میشه تست کرد؟

من قبلاً یک کار ظاهراً مردونه شو برای یه خانوم خریدم به اسم ‌shadow.
بوی چوبی داره! شکل شیشه و جعبه اش هم جالبه. حس می کنی داری مجموعه ای از دانه های معطر مثل هل و ... رو بو می کنی. روی جعبه اش هم عکس همین دونه ها رو داره.

اما جعبه اش خیلی زنونه اس و من واسه هدیه برای خانوم خریدم و اون هم خیلی خوشش اومد!

ولی خوب مردا هم می تونن استفاده کنن. موندگاری هم حدود 4-5 ساعت و پخش بوش هم اصلاً خوب نبود.

من از یه لوازم آرایشی (نه عطرفروشی)، 75 میلش رو گرفتم 25000 تومن که تست هم کردم
در ضمن یه کار دیگه مردونه از اجمل رو هم تست کردم به اسم carbon.
اونم بوی قابل قبولی داشت (یه چیزی تو مایه های لالیک مشکی)

البته من گرون گرفتم، اولی حدود 20 تومن و دومی حدود 15-16 تومن باید باشه.

ولی عطرفروشی ها هم باید تست بدن، چون اونقدر که گرون نیست!

jeremy28
16-07-2011, 13:41
quorum ها باید الان دیگه حدود 30 باشن. قبلا 15-16 بودن
:18::18:

این افزایش 100 درصدی در قیمت ها چرا اینقدر یه هویی اتفاق افتاد!!

hike
16-07-2011, 13:50

من بیشتر میخوام یک کار به اسم ajmal musk gazelle رو تست کنم. گرونه این .ولی مشک داره.یجا میخوام همه کارهاشو داشته باشه

12 میل رو 69 دلار میده! البته روغنه.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

:18::18:

این افزایش 100 درصدی در قیمت ها چرا اینقدر یه هویی اتفاق افتاد!!
راستش چی گرون نشده که این نشه. البته ممکنه ارزانتر هم پیدا بشه. باید گشت .بخاطر دلاره.

arsenal_mmm
16-07-2011, 15:07
درود بر تو. این عطر مثل پش کل تقلبی و نسخه کپی داره ! من الان عطرهامو نگاه کردم. هیچکدام زیرش برچسب دار نیستند .بجز یک عطر اماراتی بنام black car بقیه عطرهام همه حک شده حتی عطرهای 7-8 تومنیم.
حدس من اینه که ممکنه تقل باشه .ولی بایدیکی که اصلش رو مطمئن است داره نظر بده. از زیرش یک عکس بگذار اگر میتونی

منظورت از زيرش كجاشه؟؟؟جعبه شه يا زير شيشه؟؟

مطمئني زير شيشه "حك"‌شده؟؟؟
من خودم يه دونه CHIC شيك كارولينا هررا دارم 65 خريدم 2 ماه پيش زيرش برچسبه و كدي كه ته جعبه حك شده با فونت طلايي روي برچسب بيرنگ زير شيشه نوشته شده يا تقريبا ميتونم بگم حك شده...

هنوزم از اين كه احساس ميكنم نكنه تقلبي باشه مخم داغون ميشه اما تقريبا همه كاري كردم تا مطمئن بشم اصله...مثلا با ريكا و اسكاچ به جون اون كد طلايي رنگ ته شيشه افتادم خوشبختانه پاك نشد و بوش هم موندگاري معقولي روي پوستم داشت ضمن اين كه بوش با كيفيته چون من عطراي تقلبي غير از شيك رو بو كردم چند مدل. با اينكه بوشون خيلي شبيهه يه ته بوي زهرمار توش داره...يه هفته بعد استفاده حفره هاي بيني آلرژي ميگيرند به حدي كه تحمل بوي خوبش غيرممكن ميشه واقعا عطر تقلبي سم و پويزن خالصه...اما اين اينجوري نبود...اگه واقعا تقلبي باشه كه ديگه كارشون واقعا درست بوده...ضمن اينكه من 2 3 تا مغازه ديگه ته شيشه شونون چك كردم همه كد طلايي روي برچسب داشتند نه به صورت حك شده..تنها كاري كه تا الان نكردم يعني نتونستم بكنم چك كردن اين كد طلايي با جنس اصل يه نفر ديگه است.كسي باز اگه در اين باره اطلاعات بيشتري داره يا اينكه اصلشو داره كه مطمئنه بگه كه زير شيشه چه تريپي كد رو نوشته؟؟

hike
16-07-2011, 15:30
سلام. فرقی نمیکنه حالا حک برجسته یا نوشته زیر شیشه .منظورم یکی از این دوتا بود.بجز برچسب خالی. من ادکلن برچسبی بجز اون اماراتیه فعلا ندارم.همین jovan هم زیرشو چک کردم برچسب نداشت.حکاکی هم نداشت . ولی عدد روی شیشه داشت.
الان تاباک خودم رو هم چک کردم .زیرش فقط کد نوشته ولی کلمه 200ml رو برجسته نگاری کرده. شیشه سرامیکی داره.
ولی خب 100% مطمئن نیستم. لزوما برجسته نگاری و کد روی شیشه هم دلیل نمیشه که ادکلن حتما اصله.

در مورد این Jovan musk ... عجب چیزی شده بعد از 2 ساعت . برای یک گاوچران انتخاب خوبیه. احتمالا بخرمش.

arsenal_mmm
16-07-2011, 15:40
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچه بگم كه اتفاقي كه براي اين بنده خدا در رابطه با عطر شيك توي اين لينك افتاده برا منم صدق ميكنه و شيشه عطر منم دقيقا شبيه به اينه و واقعا نميدونم چرا آخه من بايد تو ايران به دنيا ميومدم:19::2:

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

واقعا به نظر شما اينجور موقعا كه آدم به حقيقت تلخ تقلبي بودن عطري كه بابتش 65 تومن پول داده پي ميبره آدم بايد چه غلطي بكنه؟؟ مگه ملت آخه كف دستشونو بو كردند كه جنس تقلبي ميخرن ديگه آخه كي ميتونه از روي رنگ حاشيه شيشه يه عطر متوجه تقلبي بودنش بشه؟..آخه ما چه گيري كرديم خدااا!!

arsenal_mmm
16-07-2011, 15:49
من كه از خريد عطر گرون تو اين مملكت انصراف دادم و به خريد همون عطراي اماراتي Rasasi و Emper و ajmal كفايت ميكنم....واقعا ارزش نداره وقتي امنيت خريد نداريم ....يه ريسك بزرگه خريدن جنساي گرون قيمت تو ايران.

arsenal_mmm
16-07-2011, 16:13
سلام. فرقی نمیکنه حالا حک برجسته یا نوشته زیر شیشه .منظورم یکی از این دوتا بود.بجز برچسب خالی. من ادکلن برچسبی بجز اون اماراتیه فعلا ندارم.همین jovan هم زیرشو چک کردم برچسب نداشت.حکاکی هم نداشت . ولی عدد روی شیشه داشت.
الان تاباک خودم رو هم چک کردم .زیرش فقط کد نوشته ولی کلمه 200ml رو برجسته نگاری کرده. شیشه سرامیکی داره.
ولی خب 100% مطمئن نیستم. لزوما برجسته نگاری و کد روی شیشه هم دلیل نمیشه که ادکلن حتما اصله.

در مورد این Jovan musk ... عجب چیزی شده بعد از 2 ساعت . برای یک گاوچران انتخاب خوبیه. احتمالا بخرمش.

واقعا با جوآن ماسك حال كردي؟؟؟من ياد شهرستان و دهات اقتادم...بوي شهرستان نميده به نظرت؟

hike
16-07-2011, 16:34
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچه بگم كه اتفاقي كه براي اين بنده خدا در رابطه با عطر شيك توي اين لينك افتاده برا منم صدق ميكنه و شيشه عطر منم دقيقا شبيه به اينه و واقعا نميدونم چرا آخه من بايد تو ايران به دنيا ميومدم:19::2:

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

واقعا به نظر شما اينجور موقعا كه آدم به حقيقت تلخ تقلبي بودن عطري كه بابتش 65 تومن پول داده پي ميبره آدم بايد چه غلطي بكنه؟؟ مگه ملت آخه كف دستشونو بو كردند كه جنس تقلبي ميخرن ديگه آخه كي ميتونه از روي رنگ حاشيه شيشه يه عطر متوجه تقلبي بودنش بشه؟..آخه ما چه گيري كرديم خدااا!!
پس قلابی در اومد؟ چه بد؛ از کجا گرفته بودی؟ حالا خوبه متوجه شدی..یک عکس ازش بگیر بگذار اینجا

واقعا با جوآن ماسك حال كردي؟؟؟من ياد شهرستان و دهات اقتادم...بوي شهرستان نميده به نظرت؟
راستش بنظرم کار خوبیه البته کمی سنگینه. نفس تنگی میگیرم. مشک که میگن اینه احتمالا. بوی دهاتهای تگزاس رو میده.کدوم دهات رو میگی؟
برم ببینم چطوره:31:
چطوری تستش کردی؟ اولش رو نمیگم. 2 ساعت بعدش رو میگم.

sAeEd_kHaAn
16-07-2011, 17:14
آقا من که الان رفتم پسش دادم 53 تومنم گرفتم گزاشتم جیبم :31:
دقیقا مثل همون لینکی که hike عزیز داده بود ماله منم همون شکلی بود یه عکسم ازش گرفتم تو گوشیمه حالا میزارم فردا ببینید :27: ولی خداییش موندگاریش خوبه از ساعت 10 صبح زدم به خودم الان که 6 بعد از ظهره هنوز بوش هست نه به اون شدت ولی بوشو خودم احساس میکنم هنوز اینم از جریان امروز ما

Facon_Archi
16-07-2011, 18:02
GARDEON سایتی نداره؟
پخش کنندگیش! رو کسی میدونه چجوریه؟

cyber861
16-07-2011, 18:19
من قبلاً یک کار ظاهراً مردونه شو برای یه خانوم خریدم به اسم ‌shadow.
بوی چوبی داره! شکل شیشه و جعبه اش هم جالبه. حس می کنی داری مجموعه ای از دانه های معطر مثل هل و ... رو بو می کنی. روی جعبه اش هم عکس همین دونه ها رو داره.

اما جعبه اش خیلی زنونه اس و من واسه هدیه برای خانوم خریدم و اون هم خیلی خوشش اومد!

ولی خوب مردا هم می تونن استفاده کنن. موندگاری هم حدود 4-5 ساعت و پخش بوش هم اصلاً خوب نبود.

من از یه لوازم آرایشی (نه عطرفروشی)، 75 میلش رو گرفتم 25000 تومن که تست هم کردم
در ضمن یه کار دیگه مردونه از اجمل رو هم تست کردم به اسم carbon.
اونم بوی قابل قبولی داشت (یه چیزی تو مایه های لالیک مشکی)

البته من گرون گرفتم، اولی حدود 20 تومن و دومی حدود 15-16 تومن باید باشه.

یه زمانی کربن 8 تومن بود و شادو 11 تومن.

کربن اصلا موندگاری نداره ولی بوش خوبه.بیشتر بدرده افتر شیو میخوره تا ادکلن.

کارهایه اجمل بدرد نمیخورن.sapil بهتره.

hike
16-07-2011, 18:20
GARDEON سایتی نداره؟
نشنیدم تا حالا. اسپلش همینه؟ تو نت هم چیزی پیدا نکردم

Facon_Archi
16-07-2011, 18:29
نشنیدم تا حالا. اسپلش همینه؟ تو نت هم چیزی پیدا نکردم

خب منم پیدا نکردم که اینجا پرسیدم دیگه:دی
هر چی سرچ میکنی احمق garden میاره:دی

نمیدونم هیچ ایده ای ندارم: دی

آره تا اونجا که یادمه. یه p a r i s هم زیرش نوشته بود فکر کنم!

hike
16-07-2011, 18:46
خب منم پیدا نکردم که اینجا پرسیدم دیگه:دی
هر چی سرچ میکنی احمق garden میاره:دی

نمیدونم هیچ ایده ای ندارم: دی

آره تا اونجا که یادمه. یه p a r i s هم زیرش نوشته بود فکر کنم!
اینو پیدا کردم.

کارهاش کپیه . کار ترکیه است
یک سایت درپیت ایرانی هم دیدم دارن

Facon_Archi
16-07-2011, 18:52
اینو پیدا کردم.

کارهاش کپیه . کار ترکیه است
یک سایت درپیت ایرانی هم دیدم دارن

کارهای این سایته؟
این Spray هست
دنبال ادکلنش بودم

مرسی:11:

hike
16-07-2011, 18:59
کارهای این سایته؟
این Spray هست
دنبال ادکلنش بودم

مرسی:11:
نه اینکه علی بابا است . سایت معرفی کالاهای تجاریه. ادکلنشو بخر بیا اینجا تعریف کن راجع بهش.

pour-homme
16-07-2011, 19:34

اتفاقا من چند جا که شیک را دیدم دقیقا همین شکلی بود مخصوصا درش احساس کردم برای یک عطر این چنینی زیادی بی کیفیت هست انگار پلاستیک درش نازکه من همونجا به تقلبی بودنش شک کردم

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

یکی از راه های تشخیص عطر اصل کیفیت در و شیشه و خود مقوا بستش هست انقدر که به این صورت میشه عطر اصل را تشخیص داد از بو نمی شه

jeremy28
16-07-2011, 19:56
GARDEON سایتی نداره؟
من یه اسپری شو پارسال خریدم 3500
دلیلش هم تنها شباهت بوش به یه عطری بود که زمان بچه گی (عهد قلقلک شاه!) خیلی دوست داشتم ولی اسمشو نمی دونستم.
بوی خیلی سنگینی داره، طوری که برای دئودورانت اصلاً مناسب نیست!

همونطور که جناب hike هم اشاره کرد، مال یه شرکت ترکیه ایه که کپی می زنه، ولی عطرش بعید می دونم مال هم چین شرکتی باشه، یه بوی معروف و باکلاسی داشت. البنه قدیما، نه الآن!

مطمئنم خیلی ها الان با بوش ارتباط برقرار نمی کنن، هر چند قدیما یه برو و بیایی داشت:31:
به هرحال زیاد استفاده نکردم و الآن هم بیشترش مونده!

اینم عکسش:

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

اتفاقا من چند جا که شیک را دیدم دقیقا همین شکلی بود مخصوصا درش احساس کردم برای یک عطر این چنینی زیادی بی کیفیت هست انگار پلاستیک درش نازکه من همونجا به تقلبی بودنش شک کردم

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

یکی از راه های تشخیص عطر اصل کیفیت در و شیشه و خود مقوا بستش هست انقدر که به این صورت میشه عطر اصل را تشخیص داد از بو نمی شه
حرفت درسته، ولی یه سوال برام پیش اومده!

مگه این برندهای معروف، عطرها رو به صورت فله ای تولید نمی کنن؟

خوب ممکنه توی خط تولیدشون کیفیت شیشه یا جعبه 3-4 تا نمونه خدشه دار بشه ولی عطر اصل باشه!

نمی شه هم چین چیزی؟

moli_ahmad
16-07-2011, 20:33
شك نكن اين مورد هيچوقت تو برندهاي باكيفيت و گرون اتفاق نميفته به نظرم تو ميانگين هم نميشه واسه همينه كه يكي از راههاي تشخيص اصل و تقلبي در ادكلن هست همچنين وقتي اسپري ميكني بايد با فشار و پخش شدن همراه باشه اگه ديدي به زور ميزنه و مثلا موقع پاف از سوراخ يه كم بد و شره مكنه اصل نيست به نظرم

mhek
16-07-2011, 21:46
فکر میکنم مطمئن ترین راه همون خرید از انور آب باشه...به قول همون دوست وارد کنندم 80 درصد کارهایی که در ایران هست کپی هست و اونهایی هم که به اسم اصل فروخته میشه کپی درجه 1 هستش...

این سایت رو ببینید...سایت معتبری هستش و خیلی از برند ها رو داره...قیمت هاشم معقوله...

به ایران هم شیپینگ داره و هزینه شیپینگش هم 9.5 پونده یعنی حدود 18 تومن..البته نمیدونم آیا گمرک گیر میده یا نه؟؟

hike
16-07-2011, 21:50

خوب ممکنه توی خط تولیدشون کیفیت شیشه یا جعبه 3-4 تا نمونه خدشه دار بشه ولی عطر اصل باشه!

نمی شه هم چین چیزی؟
این مورد رو تولینکی که برای saeed khan گذاشتم کمی توضیح داده نمی دونم خواندیش یا نه
درسته توی خط تولید یا بعدش همیشه درصد خیلی کمی از شیشه های عطر دچار مشکل میشن و به دست مصرف کننده میرسه.
و برگشت میخورن. درش مشکلداره اسپری خوب نمیزنه برند درست روی شیشه نخورده جعبه سالم نیست و...
مثلا یک عکس از ته شیشه لالیک گذاشته که برچسب داره. احتمال داره توی کارخانه زیر شیشه حک نشده باشه.(فرض میکنیم اصله)
حالا جاهایی هستند که اینا رو میفروشند .منتها با قیمت ارزانتر مثلا 40 درصد تخفیف. مهم اینه که اینا بدون جعبه بفروش میرسند چون مشکل فیزیکی داشتند و برگشت خوردن
و گفته اگر اینا با جعبه فروخته بشن مصداق عطر تقلبی یا فیک هستند
احتمالا اینجا اینا رو میخرن با 40 درصد تخفیف و براش جعبه میزنند و به قیمت اصلی میفروشند.درصورتیکه این کلاهبرداریه.

arsenal_mmm
16-07-2011, 22:42
این مورد رو تولینکی که برای saeed khan گذاشتم کمی توضیح داده نمی دونم خواندیش یا نه
درسته توی خط تولید یا بعدش همیشه درصد خیلی کمی از شیشه های عطر دچار مشکل میشن و به دست مصرف کننده میرسه.
و برگشت میخورن. درش مشکلداره اسپری خوب نمیزنه برند درست روی شیشه نخورده جعبه سالم نیست و...
مثلا یک عکس از ته شیشه لالیک گذاشته که برچسب داره. احتمال داره توی کارخانه زیر شیشه حک نشده باشه.(فرض میکنیم اصله)
حالا جاهایی هستند که اینا رو میفروشند .منتها با قیمت ارزانتر مثلا 40 درصد تخفیف. مهم اینه که اینا بدون جعبه بفروش میرسند چون مشکل فیزیکی داشتند و برگشت خوردن
و گفته اگر اینا با جعبه فروخته بشن مصداق عطر تقلبی یا فیک هستند
احتمالا اینجا اینا رو میخرن با 40 درصد تخفیف و براش جعبه میزنند و به قیمت اصلی میفروشند.درصورتیکه این کلاهبرداریه.

بابا اینارو ولش کن اینی که من دارم رو اگه ببینی کف میکنی!!

به شخصه هیچ مشکلی نه توی بسته بندی و نه توی اسپری و نه توی جعبه و نه حتی توی سلفون دور جعبه ندیدم...من بدبخت قبل از خرید این رفتم پیش یه عطر تقلبی فروش توانقلاب تقلبیشو دیدم و متوجه شدم که سلفن دور جعبه خیلی چروک و داغونه و زیر جعبه شم هیچ کدی حک نشده بعد که رفتم تو مغازه ااون مرتیکه اول از همه باید بگم که مغازه اش رو اگه ببینید با اون همه ویترین تر و تمیز و پر زرق و برق و چینش قشنگش و کلا کلاس بالای مغازه اش به ذهنتون خطور هم نمیکنه که این یارو یه دونه عطر تقلبی هم بفروشه ...حیف که اسم مغازه اش یادم نمونده میرم فردا پس فردا اسمشو میبینم بهتون میگم...تو همون پاساژ بوستان بود از پله برقی که بالا برید اولین مغازه عطر فروشیه که تو طبقه اول به سمت راست به چشمتون میخوره..بعدشم که رفتم مغازه یارو دیدم سلفون عطر شیکی که میفروشه خیلی تر و تمیزو بدون چروکه و قشنگ و منظم دور جعبه بسته شده. کد حک شده هم زیرش داره و جعبه هم خیلی با کیفیته .....یعنی واقعا موندم کدوم بی پدر مادری انقد خوب اینارو کپی میکنه...از نظر من دیگه فاتحه دنیای عطر و ادکلن تو ایران خونده است...من تو ابران ترجیح میدم برم همون AJMAL با لیبل وزارت بهداشت رو اونم با قیمت 20 تومن بخرم تا اینکه با خرید عطر تقلبی بخوام سرمو بکوبونم به دیوار....به خدا از مصرف عطر EMPER یا AJMAL اصل اماراتی که میدونم و اطمینان دارم اصله خیلی بیشتر لذت میبرم تا این شیک تقلبی

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

یه زمانی کربن 8 تومن بود و شادو 11 تومن.

کربن اصلا موندگاری نداره ولی بوش خوبه.بیشتر بدرده افتر شیو میخوره تا ادکلن.

کارهایه اجمل بدرد نمیخورن.sapil بهتره.

SAPIL به غیر از نایس آبی و مشکی عطر مردونه دیگه ای هم داره؟؟؟

arsenal_mmm
16-07-2011, 22:57
من بیشتر میخوام یک کار به اسم ajmal musk gazelle رو تست کنم. گرونه این .ولی مشک داره.یجا میخوام همه کارهاشو داشته باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید12 میل رو 69 دلار میده! البته روغنه.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

راستش چی گرون نشده که این نشه. البته ممکنه ارزانتر هم پیدا بشه. باید گشت .بخاطر دلاره.

این جور کارای گرون قیمت اجمل بعید میدونم تو ایران پیدا بشه از بس که توی ایران همه اش رفتند عطرای ارزون اجمل رو فروختند همه فکر میکنند اجمل فقط عطر ارزون تولید میکند در صورتی که بیشتر معروفیتش تو دنیا به خاطر عطرای NICHE ای که خودش ابداع کرده هستش...میگن همه عطرای نیچش شرقی هستش این جور که من تو وبسایتش خوندم و تمرکزش هم بر OUDH هستش و از مواد طبیعی این روغناشو تولید میکنه..

cyber861
16-07-2011, 23:02
---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

SAPIL به غیر از نایس آبی و مشکی عطر مردونه دیگه ای هم داره؟؟؟

نایس

ریج rage -خیلی خوشبویه

سالید -اینم خوبه

کلا کارهای sapil بالاتر از اجمل هستن.باید خودتون تست کنید.

mhek
16-07-2011, 23:33
این جور کارای گرون قیمت اجمل بعید میدونم تو ایران پیدا بشه از بس که توی ایران همه اش رفتند عطرای ارزون اجمل رو فروختند همه فکر میکنند اجمل فقط عطر ارزون تولید میکند در صورتی که بیشتر معروفیتش تو دنیا به خاطر عطرای NICHE ای که خودش ابداع کرده هستش...میگن همه عطرای نیچش شرقی هستش این جور که من تو وبسایتش خوندم و تمرکزش هم بر OUDH هستش و از مواد طبیعی این روغناشو تولید میکنه..

درسته اجمل و رساسی روغن چوب عود تولید میکنند که خیلی هم گرونه حدود 30-40 دلار برای هر میلش هست.توی عربستان که بودم میفروختند و فوق العاده هم بوی خاص و جالبی داره احساس میکنی توی بیابون های عربستان داری روی شتر سفر میکنی و ....
یه مدت میخواستم عطرهای طبیعی استفاده بکنم ولی بعد که قیمتاش رو دیدم به همین عطرهای سینتتیک خودم راضی شدم...:18:

hossein6599
17-07-2011, 00:45
بابا علی جون غصه نخور:46: عطر و ادکلن یک چیزیه که وحشتناک تقلبی داره فکر نکنی فقط تو ایرانا تو خارج هم زیاده لذا دوستان فکر نکنن آنلاین از خارج بخرن حتما اصله حتی فروشنده های سایتهای معروفی مثل ای بای و آمازون هم عطر تقلبی دارن تنها راه خرید از نمایندگی معتبر اونهاست که در کشورهای اطراف موجوده به نظرم یک دوستی آشنایی که میره خارج میره مکه دبی بگیم از نمایندگی اصلی برامون عطر رو بیاره این فعلا مطمئن ترین راهه البته اگه اشتباه نکنم یکی دوتا از برندهای معتبر تو ایران نمایندگی دارن ولی نمیدونم کدوما
در هر صورت چون من هم عطر تقلبی تو پاچم رفته درکت میکنم ولی انصافا اینقدر این کشور و مردمش نازنینن که که هیچ هیچ وقت آرزو نکردم کاش یک جای دیگه به دنیا میومدم:31:
راستی من انگلیسی نمیدونم مختصرا میگی که طرف چطور تشخیص داده که کدوم چیک اصله کدوم فیک؟:11:

pour-homme
17-07-2011, 01:25

نمی شه هم چین چیزی؟

این صحبتی که شما میکنید که تو خط تولید دچار مشکل بشه مگه خط تولید محصولات ایرانخودرو هستش:18: اولا که قبل از ورود به بازار چک میشن ( تیراژ تولید زیاد هست ولی انبوه نیست)نهایتا چند تا این شکلی باشه نه اغلب جنس هایی که شما تو بازار میبینید دوما این در مورد برند های لوکس صدق نمیکنه (عطر بیک که نیست)

فکر میکنم مطمئن ترین راه همون خرید از انور آب باشه...به قول همون دوست وارد کنندم 80 درصد کارهایی که در ایران هست کپی هست و اونهایی هم که به اسم اصل فروخته میشه کپی درجه 1 هستش...

این سایت رو ببینید...سایت معتبری هستش و خیلی از برند ها رو داره...قیمت هاشم معقوله...
کد:
به ایران هم شیپینگ داره و هزینه شیپینگش هم 9.5 پونده یعنی حدود 18 تومن..البته نمیدونم آیا گمرک گیر میده یا نه؟؟

خیلی هم نباید حساس بود فکر نمیکنم به این سادگی ها هم که میگید باشه(شاید باشه:13:)

بابا اینارو ولش کن اینی که من دارم رو اگه ببینی کف میکنی!!

به شخصه هیچ مشکلی نه توی بسته بندی و نه توی اسپری و نه توی جعبه و نه حتی توی سلفون دور جعبه ندیدم...من بدبخت قبل از خرید این رفتم پیش یه عطر تقلبی فروش توانقلاب تقلبیشو دیدم و متوجه شدم که سلفن دور جعبه خیلی چروک و داغونه و زیر جعبه شم هیچ کدی حک نشده بعد که رفتم تو مغازه ااون مرتیکه اول از همه باید بگم که مغازه اش رو اگه ببینید با اون همه ویترین تر و تمیز و پر زرق و برق و چینش قشنگش و کلا کلاس بالای مغازه اش به ذهنتون خطور هم نمیکنه که این یارو یه دونه عطر تقلبی هم بفروشه ...حیف که اسم مغازه اش یادم نمونده میرم فردا پس فردا اسمشو میبینم بهتون میگم...تو همون پاساژ بوستان بود از پله برقی که بالا برید اولین مغازه عطر فروشیه که تو طبقه اول به سمت راست به چشمتون میخوره..بعدشم که رفتم مغازه یارو دیدم سلفون عطر شیکی که میفروشه خیلی تر و تمیزو بدون چروکه و قشنگ و منظم دور جعبه بسته شده. کد حک شده هم زیرش داره و جعبه هم خیلی با کیفیته

اگر تو گوگل هم سرچ کنید اغلب عکس ها با نمونه تقلبی که ما میبینیم یکسان هست خصوصا در مورد عطر شیک که مربوط به سایت های فروش هست اغلب ، که معلوم میشه نمونه تقلبی این عطر در جاهای دیگه هم زیاد هستش .
من از top note این عطر خیلی خوشم میاد ولی تمام فروشگاه های که من رفتم دقیقا همین شکل بوده درشون .
اگر اشتباه نکنم در عطر شما هم باید درش نازک باشه و نامرغوب باشه به طوری که داخلش پیداست زمانی که در عطر را میزارید درسته؟

با حرف این دوستمون هم که میگه اگر از خارج تهیه کنید ممکنه تقلبی باشه موافقم( مثال زدم در مورد همین عطر شیک)

sAeEd_kHaAn
17-07-2011, 08:58
پس با این حساب کلا قید خرید عطرو بزنیم ؟ یعنی هیچ راهی نیست که ادم با خیال راحت عطر مورد نظرشو بخره ؟

schumi_268
17-07-2011, 11:06
پس با این حساب کلا قید خرید عطرو بزنیم ؟ یعنی هیچ راهی نیست که ادم با خیال راحت عطر مورد نظرشو بخره ؟

میتونی از خود تولید کننده ها بخری یا اگه کسیو آمریکا یا انگلیس داشته باشی بگی برات بفرسته.البته از سایتهای آمریکایی یا انگلیسی هم میتونی بخری.میدونستین که انگلیس جنس تقلبی نمیذاره وارد کشورش بشه؟پس اگه کسیو انگلیس یا حتی آمریکا داشته باشین میتونین بگین براتون ارسال کنن.
آمریکا هم که دیگه معلومه کل کالاهایی که واردش میشه با بهترین کیفیت ساخته شده پس نگین که همه جا جنس تقلبی فروخته میشه.اینکه دوستان میگن از ایبی یا آمازون نخرید چون معلوم نیست اصل هستن یا نه درست میگن.چرا؟چون ایبی و آمازون تعدادی فروشنده جنساشونو میذارن برا فروش.از تموم دنیا(به جز کشور خودمون) داخلش جنس میفروشن و میخرن.این به این معنی نیست که جنسایی که داخل آمریکا هستند فیک هستند

pour-homme
17-07-2011, 12:12

نه نیازی به اینقدر حساسیت هم نیست عطر های اصلی هم تو بازار هست خیلی از عطرها را خود مغازه دار ها هم نمیدونن اصله یا تقلبی در کل هر موقع عطری میخوای بخری تستش کن اگر از رایحه اولیش و رایحه ای که تا اخرش ادامه داره خوشت اومد و موندگاری که توقع داری را داشت بخر حالا میخواد اصل باشه یا تقلبی(اگر عطر تقلبی ای انقدر خوبه خوب ادم میخره دیگه ، که بعید هست عطر تقلبی این چنین باشه)
بهترین کار توجه به کیفیت ظاهری محصول هست و بعد هم تست کردن
خیلی موقع ها بعضی ها عطر میخرن ولی روی پوست اون شخص موندگاری یا رایحه خوبی نداره به خاطر همین میگن تقلبیه

fabio montari
17-07-2011, 12:23
دوستان بهترین محل خرید عطر از خارج free shop های توی فرودگاه هستش اصله اصل هستن و نمایندگی ها من خودم نمایندگی بولگاری رفتم که لباس و زیورالات هم داشت همرا با ادکلناش

jeremy28
17-07-2011, 12:26
این صحبتی که شما میکنید که تو خط تولید دچار مشکل بشه مگه خط تولید محصولات ایرانخودرو هستش:18:

من عمداً خط تولید رو پررنگ کردم!

چون حالت کنایه ای داشت، یعنی به اصطلاح خط تولید، گفتم شاید محصولاتی که فروششون زیاد هست نمونه برداری بشه و یه چندتایی نامرغوب از زیر دستشون در بره.

hossein6599
17-07-2011, 13:41
میتونی از خود تولید کننده ها بخری یا اگه کسیو آمریکا یا انگلیس داشته باشی بگی برات بفرسته.البته از سایتهای آمریکایی یا انگلیسی هم میتونی بخری.میدونستین که انگلیس جنس تقلبی نمیذاره وارد کشورش بشه؟پس اگه کسیو انگلیس یا حتی آمریکا داشته باشین میتونین بگین براتون ارسال کنن.
آمریکا هم که دیگه معلومه کل کالاهایی که واردش میشه با بهترین کیفیت ساخته شده پس نگین که همه جا جنس تقلبی فروخته میشه.اینکه دوستان میگن از ایبی یا آمازون نخرید چون معلوم نیست اصل هستن یا نه درست میگن.چرا؟چون ایبی و آمازون تعدادی فروشنده جنساشونو میذارن برا فروش.از تموم دنیا(به جز کشور خودمون) داخلش جنس میفروشن و میخرن.این به این معنی نیست که جنسایی که داخل آمریکا هستند فیک هستند
نسبت به فروشندگان آنلاین که خودم دیدم به این خارجیها تقلبی انداختن.ولی چون همه جا ادم دزد و بی انصاف هست تو آمریکا وانگلیس حتی بنظرم بیشتر(نگاه به این فیلمهای هالیوودی نکنید همه جنتلمن و خوش و خرم هستن) برای همین بنظرم اصلا نمیشه گفت صرف آمریکا و انگلیس هر جنسی اصله کما اینکه خیلیها جنسهای مختلف از همین امریکا و انگلیس خریدن به عنوان مثال رفتن امریکا نوت بوک بخرن خیالشون راحت باشه بعدا فهمیدن طرف نوت بوک ریفر یک تومنی رو یک و نیم بهش انداخته حالا اومدن ایران هی میگن داد هی میگن بیداد همه جا ادم فرصت طلب بی اعتقاد مال مردم خور هست ولی خب اونجا قطعا خیلی خیلی کمتر از ایران هست و در صد ریسک پایین ممکنه از سی تا فروشگاه یکی هم تقلبی نباشه نه به خاطر اینکه انسانهای درستکارین بلکه به خاطر وجود نمایندگیهای اصلی و معتبر که انگیزه سودجویان رو کم میکنه
ولی من دارم راجع به تضمین صد در صد حرف میزنم پس کماکان معتقدم روش صد در صد خرید از نمایندگی معتبر در خارج و در ایران فقط باید خودت رایحه رو بشناسی و الا از جعبه و ...نمیشه فهمید:31:
راستی اگر مطمئن بشیم که لیبل وزارت بهداشت روی یک ادکلن اصلیه و خود لیبل هم تقلبی نیست میشه یه اصل بودن عطر پی برد مثلا بشه سریال لیبل رو چک کرد باید از خود وزارت پرسید که چطور تشخیص بدیم لیبل اصلی هست اینم راه بدی نیست ارزش تست رو داره

jeremy28
17-07-2011, 13:41
درسته اجمل و رساسی روغن چوب عود تولید میکنند که خیلی هم گرونه حدود 30-40 دلار برای هر میلش هست.توی عربستان که بودم میفروختند و فوق العاده هم بوی خاص و جالبی داره احساس میکنی توی بیابون های عربستان داری روی شتر سفر میکنی و ....
یه مدت میخواستم عطرهای طبیعی استفاده بکنم ولی بعد که قیمتاش رو دیدم به همین عطرهای سینتتیک خودم راضی شدم...:18:
واقعاً چرا اینقدر گرونه؟

خیلی سخته تولیدش؟

این جور که شما گفتی، خیلی هوس کردم بو کنم! باید بوی بکری داشته باشه:40:

schumi_268
17-07-2011, 15:20
من خودم از آمریکا ادکلن خریدم و راضی بودم.یا اینکه من فرق بوی ادکلن تقلبی و اصل رو نمیدونم چطوریه یا اینکه ادکلنها اصلی بودن

sAeEd_kHaAn
17-07-2011, 16:36
خوب بابا من دیروز این لالیک رو که گرفتم موندگاریش خوب بود از موندگاریش راضی بودم اما با کمک بچه ها متوجه شدم اصل نیست رفتن پسش دادم :41: به خدا من یکی که ناراحتم از اینکه تو ایران زندگی میکنم یعنی چی هیچ جنسی رو نمیشه با خیال راحت گرفت این از عطر اون از مکمل های بدنسازی که جرات نمیکنم هیچی بگیرم اون از ... هرچی بخوای بگیری اصلش گیرمون نمیاد باید همون پول اصلو بدیم و جنس درجه 3 استفاده کنیم اه

moli_ahmad
17-07-2011, 19:42
ديروز scada into the blue رو تست كزدم اول بوي تندي داره بعد ملايم ميشه خنك هست موندگاري بدك نيست نه زياد

hike
17-07-2011, 20:28
خوب بابا من دیروز این لالیک رو که گرفتم موندگاریش خوب بود از موندگاریش راضی بودم اما با کمک بچه ها متوجه شدم اصل نیست رفتن پسش دادم :41: به خدا من یکی که ناراحتم از اینکه تو ایران زندگی میکنم یعنی چی هیچ جنسی رو نمیشه با خیال راحت گرفت این از عطر اون از مکمل های بدنسازی که جرات نمیکنم هیچی بگیرم اون از ... هرچی بخوای بگیری اصلش گیرمون نمیاد باید همون پول اصلو بدیم و جنس درجه 3 استفاده کنیم اه
من امروز خونه دوستم بودم. و کمی عطرهای موجود در اونجا رو بررسی کردم. نکته جالب توجه این بودکه تمام عطرها بجز دوتا زیر شیشه برچسب خورده بود. بین اینا عطرهایی بود که سوغات امریکا کانادا اروپا بود (یا حداقل اینطور میگفتن)یا خودش اورده بود کارهایی مثل فارنهایت 32 ، هوگو باس هوگو، هوگو باس intense ، دانهیل قهوه ای ، دولچه گابانا شماره 6، بولگاری زنانه(که با کیفیت ترین برچسب رو داشت )، کنزو پاور، lancom ، ویکتوریا سکرت
بین اینا فقط کریستین دیور dune زنانه و ازارو tween مردانه بدون برچسب بودن و مستقیم روی شیشه نوشته بودن.
منطورم اینه که صرف برچسب هم نمیتونه دال بر جعلی بودن اون عطر باشه...

schumi_268
17-07-2011, 21:04

من لالیک دارم به هیچ وجه ازش خوشم نمیاد.اگه برام هدیه ناورده بودن مینداختمش دور.بوی تلخ و خنک که خوشم نمیاد.میخوام وان میلیون بخرم یا Allure Sport by Chanel.
بنظرتون کدومشون بهتره؟

hike
17-07-2011, 21:58
من لالیک دارم به هیچ وجه ازش خوشم نمیاد.اگه برام هدیه ناورده بودن مینداختمش دور.بوی تلخ و خنک که خوشم نمیاد.میخوام وان میلیون بخرم یا Allure Sport by Chanel.
بنظرتون کدومشون بهتره؟
منظور از لالیک همون encre noire ه؟ آنقه نوا :31: زیر شیشه عطر شما چطوریه؟ببخشید اون دوتا رو تست نکردم

arsenal_mmm
17-07-2011, 22:07
بابا علی جون غصه نخور:46: عطر و ادکلن یک چیزیه که وحشتناک تقلبی داره فکر نکنی فقط تو ایرانا تو خارج هم زیاده لذا دوستان فکر نکنن آنلاین از خارج بخرن حتما اصله حتی فروشنده های سایتهای معروفی مثل ای بای و آمازون هم عطر تقلبی دارن تنها راه خرید از نمایندگی معتبر اونهاست که در کشورهای اطراف موجوده به نظرم یک دوستی آشنایی که میره خارج میره مکه دبی بگیم از نمایندگی اصلی برامون عطر رو بیاره این فعلا مطمئن ترین راهه البته اگه اشتباه نکنم یکی دوتا از برندهای معتبر تو ایران نمایندگی دارن ولی نمیدونم کدوما
در هر صورت چون من هم عطر تقلبی تو پاچم رفته درکت میکنم ولی انصافا اینقدر این کشور و مردمش نازنینن که که هیچ هیچ وقت آرزو نکردم کاش یک جای دیگه به دنیا میومدم:31:
راستی من انگلیسی نمیدونم مختصرا میگی که طرف چطور تشخیص داده که کدوم چیک اصله کدوم فیک؟:11:
اگه واقعا مطمئنی که نمایندگی درست درمون برندی توی ایران هست حتما آمارشو در بیار به مام خبر بده..

من نمیگم مردم ایران مردم نازنینی نیستند چرا هستند..فقط نمیدونم چرا حاضر نیستند یه کم سطح زندگی و دانش و آگاهیشونو بالا ببرند

arsenal_mmm
17-07-2011, 22:13
این صحبتی که شما میکنید که تو خط تولید دچار مشکل بشه مگه خط تولید محصولات ایرانخودرو هستش:18: اولا که قبل از ورود به بازار چک میشن ( تیراژ تولید زیاد هست ولی انبوه نیست)نهایتا چند تا این شکلی باشه نه اغلب جنس هایی که شما تو بازار میبینید دوما این در مورد برند های لوکس صدق نمیکنه (عطر بیک که نیست)

خیلی هم نباید حساس بود فکر نمیکنم به این سادگی ها هم که میگید باشه(شاید باشه:13:)

اگر تو گوگل هم سرچ کنید اغلب عکس ها با نمونه تقلبی که ما میبینیم یکسان هست خصوصا در مورد عطر شیک که مربوط به سایت های فروش هست اغلب ، که معلوم میشه نمونه تقلبی این عطر در جاهای دیگه هم زیاد هستش .
من از top note این عطر خیلی خوشم میاد ولی تمام فروشگاه های که من رفتم دقیقا همین شکل بوده درشون .
اگر اشتباه نکنم در عطر شما هم باید درش نازک باشه و نامرغوب باشه به طوری که داخلش پیداست زمانی که در عطر را میزارید درسته؟

با حرف این دوستمون هم که میگه اگر از خارج تهیه کنید ممکنه تقلبی باشه موافقم( مثال زدم در مورد همین عطر شیک)

اتفاقا جناب POUR HOMME در مورد عطر شیک تقلبی معیار شفاف بودن درب شیشه نیست..درب شیشه عطر شیک من خیلی کدر و مشکیه و یه اپسیلون نور هم ازش رد نمیشه اصلا این مورد درباره اون مصداق نداره اما از روی شیشه شفاف و خیلی روشنش میشه فهمید که تقلبیه.و همینطور از لوله سیاه اسپری..عطر شیک اصل شیشه اش کدر و نیمه خاکستریه اما این تقلبیا که 90 درصد بازارو برداشته همه شیشه هاشون شفاف عین آینه است و سیاهی دور قسمت پایین شیشه رو هم ندارند..در ضمن اگه شیک باز باشید و بوی اصلش رو استفاده کرده باشید کاملا تشخیص میدید که این محصول تقلبی مزخرف چقدر با محصول اصل فرق داره..

arsenal_mmm
17-07-2011, 22:28
یه چیزی تعریف کنم همه تون شاد بشید و یه کم هم گریه کنید..
امروز رفته بودم پاساژ گلدیس آریا شهر 3 تا مغازه عطر فروشی معروفش که طبقه اوله سر زدم و آمار عطر شیک رو ازشون گرفتم....اولا هر 3 تاشون تست نداشتند و فقط جعبه آکبندو میفروختند بدون این که معلوم باشه چه شیشه ای توی جعبه است...بعدش این که از اولی که همون اولین مغازه بعد از ورود به گلدیس بود قیمت گرفتم 100 میل 73 تومن...بعد گیر دادم بهش اول یه دستی زدم گفتم این شیشه اش چه شکلیه؟گفت چارگوش...گفتم شفافه؟گفت آره دیگه شفافه پس چی باشه؟ گفتم آخه یه سری شیک تقلبی که خیلی کیفیت شیشه و بسته بندیش خوبه تو بازار ریخته شده که اون کدری شیشه اوریجینال رو ندارن..آقا ما تا اینو گفتیم طرف برق از 3 فازش پریدیهو ترش کرد و گفت: نه عزیزم شما ناآگاهی خودتو به پای تقلبی بودن نذار...عطر شیک دو تا ورژن داره که ورژن شفافش نسخه اصلاح شده همون کدره است..گفتم چجوری آخه؟؟اون مدل اسمش چیه؟جعبه اش فرق میکنه؟گفت آره عزیزم اون مدل رو جعبه شو ببینی چون نسخه اولیه بوده جعبه اش با اینا فرق داره!!!!!!!!!!

رفتیم مغازه دوم همین آمارو درباره شیک اون گرفتم اون با کلی ادعا که 20 ساله تو کار فروش عطره و مثل طلافروش اصل رو از قلابی تشخیص میده گفت که اون شیک که شیشه اش تیره است نسخه اینتنسه!!!!!!!!!:27: فکر کنید کاشف به عمل اومده که شیک اینتنس داره!!

بعد نظرشو راجع به کد حک شده زیر جعبه که مطابقت با زیر شیشه داره پرسیدم گفت عزیزم اولا این کد نیست تاریخ انقضاشه!!!!!!!
دوما اینکه این تاریخ انقضا رو محصولات تقلبی هم که خودم دیدم دارند و تو برا اینکه بتونی عطر اصل بگیری باید از یه مغازه معتمد و کاردرست که مثل من 20 سال تجربه داشته باشه خرید کنی!!!

گفتم تا قیامت همینجا بشین تا بیام ازت خرید کنم...

hike
17-07-2011, 22:28
من نمیگم مردم ایران مردم نازنینی نیستند چرا هستند..فقط نمیدونم چرا حاضر نیستند یه کم سطح زندگی و دانش و آگاهیشونو بالا ببرند
افت تاپیکه ولی 35 درصد ملت ما مریض روانی هستند. تو اتوبوس واستادم. بینشو میچسبونه به ساعدم بو میکشه

arsenal_mmm
17-07-2011, 22:38

اون خارج که شما میگید آمریکا و اروپا نیست...یه سری سایت فروش مربوط به کشورای در پیت و نیمه در پیت دنیا مثل هند و لهستان و مالزی و اندونزی و فیلیپین و ونزوئلا و باقی رفقاشونه...ولی از طرفی خب باید به این برادران متقلب حق داد...میدونید چرا؟چون اون کارولینا هررا ی بدبخت مگه چقدر دم و دستگاه داره که 192 تا کشور که هیچ حداقل 100 تا کشور دنیا رو از درپیت و نیمه در پیت و پیشرفته پوشش بده...اونجوری باشه باید خط تولیدش مثل پفک نمکی عطر تولید کنه...برا همین وقتی برادران متقلبی هستند که کار خوب ارائه میدند که از طرفی هم خلاء هایی که شرکت نمیتونه ازشون بربیاد رو تو کشورای درپیت دنیا برطرف میکنند و هم مجانی براش تبلیغ میکنند چرا برای فعالیت به اونها میدون داده نشه...فوقش اونایی که پایه هستند یه بار تقلبی استفاده میکنند و بعد برای این که مشتری کار اصل بشن زحمت میکشند میان دم در خونه کارولینا هررا ازش کار اصل خرید میکنند.

mhek
17-07-2011, 22:41
واقعاً چرا اینقدر گرونه؟

خیلی سخته تولیدش؟

این جور که شما گفتی، خیلی هوس کردم بو کنم! باید بوی بکری داشته باشه:40:

کلا روغن ها یا عطرهای خالص گرون هستند...مثلا روغنی که ادکلنش 50 دلاره برای 20 میلش باید 300 دلار بدی...
نمیدونم حتما تولیدش سخته دیگه...

mhek
17-07-2011, 22:48

اگه از سایت معتبر بخری میتونی تا 99 درصد مطمئن باشی که عطر اصل میگیری...
همون امازون هم باید ببینی فروشندش کیه و ببینی مطمئن هست یا نه...مثلا beautyencounter و fragrancenet از فروشندگان مطمئن آمازون هستند و البته خود بنده همیشه عطرهایی رو میخرم که فروشندش مستقیم خود آمازون باشه...و نکته دیگه اینکه توی امریکا معمولا قبل از خرید سمپل میخرند و اگر عطری که میخرند با سمپل بوش مغایرت داشته باشه سریع میفهمند و فیدبک میذارند و کلا اون سایت بی اعتبار میشه...برای همین کمتر سایتی هست که بتونه با فروش جنس تقلبی برای سالها دوام داشته باشه و فروش کنه...
همین سایتی هم که آدرس دادم که انگلیسی هست سایت مطمئنی هست و میشه با خیال راحت ازش خرید ولی مشکل اینجاست که گمرک گیر میده یا نه...کسی اطلاع نداره وضعیت گمرک رو؟؟

بنظرتون کدومشون بهتره؟
اگه از Encre Noir خوشتون نمیاد یعنی احتمالا از بوی وتیور خوشتون نمیاد.وان ملیون بوی شیرینی داره در حالیکه آلور هوم رایحه ای مرکباتی داره...این دو خیلی با هم فرق دارند دیگه باید ببینید کدوم به سلیقه شما میخوره..

arsenal_mmm
17-07-2011, 22:55
نه نیازی به اینقدر حساسیت هم نیست عطر های اصلی هم تو بازار هست خیلی از عطرها را خود مغازه دار ها هم نمیدونن اصله یا تقلبی در کل هر موقع عطری میخوای بخری تستش کن اگر از رایحه اولیش و رایحه ای که تا اخرش ادامه داره خوشت اومد و موندگاری که توقع داری را داشت بخر حالا میخواد اصل باشه یا تقلبی(اگر عطر تقلبی ای انقدر خوبه خوب ادم میخره دیگه ، که بعید هست عطر تقلبی این چنین باشه)
بهترین کار توجه به کیفیت ظاهری محصول هست و بعد هم تست کردن
خیلی موقع ها بعضی ها عطر میخرن ولی روی پوست اون شخص موندگاری یا رایحه خوبی نداره به خاطر همین میگن تقلبیه

من اصلا این صحبت شما رو قبول ندارم به چنددلیل...اول این که بوی مورد پسند و موندگاری که نشد معیار کیفیت.

من وقتی عطر اوریجینال شیک رو استفاده کردم و دیدم چه بو و کیفیتی داره نه حتی از لحاظ رایحه بلکه از لحاظ اسپری و درب و شیشه و غیره چرا باید خودمو راضی کنم که عطر کپی شده ای رو که حالا ممکنه بوش هم خیلی جالب و خوشایند باشه و موندگاریش هم با اصل برابری کنه بگیرم؟
من تقلبی درجه دو رو قبلا یه مدت استفاده کردم بوش کپی و عین CK EUPHORIa و CH Carolina Herrera بود اما پویزن و سم خالص بود...بینیمو داغون کرد و مغزمو از کار مینداخت موقع استفاده...همین الان یه شیشه شو دارم مجانی میدم به خودت ببر استفاده کن از کیفیت رایحه اش هم حالشو ببر اما ببین سر 1 ماه نشده میتونه به استفاده ازش ادامه بدی یا نه؟؟
معلوم نیست چه آشغالی توش ریختند که با 6 هزار تومن بوی عطر 70 هزار تومنی رو کپی کردند.

درباره درجه یکشون هم همه وقتی بو میکنند تصدیق میکنند که رایحه این تقلبی درجه یک واقعا باحاله اما اولا موقع اسپری بوی گند الکل میده که معلومه از دسته عطرای پرشده با مواد آشغاله ثانیا ممکنه مثل تقلبی درجه دو اون قدر فاجعه نباشه اما مواد مزخرفش که نمیدونیم چیه و هیچ نظارتی هم نبوده که معلوم باشه واقعا چه کوفتی هستند میرن توی بافتای بدن و فردا پس فردا که سنت رفت بالا صداش در میاد...

این بازار ایران رو یه مشت آدم منفعت طلب وقتی اداره میکنند معلومه که هر دم از باغش بری میرسه..

مشتاق شدم اگه شد برم به تحقیقاتم ادامه بدم ببینم دیگه چه گندایی تو این بازار عطر ایران زده شده و از به روز ترین و مدرن ترین شیوه های کلاهبردای و فریبکاری روز دنیا تو بازار ایران اطلاعات کسب کنم

schumi_268
18-07-2011, 02:05
ادکلنی که من خریدم اینه:

ته شیشم هم فقط برچسبه و یک عدد 4 رقمی حک شده.یعنی تقلبیه؟

hike
18-07-2011, 05:32
ادکلنی که من خریدم اینه:

ته شیشم هم فقط برچسبه و یک عدد 4 رقمی حک شده.یعنی تقلبیه؟
نه تقلبی نیست. بنظرمیرسه لالیک همشون برچسب میخورن به اضافه شماره حک شده.

sAeEd_kHaAn
18-07-2011, 08:36
بنظرتون کدومشون بهتره؟

منظور از لالیک همون encre noire ه؟ آنقه نوا :31: زیر شیشه عطر شما چطوریه؟ببخشید اون دوتا رو تست نکردم

دوست عزیز سوال منم همینه زیر شیشه عطر شما چطوریه ؟ میتونی عکس ازش بزاری ؟
بابا من تو کف این encre noier هستم ولی جرات نمیکنم بخرم چند تا مغازه دیگه هم رفتم همشون همون شکلی بودن برچسب دار :24: دوستان دیگه هم که این عطرو دارن لطف کنن بگن زیر شیشه عطرشون چه شکلیه

hike
18-07-2011, 09:11
بابا من تو کف این encre noier هستم ولی جرات نمیکنم بخرم چند تا مغازه دیگه هم رفتم همشون همون شکلی بودن برچسب دار :24: دوستان دیگه هم که این عطرو دارن لطف کنن بگن زیر شیشه عطرشون چه شکلیه
من تو basenote سوال کردم و 3 نفر گفتن که زیر شیشه اونا هم برچسب داره. پس احتمالا اونی که خریدی اصل بوده.

hossein6599
18-07-2011, 09:45

بخر حالشو ببر بابا مال رفیق من هم تهش برچسبیه ولی بنظرم اصله با توجه به طراوت بوش و ماندگاری بسیار بالاش میگم:31:

moli_ahmad
18-07-2011, 11:23
در مورد این ادکلن و بوش م موندگاریش نظری دارید؟ TOM FORD EXTERME اخه تویلت هست اما 50 میلش 168هست

pour-homme
18-07-2011, 11:42
من اصلا این صحبت شما رو قبول ندارم به چنددلیل...اول این که بوی مورد پسند و موندگاری که نشد معیار کیفیت.

من وقتی عطر اوریجینال شیک رو استفاده کردم و دیدم چه بو و کیفیتی داره نه حتی از لحاظ رایحه بلکه از لحاظ اسپری و درب و شیشه و غیره چرا باید خودمو راضی کنم که عطر کپی شده ای رو که حالا ممکنه بوش هم خیلی جالب و خوشایند باشه و موندگاریش هم با اصل برابری کنه بگیرم؟
من تقلبی درجه دو رو قبلا یه مدت استفاده کردم بوش کپی و عین CK EUPHORIa و CH Carolina Herrera بود اما پویزن و سم خالص بود...بینیمو داغون کرد و مغزمو از کار مینداخت موقع استفاده...همین الان یه شیشه شو دارم مجانی میدم به خودت ببر استفاده کن از کیفیت رایحه اش هم حالشو ببر اما ببین سر 1 ماه نشده میتونه به استفاده ازش ادامه بدی یا نه؟؟
معلوم نیست چه آشغالی توش ریختند که با 6 هزار تومن بوی عطر 70 هزار تومنی رو کپی کردند.

درباره درجه یکشون هم همه وقتی بو میکنند تصدیق میکنند که رایحه این تقلبی درجه یک واقعا باحاله اما اولا موقع اسپری بوی گند الکل میده که معلومه از دسته عطرای پرشده با مواد آشغاله ثانیا ممکنه مثل تقلبی درجه دو اون قدر فاجعه نباشه اما مواد مزخرفش که نمیدونیم چیه و هیچ نظارتی هم نبوده که معلوم باشه واقعا چه کوفتی هستند میرن توی بافتای بدن و فردا پس فردا که سنت رفت بالا صداش در میاد...

این بازار ایران رو یه مشت آدم منفعت طلب وقتی اداره میکنند معلومه که هر دم از باغش بری میرسه..

مشتاق شدم اگه شد برم به تحقیقاتم ادامه بدم ببینم دیگه چه گندایی تو این بازار عطر ایران زده شده و از به روز ترین و مدرن ترین شیوه های کلاهبردای و فریبکاری روز دنیا تو بازار ایران اطلاعات کسب کنم

من که نگفتم برید عطر تقلبی بگیرید خوبه گفتم قبل از خرید تست کنید خودتون هم میگید عطر اصل با تقلبی بوش فرق داره عطر تقلبی هیچ وقت رایحه ثابت و خوبی نداره بعد از چند ساعت .
همین عطر شیک تقلبیش بعد از نیم ساعت کاملا با بوی اولیه که میزنید تغییر پیدا میکنه من خودم تست کردم

schumi_268
18-07-2011, 12:23
در مورد این ادکلن و بوش م موندگاریش نظری دارید؟ TOM FORD EXTERME اخه تویلت هست اما 50 میلش 168هست

تا اونجا که من شنیدم بوش خیلی خوبه خنک وتند.موندگاریش هم باید خوب باشه.ولی بنظر من نمیصرفه اینو بخرید

aminjigar
18-07-2011, 12:27
دوستان اینقدر گیر برچسب نباشین.... خیلی از ادوکلن های اصل برچسبی هستن ، من نزدیک به 4،5 تا از جاهای مختلف لالیک دیدم که همشون برچسبی هستن...الان دیگه بهتره قبل از خرید ادوکلن آمار بو و موندگاریشو قبلا دقیقا داشته باشین تا سرتون کلاه نداره،وگرنه سراغ ادوکلنهای گرون قیمت نرین ....

sAeEd_kHaAn
18-07-2011, 12:49
نه تقلبی نیست. بنظرمیرسه لالیک همشون برچسب میخورن به اضافه شماره حک شده.

من تو basenote سوال کردم و 3 نفر گفتن که زیر شیشه اونا هم برچسب داره. پس احتمالا اونی که خریدی اصل بوده.

بخر حالشو ببر بابا مال رفیق من هم تهش برچسبیه ولی بنظرم اصله با توجه به طراوت بوش و ماندگاری بسیار بالاش میگم:31:
ممنون بچه ها یکم دلگرمتر شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این شماره حک باید باشه ؟ :31:

moli_ahmad
18-07-2011, 13:04
اخه با پخش زیادمیخوام و موندگار نمیدونم این و بگیرم یا از سنت لورن

moli_ahmad
18-07-2011, 13:22
راستی تو سایت چاره زیر ادکلن نوشته تامین کننده ریو کالکشن منظور چیه؟

hike
18-07-2011, 15:31
من امروز jovan musk رو خریدم . 88 میل 13500 . بوش رو خوشم میاد.بر خلاف دفعه پیش احساس می کنم ماندگاریش خوب نیست یا شایدم دچار olfactory fatigue شدم.
یکی تو basenotes سوال کرده بود که برای یک بانکدار در دفتر کارش چی پیشنهاد میکنید. یک عطر بیشتر از همه پیشنهاد داده شده بود:
terre d'hermes

راستی تو سایت چاره زیر ادکلن نوشته تامین کننده ریو کالکشن منظور چیه؟
احتمالا اسم مغازه یا شرکت وارد کننده کارهای ریو است که عطرهای دیگه هم میفروشه یا وارد میکنند.

moli_ahmad
18-07-2011, 17:08
بچه ها من یه ادکلن خریدم یه مدت پیش به اسم wonderwood ولی هر چی این سایتا رو میگردم نیست توشون :31: یعنی اینقد ذاغارته؟:31: البته به شدت بوی باحالی داره موندگاریشم عالیه پخشی خوب نه عالی یه بوی خاص چوب و عطر گل داره اینم عکساشه در ضمن فکر کنم کاملا اصله شیشه بسیار باکیفیت خودش هم تو جعبش داخل یه کیسه مانند پارچه ای بود که کلا بوی ادکلن رو گرفته میخواستم ببینم اصلا این کجا بوده یارو داد به ما:31: اینم عکساشه

jeremy28
18-07-2011, 17:29
بچه ها من یه ادکلن خریدم یه مدت پیش به اسم wonderwood ولی هر چی این سایتا رو میگردم نیست توشون :31: یعنی اینقد ذاغارته؟:31: البته به شدت بوی باحالی داره موندگاریشم عالیه پخشی خوب نه عالی یه بوی خاص چوب و عطر گل داره اینم عکساشه در ضمن فکر کنم کاملا اصله شیشه بسیار باکیفیت خودش هم تو جعبش داخل یه کیسه مانند پارچه ای بود که کلا بوی ادکلن رو گرفته میخواستم ببینم اصلا این کجا بوده یارو داد به ما:31: اینم عکساشه

از بندرعباس خریدی؟

اونجور که من اطلاع دارم این هنوز ایران نیومده!!
چند خریدی؟

moli_ahmad
18-07-2011, 17:42
یافتتتم با فیلمش:31:

! Alex !
18-07-2011, 17:45
بهترین پیشنهاد ادکلن با رد بالا و موندگاری خوب چی رو پیشنهاد میکنید حدود قیمت هم مهم نیست
فقط برام موندگاری و رد بالاش مهم هستش همین و بس گرم و سرد بودنش هم مهم نیست از هر دو مدل اگه دوستان پیشنهاد دارند معرفی کنند ممنون میشم با تشکر از بچه های خوشبو این تاپیک

moli_ahmad
18-07-2011, 17:47
من تقریبا دو ماه پیش گرفتم اره از بندرعباس گرفتم 147 رو شیشه تماما مشخصاتش حک شده هرچی با چیزای سفت کشیدم یه خراش هم نیافتاد خواستم ببینم پاک میشه یا نه ولی نشد :27:

hike
18-07-2011, 17:59
منم نشنیده بودم. برند معتبریه و کار 2010 است .کاری است از Antoine Lie سازنده عطرهایی مثل Calvin Klein Contradiction و Giorgio Armani Armani Code و Givenchy Pi Neo و ..

چقدر هم کاج داره تو فیلمش

GNesh
18-07-2011, 18:04
من مدتیه از عطر Jovan استفاده میکنم واقعا بهش عادت کردم طوری که دیگه از هیچ عطر دیگه ای نمیتونم استفاده کنم
راستی عطر رو باید به کجا بزنیم تا بهتر خودش رو نشون بده؟ مثلا رو لباس یا صورت یا گوش ؟

! Alex !
18-07-2011, 18:12
من مدتیه از عطر Jovan استفاده میکنم واقعا بهش عادت کردم طوری که دیگه از هیچ عطر دیگه ای نمیتونم استفاده کنم
راستی عطر رو باید به کجا بزنیم تا بهتر خودش رو نشون بده؟ مثلا رو لباس یا صورت یا گوش ؟

پشت گوش روی گردن روی مچ دست البته برعکس
هر جا که نبض داره باعث میشه عطر پخش بشه

hike
18-07-2011, 18:13
بهترین پیشنهاد ادکلن با رد بالا و موندگاری خوب چی رو پیشنهاد میکنید حدود قیمت هم مهم نیست
فقط برام موندگاری و رد بالاش مهم هستش همین و بس گرم و سرد بودنش هم مهم نیست از هر دو مدل اگه دوستان پیشنهاد دارند معرفی کنند ممنون میشم با تشکر از بچه های خوشبو این تاپیک
epic کاری از Amouage .شما 24ساعت روش حساب کنید
100 میل هم 280 دلار

و Frédéric Malle Noir Epices
100 میل 240 دلار

! Alex !
18-07-2011, 18:19
100 میل هم 280 دلار

و Frédéric Malle Noir Epices
100 میل 240 دلار

دستت درد نکنه امیدوارم وقتی خرید کردم باهاش حال کنم بعد بیام اینجا ازت تشکر کنم
راستی عطر خوب هم سراغ داری با همین خصوصیاتی که گفتم ؟

بهترین پیشنهاد (((((عطر))))) با رد بالا و موندگاری خوب چی رو پیشنهاد میکنید حدود قیمت هم مهم نیست

hike
18-07-2011, 18:24
پشت گوش روی گردن روی مچ دست البته برعکس
هر جا که نبض داره باعث میشه عطر پخش بشه
البته این نکته که میگن روی نقاط نبض دار بپاشید مربوط به زمانیه که عطرها بدون الکل بودن و برای همین میگفتن روی نقاط نبض دار بزنید تا بو پخش بشه.عطر رو هرجا دوست دارید بزنید . من خودم عطر رو به سینه ام میزنم بعد بازوها و یکی هم پشت گردن برای پخش بیشتر .جدیدا به جلوی گردن نمیزنم

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

دستت درد نکنه امیدوارم وقتی خرید کردم باهاش حال کنم بعد بیام اینجا ازت تشکر کنم
راستی عطر خوب هم سراغ داری با همین خصوصیاتی که گفتم ؟

بهترین پیشنهاد (((((عطر))))) با رد بالا و موندگاری خوب چی رو پیشنهاد میکنید حدود قیمت هم مهم نیست

راستش خودمم گیج شدم الان اینایی که پیشنهاد دادم عطر نبودن؟

! Alex !
18-07-2011, 18:30
عطر
ادو پرفوم
ادو توالت
ادو کلن
اسپری
همه اینا با هم فرق دارند خوب منم اولین منظورم ادوکلن بود
دومی عطر که از همه این خانواده بالاتر هستش

hike
18-07-2011, 18:32
من همیشه برای درک بهتر عطر و لذت بیشتر به سینه میزنم. اینطوری باهاش ارتباط برقرار میکنم و در طی روز بوش دائم به مشامم میخوره بخصوص که کمی هم فعالیت بدنی و گرما بهش اضافه بشه . من معمولا به لباس نمیزنم.ولی برای ماندگاری و پخش بیشتر میتونه کمک کنه. روی بازوها و پشت گردن و حتی روی مو هم میشه عطر رو استفاده کرد.
خانم لیو تیلور عطر رو به نافشون میزنند. بعضی ها هم پشت زانو اگر عطر خیلی تنده.
jovan همین ماسک رو می فرمایید؟

GNesh
18-07-2011, 18:36
من همیشه برای درک بهتر عطر و لذت بیشتر به سینه میزنم. اینطوری باهاش ارتباط برقرار میکنم و در طی روز بوش دائم به مشامم میخوره بخصوص که کمی هم فعالیت بدنی و گرما بهش اضافه بشه . من معمولا به لباس نمیزنم.ولی برای ماندگاری و پخش بیشتر میتونه کمک کنه. روی بازوها و پشت گردن و حتی روی مو هم میشه عطر رو استفاده کرد.
خانم لیو تیلور عطر رو به نافشون میزنند. بعضی ها هم پشت زانو اگر عطر خیلی تنده.
jovan همین ماسک رو می فرمایید؟
خیلی ممنون از راهنماییتون
بله ، MUSK رو گفتم ، رنگش تو مایه های نارجی و قرمزه!
عطر خوبیه؟ راستش هدیه گرفتمش

hike
18-07-2011, 18:37
عطر
ادو پرفوم
ادو توالت
ادو کلن
اسپری
همه اینا عطر(fragrance )حساب میشن درسته؟

! Alex !
18-07-2011, 18:41
فرق بین عطر، ادو پرفوم، ادو توالت و ادو کلن در چیست؟

فرق این محصولات در میزان غلظت عصاره روغنی سازنده بوهای مختلف است. بدیهی است هر قدر غلظت عصاره روغنی در یک بو بیشتر باشد، ماندگاری اش بیشتر خواهد بود

غلیظ ترین عصاره، عطر یا پرفیوم نام دارد با غلظتی بین 40-15% خالصترین و ماندگارترین بوهاست و در عین حال گرانترین نوع عطر است

و بعد از آن به ترتیب، ادپرفیوم با غلظتی در حدود 15-7% رایج ترین نوع عطر است که ماندگاری مناسبی دارد و به گرانی عطر هم نیست

ادتویلت در حدود 6-1% غلظت داشته بوی ملایمی دارد که ماندگاری زیادی هم ندارد و برای تمدید بوی آن باید چندین بار در طول روز از آن استفاده شود

و آخر از همه ادکلن است که در واقع همان ادتویلت است، بویی ملایم دارد و ماندگاری اش نیز به همان اندازه است

در افترشیو های مخصوص آقایان کمترین مقدار عصاره روغنی بکار می رود به همین دلیل دوام بویش از بقیه کم تر است.

چرا بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟

اشخاصی که پوستی چرب دارند معمولا بوی عطرشان نسبت به افرادی که پوست خشک دارند، ماندگاری بیشتری دارد. زیرا پوست چرب به طور طبیعی مرطوب است و رطوبت باعث نگهداری و ماندگاری بوی عطر می شود

چه کنیم تا بوی عطرمان بیشتر بماند؟

همانطور که گفته شد ماندگاری بوی عطر بسته به خشک یا چرب بودن پوست، در افراد مختلف متفاوت است. در صورت امکان در طول روز، استفاده از عطر خود را تجدید کنید. متخصصین تولید محصولات بهداشتی توصیه می کنند که عطر را به پشت گوش ها و گردن خود بزنید و مقدار کمی را هم بر روی پوست بدنتان استفاده کنید. با این کار بوی عطر شما پخش می شود و سریع از بین نمی رود. یک اسپری کوچک روی موها باعث می شود بوی عطر شما در تمام روز باقی بماند

چرا همه عطرها الکل دارند؟

زیرا الکل باعث می شود بو روی پوستتان نمانده و از پوست شما متصاعد شود. بدون وجود الکل در عطر، شما تنها کسی خواهید بود که متوجه می شوید عطر زده اید

فرق بین لوسیون و ژل افترشیو چیست؟

لوسیون افترشیو پوست را می سوزاند و به بسته شدن منافذ پوست بعد از اصلاح صورت کمک می کند اما ژل افترشیو تنها خنک کننده و تسکین دهنده پوست صورت است

چه کنیم که عطرمان دیرتر فاسد شود ؟

شیشه عطر را در محل خشک، خنک و به دور از پنجره و نور خورشید نگه دارید؛ زیرا نور خورشید باعث بروز اختلالاتی در مواد تشکیل دهنده عطر شده و آن را از بین می برد. به طور کلی برای اینکه شیشه عطر عمر بیشتری داشته باشد، پیشنهاد می شود آن را همیشه درون جعبه اش نگه داری کنید

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

همه اینا عطر(fragrance )حساب میشن درسته؟

کاملا منم منظورم جوری باید بهتون می رسوندم
خوب اینارو بیخیال نگفتید ؟ چی پیشنهاد میدی؟بهم

hike
18-07-2011, 18:41
خیلی ممنون از راهنماییتون
بله ، MUSK رو گفتم ، رنگش تو مایه های نارجی و قرمزه!
عطر خوبیه؟ راستش هدیه گرفتمش
همین امروز خریدمش 13500. کار خوبیه. سال 1973 .عطری که بعد از 38 سال هنوز تولید بشه کار خوبیه بنظرم. ماندگاری معمولی است چون ادکلن است .

hike
18-07-2011, 18:47
فرق بین عطر، ادو پرفوم، ادو توالت و ادو کلن در چیست...

کاملا منم منظورم جوری باید بهتون می رسوندم
خوب اینارو بیخیال نگفتید ؟ چی پیشنهاد میدی؟بهم
نه به جون خودم نمیشه. :31: شما گفتی عطر معرفی کن. بعد میگی اینایی که گفتم عطر نیستن اینا پرفیوم هستند. بعد لیست گذاشتی که یعنی عطر بالاتر از پرفیوم قرار میگیره . یعنی غلظت بیشتری داره.درسته؟ خودمم میخوام بیشتر یاد بگیرم. الان شما برای واژه عطر در انگلیسی از چه کلمه استفاده میکنید؟

! Alex !
18-07-2011, 19:02
من از واژه انگلیسی استفاده نکردم D:
این اولین پست امروزم بود

قرار نیست تخصصی بگم منظورم رو که متوجه شدی ایشالا

دفعه دوم

بهترین پیشنهاد (((((عطر))))) با رد بالا و موندگاری خوب چی رو پیشنهاد میکنید حدود قیمت هم مهم نیست فقط برام موندگاری و رد بالاش مهم هستش همین و بس گرم و سرد بودنش هم مهم نیست از هر دو مدل اگه دوستان پیشنهاد دارند معرفی کنند ممنون میشم با تشکر از بچه های خوشبو این تاپیک

وقتی تو ادوکلن فروشی میری میگی عطر میخوام یا تو عطر فروشی میگی ادوکلن ؟
حالا درست هم باشه معنی نداره برای عموم منم شما رو جز عموم محاسبه کردمD:

tired friend
18-07-2011, 19:07
عطر می شه پرفیوم Perfume دیگه
-----------------------------------
ویرایش:
عطر چیز خوبیه:دی

hike
18-07-2011, 20:02
من از واژه انگلیسی استفاده نکردم D:
این اولین پست امروزم بود

قرار نیست تخصصی بگم منظورم رو که متوجه شدی ایشالا

دفعه دوم

وقتی تو ادوکلن فروشی میری میگی عطر میخوام یا تو عطر فروشی میگی ادوکلن ؟
حالا درست هم باشه معنی نداره برای عموم منم شما رو جز عموم محاسبه کردمD:

معمولا عموم بجای واژه عطر (fragrance ) از واژه ادکلن استفاده میکنند. اونم بعنوان خوشبو کننده مردانه. بجاش برای خانمها میگن عطر.
حالا. شما اول سوال کردی:

الان منظور شما از ادکلن صرفا واژه Eau de cologne است؟
اگر اینطوره من عذر میخوام که به اشتباه به شما Eau De Parfum معرفی کردم. ادکلن بهت کارهای jovan رو پیشنهاد میکنم. 15 تومن یا ادکلن oldspice که 12 تومنه.نگفتید که منظورتون از ماندگاری زیاد و مهم نبودن قیمت دقیقا در چه مرزیه. بهرحال داریم در مورد Eau de cologne با غلظت 2 تا 5 درصد صحبت میکنیم.
بعد گفتید که

بعد شما درجواب من که پرسیدم "ایا اینها که معرفی کردم عطر نبودن؟" گفتید:

عطر
ادو پرفوم
ادو توالت
ادو کلن
اسپری
منظور من از عطر واژه fragrance بود.ولی منظور شما از عطر Perfume extract است.
برای perfume extract من Lalique Le Parfum Extract Crystal Parfum رو پیشنهاد میکنم
25 میل 605 دلار که قابلتون رو هم نداره.

arsenal_mmm
18-07-2011, 22:04
نایس

ریج rage -خیلی خوشبویه

سالید -اینم خوبه

کلا کارهای sapil بالاتر از اجمل هستن.باید خودتون تست کنید.

بهترین کارای Sapil همین Nice و Rage هستش؟

من هیچ کدومو امتحان نکردم

چه تریپیه؟
Nice آبی بهتره یا مشکی؟بوی هر کدوم چجوریه؟

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

کسی تا حالا دکلن Whisky رو امتحان کرده؟؟بدجوری تعریفشو شنیدم مثل این که یکی از همون کارای قدیمی پر سابقه است.

arsenal_mmm
18-07-2011, 22:23
2 تا ادکلن ملس نیمه شیرین جیگر دارم واقعا دارم ازشون لذت میبرم... یه کم بذارید ملایم بشه انگار دارید یه آلو یا زرد آلوی رسیده شیرین که یه کم ترشی ملسش کرده نوش جان میکنید....
خیلی کار باحال و با قیمتی خیلی خوب هستند.

اسم یکیشChastity از Rasasi و اسم اون یکی Saga از Emper
Chastity بوش یه کم پیچیده تر از Saga هستش اما جفتشون بو هاشون شبیه به همه..
اصل اماراتند و قیمتشونم جفتشون 16 تومن هستش

سگشون والا به کارای گرون قیمت قلابی می ارزه..
همین که اصل اماراتم باشه باز یه پدر مادری داره
بهتر از ادکلنای بی پدر مادر تقلبیه
من که هنوزم دارم سر 65 تومنی که بابت شیک تقلبی دادم حرص میخورم

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

همین امروز خریدمش 13500. کار خوبیه. سال 1973 .عطری که بعد از 38 سال هنوز تولید بشه کار خوبیه بنظرم. ماندگاری معمولی است چون ادکلن است .

این MUSK رو انقدر تعریف میکنی دلم میخواد بگیرم ولی آخه اون موقع تست کردم یه حس بد دهاتی بودن بهم دست داد...احساس کردم توی ترمینالای اتوبوس شهرستان و همین طور میدون آزادی این بو رو خیلی شنیدم.. برو بچی که پاتوقشون میدون آزادیه این بو رو میدن..البته حمل بر توهین نشه برداشت من این طوریه

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

اینقدر از MUSK خوشت بیاد فکر کنم از Whisky هم خوشت بیاد ..ساخت شرکت Evaflor فرانسه است و 3 تا مدل داره:Gold،Silver و Double..آموزشی سربازی که بودم یکی از بچه ها عشقش Whisky بود و دوش میگرفت باهاش..فکر کن به لباس گند و کثیف سربازی ادکلن میزد!!! ..لامصب انقدرم موندگاری داشت لباساشو که میشست پهن میکرد بوش هنوزم میومد و با باد کولر تو خوابگاه میپیچید..ولی باز اون یه سر و گردن ازین Musk Jovan به نظرم بالاتر بود....بدم نمیاد بگیرمش

hike
18-07-2011, 22:41
[/COLOR]کسی تا حالا دکلن Whisky رو امتحان کرده؟؟بدجوری تعریفشو شنیدم مثل این که یکی از همون کارای قدیمی پر سابقه است.
نه .حالا گفتی منم بدم نمیاد امتحان کنم

2

این MUSK رو انقدر تعریف میکنی دلم میخواد بگیرم ولی آخه اون موقع تست کردم یه حس بد دهاتی بودن بهم دست داد...احساس کردم توی ترمینالای اتوبوس شهرستان و همین طور میدون آزادی این بو رو خیلی شنیدم.. برو بچی که پاتوقشون میدون آزادیه این بو رو میدن..البته حمل بر توهین نشه برداشت من این طوریه

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

اینقدر از MUSK خوشت بیاد فکر کنم از Whisky هم خوشت بیاد ...آموزشی سربازی که بودم یکی از بچه ها عشقش Whisky بود و دوش میگرفت باهاش..فکر کن به لباس گند و کثیف سربازی ادکلن میزد!!! ..لامصب انقدرم موندگاری داشت لباساشو که میشست پهن میکرد بوش هنوزم میومد و با باد کولر تو خوابگاه میپیچید..ولی باز اون یه سر و گردن ازین Musk Jovan به نظرم بالاتر بود..
راستش سالهاست ترمینال اتوبوس رانی ازادی نرفتم. نظری ندارم.
درمورد رفیقت که ویسکی میزد
این وبلاگشه

mhek
18-07-2011, 22:46
امروز از سایت Escentual.com واسم ایمیلی حاوی جواب سوالم رسیده...سوال کرده بودم که ایا بدون مشکل به ایران شیپینگ دارند که.....

Unfortunately many of our recent orders have been lost on their way to Iran. We understand there are currently problems with the Post office and/ or customs and therefore are temporarily suspending all orders to Iran

If you are able to supply us with another address in a different country from where you can get the item sent to yourself we can arrange something.

اعصابم خرد شد..یعنی چی گم شده؟؟یعنی گمرک برداشته ؟؟:41:

arsenal_mmm
18-07-2011, 22:59
نه .حالا گفتی منم بدم نمیاد امتحان کنم

راستش سالهاست ترمینال اتوبوس رانی ازادی نرفتم. نظری ندارم.
درمورد رفیقت که ویسکی میزد
این وبلاگشه

این که رفیق من نیست آخه:18:
یه تفاوتایی به نظرت به چشم نمیخوره؟
مثلا من گفتم کولر این گفته بخاری
فکر نمیکنم این بنده خدا باشه چون من سربازیم نیرو انتظامی بود تو مرزن آباد اونم اردیبهشت و خرداد..جات خالی چی کشیدیم اونجا از دست پشه ها و بارون و گرما.. این بنده خدا فکر کنم ارتشه..ولی در هر صورت برام جالبه که این آدم هم از ویسکی استفاده میکرده...

schumi_268
18-07-2011, 23:17

اینطور که من تو سایتها دیدم یکی از سه عطر برتر نیچ در سال 2011 هستش.حالا چند خریدی؟از کجا خریدی؟
مثل اینکه برای چند کشور مجانی ارسال میکنن:27:

hike
19-07-2011, 11:38

این مورد رو که میگی بوی دهات میده می فهمم . این عطر در دسته عطرهای کثیف (dirty ) و حیوانی (animalic )
قرار میگیره. به دلیل استفاده از مشک. درسته که ممکنه لزوما طبیعی نباشه.احتمالا در مورد kouros هم همین احساس رو داشته باشی. چون ماده ای بنام civet داره که از نوع بخصوصی از گربه میگیرند. خب تو دهات هم چیزی که زیاده حیوانات هستند. برای همینه که این jovan musk رو برای کابوها پیشنهاد میدن .

moli_ahmad
19-07-2011, 13:10
برو بچ بلاخره نگفتین کسی این تtom ford exterme تستیده است یا نه چرا تویلت هست و اینقدر گرون؟و کلا کارای با پخشی زیاد معرفی کنید بهم خواهشا بالای 170 هم نرید لطفا :31:

arsenal_mmm
19-07-2011, 21:30
Hike جون Whisky رو تست کردی؟؟

hike
20-07-2011, 13:18
Hike جون Whisky رو تست کردی؟؟
نه هنوز. فکر میکردم کار دهه 70 باشه. ولی سال 97 ساخته شده.

ysl kouros هم تولیدش متوقف شد. چون فروش خوبی نداشت .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...

GNesh
20-07-2011, 15:39
سلام
Hike جان اگه بخوای یه چیز تو مایه های Jovan Musk رو معرفی کنی که پخش و ماندگاری خیلی خوبی داشته باشه ، چی رو پیشنهاد میکنی؟
قبمت هم دور و بر 20-30 تومن

hike
20-07-2011, 16:50
سلام
Hike جان اگه بخوای یه چیز تو مایه های Jovan Musk رو معرفی کنی که پخش و ماندگاری خیلی خوبی داشته باشه ، چی رو پیشنهاد میکنی؟
قبمت هم دور و بر 20-30 تومن
منظورت اینه که مشک داشته باشه؟ چیزی نمی شناسم... میخوای jovan s3x apeal رو هم امتحان کن. اینم مثل jovan musk خیلی کمه اینجا. تو پاساژ بوستان تهران دیدم.کار 1976 است.خودم هنوز تستش نکردم . بدم نمیاد یکی داشته باشم.
malizia musk رو هم میخوای بگیر ببین چطوره. 50 میلش 8-9 تومنه.البته چیز خاصی نیست.

arsenal_mmm
20-07-2011, 22:44
نه هنوز. فکر میکردم کار دهه 70 باشه. ولی سال 97 ساخته شده.

ysl kouros هم تولیدش متوقف شد. چون فروش خوبی نداشت .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...

این که حالا مال دهه 70 باشه که معیار خرید عطر نمیشه..میشه؟

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

منظورت اینه که مشک داشته باشه؟ چیزی نمی شناسم... میخوای jovan s3x apeal رو هم امتحان کن. اینم مثل jovan musk خیلی کمه اینجا. تو پاساژ بوستان تهران دیدم.کار 1976 است.خودم هنوز تستش نکردم . بدم نمیاد یکی داشته باشم.
malizia musk رو هم میخوای بگیر ببین چطوره. 50 میلش 8-9 تومنه.البته چیز خاصی نیست.

من Jovan S.3.x appeal رو قبلا تست کرده بودم بوی دارچین خالص میده...بوش یه چیزی شبیه شله زرده..
امشب داشتم دندونمو با خمیر دندون Crest Sensitive مسواک میزدم دیدم بوش کپی لالیک Encre Noire هستش..
دهنم برای چند دقیقه بوی لالیک میداد:31:

saeed_cpu_full
21-07-2011, 11:17
برای یه پسر 19 ~ 20 ساله ، عطر مناسب تابستون ، تا 60 تومن چی پیشنهاد میشه ؟

hike
21-07-2011, 12:05
برای یه پسر 19 ~ 20 ساله ، عطر مناسب تابستون ، تا 60 تومن چی پیشنهاد میشه ؟
aqua di gio
kenzo power
ysl live jazz
cool water مدلهای مختلفش
bvlgari aqua
Terre d'Hermes شاید 50 میلش گیر بیاد
Benetton Sport
Azzaro Chrome
aqua quorum
Bijan Wicked
hummer h2
kouros
بازم هست. بچه ها پیشنهاد میدن

saeed_cpu_full
21-07-2011, 13:26
خیلی ممنون
نظرتون راجع به Carolina Herrera Chic Men چیه ؟

hike
21-07-2011, 14:05
خیلی ممنون
خواهش میکنم. امتحان نکردم راستش.باید کار جالبی باشه. بچه ها هم اینجا دارند.ولی مثل اینکه تقلبیش زیاده . باید از جای مطمئن بخرید. بوش رو هم که نمی شناسید...

MOHAMMAD2010
21-07-2011, 15:30
اینجا کسی Smith & Wesson رو تست کرده ؟ ( شرکت ریو اینو نزده هنوز ؟ )

schumi_268
21-07-2011, 17:11
اینجا کسی Smith & Wesson رو تست کرده ؟ ( شرکت ریو اینو نزده هنوز ؟ )

من قبلاً این ادکلنو داشتم البته تموم نشده بود که دادمش به یکی بوش خیلی خوبه

fabio montari
21-07-2011, 22:35
دوستان من اخر نفهمیدم هایلند عطر هاش اصل هست یا نه هر کی یه چیز میگه یکی نیگه اصله اصله یکی میگه اصلا تو ایران اصل نیست ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

arsenal_mmm
22-07-2011, 08:46
دوستان من اخر نفهمیدم هایلند عطر هاش اصل هست یا نه هر کی یه چیز میگه یکی نیگه اصله اصله یکی میگه اصلا تو ایران اصل نیست ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

هایلند و فروشگاه های زنجیره ای عطر تیبا و حتی فروشگاه هایی که حاضر هستند در ازای خرید بهت فاکتور مهر شده بدن مثل برخی فروشگاه های خیابان وزرا مطمئن باش عطر اصل میفروشند....اگه خواستی بفهمی که یه فروشگاه متفرقه هم عطر اصل میفروشه یا نه ازش بپرس حاضره در ازاش بهت فاکتور مهر شده بده یا نه؟اگه این کارو کرد مطمئن باش عطراش اصله...

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

خیلی ممنون

یه ادکلن بسیار خوشبو و تند با کلاس که اگه جایی گیر آوردی که با توجه به این لینک اصلشو میفروخت به من حتما آدرسشو بده:

hike
22-07-2011, 09:01
هایلند و فروشگاه های زنجیره ای عطر تیبا و حتی فروشگاه هایی که حاضر هستند در ازای خرید بهت فاکتور مهر شده بدن مثل برخی فروشگاه های خیابان وزرا مطمئن باش عطر اصل میفروشند....اگه خواستی بفهمی که یه فروشگاه متفرقه هم عطر اصل میفروشه یا نه ازش بپرس حاضره در ازاش بهت فاکتور مهر شده بده یا نه؟اگه این کارو کرد مطمئن باش عطراش اصله...
من دنبال ادکلن( نه ادوتوالت ) agua brava بودم. کار 1968 است. قیمتش خوبه.perfumeshopping زنگ دم. گفتم داری اول گفت 14 تومن ولی اصل نیست. گفتم خب اصل نیست که بدرد نمیخوره. بعد از 10 دقیقه بهم زنگ زد گفت فکر کردم همکار عطرفروشی که 14 قیمت دادم. قیمتش 19 است. میگفت برخلاف کارهای دیگر antonio puig این ساخت اسپانیا نیست ولی مثل اصله. درنتیجه نگرفتم. قائم هم یکی داشت میگفت 30 تومن گفت بایداز انبار بیارم که منصرف شدم.

منم دیروز رفتم عطر شله زرد گرفتم. کارخوبیه. ولی musk رو بیشتر ترجیح میدم. نوشته روی جعبه اش هم جالبه.

arsenal_mmm
22-07-2011, 10:26
من دنبال ادکلن( نه ادوتوالت ) agua brava بودم. کار 1968 است. قیمتش خوبه.perfumeshopping زنگ دم. گفتم داری اول گفت 14 تومن ولی اصل نیست. گفتم خب اصل نیست که بدرد نمیخوره. بعد از 10 دقیقه بهم زنگ زد گفت فکر کردم همکار عطرفروشی که 14 قیمت دادم. قیمتش 19 است. میگفت برخلاف کارهای دیگر antonio puig این ساخت اسپانیا نیست ولی مثل اصله. درنتیجه نگرفتم. قائم هم یکی داشت میگفت 30 تومن گفت بایداز انبار بیارم که منصرف شدم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنم دیروز رفتم عطر شله زرد گرفتم. کارخوبیه. ولی musk رو بیشتر ترجیح میدم. نوشته روی جعبه اش هم جالبه.

تو اینارو میگیری از استفاده ازشون لذت میبری؟؟؟موقع استفاده اصلا اهمیتی به این که اطرافیان در باره اون عطر چی فکر کنند نمیدی؟؟
نمیدونم اما من موقع خرید عطر نظر اطرافیان خیلی تو خریدم تاثیر داره...مثلا اگه یکی بگه عطرت بو شابدولعظیم یا دارچین میده میخوره تو ذوقم...باز خوش به حال تو...چون فکر کنم موقع استفاده از اینا بی خیال نظر دیگران هستی..میتونی یه دفعه اگه تونستی نظر یکی دو تا از آدمای معمولی رو درباره این 2 تا عطر Jovan که داری بپرسی بعد نتیجه شو اینجا اعلام کنی؟؟
ترجیحا اگه تونستی از یه جنس مونث و یه جنس مذکر سوال کن ببین هر کدوم چه نظری دارند.
علاقه دارم بدونم

t.sunami
22-07-2011, 11:06
یه ادکلن مثل ریو کالکشن میخوام! ماندگاری و پخش بوش هم خیلی خوب باشه! +قیمت

ممنون

hike
22-07-2011, 11:35
تو اینارو میگیری از استفاده ازشون لذت میبری؟؟؟موقع استفاده اصلا اهمیتی به این که اطرافیان در باره اون عطر چی فکر کنند نمیدی؟؟
نمیدونم اما من موقع خرید عطر نظر اطرافیان خیلی تو خریدم تاثیر داره...مثلا اگه یکی بگه عطرت بو شابدولعظیم یا دارچین میده میخوره تو ذوقم...باز خوش به حال تو...چون فکر کنم موقع استفاده از اینا بی خیال نظر دیگران هستی..میتونی یه دفعه اگه تونستی نظر یکی دو تا از آدمای معمولی رو درباره این 2 تا عطر Jovan که داری بپرسی بعد نتیجه شو اینجا اعلام کنی؟؟
ترجیحا اگه تونستی از یه جنس مونث و یه جنس مذکر سوال کن ببین هر کدوم چه نظری دارند.
علاقه دارم بدونم
من عطری رو که خوشم بیاد استفاده میکنم. عطر رو برای خودم میزنم.(به عبارت بهتر چه اهمیتی دارد راجع به من چگونه بیندیشی؟) نظر اطرافیان تو خریدم اصلا تاثیر نداره. عطر سلیقه ای است. نمونه اش عطردانهیل که پیشنهاددادی
از نظر من کار مزخرفیه . من از لومانی 8 تومنی بسیار بیشتراز این دانهیل لذت میبرم.
الان خونه خواهرم هستم . درمورد s3x appeal سوال کردم.گفت بد نیست .میگه بوی قدیمی داره .از 10 نمره 4 داد!!
ولی من کار خودمو می کنم. :31:

hossein6599
22-07-2011, 15:43
راستی علی جون یه سری به هایلند بزن ببین ادکلن چیکش اصله یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hike
22-07-2011, 20:20
این شرکت antonio puig اسپانیایی چه غولیه برای خودش.
مالک برند Carolina Herrera ،Paco Rabanne، Nina Ricci است
صاحب امتیاز حق تولید و فروش عطرهای Comme Des Garcons وPrada است
جواز یا لایسنس برند های Zara ، Agatha Ruiz de la Prada ، Adolfo Dominguez ، Massimo Dutti ، Mango ، Victorio & Lucchino را صادر میکنه.
عطرهاشونو به اسم Antonio Banderas و Shakira میفروشن.

arsenal_mmm
22-07-2011, 21:52
راستی علی جون یه سری به هایلند بزن ببین ادکلن چیکش اصله یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا من زیاد آخه گذرم اون طرفا نمی افته ولی اگه رفتم مطمئنا این کارو خواهم کرد...اما این طور که من برآورد میکنم مشکل این عطر تقلبی یه کم وخیمه...چون مشکل به عطر فروشا بر نمیگرده..مشکل از توزیع کننده نشات گرفته...من مغازه ای رو تو آریاشهر دیدم که همین عطر تقلبی رو با فاکتور اتحادیه عطر فروشها قیمت زده بود و مهر اونجا رو داشت. این نشون میداد که از سوی اتحادیه این عطر تقلبی تایید شده و یه توزیع کننده بزرگی بازار رو از این عطر تقلبی پر کرده...اما خب درباره عطرای دیگه و این که آیا اونها هم تو بازار به اندازه شیک تقلبی دارند یا نه نظری ندارم...اگه کسی همین قضیه رو درباره عطرای دیگه هم شاهد بوده اعلام کنه...

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

این شرکت antonio puig اسپانیایی چه غولیه برای خودش.
مالک برند Carolina Herrera ،Paco Rabanne، Nina Ricci است
صاحب امتیاز حق تولید و فروش عطرهای Comme Des Garcons وPrada است
جواز یا لایسنس برند های Zara ، Agatha Ruiz de la Prada ، Adolfo Dominguez ، Massimo Dutti ، Mango ، Victorio & Lucchino را صادر میکنه.
عطرهاشونو به اسم Antonio Banderas و Shakira میفروشن.

متاسفانه این شیک تقلبی من هم که عین آینه دق شده بار من زیرش همین اسم Antonio Puig نوشته شده..

راستی کسی محض رضای خدا این 3 تا عطر رو تست نکرده که نظرشو راجع بهشون اعلام کنه:
Double Whisky
Whiksy Gold
Rage By Sapil

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

راستی Hike جون حالا که من هر چی عطر که دوست ندارم مورد پسندت قرار میگیره پس یه تستی هم از Maxi بزن....فکر کنم طبق معمول که من اینو دوست نداشتم تو دوست داشته باشی...محض رضای خدا For God's Sake هم این Whisky ها رو تست کن بگو نظرتو راجع بهشون بگو

hike
22-07-2011, 21:52
بچه ها کسی چیز جدیدی نگرفته؟ عطری اسانسی اسپریی دئودورانتی افترشیوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arsenal_mmm
22-07-2011, 21:59
یه ادکلن مثل ریو کالکشن میخوام! ماندگاری و پخش بوش هم خیلی خوب باشه! +قیمت

ممنون

منظورت از ریو کالکشن چیه؟؟

اسم یه مدل از عطر های ریو هستش یا اینکه کلا منظورت عطر های کپی شده یه شرکت دیگه شبیه عطرای مجموعه ریو؟؟

جمله ات ابهام داره...

من تا حالا توی عطرای ریو مدلی که اسمش"کالکشن" باشه ندیدم

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

بچه ها کسی چیز جدیدی نگرفته؟ عطری اسانسی اسپریی دئودورانتی افترشیوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه دونه 30 میلی اسانس آکوا بولگاری دارم که زمستون گرفته بودم اما واقعا اسانسش خیلی عالیهههه به قدری این خوب کپی شده که اصلا انگار رفتی از شرکت بولگاری مستقیما پرفیو آکوا بولگاری رو خریدی....من ادکلنشم تست کردم اما اسانسش رو به ادکلن اریجینالش ترجیح میدم....اصلا انگار بوی اسانسش از ادکلنش با کیفیت تره.....واقعا اسانس آکوا بولگاری عالی تر از اون چیزی که فکرشو میکنید در اومده...یه دفعه از ایستگاه مترویی جایی رد شدید یه تست بزنید ببینید

hike
22-07-2011, 22:05
والا من زیاد آخه گذرم اون طرفا نمی افته ولی اگه رفتم مطمئنا این کارو خواهم کرد...اما این طور که من برآورد میکنم مشکل این عطر تقلبی یه کم وخیمه...چون مشکل به عطر فروشا بر نمیگرده..مشکل از توزیع کننده نشات گرفته...من مغازه ای رو تو آریاشهر دیدم که همین عطر تقلبی رو با فاکتور اتحادیه عطر فروشها قیمت زده بود و مهر اونجا رو داشت. این نشون میداد که از سوی اتحادیه این عطر تقلبی تایید شده و یه توزیع کننده بزرگی بازار رو از این عطر تقلبی پر کرده...اما خب درباره عطرای دیگه و این که آیا اونها هم تو بازار به اندازه شیک تقلبی دارند یا نه نظری ندارم...اگه کسی همین قضیه رو درباره عطرای دیگه هم شاهد بوده اعلام کنه...

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

متاسفانه این شیک تقلبی من هم که عین آینه دق شده بار من زیرش همین اسم Antonio Puig نوشته شده..

راستی کسی محض رضای خدا این 3 تا عطر رو تست نکرده که نظرشو راجع بهشون اعلام کنه:
Double Whisky
Whiksy Gold
Rage By Sapil

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

راستی Hike جون حالا که من هر چی عطر که دوست ندارم مورد پسندت قرار میگیره پس یه تستی هم از Maxi بزن....فکر کنم طبق معمول که من اینو دوست نداشتم تو دوست داشته باشی...محض رضای خدا For God's Sake هم این Whisky ها رو تست کن بگو نظرتو راجع بهشون بگو
کار کیه این maxi ؟ زیاد دیدم تو عطرفروشیها.ویسکی جایی ندیدم هنوز. کسی تست نمیده اینارو. معروف هم نیستن که چندنفر راجع بهشون نظر داده باشن. هرچند اینقدر ارزان هستند که چشم بسته هم میشه خرید.ولی خب ..

arsenal_mmm
22-07-2011, 22:56
کار کیه این maxi ؟ زیاد دیدم تو عطرفروشیها.ویسکی جایی ندیدم هنوز. کسی تست نمیده اینارو. معروف هم نیستن که چندنفر راجع بهشون نظر داده باشن. هرچند اینقدر ارزان هستند که چشم بسته هم میشه خرید.ولی خب ..

Maxi رو نمیدونم کار چه شرکتیه فقط میدونم که از همون ادکن های زنده کننده نوستالژی های قدیمیه...مثل همون Jovan Musk و s.3.x Appeal ...این یکی رو هم باید مثل همونا یواشکی تست کنی....من یه تکنیک خاصی برای تست یواشکی اینا دارم...موقعی که فروشنده میگه تست نداره و میسپره عطرو دست من تا درشو بو کنم من سوراخشو میذارم رو دستم و خیلی یواش سر اسپری رو بدون این که بپاشه میارم پایین جوری که بی صدا 2 3 تا قطره جاری بشه رو دستم...این جوری هیچ صدایی نمیاد و معلوم نمیشه...فقط اگه یه کم ببینه بوش زیاد تو هوا پیچیده شاید بفهمه...
راستی اگه جایی داشتی از این دست عطر ها تست میکردی Best Lomani رو هم دوباره تست کن بگو بوش هنوزم خوبه یا نه...عجیب رو مخمه که برم Whisky و Best رو بگیرم...Lomani poour homme رو هم خیلی دلم میخواد بگیرما اما میترسم دوستش نداشته باشم و مصرف نشه...الان همون سانتیاگو رو همین جور به امان خدا ول کردم و دست و دلم به مصرفش نمیره...بوش عجیب به نظرم چیپ میاد...بوی Lomani هم به نظرم چیپ اومد...2 ماه پیش Whisky رو یه جا یواشکی تست کرده بودم نسبتتا خوشم اومد اما بوش یه کم تریپ شهرستانیه اما خیلی کم البته...خیلی بوی گل رز میداد اما متعادل بود و در مجموع بد نبود ..احتمالا بخرمش..فقط مشکل اینجاست که یادم نیست مدل double بود یاGold.بوش یه کم شبیه بوی Chastity از رصاصی بود و چون این عطر رو خیلی دوست دارم احتمالا این یکی رو هم دوست خواهم داشت..بعضی از کارای رصاصی به نسبت قیمتشون واقعا کیفیت خیلی عالی دارند..مثل همین Chastity یا Hope...
chastity وقتی میمونه و تندی اولش میره بعد 2 ساعت بوی به شدت مست کننده ای پیدا میکنه...بوش خیلی جیگر میشه:40:

arsenal_mmm
22-07-2011, 23:07
هر کی انگلیسیش خوبه خوندن این مقاله رو از دست نده....درباره عطرای تقلبیه و با عرض معذرت باید بگم که توش نوشته در عطرای تقلبی از ادرار استفاده میشه تا Ph عطرشون رو متعادل نگه دارند...باورتون میشه؟؟؟

hike
23-07-2011, 12:28
100 میل هم 280 دلار

اینو اگر خواستید تست کنید در پاساژ تیراژه میتونید امتحان کنید . طبقه بالا .
290 تومن. (100 یا 50 رو یادم نیست )

hike
23-07-2011, 12:51
امروز چندتا کار تست کردم اونایی که روی کاغذ تست داد هیچی نفهمیدم.
مثل vancleef arpels midnight in paris
FRANCOIS CHARLES by RANCE 1795

François Charles پسر ناپلئون بوده . خانم فروشنده گفت این عطر رو ناپلئون استفاده میکرده درصورتیکه کارهای 2011 و 2007 هستند(شایدم من منظورشو بد گرفتم )
Le Roi Empereur by Rance 1795

Parfums de Marly - Darley
این اخری 180 تومن بود. بدک نیست . بوی خنکی داره edp است

سایت رسمی

epic از amouge رو هم تست کردم. اینم کار خوبیه .میتونیم با هم شریکی بخریم. :31:
caron pour un homme رو هم برای بار چندم تست کردم. خوبه .ولی نمیتونم بخرم. جالبه شیشه 500 میل هم داره و عطر محبوب شاه بوده مثل اینکه..
برای بار چندم باز هم azzzaro pour homme رو تست کردم.یک چندبار دیگه تست کنم ممکنه خوشم بیادو بخرم

MOHAMMAD2010
23-07-2011, 13:29
کسی اینجا RIO Champion رو تست کرده ؟ چطوره ؟ ( کپی Davidoff Champion هستش)

hike
23-07-2011, 15:32
کسی اینجا RIO Champion رو تست کرده ؟ چطوره ؟ ( کپی Davidoff Champion هستش)

ریو رو تست نکردم. ولی خود champion رو تست کردم .خوشم نیومد.

بچه ها کسی جایی سراغ داره که بیژن مردانه رو تست بده.خیلی دلم میخواد تستش کنم.

moli_ahmad
23-07-2011, 19:07
کسی اینو تست کرده چه مدلیه؟Guccy by Guccy

artist5
23-07-2011, 19:14
سلام.1)چطوری باید از تستر عطر استفاده کرد در مغازه عطر فروشی.؟
2)آدرس فروشگاه گراد.هاکوپیان.زارا و فروشگاهایی از این دست را در تهران میخواستم..

artist5
23-07-2011, 19:23
سلام.میشه لطف کنید آدرس هایلند را دقیق به من بدید.ممنون

arsenal_mmm
23-07-2011, 21:02
دوستان خبر خوب براتون دارم....با کمال خوشبختی باید اعلام کنم که امروز از جلوی مغازه ای که عطر تقلبی شیک رو به بنده انداخت رد شدم و با کمال تعجب دیدم گیفت ستی که از این عطر داره کاملا اریجیناله اما عطر تکی هاش اغلب تقلبی هستند...این بود که طرف را خفت کردیم و با سوال درباره این که چرا عطر تکی هاش با چیزی که در گیفت ستشون هست فرق میکنه فروشنده را در موقعیت انمجام شده قرار دادیم و از اونجا که خودش میدونست من فهمیدم جنس تقلبی بهم انداخته بعد از یه کم جرو بحث حاضر شد شیشه قبلی رو براش ببرم و شیشه ای مطابق اونچه که در گیفت ست موجود بود با زنگ خاکستری و لوله اسپری سفید تحویل بگیرم..بنده هم تا تنور رو داغ دیدم در عرض نیم ساعت شیشه رو آوردم و با یه شیک اریجینال عوض کردم...:8:

دوستان هر کی با چشم باز خرید کنه و به ظواهر اکتفا نکنه به اون چیزی که حقشه میرسه و هر کی چشماشو ببنده و هر چیزی که بهش میدن بدون تحقیق قبول کنه محکومه به این که از همون لذت ببره

hike
23-07-2011, 21:03
سلام.1)چطوری باید از تستر عطر استفاده کرد در مغازه عطر فروشی.؟
2)آدرس فروشگاه گراد.هاکوپیان.زارا و فروشگاهایی از این دست را در تهران میخواستم..
1- تستر (منظور همون شیشه عطره )رو برمیدارید یا روی کاغذ یا روی مچ ساعد بازو لباس تست میکنید. اگر زیاد تست میکنید که پیشنهاد نمیشه همه رو روی کاغذ بزنید برای مقایسه بوها در ساعات اینده. روی سینه هم پیشنهاد میشه . بو را بهتر درک میکنی.
گراد م فاطمی، هاکوپیان سعادت اباد دیدم.تهران . عطر هاکوپیان میخوای؟
زارا رو نمیدونم.

arsenal_mmm
23-07-2011, 21:13
راستی امروز با یاری شانس، ادکلن ویسکی گلد رو هم در بازار بوستان پونک با هزار زحمت پیدا کردم.15 خریدم.دوستانی که مایل به خرید یا تست ادکلن های ویسکی هستند چندان به دلشون صابون نزنند...ورود این ادکلن تا اطلاع ثانوی به ایران ممنوع شده و هیچ جا گیر نمیاد...باید شانس بیارید مغازه ای از خرید قبلیش هنوز داشته باشه...اما حیف شد واقعا ادکلن خوبیه...یه ادکلن خیلی خوب دیگه هم امروز بو کردم که هوش از سرم برد...این یکی خوشبختانه تو بازار فراوونه و از قدیم هم بوده...چون وقتی بوش رو شنیدم مطمئن بودم که قدیما در تهران جوانهای دهه 60 و 70 با این ادکلن دوش میگرفتند و در هر کوی و برزنی بوش به مشام میرسید...اسم این ادکلن چیزی نیست جز Romance By Rasasi ...بویی کمی تا قسمتی زنونه اما کاملا به اسمش میاد و شما رو یاد یه آدم بسیار رمانتیک حساس و شاعر که زهره اش تند تند میترکه میندازه...البته یه کم زیادی لوس و نازنازیه بوی این Romance

jeremy28
23-07-2011, 23:46
دوستان خبر خوب براتون دارم....با کمال خوشبختی باید اعلام کنم که امروز از جلوی مغازه ای که عطر تقلبی شیک رو به بنده انداخت رد شدم و با کمال تعجب دیدم گیفت ستی که از این عطر داره کاملا اریجیناله اما عطر تکی هاش اغلب تقلبی هستند...این بود که طرف را خفت کردیم و با سوال درباره این که چرا عطر تکی هاش با چیزی که در گیفت ستشون هست فرق میکنه فروشنده را در موقعیت انمجام شده قرار دادیم و از اونجا که خودش میدونست من فهمیدم جنس تقلبی بهم انداخته بعد از یه کم جرو بحث حاضر شد شیشه قبلی رو براش ببرم و شیشه ای مطابق اونچه که در گیفت ست موجود بود با زنگ خاکستری و لوله اسپری سفید تحویل بگیرم..بنده هم تا تنور رو داغ دیدم در عرض نیم ساعت شیشه رو آوردم و با یه شیک اریجینال عوض کردم...:8:

دوستان هر کی با چشم باز خرید کنه و به ظواهر اکتفا نکنه به اون چیزی که حقشه میرسه و هر کی چشماشو ببنده و هر چیزی که بهش میدن بدون تحقیق قبول کنه محکومه به این که از همون لذت ببره
اینو که گفتی، من یه کم امیدوار شدم برم هایلند، اون عطر زنونه ای که گرفتم رو حداقل با یکی دیگه عوض کنم!

راستی طرف چه جوری حاضر شد عطری رو که استفاده شده بود عوض کنه؟

از فروشنده های تهران بعیده:18:

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

سلام.میشه لطف کنید آدرس هایلند را دقیق به من بدید.ممنون
خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، انتهای خیابان شهید احمد قصیر (بخارست قدیم)، نزدیک میدون آرژانتین

یه سری تابلوی قرمز رنگ هم به دیوارهای دور و اطراف فروشگاه نصبه!

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

امروز چندتا کار تست کردم اونایی که روی کاغذ تست داد هیچی نفهمیدم.
مثل vancleef arpels midnight in paris
FRANCOIS CHARLES by RANCE 1795

François Charles پسر ناپلئون بوده . خانم فروشنده گفت این عطر رو ناپلئون استفاده میکرده درصورتیکه کارهای 2011 و 2007 هستند(شایدم من منظورشو بد گرفتم )
Le Roi Empereur by Rance 1795

Parfums de Marly - Darley
این اخری 180 تومن بود. بدک نیست . بوی خنکی داره edp است

epic از amouge رو هم تست کردم. اینم کار خوبیه .میتونیم با هم شریکی بخریم. :31:
caron pour un homme رو هم برای بار چندم تست کردم. خوبه .ولی نمیتونم بخرم. جالبه شیشه 500 میل هم داره و عطر محبوب شاه بوده مثل اینکه..

این کارای گرون رو چه جوری بهت تست می دن؟
چیزی هم خریدی یا همین جوری مفتی بهت تست دادن؟:31:

jeremy28
23-07-2011, 23:52
راستی بچه ها یکی از رفیقام، یه عطر کپی می زنه که بوش به نظرم خیلی خوب اومد

موندگاری که نداره، پُر پُرش دو ساعت!

ولی پخش بوی خوبی داشت، فکر کنم گفت مال dream collection هست ولی اسمش یادم نموند.

هر وقت رفتم خونشون، یه عکس ازش می اندازم میذارم اینجا.

تنها عطر تقلبی بود که واسم قابل قبول بود

hike
24-07-2011, 02:18
اینو که گفتی، من یه کم امیدوار شدم برم هایلند، اون عطر زنونه ای که گرفتم رو حداقل با یکی دیگه عوض کنم!

راستی طرف چه جوری حاضر شد عطری رو که استفاده شده بود عوض کنه؟

از فروشنده های تهران بعیده:18:

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، انتهای خیابان شهید احمد قصیر (بخارست قدیم)، نزدیک میدون آرژانتین

یه سری تابلوی قرمز رنگ هم به دیوارهای دور و اطراف فروشگاه نصبه!

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

این کارای گرون رو چه جوری بهت تست می دن؟
چیزی هم خریدی یا همین جوری مفتی بهت تست دادن؟:31:
اون عطر chic که اول خریده بوده نسخه جعلی بوده.

برای تست عطرها هم خوشبختانه اینجا اینقدر دست و دلباز بودن که بیشتر عطرها تست داشتن که خودمم تعجب کردم تستر epic amouge رو داره. برای vancleef arpels pour homme رفته بودم که نداشتن. و برام سربع اینا رواورد تست کنم. خانمهای نسبتا مهربان و مودبی بودن. وقتی نظرمو پرسید گفتم باید 100 تایی عطر تست کنم تا 2-3 تاشو خوشم بیاد
چیزی نخریدم.

moli_ahmad
24-07-2011, 10:42
دوستان اگه بخواید یه عطر رو هدیه بدین به یه دختر خانوم باشخصیت و پر جنب و جوش و شوخ:31: چی هدیه میدین راهنمایی لطفا

jeremy28
24-07-2011, 12:07
اون عطر chic که اول خریده بوده نسخه جعلی بوده.

برای تست عطرها هم خوشبختانه اینجا اینقدر دست و دلباز بودن که بیشتر عطرها تست داشتن که خودمم تعجب کردم تستر epic amouge رو داره. برای vancleef arpels pour homme رفته بودم که نداشتن. و برام سربع اینا رواورد تست کنم. خانمهای نسبتا مهربان و مودبی بودن. وقتی نظرمو پرسید گفتم باید 100 تایی عطر تست کنم تا 2-3 تاشو خوشم بیاد
چیزی نخریدم.

بسیار نیکو.....

اختلاف قیمت هاش نسبت به قیمت اصلی (جهانی) چه جوری بود؟

چک کردی ببینی اصله یا فیک؟

جند وقتیه می خوام یه عطر بالای 100 بگیریم، از بس تقلبی زیاده، دست و دلم به خرید نمی ره!!!

hike
24-07-2011, 12:27
بسیار نیکو.....

اختلاف قیمت هاش نسبت به قیمت اصلی (جهانی) چه جوری بود؟

چک کردی ببینی اصله یا فیک؟

جند وقتیه می خوام یه عطر بالای 100 بگیریم، از بس تقلبی زیاده، دست و دلم به خرید نمی ره!!!
همون epic amouge که امازون 280 دلار میده اینجا 291 زده بود.
یا دارلی باتوجه به سایتی که لینک دادم با 19% مالیات حدود 165 دلاره که اینجا 180 میداد.
درمورد فیک بودنشون نظری ندارم. احتمالش کمه ولی خب ...
داستان عطر دارلی هم در نوع خودش جالبه.
دارلی اسم یک اسب عربیه که میشه گفت جد اسبهای اصیل انگلیسی شد.
دارلی حدود سال 1700 در سوریه بدنیا امد. 4 سال بعد توسط توماس دارلی خریداری شد و به انگلیس اورده شد و برای تولید مثل ازش استفاده شد که منجر به پرورش اسبهای اصیل چند میلیون دلاری انگلیسی شد.
این نژاد اسب ریشه ترکمن داشته و در سوریه و ایران برای مسابقات اسب سواری استفاده میشده.

moli_ahmad
24-07-2011, 13:13
کسی کمک نمیکنه ؟ بابا یه راهنمایی کنید پس فردا تولده من هنوز هیچی نخریدم اساتید کمک لطفا

hike
24-07-2011, 13:33
کسی کمک نمیکنه ؟ بابا یه راهنمایی کنید پس فردا تولده من هنوز هیچی نخریدم اساتید کمک لطفا
زنانه نمی شناسم زیاد . بودجه نامحدوده دیگه؟

Coco Mademoiselle Chanel شماره یک در امریکا
Beautiful Estee Lauder شماره 2
D&G Light Blue رتبه 3 پرفروشترینها
chanel no.5 رتبه 4
Pleasures Estee Lauder شماره 6
Angel Thierry Mugler شماره 7 امریکا
Viva La Juicy Juicy Coutur شماره 8 پرفروشها
Calvin Klein Euphoria شماره 9
Happy Clinique شماره 10

jeremy28
24-07-2011, 19:05
اون ادکلن کپی رو که می گفتم اینه:

به نظرم برای اینکه آدم بخواد فضای خونه رو برای مدتی خوشبو کنه، مناسب هست

(البته خودم با عطر تقلبی صددرصد مخالفم ها!!)

MOHAMMAD2010
24-07-2011, 19:18
به نظرتون Noir de RIO بهتره یا RIO Champion ؟
رفتم 2 تا رو بو کردم Noir de RIO خیلی خوشم اومد ( چون قبلا لالیک داشتم کلا بوشو خیلی دوست دارم ) ولی این RIO Champion هم بد نبود
خواستم نظر شما رو بدونم
راستی جایی که من رفتم RIO Champion رو 19 تومن و Noir de RIO رو 21 تومن میداد ( چند تومن دارن گرون میفروشن ؟ )
راستی بوی این ادکلن های ریو مثلا همین Noir de RIO چقدر دووم داره حدودا ؟

hike
24-07-2011, 21:10
اون ادکلن کپی رو که می گفتم اینه:

به نظرم برای اینکه آدم بخواد فضای خونه رو برای مدتی خوشبو کنه، مناسب هست

(البته خودم با عطر تقلبی صددرصد مخالفم ها!!)
بنظر میاد یک برند پدرمادر دار ترک باشه. تاسیسش 1895 است

jeremy28
24-07-2011, 21:37
زنانه نمی شناسم زیاد . بودجه نامحدوده دیگه؟

Coco Mademoiselle Chanel شماره یک در امریکا
Beautiful Estee Lauder شماره 2
D&G Light Blue رتبه 3 پرفروشترینها
chanel no.5 رتبه 4
Pleasures Estee Lauder شماره 6
Angel Thierry Mugler شماره 7 امریکا
Viva La Juicy Juicy Coutur شماره 8 پرفروشها
Calvin Klein Euphoria شماره 9
Happy Clinique شماره 10

راستش با توجه به اطلاعاتی که من دارم، کوکومادمازل(حدود 170 تومن) برای این فصل مناسب نیست و هم چنین برای مجالس رسمی و تشریفاتی استفاده می شه. ولی خوب یه عطر تقريباً همه پسنده!

اگه برات مهمه که حتماً مناسب این فصل باشه، من Kenzo L`eau Par رو پیشنهاد می کنم (بین 50-60 باید باشه)

ضمن اینکه D&G Light Blue هم خوشبو هست و بوی خنکی داره.

عطر Bvlgari Jasmin Noir هم بوی فوق العاده ای داره + عطر Calvin Klein Euphoria هم جزء عطرهای پرفروش در ایرانه!

در مورد عطرهای دیگه ای که hike نوشته، اطلاعی ندارم.

یه چیز دیگه:

من خواهرم تازگیا از فروشگاه perfumeshopping عطر Eclat D'Arpege از لانوین رو سفارش داده (البته تسترش رو که در عطر و جعبه رو نداره ولی اصله!) به قیمت 44000 تومن. اونم خیلی خوشبو هستش- بوی سیب میده:40:- و برای این فصل هم مناسبه. البته برای خانم های نسبتاً احساساتی و مهربون توصیه میشه:31:
و جزء عطرهای پرفروش هم هست.

یه مورد دیگه هم Nike fission هست که قبلنا توی یه لوازم آرایشی تست کرده بودم و واسه یه خانوم می خواستم که از اینجا می تونی ببینیش:

به شدت اسپورته و برای خانوم های ورزشکار که دائم می رن باشگاه مناسبه و قیمتش هم حدود 15-20 هست
(با توجه به اینکه برای یه خانم پرجنب و جوش می خوای)

با این حال، گزینه هایی که گفته شد رو حتماً برو تست کن ببین کدوم مناسبتره دیگه!

================================================== ====

یه نکته مهمی هم که هست اینه که همیشه برای اینکه بخوای در خرید عطر هدیه، انتخابت رو محدود کنی، توجه به این موضوعه که طرفت قبلاً از چه عطرهایی استفاده می کرده.

چون اگه این موضوع رو بدونی، می تونی به نوع عطرهای مورد علاقه اش پی ببری و انتخابت راحت تر می شه!

اگر هم بر اساس قیمت بخوای بخری که خوب، اون یه موضوع دیگه اس

و مثلاً اگه بخوای زیاد بهش حال بدی، باید 100 به بالا اِخ کنی...:5:

jeremy28
24-07-2011, 21:49
بنظر میاد یک برند پدرمادر دار ترک باشه. تاسیسش 1895 است

woooow :18:

آره یه جورایی....

بیچاره رفیقم اصلاً خودش هم نمی دونست!

دیدم خیلی خوشبو هستش ها...

راستش چون اسم و برندش رو تا حالا نشنیده بودم، گفتم شاید از اون کپی های عطرای اصل باشه که یه اسم دیگه واسشون انتخاب می کنن!

مرسی:46:

Facon_Archi
24-07-2011, 22:33
سلام

دوستان یه سری (کیلویی:دی) ادکلن با بوی شیرین زنانه معرفی میکنید؟

هر چه زودتر بهتر
مرسی

jeremy28
24-07-2011, 23:06
سلام

هر چه زودتر بهتر
مرسی
Ricci Ricci از نینا ریچی (قیمت: حداقل 80)
j'ador (ژَدوق) از کریستین دیور (قیمت: حداقل 120)
Euphoria از کالوین کلین (قیمت: حداقل 60)
Burbery Brit از بوربری (قیمت:‌ حداقل 50)
Eclat D'Arpege از لانوین (قیمت : حداقل 45)
و ...

کافیه؟ :31:

hike
24-07-2011, 23:25
سلام

هر چه زودتر بهتر
مرسی
Angel Thierry Mulger
Fancy Jessica Simpson
Fantasy Britney spears
Alien Thierry Mugler
Givenchy Organza
Insolence Guerlain
kenzo Amour
Dior Hypnotic Poison
c k in2u
vera wang princess
gucci rush

tohid_abi
25-07-2011, 14:33
من ادکلن لالیک داشتم تازه تموم شده
برای تابستان یک ادکلن مخصوص این فصل با موندگاری خوب بودجه 100 یکم بالاتر هم موردی نداره معرفی کنید ممنون میشم

mhek
25-07-2011, 15:24
من ادکلن لالیک داشتم تازه تموم شده
برای تابستان یک ادکلن مخصوص این فصل با موندگاری خوب بودجه 100 یکم بالاتر هم موردی نداره معرفی کنید ممنون میشم

اگه میخوای مثل لالیک وتیور داشته باشه guerlain vetiver رو بگیر....عطر بسیار معروف و خوشبویی هستش..البته مثل لالیک زیاد تاریک نیست ولی به شخصه بیشتر از لالیک ازش خوشم میاد..حدودا 70 تومن هست...Infusion de Vetiver Prada for men هم عطر خوبی هستش اگر بتونی گیر بیاری...حدودا 80 تومن باید باشه.
اگر بیشتر میخوای هزینه بکنی Bleu de Chanel بگیر البته ربطی به لالیک نداره و یه عطر مرکباتی چوبی هستش.ولی خیلی فرش و تازه کننده هستش...حدودا 120 قیمت داره...

hike
25-07-2011, 16:26
اگر خواستید برای یک خانم یک عطر بگیرید میتونید روی گرانترین عطر دنیا حساب کنید.
clive christian no. 1

50 میل 900 تومن.

moli_ahmad
25-07-2011, 18:37
با تشکر از دوستان عزیز hike و بقیه من همون اولی رو گرفتم کوکو مادمازل شنل 50 میل گرفتم:20:

Ezel
25-07-2011, 20:57
به اطلاع برخي از دوستان برسونيم اون قضيه تعويض عطر شيك من با اصل چندان موفقيت آميز نبود و به جزييات و اطلاعات بيشتري درباره عطراي تقلبي بازار دست پيدا كردم حتي از فروشنده اعتراف گرفتم اونم درباره جاهاي معروفي كه اصلا فكرشو نميكنيد. اما متاسفانه ارائه اونها موجب انحراف تاپيك ميشه و ياد آور اعتراضات اجتماعي،تناقضات رواني،بهار عربي،اوضاع فقر در قاره آفريقا،جنگ سرد آمريكا و روسيه و حمله ناتو به ليبي و معاهده استارت آمريكا و روسيه و قرارداد كمپ ديويد . معاهده اسلو،حمله صدام به كويت وخيلي چيزاي ديگه ميشه، بنا بر اين از دادن جزئيات بيشتر درباره اون خودداري ميكنم...حتي ميتونم بگم ممكنه ياد آور حملات تروريستي اخير به نروژ باشه..ميدونيد كه اين تاپيك داره صاف و مستقيم ميره ...نبايد بچه هاي مردمو منحرف كنه آخه:5:نگران نباشيد چشم به هم بزنيد اين پست رو حذف كرده رفته...پس لطفا از پاسخ بهش خودداري كنيد:31:

کاربر گرامی arsenal_mmm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

به عنوان آخرین تذکر در این باره :

منحرف کردن تاپیکهای متفرقه عامدا و آگاهانه ، جز بی نظمی در انجمن سودی نخواهد داشت /

کنایه ، متلک و این دست مسائل در انجمن متفرقه هیچ جایی ندارند / مشکلی دارید با نحوه ی مدیریت متفرقه ، با مدیر انجمن متفرقه جناب Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح یا از انجمن ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

خواهشا رعایت کنید /

تشکر از توجه و همکاری شما و با عذر خواهی از دوستان بابت انحراف تاپیک /:20: