PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48

Atghia
16-01-2016, 00:33
سلام. بین این سه تا کدوم یکی ماندگاری و کدوم یکی پخش بیشتری داره؟
Giorgio Armani Acqua Di Gio Essenza Eau De Parfum
Hermes Terre D'Hermes Eau De Toilette
Bvlgari Man Extreme Eau De Toilette

ممنون

انتخاب هرمس چناچه مركباتي صرف بپسنديد بسيار عاليه!
هم پخش هم ماندگاريش به نسبت دو مورد ديگه بهتره
اسنزا هم بسيار بسيار خوش رايحس و شخصا دوسش دارم ماندگاريش هم خيلي خوبه اما پخشش عالي نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain_America
16-01-2016, 00:50
اووووو
ريو كالكشن رو ايا تازه كشف كرديد؟ چندين ساله عطراش ريخته تو بازار!!!
ريو و اسمارت دو سري كپي كار اماراتي هستن (يكي دوتام جديد اضافه شده كه به پاي اين دو نميرسن)
كه ميان مشابه عطراي معروف رو تغييراتي در اسم! در اكثر موارد هم بي كيفيت
در اصل اين توليدات صرفا رايحه ي خطي دارن و از اغيير رايحه عطراي اصلي خبري نيست ماندگاري و پخششون هم بشدت كمتره ولي چون ارزونه براي بعضيا ميصرفه...
در بعضي كارها خوب در اوردن در اكثر موارد هم خير
علاوه برحجم هاي ١٠٠ميل با ظاهر شيشه مشابه، حجم هاي كمتر رو هم توليد ميكنن

تشکر.
کلا دنبال کارای فیک نمیرفتم چون تو امارات کار اصل با قیمت مناسب راحت پیدا میشه ولی این ناسوماتو به نسبت حجمش قیمت کاراش بالاست زود تموم میشه برای همین باید زاپاس هم خرید، بماند از دوستانی که قرض میکنند و نمیارند وسایل شخصی آدم رو :n34:
گفتم یه تستی هم بزنم حداقل اینا از روی اون میزنن نه مثل شرکتهایی که کلا اسم و جلد و شیشه رو هم زحمت میکشن کپی میکنن.

از عطراي برند امواج استفاده كنيد يا برند شيخ
البته سليقه خليجي عطر خنك باهاش حور در نمياد درحاليكه معمولا عطر روزانه نبايد خيلي گرم باشه اونم در منطقه گرمسير!
گرلن سانتال رويال سبك نيست اما عطر جديد و به نسبت خوبيه با رايحه ي چوب و عود و رز
يك عطر يوني خوش رايحه

شیخ سابقا زیاد استفاده کردم مخصوصا اینا که تو شیشه های خوشگل طرح عربی هست تو بازار قدیم بعضی مغازه ها کلا این سبک عطر کار میکنند.
چه کنیم دیگه از وقتی ساکن جنوب شدم هم خونگرم شدم هم سلیقه ام و طبعم گرم شده تازه کلی صابون و روغن بدن مراکشی و سودانی که اونها هم بوی گرم دارند هم استفاده میکنم! یه بار سعی کردم برم دنبال عطرهای مدیترانه ای آخه اونها هم گرمسیری هستن ولی اطلاعاتم محدود بود به کارای تام فورد که خیلی شیرین هستن.
بازم تشکر از جوابتون.

shahab1985
17-01-2016, 00:55
میشه چند تا از بهترین کارهای زنونه و چند تا از بهترین کارهای مردونه از لحاظ پخش بو بالا که خط بو دارن معرفی کنین

MOHAMMAD2010
17-01-2016, 18:40
دوستان به نظرتون بهترین کار مردونه تا 120 تومن برای بهار و تابستون چیه ؟ لالیک مشکلی اسپورت چطوره ؟ گزینه بهتر هم هست ؟

Captain_America
17-01-2016, 20:40
دوستان به نظرتون بهترین کار مردونه تا 120 تومن برای بهار و تابستون چیه ؟ لالیک مشکلی اسپورت چطوره ؟ گزینه بهتر هم هست ؟

ورساچه اروس، بسته به جایی که میخرید شاید مقداری گرون تر از 120 بشه.
پولو قرمز هم می پسندم.

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 11:36
ورساچه اروس، بسته به جایی که میخرید شاید مقداری گرون تر از 120 بشه.
پولو قرمز هم می پسندم.

داداش یه پستی دادی که پر اشکاله :n02:

1 ایروس اصلا برای فصل بهار و تابستون نیست ! بوش بیشتر گرمه !
2 - قیمتش حدود 170-180 هست نه تا 120 !
3 - قبلا داشتمش زیاد خوشم نیومد فروختم

Captain_America
18-01-2016, 15:48
داداش یه پستی دادی که پر اشکاله :n02:

1 ایروس اصلا برای فصل بهار و تابستون نیست ! بوش بیشتر گرمه !
2 - قیمتش حدود 170-180 هست نه تا 120 !
3 - قبلا داشتمش زیاد خوشم نیومد فروختم

بوی میوه ای رو واسه بهار تابستون بایستی بزنی دیگه فصل سرد برو سراغ بوی چوب و عود و چرم، قیمتش هم من 135 گرفتم یه چند وقت پیش. دیگه نمیدونم والا پس به نظرم کارای کرید هم به سلیقه ات نخوره، یه چیز بزن پخش بوش زیاد باشه ملت حال کنن باو.

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 15:55
بوی میوه ای رو واسه بهار تابستون بایستی بزنی دیگه فصل سرد برو سراغ بوی چوب و عود و چرم، قیمتش هم من 135 گرفتم یه چند وقت پیش. دیگه نمیدونم والا پس به نظرم کارای کرید هم به سلیقه ات نخوره، یه چیز بزن پخش بوش زیاد باشه ملت حال کنن باو.

نه اخه اصلا بوش میوه ای نیست ! بوی کاملا شیرین و گرمی داره - 135 !؟ خیلی عجیبه این قیمت
تا 120 که کرید نمیشه خرید !

Atghia
18-01-2016, 17:22
نه اخه اصلا بوش میوه ای نیست ! بوی کاملا شیرین و گرمی داره - 135 !؟ خیلی عجیبه این قیمت
تا 120 که کرید نمیشه خرید !

سلام به محمد عزيز
من به شما لوئوه ٧ با شيشه آبي كمرنگ رو پيشنهاد ميكنم البته كمي بيش از ١٢٠هست اما زير ٢٠٠ قطعا گير مياد
كار با كيفيتيه خيلي فرش هست از لحاظ ماندگاري و پخش هم متوسط هستش اما ضعيف نيست!
نت ابتدايي مركبات و نت پايه خس خس و سدر و مشك هست در واقع يك كار چوبي و شادابه

اگر نه كه بين كاراي سي كي و ازارو در اين رنج بررسي كنيد
البته خودتون كروم لجند ازارو داريد [emoji257]

MOHAMMAD2010
18-01-2016, 19:03
سلام به محمد عزيز
من به شما لوئوه ٧ با شيشه آبي كمرنگ رو پيشنهاد ميكنم البته كمي بيش از ١٢٠هست اما زير ٢٠٠ قطعا گير مياد
كار با كيفيتيه خيلي فرش هست از لحاظ ماندگاري و پخش هم متوسط هستش اما ضعيف نيست!
نت ابتدايي مركبات و نت پايه خس خس و سدر و مشك هست در واقع يك كار چوبي و شادابه

اگر نه كه بين كاراي سي كي و ازارو در اين رنج بررسي كنيد
البته خودتون كروم لجند ازارو داريد [emoji257]

ممنون :n16:
نه والا اینی که گفتین گرونه ، ارزون تر میخوام
اره درسته كروم لجند رو دارم ( جدیدا هم از بوش زیاد خوشم نمیاد نمیدونم چرا ! )
اون لالیک مشکی اسپورت رو تست کردین ؟ چطوره ؟

30vil
18-01-2016, 22:59

دیویدوف چمپیون را به لالیک اسپرت ترجیح میدم

shahab1985
19-01-2016, 23:14
میشه چند تا از بهترین کارهای زنونه و چند تا از بهترین کارهای مردونه از لحاظ پخش بو بالا که خط بو دارن معرفی کنین

Atghia
20-01-2016, 01:24

همين جمله خودتون رو سرچ كنيد توي تاپيك بارها و بارها پرسيده شده...
بهرحال
در مورد عطراي زنونه با پخش بوي خوب:

بلك اركيد تام فورد
كنزو جانگل
هرمس الكسير مروليس(الكسيغ دمغوي)
آلين از تري ماگلر
ديور اديكت پرفيوم
لانكوم لانوي
شاليمار پرفيوم گرلن(ترجيحا ورژن اصلي در مقام بعدي اينيشال)

mojtabaivi
20-01-2016, 15:24
سلام. کسی از دوستان یکی دو تا عطر فروشی معتبر که عطراش اورجینال باشه و تستر هم از عطراش داشته باشه توی تهران معرفی میکنه؟

MOHAMMAD2010
20-01-2016, 15:36
دیویدوف چمپیون را به لالیک اسپرت ترجیح میدم

این چمپیون تو سایت های ادکلن دیسلایک بالایی داره !

Atghia
20-01-2016, 16:18
سلام. کسی از دوستان یکی دو تا عطر فروشی معتبر که عطراش اورجینال باشه و تستر هم از عطراش داشته باشه توی تهران معرفی میکنه؟

ميثم
سفير
روژا
نمايندگي هاشون توي اكثر مراكز خريد خوب هست...

30vil
20-01-2016, 17:18
این چمپیون تو سایت های ادکلن دیسلایک بالایی داره !

پیشنهاد میکنم حتما تستش کنید

MOHAMMAD2010
20-01-2016, 17:35
پیشنهاد میکنم حتما تستش کنید

شما دارینش ؟ نظرتون چیه ؟
چون قیمتش خیلی مناسبه ( با توجه به قیمت بقیه )

30vil
20-01-2016, 19:32
شما دارینش ؟ نظرتون چیه ؟
چون قیمتش خیلی مناسبه ( با توجه به قیمت بقیه )

بله یه تلخی و طراوت جالبی داره حس خیلی خوبی به من میده حس بوییدن پوست گریپ فروت با همان تلخی و طراوت

اما از اون دسته عطرهاست که حتما باید تست بشه و چشم بسته نمیشه خریدش

MOHAMMAD2010
23-01-2016, 13:54
ارشاکو به نسبت قیمت مناسبی داشت یعنی همین ایسه میاکی رو ۱۲۵میل میده ۱۴۸که به نسبت سایتهای معروف دیگه خوب بود.ضمانت برگشت هم که داره.سفارشم به موقع رسید.از نظر اصل بودن که کدها همخونی داشت. بعلاوه ماندگاری خیلی خوب.
دقیقا منم دنبال یه رایحه هستم که خنک و خاص باشه و ماندگاری بالا.تو نگاه اول ایسه میاکی یه رایحه معمولی داشت اما وقتی زمان میگذره کم کم خودشو نشون میده. این رایحه تند اولش همون رزماریه؟که تا اخرش هم هست و حکم فرماست.از این زیاد خوشم نمی یاد.ولی بازم میگم بعد از گذشت زمان خوب میشه.ولی خیلی زمان می بره

اقا شما که از این سایت خرید داشتی من یه سوال داشتم
من دنبال ادکلن vice بودم الان دیدم تو این سایت تقریبا با قیمتی خوبی هست
میخواستم ببینم اولا شما که یه ادکلن تقریبا گرون ازش خریدی اصل بود ؟ و دوما هزینه پست رایگان هست یا نه ؟ چون تو سایت دو نوع نوشته یکی :

ارسال رایگان : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.
پست پیشتاز عادی : 1 تا 2 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.

میخواستم ببینم اون اولی چیه ؟ بالاخره این سایت پستش رایگان هست یا نه ؟
ممنون

aftab_azad20
23-01-2016, 20:02
اقا شما که از این سایت خرید داشتی من یه سوال داشتم
من دنبال ادکلن vice بودم الان دیدم تو این سایت تقریبا با قیمتی خوبی هست
میخواستم ببینم اولا شما که یه ادکلن تقریبا گرون ازش خریدی اصل بود ؟ و دوما هزینه پست رایگان هست یا نه ؟ چون تو سایت دو نوع نوشته یکی :

ارسال رایگان : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.
پست پیشتاز عادی : 1 تا 2 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.

میخواستم ببینم اون اولی چیه ؟ بالاخره این سایت پستش رایگان هست یا نه ؟
ممنون

سلام تا اونجایی که من اطلاعات داشتم در مورد اصل یا غیر اصل بودن.البته اطلاعات زیاد کاملی ندارم در این مورد.مشکلی نداشت یعنی اصل بود.هزینه پست هم رایگان نبود. پست سفارشی تقریبا یه ۵۵۰۰تومنی شد واسه من که خوزستان هستم. اون ارسال رایگان شاید واسه تهران باشه.نمی دونم!

Captain_America
25-01-2016, 19:32
سلام پولو چه رنگی رو پیشنهاد میکنید؟
نمایندگی پولو واسه مشترکین تخفیف ویژه گذاشته رفتم کلی لباس خریدم گفتم عطر هم از پولو بگیرم ست کنم! :n02:
از اونجایی که هم تیشرت و جین (اسپرت) و هم پیراهن و شلوار (اداری) گرفتم دو نمونه لطفا معرفی کنید.
تشکر ویژه.

mehryar1973
26-01-2016, 00:17
سلام پولو چه رنگی رو پیشنهاد میکنید؟
نمایندگی پولو واسه مشترکین تخفیف ویژه گذاشته رفتم کلی لباس خریدم گفتم عطر هم از پولو بگیرم ست کنم! :n02:
از اونجایی که هم تیشرت و جین (اسپرت) و هم پیراهن و شلوار (اداری) گرفتم دو نمونه لطفا معرفی کنید.
تشکر ویژه.
سلام
برای تیپ رسمی تون پولو سبز عالیه
یه کار تلخ و تقریبا تند که رایحه کاج تو اون مشهوده،از نظر پخش هم خیلی خوبه
پولو بلک هم خوبه البته فضای کار تا حد زیادی با پولو گرین متفاوته و به تند و تیزی اون نیست و بالطبع پخش هم کمتره
پولو بلو هم یه کار خنک تقریبا میوه ای هستش و به درد تابستون میخوره

rezazing
28-01-2016, 22:37
سلام.یه پسر 21 ساله هستم برا خودم یه ادکلن میخوام با مشخصات زیر:
بوش نمیخوام شیرین باشه، واسه فصل بهار میخوام استفاده کنم، ماندگاری برام بیشتر از 6 ساعت مهم نیست اما پخش بوش زیاد باشه جنس مخالف هم از نزدیک که بو به مشامش میرسه بینیش تند نشه اذیت نشه.با تشکر

rezazing
30-01-2016, 10:46
سلام.واسه من یه ادکلن با این شرایط معرفی کنید:
پسر هستم 21 سالمه خوزستان زندگی میکنم ولی شرجی نیست اینجا فقط گرمه‏.یه ادکلن میخوام بوش شیرین نباشه ماندگاری حداقل 6 ساعت ولی پخش بو زیاد باشه.ادکلن زیاد مورد استفاده ای نباشه یعنی بوش خاص باشه و مورد استفاده ی هرکسی نباشه.تیپم اغلب رسمی هست.بوش مورد پسند دختر باشه قیمتشم نهایتا 150.فقط توجه کنید شیرین نباشه از بوی شیرین زده شدم

brad pitt
01-02-2016, 22:21
سلام
برا یه دختر خانوم 26 ساله با تیپ اسپرت
به نظرتون بولگاری جاسمین نویر بلک خوبه؟ رمانتیک هست؟
ممنون

shervin1996
02-02-2016, 00:40
سلام
ممنون
سلام این کاری که نام بردید سنگین و به قولی خانمانه هست و خیلی مناسب تیپ اسپرت نیست اگر یاس دوست دارید کارایی مثل کالوین کلاین بیوتی و همینطور ورساچه اروس زنانه و ورساچه پور فم که از مورد قبلی خنک ترهستن کارهای یاسی خوبی هستند که میشه با تیپ اسپرت مصرف کرد.

shervin1996
02-02-2016, 00:48
پسر هستم 21 سالمه خوزستان زندگی میکنم ولی شرجی نیست اینجا فقط گرمه‏.یه ادکلن میخوام بوش شیرین نباشه ماندگاری حداقل 6 ساعت ولی پخش بو زیاد باشه.ادکلن زیاد مورد استفاده ای نباشه یعنی بوش خاص باشه و مورد استفاده ی هرکسی نباشه.تیپم اغلب رسمی هست.بوش مورد پسند دختر باشه قیمتشم نهایتا 150.فقط توجه کنید شیرین نباشه از بوی شیرین زده شدم
با شرایطی که گفتید به نظرم ایسی میاکی پورهوم بلو (که شاید کمی تند باشه مخصوصا اولاش ولی بمونه خوب میشه) ، آکوا بولگاری ، آکوا آمارا بولگاری و دانهیل فرش رو تست کنین اینا کارای خنک هستن و در هوای سرد مصرفشون جالب به نظر نمیرسه در هوای گرم هم پخش بویی که شما مدنظرتونه رو ندارن مگراینکه با اسپری به تعداد بالا مشکلتونو با پخش بو حل کنید...

amirpers
02-02-2016, 09:05
دوستان كسي تا حالا از سايت:
عطرآرا
خريد كرده؟ ميدونيد معتبره يا نه؟

من اسم سايت رو كمرنگ كردم تا زياد تبليغ نشه.

rezazing
02-02-2016, 11:24
خیلی ممنون از راهنماییت.میگم که من شنیدم بعضی از ادکلنهای ایسی میاکی مثه نسخه ی بلو بوش جوریه که یا ازش کاملا متنفر میشی یا واقعا عاشقش میشی.در مورد ایسی میاکی پور هوم هم همینطوره؟
و یه سوال دیگه اینکه تو سایت عطر ا...ن چیزی که از نظرات کاربران در مورد این عطر برمیاد اینه که فرمول این ادکلن عوض شده و بوش کمتر شده درسته؟

LΩRD
07-02-2016, 03:24
دوستان نظرتون مر مورد تولیدات Emper واسه استفاده روزمره چیه؟ از نظر ماندگاری و بو؟

taghi_ramzi
07-02-2016, 11:52
در مورد برند مونتال montale سوال دارم
ظاهراً محصولاتش گرونه و اکثراً موندگاری و پخش خوبی هم دارن ، ولی زیاد تو ایران و سایتهای ایرانی شناخته شده نیستن
دلیلش چیه؟

یکی هم کارهایی که نت رز دارن ، لزوماً بوی عطر مشهد که نمیدن؟

brad pitt
07-02-2016, 22:39
ظاهراً محصولاتش گرونه و اکثراً موندگاری و پخش خوبی هم دارن ، ولی زیاد تو ایران و سایتهای ایرانی شناخته شده نیستن
دلیلش چیه؟

مونتال عود لدر بهترین عطر منه

mahla_EEL
08-02-2016, 18:35
دوستان گرام نظرشون راجع استفاده از اسانس (اسانس با کیفیت خوب البته)بجای ادکلن اصل چیه؟؟
هم بسیار ارزونتره، هم میتونی اسانسشو بیشتر سفارش بدی درنتیجه پخش و موندگاریش هم بیشتره ، لازمم نیست حتمن صد میل بخری،فله ای یه
با توجه ب نکته ک بیشتر عطرای الان طبق قوانین ایفرا؟ اگه اشتباه نکنم، ریفورموله شده و کیفیتا اومده پایین
کلا نظرتون راجع اسانس چیه

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

Atghia
09-02-2016, 09:57
دوستان نظرتون مر مورد تولیدات Emper واسه استفاده روزمره چیه؟ از نظر ماندگاری و بو؟

براي مصارف عادي به نظرم خيلي گزينه خوبيه اگرچه از برندهاي اماراتي خوشم نمياد اما بعضي از كارهاي اين برند واقعا خوب هستن
از لحاظ پخش و ماندگاري هم مناسبن و عموما رايحه ي خطي و يكنواخت دارن

Atghia
09-02-2016, 10:04
دلیلش چیه؟

در مورد سوال دومتون خير

ديده شده كه يكسري از عطرها با نت رز ميتونن خيلي حالت عربي مانند باشن و يه چيزايي شبيه عطر تي رز معروف! كه اصطلاحا بوي اماكن مذهبي رو داره...از طرفي عطرهاي گرمي كه رز دارن مشابه با گرلن سانتال رويال وقتي از عود و چوب و چرم كنار رز استفاده بشه بازم همون حالت رو ايجاد ميكنه خصوصا اگر ادويه هم داشته باشيم يه چيزي شبيه شله زرد نذري ممكنه پيش بياد :دي
اما وقتي عطر خنك باشه! ديگه با يك نوع ديگه اي از رز روبرو هستيم شبيه ورساچه برايت كريستال يا مثلا اكوا وومن فقيد
همچنين تركيب رز با مشك بسيار ميتونه جذاب باشه مثل نارسيسو اسنس از نارسيسو رودريگز

خلاصه اينكه به ساير نت ها توجه كنيد تا حدي ميشه پيش بيني كرد
وجود عناصري مثل چوب و مشك اون حالت ناخوشايند(از ديد ايراني ها) رو كم و در مواردي از بين ميبره
اما وجود نت هاي گرمي شبيه عود و چرم و حضور ساير گلها اون حالت رو تشديد ميكنه...

(صرفا تجربه و تحليل شخصي)

Atghia
09-02-2016, 10:06
استامينو (بدل و مشابه بلو دشنل)

Atghia
09-02-2016, 10:10
سلام
ممنون

خانمها عموما از عطراي تلخ كمتر خوششون مياد
همچنين وقتي عطر گلي تر و شيرين تر باشه اسپرت تر هست و اون حالت رمانتيك بيشتر مختص اين دسته از عطرها هستش...
براين اساس خيلي جاسيمن نوير رو رمانتيك نميدونم (در عين اينكه خودم خوشم مياد ازش)

ميتونيد ورساچه برايت كريستال ابسلو رو جايگزينش كنيد يا لاو اين مود از فره و يا باربري دبيت

Atghia
09-02-2016, 10:12
دوستان گرام نظرشون راجع استفاده از اسانس (اسانس با کیفیت خوب البته)بجای ادکلن اصل چیه؟؟
هم بسیار ارزونتره، هم میتونی اسانسشو بیشتر سفارش بدی درنتیجه پخش و موندگاریش هم بیشتره ، لازمم نیست حتمن صد میل بخری،فله ای یه
با توجه ب نکته ک بیشتر عطرای الان طبق قوانین ایفرا؟ اگه اشتباه نکنم، ریفورموله شده و کیفیتا اومده پایین

از نظر من هيچ چيز جاي عطر اصلي رو نميگيره
از اسانس ها اصلا خوشم نمياد عموما هم باعث سردردم ميشن....

(نظر شخصي)

sharif.1.attar
09-02-2016, 20:43

از ادکلن های جیبی برندهایی که عطر مشابه تولید می کنند نیز می توانید بهره ببرید.

mehdiops
10-02-2016, 13:55
دنبال نمایندگی اورآل هستم
برای خرید اسپری ضدتعریق جایی میشناسین هر جا میرم ندارن

ضمنا من دنبال یک مدلی هستم که فوق العاده قوی باشه مدل 96h اورآل مد نظرم هست به نظرتون قوی تر از این مدل تو مارکهای دیگه هست چیزی؟

LΩRD
10-02-2016, 20:07
براي مصارف عادي به نظرم خيلي گزينه خوبيه اگرچه از برندهاي اماراتي خوشم نمياد اما بعضي از كارهاي اين برند واقعا خوب هستن
از لحاظ پخش و ماندگاري هم مناسبن و عموما رايحه ي خطي و يكنواخت دارن

شنیدم ماندگاری متوسط یا رو به پایینی دارن

راهی هست که بشه حداقل 3 - 4 ساعت موندگاریش رو حفظ کرد؟

به جز راه هایی مثل زدن عطر روی قسمت های نبض دار بدن

taghi_ramzi
11-02-2016, 19:59
الان بیرون بودم یکی دو تا اسپری اکو با بوی عطرای معروف خریدم که ببینم بوشون چطوره
طرف میگه همین اسپری اکو 10 هزار تومنی (تو بعضی سایتا 8500 تومنی) هم تقلبی داره! :n04:
مخم سوت کشید! اگه اسپری بدن تقلبی داشته باشه ، وای به حال جنسای گرونتر ...

Captain_America
12-02-2016, 10:48
الان بیرون بودم یکی دو تا اسپری اکو با بوی عطرای معروف خریدم که ببینم بوشون چطوره
طرف میگه همین اسپری اکو 10 هزار تومنی (تو بعضی سایتا 8500 تومنی) هم تقلبی داره! :n04:
مخم سوت کشید! اگه اسپری بدن تقلبی داشته باشه ، وای به حال جنسای گرونتر ...

دادا من کارم مشابه هستش تقریبا (عمده فروشی لوازم آرایشی دارم)
کل محصولات اینجوری آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن مبدا ورودشون به کشور امارات هست حالا یا از گمرک دو کشور یا از طریق اسکله های قاچاق.
چون اینا تک فروشی شون پایینه و تاریخ مصرف هم دارن اکثرا نمیصرفه تو گمرک معطل بشن پس از اسکله های قاچاق میان، حالا دیگه حساب کنید وقتی هیچ نظارت بهداشتی هم روشون نیست دیگه نظارت اصل و تقلی هم کلا بیخیال شدی.
مضاف بر اینکه میشه یه مدل کالای اصل رو بگی تا کپی کارهای چین و چند کشور دیگه تو 3 رده قیمتی کپی همون رو میدن تحویل کپی درجه 1 کپی هست که اصلا با اصلش مو نخواهد حتی جعبه و کاتالوگ و لیبل و شماره سریال با همون کیفیت میزنن!

swamp
14-02-2016, 15:40
با سلام

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در مورد بوی این عطر بگن

Versace Yellow Diamond

این رو هم اضافه کنم که به فردی که میخوام این رو هدیه بدم عطر Versace Crystal Noir رو استفاده میکنه

به نظرتون قابل پسند هست با خیر؟

مرسی

taghi_ramzi
21-02-2016, 13:23
یه چیزیم من تازگیا متوجه شدم
تو کامنتای تقریباً همه عطرای قبل از 1979 که الانم تولید میشن مثل یاتاقان و پورانوم و گری فلانل نوشتن این عطر محمد رضا بوده! :n15:

نبندین میمیرین؟

kenzu
21-02-2016, 13:40
محمدرضا عطر حرم میزنه

abbass11
23-02-2016, 00:20
سلام به دوستان عزیز کسی از ادکلن استی دوپونت پاریس سنت گارمن استفاده کرده رایحش چطوره ؟همینطور کیفت موندگاری و پخش بو ؟
بیین این عطر و ویزاری اکستریم کدوم رو پیشنهاد میدین ؟؟؟؟
تو این رنج قیمت بهترین خریدی ک میشه کرد چی هستش ؟؟؟؟؟
با تشکر از لطف همه دوساان و اساتید خودم

abbass11
23-02-2016, 15:31
سلام به دوستان عزیز کسی از ادکلن استی دوپونت پاریس سنت گارمن استفاده کرده رایحش چطوره ؟همینطور کیفت موندگاری و پخش بو ؟

کمممممممممک:n28:

mehryar1973
25-02-2016, 10:14

سلام
ویزاری اکستریم مشابه اونتوسه
من تا بحال استفاده نکردم ولی قیمت مقرون بصرفه ای داره و وسوسه کننده است در مورد عطر S.T. Dupont
من یکبار امتحان کردم بوی خاصی میداد که توصیفش سخته رایحه ای تقریبا گیاهی و یکم کلاسیک شاید
در کل دو تا عطر کاملا متفاوت هستن فکر کنم

alone one
26-02-2016, 21:45
مغازه شقایق 2 تو وزرا معتبره؟

abbass11
27-02-2016, 20:12
دوستان عزیز میشه یه کار زنانه که خنک باشه و بدی هندوانه رو تداعی کنه معرفی کنند
با تشکر

abbass11
08-03-2016, 00:36
دوستان عزیز میشه یه کار زنانه که خنک باشه و بدی هندوانه رو تداعی کنه معرفی کنند
با تشکر
:n34: :V31::42::37:

taghi_ramzi
08-03-2016, 09:45
:n34: :V31::42::37:

ck one red edition for her

mojtaba2321
09-03-2016, 10:37
سلام بچه ها
من تا قبل از عید باید حتما یه عطر برای هدیه بخرم
گزینه هام هالوووین بلودراپ هست و ممورایز امپر زنانه
کسی این دو تا رو خریده؟
توصیفش توی تاپیک هست؟

apitaa
09-03-2016, 23:14
سلام دوستان
چند نفر از دوستان من به تازگی یک سایت فروش عطر زدن که خداییش کیفیت کارشون بالاست. اساس کارشون هم صداقت و اصالت کارشونه. حالا اگه دوست داشتید بگید من می تونم براتون یه تخفیف کوچولو هم بگیرم:n01:. پیشنهاد و انتقادیم داشتید (از قیمت گرفته تا طراحی و اطلاعات و ... ) لطفا بگید که انتقال بدم. ممنون:
فروشگاه اینترنتی ستارک
کمرنگ نوشتم تبلیغ نشه :n05:

ali_ab
13-03-2016, 16:53
با سلام به دوستان عزیز
ممنون میشم بنده رو در خرید ادکلن تلخ و خنک تا سقف 400 تومن راهنمایی بفرمایید؟البته از ادکلن خنک توقع پخش بو نیست ولی ترجیحا گزینه ای که می فرمایید دارای پخش بوی مناسبی باشه
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد

alone one
13-03-2016, 17:39
مغازه شقایق 2 تو وزرا معتبره؟

رفقا کسی از اینجا خرید نداشته؟

Atghia
13-03-2016, 19:39
رفقا کسی از اینجا خرید نداشته؟
بله معتبره

Atghia
13-03-2016, 19:44
با سلام به دوستان عزیز
ممنون میشم بنده رو در خرید ادکلن تلخ و خنک تا سقف 400 تومن راهنمایی بفرمایید؟البته از ادکلن خنک توقع پخش بو نیست ولی ترجیحا گزینه ای که می فرمایید دارای پخش بوی مناسبی باشه
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد
گزينه ي بينظيري به شما معرفي ميكنم كه قدرت عجيبي در ماندگاري و پخش داره
يوني معرفي شده اما بشدت مردونه هست
كاملا تلخ و چوبي چرمي هست
بيشتر به ٤ فصل ميخوره اما تمايل به خنكي بيشتره
براي عده اي ياداور فضاي اونتوس هست
بسيار به صرفه با توجه به حجم عطر
سدرات بويس از مانسرا

aryamehr1368
20-03-2016, 18:38
سلام دوستان
چند نفر از دوستان من به تازگی یک سایت فروش عطر زدن که خداییش کیفیت کارشون بالاست. اساس کارشون هم صداقت و اصالت کارشونه. حالا اگه دوست داشتید بگید من می تونم براتون یه تخفیف کوچولو هم بگیرم:n01:. پیشنهاد و انتقادیم داشتید (از قیمت گرفته تا طراحی و اطلاعات و ... ) لطفا بگید که انتقال بدم. ممنون:
فروشگاه اینترنتی ستارک : setarak.com
ماشالله چقد گرون آخه اونم بو نکرده چه دلیلی داره آدم پول بده واسه این اجناس

Atghia
20-03-2016, 20:41
سلام دوستان
چندتا عطر جديد تست كردم گفتم اينجا مطرح كنم شايد الان كه عيد هست براي خريد به درد كسي بخوره....
اولين مورد ديور گرل هست از سري خانواده عطرهاي هيپنوتيك ديور با همون سبك شيشه
بسيار ساده و تقريبا خطي با رايحه ي بسيار گرم و خيلي خيلي شيرين تنها در ساعاتي بعد از اسپري شما شاهد تعديل شدت شيريني با حضور بادام خواهيد بود در كل براي خانمهايي كه عطراي خيلي شيرين ميپسندن گزينه خوبيه اما بازم ميگم رايحه ي خاص و پيچيده اي نداره البته پخش و ماندگاريش خوبه

مورد بعدي از برند بولگاري عطر goldea هستش اين عطر هم شيرين و گرمه البته جنس شيريني قابل تحملتري داره پخش و ماندگاريش متوسطه تا حد كمي هم حالت پودري داره و از نظر حال و فضا كمي منو بياد ولوت اركيد ميندازه

المپيا از پاكورابان يك عطر زنونه بسيار خوش ساخت هست از اون گرم و شيرينهايي كه رايحه ي خانمهاي شيك هستش و لوكس خيلي كم ادويه توش بنظر ميرسه حسي از شوري و شيريني با غلبه ي مطلق شيريني هست اما نه اصلا زننده نيست از لحاظ پخش و ماندگاري بين اين ٣ بخوام بگم بعده ديور دوميه

يك مدل عطر مردونه ايسي مياكه هم به تازگي برخورد داشتم nuit منتهي ليميتد اديشن هموني كه شيشه سورمه اي داره منظورمه .... ميتونم بگم بعد از تستش جادو شدم! ميخكوب شدم! البته اولش يذره تند بود اما كمي بعد... يك عطر چوبي ادويه اي عالي! خس خس رو بخوبي حس ميكردم نت هاي چوبي دلنواز و كمي هم حضور فلفل يه تم دودي چوبي خاصي داره توصيه ميكنم حتما تست كنيد سفير حجم ٧٥ ميلش رو ٢٢٣ ميداد

taghi_ramzi
22-03-2016, 13:08
دو تا شد :n13:

taghi_ramzi
22-03-2016, 13:09
سلام علیکم. سال نو همه مبارک

سه تا تست داشتم
ورساچه اروس و ورساچه fraiche ، نتهاشون زیاد شبیه هم نیست ، ولی به نظرم بوشون نزدیک به همه ، وانیلی و شیرین ، البته شیرینی دومی کمتر و ماندگاری اولی هم بیشتر بود. هیچکدوم بوی خیلی خاصی ندارن. ولی همه پسند هستن
اروس حدود 190 و fraiche حدود 150

ایسی میاکه بلو رو هم تست کردم که خیلی حال کردم ،بعداً رفتم خریدمش.
125 سی سی 150 تومن
قبلاً همینجا بحث شده روش ، ماندگاری و پخش خوب ، بوی گیاهی و کمی ادویه ای، استارتش کمی تنده

کالوین کلاین ریویل رو یه تست جزئی داشتم ، به شدت بوی طالبی رو احساس کردم. بد نبود ، ولی نخریدم.

برای خواهرم بصورت بلایندبای یه ایگنر استارلایت خریدم که اولین عطرشه. وقتی زد اولش احساس کردم بوش جنریکه ، ولی بعد نظرم عوض شد
شیرین و میوه ایه. پخش و ماندگاری خوبی هم داره. 60 سی سی حدود 80 تومن

omid.pari
24-03-2016, 13:57
سلام دوستان
عیدتون مبارک
تا حالا از برند رساسی عطر و ادکلنی تست داشتین؟ اگه آره لطفا تجربتون رو بگین.
قیمتاش خیلی مناسبه و از بعضی از کاراش تعریف می کنن

MOHAMMAD2010
24-03-2016, 14:44
سلام دوستان
عیدتون مبارک

قبلا یکی به اسم chastity داشتم
بوش خوب و شیرین بود

taghi_ramzi
24-03-2016, 15:58
سلام دوستان
عیدتون مبارک

منم بلو فور من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داشتم ، اونموقع حدود 10 تومن بود، الان حدود پنجاه تومنه فکر کنم
بوی جالب، سینتتیک (من که هیچ بوی طبیعی ای ازش حس نمیکردم) ، موندگاری متوسط ، پخش زیر متوسط

oceanic11
26-03-2016, 09:30
سلام سال نو مبارک
عطری خریداری کردم ( همین عطرای روغنی باز ) که میدونم فروشنده محترم پارافین قاطی اش کرده و روی بوی عطر و ماندگاری اش اثر زیادی گذاشته.برای خلاصی از این پارافین و جداکردنش از عطر راهی هست ؟ و راه تشخیص پارافین در عطر چیه ؟
با تشکر از شما دوستای خوبم

aminreza.star
27-03-2016, 16:45
سلام دوستان
ایا این Batch Code که روی شیشه و جعبه ادکلن درج میشه لزوما سند اورجینال بودن ادکلن هست یا نه ؟

ice-man
27-03-2016, 19:15
سلام.
دنبال یه عطر زنونه برای روزمادر میگردم تا قیمت 250 -300 تومن. برای 49 - 50 ساله. بهترین عطرهایی که به نظرتون مناسبه رو بگین لطفا؟

ice-man
28-03-2016, 11:12
دوستان لطفا راهنمایی کنید روز مادر خیلی نمونده

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

abbass11
28-03-2016, 13:29
سلام.
دنبال یه عطر زنونه برای روزمادر میگردم تا قیمت 250 -300 تومن. برای 49 - 50 ساله. بهترین عطرهایی که به نظرتون مناسبه رو بگین لطفا؟

بنظرم اوپیوم بلک و یا لدی میلیون و فکر کنم با هزینه یکمی بیشتر جادور هم خیلی دوست داشتنی باشه باید ببینی سلیقشون چطوره چجور بوهایی رو میپسنده اینایی که گفتم جزو عالیهاست از نظر من ولی خوب عطر کاملا شخصیه پسندیدنش

ice-man
28-03-2016, 13:51
بنظرم اوپیوم بلک و یا لدی میلیون و فکر کنم با هزینه یکمی بیشتر جادور هم خیلی دوست داشتنی باشه باید ببینی سلیقشون چطوره چجور بوهایی رو میپسنده اینایی که گفتم جزو عالیهاست از نظر من ولی خوب عطر کاملا شخصیه پسندیدنش
ممنون
یسشتر ملایم و شیرین دوس داره فکر کنم.

h.bisheh
28-03-2016, 20:12
سلام.
سلام. این کارا رو تست کن کارای مناسبیه
zen shiseido - 212vip women - tresor midnight rose lancome - CH for women - versace bright crystal

apitaa
29-03-2016, 17:00
ماشالله چقد گرون آخه اونم بو نکرده چه دلیلی داره آدم پول بده واسه این اجناس
ممنون دوست عزیز بابت نظرتون ولی تا جایی که میدونم قیمت هاشون نسبت به باقی جاها گرون تر نیست. ولی کلاً قکر کنم مشکل شما فروش اینترنتی عطر و ادکلن هست :) چون قیمت ها که قیمت بازاره

apitaa
29-03-2016, 17:07
ممنون
یسشتر ملایم و شیرین دوس داره فکر کنم.

دوست عزیز موارد زیر رو یک نگاهی بندازید شاید حداقل از نظر مدل ها کمکتون کنه :
جیونچی آنژو دمون له سیکرت
باربری دبیت
شیسیدو زن طلایی

reza4024
01-04-2016, 19:08
سلام دوستان
ادکلن خوب چی پیشنهاد میدین که تلخ باشه ولی تند نباشه و واسه تیپ اسپرت مناسب باشه(23 سالمه) مخصوص آقایون هم باشه فقط
و اینکه پرفیومی هست که بشه در همه فصل ها ازش استفاده کرد؟ اگه هست این خصوصیت رو هم داشته باشه :n02:
قیمت هم حداکثر تا 250
و اینکه ادکلن خیلی همگانی هم نباشه که دیگه لوس یا همون خز شده باشه :n02: خاص باشه

aryamehr1368
03-04-2016, 12:55
ممنون دوست عزیز بابت نظرتون ولی تا جایی که میدونم قیمت هاشون نسبت به باقی جاها گرون تر نیست. ولی کلاً قکر کنم مشکل شما فروش اینترنتی عطر و ادکلن هست :) چون قیمت ها که قیمت بازاره
من با فروش اینترنتی مشکلی ندارم خیلی از وسایل الکترونیکی و غیرش رو از دیجیکالا خریدم ولی وقتی همین جنس ها تو بازار با همین قیمت هست میشه تست کردو تخفیف گرفت ب نظر من خرید اینترنتیش بی معنیه

7seas
04-04-2016, 23:21
دوستان یه دو، سه تا ادکلن تا سقف 150 تومن برای محیط اداری که مناسب فصل گرم و بوی ملایمی داشته باشه (که همکارها اگر خوششون نیومد دیگه سردرد نشه ) رو معرفی کنید، ممنون میشم،

apitaa
07-04-2016, 13:45
من با فروش اینترنتی مشکلی ندارم خیلی از وسایل الکترونیکی و غیرش رو از دیجیکالا خریدم ولی وقتی همین جنس ها تو بازار با همین قیمت هست میشه تست کردو تخفیف گرفت ب نظر من خرید اینترنتیش بی معنیه
دوست عزیز من هم همین رو عرض کردم گفتم شما با فروش اینترنتی "عطر" مشکل دارید. از طرفی دیگه هم مبلغ حمل و نقل و رفت و آمد و گرفتاری های بازار و .... در فروش اینترنتی نیست. در کل نظر شما دوست عزیز کاملاً محترم و درست.

apitaa
07-04-2016, 13:51
دوستان یه دو، سه تا ادکلن تا سقف 150 تومن برای محیط اداری که مناسب فصل گرم و بوی ملایمی داشته باشه (که همکارها اگر خوششون نیومد دیگه سردرد نشه ) رو معرفی کنید، ممنون میشم،
دوست عزیز این دو عطر رو یک نگاهی بندازید شاید کمکتون کنه
پورشه دیزاین اسپورت
آزارو کروم لجند

apitaa
07-04-2016, 14:05
سلام دوستان
ادکلن خوب چی پیشنهاد میدین که تلخ باشه ولی تند نباشه و واسه تیپ اسپرت مناسب باشه(23 سالمه) مخصوص آقایون هم باشه فقط
و اینکه پرفیومی هست که بشه در همه فصل ها ازش استفاده کرد؟ اگه هست این خصوصیت رو هم داشته باشه :n02:
قیمت هم حداکثر تا 250
و اینکه ادکلن خیلی همگانی هم نباشه که دیگه لوس یا همون خز شده باشه :n02: خاص باشه
سلام به این ادکلن یه نگاهی بندازید : سولو لوو پلاتینیوم

amiraliqq
09-04-2016, 15:50
دوستان سلام كسي ادكلن زنونه رويال بلك ديده مردونه ديدم پشن باشه ولي زنونشو نميدونم اگر هست راهنمايي كنيد يا عكسشو بذاريد يا بگيد كدوم سايت داره ممنون

apitaa
09-04-2016, 22:41
دوستان سلام كسي ادكلن زنونه رويال بلك ديده مردونه ديدم پشن باشه ولي زنونشو نميدونم اگر هست راهنمايي كنيد يا عكسشو بذاريد يا بگيد كدوم سايت داره ممنون
دوست عزیز معمولاً این گروه بوی سنگینی دارند و معمولاً زنانه تو این گروه زیاد نیست. منم ندیدم آنچنان

benyamin001
10-04-2016, 11:18
سلام
بچه ها عطر زیر 100 تومان ( یا یه کمی هم بیشتر باشه ) خنک چی پیشنهاد میدید؟؟
هم مردونه هم زنونه
فقط بوش بمونه ها
مرسی

Alcatel.
10-04-2016, 13:44
سلام
ایا فیکساتور که با عطر مخلوط میکنن محلول خاصی هست یا همون الکل (اتانول) میباشد؟

apitaa
10-04-2016, 14:21
سلام
هم مردونه هم زنونه
فقط بوش بمونه ها
مرسی

من بهت پیشنهاد می کنم مردونه سکریفایس اجمل بگیر و زنونه هم رین دراپ اجمل رو بگیرید هم خنکن هم به صرفه نسبت به قیمت :)

mohammad_55
10-04-2016, 20:56
باسلام نظرتون درمورد خريداز فروشكاههاي سفير جيه؟
كمي قيمتهاش بالاست ولي جنسش جوره و راحت ميشه تست كرد

benyamin001
11-04-2016, 13:48
سلام یک نگاهی به این لینک ها بندازید شاید کمکتون کنه:
مردونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنونه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من بهت پیشنهاد می کنم مردونه سکریفایس اجمل بگیر و زنونه هم رین دراپ اجمل رو بگیرید هم خنکن هم به صرفه نسبت به قیمت :)
سکریفایس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رین دراپ: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمت گرم داداش
من سکریفایس رو سفارش دادم بیارن ببینم چطوره
مرسی بابت راهنمایی

Captain_America
16-04-2016, 22:43
چند تا رایحه با حال و هوای مدیترانه ای معرفی میکنید؟
نظر خودم تام فورد نرولی پورتفینو هستش ولی چون چندبار داشتمش یه رایحه مشابه دیگه میخوام.

Zachyrock
17-04-2016, 13:17
سلام
یه افتر شیو خوب با بوی خاص و ماندگاری بالا معرفی کنید لطفا من صورتم حساسه بعد از اطلاح با ماشین قرمز میشه :n16:

از بوهای تکراری مثل نیوا هم اصلا خوشم نمیاد ممنون.

Captain_America
17-04-2016, 13:49
سلام
یه افتر شیو خوب با بوی خاص و ماندگاری بالا معرفی کنید لطفا من صورتم حساسه بعد از اطلاح با ماشین قرمز میشه :n16:

از بوهای تکراری مثل نیوا هم اصلا خوشم نمیاد ممنون.
افترشو با هدف بهره بردن از رایحه اش تولید نمیشه که بخواد مثلا ماندگاری و پخش بو هم داشته باشه، در ثانی با توجه به حساسیت پوست شما باید از افترشیو های ضد جساسیت استفاده کنید که تو این نوع سعی میشه کلا بدون بو عرضه بشه.

Zachyrock
18-04-2016, 19:09
سلام دوباره خدمت دوستان

من یه عطر میخوام که بوی- شامپو داو سفید برای موهای معمولی بده -واقعا بوش عالیه ایا همچین بویی عطرش هست ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain_America
18-04-2016, 21:02
سلام دوباره خدمت دوستان

من یه عطر میخوام که بوی- شامپو داو سفید برای موهای معمولی بده -واقعا بوش عالیه ایا همچین بویی عطرش هست ؟

میتونی بگی با چه رایحه ای هست؟ رو بطری معمولا رایحه اش رو مینویسه الان حضور ذهن ندارم ولی یه لوسیون داو داشتم اگه اشتباه نکنم رایحه کارامل و شیر بود.

Captain_America
18-04-2016, 21:33
نظر خودم تام فورد نرولی پورتفینو هستش ولی چون چندبار داشتمش یه رایحه مشابه دیگه میخوام.
فاروم سوت و کوره، ما هم همین روزها میزنیم و میریم.
کسی نبود راهنمایی کنه بازم از تام فورد توسکانی لیثر رو گرفتم، بوش خیلی خاصه و تنده هر کی نمیپسنده ولی ماندگاری و پخش به شدت بالاست، عطر خوبیه ولی فکر نکنم دوباره بخوام بگیرم بعنوان یه تجربه جالبه ولی اگه خواستید بگیرید تو زمستون بگیرید زیاد با حال و هوای فصل گرم نمیسازه.

Zachyrock
18-04-2016, 22:17
میتونی بگی با چه رایحه ای هست؟ رو بطری معمولا رایحه اش رو مینویسه الان حضور ذهن ندارم ولی یه لوسیون داو داشتم اگه اشتباه نکنم رایحه کارامل و شیر بود.

والا ننوشته چیزی ولی فکر کنم همین که شما میگید باشه اگه میشه ادرس خزیدشو بدید .

Captain_America
18-04-2016, 22:29
والا ننوشته چیزی ولی فکر کنم همین که شما میگید باشه اگه میشه ادرس خزیدشو بدید .
من خودم عمده فروشی لوازم آرایشی و بهداشتی دارم ولی نمیدونم شما کجا میخواهید بخرید از اینترنت هم اطلاعی ندارم متاسفانه ، یه چند جای معتبر پرس و جو کنی پیدا میشه.

Zachyrock
18-04-2016, 22:36
من خودم عمده فروشی لوازم آرایشی و بهداشتی دارم ولی نمیدونم شما کجا میخواهید بخرید از اینترنت هم اطلاعی ندارم متاسفانه ، یه چند جای معتبر پرس و جو کنی پیدا میشه.

بسیار عالی اگه محصولات رو تکی و زیر قیمت میفروشین مشتری بشیم . تهران هستید ؟؟ :n07::n16:

Captain_America
18-04-2016, 22:41
بسیار عالی اگه محصولات رو تکی و زیر قیمت میفروشین مشتری بشیم . تهران هستید ؟؟ :n07::n16:
نه دوست عزیز ، جزیره قشم هستم منطقه درگهان ، ما خودمون از امارات وارد میکنیم خودمون هم عمده توزیع میکنیم ، البته تو قشم یه مغازه خرده فروشی هم داریم تشریف بیارید در خدمت هستم.

dark fear
20-04-2016, 03:11
سلام من سلیقه مو شرح میدم لطفا چند کار خوب پیشنهاد بدید

از بوی خیلی شیرین، خیلی گرم ، تند و تیز خوشم نیاد. (درحد نرمال گرم و شیرین مشکلی نداره مثلا قبلا وان میلیون و هوگو باس داشتم راضی بودم)
رایحه های مورد علاقمه م: تلخ، چوبی ، خاک و زمین، دودی، میوه ای، شاد و مفرح، ملایم
کار های زیادی تست نکردم.. ولی بوی کار لالیک و کرید اونتوس رو فوق العاده می پسندم.. یه اسانس مونت بلنک هم گرفتم نمیدونم کدوم مدل بود بوی میوه (تو مایه های
طالبی، خیار میداد) و خیلی دوس داشتم. بوی کول واتر رو می پسندم. تق هرمس هم خوبه ولی یه مقدار اون حس ترشی و تند و تیزی که داره نپسندیدم وان میلیون و 212 vip و هوگو باس هم داشتم راضی بودم.. لطفا چند کار خوب بهم معرفی کنید با اولویت زیبایی رایحه و پخش بو
اینا چطورن: (چندتا رو بگید حذف کنم اگه به سلیقه م نمیخوره با این تفاسیر)

guccy by guccy
guccy guilty
issey myaki
aramis,900
hugo man
hugo black bottled
ch men
belu de chanel
dior homme intense
fahrenhight
armani code
azzaro pour homme
kenzo pour home
champion
dunhill brown
mont blank legend
acqua di gio
light blue
d g the one
azzaro chrome
aqva pour home

Captain_America
20-04-2016, 20:57

از بوی خیلی شیرین، خیلی گرم ، تند و تیز خوشم نیاد. (درحد نرمال گرم و شیرین مشکلی نداره مثلا قبلا وان میلیون و هوگو باس داشتم راضی بودم)
رایحه های مورد علاقمه م: تلخ، چوبی ، خاک و زمین، دودی، میوه ای، شاد و مفرح، ملایم
کار های زیادی تست نکردم.. ولی بوی کار لالیک و کرید اونتوس رو فوق العاده می پسندم.. یه اسانس مونت بلنک هم گرفتم نمیدونم کدوم مدل بود بوی میوه (تو مایه های
طالبی، خیار میداد) و خیلی دوس داشتم. بوی کول واتر رو می پسندم. تق هرمس هم خوبه ولی یه مقدار اون حس ترشی و تند و تیزی که داره نپسندیدم وان میلیون و 212 vip و هوگو باس هم داشتم راضی بودم.. لطفا چند کار خوب بهم معرفی کنید با اولویت زیبایی رایحه و پخش بو

guccy by guccy
guccy guilty
issey myaki
aramis,900
hugo man
hugo black bottled
ch men
belu de chanel
dior homme intense
fahrenhight
armani code
azzaro pour homme
kenzo pour home
champion
dunhill brown
mont blank legend
acqua di gio
light blue
d g the one
azzaro chrome
aqva pour home
اگه میتونید هزینه کنید برید سمت تام فورد بقدری نت هاش ظریفه و پیچیدگی داره که حالا حالاها تو دنیاش غرق میشید.

dark fear
20-04-2016, 21:01
اگه میتونید هزینه کنید برید سمت تام فورد بقدری نت هاش ظریفه و پیچیدگی داره که حالا حالاها تو دنیاش غرق میشید.
ممنون.. ولی از یه عزیزی قراره بگیرم که تام فورد نداره کلا.. بین عطر هایی که نوشتم به نظرتون کدوم بیشتر با سلیقه م جور در میاد؟

Captain_America
20-04-2016, 21:14
ممنون.. ولی از یه عزیزی قراره بگیرم که تام فورد نداره کلا.. بین عطر هایی که نوشتم به نظرتون کدوم بیشتر با سلیقه م جور در میاد؟
یه کاری کنید برید سایت عطر افشان نت های اون عطرها رو در بیارید به نظرم بهتر کمک میکنه ولی من میگم گوچی بای گوچی یا دیور هوم اینتنس.

sharif.1.attar
25-04-2016, 21:02

guccy by guccy
guccy guilty
issey myaki
aramis,900
hugo man
hugo black bottled
ch men
belu de chanel
dior homme intense
fahrenhight
armani code
azzaro pour homme
kenzo pour home
champion
dunhill brown
mont blank legend
acqua di gio
light blue
d g the one
azzaro chrome
aqva pour home
از میان انتخاب های خودتون بنده آیتم های ذیل رو پیشنهاد می کنم:
آزارو کروم؛
آکوا دی جیو؛
آرمانی کد اسپرت؛
بلو شنل؛
ایسی میاکی بلو.

sharif.1.attar
25-04-2016, 21:12
سلام
ایا فیکساتور که با عطر مخلوط میکنن محلول خاصی هست یا همون الکل (اتانول) میباشد؟
عطرفروش ها، حلّال را اصطلاحاً فیکاستور می نامند که غلط مصطلح است. چرا که فیکساتور به معنی ماندگارکننده است، ولی محلول های رایج به عنوان فیکساتور، خاصیّتی برعکس دارند.
فیکساتور، علی القاعده می بایست حاوی اتانول باشد لکن بدلیل ارزان تر و بوی کمتر متانول و علی رغم سمّی بودن آن، متأسّفانه از متانول نیز بعنوان فیکساتور استفاده می شود.

sharif.1.attar
25-04-2016, 21:22
سلام دوستان
ایا این Batch Code که روی شیشه و جعبه ادکلن درج میشه لزوما سند اورجینال بودن ادکلن هست یا نه ؟
خیر.
ممکنه بطری یک ادکلن اصیل (آریجینال) که حاوی بچ کد هست و خالی شده رو از سر اون پر کرده باشن و بعنوان تستر بفروشند. لذا داشتن بچ کد نشانه ی اصیل بودن اون عطر نیست.

sharif.1.attar
25-04-2016, 21:24
سلام سال نو مبارک
عطری خریداری کردم ( همین عطرای روغنی باز ) که میدونم فروشنده محترم پارافین قاطی اش کرده و روی بوی عطر و ماندگاری اش اثر زیادی گذاشته.برای خلاصی از این پارافین و جداکردنش از عطر راهی هست ؟ و راه تشخیص پارافین در عطر چیه ؟
با تشکر از شما دوستای خوبم
راهی برای خلاص شدن از شر پارافین ترکیب شده با عطر وجود ندارد. راه تشخیص غیرقطعی پارافین، چرب شدن عطر و کاهش قدرت و ماندگاری آن است.

Zachyrock
26-04-2016, 18:53
سلام دوستان
طبق تحقیقی که من کردم با توجه به اینکه پخش بو و واندگاری بسیار بالا واسم مهمه باید از سری پرفیوم استفاده کنم درسته ؟ حال یک پرفیوم به من معرفی کنید که شدیدا پخش بوش و ماندگاریش بالا باشه و از بین نره قیمتش هم اگه زیر 400 باشه بهتره ولی اگه با این امکاناتی که من میخوام بیشتر بود سعی میکنم هزینه افزایش بدم میخوام عطر یجوری باشه که مثلا 8 ساعت بوش کاملا بپیچه چه بیرون چه داخل منزل:n16:
تاحالا خیلی عطر تست کردمو پول خرج کردم ولی چیزی که میخواستم رو هنوز نتونستم پیدا کنم :n35:

apitaa
26-04-2016, 19:15
سلام دوستان
طبق تحقیقی که من کردم با توجه به اینکه پخش بو و واندگاری بسیار بالا واسم مهمه باید از سری پرفیوم استفاده کنم درسته ؟ حال یک پرفیوم به من معرفی کنید که شدیدا پخش بوش و ماندگاریش بالا باشه و از بین نره قیمتش هم اگه زیر 400 باشه بهتره ولی اگه با این امکاناتی که من میخوام بیشتر بود سعی میکنم هزینه افزایش بدم میخوام عطر یجوری باشه که مثلا 8 ساعت بوش کاملا بپیچه چه بیرون چه داخل منزل:n16:
تاحالا خیلی عطر تست کردمو پول خرج کردم ولی چیزی که میخواستم رو هنوز نتونستم پیدا کنم :n35:

سلام دوست عزیز پیشنهاد می کنم محصولات پرفیومز دومارلی رو یه تستی بکنید.

Zachyrock
26-04-2016, 19:58
سلام دوست عزیز پیشنهاد می کنم محصولات پرفیومز دومارلی رو یه تستی بکنید. برای نمونه

ممنون طبق تحقیقی که انجام دادم بخش بو و ماندگاری زیاد بالا نیست و اکثرا راضی نبودن از این موضوع شما مطمعینید که اون چیزیه که من میخوام چون نمیتونم باز هزینه الکی کنم و اوکی نباشه

apitaa
26-04-2016, 20:14
ممنون طبق تحقیقی که انجام دادم بخش بو و ماندگاری زیاد بالا نیست و اکثرا راضی نبودن از این موضوع شما متمعینید که اون چیزیه که من میخوام چون نمیتونم باز هزینه الکی کنم و اوکی نباشه
خواهش می کنم :) ببینید از نظر ماندگاری فکر نکنم پایین باشه ولی خب میزان ماندگاری هر عطری علاوه بر خود عطر به پوست فرد و مدل استفاده و ... هم بستگی داره. از طرفی دیگه نه من و نه هیچ شخص دیگه ای نمی تونه اون چیزی که شما می خواید رو به شما بگه :) فقط خودتون می دونید. از طرفی دیگه پیشنهاد می کنم ادکلن رو بر اساس رایحه و گروه بویایی و ... اینها انتخاب کنید تا ساعت ماندگاری و پخش ;)

Zachyrock
26-04-2016, 20:24
خواهش می کنم :) ببینید از نظر ماندگاری فکر نکنم پایین باشه ولی خب میزان ماندگاری هر عطری علاوه بر خود عطر به پوست فرد و مدل استفاده و ... هم بستگی داره. از طرفی دیگه نه من و نه هیچ شخص دیگه ای نمی تونه اون چیزی که شما می خواید رو به شما بگه :) فقط خودتون می دونید. از طرفی دیگه پیشنهاد می کنم ادکلن رو بر اساس رایحه و گروه بویایی و ... اینها انتخاب کنید تا ساعت ماندگاری و پخش ;)

پوست من چرب و مرطوب هستش و فکر میکنم این یه خاصیته والا از بس این موضوع برام مهمه حاظرم عطر مشهدی بزنم که 10 روز ماندگاری داره :n08:ولی عطر های کم ماندگار رو نزنم ! ولی خوب بوش داهاتیه دیگه کلا اگه 20 % رو به بو بدم 80% پخش و ماندگاری برام مهمه و مطمعینن هستند کسانی که تست کرده باشند و بتونند معرفی کنند :n26:

sharif.1.attar
26-04-2016, 21:42
پوست من چرب و مرطوب هستش و فکر میکنم این یه خاصیته والا از بس این موضوع برام مهمه حاظرم عطر مشهدی بزنم که 10 روز ماندگاری داره :n08:ولی عطر های کم ماندگار رو نزنم ! ولی خوب بوش داهاتیه دیگه کلا اگه 20 % رو به بو بدم 80% پخش و ماندگاری برام مهمه و مطمعینن هستند کسانی که تست کرده باشند و بتونند معرفی کنند :n26:

عطرهایی با ماندگاری و قدرت زیاد، ممکن است رایحه ی مورد علاقه ای برای شما نداشته باشد. مثل سیلور سینت از بوگارت یا بلک ارکید از تام فورد. شما باید نوت مورد علاقه ی استفاده کننده، فصل استفاده (فصل گرم یا سرد)، جنسیت استفاده کننده، نوع پوشش استفاده کننده (رسمی یا اسپرت)، نوع استفاده (در جلسات رسمی، بصورت روزمره یا در میهمانی شب) را مشخص بفرمایید تا دوستان با توجه به این معیارها بتوانند پیشنهاد مناسبی برای شما داشته باشند.

Zachyrock
26-04-2016, 22:48
عطرهایی با ماندگاری و قدرت زیاد، ممکن است رایحه ی مورد علاقه ای برای شما نداشته باشد. مثل سیلور سینت از بوگارت یا بلک ارکید از تام فورد. شما باید نوت مورد علاقه ی استفاده کننده، فصل استفاده (فصل گرم یا سرد)، جنسیت استفاده کننده، نوع پوشش استفاده کننده (رسمی یا اسپرت)، نوع استفاده (در جلسات رسمی، بصورت روزمره یا در میهمانی شب) را مشخص بفرمایید تا دوستان با توجه به این معیارها بتوانند پیشنهاد مناسبی برای شما داشته باشند.

سلام
من سعی میکنم با رایحه عطر کنار بیام اگه دوامش مورد قبولم باشه من 25 سال دارم یه عطر چهار فصل میخوام 50% دوستانه 50 % رسمی ( برای محیط کار ) اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد

sharif.1.attar
26-04-2016, 23:46
تکرار بود. اصلاح گردید.

Zachyrock
26-04-2016, 23:50

من جواب دادم شما دوباره پست کردید ؟

sharif.1.attar
27-04-2016, 00:19
سلام
من سعی میکنم با رایحه عطر کنار بیام اگه دوامش مورد قبولم باشه من 25 سال دارم یه عطر چهار فصل میخوام 50% دوستانه 50 % رسمی ( برای محیط کار ) اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد

درخواست عطری با این مشخصات، مثل درخواست لباسیه که هم تابستونه باشه هم زمستونه.

Zachyrock
27-04-2016, 11:34
درخواست عطری با این مشخصات، مثل درخواست لباسیه که هم تابستونه باشه هم زمستونه.

اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد

دوست عزیز مورد بالا رو عرض کردم ظاهرا شما دقت ندارید پس توقع ندارم در این باره کمک کنید
یا علی

apitaa
30-04-2016, 18:14
لینک های به قول دوستان تبلیغاتی حذف شد..

omidnima
07-05-2016, 11:25
سلام بر عزیزان عطرشناس ، آقایان ایا عطری داریم که اصلا در ترکیباتش از الکل استفاده نشده باشد حتی در اصطلاح که میگن فیکستاچور اگر درست نوشته باشم . اخه یه عده میگن در اون هم از الکل استفاده شده . اگر هست نام عطر و محل فروشش را هم اعلام کنید یه دنیا ممنون میشم .

bas ali
07-05-2016, 13:08
سلام
یکی از دوستان یک ادکلن به نام emper برام فرستاده از چابهار ،خیلی هم خوشبو و عالی هست .
کسی میدونه قیمتش چقدره ؟

ali_ab
08-05-2016, 17:08
با سلام به دوستان عزیز
دنبال یه ادکلن خنک و تلخ واسه بهار و تابستان هستم .با پخش بوی بالا.از عزیزان کسی تجربه دیور و تق رو ندارن؟
از راهنمایی دوستان ممنونم
ایام به کام با د

apitaa
08-05-2016, 22:29
با سلام به دوستان عزیز
دنبال یه ادکلن خنک و تلخ واسه بهار و تابستان هستم .با پخش بوی بالا.از عزیزان کسی تجربه دیور و تق رو ندارن؟
ایام به کام با د
سلام دوست عزیز هوگو بوس من رو نگاهی بندازید.

Atghia
11-05-2016, 10:18
چقدر دلگيره...
زماني اينجا فني ترين مسائل عطر مطرح ميشد الان...اسم برند رو بجاي عطر ميگن! تبليغات بي ارزش سايت هاي گمنام...و...از سير نزولي اين تاپيك متاسفم

Atghia
11-05-2016, 10:24
سلام بر عزیزان عطرشناس ، آقایان ایا عطری داریم که اصلا در ترکیباتش از الکل استفاده نشده باشد حتی در اصطلاح که میگن فیکستاچور اگر درست نوشته باشم . اخه یه عده میگن در اون هم از الکل استفاده شده . اگر هست نام عطر و محل فروشش را هم اعلام کنید یه دنیا ممنون میشم .

دوست گرامي تمامي عطرها به حد مشخصي از اتانول نياز دارند حتي برترين عطراي دنيا
اين ديدگاه مزحك كه اتانول توي عطر به معني نداشتن كيفيت و تقلبي بودن و...خيلي بي ربط هست

majids
11-05-2016, 10:25
سلام بچه ها

این ادکلن کسی تا حالا داشته؟

کسی میدونه چطوره؟

ادکلن بلک افغان

Atghia
11-05-2016, 10:26
سلام
یکی از دوستان یک ادکلن به نام emper برام فرستاده از چابهار ،خیلی هم خوشبو و عالی هست .
کسی میدونه قیمتش چقدره ؟

امپر اسم برند هست...عطراي اين برند بين 50 تا 120 تومنه

Atghia
11-05-2016, 10:27
سلام بچه ها

این ادکلن کسی تا حالا داشته؟

کسی میدونه چطوره؟

ادکلن بلک افغان

بسيار گرم سنگين و با رايحه اي تلخ و تاريك مشابه با ترياك!
بيشتر به خاطر كيفيت متريال به كار رفته مشهور شده و تا دلتون بخواد فيكش در بازار موجوده

Atghia
11-05-2016, 10:30
با سلام به دوستان عزیز
ایام به کام با د

سلام همونطور كه قبلا عرض كردم مانسرا از سدرات بويس پيشنهاد فوق العاده با اين مشخصاته
علاوه بر اون چون به تغ اشاره كرديد...عطر
Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Hermes for men

كاملا رايحه خنك و فرشي داره كه رايحه غالبش پوست پرتقال تلخ هست
كنزو هوم اسپرت اكستريم هم فوق العادست از ديد من

Atghia
11-05-2016, 10:33
سلام دوستان

سلام

مانسرا سدرايت بويس

+

ضمنا عطراي برند مارلي جز عطراي خوشبو ولي شديدا با پخش كم شناخته ميشن و جز هيرود و تا حدي پگاسوس از مردونه ها و سافاناد از زنونه ها بقيشون رسما از لحاظ پخش بو تعطيلن!

majids
11-05-2016, 10:36
ممنون Atghia عزیز.

یه سوال دیگه، به نظرتون بهترین و معروفترین ادکل چی هست؟ که تو اینترنت اصلا نباشه ها. از بیرون بخوام بگیرم.

یه دوستی دارم، بهش میگم فلان ادکلن معروفو میخوام بگیرم فوری تو نت سرچ میکنه یه قیمتی چیزی ازش درمیاره بعد میزنه تو زوق ما بر اساس قیمت های بیرون.

ممنون

Atghia
11-05-2016, 10:40

guccy by guccy
guccy guilty
issey myaki
aramis,900
hugo man
hugo black bottled
ch men
belu de chanel
dior homme intense
fahrenhight
armani code
azzaro pour homme
kenzo pour home
champion
dunhill brown
mont blank legend
acqua di gio
light blue
d g the one
azzaro chrome
aqva pour home

guccy by guccy

ch men

belu de chanel

dior homme intense

fahrenhight

dunhill brown

mont blank legend

acqua di gio

d g the one

ليستتون خيلي طولاني هست متاسفانه وگرنه به تفكيك علت رد موارد رو ميگفتم...ولي اينا كه مشخص كردم احتمال خيلي زياد پسندتون ميشه

Atghia
11-05-2016, 10:46
ممنون Atghia عزیز.

یه سوال دیگه، به نظرتون بهترین و معروفترین ادکل چی هست؟ که تو اینترنت اصلا نباشه ها. از بیرون بخوام بگیرم.

یه دوستی دارم، بهش میگم فلان ادکلن معروفو میخوام بگیرم فوری تو نت سرچ میکنه یه قیمتی چیزی ازش درمیاره بعد میزنه تو زوق ما بر اساس قیمت های بیرون.

ممنون

خيلي دقيق متوجه منظورتون نشدم
چون به جز يكسري موارد خاص و محدود از توليدات برندهاي ناشناخته در ايران و سري پرايوت برندهايي نظير ديور بقيه عطرها رو سايت هاي اينترنتي دارند
ولي اگر مايليد نظر منو بدونيد در رابطه با عطرهاي خوش رايحه با ارزش خريد بالا
و خيلي خلاصه بخوام دسته بندي كنم:

از عطراي چهارفصل مردونه داياموند از آرماني (كه كم پيدا ميشه چون توليدش از 2007 شروع شده و ايران هم يسري عطرها فاصله ميگيرن از سال توليدشون ديگه كم ياب ميشن و ترجيح مغازه ها در عرضه عطرهاي به روز هست) و وياژ پرفيوم هرمس و هيماليا كريد و مانسرا سدرات بويس

از عطراي گرم مردونه پيور هاوانا از تري ماگلر ميتونم اسم ببرم و عوود وود تام فورد

از خنك ها هم الور هوم اسپرت

كلا انتخاب خيلي زياده بايد ديد چه مواردي مورد علاقه شماست...

Atghia
11-05-2016, 10:52
سلام
هم مردونه هم زنونه
فقط بوش بمونه ها
مرسی
استامينو بلو در مردونه ها
هالووين بلو دراپ از زنونه ها

Atghia
11-05-2016, 10:55

هرمس جاردين مديترانه منتهي از لحاظ پخش و ماندگاري براي شما راضي كننده نخواهد بود اما رايحه ي بينظيري داره كه توصيه به تست ميكنم

ali_ab
11-05-2016, 11:16
سلام همونطور كه قبلا عرض كردم مانسرا از سدرات بويس پيشنهاد فوق العاده با اين مشخصاته
علاوه بر اون چون به تغ اشاره كرديد...عطر
Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Hermes for men

كاملا رايحه خنك و فرشي داره كه رايحه غالبش پوست پرتقال تلخ هست
كنزو هوم اسپرت اكستريم هم فوق العادست از ديد من

با سلام
دوست عزیزم طبق فرمایش شما مانسرا رو تست کردم ولی خیلی باهاش ارتباط برقرار نکردم.پیشنهاد دوم شما خریداری شد
ممنونم از راهنمایی شما
ایام به کام باد

apitaa
11-05-2016, 11:54
چقدر دلگيره...
زماني اينجا فني ترين مسائل عطر مطرح ميشد الان...اسم برند رو بجاي عطر ميگن! تبليغات بي ارزش سايت هاي گمنام...و...از سير نزولي اين تاپيك متاسفم

دوست عزیز تبلیغات بی ارزش از سایت های گمنام نیست که شما دلگیر شدید. موردی که خودم استفاده می کنم رو گفتم. در ضمن وقتی نام برند رو گفتم و بعدش لینک دادم یعنی برو بقیه اطلاعات رو ببین وگرنه که نوشتن هوگو بوس من کاری نداره.حالا سورس اطلاعاتم از این سایته دلیل نمیشه تبلیغات می کنم. در هر صورت متأسفم از اینکه شما دلگیر شدید و ممنونم از اینکه به تمامی سوالات در صفحات بعدی پاسخ دادید. شاد و سرزنده باشید همیشه

taghi_ramzi
11-05-2016, 15:41
چقدر دلگيره...

سری قبلی که اومده بودید خواستم پی ام بدم تشکر کنم و خواهش کنم بیشتر به ما سر بزنید ، ولی پیغام دادن بهتون بسته بود

اینجا کسی فعلاً واردتر از شما نیست ، به همین دلیل همه فقط میپرسن ، یا گاهی بعضی افراد ناشی ای مثل من جواب میدن
ازتون خواهش میکنم بیشتر به اینجا سر بزنید. مرسی

ضمنا برادر بالایی ، فکر نکنید که بحث بک لینک گرفتن رایگان و تبلیغ غیرمستقیم تو انجمنها رو شما فقط میدونی. به شعور دیگران احترام بزارید.

apitaa
11-05-2016, 18:21
سری قبلی که اومده بودید خواستم پی ام بدم تشکر کنم و خواهش کنم بیشتر به ما سر بزنید ، ولی پیغام دادن بهتون بسته بود

اینجا کسی فعلاً واردتر از شما نیست ، به همین دلیل همه فقط میپرسن ، یا گاهی بعضی افراد ناشی ای مثل من جواب میدن

ضمنا برادر بالایی ، فکر نکنید که بحث بک لینک گرفتن رایگان و تبلیغ غیرمستقیم تو انجمنها رو شما فقط میدونی. به شعور دیگران احترام بزارید.

به دلیل پرت نشدن موضوع و احترام به چشمان کاربران محترم از ادامه بحث خودداری می کنم.در هر صورت سعی کرده ام به شعور کسی توهینی نکنم اگر کردم پوزش! (حداقل با فونت بزرگ این رو می نویسم :) ) . ازین پس تنها به عنوان بیننده از این گفتگو لذت می برم . موفق، پیروز و سلامت باشید همگی :n39:

Zachyrock
11-05-2016, 19:26
مانسرا سدرايت بويس

+

ضمنا عطراي برند مارلي جز عطراي خوشبو ولي شديدا با پخش كم شناخته ميشن و جز هيرود و تا حدي پگاسوس از مردونه ها و سافاناد از زنونه ها بقيشون رسما از لحاظ پخش بو تعطيلن!

atghia عزیز
مورد اول رو نتونستم پیدا کنم اسمشو به انگلیسی میفرمایید ؟
نظرتون با پخش دیور هم پرفیوم چیه ؟

Atghia
11-05-2016, 23:16
atghia عزیز
مورد اول رو نتونستم پیدا کنم اسمشو به انگلیسی میفرمایید ؟
نظرتون با پخش دیور هم پرفیوم چیه ؟
mancera cedrat boise
البته كمي سخت گير مياد ولي دست نيافتني نيست من چندماه قبل ٢٧٠ گرفتم اخرين بار ٣٢٠ رويت شده...
ولي اولا ١٢٥ ميل هست دوما بشدت ماندگار و پخش بوي خوبي داره

+

پخش ديور هوم در حد متوسط هست و اگر دنبال پخش بالا عستيد راضي كننده نخواهد بود اما خب رايحه ي بسيار شكيلي داره

Atghia
11-05-2016, 23:24

خواهش ميكنم دوست عزيز:n40:
سعي ميكنم بيشتر سر بزنم

Zachyrock
15-05-2016, 12:26
mancera cedrat boise
البته كمي سخت گير مياد ولي دست نيافتني نيست من چندماه قبل ٢٧٠ گرفتم اخرين بار ٣٢٠ رويت شده...
ولي اولا ١٢٥ ميل هست دوما بشدت ماندگار و پخش بوي خوبي داره

+

پخش ديور هوم در حد متوسط هست و اگر دنبال پخش بالا عستيد راضي كننده نخواهد بود اما خب رايحه ي بسيار شكيلي داره

بسیار ممنون
با توجه به اینکه عطر تابستونمو گرفتم ایا میشه اینی که معرفی کردید واسه پایزو زمستون استفاده کرد ؟

taghi_ramzi
10-06-2016, 12:23
سلام
جدید بودن عطر تا چه حد میتونه تضمین اصل بودنش باشه؟

arash59b
12-06-2016, 23:40
سلام

تاحد زیادی خیال ادم راحته
مخصوصا عطرهایی که همون سال تولید میشن

taghi_ramzi
26-06-2016, 16:05
امروز اینو دیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rged.png?format=500w

عطر جامد چیز جدیدیه یا قبلاً هم بوده؟

moshkchin
29-06-2016, 20:40
سلام

سلام دوست عزیز
جدید بودن عطر اصلآ ربطی به اصل بودن آن نداره . اصل بودن عطر مشخصاتی داره . و اینکه از چه شخصی بخرید . بعضی ها مشخص می کنند که این عطر اورجینال هست یا شرکتی اورجینال هست (شرکت اسمارت . ریو . امپر. غیره)بعضی ها نه .
باید باز تکرار می کنم مشخص شود که از چه شخص و با چه اعتباری خریداری میشه
انشااله بشه در راستای همین موضوع با کمک ریس بازارچه تاپیکی بار کنیم
یا علی

moshkchin
29-06-2016, 20:41
سلام

سلام دوست عزیز
جدید بودن عطر اصلآ ربطی به اصل بودن آن نداره . اصل بودن عطر مشخصاتی داره . و اینکه از چه شخصی بخرید . بعضی ها مشخص می کنند که این عطر اورجینال هست یا شرکتی اورجینال هست (شرکت اسمارت . ریو . امپر. غیره)بعضی ها نه .
باید باز تکرار می کنم مشخص شود که از چه شخص و با چه اعتباری خریداری میشه
انشااله بشه در راستای همین موضوع با کمک ریس بازارچه تاپیکی بار کنیم
یا علی

moshkchin
29-06-2016, 20:43
عطر جامد یا کرم عطرهمان عطرمایع است که در جوامع رایج است و به صورت جامد درآمده.

مصریان از این پمادهای معطر به عنوان نوعی عطر استفاده می کردند. مرسوم بوده که موم را در ابتدا ذوب کرده و سپس رایحه دلخواه را با توجه به میزان غلظتی که در نظر داشتند به آن اضافه کرده و پس از اینکه کرم به قوام دلخواه میرسید آن را مورد استفاده قرار میدادند.

عطر جامد در سالهای اخیر مجدادا مورد توجه قرار گرفته و تجدید حیات شده.

طریقه استفاده از عطر جامد بدین گونه بوده که با مالش انگشت بر موم و سپس بر روی پوست و یا فرو بردن مقداری پنبه به موم و سپس ساییدن بر روی پوست مورد استفاده قرار می گرفته.

SHIKMEN
02-07-2016, 23:54
تفاوت بین عطر،ادوپرفیوم،ادوتویلت و ادکلن در چیست؟
حتما شما بارها هنگام خرید عطر به کلماتی مانند Eau De Perfume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا Eau De Toilette ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا .. که روی جعبه یا شیشه عطر حک شده است بر خورد کرده اید. اما این کلمات به چه معنا هستند ؟ عطرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ترکیبات شیمیایی با بوی خاص هستند .فرار بودن یک ترکیب شیمیایی باعث میشود که ما بتوانیم از طریق سیستم بویایی بوی انرا
استشمام کنیم. عطر ها ،ادوپرفیوم ها،ادوتویلت ها و ... همگی دارای این ترکیبات فرار و عصاره روغنی هستند .تنها تفاوت بین این ترکیبات
در میزان غلظت عصاره روغنی بکار رفته در ساخت عطر میباشد.هر قدر عصاره روغنی موجود در ساخت یک عطر بیشتر باشد میزان پراکندگی و ماندگاری بوی ان بیشتر و قیمت ان نیز بالاتر است.
غلیظ ترین نوع عصاره پرفیوم (perfume) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نام دارد، این ترکیب با غلظت بین 15 تا 40 درصد ماندگارترین و خالصترین نوع عطر میباشد و میزان پراکندگی بوی فوق العاده ای دارد.البته این ترکیب جزو گرانترین نوع عطر ها بشمار میرود.
ادوپرفیوم (Eau De Perfume) (EDP) با غلضتی بین 7 تا 15 درصد در رده بعدی قرار دارد. این نوع عطر دارای ماندگاری و پراکندگی بوی خوب بوده و به دلیل قیمت مناسب تر جزو متداول ترین عطر ها بشمار میرود.
ادوتویلت (ٍEau De Toilette)(EDT) با غلظتی در حدود 1 تا 6 درصد از بوی ملایمتری نسبت به ادوپرفیوم برخوردار است، ماندگاری چندان زیادی ندارد شاید مجبور شوید در طول روز چندین بار از ان استفاده کنید.
ادوکلن (Eau de Cologne) نیز مانند ادوتویلت بوده و ماندگاری و پخش بوی مشابه با ان را دارد. در رده بعدی افترشیو ها (after shave) قرار دارند که دارای میزان بسیار کمی عصاره روغنی میباشند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brad pitt
09-07-2016, 22:36
سلام

ادکلن خوشبو تا 200الی 250 تومن که بوی دنلنشین و دوام خوبی داشته باشه ؟
برای خواستگاری میخام استفاده کنم .

ممنون

SHIKMEN
14-07-2016, 07:54
سلام دوست عزیز ،اول به شما تبریک میگم ،ایشالا موفق باشی و هر اتفاقی که براتون خیر و خوشی رو در پی داشته باشه بیفته. من توی این رنج قیمت این ادکلن ها رو پیشنهاد میدم ،ادکلن های بسیار با کلاس و با رایحه خوب ،مناسب این فصل هم هستن، البته رایحه ادکلن یه چیز کاملا سلیقه ای هست... VERSACE EROS اینم لینک مشخصات و قیمتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] YSL LHOMME LIBRE اینم لینک مشخصات و قیمتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] YSL LHOMME اینم لینک مشخصات و قیمتش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehryar1973
15-07-2016, 20:45
سلام خذمت همگی دوستان
آقا حیف ازین تاپیک خوب که اینطور خاک میخوره خواهشا یه ذره تاپیک رو زنده نگه دارید:n03:
چهارشنبه عطر لایت بلوی زنونه رو تو یه فروشگاه معروف تست کردم چون یکی از آشنایان اطلاعاتی در موردش ازم خواسته بود همون لحظه بوش بنظرم خیلی آشنا اومد
وقتی اومدم منزل دیدم درسته تا حد زیادی شبیه ورساچه فرشه!
خلاصه عطر خوبیه و بیکبار امتحان کردن میارزه یونی هم هست و این ارزش اون رو دو برابر میکنه

MOHAMMAD2010
18-07-2016, 20:25
بچه ها امروز رفتم چند تا ادکلن تست و قیمت کردم نظرتون چیه ؟ ( مغازه مطمئنی و خیلی عطراشو از قدیم داره هنوز )

London Burberry : 98
Xeryus Rouge : 96
LA NUIT perfume : 129
Narciso Rodriguez : 110

یادش بخیر 4 سال پیش این پست رو گذاشته بودم :n03:
-------------------------------

سلام

تقریبا هیچی
چند روز پیش یه سایت رو دیدم بنتلی ابسلوت رو 30-40 تومن میفروخت !

Xx Hossein xX
01-08-2016, 11:41
سلام.

دوستان امروز Dior Homme Parfum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خریداری کردم بعد از باز کردن متوجه شدم داخل جعبه یکم بریده شده.

عکس1:

عکس2:

حالا میخواستم بدونم این موارد طبیعیه؟ کد روی جعبه با کدی که روی شیشه حک شده مثل همه و همچنین بوی عطر هم کاملا مثل چیزیه که قبل از خرید تست کردم.
جعبه هم داخل پلاستیک کارخونه بود و روش یدونه چسب CD خورده بود. اون چسب هم طوری بود که وقتی کندمش کل پلاستیک پاره شد و طوری نبود که بشه توش تقلب کرد.

از این موارد که بگذریم چقدر این ادکلن شگفت انگیزه، واقعا بوی زنبق آدمو روانی میکنه این نسخه Parfum یکم رایحه دودی و چرمی هم داره نسبت به نسخه Intense که باعث شده مردونه تر بشه.
ماندگاری و پخش هم واقعا خوبه. روی لباس تا 2 هفته ماندگاری داره پخشش هم تا 6 ساعت با قدرت ادامه داره.

چند روز پیش CK liquid gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم تست کردم که ادکلن جدیدی هست. بوی به شدت خاص و Niche ای داره و همچنین خطیه و از اول تا آخر بوی Sandalwood حس میشه.
خیلی تنده و به هیچ وجه بدون تست نخریدش ولی اگه طرفدار بو های تند و خاص هستید تست کنیدش. ماندگاری و پخش خیلی خوبه.

Ali_softcenter
01-08-2016, 12:09
دوستان لطفا یه اسپری خوشبو کننده با رایحه نارگیل میشناسید؟؟؟

mehryar1973
08-08-2016, 22:05
دوستان لطفا یه اسپری خوشبو کننده با رایحه نارگیل میشناسید؟؟؟
در این صفحه:
عطر هایی که نت نارگیل دارن رو نوشته حالا اگه دنبال اسپری هایی بگردید که رایحه این عطر ها رو تفلید کرده باشن احتمالا اون چیزی که میخواید پیدا میکنید...

taghi_ramzi
10-08-2016, 14:39
سلام علیکم
یه سایتی le male میده 170 چوق. بوشم تست کردم دوست دارم
از این سایته بخرم؟ یه مقداری ارزون بودنش به شک میندازتم ... البته سایته همه قیمتهاش پایینتر از جاهای دیگه ست

badboys_87
16-08-2016, 17:06
ادکلن لالیک اصل رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم بخرم ؟؟؟ فقط اصل باشه فیک نباشه

mamaliqqq
17-08-2016, 12:31
سلام دوست عزیز، من چند باری میشه که از یه فروشگاه اینترنتی خرید کردم ، عطر و ادکلن و عینک و لوازم ارایشی. همه چیزایی هم که ازش خریدم اورجینال بود .چون قیمتاش پایینتر از جاهای دیگه بود شک داشتم که اصل باشه و منم خریدامو میبردم توی بازار تا از اصل بودنشون مطمئن شم که شکر خدا همشون اصل بودن.ضمنا چون گارانتی بازگشت رایگان داره با هزینه خودشون، با خیال راحت میشه خرید کرد. اخرین خریدم هم هفته پیش بود که یه ادکلن ورساچه اروس و یه دونه JUST CAVALLI خریدم که هر کدومو بین 40 تا 50 تومن ازبازار ارزونتر میدادن .من پیشنهاد میکنم یه نگاهیش بندازی .لالیک هم دیدم توی لیست ادکلن هاشون. موفق باشی
فروشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehryar1973
17-08-2016, 23:14
سلام علیکم
یه سایتی le male میده 170 چوق. بوشم تست کردم دوست دارم
از این سایته بخرم؟ یه مقداری ارزون بودنش به شک میندازتم ... البته سایته همه قیمتهاش پایینتر از جاهای دیگه ست
سلام
قیمتش خوبه خیلی خوب از قیمت های بازار (اونم قبل ازین اوضاع فعلی)خبر دارم که میگم

mehryar1973
18-08-2016, 12:50
روز پنج شنبه همگی بخیر
این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a k e b l a c k.com/category/fake-perfume رو اتفاقی دیدم بسیاری از ادکلن ها رو ورژن های تقلبی و اصلی شون رو با تصویر مقایسه کرده بنظرم میتونه مفید واقع بشه...(نیازی به توضیح نبود ولی فاصله های آدرس رو بردارید)

taghi_ramzi
18-08-2016, 21:24
ادکلن لالیک اصل رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم بخرم ؟؟؟ فقط اصل باشه فیک نباشه

لالیک ریفورموله شده جدیداش که اون پخش و موندگاری سابقو ندارن ... من الان سرچ کردم ، برای عطرهایی که فیک دارن ویدئوی تشخیص هست تو یوتوب

از جمله برای عطری که من میخواستم بخرم (le male) ، ولی برای لالیک هیچ ویدئو یا حتی عکسی پیدا نکردم

البته کاملاً مطمئن نیستم ...

mehdiops
22-08-2016, 18:19
سرد و شیرین با ماندگاری بالا و پخش بالا چی پیشنهاد میدین
مردونه

دیروز یه فروشگاه عطر ورساچه و دیزل رو قیمت کردم البته تند و گرم بود قیمت 250 تا 300 میداد
تو بالاشهر تهران هست و پاساژه مخصوص عطر بود به قولی به اونجا میگن بهشت عطر ادکلن بالاشهره تهران به نظرتون این قیمت خوبه یا مکان خرید رو باید عوض کرد

h.bisheh
22-08-2016, 22:35
بستگی به رنج قیمتتون هم داره. کاری مثل بنتلی آزور و پلو آبی کارای خوبین. اگه شیرین بودنش خیلی ضروری نیست کاری مثل ایزی میاکه بلو هم سرده هم پخش و موندگاری خیلی خوبه داره اما رایحه ای خاص پسند داره حتما قبلش تست کنید. لالیک وایت میتونه پیشنهاد خوبی باشه و توی پاییز هم قابلیت استفاده رو داره. آکوا آمارا و آکوا بولگاری رو هم یه تست کنید. اگه قیمت واستون مهم نیست سیلور ماونتین واتر کمپانی کرید رو هم یه تست بفرمایید.

mamaliqqq
24-08-2016, 08:36
سلام. من این چنتا رو بهتون پیشنهاد میکنم .اکثرشونو خودم داشتم و رایحه های بسیار معروفی دارن .البته خیلی به بودجه شما بستگی داره.یکی دوتا ارزون و یکی دوتا گرونشو براتون میزارم ببینین.

1- شنل بلو با رایحه فوق العاده

2- ورساچه اروس

3-ورساچه پور هوم

4- بولگاری آکوا مارین

5- بولگاری آکوا پور هوم

6- کالوین کلین CK

از اینجا هم میتونی مشخصات و قیمتاشونو ببینید و مقایسشون کنید: SHIKMEN.com

mamaliqqq
24-08-2016, 08:43
سلام. من این چنتا رو بهتون پیشنهاد میکنم .اکثرشونو خودم داشتم و رایحه های بسیار معروفی دارن .البته خیلی به بودجه شما بستگی داره.یکی دوتا ارزون و یکی دوتا گرونشو براتون میزارم ببینین.

1- شنل بلو با رایحه فوق العاده

2- ورساچه اروس

3-ورساچه پور هوم

4- بولگاری آکوا مارین

5- بولگاری آکوا پور هوم

6- کالوین کلین CK

از اینجا هم میتونی مشخصات و قیمتاشونو ببینید و مقایسشون کنید: SHIKMEN.com

G U L D A N
24-08-2016, 22:05
سلام.

دوستان امروز Dior Homme Parfum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خریداری کردم بعد از باز کردن متوجه شدم داخل جعبه یکم بریده شده.

عکس1:

عکس2:

حالا میخواستم بدونم این موارد طبیعیه؟ کد روی جعبه با کدی که روی شیشه حک شده مثل همه و همچنین بوی عطر هم کاملا مثل چیزیه که قبل از خرید تست کردم.
جعبه هم داخل پلاستیک کارخونه بود و روش یدونه چسب CD خورده بود. اون چسب هم طوری بود که وقتی کندمش کل پلاستیک پاره شد و طوری نبود که بشه توش تقلب کرد.

از این موارد که بگذریم چقدر این ادکلن شگفت انگیزه، واقعا بوی زنبق آدمو روانی میکنه این نسخه Parfum یکم رایحه دودی و چرمی هم داره نسبت به نسخه Intense که باعث شده مردونه تر بشه.
ماندگاری و پخش هم واقعا خوبه. روی لباس تا 2 هفته ماندگاری داره پخشش هم تا 6 ساعت با قدرت ادامه داره.

چند روز پیش CK liquid gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم تست کردم که ادکلن جدیدی هست. بوی به شدت خاص و Niche ای داره و همچنین خطیه و از اول تا آخر بوی Sandalwood حس میشه.
خیلی تنده و به هیچ وجه بدون تست نخریدش ولی اگه طرفدار بو های تند و خاص هستید تست کنیدش. ماندگاری و پخش خیلی خوبه.

حسین آقا 100 میل گرفتی یا 150 ؟
فیمتش هم بگی ممنون می شم ؟ آیا می شه به دی جی اعتماد کرد و گرفت ؟ ( من تهران نیستم و تو زنجان بنداز بندازه . جنس اصل نیست )

می شه دقیق مشخص کنی کودومه ؟
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

taghi_ramzi
24-08-2016, 22:12
فیمتش هم بگی ممنون می شم ؟ آیا می شه به دی جی اعتماد کرد و گرفت ؟ ( من تهران نیستم و تو زنجان بنداز بندازه . جنس اصل نیست )

سلام همشهری :)
زیرزمین پاساژ نور بد نیست کارشون ... من ایسی میاکی بلو رو تست کردم و خریدم ، اصله
به جز اون زیرزمین پاساژ تهران هم یه مغازه هست که یه مدته باز شده ، اونها هم به نظرم کارشون خوبه. کالوین کلاین ریویل تست کردم اونجا.
از دیجی هم من سه بار عطر خرید کردم ، مشکلی نبوده... یه فروشگاه اینترنتی بهتر دیگه هم هست که خواستی خصوصی بگو بهت بگم

G U L D A N
24-08-2016, 22:18
سلام همشهری :)
زیرزمین پاساژ نور بد نیست کارشون ... من ایسی میاکی بلو رو تست کردم و خریدم ، اصله
به جز اون زیرزمین پاساژ تهران هم یه مغازه هست که یه مدته باز شده ، اونها هم به نظرم کارشون خوبه. کالوین کلاین ریویل تست کردم اونجا.
از دیجی هم من سه بار عطر خرید کردم ، مشکلی نبوده... یه فروشگاه اینترنتی بهتر دیگه هم هست که خواستی خصوصی بگو بهت بگم
سلام از ماست . خوبی شما ؟

ممنون . به پاساژ نور اعتماد ندارم . 2 تا از دوستام اونجان که می دونم جنس هاشون رو از کجا میارن ( مرز مهران )

آمار پاساژ تهرانم در میارم . مرسی که اطلاع دادی .به دی جی اعتماد کردن سخته . . اون سایت هم بگی ممنون می شم

Xx Hossein xX
25-08-2016, 14:03

می شه دقیق مشخص کنی کودومه ؟
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.
نسخه پرفیوم فقط 75 میل داره، برای منم 75 میله
من 375 خریدم

Dior Homme Perfume
yon.ir/DiorHP

به دیجیکالا میتونید اعتماد کنید. خیلی زیاد ازش خرید داشتم و مشکلی نبوده.
من خودم با واسطه خریدم و مستقیم نرفتم دنبالش (از بازار تهران توسط یکی از دوستان برام خریداری شد)
دیجیکالا فعلا موجود نداره ولی خب میتونید منتظر بمونید بیاره. (نحوه ارسال و زمانبدیش خیلی بهتر از فروشگاه های دیگه ست)

سری Homme دیور 6 تا هستش که مهمتریناشون Dior Homme و Dior Homme Intense و Dior Homme perfume هستن بنظر من.
به طور کلی پایه همشون مثل همه از نظر رایحه ولی خب فرقشون کاملا محسوسه.

نسخه پرفیوم تند تره و بنظرم مردونه تر از نسخه های دیگه ست. ماندگاری واقعا عجیبی داره. روی لباس های کتان و نخی خیلی راحت 2 هفته+ ماندگاری داره (دو اسپری)
از نظر پخش هم حدود 10ساعت تا فاصله 1.5 - 2 متر با قدرت پخش میشه.

در خدمتم :n16:

MOHAMMAD2010
25-08-2016, 16:59
به دی جی اعتماد کردن سخته . . اون سایت هم بگی ممنون می شم
دیجی من ازش ادکلن خرید کردم اصل بوده مشکلی نیست
یه سایت دیگه هم بود که قبلا همش از اون میخریدم الان چند وقته قسمت فروشش رو بسته !
در کل الان دی جی برام قابل اعتماد تر از همه هست
-----------------------------------------------------------
ch men prive رو کسی تست کرده ؟ میگن خیلی بوش خوب و جذابه !

elica-nice
26-08-2016, 23:16
من همیشه از نت عطر می خرم خیلی راحته، فقط باید بدونی چه عطری می خوای .. از فروشگاه های معتبر مثل دیجی کالا یا عطر یاس اگر بگیری حتما اصله و جای نگرانی نیست .

موفق باشی:n12:

elica-nice
26-08-2016, 23:50
منم از بوی سرد و ملایم رو استفاده می کنم اگر از نوع خاصی استفاده کردی ممنون میشم اینجا معرفی کنی، برای کسی میخوام:n26:

Xx Hossein xX
27-08-2016, 16:54
ch men prive رو کسی تست کرده ؟ میگن خیلی بوش خوب و جذابه !

سلام
CH Prive رو چند وقت پیش توی سفیر تست کردم واقعا عالی بود، از این رایحه هاست که بعید میدونم کسی بگه خوب نیست.
من که خیلی خوشم اومد ازش و جزو لیست خریدم هستش، فقط پخش ماندگاریش معمولی بود توی اون تستی که من انجام دادم.

CH Chic رو چند روز پیش گرفتم و باید بگم نصب به قیمتش خیلی عالیه مخصوصا نوت میانیش.

:n16:

MOHAMMAD2010
27-08-2016, 19:24
سلام
CH Prive رو چند وقت پیش توی سفیر تست کردم واقعا عالی بود، از این رایحه هاست که بعید میدونم کسی بگه خوب نیست.
من که خیلی خوشم اومد ازش و جزو لیست خریدم هستش، فقط پخش ماندگاریش معمولی بود توی اون تستی که من انجام دادم.

CH Chic رو چند روز پیش گرفتم و باید بگم نصب به قیمتش خیلی عالیه مخصوصا نوت میانیش.

منم شنیدم بوش عالیه
میخواستم ch men معمولی بگیرم ولی متاسفانه مثل اینکه سری جدید ازش اومده و موندگاری و پخشش داغونه
گفتم یه 50-60 بزارم روش اینو بگیرم

Atghia
28-08-2016, 09:45
منم شنیدم بوش عالیه
میخواستم ch men معمولی بگیرم ولی متاسفانه مثل اینکه سری جدید ازش اومده و موندگاری و پخشش داغونه
گفتم یه 50-60 بزارم روش اینو بگیرم

سنترال پارک رو حتما تست کنید بیس رایحه همون سی اچ اصلی رو داره در حالیکه وضوح هل و زنجبیل همراهیش میکنه...از لحاظ پخش و ماندگاری بسیار راضی کنندست...

Atghia
28-08-2016, 09:47
من همیشه از نت عطر می خرم خیلی راحته، فقط باید بدونی چه عطری می خوای .. از فروشگاه های معتبر مثل دیجی کالا یا عطر یاس اگر بگیری حتما اصله و جای نگرانی نیست .

موفق باشی:n12:

دیجی کالا در زمینه عطر اصلا قابل اطمینان نیست

MOHAMMAD2010
28-08-2016, 12:19
سنترال پارک رو حتما تست کنید بیس رایحه همون سی اچ اصلی رو داره در حالیکه وضوح هل و زنجبیل همراهیش میکنه...از لحاظ پخش و ماندگاری بسیار راضی کنندست...

والا این خیلی جدیده فکر نکنم اصلا تو شهر من گیر بیاد که بخوام تست کنم
شما پرایو رو هم تست کردین ؟ شنیدم از همه بهتره

اونقدرام بد نیست
من خودم 2 تا ازش خریدم تا حالا اصل بودن

cancer140
29-08-2016, 12:18
سلام کسی از ادو پرفیوم jasmin noir bvlgariاستفاده کرده؟ماندگاری و پخش بوی خوبی داره؟ من میخوام یه رایحه ی رسمی داشته باشه اگه کسی استفاده کرده لطفا راهنمایی کنه. ممنونم.

cancer140
29-08-2016, 12:22

منم تا حالا چندتا عطر خریدم اصل بودن. سایت عطر افشان هم هستش عطرهای اصل و ارسال رایگان داره.بیشتر از عطر افشان خرید می کنم

7seas
29-08-2016, 19:08
شاید مسخره بیاد ولی دوستان عطر و ادکلنی هست که بعد از اینکه مدت زیادی تو محیط بودید و یا از محیط خارج شدید، بوش تازه خودشو نشون بده !!

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

MOHAMMAD2010
30-08-2016, 11:45

والا این خیلی جدیده فکر نکنم اصلا تو شهر من گیر بیاد که بخوام تست کنم
شما پرایو رو هم تست کردین ؟ شنیدم از همه بهتره

دیروز اتفاقی یه مغازه پیدا کردم این سنترال پارک رو تست کردم
بوش اولش خیلی شبیه ch معمولی بود ولی با گذشت زمان به نظرم یه خرده فرق کرد و بوی زنجبیل توش خیلی پیدا بود
ch معمولی رو هم تست کردم به نظرم بوی همون بهتره !
فروشنده ch معمولی با حجم 200 میل رو داشت و 250 میداد ، به نظرم قیمت با توجه به حجم خیلی خوبه چون 100 میلشو چند جا قیمت کردم بین 190 تا 220 بود
200 میل میشه 2 تا ch 100 میل - حتی اگه موندگاری و پخشش هم کم شده باشه فکر کنم با این حجم و قیمت جبران بشه نظر دوستان چیه ؟ بخرمش ؟ متاسفانه هنوز پرایو رو پیدا نکردم

taghi_ramzi
30-08-2016, 17:13
این چیزی که دوستمون میفرماین در مورد غیرقابل اعتماد بودن دیجی ، منم این احساسو داشتم
البته خریدم و راضی هم بودم ، ولی هنوز یه جور احساس بی اعتمادی دارم

علتش به نظرم اینه که سایتو افراد واردکار نمیچرخونن. صرفاً مدیر فروش یا فروشنده بدون سابقه فروش عطر هستن
مثلاً جیوانچی رو نوشتن ژیوانشی
یا چند روز پیش قیمت ایسی میاکی بلو 75 و 125 سی سی رو برابر زده بودن. معنیش اینه که کسی که مدیر سیستمه ، نمیدونه که این عطر دو نوع داره

یکی از سایتهای معروف فروشنده هم همینطوره. مثلاً ایو روشه رو نوشتن ایو راشر
یا "بنتون کلد" دو تا تو سایت هست ، عین هم ، یکی 40 تومن ، یکی 50 تومن
خب این یه احساس "خرده پا بودن فروشنده" به خریدار میده ... اگه خریدی و مشکل داشت هیچ رقم نمیشه بهشون فهموند که بابا این مشکل داره.

MOHAMMAD2010
31-08-2016, 21:08
دیروز اتفاقی یه مغازه پیدا کردم این سنترال پارک رو تست کردم
بوش اولش خیلی شبیه ch معمولی بود ولی با گذشت زمان به نظرم یه خرده فرق کرد و بوی زنجبیل توش خیلی پیدا بود
ch معمولی رو هم تست کردم به نظرم بوی همون بهتره !
فروشنده ch معمولی با حجم 200 میل رو داشت و 250 میداد ، به نظرم قیمت با توجه به حجم خیلی خوبه چون 100 میلشو چند جا قیمت کردم بین 190 تا 220 بود
200 میل میشه 2 تا ch 100 میل - حتی اگه موندگاری و پخشش هم کم شده باشه فکر کنم با این حجم و قیمت جبران بشه نظر دوستان چیه ؟ بخرمش ؟ متاسفانه هنوز پرایو رو پیدا نکردم

چقدر این تاپیک خلوته !
امروز بالاخره ch prive رو هم تست کردم اصلا از بوش خوشم نیومد !
واقعا که ch men و ch men centeral park بوشون خیلی بهتره
از بین این دو تا 100 درصد انتخاب میکنم دیگه
فقط موندم 200 میل ch رو بخرم یا 100 میل سنترال پارک ؟ چون قیمتشون دقیقا تو این مغازه یکی بود ، بوششون هم که تقریبا یکیه - فقط با توجه به تغییر فرمول ch نمیدونم کدوم به صرفه تره !

7seas
01-09-2016, 23:26
شاید مسخره بیاد ولی دوستان عطر و ادکلنی هست که بعد از اینکه مدت زیادی تو محیط بودید و یا از محیط خارج شدید، بوش تازه خودشو نشون بده !!

از قرار معلوم وجود نداره.
اگه دوستان لطف کنند سایتی که ادکلن و عطر های یک برند رو در ورژن های با مقایسه کرده و تفاوتهای آنها رو خلاصه گفته باشد رو اگه میشناسن معرفی کنند، ممنون میشم.

7seas
01-09-2016, 23:35

خوب این مورد که وجود نداره.
دوستان اگه سایتی رو میشناسن که مدل های مختلف یک برند (بخصوص اونهایی که هر سال یک پسوند یا پیشوند بهشون اضافه میشه) را به طور خلاصه تفاوتشون رو گفته باشه ، معرفی کنند ممنون میشم

taghi_ramzi
08-09-2016, 12:00
درود
قضیه این m7 هایی که تو بعضی فروشگاهها هست چیه؟
مشتاقم بخرم ، ولی نمیدونم فیک هستن یا وینتیج؟

MOHAMMAD2010
08-09-2016, 12:14
درود
قضیه این m7 هایی که تو بعضی فروشگاهها هست چیه؟
مشتاقم بخرم ، ولی نمیدونم فیک هستن یا وینتیج؟

سلام
قیمت اینایی که دیدین چنده ؟
این ادکلن الان به شدن کمیابه و اگه هم گیر بیاد بالای 600-700 تومنه !
اگه ارزون هستن 100 درصد تقلبین

abdolahe
08-09-2016, 12:27
سلام . چند روز پیش هات واتر ِ دیویدوف رو گرفتم بوی خیلی خوبی داره اما پخش بو افتضاح، ماندگاری ش بد! کلا همینجور ؟
برا پاییز چه ادکلی پیشنهاد میکنید . قیمت صد تا دویست تومن مرسی

taghi_ramzi
08-09-2016, 12:29
سلام
قیمت اینایی که دیدین چنده ؟
این ادکلن الان به شدن کمیابه و اگه هم گیر بیاد بالای 600-700 تومنه !
اگه ارزون هستن 100 درصد تقلبین

840 تومن میده یه سایتی

MOHAMMAD2010
08-09-2016, 13:29
840 تومن میده یه سایتی

اره اینا به نظر اصل میان ولی اگه مغازه ای ارزون تر بده فکر نکنم اصل باشه

cancer140
11-09-2016, 08:32
درمورد jasmin nior کسی صحبتی نداشت!؟
کسی مغازه ادکن فروشی اصل و مطمعن سراغ داره تهران؟اگر شماره تماس دارین بدین ممنون می‌شم

h.bisheh
12-09-2016, 13:29
سلام . چند روز پیش هات واتر ِ دیویدوف رو گرفتم بوی خیلی خوبی داره اما پخش بو افتضاح، ماندگاری ش بد! کلا همینجور ؟
برا پاییز چه ادکلی پیشنهاد میکنید . قیمت صد تا دویست تومن مرسی

سلام. هات واتر کلا خصلتش همینه. پخش و موندگاریش نسبتا ضعیفه.
پیشنهاد زیاد هست. بستگی به سلیقتون داره. مثلا آکوا آمارا از بولگاری پخش خوبی داره توی این رنج قیمت. کاری مثل ورساچه اروس هم واسه پاییز خیلی خوبه. اینا رو تست کنید.

h.bisheh
12-09-2016, 13:39
درمورد jasmin nior کسی صحبتی نداشت!؟
کسی مغازه ادکن فروشی اصل و مطمعن سراغ داره تهران؟اگر شماره تماس دارین بدین ممنون می‌شم

جاسمین نویر (ژاسما نواغ) یکی از شاهکارهای موندگار توی دنیای ادکلنه. یه کار گلی با کیفیت بالا که از لحاظ پخش و موندگاری کار ارزنده ای هست. حضور تونکا و آلموند یه حس تلخ و شیرین رو تداعی میکنه واسه من و کاملا میتونه یه کار رسمی و شیک باشه. متاسفانه بنده تهران نیستم ولی اگه گیر نیاوردید ( که البته توی اکثر فروشگاه ها موجود هست) کار اورجینالش رو موجود دارم میتونم تقدیم کنم.

Rahpooyan
12-09-2016, 16:37
ادکلن هاوایی ( hawaii) زنانه است یا مردانه؟
هنوزم پیدا میشه؟
اگه هست، قیمتش چنده؟

mamaliqqq
13-09-2016, 09:48
ادو پرفیوم زنانه بولگاری جاسمین نویر با حجم 100 میلی لیتر

Jasmin Noir از کمپانی مشهور بولگاری در سال 2008 توسط دو طراح مشهور این برند یعنی، Carlos Benaim وSophie Labbe

طراحی و به بازار عرضه شد. رایحه جاسمین نویر از ترکیب عناصر تیره و رمز آلودی از چوب های گرانبها و نت های

دوگانه زنانه_مردانه تشکیل شده است و یاسمن در این محصول به عنوان عنصر اصلی ولی متفاوت تر از گذشته نقش آفرینی

می کند.

در نت ابتدایی این عطر عصاره گیاهان سبز و یاسمن ،در نت میانی ترکیب یاس و بادام و در نت پایانی دانه تونکا ، شیرین بیان،

عنبر، نعنا، مشک و چوب به مشام می رسد.

رایحه این عطر از ترکیب عناصر تیره و رمز آلودی از چوب های گرانبها و نت های دوگانه زنانه و مردانه تشکیل شده است.

جاسمین نویر عطریست پر انرژی ،فریبنده و کمی رسمی و دارای رایحه ای بسیار اغوا کننده برای خانم های جوان است.

دوست عزیز ادرس یه فروشگاه اینترنتی معتبر رو براتون میفرستم، جاسمین نویر هم دارن.جنساشون کاملا اورجیناله و ضمانت بازگشت وجه دارن.قیمتاشم نسبت به بازار خیلی پایینتره. درضمن الانم جشنواره عید تا عید دارن که کد تخفیف 30 هزار تومانی بهتون میدن (اینم کد تخفیف تا عید غدیر خم با 30 هزار تومان تخفیف بیشتر علاوه بر تخفیف های موجود: gh1395 ) یه نگاهیش بندازید:
SHIKMEN.com

banii
18-09-2016, 03:44
این ادکلن چرا اینقدر مزخرف بود؟:n21:
Emper vivaria speed

بعد از ایامی یک ادکلن خریدم گول ارزونیشو خوردم حقیقتا بدون رودربایسی بگم اشغال به تمام معنا بود.
کلاً بوی خاص و خوشی‌ که شبیه عطر باشه که من حس نمی‌کنم
از هرچی‌ ساخته شده به طرز فجیعی گرم و شیرینه از ۳ ساعت پیش ک زدم (لازم به ذکر همان ابتدا سریعا لباس مورد استفادهٔ قرار گرفته شده رو در آوردم و حمام هم کردم) با این وجود حس خارش در همه نقاط بدن دارم . همونطور که گفتم خیلی‌ شیرینه و پشهٔ‌ها هم هجوم آوردند هم به خودم هم به فضای اتاق.

از digikala خریدم پارسال هم از همینجا ۲ ادکلن خریدم و راضی‌ نبودم اما دوباره از همان سوراخ نیش خوردم آدم که نمیشم

دوستان این تاپیک کسی‌ قبلاً اینو داشته؟با من هم عقیده است آیا؟

لطفاً ب من بگید اینو چیکارش کنم که از شرّش راحت شم به جز اینکه بدمش به بابام ایده دیگه‌ای پیدا نمی‌کنم...

لازم به ذکره مقداری هم زیبایی‌ شیشه (در عکس‌ها ) وسوسه‌ام کرد. (جعبه را که باز کردم حتی خبری از آن هم نبود... به جای روکش چرم قهوه‌ای که توی عکس بود من با روکش مشگی و احتمالا جنس فوم روربرو شدم)
از بس کسبه شهر ما فاقد اعتماد اند ۲ سالیه به خرید اینترنتی نظرم نزدیکتر شد...
زین پس به شرف نداشته‌ام سوگند که دیگه دیجیکالا رو نگاه هم نمی‌کنم.

Ali_softcenter
23-09-2016, 15:44
Emper vivaria speed

بعد از ایامی یک ادکلن خریدم گول ارزونیشو خوردم حقیقتا بدون رودربایسی بگم اشغال به تمام معنا بود.
از هرچی‌ ساخته شده به طرز فجیعی گرم و شیرینه از ۳ ساعت پیش ک زدم (لازم به ذکر همان ابتدا سریعا لباس مورد استفادهٔ قرار گرفته شده رو در آوردم و حمام هم کردم) با این وجود حس خارش در همه نقاط بدن دارم . همونطور که گفتم خیلی‌ شیرینه و پشهٔ‌ها هم هجوم آوردند هم به خودم هم به فضای اتاق.

از digikala خریدم پارسال هم از همینجا ۲ ادکلن خریدم و راضی‌ نبودم اما دوباره از همان سوراخ نیش خوردم آدم که نمیشم

لطفاً ب من بگید اینو چیکارش کنم که از شرّش راحت شم به جز اینکه بدمش به بابام ایده دیگه‌ای پیدا نمی‌کنم...

لازم به ذکره مقداری هم زیبایی‌ شیشه (در عکس‌ها ) وسوسه‌ام کرد. (جعبه را که باز کردم حتی خبری از آن هم نبود... به جای روکش چرم قهوه‌ای که توی عکس بود من با روکش مشگی و احتمالا جنس فوم روربرو شدم)

دوست عزیز امپر کلا یه برند عربی هست و چندان کیفیت نداره ولی اگر احساس کردید که همین امپر هم با تصاویر مطابقت نداره برگشت میزدید ادکلن رو
در کل دی جی کالا در قسمت ادکلن هاش چندان خوب کار نکرده و اکثرا ناراضی هستن....در خیلی از بخش های دیگه مشکلی نداره و من راضیم...البته ادکلن ازش خرید نکردم
احتمالا تامین کننده ادکلن های دی جی کالا جنش هاش یه مشکلی داره
کلا وقتی سایت های معتبری مثل عطرافشان یا عطر سرا هستن خرید ادکلن از دی جی کالا توصیه نمیشه

MOHAMMAD2010
23-09-2016, 16:19
دوست عزیز امپر کلا یه برند عربی هست و چندان کیفیت نداره ولی اگر احساس کردید که همین امپر هم با تصاویر مطابقت نداره برگشت میزدید ادکلن رو
در کل دی جی کالا در قسمت ادکلن هاش چندان خوب کار نکرده و اکثرا ناراضی هستن....در خیلی از بخش های دیگه مشکلی نداره و من راضیم...البته ادکلن ازش خرید نکردم
احتمالا تامین کننده ادکلن های دی جی کالا جنش هاش یه مشکلی داره
کلا وقتی سایت های معتبری مثل عطرافشان یا عطر سرا هستن خرید ادکلن از دی جی کالا توصیه نمیشه

عطرافشان که خیلی وقته قسمت فروش ادکلنش رو بسته !
-------------------------------------
من از دیجیکالا تو این 1 سال گذشته سه تا ادکلن خریدم
یکی زنونه قیمت حدود 100
2 تا مردونه قیمت یکی حدود 120 یکی هم همین دو هفته پیش 200
همه اصل بودن و هیچ مشکلی نداشتن
نمیدونم چرا یه گروهی میخوان همش بگن دیجی ادکلن تقلبی میاره !
قسمت کامنت های سایت هم کلا الکی هست ! در مورد یه ادکلن طرف نوشته بود هیچ تفاوتی با اب نداره و وقتی میزنم هیچ بویی نمیاد ولی خدا شاهده من همونو از دیجیکالا خریده بودم بوش 2-3 روز رو لباس میموند !
والا تعریف از دیجیکالا برا من هیچ سودی نداره ولی ادم باید واقعیت رو بگه
احتمالا مشکل از ادکلن امپر بوده ! شما یه ادکلن برند معروف رو ازش بخرین فکر نکنم پشیمون بشین

taghi_ramzi
24-09-2016, 13:09
کامنتهای قسمت عطر دیجیکالا از عجیبترین قسمتهای دنیای مجازی در طول تاریخه!
زیر همه عطرا بلااستثنا نوشتن موندگاری و پخش نداره!
هیچکس توجه نمیکنه که مثلاً برای یه عطر 80 تومنی ، موندگاری 2-3 ساعت روی پوست یه عملکرد قابل قبوله ... یا اینکه عطر باید تو فصلش تست شه ، نه هر موقع
من فراگامو اف بلک رو ازشون خریدم ، خیلی عالیه ، هم بوش و هم عملکردش ، ولی بازم تو کامنتای اون هم حرفای منفی زدن

تنها حدسی که من میزنم اینه که یه عده برای اینکه عطرای سیگنچرشون خز نشه ، میان اونجا دروغ مینویسن که کسی عطرشونو نخره!

Xx Hossein xX
25-09-2016, 10:14
Emper vivaria speed

سلام.
دیروز یکی از دوستانم Emper vivarea pebbles با قیمت 230 هزارتومن از مغازه دار خریده بود :n29: منم تاحالا این برند رو ندیده بودم فکر کردم شاید یه چیز خاصی باشه!
یک بوی معمولی میوه ای و خیلی بی کیفیتی داشت و اصلا پیشنهاد نمیشه.
در مورد دیجیکالا هم مشکل از عطریه که خرید نه فروشنده. 6 تا عطر مختلف از دیجی خریدم تا کنون و هیچ مشکلی نبوده.

banii
25-09-2016, 13:16
سلام دوستان

قصد من تخریب دیجیکالا نبوده.
بنده از اسفند 93 تا به الان نزدیک 8 میلیون از دیجی خرید داشتم. (البت 2 -3 تا از خرید ها هم که اجناس برای برادرم و دوستم بوده و من براشون خریدم)
در تاپیک خودش هم گفتم در مورد کالای دیجیتال (موبایل ، لپتاپ و سایر ادوات کامپیوتری) رضایت و اعتماد کامل به دیجی دارم.+البته یک ساعت هم خریدم خوب بود و راضی بودم.
و در مورد خریدهای دیگه حد اقل تا اینجا و چیزهایی که خریده ام اعتماد چندانی نمیتونم داشته باشم.
مثلا شما یک نگاه به دستبند و انگشتر های مردانه بیاندازید انصافا هرچی چیز بنجلی بوده گذاشتند تا بلکه اینجوری فروش بره... توی بازار چیزهای خیلی قشنگ تر میبینید...

عطر هم این 3تا رو خریدم و خب همونطور که گفتم رضایت بخش نبود برام... حالا شاید اینها عطرای خوبی نبوده باشند اما تعریف اولی رو که زیاد شنیده بودم.
Bogart Pour Homme
Bogart Story Blue
Emper Vivaria speed

حالا توبه گرگ که مرگه و ما هم یحتمل خریدامون ادامه داره بفرمایید چندتا ادکلن خوب دیگه به بنده پیشنهاد بدید این بار ببینم نظرم عوض میشه در مورد عطاری دیجیکالا!:n01:
لطفا قیمت را نهایت 100 در نظر بگیرید.
مناسب پاییز و زمستان باشه.
رایحه تلخ باشه.
مناسب تیپ کلاسیک و رسمی باشه.
پخش و ماندگاری و بو قابل قبول باشه.

راستی این اورلان دریک که قیمتش هم حدود 45 تومنه رو کسی احیانا از همین دیجی نخریده؟ چجوریه ؟
شنیدم زمان مصدق و پهلوی مردم از این میزدند منم که آدم نوستال بازی ام و از اینجور چیزا خوشم میاد ...:n05:

abdolahe
26-09-2016, 21:48
سلام
دوستان میشه نظرشون رو در مورد Armani Code Ultimate بگن

MOHAMMAD2010
27-09-2016, 11:50
سلام دوستان

بنده از اسفند 93 تا به الان نزدیک 8 میلیون از دیجی خرید داشتم. (البت 2 -3 تا از خرید ها هم که اجناس برای برادرم و دوستم بوده و من براشون خریدم)
در تاپیک خودش هم گفتم در مورد کالای دیجیتال (موبایل ، لپتاپ و سایر ادوات کامپیوتری) رضایت و اعتماد کامل به دیجی دارم.+البته یک ساعت هم خریدم خوب بود و راضی بودم.
و در مورد خریدهای دیگه حد اقل تا اینجا و چیزهایی که خریده ام اعتماد چندانی نمیتونم داشته باشم.
مثلا شما یک نگاه به دستبند و انگشتر های مردانه بیاندازید انصافا هرچی چیز بنجلی بوده گذاشتند تا بلکه اینجوری فروش بره... توی بازار چیزهای خیلی قشنگ تر میبینید...

عطر هم این 3تا رو خریدم و خب همونطور که گفتم رضایت بخش نبود برام... حالا شاید اینها عطرای خوبی نبوده باشند اما تعریف اولی رو که زیاد شنیده بودم.
Bogart Pour Homme
Bogart Story Blue
Emper Vivaria speed

حالا توبه گرگ که مرگه و ما هم یحتمل خریدامون ادامه داره بفرمایید چندتا ادکلن خوب دیگه به بنده پیشنهاد بدید این بار ببینم نظرم عوض میشه در مورد عطاری دیجیکالا!:n01:
رایحه تلخ باشه.

راستی این اورلان دریک که قیمتش هم حدود 45 تومنه رو کسی احیانا از همین دیجی نخریده؟ چجوریه ؟
شنیدم زمان مصدق و پهلوی مردم از این میزدند منم که آدم نوستال بازی ام و از اینجور چیزا خوشم میاد ...:n05:

دقیقا مشکل همینه که خودت گفتی ! یعنی اینایی که خریدی اصلا ادکلن های خوبی نبودن !
اولی که به شدت خاص هست و خیلی ها خوششون نمیاد دو تای بعدی رو هم اصلا تا حالا نشنیدم
والا تا 100 تومن یه خرده انتخاب هات محدود هست و فکر نکنم چیز خوبی گیرت بیاد مثلا ck one shock هست که با توجه به قیمتش کیفیت خوبی داره ( ولی هر چی خواستی بخری رو قبلش تست کن )
بهترین کار اینه بری یه مغازه معروف چند تا تست کنی بعد از دیجی کالا بخری مطمئن باش همونی که تست کردی رو برات میفرستن
این دریک رو هم بیخیال که اگه بخری باز پشیمون میشی ! چون شنیدم جدیداش همه داغون شدن

Xx Hossein xX
27-09-2016, 21:03
رایحه تلخ باشه.

بودجه تون رو یکمی ببرید بالاتر گزینه های خوبی میشه گرفت.

Calvin Klein - Euphoria Men Intense
گرم و تلخ و بنظرم رسمی و خیلی مردونه ماندگاری و پخش بالا، مناسب زمستان - به شخصه خیلی ازش نظر مثبت گرفتم.
قیمت حدود 120 تومن

Halloween - Halloween Man
گرم و یکمی شیرین ماندگاری و پخش خیلی مناسب و خیلی همه پسند - مناسب اواخر پاییز و زمستان
قیمت حدود 120 تومن

ولی بازم پیشنهاد میشه خودتون حضوری تست کنید.

سلام
دوستان میشه نظرشون رو در مورد Armani Code Ultimate بگن

آرمانی کد اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو تست کردم خیلی خوب بودش ولی به شدت مشکل ماندگاری و پخش داشت.
ولی گویا توی نسخه پرفیوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این مشکل حل شده. در مورد نسخه آلتیمیت چیزی نمیدونم.
رایحه اولش ترکیب تونکا (یکم شبیه بوی شکلات هست ولی خیلی شیرین نیست) و پرتغال هستش. من به رایحه 8 از 10 میدم و بنظرم خیلی خوبه.

mamaliqqq
23-10-2016, 19:57
دوستان یکی از عطر های خوبی که برای این فصل پیشنهاد میدم که هم پخش بوش خوبه ،هم ماندگاریش و از همه مهمتر قیمتش! و یه کار با کلاس و نیمه رسمی هم هست کالوین کلین ایفوریا هست به نظر من واسه این فصل کار خوبیه، من بوشو دوست دارم.دوستان نظرشونو بگن راجع به این عطر . مشخصات و قیمتشو هم میتونید از اینجا ببینید:

7seas
03-11-2016, 19:20
دوستان یک ادکلن مردانه که ترکیب بوی نزدیک به ادکلن ونیتاس ورساچه (زنانه) داشته باشه رو اگر معرفی میکنید ممنون میشم. جزو معدود ادکلن های گلی زنانه بوده با وجود شیرینی ادکلن ،که هر وقت بوش میکنمیه حس مثبت بهم میده!!!!!

Atghia
05-11-2016, 12:03
دوستان یک ادکلن مردانه که ترکیب بوی نزدیک به ادکلن ونیتاس ورساچه (زنانه) داشته باشه رو اگر معرفی میکنید ممنون میشم. جزو معدود ادکلن های گلی زنانه بوده با وجود شیرینی ادکلن ،که هر وقت بوش میکنمیه حس مثبت بهم میده!!!!!

دی اند جی د وان نقره ای---تروساردی دونا-----ورساچه اروس

Atghia
05-11-2016, 12:13
سلام دوستان

Bogart Pour Homme
Bogart Story Blue
Emper Vivaria speed

رایحه تلخ باشه.

به قطعیت میگم دیجی کالا عطرهای قابل اطمینانی نداره!
کاملا فیک در بین عطراش موج میزنه (چندین و چند مورد رو به عینه دیدم از دوستان و اطرافیانم)
در واقع مثل یک ادم ناشی و نابلد فقط دنبال عطرای قیمت مناسبه و این باعث میشه در بعضی موارد مثل یک ادم عادی عطر فیک بخرن! به همین راحتی

cancer140
17-11-2016, 11:08
سلام دوستان نظرتونو راجع به ریو کالکشن چیه؟ در مورد لویه استیبل زنانه کسی استفاده کرده لطفا راهنمایی کنید؟ من میخوام برای مادرم بخرم مناسب سنشون هست؟

- - - Updated - - -

کاملا فیک در بین عطراش موج میزنه (چندین و چند مورد رو به عینه دیدم از دوستان و اطرافیانم)
در واقع مثل یک ادم ناشی و نابلد فقط دنبال عطرای قیمت مناسبه و این باعث میشه در بعضی موارد مثل یک ادم عادی عطر فیک بخرن! به همین راحتی

دیجی کالا خیلی هم گرون میده !بنظرم عطرسرا بهتر هستش

taghi_ramzi
28-11-2016, 20:50
سلام علیکم
نمی‌دونم کسی اینجا سر میزنه یا نه ، در هر حال جای دیگه ای برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم

من یه عطر برای زمستون میخوام؛ سقف 200 چوق
با کارهای ادویه‌ای ، چوبی و آروماتیک مثل فراگامو اف بلک ، سی کی ایفوریا و ایسی میاکی بلو خیلی حال می‌کنم. با بوهایی مثل اونتوس هم زیاد حال نمی‌کنم.
یه عطر با این شرایط واسم معرفی کنید. اگه جدید باشه و بوش کمتر تکراری باشه بهتره. با تشکر

MOHAMMAD2010
29-11-2016, 12:34

میشه بگین چه ادکلن هایی خریدین یا دوستان خریدن که فیک بودن ؟
من خودم به شخصه حدود7-8 تا ازش خریدم همه اصل بودن

mamaliqqq
29-11-2016, 18:08
سلام. من چنتا عطر با این مشخصاتی که گفتید تو ذهنم بود اسماشونو میدم یه بررسیشون کن :

ck one shock
carolina herrera ch
givenchy pour homme blue label
paco rabanne one milion
tomford tuscan leather
این چنتا رو الان حضور ذهن داشتم .مشخصات و قیمتای اینا رو هم بهمراه خیلی عطر های دیگه رو از این سایت ببین.جنساش اورجیناله و با قیمتای خیلی مناسب .حتما مقایسه کن

shikmen .com

gamekhor2007
30-11-2016, 17:40
با سلام.دوستان Bleu de chanle EDT و bleu de chanel EDP چطورن؟از دبی قیمت 440 دادن.تا 300-400 چی پیشنهاد میدید برام بیارن؟

mamaliqqq
01-12-2016, 19:16
سلام دوست عزیز، شنل بلو یه عطر فوق العادست البته بوش خنک و تنده که شاید خیلی مناسب این فصل نباشه.از نظر قیمت هم به نظر من خرید تکی از دبی به صرفه نیست و گرونتر از ایران هست.البته نه همه جای ایران!از دبی باید تعداد خرید کنید تا قیمت خوب بهتون بدن.الان این عطر و توی سایت shikmen .com زده 380 .گارانتی اصل بودن داره باارسال و مرجوعی رایگان. من تجربه خرید ادکلن تکی از دبی رو دارم و بعد که آوردم ایران با اصلش مقایسه کردم و فرق داشت.(عطر تام فورد بود). تو این رنج قیمت هم من عطر دیور ساوج رو پیشنهاد میکنم که واقعا فوق العادست با بوی گرم و تند و رایحه ادویه ای و چوبی و ... محصول 2015 هم هست و کاملا خاص و جدید و بسیار پرفروشه.قیمت اینم توی shikmen .com زده 380 . میتونی بری و مشخصاتشو ببینی.

gamekhor2007
02-12-2016, 09:32
سلام دوست عزیز، شنل بلو یه عطر فوق العادست البته بوش خنک و تنده که شاید خیلی مناسب این فصل نباشه.از نظر قیمت هم به نظر من خرید تکی از دبی به صرفه نیست و گرونتر از ایران هست.البته نه همه جای ایران!از دبی باید تعداد خرید کنید تا قیمت خوب بهتون بدن.الان این عطر و توی سایت shikmen .com زده 380 .گارانتی اصل بودن داره باارسال و مرجوعی رایگان. من تجربه خرید ادکلن تکی از دبی رو دارم و بعد که آوردم ایران با اصلش مقایسه کردم و فرق داشت.(عطر تام فورد بود). تو این رنج قیمت هم من عطر دیور ساوج رو پیشنهاد میکنم که واقعا فوق العادست با بوی گرم و تند و رایحه ادویه ای و چوبی و ... محصول 2015 هم هست و کاملا خاص و جدید و بسیار پرفروشه.قیمت اینم توی shikmen .com زده 380 . میتونی بری و مشخصاتشو ببینی.
سلام و تشکر.طبع من گرم و ملایم هست تقریبا.من فرق گرم و تلخ و تند اینارو گیجم و نمیدونم.میخوام بوش خوب باشه و ماندگاری خوب داشته باشه و اذیت هم نکنه.برای تابستان شنل خوبه؟

saeedsh7j
07-12-2016, 23:25
سلام. نظرتون در مورد خرید وان میلیون از دیجیکالا چیه؟ 240 تومن

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

brad pitt
09-12-2016, 13:09
با سلام

یه ادکلنی هست که فقط دو سایت ارشاکو و عطرآرا داره
این دو سایت کسی خرید داشته اصل و معتبره محصولاشون ؟

ممنون

taghi_ramzi
09-12-2016, 21:47
با سلام

ممنون
سلام
من از اولی خرید کردم، البته جنس تقلبی هر جایی ممکنه باشه ، ولی برای من خود جنس مشکلی نداشت .

فقط با وجود اینکه پرداخت اینترنتی کامل داشتم، بسته اومد دم در و مامور 14000 تومن ازم گرفت
بعداً باهاشون صحبت کردم که چرا اینجور شده ، گفت شما باید برای ارسال رایگان یه کاری انجام میدادی (یا فلان جا رو کلیک میکردی ؛ الان دقیق یادم نیست، ولی تو قسمت قوانین سایت نوشته بودن و حق با اونها بود)
من گفتم نمیدونستم، بدون چونه و اعصاب خردکنی ، با وجودی که من اشتباه کرده بودم، شماره کارت گرفتن 10 هزار تومن همون روز برام کارت به کارت کردن.
پس در خصوص ارسال رایگان حتماً قبلاً هماهنگ کنید که مشکلی پیش نیاد.

موفق باشید

amirarsalaan
10-12-2016, 04:03
با سلام

ممنون

سلام من عطرآرا یه بار خرید کردم که البته خیلی شیک و با کلاس پک رو تحویلم دادند اما چه به لحاظ قیمت و چه از نظر اصالت کالا دو سایت دیگه هست که بهتره.
یه چیزی هم که عطرآرا تو ذوق میزنه اینه که ورداشته تمام عطرای دستساز و ... رو ریخته تو سایت که من این روش رو اصلا نمیپسندم. خواستید آدرس اون دو تا سایت رو میدم بهتون
ضمنا سایت اولی رو که گفتید خرید نداشتم

masoudtbs
21-12-2016, 09:39
معرفی 25 عطر با رایحه ی گل رز، که دوستداران عطر، باید آن ها را تجربه کنند

نبض تپنده اشتیاق من برای بوییدن چه رایحه ای است؟ اغلب جاذبه ای که در عطرهای گلی و به ویژه عطر هایی با پایه گل رز وجود دارد، مرا به سمت خود می کشد. به همین دلیل میخواهم این بخش را با یک لیست از عطرهای رز گونه ای که باید تجربه شوند، پیش ببرم.
رز خالص
01
Rose Absolue Annick Goutal
نیک گوتال برای من همچون دروازه ای بسوی شیفتگی عطرهاست. چرا که عطرهایی الهام گرفته از رایحه رز ارایه می دهد. گل رز خالص ترین و واقعی ترین تجسم عطر گل رز در میان گروه عطرهای ارایه شده توسط این شرکت است. این عطر همزمان رایحه شش مدل گل رز را همچون دسته ای درخشنده از گلهای رز، بسمت شما می تاباند:
(گل رز مه، ترکی، بلغاری، رز دمشق، رز مصری و رز مراکشی)
02
Eau Rose Diptyque

ادو رز آخرین عطر ارایه شده توسط یکی دیگر از عطر سازان نیش فرانسوی می باشد که دارای سادگی لذت بخشی است و رایحه رزهای صورتی و تازه ای که آفتاب به آنها می تابد، و تازه چیده شده اند را بهمراه هاله ای از لیمو و عسل، پخش میکند. بعلاوه ظاهر و ترکیب ان بصورت هنر مندانه ای طراحی شده است.
03
Red Roses Jo Malone
جو مالون طرفداران اصلی خود را با ارایه ی عطرهایی که دقیقا بوی نام ان ها را می داد بدست آورد و در زمان خودش ایده ای خلاقانه بود. این عطر برای من همیشه تجسمی از یک دسته گل چیده شده بود تا مجموعه گل هایی که در یک باغ هستند. تعجب اور نیست که این عطر خط بوی خوبی دارد و حس شادابی گل های تازه کاشته شده را می دهد.

متن طولانیه دوستانی که علاقه دارن از منبع میتونن کاملش رو بخونن
منبع مجله لوکس بایر

sasan.69
14-01-2017, 03:29
ادکلن ووود ريو کانکشن اصل رو از کجا مى شه خريد؟

samenta
19-01-2017, 21:49
چه بوئی دوست داری ؟ گرم ؟ سرد ؟

چه جالب ! خانوما هم اکثرا ادکلن های مردونه رو می پسندن ...
سلام
واسه اینکه اکثر ادکلن ها وعطر هایی که تو بازار موجوده تقلبی هستن وبوی صابون میدن که حال ادم ازشون بهم میخوره مخصوصا عطر ادکلن های زنانه که هممشون یا بوی صابون میدن یا کرم ارایشی:n03::n03::n03:

HusseinR
22-01-2017, 22:28
ادکلن ووود ريو کانکشن اصل رو از کجا مى شه خريد؟
سایت اسپلندور دیدم داشت. البته ریو که فکر نکنم تقلبی داشته باشه چون خودش کپیه دیگه.

meysamvazifeh
23-01-2017, 03:02
با سلام . عطرای ریو تقلبی ندیدم بازار . خودش انقدر بی کیفیت و کپی هست که کسی جرات نمیکنه از روی یه عطر کپی دوباره کپیش رو تولید کنه . ولی دوست گرامی یه پیشنهاد دوستانه بهتون دارم . درسته دوبرابر پول بیشتر میدید ولی خود هی وود 130 الی 150 تومن قیمتشه. برای عطر ارزونی مثل هی وود چرا باید کپیش رو بخرید.

meysamvazifeh
23-01-2017, 03:20
سلام علیکم
نمی‌دونم کسی اینجا سر میزنه یا نه ، در هر حال جای دیگه ای برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم

من یه عطر برای زمستون میخوام؛ سقف 200 چوق
با کارهای ادویه‌ای ، چوبی و آروماتیک مثل فراگامو اف بلک ، سی کی ایفوریا و ایسی میاکی بلو خیلی حال می‌کنم. با بوهایی مثل اونتوس هم زیاد حال نمی‌کنم.
یه عطر با این شرایط واسم معرفی کنید. اگه جدید باشه و بوش کمتر تکراری باشه بهتره. با تشکر

سلام
وقتتون بخیر

عطرای زیر رو تست کنید . احتمال زیاد به نتیجه میرسید

انجل شیلسر مردانه
آزارو ویریت
بنتلی فور من آبسولوت
سی کی وان شوک مردانه
کارولینا هررا سک---سی مردانه
ژان پول گولتیر کوکوریکو مردانه
انکر نواغ (encre noir extreme)

sasan.69
23-01-2017, 03:32
با سلام . عطرای ریو تقلبی ندیدم بازار . خودش انقدر بی کیفیت و کپی هست که کسی جرات نمیکنه از روی یه عطر کپی دوباره کپیش رو تولید کنه . ولی دوست گرامی یه پیشنهاد دوستانه بهتون دارم . درسته دوبرابر پول بیشتر میدید ولی خود هی وود 130 الی 150 تومن قیمتشه. برای عطر ارزونی مثل هی وود چرا باید کپیش رو بخرید.

وود واقعا بوش برام خیلی خوبه متاسفانه اصلشو گیر نیاوردم جایی می شناسید لینک بدی/؟ ی مدل 70تومنیشو می خرم که بوش نسبتا موندگاری داره

HusseinR
23-01-2017, 14:46
سلام
دوستان عزیز دو مقاله زیر رو ببینید فکر میکنم حتما مفید و کاربردیه.
معرفی 20 عطربرتر مردانه پائیزی از برند های دیزاینر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی 10 عطر مردانه دانشجویی با بازخورد خوب از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86)خانم ها

KiarashMa
23-01-2017, 19:19
سلام
قیمت عطر guerlain l'instant چقدره؟ من تویلت 125ml خریدم از دیجی کالا 320 تومن. همینقدره قیمتش؟ پرفیومش چطور؟

meysamvazifeh
23-01-2017, 21:46
سلام
قیمت عطر guerlain l'instant چقدره؟ من تویلت 125ml خریدم از دیجی کالا 320 تومن. همینقدره قیمتش؟ پرفیومش چطور؟

سلام
و عرض ادب

بسیار گران خرید کردید . قیمت نسخه ادوتویلت 125 میلی 210 الی 220 هزار تومان هست . قیمت اکستریمش هم همین حدوداست . دیجی کالا هم 130 تومن قشنگ سود کرده از شما :)

- - - Updated - - -

meysamvazifeh
23-01-2017, 21:49
وود واقعا بوش برام خیلی خوبه متاسفانه اصلشو گیر نیاوردم جایی می شناسید لینک بدی/؟ ی مدل 70تومنیشو می خرم که بوش نسبتا موندگاری داره

سلام

سایت ها و فروشگاه های زیادی دارند میفروشند.

شقایق (گرون میده ولی احتمالا 10 تخفیف بگیرید)
رویال عطر (تخفیف ویژه زده براش)

هایلند هم هست که میتونید بخرید به صورت فیزیکی

KiarashMa
24-01-2017, 23:11
سلام
و عرض ادب

بسیار گران خرید کردید . قیمت نسخه ادوتویلت 125 میلی 210 الی 220 هزار تومان هست . قیمت اکستریمش هم همین حدوداست . دیجی کالا هم 130 تومن قشنگ سود کرده از شما :)

- - - Updated - - -

اشتباه کردم. عطرو نمیشناختم گفتم دیجی کالا معتبره دیگه حتما قیمتش همینه
کلا قیمت عطرا تو دیجی کالا بالاتر از قیمت بازاره؟ از نظر اصل بودن معتبره؟

taghi_ramzi
25-01-2017, 13:33

سلام. میشه یه کم درباره این عطر گرلن توضیح بدید؟
حالت مرکباتیش شدیده ، یا مرکبات تو زمینه شه؟ چون من دوست ندارم زیاد مرکباتی باشه ، ولی با نتهای دیگه زیاد مشکل ندارم.

enimonte
25-01-2017, 14:11
سلام.تو مایه های Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme و Autoportrait Olfactive Studio پیشنهادی دارید؟؟
چند تا فروشگاه معتبر معرفی می کنید؟
ممنون

HusseinR
25-01-2017, 18:30
سلام. میشه یه کم درباره این عطر گرلن توضیح بدید؟
حالت مرکباتیش شدیده ، یا مرکبات تو زمینه شه؟ چون من دوست ندارم زیاد مرکباتی باشه ، ولی با نتهای دیگه زیاد مشکل ندارم.
سلام
ترکیبی از کاکائو و نعنا هندی بوی غالبش هست. بسیار شیک و باوقاره
نه مرکبات آنچنانی نداره اصلا

MOHAMMAD2010
25-01-2017, 20:00
سلام

شما مطمئنی تویلت این ادکلن رو این قیمت خریدین !؟
چون من اخرین قیمتی که تو دیجیکالا برای این ادکلن میبینم که زده 219 بوده ! شما چه جوری 320 خریدین !؟ ( البته الان ناموجود شده ولی قیمت قبلیش اینه )
---------------------------------------------
در مورد قیمت دیجیکالا خیلی وقتا با قیمت بازار یکی هست قیمت ولی بعضی وقتا که ادکلن ها رو تو پیشنهاد ویژه میزاره خیلی قیمتشون کم میشه و به صرفه میشن
من خودم تا حالا 5-6 مورد ازش ادکلن خریدم اصل بودن

KiarashMa
01-02-2017, 04:16
شما مطمئنی تویلت این ادکلن رو این قیمت خریدین !؟
چون من اخرین قیمتی که تو دیجیکالا برای این ادکلن میبینم که زده 219 بوده ! شما چه جوری 320 خریدین !؟ ( البته الان ناموجود شده ولی قیمت قبلیش اینه )
---------------------------------------------
در مورد قیمت دیجیکالا خیلی وقتا با قیمت بازار یکی هست قیمت ولی بعضی وقتا که ادکلن ها رو تو پیشنهاد ویژه میزاره خیلی قیمتشون کم میشه و به صرفه میشن
من خودم تا حالا 5-6 مورد ازش ادکلن خریدم اصل بودن

آقا خوب شد گفتی. عطرو یکی از اعضای خونه سفارش داده بود و تحویل گرفته بود. قیمت رو اشتباه به من گفته بود. الان فاکتور رو چک کردم همون 219 هست

sidemechanic
13-02-2017, 05:54
ببخشید دوستان ادکلنای GAP رو اطلاعاتی در موردشون دارید؟
با تشکر

taghi_ramzi
25-02-2017, 16:20
اخیرا سایتهای دیجیکالا و ارشاکو به صورت همزمان سوتی جالبی دادن
قضیه اینه که هر دو این سایتا ، قیمت عطرهای برند نیش لوبین رو -که معمولا بالای 300-400 تومن هستن- با یه صفر کمتر ،زیر صد هزار تومن زده بودن! مدلهای لوبین تو ارشاکو 40 تا 70 هزار تومن بودن :n31:
فکر کنم دیجی یه چند تا هم با قیمت پایین فروخت ، چون موجودیشون تموم شد ، ولی تو قسمت نمودار نوسان قیمت ، آخرین قیمت همون قیمت اشتباهه!

این اتفاق که به احتمال زیاد دلیلش اشتباه از سمت تامین کننده توی اعلام قیمت بود ، دو تا نکته رو برای من روشن کرد
1-تامین کننده دیجی و ارشاکو یکیه
2-د.ک به شدت گرون فروشه! همین عطر bluff ی که د.ک 63 هزار زده بود ، ارشاکو 40 تومن میفروخت.

Sajjad.esm
26-02-2017, 04:40
اسم کپی لالیک تو ژکساف ffهستش!البته بوی خود لالیک رو نداره ولی با یکم تغییر بوی فوق العاده

mahmood.sa
04-03-2017, 22:01
سلام.امکانش هست منو راهنمایی کنید درباره خرید ادکلن معتدل و چهار فصل.میخوام پخش و موندگاری بالایی داشته باشه تا سقف 250000 هزار تومان.
خودم 3 تا کار تست کردم و متاسفانه یا خوشبختانه از 3 تا کار هم خوشم اومد و انتخاب برام سخت شده.1-بلک ایکس اس لکسس2-هی وود راکی مونتین3-تق هرمس البته تق بوش یه مقداری قدیمی شده و خیلی هم فیک این کار زیاد شده.
دوستان اگه کار دیگه ای هم به نظرتون مناسب هست لطف کنید بفرمایید.ممنون

mahmood.sa
06-03-2017, 13:09
ممنونم از راهنماییتون.

mahmood.sa
08-03-2017, 14:27
تخته کنید تایپیکو خو

HusseinR
09-03-2017, 15:38
سلام.امکانش هست منو راهنمایی کنید درباره خرید ادکلن معتدل و چهار فصل.میخوام پخش و موندگاری بالایی داشته باشه تا سقف 250000 هزار تومان.
خودم 3 تا کار تست کردم و متاسفانه یا خوشبختانه از 3 تا کار هم خوشم اومد و انتخاب برام سخت شده.1-بلک ایکس اس لکسس2-هی وود راکی مونتین3-تق هرمس البته تق بوش یه مقداری قدیمی شده و خیلی هم فیک این کار زیاد شده.
دوستان اگه کار دیگه ای هم به نظرتون مناسب هست لطف کنید بفرمایید.ممنون
راکی مونتین پخش و موندگاریش مثه سابق نیست ولی بوش عالیه
اگه از تغ خوشتون اومده نسخه های دیگشو تست کنین شاید نظرتون رو بیشتر جلب کنه
پیشنهادم نارسیسو ردریگز بلو نوآغ هست که شبیه همون تغ هم هست.
مشابه اینا با قیمت زیر ۲۰۰ تومن بنتلی اینفینیتی اینتنس است که خیلی بیشتر از قیمتش ارزش خرید داره.
موفق باشید.

brad pitt
09-03-2017, 20:31
سلام
نسخه ی EDT ادکلن LA INSTANT GUERLAIN و میشه برای بهار و تابستان استفاده کرد ؟
ممنون

taghi_ramzi
09-03-2017, 21:06
سلام
ممنون

سلام.
البته من خودم از این عطر که فرمودین استفاده نکردم ، اگه دنبال نظر کسی هستید که خودش استفاده کرده باشه ، نمیتونم کمک کنم.

ولی مدتی هست که میخوام یه سایتو معرفی کنم
این سایت تازگیا داره میاد بالا به آدرس parfumo.net ، قبلاً فقط آلمانی بود ، الان انگلیسی هم هست ، رقیب فرگرانتیکاست ، ولی امکانات جالبتر و کاملتری داره
این سایتو دوستان چک کنید ، سایت سریع خوبیه ، دیتابیس کاملتری هم داره. سیستم نشون دادن رای هاش هم خیلی خوبه. به نظرم میتونه سریع جای فرگرنتیکا رو بگیره.
اونجا برای فصل این عطر رای دادن 35 درصد پاییز،27 درصد بهار ، 26 درصد زمستون و 12 درصد تابستون.

HusseinR
23-03-2017, 19:43
سلام
ممنون
خیلی بستگی به محل زندگی شما داره. برا تبریز یا زنجان و اردبیل بله برا شب های تابستان مناسبه. جنوب ولی شاید بهار هم جواب نده.

جعفرفضلي
30-03-2017, 15:31
نكنه با پنجاه تومن ميخاستي برات ادكلن فرانسوي اصل بخره عطر بيك برات نخريده برو خداتو شكر كم

shamsoddin
02-04-2017, 19:22
سلام ، دوستان از بین این سه تا کدوم رو بهتر میدونید؟؟
emper legend
jaguar classic black
rio avaitus