PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48

Atghia
06-06-2014, 15:55
کسی از دوستان فیلم ایو سن لورنو دیده؟چطوره؟
ممنون
اینم لینک IMDB
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچند خیلی مربوط به تاپیک نمیشه اما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زندگی یکی از خلاقترین طراحان مد دوران معاصر در فیلم «ایو سن لورن» بر پرده سینما زنده می شود.

درخشش ایو سن لورن در دنیای مد از دهه پنجاه میلادی آغاز شد، زمانیکه بعد از مرگ کریستین دیور مدیریت این خانه معتبر مد را در سن بیست و یکسالگی در دست گرفت.
ایو سن لورن در اولین نمایش مدش که یک پیروزی بزرگ بود، با پی یر برژی آشنا و مسیر زندگیش تغییر کرد. او معشوق و بعدها شریک تجاری او شد و سه سال بعد با هم، نام تجاری ایو سن لورن را ثبت کردند.
پی یر نینه بازیگر فرانسوی نقش ایو سن لورن در باره فیلم می گوید: «این یکی از بزرگترین داستانهای عاشقانه قرن است، نه تنها در باره عشق، بلکه خلاقیت که نقطه قوت فیلم است. مدرن، شورشی و خود ایو سن لورن است. با روشن بینی و دید مدرنی که او داشت.»
گیام گلین در نقش شریک و معشوق ایو سن لورن می گوید: «با بیان این داستان عاشقانه، داستان نبوغ و خلاقیت او را بیان می کنیم، این تجلیلی از مرد خلاقی مانند او است. این اولین باری است که در عمرم با دیدن یک لباس عمیقا تحت تاثیر قرار می گیرم.»
در حالیکه فیلم با استقبال گرم منتقدان فرانسوی مواجه نشده، بازی پی یر نینه در نقش ایو سن لورن، دو بار نامزدی جایزه سزار، معتبرترین جایزه سینمایی فرانسه و تحسین منتقدان را به دنبال داشت.
پی یر برژی، شریک زندگی سابق ایو سن لورن که بایگانی فیلم ها را در اختیار کارگردان قرار داده، فیلم را تایید می کند و با اشاره به بازی پی یر نینه می گوید: «او کل شخصیت ایو سن لورن را ربوده است. تا به حال ندیدم بازیگری بتواند به تمامی شخصیتی را به این شکل تجسم ببخشد.»
فیلم «ایو سن لورن» به جنبه های زندگی خصوصی این طراح افسانه ای فرانسوی می پردازد، در سینماهای فرانسه در اکران است و در جشنواره فیلم برلین به نمایش در می آید.

Copyright © 2014 euronews

فیلمش خیلی جدیده باید دید چطوره
البته من قبلا یک فیلم عطری دیگه دیده بودم :دی خیلی جالب بود داستان یک پسر جوان عطرساز:n17:

shervin1996
07-06-2014, 13:25
سلام من یه ادکلن میخوام که بوی پرتغال بهاری روبده همونایی که توعیدنوروزخیلی زیاده:n02:
یه عطرهم داریم به اسم desire for women که بسیارخوشبوئه بوی هویج شیرین ویه بوی ترش مانندداره اماتوهرسایتی میزنم نیستش کسی نمیدونه این ازچه کمپانی ایه یایه عطربااین بورونمیشناسید؟ممنون

Atghia
09-06-2014, 22:19
سلام من یه ادکلن میخوام که بوی پرتغال بهاری روبده همونایی که توعیدنوروزخیلی زیاده:n02:
یه عطرهم داریم به اسم desire for women که بسیارخوشبوئه بوی هویج شیرین ویه بوی ترش مانندداره اماتوهرسایتی میزنم نیستش کسی نمیدونه این ازچه کمپانی ایه یایه عطربااین بورونمیشناسید؟ممنون

سلام منظورتون بوی ترنج هست؟:n13:مردونه یا زنونه؟ بهتره سراغ عطرهای مرکباتی برید مثلا لایت بلو از D & G

در مورد عطر دوم ظاهرش رو دیدید؟ یا فقط رایحه؟
ببینید این نیست؟ عطر دیزایر از D & G

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در توصیف این عطر:

رایحه های تشکیل دهنده این عطر در نت اولیه شامل ترنج ، نارنگی و زنبق دره می باشد در نت میانی آن شکوفه گل مریم بکار رفته که بسیار هوشمندانه است و در نت آخر نیز کارامل ، وانیل ، چوب صندل و مشک است که این عطر را بسیار شیرین و دلچسب کرده است .

:n01:

M0RTEZA_R
10-06-2014, 19:19
نظرتون در مورد این چیه؟؟

He Wood Silver Wind Wood

Atghia
10-06-2014, 19:34
نظرتون در مورد این چیه؟؟

He Wood Silver Wind Wood

نظر یکی از دوستان:

امروز He Wood Silver Wind رو تست کردم. اون حس کلاسیک بودن و بوی غالب چوب Rocky Mountain رو نداره ، ولی رایحه ای شامه نواز ، ملایم و مدرن تری نسبت به Rocky Mountain داره. مخصوصا" هر چقدر که از زمان اسپری کردن می گذشت ، ملایم تر هم میشد. بویی که الان با گذشت چند ساعت مونده ، یه بوی ملایم و شیرین هست که برا وانیله اگه اشتباه نکنم. موندگاریشم خیلی خوبه ، پخش بوشم متوسط به پایین. در کل کار خوبیه!

بنظر من هم در بین وودها خوشبوترین هست! اما اصولا پخش بوی خوبی ندارن این عطرهای وود
ولی ماندگاریش 3 الی 4 ساعتی هست
در مجموع با توجه به قیمت عطر خوبیه:n18:

sharif.1.attar
10-06-2014, 19:44
سلام منظورتون بوی ترنج هست؟:n13:مردونه یا زنونه؟ بهتره سراغ عطرهای مرکباتی برید مثلا لایت بلو از D & G

در توصیف این عطر:

رایحه های تشکیل دهنده این عطر در نت اولیه شامل ترنج ، نارنگی و زنبق دره می باشد در نت میانی آن شکوفه گل مریم بکار رفته که بسیار هوشمندانه است و در نت آخر نیز کارامل ، وانیل ، چوب صندل و مشک است که این عطر را بسیار شیرین و دلچسب کرده است .

فکر می کنم نظر ایشون رایحه ی بهار نارنج یا پرتقال باشه.

janecaca
10-06-2014, 21:25
سلام دوستان اسانس تام فورد توباکو وانیلا میخوام موندگاریش چجوره بووش چجوره تو مروی میتونم پیدا کنم؟

30vil
11-06-2014, 00:12

من چند ساله D&G Light Blue استفاده میکنم فکر میکنم با تست این ادکلن به رایحه مد نظرتون برسید

jsaleh11
12-06-2014, 13:19

سلام
شما عطر نرولی پورتوفینو از تام فورد رو تست کنید. مطمئنم می پسندید.

Atghia
12-06-2014, 13:41
دوستان عطری با بوی غالب زنجبیل میشه معرفی کنید؟((مردونه)) ممنونم:n16:

shervin1996
12-06-2014, 15:01

در توصیف این عطر:

درباره عطراول بله منظورم یه چیزی تومایه های ترنجه امامردونه!
درباره دومی هم این عکسشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۴۰۶۱۲۱۵۴۵۳۱.jpg
این عطرو از کوالالامپورخریدیم اینجانمونشوندیدم کیفیت ماندگاری وپخش بوش بسیارپایینه امابوش عالیه شمانمیشناسینش؟؟ممنون

shervin1996
12-06-2014, 15:04
ببخشیددکمه تشکرازپست هاکجاست چرابرای من نمایش داده نمیشه بااین که واردسایت شدم؟؟؟:n13:

sharif.1.attar
13-06-2014, 15:17

شخصیّت رایحه:
لجیند، عطرِ مردانه، ماندگار و سنّتی (از خانواده قدیمی فوجر (Fougere) به زبان انگلیسی یا فرن (Fern) به زبان فرانسه و سرخسی به زبان فارسی) که نوت آن دیرزمانی است در عرصه عطرهای مردانه، مُدِ بازار بوده است. این نوت، از قرابت رایحه یونجه و اسطوخودّوس، همراه با خزه، چوب و رُز شکل می گیرد. امّا چیزی که لجیند را متمایز می کند، چرخشی است که با نوتِ گل-­بوی غالب، از ابتدای استعمال عطر تا مرحله خشک شدن آن، بوجود آمده است.
خصوصیّات رایحه:

قوی؛ (مقدار کمی از عطر، شدّت بویایی لازم را فراهم می ­نماید. به گونه ­ای که استفاده ی بیش از مقدار (Overdose) ممکن است موجب سردرد، سرگیجه و تهوّع شود.)
منتشرشونده؛ (در ابتدای استفاده از آن، مولکول های عطر به سرعت در هوا حرکت و شامّه ها را از حضور خود آگاه می سازند.)
غنی؛ (به علّت استفاده از موادِّ اوّلیّه ی دارای رایحه ی سنگین، رایحه ی آن غلیظ بنظر می رسد.)
پُر؛ (بدلیل موجود بودن انواع مختلف نوت ها در آن، طیف رنگین­ کمانی عطر کامل است.)
ماندگار؛ (در نتیجه ی استفاده از موادِّ متعلّق به نوت پایه، از قبیل نوتِ شیرین، چوب­-بو، خزه-­بو و ... ساعات زیادی پس از استفاده از عطر، هنوز اثر عطر قابل ادراک است.)

Atghia
13-06-2014, 16:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۴۰۶۱۲۱۵۴۵۳۱.jpg
این عطرو از کوالالامپورخریدیم اینجانمونشوندیدم کیفیت ماندگاری وپخش بوش بسیارپایینه امابوش عالیه شمانمیشناسینش؟؟ممنون

ببخشیددکمه تشکرازپست هاکجاست چرابرای من نمایش داده نمیشه بااین که واردسایت شدم؟؟؟:n13:

در مورد عطری که اشاره کردید و عکسش رو گذاشتید متاسفانه اطلاعی ندارم که متعلق به کدوم برند هست
اما در مورد رایحه ترنج و پرتقال و ....کلا متعلق به رایحه مرکباتی میشه
علاوه بر لایت بلو از D & G

انتخاب های مردونه دیگه میتونه آرتیسان از جان وارواتوس باشه که مرکباتی هست و در نت های خودش شکوفه پرتقال و نارنگی رو داره

و همچنین این عطر از داوویدف که من واقعا واقعا برای تابستون خیلی میپسندم از شکل روش هم مشخصه که چه عطری هست :دی ((cool water summer fizz))

در مورد تشکر هم باید تعداد پست های شما به یک حدی برسه تا بعد اون دکمه براتون فعال بشه بهتر بگم تعداد پستهاتون خیلی کمه به زودی با فعالیت بیشتر شما فعال میشه انشالله:n16:

sharif.1.attar
13-06-2014, 17:09
بنظر این یه عطر محلّی باشه. از این عطرهایی که در محل رقیق می شن. چون نوع شیشه می خوره که چینیه. باید رایحه ی اون رو توصیف کنی تا رایحه های مشابه به شما معرّفی بشه.

30vil
13-06-2014, 17:12
دوستان عطری با بوی غالب زنجبیل میشه معرفی کنید؟((مردونه)) ممنونم:n16:

من دو تا عطر داشتم که نت اولیه زنجبیل داشته یکی CK ایفوریا و دیگری zirh ikon که دومی را هنوزم استفاده میکنم و واقعا رایحه اش را خیلی دوست دارم

اما بوی غالب هر دو زنجبیل نیست

shervin1996
13-06-2014, 23:17
بنظر این یه عطر محلّی باشه. از این عطرهایی که در محل رقیق می شن. چون نوع شیشه می خوره که چینیه. باید رایحه ی اون رو توصیف کنی تا رایحه های مشابه به شما معرّفی بشه.
بله اتفاقاازیه مغازه ی چینی فروشی خریدمش همونطورکه گفتم بوی هویج شیرین ومخلوط یه بوی ترش مانندوداره بوی ترنج هم میشه توش حس کرد.

t2download
21-06-2014, 08:55
دوستان فرق اسپری بدن و عطر چیست و یک ادکلن معرفی کنید یا عطر یا اسپری با ماندگاری بالا ////////////// و قیمت ؟؟؟ بوی تند و ملایم ........

t2download
21-06-2014, 11:11
دوستان اسپری axe چطوره ؟؟؟ ماندگاری

sharif.1.attar
21-06-2014, 21:42
دوستان فرق اسپری بدن و عطر چیست و یک ادکلن معرفی کنید یا عطر یا اسپری با ماندگاری بالا ////////////// و قیمت ؟؟؟ بوی تند و ملایم ........
حلال مورد استفاده برای اسپری بدن گاز متان و بوتان و غیره است امّا حلال استفاده برای عطر الکل یا روغن می باشد.
غلظت موادِّ معطّر در عطر بالاتر از اسپری است لذا ماندگاری عطر بالاتر از اسپری می باشد.
برخی از اسپری های بدن برای جلوگیری از تعریق طرّاحی شده اند که از نظر بهداشتی مناسب نیست. امّا عطر فقط خاصیّت خوشبوسازی داره.

Abbas.V
23-06-2014, 13:57
درود
کسی تا حالا تستی بر Agua brava داشته ؟خیلی وقت پیش تست کردم یادم نیست درست .
قیمت جدیدشم کسی داره؟ یکی از سایتهای معتبر واسه 100 میل 60 تومن قیمت زده بود .در حالی که قبلا 110 تومن من قیمت گرفته بودم .
دئودورانت زنانه چه برندی پیشنهاد میدین؟رکسونا خوبه یا نیوا ؟
ممنون

Atghia
25-06-2014, 14:09
سلام دوستان
به تازگی چندتا عطر رو تست کردم و در نهایت یکیشون رو خریدم گفتم اینجا نظرمو بگم شاید به درد کسی بخوره و در انتخاب بهتر کمکی باشه:n17:

فصل تابستونه من هم به دنبال عطر خنک زنونه بودم:n26:

=========================================

عطر معروف سی کی وان شوک نسخه زنانه

بنظرم علیرغم اینکه ملایم و شیرین معرفی شده خیلی به عطرهای خنک نزدیک بود رایحه بسیار دلنشین و مناسب استفاده روزانه! با توجه به قیمتش بسیار به صرفه خواهد بود که حجم 200میلش تهیه بشه! ((200میل 150 تومن برخورد داشتم درصورتیکه 100میلش رو 95 هزارتومن بود))

عطر لاگوست love of pink

برند لاگوست چندین عطرزنانه با پسوند پینک داره از این بین من لاو رو تست کردم که بنظرم بوی مرکباتی و تا اندازه ای گلی داشت که البته بوی غالبش رو مرکباتی حس کردم
خیلی لطیف و دلنشین بود 50 میلش حدود 155 تومن

عطر 212سامر از کارولینا هررا

خب راستش من انتظار بیشتری از این عطر با توجه به سامر بودنش داشتم ولی اصلا رایحه جالبی نداشت بنظرم و توضیح رایحش هم سخته برام فقط میتونم بگم اصلا جالب نبود!

عطر 212 گلم از کارولینا هررا

در توضیح این عطر گفته شده که خنک و شیرین هست!و برای چهارفصل خوبه
در حقیقت بنظرم شیرینی عطر خیلی زیاده
رایحه بسیار مطبوع و حتی از 212 س..هم جذابتره! ولی من خنک نمیدونمش (نظر شخصی) در نهایت هم البته همینو تهیه کردم:n17:
رایحه غالبش هم به شخصه گل زنبق و آبنبات بنظرم رسید یک کمی هم بوی لوسی داره :دی ماندگاریش خیلی خوبه اما پخش بوی عالی نداره که انتظار داشته باشید همه حسش کنند ولی پخش بوش بد هم نیست:n06:

عطرaura از برند سواروسکی

این برند در تولید جواهرات ،ساعت ، عینک و خیلی چیزهای دیگه دستی داره اما راستش عطر زیادی ازش ندیدم
امروز این عطر رو تست کردم واقعا عاشق ظاهرش شدم! سوای رایحه برای کادو دادن خیلی شیکه :دی
قیمت 50 میلش هم حدود 150 تومن بود حجم های بالاتر تا حدود270 تومن میرسید(دیگه خیلی به حجم هاش دقت نکردم چون رایحش به شدت توو ذوقم خورد)

در تست اولیه شدیدا بوی گل رز میده درحدی که کرم موبر نیر صورتی براتون تداعی میشه :دی

============================================
در نهایت دنبال اسپری سری لاو و اسمارت بودم که لاو که کلا ندیدم اسمارت رایحه های مد نظر من موجود نبود
اما خیلی جالب به این اسپری برخوردم

Virtual Womenاز sapil
کسایی که از دوستداران عطر نارسیسو رودریگز فر هر شیشه مشکی رنگ هستند قطعا متوجه شباهت زیاد این اسپری با این عطر فوق العاده میشن! ((عطری گرم و جذاب با بوی غالب مشک))

اینو به قیمت 9 هزار تومن خریدم در مورد ماندگاریش نمیشه گفت خوبه در حد اسپری اکو هست! فقط من شیفته رایحش شدم!

در مورد سوال اون دوستمون رکسانا و نیوآ هردو بیشتر اسپری پودری(برای بدن) دارند اما ماندگاری رکسانا بیشتره اما رایحه نیوا رو ترجیح میدم مخصوصا اینو که عکسش رو میزارم خیلی بوی جالبی داره!:n26:

===========================================

اخیرا استفاده از بادی اسپلش ها رایج شده در این بین بادی اسپلش های رنوزیت با قیمت حدود12 هزار تومن انتخاب خوبی هستند
اما اگر دنبال جنس خاص و بهتری هستید بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت فوق العاده عالی هستند با قیمت 48 تا 50 هزار تومن

فقط باید دقت بشه که به فصل باشه! یعنی رایحه گرم برای الان خیلی ناجوره:n27: مثلا ویکتوریا سکرت نسخه لیمویی داره که بنظرم عالیه برای فصل تابستون

من فکر میکنم که یک بادی اسپلش خوب و ماندگار می ارزه به استفاده از اسپری!:n18:

sharif.1.attar
25-06-2014, 22:26
بلک افگانو، عطری با طلیعه ­ی سنگین، غلیظ، کمی تلخ که رایحه ­ی چوب سدر را از ابتدا به همراه دارد. اگر بخواهیم رنگی را برای این عطر در نظر بگیریم مطمئنّاً بهترین رنگ، رنگِ سیاه است. نوتِ عربی مردانه که مدّت زیادی در بین اعراب عربستان رواج داشته است.
در نام این عطر، با کمک از عبارت افگانو، سعی شده تداعی ذهنی بین آن و محصول تولیدی این کشور (حشیش و تریاک) به ذهن ­ها متبادر گردد. رایحه ­ای قوی و ماندگار که در ایران، بجز در مناطق عرب­-نشین عمومیّت ندارد و عطرِ خاص محسوب می ­شود.

shervin1996
01-07-2014, 00:03
سلام میخواستم بپرسم عطروادکلن یه برندچه فرقی داره؟مثلامن الان ازلایت بلوی دی اند جی عطرشوگرفتم که دقیقابوی ادکلنشوداره حتی کمی پخش بوش هم بهتره پس چراانقدادکلنش گرونه؟الان ادکلنش195000 تومنه ومن ده گرم ازعطرشوباغلظت بالاوجنس خوب خریدم 20000تومن!دقیقاچرا؟؟؟؟:n13:

sharif.1.attar
01-07-2014, 18:27
سلام میخواستم بپرسم عطروادکلن یه برندچه فرقی داره؟مثلامن الان ازلایت بلوی دی اند جی عطرشوگرفتم که دقیقابوی ادکلنشوداره حتی کمی پخش بوش هم بهتره پس چراانقدادکلنش گرونه؟الان ادکلنش195000 تومنه ومن ده گرم ازعطرشوباغلظت بالاوجنس خوب خریدم 20000تومن!دقیقاچرا؟؟؟؟:n13:

احتمالاً منظور شما از عطر همون عطرهای پایه روغنی هست. در واقع معنای خاص عطر بالاتر بودن غلظت عطر از ادوکلنه.
امّا علّت ارزان بودن عطرهای پایه روغنی. در حقیقت شما اگر بخای حساب کنی نه تنها ارزون تر نخریدی بلکه گرون تر هم خریدی چرا؟
چون احتمالاً ادوکلن شما 100 میل هست و 100 میل یعنی حدوداً 100 گرم. شما عطر پایه روغنی رو گرمی 2 هزار تومن خریدی که اگر 100 گرم بخای بخری می شه 200 هزار تومن. تازه عطر روغنی بطری و بسته بندی هم نداره و هزینه ی بطری و بسته بندی به 200 هزار تومن اضافه می شه.
علّت اینکه عطر روغنی پخش بهتری داره شاید بدین دلیل باشه که غلظت موادِّ معطّر در این عطر روغنی خریداری شده توسّط شما بالاتر از غلظت مواد معطّر در ادوکلن (پایه الکلی) هست. فروشنده ای که ازش خرید کردید جنسش رو از نماینده ی یک شرکت معتبر مثل ژیوودان، آی اف اف، فرمنیخ، سیمرایز و ... خرید کرده و بیش از حد اونو رقیق نکرده.

shervin1996
01-07-2014, 18:45
احتمالاً منظور شما از عطر همون عطرهای پایه روغنی هست. در واقع معنای خاص عطر بالاتر بودن غلظت عطر از ادوکلنه.
امّا علّت ارزان بودن عطرهای پایه روغنی. در حقیقت شما اگر بخای حساب کنی نه تنها ارزون تر نخریدی بلکه گرون تر هم خریدی چرا؟
چون احتمالاً ادوکلن شما 100 میل هست و 100 میل یعنی حدوداً 100 گرم. شما عطر پایه روغنی رو گرمی 2 هزار تومن خریدی که اگر 100 گرم بخای بخری می شه 200 هزار تومن. تازه عطر روغنی بطری و بسته بندی هم نداره و هزینه ی بطری و بسته بندی به 200 هزار تومن اضافه می شه.
علّت اینکه عطر روغنی پخش بهتری داره شاید بدین دلیل باشه که غلظت موادِّ معطّر در این عطر روغنی خریداری شده توسّط شما بالاتر از غلظت مواد معطّر در ادوکلن (پایه الکلی) هست. فروشنده ای که ازش خرید کردید جنسش رو از نماینده ی یک شرکت معتبر مثل ژیوودان، آی اف اف، فرمنیخ، سیمرایز و ... خرید کرده و بیش از حد اونو رقیق نکرده.
من دقیقابااین اصطلاحات آشنانیستم منظورم ازعطرهموناییه که به صورت گرمی فروخته میشن منظورم ازادکلن هم perfume هاییه که کمپانی هاتولیدمی کنن وبسته بندی داره مثل N5 ازchanel:n01: عطر لایت بلویی که من خریدم سوئیسی هست پس این یعنی ازخودکمپانی D&G نیست؟پس چراباهمون اسم D&G فروخته میشن؟این عطرهاتقلبی وبدل هستن؟پس چرابوی اصلی رودارن؟:n27:ممنون

sharif.1.attar
01-07-2014, 23:58
من دقیقابااین اصطلاحات آشنانیستم منظورم ازعطرهموناییه که به صورت گرمی فروخته میشن منظورم ازادکلن هم perfume هاییه که کمپانی هاتولیدمی کنن وبسته بندی داره مثل N5 ازchanel:n01: عطر لایت بلویی که من خریدم سوئیسی هست پس این یعنی ازخودکمپانی D&G نیست؟پس چراباهمون اسم D&G فروخته میشن؟این عطرهاتقلبی وبدل هستن؟پس چرابوی اصلی رودارن؟:n27:ممنون

عطرهای گرمی همون عطرهای پایه روغنیه. اگر سوئیسی باشه به احتمال زیاد از شرکت ژیوودان هست که بهترین عطرها رو تولید می کنه. خانه های مد معمولاً خانه ی عطّاری و عطّار ندارند. بلکه به شرکت های بزرگی از قبیل ژیوودان که تعداد زیادی (حدوداً 70 نفر) عطّار در استخدام دارن و موادِّ اوّلیّه ی شیمیایی تولید می کنن سفارش می دن. حالا این قراردادها شرایطی داره. مثلاً ژیوودان تا 5 سال حق نداره اون رو به بازار بده و فقط باید در اختیار دی اند جی بزاره. یا اینکه دی اند جی اون رو طرّاحی کرده و ژیوودان از روی اون کپی کرده امّا طبق قوانین نمی تونه اون رو با اسم اصلی به بازار بده ولی اون عطر رو با اسم دیگه یا با کد به کشورهای غیر اروپایی و آمریکایی می فروشه ولی نماینده ی ژییوودان می دونه که این کد چه عطری هست و این نماینده است که اسم عطر رو در اختیار خرده فروشی ها قرار می ده. این هنر ژیوودان و عطّاراش بوده که بسیار به عطر اصیل نزدیک شدند و کپی بسیار شبیهی ساختند.
سوال دیگه بود در خدمتیم.

Zlatan_ibra
02-07-2014, 21:29
دوستان ادکلن bmine یا crazy girlکدوم بهتره؟البته bmine قیمت بالاتر هستش

Atghia
02-07-2014, 23:11
دوستان ادکلن bmine یا crazy girlکدوم بهتره؟البته bmine قیمت بالاتر هستش

سلام دوست گرامی منظورتون از bmine آیا be mine هست؟ اگر اینی که گفتم باشه مربوط به برند مطرح رالف لورن هست و در مقابل برند تولید کننده ceazy girl که sapil هست یک سر و گردن بالاتره!

من این دو عطر رو تست نکردم اما میتونم بهتون اینجوری بگم که be mine دارای نت های مختلف(( گلی ،چوبی، مشک)) هست و مناسب فصول گرم. یعنی به مرور با اسپری اون تغییر رایحه رو شاهد خواهید بود

اما creazy یک عطر صرفا خطی و تک رایحه هست مثل چی چی یا نانسی و یا جولی از همین برند! انگاری نایس رو بخوایم با پلو بلو ((از برند رالف لورن هست)) مقایسه کنیم

(البته صحبت هام کلی بود چون متاسفانه با این دو عطر برخوردی نداشتم! تازه اگر bmineهمون be mine باشه :دی)

sharif.1.attar
07-07-2014, 18:57

رایحه ­ای با نوتِ اوّلیّه ی میوه­ ای که کم ­کم به نوتِ چوب­ بو-عنبربو تغییر می یابد. در نوتِ اوّلیّه ی این عطر، بوی تلخی، شبیه به بوی دود موتور دیزل به مشام می­ رسد. در نوت چوب­-بوی این عطر، از عناصری همچون نوت های سدر و کاج استفاده شده است. در نوتِ پایانی، نوتِ شیرین وجود دارد.
هرچند نوتِ چوب­-بو، معمولاً در عطرهای مردانه رواج دارد، امّا نوتِ میوه ای ابتدایی عطر، مخصوص عطرهای زنانه است. این عطر، مردانه بوده با این تفاوت که برخی عناصر کلیدی زنانه در آن راه یافته است.
به نظر، خالق این عطر، نتوانسته از جمع نوت های موادِّ اوّلیّه، آکورد مورد پسندی بیافریند و از برندی گران، همچون تام فورد انتظار بیشتری می رفت.
انتشار و ماندگاری این عطر، هرچند خوب امّا تعریفی نیست و رنگین کمان رایحه ی آن، کامل و پُر بنظر نمی رسد. بدین معنی که در برخی قسمت های رایحه ی این عطر، خلأ وجود دارد که می بایست با نوت های دیگر تکمیل می گردید.
شخصیّت این عطر، تقریباً سنگین، شیرین، گرم، غنی و کمی تلخ است.
علی رغم این، تام فورد، استاد عرضه ی رایحه های غیرعرفی و قطبی به بازار بوده که ممکن است در آن واحد، هم عاشق و هم متنفّر داشته باشد. لذا به نظر می رسد تام فورد در این عطر نیز اقدام به ارائه ی رایحه ای غیرعرفی نموده است.
در کل خرید این عطر را به مردانی پیشنهاد می کنم که بدنبال تنوّع در رایحه بوده و از رایحه های عرفی خسته شده اند. همچنین بنظر می رسد این عطر می بایست بعنوان کمکی و مکمّل عطر دیگر استفاده شود. بدین معنی که در فواصل استفاده از عطر اصلی و در تعداد روزهای محدودی از این عطر استفاده شود. بنظر رایحه ی این عطر برای جلسات رسمی و فصول سرد سال و افراد میان­سال و مسن مناسب است.

Abbas.V
13-07-2014, 17:15
افترشیو واسه پوست خشک کدوم مدل نیوا مناسبه؟ میخوام هم رطوبت پوستو تامین کنه هم نسوزونه وقتی میزنم. در ضمن هرروز اصلاح میکنم.
ممنون

Sent from my HTC Rhyme S510b

SIMON137
14-07-2014, 17:20
بسیار از بوی aramis لذت می برم ، قبلا هم aramis استفاده می کردم.
اخیرا هم به صورت ترکیبی از versace Eau Fraiche و Gucci Guilty استفاده میکردم که رو به پایانه

بخوام برم سراغ یه محصول جدید ، چی پیشنهاد میدید ؟

نظرتون در مورد Acqua Di Gio و Bvlgari Blv و Canoe و Chrome چیه ؟

دنیایی سپاس

A M ! N
16-07-2014, 22:56
بخوام برم سراغ یه محصول جدید ، چی پیشنهاد میدید ؟

نظرتون در مورد Acqua Di Gio و Bvlgari Blv و Canoe و Chrome چیه ؟

دنیایی سپاس

سلام Acqua di gio و Azzaro chrome رو دارم هردو جز مورد علاقه هام هستن. البته دی جیو دیگه یکم خز شده از بس ملت استفاده کردن :n02: ولی بوی خوب و خنکی داره :n01:

+

دوستان یه مدت زیادی من یه بوی خوب ادکلن به مشامم میخورد گاهن تو مکانهای عمومی.. ولی هیچوقت شانسی برای فهمیدن اسمش نداشتم! همیشه فقط بوش رو تونستم حس کنم و غصش رو بخورم :n02: بعد امروز یکی از همکارام همون ادکلن رو استفاده کرده بود، گفت اسمش سیلور هستش. من الان سرچ کردم دیدم سیلورسنت رو میاره. سیلور همون سیلورسنته یعنی؟ که رایحه ی نسبتن خنک و جالبی داره، ماندگاریش هم باید زیاد باشه. نظرتون چیه در موردش؟ قیمتش چنده تو بازار؟

30vil
16-07-2014, 23:35

دوستان یه مدت زیادی من یه بوی خوب ادکلن به مشامم میخورد گاهن تو مکانهای عمومی.. ولی هیچوقت شانسی برای فهمیدن اسمش نداشتم! همیشه فقط بوش رو تونستم حس کنم و غصش رو بخورم :n02: بعد امروز یکی از همکارام همون ادکلن رو استفاده کرده بود، گفت اسمش سیلور هستش. من الان سرچ کردم دیدم سیلورسنت رو میاره. سیلور همون سیلورسنته یعنی؟ که رایحه ی نسبتن خنک و جالبی داره، ماندگاریش هم باید زیاد باشه. نظرتون چیه در موردش؟ قیمتش چنده تو بازار؟

اگر سیلورسنت از ژاک بوگارت منظورتون باشه باید خدمتت عرض کنم که اصلا خنک نیست و به شدت تند و ادویه ای هستش و به درد این فصل نمیخوره و اگرتو این فصل استفاده بشه سردرد میاره

من آخرین بار 55 تومان خریدم ماندگاری بسیار بالایی داره و مناسب فصول سرد

Atghia
17-07-2014, 00:19
سلام Acqua di gio و Azzaro chrome رو دارم هردو جز مورد علاقه هام هستن. البته دی جیو دیگه یکم خز شده از بس ملت استفاده کردن :n02: ولی بوی خوب و خنکی داره :n01:

+

همونطور که دوستمون هم گفتن سیلور سنت از بوگارت کاری گرم و تند هست با ماندگاری بالا((اگرچه در نت ابتدایی از مرکبات استفاده شده))
در دونسخه که نسخه جدیدتر اندکی ملایم تره ولی در نهایت هردو گرم هستند
قیمت حدود 70 هزار تومن

من فکر میکنم احتمالا منظور از سیلور ، هی وود سیلور وایند هستش:n18:

SIMON137
17-07-2014, 03:36
با توجه به این سبک سلیقه پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟ باشه استقبال گرمی می کنیم :n02:
لذت بخش باشه تو ذوق نزنه از قدرت پخش خوبیم برخوردار باشه :دی
اگرم 2 نسخه با سبک های متفاوت بود بازم اوکیه

Atghia
17-07-2014, 11:34
با توجه به این سبک سلیقه پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟ باشه استقبال گرمی می کنیم :n02:
لذت بخش باشه تو ذوق نزنه از قدرت پخش خوبیم برخوردار باشه :دی
اگرم 2 نسخه با سبک های متفاوت بود بازم اوکیه

سلام دوست عزیز
پخش بالا برای عطر خنک ویژگی خیلی خاصی هست که کمیابه!
اگر اشتباه نکرده باشم رنج قیمتی مدنظرتون تا 200 و اندی هست درسته؟(باتوجه به عطرایی که مطرح کردید اینو میگم)
در این شرایط من مونت بلنک لجند شیشه آبی(ادیشن جدیدش) رو پیشنهاد میکنم
همچنین 212گلم و CH از کارولینا هررا که واقعا رایحه خنک و جالبی داره از نظرم:n18:

اما در مورد پیشنهادهای خودتون آکوا دی جیو اصلا پخش بالایی نداره رایحه خوبی داره ولی اگر مایلید کار بهتری داشته باشید نسخه essnza رو تهیه کنید که از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت خیلی بهتری داره البته قیمتش تقریبا دو برابر دی جیو هست!

در مورد آزارو کروم ها هم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون به شدت همه گیر و زیاد هست و رایحه تکراری محسوب میشه((هر4مدل))

SIMON137
17-07-2014, 16:48
سلام دوست عزیز
پخش بالا برای عطر خنک ویژگی خیلی خاصی هست که کمیابه!
اگر اشتباه نکرده باشم رنج قیمتی مدنظرتون تا 200 و اندی هست درسته؟(باتوجه به عطرایی که مطرح کردید اینو میگم)
در این شرایط من مونت بلنک لجند شیشه آبی(ادیشن جدیدش) رو پیشنهاد میکنم
همچنین 212گلم و CH از کارولینا هررا که واقعا رایحه خنک و جالبی داره از نظرم:n18:

اما در مورد پیشنهادهای خودتون آکوا دی جیو اصلا پخش بالایی نداره رایحه خوبی داره ولی اگر مایلید کار بهتری داشته باشید نسخه essnza رو تهیه کنید که از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت خیلی بهتری داره البته قیمتش تقریبا دو برابر دی جیو هست!

در مورد آزارو کروم ها هم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون به شدت همه گیر و زیاد هست و رایحه تکراری محسوب میشه((هر4مدل))

یک دنیا سپاس از پیشنهادهای خوبیتون و وقتی که برای پاسخ گذاشتین

مشکلی از نظر هزینه نیست ، اون دو موردم یکی از دوستان شرمنده کرد هدیه داد ، هرچند به طور معمول خیلی سخت گیرم و به سختی جون به عزرائیل میدم ولی این یه مورد خوشبختانه جز مواردیه که اگر واقعا از رایحه ای خوشم بیاد دلم میاد براش دست تو جیبم بکنم :n02: البته اگر به همون اندازه هم توجیه منطقی واسه خریدش باشه ، یعنی پول برند نباشه ، چون وقتی بشه همون کیفیت و ماندگاری رو تو رنج پایین تر پیدا کرد ، نیازی به پز دادن نیست :n02:

موقع خرید هم عادت بدی که دارم میرم امتحان می کنم هفته بعدش راضی بودم میرم برای خرید.:n29:

یه عطری که متاسفانه اصلا اسمش یادم نیست ، یکی از عزیزان زحمت کشیده و از فرانسه آورده بود رایحه ی فوق العاده ای داشت ، شیشه اش هم به حالت خمره ای بود و رنگش کرم اگر اشتباه نکنم ، متاسفانه فقط خاطره خوبش برام مونده ، شیشه که مفقوده اسم و رایحه هم که یادم نیست ، اون بنده خدام که عمرشو داد به شما ، یک تنه خسته نباشم :n02:

برای مصرف عادی تا 200 مد نظرمه ، برای موارد خاص هم سقف قیمت 800 هست.

به توجه به نظرتون این سه تارو برای مصرف عادی در نظر گرفتم که برم برای تست :

Mont Blanc Legend Special Edition
Carolina Herrera - CH
212 Glam

برای مورد دوم هم
گزینه essenza رو مد نظر قرار داد با توجه به فیدبک هایی که داشت ، منهای اون ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به این موارد هم بدونم.

Bleu de Chanel
Allure Homme Sport Eau Extreme
Allure Homme Edition Blanche
Neroli Portofino
Grey Vetiver
Aventus
Egoiste Platinum
Neroli Portofino
Pegasus
Godolphin
Eau Sauvage Parfum

اگر حوصله داشتین یه نگاهی هم به عناوین گرم بندازین که بذارم تو لیست واسه خرید بعدی ، اگرم نه ، در اولویت نیست باشه واسه وقتی دیگه دوباره مزاحم شم :
Herod
Noir EDP
Tom Ford for Men
Extreme
Original Santal
Interlude

البته در نهایت قبل خرید مثل همیشه برای تست میرم ولی خب چه بهتر که انتخاب هارو با مشورت متخصصان امر محدود کنم. از همین رو باز پیشنهاد دیگه ای در ذهن بود ، چه از شما و چه از سایر عزیزان که دستی بر آتش دارن می خوام اگه مقدور هست و زحمتی نیست لطفتون شامل حالمون بشه و به راه راست هدایتمون کنید.

Atghia
17-07-2014, 17:44
یک دنیا سپاس از پیشنهادهای خوبیتون و وقتی که برای پاسخ گذاشتین

مشکلی از نظر هزینه نیست ، اون دو موردم یکی از دوستان شرمنده کرد هدیه داد ، هرچند به طور معمول خیلی سخت گیرم و به سختی جون به عزرائیل میدم ولی این یه مورد خوشبختانه جز مواردیه که اگر واقعا از رایحه ای خوشم بیاد دلم میاد براش دست تو جیبم بکنم :n02: البته اگر به همون اندازه هم توجیه منطقی واسه خریدش باشه ، یعنی پول برند نباشه ، چون وقتی بشه همون کیفیت و ماندگاری رو تو رنج پایین تر پیدا کرد ، نیازی به پز دادن نیست :n02:

موقع خرید هم عادت بدی که دارم میرم امتحان می کنم هفته بعدش راضی بودم میرم برای خرید.:n29:

یه عطری که متاسفانه اصلا اسمش یادم نیست ، یکی از عزیزان زحمت کشیده و از فرانسه آورده بود رایحه ی فوق العاده ای داشت ، شیشه اش هم به حالت خمره ای بود و رنگش کرم اگر اشتباه نکنم ، متاسفانه فقط خاطره خوبش برام مونده ، شیشه که مفقوده اسم و رایحه هم که یادم نیست ، اون بنده خدام که عمرشو داد به شما ، یک تنه خسته نباشم :n02:

برای مصرف عادی تا 200 مد نظرمه ، برای موارد خاص هم سقف قیمت 800 هست.

به توجه به نظرتون این سه تارو برای مصرف عادی در نظر گرفتم که برم برای تست :

Mont Blanc Legend Special Edition
Carolina Herrera - CH
212 Glam

برای مورد دوم هم
گزینه essenza رو مد نظر قرار داد با توجه به فیدبک هایی که داشت ، منهای اون ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به این موارد هم بدونم.

Bleu de Chanel
Allure Homme Sport Eau Extreme
Allure Homme Edition Blanche
Neroli Portofino
Grey Vetiver
Aventus
Egoiste Platinum
Neroli Portofino
Pegasus
Godolphin
Eau Sauvage Parfum

اگر حوصله داشتین یه نگاهی هم به عناوین گرم بندازین که بذارم تو لیست واسه خرید بعدی ، اگرم نه ، در اولویت نیست باشه واسه وقتی دیگه دوباره مزاحم شم :
Herod
Noir EDP
Tom Ford for Men
Extreme
Original Santal
Interlude

البته در نهایت قبل خرید مثل همیشه برای تست میرم ولی خب چه بهتر که انتخاب هارو با مشورت متخصصان امر محدود کنم. از همین رو باز پیشنهاد دیگه ای در ذهن بود ، چه از شما و چه از سایر عزیزان که دستی بر آتش دارن می خوام اگه مقدور هست و زحمتی نیست لطفتون شامل حالمون بشه و به راه راست هدایتمون کنید.

راستش من حقیقتا خیلی وارد به امر نیستم تنها برحسب علاقه و برخوردهایی که با دسته زیادی از این عطرها به عناوین مختلف داشتم سعی میکنم درحدی که کمک مختصری بشه نظر بدم و معمولا در مورد عطرهایی که هیچگونه اطلاعی ندارم سعی میکنم تنها به بیان سبک رایحه بسنده کنم!

عطرهایی که بیان کردید از برندهای دیور، تام فورد، کرید، مارلی و شنل هست .عطرهایی در کلاس کاری بالا که قیمت زیادی دارند و خیلی از اونها حتی برای تست هم در دسترس نیستند!

هرچند بودند اینجا دوستان و اساتیدی که در همین زمینه اشتغال دارند و احاطه بسیار کاملی بر انواع عطرها دارند...
بهرحال یک اطلاعات مختصری در مورد چندتاشون شاید بشه بیان کرد :دی

از بین دو عطر آلور که نام بردید نسخه Blanche دارای رایحه لیمویی-وانیلی-کرمی هست و در مقایسه با نسخه اصلی آلور اون بخش رایحه چوبی خودش رو کمتر حفظ کرده از نظر پخش و ماندگاری تقریبا با اون نسخه در یک حد هستش دیگه برمیگرده به سلیقه شما که کدوم رو ترجیح بدید

در مورد بلو د شنل هم نکته ای که هست با وجود کپی برداری بسیار قوی این عطر ((stamino))که انصافا ماندگاری بالایی هم داره بنظر من صرف این هزینه واقعا جالب بنظر نمیرسه! وگرنه از لحاظ رایحه و ماندگاری در عطرهای خنک جز خوب ها محسوب میشه

عطر نرولی از تام فورد تا جایی که شنیدم :دی در حد کارای دیگه تام فورد مثل توسکان و توباکو نیست اما با رایحه غالب شکوفه های پرتقال کاری مرکباتی با ماندگاری بالا و یونی هست(هم زنونه هم مردونه) اما بنظر میرسه رایحه همه پسندی نداشته باشه! بهرحال خرید عطر بدون تست ریسک بالایی داره و در این شرایط بنظرم بهتره که بازخورد خریداران بیشتر توجه کرد!!

عطر گری وتیور از تام فورد بنظر میرسه که علیرغم رایحه فوق العاده مطبوعی که داره (چوبی) اما ماندگاری چندان بالایی نداره و برای بعضی ها خیلی گرون تموم میشه کلی هزینه کنن اما نه تنها پخش بلکه ماندگاری هم خیلی ایده ال نباشه

اونتوس از کرید اما عطر خنکیه که خیلی خاص و تک هست و علاوه برماندگاری مناسب بنظر میرسه که رد پا هم داشته باشه! مشابه این عطر ماین هست که خوده ماین طرفدار زیاد داره! اگرچه که تنها کپی نت اولیه اونتوس هست و هرگز پیچیدگی رایحه اونتوس رو نداره

پلاتینیوم از شنل عطری هست که اگرچه خنک هستش اما فاقد رایحه شیرین هست و مایل به تندی در بیان رایحه این عطر امده که خنکی و تندی این عطر تا حدی نزدیک به رایحه الکل است!و در مجموع رایحه ای چوبی-خزه ای -علفی داره مناسب پسران بسیار جوان نیست یکجورایی خنک اما سنگینه!

در مورد 3 عطر انتهایی هم تنها در مورد Sauvage از دیور هم میتونم بگم که عطر خیلی خنکی محسوب نمیشه و 4فصل هست اما با توجه به پرفیوم بودن باید ماندگاری قابل توجهی داشته باشه

در نهایت از بین همه اینها من حقیقتا جز آلور ، بلو دشنل ، اونتوس و گری وتیور بقیه رو تست نکردم !اما با توجه به توضیحات فکر میکنم عطری که هم از لحاظ رایحه و هم از لحاظ ماندگاری و پخش در شرایط مطلوبی باشه اونتوس هست هرچند که رایحه گری وتیور هم بنظر خیلی خاصه

موفق باشید

پ.ن: فکر میکنم هیچ عطر خنکی از برندهای مطرح رو جا ننداخته باشید:n09:
پ.ن2: پیشنهاد میکنم چناچه در مورد عطر خاصی اطلاعات بیشتری از نظرات گذشته مایلید بدونید از سرچ تاپیک برای اینکار استفاده کنید

shervin1996
18-07-2014, 00:23
سلام ببخشیدمن دنبال یه عطربابوی ملایم وترجیحاشیرین هستم(مثل بوی هویج:n02:)البته اگرهویجم نبود اشکال نداره ولی میخوام ماندگاری وپخش بوش بالا باشه وبسیارتک باشه وبه قول معروف خزززنباشه چی پیشنهادمیکنید؟ازاین عطراکه هرکی میبینه اسمشومیپرسه:n09:قیمتم مهم نیست فقط شیک وباکلاس برای رفتن به یه جای مهم نیازش دارم

.AraMesh.
18-07-2014, 01:04
سلام" بنظرتون بولگاری آکوا پور هوم چطوره؟
در مورد ورساچه بلو جینز هم نظر بدین
دیویدف کول واتر مردانه
این سه تارو نشون کردم. بیزحمت تجربتون رو برام بگید. برای منطقه کوهستانی
Abbas.V
18-07-2014, 01:30
افترشیو واسه پوست خشک کدوم مدل نیوا مناسبه؟ میخوام هم رطوبت پوستو تامین کنه هم نسوزونه وقتی میزنم. در ضمن هرروز اصلاح میکنم.
ممنون

از دوستان کسی آشنایی با افترشیو نداره؟ ممنون

Atghia
18-07-2014, 15:45
سلام" بنظرتون بولگاری آکوا پور هوم چطوره؟
در مورد ورساچه بلو جینز هم نظر بدین
دیویدف کول واتر مردانه
این سه تارو نشون کردم. بیزحمت تجربتون رو برام بگید. برای منطقه کوهستانی
سلام دوست گرامی
منطقه کوهستانی تنها از نظر فشارهوا با مناطق دیگه ممکنه فرق کنه که اونم در مورد عطر و ماندگاری یا پخشش هیچ ارتباط خاصی نداره
تنها ارتباط عطر با هوا میتونه این باشه که مناطق خشک، عطر چون تبخیر سریعتری از روی پوست داره پخش عطرها بالا هست اما ماندگاری پایین
و در مناطق مرطوب چون عطر دیرتر تبخیر میشه ماندگاری عطر بالاست اما قدرت پخشش پایینتر!

اما در مورد عطرهایی که گفتید بنطر میرسه گزینه اول و اخر عطرهای بهتری باشند
و از نظر من کوول واتر از داویدوف یک عطر تاریخی و همیشه خوب هست که با اینکه خنک هست اما ماندگاریش قابل قبول هست رایحه خوبی داره و من که ازش لذت میبرم:n17:

only_you
18-07-2014, 16:17
سلام
ادکلن بوی تند و خنک با ماندگاری بالا میخوام.
بین این دو عطر کدوم رو پیشنهاد میکنید.

Encounter Fresh
Lalique Encre Noire Sport

Atghia
18-07-2014, 16:46
سلام
ادکلن بوی تند و خنک با ماندگاری بالا میخوام.
بین این دو عطر کدوم رو پیشنهاد میکنید.

Encounter Fresh
Lalique Encre Noire Sport

رودستر از کارتیر

و اینویکتوس از پاکو رابان

Atghia
18-07-2014, 16:50
سلام ببخشیدمن دنبال یه عطربابوی ملایم وترجیحاشیرین هستم(مثل بوی هویج:n02:)البته اگرهویجم نبود اشکال نداره ولی میخوام ماندگاری وپخش بوش بالا باشه وبسیارتک باشه وبه قول معروف خزززنباشه چی پیشنهادمیکنید؟ازاین عطراکه هرکی میبینه اسمشومیپرسه:n09:قیمتم مهم نیست فقط شیک وباکلاس برای رفتن به یه جای مهم نیازش دارم

صرفا اون بخش مربوط به هویج :دی
این عطر بنظر میرسه هویجی باشه البته در سایت های خرید اینترنتی ندیدم .فکر میکنم ارزش تست رو داشته باشه
عطری شیرین و یونی که در نت های اون ترنج ، زنجبیل، هویج دیده میشه...مخصوص بهار و تابستان

اسنزا از تروساردی:n17:

only_you
18-07-2014, 16:54
ادکلن دومی که معرفی کردین بالای 200 تومنه یه چی در حدود 290 تومنه.تو رنج 200 اولیه خیلی خوبه.

hadinba
18-07-2014, 17:00
صرفا اون بخش مربوط به هویج :دی
این عطر بنظر میرسه هویجی باشه البته در سایت های خرید اینترنتی ندیدم .فکر میکنم ارزش تست رو داشته باشه
عطری شیرین و یونی که در نت های اون ترنج ، زنجبیل، هویج دیده میشه...مخصوص بهار و تابستان

اسنزا از تروساردی:n17:

ديور هوم اسبرت هم مي تونه كًزينه خيلي خوبي باشه با توجه به اينكه بحث هويج شد، يه جورايي بوي هويج حس ميكنم توش، نمي دونم بقيه هم همين حسو دارن يا نه!

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

shervin1996
18-07-2014, 17:53
باتشکرازدوستان برای مورددومی(ادکلن بابوی شیک وتک وماندگاری وپخش بوی بالاومهمترازهمه خزنباشه) که نوشتم چی روپیشنهادمیکنید؟؟البته میخوام فقط مخصوص مهمونی ومراسم نباشه وبشه درمصرف روزانه هم استفاده کرد

sharif.1.attar
18-07-2014, 22:52
باتشکرازدوستان برای مورددومی(ادکلن بابوی شیک وتک وماندگاری وپخش بوی بالاومهمترازهمه خزنباشه) که نوشتم چی روپیشنهادمیکنید؟؟البته میخوام فقط مخصوص مهمونی ومراسم نباشه وبشه درمصرف روزانه هم استفاده کردبنظرم در این فصل گرم اونتوس کرید پیشنهاد بدی نباشه.

sharif.1.attar
19-07-2014, 11:49
نوت ها
عطر مردانه ی خوش-ساخت، خوش-ترکیب و شیک. با طلیعه ی ترش و تلخ، کمی نعنایی، با نوت میانی اقیانوسی، جلبکی (از گونه ای که در بولگاری آکوا وجود دارد.) در زمینه-ای شیرین که احتمالاً از مشک و عنبر بوجود آمده است.

رایحه
طیف رنگین کمانی این عطر کامل است. بدین معنی که نوت-های مختلف، نقاط خالی عطر را کاملاً پر نموده-اند.
نوت ها بخوبی با هم ترکیب و به همدیگر می آیند. بگونه ای که توانسته اند آکورد جدید و در عین حال زیبایی بسازند.
شخصیّت این عطر لطیف، سبک، نیمه خنک و کمی تلخ است.

خصوصیات رایحه
ماندگاری آن مناسب بوده بگونه ای که روی پوست تا 5 ساعت و روی لباس کتانی تا 12 الی 24 ساعت ماندگار و انتشار آن در حدِّ متوسط است.

زمان و مکان استفاده
بنظر این عطر اصالتاً برای فصول گرم سال طرّاحی شده امّا عناصر خنک آن در پیش زمینه قرار دارند و عطر نیمه خنکی بشمار می رود. بگونه ای که برای فصول سرد سال نیز قابل استفاده است.
این عطر به جوانان و میانسال ها توصیه می شود و برای استفاده در جلسات رسمی مناسب است. هرچند جنبه هایی از اسپرت بودن نیز در آن وجود دارد.

Atghia
21-07-2014, 14:07
کلا بنتون برندیه که عطراش موندگاری جالبی دارند با قیمت کم!
البته عطرهاش کلا ساده هستند و پیچیدگی رایحه ندارند
من کلد رو نمیدونم چجوریاست اما اینی که بهتون معرفی میکنم فوق العاده خوش بو و موندگاری بسیار جالبی(باتوجه به قیمت البته) داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] etton-benneton-perfumes.htm&ei=c08LUvqwMIWI4gTazIHADg&psig=AFQjCNG1KiYdkzWvaCChnoaLAfxKflstbQ&ust=1376559347830068)
اگه بگردی پیدا میشه:دی قیمتش هم باید حول و حوش70 الی 80 باشه...

من امروز دوباره این عطر رو دیدم و نتونستم نخرم! واقعا رایحه جالبی داره
برای استفاده روزانه توصیش میکنم . پخش بوی خوبی نداره اما ماندگاریش خوبه ((خودتون میتونید لذت ببرید)) :دی
خب چون مردونست من که نمیتونم استفاده کنم فقط برای تست به مچ دستم زدم ...واقعا جز اون عطرایی که مدام دوست دارم استشمام کنم:n12:

ahoora f
28-07-2014, 18:23
دوستان عطر و اسانس تلخ مردانه چی پیشنهاد میشه؟
چیز خاص و تک باشه و خیلی تکراری نباشه
به تفکیک سنگین مردونه برای محل کار و اسپرت هم بگید ممنون میشم

ادکلن تلخ هم معرفی کنید لطفا
قیمت هم زیاد گرون نباشه و زیر 100تومن باشه

در ضمن نظر دوستان در مورد ادکلن جوپ قرمز چی هست؟

sharif.1.attar
30-07-2014, 00:07

رایحه ی تلخ و ترش تق هرمس که البته زیاد استفاده می شه و قیمت اون رو نمی دونم .
رایحه ی سنگین دیگه تلخ و ترش نیست.
مونت بلانک لجیند رایحه ی سنگین و مجلسی داره که ریویوی کامل اون در این فروم موجوده.
رایحه ی اسپرت هم آکووا دی جیو و یا اونتوس کرید پیشنهاد می شه.
اگر قیمتش بالا بود عطر پایه روغنی (که به عصاره و اسانس هم معروفه) با کیفیت (ژیوودان، سیمرایز، فرمنیخ) نیز می تونید تهیه کنید.

Atghia
30-07-2014, 00:31

تلخ مردونه F از برند سالواتوره فرگامو البته زیر 100 نیست و حدود150 هست فکر میکنم اما کار بسیار خوشبو و جالبیه
کار سنگین وان میلیون(که قیمت پایینش میشه سکرت انتونیو باندراس شیشه طلایی) ، مونت بلنک لجند شیشه مشکی( حدود190)، آزارو دسیبل(حدود 150)

Abdolreza2012
30-07-2014, 01:31
سلام دوستان
یه ادکلن مردونه تا حدود قیمت 80 بهم معرفی کنید برای فصل تابستون و منطقه مرطوب

یه سوال دیگه
من الان ادکلن های :

V - MAX
Rio
Shalis
Emotion
رو دارم ، میخواستم ببینم کدومش برای این فصل خوبه ؟؟؟

+

نظرتون در مورد ورساچه بلو جینز چیه ؟؟؟

szh_1367
30-07-2014, 09:10
خوشبو کننده ای ( عطر ادکلن و . . . ) وجود داره که ضد حساسیت باشه ؟

دوستی دارم که به عطر و ادکلن و گل و گیاه حساسیت داره

sharif.1.attar
30-07-2014, 09:52

با سلام
تا اونجایی که من اطّلاع دارم خوشبوکننده ی ضدّحسّاسیّت وجود نداره.

Atghia
30-07-2014, 12:58

ضد حساسیت که نداریم اما ترجیحا عطرهای خنک و آکواتیک استفاده کنند حساسیتش به مراتب کمتره

Atghia
30-07-2014, 13:08
سلام دوستان
یه ادکلن مردونه تا حدود قیمت 80 بهم معرفی کنید برای فصل تابستون و منطقه مرطوب

یه سوال دیگه
من الان ادکلن های :

V - MAX
Rio
Shalis
Emotion
رو دارم ، میخواستم ببینم کدومش برای این فصل خوبه ؟؟؟

+

نظرتون در مورد ورساچه بلو جینز چیه ؟؟؟

این ورساچه ای که گفتید اصلا جالب نیست
کدوم عطر از ریو داشتید؟ چون ریو نام برند هست که عطرهای معروف رو مشابه سازی میکنه

اما در رده زیر 100 هزار تومن انتخابها بسیار محدود هست

میشه جگوار کلاسیک (شیشه ابی) رو نام برد
و عطر اکسیژن از لانوین

szh_1367
30-07-2014, 13:55
با سلام
تا اونجایی که من اطّلاع دارم خوشبوکننده ی ضدّحسّاسیّت وجود نداره.

ضد حساسیت که نداریم اما ترجیحا عطرهای خنک و آکواتیک استفاده کنند حساسیتش به مراتب کمتره

در یکی از سایت ها کاربری به ادکلن یا عطر اورگانیک اشاره کرده بود که حساسیت زا نیست اطلاعاتی در این مورد دارید ؟

عطرهای خنک چی پیشنهاد میکنید ؟ ( لطفا مناسب خانوم ها یا اقایون بودن رو هم بفرمائید)

mf.designing
30-07-2014, 14:37
سلام به دوستان اهل فن
یه ادکلن میخوام با ماندگاری بالا و رایحه تلخ و ملایم که البته حس یه جنتلمن واقعی رو منتقل کنه ! :دی

ممنون

Abdolreza2012
30-07-2014, 15:40
این ورساچه ای که گفتید اصلا جالب نیست
کدوم عطر از ریو داشتید؟ چون ریو نام برند هست که عطرهای معروف رو مشابه سازی میکنه

اما در رده زیر 100 هزار تومن انتخابها بسیار محدود هست

میشه جگوار کلاسیک (شیشه ابی) رو نام برد
و عطر اکسیژن از لانوین

من ریو مشکی دارم ( Noir De Rio )

الان همونطور که گفتم ادکلن دارم ، پس میتونم فعلا بمونم و بودجه رو کمی افزایش بدم
یه ادکلن خوووب به نظرتون چی هست
حداکثر 150

ممنون

Atghia
30-07-2014, 16:21
در یکی از سایت ها کاربری به ادکلن یا عطر اورگانیک اشاره کرده بود که حساسیت زا نیست اطلاعاتی در این مورد دارید ؟

عطرهای خنک چی پیشنهاد میکنید ؟ ( لطفا مناسب خانوم ها یا اقایون بودن رو هم بفرمائید)

(با درنظر گرفتن نکته ای که گفتید انتخابهایی که خنکتر و ملایم تر هستند):

برای خانومها:

آکوا وومن
همچنین لئو پار از کنزو

مردونه هم:

بولگاری آکوا
آکوا essenziale از فرگامو
ازارو کروم اسپرت

من ریو مشکی دارم ( Noir De Rio )

الان همونطور که گفتم ادکلن دارم ، پس میتونم فعلا بمونم و بودجه رو کمی افزایش بدم
یه ادکلن خوووب به نظرتون چی هست
حداکثر 150

ممنون

البته ای کاش اشاره میکردید برای چه فصلی مد نظرتون هست((چون گفتید فعلا قصد خرید ندارید نمیدونم فصل گرم مدنظرتونه یا پاییز زمستون...))
اما تا حد150 بهترین عطر مردونه ای که من باهاش برخورد داشتم آزارو دسیبل هست بینهایت دوست دارم عطرش رو:n06:
فصل رو بگید عطرهای دیگه ای هم میشه پیشنهاد کرد

Atghia
30-07-2014, 16:27
سلام به دوستان اهل فن
یه ادکلن میخوام با ماندگاری بالا و رایحه تلخ و ملایم که البته حس یه جنتلمن واقعی رو منتقل کنه ! :دی

ممنون

بلک XS از پاکو رابان
بنگ بنگ از مارک جاکوب

Abdolreza2012
30-07-2014, 16:49
البته ای کاش اشاره میکردید برای چه فصلی مد نظرتون هست((چون گفتید فعلا قصد خرید ندارید نمیدونم فصل گرم مدنظرتونه یا پاییز زمستون...))
اما تا حد150 بهترین عطر مردونه ای که من باهاش برخورد داشتم آزارو دسیبل هست بینهایت دوست دارم عطرش رو:n06:
فصل رو بگید عطرهای دیگه ای هم میشه پیشنهاد کرد

ممنون :n16:
اگه بخوام بمونم بعد بگیرم ، میره برای پاییز و زمستون
چون من از اینجا نمیگیرم ( گیلان ) - یکی از آشناهامون جنوب هست و هر وقت میره دوبی ، من به ایشون میگم و برام میاره بخاطر همین به احتمال زیاد میمونه برای زمستون
ادکلنی برای تمام فصول نداریم ؟؟؟ :n02:

+

از اینایی که خودم دارم ، کدومش برای این فصل مناسب هست ؟؟؟

V - MAX
Rio
Shalis
Emotion

اینو خودتون تو صفحه قبل معرفی کردید :

sharif.1.attar
01-08-2014, 09:48
شخصیّت رایحه:
عطر مردانه، دارای رایحه ی تمیز و اقیانوسی، مخلوط با نوت شیرین که در نوت اوّلیّه رایحه ی سبز و در نوت پایانی، رایحه ی نعناع هندی نیز به مشام می رسد که نعناع هندی در تضاد با نوت های اوّلیّه و میانی، نوت تمیزی بحساب نمی آید.
استخوان بندی این عطر مشابه بولگاری آکوا و هم خانواده ی آن است با این تفاوت که بسیار شیرین تر از آن بشمار می آید.
شخصیّت این عطر لطیف، شیرین، سبک و سرد می باشد.
خصوصیّات رایحه:
1. رایحه ی این عطر، تقریباً خطی است که از ابتدا تا انتها تغییر چندانی در رایحه بوجود نمی آید؛
2. نوت ها به اندازه ی کافی در عطر گنجانده شده و عطر نسبتاً پر و کامل است؛
3. ماندگاری و پخش رایحه ی این عطر در حدِ متوسّط می باشد.
زمان و مکان استفاده:
استفاده از این عطر برای فصول گرم سال و با لباس های اسپرت پیشنهاد می شود و مخصوص جوانان بوده که برای افراد مسن و خانم ها انتخاب مناسبی نیست.
پیشنهاد:
انتخاب این عطر به جوانانی توصیه می شود که دوست دارند از رایحه ی آشنای اقیانوسی که کاملاً جاافتاده و طرفدار دارد استفاده نمایند و بدنبال نوت نو نمی باشند.

Atghia
01-08-2014, 13:10
ممنون :n16:
اگه بخوام بمونم بعد بگیرم ، میره برای پاییز و زمستون
چون من از اینجا نمیگیرم ( گیلان ) - یکی از آشناهامون جنوب هست و هر وقت میره دوبی ، من به ایشون میگم و برام میاره بخاطر همین به احتمال زیاد میمونه برای زمستون
ادکلنی برای تمام فصول نداریم ؟؟؟ :n02:

+

از اینایی که خودم دارم ، کدومش برای این فصل مناسب هست ؟؟؟

V - MAX
Rio
Shalis
Emotion

اینو خودتون تو صفحه قبل معرفی کردید :

بله عطرهای چهارفصل هم داریم اکثریت عطرهای ملایم میتونن چهارفصل باشن البته بیشتر ملایم رو به تلخی
عطری که من معرفی کردم تقریبا میشه گفت خنک محسوب میشه اما میتونه چهارفصل هم باشه
خاص نیست اما عطر خوبیه

در مورد عطرهایی که گفتید متاسفانه آشنایی چندانی ندارم اما اون ریو چون در اصل مشابه نویر از لالیک هست باید گرم باشه پس بدرد تابستون نمیخوره!

کلا نویر به معنی سیاه و تیره چه در عطرهای زنونه ((مثل جاسمین نویر بولگاری یا کریستال نویر ورساچه))چه مردونه بیشتر رایحه ای رو به گرمی داره
یک اصل کلی هستش که عطرهای خنک معمولا شیشه های روشن مثلا ابی یا بیرنگ دارند
و عطرهای گرم و سنگین شیشه های تیره تر و مات
البته این یک چیز کلی نیست اما اکثرا اینطوریه که گفتم
(شاید بتونه در یک نظر کلی کمی کمک کننده باشه):n17:
موفق باشید:n16:

EngineeR EhsaN
01-08-2014, 22:19
بچه‌ها یه عطر خوب میخوام برام معرفی کنید از این گِرمیا. مردانه و جنتلمنانه باشه، البته جنس مخالف رو جذب کنه :n02:

sAeEd_kHaAn
03-08-2014, 19:00
کسی لالیک اسپورت رو تست کرده ؟

sAeEd_kHaAn
03-08-2014, 21:46
کسی لالیک اسپورت رو تست کرده ؟

خودم خریدمش :n02:
خنک تر از لالیک مشکی هست و همون بوی چوبی باحالو حفظ کرده

sharif.1.attar
03-08-2014, 21:52

نوت ها:
عطر زنانه ی دارای تمِ شرقی، با طلیعه ای مخلوط از نوت های وانیلی، کارامل، پشمک شکری، شکلات، توتون و تنباکو، از گونه ای که در عطر کاپتان بلک وجود دارد.
این عطر، هرچند در نوت میانی کمی گل-بو می شود، امّا تا پایان، تقریباً بدون تغییر و یا با تغییر اندکی باقی می ماند.
نوت مورد استفاده در این عطر از محبوبیّت زیادی در بین زنان ایرانی برخوردار است لکن رایحه ی رایج و تکراری بحساب می آید.
شخصیّت رایحه:
ریچی ریچی عطری گرم، شیرین، (پودری) گل-بو، سنگین و غلیظ می باشد.
خصوصیّات رایحه:
1. مهم ترین خصیصه ی رایحه ی این عطر، ماندگاری بالا، بدلیل استفاده از موادِّ اوّلیّه ی مربوط به نوت پایه است؛
2. خطّی بودن رایحه و عدم تغییر شکل کلّی آن از ابتدا تا انتها؛
3. بنظر اگر قرار بود نوت های دیگری در عطر گنجانده می شد تا عطر کامل و پر شود، عطر از حالت خطّی و شیرین خارج می گردید؛
4. سادگی عطر و عدم پیچیدگی آن.
زمان و مکان استفاده:
عطر مناسب بانوان، مخصوصاً افراد میان-سال و مسن بوده و بهتر است در روزهای سرد سال استفاده شود. با توجّه به شخصیّت تند و شیرین رایحه، استفاده از این عطر در مکان ها و مناسبات غیررسمی پیشنهاد می شود.
پیشنهاد:
عطر به افرادی پیشنهاد می شود که بدنبال رایحه هایی سنّتی می گردند که برای استشمام-کنندگان آشنا و حالت غیر قطبی دارد. بدین معنی کمتر کسی ممکن است از رایحه ی این عطر متنفّر باشد. هرچند شیرینی زیاد این عطر می تواند برای برخی غیرقابل تحمّل باشد.

roteal2007
04-08-2014, 12:03
سلام به همه....
میخپاستم ببینم بین فارنهایت با ته بوی خیار
و تق هرمس کدوم رو پیشنهاد دارین؟
اولویت هم پخش بو و‌خاصیت مست کنندگی (خخخ)

Atghia
04-08-2014, 20:56
امروز با یک عطر بسیار لطیف و دلنشین برخورد داشتم! عطری از برند نینا ریچی به اسم پرمیر ژور
بر روی پوست بالای 4 ساعت ماندگاری خوب! و پخش بوی جالب! بطوریکه اطرافیان کاملا حس میکنند!
بوی شیرینی داره و بیشتر به رایحه گلها نزدیکه
خیلی گرم نیست اما نمیشه گفت خنکه فکر میکنم میشه چهارفصل استفاده کرد ازش
بهرحال حیف بود عطر به این خوبی رو معرفی نکنم!
قیمت هم 100 میل 160 تومن دیدم

Atghia
04-08-2014, 21:05
سلام به همه....

راستش دقیقا متوجه نشدم کدوم فارنهایت منظورتونه؟ ولی چون به ته بوی خیار اشاره کردید پس باید آکوا فارنهایت باشه که عطر خنکتری نسبت به ابسلوت هست!
که در اینصورت از لحاظ خوشبو بودن بنظرم فارنهایت از تغ بهتره
از لحاظ پخش شوندگی بدون شک تغ
در ضمن تغ هرمس عطر گرمی هست بسیار ماندگار و پخش بوی عالی منتهی وقتی زیاد بمونه به ترشی میزنه واسه همین من زیاد خوشم نمیاد ازش
:n17:

sAeEd_kHaAn
05-08-2014, 23:00
خرید امروز :n02:

Atghia
05-08-2014, 23:13
فوتورتی هنوزم هست؟ یادش بخیر :n26:
چند گرفتید؟
خیلی عطر خوشبویی بود زمانی برای خودش:n18:

30vil
05-08-2014, 23:47
سلام به همه....

اکوا فارنهایت بوی خیار میده البته در نت ابتدایی بسیار هم خوشبو هستش اما بین تق و اکوا فارنهایت نظرم روی تق هستش چون کیفیت و ماندگاری به مراتب بهتری داره

اما مشکلش اینه که خیلی همه گیر شده و دیگه انقدر رایحه اش خاص حساب نمیشه!!

roteal2007
06-08-2014, 12:25
با تشکر از همگی یکی پیدا کردم تستر فارنهایت رو ۱۵۰ میداد سفارش دادم...
راستی دوستان چند تا عطر چهار فصل میشه معرفی کنید که پخش بوش وحشتناک باشه

sAeEd_kHaAn
06-08-2014, 15:32
فوتورتی هنوزم هست؟ یادش بخیر :n26:
چند گرفتید؟
خیلی عطر خوشبویی بود زمانی برای خودش:n18:
آره خوش بو هست ولی موندگاری زیادی نداره
15 تومن :دی

sAeEd_kHaAn
06-08-2014, 15:37
راستی دوستان چند تا عطر چهار فصل میشه معرفی کنید که پخش بوش وحشتناک باشه

تستر فارنهایت 150 ؟؟؟ بعید میدونم اصل باشه
معمولا عطر های گرم پخش بوشون بالاس که چهار فصل نیستند

roteal2007
06-08-2014, 15:38
تستر فارنهایت 150 ؟؟؟ بعید میدونم اصل باشه
معمولا عطر های گرم پخش بوشون بالاس که چهار فصل نیستند

اره یکی از بچه های سایت همسایه....
شنیده بودم تام فوردها چهار فصلن؟

arash59b
06-08-2014, 15:42

تام فوردها معمولا زمستانی هستند

قراره چندتا از نمونه های جدید تام فورد سفارش بدم رسید نظرم رو میگم

roteal2007
06-08-2014, 15:43
تام فوردها معمولا زمستانی هستند

یه چندتا از نمونه های جدید تام فورد سفارش بدم رسید نظرم رو میگم

شنیدم‌تام فورد Noir یکمی خنک هست؟!

30vil
06-08-2014, 17:37
دوستان اگر دنبال کار 4 فصل شیک و ماندگار میگردید من گوچی گیلتی را پیشنهاد میدم کافیه این عطر را تست کنید و عاشقش شوید

Atghia
06-08-2014, 17:54

شنیدم‌تام فورد Noir یکمی خنک هست؟!

تام فورد برندی هست که مثل هر برند دیگه ای هم عطر خنک داره هم عطر گرم!
نویر ها عموما خنک نیستند بلکه گرم هستند و تام فورد نویر هم از این قاعده مستثنی نیست:n06:
از برند تام فورد اگر عطر خنک بخواید انتخاب کنید:

گری وتیور
نرولی

گزینه های مناسبی هستند که اولی علیرغم رایحه دلنشینی که داره چون خنک هست خیلی ماندگاری و پخش جالبی نداره
دومی اما عطر قوی هست منتهی برای سلایق خاص!

roteal2007
06-08-2014, 17:59
دوستان اگر دنبال کار 4 فصل شیک و ماندگار میگردید من گوچی گیلتی را پیشنهاد میدم کافیه این عطر را تست کنید و عاشقش شوید
انگار‌چند مدل داره منظور شما black هستش؟

MOHAMMAD2010
06-08-2014, 18:07
به نظرم با این قیمت اصل نیست !
از یه مغازه معتبر یه ادکلن 150 تومنی اصل بخری بهتره تا اینا که معلوم نیست چی هستن !

roteal2007
06-08-2014, 18:08
به نظرم با این قیمت اصل نیست !
از یه مغازه معتبر یه ادکلن 150 تومنی اصل بخری بهتره تا اینا که معلوم نیست چی هستن !

ماشالا اینجا همه کارشناسن....بابا بزارین بیاد تست کنم بعد....

30vil
06-08-2014, 18:11
انگار‌چند مدل داره منظور شما black هستش؟

منظورم این گیلتی هستش نسخه بلک را تست نکردم تاحالا

MOHAMMAD2010
06-08-2014, 18:26
ماشالا اینجا همه کارشناسن....بابا بزارین بیاد تست کنم بعد....
والا من خودم قبلا از همین تستر ها از همین جاها خریدم دیدم توشون چی بوده ! میگم که شما گول نخوری ! اگه نه به من چه اصلا برو 100 تا بخر !

roteal2007
06-08-2014, 18:28
والا من خودم قبلا از همین تستر ها از همین جاها خریدم دیدم توشون چی بوده ! میگم که شما گول نخوری ! اگه نه به من چه اصلا برو 100 تا بخر !

رسید دستم‌میام رویو‌میزارم تا دوستان بیش از این گمراه نشن. یا حق.

Abdolreza2012
06-08-2014, 21:54
منظورم این گیلتی هستش نسخه بلک را تست نکردم تاحالا

ممنون
چهارفصله ؟؟؟
من این رو نتونستم تو نت قیمت دقیقشو پیدا کنم
حدود قیمتش چند هست ؟؟؟

Atghia
06-08-2014, 22:27
ممنون
چهارفصله ؟؟؟
من این رو نتونستم تو نت قیمت دقیقشو پیدا کنم
حدود قیمتش چند هست ؟؟؟

ملایم و تلخ هست پس میتونه چهارفصل باشه
حدود 200 تومن

sAeEd_kHaAn
07-08-2014, 16:03
رسید دستم‌میام رویو‌میزارم تا دوستان بیش از این گمراه نشن. یا حق.

وقتی یه چیزیو زیادی ارزون بهت قیمت بدن مشکوکه آخه عطر 300تومنیو چطور 150 قیمت دادن بهت ؟

MOHAMMAD2010
07-08-2014, 17:02
اینجا کسی Dirty English داره ؟ میگن خیلی پخشش پایینه درسته ؟

mojtaba2321
09-08-2014, 00:20
دوستان کسی Creation داره؟

kaveh_iso
11-08-2014, 22:22
با سلام و تشکر از دوستان که زحمت این بحث رو میکشن.
من با توجه به بودجم به چند مورد اشاره میکنم. دوستان لطفا راهنمایی کنند.
Bvlgari aqva Pour Homme
Azzaro Pour Homme
Davidoff Cool Water
Lalique Encre Noire
Lalique Encre Noire sport
Mont Blanc Legend
Versace pour Homme
Paco Rabanne 1 Million
دوستان ماندگاری بالا خیلی برام مهمه. حداقل 5 ساعت ماندگاری داشته باشه. خوشبو(جذاب) ، ماندگار ، ملایم ( تند نباشه سردرد میگیرم)،چهارفصل(پول ندارم چندتا بخرم)

Atghia
11-08-2014, 22:36
با سلام و تشکر از دوستان که زحمت این بحث رو میکشن.
من با توجه به بودجم به چند مورد اشاره میکنم. دوستان لطفا راهنمایی کنند.
Bvlgari

Bvlgari aqva Pour Homme
Azzaro Pour HommeBvlgari

Davidoff / Cool Water

Davidoff Cool Water
Lalique Encre Noire
Mont Blanc Legend
Versace pour Homme
Paco Rabanne / 1Million EDT
Davidoff / Cool Water

Paco Rabanne 1 Million
دوستان ماندگاری بالا خیلی برام مهمه. حداقل 5 ساعت ماندگاری داشته باشه. خوشبو(جذاب) ، ماندگار ، ملایم ( تند نباشه سردرد میگیرم)،چهارفصل(پول ندارم چندتا بخرم)

سلام
برای چه فصلی؟ ببینید ماندگاری بالا معمولا در مورد عطرهایی هست که بیشتر به گرم نزدیک هستند و نه خنک!
البته عطرهای خنک ماندگار هم داریم که رنج قیمتی خیلی بالایی دارند

اما در لیست شما از لحاظ جذابیت و ماندگاری بالا قطعا 1میلیون مقام اول رو داره منتهی بوش ملایم نیست و میتونه واسه بعضی ها تند هم باشه! کلا عطر گرمی محسوب میشه و نه خنک

مورد دوم هم مونت بلنک لجند هست که اینهم به شدت ماندگاری بالایی داره ولی این هم ملایم نیست مگر اینکه شیشه آبی رنگش (ادیشن جدیدتر هست) رو بگیرید که ملایم تر از شیشه مشکی هست اما ماندگاری کمتری داره ولی باز در مجموع از لحاظ ماندگاری خوبه

آزارو پورهوم منظورتون همون شیشه زرد رنگشه؟ بوی کلاسیکی داره بنظر من بیشتر مناسب اقایون میانسال هست تا جوانان در واقع اسپرت نیست! این هم عطر گرمی هستش و برای شخص من خاطره انگیز ...ماندگاریش خوبه اما نه در حد 1میلیون

کول واتر دایدووف عطر خنک و ملایمی هست رایحه خطی داره برای مصرف روزانه خوبه در بین عطرهای خنک ماندگاری عالی نداره اما ماندگاریش کم هم نیست ولی در حد 5 ساعت نباید ازش انتظار داشته باشید...

لالیک نویر هم عطر گرمی محسوب میشه خیلی هم زیاد و تکراری شده و وقتی در مقام مقایسه با 1میلیون و ازارو پورهوم بخواید حساب کنید من کلا به حسابش نمیارم :دی

اکوا بولگاری و ورساچه ای که اشاره کردید هردو رایحه خنکی دارند اما ورساچه از لحاظ ماندگاری ضعیف هست...

در مجموع در لیست شما

اگر عطر گرم مدنظرتون هست اولویت اینطوره:

1- وان میلیون
2- ازارو پور هوم
3- لالیک

اگر عطر خنک مدنظرتونه:

1- مونت بلنک لجند
2- کوول واتر
3- اکوا بولگاری
4- ورساچه

نکته ای که هست اینا نظر شخصی من هست عطر سلیقه ای هست و در نهایت انتخاب با شما

kaveh_iso
12-08-2014, 09:08
سلام
برای چه فصلی؟ ببینید ماندگاری بالا معمولا در مورد عطرهایی هست که بیشتر به گرم نزدیک هستند و نه خنک!
البته عطرهای خنک ماندگار هم داریم که رنج قیمتی خیلی بالایی دارند

اما در لیست شما از لحاظ جذابیت و ماندگاری بالا قطعا 1میلیون مقام اول رو داره منتهی بوش ملایم نیست و میتونه واسه بعضی ها تند هم باشه! کلا عطر گرمی محسوب میشه و نه خنک

مورد دوم هم مونت بلنک لجند هست که اینهم به شدت ماندگاری بالایی داره ولی این هم ملایم نیست مگر اینکه شیشه آبی رنگش (ادیشن جدیدتر هست) رو بگیرید که ملایم تر از شیشه مشکی هست اما ماندگاری کمتری داره ولی باز در مجموع از لحاظ ماندگاری خوبه

آزارو پورهوم منظورتون همون شیشه زرد رنگشه؟ بوی کلاسیکی داره بنظر من بیشتر مناسب اقایون میانسال هست تا جوانان در واقع اسپرت نیست! این هم عطر گرمی هستش و برای شخص من خاطره انگیز ...ماندگاریش خوبه اما نه در حد 1میلیون

کول واتر دایدووف عطر خنک و ملایمی هست رایحه خطی داره برای مصرف روزانه خوبه در بین عطرهای خنک ماندگاری عالی نداره اما ماندگاریش کم هم نیست ولی در حد 5 ساعت نباید ازش انتظار داشته باشید...

لالیک نویر هم عطر گرمی محسوب میشه خیلی هم زیاد و تکراری شده و وقتی در مقام مقایسه با 1میلیون و ازارو پورهوم بخواید حساب کنید من کلا به حسابش نمیارم :دی

اکوا بولگاری و ورساچه ای که اشاره کردید هردو رایحه خنکی دارند اما ورساچه از لحاظ ماندگاری ضعیف هست...

در مجموع در لیست شما

اگر عطر گرم مدنظرتون هست اولویت اینطوره:

1- وان میلیون
2- ازارو پور هوم
3- لالیک

اگر عطر خنک مدنظرتونه:

1- مونت بلنک لجند
2- کوول واتر
3- اکوا بولگاری
4- ورساچه

نکته ای که هست اینا نظر شخصی من هست عطر سلیقه ای هست و در نهایت انتخاب با شما

مرسی از پاسخ شما

پس انتخاب من محدود شد به وان میلیون و مونت بلانک.

سوال اول : میگن 2 تاشو میشه 4 فصل استفاده کرد. درسته؟

سوال دوم : فقط مسئله پخش بو میمونه. حقیقتش دوس دارم پخش بو ملایم باشه . خیلی تند و آزاردهنده نباشه. 1 بار 1 عطری زده بودم پخش بوش خیلی زیاد بود.سوار تاکسی شدم . یکی شروع کرد سرفه و عطسه کردن. انقد اذیت شد مجبور شدم پباده شم.

سوال سوم : واسه استفاده روزانه (هر از گاهی نه همیشه) میشه رو وان میلیون حساب کرد ؟ آخه تو سایتا زده واسه مراسم و مهمونی خوبه؟

Atghia
12-08-2014, 10:54
مرسی از پاسخ شما

پس انتخاب من محدود شد به وان میلیون و مونت بلانک.

سوال اول : میگن 2 تاشو میشه 4 فصل استفاده کرد. درسته؟

سوال دوم : فقط مسئله پخش بو میمونه. حقیقتش دوس دارم پخش بو ملایم باشه . خیلی تند و آزاردهنده نباشه. 1 بار 1 عطری زده بودم پخش بوش خیلی زیاد بود.سوار تاکسی شدم . یکی شروع کرد سرفه و عطسه کردن. انقد اذیت شد مجبور شدم پباده شم.

سوال سوم : واسه استفاده روزانه (هر از گاهی نه همیشه) میشه رو وان میلیون حساب کرد ؟ آخه تو سایتا زده واسه مراسم و مهمونی خوبه؟

1 میلیون چهارفصل نیست حداقل در تابستان جایی نداره برای استفاده!
ولی مونت بلنک رو میشه چهارفصل استفاده کرد

ازاردهنده که نیستند ولی جفتشون پخش بوی بالایی دارند عطری که ماندگاریش بالا باشه عمدتا دارای پخش خوبی هم هست در واقع اینکه خیلی ملایم باشه انگاری کلا نیست و دیگه نمیشه گفت ماندگار هستش

عمدتا عطرهای گرم میتونن حالت رسمی داشته باشند اما دلیل این نیست که برای استفاده روزانه خوب نیستند پس 1میلیون میتونه روزانه استفاده بشه اما معمولتر اینه که برای استفاده روزانه عطر دم دستی اسپرت بیشتر انتخاب میکنن که پخش بو و ماندگاری انچنانی نداشته باشه خیلی هم گرون نباشه
برای مجلس و مراسم هم عطرای سنگینتر و گرمتر
برای قرارهای دوستانه هم عطرهای خنک و شیرین
و...

ولی بین این دوتا اونی که با همه موارد فوق براتون کارایی بخواد داشته باشه مونت بلنک بهتره:n06:

omid-p30
12-08-2014, 11:00
سلام.

آقا یه راهنمایی مبتدیانه میخواستم.

کلا تا حالا عطر و ادکلن نخریدم و تو کار عطر فله ای بودم.

الان یه ادکلن میخوام بخرم، و اصلا هیچی نمیدونم. فرق گرم و سرد رو هم به سختی تشخیص میدم.

برای شروع چند تا مارک عمومی و پر فروش میتونید معرفی کنید که قابل اعتماد باشه، تا من تازه کار از خریدش پشیمون نشم ؟

چون اولین خریدم هست و احتمال اشتباه بالاست قیمتش هم اصلا نمیخوام گرون بشه. حدود پنجاه تومن خوبه. قیمت ها البته دستم نیست، نمیدونم با این قیمت هست چیزی اصلا یا نه.

به هر حال خواستم قبلا از این که برم مغازه بگم یه دکلن میخوام، مارک مناسبی اگر هست بفرمایید.

ممنون.

Atghia
12-08-2014, 11:17
سلام.

آقا یه راهنمایی مبتدیانه میخواستم.

کلا تا حالا عطر و ادکلن نخریدم و تو کار عطر فله ای بودم.

الان یه ادکلن میخوام بخرم، و اصلا هیچی نمیدونم. فرق گرم و سرد رو هم به سختی تشخیص میدم.

برای شروع چند تا مارک عمومی و پر فروش میتونید معرفی کنید که قابل اعتماد باشه، تا من تازه کار از خریدش پشیمون نشم ؟

چون اولین خریدم هست و احتمال اشتباه بالاست قیمتش هم اصلا نمیخوام گرون بشه. حدود پنجاه تومن خوبه. قیمت ها البته دستم نیست، نمیدونم با این قیمت هست چیزی اصلا یا نه.

به هر حال خواستم قبلا از این که برم مغازه بگم یه دکلن میخوام، مارک مناسبی اگر هست بفرمایید.

ممنون.

50 که فقط عطر اماراتی ریو میشه یافت! که کیفیت پایینی داره
از سری ریو :

ریو بلو د ریو====مشابه بلو د شنل از برند مطرح شنل
ریو آر سی====مشابه ch از برند کارولینا هررا

اگر ریو نمیخواید بگیرید در رنج قیمتی پایین :

جگوار کلاسیک شیشه ابی حدود 80 تومن
پسنجر از برند اس تی دوپوند حدود 120 تومن
آزارو کروم از برند آزارو حدود 120 خیلی پرفروش هست
کوول واتر از داویدووف هم حدود 110 پرفروش بوده و هست

اینا عطرای روتینی هست همه پسند هستند و کم پیش میاد کسی پیدا بشه بگه خوشم نمیاد! همشون هم خنک هستند عمدا خنک ها رو معرفی کردم چون فصل گرما هست و عطرای گرم باعث میشه که زده بشید از بوی عطر حتی اگر در حقیقت خیلی هم عطر خوبی باشه

sAeEd_kHaAn
12-08-2014, 16:25
دوستان نظرتون در مورد Ambre Noire Yves Rocher چیه ؟ 100 میلشو 150 سراغ دارم بنظزم عطر بدی نیومد نظراون چیه ؟

kaveh_iso
12-08-2014, 22:08
از دوستان کسی میدونه مغازه معتبر و قابل اعتماد تو شیراز کجا هست؟

omid-p30
14-08-2014, 18:01
50 که فقط عطر اماراتی ریو میشه یافت! که کیفیت پایینی داره
از سری ریو :

ریو بلو د ریو====مشابه بلو د شنل از برند مطرح شنل
ریو آر سی====مشابه ch از برند کارولینا هررا

اگر ریو نمیخواید بگیرید در رنج قیمتی پایین :

جگوار کلاسیک شیشه ابی حدود 80 تومن
پسنجر از برند اس تی دوپوند حدود 120 تومن
آزارو کروم از برند آزارو حدود 120 خیلی پرفروش هست
کوول واتر از داویدووف هم حدود 110 پرفروش بوده و هست

اینا عطرای روتینی هست همه پسند هستند و کم پیش میاد کسی پیدا بشه بگه خوشم نمیاد! همشون هم خنک هستند عمدا خنک ها رو معرفی کردم چون فصل گرما هست و عطرای گرم باعث میشه که زده بشید از بوی عطر حتی اگر در حقیقت خیلی هم عطر خوبی باشه

مرسی، همون جگوار کلاسیک شیشه ابی رو خریدم.

فقط خونه که اومدم دیدم روی اون برچسب نظارتی سازمان صنعت و تجارت، تاریخش رو زده 2008 تا 2012

روی خود شیشه البته تاریخی نیست و نمیدونم تاریخ رو برچسب اصلا درست هست یا نه چون اون جا هم زده ساخت آلمان ولی رو شیشه زده ساخت فرانسه.

به هر حال اگر تاریخ درست هست و مشکلی هم ایجاد میکنه بگید تا در صورت امکان برم پس بدم.

ممنون.

Atghia
14-08-2014, 18:05
مرسی، همون جگوار کلاسیک شیشه ابی رو خریدم.

فقط خونه که اومدم دیدم روی اون برچسب نظارتی سازمان صنعت و تجارت، تاریخش رو زده 2008 تا 2012

روی خود شیشه البته تاریخی نیست و نمیدونم تاریخ رو برچسب اصلا درست هست یا نه چون اون جا هم زده ساخت آلمان ولی رو شیشه زده ساخت فرانسه.

به هر حال اگر تاریخ درست هست و مشکلی هم ایجاد میکنه بگید تا در صورت امکان برم پس بدم.

ممنون.

رو برچسب خیلی حساب باز نکنید برچسب ها رو کیلویی میخرن و استفاده میکنن :دی
عطر تاریخ انقضا میشه گفت نداره ((تا 11 سال در شرایط نگهداری معمول جواب میده :n18:شرایط غیرمعمول یعنی مثلا گرمای هوای زیاد و امثالهم...))

yashgin128
15-08-2014, 08:48
دوستان اگه ممکنه چندتا عطر زنانه معرفی کنند تا 200 هزار.
بوی تندی نداشته باشه.کلا یه چیز خوب باشه
متشکر

Atghia
15-08-2014, 09:09
دوستان اگه ممکنه چندتا عطر زنانه معرفی کنند تا 200 هزار.
بوی تندی نداشته باشه.کلا یه چیز خوب باشه
متشکر

سلام
برای چه فصلی مد نظرتون هست؟

amirfakhrian
15-08-2014, 18:11
سلام
دوستان برای فصل پاییز و زمستون (ادکلن گرم)چه ادکلنی رو پیشنهاد می کنید؟ پخش بو و ماندگاری و تک بودن رایحه برام مهمه. ادکلن فعلیم polo blue است خوشبو است ولی رایحه مشابهش زیاد است.
tom ford extreme, black orchid چطوریاست؟

30vil
15-08-2014, 21:23
سلام
دوستان برای فصل پاییز و زمستون (ادکلن گرم)چه ادکلنی رو پیشنهاد می کنید؟ پخش بو و ماندگاری و تک بودن رایحه برام مهمه. ادکلن فعلیم polo blue است خوشبو است ولی رایحه مشابهش زیاد است.

پلو بلو با اون بوی ابتدایی هندوانه که داره اصلا گرم نیست و مناسب پاییز و زمستان هم نیست اما هر چقدر هم مشابه داشته باشه همیشه تکه :n12:

در مورد کار مناسب اگر بودجه تون به تام فورد هایی که نام بردید میرسه که بسیار هم عالی هستند اما به نظر من مناسب زیر 25 سال نیستند و بسیار سنگین و مردانه اند

کار پیشنهادی خودم وود مشکی یا همان راکی موانتین هستش که خودم قصد خریدشو دارم واقعا خوشبو و شیک هستش

amirfakhrian
15-08-2014, 21:52
پلو بلو با اون بوی ابتدایی هندوانه که داره اصلا گرم نیست و مناسب پاییز و زمستان هم نیست اما هر چقدر هم مشابه داشته باشه همیشه تکه :n12:

در مورد کار مناسب اگر بودجه تون به تام فورد هایی که نام بردید میرسه که بسیار هم عالی هستند اما به نظر من مناسب زیر 25 سال نیستند و بسیار سنگین و مردانه اند

کار پیشنهادی خودم وود مشکی یا همان راکی موانتین هستش که خودم قصد خریدشو دارم واقعا خوشبو و شیک هستش
ممنون از جوابتون
از خنک بودن polo blue اطلاع دارم و به خاطر کپی های زیادی که از رایحه این ادکلن وجود دارد اسمش رو اعلام کردم.
حالا شما از کجا فهمیدید که من زیر 25 سال سن دارم؟:n13: 29 ساله هستم.

Atghia
15-08-2014, 23:06
سلام

انتخاب اول و اخر من از گذشته تاکنون ==>> پیور هاوانا از تری ماگلر:n18: تکرار نشدنی و تک هست بدون شک:n06:

30vil
15-08-2014, 23:15
حالا شما از کجا فهمیدید که من زیر 25 سال سن دارم؟:n13: 29 ساله هستم.

سن را به صورت کلی گفتم و منظورم شخص شما نبودید

در مورد کپی درست میگید متاسفانه اسانسها و پرفیوم اکثر این عطرها در همه جا در دسترسه و همین تام فورد بلک ارکید اسانسش گرمی 2000 تومانه که خیلی هم مورد استفاده قرار میگیره :n02:

yashgin128
16-08-2014, 07:42
سلام
برای چه فصلی مد نظرتون هست؟
پایـــــــــــیز

farid123
16-08-2014, 08:05
انتخاب اول و اخر من از گذشته تاکنون ==>> پیور هاوانا از تری ماگلر:n18: تکرار نشدنی و تک هست بدون شک:n06:
جایی را برای خریدش میشناسید؟چند ماه پیش که من دنبالش بودم هیچ جا نبود :n01:

Atghia
16-08-2014, 09:25
پایـــــــــــیز

عطر ویش از چوپارد رایحه گرم و شیرین قیمت حدودی 120

NOTTE از برند بولگاری خنک و شیرین قیمت کمی بیش از 200

سینما از برند ایو سن لورن رایحه شیرین قیمت 210

جیمی چوو از برند جیمی چوو رایحه میوه ای و شیرین قیمت 190

انجل از برند تری ماگلر رایحه شیرین قیمت 230

اینا عطرای مورد علاقه من هستند (برای پاییز و زمستان) گزینه 2 و 3 رو بیش از بقیه میپسندم:n17:

جایی را برای خریدش میشناسید؟چند ماه پیش که من دنبالش بودم هیچ جا نبود :n01:
والا من در شهرستان دیدم که بعضی مغازه ها دارند...
در تهران هم فکر نمیکنم نایاب باشه! ((البته اخیرا ندیدم))
یک سایت اینترنتی هم داره که براتون با پیام خصوصی میفرستم
اما به تازگی برند نامی تری ماگلر اقدام به عرضه نسخه جدیدی از محصولات A Man داشته که خیلی زیاد مشابه با پیور هاوانا هست و با رایحه وودی ترکیب شده! بنظر خیلی جالب توجه میاد البته نمیدونم برای فروش در ایران اومده یا خیر

s.hossein45
16-08-2014, 21:28
اما به تازگی برند نامی تری ماگلر اقدام به عرضه نسخه جدیدی از محصولات A Man داشته که خیلی زیاد مشابه با پیور هاوانا هست و با رایحه وودی ترکیب شده! بنظر خیلی جالب توجه میاد البته نمیدونم برای فروش در ایران اومده یا خیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [/QUOTE] سلام : اسم کاملش A*Men Pure Wood هست . با رایحه چوب - وانیل و قهوه و..... از جمله کارهای گرم برای فصول سرد.

Atghia
20-08-2014, 11:56
مام های ضدعرق آلزایمر می آورند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
20-08-2014, 22:30
ادکلن های پلیس هم نسبت به قیمتشون خوبن .تست کنید شاید پسندیدید .

تام فورد Noir جدیدا بو کردم که کار بدی نبود.بوی دودی و شاید عودی دودی .با ماندگاری خوب ولی پخش نه چندان جالب و قیمت گزاف

آرامیس Impeccable کار بسیار خوب با ماندگاری و پخش خوب و نسبت به قیمت میارزید.

cyber861
21-08-2014, 00:15

ادکلن هایی که افراد مشهور میزنن

Atghia
21-08-2014, 09:14
ادکلن های پلیس هم نسبت به قیمتشون خوبن .تست کنید شاید پسندیدید .

تام فورد Noir جدیدا بو کردم که کار بدی نبود.بوی دودی و شاید عودی دودی .با ماندگاری خوب ولی پخش نه چندان جالب و قیمت گزاف

آرامیس Impeccable کار بسیار خوب با ماندگاری و پخش خوب و نسبت به قیمت میارزید.

سلام علی گرامی خوشحالم که دوباره شاهد حضور شما در انجمن هستیم:n16:
من این عطر رو از پلیس تست کردم(to be queen)

بنظرم رایحه غالب آلبالو داشت و به شدت هم این بو قوی و ماندگار بود در مجموع برای دوستداران این رایحه توصیه میشه:n17:

اما خیلی مشتاقم اگر کسی تجربه ای از این عطر برند پلیس داشته لطف کنه و بگه چون از لحاظ قیمتی که خیلی به صرفه هست اما متاسفانه تستی نداشتم ازش

cyber861
21-08-2014, 20:45
ممنونم دوست عزیز.میگن از قدیم گذر پوست به دباغ خونه میفته :n02:

من این مدل پلیسی که فرمودین رو ندیدم اصلا .ولی اون یکی سر اسکلتی رو داشت .نمیدونم دقیق چند میداد.60-80 بود فکر میکنم .

sAeEd_kHaAn
21-08-2014, 22:04
به به چه عجب علی آفتابی شدی :n12:
.....
دیروز cold for men by benetton رو گیر آوردم ، بوش خوبه تو مایه های ck one هست یعنی مرکباتی و فرش البته یکی دو لول پایینتر از ck one
از بوش خوشم میاد ، 100 میل 30 تومن گرفتم یه عطر مقرون بصرفه :n02:

farid123
22-08-2014, 09:17
به به چه عجب علی آفتابی شدی :n12:
.....
دیروز cold for men by benetton رو گیر آوردم ، بوش خوبه تو مایه های ck one هست یعنی مرکباتی و فرش البته یکی دو لول پایینتر از ck one
از بوش خوشم میاد ، 100 میل 30 تومن گرفتم یه عطر مقرون بصرفه :n02:
بخش بو و ماندگاریش چطور بود؟

sAeEd_kHaAn
22-08-2014, 14:29
بخش بو و ماندگاریش چطور بود؟

متوسط رو به بالا اون طراوت و شادابی ck one رو نداره ولی نسبت به قیمتش خیلی می ارزه :n06:
مناسب استفاده روزانه هست :n02: :n11:

......
در پی deseo میگردم گیر نیاوردمش کمیابه کلا ؛قبلا تستش کردم خوشم میاد ازش احتمالا از پرفیوم شاپینگ سفارشش میدم جاش تو عطرام خالیه با اون شیشه خوشگلش :n10:

cyber861
22-08-2014, 20:57
خیلی مخلصیم :n02:

بله کلد هم یه ادکلن خیلی خوبه.بوش جالبه .بوی دود تنباکو خوانساری میده .

اگه میخوای کپی عالی سی کی وان رو داشته باشی برو every one بخر .دقیقا خودشه :n06:

Atghia
24-08-2014, 00:58
چگونه عطرهای تابستانی را ماندگار کنیم؟

رایحه‌های تابستانی‌ با شما نمی‌مانند

عطرهای شیرین ماندگارترند و سردی هوا هم به ماندگاری‌شان کمک می‌کند؛ این درست برخلاف اتفاقی است که در روزهای گرم تابستان در انتظار عطرهای خنک است. گرمای هوا به پخش بیشتر رایحه کمک می‌کند و همین باعث می‌شود اثر عطر در روزهای گرم خیلی زود کم‌رنگ شود.

از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم باعث می‌شود تا شما نیاز بیشتری به استفاده از عطر و ادکلن پیدا کنید چون رایحه دلنشین انتخابی شما به خاطر همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست می‌دهد. بنابراین، در روزهای گرم تابستان نمی‌توانید انتظار داشته باشید رایحه دلنشین دلخواه‌تان تمام روز با شما بماند البته این رایحه در همان زمان کوتاه هم به قدر کافی پخش می‌شود و دقیقا به همین دلیل است که شما در فصل تابستان بیشتر از هر فصل دیگری رایحه‌ عطر اطرافیان‌تان را حس می‌کنید. برای ماندگار شدن عطرهای خنک تابستانی شما یک راه ساده در پیش دارید و آن هم چیزی نیست جز تکرار دفعات استفاده از ادکلن!

اول کرم مرطوب کننده، بعد ادکلن

یک راه ساده برای آنکه عطر تابستانی که انتخاب می‌کنید ماندگاری بیشتری داشته باشد، این است که غلظت روغن آن بالا باشد. معمولا عطرهایی با غلظت روغن بین 12 تا 30 درصد ماندگاری بیشتر و قابل قبولی دارند. غیر از درصد روغن پوست خود شما هم می‌تواند تضمین‌کننده ماندگاری عطر باشد.

معمولا پوست‌های خشک ظرفیت مناسبی برای نگهداشتن مولکول‌های عطر ندارند بنابراین اگر پوست خشکی دارید، بهتر است حتما قبل از استفاده از عطر پوست‌تان را چرب و مرطوب کنید. به طور کلی چربی روی پوست تاثیر زیادی در ماندگاری عطر روی بدن دارد، پس بهتر است همیشه به‌خصوص در روزهای گرم تابستانی اول از کرم‌های چرب و مرطوب کننده‌ها استفاده کنید و بعد سراغ ادکلن بروید.

چند ترفند ساده برای ماندگارتر شدن

اینکه عطر را به کدام قسمت پوست‌تان اسپری کنید، خودش یکی از فاکتورهای مهم در ماندگاری آن است. برای اینکه عطرهای سرد و تلخ تابستانی ماندگاری بیشتری روی پوست‌تان داشته باشند باید آن را روی نقاطی از پوست که نبض دارند مثل مچ دست، کنار گردن، پشت گوش، پشت آرنج، زیر گلو و حتی پشت زانو و روی مچ پا اسپری کنید (به این ترتیب اجازه می‌دهید رایحه عطر از پایین به بالا جریان داشته باشد) ضربان نبض در این نقاط باعث حرارت بیشتر و در نتیجه پخش بیشتر و بهتر رایحه عطر می‌شود.

در حقیقت در این نقاط فاصله رگ‌ها از سطح پوست به کمترین حد ممکن می‌رسد و در همین نقاط رگ‌های خونی حرارت بیشتری از خودشان نشان می‌دهند و به صورت یک پمپ کوچک عمل می‌کنند که همین باعث می‌شود رایحه عطر بهتر پخش شود. موها را هم دست کم نگیرید اسپری کردن عطر روی موها باعث می‌شود تا رایحه عطر تمام روز همراه شما باشد!

منبع:yjc.ir

sAeEd_kHaAn
24-08-2014, 08:42
دسکوارد پوشن با اسنس اوود ؟ مسآله اینست
نظر شما کدوم کار با ارزشتریه ؟ البته برای فصل سرد نه الان

Abbas.V
28-08-2014, 10:26
سلام، کسی تا حالا تستی از ادکلن زیر داشته؟
armand basi in red

sharif.1.attar
28-08-2014, 12:28
بی زحمت یه عطر و ادکلن خوب سرد و ملایم معرفی کنین که قیمتش هم مناسب باشه
شما اگر جنس استفاده کننده، مکان مورد استفاده (جلسات رسمی یا مکان های خودمونی) فصل مورد استفاده، سن استفاده کننده رو مشخص می کردی پیشنهاد هوشمندانه تری می شد داد. ولی به ترتیب:
اونتوس کرید، آلور اسپرت، آکوا دی جیو، آکوا دی پارما.

sharif.1.attar
28-08-2014, 12:37
بی زحمت یه عطر و ادکلن خوب سرد و ملایم معرفی کنین که قیمتش هم مناسب باشه
شما اگر جنس استفاده کننده، مکان مورد استفاده (جلسات رسمی یا مکان های خودمونی) فصل مورد استفاده، سن استفاده کننده رو مشخص می کردی پیشنهاد هوشمندانه تری می شد داد. ولی به ترتیب:
اونتوس کرید، آلور اسپرت، آکوا دی جیو، آکوا دی پارما.

sharif.1.attar
28-08-2014, 12:47
من fahrenheit 32 رو خیلی میپسندم ، بوی خوبی داره واقعا ، تو همین مایه ها چیزی میتونین معرفی کنین ؟

راجبه اون عطر 11 تومنی هم جاهایی هست توی تهران که عطر هاش اصله ولی بخاطر اینکه جعبه نداره خیلی ارزونه ، ونک و سر سبز و اونورا رو من دیدم که به این قیمت میفروشن .
هزینه ی تمام شده ی عطرهای اصل ۱۰۰ میل زیر ۳۰ تومن نیست. عطرهایی که ارزونتر تموم می شن احتمالاً این پروسه رو طی کردن:
بطری عطرها از زباله ها بازیافت و شسته می شوند. اسانس همان عطر خریداری و بعضا با حلال های سمی مثل متانول بجای اتانول (بدلیل قیمت و بوی کمتر) با درصد پایین رقیق و از سر بطری به داخل آن تزریق می گردد و به قیمت ۱۰ الی ۵۰ تومن فروخته می شه.
اگر عطر ارزون می خرید حتما عطری بخرید که پروانه ساخت، مجوز بهداشت و از این قبیل موارد داشته باشه. مثل بیک، ژکساف، اسمارت، آریس و ‌... . تا حدّاقل یه نفر بعنوان مسئول فنِی کارخونه که باسواده و کمی هم تجربه داره بالا سرش باشه.

sharif.1.attar
28-08-2014, 12:50
عذرخواهی می کنم که اشتباها پست های قدیمی رو بالا اوردم.

MOHAMMAD2010
28-08-2014, 13:30
دسکوارد پوشن با اسنس اوود ؟ مسآله اینست
نظر شما کدوم کار با ارزشتریه ؟ البته برای فصل سرد نه الان

درتی انگلیش رو هم اضافه کن به این لیست

zerohour
30-08-2014, 22:43
لطفا یه عطر تلخ و ترجیحا ملایم و یا خنک معرفی کنید که بویی شبیه توتون و تنباکو داشته باشه . مثل سیگار و یا رمی .
این چطوره ؟ Chopard Noble Vetiver

sharif.1.attar
31-08-2014, 17:52
لطفا یه عطر تلخ و ترجیحا ملایم و یا خنک معرفی کنید که بویی شبیه توتون و تنباکو داشته باشه . مثل سیگار و یا رمی .

اگر عطر تلخ، ملایم و خنک باشه بوش شبیه توتون و تنباکو نیست. در هر حال
عطر تلخ: تق هرمس؛
عطر ملایم: اونتوس کرید؛
عطر خنک: آکوا دی جیو، آلور اسپرت نقره ای های، آکوا دی پارما؛
عطر شبیه توتون و تنباکو: کاپیتان بلک.

sAeEd_kHaAn
31-08-2014, 18:47
درتی انگلیش رو هم اضافه کن به این لیست

کدومشو خودت تست کردی ؟

mamadalmani
31-08-2014, 19:01
سلام ادکلن مردونه ای هست بوی قهوه داشته باشه؟

Atghia
31-08-2014, 20:02

با رایحه توتون و تنباکو عطر گرم خواهد بود!
بهترین عطری که من میشناسم دراین زمینه و جدیدا هم کمیاب شده پیور هاوانا هست که براستی فوق العادست
اما با رایحه ملایم و تلخ

گوچی گیلتی
دیزل only brave tattoo
تروساردی uomo
پیشنهاد میشه

MOHAMMAD2010
31-08-2014, 20:32
کدومشو خودت تست کردی ؟

فراری اسنس عود - فکر کنم اون موقع زیاد هم خوشم نیومد ازش

Essential رو یه تست کن ببین نظرت چیه

Atghia
31-08-2014, 20:52

عطر آنجل از تری ماگلر

در رده قیمتی پایین تر کفه بلک از برند Parfumes Cafe

hadinba
31-08-2014, 21:43

ROCHAS man , Givenchy Play Intense

اينا هم موارد خيلي خوبي هستن كه ارزش بالايي دارن!

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

EsiUnited
04-09-2014, 01:47
سلام خدمت دوستان عزیز

می خواستم اگه ممکنه اطلاعاتی در مورد ادکلن زیر بهم بدید.

اعتبار برندش ، حدود قیمتش ، موندگاری و شدت بو ، آیا واقعا ساخت آمریکاس و اگرم کسی تستش کرده نظرشو بگه لطفا . مرسی از لطفتون

Nautica Voyage Summer

Atghia
04-09-2014, 11:31
سلام خدمت دوستان عزیز

می خواستم اگه ممکنه اطلاعاتی در مورد ادکلن زیر بهم بدید.

اعتبار برندش ، حدود قیمتش ، موندگاری و شدت بو ، آیا واقعا ساخت آمریکاس و اگرم کسی تستش کرده نظرشو بگه لطفا . مرسی از لطفتون

Nautica Voyage Summer

در ایران برند شناخته شده ای نیست
اصالت برند ناتیکا امریکایی هست اما حالا دقیق نمیدونم این عطر ساخت کجاست (احتمال خیلی زیاد همون امریکاست)
حدود قیمت در ایران 150 هزار تومن
این عطر آکواتیک آروماتیک جز عطرهای خنک دسته بندی میشه با ماندگاری متوسط( با توجه به تویلت و خنک بودن اینو میگم)
نت های بکار رفته: خزه مرطوب ، برگ سبز، عنبر ، چوب و آکوا ((آب))

f.t.g
04-09-2014, 16:15

آنجل فلفلی یک نمونه بسیار خوب برای گزینه های شما هست
البته در ابتدا رایحه فلفل داره ولی پس از چند دقیقه یکی از بهترین رایحه های قهوه را خواهید شنید.

میبینم که بعد از غیبت طولانی ما تعداد صفحات این انجمن از 1000 رد کرد. یادش بخیر ؛ چه دورانی بود

mamadalmani
06-09-2014, 21:14
ممنون از همه
یه ادکلن دیگه هم می خواستم زنونه تا 200 واسه سن 22 سال واسه پاییز بوش هم مرکباتی و ترش باشه که خیلی خوب میشه پخش بوش هم خوب باشه

مرسی

Atghia
07-09-2014, 00:21
ممنون از همه
یه ادکلن دیگه هم می خواستم زنونه تا 200 واسه سن 22 سال واسه پاییز بوش هم مرکباتی و ترش باشه که خیلی خوب میشه پخش بوش هم خوب باشه

مرسی
راستش واسه پاییز عموما عطر خنک انتخاب نمیشه! بوی مرکباتی ترش برمیگرده به عطرهای فرش و خنک!
اما اگر بخوایم عطر ملایم و شیرین با رایحه مرکبات انتخاب کنیم دو تا گزینه به ذهن میرسه:

آرمانی کد لونا از برند جورجیو آرمانی با قیمت 270 تومن

و یا muse از برند rochas با قیمت 160 هزار تومان

اما عطری که دقیقا مطابق با خواسته شما باشه چیزی نیست جز:

لایت بلو از برند D & G با قیمت 225 هزار تومان

که بازم میگم عطر خیلی خنکی هست! و برای پاییز شاید مناسب نباشه
کلا برای فصل پاییز و زمستان عطرهای با رایحه گلی، وانیل، پودری و... انتخاب میشه که هم پخش خوبی دارند هم ماندگاری بالا

payam178
07-09-2014, 00:58
سلام دوستان
نظرتون درباره ی ادکلن chemistry چیه؟
ممنونم

Atghia
07-09-2014, 09:35
کمیستری پخش و ماندگاریه خیلی خوبی داره من الان 30 تومن هم دیدم بفروشن. نایس و آدیداس فقط دور ریختن پوله بنظر من بجاش 2-3 تا اسپری اسمارت یا لاو کالکشن بگیری خیلی بهتر جواب میده.

کمیستری از اونای دیگه بهتره. آدیداس که ماندگاری نداره. نایس هم که اصلا خوشبو نیست. کمیستری یه سر و گردن از نایس و آدیداس بالاتره.

به نظر من CHEMISTRY اجمل هم خیلی خوشبوئه...
================================================== =====

سلام دوستان
نظرتون درباره ی ادکلن chemistry چیه؟
ممنونم

نظر چندتا از دوستان رو نقل قول گرفتم براتون...
در این رده قیمتی عطر خوبی هست البته کمی به تندی میزنه و ممکنه برای بعضی ها خیلی جالب محسوب نشه اما ماندگاری و پخش خوبی داره و مناسب پاییز و زمستان هست
فقط شنیدم روی لباس مستقیم نباید زد که باعث میشه لکه بشه:n01:((یادم نمیاد این مطلب رو در مورد کمیستری کجا خوندم:n13::دی))

reza_khoshtip
07-09-2014, 10:29
سلام
دوستان اواسط مهر عروسی یکی از اقوام نزدیک هستش و مختلط هم هست,اون موقع هم احتمالا هوا خنک میشه,لطفا یه ادکلن خوشبو کت شلواری با پخش بوی جذب کننده و با قیمت مناسب معرفی کنید.
ممنون

sharif.1.attar
07-09-2014, 20:22
سلام
دوستان اواسط مهر عروسی یکی از اقوام نزدیک هستش و مختلط هم هست,اون موقع هم احتمالا هوا خنک میشه,لطفا یه ادکلن خوشبو کت شلواری با پخش بوی جذب کننده و با قیمت مناسب معرفی کنید.
ممنون
هرچند بنده تو زمینه ی معرّفی برند خیلی وارد نیستم امّا بنظر آزارو کروم انتخاب بدی نیست.

Atghia
07-09-2014, 22:32
سلام
ممنون
دوتا عطر معرفی میکنم جفتش عالیه

بلک XS از برند پاکو رابان
و عطر بینظیر لانویت از برند ایو سن لورن (ورژن پرفیوم)

arash59b
15-09-2014, 15:47
عطر توسکان لدر رو از برند ریو داشتم اوایل واقعا بوش عالی بود و از بوی تلخ و چرم مانندش لذت می بردم ولی بعد از 2 ماه بنظرم دیگه اون رایحه اولیه رو نداره و بیشتر بنظرم شیرین میاد.

تقریبا برای همه ادکلنها این اتفاق میافته با اینکه اوایل عاشق بوشون بودم اما بعد از یک سال حتی دیگه از بعضیاشون خوشم نمیاد. بنظر تون واقعا رایحه این عطرها تغییر می کنه یا مشام ما دیگه اون

رایحه ها رو درک نمی کنه. مساله اینه که حتی اطرافیانم هم نظر من رو دارند

نظر دوستان چیه؟

Atghia
15-09-2014, 16:31
عطر توسکان لدر رو از برند ریو داشتم اوایل واقعا بوش عالی بود و از بوی تلخ و چرم مانندش لذت می بردم ولی بعد از 2 ماه بنظرم دیگه اون رایحه اولیه رو نداره و بیشتر بنظرم شیرین میاد.

تقریبا برای همه ادکلنها این اتفاق میافته با اینکه اوایل عاشق بوشون بودم اما بعد از یک سال حتی دیگه از بعضیاشون خوشم نمیاد. بنظر تون واقعا رایحه این عطرها تغییر می کنه یا مشام ما دیگه اون

رایحه ها رو درک نمی کنه. مساله اینه که حتی اطرافیانم هم نظر من رو دارند

نظر دوستان چیه؟
سه تا مسله هست
اول اینکه ذائقه بویایی به مرور زمان دستخوش تغییر میشه با توجه به حس و حال! مثل تمایل و ترجیح دادن به رنگ ها مثلا من یک دوره رنگ بنفش خیلی دوست داشتم ولی الان سورمه ای رو ترجیح میدم چه بسا از بنفش بدم هم بیاد!
دوم وابسته به فصل هم میتونه باشه مثلا یک عطر خیلی گرم و سنگین عاشقش هم که باشی فصل تابستون ممکنه ادمو زده کنه چون مناسب فصل نیست ولی همون عطر در سرمای زمستان بسیار خوشاینده
سوم و از همه مهمتر کیفیت ساخت عطر هست! عطرهای اصل به مرور زمان تغییر رایحه ندارند یا خیلی کمتر و این اثر هرچقدر میزان خالی بودن شیشه عطر بیشتر باشه به دلیل اثر بیشتر هوای درون شیشه بدتر خواهد بود.حالا اگر عطر اصل نباشه یا کیفیت پایین باشه به دلیل درصد بالای الکل موجود تغییر رایحه شدیدتر خواهد بود!

arash59b
15-09-2014, 16:45
سه تا مسله هست
اول اینکه ذائقه بویایی به مرور زمان دستخوش تغییر میشه با توجه به حس و حال! مثل تمایل و ترجیح دادن به رنگ ها مثلا من یک دوره رنگ بنفش خیلی دوست داشتم ولی الان سورمه ای رو ترجیح میدم چه بسا از بنفش بدم هم بیاد!
دوم وابسته به فصل هم میتونه باشه مثلا یک عطر خیلی گرم و سنگین عاشقش هم که باشی فصل تابستون ممکنه ادمو زده کنه چون مناسب فصل نیست ولی همون عطر در سرمای زمستان بسیار خوشاینده
سوم و از همه مهمتر کیفیت ساخت عطر هست! عطرهای اصل به مرور زمان تغییر رایحه ندارند یا خیلی کمتر و این اثر هرچقدر میزان خالی بودن شیشه عطر بیشتر باشه به دلیل اثر بیشتر هوای درون شیشه بدتر خواهد بود.حالا اگر عطر اصل نباشه یا کیفیت پایین باشه به دلیل درصد بالای الکل موجود تغییر رایحه شدیدتر خواهد بود!

بنظر من بیشتر باید مورد اخری رو علت دونست.

یه نکته ریزی هم که وجود داره (البته شاید در مورد من باشه) اینه که اون رایحه ای که ازشون میمونه معمولا نت اخر عطر و ادکلن هست. مثلا برای توسکان لدر نت اخرش که شیرین هست باقی می ماند یا

ادکلن لوتوس از اسمارت رایحه ای که ازش مونده نت اخرش بوی سبزه و چمن هست و نت های اولشون یا از بین میره یا من دیگه متوجه اش نمی شم که البته بنظر علت اولی است.

arash59b
15-09-2014, 16:49
دوستانی که تست کردن می تونن بگن تفاوت کاپتان بلک اسپشیال با نوبل تو چی هست؟

arash59b
15-09-2014, 22:21
دوستان تفاوت کالکشن اسمارت با ریو چیه؟ بخاطر اختلاف قیمت شون می گم چون ریوها در حجم یکسان بیشتر از دوبرابر گرون تر هستند با اینکه هردو های کوپی هستند.

moslem47
15-09-2014, 22:54
دوستان عطر مردانه با رایحه گل رز داریم؟

کسی از رایحه و قیمت این عطر اطلاعی داره؟
shirley may gold wings

مشابه این عطر چی پیشنهاد میکنید؟

Milad4171
15-09-2014, 23:08
سلام.
دوستان این عطرهای که تو مترو میفروشن در چه حده ؟ اصل که نیست ولی کلا چطوریه؟

Atghia
15-09-2014, 23:12
دوستان تفاوت کالکشن اسمارت با ریو چیه؟ بخاطر اختلاف قیمت شون می گم چون ریوها در حجم یکسان بیشتر از دوبرابر گرون تر هستند با اینکه هردو های کوپی هستند.

سری اسمارت گستردگی بیشتری داره و مدلهای بیشتری رو شامل میشه
سری ریو تنوع کمتری داره اما تشابه رایحه به عطر اصلی بیشتره در نتیجه با کیفیت تر هست
از طرفی اسمارت خودش میتونه ساخت جاهای مختلف باشه!مثلا در اسپری های اسمارت من شخصا اسمارت فرانسه دیدم اسمارت ترکیه و اسمارت امارات
قطعا کیفیت ساخت متفاوت دارند و قیمتهای متفاوت

Atghia
16-09-2014, 08:36
دوستان عطر مردانه با رایحه گل رز داریم؟

shirley may gold wings

معروفترین عطر مردانه با بوی گل رز عطر تی رز هست tea rose

غیر از اون عطر دکلریشن دن سویر از برند کارتیر

و Acteur از برند آزارو

sharif.1.attar
16-09-2014, 17:10
سلام.
دوستان این عطرهای که تو مترو میفروشن در چه حده ؟ اصل که نیست ولی کلا چطوریه؟
اگر منظورتون عطرهای روغنیه، بسته به انصاف فروشنده که چقدر اسانسو رقیق کنه و اینکه از شرکت معتبر بگیره که گرونه یا از شرکت های ارزون، رنج های کیفیت متفاوتی دارن که این رنج شامل مشه از:
بهتر از ادوکلن اصلی تا کیفیت بسیار بسیار پایین.

sharif.1.attar
16-09-2014, 17:24
معروفترین عطر مردانه با بوی گل رز عطر تی رز هست tea rose
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])غیر از اون عطر دکلریشن دن سویر از برند کارتیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Acteur از برند آزارو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ممنون از ناظر محترم انجمن که بصورت مبسوط موارد را بیان کردند. بنده هم یکی دیگه اضافه کنم و اون ورساچه برایت کریستال است که رایحه ی رُز صورتی، گل سرسبد این عطر می باشد.

(@.@)
16-09-2014, 17:47
کسی از رایحه و قیمت این عطر اطلاعی داره؟ shirley may gold wings [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشابه این عطر چی پیشنهاد میکنید؟ در مورد این نظری ندارید؟

وحید ایکس
16-09-2014, 18:41
سلام دوستان.. بین داویدف زینو و ازارو ویزیت کدوم رو پیشنهاد میکنین? ۲۶سالمه و اصلا از بوهای شیرین و ملایم خوشم نمیاد.. فقط تندو تلخ و البته با پخش بالا.. تعریف این دو تا کارو شنیدم و متاسفانه تاحالا تست نداشتم.. شما دوستان کدوم رو بهتر و باکلاس تر میدونین ? ممنون

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

Atghia
16-09-2014, 19:00
shirley may gold wings

برند شرلی یک برند اماراتی کپی کار هست ! یعنی مثل ریو و اسمارت شبیه سازی عطرهای برندهای معروف و اصلی رو انجام میده
بنابراین قیمت این عطر که گفتید نباید بالای 50 هزار تومن باشه
اما عطر اصلی این چی میتونه باشه؟

Gold wings از برند پلیس
عطرهای برند پلیس هم بین 80 تا 120 هزار تومن قیمت دارند

و اما رایحه:
نت های تشکیل دهنده این عطر: گشنیز، لیمو، شکوفه سیب، عنبر و چوب

Atghia
16-09-2014, 19:05
سلام دوستان.. بین داویدف زینو و ازارو ویزیت کدوم رو پیشنهاد میکنین? ۲۶سالمه و اصلا از بوهای شیرین و ملایم خوشم نمیاد.. فقط تندو تلخ و البته با پخش بالا.. تعریف این دو تا کارو شنیدم و متاسفانه تاحالا تست نداشتم.. شما دوستان کدوم رو بهتر و باکلاس تر میدونین ? ممنون

بین این دو زینو بهتره بنظرم اما بهتره تستی بر سیلور سنت از جکس بوگارت داشته باشید((گرم و تند))

وحید ایکس
16-09-2014, 19:08
بین این دو زینو بهتره بنظرم اما بهتره تستی بر سیلور سنت از جکس بوگارت داشته باشید((گرم و تند))
سیلورسنت ک میگن ببخشیدا دیگه مگس ها هم ازت فراری میشن :D
واقعا اینطوره یا بوش خوبه? میشه بگین نت غالبی ک تو بوش هست چیه?

Atghia
16-09-2014, 19:26
سیلورسنت ک میگن ببخشیدا دیگه مگس ها هم ازت فراری میشن :D
واقعا اینطوره یا بوش خوبه? میشه بگین نت غالبی ک تو بوش هست چیه?

خب خودتون گفتید تلخ و تند! قطعا ملایمتی در کار نیست!
عطر کاملا سلیقه ای هست نظرات متفاوت روی حرف دیگران نمیشه تصمیم گرفت! مگر با کسی هم سلیقه باشید...
رایحه غالب دانه تونکا

وحید ایکس
16-09-2014, 19:43
ممنون دوست عزیز..[emoji4]

farid123
17-09-2014, 16:47
اگر منظورتون عطرهای روغنیه، بسته به انصاف فروشنده که چقدر اسانسو رقیق کنه و اینکه از شرکت معتبر بگیره که گرونه یا از شرکت های ارزون، رنج های کیفیت متفاوتی دارن که این رنج شامل مشه از:
بهتر از ادوکلن اصلی تا کیفیت بسیار بسیار پایین.
من 20 گرم از همین عطرها گرفتم واقعا خیلی بدبو و سردردآور بود در عین حال یک بوی اضافه ای مثل موندگی و نا ازش استشمام میشد البته خیلی ضعیف .قیمت های اینها هم خیلی متفاوته من گرمی 1000 خریدم و البته پسش دادم ولی بین 500 تا 2000 و حتی بیشتر در نوسانه در صورتی که خودشون خیلی ارزون میخرن.
کلا اینها رو با چی رقیق میکنن حلال های روغنی یا ...؟ در بهترین انواع هم یک جوری حالت غیر استاندارد بودن دارن نظر شما چیه ؟

Atghia
17-09-2014, 17:19
نظر من در مورد عطرهای گرمی بسیار منفی هست! من که تا حالا چندبار گرفتم از چندجای مختلف واقعا خیلی خیلی سنگین بوده و من هم دچار سردرد میشم! یا کلا همینجوریه و به جنس وابسته نیست و یا اینکه از بدشانسی من هرجا رفتم جنس خوب گیرم نیومده :دی دیگه هم سراغش نرفتم
بنظر من ارزش خریدن نداره:n18:

farid123
17-09-2014, 17:55
نظر من در مورد عطرهای گرمی بسیار منفی هست! من که تا حالا چندبار گرفتم از چندجای مختلف واقعا خیلی خیلی سنگین بوده و من هم دچار سردرد میشم! یا کلا همینجوریه و به جنس وابسته نیست و یا اینکه از بدشانسی من هرجا رفتم جنس خوب گیرم نیومده :دی دیگه هم سراغش نرفتم
بنظر من ارزش خریدن نداره:n18:

تو یکی از سایت های فروشنده این عطرها چند تا مقاله جالب بود، اول اینکه این عطرها در معرض نور و گرما به سرعت فاسد میشن که در اکثر موارد کنار خیابون در معرض نور و گرما هستن بعد هم نوع حلالی که در رقیق سازی اینها استفاده میشه در بروز سردرد خیلی موثره.در کنار همه اینها در جواب سوالی که ازشون کردم گفتن مثل ادکلن های بسته بندی اونجا هم انواع و اقسام کیفیت ها وجود داره با این تفاوت که اینجا برای مشتری اصلا قابل تشخیص نیست و ...
در کل خرید اینها به اکثر افراد توصیه نمیشه :n15:

farina1709
19-09-2014, 23:13
سلام
اساتید لطف می کنن در مورد ماندگاری،پخش و رایحه دیور هوم اینتنس توضیح بدن برامون؟ و همچنین آلور هوم سپورت اکستریم .
سپاس

arash59b
19-09-2014, 23:53
سلام
اساتید لطف می کنن در مورد ماندگاری،پخش و رایحه دیور هوم اینتنس توضیح بدن برامون؟ و همچنین آلور هوم سپورت اکستریم .
سپاس

دیروز برای تست هوم اینتنس از برند اسمارت رو گرفتم. رایحه گرم و تلخی داره.
اگه خودمونی بخوام توصیفش کنم رایحه اصلی و غالبش شبیه به ادویه های تند هندی است که ته مایش بوی خاک میده.
من که ازش خوشم اومده. چون رایح اش گرم و تند هست پخش بو و ماندگاریش هم به نسبت بالاست
به نظرمن مناسب مجالس رسمی و مهمانی که فضا بسته ومخاطب غریبه هست نیست و بیشتربدرد استفاده بیرون از خونه میخوره

Sent from my iPad using Tapatalk

ArashMiniStar
20-09-2014, 18:07
دوستان میشه ادکلن جوون پسند و دختر کش و خوش بو گرم(چون داریم میریم تو فصل سرما) بهم معرفی کنید؟ یه چیزی که تک باشه قیمتشم فضایی نباشه:n12::n12:

Atghia
20-09-2014, 19:40
دوستان میشه ادکلن جوون پسند و دختر کش و خوش بو گرم(چون داریم میریم تو فصل سرما) بهم معرفی کنید؟ یه چیزی که تک باشه قیمتشم فضایی نباشه:n12::n12:

only brave tatto از برند دیزل عطر خوب و خوشبویی هست((گرم و شیرین))
البته بستگی داره که فرد مورد نظرتون چه رایحه ای پسند کنه :n06:مثلا من خودم هر عطری با تم توتون، تنباکو و شکلات توجهم رو جلب میکنه...

یک نکته دیگه هم اینه که بعضی وقتها یک فرد میتونه باعث بشه که عطرش به عطر خاصی تبدیل بشه:n09:
در واقع به جای اینکه عطر باعث خاص بودن باشه ، یک شخص باعث خاص بودن یک عطر بشه:n18:

Web30
20-09-2014, 19:48
دوستان نظرتون راجب ادکلن مردونه Encre Noire چیه ؟

Atghia
20-09-2014, 19:56

لالیک مشکی عطریه که یک مدت به شدت همه گیر شده بود...
در مجموع عطر بدی نیست ولی خاص هم نیست به نظرم:n01:

30vil
20-09-2014, 20:03

من نسخه جدیدش اسپرت را پیشنهاد میکنم که مثل مدل اصلی همه گیر نیست و رایحه سبکتر و شیک تری داره

Web30
20-09-2014, 20:19
من نسخه جدیدش اسپرت را پیشنهاد میکنم که مثل مدل اصلی همه گیر نیست و رایحه سبکتر و شیک تری داره

همینو میگین ؟ اصلیه به نظرتون ؟

30vil
21-09-2014, 13:45
همینو میگین ؟ اصلیه به نظرتون ؟

بله دقیقا همینه حتما تست کنید

naser_2006
24-09-2014, 11:35
سلام یه عطر یا ادکن خوب معرفی کنید پخش شوندگیش بالا باشه ماندگاریشم خوب باشه
مردانه باس فصل سرما
ما مغازه موبایل فروشی داریم کلا اونجاییم از صبح تا شب
یه چیز همه پسند و یه چیز خاص معرفی کنید؟

قبلا خودم از فارنهایت استفاده میکردم خیلی دوسش داشتم

sharif.1.attar
24-09-2014, 21:11
مردانه باس فصل سرما

عزیزم اگر عطر همه پسند بخای دیگه خاص محسوب نمی شه.
بنده عطرهای عرفی یا اصطلاحاً غیرقطبی رو می شناسم و معرّفی می کنم. اساتید فروم لطف کنن باز به این دوستمون کمک کنن.
عطر تام فورد بلک ارکید که اصالتا برای زنان طرّاحی شده امّا در ایران فقط مردانه پسنده و خیلی حجم بالایی داره. به بیان دیگر اگر فرد استفاده کننده در اتاق بزرگی باشه تمام اتاق مملو از رایحه ی اون می شه. امّا عطر خاص نیست. یعنی اینقدر تو تهران ایران همه گیره که شاید از هر 10 مرد عطر زده، یک نفر تام فورد استفاده کرده باشه.

Atghia
25-09-2014, 00:55
مردانه باس فصل سرما

کوکوریکو از برند ژان پل گوتیر رایحه گرم و تلخ خاصی داره با پخش بوی بالا و رایحه غالب کاکائو

و اسپایس بمب از برند ویکتور اند رولف رایحه گرم و تند با رایحه غالب تنباکو و فلفل

farid123
25-09-2014, 09:24
کوکوریکو از برند ژان پل گوتیر رایحه گرم و تلخ خاصی داره با پخش بوی بالا و رایحه غالب کاکائو

و اسپایس بمب از برند ویکتور اند رولف رایحه گرم و تند با رایحه غالب تنباکو و فلفل

کوکوریکو خیلی رایحه خوبی داره پخش بوش هم خوبه اما ماندگاریش خیلی زیاد نیست.شبیه زارا گلد هست.
از گوتیه شما مدل های دیگرش را هم امتحان کردید؟

Atghia
25-09-2014, 13:31
کوکوریکو خیلی رایحه خوبی داره پخش بوش هم خوبه اما ماندگاریش خیلی زیاد نیست.شبیه زارا گلد هست.
از گوتیه شما مدل های دیگرش را هم امتحان کردید؟

خیر متاسفانه اما فلور د مل از این برند عطر با ارزشی معرفی شده که علیرغم رایحه خنکی که داره دارای ماندگاری طولانی و پخش بوی مناسب هست

ArashMiniStar
25-09-2014, 13:47
ادکلن 4 فصل تا 200 تومن برای 100 میل اینا که پخش واقعا خوبی داشته باشه برای کسی که 20 سالشه ترجیحا خاص چی پیشنهاد میکنین؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

Atghia
25-09-2014, 20:54
سلام امروز یک عطر ملایم و شیرین که تقریبا جدید هست رو تست و خریدم((160 هزار تومان))

مونت بلنک لجند

یک رایحه بینظیر از گل یاس و با تلخی پرتقال که حالت دودی بهش میده داره و در واقع رایحه غالبش میشه گفت همین یاس هست ولی یاسی متفاوت با عطرهایی که قبلا تجربه کردم!
ماندگاری جالب اما پخش بوی نه چندان زیاد

و بعد این بادی اسپلش از ویکتوریا سکرت((45 هزار تومان))

Amber romance

گرمای عنبر با ته مایه شکلاتی

من این دو رو با هم استفاده کردم نتیجه خیلی قابل توجه بود :n09:

arash59b
25-09-2014, 21:27
این مونت بلانک رایحه مردونه اش متفاوته یا فقط زنانه داره؟

Abbas.V
25-09-2014, 21:44

من مردونه اش رو دارم. نسبت به قیمتش فوق العادست. پخششم خوبه. ماندگاریشم 6ساعت رو پوست من که خشکِ.
از نظر رایحه هم اولش تلخ شروع میشه و بسیار باکلاس.

Atghia
25-09-2014, 21:57

مونت بلنک یک برند هست که عطرهای مختلف داره اما با نام لجند:

زنونه یک مدل داره
مردونه چهار مدل داره

در اصل لجند مردونه اولین بار با شیشه مشکی ارائه شد با رایحه خنک و ماندگاری فوق العاده بالا

در سال 2012 هم مدل زنونش رو که در صفحه قبل توضیح دادم ارائه کرد.

اما نسخه مردونه یکبار دیگر با رایحه شیرین تر ارائه شد با نام لجند اینتنس

همچنین در سال 2012 شاهد ارائه ی نسخه بعدی لجند با نام لجند اسپشال ادیشن بودیم با رایحه خنک و تلخ

و اخرین نسخه هم در سال 2013 با نام لجند اسپشال ادیشن با رایحه خنک و تند ارائه شد

ArashMiniStar
25-09-2014, 22:25
من مردونه اش رو دارم. نسبت به قیمتش فوق العادست. پخششم خوبه. ماندگاریشم 6ساعت رو پوست من که خشکِ.
از نظر رایحه هم اولش تلخ شروع میشه و بسیار باکلاس.

اقا پخشش یعنی چجوریه؟ منظور دقیقم اینه که چند تا باید بزنی که کسی کناره قشنگ بوشو بفهمه
من یه عطر کاپتان بلک دارم هر چی میزنم خودم بوشو به زور میفهمم :| باید دماغ مبارکو بچسبونم :| با این که گرم هم هست باید بالا باشه

Atghia
25-09-2014, 23:07
اقا پخشش یعنی چجوریه؟ منظور دقیقم اینه که چند تا باید بزنی که کسی کناره قشنگ بوشو بفهمه
من یه عطر کاپتان بلک دارم هر چی میزنم خودم بوشو به زور میفهمم :| باید دماغ مبارکو بچسبونم :| با این که گرم هم هست باید بالا باشه

پخش بو به میزان استفاده ربطی نداره! یعنی شما عطری که پخش نداره رو هزاری هم بزنید تاثیری نداره
فقط اگر عطری ماندگاری پایین داشته باشه تجدید کردنش بعد از چند ساعت میتونه در ماندگاری تاثیر داشته باشه!

در پخش بوی بالای مونت بلنک لجند شیشه مشکی ذره ای تردید نکنید یک مثال بزنم :
برادرم میخواست بره نمایشگاه کتاب این عطر رو زد بوش رو کامل حس میکردم 4 ساعت بعد که برگشت به خونه همچنان بوی عطرش برای من قابل لمس بود!! ((مقدار استفاده هم ربطی نداره دوتا اسپری هم حتی کافیه برای یک عطر با پخش بالا))

عطر دیگه ای که به پخش بالاش ایمان دارم وان میلیون هست

ArashMiniStar
26-09-2014, 01:03
پخش بو به میزان استفاده ربطی نداره! یعنی شما عطری که پخش نداره رو هزاری هم بزنید تاثیری نداره
فقط اگر عطری ماندگاری پایین داشته باشه تجدید کردنش بعد از چند ساعت میتونه در ماندگاری تاثیر داشته باشه!

در پخش بوی بالای مونت بلنک لجند شیشه مشکی ذره ای تردید نکنید یک مثال بزنم :
برادرم میخواست بره نمایشگاه کتاب این عطر رو زد بوش رو کامل حس میکردم 4 ساعت بعد که برگشت به خونه همچنان بوی عطرش برای من قابل لمس بود!! ((مقدار استفاده هم ربطی نداره دوتا اسپری هم حتی کافیه برای یک عطر با پخش بالا))

عطر دیگه ای که به پخش بالاش ایمان دارم وان میلیون هست

ممنون
اخه شنیده بودم ماندگاری با پخش رابطه مستقیم دارن
بعد این عطر های مونت بلنک مناسب تابستون هستن فقط؟؟

Atghia
26-09-2014, 01:09
ممنون
اخه شنیده بودم ماندگاری با پخش رابطه مستقیم دارن
بعد این عطر های مونت بلنک مناسب تابستون هستن فقط؟؟

به هیچ عنوان ماندگاری با پخش رابطه مستقیم نداره!
عطر داریم پخش خوب ماندگاری ضعیف و برعکس که بیشتر دیده میشه ماندگاری بالا با پخش ضعیف

نسخه اصلی که شیشه مشکی هست از دید من در پاییز هم کاربرد داره ولی بدرد زمستان نمیخوره
دو مدل اسپشال ادیشن رو تست کردم بنظر خیلی خنک و مناسب فصل های گرم هستند
نسخه اینتنس تستی نداشتم متاسفانه

farid123
26-09-2014, 11:00
ماندگاری و پخش بو رابطه معناداری با هم ندارن اگر هم رابطه ای باشه تو موارد معدود، رابطه برعکسه یعنی با توجه به بیشتر بودن الکل مثلا در Edu de toilets پخش بو بیشتر و ماندگاری کمتر و در مقابل به دلیل بیشتر بودن ماده عطری در Edu de perfume ماندگاری بیشتر و پخش بو کمتره.البته قانون مشخصی وجود نداره مثلا Edu de cologne برند رانگلر و آرامیس ( قدیمی هاش) با توجه به عصاره عطری پایین هم ماندگار بودن و هم پخش بوی خوبی داشتن....

ArashMiniStar
26-09-2014, 13:07
ماندگاری و پخش بو رابطه معناداری با هم ندارن اگر هم رابطه ای باشه تو موارد معدود، رابطه برعکسه یعنی با توجه به بیشتر بودن الکل مثلا در Edu de toilets پخش بو بیشتر و ماندگاری کمتر و در مقابل به دلیل بیشتر بودن ماده عطری در Edu de perfume ماندگاری بیشتر و پخش بو کمتره.البته قانون مشخصی وجود نداره مثلا Edu de cologne برند رانگلر و آرامیس ( قدیمی هاش) با توجه به عصاره عطری پایین هم ماندگار بودن و هم پخش بوی خوبی داشتن....
ممنون.خوب شما پیشنهادی نداری زیر 200 برای 4 فصل یا گرم باشه؟ چون سرد که به درد الان نمیخوره میخوام بوش به بقیه هم برسه نه فقط خودم :|

farid123
26-09-2014, 14:33
ممنون.خوب شما پیشنهادی نداری زیر 200 برای 4 فصل یا گرم باشه؟ چون سرد که به درد الان نمیخوره میخوام بوش به بقیه هم برسه نه فقط خودم :|

حقیقتش بحث سلیقه بویایی هم هست دیگه .....
اما اگر شما یک چیزی با پخش بو و ماندگاری خوب میخای تو این رده ها، وان میلیون از برند پاکو رابان هست که دو نسخه داره با قیمت های متفاوت .
اگر هم ارزونتر میخای VERSACE MAN با تم توتون و زعفران ... یا دسکوارد وود راکی مانتین با تم چوبی ادکلن های خوبی هستن که با ذائقه اکثریت هم سازگاری دارند.

ArashMiniStar
26-09-2014, 14:56
حقیقتش بحث سلیقه بویایی هم هست دیگه .....
اما اگر شما یک چیزی با پخش بو و ماندگاری خوب میخای تو این رده ها، وان میلیون از برند پاکو رابان هست که دو نسخه داره با قیمت های متفاوت .
اگر هم ارزونتر میخای VERSACE MAN با تم توتون و زعفران ... یا دسکوارد وود راکی مانتین با تم چوبی ادکلن های خوبی هستن که با ذائقه اکثریت هم سازگاری دارند.

ممنون امتحان میکنم فقط شما هالووین هم تست کردین یا کسی نظری داره

Atghia
26-09-2014, 15:46

وان میلیون= آنتونیو باندراس گلد سکرت=هالووین

دو موردی که نام بردم تقریبا مشابه با وان میلیون هستند اما نه به کیفیت اون! البته با قیمت کمتر گزینه بدی نیستند

farid123
26-09-2014, 17:01

هالووین را متاسفانه من خودم دارم و شیشه اش هم تقریبا پره:n22:
هالووین یک copycat (تقلید ناشیانه) از وان میلیون هست که از لحاظ ماندگاری و پخش بو اصلا با اون قابل مقایسه نیست.یک تم چرمی ،اشباع شده و سنتتیک در کل مدت استشمام می کنید بدون تغییر آنچنانی رایحه با پخش بوی ضعیف.در مجموع اصلا جالب نیست.
گلد سکرت، همونطور که گفته شد کپی وان میلیونه و یکبار که من تست کردم به نظرم بهتر از هالووین بود.

MOHAMMAD2010
26-09-2014, 17:36
البته با توجه به قیمت هالووین گزینه خیلی خوبیه
من خودم تستش کردم به نظر بوی خیلی خوبی هم داشت
موندگاری و پخش بوش هم خیلی خوبه ( توی سایت های خارجی هم گفته شده ) کلا تا 150 تومن یکی از بهترین موندگاری ها و پخش بو ها رو داره ! تعجب میکنم دوستان اینجا میگن ضعیفه !

farid123
26-09-2014, 18:51
هالووین ادکلن مهمی نیست که بخواهیم در رابطش بحث کنیم شما به fragrantica یا basenotes و غیره هم مراجعه کنید کامنت های خیلی کمی را می بینید.ولی چیزی که تو ریویو ها بهش اشاره شده اینه که بعد از ادکلن زنانه هالووین که خیلی موفق بوده نسخه مردانه با فاصله زمانی زیاد موفقیتی نداشته.
از لحاظ بازه قیمت ، در همین رنج و کمی بالاتر ادکلن خیلی محبوب و موفقی قرار دارن(کپی هم نیستند) که ارزش خرید هالووین را خیلی پایین میارن.

ArashMiniStar
26-09-2014, 18:57
هالووین ادکلن مهمی نیست که بخواهیم در رابطش بحث کنیم شما به fragrantica یا basenotes و غیره هم مراجعه کنید کامنت های خیلی کمی را می بینید.ولی چیزی که تو ریویو ها بهش اشاره شده اینه که بعد از ادکلن زنانه هالووین که خیلی موفق بوده نسخه مردانه با فاصله زمانی زیاد موفقیتی نداشته.
از لحاظ بازه قیمت ، در همین رنج و کمی بالاتر ادکلن خیلی محبوب و موفقی قرار دارن(کپی هم نیستند) که ارزش خرید هالووین را خیلی پایین میارن.

الان نظر شما بجای هالووین دقیقا رو چیه؟ گلد سکرت؟

farid123
26-09-2014, 19:43
الان نظر شما بجای هالووین دقیقا رو چیه؟ گلد سکرت؟

نه، من کامنت را در جواب اون دوستمون گفتم .بهترین کار برای شما اینه که برید و تست کنید چون بدترین خرید در مورد ادکلن خرید چشم بستست(Blind buying)

ArashMiniStar
26-09-2014, 19:44
نه، من کامنت را در جواب اون دوستمون گفتم .بهترین کار برای شما اینه که برید و تست کنید چون بدترین خرید در مورد ادکلن خرید چشم بستست(Blind buying)

بله درسته ولی عطر فروشی که برم میبینی مدلای عجیب غریب با قیمتایی که دستم نیس پیشنهاد میدن میخوام محدود کنم به 2-3 مدل

MOHAMMAD2010
26-09-2014, 19:59

خب اگه شما fragrantica رو قبول داری که همونجا امتیازی که به پخش و موندگاری این ادکلن داده شده عالی هست ! با توجه به سال تولید این ادکلن خب طبیعیه کامنت کمتری هم براش باشه
شما جوری میگین کپی انگار مثلا دارین در مورد برند ریو حرف میزنین !
بازم میگم در این رنج ( تا 150 ) هالووین یکی از بهترین موندگاری ها و پخش بو ها رو داره بوش هم از نظر من خیلی خوبه
حالا شما میشه تو این رنج ادکلن هایی که گفتین خیلی هم هستن رو بگین ؟ البته موندگاری و پخش هالووین رو هم داشته باشن ! ( نمیگم نیستن ولی زیاد هم نیستن )

farid123
26-09-2014, 21:40
.........................

MOHAMMAD2010
27-09-2014, 12:15
وقتی آدما نمیتون جواب بدن از این مدلی حرف میزنن !
جواب یه سوال منم شما ندادی !
به هر حال فکر کنم امتیاز ها و کامنت های سایت های معتبری مثل fragrantica بیشتر اعتبار داره تا حرف های شما !

Atghia
27-09-2014, 12:46
دوستان گرامی
عطر ، انتخابش و نظر در مورد اون، کاملا سلیقه ای هست و گاها حتی نظرات بر خلاف هم!
قرار نیست کسی دیگری رو مجاب به پذیرش نظر خودش کنه
پس لطفا فقط به بیان نظر خودتون بپردازید از بحث خودداری کنید
قضاوت و تصمیم گیری دوستان در مورد انتخاب عطر به اختیار و نظر خودشان هست و بس

Emad HD
28-09-2014, 00:06
این شامپو کیلر ابی مردانه که تی وی تبلیغ میکنه بوی خوبی داره کسی ادکلن شبیه به بوی اون سراغ نداره؟

farina1709
28-09-2014, 18:15
سلام
سپاس

Atghia
28-09-2014, 18:47
سلام
سپاس

دیور هوم اینتنس یکی از برترین عطرهای موجود از لحاظ ماندگاری و پخش هست رد بوی بالایی داره ماندگاریش هم فوق العادست
رایحه گرم و تلخی داره مناسب فصل سرد هست برعکس الور هوم اکستریم که خنک و شیرین هست
الور هوم اکستریم بین الور های شنل دارای پخش بوی بالاتری هست اما بهرحال از عطر خنک نمیشه انتظار پخش بوی عالی داشت! رایحه بیشتر مرکباتی داره و مناسب فصول گرمتر هست

moslem47
29-09-2014, 19:00
دوستان این سه تا عطر رایحه شون مشابه همند؟

تام فورد توباکو وانیل
دی مارلی Pegasus
دی مارلی herod

بین این سه کدوم را پیشنهاد میکنید؟

MOHAMMAD2010
29-09-2014, 19:17
به نظرتون بین Ungaro pour L'Homme 3 و Lalique Pour Homme کدوم بهتره ؟

Atghia
29-09-2014, 19:24

تام فورد توباکو وانیل
دی مارلی Pegasus
دی مارلی herod

مارلی هرود و توباکو وانیل از تام فورد بیشتر به هم شبیه اند به این دلیل که رایحه غالب تنباکو+ وانیل دارند و گرم و شیرین هستند و مناسب فصول سرد سال

اما پگاسوس تنها در وانیل با این دو مشترک هست و از تنباکو خبری نیست ملایم تر هم هست

پ.ن: فقط از روی اطلاعات نت ها گفتم و تجربه و تستی نداشتم:n17:

robin_a
30-09-2014, 15:49

تام فورد توباکو وانیل
دی مارلی Pegasus
دی مارلی herod

توباکو وانیل و هرود شبیه هم هستند.گرم و شیرین با ماندگاری بالا.بوی تنباکو تو توباکو وانیل تازه تر و شفاف تره و تو هرود سنگین تر و پخته تره.جفتشون ماندگاری و پخش خوبی دارن.پگاسوس رایحش کلا با اون 2 تا فرق میکنه و خاص تره.بوی وانیل میده اما شیرین نیست.یا شیرینیش جوری نیست که زیاد احساس شه به نظرم تو این رنج قیمت تست کن ببین از رایحه کدوم خوشت میاد.از نظر کیفیت و ماندگاری و پخش 3 تاشون خوبن

moslem47
30-09-2014, 21:39
دوستان رایحه مشابه دیور هوم اینستس چی پیشنهاد میکنید . البته با شیرینی کمتر که دل و نزنه

VAHID
01-10-2014, 00:16
حتما با اين عبارت زياد برخورد كرده‌ايد و ذهن شما را درگير كرده است كه چه معنايی دارد؟

Fl.oz يا همان Fluide Ounce عبارتی است كه در پايين همه عطرها درج شده است.

همانطور كه Mill بيان كننده حجم عطر است Fl.oz هم واحد اندازه‌گيری حجم مايعات در انگليس و آمريكا می باشد.

در زير می‌توانيد معادل اين واحدها را مشاهده نماييد :
0.17Fl.Oz = 5 Ml
1Fl.Oz = 30 Ml
1.18Fl.Oz = 35 Ml
1.4Fl.Oz = 40 Ml
1.7Fl.Oz = 50 Ml
2Fl.Oz = 60 Ml
2.2Fl.Oz = 65 Ml
2.5Fl.Oz = 75 Ml
2.7Fl.Oz = 80 Ml
3Fl.Oz = 90 Ml
3.4Fl.Oz = 100Ml
4Fl.Oz = 120 Ml
4.2Fl.Oz = 125 Ml
5Fl.Oz = 150 Ml
6.7Fl.Oz = 200 Ml
25Fl.Oz = 750 Ml

faceoff98
01-10-2014, 22:41
دوستان بین 3 تا گزینه ازارو ویزیت - باربری لندن - کلوین کلین وان شاک کدوم رو پیشنهاد میدید
اگه کسی تجربه استفاده ازین ادکلن هارو داشته ممنونم میشه نظرش رو بگه
بیشتر دوست دارم رایحه اصلیش چوبی باشه بعدش تنباکو

Atghia
02-10-2014, 00:41
دوستان بین 3 تا گزینه ازارو ویزیت - باربری لندن - کلوین کلین وان شاک کدوم رو پیشنهاد میدید
اگه کسی تجربه استفاده ازین ادکلن هارو داشته ممنونم میشه نظرش رو بگه
بیشتر دوست دارم رایحه اصلیش چوبی باشه بعدش تنباکو

با توجه به علایق ذکر شده
چناچه بین این کارها دنبال تنباکویی هستید بیشتر سی کی بنظرم و بعد هم باربری
اما اگر کار چوبی مدنظر باشه من این 3 رو پیشنهاد میکنم

هی وود

کنزو وودی

و WILD FOREST از برند آرماند باسی

که با توجه به ملایم تر بودنه هی وود و فصل پیش رو من آرماند باسی رو مناسبتر میدونم:n17:

robin_a
02-10-2014, 17:41
دوستان رایحه مشابه دیور هوم اینستس چی پیشنهاد میکنید . البته با شیرینی کمتر که دل و نزنه

مشابه دقیق ندیدم اما اگه تو همون حال و هوا یعنی تلخ و شیرین و مجلسی عطر بخوای من چند مورد پیشنهاد میکنم. گرلن لا اینستنت اکستریم رو بوی کاکائویی داره و از دیور تلخ تر و مردونه تره.هرود مارلی که اولش با ترکیب تنباکو و وانیل شروع میشه و اخرش وانیلی میشه و شیرین میشه مثل دیور اما به نظرم شیرینیش کمتره و تلخ تره.کیفیت خیلی خوب و بالانسیم داره.و اخری هم چمبر نویر از اولفکتیو استدیو هست که اینم اولش با یوی تلخ چرم مانندی شروع میشه و بعدش شیرینیه ملایم و فوق العاده دلپذیری پیدا می کنه.ماندگاریه هر 3 تا بالاست مخصوصا 2 تای اخری و پخششونم قابل قبوله.البته بازم میگه از نظر رایحه خیلی شبیه نیستن اما تو سبکشون یعنی تلخ و گرم و شیرین مشترکن.

moslem47
02-10-2014, 18:34
مشابه دقیق ندیدم اما اگه تو همون حال و هوا یعنی تلخ و شیرین و مجلسی عطر بخوای من چند مورد پیشنهاد میکنم. گرلن لا اینستنت اکستریم رو بوی کاکائویی داره و از دیور تلخ تر و مردونه تره.هرود مارلی که اولش با ترکیب تنباکو و وانیل شروع میشه و اخرش وانیلی میشه و شیرین میشه مثل دیور اما به نظرم شیرینیش کمتره و تلخ تره.کیفیت خیلی خوب و بالانسیم داره.و اخری هم چمبر نویر از اولفکتیو استدیو هست که اینم اولش با یوی تلخ چرم مانندی شروع میشه و بعدش شیرینیه ملایم و فوق العاده دلپذیری پیدا می کنه.ماندگاریه هر 3 تا بالاست مخصوصا 2 تای اخری و پخششونم قابل قبوله.البته بازم میگه از نظر رایحه خیلی شبیه نیستن اما تو سبکشون یعنی تلخ و گرم و شیرین مشترکن.

بابت توضیحات تشکر

این مدل را جایی سراغ دارید که اسانسش را بفروشند؟
Olfactive Studio » Chambre Noire

غول مرحله اخر
02-10-2014, 21:23
سلام
یک عطر گرم خوشبو و تمیز برای فصل پاییز و زمستون معرفی کنید

Atghia
02-10-2014, 22:35
سلام
یک عطر گرم خوشبو و تمیز برای فصل پاییز و زمستون معرفی کنید

محدوده قیمتی مورد نظرتون؟

robin_a
03-10-2014, 00:58
بابت توضیحات تشکر

این مدل را جایی سراغ دارید که اسانسش را بفروشند؟
Olfactive Studio » Chambre Noire

خیر متاسفانه سراغ ندارم.فکر نمیکنم اسانسش باشه اصلا

غول مرحله اخر
03-10-2014, 15:01
محدوده قیمتی مورد نظرتون؟
منظورم از این عطرهای جیبی هستش( شیشه های مخصوص چند ml )
که مغازه ها دارن... فکر نکنم قیمتش زیاد بشه!
شما اسم عطر رو بگید.

amirfakhrian
04-10-2014, 20:51
سلام
برای مادرم قصد خرید ادکلن دارم آیدل به نظرتون خوبه؟
اگر پیشنهاد دیگری دارید معرفی کنید.

Atghia
04-10-2014, 22:11
سلام
برای مادرم قصد خرید ادکلن دارم آیدل به نظرتون خوبه؟
اگر پیشنهاد دیگری دارید معرفی کنید.

سلام بله عطر بسیار خوبی هست هم ماندگاری هم پخشش خوبه
ملایم و شیرینه
و ابتدا بیشتر رایحه گلی داره در ادامه میوه ای و در نهایت بهمراه رایحه مشک هست...

همین انتخاب خوبیه ولی عطر گرمتری که من خیلی خوب میدونمش عطر سینما از برند ایو سن لورن هست گرم و شیرین و بیشتر پودری-وانیلی :n17:

با اینکه عطر خیلی تابع سن و سال شاید نباشه اما بنظرم سینما به نسبت عطر انتخابی شما برای خانمهای میانسال مناسبتر باشه:n06:

amirfakhrian
04-10-2014, 22:25
ممنون ولی منظورم این ادکلن بود.

shervin1996
05-10-2014, 13:08
سلام کسی ازاین مدل عطر اطلاعاتی داره؟میخوام موادتشکیل دهندشو بدونم توایران هم این برند موجوده؟چون من یه اسپریشو ازخارج ازایران گرفتم تاحالا هم ندیدم تو مغازه ای باشه.

Atghia
05-10-2014, 18:51
دوست گرامی کمپانی که عکسی از یکی از عطرهاش رو گذاشتید یک کمپانی ممنوعه در ایران هست
اگر در موردش اطلاعاتی ندارید در ادامه مطلب کمی بیشتر توضیح داده شده البته توضیحات بیشتر به دلیل قوانین انجمن ممکن نیست

نماد خرگوش پلی بوی برگرفته از نشان این شرکت هستش عطرش هم جدا از اون نیست و بصورت قانونی در ایران ممنوعیت داره...
.....
بر مبنای تفکر مکتب پلی‌بوی‌ایسم، زنان حق دارند از جسم خود، به هر نحو که می‌خواهند، بدون عواقب آن، (حتی با داشتن همسر و فرزند)، استفاده کنند، و کسی هم حق اعتراض بر آنان نخواهد داشت، زیرا که محکوم به تحجر و عوام‌زدگی خواهد شد....
این مجله که رتبه نخست را در تیراژ چاپ در امریکا و اروپا داراست، در بسیاری از کشورها اجازه فعالیت ندارد، کشورهایی اسلامی و غیر اسلامی، ولی غالبا شرقی، که حرمت خانواده در آن‌ها هنوز حفظ شده است، مانند هند، چین، تایلند و سنگاپور، و در اکثر کشورهای اسلامی داشتن آن جرم محسوب می‌شود.

اما در مورد عطر من نت هایی که شامل میشه رو با جستجو پیدا کردم ((ماشالله همه چی هم داره :دی))

لیمو، سیب، نعناع، برگ سبز، گل شاه پسند، یاسمن، بهارنارنج، زنبق، تخم گشنیز، سدر، مشک، دانه تونکا، چوب صندل سفید و کشمیر

(در سایتی که مشخصات این عطر بیان شده رایحه این عطر رو مشابه با دانهیل قهوه ای و آنلی بریو از دیزل دونسته)

shervin1996
05-10-2014, 19:16
دوست گرامی کمپانی که عکسی از یکی از عطرهاش رو گذاشتید یک کمپانی ممنوعه در ایران هست
اگر در موردش اطلاعاتی ندارید در ادامه مطلب کمی بیشتر توضیح داده شده البته توضیحات بیشتر به دلیل قوانین انجمن ممکن نیست

نماد خرگوش پلی بوی برگرفته از نشان این شرکت هستش عطرش هم جدا از اون نیست و بصورت قانونی در ایران ممنوعیت داره...
.....
بر مبنای تفکر مکتب پلی‌بوی‌ایسم، زنان حق دارند از جسم خود، به هر نحو که می‌خواهند، بدون عواقب آن، (حتی با داشتن همسر و فرزند)، استفاده کنند، و کسی هم حق اعتراض بر آنان نخواهد داشت، زیرا که محکوم به تحجر و عوام‌زدگی خواهد شد....
این مجله که رتبه نخست را در تیراژ چاپ در امریکا و اروپا داراست، در بسیاری از کشورها اجازه فعالیت ندارد، کشورهایی اسلامی و غیر اسلامی، ولی غالبا شرقی، که حرمت خانواده در آن‌ها هنوز حفظ شده است، مانند هند، چین، تایلند و سنگاپور، و در اکثر کشورهای اسلامی داشتن آن جرم محسوب می‌شود.

اما در مورد عطر من نت هایی که شامل میشه رو با جستجو پیدا کردم ((ماشالله همه چی هم داره :دی))

لیمو، سیب، نعناع، برگ سبز، گل شاه پسند، یاسمن، بهارنارنج، زنبق، تخم گشنیز، سدر، مشک، دانه تونکا، چوب صندل سفید و کشمیر

(در سایتی که مشخصات این عطر بیان شده رایحه این عطر رو مشابه با دانهیل قهوه ای و آنلی بریو از دیزل دونسته)

بله بااین کمپانی آشنایی داشتم فقط خواستم مطمئن شم که توایران هست یانه ممنون ازپاسختون

MOHAMMAD2010
05-10-2014, 20:19
به نظرتون بین Ungaro pour L'Homme 3 و Lalique Pour Homme کدوم بهتره ؟

کسی آشنایی نداره ؟

shervin1996
05-10-2014, 21:22
سلام کسی ازاین مدل عطر اطلاعاتی داره؟میخوام موادتشکیل دهندشو بدونم توایران هم این برند موجوده؟چون من یه اسپریشو ازخارج ازایران گرفتم تاحالا هم ندیدم تو مغازه ای باشه.

راستی یادم رفت بپرسم ماندگاری وپخش بوی این عطرچطوره کسی میدونه ؟

aliheydarizadi
07-10-2014, 14:51
سلام دوستان

راستش من زیاد از مارک و گرم و سرد و شیرین و ترش سر در نمیارم :n23: ولی میخوام یه عطر بهم معرفی کنید با مشخصات زیر
1.تو همه ی فصل ها قابل استفاده باشه
2.موندگاریش خوب باشه
3. راستش یه چیزی میخوام که هم پیش نامزدم بتونم بزنم هم تو مراسم ها :n02:

اگه هم یه عطر نیست که همه ی مشخصات رو داشته باشه لطفا چندین مورد رو اسم ببرید
قیمت هم مهم نیست

ممنون:n26:

aliheydarizadi
07-10-2014, 15:47
خودم قبلا کنزو ایر داشتم عالی بود

Atghia
07-10-2014, 16:57
سلام دوستان

راستش من زیاد از مارک و گرم و سرد و شیرین و ترش سر در نمیارم :n23: ولی میخوام یه عطر بهم معرفی کنید با مشخصات زیر
1.تو همه ی فصل ها قابل استفاده باشه
2.موندگاریش خوب باشه
3. راستش یه چیزی میخوام که هم پیش نامزدم بتونم بزنم هم تو مراسم ها :n02:

اگه هم یه عطر نیست که همه ی مشخصات رو داشته باشه لطفا چندین مورد رو اسم ببرید
قیمت هم مهم نیست

ممنون:n26:

سلام اون کنزو که اسم بردید بنظر عطر خنکی میرسه عطرهای خنک یا گرم چهارفصل کاربرد ندارند
باید دنبال عطر ملایم و شیرین یا ملایم و تلخ باشید ((از نظر من البته))
ولی از طرف دیگه عطرهای ملایم (عموما) پخش بوی بالایی ندارند (برای مهمونی پخش بو معمولا ارجح هست)
اما ماندگاری قابل قبولی دارند:n17:
با توجه به این توضیحات:

لانویت از ایو سن لورن (نسخه تویلت)
کارولینا هررا CH نسخه اصلی (نه اسپورت)
پاکو رابان بلک ایکس اس
دیاموند از جورجیو آرمانی (واقعا رایحه زیبایی داره)

پیشنهاد میشه، که البته اولی واقعا ایده ال هست از بیشتر جهات، سومی بیشتر مهمونی تر و چهارمی بیشتر مناسب دیدار دونفره هست

urumchi
12-10-2014, 19:26
دوستان سلام

کسی جایی سراغ نداره واسه فروش ِ Taylor Swift Women's Wonderstruck Eau De Parfum ؟!

ممنون میشم کمک کنید چون خیلی برام مهمه

Atghia
12-10-2014, 19:36
دوستان سلام

کسی جایی سراغ نداره واسه فروش ِ Taylor Swift Women's Wonderstruck Eau De Parfum ؟!

ممنون میشم کمک کنید چون خیلی برام مهمه
جوابتون در پیام خصوصی ارسال شد.

hossein blak
13-10-2014, 21:36
سلام..../.

اسپری برای نوجوونا که بوی تندی نداشته باشه که سر درد بیاره بلکه ملایم وخوش بو باشه و همه جا حتی تو آموزشگاهتون , مهمونی ,عزا و.......هم بشه استفاده کرد چی سراغ دارید....../؟
راحت گیر بیاد......//
قیمتش هم از 15000بیشتر نباشه.../.

Atghia
13-10-2014, 22:31
سلام..../.

اسپری برای نوجوونا که بوی تندی نداشته باشه که سر درد بیاره بلکه ملایم وخوش بو باشه و همه جا حتی تو آموزشگاهتون , مهمونی ,عزا و.......هم بشه استفاده کرد چی سراغ دارید....../؟
راحت گیر بیاد......//
قیمتش هم از 15000بیشتر نباشه.../.

اسپری عطرهایی مثل لاگوست قرمز و الور اسپورت مناسبه از سری لاو
اگر پیدا نشد اسپری های سری اسمارت مثل ایفوریا و الور اسپورت خوبن
ولی eccoهرگز :دی واقعا بی کیفیت هستن

samfisher7
14-10-2014, 19:50
سلام میشه در مورد سری tom fordیه توضیحاتی بدین و یه مقدار در موردش صحبت کنین؟

Atghia
14-10-2014, 20:39
سلام میشه در مورد سری tom fordیه توضیحاتی بدین و یه مقدار در موردش صحبت کنین؟

سلام
در مورد برند تام فورد:

Tom Ford طراح مد آمریکایی در سال 1961 در تگزاس متولد شد. وی در نوجوانی در رشته تاریخ تحصیل می کرد اما یکسال بعد بر بازی در آگهی های تلویزیونی تمرکز کرد (تام، یک فیلم نیز در سال 2009 بنام A Single Man ساخت) و سپس در رشته طراحی داخلی در نیویورک مشغول به تحصیل شد. وی سپس به پاریس رفت و در دفتر مطبوعاتی Chloe مشغول بکار شد و سپس در سال 1988 در بازگشت به آمریکا به کمپانی perry Ellis جایی که Robert McDonald مدیر و Marc Jacobs طراحش بود، رفت. اما بعد از دو سال بدلیل علاقه نداشتن به طراحی آمریکایی از آنجا خارج و مجدد به اروپا رفت و در کمپانی Gucciمشغول به طراحی شد و به شهرت جهانی دست یافت و در سال 1994 به پست مدیر تولید ارتقا یافت. وقتی گوچی سهام ایوسن لورن را خریداری کرد، تام فورد را مدیر تولید ایوسن لورن نیز قرار داد.
Tom Ford نهایتا در سال 2004 برند خودش را تاسیس و در سال 2006 اولین عطر خود را تولید و معرفی کرد. وی همچنین برنده جوایز متعددی از شورای طراحان آمریکا شد.

===========================================

یکی از معروفترین برندهای رده بالای عطر در دنیا هست
قیمت عطرهاش بین 450 تا 2 میلیون تومان بسته به حجم و مدل عطرش متفاوته
تستری معمولا نداره
اشانتیونی براشون ندیدم
بعضی از معروفترین عطرهای این برند:

توسکان لدر
توباکو وانیل
بلک ارکید
نرولی
گری وتیور

هستند.
کلا عطرهایش که با این سبک شیشه هستند در رده قیمتی 450 (و کمی بالاتر) هستند.

و عطرهایی با این سبک شیشه

از 700 تا 2 میلیون تومان

عطرهای این برند دارای رایحه هایی خاص با ماندگاری و پخش بالا هستند به طوری که کمتر برندی توانایی مقابله با رایحه های خاص عطرهای تام فورد را داره و شاید تنها برندهایی مثل کرید یا مارلی در بعضی مدل ها حرفی برای گفتن داشته باشند..

mf.designing
14-10-2014, 20:42
سلام
دوستان کسی اطلاعای از قیمت Givenchy PI داره ؟! در کل توصیه میشه ؟

+ سایت معتبر برای عطر ادکلن کسی سراغ داره ؟! که قیمت هاش هم نزدیک بازاد باشه ؟!

Atghia
14-10-2014, 21:00
سلام
دوستان کسی اطلاعای از قیمت Givenchy PI داره ؟! در کل توصیه میشه ؟

+ سایت معتبر برای عطر ادکلن کسی سراغ داره ؟! که قیمت هاش هم نزدیک بازاد باشه ؟!

چوبهاي گرم و شيرين.رايحه اي شرقي و گرم دارد و مناسب دوستداران عطرهاي شيرين و كلاسيك طراحي شده است.مناسب قرارهاي عاشقانه.طراحی شيشه عطر توسط Serge Mansau انجام شده است.

گروه بویایی: وانیل ، شکلات یا کارامل
سبک رایحه: شیرین
فصل استفاده: فصول سرد
موارد مصرف: رمانتیک
استایل عطر: رمانتیک و آرام

بین 155 تا 180 متغیره

+

دوستانی که قصد معرفی فروشگاه اینترنتی دارند :فقط پیام خصوصی!

cyber861
15-10-2014, 20:02

چند سال پیش من همین آبیش رو دیدم .در حد ادکلن های آدیداس روش حساب کن .بوش هم تو همون مایه ها بود

moslem47
15-10-2014, 23:36
چوبهاي گرم و شيرين.رايحه اي شرقي و گرم دارد و مناسب دوستداران عطرهاي شيرين و كلاسيك طراحي شده است.مناسب قرارهاي عاشقانه.طراحی شيشه عطر توسط Serge Mansau انجام شده است.

گروه بویایی: وانیل ، شکلات یا کارامل
سبک رایحه: شیرین
فصل استفاده: فصول سرد
موارد مصرف: رمانتیک
استایل عطر: رمانتیک و آرام

بین 155 تا 180 متغیره

+

دوستانی که قصد معرفی فروشگاه اینترنتی دارند :فقط پیام خصوصی!

شکلاتی و وانیلی چی پیشنهاد میکنید؟ مردانه