PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48

taghi_ramzi
15-02-2015, 13:46
درود
با تشکر از همه دوستایی که منو راهنمایی کردن ، با ده بی سی چهل من اینو خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تو شهر ما تست نیست ، تقریباً چشم بسته خریدمش
ولی بوشو دوست دارم ، پخشش کمه (تا حالا کسی ازم نپرسیده چی زدی!) و ماندگاریش حدود 2 روزه
مشکل من اینه که (شاید به این دلیل که بار اولمه چیزی تو این رنج میخرم) ،
متوجه نمیشم چرا وقتی رو پوست میزنم بوش خیلی سریعتر از پارچه میره
در حالی که اکثر دوستان میگن که به پوست میزنن
آیا این نرماله یا ممکنه چیزی که من خریدم تقلبی باشه؟

Atghia
15-02-2015, 13:50
ممنون Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا باید تشکر کرد از شما بابت دقت و حوصله در نظرات :n16:
پس با این اوصاف از خانواده polo بیشتر باید رفت سمت بلو

- در مورد lacoste سفید و بلک چه نظری دارید ؟ کدوم یکی ملایم تر و دلنشین تره ؟
- و البته Hommage a L'Homme و Lalique Pour Homme ؟!
- و از سری آخری هم که گفتم ادکلن هائی مثل The Game و Champion ؟!

در کل احساس میکنم ادکلن هائی که توش مشک باشه به دلم میشینه ! (مطمئن نیستم :دی و البته به چیزی که میخوام نرسیدم فعلا !)

بازم ممنون

خواهش میکنم
راستش نظر دادن بدون اطلاع داشتن کار درستی نیست :دی
و عطر خریدن بدون تست:n39:
از بین کارهایی که گفتید من چمپیون از داویدوف رو دوست دارم اون رایحه تلخش به کارهای کلاسیک شباهت داره و برام خوشاینده در مورد گیم اون هم مثل چمپیون چوبی دسته بندی میشه ولی رایحه ش گرمی بیشتری داره و مناسب فصل های سرد سال هست

در کل هردو تلخ هستند گیم گرم و تلخ و چمپیون چهارفصله بنظرم (هرچند میگن خنک :دی)

در مورد لالیک ها و لاگوست ها نظری ندارم چون هیچگونه تستی نداشتم انشالله که دوستان وارد به امر راهنمایی خواهند کرد:n17:

Atghia
15-02-2015, 13:53
درود
با تشکر از همه دوستایی که منو راهنمایی کردن ، با ده بی سی چهل من اینو خریدم

چون تو شهر ما تست نیست ، تقریباً چشم بسته خریدمش
ولی بوشو دوست دارم ، پخشش کمه (تا حالا کسی ازم نپرسیده چی زدی!) و ماندگاریش حدود 2 روزه
مشکل من اینه که (شاید به این دلیل که بار اولمه چیزی تو این رنج میخرم) ،
متوجه نمیشم چرا وقتی رو پوست میزنم بوش خیلی سریعتر از پارچه میره
در حالی که اکثر دوستان میگن که به پوست میزنن
آیا این نرماله یا ممکنه چیزی که من خریدم تقلبی باشه؟

این عطر خوبیه من توصیش کردم:n17::n09: و واقعا رایحه خوبی داره
خب درسته گرامی
شما اگر دنبال پخش بالاتری باید به پوست بزنی
اگر ماندگاری بیشتر روی لباس!
پخش یعنی تبخیر عطر و پراکندگی در فضا و این اتفاق به دلیل ماهیت پوست سریعتر اتفاق میفته اما روی پارچه به مراتب کمتره
+
بعیده غیراصل باشه (پخشش در اون حد بالا نیست که جلب نظر کنه ولی اطمینان میدم که حس میشه:n39:)

IR Brand
15-02-2015, 14:23
قیمت Dior Home Sport اورجینال در بازار ایران چنده ؟ موندگاریش خوبه ؟

mf.designing
15-02-2015, 15:27
قیمت Dior Home Sport اورجینال در بازار ایران چنده ؟ موندگاریش خوبه ؟

حوالیه 320 - 330 هستش. موندگاریش هم خوبه مثل بقیه عطرهای برند Dior، اما چون اسپورت هستش کمی کمتره .

farid123
15-02-2015, 19:06
Lalique Pour Homme EDP
شروع رایحه این عطر نسبتا تلخ و مرکباتیِ و همزمان کمی هم شیرینه که ممکنه به نظر زیاد خوشبو نباشه اما این تندی به زودی جایش را به آمیختاری از سدر و وانیل با تم گل بو میده و شیرینی به تلخی غلبه میکنه.عملکرد این عطر به نظرم بیشتر خطی و یا حداکثر با دو رایحه اصلیه.ماندگاری نسخه پرفیوم بسیار مناسبِ ولی پخش بو کمی از حد انتظار پایین تره.
در مجموع رایحه بسیار بالانس و طبیعی در کنار قیمت مناسب عطر ارزشمندی برای خرید میسازه.

shervin1996
15-02-2015, 21:21
سلام به دوستان و عاشقان عطر :دی
بازم از دوستان اهل فن چنتا بررسی میخواستم این بار از خانواده مردانه این برندها :

سری Polo (که با چند رنگ هستن)
سری Lacoste
سری های Lalique
و در نهایت davidoff

(بیشتر هم رایحه های خیلی دلنشین و آرامش بخش مد نظرمه)
ممنون میشم

سلام درباره لاگوست هاکه من این چندتارو تست داشتم:
1.لاکوست سفید یا L.12.12. Blanc که یکی ازخوشبوترین عطرهای خنکیه که تست داشتم ودرلیست خریدم قرار داره:n33:بوی شیک بودن وتمیزی میده! وبابوکردنش بسیارحس خوبی بهم دست میده شیرینی خاصی داره.
2.لاگوست سبز یا L.12.12. Vert بایه بوی میوه ای وشیرین وباز خنک که به نظرم بوی ترنج وانجیری که توش به کاررفته برجسته تره اصلابوی خسته کننده ای نداره وبااینکه یه بوی معمولی داره دلنشینه. ازایناست که وقتی به مچت میزنی دقیقه ای یه بار دلت میخواد بری سراغش:n09:
3.لاگوست اسنشل (lacoste essential) که بوی خنک وطبق گفته سایت های عطر، تلخی داره که البته به نظرم درست میگن.بوی ترنج + نعناوگل که تم سبزرنگشو بابوی گیاهی ای که داره برازندش کرده.
4.لاگوست چلنج (lacoste challenge) که اینم خنکه وبه نظرم ترش. بوی لیمو وزنجبیل توش محسوس تره مخصوصا لیمو!برای من به پای سه تای قبلی نمیرسه وحتی احساس میکنم کمی زنندس نمیدونم چرا !؟:n13:
درکل بوهای اسپرت وکاملا مناسب استفاده روزانه مخصوصادرتابستان که همه پسنده واصلا سنگین نیست البته درمورد آخری این نظرو ندارم(به شخصه).شاید شما پسندیدی.
به دوستای دیگه هم توصیه میکنم این چهار گزینه اسپرت وبسیار دلنشین رو تست کنن البته بینشون دنبال یه بوی خیلی تک نباشین. خاص ترینش فکرکنم لاگوست چلنجه:n26:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shervin1996
15-02-2015, 21:33
سلام. تاپیک نخوابه...
شما چند بار عطر اسپری میکنید و به کجا عطر رو می زنید؟

من حداکثر 3 بار اسپری میکنم و به گردن میزنم. تابستان به سینه هم اسپری می کنم. ولی به لباس نمیزنم چون پخش بو نداره.
4یاخیلی بشه 5 پاف. دوتابه گردن(نبض ها) یه دونه قسمت بالای سر که کمی ازدور میزنم وسرم رو تو جایی که عطروزدم تکون میدم وهمچنین به مچ دست و پشت زانوها وقتایی که میخوام پحش بو بیشترباشه:n02:

Abbas.V
15-02-2015, 23:28
سلام عزیزان
بالاخره اسپایس بمبو گرفتم .
هنوز به دستم نرسیده :(

به نظرتون برای یک داماد چه ادکلنی مناسب این فصل ؟
لانوئیت
اسپایس بمب
مون بلان لجند

ممنون از وقتی که میگذارید:n40:

Atghia
15-02-2015, 23:33
سلام عزیزان

لانوئیت
اسپایس بمب
مون بلان لجند

میگن عطرهای گرم محلسی هستن
بین این 3 تا لانویت هم شیکه هم خیلی مناسب (از دید من)

arash59b
15-02-2015, 23:39
سلام عزیزان

لانوئیت
اسپایس بمب
مون بلان لجند

حتما نظر و بررسی تو در مورد اسپایس بزار.

خوب تحلیلش کن :n06:

ممنون

hike
17-02-2015, 09:21
scent of the day
Lomani pour Hommeکار 1987. ترکیبی از اسطخودوس لیمو و خزه. ماندگاری متوسط. پخش بوی متوسط.

mf.designing
17-02-2015, 20:20
سلام دوباره به دوستان عزیز
میخواستم رایحه های سبک Aventus رو معرفی کنید. این سبک رایحه خیلی خیلی به دلم میشینه

ممنون

shervin1996
17-02-2015, 23:38
سلام دوستان چندتا ازبهترین عطرهایی که توعمرتون تست داشتین یاخودتون دارین کلا چندتاتاازبهترین وخاص ترین بوهایی که تو عمرتون استشمام کردین یا برای لذت بردن از بوی عطر به معنای واقعی میرید سراغش؟؟؟؟:n39:(حداکثر10تا)+دلی ل (2نمره):n09:
اگر میتونید از اون تعداد بهترینش هم نام ببرید.(یعنی این یدونه درواقع میشه بهترین بوی عمرتون!:n10:)
من خودم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویه توضیح مختصر درباره هرکدوم:

1.Black XS :بااینکه میوه ای غیرازلیمو دراین عطربه کارنرفته به نظر من بوی میوه ای داره.همچنین دارچین رو که من بوش رو دوست ندارم وبرام سنگینه طوری به کار برده که این عطرو از بهترین عطرهای عمرم کرده برای من بوی اناروپرتغال داره نمیدونم چرا:n13:
درهرصورت عالیه...
2.creed Silver Mountain Water :بوی چای که یکی ازبوهای برجسته دراین عطره ازدلایل عشقم به این عطره:n12: وکمی هم بوی ترش که مسلما ازترنجه. عطرهای مختلفی هست که رایحه چای رودرخودش داشته باشه اما این رو ازهمش بیشتردوست دارم به صورت ماهرانه ای بوی انگور رو بین رایحه هاش جا دادن بعضی وقتانمیتونم حس کنم بویی که در نت دوم استشمام میکنم از چایه یا انگور!

3.creed aventus:کمترکسی پیدامیشه که این بوی خارق العاده رو نپسنده دنیاییه برای خودش.یه بوی میوه ای که در اون آناناس وسیب حرف اولو میزنن یه بوی خاک مانند، گل رز... مادرحد توصیفش نیستیم فقط درحد تحسین:42: :n29:

4. Gucci pour homme 2: ترکیب رایحه مورد علاقم چای با تنباکو دراین عطر مجذوبم کرده. شاید اول که میزنم وکمی ادویه ای وتنده خیلی برام لذت بخش نباشه اما وقتی نوبت به خودنمایی تنباکو میرسه وخودشو باکمی بوی چای نشون میده محشری به پامیکنه (این عطر خیلی خیلی خیلی کم بوی آدامس موزی داره! تویکی از سایت هاهم یه نفراین نظرو دربارش داده بود.خیلی کم باهاش موافقم:n01:) کلا تکه وخاص...

5. allure homme sport: کلا به روایحی که داخلش استفاده شده کار ندارم بوی پرتغال به بهترین شیوه ممکن تبدیل به یه عطر بی نظیر شده همون رایحه ای رو بهم میده که همیشه از یه عطرپرتغالی انتظارداشتم.

6. Polo Blue: از بی نقص ترین، کامل ترین،ملایم ترین،تمیزترین ودلنشین ترین بوهای خنکی هست که میشه نام برد.فکرکنم این بوی خربزه و ریحانه که منو به سمت این عطر میکشه.درکل در عطرهای خنک نمرش بیسته.

7. Lacoste L.12.12. Green : به معنای واقعی خنک وشیرین.تازه کشفش کردم.پی بردم که اسپری شماره 12 بیک هم این بوروداره وتقلیدی از اینه.بویی به رنگ سبز وبسیار روح نواز که از بوکردنش هرگز خسته نمیشم.

8.Gucci Guilty: ازسبک رایحه هایی که همیشه دوست داشتم ودارم بویی ساده اما خوش.نه خیلی گرم ونه خیلی سرد.نمیتونم تشریح و درکش کنم اما بوشو بسیار میپسندم.

درآخرهم اگه بخوام بهترینشونومعرفی کنم نمیتونم ازبین کرید سیلور مونتاین و بلک ایکس اس انتخاب کنم این دوگزینه بهترین بوهایی هستند که تجربه کردم.(هرچند بقیه عطرهاترتیب خاصی ندارن و هرکدومو یه جور دوست دارم:n02:)
دوستان دیگه هم بنویسن اگه پستتون به اندازه پست طوماری من نشد هم عیبی نداره فقط موردعلاقه هاتونو نام ببرید. خیلی سخت نگیرین باهرکدوم بیشتر حال میکنید همونو بنویسید:n05:
فعلا ما درحال پختن درزمینه عطربازی هستیم ومشتاق به مطلع شدن از عطرهای مورد علاقه دوستان حرفه ای تر.
شاید باتست بوهای جدیدنظرم عوض شد که بعید میدونم:n35:

پ.ن : برای فهمیدن اینکه چه موادی درعطرها به کاررفته وبویی که ازعطراستشمام میشه از چیه سایت های عطری زیادی هست که روایح به کاررفته درعطرو به صورت تصویری زده راهنماهای عالی ای هستن.

Atghia
18-02-2015, 00:20
آکوا وومن (لطافت در عین اقتدار)

آیا تا بحال اکوا وومن رو تست کردید؟ فقط کافیه یکبار از حوالی کسی که ازش استفاده کرده عبور کنید تا عاشقش بشید!

من به واقع توصیف شایسته ای ازش ندارم اینقدر که عاشقشم
تنها عطری که هیچوقت ازش خسته نمیشم . حس طراوت و شادابی
بیشترین رایحه ای که ازش استشمام میشه ترنج و انبه هست که در ادامه با همراهی گل رز به شیوه ای استادانه! (گل رز معمولا برای من خیلی خوشایند نیست ولی!!!) بینهایت لطیف و در انتها ترکیبی از مشک با همراهی عنبر
خنک ترین و ماندگارترین عطر زنانه ای که دیدم
پخش بوی عالی
در نظرسنجی ها جز معدود عطرهای خنک با ماندگاری بسیاربالا شناخته شده
تولید سال 2002 عطری که متاسفانه بسیار کمیاب هست و من هم اکنون به شیشه ی 50 میلی که ازش شاید حدود 20 میل باقی مونده زل زدم و به این فکر میکنم ایا عطرهای جدیدی بخرم برای تجربه؟ یا 470 هزار تومن بدم دوباره بخرمش؟! مسئله این است!

نارسیسو رودریگز فرهر (مشکی) (نهایته غرور)

بازهم ترنج و عنبر و مشک
عجیبه نت های مشابه اما دو دنیای متفاوت! ولی علاقه ی من تقریبا به یک اندازه!
عطری گرم، سنگین، شیک
وقتی که ازش استفاده میکنی حس قدرت بهت دست میده و متفاوت بودن
من از نارسیسو حسی از رایحه ی چوب دارم که بسیار قویست!
این عطر منو یاد زمان بچگیم میندازه وقتی خونه مادربزرگ با وسایل چوبی بازی میکردم و اتاق پدربزرگ و سیگاری که در زیرسیگاری چوبی خاموش میشد!

با نارسیسو شما متفاوت هستید خیلی متفاوت!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8297369.png

ومنیتی از تری ماگلر (این عطر خاص)

اگر اکوا وومن و نارسیسو همه پسند است
این را بدانید ومنیتی دو قطب دارد یا عاشقش میشوید یا متنفر!
ولی من بی توجه به نظر دیگران وومنیتی میزنم و حس خودم مهمتره :دی
رایحه؟
بسیار قوی
به هیچ عنوان شیرین یا گلی نیست. میوه ای هم نیست. گروه بویایی؟ شور!!!
بله دقیقا شور
ولی
شور خنک :دی
بینهایتی از جنس سرمای نسیم دریا
تا چه حد با خاویار اشنا هستید؟
خاویر در وومنیتی حرف اول را میزند و البته انجیر
این هم جز معدود عطرهای خنک با ماندگاری و پخش عالیست
با اطمینان میتونم بگم پخشش از اکوا وومن هم به مراتب بالاتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcontent%2F825%2FWomanity-EDP.aspx&ei=haHjVJzVDuyHsQSsq4DIAw&psig=AFQjCNHZjiakGHzu52Fpp6wpRbk3_rTssQ&ust=1424290565356254)

ایتس می (این آرامه خجالتی)

یک عطر در نگاه اول ساده ولی
بسیار نازنین
وقتی ایتس می رو استفاده میکنی شک نکن تنها کسی که متوجه میشی فقط خودتی
رایحه خوشایند شیرین ابتدایی ترکیبی از اناناس و نارنگی هست
هرچقدر میگذره چوب صندل بیشتر خودش رو نشون میده
و لازمه بگم؟ مشک!
یک عطر ارام و لطیف در عین سادگی بسیار خوشایند و برای من خاطره انگیز

من معرفی عطرهامو محدود کردم چون این 4 عطر که گفتم با فاصله ی زیادی نسبت به تمامی عطرهایی که داشتم، تست کردم، دیگران داشتند! برام خوشایند هستند...:n12:

Emad HD
18-02-2015, 00:28
میخواستم رایحه های سبک Aventus رو معرفی کنید. این سبک رایحه خیلی خیلی به دلم میشینه

ممنون

نت آخر بلک ایکس اس لکسس شباهت هایی داره

mf.designing
18-02-2015, 00:53
نت آخر بلک ایکس اس لکسس شباهت هایی داره

ممنون اما بلک ایکس اس بوی گرمی داره و من خواهان بوی ملایم و تقریبا 4 فصل هستم ! ار نت های تند هم چندان خوشم نمیاد !

hike
18-02-2015, 10:40
Quorum Antonio Puig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ntonio-Puig%2FQuorum-3825.html&ei=5THkVNr_OIb7POCQgegC&usg=AFQjCNGUdiqUBhQxQsv61uu2fyLxUENBNg&bvm=bv.85970519,d.bGQ) 19821978 Van Cleef & Arpels pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] an-Cleef-Arpels%2FVan-Cleef-Arpels-pour-Homme-1100.html&ei=BDLkVM76LMztO6zOgMgB&usg=AFQjCNG1dJTyOsrcKydA5LVcKbZnlAq6Cg&bvm=bv.85970519,d.ZWU)1959 Tabac Original ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ance%2Ftabac-original-for-men-by-maurer-wirtz-eau-de-cologne-pour_823.1.html&ei=ITLkVIGdEob0Ouz5gIgC&usg=AFQjCNGMbCLog0tQn0Om12qlJqDMFB1aPQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)1978 Azzaro pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ml&ei=QTLkVLDAB8rZPdT0gKgF&usg=AFQjCNFKt8jvxSnsNew9q2WDsL_8Wb1tVA&bvm=bv.85970519,d.bGQ)1988 Kouros Yves Saint Laurent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ves-Saint-Laurent%2FKouros-735.html&ei=XjLkVODnBsX1OJuXgIgH&usg=AFQjCNHZhEzS-CDjGHv9pI7vLv08cksbvQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)1934 Pour Un Homme de Caron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1964 Brut ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rut-Parfums-Prestige%2FBrut-15303.html&ei=yjLkVO3IEsTFPemQgdAM&usg=AFQjCNErkwUUbZ7JlR8aM9BLMHEkRSzLmA&bvm=bv.85970519,d.ZWU)1987 Lapidus Pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ed-Lapidus%2FLapidus-Pour-Homme-5943.html&ei=EDPkVILxA8HYPO7AgbAK&usg=AFQjCNHxgyzIFsKaGSSRc3Cx95VPAqLxbA&bvm=bv.85970519,d.ZWU)1988 Cool Water Davidoff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] avidoff%2FCool-Water-507.html&ei=YjPkVNGrBMTcPbergKgK&usg=AFQjCNEgVJ0yS2B9tMH4JSOZih-0D6ItkQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)A*Men Thierry Mugler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hierry-Mugler%2FA-Men-705.html&ei=ATfkVNalHoPfPfyIgOgD&usg=AFQjCNF32ZWba-CCPdi7WOUNUft4YZPx5g&bvm=bv.85970519,d.ZWU) 1996

Atghia
18-02-2015, 13:13
ممنون اما بلک ایکس اس بوی گرمی داره و من خواهان بوی ملایم و تقریبا 4 فصل هستم ! ار نت های تند هم چندان خوشم نمیاد !
سلام
برندهای بزرگ معمولا رایحه های پیچیده و تکرارنشده طراحی میکنند
رایحه هایی که مشابه سازی(شبیه ولی متفاوت) با اونها کار بسیار دشواریه
حتی کپی های عطرهایی نظیر اونتوس تنها بخشی از رایحه (معمولا رایحه اصلی) رو شبیه سازی میکنن و در طراحی دقیق اون ناتوان هستند
فرضا ماین بخش اعظمی از نت انتهایی اونتوس رو به ارمغان اورده
بنابراین پیدا کردن عطری که یاداور اونتوس باشه (ولی متفاوت) خب خیلی سخته و اگر هم باشه فردی بسیار کاربلد میخواد

چیزی که هست رایحه ابتدایی بیشتر میوه ای (اناناس و ترنج) و رایحه میانی بیشتر چوبی مانند برگرفته از درخت توس و کمی رز و در انتها مشک به همراه بلوط هست که خودنمایی میکنه

با این ترکیبات به شخصه رایحه ای سراغ ندارم که در این فضا باشه

اما خب در یک سایتی زده که رایحه اونتوس یاداور این عطر از لومانی میتونه باشه من شخصا ندیدم این عطر رو ولی ساختش جدید و محصول 2014 هست با توجه به نت ها میتونه شبیه باشه!!

AB Silver Lomani for men

Quorum Antonio Puig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ntonio-Puig%2FQuorum-3825.html&ei=5THkVNr_OIb7POCQgegC&usg=AFQjCNGUdiqUBhQxQsv61uu2fyLxUENBNg&bvm=bv.85970519,d.bGQ) 1982

1978 Van Cleef & Arpels pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] an-Cleef-Arpels%2FVan-Cleef-Arpels-pour-Homme-1100.html&ei=BDLkVM76LMztO6zOgMgB&usg=AFQjCNG1dJTyOsrcKydA5LVcKbZnlAq6Cg&bvm=bv.85970519,d.ZWU)

1959 Tabac Original ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ance%2Ftabac-original-for-men-by-maurer-wirtz-eau-de-cologne-pour_823.1.html&ei=ITLkVIGdEob0Ouz5gIgC&usg=AFQjCNGMbCLog0tQn0Om12qlJqDMFB1aPQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)

1978 Azzaro pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ml&ei=QTLkVLDAB8rZPdT0gKgF&usg=AFQjCNFKt8jvxSnsNew9q2WDsL_8Wb1tVA&bvm=bv.85970519,d.bGQ)

1988 Kouros Yves Saint Laurent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ves-Saint-Laurent%2FKouros-735.html&ei=XjLkVODnBsX1OJuXgIgH&usg=AFQjCNHZhEzS-CDjGHv9pI7vLv08cksbvQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)

1934 Pour Un Homme de Caron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1964 Brut ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rut-Parfums-Prestige%2FBrut-15303.html&ei=yjLkVO3IEsTFPemQgdAM&usg=AFQjCNErkwUUbZ7JlR8aM9BLMHEkRSzLmA&bvm=bv.85970519,d.ZWU)

1987 Lapidus Pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ed-Lapidus%2FLapidus-Pour-Homme-5943.html&ei=EDPkVILxA8HYPO7AgbAK&usg=AFQjCNHxgyzIFsKaGSSRc3Cx95VPAqLxbA&bvm=bv.85970519,d.ZWU)

1988 Cool Water Davidoff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] avidoff%2FCool-Water-507.html&ei=YjPkVNGrBMTcPbergKgK&usg=AFQjCNEgVJ0yS2B9tMH4JSOZih-0D6ItkQ&bvm=bv.85970519,d.bGQ)

A*Men Thierry Mugler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hierry-Mugler%2FA-Men-705.html&ei=ATfkVNalHoPfPfyIgOgD&usg=AFQjCNF32ZWba-CCPdi7WOUNUft4YZPx5g&bvm=bv.85970519,d.ZWU) 1996

به به عجب عطرهای کلاسیک شیکی
من شخصا از علاقه مندان ویژه ی آزارو پور هوم، بروت و کول واتر هستم!

+

به زودی من هم یک چندتا از بهترین رایحه های عطرهای مردانه که تا حالا دیدم رو معرفی خواهم کرد:n16:

Emad HD
18-02-2015, 13:28

همینطور که گفتم منظورم نسخه لکسس بود و گفتم فقط نت اخرش :n16:

30vil
18-02-2015, 19:43

ممنون

mine از مارک جوزف

و

جگوار ویژن 3

sharif.1.attar
18-02-2015, 20:08
حتما نظر و بررسی تو در مورد اسپایس بزار.

خوب تحلیلش کن :n06:

ممنون

نوت ها:
نوت های چوب (سدر، کاج)، ادویّه ­ای، بسیار تلخ و تند، بسیار کم شیرین و عنبربو در این عطر خودنمایی می کنند.
شخصیّت رایحه:
تلخ، تند، چوب ­بو، عربی و غیرشیرین.
خواص رایحه:
شبیه لالیک اینسر نویر (لالیک سیاه)، بلک افگانو؛
نوت پایه ی این عطر زیباتر از نوت ابتدایی آن است.
رایحه ی این عطر خطّی است. بدین معنی که رایحه ی آن پس از استفاده، چندین ساعت، بدون تغییر باقی می ماند یا سبک فرمول بندی آن آمریکایی است؛
رایحه ی این عطر خاص، غیررایج در میان مردم، بشدّت مردانه (به بیان دیگر، از عناصر زنانه در این عطر خبری نیست و اصلاً به سمت تک جنسیّتی نرفته است) و ناآشنا و قطبی می باشد؛
شدّت و غلظت عطر متوسّط رو به بالاست؛
رایحه غنی می باشد. یعنی به اندازه ی کافی از نوت های مختلف در عطر استفاده گردیده است. بعلاوه عطر چند وجهی می باشد. به بیان دیگر نوت های متضاد در عطر استفاده شده است؛
بافت رایحه کدر است؛
انتشار، حجم این عطر متوسّط می باشد؛
ماندگاری این عطر عالی می ­باشد؛
رایحه ی این عطر، متعادل است. بگونه ای که هیچ کدام از نوت ها در حالت غالب و مغلوب نیستند.
زمان و مکان استفاده:
این عطر که یادآور جنگل و رنگ قهوه ای می باشد، برای مردان طرّاحی شده و مناسب روزهای سرد سال و در مجالس رسمی (مخصوصاً مراسمات سوگواری) می­ باشد و به هیچ وجه مناسب استفاده در اتاق خواب نیست.

sharif.1.attar
18-02-2015, 20:53

ممنون
بولگاری آکوا کمی شباهت دارد.

Atghia
18-02-2015, 21:46

سلام
من امروز این عطر از روبرتو کاوالی رو تست کردم:n17:
آکوا!
چیزی که در ابتدا به مشام میرسه رایحه تندی از گل یاس هست خیلی اگر دقت بشه ته مایه هایی از لیمو هم حس میشه
و بعد از گذشت نیم ساعتی (حدودی) عطر خیلی رایحه بهتری پیدا میکنه . جلوه ی کامل گل سوسن :n26:
و تا انتها همین رایحه سوسن باقی میمونه

عطر خیلی اسپورت و فرشی نیست و علیرغم خنک بودن میشه گفت گل بو هست
ماندگاری و پخش متوسط
من برای استفاده روزانه مناسب نمیدونمش
و بیشتر به درد موارد رسمی میخوره

در مجموع رایحه خوبی داری ولی فوق العاده نیست:n39:

hike
19-02-2015, 18:48
سالوت

داشتم در سایت basenotes میگشتم که یک تاپیک جالب دیدم با این عنوان که چند شیشه ادکلن تا بحال تمام کرده اید؟ حالا من از شما میپرسم که شیشه ادکلنهایی که تمام کرده اید رو - با ذکر نام-اینجا بنویسید.
برای من

axe instinct
best lomani
ck eternity
hugo hugo boss
michael jordan
adidas ice dive

Atghia
19-02-2015, 19:11
پیور هاوانا از تری ماگلر (یک مرد! خیلی شیک)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قطعا از نظر شخصی من پیور هاوانا بهترین عطر مردونه ای هست که تا الان حس کردم
بسیار گرم، شیرین، سنگین
عجیبه معمولا عطرهای سنگین رو خیلی نمیتونم تحمل کنم ولی شیفته ی این عطر هستم
بیشترین رایحه ای که ازش به مشامم میرسه به ترتیب زیاد حس شدن نت: تنباکو ، عنبر، کاکائو (همون رایحه شکلاتی)
یادمه اولین بار روی کاغذ تستش کردم و کاغذ رو در کیف پولم گذاشتم بی اغراق تا مدت زمان بسیار طولانی وقتی کیف پولم رو فرضا داخل تاکسی باز میکردم براحتی رایحه ی عطر رو حس میکردم...
ماندگاری و پخش بوی بسیار بالا جز بهترین ها هست!
مخصوص فصول سرد سال

وان میلیون (مرد طلایی)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وان میلیون اگرچه بسیار مشابه سازی شده اگرچه چندین ورژن داره ولی برای من وان میلیون اصلی هنوز هم بسیار دلچسب و دوست داشتنی هست
گرم و سنگین
بیشترین رایحه ای که ازش حس میکنم به ترتیب زیاد حس شدنش: چرم، دارچین و عنبر به نسبت مساوی :دی

در مورد ماندگاری و پخشش هم که حتما میدونید جز بسیار خوب ها محسوب میشه اگرچه که پیورهاوانا بهش سر هست بی شک!(هم رایحه هم پخش)
مناسب فصول سرد سال
خاطره هم اینکه اولین بار این عطر رو برای یک عزیزی هدیه گرفته بودم که برادرم ازم گرفت و به تصاحب خود در اورد:n26:

آزارو پور هوم (تلخِ مهربان)

ازارو پور هوم به مشام من یک تم تیره و خاکی داره
البته از نوع گرم!
تلخی لذت بخشی که من رو به سال های قبل میبره...
یک عطر کلاسیک و شیک که هرگز قدیمی نمیشه و همواره قابل ستایش هست از دید من

در ازارو نمیتونم قضاوت کنم که کدوم نت ها بیشتر خودنمایی میکنند اما
میتونم بگم رایحه خطی نداره
رایحه چوب صندل در اون رو به خوبی حس میکنم و یک ترکیب گیاهی که دقیقا نمیدونم چیه :دی
و من از نت میانی و انتهاییش بیشتر لذت میبرم
ماندگاری بالا ولی پخش بوی عالی نداره! قطعا به پای دو مورد قبل نخواهد رسید اما نمیشه گفت پخشش بده (مبنای قضاوتم ورژن های قدیمی تر هست جدیدا کمی تغییر کرده...)

و اما خاطره مرتبط:
بچه بودم حدودا دبستانی بعد یکسری سرمدادی بود شکل عروسک (عروسکهای زشت با موهای بهم ریخته) دقیقا این:

یه بوی پلاستیک بدی میداد کلا :دی من عطر پدر رو که ازارو پور هوم بود به این عروسک زده بودم تا مدتهای مدید بسیار عطر خوشی داشت! در واقع رایحه عطر با اون پلاستیک ترکیب جالبی پیدا کرده بود...

قطعا عطرهای گرم دیگری هم هستند که بسیار عالی اند اما خب من این 3 مورد رو به بقیه ترجیح میدم:n17:
در پست بعدی عطرهای ملایم و خنک مورد علاقم رو معرفی خواهم کرد:n16:

Atghia
19-02-2015, 20:01
سالوت

داشتم در سایت basenotes میگشتم که یک تاپیک جالب دیدم با این عنوان که چند شیشه ادکلن تا بحال تمام کرده اید؟ حالا من از شما میپرسم که شیشه ادکلنهایی که تمام کرده اید رو - با ذکر نام-اینجا بنویسید.
برای من

axe instinct
best lomani
ck eternity
hugo hugo boss
michael jordan
adidas ice dive

جادور از دیور

لایت بلو از دی & جی
کول واتر سامر fizz از داویدوف
l'amour از ایوروشه
nexity از euroluxe

اکسیژن لانوین هم دیگه اخراشه

دو شیشه اکوا وومن :دی

و سه تا از اولین عطرهام در دوره نوجوانی

بلو لیدی

رِمی

چاستیتی

:n31:

shervin1996
19-02-2015, 20:55
پست حذف شد

Atghia
20-02-2015, 11:08
دیاموند از آرمانی (رایحه ای بی نظیر)

بعضی ها این عطر رو گرم میدونن! ولی بنظر من کاملا ملایمه :دی
کاکائو در این عطر به گونه ای خاص مورد استفاده قرار گرفته که وقتی با بقیه عطرهای دارای این نت مقایسه میکنم شباهتی نمیبینم:n36:
یک رایحه چوبی بسیار دلنشین در این عطر وجود داره که با توجه به اطلاعات نت شناسی :دی یا چوب سدر هست و یا گویاک که من احتماله دومی رو بیشتر میدونم چون چوب سدر برخورد داشتم و این متفاوتتر از اونه!

بهرحال در حدی این عطر رو دوست دارم که گهگاه بی اجازه بر میدارم و به مچم میزنم و تا ساعاتی ازش لذت میبرم:n09:
پخش بو متوسط ((پایین نیست!)) و ماندگاری هم به نسبت متوسط
اما باعث نمیشه که دوستش نداشته باشم:n12:

آرتیسان بلک (خوشبوی ضعیف :n38:)

اولش کاملا مرکباتی هست
به نت ها که نگاه میکنم خیلی چیزها در اون هست و دقیقا قابل بیان نیست برام
اما رایحه چرم رو به خوبی در اون حس میکنم
ترکیب بسیار خوش رایحه ای هست اما متاسفانه پخش رایحه و حتی ماندگاریش خیلی بد!
اینو معرفی کردم صرفا برحسب جالب بودن رایحه ای که داره
اگر بخوام در مورد گروه بویایی قضاوت کنم در درجه اول قطعا مرکباتی هست بعد از اون میشه گفت چوبی و اندکی چرمی

کاربردش میتونه برای چهارفصل باشه:n39:

آلور هوم اسپرت (شاداب پرانرژی)

از اون دسته عطرهایی هست که اگر کسل باشید با استفاده از اون حسابی سرحال خواهید شد.
در نت های ابتدایی کاملا مرکباتی و با طراوت هست
با گذشت زمان کمی از اون حس خنکی کم میشه و بیشتر بوی فلفلی و ادویه ای پیدا میکنه
بهرحال بین اینهمه عطر خنک خوش رایحه انتخاب برام خیلی سخت بود ولی واقعا از رایحه این آلور لذت میبرم

به نسبت عطرهای خنک این عطر ماندگاری خیلی خوب و پخش رایحه مناسبی داره
انتخابی که میتونید روی خوب بودنش حساب باز کنید
فصل هم که قطعا فصل های گرم سال شاید بشه برای پاییز هم استفاده کرد منتهی من فکر میکنم اصلا بدرد زمستان نمیخوره:n18:

پلو بلو (یک حس خوب)

وقتی در ابتدا پلو بلو رو استشمام میکنید بنظر میرسه که چقدر شبیه خیلی عطرهای دیگه هست !
ولی در واقع اینطور نیست و با گذشت زمان میبینید که متفاوته قطعا
یک رایحه دوست داشتنی نه چندان پیچیده!
کاملا خنک از نوع رایحه خربزه و خیار :دی
از اون خنک هایی نیست که به واسطه ی رایحه چوب یا ادویه بخوان کمی سنگینیش رو بیشتر کنن بلکه همواره اون نت خنک بودن خودش رو تا انتها حفظ میکنه و گیاهی هست

بنظرم یک انتخاب بسیار عالی در بین عطرهای خنک هست عطرهای زیادی با پیچیدگی بیشتر وجود دارند اما برای من هیچکدوم به اندازه ی پولو بلو جذاب نیستند:n07:
ماندگاری و پخش متوسط مایل به خوب

پورشه دیزاین اسنس (یــــــــخ!)

تنها عطری که حس سرماگونه ی زیادی رو القا میکنه برای من پورشه هست
خنک و تلخ
نعناعی و رایحه ای از درخت کاج میتونه خیلی کم ادویه ای هم باشه البته به طور کاملا نامحسوس
خیلی دوست داشتنی هست این رایحه
ولی از لحاظ پخش نمیتونه راضی کننده باشه ماندگاریش هم متوسط
ولی واقعا رایحه ای که داره رو دوست دارم:n12:

+

قطعا عطرهای دیگه ای هم هست که میتونه در این لیست باشه اما خب سعی کردم خیلی انتخاب ها رو محدود کنم...

shervin1996
20-02-2015, 14:50
باتوجه به پست اتقیا خانم پس واجب شد ماهم بهترین عطرهای زنونه ای که دیدیم یاتست کردیم بنویسیم:n02:

1.J`adore Dior : عطری که دردنیای بزرگ عطرهای شیرینِ زنانه شیرینیش حتی یک درصدآزاردهنده نیست. بسیار ظریف و لطیف مخصوص افرادی که فقط به دنبال یه رایحه ملایم هستن. بدون هیچ بوی تندی که بعد از اسپری وحشی گونه بخواد خودشو نشون بده و فرصت ابراز وجود رو از رایحه های ملایم ودلنشین بگیره.
دور همی با شکوهی از گلها و میوه های خوش رایحه که هرکدوم در خودنمایی از دیگری پیشی میگیره. :happy: ازنت اول تا نت آخر.

2.Chance Chanel : عطری باطراوت و نسبتا خنک که لفظ میوه ای وگلی واقعا شایستشه. عطری که به زیبایی، استشمام بوی لیمو وآناناس رو بین رایحه گلها لذت بخش کرده. ممکن نیست یه خانم مشکل پسند این عطرو بو کنه ونپسنده. درکل رایحه ی جذابی داره که توجه هارو به خودش جلب میکنه ونمیشه بی تفاوت ازکنارش گذشت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[

3.Gucci Guilty : عطری بارایحه ای بسیار باشکوه و باوقار برای یک خانم باوقار.
درتعریف همه پسند بودنش همین بس که من وقتی هنوز هیچ اطلاعی از عطرها و برندها نداشتم بدون اطلاع از زنانه بودنش اونو خریدم :n02:
اماحالا با اطلاعات کمی که دارم میتونم شیکی ومنحصر به فرد بودن اون رو تشخیص بدم. یکی از کارهای برجسته در سطح جهانی که میل به خاص بودن و تک بودن رو در هر بانوی شیک و سنگینی ارضاء میکنه.
کمی رایحه ی تند که از فلفل به کاررفته در اون نشات میگیره به علاوه ی لطافت یاس و بوی میوه ایه هلو این عطرو ممتاز میکنه.

4. la petite robe noire guerlain : عطری با رایحه ی آلبالو و گیلاس که وقتی اشانتیون این عطرو استشمام میکردم نتونستم تا حدود یکی دو دقیقه اونو از بینیم دورکنم و سر جاش بذارم. گرم وشیرین اما نه آزار دهنده و سنگین وسر درد آور. عطری به معنای واقعی کلمه، زنانه ومخملی.
من به توصیف عالی یکی از سایت ها درمورد این عطر بسنده میکنم:

از محصولات برند متخصص و کارآزموده گرلن میباشد که در سال 2012 و توسط Thierry Wasser معرفی شد. این عطرِ بسیار خاص، الهام گرفته از روح ظرافت و جاودانگی و ابدیت و مدرنیته به وسعت لباس کوچک مشکی رنگی میباشد.رایحه این محصول با شروعی هیجان انگیز و ترکیبی استثنائی از دانه های قرمز و بادام و در ادامه با خط بوی رز بلغارستانی و ترکی ادامه پیدا میکند ولی نقطه هیجان این نوت بو در آنجاییست که رایحه بسیار ملایمی از چای سیاه و دودی ترکیب شده و متصاعد میشود که تمامی احتمالات هر انسانی را بهم میزند و یکبار دیگر به همگان ثابت میکند برند گرلن در ساخت عطر بسیار متخصص و حرفه ای است.اینکه چه رابطه ای بین لباس زنانه مشکی و رایحه بسیار خاص این محصول وجود دارد را به عنوان یک راز درون نهفته در اعماق بوی این عطر برای شما کنار گذاشته ایم تا با تست این محصول به این راز ابدی پی ببرید.

5. versace bright crystal : عطری با اسمی با مسما که همانند اسمش درخشانه. ترکیب بوی انار و گلها رایحه ای رو ایجاد کرده که هر خانمی (یاحتی آقایی:n06:) رو به وجد میاره. عطری برخلاف بیشتر عطر های زنانه خنک، که شیرینی رایحشو دلچسب میکنه. این عطر همه سلیقه هارو راضی میکنه مخصوصا کسانی که دنبال بوهای ملایم هستن.
باتوجه به همه پسند بودنش میتونه اولین انتخاب برای خرید کادو هم باشه:n33:

6.Gucci Rush: رایحه ای جاودان که بعد از سال ها هنوز تکراری نشده. ترکیب رایحه ی هلو با گل ها وگیاهان به خصوص گل رز ، شاخصی در دنیای عطر های زنانه خلق کرده که هیچوقت از یاد نمیره. برای کسی که این عطرو داره مسلما پیدا کردن جایگزین سخته.من به شخصه حتی مردان زیادی رو دیدم که این بوی خارق العاده رو به عنوان عطر اصلیشون استفاده کردن.
7.Versace Crystal Noir :و در آخر از پر طرفدار ترین عطر های زنانه که با رایحه ای بی مانند همه رو مجذوب خودش کرده. رایحه ای تلخ ولی دلنشین که در دنیای عطرها برای خودش شخصیتی تک و بی نظیر به حساب میاد. بوی برجسته نارگیل وزنجبیل که با وجود سنگین بودنشون در ترکیب با گل ها ، چوب ، مشک وعنبر دلپذیر و دوست داشتنی شدن.
بویی که نگاه هارو به سمت خودش برمیگردونه و حکایت از رایحه ای جدید و خاص در دنیای عطر ها داره.

farid123
21-02-2015, 15:55
Scent of the day
L'Instant de Guerlain pour Homme
شروع رایحه این عطر نسبتا تلخ با رد مشخص مرکباتی به همراه بادیان هست. بعد از زمان نه چندان طولانی رایحه مرکباتی میره و ترکیب ادویه مانند و پودری پیدا میکنه با کمی رایحه کاکائو.ماندگاریش متوسط و پخش بوش هم ضعیفِ.

shervin1996
21-02-2015, 19:29
سلام دوستان تام فورد بلک ارکید دقیقا مردونس یا زنونه؟

Atghia
21-02-2015, 20:01

دقیقا یونی هست!
نسبت مساوی از زن و مرد :دی
من خودم استفاده میکردم (البته اسپری اون رو که بسیار عالی بود با پخش بوی خوب و ماندگاری بالا --یاد اسپری های سری لاو گرامی باد---)

ولی مردونه هم میتونه باشه با توجه به رایحه و خیلی از اقایون هم استفاده میکنند:n39:

mf.designing
21-02-2015, 23:29
سلام به دوستان
لیست ادکلن های مردونه رو میخوام که بیشترین پخش بو رو داشته باشن ! عطرهائی که وقتی وارد یه اتاق میشی بوش کل فضای اونجارو بگیره ! :دی
کلا تو این موارد رده بندی چیزی هست ؟!

+ این ادکلن رو میشه ایران گیر آورد ؟! Cedrat Boise Mancera for women and men

shervin1996
22-02-2015, 00:13
دقیقا یونی هست!
نسبت مساوی از زن و مرد :دی
من خودم استفاده میکردم (البته اسپری اون رو که بسیار عالی بود با پخش بوی خوب و ماندگاری بالا --یاد اسپری های سری لاو گرامی باد---)

ولی مردونه هم میتونه باشه با توجه به رایحه و خیلی از اقایون هم استفاده میکنند:n39:

این بو رو بسیار میپسندم.
به نظرم انگار چندتا رایحه ی بسیار شیرین در اتاقی جمع بودن و ناگهان یه رایحه ی سنگین و تلخ مانند وارد اتاق شده و شیرینی تمام اون رایحه هارو شکسته:n09:
بوی وانیل وشکلات در اون از همه ی بوها برجسته تره. درباره جنسیتش هم در سایت های عطر این عطر زنونه معرفی شده که برای من بسی مایه اندوه است...:n37:
توی خود سایت تام فورد هم نتونستم اطلاعاتی در مورد جنسیتش پیدا کنم اما عکس هایی که ازش هست بامدل تبلیغاتی زن انداخته شده.

در ضمن جدیدا از بغل خیلی افراد رد میشی و میبینی که این بو رو میدن و بسیار همه گیر شده و باز هم این مسئله همچو نمکی است بر زخم ما :n28:
کاش زودتر وارد شغل شریف عطر بازی میشدم که این نو جواهرات دنیای عطر رو از دست نمیدادم. هر چند اگر بخوای فقط برای لذت بردن از یه عطر خاص بدون توجه به جنسیت یا همه گیر بودنش اونو استفاده کنی این عطر بسیار مناسبه. میشه اونو در کنار نام های بی مانندی مثل ورساچه کریستال نویر و دیور هوم اینتنس و یا حتی بالاتر قرار داد.

arash59b
22-02-2015, 00:41
بنظر من كه براي هر دو جنس استفاده ميشه
بيشترين برخوردمن درمورد استعمالش با اقايون بوده خودمم هم استفاده مي كنم بيشتر اوقات با كاپتان بلك (وايحه توتون) همزمان بكارش مي برم

Sent from my iPhone using Tapatalk

shervin1996
22-02-2015, 00:49
سلام به دوستان
لیست ادکلن های مردونه رو میخوام که بیشترین پخش بو رو داشته باشن ! عطرهائی که وقتی وارد یه اتاق میشی بوش کل فضای اونجارو بگیره ! :دی

من این چند تا رو در ذهن دارم :

همینطور که میدونید نسخه های قدیمی دیور هوم اینتنس پخش بوی خارق العاده ای دارن اگر بتونین پیدا کنین. جدیدها تعریفی ندارن.

آلور هوم اسپرت اکستریم نه معمولی :n02:

سری عطرهای تام فورد رو هم اضافه میکنم. اگر لیست مشکلی داشت دوستان با تجربه تر اصلاح کنن (بارتبه بندی خاصی ننوشتم مثلا میشه گفت دو گزینه آخر ازهمه بیشترپخش میشن:n31:) :n16:

farid123
22-02-2015, 08:09
در ضمن جدیدا از بغل خیلی افراد رد میشی و میبینی که این بو رو میدن و بسیار همه گیر شده و باز هم این مسئله همچو نمکی است بر زخم ما

شما خودت را خیلی ناراحت نکن :n02: اینها تماما عطرهای گرمیِ که هیچ وقت پیچیدگی رایحه اصلی را نداره در عین حال رایحش خطی وسردردآور هم هست.
یکبار میخواستم یک کپی اماراتی از بلک ارکید بگیرم فروشنده که نسبتا وارد بود گفت که اون تلخی به خصوص اصلا در این کپی ها نیست.(همون که یکدفعه میاد تو اتاق شیرینی ها:n06:)

sharif.1.attar
22-02-2015, 19:48
تام فورد بلک ارکید دقیقاً مشترک هست. امّا تو ایران بیشتر آقایون طرفدارش هستن.
حالا یه توصیفی از این عطر ذیلاً براتون قرار می دم:

بلک ارکید، تام فورد، ناآشنای موفق:
نوت ها
نوت های موجود در این عطر عبارتند از: تنباکو، یونجه، نارگیل، بنفشه، چوب صندل و ... . نوت اوّلیّه ی این عطر نوتی عربی است. بدین معنا که در بین اعراب استفاده از این نوع رایحه ها رواج دارد.

رایحه
نوت های بکار رفته در این عطر تقریباً از نظر بویایی مشابه می باشند؛
رایحه ی این عطر هرچند ناآشنا و غریبه امّا به محبوبیّت مناسبی در بین مردان ایرانی دست یافته است. شاید بتوان تام فورد را استاد عرضه ی رایحه های قطبی به بازار دانست که این امر مستلزم ریسک پذیری بالا می باشد.
شخصیّت این عطر، سنگین، گرم، شیرین و غلیظ است.

خواص رایحه
رایحه ی این عطر خطّی است. بدین معنی که از ابتدا تا انتها، شخصیّت این عطر تغییر اساسی نمی کند؛
این عطر از شدت و انتشار مناسبی برخوردار نیست؛
ماندگاری این عطر مناسب می باشد؛
رایحه ی این عطر کاملاً متعادل است. بدین معنا که هیچ کدام از نوت ها غالب و مغلوب نیستند.

زمان و مکان استفاده
این عطر در ایران اغلب توسط آقایان استفاده می شود و برای روزهای سرد سال و جلسات رسمی و برای افراد میان­سال و مسن مناسب می باشد.

sharif.1.attar
22-02-2015, 20:12
سلام به دوستان

فکر می کنم تام فورد توباکو وانیل بهترین حجم رو داشته باشه.

mf.designing
22-02-2015, 20:22
فکر می کنم تام فورد توباکو وانیل بهترین حجم رو داشته باشه.

ممنون داداش. اما قیمت پایین تر باشه ! :دی میشه گفت کل خانواده ی 2 3 تا برند اینطوریه که زوره همه بش نمیرسه!
منظورم بهترین انتخاباست که نهایتش 400 500 یا پایین تر باشه. (هرچه ملندگاری و پخش نسبت به قیمت بهتر ، انتخاب واسه من معقول تر ! :دی)

Atghia
22-02-2015, 20:25
سلام به دوستان

تکرار مکرراته عزیز
راستش فکر میکنم اکثر عطرهای فوق الذکر رو شما تجربه کرده باشید و احتمالا راضی هم نیستید...
هرچند تکراریه اما:

اونطوری که خیلی ها میگن : پیور هاوانا، دیور هوم اینتنس، تغ هرمس، وان میلیون، تام فورد توباکو وانیل، تام فورد بلک ارکید

و کلا عطرهای گرم! در این زمینه موفق تر هستند
(حالا بگذریم که ورژن های جدید عطرها تغییراتی داشته )
ولی نرمالش ایناست که گفتم
+
البته میشه به تجارب افراد هم اعتماد کرد که بعضی وقتها بعضی از عطرهای کمتر شناخته شده میتونن واقعا خوب باشن
صرفا تجربست و ما هم در این تاپیک دنبال تجارب عطردوستان

موفق باشید

shervin1996
22-02-2015, 20:47
به نظرم بیشتر عطرهای گرم وشیرین پخش بوشون بالاس فقط خرجش استفاده سه چها رتا پاف بیشتر ازحدمعموله.:n06:
مخصوصا روی نبض ها و همچنین اسپری پشت زانوها (از روی شلوار) که برای من در زمینه پخش بو خیلی جواب داده:n02:

VAHID
22-02-2015, 21:01

بانویی اغواکننده

او بانویی ثروتمند است که در یک شب سرد زمستانی در پاریس خود را در پالتویی می پوشاند ، پیراهنی بلند ، پرنس گون و پر درخشش بر تن می‌کند که همگان را خیره می کند، دستکش های مخمل خود را به در می آرود و در رقصی با شکوه با شما همراه می شود. او از جلب توجه لذت می برد و به حق این توجهات حق این بانوی زیبا و با شکوه است. همیشه بهترین ها را می خواهد و از تجملات لذت می‌برد.
در عین شیک و با پرستیژ بودن، اغوا کننده نیز هست...پس از گذر زمانی طولانی شنل تصمیم به طراحی نوع مدرن شده کوکو می‌گیرد و در نهایت Coco Mademoiselle در 2001 متولد شد. طراحی مجدد این عطر باز هم به دست Jacques Polge انجام شد ، طراح اغلب محصولات شنل و همین طور Bleu de Chanel.
رایحه پودری مادمازل قلب آن را تشکیل می دهد . عطری که سمبل ثروت و توانگریست .
اسانسی نرم از کرم پرتقال که با رایحه پنکیک های پودری، وانیل گرم و مخملی ترکیب شده و در آغوش گل‌های رز قرار گرفته است!
به واقع توصیف چنین اثر هنرمندانه و پیچیده ای کار مشکلیست، اما لازم است بدانید که مادمازل، همان دنیای رویائی خانم‌هاست که Ploge آن را به خوبی نقش زده است و با مادمازل این رویاء به واقعیت می پیوندد.
ثروت ، زیبایی ، تجمل ، شکوه ، فریبندگی ، جذب توجه و ....
به همین علت درصد بسیار خانم‌ها آن را عاشقانه می‌پرستند.

hamidchi
22-02-2015, 23:27
سلام دوستان
این اسانس هایی که به صورت فله ای در مغازه های عطر فروشی هست و هم نام با عطر های پلمپ هست چند درصد کیفیت عطر اصلی رو دارن ؟
واسه این میپرسم که مثلا من تو این تاپیک اسم یه عطری رو شنیدم که بوی خوبی داره ولی خب چون سلیقه ها متفاوته، یه جورایی ریسکه بخام هزینه عطر اصلی رو بدم و بعد راضی نباشم.
آیا این اسانس ها به عنوان یه تستر قابل استناد هستند ؟

shervin1996
22-02-2015, 23:45
سلام دوستان
این اسانس هایی که به صورت فله ای در مغازه های عطر فروشی هست و هم نام با عطر های پلمپ هست چند درصد کیفیت عطر اصلی رو دارن ؟
واسه این میپرسم که مثلا من تو این تاپیک اسم یه عطری رو شنیدم که بوی خوبی داره ولی خب چون سلیقه ها متفاوته، یه جورایی ریسکه بخام هزینه عطر اصلی رو بدم و بعد راضی نباشم.
آیا این اسانس ها به عنوان یه تستر قابل استناد هستند ؟

سلام دوست عزیز این اسانس ها اصلا اعتباری ندارن. چون من خودم یه بار اسانس لایت بلوی دی اند جی رو گرفتم و اصلا شبیه عطر واقعیش نبود. هرچند گزینه های نسبتا قابل اطمینانی هم دیدم مثل اسانس ایفوریا یا شنس چنل زنانه. اما به نظرم شما به این ترتیب تستر عطر مورد نظرتونو انتخاب کنید :
1. اشانتیون عطرها در سایز های 5 و حتی 3 میل (که از عطر اصلی داخلشون پر میشه و کاملا مطمئنن _ البته اگه تقلبیش نیومده باشه:n01:)

2.عطرهای 15 میل ریو کالکشن که هم نام خود عطر ها نیست اما با یه سرچ میتونید نامشو بانام اصلی عطر تطبیق بدین و به راحتی حتی از روی ظاهرش بفهمید تقلید از کدوم عطره (مثلا عطر چنل شنس رو با نام نایس دنس تولید کرده)

3.عطر های اسمارت کالکشن که من تجربه خریدشو دارم و بیشتر رایحه هاش قابل اعتماد هستن و با نام اصلی عطر در سایز 15 ، 18 وبالاتر تولید میشن.

البته این دو گزینه آخر تغییر بو وعوض شدن نت رو مانند عطر اصلی ندارن اما به عنوان تست و اطلاع از بیس و پایه ی بوی عطر اصلی خوبن.

در ضمن عطر های 25 و 50 میل دیگه ای هم هستن که باز نسبت به این دو گزینه آخر اطمینان بیشتری بهشون هست اما متاسفانه اسم برند تولید کنندشو نمیدونم. عطر هایی هستن به حالت کتابی که این هم عکسشه :

حتی میشه این نمونه هارو به عنوان شماره 2 قرار داد. البته بنا به تجربه شخصی وتستی که روی این نمونه ها و عطر اصلی داشتم میگم. شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن.

VAHID
23-02-2015, 20:33

این عطر تک و منحصربه‌فرد است ؟ صددرصد! ؛ اعتیادآور است؟ بله

شاید هیچ کس نمی‌توانست این چنین رایحه بهار ، باران ، هوای خیس شده و خاک نمناک را که این طراح به آن دست یافته است در شیشه ای به تصویر بکشد.

این شیشه پر از بوی باران است !
هوشمندی طراح رایحه به شدت قابل تحسین است که چگونه با استفاده از پایه هل، رایحه‌ای مشابه با خاک نمناک را بنیان گذاری کرده و حتی از آن فراتر رفته و عطر باران را ایجاد کرده است.

عطر Lumiere Blanche شاهکاری بی نظیر از Olfactive Studio که به صورت زنانه ومردانه(Unis.e.x) عرضه شده است.

قیمت 100 میل حدود 500 تومان

shervin1996
23-02-2015, 21:16
باسلام مدیر و ناظر محترم انجمن : آیا خطوط قرمز سایت این اجازه رو میده که کلیپ های ویدیویی تبلیغی زیبای عطرهای معروف در انجمن قرار بگیره؟:n01:

shervin1996
24-02-2015, 00:05
ياد آور دسته گلي است زيبا كه عروسان در دست ميگيرند. پاك، خالص ، عميق، نجيب و شيك با گرمايي ملايم و عاشقانه و مخمل گون.بر پايه تركيب عظيمي از گلها طراحي شده است.نت ابتدايي آن با ميوه هاي گلابي،ترنج،هلو و خربزه باز ميشود.درنت مياني عطر گلها به مشام مي رسد و در نت انتهايي شيرين و جذاب مي شود. عطریست طلسم انگیز و مدرن که به شکل عجیبی در این 10 سال اسم دیور را در سطح جهانی بالا کشید، این عطر در سال 1999 توسط calice becker معرفی شد : Dior J`adore

hike
24-02-2015, 13:22
ممنون داداش. اما قیمت پایین تر باشه ! :دی میشه گفت کل خانواده ی 2 3 تا برند اینطوریه که زوره همه بش نمیرسه!
منظورم بهترین انتخاباست که نهایتش 400 500 یا پایین تر باشه. (هرچه ملندگاری و پخش نسبت به قیمت بهتر ، انتخاب واسه من معقول تر ! :دی)
one man show gold edition رو هم امتحان کن. highly concentrated.

sAeEd_kHaAn
25-02-2015, 09:56
کارای بوگارت عالین هرکدومو با توجه به این که فیک ندارن حتی بدون تست میخرم چون سبک بوی عطراش به سلیقم نزدیکن در مقابل قیمت خوب
کمپانی هست که احترام خاصی براش قایلم

farid123
25-02-2015, 10:35
کارای بوگارت عالین هرکدومو با توجه به این که فیک ندارن حتی بدون تست میخرم چون سبک بوی عطراش به سلیقم نزدیکن در مقابل قیمت خوب
کمپانی هست که احترام خاصی براش قایلم
اتفاقا فیک هم داره.سیلورسنت ،پورهوم و وان من شو

Atghia
25-02-2015, 18:45
دوستان من میخوام یه عطر کادو بدم به کسی:n36:

(مردونه)
عطر زیاد سراغ دارم در رنج های قیمتی مختلف :n06:
ولی
سوالی که مطرحه برام اینه که
بنظر شما چه عطری بگیرم که هم خاص باشه هم ظاهرش عالی؟
(نگید عطر سلطان فقط:n08:)
دیگه الانم که اخره زمستونه پس میریم سمت عطرهای خنک
و اینکه قیمت هم ماکسیمم 700:n35:

تام فورد
کرید
مارلی
دیور
....

کلا نظر بدید به یه نتیجه خوب برسیم
راستی رایحه هم مهم هستا :n31:

farid123
25-02-2015, 19:21

(مردونه)
ولی

تام فورد
کرید
مارلی
دیور
....

شما که خودت واردی:n02:
اما اگر من جای شما بودم با این بودجه میرفتم سراغ عطرهای نیچ .مثلا از این عطر اندی تاور خیلی تعریف دیدم گرمه ولی...

30vil
25-02-2015, 19:35

(مردونه)
عطر زیاد سراغ دارم در رنج های قیمتی مختلف :n01:
ولی

البته ظاهر عطر برای آقایان بر خلاف خانمها زیاد مهم نیست اما اگر ظاهر و خاص بودن براتون مهمه دعوت میکنم ویاج از هرمس را حتما تست کنید هم ظاهر عالی داره هم بسیار خوشبو پروژه بعدی خودم هستش:n02:

اگر میخواهید بیشتر هزینه کنید باید سراغ کرید و ... بروید که به نظرم دیگه اصلا خاص نیستند !!

hike
25-02-2015, 19:48

(مردونه)
ولی

تام فورد
کرید
مارلی
دیور
....

AMOUAGE EPIC

یک review از این عطر توسط kain

يه عطر بسيار سنگين، تاريك، مردانه و گران قيمت
هر چي بيشتر از اين عطر استفاده ميكنم بيشتر عاشقش ميشم
رايحه ابتدايي تركيب بسيار قوي دود مانند و تلخ به همراه عود و كمي رايحه هاي جنگلي و چوب و كمي رايحه گل.
بوش خيلي قويه و حس دارو مانندي داره در ابتدا
در ادامه بوي دود كم ميشه و رايحه جنگلي و عود خودنمايي ميكنن به همراه بوي تند وتيز صابوني و بوي ضعيف ادويه اي
در ادامه بوي صابوني كمي ضعيفتر ميشه و شما همچنان بوي قوي چوب رو حس ميكنين. بوي ادويه اي باز يه مقدار قويتر ميشه و شما يه بوي حيواني مانند هم حس ميكنين
يك شاهكار كه بوي بسيار مردانه و سنگين و خاصي داره كه البته يه حال اساسي هم به جيبتون ميده

تو پاساژ تیراژه تستش کردم طبقه بالا ولی بوش یادم نیست. البته گفتی برای تابستان میخوای پس این مورد کنسل میشه.

Green Irish Tweed Creed هم انتخاب بدی نیست.

Atghia
25-02-2015, 21:00
شما که خودت واردی:n02:
اما اگر من جای شما بودم با این بودجه میرفتم سراغ عطرهای نیچ .مثلا از این عطر اندی تاور خیلی تعریف دیدم گرمه ولی...
این اواتار یکی از بچه های اکتیو بخش عطر انجمنه :دی (علی اقا اگر اشتباه نکنم...) جاشون خالی:n16:
قیمت دارید ازش؟ ادرس برای خریدش؟ (البته اگر لطف کنید پ.خ):n40:

البته ظاهر عطر برای آقایان بر خلاف خانمها زیاد مهم نیست اما اگر ظاهر و خاص بودن براتون مهمه دعوت میکنم ویاج از هرمس را حتما تست کنید هم ظاهر عالی داره هم بسیار خوشبو پروژه بعدی خودم هستش:n02:

اگر میخواهید بیشتر هزینه کنید باید سراغ کرید و ... بروید که به نظرم دیگه اصلا خاص نیستند !!
هرمس برند خوبیه قطعا کارهای شایسته ای داره منتهی بنابردلایلی مایلم بیش از300 هزینه کنم (میدونم منطقی نیست و رایحه اولویته تا ظاهر و بقیه فاکتورها ولی...):n39:
مرسی بابت پیشنهاد:n16:

AMOUAGE EPIC

یک review از این عطر توسط kain

تو پاساژ تیراژه تستش کردم طبقه بالا ولی بوش یادم نیست. البته گفتی برای تابستان میخوای پس این مورد کنسل میشه.

Green Irish Tweed Creed هم انتخاب بدی نیست.

اولی که خیلی گرونه :دی
دومی اره اتفاقا یکی از گزینه هایی هست که خودم مدنظر دارم:n09:
مرسی:n26::n16:

shervin1996
26-02-2015, 03:03
سلام امروز سه تا عطر تست کردم :

1. M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent

اول که این عطرو روی مچم زدم منو یاد رایحه های قدیمی وتند مثل جاز از همین برند انداخت به اضافه یه بوی پرتغالی ولی تیز وادویه ای که به خاطر نارنگی ای هست که در نت اولش به کار رفته. اما بعد از چند دقیقه پای یک رایحه ی جذاب ،شیک وکاملا مردونه اومد وسط که عطر با این رایحه خاص بودنه خودشو به رخم کشید. بویی عودی ،باز ادویه ای و چوبی که سنگینی و وقارِ مردانگی درش موج میزد ازعطر هایی هست که اگر به نمونه های تک وخاص علاقمندید باید حتما تستش کنید.
اونطور که دستگیرم شد عطر M7 خیلی بهتر ازاین هم بوده. واقعا خوشابه حال کسانی که این عطر کمیاب رو دارن یا تست کردن:n37:
ما که سعادتشو نداشتیم:n02:

2. Light Blue pour homme D&G

با تحقیقات وتعاریفی که قبلا در انجمن راجع به این عطر شنیدم تصمیم گرفتم اون رو بخرم. اول اسانس گرمیش رو خریدم که فقط بوی نارنگی های یافا رو میداد و خیلی به نظرم خاص نیومد و چون باتعریف فروشنده فکرکردم بوی عطر اصلی رو داره از خریدش منصرف شدم. اما امروز باتست عطر اصلی نظرم 180 که چه عرض کنم 360 درجه تغییر کرد. بویی که لفظ خوش وهمه پسند واقعا برازندشه.
مرکباتی وترش و شیرین.یکی از عالی ترین به کارگیری روایح پرتغالی در دنیای عطرها ، در کنار عطر آلور هوم اسپرت چنل.
منو کمی هم یاد بوی کرم مرطوب کننده مای آبی رنگ مادرم میندازه که هیچوقت از بوکشیدنش سیر نمیشم:n09:
اگر برای عیدم عطر نداشتم حتما گزینه اول یا دوم خریدم بود. به افرادی که دنبال یه بوی شامه نواز، فارغ از بحث خاص بودن هستند این عطرو حتما توصیه میکنم.
(وبه افرادی که دنبال رایحه ی عطر اصلی در اسانس های گرمی هستن هشدار جدی عرض میکنم که این کارو هرگز انجام ندن.:n26:)

3. La Petite Guerlain
تصمیم گرفتم بعد از استشمام بوی این عطر بی نظیر صرفا در شیشه اشانتیون، اون رو تست کرده وتغییر نت هاشو مشاهده کنم. یکی از محشر ترین عطرهای شیرینی بود که تا به حال بو کرده بودم. اصلا گرماش سنگین و آزار دهنده نبود و خیلی مجذوبم کرد. با اینکه گیلاس در نت اول اون استفاده شده اما هر چه میگذره رایحش گیلاسی تر میشه. همچنین ترکیب خارق العاده ی رایحه های مورد علاقم چای و گل رز رو در این عطر تحسین میکنم.
از اولین هاییه که اگر بخوام بدون توجه به زنونه و مردونه بودن یه عطر اونو استفاده کنم سراغش میرم.
این عطر رو در لیست هدیه به عزیزانتون در اولین موارد قراربدین.:n16:

Atghia
26-02-2015, 11:31
تصمیم گرفتم بعد از استشمام بوی این عطر بی نظیر صرفا در شیشه اشانتیون، اون رو تست کرده وتغییر نت هاشو مشاهده کنم. یکی از محشر ترین عطرهای شیرینی بود که تا به حال بو کرده بودم. اصلا گرماش سنگین و آزار دهنده نبود و خیلی مجذوبم کرد. با اینکه گیلاس در نت اول اون استفاده شده اما هر چه میگذره رایحش گیلاسی تر میشه. همچنین ترکیب خارق العاده ی رایحه های مورد علاقم چای و گل رز رو در این عطر تحسین میکنم.
از اولین هاییه که اگر بخوام بدون توجه به زنونه و مردونه بودن یه عطر اونو استفاده کنم سراغش میرم.

شما در ما ایجاد انگیزه کردید برای خرید این عطر :دی
باید ببینم رایحه گل رز در اون به چه صورت هست
با گیلاس البالو و چای مشکلی ندارم و حتی دوست هم دارم اما گل رز:n36:
چقدر شیشه خوشگلی داره:n10:
البته منم ترجیح میدم عجالتا به خرید اشانتیون بسنده کنم و بعد احتمالا خودش
مرسی بابت معرفی:n40:

shervin1996
26-02-2015, 15:18
شما در ما ایجاد انگیزه کردید برای خرید این عطر :دی
باید ببینم رایحه گل رز در اون به چه صورت هست
با گیلاس البالو و چای مشکلی ندارم و حتی دوست هم دارم اما گل رز:n36:
چقدر شیشه خوشگلی داره:n10:
البته منم ترجیح میدم عجالتا به خرید اشانتیون بسنده کنم و بعد احتمالا خودش
مرسی بابت معرفی:n40:
خواهش میکنم. البته من این عطرو درپست شماره 10780 هم بین بهترین عطرهای زنانه ای که تست داشتم معرفی کردم + توضیح یکی ازسایت ها درموردش :n01:
بوی رز اونقدر هاهم در این عطر محسوس نیست اما میشه حضورشو در میان رایحه های دیگه حس کرد. پسندیدن رایحه این عطر سلیقه ای هست وممکنه بعضی خوششون نیاد اما دوستان عطربازی مثل شمارو به احنمال زیاد راضی کنه. خرید اشانتیون اون قبل از خرید عطر اصلی، بهترین کاریه که برای این عطر میشه داشت چون به نظرم به خاطر بعضی پیچیدگی هاش طوری نیست که بشه با یکدفعه استشمام در موردش نظر داد:n06:
(درضمن این عطر با جعبه ای غیر ازاین هم ارائه شده که در همون پست 10780 عکسش هست)

metalhead_forever
26-02-2015, 18:25
من این چند تا رو در ذهن دارم :

همینطور که میدونید نسخه های قدیمی دیور هوم اینتنس پخش بوی خارق العاده ای دارن اگر بتونین پیدا کنین. جدیدها تعریفی ندارن.

آلور هوم اسپرت اکستریم نه معمولی :n02:

سری عطرهای تام فورد رو هم اضافه میکنم. اگر لیست مشکلی داشت دوستان با تجربه تر اصلاح کنن (بارتبه بندی خاصی ننوشتم مثلا میشه گفت دو گزینه آخر ازهمه بیشترپخش میشن:n31:) :n16:
سلام.
دوست عزیز فارنهایت هنوز هم اون کیفیت سابق رو داره؟!!!! چون قصد خرید دارم... اما میترسم مثل هوم اینتنس در بیاد که واقعا" ضعیف بود...
ماندگاری در حد 5-4 ساعت روی پوست و پخش بوی بسیار ضعیف تر نسبت به نسخه قبلی....
دوستان امروز عطر Egoiste Platinum از شنل رو تست کردم. بوی تلخ لوندر و رزماری توش مشهوده و انتخاب بدی برای فصل بهار نیست... پخش بوی نسبتا" خوبی هم داره و در مورد ماندگاری هم تا الان که 6 ساعت از تست گذشته همچنان به وضوح بوی عطر احساس میشه... در کل کار با کیفیتی محسوب میشه. رایحه هم به نظر من خطیه و تغییر خاصی احساس نمیشه...

farid123
26-02-2015, 18:50
دوستان امروز عطر Egoiste Platinum از شنل رو تست کردم. بوی تلخ لوندر و رزماری توش مشهوده و انتخاب بدی برای فصل بهار نیست... پخش بوی نسبتا" خوبی هم داره و در مورد ماندگاری هم تا الان که 6 ساعت از تست گذشته همچنان به وضوح بوی عطر احساس میشه... در کل کار با کیفیتی محسوب میشه. رایحه هم به نظر من خطیه و تغییر خاصی احساس نمیشه...
اگر دنبال عطر ملایم برای بهار هستید ایسی میاکه بلو و پورهوم را هم تست کنید.روایح خاص و با کیفیتی دارن به خصوص بلو.

VAHID
26-02-2015, 20:26

Stéphane Humbert Lucas 777

777 عددی است که نماد خوش شانسی است ...

777 را نشان دهنده معنویت ، حمایت و حفاظت میدانند و عدد شخصی و شانس "استفان هامبرت لوکاس" است . این عدد در قلب درب این شیشه که به شکل لانه ی زنبور است حکاکی شده است .
شکل لانه زنبوری آن نمادی است از کار ، عزم ، اراده و خوشبختی و شیشه تخت، مسطح و براق آن نمادی است از تقدس و همچنین وزن قابل قبول این شیشه نمادی از احترام و قدرت است .
این درب ها دست ساز بوده و با دست جلا داده شده اند. جعبه آن با چرم سیاه و لوگوی حکاکی شده بر روی آن است . درون این جعبه چرمی ، از جیر با کیفیت بالا و به صورت خیلی محکم و به طور دست ساز برش داده شده است .
بسته بندی این محصول بر پایه دو نوع معماری برپا شده است؛ معماری روسی و عثمانی. .

استفان هامبرت لوکاس در 6 اکتبر 1971 در "افینال" یکی از شهرهای معروف در جنوب فرانسه متولد شد. که این شهر شهرتش به خاطر پرورش هنرمندان است. او پس از فعالیت های مستمر در انواع رشته‌های هنری تصمیم گرفت تمام وقت خود را به این حرفه اختصاص دهد و عطرهایی با رایحه خاص و غریب بوجود آورد.
با "تد لاپیدوس" همکار بود و بسیار تحت آموزه‌های او قرار گرفت و تمام تلاشش این بود که از طریق احساسات درونی خود ، جاه طلبی و احساسات ذهنی خود، یک مخلوق جدید را به نمایش در آورد.
وی عاشق سفر کردن و نوشتن بود و سالهای زیادی به سفر کردن پرداخت در طی این سفرها به دنیای شرق که آن را گهواره تمدن جهان می‌داند راه پیدا کرد به طوری که شعار او اینک این است :
" خاورمیانه یک رایحه دارد و من عاشق این رایحه هستم "

فلسفه تفکر استفان هامبرت لوکاس :
تدریجا در طول سالهای متمادی به این نقطه رسیدم که جهان هستی از یک "کل " تشکیل شده است و پر است از اجزای کوچکتر.

قیمت مدلای مختلف این برند
50 میل بین 1.100.000 تا 2.500.000 تومان

shervin1996
26-02-2015, 22:54
[QUOTE=metalhead_forever;8558636]سلام.
دوست عزیز فارنهایت هنوز هم اون کیفیت سابق رو داره؟!!!! چون قصد خرید دارم... اما میترسم مثل هوم اینتنس در بیاد که واقعا" ضعیف بود...
ماندگاری در حد 5-4 ساعت روی پوست و پخش بوی بسیار ضعیف تر نسبت به نسخه قبلی....

سلام دوست خوب. من چیزی از کاهش پخش بو یا تغییر ساختار این عطر نخونده ونشنیدم.در تستی هم که اخیرا داشتم پخش بوی اون رو خوب و رضایت بخش دیدم .
تغییر ساختار و افت شدید پخش بوی دیور هوم اینتنس مسئله ی اسفناکی بود که همه ی استفاده کنندگان، دوست داران دیور و عطربازها رو شوکه کرد چون برای خودش یکی از غول های دنیای عطر در زمینه پخش وماندگاری محسوب میشد. اما تا جایی که اطلاع دارم چنین مسئله ای به این شدت برای این عطر یا عطر های دیگه پیش نیومده.
(فقط یکی دو مورد توقف تولید بوده مثل دیور میدنایت پویژن و M7 :n01:)

mahmood.sa
27-02-2015, 11:45
سلام.فرق بین نسخه اینتنس و ایسلوتلی گلد 1 میلیون از نظر رایحه و ماندگاری و پخش بو چقدره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

shervin1996
27-02-2015, 12:37
سلام.فرق بین نسخه اینتنس و ایسلوتلی گلد 1 میلیون از نظر رایحه و ماندگاری و پخش بو چقدره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام فقط میدونم وان میلیون ابسلوتلی گلد رایحه ای تیز تر و چرمی ای نسبت به وان میلیون که فضاش ادویه ای هست، داره.
همچنین در ابسلوتلی گلد و اینتنس سعی شده پخش وماندگاری بیشتری ارائه بشه که موفق هم بوده و هردو با تفاوت در مواد تشکیل دهنده پخش وماندگاری بالایی دارن.

مواد تشکیل دهنده وان میلیون اینتنس:

Top Notes
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Notes
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Notes
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مواد تشکیل دهنده ابسلوتلی گلد:

Top Notes
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Notes
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Notes

درمورد اینتنس این متنو هم بخونید :
در مدل Intense ، گروه بویایی همچنان تغییری نکرده است اما در نت ابتدایی با افزودن اسپایس های هل ، زعفران و فلفل ، بر گرما و تندی عطر تاکید بیشتری شده است. قلب عطر تقریباً دست نخورده باقی مانده و سازنده در نت نهایی با افزودن چوب صندل بر گرایش شرقی بودن عطر نیز افزوده است و این در حالی ست که اولین نسخه سبک چوبی قوی تری در مقایسه با نوع Intense داشته است.
محصول جدید را بیشتر می توان در گروه شرقی- اسپایسی قرار داد تا گروه چوب!

Atghia
27-02-2015, 19:31

یکی از اقدامات جالبی که از جانب کمپانی ولنتینو به اجرا در آمد، طراحی رایحه ای با کیفیت و قدرت تشابه بالا با DHI بود. زمانی که این کمپانی "اومو" را تولید کرد توجهی بر علت این کار نداشتم اما ولنتینو به خوبی با محبوبیت دیور هوم اینتنس آشنایی داشت و در زمان افول دیور، برگ برنده را ربود. محصولی را با نام UOMO در 2014 تولید کرد تا بتواند حداقل نیمی از معترضان دیور را به سمت خود جلب نماید و البته این عملی بس هوشمندانه بود!

اقدامات گرلن در 2011 نیز جای بحث دارد. یکی از نقدهایی که بر گرلن داشتم ، اعتراض بر کپی برداری گرلن بزرگ از DHI بود! شالیمار که محصولی اصیل و قدیمی از این برند بود این بار و در 2011 با رایحه ای متفاوت و البته شبیه به دیور به بازار عرضه می شد. اگرچه این کپی برداری در شأن گرلن نبود اما آن نیز اقدامی هوشمندانه برای روزهایی بود که معترضان در جستجوی جایگزینی برای دیور هوم اینتنس هستند.

از آنجایی که علاقمندان دیور به دنبال جایگزینی برای آن خواهند بود پیشنهاد می گردد حتماً تستی بر Shalimar Parfum Initial از گرلن و Valentino UOMO از ولنتینو داشته باشند. به علاقمندان سابق این عطر توصیه می گردد حتماً تست پیش از خرید را فراموش نکنید چرا که تفاوت های ظریف ممکن است در شما تاثیرگذارتر باشد.

نویسنده: ن.فرزین نیا

Atghia
27-02-2015, 19:51
ایکس ایگرگ :n38: از هوگو باس:n31:

نماد تفاوت کروموزوم های دو جنس مرد و زن علت نامگذاری این عطر است که در دو نسخه زنانه (xx) و مردانه (xy)توسط هوگو ارائه شده است.

نت اولیه ترکیب ترنج، لیمو و چای سبز می باشد. در ابتدا عطر کمی شیرین و سپس حالت ترش به خود گرفته (گریپ فروت و چای سبز)و در نهایت با حالتی چوبی مانند به سمت تلخی پیش می رود.

ماندگاری این عطر متوسط میباشد و پخش بوی آن همانند بسیاری از عطرهای خنک خیلی راضی کننده نیست.

VAHID
27-02-2015, 20:46

عطری که گستاخ و بسیار مردانه و بی‌باک طراحی شده...

Aventus کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است که توسط برند سلطنتی Creed در سال 2011 به همگان معرفی شد.

عطری که زندگی ناپلئون بناپارت را شبیه سازی میکند ، بیانگر مردیست که حد و مرزی برای جاه طلبی های او وجود ندارد ، مردی افسانه ای و الهام بخش که چهره ی جهان را تغییر می دهد .

رایحه اولیه ، با رایحه ای میوه ای و با طراوت از گیاهان شهر Corsica (جایی که ناپلئون بناپارت به دنیا آمد) گرفته شده، ترنج ایتالیایی به کار رفته یاد آور مکانی ست که اولین پیروزی شهرت آور او در آنجا رخ داد .
رایحه میانی از ترکیب گل رز که در باغ وی همیشه موجود بود و چوب به کار رفته در تخت سلطنت او و گل یاسمن از مصر(جایی که امپراطوری او تا آنجا وسعت یافته بود)
در رایحه پایانی از رایحه خزه چوب بلوط اسپانیایی که او آنجا را فتح کرده بود استفاده شده و عنبر سائل از دریا ، که قدرت نیروی دریایی او را بیان می‌کند.

قیمت حدود 850.000 تومان

mojtabaivi
27-02-2015, 21:58
یه سوال: چه تفاوتی بین تستر و فیک هست؟

Atghia
27-02-2015, 22:04
یه سوال: چه تفاوتی بین تستر و فیک هست؟

سلام
تستر دقیقا محتویات عطر اصلی رو داره . همون مواد همون رایحه ...

فیک کپی عطر هست بصورت کیفیت پایینتر مواد درجه چندم و از لحاظ ماندگاری و پخش هم که بدتر از عطر اصلی هست (بعضا دیده شده حتی رایحه هم شبیه عطر اصلی نیست و تفاوت زیاده)

mojtabaivi
27-02-2015, 22:09
سلام
تستر دقیقا محتویات عطر اصلی رو داره . همون مواد همون رایحه ...

فیک کپی عطر هست بصورت کیفیت پایینتر مواد درجه چندم و از لحاظ ماندگاری و پخش هم که بدتر از عطر اصلی هست (بعضا دیده شده حتی رایحه هم شبیه عطر اصلی نیست و تفاوت زیاده)
پس تفاوت تستر و عطر اورجینال چیه؟

Atghia
27-02-2015, 22:11
پس تفاوت تستر و عطر اورجینال چیه؟

در محتویات فرقی ندارند! کمی در غلظت متفاوت هستند
و اینکه در حجم (بعضی نمونه ها)
در اصل کارخونه سازنده تستر رو میزنه تا برای خرید مشتری ها با رایحه اشنا بشن!
تسترها عموما بدون جعبه و یا درب ارائه میشن و در روی شیشه یا ته اون تستر نوشته شده

arash59b
27-02-2015, 22:31
امروز فرصت داد چندتا ادکلن رو تست کنم اکثرشون معروف و برای دوستان اشنا بود، ولی دوتا رو که کمتر مشهور هستند را برای دوستان انتخاب کردم

Play.boy VIP for Him Play.boy for men
ست ادکلن و اسپری vip پلی.بوی مردانه
رایحه شیرین که از بوی شکلات و دانه توکاست برای من تداعی کننده نت شیرین موجود در ورساچه عود رو داشت
ماندگاری و پخش قابل قبول

London Play.boy for men
ست ادکلن و اسپری لندن پلی.بوی
در ابتدای اسپری رایحه اش تند و اسپایسی است ولی بسرعت از بین میره و جای خود رو به یه رایحه لایت میوه ای و حتی بنظرم یمقدار خنک داد
بعد از یکی دوساعت کلا رایحه اش از بین رفت

mehryar1973
27-02-2015, 23:37
Avant Garde Lanvin قیمت 135. ترکیبی از توتون و عسل.

سلام خدمت شما و سایر دوستان
درسته که میگن این عطر رایحه ای مشابه سی کی وان شوک داره:n02:

s.hossein45
28-02-2015, 01:52
سلام خدمت شما و سایر دوستان
درسته که میگن این عطر رایحه ای مشابه سی کی وان شوک داره:n02:

سلام بله هر دو این ادکلن ها رایحه تنباکویی دارند با یک مقدار نوت های متفاوت .

vroom
28-02-2015, 08:31
3. La Petite Guerlain

سلام دوستان:)

من امروز رفتم که این guerlain la petite robe noire رو تست کنم اصلاً هم پشیمون نشدم:دی
دو مدل پرفیوم و تویلت موجود بود

de parfum رو من خیلی دوست داشم. با وجود پرفیوم بودنش اصلاً تند و تیز و زننده نبود ،شیرینی اش هم به هیچ وجه بیش از اندازه نبود
علاوه بر وانیلی و بادومی بودن، کمی هم بوی چوبی و دودی داشت ولی خیلی خفیف باز هم اصلاً زننده نبود
یه جورائی هم منو یاد Dolce&Gabbana Intense انداخت که اون هم عطر به شدت خوش بوئی هست
کلاً خوب خوب خیلی:دی
به نظرم مناسب خانوم های جوان ولی جا افتاده (25-40 سال)باشه

eau de toilette
بوی خوبی داشت ولی به شدت ضعیف تر از مدل پرفیوم
بیشتر مناسب خانم های جوان

یه مدل جدید هم ظاهراً معرفی شده

La Petite Robe Noire Couture
این هم خیلی خوشبو بود ... شیرین ولی میلایم، میوه ای
بخوام رتبه بدم، در حایگاه دوم قرار میگیره:دی
شبیه به Chanel Chance صورتی بود کمی

یه عکس هم گرفتم برای اینکه یادم نره کدوم شیشه برای کدوم عطر بود:دی

پ.ن: برای خرید احتمالی اصلاً به این توصیفات من اهمیت ندید :n09:

پ.ن2: عطر زنانه قیلی که من خریدم Cinema از YSL بود..... عطر بعدی یا la vie est belle خواهد بود یا همین guerlain la petite robe noire de parfum

mahmood.sa
28-02-2015, 10:35
سالم.یک سوال اینکه black xs با توجه به تویلت بودنش در حد ورژن های 1 میلیون پخش بو داره ؟.در کل به پخش بوش چه امتیازی میدید ؟.راستش دیروز تستش کردم و خیلی خوشم اومد.

Emad HD
28-02-2015, 14:01
سالم.یک سوال اینکه black xs با توجه به تویلت بودنش در حد ورژن های 1 میلیون پخش بو داره ؟.در کل به پخش بوش چه امتیازی میدید ؟.راستش دیروز تستش کردم و خیلی خوشم اومد.

نه زیاد بستگی به هوا داره
البته من فکر میکنم ورژن های عطری که در ایران وجود داره با امریکا و مثلا اروپا تفاوت فاحشی داره احتمالا چون همشون دوبی تولید میشن
اینم شیش تازه تموم کردم :n27:

shervin1996
28-02-2015, 14:57
امروز فرصت داد چندتا ادکلن رو تست کنم اکثرشون معروف و برای دوستان اشنا بود، ولی دوتا رو که کمتر مشهور هستند را برای دوستان انتخاب کردم

Play.boy VIP for Him Play.boy for men
ست ادکلن و اسپری vip پلی.بوی مردانه
رایحه شیرین که از بوی شکلات و دانه توکاست برای من تداعی کننده نت شیرین موجود در ورساچه عود رو داشت
ماندگاری و پخش قابل قبول

London Play.boy for men
ست ادکلن و اسپری لندن پلی.بوی
در ابتدای اسپری رایحه اش تند و اسپایسی است ولی بسرعت از بین میره و جای خود رو به یه رایحه لایت میوه ای و حتی بنظرم یمقدار خنک داد
بعد از یکی دوساعت کلا رایحه اش از بین رفت

من به شما پیشنهاد میکنم عطر Malibu رو ازهمین برند تست کنید.
از دوست داشتنی ترین عطر هاییه که داشتم بااینکه پخش بو وماندگاریش تعریفی نداره اما عاشق رایحش هستم. رایحه ای با ترکیبات سبز ، سیب ، مرکبات و در آخر چوبی که رو به ترشی و تلخی میره و هیچوقت خسته کننده نیست. حیف که زود به آخر رسوندمش و دیگه تو ایران پیداش نکردم.
شما کجا عطرهای این برندو تست کردین؟ ورود محصولات این کمپانی به ایران ممنوعه:n27:
بی زحمت برام با پیام خصوصی بفرستین ممنون:n16:

mahmood.sa
28-02-2015, 15:07
شما به حساب اورجینال بودن راهنمایی کنید.

mahmood.sa
28-02-2015, 15:08
نه زیاد بستگی به هوا داره
البته من فکر میکنم ورژن های عطری که در ایران وجود داره با امریکا و مثلا اروپا تفاوت فاحشی داره احتمالا چون همشون دوبی تولید میشن
اینم شیش تازه تموم کردم :n27:

همه کارها که نه.کارهایی که برای من میاد 100 % اورجینالن .شاید خودم خیلی عطر باز نباشم(کلا ادکلنهایی که داشتم تام فورد نویر-دیور هوم-مون بلان لجند-بلو چانل-الور هوم اسپرت-بوده) ولی کاره دیگه.من خودم تو کار عطرم اما نه عمده معمولا تکی برای دوست و اشنا میارم(بدون جعبه).راستش همین کار رو برای کسی اورده بودم تست کردم خودم خوشم اومد.

arash59b
28-02-2015, 16:00
شما کجا عطرهای این برندو تست کردین؟ ورود محصولات این کمپانی به ایران ممنوعه:n27:
بی زحمت برام با پیام خصوصی بفرستین ممنون:n16:

سلام
بله دیگه دلیل ممنوعیتش مشخصه
چند روز پیش یه سفر رفته بودم ابادان و خرمشهر اونجا تست کردم (منطقه ویژه اقتصادی هستند)
قیمت ست اش هم ۱۰۰ تومن بود
بنظر من درست رایحه های خوبی دارند ولی خاص نیستند و میشه از برندهای دیگه شبیه اش رو پیدا کرد

shervin1996
28-02-2015, 18:32
سلام دوستان:)

من امروز رفتم که این guerlain la petite robe noire رو تست کنم اصلاً هم پشیمون نشدم:دی
دو مدل پرفیوم و تویلت موجود بود

de parfum رو من خیلی دوست داشم. با وجود پرفیوم بودنش اصلاً تند و تیز و زننده نبود ،شیرینی اش هم به هیچ وجه بیش از اندازه نبود
علاوه بر وانیلی و بادومی بودن، کمی هم بوی چوبی و دودی داشت ولی خیلی خفیف باز هم اصلاً زننده نبود
یه جورائی هم منو یاد Dolce&Gabbana Intense انداخت که اون هم عطر به شدت خوش بوئی هست
کلاً خوب خوب خیلی:دی
به نظرم مناسب خانوم های جوان ولی جا افتاده (25-40 سال)باشه

eau de toilette
بوی خوبی داشت ولی به شدت ضعیف تر از مدل پرفیوم
بیشتر مناسب خانم های جوان

یه مدل جدید هم ظاهراً معرفی شده

La Petite Robe Noire Couture
این هم خیلی خوشبو بود ... شیرین ولی میلایم، میوه ای
بخوام رتبه بدم، در حایگاه دوم قرار میگیره:دی
شبیه به Chanel Chance صورتی بود کمی

یه عکس هم گرفتم برای اینکه یادم نره کدوم شیشه برای کدوم عطر بود:دی

پ.ن: برای خرید احتمالی اصلاً به این توصیفات من اهمیت ندید :n09:

پ.ن2: عطر زنانه قیلی که من خریدم Cinema از YSL بود..... عطر بعدی یا la vie est belle خواهد بود یا همین guerlain la petite robe noire de parfum

خدمت شما عارض شم که من پنجشنبه شب این عطرو تست کردم (همین نسخه پرفیوم) و دو پاف روی شال گردنم زدم، هردو پاف هم در یک نقطه. هنوز که هنوزه وقتی شالمو تکون میدم رایحه ی گیلاسیش میپیچه و به وضوح مثل همون شب اول روی شالم مشخصه .
دوروز ماندگاری وحتی مقداری پخش بو ؟ :n04:
عجب... !!!!

Atghia
28-02-2015, 19:47

سلام
نه به پای وان میلیون هرگز نمیرسه!
درسته از یک برند هستند اما بطور کلی با توجه به نت های سازنده پخششون تفاوت زیادی داره
بطور مثال اگر به وان میلیون 10 نمره بشه داد به بلک ایکس اس من 7 میدم:n16:

robin_a
28-02-2015, 23:20

پخش بوش شاید 20 درصد وان میلیون باشه.من دارمش اصلا پخش خوبی نداره اما شنیدم نسخه جدیدش به اسم پویزن پخش بیشتری داره.

s.hossein45
01-03-2015, 00:33
سلام دوستانی که ممکن هست از ادکلن milano homme استفاده کرده باشند

لطفا نظرشون رو در مورد پخش بو و مانگاری این ادکلن اعلام کنند .

به نظر من رایحه تلخ و تا حدودی خنک و فلفلی داره .با تشکر

farid123
01-03-2015, 15:45
سلام.از دوستان کسی جدیدا یاتاقان را تست کرده یا خریده و اینکه تغییری نسبت به نسخه های قبلش داره؟ کلا بوش چطوره؟
یک سایتی که همه میشناسیدش:n05: به قیمت 89 حراج زده.

shervin1996
01-03-2015, 18:00
خدمت شما عارض شم که من پنجشنبه شب این عطرو تست کردم (همین نسخه پرفیوم) و دو پاف روی شال گردنم زدم، هردو پاف هم در یک نقطه. هنوز که هنوزه وقتی شالمو تکون میدم رایحه ی گیلاسیش میپیچه و به وضوح مثل همون شب اول روی شالم مشخصه .
دوروز ماندگاری وحتی مقداری پخش بو ؟ :n04:
عجب... !!!!

خانم های انجمن وکسانی که قصد خرید عطر زنانه دارن ودنبال موندگاری و پخش بوی خارق العاده ان من حتما و صد درصد همین لا پتیت از گرلن رو بهشون پیشنهاد میکنم. هنوز دقیقا بوش مثل روز اول روی شالم مونده به شدت وغلظت بالا. شایدم عطرای اون مغازه ای که تست کردم خیی خوب بوده ولی آخه در حد 3 روز؟؟؟؟؟
:n38::n29::V7:

matarsaak
01-03-2015, 22:12
بی زحمت یه ادکلن مردانه با بوی تلخ+خنک معرفی کنید.
حدود قیمت هم 100 تا 150 تومن
ممنون

shervin1996
02-03-2015, 00:04
بی زحمت یه ادکلن مردانه با بوی تلخ+خنک معرفی کنید.
حدود قیمت هم 100 تا 150 تومن
ممنون

این موارد رو تست کنید :

1. Porsche Design Essence (پورشه دیزاین اسنس)
2.versace pour homme (ورساچه پور هوم)
3.dunhill black (دانهیل بلک)
4. bvlgari blv pour homme (بی وی ال گاری یا بولگاری بی ال وی پور هوم)
5. Hugo man (هوگو من)

saeed85
02-03-2015, 10:58
دوستان میشه لطف کنید و بگید کجا (تهران) میتونم پگاسوس رو تست کنم (فری شاپ یا یه چیزی تو این مایه ها) .چون هر جا رفتم باز این ادکلن رو نداشتن .

یه سوال دیگه : دوستان کسی ادکلنی به اسم کینگ ریچارد میشناسه ؟ با قیمت حدود 320 تومن ؟ یه جا داشت که بوی خوبی میداد و جعبه و تشکیلات بزرگ و شیکی هم (چرم) داشت ولی شیشه رو که نگاه کردم تناسب درستی نداشت یعنی شیشه ادکلن در سمت چپ و راست با هم فرق میکرد (که نباید اینطور باشه )

shervin1996
03-03-2015, 17:33
سلام دیروز دوتا اشانتیون عطر گرفتم :

1. Gucci pour homme 2
2. Guerlain la Petite robe noire

درپست های قبلی تعریف این عطرهای بی نظیر رو نوشتم اولیش که از عطرهای بسیار بسیار مورد علاقمه دومیش هم که از عالی ترین عطرهای زنونس که تست کردم
(برای هزارمین بار:n31:).
بهترین راه تست بلند مدت یک عطر برای انتخاب عطر ثابت وهمیشگیتون میتونه خرید اشانتیونش باشه . (مثلا مادر من که به سختی عطری رو می پسنده با تستی که از عطر گرلن داشتم و بهش نشون دادم اونو پسندید وحالا اشانتیونش رو گرفت تا بعد از یه مدت استفاده در صورت رضایت عطر اصلیشو برای استفاده همیشگی بگیره)
این اشانتیون ها بسیار برام جالب بودن دقیقا شیشه ی عطر اصلی فقط درسایز خیلی کوچک. جون میده برای جمع کردن کلکسیون:n10:
دوتا سوال داشتم. یکی اینکه باتوجه به نداشتن اسپری سردر این عطر ها بهترین روش استفادشون به نظر شما چیه؟
دوم هم اینکه نظرتون راجع به استفاده از عطر دومی در فصل بهار چیه؟
در ضمن شنیدم که این عطر از گوچی تو بازار نیست وکلا عطر های برند گوچی دیگه وارد ایران نمیشه. شما نشنیدین؟
اینهم عکسش که درکنار عطر محبوب Lalique encer noir :n06: که اندازشو در ذهن دارین قرار دادم تا مقیاس واندازه اشانتیون ها دستتون بیاد.

farid123
03-03-2015, 17:46
سلام دیروز دوتا اشانتیون عطر گرفتم :

1. Gucci pour homme 2
2. Guerlain la Petite robe noire

درپست های قبلی تعریف این عطرهای بی نظیر رو نوشتم اولیش که از عطرهای بسیار بسیار مورد علاقمه دومیش هم که از عالی ترین عطرهای زنونس که تست کردم
(برای هزارمین بار:n31:).
بهترین راه تست بلند مدت یک عطر برای انتخاب عطر ثابت وهمیشگیتون میتونه خرید اشانتیونش باشه . (مثلا مادر من که به سختی عطری رو می پسنده با تستی که از عطر گرلن داشتم و بهش نشون دادم اونو پسندید وحالا اشانتیونش رو گرفت تا بعد از یه مدت استفاده در صورت رضایت عطر اصلیشو برای استفاده همیشگی بگیره)
این اشانتیون ها بسیار برام جالب بودن دقیقا شیشه ی عطر اصلی فقط درسایز خیلی کوچک. جون میده برای جمع کردن کلکسیون:n10:
دوتا سوال داشتم. یکی اینکه باتوجه به نداشتن اسپری سردر این عطر ها بهترین روش استفادشون به نظر شما چیه؟
دوم هم اینکه نظرتون راجع به استفاده از عطر دومی در فصل بهار چیه؟
در ضمن شنیدم که این عطر از گوچی تو بازار نیست وکلا عطر های برند گوچی دیگه وارد ایران نمیشه. شما نشنیدین؟
اینهم عکسش که درکنار عطر محبوب Lalique encer noir :n06: که اندازشو در ذهن دارین قرار دادم تا مقیاس واندازه اشانتیون ها دستتون بیاد.

سلام.اشانتیون ها را به چه قیمتی تهیه کردید؟

shervin1996
03-03-2015, 18:07
سلام.اشانتیون ها را به چه قیمتی تهیه کردید؟

اولی رو حدود 46 و دومی رو 48 که باهم 90 حساب کرد. البته شما میتونید از سایت های عطر هم این اشانتیون هارو به قیمت کمتر بخرین.

Atghia
03-03-2015, 18:43
شروین خان سایت معرفی میکنید؟ :|
دیگه از شما انتظار نداریم والا:n39:

farid123
03-03-2015, 18:49
اولی رو حدود 46 و دومی رو 48 که باهم 90 حساب کرد. البته شما میتونید از سایت p . i هم این اشانتیون هارو به قیمت کمتر بخرین.
خیلی گرونه در واقع 5 میلش شده 48، 100 میلش میشه 960 هزار تومن:n13: به نظرم به صرفه تر تست کردن و خرید اصل عطر مورد نظره مگر برای عطرهای خیلی به خصوص.

shervin1996
03-03-2015, 19:19
شروین خان سایت معرفی میکنید؟ :|
دیگه از شما انتظار نداریم والا:n39:

باعرض پوزش اصلاح شد:n01:
راستی دوستان جواب هیچکدوم از سوالامو نمیدونید؟؟:n13:

farid123
03-03-2015, 19:36
دیگه 5 میل چیه که اسپری هم بکنیدش:n09: اون عطری که دیگه تو بازار نیست اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l

Atghia
03-03-2015, 19:44

والا برند گوچی که قحطی نشده
ینی من همچین صحبتی نشنیدم عطرهاش هم مثل سابق دیدم که هست :دی

در مورد اشانتیون هم راه حل خاصی نداره فقط میتونم پیشنهاد بدم که داخل یخچال و حتما در جعبه نگهش دارید

shervin1996
03-03-2015, 19:54
دیگه 5 میل چیه که اسپری هم بکنیدش:n09: اون عطری که دیگه تو بازار نیست اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l
بله گذاشتنِ اسپری برای یه عطر 5 میلی که خیلی مسخرس بادو سه بار اسپری تموم میشه:n02:
منظورم اینه که الان چطور اینارو مصرف کنم با نوک انگشتا؟ شمااشانتیون نداشتین؟ چطوری میزدین؟ فکرکنم به قول اتقیا خانم روش خاصی نداره
باید ظرف عطرو برگردونم رو انگشتم و بمالم به گردن وپشت گوش و...
بله... :n33:

راستی دوستان از برند TOMMY HILFIGER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عطری تست داشتید؟

Atghia
03-03-2015, 20:13
بله گذاشتنِ اسپری برای یه عطر 5 میلی که خیلی مسخرس بادو سه بار اسپری تموم میشه:n02:
منظورم اینه که الان چطور اینارو مصرف کنم با نوک انگشتا؟ شمااشانتیون نداشتین؟ چطوری میزدین؟ فکرکنم به قول اتقیا خانم روش خاصی نداره
باید ظرف عطرو برگردونم رو انگشتم و بمالم به گردن وپشت گوش و...
بله... :n33:

راستی دوستان از برند TOMMY HILFIGER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عطری تست داشتید؟

چرا داشتیم :دی اره با نوک انگشت:n06:یا روی مچ دستتون برش گردونید...

من این عطر رو تست کردم و اسپری سری لاو ازش داشتم فوق العادست! حس طراوت و تازگی خاصی داره کاملا فرش و اسپرت با اینکه مردونه بود من ازش استفاده میکردم خیلی هم خوب :دی

shervin1996
03-03-2015, 20:31
چرا داشتیم :دی اره با نوک انگشت:n06:یا روی مچ دستتون برش گردونید...

من این عطر رو تست کردم و اسپری سری لاو ازش داشتم فوق العادست! حس طراوت و تازگی خاصی داره کاملا فرش و اسپرت با اینکه مردونه بود من ازش استفاده میکردم خیلی هم خوب :دی

حالا برخلاف شما من زنونه ی این عطرو بسیار پسندیدم:n02:
فقط اسمارت این عطرو بو کردم وحتی تستی هم ازش نداشتم اما با اطلاعاتی که راجع بهش خوندم و تجربه شباهت اسمارت ها به عطر های اصلی بسیار از این رایحه خوشم اومد فقط یک رایحه ازش استشمام کردم : گل

بدون توجه به جنسیتش و اینکه بسیاری از مردم شاید درنگاه اول و گذرا اون رو شبیه به بوی به قول معروف عطر مشهدی بدونن خیلی دوست دارم داشته باشمش!:n09:
وامیدوارم اون رایحه ای از گل، مخصوصا گل رز رو که همیشه دنبالش بودم رو بعد از تستش تحویل بگیرم.
من به اختصاص دادن بعضی بوها فقط به یک جنس اصلا اعتقاد ندارم (فقط بعضی بوها نه همه:n06:) مثلا این یا تام فورد بلک اورکید که در بازار جهانی یه عطر زنونس.
(به قولی تو کتم نمیره:n02:)
هرچند مطمئنم خانم های زیادی هم هستن که این اعتقادو دارن و بعضی عطرهای مردونه رو دوست دارن واستفاده میکنن.
بیایید در دنیای بزرگ عطرها خودمون رو محدود نکنیم:n33:

sorena_56
04-03-2015, 20:36
سلام.دوستان عزیزکسی میتونه آدرس وشماره تلفن مرکزپخش عطروادکلنهای EstiaraوArmafروبهم اطلاع بده.سپاس ازلطف همگی

Atghia
04-03-2015, 23:08
اعتراف میکنم شدیدا وسوسه شدم یک اقدام نسنجیده انجام بدم:n35:
من به برند Rochas حساسم:n14: به یاده آکوا ومن فقید:n12:
الان اراده کردم که تست نکرده این عطرو بخرم:n10:

یک کمی نصیحتم کنید :دی
نظرتون چیه دوستان؟

البته نت هاش هم بگم:

نت ابتدایی: انبه ، ترنج، پرتقال توسرخ
نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل بنفشه
نت انتهایی: خشکبار، مشک، فلفل صورتی

ماندگاری و پخش متوسط
مخصوص فصل گرم
خنک و شیرین
با توجه به نت ها احتمالا به وضوح مرکباتی:n09:
یکی از سایتها زده 195:n36:

shervin1996
05-03-2015, 00:44
اعتراف میکنم شدیدا وسوسه شدم یک اقدام نسنجیده انجام بدم:n35:
من به برند Rochas حساسم:n14: به یاده آکوا ومن فقید:n12:
الان اراده کردم که تست نکرده این عطرو بخرم:n10:

یک کمی نصیحتم کنید :دی
نظرتون چیه دوستان؟

البته نت هاش هم بگم:

نت ابتدایی: انبه ، ترنج، پرتقال توسرخ
نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل بنفشه
نت انتهایی: خشکبار، مشک، فلفل صورتی

ماندگاری و پخش متوسط
مخصوص فصل گرم
خنک و شیرین
با توجه به نت ها احتمالا به وضوح مرکباتی:n09:
یکی از سایتها زده 195:n36:

ماکه تست نداشتیم امیدوارم blind buy موفقی داشته باشین واگر رایحشو دوست داشتین شیرینی و شادی خریدتون نوش جان...:n33:

anius
05-03-2015, 01:46
سلام
من یک سوال خیلی مهم دارم دیروز از دهن یه بنده خدایی شنیدم
میگفت کلآ تستر ادکلنها از خود عطر و ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اصل بوش غلیظتر است
حالا من 2 تا سوال دارم اگر اینطور هست پس چرا قیمتش پایینتر هست واینکه همه ادکلن های تستر دارن؟

sorena_56
05-03-2015, 04:24
سلاممن یک سوال خیلی مهم دارم دیروز از دهن یه بنده خدایی شنیدممیگفت کلآ تستر ادکلنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از خود عطر و ادکلن اصل بوش غلیظتر استحالا من 2 تا سوال دارم اگر اینطور هست پس چرا قیمتش پایینتر هست واینکه همه ادکلن های تستر دارن؟سلام.دوست عزیزبعضی ازبرندهابرای سفارش ازمناطق مختلف محصولاتی باکیفیت متفاوت تولیدمیکنن مثلاکیفیت عطرهای سفارش اروپادربرندکریدبسیاربالات رازمحصولاتی است که سفارش آسیامیباشدولی معمولا تسترهاروبابالاترین کیفیت تولیدهرمحصول ارائه میکنندوبهمین دلیل این تصوروجودداره که کیفیت تستربالاترازکلون اصلی هست.علت ارزانتربودن تسترهم اینه که اصولا تستربصورت مجانی به ازای تعدادی ازعطراصلی ازطرف تولیدکننده دراختیارفروشندگان قرارمیگیره جهت تست بوتوسط خریداران ولی فروشندگان بزرگ چون تعدادسفارششون به شرکت زیاده معمولاتسترزیادی هم دریافت میکنن که ترجیح میدن این تستراروولوباقیمت پایینتربفروش برسونن وازاین راه هم سودی کسب کنند.البته ناگفته نمانددربعضی جاهاکه تستربسیارکمیابه فروشنده هابعضاتسترروباقیمتی بالاترازعطراصلی وبااین توجیه که که دارای کیفیت بالاتری هست بفروش میرسونند.

Atghia
05-03-2015, 15:56
دوستان امروز یک تست بر رودستر از کارتیر داشتم روی کاغذ البته

ابتدا عطری بسیار بسیار تند و شدیدا گیاهی بنظر رسید بطوری که برای من قابل تحمل نبود! بنظرم رسید ریشه ی یک گیاه پوسیده با کمی البالو قاطی شده :n07: بعد خنک شد واقعا خنک و در ادامه حضور گلی مثل لادن رو حس کردم اون ته مایه هاش هم میشه نعناع رو تشخیص داد
نکته ی قابل توجه اینه که این عطر بسیار زیاد برای من یاداوره ایسی میاکه بلو هست
همونقدر گیاهی و تند!
(تشابه نت ها در وجود نعناع هندی در نت پایه هردو عطر هست)

shervin1996
05-03-2015, 21:05
سلام امروز دوتا تست عطرداشتم یکی مردانه و یکی زنانه :

1.Polo ed white & blue : عطری خنک وتلخ و خاص که نت اولش باسیب وخیار باز میشه اما کمی تندی درش هست من به دلیل همین نت، دوست داشتم این عطرو تست کنم اما بااینکه رایحه ی مد نظرم رو نداشت از بوی این عطر و خاصی وشیکی اون لذت بردم. شیرینی سیب و درعین حال تلخی وخنکی رایحه خیار به اضافه کمی رایحه ی گیاهی که از نت دومش نشات میگیره عطری قابل توجه پدید آوردن که با استفادش هم خودتون وهم اطرافیانتون رو از یه رایحه ی عالی واستثنائی بهره مند میکنید.

2.Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum : با اینکه مواد به کار رفته در هر نت این عطر کمه و خیلی خاص نیست
(1.گل رز ، هلو 2. مشک ، کهربا 3. چوب صندل ، نعنا )
اما عطری فوق العاده قوی و بسیار خوش رایحه تحویل میده که از بوییدنش سیر نمیشید ولذت بوییدنش همانند لذت بوییدن گل ها ومیوه هاست. رایحه ای لطیف وسبک بدون هیچ گونه زنندگی وشیرینیِِِِ غلیظ مثل رنگ شیشه ی عطر، که انتظار هرکسی رو از یک عطر تمام عیار برآورده میکنه .
اینهم توضیح خانم فرزین نیا در مورد این عطر :

عطری که در سال 2003 تولید و در سال 2004 و 2006 برنده جایزه Fifi شد.شرکت نارسیسو رودریگز با استفاده از طبیعت جنگل های غربی آمریکا موفق به ساخت عطری شد که به زنان کمک زیادی در جذب مردان میکند و از آنجایی که زنان میل زیادی به جذب مردان دارند این عطر در سال ۲۰۰۴ یکی از عطرهای پرفروش دنیا در آمریکا و جهان بود.این عطر برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴ با بطری پرتاب سیاه و جعبه بیرونی صورتی وارد بازار شد که در سال ۲۰۰۶ مدل جدید این عطر با بطری از رنگ صورتی و جعبه ي سیاه بیرونی وارد بازار شد که باز هم طرفداران زیادی رو به خود جذب کرد.سازندگان این عطر کریستین ناگل و فرانسیس هستند و در سال 2003 تولید شده .در این عطر از :گل مشک ، کهربا ،پچول ، پوست محکم و سفید صندل و وانیل استفاده شده است.عطری بسیار اغوا کننده و خوشبو برای زنانی که میخواهند همه را جذب خویش کنند .عطر خیلی خیلی خوشبویی هست و قیمت نسبتا مناسبی داره . اگه این عطر رو برای پوست استفاده کنین بوش به حالت یک پودر پخش شده بر روی پوست میشه که خیلی جذاب کننده هست .این عطر مظهر فریبندگی و زنانگی مطلق بوده و گرمای آن ، پوست را احاطه می کند که این امر ، موجب دوام و ماندگاری بیشتر بوی عطر می شود.

Atghia
05-03-2015, 21:19
البته شروین جان فکر میکنم اونی که برنده جایزه شده نسخه مشکی رنگ هست! و همچنین توضیحات فریبندگی و این حرفا مربوط به اونه :دی

من شخصا اصلا از رایحه این صورتیه راضی نیستم (چون بیش از حد گل رز در اون خودنمایی میکنه)

میتونم بگم با فرهر شیشه مشکی دو دنیای متفاوتن واقعا

:n16:

shervin1996
06-03-2015, 01:48
البته شروین جان فکر میکنم اونی که برنده جایزه شده نسخه مشکی رنگ هست! و همچنین توضیحات فریبندگی و این حرفا مربوط به اونه :دی

من شخصا اصلا از رایحه این صورتیه راضی نیستم (چون بیش از حد گل رز در اون خودنمایی میکنه)

میتونم بگم با فرهر شیشه مشکی دو دنیای متفاوتن واقعا

:n16:
ولی من از صفحه ی نسخه صورتیه برداشتم که :n27::n13:
اما این عطر من رو که به شدت عاشق رایحه گل ها و میوه هاهستم _صرف نظر از اینکه رایحه گل ها (به خصوص گل مورد علاقم رز) بیشتر در عطرهای زنانه خودنمایی دارن ورایحه زنانه محسوب میشن _ خیلی راضی کرد. فقط هم به خاطر وجود هلو و رز که دوسشون دارم.
البته زیادی زنونس ولی استشمامش لذت بخشه:n33:
درحالی که فعلا با بعضی عطرای سنگین مردانه اصلا کنار نمیام. مثلا لانییت از ایو سنت لورن که چند وقت پیش تست کردم و بعد تو ماشین نشستم...
چشمتون روز بد نبینه، به خاطر هوای دودی و آلوده و همچنین غلظت و سنگینی عطر و شیرینی هل مانندش ماشین زده شدم ،حالت تهوع گرفتم و...:V27:
البته بوشو دوست دارم اما برای سنین بالاتر مناسبه چون خیلی سنگینه، اونم در موارد استفاده های رسمی ومجلسی نه روزانه .:n26:
به نظر شما عطری مردانه با این رایحه ها (رز و هلو) به اضافه عطر چای که دیوونشم، وجود داره؟ البته اگه چرم یا چوب هم توش باشه که بوشو کمی سنگین ومردانه کنه دیگه فبها:n16:
اگه نیست خودمون دست به کار شیم با روغنای عطر سازی که میدونین یکی بسازیم:n31:

Atghia
06-03-2015, 10:24
ولی من از صفحه ی نسخه صورتیه برداشتم که :n27::n13:
اما این عطر من رو که به شدت عاشق رایحه گل ها و میوه هاهستم _صرف نظر از اینکه رایحه گل ها (به خصوص گل مورد علاقم رز) بیشتر در عطرهای زنانه خودنمایی دارن ورایحه زنانه محسوب میشن _ خیلی راضی کرد. فقط هم به خاطر وجود هلو و رز که دوسشون دارم.
البته زیادی زنونس ولی استشمامش لذت بخشه:n33:
درحالی که فعلا با بعضی عطرای سنگین مردانه اصلا کنار نمیام. مثلا لانییت از ایو سنت لورن که چند وقت پیش تست کردم و بعد تو ماشین نشستم...
چشمتون روز بد نبینه، به خاطر هوای دودی و آلوده و همچنین غلظت و سنگینی عطر و شیرینی هل مانندش ماشین زده شدم ،حالت تهوع گرفتم و...:V27:
البته بوشو دوست دارم اما برای سنین بالاتر مناسبه چون خیلی سنگینه، اونم در موارد استفاده های رسمی ومجلسی نه روزانه .:n26:
به نظر شما عطری مردانه با این رایحه ها (رز و هلو) به اضافه عطر چای که دیوونشم، وجود داره؟ البته اگه چرم یا چوب هم توش باشه که بوشو کمی سنگین ومردانه کنه دیگه فبها:n16:
اگه نیست خودمون دست به کار شیم با روغنای عطر سازی که میدونین یکی بسازیم:n31:

پیشنهاد میکنم حتما تست کنید این عطر رو:

کنزو پاور

علیرغم مردانه بودن خیلی گل بو هست و همچنین با اینکه در ترکیبات چای نداره اما برای من وقتی کمی میگذره یک ته مایه هایی از چای به مشام میرسه! (حالا مربوط به کدوم ترکیبش هست نمیدونم) :دی

shervin1996
06-03-2015, 13:18
اینهم بطری های متنوع عطر زنانه Guerlain La Petite Robe Noire :

به اضافه این که در سال 2014 به تعداد 40 بطری با حجم 250 میل و قیمت 1200 یورو تولید شده

alone one
06-03-2015, 17:27
دوستان من ئرساچی پور هوم از یه سایت معتبر اینترنتی خریداری کردم اما پخش و ماندگاریش خیلی کمه!کلا همینجوریه؟
از یکی شنیدم کدی که زیر جعبه نوشته رو تو یه سایت وارد کنیم اصالتشو نشون میده،درسته؟

Atghia
06-03-2015, 17:40
دوستان من ئرساچی پور هوم از یه سایت معتبر اینترنتی خریداری کردم اما پخش و ماندگاریش خیلی کمه!کلا همینجوریه؟
از یکی شنیدم کدی که زیر جعبه نوشته رو تو یه سایت وارد کنیم اصالتشو نشون میده،درسته؟

سلام ورساچه پور هوم خوش رایحه هست اما از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت چندان رضایت بخشی نداره
منظور شما از کم دقیقا چقدره؟

alone one
06-03-2015, 17:57
سلام ورساچه پور هوم خوش رایحه هست اما از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت چندان رضایت بخشی نداره
منظور شما از کم دقیقا چقدره؟

حس بویایی انسان بعد مدتی نسبت به بو واکنش نشون نمیده که دقیقا نمیتونم من بگم اما بعد نیم ساعت تا 45دقیقه فک میکنم بو واسه من دیگه نیاد
بیشتر میخوام ببینم راهه دیجیتالی ای واسه تسخیص اصالت هست؟چون باتوجه به اینکه من قبلا این ادوتویلتو نداشتم توضیحاتم نمیتونه اطلاعات کافی به شما بده

Atghia
06-03-2015, 18:08
برچسب شبنم دیگه منسوخ شده.وقتی هم که بود هیچ اعتباری نداشت .ولی با توجه به توصیفاتی که می کنید به نظرم طبیعیه چون در هر حال شما با یک کار ملایم طرفید.
با این حال تو سایت
checkcosmetic.net ، بچ نامبرش را وارد کنید ببنید تولید چه سال و ماهیه.عکس نمونه های فیک هم بگردید پیدا میشه.در ضمن قیمت تهرانش هم در همین حدوده.

بچ نامبر هم باید روی جعبه باشه و هم روی شیشه.معمولا ته جعبه و شیشه ادکلن هست و 4 تا 8 رقمه .گاهی حروف هم توش هست.
اول برند را انتخاب کنید اگر upc code یا همون بارکد را تو قسمت ورود کد بزنید فقط سال ساخت را نشون میده ولی اگر بچ کد را بزنید ماه تولید را هم نمایش میده.

حس بویایی انسان بعد مدتی نسبت به بو واکنش نشون نمیده که دقیقا نمیتونم من بگم اما بعد نیم ساعت تا 45دقیقه فک میکنم بو واسه من دیگه نیاد
بیشتر میخوام ببینم راهه دیجیتالی ای واسه تسخیص اصالت هست؟چون باتوجه به اینکه من قبلا این ادوتویلتو نداشتم توضیحاتم نمیتونه اطلاعات کافی به شما بده

من اینو خیلی در جریانش نیستم ولی دوتا پستی که نقل قول گرفتم رو بررسی کنید ببینید قضیش چیه:n39:

amir1230
06-03-2015, 18:21
سلام خدمت همه دوستان محترم
من اصلا با عطر و ادکلن آشنایی ندارم و به خاطر محدودیت بودجه بیشتر از عطر بیک استفاده میکردم تا حالا.عطر شماره 14 .به نظرم خیلی خوشبوست.اما ماندگاریش و پخشش خیلی کمه.حالا میخوام واسه فصل بهار و تابستون یه ادکلن بخرم.تا 150 تومن
یه ادکلنی که بوش تقریبا خنک باشه و رایحه های عطر بیک 14 هم توش باشه میشه بهم معرفی کنید؟البته پخش بو و ماندگاری بالایی هم داشته باشه
ممنون

alone one
06-03-2015, 18:26
من اینو خیلی در جریانش نیستم ولی دوتا پستی که نقل قول گرفتم رو بررسی کنید ببینید قضیش چیه:n39:

ممنون،بچ نامبرو زدم مال 29 of August, 2014 هست

اون کد روی ته شیشه عطرم با برچسب چسبونده شده، حالا این نشون میده که اصله؟

Atghia
06-03-2015, 18:38
ممنون،بچ نامبرو زدم مال 29 of August, 2014 هست

اون کد روی ته شیشه عطرم با برچسب چسبونده شده، حالا این نشون میده که اصله؟

نه گرامی برچسب ته شیشه دلیل غیراصل بودن نیست اصلا
من اخیرا به ندرت به عطرهایی برخورد داشتم که ته شیشه نوشته شده باشه یا برجسته حک شده باشه
اکثرا برچسب خورده
اخرین عطری که گرفتم نوشته شده بود مشخصات ازارو پور هوم بود...

Atghia
06-03-2015, 18:45
سلام خدمت همه دوستان محترم
من اصلا با عطر و ادکلن آشنایی ندارم و به خاطر محدودیت بودجه بیشتر از عطر بیک استفاده میکردم تا حالا.عطر شماره 14 .به نظرم خیلی خوشبوست.اما ماندگاریش و پخشش خیلی کمه.حالا میخوام واسه فصل بهار و تابستون یه ادکلن بخرم.تا 150 تومن
یه ادکلنی که بوش تقریبا خنک باشه و رایحه های عطر بیک 14 هم توش باشه میشه بهم معرفی کنید؟البته پخش بو و ماندگاری بالایی هم داشته باشه
ممنون

سلام
من تست نداشتم شماره۱۴بیک رو
ولی نوشته شده نت ها:شکوفه پرتقال گل یاس و سوسن و دارچین و وانیل و نعناع هندی هست

متاسفانه تا ۱۵۰عطر مرکباتی با پخش و ماندگاری خوب سراغ ندارم ولی
تا این قیمت
کوول واتر داوویدف انتخاب خنک و خوبیه
زیر دویست با ماندگاری و پخش خوب ایسی میاکه بلو که بیشتر رایحه علفی و گیاهی داره
و کلا مرکباتی خوب هم لایت بلو از دی اند جی پیشنهاد میشه

alone one
06-03-2015, 18:46
نه گرامی برچسب ته شیشه دلیل غیراصل بودن نیست اصلا
من اخیرا به ندرت به عطرهایی برخورد داشتم که ته شیشه نوشته شده باشه یا برجسته حک شده باشه
اکثرا برچسب خورده
اخرین عطری که گرفتم نوشته شده بود مشخصات ازارو پور هوم بود...
خدا بگم این واردکننده های فرصت طلبو سودجورو چیکار کنه که نمیشه تو این کشور به هیچی اعتماد داشت!
ممنون از وقتی که صرف کردید

farzan311
06-03-2015, 18:48
سلام
خوب بعد از خرید عطر قبلی (Halloween Man) این دفعه دنبال یه چیز متفاوت و درست و حسابی تر میگردم و برای بهار و تابستون
دنبال چیزیم که بوی خاصی داشته باشه و حتی نظر کسی هم که زیاد با عطر سر و کار داره رو جلب کنه و رایحه اش تلخ و سرد باشه و تا جایی که میشه پخش بوش هم خوب باشه
البته قیمتشم 500 600 بیشتر نشه:n02:

amir1230
06-03-2015, 18:59
سلام
من تست نداشتم شماره۱۴بیک رو
ولی نوشته شده نت ها:شکوفه پرتقال گل یاس و سوسن و دارچین و وانیل و نعناع هندی هست

متاسفانه تا ۱۵۰عطر مرکباتی با پخش و ماندگاری خوب سراغ ندارم ولی
تا این قیمت
کوول واتر داوویدف انتخاب خنک و خوبیه
زیر دویست با ماندگاری و پخش خوب ایسی میاکه بلو که بیشتر رایحه علفی و گیاهی داره
و کلا مرکباتی خوب هم لایت بلو از دی اند جی پیشنهاد میشه

ممنون
کلا نظرتون در مورد عطرهای rio چیست؟(جدای از خنک بودن و رایحه مشابه بیک)

Atghia
06-03-2015, 19:06
ممنون
کلا نظرتون در مورد عطرهای rio چیست؟(جدای از خنک بودن و رایحه مشابه بیک)

من نظر خوبی در مورد عطرهای ریو ندارم
مشابه سازی ها بعضا خیلی بد هست در این عطرها
معمولا رایحه ها خطی هست یعنی بدون تغییر
ولی خب باتوجه به قیمت بنظرم ارزشش نسبت به عطرهای گرمی بیشتر هست

amir1230
06-03-2015, 19:13
من نظر خوبی در مورد عطرهای ریو ندارم
مشابه سازی ها بعضا خیلی بد هست در این عطرها
معمولا رایحه ها خطی هست یعنی بدون تغییر
ولی خب باتوجه به قیمت بنظرم ارزشش نسبت به عطرهای گرمی بیشتر هست

ممنون
با عرض شرمندگی آخرین سوالم رو میپرسم
شما بین عطر ماین و rio avaitus که عطر معروف کرید رو کپی زدن کدوم رو ترجیح میدین؟

Atghia
06-03-2015, 19:18
ممنون
با عرض شرمندگی آخرین سوالم رو میپرسم
شما بین عطر ماین و rio avaitus که عطر معروف کرید رو کپی زدن کدوم رو ترجیح میدین؟
ماین از لحاظ رایحه خیلی شبیه هست به اونتوس! کلا رایحش خوبه . ماندگاریش متوسط ولی پخش بوی جالبی نداره اصلا!
در مورد اون ریو که گفتید چون تست نکردم نمیتونم با قطعیت نظر بدم ولی نباید برتر باشه نسبت به ماین!
بنابراین من باشم ماین رو ترجیح میدم:n06:
ولی گرامی یک پیشنهاد دوستانه بهتون دارم!
عطر استامینو رو بجای ماین بگیرید
بسیار بسیار خوش رایحه هست ماندگاری و پخشش هم از ماین بالاتره قیمتش هم مناسبتره
یک کپی با کیفیت از بلو دشنل معروف

موفق باشید

Atghia
06-03-2015, 19:30
سلام
خوب بعد از خرید عطر قبلی (Halloween Man) این دفعه دنبال یه چیز متفاوت و درست و حسابی تر میگردم و برای بهار و تابستون
دنبال چیزیم که بوی خاصی داشته باشه و حتی نظر کسی هم که زیاد با عطر سر و کار داره رو جلب کنه و رایحه اش تلخ و سرد باشه و تا جایی که میشه پخش بوش هم خوب باشه

سلام
ارمانی کد آیس رو به تازگی تست کردم رایحه خوب و با کیفیتی داره مرکباتی و کمی چوبی بنظرم رسید .فکر میکنم ارزش تست رو داشته باشه

Atghia
06-03-2015, 21:00
مطلبی قابل تامل #11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و افسوس:n39:

DJ_EBI
06-03-2015, 22:24
سلام
خواهشا یه عطر برای استفاده روزانه معرفی کنید بودجه 150 200 یه مقدارم بیشتر شد مشکل ندارم
توضیح اینکه من خیلی زیاد عرق می کنم (تو سرمام بعضی موقه ها عرق میکنم :n02:) و سریع بدنم بو میگیره و شغلمم جوری هستش که مستقیم با مشتری سرو کار دارم یه عطری میخوام این مشکلو تا حدودی بپوشونه ترجیخا هم تلخ و چوب باشه اگه نشد مشکل نداره
ممنون:n40:

Atghia
06-03-2015, 22:34
سلام
خواهشا یه عطر برای استفاده روزانه معرفی کنید بودجه 150 200 یه مقدارم بیشتر شد مشکل ندارم
توضیح اینکه من خیلی زیاد عرق می کنم (تو سرمام بعضی موقه ها عرق میکنم :n02:) و سریع بدنم بو میگیره و شغلمم جوری هستش که مستقیم با مشتری سرو کار دارم یه عطری میخوام این مشکلو تا حدودی بپوشونه ترجیخا هم تلخ و چوب باشه اگه نشد مشکل نداره

سلام
ترجیح شما باید خنک و ملایم باشه دوست گرامی

من اینا رو پیشنهاد میکنم :

آزارو کروم اسپرت
کوول واتر

اگر خنک و چوبی مد نظر باشه:
کنزو وودی

shervin1996
06-03-2015, 22:58
مطلبی قابل تامل #11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و افسوس:n39:

حالا هی بیان بگن این عطر بده بوی عطر حرمو میده اون عطر بده بوی عطر حرمو میده
هیییییی ... :n37:
من که در هر صورت عاشق رایحه همه گل ها هستم (مخصوصا رز) از بهترین هنرنمایی های خدا روی زمینن:n16:

omid.pari
06-03-2015, 23:13
با سلام
لطفا دوستان چند تا از معتبرترین و بهترین سایت های خرید آنلاین عطر و ادوکلن رو برام پی ام کنن.
با تشکر

mf.designing
06-03-2015, 23:17
سلام
از اون دوستانی که تست داشتن یا شناخت دقیق دارن لطف کنن یه توضیحی در مورد این عطرا بم بدن. ممنون

Narciso Rodriguez for Him

Fahrenheit 32

Fahrenheit Aqua

L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Issey Miyake

A*Men Pure Wood Thierry Mugler

Eros Versace

Kokorico Jean Paul Gaultier

White Lacoste

Hommage a l'homme Voyageur Lalique

CK One Shock

amir1230
07-03-2015, 00:09
ماین از لحاظ رایحه خیلی شبیه هست به اونتوس! کلا رایحش خوبه . ماندگاریش متوسط ولی پخش بوی جالبی نداره اصلا!
در مورد اون ریو که گفتید چون تست نکردم نمیتونم با قطعیت نظر بدم ولی نباید برتر باشه نسبت به ماین!
بنابراین من باشم ماین رو ترجیح میدم:n06:
ولی گرامی یک پیشنهاد دوستانه بهتون دارم!
عطر استامینو رو بجای ماین بگیرید
بسیار بسیار خوش رایحه هست ماندگاری و پخشش هم از ماین بالاتره قیمتش هم مناسبتره
یک کپی با کیفیت از بلو دشنل معروف

موفق باشید

ببخشید سایت معتبری برای خرید این عطر استامینو سراغ ندارید؟
تصمیم گرفتم همینو بگیرم

shervin1996
07-03-2015, 00:19
سلام

سلام یه تستی روی این موارد هم داشته باشین :

shervin1996
07-03-2015, 00:58
سلام

چرا برای بوی بد بدن از مام ها و اسپری های بدن استفاده نمیکند؟ (ترجیحا نیوِآ) . البته من این موارد رو فقط در محل تعریق استفاده میکنم که تا به حال کار ساز بوده.:n26:
در مورد عطرهم یه تست روی عطر های :

1. Polo red white & blue
2. Oxygene homme از برند (Lanvin)
3. acqua essenziale از برند (salvatore ferragamo)
4. D & G light blue (اگر رایحه خنکِ ترش وشیرین دوست دارین)

داشته باشین .

Milad._.R
07-03-2015, 01:50
سلام
نظرتون در مورد CH Men چیه ؟
من از اسپری ch men خیلی خوشم اومده ، نمیدونم از ادکلنش هم خوشم میاد یا نه
و اینکه کلا نظرتون در مورد این ادکلن چیه ؟ خوب هست ؟

Atghia
07-03-2015, 06:04
سلام
نظرتون در مورد CH Men چیه ؟
من از اسپری ch men خیلی خوشم اومده ، نمیدونم از ادکلنش هم خوشم میاد یا نه
و اینکه کلا نظرتون در مورد این ادکلن چیه ؟ خوب هست ؟

سلام گرامی
سی اچ مردونه عطر بسیار خوش رایحه ای هست
من خیلی دوستش دارم واقعا
و یکی از عطرهای چهارفصل خوب محسوب میشه
ماندگاری و پخش هم متوسط هست
و در مجموع انتخاب خوبیه:n16:

havzhini
07-03-2015, 10:15
سلام

چندتا ادکلن مردانه تلخ برای استفاده روزانه لطفا معرفی میکنید
ماندگاری بالا داشته باشه و برندی باشه بشه راحت پیدا کرد
قیمت هم 150 بیشتر نشه

اصلا شناختی از عطر ندارم لطفا عطرهای خاص و همه پسند بهم معرفی کنید

مرسی

shervin1996
07-03-2015, 13:03
سلام

چندتا ادکلن مردانه تلخ برای استفاده روزانه لطفا معرفی میکنید
ماندگاری بالا داشته باشه و برندی باشه بشه راحت پیدا کرد
قیمت هم 150 بیشتر نشه

اصلا شناختی از عطر ندارم لطفا عطرهای خاص و همه پسند بهم معرفی کنید

مرسی
سلام با توجه به فصل پیش رو این تلخی باید با خنکی همراه باشه، که پیشنهاد میکنم این موارد رو که قبلا در یکی از پست هام در پاسخ به سوالی مشابه شما گذاشته بودم تست کنید :

1. Porsche Design Essence (پورشه دیزاین اسنس)
2.versace pour homme (ورساچه پور هوم)
3.dunhill black (دانهیل بلک)
4. bvlgari blv pour homme (بی وی ال گاری یا بولگاری بی ال وی پور هوم)
5. Hugo man (هوگو من)
البته به این لیست Lacost Essential روهم اضافه میکنم که صرف نظر از حدود 20 تومن افزایش قمت از اون قیمتی که شما مد نظر دارید، ارزش تست رو داره.
در مورد ماندگاری هم بین این عطرها پورشه ماندگاریش کمتر از بقیس.

mojtabaivi
07-03-2015, 22:41
سلام. دوستان نظرتون راجع به ادو تویلت Caron Pour Un Homme چیه؟
خیلی ها خیلی ازش خوب میگن، بعضی ها هم خیلی ازش بد میگن
نظر شما چیه؟

hike
08-03-2015, 09:09
نظر شما چیه؟

یک ادکلن عالی وکلاسیک که از تست زمان سربلندبیرون اومده. مدتی طول کشید تا تونستم باهاش رابطه برقرار کنم. ولی الان دوستش دارم.

shervin1996
08-03-2015, 15:12
سلام دوستان بااین ماده آشنایی دارید عایا؟ مشک رایحش شبیه اینه؟ چون اینا به اسم مشک معروفه. من تاحالا مشک رو به تنهایی استشمام نکردم ومخلوط با روایح دیگه بوده. این ماده صابون ماننده و بوی گرم وشیرین وصابونی ای داره تقریبا بوی عطر هایی که در گذشته اغلب در جانماز ها ومکان های زیارتی استفاده میشده
(یابه قول معروف اصطلاحی که من دوست ندارم درمورد عطری به کار ببرم، {عطر حرمی}:n23:) رو داره :

MOHAMMAD2010
08-03-2015, 16:37
نظر شما چیه؟

به نظرم بیش از حد کلاسیکه !
حتما تست کن چون احتمال اینکه خوشت نیاد زیاده

Atghia
08-03-2015, 17:37
سلام دوستان بااین ماده آشنایی دارید عایا؟ مشک رایحش شبیه اینه؟ چون اینا به اسم مشک معروفه. من تاحالا مشک رو به تنهایی استشمام نکردم ومخلوط با روایح دیگه بوده. این ماده صابون ماننده و بوی گرم وشیرین وصابونی ای داره تقریبا بوی عطر هایی که در گذشته اغلب در جانماز ها ومکان های زیارتی استفاده میشده
(یابه قول معروف اصطلاحی که من دوست ندارم درمورد عطری به کار ببرم، {عطر حرمی}:n23:) رو داره :

والا من نمیدونم این چیه :دی
از کجا گرفتید؟:n09:
خب اخه عطر حرمی و اون عطر جانمازها که بوی گلاب میده! گلاب هم همون عطر گل رز (گل محمدی) هست دیگه :n39:
نه مشک با گلاب فرق داره :دی

shervin1996
08-03-2015, 21:25
والا من نمیدونم این چیه :دی
از کجا گرفتید؟:n09:
خب اخه عطر حرمی و اون عطر جانمازها که بوی گلاب میده! گلاب هم همون عطر گل رز (گل محمدی) هست دیگه :n39:
نه مشک با گلاب فرق داره :دی
اگه بدونید اینا چقد قدمت دارن سی سال پیش خدابیامرز پدربزگم ازاینا داشته توی جیبش:n09:
بوش شبیه گل نیست خیلی کم اونم رز نه گل محمدی (محمدی تیز تر و خیلی شیرین تره) رایحش تقریبا شبیه N5 از Chanel اگه تست داشتین منهای بوی لیموییش
الان بیشتر همجوارهای محترممون عرب ها ازاین ماده برای خوشبو شدن استفاده میکنن ورایحه ای نسبتا عربی داره.
من از اقوام گرفتم به هوای اینکه ببینم بوی مشک چطوریه چون اسمش تو مغازه هامشکه:n33:
جناب شریف عطار که بیشتر با مواد سازنده و روایحشون سر وکار دارن درمورد این ماده اطلاعی ندارن؟

matarsaak
08-03-2015, 22:14
امروز یه ورساچه پور هوم گرفتم
100 میل
واقعا بوی خوبی داری
ماندگاری خوب
کمی تلخ و فوق العاده سرد
قیمت هم 130 تومن

amir1230
09-03-2015, 00:11
سلام دوستان
من یخورده دودل شدم دوباره
جناب ناظم عطر استامینو بلو رو به بنده پیشنهاد دادن.بنده خواستم بگیرم که بودجم یه مقداری افزایش پیدا کرد و به 200 رسید
میخواستم با این قیمت یه عطر بسیار خوشبو با پخش و ماندگاری بالا به بنده معرفی کنید(برای فصل بهار و تابستان)

قسمت بعدی سوالم مربوط به عطر استامینو است
به نظرتون با 100 تومن یک ادکلن اورجینال(مثلا کول واتر ) بهتره یا یک مشابه با کیفیت مثل استامینو؟

matarsaak
09-03-2015, 00:24
ضمن تشکر از دوستانی که توی انتخاب ادکن بهم کمک کردن

حالا بی زحمت یه اسپری با بوی سرد که واسه توی ماشین هم بشه استفادش کرد. منظورم اینه که بوی خوبی داشته باشه. اسپری مردانه سرد
معرفی کنید

Atghia
09-03-2015, 00:39
سلام دوستان
من یخورده دودل شدم دوباره
جناب ناظم عطر استامینو بلو رو به بنده پیشنهاد دادن.بنده خواستم بگیرم که بودجم یه مقداری افزایش پیدا کرد و به 200 رسید
میخواستم با این قیمت یه عطر بسیار خوشبو با پخش و ماندگاری بالا به بنده معرفی کنید(برای فصل بهار و تابستان)

قسمت بعدی سوالم مربوط به عطر استامینو است
به نظرتون با 100 تومن یک ادکلن اورجینال(مثلا کول واتر ) بهتره یا یک مشابه با کیفیت مثل استامینو؟

مونت بلنک لجند (مشکی)
قضاوت خوشبو بودن با شما
اطمینان به خوب بودن پخش و ماندگاری بالا از جانب من

کول واتر خیلی عطر خوبیه
من شخصا رایحه استامینو رو هم خیلی دوست دارم
نمیدونم چی بگم بیشتر بحث سلیقه پیش میاد
چون فرضا استامینو بی کیفیت نیست که بگم کوول واتر اصله اونو بگیر!

Atghia
09-03-2015, 00:40

حالا بی زحمت یه اسپری با بوی سرد که واسه توی ماشین هم بشه استفادش کرد. منظورم اینه که بوی خوبی داشته باشه. اسپری مردانه سرد
معرفی کنید

سلام اسپری عطرهای معروف موجوده
اکثر کارهای خنک مغادل اسپری اونها هم هست
از سری اسمارت بگیرید
از سری اکو اسپری نخرید

amir1230
09-03-2015, 01:27
مونت بلنک لجند (مشکی)
قضاوت خوشبو بودن با شما
اطمینان به خوب بودن پخش و ماندگاری بالا از جانب من

کول واتر خیلی عطر خوبیه
من شخصا رایحه استامینو رو هم خیلی دوست دارم
نمیدونم چی بگم بیشتر بحث سلیقه پیش میاد
چون فرضا استامینو بی کیفیت نیست که بگم کوول واتر اصله اونو بگیر!

ممنون
از یه طرف میگم برای بار اول زیاد پول خرج نکنم از طرف دیگه میگم منکه دارم خرج میکنم حداقل ی چیز خوب بگیرم.
به خاطر همین بین استامینو و یه عطر 200تومنی موندم
ببخشید این عطر استامینو اون حالت غیراصل بودن و کپی بودنشو به رخ نمیکشه؟

Atghia
09-03-2015, 01:31
ممنون
از یه طرف میگم برای بار اول زیاد پول خرج نکنم از طرف دیگه میگم منکه دارم خرج میکنم حداقل ی چیز درست و حسابی بگیرم.

خب ظاهرش که خیلی داغون نیست ولی محتویاتش رضایت بخشه
البته لطفا این شائبه پیش نیاد من خیلی تعصبی نظر میدم...صرفا در اون رنج قیمت عطری خوبی هست
همین:n39:

shervin1996
09-03-2015, 09:24

معرفی کنید

سلام اسپری شماره 12 بیک روهم امتحان کنید بوی سبز وخنکی داره.

sharif.1.attar
09-03-2015, 18:37

این محصول یک عطر جامده که سعی کرده رایحه ی مشک رو با موادِّ معطّر صنعتی و ارزان بازسازی کنه.
رایحه ی این محصول به هیچ وجه گل بو نیست و با توجّه به قیمت بسیار پایین اون با اطمینان می شه گفت از مشک طبیعی در اون استفاده نشده.
به احتمال قریب به یقین این محصول در کشورهای عربی یا هند تولید و به بازار عرضه می شه. این محصول برای چمدان یا گنجه ی لباس مناسب هست تا لباس های درون اون بدون اینکه تند و زننده بشن رایحه ی عطر بگیرن. مشتری این گونه محصولات، افرادی هستند که نمی تونند رایحه ی ادوکلن رو تحمل کنند و بیشتر دنبال رایحه ی ملایم می گردن. (مادربزرگ ها و پدربزرگ ها)
اونچه مسلّمه اینکه شاید کمتر عطّاری تو دنیا پیدا بشه که در طول عمر کاریش به مشک واقعی دسترسی پیدا کرده باشه. شاید حتّی تیری وسر (عطّار ارشد و مدیرعامل گرلاین) هم به این محصول دسترسی نداشته یا حدّاکثر 10 گرم از اون رو در اختیار داشته. علّت اون هم کاهش بسیار زیاد آهوی ختن که از نافه ی اون مشک تهیّه می شه و در معرض انقراض بودن این گونه ی حیوانی هست.
اونچه در برّرسی عطرها بعنوان نوتِ مشکبو یاد می شه، موادِّ معطّر صنعتی هستند که رایحه ی مشک رو تقلید می کنند.
با اطمینان می شه گفت که در هیچ یک از عطرهای تولید انبوه از مشک طبیعی استفاده نشده است.

sharif.1.attar
09-03-2015, 18:41
ممنون
از یه طرف میگم برای بار اول زیاد پول خرج نکنم از طرف دیگه میگم منکه دارم خرج میکنم حداقل ی چیز خوب بگیرم.
داداش بهترین راه برای خرید عطر، یادّداشت پیشنهادات دوستان و تست توسّط حضرت عالی هست. بهترین عطر برای شما اونیه که شامّه ی شما بیشتر از همه می پسنده. رایحه یه امر سلیقه ای هست. ممکنه از یه عطر 50 تومنی خوشت بیاد ولی از یه عطر 600 تومنی متنفّر بشی. پس در انتخاب عطر شامّتو قاضی کن.

وحید ایکس
09-03-2015, 18:46
سلام دوستان.. برا فصل بهار دنبال ی کار خنک و خوشبو با پخش و ماندگاری مناسب تو رنج قیمت ۱۰۰تومن ب نظر شما ریو اونتوس گزینه مناسبی هستش? اخه شنیدم تو کارهای ریو خیلی خوب دراومده و هم ماندگاری و پخش خوبی داره و هم رایحش خیلی شبیه اونتوس اصلی هست.. دوستانی ک تست داشتن نظرشون چیه?

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

shervin1996
09-03-2015, 19:17
سلام دوستان.. برا فصل بهار دنبال ی کار خنک و خوشبو با پخش و ماندگاری مناسب تو رنج قیمت ۱۰۰تومن ب نظر شما ریو اونتوس گزینه مناسبی هستش? اخه شنیدم تو کارهای ریو خیلی خوب دراومده و هم ماندگاری و پخش خوبی داره و هم رایحش خیلی شبیه اونتوس اصلی هست.. دوستانی ک تست داشتن نظرشون چیه?

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

چرا عطر ماین از برند Marc Joseph با حدود 20 تومن افزایش قیمت که برای خودش یه عطر مستقل با تغییر نت هست رو امتحان نمیکنید؟
رایحشم دقیقا تقلید از اونتوسه یعنی هنوز بین مردم نظر قطعی راجع به اینکه این عطر به اونتوس شبیه تره یا مدل ریو نیست.

farid123
09-03-2015, 19:48
امروز گذری تو مروی چند تا عطر تست کردم که اکثرا به درد نخور بودن به جز پولو سبز که تا حالا تستش نکرده بودم.
فروشنده عزیز سلفون تستر را باز کرد و به اندازه یک اپسیلون ازش پاشید چون به هر حال تستر همونطور که از اسمش برمیاد برای فروشِ نه تست دادن:n02:رایحه این عطر تلخ و برخلاف اینکه فکر می کردم معتدل باشه خیلی گرم و گیاهی(چوبی) با حالت دود ماننده که فکر کنم به خاطر نت چرمی باشه ....به نظرم عطر آروماتیک و کلاسیک خیلی ارزشمندی میاد که به قول آرمان خان مثل پورانهوم از تست زمان سربلند بیرون اومده.فروشنده عزیز هر چند تست کافی نداد اما جعبه تستر را به قیمت 155 میداد که خیلی مناسب بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir1230
09-03-2015, 19:52
داداش بهترین راه برای خرید عطر، یادّداشت پیشنهادات دوستان و تست توسّط حضرت عالی هست. بهترین عطر برای شما اونیه که شامّه ی شما بیشتر از همه می پسنده. رایحه یه امر سلیقه ای هست. ممکنه از یه عطر 50 تومنی خوشت بیاد ولی از یه عطر 600 تومنی متنفّر بشی. پس در انتخاب عطر شامّتو قاضی کن.

بله درسته
اما تنوع عطر و ادکلن انقدر زیاده که آدم گیج میشه.از طرفی عطرهای تقلبی هم کار رو بدتر کردن

Atghia
09-03-2015, 20:34
بله درسته
اما تنوع عطر و ادکلن انقدر زیاده که آدم گیج میشه.از طرفی عطرهای تقلبی هم کار رو بدتر کردن
از مکان معتبر تهیه کنید عطر تقلبی نصیبتون نخواهد شد:n16:

SpiralOut
10-03-2015, 14:35
سلام
یک عطر برای من هدیه آوردند. این:

MY BURBERRY EAU DE PARFUM 90ML

هنوز بازش نکردم. عطر خوبی است؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$prod_mai n$

amirfakhrian
10-03-2015, 19:53
با راهنمایی شما عزیزان اونتوس رو خریدم. پخش بوش وحشتناک است. رایحه دلنشین و بسیار دلپذیری داره. از طرفی همه اطرافیانتون هم تحت تاثیر این عطر قرار می گیرند.

amir1230
11-03-2015, 02:18
از مکان معتبر تهیه کنید عطر تقلبی نصیبتون نخواهد شد:n16:

سلام مجدد دوست گرامی
بنده امروز بالاخره رفتم تا عطر استامینو رو بگیرم و با اصرار زیاد ،فروشنده راضی شد که قبل از خرید تست کنم.
باید بگم که اصلا نتونستم با بوش ارتباط برقرا کنم.رایحه غالب رو در این عطر ادویه دیدم و به خاطر همین زیاد ازش خوشم نیومد. فکر کنم رایحه مورد علاقه من رایحه های طبیعی(مثلا رایحه گلها) و همچنین مرکبات(در الویت دوم) باشه
حالا میخوام عطر
مونت بلنک لجند رو که شما معرفی کردید بگیرم.به نظر شما فضای غالب تو این عطر چیه؟

shervin1996
11-03-2015, 11:34
سلام مجدد دوست گرامی
بنده امروز بالاخره رفتم تا عطر استامینو رو بگیرم و با اصرار زیاد ،فروشنده راضی شد که قبل از خرید تست کنم.
باید بگم که اصلا نتونستم با بوش ارتباط برقرا کنم.رایحه غالب رو در این عطر ادویه دیدم و به خاطر همین زیاد ازش خوشم نیومد. فکر کنم رایحه مورد علاقه من رایحه های طبیعی(مثلا رایحه گلها) و همچنین مرکبات(در الویت دوم) باشه
حالا میخوام عطر

سلام به نظرم به احتمال کم شما این عطر روهم نمی پسندید. رایحه ای آروماتیک داره که از گیاهان و علف های کمی تند نشات میگیره. هرچند نسبتا عطر شیرینی هست اماتلخی خاصی هم داره. یعنی یه جور پارادوکس:happy:
برای روایح گلی ومرکباتی یه تستی روی عطرهای :

1. Clinique Happy
2. Artisan John Varvatos
light blue. 3 از D & G
kenzo l'eau par. 4

داشته باشین.

ba maram
11-03-2015, 13:04
سلام
برای از بین بردن بوی سیگار چه عطر هایی رو پیشنهاد می دید تا قیمت 120 تومان
می خوام خوش بو باشه و برای استفاده ی روزانه هم باشه
ممنون

amir1230
11-03-2015, 14:41
سلام به نظرم به احتمال کم شما این عطر روهم نمی پسندید. رایحه ای آروماتیک داره که از گیاهان و علف های کمی تند نشات میگیره. هرچند نسبتا عطر شیرینی هست اماتلخی خاصی هم داره. یعنی یه جور پارادوکس:happy:

1. Clinique Happy
2. Artisan John Varvatos
light blue. 3 از D & G
kenzo l'eau par. 4

داشته باشین.

نظرتون در مورد این عطرها چیه؟(با الویت 1-رایحه2-پخش و 3-ماندگاری)
1-Wood Rocky Mountain
2-He Wood DSQUARED

mehrabooni
11-03-2015, 15:13
الان بهترین ادکل مردونه ی بازار چیه که خیلی خوش بو باشه

پنج ساله دارم انکر نویر میزنم دیگه خسته شدم

خیلی وقته خزش کردن

shervin1996
11-03-2015, 17:55

خیلی وقته خزش کردن

بهترین، برای هر سلیقه ای تعریف خودشو داره اما به نظرم اونتوس از برند کرید فعلا برای بیشتر مردم حرف اولو میزنه. البته برای فصل بهار وتابستان چون خنک وشیرینه. قیمتش هم بالاست حدود 800 هزار تومن. البته این طور نیست که الان همه مردم این عطرو شماره یک وبهترین بدونن چون سلیقه ها متفاوته. شما بگید کلا چه نوع رایحه هایی رو میپسندید که بنده یا دوستان باتجربه تر راهنماییتون کنن.
البته فکر میکنم عطر Wood Rocky Mountain که آقا امیر نام بردن جایگزین مناسبی برای لالیک انکر نویر که میپسندین باشه.

shervin1996
11-03-2015, 18:08
1-Wood Rocky Mountain
2-He Wood DSQUARED

فقط دربارشون میدونم رایحه های جنگلی، تلخ و چوبی ای دارند و از ماندگاری و پخش خوبی هم برخوردارن .
فکر میکنم از اون رایحه ای که مد نظر شماس دورن.:n06:
گزینه اول بیشتر مناسب فصول سرده ورایحش خاصه وشیک اما گزینه 2 رو به دلیل رایحه ی معتدلش در بهار هم میشه استفاده کرد.

Atghia
11-03-2015, 18:14
سلام مجدد دوست گرامی
حالا میخوام عطر

مونت بلنک رو نمیپسندید احتمالا

1. Clinique Happy
2. Artisan John Varvatos
light blue. 3 از D & G
kenzo l'eau par. 4

داشته باشین.
شروین عزیز اسامی بهترین عطرهای خنک و مرکباتی رو لیست کردند دقیقا
منتهی در نظر داشته باشید آرتیسان و کلینیک هپی و کنزو لئوپاغ به ترتیبی که نام بردم افتضاح ترین ماندگاری ها رو در عطرهای خنک دارند
اما از لحاظ رایحه بسیار عالی هستند
دراین بین بهترین انتخاب همانا لایت بلو از دی اند جی هست (حالا اونم فکر نکنید خیلی ماندگاریش بالاست)

کلا راحت بگم دوست عزیز در رنج قیمتی معمولی عطر مرکباتی ماندگار نداریم!
یک حالت عطری مثل مونت بلنک هست و یک حالت هم عطری با بوی علفی و شدید مثل ایسی میاکه بلو که من خوش رایحه اصلا نمیدونمش!

ولی در رنج بالاتر میشه روی الور اسپرت و اکوا دی جیو اسنزا حساب باز کنید

سلام
برای از بین بردن بوی سیگار چه عطر هایی رو پیشنهاد می دید تا قیمت 120 تومان
می خوام خوش بو باشه و برای استفاده ی روزانه هم باشه
ممنون
عطر ملایم بر بوی سیگار هیچ غلبه ای نداره
از نزدیک برخوردد داشتم ترکیب عطری مثل پیور هاوانا از تری ماگلر با سیگار جالب میشه چون محوش میکنه هرچند خودش تنباکویی هست اما جوری هست که دیگه نمیشه گفت بوی سیگار میاد ...
بلک ایکس اس از پاکورابان هم در این مورد دیده شده خوب درمیاد ترکیبش
ولی در رنج قیمتی ذکر شده در حال حاضر عطرخاصی به ذهنم نمیرسه
فقط خنک و ملایم جواب نمیده مطمئنم

1-Wood Rocky Mountain
2-He Wood DSQUARED
راکی هم پخشش بیشتر هم ماندگاری بالاتر
ولی من رایحه چوبی که هی وود (گزینه دوم) داره خیلی زیاد دوست دارم ولی اصلا پخش نداره+ماندگاری نه چندان جالب! معادل بهترش مرسدس بنز اینتنس هست

خیلی وقته خزش کردن

بهترین در چه رنج قیمتی؟گرم؟ سرد؟ برای کدوم فصل؟
سلایق خیلی مختلفه
بعضا من عاشق یک عطرم یکی متنفر و یا برعکس:n39:
ولی یکسری عطرها هم عموما همه پسند هستند
این عطرها اکثریت از دسته عطرهای خنک و معتدل هستند

farid123
11-03-2015, 18:20
He Wood DSQUARED عطر نسبتا تلخ و معتدلی که دوام و پحش بوی چندان جالبی نداره اما بوی خیلی ملایم و همه پسندی داره.
Wood Rocky Mountain هم تقریبا شبیه هی وودِ اما ماندگاری بیشتری داره.

amir1230
11-03-2015, 18:51
ممنون از همه دوستان عزیز
البته باید خدمتتون عرض کنم بنده از رایحه های جنگلی و تلخ خیلی خوشم میاد.فقط با رایحه های ادویه ای و تند نمیتونم ارتباط برقرار کنم
حالا به نظرتون این عطرهای چوبی برای من مناسبه؟

farid123
11-03-2015, 19:30
ممنون از همه دوستان عزیز
البته باید خدمتتون عرض کنم بنده از رایحه های جنگلی و تلخ خیلی خوشم میاد.فقط با رایحه های ادویه ای و تند نمیتونم ارتباط برقرار کنم

چوبی یا تلخ خیلی کلیه.ممکنه عطری تواین دسته ها باشه که نپسندید یا بالعکس.بهتره قبل خرید حتما تست کنید.

mehrabooni
11-03-2015, 22:14
بهترین در چه رنج قیمتی؟گرم؟ سرد؟ برای کدوم فصل؟
سلایق خیلی مختلفه
بعضا من عاشق یک عطرم یکی متنفر و یا برعکس:n39:
ولی یکسری عطرها هم عموما همه پسند هستند
این عطرها اکثریت از دسته عطرهای خنک و معتدل هستند
سرد ترجیحا
برای هر فصلی :n16: فرقی نداره :n02: من همیشه میزنم

میدونم هر ادکلنی با توجه به دمای هوا پخش بوی مختلفی داره ولی برام مهم نیست
فقط یک ادکلن میزنم

----

کاملا با حرف شما موافق هستم

حدود پنج ساله لالیک انکر نویر استفاده میکنم ، اکثر اطرافیانم از بوی این ادکلن لذت بردن
ولی دوتا از دوستام وقتی بوی این پرفیوم به مشامشون میخوره حالت تهوع میگیرن ، انقدر که بدشون میاد

Atghia
11-03-2015, 22:27
سرد ترجیحا
برای هر فصلی :n16: فرقی نداره :n02: من همیشه میزنم

میدونم هر ادکلنی با توجه به دمای هوا پخش بوی مختلفی داره ولی برام مهم نیست
فقط یک ادکلن میزنم

----

کاملا با حرف شما موافق هستم

حدود پنج ساله لالیک انکر نویر استفاده میکنم ، اکثر اطرافیانم از بوی این ادکلن لذت بردن
ولی دوتا از دوستام وقتی بوی این پرفیوم به مشامشون میخوره حالت تهوع میگیرن ، انقدر که بدشون میاد

سلام
ارمانی کد آیس رو به تازگی تست کردم رایحه خوب و با کیفیتی داره مرکباتی و کمی چوبی بنظرم رسید .فکر میکنم ارزش تست رو داشته باشه

+

ال هوم اسپرت از ایو سن لورن

رایحه بسیار با کیفیت و خنکی داره
از لحاظ ماندگاری و پخش از لانویت پایینتره ولی بنظرم یک انتخاب خیلی خوبه! قیمت 100 میل حدود 310 قیمت 60 میلش 250(حدودا)

Atghia
11-03-2015, 22:33
ممنون از همه دوستان عزیز

رایحه ای که به خوبی با پوشش اسپورت شما همخوانی داشته و از کلاس خوبی برخوردار است. بی هیچ ریسکی این کنزوی چوبی مطلوب همگان ، خصوصاً خانم ها خواهد بود.

کنزو ، از قلب جنگلی انبوه و سرشار از گیاهان برخاسته است. چوبهای سدر با عطری سرد از گیاهان پوشیده شده اند. نعنا و ریحان طعم گیاه گون و با طراوت رایحه را حفظ می کنند. وتیور حسی خاکی-سبز و سنگین را به کنزو می بخشد. قدرت وتیور بر عطر گیاه گون مسلط می شود و آوای گیاهان در خاک مدفون می شود. کنزو در این گام قدرت خود را به نمایش می گذارد و از رایحه ای ساده ، عطری با پرستیژ خلق می کند. کنزوی چوبی زاده شده تا در هوای شرجی مورد مصرف قرار گیرد.

ماندگاری آن در حدود 8 ساعت بوده و بهترین گزینه جهت مصرف روزانه و محیط های کاری ست.

منبع: ن.فرزین نیا

یک عطر خنک و چوبی موفق بدون شک کنزو وودی هست! شرایط ماندگاری و پخشش از هی وود خیلی بهتره...

amir1230
11-03-2015, 23:00
رایحه ای که به خوبی با پوشش اسپورت شما همخوانی داشته و از کلاس خوبی برخوردار است. بی هیچ ریسکی این کنزوی چوبی مطلوب همگان ، خصوصاً خانم ها خواهد بود.

کنزو ، از قلب جنگلی انبوه و سرشار از گیاهان برخاسته است. چوبهای سدر با عطری سرد از گیاهان پوشیده شده اند. نعنا و ریحان طعم گیاه گون و با طراوت رایحه را حفظ می کنند. وتیور حسی خاکی-سبز و سنگین را به کنزو می بخشد. قدرت وتیور بر عطر گیاه گون مسلط می شود و آوای گیاهان در خاک مدفون می شود. کنزو در این گام قدرت خود را به نمایش می گذارد و از رایحه ای ساده ، عطری با پرستیژ خلق می کند. کنزوی چوبی زاده شده تا در هوای شرجی مورد مصرف قرار گیرد.

ماندگاری آن در حدود 8 ساعت بوده و بهترین گزینه جهت مصرف روزانه و محیط های کاری ست.

منبع: ن.فرزین نیا

یک عطر خنک و چوبی موفق بدون شک کنزو وودی هست! شرایط ماندگاری و پخشش از هی وود خیلی بهتره...

بازم ممنون که به همه سوالهام با دقت کامل پاسخ میدین:n16:
با توضیحات مفید شما و دیگر دوستان از اون سردرگمی و گیجی اولیه دراومدم و از اون همه تنوع و انواع مختلف فعلا سه عطر هی وود،وود راکی و کنزو وودی گزینه های خرید بنده هستند.
فرمودید که کنزو از نظر پخش و ماندگاری از هی وود بهتره.از نظر رایحه چطور؟
و همچنین در مقایسه با راکی چطور؟

Atghia
11-03-2015, 23:14
بازم ممنون که به همه سوالهام با دقت کامل پاسخ میدین:n16:
با توضیحات مفید شما و دیگر دوستان از اون سردرگمی و گیجی اولیه دراومدم و از اون همه تنوع و انواع مختلف فعلا سه عطر هی وود،وود راکی و کنزو وودی گزینه های خرید بنده هستند.
فرمودید که کنزو از نظر پخش و ماندگاری از هی وود بهتره.از نظر رایحه چطور؟
و همچنین در مقایسه با راکی چطور؟

کیفیت کنزو از لحاظ ماندگاری بهتر از دو مورد دیگست
رایحه شخصا هی وود رو خیلی دوست دارم ولی خب اخه خیلی ملایمه! نمیشه هم انتظار ماندگاری و پخش ازش داشت...
ولی رایحه کنزو هم واقعا خوبه
ببینید مهمتر از همه نظر خودتونه
ولی شما که برات ماندگاری مهمه دور هی وود رو خط بکش
دو مورد دیگه رو تست کنید

موفق باشید

Vamp!r3
12-03-2015, 13:02
سلام دوستان

یه ادکلن شبیه اونتوس اومده جدیدا , اسمش فکر کنم آرفی باشه

کسی اطلاعاتی راجع بهش داره ؟!

Atghia
12-03-2015, 14:32
عرض شود که
صرفا برای تنوع یک پست میگذارم (شایدم شد دوتا البته :n31:) عطرهای مورد علاقه ی بازیگران و خوانندگان معروف:n17:((البته یک سایت هست به ترتیب حروف الفبا...امااین تصویری و گزینشی هست :دی))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Atghia
12-03-2015, 14:42
اینم از خانومهای عزیز:n17:

shervin1996
12-03-2015, 15:29
این دوتا پست آخرت عالی بود اتقیا خانم دل ما عاشقین سینمارو شاد کردی ممنون:n16:
همیشه تو اینترنت دنبال همچین جیزی بودم که پیدا نمیکردم سایتشو برام پ خ کن بی زحمت.

shervin1996
12-03-2015, 15:57
سلام دوستان

یه ادکلن شبیه اونتوس اومده جدیدا , اسمش فکر کنم آرفی باشه

کسی اطلاعاتی راجع بهش داره ؟!

شبیه که زیاد داره این یکی رو نشنیدم، اما خودم یکی از مشابه های اونتوسو گرفتم :

پخش بو و ماندگاری خوبیم داره 40 یا 45 تومن دقیق یادم نیست. فعلا تهیه بودجه عطر اصلیش میسر نیست:n02:
برای عطر سال نو هم به همین و گوچی پور هوم 2 اکتفا میکنیم.

سوال : شما باچه عطری سال نو ی خودتون رو آغاز میکنید؟

Atghia
12-03-2015, 21:43
سوال : شما باچه عطری سال نو ی خودتون رو آغاز میکنید؟

من احتمال 90% الکسیر مرولس از هرمس :n17:
به زودی اگر مشکلی پیش نیاد میخرمش:n02:

+

البته به فکر یک عطر چوبی خوب هم هستم
راستش یک مشکلی که هست اکثر مغازه های خوب و معتبر عطرهایی که تولید سال های قبل هستند رو ندارن و بیشتر تمرکزشون روی عطرهایی هست که اخیرا تولید شده!:n35:
براین اساس چندین عطرفروشی رو برای تست اینفیوژن د ایریس از پرادا گشتم ولی متاسفانه نداشتن:n37:
خیلی دوست دارم رایحش رو تجربه کنم:n17:

farid123
12-03-2015, 21:56
راستش یک مشکلی که هست اکثر مغازه های خوب و معتبر عطرهایی که تولید سال های قبل هستند رو ندارن و بیشتر تمرکزشون روی عطرهایی هست که اخیرا تولید شده!:n35:

آره دیگه میگن اینها را مشتری میشناسه و تست نمیدن. فقط لطف میکنن و تست بعضی عطرهای پرفروش(کارهای قدیمی) که تسترش را هم برای فروش دارن میدن.
مثلا قبلا من میخاستم ایسی میاکه بلو را تست کنم هر جا میرفتن نداشتن چون عطر خاصیه و کم فروشه.

Atghia
12-03-2015, 22:02
آره دیگه میگن اینها را مشتری میشناسه و تست نمیدن. فقط لطف میکنن و تست بعضی عطرهای پرفروش(کارهای قدیمی) که تسترش را هم برای فروش دارن میدن.
مثلا قبلا من میخاستم ایسی میاکه بلو را تست کنم هر جا میرفتن نداشتن چون عطر خاصیه و کم فروشه.

:دی
رودستر از کارتیر رو تست کردید؟ یا اکوا دی جیو اسنزا؟

اینا فضای بسیار نزدیکی با ایسی میاکه بلو دارند خصوصا رودستر کارتیر
یک بوی گیاهی تند! گل شمعدونی! این برداشت من بوده...

farid123
12-03-2015, 22:13
رودستر از کارتیر رو تست کردید؟ یا اکوا دی جیو اسنزا؟

اینا فضای بسیار نزدیکی با ایسی میاکه بلو دارند خصوصا رودستر کارتیر
یک بوی گیاهی تند! گل شمعدونی! این برداشت من بوده...
الان که دارمش خیلی هم خوشبو اِ .شما هم مثل اینکه خیلی بهش علاقه دارید:n06:
رودستر را تست نکردم اسنزا اما خیلی ملایم و مرکباتیه ولی بلو خیلی گیاهیه..

Atghia
12-03-2015, 22:19
الان که دارمش خیلی هم خوشبو اِ .شما هم مثل اینکه خیلی بهش علاقه دارید:n06:
رودستر را تست نکردم اسنزا اما خیلی ملایم و مرکباتیه ولی بلو خیلی گیاهیه..

درسته اسنزا مرکباتیه ولی وقتی تستش کردم اون ته مایه هاش تم گیاهی هم به مشامم رسید :دی البته کلا فرق داره با ایسی ولی از لحاظ تشابه رایحه علفی که به مشامم رسید گفتم

وای نه من اصلا دوست ندارم ایسی میاکه بلو رو علیرغم اینکه عطر بسیار ماندگار و پخشش هم بالاست ولی...:n28:

(اینجاست که تفاوت سلایق خودش رو نشون میده:n26:)
مثلا برای یکی از برادرهام هررروقت عطر خریدم نپسندیده :| دقیقا چیزایی رو که میپسندم بدش میاد:n33: (لانویت+هی وود...)
توصیفم از رودستر هم چند صفحه قبل موجوده :دی کلا گیاهی تند نمیپسندم :n17:

farid123
12-03-2015, 22:27
درسته اسنزا مرکباتیه ولی وقتی تستش کردم اون ته مایه هاش تم گیاهی هم به مشامم رسید :دی البته کلا فرق داره با ایسی ولی از لحاظ تشابه رایحه علفی که به مشامم رسید گفتم

وای نه من اصلا دوست ندارم ایسی میاکه بلو رو علیرغم اینکه عطر بسیار ماندگار و پخشش هم بالاست ولی...:n28:

(اینجاست که تفاوت سلایق خودش رو نشون میده:n26:)
مثلا برای یکی از برادرهام هررروقت عطر خریدم نپسندیده :| دقیقا چیزایی رو که میپسندم بدش میاد:n33: (لانویت+هی وود...)
توصیفم از رودستر هم چند صفحه قبل موجوده :دی کلا گیاهی تند نمیپسندم :n17:
اتفاقا توصیف شما از رودستر را که خوندم گفتم اینم یه عطر عالی مثل میاکه بلو که من خیلی میپسندم:n10:
میاکه همونطور که گفتید عطر خیلی ماندگاریه بعضا تا دو روز هم رایحه دل انگیزش مشام جان را نوازش میدهد:n02:

VAHID
12-03-2015, 23:05
اینم از خانومهای عزیز:n17:

[SPOILER=ادامه عکسها]

ماشالله خانما همه ی دوجین عطر دارن :n02:

مردا همش یکی یا دوتا :n09:

shervin1996
13-03-2015, 01:15
سلام امشب این عطرو فقط در حد استشمام چند لحظه ای تجربه کردم :n09: :

عطری با رایحه ای گیاهی .
فروشنده محترم به جای اینکه در عطرو روی دست بنده بزنن روی دست خودشون زدن ومن ازروی دستشون رایحه رو استشمام کردم.:n02: به همین خاطر مسلما و متاسفانه نمیتونستم شاهد تغییر نت ها باشم .البته دفعه دوم در عطر رو روی دست من کشید که خیلی بویی از خودش به جا نگذاشت. تنها رایحه ای که میتونستم از دستم حس کنم رایحه ای تقریبا شبیه عطرهای عربی بود. (شاید به دلیل وجود روغن هسته خرما و انگور در نت اول:n13: )
نت اولیه که بعد از استفاده به مشام میرسه رایحه ای کاملا گیاهی، مرکباتی و از طرفی هم صابونیه. من که احساس کردم این رایحه رو به کرات شنیدم و خیلی به نظرم خاص نیومد البته شاید با ماندگاری وتغییر نت نظرم عوض میشد.
بطری250 میلیش هم که ماشالله خیلی سر وکله دار و حسابیه بهترین وبالاترین جا رو توی مغازه به خودش اختصاص داده بود.:n33:
فروشنده گفت که این عطرو در بطری های 30 میلی و به قیمت 460 تومن به فروش میرسونه. البته توی تهران اینو تست نکردم.
چون تست و توضیحاتم کامل نبود این متن روهم درموردش بخونید :

محصولی از برند خارق العاده تام فورد که در آگوست 2011 وارد بازار شد، این عطر تا الان با اینکه زمان زیادی از تولید و معرفی آن نمیگذرد تمامی رکوردها و رده بندی های جهان عطرسازی اروپا و بخصوص کشور فرانسه را در هم شکست و توانست با فروشی برابر با روزانه 900 هزار دلار در ماه اول تمامی تصمیمات و آینده نگری های دیگر شرکتهای عطرسازی جهان را در هم شکند .
این عطر بسیار خاص با رایحه ای استثنائی، ماندگار و پخش بوی منحصر بفرد را میتوان به عنوان بهترین عطر جهان در این لحظه انتخاب کرد همانطور که در اواخر سال 2011 این عطر به همراه 2 عطر دیگر کاندیدای بهترین عطر جهان در سال 2011 را به خود اختصاص داده اند، البته انتظار میرود این محصول با توجه به رایحه استثنائی و طراحی و فروش بی سابقه با تفاوتی چشمگیر مکان اول را به خود اختصاص دهد.
از ویژگی هایی که این محصول را متمایز کرده استفاده از روغن هسته ی انگور ، روغن هسته ی خرما و روغن زیتون است که علاوه بر رایحه ی مطبوع دارای خواص درمانی نیز هستند.

باغی بهاری و سرشار از شکوفه های ترنج و پرتقال که خنکای نسیم آن را به خوبی احساس خواهید کرد.
طعم گس و تلخ شکوفه های پرتقال آفریقایی که با ترنج آمیخته اند شاهکاری بزرگ را در گروه بویایی مرکبات خلق کرده است. باغ شما را به گام برداشتن در طبیعتی بکر فرا می خواند.
نرولی پورتوفینو برترین پیشنهاد بهاره و تابستان با ماندگاری خوب و قوی ست.
مواد تشکیل دهنده: نت اول: درخت زیتون_خرما_انگور / نت دوم: شکوفه پرتغال_آب دریا / نت سوم: کهربا

Atghia
13-03-2015, 10:35
بررسی عطر جگوار کلاسیک مشکی

برند جگوار یک برند میانه رده هست که اکثر محصولاتش برای اقایون ارائه میشه
جگوار کلاسیک مشکی
یک عطر با ماندگاری معمولی و پخش خوب(در دو ساعت اول)
ماندگاریش روی لباس تا حدود 5 ساعت میرسه

رایحه تلخی داره و بنظرم میتونه برای همه فصل ها جز زمستون خوب باشه
بیشترین رایحه ای که ازش به مشام میرسه ترنج+هل+یک نوع چوب هستش

رایحه ادمو یاده افترشیو میندازه تا حدی ولی من خیلی میپسندم در هر صورت:n26:
عطرش بطور کلی رایحه خطی داره و تغییر خاصی دیده نمیشه اما در این رده قیمتی (زیر 100) یک انتخاب مناسبه
فرضا برای هدیه دادن (عیدی:n31:)==>> خیلی هم خوب:n18:

LΩRD
15-03-2015, 02:09
سلام دوستان

دنبال یه سری ادکلن مردونه با مشخصات زیر میگردم

خنک و شیرین با ماندگاری بالا

گرم و ترش با ماندگاری بالا

خنک و تلخ با ماندگاری بالا

گرم و شیرین ماندگاری بالا

mahmood.sa
15-03-2015, 11:18
سلام.امروز 1 میلیون اینتنس رو تست کردم و به نظرم خیلی گرم نیومد و به نظرم برای بهار هم میشه استفاده کرد
رایحه :اوایل اسپری شدن به خیلی اسپایسی و بوی هل و زعفران کاملا به مشام میرسه که بعد از ده دقیقه همین رایحه به علاوه ته بوی نارنگی متعادل میشه.یعد از 2 الی 3 ساعت من بوی دارچین هم حس میکردم و در نهایت بعد از 1 الی 2 ساعت دیگه بوی چرم فوق العاده عالی میده.من درک درستی قبل استفاده از بوی چرم نداشتم اما الان عاشق بوی چرم هستم.
در مورد موندگاری تا 5 ساعت روی پوست به همراه پخش عالی هستش که بعد کم کم از قدرتش کم میشه.اما اولین ادکلنی که به نظرم موندگاریش روی پوست بیشتر از پارچه هست.شاید تا 10 12 ساعت

m.delavar415
15-03-2015, 21:22
باسلام ...عزیزان عطر ورساچه عود نویر چگونه عطری از لحاظ بو و ماندگاری و پخش بو و هپچنین برای چه فصلی از سال هست . ممنونم

farid123
16-03-2015, 06:24
باسلام ...عزیزان عطر ورساچه عود نویر چگونه عطری از لحاظ بو و ماندگاری و پخش بو و هپچنین برای چه فصلی از سال هست . ممنونم
عود نویر عطر نسبتا جدیدیه (به خصوص تو بازار ایران).پارسال که میخواستم تستش کنم کمیاب بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن ماندگاریش جالب نیست.

shervin1996
16-03-2015, 13:34

ورساچه عود نویر عطریست گرم و تند که مطمئنا درفصول سرد سال استفاده میشه و همونطور که از اسمش مشخصه بر پایه رایحه عود ساخته شده.
همچنین در اون رایحه ی ادویه ها، چوب وکمی هم چرم (زیر سایه ی سنگین عود و ادویه) مشاهده میشه که البته در کل رایحه ای خیلی همه پسند نیست و بیشتر رسمی محسوب میشه وبرای استفاده روزانه مناسب نیست.
شنیدم ماندگاریش هم همونطور که فرید عزیز اشاره کردن تعریف زیادی نداره.
اگر قصدخرید این عطر رو برای بهار دارید پیشنهاد میکنم از این کار صرف نظر کنید:n02:

Atghia
16-03-2015, 18:35
آیا از جانتان سیر شده اید؟
آیا پولتان را از سر راه یافته اید؟ ((380 هزار تومان))
پس به سراغ عود ابسلوتلی از برند والنتینو بروید:n30::n21:

من موندم چه فکری کردن یک عطر زنونه اینجوری طراحی شده:n36:
بقدری تند و زننده هست که به محض اسپری شدن احساس کردم حالم داره بد میشه!!!
بوی شدید عود و چرم کلا اجازه نداد ببینم قضیه عطر چیه و من از مغازه متواری شدم:n33:

Atghia
16-03-2015, 18:41
سلام دوستان

دنبال یه سری ادکلن مردونه با مشخصات زیر میگردم

خنک و شیرین با ماندگاری بالا

گرم و ترش با ماندگاری بالا

خنک و تلخ با ماندگاری بالا

گرم و شیرین ماندگاری بالا

خنک و شیرین= آیس من از تری ماگلر
گرم و ترش= تغ هرمس
خنک و تلخ= ایسی میاکه بلو
گرم و شیرین= پیور هاوانا از تری ماگلر

نکته: در کلیه موارد اولین عطری که بنظرم رسید رو نام بردم

m.delavar415
18-03-2015, 18:17
با سلام خدمت همه عزیزان . بنده پیشاپیش سال جدید را اول به مسوولین سایت و دوم به همه ی ایرانی های خوش پسند تبریک می گویم . عزیزان بنده به دنبال عطر بهار و تابستانی با خط بویی ماندگار و پخش بویی عالی هستم ، از اون عطرهایی که توی خیابون بعضی از افراد سرمایه دار خوش پول می زنن که پس از یک ساعت ، همونجا اون بو هست و حس اش می کنی ... دنبال اون عطرها هستم ...ممنون میشم معرفی نمایید

shervin1996
18-03-2015, 18:44
سلام امروز چندتا عطر تست کردم :

1. L'Instant de Guerlain :
خلاصه مطلب : شاهکار

عطری گرم و کمی ادویه ای همراه با تضادی از تلخی وشیرینی اما نه سنگین . کاکائو از برجسته ترین رایحه های این عطره به اضافه رایحه ی عشقم چای:n12:
(تابه حال عطری نبوده که چای درش به کار رفته باشه و نپسندم.:n33:)
بسیار خاص، باکلاس وگیرا. فکر نمیکردم یک عطر گرم بتونه اینقدر خواستنی باشه. درابتدای اسپری کمی لیمویی و تنده اما بعد از مدتی رایحه ای دلنشین و جذاب خلق میشه که دقیقه به دقیقه من رو به استشمامش وا می داره.
ترکیبی از عطرِ نعنا،کاکائو،چوب،چای،یاس و... که هنر عطرسازانِ برند بی نظیر گرلن رو هر لحظه به رخ میکشه.
این عطر (طبق معمولِ همه محصولات گرلن) پیچیده تر از این حرف هاست که با تشریح مواد به کار رفته در اون یا یک بار تست، بشه رایحشو درک کرد و از اون عطرهاییه که برای فهمیدن زیر وبم رایحه ی معرکش باید بهش فرصت زیادی داد.
درکل از شایسته ترین کارهاییه که این برند متخصص میتونسته تولید کنه.
بااین که این عطر کاملا مخصوص سن های بالاتر از بیست وپنجه اما من با عزمی جدی و راسخ این قانون شکنی رو در دنیای عطر ها انجام میدم وحتما در اولین فرصت این عطرو تهیه میکنم.:n10:

2.womanity thierry mugler :
خلاصه مطلب : خاص
با تست این عطر رایحه ی شور رو به معنای واقعی درک کردم:n31:
بااینکه فکر میکنم سال ها پیش این رایحه رو استشمام کردم اما در کل برام تازگی داشت و عطری نبود که رایحه ای شبیهش یا حتی نزدیک بهش رو شنیده باشم. برجسته ترین رایحش همانا انجیره که مخلوط شدن با رایحه های کمتر استفاده شده ای مثل خاویار، باعث تک بودنش شده و با اینکه خیلی ملایم نیست اما آزار دهنده هم نیست وسلیقه های خاص رو میطلبه. بوی خوراکی مانندی داره و منو کمی یاد بوی ویفر میندازه:n02:
پخش بوی بالایی هم داره و الان که این مطلبو مینویسم بوی کاغذ تستش که روی میزه خیلی اطراف بینیم خودنمایی میکنه. درکل اگر میخواهید بوی عطرتون نمونه نداشته باشه این انتخابی عالیست.
این مطلب از زبان خانم فرزین نیا توصیف کاملی برای این عطره :

بالاخره نوبت به بررسی عطر جدید و زنانه Womanity از Mugler رسید. عطری که در ترکیبات خود از خاویار استفاده کرده و مثل همیشه تولیدی متفاوت و منحصر به فرد از Mugler است.Womanity by Thierry Mugler
ومنیتی تقریباً در هیچ دسته بندی از عطرهای زنانه که تا کنون در مورد آن صحبت کرده ایم قرار نمی گیرد! در 2010 تولید شد و رایحه آن بسیار خاص و تک است اما حتماً پیش از خرید تست کنید.
ترکیبات رایحه:
انجیر ، خاویار ، خزه و چوبِ درخت انجیر!
به دلیل ترکیب انجیر رایحه عطر تلخ و فاقد شیرینی ست. خاویار از جمله ترکیباتیست که طعم شور به عطر می دهد. اما به هیچ عنوان فکر نکنید که این عطر بوی ماهی و آب دریا می دهد!!!
تحلیل رایحه:
در ابتدای تست رایحه ای بسیار تند و خنک به مشامتان می رسد اما نه با طراوت است ، نه شیرین ، نه مثل خنکی آب . شاید خنکی آن کمی حالت خنکای نعنا داشته باشد (تند و یخی) اما مسلماً عطر نعنا ندارد. پس از گذر زمان و کم کم ماندگار شدن عطر، رایحه حالتی تند تر، تلخ و کمی شور پیدا می کند !! که این همان ویژگی عجیبیست که در کمتر عطری تا به حال وجود داشته است.
ومنیتی بسیار بسیار ماندگار است با پخش رایحه زیاد و اگر دوست دارید رایحه عطرتان دائم به مشام خودتان برسد انتخاب خوبیست.
توصیف عطر آن بسیار سخت است چون شباهت به هیچ عطر دیگری ندارد و به یاد داشته باشید که رایحه آن کاملاً غیر معمول ، خاص ، بسیار چشم گیر و خنثی کننده بوی سایر عطرهاست.
سن استفاه:
مناسب رده سنی 21 تا 35 سال.
کاراکتر عطر:
این عطر شخصیتی پر قدرت و زنانه دارد. هیچ رگه ای از مردانگی در آن دیده نمی شود با این حال جسور و بی پروا ، مدرن و بی حد و مرز است. او عاشق سنت شکنیست و در جمع می درخشد. دختری با هزاران چهره!

3.Armani Eau Pour Homme :

رایحه ای گرم وشیرین.
بسیار برام یاد آور رایحه ی عطر لانوییت از ایو سن لورن بود. درمیان انبوهی از روایح شیرین، سنگینی عطرِ دارچین به خوبی قابل شناساییه.
البته گهگاهی رایحه های مرکباتی و گلی جلوی غلظت این شیرینی رو میگیرن اما قدرتشون در مقابل سایه ی سنگینی که رایحه های هل ودارچین مانند روی عطر انداختن کمه.
کلا بااین نوع رایحه های شیرین، خیلی کنار نمیام و کمی برام سنگینه. اما اگر کسی دنبال عطری مجلس پسند، زمستانی وشیک میگرده این مناسبه.

4. L'Homme Libre Yves Saint Laurent :
رایحه ی تمیز، نسبتا خنک وهمه پسندی داره و گیاهی وکمی چوبیه. به خاطر فلفل و سایر گیاهان ادویه ای به کار رفته در ترکیباتش کمی هم تنده.
نمیشه گفت شیرین شیرین یا تلخ تلخ. در حد وسط و معتدله. امااحتمالا همه سلیقه ها رو راضی میکنه.:n06:
کاملا مناسب بهار و حتی تابستانه و عیبش اینه که ماندگاری وپخش بوش خیلی زیاد نیست و برای این هدف باید چند پاف بیشتر از حد معمول استفاده بشه.
البته از عطرهای خنک انتظار پخش وماندگاری رویایی نیست!
اگر دوستان دیگه هم این عطرهارو دارن یا امتحان کردن نظرشونو بگن:n16:

farid123
18-03-2015, 20:38
سلام امروز چندتا عطر تست کردم :

1. L'Instant de Guerlain :
خلاصه مطلب : شاهکار
عطری گرم و کمی ادویه ای همراه با تضادی از تلخی وشیرینی اما نه سنگین . کاکائو از برجسته ترین رایحه های این عطره به اضافه رایحه ی عشقم چای:n12:
(تابه حال عطری نبوده که چای درش به کار رفته باشه و نپسندم.:n33:)
بسیار خاص، باکلاس وگیرا. فکر نمیکردم یک عطر گرم بتونه اینقدر خواستنی باشه. درابتدای اسپری کمی لیمویی و تنده اما بعد از مدتی رایحه ای دلنشین و جذاب خلق میشه که دقیقه به دقیقه من رو به استشمامش وا می داره.
ترکیبی از عطرِ نعنا،کاکائو،چوب،چای،یاس و... که هنر عطرسازانِ برند بی نظیر گرلن رو هر لحظه به رخ میکشه.
این عطر (طبق معمولِ همه محصولات گرلن) پیچیده تر از این حرف هاست که با تشریح مواد به کار رفته در اون یا یک بار تست، بشه رایحشو درک کرد و از اون عطرهاییه که برای فهمیدن زیر وبم رایحه ی معرکش باید بهش فرصت زیادی داد.
درکل از شایسته ترین کارهاییه که این برند متخصص میتونسته تولید کنه.
بااین که این عطر کاملا مخصوص سن های بالاتر از بیست وپنجه اما من با عزمی جدی و راسخ این قانون شکنی رو در دنیای عطر ها انجام میدم وحتما در اولین فرصت این عطرو تهیه میکنم.:n10:

ل اینستنت همون طور که توصیف کردید آمیختاری از تلخی و شیرینیه.رایحه ابتداییش مرکباتی و تلخه و بعد شیرین ،پودری و ادویه ای میشه.با اینکه نت اصلیش کاکائو عنوان شده به نظرم من خیلی کم رنگه و بیشتر ادویه ایه(بادیان) .ماندگاری و به خصوص پخش بوش هم جالب نیست به نظرم نسخه پرفیوم ارزش خرید بیشتری داره.

shervin1996
18-03-2015, 20:52
ل اینستنت همون طور که توصیف کردید آمیختاری از تلخی و شیرینیه.رایحه ابتداییش مرکباتی و تلخه و بعد شیرین ،پودری و ادویه ای میشه.با اینکه نت اصلیش کاکائو عنوان شده به نظرم من خیلی کم رنگه و بیشتر ادویه ایه(بادیان) .ماندگاری و به خصوص پخش بوش هم جالب نیست به نظرم نسخه پرفیوم ارزش خرید بیشتری داره.

فریدعزیز بی زحمت اگر تستی روی نسخه پرفیوم یاهمون اکستریم این کار داشتی ممنون میشم تفاوت های رایحه شون رو توضیح بدی چون جای دیگه ای هم خوندم که اکستریم بهتره و همونطور که گفتی ارزش خرید بیشتری داره. واینکه آیا احیانا بین عطر لانوییت و اکستریم این محصول شباهتی هست؟
دوستان دیگه هم اگر تست داشتن دست به کار شن هرچند فصلش گذشته اما بحث دربارش خالی از لطف نیست.:n16:

Atghia
18-03-2015, 21:33
در مورد ومنیتی از تری ماگلر بارها من نظرم رو گفتم که یکی از برترین عطرهای خنک زنانه از لحاظ پخش بو و ماندگاریست (نامبر وان یا 2) و در هر محیطی وارد بشی کل جو رو میگیره! تکرار مکرراته گفتنش و با سرچ تاپیک به راحتی قابل دسترس

در مورد لیبره از ایوسن لورن به نظرم بدترین عطر از برند ایو سن لورن هست که تا الان برخورد داشتم
رایحه ای بسیار عادی و شدیدا ساده و صابونی که اصلا باهاش ارتباطی برقرار نکردم و به نظرم اصلا ارزش پولی که بابتش پرداخت میشه رو نداره((البته عطر کاملا سلیقه ای هست و قرار نیست همه با هم همنظر باشند))

:n40:

Atghia
18-03-2015, 21:37
با سلام خدمت همه عزیزان . بنده پیشاپیش سال جدید را اول به مسوولین سایت و دوم به همه ی ایرانی های خوش پسند تبریک می گویم . عزیزان بنده به دنبال عطر بهار و تابستانی با خط بویی ماندگار و پخش بویی عالی هستم ، از اون عطرهایی که توی خیابون بعضی از افراد سرمایه دار خوش پول می زنن که پس از یک ساعت ، همونجا اون بو هست و حس اش می کنی ... دنبال اون عطرها هستم ...ممنون میشم معرفی نمایید

راستش مجال سرچ تاپیک ندارم
ولی اگر اشتباه نکنم
شما بودید که سوالی در مورد 10 عطر برتر از لحاظ ماندگاری و پخش (گرم و سرد) (مردونه و زنانه) و.... داشتید درسته؟

کلا سوال تکراری زیاد به چشمم میاد :دی شایدم از خستگی باشه:n17:

shervin1996
18-03-2015, 21:38

سلام . دوست عزیز در انتخاب عطر بهتره سلیقه بویاییتون رو در درجه اول قرار بدین چون عطری که این افراد استفاده میکنن هم مطمئنا از برند هایی هست که در دسترس عموم قرار داره و از بهشت براشون فرستاده نشده:happy: (مگر اینکه نیچ باشه که بحثش جداس!)
شاید همون رایحه ای رو که گذری و لحظه ای ازش لذت میبرین بعد از تست یا چند بار استفاده نظرتون رو برگردونه و دیگه اون شکوه و گیرایی اولیه رو براتون نداشته باشه.
برای بهار وتابستان رایحه های خنک یا معتدل استفاده میشه که شما باید ببینین چه جور عطر خنک یا معتدلی رو میپسندید تلخ یا شیرین، تند یا ملایم، چقدر میخواهید هزینه کنید و...
چه بسا عطرهایی هستن که رایحه ای بسیار گرون، لوکس و شیک با پخش بوی بالا ارائه میدن اما قیمت خیلی بالایی ندارن.

shervin1996
18-03-2015, 21:45
در مورد ومنیتی از تری ماگلر بارها من نظرم رو گفتم که یکی از برترین عطرهای خنک زنانه از لحاظ پخش بو و ماندگاریست (نامبر وان یا 2) و در هر محیطی وارد بشی کل جو رو میگیره! تکرار مکرراته گفتنش و با سرچ تاپیک به راحتی قابل دسترس

در مورد لیبره از ایوسن لورن به نظرم بدترین عطر از برند ایو سن لورن هست که تا الان برخورد داشتم
رایحه ای بسیار عادی و شدیدا ساده و صابونی که اصلا باهاش ارتباطی برقرار نکردم و به نظرم اصلا ارزش پولی که بابتش پرداخت میشه رو نداره((البته عطر کاملا سلیقه ای هست و قرار نیست همه با هم همنظر باشند))

:n40:

بله البته.
تعریف های شما و همچنین علاقه به تجربه ی یک رایحه ی شور در بین انبوهی از عطرهای تلخ وشیرین منو مشتاق به تست این عطر کرد:n02:

farid123
18-03-2015, 21:57
فریدعزیز بی زحمت اگر تستی روی نسخه پرفیوم یاهمون اکستریم این کار داشتی ممنون میشم تفاوت های رایحه شون رو توضیح بدی چون جای دیگه ای هم خوندم که اکستریم بهتره و همونطور که گفتی ارزش خرید بیشتری داره. واینکه آیا احیانا بین عطر لانوییت و اکستریم این محصول شباهتی هست؟
دوستان دیگه هم اگر تست داشتن دست به کار شن هرچند فصلش گذشته اما بحث دربارش خالی از لطف نیست.:n16:
رایحه نسخه عادی و اکستریم به هم شبیهه با این تفاوت که نسخه عادی ملایم و مرکباتیه ولی تو نسخه اکستریم بادیان و پچولی خیلی پررنگتر و تندتره.
نسخه اکستریم ماندگاری و پخش بوی بیشتری هم داره.هر دو نسخه خصوصا اکستریم به خاطر وجود بادیان و رزین المی رفرموله شدن.
اگر بتونید نسخه اکستریم با بچ نامیر 1XXX که در واقع تولید سال 2011 هست پیدا کنید ارزش خرید خیلی خوبی داره .لانوییت هم به نظر من شباهتی به اکستریم نداره:n01:

m.delavar415
19-03-2015, 09:10
استاد عزیز و ناظر بزرگوار آفرین به این حافظه و ذهن پویتان ، فرمودید که شاید از خستگی باشه ، و دقیقا درست فرمودید ، خستگی از اینکه هنوز نتونستم عطری با مشخصاتی که ذکر کردم را پیدا کنم ، باور کنید هر روز با این سایت هستم و اظهارنظرهای دوستان را مرور می کنم ولی انچه را که می خوام نتونستم پیدا کنم.......ممنونم جناب آقای ناظر از این گوشزد تان

30vil
19-03-2015, 09:56

با سلام خدمت شما دوست و عزیز و و تبریک سال نو

اگر دنبال چنین عطری با رد بویی آنچنانی هستید پیشنهاد میکنم تام فورد گری وتیور ، شنل آلور اکستریم و اکوا فارنهایت را حتما تست کنید

farid123
19-03-2015, 11:28
استاد عزیز و ناظر بزرگوار آفرین به این حافظه و ذهن پویتان ، فرمودید که شاید از خستگی باشه ، و دقیقا درست فرمودید ، خستگی از اینکه هنوز نتونستم عطری با مشخصاتی که ذکر کردم را پیدا کنم ، باور کنید هر روز با این سایت هستم و اظهارنظرهای دوستان را مرور می کنم ولی انچه را که می خوام نتونستم پیدا کنم.......ممنونم جناب آقای ناظر از این گوشزد تان
اینجا مابین کلمات سابژکتیو دنبال عطر دلخواهتون هستید :24: اینطوری چیزی پیدا نمی کنید.
ناظر محترم هم خانم هستند نه آقا :n02:

m.delavar415
19-03-2015, 16:22
جناب آقای فرید...ممنون از تذکر بجا و قوی تان......و تشکر از آقای 30 vil بخاطر راهنمایی مفیدشان:n16::n40:

Atghia
19-03-2015, 20:43
من اعتراف میکنم اشتباه کردم :دی
فقط
خدا رو شاکرم که اینترنتی خرید نکردم!
وای دوستان
این پست من یادتونه؟ #7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب بیشتر تقصیر فروشنده بود چرا؟ چون کاغذ تست یک عطر دیگه جلو اینیکی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینی که من خریدم محصول 2004 و تویلت هست و بعد از اون حدود 14 مورد دیگه از این عطر در ورژن های مختلف با تفاوت های جزئی و کلی (ادیشن های محدود و ...) تولید شده!!

خلاصه اینم از عطر نوروزی ما:

EAU DES MERVEILLES by HERMES

توصیفاتم هموناست دقیقا که گفتم.
نکته جالب توجه اینه که کاغذ تست عطر دقیقا رایحه ای رو نشون میداد که الان روی پوستم حس میکنم (چون معمولا کمی تفاوت وجود داره...)
پخش بوی عطر در یک ساعت اول قابل توجه هست و کاملا اطرافیان حس میکنند اما در ادامه پخش میشه گفت متوسط هست تا حدود 3 ساعت و بعد از اون تنها ماندگاری دوام داره
در مجموع نمیشه گفت پخش و ماندگاریش عالیه اما راضی کننده هست
(ضمنا هنوز روی لباس تست نکردم بعدا این مورد رو به همین پست اضافه خواهم کرد...)
ولی
بیشتر از همه من شیفته رایحه این عطر هستم
به عنوان کسی که عطرهای بسیار زیادی رو تست کردم توصیه میکنم که حتما این رایحه رو تجربه کنید
وقتی اسپری میکتی دوست داری چشماتو ببندی و یک نفس عمیق بکشی
خوشبختانه تلفیقی از مواردی بود که من میخواستم! من برای بهار عطر مرکباتی دوست داشتم بگیرم+ یک عطر چوبی :n33:

به جرات میتونم بگم که این عطر شامل هردو مورد هست!!
من احساس میکنم که میتونه چهارفصل باشه البته بیشتر به سمت عطرهای خنک متمایله تا گرم!

در نهایت خیلی خوشحالم از خریدش
و اینکه
واقعا یکی از نعمت های عظیمی که خدا به انسان داده همانا حس بویایی هست
با تجربه عطرهای جدید جلوه ی دیگری از زیبایی های این دنیا شکوفا میشه مثل لذت بردن از یک موسیقی ناب یا خیره شدن و لذت از یک نقاشی زیباست...:n12:

infernal704
20-03-2015, 01:14
سلام دوستان کسی میتونه یه فروشگاه معتبر عطر و ادکلن تو اصفهان معرفی کنه ؟
امروز رفتم پرتو روبه رو هتل عباسی اما از برند دسکوارد هیچی نداشت .
کسی فروشگاه سفیر تو سیتی سنتر میشناسه ؟ یه بار ازش خرید کردم هم ماندگاری اون ادکلن کم بود هم در ادکلن بعد یه مدت رنگش پوسته پوسته شد واسه همین شک کردم بهش .
لطفا اگه کسی فروشگاه معتبر که جنساش اصل باشه توی اصفهان میشناسه معرفی کنه

shervin1996
20-03-2015, 01:18
سلام دوستان درمورد عطرهای نیچ :

میخواستم کمی توضیح بدین و اینکه آیا برند خاصی دارن؟
در کشورمون کجا میشه این عطرهارو پیدا کرد وقیمت هاش که میدونم خیلی بالاست در چه حده؟:n33:
به صورت گرمی فروخته میشن یا شیشه ای؟
از بین برند های موجود دربازار شنیدم بعضی عطرهاشون نیچه! این درسته؟ کدوم عطرها و برند ها هستن؟ ازکجا معلوم میشه کدوم محصول از یک برند نیچه؟:n13:
ممنون :n16:

amirfakhrian
20-03-2015, 07:09
سلام
لطفا چند ادکلن زنانه (حدود 40 سال) برای فصل های بهار و تابستان تا حدود قیمت 300 که ماندگاری و پخش بوی متعارف و از همه مهمتر رایحه همه پسندی داشته باشه بهم معرفی کنید. به خاطر اینکه سلیقه ایشون در عطر رو نمی دونم یک کار همه پسندی باشه.

Atghia
20-03-2015, 08:17
سلام
لطفا چند ادکلن زنانه (حدود 40 سال) برای فصل های بهار و تابستان تا حدود قیمت 300 که ماندگاری و پخش بوی متعارف و از همه مهمتر رایحه همه پسندی داشته باشه بهم معرفی کنید. به خاطر اینکه سلیقه ایشون در عطر رو نمی دونم یک کار همه پسندی باشه.

سلام

آرمانی کد لونا

لایت بلو از دی اند جی

آکوا شیک از تری ماگلر

نارسیسو رودریگز اسنس

دو مورد اول کاملا مرکباتی هستند.
از لحاظ ماندگاری و پخش سه مورد اول تقریبا میشه گفت معمولی هستند
مورد اخر از لحاظ ماندگاری و پخش برتر هست!
پیشنهاد من به شما دقیقا مورد اخر هست.
یک عطر فوق العاده گلی (بیشتر گل رز+مشک+زنبق) که خیلی خاص طراحی شده و لطافت جالبی داره ماندگاریش بسیار جالبه
من خودم این عطر رو دارم و خیلی زیاد مورد توجه مادرم هست:n26:

موفق باشید

Atghia
20-03-2015, 08:34
سلام دوستان درمورد عطرهای نیچ :

میخواستم کمی توضیح بدین و اینکه آیا برند خاصی دارن؟
در کشورمون کجا میشه این عطرهارو پیدا کرد وقیمت هاش که میدونم خیلی بالاست در چه حده؟:n33:
به صورت گرمی فروخته میشن یا شیشه ای؟
از بین برند های موجود دربازار شنیدم بعضی عطرهاشون نیچه! این درسته؟ کدوم عطرها و برند ها هستن؟ ازکجا معلوم میشه کدوم محصول از یک برند نیچه؟:n13:
ممنون :n16:

سلام عطرهای نیچ عطرهایی هستند که در تعداد محدود و برای سلیقه های خاصی طراحی میشن...
برندهای زیادی هستند که در این رده عطر تولید میکنند برندهایی که به طور معمول عطر بصورت متدوال نمیزنن
از طرفی تعدادی از برندها هم هستند که عطرهای رایج رو تولید میکنند اما بعضا در این زمینه هم فعالیت دارند
والا محل عرضه که خیلی راحت پیدا نمیشن خیلی انگشت شمار هستند جاهایی که این عطرها رو عرضه کنند به همون دلیل تولید محدودش!
ولی فکر میکنم که اگر سفارش بدید بعضی جاها هستند که اینکارها رو بیارن براتون(در حد حدس هست)
من خودم یکبار عطر میثم بودم کسی که برام تست میکرد از یک برندی عطر بهم نشون داد گفتم خانوم این دیگه چه برندیه اصلا نشنیدم گفت چون نیچه:n35:
بماند که در ایران خیلی رو حساب کتاب حرف نمیزنن (اصطلاحا یه چیزی میگن برا خودشون :دی)
نه گرمی که نیستن ظاهرشون کاملا مثل یک عطر عادی هست

برندهای خاص+رایحه های خاص+تولید و عرضه محدود

موفق باشید

amirfakhrian
20-03-2015, 09:00
ممنون از جوابتون
قیمت نارسیسو در سایتهای اینترنتی 470 است که یک مقدار بالا است. پیشنهادتون با این حساب کدوم گزینه است.
اگر ادکلن خنک با ماندگاری خوب در این رنج قیمت موجود نیست چند ادکلن 4 فصل بهم معرفی کنید. ولی مهمتر از ماندگاری رایحهش همه پسند باشه.

Atghia
20-03-2015, 09:12
ممنون از جوابتون
قیمت نارسیسو در سایتهای اینترنتی 470 است که یک مقدار بالا است. پیشنهادتون با این حساب کدوم گزینه است.
اگر ادکلن خنک با ماندگاری خوب در این رنج قیمت موجود نیست چند ادکلن 4 فصل بهم معرفی کنید. ولی مهمتر از ماندگاری رایحهش همه پسند باشه.

حجم 50 میلش زیر 300 هست...
بهرحال اگر حتما باید حجم بالا باشه
ورساچه ورسنس هم عطر خنک و خوبیه که خیلی همه پسند هست! از طرفی شباهت رایحه بالایی با شنل چنس سبز رنگ هم داره...منتهی خیلی خاص محسوب نمیشه و زیر 200 هست

اما عطر متعادل و چهارفصل سه تا پیشنهاد دارم یکیش باربری(بربری) دبیت هست که بی نهایت لطیف و دوست داشتنیه و CH از کارولینا هررا و مورد اخر که بیشتر روش تاکید میکنم:

آنجه دمون له سکرت از جیوانچی

((دقیقا همین رنگ صورتی چون ورژن بنفشش متفاوته ولی با همین اسمه...))

amirfakhrian
20-03-2015, 09:26
ممنون
اشتباه از من بود. فکر کردم که نارسیسو فقط 100 میل داره. کیفیت برام مهمتر از کمیت است.با این حساب نظر آخرتون همین ادکلن است؟

Atghia
20-03-2015, 09:47
ممنون
اشتباه از من بود. فکر کردم که نارسیسو فقط 100 میل داره. کیفیت برام مهمتر از کمیت است.با این حساب نظر آخرتون همین ادکلن است؟

خب راستش بله بنظر من میتونه یک عطر همه پسند و کاملا زنونه باشه:n17:

shervin1996
20-03-2015, 21:35
سلام
بیرون رفتن های مکررِ شب عید و تست عطر های مکرر:n06:
امروز هم چندتا عطر تست داشتم :

1.Narciso Rodriguez for Him : عطری نعنایی و کاملا گیاهی به اضافه رایحه ای تلخ مثل بوی خیار! البته رایحه ای شیرین هم در این عطر حضور داره که بسیار کمرنگ و ضعیف، یک لحظه خودشو نشون میده و بعد در انبوه رایحه های گیاهی گم میشه.
بیشتر به درد استفاده رسمی میخوره. رایحه ای شیک و مخصوص یک جنتل من رو داره. اما من در این دسته رایحه ها عطرهای دیگه ای رو ترجیح میدم.
اینهم توضیح خانم فرزین نیا:

عطری در گروه آروماتیک- فوژه.
نارسیسو رایحه ای کاملاً مردانه ، تلخ و خاکستری دارد! عطر آن همچون رنگ شیشه آن تیره ، دودی و خاکیست. ترکیبات آن یادآور عطر خالص ، مردانه ، خاکی و قدرتمند اولین بیژن است و در ادامه رایحه ای دودی و با طراوت همچون نت میانی لالیک Encre Noir از آن استشمام می شود. عطر مرطوب برگهای بنفشه همچون نسیم، هر از گاهی در میان Narciso وزیدن می کند و طراوتی آرام بخش را در کنار رایحه خاکستر مانند شکوفا می سازد. نارسیسو مردی مدرن است و بسیار رسمی. از تست این محصول پشیمان نخواهید شد.
مناسب بیش از 28 سال
تولید 2007
ماندگاری بسیار خوب ، پخش رایحه متوسط.
حدود قیمت 100 میلش هم : 235 هزار تومن

2. Gucci by Gucci Sport :
رنگ سبز کاملا مناسب این عطره.
یکی از عطرهای همه پسند برند گوچی. من شخصا رایحشو به خاطر فرش بودنش دوست داشتم.
میوه ای و گیاهی. رایحه ای تلخ وترش و کاملا مناسب بهار و تابستان.
اما اگر دنبال رایحه ای خاص هستید خیلی دور و بر این یکی نرید:n02:
ماندگاری وپخش زیادی هم نداره امابرای استفاده روزانه مخصوصا جوان ها و نوجوان ها کاملا مناسبه.
حدود قیمت 90 میل: 197 هزار تومن

Creed Green Irish Tweed.3 :
من عاشق این رایحه هستم:happy: :n12:
من از این عطر اسمارت 18 میل دارم که وقتی امروز اصلشو تست کردم اعتمادم رو به برند اسمارت از دست دادم. چون اسمارت فقط رایحه ای شیرین از این عطر ارائه داده که بسیار برام خوشبو بود و روی اون حساب عاشق این عطر شدم.
اما اصلِ این عطر پس از اسپری به خاطر به لیمو در اولین نتش ترشی ای رو در رایحش داره که توی ذوقم زد و من رو از خریدش درر آینده منصرف کرد.
ولی زود قضاوت کردم!
بعد از گذشت حدود یکی دو ساعت رایحه ای که از بهترین های عمرم بود از راه رسید و فهمیدم اسمارت نت آخر این عطر رو تقلید کرده و اعتماد از دست رفتم به سرعت بازگشت:n02:
رایحه ای گیاهی وخنک، البته شیرین با کمی ترشی ملایم.
همه پسند ولی خاص وشیک. تلفیق این دو گزینه فقط مخصوص برند های شایسته و بی نظیری مثل کریده.
شنیدم عطر مورد علاقه سلبریتی های زیادی هم هست:n33:
حدود قیمت 120 میل : 580 هزار تومن

farid123
21-03-2015, 15:15
^^^^
با این سرعتی که شما دارید عطر تست می کنید تا یک مدت دیگه چیزی برای تست باقی نمیمونه:n09:
دیروز در L'instant را بو کردم و دقیقا متوجه نت چای که بهش اشاره کردید شدم اما وقتی اسپریش می کنید سایر نت ها بوی چای را پوشش میدن.
عطرهای گرلن پیچیدگی زیادی دارن و هر بار آدم توشون چیز جدیدی کشف میکنه.

Ali_softcenter
21-03-2015, 15:20
سلام بر دوستان خوشبو و خوش پوش :دی

دو تا ادکلن تست کردم که خوشم اومد....گفتم در میون بذارم شما هم تست کنید اگه خوشتون اومد بخرید برای روز ها و شب های بهاری و تابستونی

Azzaro Pour Homme Summer Edition 2013

من از ادلکن های آزارو زیاد خوشم نمیاد! چون یه ادکلن ازش هدیه گرفتم مدل ویزیت که اصلا دوسش نداشتم...

ولی اینو تست کردم روحم تازه شد!

کمتر ادکلن خنکی هست که نظر منو به خودش جلب کنه ولی این یکی واقعا تازه و فرش بود....پیشنهاد میکنم حتما تست کنید و اگر خوشتون اومد بخرید...قیمتش هم زیاد نیست حول و حوش 100 تا 115 تومن

Kenzo Homme Night

این ادکلن هم برعکس بقیه ادکلن های کنزو بوی اسپایسی خاصی داره! یعنی شیرین و خنک هست و اسپایسی! کلا ادکلن های اسپایسی معمولا گرم هستند ولی این یکی یه رایحه خوشمزه ای داره که حداقل من دوسش دارم! شیرینی ندارهکه باعث سردرد بشه! یه جورایی جذاب و اغوا کننده هست..

البته ممکنه همه پسند نباشه ولی اگر دوست دارید در مهمانی های شبانه تابستانی و بهاری یه رایحه خنک ولی معطر اسپایسی ازتون به مشام برسه یکی از معدود انتخاب هاتون این ادکلن هست.

mf.designing
21-03-2015, 23:21
سلام به دوستان اهل فن عزیز

یه بررسی از این مدلها میخواستم اگه ممکنه :

- Le male
- Aqua farenhghit
- lancome hypnose

+ 3 4 تا ادکلن دستم هست که بوش رو دوست ندارم. برا فروش یا تعویض کجا رو پیشنهاد میدید ؟! البته تو فروشگاه انجمن پست دادم بازخورد نگرفتم

shervin1996
22-03-2015, 14:33

- Le male
- Aqua farenhghit
- lancome hypnose

+ 3 4 تا ادکلن دستم هست که بوش رو دوست ندارم. برا فروش یا تعویض کجا رو پیشنهاد میدید ؟! البته تو فروشگاه انجمن پست دادم بازخورد نگرفتم

سلام سال نوی دوستان عطردوست وعطر بازِ انجمن مبارک.:n16:
درمورد عطر دوم:
عطری خنک ومناسب فصول پیش رو که بعد از اسپری کردن رایحه ای مثل خیار یا نفت رو داره اما بعد از گذشت مدتی تغییر میکنه و شیرین میشه. رایحه ای مرکباتی ، چوبی و گلی که باچرم ترکیب شده و عطر جذاب و خاصی پدید آورده.
این مطلب رو هم بخونید:
ترکیب بسیار عالی و جالب و معجزه آسای این محصول خارق العاده و جدید برند کریستین دیور دقیقا فکر و حس شما را به سمت ترکیبی بسیار عجیب و آمیزه ای سحرآمیز از آب و آتش میبرد و به جرأت میتوان گفت هیچ ترکیبی تا کنون با چنین وصفی دیده نشده است که بتوان دو عنصر حیاتی زمین را بدین گونه در هم ترکیب کند، زیباترین نقطه وصول این عطر در اینست که در ابتدا گرمای آتشین وجودیش را به رخ شما میکشد ولی کم کم با گذشت زمان رو به آرامش رفته و خنکی و طبع سرد خویش را به شما نشان میدهد. تفاوت این محصول در مقایسه با نسخه های قبلی فارنهایت از دیور در ترکیب، ماندگاری و همچنین پخش بوی آن است که همه این زیبایی ها و عجایب را در یک بطری 125 میل با نهایت ظرافت و دقت میتوان یافت. این عطر منحصر به فرد و بسیار شیک و فوق العاده خاص و تک در فوریه 2011 و توسط آقای Francois Demachy تولید و معرفی شد.
درمورد عطر سوم یکی دو بار، فقط در حد استشمام از بطری بوش رو شنیدم که رایحه ای گرم وشیرین داشت و هل حرف اول رو میزد.
اینطور که خوندم رایحه ای نزدیک به لاگوست چلنج داره که از بررسی ترکیباتش میشه گفت درسته. اما این عطر شیک تر ومجلسی تر و صد البته گرم تره که برای استفاده روزانه خیلی مناسب نیست اما فکر نکنید که خیلی سنگین و یا سردرد آوره من که اینطور حس نکردم .

A/|\IR
22-03-2015, 15:35
سلام
سال نو مبارک

امروز با یکی از نزدیکان که عطر وارد میکنه صحبت کردم و قرار شد برام چند تا عطر بیاره منم چون خودم زیاد سر در نمیارم اومدم از اینجا بپرسم
اگه امکانش هست چند عطر برتر خنک شیرین و تلخ رو معرفی کنین، از عطر های با رایحه شیرین و خنک و کمی با بوی قهوه خوشم میاد سبک های دیگه هم بود بگین- از نظر قیمت محدودیتی ندارم چون تقریبا یک سوم قیمت اصلی برام میفته اگه عطری با بوی خاص مردونه هم میشناسین معرفی کنین

ممنون.

Atghia
22-03-2015, 16:07
سلام
سال نو مبارک

امروز با یکی از نزدیکان که عطر وارد میکنه صحبت کردم و قرار شد برام چند تا عطر بیاره منم چون خودم زیاد سر در نمیارم اومدم از اینجا بپرسم
اگه امکانش هست چند عطر برتر خنک شیرین و تلخ رو معرفی کنین، از عطر های با رایحه شیرین و خنک و کمی با بوی قهوه خوشم میاد سبک های دیگه هم بود بگین- از نظر قیمت محدودیتی ندارم چون تقریبا یک سوم قیمت اصلی برام میفته اگه عطری با بوی خاص مردونه هم میشناسین معرفی کنین

ممنون.

سلام

گری وتیور از تام فورد

گرین ایریش و اونتوس از کرید

الور هوم اکستریم و پلاتینیوم از شنل

بلک ایکس اس از پاکو رابان هم باید مورد پسندتون باشه(با توجه به علاقتون و قیمتش مفت در میاد)

پ.ن: اون بولدها تاکید بیشتری دارن

farid123
22-03-2015, 17:54

- Le male
- Aqua farenhghit
- lancome hypnose

من به هیچ وجه از این عطر خوشم نمیاد
در ابتدا بوی قوی وانیل به اضافه بدترین رایحه در دنیای عطر و ادکلن یعنی لاوندر میده
من از لاوندر متنفرم و تو این عطر به مقدار زیادی وجود داره که بوی مواد شوینده شیمیایی رو برای من تداعی میکنه
ما یه مایع شیشه پاک کن تو خونه داریم که دقیقا بوی این عطرُ میده. وقتی این عطرُ بدون تست خریدم و روی دستم اسپری کردم، اولین چیزی که به ذهنم رسید بوی شیشه پاک کن و دترجنت بود و این برام غیر قابل تحمله
ماندگاری خیلی خوب و پخش بوی متوسطی داره
دور ریختن پول به معنای واقعی از نظر من
اینم نظر Kain در مورد Le male.نظر شخصی خودم هم اینه که این عطری نیست که هر کسی بپسنده هر چند من اصلا به لاوندر اینقدر بدبین نیستم.

amirfakhrian
22-03-2015, 17:59
سلام
نظرتون در مورد برند آمواج و دو ادکلن این شرکت reflection و ciel چیه؟ آیا ارزش هزینه بالا رو دارند؟

A/|\IR
22-03-2015, 20:27
سلام

گری وتیور از تام فورد

گرین ایریش و اونتوس از کرید

الور هوم اکستریم و پلاتینیوم از شنل

بلک ایکس اس از پاکو رابان هم باید مورد پسندتون باشه(با توجه به علاقتون و قیمتش مفت در میاد)

پ.ن: اون بولدها تاکید بیشتری دارن

خیلی ممنون از راهنمایی
موقع تست نکته ای هست که بهش توجه کنم؟ ببخشید من مبتدی ام کلا چجوری تست کنم اینارو:n01:؟

Atghia
22-03-2015, 21:01
خیلی ممنون از راهنمایی
موقع تست نکته ای هست که بهش توجه کنم؟ ببخشید من مبتدی ام کلا چجوری تست کنم اینارو:n01:؟

یعنی خودتون موقع تست حضور دارید؟ یا نه قراره براتون بیارن و بعد از اون میخواید مطمئن بشید؟
خب متاسفانه شبیه سازی ها الان خیلی خوب شده فقط میشه گفت از جای مطمئن باید خرید بشه((حالا من نمیدونم چقدر به طرفتون اطمینان دارید))
ولی یک حالت کلی جهت تایید وجود نداره به اون صورت
((اخه متاسفانه جعبه و سلفون و همه چی میشه عینا کپی شده باشه:n35:))

ولی اگر قبل سفارش قصد دارید با رایحه ها اشنا بشید برای الور ،گرین ایریش، اونتوس و بلک ایکس اس سری اسمارت یا کلا عطرهای حجم پایین در بعضی مغازه ها و داروخونه ها هست

A/|\IR
22-03-2015, 21:29
یعنی خودتون موقع تست حضور دارید؟ یا نه قراره براتون بیارن و بعد از اون میخواید مطمئن بشید؟
خب متاسفانه شبیه سازی ها الان خیلی خوب شده فقط میشه گفت از جای مطمئن باید خرید بشه((حالا من نمیدونم چقدر به طرفتون اطمینان دارید))
ولی یک حالت کلی جهت تایید وجود نداره به اون صورت
((اخه متاسفانه جعبه و سلفون و همه چی میشه عینا کپی شده باشه:n35:))

ولی اگر قبل سفارش قصد دارید با رایحه ها اشنا بشید برای الور ،گرین ایریش، اونتوس و بلک ایکس اس سری اسمارت یا کلا عطرهای حجم پایین در بعضی مغازه ها و داروخونه ها هست

خودم موقع تست هستم، قرار دو سه روز دیگه برم خونشون و اون هم مارک هایی که میگم بیاره - به این شخص تقریبا اعتماد دارم ولی میخوام مطمئن بشم - فرق عطر اصل و کپی (که تو کارایی مشخص بشه) چیه تقریبا؟ منظورم اینه از لحاظ ماندگاری یا پخش بو تفاوت فاحشی با هم دارن؟
بعضیا میگن فلان عطر ورژن عربه یا عربیه؟ اینا یعنی تقلبی؟ چون فکر کنم این آقا هم از همونجا وارد میکنه
ببخشید سوالام زیاد شد:n01:

Atghia
22-03-2015, 22:41
خودم موقع تست هستم، قرار دو سه روز دیگه برم خونشون و اون هم مارک هایی که میگم بیاره - به این شخص تقریبا اعتماد دارم ولی میخوام مطمئن بشم - فرق عطر اصل و کپی (که تو کارایی مشخص بشه) چیه تقریبا؟ منظورم اینه از لحاظ ماندگاری یا پخش بو تفاوت فاحشی با هم دارن؟
بعضیا میگن فلان عطر ورژن عربه یا عربیه؟ اینا یعنی تقلبی؟ چون فکر کنم این آقا هم از همونجا وارد میکنه
ببخشید سوالام زیاد شد:n01:

نه دوست عزیز اینکه ورژن اروپا باشه یا عربی دلیل نمیشه عربی تقلبی هست
ولی خب میگن ورژن اروپایی بهتره (از لحاظ ماندگاری)
والا من شخصا تجربه ای برای مقایسه ی یک عطر در دو نسخه اروپا و عرب ندارم که بگم این حرف صحت داره
ولی
عطر دارم که ورژن عربی باشه اما با کیفیت
عطر هم دارم که حتی ته شیشه حک شده هست و اصل فرانسه و این حرفا اما ماندگاریش جالب نیست:n37:

بحث تقلب چند جور مطرحه
یسری ها که فیک هستند یعنی شیشه بی کیفیت دارن و شما ظاهرشو ببینی یجوری هستش و داد میزنه :دی (داغونن کلا مثل اینا که بیرون پاساژا صندوق عقب ماشین میزارن برای فروش!)

یسری دیگه هم هستند که متاسفانه با شباهت قابل توجهی مشابه سازی شدند واین تشخیصش سخته

بهرحال شما کد ته شیشه رو (چه برچسب هست چه حک شده )با کد ته جعبه مقایسه کن یکی باشه

نکته بعدی شیشه عطر رو چند لحظه تکون بده ببین حباب های تشکیل شده زود محو میشن یا خیلی کف میکنه(حباب کمتر خلوص بیشتر)

دیگه هم اینکه تست موندگاری (اگر اجازه بده بزن به مچ دستت ببین چند ساعت میمونه یک مقایسه با نرمالش داشته باشید )

مثلا اونتوس باید خیلی خوب پخش بشه و تا ساعتها ماندگاری داشته باشه! اگر یکی از عطرها مثل اونتوس اکی بود میشه به بقیه هم امیدوار شد

بله تقلبی باشه ماندگاری ها متفاوته و حدود یک ساعت بعد کلا عطر محو میشه (تاکید میکنم معیار ماندگاری هست)

+

نکته مهم اینکه من هیچکدوم از اینها رو انجام نمیدم :| فقط از جایی خرید میکنم که فکر میکنم عطراش اصله :n41:

abbass11
24-03-2015, 01:50
سلام دوستان امکانش هست چندتا سایت معتبر وبا انصاف و مطمعن واسه خرید ادکلن بهم معرفی کنید اگر هم بر خلاف قوانینه لطف کنین پیام خصوصی بدین
و کسی تا حالا ادکلن های اولترا ویولت و ایس من و ایسی میاکی بلو را داشته لطف کنه در مموردشون یه اطلاعاتی به من بده
با تشکر .

Atghia
24-03-2015, 09:10
سلام دوستان امکانش هست چندتا سایت معتبر وبا انصاف و مطمعن واسه خرید ادکلن بهم معرفی کنید اگر هم بر خلاف قوانینه لطف کنین پیام خصوصی بدین
و کسی تا حالا ادکلن های اولترا ویولت و ایس من و ایسی میاکی بلو را داشته لطف کنه در مموردشون یه اطلاعاتی به من بده
با تشکر .

سلام دوست عزیز در مورد اولترا اطلاعی ندارم
ولی
ایس من از برند تری ماگلر یکی از خاص ترین رایحه هایی بوده که تا حالا برخورد داشتم یک بوی خیلی خاص! کمی شیرین با یک تند و تیزی مختصر از لحاظ ماندگاری بسیار خوب و از لحاظ پخش متوسط
به هرحال در بین عطرهای خنک از لحاظ ماندگاری و پخش خوب محسوب میشه
منتهی بسیار محدود پیدا میشه و تقریبا میشه گفت به جز یک مورد در سطح اینترنت که کلا ندیدم باشه و خیلی از مغازه ها هم دیگه این عطر رو ندارن

در مورد ایسی میاکه بلو هم که سرآمد عطرهای خنک مردانه در زمینه پخش و ماندگاری هست یک بوی تند و خنک علفی و گیاه مانند که بسیار خوب پخش میشه و ماندگاریش هم عالی هست
منتهی همه پسند نیست! مثلا شخصا به دل من نمیشینه
بنابراین توصیه میکنم که حتما تست کنید قبل از خرید
و صرف اینکه خوب پخش میشه دلیل خوبی برای خرید نیست
موفق باشید

m.delavar415
24-03-2015, 09:12
دوست عزیز در مورد ایسی میاک بلو..... بنده چند وقتی ازش استفاده می کردم ، من ازش بوی اکالپتوس و ویکس رو استنشاق می کردم و اصلا به دلم ننشست البته باید بگم رایحه سلیقه ای هس و من خوشم نیومد اما از لحاظ موندگاری معمولی بوده .....

farid123
24-03-2015, 09:32
با تشکر .
خب دوستمون توضیحات کافی را دادن فقط در مورد میاکه بلو اینکه، شروع رایحه این عطر تلخ و خیلی به خصوصِ این بو ظاهرا رزماری و نوعی سروه یه جور بوی میوه ای ضغیف و یک حالت مرکباتی هم داره.تو نت های میانی باز هم گیاهی و تنده اینجا بوی زنجبیل مشخصه بعد اما با ماندن روی پوست یک رایحه فلورال و کمی شیرین پیدا میکنه.......
ماندگاری و پخش بوش هم بسیار مناسبه ولی به نظرم قبل خرید باید تستش کرد.
جدای بحث رایحه تو چند عطری که از ایسی میاکه تست کردم تو یک چیز مشترک بودن و اون هم باکیفیت بودن هست.

abbass11
24-03-2015, 12:10
سپاسگزارم
ممنون بابت راهنماییتون
در مورد فروشگاه های اینترنتی سراغ دارین که قابل اطمینان باشه و منصف باشه؟

shervin1996
24-03-2015, 21:55
سلام دوستان این پرتغال های درشت و شیرین و پوست نازک رو که الان جعبه ای میفروشن و این روز ها تو همه مهمونی ها مصرف میشه رو
(خوب معرفیش کردم؟:n09:)
بردارین و تهش رو که چندتا دایره برآمده از سر خود پرتغال داره بو کنید:n02:
اولین عطری که به ذهنتون میاد چیه؟
چندساله در بدر دنبال عطری بااین رایحه هستم که خیلی هم ترش نیست و شیرینی ملایمی داره
به نظرتون این رایحه نزدیک یاشبیه چه عطریه؟
تنها گزینه مد نظرم فعلا لایت بلو از دی اند جی!:n13:

Atghia
25-03-2015, 05:06
سلام دوستان این پرتغال های درشت و شیرین و پوست نازک رو که الان جعبه ای میفروشن و این روز ها تو همه مهمونی ها مصرف میشه رو
چندساله در بدر دنبال عطری بااین رایحه هستم که خیلی هم ترش نیست و شیرینی ملایمی داره

کوول واتر summer fizz از داویدف هم شاید گزینه خوبی باشه

farid123
25-03-2015, 07:06
Terre d'Hermes :n01:

30vil
25-03-2015, 08:38

Aqva Bvlgari

shervin1996
25-03-2015, 19:14
البته در مورد پست آخرم آلور هوم اسپرت شنل هم گزینه خوبیه !:n13:

ali_ab
25-03-2015, 21:24
با عرض سلام و تبریک سال نو
سالی سرشار از سلامتی و کامیابی برای همه دوستان آرزومندم
به نظر عزیزان بین دو گزینه تام فورد Grey Vetiver و کرید گرین ایریش کدوم رایحه همه پسندتر و پخش بوی بهتری داره ؟

با سپاس
موفق باشید

Atghia
25-03-2015, 21:32
با عرض سلام و تبریک سال نو
سالی سرشار از سلامتی و کامیابی برای همه دوستان آرزومندم
به نظر عزیزان بین دو گزینه تام فورد Grey Vetiver و کرید گرین ایریش کدوم رایحه همه پسندتر و پخش بوی بهتری داره ؟

با سپاس
موفق باشید

سلام
از لحاظ رایحه با دو عطر خیلی خوب طرف هستیم که هرکدوم در نوع خودشون خاص هستند
تا حالا نشنیدم از بابت رایحه کسی ایرادی وارد دونسته باشه
اما مطمئنا گرین ایریش از لحاظ پخش در مقام بالاتری از گری وتیور هست