PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48

hike
16-01-2015, 13:31
توی مروی یه مغازه بود که خیلی معروف بود که ادکلن هاش اصل هست..اسمش چی بود؟ یادم رفته

گل سنگ ایا؟

farid123
16-01-2015, 13:37
گل سنگ ایا؟
بله گل سنگ معروفه و فروشگاه عرب هم روبروشه که معروف به اصل بودن کاراهاشون هستن.قیمت هاشون هم بالاتره از بقیه جاها .
ولی نمیدونم این گل سنگ با اون سنگ وزرا نسبتی داره یا نه؟

Ali_softcenter
16-01-2015, 14:18
یعنی گل سنگ قیمت هاش تو مایه های هایلند و..هست؟ یا ارزون تر؟ اگر ارزون تر باشه میصرفه تا اونجا بری...
چون آخه از مروی هم نمیشه از هر مغازه ایش خرید کرد حالا چون خیلی ارزون تره..اونجا هم یه جورایی مثل علا الدین مینونه :دی
همون وزراکه من رفتم یه مغازه بود یه سری ادکلن داشت میگفت اینا پرفیوم پولو هست که ما مستقیم از فرانسه وارد کردیم!!!!! توی جعبه های بزرگ بود که داخلش دستمال داشت و ...ولی تابلو بود همچین چیزی نمیزنه رالف لورن! خالی می بست!
مثلا اون ادکلنی که شما از مروی خریدی 210 و هایلند مثلا زده بود 280 از کجا میدونی اصله؟
اینم داستانیه برای خودش.
ولی مغازه اگر معتبر باشه نمیاد خودش رو خراب کنه و ادکلن.. های کپی بیاره...بعضی از این های کپی هایی که وارد میکنن اینقدر شبیه اصل هست که متوجه نمیشید مگه اینکه ادکلن رو بزنید و تست کنید ...اگر بخرید و بعد متوجه بشید یا شک کنید میفته توی فاز شکایت و پشیمانی که نه وقتش هست نه حسش :دی

farid123
16-01-2015, 15:22
یعنی گل سنگ قیمت هاش تو مایه های هایلند و..هست؟ یا ارزون تر؟ اگر ارزون تر باشه میصرفه تا اونجا بری...
چون آخه از مروی هم نمیشه از هر مغازه ایش خرید کرد حالا چون خیلی ارزون تره..اونجا هم یه جورایی مثل علا الدین مینونه :دی
همون وزراکه من رفتم یه مغازه بود یه سری ادکلن داشت میگفت اینا پرفیوم پولو هست که ما مستقیم از فرانسه وارد کردیم!!!!! توی جعبه های بزرگ بود که داخلش دستمال داشت و ...ولی تابلو بود همچین چیزی نمیزنه رالف لورن! خالی می بست!
مثلا اون ادکلنی که شما از مروی خریدی 210 و هایلند مثلا زده بود 280 از کجا میدونی اصله؟
اینم داستانیه برای خودش.
ولی مغازه اگر معتبر باشه نمیاد خودش رو خراب کنه و ادکلن.. های کپی بیاره...بعضی از این های کپی هایی که وارد میکنن اینقدر شبیه اصل هست که متوجه نمیشید مگه اینکه ادکلن رو بزنید و تست کنید ...اگر بخرید و بعد متوجه بشید یا شک کنید میفته توی فاز شکایت و پشیمانی که نه وقتش هست نه حسش :دی
گل سنگ قیمت هاش در حدود مغازه های وزراست مثل سنگ و صورتی....
ولی کلا قیمت خرید فروشگاه های مختلف هم تا حدی با هم متفاوته مثل اینکه من و شما از جاهای مختلف با قیمت های مختلف خرید می کنیم اینا هم همینطورن .بنابراین نرخ فروششون هم متفاوته.فروشگاهی که داره جنس X را از همه ارزونتر میده ،جنس Y را از همه گرونتر میده و ......
البته همونطوری که خودتون اشاره کردید تقلب همه جا هست ، وزرا و مروی نداره.مثلا اون پولو را منم پارسال تو مروی دیدم.اون چیزی که حداقل تجربه منه اینه که اگر شما از فروشگاه خاصی چند بار خرید کنید و یا ببین وارد هستید و دنبال یک چیز به خصوص ،جنس تقلبی براتون نمیارن .خیلی کارا هم اصلا فیک نداره که شما با یک جستجوی ساده تو اینترنت پیداشون می کنید مثل همین گرلن L’instant . مگر اینکه شیشه خالی تستر را پر کنن و همچین کارایی که اینم هر کسی انجام نمیده.
ولی آخه گرونفروشی حالا به هر بهانه ای مثل اصل بودنم حدی داره مثل همین مورد غنچه که گفتید.....

taghi_ramzi
16-01-2015, 16:26
سلام
یه ادکلن مناسب که زیاد هم کمیاب نباشه ، بین 100-150 برام معرفی کنید.
گرم یا تلخ باشه.
کارهای zippo چطور هستن؟

hike
16-01-2015, 16:49
سلام
گرم یا تلخ باشه.
کارهای zippo چطور هستن؟

Bijan Men

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sfaiazy
16-01-2015, 16:59
دوستان کسی میدونه تو کار های طرح کار ترکیه بهتره یا امارات؟

Atghia
16-01-2015, 17:27
سلام
گرم یا تلخ باشه.
کارهای zippo چطور هستن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اف (بلک) از فرگامو
((بنظر من در این رنج قیمتی عطر تلخ خوبیه واقعا))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایفوریا اینتنس از کالوین کلین
((رایحه دلنشینی داره از دید من))

هر دو هم در دسترس هستند :n17:
در مورد زیپو بنظر من کیفیت مناسبی ندارند:n37:

Atghia
16-01-2015, 17:38
ممنون
218 تومن قابل شما رو هم نداره
پس چشم بسته هاوانا رو بگیرم دفعه بعد؟ :n02:
یه ادکلن هم داره میگن خیلی خوبه به اسم مالت

خیلی خوب گرفتید!:n02:مبارکه:n39:
اگر با عطرهای شیرین رابطه خوبی دارید قطعا بله:n31: وگرنه که حتما تست کنید:n28:
مالت راستش من هیچوقت سعادت نداشتم از نزدیک ببینم هرجا رفتم از این سری A men مالت رو نداشتن:n22:ولی خب گویا از بهترین های اینسری هست:n36:
معمولا کارهای ماگلر با اومدن ورژن های جدید قبلی ها رو به سختی میشه یافت! این مالت هم 2009بوده شما فرض کن الان هاوانا رو که 2011 بوده سخت میشه یافت وای به حال بقیش
این وسط آیس من تری ماگلر حیف شد واقعا چون عطر خنک عجیبی بود:n05:

منظورتون از طرح دقیقا چیه؟ لطفا کمی بیشتر توضیح بدید مقایسه بین کدوم موارده؟:n13:

farid123
16-01-2015, 17:43
Bijan Men

داستان این عکسه چیه؟ خیلی فمنیستیه:n31:

hike
16-01-2015, 17:50
داستان این عکسه چیه؟ خیلی فمنیستیه:n31:

این بیژن هم داستان جالبی داره. خدا رحمتش کنه.
این صفحه رو ببینید . کمی در مورد بیژن و تبلیغ های عطر بیژن و عکسهای بوتیکش و ماشینهاش توضیح داده
کد:

اون خانم که که در تبلیغ عطرهای بیژن دیده میشن اسمشون نیکی خلعتبری است.
نیکی خلعتبری در امریکا تاپ مدل بیژن شد . یکی از زیباترین دختران ایرانی بود . دختری بسیار تیزهوش ، حساس و اهل ادبیات ، به شکلی که تمام اشعار و غزلیات حافظ را از حفظ می خواند . متاسفانه به دلیل افسردگی شدید و مفرط و تنهایی همیشگی اش ، در امریکا خودکشی کرد

Atghia
16-01-2015, 17:52
سلام به دوستان
یه نظر تخصصی در مورد La Nuit de L'Homme Frozen Cologne میخواستم ! این سریش آیا بهتر شده یا ... ؟! در کل چه تفاوتی با نسخه معمولی داره و پخش بو و ماندگاریش چطوریه ؟!

سلام
راستش نمیشه این لانویت رو با لانویت (چه پرفیومش و چه تویلتش) مقایسه کرد
البته من تست نکردم اما
این عطر کاملا خنک هست!در حالی که لانویت اصلی اصلا خنک نیست:n39:
معمولش اینه عطرهای خنک ماندگاری و پخش پایینتری دارند
و نت های بکار رفته هم خصوصا نت ابتدایی کاملا مرکباتی شده
در ادامه با توجه به نت های بکار رفته،
گروه بویایی اسپایسی هست یعنی در عین خنک بودن احتمالا خنک و تند هست :n26:

Mostafa.yey
16-01-2015, 18:34
سلام
تا حالا کسی از ادکلن Versace Eros استفاده کرده
ماندگاری و پخش بو چطوره؟

sAeEd_kHaAn
16-01-2015, 21:06
خرید امشب من :n02: :n19: :n20:

شوک 200 میل هست فراری هم 125 میل، این دوتا تو لیست خریدم بود امشب موفق به خرید شدم به قیمت خوب
185 تومن دوتاشو خریدم البته با تخفیف و چونه زدن زیاد

Ali_softcenter
16-01-2015, 21:31
سلام
تا حالا کسی از ادکلن Versace Eros استفاده کرده
ماندگاری و پخش بو چطوره؟

من دیروز تستش کردم
بوی وانیلی داره..اگه از ادکلن های وانیلی و به اصطلاح خوردنی خوشت میاد یکی از بهترین گزینه هاست
در مورد ماندگاری و پخش هم کسی باید نظر بده که ادکلن رو داشته باشه

mf.designing
17-01-2015, 00:26
تو رنج 300 ماندگاری و پخش بوی بالا مال کدوم یکیاست ؟ اینکه میگن 1 milion اینطوریه درسته ؟! برا کسی که عطرهای تلخ رو دوست داره میتونه خوشایند باشه ؟!
من تو این 3 هفته متاسفانه 3 تا ادکلن گرفتم که از پخش بو و موندگاری هیچکدوم راضی نبودم و پولم به نظرم حیف شده !! چه کنم ؟

Mostafa.yey
17-01-2015, 08:43
من دیروز تستش کردم
بوی وانیلی داره..اگه از ادکلن های وانیلی و به اصطلاح خوردنی خوشت میاد یکی از بهترین گزینه هاست
در مورد ماندگاری و پخش هم کسی باید نظر بده که ادکلن رو داشته باشه
ممنونم
حالا از دوستان کسی نداره؟
بوش نزدیک به چه ادکلنی میشه؟

hike
17-01-2015, 14:41
ممنونم
حالا از دوستان کسی نداره؟
بوش نزدیک به چه ادکلنی میشه؟

یک شاهکار،بسیار گیرا، همه نام عطرتان را خواهند پرسید ، با ماندگاری بسیار بالا و پخش بوی عالی ،به هیچ عنوان به گردنتون نزنید چون احتمالا باعث سر درد بشه ، بنظر من مناسب زمستان و پاییز هستش و با تمام احترام به دوستانی که این عطر رو چهار فصل میدانند نظری غیر از این دارم ، البته در شبهای بهار و تابستان هم میشه استفاده کرد، از داشتنش بسیار راضیم که این باعث شد دوباره خرید کنم و طبیعتا همیشه در خانه یک شیشه از این عطر را خواهم داشت

عطری عالی و دوست داشتنی
رایحه ای گرم و شیرین با پخش بو و دوام بسیار خوب از مزیت های این عطر مردانه و جذاب می باشد
با توجه به آمبولانژ زیبای این عطر و درب طلایی مزین به لوگوی ورساچه نت های شیرین و گرم در این کار بسیار خوب در کنار هم تلفیق شده اند و بسیار کسانی که روایح شیرین و گرم لذت می برند کار با ارزشی تلقی خواهد شد
اگر از آن دسته کسانی هستید که عاشق بوی وان میلیون از برند پاکو روبان و له نویت و یا له هوم از برند ایو ساین لارن می باشید این عطر حتما شما را خشنود خواهد نمود
کلاسیک و جذاب
گرم با شیرینی دلچسب
مردانه
با دوام عالی و پخش بسیار خوب

نوت اول بوی شدید نعنا و لیمو ولی نعناش غالبه و زیاده اصلا شیرین نیست روی گردن نزنید نعناش سردرد میاره
نت دوم بعد یه ساعت شروع میشه بوی تونکا میده اساسی اصلا هم خبری از بقیه مواد بکار رفته توش نیست نت دوم پخشش زیاده
و بعد 7 ساعت اینا نت آخر شروع میشه کلا میشه وانیل کاملا شبیه نت آخر پگاسوس مارلی و کلی شیرین میشه
در ضمن اصلا خبری از سدر نیست
ماندگاریش خیلی زیاده و پخش قوی

sharif.1.attar
17-01-2015, 23:16
کارهای ترک مخصوصاً برند آکات بنظرم بهتر از کارهای اماراتی هست.

sharif.1.attar
17-01-2015, 23:35
سلام
گرم یا تلخ باشه.
کارهای zippo چطور هستن؟
لالیک اینکر نویر (چوب بو) و اسپایس بمب ویکتور اند رالف (ادویه ای) دو ادوکلن تلخ هستند. هرچند قیمتشونو ندارم.

ramshad
18-01-2015, 08:05
تو رنج 300 ماندگاری و پخش بوی بالا مال کدوم یکیاست ؟ اینکه میگن 1 milion اینطوریه درسته ؟! برا کسی که عطرهای تلخ رو دوست داره میتونه خوشایند باشه ؟!
من تو این 3 هفته متاسفانه 3 تا ادکلن گرفتم که از پخش بو و موندگاری هیچکدوم راضی نبودم و پولم به نظرم حیف شده !! چه کنم ؟
ماندگاری و پخش وان میلیون عالیه اما این که تلخ پسند اونو بپسنده تردید دارم. البته هر کس هدیه ای دریافت کنه به خصوص اودکلن؛ احتمالا تشکر می کنه و میگه چه بوی معرکه ای! اما اگه قصدتون دادن هدیه است و می خواهید که حتما طرف دوست داشته باشه خیلی ساده از خودش بپرسید ترجیح میده چه اودکلنی دریافت کنه. به غیر از تلخی و شیرینی؛ خنکی و گرمی بو هم مهمه. خنک و تلخ خیلی متفاوته تا گرم و تلخ.
لطفا در مورد اون سه اودکلنی که نه پخش داشت نه موندگاری برامون بنویسین. اسم+مدت زمان پخش و موندگاری+قیمت.
ممنون

ramshad
18-01-2015, 08:14
سلام
گرم یا تلخ باشه.
کارهای zippo چطور هستن؟
جیونچی جنتلمن هم هست. پخش و ماندگاری عالی هم داره. بدون تست رایحه نخرین. به خصوص اگه زیر سی سال سن دارین!

Atghia
18-01-2015, 22:11
سلام
از دوستان برای خرید یک عطر خنک زنانه تا 300 تومن مشورت میخوام
اما کمی توضیح
خیلی زیاد مایلم مرکباتی باشه! و اگر عصاره چای هم باشه که چه بهتر

گرین تی از برند الیزابت آردن متاسفانه ماندگاری پایینی داره
بین عطرهای خنک دیگه هم آکوا دی جیو (زنونه منظورمه) خوشم نمیاد ازش:n37: و لایت بلو هم داشتم:n26:
در این بین عطر آرمانی کد لونا بدجوری جلب نظر میکنه نظرتون در موردش چیه؟:n36:
اینم بگم سالها قبل یک عطر مرکباتی فوق العاده (البته مردونه بود:n31:) داشتم که خیلی راضی بودم ازش (داویدوف کوول واتر summer frize)
الان یه عطری میخوام اونو برام یاداوری کنه:n14:
کنزو لئوپاغ هم عطر خنک خوبیه ولی نه پخش بو داره نه موندگاری
آکوا وومن و ومنیتی و نارسیسو اسنس هم که دارم کلا فضاشون فرق داره با مرکبات...
موندم چه کنم؟:n36:

hike
18-01-2015, 22:56
سلام
اما کمی توضیح

بین عطرهای خنک دیگه هم آکوا دی جیو (زنونه منظورمه) خوشم نمیاد ازش:n37: و لایت بلو هم داشتم:n26:
اینم بگم سالها قبل یک عطر مرکباتی فوق العاده (البته مردونه بود:n31:) داشتم که خیلی راضی بودم ازش (داویدوف کوول واتر summer frize)

Un Jardin Sur Le Nil Hermes for women and men[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farid123
18-01-2015, 23:52
سلام
اما کمی توضیح

تو کارای ورساچه مثل برایت کریستال و ونیتاس هم رد مرکباتی هست هرچند بیشتر تم گل بو دارن.ولی کارای ورساچه ماندگاری خوبی داره.
این کار Dior Addict 2 هم مرکباتی ظاهرا ولی یک مقدار بالاتر از بودجه شماست.ولی عموما کارای مرکباتی مردونه که من دیدم ماندگاری و پخش جالبی نداشتن.

hike
19-01-2015, 12:07
یک review از Un Jardin Sur Le Nil Hermes for women and men

اولین استشمام مساوی است با عاشق بوش شدن
ژان کلود النا دقیقا میدونه که باید با رایحه های مرکباتی چیکار کنه و حالا این خصیصه رو با مواد اولیه و رایحه های با کیفیت که هرمس معمولا تو عطرهاش استفاده میکنه ترکیب کنین.... یه عطر عالی بدست میاد
رایحه ابتدایی این عطر بوی ترش، آبدار، خنک و بسیار دلپذیر مرکباتی شبیه به بوی لیمو و گریپ فروت هست که یه ته بوی تلخی هم داره. مثل بوی تلخ پوست مرکبات
بوش خنکه، ترشه، یه ذره جزئی شیرینه، شادابه، حس سبز داره و چیزی که واقعا تو این ترکیب میدرخشه کیفیت رایحه های عالی هست
با گذر زمان بوش خیلی فرق نمیکنه. فقط رایحه خیلی ضعیفی از گلها باهاش ترکیب میشن و حس طبیعی عطرُ بیشتر میکنن
بوش ساده اس و اصلا چیز جدیدی ارائه نمیده ولی کیفیت بسیار عالی رایحه ها و حس طبیعی بوی عطر چیزیه که اونو از هم سبک های خودش متمایز میکنه
پخش بوی خوبی داره و ماندگاریش هم در حد 4-5 ساعت روی پوست هست

mehryar1973
19-01-2015, 12:14
خرید امشب من :n02: :n19: :n20:

شوک 200 میل هست فراری هم 125 میل، این دوتا تو لیست خریدم بود امشب موفق به خرید شدم به قیمت خوب
185 تومن دوتاشو خریدم البته با تخفیف و چونه زدن زیاد
سلام
مبارک تون باشه دوست گرامی،اتفاقا من هم شوک 200 میل رو از بازار دو هفته پیش خریدم
این نوشته شما رو که دیدم گفتم نظرمو بنویسم
من شوک رو خریدم95،عطر خوبیه و دوام خیلی زیادی داره با بوی دلچسب،البته پخش بوی اون متوسطه

Atghia
19-01-2015, 12:31
Un Jardin Sur Le Nil Hermes for women and men

سلام
خیلی ممنونم عطر خوبی بنظر میرسه
نقد جناب kain رو خوندم توصیف جالبی داشتند

نت ابتدایی: انبه، گوجه فرنگی، هویج، گریپ فروت
نت میانی: پرتقال، گل صدتومانی، نی، نیلوفر، سوسن
رایحه اصلی: دارچین، بخور، زنبق و سوسن، مشک، لادن
امیدوارم بتونم برای تست پیداش کنم:n40:

تو کارای ورساچه مثل برایت کریستال و ونیتاس هم رد مرکباتی هست هرچند بیشتر تم گل بو دارن.ولی کارای ورساچه ماندگاری خوبی داره.
این کار Dior Addict 2 هم مرکباتی ظاهرا ولی یک مقدار بالاتر از بودجه شماست.ولی عموما کارای مرکباتی مردونه که من دیدم ماندگاری و پخش جالبی نداشتن.
خیلی ممنونم از پیشنهاداتتون بله دوکار از ورساچه که نام بردید شدیدا گل بو هستند! و این مد نظرم نیست:n39:
دیور هم :n31: در مورد بودجه به مورد مهمی اشاره کردید:n26:
=======================================

و اما آرمانی کد لونا
نت ابتدایی: ترنج، پوست پرتقال تلخ، گلابی
نت میانی: اسماتوس، گل لاله عباسی، شکوفه پرتقال
نت پایانی: سدر، چرم، دانه تونکا، وانیل

بنظرم ارزش تست کردن رو داره ولی همونطوری که همه میدونیم نمیشه از عطرهای مرکباتی انتظار پخش آنچنانی یا ماندگاری خیلی زیاد داشت بنابراین ترجیح خوشایند بودن رایحه هست+ یک شرایط نرمال و متوسط از پخش و ماندگاری:n39:

و یک عطر دیگه که چون رایحه دریایی داره (منم شیفته دریا:n33:) دوست دارم بدونم چچوریه:n09:

ایسی سامر 2014 از ایسی میاکه

نت ابتدایی: گریپ فروت، آلو، گلها، گل ساعت
نت اصلی: رایحه جنگلی، دریایی، چوب

taghi_ramzi
19-01-2015, 15:04
با درود
سوال بنده اینه که تا چه حد میشه به رای ها و نظرهایی که تو سایتی مثل fragrantica.com داده شده اطمینان کرد؟ سایت بهتری هم داریم؟

farid123
19-01-2015, 17:16
با درود
سوال بنده اینه که تا چه حد میشه به رای ها و نظرهایی که تو سایتی مثل fragrantica.com داده شده اطمینان کرد؟ سایت بهتری هم داریم؟
اکثر کامنت ها مال افراد عادی و علاقمند به عطر مثل من و شماست که عضو سایت هستن البته مابین اینها عطربازهای خبره هم هستن که اگر پیگیر عطر باشید متوجه میشید.
basenotes هم سایت خوبیه و فروم های بحث داره که افراد خبره اونجا هم هستن.ولی کلا عطر مقوله خیلی سلیقه ایه که با خوندن نظر نمیشه خرید کرد و فقط باید تست کرد .با دیدن هرم بویایی ،خوندن نظرات و آرای ماندگاری و پخش بو ، فضای کار البته قابل تصوره.

Atghia
19-01-2015, 17:54
با درود

سلام
بنظرم (صرفا نظر شخصی) با تقریب خوبی میشه به نتیجه ی آرایی که به ماندگاری و پخش دادند استناد کرد!
علت هم داره
سایت های ایرانی که اسم نمیبرم بعضا تعداد آرا پایین هست و از روی غرض ممکنه که نظر داده بشه...
اما در این سایتی که فرمودید آرا بالاست تعدادی از افراد واقعا پیگیر و مشتاق هستند و در نهایت نکته ای که هست
اکثریت عطرها در دسته متوسط قرار دارند! یعنی پخش بو و ماندگاریشون در حد متوسطی قرار گرفته
دو طیف دیگه هم داریم عطرهایی که بسیار معروف و شناخته شده هستند و از هردو حیث سطح بالا هستند
و عطرهایی که بسیار ضعیفن از هردونظر!
فقط باید مواظب دسته آخر بود و بقیش رو به دست سلیقه سپرد
به همین سادگی:n39:

omid.pari
19-01-2015, 22:47
خدمت دوستان سلام عرض میکنم
راستش تا حالا عطر و ادکلن خاصی نداشتم و بیشتر از اسپری و اینجور چیزا استفاده میکردم. ولی چندی قبل دیدم یکی از سایتای فروش اینترنتی... عطر و ادکلن هم به مجموعش اضافه کرده. منم هوس کردم با توجه به اینکه مغازه انچنان مطرحی در زمینه فروش عطر و ادکلن تو شهر ما نیست از همین سایت یه عطر یا ادکلنی که حول و حوش 100 تومن قیمتش باشه و همچنین رایحه بسیار خنک و ملایمی هم داشته باشه و همچنین پخش بالایی هم نداشته باشه چون نمی خوام جلب توجه کنه رو بخرم.
بنابراین از شما عزیزان میخوام من رو یاری کنید و با توجه به تجربیات ارزشمندتون بهترین انتخابی رو که تو این زمینه میشه کرد رو بهم معرفی کنید.
با تشکر

Atghia
19-01-2015, 22:59
راستش تا حالا عطر و ادکلن خاصی نداشتم و بیشتر از اسپری و اینجور چیزا استفاده میکردم. ولی چندی قبل دیدم یکی از سایتای فروش اینترنتی... عطر و ادکلن هم به مجموعش اضافه کرده. منم هوس کردم با توجه به اینکه مغازه انچنان مطرحی در زمینه فروش عطر و ادکلن تو شهر ما نیست از همین سایت یه عطر یا ادکلنی که حول و حوش 100 تومن قیمتش باشه و همچنین رایحه بسیار خنک و ملایمی هم داشته باشه و همچنین پخش بالایی هم نداشته باشه چون نمی خوام جلب توجه کنه رو بخرم.
بنابراین از شما عزیزان میخوام من رو یاری کنید و با توجه به تجربیات ارزشمندتون بهترین انتخابی رو که تو این زمینه میشه کرد رو بهم معرفی کنید.
با تشکر
سلام دوست عزیز
زیر 100 :
جگوار کلاسیک آبی

کمی بیش از 100:
کالوین کلین (این تو یو)
کوول واتر از داویدوف

بالای 120:
پورشه دیزاین اسنس

hike
20-01-2015, 11:49
با تشکر

L`Homme Sport Lanvin for men

قیمت 125

aminreza.star
20-01-2015, 12:21
سلام
دوستان ادکلن Mont Blanc Legend موندگاری و پخش بوش از نظر شما چجوریه ؟
من چند روز پیش از یه فروشگاه معتبر شهرمون یه لجند خریدم 150 تومن. از نظر ظاهری همه چیزشم اوکی بود و مهمتر از همه از جای معتبرم خریدم.
اما موندگاریش رو پوستم حدود 2.5 الی 3 ساعت مفید. پخش بوش با تخفیف خوبی تو 1 ساعت اول و رو لباس هم نهایتا 12 ساعت دوام میاره.
ایا این طبیعیه ؟
امکانش هست بخاطر فصل زمستونه که موندگاری خوبی نداره ؟ آخه لجند رایحه سردی داره و بیشتر مناسب تابستونه

m.delavar415
20-01-2015, 12:54
با سلام خدمت عزیزان ...درباره عطر سلطان می خواستم بدونم . ماندگاری . پخش بو و رایحه....و مخصوص چه فصلی هس..?.ممنون میشم

Atghia
20-01-2015, 13:39
سلام
دوستان ادکلن Mont Blanc Legend موندگاری و پخش بوش از نظر شما چجوریه ؟
من چند روز پیش از یه فروشگاه معتبر شهرمون یه لجند خریدم 150 تومن. از نظر ظاهری همه چیزشم اوکی بود و مهمتر از همه از جای معتبرم خریدم.
اما موندگاریش رو پوستم حدود 2.5 الی 3 ساعت مفید. پخش بوش با تخفیف خوبی تو 1 ساعت اول و رو لباس هم نهایتا 12 ساعت دوام میاره.
ایا این طبیعیه ؟
امکانش هست بخاطر فصل زمستونه که موندگاری خوبی نداره ؟ آخه لجند رایحه سردی داره و بیشتر مناسب تابستونه

سلام عموما عطر اگر به فصل استفاده نشه اون کارایی خودش رو نشون نمیده درست
ولی
لجند درسته عطر خنکی هست اما نه دراین حد که بگیم پخش و ماندگاریش اینقدر پایین بیاد:n36:
در ضمن معمولا ماندگاری بیشتر از پخش بو هست:n39:
لجند شیشه مشکی حدود یک روز روی پوست میمونه (البته بسته به نوع پوست هم داره و ممکنه کمی فرق کنه) و حدود 4ساعت روی پوست چرب پخش بو داره (مکان هم تهران که جز شهرهای خشک محسوب میشه)

نکته: پخش بو در شهرهای مرطوب کمتر و در شهرهای خشک بیشتر است(و ماندگاری برعکس)

+

قیمت هم خیلی عجیب نیست و ممکنه حالا خرید قبلی بوده یا ادم منصفی باشه با این قیمت عطر رو ارائه کرده باشه

metalhead_forever
20-01-2015, 14:20
سلام.
دوستان پخش بو و ماندگاری Aqua di gio esenza چطوره؟ قصد دارم 180ml رو به قیمت 340 بخرم. اول بگید قیمتش منطقیه یا نه و این که ارزش این قیمت رو داره؟
در ضمن من homme intense دیور رو به قیمت 350 خریدم. طبق checkcosmetic.net تاریخ تولیدش Feb2014 هست... متاسفانه باید بگم که خبری از اون ماندگاری و پخش بوی بسیار بالای homme intense نیست...:n15:
و در نهایت این که ایا ارزش داره بودجه رو افزایش بدم Allure homme sport یا bleu از شنل رو بگیرم یا همین Aqua di gio essenza خوبه؟
پ.ن: fahrenheit32 و aqua fahrenheit چطورن؟!!

aminreza.star
20-01-2015, 16:07
سلام عموما عطر اگر به فصل استفاده نشه اون کارایی خودش رو نشون نمیده درست
ولی
لجند درسته عطر خنکی هست اما نه دراین حد که بگیم پخش و ماندگاریش اینقدر پایین بیاد:n36:
در ضمن معمولا ماندگاری بیشتر از پخش بو هست:n39:
لجند شیشه مشکی حدود یک روز روی پوست میمونه (البته بسته به نوع پوست هم داره و ممکنه کمی فرق کنه) و حدود 4ساعت روی پوست چرب پخش بو داره (مکان هم تهران که جز شهرهای خشک محسوب میشه)

نکته: پخش بو در شهرهای مرطوب کمتر و در شهرهای خشک بیشتر است(و ماندگاری برعکس)

+

قیمت هم خیلی عجیب نیست و ممکنه حالا خرید قبلی بوده یا ادم منصفی باشه با این قیمت عطر رو ارائه کرده باشه
ممنون دوست عزیزم.
این نکته رو بگم که بنده ساکن کرمانم. یعنی یه هوای کاملا خشک بدون حتی یذره رطوبت. پوستمم نه خیلی چربه و نه خیلی خشک متوسطه. اما وقتی 5 پاف لجند میزنم به اطراف گردنم و میرم بیرون تا یک ساعت اول پخش بوی کاملا خوبی داره و اما بعد از یک ساعت رو به محو شدن میره.
روی پوستمم اصلا و ابدا یک روز نمیمونه. نهایتی که روی پوستم بمونه 7-8 ساعته.
بنظرتون عجیب نیست ؟ محصول نمیتونه فیک باشه ؟ برچسب شبنمش رو چک کردم و اصالت محصول تایید شد.
ضمنا شیشه مشکی ادکلن کاملا مشکیه. یعنی حتی زیر نور هم که بگیری داخل شیشه ادکلن دیده نمیشه.
با اینکه از جای معتبری خریدم اما راستش یکمی نگران شدم بابت موندگاری و پخش بوی کم این محصول.

سلام.
دوستان پخش بو و ماندگاری Aqua di gio esenza چطوره؟ قصد دارم 180ml رو به قیمت 340 بخرم. اول بگید قیمتش منطقیه یا نه و این که ارزش این قیمت رو داره؟

سلام
در یک کلمه بگم این ادکلن فوق العادس. اگه به بوهای اقیانونسی علاقه داری کاملا راضیت میکنه. من سال 91 یه 75 میلشو 270 خریدم اما الان قیمتش کمتر شده. واسه من روی پوست تا حدود یک روز موندگاری و 4-5 ساعت به خوبی پخش بو داشت ( حتی بیشتر )
بنظره من که یه کار شیک و عالیه.
دیور هوم اسپرت هم داشتم اما جیو اسنزا یه چیزه دیگس :n01:

farid123
20-01-2015, 16:23
ممنون دوست عزیزم.
این نکته رو بگم که بنده ساکن کرمانم. یعنی یه هوای کاملا خشک بدون حتی یذره رطوبت. پوستمم نه خیلی چربه و نه خیلی خشک متوسطه. اما وقتی 5 پاف لجند میزنم به اطراف گردنم و میرم بیرون تا یک ساعت اول پخش بوی کاملا خوبی داره و اما بعد از یک ساعت رو به محو شدن میره.
بنظرتون عجیب نیست ؟ محصول نمیتونه فیک باشه ؟ برچسب شبنمش رو چک کردم و اصالت محصول تایید شد.
ضمنا شیشه مشکی ادکلن کاملا مشکیه. یعنی حتی زیر نور هم که بگیری داخل شیشه ادکلن دیده نمیشه.
با اینکه از جای معتبری خریدم اما راستش یکمی نگران شدم بابت موندگاری و پخش بوی کم این محصول.

برچسب شبنم دیگه منسوخ شده.وقتی هم که بود هیچ اعتباری نداشت .ولی با توجه به توصیفاتی که می کنید به نظرم طبیعیه چون در هر حال شما با یک کار ملایم طرفید.
با این حال تو سایت
checkcosmetic.net ، بچ نامبرش را وارد کنید ببنید تولید چه سال و ماهیه.عکس نمونه های فیک هم بگردید پیدا میشه.در ضمن قیمت تهرانش هم در همین حدوده.

aminreza.star
20-01-2015, 18:34
برچسب شبنم دیگه منسوخ شده.وقتی هم که بود هیچ اعتباری نداشت .ولی با توجه به توصیفاتی که می کنید به نظرم طبیعیه چون در هر حال شما با یک کار ملایم طرفید.
با این حال تو سایت
checkcosmetic.net ، بچ نامبرش را وارد کنید ببنید تولید چه سال و ماهیه.عکس نمونه های فیک هم بگردید پیدا میشه.در ضمن قیمت تهرانش هم در همین حدوده.

ممنون
پچ نامبر رو کجای جعبه ادکلن یا شیشه خود ادکلن نوشته ؟
من هرچی کد روی شیشه یو جعبه پیدا کردم واردم کردم ولی همش میگه Error: specified code is not supported, or is not correct.

farid123
20-01-2015, 18:45
ممنون
پچ نامبر رو کجای جعبه ادکلن یا شیشه خود ادکلن نوشته ؟
من هرچی کد روی شیشه یو جعبه پیدا کردم واردم کردم ولی همش میگه Error: specified code is not supported, or is not correct.
بچ نامبر هم باید روی جعبه باشه و هم روی شیشه.معمولا ته جعبه و شیشه ادکلن هست و 4 تا 8 رقمه .گاهی حروف هم توش هست.
اول برند را انتخاب کنید اگر upc code یا همون بارکد را تو قسمت ورود کد بزنید فقط سال ساخت را نشون میده ولی اگر بچ کد را بزنید ماه تولید را هم نمایش میده.

desperanish
20-01-2015, 18:49
سلام دوستان

دنبال عطر Sultan از شرکت SFA می گردم.

کسی می تونه راهنماییم کنه از کجا پیدا کنم؟

Atghia
20-01-2015, 18:59
ممنون دوست عزیزم.

سلام
در یک کلمه بگم این ادکلن فوق العادس. اگه به بوهای اقیانونسی علاقه داری کاملا راضیت میکنه. من سال 91 یه 75 میلشو 270 خریدم اما الان قیمتش کمتر شده. واسه من روی پوست تا حدود یک روز موندگاری و 4-5 ساعت به خوبی پخش بو داشت ( حتی بیشتر )
بنظره من که یه کار شیک و عالیه.
دیور هوم اسپرت هم داشتم اما جیو اسنزا یه چیزه دیگس :n01:

سلام مجدد
خب دوست گرامی تغییر تایم رو مشاهده میکنم در گفته هاتون:n02:
پست اول گفتید دو ساعت تا سه ساعت میمونه!و یک ساعت پخش داره! خب اگر این بود خیلی عجیب بوده
ولی اگر 8 ساعت بمونه که خیلی خوبه! 8 ساعت ماندگاری برای یک عطر اونم در شرایطی که فصلش هم نیست بنظرم ایده آله:n33:
در مورد پخش:n36: این مطلب رو در نظر میگیرید که شامه بعد از یک مدت به رایحه عطری که به خودتون زدید عادی میشه؟ یعنی شما دیگه حس نمیکنید پخش داره ولی اطرافیان متوجه هستند!
با توضیحات شما بنظر میرسه زیادی حساسیت به خرج دادید و عطرتون غیراصل نیست:n39:

aminreza.star
20-01-2015, 19:10
بچ نامبر هم باید روی جعبه باشه و هم روی شیشه.معمولا ته جعبه و شیشه ادکلن هست و 4 تا 8 رقمه .گاهی حروف هم توش هست.
اول برند را انتخاب کنید اگر upc code یا همون بارکد را تو قسمت ورود کد بزنید فقط سال ساخت را نشون میده ولی اگر بچ کد را بزنید ماه تولید را هم نمایش میده.
بله درست شد
با تشکر از شما
اینو بهم جواب داد :
Date of manufacture:
26 of March, 2014

سلام مجدد
خب دوست گرامی تغییر تایم رو مشاهده میکنم در گفته هاتون:n02:
پست اول گفتید دو ساعت تا سه ساعت میمونه!و یک ساعت پخش داره! خب اگر این بود خیلی عجیب بوده
ولی اگر 8 ساعت بمونه که خیلی خوبه! 8 ساعت ماندگاری برای یک عطر اونم در شرایطی که فصلش هم نیست بنظرم ایده آله:n33:
در مورد پخش:n36: این مطلب رو در نظر میگیرید که شامه بعد از یک مدت به رایحه عطری که به خودتون زدید عادی میشه؟ یعنی شما دیگه حس نمیکنید پخش داره ولی اطرافیان متوجه هستند!
با توضیحات شما بنظر میرسه زیادی حساسیت به خرج دادید و عطرتون غیراصل نیست:n39:

خب اون 8 ساعتی میمونه دیگه خیلی با ارفاق بهش دادم :n31: آخه لامصب بعد از 2-3 ساعت دیگه انچنانی روی پوست حس نمیشه بوش.
چی بگم والا خودمم نمیدونم وسواسم درسته یا نه

m.delavar415
21-01-2015, 14:24
باسلام خدمت همه دوستان ...در باره عطر سلطان می خواستم از نظر رایحه و پخش بو و ماندگاری بپرسم.....ممنونم

hike
21-01-2015, 14:32
باسلام خدمت همه دوستان ...در باره عطر سلطان می خواستم از نظر رایحه و پخش بو و ماندگاری بپرسم.....ممنونم

سلام.
نشنیدم تا حالا. یک لینک ازش میدی؟ عربیه؟

Atghia
21-01-2015, 22:52
سوال تکراری مطرح نکنید دوست عزیز
پست شما دیده میشه کسی بدونه قطعا جواب میده

سلام دوستان

عطر مد نظرتون از برندی نیست که در ایران خیلی جا افتاده باشه بنابراین فقط از مغازه های خاصی باید قابل تهیه باشه یا مغازه هایی که سفارشی کار میکنن

sharif.1.attar
22-01-2015, 11:32
سلام دوستان

خیابان ناصرخسرو و کوچه ی مروی.

habib mahvare
22-01-2015, 19:16
باسلام.ادوکلن هایی که من دارم ایناس:بولگاری-لالیک-اکسیژن-جگوار آبی-لی کوپ -بوگارت-آمیتا باچان.حالا یه ادوکلن میخوام بهم معرفی کنین که بوش تو مایه های زرد آلو و هلو و یا ترکیبی از این جور بوها باشه.بویی نزدیک به عطر ی که تو عطر فروشیها با عنوان جنیفر میفروشن میخوام.مردونه هم باشه .قیمت هم زیر 200 باشه.

hike
22-01-2015, 22:18
[QUOTE=habib mahvare;8525538]باسلام.ادوکلن هایی که من دارم ایناس:بولگاری-لالیک-اکسیژن-جگوار آبی-لی کوپ -بوگارت-آمیتا باچان.حالا یه ادوکلن میخوام بهم معرفی کنین که بوش تو مایه های زرد آلو و هلو و یا ترکیبی از این جور بوها باشه.بویی نزدیک به عطر ی که تو عطر فروشیها با عنوان حنیفر میفروشن میخوام.مردونه هم باشه .قیمت هم زیر 200 باشه.

Daim Blon d Serge Lutens for women and men

تستش نکردم البته ونمیدونم اینجا پیدا میشه یا نه.

habib mahvare
23-01-2015, 00:28
[QUOTE]
Daim Blon d Serge Lutens for women and men

تستش نکردم البته ونمیدونم اینجا پیدا میشه یا نه.

میخوانم ادوکلنی باشه که بتونم بخرم و توسط دوستان هم تست شده باشه.:n27:

mehrdadonline
23-01-2015, 17:24
دوستان براي استفاده روزانه hugo boss energise چطوره؟ ماندگاري و پخشش چطوره؟ hugo man چي؟

hike
24-01-2015, 11:25
سلام. امروز scent of the day شما چی بوده؟

من jovan s3x appeal

farid123
24-01-2015, 12:41
من jovan s3x appeal

سلام. اگر پاشیدن عطر تو هوا به عنوان خوشبو کننده هم قبوله ، برای من این بوده :n09: این یک کار اماراتیه که فروشنده معتقد بود کپی کرید اونتوس هست.رایحه ملایم و خوبی داره ،ماندگاریش هم بد نیست.

Atghia
24-01-2015, 13:00
من نیز در خانه متوجه شدم این عطر کلیون که پدر بعد از اصلاح میزند عجیب رایحه خوشی دارد...
کمی جستجو در مورد رایحه این نتیجه را داشت:

ترنج+درخت توس
با رایحه اصلی چوب بلوط و صندل

farid123
24-01-2015, 17:33

من jovan s3x appeal

جناب hike، شما چیزی در مورد factice شنیدید؟ ظاهرا با تسترها متفاوتن.

hike
24-01-2015, 18:40
جناب hike، شما چیزی در مورد factice شنیدید؟ ظاهرا با تسترها متفاوتن.

سلام فرید جان. نه اولین باره که راجع بهش میشنوم. ولی یک لینک پیدا کردم که در موردش توضیح داده

hike
25-01-2015, 10:18
scent of the day امروز

jovan musk - کار 1973

ramshad
25-01-2015, 11:36
scent of the day امروز

jovan musk - کار 1973

این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اودکلن جوونیهای من بوده. نمی دونم اصلش پیدا میشه و قیمتش چنده؟ سال 76 فکر کنم اخرین باری بود که داشتم.

hike
25-01-2015, 11:48
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اودکلن جوونیهای من بوده. نمی دونم اصلش پیدا میشه و قیمتش چنده؟ سال 76 فکر کنم اخرین باری بود که داشتم.

سلام. اصلش که پیدا میشه. باید حدود 50 تومن باشه.

sAeEd_kHaAn
25-01-2015, 13:17
زیر شیشه و روی درب فارنهایت CD حک شده مخفف cristan dior آیا باید همینجوری باشه ؟
شناسایی فارنهایت اصل روش خاصی داره ؟

hike
26-01-2015, 11:43
سلام.
scent of day امروزتون چی بوده؟
من Bijan

farid123
26-01-2015, 11:59
برای من این بوده Bentley for men

(چند صفحه قبل ازش تعریف کردم و الان پشیمونم .تعریف کردنم شاید به خاطر رایحه متمایز Rum بود اما الان به نظرم خیلی شیرین و چرمی میرسه. )

hike
26-01-2015, 12:40
[QUOTE=farid123;8528919]برای من این بوده Bentley for men

(چند صفحه قبل ازش تعریف کردم و الان پشیمونم .تعریف کردنم شاید به خاطر رایحه متمایز Rum بود اما الان به نظرم خیلی شیرین و چرمی میرسه. )[/QUOTE

یک رویو از عطر در فرگرنتیکا

شروع رایحه ادویه ای و تنده با نت شیرین رام(عرق نیشکر) بعد ملایم تر میشه با بوی پررنگ دارچین ،ادویه جات ملایم و نعنا و بعد به رایحه دانشینی از دارچین و چرم تغییر میکنه.ماندگاری و پخش بوی خوب در کنار رایحه ای دانشین و همه پسند
حقیقت این که با چند بار استفاده نظرم نسبت به این کار کمی عوض شد.نه این که بد باشه اما موقعی که این را روی بدن اسپری می کنید رایحه شیرینی داره که ظاهرا مربوط به رام هست.بعد روی پوست کمی شیرین تر و خیلی چرمی میشه.بنابراین اگر از طرفدارهای کارهای شیرین نیستید این عطر را کلا فراموش کنید

farid123
26-01-2015, 13:08
[QUOTE]

یک رویو از عطر در فرگرنتیکا

سلام آرمان خان .حالا جدای بحث موردی به نظرم میرسه (شایدم اشتباه می کنم) استفاده از ترکیبات دارچین و چرم تو کارهای گرم خیلی زیاد شده.دارچین یک حالت همه پسندی داره و چرم همه تو نت پایه به دلیل انیمالیک بودن ماندگاری را بالا می بره در عین حال ارزون هم هستن :n33:

Mo5tafa
26-01-2015, 13:31
توی یکی از شهرهای مرزی خدمت میکنم، چندان اهل استفاده مستمر از عطر نبودم و نمیشناسم، یه بار از عطر یکی از دوستام خیلی خوشم اومد پرسیدم گفت لاریکه، یه عطر فروشی توی شهر پیدا کردم تا گفتم لاریک فروشنده گفت گرونه! هی میگم خب باشه بده ببینم باز میگه گرونه، نمیدونم توی قیافه ما چی دیده بود فکر میکرد باید عطر مشهد بهم بده :n02:
یه بطری در آورد که ازش با سرنگ بکشه بریزه توی یگی از جا عطری هاش، روش نوشته بود Islamic_Republic_of_Iran بعدشم آدرس خیابون 15 خرداد رو به انگلیسی روش نوشته بود، با طعنه گفتم ایران لاریک میزنه؟ اونم با اعتماد به نفس گفت نخیر فرانسه به سفارش ایران اینو زده، برای هر کشوری به سفارش اون کشور میزنه :n04:
خلاصه ما که فهمیدیم تقلبیه، تازه الان بیشتر فهمیدیم لاریک یه برنده و به یه رایجه خاص محدود نمیشه، حالا میخوام بپرسم شما که این کاره هستید چطور مطمئن میشید عطر اصله، صرفا به فروشگاه اعتماد میکنید؟ نظرتون درباره سایت فروش اینترنتی... که جدیدا عطر هم میفروشه چیه؟ مدعی شده همگی اصل هستند!

hike
26-01-2015, 14:19
توی یکی از شهرهای مرزی خدمت میکنم، چندان اهل استفاده مستمر از عطر نبودم و نمیشناسم، یه بار از عطر یکی از دوستام خیلی خوشم اومد پرسیدم گفت لاریکه، یه عطر فروشی توی شهر پیدا کردم تا گفتم لاریک فروشنده گفت گرونه! هی میگم خب باشه بده ببینم باز میگه گرونه، نمیدونم توی قیافه ما چی دیده بود فکر میکرد باید عطر مشهد بهم بده :n02:
یه بطری در آورد که ازش با سرنگ بکشه بریزه توی یگی از جا عطری هاش، روش نوشته بود Islamic_Republic_of_Iran بعدشم آدرس خیابون 15 خرداد رو به انگلیسی روش نوشته بود، با طعنه گفتم ایران لاریک میزنه؟ اونم با اعتماد به نفس گفت نخیر فرانسه به سفارش ایران اینو زده، برای هر کشوری به سفارش اون کشور میزنه :n04:
خلاصه ما که فهمیدیم تقلبیه، تازه الان بیشتر فهمیدیم لاریک یه برنده و به یه رایجه خاص محدود نمیشه، حالا میخوام بپرسم شما که این کاره هستید چطور مطمئن میشید عطر اصله، صرفا به فروشگاه اعتماد میکنید؟ نظرتون درباره سایت فروش اینترنتی...که جدیدا عطر هم میفروشه چیه؟ مدعی شده همگی اصل هستند!

من که به فروشگاه اعتماد مبکنم. قبلش راجع به اون عطر کمی در اینترنت میگردم. تا حالا هم هرچی گرفتم غیر اصل نبوده. در مورد اون سایتی هم که گفتی فکر نمی کنم عطر غیر اصل بفروشه.

Atghia
26-01-2015, 16:04
خلاصه ما که فهمیدیم تقلبیه، تازه الان بیشتر فهمیدیم لاریک یه برنده و به یه رایجه خاص محدود نمیشه، حالا میخوام بپرسم شما که این کاره هستید چطور مطمئن میشید عطر اصله، صرفا به فروشگاه اعتماد میکنید؟ نظرتون درباره سایت فروش اینترنتی... که جدیدا عطر هم میفروشه چیه؟ مدعی شده همگی اصل هستند!

سلام احتمالا منظورتون برند لالیک بوده:n39: درسته یک برند هست اما یک عطر معروفه مردونه داره همه این برند رو با این عطر میشناسن! خصوصا اونایی که عطر گِرمی میفروشن واسه همین طرف متوجه منظورتون شده...((لالیک انکر نویر=لالیک مشکی))

عطرهای گرمی درجه بندی داره احتمالا نوع بی کیفیتیش رو به شما فروخته (البته نمیشه بگید تقلبی)
من شخصا به هیچ عنوان عطرهای گرمی رو قبول ندارم و نمیخرم (به دلیل غلظت بالای اون ها شدیدا سردرد میگیرم)

عطر رو باید از مغازه های معتبر تهیه کنید.
موفق باشید

Atghia
26-01-2015, 16:10
سلام.
scent of day امروزتون چی بوده؟
من Bijan

یک بحث متفرقه :دی
خداوند رحمت کند بیژن پاکزاد را:n16:
به نظر شما علت اینکه سبک شیشه های عطرهای بیژن همگی شبیه دونات هست((به غیر از سری DNA)) چی بوده؟:n36:

و یک درخواست:
کار زیباییه که عطرهاتون رو اینجا معرفی میکنید و دوستان هم بهره میبرند و چقدر قشنگتر میشه اگر نظر شخصیتون در مورد سبک رایحه رو تا اندازه ای برای ما توصیف کنید.
سپاسگزار:n40:

farid123
26-01-2015, 16:30
به نظر شما علت اینکه سبک شیشه های عطرهای بیژن همگی شبیه دونات هست((به غیر از سری DNA)) چی بوده؟:n36:

و یک درخواست:
کار زیباییه که عطرهاتون رو اینجا معرفی میکنید و دوستان هم بهره میبرند و چقدر قشنگتر میشه اگر نظر شخصیتون در مورد سبک رایحه رو تا اندازه ای برای ما توصیف کنید.
روش خیلی خوبیه البته بعد از یک مدت میافته تو حلقه تکرار مگر دوستانی که آرشیو خیلی غنی ای دارن :n01:
یک کار خوب دیگه هم اینه که دوستان بهترین و بدترین عطرشون را معرفی کنن با کمی توضیح.

Atghia
26-01-2015, 16:55
روش خیلی خوبیه البته بعد از یک مدت میافته تو حلقه تکرار مگر دوستانی که آرشیو خیلی غنی ای دارن :n01:
یک کار خوب دیگه هم اینه که دوستان بهترین و بدترین عطرشون را معرفی کنن با کمی توضیح.
حق باشماست
میشه در ادامه معرفی یک عطر خاص حالت مقایسه نسبت به سایر عطرهای اون برند یا صحبت در مورد سایر عطرهای با رایحه مشابه یا متعلق به اون دسته دوستان نظر بدند تا تاپیک پویایی داشته باشیم:n16:

زیر شیشه و روی درب فارنهایت CD حک شده مخفف cristan dior آیا باید همینجوری باشه ؟
شناسایی فارنهایت اصل روش خاصی داره ؟

فاصله زمانی سال های 2011 تا 2014 ته شیشه عطر فارنهایت دیور به اینصورت هست:

shervin1996
26-01-2015, 19:58
سلام خدمت دوستان عطر باز میخواستم ببینم عطر بلک ایکس اس مردانه و پولو گرین مردانه شباهتی به هم دارن وقتی میمونن؟
درضمن نظر کلیتون رو راجع به عطر های اسمارت کالکشن میخواستم اگر استفاده ای داشتین. من حدود 40 تا ازاین عطر هاخریدم تصمیمم اینه که از هرکدوم یه مدت استفاده داشته باشم وهرکدوم خوشم اومد به عنوان عطر اصلیم انتخاب کنم . عطر اصلی چندتا ازاین اسمارت هارو تست کردم که بوی همین اسمارت هارو داشت به نظرم میشه به این ها اعتماد کرد چون یه بوی کلی از عطر اصلی رو داره و بیس وپایه ی بوی عطر اصلی رو یادآوری میکنه و شیوه خوبیه برای انتخاب چندتاعطر ازبین برند های گرون که نمیشه تست کرد یا به راحتی خرید.این کاروبه خاطراشتباهات چندباره توی خریدعطرانجام دادم البته اون موقع هااینقدربه عطرعلاقمند نبودم . یه دفعه که توی فرودگاه ترکیه توی دنیایی ازبرندهاکه همشونو هم میشدتست کرد عطرگوچی گیلتی روانتخاب کردم اونم زنونه چون نمیدونستم زنونس یامردونه:n03:یه بارم که آشناهارفته بودن قشم به خاطربی اطلاعی ازبوی عطرها عطرلالیک انکغ نوآغ که معروف بود روگفتم بیارن امابوش برام سنگین وسردردآوره.البته اصله مطمءنم.وچندباره دیگه که اونجورکه باید راضیم نکرد وخلاصه تصمیم به این کارگرفتم.
تاحالا این چندتا عطرو تولیست عطرهایی که باید بخرم گذاشتم:
1.Allure homme sport chanel
Black XS.2
3.Creed Aventus
4.Blue de chanel
5.Lacoste white
6.versace eau fraiche
7.Hugo Boos night
8.Polo Black و...
البته بعضی برند هارو اسمارت نداره اما مدل های دیگه این عطرهای سمپل و20 یا 15 میلی دارنش مثل اونتوس.
به نظرم شیوه ی خوبیه برای اینکه توی عطر های پلمپ شده که هرکدوم 200-300 یابیشتر قیمت دارن وپیداکردن تستشون مشکله سردرگم نشید وعطر دلخواهتونو پیدا کنید.البته اگه عطر بازید وبراتون مهمه
ببخشید زیاد حرف زدم شرمنده:n02:

Alcatel.
26-01-2015, 20:03
......................................

hike
26-01-2015, 20:34

و یک درخواست:

سلام atghia جان.
درمورد شکل شیشه بیژن اطلاعی ندارم. فقط میدونم جایره FiFi رو در سال 1987 برده و طرح شیشه اش هم جوایزی دریافت کرده.
بوی بیژن مردانه هم نارنج فاسد شده دودی است. این چیزی است که بنظرم میرسه. عطریه که محبوب افرادی مثل سیلوستر استالونه بوده. عطر خشنیه که از احساس و لطافت در اون خبری نیست.

Atghia
26-01-2015, 22:44
سلام خدمت دوستان عطر باز میخواستم ببینم عطر بلک ایکس اس مردانه و پولو گرین مردانه شباهتی به هم دارن وقتی میمونن؟
:n02:

سلام
شخصا از دوستداران بلک ایکس اس هستم و به عنوان یک عطر خوب توصیش میکنم
متاسفانه تستی از پولو گرین نداشتم
اما
نت انتهایی هر دو عطر شامل نعناع هندی و عنبر هست و فکر میکنم که حق با شما باشه:n17: (( به طور کلی عنبر در نت انتهایی عطرها اگر باشه به طور محسوسی غلبه داره و قابل تشخیصه))

hike
27-01-2015, 09:54
scent of the day امروزتون چی بوده؟
من old spice

گفته میشه بوی میخک صد پر و دارچین است. کار 1937. شعارش اینه: اگر پدر بزرگتون این عطر رو نمیزد شما اکنون وجود نداشتید.

shervin1996
27-01-2015, 12:14
سلام دوستان سایتای فروش اشانتیون ومغازه هایی که توتهران بیشترین اشانتیونارو دارن میخواستم.
درضمن اتقیای عزیز اگه فضولی نباشه میخواستم لیست کلکسیون عطرهات بامشخص کردن بهتریناشو به نظر خودت به عنوان یه عطربازحرفه ای که لطف میکنه و ماروراهنمایی میکنه بذاری:n02:

farid123
27-01-2015, 13:10
Versace man . عطری وودی اسپایسی با رایحه زعفران و توتون ،پخش بوی خوب با ماندگاری عالی.

Atghia
27-01-2015, 13:19
سلام دوستان سایتای فروش اشانتیون ومغازه هایی که توتهران بیشترین اشانتیونارو دارن میخواستم.
درضمن اتقیای عزیز اگه فضولی نباشه میخواستم لیست کلکسیون عطرهات بامشخص کردن بهتریناشو به نظر خودت به عنوان یه عطربازحرفه ای که لطف میکنه و ماروراهنمایی میکنه بذاری:n02:

عزیز سایت ها رو که نمیشه انجمن معرفی کرد میشه تبلیغات :دی دوستان اگر تمایل به راهنمایی دارند لطفا از طریق پ.خ:n16:
من؟ عطر؟:n31:حرفه ای کجا بود من فقط پیگیرم:15:
ولی اگر از عطرهای برادرام و پدرم فاکتور بگیرم( که بعضی هاشون رو هم خیلی دوست میدارم:n39:)

glamor از بورژوا
شیفون از امپر
اکسیژن از لانوین
ایتس می از جاکومو
شوک از کالوین کلین
اتیمو از سالواتوره فرگامو
جان ریچموند زنانه
پرمیر ژور از نینا ریچی
نارسیسو رودریگز فر هر (شیشه مشکی)
نارسیسو اسنس
ومنیتی از تری ماگلر
آکوا وومن از Rochas
لجند از مونت بلنک
212 گلم از کارولینا هررا
CH از کارولینا هررا
بیت از بربری
گوچی بای گوچی

کمی قبلتر اینا هم بودند (به ترتیبی که نام بردم قدیمی تر میشه :دی):

جادور از دیور
لایت بلو از دی & جی
کول واتر سامر fizz از داویدوف
l'amour از ایوروشه
nexity از euroluxe

و چندین و چند عطر به نسبت گمنام از برندهای متفرقه

((اینا عطرهایی بودند که داشتم و یا دارم ))
:n17:

بین همه ی اینها بهترین عطرم آکوا وومن هست بدون شک (هم ماندگاری هم رایحه بینظیر...)

از لحاظ پخش بو و خاص بودن رایحه (ومنیتی) و (نارسیسو فرهر)

از لحاظ دوست داشتنه رایحه (بدون در نظر گرفتن پخش ضعیفش!) ایتس می از جاکومو

MOHAMMAD2010
27-01-2015, 15:05
scent of the day
Lalique Pour Homme

shervin1996
27-01-2015, 21:20
[QUOTE=Atghia;8529928]عزیز سایت ها رو که نمیشه انجمن معرفی کرد میشه تبلیغات :دی دوستان اگر تمایل به راهنمایی دارند لطفا از طریق پ.خ:n16:
من؟ عطر؟:n31:حرفه ای کجا بود من فقط پیگیرم:15:

پس شما اگر خودت میدونی پیام خصوصی کن همچنین دوستان دیگه.:n01:
اتقیاخانم عطرباز حرفه ای نباشی خلاصه عطر باز که هستی نمیشه لفظ پیگیر رو به کار برد:n02:

shervin1996
28-01-2015, 21:58
سلام ببخشید دوستان دی سی شدن عطر ها به چه معناست ؟ مثلا الان عطر midnight poison ازبرند Dior دی سی شده.

farid123
28-01-2015, 22:33
سلام ببخشید دوستان دی سی شدن عطر ها به چه معناست ؟ مثلا الان عطر midnight poison ازبرند Dior دی سی شده.
یعنی اینکه تولیدش متوقف شده (discontinue)

armin_dj
29-01-2015, 11:51
سلام خدمت دوستان عزیز , از علاقه مندان به بحث عطر و ادکلن هستم و چندین ساله این قضیه رو پیگیری میکنم, تجربیاتی در مورد انواع ادکلن دارم که به تدریج در تایپیک خواهم گفت
مدت ۵ ساله که ادکلن اصلی بنده وان میلیون از پاکو رابان هست ,با وجود تمام شایستگیهای این ادکلن قصد دارم یه تنوعی بهش بدم
مشکل اصلی من این نیست که چی بخرم , مشکل اصلی اینه که از کجا بخرم ؟متاسفانه مثل اینکه مشکل وجود ادکلنهای تقلبی در این چند ساله نه تنها حل نشده بلکه با وجود ریفرموله کردن بعضی ادکلنها وضعیت حادتر هم شده , هیچ کالایی رو ندیدم که به اندازه ادکلن اینقدر کالاهای تقلبی توش باشه و اینچنین محل جولان شیادان و فرصت طلبان فقط همینقدر بگم که مقاله ای تو اینترنت دیدم از یک فرد مسوول که میگفت ۵ نوع مختلف ادکلن تقلبی در بازار وجودداره...
خودم برای خرید این فروشگاها رو مد نظر دارم هر چند تاحالا از هیچ کدومشون خربد نکردم : سنگ , هایلند , شقایق و یکی از فروشگاهای معتبر اینترنتی که بیشتر لوازم دیجی ! تالی میفروشه و اخیرا ادکلن رو اضافه کرد و حتی تضمین اصل بودن میده
بنده حدود ۱ ملیون تومان برای خرید ادکلن کنار گذاشتم و اگر بهم ثابت بشه که ادکلنهایی که خریدم اصله این رقمو تا دو ملیون تومن افزایش میدم , پس قضیه برام خیلی حساسه و نمیخوام دو ملیون تومنم با ادکلن تقلبی دود بشه بره هوا !
لطف کنید معتبرترین جایی که ازش اطمینان کامل دارید که تمام ادکلناش اصله رو به بنده معرفی کنید و اگر اینجا امکانش نیست در پیغام خصوصی , باتشکر

Atghia
29-01-2015, 19:53
سلام
امروز فرصتی شد که یک عطر خوب رو تست کنم
من خیلی علاقمند به بوی چوبی-علفی هی وود هستم خیلی ها این عطر ملایم رو میشناسن
متاسفانه پخش چندانی نداره و ماندگاریش متوسط هست

و اما عطری که تست کردم مرسدس بنز اینتنس بود که شباهت بسیار زیادی با هی وود داره! یعنی براحتی برای یک فرد عادی هم میتونه قابل لمس باشه این شباهت!
بنظر میرسه از لحاظ پخش و ماندگاری شرایط بهتری نسبت به هی وود داره و قیمت 160 تومنی با توجه به حجم 120 میلی که داره باعث میشه یک عطر خوب! برای خرید محسوب بشه
فوق العاده نیست اما برای دوستداران رایحه های چوبی انتخاب مناسبیه

30vil
29-01-2015, 20:30
سلام
امروز فرصتی شد که یک عطر خوب رو تست کنم
من خیلی علاقمند به بوی چوبی-علفی هی وود هستم خیلی ها این عطر ملایم رو میشناسن
متاسفانه پخش چندانی نداره و ماندگاریش متوسط هست

یک نسخه اینتنس هم دسکوارد معرفی کرده که گویا قویتر و ماندگارتر از این کار باشه

چند روز پیش از هایلند قیطریه رد میشدم دیدم نسخه اینتنس هی وود را داره اما متاسفانه فرصت نشد تست کنم

shervin1996
30-01-2015, 00:26
سلام دوستان تهران جایی روداره که عطر های25 و 50 میلی بفروشه همین هایی که مدل جیبی کتابین. توبازار بزرگ میتونم پیداکنم؟شماکجاازاین نمونه عطرهادیدین؟باچه قیمتی؟اگر جایی هست که خیلی زیادازاین عطرهاپیدامیشه واصل هست معرفی کنید ممنون میشم.

hike
30-01-2015, 12:34
سلام خدمت دوستان عزیز , از علاقه مندان به بحث عطر و ادکلن هستم و چندین ساله این قضیه رو پیگیری میکنم, تجربیاتی در مورد انواع ادکلن دارم که به تدریج در تایپیک خواهم گفت
مدت ۵ ساله که ادکلن اصلی بنده وان میلیون از پاکو رابان هست ,با وجود تمام شایستگیهای این ادکلن قصد دارم یه تنوعی بهش بدم
مشکل اصلی من این نیست که چی بخرم , مشکل اصلی اینه که از کجا بخرم ؟متاسفانه مثل اینکه مشکل وجود ادکلنهای تقلبی در این چند ساله نه تنها حل نشده بلکه با وجود ریفرموله کردن بعضی ادکلنها وضعیت حادتر هم شده , هیچ کالایی رو ندیدم که به اندازه ادکلن اینقدر کالاهای تقلبی توش باشه و اینچنین محل جولان شیادان و فرصت طلبان فقط همینقدر بگم که مقاله ای تو اینترنت دیدم از یک فرد مسوول که میگفت ۵ نوع مختلف ادکلن تقلبی در بازار وجودداره...
خودم برای خرید این فروشگاها رو مد نظر دارم هر چند تاحالا از هیچ کدومشون خربد نکردم : سنگ , هایلند , شقایق و یکی از فروشگاهای معتبر اینترنتی که بیشتر لوازم دیجی ! تالی میفروشه و اخیرا ادکلن رو اضافه کرد و حتی تضمین اصل بودن میده
بنده حدود ۱ ملیون تومان برای خرید ادکلن کنار گذاشتم و اگر بهم ثابت بشه که ادکلنهایی که خریدم اصله این رقمو تا دو ملیون تومن افزایش میدم , پس قضیه برام خیلی حساسه و نمیخوام دو ملیون تومنم با ادکلن تقلبی دود بشه بره هوا !
لطف کنید معتبرترین جایی که ازش اطمینان کامل دارید که تمام ادکلناش اصله رو به بنده معرفی کنید و اگر اینجا امکانش نیست در پیغام خصوصی , باتشکر

گیشا مغازه غنچه. ولی قیمتهاش خیلی بالاتره نسبت به جاهای دیگه طبق گفته دوستان. احتمالا گران فروشترین مغازه است. منتها خیالت راحته از نظر اصل بودن.
سفیر در پاساژ گلستان یا تندیس.
پاساژ قائم در تجریش هم میتونی سر بزنی. اون بالاش یک بورس عطره. من 2 دفعه خرید کردم مشکلی نداشته. البته تست عطر ندارن بیشترشون. ولی قیمتهاش باید مناسبتر باشه.
سایت هم برات پخ میکنم.

Abbas.V
30-01-2015, 18:10

سلام گرامی. آدرس سایت ارسال شد خدمتتون.

Capcom
30-01-2015, 18:19
سلام گرامی. آدرس سایت ارسال شد خدمتتون.
لطفا برای من نیز ارسال کنید
Emad HD
30-01-2015, 19:52
من خودم از دو سایت خرید داشتم و به نظرم ورژن تولید شده برای کشور های عربی هر چی هم باشه ماندگاریش از آمریکایی کمتره
چون خودم تجربه داشتم از حداقل 10 مدل عطر
به نظرم آدم اسانس بخره خیلی بهتره تا بره عطر تولید شده برای کشور های عربی رو بخره

hike
31-01-2015, 21:05
scent of the day امروز
Davidoff Zino کار 1986. ترکیبی از بوی گل رز و وانیل.

farid123
31-01-2015, 21:58
scent of the day
Zara man Silver مرکباتی ، ترش و ملایم. کپی از گوچی گیلتی.

hike
01-02-2015, 17:37
scent of the day
Kouros Yves Saint Laurent
ترکیبی از عسل و civet (ماده ای که از گربه ای به همبن نام میگیرند). کار 1981. ماندگاری متوسط.

amirfakhrian
01-02-2015, 18:48
سلام
نظرتون درباره oud wood چیه؟ آیا ارزش 800 تومن رو داره؟

amiraliqq
02-02-2015, 11:24
سلام دوستان
اگه ممكنه سايت هاي اينترنتي يا مغازه هاي كل جنس اصل و قيمت منصفانه ميدن آدرس بديد لطفاً تشكر

Amir-Rainman
02-02-2015, 12:04
دوستان نظرتون درباره این دو چیه؟ Jeanne Arthes Sultan و Orlane Derrick

اگر هم تو محدوده قیمت این دو گزینه بهتر دیگه ای هم هست، ممنون میشم معرفی کنید

hike
02-02-2015, 13:26
QUOTE=Amir-Rainman;8534975]دوستان نظرتون درباره این دو چیه؟ Jeanne Arthes Sultan و Orlane Derrick

اگر هم تو محدوده قیمت این دو گزینه بهتر دیگه ای هم هست، ممنون میشم معرفی کنید

Derrick عطر خوشبو و خشنیه. ادویه خالص است. تاپ نوتش فلفل سیاه است. عطر تیره و تاری است. کار 1978 است. یعنی از تست زمان سربلند بیرون امده. قیمتش باید حدود 50 باشه درسته؟
در مورد اون یکی عطر زنانه اطلاعی ندارم.

farid123
02-02-2015, 14:04
Derrick عطر خوشبو و خشنیه. ادویه خالص است. تاپ نوتش فلفل سیاه است. عطر تیره و تاری است. کار 1978 است. یعنی از تست زمان سربلند بیرون امده. قیمتش باید حدود 50 باشه درسته؟

پارسال حدود 35 قیمتش بود ولی بعضی ها میگن این دریک ،اون دریک قدیم نیست .

Amir-Rainman
02-02-2015, 15:10

الآن 30 تومنه
اون یکی هم تا جایی میدونم زنانه نبود :n02:

تو همین حدود 50-60 یه ادکلن که مناسب بهار - تابستون باشه، گزینه ای خوب وجود داره؟ ( از عطر گرم اصلا خوشم نمیاد )

ramshad
02-02-2015, 15:25
درک ای که در دهه هفتاد بود رو دیگه هیچ وقت ندیدم! یه شاهکار بود واقعا. پخش بو و ماندگاری داشت در حد جام جهانی. این سی چهل تومنی ها که الان هست درک نیست.

farid123
02-02-2015, 15:25
الآن 30 تومنه

تو همین حدود 50-60 یه ادکلن که مناسب بهار - تابستون باشه، گزینه ای خوب وجود داره؟ ( از عطر گرم اصلا خوشم نمیاد )
خب شما که عطر گرم دوست ندارید چطور رفتید سراغ دریک ،اون یکی هم که زنونست :n18:
تو این رده قیمت عطر خنک مناسبی پیدا نمی کنید باید برید سراغ کارهای اماراتی مثل ریو ...

habib mahvare
02-02-2015, 15:57
ایا عطر و یا ادکلنی به نام : برونی داریم؟اگه هست عکس و مشخصاتش رو میخوام.

Atghia
02-02-2015, 16:17
الآن 30 تومنه

چوال کپی جالبی از پلو بلو حدود 55 تا 60 هست
پخش جالبی نداره ولی ماندگاریش خوبه
کلا عطر خوشبویی هست در این قیمت

استامینو کپی بسیار عالی از بلو دشنل قبلا 65 بود الان دیدم یه سایتی زده بود 80 فکر کنم

hike
02-02-2015, 17:41
الآن 30 تومنه

Malizia Uomo Vetyver Mirato
یک عطر خنک مرکباتی و تلخ. قبلش تست کن. شاید از تلخی گیاه وتیور خوشت نیاد.

farid123
02-02-2015, 19:40
چوال کپی جالبی از پلو بلو حدود 55 تا 60 هست
پخش جالبی نداره ولی ماندگاریش خوبه
کلا عطر خوشبویی هست در این قیمت

استامینو کپی بسیار عالی از بلو دشنل قبلا 65 بود الان دیدم یه سایتی زده بود 80 فکر کنم
سلام. این کپی پلو بلو را خودتون امتحان کردید؟بدون در نظر گرفتن ماندگاری و پخش بو ، از لحاظ رایحه چقدر شبیه اصلش هست؟

Atghia
02-02-2015, 19:44
سلام. این کپی پلو بلو را خودتون امتحان کردید؟بدون در نظر گرفتن ماندگاری و پخش بو ، از لحاظ رایحه چقدر شبیه اصلش هست؟

بله :n39:
شباهت میتونم بگم خیلی خوب:n18:

+

البته بگم cheval کپی پلو گرین و بلک هم داره! که من فقط بلو رو داشتم (داشتن :دی)

Atghia
02-02-2015, 19:49
Malizia Uomo Vetyver Mirato

یک عطر خنک مرکباتی و تلخ. قبلش تست کن. شاید از تلخی گیاه وتیور خوشت نیاد.

این عطر خیلی عالیه! قشنگ پخش میشه خوب هم میمونه!
یادش بخیر سالها قبل تولد پسرخالم براش گرفتم:n09:
منتهی یک مسئله ای رو اضافه کنم (البته با عرض پوزش) اگر جز اون افرادی هستید که خیلی عرق می کنید...این عطر رو نخرید:n35: یعنی ترکیبش زیاد جالب در نمیاد:n37:

sAeEd_kHaAn
03-02-2015, 08:34
عطر امروز من :n02:
تلخ و دوستداشتنی (پخش و موندگاری خوب)

hike
03-02-2015, 09:59
عطر امروز من :n02:
تلخ و دوستداشتنی (پخش و موندگاری خوب)

یک عطر عالی وکلاسیک. کار 1975. یادمه تو هایپراستار تستش کردم و عاشقش شدم. قیمتش هم مناسبه.

sAeEd_kHaAn
03-02-2015, 11:29
یک عطر عالی وکلاسیک. کار 1975. یادمه تو هایپراستار تستش کردم و عاشقش شدم. قیمتش هم مناسبه.

آره منم دوسش دارم برا استفاده روزانه عالیه تو این فصل ، با قیمت عالی شما یه عطر اورجینال فرانسوی میگیری که کیفیتش قابل مقایسه با عطرهای اماراتی هم قیمتش نیبست

aminreza.star
03-02-2015, 13:43
دوستان این ادکلن دیگه گیر نمیاد ؟

pierre cardin cuir intense

رایحه چرمی و ملایم فوق العاده ای داره. من به شخصه با نوت چرم حال نمیکنم ولی این ادکلن خیلی منو محو خودش کرد :n12:

farzan311
03-02-2015, 14:50
سلام
دوستان یه عطر میخوام برای استفاده روزانه انتظاراتی که دارم:
قیمتش تا 150 باشه کمتر هم بود بهتر:n02:
بوی شدیدی نداشته باشه و جوری باشه اغلب افراد خوششون بیاد و کسی اذیت نشه به خاطر بوش چون میخوام برای کلاس استفاده کنم و نمیخوام بقیه رو اذیت کنه
ماندگاریش خوب باشه (در حد چهار پنج ساعت به نظر من خوبه)
من زیاد عرق میکنم نمیخوام به خاطر این مساله ترکیبش خیلی بد بشه
+
نمیدونم دئودورانتی هست که بشه کنار عطر استفاده کرد که کمی جلوی این مشکل رو بگیره؟ اگه هست لطفا معرفی کنید

کلا زیاد از رایحه ها سر در نمیارم و و سلیقه ام جوریه که ممکنه از هر چیزی خوشم بیاد:n02:
پس اگه امکانش هست چند عطر متفاوت معرفی کنید که خودم تست کنم

پ.ن من تازه در تهران مستقر شدم و زیاد جایی رو بلد نیستم اگه میتونید با پ.خ یکی دو مکان که امکان تست دارند و مطمین هستند هم بهم معرفی کنید
ممنون:n16:

shervin1996
03-02-2015, 14:56
این عطرو دیروز مادرم خرید منم که کشته مرده خرید عطرم باهاش رفتم:
La Vie Est Belle باتلفظ لاوی آ بل که فروشنده تلفظ میکرد لاوی است بله و من حرص میخوردم:n23:
بوی شیرین ودوست داشتنی که هرچی میمونه خوشبوتر میشه برای من یه جورایی بوی خوردنی های باطعم توت فرنگی رو داره:n02: برای خانم هایی که بوهای شیرین رودوست دارن انتخاب خوبیه توی ردیف بوهایی مثل کوکو مادمازل قرار میگیره شاید اولش که میزنی یه کم زیادی شیرین باشه اماوقتی میمونه ملایم ترمیشه ومیشه تشخیص داد که کاملا زنونس(عطرهای دیگه ای که برای تست آوردغیر از کلینیک هپی زنونه جالب نبود)

دربارش که سرچ کردم دیدم مدل تبلیغاتیش خانم جولیارابرتزه که ازبازیگرای موردعلاقمه.تبلیغ ویدیوییش هم جالب بود.
دوستان تو یوتیوب چندتاازتبلیغات ویدیویی عطرهاروببینید جالب وباشکوهه عطرایی مثل Jador Dior یا N5 Chanel که شارلیز ترون ونیکول کیدمن مدل هاشن یا D&G The One و Gucci By Gucci که ازجیمز فرانکو و اسکارلت یوهانسون و متیو مک کانهی استفاده کردن .این برندهاباتبلیغاتشون میترکونن واقعا هزینه میکنن........ ماهم تبلیغ داریم:n09:

farid123
03-02-2015, 15:07
سلام
بوی شدیدی نداشته باشه و جوری باشه اغلب افراد خوششون بیاد و کسی اذیت نشه به خاطر بوش چون میخوام برای کلاس استفاده کنم و نمیخوام بقیه رو اذیت کنه
+
نمیدونم دئودورانتی هست که بشه کنار عطر استفاده کرد که کمی جلوی این مشکل رو بگیره؟ اگه هست لطفا معرفی کنید

کلا زیاد از رایحه ها سر در نمیارم و و سلیقه ام جوریه که ممکنه از هر چیزی خوشم بیاد:n02:

پ.ن من تازه در تهران مستقر شدم و زیاد جایی رو بلد نیستم اگه میتونید با پ.خ یکی دو مکان که امکان تست دارند و مطمین هستند هم بهم معرفی کنید
CK One Shock، قیمت 200 میلش حدود 120 هست.برای تست هم برید هایلند.

Saeed7Star
03-02-2015, 16:03
سلام
به نظر شما ادکلن Bvlgari Aqva چطوره ؟
پخش بو و ماندگاریش چطوریه ؟

shervin1996
03-02-2015, 16:07
سلام
+

سلام. دوست عزیز بهتر بود میگفتید چه نوع بوهایی رو میپسندید؟گرم - خنک -تلخ -شیرین؟
باتوجه به اینکه گفتید میخواید بوی شدیدی نداشته باشه برای این فصل میتونید دانهیل قهوه ای (Dunhill for men)که بوی تمیزی هم داره:n02: رو تست کنید.همچنین باربری بریت (burberry brit) و هالووین من(Holloween man)و جگوار ویژن(Jaguar Vision) و هوگو بس اورنج
(hugo boss orange) هم گزینه های بدی نیستن البته بعضی از این عطرها گرمن وممکنه مثلا وقتی هالووین رو میزنی اولش کمی تند باشه اما یه کم که بگذره بوش خوب میشه.باتوجه به فصل زمستون اینارو گفتم.من همینارو باحدود قیمتی که گفتین میشناسم حالا دوستان دیگه که اطلاعاتشون هم بیشتره کمک میکنن.اگه گرم وخنک بودن هم براتون مهم نیست ودراستفاده ی عطر به فصل اهمیت نمیدین عطرای بیشتری میشه معرفی کرد.

Saeed7Star
03-02-2015, 16:32
سلام

farzan311
03-02-2015, 16:53
CK One Shock، قیمت 200 میلش حدود 120 هست.برای تست هم برید هایلند.

سلام. دوست عزیز بهتر بود میگفتید چه نوع بوهایی رو میپسندید؟گرم - خنک -تلخ -شیرین؟
باتوجه به اینکه گفتید میخواید بوی شدیدی نداشته باشه برای این فصل میتونید دانهیل قهوه ای (Dunhill for men)که بوی تمیزی هم داره:n02: رو تست کنید.همچنین باربری بریت (burberry brit) و هالووین من(Holloween man)و جگوار ویژن(Jaguar Vision) و هوگو بس اورنج
(hugo boss orange) هم گزینه های بدی نیستن البته بعضی از این عطرها گرمن وممکنه مثلا وقتی هالووین رو میزنی اولش کمی تند باشه اما یه کم که بگذره بوش خوب میشه.باتوجه به فصل زمستون اینارو گفتم.من همینارو باحدود قیمتی که گفتین میشناسم حالا دوستان دیگه که اطلاعاتشون هم بیشتره کمک میکنن.اگه گرم وخنک بودن هم براتون مهم نیست ودراستفاده ی عطر به فصل اهمیت نمیدین عطرای بیشتری میشه معرفی کرد.
ممنون دوستان الان دارم میرم اینهارو تست کنم و یکیشون رو بگیرم
شروین عزیز همونطور که گفتم من اصلا سلیقه خاصی ندارم و ممکنه از هر رایحه ای خوشم بیاد و یکی دوباری هم که تا حالا عطر خریدم اینجوری بوده که نصف عطر ها مغازه رو تست کردم تا از یه چیزی خوشم اومده و گرفتمش :n02:
که معمولا کسی اینجوری خوشش نمیاد ازش خرید بشه پس ایندفعه اومدم با اطلاعات قبلی برم

hike
03-02-2015, 18:50
سلام
+

Avant Garde Lanvin قیمت 135. ترکیبی از توتون و عسل.

shervin1996
03-02-2015, 19:07
ممنون دوستان الان دارم میرم اینهارو تست کنم و یکیشون رو بگیرم
شروین عزیز همونطور که گفتم من اصلا سلیقه خاصی ندارم و ممکنه از هر رایحه ای خوشم بیاد و یکی دوباری هم که تا حالا عطر خریدم اینجوری بوده که نصف عطر ها مغازه رو تست کردم تا از یه چیزی خوشم اومده و گرفتمش :n02:
که معمولا کسی اینجوری خوشش نمیاد ازش خرید بشه پس ایندفعه اومدم با اطلاعات قبلی برم
اسم عطری که گرفتی رو بذار فرزان عزیز+ توصیف بوش ازنظرخودت...:n01:

farzan311
03-02-2015, 20:30
اسم عطری که گرفتی رو بذار فرزان عزیز+ توصیف بوش ازنظرخودت...:n01:
بالاخره halloween man رو گرفتم یکی دو تا از عطر هایی که معرفی شد رو نداشت ولی خوب
از همین خوشم اومد حالا این چه رایحه ای داره نمیدونم درست شما بهتر سر در میارید:n02:
فعلا که اینقدر عطر تست کردم حس بویاییم کامل از کار افتاده ولی فردا اون چیزی که ازش متوجه میشم رو براتون توضیح میدم
قیمتشم 130 بود خوبه؟

shervin1996
03-02-2015, 21:25
بالاخره holloween man رو گرفتم یکی دو تا از عطر هایی که معرفی شد رو نداشت ولی خوب
از همین خوشم اومد حالا این چه رایحه ای داره نمیدونم درست شما بهتر سر در میارید:n02:
فعلا که اینقدر عطر تست کردم حس بویاییم کامل از کار افتاده ولی فردا اون چیزی که ازش متوجه میشم رو براتون توضیح میدم
قیمتشم 130 بود خوبه؟
مبارک باشه عطر شیرین وگرم وشیکی روانتخاب کردی وکاملا مناسب این فصل.:n06:همونطور که گفتم شاید اولش که بزنی یه خورده تندباشه اما بعد چنددقیقه بوش جذاب میشه البته این نظرمنه بوش باعطر وان میلیون هم شباهت داره وبه نظرم بهتره توهوای گرم استفاده نکنی که دلت از عطرت زده بشه.درباره قیمتشم آره همین حدوداس.

farid123
04-02-2015, 12:52
امروز برای تست عطر cheval به چند جا سر زدم که تقریبا هیچ جا موجود نبود.فقط یکجا باز شدش را داشت که تسترش بود و 75 میداد که نهایتا با تخفیف 65 ازش خریدم.به نظرم شبیه سازیش از پلو بلو خیلی موفق بوده.ظاهرا برند استرلینگ یا استیارا زیاد تو بازار موجود نیست و فقط ندرتا رنگ آبیش را میارن.

Saeed7Star
04-02-2015, 13:10
سلام

اینو یادتون نره !!
اگر هم درباره ادکلن جگوار آبی نظر بدید ممنون میشم.

Atghia
04-02-2015, 14:47
اینو یادتون نره !!
اگر هم درباره ادکلن جگوار آبی نظر بدید ممنون میشم.

جگوار آبی عطر خوش رایحه ای هست اما در بین عطرهای خنک، عطر قوی محسوب نمیشه
پایینترین قیمت عطر خنک از یک برند عنوان دار هست! (از این ارزونتر میفته توو کارای کپی و برندای اماراتی)

farid123
04-02-2015, 15:14
جگوار آبی عطر خوش رایحه ای هست اما در بین عطرهای خنک، عطر قوی محسوب نمیشه
پایینترین قیمت عطر خنک از یک برند عنوان دار هست! (از این ارزونتر میفته توو کارای کپی و برندای اماراتی)
سلام .ممنون بابت معرفی این عطر cheval :n16:
از سایر عطرهای استرلینگ چیزی تست نکردید؟

Saeed7Star
04-02-2015, 16:06
کسی درباره ادکلن Bvlgari Aqva نظری نداره ؟

Atghia
04-02-2015, 17:02
سلام .ممنون بابت معرفی این عطر cheval :n16:
از سایر عطرهای استرلینگ چیزی تست نکردید؟

سلام خواهش میکنم دوست عزیز:n17:
نه راستش
ولی بلک رو قبلا یکی از سایتها داشت برای فروش الان ناموجود زده خواستید بهتون پیام خصوصی میزنم ((ممکنه در صورت درخواست براتون تهیه کنند:n06:))

amirfakhrian
04-02-2015, 21:19
سلام
برای فصل بهار قصد خرید یک ادکلن دارم. به چند تا گزینه رسیدم لطفا اگر مورد بهتری رو سراغ دارید ذکر کنید.
Oud Wood Tom Ford
Green Irish Tweed
acque di gio
He Wood Ocean Wet Wood
L'Homme Libre
از نظر رایحه ملایم باشه و تو ذوق نزنه و حس طراوت و شادابی رو ایجاد کنه.

hike
04-02-2015, 21:37
سلام
برای فصل بهار قصد خرید یک ادکلن دارم. به چند تا گزینه رسیدم لطفا اگر مورد بهتری رو سراغ دارید ذکر کنید.
Oud Wood Tom Ford
Green Irish Tweed
acque di gio
He Wood Ocean Wet Wood
L'Homme Libre

اینم تست کن:
live jazz

Atghia
04-02-2015, 21:51
سلام
Oud Wood Tom Ford
Green Irish Tweed
acque di gio
He Wood Ocean Wet Wood
L'Homme Libre

آکوا دی جیو نسخه اسنزا انتخاب خیلی خوبیه دوست عزیز:n17:
هی وود با بقیه انتخابهاتون فاصله زیادی داره...
لیبره از ایو سن لورن هم من که تست کردم با رایحه ای که داره زیاد ارتباط برقرار نکردم یک کمی زیادی بوی صابونی داره بنظرم:n13: صابون هم نه، کلا یجوریه :دی مثلا در برابر این، دی جیو اسنزا خیلی بیشتر می ارزه (نظر شخصی)

و من پیشنهاد میکنم که آکوا اسنشیال از فرگامو رو هم تست کنید بنظرم عطر خنک خوبی هست واقعا:n06:

shervin1996
04-02-2015, 22:39
سلام
Oud Wood Tom Ford
Green Irish Tweed
acque di gio
He Wood Ocean Wet Wood
L'Homme Libre
این دوعطرو هم از برند creed تست کنید بوهای خنک وشیرینی داره مخصوصا اونتوس که محشره به نظرم:

به اضافه Kenzo L`eaupar که یه خورده بوی چایی مانند داره من که عاشقشم:n02:

Alcatel.
05-02-2015, 03:26
سلام :n18:
دنبال خنک ترین ادکلن ممکن هستم!:n30:
بعضی ادکلن ها هست وقتی به مشامت میخوره حس میکنی کل بدنت یخ زده از خنکیش تنت میلرزه!!! یه طراوت خاصی داره مثه درختی که خشک بوده یدفعه شاداب و سره حال میشه یه همچین حسی به ادم دس میده. :n04:
سقف قیمت 150.
لطفا چند نمونه معرفی کنید ممنون :n40:

Atghia
05-02-2015, 10:29
سلام :n18:
دنبال خنک ترین ادکلن ممکن هستم!:n30:
بعضی ادکلن ها هست وقتی به مشامت میخوره حس میکنی کل بدنت یخ زده از خنکیش تنت میلرزه!!! یه طراوت خاصی داره مثه درختی که خشک بوده یدفعه شاداب و سره حال میشه یه همچین حسی به ادم دس میده. :n04:
سقف قیمت 150.
لطفا چند نمونه معرفی کنید ممنون :n40:

سلام اگر دقیقا بخوام از عطری که با توصیف شما منطبقه نام ببرم===پورشه دیزاین اسنس
ولی انتظار پخش بوی بالا ازش نداشته باشید ماندگاریش هم خوبه (در مورد عطرهای خنک)
اگر ماندگاری بالا براتون مهمه : ایسی میاکه بلو و مونت بلنک لجند((ماندگاری بالاتر از حدانتظار))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر صرفا رایحه مهمه براتون و ماندگاری اولویت نیست این دو گزینه واقعا عطرهای مطبوعی هستند: کلینیک هپی و جان وارواتوس آرتیسان ((ماندگاری پایینتر از حد انتظار))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر برند براتون مطرحه : دو عطر خوب از کالوین کلین :ck one و ck in 2u ((رایحه و ماندگاری متوسط))

اگر ترکیبی از رایحه و ماندگاری مهمه ((در واقع عطرهای خنک ماندگاری بالا ندارند و اینهایی که در ادامه میگم عطرای خوبی هستند و ماندگاری متوسط و رایحه خوبی دارند))

پورشه دیزاین اسنس

آزارو کروم اسپرت و آزارو کروم سامر

اما انتخاب های شخصی خودم از بین اینها :مونت بلنک لجند ،کلینیک هپی، پورشه دیزاین اسنس

پ.ن: رنج قیمتی عطرهای ذکر شده بین 110 تا 180 میباشد.

s.hossein45
05-02-2015, 12:02
سلام: تام فورد گری وتیور یکی از کارهای عالی مناسب بهار و تابستان

shervin1996
06-02-2015, 00:36
سلام امروز رفتم یوسف آباد تهران یه مغازه بود که عطراشو برای تست گذاشته بود چندتا عطر تست کردم.ازورساچه ایو فرش بیشتر ازهمه لذت بردم عطر مناسبیه برای فصل های معتدل وگرم (Versace Eau Fraiche) همچنین Black XS که نمیدونم چرابه نظرم فوق العاده س قبلا اسمارت 15میلشو گرفته بودم وشک داشتم بوی اصلیش باشه اما الان که تست کردم دیدم همون محشره که اسمارت هم خیلی خوب بوی عالیشو تقلید کرده. من به دوستانی که برای بهاروتابستون دنبال یه عطر بابوی عالی وقیمت مناسبن این دوتاروپیشنهاد میکنم هرچند قدیمین کمی:n02:

Alcatel.
06-02-2015, 02:26
سلام مرسی از خانوم atghia و سایر دوستان :n12:
دیشب رفتم یکی ازینارو بگیرم اما مشکلی پیش اومدو نشد
داشتم میگشتم این به چشمم خورد با توجه به اینکه گفته بودین ادکلن های خنک ماندگاری بالایی ندارن:

ادکلن مردانه پورشه دیزاین د اسنس سامر آیس ( Porsche Design The Essence Summer Ice ) محصولی تازه با رایحه ای خنک و ملایم است که برای ماه های گرم سال انتخاب بی نظیری می باشد . این محصول با ((ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکندگی عالی)) که دارد برای مصرف در ملاقات های رسمی و مهم پیشنهاد می شود . آیس سامر سرشار از حس نشاط ، طراوت و خوشحالی است . از جمله مواد به کار رفته در ترکیبات آن می توان به بهار نارنج ، ماندارین ، لیمو و سدر اشاره کرد .

شایدم قیمتش خیلی بیشتر از 150 باشه یا در حد تبلیغاته! نمیدونم والا .... توضیحی بدهید لــدفا :n02:

farid123
06-02-2015, 08:05
داشتم میگشتم این به چشمم خورد با توجه به اینکه گفته بودین ادکلن های خنک ماندگاری بالایی ندارن:

ادکلن مردانه پورشه دیزاین د اسنس سامر آیس ( Porsche Design The Essence Summer Ice ) محصولی تازه با رایحه ای خنک و ملایم است که برای ماه های گرم سال انتخاب بی نظیری می باشد . این محصول با ((ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکندگی عالی)) که دارد برای مصرف در ملاقات های رسمی و مهم پیشنهاد می شود . آیس سامر سرشار از حس نشاط ، طراوت و خوشحالی است . از جمله مواد به کار رفته در ترکیبات آن می توان به بهار نارنج ، ماندارین ، لیمو و سدر اشاره کرد .

شایدم قیمتش خیلی بیشتر از 150 باشه یا در حد تبلیغاته! نمیدونم والا .... توضیحی بدهید لــدفا :n02:
شما به نوشته های سایت ها زیاد توجه نکن چون جنبه تجاری داره.چیزی که من قبلا تست کردم خانواده کم تعداد عطرهای پورشه روایح خنک و مناسبی دارن، در عین حال ماندگاری و پخش بوی چندان جالبی ندارند. summer ice خیلی هم جدید نیست و سال 2010 لانچ شده.

Atghia
06-02-2015, 08:51

سلام دوست عزیز
با اقای فرید موافقم!
اون اسنس هم که من بهتون پیشنهاد کردم موندگاریش متوسطه و پخشش کم (خیلی وقتها که خونه هستم میزنم به مچم و ازش لذت میبرم تا حدود 3ساعت شاید :دی)

اینم که شما میگی خیلی خیلی بعیده پخش داشته باشه!:n38::n39: صرفا تبلیغاته
برای یک عطر خنک با پخش زیاد و ماندگاری طولانی نمیشه روش حساب کرد:n16:

Alcatel.
06-02-2015, 15:14
سلام دوستان :n18:
با توجه به حرفاتون بهتره نظرمو عوض کنم :n26:
180 برای 3 ساعت زیاد جالب نیس! البته هوا گرم بشه حتما یه ادکلن خنک میگیرم.
حالا نظرتون درباره ی این 2 تا چیه؟ :n33:
212 Carolina Herrera VIP Men
Million 1
نمیدونم این برند مدلهای مختلفی داره یا نه
تجربه ای داشتین؟ رایحه / ماندگاری / پخش بوش چطوره؟

metalhead_forever
06-02-2015, 15:46
Million 1
من one million رو تجربه کردم... به نظرم بوی چرم و دارچین قبل حسه... ماندگاری و پخش بوی بالایی هم داره...

Atghia
06-02-2015, 16:02
Million 1

سلام
ببینید وان میلیون یکی از عطرهای خیلی خوب در زمینه ماندگاری و پخش هست ولی عطر خیلی گرمیه! الان همش یه ماه مونده به عید:n17:دیگه واسه بهار تابستون کارایی نداره براتون!
بازم با خودتونه تصمیم گیری ولی انتخاب خوبی بین عطرهای گرم هست

212؟:n02: (نظر شخصی) نگیر اقا نگیر
این گرمیش تو بازار ریخته از 18 ساله تا 40 ساله میزنن:n27::n07:
شما از همین برند کارولینا هررا CH رو تست کنید هم چهارفصله هم رایحه خیلی خوبی داره بنظرم مناسبتره

یا 212 گلم از کارولینا هررا هم مناسبه بهار و تابستونه عطر خوبیه بنظرم

بازم محدوده قیمت و ملاک های دیگه رو دقیقتر بگید بهتر میشه کمک کرد:n17:

tik-tak
06-02-2015, 16:24
دوستان یه عطر زنونه با بوی چوب معرفی میکنید ؟ قیمت تا 100

Atghia
06-02-2015, 16:36
دوستان یه عطر زنونه با بوی چوب معرفی میکنید ؟ قیمت تا 100

شی وود 180 تومن

امنیا کریستال از بولگاری 160 تومن

در رنج قیمتی ذکر شده عطر چوبی زنانه سراغ ندارم متاسفانه

ice-man
06-02-2015, 16:36
سلام. لطفا یه عطر یا ادکلن مردونه اورجینال خوب با بوی خنک و شیرین و اسپرت معرفی کنید. بودجه تا 400 تومن
خودم یه Glenn Perri Eau de Toilette Spray for Men, Unpredictable Sport, 3.4 Ounce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتم خیلی بوی خوبی داره ولی دووم نداره. فکر کنم متفرقه س.

Atghia
06-02-2015, 16:47
سلام. لطفا یه عطر یا ادکلن مردونه اورجینال خوب با بوی خنک و شیرین و اسپرت معرفی کنید. بودجه تا 400 تومن
خودم یه Glenn Perri Eau de Toilette Spray for Men, Unpredictable Sport, 3.4 Ounce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتم خیلی بوی خوبی داره ولی دووم نداره. فکر کنم متفرقه س.

212 گلم از کارولینا هررا

ice-man
06-02-2015, 17:35

212 گلم از کارولینا هررا

ممنون این عطرش نزدیک به همون unpredictable sport هست؟
اورجینالش رو از کجا بگیرم. این سایت عطر افشان چطوره اصل میده؟

farid123
06-02-2015, 17:58
فکر کنم عطر مورد نظر شما کپیِ Aventus از کرید باشه.

ice-man
06-02-2015, 18:21
فکر کنم عطر مورد نظر شما کپیِ Aventus از کرید باشه.
اینی که شما گفتید 750 هزاه 120 میل. همه جا هم ازش تعریف کردن. اگه بوش نزدیک باشه میارزه به نظرم.
چطوری میشه یکی دو میل از این عطرها رو خرید تا بوشو تست کنم. اصلا هست همچین چیزی؟:n33:

ramshad
06-02-2015, 19:12
یه سوال! کرید اونتوس رو خود سایت کرید 350 دلار میفروشه. دلار 3500 و قطعا هزینه گمرکی و ترخیص میاد روش وارد کننده اش هم حداقل صد تا 200 باید سود بگیره رو هر اودکلن. چه جوری 750 تومن به فروش میرسه؟ باید 1500000 باشه حداقل قیمتش.

farid123
06-02-2015, 19:47
اینی که شما گفتید 750 هزاه 120 میل. همه جا هم ازش تعریف کردن. اگه بوش نزدیک باشه میارزه به نظرم.
چطوری میشه یکی دو میل از این عطرها رو خرید تا بوشو تست کنم. اصلا هست همچین چیزی؟:n33:
در رابطه با وجود سمپل اونتوس اطلاعی ندارم .سایر دوستان اگر بدونن راهنمایی میکنن.
عطرهای کرید کیفیت بالایی دارن و خب قیمت های بالا:n05: کپی های متعددی هم ازش موجوده مثل ریو اوتوس ،ماین پور هوم و..
Jaguar VISION III هم شباهتی به اونتوس داره قیمتش هم مناسبه.

Atghia
06-02-2015, 20:32

خیر اگر مطابق با گفته ی فرید دنبال مشابه اونتوس هستید کلا این 212 ای که گفتم فرق داره!
...
در مورد سایت های فروش اینترنتی عطر صحبت نمیشه چون تبلیغات خلاف قوانین هست دوست عزیز

مشابه با اونتوس در درجه اول:

cargo for men و بعد از اون mine رو بهتون معرفی میکنم
اولی حدود 120 دومی کمی کمتر به فروش میرسه

Alcatel.
06-02-2015, 23:04
سلام دوست عزیز
با اقای فرید موافقم!
اون اسنس هم که من بهتون پیشنهاد کردم موندگاریش متوسطه و پخشش کم (خیلی وقتها که خونه هستم میزنم به مچم و ازش لذت میبرم تا حدود 3ساعت شاید :دی)

اینم که شما میگی خیلی خیلی بعیده پخش داشته باشه!:n38::n39: صرفا تبلیغاته
برای یک عطر خنک با پخش زیاد و ماندگاری طولانی نمیشه روش حساب کرد:n16:
:n16:

ینی اصلا عطر خنک با موندگاری و پخش بالا وجود نداره؟ حتی گرون قیمت ترین ها هم همینجوریه؟

Atghia
06-02-2015, 23:09

ینی اصلا عطر خنک با موندگاری و پخش بالا وجود نداره؟ حتی گرون قیمت ترین ها هم همینجوریه؟

چرا دوست گرامی دو نمونه بسیار عالی:

ایسی میاکه بلو
مونت بلنک لجند (شیشه مشکی)

منتهی با خواسته شما (اون حس یخ جور نیست)

ایسی میاکه خیلی گیاهی هست من خوشم نمیاد راستش بوی گل شمعدونی میده
مونت بلنک هم درسته خنک دسته بندی میشه ولی همچی فرش نیست ولی خوشبو هستش

بین گرون قیمتها هم آلور اسپرت، بلو دشنل و تام فورد نرولی میشه نام برد

Alcatel.
06-02-2015, 23:36
چرا دوست گرامی دو نمونه بسیار عالی:

ایسی میاکه بلو
مونت بلنک لجند (شیشه مشکی)

منتهی با خواسته شما (اون حس یخ جور نیست)

ایسی میاکه خیلی گیاهی هست من خوشم نمیاد راستش بوی گل شمعدونی میده
مونت بلنک هم درسته خنک دسته بندی میشه ولی همچی فرش نیست ولی خوشبو هستش

بین گرون قیمتها هم آلور اسپرت، بلو دشنل و تام فورد نرولی میشه نام برد
مرسی :n40:

فک میکنم از نظر حس یخ زدگی شما فقط پورشه رو قبول دارین
از اون 3/4 مدلی که داره اسنسش از لحاظ خنکی رایحه موندگاری و پخش بهتره؟

ice-man
07-02-2015, 00:04
یه سوال! کرید اونتوس رو خود سایت کرید 350 دلار میفروشه. دلار 3500 و قطعا هزینه گمرکی و ترخیص میاد روش وارد کننده اش هم حداقل صد تا 200 باید سود بگیره رو هر اودکلن. چه جوری 750 تومن به فروش میرسه؟ باید 1500000 باشه حداقل قیمتش.
منم همین سوال برام پیش اومد که به ارجینال بودن شک کردم. تو اینترنت از 750 تا 850 دیدم.

arash59b
07-02-2015, 00:21

منم همین سوال برام پیش اومد که به ارجینال بودن شک کردم. تو اینترنت از 750 تا 850 دیدم.

دلایل مختلفی داره

1- کسایی که تو کار واردات هستند همیشه بصورت عمده و بدون واسطه ها خرید می کنند که معمولا تخفیف های قابل ملاحظه ای از فروشنده شامل حالشون میشه. همین الان هم اگه قیمت پایه گوشی ها مثلا ایفون رو نگاه کنید قیمت سایت اپل با قیمت فروش ایران تقریبا یکی هست در صورتی که تازه دلال های گرامی بیشترین و بالاترین سود و حباب قیمت رو روی این گوشی اعمال می کنند.

2- علاوه بر تخفیف روی خرید عمده ، معمولا واردکنندگان اصلی از ارز مرجع هم برای خرید استفاده می کنند. وقتی برای واردات خودروهای پورشه و مازراتی چندصدهزار دلاری از ارز مرجع استفاده میشه دیگه یه ادکلن حداکثر 300 دلاری جای خودش رو داره

3- گمرک هم مثل همه ادارات دیگه چم و خم و راه های میانبر خودش رو داره که براحتی و بصورت قانونی می شه از تخفیفات مختلف استفاده کرد. (این تازه درصورتی هست که فرض کنیم کالا از گمرک گذشته)
یکی از دوستان چند سال پیش تو کار واردات خودرو بود و براحتی و با آشنایی و رابطه با افراد معمولی تو گمرک از تخفیفات تا 30% برای هر دستگاه استفاده می کرد

farid123
07-02-2015, 08:22
ضمن تائید صحبت های دوستمون، نکته دیگه اینکه عطریات در اروپا شامل مالیات میشه که قیمت را بالا میبره و طبیعتا موقع صادرات هم مالیاتی در کار نیست و هم تخفیفات عمده به خریدار داده میشه.
موقع خرید عطرهای Creed باید به بچ نامبرشون (سال ساخت) توجه کرد.بعضا عطرهای تاریخ گذشته با قیمت های کمتر فروخته میشه.

BEHZAD2007
07-02-2015, 09:30
سلام عزیزان من یه عطر زنونه میخوام خنک باشه ماندگاری بالا بی زحمت اگر امکان داره چند تا معرفی کنید با تشکر قیمت حداکثر تا 200
خودم تو چنذ تا سایت سرک کشیدم به این رسیدم ممنون میشم نظرتون رو بگید با تشکر

hike
07-02-2015, 10:22

Nautica Voyage رو هم امتحان کن.

Alcatel.
07-02-2015, 11:10

میشه درباره ی رایحه- ماندگاری- پخش بو و قیمتش توضیح بدین؟
اون حس یخ و طراوت رو داره؟
مثلا وقتی میگیم عطرهای خنک پخش بوی جالبی ندارن یعنی حتی از فاصله 2 متری هم حس نمیشه؟ یا عطرهای گرم با پخش بالا از 6/7 متری حس میشه؟
نظر شما درباره ی پورشه اسنس چیه؟ میتونید اینو با موردی که پیشنهاد دادین مقایسه کنید؟
گفتن بیشتر از 3 ساعت دوام نداره .. اگه هر 3 ساعت تجدید کنیم فک کنم این عطرای خنک 10 روزه تموم میشن :n38:

hike
07-02-2015, 12:01
میشه درباره ی رایحه- ماندگاری- پخش بو و قیمتش توضیح بدین؟
اون حس یخ و طراوت رو داره؟
مثلا وقتی میگیم عطرهای خنک پخش بوی جالبی ندارن یعنی حتی از فاصله 2 متری هم حس نمیشه؟ یا عطرهای گرم با پخش بالا از 6/7 متری حس میشه؟
نظر شما درباره ی پورشه اسنس چیه؟ میتونید اینو با موردی که پیشنهاد دادین مقایسه کنید؟
گفتن بیشتر از 3 ساعت دوام نداره .. اگه هر 3 ساعت تجدید کنیم فک کنم این عطرای خنک 10 روزه تموم میشن :n38:
من اینو 2-3 سال پیش تو هایپراستار تست کردم. با بوی سیب شروع میشه و بنظرم ماندگاری خوبی داشت. سایتهای خارجی هم که چک میکنم بیشترشون نظرشون بر اینه که ماندگاری خوبی داره. حدود 8 ساعت. قیمتش 150 است در یک سایت فروش عطر. پورشه رو تست نکردم. اگر به گردن اسپری کنی پخش بوی خوبی داره. حداقل در 1 ساعت اول. بستگی داره چند بار اسپری کنی. بهرحال یک عطر aquatic است و انتظار زیادی ازش نمیشه داشت.

Atghia
07-02-2015, 12:37
علاقه مندان به عطرهای خنک با ماندگاری بالا و پخش خوب!

دو تا عطر دیگه هم در این زمینه هست منتهی دقت کنید که عطر خنک و شیرین نیستند!!!

از طرفی قیمت اولی حدود 180 و دومی 420 هست

من خودم همیشه دوست داشتم دومی رو تست کنم متاسفانه هرجا رفتم یا نداشتن یا برای تست نبود...

اما از یک کاربلد تعریفش رو زیاد شنیدم:n10:

رودستر از برند کارتیر ماندگاری بالا و پخش متوسط

پلاتینیوم از شنل ماندگاری و پخش هر دو بالا
یک توصیف هم نقل میکنم از یکی از سایتهای فروش عطر

بررسی رایحه:
پلاتینیوم خنک است . سرمای آن حالتی بی روح ، بی احساس و فلزی دارد.کاملاً همچون پلاتین !
لبخند و شیرینی در آن نیست و این بی طعم بودن کمی تلخی به آن می دهد. با طراوت به نظر می آید اما نه طراوت آب در آن است ، نه میوه و نه حتی گل های خیس.
این طراوت از تندی خاصی می آید، از ساقه های گل شمعدانی فشرده شده که عطری علفی-گلی نیز به همراه خود دارند. تشبیه تندی و خنکی آن تا حدی نزدیک به رایحه الکل است اما مسلماً عطر الکل را ندارد!
در ته مایه پلاتینیوم رایحه چوبی-خزه ای-علفی کم کم خود را آشکار می کند که قدرتمندی و مردانگی عطر از این نت گرفته شده است. طعمی سنگین که با خنکی ترکیبات قبلی ملایم تر می شود و در انتها کمی رو به گرما حرکت می کند. در آخر کمی شیرینی عطر یاس را هم به آن اضافه کنید (نه عطر آن) که ملایم و نرم است. این پلاتینیوم است.

نام عطر: Chanel Egoiste Platinum
سال تولید: 1993
نوع عطر: مردانه
ماندگاری: بیش از 10 ساعت

Atghia
07-02-2015, 12:43
سلام عزیزان من یه عطر زنونه میخوام خنک باشه ماندگاری بالا بی زحمت اگر امکان داره چند تا معرفی کنید با تشکر قیمت حداکثر تا 200
خودم تو چنذ تا سایت سرک کشیدم به این رسیدم ممنون میشم نظرتون رو بگید با تشکر

آکوا شیک از تری ماگلر

همون قیمت مد نظر شماست به عطرهای این برند چشم بسته میشه اعتماد کرد
:n17:

و اگر قصد هزینه ی بیشتر داشتید شاهکار عطرهای خنک زنانه بدون ذره ای شک ومنیتی از همین برند!
پخش بوی فوق العاده تمام وقتی که میزنید در هرمحیطی که وارد بشید کاملا حس میشه و همه متوجه میشن

:n12:

hike
07-02-2015, 18:48
scent of the day

ادکلن 4711. کار 1792 میلادی. یک عطر مرکباتی با ماندگاری حدود 20 دقیقه یا کمتر. ساخت آلمان. اسم ادکلن از این عطر گرفته شده.

Atghia
07-02-2015, 18:52
scent of the day

ادکلن 4711. کار 1792 میلادی. یک عطر مرکباتی با ماندگاری حدود 20 دقیقه یا کمتر. ساخت آلمان. اسم ادکلن از این عطر گرفته شده.

عجب عطرایی واقعا به به:n09:
شما خودت یک پا کلکسیونره عطرای قدیمی و کلاسیکی با این اوصاف:n16:

farid123
07-02-2015, 21:40
scent of the day
Zara Man Gold ، ملایم ، شیرین و شکلاتی با رد مرکبات و شباهت زیاد(کپی) به Black XS از پاکو رابان.

shervin1996
07-02-2015, 22:18
نمیدونم چراروز به روز دارم بیشتر عاشق بوی این عطرمیشم :n12: مخصوصا بوی چایی که توش به کاررفته. بااینکه هنوز هوااونقدرا گرم نشده که بوییدنش لذت واقعی داشته باشه (البته به نظر من چهارفصله:n26:) نظرشمادربارش چیه؟ مشتاقم بدونم
حتی اگه نظرتون بد باشه...؟!(علی الخصوص آقا آرمان(hike) و اتقیاخانم )

Alcatel.
07-02-2015, 23:38

مرکز خرید ق/ا/ئ/م پرسیدم گفتن دیگه این ادکلن نیستشو ساختش متوقف شده عو ازینجور چیزا.!
دوستان نظرتون درباره ی
pure million men و jaguar classic black چیه؟

hike
08-02-2015, 09:37
نمیدونم چراروز به روز دارم بیشتر عاشق بوی این عطرمیشم :n12: مخصوصا بوی چایی که توش به کاررفته. بااینکه هنوز هوااونقدرا گرم نشده که بوییدنش لذت واقعی داشته باشه (البته به نظر من چهارفصله:n26:) نظرشمادربارش چیه؟ مشتاقم بدونم

من این کرید رو تست نکردم.

مرکز خرید ق/ا/ئ/م پرسیدم گفتن دیگه این ادکلن نیستشو ساختش متوقف شده عو ازینجور چیزا.!
دوستان نظرتون درباره ی
تولیدش متوقف نشده. چرند گفتن. حداقل یک سایت داخلی داره میفروشه اینو. این 2 تا عطر رو تست نکردم.

Atghia
08-02-2015, 09:49
سلام دوست عزیز
راستش عطرهای گرون قیمت معمولا به سادگی برای تست در دسترس نیستن! من هم فقط توصیفش رو خوندم و تستی نداشتم که بخوام نظر بدم:n17:
ولی در بین کارهای کرید کار زیاد ماندگاری نیست...ولی در نظر بگیرید گاهی برای بعضی افراد خوب بودن رایحه به همه چیز ارجح هست:n16:
(و من خودم هم رایحه چای رو بسیار دوست دارم! امیدوارم روزی توانم در حدی برسه از لحاظ مالی که هرعطری رو خواستم بخرم و تست کنم:n09:)

Atghia
08-02-2015, 09:53
دوستان نظرتون درباره ی
سلام
راستش پیور میلیون همونطوری که از اسمش پیداست کپی وان میلیون پاکورابان هست!
وقتی رایحه مشابه وان میلیون به خوبی توسط انتونیوباندراس گلد سکرت و هالوین شبیه سازی شده دیگه این در مقابل اونها بنظرم به چشم نمیاد!
اگر خیلی مشتاق رایحه وان میلیون هستید دو عطری که نام بردم رو امتحان کنید:n16:

در مورد جگوار نظری ندارم چون اطلاع زیادی ندارم:n39:

Alcatel.
08-02-2015, 13:54
میگن ادکلنی که مخصوص تست هست و 2% perfume بیشتری داره با قیمت پایین تری میفروشن درسته؟ مثلا 150 رو 90 میده! داستانش چیه؟ رفیقم 3 تا ادکلن حدودا 170 تومنی رو 200 گرفته با بسته بندی شیک- پلمپ- برچسب شبنم. صرف با اینا نیس؟
__
واقعیتش پوستم حساسه عطرو ادکلن رو به پوست نمیزنم. مواد شیمیایی نداره؟ یوقت پوستمون لک عو پیس نشه اقا :n02: حالا اگه ازون گرون قیمتاش بود شاید . اما اینایی که قیمتش پایینه معلوم نیس توش چی میریزن :n27: روی لباس هم زیاد بوش پخش نمیشه ... عجب گیری کردیمـــا :n31:

arash59b
08-02-2015, 15:23
تو فرومهای خارجی که دیدم تفاوتی بین تستر با ادکلن ارجینال نیست معمولا تسترها در حجم های کمتر ادکلن اصلی بین ۱۰ تا ۷۰ میل تولید میشن و بدون قیمت هستند. شرکت های اصلی اونا رو برای استورهای فروش میفرستند و معمولا تستر بودن روی بدنشون هم ذکر میشه
غالبا جعبه هم ندارند قیمت خرید و فروششون هم کمتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

mf.designing
08-02-2015, 15:57
دوستان من اخیرا بوی یه عطری به مشامم خورد که واقعا جذبم کرد. بوش هم به شدت پخش میشدو کل فضای اتاق رو پر کرده بود ! از طرف پرسیدم گفت mine هست. من قبلا دیده بودم اما بوش نکرده بودم ! الان که سرچ میکنم میبینم بیشتر نظرات روی اینه که بوی کرید اونتوس رو داره ! اونائی که تجربه داشتن آیا واقعا اینطوریه ؟!
کلا از بو و بوش شکه شدم ! اگه میشه عطرهائی مثل این با قیمت مناسب و رایحه عالی معرفی کنید ! ممنون

habib mahvare
08-02-2015, 15:59
اینم مشخصات لالیک اصلی تولید سال 2008 جهت خرید مطمئن و مقایسه با سریهای جدید اون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
08-02-2015, 16:07
دوستان من اخیرا بوی یه عطری به مشامم خورد که واقعا جذبم کرد. بوش هم به شدت پخش میشدو کل فضای اتاق رو پر کرده بود ! از طرف پرسیدم گفت mine هست. من قبلا دیده بودم اما بوش نکرده بودم ! الان که سرچ میکنم میبینم بیشتر نظرات روی اینه که بوی کرید اونتوس رو داره ! اونائی که تجربه داشتن آیا واقعا اینطوریه ؟!
کلا از بو و بوش شکه شدم ! اگه میشه عطرهائی مثل این با قیمت مناسب و رایحه عالی معرفی کنید ! ممنون

گرامی مطمئنی ماین بوده؟
ماین موندگاریش خوبه
ولی پخشش زیاد نیستا!
من داداشم ماین رو داره
بله تشابه خیلی خوبی از اونتوس کرید هست ولی به هیچ عنوان پخشش خوب نیست (با اطمینان بهتون میگم)
مگر یک ترفند بکار ببرید!
اسانس کرید رو در حد چند میل تهیه کنید
روی پوستتون کمی بزنید (زیاد نه چون خیلی سنگینه) بعد روی اون ماین رو اسپری کنید:n33::n09:
اینجوری پخش بو بالاتر خواهد بود:n40:

در مورد متشابهات (چی گفتم :دی)
من به همه توصیه میکنم استامینو رو داشته باشن به عنوان یک عطر خنک که واقعا می ارزه
واقعا عالیه:n18: (مشابه بلو د شنل)

Atghia
08-02-2015, 16:13
میگن ادکلنی که مخصوص تست هست و 2% perfume بیشتری داره با قیمت پایین تری میفروشن درسته؟ مثلا 150 رو 90 میده! داستانش چیه؟ رفیقم 3 تا ادکلن حدودا 170 تومنی رو 200 گرفته با بسته بندی شیک- پلمپ- برچسب شبنم. صرف با اینا نیس؟
__
واقعیتش پوستم حساسه عطرو ادکلن رو به پوست نمیزنم. مواد شیمیایی نداره؟ یوقت پوستمون لک عو پیس نشه اقا :n02: حالا اگه ازون گرون قیمتاش بود شاید . اما اینایی که قیمتش پایینه معلوم نیس توش چی میریزن :n27: روی لباس هم زیاد بوش پخش نمیشه ... عجب گیری کردیمـــا :n31:

پرفیوم بیشتر که معنی عطر غلیظ تر هست! احتمالا منظورتون کمتر هست:n39:
200 رو 170 گرفته دیگه؟:n26:
تستر با جعبه و برچسب شبنم! مطمئنا فیک هست (نظره منه)

تستر زیاد دیدم مثلا تستر هی وود قشنگ روی بخش پشتی چوبیش حک شده تستر!
یا تستر 212 کارولینا هررا دیدم که تهش روی برچسب زده تستر
دوستمون درست گفتند فرضا عطر 100 میل من دیدم تسترش 80 میل بوده

یا جعبه ندارند و یا اگر جعبه دارند روی جعبه نوشته شده تستر
قیمت هم بله برحسب انصاف فروشنده کمی پایینتر از قیمت عطر اصلی هست
مواد تشکیل دهنده تفاوتی نداره (اگر تستر باشه)

mf.designing
08-02-2015, 16:31
گرامی مطمئنی ماین بوده؟
ماین موندگاریش خوبه
ولی پخشش زیاد نیستا!
من داداشم ماین رو داره
بله تشابه خیلی خوبی از اونتوس کرید هست ولی به هیچ عنوان پخشش خوب نیست (با اطمینان بهتون میگم)
مگر یک ترفند بکار ببرید!
اسانس کرید رو در حد چند میل تهیه کنید
روی پوستتون کمی بزنید (زیاد نه چون خیلی سنگینه) بعد روی اون ماین رو اسپری کنید:n33::n09:
اینجوری پخش بو بالاتر خواهد بود:n40:

در مورد متشابهات (چی گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من به همه توصیه میکنم استامینو رو داشته باشن به عنوان یک عطر خنک که واقعا می ارزه
واقعا عالیه:n18: (مشابه بلو د شنل)

آره مطمئنم . چون شیشه ادکلن هم تو ماشین بود و گرفتم نگا کردم !
همینشم یکی از نکاتی بود که باعث تعجبم شد ! یعنی طرف اومد تو اتاق 3 دقیقه نشست و رفت اما تا چند ساعت هرکی اومد اتاقم تو اداره گفت چه بوی عطری میاد ! من خودم هر روز از ادکلن (حالا با مارکهای خیلی بهتر) استفاده میکنم اما بازخوردی در این حد نداشتم !!
البته بوش به اونتوس شبیه باشه یا نه من رایحش رو شخصا پسندیدم !

در مورد استامینو که فرمودید تا حالا ندیدم ! :دی
البته منظورم تشابه خالص نبود. منظورم عطرائی بود که با قیمت مناسب رایحه قابل قبول و دلنشینی دارن !

Atghia
08-02-2015, 16:35
همینشم یکی از نکاتی بود که باعث تعجبم شد ! یعنی طرف اومد تو اتاق 3 دقیقه نشست و رفت اما تا چند ساعت هرکی اومد اتاقم تو اداره گفت چه بوی عطری میاد ! من خودم هر روز از ادکلن (حالا با مارکهای خیلی بهتر) استفاده میکنم اما بازخوردی در این حد نداشتم !!

البته منظورم تشابه خالص نبود. منظورم عطرائی بود که با قیمت مناسب رایحه قابل قبول و دلنشینی دارن !

شما که از پخش بوی دیور هوم (بگذریم ورژن جدیدش مثل سابق نباشه) راضی نیستید خیلی بعیده ماین راضیتون کنه...
البته شایدم ماین ما اصل نیست:n31:
بهرحال گرامی صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

mf.designing
08-02-2015, 20:03
شما که از پخش بوی دیور هوم (بگذریم ورژن جدیدش مثل سابق نباشه) راضی نیستید خیلی بعیده ماین راضیتون کنه...
البته شایدم ماین ما اصل نیست:n31:
بهرحال گرامی صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

همینش باعث سوزشه دیگه :n19: 370 تومن بدی واسه ادکلن هیچ بازخوردی نگیری اما ماین 120 تومنی رو همه بپرسن :n02::n31:
من کلا نمیدونم چرا هر ادکلنی گرفتم تا الان چیزی که خواستم نبوده !:n03: اینبار میرم سراغ بلو شنل و D&G The one ! ببینیم چی میشه

Abbas.V
09-02-2015, 00:18
سلام
از بین 4 ادکلن زیر کدومو انتخاب میکنید؟
به جز اولی که قیمتش حدود 100 تومن کمتر هست از بقیه. تا بحال تستی از آکوا فارنهایت نداشتم اگه درموردش توضیح بدید ممنونتون میشم.
pasha cartier
polo blue
Aqua Fahrenheit
spice bomb

Alcatel.
09-02-2015, 02:55
ادکلن کاپیتان بلک چرا انقد ارزونه؟ اینایی که تو نت هست حدودا 50 تومنه ! یه مدت چند گرم عطر کاپیتان بلک داشتم استفاده میکردم هم خیلی بادوام بود هم پخش بوش خوب بود رایحشم میپسندیدم فقط تنها اشکالی که داشت روی لباس میزدی جاش میموند. ادکلنش هم جاش روی پارچه میمونه؟ (مخصوصا پارچه نخی).

Alcatel.
09-02-2015, 03:22
پرفیوم بیشتر که معنی عطر غلیظ تر هست! احتمالا منظورتون کمتر هست:n39:
200 رو 170 گرفته دیگه؟:n26:
تستر با جعبه و برچسب شبنم! مطمئنا فیک هست (نظره منه)

تستر زیاد دیدم مثلا تستر هی وود قشنگ روی بخش پشتی چوبیش حک شده تستر!
یا تستر 212 کارولینا هررا دیدم که تهش روی برچسب زده تستر
دوستمون درست گفتند فرضا عطر 100 میل من دیدم تسترش 80 میل بوده

یا جعبه ندارند و یا اگر جعبه دارند روی جعبه نوشته شده تستر
قیمت هم بله برحسب انصاف فروشنده کمی پایینتر از قیمت عطر اصلی هست
مواد تشکیل دهنده تفاوتی نداره (اگر تستر باشه)

اره اینو میدونم :n02: نه خودم باهش بودم همینو گفت. مثلا منم رفته بودم جایی که شما تایید کردین یه سروگوشی اب بدم... ولی فعلا سرما خوردم هیچ بویی رو متوجه نمیشم اما رفیقم 3 تا گرفت که 2 تاشو اسمشو گفتم.
یکی دیگه هم اومد بگیره همینو بهش گفت :>> تسترش 2% پرفیوم بیشتری داره. خودمم تعجب کردم!
نه 3 تا ادکلن 170 تومنی رو 200 گرفت بعد من گفتم تفاوت قیمت واسچیه. گفت این تسترارو برای کادو معمولا نمیبرن کلا بورس نیس کسی تستر بخره منم واس همون نصف قیمت میدم!
2 تاش برچسب شبنم نداشت یکیش داشت .. والا منم سر از کاره اینا درنیاوردم!
خانومه Atghia اگه فکر میکنید فیک بوده اسم مغازه مورد نظر خودتون که قبولش دارین رو پ خ کنید تا بلایی که سره رفیقمون اومد سره ما نیاد. چون اون مرکز خرید یک طبقش تقریبا همش عطر فروشیه این دوستمونم از همونجا گرفت
حالا فردا ازش خبر بگیرم ببینم از ادکلنا راضیه یا نه.

Delkook
09-02-2015, 11:12

فکر کنم عطرای ارزونتر چون بوی ساده تر و همه پسندتر دارن زودتر جذب میکنن این ادکلن های گرون بیشتر بوهای پیچیده دارن و جلب توجه نمیکنن.

arash59b
09-02-2015, 11:55
ادکلن کاپیتان بلک چرا انقد ارزونه؟ اینایی که تو نت هست حدودا 50 تومنه ! یه مدت چند گرم عطر کاپیتان بلک داشتم استفاده میکردم هم خیلی بادوام بود هم پخش بوش خوب بود رایحشم میپسندیدم فقط تنها اشکالی که داشت روی لباس میزدی جاش میموند. ادکلنش هم جاش روی پارچه میمونه؟ (مخصوصا پارچه نخی).

چون ساده است
نه پیچیدگی رایحه داره و نه مواد تشکیل دهنده گران قیمت
بزرگترین توهینی که میشه به یه شرکت ادکلن سازی زد اینه که بگی بعد از اسپری بوی الکل به مشام میرسه. موردی که در مورد این ادکلن در دقایق اولیه کاملا صدق می کنه ولی خوب بوی توتون بعدش بد نیست و
به اندازه همون پولی هست که براش می دی. البته چندماه پیش 35 تومن بود فکر نکنم دیگه ارزش 50 تومن رو داشته باشه. مدل نوبل اش رو بیشتر میپسندم

اره اینو میدونم :n02: نه خودم باهش بودم همینو گفت. مثلا منم رفته بودم جایی که شما تایید کردین یه سروگوشی اب بدم... ولی فعلا سرما خوردم هیچ بویی رو متوجه نمیشم اما رفیقم 3 تا گرفت که 2 تاشو اسمشو گفتم.
یکی دیگه هم اومد بگیره همینو بهش گفت :>> تسترش 2% پرفیوم بیشتری داره. خودمم تعجب کردم!
نه 3 تا ادکلن 170 تومنی رو 200 گرفت بعد من گفتم تفاوت قیمت واسچیه. گفت این تسترارو برای کادو معمولا نمیبرن کلا بورس نیس کسی تستر بخره منم واس همون نصف قیمت میدم!
خانومه Atghia اگه فکر میکنید فیک بوده اسم مغازه مورد نظر خودتون که قبولش دارین رو پ خ کنید تا بلایی که سره رفیقمون اومد سره ما نیاد. چون اون مرکز خرید یک طبقش تقریبا همش عطر فروشیه این دوستمونم از همونجا گرفت

متاسفانه با توجه به صحبت هایی که می کنید بنظرم جایی که خرید کردید مناسب نبوده و گیر بد فروشنده ای افتادین. هر اراجیفی که خواسته گفته

به برچسب شبنم نمیشه استناد کرد به دو دلیل
اول اینکه بصورت تقلبی تو بازار فراون هست
دوم و مهمتر اینکه اصلا فلسفه وجودی این برچسب نشان دهنده اصالت و اورجینال بودن کالا نیست. فقط نشون میده که کالا از مبادی رسمی و با پرداخت حق گمرک وارد کشور شده نه بصورت قاچاق. حالا ممکنه این ادکلن از چین وارد شده ولی چون از گمرک رد شده برچسب هم خواهد داشت

Atghia
09-02-2015, 13:17

خب گرامی! این که خیلی واضحه!!! شما سه تا عطر خریدید که باید میشده 510 تومن اما 200 بابتش پول دادید
مطمئنا تستر نیستند!
فیک هست دوست عزیز
دیدید داخل پاساژ ها مغازه نیستن حالت دکه مانند انواع و اقسام عطرها رو چیدن؟ یا بیرون مرکز خرید ونک! عطرها شیشه بسیار مشابه دارن جعبه و شبنم و همه چی هم داره اما خب بَدَل عطر اصلیه!
از قیمتش هم واضحه:n17: تستر نهایتا فوق فوقش یه 30 تومن کمتر بدن! حالا شما فرض کن عطر 170 رو حدود 66 حساب کرده:n35::n35:تسترش بود دیگه نهایتا 140 میداد (مثال هستا حالا نه که دقیق این باشه)
اون پرفیوم هم که جوک گفته:n33:
عجب!
اقا حالا ما گفتیم قائم اما نه دیگه هرمغازه ای:n37: یه چندجا پرس و جو میکردید بلاخره همه هم کلاه بردار نیستن:n15:

+

کدوم مغازه بوده؟ بگید برم این پدیده رو ببینم :دی

Atghia
09-02-2015, 13:31
کاپیتان بلک قیمتش همین حد ۵۰است جدیدا
خب عطرش رایحه خطی داره بقول دوستان پیچیدگی هم در کار نیست...

Atghia
09-02-2015, 13:35
سلام
به جز اولی که قیمتش حدود 100 تومن کمتر هست از بقیه. تا بحال تستی از آکوا فارنهایت نداشتم اگه درموردش توضیح بدید ممنونتون میشم.
pasha cartier
polo blue
Aqua Fahrenheit
spice bomb

اسپایس بمب خیلی عالیه ولی اصلا خنک نیست!
پلو بلو رو خیلی دوست دارم بیشترین رایحه ای که ازش حس میکنم خیار و خربزه هست یک حس طراوت خاصی داره
من باشم این دوتا رو ترجیح میدم

djbehnam73
09-02-2015, 13:47
سلام دوستان
من تا چندی پیش از عطر یا ادکلن های به اسم ویــکند ، 212 سکـــسی میل ، کاپیتان بلک استفاده می کردم
کلا باید بگم که دیگه به بوشون عادت کردم
از دوستان چه عطر یا ادکلن های دیگه ای معرفی می کنن ؟؟؟

hike
09-02-2015, 13:57
سلام دوستان
من تا چندی پیش از عطر یا ادکلن های به اسم ویــکند ، 212 سکـــسی میل ، کاپیتان بلک استفاده می کردم
کلا باید بگم که دیگه به بوشون عادت کردم
از دوستان چه عطر یا ادکلن های دیگه ای معرفی می کنن ؟؟؟

Van Cleef & Arpels pour Homme

djbehnam73
09-02-2015, 13:59

عزیز قیمت رو هم میشه بگی چنده ؟؟
+
خنکه یا سرده ؟؟؟
ماندگاریش چطوره ؟

hike
09-02-2015, 14:05
عزیز قیمت رو هم میشه بگی چنده ؟؟
+
خنکه یا سرده ؟؟؟
ماندگاریش چطوره ؟

سلام.
نه خنک و سرد نیست. قیمتش در یک سایت انلاین 165 است. ماندگاری خوب. کار 1978. ترکیبی از چرم و گل رز.

farid123
09-02-2015, 14:08
سلام
pasha cartier
polo blue
Aqua Fahrenheit
spice bomb
spicebomb عطر خوبیه ولی به نظر زیادی شیرینه و مناسب فصل پیش رو نیست. polo blue هم خوبه اما واقعا 40-230 یک کم براش زیاده.
pasha را شما تست کردید رایحش چطوره؟

djbehnam73
09-02-2015, 14:14
سلام.
نه خنک و سرد نیست. قیمتش در یک سایت انلاین 165 است. ماندگاری خوب. کار 1978. ترکیبی از چرم و گل رز.
یعنی تنده ؟؟؟
زننده نیست ؟؟؟
ولی خیلی گرونه ؟؟؟
fake این ادکلن چنده ؟

hike
09-02-2015, 14:20
یعنی تنده ؟؟؟
زننده نیست ؟؟؟
ولی خیلی گرونه ؟؟؟
fake این ادکلن چنده ؟
بوی قویی داره ولی زننده نیست. فیک نداره. چه رنج قیمتی میخوای؟ خنک میخوای باشه؟

djbehnam73
09-02-2015, 14:25
بوی قویی داره ولی زننده نیست. فیک نداره. چه رنج قیمتی میخوای؟ خنک میخوای باشه؟
اره خنک می خوام
رنج قیمت تا سقف 50 تومن :n02:

hike
09-02-2015, 14:29
اره خنک می خوام

malizia vetyver
برندهای متفرقه هم هست که من شناخت ندارم.

djbehnam73
09-02-2015, 14:36
malizia vetyver
برندهای متفرقه هم هست که من شناخت ندارم.
جثارتا شما خودت هم استفاده کردی و همچنین پیشنهاد میدید ؟

hike
09-02-2015, 14:39
جثارتا شما خودت هم استفاده کردی و همچنین پیشنهاد میدید ؟

آره دارمش. ولی تلخیی توش داره که ممکنه ازش خوشت نیاد. بوی لیمو توش محسوسه.

djbehnam73
09-02-2015, 14:44
آره دارمش. ولی تلخیی توش داره که ممکنه ازش خوشت نیاد. بوی لیمو توش محسوسه.

اوه اوه لیمو که به شدت خوشم نمیاد
مدل دیگه ای سراغ دارید ؟؟
حالا 60 تومن هم شد ایراد نداره :n02:

hike
09-02-2015, 14:50
اوه اوه لیمو که به شدت خوشم نمیاد
مدل دیگه ای سراغ دارید ؟؟
حالا 60 تومن هم شد ایراد نداره :n02:

این پست رو ببین
ولی کمیابه.

djbehnam73
09-02-2015, 15:00
این پست رو ببین
ولی کمیابه.
عین کلواتر ابی میمونه :n02:
مدل های دیگه هم اگه می دونید بگید
با تشکر فراوان

MOHAMMAD2010
09-02-2015, 15:12
امروز برای تست عطر cheval به چند جا سر زدم که تقریبا هیچ جا موجود نبود.فقط یکجا باز شدش را داشت که تسترش بود و 75 میداد که نهایتا با تخفیف 65 ازش خریدم.به نظرم شبیه سازیش از پلو بلو خیلی موفق بوده.ظاهرا برند استرلینگ یا استیارا زیاد تو بازار موجود نیست و فقط ندرتا رنگ آبیش را میارن.

تو اینترنت جایی برای فروشش نیست ؟
قبلا 50 تومن بود و شنیده بودم بوش به اصلش ( polo ) خیلی شبیه هست

Alcatel.
09-02-2015, 15:37
خب گرامی! این که خیلی واضحه!!! شما سه تا عطر خریدید که باید میشده 510 تومن اما 200 بابتش پول دادید
مطمئنا تستر نیستند!
فیک هست دوست عزیز
دیدید داخل پاساژ ها مغازه نیستن حالت دکه مانند انواع و اقسام عطرها رو چیدن؟ یا بیرون مرکز خرید ونک! عطرها شیشه بسیار مشابه دارن جعبه و شبنم و همه چی هم داره اما خب بَدَل عطر اصلیه!
از قیمتش هم واضحه:n17: تستر نهایتا فوق فوقش یه 30 تومن کمتر بدن! حالا شما فرض کن عطر 170 رو حدود 66 حساب کرده:n35::n35:تسترش بود دیگه نهایتا 140 میداد (مثال هستا حالا نه که دقیق این باشه)
اون پرفیوم هم که جوک گفته:n33:
عجب!
اقا حالا ما گفتیم قائم اما نه دیگه هرمغازه ای:n37: یه چندجا پرس و جو میکردید بلاخره همه هم کلاه بردار نیستن:n15:

+

کدوم مغازه بوده؟ بگید برم این پدیده رو ببینم :دی

ازش پرسیدم میگه معمولیه ;)
اها پس خطر از بیخه گوشم گذشت این سرما خوردگی به نفعم تموم شد وگرنه منم همون شب خریده بودم :blink:
خوب منم پرسوجو کردم از شما و بقیه دوستان کاش به غیر از مرکز خرید اسم مغازه مورد اعتمادتونم میگفتین
اسم مغازش افـــشــین هست یه مرد تقریبا 50 ساله نسبتا چاق کچل نیست موهای جوگندمی صورت 6 تیغه مغازش فک کنم 6 متر بود. کارتشم به رفیقم داد خواسین براتون میگیرم پ خ میکنم
راسی اینجور موارد رو میشه به تعزیرات گزارش داد؟ اصلا کاری انجام میدن؟ :n24:
هنوز بهش نگفتم ادکلنا فیکه . بدبخت به من اعتماد کرد منم رو حساب حرف شما بش گرا دادم :n08: البته میدونم شما نیتتون کمک بوده گرامی :n40::»:n16: موضوع فقط بدشانسیه.

Alcatel.
09-02-2015, 15:43
چون ساده است
نه پیچیدگی رایحه داره و نه مواد تشکیل دهنده گران قیمت
بزرگترین توهینی که میشه به یه شرکت ادکلن سازی زد اینه که بگی بعد از اسپری بوی الکل به مشام میرسه. موردی که در مورد این ادکلن در دقایق اولیه کاملا صدق می کنه ولی خوب بوی توتون بعدش بد نیست و
به اندازه همون پولی هست که براش می دی. البته چندماه پیش 35 تومن بود فکر نکنم دیگه ارزش 50 تومن رو داشته باشه. مدل نوبل اش رو بیشتر میپسندم

مدل نوبلش با اون توتون ( پیپ) فرق داره؟

Alcatel.
09-02-2015, 15:49

تو مایه های کاپیتان بلک عه؟

arash59b
09-02-2015, 15:53
اره خنک می خوام

Blue for men

arash59b
09-02-2015, 15:56
مدل نوبلش با اون توتون ( پیپ) فرق داره؟

نوبلش همون بوي پيپ اش غالبه
يه مدل اماراتي داره كه ميگن بوي شكلاتش غالبتره

farid123
09-02-2015, 16:04
تو اینترنت جایی برای فروشش نیست ؟
قبلا 50 تومن بود و شنیده بودم بوش به اصلش ( polo ) خیلی شبیه هست
تو اینترنت سرچ کنید چند جا با قیمت های مختلف هست ولی نمیدونم موجود داشته باشن یا نه.
درسته که کیفیتش خوبه اما به نظرم دیگه بیشتر از 80-70 نمیارزه که براش هزینه کرد.

Atghia
09-02-2015, 16:38
ازش پرسیدم میگه معمولیه ;)
اها پس خطر از بیخه گوشم گذشت این سرما خوردگی به نفعم تموم شد وگرنه منم همون شب خریده بودم :blink:
خوب منم پرسوجو کردم از شما و بقیه دوستان کاش به غیر از مرکز خرید اسم مغازه مورد اعتمادتونم میگفتین
اسم مغازش افـــشــین هست یه مرد تقریبا 50 ساله نسبتا چاق کچل نیست موهای جوگندمی صورت 6 تیغه مغازش فک کنم 6 متر بود. کارتشم به رفیقم داد خواسین براتون میگیرم پ خ میکنم
راسی اینجور موارد رو میشه به تعزیرات گزارش داد؟ اصلا کاری انجام میدن؟ :n24:
هنوز بهش نگفتم ادکلنا فیکه . بدبخت به من اعتماد کرد منم رو حساب حرف شما بش گرا دادم :n08: البته میدونم شما نیتتون کمک بوده گرامی :n40::»:n16: موضوع فقط بدشانسیه.
بعیده بشه چیزی رو ثابت کرد
خب من اسم نمیدونم همین از پله ها میاید بالا رو به رو دومین مغازه فکر کنم...
حالا فردا یسر میرم به اسمش دقت میکنم....
خب شما یا بقیه قبل خرید هرعطری باید کمی سرچ کنید چهارجا قیمت بگیریددر جریان باشید از قبل فلان عطر حدودی چنده و....
خب من به شما سفیر هم ادرس دادم چرا اونجا نرفتید که معتبرتر هم هست؟ :دی
بهرحال من صرفا نظر میدم شاید خیلی از حرفام درست هم نباشه بنابراین مسولیتی متوجه خودم نمیدونم:n33:

Atghia
09-02-2015, 16:40
تو اینترنت سرچ کنید چند جا با قیمت های مختلف هست ولی نمیدونم موجود داشته باشن یا نه.
درسته که کیفیتش خوبه اما به نظرم دیگه بیشتر از 80-70 نمیارزه که براش هزینه کرد.

یکی از دوستان به من پیام زدن گفتن chevalرو جایی دیدن ۳۵میداده!
از اونجایی که برای همچین عطری نمیشه کپی متصور شد بسیار ایده آل هستش

MOHAMMAD2010
09-02-2015, 16:44

خب شاید اینم درجه کیفیت های مختلف داره ! مثل کاپیتان بلک ! چون 35 خیلی کمه براش !

Atghia
09-02-2015, 16:53
خب شاید اینم درجه کیفیت های مختلف داره ! مثل کاپیتان بلک ! چون 35 خیلی کمه براش !

:n36:من بعید میدونم ولی شاید هم حق باشما باشه:n16:

+

دوستانی که دنبال عطر حدود 50 یا کمتر هستن حالا گرم یا سرد فرق نداره سری به عطرهای sansiro (قلمی) در داروخونه ها و سوپرمارکت ها (بعضا) موجوده سری بزنید بنظرم کیفیت جالبی دارند بعضی هاشون

farid123
09-02-2015, 16:57
موقعی که داشتم میخریدم فروشنده یک چیزایی در رابطه با اینکه نسخه کذایی اصل شرکتی هست میگفت.منم دقیقا همین فکر شما را کردم .
الان که بسته عطر را نگاه کردم ،چند تا برچسب مختلف ،شامل اسم استرلینگ ،پروانه بهداشت و شرکت وارد کننده (رایحه باران کیش) روش هست.
احتمال داره نسخه شرکتی قیمت بالاتر و نسخه قاچاق قیمت کمتر داشته باشه، کیفیتش اما...:n36:

Alcatel.
09-02-2015, 17:34
بعیده بشه چیزی رو ثابت کرد
خب من اسم نمیدونم همین از پله ها میاید بالا رو به رو دومین مغازه فکر کنم...
حالا فردا یسر میرم به اسمش دقت میکنم....
خب شما یا بقیه قبل خرید هرعطری باید کمی سرچ کنید چهارجا قیمت بگیریددر جریان باشید از قبل فلان عطر حدودی چنده و....
خب من به شما سفیر هم ادرس دادم چرا اونجا نرفتید که معتبرتر هم هست؟ :دی
بهرحال من صرفا نظر میدم شاید خیلی از حرفام درست هم نباشه بنابراین مسولیتی متوجه خودم نمیدونم:n33:

من قیمت گرفتم به رفیقمم گفتم به یارو هم گفتم اما اصلا قضیه ی تستر رو نمیدونسم جریانش چیه تو انجمن و نت هم جایی به چشمم نخورد که دربارش سوال کنم
شما که درجه ی اعتبارشو ذکر نکردید بزرگوار :n02:
منم گفتم کلا بد شانسیه شما هیچ تقصیری نداری همینکه کمک میکنید خودش جای بسی سپاسگزاریســـت :n16:
+
ضمنا اون کراتوزان که گفتید گرفتم عالی بود :n39:

Alcatel.
09-02-2015, 17:39
نوبلش همون بوي پيپ اش غالبه
يه مدل اماراتي داره كه ميگن بوي شكلاتش غالبتره

اها اونی هم که داشتم بوی پیپش بیشتر بود
کلا چند نوع کاپیتان بلک داریم؟ رایحه ماندگاری و پخش بوش چه تفاوت هایی دارن؟ اصلا این برند عطر گرون قیمت هم داره؟

shervin1996
09-02-2015, 20:12
سلام به دوستان پیشنهاد میکنم اسپری بدن بیک شماره 12 روتست کنن بوی فرش و فوق العاده خنک وشیرینی داره در کل عالیه . اگر امتحان کردید و عطری بااین بو سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.:n16:

djbehnam73
09-02-2015, 22:45
سلام به دوستان پیشنهاد میکنم اسپری بدن بیک شماره 12 روتست کنن بوی فرش و فوق العاده خنک وشیرینی داره در کل عالیه . اگر امتحان کردید و عطری بااین بو سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.:n16:

دوست عزیز
از نظر من اول بو و بعد ماندگاری مهمه
اگر هر یک از این امکانات رو نداشته باشه بدرد نمی خوره
خودتون تست کردید ، ایا ماندگاریش زیاد بود ؟

Abbas.V
10-02-2015, 00:21
spicebomb عطر خوبیه ولی به نظر زیادی شیرینه و مناسب فصل پیش رو نیست. polo blue هم خوبه اما واقعا 40-230 یک کم براش زیاده.
pasha را شما تست کردید رایحش چطوره؟
خیلی وقت پیش تست کردم . اما رایحش اصلا مناسب مصرف روزانه نیست. شیرین،یکم صابونی اولش .گرمه و اینکه نت آخرش خیلی خوب میشه.
در مورد اسپایس قصدم خرید یک ادکلن خوب هست و اگه اسپایس بگیرم واسه سال دیگه استفاده میکنم.

اسپایس بمب خیلی عالیه ولی اصلا خنک نیست!
پلو بلو رو خیلی دوست دارم بیشترین رایحه ای که ازش حس میکنم خیار و خربزه هست یک حس طراوت خاصی داره
من باشم این دوتا رو ترجیح میدم
فکر میکنم اسپایس انتخاب نهاییم باشه. چون بوشو خیلی دوست دارم. ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان.

m.delavar415
10-02-2015, 08:46
باسلام خدمت همه عزیزان .... خواستم در مورد عطر" تروساردی مای لند" بدانم ، از لحاظ پخش بو و ماندگاری و برای چه فصلی از سال استفاده بهتری میشه کرد...ممنونم ممنون

shervin1996
10-02-2015, 14:51
دوست عزیز
از نظر من اول بو و بعد ماندگاری مهمه
اگر هر یک از این امکانات رو نداشته باشه بدرد نمی خوره
خودتون تست کردید ، ایا ماندگاریش زیاد بود ؟

دوست خوب ، من این اسپری رودارم و نداشتن پحش بو و ماندگاری زیاد اسپری های بدن یه چیز واضحیه کسی هم ازیه اسپری بدن انتظار پخش و ماندگاری دیورهوم اینتنس سری 2007 رو نداره:n02:
من قصدم ازاین پست پیداکردن عطری بارایحه این اسپری بود که اگه دوستانی این اسپری رو تست کردن وعطری مشابه بااون میشناسن معرفی کنن ممنون ازشما و دوستان دیگه.

Atghia
11-02-2015, 14:04
سلام دوستان
به تازگی چندتا عطر رو تست کردم و در نهایت یکیشون رو خریدم گفتم اینجا نظرمو بگم شاید به درد کسی بخوره و در انتخاب بهتر کمکی باشه:n17:

فصل تابستونه من هم به دنبال عطر خنک زنونه بودم:n26:

=========================================

عطر معروف سی کی وان شوک نسخه زنانه

بنظرم علیرغم اینکه ملایم و شیرین معرفی شده خیلی به عطرهای خنک نزدیک بود رایحه بسیار دلنشین و مناسب استفاده روزانه! با توجه به قیمتش بسیار به صرفه خواهد بود که حجم 200میلش تهیه بشه! ((200میل 150 تومن برخورد داشتم درصورتیکه 100میلش رو 95 هزارتومن بود))

عطر لاگوست love of pink

برند لاگوست چندین عطرزنانه با پسوند پینک داره از این بین من لاو رو تست کردم که بنظرم بوی مرکباتی و تا اندازه ای گلی داشت که البته بوی غالبش رو مرکباتی حس کردم
خیلی لطیف و دلنشین بود 50 میلش حدود 155 تومن

عطر 212سامر از کارولینا هررا

خب راستش من انتظار بیشتری از این عطر با توجه به سامر بودنش داشتم ولی اصلا رایحه جالبی نداشت بنظرم و توضیح رایحش هم سخته برام فقط میتونم بگم اصلا جالب نبود!

عطر 212 گلم از کارولینا هررا

در توضیح این عطر گفته شده که خنک و شیرین هست!و برای چهارفصل خوبه
در حقیقت بنظرم شیرینی عطر خیلی زیاده
رایحه بسیار مطبوع و حتی از 212 س..هم جذابتره! ولی من خنک نمیدونمش (نظر شخصی) در نهایت هم البته همینو تهیه کردم:n17:
رایحه غالبش هم به شخصه گل زنبق و آبنبات بنظرم رسید یک کمی هم بوی لوسی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماندگاریش خیلی خوبه اما پخش بوی عالی نداره که انتظار داشته باشید همه حسش کنند ولی پخش بوش بد هم نیست:n06:

عطرaura از برند سواروسکی

این برند در تولید جواهرات ،ساعت ، عینک و خیلی چیزهای دیگه دستی داره اما راستش عطر زیادی ازش ندیدم
امروز این عطر رو تست کردم واقعا عاشق ظاهرش شدم! سوای رایحه برای کادو دادن خیلی شیکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت 50 میلش هم حدود 150 تومن بود حجم های بالاتر تا حدود270 تومن میرسید(دیگه خیلی به حجم هاش دقت نکردم چون رایحش به شدت توو ذوقم خورد)

===========================================

اخیرا استفاده از بادی اسپلش ها رایج شده در این بین بادی اسپلش های رنوزیت با قیمت حدود12 هزار تومن انتخاب خوبی هستند
اما اگر دنبال جنس خاص و بهتری هستید بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت فوق العاده عالی هستند با قیمت 48 تا 50 هزار تومن

فقط باید دقت بشه که به فصل باشه! یعنی رایحه گرم برای الان خیلی ناجوره:n27: مثلا ویکتوریا سکرت نسخه لیمویی داره که بنظرم عالیه برای فصل تابستون

من فکر میکنم که یک بادی اسپلش خوب و ماندگار می ارزه به استفاده از اسپری!:n18:
این پست من فکر کنم پارسال بوده شاید یاداوریش به درد بعضی از دوستان بخوره در پست بعدی عطرهایی که مدنظرم هستند اما هنوز تست نکردم رو معرفی میکنم:n16:

Atghia
11-02-2015, 14:43
آلین سان اسنس از تری ماگلر

آلین یکی از بهترین و شناخته شده ترین عطرهای زنانه برند تری ماگلر هست
نسخه خنک این عطر معروف در حجم 60 میل و با قیمت کمتر از 200هزار تومن بسیار وسوسه برانگیز هست
با نگاهی به نظر کاربران در سایت های مختلف دیده میشه علیرغم خنک بودن و مرکباتی بودنه این عطر تونسته ماندگاری طولانی و پخش متوسط از آرای استفاده کنندگان بدست بیاره

این عطر بیشتر مرکباتی و گلی بوده و نت های اصلی اون لیمو، ترکیبات سبز، عنبر، کشمران(نوعی عنبر) هست.

آلین آکوا شیک از تری ماگلر

باز هم از خانواده ی آلین اینبار شاهد یک عطر ادویه ای و خنک هستیم!
این عطر هم با حجم 60 میل و قیمتی حدود200 هزار تومن با توجه به نظرات کاربران جز اون دسته از عطرهای خنک با ماندگاری بالا و پخش متوسط هست که در بین عطرهای خنک غنیمته!

زنجبیل، به لیمو، فریزیا، چوبهای جنگلی و عنبر نت های این عطر ادویه ای و خنک رو تشکیل میدهند.

امگا از ویکتور & رولف

عطری آکواتیک و میوه ای از برند ویکتور اند رولف در حجم 75 میل با قیمت حدود 350 هزار تومن بنظر میرسه که عطری مناسب برای بهار و تابستان باشه.
نظر استفاده کنندگان به ماندگاری و پخش این عطر متوسط هست
که با توجه به آکواتیک بودن کاملا منطقی بنظر میرسه
نت های تشکیل دهنده ی این عطر هم گلابی ، لیمو، بنفشه، ریحان،نت آب (آکوا)، مشک، چوب صندل، گل صدتومانی

=============================================

خب اینم از عطرهای هدف:n26:

ba maram
11-02-2015, 17:09
سلام دوستان
عطر در محدوده ی 200 تومان برای یک خانم 26 ساله چی رو پیشنهاد می هید ؟(اگر میشه چند تا بهم پیشنهاد بدید برم برای تست بو)
ضمنا عطر خنک و پخش بوی عالی داشته باشد...
اسپرت هم نباشد...
برای استفاده هایی همچون مهمانی و قرار های خاص باشد...

shervin1996
11-02-2015, 17:29
سلام دوستان عطر زنانه با پخش بوی خوب برای بهار چی رو معرفی میکنید تا 200؟؟؟

arash59b
11-02-2015, 17:40
سلام دوستان عطر زنانه با پخش بوی خوب برای بهار چی رو معرفی میکنید تا 150- 160 ؟؟؟

گلدسکرت از باندراس
تلفیقی از بوی گل (یاسمن) و میوه ای (هلو، نارنگی و شکوفه های پرتقال)
نتها و مواد تشکیل دهنداش برگرفته از خود بهار است

Atghia
11-02-2015, 18:30
سلام دوستان
عطر در محدوده ی 200 تومان برای یک خانم 26 ساله چی رو پیشنهاد می هید ؟(اگر میشه چند تا بهم پیشنهاد بدید برم برای تست بو)
ضمنا عطر خنک و پخش بوی عالی داشته باشد...
اسپرت هم نباشد...
برای استفاده هایی همچون مهمانی و قرار های خاص باشد...

سلام دوستان عطر زنانه با پخش بوی خوب برای بهار چی رو معرفی میکنید تا 200؟؟؟

توجه شما رو به پست اخیرم جلب میکنم :n02:
عطر خنک معمولا پخش بوی بالا نداره دوستان (تجربه من در مورد عطرهای زنونه)

دو مورد هست که واقعا ارزشش رو داره و میشه بهش اطمینان کرد
یکیش که خیلی زیاد کمیابه و آکوا وومن هست و یکی دیگه هم ومنیتی
هردو هم بالای 200 هستند

اما بعد از اینها که بگذریم

آنجل آکوا شیک
آلین سان اسنس
آلین آکوا شیک
هرسه از برند تری ماگلر در محدوده قیمتی 180تا 210
اینا در این رده قیمتی بنظر میرسه بهترین حالت هستند!

تستی هم بر عطر اکوا از روبرتو کاوالی پیشنهاد میکنم داشته باشید:n16:

+

اگر به غیر از این چندتا بهترش پیدا شد خوشحال میشم به من هم معرفی کنید:n40:

shervin1996
11-02-2015, 18:51
توجه شما رو به پست اخیرم جلب میکنم :n02:
عطر خنک معمولا پخش بوی بالا نداره دوستان (تجربه من در مورد عطرهای زنونه)

دو مورد هست که واقعا ارزشش رو داره و میشه بهش اطمینان کرد
یکیش که خیلی زیاد کمیابه و آکوا وومن هست و یکی دیگه هم ومنیتی
هردو هم بالای 200 هستند

اما بعد از اینها که بگذریم

آنجل آکوا شیک
آلین سان اسنس
آلین آکوا شیک
هرسه از برند تری ماگلر در محدوده قیمتی 180تا 210
اینا در این رده قیمتی بنظر میرسه بهترین حالت هستند!

تستی هم بر عطر اکوا از روبرتو کاوالی پیشنهاد میکنم داشته باشید:n16:

+

اگر به غیر از این چندتا بهترش پیدا شد خوشحال میشم به من هم معرفی کنید:n40:
دوست عزیز الان درحال خرید اینترنتی عطر هستم واین عطرو برای مادرم میخوام (40ساله)که اصلا بوهای خیلی گرم وشیرین و سردرد آور رو نمیپسنده میخوام یه عطری باشه که ازخریدش پشیمون نشم وتو ذوق نزنه وقتی باز میکنه وبو میکشه:n31:چون امکان تست نداره. طوری باشه که هم درمهمونی وهم مصرف روزانه بشه استفاده کردعطرهایی که مادرم داشته و میپسنده ایناست:
Chance Chanel(صورتی) - Dior Jador - Gucci Rush و Aqua Bvlgari مردانه ولی میخوام یه چیز جدید باشه ودوباره عطرای خودشو براش نخرم بودجه هم تا 180-خیلی بشه 200:n02:
فعلا این عطراو انتخاب کردم :Omnia Crystalline

Jeanne Couture Birdie - البته آلین هایی که معرفی کردین هم گزینه های خوبیه بیشتر دربارش توضیح میدین؟
نظرتون راجع به این دوتا اگه تست داشتین؟ + بهترین گزینه های ممکن ممنون:n16:
راستی یادم رفت بگم که چند روز پیش عطر لاوی آ بل روخرید وراضی نبود وهدیش داد به خاطر بوی زیادی شیرینش. یعنی در این حد:n27:

Atghia
11-02-2015, 22:30
دوست عزیز الان درحال خرید اینترنتی عطر هستم واین عطرو برای مادرم میخوام (40ساله)که اصلا بوهای خیلی گرم وشیرین و سردرد آور رو نمیپسنده میخوام یه عطری باشه که ازخریدش پشیمون نشم وتو ذوق نزنه وقتی باز میکنه وبو میکشه:n31:چون امکان تست نداره. طوری باشه که هم درمهمونی وهم مصرف روزانه بشه استفاده کردعطرهایی که مادرم داشته و میپسنده ایناست:
Chance Chanel(صورتی) - Dior Jador - Gucci Rush و Aqua Bvlgari مردانه ولی میخوام یه چیز جدید باشه ودوباره عطرای خودشو براش نخرم بودجه هم تا 180-خیلی بشه 200:n02:
فعلا این عطراو انتخاب کردم :Omnia Crystalline

Jeanne Couture Birdie - البته آلین هایی که معرفی کردین هم گزینه های خوبیه بیشتر دربارش توضیح میدین؟
نظرتون راجع به این دوتا اگه تست داشتین؟ + بهترین گزینه های ممکن ممنون:n16:
راستی یادم رفت بگم که چند روز پیش عطر لاوی آ بل روخرید وراضی نبود وهدیش داد به خاطر بوی زیادی شیرینش. یعنی در این حد:n27:

گرامی بنظر میرسه ایشون سلیقه خاصی دارند! چون فرضا جادور و گوچی راش بنظر من عطرهای سنگینی هستند و در بعضی موارد خودشون سردرد اورن...

پس پیشنهاد میکنم از همین اسمارت ها که گفتید :دی دو سه نمونه عطر خنک بگیرید ببرید براشون پسند کردن خودشو بگیرید:n39:

یک پیشنهاد میتونه شی وود باشه و تروث از کالوین کلین و با اندکی افزایش بودجه لایت بلو هم خوبه کلا باید عطرهای خنک و ملایم یا تلخ بگیرید تا اطمینان به پسندش بالا باشه
امنیا هم که گفتید انتخاب خوبیه:n16:

mahmood.sa
12-02-2015, 01:08
سلام.1- به نظرتون ار وان میلیون ابسولوتلی گلد میشه توی فصل بهار استفاده کرد؟2-توی کارهای چهار فصل کاری تو حد وان میلیون ازلحاظ پخش و ماندگاری هست؟3-امکانش هست 2 تا 3 تا کار چهار فصل که بیشترین ماندگاری و پخش بو رو داره پیشنهاد بدید.(صرف نظر از رایحه)تا 400 هزار4-درکل کارهای با پخش و مانذگاری بالا برای فصل بهار

shahab1985
12-02-2015, 01:11
تو مایه های آکوا بولگاری تونیک یا آکوا بولگتری چی هست با پخش بالا؟
پخش آکوا بولگاری تونیک چطوره؟

Atghia
12-02-2015, 14:28
سلام.1- به نظرتون ار وان میلیون ابسولوتلی گلد میشه توی فصل بهار استفاده کرد؟2-توی کارهای چهار فصل کاری تو حد وان میلیون ازلحاظ پخش و ماندگاری هست؟3-امکانش هست 2 تا 3 تا کار چهار فصل که بیشترین ماندگاری و پخش بو رو داره پیشنهاد بدید.(صرف نظر از رایحه)تا 400 هزار4-درکل کارهای با پخش و مانذگاری بالا برای فصل بهار
سلام بنظرم همه وان میلیون ها بیشتر بدرد پاییز و زمستون میخوره و یخورده برای بهار یا تابستون زیادی سنگینه...
در حد وان میلیون کار چهارفصل به شخصه سراغ ندارم چون کاری که پخش و ماندگاریش بالا هست اصولا گرم هست گرم هم که باشه دیگه چهارفصل نمیشه خصوصا قابل استفاده در تابستان نمیشه!

ورساچه اروس (چهارفصل و شیرین!) یک رایحه شیرین وانیلی و چوبی داره پخش و ماندگاریش به نسبت عطرهای قابل استفاده در کلیه فصول بالاست!

بلک ایکس اس از پاکورابان هم بسیار مطبوع هست و در حد خودش ماندگاری و پخشش خوبه

mf.designing
12-02-2015, 16:39
سلام به دوستان
دیروز بر حسب یه مناسبت خاصی 2 تا ادکلن جدید گرفتم. یکی Mont blanc و اون یکی D&G The one
اما حقیقتا این دوتام اون چیزی که من میخواستم نبودن ! mont blanc که چیزی مثل لانوئیت بود برام و The one هم زیادی ادویه ای و تند و سردرد آوره !(نمیدونم من اینطوری احساس میکنم یا واقعا اینطوریه) ! اما متقابلا دیروز Narciso for her (مشکی) هم به مشامم خورد واقعا لذت بردم (بر خلاف اینکه کمتر ادکلن زنانه ای به مشامم خوش میاد !) حالا میخوام ببینم For Him طوسی این چطوریه ؟! ارزش هزینه کردن داره ؟! من دنبال رایحه ای هستم که کاملا ملایم و دلنشین باشه و اصلا آدم رو زده نکنه ! متاسفانه بش نرسیدم ! میخوام برم سراغ CH یا mine یا همین نارسیسو مردانه ! اگه میشه یه راهنمائی کلی بکنید

farid123
12-02-2015, 18:54
Scent of the day
کوکوریکو از ژان پل گوتیه.تلخ و نسبتا تند با تم اصلی کاکائو (پوسته کاکائو) ماندگاری و پخش بوی مناسب.
(در محصولات این برند اندام وارگی عجیبی هست که برای وارد شدن محصولات زنانه اش مشکل زا بوده)

shervin1996
13-02-2015, 15:29
سلام به دوستان
دیروز بر حسب یه مناسبت خاصی 2 تا ادکلن جدید گرفتم. یکی Mont blanc و اون یکی D&G The one
اما حقیقتا این دوتام اون چیزی که من میخواستم نبودن ! mont blanc که چیزی مثل لانوئیت بود برام و The one هم زیادی ادویه ای و تند و سردرد آوره !(نمیدونم من اینطوری احساس میکنم یا واقعا اینطوریه) ! اما متقابلا دیروز Narciso for her (مشکی) هم به مشامم خورد واقعا لذت بردم (بر خلاف اینکه کمتر ادکلن زنانه ای به مشامم خوش میاد !) حالا میخوام ببینم For Him طوسی این چطوریه ؟! ارزش هزینه کردن داره ؟! من دنبال رایحه ای هستم که کاملا ملایم و دلنشین باشه و اصلا آدم رو زده نکنه ! متاسفانه بش نرسیدم ! میخوام برم سراغ CH یا mine یا همین نارسیسو مردانه ! اگه میشه یه راهنمائی کلی بکنید

سلام دوست عزیز اگرمیتونید بالای 500 هزینه کنید طبق معمولِ پست هام عطرهای برندcreed روبهتون پیشنهاد میدم
Aventus- Silver Mountain Water - Green Irish Tweed رواحتمال زیاد بپسندید اگرنه هم همین ماین که بوش کپی برداری از Aventus هست کارخوبیه.

درباره CH : عطر شیرینیه که به نظر من میشه چهار فصل استفاده کرد وبوی سنگینی نداره تقریباآدمو یاد بوی زعفران میندازه واین به خاطر استفاده زعفران در این عطره. من که به شخصه خیلی دوسش دارم.:n33:
چراشماهم همین عطر Black XS رو که اتقیا خانم در پست آخرشون معرفی کردن امتحان نمیکنید من به معنای واقعی کلمه عاشق این عطرم یک محشر به تمام معناست :thumbsup: درباره نارسیسو هم اطلاعاتی ندارم .اظهارنظرراجع به اونو میسپارم به بزرگان انجمن:n02:

mf.designing
13-02-2015, 22:30
سلام دوست عزیز اگرمیتونید بالای 500 هزینه کنید طبق معمولِ پست هام عطرهای برندcreed روبهتون پیشنهاد میدم
Aventus- Silver Mountain Water - Green Irish Tweed رواحتمال زیاد بپسندید اگرنه هم همین ماین که بوش کپی برداری از Aventus هست کارخوبیه.

درباره CH : عطر شیرینیه که به نظر من میشه چهار فصل استفاده کرد وبوی سنگینی نداره تقریباآدمو یاد بوی زعفران میندازه واین به خاطر استفاده زعفران در این عطره. من که به شخصه خیلی دوسش دارم.:n33:
چراشماهم همین عطر Black XS رو که اتقیا خانم در پست آخرشون معرفی کردن امتحان نمیکنید من به معنای واقعی کلمه عاشق این عطرم یک محشر به تمام معناست :thumbsup: درباره نارسیسو هم اطلاعاتی ندارم .اظهارنظرراجع به اونو میسپارم به بزرگان انجمن:n02:

ممنون.
نه فعلا نمیتونم 400 به بالا بدم واسه عطر ! هرچند خودم هم به creed اعتقاد دارم اما پولش رو ندارم ! :دی
در مورد CH هم من چون خودم مستقلا استفاده نکردم در نتیجه بوی زعفرون رو توش تشخیص ندادم !
در مورد Black xs هم کلا به دلم ننشست ! من بوی خیلی شیرین کلان بم نمیسازه ! :دی حتی از بعضی بوها (بخصوص از عطرهای زنانه ژیونژی مثلا!) حالت تهو میگیرم ! :دی بیشتر رایحه های تلخ ملایم یا نهایت شیرینه خیلی ملایم ! :دی
حالا دوستان چی معرفی میکنن ؟ (کسی میتونه یه رایحه مترادف مردونه عطر Narciso for her معرفی کنه بم ؟!)

ممنون

Atghia
13-02-2015, 22:52
ممنون.
نه فعلا نمیتونم 400 به بالا بدم واسه عطر ! هرچند خودم هم به creed اعتقاد دارم اما پولش رو ندارم ! :دی
در مورد CH هم من چون خودم مستقلا استفاده نکردم در نتیجه بوی زعفرون رو توش تشخیص ندادم !
در مورد Black xs هم کلا به دلم ننشست ! من بوی خیلی شیرین کلان بم نمیسازه ! :دی حتی از بعضی بوها (بخصوص از عطرهای زنانه ژیونژی مثلا!) حالت تهو میگیرم ! :دی بیشتر رایحه های تلخ ملایم یا نهایت شیرینه خیلی ملایم ! :دی
حالا دوستان چی معرفی میکنن ؟ (کسی میتونه یه رایحه مترادف مردونه عطر Narciso for her معرفی کنه بم ؟!)

ممنون

نه نمیشه چون بعیده وجود داشته باشه
نارسیسو فرهر مشکی خاص ترین عطر زنونه ای هست که داشتم

کمپانی رودریگز در 2004 موفق به ساخت عطری شد که به زنان کمک زیادی در جذب مردان می کرد: "Narciso Rodriguez For her"
این عطر برنده جایزه یکی از برترین عطرهای سال در گروه "عطرهای نیچ جدید" (Nouveau Niche) شد. این گروه شامل عطرهایست که رایحه ای جدید را نوآوری کرده اند .

نارسیسو طرح EDT برای نخستین بار با بطری سیاه و بسته بندی صورتی وارد بازار شد و پس از استقبالی بی نظیر در سال ۲۰۰۶ مدل جدید آن با رنگ بندی معکوس ، یعنی بطری صورتی و جعبه ی سیاه در قالب EDP و با کمی تغییرات در رایحه عرضه شد.

طراحان "نارسیسو هر" Christine Nagel و Francis Kurkdjian

مردان عاشق نارسیسو

عطری بر پایه مشک با گروه بویایی چوب-گل -مشک

قوی ، دلربا ، مغناطیسمی جلب کننده برای مردان ، هر چند که همچنان علت این کشش بی حد مردان به آن کشف نشده است؟! ;) به احتمال بسیار قوی علت عمده این کشش ، وجود رایحه مشک است که حسی همچون خویی حیوانی و ش..ه..و..ت پرست ، گرم و پر التهاب ، زنانه و قدرتمند به نارسیسو داده است.

Narciso Rodriguez for Him by Rodriguez

عطری در گروه آروماتیک- فوژه. نارسیسو رایحه ای کاملاً مردانه ، تلخ و خاکستری دارد! عطر آن همچون رنگ شیشه آن تیره ، دودی و خاکیست. ترکیبات آن یادآور عطر خالص ، مردانه ، خاکی و قدرتمند اولین بیژن است و در ادامه رایحه ای دودی و با طراوت همچون نت میانی لالیک Encre Noir

از آن استشمام می شود. مدرن است و بسیار رسمی. از تست پشیمان نخواهید شد.
مناسب بیش از 28 سال. تولید 2007. ماندگاری بسیار خوب ، پخش رایحه متوسط.

mf.designing
13-02-2015, 23:16
نه نمیشه چون بعیده وجود داشته باشه
نارسیسو فرهر مشکی خاص ترین عطر زنونه ای هست که داشتم

کمپانی رودریگز در 2004 موفق به ساخت عطری شد که به زنان کمک زیادی در جذب مردان می کرد: "Narciso Rodriguez For her"
این عطر برنده جایزه یکی از برترین عطرهای سال در گروه "عطرهای نیچ جدید" (Nouveau Niche) شد. این گروه شامل عطرهایست که رایحه ای جدید را نوآوری کرده اند .

نارسیسو طرح EDT برای نخستین بار با بطری سیاه و بسته بندی صورتی وارد بازار شد و پس از استقبالی بی نظیر در سال ۲۰۰۶ مدل جدید آن با رنگ بندی معکوس ، یعنی بطری صورتی و جعبه ی سیاه در قالب EDP و با کمی تغییرات در رایحه عرضه شد.

طراحان "نارسیسو هر" Christine Nagel و Francis Kurkdjian

مردان عاشق نارسیسو

عطری بر پایه مشک با گروه بویایی چوب-گل -مشک

قوی ، دلربا ، مغناطیسمی جلب کننده برای مردان ، هر چند که همچنان علت این کشش بی حد مردان به آن کشف نشده است؟! ;) به احتمال بسیار قوی علت عمده این کشش ، وجود رایحه مشک است که حسی همچون خویی حیوانی و ش..ه..و..ت پرست ، گرم و پر التهاب ، زنانه و قدرتمند به نارسیسو داده است.

Narciso Rodriguez for Him by Rodriguez

عطری در گروه آروماتیک- فوژه. نارسیسو رایحه ای کاملاً مردانه ، تلخ و خاکستری دارد! عطر آن همچون رنگ شیشه آن تیره ، دودی و خاکیست. ترکیبات آن یادآور عطر خالص ، مردانه ، خاکی و قدرتمند اولین بیژن است و در ادامه رایحه ای دودی و با طراوت همچون نت میانی لالیک Encre Noir

از آن استشمام می شود. مدرن است و بسیار رسمی. از تست پشیمان نخواهید شد.
مناسب بیش از 28 سال. تولید 2007. ماندگاری بسیار خوب ، پخش رایحه متوسط.

ممنون اطلاعات خیلی مفیدی بود و جالب . البته من منبعی برا خوندن مقالاتی در مورد عطرها ندارم !
حالا در مقابل این همه جذابیت نارسیسو کدوم عطر مردانه این خاصیت رو برا مردا داره ؟! من تا حالا اون عطر خاص و جذاب مد نظرم رو گیر نیاوردم متاسفانه !

hike
15-02-2015, 10:07
سلام. تاپیک نخوابه...
شما چند بار عطر اسپری میکنید و به کجا عطر رو می زنید؟

من حداکثر 3 بار اسپری میکنم و به گردن میزنم. تابستان به سینه هم اسپری می کنم. ولی به لباس نمیزنم چون پخش بو نداره.

Atghia
15-02-2015, 10:13
سلام. تاپیک نخوابه...
شما چند بار عطر اسپری میکنید و به کجا عطر رو می زنید؟

من حداکثر 3 بار اسپری میکنم و به گردن میزنم. تابستان به سینه هم اسپری می کنم. ولی به لباس نمیزنم چون پخش بو نداره.

سلام:n17:
من دوبار به مچ دستم یکبار گردن
و نهایتا یک اسپری در هوا و سریع در محیط اسپری شده قرار میگیرم:n02:

mf.designing
15-02-2015, 10:43
سلام به دوستان و عاشقان عطر :دی
بازم از دوستان اهل فن چنتا بررسی میخواستم این بار از خانواده مردانه این برندها :

سری Polo (که با چند رنگ هستن)
سری Lacoste
سری های Lalique
و در نهایت davidoff

(بیشتر هم رایحه های خیلی دلنشین و آرامش بخش مد نظرمه)
ممنون میشم

arash59b
15-02-2015, 12:28
اگه عطر شیرین ، تند باشه معمولا رو و بسمت پشت گردن و قسمت بالایی شلوار و نزدیک کمربند اسپری میکنم
عطرهایی رو که رایحه شون ملایم و لایت هست مخصوصا اونایی که خیلی دوست دارم روی مچ دست و گلو اسپری میکنم اگر کاپشن یا کت تنم باشه به قسمت پایین و داخلی اش هم اسپری میکنم
کلا با اسپری جلوی لباس و قسمت سینه موافق نیستم چون رایحه بصورت مدام زیر بینی قرار میگیره و اصطلاحا قسمت بویایی رو پر میکنه و بعد از یه مدت دیگه خودشخص بوی عطر رو نمی فهمه مخصوصا عطرهای چندوجهی یا اونایی که رایحه شون تغییر میکنه

Atghia
15-02-2015, 12:56
سلام به دوستان و عاشقان عطر :دی
بازم از دوستان اهل فن چنتا بررسی میخواستم این بار از خانواده مردانه این برندها :

سری Polo (که با چند رنگ هستن)
سری Lacoste
سری های Lalique
و در نهایت davidoff

(بیشتر هم رایحه های خیلی دلنشین و آرامش بخش مد نظرمه)
ممنون میشم

ماشالله :دی
4 تا برند هرکدوم کلی عطر!
سعی میکنم چناچه اطلاعات مفیدی جمع کردم بیان کنم:n16: ضمنا شما با استفاده از سرچ تاپیک اسم عطر مورد نظر رو وارد و نظرات دوستان در گذشته رو خواهید دید:n39:
بین این برندها قطعا رالف لورن یک چیز دیگست پس کمی اطلاعات در مورد پولو ها:

پولو گرین

عطری از خانواده چوبی-آروماتیک
مخصوص فصول سرد
ماندگاری زیاد و پخش بوی بالا

و توصیف خ.فرزین نیا:

پولو رايحه اي سيگار مانند و با پرستيژ در سبك كلاسيك دارد كه بسيار مناسب افراد ميانسال و مجالس رسمي است.عطري موقر،متين و با شكوه براي مرداني كه مي خواهند موفقيت و مقام خود را به رخ بكشند.پولو در ابتدا پودري،خشك، تلخ و كمي علف گون است،پس از ماندگاري رايحه علف گون محو شده و عطري خشك،خاكي،تلخ و قوي جاي آنرا ميگيرد.

================================================== ===

پولو رد

پولو رد عطری مرکباتی-میوه ای
مناسب چهارفصل
ماندگاری متوسط پخش نه چندان جالب!

نت ابتدایی با رایحه ای خنک ، تلخ و نسبتاً ترش باز خواهد شد. در نت میانی عطر قدرت خواهد یافت و طعم بادامی-چرمی از زعفران قرمز به آن افزوده خواهد گردید. قهوه با آنکه در نت پایانی به کار رفته اما قطعاً به عنوان یکی از نت های اصلی در مجموع رایحه دخیل خواهد بود و در تمامی گام های عطر حضور خواهد داشت.
چوب ، عنبر و قهوه تمامی نت پایانی را شکل می دهند و Polo قرمز با عطری فعال ، پر انرژی و نسبتاً گرم پایان می یابد.
================================================== ==

پولو دابل بلک

پولو دابل بلک عطری اسپایسی(ادویه ای)
فصل مورد استفاده چهارفصل
پخش و ماندگاری متوسظ

رایحه ای عمیق و گیرا مرکب از چوب و اسپایس. البته وجود عطری ارمتیک را نباید در Double Black فراموش کرد. نت ابتدایی را رایحه ای ارمتیک تشکیل داده است. کمی خنک و تلخ باز می شود. نسیمی سرد برگرفته از دانه های گس و سبز سرو کوهی که تمی چوبی دارند به مشام می رسد. با گذر زمان پولو دابل بلک رایحه ای گرم تر می یابد. طعم شیرین بر خلاف اولین مدل در آن تقریباً محو شده است و اسپایس ها در آن حرف اول را می زنند. دابل بسیار مردانه و شیک جلوه گر می شود و یکی از ویژگی های مثبت آن دمای عطر است. دابل نه چندان گرم و نه چندان خنک است و از همین رو می تواند به عنوان محصولی چهار فصل مصرف گردد.

اما هنوز نت پایانی باقی مانده است. Ralph در این نت ، امضای همیشگی خود را انجام می دهد و DB رد پای آن را در قلب خود حفظ می کند.
رایحه ای خاکی و ارمتیک آشکار می شود که شما را غرق در جذابیت خود خواهد کرد.

اگر پس از Euphoria ،Chanel Bleu ، Polo Blue و حتی Chanel Allure به دنبال یک جاذبه همه پسند هستید ، Double Black یک ضرورت در کلکسیون شما خواهد بود.
=========================================

پولو بلو

پولو بلو آروماتیک-آکواتیک
ماندگاری و پخش متوسط
مناسب فصول گرم
رایحه ای بسیار دل انگیز و دلنشین که شخصا شیفته اون هستم!

نهايت پرستيژ.تاحدي كلاسيك اما رايحه اي كه هرگز از مد نخواهد افتاد. بيانگر خوش پوشي،خوش فكري و مردي با نفوذ،خوش صحبت و گيرا كه نمي توانيد از او چشم پوشي كنيد.جلب كننده بانوان 27 تا 35 سال كه در جستجوي مردي كامل هستند.جنتلمني متواضع،موفق و جذاب!

================================================== ==
پولو بلو اسپورت

پولو بلو اسپرت عطری فرش و سبز
ماندگاری متوسط پخش نه چندان زیاد!
مناسب فصول گرم

در این عطر اسپورت نیز همچون سایر محصولات 2012 که با پسوند "اسپورت" روانه بازار شده اند اسانس نعنا به کار رفته است.
نعنای یخ زده ، نت سبز و علف های بریده شده در کنار سیب و برگهای درخت سدر در ابتدا می تواند حس سبز و با طراوتی را القاء کند. سرخس ، گیاه Sage و خزه بلوط در نت های بعدی اگر بتوانند پرستیژ لازمه را در عطر پیاده نمایند.

+

فکر میکنم دابل بلک و بلو گزینه های خیلی خوبی هستند:n40:

hike
15-02-2015, 13:08
scent of the day
One Man Show Jacques Bogart کار 1980. بوی ریحان و سبزیجات. عطر محبوب در شوروی سابق. ماندگاری متوسط. پخش بوی خوب.

mf.designing
15-02-2015, 13:11
ممنون Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا باید تشکر کرد از شما بابت دقت و حوصله در نظرات :n16:
پس با این اوصاف از خانواده polo بیشتر باید رفت سمت بلو

- در مورد lacoste سفید و بلک چه نظری دارید ؟ کدوم یکی ملایم تر و دلنشین تره ؟
- و البته Hommage a L'Homme و Lalique Pour Homme ؟!
- و از سری آخری هم که گفتم ادکلن هائی مثل The Game و Champion ؟!

در کل احساس میکنم ادکلن هائی که توش مشک باشه به دلم میشینه ! (مطمئن نیستم :دی و البته به چیزی که میخوام نرسیدم فعلا !)

بازم ممنون

Atghia
15-02-2015, 13:21
scent of the day
One Man Show Jacques Bogart

کار 1980. بوی ریحان و سبزیجات. عطر محبوب در شوروی سابق. ماندگاری متوسط. پخش بوی خوب.

این عطر عالیه واقعا!
یکی از اقوام نزدیک استفاده میکرد و من شیفته این رایحه بودم (یادش بخیر):n26:

+

چنده الان؟:n36:

hike
15-02-2015, 13:28
این عطر عالیه واقعا!
یکی از اقوام نزدیک استفاده میکرد و من شیفته این رایحه بودم (یادش بخیر):n26:

+

چنده الان؟:n36:

یک سایت 68 قیمت گذاشته.