PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

f.t.g
23-12-2012, 21:34
این عطرPure Homme II بوش چطوره؟ فصل سرما میشه استفاده کرد؟
این سایت معتبره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رایحه ایی تقریبا خنک و کاملا صابونی. توی فصل سرما استفاده نشه بهتر هست. ولی با این قیمت میشه گزینه های بهتری هم انتخاب کرد

MOHAMMAD2010
23-12-2012, 21:56
دوستان عزیز سلام. من امشب رفتم یه فروشگاه بزرگ عطر تو تبریز که تازه افتتاح شده بود. قیمتا واقعا فضایی بود. چون خیلی وقته بازارو نگشتم نمیدونم اینجا قیمتارو پرت می گفت یا واقعا انقد گرون شده؟ مثلا تام فورد بلک ارکید 100 میل رو می گفت 690. گری وتیور 480. کلینیک هپی 248. یاتاقان 125 میل 148. اگه قیمتا همین باشه که باید رسما عطر خریدنو ترک کرد.

نه دیگه اینقدرم بالا نیست !
الان این سایت عطر افشان که نسبتا قیمتاش بالا هم هست این هپی رو داره 147 میده ! مدل های وود رو همه 120-130 میده !
این فروشگاه دیگه خیلی ( ببخشید ها ) ولی دزده

الان در تهران هم همین است
ادکلن‌های معروف هیچ کدام زیر ۲۰۰ تومان نیستند

تا منظور شما از معروف چی باشه ولی چرا هنوز من خیلی ادکلن های خوب رو زیر 200 قیمت دارم !

nadermatin
24-12-2012, 01:00
نه دیگه اینقدرم بالا نیست !
الان این سایت عطر افشان که نسبتا قیمتاش بالا هم هست این هپی رو داره 147 میده ! مدل های وود رو همه 120-130 میده !
این فروشگاه دیگه خیلی ( ببخشید ها ) ولی دزده

تا منظور شما از معروف چی باشه ولی چرا هنوز من خیلی ادکلن های خوب رو زیر 200 قیمت دارم !

محمد جان خیلی وقتا آدم میاد ارزونتر بخره قلابی میخره.الانم که عطرهای قلابی خیلی بیشتر شدن.مثلا قیمت 120-130 برای وود کاملا غیر متعارفه.خیلی از نمونه های تقلبی رو میتونی ببینی که با قیمت زیر 50 تومن وکیفیت و بسته بندی خوبی تولید شدن ولی به قیمت عطر اصل به من و شما میفروشن.کلا خرید عطر از سایت رو درست نمیدونم.خودت با کلی اطلاعات و تست حضوری خرید میکنی بازم احتمال انداختن هست چه برسه اینترنتی و با قیمتهای نامتعارف

tehran corner
24-12-2012, 01:25
راهنمای کوتاه انتخاب عطــر ... پاییــز و زمســتان 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
24-12-2012, 14:30
محمد جان خیلی وقتا آدم میاد ارزونتر بخره قلابی میخره.الانم که عطرهای قلابی خیلی بیشتر شدن.مثلا قیمت 120-130 برای وود کاملا غیر متعارفه.خیلی از نمونه های تقلبی رو میتونی ببینی که با قیمت زیر 50 تومن وکیفیت و بسته بندی خوبی تولید شدن ولی به قیمت عطر اصل به من و شما میفروشن.کلا خرید عطر از سایت رو درست نمیدونم.خودت با کلی اطلاعات و تست حضوری خرید میکنی بازم احتمال انداختن هست چه برسه اینترنتی و با قیمتهای نامتعارف

دوست عزیز گفتم که این سایت عطر افشان حتی گرون فروش هم هست اون زمانا که قیمت ها پایین بودن اگه قیمت هاشو نگاه میکردین متوجه میشدین ! ( در ضمن خیلی عطرا تون این سایت بالا هستن نمونش ch رو 180 زده !!! ) نمیدونم این سایت عطارش اصله یا نه ولی چیزی که مشخصه سود جویی بعضی مغازه دار ها هست !
در ضمن من معیارم این سایت نیست فروشگاه تو شهر خودم ( کرمان ) کاملا معتبر سراغ دارم که وقتی لا نویی رو جاهای دیه 230 میفروختن اون 130 میداد m7 رو 250 میدادن من 140 قیمت داشتم ! ( من خودم لا نویی خودم رو 128 خردیم همون موقع بهم قیمت تهران دادن 200 ! )
باور کنین بعضی فروشنده دارن این وسط بیشتر ...
ببینین چقدر بدبخت شدیم که 130 برای وود برامون نا متعارفه !!!

حالا اگه شد یه بار دوباره چند تا عطر رو کرمان قیمت میگیرم اینجا میزارم

tehran corner
26-12-2012, 13:21
بارها دیدم افرادی که در ایران هستند از لانویی دلوم ادکلن مشهور ایو سن لوقن گله می‌کنند که ماندگاری و پخش بو ندارد
با اینکه در خارج از کشور طرفدارانش این ادکلن را دارای پخش بو و ماندگاری عالی می‌دانند
بک شب این ادکلن که از اصل بودنش مطمئن هستم را روی کاغذ اسپری کردم
تا یک هفته بعد این ادکلن پخش بو داشت؛ من این کاغذ گذاشتم توی پذیرایی خانه‌مان
بعد بوش کل فضا (پذیرایی؛ هال و نهارخوری) را پر کرده است
جالب است با اینکه روی کاغذ است ولی بویش به صورت نبضی (کم می‌شود و زیاد) به مشام می‌رسد
روی پولیورم هم تست کردم هنوز که هنوز است با گذشت ۱۰ روز ماندگاری دارد و پخش بویش هم خوب است

به نظرم دوستانی که لانویی دلوم استفاده می‌کنند و از ماندگاری و پخش بو ضعیف آن گلایه می‌کنند
این است که ادکلن‌شان اصل نیست

alone one
26-12-2012, 13:32
بارها دیدم افرادی که در ایران هستند از لانویی دلوم ادکلن مشهور ایو سن لوقن گله می‌کنند که ماندگاری و پخش بو ندارد
با اینکه در خارج از کشور طرفدارانش این ادکلن را دارای پخش بو و ماندگاری عالی می‌دانند
بک شب این ادکلن که از اصل بودنش مطمئن هستم را روی کاغذ اسپری کردم
تا یک هفته بعد این ادکلن پخش بو داشت؛ من این کاغذ گذاشتم توی پذیرایی خانه‌مان
بعد بوش کل فضا (پذیرایی؛ هال و نهارخوری) را پر کرده است
جالب است با اینکه روی کاغذ است ولی بویش به صورت نبضی (کم می‌شود و زیاد) به مشام می‌رسد
روی پولیورم هم تست کردم هنوز که هنوز است با گذشت ۱۰ روز ماندگاری دارد و پخش بویش هم خوب است

به نظرم دوستانی که لانویی دلوم استفاده می‌کنند و از ماندگاری و پخش بو ضعیف آن گلایه می‌کنند
این است که ادکلن‌شان اصل نیست

من بعضیا که گله دارنو شنیدم از جاهای خیلی معتبر خریدن!
یعنی به اونام نمیشه اعتماد کرد؟
این مملکته داریم،یه چیز اورجینال گیر نمیاد!

tehran corner
26-12-2012, 14:22
من بعضیا که گله دارنو شنیدم از جاهای خیلی معتبر خریدن!
یعنی به اونام نمیشه اعتماد کرد؟
این مملکته داریم،یه چیز اورجینال گیر نمیاد!

برزگوار از جای معتبر شما اول برو تست کن
بعد چند روز دیگر برو بخر
اون کسی که از شما توقع دارد وقتی برایتان تست کرد
حتمن ازش بخرید معلوم است خودش هم می‌داند شما حرفه‌ای هستید
می‌خواهید از آزمایش گذشت زمان استفاده کنید
برای همین ترش می‌کند و اخم می‌کند

alone one
26-12-2012, 18:10
برزگوار از جای معتبر شما اول برو تست کن
بعد چند روز دیگر برو بخر
اون کسی که از شما توقع دارد وقتی برایتان تست کرد
حتمن ازش بخرید معلوم است خودش هم می‌داند شما حرفه‌ای هستید
می‌خواهید از آزمایش گذشت زمان استفاده کنید
برای همین ترش می‌کند و اخم می‌کند

شما خودتم این عطرو دارین؟
اصلشو تو ایران گیر آوردین؟

tehran corner
27-12-2012, 00:12
شما خودتم این عطرو دارین؟
اصلشو تو ایران گیر آوردین؟
بله؛ برای من چند تا از خارج آوردند

mehrabooni
27-12-2012, 00:25
بهترین ادکلن دنیا لالیک

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

meha
27-12-2012, 22:04
ادکلن Indigo pour Femme از برند kenzo رو میخوام ولی از سایت میخوام تهیه کنم جایی میشه اعتماد کرد؟چون اختلاف قیمتها زیاد هم هست

tehran corner
27-12-2012, 22:16
ادکلن Indigo pour Femme از برند kenzo رو میخوام ولی از سایت میخوام تهیه کنم جایی میشه اعتماد کرد؟چون اختلاف قیمتها زیاد هم هست

هایلند ۱۰۰ میلش می‌دهد ۲۹۵ هزار تومان

meha
28-12-2012, 00:53
بعضی جاها من دیدم 180 زده تویلت هم نیست!

چطوریه پس؟!

sharif.1.attar
28-12-2012, 14:19
سلام به همه ی دوستان گلم
چند تکنیک مورد استفاده ی عطرفروشان که با شناخت آن ها می توانید انتخاب و خرید بهتری داشته باشید.

1. شامّه ما انسان ها به استشمام رایحه ی یکسان عادت می کند و پس از گیج شدن حس بویایی، قادر به بوییدن دیگر رایحه های تا چند ثانیه نیست. عطرفروشان با دانستن این موضوع، ابتدا عطر بسیار خوش بویی را با تعداد پاف های زیاد بر روی نوار کاغذی یا روی پوستتان به شما عرضه نموده و پس از استشمام توسّط مشتری و اطمینان از پر شدن شامّه ی مشتری از رایحه ی خوش، عطر دیگری را که رایحه ی چندان خوش آیندی ندارد امّا با قیمتی ارزان تر را به شما عرضه می نمایند. مشتری که بعلّت پر شدن شامّه اش کماکان رایحه ی سابق را متوجّه می شود، به این خیال که با قیمت کمتر می تواند عطر یکسانی خریداری نماید اقدام به خرید عطر دوّم می کند. (منظور فروشنده تأمین می گردد)؛

2. هرچقدر مقدار عطری که روی نوار کاغذی یا پوست بدن یا لباس قرار می گیرد، بیشتر باشد ماندگاری و حجم عطر بیشتر می شود. پس فروشنده تعداد پاف های افشانه یا سرنگ شیشه ای روی کاغذ مقوایی یا پوست یا لباس را زیاد می نماید که ماندگاری و انتشار عطرش را افزایش دهد و مشتری به ماندگاری و انتشار خوب عطر ایمان آورده و اقدام به خرید عطر نماید. امّا مشتری پس از خرید عطر و آوردن آن به منزل، با تعداد پاف های متعارف و معمول، همان انتشار، حجم و ماندگاری را که عطر در مغازه به وی نشان داده بود را نمی یابد و مقهور تکنیک بکار رفته از طرف عطرفروش می گردد؛

3. ماندگاری عطر روی کاغذ و مقوّا بیشتر از پشم و روی پشم بیشتر از کتان و روی کتان بیشتر از لباس نایلونی و روی لباس نایلونی بیشتر از پوست است. به این دلیل است که عطرفروشان، عطر را روی کاغذ مقوّایی به مشتری ارائه می کنند. پس مشتری نبایستی همان ماندگاری عطر روی نوار کاغذی را از استعمال روی پوست خود انتظار داشته باشد؛

4. هرچقدر کاغذ نوار بویایی کلفت تر و عریض تر، ماندگاری عطر بیشتر. چرا که کاغذ قطور و عریض، مقدار بیشتری از عطر را می تواند در خود نگه دارد. به این دلیل است که عطرفروشان ماهر از کاغذ کلفت و عریض (در خارج از کشور این قبیل کاغذها توسّط برندهای معروف برای بازاریابی ارائه می گردد) استفاده می نمایند؛

5. از نظر علمی، استشمام قهوه تأثیری در تمیز نمودن حفره ی بینی و از بین بردن گیجی حسّ بویایی ندارد. بهترین راه برای خالی نمودن حفره ی دماغی از بو، تنفّس در هوای آزاد که با پیاده روی و کمی تحرّک برای افزایش سرعت تنفّس اتّفاق می افتد است؛

6. از نزدیک بوییدن عطر و ادامه به استشمام آن برای مدّت طولانی، باعث خستگی و گیج شدن حسّ بویایی شما می گردد. پس برای جلوگیری از پر شدن حفره ی دماغی و گیج شدن حس بویایی، سطح آغشته به عطر (از قبیل کاغذ، لباس یا پوست) را از فاصله ی خیلی نزدیک نبویید و بیشتر از دو یا سه ثانیه به این استشمام ادامه ندهید.

شریف عطّار

zandor
29-12-2012, 14:31
سلام
اگه میشه چند تا عطر خنک با پخش بو و ماندگاری بالا و خنک و مجلسی معرفی کنید
اگه خنکم نبود ولی بوش خوب بود مهم نیست
قیمتم تا 150 حداکثر 200 ولی اگه ارزونم باشه معرفی کنین شاید دو تا خواستم بخرم :n13::n02:
پخش بو و ماندگاری خیلی برام مهمه
اون دوست عزیزی که درباره لانوین گفتن میشه بوشو شرح بدین و اگه زحمتی نیست یه لینکم ازش بزارید
از زحمات همه عزیزان که برا این تایپیک تا به حال کشیدنم ممنونم

MOHAMMAD2010
29-12-2012, 14:38
ز فکر کنم دیگه کم کم باید بزنیم تو کار ارزونا :n02:
قیمت روز ادکلن vice اجمل رو گرفتم 40 تومنه
راستی چرا این ادکلن اینقدر کم یابه ؟
خیلی ازش تعریف شنیدم - یه دوستی هم تو این تاپیک میگفت 50 درصد بوش مثل ch هست

tehran corner
29-12-2012, 21:22
....
.....
......

tehran corner
29-12-2012, 21:43

ExoMars
30-12-2012, 01:16
دوستان حدودای 100 برای استفاده روزانه چی پیشنهاد میدین؟

linkkhor
30-12-2012, 12:47
برای من از خارج از کشور ادکلن آونتوس کرید هدیه آورده‌اند
قصد دارم آن را بفروشم

قیمتش هم
۱۲۰ میل؛ ۶۲۵ تومان

فروش حصوری در تهران

درود
عزیز lot number روش چیه ؟ ( همون شماره یی که پشت شیشه قسمت پایین نوشته شده الیته ته جعبش هم هستش)
بعد اینکه از کرید بوتیک خریداری شده ؟ (فاکتور داره یا خیر)
سپاس

Atghia
30-12-2012, 21:06
حدود100 واسه استفاده روزانه سکرت نقره ای از انتنیو باندراس خوبه بنظرم:n01:

Ezel
31-12-2012, 00:32
دوستان گرامی

خرید و فروش خلاف قوانین انجمن هست /

بنابراین از ارسال چنین پستهایی لطفا خودداری کنید .

ممنون.

nadermatin
31-12-2012, 01:08
حدود100 واسه استفاده روزانه سکرت نقره ای از انتنیو باندراس خوبه بنظرم:n01:

secret antonio bandras 80 gheimat daram.emruz kolli atr test kardam.farda darbarash minevisam

zandor
31-12-2012, 17:08
سلام
اگه میشه چند تا عطر خنک با پخش بو و ماندگاری بالا و خنک و مجلسی معرفی کنید
اگه خنکم نبود ولی بوش خوب بود مهم نیست
قیمتم تا 150 حداکثر 200 ولی اگه ارزونم باشه معرفی کنین شاید دو تا خواستم بخرم :n13::n02:
پخش بو و ماندگاری خیلی برام مهمه
اون دوست عزیزی که درباره لانوین گفتن میشه بوشو شرح بدین و اگه زحمتی نیست یه لینکم ازش بزارید
از زحمات همه عزیزان که برا این تایپیک تا به حال کشیدنم ممنونم

کسی نیست جواب ما رو بده ؟:n28::n28:

farzan311
31-12-2012, 23:30
منم یه همچین چیزی چیزی میخوام ولی با قیمت کمتر حدود 100 تومن
اگه موردی هست که راحت هم پیدا بشه لطف کنید بگید
ممنون:n16:

Atghia
01-01-2013, 00:16
من هم شخصا عطرهای خنک و برپایه آب و گیاهان آبزی رو خیلی بیشتر از عطرهای سنگین و گرم میپسندم:n06:
خیلی وارد نیستم در زمینه عطرهای مردونه اما دوست عزیز بنظرم در این دسته این عطر خیلی عالی و دوست داشتنی هست و من شخصا خیلی تحت تاثیرش قرار میگیرم
:n16:
این هم عطر خنک و خیلی خوبیه (بنظر من البته)

و البته این هم همچنین:n01:

و در نهایت این عطر که نمیدونم دقیق در چه دسته ای جا میگیره اما خیلی عطر خوبیه(قیمتش هم بصرفست بنظرم در شرایط کنونی)

در نهایت اساتید محترم تاپیک بهتر میتونن معرفی کنن من فقط خواستم نظر شخصیمو بگم:n01:

منم یه همچین چیزی چیزی میخوام ولی با قیمت کمتر حدود 100 تومن
اگه موردی هست که راحت هم پیدا بشه لطف کنید بگید
ممنون:n16:
دوستان چندمورد اولی که در پست اولی که نقل قول گرفتم اسم بردم عطرای خنکی هستند رنج قیمتی هم جز سومی قابل قبوله نسبتا
منتهی دوتا نکته رو درنظر داشته باشید:
اول اینکه اصولا عطرهای خنک خیلی پخش بوی بالایی ندارند((به موندگاری کاری ندارما ممکنه خنک و موندگار خوب پیدا کنید اما پخش بوی جالبی ندارن البته این در حد دانسته منه شایدم درست نباشه حرفم!!))
دوم اینکه عطر مجلسی دوستان، معمولا از دسته عطرهای گرم هستش! عطر خنک که واسه مجلس اینا خوب نمیشه اخه! باز شاید به همین دلیل که پخش بوی زیادی ندارن!

در مورد لانوین نمیدونم دقیقا کدوم عطرش مدنظرتونه اما جدیترینش اینه که میتونید بررسیش رو در لینک دنبال کنید:(( مورد سومی که درلینک معرفی شده))

موفق باشید

jsaleh11
01-01-2013, 01:09
سلام. امروز یه فروشگاه پیدا کردم که یه پیرمرد دوست داشتنی فروشندش بود و عطرهای اصل قدیمی تو بساط بسیار شلوغ و نامنظمش خودنمایی می کرد. دو تا ادکلن دریک و وان من شو ازش خریدم که منو برد به 20 سال پیش که اینا عطرای مد روز بودن. قیمتاشونم خیلی ارزون تر از جاهای دیگه بود. می گفت خرید قبل از گرونیه. دریک رو خریدم 20 و وان من شو 100 میل رو همراه با لوسیونش 32 تومن. جووان ماسک رو هم داشت که البته به نظرم خیلی سنگین اومد و نخریدمش. ژل اصلاح ژیلت هم ازش گرفتم 8 تومن (واقعا مفته، ماه پیش 13 خریدم). ژل کوچک افترشیو ژیلت رو هم داشت که داد 5/3 . خلاصه یاد قیمتای قدیم زنده شد برام. راستی اوپن اصل هم داشت 100 میل 30 هزار تومن.

tehran corner
01-01-2013, 12:03
شهرک غرب میلاد نور طبقه سوم اون فروشگاه عطر و ادکلن که دو تا در دارد و خیلی هم بزرگ است
قیمت‌هایش خیلی خوب است؛ ۵۰ میل آزارو کروم می‌دهد ۷۴
الان من جاهایی را دیدم ۵۰ میل جیو آرمانی گذاشتند ۲۰۰ تومان
ولی اونجا می‌دهد ۱۱۵ تومان

بچه‌ها راستی من ۲۰ میل از یک ادکلن می‌زنم دیگر نمی‌توانم ازش استفاده کنم
پس همیشه دنبال حجم‌های پایین ادکلن هستم؛ خوبی بعضی از ادکلن‌ها این است
که در حجم ۳۰ میل هم محصولات خودشان را تولید می‌کنند؛مثل آرمانی کد اسپرت که ۳۰ میل هم دارد
ولی خوب بعضی‌ها هم هستند کمترین حجم‌شان ۱۰۰ میل است مثل سی کی وان

Atghia
01-01-2013, 12:22
واااای دوستان من امروز با یک عطر فوق العاده آشنا شدم!!womanity by thierry mugler
بسیار عالی!
خیلی شیرین و دوست داشتنی هست البته در عین شیرین بودن ملایم هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tehran corner
01-01-2013, 12:43
واااای دوستان من امروز با یک عطر فوق العاده آشنا شدم!!womanity by thierry mugler
بسیار عالی!
خیلی شیرین و دوست داشتنی هست البته در عین شیرین بودن ملایم هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر از عطرهای شیرین و ملایم خوشتان می‌آید
تروت کلوین کلاین پیش‌نهاد می‌کنم بو کنید

keyvan-h
01-01-2013, 21:40
سلام . من عاشق عطر های خنک ،ترش و فرش هستم  مثل سی کی وان و آکوا بولگاری ، ولی بودجو زیر 70 تومنه از دوستان عطر باز خواهش میکنم چند عطر ارزان قیمت در همین سبک بو معرفی کنید
مرسی:n01:

mjorh
02-01-2013, 09:50
سلام

راسشو بخواید من هیچی از عطر و ادکلن سردر نمیارم (به خاطر حساسیت !دی) ، ممنون میشم تا 90 یا 100تومن چند تا خوبشو معرفی کنید ...( For Woman ):n01:

tehran corner
02-01-2013, 13:14
سلام . من عاشق عطر های خنک ،ترش و فرش هستم مثل سی کی وان و آکوا بولگاری ، ولی بودجو زیر 70 تومنه از دوستان عطر باز خواهش میکنم چند عطر ارزان قیمت در همین سبک بو معرفی کنید
مرسی:n01:

آکوا مارین بولگاری ترشی زیادی دارد؛ از خود آکوا بولگاری خیلی ترش تر است
آزارو کروم اسپرت هم خنک؛ ترش و فرش است. این محصول اگر بو نکردید حتمن امتحان کنید
اس تی دوپنت اسنس پور آیس

Atghia
02-01-2013, 14:10
سلام

راسشو بخواید من هیچی از عطر و ادکلن سردر نمیارم (به خاطر حساسیت !دی) ، ممنون میشم تا 90 یا 100تومن چند تا خوبشو معرفی کنید ...( For Woman ):n01:
دوست عزیز جدیدا عطر زیر100کم پیدا میشه !
اما خب حدودی اینا هستن:
wish by chopard

oxygen by lanvin

passenger by s.t-dupond

energy by beneton

و البته it"s me by jacomo
این اخری که گفتم بوش فوق العادست اما متاسفانه موندگاری زیادی نداره!
اولی که گفتم بهترین انتخابه از دید من چون موندگاری و پخش خوبی هم علاوه برقیمت مناسب داره!
اون بنتون هم درعین ارزون بودن خیلی بوی جالب و خوبی داره

درنهایت باید عطرهای دیگه ای هم باشه اما من اینا رو در جریان بودم:n17:امیدوارم که مفید باشه براتون:n16:

nadermatin
02-01-2013, 17:45
سلام

آنجل شلسر زنونه 125 میل بازار تهران 95-100 تومنه سبک بویایی شرقی و ادویه ای.اولش بوی جالبی نداره هرچی بمونه بهتر میشه پخش و ماندگاریشم مناسبه

miss sixty قیمت 100 میل 50 تومن.یه عطر میوهای گلی فرانسوی قیمت مناسب که بوش منو یاد آمتیست لالیک میندازه تو همون مایه بوهاست.بازار قائم مغازه ساغر ط 5

اگر عطر ارزون و دم دستی میخواین سکریفایز اجمل 50 میل بازار تهران 38 تومن مشابه الین تیری موگلر پخش و ماندگاریه خیلی بالایی داره

بیورکا از سیندی کراوفورد که بوی شیرین و کم تلخ و ادویه ای داره الان قیمت دقیق ندارم ولی زیر 100 تومنه

عطر سندرلینگ هم از ایو د سیستل هست که حدود 35 تا 50 به فروش میرسه بوش تو مایه های کوکوشنل مادمازل هست و ماندگاری . پخش متوسطی داره برای دم دستی عطر خوبیه

عطر لاپرلا لانویی هم هست که کوچه مروی 100 میلشو 110 میدن بوی سنگین از گل و کمی تلخی داره ماندگاری و پخشش خوبه ولی همه پسند نیست باید خودتون امتحان کنید

optis2005
02-01-2013, 17:49
دوستان بین لانویی و سی کی وان شاک کدوم رو پیشنهاد میدین کلا؟

nadermatin
02-01-2013, 18:04
دوستان بین لانویی و سی کی وان شاک کدوم رو پیشنهاد میدین کلا؟

سوالت خیلی سلیقه ایه و جوابهای مختلفی میگیری.من به شخصه سی کی وان شاک رو خیلی بیشتر از لانویی دوست دارم.فقط با تست میتونی بفهمی کدومشو بیشتر دوست داری

mjorh
02-01-2013, 18:06
با تشکر از دوستان گل ، خیلی خوب و کامل بود ...

فقط یه سئوال ،یه موقع اگه گیر نیاوردم(تو تهران نیسم آخه) میتونم از این سایتایی که هستش مثلا همین سایتی که دوستمون لطف کردند نشون دادن ،استفاده کنم ؟

zandor
02-01-2013, 18:17
دوستان چندمورد اولی که در پست اولی که نقل قول گرفتم اسم بردم عطرای خنکی هستند رنج قیمتی هم جز سومی قابل قبوله نسبتا
منتهی دوتا نکته رو درنظر داشته باشید:
اول اینکه اصولا عطرهای خنک خیلی پخش بوی بالایی ندارند((به موندگاری کاری ندارما ممکنه خنک و موندگار خوب پیدا کنید اما پخش بوی جالبی ندارن البته این در حد دانسته منه شایدم درست نباشه حرفم!!))
دوم اینکه عطر مجلسی دوستان، معمولا از دسته عطرهای گرم هستش! عطر خنک که واسه مجلس اینا خوب نمیشه اخه! باز شاید به همین دلیل که پخش بوی زیادی ندارن!

در مورد لانوین نمیدونم دقیقا کدوم عطرش مدنظرتونه اما جدیترینش اینه که میتونید بررسیش رو در لینک دنبال کنید:(( مورد سومی که درلینک معرفی شده))

موفق باشید
ممنون از جواب کاملتون اگه خنک بودن رو فاکتور بگیریم عطر مجلسی با پخش بو و ماندگاری بالا قیمت هم تا 150 چی پیشنهاد میکنین ؟
دوستان دیگه هم راهنمایی کنند
a6543210
02-01-2013, 18:46
اگر از عطرهای شیرین و ملایم خوشتان می‌آید
تروت کلوین کلاین پیش‌نهاد می‌کنم بو کنید
womanity by thierry mugler

قیمت رو می شه واسه دوتاشون لطف کنید...

Atghia
02-01-2013, 18:53
با تشکر از دوستان گل ، خیلی خوب و کامل بود ...

فقط یه سئوال ،یه موقع اگه گیر نیاوردم(تو تهران نیسم آخه) میتونم از این سایتایی که هستش مثلا همین سایتی که دوستمون لطف کردند نشون دادن ،استفاده کنم ؟
سایتش که مطمئن هست اما شما بهتره حضوری بخرید چون روی حساب حرف دیگران نمیشه خوب تصمیم گرفت یعنی شما که تاحالا اینارو تست نکردید شاید بعد از خرید خوشتون نیاد!:n06:بعدهم عطرایی که اقای nadermatinمعرفی کردند رو نمیدونم اما در مورد اونایی که من گفتم مورد اول و دومی رو که معرفی کردم (و حتی سومی)به احتمال خیلی زیاد میتونید توی شهر خودتون هم بیابید!:n01:حالا بنتون و جاکومو رو کمتر بشه پیدا کرد شاید:n17:

ممنون از جواب کاملتون اگه خنک بودن رو فاکتور بگیریم عطر مجلسی با پخش بو و ماندگاری بالا قیمت هم تا 150 چی پیشنهاد میکنین ؟
دوستان دیگه هم راهنمایی کنند
والا من شخصا در حدی که برخورد داشتم باعطرای مردونه این 4تا شاید برای حرفی که زدید خوب باشن(مخصوصا 2مورد اول رو که خیلی زیاد میپسندم!):
آزارو دسیبل

دانهیل قهوه ای

فراری اسنس عود

black xs by paco rabanne

یه نکته ای رو هم بگم دوستان، خب تنوع عطر خیلی زیاده من اینایی میگم محدود به عطرایی هستش که از نزدیک باهاشون برخورد داشتم اما اینجا دوستانی هستند که کارشون در زمینه عطر هست یا اینقدر علاقه مند هستند که بطور مدام عطرای جدید رو تست میکنن قاعدتا نظر اونها متنوع تر و کاملتر میتونه باشه :n17:
موفق باشید:n16:

optis2005
02-01-2013, 19:34
سوالت خیلی سلیقه ایه و جوابهای مختلفی میگیری.من به شخصه سی کی وان شاک رو خیلی بیشتر از لانویی دوست دارم.فقط با تست میتونی بفهمی کدومشو بیشتر دوست داری

ممنون
تو این رده قیمت چیز دیگه پیشنهاد میدین؟

tehran corner
02-01-2013, 22:23
قیمت رو می شه واسه دوتاشون لطف کنید...

تروت مردانه ۸۵ هزار تومان
تروت زنانه ۱۴۰ هزار تومان

armin_punisher6
02-01-2013, 23:52
میشه قیمت he wood رو بهم بدین؟(طرح چوبی)

mrmmnb
03-01-2013, 06:51
دوستان چند تا ادکلن به سلیقه خودشون معرفی کنن با مشخصات:
مردانه باشه
استفاده روزانه باشه
برا این موقع سال مناسب باشه
مونداگاریش هر چی بیشتر باشه بهتر:n09:
قیمتش هر چی کمتر بهتر مثلا دوربر 100 تومن چیزی به درد بخور گیر میاد؟

راستش من خودم زیاد اشنایی با ادکلن ندارم زیاد از بو ها هم سر در نمیارم برا همین اینجا یه چند مورد نسبتا خوش بو و پرطرفدار رو همراه با رنچ قیمتش بهم بگید برم بو کنم از هر کدوم خوشم اومد بخرم
با تشکر

mjorh
03-01-2013, 17:06
یه سئوال رایج : اصل و قلابی بودن رو چجوری میشه تشخیص داد ؟

Atghia
03-01-2013, 18:52
یه سئوال رایج : اصل و قلابی بودن رو چجوری میشه تشخیص داد ؟
یک نکته بگم دوست خوبم شما که علاقه مند به مسائل عطر و ادکلن هستید اگرکمی در صفحات همین تاپیک بگردید به دفعات این سوال و مشابهش تکرار شده...:n06:

اینم خدمت شما ایشالله که مفید واقع بشه:n16:

Saeed7Star
04-01-2013, 12:38
سلام
اگه میشه یکم درباره ادکلن Zirh Ikon توضیح بدید که چطوریه ؟ جوون پسند هست یا نه ؟ موندگاریش چقدره ؟ قیمتش چنده ؟

30vil
04-01-2013, 12:46
سلام
اگه میشه یکم درباره ادکلن Zirh Ikon توضیح بدید که چطوریه ؟ جوون پسند هست یا نه ؟ موندگاریش چقدره ؟ قیمتش چنده ؟

من دارمش و ازش راضی هستم نسبت به قیمت و آمریکایی بودنش خوبه جوون پسنده و موندگاری نسبتا خوبی داره

قیمتشم جدیدا با این افرایش قیمت ها ندارم اما 1 ماه پیش بود ست کاملش با افتر شیو و اینها پرسیدم 90 بود

توضیحات

سال تولید : 2008
کمپانی : ZIRH IKON
سن مصرف : ترجیحا ریر 40 سال

پیشگام ، پر ماجرا ، مرموز . . . .
رایحه ای بسیار غنی و سرشار از مردانگی داشته که بسیار مدرن است . این عطر آمیزه ای از لیمو ، عنبیه ، میخک ، دارچین ، زنجبیل ، نعناع هندی ، کهربا ، کندر و انواع گل ها می باشد . این عطر برای مردان ثروتمند ساخته شده که با قیمتی مناسب در حد سایر عطر های بی رقیب جهانیست .

Actros
04-01-2013, 15:01
آقا یه چیزیم واسه زیر بغل معرفی کنین:n02:
من ورزش میکنم الان رکسنا اسپرت میزنم ولی زیاد خوب نیست . زود هم تموم میشه
به نظرتون رل (مام) بهتر نیست ماندگاریش ؟

hadinba
04-01-2013, 15:56

من از اسپری rightgaurd استفاده می کنم ، قیمتشم 22-23 . پیشنهاد می کنم یه بار استفاده کنی ، فرقشو با نیوا و رکسونا می فهمی . اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sharif.1.attar
04-01-2013, 16:02

به دو دلیل رول زیر بغل پیشنهاد نمی شه:
1. نقش این رول ها بستن حفره های غدد عرق و جلوگیری از خروج مواد زائد و سموم از بدن که با تعریق از بدن خارج می شه است؛
2. درصد خلوص عطر در این رول ها زیر 5% است که نمی تواند ماندگاری و پخش خوبی را از آن انتظار داشته باشید.

alone one
04-01-2013, 18:26
1. نقش این رول ها بستن حفره های غدد عرق و جلوگیری از خروج مواد زائد و سموم از بدن که با تعریق از بدن خارج می شه است؛
2. درصد خلوص عطر در این رول ها زیر 5% است که نمی تواند ماندگاری و پخش خوبی را از آن انتظار داشته باشید.
این مشکل منم هس
پس پیشنهادتون چیه؟

Atghia
04-01-2013, 19:59

نظرتون در مورد اسپری های مخصوص بدن(پودری ها) چطوره؟:n06:چون بنظرم خیلی از مام بهتر هستند از لحاظ کارایی:n01:حالا ضررش تاچه حدی هست درجریان نیستم
یک نکته ای هم در رابطه با مام اینه که (البته شنیدم و خودم منبع معتبری در تاییدش ندیدم!) استفاده مداومش ممکنه باعث ایجاد سرطان هم بشه!:n29:

satansilent
04-01-2013, 20:54
استفاده از ضد عرق ها ( antispirant) به مدت طولانی و مداوم قطعا به بدن آسیب می رسونه بهتره از دئودورانت ( deodorant ) استفاده کنید و از ضد عرق فقط در برخی موارد استفاده کنید و در آخر شب حتما دوش بگیرید.

دوستان اسم اون اسپری هایی که بویه عطرهای معروف دنیا رو داشتن چی بود؟ 3 ساعت موندگاری دارند؟

Atghia
04-01-2013, 22:29
اینا از لحاظ ظاهری خیلی شبیه هستن سری لاو هست و اسمارت و چندتای دیگه! که من تجربه این دوتا رو داشتم
اگه لاو گیرت اومد که در خریدش شک نکنید هم از لحاظ بو مشابه سازیش فوق العادست هم اینکه موندگاری بالایی داره!موندگاری بالا در بعضی موارد حدود 4ساعت مثل بلک ارکید و تامی...
اسمارت هم بطور کلی ساخت 3جا وجود داره فرانسه-ترکیه-امارات!
اگر فرانسه و ترکیه رو گیر اوردید بخرید ارزششو داره اما اماراتیش خیر! من از اسمارت بربری ساخت فرانسشو داشتم موندگاری و پخش بوش عالی بود(واقعا عالی)
از لحاظ قیمت 7و نیم الان هرچی که بوده باشه قیمت خوبیه!
))

استفاده از ضد عرق ها ( antispirant) به مدت طولانی و مداوم قطعا به بدن آسیب می رسونه بهتره از دئودورانت ( deodorant ) استفاده کنید و از ضد عرق فقط در برخی موارد استفاده کنید و در آخر شب حتما دوش بگیرید.

دوستان اسم اون اسپری هایی که بویه عطرهای معروف دنیا رو داشتن چی بود؟ 3 ساعت موندگاری دارند؟
کلا چندتاشرکت مشابه برندای معروف اسپری زدن بهترینشون اول سری لاو هست دوم سری اسمارت (به تجربه من)
اون پستی که اول نقل قول گرفتم مربوط به گذشتس شاید کمکتون کنه:n06:

tehran corner
04-01-2013, 22:36
میشه قیمت he wood رو بهم بدین؟(طرح چوبی)

۱۴۰ هزار تومان

desperanish
04-01-2013, 23:16
سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم عطر سلطان رو اصلش رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

چون معمولا هرجا میرم اصلا اون بویی که من بیرون بعضی ها میزنند رو پیدا نمیکنم.

و اینکه قیمتش چنده؟ و اینکه کلا توصیه میکنید یا نه؟

من قبلا Zirh Ikon میزدم خوشم میومد.

ممنون

tehran corner
04-01-2013, 23:53
دوستان چند تا ادکلن به سلیقه خودشون معرفی کنن با مشخصات:
مردانه باشه
استفاده روزانه باشه
برا این موقع سال مناسب باشه
مونداگاریش هر چی بیشتر باشه بهتر:n09:
قیمتش هر چی کمتر بهتر مثلا دوربر 100 تومن چیزی به درد بخور گیر میاد؟

راستش من خودم زیاد اشنایی با ادکلن ندارم زیاد از بو ها هم سر در نمیارم برا همین اینجا یه چند مورد نسبتا خوش بو و پرطرفدار رو همراه با رنچ قیمتش بهم بگید برم بو کنم از هر کدوم خوشم اومد بخرم
با تشکر

لالیک جوهر سیاه

sharif.1.attar
05-01-2013, 17:33
این مشکل منم هس
پس پیشنهادتون چیه؟

بوی عرق شما می تونه قسمتی از عطر شما باشه و در ترکیب با عطر مناسب بوی عرق تان، نه تنها بدبو نباشه بلکه می تونه مکمّل عطرتون باشه. برخی از مواد اوّلیّه ی معطّر، مثل اسانس روغنی زیره، بوی عرق بدن مرد می دهد و در ترکیب با بقیه ی مواد اوّلیّه، عطرهای خوشبویی می سازند که شما استفاده می نمایید.
پس عطری پیدا نمایید که مناسب بوی عرق بدن شما باشه و بجای استفاده از ضدّتعریق ها عطرهای پایه-الکلی و پایه-روغنی را پیشنهاد می نمایم.

sharif.1.attar
05-01-2013, 17:36
نظرتون در مورد اسپری های مخصوص بدن(پودری ها) چطوره؟:n06:چون بنظرم خیلی از مام بهتر هستند از لحاظ کارایی:n01:حالا ضررش تاچه حدی هست درجریان نیستم
یک نکته ای هم در رابطه با مام اینه که (البته شنیدم و خودم منبع معتبری در تاییدش ندیدم!) استفاده مداومش ممکنه باعث ایجاد سرطان هم بشه!:n29:

بنظرم هر چیزی که باعث جلوگیری از تعریق بشه چه پودری چه رولی برای سلامتی مضر است.

veridical
05-01-2013, 21:16
بوی عرق شما می تونه قسمتی از عطر شما باشه و در ترکیب با عطر مناسب بوی عرقتان، نه تنها بدبو نباشه بلکه می تونه مکمّل عطرتون باشه. برخی از مواد اوّلیّه ی معطّر، مثل اسانس روغنی زیره، بوی عرق بدن مرد می دهد و در ترکیب با بقیه ی مواد اوّلیّه، عطرهای خوشبویی می سازند که شما استفاده می نمایید.
پس پیشنهاد اینه که عطری پیدا نمایید که مناسب بوی عرق شما باشه و عطرهای پایه-الکلی و پایه-روغنی را پیشنهاد می نمایم.

خیلی جالبه.نمیدونستم اینو.
ممنون

mrmmnb
05-01-2013, 23:37
لالیک جوهر سیاه

عکس و مشخصات کاملش رو میزارید؟
بعد قیمتش حدودا چند هست؟ چند میل هست و نمونه تقلبی هم زیاد داره؟
با تشکر

tehran corner
06-01-2013, 00:18
عکس و مشخصات کاملش رو میزارید؟
بعد قیمتش حدودا چند هست؟ چند میل هست و نمونه تقلبی هم زیاد داره؟
با تشکر

چون ادکلن مشهوری است تفلبی؛ درجه دو؛ فیک‌های خیلی زیادی از آن در بازار هست

tehran corner
06-01-2013, 00:22
امروز کروم لجند بو کردم خیلی خوشم اومد
می‌توانم از این به بعد به دوستانی که دنبال ادکلن خنک هستند پیش‌نهاد بدهم

tintiryol
06-01-2013, 13:41
من هر وقت که از حموم دربیام رکسانا استفاده میکنم و هر یه روز درمیون میرم حموم ولی بدون مشکل تعریق دارم و خوبیش اینکه بوی بد دیگه نمیده! روی خود این نوشته ضد عرق ولی من عرق دارم. با این وجود نباید دیگه استفاده کنم و مضرره؟
چجوری میشه عطری رو پیدا کنیم که مناسبه بوی عرقمون باشه؟ شما عطر رو کجای لباس یا بدن خودنون میزنید؟
ممنون

MOHAMMAD2010
06-01-2013, 14:09
امروز کروم لجند بو کردم خیلی خوشم اومد
می‌توانم از این به بعد به دوستانی که دنبال ادکلن خنک هستند پیش‌نهاد بدهم

قیمتش چنده ؟
تلفظش همونی هست که نوشته میشه ؟ legend ?

sharif.1.attar
06-01-2013, 20:30
من هر وقت که از حموم دربیام رکسانا استفاده میکنم و هر یه روز درمیون میرم حموم ولی بدون مشکل تعریق دارم و خوبیش اینکه بوی بد دیگه نمیده! روی خود این نوشته ضد عرق ولی من عرق دارم. با این وجود نباید دیگه استفاده کنم و مضرره؟
چجوری میشه عطری رو پیدا کنیم که مناسبه بوی عرقمون باشه؟ شما عطر رو کجای لباس یا بدن خودنون میزنید؟
ممنون
اگه این محصول (رکسانا) باید روی غدد عرق ریز استفاده بشه (مثل زیر بغل و ...) همون عملکرد ضدّتعریق ها رو داره. بهترین راه برای پیدا کردن عطر مناسب بوی بدن شما، امتحان کردن انواع عطرهاست.
ولی فکر کنم عطرهایی که نوت های ادویه ای دارند (بوی عرق ادویّه ای است) بدین منظور مناسب می باشند. چرا که بقیه ی نوت ها ی عطر در ترکیب با نوت ادویه، یک عطر خوشبو رو بوجود اورده اند، پس با بوی عرق شما که نوت ادویه ای دارد نیز می تواند خوشبو شود.

mrmmnb
06-01-2013, 22:31
دوستان اینا بوهاش چطوری هست؟
از یه فروشنده اینترنتی پرسیدم اینا رو بهم پشنهاد داده ظاهرا ادم بدی هم نیست و معتبر هست
هم بگید خود ادکلن ها چطور هستن و هم قیمتاش مناسب هست یا نه

سلام بهترین کارهای این فصل
1 میلیون 100 میل 80
فارنهایت ابسولوت 100 میل 150
ارمانی اتتید 75 میل 80
212 ---- 100 میل 90
تق هرمز 75 میل پرفیوم 140
دیویدف زینو 125 میل 75

f.t.g
06-01-2013, 23:11
از یه فروشنده اینترنتی پرسیدم اینا رو بهم پشنهاد داده ظاهرا ادم بدی هم نیست و معتبر هست

همگی بو های خوبی دارند. فقط یک مشکل اینکه قیمتها خیلی مشکوک هست!

Atghia
06-01-2013, 23:22

من در مورد بقیه نمیدونم اما 1میلیون و تغ پارسال قبل اینهمه افزایش قیمت هم اینقدر نبودن!:n04:
1میلیون همش 80 تومن؟

jsaleh11
07-01-2013, 01:05

عطرهای بسیار خوبی هستند و مناسب فصل. اما قیمتاشون زیادی مناسبه. مواظب باش عزیز.:13:

sharif.1.attar
07-01-2013, 21:10
شرکت های مرتبط با عطر به سه دسته تقسیم می شوند:
1. شرکت های سازنده ی مواد اوّلیّه ی شیمیایی معطّر؛
تعداد این نوع شرکت ها محدود و معروف ترین این شرکت ها ژیوودان سوئیسی می باشد. برخی از این شرکت ها، علاوه بر ساخت مواد اوّلیّه، خود نیز به طرّاحی و تولید عطر تمام شده می پردازند.
2. خانه های عطّاری (Perfumery House)؛
در این شرکت ها مواد اوّلیّه ساخته نمی شود، بلکه وظایف این شرکت ها طرّاحی و تولید عطر است و مهم ترین نقش را در دنیای عطّاری، این شرکت ها داشته و مهم ترین نقش در این شرکت ها را عطّاران بر عهده دارند. مثال معروف از این نوع خانه ها گِرلاین، (Guerlain) شَنِل، دیور، ایوز سنت لورنت (YSL) و ... می باشد.
3. برندها؛
شرکت هایی در دنیا وجود دارند که هیچ سررشته ای در عطّاری نداشته ولی نام پرآوازه ای دارند. این شرکت ها مخصوصاً برندهایی که نام بازیگران معروف هالیوود را با خود یدک می­کشند، خود فاقد خانه ی عطّاری بوده و با سفارش عطر، به شرکت­های ساخت مواد اوّلیّه ی معطّر شیمیایی یا خانه های عطّاری، مانند ژیوودان، آی.اف.اف.، فِرمِنیخ، پی.اف.دبلیو، دِراگوکو و ... عطرهای آماده را با نام و نشان تجاری خود تحویل و روانه ی بازار می­نمایند. به گونه­ای که می­توان گفت بیش از نیمی از عطرهای تولید شده با نام برندهای معروف در جهان، توسّط شرکت سوئیسی ژیوودان طرّاحی و به بازار عرضه شده است.

ravani_13
07-01-2013, 23:09
سلام به دوستان خودم

> بچه ها Golden Secret از Antoni Bandras رو خیلی وقت پیش بو کردم و به طرز عجیبی شبیه ۱ ملیون بود ، خواستم ببینم موندگاری و پخش هم مثل وان میلیون هست یا خیر . ( اگه پخش بو بالایی مثل وان داشته باشه واقعا با قیمت تقریبا نصف خیلی به صرفه تر هست )

> سوال دوم اینکه Silver Secret چه بویی داره و در چه مایه هایی هست و پخش خوبی داره یا خیر ؟ مثل گلدن عنبر و بوی فلزی داره ؟

> و شرمنده سوال اخر :) ، only the brave روکه داشتم ، یه عده میگفتن بوی ملایم و یه عده میگفتن بوی کمی خنک اما تلخ داره ، ایا عطری با رایحه شبیه سراغ دارید ولی با پخش و موندگاری بهتر ( منو راضی نمیکرد )

بسیار ممنون

tehran corner
08-01-2013, 00:31
قیمتش چنده ؟
تلفظش همونی هست که نوشته میشه ؟ legend ?

۱۲۵ میل ۱۱۹ هزار تومان؛ بله لجند به معنای افسانه
مورد پسند دوست داران بولگاری آکوآ
روزانه، با طروارت؛ شیک و تابستانی
من که از رایحه‌های آبی خوشم می‌آید خیلی خوشم اومد

optis2005
08-01-2013, 12:02
دوستان اینا رو امروز قیمت کردم ولی اجازه نداد تست کنم

سی کی وان شاک 100 میل 140 ت
لانویی پرفیوم 100 میل 150 ت
ام7 هم 150 ت

اینا تقلبی هم دارن؟بعد اینکه کدوم رو پیشنهاد میدین؟
ممنون

roteal2007
08-01-2013, 13:05
دوستان کسی این عطر رو از تامی دیده یا تست کرده ؟
چندین سال پیش واسه داییم از انگلیس آوردن بوش معرکه بوددددد

MOHAMMAD2010
08-01-2013, 14:38

ام7 هم 150 ت

ممنون

اگه مغازه قابل اعتماد باشه داره به قیمت های قدیم بهتون میده که خوبه اگه مغازه قابل اعتماد نست که تقلبین !

۱۲
۵ میل ۱۱۹ هزار تومان؛ بله لجند به معنای افسانه
مورد پسند دوست داران بولگاری آکوآ
روزانه، با طروارت؛ شیک و تابستانی
من که از رایحه‌های آبی خوشم می‌آید خیلی خوشم اومد
پخش بو و موندگاری هم مثل اینکه خوبه ؟

tehran corner
08-01-2013, 14:52

ام7 هم 150 ت

ممنون

هر سه خوب است
مهم سن تان است

اگر زیر ۲۵ سال هستید سی کی شاک
اگر بالای ۳۵ هستید ام سون
بین این دو هم لانویی

اگر امکان دارد آدرس جایی که قیمت کردید
بگویید

mohsenking
08-01-2013, 16:28
بچه ها بهترین جا که هم مناسب باشه و هم عطر زیاد داشته باشه کجاس؟
یه عطر واسه ۲۶ سال میخوام بگیرم واسه خانوم در حد 300 تومن، عطایی که دیدم میزنن ورساچه بوده و D&G
توب این َسلیقه ها یکی میخوام بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Atghia
08-01-2013, 17:37
یه عطر واسه ۲۶ سال میخوام بگیرم واسه خانوم در حد 300 تومن، عطایی که دیدم میزنن ورساچه بوده و D&G

من این دوتا رو خیلی میپسندم بنظرم دوتا عطر شیک و خاص هستند :

(البته اینیکی شیشه مشکی رنگش عالیه صورتیش به شخصه اصلا خوب نمیدونمش!)

این لینک اخری که میگذارم عطرهای جدید و خوبه این فصل هستند از برندهای معروف که میتونن انتخاب خوبی باشند:n16:

ravani_13
08-01-2013, 19:49
سلام به دوستان خودم

> بچه ها Golden Secret از Antoni Bandras رو خیلی وقت پیش بو کردم و به طرز عجیبی شبیه ۱ ملیون بود ، خواستم ببینم موندگاری و پخش هم مثل وان میلیون هست یا خیر . ( اگه پخش بو بالایی مثل وان داشته باشه واقعا با قیمت تقریبا نصف خیلی به صرفه تر هست )

> سوال دوم اینکه Silver Secret چه بویی داره و در چه مایه هایی هست و پخش خوبی داره یا خیر ؟ مثل گلدن عنبر و بوی فلزی داره ؟

> و شرمنده سوال اخر :) ، only the brave روکه داشتم ، یه عده میگفتن بوی ملایم و یه عده میگفتن بوی کمی خنک اما تلخ داره ، ایا عطری با رایحه شبیه سراغ دارید ولی با پخش و موندگاری بهتر ( منو راضی نمیکرد )

بسیار ممنون

دوستان کسی نیست ما رو کمک بکنه ؟ . ممنون

Atghia
08-01-2013, 20:41
سلام به دوستان خودم

بسیار ممنون

1-گلدن از لحاظ شیرین بودنش یجورایی به وان میلیون میزنه اما در حد اون پخش بوش بالا نیست:n18:
((جوز-چرم-زیره سیاه-سدر -سیب-عنبرسائل-فلفل))

2-خیلی خوشبو هست من به گلدن ترجیحش میدم ولی بوش یکنواخته یعنی اول و اخرش تغییر نوت خاصی نداره! حداقل من که متوجه نشدم!
((چرم-چوب-دارچین-فلفل-گریپ فروت-مشک-نعناع))

ravani_13
08-01-2013, 21:02
1-گلدن از لحاظ شیرین بودنش یجورایی به وان میلیون میزنه اما در حد اون پخش بوش بالا نیست:n18:
((جوز-چرم-زیره سیاه-سدر -سیب-عنبرسائل-فلفل))

2-خیلی خوشبو هست من به گلدن ترجیحش میدم ولی بوش یکنواخته یعنی اول و اخرش تغییر نوت خاصی نداره! حداقل من که متوجه نشدم!
((چرم-چوب-دارچین-فلفل-گریپ فروت-مشک-نعناع))

خیلی ممنون .

داداش این سیلور یعنی بوی گرم داره دیگه ؟ پخش خوبی هم داره ؟ ممنون

Atghia
08-01-2013, 21:17
خیلی ممنون .

داداش این سیلور یعنی بوی گرم داره دیگه ؟ پخش خوبی هم داره ؟ ممنون

پیشنهاد به دوستداران رایحه های تلخ با قیمت مناسب
عطر تلخ و شیرین آن (البته با کلاس کاری ضعیف تر اما قابل قبولی) شما را به یاد وان میلیون و بربری لندن خواهد انداخت.

به نقل از وبلاگ پرفیوم نیوز:n17:

من خودم از نزدیک برخورد داشتم موندگاریش خیلی خوبه اما پخش بوش رو نمیتونید مثلا به حساب وان میلیون بگذارید!:n06:

tehran corner
08-01-2013, 22:54

من سینما اثر مشهور ایو سن لوقن را پیشنهاد می‌دهم
عطریست بسیار دل انگیز و کاملا شگفت آور
که سلیقه هر خانم شیک پوش و طرفدار عطرهای خاص را به خود جلب میکند
رایحه‌ای که بعد از زدنش همه اسم آن را از شما سوال می‌کنند
۹۰ میل ۲۱۵ هزار تومان

mohsenking
08-01-2013, 23:09
من سینما اثر مشهور ایو سن لوقن را پیشنهاد می‌دهم
عطریست بسیار دل انگیز و کاملا شگفت آور
که سلیقه هر خانم شیک پوش و طرفدار عطرهای خاص را به خود جلب میکند
رایحه‌ای که بعد از زدنش همه اسم آن را از شما سوال می‌کنند
۹۰ میل ۲۱۵ هزار تومان

بوش تو چه مایه های هست؟
از کجا تهیه کنم بهتره؟
من کارم سمت بازار الان خونمونم سعادت، کجا پیشنهاد میدی بگیرم که اصل هم باشه؟

tehran corner
08-01-2013, 23:32
بوش تو چه مایه های هست؟
از کجا تهیه کنم بهتره؟

سینما سوپر استاری واقعی که در جمع همچون طلا می درخشد.
سینما برای خانم هایی طراحی شد که رایحه های شیک و مجلل در درعین حال نرم و ابریشمین را می پسندند.
عطری ارزشمند برای آنهایی که شامه ای سخت پسند دارند و همه چیز را با هم می خواهند.
حقیقتیست که این عطر ارزش پرداخت هر هزینه ای را دارد و طرفدارانش قدر آن را می دانند.

یک ایده آل
به دنبال رایحه ای گرم هستید؟ آزار دهنده نبوده ، ملایم و نرم باشد؟ لوکس و مجلل
با اعتماد به نفس ، شاد و درخشان ، رمانتیک و پر جلا ؟ جذاب و هوس انگیز و .......... سینما انتخاب خوبی خواهد بود.

سینما با ترکیبی کمی با طراوت و ترش مزه از پوست نارنج باز می شود در همین بین رایحه ای وانیلی(شیرین) -پودری
که شباهت خفیفی به تنباکو نیز دارد در آن حس می شود. طراوت بسیار ضعیف و زودگذر فوراً حذف می شود
و جای آن را عطر وانیلی-پودری که با گل ها و یک گرمای ابریشمین ترکیب شده است می گیرد. بسیار پر جلا و درخشان

کاراکتر عطر
او برای جلب نظر نیازی به چیزی ندارد ، وقتی وارد می شود جلوه خاص او با اعتماد به نفس و گیرایی در آمیخته
و تمامی نگاه ها را به خود معطوف می کند. بر جذابیت و گرمای وجودی خود واقف است. به دست آوردن او سخت است

هایلند آرژانتین؛ سفیر گلستان
نوبهار گلستان؛ روشا میلادنور
سنگ وزرا

mohsenking
08-01-2013, 23:45
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
قیمتش توی گلستان هم همینی هست که شما گفتین؟

tehran corner
09-01-2013, 00:27
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
قیمتش توی گلستان هم همینی هست که شما گفتین؟

بوش تو چه مایه های هست؟
از کجا تهیه کنم بهتره؟

خواهش می‌کنم؛ قیمت دقیق گلستان ندارم؛ ولی باید توی این رنج باشد
کوچه مروی گالری شیرین؛ تک می‌فروشد به قیمت عمده

mohsenking
09-01-2013, 00:30

مروی میتونم از محل کارم برم، خوبه اونجا
ممنون دوست عزیز، خیلی لطف کردین

mohsenking
10-01-2013, 01:51

از گلستان گرفتم. 210
خیلی خوشبوه، فروشنده گفت هر کی اینو معرفی کرده حرفه ای بوده!

tehran corner
10-01-2013, 12:57
از گلستان گرفتم. 210
خیلی خوشبوه، فروشنده گفت هر کی اینو معرفی کرده حرفه ای بوده!

خوشحالم که خوشتان آمده؛ به مبارکی
دیشب توی هایلند نگاه کردم دیدم گذاشته ۲۲۲ تومان
خوبه شما ارزان‌تر از آنجا گرفتید

optis2005
10-01-2013, 21:43
هر سه خوب است
مهم سن تان است

اگر زیر ۲۵ سال هستید سی کی شاک
اگر بالای ۳۵ هستید ام سون
بین این دو هم لانویی

اگر امکان دارد آدرس جایی که قیمت کردید
بگویید
ممنون
از یه فروشگاه تو کرج قیمت کردم

mohsenking
11-01-2013, 20:56
دوست عزیز یه عطر 50 60 تمدنی مردونه هم واسه 33 سال میخوام

tehran corner
11-01-2013, 22:17
دوست عزیز یه عطر 50 60 تمدنی مردونه هم واسه 33 سال میخوام

ادکلن 24The Following

ایده ساخت این عطر از شخصیت اصلی سریال 24 یعنی Jack Bauer سرچشمه می گیرد.
بنابر گفته کمپانی تولید کننده این عطر فضای سریال 24 را برای شما تداعی خواهد کرد.
نت ابتدایی این عطر با اسطوخودوس،ماندارین،نارنج و ترنج آغاز می شود و با رایحه ای ظریف از لیمو به پایان می رسد.
نت میانی شامل جوز،دارچین،فلفل صورتی ،نعناع،زیره ی سیاه و رازیانه می گردد و نت پایانی نیز ترکیبی از عنبر،مشک،بلوط،وانیل و چوب می باشد.

f.t.g
12-01-2013, 00:58
دوستان کسی نیست ما رو کمک بکنه ؟ . ممنون

موندگاری گلدن و خصوصا پخش بوی این عطر قابل قیاص با وان میلیون نیست (البته اصل)

در مورد اونلی د بریو میتونید ادکلن اسنزا از ارمندجیلو زگنا رو تست کنید. البته خیلی سخت گیر میاد. البته موندگاری این ادکلن (دیزل) خوب بوده و نمیدونم چرا شما رو راضی نکرد.:n13:

رایحه ایی هم خنک و ملایم به همرا ادویه جات معطر داره

tehran corner
12-01-2013, 13:19
کتزو هوم اسپرت ادکلن جدیدی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است
رایحه‌ی ابتدایی نعنا؛ ادویه‌های معطر و زنجفیل
در نت بعدی لیمو؛ سدر؛ گریپفروت؛ ویتور به مشام می‌رسد
رایحه‌‌ی پایانی هم گل شمعدانی است
عطری شاداب و رها است
به هیچ عنوان هیچ تشابهی با لئوباق اثر مشهور کنزو ندارد
خودش است؛ همان طور که می‌دانید در ۱۲ به خاطر المپیک لندن
در تمامی ادکلن‌های اسپرتی که تولید شد رایحه نعنا بیس اصلی را تشکیل می‌دهد
اینجا هم ما با نعنا سر و کار داریم
ولی این بوی نعنا را تا حالا جایی حس نکردید
در تمامی نت‌های کنزو هوم اسپرت رایحه‌ی دریا به مشام می‌رسد
وقتی این ادکلن اسپری می‌کنید احساس می‌کنید
دارید کنار ساحل فوتبال ساحلی می‌زنید
نسیم دریا به‌تان می‌خورد

sharif.1.attar
12-01-2013, 14:42
عطرها از نظر پسند مشتری به دو دسته ی:
1. غیرقطبی؛
2. قطبی،
تقسیم می شوند.
عطرهای غیرقطبی، عطرهایی هستند که خیلی مهیّج نیستند. امّا تعداد کمی از مردم از آن­ها بدشان می­آید. معمولاً عطرهای غیرقطبی عطرهایی هستند که یادآور رایحه ی مهم­ترین محصولات عرف بازار باشند.
این عطرها برای مشتری، نشانه ی کیفیّت بالا بوده و قابل اعتماد تلقّی می­شوند. زیرا مصرف­کننده، آن را با محصول پیشتازِ بازار که شاخص کیفیّتی وی به شمار می­رود، مرتبط می­داند.
بعلاوه بدلیل عملکرد خوب­شان از نظر مصرف­کنندگان از قبل انتخاب شده­ اند. مثال بارز پیشتاز عطر غیرقطبی که استاندارد کیفی رایحه ی آن دسته را مستقر نمود، می­توان از محصولات نوزاد در آمریکا نام برد. حدّاقل برای نیم قرن در این بازار، هیچ محصولی شانسی برای فروش نداشت مگر اینکه به صورت کم و بیش نزدیک، از رایحه ی مورد استفاده در محصولات نوزاد جانسون تقلید می­نمود.

رایحه های غیرقطبی، رایحه­های ابتکاری و متفاوت از رایحه ی عرف بازارند. مردم معمولاً عطری را که می شناسند و همه از آن استفاده می نمایند، می پسندند. لذا ممکن است این نوع عطرها مورد پسند همه ی اقشار واقع نشود. یعنی از یک طرف، برخی عاشقانه به این عطرها علاقه مند و از طرف دیگر برخی از مردم از این نوع عطرها متنفّرند. یک مثال از این نوع عطر، می توان به عطر بروت اشاره نمود.

f.t.g
12-01-2013, 15:01
عطرها از نظر پسند مشتری به دو دسته ی:
1. غیرقطبی؛
2. قطبی،
تقسیم می شوند.
عطرهای غیرقطبی، عطرهایی هستند که خیلی مهیّج نیستند. امّا تعداد کمی از مردم از آن­ها بدشان می­آید. معمولاً عطرهای غیرقطبی عطرهایی هستند که یادآور رایحه ی مهم­ترین محصولات عرف بازار باشند.
این عطرها برای مشتری، نشانه ی کیفیّت بالا بوده و قابل اعتماد تلقّی می­شوند. زیرا مصرف­کننده، آن را با محصول پیشتازِ بازار که شاخص کیفیّتی وی به شمار می­رود، مرتبط می­داند.
بعلاوه بدلیل عملکرد خوب­شان از نظر مصرف­کنندگان از قبل انتخاب شده­ اند. مثال بارز پیشتاز عطر غیرقطبی که استاندارد کیفی رایحه ی آن دسته را مستقر نمود، می­توان از محصولات نوزاد در آمریکا نام برد. حدّاقل برای نیم قرن در این بازار، هیچ محصولی شانسی برای فروش نداشت مگر اینکه به صورت کم و بیش نزدیک، از رایحه ی مورد استفاده در محصولات نوزاد جانسون تقلید می­نمود.

رایحه های غیرقطبی، رایحه­های ابتکاری و متفاوت از رایحه ی عرف بازارند. مردم معمولاً عطری را که می شناسند و همه از آن استفاده می نمایند، می پسندند. لذا ممکن است این نوع عطرها مورد پسند همه ی اقشار واقع نشود. یعنی از یک طرف، برخی عاشقانه به این عطرها علاقه مند و از طرف دیگر برخی از مردم از این نوع عطرها متنفّرند. یک مثال از این نوع عطر، می توان به عطر بروت اشاره نمود.

بسیار زیبااااااااااا

واقعا تجدیدی شد از خاطرات بسیار خوب گذشته

rezaafsharpoor
12-01-2013, 15:30
سلام خدمت دوستای عزیز.یه ادکلن می خواستم به معرفی کنید که با بوی سیگار یه بوی خوب تولید کنه چون من خودم سیگاریم و خیلی دنبال یه همچین ادکلنیم.قیمتش تو مایه های 100 تومن

f.t.g
12-01-2013, 15:44
سلام خدمت دوستای عزیز.یه ادکلن می خواستم به معرفی کنید که با بوی سیگار یه بوی خوب تولید کنه چون من خودم سیگاریم و خیلی دنبال یه همچین ادکلنیم.قیمتش تو مایه های 100 تومن

بهترین گزینه برای شما با رنج قیمت درخواستی به نظر من یاتاقان هست

rezaafsharpoor
12-01-2013, 15:54

خیلی ممنون از راهنمایی تون.چندتا سوال داشتم.ادکلن pal zileri :sartoriale رو قیمت ندارید حدودا چنده؟ و اینکه یه زمانی یه ادکلنی بود به اسم سیگار.الان اصل اون ادکلن رو چجوری می تونم تهیه کنم؟

f.t.g
12-01-2013, 16:02
خیلی ممنون از راهنمایی تون.چندتا سوال داشتم.ادکلن pal zileri :sartoriale رو قیمت ندارید حدودا چنده؟ و اینکه یه زمانی یه ادکلنی بود به اسم سیگار.الان اصل اون ادکلن رو چجوری می تونم تهیه کنم؟

خواهش میکنم

قیمت ادکلن مورد نظر رو ندارم
ادکلن سیگار هم اصلش خیلی سخت گیر میاد ولی پیدا میشه

Atghia
12-01-2013, 23:18

ببخشید اقا فرید این یاتاقان از کدوم برند هست؟:n13: بعد میشه انگلیشش رو لطف کنید؟:n18:
چون خودم به نتیجه رسیدم زحمت شما رو کم میکنم:n06:
yatagan
از
caron
اینم توضیحات مربوطه برای اونایی که مایلند بیشتر بشناسندش

ravani_13
12-01-2013, 23:47
موندگاری گلدن و خصوصا پخش بوی این عطر قابل قیاص با وان میلیون نیست (البته اصل)

در مورد اونلی د بریو میتونید ادکلن اسنزا از ارمندجیلو زگنا رو تست کنید. البته خیلی سخت گیر میاد. البته موندگاری این ادکلن (دیزل) خوب بوده و نمیدونم چرا شما رو راضی نکرد.:n13:

رایحه ایی هم خنک و ملایم به همرا ادویه جات معطر داره

ممنون

داداش این زگنا رو قبلا یه فروشنده بهم معرفی کرد ولی جایی واسه تست ندیدم ، رایحه واقعا به اون نزدیکه ؟ و موندگاری و پخش بهتری داره ؟

داداش اگه واقعا کارش درسته تا بگیرمش

اگه مثل کت هاش باشه که حتما خوبه

tehran corner
13-01-2013, 02:18
اوایل دهه هفتاد توی تهران مد شده بود می‌گفتند یاتاقان بوی حشیش می‌ده : دی

mohsenking
13-01-2013, 11:54
ادکلن 24The Following

ایده ساخت این عطر از شخصیت اصلی سریال 24 یعنی Jack Bauer سرچشمه می گیرد.
بنابر گفته کمپانی تولید کننده این عطر فضای سریال 24 را برای شما تداعی خواهد کرد.
نت ابتدایی این عطر با اسطوخودوس،ماندارین،نارنج و ترنج آغاز می شود و با رایحه ای ظریف از لیمو به پایان می رسد.
نت میانی شامل جوز،دارچین،فلفل صورتی ،نعناع،زیره ی سیاه و رازیانه می گردد و نت پایانی نیز ترکیبی از عنبر،مشک،بلوط،وانیل و چوب می باشد.

من ۲۴ قبلا داشتم، اولش بوش خوب بود ولی بعد از یه مدت که به نصف هم نرسیده بود خیلی بد شد طوری که میزدم دیگه خونه رام نمیدادن!
بخاطر همین خاطره خوبی ازش ندارم
بجز این چی رو معرفی میکنید؟

tehran corner
13-01-2013, 14:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی رنج قیمت شما من هر چی گشتم غیر از ۲۴ چیز دیگر یادم نیومد
محصولات ریو قیمتشان ۵۵ تومان است که من پیش‌نهاد نمی‌دهم
به نظرم یک ادکلن اصل با حجم پایین بخرید خیلی بهتر است

تا بخواهید محصولات ریو یا هر محصول مشابهه دیگری را ۱۰۰ میلش بخرید

جرجو آرمانی اسپرت ۳۰ میل ۵۹ هزار تومان

همین طور دیاموند فور من امپوریو آرمانی ۵۰ میلش ۵۹ هزار تومان

و لو لی هی ال امپوریو آرمانی ۵۰ میلش ۷۰ تومان

Atghia
13-01-2013, 21:29
من ۲۴ قبلا داشتم، اولش بوش خوب بود ولی بعد از یه مدت که به نصف هم نرسیده بود خیلی بد شد طوری که میزدم دیگه خونه رام نمیدادن!
بخاطر همین خاطره خوبی ازش ندارم
بجز این چی رو معرفی میکنید؟

این عطر خیلی خوشبو هستش:n06:جدیدا قیمت گرفتم حجم100میل 53تومن:n01:

tehran corner
13-01-2013, 22:03
توی سرمای این شب‌های تهران
لانویی دلوم پرفیوم خیلی می‌چسبد
توی پاییز اصلن خودش را نشان نمی‌داد
ولی هر چقدر هوا دارد به قول صادق هدایت لوطی کش می‌شود
لانویی دلوم پرفیوم خودش را بیشتر نشان می‌دهد
الان از پرفیومش خیلی بیشتر از ادوتویلتش خوشم می‌آید

f.t.g
13-01-2013, 22:29
توی سرمای این شب‌های تهران
لانویی دلوم پرفیوم خیلی می‌چسبد
توی پاییز اصلن خودش را نشان نمی‌داد
ولی هر چقدر هوا دارد به قول صادق هدایت لوطی کش می‌شود
لانویی دلوم پرفیوم خودش را بیشتر نشان می‌دهد
الان از پرفیومش خیلی بیشتر از ادوتویلتش خوشم می‌آید
پیرو حرف دوست خوبمون
خیلی ها از پخش بو و موندگاری این ادکلن گلایه داشتند ولی تنها جواب من به آنها استفاده در زمستان بود.

البته گزینه ایی به نام پیور هوانا رو هم باید برای این هوا در نظر داشت که توی این هوا بدجور خود نمایی میکنه:n06:

hadinba
14-01-2013, 14:26
پیرو حرف دوست خوبمون
خیلی ها از پخش بو و موندگاری این ادکلن گلایه داشتند ولی تنها جواب من به آنها استفاده در زمستان بود.

البته گزینه ایی به نام پیور هوانا رو هم باید برای این هوا در نظر داشت که توی این هوا بدجور خود نمایی میکنه:n06:

والا من هنوز EDP این ادکلن و تست نکردم . بوش یکم فرق داره با EDT اِش ؟ یکی گفته تا 4-5 ساعت پخش بو داره موندگاری هم تا 12 ساعت ( EDT شو گفته ) ! ولی خیلیا شاکین از پخش و موندگاریش خدایی!

mohsenking
14-01-2013, 19:27
خوشحالم که خوشتان آمده؛ به مبارکی
دیشب توی هایلند نگاه کردم دیدم گذاشته ۲۲۲ تومان
خوبه شما ارزان‌تر از آنجا گرفتید

امروز مروی بودم، حالم گرفته شد، دیدم اونجا گذاشته 160، شاخ دراوردم انقد تفاوت رو دیدم! ینی انقد اختلاف داره مروی با جاهای دیگه؟! فکر میکردم دیگه نهایتا ۲۰۰ باشه اونجا

tehran corner
14-01-2013, 21:50
امروز مروی بودم، حالم گرفته شد، دیدم اونجا گذاشته 160، شاخ دراوردم انقد تفاوت رو دیدم! ینی انقد اختلاف داره مروی با جاهای دیگه؟! فکر میکردم دیگه نهایتا ۲۰۰ باشه اونجا

اشکال ندارد؛ برای هممون پیش اومده
بازار تک می‌فروشد به قیمت عمده
ولی مهم اصل بودن است
توی بازار خیلی‌ها فیک به جای اصل می‌فروشند
باید از جای معتبر خرید کرد

tehran corner
14-01-2013, 22:04
EDP لانویی دلوم با نسخه EDT ش فرق دارد
در توی ادوتویلتش بوی هل؛ لاوندر؛ برگاموت؛ زیره سیاه به مشام می‌رسد

ولی در پرفیومش ما بوی غلیظ میوه‌ای داریم به همراه فلفل سیاه؛ لاوندر؛ وانیل؛ بادیان رومی؛ ویتور؛ پچولی
به جرات می‌گویم لانویی دلوم ایو سن لوقن نسخه پرفیومش با نسخه ادوتویلتش خیلی فرق می‌کند

با اینکه نسخه ادوتویلتش خیلی پرفروش‌تر و محبوب‌تر است
ولی من از نسخه پرفیومش در هوای سرد بیشتر خوشم می‌آید

نسخه ادوتویلتش به درد پاییز می‌خورد ولی پرفیومش به درد چله زمستان
هر دو نسخه اگر اصل باشد ماندگاری و پخش بویشان حرف ندارد

به نظر من از ۴ الی ۵ ساعت ۱۲ ساعت هم گذشته است
تا یک هفته ماندگاری دارد و چار تا پنچ روز هم پخش بو

این رایحه از زمان اسپری تا پخش بو رفت و برگشت‌های مختلفی را تجربه می‌کند
یک لحظه یک بویی می‌دهد یک ساعت بعد یک بوی دیگر
هر لحظه و هر زمان برای خودش داستانی دارد

رایحه ی مرموز و اسرار آمیز این عطر آن را به یکی از محصولات جاودانه ی جهان تبدیل کرده
که جذابیت های خود را در سال های دورتری در آینده توسط طرفداران بی شمارش به تصویر خواهد کشید

f.t.g
14-01-2013, 22:08
والا من هنوز EDP این ادکلن و تست نکردم . بوش یکم فرق داره با EDT اِش ؟ یکی گفته تا 4-5 ساعت پخش بو داره موندگاری هم تا 12 ساعت ( EDT شو گفته ) ! ولی خیلیا شاکین از پخش و موندگاریش خدایی!

بله بوی پرفیوم با تولیت متفاوت هست. در پرفیوم رایحه کمی حالت فروتی (میوه ایی) به خودش میگیره و البته به صورت خشک و مجلسی که خیلی شیکش میکنه. موندگاری حتی بالای 12 ساعت هم تضمین میکنم. اونهایی که ناراضی هستند به دلیل نوع بوی این عطر هست. رایحه به گونه ایی هست که مشام خیلی زود بهش عادت میکند چون از اون اسپایسی های شرقی نیست:n13:

satansilent
14-01-2013, 23:57
دوستان ادکلن های rio collection رو پیشنهاد می کنید؟
مثلا اون 2 تا که می گن بویه مشابه euphoria-chanell allur sport داره؟
موندگاری دارن یا اصلا بی خیال این برند بشم و تو این رنج قیمت برم سراغ چیزه دیگه ای..من قبلا euphoria میزدم که از بوش راضی بودم اما موندگاریش نه, یکی از بچه همینجا captain black رو پیشنهاد داده بود.

hadinba
15-01-2013, 00:16
بله بوی پرفیوم با تولیت متفاوت هست. در پرفیوم رایحه کمی حالت فروتی (میوه ایی) به خودش میگیره و البته به صورت خشک و مجلسی که خیلی شیکش میکنه. موندگاری حتی بالای 12 ساعت هم تضمین میکنم. اونهایی که ناراضی هستند به دلیل نوع بوی این عطر هست. رایحه به گونه ایی هست که مشام خیلی زود بهش عادت میکند چون از اون اسپایسی های شرقی نیست:n13:

فرید جان می دونی که من شمالم. این موندگاری که میگی قاعدتا" تو حالت استاندارد هست ؛ نه برای آب و هوای شرجی شمال؟ میشه اعداد و ارقام تقریبی بدی از پخش بو و موندگاری EDP و EDT این عطر؟ موندگاری 12 ساعت هم برای من خوبه ، ولی پخش ...

tehran corner
15-01-2013, 02:14
دوستان ادکلن های rio collection رو پیشنهاد می کنید؟
مثلا اون 2 تا که می گن بویه مشابه euphoria-chanell allur sport داره؟
موندگاری دارن یا اصلا بی خیال این برند بشم و تو این رنج قیمت برم سراغ چیزه دیگه ای..من قبلا euphoria میزدم که از بوش راضی بودم اما موندگاریش نه, یکی از بچه همینجا captain black رو پیشنهاد داده بود.

ریو کالکشن یک زمانی ارزان بود
خوب به خاطر ارزان بودن می‌شد حرفی نزد
ولی الان ۵۵ تومان است
به لعنت شیطان هم نمی‌ارزد
حیف یک هزار تومان پول دادن برایش

کاپیتان بلک اگر از بویش خوشتان می‌آید
خوب است؛ فقط یادتان باشد چند نوع دارد
یکیش هست خیلی بوش قوی است؛ جلدش چرمی است؛ جعبه‌اش چوبی است
یکی دیگر بوش ملایم‌تر است؛ شیشه‌اش شفاف است؛ مایع داخل آن را می‌توانید ببینید
بسته به میل خودتان انتخاب کنید

satansilent
15-01-2013, 02:59
مرسی دوست عزیز
کاپتان بلک رو هنوز بو نکردم رفتم برای خرید اون رو مد نظر قرار می دم.
راستی حالا که ریو مناسب نیست زیر 100 چی پیشنهاد می دید با توجه به اینکه ادکلن قبلیم euphoria for Men بوده؟ (البته از موندگاریش راضی نبودم اما عاشق بوشم)

tehran corner
15-01-2013, 13:19
مرسی دوست عزیز
کاپتان بلک رو هنوز بو نکردم رفتم برای خرید اون رو مد نظر قرار می دم.
راستی حالا که ریو مناسب نیست زیر 100 چی پیشنهاد می دید با توجه به اینکه ادکلن قبلیم euphoria for Men بوده؟ (البته از موندگاریش راضی نبودم اما عاشق بوشم)

شما اگر از ایفوریا خوشتان آمده؛ ولی از ماندگاری‌اش گلایه دارید
می‌توانید ایفوریا اینتنس را امتحان کنید؛ تندتر از خود ایفوریا است و ماندگاری‌اش بهتر است

به شما پیشنهاد می‌کنم بلک کنت کول و انک نوآق لالیک بو کنید
ماندگاری و پخش بویشان به شرط اصل بودن حرف ندارد

alone one
15-01-2013, 15:31

EDP لانویی دلوم با نسخه EDT ش فرق دارد
در توی ادوتویلتش بوی هل؛ لاوندر؛ برگاموت؛ زیره سیاه به مشام می‌رسد

ولی در پرفیومش ما بوی غلیظ میوه‌ای داریم به همراه فلفل سیاه؛ لاوندر؛ وانیل؛ بادیان رومی؛ ویتور؛ پچولی
به جرات می‌گویم لانویی دلوم ایو سن لوقن نسخه پرفیومش با نسخه ادوتویلتش خیلی فرق می‌کند

با اینکه نسخه ادوتویلتش خیلی پرفروش‌تر و محبوب‌تر است
ولی من از نسخه پرفیومش در هوای سرد بیشتر خوشم می‌آید

نسخه ادوتویلتش به درد پاییز می‌خورد ولی پرفیومش به درد چله زمستان
هر دو نسخه اگر اصل باشد ماندگاری و پخش بویشان حرف ندارد

به نظر من از ۴ الی ۵ ساعت ۱۲ ساعت هم گذشته است
تا یک هفته ماندگاری دارد و چار تا پنچ روز هم پخش بو

این رایحه از زمان اسپری تا پخش بو رفت و برگشت‌های مختلفی را تجربه می‌کند
یک لحظه یک بویی می‌دهد یک ساعت بعد یک بوی دیگر
هر لحظه و هر زمان برای خودش داستانی دارد

رایحه ی مرموز و اسرار آمیز این عطر آن را به یکی از محصولات جاودانه ی جهان تبدیل کرده
که جذابیت های خود را در سال های دورتری در آینده توسط طرفداران بی شمارش به تصویر خواهد کشید

والا منم مدتهاست سوال واسم پیش اومده راجع به این ادکلن
اینکه گفته میشه EDP و EDT بباهم فرق دارن که به گفته دوستان فرق دارن،حالا باتوجه به توضیحاتی که در مورد زمان استفاده این دو نوع و رایحش گفتین در مجموع کدوم یکیو چه از نظر دلپذیریه رایحه در درجه اول و بعد ماندگاری و ... پیشنهاد میکنن دوستان؟
دومین مورد درمورد مدت ملندگاری هس،خیلی اختلاف نظر درموردش هس،یکی میگه کمه و یکی میگه زیاده،یعنی دوستانیکه میگن مدت ماندگاریش پایینه غیر اصلشو تهیه کردن یا با پوستشون این عطر سازگار نبوده یا ...؟دلیل واقعا چیه؟

MOHAMMAD2010
15-01-2013, 16:37
ریو کالکشن یک زمانی ارزان بود
خوب به خاطر ارزان بودن می‌شد حرفی نزد
ولی الان ۵۵ تومان است
به لعنت شیطان هم نمی‌ارزد
حیف یک هزار تومان پول دادن برایش
حرف شما درسته ولی خب اونی که 50 تومن بیشتر پول نداره مجبوره از همینا بخره دیگه
یه چیزه دیگه هم اینه 20 تومن اون موقع با 50 تومن الان ارزشش یکیه چون در واقع ارزش پول ما کم شده !

دومین مورد درمورد مدت ملندگاری هس،خیلی اختلاف نظر درموردش هس،یکی میگه کمه و یکی میگه زیاده،یعنی دوستانیکه میگن مدت ماندگاریش پایینه غیر اصلشو تهیه کردن یا با پوستشون این عطر سازگار نبوده یا ...؟دلیل واقعا چیه؟
من خودم پرفیوم رو دارم پخش بوش متوسط هست و موندگاریش واقعا عالیه در حد 1 روز روی لباس حتی !

satansilent
15-01-2013, 18:31
چند روز پیش yves saint laurent la nuit de l'homme رو تو هایلند امتحان کردم 1 روز کامل بوش رو مچ دستم بود 3 ساعت اول بوش تندتره و خانوما شاید خوششون نیاد اما بعدش بوش ملایم تر میشه, روز دوم هم بود اما باید بینی رو بهش نزدیک می کردم , جالب اینجا بود هر وقت دستم رو می شستم مخصوصا اواخر روز اول بوش دوباره پخش میشد(پوستم فکر کنم چربه)..حتما اصل بوده دیگه اما قیمتش زیاد بود 279 تومن بود
:n10:
burberry london رو هم امتحان کردم بوی ملایمی داشت که رو پوست من 5 ساعت بیشتر نموند البته تا اواخر روز اگه بینی رو نزدیک پوست می کردی هنوز استشمام میشد..بیشتر بدرد تماس با خانوم ها می خوره!
شاید رو لباس بوی اینا بیشتر هم بمونه(نمیدونم پستم چرا همش بهم می ریزه):n09:

f.t.g
15-01-2013, 23:23
فرید جان می دونی که من شمالم. این موندگاری که میگی قاعدتا" تو حالت استاندارد هست ؛ نه برای آب و هوای شرجی شمال؟ میشه اعداد و ارقام تقریبی بدی از پخش بو و موندگاری EDP و EDT این عطر؟ موندگاری 12 ساعت هم برای من خوبه ، ولی پخش ...

والا خودتون بهتر میدونید که اعداد و ارقام دادن در مورد چنین چیزهایی چاره ساز نیست.

یک مورد هم که من نظرم با خیلی ها متفاوت هست اینه که به نظر من عطر توی آب و هوای شرجی بهتر دوام میاره تا آب و هوای خشک. این نظر شخصی بنده هست که احتمالا مخالفان زیادی هم داره:n18:

sharif.1.attar
15-01-2013, 23:30
والا خودتون بهتر میدونید که اعداد و ارقام دادن در مورد چنین چیزهایی چاره ساز نیست.

یک مورد هم که من نظرم با خیلی ها متفاوت هست اینه که به نظر من عطر توی آب و هوای شرجی بهتر دوام میاره تا آب و هوای خشک. این نظر شخصی بنده هست که احتمالا مخالفان زیادی هم داره:n18:

منم قبول دارم. عطر تو هوای مرطوب بیشتر می مونه. ولی هوای شمال گرم هست و ماندگاری عطر در هوای گرم کمتر از هوای سرد می باشد.

MOHAMMAD2010
15-01-2013, 23:37

نه اتفاقا درسته چون تبخیر تو این هوا کمتره ولی یه جای خشک تبخیر به شدت بالاست

hadinba
16-01-2013, 00:43

منم قبول دارم. عطر تو هوای مرطوب بیشتر می مونه. ولی هوای شمال گرم هست و ماندگاری عطر در هوای گرم کمتر از هوای سرد می باشد.

نه اتفاقا درسته چون تبخیر تو این هوا کمتره ولی یه جای خشک تبخیر به شدت بالاست

در مورد موندگاری آره ، علی القاعده تاثیر رطوبت باید مثبت باشه ، ولی نظر شخصی بنده در مورد پخش بو عکس هست. این رطوبت پخش بو رو کم می کنه! ادکلنی هم که موندگار باشه ولی پخش بوش خوب نباشه ، ادکلن نیست !!!!! :n02::n10:

sharif.1.attar
16-01-2013, 00:49
در مورد موندگاری آره ، علی القاعده تاثیر رطوبت باید مثبت باشه ، ولی نظر شخصی بنده در مورد پخش بو عکس هست. این رطوبت پخش بو رو کم می کنه! ادکلنی هم که موندگار باشه ولی پخش بوش خوب نباشه ، ادکلن نیست !!!!! :n02::n10:

درسته. در هوای مرطوب به علّت کم شدن تبخیر مولکول های عطر هم ماندگاری زیاد می شود هم پخش رایحه کم.

mhek
16-01-2013, 11:46
سلام به همه دوستان...

یه مدتی مشغول کاری بودم نشد اینجا سر بزنم...مجبور شدم کلی صفحه رو یکجا بخونم..
توی این مدت یک عطر بیشتر نخریدم....بعنی نشد که بخرم :n02:
عطر Rive Gauche از YSL که خیلی وقت بود دنبالش بودم بالاخره شرایط فراهم شد و دست ما رسید...:n20:
همونطور که میدونید مشهور ترین عطر با بوی معروف آرایشگاهی (Barber shop vibe) هستش...:n12:

راستی یه سری سمپل که معمولا نیچ هستند موجود هست که میخوام با سمپل های دیگه معاوضشون بکنم...
اگر کسی سمپل داره و مایل به معاوضه هست پیام بده...
سمپل ها از شرکت هایی مثل بوند و امواج و تام فورد و کرید و ........هستند..اکثرا هم آفیشال...

amir_68
16-01-2013, 14:57
دوستان دیروز یه ch men خریدم.اصلا عاشق بوش شدم ماندگاریشم خیلی خوبه.

MOHAMMAD2010
16-01-2013, 15:02
دوستان دیروز یه ch men خریدم.اصلا عاشق بوش شدم ماندگاریشم خیلی خوبه.

منم بوش رو خیلی دوست دارم
چند خریدی ؟
پخش بوش شنیدم از موندگاری بهتره درسته ؟

amir_68
16-01-2013, 15:28
از اشنا خریدم 180 الان گفت 230 فاکتور میشه.اره پخش بوش که فوق العادس هر کی رد میشه میگه عطرت چیه :n01:

MOHAMMAD2010
16-01-2013, 16:01
از اشنا خریدم 180 الان گفت 230 فاکتور میشه.اره پخش بوش که فوق العادس هر کی رد میشه میگه عطرت چیه :n01:

مبارک باشه داداش
ولی فکر نکنم بالای 200 شده باشه !
چند تا سایت هم قیمت روز همون 180 -190 هست

alone one
16-01-2013, 23:49
اینکه گفته میشه EDP و EDT بباهم فرق دارن که به گفته دوستان فرق دارن،حالا باتوجه به توضیحاتی که در مورد زمان استفاده این دو نوع و رایحش گفتین در مجموع کدوم یکیو چه از نظر دلپذیریه رایحه در درجه اول و بعد ماندگاری و ... پیشنهاد میکنن دوستان؟

دوستان دیگه نظری ندارن؟

Morphling
17-01-2013, 00:55
سلام به همگی

بچه ها تا حالا کسی از سایت عطر افشان خرید کرده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی می دونه کاراش اصلین یا نه؟چون مثلا لالیک 100 میل رو یه کم زیادی ارزون میداد.
اگرم یه ادکلن خوب چوبی تو مایه های he wood سراغ دارین ممنون می شم معرفی کنین

f.t.g
18-01-2013, 11:00
سلام به همه دوستان...

عطر Rive Gauche از YSL که خیلی وقت بود دنبالش بودم بالاخره شرایط فراهم شد و دست ما رسید...:n20:
همونطور که میدونید مشهور ترین عطر با بوی معروف آرایشگاهی (Barber shop vibe) هستش...:n12:

راستی یه سری سمپل که معمولا نیچ هستند موجود هست که میخوام با سمپل های دیگه معاوضشون بکنم...
سمپل ها از شرکت هایی مثل بوند و امواج و تام فورد و کرید و ........هستند..اکثرا هم آفیشال...

به سلامتی

محمد حسین عزیز بالاخره گیرش اوردی!!؟ از ایران خریدی؟

باز خوبه که پیدا کردی ما هنوز اندر خم یک اپیوم پرفیوم مونده ایم:n15:

f.t.g
18-01-2013, 11:05
سلام به همگی

بچه ها تا حالا کسی از سایت عطر افشان خرید کرده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی می دونه کاراش اصلین یا نه؟چون مثلا لالیک 100 میل رو یه کم زیادی ارزون میداد.
اگرم یه ادکلن خوب چوبی تو مایه های he wood سراغ دارین ممنون می شم معرفی کنین

دوست گرامی فکر کنم شما دارید اشتباه میکنید. اون لالیکی که دید و قیمتش هم فکر کنم 50-55 بوده نمونه ریو ادکلن لالیک هست وگرنه خود لالیک رو دارند 115 میدن!!!

بابت ادکلن چوبی هم میتونید تستی بر سیگناتور از کنت کول داشته باشید. رایحه بسیار ملایم و دلنشین از چوب. دربش هم باید حتما حالت آهن ربایی داشته باشه چون تقلبیش رو دیدم

mhek
18-01-2013, 11:39
به سلامتی

محمد حسین عزیز بالاخره گیرش اوردی!!؟ از ایران خریدی؟

باز خوبه که پیدا کردی ما هنوز اندر خم یک اپیوم پرفیوم مونده ایم:n15:

بله فرید جان... یکی از دوستان از آمریکا برام فرستاد..اینجا هرچی گشتم نبود.

حدود 55 دلار پام در اومد (کمی گرون افتاد) ولی انصافا خیلی خوشبو هستش و ماندگاری و پخش خوبی داره..البته با توجه به قیمت بالای عطر در ایران 55 دلار هم خیلی بد نیست(اون موقعی که خریدم دلار 3 تومن بود)
125 میل هستش....
تولیدش با فرمول و شیشه قبلی متوقف شده و نوع جدیدش هم حدود 75 دلار قیمتش هست (برای 80 میل)..

اپیوم پرفیوم خیلی تولیدش کم بوده...قیمتشم بالاست (حدود 80 -90 دلار برای 50 میل)...
بیشتر افرادی که دارنش نمیفروشنش و به همین خاطر خیلی تو ای بی هم برای فروش گذاشته نمیشه...
من دنبالش هستم هنوز...اگه یکی از سایتهای معروف توی امریکا بذارتش برای فروش میشه تهیش کرد(هرازگاهی این اتفاق میفته ).البته نمیدونم با این قیمت دلار بصرفه یا نه...

ولی انصافا کمپانی YSL حرف نداره...تا حالا نشده کاری از این شرکت تست بکنم و بدم بیاد...همه عطرهاش عالی هستند خصوصا قدیمی هاش...

f.t.g
18-01-2013, 12:03
بله فرید جان... یکی از دوستان از آمریکا برام فرستاد..اینجا هرچی گشتم نبود.

حدود 55 دلار پام در اومد (کمی گرون افتاد) ولی انصافا خیلی خوشبو هستش و ماندگاری و پخش خوبی داره..البته با توجه به قیمت بالای عطر در ایران 55 دلار هم خیلی بد نیست(اون موقعی که خریدم دلار 3 تومن بود)
125 میل هستش....
تولیدش با فرمول و شیشه قبلی متوقف شده و نوع جدیدش هم حدود 75 دلار قیمتش هست (برای 80 میل)..

اپیوم پرفیوم خیلی تولیدش کم بوده...قیمتشم بالاست (حدود 80 -90 دلار برای 50 میل)...
بیشتر افرادی که دارنش نمیفروشنش و به همین خاطر خیلی تو ای بی هم برای فروش گذاشته نمیشه...
من دنبالش هستم هنوز...اگه یکی از سایتهای معروف توی امریکا بذارتش برای فروش میشه تهیش کرد(هرازگاهی این اتفاق میفته ).البته نمیدونم با این قیمت دلار بصرفه یا نه...

ولی انصافا کمپانی YSL حرف نداره...تا حالا نشده کاری از این شرکت تست بکنم و بدم بیاد...همه عطرهاش عالی هستند خصوصا قدیمی هاش...

مبارک باشه. همین که نسخه قدیمشو تهیه کردید خیلی هم خوب هست.

متاسفانه اوپیوم پرفیوم هم از قبل کمیاب و کمیاب تر شده. تا مدتی پیش خود سایت فروش برند ysl برای فروش میگذاشت ولی الان اون هم برش داشت.

ولی مطمئن باشید 55 دلار ارزشش رو داشت. چون الان عطر های خیلی معمولی قیمتهایی اینچنین دارند.

Morphling
18-01-2013, 14:35
سلام
ممنون از پاسخ

من در مقایسه با قیمت 50 میلش به نظرم زیادی ارزون اومد.حالا در کل سایت قابل اعتمادی هست؟
در رابطه با ادکلنی که توصیه کردین،از he wood چوبی تره؟
به من ivanhoe مشکی رو هم معرفی کردن.اگه می شه نظرتون راجع به اینم بگین.
مرسی:n12:

MOHAMMAD2010
18-01-2013, 18:24
به نظرتون بین اینا کدوم بهتره ( ار نظر رایحه و پخش بو ) :

Wood Rocky Mountain
deseo
Kenneth Cole Black
Legend

اگه گزینه دیگه هم تا 150 سراغ دارین با اون ویژگی که گفتم بگین
ممنون

f.t.g
18-01-2013, 20:40
سلام
ممنون از پاسخ

من در مقایسه با قیمت 50 میلش به نظرم زیادی ارزون اومد.حالا در کل سایت قابل اعتمادی هست؟
در رابطه با ادکلنی که توصیه کردین،از he wood چوبی تره؟
به من ivanhoe مشکی رو هم معرفی کردن.اگه می شه نظرتون راجع به اینم بگین.
مرسی:n12:

بله سایت معتبری هست
نوع چوبی این ادکلن خیلی خاص تر از هی وود هست و بسیار حرفه ایی تر طراحی شده. در ضمن هی وود اصلا موندگاری و پخش بوی خوبی نداره.
در مورد اون ادکلن آخری هم که فرمودید تا به حال اسمش رو نشنیده ام

f.t.g
18-01-2013, 20:44
به نظرتون بین اینا کدوم بهتره ( ار نظر رایحه و پخش بو ) :

Wood Rocky Mountain
deseo
Kenneth Cole Black
Legend

اگه گزینه دیگه هم تا 150 سراغ دارین با اون ویژگی که گفتم بگین
ممنون

به نظرم دسو گزینه خوبی میتونه باری خرید باشه

گزینه هم که خیلی زیاد هست :n09:

MOHAMMAD2010
18-01-2013, 20:49
به نظرم دسو گزینه خوبی میتونه باری خرید باشه

گزینه هم که خیلی زیاد هست :n09:

ممنون چند تاشو بگو
تا 150 تومن - خنک با پخش بوی خوب
این دسو گیر میاد یا جز کم یاب هاست ؟

f.t.g
18-01-2013, 21:08
ممنون چند تاشو بگو
تا 150 تومن - خنک با پخش بوی خوب
این دسو گیر میاد یا جز کم یاب هاست ؟

اگر من باشم 10 میزارم روی بودجه ام و یک ایسی میاکه بلو تهیه میکنم و از رایحه اش نهایت لذت رو میبرم. سامر و اینتنس این برند هم ادکلنهای خوبی هستند.

hadinba
18-01-2013, 21:52
دوست گرامی فکر کنم شما دارید اشتباه میکنید. اون لالیکی که دید و قیمتش هم فکر کنم 50-55 بوده نمونه ریو ادکلن لالیک هست وگرنه خود لالیک رو دارند 115 میدن!!!

بابت ادکلن چوبی هم میتونید تستی بر سیگناتور از کنت کول داشته باشید. رایحه بسیار ملایم و دلنشین از چوب. دربش هم باید حتما حالت آهن ربایی داشته باشه چون تقلبیش رو دیدم

پخش بو و موندگاریش در چه حده؟ از Rocky Mountain بهتره؟

f.t.g
18-01-2013, 22:04
پخش بو و موندگاریش در چه حده؟ از Rocky Mountain بهتره؟

راز نظر پخش بو و موندگاری در قیاص با راکی در یک رنج قرار میگیرند.

ZINOSHTAN
18-01-2013, 22:09
سلام دوستان

کسی خبر از قیمت فعلی Midnight in Paris داره؟

tehran corner
18-01-2013, 22:30
سلام دوستان

کسی خبر از قیمت فعلی Midnight in Paris داره؟

۱۸۰ هزار تومان برای ۱۲۵ میل

MOHAMMAD2010
18-01-2013, 22:41
اگر من باشم 10 میزارم روی بودجه ام و یک ایسی میاکه بلو تهیه میکنم و از رایحه اش نهایت لذت رو میبرم. سامر و اینتنس این برند هم ادکلنهای خوبی هستند.
همینه ؟
75 میلشو زده 145

f.t.g
18-01-2013, 22:56
همینه ؟
75 میلشو زده 145

منم منظورم همین حجم بود. قیمتی که دارم 160 هست برای 75 میل. شما تماس بگیر اگر همین قیمت میدن به نظر من توی این رنج قیمت با این فاکتور ها گزینه خیلی خوبی هست

Morphling
18-01-2013, 23:08
بله سایت معتبری هست
نوع چوبی این ادکلن خیلی خاص تر از هی وود هست و بسیار حرفه ایی تر طراحی شده. در ضمن هی وود اصلا موندگاری و پخش بوی خوبی نداره.
در مورد اون ادکلن آخری هم که فرمودید تا به حال اسمش رو نشنیده ام

ممنونم دوست عزیز

لطفا نظرت رو در مورد کول واتر دیویدف در مقایسه با ایسی میاکه بلو که معرفی کردی هم بگو.
:n16::»:»

f.t.g
18-01-2013, 23:12
ممنونم دوست عزیز

لطفا نظرت رو در مورد کول واتر دیویدف در مقایسه با ایسی میاکه بلو که معرفی کردی هم بگو.
:n16::»:»

نظر شخصی:
اصلا قابل قیاص نیستند. ایسی میاکه بلو رایحه ایی خنک از چوبها و گلها و در عین حال غیر اسپورت (مجلسی) داره. ولی کول واتر رایحه ایی مرکباتی و صابونی داره

alone one
19-01-2013, 00:10
اینهمه استاد اینجاست،سوال ما بی جوابه بعد!

milad_heartsick
19-01-2013, 00:15
سلام به همه ی دوستان خوشبوی انجمن
دوستان zirh ikon رو یه سال پیش تست کردم اونموقع خیلی خوشم اومد ولی قسمت نشد بگیرم یهو به سرم زده برم بگیرم می خوام بدونم فیک داره؟های کپی هست یا نه؟پخش؟موندگاری؟حدود قیمت؟
با سپاس فراوان:n16:

Morphling
19-01-2013, 00:57
نظر شخصی:
اصلا قابل قیاص نیستند. ایسی میاکه بلو رایحه ایی خنک از چوبها و گلها و در عین حال غیر اسپورت (مجلسی) داره. ولی کول واتر رایحه ایی مرکباتی و صابونی داره

ممنون آره من دیویدف رو دارم.دقیقا این حالت صابونی که می گید رو حس می کنم.پس ایسی میاکه بلو برای مجلس هم مناسبه؟چون خیلی دلم می خواد یه ادکلن خنک مجلسی با رایحه گلی بگیرم که در عین حال موندگاری و پخش بوی خوبی داشته باشه
اگه بازم معرفی کنین ممنون می شم

در رابطه با سایت عطر افشان و ادکلن سیگنچر از کنت کول که معرفی کردین:
توی آمازون قیمت ادکلن تکش رو زده 80 دلار اما عطر افشان گیفت ستش رو میده صدو خورده ای

اگه گیفت ستش رو توی آمازون سرچ کنین دیگه خیلی گرون تره فک کنم حدود صد دلار بود
امیدوارم که اشتباه از من بوده باشه چون به نظرم سایت خوبی میاد

sAeEd_kHaAn
19-01-2013, 09:46
سلام بچه ها
بین tsar , zino , jazz کدومو پیشنهاد میدین ? اگه میشه یه ریویو از سه تاشون بزارین ،مرسی

roteal2007
19-01-2013, 11:35
با سلام به همگی چند وقتی بود دنبال یه عطر مناسب این فصل سررد میگشتم که با قیمت های دوبله و بعضا سوبله از فکر خریدش اومدم بیرون و چند وقت پیش به پیشنهاد یکی از دوستان یه اسانس کارتیر رو گرفتم واقعا بوش گرم و عالیه یهجورایی س ک س ی میزنه میخواستم ببینم اساتید یه ادکلن تو این زمینه سراغ دارن ؟

roteal2007
19-01-2013, 11:37
سلام بچه ها
بین tsar , zino , jazz کدومو پیشنهاد میدین ? اگه میشه یه ریویو از سه تاشون بزارین ،مرسی

جاز بوش گرررمم و خوبه ژینو هم بوی توتونی داره یه چیز تو مایه ها کاپیتان بلک شاید کمی بهتر.....البته جدیدا ژینو تقلبی تو بازار زیاده و جاز هم موندگاری سابقش رو نداره.عطر سومی هم تست نکردم.

f.t.g
19-01-2013, 17:28
اینهمه استاد اینجاست،سوال ما بی جوابه بعد!

رایحه نسخه تولیت خیلی خوب طراحی شده که مطمئنا همه رو راضی خواهد کرد. هر چند اصلا شبیح ادکلن چیک نیست ولی نمیدونم چرا همون حس حال ادکلن چیک رو به من میده.:n10:
از نظر ماندگاری هم مطمئنا پرفیوم بهتر هست همچنین پخش بوش.

در مورد اختلاف نظر ها هم قبلا توضیح دادم که این ادکلن (نمونه پرفیوم) به دلیل نوع و خصوصیت رایحه اش خیلی زود مشام بش عادت میکنه (نسبت به ادکلنها با سبک های دیگه) و حتی قدرت بویایی افراد نیز متفاوت هست. توصیه میکنم این عطر رو روی کس دیگری امتحان کنید و بعد از 10 ساعت اون شخص رو ملاقات کنید تا متوجه گفته هایم بشید. (البته جسارت نباشه:n16:)

Morphling
19-01-2013, 18:24
ممنون آره من دیویدف رو دارم.دقیقا این حالت صابونی که می گید رو حس می کنم.پس ایسی میاکه بلو برای مجلس هم مناسبه؟چون خیلی دلم می خواد یه ادکلن خنک مجلسی با رایحه گلی بگیرم که در عین حال موندگاری و پخش بوی خوبی داشته باشه

توی آمازون قیمت ادکلن تکش رو زده 80 دلار اما عطر افشان گیفت ستش رو میده صدو خورده ای

دوست عزیز سوال ما رو هم بی جوتب نژار
:-(:-(:-(:-(:-(:-(

alone one
19-01-2013, 18:36
رایحه نسخه تولیت خیلی خوب طراحی شده که مطمئنا همه رو راضی خواهد کرد. هر چند اصلا شبیح ادکلن چیک نیست ولی نمیدونم چرا همون حس حال ادکلن چیک رو به من میده.:n10:
از نظر ماندگاری هم مطمئنا پرفیوم بهتر هست همچنین پخش بوش.

در مورد اختلاف نظر ها هم قبلا توضیح دادم که این ادکلن (نمونه پرفیوم) به دلیل نوع و خصوصیت رایحه اش خیلی زود مشام بش عادت میکنه (نسبت به ادکلنها با سبک های دیگه) و حتی قدرت بویایی افراد نیز متفاوت هست. توصیه میکنم این عطر رو روی کس دیگری امتحان کنید و بعد از 10 ساعت اون شخص رو ملاقات کنید تا متوجه گفته هایم بشید. (البته جسارت نباشه:n16:)

ممنون جناب فرید،من یکی که خیلی به شما مدیونم،تا حالا خیلی از نظرهای مفیدتون استفاده کردم و خداییش از گوش دادن به حرفاتون ضرر نکردم:n16:ممنون:n12:
حالا خودتون باتوجه به اینکه از هردونوع تعریف کردین،کدوم رو در اولویت پیشنهاد میدین؟
ضمن اینکه درمورد چیک هم همین گرفتاریو دارم،تو تحقیقاتی که کردم خیلیا میگفتن اصلش بندرت گیر میاد،باتوجه به شکل ظاهری کع تو بازار و سایتای معتبر بین المللی هس!

f.t.g
19-01-2013, 22:16

بله ایسی بلو مجلسی هست با موندگاری خوب

البته نت گل در ادکلنهای مردانه با نت گل در عطر های زنانه متفاوت هست و اون هم بدلیل نوع ترکیبات هست

از ادکلن های مجلسی خنک پولو بلو هم گزینه خیلی خوبی هست ولی رایحه گلی نداره. ادکلن جدید پلیس هم به نظرم خیلی خوب طراحی شده.

مطمئنا سایت مذکور اون ست رو با اون قیمت بتون نمیدن. میتونید تماس بگیرید ولی بعید میدونم. چون اون قیمت قدیمش هست و اکثر قیمتهاشون بروز نیست.

f.t.g
19-01-2013, 22:21
ممنون جناب فرید،من یکی که خیلی به شما مدیونم،تا حالا خیلی از نظرهای مفیدتون استفاده کردم و خداییش از گوش دادن به حرفاتون ضرر نکردم:n16:ممنون:n12:
حالا خودتون باتوجه به اینکه از هردونوع تعریف کردین،کدوم رو در اولویت پیشنهاد میدین؟
ضمن اینکه درمورد چیک هم همین گرفتاریو دارم،تو تحقیقاتی که کردم خیلیا میگفتن اصلش بندرت گیر میاد،باتوجه به شکل ظاهری کع تو بازار و سایتای معتبر بین المللی هس!

نظر شخصی خودم این هست که نمونه پرفیوم ارزش خرید بیشتری دارد تا تولیت.

Morphling
19-01-2013, 22:32

البته نت گل در ادکلنهای مردانه با نت گل در عطر های زنانه متفاوت هست و اون هم بدلیل نوع ترکیبات هست

از ادکلن های مجلسی خنک پولو بلو هم گزینه خیلی خوبی هست ولی رایحه گلی نداره. ادکلن جدید پلیس هم به نظرم خیلی خوب طراحی شده.

مطمئنا سایت مذکور اون ست رو با اون قیمت بتون نمیدن. میتونید تماس بگیرید ولی بعید میدونم. چون اون قیمت قدیمش هست و اکثر قیمتهاشون بروز نیست.

فرید جان ازتون خیلی ممنونم
:»:»:»:»:»

باشه سعی می کنم تماس بگیرم
می شه حدود قیمت کنت کول سیگنچر و پولو بلو و پلیسی که معرفی کردی رو هم بهم بدی چون من بودجم در حد 200 ت هست،به پولم می خورن؟:worried:

Morphling
19-01-2013, 22:42

ببخشید جناب فرید از اونجایی که من هنوز 20 تا پست ندارم و تازه عضو شدم،نمی تونم به پیغام خصوصی شما پاسخ بدم.

milad_heartsick
20-01-2013, 11:06
سلام به همه ی دوستان خوشبوی انجمن
دوستان zirh ikon رو یه سال پیش تست کردم اونموقع خیلی خوشم اومد ولی قسمت نشد بگیرم یهو به سرم زده برم بگیرم می خوام بدونم فیک داره؟های کپی هست یا نه؟پخش؟موندگاری؟حدود قیمت؟
با سپاس فراوان:n16:

دوستان لطفا کمک:n16:

Delkook
20-01-2013, 11:11
جناب محمد حسین این سمپلهایی که دارید بوشون چطوره؟ بهترین کیفیت برای کدوم کمپانی هست؟ و خوشوبو ترینشون کدومه به نظر شما؟

ZINOSHTAN
20-01-2013, 12:16
آیا پلمپ بودن یه عطر و داشتن برچسب شبنم می تونه دلیل اصل بودنش باشه؟ یعنی میشه با خیال راحت خریدش؟

mhek
20-01-2013, 15:31
جناب محمد حسین این سمپلهایی که دارید بوشون چطوره؟ بهترین کیفیت برای کدوم کمپانی هست؟ و خوشوبو ترینشون کدومه به نظر شما؟

توی سمپل های جدید که تست کردم بوند ها به نظرم خیلی شبیه به کارهای کرید اومد...البته مسلما کارهای این دو شرکت متمایز هست و عطرهای کرید رایحه های طبیعی تر و کلاسیک تری دارند در عین حال بوند ها بیشتر مدرن هستند...ولی نوع و کیفیت رایحه خیلی نزدیک به هم هست..دلیلش هم مشخص هست چون Laurice Rahme مالک کمپانی بوند مدتها قبل مدیر و شریک کمپانی کرید در نیویورک بود....
در کل کارهای بوند اکثرا مدرن و همه پسند هستند و ماندگاری و پخش بوی مطلوبی دارند...البته عطر نیوهارلم این کمپانی یک شاهکار و یکی از بهترین عطرها با رایحه قهوه در جهان هستش..

از عطرهای تام فورد..عود وود رو بیشتر از همه میپسندم..در کنار MFK OUD بهترین عطر عودی هست که تا حالا تست کردم...هر چند کلا کارهای این کمپانی انتظارات منو برآورده نکرد(شاید چون انتظاراتم بیش از حد بالا بود)
در بین عطرهای کرید هم آونتوس رو بیشتر از باقی میپسندم..البته آونتوس خیلی به شرایط نگهداری حساس هست و با گذشتن از سال تولیدش کیفیت خودش رو از دست میده به همین خاطر نسخه های موجود در ایران در مقایسه نسخه های فرش که در بوتیک های خود کرید فروخته میشه ضعیف تر هستند...سمپلی که بنده دارم بوی بسیار قوی آناناس در کنار یک بوی دودی اسموکی بسیار جالب داره و پخش بوی بسیار خوب و ماندگاری مطلوبی داره..

از امواج بنده دیا و رفلکشن و ممویر رو تست کردم...هر سه با کیفیت و خوب...ولی خیلی منو نگرفتند...

بهترین عطری که تا به حال تست کردم LDDM از اندی تاور هست...خیلی دوست دارم این عطر رو داشته باشم (عکس آواتارم)

عطرهای دیگه که خیلی خوشم اومده ازشون:
Chergui از سرژه لوتنز
Timbuktu از آرتیسان
Lumire Noir از MFK
JF از فلوریس
سیکومور و کورومندل از شنل

farina1709
20-01-2013, 16:05
سلام دوستان
جایی تو ارومیه میشناسید که بشه اونجا ادکلن اوپیوم مردونه رو خرید؟قیمتشم اگه بگید ممنون میشم

alone one
20-01-2013, 16:34
آقا امکانش هست فروشگاه های معتبری مثه گل سنگو هایلندو گلستانو ... که اسمی در کردن،جنس فیک بدن دسته مردم؟
من میخوام chic و La Nuit de L Homme بخرم اما خیلیا میگن یا اصلش گیر نمیاد یا نسخه ای که در ایران و درکل خاورمیانه بفروش میرسه از نسخه اروپایی و امریکاییش ضعیف تره،قضیه چیه واقعا؟
یکی منو روشن کنه که یا بخرم اینارو یا کلا دورشونو خط بکشم!

milad_heartsick
20-01-2013, 16:36
سلام دوستان
جایی تو ارومیه میشناسید که بشه اونجا ادکلن اوپیوم مردونه رو خرید؟قیمتشم اگه بگید ممنون میشم

سلام
صدف (خیام سنگفرش)
حشمت (دانشکده و فدک)
اگه این دو مغازه نداشته باشند بعید میدونم از جای دیگه پیدا کنید :n16:

Delkook
20-01-2013, 18:40
محمد حسین جان خیلی ممنون توضیحاتتون عالی بود!!
اگه ممکنه میشه تو این سمپلهایی که نام بردین از لحاظ کیفیت رده بندی کنید؟ من کرید و بوند رو تست کردم هر دو کیفیت بالایی دارن ولی به نظرم کرید یکم بالاتره... لوتنز و آمواج و اندی تاور چطورن تو این مورد؟

و به خصوص این سری اکسکلوسیو شنل توی کیفیت به کارهای کرید و لوتنز و آرتیزان و ... میرسه؟

قیمتهای بوند هم که وحشتناکه!! تعریف نیو هارلم رو زیاد شنیدم ولی به نظرتون بوش بیشتر به زنونه نمیزنه؟

sharif.1.attar
20-01-2013, 21:17
آیا پلمپ بودن یه عطر و داشتن برچسب شبنم می تونه دلیل اصل بودنش باشه؟ یعنی میشه با خیال راحت خریدش؟

پلمپ بودن نشانه ی اینه که عطر استفاده نشده و نو هست و برچسب شبنم نشانه ی اینه که از طریق مراجع رسمی (گمرک) وارد کشور شده و تشریفات گمرکی از قبیل مجوّز بهداشت رو گرفته.
ولی ممکنه یه عطر تقلّبی هم با پرداخت عوارض گمرکی و با طی تشریفات قانونی وارد کشور بشه. پس هیچ کدام از دو گزینه ی فوق نشانه ی اصل بودن عطر نیست.

f.t.g
20-01-2013, 21:34
پلمپ بودن نشانه ی اینه که عطر استفاده نشده و نو هست و برچسب شبنم نشانه ی اینه که از طریق مراجع رسمی (گمرک) وارد کشور شده و تشریفات گمرکی از قبیل مجوّز بهداشت رو گرفته.
ولی ممکنه یه عطر تقلّبی هم با پرداخت عوارض گمرکی و با طی تشریفات قانونی وارد کشور بشه. پس هیچ کدام از دو گزینه ی فوق نشانه ی اصل بودن عطر نیست.
جناب شریف عطار گرامی بهترین جواب رو در مورد این سوال دادند.
یک نکته هم که هست اینه که لیبل های شبنم توی بازار به وفور موجود میباشند. حتی این لیبل ها با قیمت هایی بسیار پایین (حتی 250 تومان) توی بازار بفروش میرسند.

به نظر بنده به هیچ عنوان این لیبل ها ملاکی برای اصل بودن نیستند. هر کس هر تعداد خواست بگه تا براش بفرستم:n10:

خیلی از اجناس اصل هم به صورت قاچاق وارد کشور میشند که اونها فاقد لیبل شبنم هستند.گ
این لیبل ها فقط چتر بزرگی هست که بعضی از فروشندگان اجناس تقلبیشون رو به راحتی با قیمت اصل به فروش میرسانند.
فاکتور های بسیار بهتر هاست برای تشخیص هر ادکلن. هر کس (البته منظور اساتید بنده نیست) هر ادکلنی رو مد نظر داشت من تا اونجا که در توانم باشه راه های تشخیص اصل بودنش رو خدمتتون عرض میکنم

ZINOSHTAN
20-01-2013, 22:06

جناب شریف عطار گرامی بهترین جواب رو در مورد این سوال دادند.
یک نکته هم که هست اینه که لیبل های شبنم توی بازار به وفور موجود میباشند. حتی این لیبل ها با قیمت هایی بسیار پایین (حتی 250 تومان) توی بازار بفروش میرسند.

به نظر بنده به هیچ عنوان این لیبل ها ملاکی برای اصل بودن نیستند. هر کس هر تعداد خواست بگه تا براش بفرستم:n10:

خیلی از اجناس اصل هم به صورت قاچاق وارد کشور میشند که اونها فاقد لیبل شبنم هستند.گ
این لیبل ها فقط چتر بزرگی هست که بعضی از فروشندگان اجناس تقلبیشون رو به راحتی با قیمت اصل به فروش میرسانند.
فاکتور های بسیار بهتر هاست برای تشخیص هر ادکلن. هر کس (البته منظور اساتید بنده نیست) هر ادکلنی رو مد نظر داشت من تا اونجا که در توانم باشه راه های تشخیص اصل بودنش رو خدمتتون عرض میکنم

بله، حرف های شما کاملن منطقیه... خود من تنها ملاکم همون فروشنده ی معتبر هست...نمی دونم این حرفم چقدر درسته، ولی فکر می کنم کسی که فرمول یه عطر رو بازسازی می کنه، یا اینکه وقت و هزینه میزاره برای تولید عطر کپی، مطمئن تواناییش رو داره که مثلن بیاد توی فلان عطر لوله‌ی نازل رو مشکی بزاره یا فلان جای شیشه رو بتراشه و ...

من دیروز برای خرید میدنایت از ون کلیف رفته بودم که فروشنده گفت که جعبه پلمپ هست و نمی تونم بازش کنم... احتمالن فیک این عطر هنوز نیومده باشه، درست میگم؟

f.t.g
20-01-2013, 22:15
بله، حرف های شما کاملن منطقیه... خود من تنها ملاکم همون فروشنده ی معتبر هست...نمی دونم این حرفم چقدر درسته، ولی فکر می کنم کسی که فرمول یه عطر رو بازسازی می کنه، یا اینکه وقت و هزینه میزاره برای تولید عطر کپی، مطمئن تواناییش رو داره که مثلن بیاد توی فلان عطر لوله‌ی نازل رو مشکی بزاره یا فلان جای شیشه رو بتراشه و ...

من دیروز برای خرید میدنایت از ون کلیف رفته بودم که فروشنده گفت که جعبه پلمپ هست و نمی تونم بازش کنم... احتمالن فیک این عطر هنوز نیومده باشه، درست میگم؟

قبلم هم پستی در این رابطه قرار داده بودم که لازم نیست حتما ادکلنی که توی بورس باشه رو دوستان تهیه کنند که تقلبیش به وفور یافت میشه. بالای 80 درصد از ادلمنهای دنیا تقلبیشئ=ون وجوذ=د نداره ولی متاسفانه مردم ما خودشون رو به چند ادکلن (نظیر 212 ها - آلور اسپورت- آکوا بولگاری - لالیک و ...) محدود کردند. ادکلن مورد نظر شما (مید نایت) هم تقلبی ندارد

farina1709
21-01-2013, 00:39
قبلم هم پستی در این رابطه قرار داده بودم که لازم نیست حتما ادکلنی که توی بورس باشه رو دوستان تهیه کنند که تقلبیش به وفور یافت میشه. بالای 80 درصد از ادلمنهای دنیا تقلبیشئ=ون وجوذ=د نداره ولی متاسفانه مردم ما خودشون رو به چند ادکلن (نظیر 212 ها - آلور اسپورت- آکوا بولگاری - لالیک و ...) محدود کردند. ادکلن مورد نظر شما (مید نایت) هم تقلبی ندارد
آقا فرید اسم چند تا ادکلن رو مینویسم لطف کنید بگید اینا تقلبی دارن یا نه..نظر خودتون در مورد اینا و قیمتشونم بگید ممنون میشم
اوپیوم مردونه
لا نویی دلوم هر دو نسخه
رومانس رالف لورن
نوبل وتیور
شیسیدو زن
دیور هوم اینتنس

f.t.g
21-01-2013, 00:46
آقا فرید اسم چند تا ادکلن رو مینویسم لطف کنید بگید اینا تقلبی دارن یا نه..نظر خودتون در مورد اینا و قیمتشونم بگید ممنون میشم
اوپیوم مردونه
لا نویی دلوم هر دو نسخه
رومانس رالف لورن
نوبل وتیور
شیسیدو زن
دیور هوم اینتنس
تا جایی که بنده اطلاع دارم موارد زیر مطمئنا تقلبی ندارند (خصوصا توی ایران):
لا نویی دلوم پرفیوم
رومانس
زن شیسیدو
نوبل وتیور

f.t.g
21-01-2013, 00:50
اوپیوم مردونه
لا نویی دلوم هر دو نسخه
رومانس رالف لورن
نوبل وتیور
شیسیدو زن
دیور هوم اینتنس

واقعا انتخاب های خوبی هستند و از نظر گروه بویایی متفاوت. ولی همیشه یک اوپیوم و یا دیور هوم اینتنس توی لیست ادکلنهای شخصی لازم هست:n10:
قیمت هم که واقعا توی این بازار نابسامان کاملا نا واضح هست

alone one
21-01-2013, 00:54
هر کس (البته منظور اساتید بنده نیست) هر ادکلنی رو مد نظر داشت من تا اونجا که در توانم باشه راه های تشخیص اصل بودنش رو خدمتتون عرض میکنم

جناب فرید میشه لانویی ل هوم و شیک رو یه تجزیه تحلیل بفرمایین،تفاوت اصلو غیراصلشو؟
من شدیدن درگیرشونم

hadinba
21-01-2013, 01:44
جناب فرید میشه لانویی ل هوم و شیک رو یه تجزیه تحلیل بفرمایین،تفاوت اصلو غیراصلشو؟
من شدیدن درگیرشونم

من درگیر لانویی ل هومم! :n06: راستی فرید یه توضیح در مورد Dior Homme Intense قدیمی و فرمولاسیون جدید می دی؟ :n01:

jsaleh11
21-01-2013, 08:58
سلام به همه دوستان...

رسیدن به خیر قربان. من سمپل عود وود رو میخوام. لطفا قیمت بفرمایید. در ضمن بفرمایید کلا از کرید و تام فورد چه سمپاهایی دارید و قیمتشون چنده؟ ممنون.

mrmmnb
21-01-2013, 10:25
سلام
یه دونه مردونه و یه دونه زنونه تا 150 میخوام بخرم چیا پیشنهاد میکنید؟(برا هر کدوم چند تا بگید ضمنا حدود قیمت رو هم بگید)
مدل خاصی هم مد نظرم نیست (البته برا خودم نمیخوام رفیقم گفته بپرسم براش ضمنا فکر کنم بولگاری(یه همچین اسمی میگفت) رو بوش رو دوست داشت توی همون بو ها مثلا باشه)
با تشکر

mhek
21-01-2013, 14:42
محمد حسین جان خیلی ممنون توضیحاتتون عالی بود!!
اگه ممکنه میشه تو این سمپلهایی که نام بردین از لحاظ کیفیت رده بندی کنید؟ من کرید و بوند رو تست کردم هر دو کیفیت بالایی دارن ولی به نظرم کرید یکم بالاتره... لوتنز و آمواج و اندی تاور چطورن تو این مورد؟

و به خصوص این سری اکسکلوسیو شنل توی کیفیت به کارهای کرید و لوتنز و آرتیزان و ... میرسه؟

قیمتهای بوند هم که وحشتناکه!! تعریف نیو هارلم رو زیاد شنیدم ولی به نظرتون بوش بیشتر به زنونه نمیزنه؟

رسیدن به خیر قربان. من سمپل عود وود رو میخوام. لطفا قیمت بفرمایید. در ضمن بفرمایید کلا از کرید و تام فورد چه سمپاهایی دارید و قیمتشون چنده؟ ممنون.

من 8 تا از عطرهای بوند رو تست کردم...میتونم بگم نیوهارلم کیفیت خیلی بالایی داره...باقیشون کیفیت متوسطی دارند و به نظرم نمی ارزه خریدشون...هرچند هر وقت توی مهمونی استفادشون کردم خیلی ها خوششون اومده...همونطور که گفتم همه پسند و مدرن هستند و پخش بوی خوبی دارند...Harrods For Him رو خانم ها خیلی دوست داشتند..Riverside Drive هم بازخورد خیلی خوبی داشت..Chez Bond هم خیلی شبیه به آیریش تویید کرید هست ولی کمی مدرن تر...ولی عطرهای کرید رو وقتی استفاده میکردم اینقدر ها بازخورد مثبت نداشته...البته به جز آونتوس و امپریال...به شخصه خودم عطرهای کرید رو بیشتر میپسندم ....
عطرهای اندی تاور غنای بیشتری نسبت به کرید دارند....پیچیده تر و خاص تر هستند...عطر دزرت ماروکین و لون استار مموریز از این خانه عطاری فوق العاده خاص و منحصر به فرد هستند..
عطرهای فرانسیس کورکدجیان در عین پیچیدگی و غنی بودن لطافت خاصی دارند...البته ابسولوت پور ل سویر یک استثناست و اصلا لطیف نیست...جالب اینجاست که بنده از عطر مشهور کورکدجیان یعنی لمال خوشم نمیاد ولی کارهای دیگش رو خیلی دوست دارم...خصوصا کارهایی نیچ خودش و همینطور عطرهای زنانه نارسیسو رودریگز
عطرهای امواج هم از لحاظ خاص بودن و کیفیت شبیه عطرهای اندی تاور هستند هرچند سبک کاری این دو خانه عطاری کاملا متفاوت هست...عطرهای تاور اکثرا مبتنی بر نوت خاص امبر هستند که فقط تو کارهای تاور یافت میشه ولی عطرهای امواج اکثرا اورینتال اسپایسی هستند ...
آرتیسان هر کدوم از عطرهاش واسه خودش یه ماجرا داره...کیفیت همه عطرهاش متوسط رو به بالاست ولی ماندگاری و پخش بوی هر کدومشون فرق داره..به شخصه از عطرهایی که از این کمپانی تست کردم تیمبوکتو رو پسندیدم که دارمش...

عطرهای سری اکسکلوسیو شنل به نظرم عطرهایی با کیفیت و رایحه بسیار خوب و در عین حال با قیمت مناسب هستند....قیمت 200 میل این عطرها حدود 200 دلار هست که با توجه به کیفیتشون به نظرم خیلی خوب هست...
من فقط سیکومور و کورومندل و بویس دس ایلس رو تست کردم ..خیلی خاص نیستند ولی در عین حال خوشبو و با کیفیت هستند...آخری خیلی شبیه به ایگویست هست...

جناب صالح براتون پیام فرستادم....

Delkook
21-01-2013, 16:25
ممنون کارت خیلی درسته حاج محمد حسین!!:46:

این ادکلنهای لوتنز چطور؟ از لحاظ کیفیت و بو؟ فکر کنم یکی از سمپلهاش رو داشتی...

بوند رو چند تایی تست کردم قبلا همونطور که خودت گفتی بوهاشون خیلی مدرن و با موندگاری بالا هست ولی بعضی هاش با وجود کیفیت خوب به شدت بوهاشون غیر نچرال هست!! riverside رو هم تست کرده بودم بوی خیلی شیک و مهمونی پسندی داشت!!:n02: ولی copper square و wall street بدجور تو مخ بودن! در کل کرید کلاسیک و بوند مدرن و شیک هست...

zohrehgoli
22-01-2013, 15:06
سلام به همه دوستان گل
این تاپیک با این امید که دوستان کمک کنند و تجربیات و اطلاعات شخصی شون رو درباره خوشبو کننده های بدن در اختیار دیگران قرار بدن افتتاح شده و به عنوان اولین سوال فرق ادکلن با عطر و لوسیون رو کسی می دونه ؟
من خانواده اجمل رو میپسندم

mhek
22-01-2013, 19:45
ممنون کارت خیلی درسته حاج محمد حسین!!
:46:

این ادکلنهای لوتنز چطور؟ از لحاظ کیفیت و بو؟ فکر کنم یکی از سمپلهاش رو داشتی...

بوند رو چند تایی تست کردم قبلا همونطور که خودت گفتی بوهاشون خیلی مدرن و با موندگاری بالا هست ولی بعضی هاش با وجود کیفیت خوب به شدت بوهاشون غیر نچرال هست!! riverside رو هم تست کرده بودم بوی خیلی شیک و مهمونی پسندی داشت!!:n02: ولی copper square و wall street بدجور تو مخ بودن! در کل کرید کلاسیک و بوند مدرن و شیک هست...

عزیز بنده از لوتنز سه تا عطر تست کردم...امبر سلطان - بورنئو - چرگوی
هر سه به شدت اسپایسی شرقی...کلا کارهای این خانه عطاری اکثرا شرقی و ادویه ای هستند...
امبر سلطان بر پایه امبر هست و بوی ادویه ای دلپذیری داره..ولی به نظرم بیشتر به درد خانم ها میخوره
بورنئو یه بوی خاص وانیلی خاکی داره...شبیه باقی عطرهای وانیلی نیست...خیلی غنی و جالب هست...
چرگوی هم که یه بوی ناز کرمی-عسلی داره به همراه بوی لطیف تنباکو...خیلی خوشبو هست ولی باز هم به نظرم بیشتر به درد خانم ها میخوره..
ماندگاری هر سه بالاست ولی پخش بوهاشون متوسط هست و کیفیت بالایی دارند...

armin_goooodboy
22-01-2013, 23:38
دوستان سلام
می شه چند تا ادکلن خوب تا قیمت 100 - 120 دخترونه بهم پیشنهاد بدین؟
واسه یه خانم 21-22 ساله می خوام به مناسبت تولد
من تجربه زیادی توی خرید ندارم
اگه چیزی رو پیشنهاد کنید که تقلبیش تو بازار نباشه و اصل باشه ممنون می شم

مرسی

tehran corner
23-01-2013, 01:50
دوستان سلام
می شه چند تا ادکلن خوب تا قیمت 100 - 120 دخترونه بهم پیشنهاد بدین؟
واسه یه خانم 21-22 ساله می خوام به مناسبت تولد
من تجربه زیادی توی خرید ندارم
اگه چیزی رو پیشنهاد کنید که تقلبیش تو بازار نباشه و اصل باشه ممنون می شم

مرسی

Azzaro Now

Paris

Euphoria Blossom

قبل از خرید تست داشته باشید

MOHAMMAD2010
23-01-2013, 10:48
امروز رفتم چند تا ادکلن قیمت کردم
ch=200
Hommage Lalique=120
John Richmond=180
Issey Miyake Bleue=180 75ml
wood Rocky Mountain =135

تنها ادکلنی که تو بازار قیمتش نجومی بالا نرفته همین wood ها هستن که همه بین 130-150 هستن
این ادکلن جدید لالیک هم اصلا خوشم نیومد
واقعا آدم نمیدونه تا 150 تومن ادکلن خنک چی بگیره :n03:
deseo هم اصلا گیر نمیاد

Morphling
23-01-2013, 11:42
سلام بچه ها یه سوال دارم که ممکنه یه کم غیر معمول باشه
:n12:
افتر شیو سبامد،یه عطر گیاهی داره که روی خودش نوشته بابونه (camomile) هست
دوستای عزیز کسی دودورانت یا ادکلنی سراغ داره با این عطر یا بابونه باشه
خیلی خوشم اومده ممنون می شم راهنماییم کنین:n16:

tehran corner
23-01-2013, 13:51
خیلی خوشم اومده ممنون می شم راهنماییم کنین:n16:

فارنهایت دیور

و

Neroli Chamomile Elizabeth W for women and men

hadinba
23-01-2013, 14:06
امروز رفتم چند تا ادکلن قیمت کردم
ch=200
Hommage Lalique=120
John Richmond=180
Issey Miyake Bleue=180 75ml
wood Rocky Mountain =135

تنها ادکلنی که تو بازار قیمتش نجومی بالا نرفته همین wood ها هستن که همه بین 130-150 هستن
این ادکلن جدید لالیک هم اصلا خوشم نیومد
deseo هم اصلا گیر نمیاد

wood کلا جز کارای ارزونه ، فک کنم آذر پارسال بود ، 42 تومن قیمت داشتمش. شهریور امسال هم 90 تومن! الانم 130-140 هست که به نسبت خودش خیلی رفته بالا!

MOHAMMAD2010
23-01-2013, 14:11
wood کلا جز کارای ارزونه ، فک کنم آذر پارسال بود ، 42 تومن قیمت داشتمش. شهریور امسال هم 90 تومن! الانم 130-140 هست که به نسبت خودش خیلی رفته بالا!

درسته بالا رفته ولی بعضی برند ها دیگه افتضاح بالا رفتن !
هنوز شاید آدم 130 بده برا وود منطقی باشه ولی دیگه مثلا 200 تومن برا ch منطقی نیست !

rshafiiy
23-01-2013, 16:51
بچه ها عطر مردانه تا ۱۵۰ چی پیشنهاد میدین ؟

Morphling
23-01-2013, 20:52
فارنهایت دیور

و

Neroli Chamomile Elizabeth W for women and men

ممنون دوست عزیز

اگه ممکنه یه کم توضیح می دی که رایحه این ادکلن هایی که معرفی کردین چه جوری هستن؟:n12::n26::n12:

roteal2007
24-01-2013, 10:06
Azzaro Now

Euphoria Blossom

ایفوریا بوی گرم و شیرینی شیکی داره خیلی دلپذیرهههه و مناسب یه دختر خانوم جوان....

sharif.1.attar
25-01-2013, 14:41
معمولاً زنان از رایحه ی غلیظ تر و سنگین تر استفاده می نمایند. لذا معمولاً عطر زنان با درصد خلوص بیشتری مثل Perfume یا Eau de Perfume در بازار وجود دارد. امّا مردان عطرهای رقیق تر و سبک تر، انتخاب می نمایند که با نام های Eau de Toillete یا Eau de cologne شناخته می شوند که درصد غلظت موادّ اوّلیّه معطّر در آن پایین تر از دو نوع فوق است. پس هرگاه در یک نوع عطر هم نسخه ی Eau de Perfume و هم نسخه ی Eau de Toillette وجود داشته باشد هرچند عطر تک-جنسیّتی (Unis.e.x) است ولی نسخه ی Perfume برای زنان طرّاحی می شود و دیگری برای مردان.
از نظر نوع رایحه، زنان بیشتر رایحه های گل-بو، شیرین، میوه ای و بوی خوردنی هایی مثل شیر، خامه، کارامل، کاکائو را انتخاب می نمایند. برعکس مردان، رایحه های چوب-بو، اقیانوسی-اُذنی، مُشکی، مرکّباتی (مایع کلن، Eau de Cologne، که مملو از رایحه ی مرکّبات است) می پسندند.
البته باید این مطلب را اذعان نمایم که نوع انتخاب عطر، به فرهنگ هر کشور بستگی دارد. مثلاً علی رغم اینکه رایحه های گل-بو زنانه است، ولی در کشور ترکیه مردان از رایحه ی رز و یاس استفاده می نمایند. یا در کشور عربستان مردان رایحه ی غلیظ و سنگین را می پسندند.
فکر کنم آنچه در خصوص نحوه ی پسند عطر توسّط زنان و مردان گفته شد در ایران، خصوصاً در شهر تهران صدق می نماید.

brad pitt
25-01-2013, 21:56
سلام

از ادکلن بازان عزیز میخواستم بپرسم تا حالا از ادکلن های زیر استفاده کردید ؟
چجورن ؟

playboy : miami
cadillac
mine

ممنون

Morphling
25-01-2013, 23:35

خیلی خوشم اومده ممنون می شم راهنماییم کنین:n12::n13::n12:

hadinba
26-01-2013, 01:26
بچه ها کسی می دونه m7 ( شیشه قدیم ) از کجا میشه پیدا کرد؟ خیلی گشتم ، تنها جایی که پیدا کردم ، این پرفیوم شاپینگه بود که وقتی زنگ زدم گفته بود 50 میلشو داره فقط ! :n03:
50 کمه ، 100 میل فقط....!:n09:

brad pitt
26-01-2013, 01:41
بچه ها کسی می دونه m7 ( شیشه قدیم ) از کجا میشه پیدا کرد؟ خیلی گشتم ، تنها جایی که پیدا کردم ، این پرفیوم شاپینگه بود که وقتی زنگ زدم گفته بود 50 میلشو داره فقط ! :n03:

سلام دوست عزیز
شما از پرفیوم شاپینگ خرید داشتی ؟
اصله ادکلناش ؟
اگه آره بفرمایید

farina1709
26-01-2013, 11:52
نظرتون در مورد آزارو سیلور بلک چیه؟ میشه یه توصیف در مورد رایحه و پخش بو و موندگاریش داشته باشین؟

MOHAMMAD2010
26-01-2013, 13:12

تو بعضی مغازه ها ممکنه از قبل داشته باشن اونم احتمالا 250-300 میدن 100 میلشو !

sheeablo
26-01-2013, 15:36
دوستان عطر برای فصول گرم (نهایت تا 250-300ت البته هر چی ارزون تر بهتر :دی) به خصوص بهار چی پیشنهاد میدید که ترجیحا بشه بوی اَمبر رو توش حس کرد؟
میخوام بگم اگر قیمتش مناسب باشه از فرانسه برام بیارن، البته m7 رو گفت 320 در میاد که به نظرم خیلی بالاست.

hadinba
26-01-2013, 16:56
سلام دوست عزیز
شما از پرفیوم شاپینگ خرید داشتی ؟
اصله ادکلناش ؟
اگه آره بفرمایید

آره داداش ، خیالت راحت ، اصله ادکلناش .

تو بعضی مغازه ها ممکنه از قبل داشته باشن اونم احتمالا 250-300 میدن 100 میلشو !

:n04: چرا آخه ؟ ینی چون نایاب شده ( تولید نمیشه ) اینقدر گرونه؟ :n13: این مدل جدیدش که 220-230 ِ ! فک می کردم زیر 200 بتونم پیداش کنم. :n27:

brad pitt
26-01-2013, 18:06
من یک ادکلن میخوام تا 100 تومن
بیشتر برای بعد از ظهر میخوام و برای استفاده در اسفند ماه و بهار
جوون پسند باشه و پخش بوی خوبی داشته باشه

بهم اینا پیشنهاد شده :

پلی بوی مدل میامی

کادیلاک
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماین که میگن بوش مثل کرید هست

از عزیزان پیشنهاد دارید بفرمایید یا اطلاع در مورد رایحه این موارد که عرض کردم خدمتتون

armin_goooodboy
27-01-2013, 08:13
Azzaro Now

Paris

Euphoria Blossom

ایفوریا بوی گرم و شیرینی شیکی داره خیلی دلپذیرهههه و مناسب یه دختر خانوم جوان....

خیلی ممنون دوستان
لطف کردین
من تهران نیستم
میخواستم ببینم می تونم به سایتی مثل لیلیوم که فروشگاه اینترنتی هست واسه خرید اطمینان کنم؟
اصل هست ادکلناش؟

بازم تشکر

tehran corner
27-01-2013, 12:18
ام ۷ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mhek
27-01-2013, 12:22
آره داداش ، خیالت راحت ، اصله ادکلناش .

:n04: چرا آخه ؟ ینی چون نایاب شده ( تولید نمیشه ) اینقدر گرونه؟ :n13: این مدل جدیدش که 220-230 ِ ! فک می کردم زیر 200 بتونم پیداش کنم. :n27:

m7 یه مدل قدیمی یا به اصطلاح وینتیج داره که از نظر کیفیت حرف نداره...
بعد از اون تغییر فرمول داد و شد فرمول کنونی...
به تازگی هم که تولیدش متوقف شده و مدل Oud Absolu در حجم 80 میل اومده...
اگر بخوایم از لحاظ کیفیت بررسی بکنیم به نظر من مدل وینتیج از همه بهتر بود و ابسولو شبیه به فرمول کنونی هست...
بنابر این اگر مدل ابسولو رو تست نکردید تست کنید چون به نظرم با توجه به کیفیت و قیمتش به صرفه هست..

راستی پرفیوم شاپینگ 50 میلش رو چند میداد؟؟

MOHAMMAD2010
27-01-2013, 13:07
اگر بخوایم از لحاظ کیفیت بررسی بکنیم به نظر من مدل وینتیج از همه بهتر بود و ابسولو بهتر از فرمول کنونی هست...
بنابر این اگر مدل ابسولو رو تست نکردید تست کنید چون به نظرم با توجه به کیفیت و قیمتش به صرفه تر هست..

m7 دو تا دیگه هست یکی همون m7 معمولی یکی اون Oud
منظور شما از فرمول قدیمی و جدید چیه !؟
تو همه مغازه ها اگه m7 قدیمی رو داشته باشن همشون یه جورن

mhek
27-01-2013, 14:22
m7 دو تا دیگه هست یکی همون m7 معمولی یکی اون Oud
منظور شما از فرمول قدیمی و جدید چیه !؟
تو همه مغازه ها اگه m7 قدیمی رو داشته باشن همشون یه جورن

m7 حدود سال 2008 یکبار تغییر فرمول داد..قبل از تغییر فرمول شیشه عطر کاملا قهوه ای بود ولی در مدل های جدید فقط یک طرفش قهوه ای هست...
فرمول جدید خیلی شبیه به فرمول قبلی بود ولی پخش بو و ماندگاری کمتری داشت و همچنین فرمول قدیمی یا همون وینتیج بوی سنگین تر و تاریک تری داشت...

عطر Oud Absolu هم مشابه دو m7 جدید و مدل وینتیج هست..ولی نسبتا کمتر شیرین هست و نوت نهاییش چوبی تر هست...و همچنین کمی مدرن تر و همه پسند تر شده..
تفاوت این سه عطر خیلی زیاد نیست...بنا براین به نظرم با توجه به اینکه قیمت m7 موجود در بازار خیلی زیاد شده خرید Oud Absolu به صرفه تر هست...البته این نظر شخصی بنده هست...
مدل وینتیج که دیگه یافت نمیشه و در آمریکا با قیمت خیلی بالاتری اگر پیدا بشه فروش میره...

hadinba
27-01-2013, 15:01
اگر بخوایم از لحاظ کیفیت بررسی بکنیم به نظر من مدل وینتیج از همه بهتر بود و ابسولو شبیه به فرمول کنونی هست...
بنابر این اگر مدل ابسولو رو تست نکردید تست کنید چون به نظرم با توجه به کیفیت و قیمتش به صرفه هست..

140 می گفت.

wood Rocky Mountain =135

Mine Pour Homme رو حتما" تست کن. یه کار خنک و تلخ با پخش بوی خیلی خوب. امروز تستa کردم ، کار جالبی بود . ولی خوبیش اینه که ظاهرا ادکلن جدیدیه و قیمتشم ارزونه ، طرف با شبنم ( :n02: ) می گفت 110 !

ام ۷ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجب! شما خودتون خرید داشتین از اینجا؟ ریسکش بالاس خرید از این جور جاها.....

cyber861
27-01-2013, 15:39
اپیوم مردونه و زنونه 50 میل با قیمت خوب سراغ دارم.کسی خواست من در خدمتم .:n01:
ام 7 هم گیر نمیاد معمولیش .علتش هم همونه که محمدحسین جان گفتن .

خودم میخواستم یه ام 7 دیگه بگیرم که نداشت که یه اپیوم گرفتم خیلی راضی ام از همه چیزش.پخش بوش و موندگاری عالی

MOHAMMAD2010
27-01-2013, 15:46
یه اپیوم گرفتم خیلی راضی ام از همه چیزش.پخش بوش و موندگاری عالی
به درد بهارم میخوره ؟

Mine Pour Homme رو حتما" تست کن. یه کار خنک و تلخ با پخش بوی خیلی خوب. امروز تستa کردم ، کار جالبی بود . ولی خوبیش اینه که ظاهرا ادکلن جدیدیه و قیمتشم ارزونه ، طرف با شبنم ( ) می گفت 110 !
اسم دقیق ترشو بگو چیزی پیدا نکردم واسه کدوم شرکته ؟

brad pitt
27-01-2013, 17:14
مثل اینکه به گفته ی خیلی MINE بوی CREED AVENTUS میده
موندم اینو بگیرم یا پلی بوی ؟

برای بعد از ظهر میخوام و اسفند ماه

hadinba
27-01-2013, 21:09
اپیوم مردونه و زنونه 50 میل با قیمت خوب سراغ دارم.کسی خواست من در خدمتم .:n01:
ام 7 هم گیر نمیاد معمولیش .علتش هم همونه که محمدحسین جان گفتن .

خودم میخواستم یه ام 7 دیگه بگیرم که نداشت که یه اپیوم گرفتم خیلی راضی ام از همه چیزش.پخش بوش و موندگاری عالی

علی جان 50 میل کمه دادا! ولی خوب ، قیمتو پخ کنم برام مرسی.

اسم دقیق ترشو بگو چیزی پیدا نکردم واسه کدوم شرکته ؟

Mine Pour Homme by Marc Joseph ,

معلوم نیس چی به چیه ! :n02: تو سایت اصلیشم این ادکلنو پیدا نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n04:

ولی هر چی که بود ، از نظر من کار با کیفیتیه! :n09:

MOHAMMAD2010
27-01-2013, 21:38
علی جان 50 میل کمه دادا! ولی خوب ، قیمتو پخ کنم برام مرسی.

Mine Pour Homme by Marc Joseph ,

معلوم نیس چی به چیه ! :n02: تو سایت اصلیشم این ادکلنو پیدا نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n04:

ولی هر چی که بود ، از نظر من کار با کیفیتیه! :n09:

مطمئنه ؟ از این تقلبی ها نباشه ! ساخت کجاست ؟ رو کاغد تست گرفتی ببینی موندگاری چه جوریه ؟

tehran corner
27-01-2013, 22:23
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام. ادکلنی هست که بوی نوشابه سیاه (کولا) بده؟

hadinba
27-01-2013, 23:09
مطمئنه ؟ از این تقلبی ها نباشه ! ساخت کجاست ؟ رو کاغد تست گرفتی ببینی موندگاری چه جوریه ؟

آره آره! مال فرانسه هست. راستش طراحی شیشه و نوع بسته بندی نمی خورد کار بی پدر مادری باشه! :n02: جزئیاتو دیگه باید از دوستای گلمون که تو کار ادکلنن بپرسیم.. چون تازه هم اومده احتمالا تقلبی نداره! :n13: راستش رو دستم تست کردم ، پخش بوش خیلی خوب بود ، ولی دستمو چند بار بعدش شستم موندگاریو دقیق نمی تونم بگم بهت ( بر حسب ساعت .. ) ؛ ولی بازم خیلی خوب بود. :n06:

پ.ن : به نظر من نسبت به راکی مونتن ( چون یکی از گزینه هات بود میگم ) خیلی سرتره! از لحاظ رایحه خیلی شیک تره به نظرم. همین طور تو پخش بو و موندگاری سرتره!

MOHAMMAD2010
27-01-2013, 23:28
پ.ن : به نظر من نسبت به راکی مونتن ( چون یکی از گزینه هات بود میگم ) خیلی سرتره! از لحاظ رایحه خیلی شیک تره به نظرم. همین طور تو پخش بو و موندگاری سرتره!
آره راکی یکی از گزینه هامه
اوکی اگه این جوری باشه که خوبه
حالا ببینم اصلا گیرم میاد یا نه
اسمش ماین پور هوم هست دیگه ؟

hadinba
27-01-2013, 23:36
آره راکی یکی از گزینه هامه
اوکی اگه این جوری باشه که خوبه
حالا ببینم اصلا گیرم میاد یا نه
اسمش ماین پور هوم هست دیگه ؟

آره :n01: آره حتما" تست کن ، نتیجه رو هم اعلام کن! :n02:

sheeablo
27-01-2013, 23:37
140 می گفت.
Mine Pour Homme رو حتما" تست کن. یه کار خنک و تلخ با پخش بوی خیلی خوب. امروز تستa کردم ، کار جالبی بود . ولی خوبیش اینه که ظاهرا ادکلن جدیدیه و قیمتشم ارزونه ، طرف با شبنم ( :n02: ) می گفت 110 !
عجب! شما خودتون خرید داشتین از اینجا؟ ریسکش بالاس خرید از این جور جاها.....
درود
تهرانی؟ کجا 110 قیمت میداد؟

hadinba
27-01-2013, 23:47
درود
تهرانی؟ کجا 110 قیمت میداد؟

شهرستانم من!

ZINOSHTAN
28-01-2013, 00:29
امروز پیش بینی هوای تهرانو برای 10-15 روز آینده نگاه میکردم.... هیچ خبری از سرما نبود، برف و اینا که واقعن هیچی:n03:...بعد از اونم دیگه رسمن بهار اومده و بازم گرمای هوا:n27:

این یعنی خداحافظ عطرای زمستونی...خداحافظ بوهای شیرین...بوهای تاریک....بوهای مردونه:n03:

دوستان عطر ملایم و خنک که توش بوی چای + یکمی ادویه باشه سراغ دارید؟

MOHAMMAD2010
28-01-2013, 13:57
دوستان حرفه ای تر اگه نظری در مورد این ادکلن mine دارن بگن

Atghia
28-01-2013, 23:44
دوستان خوب و گرامی عطرشناس و عطرباز در خواست راهنمایی دارم :n16:
شخصا عطر پلو بلو رو از لحاظ رایحه خیلی میپسندم
حالا میخوام بدونم بین این دوتا

چقدر تفاوت رایحه وجود داره؟
و همچنین پخش بوی کدومیکی بیشتره؟
شما باشید کدوم رو ترجیح میدید؟
پ.ن:بدون در نظر گرفتن محدوده قیمت عطری با مشابهت به پلو بلو که پخش بوی جالبی داشته باشه چی معرفی میکنید؟
hadinba
29-01-2013, 01:25
سلام. ادکلنی هست که بوی نوشابه سیاه (کولا) بده؟

یادمه یکی از بچه ها تو فرگرنتیکا گفته بود Escada Magnetism بوی نوشابه سیاه میده! اینو خیلی وقت پیش تست کرده بودم ؛ ولی تا اونجایی که یادمه همچین بویی رو من نوشابه حس نمی کردم. :n02: حالا می خوای شما تست کن ببین چی در میاد. البته اینم بگم که بعد 10 دقیقه ، بوی دلنشینی پیدا کرده بود ( بوی تمیزی می داد ) . پخش متوسط به پایین ، موندگاری متوسط.

mrmmnb
29-01-2013, 07:18
دوستان تلفظ دقیق و درست این دادکلنها رو چطوری میشه بدست اورد؟
چون اکثرا اسم هستن یا کلماتی جدیدی هستن تو دیکشنری پیدا نمیشه ولی جایی رو هم ندیدم تلفظ ها رو داشته باشه
با تشکر

savior
29-01-2013, 11:49
سلام
دوستان من MINE رو خریدم. بوی خیلی عالی داره. فقط متاسفانه پخش بوش اصلا جالب نیست.
اگه ادکلن دیگه ای تو همین رنج باشه که پخش بوش خوب باشه معرفی کنید.

tehran corner
29-01-2013, 13:25
ایفوریا مردانه ۱۰۰ میل ۱۳۰ هزار تومان
لانویی دلوم (لانویت دلهوم) پرفیوم ۶۰ میل ۱۴۰ هزار تومان
ژیوانشی پلی سفید مردانه ۱۰۰ میل ۱۲۰ هزار تومان
بلو د شانل ۵۰ میل ۲۲۰ هزار تومان

دیشب - تهران

mrmmnb
29-01-2013, 14:37
دوستان من 5 شنبه یه سر میرم قم کسی اونجا جایی رو میشناسه هم جنس اصل داشته باشه هم خوش انصاف باشه؟
با تشکر

savior
29-01-2013, 16:42
سلام
hadinba عزیز. میشه بهم بگید ، در مورد MINE که شما تست کردید، آیا پخش بو و ماندگاری خوبی داشت؟
و یکیم این که نسخه ای که من خریدم زیر قوطیش نوشته "لاستعمال الخارجی" . آیامال شما هم اینطوره؟ و اصلاً تقلبی هم داره این ادکلن جدید؟
ممنونم

hadinba
29-01-2013, 17:06
سلام
hadinba عزیز. میشه بهم بگید ، در مورد MINE که شما تست کردید، آیا پخش بو و ماندگاری خوبی داشت؟
و یکیم این که نسخه ای که من خریدم زیر قوطیش نوشته "لاستعمال الخارجی" . آیامال شما هم اینطوره؟ و اصلاً تقلبی هم داره این ادکلن جدید؟
ممنونم

سلام ، اونی کن من تست کردم هم موندگاریش خیلی خوب بود هم پخش بوش. راستش من زیر جعبه رو دقت نکردم که نوشته باشه " لاستعمال الخارجی" . :n01:

savior
29-01-2013, 17:39
سلام ، اونی کن من تست کردم هم موندگاریش خیلی خوب بود هم پخش بوش. راستش من زیر جعبه رو دقت نکردم که نوشته باشه " لاستعمال الخارجی" . :n01:

با اینکه این ادکلن جدیده و احتمال تقلبی داشتنش ضعیفه، ولی نمیدونم چرا احساس میکنم پخش بوی خوبی نداره.

MOHAMMAD2010
29-01-2013, 18:47

البته فکر کنم اون دوستمون درست میگه ! چون یه جای دیگه هم خوندم پخش بوی آنچنان بالایی نداره

savior
29-01-2013, 18:53
البته فکر کنم اون دوستمون درست میگه ! چون یه جای دیگه هم خوندم پخش بوی آنچنان بالایی نداره

بله چون احتمال تقلبی بودن این ادکلن ضعیفه. ولی بازم اگه هرکدوم از دوستان که این ادکلن رو خریدن ، لطف کنن و نظرشونو بگن.
مرسی

f.t.g
29-01-2013, 20:34
من شدیدن درگیرشونم

دوست گرامی به نظر من مهمترین فاکتور اصل بودن لانویی ل هوم درب اون هست. در نمونه های اصل درب ادکلن از داخل پر هست و فقط جای لوله اسپری خالی هست در صورتی که در نمونه های تقلبی درب ادکلن کاملا تو خالی هست و فقط یک حلقه لاکی درون درب جاسازی شده که لوله اسپری رو بگیره.

در مورد شیک هم درب بسیار محکم و کیپ و همچنین وزن بسیار بالای شیشه این ادکلن کاملا از نمونه فیک این ادکلن رو جدا میکنه. همچنین در نمونه تقلبی مایع درون شیشه به صورت خیلی کم تیره تر هست و اسپری اون مایع رو به طور کامل به صورت شعاعی پخش نمیکنه

f.t.g
29-01-2013, 20:41
من درگیر لانویی ل هومم! :n06: راستی فرید یه توضیح در مورد Dior Homme Intense قدیمی و فرمولاسیون جدید می دی؟ :n01:

تغییر فرمولی که خیلی بابتش نارحت هستم:n28:

ورژن 2007 این ادکلن بسیار رایحه ای زیبا داشت که متاسفانه تغییر دادند.

نمونه قدیم رایحه ایی در ابتدا کاملا تلخ و پودری از چوبها و ادویه ها داشت که در ادامه رایحه پودری کمی شیرین تر میشد ولی هنوز یک تلخی زیبایی رو همراه خودش داشت.

ولیی در نمونه 2011 دیگه خبری از اون رایحه تلخ نیست ولی تمامی فاکتور های دیگر حفظ شده اند

الان دارم ادکلن خودم (2007) به سختی استفاده میکنم تا مبادا تمام نشه:n09:

f.t.g
29-01-2013, 20:49
نظرتون در مورد آزارو سیلور بلک چیه؟ میشه یه توصیف در مورد رایحه و پخش بو و موندگاریش داشته باشین؟

سیلور بلک رایحه ایی از مرکبات و گیاهان هست که البته غیر اسپورت هست و تندی خاص خودش رو هم داره

پخش و موندگاریش متوسط به بالا هست

البته تقلبیش بسیار بیشتر از اصلش موجود هست:n08:

f.t.g
29-01-2013, 20:58
دوستان عطر برای فصول گرم (نهایت تا 250-300ت البته هر چی ارزون تر بهتر :دی) به خصوص بهار چی پیشنهاد میدید که ترجیحا بشه بوی اَمبر رو توش حس کرد؟
میخوام بگم اگر قیمتش مناسب باشه از فرانسه برام بیارن، البته m7 رو گفت 320 در میاد که به نظرم خیلی بالاست.

به نظرم که بتونید ادکلن ل ادو آمبر از ل آرتیزان رو بیارید هر چقدر هزینه کنید ارزشش رو خواهد داشت. من فقط تونستم یکبار (اون هم به وسیله یک سمپل) تستش کنم که فوق العاده بود.

اولتراویلت از پاکو رابان هم گزینه خوبی هست

f.t.g
29-01-2013, 21:03
مثل اینکه به گفته ی خیلی MINE بوی CREED AVENTUS میده
موندم اینو بگیرم یا پلی بوی ؟

برای بعد از ظهر میخوام و اسفند ماه

این روز ها خیلی صحبت از ادکلن فوق هست که مثلا شبیح به آونتوس هست. ولی دریغ از کمی تحقیق در مورد قیمت و کیفیت این ادکلن:n03:

قیمت این ادکلن اصلا به این اندازه نیست که میفروشند

هر کس هم میخواد ادکلنی با رایحه نزدیک به آونتوس و کیفت بهتر میتونه ویژن از جگوار رو تست کنه. (البته اولین نمونه اش) چون ویژن 3 نمونه داره

f.t.g
29-01-2013, 21:12
دوستان حرفه ای تر اگه نظری در مورد این ادکلن mine دارن بگن

به نظر من با این پول یک عدد یاتاقان آدم بخره خیلی بهتر تا ادکلنی که نام و نشون درستی نداره و همچنین اونطور هم که میگن موندگار نیست شاید هم روی ما اینطور جواب داده:n22:
اون یاتاقا هم یک مثال بود وگر نه ادکلنهای دیگری هم هست

f.t.g
29-01-2013, 21:21
دوستان خوب و گرامی عطرشناس و عطرباز در خواست راهنمایی دارم :n16:
شخصا عطر پلو بلو رو از لحاظ رایحه خیلی میپسندم
حالا میخوام بدونم بین این دوتا

چقدر تفاوت رایحه وجود داره؟
و همچنین پخش بوی کدومیکی بیشتره؟
شما باشید کدوم رو ترجیح میدید؟
پ.ن:بدون در نظر گرفتن محدوده قیمت عطری با مشابهت به پلو بلو که پخش بوی جالبی داشته باشه چی معرفی میکنید؟
مطمئنا ادکلن پولو بلو ارزش خرید بیشتری دارد تا پولو رد اند وایت. همچنین پخش بو و موندگاری رد اند وایت پایین تر از بلو هست
تستی بر ایسی میاکه ل بلو داشته باشید شاید فرجی شد:n13:
آرامیس برمودا هم شاید میتونست انتظارتون رو برآورده کنه که فکر نمیکنم گیر بیارید

f.t.g
29-01-2013, 21:38
یادمه یکی از بچه ها تو فرگرنتیکا گفته بود Escada Magnetism بوی نوشابه سیاه میده! اینو خیلی وقت پیش تست کرده بودم ؛ ولی تا اونجایی که یادمه همچین بویی رو من نوشابه حس نمی کردم. :n02: حالا می خوای شما تست کن ببین چی در میاد. البته اینم بگم که بعد 10 دقیقه ، بوی دلنشینی پیدا کرده بود ( بوی تمیزی می داد ) . پخش متوسط به پایین ، موندگاری متوسط.

منم با نظر دوستمون موافقم که بر خلاف نظرات که مگنتیسکم رو مشابه رایحه نوشابه میدونند من شباهت آنچنانی نمیبینم

ولی خب رایحه ایی نزدیکتر از این هم برای شباهت با رایحه نوشابه من تا به حال ندیدم

نتیجه اخلاقی = مگنتیسم بوی نوشابه میده:n02:

البنه یک نمونه از سری اپل دوناکاران بود که دقیقا بوی نوشابه میداد ولی خب فکر کنم زنونه بود