PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

moli_ahmad
18-08-2012, 21:53
دوستان این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی قیمتاش پایینه - جریان چیه؟ مثلا هوگویی رو که من 90 تومن هفته پیش خریدم زده 45 تومان!!!
شما میدونید دلیلش چیه؟؟؟؟؟

دلیلش بروز نبودن قیمت هاست باید بزنگی تا قیمت اصلی دستت بیاد

nadermatin
18-08-2012, 23:32
بچه های قدیمیه تاپیک نیستن. احتمالا این گرونی های فضایی عطر روی همه اثر منفی گذاشته.
از طرفی فکر میکنم تاپیک از هر 10 تا پست بندرت یکی دوتا پست مفید میبینم.اینجا شده 118 کسایی که میخوان عطر بخرن

cyber861
19-08-2012, 00:28
داداش هستیم ولی داستان همون گرونیه.و اینکه آدم از یه چیزی که دور بشه کم کم سرد میشه.

ravani_13
19-08-2012, 01:16
نظرتون در باره ی paco rabanne 1 Million چیه ؟

یکی از پر فروش و جذاب ترین عطر های چند سال اخیر در دنیا هست و موندگاری ، پخش بو و بوی بی نظیری داره مخصوصا در فصل سرد

واقعا نمیدونم چرا توی ایران زیاد بهش توجه نمیشه در حالی که توی اروپا کولاکیه برایه خودش

حتما امتحان کنید

ravani_13
19-08-2012, 01:26
راستی دوستانی که در اصفهان هستن من جدیدا چند تا عطر از پرتو گرفتم که در کمال تعجب انگار درجه ۲ بودن و اصل نبودن و شدیدا بوی الکل بالا بود

الان معتبر ترین فروشگاه رو کجا سراغ دارین ؟

مرسی ؟

mhek
19-08-2012, 08:11
راستی دوستانی که در اصفهان هستن من جدیدا چند تا عطر از پرتو گرفتم که در کمال تعجب انگار درجه ۲ بودن و اصل نبودن و شدیدا بوی الکل بالا بود

مرسی ؟

چه عطرهایی گرفتید؟؟؟
یه سری به مجتمع پارک بزنید..فروشگاه مهتاب نسبتا خوب هست...

phizer
19-08-2012, 13:52
چه عطرهایی گرفتید؟؟؟
یه سری به مجتمع پارک بزنید..فروشگاه مهتاب نسبتا خوب هست...

تایید میشه قیمتهاشم خوبه

sAeEd_kHaAn
19-08-2012, 16:58
پارسال من ۳۳ گرفتم. یادش بخیر. ترکیبی ار بوی گل سرخ( یا رز) و توتون و وانیل. ورژن جدیدش ( فونت غیر سرهم) ماندگارییش حدود ۴ ساعت است. اولش بوی خیلی قویی داره. بعدش آرام میشه. کار خوبیه ولی برای من دیگه چندان لذت بخش نیست. کاشکی ماندگاریش بیشتر بود. تولیدش هم میگن متوقف شده.
پس چرا تو سایتای فروش نوشتن تلخ و کاملا مردانه ؟ این ترکیباتی که شما گفتین بیشتر به عطر دخترونه میخوره که ( رز ، وانیل ) یعنی باید شیرین باشه نه تلخ

alone one
19-08-2012, 17:11
خیالت راحت همه جنساش اصل اصله
من جای معتبر دیگه ای تو کوچه مروی نمیشناسم

ممنون جناب خوشتیپ
حالا کوچه مروی نشد یه جای دیگه،جای معتبر منتها جنس اصل با قیمت منطقی نه الکی گرونتر از بقیه

MOHAMMAD2010
19-08-2012, 17:18
سایت fragrantica.com جدیدا یه قسمت رو به عطراش اضافه کرده که تو اون اعضاش رای میدن این عطر چقدر موندگاری و پخش بو داره
به نظرم خیلی مفیده :46:

jeremy28
19-08-2012, 21:24
سلام بچه ها
یه چیز جالب بگم:

در گذشته (یعنی قبل از عصر جدید و انقلاب صنعتی و این حرفا.... آخه من زیاد اطلاعات تاریخیم خوب نیست) قرن 17 18 ام توی اروپا، مهمترین عامل جذب زن و مرد به همدیگه، بوی بدن اونها بوده، میگین نه نیگاه کنین:

یکی از هدایایی که زنها به مردا می دادن، این بوده که یک سیب رو قاچ می کردن و اونا می ذاشتن زیر بغلشون یا اینکه به بدنشون می چسبوندن تا عرق بدنشون جذب اون سیبه بشه و اونو به عنوان هدیه به شوهراشون می دادن.

هم چنین، ناپلئون بناپارت دو سه روز قبل از اینکه بخواد از هر جنگ و فتح و الفتوحی برگرده، به عیالش، جوزفین (به قول باباشاه: ژوزفیَــــــن:31:) بناپارت پیغام می داده که تا زمان برگشتن اون حموم نره تا بیاد و بوی بدن اون رو استشمام کنه و لذت ببره.
منبعش هم اینجاست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصاً این تیکه:

Napoleon, in one of his more infamous letters to Josephine, begged her not to bathe, for he wanted to enjoy her body odor to the fullest.

برای مورد اول هم منبعی پیدا نکردم ولی از یه آدم خیلی موثق شنیدم!

مخلص کلام اینکه، در گذشته مهم ترین عامل جذب دو جنس مقابل، بوی بدن اونها بوده (حتی از نوع بدش) بر عکس الان که این موضوع یه چیز حال به هم زن به حساب میاد و مهم ترین عامل این جاذبه در مرحله اول، ظاهر و چشم و ابرو و تیپ و این حرفاست....

به نظرتون چرا تو این دوره زمونه، حس بویایی اینقدر مهجور واقع شده؟
در صورتی که یکی از قویترین حواس هست!

آیا چون ما از اون نسل پیشرفته تر یا شاید تمیزتر هستیم، از بوی عرق بدن همدیگه احساس نفرت می کنیم یا قضیه چیز دیگه ایه؟

دوست دارم نظرتونو در این مورد بدونم.

البته اولین بار این موضوع رو از شریف عطار (یادش گرامی) توی اینجا شنیدم که فرومون های موجود در عرق بدن دو جنس مخالف باعث جذب اونها میشه، ولی این موارد رو هم که شنیدم نظرم خیلی به این موضوع جلب شد، خیلی جالبه نه؟

راستی یه چیز دیگه:
چند روز پیش به طور اتفاقی به وبلاگ یک پزشک قانونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برخورد کردم (خیلی وبلاگ جالبی داره حتماً دنبالش کنین) که توی یکی از پست هاش گفته بود که دیه ی از دست دادن حس بوییایی انسان (وقتی قسمت کنترل بویایی در مغز آسیب می بینه یا در اثر آسیب به سر از بین می ره!) معادل دیه کامل انسان یعنی 90 میلیون هست، یعنی اینقدر مهمه!

بعد به این فکر کردم که بچه ها خداییش ما چه نعمت هایی داریم و قدرشو نمی دونیم ها
فکر کنین آدم دیگه هیج بویی رو نتونه حس کنه... بوی عطر، بوی غذا، بوی گل، بوی ادویه ها.... حتی بوی فاضلاب!

خدایا شکرت؛

milad_heartsick
20-08-2012, 00:18
یه چیز جالب تر اینکه حس بویایی بیشترین سهم و در زنده کردن و تداعی خاطرات داره

Atghia
20-08-2012, 00:23
پست قبل خیلی جالب بودمنم مطلبی درهمین رابطه خونده بودم که گفته بود هرچقدر دوجنس مخالف از نظر نژاد متفاوت تر باشند(یعنی مثلا فامیل نباشن و اینا) بوی بدنشون برای همدیگه جذابتر میشه و حتی گفته بود از روی همین نکته شما میتونید وقته اشنایی باکسی پی ببرید که میتونه براتون مناسب باشه یا نه!من فکرمیکنم( در جواب پست قبل) اخه الان توی این دوره زمونه بلاخره تقریبا اکثریت افراد عطرای مختلف رو خالی میکنن روی خودشون از دوکیلومتری فقط بوی عطرشونو حس میکنید! یکجورایی بوی بدن مخفی میمونه .بعد خب قاعدتا نمیشه قضاوت کرد واسه همین ترجیحا قضاوت برمبنای چشم و ابرو صورت میگیره هرچند اون هم الان همه به یاری لوازم ارایشی و انواع تتو چهره واقعی خودشونو مخفی میکنن!نتیجه گیری اخلاقی از صحبتم اینه که قضاوت خودمون رو باید بیشتر به سمت اخلاقیات سوق بدیم که قابل پنهان کاری نباشه!عذرمیخوام که خیلی بحث وارد حاشیه شد و غیرمرتبط با تاپیک، ولی صحبت قشنگی بود دلم نیومد چیزی نگم :دی

orochi
20-08-2012, 00:37
سلام
بهترین ادکلن و خشبو کننده ی بدن چیه؟

T_rex
20-08-2012, 04:36
سلام بچه ها
یه چیز جالب بگم:

در گذشته (یعنی قبل از عصر جدید و انقلاب صنعتی و این حرفا.... آخه من زیاد اطلاعات تاریخیم خوب نیست) قرن 17 18 ام توی اروپا، مهمترین عامل جذب زن و مرد به همدیگه، بوی بدن اونها بوده، میگین نه نیگاه کنین:

یکی از هدایایی که زنها به مردا می دادن، این بوده که یک سیب رو قاچ می کردن و اونا می ذاشتن زیر بغلشون یا اینکه به بدنشون می چسبوندن تا عرق بدنشون جذب اون سیبه بشه و اونو به عنوان هدیه به شوهراشون می دادن.

هم چنین، ناپلئون بناپارت دو سه روز قبل از اینکه بخواد از هر جنگ و فتح و الفتوحی برگرده، به عیالش، جوزفین (به قول باباشاه: ژوزفیَــــــن:31:) بناپارت پیغام می داده که تا زمان برگشتن اون حموم نره تا بیاد و بوی بدن اون رو استشمام کنه و لذت ببره.
منبعش هم اینجاست:

مخصوصاً این تیکه:

برای مورد اول هم منبعی پیدا نکردم ولی از یه آدم خیلی موثق شنیدم!

مخلص کلام اینکه، در گذشته مهم ترین عامل جذب دو جنس مقابل، بوی بدن اونها بوده (حتی از نوع بدش) بر عکس الان که این موضوع یه چیز حال به هم زن به حساب میاد و مهم ترین عامل این جاذبه در مرحله اول، ظاهر و چشم و ابرو و تیپ و این حرفاست....

به نظرتون چرا تو این دوره زمونه، حس بویایی اینقدر مهجور واقع شده؟
در صورتی که یکی از قویترین حواس هست!

آیا چون ما از اون نسل پیشرفته تر یا شاید تمیزتر هستیم، از بوی عرق بدن همدیگه احساس نفرت می کنیم یا قضیه چیز دیگه ایه؟

دوست دارم نظرتونو در این مورد بدونم.

البته اولین بار این موضوع رو از شریف عطار (یادش گرامی) توی اینجا شنیدم که فرومون های موجود در عرق بدن دو جنس مخالف باعث جذب اونها میشه، ولی این موارد رو هم که شنیدم نظرم خیلی به این موضوع جلب شد، خیلی جالبه نه؟

راستی یه چیز دیگه:
چند روز پیش به طور اتفاقی به وبلاگ یک پزشک قانونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برخورد کردم (خیلی وبلاگ جالبی داره حتماً دنبالش کنین) که توی یکی از پست هاش گفته بود که دیه ی از دست دادن حس بوییایی انسان (وقتی قسمت کنترل بویایی در مغز آسیب می بینه یا در اثر آسیب به سر از بین می ره!) معادل دیه کامل انسان یعنی 90 میلیون هست، یعنی اینقدر مهمه!

بعد به این فکر کردم که بچه ها خداییش ما چه نعمت هایی داریم و قدرشو نمی دونیم ها
فکر کنین آدم دیگه هیج بویی رو نتونه حس کنه... بوی عطر، بوی غذا، بوی گل، بوی ادویه ها.... حتی بوی فاضلاب!

خدایا شکرت؛

نوشته جالبی بود
اما بنظرم تمام انسانها از بوی بد بدشون میاد و ربطی به انسانهای قدیم یا جدید نداره ضمن اینکه بنظر نمیاد که ادمها بخاطر بوی بدن عاشق همدیگه بشن مسئله چیز دیگریست کلا ادمهایی که به هم علاقه دارن و عاشق هم هستن به واسطه این علاقه بوی بدن همدیگرو هم دوست دارن و این کاملا واضحه

hike
20-08-2012, 12:44
پس چرا تو سایتای فروش نوشتن تلخ و کاملا مردانه ؟ این ترکیباتی که شما گفتین بیشتر به عطر دخترونه میخوره که ( رز ، وانیل ) یعنی باید شیرین باشه نه تلخ تلخی که کمی داره بخاطر توتون یا تنباکو و برای زنان کمی به اصطلاح زمخته البته خوششون میاد از بوی زینو حالا ممکنه یکی پیدا بشه بخودش هم بزنه. بهرحال اسم خود اقای زینو داویدوف روش است. فقط کاشکی ماندگاریش بیشتر بود.

alone one
20-08-2012, 19:31
دوستان میشه چن جای مطمئن بهم معرفی کنید که ادکلنو نندازن؟
یکی از دوستان گل سنگ تو کوچه مروی معرفی کرد
یه فروشنده بهم دوتا ادکلن اصلیو تقلبیو نشونم داد،مو نمیزد باهم،به دقت نگاش کردم،گفت شیشه خالی اون ادکلنو گیر میارن پرش میکنن،تنها راه تشخیصسشم بو و مدت موندگاریشه
چشم خیلی ترسیده،اونم من که آماتورم،لطفا چنجای مطمئن بهم معرفی کنید
ممنون

hike
20-08-2012, 20:00
یه فروشنده بهم دوتا ادکلن اصلیو تقلبیو نشونم داد،مو نمیزد باهم،به دقت نگاش کردم،گفت شیشه خالی اون ادکلنو گیر میارن پرش میکنن،تنها راه تشخیصسشم بو و مدت موندگاریشه
ممنون
سفیر تو شهرک غرب پاساژ گلستان ولی قیمتهاش قبل از گرانی هم فضایی بود تقریبا، حالا که جای خود داره. هایلند هم در وزرا خوبه. اینم قیمتهاش بالاتره. یا عطر فروشی در هایپراستار. اینم خوبه. اینا راحت بیشتر عطرها رو اجازه میدن تست کنی. یا مغازه طبقه بالا پاساژ تندیس تجریش که همه عطرهاش رو تست میده ولی قیمتهاش بالاترن البته من از هیچکدام خرید نکردم تا حالا. فقط تست کردم.

Ali_softcenter
20-08-2012, 20:22
ممنون

هایلند! ولی گرون تر میده!

قیمت خوب میخوای همون کوچه مروی باید بری پیدا کنی...

فروشگاه غنچه در گیشا هم مطمئن هست...آدرسش رو سرچ کنی تو نت پیدا میکنی.

dior32
20-08-2012, 20:25
سایت fragrantica.com جدیدا یه قسمت رو به عطراش اضافه کرده که تو اون اعضاش رای میدن این عطر چقدر موندگاری و پخش بو داره
به نظرم خیلی مفیده :46:
سلام این بخش که فرمودین جدیدا به فراگرنتیکا اضافه شده هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم ممکنه بیشتر راهنمایی کنید بتونم منوی مربوط رو پیدا کنم با تشکر از شما

MOHAMMAD2010
20-08-2012, 21:24
سلام این بخش که فرمودین جدیدا به فراگرنتیکا اضافه شده هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم ممکنه بیشتر راهنمایی کنید بتونم منوی مربوط رو پیدا کنم با تشکر از شما

زیر همون قسمتی که رایحه های عطر ها رو زده اونجا هست
یکی Longevity یکی هم Sillage که اولی موندگاریه دومی هم پخش بو
یک هفته ای هست اضافه شده به این سایت

Ali_softcenter
21-08-2012, 09:56
دوستان لطفا چند تا ادلکن معرفی کنید که پخش بوش فوق العاده باشه مردانه!

یعنی جوری باشه میری در یک مکان بسته از کنار یه عده آدم رد میشی ( فرض کنید مطب دکتر!!) همه بوش رو احساس کنن...گیج بشن یه لحظه!

پولش مهم نیست.

ترش و خیلی تند و جنگلی و چوب هم نباشه...

خسته شدم از بس ادکلن با پخش بوی مزخرف زدم.

hike
21-08-2012, 12:59

یعنی جوری باشه میری در یک مکان بسته از کنار یه عده آدم رد میشی ( فرض کنید مطب دکتر!!) همه بوش رو احساس کنن...گیج بشن یه لحظه!

پولش مهم نیست.

Joop! Homme رو امتحان کنید. تو این مدت چه عطرهایی خریدید؟

hike
21-08-2012, 13:24
یک سوال از بین عطرهایی که در حال حاضر دارید کدامیک اگر تمام بشه بازم هم می خرید یا در حال حاضر شیشه دوم به بعد هستن؟ یا اصلا شیشه اضافه ازش دارید. من خودم حتما quorum antonio puige و احتمالا kouros رو دوباره بگیرم. به اضافه axe instinct. خیلی ممنون از همکاری شما.:40:

MOHAMMAD2010
21-08-2012, 14:04

پولش مهم نیست.

m7 رو یه تست بزن

jeremy28
21-08-2012, 14:58
یک سوال از بین عطرهایی که در حال حاضر دارید کدامیک اگر تمام بشه بازم هم می خرید یا در حال حاضر شیشه دوم به بعد هستن؟ یا اصلا شیشه اضافه ازش دارید. من خودم حتما quorum antonio puige و احتمالا kouros رو دوباره بگیرم. به اضافه axe instinct. خیلی ممنون از همکاری شما.:40:
وان من شو!
یه حسی داره که ازش سیر نمی شم.
شاید فقط من یا لااقل افراد خیلی کمی بهش این ارادتو دارن.
راستی آکوابولگاری هم هست کم و بیش...

Ali_softcenter
21-08-2012, 15:14
Joop! Homme رو امتحان کنید. تو این مدت چه عطرهایی خریدید؟

مطمئنی؟ جوپ جامپ رو داشتم اصلا پخش بو نداشت!!! مطمئنی هومش اینقدر فرق داره؟؟

من همین ادکلن های 100 یا 100 و خورده ای نزدیک 200! وان میلیون و 212 قهوه ای و شنل بلو...هیچ کدوم پخش بو فوق العاده ندارن

من دنبال یه بو هستم که رد بشم از یه جا تا ده ثانیه بوی ادکلن رو حس کنن اطرافیان!! وقتی زنا همچین ادکلنی میزنن و من به عینه حس کردم پس 100% مردونشم باید باشه...

همنچین ادکلنی معرفی کنید..اگر ادو پرفیوم باید بزنم بگید مشکلی نداره

m7 رو یه تست بزن

از چه برندیه؟ خودتون تست کردید؟

hike
21-08-2012, 15:18
وان من شو!
یه حسی داره که ازش سیر نمی شم.
شاید فقط من یا لااقل افراد خیلی کمی بهش این ارادتو دارن.
راستی آکوابولگاری هم هست کم و بیش...
قبول دارم کار دوست داشتنییه . پخش و ماندگاری خیلی خوب و قیمت هم خوبتر. منم ارادت دارم بهش. ادمو تنها نمی گذاره وسط کار. به قول یکی تو بیس نوت محبوبترین عطر در شوروی سابق بود.

MOHAMMAD2010
21-08-2012, 15:37
وان میلیون و 212 قهوه ای و شنل بلو...هیچ کدوم پخش بو فوق العاده ندارن
حتما وان میلیونت اصل نبوده یا انتظارت خیلی فضاییه ! چون 1 میلیون یکی از ادکلن های قوی با پخش بوی بالا

از چه برندیه؟ خودتون تست کردید؟
ysl
فقط تست کردم

T_rex
21-08-2012, 16:04

دانهیل قهوه ایی:40:

hike
21-08-2012, 16:10
دانهیل قهوه ایی:40:
خیلی ممنون. متاسفانه هرکاری کردم که ازش خوشم بیاد نشده. بارها تستش کردم ولی جواب نمیده.

mhek
21-08-2012, 16:56

Rive Gauche by YSL
این عطر فوق العادست...هیچ موقع خستم نمیکنه...

حتما وان میلیونت اصل نبوده یا انتظارت خیلی فضاییه ! چون 1 میلیون یکی از ادکلن های قوی با پخش بوی بالا

ysl
فقط تست کردم

وان ملیون توی عطرای دیزاینر از بهترین ها در پخش بو هست...کمتر ادکلنی میتونه باهاش رقابت بکنه...
اگر دنبال پخش بوی بالا هستید بهتره کارهای ماگلر رو تست بکنید....همگی پخش بوی خوبی دارند...اسپایس بمب هم پخش بوی نسبتا خوبی داره و کار قوی و خوبی هست...
انجل شلیسر اورینتال هم خیلی خوب هست...کار جالبی هست که با توجه به قیمتش پخش بوی خوبی داره..
اگر هم میتونی بالای 200 خرج بکنی که دیور هوم اینتنس و ایگویست گزینه های خوبی هستند...
اگر دنبال کار تابستونه میگردی پلاتینیوم ایگویست گزینه خیلی خوبی هست...

hike
21-08-2012, 17:02
Rive Gauche by YSL
این عطر فوق العادست...هیچ موقع خستم نمیکنه...

وان ملیون توی عطرای دیزاینر از بهترین ها در پخش بو هست...کمتر ادکلنی میتونه باهاش رقابت بکنه...
اگر دنبال پخش بوی بالا هستید بهتره کارهای ماگلر رو تست بکنید....همگی پخش بوی خوبی دارند...اسپایس بمب هم پخش بوی نسبتا خوبی داره و کار قوی و خوبی هست...
انجل شلیسر اورینتال هم خیلی خوب هست...کار جالبی هست که با توجه به قیمتش پخش بوی خوبی داره..
اگر هم میتونی بالای 200 خرج بکنی که دیور هوم اینتنس و ایگویست گزینه های خوبی هستند...
اگر دنبال کار تابستونه میگردی پلاتینیوم ایگویست گزینه خیلی خوبی هست...
خیلی ممنون. پس بالاخره
Rive Gauche رو خریدی. از ایران یا اونور؟ خیلی دوست دارم تستش کنم .

alone one
21-08-2012, 17:22
قیمت خوب میخوای همون کوچه مروی باید بری پیدا کنی...

گل سنگ تو کوچه مروی 100% مطمئن هس؟
تو کوچه مروی جای مطمئن دیگه ایم هس؟

cyber861
21-08-2012, 21:41

سی کی وان-آرامیس لایف-آکوآ بولگاری هم شاید. و بیک شماره 5 :31:

Ali_softcenter
21-08-2012, 21:54

ysl
فقط تست کردم

اصل بود از به مغازه شاخ و معتبر گرفتم که براش افت داره ادکلن تقلبی بیاره.

وان میلیون آخه کجاش وقتی میزنی رد میشی تا 10 ثانیه بوش تو فضای اطراف پخشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انتظار فضایی چیه عزیز....

پس این خانوما چه ادکلنی میزنن بعضیاشون وقتی از کنار آدم رد میشن وقتی طرف 5 متر دور میشه تازه بوی ادکلنش به مشام میرسه تا ده ثانیه!!!

پس وجود داره

alone one
21-08-2012, 22:45
گل سنگ تو کوچه مروی 100% مطمئن هس؟
تو کوچه مروی جای مطمئن دیگه ایم هس؟

دوستان خواهش میکنم سریعتر راهنماییم کنین،واقعآ عجله دارم
ممنون

MOHAMMAD2010
21-08-2012, 22:50

وان میلیون آخه کجاش وقتی میزنی رد میشی تا 10 ثانیه بوش تو فضای اطراف پخشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس این خانوما چه ادکلنی میزنن بعضیاشون وقتی از کنار آدم رد میشن وقتی طرف 5 متر دور میشه تازه بوی ادکلنش به مشام میرسه تا ده ثانیه!!!

پس وجود داره

عزیز من که فقط نمیگم اون دوستمون هم گفت که وان میلیون یکی از ادکلن های مدرونه هست که بیشترین پخش بو رو داره .حالا دیگه من نمیدونم که اون خانمایی که تو میگی چه عطری به خودشون میزنن
اگر وان میلیون شما اصل بوده باشه و از پخش بوش ناراضی هستی باید بگم که دیگه هیچ ادکلنی تو این رنج یا حتی بیشتر مثه این پیدا نمیکنی

nadermatin
21-08-2012, 23:19

من همیشه دنبال بوهای جدید بودم و خیلی تنوع طلبم.
بخاطر همین هیچ وقت یه عطر رو تکرار نمیکنم و اصلا به این که بعضیها میگن عطر آدم مثه امضا هست و باید یک عطر خاص بزنن اعتقاد ندارم.

nadermatin
21-08-2012, 23:24

پس وجود داره

داداش بهترین عطر رو هم بزنی بینیت بعد 10-15 دقیقه حساسیتشو به اون بو از دست میده و برای مغز عادی میشه و خودت بوشو نمیفهمی.در ضمن وان میلیون پخش خیلی عالیی داره.اگر پخش بوی خیلی زیاد میخوای ست عطر رو بگیر که معمولا شامپو بدن و افترشیو رو بهمراه عطر ارائه میدن.

kebrit1
21-08-2012, 23:37

مرسی ؟

آره دقیقا منم یه هوگو ازش گرفتم
بعد که بازش کردم . زدم بوی الکل زد تو ذوقم
نمیدونم چرا اینجوری شده
البته خودش میگفت دیگه عطرها مثل قدیم نیست!!!
شما هم حس کردید
ولی black xs که گرفتیم خوب بود!

Ali_softcenter
21-08-2012, 23:39
داداش بهترین عطر رو هم بزنی بینیت بعد 10-15 دقیقه حساسیتشو به اون بو از دست میده و برای مغز عادی میشه و خودت بوشو نمیفهمی.در ضمن وان میلیون پخش خیلی عالیی داره.اگر پخش بوی خیلی زیاد میخوای ست عطر رو بگیر که معمولا شامپو بدن و افترشیو رو بهمراه عطر ارائه میدن.

من نگفتم خودم بوش رو حس کنم..گفتم دیگران حس کنن..
وان میلیون هر چی باشه ادیو توالت هست....ادو پرفیوم سراغ ندارید؟؟؟ که بوی خوبی داشته باشه؟

یعنی واقعا شماها تا حال نشده یه خانوم از کنارتون رد بشه بعد بوی ادکلنش رو بعد از رد شدن استشمام کنید؟ برای من 30 دفعه پیش اومده....مگه میشه برای شما پیش نیومده باشه...

پس اونا چی میزنن؟؟

این ست عطر که میگید چی هست؟؟ کجا میفروشن؟ بگم ست عطر؟ خب چه فرقی داره؟ مگه شامپوش بو میده؟ :31:

T_rex
22-08-2012, 00:39
خیلی ممنون. متاسفانه هرکاری کردم که ازش خوشم بیاد نشده. بارها تستش کردم ولی جواب نمیده.

خب عطر یه چیز سلیقه ایه من هم هر کار کردم از بلو دشانل خوشم نیومد

cyber861
22-08-2012, 00:40
من نگفتم خودم بوش رو حس کنم..گفتم دیگران حس کنن..
وان میلیون هر چی باشه ادیو توالت هست....ادو پرفیوم سراغ ندارید؟؟؟ که بوی خوبی داشته باشه؟

یعنی واقعا شماها تا حال نشده یه خانوم از کنارتون رد بشه بعد بوی ادکلنش رو بعد از رد شدن استشمام کنید؟ برای من 30 دفعه پیش اومده....مگه میشه برای شما پیش نیومده باشه...

پس اونا چی میزنن؟؟

این ست عطر که میگید چی هست؟؟ کجا میفروشن؟ بگم ست عطر؟ خب چه فرقی داره؟ مگه شامپوش بو میده؟ :31:

همون جوپ قرمز که آرمان خان گفتن کارتو راه میندازه.هنوز برا من جا نیفتاده که مردونست یا زنونه.به نظرم یونی س/ک/س/ هست.

سیلور سنت هم هست.فراگیر.:27:

Ali_softcenter
22-08-2012, 01:35
سیلور سنت هم هست.فراگیر.:27:

بوگارت؟ تنده خوشم نمیاد....چوبی هم هست

hike
22-08-2012, 04:55

پس وجود داره
یک میلیون رو یکی در بیس نوتس دیدم نوشته که برای اونم بعد از یکی دوساعت تبدیل به skin scent میشه.
این تاپیک رو هم ببین پیشنهادهای خوبی دادن
یک چیز در مورد zino فهمیدم الان. ماندگاریش خیلی زیاده. الان بعد از ۲۰ ساعت هنوز روی پوستمه، ولی پخش بو بعد از ۴ ساعت از بین میره و تبدیل به skin scent میشه.

Delkook
22-08-2012, 08:12

تا اونجایی که من میدونم ادتوالت باید بوش بیشتر از ادپرفیوم پخش بشه.

Atghia
22-08-2012, 08:35
یک میلیون رو یکی در بیس نوتس دیدم نوشته که برای اونم بعد از یکی دوساعت تبدیل به skin scent میشه.
یک چیز در مورد zino فهمیدم الان. ماندگاریش خیلی زیاده. الان بعد از ۲۰ ساعت هنوز روی پوستمه، ولی پخش بو بعد از ۴ ساعت از بین میره و تبدیل به skin scent میشه.[/
QUOTE]
ببخشید منظور از skin scentدقیقا چیه؟:11:
[QUOTE=Delkook;7173114]تا اونجایی که من میدونم ادتوالت باید بوش بیشتر از ادپرفیوم پخش بشه.
نه دیگه پرفیوم درصد عطرش بیشتره بنابراین قاعدتا پخش بو و موندگاریش بیشتره:20:

------
من اطلاعاتم چندان زیاد نیست ولی اینو میدونم که pure havane به وضوح بوش پخش و حس میشه(البته شاید همون وقت که رد میشید حس بشه و وقتی رد شدید دیگه نمونه:23:)

Ali_softcenter
22-08-2012, 09:12
[QUOTE=hike;7173020]

من اطلاعاتم چندان زیاد نیست ولی اینو میدونم که pure havane به وضوح بوش پخش و حس میشه(البته شاید همون وقت که رد میشید حس بشه و وقتی رد شدید دیگه نمونه:23:)

چه برندیه؟

ببینید مثلا این ادکلن قاعدتا باید پخش بوش بالاتر از همه ادو توالت ها باشه دیگه؟؟ چون ادو پرفیومه...

بهتر نیست آدم ادو پرفیوم بخره؟

مثلا این ادکلن جدید فراری

خب آدم میخواد 100 و خورده ای بده برای اون وان میلیون ادو توالت...130 میده اینو میخره!! یا مثلا اینا :

و چند تای دیگه!!

بالاخره تو اینا یه ادکلنی هست که آدم خوشش بیاد!

Delkook
22-08-2012, 09:58

بازم تا اونجایی که من میدونم ادتوالت چون الکل بیشتری داره بوش بیشتر پخش میشه و موندگاری کمتری داره برعکسش پرفیوم کمتر پخش میشه ولی موندگاری بیشتری داره!:-)

hamid00009
22-08-2012, 11:31
سلام به دوستان من از ادکلن چيزى نمیدونم لطفا يه ادکلن خوش بو بهم معرفى کنيد (ميدونم سليقه اى هست) قيمتش تا 90 هزار تومن ممنون براى عروسی ميخام

Ali_softcenter
22-08-2012, 11:44
بازم تا اونجایی که من میدونم ادتوالت چون الکل بیشتری داره بوش بیشتر پخش میشه و موندگاری کمتری داره برعکسش پرفیوم کمتر پخش میشه ولی موندگاری بیشتری داره!:-)

عزیز اینجوری باشه که این عطر هایی که تو این پاساژ ها تو شیشه میدن باید پخش شوندگیش فوق العاده باشه!!

بعدشم اگه عطری موندگاریش کم باشه دیگه بویی نمیمونه بعد 1 ساعت که بخواد پخش بشه!

mhek
22-08-2012, 11:57
خیلی ممنون. پس بالاخره

Rive Gauche رو خریدی. از ایران یا اونور؟ خیلی دوست دارم تستش کنم .

هنوز نخریدمش :دی یه دکانت ازش دارم که رو به اتمام هست...متاسفانه کسی هم فعلا نمیره اونور تا بشه تهیش کرد...ولی اگر دستم بهش برسه حتما بیش از یکی میخرم با توجه به اینکه مدل اصلی دیگه تولید نمیشه و فکر کنم تا یه سال دیگه کمیاب شه..

چه برندیه؟

ببینید مثلا این ادکلن قاعدتا باید پخش بوش بالاتر از همه ادو توالت ها باشه دیگه؟؟ چون ادو پرفیومه...

بهتر نیست آدم ادو پرفیوم بخره؟

مثلا این ادکلن جدید فراری

خب آدم میخواد 100 و خورده ای بده برای اون وان میلیون ادو توالت...130 میده اینو میخره!! یا مثلا اینا :

و چند تای دیگه!!

بالاخره تو اینا یه ادکلنی هست که آدم خوشش بیاد!

غلظت بیشتر یک عطر دلیل بر پخش بوی بالاش نیست...حتی در مورد ماندگاری هم جای بحث هست و نمیشه نظر قطعی داد...
پخش بوی یک عطر بیشتر به مواد و نوت های بکار برده شده و میزان تثبیت کننده هایی که در عطر به کار رفته بستگی داره...در حقیقت این به نوعی میشه گفت هنر عطار هست که به چه نحوری نوت های مختلف رو با میزان مشخصی تثبیت کننده با در نظر گرفتن نوع حلال ترکیب بکنه تا عطر حاصل ماندگاری و پخش بوی خوبی داشته باشه....
اگر غلظت بالا نتیجش  پخش بالا بود همه شرکت ها برای تولیدات مردانه خودشون نوع پرفیوم هم میزاشتن تا هرکسی دنبال پخش بوی بیشتر هست اون رو خریداری بکنه...البته دلایل دیگری هم هست که باعث میشه این موضوع اتفاق نیفته...
اگر با تولیدات معروف ادو کلن که معمولا تابستونی و مرکباتی هستن آشنایی داشته باشید میبینید که با اینکه غلظت کمتری دارند ولی پخش بوی بسیار خوبی دارند ..نمونش کارهای آکوا در پارما که پخش بوی خیلی خوبی دارند....
در کل شاید بشه گفت ماندگاری نسخه پرفیوم یک عطر نسبت به نسخه تویلت همون عطر بیشتر هست ولی مسلما نمیشه در مورد پخش بوشون همین حرف رو زد...البته در مورد دو عطر متفاوت که اصلا چنین چیزی نمیشه گفت...
میشه گفت بهترین پخش بو ها  توی عطرای دیزاینر رو باید در عطرهای کمپانی ماگلر مثل انجل من (آ من) ارجینال و پیور مالت و پیورهاوانا و.....جستجو کرد که  البته همگی این عطرها تویلت هستند...
و دلیل اینکه چرا عطرهای مردانه معمولا تویلت هستند و زنانه پرفیوم چیزی بیشتر از بحث پخش بو و ماندگاری هست و برمیگرده به نوت های بکار برده شده و اینکه اصلا چه چیزی یک عطر رو مردانه یا زنانه میکنه..که خود این موضوع جواب طولانی داره و برمیگرده به نوت شناسی و گروه های عطرها و...... 

hike
22-08-2012, 12:25
[QUOTE=hike;7173020]یک میلیون رو یکی در بیس نوتس دیدم نوشته که برای اونم بعد از یکی دوساعت تبدیل به skin scent میشه.
یک چیز در مورد zino فهمیدم الان. ماندگاریش خیلی زیاده. الان بعد از ۲۰ ساعت هنوز روی پوستمه، ولی پخش بو بعد از ۴ ساعت از بین میره و تبدیل به skin scent میشه.[/
QUOTE]

------
منظور اینه که وقتی بینی رو به پوست میچسبانید بوی عطر حس میشه ولی چون پخش بو نداره از فاصله بویی حس نمیکنید.

cyber861
22-08-2012, 13:20
[QUOTE=burberry2;7173128]
منظور اینه که وقتی بینی رو به پوست میچسبانید بوی عطر حس میشه ولی چون پخش بو نداره از فاصله بویی حس نمیکنید.

جدی هر جور فکر میکنم تا حالا خفن تر از این جوپ قرمز ندیدم.حتی اسپری های کپی شده اش هم وحشی هستن.خیلی وحشی تر از سیلور سنت.

hike
22-08-2012, 13:40
جدی هر جور فکر میکنم تا حالا خفن تر از این جوپ قرمز ندیدم.حتی اسپری های کپی شده اش هم وحشی هستن.خیلی وحشی تر از سیلور سنت.
به قول یکی تو بیس نوتس هنوز بوش رو روی لباسهای دوره دبیرستانم در دهه ۹۰ حس میکنم.

mhek
22-08-2012, 13:44
[QUOTE=hike;7173530]

بوش برای من قابل تحمل نیست...شوهر خواهرم اون موقعی که جوون بود میزد که اتفاقا همه تعریفش رو میکردن...ولی باعث سردرد من میشد..

cyber861
22-08-2012, 14:31
[QUOTE=cyber861;7173645]

بوش برای من قابل تحمل نیست...شوهر خواهرم اون موقعی که جوون بود میزد که اتفاقا همه تعریفش رو میکردن...ولی باعث سردرد من میشد..

حالا محمد حسین جان قدیمیاش رام تر بودن و دایی و خالم میزدن ولی اذیت نمیکرد.این فرمول جدیدش خیلی خشن شده و عوض شده.به نظرم پخش بوش هم چند برابر شده.از اون بوهاست که همه

بوهارو خفه میکنه.یادش بخیر 40 تومن بود 125 میلش تا قبل عید :(

hike
22-08-2012, 14:55
سلام به دوستان من از ادکلن چيزى نمیدونم لطفا يه ادکلن خوش بو بهم معرفى کنيد (ميدونم سليقه اى هست) قيمتش تا 90 هزار تومن ممنون براى عروسی ميخام
versace dreamer رو امتحانی بکن..

MOHAMMAD2010
22-08-2012, 15:25
من اطلاعاتم چندان زیاد نیست ولی اینو میدونم که pure havane به وضوح بوش پخش و حس میشه(البته شاید همون وقت که رد میشید حس بشه و وقتی رد شدید دیگه نمونه)
وان میلیون پخش بوش از پیور هاوانا بیشتره !
من نمیدونم واقعا این دوستمون چطور میگه پخش بوش خوب نیست !
البته اینم باید بگم به نظر من این وان میلیون بوش فوق العاده بده ! نمیدونم چطور بعضیا 150 تومن بابت این پول میدن

Ali_softcenter
22-08-2012, 15:36
وان میلیون پخش بوش از پیور هاوانا بیشتره !
من نمیدونم واقعا این دوستمون چطور میگه پخش بوش خوب نیست !
البته اینم باید بگم به نظر من این وان میلیون بوش فوق العاده بده ! نمیدونم چطور بعضیا 150 تومن بابت این پول میدن

وان میلیون پخش بوش خوبه ...حرف من اینه که عالی نیست...یعنی کافی نیست....یعنی فقط کسی بیاد نزدیک شما به فاصله نیم متر یا نهایت 1 متر ممکنه بفهمه...من ادکلن هایی رو میگم که طرف از 3 متری شما رد میشه...وقتی رد شد بوی ادکلنش به مشام میرسه!! وان میلیونی که توی اروپا هم میفروشن این جوری نیست! :20:من دنبال اینم بفهمم اونا چه جور ادکلن هایی هستن! به هر کی هم میگم اظهار بی اطلاعی میکنه!! شایدم من بوی بهشت رو از این فاصله استشمام میکنم خودم خبر ندارم! :31:

در مورد بوی وان میلیون...البته ادکلن سلیقه ای هست...مثلا به نظر من 212 طوسی رنگ بوش افتضاحه! اصلا نمیتونم به خودم بزنم...حالم بد میشه ...ولی نمیدونم چرا خیلیا میخرن میگن س.ک.س.یه!!! باز رنگ قهوه ایش یه چیزی!

وان میلیون بوش ملایم هست....گرم و شیرین....شاید شما بوی گرم و شیرین دوس ندارید...نمیدونم...ولی خدایی بوش از نظر من خوبه.

مثلا من بوی تند بدم میاد حتی اگه ادکلنش 400 هزار تومن باشه...یا بوی ترش بدم میاد...یا بوی جنگلی هم بدم میاد...باربری لندن داشتم تازه از خارج از ایران هم خریده بودم..از فرودگاه یکی از کشور ها....اصل اصل! منتهی گذاشته بودمش ادکلن دم دستی! برده بودمش سر کار میزدم....اصلا مهمونی و ....نمیزدمش...

MOHAMMAD2010
22-08-2012, 15:53
وان میلیون پخش بوش خوبه ...حرف من اینه که عالی نیست...یعنی کافی نیست....یعنی فقط کسی بیاد نزدیک شما به فاصله نیم متر یا نهایت 1 متر ممکنه بفهمه...من ادکلن هایی رو میگم که طرف از 3 متری شما رد میشه
وان میلیون از یه متر خیلی بیشتره پخش بوش !
-------------------------------------------------------------

مثلا من بوی تند بدم میاد حتی اگه ادکلنش 400 هزار تومن باشه...یا بوی ترش بدم میاد...یا بوی جنگلی هم بدم میاد
والا خیلیا میگن از وان میلیون بدشون میاد تو همین تاپیک هم زیاده ! ولی ندیده بودم کسی از بوی بوربری لندن بدش بیاد !

.شاید شما بوی گرم و شیرین دوس ندارید
نه اتفاقا دوست دارم
نمونش پیور هاوانا که آدم کیف میکنه بوش میکنه

Ali_softcenter
22-08-2012, 20:20
وان میلیون از یه متر خیلی بیشتره پخش بوش !
-------------------------------------------------------------

والا خیلیا میگن از وان میلیون بدشون میاد تو همین تاپیک هم زیاده ! ولی ندیده بودم کسی از بوی بوربری لندن بدش بیاد !

نه اتفاقا دوست دارم
نمونش پیور هاوانا که آدم کیف میکنه بوش میکنه

حالا 1 متر یا یک و نیم....مهم اینه که کسی نتونست منو راهنمایی کنه و ادکلنی پیشنهاد بده که بوش از دو - سه متری استشمام بشه ..مهم اینه!

چند تا ادکلن هم گفتن...ولی اسم لاتینش رو خواستم جوابی ندادن!!

مثلا شما خودت پیور هاوانا رو تست کردی؟ زدی یعنی؟ داشتی این ادکلن رو؟

cyber861
22-08-2012, 21:04
حالا 1 متر یا یک و نیم....مهم اینه که کسی نتونست منو راهنمایی کنه و ادکلنی پیشنهاد بده که بوش از دو - سه متری استشمام بشه ..مهم اینه!

به نظر من اینا پخش بوشون خوبه:

جوپ قرمز

کنزو جانگل

سیلورسنت

سری آنجل از تری ماگلر

دانهیل دیزایر قرمز

اپیوم

وان میلیون

لالیک ریو

کمیستری از اجمل

آکوآ بولگاری

پورانهوم از کارن

شنل آنتائیوس

وود راکی مینتین

کوروس از ایو سن لورن

بیژن بیژن

آزارو پورهوم

212 س/ک/س/ی

تام فورد بلک ارکید

تد لاپیدوس

تامی بای تامی

ون کلیف تسار و ون کلیف پورهوم

.............

عطر های گرمی هم همه پخش بوی خفنی دارن مثل جوپ نایپ

30vil
22-08-2012, 21:19

دوست عزیز من خودم وان میلیون دارم پخش بو خوبه اما نه حدی که شما میخوایی! درضمن خیلی هم همی گیر شده و تکراری

من پست شما رو خوندم که گفتی خانمها رد میشن و بوی عطرشون پخش میشه باید خدمتت عرض کنم که خانمها معمولا چند ساعت یکبار اسپری کردن رو تکرار میکنند و شما فکر میکنید که چه عطری زدند که اینطور پخش بو داره

من برای مادر خودم جدیدا coco chanel گرفتم با وجود پخش بو و ماندگاری خیلی خوب اما باز هم اونطوری نیست که شما میگید و با تکرار معمولا میشه چندین ساعت پخش بو داشت

من نمیدونم شما چند سالتونه یا بودجه شما چقدره اما پیشنهاد میکنم دیور هوم اینتنسرو تست کنی خیلی ادکلن شیک و خوشبو و ماندگاریه پخش بوی خوبی هم داره

باز اگه بیشتر میخوای هزینه کنی کارهای تام فورد پخش بوی زیادی دارند تام فورد Tuscan Leather پخش بو بسیار زیادی داره

MOHAMMAD2010
22-08-2012, 21:19
وود راکی مینتین
علی جان ایشون وان میلیون پخش بوش راضی نکرده بعد شما وود رو پیشنهاد دادی !

mhek
22-08-2012, 21:26

قبلا  چند تا معرفی کرده بودم...این هم نام لاتینشون...تنها کاری که توی اینها میشه گفت برای تابستون خوبه پلاتینیوم ایگویست هست که البته نسبت به بقیه ماندگاری کمتری داره که با توجه به نوت هاش طبیعی هست..
این کارها همگی در ایران پیدا میشند ولی اگر سفر خارج از کشور میرید دستتون خیلی باز تر خواهد بود و عطرهای جالبی میتونید بخرید..
Black Orchid
M7
Joop Homme
le male
A*Men
Pure malt
Pure Havane
Fahrenheit Absolute
Egoiste
Platinum Egoiste
kouros
Yatagon
Lapidus 

اگر قیمت براتون مهم نیست کارهای تام فورد پرایوت بلند معمولا پخش بوی خیلی خوبی دارند...

Ali_softcenter
22-08-2012, 23:58
دوست عزیز من خودم وان میلیون دارم پخش بو خوبه اما نه حدی که شما میخوایی! درضمن خیلی هم همی گیر شده و تکراری

من پست شما رو خوندم که گفتی خانمها رد میشن و بوی عطرشون پخش میشه باید خدمتت عرض کنم که خانمها معمولا چند ساعت یکبار اسپری کردن رو تکرار میکنند و شما فکر میکنید که چه عطری زدند که اینطور پخش بو داره

من برای مادر خودم جدیدا coco chanel گرفتم با وجود پخش بو و ماندگاری خیلی خوب اما باز هم اونطوری نیست که شما میگید و با تکرار معمولا میشه چندین ساعت پخش بو داشت

من نمیدونم شما چند سالتونه یا بودجه شما چقدره اما پیشنهاد میکنم دیور هوم اینتنسرو تست کنی خیلی ادکلن شیک و خوشبو و ماندگاریه پخش بوی خوبی هم داره

باز اگه بیشتر میخوای هزینه کنی کارهای تام فورد پخش بوی زیادی دارند تام فورد Tuscan Leather پخش بو بسیار زیادی داره

بله خودم دارم...میدونم....منم همینو میگم...در حدی نیست که جایی وارد میشی همه بوش رو استشمام کنن...

اتفاقا منم مادرم همیشه کوکو شنل میخره....میفهمم چی میگی...

من خودم بلو شنل هم دارم الان....خوب هست! ولی بازم اون طوری وارد جایی میشم نمیفهمن ...وقتی کمی نزدیکم میشن بوش رو میفهمن!! اینو پرسیدم! که میگم....ولی بعیده شما تکرار هم بکنی عطر رو...اونجوری بشه....

چون من این برخورد ها توی خیابون برام پیش اومده....طرف دیگه نیومده تو خیابون ادکلن بزنه که.....بعدشم اصلا بزنه....همون وان میلیون رو شما همون لحظه بزنی وارد یه محیط بشی کسایی که باهات 4متر فاصله دارن که بوش رو حس نمیکنن داداش!! به خدا حس نمیکنن....پس به خود ادکلن هم ربط داره...من اینایی که میگم برام پیش اومده...مثلا ما رو نیمکت پارک نشتسم..زنه از 5 متری ما رد میشه....میره....بعد یهو بوی ادکلنش فضای رو پر میکنه ...این چیه من نمیدونم!!!! میشه مگه ؟؟؟؟؟ 100 بار اتفاق افتاده...کافیه برید یه پارک با کلاس...بشینی رو نیمکتش...مطمئن باش از این مورد ها پیش میاد برات...اون طرف همون لحظه هم زده باشه..با این فاصله بو چطور پخش میشه توی فضا؟؟؟؟:31:

من 27 سالمه....بودجه من نامحدوده :31: به شرطی که همچین ادکلنی هم گیرم بیاد! :31:

دیور هوم اینتنسرو این مال چه برندیه؟ لاتینش رو می نویسی؟

ادکلن گرم معرفی کنید ....که بوی رمانتیک و خاص داشته باشه....پخش بوشم عالی باشه.....حالا 4 متر و 3 متر رو بیخیال .....

الان دیور هوم اینتنسرو رو تست کنم؟

Atghia
23-08-2012, 00:06
mhekعزیز ممنون از توضیحات مفصل شما در زمینه تفاوت های تویلت و پرفیوم و... بسیار استفاده بردیم(شما همون آقا فرید هستید اگر اشتباه نکنم؟)
و اینکه چقدر عالی که دوستان لیستی رو معرفی کردند جهت راهنمایی اون دوستمون که میخواد از چندمتری بوی عطرش احساس بشه :دی
حالا نه به اون منظور اما ای کاش کنار لیستتون جایی هم برای معرفی عطرهای زنونه میگذاشتید.
راستی برام سواله چرا کاربر کاربلد عطرشناس خانم ندارید اینجا؟( یا اگر هست من در جریان نیستم)

cyber861
23-08-2012, 00:36
علی جان ایشون وان میلیون پخش بوش راضی نکرده بعد شما وود رو پیشنهاد دادی !

محمد جان به نظرم پخش بوی وود خیلی خوبه. وان میلیون بیشتره. ولی بیشتر خودت خفه میشی تا بقیه بفهمم.

برادر من نمیدونم چرا اینقدر نظرات در مورد راکی مینتین فرق داره.ولی چیزی که من دارم حدود یک هفته موندگاری داره و بعد یک هفته هم از فاصله 20 سانتی هنوز بوش حس میشه

f.t.g
23-08-2012, 01:02
mhekعزیز ممنون از توضیحات مفصل شما در زمینه تفاوت های تویلت و پرفیوم و... بسیار استفاده بردیم(شما همون آقا فرید هستید اگر اشتباه نکنم؟)
و اینکه چقدر عالی که دوستان لیستی رو معرفی کردند جهت راهنمایی اون دوستمون که میخواد از چندمتری بوی عطرش احساس بشه :دی
حالا نه به اون منظور اما ای کاش کنار لیستتون جایی هم برای معرفی عطرهای زنونه میگذاشتید.
راستی برام سواله چرا کاربر کاربلد عطرشناس خانم ندارید اینجا؟( یا اگر هست من در جریان نیستم)

نه عزیز ایشون محمد حسین عزیز (mhk) هستند و من کوچکیشون فرید هستیم.

در مورد عطر زنانه هم هر سوال یا در خواستی دارید من صمیمانه در خدمتم.

متاسفانه مشغله کاری طوری هست که دیگر مثل قبل نمیتونم در اینجا پست بدم. ولی همیشه پیگیر هستم.

با تشکر

30vil
23-08-2012, 08:01
من 27 سالمه....بودجه من نامحدوده :31: به شرطی که همچین ادکلنی هم گیرم بیاد! :31:

دیور هوم اینتنسرو این مال چه برندیه؟ لاتینش رو می نویسی؟

ادکلن گرم معرفی کنید ....که بوی رمانتیک و خاص داشته باشه....پخش بوشم عالی باشه.....حالا 4 متر و 3 متر رو بیخیال .....

الان دیور هوم اینتنسرو رو تست کنم؟

dior homme intense مشخصه از دیور هستش گرم و تنده و به نظرم مناسب شما باشه حتما تست کنید

Delkook
23-08-2012, 09:59
فرید جان اپیوم eau d'orient پیدا میشه؟ قیمتش چقدره؟

when
23-08-2012, 11:27
آقا ما یه سمپل 5 میل مونت بلانک لجند تو جعبه اصل از بازار خریدیم 8 تومن ولی نه پخش بویی نه موندگاری ای! پس چیه اینقدر تو این فروم ازش تعریف میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
23-08-2012, 13:18
بابا اگه میخواین ادکنی ببینین پخش بوش چطوریه برین تو سایت fragrantica.com قسمت Sillage اون ادکلن رو ببینین !!!
اونقدارم سخت نیست !
والا بهتر از اونه که یکی بیاد بگه وان میلیون پخش بو نداره ! یا یکی دیگه میاد میگه از پخش بوش راضی نیستی وود بگیر و از جور حرفای ...

mhek
23-08-2012, 13:39

همانطوریکه فرید جان گفتند بنده محمد حسین هستم..خوشحالم توضیحات مفید بوده....
در مورد عطرهای زنانه هم متاسفانه اطلاعات بنده کم هست..ولی دوستان (آقا فرید - علی آقا ) اطلاعات خوبی دارند...
ولی به طور کلی این تاپیک بیشتر تا به امروز مردونه بوده و بیشتر در مورد عطرهای مردانه صحبت شده  و پیشنهاد میشه برای اینکه اینجا بتونه برای خانم ها بیشتر مفید باشه چند تا از خانم های عطرشناس رو دعوت کنید که اینجا عضو بشند..توی وبلاگ خانم فرزین نیا هستند خانم هایی که اطلاعات خوبی در مورد عطرهای زنانه دارند و میتونند اینجا تو محیط فروم خیلی بهتر  به بحث و تبادل نظر بپردازند...

نه عزیز ایشون محمد حسین عزیز (mhk) هستند و من کوچکیشون فرید هستیم.

در مورد عطر زنانه هم هر سوال یا در خواستی دارید من صمیمانه در خدمتم.

متاسفانه مشغله کاری طوری هست که دیگر مثل قبل نمیتونم در اینجا پست بدم. ولی همیشه پیگیر هستم.

با تشکر

شما بزرگی فرید جان...
بنده خیلی خوشحالم که توی این تاپیک به عنوان یک عضو کوچک از تجربیات شما و بقیه دوستان بزرگوار استفاده میکنم...

ravani_13
23-08-2012, 15:44
والا خیلیا میگن از وان میلیون بدشون میاد تو همین تاپیک هم زیاده

اخه چرا ؟

به نظر من خیلی بوی جذابی داره و بیشتر خانوم ها شدیدا میپسندن

یه عطره گرم و کمی شیرین معمولا اگرهم زیاد محبوب نشه ولی زیاد مخالف نداره و معمولا عطرهای تند و تیز زود یه عده رو به منتقد تبدیل میکنن و واسه خودشون دشمن می تراشن

واقعا شاهکاره خلقت همینه که این همه سلیقه های متفاوتی وجود داره و همه هم قابل احترام

یکی مثل من وان ملیون عطر محبوبشه و تا الان ۱۰ تاشو گرفته و برای یه عزیزه دیگه خریدش جای تعجب داره

ولی خدا وکیلی باید تجربه ی تاثیر رایحه گرم و پخش بوی این عطر رو در یک صبح سرده زمستانی تجربه کنید

مرسی

Atghia
23-08-2012, 16:06
همانطوریکه فرید جان گفتند بنده محمد حسین هستم..خوشحالم توضیحات مفید بوده....
در مورد عطرهای زنانه هم متاسفانه اطلاعات بنده کم هست..ولی دوستان (آقا فرید - علی آقا ) اطلاعات خوبی دارند...
ولی به طور کلی این تاپیک بیشتر تا به امروز مردونه بوده و بیشتر در مورد عطرهای مردانه صحبت شده و پیشنهاد میشه برای اینکه اینجا بتونه برای خانم ها بیشتر مفید باشه چند تا از خانم های عطرشناس رو دعوت کنید که اینجا عضو بشند..توی وبلاگ خانم فرزین نیا هستند خانم هایی که اطلاعات خوبی در مورد عطرهای زنانه دارند و میتونند اینجا تو محیط فروم خیلی بهتر به بحث و تبادل نظر بپردازند...

...

عذرمیخوام که اشتباه گرفتمتون
حق باشماست باید از چندتا از خانومها بخوام که به این تاپیک بپیوندند مثل بهاره عزیز که برای خودشون استادی هستند!
و البته من هم یکی از همونهایی هستم که از وبلاگ خانم فرزین نیا اومدم :46:البته با این نام کاربری کامنت نمیگذارم:31:و با ذکر این نکته که همیشه سوال میپرسم و صاحب نظر نیستم زیاد:45:
و آقای فرید((با اون کلکسیون کامل و قشنگشون )) و آقای جهانشاه صالح((با نظراتشون در موزد عطرهای خیلی سطح بالا)) و کامنت هاشون میشناسم((البته خیلی قبلتر فعال بودند و در حال حاضر نه خیلی!))
بهرحال خوشحالم که این تاپیک رو یافتم
:11:

nadermatin
23-08-2012, 16:09
[QUOTE=hike;7173020]یک میلیون رو یکی در بیس نوتس دیدم نوشته که برای اونم بعد از یکی دوساعت تبدیل به skin scent میشه.
QUOTE]

------
هیچ ربطی نداره خیلی از ادوتوالتها هستن که هم موندگاری و هم پخششون بیشتر از ادوپرفیومه.ماندگاری و پخش یه عطر بستگی به مواد سازندش داره نه به ادوپرفیوم یا توالتش. اون دوستمونم که میخواد مثه خانمها رد بوش حس بشه بهتره مثه اونا عطر و اسپری رو روخودش خالی کنه که نتیجه مطلوب بگیره!!

پخش بو هم برای بهترین عطرها حدود 3-4 ساعت هست که بعدش باید دوباره تجدید بشن وبهتره که خیلی سخت نگیری.

اون اسکین سنت هم یعنی دیگه عطر پخش بو نداره و باید بینیتو بچسبونی به جایی که عطر زدی تا بوشو حس کنی.

nadermatin
23-08-2012, 16:16
اخه چرا ؟

به نظر من خیلی بوی جذابی داره و بیشتر خانوم ها شدیدا میپسندن

یه عطره گرم و کمی شیرین معمولا اگرهم زیاد محبوب نشه ولی زیاد مخالف نداره و معمولا عطرهای تند و تیز زود یه عده رو به منتقد تبدیل میکنن و واسه خودشون دشمن می تراشن

واقعا شاهکاره خلقت همینه که این همه سلیقه های متفاوتی وجود داره و همه هم قابل احترام

یکی مثل من وان ملیون عطر محبوبشه و تا الان ۱۰ تاشو گرفته و برای یه عزیزه دیگه خریدش جای تعجب داره

ولی خدا وکیلی باید تجربه ی تاثیر رایحه گرم و پخش بوی این عطر رو در یک صبح سرده زمستانی تجربه کنید

مرسی

بابا شما چرا فکر میکنی وان میلیون خیلی شاخه؟ برادر من جزو 10 تا عطر خز و خیل ایرانه از بس که همه میزنن و مشابه هم زیاد داره.

جدا از پخش بو و بعضا ماندگاری بنظر من خاص بودن بو خیلی مهمه نه اینکه از بغل هرکی رد میشی بوی عطرتو بده .

در ضمن اصلا وان میلیون عطر مهمونیه و اصلا بدرد استفاده روزانه(غیر از زمستان)نمیخوره

nadermatin
23-08-2012, 16:27
آقا ما یه سمپل 5 میل مونت بلانک لجند تو جعبه اصل از بازار خریدیم 8 تومن ولی نه پخش بویی نه موندگاری ای! پس چیه اینقدر تو این فروم ازش تعریف میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

چهار ونیم میله! در ضمن زیادی ارزون خریدی من بعد عید از دوستم تو بازار 10 تومن خریدم که همونم همون موقع 12 میداد و سایر قیمتاش هم پایینتر از جاهای دیگس.ا

حتمالا قلابی بهت داده.پخشش بد نیست ولی موندگاریش نسبتا پایینه ولی نه خیلی

cyber861
23-08-2012, 23:45
بابا شما چرا فکر میکنی وان میلیون خیلی شاخه؟ برادر من جزو 10 تا عطر خز و خیل ایرانه از بس که همه میزنن و مشابه هم زیاد داره.

جدا از پخش بو و بعضا ماندگاری بنظر من خاص بودن بو خیلی مهمه نه اینکه از بغل هرکی رد میشی بوی عطرتو بده .

در ضمن اصلا وان میلیون عطر مهمونیه و اصلا بدرد استفاده روزانه(غیر از زمستان)نمیخوره

همیشه گفتم ادکلن سلیقه ای هست.بنده خدا دوستش داره.نه حالا ایشون خیلیا دیگه هم دوستش داشتن که رفتن خریدن.منم بوی اولش رو دوست دارم ولی بعدش چون شدت کم نمیشه اذیتم میکنه.

بابا اگه میخواین ادکنی ببینین پخش بوش چطوریه برین تو سایت fragrantica.com قسمت Sillage اون ادکلن رو ببینین !!!
اونقدارم سخت نیست !
والا بهتر از اونه که یکی بیاد بگه وان میلیون پخش بو نداره ! یا یکی دیگه میاد میگه از پخش بوش راضی نیستی وود بگیر و از جور حرفای ...

محمد جان فکر میکنی خود سایت اومده بررسی کرده؟خب یه سری مثل من و شما اومدیم رای دادیم که میزنه فلان قدر پخش بو.بعدش نمونه ای که تو اروپا و آمریکا عرضه میشه اکثرا با اینجا فرق

داره.و شما نمیدونید کی درست گفته و کی درست نگفته.تو چه شرایطی بوده.

وقتی مثلا میگه موندگار هست یا نیست با چی مقایسه کرده که هست یا نیست.

کلا بهتره خودت بری تست کنی تا از نظرات دیگران استفاده کنی.

ravani_13
24-08-2012, 00:14

خاص بودن یعنی بیخیال بو های گرم و شیرین و خنک شدن ؟ و خاص باشی ولی خودتم زیاد حال نکنی ؟

۸۰ درصده اطرافیانه من بر خلافه اطرافیانه شما تا حالا این عطر رو نداشتن ، حالا خوشبختانه یا بدبختانه

دورانه خز شدن یکی دو ساله ، بعد دوباره کار تک میشه ، خدا کنه بیشتر خز بشه و شما هم تاکید بکنی تا دیگه کسی نخره و امثاله من برن بخرن

در ضمن گفتن خز شدن و این حرف تقریبا حرف مسخره ای هست توی دنیای عطر ، من اکثره عطربازهایی که میشناسم با یه مدل خاص ازشون یاد میشه و یه جورایی امضاشونه

Ali_softcenter
24-08-2012, 00:33
اونقدارم سخت نیست !

Sillage کجاشه؟

مثلا این Sillage ش کجاس؟

arman486
24-08-2012, 04:12
سلام
دوستان عزیز من برای یک پزشک مرد حدود 50 سال یک ادکلن تا رنج نهایت 80 میخوام بخرم
لطف مکینید راهنماییم کنید چی بگیرم که مناسب ایشان باشه
در ضمن من تهران هستم توروخدا جاهای معتبر که ادکلنهاشون 100 درصد اصل هست رو بهمون معرفی کنید 99 درص تقلبی میندازن به آدم

MOHAMMAD2010
24-08-2012, 11:55
محمد جان فکر میکنی خود سایت اومده بررسی کرده؟خب یه سری مثل من و شما اومدیم رای دادیم که میزنه فلان قدر پخش بو.بعدش نمونه ای که تو اروپا و آمریکا عرضه میشه اکثرا با اینجا فرق

داره.و شما نمیدونید کی درست گفته و کی درست نگفته.تو چه شرایطی بوده.

وقتی مثلا میگه موندگار هست یا نیست با چی مقایسه کرده که هست یا نیست.

کلا بهتره خودت بری تست کنی تا از نظرات دیگران استفاده کنی.

نه خود سایت برسی نکرده ولی خب همین مردم یه دونه رای که ندادن -این امکان تازه اومده و تو همین مدت کم برای بعضی ادکلن ها تا 100 نفر هم رای دادن ! 100 نفر بیشتر میشه اعتماد کرد یا یه نفر !؟ کلا کاملا حدود یه ادکلن دستت میاد با این امکان جدید
با چیزی مقایسه نکرده اگه دقت کنین درجه های موندگاریش ساعت داره درجه های پخش بوش هم فاصله داره

Sillage کجاشه؟

مثلا این Sillage ش کجاس؟

ادکلن های معروف تر این ادکلن اینقدر خاص هست که حتی رایحه هاش هم تو این سایت نیست !

moli_ahmad
24-08-2012, 11:55
دوستان عزیز در مورد مونت بلنک لجند باید بگم که پخش بوی خوب و موندگاری این عطر متوسط هست اینقدری که شما گفتی کم نیست بنده هم 4 و نیم میل 12 خریدم

moli_ahmad
24-08-2012, 12:01
پیور هاوانا در مقایسه با وان ملیون روی پوست بنده هم موندگاری و هم پخش بوش بیشتره به شخصه هیچوقت نتونستم با وان ملیون ارتباط برقرار کنم و هیچوقت خوشم نیومد ازش

Ali_softcenter
24-08-2012, 12:57
پیور هاوانا بوی توتون و اینا میده؟:2:

Delkook
24-08-2012, 13:16
وان میلیون بوی خیلی تکی نداره ولی بوش بد هم نیست!

Atghia
24-08-2012, 14:10
خاص بودن یعنی بیخیال بو های گرم و شیرین و خنک شدن ؟ و خاص باشی ولی خودتم زیاد حال نکنی ؟

۸۰ درصده اطرافیانه من بر خلافه اطرافیانه شما تا حالا این عطر رو نداشتن ، حالا خوشبختانه یا بدبختانه

دورانه خز شدن یکی دو ساله ، بعد دوباره کار تک میشه ، خدا کنه بیشتر خز بشه و شما هم تاکید بکنی تا دیگه کسی نخره و امثاله من برن بخرن

در ضمن گفتن خز شدن و این حرف تقریبا حرف مسخره ای هست توی دنیای عطر ، من اکثره عطربازهایی که میشناسم با یه مدل خاص ازشون یاد میشه و یه جورایی امضاشونه

پیور هاوانا در مقایسه با وان ملیون روی پوست بنده هم موندگاری و هم پخش بوش بیشتره به شخصه هیچوقت نتونستم با وان ملیون ارتباط برقرار کنم و هیچوقت خوشم نیومد ازش

وان میلیون بوی خیلی تکی نداره ولی بوش بد هم نیست!
دوستان من خواهش میکنم ازتون کوتاه بیاید
اینجا همیشه اینجوریه؟:31:چه گیری به این وان میلیون بی نوا دادید شما!
میدونید چندصفحه شده که هی تکرار میکنید ارتباط برقرار کردم با رایحش یا خیر؟البته ببخشیدا جسارت نباشه اما نظر هرکسی برای خودش محترمه که خوشش بیاد یا نیاد خز باشه یا نباشه و...
:44:
ولی خب میشه هم یک کاری کرد یک عطری مثل وان میلیون انتخاب کنید نظرسنجی راه بندازید ازاینا که امار رای دهندگان با اسمشون مشخصه! :32:بعد دیگه خیالتون راحت میشه:7:

پیور هاوانا بوی توتون و اینا میده؟:2:

بله بوی توتون میده کلا خیلی خاصه اگه از بوی پیپ و توتون و این حرفا خوشت نمیاد که با توجه به شکلکی که گذاشتی مشخصه!اصلا سمتش نرو:46:

Ali_softcenter
24-08-2012, 14:21
دوستان اینو کسی تست کرده؟ چه جوریاس؟

armin_punisher6
24-08-2012, 14:25
بچه قیمت davidoff زنانه چقدره؟

mhek
24-08-2012, 14:54
دوستان اینو کسی تست کرده؟ چه جوریاس؟

نسبت به نوع تویلت کمتر طرفدار داره و پخش بوی متوسطی داره (شاید بشه گفت پخش بوش کمی از مدل تویلت کمتر هست ولی ماندگاری بهتری داره)
فرقش با تویلت در میوه ای بودنش هست (بویی شبیه به آلبالو) و اینکه نوت میانه و نهاییش پیچیده تر هستند و به نظر من جالب تر...تو رنج قیمتی خوش یکی از بهترین هاست..

Ali_softcenter
24-08-2012, 15:11
نسبت به نوع تویلت کمتر طرفدار داره و پخش بوی متوسطی داره (شاید بشه گفت پخش بوش کمی از مدل تویلت کمتر هست ولی ماندگاری بهتری داره)
فرقش با تویلت در میوه ای بودنش هست (بویی شبیه به آلبالو) و اینکه نوت میانه و نهاییش پیچیده تر هستند و به نظر من جالب تر...تو رنج قیمتی خوش یکی از بهترین هاست..

تویلتش ارزون تره؟

این ادو پرفیومش 170 تومنه.

mhek
24-08-2012, 15:16
تویلتش ارزون تره؟

این ادو پرفیومش 170 تومنه.

بین 10 تا 20 تومن ارزونتر هست...
تویلتش خیلی فراگیر شده..هم ایران و هم در اروپا و آمریکا...

Ali_softcenter
24-08-2012, 15:32
بین 10 تا 20 تومن ارزونتر هست...
تویلتش خیلی فراگیر شده..هم ایران و هم در اروپا و آمریکا...

بوش از نظر شما خوبه؟ منظورم همینه که عکسشو گذاشتم.
یعنی میشه در جاهای غیر رسمی زد و اکثرا هم خوششون بیاد؟

Ali_softcenter
24-08-2012, 15:39
Gingembre رو تست کردید؟

mhek
24-08-2012, 15:40

مدل پرفیوم بوی عمیق تر و پیچیده تری داره و مجلسی تر هست..در عین حال چون میوه ای هست برای جاهای غیر رسمی هم مناسب هستش...
میشه گفت یه عطر همه پسند هست و اکثر افراد بوش رو دوست دارند..

Gingembre رو تست کردید؟

نه تست نکردم...
ولی با توجه به اینکه فلانکر است و با توجه به نسخه اصلی به نظرم عطر ملایم با ماندگاری متوسط و کم باشد..

f.t.g
24-08-2012, 15:50

من 60 میلش پرفیوم رو مورد استفاده قرار دادم. به نظر من بوی پرفیومش بسیار حرفه ایی تر طراحی شده. و موندگاری خیلی خوبی هم داره ولی پخش بو ضعیف هست اون هم به دلیل نوع رایحه.

نهایت لذت از این کار ارزشمند رو میشه در پاییز و زمستان دریافت کرد. چون بنا به تجربه ایی که داشتم نمیدونم چرا در این فصول پخش بویی بهتر داره و رایحه هم تا حدودی توی این فصول متفاوت هست با موقعی که در تابستان استفاده بشه.

f.t.g
24-08-2012, 15:51
Gingembre رو تست کردید؟

این مرد رو حذف کنید چون ضعیف ترین مپخش بو رو در سری ل اوم داره. و بوش هم شیرین و معمولی هست

Ali_softcenter
24-08-2012, 15:51
ببخشید الان کدومش اصله؟

پس چرا این دربش شش ضلعیه؟

هر دو عکس توسط کاربر ایرانی گرفته شده

ولی این نیست

MOHAMMAD2010
24-08-2012, 16:00
الته این la nuit اونقدرا هم پخش بوش ضعیف نیست
من کاغذ های تستی رو که میگیرم رو همیشه تا چند روی جلوی مانیتورم میزارم تو این همه مدت فقط چند تا ادکلن تا یه روز بعدش بوش از کاغذ به مشام میرسید که 3 تا بودن فقط : m7 - pure havane - la nuit perfume
تو fragrantica.com هم تقریبا هر کسی یه نظری داده درباره پخش بوش بعضیا پخش بوش رو هیچی ندونستن ولی بعضیا آخرین پخش بو یعنی همونی که میگه کل یه اتاق رو پر میکنه براش انتخاب کردن !
ولی با توجه به اون چیزی که خودم فهمیدم ازش پخش بوی خوبی داره
بوش هم که دیگه عالیه
یعنی واقعا عالی
من خیلی ادکلن این چند وقته تست کردم ولی واقعا تک بوده
در مورد قیمت هم من 100 میل پرفیومش رو تو بعضی سایت ها 130-140 دیدم دیگه فکر نمیکنم 170 باشه جایی ! مگه اینکه دیگه واقعا گرون فروش باشن !

Ali_softcenter
24-08-2012, 16:04
من کاغذ های تستی رو که میگیرم رو همیشه تا چند روی جلوی مانیتورم میزارم تو این همه مدت فقط چند تا ادکلن تا یه روز بعدش بوش از کاغذ به مشام میرسید که 3 تا بودن فقط : m7 - pure havane - la nuit perfume
تو fragrantica.com هم تقریبا هر کسی یه نظری داده درباره پخش بوش بعضیا پخش بوش رو هیچی ندونستن ولی بعضیا آخرین پخش بو یعنی همونی که میگه کل یه اتاق رو پر میکنه براش انتخاب کردن !
بوش هم که دیگه عالیه
یعنی واقعا عالی
در مورد قیمت هم من 100 میل پرفیومش رو تو بعضی سایت ها 130-140 دیدم دیگه فکر نمیکنم 170 باشه جایی ! مگه اینکه دیگه واقعا گرون فروش باشن !

یکی به من گفت هایلند قیمت کرده 170 ...هایلند مگه دیگه چقدر گرون تر میده؟ 30 تومن؟؟؟
میشه پرفیومش رو لینک بدید ؟ اکثر فروشگاه ها ادو تویلتش رو زدن...
منظورتون چاره هست؟

اینجا تویلتش رو زده 155

اینا تقلبیش هم هست؟؟؟ چطوری میشه فهمید؟

میخوام بخرم اینو :41:

f.t.g
24-08-2012, 16:06
بوش هم که دیگه عالیه
یعنی واقعا عالی

محمد عزیز منم تا حدودی با نظر شما موافقم. درسته که گفتم پخش بوش مثل موندگاریش نیست ولی خب اونقدرها هم ضعیف نیست.
وقتی مورد استفاده قرار میدم و شب که برمیگردم بوش هنوز اتاق رو پر کرده ولی روی فرد اینگونه نیست.
ولی در کل پخش بوش هم از خیلی ادکلنها بیشتره.

MOHAMMAD2010
24-08-2012, 16:08
بفرما این سایت :

اینم هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1%D9%86%20%20Yves%20Saint%20Laurent/La%20Nuit%20De%20L%20Homme-Yves%20Saint%20Laurent%20-%D8%A7%DB%8C%D9%88%20%D8%B3%D9%86%20%D9%84%D9%88%D 8%B1%D9%86-%D8%B9%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-La%20Nuit%20De%20L%20Hom,%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF% 20%D8%B9%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-La%20Nuit%20De%20,%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A 7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C%20%D8% B9%D8%B7%D8%B1%D8%A8%D9%88%D9%84%DA%AF%D8%A7%D8%B1 %DB%8C,%D8%B9%D8%B7%D8%B1%20%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8% A7%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-La%20Nuit%20De%20L,%D8%B9%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AF% DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-La%20Nuit%20De%20L%20Hom,%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF% 20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C %D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-La%20Nui,%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D A%A9%D8%A7%D8%AF%D9%88%DB%8C%20%D9%88

من خودم هم کرمان پرفیومش رو 129 قیمت کردم !

---------------------------------------------------------------

ولی دوست عزیز شما که پخش بوی وان میلیون راضیت نکرده این اصلا دیگه راضیت نمیکنه !

f.t.g
24-08-2012, 16:09
میشه پرفیومش رو لینک بدید ؟ اکثر فروشگاه ها ادو تویلتش رو زدن...
منظورتون چاره هست؟

اینجا تویلتش رو زده 155
این سایت کمک قیمتهای عجیب غریب نداره. مثلا نارسیسو رودریگوئز رو زده 250 که که قیمتش نزدیک به 150 هست

f.t.g
24-08-2012, 16:10
ببخشید الان کدومش اصله؟

پس چرا این دربش شش ضلعیه؟

هر دو عکس توسط کاربر ایرانی گرفته شده

ولی این نیست

اصل هست حتما چون از روبرو عکس گرفته شده اینطور افتاده

Ali_softcenter
24-08-2012, 16:14
این سایت کمک قیمتهای عجیب غریب نداره. مثلا نارسیسو رودریگوئز رو زده 250 که که قیمتش نزدیک به 150 هست

اینجا زده 150 پرفیومش رو که بخواد با پیک بفرسته 160 در میاد

چون مغازه من فقط هایلند و رایحه تندیس رو میشناسم که میدونم گرون فروشن...

arman486
24-08-2012, 20:46
دوستان كسي اين ادكلنها رو استفاده كرده؟
اگر بله لطف ميكنيد بگيد چطور بويي دارند و ماندگاري و رد بو چگونه هست؟
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
24-08-2012, 21:08
بوش هم که دیگه عالیه
یعنی واقعا عالی

محمد جان این لانویت پخش بوش بد نیست ولی پخش بو رو معمولا با کاغذ بررسی نمیکنن.یا لباس یا بدن باید باشه.اینجوری میشه ماندگاری.

حالا چیا تست کردی تو این مدت؟بابا ریویو بده :31:

MOHAMMAD2010
24-08-2012, 22:32
محمد جان این لانویت پخش بوش بد نیست ولی پخش بو رو معمولا با کاغذ بررسی نمیکنن.یا لباس یا بدن باید باشه.اینجوری میشه ماندگاری.

نه گفتم که کاغذ رو مستقیم بو نمیکنم .کاغذ حدود نیم متر باهام فاصله داره .از این فاصله بعد از یک روز فقط بوی همین سه تا مشخص بود.این دیگه اسمش پخش بو هست

unknown47
24-08-2012, 23:56
درود
دوستان شخصا این همه زندگی کردمو هیچکس نیومد واسمون فرق بین ادکلن و عطر و اسپری رو دقیق بگه!:27::5:
یکی بیاد منو روشنه روشن کنه :10:

cyber861
25-08-2012, 01:12
نه گفتم که کاغذ رو مستقیم بو نمیکنم .کاغذ حدود نیم متر باهام فاصله داره .از این فاصله بعد از یک روز فقط بوی همین سه تا مشخص بود.این دیگه اسمش پخش بو هست

بالایی 100 تا ادکلن رو کاغذ تست گرفتم ولی هیچ کدوم از نیم متری بوش قابل حس نبود.مگر 1 ربع اول.

چی تست کردی که اینقدر پخش بو داشته؟

MOHAMMAD2010
25-08-2012, 10:50
بالایی 100 تا ادکلن رو کاغذ تست گرفتم ولی هیچ کدوم از نیم متری بوش قابل حس نبود.مگر 1 ربع اول.

چی تست کردی که اینقدر پخش بو داشته؟

m7 که بعد یه روز بوش از دو متری هم میومد ! ( کل اتاق رو پر کرده بود )
ولی pure havane و همین la nuit perfume هم بوش بعد یک روز از 40-50 سانتیمتری کاملا میومد

arman486
25-08-2012, 12:18
دوستان من پست زدم كسي جواب نميده

Atghia
25-08-2012, 13:05
سلام
دوستان عزیز من برای یک پزشک مرد حدود 50 سال یک ادکلن تا رنج نهایت 80 میخوام بخرم
لطف مکینید راهنماییم کنید چی بگیرم که مناسب ایشان باشه
در ضمن من تهران هستم توروخدا جاهای معتبر که ادکلنهاشون 100 درصد اصل هست رو بهمون معرفی کنید 99 درص تقلبی میندازن به آدم
euphoria از کالوین کلین
dunhillقهوه ای
F by ferragamo pour homme
He wood silver wind
من تهران نیستم اما فکرمیکنم معتبرترین جایی که میشه کامل بهش اطمینان داشت نمایندگی "سفیر" باشه!

Ali_softcenter
25-08-2012, 14:35
ولی pure havane و همین la nuit perfume هم بوش بعد یک روز از 40-50 سانتیمتری کاملا میومد

M7 چیه؟؟

euphoria از کالوین کلین
dunhillقهوه ای
F by ferragamo pour homme
He wood silver wind
من تهران نیستم اما فکرمیکنم معتبرترین جایی که میشه کامل بهش اطمینان داشت نمایندگی "سفیر" باشه!

سفیر کجاس؟

cyber861
25-08-2012, 14:40

چند تا اسپری کرد رو کاغذ برات؟

حتما تو مسیر باد یا کولر بوده.چون من 5 بار ام 7 رو تست کردم.پخش بوش و موندگاریش خیلی خوبه ولی در حد نیم متر بیشتر نیست اونم در مسیر هوا

MOHAMMAD2010
25-08-2012, 14:42
چند تا اسپری کرد رو کاغذ برات؟

حتما تو مسیر باد یا کولر بوده.چون من 5 بار ام 7 رو تست کردم.پخش بوش و موندگاریش خیلی خوبه ولی در حد نیم متر بیشتر نیست اونم در مسیر هوا

یکی
نمیدونم والا دیگه حالا زیادم مهم نیست دیگه همه میدونن m7 چه پخش بو و موندگاری داره !

Atghia
25-08-2012, 15:37
سفیر تو شهرک غرب پاساژ گلستان ولی قیمتهاش قبل از گرانی هم فضایی بود تقریبا، حالا که جای خود داره. هایلند هم در وزرا خوبه. اینم قیمتهاش بالاتره. یا عطر فروشی در هایپراستار. اینم خوبه. اینا راحت بیشتر عطرها رو اجازه میدن تست کنی. یا مغازه طبقه بالا پاساژ تندیس تجریش که همه عطرهاش رو تست میده ولی قیمتهاش بالاترن البته من از هیچکدام خرید نکردم تا حالا. فقط تست کردم.

M7 چیه؟؟

سفیر کجاس؟

اون پستی که اول نقل قول گرفتم ادرس سفیر رو مشخص کرده
:20:
این لینک هم ببینید که m7هستش

ravani_13
25-08-2012, 17:18
بچه ها عطر تو مایه های رایحه های وان میلیون سراغ دارید که توی اون رایحه و حال و هوا باشه ولی کاره قویتری باشه ( با پخش و موندگاریه بالا )

مثلا کاری از تام فورد یا CREED

arman486
25-08-2012, 18:40
در صفحه قبل 2 تا ادكلن گذاشتم از دانهيل لطف ميكنيد بررسي كنيد جواب منو بديد

m.atabaki
25-08-2012, 22:12
سلا دوستان
ميخواستم ببينم ادكلن هم تاريخ انقضا داره؟ اگه در شرايط تاريك و خشك و توي جعبه نگهداري بشه تا چند سال بدون افت كيفيت ميمونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

f.t.g
25-08-2012, 22:25
سلا دوستان
ميخواستم ببينم ادكلن هم تاريخ انقضا داره؟ اگه در شرايط تاريك و خشك و توي جعبه نگهداري بشه تا چند سال بدون افت كيفيت ميمونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بعضی از ادکلنها که با کیفیتی بسیار بالا و کاملا مواد طبیعی (و البته گران قیمت) ساخته میشوند پس از یک سال در کیفیتشون و کمی هم رایحه تغیرات کوچکی بوجود میاد. که بیشتر در عطر های نیچ و مخصوصا محصولات کرید اتفاق میوفته. برای همین هم هست که محصولات کرید در ایران با قیمتی بسیار پاییر تر از بوتیکهای اروپایی (خانه های کرید) به فروش میرسه. چون اگر یک سال که از تاریخ تولید بگذره بسیار از لحاظ قیمت افت پیدا میکنند.

اما عطر های دیزاینر و معولی اگر در جای تاریک و خنک قرار بگیرند تا 10 سال هم عمر خواهند کرد.

Aref_2008
26-08-2012, 09:45
عطر با رايحه تلخ و سرد يا خنك و ترش و ميوه‌اي و... چه تفاوتی با هم دارند؟
عطر های تابستانی و زمستانی یعنی چی؟

Aref_2008
26-08-2012, 09:52
عطر – روش انتخاب عطر مناسب

بهتر زمان برای خرید عطر صبح میباشد چون در صبح تشخیص رایحه عطر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسان تر است.

برخی افراد اغلب از یک نوع عطر استفاده میکنند ولی پیشنهاد میشود که عطرتان را از روی فصل انتخاب کنید ،عطر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])های گرم و تند برای فصل سرد و عطرهای سرد ، شیرین و عطر گل ها برای فصل گرم انتخاب مناسبی میباشد.

قبل از این که برای خرید عطر بروید از هیچ گونه عطر و خوشبو کننده ای استفاده نکنید چون انتخاب بهتر را برای شما دشوار میکند ، عطرهای سرد و ترش باعث آرامش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])روحی و رفع خستگی میشوند.
عطر سرد به عطری میگویند که حس خنکی و تازگی را القاء ‌کند و استشمام این عطرها معمولاً باعث میشود که طعمِ میوه هایی مانند هندوانه را بخاطر اورید.

عطر ترش به عطری میگویند که طعم مرکبات را بخاطر بیاورد ، عطرهای ترش نیز القاکننده حس تازگی و شادی اند.

هر اندازه که عصاره روغنی خوشبو در یک محصول بیشتر باشد ماندگاری آن عطر بیشتر است ، به این دلیل که رطوبت باعث ماندگاری بوی عطر میشود و ماندگاری عطر بر روی پوست چرب و تیره بیشتر از پوست های خشک و روشن میباشد.

برای محافل رسمی بهتر است از عطرهای تلخ ، گرم ، شیرین و تند مانند بولگاری و … استفاده کنید ، به عطرهایی که معمولاً بوی شکلات و میوه های تابستانی میدهند عطرهای شیرین و گرم میگویند و عطرهایی هم که از اسانس ریشه درختان و ادویه های تند شرقی درست شده اند را عطرهای تلخ گویند.

برای محافل دوستانه و غیر رسمی عطرهای سرد و ترش بدلیل حس طراوت و آرامشی که منتقل میکنند مناسب هستند ، عطرهای سرد حس خنکی ، شادابی و جوانی را به فرد القا میکنند ، از عطرهایی مانند مادام روشاز ، گپ ، هوگو ، آزارو و … ترجیحاً در محافل دوستانه استفاده نمائید

برای متصاعد شدن بهتر رایحه عطر ان را بر محل نبض ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ها مانند گردن ، پشت زانوها ، مچ دست و … بزنید.

ravani_13
27-08-2012, 01:01
سلام دوستان ۵ تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم .

۱. عطر تو مایه های رایحه های وان میلیون سراغ دارید که توی اون رایحه و حال و هوا باشه ولی کاره قویتری باشه ؟ در واقع عطر هایی با رایحه اصلی چوب صندل یا چرم ، مثلا L'HOMME COLOGNE GINGEMBRE ، موندگاری خوبی هم داره ولی پخش بو خیلی ضعیفه

۲. عطر توی مایه های only the brave , چون بوش رو بسیار دوست دارم ولی پخش بوی بدی داره ، اگه عطری نزدیک به این رایحه میدونید با پخش بو و موندگاری بالا حتما بهم بگین

۲. دیور هوم اینتنس رایحش توی چه سبکی هست و چطوراست پخش بو ؟

۳. Black XS L'EXCES چطور عطری هست و با ورژن اصلیش چه فرقایی داره ؟ پخش بوش خوبه ؟

۴. و in black از byblos ، نظرتون رو میخواستم

مرسی

dxcess
29-08-2012, 10:17
دوستان ديگه مثل اينكه زياد تو فروم نظرات و مطالبهاشونو قرار نميدن كم كم ......؟

__________________________________________________ _________________

يه توضيحي در مورد ادكلن گري فلونل مي خواستم كسي تست داشته ؟

Ali_softcenter
29-08-2012, 11:57
چند تا ریو خریدم حالم بد شده..پشیمون شدم...

میخوام برم ادکلن اصل بخرم....پولت میره ولی حداقلش لذت میبری!

mhek
29-08-2012, 13:39
دوستان ديگه مثل اينكه زياد تو فروم نظرات و مطالبهاشونو قرار نميدن كم كم ......؟

__________________________________________________ _________________

يه توضيحي در مورد ادكلن گري فلونل مي خواستم كسي تست داشته ؟

گری فلانل یه عطر با بوی خزه ای و تلخ هست (Mossy Woody) ..بوی نسبتا قدیمی ای داره(از بهترین های کلاس فوژه) ولی در عین حال جالب و با کیفیت هست..
البته همه پسند نیست و حتما باید تستش بکنید...
من قبلا یه دونه داشتم که فروختمش...

ravani_13
29-08-2012, 15:05

۱. عطر تو مایه های رایحه های وان میلیون سراغ دارید که توی اون رایحه و حال و هوا باشه ولی کاره قویتری باشه ؟ در واقع عطر هایی با رایحه اصلی چوب صندل یا چرم ، مثلا L'HOMME COLOGNE GINGEMBRE ، موندگاری خوبی هم داره ولی پخش بو خیلی ضعیفه

۲. عطر توی مایه های only the brave , چون بوش رو بسیار دوست دارم ولی پخش بوی بدی داره ، اگه عطری نزدیک به این رایحه میدونید با پخش بو و موندگاری بالا حتما بهم بگین

۳. دیور هوم اینتنس رایحش توی چه سبکی هست و چطوراست پخش بو ؟

۴. Black XS L'EXCES چطور عطری هست و با ورژن اصلیش چه فرقایی داره ؟ پخش بوش خوبه ؟

۵. و in black از byblos ، نظرتون رو میخواستم

مرسی

دوستان اگه منو کمک کنن خیلی ممنون میشم

cyber861
29-08-2012, 18:01

۲. دیور هوم اینتنس رایحش توی چه سبکی هست و چطوراست پخش بو ؟

۳. Black XS L'EXCES چطور عطری هست و با ورژن اصلیش چه فرقایی داره ؟ پخش بوش خوبه ؟

۴. و in black از byblos ، نظرتون رو میخواستم

مرسی

خب خود 1 میلیون بهترینه تو اون سبک-هم موندگاری و هم پخش

این مدل دیزل هم یه پله بالاترش شبیه شنل آلور اسپرت میشه ولی خب همین هم خیلی موندگاری و پخشش خوبه.شاید از اونم بیشتر.اومبره لومیر (امارات) هم شبیه اینه

دیور هوم اینتنس هم یه بوی تلخ و شیرین خاص داره با پخش بوی بالا و ماندگاری بالا.حتما باید تست کنی.بیشتر برای زمستان استفاده میشه.

این بلک هم یجورایی شبیه تق هرمسه .یه بوی پوست پرتقال همراه با خاک.البته این خیلی شیمیایی میزنه.

usertyu
30-08-2012, 01:27
سلام
من حدود 6 , 7 هفته پیش رویال عود و اونتوس کرید رو تست کردم ؛ کاغذ تست ها رو هم گذاشتم لای دو تا کتاب . تو این مدت هر وقت بوشون میکردم یه حال دیگه ای می شدم ! واقعا عجب بویی !
الان بوشون به نسبت کمتر شده ولی هنوز هم کاملا مشخصه . بوی اونتوس که حتی تا حدود 50 برگ این ور و 50 برگ اون ور (شاید هم بیشتر) حس میشه . حدود 2,3 هفته پیش که هر جای کتابو باز میکردی غرق بوش میشدی ! اما به نظر خودم رویال عود بوش بهتره .
البته تو این مدت همش تو کتاب بودند و کمتر بازشون میکردم . ولی باز هم فکر کنم کمتر عطری تو این شرایط بتونه این ماندگاری رو داشته باشه .

waltz
30-08-2012, 02:19
سلام

من واسه تولدِ نامزدم یه عطر خوب زنانه می‌خوام، تا ۱۵۰ بیشتر نمی‌تونم هزینه کنم، لطفا کمک کنید می‌خوام برند معروفی باشه

cancer140
30-08-2012, 10:57
سلام دوستان،
میشه چندتا اسپری خنک و خوشبو زنانه معرفی کنید؟
اگه میشه قیمتشم بگید،
مرسی.

Atghia
30-08-2012, 13:17
سلام

من واسه تولدِ نامزدم یه عطر خوب زنانه می‌خوام، تا ۱۵۰ بیشتر نمی‌تونم هزینه کنم، لطفا کمک کنید می‌خوام برند معروفی باشه
بیت از بربری The beat
سکرت از جیوانچی Givenchy ange ou demon le secret
CHاز کارولینا هررا
که این آخریش بنظرم خیلی عالیه و چون نزدیک فصل پاییز هستیم این عطرایی که گفتم بیشتر عطرهای گرم هستند:20:

سلام دوستان،
میشه چندتا اسپری خنک و خوشبو زنانه معرفی کنید؟
اگه میشه قیمتشم بگید،
مرسی.

tommy hilifiger
و L imperatrice d&g از سری اسپری های لاو
قیمتشون هم هرکدوم 7هزار تومان هست
جفتش خنک هست و عالی:46:

775e
31-08-2012, 15:44
سلام یه ادکلن با موندگاری بالا و بوی ملایم تند نباشه کاملا آروم و ملایم باشه .
با قیمت اگه میشه معرفی کنید
قمتش هم مهم نیست .
اما در چند رنج مختلف بگید

f.t.g
31-08-2012, 16:59
قمتش هم مهم نیست .

موندگاری بالا (= نامساوی!=) بوی ملایم و آروم!

البته وجود دارند ادکلنهای ملایمی که موندگاری خوبی دارند اما نادر هستند

aminjigar
31-08-2012, 17:50
قمتش هم مهم نیست .
Ck one :39: فکر کنم برای بار هزارم هست که تو این تاپیک معرفی میشه (یاد قدیما بخیر) بوی ملایم با موندگاری خوب هم زنونه هم مردونه ... دیگه بین ادوکلن هایی که داشتم چیزی یادم نمی یاد

Lord007
31-08-2012, 19:11
اسپری خوب و ارزون با موندگاری بالا چی؟اینم معرفی شده؟

Ali_softcenter
01-09-2012, 00:55
ادکلن های بیژن کدومش خوشبو هست به نظر شما برای پاییز و زمستون؟ موندگاریشون در چه حده؟
قیمتاش دور و بر 50 ایناس دیگه؟

775e
01-09-2012, 01:03
پس یه چیزی باشه که زیاد تند نیاشه
اما موندگاری بالا یی داشته باشه
موندگار برام مهمه

cyber861
01-09-2012, 13:46
قمتش هم مهم نیست .

ایسی میاکی پورهوم.

سی کی وان

وود راکی مینتین (نظر شخصی منه--هر کسی نظری داره و محترم)

لانوین اسپرت

اس دی دوپونت Noir

cyber861
01-09-2012, 13:48
ادکلن های بیژن کدومش خوشبو هست به نظر شما برای پاییز و زمستون؟ موندگاریشون در چه حده؟

بیژن بلکش به نظرم کار بسیار خوبیه.بیژن بیژن خوبه ولی هم تنده و هم همه پسند نیست.

Ali_softcenter
01-09-2012, 14:25
شما باشید کدوم رو ترجیح میدید :

Yves saint laurent / L'Homme COLOGNE GINGEMBRE

Yves saint laurent / Lanuit de L'Hommeپرفیومش رو البته.

T_rex
01-09-2012, 15:51
لعنت بر باعث و بانی این گرونی که باعث شد عطر فقط RIO بخریم:41:

البته خو منم مثل ادم خرید نمیکنم همش دنبال تنوع هستم :21: الان 3 تا 100 میل ریو دارم با 5 تا ازین کوچیکاش

Ali_softcenter
01-09-2012, 15:54

البته خو منم مثل ادم خرید نمیکنم همش دنبال تنوع هستم :21: الان 3 تا 100 میل ریو دارم با 5 تا ازین کوچیکاش

100 میلش رو چند میخری؟

من از این کوچیکاش ریو کالکشن گرفتم پشیمونم!

2 ساعت هم موندگاری نداره!!!

cyber861
01-09-2012, 16:04

Yves saint laurent / Lanuit de L'Homme

پرفیومش رو البته.

اولی رو من تست نکردم.

دومی خوبه بوش.همه پسنده تقریبا.

راستی بیژن بلک رو حتما تست کن .نسبت به قیمتش عالیه.

Ali_softcenter
01-09-2012, 16:53
اولی رو من تست نکردم.

دومی خوبه بوش.همه پسنده تقریبا.

راستی بیژن بلک رو حتما تست کن .نسبت به قیمتش عالیه.

آره فردا میخوام برم همه اینا رو تست کنم یکیش رو بخرم...

بیژن تقلبی داره؟

T_rex
01-09-2012, 17:37
100 میلش رو چند میخری؟

والا از رفیقم 100 میلشو 25 تومن گرفتم 2 ماه پیش . همون موقع به همه 30 میداد الان فکر کنم گرونتر شده
کوچیکا رو چه عطری گرفتی ؟

Atghia
01-09-2012, 20:00

100 میلش رو چند میخری؟

من عطر ریو کوچیک کنزو رو دارم خیلی عالیه از لحاظ موندگاری یعنی به جرات میتونم بگم که نسبت به بعضی از عطرهای اصلی که دارم موندگاریش بیشتره!
بنابراین شاید شاید بستگی به خود عطر هم داشته باشه و همه عطرهاش اینجوری که شما میگید موندگاری پایین نداشته باشن!

cyber861
01-09-2012, 20:44

بیژن تقلبی داره؟

خودش هم گیر نمیاد راحت.تقلبیشو تا حالا ندیدم.

Ali_softcenter
01-09-2012, 20:49
من عطر ریو کوچیک کنزو رو دارم خیلی عالیه از لحاظ موندگاری یعنی به جرات میتونم بگم که نسبت به بعضی از عطرهای اصلی که دارم موندگاریش بیشتره!
بنابراین شاید شاید بستگی به خود عطر هم داشته باشه و همه عطرهاش اینجوری که شما میگید موندگاری پایین نداشته باشن!

کنزوشو دارم!! اونم زیاد همچین موندگار نیست...

پخش بوشون که افتضاحه

Atghia
01-09-2012, 23:29
کنزوشو دارم!! اونم زیاد همچین موندگار نیست...

پخش بوشون که افتضاحه

والا اون چیزی که شما از موندگاری و پخش بو توقع داری خیلی متفاوت با معیارهای امثال من هست(منظورم اشاره به همون قضیه که میخواستید عطر بعد از رد شدنتون در محیط حس بشه و این حرفا!)
نمیدونم ولی برای من راضی کننده بود

Ali_softcenter
01-09-2012, 23:52
والا اون چیزی که شما از موندگاری و پخش بو توقع داری خیلی متفاوت با معیارهای امثال من هست(منظورم اشاره به همون قضیه که میخواستید عطر بعد از رد شدنتون در محیط حس بشه و این حرفا!)
نمیدونم ولی برای من راضی کننده بود

بله خب...

پخش بوی عالی و فوق العاده یعنی وقتی از یه محیطی عبور میکنی تمام کسایی که در فاصله 3-4 متری شما هستن بو رو حس کنن!

بقیش میشه پخش بوی خوب و خیلی خوب!

ممکنه یکی با پخش بوی خوب و خیلی خوب هم راضی بشه به قول شما...اون دیگه به خود شخص مربوطه...

MOHAMMAD2010
02-09-2012, 12:44

بیژن تقلبی داره؟

la nuit perfume بوش مهشره
حیف نیست 50 بدی بیژن بگیری !؟ خب این 50 تومن رو بزار رو پولت به دفعه همون la nuit رو بگیر دیگه - این دو تا اصلا در یک سطح نیستن ها !

Ali_softcenter
02-09-2012, 13:41
la nuit perfume بوش مهشره
حیف نیست 50 بدی بیژن بگیری !؟ خب این 50 تومن رو بزار رو پولت به دفعه همون la nuit رو بگیر دیگه - این دو تا اصلا در یک سطح نیستن ها !

دادا مایه دار نیستیم آخه :31: 50 تومن خیلیه واسه ما ..البته 50 تومن گرون تر بود خوب بود...بیشتره.
البته به این هم فکر کردم...البته اون 100 تومن بیشتره...140 ایناس
احتمال زیاد همین کارو بکنم..
البته من این la nuit perfume رو میخوام از یکی بخرم که چند بار اسپری کرده..و میخواد 120 بفروشش....
ارزش داره بخرم ازش؟ 100 میلش هست.

فکر کنم مغازه 140 باشه...

MOHAMMAD2010
02-09-2012, 16:21
دادا مایه دار نیستیم آخه :31: 50 تومن خیلیه واسه ما ..البته 50 تومن گرون تر بود خوب بود...بیشتره.
البته به این هم فکر کردم...البته اون 100 تومن بیشتره...140 ایناس
احتمال زیاد همین کارو بکنم..
البته من این la nuit perfume رو میخوام از یکی بخرم که چند بار اسپری کرده..و میخواد 120 بفروشش....
ارزش داره بخرم ازش؟ 100 میلش هست.

فکر کنم مغازه 140 باشه...

کلا آدم پولاشو جمع کنه یه چیز بهتر بخره خیلی بهتره
شما این 50 تومن بیژن رو بزار روی همون پولت
مغازه من دو تا تو کرمان قیمت کردم یکی 100 میل پرفیوم رو 140 میداد یکی دیگه 130
اگه تونستی بیشتر تخفیف بگیر چون بالاخره استفاده شده و باید قیمتش کمتر باشه
اگه هنوز تستشم نکردی حتما تستش کن که ببینی بوش چقدر خوبه

cyber861
02-09-2012, 21:47
کلا آدم پولاشو جمع کنه یه چیز بهتر بخره خیلی بهتره
شما این 50 تومن بیژن رو بزار روی همون پولت
مغازه من دو تا تو کرمان قیمت کردم یکی 100 میل پرفیوم رو 140 میداد یکی دیگه 130
اگه تونستی بیشتر تخفیف بگیر چون بالاخره استفاده شده و باید قیمتش کمتر باشه
اگه هنوز تستشم نکردی حتما تستش کن که ببینی بوش چقدر خوبه

آقا محمد شما بیژن بلک رو تست کردی؟میشه در مورد بوش بگی و چی تو لانویت دیدی که تو بیژن ندیدی ؟

MOHAMMAD2010
03-09-2012, 11:23
آقا محمد شما بیژن بلک رو تست کردی؟میشه در مورد بوش بگی و چی تو لانویت دیدی که تو بیژن ندیدی ؟

نخیر تست نکردم !
ولی تو هر جنسی آدم خوبشو بخره بهتره تا چند تا ارزون رو بخره !
به این نتیجه رسیدم آدم پولاشو جمع کنه یه عطر گرون بخره خیلی بهتره یا چند تا عطر ارزون مثل بیژن !
فکر نمیکنم هیچ آدم عاقلی هم بخواد این دو تا رو با هم مقایسه کنه چون اصلا تو یه رنج نیستن !

cyber861
03-09-2012, 12:38
نخیر تست نکردم !
ولی تو هر جنسی آدم خوبشو بخره بهتره تا چند تا ارزون رو بخره !
به این نتیجه رسیدم آدم پولاشو جمع کنه یه عطر گرون بخره خیلی بهتره یا چند تا عطر ارزون مثل بیژن !
فکر نمیکنم هیچ آدم عاقلی هم بخواد این دو تا رو با هم مقایسه کنه چون اصلا تو یه رنج نیستن !

هر ارزونی بد نیست.50 تومن به نظرم ارزون نیست برای یه جنس 50 یا 75 میل

وقتی ریویی که 10 تومن هم نمیارزه بشه 40 30-تومن و اینی که 28-30 بوده فقط بشه 50 باید اینجور فکر کنی دیگه.

آقا فرید که دوتاشون رو داشتن بیان نظر بدن.به نظر من دوتاشون خیلی خوبن.بیژن نسبت به قیمتش خیلی ارزش خریدش بیشتر اونه و کسی که اینو بپسنده اونم احتمالا میپسنده.

MOHAMMAD2010
03-09-2012, 12:44

وقتی ریویی که 10 تومن هم نمیارزه بشه 40 30-تومن و اینی که 28-30 بوده فقط بشه 50 باید اینجور فکر کنی دیگه.

آقا فرید که دوتاشون رو داشتن بیان نظر بدن.به نظر من دوتاشون خیلی خوبن.بیژن نسبت به قیمتش خیلی ارزش خریدش بیشتر اونه و کسی که اینو بپسنده اونم احتمالا میپسنده.

من فکر نمیکنم ادکلن 30 تومنی و 80 تومنی ( قیمت های قدیم ) قابل مقایسه باشن !
همینطور در مورد پخش و مخصوصا موندگاری
--------------------------------------------------------
جالبه یکی میاد اینجا میگه میخوام ادکلن توپ بگیرم شما میای میگی بیژن بلک هم خوبه !
بعد یادمه من قبلنا میگفتم دنبال یه ادکلن ارزونم میگفتین بیژن بلک بگیر !
آره خوبه ولی وقتی کسی میخواد تو رنج بالا عطر بگیره فکر نمیکنم دیگه بیاد پایین تر ها رو نگاه کنه حتی اگه خوب باشن

donmadi
03-09-2012, 15:27
سلام
بچه ها این سایت tehran perfum معتبره؟ قیمت m7 چنده؟ چاره زده 218 تومن این سایته زده 130 چه کنم؟

Atghia
03-09-2012, 17:58

بیژن بلکش به نظرم کار بسیار خوبیه.بیژن بیژن خوبه ولی هم تنده و هم همه پسند نیست.

Yves saint laurent / Lanuit de L'Homme

پرفیومش رو البته.

من فکر نمیکنم ادکلن 30 تومنی و 80 تومنی ( قیمت های قدیم ) قابل مقایسه باشن !
همینطور در مورد پخش و مخصوصا موندگاری
--------------------------------------------------------
جالبه یکی میاد اینجا میگه میخوام ادکلن توپ بگیرم شما میای میگی بیژن بلک هم خوبه !
بعد یادمه من قبلنا میگفتم دنبال یه ادکلن ارزونم میگفتین بیژن بلک بگیر !
آره خوبه ولی وقتی کسی میخواد تو رنج بالا عطر بگیره فکر نمیکنم دیگه بیاد پایین تر ها رو نگاه کنه حتی اگه خوب باشن
ییخشیدا ممکنه به من ربطی نداشته باشه اما چون من این صفحات رو دنبال میکنم گفتم شاید بتونم بگم که:
این اقا خودشون در مورد بیژن سوال پرسیدن!((بالا هم نقل قول گرفتم سوالشون رو))
بعد هم ایشون مثل اینکه علاوه بر اون ادکلن توپی که قراره بگیرن(Yves saint laurent / Lanuit de L'Homme)
در مورد عطربیژن هم سوال داشتن!

MOHAMMAD2010
03-09-2012, 18:19
ییخشیدا ممکنه به من ربطی نداشته باشه اما چون من این صفحات رو دنبال میکنم گفتم شاید بتونم بگم که:
این اقا خودشون در مورد بیژن سوال پرسیدن!((بالا هم نقل قول گرفتم سوالشون رو))
بعد هم ایشون مثل اینکه علاوه بر اون ادکلن توپی که قراره بگیرن(Yves saint laurent / Lanuit de L'Homme)
در مورد عطربیژن هم سوال داشتن!

اوکی بیخیال دیگه !
من دیگه سر این موضوع کلی بحث کردم
شما دیگه خواحشا کش نده !
---------------------------------------------------------------

بچه ها این سایت tehran perfum معتبره؟ قیمت m7 چنده؟ چاره زده 218 تومن این سایته زده 130 چه کنم؟
الان تو مغازه ها خیلی کمه
ولی من چند روز پیش 130 قیمت گرفتم !
218 هم که دیگه واقعا مسخرس !

donmadi
03-09-2012, 20:06
سلام مجدد
توی امازون زیره 70$ نیست این 130 که شما میگی غیر معمول نیست با این قیمت دلار؟
میشه لطفا چند جای مطمعن و خوش قیمت و چند تا عطر تو مایه های m7 معرفی کنید؟
ممنون

MOHAMMAD2010
03-09-2012, 20:23
سلام مجدد
توی امازون زیره 70$ نیست این 130 که شما میگی غیر معمول نیست با این قیمت دلار؟
میشه لطفا چند جای مطمعن و خوش قیمت و چند تا عطر تو مایه های m7 معرفی کنید؟
ممنون

والا این مغازه هایی که 130 میدن از قدیم دارن همگی
و اصلا جدیدا نمیاد دیگه این ادکلن !
در مورد سوال بعد هم دوستان باید کمک کنن من مثل دوستان حرفه ای نیستم اصلا

Ali_softcenter
03-09-2012, 20:34
فکر کنم سو تفاهم شد...

من میخحواسم یه ادکلن بالای 100 بگیرم....از برند Yves saint سوال کردم...

منتهی یه ادکلن دم دستی هم میخواستم بگیرم حول و حوش 50 اینا منتهی میخواستم اونم یه برند بگیرم....برای همین از بیژن سوال کردم...فکر کنم بیژن بگیرم بهتر از اینه که ریو بگیرم

امروز منوچهری بودم....بیژن پیدا نکردم....البته برای ادکلن نرفته بودم....رفته بودم چند قلم لوازم آرایشی بهداشتی بخرم...

حالا باز باید برم چند جای دیگه سوال کنم....مثل گلستان و تندیس و مروی و اینا....فکر کنم

به نظرتون هایلند داشته باشه؟؟؟ میشه زنگ زد پرسید ازشون؟؟؟؟ تست میدن اونجا؟

راستی بیژن بلک 100 میلش 50 هست نه 60 میل...

حداقل اینجا که با این قیمت میده :

donmadi
03-09-2012, 21:21
ممنون از پاسخگو بودنتون دوست عزیز فقط به نظر دوستان کیفیت عطر های ایران مثل نمونه های خارج از کشور هست؟
اخه شرایط تهیه از خارجو دارم ولی با دلار 2200 !! اگه میشه چند مکان مناسب برای خرید هم معرفی کنید

f.t.g
03-09-2012, 21:42
ممنون از پاسخگو بودنتون دوست عزیز فقط به نظر دوستان کیفیت عطر های ایران مثل نمونه های خارج از کشور هست؟
اخه شرایط تهیه از خارجو دارم ولی با دلار 2200 !! اگه میشه چند مکان مناسب برای خرید هم معرفی کنید

کیفیت ها متفاوت هست ولی برای کسی که دید وسیعی نسبت به دنیای عطر داره

f.t.g
03-09-2012, 21:50

به نظر بنده هر دوشون در یک کلاس کاری قرار دارند و تفاوت هاشون شامل این میشه که لا نویت ل پرفیوم در ابندا کمی فروتی هست ولی بیژن بلک اسپایسی. حالت چرم گون بیژن بلک اونو از ل پرفیوم جدا میکنه. بیژن بلک از جمله ادکلنهای خشک هست که ل نویت ل پرفیوم کمی مرطوب تر طراحی شده. موندگاری لانویت ل پرفیوم هم بیشتر از بیژن بلک هست. در کل به نظر من برای کسانی که تنوع بویایی ادکلنهاشون پایین هست (تعدادکمی ادکلن دارند) خرید هر دوی اینها در کنار هم کمی از تنوع میکاهد.
امیدوارم این پست بدرد دوستان خورده باشه

SEDRASOUL
04-09-2012, 18:19
سلام
دوستان میشه یه اودکلن با ماندگاری زیاد و بوی ملایم مردونه حدود قیمت 60-70 معرفی کنید؟؟
بیشتر برای مراسم های رسمی مثل عروسی و ... میخوام
من تهرانم محل خریدم بگید لطفا
ممنون

jsaleh11
05-09-2012, 01:43
سلام. من امشب این فراری اسنس عود رو تست کردم. خیلی عالی بود به نظرم هم شبیه m7 و هم شبیه شنل آنتئوس بود. لطفا اگه کسی تست کرده نظرشو بگه. راستی قیمتش هم 100 میل 106 تومن بود که البته یارو گرونفروشه و ممکنه جاهای دیگه ارزونترم گیر بیاد.

Ali_softcenter
05-09-2012, 11:24
سلام. من امشب این فراری اسنس عود رو تست کردم. خیلی عالی بود به نظرم هم شبیه m7 و هم شبیه شنل آنتئوس بود. لطفا اگه کسی تست کرده نظرشو بگه. راستی قیمتش هم 100 میل 106 تومن بود که البته یارو گرونفروشه و ممکنه جاهای دیگه ارزونترم گیر بیاد.

106 خوب داده!! من بالاتر قیمت دارم

کجا تست کردی

MOHAMMAD2010
05-09-2012, 13:10

ولی من شنیدم اصلا قابل مقایسه با m7 نیست !
به نظر آدم 130 بده m7 بگیره خیلی بهتره تا این !
این یه نظر از یه کاربر ایرانی تو fragrantica.com :
------------------------------------------------------------

کی گفته شبیه ام سونه؟
اصلا هم شبیه نیست
ممکنه از لحاظ سبک و سیاق دراین گروه جای بگیره اما هرگز هرگز هرگز به گرد پای ام سون نخواهد رسید
به این چیزایی هم که این سایت جزو مواد تشکیل دهنده نوشته دل خوش نکنید که خیلی هاش اصلا به مشام نمیرسه.مثلا عطر گل رز یا زعفران
اولش حدود 15 دقیقه کاملا بوی پلاستیک سوخته میده
در حدی که حال آدم بهم می خوره و می خواد شیشه عطر رو پرت کنه به سمت دیوار و بشکنه ولی یادش می افته که اگه این کار رو بکنه همه جا به گند کشیده میشه پس منصرف میشه و صبر پیشه می کنه
بعد از گذشت این مدت بوی پلاستیک حذف و بوی ترش مانندی با ته مایه ای از عود به مشام میرسه
کمی که بگذره عطر رو به شیرینی میزاره و ته مایه دودی خودش رو هم همزمان حفظ می کنه اما شدت رایحه خیلی کاهش پیدا میکنه
در کل عطر شامه نوازی نیست (حد اقل دو ساعت اول)و چیز خاصی برای گفتن نداره.با توجه به کمیاب شدن ام سون شاید مقایسه این عطر با اون توسط فروشندگان ؛ نمی خوام بگم جنبه بازاریابی ؛ اما شاید ارضا کردن خواسته کاربران مشتاق ام سون باشه که البته عطر خوبی برای مقایسه نیست.کسی که ام سون رو تست کرده باشه خیلی کم ممکنه سراغ این عطر بره.البته نظر بنده اینه

SEDRASOUL
05-09-2012, 17:43
سلام
دوستان میشه یه اودکلن با ماندگاری زیاد و بوی ملایم مردونه حدود قیمت 60-70 معرفی کنید؟؟
ممنون

کسی پیشنهادی نداره؟؟

jsaleh11
05-09-2012, 20:19
106 خوب داده!! من بالاتر قیمت دارم

کجا تست کردی
تبریز تست کردم. فروشگاه دیور

jsaleh11
05-09-2012, 20:23

تو سایت خانم فرزین نیا که نوشته به راحتی بالاتر از ام سون و توسکان لدر قرار می گیره و قابل قیاس با عطرهای نیچ هستش. این سایت به عطر اسنس عود نمره 10 از 10 داده.

Atghia
05-09-2012, 20:26
قمتش هم مهم نیست .

سلام
ممنون

ایسی میاکی پورهوم.

سی کی وان

وود راکی مینتین (نظر شخصی منه--هر کسی نظری داره و محترم)

لانوین اسپرت

اس دی دوپونت Noir
با توجه به سوال مشابه شما و با توجه به جواب جناب cyber861
لانوین اسپرت با قیمت حدودا 77
و اس دی دوپونت نویر با قیمت حدودا 66
معرفی شده:20:

jsaleh11
05-09-2012, 20:40
با توجه به سوال مشابه شما و با توجه به جواب جناب cyber861
لانوین اسپرت با قیمت حدودا 77
و اس دی دوپونت نویر با قیمت حدودا 66
معرفی شده:20:
به نظر من ژان پل گوتیه 2 هم میتونه گزینه مناسبی باشه، 80 میل 130 تومن.

jsaleh11
05-09-2012, 20:43
تو سایت خانم فرزین نیا که نوشته به راحتی بالاتر از ام سون و توسکان لدر قرار می گیره و قابل قیاس با عطرهای نیچ هستش. این سایت به عطر اسنس عود نمره 10 از 10 داده.

اینم آدرس پستی که تو سایت خانم فرزین نیا درباره اسنس عود نوشته شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
05-09-2012, 20:48

بالاتر از توسکان لدر !؟ فکر کنم از همین حرف بشه فهمید نظر ایشون چقدر اعتبار داره !
به هر حال من از شخصی که بی طرف بود نقل قول کردم
دیگه انتخاب با شماست
-------------------------------------
حتی تو همون نظرات وبلاگ ایشون هم بعضیا باهاش مخالفن !

Atghia
05-09-2012, 20:55

به نظر من ژان پل گوتیه 2 هم میتونه گزینه مناسبی باشه، 80 میل 130 تومن.
بله منتهی چون ایشون رنج قیمت مشخص کرده بودند...

بالاتر از توسکان لدر !؟ فکر کنم از همین حرف بشه فهمید نظر ایشون چقدر اعتبار داره !
دیگه انتخاب با شماست

اعتبار نظر خانم فرزین نیا خیلی بیشتر از یک کاربر از سایت fragranticaمیتونه باشه!
بهرحال ایشون در زمینه عطر خیلی تخصصی تر میتونن نظر بدن! فکر هم نمیکنم برای ایشون که کارشون فروش هر3تای این عطرها و امثالش هست دلیل خاصی داشته باشه که بخوان مغرضانه نظر بدن:46:

شـیـفــو
05-09-2012, 21:05
سلام دوستان عزیز
قیمت One Man Show حدودا چنده ؟
من تو کار عطر و اینجور چیزا نیستم ، یکی از فامیلام قیمت خواست گفتم اینجا بپرسم :31:

cyber861
05-09-2012, 21:40
سلام دوستان عزیز
قیمت One Man Show حدودا چنده ؟
من تو کار عطر و اینجور چیزا نیستم ، یکی از فامیلام قیمت خواست گفتم اینجا بپرسم :31:

یه زمان 11.5 بود.بعد شد 13.5 .الان دیگه معلوم نیست چقدر شده باشه.شاید 16-17

jsaleh11
05-09-2012, 22:58
دیگه انتخاب با شماست
بله. من فقط خواستم نظر یک فرد متخصص رو بازگو کنم. سلیقه من هم اینطوریه که از بین اسنس و عود و توسکان لدر 100% توسکان لدر رو انتخاب میکنم اما این فقط سلیقه منه در صورتی که افراد متخصص مثل خانم فرزین نیا عطر رو از بعد تخصصی بررسی می کنند. به هر حال از اینکه اجازه دادید نظرتون رو بدونم خیلی ممنونم.

Ali_softcenter
05-09-2012, 23:06
خانم فرزین نیا دیگه کیه!!!!!

dior32
05-09-2012, 23:09
فراری اسنس عود در مقابل ام 7 چیزی برای کفتن نداره من هر دو تا رو باهم تست کردم باز ام 7 خیلی سرتره در ضمن فراری این چند روز افت قیمت شدید داشته مثلا سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت گذاشته 95 تومن یکی از دوستان هم قیمت گرفته 106 من حس میکنم از اون عطرهایی که فروشنده ها میتونن با توجه به بوش روی قیمتش مانور بدن مثل زیرآیکون اوایل از 30 تومن تو بازار بود تا 75 تومن عطر خوب و عامه پسندیه فروشنده هرچی بگه مشتری فکر میکنه می ارزه

Ali_softcenter
05-09-2012, 23:13
فراری اسنس عود در مقابل ام 7 چیزی برای کفتن نداره من هر دو تا رو باهم تست کردم باز ام 7 خیلی سرتره در ضمن فراری این چند روز افت قیمت شدید داشته مثلا سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت گذاشته 95 تومن یکی از دوستان هم قیمت گرفته 106 من حس میکنم از اون عطرهایی که فروشنده ها میتونن با توجه به بوش روی قیمتش مانور بدن مثل زیرآیکون اوایل از 30 تومن تو بازار بود تا 75 تومن عطر خوب و عامه پسندیه فروشنده هرچی بگه مشتری فکر میکنه می ارزه

این سایت قیمتاش به روز نیست!!

dior32
05-09-2012, 23:21
این سایت قیمتاش به روز نیست!!
آره به روز نیست ولی قیمت ای فراری 160 یا 150 خیلی از فروشنده ها نیست من حدودا 10 روز پیش زنگ زدم بهشون 95 رو تایید کرد حالا تو این چند روز نمیدونم تغییری داده یا نه

nadermatin
06-09-2012, 00:18
آره به روز نیست ولی قیمت ای فراری 160 یا 150 خیلی از فروشنده ها نیست من حدودا 10 روز پیش زنگ زدم بهشون 95 رو تایید کرد حالا تو این چند روز نمیدونم تغییری داده یا نه

شما 1 درصد فکر کن یه عطر فراری رو با قیمت 150 بخری! عطری که خونه پر ارزشش 100 تومنه.دقیقا موافقم که مثه زیر آیکون خیلی بالاتر از ارزش واقعیش میفروشه. به نظر من هر آدمی برای خرید عطر بهترین کارشناس خودشه.
یکی مثه فرزین نیا با جو دادن سعی میکنه جنسش رو بفروشه و اینکه خیلی از نظرات من با نظریات فرزین نیا متفاوت هست.
در بعضی موارد من نظر آقا محمد حسین و آقا آرمان و چندتا از بچه ها رو خیلی معتبر تر از ایشون میدونم.

amir_2015
06-09-2012, 00:33
یه خوشبو کننده ی خوب بهم معرفی کنید.
ممنون.

SEDRASOUL
06-09-2012, 08:51
کسی جایی تو تهران برای خرید ادکلن سراغ داره؟؟
جنس هاش اصل باشه

Delkook
06-09-2012, 08:58

فکر کنم این سایت جدیدشون باشه که دات ir هست و قیمتاشون به روز باشه سایت قدیمیشون دات com هست قیمتاشم قدیمیه.

Ali_softcenter
06-09-2012, 10:25
شما 1 درصد فکر کن یه عطر فراری رو با قیمت 150 بخری! عطری که خونه پر ارزشش 100 تومنه.دقیقا موافقم که مثه زیر آیکون خیلی بالاتر از ارزش واقعیش میفروشه. به نظر من هر آدمی برای خرید عطر بهترین کارشناس خودشه.
یکی مثه فرزین نیا با جو دادن سعی میکنه جنسش رو بفروشه و اینکه خیلی از نظرات من با نظریات فرزین نیا متفاوت هست.
دلیل نمیشه در بعضی موارد من نظر آقا محمد حسین و آقا آرمان و چندتا از بچه های خیلی معتبر تر از ایشون میدونم.

دقیقا!!

این خانم فرزین نیا هم یه مغازه دار ساده هست در یوسف آباد مثل همه ادکلن فروش ها!! همین!!

SEDRASOUL
06-09-2012, 11:06
جنس هاش اصل باشه

چرا هیچکی جواب پستهای منو نمیده:19::19:

MOHAMMAD2010
06-09-2012, 12:46
اعتبار نظر خانم فرزین نیا خیلی بیشتر از یک کاربر از سایت fragranticaمیتونه باشه!
بهرحال ایشون در زمینه عطر خیلی تخصصی تر میتونن نظر بدن! فکر هم نمیکنم برای ایشون که کارشون فروش هر3تای این عطرها و امثالش هست دلیل خاصی داشته باشه که بخوان مغرضانه نظر بدن
اولا نظر یک نفر تو سایت fragrantica نیست فقط ، نظر چند نفره !
دوما تو همون نظر های وبلاگ ایشون هم خیلیا این حرفاشونو قبول نکردن ! ( وحتی بعضی بچه های همین سایت )
سوما بالاخره ایشون فروشنده هستن و به من یکی ثابت شده به حرف فروشنده تو خرید هیچ جنسی نمیشه اعتماد کرد !

hike
06-09-2012, 13:10
دلیل نمیشه در بعضی موارد من نظر آقا محمد حسین و آقا آرمان و چندتا از بچه های خیلی معتبر تر از ایشون میدونم.
شما لطف دارید ما که کلا در این زمینه صفر هم نیستیم به قولی. در مورد اون خانم هم حرفت رو قبول دارم. مطالبش به دل منم نمی نشینه، پشت صحبتهاش نوعی جانبداری است انگار که میخواد عطرهای خودش رو بفروشه. بعضی مطالبش که ترجمه میکنه خوبه مثل سرگذشت کریدو ... ولی به عنوان یک وبلاگ که عطر رو رویو کنه قابل اعتماد نیست.

دقیقا!!

این خانم فرزین نیا هم یه مغازه دار ساده هست در یوسف آباد مثل همه ادکلن فروش ها!! همین!!
از نزدیک دیدید ایشونو؟

جنس هاش اصل باشه
هایلند تو وزرا، سفیر تو گلستان شهرک غرب. عطرفروشی پاساژ تندیس یا هایپراستار اینا میتونی خودت بگردی تست کنی.

Atghia
06-09-2012, 14:55
دقیقا!!

اولا نظر یک نفر تو سایت fragrantica نیست فقط ، نظر چند نفره !
دوما تو همون نظر های وبلاگ ایشون هم خیلیا این حرفاشونو قبول نکردن ! ( وحتی بعضی بچه های همین سایت )
سوما بالاخره ایشون فروشنده هستن و به من یکی ثابت شده به حرف فروشنده تو خرید هیچ جنسی نمیشه اعتماد کرد !

بهرحال ایشون در زمینه عطر خیلی تخصصی تر میتونن نظر بدن! فکر هم نمیکنم برای ایشون که کارشون فروش هر3تای این عطرها و امثالش هست دلیل خاصی داشته باشه که بخوان مغرضانه نظر بدن:46:

خانم فرزین نیا دیگه کیه!!!!!

خیلی جالبه برام! کسایی که هنوز در نوشتن ساده ترین پست ها، غلط املایی دارند و کسایی که اسم عطر رو با برند میگی و باز هم میپرسن از کدوم برند !!! در مورد کسی که سالهاست در کار عطر و ادکلن هست خیلی راحت میان و اینجوری نظر میدن!
بله نظرات مخالف ایشون در وبلاگش ثبت شده همین هم نشون میده که ایشون چقدر برای نظر دیگران ارزش قائله که نظرات مخالف رو هم تایید میکنه
فرضا هم برای جلب نظر مشتری بخوان کمی اغراق رو هم ضمیمه حرفاشون کنن!اگر به حساب حرف شما باشه هرکدوم از کاربرها اگر اطلاعاتشون در حد شما! جامع و کامل باشه مگه به این سادگی ها تحت تاثیر قرار میگیرن؟
ما هم که حرف خاصی نزدیم گفتیم کسی که کارش اینه نظرش میتونه تصصی تر و جامع تر باشه تا 4تا کاربر عادی!منطقیش هم همینه .حالا بخواد اون خانم باشه یا هرکسی که با عطرهای مختلف سرو کله میزنه و پیگیر اطلاعات جدیدترین عطرهای روز هست...
در نهایت خیلی عذرمیخوام اگر لحنم کمی تند شد اما میدونید چیه؟در نهایت احترام برای بعضی! از فعالان این تاپیک ، پست های اخیر را که خوندم نتونستم چیزی نگم

Ezel
06-09-2012, 15:13
دوستان بزرگوار

لطفا از صحبت در باره ی افرادی که اینجا حضور ندارند اجتناب کنید .

چنانچه فرصتی پیش اومد تا اینجا در خدمت ایشون باشیم اون موقع نقد ایشون و صحبت کردن درباره ی ایشون موردی نداره .

ممنون از توجه شما .

پی نوشت : چند وقتیه تاپیک عطر و ادکلن دچار حواشی گوناگونی میشه :دی

DIOR2011
06-09-2012, 15:55
دوستان
من عطرامو از کسی میگیرم که کارش فروش عطر بدون جعبست
تا حالا هم از تمام کارایی که ازش گرفتم راضی بودم تازه با نصف قیمت مغازه
درسته که این کارا جعبه ندارن وشیشه بعضیاشون کمی خط و خش داره اما صد در صد اصل هستند و من با تست همون عطرا در جای دیگه به این نتیجه رسیدم البته بعضی ازاین عطرا در نت اولیه تفاوت جزیی با تستر مغازه های معتبر دارند که اون هم بخاطر اینه که شرایط نگهداری مناسبی ندارند اما در نت میانی و نت پایه چیزی کم ندارند و پخش و ماندگاری همچون عطرای خریداری شده از وزرا و تندیس و هایلند و دبی و...دارند.
کارایی که من گرفتم
دیور هوم-دیور هوم اینتنس-پولو بلو-تام فورد تاسکان لیدر- اکسریوس روج-فارنهایت-چروتی پور هوم-بوس مونشن-ورساچه پور هوم و...
دیور ادیکت-وومنیتی-انجل ستاره ای-سینما-ویولت پاکورابان-هایپنوز-کریستال نویر ورساچه-نارسیس رودریگویز و...
با این افزایش قیمتها دیگه باید با عطر مارک دار خداحافظی کرد البته هنوز جای شکرش باقیست.

f.t.g
06-09-2012, 16:57
در تائید صحبتهای شما ایشون 20 تا از پستهایی که من تو نظرات دادم حذف کرد و به همون دلیل که خیلی وقتا مچشو برا بقیه باز میکردم نظرات رو جوری تنظیم کرد که با تائید خودش شما بتونین نظرات رو بخونین.در کل اول وبلاگش خوب بود بعد یه مدت که بیننده پیدا کرد کاملا رفت به سمت فروش محصولاتش و کاملا جنبه اقتصادی پیدا کرد.منم چون خودم سالها فروشندگی کردم میدونم به حرف فروشنده هیچ اعتمادی نیست چون اون سعی میکنه جنسای بنجل یا اونایی که سود بیشتری براش داره تبلیغ کنه.همون سایتای فراگرانتیکا یا فرگرنس ایکس خیلی بیشتر در خرید ادکلن بمن کمک کرده تا ایشون.حالا شما ازش خوشت میاد یه بحث دیگس

دوستان همه ما عاقل و بالغ هستیم و بهترین راه به نظر من اینه که هر کس خودش برای خودش تصمیم بگیره و به خود شخص ربط داره که حرف های افراد مختلف رو قبول کنه یا خیر.

پس بهتر هر کس هر شناختی رو که از سوم شخص (همون کسی که بحث روش هست) بدست میاره برای خودش نگه داره و سعی بر این نداشته باشه که شناختشو بر دیگران تحمیل کنه.

تا حخدودی با این حرف دوستمون که قرمز کردم موافقم ولی خب باز هم باید برای کسانی که وقت میگذارند و وبلاگ رو به روز نگه میدارند و پاسخ گو هستند احترام قائل شد.

jsaleh11
06-09-2012, 16:59
دوستان
من عطرامو از کسی میگیرم که کارش فروش عطر بدون جعبست
تا حالا هم از تمام کارایی که ازش گرفتم راضی بودم تازه با نصف قیمت مغازه
درسته که این کارا جعبه ندارن وشیشه بعضیاشون کمی خط و خش داره اما صد در صد اصل هستند و من با تست همون عطرا در جای دیگه به این نتیجه رسیدم البته بعضی ازاین عطرا در نت اولیه تفاوت جزیی با تستر مغازه های معتبر دارند که اون هم بخاطر اینه که شرایط نگهداری مناسبی ندارند اما در نت میانی و نت پایه چیزی کم ندارند و پخش و ماندگاری همچون عطرای خریداری شده از وزرا و تندیس و هایلند و دبی و...دارند.
کارایی که من گرفتم
دیور هوم-دیور هوم اینتنس-پولو بلو-تام فورد تاسکان لیدر- اکسریوس روج-فارنهایت-چروتی پور هوم-بوس مونشن-ورساچه پور هوم و...
دیور ادیکت-وومنیتی-انجل ستاره ای-سینما-ویولت پاکورابان-هایپنوز-کریستال نویر ورساچه-نارسیس رودریگویز و...
با این افزایش قیمتها دیگه باید با عطر مارک دار خداحافظی کرد البته هنوز جای شکرش باقیست.

توسکان لدر رو چند گرفتید؟ در ضمن میتونید آدرس فروشگاه رو لطف کنید؟

Ali_softcenter
06-09-2012, 17:38
خیلی جالبه برام! کسایی که هنوز در نوشتن ساده ترین پست ها، غلط املایی دارند و کسایی که اسم عطر رو با برند میگی و باز هم میپرسن از کدوم برند !!! در مورد کسی که سالهاست در کار عطر و ادکلن هست خیلی راحت میان و اینجوری نظر میدن!

من مثل یه مرد سرمو بالا میگیرم و میگم که من زیاد برند شناس نیستم چون زیا د اهل خرید ادکلن نیستم....ولی تا دلت بخواد مارک های لوازم آرایشی بهداشتی رو بهتر از هر فروشنده ای میشناسم....و خیلی چیزای دیگه رو! پس دلیل نداره اگه کسی مثلا نمیدونه تام فورد برند ادکلن هست پس حق نداره پست بده که شما مسخره میکنی! اگه اون تیکه ای که انداختی منظورت من بودم!

من که فقط گفتم ایشون یه فروشنده هست مثل همه فروشنده ها و نظراتش هم مثل کسی هست که داخل یه مغازه چندین ساله کار میکنه و مسلما برند ها دم دستشه و تست میکنه و نظر شخصیشو میگه! همین!

Atghia
06-09-2012, 18:36
من مثل یه مرد سرمو بالا میگیرم و میگم که من زیاد برند شناس نیستم چون زیا د اهل خرید ادکلن نیستم....ولی تا دلت بخواد مارک های لوازم آرایشی بهداشتی رو بهتر از هر فروشنده ای میشناسم....و خیلی چیزای دیگه رو! پس دلیل نداره اگه کسی مثلا نمیدونه تام فورد برند ادکلن هست پس حق نداره پست بده که شما مسخره میکنی! اگه اون تیکه ای که انداختی منظورت من بودم!

من که فقط گفتم ایشون یه فروشنده هست مثل همه فروشنده ها و نظراتش هم مثل کسی هست که داخل یه مغازه چندین ساله کار میکنه و مسلما برند ها دم دستشه و تست میکنه و نظر شخصیشو میگه! همین!
من کسی رو مسخره نکردم به هیچ عنوان ،فقط دارم میگم کسی که اطلاعاتش در حد عالی نیست نباید درمورد کسی که به مراتب واردتره اینجوری بگه( من خودم هم هیچ سررشته خاصی ندارم در این زمینه که بخوام دیگران رو زیر سوال ببرم!!! و کلا دلیل حضور و فعالیت در همچین انجمن هایی کسب اطلاعات بیشتر هست...)
بعد هم کسی نگفت شما چرا پست دادید!من هم یک کاربر ساده هستم مثل بقیه.
در نهایت اگر جمله بندی هام منظور را به درستی منتقل نکرد و سو تفاهمی پیش آورد عذرمیخوام!
و عذرخواهی میکنم از مدیر بخش که مجبور شدم باز هم در این زمینه پستی ارسال کنم.

cancer140
06-09-2012, 19:24
tommy hilifiger
و L imperatrice d&g از سری اسپری های لاو
قیمتشون هم هرکدوم 7هزار تومان هست
جفتش خنک هست و عالی:46:

من که هرچی گشتم پیدا نکردم :41:

hike
06-09-2012, 19:45
من میگم که اگر بچه ها وبلاگ خوب در مورد عطر سراغ دارن اینجا به اشتراک بگذارید. من قبلا لینک وبلاگ pourmonsieurblog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو گذاشته بودم. حدود ۱ سالی هست که مینویسه . مدیر گروه عطرهای powerhouse ‌و کلاسیک تو بیس نوتس است. وکیل هم هست و ۲ بچه داره. اگر تعریفی بکنه از عطری تقریبا چشم بسته میخرم. اونایی هم که خوشم نیومده بارها و بارها تست میکنم شاید خوشم بیاد.رویو کننده بی طرفی است. شده از عطری بد بگه بعدش نظرش عوض شده و تاییدش کرده یا برعکس. یک کالکشن ۳۰۰ تایی هم حدودی داره ولی یک تاپ ۱۰ و تاپ ۲۵ داره که خیلی تغییر نمیکنه. خیلی هم طرفدار کارهای نیچ نیست و بقول خودش از کارهای ارزانتر بیشتر لذت میبره... همین.

cyber861
06-09-2012, 23:56
یادش بخیر Drakkar Noir .پخش بو و موندگاری خیلی خوبی داره.بوش فقط یکم تنده که شاید یه سریا سر درد بگیرن.خیلی وقته ندیدم.کسی از دوستان داشته یا تست کرده اینو؟

.......................

منم بعضی جاها با خانم فرزین نیا هم عقیده نیستم ولی خب بالاخره کاری که داره میکنه ارزش داره.نه نظرات دوستان تو فراگرانتیکا رو نفی میکنم و نه فرین نیا.هر کسی از دید خودش یه چیزی رو بررسی

میکنه.اگه سلیقه ها یکی بود که همه یه چیزی دوست داشتن

dior32
07-09-2012, 01:59
یادش بخیر Drakkar Noir .پخش بو و موندگاری خیلی خوبی داره.بوش فقط یکم تنده که شاید یه سریا سر درد بگیرن.خیلی وقته ندیدم.کسی از دوستان داشته یا تست کرده اینو؟

.......................

منم بعضی جاها با خانم فرزین نیا هم عقیده نیستم ولی خب بالاخره کاری که داره میکنه ارزش داره.نه نظرات دوستان تو فراگرانتیکا رو نفی میکنم و نه فرین نیا.هر کسی از دید خودش یه چیزی رو بررسی

من هم با نظر علی آقا موافقم کاش دوستان اسم خانم فرزین نیا رو نمی نوشتن به هر حال فروشنده ها زیادن و قیمتهایی که عرضه میکنن متفاوته و همینطور شرایطی که خرید میکنن تا اجناسشون رو بفروشن مسلما متفاوته به هر حال خانم فرزین نیا حرکت جدیدی رو در زمینه وبلاگ نویسی در مورد عطر شروع کردن که جای تقدیر داره من خودم با توجه به توضیحات ایشون دو مورد عطر رو بدون تست خریدم و از خریدم کاملا راضیم حالا بخش اقتصادی قضیه
به خودشون مربوطه ما میتونیم دنبال جاهای ازونتر بگردیم من کلا مطالب خانم فرزین نیا و آقایان فرید علی hike و بعضی دوستان دیگه برای انتخاب عطر خیلی کمکم میکنه از همگی شما دوستان ممنونم

nadermatin
07-09-2012, 09:53
منم فقط خواستم بگم ایشون اینقدر که ادعا میکنه به نظر مخالفش احترام نمیزاره و جاهایی که منافعش اقتضا میکنه صداقت نداره وگرنه من که با ایشون پدر کشتگی ندارم.از مدیر انجمن هم عذر میخوام اگه قوانین رو نادیده گرفتم.فقط بحثش که شد گفتم دوستان رو در جریان بزارم.

hike
07-09-2012, 19:14

.......................

دراکار رو من پارسال تو سفیر پاساژ گلستان تهران تست کردم ولی بوش اصلا یادم نیست متاسفانه. فکر کنم هنوز داشته باشن.

DIOR2011
08-09-2012, 15:46
توسکان لدر رو چند گرفتید؟ در ضمن میتونید آدرس فروشگاه رو لطف کنید؟

ایشون کارش بصورت عمدس ولی بخاطر دوستیمون هر کار ی رو بخوام بهم میده
من خودم خیلی اهل مجموعه داری عطر نیستم ولی برای دوستانم ادکلن زیاد گرفتم وگاهی کارای کمیابی براشون پیدا کردم باقیمت بسیار مناسب .
تاسکان لدر 50 میلشو 120000 تومان گرفتم برای دوستی از اصفهان
الانم از( amouage( REFlECTIONهم مردانه هم زنانه با شیشه نقره ای 100 میلشو داره+گادلفین مارلی125میل با شیشه طلایی + بلک ارکید تام فورد 100 میل باقیمت کاملا مناسب

Delkook
09-09-2012, 15:14
من دو سه ماه پیش ادکلن موگلر پیور کافی رو تست کردم خیلی خوشم اومد بوی خیلی گرمی داشت ولی اذیت نمیکرد اما قیمتش خیلی بالا بود 450 میگفت!!! دیدم سایت لیلیوم پیور هاوانا رو گذاشته 150 تومن. پیور مالت هم موجوده؟ کسی قیمت درست داره از این سری پیور؟
بعد چرا تو سایت tehranperfume.ir قیمت کریدها انقدر پایین تره نسبت به بازار! خیلیاشون حدود 220,30 هستن!

jsaleh11
10-09-2012, 16:44
ایشون کارش بصورت عمدس ولی بخاطر دوستیمون هر کار ی رو بخوام بهم میده
من خودم خیلی اهل مجموعه داری عطر نیستم ولی برای دوستانم ادکلن زیاد گرفتم وگاهی کارای کمیابی براشون پیدا کردم باقیمت بسیار مناسب .
تاسکان لدر 50 میلشو 120000 تومان گرفتم برای دوستی از اصفهان
الانم از( amouage( REFlECTIONهم مردانه هم زنانه با شیشه نقره ای 100 میلشو داره+گادلفین مارلی125میل با شیشه طلایی + بلک ارکید تام فورد 100 میل باقیمت کاملا مناسب
ضمنا مجموعه شما رو تو وبلاگ فرزین نیا دیدم و تبریک میگم .

من دنبال توباکو وانیل، عود وود و گری وتیور از تام فورد هستم اگه با این شرایط پیدا بشه. خوشحال می شم اگه بتونید از دوستتون بپرسید اینا رو داره یا نه.

howhow
10-09-2012, 19:07
سلام بچه ها لطفا کمک کنید یه هدیه گرفتم از کسی حالا میخوام جبران کنم میخوام بدونم طرف چقدر خرج کرده لطفا کمک کنید بگید قیمتش چقدره

یه بسته بود شامل

1عدد ادکلن 200 میل مارکه carerra که سبزه روش نوشته(edu toilet pour homme و 80%vol)
و یه افترشیو و یه شیو ژل از این پمادیا

بچه ها چقدر پولش میشه؟

DIOR2011
11-09-2012, 09:30
من دنبال توباکو وانیل، عود وود و گری وتیور از تام فورد هستم اگه با این شرایط پیدا بشه. خوشحال می شم اگه بتونید از دوستتون بپرسید اینا رو داره یا نه.

سپردم اگه این کارایی که فرمودید اومد حتما اطلاع بدن
این کار رفلکشن از برند امواج هم خیلی با کیفیت و ارزندس البته الان فقط مردانش موجوده 100 میل با قیمت 160000تومن
قیمتش 260000 دلار در سایتهای فروشنده عطره
من تهران هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

howhow
11-09-2012, 17:11
سلام بچه ها لطفا کمک کنید یه هدیه گرفتم از کسی حالا میخوام جبران کنم میخوام بدونم طرف چقدر خرج کرده لطفا کمک کنید بگید قیمتش چقدره

یه بسته بود شامل

1عدد ادکلن 200 میل مارکه carerra که سبزه روش نوشته(edu toilet pour homme و 80%vol)
و یه افترشیو و یه شیو ژل از این پمادیا

بچه ها چقدر پولش میشه؟

بچه ها کسی نیست کمکم کنه؟؟

MOHAMMAD2010
11-09-2012, 20:27
بعضی مغازه دار های نامرد به خاطر قیمت های جدید دلار دوباره قیمت ها رو بالا بردن ! آخه یکی نیست بگه [حذف شد] بعضی از شماها این ادکلن ها رو از یه سال پیش تو مغازتون دارین !

Ali_softcenter
11-09-2012, 22:42
بعضی مغازه دار های نامرد به خاطر قیمت های جدید دلار دوباره قیمت ها رو بالا بردن ! آخه یکی نیست بگه [حذف شد] بعضی از شماها این ادکلن ها رو از یه سال پیش تو مغازتون دارین !

همه چیز همینه....با قیمتی که خریدن نمیدن..می برن بالا!

دلیلشون هم همیشه اینه :

شما اگه یه ماشین بخری با دلار 1400 تومنی...وقتی دلار بشه 2500 حاضری با همون قیمت دلار 1400 تومنی ماشینت رو بفروشی؟ نه! :دی

ما هم همین جوریم.

Ali_softcenter
11-09-2012, 22:43
بچه ها کسی نیست کمکم کنه؟؟

خب عزیز خودت قیمت کن ..از این بسته ها..اکثر ادکلن فروشی ها که لوازم آرایشی هم میفروشن در کنارش دارن...

من خودم خیلی دیدم ولی قیمت نکردم

بعید میدونم خیلی ارزون باشه.

aftab_azad20
13-09-2012, 22:45
یه ادکلن اصل رو از تقلبی چه جوری میشه تشخیص داد

nadermatin
14-09-2012, 09:50

محمد جان هر وقت کاسب بشی میفهمی چرا اینکارو میکنن.چون گاهی قیمت جنسی که باید جایگزین بشه در حد همون قیمت فروش قبله که عملا طرف ضرر میده.پس بابالا بردن قیمتش سودشو حفظ میکنه. من خودم کاسبم و این تقصیر کاسبها نیس.علت اصلیش بی ارزش شدن ریاله.

MOHAMMAD2010
14-09-2012, 11:30
محمد جان هر وقت کاسب بشی میفهمی چرا اینکارو میکنن.چون گاهی قیمت جنسی که باید جایگزین بشه در حد همون قیمت فروش قبله که عملا طرف ضرر میده.پس بابالا بردن قیمتش سودشو حفظ میکنه. من خودم کاسبم و این تقصیر کاسبها نیس.علت اصلیش بی ارزش شدن ریاله.

آخه عزیز الان دلار دوباره حدود 200 تومن ارزون شد ولی بازم بعضیا به حساب دلار 2600 تومنی قیمت گذاشتن !
خداییش دیگه از فروشنده ها طرفداری الکی نکنین

Delkook
14-09-2012, 13:10
سلام این الان لیست ادکلنهای من هست:
شنل بلو
شنل الور اسپرت
کنزو پاور
دیزل fuel for life
ایو سن لورنت لانویت پرفیوم
سی کی in2u
روبرتو کاوالی بلک
d&g the one
دیور فارنهایت 32
ایو سنت لورنت اپیوم اورینت
گرلن habit rouge پرفیوم

لانویت رو که دادم به داییم چون خیلی باهاش حال کرد البته مجانی. الور اسپرت رو هم ازم خرید. اپیوم اورینت رو هم قرار بود از فرید جان بگیرم که همون روزش تو یه مغازه آشنا دیدم زود خریدم فقط هم 2 تا داشت.

بین این ادکلنها هم از همه بیشتر همون دو تای آخری یعنی گرلن و اپیوم اورینت رو دوست دارم.

jsaleh11
14-09-2012, 15:23
سلام این الان لیست ادکلنهای من هست:
شنل بلو
شنل الور اسپرت
کنزو پاور
دیزل fuel for life
ایو سن لورنت لانویت پرفیوم
سی کی in2u
روبرتو کاوالی بلک
d&g the one
دیور فارنهایت 32
ایو سنت لورنت اپیوم اورینت
گرلن habit rouge پرفیوم

لانویت رو که دادم به داییم چون خیلی باهاش حال کرد البته مجانی. الور اسپرت رو هم ازم خرید. اپیوم اورینت رو هم قرار بود از فرید جان بگیرم که همون روزش تو یه مغازه آشنا دیدم زود خریدم فقط هم 2 تا داشت.

بین این ادکلنها هم از همه بیشتر همون دو تای آخری یعنی گرلن و اپیوم اورینت رو دوست دارم.

اگه ممکنه یه توضیحی در مورد رایحه اوپیوم اورینت بدید. راجع به ماندگاری و پخش بوش هم توضیح بفرمایید لطفا. ممنون.

MOHAMMAD2010
14-09-2012, 18:18
لانویت رو که دادم به داییم چون خیلی باهاش حال کرد البته مجانی
حیف نبود !؟

vaziri69
14-09-2012, 18:20
دوستان عزیز اینکه میگن ماندگاری تستر کمتر از ادکلن هست واقعیت داره؟

تفاوت تستر و ادکلن در چیه؟

برروی شیشه تمام تسترها کلمه tester حک شده؟

این رو هم شنیدم که تستر تقلبی نداره ، درسته؟

dior32
15-09-2012, 15:00
سلام ادکلنAcqua Di Gio Essenza مثل اینکه وارد بازار شده کسی از قیمت و بویاییش اطلاعی داره؟

r0ot$harp
15-09-2012, 23:02
سلام دوستان عزیز

می خوام برای همسرم عطر بگیرم. امروز رفتیم هایلند. از عطر ELA که یه سری اسم قبلش داشت. و همینطور korloff طلایی. دوستان چه عطری رو پیشنهاد می دین؟؟؟؟ بین این دو عطر کدوم موندگاری و خط بوی بیشتری داره؟؟؟ می خوام بوش خونک و پخش بوی بالایی داشته باشه.

باتشکر احسان

Delkook
16-09-2012, 09:21
اگه ممکنه یه توضیحی در مورد رایحه اوپیوم اورینت بدید. راجع به ماندگاری و پخش بوش هم توضیح بفرمایید لطفا. ممنون.
اورینت خیلی شبیه اوپیوم معمولی هست ولی بوی کاملا ملایمی داره نسبت به اولی که خیلی گرمه بوش. تا حالا درست نزدم که ماندگاری و پخش بوش رو تست کنم فقط رو دستم تست کردم که فکر کنم پخش بو و موندگاری خوبی داره با اینکه ادکلن تابستونی هست. در کل فکر میکنم این رو به ورژن اولش ترجیح بدم البته سلیقه ای هست.

حیف نبود !؟
آره حیف که بود! مرام زیادیه دیگه!:31: احتمالا یکی دیگه بعدا میخرم.

nadermatin
16-09-2012, 16:14
اقا یه ادکلن دارم از یه برند خاص و لوکس و نیچ و بسیار کمیاب که در بحرین تولید میشه با بالاترین کیفیت
OPULENT SHAIK CLASSIC NO. 77 FOR MEN 100 MIL
قیمت 180000 تومن
علت این قیمت پایین فقط بخاطر اینه که درب نداره
توی EBAY قیمتشو دیدم 300 دلار

کلا محصولات این برند یه جوریه که بیشتر خود عربها خوششون میاد.

mrm88
16-09-2012, 23:11
فرید جان اتفاقی یه فروشگاهی پیدا کردم که چیک قدیمی(شیشه مشکی و نازل روشن) داشت البته تستر بود و ازش استفاده شده بود یه مقدار! ولی با تعریفی که از شما شنیدم با چک و چونه 75 ازش گرفتم! نمیدونم کار خوبی کردم یا نه! راستی یه Zirh Ikon هم گرفتم(125 میل 50 تومن سریالشم تو اینترنت چک کردم درست بود) اینجا که تو سایت بچه ها گفتن پخش و موندگاریش خوبه ولی من صبح که قبل از کارم زدم(اصلا اینو واسه محل کار خریدم) خودم تا چند ساعت رایحه ی ضعیف شدشو حس کردم ولی بازخوردی نگرفتم! اصلا پخش بو نداره! کلا پوست من پخش بوش ضعیفه! :41: نمونه بگم Zippo و سن لورن Lanuit پرفیوم هم همینطور بود خودم حس میکردم اما خبری از بازخورد نبود(یعنی میپرسیدما) اوضاع

واسه CK1 هم به همین شکل بود!

Ali_softcenter
17-09-2012, 20:39
دوستان کسی
Yves saint laurent / Jazz EDT
رو بو کرده؟ خوبه بوش؟

یا Guess by Marciano EDT رو؟

ali_ab
18-09-2012, 20:33
با سلام به عزیزان

دوستان یه عطر زنانه با رایحه خنک تا سقف 100 تومن چی پیشنهاد میدن؟اصلا با این قیمت مورد خوبی پیدا میشه کرد؟

از راهنمایی و لطف دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

MOHAMMAD2010
18-09-2012, 20:45
فرید جان اتفاقی یه فروشگاهی پیدا کردم که چیک قدیمی(شیشه مشکی و نازل روشن) داشت البته تستر بود و ازش استفاده شده بود یه مقدار! ولی با تعریفی که از شما شنیدم با چک و چونه 75 ازش گرفتم! نمیدونم کار خوبی کردم یا نه! راستی یه Zirh Ikon هم گرفتم(125 میل 50 تومن سریالشم تو اینترنت چک کردم درست بود) اینجا که تو سایت بچه ها گفتن پخش و موندگاریش خوبه ولی من صبح که قبل از کارم زدم(اصلا اینو واسه محل کار خریدم) خودم تا چند ساعت رایحه ی ضعیف شدشو حس کردم ولی بازخوردی نگرفتم! اصلا پخش بو نداره! کلا پوست من پخش بوش ضعیفه! :41: نمونه بگم Zippo و سن لورن Lanuit پرفیوم هم همینطور بود خودم حس میکردم اما خبری از بازخورد نبود(یعنی میپرسیدما) اوضاع

واسه CK1 هم به همین شکل بود!
خب رو لباسم اینارو تست کن ببین چی میشه
ولی یه کم قضیه مشکوکه ! چون میگی خودم حس میکردم ولی بقیه نه !
چون معمولا خود آدم بعد نیم ساعت هیچی نمیفهمه چون به بو عادت میکنه ! ولی اطرافیان میفهمن !
حالا که شما میگی خودم حس میکردم پس باید پخش هم داشته باشه !
شاید اطرافیانت راسشو نمیگن ! :31:

sansa
18-09-2012, 22:23
دوستان بهترین شماره عطر بیک مثلا در ابی در قرمز در صورتی و .........

بهترین شماره عطر بیک کدوم شمارست خوشبو ترین و ماندگارترین به ترتیب کدومو امتحان کردید و پیشنهاد میدید ؟

Ali_softcenter
19-09-2012, 00:06
بیک؟؟؟؟؟؟

:دی

cyber861
19-09-2012, 09:11
دوستان بهترین شماره عطر بیک مثلا در ابی در قرمز در صورتی و .........

بهترین شماره عطر بیک کدوم شمارست خوشبو ترین و ماندگارترین به ترتیب کدومو امتحان کردید و پیشنهاد میدید ؟

مردونه 5-10-13

زنونه 11-12

.....................

قیمت ها به شدت رفته بالا.دیروز یکی اومد بلو فور من خرید 28 تومن.من دهنم باز مونده بود که چجور ادکلن 7 تومنی باید بشه 28 تومن؟

sansa
19-09-2012, 09:35
همن امروز شماره 4 و 14 رو خریدم . بوطی عطر های ملیونی رو میده بی نهایت فوق العدست من در تعجبم چرا این عطر ها با این فوق العاده چرا فقط 3 تومن هستند ؟؟؟!!!!!!!!!

پیشنهاد من اینه که فقط یک بار محصولات بیک رو استسنائا با شماره 4 امتحان کنید . خیلی عطر های خوبی هستند من کا کاملا راضی هستم .

شیطونه میگه بری 24 رایحشو 80 تومنه بگیری و خلاس :دی

Ali_softcenter
19-09-2012, 10:45
قیمت ها به شدت رفته بالا.دیروز یکی اومد بلو فور من خرید 28 تومن.من دهنم باز مونده بود که چجور ادکلن 7 تومنی باید بشه 28 تومن؟

بلو فور چیه؟

همن امروز شماره 4 و 14 رو خریدم . بوطی عطر های ملیونی رو میده بی نهایت فوق العدست من در تعجبم چرا این عطر ها با این فوق العاده چرا فقط 3 تومن هستند ؟؟؟!!!!!!!!!

موندگاریش در چه حده؟؟؟ چند میله؟

داروخونه ها دارن؟

چند خریدی؟

جعبه دارن؟

از 24 رایحه چند تاش زنونس؟

sansa
19-09-2012, 11:28
موندگاریش خیلی زیاد نیست اما متوسط به بالاست .

قیمت هر کدوم 3 تومن هست .

زنونه و مردونه نداره هر کدوم رو میتوان استفاده کرد.

ولی اگه شماره4 رشو تجربه نکنی نصف عمرت بر فناست . کلی گشتم تا شماره 4 روش پیدار کردم .

بهترین شماره های عطر بیک :

4
14
18
13
17

هستند.

Ali_softcenter
19-09-2012, 11:44
3 تومن باشه که 24 تاش میشه 72 تومن که...بعیده 3 تومن باشه!!

چند میله؟

aftab_azad20
19-09-2012, 12:20
من قبلا 18 داشتم مرتبم میخردم ولی موندگاری نداشت

MOHAMMAD2010
19-09-2012, 12:40
من لا نویی پرفیوم رو یه جا 129 قیمت دارم 100 میلشو میخوام برم بخرم
خیلی جاها دارن بالای 150 میدن اینو !!!

mrm88
19-09-2012, 14:57
من لا نویی پرفیوم رو یه جا 129 قیمت دارم 100 میلشو میخوام برم بخرم
خیلی جاها دارن بالای 150 میدن اینو !!!

من 100 میلشو 2سال پیش خریدم 85 تومن

بوی خوبی داره موندگاریشم در حد 6-7 ساعت اما پخشش زیاد جالب نیست! پیشنهاد میکنم با همین حوالی قیمت Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme تویلتش رو بگیری هم موندگاری بهتری داره هم پخش بهتر!
بوش یجورایی به دیور هوم اینتس شباهت داره، پرفیومش غلظت زیادی داره و من نپسندیدم!

MOHAMMAD2010
19-09-2012, 15:11
من 100 میلشو 2سال پیش خریدم 85 تومن

بوی خوبی داره موندگاریشم در حد 6-7 ساعت اما پخشش زیاد جالب نیست! پیشنهاد میکنم با همین حوالی قیمت Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme تویلتش رو بگیری هم موندگاری بهتری داره هم پخش بهتر!
بوش یجورایی به دیور هوم اینتس شباهت داره، پرفیومش غلظت زیادی داره و من نپسندیدم!

والا پخشش هم من روی کاغذ تست کردم به نظرم بد نیست ! از دوستای اینجا هم که دارن پرسیدم به نظر اونا هم بد نیست ! ( اگه اشتباه نکنم شما گفتی هیچ ادکنی روی پوست من پخش بو نداره ! )
واقعیت من خیلی ادکلن این چند وقته تست کردم دیگه گزینه آخرم واسه خرید همین لا نویی پرفیوم شد ( چون عاشق بوش شدم به هر کی هم که میگم بوش چطوره میگه عالیه )
تازه به نظرم 129 با توجه به قیمت های الان مفته برای این عطر ! چون خیلی جاها دارن 170 میفروشن اینو !
الان که تو سایت fragrantica.com نگاه کردم دیدم اینی که شما پیشنهاد کردی همه به گزینه moderate از نظر پخش بو رای دادن ولی حتی لا نویی رو بیشتر به heavy دادن از نظر پخش بو !

mrm88
19-09-2012, 16:23
والا پخشش هم من روی کاغذ تست کردم به نظرم بد نیست ! از دوستای اینجا هم که دارن پرسیدم به نظر اونا هم بد نیست ! ( اگه اشتباه نکنم شما گفتی هیچ ادکنی روی پوست من پخش بو نداره ! )
واقعیت من خیلی ادکلن این چند وقته تست کردم دیگه گزینه آخرم واسه خرید همین لا نویی پرفیوم شد ( چون عاشق بوش شدم به هر کی هم که میگم بوش چطوره میگه عالیه )
تازه به نظرم 129 با توجه به قیمت های الان مفته برای این عطر ! چون خیلی جاها دارن 170 میفروشن اینو !
الان که تو سایت fragrantica.com نگاه کردم دیدم اینی که شما پیشنهاد کردی همه به گزینه moderate از نظر پخش بو رای دادن ولی حتی لا نویی رو بیشتر به heavy دادن از نظر پخش بو !

آب و هواها و نوع فیزیک بدن آدما در هر کشوری متفاوته رو این حساب خیلی نمیشه به گفته این سایتا اعتماد کرد! بخصوص آب و هواهای کشورای اروپایی که اکثرا معتدله!

تا آب و هواهای خشک کشور ما(بیشتر نقاط) شما هم لانویت هم ال اینستانت رو همزمان رو پوستت تست کن(رو هر کردوم از دست ها) بعد از یه مدت برو تو هوای آزاد

(بیرون از عطرفروشی) ببین با کدوم حال میکنی همونو بخر! در ضمن با این بودجه ی خرید شما 2 گزینه ی عالی دیگه هم هست:

Angel A Men a taste of fragrance
Narciso Rodrigues For Him غلظت تویلت

mohammad varaste
19-09-2012, 16:47
عطر لانوین از همه عطر ها سرتره حتما استفاده کنین البته خیلی کمیابه

mohammad varaste
19-09-2012, 16:49
عطرای بیک به شماره هستن و به اسم نیستن ؟