PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48

ho3in0861
03-03-2014, 22:59
ارزون ترین عطر در این مایه ها (با توجه به اطلاعات من که ممکنه کامل هم نباشه) کاپیتان بلک با قیمت حدود50 هزار تومان:n01:

یه عطر دیدم به نام pure black! 40تومن
یه چیز تو مایه های این عطر با این قیمت میخوام

farid123
03-03-2014, 23:00
سلام و خسته نباشیدمن اخیرا یک دانهیل دیزایر قرمز 100 میل با قیمت 170 خریدم.برخلاف حرف فروشنده که از ماندگاری بالاش تعریف می کرد نه ماندگاری داره و نه پخش بو .هم روی بدن و هم لباس تست کردم خیلی ضعیفه یعنی دقیقا مثل Aftershave بوی ضعیف که بعد از 2 یا 3 ساعت میره.روی جعبه آرم شبنم داره بسته بندیش هم ظاهرا درست بود،اما بوی واقعا ضعیف!!! البته میدونم ادکلن های گرانتر از این هم ممکنه دوام خوبی نداشته باشه اما حداقل تا یک مدت کم ، بوی مناسبی دارن. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن این ادکلن fake هست یا ذاتا همینه؟

Atghia
03-03-2014, 23:16
سلام و خسته نباشیدمن اخیرا یک دانهیل دیزایر قرمز 100 میل با قیمت 170 خریدم.برخلاف حرف فروشنده که از ماندگاری بالاش تعریف می کرد نه ماندگاری داره و نه پخش بو .هم روی بدن و هم لباس تست کردم خیلی ضعیفه یعنی دقیقا مثل Aftershave بوی ضعیف که بعد از 2 یا 3 ساعت میره.روی جعبه آرم شبنم داره بسته بندیش هم ظاهرا درست بود،اما بوی واقعا ضعیف!!! البته میدونم ادکلن های گرانتر از این هم ممکنه دوام خوبی نداشته باشه اما حداقل تا یک مدت کم ، بوی مناسبی دارن. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن این ادکلن fake هست یا ذاتا همینه؟

سلام دوست گرامی به انجمن های پی سی ورلد خوش امدید:n16:
راستش برند دانهیل برند خوبی هست اما در حدی نیست که بخواد براش محصول تقلبی بزنن(یعنی اگر کپی هم باشه براش اینقدر کیفیت پایین خواهد بود که از ظاهر شیشه بشه فهمید)
از طرفی عطر رو هم به قیمت تهیه کردید و با توجه به اینکه رایحه این عطر گرم هست ماندگاری 2ساعته واقعا عجیب بنظر میرسه:n04:
من با عطرهای دانهیل قهوه ای ، بلک و london برخورد داشتم و تقریبا هر3 مورد خوب بودند از این لحاظ ...
گرچه جواب من ممکنه گره گشا نبوده باشه اما چون تازه عضو شدید لازم دونستم پاسخی هرچند مختصر بگم:n06:
امیدوارم سایر دوستان وارد به امر اگر اطلاعی دارند کمک کنند
ممنون:n17:

brad pitt
03-03-2014, 23:36
راستش خیلی تفاوت با هم ندارند و جفتشون در یک حد هستند شاید پورشه کمی بهتر باشه در ماندگاری(پخششون بالا نیست زیاد)
پورشه واقعا حس خنکی رو القا میکنه به ادم
سی کی ته مایه شیرینی داره که خیلی جالب بنظر میرسه

من به عنوان یک جوان :دی فکر میکنم پورشه:n06:

ممنون کلن فک کنم ادکلنهای خنک زیاد پخش نداشته باشن

همون که ماندگاری بیشتر باشه بهتره

خنکی شون در چه سبکه ؟ یعمی مثه بولگاری آکوا از لحاظ خنک بودن ؟

میخام یه ادکلنی باشه برا مهمونیای عید

تنکس

Atghia
03-03-2014, 23:47
ممنون کلن فک کنم ادکلنهای خنک زیاد پخش نداشته باشن

همون که ماندگاری بیشتر باشه بهتره

خنکی شون در چه سبکه ؟ یعمی مثه بولگاری آکوا از لحاظ خنک بودن ؟

میخام یه ادکلنی باشه برا مهمونیای عید

تنکس

راستش من آکوا رو تست نکردم:n13: ولی پورشه رو قویا((حتی در حد تست )) توصیه میکنم چون به خوبی خودش رو نشون میده و من عطر خنک نعنایی(البته من بنظرم این رایحه مشهودتره حالا نظرات فرق داره)مثل پورشه ندیدم! :n06:
بهرحال در این رده قیمتی به نظرم انتخاب خوبی هست اما شاید کوول واتر از داویدف هم بتونه عطر خنک خوبی باشه:n18:
در نظر بگیرید معمولا عطرای مجلسی گرم هستند! به همون دلیل سنگینی و ماندگاریشون

hooss128
04-03-2014, 00:11
با سلام
چند عطر جوون پسند با قدرت پخش خوب و بالا و خاص برای مجالس پیشنهاد بدین

Atghia
04-03-2014, 00:16
با سلام
چند عطر جوون پسند با قدرت پخش خوب و بالا و خاص برای مجالس پیشنهاد بدین

رنج قیمتی و جنسیت مطرح نکردید...

اما خب مردونه:

لانویت از ایو سن لورن(نوع پرفیومش)
وان میلیون

Abbas.V
04-03-2014, 01:35
رنج قیمتی و جنسیت مطرح نکردید...

اما خب مردونه:

لانویت از ایو سن لورن(نوع پرفیومش)
وان میلیون

لانوییت محشر هست. پاشا کارتیر هم نت انتهاییش فوق العادست.

Sent from my HTC Rhyme S510b

farid123
04-03-2014, 08:49
سلام دوست گرامی به انجمن های پی سی ورلد خوش امدید:n16:
راستش برند دانهیل برند خوبی هست اما در حدی نیست که بخواد براش محصول تقلبی بزنن(یعنی اگر کپی هم باشه براش اینقدر کیفیت پایین خواهد بود که از ظاهر شیشه بشه فهمید)
از طرفی عطر رو هم به قیمت تهیه کردید و با توجه به اینکه رایحه این عطر گرم هست ماندگاری 2ساعته واقعا عجیب بنظر میرسه:n04:
من با عطرهای دانهیل قهوه ای ، بلک و london برخورد داشتم و تقریبا هر3 مورد خوب بودند از این لحاظ ...
گرچه جواب من ممکنه گره گشا نبوده باشه اما چون تازه عضو شدید لازم دونستم پاسخی هرچند مختصر بگم:n06:
امیدوارم سایر دوستان وارد به امر اگر اطلاعی دارند کمک کنند
ممنون:n17:

از جوابتون ممنون دوست عزیز ، خودم هم متعجبم چرا اینطوری:n13: تو چند سایت خارجی نوشته بود اگر روی شیشه ادکلن اسم "آلفرد دانهیل دیزایر" درج نشده باشه تقلبیه که مال من همینطوره هر چند صحت این حرف معلوم نیست.

sheeablo
04-03-2014, 14:03
دوستان CK Shock و Intense euphoria چطورن؟ Shock قیمتش خیلی مناسبه ولی ماندگاری و پخشش چطوریه؟ آخرشم باید برم همون بلو رو بگیرم، هر چی تو مغازه ها گشتم 125میل پیدا نکردم الان یکی از سایتا داره :دی
راستی کلا عطر خوب که توش بوی کهربا هم حس بشه سراغ دارید بگید :)

alone one
04-03-2014, 19:26
دوستان منظور از ایسی میاکه بلو همون L'eau Bleue issey miyake pour homme هس که آبی رنگه؟
یه عکس ازش بذارین یا لینک بدین ممنون میشم

aluminum
04-03-2014, 21:04
امروز چون تصميمم جدي بود براي خريد رفتم كوچه مروي و طبق معمول جو گير شدم و 3تا ادكلن خريدم كه فكركنم سرم كلاه رفت.
چو الان كه سرچ ميكنم بنظر ادكلنهاي معروفي نيستند
اول يكي از اين ادكلن گرفتم كه خيلي خوشبو هست وفروشنده ميگفت كه موندگاريش زياده.تنها جايي كه تو سايتهاي ايراني پيدا كردم اينجا بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در كنارش يك عطر فرماگو گرفتم.اول اون مدل بلكش رو برداشتم ولي بعد از انتخاب فروشنده يك مدل ديگه كه ميگفت درصد خلوصش بيشتر هست پيشنهاد داد كه ديگه امتحانش نكردم.الان هم چون كادو شده و ميخوام بدم به كسي نميدونم دقيقا كدوم بود.
فكر كنم اين بود
جعبه اش خاكستري بود نميدونم نوشته هاش قرمزط بود يا نه؟!!!

و عطر سوم كه رسژما فكر كنم سرم كلاه رفته اين عطره كه 100 تومن بود
بوي خوبي داره ولي با اين سرچي كه من كردم بد كلاهي سرم رفته:n03:

بنظرم بهتر بود عطرهاي معروف رو ميخريدم:n13:

Atghia
04-03-2014, 22:03
دوستان منظور از ایسی میاکه بلو همون L'eau Bleue issey miyake pour homme هس که آبی رنگه؟
یه عکس ازش بذارین یا لینک بدین ممنون میشم

سلام بله دوست گرامی اسمش درسته اینم از عکسش:n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Atghia
04-03-2014, 22:09
امروز چون تصميمم جدي بود براي خريد رفتم كوچه مروي و طبق معمول جو گير شدم و 3تا ادكلن خريدم كه فكركنم سرم كلاه رفت.
اول يكي از اين ادكلن گرفتم كه خيلي خوشبو هست وفروشنده ميگفت كه موندگاريش زياده.تنها جايي كه تو سايتهاي ايراني پيدا كردم اينجا بود
{حذف شد}

در كنارش يك عطر فرماگو گرفتم.اول اون مدل بلكش رو برداشتم ولي بعد از انتخاب فروشنده يك مدل ديگه كه ميگفت درصد خلوصش بيشتر هست پيشنهاد داد كه ديگه امتحانش نكردم.الان هم چون كادو شده و ميخوام بدم به كسي نميدونم دقيقا كدوم بود.
فكر كنم اين بود

در مورد دوعطری که معرفی کردید شناختی ندارم
ولی در مورد عطر فرگامو میتونید ازش مطمئن باشید نوع رایحه عطری از فرگامو که تهیه کردید با اون بلک که من معرفی کرده بودم فرق داره! من از بلک مطمئن بودم:n06:این که گفته خلوصش بیشتره حرف درستی نیست چون جفتشون Toiletteهستند!

aluminum
04-03-2014, 22:16
در مورد دوعطری که معرفی کردید شناختی ندارم
ولی در مورد عطر فرگامو میتونید ازش مطمئن باشید نوع رایحه عطری از فرگامو که تهیه کردید با اون بلک که من معرفی کرده بودم فرق داره! من از بلک مطمئن بودم:n06:این که گفته خلوصش بیشتره حرف درستی نیست چون جفتشون Toiletteهستند!

وقتي كه ادكلنها را گرفتم يك دو تا مغازه ديگه رفتم تا ببينم وضعيت چه جوريه.اونجا فهيمدم كه اشتباه كردم مارك معروف نگرفتم.
ولي يه نكته جالبي كه فهميدم اين بود كه فروشنده ها براي ادكلنهاي غير معروف تر دست و دلباز تر هستند و تستهاي بيشتري ميكنن ولي براي ادكلنهاي معروف بعضي مواقع زورشون مياد جعبه رو هم باز كنن.
البته تجربه خوبي بود براي دفعه بعد كه خواستم خريد كنم
و يك سوال
براي يك ادكلن سرد و گرم ملاك تست ماندگاري و پخش چي هست.يعني براي ماندگاري خوب و يا متوسط چقدر بعد از زدن اكلن بايد بو بمونه؟

و يك سوال ديگه اينكه يكي از فروشنده ها يك عطر امريكايي معرفي كرد كه ميگفت سازنده اش يك شركت نظامي هست.عطر سردي بود و خوش بو. اسمش يه چيزي تو مايه ناتيك بود!!!عطر معتبري هست چون من چيزي ازش پيدا نكردم

Atghia
04-03-2014, 22:39
وقتي كه ادكلنها را گرفتم يك دو تا مغازه ديگه رفتم تا ببينم وضعيت چه جوريه.اونجا فهيمدم كه اشتباه كردم مارك معروف نگرفتم.
ولي يه نكته جالبي كه فهميدم اين بود كه فروشنده ها براي ادكلنهاي غير معروف تر دست و دلباز تر هستند و تستهاي بيشتري ميكنن ولي براي ادكلنهاي معروف بعضي مواقع زورشون مياد جعبه رو هم باز كنن.
البته تجربه خوبي بود براي دفعه بعد كه خواستم خريد كنم
و يك سوال
براي يك ادكلن سرد و گرم ملاك تست ماندگاري و پخش چي هست.يعني براي ماندگاري خوب و يا متوسط چقدر بعد از زدن اكلن بايد بو بمونه؟

و يك سوال ديگه اينكه يكي از فروشنده ها يك عطر امريكايي معرفي كرد كه ميگفت سازنده اش يك شركت نظامي هست.عطر سردي بود و خوش بو. اسمش يه چيزي تو مايه ناتيك بود!!!عطر معتبري هست چون من چيزي ازش پيدا نكردم

همیشه باید قبل از خرید در مورد عطرها تحقیق کنید در سایت ها نظر کاربرها رو بخونید بعد چندتا عطر رو انتخاب کنید بعد برید اونها رو تست کنید و اونی که پسندید تهیه کنید
وگرنه انتخاب خوبی نخواهید داشت مگر برحسب شانس!

ماندگاری و پخش معیار خاصی نداره عموما عطرهای گرم مدت زمان بیشتری روی پوست میمونن و پخش بوی طولانی تری دارند
مثلا بعضی عطرها از 10 یا 11 ساعت تا چندروز هم میتونه ماندگاری داشته باشه
ولی به ماندگاری تا 5ساعت ماندگاری خوب گفته میشه
پخش عالی هم بیشتر از 3ساعت فکر نمیکنم باشه:n13:
اما یک نکته ای هم هست اینکه قیمت دلیلی برماندگاری و پخش خوب نیست!
حتی عطرهای 400 تومنی هم وجود داره که بیشتر از دوساعت نمیمونه عملا!
در اصل عامل تعیین کننده در این زمینه (ماندگاری و پخش) نوع مواد به کار رفته در نت های عطر هست:n06:بعضی مواد ماهیتشون ماندگاری بالاتری داره و بعضی کلا ماندگار نیستن حالا در عطر معروفی هم باشن دلیل نمیشه که خوب بمونه!

brad pitt
04-03-2014, 23:30
همیشه باید قبل از خرید در مورد عطرها تحقیق کنید در سایت ها نظر کاربرها رو بخونید بعد چندتا عطر رو انتخاب کنید بعد برید اونها رو تست کنید و اونی که پسندید تهیه کنید
وگرنه انتخاب خوبی نخواهید داشت مگر برحسب شانس!

ماندگاری و پخش معیار خاصی نداره عموما عطرهای گرم مدت زمان بیشتری روی پوست میمونن و پخش بوی طولانی تری دارند
مثلا بعضی عطرها از 10 یا 11 ساعت تا چندروز هم میتونه ماندگاری داشته باشه
ولی به ماندگاری تا 5ساعت ماندگاری خوب گفته میشه
پخش عالی هم بیشتر از 3ساعت فکر نمیکنم باشه:n13:
اما یک نکته ای هم هست اینکه قیمت دلیلی برماندگاری و پخش خوب نیست!
حتی عطرهای 400 تومنی هم وجود داره که بیشتر از دوساعت نمیمونه عملا!
در اصل عامل تعیین کننده در این زمینه (ماندگاری و پخش) نوع مواد به کار رفته در نت های عطر هست:n06:بعضی مواد ماهیتشون ماندگاری بالاتری داره و بعضی کلا ماندگار نیستن حالا در عطر معروفی هم باشن دلیل نمیشه که خوب بمونه!

سلام

من هر جا رفتم اون مدل پورشه که دیشب معرفی کردید نداشت
میخوام از سایت {حذف شد} که فک کنم عطراش اصله بگیرم

فقط قبل خرید نهایی ماندگاری این ادکلن پورشه جز ماندگاری های خوب محسوب میشه ؟
پخش بو تا 2 متر اونطرفتر افراد میفهمن ؟

چون آخه من تازه امشب ادکلن بولگاری از ریو که یعنی کپی میزنه زده بودم رفتم 2-3 تا مغازه 3-4 نفر گفتند ادکلنتون بولگاریه قربان ؟

خواستم حالا دیگه این که میگیرم از اون بیشتر باشه ماندگاری و پخشش

دم شما گرم

ممنون

Atghia
04-03-2014, 23:39
سلام

من هر جا رفتم اون مدل پورشه که دیشب معرفی کردید نداشت
میخوام از سایت {حذف شد} که فک کنم عطراش اصله بگیرم

فقط قبل خرید نهایی ماندگاری این ادکلن پورشه جز ماندگاری های خوب محسوب میشه ؟
پخش بو تا 2 متر اونطرفتر افراد میفهمن ؟

چون آخه من تازه امشب ادکلن بولگاری از ریو که یعنی کپی میزنه زده بودم رفتم 2-3 تا مغازه 3-4 نفر گفتند ادکلنتون بولگاریه قربان ؟

خواستم حالا دیگه این که میگیرم از اون بیشتر باشه ماندگاری و پخشش

دم شما گرم

ممنون

سلام دوست گرامی
پورشه بنظر من ماندگاری خوبی داره یعنی کاملا چندساعتی میمونه روی پوست(خودم تست کردم)
اما پخش بوی بالا اونقدرها هم نداره که دومتری مورد سوال بشه! شاید در اوایل استفاده پخشش اونقدری که مدنظر شما هست باشه
بنظرم میشه به سایت های نتی اعتماد کرد چون پورشه عطری نیست که بخوان براتون تقلبیش رو بفرستن...

akhevi
05-03-2014, 00:00

فكر كنم اين بود

عطر سوم رو یکی از سایت ها آورده به قیمت 120 تومن و نوشته که مشابه mont blanc legend

Atghia
05-03-2014, 00:22
در ادامه پست چند صفحه قبل که به معرفی عطرهای با شیشه های خاص و جالب پرداخته بودم اینبار این چند عطر رو بررسی میکنیم:

عطر آزارو دسیبل

عطری بسیار دلنشین با رایحه گرم و قیمت 150 هزار تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شیشه ای به شکل میکروفون! میتوانید خوانندگی را با آزارو دسیبل تجربه کنید :دی
آزارو دسیبل رو شخصا خیلی دوست دارم واقعا عطر خوبیه بنظرم خصوصا اینکه به قیمتش می ارزه!

عطر اسپایس بمب از Viktor & Rolf

عطری با رایحه چرم و به واقع خاص! با قیمت بیش از 300 هزار تومان

این عطر به شکل نارنجک دستی طراحی شده و اینقدر رایحه خاصی داره که در حد انفجار یک نارنجک میتونید با اون غوغا به پا کنید

عطر Championاز داویدووف

رایحه ای ملایم و تلخ با قیمت حدود 160 هزار تومان

قهرمان! طراحی شیشه این عطر بصورت دمبل و مخصوص ورزشکاران هست البته این عطر با رایحه ای متفاوت و رنگ شیشه سفید با نام Champion energyنیز موجود میباشد.

عطر Le Male از برند زان پل گوتیر

عطری شیرین با جلوه خاص و قیمت حدود 200 هزار تومان

تعداد زیادی از عطرهای این برند با شمایل انسان عرضه شده اند که از معروفترین اونها میتونیم به همین عطر اشاره کنیم

عطر Wish از برند چوپارد

عطری گرم و ماندگار با قیمت 125 هزار تومان

چوپارد سری عطرهای wishرا به شکل یک الماس ارائه کرده است که دراین بین wishآبی رنگ یکی از بهترین رایحه ها را داراست!

printemps
05-03-2014, 02:46
دوستان عطر مردونه واسه یه مرد 60 ساله چی پیشنهاد میدید؟ قیمتش مهم نیست
میخوام موندگاری پخش کنندگیش تاحدی خوب باشه
خودم بوهای کمی خنک رو ترجیح میدم

همچنین عطر زنونه تو همون حدود سنی و عطر دخترونه لطفا بهم معرفی کنید
واسه اینهاهم پخش و موندگاریش برام مهمه

ترجیحا یه جوری باشه که مناسب همه ی فصول باشه. ولی اگه نشد جدا جدا بگید
ممنون

-----

یه عطری هست که یکم بوی گل های بهاری میده فکرمیکنم. خیلی ملایم و ارامش بخشه و کاملا پخش کنندس. اینو چندبار بوشو شنیدم ولی متاسفانه هیچوقت پیداش نکردم! کسی میدونه عطری با این رایحه چیه؟

Atghia
05-03-2014, 11:27
دوستان عطر مردونه واسه یه مرد 60 ساله چی پیشنهاد میدید؟ قیمتش مهم نیست
میخوام موندگاری پخش کنندگیش تاحدی خوب باشه
خودم بوهای کمی خنک رو ترجیح میدم

همچنین عطر زنونه تو همون حدود سنی و عطر دخترونه لطفا بهم معرفی کنید
واسه اینهاهم پخش و موندگاریش برام مهمه

ترجیحا یه جوری باشه که مناسب همه ی فصول باشه. ولی اگه نشد جدا جدا بگید
ممنون

-----

یه عطری هست که یکم بوی گل های بهاری میده فکرمیکنم. خیلی ملایم و ارامش بخشه و کاملا پخش کنندس. اینو چندبار بوشو شنیدم ولی متاسفانه هیچوقت پیداش نکردم! کسی میدونه عطری با این رایحه چیه؟

سلام دوست گرامی
عطرها وقتی رایحه گرم و سنگین پیدا میکنن بحث سن مطرح میشه وگرنه عطرهای خنک فکر نمیکنم رده سنی خاصی داشته باشه
براین اساس اگر قیمت براتون مطرح نباشه عطر مردونه خنک و خوب:

آکوا فارنهایت از دیور
پلو بلو

عطر زنونه برای خانوم 60 ساله فکر کنم Chanel N°5 پیشنهاد عالی باشه بابت پخش و ماندگاری خیالتونتخت:n09:

دخترونه اگه ماندگاری و پخش خوب مدنظر باشه مثلا عطر Elle از برند ایو سن لورن
یا جان ریچموند گزینه خیلی خوبیه خودم دارم به شدت رد بو داره:n06:

================================
خب طیف وسیعی از عطرها میتونن با چیزی که گفتید همخونی داشته باشن ! چون خیلی کلی بیان کردید و کلیه عطرهایی که رایحه اصلیشون اصطلاحا گل بو باشه همین حالت رو دارن مثلا:

اتیمو (ورژن قدیمی منظورمه) از برند فرگامو بسیار گل بو با پخش و ماندگاری بالا (چون خودم دارم با اطمینان میگم کاملا بعد از گذشتن یک روز میشه حسش کرد)

و همچنین جیمی چو هم عطر گل بوی خوبی هست

در رده قیمتی پایین هم chifon از برند امپر با وجود قیمت پایینش رایحه گلی بسیار جالبی داره

aluminum
05-03-2014, 15:28
عطر آزارو دسیبل

عطری بسیار دلنشین با رایحه گرم و قیمت 150 هزار تومان

شیشه ای به شکل میکروفون! میتوانید خوانندگی را با آزارو دسیبل تجربه کنید :دی
آزارو دسیبل رو شخصا خیلی دوست دارم واقعا عطر خوبیه بنظرم خصوصا اینکه به قیمتش می ارزه!

دیروز از هر مغازه که میخواستم که این ادکلن رو بیاره تست کنم میگفتن باز نداریم!!!یکیشیون میگفتم بوش شبیه توتون دو سیب قلیون هست:n02:

Atghia
05-03-2014, 17:42
دیروز از هر مغازه که میخواستم که این ادکلن رو بیاره تست کنم میگفتن باز نداریم!!!یکیشیون میگفتم بوش شبیه توتون دو سیب قلیون هست:n02:

یک مزیت فروشگاههای بزرگ اینه که اجازه تست از هرعطری که بخواید رو بهتون میدن ((البته جز عطرهایی مثل تام فورد)):n06:
مثالی که زدن رو متاسفانه تست نکردم:n26:

brad pitt
05-03-2014, 22:14
سلام

2 تا ادکلن خریدم . حضوری هم خریدم

ادکلن porsche برای مهمونی و بیرون رفتن با دوستان جوان
,
ادکلن memorise london از امپر برای مصارف عادی تر

دوستان یه نصیحت : خرید ادکلن اعتیاد آوره . مواظب جیبهایتان باشید

printemps
05-03-2014, 23:14
میشه یه فروشگاه بزرگ و خوب بگید که بتونم عطرهارو اونجا تست کنم؟
من هر عطری رو که تست میکنم و میخرم وقتی استفاده میکنم بوش با چیزی که توی تست شنیده بودم فرق داره!

brad pitt
06-03-2014, 23:22
از دوستان عزیز کسی 2 ادکلن زیر و تست کرده بدونه چجورن از لحاظ ماندگاری و پخش ؟

ادکلن JOOP JUMP و ادکلن ULTRAVIOLET از پاکو رابانا ؟

ممنون

boy_kochak
07-03-2014, 17:27
سلام دوستان ....
ادکلن Dior Homme Intense اوریجنالش میخواستم بگیرم یکی از آشناها بود سفارش دادم بیاره و قیمت حدود 360 تومان رو گفت بهم اما یه مشکلی دارم که چه طوری اصل و تقلبیشو تشخیص بدم که کلاه سرم نره و مشکل دوم اینه که پخش کننده رسمی این برند تو ایران کیه؟ :n13:

sheeablo
07-03-2014, 19:45
دیروز رفته بودم مروی طرف یه عطر آورد POLO Club بوش خیلی عالی بود، پرفیوم هم بود میخواستم بگیرم ولی قیمتش یه خورده بالا بود. کسی از این عطر استفاده نکرده؟
دوتا عطر دیگه هم تست گرفتم ایفوریا اینتنس و شاک از سی کی، ایفوریارو فکر میکنم خانمها بیشتر دوست داشته باشن تا آقایون، به دلم ننشست، اما شاک رایحه ی بسیار هنرمندانه ای داره و بوی تنباکو نه شما و نه اطرافیان رو اذیت نمیکنه، پخش بوی معمولی و ماندگاری تقریبا بالایی داره، اگه برای دیگران عطر میزنید که هیچ ولی اگر دوست دارید هر چند دقیقه عطر دوست داشتنی ای بزنه توی صورتتون و لذت ببرید شاک عطر شماست... با توجه به قیمت مناسبش برای روزهای پیش رو توصیه میکنم... رفته بودم که دوباره یه میاکه بلو بگیرم ولی یه 200میل شاک رو گرفتم :دی

سلام دوستان ....
ادکلن Dior Homme Intense اوریجنالش میخواستم بگیرم یکی از آشناها بود سفارش دادم بیاره و قیمت حدود 360 تومان رو گفت بهم اما یه مشکلی دارم که چه طوری اصل و تقلبیشو تشخیص بدم که کلاه سرم نره و مشکل دوم اینه که پخش کننده رسمی این برند تو ایران کیه؟ :n13:

اگه تابلو کپی شده باشه که خب تابلوئه، ولی اگه حرفه ای باشه تنها راه شناختش استفاده کردنه و پخش و ماندگاری عطر که در این مورد باید بالا باشه...

آرنولد بابام زینگر
12-03-2014, 22:03
سلام

وقتتون بخیر

نیاز به معرفی 2 تا ادکلن داشتم که بویی شبیه بولگاری aqua داشته باشه اما ماندگاری و پخش بوی بیشتری داشته باشه

یک ادکلن تا 100 تومن و یک ادکلن 60 تومنی

ببخشید میخواستم بدونم کیفیت ادکلنهای emper بهتر هست یا rodier یا romantique که ساخت امارات هستند

ممنون

sharif.1.attar
13-03-2014, 15:51
ذیلاً می توانید ترجمه ی مقاله ی بسیار جالب مزبور را که گزارش مصاحبه با دو عطّار شاغل در خانه ی عطّاری درام است دانلود و مطالعه فرمایید.

keyvan_h
13-03-2014, 16:08
با سلام خدمت دوستان
کیفیت عطرهای 18 میل اسمارت چه طوره؟

pcgamer
13-03-2014, 20:12
دوستان برای خرید عطر راهنمایی کنید
یک عطر مردانه که بوی تندی نداشته باشه باکلاس باشه و گرم . حس اطمینان و ارامش داشته باشه . متاسفانه من وقتی میرم برای خرید 2-3 تا عطر بو میکنم دیگه نمیتونم بو هارو از هم درست تشخیص بدم گفتم اینجا بپرسم شاید شماها بهتر بدونید.
بعضی عطر ها تو مهمونی ها دیدید که دوست دارید همش بوش رو بکشید حس کنید یه عطر اینجوری میخوام ک دخترکش باشه .ممنون.چی پیشنهاد میکنید

Abbas.V
13-03-2014, 20:20
یک عطر مردانه که بوی تندی نداشته باشه باکلاس باشه و گرم . حس اطمینان و ارامش داشته باشه . متاسفانه من وقتی میرم برای خرید 2-3 تا عطر بو میکنم دیگه نمیتونم بو هارو از هم درست تشخیص بدم گفتم اینجا بپرسم شاید شماها بهتر بدونید.
بعضی عطر ها تو مهمونی ها دیدید که دوست دارید همش بوش رو بکشید حس کنید یه عطر اینجوری میخوام ک دخترکش باشه .ممنون.چی پیشنهاد میکنید

ادکلن آواتارم
Lanuit by yves saint lauren

30vil
13-03-2014, 20:23
با سلام خدمت دوستان
کیفیت عطرهای 18 میل اسمارت چه طوره؟

من polo blue را از اسمارت داشتم زیاد جالب نیست از نظر مشابه بودن رایحه خوبه اما ماندگاری و پخش خیلی کم

Atghia
13-03-2014, 20:23

از لحاظ بویایی در یکبار اقدام برای تست عطر بهتره نهایتا 3 عطر رو استشمام کنید
رده قیمتی مدنظرتون چقدر هست؟

pcgamer
13-03-2014, 21:46
از لحاظ بویایی در یکبار اقدام برای تست عطر بهتره نهایتا 3 عطر رو استشمام کنید
رده قیمتی مدنظرتون چقدر هست؟
من تا ۵-۶ عطر اول رو تشخیص میدم ولی بعدش فقط بوی الکلشو میفهمم قهوه هم امتحان کردم فایده نداشت .گفتم دیگه اینجا بیام بپرسم که سری بعد اسم چندتارو بدم و همون اول بو کنم اگه خوب بود بخرم.

قیمت حدود 600 دارم ولی چه اون عطر 100 تومن باشه چه 600 فقط بوی اون عطر برام مهمه.یعنی واسه مارک یا کادو دادن نمیخوام بگیرم که مهم باشه .
بجز این مورد که گفتم اگه خودتون عطر خوب مردونه ای میشناسید که بوی خوبی داره و دخترها خیلی دوست دارن معرفی کنید .

Atghia
13-03-2014, 21:59
من تا ۵-۶ عطر اول رو تشخیص میدم ولی بعدش فقط بوی الکلشو میفهمم قهوه هم امتحان کردم فایده نداشت .گفتم دیگه اینجا بیام بپرسم که سری بعد اسم چندتارو بدم و همون اول بو کنم اگه خوب بود بخرم.

قیمت حدود 600 دارم ولی چه اون عطر 100 تومن باشه چه 600 فقط بوی اون عطر برام مهمه.یعنی واسه مارک یا کادو دادن نمیخوام بگیرم که مهم باشه .
بجز این مورد که گفتم اگه خودتون عطر خوب مردونه ای میشناسید که بوی خوبی داره و دخترها خیلی دوست دارن معرفی کنید .

نظر دخترای دیگه رو که چه عرض کنم ولی نظر خودم ((البته من یک مقدار خاص پسند هستم :دی))
پیور هاوانا از تری ماگلر :n10: ((گرم-شیرین-با ته مایه توتون و پیپ))
البته بعضی ها اعتقاد دارند که این عطر نمیتونه انتخاب مناسبی برای جوون ها باشه! ولی من به شخصه بهش خیلی میشه گفت اعتیاد دارم!
از لحاظ پخش و ماندگاری هم فوق العاده هستش:n06:
غیر از اون هم همونطور که دوستمون هم اشاره کردند لانویت از ایو سن لورن بی شک عطر بسیار خاص و عالی هست:n18:

pcgamer
13-03-2014, 22:09
نظر دخترای دیگه رو که چه عرض کنم ولی نظر خودم ((البته من یک مقدار خاص پسند هستم :دی))
پیور هاوانا از تری ماگلر :n10: ((گرم-شیرین-با ته مایه توتون و پیپ))
البته بعضی ها اعتقاد دارند که این عطر نمیتونه انتخاب مناسبی برای جوون ها باشه! ولی من به شخصه بهش خیلی میشه گفت اعتیاد دارم!
از لحاظ پخش و ماندگاری هم فوق العاده هستش:n06:
غیر از اون هم همونطور که دوستمون هم اشاره کردند لانویت از ایو سن لورن بی شک عطر بسیار خاص و عالی هست:n18:
گیج شدم اخر اسمش اواتارم شد یا لانویت ؟
بجز این که گفتید بوی تتون و پیپ میده چیزه دیگه ای وجود نداره چون من اهل دود نیستم طبیعتا از این بو هم خوشم نمیاد.یاد پدر پسر شجاع افتادم :n02:

Abbas.V
13-03-2014, 22:17
گیج شدم اخر اسمش اواتارم شد یا لانویت ؟
بجز این که گفتید بوی تتون و پیپ میده چیزه دیگه ای وجود نداره چون من اهل دود نیستم طبیعتا از این بو هم خوشم نمیاد.یاد پدر پسر شجاع افتادم :n02:

نه عزیز اسمش لانوییت هست تولید شرکت ایو سن لوغان

sasansamiri
13-03-2014, 22:17

ادکلن یا عطر کاپیتان بلک.........
گرم>>>>>خوش بو<<<<<<جذاب(دختر کش)

Xx Hossein xX
13-03-2014, 22:54

ادکلن آواتارم
Lanuit by yves saint lauren

سلام.
ادکلنی که Abbas.V معرفی کردند عالیه، بوی بسیار خاصی داره و با تقریب خوبی میشه گفت که هیچ کسی از بوی این ادکلن بدش نمیاد.
اگه میخواید تهیه کنید ادو پرفیوم رو به جای ادو تویلت تهیه کنید چون ماندگاری بالاتری داره. (دقیقا همینی که توی امضای Abbas.V هستش :دی)

:n16:

brad pitt
13-03-2014, 23:07
من امشب 3 تا ادکلن چند میل و یه 100 میل گرفتم . از 3 تاش راضی ام

ادکلن iris 100 میل . واقعن حتی 1 درصد هم بوش با تام فورد فرق نداره . از صبح که زدم تا حالا بوش هست . 40 تومن
بجای 400 آدم بده تام فورد اینو میگیره . به عینه هیچ فرقی نداره

اسانس polar blue از jacsaf به قیمت 8 تومن

اسانس آکوا دی جیو از smart . با 4 تومن

اون 2 تای بالایی نسبت به قیمت خوبه

یه ادکلن هم هست creation . اونم بود دیگه پول نداشتم بگیرم . 40 تومن صد میل . بوش و پخشش 1 درصد هم با لالیک مشکی فرق نداشت

بعضی از مدل های مشابه واقعن هیچ فرق آنچنان ندارند

Abbas.V
13-03-2014, 23:32

ادکلن iris 100 میل . واقعن حتی 1 درصد هم بوش با تام فورد فرق نداره . از صبح که زدم تا حالا بوش هست . 40 تومن

یه ادکلن هم هست creation . اونم بود دیگه پول نداشتم بگیرم . 40 تومن صد میل . بوش و پخشش 1 درصد هم با لالیک مشکی فرق نداشت

Polar blue کار خیلی خوبی هست
شما از کجا گرفتید؟مشهد 12میفروشن هرجا رفتم .
دوستان نظرتون راجع به اسپایس بمب چیه؟
ممنون

pcgamer
13-03-2014, 23:34
خیلی ممنون از دوستان ولی کاش بجز لانوییت دو مورد دیگه هم معرفی میکردید .چون اگه اسم ندم خودش به پیشنهاد خودش میاره که نمیشه اعتماد کرد

لطفا یک عطر مردونه با رایحه سرد (خنک) و بدون بوی الکل هم معرفی کنید اینم بگیرم چون هوا داره گرم میشه میچسبه تو هوای گرم . قیمت مهم نیست. تشکر :n16:

ادیت : یک سوال تخصصی هم داشتم . ایا بوی عطر بعد چند سال تغییر میکنه ؟ من عطرهامو همیشه مقداریشو یادگاری نگه میدارم یکم ته شیشو میزارم باشه.امروز من عطر یوجینگ استینگ خیلی وقت پیشا گرفته بودم شاید 3 سال پیش. امروز به یاد قدیما زدمش ولی احساس کردم بوش مثل قبل نیست یکم تند شده . تو یک فیلم هم دیدم تگزاسی بود :دی طرف رفت تو یک کلبه خرابه عطره تبدیل شده بود سر کشید .:n27: کلا این سوال هایی هست که همیشه تو ذهنم بی جواب مونده .تشکر فراوان :n16:

brad pitt
13-03-2014, 23:43
Polar blue کار خیلی خوبی هست
شما از کجا گرفتید؟مشهد 12میفروشن هرجا رفتم .
دوستان نظرتون راجع به اسپایس بمب چیه؟
ممنون

آره . بوش باحاله
من شیراز هستم . فک کنم قیمت اینچیزا اینجا کمتره

این IRIS که دقیق بوی تام فورد میده بوش خیلی رو مخمه . عالیه . تام فورد یجوریه بوش که گرم هست ولی زیاد اذیت نمینه

Abbas.V
14-03-2014, 00:02
خیلی ممنون از دوستان ولی کاش بجز لانوییت دو مورد دیگه هم معرفی میکردید .چون اگه اسم ندم خودش به پیشنهاد خودش میاره که نمیشه اعتماد کرد

لطفا یک عطر مردونه با رایحه سرد (خنک) و بدون بوی الکل هم معرفی کنید اینم بگیرم چون هوا داره گرم میشه میچسبه تو هوای گرم . قیمت مهم نیست. تشکر :n16:

ادیت : یک سوال تخصصی هم داشتم . ایا بوی عطر بعد چند سال تغییر میکنه ؟ من عطرهامو همیشه مقداریشو یادگاری نگه میدارم یکم ته شیشو میزارم باشه.امروز من عطر یوجینگ استینگ خیلی وقت پیشا گرفته بودم شاید 3 سال پیش. امروز به یاد قدیما زدمش ولی احساس کردم بوش مثل قبل نیست یکم تند شده . تو یک فیلم هم دیدم تگزاسی بود :دی طرف رفت تو یک کلبه خرابه عطره تبدیل شده بود سر کشید .:n27: کلا این سوال هایی هست که همیشه تو ذهنم بی جواب مونده .تشکر فراوان :n16:

پیشنهاد گرم پاشا کارتیر با قیمت حدود 170تومن .
سرد هم محدوده قیمت بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد

pcgamer
14-03-2014, 00:25
پیشنهاد گرم پاشا کارتیر با قیمت حدود 170تومن .
سرد هم محدوده قیمت بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد

ممنون .بودجه رو قبلا گفتم 600 هست . اگه 200 بره واسه بالا ی 400 میمونه

Abbas.V
14-03-2014, 01:04
ممنون .بودجه رو قبلا گفتم 600 هست . اگه 200 بره واسه بالا ی 400 میمونه

پیشنهاهای من بلودچنل با قیمت حدود 400
پلو بلو با قیمت حدود 220
مون بلان لجند با قیمت 170
جان وارواتوس آرتیسان با قیمت حدود 160
این چند مورد از نظر من جز بهترین رایحه ها هستند در گروه عطرهای خنک و هیچکدومو برتر از بقیه نمیدونم.

دوتای آخرو دارم خودم ،آرتیسانو که اصلا دلم نمیاد استفاده کنم:-)

sAeEd_kHaAn
14-03-2014, 10:25
دوستان کسی تجربه encre noire sport رو داره ؟ موندگاریش در حد لالیک مشکی هست؟

brad pitt
14-03-2014, 11:05
دوستان کسی تجربه encre noire sport رو داره ؟ موندگاریش در حد لالیک مشکی هست؟

سلام . برید ادکلن CREATION و بو کنید . عالیه
بوی لالیک . پخش و بو همانند لالیک اصلی

sharif.1.attar
14-03-2014, 12:15

نگهداری عطر موجب فساد مواد موجود و در نتیجه خراب شدن رایحه میشه. برای جلوگیری از فساد مواد، می بایست عطر را در جایی فاقد نور و در فریزر نگهداری کنید. همچنین فضای فوقانی عطر هرچقدر حاوی هوای بیشتری باشه امکان اکسیداسیون عطر بیشتر می شه. لذا عطرهایی که قسمت اعظم اون استفاده شده زودتر خراب می شوند.
البته تکنیک بکار رفته برای جلوگیری از خراب شدن عطر توسّط خانه ی عطّاری سازنده نیز می تونه در ثبات عطر تأثیرگذار باشه.
در کل نگه داشتن عطر به امید استفاده از اون ها بعد از چند سال ایده ی خوبی نیست.

Atghia
14-03-2014, 14:17
پیشنهاهای من بلودچنل با قیمت حدود 400
پلو بلو با قیمت حدود 220
مون بلان لجند با قیمت 170
جان وارواتوس آرتیسان با قیمت حدود 160
این چند مورد از نظر من جز بهترین رایحه ها هستند در گروه عطرهای خنک و هیچکدومو برتر از بقیه نمیدونم.

دوتای آخرو دارم خودم ،آرتیسانو که اصلا دلم نمیاد استفاده کنم:-)
سلام
موندگاری آرتیسان زیادی پایین نیست؟
از لیست شما من مونت بلنک لجند و پلو بلو را به شدت میپسندم

سلام دوست گرامی
این iris ایا از برند خاصی هست یا صرفا مشابه سازی عطرهای اصلی هستش؟
و مورد اخر از برند
Baug & Sons هستش؟ کدوم مدلش منظورتونه بلک یا وایت؟

Abbas.V
14-03-2014, 18:16
سلام
موندگاری آرتیسان زیادی پایین نیست؟
از لیست شما من مونت بلنک لجند و پلو بلو را به شدت میپسندم

سلام دوست گرامی
این iris ایا از برند خاصی هست یا صرفا مشابه سازی عطرهای اصلی هستش؟
و مورد اخر از برند
Baug & Sons هستش؟ کدوم مدلش منظورتونه بلک یا وایت؟

آرتیسانو هنوز باز نکردم. اما تست رو کاغذ گرفتم تا 2روز ماندگاری خوبی داشت،رایحش هم که فوق العادست .

Atghia
14-03-2014, 18:31
اگر به دوام یک ادکلن اهمییت نمی‌دهید؛ اگر به پخش بوی یک بو اهمییت نمی‌دهید
اگر فقط به رایحه اهمییت می‌دهید؛ در کل کسایی که از بوهای خنک متداول خسته شدن

جان وارواتوس آرتیسن پیشنهاد خوبی است

به قول بابک: "با اون شیشه خوشگلش حس وقتی رو داره که توی باغ مرکبات شمال کلی نارنگی و پرتقال خورده باشی
و یه سبد حصیری رو پر از مرکبات و شکوفه هاش کردی و همینطور که داری قدم میزنی
باد بوی شکوفه ها رو به صورتت بزنه و آب نارنگی ریخته شده
روی صورتت رو یواش یواش خشک کنه

دست یه نگاری هم در دست داشته باشید که عیشتون کامل میشه"

اینجا یاد بغلی شراب شیراز حضرت حافط می‌افتید

به نظر من طراحی رایحه لیبر از این دو مورد خیلی سر تر هست. هر چی هم که باشه امضای ایو سنت لورنت پاش هست! رایحه ایی تند و خنک همراه با ادویجات که همونطور قبلا گفتم جز رایحه های خنکی هست که میشه توی مهمانی ها و مجالس استفاده شود و بسیار با پرستیژ تر از اون دومورد هست. خصوصا که پخش بوی خوبی هم داره

آرتیزان جان وارواتوس رایحه ایی زیبایی داره ولی فقط برای نیم ساعت! که به نظرم برای این مدت کم باید هزینه ی بالایی بپردازید.

212 هم که همه میدونن...........!

البته خودم هیچ موقع موندگاری و پخش بو رو ملاک خرید قرار نمیدم و سعی میکنم خودم از رایحه های خوشی که طراحی میشه و استفاده میکنم لذت ببرم حتی برای 5 دقیقه. با این اوصاف هم باز روی رایحه لیبر نظرم مثبت تر هست

خب من با توجه به این دو پست که مربوط به مدتها قبل هست سوال مطرح کردم...:n06:
جدای این مسئله میخوام به همه ی علاقه مندان پیشنهادی بدم اونم اینه که وقتی در مورد یک عطر خاص اطلاعات لازم دارید کافیه وقتی داخل همین تاپیک هستید از قسمت بالای تاپیک سمت چپ search thread رو بزنید و اسم اون عطر رو وارد کنید بعد میبینید که تعداد زیادی پست با اطلاعات خوب در مورد رایحه قیمت (هرچند قیمت همش عوض میشه) و غیره بدستتون میاد

فکر میکنم که خودش راهنمایی بسیار ارزنده ای هست :n17:

mohammad.asghari
14-03-2014, 18:55
یه اسپری خوش بو مردانه میخوام:n02: قیمتم زیاد نمیخوام بالا باشه در حد 20-25تومان کافیه.
4-5ساعتی هم کم کم دوام داشته باشه.آها داشت یادم میرفت بوش زیاد تند نباشه:n02:

akhevi
14-03-2014, 22:21
سلام دوستان یه سوال داشتم
جایی از بوی یه عطر خیلی خوشم اومد از طرف که پرسیدم اسم عطری که زدید چیه گفت اسپری energy sv1 ( انرژی اس وی یک) اما از چند جا که پرسیدم گفتن نداریم تو اینترنت هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم خواستم بدونم کسی می دونه راهنماییم کنه

hooss128
14-03-2014, 22:38
با سلام
چند عطر مردونه جوون پسند با قدرت پخش خوب و بالا و خاص برای مجالس پیشنهاد بدین
قیمت حدود 200

Atghia
14-03-2014, 23:08
سلام دوستان یه سوال داشتم
جایی از بوی یه عطر خیلی خوشم اومد از طرف که پرسیدم اسم عطری که زدید چیه گفت اسپری energy sv1 ( انرژی اس وی یک) اما از چند جا که پرسیدم گفتن نداریم تو اینترنت هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم خواستم بدونم کسی می دونه راهنماییم کنه

نکته اول اینکه باید ببینید کلا سری اسپری هایی به اسم energy وجود داره؟ بعد در بین مدل هاش sv1رو پیدا کنید
اما اگر اسم سری نباشه اونوقت احتمالا energy مدل خاصی از یک عطر میتونه باشه مثلا من خودم (در حد اطلاعات محدودم) 3 تا عطر سراغ دارم به اسم energy!
بنتون
کریستین دیور
آدیداس
3 تا برندی هستند که عطر و اسپری با اسم energy دارند:n06:

باغبون
14-03-2014, 23:23
سلام دوستان
لطفا چند تا عطر دخترونه شیک و خوشبو بدون الکل بهم نعرفی کنید که بوی اون نه گرم باشه نه خیلی خنک،ترجیحا عطر تمشک هم توش داشته باشه:n16:

farid123
15-03-2014, 09:26
سلام
نمیدونم جدیدا چرا هر ادکلنی میخرم یک مشکلی داره.چند روز پیش یک لالیک پور هوم Edp(کله شیر) خریدم ماندگاری بدی نداره پخشش به انداره تعریف هایی که شنیده بودم نیست ولی یک مشکلی که داره اینه که قسمت طلایی بالای شیشه محکم نیست و لقه :n13:.حالا می خواستم ببینم از دوستان اگر کسی نمونه اش را داره همینجوری یا نه؟ روزگاری شده که دیگر به هیچی نمیشه اطمینان کرد البته با کمک محصولات چینی :n01:

iran79
16-03-2014, 08:09
دوستان تا قیمت 150 تومن میخوام خوشبوکننده مردونه بخرم. لطف می کنید راهنمایی کنید: از 3 نوع مختلف:
ادکلن و اسپری و عطر
حتما نمیخواد اصل باشه. های کپی هم باشه خوبه فکرمیکنم.چون اصل قیمتش فکرکنم خیلی بالا بره
راجب گرم و سرد بودن هم نمیتونم تشخیص بدم کدومش رو دوست دارم. چون تا به حال زیاد بهش توجه نکردم. به ادکل دارم به اسم Pure Blanc که بوی خوبی داره.اسپری هم افریقا از اکس رو دوست دارم و پلی از اسمارت و رایحه بولگاری در عطرهای اسمارت (مطمئنا اینایی که گفتم همشون راحه ای از دیگر عطرها هستن)
چیزایی که خودم پیدا کردم و میگن خوبه اینا هستن:
Wood- Farenhite- Evidence 75- Warrior 12- 212- memories-BVLGARI-La nuit de l'home
حالا شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ هرکدوم اگه دو تا هم بشه ایراد نداره یا رایحه اون مورد توی ایپری یا عطر باشه
راستی برای همه فصول بشه استفاده کرد یا حداقل فعلا تو فصل های بهار و تابستون خوب باشه
میتونید بگید از کجا میتونم مطمئن خرید کنم؟
سپاس

Emad HD
17-03-2014, 00:01
سلام
این دم عیدی کسی هست ما رو خوشحال کنه
تا الان فقط از اونتوس خوشم اومده یعنی طوری بوده که ازم سوال شده عطرت چیه
ولی بقیه عطرهام مثل بلک ایکس اس ,لانویت دلوم,شنل,لجند,دیور هوم اینتنس و .. اینطور نبوده
حالا موندم برای امسال چی بگیرم که حسابی از خجالت آشنایان در بیایم
اونایی که قرمز کردم بیشتر خوشم میاد
سن من هم 23/5 هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

mahpesar
17-03-2014, 18:37
سلام
این دم عیدی کسی هست ما رو خوشحال کنه
تا الان فقط از اونتوس خوشم اومده یعنی طوری بوده که ازم سوال شده عطرت چیه
ولی بقیه عطرهام مثل بلک ایکس اس ,لانویت دلوم,شنل,لجند,دیور هوم اینتنس و .. اینطور نبوده
حالا موندم برای امسال چی بگیرم که حسابی از خجالت آشنایان در بیایم
اونایی که قرمز کردم بیشتر خوشم میاد
سن من هم 23/5 هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید
من escada s...ygrafiti و LACOST ESENTIALرو پیشنهاد میکنم اگه نزدید تا حالا شاید خوشتون بیاد

به نظر من عطرای محشری هستن اولی گرم دومی خنک + لیست عطرای پیشنهادیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Emad HD
17-03-2014, 19:25
من escada s...ygrafiti و LACOST ESENTIALرو پیشنهاد میکنم اگه نزدید تا حالا شاید خوشتون بیاد

به نظر من عطرای محشری هستن اولی گرم دومی خنک + لیست عطرای پیشنهادیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی از راهنماییتون
کثل اینکه این escada s...ygrafiti عطر خوبیه نطرات خوبی دادند براش فقط زنانه هست و فروشگاهای اینترنتی که نداشتند اصلا قیمتش چنده
رایحه اش چطوریه؟

mahpesar
17-03-2014, 22:19
رایحه اش چطوریه؟

جزو بهترینهاست به نظرم اینو یک دوستم که عطر فروشی داشت به من و بعضی از دوستانش
که اونا هم مرد بودند پیشنهاد کرد یکی از دوستانم هم که پسره عطر ثابتش همینه
فقط عطرش زنانه است ولی به نظر شخصی من عطر خوب مردانه زنانه نداره خیلی خانوما هم
عطرهای اقایون رو میزنن

Emad HD
17-03-2014, 22:55
جزو بهترینهاست به نظرم اینو یک دوستم که عطر فروشی داشت به من و بعضی از دوستانش
که اونا هم مرد بودند پیشنهاد کرد یکی از دوستانم هم که پسره عطر ثابتش همینه
فقط عطرش زنانه است ولی به نظر شخصی من عطر خوب مردانه زنانه نداره خیلی خانوما هم
عطرهای اقایون رو میزنن
قیمتش چقدره؟از کجا تهیه کنم اینترنتی جایی برای فروش نداره؟

mahpesar
18-03-2014, 03:11
قیمتش چقدره؟از کجا تهیه کنم اینترنتی جایی برای فروش نداره؟
اینترنتی نمی دونم ولی عطرفروش های معتبر فکر میکنم داشته باشن

Abbas.V
18-03-2014, 09:48
دوستان یه سوال
سفیر مشهد هم شعبه داره؟چندروز پیش فکر کنم تو فرهاد بود یه ادکلن فروشی به اسم سفیر دیدم.

jsaleh11
18-03-2014, 12:18
با سلام
دیروز شیراز یه عطر جدید از هوگو باس تست کردم به نام داماسک عود. بوش خیلی عالی و باکلاس بود. کسی تست نکرده نظرشو بگه؟ قیمت چی؟ تهران یا شهرای دیگه قیمت ندارید؟

Atghia
18-03-2014, 19:42
سلام دوستان
لطفا چند تا عطر دخترونه شیک و خوشبو بدون الکل بهم نعرفی کنید که بوی اون نه گرم باشه نه خیلی خنک،ترجیحا عطر تمشک هم توش داشته باشه:n16:
سلام دوست خوبم اگر مدنظرتون حضور تمشک و میوه ها باشه رایحه به سمت عطرهای ملایم-شیرین یا خنک -شیرین متمایل میشه

Oh Lola از مارک جاکوب
این عطر رایحه ای بسیار شیک ، سرزنده ، مفرح ، مقاومت ناپذیر و شاد داشته که یاد آوراحساساتی از روزهای گرم و خاطر انگیز تابستان می باشد . رایحه این عطر آمیزه ای ازمیوه های تازه و شیرین ، گل صد تومانی ، وانیل ، توت فرنگی وحشی ، تمشک ، گلابی و صندل می باشد .

Hippy Fizz از برند Moschino
این عطر از رایحه برگ تمشک ایجاد شده به همراه بنفشه از پارما ، ماگنولیا ، نیلوفر آبی ، سدر ، مشک. عطری به طراوت بهار ، نسیم های جذاب که گویی از سحر و جادو الهام گرفته شده است .

Radiance از برند بریتنی اسپیرز
درخشندگی یک عطر جدید از ستاره پاپ مشهور که از سال 2010 وارد بازار شده است . رایحه این عطر توت قرمز ، گلبرگ و مشک ، توت ، یاس ، شکوفه پرتقال ، زنبق و مشک است . این عطر بسیار مناسب استفاده روزانه می باشد .

Glam For Her از برند کارولینا هررا
این عطر الهام گرفته از زرق و برق زندگی شبانه کلان شهر نیویورک و انرژی این شهر می باشد .

رایحه این عطر با شیرین تافی کارامل و اب نبات آغاز شده است. رایحه دوست داشتنی ساخته شده از تبلور گلبرگ گل رز ، زنبق و آب نبات این عطر شیرین برای استفاده در شب و روز و تمامی ماههای سال مناسب می باشد .

indust
20-03-2014, 08:34
سلام من یه ادکلن 100 میل لالیک با قیمت 110 تومن گرفتم اونطور که تعریف میکنن نیست همه مشخصات رو هم با سایت لالیک مطابقت دادم ولی اصلا بوش پخش نمیشه به فروشنده زنگ زدم میگه لالیک ملایم شده مثل سابق نیست از دوستان میتونن کمکم کنن بگن راه تشخیص لالیک اصل و تقلبی چیه با تشکر؟

mahpesar
20-03-2014, 22:11
سلام من یه ادکلن 100 میل لالیک با قیمت 110 تومن گرفتم اونطور که تعریف میکنن نیست همه مشخصات رو هم با سایت لالیک مطابقت دادم ولی اصلا بوش پخش نمیشه به فروشنده زنگ زدم میگه لالیک ملایم شده مثل سابق نیست از دوستان میتونن کمکم کنن بگن راه تشخیص لالیک اصل و تقلبی چیه با تشکر؟

بستگی داره به اینککه موندگاریش چقدر اگه اصل دبی حداقل عطرش 3 ساعت باید بمونه

shadow666
20-03-2014, 23:02
Mine Pour Homme چه جوریه؟ قیمت هم زدن 125. یه ادکلن خنک و شیرین با موندگاری و پخش بوی بالا میخوام

Atghia
21-03-2014, 00:12
Mine Pour Homme چه جوریه؟ قیمت هم زدن 125. یه ادکلن خنک و شیرین با موندگاری و پخش بوی بالا میخوام

#8255 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8235 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8745 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8753 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به این پست ها نگاه کنید دوستان وارد به امر نظر دادند.

Glam 212 از برند کارولینا هررا رو پیشنهاد میکنم

===========================

اون دوست عزیز در مورد لالیک پرسیدن کدوم مدلش منظورتون هست؟ بعید میدونم لالیک تقلبی داشته باشه!!

brad pitt
21-03-2014, 09:34
#8255 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8235 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8745 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#8753 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به این پست ها نگاه کنید دوستان وارد به امر نظر دادند.

Glam 212 از برند کارولینا هررا رو پیشنهاد میکنم

===========================

اون دوست عزیز در مورد لالیک پرسیدن کدوم مدلش منظورتون هست؟ بعید میدونم لالیک تقلبی داشته باشه!!

سلام لالیک زیاد تقلبی داره
من دو نمونه شو قبلن گرفتم . همه چیزش مشابه اصل هست حتی جعبه و شیشه و حتی بو
ولی ماندگار نیست
البته فروشنده ش بهم گفت . یک نمونه شو میداد 18 و یک نمونه شو میداد 30 تومان

البته در بسیاری سایتها که نظر دادند نمونه ی اصلش یکم ملایم تر شده .

لالیک به نظرم یکم خز شده

indust
21-03-2014, 10:33
لالیک اصل رو از کجا میتونم پیدا کنم راه تشخیص اصل از بدل چیه ؟

indust
21-03-2014, 10:37
منظورم لالیک مشکی encre noire قبلا از wood مشکی هم استفاده میکردم ماندگاریش بهتر بود دوستان یه ادکلن که موندگاریش حداقل یه روز باشه و بوش تو سبک لالیک باشه رو پیشنهاد کنن با تشکر

robin_a
21-03-2014, 12:50
منظورم لالیک مشکی encre noire قبلا از wood مشکی هم استفاده میکردم ماندگاریش بهتر بود دوستان یه ادکلن که موندگاریش حداقل یه روز باشه و بوش تو سبک لالیک باشه رو پیشنهاد کنن با تشکر

لالیک ماندگاریش بد نیست شاید کم اسپری میکنی.به نظر من که ار وود راکی بهتره ماندگاریش چون من جفتشونو دارم.لالیک اسپورتم به نظرم بویه خوبی داره

reza_khoshtip
21-03-2014, 12:57
سلام دوستان
1 ادکلن مردانه خوشبو و شیک برای مجالس رسمی و 1 ادکلن خوشبو هم برای استفاده روزانه میخوام
رنج قیمت هم هر کدوم حول و حوش 200 حالا یه کم بالا پایین اشکالی نداره
از بوی ادکلن لایت بلو دی اند جی و دیور هوم اینتنس خیلی خوشم میاد
سن هم 28
ممنون

robin_a
21-03-2014, 15:04
سلام دوستان
1 ادکلن مردانه خوشبو و شیک برای مجالس رسمی و 1 ادکلن خوشبو هم برای استفاده روزانه میخوام
رنج قیمت هم هر کدوم حول و حوش 200 حالا یه کم بالا پایین اشکالی نداره
از بوی ادکلن لایت بلو دی اند جی و دیور هوم اینتنس خیلی خوشم میاد
سن هم 28
ممنون
بوی گرم مد نظرتونه یا خنک؟ واسه مجلسی من اکسروس روژ از جیونچی و ایفوریا اینتنس از کلوین کلین و همچنین واسه مصرف روزانه من ورساچ پور هوم و ازارو اسپورت رو پیشنهاد میدم.البته اگه یکم بودجه رو بیشتر کنید گرلن اکستریم و هرود مارلی هم واسه مجلسی عالین

reza_khoshtip
21-03-2014, 21:13
بوی گرم مد نظرتونه یا خنک؟ واسه مجلسی من اکسروس روژ از جیونچی و ایفوریا اینتنس از کلوین کلین و همچنین واسه مصرف روزانه من ورساچ پور هوم و ازارو اسپورت رو پیشنهاد میدم.البته اگه یکم بودجه رو بیشتر کنید گرلن اکستریم و هرود مارلی هم واسه مجلسی عالین
راستش بیشتر با بوی خنک حال میکنم
قیمت بالاتر هم بود اشکال نداره فقط یه ادکلن خوب میخوام
ممنون

Atghia
21-03-2014, 23:02
ممنون

من فکر میکنم پیور شات از تری ماگلر عطر شیک و برازنده ای هست (از خنک ها منظورمه)
همینطور CH (همون که بدنه قهوه ای رنگ داره و ورزن اسپرتش منظورم نیست) از برند کارولینا هررا هم عطر خنک خوبی میتونه باشه
از رایحه دلپذیر مونک بلنک لجند هم به راحتی نمیشه گذشت و بنظرم خیلی جالبه

کلا من عطرهای خنک مردونه رو با این ترتیب اولویت دوست دارم (سلیقه خودم و در حد اونایی که برخورد داشتم و یادمه :دی )
:

آیس من تری ماگلر
پلو بلو
پیور شات از تری ماگلر
فارنهایت (ابسلوت) از دیور
CH از کارولینا هررا
کلینیک هپی
پورشه دیزاین اسنس
مونت بلنک لجند
آزارو کروم لجند
ایسی میاکه بلو(آخر لیست هست چون واقعا خوشم نمیاد اما انصافا پخش بو و وماندگاریش عالیه)
و...

metalhead_forever
21-03-2014, 23:41
ممنون
به آکوا بولگاری هم میتوانید فکر کنید.
چون Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز عطر Farenheit Absolute رو پیشنهاد دادن اگه عطر گرون میخواید بخرید به بلو شنل هم توجه داشته باشید.
پلو بلو خودم استفاده میکنم عطر خوبی هست و ماندگاری نسبتا" خوبی هم داره... قیمت 125 میل هم 190.

robin_a
22-03-2014, 01:49
من فکر میکنم پیور شات از تری ماگلر عطر شیک و برازنده ای هست (از خنک ها منظورمه)
همینطور CH (همون که بدنه قهوه ای رنگ داره و ورزن اسپرتش منظورم نیست) از برند کارولینا هررا هم عطر خنک خوبی میتونه باشه
از رایحه دلپذیر مونک بلنک لجند هم به راحتی نمیشه گذشت و بنظرم خیلی جالبه

کلا من عطرهای خنک مردونه رو با این ترتیب اولویت دوست دارم (سلیقه خودم و در حد اونایی که برخورد داشتم و یادمه :دی )
:

آیس من تری ماگلر
پلو بلو
پیور شات از تری ماگلر
فارنهایت (ابسلوت) از دیور
CH از کارولینا هررا
کلینیک هپی
پورشه دیزاین اسنس
مونت بلنک لجند
آزارو کروم لجند
ایسی میاکه بلو(آخر لیست هست چون واقعا خوشم نمیاد اما انصافا پخش بو و وماندگاریش عالیه)
و...

فاراینهایت ابسولو به نظر من که گرمه اما بقیه پیشنهاد ها خوبن.من خودم تو خنکها اینا رو پیشنهاد میدم.تو رنج 100 تا 200(جیوانچی بلو لیبل - ورساچ پور هوم - لایت بلو دی اند جی - بولگاری اکوا - لالیک نویر اسپورت) اما قیمت بالاتر اینا(شنل الور اسپورت - شنل الور اسپورت اکستریم - ورساچ اروس - دیور اکوا فارانهات)

Atghia
22-03-2014, 09:21
فاراینهایت ابسولو به نظر من که گرمه اما بقیه پیشنهاد ها خوبن.من خودم تو خنکها اینا رو پیشنهاد میدم.تو رنج 100 تا 200(جیوانچی بلو لیبل - ورساچ پور هوم - لایت بلو دی اند جی - بولگاری اکوا - لالیک نویر اسپورت) اما قیمت بالاتر اینا(شنل الور اسپورت - شنل الور اسپورت اکستریم - ورساچ اروس - دیور اکوا فارانهات)

حق با شماست من هم منظورم همون آکوا فارنهایت بود که به اشتباه ابسلوت ذکر کردم....
راستی عطر لیبره از ایو سن لورن رو هم نباید فراموش کنیم :n06:

robin_a
22-03-2014, 11:49
حق با شماست من هم منظورم همون آکوا فارنهایت بود که به اشتباه ابسلوت ذکر کردم....
راستی عطر لیبره از ایو سن لورن رو هم نباید فراموش کنیم :n06:

لایبر رو تست نکردم اما از این برند انتظار کار بد نباید داشت:n05:

farid123
24-03-2014, 10:12

من هم اخیرا تجربیات بدی در مورد خرید ادکلن پیدا کردم که یک نمونه اش هم لالیک بوده.برخلاف نظر بعضی از دوستان هم که فکر می کنند که برندهای ارزانتر نمونه تقلبی نداره باید بگم نمونه fake در انواع و اقسام مختلف تو بازار هست کپی های بهتر هم با نمونه اصلی هیچ تفاوتی ندارن که میشه گفت over high copy هستند:n01: فقط مصرف کننده بیچاره بعد از مصرف میفهمه که پولش به باد رفته . در مورد برچسب شبنم هم با یک فروشنده صحبت می کردم سررسیدش را باز کرد که حدود 200 یا 300 تا برچسب معظم شبنم لاش بود و اون طور که می گفت دونه ای 200 یا 300 تومان خریده بود.

indust
24-03-2014, 13:23
سلام از بین آزارو ویزیت و سیلور سنت و جوپ هوم و توسکان لیدر که پخش بوش زیاد باشه و کلاسیک هم باشه کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ معیار اصلی اینه سنگین باشه با تشکر؟

amirfakhrian
24-03-2014, 20:13
سلام
لطف کنید چند ادکلن خوب با رایحه ملایم و دلنشین مردانه معرفی کنید. عطر با رایحه تند هم اگر تندیش زیاد نباشه مشکلی نیست.
-----
امروز یه دوری زدم و one million و black sx رو امتحان کردم. هر دو تا خوب بود ولی از one million بیشتر خوشم اومد. با وجود اینکه one گرم است آیا برای فصول گرم مناسب است یا خیر؟
همچنین vip 212 و Lanuit رو هم امتحان کردم ولی دیگه متوجه دقیق بوی این دو نشدم. به نظر شما چه ادکلنی رو انتخاب کنم. منتظر پیشنهادهای شما هستم.

robin_a
25-03-2014, 23:45
سلام
لطف کنید چند ادکلن خوب با رایحه ملایم و دلنشین مردانه معرفی کنید. عطر با رایحه تند هم اگر تندیش زیاد نباشه مشکلی نیست.
-----
امروز یه دوری زدم و one million و black sx رو امتحان کردم. هر دو تا خوب بود ولی از one million بیشتر خوشم اومد. با وجود اینکه one گرم است آیا برای فصول گرم مناسب است یا خیر؟
همچنین vip 212 و Lanuit رو هم امتحان کردم ولی دیگه متوجه دقیق بوی این دو نشدم. به نظر شما چه ادکلنی رو انتخاب کنم. منتظر پیشنهادهای شما هستم.

مناسب نیست چون فوق العاده گرم و شیرینه . باز وی ای پی رو ممکمه بشه تو تابستون زد چون بوش تلخه اما وان میلیون رو فکر نمیکنم.تو چه سبک بویی دوس دارید؟

amirfakhrian
25-03-2014, 23:59
ممنون از جوابتون.
محیط کارم صنعتی است و زیاد مناسب استفاده از ادکلن نمی باشد و بیشتر برای بیرون از خونه و مهمونی(اگر برم) می خوام بنابراین مصرف روزانه کمتری دارم. حالا شما چند تا ادکلن خنک(اگر گرم باشه و چهار فصل هم باشه که خوبه) و شیک معرفی کنید فردا دوباره می رم یه تستی می کنم ببینم کدومشون برای من بهتر است.
یه چرخی تو اینترنت زدم این رو پیدا کردم و به نظرم یکم گرون است، ولی اگر بوش خوب باشه مشکلی نداره.
Allure Homme Sport
-----------
یه چیزی که یادم رفت این است که پخش بوش هم خوب باشه و خیلی تند هم نباشه.

robin_a
26-03-2014, 10:26
ممنون از جوابتون.
محیط کارم صنعتی است و زیاد مناسب استفاده از ادکلن نمی باشد و بیشتر برای بیرون از خونه و مهمونی(اگر برم) می خوام بنابراین مصرف روزانه کمتری دارم. حالا شما چند تا ادکلن خنک(اگر گرم باشه و چهار فصل هم باشه که خوبه) و شیک معرفی کنید فردا دوباره می رم یه تستی می کنم ببینم کدومشون برای من بهتر است.
یه چرخی تو اینترنت زدم این رو پیدا کردم و به نظرم یکم گرون است، ولی اگر بوش خوب باشه مشکلی نداره.
Allure Homme Sport
-----------
یه چیزی که یادم رفت این است که پخش بوش هم خوب باشه و خیلی تند هم نباشه.
من به شما الور اسپورت و الور اسپورت اکستریم از شنل و ورساچه اروس و ورساچ پور هوم و مونت بلان لجند اینتنس رو پیشنهاد میکنم.کاملا 4 فصل هستند و پخش خوبی دارن.بین شنل ها اکستریم پخشش بالاتره

asstubirs
26-03-2014, 14:33
با سلام به دوستان
یک عطر یا ادکلنی که به درد محیط دانشگاه بخوره و چهار فصل باشه که بهتر .مناسب سن 23 ساله باشه (مردانه)

elec1987
27-03-2014, 14:20
سلام دوستان.. بین Noir De Rio از برند ریوکالکشن و silver sent از بوگارت کدوم رو پیشنهاد میدین برا خرید.. ؟؟ راستش نمیدونم پخش بوی و ماندگاری Noir De Rio در چه حدیه و مثلا تا 3 چهار ساعت میمونه یا نه؟؟ از طرفی سیلورسنت هم تندو تلخه هم پخش و ماندگاری وحشتناکی داره.. کلا طرفدار بوهای تلخ وتندم.. بین رایحه لالیک و پخش و ماندگاری سیلورسنت موندم.. تا حالا بوی سیلورسنت رو تست نکردم ایا ممکنه دخترا ازش فراری بشن؟؟ بوش دلپذیر هست برا جنس مخالف :n27:؟؟ بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم..
راستی خارج از سوال خودم کلا تو این رنج زیر 70 تومن (دانشجویی حساب کردم دیگه:n02:) یه چند تا ادکلن تلخ و خنک و تند با کلاس و جوون پسند با پخش بوی عالی و موندگاری خوب چی پیشنهاد میدین؟؟؟

amirfakhrian
27-03-2014, 19:25
امروز رفتم و چند تا ادکلن رو تست کردم و سرانجام polo blue رو گرفتم. رایحه شیک و خوبی دارم. همچنین از دوست عزیز robin_a به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدش تشکر می کنم.

robin_a
28-03-2014, 23:38
امروز رفتم و چند تا ادکلن رو تست کردم و سرانجام polo blue رو گرفتم. رایحه شیک و خوبی دارم. همچنین از دوست عزیز robin_a به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدش تشکر می کنم.

خواهش می کنم دوست عزیز مبارکت باشه.راضی هستی ازش؟

Emad HD
29-03-2014, 01:29
دوستان اینجا کسی بلک ایکس اس داره؟سوالی دارم درباره اش

sky-boy
29-03-2014, 11:26
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.من بین چند تا ادکلن بدجور موندم اگر راهنماییم کنین ممنونتون میشم که کدوم رو بخرم.میخوام بوی شیک و مناسبی داشته باشه و در محیط کار هم کسی رو اذیت نکنه و مثلا باعث سر درد نشه.موندگاریشم در حد معقولی باشه و هر دقیقه نیاز به رفرش شدن نداشته باشه و جوریم نباشه که فقط خودم بوش رو احساس کنم.اولی ck eternity دومی st dopunt noir سومی azzaro visit چهارمی azzaro chrome پنجمی happy clinique و ششمی mont blanc legend اگر تو رنج 150 تومن ادکلن بهتری هم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید.سوال دومم اینه که از کجا میتونم اصلشونو با قیمت مناسب بگیرم؟برم بازار تهران یا مروی یا وزرا؟پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

a6543210
29-03-2014, 15:17
سلام دوستان
ممنون مي شم راهنمايي کنيد
داداشم بانه رفته.مي خوام برام اتکلن بگيره البته حداکثر تا قيمت 30تومن!!!
به نظرتون يه اتکلن مردونه که هم بوي خوب و جوون پسن داشته باشه هم ماندگاري و با قيمتي که گفتم به نظرتون چي بگيره؟!
بهم زنگ زد گفت هاوايي اصل قيمتش 25تومنه اونجا
راضي هستين ازش؟
ممنون مي شم زودتر راهنمايي کنيد.
اصلا قیمت بانه با جاهای دیگه فرق داره؟
لازم به ذکر است هیچ اطلاعاتی تو زمینه خرید اتکلن و عطر ندارم!.:n14:
ممنونم

amirfakhrian
29-03-2014, 16:06
خواهش می کنم دوست عزیز مبارکت باشه.راضی هستی ازش؟
ممنون
رایحه خوبی داره و ازش لذت می برم و ماندگاریش هم که حدودا 4 ساعت است برام کافیه. یک سوال دیگه داشتم که ادکلن های خنک معمولا همین قدر ماندگاری دارند یا نه، چون اگرم بخواهم از همین ادکلن در سر کارم استفاده کنم دووم نمیاره.

Atghia
29-03-2014, 16:41
ممنون
رایحه خوبی داره و ازش لذت می برم و ماندگاریش هم که حدودا 4 ساعت است برام کافیه. یک سوال دیگه داشتم که ادکلن های خنک معمولا همین قدر ماندگاری دارند یا نه، چون اگرم بخواهم از همین ادکلن در سر کارم استفاده کنم دووم نمیاره.

پلو بلو در بین عطرهای خنک یکی از خوب ها محسوب میشه! هم از لحاظ ماندگاری هم از لحاظ پخش بو
عطر خنک با ماندگاری و پخش بالاتر از پلو بلو دو تا گزینه سراغ دارم یکی آیس من تری ماگلر و از اون بهتر((از لحاظ ماندگاری و پخش و نه رایحه )) ایسی میاکه بلو

a6543210
29-03-2014, 20:11
سلام دوستان
ممنون مي شم راهنمايي کنيد
داداشم بانه رفته.مي خوام برام اتکلن بگيره البته حداکثر تا قيمت 30تومن!!!
به نظرتون يه اتکلن مردونه که هم بوي خوب و جوون پسن داشته باشه هم ماندگاري و با قيمتي که گفتم به نظرتون چي بگيره؟!
بهم زنگ زد گفت هاوايي اصل قيمتش 25تومنه اونجا
راضي هستين ازش؟
ممنون مي شم زودتر راهنمايي کنيد.
اصلا قیمت بانه با جاهای دیگه فرق داره؟
لازم به ذکر است هیچ اطلاعاتی تو زمینه خرید اتکلن و عطر ندارم!.:n14:
ممنونم
اساتید ممنون می شم یکم زودتر جواب بدین یا چند تا مورد تو همین رنج قیمت بگین.

Atghia
29-03-2014, 21:05
اساتید ممنون می شم یکم زودتر جواب بدین یا چند تا مورد تو همین رنج قیمت بگین.

سلام دوست عزیز با قیمت 30 تومن عطر اصل خوبی پیدا نمیشه!
بهترین عطرهای مشابه الان 50 تومن هستند حداقل...(سری ریو برای مثال)
اگر هم به اسم عطرهای اصلی با این قیمت عطری پیدا بشه مطمئنا امکان تقلبی بودنش زیاده
در مورد هاوایی اطلاعی ندارم متاسفانه

robin_a
30-03-2014, 13:17
ممنون
شاید تعداد کمی ادکلن خنک باشن که ماندگاری قابل قبولی دارن.پولو ابی ماندگاریش تو خنک ها متوسط حساب میشه.تا 2-3 ساعت اول خوبه اما باید بعدش تمدید بشه

hamidchi
30-03-2014, 16:04
شاید تعداد کمی ادکلن خنک باشن که ماندگاری قابل قبولی دارن.پولو ابی ماندگاریش تو خنک ها متوسط حساب میشه.تا 2-3 ساعت اول خوبه اما باید بعدش تمدید بشه
غیر از پلو بلو عطرهای خنکی که ماندگاری و پخش بوی بهتر داشته باشن کدوم ها هستند ؟

30vil
30-03-2014, 18:39
غیر از پلو بلو عطرهای خنکی که ماندگاری و پخش بوی بهتر داشته باشن کدوم ها هستند ؟

از پلو بهتر باید برید سراغ اونتوس و گری وتیور از کرید و تام فورد که قیمتش خیلی بالاست

mamadalmani
31-03-2014, 01:16
سلام کسی یه فروشگاه برای خرید اسانس(عطر ) خوب با تنوع بالا می شناسه ؟
اگه نزدیک صادقیه بود که بهتر ولی اگه نبود فقط کیفیت و تنوع عالی باشه دیگه

robin_a
31-03-2014, 16:32

ایسی میاکه بلو-مونت بلان لجند-ازارو کروم و ازارو کروم لجند-ورساچ پور هوم-ورساچ اروس-شنل الور اسپورت و الور اسپورت اکستریم-دیزل مشتی-لالیک اسپورت-اینا ماندگاریشون به نظر من نسبت به بقیه بیشتره

indust
01-04-2014, 11:45
[QUOTE=elec1987;8163447]سلام دوستان.. بین Noir De Rio از برند ریوکالکشن و silver sent از بوگارت کدوم رو پیشنهاد میدین برا خرید.. ؟؟ راستش نمیدونم پخش بوی و ماندگاری Noir De Rio در چه حدیه و مثلا تا 3 چهار ساعت میمونه یا نه؟؟ از طرفی سیلورسنت هم تندو تلخه هم پخش و ماندگاری وحشتناکی داره.. کلا طرفدار بوهای تلخ وتندم.. بین رایحه لالیک و پخش و ماندگاری سیلورسنت موندم.. تا حالا بوی سیلورسنت رو تست نکردم ایا ممکنه دخترا ازش فراری بشن؟؟ بوش دلپذیر هست برا جنس مخالف :n27:؟؟ بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم..
راستی خارج از سوال خودم کلا تو این رنج زیر 70 تومن (دانشجویی حساب کردم دیگه:n02:) یه چند تا ادکلن تلخ و خنک و تند با کلاس و جوون پسند با پخش بوی عالی و موندگاری خوب چی پیشنهاد میدین؟؟؟

سلام سیلور سنت فوق العادست من هفته پیش آزارو پور هوم و سیلور سنت گرفتم واقعا پخش بو ماندگاری فوق العادست لالیک هم دارم ولی پخش بو و ماندگاری نداره اگه ماندگاری و پخش بو مهمه برات سیلور سنت بگیر نسخه اینتنسش کمی ملایمه به نظرم اینو بگیر چون سیلور سنت کمی بهم سردرد میاره تنده اینتسش عالی تا رنج 150 هیچ ادکلنی ماندگاری و پخش بو سیلور سنت رو نداره
من صبح دو پاف اسپری کردم مامانم بدش اومد از زنجان رفتم تبریز تو تبریز سه نفر ازم پرسیدن اسم عطرت چیه فرداشم کس دیگه پرسید کلا عطر به ذائقه هر شخص بستگی داره ممکنه کسی خوشش بیاد ممکنه کسی بدش بیاد

samalghan
02-04-2014, 19:39
سلام-دوستان ميتونيدعطري با رايحه رز ترجيحا رزسفيد با قيمت مناسب معرفي كنيد..اماراتي باشه بهتره...ادكلن چويس كريس آدامز چطوريه

light
03-04-2014, 11:52
کسی میدونه ادکلن های chichi چه عطر و بویی هستن ؟ میخوام یه ادکلن مثل اون بگیرم تا حدود 50 تومن

SAJAD0936
07-04-2014, 00:06
سلام​

قصد خرید عطر خنک برای ماههای تابستان و بهار دارم

1.سنم 22

2.برای استفاده روزمره میخوام دانشگاه و سر کار

3.قیمت 100 میلش از 100 بیشتر نباشه

4.پخش بو و موندگاریش خیلی مهمه

با شرایط بالا پیشنهادتون چیه؟!

از رایحه بولگاری پیور هوم اکوا هم خوشم میاد اگه تو همون سبک با رایحه دریایی باشه خوبه اگرنه ک ب سلیقه خودتون ی عطر خوب معرفی کنید.
من تازه این اپیک و پیدا کردم فعلا ک خوابم میاد ب زودی میام از تجربه های خرید عطرم میگم تا کمکی باشه برای خرید بهتر

sky-boy
07-04-2014, 12:31
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.من بین چند تا ادکلن بدجور موندم اگر راهنماییم کنین ممنونتون میشم که کدوم رو بخرم.میخوام بوی شیک و مناسبی داشته باشه و در محیط کار هم کسی رو اذیت نکنه و مثلا باعث سر درد نشه.موندگاریشم در حد معقولی باشه و هر دقیقه نیاز به رفرش شدن نداشته باشه و جوریم نباشه که فقط خودم بوش رو احساس کنم.اولی ck eternity دومی st dopunt noir سومی azzaro visit چهارمی azzaro chrome پنجمی happy clinique و ششمی mont blanc legend اگر تو رنج 150 تومن ادکلن بهتری هم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید.سوال دومم اینه که از کجا میتونم اصلشونو با قیمت مناسب بگیرم؟برم بازار تهران یا مروی یا وزرا؟پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟:n03:

farid123
08-04-2014, 07:39
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟:n03:

ادکلن های انتخابی شما اکثرا بوی خنکی دارند بنابراین توقع دوام خیلی بالا را نداشته باشید.بحث سلیقه بویایی هم البته هست من خودم legend را ترجیح میدم اگر از بوی ایسی میاکه بلو هم خوشتون بیاد تو بوهای خنک دوام خوبی داره برای خرید هم مروی قیمت هاش مناسب تر از وزرا هست ولی بایدمواظب باشید فیک بهتون غالب نکنن.البته تو مروی چند تا فروشگاه مطمئن هست بگردید اسمشون را همین جا پیدا می کنید.

SAJAD0936
11-04-2014, 12:57
دوستان اسپری با موندگاری خوب با رایحه بولگاری ک اسپری بدن باشه چی پیشنهاد میکنید؟!!!!

موندگاریش هم خوب باشه

indust
11-04-2014, 20:53
سلام ماندگاری ازارو ویزیت و لجند کدوم بالاست؟ چند ساعت؟

Ro mina
19-04-2014, 11:47
سلام دوستان من میخوام برای تولد دوستم عطر و ادکلن مردونه بگیرم
میخوام تند و خنک باشه و تو قیمت 200 تومن باشه ، ماندگاریشم خوب باشه
بهترین و معروف ترین عطر و ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها تو این قیمت و رایحه رو بهم معرفی کنین ممنون میشم

Ro mina
19-04-2014, 11:52
دوستان اسپری با موندگاری خوب با رایحه بولگاری ک اسپری بدن باشه چی پیشنهاد میکنید؟!!!!

موندگاریش هم خوب باشه

اسپری های smart colection و ecco ماندایاریگاریشون خوبه اما نمیدونم این رایحه ای شما میخواین رو داره یا نه!

farid123
19-04-2014, 12:27
بهترین و معروف ترین عطر و ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها تو این قیمت و رایحه رو بهم معرفی کنین ممنون میشم

بهترین و معروف ترین که وجود نداره، باید با توجه به رایحه های که ایشون می پسندیدند برید و تست کنید بعضی قیمت های این سایت هم کمی مشکوک و پایینه :n01:

Atghia
21-04-2014, 10:10

موندگاریش هم خوب باشه
اسپری های سری لاو بعدش هم سری اسمارت از لحاظ ماندگاری ایده ال ترین حالت هستند
همچنین از اکثر برندهای معروف و عطرهای شناخته شده تنوع اسپری دارند
اما من پیشنهاد میکنم سراغ اسپری های اکو اصلا نرید چون به واقع ماندگاری ضعیفی دارند

عطر خنک عموما ماندگاری و پخش بالایی نداره
ولی در این رنج قیمتی مونت بلانک لجند بنظر عطر ایده الی هست
رایحه شیکی داره و دوام بسیار مناسب همچنین خیلی هم لایت نیست

بازهم به کلیه دوستان توصیه میکنم از سرچ تاپیک با کلمات کلیدی به دنبال پاسخ سوالاتشون باشن
چرا که تنوع جوابها توسط افراد مختلف به انتخاب بهتر شما کمک میکنه
هرسال مگه هر برند چند عطر جدید معرفی میکنه؟پس پاسخهای دوستان وارد به امر در ماههای گذشته رو توسط سرچ تاپیک دنبال کنید

ba maram
22-04-2014, 07:07
سلام دوستان
من این عطر رو گرفتتم اما ماندگاریش زیاد نیست (در حد 4 ساعت) و روی دست تا 12 ساعت هم می مونه (البته چون دیور هست انتظار بالا بود که اینطوری شد
از کجا بفهمیم اصل یا فیک بودنش رو؟

Aqua Fahrenheit

Atghia
22-04-2014, 11:29
دوست گرامی صرف معروف بودن برند دلیل ماندگاری بالا نیست!
مثلا شخصا عطر نارسیسو رودریگز فر هر رنگ مشکی رو با قیمت بسیار بالا خریدم ولی عطر ارزون قیمت برند امپری که دارم ماندگاریش بیشتره!
خب علت؟
ماندگاری عطرهای خنک در بهترین حالتها هم کلا پایینه عطر شما هم همونطور که در اسمش آکوا ذکر شده خنک هستش و از این قاعده مستثنی نیست.
ماندگاری به پوست شما هم بستگی داره یک عطر مشخص برروی پوست افراد مختلف میتونه نتایج متفاوت داشته باشه.
در نهایت این مواد و اسانسهای بکار رفته در عطر هست که تعیین میکنه چقدر ماندگاری داره فرضا اسانس ایکس ماهیتش اینه که کم بمونه با اینکه خیلی خاص و گرون باشه!
دوستان لطفا لینک فروشگاههای اینترنتی رو نگذارید.

sasan.69
23-04-2014, 01:24
دوستان عطر یا ادکلن کازابلانکا داریم؟

matarsaak
24-04-2014, 23:53
من موندم چی بگیرم
یه بوی خنک و باکلاس واسه جنوب کشور که هوا گرمه.
30 سال مردونه
قیمتم بالای 100 تومن نشه.
چی پیشنهاد میدین؟
یه اسپری مردونه و یه زوونه خوب هم معرفی کنید.

ar.tmu
25-04-2014, 11:00
سلام عطر memorise london واسه استفاده در فصول بهار و تابستون چطوریه؟پخش بو و ماندگاریش چطوره؟رایحه اش خنک و ملایمه؟ از قیمتش هم خبر دارین حدودا چنده؟

Atghia
25-04-2014, 16:00
من موندم چی بگیرم
یه بوی خنک و باکلاس واسه جنوب کشور که هوا گرمه.
30 سال مردونه
قیمتم بالای 100 تومن نشه.
چی پیشنهاد میدین؟
یه اسپری مردونه و یه زوونه خوب هم معرفی کنید.

سلام دوست عزیز
عطر chevalمشابه بسیار جالبی از عطر معروف پلو بلو هست
همچنین عطر stamino عطر بسیار مشابهی از عطر معروف بلو د شنل هستش
من این دوتاعطر رو به شما پیشنهاد میکنم که هردو حدود ۶۰هزارتومان بااندکی اختلاف قیمت هستند
در همه فروشگاهها موجود نیستند میتونید در گوگل سرچ کنید...
از لحاظ ماندگاری و رایحه با توجه به قیمت عالی هستند
اسپری هم زنونه :tommyاز سری لاو
مردونه :الور اسپرت از سری لاو
------------
دوستی که در مورد memorise londonسوال پرسیدند
نت هاش رو که دیدم عطر خنکی هست پس مورد استفاده بهار تابستان میتونه باشه
از برند اماراتی امپر هستش رنج قیمتی عطرهای این برند حدود ۵۰تا۷۰هزارتومن هستش

Abbas.V
25-04-2014, 17:42
سلام دوست عزیز
عطر chevalمشابه بسیار جالبی از عطر معروف پلو بلو هست
همچنین عطر stamino عطر بسیار مشابهی از عطر معروف بلو د شنل هستش
من این دوتاعطر رو به شما پیشنهاد میکنم که هردو حدود ۶۰هزارتومان بااندکی اختلاف قیمت هستند
در همه فروشگاهها موجود نیستند میتونید در گوگل سرچ کنید...
از لحاظ ماندگاری و رایحه با توجه به قیمت عالی هستند
اسپری هم زنونه :tommyاز سری لاو
مردونه :الور اسپرت از سری لاو
------------
دوستی که در مورد memorise londonسوال پرسیدند
نت هاش رو که دیدم عطر خنکی هست پس مورد استفاده بهار تابستان میتونه باشه
از برند اماراتی امپر هستش رنج قیمتی عطرهای این برند حدود ۵۰تا۷۰هزارتومن هستش

درود
Cheval از نظر رایحه چقدر نزدیک به بلو هست؟میخوام بدون تست خرید کنم.
مرسی

sasan.69
25-04-2014, 17:56
دوستان عطر یا ادکلن کازابلانکا داریم؟

کسی پاسخ نمیده؟

30vil
25-04-2014, 19:18
کسی پاسخ نمیده؟

دوست عزیز من سرچ کردم همچین پرفیومی داریم اما اینکه تو ایران باشه یا نه من تاحالا ندیدم

Atghia
25-04-2014, 20:03
درود
Cheval از نظر رایحه چقدر نزدیک به بلو هست؟میخوام بدون تست خرید کنم.
مرسی
رایحه مشابهت زیادی داره اما انتظار ماندگاری زیاد اصلا ازش نداشته باشید.ولی من بنظرم برای مصرف روزانه با توجه به قیمت می ارزه!

armin321
25-04-2014, 20:25
سلام
کوچه مروی میشه نسخه مینیاتوری (اشانتیون) عطر ها رو پیدا کرد؟
مثلا نسخه مینیاتوری بلک ارکید رو یکی گفت میشه پیدا کرد. ولی من تا حالا جایی ندیدم بفروشن
اگر میشناسید مغازه ای رو ممنون میشم

sharif.1.attar
27-04-2014, 18:29
عطری با طلیعه ی ترش و تلخ که به نوتی جدید بوجود آمده از آکورد "نعناع هندی" و وانیل ختم می شود. آکوردی بدیع که گل سرسبد نوت های این عطر است و از خلّاقیّت هنر عطّار سرچشمه می گیرد.
در روزگاری که عطرهای تمیز (Clean) رسم و مُد بازار عطرهای مردانه می باشد، توقّع این است که رایحه های خارج از روند رایج، فقط بتوانند در عرضه های نیشِ یا در طرّاحی برای افراد خاص (عطرهای سفارشی) حضور داشته باشند. امّا تِق، علی رغم دنبال ننمودن روند رایج، به موفّقیّت در فروش دست می یابد.
شاید بتوان تغ را عطری قطبی نامید. چرا که ممکن است افرادی بشدّت عاشق آن باشند و بلعکس برخی متنفّر. علی رغم این، تِغ با پذیرش ریسکِ عرضه ی رایحه ای خارج از روند بازار و حائز بودن آکوردی نو، مورد تحسین است.

Delkook
28-04-2014, 09:41
سلام کسی میدونه تام فورد توباکو وانیل رو کجا میشه تست کرد تو تهران؟ هر جا رفتم نبود.

SAJAD0936
30-04-2014, 23:27
سلام عطر memorise london واسه استفاده در فصول بهار و تابستون چطوریه؟پخش بو و ماندگاریش چطوره؟رایحه اش خنک و ملایمه؟ از قیمتش هم خبر دارین حدودا چنده؟
من دارمش برای بهار خوبه وا3 روزای گرم بوش تنده

رایحه اش خیلی عالیه پخش بوش هم خوبه موندگاریش هم با پخش بوی خوب ی ساعته!

من از 15 خرداد گرفتم 45

ar.tmu
06-05-2014, 14:20
سلام desire blue تقلبیش هست؟ چطوری میشه فرقشونو فهمید؟

فرستاده شده از HTC Sensationِ من با Tapatalk

farid123
07-05-2014, 12:17
سلام desire blue تقلبیش هست؟ چطوری میشه فرقشونو فهمید؟

توصیه می کنم اصلا نگیرید مدتی پیش من یک دیزایر قرمز گرفتم که خیلی بد بود آبیش را هم تست کردم که با توجه به خنک بودن بد از بدتر .کلا برند دانهیل fake زیاد داره ولی بعدا فهمیدم برای من fake نبوده و با توجه به اینکه پشت بستش عربی نوشته احتمالا موجودی تو ایران به نوعی درجه 2 هست.اگر ادکلن خنک می خواهید گزینه های خیلی بهتری هست.

ar.tmu
07-05-2014, 20:49
توصیه می کنم اصلا نگیرید مدتی پیش من یک دیزایر قرمز گرفتم که خیلی بد بود آبیش را هم تست کردم که با توجه به خنک بودن بد از بدتر .کلا برند دانهیل fake زیاد داره ولی بعدا فهمیدم برای من fake نبوده و با توجه به اینکه پشت بستش عربی نوشته احتمالا موجودی تو ایران به نوعی درجه 2 هست.اگر ادکلن خنک می خواهید گزینه های خیلی بهتری هست.

عطر خنک شما چی پیشنهاد می کنید؟پخش بوشم خوب باشه

sansa
07-05-2014, 21:38
سلام

دوستان اطکلن بلو فلینگ Blue feeling خیلی خوشم اومد ازش . از این بهتر هست مثل این باشه ؟

arash59b
07-05-2014, 22:11
دوستانی که دانهیل x-centric داشتن بوش جز کدوم دسته محسوب میشه؟
تو این مایه ها چی پیشنهاد میدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

sky-boy
07-05-2014, 22:43
دوستان عزیزم یه راهنمایی میخوام در مورد آکوا دی جیو.در کل چجور ادکلنیه؟با توجه به قیمت بالاش ارزش خرید داره یا نه؟لطفا زود راهنمایی کنید

farid123
08-05-2014, 08:18
عطر خنک شما چی پیشنهاد می کنید؟پخش بوشم خوب باشه

بحث سلیقه بویایی هم هست ممکنه چیزی را که من می پسندم شما نپسندید ولی با این تفاسیر در حدود قیمت 150 میشه mont blanc legend را پیشنهاد داد که رایحه خوبی داره یا Azzaro Chrome Legend که ارزونتره .یک سری کپی هم از ادکلن های معروف مثل پلو بلو هست که دوستان تو پست های قبلی معرفی کردند. فقط این نکته خیلی تکرار شده را هم بدونید که ادکلن خنک پخش بو و ماندگاری آنچنانی ندارد.

Abbas.V
08-05-2014, 12:44
بحث سلیقه بویایی هم هست ممکنه چیزی را که من می پسندم شما نپسندید ولی با این تفاسیر در حدود قیمت 150 میشه mont blanc legend را پیشنهاد داد که رایحه خوبی داره یا Azzaro Chrome Legend که ارزونتره .یک سری کپی هم از ادکلن های معروف مثل پلو بلو هست که دوستان تو پست های قبلی معرفی کردند. فقط این نکته خیلی تکرار شده را هم بدونید که ادکلن خنک پخش بو و ماندگاری آنچنانی ندارد.
Legendنسبت به قیمتش ماندگاری خوبی داره.پخششم خوبه .

*IN*
08-05-2014, 19:31
عطر رو به لباس میزنن و ادکلن رو به بدن درسته؟فرقی میکنه؟

sharif.1.attar
08-05-2014, 20:01
عطر رو به لباس میزنن و ادکلن رو به بدن درسته؟فرقی میکنه؟
احتمالاً منظور شما از عطر، موادِّ معطّر پایه روغنیه و منظورتان از ادکلن، موادِّ معطّر پایه الکلی. اگر منظور شما را درست متوجّه شده باشم هر دو را روی پوست و بدن می توان استفاده نمود. استفاده از مادّه ی خوشبو روی پوست، انتشار بهتر و ماندگاری کمتر و استفاده از آن روی لباس، ماندگاری بیشتر و انتشار کمتری به همراه دارد.
در صورت استفاده از مادّه ی خوشبو روی لباس، امکان تغییر رنگ آن نقطه از لباس متصوّر است. امّا برای حفظ سلامتی پوست بهتر است استفاده از مادّه ی معطّر روی پوست خودّداری نمود.

sharif.1.attar
09-05-2014, 07:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@37.jpg

سبزبو، گل-بو، میوه ای، مشک-بو و فاقد نوت های شیرین: توصیفات و سبک، نرم، تر و تازه، جوان پسند و مخصوص فصول گرم سال: خصوصیّاتی است که در خصوص این عطر بکار می برم.
عطری که با رایحه ای سبز شروع به درخشش می نماید و رایحه های گل-بو و میوه ای از پس آن به عرصه می آیند و در پایان نیز مشک و عنبر شاهبوی. این عطر از موادِّ اوّلیّه ی سَبُک امّا در نسبت های کم تشکیل شده است.
علی رغم سبک بودن رایحه، ماندگاری این عطر مناسب به نظر می رسد. هرچند زیبایی رایحه، چشم گیر نیست.
می توان رایحه ی این عطر را گرایش جدید جوانان، مخصوصاً جوانان تحصیل کرده و متموّل نامید. جوانانی که طرز پوششی متفاوت از عرف بازار دارند و روند بازگشت به طبیعت را دنبال می نمایند. هرچند از پسند روز بازار زنانه متفاوت است امّا برخی از ایشان نیز از این عطر استفاده می نمایند.
در کل خرید این عطر را به افرادی توصیه می نمایم که در پی رایحه هایی هستند که خز نشده هرچند با کارکرد (ماندگاری، انتشار، رَدِّ) و زیبایی کم تر.

sky-boy
09-05-2014, 09:33
دوستان عزیزم یه راهنمایی میخوام در مورد آکوا دی جیو.در کل چجور ادکلنیه؟با توجه به قیمت بالاش ارزش خرید داره یا نه؟لطفا زود راهنمایی کنید

دوستان میشه بپرسم چرا در این انجمن سوالات من همیشه بی پاسخ میمونه؟

arash59b
09-05-2014, 10:33
دوستانی که دانهیل x-centric داشتن بوش جز کدوم دسته محسوب میشه؟
تو این مایه ها چی پیشنهاد میدید

:n13::n27:

amirharry
09-05-2014, 10:53
دوستان عطر های خنک برای سن های بالا هم مناسبه؟
برای روز پدر چه عطری پیشنهاد می کنید؟(در حد 200-250)

saliary
09-05-2014, 11:22

سلام
دوست من آکوا دی جیو محصول برند جورجیو آرمانی میباشد که بوی خنک ادویه ای و چوبی دارد که بسیار مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان است
اینکه ارزش خرید داره یاخیر بستگی به سلیقه شما دارد که رایحه این عطر را بپسندید یا خیر
در کل محصول بسیار پرفروش و محبوبی هست

saliary
09-05-2014, 11:24
دوستان عطر های خنک برای سن های بالا هم مناسبه؟
برای روز پدر چه عطری پیشنهاد می کنید؟(در حد 200-250)

اصولا خیر مناسب نیست زیرا سن هرچی بالاتر میره تمایل به عطر های گرم و تلخ بیشتر میشه اما خوب این قطعی و صددرصد نیست .
برای روز پدر :
1- polo blue عطری خنک
2- m7 عطری گرم

saliary
09-05-2014, 11:27
سلام کسی میدونه تام فورد توباکو وانیل رو کجا میشه تست کرد تو تهران؟ هر جا رفتم نبود.

با اطمینان 99% میتونم بگم هیچ جایی نمیتوان پیدا کنید
زیرا این به دلیل گران بودن اصلا به صرفه نیست که جهت تست گذاشته شود

Atghia
09-05-2014, 13:20

رایحه خوبی داره ماندگاریش زیاد نیست من پیشنهاد نمیکنم:n06:

Milad4171
09-05-2014, 14:27
دوستان نظرتون در مورد این عطر چیه؟

mohammad.asghari
09-05-2014, 14:41
دوستان یه اسپری خوش بو و جوون پسند بهم معرفی کنید:n02:قیمتم حداکثر 30تومن

sharif.1.attar
09-05-2014, 15:12
دوستان نظرتون در مورد این عطر چیه؟
عطری دارای رایحه ی دریا و جلبک. علی رغم اینکه رایحه ی آکواتیک در ایران بسیار رایج است امّا عطّارِ این عطر توانسته ویرایش جدیدی از این نوت ارائه نماید.
این عطر دارای رایحه ای تمیز (Clean) و خنک بوده و مخصوص روزهای گرم سال، مردانه و برای سنین جوانی مناسب است.
علی رغم اینکه چندین سال از عمر عرضه ی این عطر به بازار می گذرد، لکن هنوز محبوب بوده و طرفداران خود را دارد.
احتمالاً با توجّه به پایین بودن درصد خلوص موادِّ اوّلیّه، این عطر از ماندگاری بالا برخوردار نیست امّا در حدِّ خودش مناسب می باشد.
ظرف این عطر، شبیه به صدف و رنگ بکار رفته، رنگ دریا است.
علی ایحال، اگر دنبال رایحه ی نو می گردید این عطر برای شما مناسب نیست. امّا اگر عطری می خواهید که با قیمت مناسب رایحه ای به شما بدهد که تقریباً برای همه ی شامّه ها آشناست و همه آن را می پسندند خرید آن را به شما پیشنهاد می نمایم.

sharif.1.attar
09-05-2014, 16:15
دوستان یه اسپری خوش بو و جوون پسند بهم معرفی کنید:n02:قیمتم حداکثر 30تومن
اکو ایفوریا فور مِن، اسپری مردونه ای که به نسبت دیگر اسپری های موجود، از ماندگاری بسیار مناسبی برخوردار است.
رایحه ی این اسپری مردانه، شیک، جوان پسند، سبک و از پیچیدگی لازم برای یک عطر برخوردار است. فکر کنم قیمت اون هم 8 هزار تومان باشه.

sansa
09-05-2014, 18:24
بهترین چیزی که شبیه blu fleengباشه رو معرفی میکنید . ؟؟؟؟

Milad4171
09-05-2014, 19:30
خیلی ممنون دوست عزیز.
من دنبال دو مدل عطر هستم. یکی عطری که سنگین باشه و بدرد محل کار و مجالس رسمی بخوره.
یه عطر هم که حالت اسپرت تر باشن!

نظرتون در مورد این عطر چیه؟

Atghia
09-05-2014, 21:03
خیلی ممنون دوست عزیز.
من دنبال دو مدل عطر هستم. یکی عطری که سنگین باشه و بدرد محل کار و مجالس رسمی بخوره.

قیمت مد نظرتون تا چه حدی هست؟
راستش این لالیک زیاد عطر خوبی نیست کلا لالیک تقلبیش خیلی زیاده کیفیت جالبی هم در مجموع نداره

من برای عطری که پخش خوبی داشته باشه و بقول شما رسمی تر باشه آزارو دسیبل رو معرفی میکنم و همچنین مونت بلانک لجند این دوتا هم قیمتشون خوبه هم اینکه وقتی وارد جمع میشی کاملا خودشون رو نشون میدن! و حس میشن

در مورد عطر اسپرت تر هم آزارو کروم اسپرت و پورشه دیزاین اسنس بنظرم خیلی خوب هستند
((البته عطر کاملا سلیقه ای هست)):n06:

saliary
09-05-2014, 21:43
خیلی ممنون دوست عزیز.

همانطور که دوست عزیزمون گفتن نسخه تقلبی این عطر بسیار زیاد شده اما اگر از جای مطمئن خرید کنید و مطمن باشید که اورجینال است بسیار بوی عالی و مجلسی
دارد .
و اما ادکلن اسپرت
همین عطر در سال 2013 یک عطر به بازار عرضه کرده به نام encer noir sport که در واقع رایحه ای خنک تر و اسپرت تری داره البته انتخاب های دیگه ای هم هستن
مونت بلنک لجند اسپشیال ادیشن (البته اگر پیدا کنی)
ماین (بوی اونتوس رو میده تقریبا )

hamidchi
09-05-2014, 22:07
فروشگاه مطمئن عطر و ادکلن تو اصفهان کجاها هست ؟ جایی که محصول اورجینال داشته باشه و اگر هم اورجینال نیست ، به جای اصلی نفروشه

Atghia
09-05-2014, 22:13
فروشگاه مطمئن عطر و ادکلن تو اصفهان کجاها هست ؟ جایی که محصول اورجینال داشته باشه و اگر هم اورجینال نیست ، به جای اصلی نفروشه

فکر میکنم اصفهان نمایندگی سفیر داشته باشه در اینصورت خیلی قابل اطمینانه:n06:

Delkook
11-05-2014, 09:07
با اطمینان 99% میتونم بگم هیچ جایی نمیتوان پیدا کنید
زیرا این به دلیل گران بودن اصلا به صرفه نیست که جهت تست گذاشته شود

نه توسکان و عود وود و چند تای دیگشون رو تست کردم فقط توباکو وانیل رو ندیدم. این همه برند عجیب غریب اومده با قیمتای خدا تومنی همشونم تست دارن وگرنه کی جرئت میکنه چشم بسته انقدر پول بده!:biggrin:

Alcatel.
11-05-2014, 13:31
یه عطر خنک و خوشبو معرفی کنید که لااقل 5/6 ساعت ماندگاری داشته باشه و قدرت پخشش هم تا حدی باشه که تا 3/4 متری بوش حس بشه و مقدارش و قیمتش طوری باشه که برای یک ماه هزینش بیشتر از 40 تومن نشه.
ممنون :n05:

Abbas.V
11-05-2014, 13:47
یه عطر خنک و خوشبو معرفی کنید که لااقل 5/6 ساعت ماندگاری داشته باشه و قدرت پخشش هم تا حدی باشه که تا 3/4 متری بوش حس بشه و مقدارش و قیمتش طوری باشه که برای یک ماه هزینش بیشتر از 40 تومن نشه.

سلام.
40یا 400؟
با 40تومن تقریبا فقط ادکلن فیک میشه خرید اما اگه منظورتون 400هست گزینه های خوبی میشه پیشنهاد کرد.

Atghia
11-05-2014, 14:45

اشانتیون عطر بلو د شنل یا اشانتیون مونت بلانک لجند و کلا اشانتیون عطرهای معروف میتونه واسه چندوقتی مفید باشه ((قیمت حدودی هرکدوم بین 35 تا 40 هزار تومان هست))

Abbas.V
11-05-2014, 14:53
لانویت (ادکلن آواتارم) نسخه تقلبی هم داره؟ میخوام اینترنتی خرید کنم . چه چیزایی باید چک شه؟
ممنون

Alcatel.
11-05-2014, 20:31
سلام.
40یا 400؟
با 40تومن تقریبا فقط ادکلن فیک میشه خرید اما اگه منظورتون 400هست گزینه های خوبی میشه پیشنهاد کرد.

سلام
نه عزیزم ماهیانه 400 بدم واسه عطر!!!

اشانتیون عطر بلو د شنل یا اشانتیون مونت بلانک لجند و کلا اشانتیون عطرهای معروف میتونه واسه چندوقتی مفید باشه ((قیمت حدودی هرکدوم بین 35 تا 40 هزار تومان هست))

اشانتیونش کجا گیر میاد؟؟؟
منظورتون از چند وقت یعنی چی؟؟؟
یعنی ماندگاری نداره یا تو بازار کمه؟؟؟

mohammad varaste
11-05-2014, 20:55
بچه ها گسی عطر لانوین استفاده کرده ؟ چجوریه ؟ قیمتش چنده ؟
یه خورده بوش شبیه قلیون بود اسم کاملش هم جان لانوین بودش

mohammad varaste
11-05-2014, 21:08
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که مثلا توی عطر فروشی های بزرگ معمولا دو نمونه عطر هستش یک نمونه ساخت کشورایی مثل فرانسه یا ایتالیا یا آمریکا و نمونه دوم ساخت کشور امارات ! معمولا قیمت عطرهای اماراتی بین 30 تا 80 تومن هستش. و عطر های اصلی بالای 200 تومن
سوال من اینه که این عطر ها فقط از لحاظ موندگاری تفاوت دارن ؟ یا کیفیت بو و رایحشون هم فرق میکنه

Atghia
11-05-2014, 21:27
سلام
نه عزیزم ماهیانه 400 بدم واسه عطر!!!

اشانتیونش کجا گیر میاد؟؟؟
منظورتون از چند وقت یعنی چی؟؟؟
یعنی ماندگاری نداره یا تو بازار کمه؟؟؟
خب ببینید بستگی به میزان مصرفتون داره واسه همین گفتم چندوقت
مثلا اشانتیون ها بین 5تا 7 میل هستند اکثریت خب بستگی داره هرروز استفاده کنید یا زیاد استفاده کنید و...
بعضی از عطرفروشی ها دارند
اینترنتی هم خواستید دوجا رو سراغ دارم پیام خصوصی خواستید بهتون میگم

بچه ها گسی عطر لانوین استفاده کرده ؟ چجوریه ؟ قیمتش چنده ؟

کدوم عطرش؟ اگر اون شیشه آبی منظورتون هست کیفیت مطلوبی داره اما Avant Garde Men علیرغم رایحه جالبش ماندگاری کمی داره!
کلا این برند عطرهاش در حد 110 تا 130 هستش(با اندکی بالا پایین بودن قیمت ها)

mohammad varaste
11-05-2014, 23:56
کدوم عطرش؟ اگر اون شیشه آبی منظورتون هست کیفیت مطلوبی داره اما Avant Garde Men علیرغم رایحه جالبش ماندگاری کمی داره!
کلا این برند عطرهاش در حد 110 تا 130 هستش(با اندکی بالا پایین بودن قیمت ها)
فکر کنم اسمش جان لانوین بود.بوش یه خورده شبیه بوی قلیون سیب هست !
من یه جا دیدم 50 تومن ساخت دبی البته میگفت زنونه هست ولی من از بوش خوشم میاد

اون دوتا سایت اینترنتی رو برا منم اگه میشه بفرست

Atghia
12-05-2014, 00:56
فکر کنم اسمش جان لانوین بود.بوش یه خورده شبیه بوی قلیون سیب هست !
من یه جا دیدم 50 تومن ساخت دبی البته میگفت زنونه هست ولی من از بوش خوشم میاد

اون دوتا سایت اینترنتی رو برا منم اگه میشه بفرست

این عطر که گفتید اگر اشتباه نکنم اینه که بوی میوه ای داره:

قیمتش هم حدود 140 هست با اون قیمتی که شما میگید عطر اصل نیستش((احتمال خیلی زیاد))
+
ارسال شد

abdolahe
12-05-2014, 09:29
قیمت مد نظرتون تا چه حدی هست؟
راستش این لالیک زیاد عطر خوبی نیست کلا لالیک تقلبیش خیلی زیاده کیفیت جالبی هم در مجموع نداره

من برای عطری که پخش خوبی داشته باشه و بقول شما رسمی تر باشه آزارو دسیبل رو معرفی میکنم و همچنین مونت بلانک لجند این دوتا هم قیمتشون خوبه هم اینکه وقتی وارد جمع میشی کاملا خودشون رو نشون میدن! و حس میشن

در مورد عطر اسپرت تر هم آزارو کروم اسپرت و پورشه دیزاین اسنس بنظرم خیلی خوب هستند
((البته عطر کاملا سلیقه ای هست)):n06:
سلام برای خرید اینترنتی آزارو دسیبل یجا معرفی میکنید که امکان قالب کردن جنس ش کمتر باشه :n02::n16:
در ضمن نظرات کاربرایی که استفاده کردن توی یه سایت میخوندم بعضی ها گفته بودن ماندگاری ش کم اره؟

arash59b
12-05-2014, 09:39
بین کیفیت تولیدات ریو و اسمارت کدوم بهتر وبه ارجینالها نزدیکتره

farid123
12-05-2014, 09:48
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که مثلا توی عطر فروشی های بزرگ معمولا دو نمونه عطر هستش یک نمونه ساخت کشورایی مثل فرانسه یا ایتالیا یا آمریکا و نمونه دوم ساخت کشور امارات ! معمولا قیمت عطرهای اماراتی بین 30 تا 80 تومن هستش. و عطر های اصلی بالای 200 تومن
سوال من اینه که این عطر ها فقط از لحاظ موندگاری تفاوت دارن ؟ یا کیفیت بو و رایحشون هم فرق میکنه

اکثریت قاطع ادکلن های موجود در ایران به اسنثنای ادکلن هایی مسافرتی یا سفارش جاهای خیلی معدود از دبی وارد میشن و در واقع خط تولیدشون تو دبی هست اما مواد عطری از فرانسه یا کشور سازنده عصاره عطری میاد و این شامل خیلی از دیزاینر ها میشه .روی ادکلن هایی هم که از خط تولید اصلی میان حتما باید عبارت fabrique en و کشور سازنده درج شده باشه و قیمت هاش بعضا تا دو برابر محصولات دوبی هست.ادکلن های ارزانتری هم که میگید محصولات خود امارات هست و کپی های رسمیه عطرهای معروفه مثل ریو یا امپر.اما اینکه کیفیت ادکلن های دیزاینر دبی چقدر با خط تولیداصلی تفاوت میکنه سوال سختیه که دوستان با تجربه تر باید جواب بدن اما به نظر من تا درصد بالایی شبیه هم هستن.

Atghia
12-05-2014, 16:31
سلام برای خرید اینترنتی آزارو دسیبل یجا معرفی میکنید که امکان قالب کردن جنس ش کمتر باشه :n02::n16:
در ضمن نظرات کاربرایی که استفاده کردن توی یه سایت میخوندم بعضی ها گفته بودن ماندگاری ش کم اره؟
والا نظرات متفاوته بستگی داره در مقام مقایسه با چه عطری این صحبت رو داشتند؟
ولی در مجموع بنظر من موندگاری و پخشش جز خوب ها محسوب میشه!:n06:

بین کیفیت تولیدات ریو و اسمارت کدوم بهتر وبه ارجینالها نزدیکتره

عطرهای ریو مشابهت بهتری دارند:n01:

sharif.1.attar
13-05-2014, 10:00
یکی از عواملی که باعث افزایش ماندگاری میشه افزایش غلظته. امّا ماندگاری عطر اونقدر که برای ما ایرانی ها باارزشه برای اروپایی ها اهمیّت نداره. لذا هرچند که عطرهای تولید کارخانه های اصیل، قاعدتاً می بایست غلظت بالاتری داشته باشند، امّا ممکنه عطرهای تولید شده در امارات از غلظت بالاتری نسبت به عطرهای تولید شده در اروپا برخوردار باشن.
امّا چیزی که با اطمینان می شه گفت اینه که عطرهای تولید کارخانه های اصیل (اروپا و آمریکا) از کیفیّت مادّه ی اوّلیّه و رایحه ی زیباتری برخوردارند. چرا؟
چون:
کارخانه های اماراتی برای پایین آوردن قیمت تمام شده، روغن عطر (عطر رقیق نشده یا 100% غلظت) مصرفی خود را از کارخانه های درجه ی دو اروپایی خرید می نمایند.
کارخانه های درجه ی دو، بدلیل در اختیار نداشتن عطّارهای (نوزهای) ماهر و دستگاه های آنالیزی قوی، قادر به دوباره سازی عطرهای اصیل، با تمامی جزئیّات نیستند. لذا عطرهاشون فقط نزدیک به عطر اصیل است و کاملاً شبیه نیست.
دوّم اینکه موادّ اوّلیه ی مورد استفاده ی کارخانه های درجه دوی اروپایی، مخصوصاً موادِّ اوّلیّه ی طبیعی که گران اند ممکنه از نوع ممتاز نباشه و این موجب کاهش کیفیّت رایحه ی روغن عطر کارخانه های درجه دو می شه.

saliary
13-05-2014, 13:08

این عطر برخلاف نظراتی که خواندید رایحه بسیار ماندگار و پخش بالائی دارد .

saliary
13-05-2014, 13:11
هردو تقریبا از یک کیفیت برخوردار هستند . با این تفاوت که هر کدام از این برندها محصولاتی را بسیار شبیه به نسخه اصلی و بعضی دیگر را نزدیک به نسخه اصلی تولید کرده اند .

Milad4171
13-05-2014, 13:34
سلام دوستان . در حین تست. میشه متوجه شد که عطر فیک هست یا اصل؟
در صفحه قبل مواردی گفته شد . اما اینکه ما یه مورد عطر فیک داریم یه مورد عطر غیر ارجینال داریم( همون کارخانه های فرعی)
در مورد شنلسایی عطرهای فیک به چه چیزی باید توجه کرد؟؟
ممنون

sharif.1.attar
13-05-2014, 14:41
در صفحه قبل مواردی گفته شد . اما اینکه ما یه مورد عطر فیک داریم یه مورد عطر غیر ارجینال داریم( همون کارخانه های فرعی)
ممنون
عطرهای فیک چون در کارگاه های زیرپله ای پر می شوند، نمی توانند عملیّات شستشوی ظروف، انجماد و فیلتر را بخوبی انجام دهند. لذا مایع عطر، حاوی ناخالصی هایی شبیه به نمک کریستاله ریز است که در صورتی که عطر را کمی تکان دهید این ناخالصی ها از کف ظرف به بالا حرکت و در معرض نور قابل مشاهده می باشند.
از طرف دیگر ظروف این نوع عطرها در معرض نور صاف نبوده و دارای حباب و موج دار است.

Atghia
13-05-2014, 14:46
ممنون

علاوه بر مطلبی که جناب شریف عطار گفتند کیفیت شیشه چه از لحاظ حک شدن اسم چه از لحاظ وزن و چه ظاهر به خوبی شیشه های اصلی نیست
اما در مواردی اینقدر خوب کار شده که تشخیص سخته برچسب شبنم اینا هم که کلا ریخته :دی بنابراین مطمئن ترین راهکار خرید از فروشگاههای معتبر حتی به قیمته صرف اندکی قیمت بیشتر هست:n06:

ashkan 73
14-05-2014, 20:18
سلام ....
میخواستم یک عطر خوب بهم معرفی کنید ....
پسرم و میخوام بیشتر اسپرت باشه و بوشم اون قدر تند نباشه که بعد از یک یا دو ساعت دیگه نشه تحملش کرد .... قیمتش هم فرقی نمیکنه ... البته پیدا کردن اصلش هم زیاد کار سختی نباشه ...
ممنون ..

Atghia
15-05-2014, 10:44
سلام ....
میخواستم یک عطر خوب بهم معرفی کنید ....
پسرم و میخوام بیشتر اسپرت باشه و بوشم اون قدر تند نباشه که بعد از یک یا دو ساعت دیگه نشه تحملش کرد .... قیمتش هم فرقی نمیکنه ... البته پیدا کردن اصلش هم زیاد کار سختی نباشه ...
ممنون ..

سلام عطرهای انتخابی شما باید از بین عطرهای ملایم یا خنک باشند
من این 3مورد رو پیشنهاد میکنم:

chاز کارولینا هررا
عطری ملایم و تلخ که بوی بسیار دلنشینی داره حدود 220 تومن

passengerاز برند اس.تی دپوند
عطری با رایحه ملایم و تلخ
با قیمت حدود 130 تومن

عطر کوول واتر از داویدووف
قدیمی اما همیشه خوب .خنک و ملایم
قیمت حدود120یا کمی بالاتر

mrmmnb
16-05-2014, 00:31
دوستان یه ادکلن مردانه مناسب مراسم خواستگاری و عروسی معرفی کنید با حدود قیمت 150 تا 200
ضمنا با توجه به اینکه شهرستان هستم و اینجا اصولا مدل هایی که دسوتان معرفی میکنن نیست میخوام بدون تست و اینترنتی بخرم پس حتی المقدور یه چیز باشه تقریبا همه پسند باشه
کدوم از فروشگا ههای اینترنتی معتبرتر هست؟(هم اصل بودن ادکلن و هم قیمتش)
با تشکر

Atghia
16-05-2014, 00:57
دوستان یه ادکلن مردانه مناسب مراسم خواستگاری و عروسی معرفی کنید با حدود قیمت 150 تا 200
ضمنا با توجه به اینکه شهرستان هستم و اینجا اصولا مدل هایی که دسوتان معرفی میکنن نیست میخوام بدون تست و اینترنتی بخرم پس حتی المقدور یه چیز باشه تقریبا همه پسند باشه
با تشکر

معمولا عطرهای گرم رو برای مجالس در نظر میگیرن
من شخصا وان میلیون رو خیلی میپسندم اما خب با توجه به فاصله زیادش با بودجه ای که گفتید((بالای 300هست))
بنابراین یک عطر مشابه به اون رو میشه در نظر گرفت بنام گلدن سکرت از برند انتونیو باندراس حدود 110 یا120 باید باشه

عطر دیگه ای که به شدت توصیه میکنم گوچی بای گوچی از برند گوچی هست :n06:خیلی شیک و رسمی
اینم با اندکی تفاوت قیمت کمی بیش از 200 تومن هست

و اگر میشد کمی بودجه رو افزایش بدید بهترین عطری که میشه معرفی کرد و میشه با اطمینان بالایی گفت همه پسند و تک هست همانا لانویت از برند ایو سن لورن البته ورژن پرفیوم اون و نه تویلت هست که فکر میکنم بالای 250باشه

SAMCRO
16-05-2014, 16:46
سلام !

من یه Kenneth Cole : Signature گرفتم ۱۳۵ تومن ...
بوش رو خیلی دوست دارم ... ولی ماندگاریش خیلی کمه ....
طبیعیه ؟
عطری با این همین رده بویی ولی با ماندگاری بالا معرفی می کنین ؟‌

farid123
17-05-2014, 09:12
با تشکر

Versace man هم ادکلن خوشبو و همه پسندیه قیمتش هم حدود 160 هست.

ali_ab
17-05-2014, 12:59
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم یه ادکلن با رایجه خنک و جذاب واسه ماههای پیش رو بهم معرفی بفرمائید. گرچه از ادکلن خنک نمیشه خیلی انتظار پخش بود داشت ولی پخش بوی قابل قبولی داشته باشه. رنج قیمتی تا 300 تومن

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

موفق باشید

Atghia
18-05-2014, 10:00
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم یه ادکلن با رایجه خنک و جذاب واسه ماههای پیش رو بهم معرفی بفرمائید. گرچه از ادکلن خنک نمیشه خیلی انتظار پخش بود داشت ولی پخش بوی قابل قبولی داشته باشه. رنج قیمتی تا 300 تومن

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

موفق باشید

والا تا جایی که من تست و تجربه داشتم از عطرای خنک(که البته کامل هم نیست و خیلی ها رو هم تست نکردم تا الان)
یکی از عطرایی که به اعتراف همگان خیلی خیلی پخش بو داره (در عطرای خنک) بدون شک ایسی میاکه بلو هست
فقط کافیه تستش کنید :دی

اما حالا که بودجه شما تا 300 هستش شاید تست این دوعطر خالی از لطف نباشه:

libre از برند ایو سن لورن

و همچنین آکوا فارنهایت از دیور
(کمی بیش از 300 تومن هست)

اینم بگم عطرهایی مثل پلو بلو هم گزینه خوبی هستند ولی رایحه تکراری رو داره((یعنی رایحه مشابهش در عطرای ارزون قیمت زیاد هست واسه همین دیگه خاص و جذاب محسوب نمیشه از دید من))

لازم به ذکر هست که عطر خنک مورر علاقه من آیس من تری ماگلر هست ((چقدر این حرفم تکراری شده:n02:))

Milad4171
18-05-2014, 11:00
سلام دوستان
من طبق گفته دوستان رفتم واسه خرید
فروشنده گیر داده بود که بیا عطر AVATAR رو بخر. من اصن نشنیده بودم
چیزی در مورد این عطر شنیدین؟ بدرد بخور هست؟

Atghia
18-05-2014, 11:58
سلام دوستان
من طبق گفته دوستان رفتم واسه خرید
فروشنده گیر داده بود که بیا عطر AVATAR رو بخر. من اصن نشنیده بودم
چیزی در مورد این عطر شنیدین؟ بدرد بخور هست؟

سلام
من در مورد این عطر چیزی نشنیدم و خودم هم ندیدمش تا الان
ولی یک نکته رو بدونید فروشنده بفکر فروش جنسش هست از هیچ تعریفی هم کوتاهی نخواهد کرد! پس د رمورد جنس هایی که زیاد شناخته شده نیستند فکر نمیکنم بشه روی حرف فروشنده حساب کرد!

اما در مورد این عطر اگر اینی که عکسش رو گذاشتم باشه باید حدود 120 تومن قیمت داشته باشه از برند cotyکه یک برند فرانسوی (برای من ناشناخته) هستش

عطر معروفی هم ازش ندیدم
با توجه به نوت های این عطر که : آناناس، چوب، دانه گشنیز و ترنج هست میتونم بگم که برای این فصل عطر خوبی میتونه باشه (از نظر رایحه)

ali_ab
18-05-2014, 12:55
والا تا جایی که من تست و تجربه داشتم از عطرای خنک(که البته کامل هم نیست و خیلی ها رو هم تست نکردم تا الان)
یکی از عطرایی که به اعتراف همگان خیلی خیلی پخش بو داره (در عطرای خنک) بدون شک ایسی میاکه بلو هست
فقط کافیه تستش کنید :دی

اما حالا که بودجه شما تا 300 هستش شاید تست این دوعطر خالی از لطف نباشه:

libre از برند ایو سن لورن

و همچنین آکوا فارنهایت از دیور
(کمی بیش از 300 تومن هست)

اینم بگم عطرهایی مثل پلو بلو هم گزینه خوبی هستند ولی رایحه تکراری رو داره((یعنی رایحه مشابهش در عطرای ارزون قیمت زیاد هست واسه همین دیگه خاص و جذاب محسوب نمیشه از دید من))

لازم به ذکر هست که عطر خنک مورر علاقه من آیس من تری ماگلر هست ((چقدر این حرفم تکراری شده:n02:))

سلام به دوستان عزیز

دوست خوبم از راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم.

بیشتر از انکه پخش بو واسم اهمیت داشته باشه داشتن رایحه جذاب و خوب مهم تر هست .

ممنون میشم نظرتون رو در مورد Invictus for men از پاکورابانه بفرمائید؟

ممکنه لینک ایس من رو اینجا قرار بدید؟ من موردی تحت این عنوان پیدا نکردم

با سپاس فراوان

موفق باشید

Atghia
18-05-2014, 13:17
سلام به دوستان عزیز

دوست خوبم از راهنمایی شما بی نهایت سپاسگزارم.

بیشتر از انکه پخش بو واسم اهمیت داشته باشه داشتن رایحه جذاب و خوب مهم تر هست .

ممنون میشم نظرتون رو در مورد Invictus for men از پاکورابانه بفرمائید؟

ممکنه لینک ایس من رو اینجا قرار بدید؟ من موردی تحت این عنوان پیدا نکردم

با سپاس فراوان

موفق باشید

نظر جناب فرید در مورد عطر آیس من رو پیدا کردم شاید در توصیف رایحه خیلی خوب گفته باشند:
آیس من تری موگلر
در اوایل تند و خنک هست و به مرور ملایم تر میشه. رایحه اصلی این ادکلن بر گرفته از نعناع هندی هست
پخش بوش و موندگاری خوب هست
==============

راستش این عطر چون سال 2007 در اصل تولید شده الان خیلی کم و سخت پیدا میشه فروشگاههای اینترنتی هم جایی ندیدم داشته باشند اما در بازار میشه پیداش کرد
اینم تصویرش:

راستش من واقعا فکر میکنم رایحه ای که داره خیلی غیرتکراری و تک هست! بنظرم جذابه چون یکجورایی لوس حسش میکنم :دی
نت های اون هم: نعناع هندی، جوز ، قهوه ، مُشک هستش
====================================

در مورد عطری که از پاکو رابان معرفی کردید هم بنظرم عطر خوبی میرسه بیشتر خنک و تند حسش کردم ولی پخش بوش عالی و بالا نیست اما این برند همیشه عطرهای خوبی داشته
خوبی این عطر اینه که جدید هست و رایحه اون تکراری نشده

farid123
18-05-2014, 13:22
سلام
من در مورد این عطر چیزی نشنیدم و خودم هم ندیدمش تا الان
ولی یک نکته رو بدونید فروشنده بفکر فروش جنسش هست از هیچ تعریفی هم کوتاهی نخواهد کرد! پس د رمورد جنس هایی که زیاد شناخته شده نیستند فکر نمیکنم بشه روی حرف فروشنده حساب کرد!

اما در مورد این عطر اگر اینی که عکسش رو گذاشتم باشه باید حدود 120 تومن قیمت داشته باشه از برند cotyکه یک برند فرانسوی (برای من ناشناخته) هستش

عطر معروفی هم ازش ندیدم
با توجه به نوت های این عطر که : آناناس، چوب، دانه گشنیز و ترنج هست میتونم بگم که برای این فصل عطر خوبی میتونه باشه (از نظر رایحه)
کلا عادت فروشندگان عطریات همینه مثلا شما میگید عطر x را دارید میگه نه ولی 10 تا عطر ناشناخته میاره جلوتون و میگه اینا خیلی بهتر از اونه :n09: طبیعی هم هست سود فروش جنس اصل کجا و جنس ناکجاآبادی کجا . چاره کار هم فقط کنار گذاشتن خجالت و گفتن "نه" هست. coty اگر اشتباه نکنم پشت خیلی از ادکلن های درجه 2 مثل آدیداس هست :n01:

ali_ab
18-05-2014, 19:06
نظر جناب فرید در مورد عطر آیس من رو پیدا کردم شاید در توصیف رایحه خیلی خوب گفته باشند:
آیس من تری موگلر
در اوایل تند و خنک هست و به مرور ملایم تر میشه. رایحه اصلی این ادکلن بر گرفته از نعناع هندی هست
پخش بوش و موندگاری خوب هست
==============

راستش این عطر چون سال 2007 در اصل تولید شده الان خیلی کم و سخت پیدا میشه فروشگاههای اینترنتی هم جایی ندیدم داشته باشند اما در بازار میشه پیداش کرد
اینم تصویرش:

راستش من واقعا فکر میکنم رایحه ای که داره خیلی غیرتکراری و تک هست! بنظرم جذابه چون یکجورایی لوس حسش میکنم :دی
نت های اون هم: نعناع هندی، جوز ، قهوه ، مُشک هستش
====================================

در مورد عطری که از پاکو رابان معرفی کردید هم بنظرم عطر خوبی میرسه بیشتر خنک و تند حسش کردم ولی پخش بوش عالی و بالا نیست اما این برند همیشه عطرهای خوبی داشته
خوبی این عطر اینه که جدید هست و رایحه اون تکراری نشده

دوست عزیز از توجه و راهنمایی شما خیلی ممنونم. بیشتر به دنبال رایحه مرکباتی هستم مثل لایت بلو و جیو ارمانی .البته متاسفانه رایحه هایی که عرض کردم مشابه ارزونتر هم دارن . بیشتر مد نظرم مرکباتی هست ولی کمی تا قسمتی متفاوت و خاص :n06:

مثلاLaurent L`Homme Sport جدید هست اما تستش نکردم.

با سپاس فراوان

موفق باشید

brad pitt
19-05-2014, 15:13
فقط اسانس های JACSAF :
گلادیاتور . و پولار بلو بخصوص پلار بلو

Abbas.V
19-05-2014, 16:51
فقط اسانس های JACSAF :

سلام
جدیدن یک پلاربلو گرفتم سایزش کوچکتر شده،حالا شب عکسشو میزارم .واقعا 22میل چی هست که باز از سر و تهش میزنن.

brad pitt
19-05-2014, 18:57
سلام
جدیدن یک پلاربلو گرفتم سایزش کوچکتر شده،حالا شب عکسشو میزارم .واقعا 22میل چی هست که باز از سر و تهش میزنن.

جدی ؟
اما من دقت کردم سایز 22 میل بود . یکیشو داد که یه 2 میلش کم بود گفتم همون پلمپ و پر رو بده

دیگه چه رایحه هایی اش خوب هست و خط بوی خوبی داره ؟

Abbas.V
19-05-2014, 19:01
جدی ؟
اما من دقت کردم سایز 22 میل بود . یکیشو داد که یه 2 میلش کم بود گفتم همون پلمپ و پر رو بده

روش زده همون 22میل.اما کوچیکتره سایزش.من از ffهم خوشم میاد به چیک CHخیلی نزدیکه.

30vil
19-05-2014, 19:10
جدی ؟

دوست عزیز این منظورتونه؟

Atghia
19-05-2014, 19:48
فقط اسانس های JACSAF :

سلام

البته اسانس که بعید میدونم باشند!((روش هم نوشته شده پرفیوم..))
اینها هم شبیه سازی عطرهای اصلی هستند مثلا نظیر ریو و اسمارت و امثالهم...
دوستان قیمتشون در چه حدودی هست؟

Abbas.V
19-05-2014, 19:54

اسانس نیستن،صحبت شما کاملا درسته.من مشهد 12میگیرم،قبلا 9تومن بود.

brad pitt
19-05-2014, 20:24
دوست عزیز این منظورتونه؟

سلام آره بوش خیلی محشره

MADE IN KFZ هم که میدونید منظور منطقه ی آزاد کیش هست KISH FREE ZONE

سلام . بله منظورم مون پرفیوم هست
رد بوی خوبی هم داره این پولار بلو نسبت به اینکه خنکه
آره جدیدن 12 شده قبلن 8.5-9 بود اما بازم خوبه

Emad HD
19-05-2014, 20:42
آقا این Narciso Rodriguez For Him مثل این که خیلی طرفدار داره کسی تست کرده ؟چطوریاست؟

Abbas.V
19-05-2014, 22:12
سلام

Abbas.V
19-05-2014, 22:34
بالاخره بعد از مدتها ادکلنی که عاشقش بودمو گرفتم .

Yves saint Laurent / Lanuit de L'Homme Le Parfum

تو مغازه ها که 100 میل زیر 330 پیدا نکردم . از یکی از سایتهای اینترنتی خرید کردم که مورد اعتماد هم بود با قیمت 275.

ادکلن بعدی که تو لیست خریدم هست پاشا هست. و بعد از اون هم اسپایس بمب . کسی تجربه ای از اسپایس داشته؟از نظر ماندگاری و پخش بو.
ممنون

ar.tmu
20-05-2014, 07:19

تو مغازه ها که 100 میل زیر 330 پیدا نکردم . از یکی از سایتهای اینترنتی خرید کردم که مورد اعتماد هم بود با قیمت 275.

ادکلن بعدی که تو لیست خریدم هست پاشا هست. و بعد از اون هم اسپایس بمب . کسی تجربه ای از اسپایس داشته؟از نظر ماندگاری و پخش بو.
ممنون

سلام ميشه سايتي رو كه ازش خريدين واسم پ . خ كنين.

hamidchi
20-05-2014, 18:00

ممنون

واسه منم پخ کنید لطفاٌ

رایحه مشابه پلو بلو رو میشه بگید چیا هست ؟

کیفیتش با قبل فرقی نکرده ؟

Abbas.V
20-05-2014, 18:34
واسه منم پخ کنید لطفاٌ

رایحه مشابه پلو بلو رو میشه بگید چیا هست ؟

کیفیتش با قبل فرقی نکرده ؟

Pmشد گرامی.
از نظر من دوتاشو همزمان بو میکنی یه تغییری که رایحه از خنکیش کم شده حس میکنی.
رایحه مشابه پلو بلو میشه به cheval اشاره کرد ،قیمت حدود 60تومن و صد میل.

amlak021
20-05-2014, 20:50
سلام.می دونید بورس و مرکز خرید عطر و ادکلن کجای تهرانه؟پاساژ خاصی رو میشناسید؟

Atghia
20-05-2014, 21:09
ادکلن ها رو میتونید از فروشگاه هایلند آرژانتین و یا فروشگاه هایی مثل سفیر گلستان شهرک غرب یا غنچه گیشا یا گل سنگ کوچه مروی خریداری کنید و مطمئن باشید اصل هست
راسته ادکلن فروش ها در کوچه مروی یا خیابان وزرا هم محلی برای خرید ادکلن های اصل و بعضا غیر اصل ( به جای اصل :دی ) هست

به طور کلی مشکلی نداره گفتنش...

مکان هایی که میتونید تست کنید

فروشگاه هایلند آرژانتین ( ابتدای خ بخارست )

سفیر پاساژ گلستان شهرک غرب...همکف

خیابان وزراء راسته ادکلن فروش هاس

فروشگاه غنچه - خ گیشا

کوچه مروی - بازار تهران خ ناصرخسرو ( اینجا فیک هم دارن! )

سلام.می دونید بورس و مرکز خرید عطر و ادکلن کجای تهرانه؟پاساژ خاصی رو میشناسید؟

ضمن نقل قول هایی که گرفتم اشاره شده به مکان های تهیه عطر
ولی شخصا کوچه مروی و کلا راسته عطر فروشی ها رو توصیه نمیکنم ! چون احتمال اینکه عطر مشابه رو بجای اصل بفروشن بالاست!...
تک فروشگاههای معتبر ارجح هستند (از دید من)
موفق باشید

amlak021
20-05-2014, 23:58
ضمن نقل قول هایی که گرفتم اشاره شده به مکان های تهیه عطر
ولی شخصا کوچه مروی و کلا راسته عطر فروشی ها رو توصیه نمیکنم ! چون احتمال اینکه عطر مشابه رو بجای اصل بفروشن بالاست!...
تک فروشگاههای معتبر ارجح هستند (از دید من)
موفق باشید

خیلی ممنونم دوست گلم.
اتفاقا من عطر فیک میخوام.ترجیحا از rio .اگرم rio نبود هر چیزه دیگه.
عطر اوریجینال رو تررجیح می دم به جای ایران از دبی یا ترکیه بگیرم که هم به صرفه تره هم تو اصل بودنش کمتر میشه شک کرد.

amlak021
21-05-2014, 00:35

ممنون

فکر کنم اسپایس رو من داشتم. ماندگاریش خیلی بالا بود رد عطر هم باقی می موند فقط خیلی مناسب تابستان نبود.خیلی شیرین بود من زیاد خوشم نیومد استفاده نکردم.

Abbas.V
21-05-2014, 08:16
فکر کنم اسپایس رو من داشتم. ماندگاریش خیلی بالا بود رد عطر هم باقی می موند فقط خیلی مناسب تابستان نبود.خیلی شیرین بود من زیاد خوشم نیومد استفاده نکردم.

ممنون از راهنمتییتون.واسه زمستون میخوام منم.

Mehran
23-05-2014, 02:31
دوستان سلام

من مدت هاست از OPEN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده میکنم.

تصمیم گرفتم از یه برند دیگه استفاده کنم Dior رایحه و
ماندگاری خیلی خوبی داره. (به نظر من بهـــتر از Open)

به نظر شما چه برندی هست با مختصات Open و Dior؟

با تشکر مهران...

amlak021
23-05-2014, 07:06
دوستان سلام

من مدت هاست از OPEN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده میکنم.

با تشکر مهران...

سلام.تا چه قیمتی؟
البته من خودم دیگه دارم میرم سمت فیک چون واقعا قیمت های عطر(تازه اگر اورجینال باشه) تو ایران خیلی غیرمنطقی شده.
من کنزو و امپایر رو پیشنهاد میکنم براتون.

hamidcivil
23-05-2014, 08:01
عطر هرمس تق چطوره؟

jujushow
23-05-2014, 08:17
اخرش اسپری اکس مدل افریکا رو خریدم . خداییش خیلی خوشبو هست و نسبت به قیمتش میارزه . ۱۵۰ میل رو خریدم ۸/۵ ولی خوب اسپریهای بیک رو داشت
که میداد ۹تومن با رایحه های مختلف که چندان واسم جذاب نبود .... چند مدل اکووو تست کردم که اصلا جالب نبود . واقعا کسی میخواد بوی خوبی داشته باشه و زیاد هم خرج نکنه اسپری خیلی خوبیه فکر میکردم با این افزایش قیمتها حداقل ۱۴ـ۱۵ تومن باشه .
ارسال شده با دست

Atghia
23-05-2014, 08:32
دوستان سلام

با تشکر مهران...

سلام
متاسفانه من عطر open رو تست نکردم اما از اطلاعات نوع رایحه...
با توجه به اینکه مد نظرتون بویی اینچنینی از برندی خیلی خوب هست فکر میکنم این عطر بتونه انتخاب خوبی باشه
تام فورد گری وتیور

از لحاظ گروه بویایی ملایم و تلخ هست و همچنین مشابه با open در نت های اون از خس خس ، مرکبات، و نکته مهم چوب استفاده شده((عطرای چوبی خیلی خاص هستند از نظر من:n09:))

اگر عطر چوبی دیگری مد نظرتون باشه عطر کنزو وودی هم انتخاب خوبیه

یا خوده عطر هی وود که چوبی علفی خالصه!

و اگر اون بخش رایحه توتون تنباکو رایحه openمد نظرتون باشه دوتا عطر هستش که از این لحاظ فوق العاده هستند منتهی کلا گروه بویایی به سمت عطرهای گرم متمایل میشه(خیلی هم گرم!)

یکیش که از برند معروف تام فورد هست TOBACCO VANILLE

و اینیکی که محبوبترین عطر مردونه مورد علاقه منه پیور هاوانا از برند تری ماگلر هست:n12:

در نهایت نظر شخصیم اینه که خیلی در قید و بند برند نباشیم چون بعضی از عطرها از بعضی برندهای نه چندان معروف فوق العاده عالی هستند اما خب میشه گفت برندهای شنل، کرید ، تام فورد همیشه خوبن! و البته تری ماگلر عزیزه دل:n26:
اینم در حد اطلاعات مختصره ما بود اقا مهران :n16::دی وقتی سوپر مدیر انجمن اینجا پست بده نمیشه ساکت موند:n09:

Atghia
23-05-2014, 08:41
عطر هرمس تق چطوره؟

از چه لحاظ؟
در مورد ماندگاری یکی از بهترین ها هست واقعا و فوق العاده ماندگاری بالایی داره
ولی از نظر رایحه به دید من وقتی بیش از حد میمونه کمی به ترشی میزنه! و من خوشم نمیاد حقیقتش

+

اطلاعات کاملتر در مورد این عطر و رایحه ای که داره :
#9883 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amlak021
23-05-2014, 09:31
اگر عطر چوبی دیگری مد نظرتون باشه عطر کنزو وودی هم انتخاب خوبیه

آفرین این دقیقا همون کنزو که گفتم.خیلی خوش رایحه هست.ماندگاریش خوبه.فکر می کنم 15 میل هم داشته باشه مال من به نظرم 15 بود.

jamalagha
23-05-2014, 09:44
با سلام. اگر ممکنه دوستان چندتا عطر خوب با رایحه خنک تا قیمت 150 تومن معرفی کنن. ممنون
اگه کسی سایت معتبر برای خرید اینترنتی میشناسه بهم پ خ بده . مرسی

jamalagha
23-05-2014, 09:52

ممنون

با سلام. اگر ممکنه اسم سایت رو برای منم پ خ کنید. ممنون

Atghia
23-05-2014, 11:20
با سلام. اگر ممکنه دوستان چندتا عطر خوب با رایحه خنک تا قیمت 150 تومن معرفی کنن. ممنون
اگه کسی سایت معتبر برای خرید اینترنتی میشناسه بهم پ خ بده . مرسی

اگر ماندگاری بالا براتون مهمه : ایسی میاکه بلو و مونت بلنک لجند((ماندگاری بالاتر از حدانتظار))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر صرفا رایحه مهمه براتون و ماندگاری اولویت نیست این دو گزینه واقعا عطرهای مطبوعی هستند: کلینیک هپی و جان وارواتوس آرتیسان ((ماندگاری پایینتر از حد انتظار))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر برند براتون مطرحه : دو عطر خوب از کالوین کلین :ck one و ck in 2u ((رایحه و ماندگاری متوسط))

اگر ترکیبی از رایحه و ماندگاری مهمه ((در واقع عطرهای خنک ماندگاری بالا ندارند و اینهایی که در ادامه میگم عطرای خوبی هستند و ماندگاری متوسط و رایحه خوبی دارند))

پورشه دیزاین اسنس

آزارو کروم اسپرت و آزارو کروم سامر

اما انتخاب های شخصی خودم از بین اینها :مونت بلنک لجند ،کلینیک هپی، پورشه دیزاین اسنس

پ.ن: رنج قیمتی عطرهای ذکر شده بین 110 تا 180 میباشد.

jamalagha
23-05-2014, 11:31
اگر ماندگاری بالا براتون مهمه : ایسی میاکه بلو و مونت بلنک لجند((ماندگاری بالاتر از حدانتظار))

اگر صرفا رایحه مهمه براتون و ماندگاری اولویت نیست این دو گزینه واقعا عطرهای مطبوعی هستند: کلینیک هپی و جان وارواتوس آرتیسان ((ماندگاری پایینتر از حد انتظار))

اگر برند براتون مطرحه : دو عطر خوب از کالوین کلین :ck one و ck in 2u ((رایحه و ماندگاری متوسط))

اگر ترکیبی از رایحه و ماندگاری مهمه ((در واقع عطرهای خنک ماندگاری بالا ندارند و اینهایی که در ادامه میگم عطرای خوبی هستند و ماندگاری متوسط و رایحه خوبی دارند))

پورشه دیزاین اسنس

اما انتخاب های شخصی خودم از بین اینها :مونت بلنک لجند ،کلینیک هپی، پورشه دیزاین اسنس

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. خیلی لطف کردین. اگه سایتی میشناسید که بشه ازش عطر و ادکلن ارجینال خرید بهم پ خ کنید . بازم ممنون

farid123
24-05-2014, 08:06

پورشه دیزاین اسنس

دیگه ته راهنمایی را به دوستانی که دنبال عطر خنک هستند کردید امیدوارم دوستان قدرشناس باشند و دیگه تا ته تابستان سراغ عطر خنک نگیرند:n09:

Milad4171
29-05-2014, 20:11
من یکم رو خرید عطر حساس هستم و با توجه به برند های مختلفی که وجود داره انتخاب بین این موارد سخته ( من باشم همه شون رو میخرم:n02:) (

میشه نظرتون رو در مورد این عطرها بگین و بگین کدوماشون به نظرتون بهتر هستند؟ ( عطرهای معرفی شده قبلی را یا پیدا نکردم یا بوش زیادی تند بود )

بین دو عطر :

Eau De Lacoste Noir
Brown[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بین این دو به عنوان عطر خنک :

Fuel For Life Denim

Azzaro Chrome

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atghia
29-05-2014, 20:27
بین دوتای اول قطعا دانهیل قهوه ای! بوی صابونی و خاصش واقعا باعث شده من خیلی دوستش داشته باشم ماندگاری بالا پخش معمولی

در مورد دوتای دومی هم ماندگاری دیزل بالاتر هستش آزارو بوی تکراری داره که زیاد دیده میشه...بین این دو من میگم دیزل
:n17:

moslem47
29-05-2014, 22:54
دوست عزیز این منظورتونه؟

دوستان سایت اینترنتی مطمئن جهت خرید سراغ دارید؟

lionf3
29-05-2014, 23:31
راستی دوستان مونت بلانک تو تهران شعبه‌ای نمایندگی‌ای چیزی داره؟
(البته به جز سام سنتر که تو الهیه هستش)

Rossin
29-05-2014, 23:46
راستی دوستان مونت بلانک تو تهران شعبه‌ای نمایندگی‌ای چیزی داره؟
(البته به جز سام سنتر که تو الهیه هستش)

من خودم فقط تبلیغاتشو برای سام ستنر دیدم،بنظر نمیاد که شعبه دیگه ای داشته باشه.

farina1709
30-05-2014, 22:51
مون بلان لجند مثل اینکه سه نسخه داره
legend
legend special edition
legend intense
دوستان و اساتید محترم لطفا از نظر رایحه و پخش و ماندگاری مقایسه کنید.
و اینکه مشابه اینا و در این رنج قیمت ادکلن بهتری سراغ دارید؟
سپاس

Atghia
31-05-2014, 00:07
مون بلان لجند مثل اینکه سه نسخه داره
legend
legend special edition
legend intense
دوستان و اساتید محترم لطفا از نظر رایحه و پخش و ماندگاری مقایسه کنید.
و اینکه مشابه اینا و در این رنج قیمت ادکلن بهتری سراغ دارید؟
سپاس

دو نسخه دومی که نوشتید نسخه های بعدی این عطر هستند که خنک تر ولی ماندگاری کمتری پخش هم در سطح هم نسبت به خوده عطر مونت بلانک(شیشه مشکی ) هستند
از لحاظ رایحه من همین شیشه مشکی رو میپسندم
در این رنج قیمتی بهترین ماندگاری عطرهای خنک بی شک ازآن همین مونت بلنک هست:n06:

lionf3
31-05-2014, 10:52
دوستان من یه Polo Red White& Blue میخوام بخرم.
بوش چجوریِ؟ (خنکِ فک کنم)
ماندگاریش خوبه؟
مناسبه سنِ من هستش (۱۵ سالمِ)
چند قیمت هستش بعد؟

amlak021
01-06-2014, 00:44
با عطر های بریتنی اسپیرز آشنایی دارید؟ تو چه سبکیه کاراش و اینکه فیکشم هست؟ چون خود اصلشه حدود 90 تا 150 قیمت داره.

تجربیات خرید عطرم رو هم تو فرصت مناسب براتون میگم.عطر فیک یه 6 تایی خریدم. ولی دیدم اصلا نمی تونم استفاده کنم هم ماندگاریش کمه هم اینکه خیلی از کپی ها رایحه هاشون حتی شبیه عطر اصلی هم نیستن و هم اینکه نمی دونم چرا مخصوصا از برند ریو و اسمارت وقتی استفاده می کنم هم بینیم کیپ می شه و هم عطسه می کنم قبلا ریو می گرفتم این طوری نمی شدم.

در نهایت allure homme sport( از کارای شنل )اصل خریدم که 100 م برام 360 آب خورد ولی هم موندگاریش عالیه هم اینکه آلرژی بهش ندارم.

Atghia
01-06-2014, 09:17
با عطر های بریتنی اسپیرز آشنایی دارید؟ تو چه سبکیه کاراش و اینکه فیکشم هست؟ چون خود اصلشه حدود 90 تا 150 قیمت داره.

تجربیات خرید عطرم رو هم تو فرصت مناسب براتون میگم.عطر فیک یه 6 تایی خریدم. ولی دیدم اصلا نمی تونم استفاده کنم هم ماندگاریش کمه هم اینکه خیلی از کپی ها رایحه هاشون حتی شبیه عطر اصلی هم نیستن و هم اینکه نمی دونم چرا مخصوصا از برند ریو و اسمارت وقتی استفاده می کنم هم بینیم کیپ می شه و هم عطسه می کنم قبلا ریو می گرفتم این طوری نمی شدم.

در نهایت allure homme sport( از کارای شنل )اصل خریدم که 100 م برام 360 آب خورد ولی هم موندگاریش عالیه هم اینکه آلرژی بهش ندارم.

من دوتا از عطرای برند بریتنی رو داشتم جفتشون تند بودند یکیش ته مایه ترش داشت و یکی هم شکلاتی بود
عطرای خوبی هستند اما خاص نیستند یعنی رایحه اونها پیچیدگی خاصی نداره ولی هرچیزی که هست عطر اصل هست :دی
بگذریم از اینکه امروزه تقریبا برای هرعطری فیک اومده اما خب من از عطرای بریتنی غیراصلش رو ندیدم
(نکته دیگه اینکه خیلی از ادکلن فروشی ها هم کلا از این برند عطری ندارن:n06:)
الرژی نسبت به عطرهای مشابه هم درسته چون از مواد بی کیفیت در ساختشون استفاده میشه تا ارزون در بیاد
نکته قابل توجه اینکه استفاده زیاد و طولانی مدت از اینها هم باعث مشکلات تنفسی میشه...
واسه همین من میگم ادم حتی شده یکدونه عطر اصل داشته باشه برای چندین ماه می ارزه تا بخواد از اینا استفاده کنه:n17:

Atghia
01-06-2014, 09:47
دوستان من یه Polo Red White& Blue میخوام بخرم.
بوش چجوریِ؟ (خنکِ فک کنم)
ماندگاریش خوبه؟
مناسبه سنِ من هستش (۱۵ سالمِ)
چند قیمت هستش بعد؟
سلام این عطر ملایم و خنک هستش با رایحه غالب مرکباتی
نت های تشکیل دهنده اون هم: سیب، خیار، مشک، بنفشه و چوبهای جنگلی هستند
از نظر ماندگاری بالا از نظر پخش بو خوب(در میان عطرهای خنک) محسوب میشه
دوتا حجم داره 75 میل و 125 میل
قیمت بین 230 تا 280 تومن
از لحاظ سنی هم چون عطر خنک و اسپرتی هست با سن و سال شما هم جور در میاد:n18:

ali_ab
01-06-2014, 10:18
با سلام به دوستان عزیز

ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟

از توجه دوستان سپاسگزارم

amlak021
01-06-2014, 11:59
با سلام به دوستان عزیز

ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟

از توجه دوستان سپاسگزارم

سلام.این پایینی آبی رو من داشتم رایحه مرکبات داشت(پرتقال ،تلخی گریپ فروت و.... تو این سبکا) شاید بشه گفت تلخ و خنکه.من دوستش داشتم ولی از کنزو هم تو این سبک هست که خیلی بهتره اگر رایحه مرکبات دوست دارید من می گم کنزو بهتره.فکر کنم این عطر رو من 170 خریده بودم.کنزو هم که شبیه این کاره حدود 270.
اگر زیاد نمی خواید خرج کنید همینو بگیرید و در نظر داشته باشید این 80 م هست و کنزو 100 م.

amlak021
01-06-2014, 12:10
خب تجربه های خرید عطرهام در چند روز گذشته.
از ریو noir 38toman --lahomme 45toman خریدم.100 م هستن.نویر یه عطر سیگار مانند داره و کپی بدی از اصلی نیست در واقع خیلی هم شبیه هستند.
از smart ها 100 م 2 تا گرفتم که قیمتشون 18 و 20 تومن بود اصلا جالب نبودن.چند تا هم 15 م گرفتم که 5 تومن قیمت داشتن.این طور فرض کنید که زباله می خرید به جای عطر.
از ریو اینو یادم رفت بگم avaitus---65t هم خریدم اونتوس کارهای کپیش اصلا بدرد نمی خورد نه ماندگاری داشت و نه شبیه بودن.البته شبیه ترین کپی به این عطر به نظر من gladiator قلمی شبیه عکس صفحه قبل هست که قیمتش 10 تومان هست و 22 م.البته یه مقدار تندتره.بازم میگم به جز اصلش کارهای کپی اصلا جالب نیست.
یه سری اسانس به قیمت 10 تومن هم هست که 22 م هستن و خیلی هم بسته بندی کوچکی دارن که ماندگاریشون در حد 5 دقیقه هست ولی فروشنده ها با چرب زبونی ادعا دارند که خود عطر اصلیه ولی دروغ میگن.

در نهایت همونطور که گفتم هیچ کدوم از موارد بالا به کارم نیومد و نتونستم استفاده کنم و رفتم سراغ allure h s از شنل که به نظرم عالیه البته یه مقدار برام تنده ولی دیگه بیشتر از این نمی تونستم خرج کنم.

amlak021
01-06-2014, 12:20
من یکم رو خرید عطر حساس هستم و با توجه به برند های مختلفی که وجود داره انتخاب بین این موارد سخته ( من باشم همه شون رو میخرم:n02:) (

میشه نظرتون رو در مورد این عطرها بگین و بگین کدوماشون به نظرتون بهتر هستند؟ ( عطرهای معرفی شده قبلی را یا پیدا نکردم یا بوش زیادی تند بود )

بین دو عطر :

Eau De Lacoste Noir
Brown[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بین این دو به عنوان عطر خنک :

Fuel For Life Denim

Azzaro Chrome

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام.از پایینی ها کروم رو ترجیح می دم.از بالایی هام مطمئنا دانهیل هرچند از این مدل استفاده نکرده ولی از سمت راستیش قطعا بهتره.اون کروم از آزارو را حتما بخرید.اون لاگوست رو اسمارت کپی کرده می تونید بخرید برای تست استفاده کنید من خوشم نیومد.

ali_ab
01-06-2014, 12:47
سلام.این پایینی آبی رو من داشتم رایحه مرکبات داشت(پرتقال ،تلخی گریپ فروت و.... تو این سبکا) شاید بشه گفت تلخ و خنکه.من دوستش داشتم ولی از کنزو هم تو این سبک هست که خیلی بهتره اگر رایحه مرکبات دوست دارید من می گم کنزو بهتره.فکر کنم این عطر رو من 170 خریده بودم.کنزو هم که شبیه این کاره حدود 270.
اگر زیاد نمی خواید خرج کنید همینو بگیرید و در نظر داشته باشید این 80 م هست و کنزو 100 م.

دوست گلم از راهنمایی شما ممنونم. ممکنه نسخه کنزو رو معرفی بفرمائید؟

منظور شما این هست؟

s.hossein45
01-06-2014, 13:39
با سلام به دوستان عزیز ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟ از توجه دوستان سپاسگزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام من Invictus رو حدود یک ماهی هست که دارم رایحه مرکباتی و فرش (fresh) داره . با اینکه چهار فصل هست بنظر من بیشتر بدرد بهار و تابستان میخوره. موندگاری خوبی هم داره ( نه عالی) . یکی از مزیت هاش هم اینه که رایحه جدیدی داره و مشابه یا نزدیک به این خیلی کمه .

amlak021
01-06-2014, 14:43
دوست گلم از راهنمایی شما ممنونم. ممکنه نسخه کنزو رو معرفی بفرمائید؟

منظور شما این هست؟

بله همینه.
این کارشونم( Kenzo Pour Homme ) خوبه البته یه مقدار تند تره البته رایحه نهاییش ملایمه و در دسته خنک و تلخ جا میگیره و دریایی هست.
اینم یه کار مرکباتی خیلی خوب ازIssey Miyake
این بالایی که جدید معرفی کردم فوق العاده هست حتما این رو هم تست کنید.کارای Issey Miyake هم شاهکارن.

shervin1996
03-06-2014, 01:26
سلام دوستان من یه ادکلن gucci guilty دارم که زنونس امابوش عالیه واصله. چون ازفرودگاه استانبول خریدم وبه اصل بودنش اطمینان دارم اماموقع خریدچون ازبوش خوشم اومد حواسم نبودمردونه و زنونه بودنشو بپرسم حالاکسی هست که بوشوبدونه؟به نظرشماضایست توی مهمونی هایامصرف روزانه استفادش کنم؟

Atghia
03-06-2014, 15:26
سلام دوستان من یه ادکلن gucci guilty دارم که زنونس امابوش عالیه واصله. چون ازفرودگاه استانبول خریدم وبه اصل بودنش اطمینان دارم اماموقع خریدچون ازبوش خوشم اومد حواسم نبودمردونه و زنونه بودنشو بپرسم حالاکسی هست که بوشوبدونه؟به نظرشماضایست توی مهمونی هایامصرف روزانه استفادش کنم؟

سلام من تست نکردم اما چون جز عطرهای ملایم و شیرین طبقه بندی شده و به دلیل شیرین بودن و کرمی بودن و خصوصا استفاده از یاس ((میدونم در عطرهای زنونه چجوری از اب در میاد)) من توصیه میکنم حداقل در مهمانی استفاده نکنید:n06:

Abbas.V
06-06-2014, 15:24
کسی از دوستان فیلم ایو سن لورنو دیده؟چطوره؟
ممنون
اینم لینک IMDB