PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48

mohsen8013
16-10-2014, 00:18
سلام این مدل رو جایی ندیدن (عربی هست ) ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keymaker
16-10-2014, 03:32
دوستان بین تام فورد بلک ارکید و مارلی پگاسوس موندم ! به نظرتون کدوم رو بگیرم ؟ رنج قیمت هم یکی هست ۱۰۰ میل تام فورد ۴۵۰ تا ۴۸۰ هست و ۱۲۵ میل پگاسوس ۵۲۰ تا ۵۵۰ ! خودم تام فورد بلک ارکید میزدم ولی بهم گفتن مارلی پگاسوس کم خیلی خوبه میشه یک توضیحی در مورد پخش و موندگاریش و رایحش نسبت به بلک ارکید بدید ؟
مرسی زیاد:n12::n16:

Atghia
16-10-2014, 11:31
شکلاتی و وانیلی چی پیشنهاد میکنید؟ مردانه

توباکو وانیل تام فورد
a men از تری ماگلر

غول مرحله اخر
17-10-2014, 19:29
سلام
یه عطرگرم(برای فصل پاییز و زمستون)
یه عطر خنک (برای فصل بهار و تابستون) میخواستم؟؟؟
خوشبو و ماندگاری خوب
برای بیرون رفتن، جلسات رسمی و...
منظورم از این عطرهای گرمی هستش که با سرنگ میفروشن. قبلا گرمی 1500 تا 2000تومن بود
قیمتش از 10تومن بیشتر نشه...

Atghia
17-10-2014, 20:22
سلام
یه عطرگرم(برای فصل پاییز و زمستون)
یه عطر خنک (برای فصل بهار و تابستون) میخواستم؟؟؟
خوشبو و ماندگاری خوب
برای بیرون رفتن، جلسات رسمی و...
منظورم از این عطرهای گرمی هستش که با سرنگ میفروشن. قبلا گرمی 1500 تا 2000تومن بود
قیمتش از 10تومن بیشتر نشه...

سلام
عطرهایی که نام میبرم نسخه گرمی اونها رو تست نکردم و از قیمت ها اطلاع ندارم
ولی اصولا به دلیل غلظت بالا عطرهایی که گرم هستند زیادی غیرقابل تحمل میشن
پس عطرهایی مثل وان میلیون و تغ هرمس رو پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان نگیرید!
در مورد عطرهای خنک تر شاید اوضاع بهتر باشه
اگر این عطرهایی که نام میبرم نسخه گرمی داشته باشن شاید انتخاب خوبی باشن:

عطر برای پاییز و زمستان:

اسپایس بمب
تام فورد بلک ارکید
بلک ایکس اس

عطر برای تابستان و بهار:

الور اسپرت شانل
ازارو کروم
اکوا بولگاری

Atghia
22-10-2014, 01:18
خب گاهی نمیشه ریسک کرد برای یک عطر گرون
گاهی هم نمیشه پول در اون حد داشت واقعا :دی
به هرحال جهت اطمینان از خرید احتمالیه آینده! امروز یک تستر از عطر مانیفستو از برند ایو سن لورن خریدم
اگرچه بوی تستر ممکنه دقیقا مشابه با عطر اصلی نباشه اما بسیار زیاد همونه:n13:
خلاصه مطلب اینکه:

تجربه من از این عطر اینه که از تمام نت هایی که داره بسیار زیاد از ابتدا بوی وانیل استشمام میشه با اندکی دقت هم یاس قابل لمسه هرچقدر که میگذره رایحه به شیرینی بیشتری گرایش پیدا میکنه و در نهایت هم بویی شبیه کیک های کاراملی حس میشه:blink:
رایحه ای گرم و شیرین و خوشمزه هست:thumbsup: ماندگاری زیاد و پخش بوی مناسب
وقتی عمیق حسش میکنید تداعی کننده ی یک خانوم شیک نه چندان جوان (30 به بالا از دید من) با یک پالتوی خزدار سفید:n17:
اگر چه در نت ها خبری از نارگیل نیست اما من بوی نارگیل هم ازش حس میکنم:n06:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایو سن لورن دو مدل دیگه هم از این عطر با شیشه های متفاوت داره که تست تجربه ای از اونها نداشتم متاسفانه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alcatel.
28-10-2014, 23:45
سلام
در مورد 2 تا ادکلن نظره دوستان رو میخواستم بدونم
وان میلیون
س.ک.س.ی من 212
برای فصل پاییز/زمستون خوبه؟
قدرت پخشش چطوره؟
ماندگاریش؟
قیمت؟
توی نت قیمت های متفاوتی هست . چطور میشه تقلبی بودنشو تشخیص داد؟
یه عطر/ادکلن فروشی معتبر توی مناطق شرق/شمال شرق معرفی کنید ممنون میشم

farnaznazi
29-10-2014, 18:25
ضد عرق ابسولوت درای را کجا میفروشند ؟؟؟

Atghia
29-10-2014, 18:36
سلام
در مورد 2 تا ادکلن نظره دوستان رو میخواستم بدونم
وان میلیون
س.ک.س.ی من 212
برای فصل پاییز/زمستون خوبه؟
قدرت پخشش چطوره؟
ماندگاریش؟
قیمت؟
توی نت قیمت های متفاوتی هست . چطور میشه تقلبی بودنشو تشخیص داد؟
یه عطر/ادکلن فروشی معتبر توی مناطق شرق/شمال شرق معرفی کنید ممنون میشم

وان میلیون و 212 که اشاره کردید هر دو گرم و شیرین هستند
هردو مناسب فصل سرد
منتهی شیرینی 212 از دید من بیشتره
ماندگاری و پخش بوی وان میلیون عالی
ماندگاری و پخش 212 هم خوب اما به پای وان میلیون نمیرسه!
212 به لطف اسانس هایی که گرمی فروخته میشه خیلی زیاد بوش رو حس میکنید ((رایج شده))
وان میلیون هم به لطف عطرهای مشابهش(گلد سکرت باندراس و هالوین مردونه) شبیه سازی شده

212 کمی شیرین تر هست و بوی پودری وانیلی هم ازش حس میشه..
بهرحال اگر بر حسب سلیقه باشه نظر من به وان میلیون هست (به دلیل بوی عنبر+چرمی که میپسندم)

تفاوت قیمت انچنانی ندارند وان میلیون کمی بیشتره (220 تومن)

پ.ن: دقت کنید من توضیحاتم در مورد خوده وان میلیون ورژن اصلیش هست (چون بعدش نسخه اینتس و ابسلوت هم به بازار اومده...)

+

از فروشگاههای اینترنتی معتبر تهیه کنید خیالتون راحت باشه اصله
فروشگاه هم نمایندگی عطر سفیر (مناطق مختلف تهران هست)

Atghia
29-10-2014, 18:43
ضد عرق ابسولوت درای را کجا میفروشند ؟؟؟

بنظرم از هیچ فراورده ای با عنوان ضد عرق استفاده نکنید چه کرم باشه یا اسپری و مام
به دلیل ترکیب آلومینیومی موجود در این محصولات و اختلال در ترشح غدد عرق، سرطان زا هستند:n06:
اسپری های معمولی به مراتب بهترن

Stream
29-10-2014, 18:53
بنظرم از هیچ فراورده ای با عنوان ضد عرق استفاده نکنید چه کرم باشه یا اسپری و مام
به دلیل ترکیب آلومینیومی موجود در این محصولات و اختلال در ترشح غدد عرق، سرطان زا هستند:n06:
اسپری های معمولی به مراتب بهترن

البته به طور علمی هیچ ارتباطی بین ترکیبات آلومینیومی این محصولات و سرطان زایی پیدا نشده.

Atghia
29-10-2014, 19:00
البته به طور علمی هیچ ارتباطی بین ترکیبات آلومینیومی این محصولات و سرطان زایی پیدا نشده.

سلام
من با توجه به مطالب این پست #1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این حرف رو زدم:n06:
محققان، ارتباط ضدعرق‌ها با سرطان پستان را نیز مورد بررسی قرار داده‌اند. البته طبق نظر انجمن بین‌المللی سرطان و جامعه سرطان آمریکا، این ارتباط هنوز مبنای علمی ندارد. دکتر فیلیپا، عضو رسمی این انجمن معتقد است مواد اختصاصی در دئودورانت‌ها به عنوان نگهدارنده وارد جریان خون می‌شوند یا در بافت پستان تجمع پیدا می‌کنند و با تحریک تولید استروژن، باعث رشد سلول‌‌های سرطانی پستان می‌شوند، ولی این ارتباط علت و معلولی نیست و در مورد آن اختلاف‌نظر وجود دارد.

از طرفی سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرده است افرادی که دچار اختلال کلیوی هستند، نباید از ترکیب‌های حاوی آلومینیوم استفاده کنند چون آنها را در معرض خطر پیشرفت اختلال فعالیت کلیوی قرار می‌دهد. آلومینیوم می‌تواند باعث بروز اختلالات التهابی مانند بیماری کرون شود، بنابراین اجتناب از تماس پوستی با آلومینیوم بسیار مهم است تا شانس بروز بیماری‌های مزمنی مانند آلزایمر در آینده کم شود. به هر حال با توجه به اینکه مطالعه‌های کافی در این زمینه انجام نگرفته، منطقی است که در استفاده مداوم از این ترکیب‌ها احتیاط یا از جایگزین‌های گیاهی استفاده کنید.

دکتر محمدعلی نیلفروش‌زاده، متخصص پوست و مو، رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

خب بله دقیقا به اثبات نرسیده ولی بهرحال احتمالش هم...
من عذرخواهی میکنم در حد یک پیشنهاد بود:n17:

Stream
29-10-2014, 19:16
سلام
من با توجه به مطالب این پست #1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این حرف رو زدم:n06:
محققان، ارتباط ضدعرق‌ها با سرطان پستان را نیز مورد بررسی قرار داده‌اند. البته طبق نظر انجمن بین‌المللی سرطان و جامعه سرطان آمریکا، این ارتباط هنوز مبنای علمی ندارد. دکتر فیلیپا، عضو رسمی این انجمن معتقد است مواد اختصاصی در دئودورانت‌ها به عنوان نگهدارنده وارد جریان خون می‌شوند یا در بافت پستان تجمع پیدا می‌کنند و با تحریک تولید استروژن، باعث رشد سلول‌‌های سرطانی پستان می‌شوند، ولی این ارتباط علت و معلولی نیست و در مورد آن اختلاف‌نظر وجود دارد.

از طرفی سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرده است افرادی که دچار اختلال کلیوی هستند، نباید از ترکیب‌های حاوی آلومینیوم استفاده کنند چون آنها را در معرض خطر پیشرفت اختلال فعالیت کلیوی قرار می‌دهد. آلومینیوم می‌تواند باعث بروز اختلالات التهابی مانند بیماری کرون شود، بنابراین اجتناب از تماس پوستی با آلومینیوم بسیار مهم است تا شانس بروز بیماری‌های مزمنی مانند آلزایمر در آینده کم شود. به هر حال با توجه به اینکه مطالعه‌های کافی در این زمینه انجام نگرفته، منطقی است که در استفاده مداوم از این ترکیب‌ها احتیاط یا از جایگزین‌های گیاهی استفاده کنید.

دکتر محمدعلی نیلفروش‌زاده، متخصص پوست و مو، رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

خب بله دقیقا به اثبات نرسیده ولی بهرحال احتمالش هم...
من عذرخواهی میکنم در حد یک پیشنهاد بود:n17:

بله درسته ولی حرف های محقق های آمریکایی نشون دهنده رد وجود این ارتباط هست و دکتر عزیزمون دقیقا برعکسش رو گفته و کلا حرفهایی که زده همه رد شده هستن و نتیجه یکی از ایمیل های Hoax که در دهه قبل در آمریکا منتشر شده بود وگرنه این قضیه با آلزایمر و ... هم بی ارتباط هست. در همون نوع ایمیل ها خیلی چیزهای عجیب دیگه هم اومده که اگه بخوایم احتمالش رو در نظر بگیریم بهتره اصلا زندگی نکنیم :دی عجیبه که دکتر های متخصص کشور یه چک ساده نمی کنن تا مطمئن بشن از صحت توصیه های عمومیشون به مردم.

قسمت دوم خبر هم توضیح بی ارتباط به بحث است چون آلومینیومی که در این محصولات هست در اصل کربوهیدرات آلومینیوم هست که در بدن تبدیل به آلونیمیوم نمیشه (کلیه آلومینیوم رو دفع می کنه). البته آلرژی به آلومینیوم مهمترین ریسک این محصولات است (که در اون مقاله ذکر نشده بود :دی).

:n16:

immortalraiden
01-11-2014, 13:37
سلام من میخواستم یه ادکلن بگیرم بین این سهتا موندم شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
نمیخوام هم زیادی قوی باشه یه کم بینیم حساسه
1.CREED GREEN IRISH2.ALLURE FOR MEN BY CHANEL3.BLEU DE CHANEL FOR MEN BY CHANEL

Atghia
01-11-2014, 21:35
1.CREED GREEN IRISH

2.ALLURE FOR MEN BY CHANEL

3.BLEU DE CHANEL FOR MEN BY CHANEL

اولی رو تستی نداشتم متاسفانه اما در مورد دو تای دیگه هردو بسیار عالی و جز برترین عطرهای خنک مردانه هستند
نه الور و نه بلو د شنل عطرهای سنگینی نیستن که رایحه اذیت کننده ای داشته باشند...
اما من شخصا بین این دو آلور اسپرت رو بیشتر میپسندم:n17:

s.hossein45
02-11-2014, 00:11
1.CREED GREEN IRISH

سلام : کرید گرین ایریش ادکلن بسیار خوشبو با رایحه ای بسیار عالیست . در وصفش همین بس که کول واتر معروف رو از روی همین کپی کردن . تنها ایرادش ماندگاریش هست که خوب باید به حساب یک مقدار خنک بودنش گزاشت . البته چهار فصل هم محسوب میشه .

sayasla
02-11-2014, 00:21
1.CREED GREEN IRISH

سلام
به نظرم green irish بوی شیشه پاک کن میده و عطر جالبی نیست
blue de chanel هم اینقدر فیک از روش زدن که نسبتا خز شده،البته بوش هم زیاد جالب نیست از نظر من

sayasla
02-11-2014, 00:25
دوستان از kenzo boisee تولید جدید تو ایران هست؟2013 یا 2014
من تا پارسال که دنبالش بودم همشون مال سال 2010 بودن

sAeEd_kHaAn
05-11-2014, 20:56
امروز دوستم برای دوس دخترش به پیشنهاد من ck Beauty خرید . عطر فوق العاده خوشبو و پخش بو و موندگاری بالایی داره .
حتما تست کنید مناسب کادو به یه دختر خانوم جوان

Atghia
05-11-2014, 21:05
امروز دوستم برای دوس دخترش به پیشنهاد من ck Beauty خرید . عطر فوق العاده خوشبو و پخش بو و موندگاری بالایی داره .
حتما تست کنید مناسب کادو به یه دختر خانوم جوان

سلام
میشه لطفا کمی در مورد نوع رایحه و پخشش توضیح بدید
ممنونم:n16:

brad pitt
06-11-2014, 17:49
سلام

ببخشید از دوستان کسی ادکلن rsvp داشته ؟
از کمپانی کنت کول
RSVP

ممنون

sAeEd_kHaAn
06-11-2014, 18:52
سلام
میشه لطفا کمی در مورد نوع رایحه و پخشش توضیح بدید
ممنونم:n16:

این عطر محشره از دستش ندین باورتون نمیشه از دیروز عصر ساعت 5 یه اسپری رو مچ دستم کردم الان که ساعت 7 امزوره هنوز بوش کاملا مشهوده ( یعنی 14 ساعت)
اولش بوی جاسمین(یاس) میداد ولی نت نهایش یکم شیرینیش زیاد شد
طراحی شیش هم جالبه احتمالا برم یکی دو تا شیشه دیگه ازش بگیرم برای کادو به دوستان جنس مخالفم :n09: اونا بزنن من لذت ببرم

Web30
06-11-2014, 19:16
دوستان یه ادکلن که عطر توتون بده معرفی کنید.میخوام هر جا میرم بگن که پیپ کشیده

Atghia
06-11-2014, 19:33

پیور هاوانا از تری ماگلر ((اگر پیدا بشه!))
اسپایس بمب از ویکتور اند رولف
گوچی بای گوچی
سی کی وان شوک
در رده قیمتی پایینتر کاپیتان بلک

sky-boy
06-11-2014, 19:52
دوستان لطفا در مورد آزارو ویزیت نظرتون رو بگید؟پیشاپیش ممنون

immortalraiden
07-11-2014, 10:22
ممنون از راهنمایی هاتون
دوستان یه عطر شیرین با موندگاری خوب تا300 تومن چی پیشنهاد میکنید?

Atghia
07-11-2014, 10:40
ممنون از راهنمایی هاتون
دوستان یه عطر شیرین با موندگاری خوب تا300 تومن چی پیشنهاد میکنید?

والنتینو اومو

ا من از تری ماگلر

MOHAMMAD2010
07-11-2014, 18:52
چند روز پیش از سایت عطر افشان ادکلن لالیک پور هوم ( کله شیر ) رو خریدم
خیلی ادکلن خوبیه واقعا به نسبت قیمتش ارزش داره

s.hossein45
08-11-2014, 21:40

سلام : غیر از اونایی که در بالا اشاره کردن ادکلن هیرود از برند مارلی و توباکو وانیل از تام فورد هم رایحه تنباکویی دارند ولی خوب رنج قیمتی بالاتری دارند والبته کیفیت بالاتر .

seiahposh
11-11-2014, 00:51
سپاس از هر دو بزرگوار

بیان چند نکته در مورد توضیحات دوست عزیز جناب mhek ضروری است :

اصطلاح مقابل نیش ، عموم ،عمده یا بازار عمده است، نه دیزاینر.
دیزاینرها یکی از اقسام بازار عمده هستند که در اکثر موارد دارای کیفیت معمولی شیمیایی می باشند . از اقسام دیگر بازار عمده سری های پرایوت یا اکسکلوسیوها و لمیتید ادیشن ها(تولیدات محدود) هستند که همگی دارای کیفیت خوب و در برخی موارد حاوی مواد طبیعی می باشند . پس تولیدات محدود هم میتوانند یکی از اقسام بازار عمده باشند .
خانه کرید هم از قبیل بازار عمده است ،نتیجتا هیچ مشکلی نیست که برند کرید را نیش ندانیم درحالی که با کیفیت وارزشمند است.

از عبارت جناب شریف عطار برداشت نمیشود که هر تولید محدودی ،نیش باشد.
آری هر برند نیش تولیدی محدود است ودر اکثر موارد خاص وباکیفیت. اما هر تولید محدودی نیش نیست به اصطلاح بین مفهوم نیش و تولید محدود رابطه عموم وخصوص مطلق جاری است همانند مفهوم انسان و حیوان.
هر انسانی حیوان است (هر برند نیش تولیدی محدود است) اما هر حیوانی انسان نیست (هر تولید محدود نیش نیست،بلکه میتواند بازار عمده هم باشد)

سلام ،
خارج از موضوع بحث برای تبیین معنی دقیق کلمه از منطق استفاده شده . هر انسانی حیوان است (هر برند نیش تولیدی محدود است) اما هر حیوانی انسان نیست (هر تولید محدود نیش نیست،بلکه میتواند بازار عمده هم باشد) اما بدون توجه به این موضوع که می توان گفت با این استدلال بعضی از حیوانات انسانند !!!!!

brad pitt
11-11-2014, 20:20
دوستان ببخشید کسی ادکلن rsvp نزده ؟

mf.designing
14-11-2014, 13:49
سلام
دوستان تا رنج 300 با رایجه تلخ و ملایم برا ادکلن مردانه ، کدوم ادکلن هارو پیشنهاد میکنید که 1. بیشترین پخش بو و 2. ماندگاری بالا داشته باشه ؟!

ممنون

sAeEd_kHaAn
14-11-2014, 14:45
سلام
دوستان تا رنج 300 با رایجه تلخ و ملایم برا ادکلن مردانه ، کدوم ادکلن هارو پیشنهاد میکنید که 1. بیشترین پخش بو و 2. ماندگاری بالا داشته باشه ؟!

ممنون
ysl m7 oud abslou

mf.designing
14-11-2014, 15:12
ysl m7 oud abslou

ممنون
ادکلن مورد علاقم هست اما متاسفانه دیگه اصلا پیدا نمیشه هرجا میرم !
پیشنهاد دیگه ؟!

Atghia
14-11-2014, 15:20
ممنون
ادکلن مورد علاقم هست اما متاسفانه دیگه اصلا پیدا نمیشه هرجا میرم !
پیشنهاد دیگه ؟!

ملایم بودن با پخش بالا بنظر مغایرت داره!

بنظرم با درنظر گرفتن مطلوب بودن رایحه میشه به کارتیر رودستر اسپرت و گوچی گیلتی اشاره کرد:n01:

mf.designing
14-11-2014, 16:06
ملایم بودن با پخش بالا بنظر مغایرت داره!

بنظرم با درنظر گرفتن مطلوب بودن رایحه میشه به کارتیر رودستر اسپرت و گوچی گیلتی اشاره کرد:n01:

ممنون
ولی من اینو نمیتونم قبول کنم که رایحه ملایم در تضاد با پخش بو باشه ! هرچند رایحه های تند و گرم... قطعا پخش بوی بهتری دارن اما عطرهای ملایم زیادی حس کردم که رد بوی قوی داشتن ! اما متاسفانه نشناختم عطرش رو !

Atghia
14-11-2014, 16:50
ممنون
ولی من اینو نمیتونم قبول کنم که رایحه ملایم در تضاد با پخش بو باشه ! هرچند رایحه های تند و گرم... قطعا پخش بوی بهتری دارن اما عطرهای ملایم زیادی حس کردم که رد بوی قوی داشتن ! اما متاسفانه نشناختم عطرش رو !

من فکر میکنم بنظر شما ملایم رسیده:n06:همونطور که گفتید عطر رو نشناختید پس نمیشه با قطعیت گفت که ملایم بوده
گاهی رایحه ای گذرا به مشام میرسه که ممکنه نت پایانی یک عطر باشه که قطعا بطور کلی قابل قضاوت نیست((البته نظر شخصیم هست))
مثلا از دید من F رنگ مشکی از برند سالواتوره فرگامو وقتی از کنار کسی که استفاده کرده رد بشم بوی ملایمی داره ولی در اصل خیلی هم ملایم نیست:n16:

mf.designing
14-11-2014, 17:09
من فکر میکنم بنظر شما ملایم رسیده:n06:همونطور که گفتید عطر رو نشناختید پس نمیشه با قطعیت گفت که ملایم بوده
گاهی رایحه ای گذرا به مشام میرسه که ممکنه نت پایانی یک عطر باشه که قطعا بطور کلی قابل قضاوت نیست((البته نظر شخصیم هست))
مثلا از دید من F رنگ مشکی از برند سالواتوره فرگامو وقتی از کنار کسی که استفاده کرده رد بشم بوی ملایمی داره ولی در اصل خیلی هم ملایم نیست:n16:

بله دقیقا حق با شماست
البته من به شخصه فک میکنم بعضا عطر و ادکلن هائی که تو باز یا سایتها به عنوان گرم و تند نام برده میشن در اصل به معنای کلمه تند هم نیستند ! شاید هم مشام من اینو میگه !
و مشکل اصلی برای من اینجاست که نمیشه به همه رایحه ها یکجا دسترسی داشت و اینجاست که انتخاب سخت میشه !
من اینبار دنبال ادکلن یه جنتلمن واقعی و خاصه خاص هستم ! :دی

m.delavar415
17-11-2014, 22:44
باسلام خدمت همه دوستان ، کسی درمورد عطر ایسی میاک بلو اطلاعی داره...? کسی استفاده اش کرده ? موندگاری و پخش بو ? لطفا اطلاعات بدهید .....ممنونم

Atghia
18-11-2014, 09:29
باسلام خدمت همه دوستان ، کسی درمورد عطر ایسی میاک بلو اطلاعی داره...? کسی استفاده اش کرده ? موندگاری و پخش بو ? لطفا اطلاعات بدهید .....ممنونم

عطری خنک و گیاه گونه مخصوص فصل های گرم (بهار و تابستان) دارای پخش بو و ماندگاری بسیار بالا
البته قبل از خرید حتما تست کنید چون به سلیقه بعضی ها سازگار نیست
مثلا خوده من :n01: بوی شدید گل شمعدانی ازش حس میکنم:n15:
اما این هم در نظر بگیرید با توجه به قیمت یکی از عطرهای خنک باارزشی هست که پخش بوش عالیه ((عطرای خنک معمولا پخش و ماندگاری عالی ندارند))

Atghia
18-11-2014, 09:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان کسی از قیمت این عطرهای بورژوا اطلاعی داره؟ یا کیفیتشون که در چه حدی هستند؟
خیلی ممنون:n16:

Atghia
19-11-2014, 12:12

سلام دوستان کسی از قیمت این عطرهای بورژوا اطلاعی داره؟ یا کیفیتشون که در چه حدی هستند؟
خیلی ممنون:n16:

خب خودم رفتم تست کردم و بدترینش رو خریدم متاسفانه :دی

اونی که پاپیون بنفش داره با اسمGlamour Excessiveرایحه پودری نارگیلی قوی داشت میشه گفت مناسب فصل سرما هست
اونی که پاپیون سورمه ای داره با اسمGlamour Chik عطری شیرین و وانیلی و گرم مناسب فصل سرما بود
اونی که پاپیون صورتی ساده داره با اسم Glamour lovelyرایحه بسیار ملیح و دلنشینی از رز داره فکر میکنم چهارفصل باشه مطلقا بوی گل رز میده و من همینو خریدم:n29: ولی خب واسه استفاده روزانه و اینکه یک عطری باشه داخل کیف دم دستی بد نیست
و مورد اخر پایپیون صورتی با توپ های سفید اسمشGlamour Fantasy بود که رایحه ای شیرین و میوه ای بود بیشتر

نکات قابل توجه :
خطی بودن رایحه ها یعنی از ابتدا تا انتها تغییر رایحه خاصی حس نمیشه!
حجم عطرها 80 میل و پرفیوم بودند!
قیمت این عطرها 52 هزار تومان بود
از لحاظ ظاهر برای هدیه دادن:n10:موارد مناسبی هستند و انصافا رنگ بنفش و سورمه ایش خیلی خوب بودن:n17:
نتیجه گیری اینکه لطفا از برندهای نه چندان آشنا (در زمینه عطر وگرنه بورژوا یکی از برندهای خیلی خوب در لوازم آرایشه) بدون شناخت و معرفی خرید نکنید:n15:
پ.ن: الان سوال پیش میاد چرا از همه بدترش رو خریدم؟ متاسفانه رنگ بنفش و اون صورتیه توپ توپی فقط تسترش رو داشت بین دوتای دیگه اون سورمه ای درسته مناسب این فصل بود ولی خب من خیلی عطر گرم جدیدا زیاد خریدم دیگه رسیدم به اون صورتی سادهه:n14:

swamp
19-11-2014, 12:47
با سلام
یه عطر زنانه میخوام با بویی ملایم و شیرین در سبک halloween EDT البته با شیرینی کمتر

با قیمت حدود 150- 200

پیشنهاد دوستان چه عطری هست؟!

Atghia
19-11-2014, 13:37
با سلام
یه عطر زنانه میخوام با بویی ملایم و شیرین در سبک halloween EDT البته با شیرینی کمتر

با قیمت حدود 150- 200

پیشنهاد دوستان چه عطری هست؟!

بربری(باربری) د بیت :n17:

swamp
19-11-2014, 14:53
بربری(باربری) د بیت :n17:

مرسی از پاسختون
نطرتوت راجع به این کار چیه ؟
گوچی گیلتی

Atghia
19-11-2014, 16:13
مرسی از پاسختون

نطرتوت راجع به این کار چیه ؟
گوچی گیلتی

سلام دوست گرامی
متاسفانه تستی بر عطری که نام بردید نداشتم:n16:

m.delavar415
20-11-2014, 11:19
باسلام ...در باره عطر اونتوس و عطر توسکان لدر توصیح دهید و تجربیات ارزنده تان در این مورد موندگاری ،و پخش بو و در چه فصل سال قابل استفاده هست......ممنونم ...و

Atghia
20-11-2014, 12:49
باسلام ...در باره عطر اونتوس و عطر توسکان لدر توصیح دهید و تجربیات ارزنده تان در این مورد موندگاری ،و پخش بو و در چه فصل سال قابل استفاده هست......ممنونم ...و

نوت ها
عطر مردانه ی خوش-ساخت، خوش-ترکیب و شیک. با طلیعه ی ترش و تلخ، کمی نعنایی، با نوت میانی اقیانوسی، جلبکی (از گونه ای که در بولگاری آکوا وجود دارد.) در زمینه-ای شیرین که احتمالاً از مشک و عنبر بوجود آمده است.

رایحه
طیف رنگین کمانی این عطر کامل است. بدین معنی که نوت-های مختلف، نقاط خالی عطر را کاملاً پر نموده-اند.
نوت ها بخوبی با هم ترکیب و به همدیگر می آیند. بگونه ای که توانسته اند آکورد جدید و در عین حال زیبایی بسازند.
شخصیّت این عطر لطیف، سبک، نیمه خنک و کمی تلخ است.

خصوصیات رایحه
ماندگاری آن مناسب بوده بگونه ای که روی پوست تا 5 ساعت و روی لباس کتانی تا 12 الی 24 ساعت ماندگار و انتشار آن در حدِّ متوسط است.

زمان و مکان استفاده
بنظر این عطر اصالتاً برای فصول گرم سال طرّاحی شده امّا عناصر خنک آن در پیش زمینه قرار دارند و عطر نیمه خنکی بشمار می رود. بگونه ای که برای فصول سرد سال نیز قابل استفاده است.
این عطر به جوانان و میانسال ها توصیه می شود و برای استفاده در جلسات رسمی مناسب است. هرچند جنبه هایی از اسپرت بودن نیز در آن وجود دارد.

+
نت ابتدایی ،با رایحه ای میوه ای و با طراوت از گیاهان شهر Corsica باز می شود و ترنج ایتالیایی

نت میانی به صورت چوبی-گل دار طراحی شده. از ترکیب گل رز و چوب و گل یاسمن

در نت نهایی از رایحه خزه چوب بلوط اسپانیایی و عنبر سائل

عطری که گستاخ و بسیار مردانه و بی باک طراحی شده. تولید 2010 هست و در دسته ای جدید از خانواده های بویایی (چایپر- میوه ای ) قرار داره. دوام بسیــــــــار خوبی داره و عطریه که پس از عبورتون ،ردپای اون باقی می مونه!

گروه بویایی: میوه ای
سبک رایحه: خاکی
فصل استفاده: فصول گرم
موارد مصرف: رسمی
استایل عطر: جنتلمن و سطح بالا

+

توسکان لدر تام فورد

تام فورد نابغه از این نعمت طبیعت بهره جسته و یک عطر یگانه و در نوع خود بی رقیب را تولید نموده است. شما عطری پیش رو دارید که چرمی ، چوبی و دودی ست و می توان آن را عطری فاقد طعم شیرین دانست.
شاهکاری که با نت دقیق زعفران ، تمشک و آویشن شروع میشود در نت میانی با ترکیب عجیب کندر و گل یاس روان آدمی را نوازش می دهد تا داستان اصلی شروع شده و پرده آخر سمفونی یعنی چرم و عود نواخته شود. این پرده از این سمفونی رویایی ساعتها چون یک اسب زیبا در عرصه مشام شما و اطرافیان خواهد تاخت.

گروه بویایی: چرمی
سبک رایحه: دودی
فصل استفاده: فصول سرد
موارد مصرف: رسمی
استایل عطر: پر حرارت و فریبنده

سلام
بنده دو تا عطر سراغ دارکه دقیقا کپی توسکان لدر هستند. یکی گودولفین از برند مارلی که قیمت 125 میلش حدود 400 هست و دیگری Blue Blooded از برند امرداد که قیمتی کمتر از 300 داره (95 میل).

پ.ن: برگرفته از پرفیوم امپریال+نظر جناب شریف عطار و آقای صالح

m.delavar415
20-11-2014, 13:00
واقعا ممنونم ...:»

sharif.1.attar
24-11-2014, 21:24
باسلام ...در باره عطر اونتوس و عطر توسکان لدر توصیح دهید و تجربیات ارزنده تان در این مورد موندگاری ،و پخش بو و در چه فصل سال قابل استفاده هست......ممنونم ...وتام فورد، توسکان لِدِررایحه ­ای با نوتِ اوّلیّه ی میوه­ ای که کم ­کم به نوتِ چوب­ بو-عنبربو تغییر می یابد. در نوت چوب­-بوی این عطر، از عناصری همچون نوت های سدر و کاج استفاده شده است. در نوتِ پایانی، نوتِ شیرین وجود دارد.هرچند نوتِ چوب­-بو، معمولاً در عطرهای مردانه رواج دارد، امّا نوتِ میوه ای ابتدایی عطر، مخصوص عطرهای زنانه است. این عطر، مردانه بوده با این تفاوت که برخی عناصر کلیدی زنانه در آن راه یافته است.انتشار و ماندگاری این عطر، مناسب است و رنگین کمان رایحه ی آن، کامل و پُر بنظر نمی رسد. بدین معنی که در برخی قسمت های رایحه ی این عطر، خلأ وجود دارد که می بایست با نوت های دیگر تکمیل می گردید.شخصیّت این عطر، تقریباً سنگین، شیرین، گرم، غنی است.بنظر رایحه ی این عطر برای جلسات رسمی و فصول سرد سال و افراد میان­سال و مسن مناسب می باشد.

m.delavar415
25-11-2014, 08:41
ممنونم از اساتید خودم...ماندگاری توسکان لدر بیشتر است یا تق هرمس ....آیا بوی تق هرمس شبیه توسکان هس ....ممنونم . تق هرمس درچه فصلی میشه ازش استفاده کرد?

arash59b
25-11-2014, 08:50
ممنونم از اساتید خودم...ماندگاری توسکان لدر بیشتر است یا تق هرمس ....آیا بوی تق هرمس شبیه توسکان هس ....ممنونم . تق هرمس درچه فصلی میشه ازش استفاده کرد?

از نظر بویایی کاملا باهم فرق می کنند
هرمیس جز رایحه های ترش و مقداری تلخ هست ولی توسکان بسیار تلخ و در نت پایانی شیرین هست

هرمیس جزو بوهایی است که یا دوسش دارید و یا ازش متنفر میشید که من جزو دسته دوم هستند علاوه بر اینکه رایحه های بدل ازش زیاده ولی توسکان لدر اینطور نیست

بشخصه تو خرید توسکان لدر یا توباکو وانیل شک نمی کنم فقط میمونه مساله هزینه اش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abbas.V
25-11-2014, 10:01
سلام
از دوستان کسی تستی بر rose the one D&G داشته؟
ممنونم اگه توصیفی ارایه بدید.

A.N.A.P
25-11-2014, 16:33
سلام دوستان.
اگه میشه چندتا عطر خنک معرفی کنید.
ممنون.

arash59b
25-11-2014, 17:29
سلام دوستان.
ممنون.

اکوا پیور هوم
دانهیل فرش
blue de chanel

shifter
25-11-2014, 18:49
دوستان یه gucci by gucci pour homme گرفتم 160 تومن...خوبه ؟
البته نمونه تست هست واسه همین ارزونتر شد فکر کنم.طرف گفت نمونه غیر تست 240 تومنه.

Atghia
25-11-2014, 19:44
سلام دوستان.
ممنون.
سلام
محدوده قیمتی؟
اگر محدوده پایین مدنظر باشه
سراغ آزارو کروم لجند و آزارو کروم اسپرت برید
اگر ماندگاری و پخش خوب میخواید در محدوده 200 تومن مونت بلنک لجند (مشکی) و ایسی میاکه بلو
اگر رده بالاتر مدنظر باشه بلو دشنل، پلو بلو، پیورشات از تری ماگلر

دوستان یه gucci by gucci pour homme گرفتم 160 تومن...خوبه ؟
البته نمونه تست هست واسه همین ارزونتر شد فکر کنم.طرف گفت نمونه غیر تست 240 تومنه.

سلام دوست گرامی
نه اگر عطر رو بدون جعبه گرفتید گرونه!
قیمت اصلش زیر 200 تومن هست
عطری چهارفصل با رایحه تقریبا تلخ و ملایم
ماندگاری نه چندان جالب

sharif.1.attar
25-11-2014, 20:38
ممنونم از اساتید خودم...ماندگاری توسکان لدر بیشتر است یا تق هرمس ....آیا بوی تق هرمس شبیه توسکان هس ....ممنونم . تق هرمس درچه فصلی میشه ازش استفاده کرد?تق هرمس، عطری متفاوت از روند رایج بازار:عطری با طلیعه­ ی ترش و تلخ که به نوتی جدید بوجود آمده از آکورد "نعناع هندی" و وانیل ختم می­ شود. آکوردی بدیع که گل سرسبد نوت ­های این عطر است و از خلّاقیّت هنر عطّار سرچشمه می­ گیرد.در روزگاری که عطرهای تمیز (Clean) رسم و مُد بازار عطرهای مردانه می­ باشد، توقّع این است که رایحه ­های خارج از روند رایج، فقط بتوانند در عرضه­ های نیشِ یا در طرّاحی برای افراد خاص (عطرهای سفارشی) حضور داشته باشند. امّا تِغ، علی­ رغم دنبال ننمودن روند رایج، به موفّقیّت در فروش دست می ­یابد.شاید بتوان تغ را عطری قطبی نامید. چرا که ممکن است افرادی بشدّت عاشق آن باشند و بلعکس برخی متنفّر. علی ­رغم این، تِغ با پذیرش ریسکِ عرضه­ ی رایحه ­ای خارج از روند بازار و حائز بودن آکوردی نو، مورد تحسین است.

ali_ab
25-11-2014, 21:20
سلام به دوستان عزیز
در رنج قیمت ۳۰۰ تومن ادکولنی با رایحه گرم که مناسب برای خانم های میانسال باشد به بنده معرفی بفرمائید
از کمک دوستان سپاسگزارم
موفق باشید

Atghia
25-11-2014, 22:34
سلام به دوستان عزیز
در رنج قیمت ۳۰۰ تومن ادکولنی با رایحه گرم که مناسب برای خانم های میانسال باشد به بنده معرفی بفرمائید
از کمک دوستان سپاسگزارم
موفق باشید
گرم و شیرین ==سینما از ایو سن لورن و انجل از تری ماگلر
گرم و تلخ==ورساچه کریستال نویر
گرم و خاص!!==نارسیسو رودریگز فرهر ((شیشه مشکی))

من نارسیسو شیشه مشکی رو داشتم بدون شک فوق العاده ترین عطر گرم زنانه ای بود که تا حالا دیدم
البته ممکنه مقبول همه نباشه خیلی عطر سنگینی هست
ماندگاریش هم عالیه واقعا

m.delavar415
26-11-2014, 13:46
باسلام خدمت همه اساتید...اگر زحمتی نیست ، 5 عطر با پخش بو و ماندگاری بالا برای فصل تابستان و 5 عطر هم با این خصوصیات برای فصل زمستان معرفی نمایید ...واقعا ممنونم

Atghia
27-11-2014, 13:35
باسلام خدمت همه اساتید...اگر زحمتی نیست ، 5 عطر با پخش بو و ماندگاری بالا برای فصل تابستان و 5 عطر هم با این خصوصیات برای فصل زمستان معرفی نمایید ...واقعا ممنونم

برای زمستان:

توسکان لدر از تام فورد
بلک ارکید از تام فورد
هرود از مارلی
تغ از هرمس
پیورهاوانا از تری ماگلر
وان میلیون از پاکو رابان

برای تابستان:

اونتوس از کرید
مونت بلنک لجند (مشکی)
ایسی میاکه بلو
آلور اسپرت از شنل
بلو د شنل

m.delavar415
28-11-2014, 08:56
ممنونم ناظر انجمن...تشکر.

shifter
28-11-2014, 13:36
جورجیو ارمانی مدل ارمانی کد ( 75 میل اگه درست یادم باشه) میارزه 120 تومن بخرم؟تستر هم هست.
اون 100 میلش که بزرگتر هست رو یادمه 3 سال پیش گرفتم 100 تومن الان قیمت کردم گفتن بالای 250 تومن :n04:

ArashMiniStar
28-11-2014, 15:29
دوستان تا 150 ادکلن برای هدیه (به یکی از دوستان پسر که 20 سالشونه) چی پیشنهاد میدین؟ یه چیزی که یخورده تک و خوشبو باشه بازم هر چی سلیقتونه؟ مرسی

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Sh-Meteor
28-11-2014, 15:48
دوستان تا 150 ادکلن برای هدیه (به یکی از دوستان پسر که 20 سالشونه) چی پیشنهاد میدین؟ یه چیزی که یخورده تک و خوشبو باشه بازم هر چی سلیقتونه؟ مرسی

سلام

یه ادکلنی که جدیدا خودم هم استفاده می کنم B.U.T Hermes هستش. ( اسم کاملش TERRE D.HERMES )

قیمتش خیلی ارزون تر از اونیه که شما فکر می کنید و من هم تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه. (به قول خودتون تکه)

البته B.U.T XERYUS و B.U.T STILL هم خوبه ...

باز انتخاب با شماست!:n16:

ArashMiniStar
28-11-2014, 15:56
سلام

یه ادکلنی که جدیدا خودم هم استفاده می کنم B.U.T Hermes هستش. ( اسم کاملش TERRE D.HERMES )

قیمتش خیلی ارزون تر از اونیه که شما فکر می کنید و من هم تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه. (به قول خودتون تکه)

ممنون ولی دوست گلم موضوع قیمتیه که میخوام بیشتر باشه این رفیق ما چون پولداره حداقل 150 میخوام باشه

Atghia
28-11-2014, 16:24
جورجیو ارمانی مدل ارمانی کد ( 75 میل اگه درست یادم باشه) میارزه 120 تومن بخرم؟تستر هم هست.
اون 100 میلش که بزرگتر هست رو یادمه 3 سال پیش گرفتم 100 تومن الان قیمت کردم گفتن بالای 250 تومن :n04:
اگر مطمئنید که تستر هست و عطر فیک نیست بله 120 مناسبه
بله هر دو حجم 75 و 125 میلش بالاتر از 250 تومن هستند...

من چندتا پیشنهاد دارم که با توجه به قیمت خیلی عطرای عالی هستند ((از نظر شخصی خودم))

آزارو دسیبل
دانهیل قهوه ای
بلک ایکس اس پاکو رابان (کمی بیش از 150 هست البته)

سلام

مطمئن هستید در مورد TERRE D.HERMES؟:n36: 50 میلش بالای 200 تومن هست...:n39:

Sh-Meteor
28-11-2014, 16:32
ممنون ولی دوست گلم موضوع قیمتیه که میخوام بیشتر باشه این رفیق ما چون پولداره حداقل 150 میخوام باشه

سلام

ببخشید، من یادم رفت که یه توضیحی رو بدم!

من خودم که گفتم استفاده می کنم و ارزونه، قیمت 20ml و جیبی اش رو عرض کردم.

من چون معمولا در حرکت بودم از جیبی اش استفاده می کنم و حواسم نبود که شما حجم بیشتری میخواین.

ArashMiniStar
28-11-2014, 16:40
اگر مطمئنید که تستر هست و عطر فیک نیست بله 120 مناسبه
بله هر دو حجم 75 و 125 میلش بالاتر از 250 تومن هستند...

من چندتا پیشنهاد دارم که با توجه به قیمت خیلی عطرای عالی هستند ((از نظر شخصی خودم))

آزارو دسیبل
دانهیل قهوه ای
بلک ایکس اس پاکو رابان (کمی بیش از 150 هست البته)

خیلی ممنون حتما امتحان میکنم.کسی نظری در مورد davidoff the game نداره؟ البته 200 تومنه

arash59b
28-11-2014, 22:07
سلام
امشب رفتم یه ادکلن زنانه برای هدیه بخرم بعد از تست چند نمونه به سینما از سن لورن و her gold secrt از باندراس رسیدم اولی ۱۷۵ تومن و دومی ۱۵۵ بود بنظرم سینما اینقدر بوی خاصی نداشت و بخاطر معروفیت، بیش از حد رایحه اش اشنا میومد البته شیرینی زیاد رایحه اش هم دلم رو زد. در انتها سکرت رو خریدم. رایحه خاص تری داشت و ۴ فصل بود که برای اینجا بیشتر کاربرد داره

farid123
29-11-2014, 07:14
سلام
امشب رفتم یه ادکلن زنانه برای هدیه بخرم بعد از تست چند نمونه به سینما از سن لورن و her gold secrt از باندراس رسیدم اولی ۱۷۵ تومن و دومی ۱۵۵ بود بنظرم سینما اینقدر بوی خاصی نداشت و بخاطر معروفیت، بیش از حد رایحه اش اشنا میومد البته شیرینی زیاد رایحه اش هم دلم رو زد. در انتها سکرت رو خریدم. رایحه خاص تری داشت و ۴ فصل بود که برای اینجا بیشتر کاربرد داره

منم چند وقت پیش دنبال ادکلن برای هدیه بودم و نهایتا سینما از ایو سن لورن را به قیمت 185 خریدم.نکته ای که درباره شیرینی رایحه اش گفتید صحیحیه بنابراین شاید خریدش کمی تابع سلیقه باشه اما در رابطه با کیفیت رایحه ،دوام و پخش بو از کپی های مشابه اش کیفیت بالاتری داره. بعد هم اینکه ایو سن لورن هست و برای کادو مناسب تره :n39:
ادکلن دیگه ای هم که تست کردم s...e..x..y little things از ویکتوریا سکرت بود که در کنار رایحه خوب ، دوام و پخش قابل قبولی داشت و البته پرفیوم بود.

arash59b
29-11-2014, 07:29
منم چند وقت پیش دنبال ادکلن برای هدیه بودم و نهایتا سینما از ایو سن لورن را به قیمت 185 خریدم.نکته ای که درباره شیرینی رایحه اش گفتید صحیحیه بنابراین شاید خریدش کمی تابع سلیقه باشه اما در رابطه با کیفیت رایحه ،دوام و پخش بو از کپی های مشابه اش کیفیت بالاتری داره. بعد هم اینکه ایو سن لورن هست و برای کادو مناسب تره :n39:
ادکلن دیگه ای هم که تست کردم s...e..x..y little things از ویکتوریا سکرت بود که در کنار رایحه خوب ، دوام و پخش قابل قبولی داشت و البته پرفیوم بود.

مواردی که اشاره کردید کاملا درست و بجاست فقط باید یه مورد دیگه که ظاهر ادکن هست رو اضافه کنم که متاسفانه ادکلن سینما فاقد اون بود‌.
البته چون قرار بود ادکلن رو به کسی هدیه بدم که بیشتر مواقع من هم
باید رایحه اش رو تحمل کنم ترجیح دادم مقدار کمی سلیقه خودم رو هم چاشنی انتخاب کنم [emoji1]

ahwazp30
29-11-2014, 15:46
بچه ها یکی به من یه ادکلن خوشبو معرفی کنه قیمت زیره 100 تومن باشه .من تو عمرم بیش از صدهزار تا ادکلن خریدم اما همشون بد بو درمیان .من بیشتر بوهای خنک و تحریک کننده رو میپسندم .یعنی دوست دارم وقتی ادکلن میزنم بقیه که بو میکشن تحریک بشن یعنی یه جورایی ادکلنش مهربون باشه مردونه هم باشه نه از اون تندها که مال جنتل من های خارجیه .
لطفا یه ادکلن خوشبو با رایحه ملایم و تحریک کننده زیر 100 تومن بهم معرفی کنید ؟

shahab1985
29-11-2014, 22:26
میشه بهترین ادکلن از لحاظ خط بو رو معرفی کنید ؟

از بین این ها کدومش خط بوش بهتره
آلور اسپرت ، لاگوست آبی ، بلوچنل ، دیزل لایف ، ایفوریا مردانه ، ایفوریا مردانه ، آکوا بولگاری ، آکوا جیو و فارنهایت و یا عطری مشابه این ها

ممنونم راهنمایی کنید

Atghia
29-11-2014, 23:31
میشه بهترین ادکلن از لحاظ خط بو رو معرفی کنید ؟

از بین این ها کدومش خط بوش بهتره
آلور اسپرت ، لاگوست آبی ، بلوچنل ، دیزل لایف ، ایفوریا مردانه ، ایفوریا مردانه ، آکوا بولگاری ، آکوا جیو و فارنهایت و یا عطری مشابه این ها

ممنونم راهنمایی کنید

همشون عطرای خنک هستن
عطرای خنک هم معمولا خط بوی چندانی ندارن
ولی تا جایی که من میدونم دو تای بهتر از این لحاظ:

آکوا فارنهایت از دیور
آکوا دی جیو اسنزا از آرمانی

shahab1985
29-11-2014, 23:40
چند تا از بهترین ادکلن ها از لحاظ خط بو و پخش معرفی میکنین ؟ (ماندگاری مهم نیست)

Atghia
29-11-2014, 23:55
چند تا از بهترین ادکلن ها از لحاظ خط بو و پخش معرفی میکنین ؟ (ماندگاری مهم نیست)

در حد اطلاعات من (که قطعا کامل نیست و ممکنه جوابهای دیگه ای هم برای سوال شما باشه..):

توسکان لدر تام فورد
تغ هرمس
بلک ارکید تام فورد
پیورهاوانا از تری ماگلر

(عطرای گرم هستن البته:n17:)

shahab1985
30-11-2014, 00:09
در حد اطلاعات من (که قطعا کامل نیست و ممکنه جوابهای دیگه ای هم برای سوال شما باشه..):

توسکان لدر تام فورد
تغ هرمس
بلک ارکید تام فورد
پیورهاوانا از تری ماگلر

(عطرای گرم هستن البته:n17:)

بلک ارکید و تق هرمس دیگه خیلی زیاد شده
دیگه چی پیشنهاد میدین؟
5-6 تا بگین لطفا

Atghia
30-11-2014, 00:16
بلک ارکید و تق هرمس دیگه خیلی زیاد شده
دیگه چی پیشنهاد میدین؟
5-6 تا بگین لطفا

راستش دوست گرامی خب عطرایی که ویژگی خاص دارن کم هستند بنابراین متقاضیش زیاد میشه و همین امر باعث میشه که شاهد حس کردن این عطرها از خیلی از افراد جامعه باشیم
بگذریم از اینکه این بلک ارکیدی که میفرمایید و امثالهم در توان خرید خیلی های جامعه نیست وچیزی که ما استنباط میکنیم عطرهای گرمی هستند که از میلی 1500 تا میلی 4000 تومن به فروش میرسه...
هرچند هرگز پیچیدگی و لطافت رایحه های عطر اصلی را نخواهند داشت اما برای رهگذران و در چند دقیقه بلک ارکید حس میشود(برای مثال البته)

غیر از مواردی که در پست قبل از عطرهای گرم نام بردم و مواردی که در پست قبلتر از عطرهای خنک
موردی که اونقدر در حد توقع شما خط بوی عالی داشته باشه حقیقتا سراغ ندارم:n40:
باذکر این نکته که هنوز خیلی عطرها هستند که تست نکردم:n13:
و امید به اینکه بقیه دوستان که تجربه دارند راهنما باشند:n16:

shahab1985
30-11-2014, 00:28
صفخات قبلو مبخوندم مثلا گفته بودین عطری مثل اکوا دی جیو پخش خوبی نداره
الان چطور پیشنهادش دادین

Atghia
30-11-2014, 00:30
صفخات قبلو مبخوندم مثلا گفته بودین عطری مثل اکوا دی جیو پخش خوبی نداره
الان چطور پیشنهادش دادین

گرامی اکوا دی جیو با اکوا دی جیو اسنزا دو نسخه متفاوت هستند!!!
بله اون عطری که اسم بردید پخشش خوب نیست ولی نسخه اسنزا هم تفاوت رایحه داره و هم تفاوت در پخش

shahab1985
30-11-2014, 00:34
گرامی اکوا دی جیو با اکوا دی جیو اسنزا دو نسخه متفاوت هستند!!!
بله اون عطری که اسم بردید پخشش خوب نیست ولی نسخه اسنزا هم تفاوت رایحه داره و هم تفاوت در پخش

اوکی ببخشید
از گرم ها وان میلیون و سی اچ پحششون چطوره؟
و کدوم بهتره

Atghia
30-11-2014, 00:38
اوکی ببخشید
از گرم ها وان میلیون و سی اچ پحششون چطوره؟
و کدوم بهتره

سی اچ منظورتون CH از کارولینا هررا هست؟ اگر اره که عطر بسیار خوش رایحه ای هست منتهی پخشش معمولیه و اصولا گرم نیست متمایل به خنک هست ولی میتونه چهارفصل استفاده بشه
اما وان میلیون رو شخصا خیلی دوست دارم عطر گرم و سنگینی هست بوی چرمی که ازش حس میکنم رو خیلی میپسندم و بنظرم پخش خوبی هم داره

ramingsm
30-11-2014, 01:05
دوستان میشه فروشگاهای اینترنتی معتبر فروش عطر را پخ کنید؟
و بعد میشه چند تا از همه پسند ترین عطرای مخصوص الان که فصل سرده را معرفی کنید تا قیمت 250 تومن؟
ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Atghia
30-11-2014, 13:01
دوستان میشه فروشگاهای اینترنتی معتبر فروش عطر را پخ کنید؟
و بعد میشه چند تا از همه پسند ترین عطرای مخصوص الان که فصل سرده را معرفی کنید تا قیمت 250 تومن؟
ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

لانویت از ایو سن لورن (هم تویلت هم پرفیوم )
وان میلیون از پاکو رابان
اسپایس بمب از ویکتور اند رولف ((البته بالای 250 هست))
+
نارسیسو رودریگز فر هیم
و
میدنایت این پاریس
(دو مورد اخر نمیشه گفت همه پسند هستند)

در نهایت من فکر میکنم رایحه لانویت از ایو سن لورن در حدی مقبول هست که بشه گفت 90% حتی بدون تست هم خریداری بشه خوشایند خواهد بود اما بقیه عطرها رو بهتره که تستی بر اونها صورت بگیره:n40:

Richardus
30-11-2014, 19:32
سلام . من متاسفانه اطلاعاتم در مورد عطر و ادکلن صفر هست و تا حالا اصلا خرید نداشتم و اصطلاحاتشم بلد نیستم.
الان تصمیم دارم برای کسی هدیه بگیرم اگر ممکنه راهنماییم کنید.
میخوام در حد 200 تومن هزینه کنم.
بوی عطر هم میخوام خیلی ملایم باشه .
در حد استفاده روزانه تو محل کار ماندگار باشه.
بوش تند نباشه که توی محیط های بسته یا فاصله نزدیک باعث احساس بدی بشه.

بعد هم راهنمایی بفرمایید از کجا بگیرم و چه جوری از اصل بودنش مطمئن باشم.

Atghia
30-11-2014, 20:21
سلام . من متاسفانه اطلاعاتم در مورد عطر و ادکلن صفر هست و تا حالا اصلا خرید نداشتم و اصطلاحاتشم بلد نیستم.
الان تصمیم دارم برای کسی هدیه بگیرم اگر ممکنه راهنماییم کنید.
میخوام در حد 200 تومن هزینه کنم.
بوی عطر هم میخوام خیلی ملایم باشه .
در حد استفاده روزانه تو محل کار ماندگار باشه.
بوش تند نباشه که توی محیط های بسته یا فاصله نزدیک باعث احساس بدی بشه.

بعد هم راهنمایی بفرمایید از کجا بگیرم و چه جوری از اصل بودنش مطمئن باشم.

سلام دوست گرامی
عطر زنونه یا مردونه؟
برای چه فصلی؟

ramingsm
30-11-2014, 20:40
لانویت از ایو سن لورن (هم تویلت هم پرفیوم )
وان میلیون از پاکو رابان
اسپایس بمب از ویکتور اند رولف ((البته بالای 250 هست))
+
نارسیسو رودریگز فر هیم
و
میدنایت این پاریس
(دو مورد اخر نمیشه گفت همه پسند هستند)

در نهایت من فکر میکنم رایحه لانویت از ایو سن لورن در حدی مقبول هست که بشه گفت 90% حتی بدون تست هم خریداری بشه خوشایند خواهد بود اما بقیه عطرها رو بهتره که تستی بر اونها صورت بگیره:n40:
از بین لانویت و وان میلیون کدوم پخش بالاتری داره؟ماندگاری چطور؟
اگه بخوایم لانویت و وان میلیون ابسولوت گلد را مقایسه کنیم چطور؟

Atghia
30-11-2014, 21:07
از بین لانویت و وان میلیون کدوم پخش بالاتری داره؟ماندگاری چطور؟
اگه بخوایم لانویت و وان میلیون ابسولوت گلد را مقایسه کنیم چطور؟

پخش بوی وان میلیون بالاتره-ماندگاری هر دو خیلی خوب هست تقریبا در یک حد
ابسلوت گلد با خوده وان میلیون هردو از لحاظ پخش بنظرم بالاتر از لانویت هستند
ولی رایحه لانویت دلنشین تر هست
لانویت ورژن تویلت پخش بالاتری از پرفیوم داره اما ماندگاری پرفیومش بالاتره

Richardus
30-11-2014, 22:44
سلام دوست گرامی
عطر زنونه یا مردونه؟
برای چه فصلی؟

زنونه
عطر تابستون با زمستون فرق میکنه ؟ اگر اینجوریه برای زمستون.
اگرم چیزی باشه همه زمانها استفاده بشه و بوی عطر مثل امضای اون فرد مخصوص خودش و خاص باشه بهتره.

Atghia
30-11-2014, 23:20
زنونه
عطر تابستون با زمستون فرق میکنه ؟ اگر اینجوریه برای زمستون.
اگرم چیزی باشه همه زمانها استفاده بشه و بوی عطر مثل امضای اون فرد مخصوص خودش و خاص باشه بهتره.

NUIT از هوگو باس

مونت بلنک لجند

د بیت از بربری(باربری)

shahab1985
30-11-2014, 23:41
چندتا از بهترین عطرهای زنونه از لخاظ پخش بو رو پیشنهاد میدین؟
واسه کادو برای خانومم میخوام

نظرتون در مورد اکسیژن چیه؟
بوشو دوست دارم

Abbas.V
01-12-2014, 02:04
سلام
از دوستان کسی تستی بر rose the one D&G داشته؟
ممنونم اگه توصیفی ارایه بدید.

کسی اطلاعی نداره؟

Atghia
01-12-2014, 20:53
چندتا از بهترین عطرهای زنونه از لخاظ پخش بو رو پیشنهاد میدین؟
واسه کادو برای خانومم میخوام

نظرتون در مورد اکسیژن چیه؟
بوشو دوست دارم

سلام
اکسیژن لانوین بسیار عطر مقرون به صرفه ای هست یعنی هم رایحه هم پخش و ماندگاری با توجه به قیمت بسیار عالیه از دید من. نظر شخصیم در موردش مثبته بنظرم فوق العاده نیست اما عطر خوبیه:n17:
در مورد عطرهای زنانه با پخش بالا در ابتدا یک نکته رو من بگم که صرفا بر حسب تجربه عطرهای برند تری ماگلر هم خاص هستند هم ماندگاری و پخش عالی دارند!

از نظر من در لیست برترین عطرهای زنانه از نظر پخش بو بدون شک آلین و ومنیتی از تری ماگلر قرار داره
الین عطری گرم و ومنیتی عطری سرد و خاص و برترین عطر خنک زنانه از نظر ماندگاری و پخش بو هست

منتهی ومنیتی جالبه بدونید که خوشایند همه نیست دقیقا واژه خاص رو میشه براش بکار برد . وقتی که ازش استفاده میکنید تا ساعتها عطرتون هم برای خودتون هم برای اطرافیان قابل لمسه هر محیطی وارد بشید به خوبی حس میشه...

عطرهای ادیکت از دیور و کوکومادمازل از شنل هم عطرهایی با خط بوی قوی محسوب میشن

اما در رده قیمتی پایینتر من به شما دو تا عطر معرفی میکنم که واقعا عالی هستند دراین زمینه:n33:
اتیمو از سالواتوره فرگامو و جان ریچموند زنانه
اتیمو عطری گل بو هست و لطیف به خوبی میمونه و پخش بالایی داره

جان ریچموند هم به اندازه ی ماندگاری عالیش پخشش هم عالیه برای مثال میتونم به جرات بگم (برروی لباس) بیش از 5ساعت پخش بو داره!!

اما در نهایت توصیه میکنم حتما قبل از خرید هریک از این عطرها تستی بر اونها داشته باشید چون عطر کاملا سلیقه ای هست..

ho3in0861
02-12-2014, 23:08
عطر بيك بهترين و سنگين ترين رايحه مردونه اش رو بگيد لطفا.
بين عطر هاي ارزون عطر بيك واقعا بهتره.بقيشون بوي روغن و الكل ميدن!!:n27:

Atghia
02-12-2014, 23:44
عطر بيك بهترين و سنگين ترين رايحه مردونه اش رو بگيد لطفا.
بين عطر هاي ارزون عطر بيك واقعا بهتره.بقيشون بوي روغن و الكل ميدن!!:n27:

نمیدونم عطراش با تولیدات چندسال پیش منطبق هست یا خیر
ولی
عطر شماره 1 ((رنگ مشکی)) واقعا عطر خوبی بود بنظرم:n26:

ho3in0861
03-12-2014, 00:09
نمیدونم عطراش با تولیدات چندسال پیش منطبق هست یا خیر
ولی
عطر شماره 1 ((رنگ مشکی)) واقعا عطر خوبی بود بنظرم:n26:

فكر كنم عوض شده
آره واقعن خوب بود
شما عطر زير 50 تومن كه تو همون مايه ها باشه بوش چي پيشنهاد ميكني؟:n01:

Atghia
03-12-2014, 12:41
فكر كنم عوض شده
آره واقعن خوب بود
شما عطر زير 50 تومن كه تو همون مايه ها باشه بوش چي پيشنهاد ميكني؟:n01:

تا جایی که بخاطرم هست رایحه گرم و تلخ یا ملایم و تلخ داشت
متاسفانه عطری در رنج قیمتی 50 سراغ ندارم فقط عطرهای ریو هستند که با توجه به صحبت خودتون مایل به استفاده از عطرهای بی کیفیت نیستید:n16:

alone one
03-12-2014, 13:52
دوستان نظرتون در مورد ادکلن های Miss Teen Oriental و Milond Woody چیه؟

Abbas.V
06-12-2014, 12:41
سلام
به نظرتون تو رنج قیمت 150تومن bvlgari Man for men گزینه مناسبی واسه خرید یا میشه ادکلن بهتری گرفت؟ پخش و ماندگاریش چطوره؟ روی پوست خشک.
ممنون

m.delavar415
06-12-2014, 20:14
باسلام درباره عطر سیلور مارنتین توصیح دهید ماندگاری و پخش بود ...آیا رایحه اش فوق العاده هس ?

Atghia
07-12-2014, 16:16
سلام
به نظرتون تو رنج قیمت 150تومن bvlgari Man for men گزینه مناسبی واسه خرید یا میشه ادکلن بهتری گرفت؟ پخش و ماندگاریش چطوره؟ روی پوست خشک.
ممنون
سلام دوست گرامی
متاسفانه علیرغم رایحه جالبی که داره اصلا پخش بوی خوبی نداره و ماندگاریش هم خوب نیست!
در توصیف رایحه هم بنظر من خیلی زیاد بوی افترشیو میده:n39:
حالا در مورد نسخه بعدیش که با نام سیلور ارائه شده اطلاع چندانی ندارم
اما قطعا در رنج قیمتی 150 گزینه خیلی جالبی نمیتونه باشه (مگر برای کسانی که جذابیت رایحه براشون اولویته تا پخش و ماندگاری)

رایحه ملایم مدنظرتونه؟چهارفصل؟...؟

برای کسانی که پوست خشک دارند پیشنهاد میشه به منظور افزایش پخش بوی عطر از کمی لوسیون ترجیحا فاقد بوی خاص، استفاده کنند بعد عطر رو اسپری کنند
اینکار باعث میشه عطرتون بهتر خودش رو نشون بده
یک علت مهم استفاده از لوسیون های عطرها در کناره خوده عطر اصلی دقیقا همینه

موفق باشید:n16:

Atghia
07-12-2014, 16:19
دوستان نظرتون در مورد ادکلن های Miss Teen Oriental و Milond Woody چیه؟

سلام دوست گرامی
میشه لطفا بگید این عطرها متعلق به کدوم برندها هستند؟:n36:
ممنونم:n40:

Atghia
07-12-2014, 16:29
باسلام درباره عطر سیلور مارنتین توصیح دهید ماندگاری و پخش بود ...آیا رایحه اش فوق العاده هس ?

سیلور مانتین همون اولش تنده..تندیشم بخاطر چای هست...ولی 5 دقیقه بعد عالی میشه...یه بوی فرش خاص و به قولی یه بوی خاص متالیک و ازنی..خیلی ها به عنوان بهترین عطر فرش جهان میشناسنش...خنک هیت ولی نه خیلی..هیمالیا خیلی خنک تره ولی به فرشی سیلور مانتین نیست...
کلا خانم های جوون از عطرهایی با بوهای خاص و به قول خودم فرازمینی خوششون میاد...یه جوری با عطرهای با بوهای طبیعی کمتر حال میکنن...برای همین برند CDG خیلی پرطرفدار شده چون بوهای عجیب رو توی این برند باید دنبالش بگردین...توی عطراش خلاقیت زیادی به کار برده میشه و اکثرا سینتتیک هستند..
تو کارهای کرید اونهایی که بوی اوزونی داره بیشتر طرفدار داره بین خانم های جوون...مثل سیلور مانتین - آونتوس و حتی امپریال...
بوهای طبیعی رو بیشتر خانم های سن بالا میپسندند...
راستی گرلن وتیور رو تست کردی؟؟شنیدم شباهت هایی با ساویج داره....

به نظر بنده بهترین عطرای کرید عبارتند از گرین آیریش تویید، سیلور مانتین واتر و تاباروم. در رده های بعدی هم اوریجینال سنتل و اوریجینال وتیور قرار می گیرند. امپریال هم شبیه گرین آیریش تویید هستش اما ملایم تر.

من کلا عطرهایی که اثری از عصاره چای داشته باشند رو دوست دارم:n33:
با توجه به توصیف دوستان یکی از عطرهای خوب برند کرید هست اما پخش بوش عالی نیست ولی رایحه خوبی داره:n39:

Milad4171
07-12-2014, 17:04
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش یه عطر آورد واسمون. تا امروز ازش استفاده نکرده بودم .

نظرتون در مورد این عطر چیه چون من در موردش اطلاعاتی ندارم. یه جا خوندم نوشته بود اسپرت ولی به نظر من بوش اسپرت نیست .

Atghia
07-12-2014, 17:19
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش یه عطر آورد واسمون. تا امروز ازش استفاده نکرده بودم .

نظرتون در مورد این عطر چیه چون من در موردش اطلاعاتی ندارم. یه جا خوندم نوشته بود اسپرت ولی به نظر من بوش اسپرت نیست .

بنظرم عطر خوبی هست در رنج قیمتی خودش
علیرغم اینکه گفته میشه خنک هست اما بنظرم میتونه چهارفصل باشه
در نت رو به پایانش تلخی حس میشه که برای من خوشایند هست متمایل به تلخی چوب مانندی شبیه آزارو پور هوم ((همون آزاروی قدیمی دوست داشتنی با شیشه زرد))

از این لحاظ میگن اسپرت شاید چون نت اولیه لیمو و ترنج داره و همچنین از لحاظ ظاهری به تیپ اسپرت متمایله وگرنه همچین عطر اسپرت و فرشی نیست (از دید من)

Abbas.V
07-12-2014, 17:23
سلام دوست گرامی
متاسفانه علیرغم رایحه جالبی که داره اصلا پخش بوی خوبی نداره و ماندگاریش هم خوب نیست!
در توصیف رایحه هم بنظر من خیلی زیاد بوی افترشیو میده:n39:
حالا در مورد نسخه بعدیش که با نام سیلور ارائه شده اطلاع چندانی ندارم
اما قطعا در رنج قیمتی 150 گزینه خیلی جالبی نمیتونه باشه (مگر برای کسانی که جذابیت رایحه براشون اولویته تا پخش و ماندگاری)

رایحه ملایم مدنظرتونه؟چهارفصل؟...؟

برای کسانی که پوست خشک دارند پیشنهاد میشه به منظور افزایش پخش بوی عطر از کمی لوسیون ترجیحا فاقد بوی خاص، استفاده کنند بعد عطر رو اسپری کنند
اینکار باعث میشه عطرتون بهتر خودش رو نشون بده
یک علت مهم استفاده از لوسیون های عطرها در کناره خوده عطر اصلی دقیقا همینه

سلام. واسه فصل سرد میخوام استفاده کنم.
ادکلن های قبلیم لانوییت، مونت بلنک لجند، جان وارواتوس آرتیسان، بلودچنل.
نظرتون در مورد Spice bomb چیه؟
ممنون از راهنمایی و پست های مفیدتون. همیشه بهره مند میشم.

Atghia
07-12-2014, 18:13

خواهش میکنم:n17:
باتوجه به عطرهای قبلی شما بنظر میرسه که عطرهای شیرین نمیتونه خیلی مورد پسندتون باشه وگرنه مثلا میشد به Fuel for life از دیزل اشاره کرد

اسپایس بمب بسیار انتخاب خوبیه خیلی گرم و ادویه ای هست و هم از لحاظ پخش و هم ماندگاری بسیار خوبه!

پیشنهاد دیگه ی من به شما تست دیزایر بلک از برند دانهیل هست که با توجه به رایحه گرم و تلخش احتمالا به سلیقه شما منطبق تره:n16:

sharif.1.attar
07-12-2014, 22:52
اسپایس بمب، ویکتور اند رالف، تلخ و تند عربی

نوت ها
نوت های چوب (سدر، کاج)، ادویّه ای، بسیار تلخ و تند، بسیار کم شیرین و عنبربو.

شخصیّت رایحه
تلخ، تند، چوب-بو، عربی و غیرشیرین.

خواص رایحه

شبیه لالیک اینسر نویر (لالیک سیاه)، بلک افگانو؛
نوت پایه ی این عطر زیباتر از نوت ابتدایی آن است.
رایحه ی این عطر خطّی است. بدین معنی که رایحه ی آن پس از استفاده، چندین ساعت، بدون تغییر باقی می ماند یا سبک فرمول بندی آن آمریکایی است؛
رایحه ی این عطر خاص، غیررایج در میان مردم، بشدّت مردانه (به بیان دیگر، از عناصر زنانه در این عطر خبری نیست و اصلاً به سمت تک-جنسیّتی نرفته است) و ناآشنا و قطبی می باشد؛
شدّت و غلظت عطر متوسّط رو به بالاست؛
رایحه غنی می باشد. یعنی به اندازه ی کافی از نوت های مختلف در عطر استفاده گردیده است. بعلاوه عطر چندوجهی می باشد. به بیان دیگر به اندازه ی کافی از نوت های متضاد در عطر استفاده شده است؛
بافت رایحه کدر است؛
انتشار، حجم این عطر متوسّط می باشد؛
ماندگاری این عطر عالی می باشد؛
رایحه ی این عطر، متعادل است. بگونه ای که هیچ کدام از نوت ها در حالت غالب و مغلوب نیستند.

زمان و مکان استفاده
این عطر که یادآور جنگل و رنگ قهوه ای می باشد، برای مردان طرّاحی شده و مناسب روزهای سرد سال و در مجالس رسمی (مخصوصاً مراسمات سوگواری) می­ باشد و به هیچ وجه مناسب استفاده در اتاق خواب نیست.

m.delavar415
08-12-2014, 14:20
اون سیلور مانتین زنانه هس یا مردانه ...? برای چه فصلی از سال میشه استفاده کرد?

alone one
08-12-2014, 19:36
سلام دوست گرامی
میشه لطفا بگید این عطرها متعلق به کدوم برندها هستند؟:n36:
ممنونم:n40:
والا همینارو رو جعبش نوشته،معتبر نیس گفتم شاید کسی آشنایی داشته باشه

moli_ahmad
10-12-2014, 10:20
و بعد از مدتهای مدید برگشتیم یکم عطر بازی کنیم یادش بخیر:n28:

farina1709
10-12-2014, 23:42
سلام
اساتید محترم اگه لطف کنید در مورد رودستر کارتیه یه توضیحاتی بدید ممنون میشم.

hosseinabdollah
16-12-2014, 02:57
سلام ،
دوستان من سالها قبل حدود 6 سال پیش ادکلنی با رایحه گرم به اسم Emotion داشتم، شکل ظرفش استوانه ای بود و مایع عطرش تقریبا زرد کمرنگ، الان خیلی دنبالش هستم ولی همش Emotion Rasasi که شکل ظرفش تقریبا مثلثی هست رو دارند تو بازار، یادمه یک بار تو بازار تهران یکی از فروشند ها گفت که شرکت تولید کننده این دو مورد فرق میکنه و این ادکلنی که من دوست دارم خیلی کمه تو بازار، دوستان میتونید بهم راهنمایی کنید که شرکت سازندش چی بوده و یا کجا میتونم پیداش کنم؟

Atghia
16-12-2014, 09:45
سلام ،
دوستان من سالها قبل حدود 6 سال پیش ادکلنی با رایحه گرم به اسم Emotion داشتم، شکل ظرفش استوانه ای بود و مایع عطرش تقریبا زرد کمرنگ، الان خیلی دنبالش هستم ولی همش Emotion Rasasi که شکل ظرفش تقریبا مثلثی هست رو دارند تو بازار، یادمه یک بار تو بازار تهران یکی از فروشند ها گفت که شرکت تولید کننده این دو مورد فرق میکنه و این ادکلنی که من دوست دارم خیلی کمه تو بازار، دوستان میتونید بهم راهنمایی کنید که شرکت سازندش چی بوده و یا کجا میتونم پیداش کنم؟

سلام
ممکنه این عطر باشه؟:n36:

یا

hosseinabdollah
16-12-2014, 13:29
سلام. ممنون از پاسختون.
تا جاییکه من یادمه مطمنم که مورد دومی که شما تو عکس نشون دادید نبوده، مورد اول بیشتر شبیه اون چیزی هست که من دنبالش هستم، حالا من میرم تو بازار و چک میکنم، ولی چیزی که من دنبالش هستم، دقیقا یه شیشه استوانه ای ساده، بنام Emotion و با درب استوانه ای کاملا شبیه مورد دوم، رنگش هم خاکستری بود ولی شیشه اش ساده و بدون برجستگی بود. حالا این موردی که تو شکل اول هست با دوم چه فرقی دارن، آخه ظاهرا اسمشون یکیه.

دوستان دیگه اگه لطف کنند و کمک کنن بسیار ممنون میشم. آخه این ادکلن یادآوری مادر دوستم هست که به رحمت خدا رفته و خیلی دوست داشت این عطر رو.

بازم ممنون.

Atghia
16-12-2014, 14:38
سلام. ممنون از پاسختون.
تا جاییکه من یادمه مطمنم که مورد دومی که شما تو عکس نشون دادید نبوده، مورد اول بیشتر شبیه اون چیزی هست که من دنبالش هستم، حالا من میرم تو بازار و چک میکنم، ولی چیزی که من دنبالش هستم، دقیقا یه شیشه استوانه ای ساده، بنام Emotion و با درب استوانه ای کاملا شبیه مورد دوم، رنگش هم خاکستری بود ولی شیشه اش ساده و بدون برجستگی بود. حالا این موردی که تو شکل اول هست با دوم چه فرقی دارن، آخه ظاهرا اسمشون یکیه.

دوستان دیگه اگه لطف کنند و کمک کنن بسیار ممنون میشم. آخه این ادکلن یادآوری مادر دوستم هست که به رحمت خدا رفته و خیلی دوست داشت این عطر رو.

بازم ممنون.

دوست گرامی این عطر هم دقیقا اسمش emotion هست از برند carrera
فرقشون اینه که دوتا عطر مختلف از این برند هستند با همین اسم! مثلا مورد اول یک مشابه دیگه داره دقیقا با همین ظاهر که زنونه هست
بهرحال اطلاعات زیادی ازش ندارم ولی قطعا اگر شما این عطر رو داشتید اگر عکسهایی که من گذاشتم عطر شما بود به محض دیدن یادتون می اومد:n39:

ali_ab
16-12-2014, 16:47
با سلام به عزیزان
ادلکن با رایحه خنک حدود 100 تومن چه پیشنهاد میفرمایید؟
با سپاس

Atghia
16-12-2014, 16:58
با سلام به عزیزان
ادلکن با رایحه خنک حدود 100 تومن چه پیشنهاد میفرمایید؟
با سپاس

زیر 100 تومن جگوار کلاسیک (شیشه آبی)
در حدود 110هم ck IN 2U از کالوین کلین
و آزارو کروم حجم کمترش رو اگر بگیرید زیر 100 در میاد

farina1709
16-12-2014, 23:13
سلام
اساتید محترم اگه لطف کنید در مورد رودستر کارتیه یه توضیحاتی بدید ممنون میشم.

فکر میکنم غیر از خودم کسی پست های منو نمیبینه!!!

Atghia
17-12-2014, 23:46
فکر میکنم غیر از خودم کسی پست های منو نمیبینه!!!

من رودستار کارتیر رو تست کردم و دارم. بوی خنک و کمی تلخ داره. موندگاریش هم خیلی بالاست.
رودستر بلک -- هم تست کردم و همون رودستر هستش و فقط به صورت ورژن جدید تولید میشه و همون بو رو میده.
ازش اسپورتش اطلاعاتی ندارم
دوست خوبم اگر احیانا سوالی بیجواب بمونه دلیلی بر دیده نشدن نیست
شاید کسی جواب درست و مناسبی برای بیان نداشته باشه:n40:
در مورد رودستر از کارتیر علاوه بر جوابی که نقل قول گرفتم...
تعریف زیاد شنیدم رایحه تلخ با ماندگاری بالا و پخش خوب
و جز اون عطرهایی هست که ارزش خرید رو داره:n17:

m.delavar415
18-12-2014, 08:57
باسلام . در مورد دانهیل فرش ، لطف کنید توصیح در رابطه با رایحه و پخش بو و ماندگاری توصیح دهید ...ممنونم

Atghia
18-12-2014, 18:40
باسلام . در مورد دانهیل فرش ، لطف کنید توصیح در رابطه با رایحه و پخش بو و ماندگاری توصیح دهید ...ممنونم

دانهیل فرش (Dunhill Fresh)

Fresh از دیگر محصولات شرکت دانهیل می باشد که در سال 2005 به بازار عرضه شد.رایحه این عطر مردانه از گیاهان معطر گرفته شده و دارای حس تازگی و انرژی است.

بوی اولیه: اسطوخودوس، پیاز گل فریز، ریحان، گل مریم و نعنا

بوی میانی: رایحه درخت گل ابریشم، گلبرگ سوسن و فریز بنفش

بوی پایه: کومارین، برگ نعناء هندی، خزه بلوط، ساقه برنج و ریشه گیاهان معطر هندی

مناسب فصول گرم

سن استفاده: 30 سال به بالا
ماندگاری: بیش از 6 ساعت

اعجاز دانهیل
دانهیل در 2003 کاری متفاوت را به بازار عرضه کرد. متفاوت از تمامی تولیدات گذشته و همچنین متفاوت از دیگر نمونه های عطرهای مردانه.
گل ها اغلب، ترکیبات و اسانس هایی هستند که به صورتی وافر در عطرهای زنانه کاربرد دارند. استفاده از آنها در تولیدات مردانه عموماً به ندرت و در مقداری بسیار کمتر اتفاق می افتد. اما این بار دانهیل با رایحه ای سرشار از ترکیبات گل ها وارد شده بود که جلب نظر می نمود.
دانهیل در ساختار نت میانی خود به شدت با گل ها آمیخته شده است: یاس ، رز ، زنبق ، شمعدانی ، میخک و حتی ریشه گل ها!
با وجود اسانس های فوق ، هنر دانهیل در آنجا ظهور می کند که علی رغم ترکیب سرشار از گل آن ، عطری کاملاً مردانه متولد می شود و این هنری قابل تحسین است!

linkkhor
18-12-2014, 22:40
با سلام
4 تا عطر دارم میخواهم بفروشمشون میتونم تو این تاپیک پیام بگذارم یا خلاف قوانینه ؟

ALI . R
19-12-2014, 00:03
با سلام
4 تا عطر دارم میخواهم بفروشمشون میتونم تو این تاپیک پیام بگذارم یا خلاف قوانینه ؟
انـجـمـن:
لوازم خانگی، صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.delavar415
20-12-2014, 15:57
باسلام خدمت اساتید ...در باره هپی کلینیک توصیح می خواستم ....ماندگاری و پخش بو و کدوم فصل

Atghia
20-12-2014, 16:16
باسلام خدمت اساتید ...در باره هپی کلینیک توصیح می خواستم ....ماندگاری و پخش بو و کدوم فصل

هپی کلینیک مردانه رایحه ای بسیار دلنشین و خوب برای فصل های تابستان و بهار
پخش بو به شدت پایین و ماندگاری هم کم

m.delavar415
20-12-2014, 18:00
بسیارممنونم ...واقعا ممنونم از حوصله ای بخرج میدهید...:n40:

m.delavar415
21-12-2014, 09:31
عزیزان در مورد عطر تامی جینز بویز از لحاط ماندگاری و پخش بو و چه فصل سال خوبه . اساتید از سوالها که می پرسم ، می خواهم عطر مورد علاقه خودم را پیدا کنم

Atghia
21-12-2014, 11:53
عزیزان در مورد عطر تامی جینز بویز از لحاط ماندگاری و پخش بو و چه فصل سال خوبه . اساتید از سوالها که می پرسم ، می خواهم عطر مورد علاقه خودم را پیدا کنم

سلام دوست گرامی قطعا اگر تک تک بخواید در مورد هرعطری سوال بپرسید کار برای خودتون هم سخت خواهد بود
بهترین کار و راه معمولتر برای انتخاب این هست که شما بودجه، ملاک ها((برای کدوم فصل باشه، ماندگاری، پخش بو، و...)) بیان کنید و دوستان به شما چندین عطر رو پیشنهاد میدن
بعد از بین اونها باید بررسی کنید که کدوم برای خرید میتونه مناسب باشه

وگرنه عطر هست و دنیایی از برندها و رایحه ها:n16:

arming900
22-12-2014, 10:58
چند جا (تهران) معرفی کنید برای خرید عطر مطمئن باشه از نظر اصل بودن و قیمت واقعی :n40:

m.delavar415
22-12-2014, 15:19
استاد عزیز واقعا ممنونم.ده عطر برتر جهان از لحاظ رایحه و ماندگاری و پخش بو عالی عالی باشن ده عطر برای تابستان و ده عطر برای زمستان و از لحاظ مبلغ مساله ای نیس ...عزیزان عطر باشن نه ادوکلن....ممنونم و لطف می فرمایید:n40:

Atghia
22-12-2014, 21:48
استاد عزیز واقعا ممنونم.ده عطر برتر جهان از لحاظ رایحه و ماندگاری و پخش بو عالی عالی باشن ده عطر برای تابستان و ده عطر برای زمستان و از لحاظ مبلغ مساله ای نیس ...عزیزان عطر باشن نه ادوکلن....ممنونم و لطف می فرمایید:n40:

والا استاد که به هیچ عنوان برازنده من نیست صرفا یک علاقه مند به عطر هستم:n17: مطابق با تجارب دیگران و گفته ها و شنیده ها اینها گزینه های بسیار معتبر و کاملی هستند ((حالا نه صرفا بهترین های دنیا!))

برای زمستان:

توسکان لدر از تام فورد
بلک ارکید از تام فورد
توباکو وانیل از تام فورد
هرود از مارلی
پگاسوس از مارلی
اسپایس بمب از ویکتور اند رولف
هوم اینتنس از دیور
فارنهایت از دیور
تغ از هرمس
پیورهاوانا از تری ماگلر
وان میلیون از پاکو رابان

=======================

برای تابستان:

اونتوس از کرید
گرین ایریش از کرید
آکوا فارنهایت از دیور
مونت بلنک لجند (مشکی)
ایسی میاکه بلو
آلور اسپرت از شنل
بلو د شنل
...

SAMCRO
22-12-2014, 21:58
سلام !‌

یه عطر می خوام بگیرم .... پخش بوش خوب باشه ... مردونه ... موندگاریش هم برام مهمه ...
تق هرمسم تموم شده ... دی ان جی وان گرفتم ... راضیم ... ولی یه عطر دیگه هم می خوام بگیرم ...
تا ۳۰۰ تومن اگه می شه معرفی کنین ...
جای خریدش هم اگه می شه معرفی کنین ... فردا باز هستن برم ؟‌

m.delavar415
23-12-2014, 09:52
آقا ناظر محترم ...ممنونم با معرفی عطرهای خوب...ممنونم

saegheh67
23-12-2014, 12:46
با سلام لطفا دوستان لطفا ادکلن با رایحه خنک حدو 200 معرفی کنید قبلا issey miyake داشتم وراضی بودم

Atghia
23-12-2014, 14:51
با سلام لطفا دوستان لطفا ادکلن با رایحه خنک حدو 200 معرفی کنید قبلا issey miyake داشتم وراضی بودم

سلام
اگر رایحه مهمتر از پخش بو باشه... پورشه دیزاین اسنس، آرتیسان از جان وارواتوس
اگر صرفا پخش بو و ماندگاری مهمه...مونت بلنک لجند
اگر تراز متعادلی از هردو مهمه...آکوا اسنشال از سالواتوره فرگامو

Atghia
23-12-2014, 14:53
سلام !‌

یه عطر می خوام بگیرم .... پخش بوش خوب باشه ... مردونه ... موندگاریش هم برام مهمه ...
تق هرمسم تموم شده ... دی ان جی وان گرفتم ... راضیم ... ولی یه عطر دیگه هم می خوام بگیرم ...
تا ۳۰۰ تومن اگه می شه معرفی کنین ...
جای خریدش هم اگه می شه معرفی کنین ... فردا باز هستن برم ؟‌

اسپایس بمب از ویکتور اند رولف انتخاب خوبی در این محدوده قیمتی و برای فصل جاریست

Atghia
23-12-2014, 18:25
چند جا (تهران) معرفی کنید برای خرید عطر مطمئن باشه از نظر اصل بودن و قیمت واقعی :n40:

فروشگاه هایلند آرژانتین ( ابتدای خ بخارست )

سفیر پاساژ گلستان شهرک غرب...همکف

فروشگاه غنچه - خ گیشا

فروشگاه گل سنگ کوچه مروی

علاوه بر نقل قولی که گرفتم طبقه آخر مرکز خرید قائم هم از بعضی هاشون خرید داشتم قابل اطمینانه و سفیر تندیس :n01:

اگر قیمت چند عطر خاص رو در سایتهای فروش عطر بدونید بعد از فروشگاههای عطر قیمت بگیرید میسنجید متوجه میشید که قیمتها مناسب هستند یا خیر
ولی خب اصولا کمی گرونتر خریدن اما مطمئن بودن می ارزه به درصدی ارزون خریدن با ریسک:n39:

SAMCRO
24-12-2014, 00:02
اسپایس بمب از ویکتور اند رولف انتخاب خوبی در این محدوده قیمتی و برای فصل جاریست

مرسی ... گرفتمش ... ۲۷۵ ... ولی استفاده کردمش هنوز ...

m.delavar415
24-12-2014, 17:37
باسلام خدمت همه ی عزیزان ، عطری به نام " تامی جینز بوی " داریم ...?ممنونم

farina1709
24-12-2014, 17:59
سلام
من میخوام "ونکلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس" بگیرم..
اساتید میتونن در مورد رایحه، پخش و ماندگاریش توضیح بدن ؟
و اینکه فرق تویلت و پرفیومش در چیه و هر کدوم قیمتش چنده؟
پرفیومش 125 میل هم داره؟
ببخشید سوالای زیادی پرسیدم
با تشکر

Atghia
24-12-2014, 18:06
باسلام خدمت همه ی عزیزان ، عطری به نام " تامی جینز بوی " داریم ...?ممنونم
سلام عطر جینز از برند تامی در دو نسخه زنانه و مردانه موجود هست
منتهی cologne هست یعنی درصد اسانس عطر پایینه (کمتر از تویلت)
عطری مرکباتی با غلبه ی رایحه ی پرتقال، نارنگی و میوه های سرخ

البته یک عطر ساده از برند ورساچه هم داریم با نام بلو جینز:n17:

Atghia
24-12-2014, 18:20
سلام
من میخوام "ونکلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس" بگیرم..
اساتید میتونن در مورد رایحه، پخش و ماندگاریش توضیح بدن ؟
و اینکه فرق تویلت و پرفیومش در چیه و هر کدوم قیمتش چنده؟
پرفیومش 125 میل هم داره؟
ببخشید سوالای زیادی پرسیدم
با تشکر

سلام به شما
نسخه پرفیوم فقط 75 میل داره فکر میکنم و تویلتش 125 میل هست
رایحه گرم و تلخ
نت ابتدایی مشابه با رایحه دیور هوم اینتنس طراحی شده اما در ادامه متفاوت هست
ماندگاری عطر مناسب است اما پخش بوی بالایی نداره
قیمت هم ورژن پرفیوم در جریان نیستم اما تویلت حدود 170تا 180
معمولا (صحبتم کلی هست و ممکنه در مورد خیلی از عطرها صادق نباشه) نسخه پرفیوم عطرها به دلیل غلظت بالاتر عطر دارای ماندگاری بیشتر و تویلت ها پخش بهتری دارند

Abbas.V
24-12-2014, 19:58
سلام
ممنون میشم در مورد عطر زیر اطلاعات بدید. ممنون
Valentina Acqua Floreale Valentino for women

Atghia
24-12-2014, 21:07
سلام
ممنون میشم در مورد عطر زیر اطلاعات بدید. ممنون
Valentina Acqua Floreale Valentino for women
متعلق به گروه عطرهای آکواتیک-فلورال (از اسمش اینطور بر میاد) و کمی مرکباتی اما غلبه با رایحه گل هست
امتیاز رای دهندگان در سایت fragrantica نشون میده ماندگاری و پخش متوسطی داره

نت اصلی: چوب درخت سدار و عنبر
نت اولیه: ترنج، شکوفه پرتقال
نت میانی: بهارنارنج، یاسمن، گل ابریشم و گل مریم

m.delavar415
25-12-2014, 09:28
با سلام و ممنونم از حوصله ای که بخرج میدهید...و ممنونم از پاسخ در باره عطر تامی جینز . من این عطر رو دارم ، ماندگاری تا یک روز تو لباس و تن می مونه ولی پخش بو انگار نداره ...نظر شما چیه ? ممنونم

brad pitt
25-12-2014, 15:00
سلام دوستان عزیز
ببخشید کسی ادکلن از برند آمواژ داره ؟
ممنون

ramshad
26-12-2014, 11:23
سلام به همه. دوستان تا حالا شده دو یا چند تا اودکلن رو با هم اسپری کرده باشین رو لباس تون؟ اگه ترکیبش یک بوی محشر شده که به به و چه چه بقیه رو راه انداخته لطفا با نوشتنش در اینجا به بقیه هم بگین اون دو یا چند تا چه اودکلنهایی بودن؟ من خودم بی دلیشس رو با تافی چاکلت می زنم خیلی بوش محشر میشه. با بوی خنک و با شکوه بی دلیشس شروع میشه و نت انتهاییش در پایان بوی خوش و گرم شکلات تافیه. تافیش بسیار کمه و در دل بی دلیشس هضم شده اما پایان عالی رو رقم میزنه برای بوی اودکلن.

Atghia
26-12-2014, 12:00
سلام به همه. دوستان تا حالا شده دو یا چند تا اودکلن رو با هم اسپری کرده باشین رو لباس تون؟ اگه ترکیبش یک بوی محشر شده که به به و چه چه بقیه رو راه انداخته لطفا با نوشتنش در اینجا به بقیه هم بگین اون دو یا چند تا چه اودکلنهایی بودن؟ من خودم بی دلیشس رو با تافی چاکلت می زنم خیلی بوش محشر میشه. با بوی خنک و با شکوه بی دلیشس شروع میشه و نت انتهاییش در پایان بوی خوش و گرم شکلات تافیه. تافیش بسیار کمه و در دل بی دلیشس هضم شده اما پایان عالی رو رقم میزنه برای بوی اودکلن.

سلام
در استفاده همزمان از دوعطر معمولا بویی که به مشام میرسه از عطری هست که گرمتره!
دوعطر با هم که نه اما من مونت بلنک لجند (زنانه) رو با یکی از بادی اسپلش های ویتوریا سکرت(رنگ نارنجی با بوی غالب عنبر) استفاده کردم که نتیجه جالبی داشته
در واقع ترکیبی از رایحه یاس+عنبر

ramshad
26-12-2014, 12:05
سلام
در استفاده همزمان از دوعطر معمولا بویی که به مشام میرسه از عطری هست که گرمتره!
دوعطر با هم که نه اما من مونت بلنک لجند (زنانه) رو با یکی از بادی اسپلش های ویتوریا سکرت(رنگ نارنجی با بوی غالب عنبر) استفاده کردم که نتیجه جالبی داشته
در واقع ترکیبی از رایحه رز+عنبر

شخصا مونت بلنک individual رو به لجند ترجیح میدم. به نظرم میاد که خیلی سرتره بوش. ویتوریا سکرت رو متاسفانه ندیدم. زنونه است؟

Atghia
26-12-2014, 12:41
شخصا مونت بلنک individual رو به لجند ترجیح میدم. به نظرم میاد که خیلی سرتره بوش. ویتوریا سکرت رو متاسفانه ندیدم. زنونه است؟

سلام امروز یک عطر ملایم و شیرین که تقریبا جدید هست رو تست و خریدم((160 هزار تومان))

مونت بلنک لجند

یک رایحه بینظیر از گل یاس و با تلخی پرتقال که حالت دودی بهش میده داره و در واقع رایحه غالبش میشه گفت همین یاس هست ولی یاسی متفاوت با عطرهایی که قبلا تجربه کردم!
ماندگاری جالب اما پخش بوی نه چندان زیاد

و بعد این بادی اسپلش از ویکتوریا سکرت((45 هزار تومان))

Amber romance

گرمای عنبر با ته مایه شکلاتی

من این دو رو با هم استفاده کردم نتیجه خیلی قابل توجه بود :n09:

بله بادی اسپلشی که گفتم توضیحاتش در نقل قول بالا اومده

فقط باید اصلاح کنم پست قبلم رو که یاس رو به اشتباه رز نوشتم:n02:

ramshad
26-12-2014, 15:02
راستش خواستم بگم من هیچ بویی از رز در مونت بلنک لجند نمی گیرم! بی خیال شدم.

Capcom
26-12-2014, 16:43
سلام
دوستان لطفا يك عطر مردانه براي زمستان معرفي كنيد، بودجه ١٤٠-١٧٠تومن
باتشكر

Atghia
26-12-2014, 17:01
سلام
باتشكر

دانهیل دیزایر بلک

farid123
27-12-2014, 08:22
سلام
باتشكر
عطر نسبتا جدیدی که مدتی پیش تست کردم Bentley For Men که جزو روایح گرم و نسبتا تنده.( قیمت حدود 140 تا 150)
شروع رایحه ادویه ای و تنده با نت شیرین رام(عرق نیشکر) بعد ملایم تر میشه با بوی پررنگ دارچین ،ادویه جات ملایم و نعنا و بعد به رایحه دانشینی از دارچین و چرم تغییر میکنه.ماندگاری خوب و پخش بوی معمولی داره.نسخه دیگه اش که Intense هست پرفیومه و رایحه چوبی تر و کمی تلخ تر از این داره با ماندگاری بیشتر.

ramshad
27-12-2014, 10:55
عطر نسبتا جدیدی که مدتی پیش تست کردم Bentley For Men که جزو روایح گرم و نسبتا تنده.( قیمت حدود 140 تا 150)
این ادکلن با بک نت گرم و اسپایسی اولیه شروع میشه و به مرور با گذشت زمان ملایم تر میشه اما همچنان نت میانیش هم ادویه ای ولی ملایم تره که بوی دارچین و نعنا به نظرم غالب هست.به مرور و رفتن به سمت بیس نت بوی دارچین واضح تر میشه.این نت دارچینی خیلی دلنشین و همه پسنده.ماندگاری خوب و پخش بوی معمولی داره البته برای من. یک نسخه intense هم داره که پرفیوم هست که تست نکردم.

دوست من؛ در این اودکلن بوی چرم چقدر واضحه؟ در مقایسه با توسکان لدر؟ به نظرم شبیه وان میلیون اینتنس میاد.

farid123
27-12-2014, 12:25
دوست من؛ در این اودکلن بوی چرم چقدر واضحه؟ در مقایسه با توسکان لدر؟ به نظرم شبیه وان میلیون اینتنس میاد.
تام فورد را که متاسفانه تستی نداشتم اما الان که دوباره بنتلی را بو کردم به نظرم بوی چرم تو رایحش هست ولی نسبت به وان میلیون کمتره.
کلا بنتلی اسپایسی تر از وان میلیونه و یک رد چوبی داره از طرف دیگه وان میلیون حداقل تو نت ابتداییش ملایم تر با نت رز و اندکی مرکباتی. نت دارچینی تو هر دو اینها حضور پررنگی داره.

matr!x_2008
27-12-2014, 12:28
دوستان یه عطر خوب مردانه که بوی زیادی داشته باشه و مثلا از خیابون رد میشی اطرافیان بوی عطرو احساس کنن معرفی کنید... بوی خوبی داشته باشه و احساس خوبی به ادم بده. قیمتشم هر چی کمتر بهتر:n02:

farid123
27-12-2014, 12:40
دوستان یه عطر خوب مردانه که بوی زیادی داشته باشه و مثلا از خیابون رد میشی اطرافیان بوی عطرو احساس کنن معرفی کنید... بوی خوبی داشته باشه و احساس خوبی به ادم بده. قیمتشم هر چی کمتر بهتر:n02:
با این مشخصات باید می گفتید هر چی بیشتر بهتر :n01:
قاعدتا باید برید سراغ وان میلیون از پاکو رابان البته نسخه های متفاوتی داره ولی همش مناسبه و میشه گفت یکی از بهترین پخش بوها را داره.

ramshad
27-12-2014, 13:01
دو سال پیش یک مام استفاده می کردم با اسم تاپ سکرت که رایحه های مختلفی داشت. نارگیلیش عالی بود. متاسفانه مثل هر کار خوب دیگه ای؛ قلابیش هم هست. فردای زدن مام؛ بعد از استحمام کامل؛ هنوز بوی مام وجود داشت. اگه اصلش رو پیدا کردین خریدش بسیار پیشنهاد میشه.

ramshad
27-12-2014, 22:07
دوستان کسی در مورد Crystal Aoud Montale و عود وود تجربه ای داشته؟ به نظرم نمیاد از عود بشه یک بوی اودکلنی شیک درآورد. اسم و بوی عود منو یاد حرم و اینجورجاها میندازه. ممنون میشم اگه تجربه مستقیم داشتین به منم بگین.

Atghia
27-12-2014, 22:32
دوستان کسی در مورد Crystal Aoud Montale و عود وود تجربه ای داشته؟ به نظرم نمیاد از عود بشه یک بوی اودکلنی شیک درآورد. اسم و بوی عود منو یاد حرم و اینجورجاها میندازه. ممنون میشم اگه تجربه مستقیم داشتین به منم بگین.

عطر m7 از ایو سن لورن و فراری اسنس عود دو کار بسیار شیک و باکلاس از عود هستند
اصلا هم بوی حرم و این صحبتها در موردشون صادق نیست چون با نت های متفاوتی ترکیب شدند که رایحه جالبی رو ایجاد کردند...
و نکته بعدی عطر خیلی سلیقه ای هست شاید خیلی ها بطور کلی از عود خوششون نیاد ولی دلیلی نداره عطرهای عودی خوب نباشن

ramshad
28-12-2014, 09:48
سایت معتبر فرگرنتیکا لیست بهترین اودکلنهای زنانه و مردانه تولید شده در سال 2014 را مطابق آرای خوانندگان سایت بدین شرح اعلام کرد:(گفتم شاید برای دوستان دیگه هم جالب باشه این لیست رو ببینن اینه که گذاشتم اینجا)

BEST WOMEN PERFUMES Produced in 2014

1. TOM FORD Velvet Orchid
2. MISS DIOR Blooming Bouquet
3. Cartier La Panthere
4. Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire
5. Elie Saab L'Eau Couture
6. Narciso Rodriguez Narciso
7. Escada Born in Paradise
8. Dolce&Gabbana Dolce
9. Thierry Mugler Angel Eau Sucree
10. Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum

BEST MEN PERFUMES Produced in 2014

1. Valentino Uomo
2. Christian Dior Homme Eau for Men
3. Guerlain L’Homme Ideal
4. Christian Dior Homme Parfum
5. Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche
6. Bvlgari Man In Black
7. Thierry Mugler A*Men Pure Wood
8. Christian Dior Fahrenheit Le Parfum
9. Bvlgari Aqva Amara
10. Bleu de Chanel Eau de Parfum

در بین اسامی اعلام شده؛ از بین اودکلنهای زنانه من شماره 6 رو تست کردم. عالیه!
بین اودکلنهای مردانه هم نامهای فارنهایت؛تق هرمس؛آکوا بولگاری و بلوشنل رو میشناسم هر چند که احتمال میدم تق هرمس و آکوابولگاری 2014 تفاوتهایی با نسخه های قبلی شون داشته باشن. شماره یک زنانه رو واقعا مشتاقم ببینم!
نت های بویایی عطر زنانه Tom Ford Velvet Orchid عبارتند از:
رايحه اوليه : ترنج – ماندارین – عرق نیشکر – عسل
رايحه ميانی : گل یاس – گل رز – گل ارکیده – شکوفه پرتقال – گل مگنولیا – سنبل – نرگس – اسطوخودوس
رايحه پایه : لادن – چوب صندل – وانیل – مر – جیر – پرو بلسان
از دوستان کسی این اودکلنو دیده تو ایران؟

Captain_America
28-12-2014, 19:59
احتمالا دوستان یه سری از نکاتی رو که از روی تجربه میخوام بگم رو گفتن یا از قبل میدونن ولی خوندش خالی از لطف نخواهد بود.
مهمتر از خوشبو بودن بدبو نبودن هستش ترکیب بوی یه خوشبو کننده بدن با بوی تن و لباس عرق گرفته ترکیب جالبی نخواهد بود.
برای یه اقا یا خانم متشخص اینکه هیچ خوشبو کننده ای استفاده نکنه خیلی بهتره تا اینکه به اصطلاح روی خودش عطر خالی کنه.
خانم ها مخصوصا بوی مواد آرایشی و بهداشتی رو که اسفاده میکنید در نظر داشته باشید که آیا ترکیبش با بوی با عطرتون سازگار هست یا خیر.
هر خوشبو کننده ای مورد استفاده خودش رو داره حتما قبل از استفاده تفاوت و مورد استفاده اسپری ضد عرق،دئودرانت،عطر،ادکلن و ... بدونین.
هر نوع خوشبو کننده ای یه روش استفاده معمول داره مثلا برای ادکلن بهتره اون رو روبرو اسپری کنید بعد به مدت 30 ثانیه در ابری که ایجاد شده قرار بگیرید و...
و یه سری نکات دیگه که اگه مجالی بود خواهم گفت.
امیدوارم مفید واقع بشه.
:n12:

milad_heartsick
28-12-2014, 22:34
سلام دوستان خوشبوی انجمن
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم از عطر بازها فقط خانم atghia هست و لایک های جناب عطار
عطر باز کم شده جدیدا :)))))))
واسه زمستون یه ادکلن زیر ۲۰۰ معرفی کنید نظر خودم رو پیور وود از ماگلر هست ولی هنوز تست نکردم
اینها رو دوست دارم:
ال اینستنت از گرلن
وان جنتلمن
ایفوریا
لندن از دانهیل
تغ هرمس
in2u ck

کاکائو و وانیل و دارچین رو هم خیلی دوست دارم
مرسی دوستان

ramshad
28-12-2014, 23:19
سلام. اودکلنی که دقیقا بوی کاکائو (نه شکلات) بده داریم؟ یا دقیقا بوی قهوه؟

Atghia
28-12-2014, 23:26
سلام دوستان خوشبوی انجمن
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم از عطر بازها فقط خانم atghia هست و لایک های جناب عطار
عطر باز کم شده جدیدا :)))))))
واسه زمستون یه ادکلن زیر ۲۰۰ معرفی کنید نظر خودم رو پیور وود از ماگلر هست ولی هنوز تست نکردم
اینها رو دوست دارم:
ال اینستنت از گرلن
وان جنتلمن
ایفوریا
لندن از دانهیل
تغ هرمس
in2u ck

کاکائو و وانیل و دارچین رو هم خیلی دوست دارم
مرسی دوستان

سلام دوست عزیز:n16:
من پیشنهاد میکنم که تستی براین عطر از دیزل داشته باشید:

دارچین در این عطر غالب هست و بنظر عطر گرم و شیرین خوبی محسوب میشه
البته کمی بیش از 200 هست اما بنظرم ارزشش رو داره

در مورد ماگلر هم نیاز به توضیح نیست میشه گفت من شخصا 90% عطرهای ماگلر رو تست نکرده مطمئنم که دوست دارم!:n33:از بس که خاصه این برند:n39:
و در مورد پیور وود که متاسفانه هنوز تستی بر اون نداشتم وجود تم چوبی بنظر کمی از شیرینی مشهور سری A men کم کرده و باید کار جالبی باشه

arash59b
28-12-2014, 23:50

به ترتیب کیفیت و معروفیت:
Men Pure Havane - Thierry Mugler Kokorico - Jean Paul GaultierVanille Cacao Parfums- Berdoues

Atghia
29-12-2014, 00:01

وقتی عطر گرم و شیرین باشه ناخوادگاه باوجود نت قهوه اما اون حالت شکلاتی که مد نظرتون نیست رو به خودش میگیره مثل A menاز ماگلر و در پیورهاوانا هم بوی توتون و پیپ به مراتب ارجحیت داره اما خب قهوه رو میشه حس کرد ولی بازهم با شیرینی!

بنابراین عطر انتخابی شما باید بین گرم و تلخ ها باشه
چیزی مثل کوکوریکو و یا گرلن اینستنت

llseyedll
29-12-2014, 01:47
سلام
دوستان چند نوع اسانس ملایم برای اتاق خواب و یک پرفیوم شکلاتی برای خودم معرفی میکنید؟
کسی میدونه ازکجا میتونم اود تهیه کنم و کدوم مدل بوش بهتره؟
بیشتر برای رفع بوی سیگار میخام از خوشبوکننده یا اود استفاده کنم.

Atghia
29-12-2014, 13:26
سلام
دوستان چند نوع اسانس ملایم برای اتاق خواب و یک پرفیوم شکلاتی برای خودم معرفی میکنید؟
کسی میدونه ازکجا میتونم اود تهیه کنم و کدوم مدل بوش بهتره؟
بیشتر برای رفع بوی سیگار میخام از خوشبوکننده یا اود استفاده کنم.

عود و تجارب شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منظورتون از اسانس دقیقا چیه؟
عطرشکلاتی بهترین حالتش A men از تری ماگلر
خوشبو کننده هم بنظرم اسپری های خوشبو کننده هوا با رایحه قهوه موثره
اسپری های یوموش هم رایحه های جذابی دارند حدود قیمتی هم 15تا 20 تومن((سرچ کنید فروش اینترنتی هم داره))

farid123
30-12-2014, 16:05
کسی از دوستان عطر گرلن ال اینستنت نسخه Toilette را داره؟می خواستم ببینم کف جعبش به عربی چیزی نوشته یا نه؟

farina1709
31-12-2014, 21:23
سلام
دوستان بهترین عطر زنونه از دیدگاه خودتون(برای یه خانم 45 ساله) با رایحه غالب گل رز با ماندگاری و پخش خوب، تا 200 تومن معرفی کنید لطفا .
سپاس

sharif.1.attar
31-12-2014, 21:53
سلام
دوستان بهترین عطر زنونه از دیدگاه خودتون(برای یه خانم 45 ساله) با رایحه غالب گل رز با ماندگاری و پخش خوب، تا 200 تومن معرفی کنید لطفا .
سپاس
بنظرم ورساچه برایت کریستال. هرچند قیمتشو اطّلاعی ندارم.

Atghia
31-12-2014, 21:54
سلام
سپاس

سلام بهترین رایحه از گل رز رو در عین خنک بودن عطر در نارسیسو رودریگز اسنس دیدم!
ماندگاری عالی پخش مناسب منتهی 270 اینطورها هست:n17:
البته نارسیسو فر هر شیشه صورتی هم گلی-رزی هست ولی
من از رایحش خوشم نمیاد:n15:
رایحه گلی در عطر رو تابع سن و سال نمیدونم و میتونم بهتون عطر اتیمو از سالواتوره فرگامو رو پیشنهاد کنم که حدود 160 هست ماندگاری و پخش عالی. رایحه بسیار خوشایند از گلها ((اما گل رز در اون دیده نمیشه ولی واقعا خوبه!)):n16:
عطر کنزو فلاور هم هست که شامل گل رز هم هست ولی عطر سنگینتری نسبت به اینایی که گفتم محسوب میشه:n17:

m.delavar415
01-01-2015, 09:59
باسلام به همه دوستان . لطفا از برند ماگلر عطرهای خوشبو و ماندگاری بالا و پخش بو ش را اگه زحمتی نیس بگویید ممنونم

shervin1996
04-01-2015, 14:42
سلام میخواستم از خرید ادکلن توقشم بپرسم.چجوریاست؟معتبره؟یه نفر یه لالیک انکغ نویر برام آورده بوش دقیقا همون اصلیه به قیمت 95 تومن بارکدش هم باسایت لیلیوم چک کردم همون بود.
حالاخودمون قصدداریم بریم به نظرشماازاونجاعطرهای معروفو میشه بااطمینان خرید؟مثلا دیور پورهوم؟اگه نه چرا؟فرقش بااصلی چیه؟واگربله ممنون میشم اگردوستان عطرفروشی خاصی مدنظرشونه معرفی کنن.:n01:

mf.designing
04-01-2015, 21:45
سلام به دوستان اهل فن
یه سری توضیح برای این ادکلن ها که لیست کردم میخواستم. از رایحه گرفته تا بقیه موارد... (هم رایحه عالی و جذاب برام مهمه هم ماندگاری و گزینه های تلخ رو بیشتر میپسندم!)

- Chanel Allure Homme

- Chanel‎ Bleu De Chanel

- Yves Saint Laurent M7 Oud Absolu

- Yves Saint Laurent De L Homme

- Tom Ford Noir

- Paco Rabanne 1 Million

- Giorgio Armani Armani Code

- Dior Eau Sauvage Parfum

- Dior Fahrenheit 32

- Dior Homme Intense

- Paco Rabanne Black XS

- Dolce & Gabbana The One For Men

- Carolina Herrera CH Men

- Carolina Herrera Chic Men

- Thierry Mugler A* Men

- Wood Series

- Van Cleef and Arpels Midnight in Paris

- Givenchy Pi‎

ممنون

Atghia
04-01-2015, 22:32
سلام به دوستان اهل فن
یه سری توضیح برای این ادکلن ها که لیست کردم میخواستم. از رایحه گرفته تا بقیه موارد... (هم رایحه عالی و جذاب برام مهمه هم ماندگاری و گزینه های تلخ رو بیشتر میپسندم!)

- Chanel Allure Homme

- Chanel‎ Bleu De Chanel

- Yves Saint Laurent M7 Oud Absolu

- Yves Saint Laurent De L Homme

- Tom Ford Noir

- Paco Rabanne 1 Million

- Giorgio Armani Armani Code

- Dior Eau Sauvage Parfum

- Dior Fahrenheit 32

- Dior Homme Intense

- Paco Rabanne Black XS

- Dolce & Gabbana The One For Men

- Carolina Herrera CH Men

- Carolina Herrera Chic Men

- Thierry Mugler A* Men

- Wood Series

- Van Cleef and Arpels Midnight in Paris

- Givenchy Pi‎

ممنون

سلام
به به ماشالله :n02:
برای شروع گزینه های بولد رو فاکتور بگیرید چون شیرین هستند!

سری وود! 5 عطر هست سیلور وایند بهترین از نظر رایحه و ماندگاری-بعدش راکی-بعدش خوده وود(رایحه خوبی داره ولی ماندگاری و پخش بالا نیست) و در اخر اوشن(چون خنک هست)-یک وود هم خیلی جدید اومده که تست نکردم!

ازایو سن لورن دو عطر معرفی کردید که بنظرم لانویت خیلی خیلی گزینه شیک و دوست داشتنی هست و اونیکی یک کمی بیش از حد عطر سنگینی هستش و همه پسند نیست اما از لحاظ ماندگاری هردو خیلی خوب هستند و جز عطرهای گرم دسته بندی میشن

میدنایت عطر تلخ و گرمی هست اما پخش بالایی نداره به نسبت خیلی از گزینه های مطرح شده توسط شما سطح پایینتر هست ... و اگر بودجتون میرسه در مقام مقایسه دیور هوم اینتنس گزینه بسیار بهتریه که میدنایت در رایحه اندک شباهتی با هوم اینتنس داره

از بین دو گزینه مطرح شده از کارولینا هررا خوده ch مردونه عطر بسیار بسیار دوست داشتنی و ملایمی هست که ماندگاری و پخش خوبی داره ولی عالی نیست اما رایحش رو شخصا خیلی دوست دارم

آرمانی کد اسپرت اگر منظورتون هست عطری با بوی کلاسیک هست بیشتر که رایحش به خاکی-مرکباتی گرایش داره و با توجه به قیمت ارزندست

دوعطر معرفی شده از شنل از معروفترین عطرهای خنک هستند که از لحاظ رایحه ماندگاری و پخش انتخاب های بسیار عالی هستند البته من خودم آلور رو ترجیح میدم

وان میلیون گرم چرمی بسیار عالی از لحاظ پخش و ماندگاری ولی عطر سنگینی محسوب میشه رایحه خاصی داره که من شخصا میپسندم

از بین سه عطر دیوری که انتخاب کردید اولی رو که شناختی ندارم ولی فارنهایت 32 عطر خنکی محسوب میشه اگر هدفتون عطر تلخ و گرم هست بهتره سراغ فارنهایت ابسلوت رو بگیرید. در مورد دیور هوم اینتنس هم که نیاز به معرفی نداره واقعا سرآمد هست از لحاظ ماندگاری و پخش

یکی دوتا هم که مونده تست و اطلاع خاصی ندارم ازشون

============================================

به طور کلی شما لیستی از برترین عطرهای ممکنه رو اوردید! که نمیشه گفت کدومیکی به کدوم ترجیحه!
چرا؟ چون باید دید که دنبال چه عطری هستید؟ نهایت بودجتون چقدره؟((چون بعضی ها مثل سری وود و آرمانی کد و میدنایت از لحاظ قیمتی و کلاس کاری پایینترن یسری هم مثل شنل ها و دیور و تام فورد سطح بالا)) برای چه فصلی؟((چون نصف عطرایی که گفتید گرمه نصفی سرد))

=====================================

به عنوان پیشنهاد به دوستان (نه فقط شما) سعی کنید معیارها دقیقتر مشخص باشه تا انتخاب ها محدودتر کار ساده تر بشه:n40:

matr!x_2008
04-01-2015, 22:44
یه سوال؟ منطور از تلخ و شیرین عطر چیه؟ مزه داره مگه؟:n33: یه توضیحی بدین

Atghia
04-01-2015, 22:51
والا اگر به اینه درجه حرارت هم نداره که بگیم خنک و گرم:n26:
خب دوست گرامی راستش بسته به اون موادی که داخل یک عطر به کار میره((نت های مختلف)) وقتی به مشام میرسه رایحه رو دسته بندی میکنن...
مثلا وقتی کاری رایحه قهوه یا شکلات داره به احتمال زیاد شیرین خواهد شد
یا عطرهایی که عود، وانیل، دارچین ...دارند گرم خواهند بود
عطرهای مرکباتی اکثرا فرش و خنک هستند
ترکیب های متفاوتی از رایحه ها میتونه در نهایت باعث دسته بندی عطرها بشه

mf.designing
04-01-2015, 23:29
سلام
به به ماشالله :n02:
برای شروع گزینه های بولد رو فاکتور بگیرید چون شیرین هستند!

سری وود! 5 عطر هست سیلور وایند بهترین از نظر رایحه و ماندگاری-بعدش راکی-بعدش خوده وود(رایحه خوبی داره ولی ماندگاری و پخش بالا نیست) و در اخر اوشن(چون خنک هست)-یک وود هم خیلی جدید اومده که تست نکردم!

ازایو سن لورن دو عطر معرفی کردید که بنظرم لانویت خیلی خیلی گزینه شیک و دوست داشتنی هست و اونیکی یک کمی بیش از حد عطر سنگینی هستش و همه پسند نیست اما از لحاظ ماندگاری هردو خیلی خوب هستند و جز عطرهای گرم دسته بندی میشن

میدنایت عطر تلخ و گرمی هست اما پخش بالایی نداره به نسبت خیلی از گزینه های مطرح شده توسط شما سطح پایینتر هست ... و اگر بودجتون میرسه در مقام مقایسه دیور هوم اینتنس گزینه بسیار بهتریه که میدنایت در رایحه اندک شباهتی با هوم اینتنس داره

از بین دو گزینه مطرح شده از کارولینا هررا خوده ch مردونه عطر بسیار بسیار دوست داشتنی و ملایمی هست که ماندگاری و پخش خوبی داره ولی عالی نیست اما رایحش رو شخصا خیلی دوست دارم

آرمانی کد اسپرت اگر منظورتون هست عطری با بوی کلاسیک هست بیشتر که رایحش به خاکی-مرکباتی گرایش داره و با توجه به قیمت ارزندست

دوعطر معرفی شده از شنل از معروفترین عطرهای خنک هستند که از لحاظ رایحه ماندگاری و پخش انتخاب های بسیار عالی هستند البته من خودم آلور رو ترجیح میدم

وان میلیون گرم چرمی بسیار عالی از لحاظ پخش و ماندگاری ولی عطر سنگینی محسوب میشه رایحه خاصی داره که من شخصا میپسندم

از بین سه عطر دیوری که انتخاب کردید اولی رو که شناختی ندارم ولی فارنهایت 32 عطر خنکی محسوب میشه اگر هدفتون عطر تلخ و گرم هست بهتره سراغ فارنهایت ابسلوت رو بگیرید. در مورد دیور هوم اینتنس هم که نیاز به معرفی نداره واقعا سرآمد هست از لحاظ ماندگاری و پخش

یکی دوتا هم که مونده تست و اطلاع خاصی ندارم ازشون

============================================

به طور کلی شما لیستی از برترین عطرهای ممکنه رو اوردید! که نمیشه گفت کدومیکی به کدوم ترجیحه!
چرا؟ چون باید دید که دنبال چه عطری هستید؟ نهایت بودجتون چقدره؟((چون بعضی ها مثل سری وود و آرمانی کد و میدنایت از لحاظ قیمتی و کلاس کاری پایینترن یسری هم مثل شنل ها و دیور و تام فورد سطح بالا)) برای چه فصلی؟((چون نصف عطرایی که گفتید گرمه نصفی سرد))

=====================================

به عنوان پیشنهاد به دوستان (نه فقط شما) سعی کنید معیارها دقیقتر مشخص باشه تا انتخاب ها محدودتر کار ساده تر بشه:n40:

ممنون از وقتی که گذاشتید
هدف اولم بیشتر مقایسه اونائی بود که از دید خودم هم جزو بهترینان
اما در مورد ملاک هام باید بگم که :
بحث اول رایحه شیک و باوقار و البته تلخ ، بحث دوم ماندگاری بالا.
در مورد فصلش ، 4 فصل بیشتر به کارم میاد اما اگه نشد فعلا برا ماههای سرد !
در مورد بودجه هم نهایت 300 350 ! البته نمیدونم مارک های گرونتر با حجم کمترو قیمت بهتر هم هستن یا نه ! نمیدونم شایدم بشه با این بودجه کم حتی 2 تا انتخاب کرد از مارکهای با قیمت مناسبتر !

shervin1996
05-01-2015, 13:23
اتقیای عزیز جواب همه رو دادین فقط مااضافی بودیم؟:n02:یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون اینکه این عطرهای 15 و 18 میل اسمارت کالکشن بوش دقیقا مثل نمونه اصلی ادکلنه؟چون میخواستم بگیرم ویه مدت استفاده کنم اگرخوب بود عطرارجینالشو بخرم وازاول هزینه زیاد نکنم وبعدپشیمون بشم.عطرهای اشانتیون که میگن به همینامیگن؟اگرنه عطراشانتیون چی هست؟ممنون

farid123
05-01-2015, 13:25
خرید ادکلن فی المثل مثل خرید موبایل نیست که شما بر اساس بودجه بخاین بهترین راندمان را با خریدتون بدست بیارید.اینجا بحث سلیقه و نوعی زیبایی شناسیه مطرحه.
ممکنه شما ادکلنی را بپسندید که قیمتش یک دهم ادکلنی باشه که با یک بار تست ازش متنفر بشید .این سلیقه شماست که تعیین کنندست نه بزرگی اسم یک برند و یا قیمت خیلی بالا.
این هم فقط با تست بدست میاد نه اینکه تو یک روز 100 تا ادکلن تست کنید بلکه تست تو زمان های متفاوت.معمولا بعد از تست 3 تا 5 رایحه در فروشگاه بینی شما تقریبا کاراییش را از دست میده.عطری میخرید بعد موقع استفاده میبینید اصلا اون چیزی که می خواستید نیست.
این هم در نظر بگیرید که تمام امور و صفات انسانی نسبیه.رایحه شیک و باوقار از دید من ممکنه به نظر شما نفرت انگیز و سردرد آور باشه و برعکس.
بعد هم اینکه معمولا روایح بر اساس نت های تشکیل دهنده و گرمی و تلخی و .........مناسبات فصلی و زمانی دارن، بعضی برای تابستان و زمستان مناسبن و بعضی برای شب و میهمانی بعضی روز ...
پس حتی اگر کسی عطرباز به معنی خاص کلمه هم نباشه حداقل به چندین ادکلن برای مواقع مختلف نیاز داره.

Atghia
05-01-2015, 17:20
اتقیای عزیز جواب همه رو دادین فقط مااضافی بودیم؟:n02:یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون اینکه این عطرهای 15 و 18 میل اسمارت کالکشن بوش دقیقا مثل نمونه اصلی ادکلنه؟چون میخواستم بگیرم ویه مدت استفاده کنم اگرخوب بود عطرارجینالشو بخرم وازاول هزینه زیاد نکنم وبعدپشیمون بشم.عطرهای اشانتیون که میگن به همینامیگن؟اگرنه عطراشانتیون چی هست؟ممنون

دوست عزیز اخه من واقعا جواب سوال شما رو نمیدونم بنابراین بهتر دیدم چیزی نگم وقتی که اطلاعی ندارم:n17:((همون قضیه قشم و اصل بودن و...))
اما اسمارت
خیر دقیقا برابر اصل نیست! فقط شبیه سازی شده ی عطرای معروف هستند البته با کیفیت خوب
در بعضی موارد میزان شباهتها بالاست دربعضی موارد هم نه!
اینها اشانتیون نیستند فرض کنید چطور ریو 100میل میزنه اینها اومدن در حجم های پایینتر عطر زدن چون فروشش هم بالاتره!
اما اشانتیون خیر این نیست
اشانتیون مربوط به خوده کارخونه سازنده اصلی هست و دقیقا برابر عطر اصلیه منتهی در حجم بسیار کمتر من اشانتیون ها رو بین 3تا ماکسیمم 7میل دیدم:n06:قیمت هم معمولا بین 25تا 40 تومن (بسته به حجم و نوع عطر).
من شخصا خرید اشانتیون رو ترجیح میدم و قبل از خرید عطرهای خیلی گرون اگر موجود باشه حتما اشانتیونشون رو میخرم

Atghia
05-01-2015, 17:23
خرید ادکلن فی المثل مثل خرید موبایل نیست که شما بر اساس بودجه بخاین بهترین راندمان را با خریدتون بدست بیارید.اینجا بحث سلیقه و نوعی زیبایی شناسیه مطرحه.
ممکنه شما ادکلنی را بپسندید که قیمتش یک دهم ادکلنی باشه که با یک بار تست ازش متنفر بشید .این سلیقه شماست که تعیین کنندست نه بزرگی اسم یک برند و یا قیمت خیلی بالا.
این هم فقط با تست بدست میاد نه اینکه تو یک روز 100 تا ادکلن تست کنید بلکه تست تو زمان های متفاوت.معمولا بعد از تست 3 تا 5 رایحه در فروشگاه بینی شما تقریبا کاراییش را از دست میده.عطری میخرید بعد موقع استفاده میبینید اصلا اون چیزی که می خواستید نیست.
این هم در نظر بگیرید که تمام امور و صفات انسانی نسبیه.رایحه شیک و باوقار از دید من ممکنه به نظر شما نفرت انگیز و سردرد آور باشه و برعکس.
بعد هم اینکه معمولا روایح بر اساس نت های تشکیل دهنده و گرمی و تلخی و .........مناسبات فصلی و زمانی دارن، بعضی برای تابستان و زمستان مناسبن و بعضی برای شب و میهمانی بعضی روز ...
پس حتی اگر کسی عطرباز به معنی خاص کلمه هم نباشه حداقل به چندین ادکلن برای مواقع مختلف نیاز داره.

من هم تایید میکنم که در یکبار تست بیش از سه رایحه بهتره تست نشه:n02: بعد از اون عملا آدم گیج خواهد شد
بهترین زمان خرید عطر هم میگن صبح ها هست!
و بله عطرکاملا سلیقه ای هست منهای یکسری عطر که همه پسند هستند تقریبا باز اون هم احتماله منفی بودن نظر بعضیها رو داره:n31:

Atghia
05-01-2015, 17:38
ممنون از وقتی که گذاشتید
هدف اولم بیشتر مقایسه اونائی بود که از دید خودم هم جزو بهترینان
اما در مورد ملاک هام باید بگم که :
بحث اول رایحه شیک و باوقار و البته تلخ ، بحث دوم ماندگاری بالا.
در مورد فصلش ، 4 فصل بیشتر به کارم میاد اما اگه نشد فعلا برا ماههای سرد !
در مورد بودجه هم نهایت 300 350 ! البته نمیدونم مارک های گرونتر با حجم کمترو قیمت بهتر هم هستن یا نه ! نمیدونم شایدم بشه با این بودجه کم حتی 2 تا انتخاب کرد از مارکهای با قیمت مناسبتر !

اگر خیلی محدود کنیم انتخاب ها رو...
از بین عطرایی که خودتون گفتید اگر از بین گرم و تلخ ها باشه به ترتیب:

دیور هوم اینتنس
لانویت ایو سن لورن

اگر 4فصل بخواید باشه از بین انتخاب های خودتون:
CH از کارولینا هررا

اما خودم بخوام عطری پیشنهاد بدم:

از بین ارزونترها آزارو پور هوم (فوق العاده کلاسیک و دوست داشتنی)
گوچی گیلتی
تروساردی اومو

farid123
05-01-2015, 18:38
من هم تایید میکنم که در یکبار تست بیش از سه رایحه بهتره تست نشه:n02: بعد از اون عملا آدم گیج خواهد شد
بهترین زمان خرید عطر هم میگن صبح ها هست!
و بله عطرکاملا سلیقه ای هست منهای یکسری عطر که همه پسند هستند تقریبا باز اون هم احتماله منفی بودن نظر بعضیها رو داره:n31:
ایده غلطی که خود من هم پیشترها داشتم و به مرور بهش پی بردم اینه که هیچ بهترینی وجود نداره چون وجودش یک جور خلل منطقیه و در تضاد با موجودیت سایرین. البته نمیخام بحث خیلی فلسفی بشه :n09:
اما کاش اینجا نشه 118 عطریات همه سوال بپرسن و یکی جواب بده .کاش هر کس در حد خودش تست کنه و بعد از خرید هم نظرش را در مورد چیزی که میخره با بقیه در میون بذاره.

Atghia
05-01-2015, 18:52
ایده غلطی که خود من هم پیشترها داشتم و به مرور بهش پی بردم اینه که هیچ بهترینی وجود نداره چون وجودش یک جور خلل منطقیه و در تضاد با موجودیت سایرین. البته نمیخام بحث خیلی فلسفی بشه :n09:
اما کاش اینجا نشه 118 عطریات همه سوال بپرسن و یکی جواب بده .کاش هر کس در حد خودش تست کنه و بعد از خرید هم نظرش را در مورد چیزی که میخره با بقیه در میون بذاره.
والا من خودمم شخصا خیلی دوست دارم تجارب بقیه رو بشنوم وقتی کسی از یک عطر جدید صحبت میکنه نظرش رو میگه تحلیلش رو مینویسه واقعا مایه خوشحالیه
مثلا یک عطر شما از ویکتوریا سکرت معرفی کردید که مدنظر دارم حتما تستش کنم:n26:
اگر هم جواب دوستان رو میدم صرفا برای اینه که شاید کمک کوچکی برای انتخاب بهتر باشه
بهرحال کسی که میخواد کلی هزینه کنه ولی آشنایی چندانی نداره واقعا ممکنه پولش حروم بشه...
و اینکه اصلا دوست ندارم تنها پاسخگو من باشم! اینجا یک سوال مطرح میشه میتونه به تعداد زیادی جواب داشته باشه چون هرکسی نظری داره دیگه اون کم لطفی دوستانه وارد به امر هست که تنها نظاره گر هستند و نظری نمیدن!

farid123
05-01-2015, 20:02
والا من خودمم شخصا خیلی دوست دارم تجارب بقیه رو بشنوم وقتی کسی از یک عطر جدید صحبت میکنه نظرش رو میگه تحلیلش رو مینویسه واقعا مایه خوشحالیه
مثلا یک عطر شما از ویکتوریا سکرت معرفی کردید که مدنظر دارم حتما تستش کنم:n26:
اگر هم جواب دوستان رو میدم صرفا برای اینه که شاید کمک کوچکی برای انتخاب بهتر باشه
بهرحال کسی که میخواد کلی هزینه کنه ولی آشنایی چندانی نداره واقعا ممکنه پولش حروم بشه...
و اینکه اصلا دوست ندارم تنها پاسخگو من باشم! اینجا یک سوال مطرح میشه میتونه به تعداد زیادی جواب داشته باشه چون هرکسی نظری داره دیگه اون کم لطفی دوستانه وارد به امر هست که تنها نظاره گر هستند و نظری نمیدن!

متاسفانه مثل اینکه منظورم را بد بیان کردم .صحبت من بیشتر با دوستانی که عطر میخرن بود که نظرشون را بدن وگرنه خود من همیشه از راهنمایی های مفید شما استفاده می کنم :n40:
قیمت ها اینقدر بالا رفته که دیگه دل و دماغی برای دوستان عطرباز باقی نمونده:n37:

shervin1996
05-01-2015, 20:22
دوست عزیز اخه من واقعا جواب سوال شما رو نمیدونم بنابراین بهتر دیدم چیزی نگم وقتی که اطلاعی ندارم:n17:((همون قضیه قشم و اصل بودن و...))
اما اسمارت
خیر دقیقا برابر اصل نیست! فقط شبیه سازی شده ی عطرای معروف هستند البته با کیفیت خوب
در بعضی موارد میزان شباهتها بالاست دربعضی موارد هم نه!
اینها اشانتیون نیستند فرض کنید چطور ریو 100میل میزنه اینها اومدن در حجم های پایینتر عطر زدن چون فروشش هم بالاتره!
اما اشانتیون خیر این نیست
اشانتیون مربوط به خوده کارخونه سازنده اصلی هست و دقیقا برابر عطر اصلیه منتهی در حجم بسیار کمتر من اشانتیون ها رو بین 3تا ماکسیمم 7میل دیدم:n06:قیمت هم معمولا بین 25تا 40 تومن (بسته به حجم و نوع عطر).
من شخصا خرید اشانتیون رو ترجیح میدم و قبل از خرید عطرهای خیلی گرون اگر موجود باشه حتما اشانتیونشون رو میخرم
ولی فکرکنم درصورت نبود اشانتیون ها بدنباشه ازاین اسمارت هااستفاده کرد چون احتمالا بیس وپایه ی بوی عطر اصلی دست آدم میاد.شماخودتون تاحالا ازاین اسمارت ها استفاده یاتست کردین؟حتی طوری نیست که بشه ازروش حالت بوی عطراصلی روفهمید؟مثلا مثل اسپری هایی که ازروی عطرهای برند میزنن که بوش مثل عطرهاست یعنی درحد اوناهم نیستن؟درضمن من وقتی برای اشانتیون هاتوگوگل سرچ میکنم همین عطرهای اسمارت میاد.میشه بی زحمت عکس چندمدل اشانتیون برندهای معروفو بذارین

Atghia
05-01-2015, 21:07
ولی فکرکنم درصورت نبود اشانتیون ها بدنباشه ازاین اسمارت هااستفاده کرد چون احتمالا بیس وپایه ی بوی عطر اصلی دست آدم میاد.شماخودتون تاحالا ازاین اسمارت ها استفاده یاتست کردین؟حتی طوری نیست که بشه ازروش حالت بوی عطراصلی روفهمید؟مثلا مثل اسپری هایی که ازروی عطرهای برند میزنن که بوش مثل عطرهاست یعنی درحد اوناهم نیستن؟درضمن من وقتی برای اشانتیون هاتوگوگل سرچ میکنم همین عطرهای اسمارت میاد.میشه بی زحمت عکس چندمدل اشانتیون برندهای معروفو بذارین

میدنایت در حجم 4.5 میل

ورساچه اروس با حجم 5 میل

ومنیتی با حجم 5 میل

همونطور که میبینید دقیقا شیشه ها مشابه با عطر اصلیه!
من خودم این ومنیتی رو داشتم فقط وقتی شیشه ها خیلی کوچک باشه سر عطر دیگه حالت اسپری نداره و باز هست
خیلی از اشانتیون های دیگه هم هست! من خودم CH کارولینا هررا ، باربری بیت، نارسیسو فرهر، ومنیتی و چندتا دیگه رو داشتم :n31:
==========================================
راستش اسمارت ها رو نه اما ریو در حجم پایین چندین مورد داشتم مثل گوچی راش، کنزو و چند مورد دیگه
بله حق با شماست حالته کلی عطر رو تداعی میکنه:n39: و قطعا از اسپری ها بهترن البته باز اسپری داریم تا اسپری
من شیفته اسپری ای سری لاو بودم ! بینهایت عالی بودن با پرفیوم بودن و شبیه سازی فوق العاده عالی مثلا توسکان لدرش اینقدر شبیه بود که قابل توصیف نیست یا آلور اسپرت یا تامی ، بلک ارکید و خیلی از عطرهای دیگه متاسفانه دیگه در بازار موجود نیستند

Kasra 91
05-01-2015, 21:29
نظرتون در مورد این دوتا عطر چیه ؟

Givenchy Xeryus Rouge اصلش پیدا میشه ؟

BlueChannel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارزش قیمتشو داره ؟

Atghia
05-01-2015, 23:11
نظرتون در مورد این دوتا عطر چیه ؟

Givenchy Xeryus Rouge اصلش پیدا میشه ؟

BlueChannel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارزش قیمتشو داره ؟

سلام دوست عزیز
راستش رو بخواید من قبلا این عطر جیوانچی رو تست کردم خیلی به دلم ننشست ولی خیلی ها هم میپسندن
اصلش که هست منتهی از جای معتبر تهیه کنید
مثلا نمایندگی سفیر:n17:
ترجیحا 50 میل رو بگیرید
معمولا اطمینان به حجم های پایین بیشتره:n39:
بلو دشنل راستش عطر خیلی خوبیه
ولی
وقتی یک کار بسیار مشابه با اون رو در 70 هزار تومن دیدم نظر شخصیمو بخواید نمی ارزه این همه هزینه! با همین پول میشه کارهای دیگه ای گرفت که مشابهی براشون وجود نداره

sharif.1.attar
07-01-2015, 18:35
وقتی استشمام یک عطر شما را به یاد شیرینی، قهوه، کاکائو، وانیل و از این قبیل بندازه عطر شیرینه.
وقتی استشمام یک عطر باعث بشه شما به یاد بادام تلخ، ادویه، داروی گیاهی، عطّاری و ... بندازه عطر تلخه.

farid123
07-01-2015, 20:54
وقتی استشمام یک عطر شما را به یاد شیرینی، قهوه، کاکائو، وانیل و از این قبیل بندازه عطر شیرینه.
وقتی استشمام یک عطر باعث بشه شما به یاد بادام تلخ، ادویه، داروی گیاهی، عطّاری و ... بندازه عطر تلخه.
یک سوال داشتم که شاید برای خیلی ها پیش آمده باشه....
شما اطلاعی از دلیل رفرمولیشن تو عطرهای معروف دیزاینرها که بعضا با نظر IFF انجام میشه دارید؟
به طور مثال اخیرا یک ادکلن گرلن (L'Instant EDT) را تست کردم که اصلا کیفیت سابق را نداشت.بعد دیدم تو سایت های داخلی و خارجی به رفرموله شدنش اشاره شده.
یکی از فروشنده ها میگفت این کار به طور مستمر انجام میشه مثلا CK برای فروش بیشتر SHOCK میاد و کیفیت Euphoria را کاهش میده و.....

metalhead_forever
07-01-2015, 21:10
شما اطلاعی از دلیل رفرمولیشن تو عطرهای معروف دیزاینرها که بعضا با نظر IFF انجام میشه دارید؟
به طور مثال اخیرا یک ادکلن گرلن (L'Instant EDT) را تست کردم که اصلا کیفیت سابق را نداشت.بعد دیدم تو سایت های داخلی و خارجی به رفرموله شدنش اشاره شده.
یکی از فروشنده ها میگفت این کار به طور مستمر انجام میشه مثلا CK برای فروش بیشتر SHOCK میاد و کیفیت Euphoria را کاهش میده و.....
در مورد homme intense دیور هم شنیدم که از تولید 2011 به بعد دیگه اون کیفیت و پخش و ماندگاری سابق رو نداره...
توی سایت های ایرانی هم یه سایت فروش اشاره کرده به این مطلب...

farid123
07-01-2015, 21:39
در مورد homme intense دیور هم شنیدم که از تولید 2011 به بعد دیگه اون کیفیت و پخش و ماندگاری سابق رو نداره...
توی سایت های ایرانی هم یه سایت فروش اشاره کرده به این مطلب...

homme intense بدترین و از نمونه ای ترین موارد هست که تو سایت های خارجی مبسوط بهش پرداختن. مشکل مواردیه که شما اطلاع ندارید، می خرید و بعد متوجه میشید.
تو آشفته بازار ایران هم شرایط بدتر و ناهنجارتره.دقیقا نمیشه فهمید رفرمولیشن هست یا نگهداری بد و گذشتن تاریخ مصرف و .......

mf.designing
07-01-2015, 21:47
دوستان کسی اطلاع داره که چطوری میشه Dior homme ارجینال رو از غیر ارجینال تشخصی داد ؟!
کسی عکسی از کف شیشه و نوشتهاش داره ؟!

arash59b
07-01-2015, 22:13
دوستان کسی اطلاع داره که چطوری میشه Dior homme ارجینال رو از غیر ارجینال تشخصی داد ؟!
کسی عکسی از کف شیشه و نوشتهاش داره ؟!

یه کد 4- 5 رقمی روی برچسب ته شیشه هست که می تونید در سایت زیر چک کنید اگه تاریخ تولید و انقضا رو بهتون داد ادکلن اصل هست در غیر اینصورت کپی است (از این سایت علاوه بر ادکلن برای ارجینال بودن لوازم ارایشی و بهداشتی هم می تونید استفاده کنید)

mf.designing
07-01-2015, 23:04
دوستان تفاوت رایحه Dior Homme با Dior Homme intense چقدره ؟! فروشنده به من گفت کاملا مشابه هم هستند و intense کمی تلخ تر هست فقط ! این تحلیل درسته ؟
+ اینکه میگن intense تازگیا بی کیفیت شده صحت داره ؟!

m.delavar415
08-01-2015, 12:07
با سلام درسته ...در چندفروشگاه امتحان کردم ، متاسفانه بوی حشره کش هارو میده ، اون تعریف هایی که تو سایت ها ازش میشه ، باید دلچسب و فوق العاده باشه ولی اصلا اصلا نیست

sharif.1.attar
08-01-2015, 21:33
دلایل فرمول بندی دوباره ی عطرها:
1. محدودیّت و یا ممنوعیّت استفاده از برخی مواد اوّلیّه که در فرمول سابق استفاده می شده بدلایل بهداشتی و ...؛
2. گران بودن برخی موادِّ اوّلیّه، مخصوصاً مواد اوّلیّه ی طبیعی مورد استفاده در فرمول سابق و عدم صرفه ی اقتصادی فرمول سابق؛
3. عدم دسترسی به برخی موادِّ اوّلیّه بدلایل محیط زیستی مثل مشک زبّاد، عنبر شاهبوی، مشک ختن، جند بیدستر، چوب صندل، عود و ...؛
4.خارج شدن موادِّ اوّلیّه ی صنعتی از چرخه ی تولید، بدلیل ورود موادِّ اوّلیّه ی مشابه با قیمت ارزان تر و احیاناً کیفیّت بهتر؛
5. سیاست شرکت های سازنده ی مواد اوّلیّه مبنی بر عدم تولید مواد قدیمی به منظور فروش مواد جایگزین. مثل عدم پشتیبانی سیستم عامل های قدیمی برای اجبار استفاده کنندگان به ارتقا سیستم عامل شان.

farid123
08-01-2015, 22:07
دلایل فرمول بندی دوباره ی عطرها:
1. محدودیّت و یا ممنوعیّت استفاده از برخی مواد اوّلیّه که در فرمول سابق استفاده می شده بدلایل بهداشتی و ...؛
2. گران بودن برخی موادِّ اوّلیّه، مخصوصاً مواد اوّلیّه ی طبیعی مورد استفاده در فرمول سابق و عدم صرفه ی اقتصادی فرمول سابق؛
3. عدم دسترسی به برخی موادِّ اوّلیّه بدلایل محیط زیستی مثل مشک زبّاد، عنبر شاهبوی، مشک ختن، جند بیدستر، چوب صندل، عود و ...؛
4.خارج شدن موادِّ اوّلیّه ی صنعتی از چرخه ی تولید، بدلیل ورود موادِّ اوّلیّه ی مشابه با قیمت ارزان تر و احیاناً کیفیّت بهتر؛
5. سیاست شرکت های سازنده ی مواد اوّلیّه مبنی بر عدم تولید مواد قدیمی به منظور فروش مواد جایگزین. مثل عدم پشتیبانی سیستم عامل های قدیمی برای اجبار استفاده کنندگان به ارتقا سیستم عامل شان.
ممنون از جوابتون. با این حساب جز دلیل سوم و کمی اول بیشتر اهداف تجاری پشت این قضیه باشه.
در مورد بعضی برند ها که خیلی هم سابقه و ادعا دارن مثل گرلن و دیور و ........ این رویه ناراضی کردن مشتری های عطرهای کلاسیک و پرطرفدار کمی عجیبه.
مثل نمونه ای که مثال زدم، گرلن اینستنت نسخه پرفیوم و تویلت که متاسفانه در نسخه های جدید با افت کیفیت همراه بوده یا دیور هوم اینتنس که دوستان اشاره کردند.
دلایل بهداشتی هم به نظرم از جایی به بعد نوعی تناقض با فلسفه وجودی عطریات هست.اگر قرار باشه عطری اینقدر بی دوام و خاصیت باشه خوب میشه از اسپری الکل یا گلاب استفاده کرد که خیلی هم طبیعی هستن.

Atghia
08-01-2015, 23:01
این قضایا خیلی پیچیده بنظر میرسه
حالا تغییر رایحه به کنار من با قطع تولید بعضی از عطرها به هیچ عنوان کنار نمیام:n37: عطرهایی که پرفروش هم بودند اما بنابردلایل نامشخصی تولیدشون متوقف میشه...

shervin1996
09-01-2015, 08:03
سلام دوستان اگه لطف کنید یه جای خوب توتهران معرفی کنیدکه عطرهای اسمارت اصل روبه قیمت عمده بفروشن ممنون میشم

farid123
09-01-2015, 08:18
این قضایا خیلی پیچیده بنظر میرسه
حالا تغییر رایحه به کنار من با قطع تولید بعضی از عطرها به هیچ عنوان کنار نمیام:n37: عطرهایی که پرفروش هم بودند اما بنابردلایل نامشخصی تولیدشون متوقف میشه...
به قول شما این قضیه پیچیده ایه.البته من به شخصه چند بار با یک انگلیسی دست و پا شکسته چند تا ایمیل پرسشی اعتراضی به بعضی از این دیزاینرها زدم که هیچ وقت جوابی نگرفتم :n09:
آدم فکر میکنه مثلا عطرهای داخل ایران درجه دو و فیک و غیرست اما چند تا ادکلن اصل اروپا را هم که من تست کردم خیلی تفاوت محسوسی با محصولات داخل ایران نداشت.
قیمت های کذایی بازار ایران در کنار کیفیت نامعلوم دلیل خوبیه که به طور کل قید دیزاینرهای بزرگ را زد و گوشه عزلت گرفت و به استعمال عطر شاه عبدالعظیم بسنده نمود:n31:

ramshad
09-01-2015, 17:28
سلام. من اخیرا پگاسوس رو تست کردم. معتدل به سمت گرم و به لحاظ طعم تلخ بود ؛ خیلی شیک و با کلاس. پخش و موندگاریش هم عالی. بوش کاملا با جوپ هوم قرمز متفاوته اما اون رو برام تداعی می کنه. به هر دو نمره ی بالا میدم.

mf.designing
09-01-2015, 20:31
سلام دوباره خدمت اساتید
اگه لطف کنید چنتا ادکلن مردانه معرفی کنید با رایحه های اصلی کاکائو و سیگار !:n13:
+ اگه میشه یه مقایسه بین Dior Homme و Dior Homme intense ! من نسخه Homme رو برداشتم و میترسم اشتباه کرده باشم !:n03:

hike
10-01-2015, 12:25
سلام دوباره خدمت اساتید
اگه لطف کنید چنتا ادکلن مردانه معرفی کنید با رایحه های اصلی کاکائو و سیگار !:n13:
+ اگه میشه یه مقایسه بین Dior Homme و Dior Homme intense ! من نسخه Homme رو برداشتم و میترسم اشتباه کرده باشم !:n03:
سلام.
برای کاکائو kokorico رو امتحان کن. یک سایت 174 قیمت گذاشته.
برای سیگار هم aramis havana رو امتحان کن. 180 است.

mf.designing
11-01-2015, 00:01
ممنون میشم در مورد این بخش از سوالم هم دوستان اهل فن نظراتشون رو بگن :

Atghia
11-01-2015, 10:02
ممنون میشم در مورد این بخش از سوالم هم دوستان اهل فن نظراتشون رو بگن :

سلام دوست گرامی
به طور کلی ماندگاری و پخش دیور هوم رو میتونیم متوسط بیان کنیم
اما ماندگاری و پخش هوم اینتنس بالاتر هست!

از لحاظ تفاوت رایحه:

دیور هوم اینتنس (نسخه 2007):
زنبق و سوسن، وانیل، عنبر، خس خس، سرو

دیور هوم اینتنس(نسخه 2011) :
نوت پایه: اسطوخودوس
نوت میانی: زنبق و سوسن، مشک گل خطمی، گلابی
نوت پایانی: سرو ، خس خس

دیور هوم:
نوت پایه: ترنج، مریم گلی، اسطخودوس
نوت میانی: هل، کاکائو، عنبر، زنبق و سوسن
نوت پایانی: چرم، خس خس، پچولی

====================================

اما بررسی تفاوت در دیور هوم اینتنس نسخه اصلی (2007) و نسخه جدیدتر (2011) از دیدگاه یکی از نویسندگان تحلیلگر سایت های فروش عطر:

تفاوت در هرم های بویایی همواره تفاوت بارز در رایحه را شامل نمی شود (خصوصاً در Reformulate یا ایجاد شاخه های جدیدی از محصول ) .
در Reformulate این کار ، Ambrette یا Ambergris جایگزین وانیل و عنبر شده است. Ambergris جایگزین مناسبی برای تولید عطر وانیلی- عنبری خصوصاً در نسخه قبلی دیور است چرا که همان رایحه را البته با قدرت پایداری بیشتری باز می گرداند. با تست بر این کار متوجه خواهید شد که همچنان حسی از عطر وانیلی را خواهید داشت. علاوه بر آنکه با استفاده از اسانس گلابی تن رایحه به حالتی مشک مانند نیز گرایش دارد که کمی ملایمت و طراوت خفیف به عطر می افزاید.

تن پودری زنبق کاهش داشته و رایحه کاکائو نیز ،اما در مجموع کلیه تفاوت های اعمال شده آنقدر ظریف هستند که ممکن است تنها استفاده کنندگان قدیمی و حساس این کار را متوجه کند و اگر از این قبیل افراد هستید این تشخیص می تواند برای شما آسان تر باشد!

llseyedll
12-01-2015, 03:09
ممنون از جوابتون
منظورم از همین اسانش های گرمی موجود در بازار هست
اسم چند نوع عطر شیرین شکلاتی و تلخ و شیرین میخام
شهرمون کوچیکه و ممکنه از یک برند خاص عطر نداشته باشن
ممنون

ramshad
12-01-2015, 09:12
این روزا بیشتر از هر اودکلنی مایلم دو تا اودکلن رو تست کنم. یکی دیور هوم اینتنس ورژن قدیمیه قبل این که بوش تغییر کنه و نمی دونم کجا دارن؛ دومیش ولوت ارکید تام فورده که ظاهرا هنوز تو ایران نیومده.

m.delavar415
13-01-2015, 08:14
باسلام خدمت عزیزان ....لطفا درباره عطر رلف لورن بلو ، از نظر ماندگاری و پخش بو و همچنین مناسب چه فصلیه توضیح بدهید ممنون میشم ...تشکر ووسپاس

hike
13-01-2015, 10:47
باسلام خدمت عزیزان ....لطفا درباره عطر رلف لورن بلو ، از نظر ماندگاری و پخش بو و همچنین مناسب چه فصلیه توضیح بدهید ممنون میشم ...تشکر ووسپاس
سلام. اینو میگی:
این یک عطر تابستانه و بهاری است که ۴ فصل هم قابل استفاده است. ماندگاری و پخش بوش هم برای بعضیها خوب و برای بعضیها ضعیف بوده.

یک review از عطر در یکی از سایتهای فروش عطر ایرانی:

عطری خنک و بسیار دلنشین واسه روزهای خیلی گرم. اولش که اسپری میکنین یذره بوی خیار میده یکم که میگذره بوی طالبی هم بهش اضافه میشه. بوش تا 1-2 ساعت همینطور میمونه. بعد از 2 ساعت بوی چوبی میمونه ازش. من خودم خیلی از نتهاش و بوش خوشم میاد. به جرات میتونم بگم وقتی میزنم تمومه دوستان متوجهش میشن. من خودم خانومم از این عطرم خیلی بیشتر از بلو د شنل خوشش میاد. پخش بوش خیلی خوبه و ماندگاریش هم به 4 ساعت میرسه که با توجه به خنک بودنش خیلی خوب حساب میشه.

farid123
13-01-2015, 11:26
سلام. اینو میگی:
این یک عطر تابستانه و بهاری است که ۴ فصل هم قابل استفاده است. ماندگاری و پخش بوش هم برای بعضیها خوب و برای بعضیها ضعیف بوده.

یک review از عطر در یکی از سایتهای فروش عطر ایرانی:
سلام ، در مورد عطر اوتارتون یک مقدار توضیح میدید و اینکه جایی سراغ دارید که موجود باشه؟ چون من چند جا گشتم نبود.
اگر این Grey Flannel Geoffrey Beene را هم تست کردید یک مقایسه ای بین این دو تا بکنید ممنون

hike
13-01-2015, 11:40
سلام ، در مورد عطر اوتارتون یک مقدار توضیح میدید و اینکه جایی سراغ دارید که موجود باشه؟ چون من چند جا گشتم نبود. سلام. این عطر Quorum Antonio Puig است که خودم انلاین خریدم. کار ۱۹۸۲. اون زمانیکه ۲۵ تومن بود. الان شده ۱۴۵ تومن. مخلوطی از بوی کاج وچرم و توتون بنظرم. چشم بسته هم خریدم. یعنی بدون تست و پشیمان هم نیستم از خریدش. فقط دلم میخواست ماندگاریش بیشتر بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hike
13-01-2015, 12:10
اگر این Grey Flannel Geoffrey Beene را هم تست کردید یک مقایسه ای بین این دو تا بکنید ممنون
گری فلنل ر و تست نکردم. ولی از اون عطرهایی است که اگر میخواستم بخرم چشم بسته ( blind buy) بدون تست میخریدم. بخصوص که کار دهه ۷۰ هم هست. فکر کنم کمیاب هم است. چنده قیمتش الان؟

farid123
13-01-2015, 12:19
گری فلنل ر و تست نکردم. ولی از اون عطرهایی است که اگر میخواستم بخرم چشم بسته ( blind buy) بدون تست میخریدم. بخصوص که کار دهه ۷۰ هم هست. فکر کنم کمیاب هم است. چنده قیمتش الان؟
والا قیمت که تا 150 هم من تو سایت ها دیدم .ولی آقا فرید (f.t.g) تو فروم همسایه 120 میلش را گذاشته 83 تومن.

hike
13-01-2015, 12:37
والا قیمت که تا 150 هم من تو سایت ها دیدم .ولی آقا فرید (f.t.g) تو فروم همسایه 120 میلش را گذاشته 83 تومن.
اره پیدا کردم لینکش رو. قیمتش خوبه نسبتا. با نوجه به قیمت ۱۹ دلاریش در امازون که میشه حدود ۶۶۵۰۰.
البته این ۲۴۰ میل است.

farid123
13-01-2015, 12:53
اره پیدا کردم لینکش رو. قیمتش خوبه نسبتا. با نوجه به قیمت ۱۹ دلاریش در امازون که میشه حدود ۶۶۵۰۰.
البته این ۲۴۰ میل است.
درسته ولی قبلش 56 دلار بوده.به قیمت های آمازون نمیشه زیاد توجه کرد چون تخفیفات به خصوصی میده و جز سیاست های کلان بازاریابیشه.
ولی کلا بعضی کارای کلاسیک هم خیلی نوسان قیمت دارن.

Abbas.V
13-01-2015, 18:09
درود
ممنون میشم اگه کسی تستی بر agua brava داشته مختصر توضیحی ارایه کنه.

hike
13-01-2015, 20:22
درود
ممنون میشم اگه کسی تستی بر agua brava داشته مختصر توضیحی ارایه کنه.

سلام.
خوشحال میشم دوستان اینچا به کارهای کلاسیک و قدیمی علاقه نشان میدن. من خودم تستش نکردم ولی اینم از اون عطرهایی است که حاضرم چشم بسته و بدون تست بخرم. جایی سراغ داری که تست بده یا میخوای انلاین بخریش؟ هرچی هست نت غالبش کاج هست. گفته میشه با وجودیکه ادکلن است ماندگاریش حدود 5 ساعت است. چی شد به این عطر علاقمند شدی؟

یک رویو از این عطر

یکی از بهترین عطرهایی که تا به حال داشته ام و متاسفانه زیاد هم معروف و مورد قبول عامه هم قرار نگرفت و شاید یک دلیلش بسیار کلاسک و سنگین بودن رایحه آن میباشد
در بین دوستان و فامیل همیشه از این عطر من تمجید و تعریف شده و میگویند این رایحه انگار برای تن تو ساخته شده است
در زمستان و پاییز بهترین زمان استفاده از آن است
در فصول گرما باعث اذیت دیگران خواهد شد و ممکن است برای بعضی ایجاد سر درد نماید
بسیار مردانه
شیک
کلاسیک
جذاب
گرم و تلخ
خیلی قوی
خیلی با دوام
نکته حائز اهمیت این است که این ادکلن را اگر در بازار با جعبه و شیشه بدون کیفیت و حتی درب چوبی بدون کیفیت دیدید خریداری نکنید که تقلبی میباشد اصل آن هم شیشه و هم درب چوبی و هم جعبه اش دارای کیفیت میباشد درب چوبی اش از جنس چوبهای بی کیفیت نبوده و ترک ندارد
عطری برای شرقی ها و اسپانیایی ها

Abbas.V
13-01-2015, 21:06
عرض ادب خدمت شما گرامی
در مورد سوالتون چند ماه پیش تو یک مغازه لوازم آرایشی دیدم و تست کردم. در ابتدا بوی جنگل بارونی به مشامم خورد و توجهمو جلب کرد. اما چون تست نگرفتم نتهای بعدیشو نمدونستم به چه سمتی میره.
به نظرتون واسه چه سنی مناسب به نظر میاد؟ سنگینی رایحش واسه 25سال اذیت کننده نیست؟

farid123
13-01-2015, 21:33
عرض ادب خدمت شما گرامی
در مورد سوالتون چند ماه پیش تو یک مغازه لوازم آرایشی دیدم و تست کردم. در ابتدا بوی جنگل بارونی به مشامم خورد و توجهمو جلب کرد. اما چون تست نگرفتم نتهای بعدیشو نمدونستم به چه سمتی میره.
به نظرتون واسه چه سنی مناسب به نظر میاد؟ سنگینی رایحش واسه 25سال اذیت کننده نیست؟
agua brava را نداشتم ولی این ظاهرا شبیه Pino Silvestre Original Pino Silvestre for men هست که من قبلا داشتم.
pino از سبک روایح آروماتیک کلاسیک هست با رد چوبی (کاج) و در عین حال کمی مرکباتی و ترش. یک رایحه تهاجمی ،تلخ و متعادل داره با ماندگاری و پخش بوی معمولی.
ولی مناسب بودنش بستگی به خودتون داره که این جور کارای کلاسیک را میپسندین یا نه؟مثل آزارو پور هوم.

hike
14-01-2015, 08:30
عرض ادب خدمت شما گرامی
گفته میشه برای ۲۵ به بالا متاسبه. وقتی خوشت بیاد دیگه سن اهمیت خودش رو از دست میده. اگر خوشت اومده بخرش. فقط بپا اصلش رو بهت بدن. بهرحال ادکلن هم هست. خیلی ماندگاری نداره که اذیتت کنه.
.

sAeEd_kHaAn
14-01-2015, 19:12
فارنهایت مناسبه چه فصلیه ؟ از نظر موندگاری چطوره ؟

Mahdi_Co_1368
14-01-2015, 20:12
سلام
من از مباحث تخصصی خوشبو کننده ها و عطر ها ، زیاد سر در نمیارم.
راستش میخوام واسه هدیه تولد یکی از رفقا ، یه خوشبوکننده در حد زیر 200 تومن و اصل بخرم... خواستم از تجربه شما هم استفاده کنم.
چه برندی ؟
چه مدلی ؟
از کجا ؟
بخرم ...
رفیقم 30 سال سن داره و آدم خونسرد و سخت پسندیه ...
ممنون میشم راهنماییم کنید.

hike
14-01-2015, 21:17
سلام
راستش میخوام واسه هدیه تولد یکی از رفقا ، یه خوشبوکننده در حد زیر 200 تومن و اصل بخرم... خواستم از تجربه شما هم استفاده کنم.
چه برندی ؟
چه مدلی ؟
از کجا ؟
بخرم ...

L`Homme Sport Lanvin[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Michael Jordan[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
14-01-2015, 21:33
فارنهایت مناسبه چه فصلیه ؟ از نظر موندگاری چطوره ؟

ماندگاری خیلی خوب
مناسب کلیه فصول به جز تابستان

farid123
14-01-2015, 21:38
سلام
چه برندی ؟
چه مدلی ؟
از کجا ؟
بخرم ...
اینها هم بد نیست روایح گرم و مناسب فصله
1.Bvlgari Man In Black
2.Bentley for men
3.Jean Paul Gaultier Kokorico
البته بولگاری ممکنه کمی بیشتر از 200 باشه .

Atghia
14-01-2015, 21:44
سلام
چه برندی ؟
چه مدلی ؟
از کجا ؟
بخرم ...

آزارو دسیبل از برند آزارو
بلک ایکس اس از پاکو رابان
CH از کارولینا هررا

sfaiazy
15-01-2015, 04:00
دوستان یه سوال بین ادکلن های طرح کار ترکیه بهتره یا امارات کدوم مدل موندگاری و قیمت بیشتری هم داره ؟
بین اینا شما کدوم رو پیشنهاد میدید به طور کل از نظر پخش بو ماندگاری و...

Terre - Hermes
Dunhill- DesireBlue یا Dunhill- Desirered یا بلکش
CHANEL - BLUE
RalphLauren - POLOBlack

sfaiazy
15-01-2015, 04:02
سلام
چه برندی ؟
چه مدلی ؟
از کجا ؟
بخرم ...
دوست عزیز ولله من دو تا ادکلن کمی قدیمی بوده کادو دادم دوستان راضی بودن خودم هم استفاده کردم خوب بوده
پلیس طرح جمجمه هست قیمت فرانسشه زیر 150 و ck europhia اونم همینطور
اگه هم به فروشگاه های هاکوپیان دسترسی داره ادکلن های خوبی داره با بو و ماندگاری خوب اخرین باری که ازش گرفتم 150 بود ساخت ایتالیا به سفارش هاکوپیان جعبه و... هم با کلاسه
به شخصه سبز و نارنجیش رو ترجیح میدم

sAeEd_kHaAn
15-01-2015, 09:25
ماندگاری خیلی خوب
مناسب کلیه فصول به جز تابستان
آخه شنیدم جدیدا موندگاری صابق رو نداره :n29:

hike
15-01-2015, 10:42
آخه شنیدم جدیدا موندگاری صابق رو نداره :n29:
سلام خوبی؟

در fragrantica بیشتر کامنتها رو که چک مبکنم از ماندگاریش راضی بودن. ولی هستند کسانی هم که از کم بودن ماندگاریش ناله می کنن. ظاهرا فارنهایت هم دستخوش تغییر فرمول شده.

Ali_softcenter
15-01-2015, 22:24
سلام...

امروز سری به هایلند و سفیر و وزرا زدیم و کلی ادکلن تست کردیم....البته قصد خرید هم داشتم

یه سری ادکلن هم فقط میخواسم تست کنم ببینم رایحه شون مطابق سلیقه م هست یانه....

حالا بگذریم از ادکلن هایی که تست کردم....ولی آخر سر یه ادکلن تست کردم اینقدر خوب بود که سریع خریدمش :

Thierry Mugler A Men Pure Wood

بوی چوب به همراه وانیل یه رایحه فوق االعاده خاص و خوشگل از این ادکلن ساخته....من از ادکلن های wood زیاد خوشم نمیاد ولی عاشق این شدم...

خیلی دوس داشتم اینم تست کنم ولی هیچ جا تسترش رو نداشتن!

....

حالا از اینا که بگذریم گفتیم یه سر یه استند ادکلن های گران قیمت یعنی بالای 400 بندازیم....رفتیم سراغ پرفیوم د مارلی و ایکاش نرفته بودم...

اینقدر این ادکلن خوب بود که مدهوش میشدم وقتی بوش میکردم....جالبه که حتی همراهم که چندان سلیقه ادکلن هامون با هم یکی نیست عاشق این ادکلن شد!

روی یه کاغذی که همراه بود و لیست ادکلن هام رو نوشته بودم اسپری کردم...ساعت 12 ظهر....الان که ساعت 10 شب هست هنوز بوش نرفته! موندگاری و پخش فوق العاده...

رایحه اولیه دارچین و عسل

نخریدمش :دی

--------------------

دوستم هم Ck one shock رو خرید 120 تومن....نسبت به قیمتش و حجم 200 میلش فوق العاده خوشبو بود!!! اینقدر خوب بود که شاید بعدا اونم بگیرم!! برای دم دستی :دی

نارنگی..هل....تنباکو و چوب..

عالی بود!

البته پخش زیاد قوی نداشت...متوسط بود به نطرم.

کلا کارهای CK اصلا پخش قوی ندارن...
من یه CK Encounter دارم ...فوق العاده ست بوش ولی نه پخش داره نه ماندگاری!!!

///////////////////////////

یه ادکلن از ورساچه هم در سفیر بو کردیم ..البته بهمون پیشنهاد شد! وگرنه من سمت ورساچه نمیرم :دی

به اسم Eros ...که کار وانیلی بود...چون من به طرف گفتم یه کار خیلی خوب وانیلی بیار...

در کل یکی از خوشبو ترین کارهای وانیلی بود که تا حالا تست کرده بودم ولی در کل راضیم نکرد که به تری ماگلر ترجیحش بدم..تری ماگلر خیلی بهتر بود ..برای همین از خیرش گذشتم فعلا.
البته فروشنده سفیر اصرار داست که این ادکلن در حد 400 تومنی هاست.

-----------------------------

یه سری ادکلن لیست کرده بودم تست کنم...اصلا خوشم نیومد!

کوکوریکو!!! اصلا خوب نبود به نظرم...
مید نایت این پاریس که خیلی ازش تعریف میشه رو دوس نداشتم...
لالیک شیر رو اصلا دوس نداشتم
درتی انگلیس رو اصلا خوشم نیومد

navareh1
15-01-2015, 22:41
عطر کلینیک کجا میشه خرید.
مام خوب سراغ دارید؟

Atghia
15-01-2015, 23:18
عطر کلینیک کجا میشه خرید.
مام خوب سراغ دارید؟
سلام
کلینیک اسم یک برند هست دوست عزیز
کدوم عطرش رو میگید؟
از فروشگاههای معتبر نظیر نمایندگی های سفیر
و یا فروشگاههای اینترنتی مورد اطمینان که معرفیش در این تاپیک به دلیل تبلیغات خلاف قوانین هست

ramshad
15-01-2015, 23:23
سلام. من امروز یه بولگاری من بو کردم بسیار شبیه لالیک انسر نویر بود. واقعا همین بو رو میده یا فیک بود؟

Atghia
15-01-2015, 23:27
سلام...

امروز سری به هایلند و سفیر و وزرا زدیم و کلی ادکلن تست کردیم....البته قصد خرید هم داشتم

یه سری ادکلن هم فقط میخواسم تست کنم ببینم رایحه شون مطابق سلیقه م هست یانه....

حالا بگذریم از ادکلن هایی که تست کردم....ولی آخر سر یه ادکلن تست کردم اینقدر خوب بود که سریع خریدمش :

Thierry Mugler A Men Pure Wood

بوی چوب به همراه وانیل یه رایحه فوق االعاده خاص و خوشگل از این ادکلن ساخته....من از ادکلن های wood زیاد خوشم نمیاد ولی عاشق این شدم...

خیلی دوس داشتم اینم تست کنم ولی هیچ جا تسترش رو نداشتن!

به به چقدر عالی
مرسی علی اقا از تجاربت نوشتی واقعا ادم لذت میبره نظرات کامل بعضی از دوستان رو بدونه:n16:
میبخشید پیور وود رو چند گرفتید؟
و یک تایید: هرگز به خرید کارهای تری ماگلر نباید شک داشت:n33:
راستش هدف من هم دقیقا خرید همین عطره...
پیور هاوانا هم عطریه که واقعا نخریدنش حیفه! سراغ ندارم عطری رو که اینقدر دوستش داشته باشم:n38:
و سی کی شوک هم که واقعا بوی تنباکویی خوبی داره ورژن زنونش کاملا متفاوته ولی
بنظر من هم بهترین عطر برای استفاده روزمره هست
بگذریم وقتی میزنم دوستان میگن بوی قلیون دوسیب میده:n31:

mf.designing
16-01-2015, 01:06
سلام به دوستان
یه نظر تخصصی در مورد La Nuit de L'Homme Frozen Cologne میخواستم ! این سریش آیا بهتر شده یا ... ؟! در کل چه تفاوتی با نسخه معمولی داره و پخش بو و ماندگاریش چطوریه ؟!

Ali_softcenter
16-01-2015, 11:53
به به چقدر عالی
مرسی علی اقا از تجاربت نوشتی واقعا ادم لذت میبره نظرات کامل بعضی از دوستان رو بدونه:n16:
میبخشید پیور وود رو چند گرفتید؟
و یک تایید: هرگز به خرید کارهای تری ماگلر نباید شک داشت:n33:
راستش هدف من هم دقیقا خرید همین عطره...
پیور هاوانا هم عطریه که واقعا نخریدنش حیفه! سراغ ندارم عطری رو که اینقدر دوستش داشته باشم:n38:
و سی کی شوک هم که واقعا بوی تنباکویی خوبی داره ورژن زنونش کاملا متفاوته ولی
بنظر من هم بهترین عطر برای استفاده روزمره هست
بگذریم وقتی میزنم دوستان میگن بوی قلیون دوسیب میده:n31:

ممنون
218 تومن قابل شما رو هم نداره
پس چشم بسته هاوانا رو بگیرم دفعه بعد؟ :n02:
یه ادکلن هم داره میگن خیلی خوبه به اسم مالت

hike
16-01-2015, 12:43
سلام.
داشتم رویوو های A * Men Pure Wood رو میخوندم که یک رویوو فاارسی دیدم. بعد دیدم عکس پروفایلش اشناست. ایشون صاحب مغازه غنچه در گیشا هستند.

Ali_softcenter
16-01-2015, 12:48
بحث غنچه شد....
دیروز تماس گرفتم با غنچه که قیمت بگیرم همین کار رو که توی هایلند زده بود 218 تومن رو غنچه به من قیمت 360 تومن داد!!
حالا روی چه حسابی نمیدونم..بعید میدونم مثلا 200 میلش رو گفته باشه..فکر کنم نداره اصلا 200 میل
در تمامی فروشگاه های معروف هم این ادکلن زیر 300 هست...
البته خود هایلند برخی ادکلن هاش خیلی بالاتر از جاهای دیگه ست.

farid123
16-01-2015, 12:58
چه نوبری دیگه غنچه خدا رحم کنه :n10:خود هایلند که که کلی گرونفروشه.گرلن ل اینستنت که چند روز پیش تو مروی 205 خریدم تو هایلند 280 زده .

Ali_softcenter
16-01-2015, 13:16
توی مروی یه مغازه بود که خیلی معروف بود که ادکلن هاش اصل هست..اسمش چی بود؟ یادم رفته