PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Gilopa
06-05-2011, 14:47
دوسته عزیز وقتی چیزی رو بو نکرده اید برای چی ملت رو گمراه میکنید؟:31:

این ادکلن خیلی سبکه اتفاقا.ساخته آمریکا هست.ته بوش شبیه آرامیس لایفه ولی اصلا موندگاری خوبی نداره.

فقط ادکلنی هست که خودت میزنی و لذت میبری.اونم برای حداکثر 1 ساعت:41:

از نظر من رایجه این ادکلن گرم و سنگین هستش و من نظر شخصیم رو گفتم برای اثبات گفته هام مجبور شدم از نت براتون مدرک بیارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولی سایت ایرانیه:

رايحه اين ادكلن با بويي سنگين و جسور همچون هل، زنجبيل، ليمو و ميخك براي مردان جدي و قوي پيشنهاد مي‌شود.
دومی هم سایت خارجیه .. به نظرات و تعریفهای بازدید کنندگان سایت دوم مخصوصا از این عطر توجه کنید :46:
البته خواب کلا شامه آدمها نسبت به بعضی عطرها متغیره .. بهرحال نظر من اینه ادکلن بدی نیست و موندگاریش هم در سطح متوسط و راضی کنندست با توجه به گفته ها در نت

cyber861
06-05-2011, 14:51
من به خاطره اینکه بوش شبیه آرامیس لایف بود 2 تا 120 میلش رو برای داییم و پسر خالم خریدم.ولی بعد دو روز

دوتاشون از ماندگاری مینالیدن.

بوش هم ملایمه ملایمه.

بعدش شنیدن کی بود مانند دیدن:46:

Gilopa
06-05-2011, 15:10
من به خاطره اینکه بوش شبیه آرامیس لایف بود 2 تا 120 میلش رو برای داییم و پسر خالم خریدم.ولی بعد دو روز

دوتاشون از ماندگاری مینالیدن.

بوش هم ملایمه ملایمه.

بعدش شنیدن کی بود مانند دیدن:46:

دوست عزیز اینطور نیست که اون همه ادم اشتباه کنه و فقط شما درست بگید ..
بهرحال نظر شما محترمه و میشه به عنوان راهنمایی استفاده کرد من هم هیچ ادعایی ندارم و در زمینه عطر اطلاعاتم در حد متوسط و نیاز خودمه و دیدید که برای خرید عطر از همین تاپیک کمک گرفتم :11:

cyber861
06-05-2011, 15:19
دوست عزیز اینطور نیست که اون همه ادم اشتباه کنه و فقط شما درست بگید ..
بهرحال نظر شما محترمه و میشه به عنوان راهنمایی استفاده کرد من هم هیچ ادعایی ندارم و در زمینه عطر اطلاعاتم در حد متوسط و نیاز خودمه و دیدید که برای خرید عطر از همین تاپیک کمک گرفتم :11:

من ادعایی ندارم دوسته گلم.ولی یه چیزی که هست هیچ وقت به این سایت ها و یا مجلات خارجی اطمینان نکنید

چون سیاست اینها بیشتر رو تبلغات میچرخه و به فکر جیبه خودشون هستن و هر برندی بیشتر جیبشون رو پر کنه

از اون تعریف میکنن.

سایت هایی ایرانی هم که فقط همون مطالب رو به فارسی ترجمه میکنن.

بهترین راه اینه خودتون زحمت بکشید برید تست کنید.اگه آرامیس لایف هم داشت تست بفرمایید و جواب رو بفرمایید.

پیشاپیش ازتون ممنون هستم.:8:

aminjigar
06-05-2011, 15:25
از نظر من رایجه این ادکلن گرم و سنگین هستش و من نظر شخصیم رو گفتم برای اثبات گفته هام مجبور شدم از نت براتون مدرک بیارم :

والا من نه این ادو کلن رو داشتم و نه بو کردم فقط تو اون سایت خارجیه نظرات ضد و نقیض زیاده ها..... یکی گفته بوش شبیه آرامیس لایف هست ،یکی گفته بوش گرمه در صورتی که لایف خنکه ،یکی گفته بوش سنگینه......!!!!!!!!!
منم برم بگن بوش شیرینه کامل میشه:31:!!!!

hike
06-05-2011, 17:12
من امروز برای پیدا کردن tabac رفتم بازار مروی . هیچ کس نداشت و اسمش رو هم نشیده بودند . فقط 1 نفر می دونست که ادکلن قدیمیی است . بعد رفتم پاساژ گلستان شهرک غرب 2 تا عطر فروشی اونجا هم نداشتن. و hugo boss قیمتش در بازار مروی و گلستان یکی بود. احتمالا بقیه هم همینطور باشه. ولی در گلستان همه برچسب قیمت داشتن. میدان فاطمی هم سوال کردم نداشتن.
شما معمولا عطر از کجا میخرید؟

reza_khoshtip
06-05-2011, 18:11
من امروز برای پیدا کردن tabac رفتم بازار مروی . هیچ کس نداشت و اسمش رو هم نشیده بودند . فقط 1 نفر می دونست که ادکلن قدیمیی است . بعد رفتم پاساژ گلستان شهرک غرب 2 تا عطر فروشی اونجا هم نداشتن. و hugo boss قیمتش در بازار مروی و گلستان یکی بود. احتمالا بقیه هم همینطور باشه. ولی در گلستان همه برچسب قیمت داشتن. میدان فاطمی هم سوال کردم نداشتن.

من معمولا از کوچه مروی فروشگاه گل سنگ ادکلن میخرم و همه ادکلنهاش اصل و با لیبل وزارت بهداشت هستش

MehranVB
06-05-2011, 18:17

خیابون وزرا تقریباً مرکزش هست.

Gilopa
06-05-2011, 18:24
من ادعایی ندارم دوسته گلم.ولی یه چیزی که هست هیچ وقت به این سایت ها و یا مجلات خارجی اطمینان نکنید

چون سیاست اینها بیشتر رو تبلغات میچرخه و به فکر جیبه خودشون هستن و هر برندی بیشتر جیبشون رو پر کنه

از اون تعریف میکنن.

سایت هایی ایرانی هم که فقط همون مطالب رو به فارسی ترجمه میکنن.

بهترین راه اینه خودتون زحمت بکشید برید تست کنید.اگه آرامیس لایف هم داشت تست بفرمایید و جواب رو بفرمایید.

پیشاپیش ازتون ممنون هستم.:8:

والا من میگم که دیدم کسی جواب دوستمون رو نداد مجبور شدم از نت براشون جواب پیدا کنم
حالا یه سوال :
به نظر شما مثلا همین ادکلن allure homme sport دقیقا به کجای بدن و یا لباس زده بشه بیشتر کاراییش رو نشون میده ؟ کاری به دیگران ندارم که میگند عطر رو لباس نباید زده بشه چون بر عکس تو کشورهای اروپایی خیلی از این روش استفاده میشه و به نظرم واقعیتیه که عطر رو پوست هر کسی جواب نمیده (مثل من ) پس نباید لباس رو از نظر دور داشت .. روشش رو میگند رو فضای روبرو عطر رو پخش کنید و از روش رد بشید ..
حالا کلا میخوام بهترین راه عطر زدن رو برام توضیح بدید ... ممنون میشم

MehranVB
06-05-2011, 18:47
والا من میگم که دیدم کسی جواب دوستمون رو نداد مجبور شدم از نت براشون جواب پیدا کنم
حالا یه سوال :
به نظر شما مثلا همین ادکلن allure homme sport دقیقا به کجای بدن و یا لباس زده بشه بیشتر کاراییش رو نشون میده ؟ کاری به دیگران ندارم که میگند عطر رو لباس نباید زده بشه چون بر عکس تو کشورهای اروپایی خیلی از این روش استفاده میشه و به نظرم واقعیتیه که عطر رو پوست هر کسی جواب نمیده (مثل من ) پس نباید لباس رو از نظر دور داشت .. روشش رو میگند رو فضای روبرو عطر رو پخش کنید و از روش رد بشید ..
حالا کلا میخوام بهترین راه عطر زدن رو برام توضیح بدید ... ممنون میشم

من چند تا تریک میگم که اینجوری هر عطری بزنی بوش همه جا رو بگیره!
1. عطر رو روی نبض بزنید، گردن، مچ، پشت گوش (بین بینی و لب یعنی روی لب بالایی هم یه مکان مخفیه که بو رو وحشتناک پخش میکنه!) و همچنین روی جاهایی که عرق میکنی، مثل سینه، زیربغل و ...
2. روی پوست اول کرم بزنی بعد عطر، من خودم از روغن بدن استفاده میکنم، امتحان کنین و تاثیرش رو ببینین!
3. بعضیا میگن توی موها بوی عطر خیلی پخش میشه که من چون خوشم نمیاد هیچوقت امتحان نکردم.
4. اگه روی لباس میزنی خیلی کم مرطوبش کنی و بعد ادکلن

Gilopa
06-05-2011, 18:59
من چند تا تریک میگم که اینجوری هر عطری بزنی بوش همه جا رو بگیره!
1. عطر رو روی نبض بزنید، گردن، مچ، پشت گوش (بین بینی و لب یعنی روی لب بالایی هم یه مکان مخفیه که بو رو وحشتناک پخش میکنه!) و همچنین روی جاهایی که عرق میکنی، مثل سینه، زیربغل و ...
2. روی پوست اول کرم بزنی بعد عطر، من خودم از روغن بدن استفاده میکنم، امتحان کنین و تاثیرش رو ببینین!
3. بعضیا میگن توی موها بوی عطر خیلی پخش میشه که من چون خوشم نمیاد هیچوقت امتحان نکردم.
4. اگه روی لباس میزنی خیلی کم مرطوبش کنی و بعد ادکلن

مهران جان بخدا خسته شدم از این موضوع درد آور که هر عطری با هر قیمتی که فکر کنیو امتحان کردم و رو نبضم از مچ دست گرفته تا زیر گردن زدم اما متاسفانه جنس پوستم طوریه که امکان نداره کسی متوجه بشه عطر زدم مگر اینکه کاملا نزدیکم بشند و این واقعیتیه که ما ادکلن رو برای دیگران میزنیم .. نه اینکه اصلا روم جواب نداده باشه ها مثلا انصافا lalique encre noire یا همین allure homme sport خیلی بهتر از بقیه رو پوستم دارن جواب میدن اما میگم اونطوری که میخوام نمیشه و فورا بوی بدنم غالب میشه

MehranVB
06-05-2011, 19:06
مهران جان بخدا خسته شدم از این موضوع درد آور که هر عطری با هر قیمتی که فکر کنیو امتحان کردم و رو نبضم از مچ دست گرفته تا زیر گردن زدم اما متاسفانه جنس پوستم طوریه که امکان نداره کسی متوجه بشه عطر زدم مگر اینکه کاملا نزدیکم بشند و این واقعیتیه که ما ادکلن رو برای دیگران میزنیم .. نه اینکه اصلا روم جواب نداده باشه ها مثلا انصافا lalique encre noire یا همین allure homme sport خیلی بهتر از بقیه رو پوستم دارن جواب میدن اما میگم اونطوری که میخوام نمیشه و فورا بوی بدنم غالب میشه

شما دومین راهی رو که گفتم امتحان کن تا به تاثیر شگفت آورش پی ببری! من فکر نکنم کسی باشه پوستش از من خشکتر باشه، هر وقت که روغن بدن نزنم تاثیرش با و موقعی که میزنم کاملاً واضحه!

Gilopa
06-05-2011, 19:07
ممنون پس تست میکنم .. اخه پوست من بدبختی اصلا خشک نیست !
من یه همسایه دارم وقتی از سرکار میاد از راهرویه جلوی در خونه ما رد میشه بره واحدشون طبقه سوم خدا شاهده دقیقا تا یه ربع بوی عطرش کاملا زیر بینیمه .. واسم جای سوال شده یعنی انقدر پوست ادام با هم فرق داره که این آقا فقط یه لحظه از جلوی درمون رد میشه و میخواد بره واحد خودشون بوی ادکلنش کله ادم رو میکنه ؟ پس چرا من با اینکه عطرهای حرفه ای میخرم و حتی روشهای منطقی رو هم استفاده میکنم تا الان اینجوری نبوده که جایی برم بوی عطرم تو اون منطقه موندگار بشه !

reza_khoshtip
06-05-2011, 19:24
بچه ها شما چند بار در روز ادکلن می زنید و هر دفعه چند بار اسپری می کنید؟

MehranVB
06-05-2011, 19:40
من یه همسایه دارم وقتی از سرکار میاد از راهرویه جلوی در خونه ما رد میشه بره واحدشون طبقه سوم خدا شاهده دقیقا تا یه ربع بوی عطرش کاملا زیر بینیمه .. واسم جای سوال شده یعنی انقدر پوست ادام با هم فرق داره که این آقا فقط یه لحظه از جلوی درمون رد میشه و میخواد بره واحد خودشون بوی ادکلنش کله ادم رو میکنه ؟ پس چرا من با اینکه عطرهای حرفه ای میخرم و حتی روشهای منطقی رو هم استفاده میکنم تا الان اینجوری نبوده که جایی برم بوی عطرم تو اون منطقه موندگار بشه !

نه دیگه خودتو نگران نکن تا این حد به پوست ربط نداره! به مقداری که میزنی هم بستگی، ببخشید موقع ادکلن زدن نباید حیفت بیاد که سریع تموم میشه! من شخصاً حداقل هر دفعه 10 تا پاف رو میزنم و بوش رو خودم تا چند ساعت بعد و گاهی تا چند روز بعد حس میکنم. حالا شما که دیگه شنل داری این کارو کنی فکر کنم فردا همسایه بالایی میاد سراغت اسمش رو میپرسه!! :دی

hike
06-05-2011, 21:08
ناف رو هم امتحان کنید.

hike
06-05-2011, 21:18
بچه ها شما چند بار در روز ادکلن می زنید و هر دفعه چند بار اسپری می کنید؟
من 1 بار در روز . 2 بار هم اسپری. :40: تا شب که برگردم خانه. :20: البته اگر تاباک گیرم بیاد هروز با خودم میبرم میارم

reza_khoshtip
06-05-2011, 21:39
من 1 بار در روز . 2 بار هم اسپری. :40: تا شب که برگردم خانه. :20: البته اگر تاباک گیرم بیاد هروز با خودم میبرم میارم

دوست عزیز شما از چه ادکلنی استفاده میکنی؟
این ادکلن تاباک که میگی چه بویی داره و مال کدام شرکته؟

hike
06-05-2011, 22:04
دوست عزیز شما از چه ادکلنی استفاده میکنی؟
این ادکلن تاباک که میگی چه بویی داره و مال کدام شرکته؟
فعلا hugo boss

تاباک کار MÄURER & WIRTZ است

تاباک المانی است .از سال 1959 تولیدش شروع شد تا الان. و عنوان “Brand of the Century رو داره. یعنی یک made in germany اصیل .

راستش بوش رو نمیتونم تعریف کنم. چون بلد نیستم. امرو رفتم گیشا - تهران - رو هم گشتم. نبود.

arsenal_mmm
06-05-2011, 23:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو بچ تو فروشگاه عطر تیبا توی هایپر استار دیدم این ادلکن Zirh Ikon رو آفر زده بود 120 میلی رو 45 تومن میداد خلاصه منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دونه 120 میلی ازش خریدم.به نظرتون قیمتش همینه؟ اما فقط یه چیزیش برام جای نگرانیه اونم این که بارکدش با 679 شروع میشه که من هر چی نتو سرچ کردم نفهمیدم برای کجاست؟ چون اگه ساخت آمریکا باشه طبق این لیست بارکد که قبلا گذاشته بودید باید سه رقم اولش 0 تا 20 باشه نه 679!
البته اینو قبلا یکی از دوستان داشت من بو کردم دیدم بس که بوی شیکی داره و اونم انقد تعریفشو میکنه که من دیگه تصمیم قاطع گرفتم که همینو بگیرم .

یعنی این بو به معنای واقعی کلمه میتونم بگم بوی یه مرد واقعیه.

البته از نظر خودم بوش شبیه Lalique Encre Noir هستش ولی این اصلا یه جور دیگه است.

البته بگما نسبت به Encre Noir خیلی سن بالاتره .آدمو یاد مردای 50 ساله میندازه ولی من که خیلی خوشم اومد ازش...

در مورد موندگاریش هم با دوستمون آقای cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موافقم،چون موندگاری آنچنانی نداره ولی البته انقدام ضایع نیست.
نمیدونم این فروشگاه عطر تیبا رو توی هایپر استار رفتید یا نه اما برعکس اون چیزی که فکر میکنید واقعا قیمتاش مناسب و خوبه.

من یه ادکن دیگه هم از قدیم عاشقش بودم و برحسب تصادف دبدم که فروشگاه تیبا اونو هم با قیمت خیلی مناسبی میده که از اونم یکی خریدم.
اسمش Dunhill Brown هست و عکسشم اینه:

نمیدونم کسی تجربه استفاده از این ادکنو داشته یا نه اما یه چیزیو به ضرص قاطع میگم و اونم اینه که من تا همین الان هیچ ادکلنیو مثل این ندیدم که انقدر توجه جنث مونث رو به شما جلب کنه..مطمئن باشید اگه اینو بزنید میتونید 40 تا دوست دختر در آن واحد برای خودتون دست و پا کنید..این تجربه شخصی من بوده و اصلا اغراق نمیکنم که تا حالا ندیدم هیچ ادکلنی به اندازه این توجه جنس مونث رو به خودش جلب کنه.البته یه چیز دیگه هم بگم اونم این که این ادکلن گرم و تنده و به درد تابستون نمیخوره ها.ولی من خودم از الان برای پاییز و زمستون گرفتم نگه داشتم برای اون موقع چون خوراک پاییرز زمستونه.

arsenal_mmm
06-05-2011, 23:16
میگم به نظر شما یکی سیر بخوره و عرقش و تنش بوی سیر بده کار درستیه که برای از بین بردنش ادلکن بزنه یا اینکه بوی اونم با سیر قاطی میشه و کلا بوی ادکلنم به گند کشیده میشه

hossein6599
06-05-2011, 23:59

سلام به همه بر و بچز باحال خوشبو
دوست عزیز این که بوی عطر شما هم جایی مونده یا نه خودتون نمیتونید بفهمید چون مشامتون عادت به اون بو کرده باید از دیگران بپرسید
راستی من از اول تاپیک تا اینجارو مطالعه کردم الان واقعا نمیدونم الور اسپرت بگیرم؟ واقعا بترکونه؟(اینکه گفتید کمی بوی هندوانه میده ناراحتم کرده چون اصلا خوشم نمیاد عطرم بوی میوه بده)شما که دارین قدرت پخش شوندگیش چطوره؟ معمولا عکس العمل اطرافیان چطوره نسبت به بوش؟واقعا تکه؟:20: راستی گفتی لالیک هم داری.میتونی با الور اسپرت از نظر کیفیت بو عکس العمل دیگران موندگاری پخش شوندگی و...مقایسه کنیش؟ممنون میشم ازت
البته با توجه به قیمت بالای الور نیم نگاهی هم به ck1 دارم به نظر دوستان چطوره؟پخش شوندگی ماندگاری عکس العمل دیگران و...
بازم ازهمه ممنونم پیشاپیش:20:

reza_khoshtip
07-05-2011, 09:43
دوست عزیز این که بوی عطر شما هم جایی مونده یا نه خودتون نمیتونید بفهمید چون مشامتون عادت به اون بو کرده باید از دیگران بپرسید
راستی من از اول تاپیک تا اینجارو مطالعه کردم الان واقعا نمیدونم الور اسپرت بگیرم؟ واقعا بترکونه؟(اینکه گفتید کمی بوی هندوانه میده ناراحتم کرده چون اصلا خوشم نمیاد عطرم بوی میوه بده)شما که دارین قدرت پخش شوندگیش چطوره؟ معمولا عکس العمل اطرافیان چطوره نسبت به بوش؟واقعا تکه؟:20: راستی گفتی لالیک هم داری.میتونی با الور اسپرت از نظر کیفیت بو عکس العمل دیگران موندگاری پخش شوندگی و...مقایسه کنیش؟ممنون میشم ازت
البته با توجه به قیمت بالای الور نیم نگاهی هم به ck1 دارم به نظر دوستان چطوره؟پخش شوندگی ماندگاری عکس العمل دیگران و...

دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو هم امتحان کن فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

reza_khoshtip
07-05-2011, 09:54

برو بچ تو فروشگاه عطر تیبا توی هایپر استار دیدم این ادلکن Zirh Ikon رو آفر زده بود 120 میلی رو 45 تومن میداد خلاصه منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دونه 120 میلی ازش خریدم.به نظرتون قیمتش همینه؟ اما فقط یه چیزیش برام جای نگرانیه اونم این که بارکدش با 679 شروع میشه که من هر چی نتو سرچ کردم نفهمیدم برای کجاست؟ چون اگه ساخت آمریکا باشه طبق این لیست بارکد که قبلا گذاشته بودید باید سه رقم اولش 0 تا 20 باشه نه 679!
البته اینو قبلا یکی از دوستان داشت من بو کردم دیدم بس که بوی شیکی داره و اونم انقد تعریفشو میکنه که من دیگه تصمیم قاطع گرفتم که همینو بگیرم .

البته از نظر خودم بوش شبیه Lalique Encre Noir هستش ولی این اصلا یه جور دیگه است.

البته بگما نسبت به Encre Noir خیلی سن بالاتره .آدمو یاد مردای 50 ساله میندازه ولی من که خیلی خوشم اومد ازش...

در مورد موندگاریش هم با دوستمون آقای cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موافقم،چون موندگاری آنچنانی نداره ولی البته انقدام ضایع نیست.
نمیدونم این فروشگاه عطر تیبا رو توی هایپر استار رفتید یا نه اما برعکس اون چیزی که فکر میکنید واقعا قیمتاش مناسب و خوبه.

من یه ادکن دیگه هم از قدیم عاشقش بودم و برحسب تصادف دبدم که فروشگاه تیبا اونو هم با قیمت خیلی مناسبی میده که از اونم یکی خریدم.

نمیدونم کسی تجربه استفاده از این ادکنو داشته یا نه اما یه چیزیو به ضرص قاطع میگم و اونم اینه که من تا همین الان هیچ ادکلنیو مثل این ندیدم که انقدر توجه جنث مونث رو به شما جلب کنه..مطمئن باشید اگه اینو بزنید میتونید 40 تا دوست دختر در آن واحد برای خودتون دست و پا کنید..این تجربه شخصی من بوده و اصلا اغراق نمیکنم که تا حالا ندیدم هیچ ادکلنی به اندازه این توجه جنس مونث رو به خودش جلب کنه.البته یه چیز دیگه هم بگم اونم این که این ادکلن گرم و تنده و به درد تابستون نمیخوره ها.ولی من خودم از الان برای پاییز و زمستون گرفتم نگه داشتم برای اون موقع چون خوراک پاییرز زمستونه.

دوست عزیز شما که از بوی تند خوشت میاد Dunhill Desire Red رو هم امتحان کن که قدرت بوش از دانهیل قهوه ای بیشتره و طرفدارای بیشتری هم داره

reza_khoshtip
07-05-2011, 12:16
بچه ها نظرتون در مورد عطر ژک ساف پاریس که تو مترو هم تبلیغش هست چیه؟

hike
07-05-2011, 14:30
ادکلن 4711 بنظرتون تو تهران پیدا میشه..

cyber861
07-05-2011, 15:32
من آخرش منظوره دوستان رو از سنگینی رو نفهمیدم.مثلا من به ژاکومو قرمز که خودم دارم میگم سنگین.هم بوش

تنده و هم برای سنه 40 سال به بالا خوبه.ولی به این هایی که شما میگید سنگین من میگم مجلسی.

قیمتش zirh ikon هم من 120 میلش رو 40 گرفتم.موندگاری هم روی پوسته من اونجوری بود.اگه از اون بو خوشتون

آمده حتما حتما از آرامیس لایف بیشتر خوشتون میاد.قیمتش هم بهتره.ماندگاری خیلی بهتره.

a.z.p.z
07-05-2011, 18:06
برند خوب برای اسپری که موندگاری خوبی داشته باشه و مدل های متنوع داشته باشه چیه ؟
من خودم ادیداس و 8 در 4 و اکس استفاده میکنم ...
*در ضمن پودری نمیخوام!

Gilopa
07-05-2011, 19:15

پس با این حساب من درست گفتم که عطر مورد نظرتون بوش سنگین و مردونست .

cyber861
07-05-2011, 19:22
پس با این حساب من درست گفتم که عطر مورد نظرتون بوش سنگین و مردونست .

به نظر من لالیک مشکی خیلی سنگینه ولی موضوع اینه این ادکلن zirh ikon نه سنگینه و نه شبیه به اون

Gilopa
07-05-2011, 19:28

خواب من از دیگران پرسیدم که اینو گفتم :46:
آلور اسپرت ادکلن خوبیه که الان من 2 باری که ازش استفاده کردم راضیم .. اما در مقابل encre noire به نظرم در نگاه اول بوی قویتری از لحاظ پخش کنندگی داره و بیشتر اطرافیان رو متوجه میکنه . اما باید قبول کرد هر کسی از رایجه این عطر خوشش نمیاد و طوری بوده که بعضی از دوستام به شدت ازش تعریف کرده و برخی دیگه بر عکس گفتن چه بوی مسخره ای داره .. کسایی که بد تعریف کردن اکثرا خانوم بودند
آلور رو کلا 2 روزه خریدم اما تو همین دو روز اطرافیانم از بوش تعریف کردند .. رایجه این ادکلن مطمئنم برای شما هم آشنا هست و من رو کاملا یاد هندوونه میندازه اما کلا خاصیت عطرهای سرد اینه شما رو یاد میوه هایی چون هندوونه ممکنه بندازه و طبیعیه !اما یه واقعیتی رو بگم شاید دوستان موافق نباشند اررزش اینکه شما برای 50 میلش 83 هزار تومن رو بدید برای من حداقل نداشته یعنی اینکه خیلی هم فوق العاده نیست که بخواید چنین مبلغ بالایی برای آلور پرداخت کنید مگر ادکلن باز حرفه ای باشید

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

به نظر من لالیک مشکی خیلی سنگینه ولی موضوع اینه این ادکلن zirh ikon نه سنگینه و نه شبیه به اون

نظر شما صد درصد محترمه لالیک انسر نویر که کلا بوی خاص.سنگین و کاملا تندی داره و شکی نیست

aminjigar
08-05-2011, 06:08
آلور رو کلا 2 روزه خریدم اما تو همین دو روز اطرافیانم از بوش تعریف کردند .. رایجه این ادکلن مطمئنم برای شما هم آشنا هست و من رو کاملا یاد هندوونه میندازه اما کلا خاصیت عطرهای سرد اینه شما رو یاد میوه هایی چون هندوونه ممکنه بندازه و طبیعیه !اما یه واقعیتی رو بگم شاید دوستان موافق نباشند اررزش اینکه شما برای 50 میلش 83 هزار تومن رو بدید برای من حداقل نداشته یعنی اینکه خیلی هم فوق العاده نیست که بخواید چنین مبلغ بالایی برای آلور پرداخت کنید مگر ادکلن باز حرفه ای باشی

منم با شما موافقم اصلا نمی ارزه....:31:

hike
08-05-2011, 06:57
بعد از اینکه دوستان dunhill brown رو پیشنهاد دادند دیروز برای خریدش اقدام کردم و 50 میل رو 44 خریدم. 100 میل جعلی هم بود 48 تومن. 50 میل نسخه اماراتی هم 18 تومن بود. مساله اینه که من 2 تا ادکلن 4711 و تاباک یکی از دوستانم را میخواستم که از المان براش اورده بودند. قرار شد اونا را با یک دانهیل معاوضه کنم. 4711 و تاباک 200 میل هستند.

hike
08-05-2011, 07:31
الان چاره رو چک کردم دیدم دانهیل قهوه ای رو 35 زده. :(

aminjigar
08-05-2011, 11:25
بعد از اینکه دوستان dunhill brown رو پیشنهاد دادند دیروز برای خریدش اقدام کردم و 50 میل رو 44 خریدم. 100 میل جعلی هم بود 48 تومن. 50 میل نسخه اماراتی هم 18 تومن بود. مساله اینه که من 2 تا ادکلن 4711 و تاباک یکی از دوستانم را میخواستم که از المان براش اورده بودند. قرار شد اونا را با یک دانهیل معاوضه کنم. 4711 و تاباک 200 میل هستند.

اون تاباک که روش زده افتر شیو :18:.... شما گفته بودی ادوکلنه که ؟

hike
08-05-2011, 11:48
میدونستید ساخت ادکلن 4711 در سال 1792 بوده؟ به اسم آب شهر کلن یا kolnisch wasser

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

هر یکی دوساعت کمی روی لاله گوش و زیر بینی میزنم. خیلی دوست داشتنیه. فقط حیف اون تاباک افترشیو از آب در اومد. ولی بازم عالیه ..هیچ جا پیدا نکردم.

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

اون تاباک که روش زده افتر شیو :18:.... شما گفته بودی ادوکلنه که ؟
ادکلن و ادوتوالت هم داره. خب وقتی نایابه به افترشیو رضایت میدم! الکلش 68 درصده که کمتر از ادکلن و ادوتوالت است(ادکلن 70 تا 82 درصد الکل) احتمالا اسانسش کمتر باشه...

BEHZAD2007
08-05-2011, 12:09
سلام دوستان من از یه عطری خوشم امده ولی روی شیشه نوشته for women نمیشه واسه مردها هم استفاده کرد چون بوش واقعا عالیه اسمش که روی شیشه نوشته اینه season chance lucky اصلا چنین عطری هست تو بازار با تشکر

troy200489
08-05-2011, 15:17
سلام دوستان من از یه عطری خوشم امده ولی روی شیشه نوشته for women نمیشه واسه مردها هم استفاده کرد چون بوش واقعا عالیه اسمش که روی شیشه نوشته اینه season chance lucky اصلا چنین عطری هست تو بازار با تشکر

چرا دوست عزیز میشه ادکلن یه چیز سلیقه ای هس
اما اصولن از ادکلن های زنانه مردا خوششون می یاد و از مردانه هم خانم ها. من خیلی از خانم ها رو دیدم از ادکن مردانه استفاده میکنن :31::46:
اگه شما این ادکلن رو بزنی بیشتر مردا از شما خوششون می یاد تا خانم ها :31::31:
اما اگه شما دوس داری به این چیزا اهمیت نده بخرش

BEHZAD2007
08-05-2011, 16:21
چرا دوست عزیز میشه ادکلن یه چیز سلیقه ای هس
اما اصولن از ادکلن های زنانه مردا خوششون می یاد و از مردانه هم خانم ها. من خیلی از خانم ها رو دیدم از ادکن مردانه استفاده میکنن :31::46:
اگه شما این ادکلن رو بزنی بیشتر مردا از شما خوششون می یاد تا خانم ها :31::31:
اما اگه شما دوس داری به این چیزا اهمیت نده بخرش

ممنون دوست عزیز آیا عطری به این اسم تو بازار هستش با تشکر

aminjigar
08-05-2011, 18:33
دوستان من امروز اون zirh ikon رو بو کردم ، بوش که بد نبود و منو اصلا اذیت نکرد به نظر من که بوی سنگینی نداره (اگه داشت من سردرد می شدم یا حداقل هم واسه من ok بود) فقط خوب یه خورده رسمی هست دیگه
اصلا اگه یه ادوکلن بوی سنگینی داشته باشه موندگاری قابل توجهی هم باید داشته باشه که اون اصلا این جوری نبود ،دوستان یه ساعت هم بوش نمی مونه (به نظر من حیف پول واسش)

hossein6599
08-05-2011, 21:58
منم با شما موافقم اصلا نمی ارزه....:31:
ای بابا کلی به این ادکلن امید بسته بودم آخه شنیده بودم رایحش واقعا بینظیره:41:راستی میگن هشتاد درصد بازار آلور غیر ارجیناله ها.نکنه...
راستی بچه ها کسی Smith & Wesson رو نداشته بعضیها خیلی تعریف کردن آدم وسوسه میشه قیمت صد میلش 58 هست کسی نظری نداره؟
در ضمن من واقعا کلافه ام اینجا(قم)نه جایی هست بشه عطر رو تست کرد نه یک جای معتبر برا خرید که خیالت راحت باشه اصله جنساش:41:
حالا واقعا گیج شدم تو رنج 60 تومن کسی میتونه یک ادکلن عالی خوشبو پخش شو معرفی کنه؟ البته اگه واقعا توپ توپ هم باشه تا 100 هم میدم :31:

cyber861
09-05-2011, 00:33
دوستان من امروز اون zirh ikon رو بو کردم ، بوش که بد نبود و منو اصلا اذیت نکرد به نظر من که بوی سنگینی نداره (اگه داشت من سردرد می شدم یا حداقل هم واسه من ok بود) فقط خوب یه خورده رسمی هست دیگه
اصلا اگه یه ادوکلن بوی سنگینی داشته باشه موندگاری قابل توجهی هم باید داشته باشه که اون اصلا این جوری نبود ،دوستان یه ساعت هم بوش نمی مونه (به نظر من حیف پول واسش)

یه ته بویی از آرامیس لایف داشت یا نه؟:31:ولی آرامیس لایف کجا و اون کجا؟:41:

ولی وقتی میزنی هر کی بو میکنه میگه از استخر اومدی؟:27:

Amin.M.1986
09-05-2011, 07:20
ck:one رو رفتم دیدم... بوش کمه و خیلی هم خنک نبود .. من که یه azzaro chrome خریدم که بوش خوبه اما کاش Dior میخریدم!! درسته که گرونه اما یه چیز دیگس:31:

Amin.M.1986
09-05-2011, 07:28
واسه برج 4 که یکی از چک ها که دستمه پاس بشه میرم dior میگیرم.. شایدم channel بگیرم.. نه همون dior میگیرم:31:!!

Amin.M.1986
09-05-2011, 07:36
ای بابا کلی به این ادکلن امید بسته بودم آخه شنیده بودم رایحش واقعا بینظیره:41:راستی میگن هشتاد درصد بازار آلور غیر ارجیناله ها.نکنه...
راستی بچه ها کسی Smith & Wesson رو نداشته بعضیها خیلی تعریف کردن آدم وسوسه میشه قیمت صد میلش 58 هست کسی نظری نداره؟
در ضمن من واقعا کلافه ام اینجا(قم)نه جایی هست بشه عطر رو تست کرد نه یک جای معتبر برا خرید که خیالت راحت باشه اصله جنساش:41:
حالا واقعا گیج شدم تو رنج 60 تومن کسی میتونه یک ادکلن عالی خوشبو پخش شو معرفی کنه؟ البته اگه واقعا توپ توپ هم باشه تا 100 هم میدم :31:
escada بگیر تو این رنج قیمت.. ارزششو داره..

reza_khoshtip
09-05-2011, 10:42

دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو هم امتحان کن فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

reza_khoshtip
09-05-2011, 10:49

درسته اکثر ادکلنهایی که وارد ایران میشه تقلبی هستند مگر اینکه لیبل وزارت بهداشت داشته باشند
دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو امتحان کن پشیمون نمیشی فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

aminjigar
09-05-2011, 11:37
یه ته بویی از آرامیس لایف داشت یا نه؟:31:ولی آرامیس لایف کجا و اون کجا؟:41:
ولی وقتی میزنی هر کی بو میکنه میگه از استخر اومدی؟:27:
آره ته بوی اونو داره ولی این یکی اصلا نمی ارزه ، چی بود این .... ولی با اون استخر موافقم شدید :27::27::27:

ck:one رو رفتم دیدم... بوش کمه و خیلی هم خنک نبود .. من که یه azzaro chrome خریدم که بوش خوبه اما کاش Dior میخریدم!! درسته که گرونه اما یه چیز دیگس:31:
مبارک باشه،یعنی چی بوش کمه؟ ولی درسته شاید زیاد خنک به نظر نیاد ولی به هر حال خنکه ....من ادوکلن زیاد داشتم و این جز موندگارها حساب میشه، اون دیور منظورت فارنهایت هست ؟ اگه آره که حتما بخرش چون نمیشه ادوکلن باز باشی و اینو نداشته باشی :31:

درسته اکثر ادکلنهایی که وارد ایران میشه تقلبی هستند مگر اینکه لیبل وزارت بهداشت داشته باشند
دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو امتحان کن پشیمون نمیشی فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

این جوری نیست چون من ادوکلن با برچسب وزارت بهداشت تقلبی هم دیدم :21:
تو این زمینه وقتی می خری باید خیلی حواست جمع باسه ....

Gilopa
09-05-2011, 11:43

الان شنل آلور اسپورتی که من خریدم لیبل وزارت بهداشت نداره با این حساب تقلبیه ؟

واسه من همین شکل و شمایل رو دقیقا داره :

reza_khoshtip
09-05-2011, 11:51
آره ته بوی اونو داره ولی این یکی اصلا نمی ارزه ، چی بود این .... ولی با اون استخر موافقم شدید :27::27::27:

مبارک باشه،یعنی چی بوش کمه؟ ولی درسته شاید زیاد خنک به نظر نیاد ولی به هر حال خنکه ....من ادوکلن زیاد داشتم و این جز موندگارها حساب میشه، اون دیور منظورت فارنهایت هست ؟ اگه آره که حتما بخرش چون نمیشه ادوکلن باز باشی و اینو نداشته باشی :31:

این جوری نیست چون من ادوکلن با برچسب وزارت بهداشت تقلبی هم دیدم :21:
تو این زمینه وقتی می خری باید خیلی حواست جمع باسه ....

درسته لیبل وزارت بهداشت تقلبی هم میتونه وجود داشته باشه ولی باید از فروشگاه مطمئن و با لیبل اصلی خرید

reza_khoshtip
09-05-2011, 12:03
روش تشخیص عطرهای اصلی از تقلبی

برای تشخیص عطرهای اصلی از تقلبی باید دو بخش را مورد برسی قرار دهیم :
الف : برسی بسته بندی عطرهای اصلی
* : برسی رایحه و بوی عطرهای اصلی

الف : برسی بسته بندی عطرهای اصلی

1* شیشه عطر 2- جعبه عطر
دوستان عزیز اولین راه تشخیص عطرهای اصلی از تقلبی شكل شیشه اونهاست كه برای تشخیص اصلی از تقلبی باید به نكات زیر در شیشه عطر توجه كرد :
یكی از بارزترین تفاوت ها در عطرهای تقلبی نسبت به اصلی آن در شیشه اونهاست بشكلی كه شیشه عطرهای تقلبی دارای شفافیت كمتر است بشكلی كه اگر شیشه عطر رو در نور لامپ ببینید كدری در آن احساس می كنید كه هم ناشی از شیشه عطر و هم خود ماده معطر آن می باشد .

تفاوت دیگر عطرهای اصلی با تقلبی نوع چاپ اسم عطر بر روی شیشه می باشد كه در عطرهای اصلی چاپ های كه بر روی شیشه عطر حك شده برجسته تر است بشكلی كه با لمس كردن نوشته ها احساس زبری می كنید و نوع این چاپ ها بسیار منظم و پر رنگ و بدون هر گونه بی نظمی است .
تفاوت دیگر عطرهای اصلی با تقلبی سوراخ ریزی است كه در زیر شیشه عطر می باشد كه در عطرهای اصلی این سوراخ وجود ندارد كه در بیشتر عطرهای تقلبی این حفره بسیار ریز دیده می شود .

تفاوت دیگر عطرهای اصلی با تقلبی وجود شماره ی است كه در زیر شیشه عطر حك شده كه گاه شامل حجم عطر و نام عطر می باشد كه این نوشته ها در بیشتر عطرهای اصلی به صورت برجسته در زیر شیشه عطر حك شده است اما گاهی در بعضی از ادكلن ها اصلی نیز بجای حك نوشته ها از برچسب یا چاپهای سیاه رنگ استفاده می شود كه در این مواقع باید از راه های دیگری اصلی بودن آن را تشخیص داد .

تفاوت دیگر عطرهای اصلی با تقلبی در درب شیشه عطر می باشد كه در ادكلن های اصلی در شیشه فوق العاده دقیق و با ظرافت خاصی تزریق شده است و مخصوصاً در درون درب آن نیز این ظرافت دیده میشود و گاه دارای یك لعاب براق می باشد .
مثلاً تنها را تشخیص ادكلن یو دی وی اصلی از تقلبی درب این ادكلن می باشد كه در نوع اصلی خود دارای برجستگی های موجی خاصی است بشكلی كه اگر با سر ناخن بر روی اون بكشید كاملا مشخص می شود و یا در ادكلن مكسی كه در نوع اصلی نام مكسی با ظرافتی خاص بروی درب حك شده است .

یكی دیگر از مهم ترین قسمت های یك عطر ، جعبه آن است كه نقش اساسی در فروش آن و صد البته در تشخیص نوع اصلی از تقلبی یك عطر دارد چون تولید كنندگان عطرهای تقلبی به واسطه امكانات محدودشان در بخش جعبه عطر نتوانستند به پای عطرهای اصلی برسند . در عطرهای های اصلی جعبه دارای چاپ عالی ، شكیل ، زیبا و پلاستیك روی جعبه فوق العاده شفاف و منظم است در داخل جعبه نیز یك مقوای محافظ شیشه به همراه یك بروشور معرفی محصول ، وجود دارد .
یكی از نكات مهم در جعبه عطرهای اصلی نداشت عبارت Made in است چون در عطرهای اصلی معمولاً فقط به نوشتن عبارتهای چون PARIS اكتفا میكنند اما در عطرهای تقلبی و مخصوصاً چینی عبارت های چون Made in London یا Made in Paris دیده می شود .

تفاوت دیگر عطرهای اصلی با تقلبی باركد می باشد كه تمام عطرهای اصلی دارای باركد در زیر جعبه عطر می باشد كه این شماره مشخص كننده تمام خصوصیات محصول می باشد و در همه ادكلن اصلی می باشد . مثلاً ادكلنی چون تی رز اصلی دارای این باركد می باشد اما نوع تقلبی آن این خصوصیت را ندارد .

* : برسی رایحه و بوی عطرهای اصلی
یكی از مهم ترین و دشوار ترین راه های تشخیص عطرهای اصلی از تقلبی رایحه اونهاست كه در عطرهای اصلی رایحه دارای یك نشاط ، لطافت و تازگی خاصی است و به نوعی رایحه شفاف است اما رایحه ی عطرهای تقلبی سنگین ، كدر و غیر شفاف است و اگر هم غیر ماهرانه تولید شده باشد بوی الكل اتیلیك نیز می دهد! كه در دنیای عطر سازی، این خصوصیت برای عطر یك فاجعه محسوب میشود كه البته برای فهمیدن این خصوصیت باید تجربه بالایی در زمینه عطر و ادكلن داشته باشید اما بدانید اگر چند عطر اصلی را به همراه تقلبی هایشان همزمان بو كنید به این تفاوت آشكار پی می بیرید .

نكته دیگر پایداری عطر كه در عطرهای تقلبی این پایداری شاید خیلی سخت به یك ساعت برسد اما در عطرهای اصلی این پایداری 6 تا 10 ساعت ادامه دارد .
نكته بعدی هم یكنواختی رایحه عطرهای اصلی است بشكلی كه با گذشت زمان نوع رایحه تغییر نمی كند اما در عطرهای تقلبی این رایحه با گذشت زمان تغییر می كند .

در پایان ذكر چند نكته ضروری است:
در تشخیص عطرهای اصلی از تقلبی تجربه بسیار مهم است چون گاهی وقت ها خود عطر فروشان عزیز نیز اشتباه می كنند .
به هیچ كس اعتماد نكنید و با برسی های خود به اصلی بودن یك ادكلن برسید .
سعی كنید ادكلن های خود را از مراكز معتبر خریداری كنید .
قیمت های ارزان برای یك ادكلن شك برانگیز است .
سعی كنید قبل از خرید یك ادكلن عكس های اون را از سایت های معتبر اینترنت به دقت برسی كنید و حتی قیمت دلاری اون را هم در نظر بگیرید چون قیمت های ریال اون نباید كمتر از دلاری باشد .
عطرهای كه در بازار به درجه 2 معروف هستند همان عطرهای تقلبی اند .
ظرافت و زیبایی در ادكلن های اصلی حرف اول را می زند از آرم و لوگو گرفته تا شیشه و جعبه عطر .

Bump: از چه عطري و ادکلني و در چه موقعيتي استفاده کنيم ؟

از عطرهايي مانند بولگاري، اسکادا و ايريا که رايحه سنگيني دارند، ترجيحا در محافل رسمي استفاده کنيد. هميشه بهتر است که در مکان‌هاي رسمي از رايحه‌هاي تلخ، گرم، شيرين و تند استفاده کنيد.

در ساخت عطرهاي تلخ معمولا از اسانس‌هايي مانند ريشه درختان و ادويه‌هاي تند شرقي استفاده مي‌کنند. عطرهاي شيرين و گرم هم عطرهايي هستند که از بو و طعم شکلات و ميوه‌هاي تابستاني برخوردارند.

از عطرهايي مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجيحا در محافل دوستانه و صميمي استفاده کنيد. هميشه بهتر است که در محافل دوستانه و صميمي، از عطرهاي سرد و ترش استفاده کنيد.
عطر سرد به عطري مي‌گويند که حس خنکي و تازگي را القا ‌کند. استشمام اين عطرها معمولا باعث مي‌شود که طعمِ ميوه‌هايي مانند خيار و هندوانه را به خاطر بياوريم.

عطر ترش به عطري مي‌گويند که طعم مرکبات را به خاطر بياورد. عطرهاي ترش نيز القاکننده حس طراوت و شادماني‌اند.
عطرهاي سرد و ترش باعث آرامش روحي و رفع خستگي نيز مي‌شوند. لابد ديده‌ايد که در باشگاه‌هاي ورزشي، هواي داخل باشگاه را معمولا با رايحه‌هاي سرد و ترش مطبوع مي‌کنند. عطرهايي با طعم گل‌هاي وحشي مي‌توانند حس صميميت بيشتري به محيط القا کنند.

در بحث عطرها بايد از عطر سال و عطر فصل صحبت کنيم. طبيعتا عطرهايي که بهتر است در روزهاي گرم و آفتابي استفاده ‌شوند، با عطرهايي که مناسب روزهاي سرد زمستان‌اند، يکسان نيستند.
در فصل بهار از عطرهاي ملايم استفاده کنيد. عطرهاي ملايم و بهاري را معمولا از گل‌هاي بنفشه، تمشک و مگنوليا مي‌گيرند

در روزهاي گرم تابستان براي ماندگاري بوي عطر بايد به دفعات بيشتري از آن استفاده کنيد. با اين حساب، بهتر است که در فصل گرم از عطري استفاده کنيد که ماندگاري بيشتري داشته باشد.
در فصل گرم، استفاده از رايحه‌هاي خنک و ترش، تلخ و ‌‌‌سرد، جنگلي و‌ وحشي بسيار خوشايند است. استفاده از رايحه هاي خنک و ترش در فصل تابستان، سرماي خوشايندي را به شما و اطرافيانتان منتقل مي‌کند و درنتيجه از حس ِ‌گرماي محيط مي‌کاهد تا به يک حس تعادل دمايي برسيد.

ماندگاري عطرها در هواي سرد بيشتر است. يعني در پاييز و زمستان با توجه به دماي پايين هوا، الکل موجود در عطر ديرتر تبخير مي‌شود. در فصل‌هاي سرد سال، بهتر است از رايحه‌هاي سنگين مانند عطرهاي شيرين، تند و تلخ استفاده کنيد.
اگر پوست‌تان چرب است، خوشحال باشيد چون دوام و ماندگاري عطرها بر روي پوست‌هاي چرب و تيره بيشتر است. اما عطر براي پوست‌هاي روشن و خشک، در حکم يک مرطوب‌کننده است و دوام زيادي روي اين پوست‌ها ندارد. اگر پوست‌تان روشن و خشک است و مي‌خواهيد ماندگاري عطرتان بيشتر شود، بهتر است پيش از استفاده از عطر، از لوسيون‌هاي مرطوب کننده بدون بو استفاده کنيد.

از زمان‌هاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست که عطر و اودکلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است که زدن عطر بر روي محل نبض‌ها (مانند: مچ‌دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رايحه عطر شده و کلا خوشايند است اما پزشکان توصيه مي‌کنند به گردنتان عطر نزنيد چرا که اين کار، احتمال بيماري‌هاي پوستي را در اين ناحيه افزايش مي‌دهد.

hike
09-05-2011, 16:27
کسی تا حالا از tehranperfume خرید کرده؟

Amin.M.1986
09-05-2011, 16:38
، اون دیور منظورت فارنهایت هست ؟ اگه آره که حتما بخرش چون نمیشه ادوکلن باز باشی و اینو نداشته باشی :31:

.
نه فارنهایت نیست.. والا فارنهایت رو داشتم قبلا .. شما قبلا هم که من از دیور 30 میل پرسیدم گفتی فارنهایت... اینی که میگم رو چون نمیخواستم بخرم فقط تست کردم و کاغذ رو گذاشتم تو جیبم وسط راه داشتم دیوونه میشدم از بوی خوبش .. فکر کردم دوستم که تو راه سوارش کردم ادکلن جدیدی زده و هی بیچاره گفت من همون ck قبلیه رو زدم تا اینکه دم خونه فهمیدم از اون کاغذه هست که کذاشتم تو جیبم.. 50 میلش حدود 80 تومن بود ولی میارزه

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

الان شنل آلور اسپورتی که من خریدم لیبل وزارت بهداشت نداره با این حساب تقلبیه ؟

واسه من همین شکل و شمایل رو دقیقا داره :

نه لزوما .. ربطی به لیبل نداره .. مسافری یا قاچاق هم وارد میشه.. اما از روی عکس نمیشه تشخیص داد چون بعضی وقت ها حتی تو دست هم که بگیری تفاوتش معلوم نمیشه

troy200489
09-05-2011, 18:32
به نظر من تنها راه تشخیص ادکلن اصل از تقلبی یا به عبارت دیگر level 2 این که
سریال نامبری که زیر شیشه ادکلن نوشته شده باید تو جعبه ادکلن هم باشه و هر دو سریال با هم یکی باشن
مثلان من خودم تو دو ادکلنی که داشتم اینو دیدم
داویداوف اکو
لالیک

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

لطفا دوستان هم نظرشون بگن ادکلن های که تو خونه دارن به سریال نامبرشون نگاه کنن ببینن با هم یکی هس یا نه؟
تو اینجا هم اعلام کنن درضمن اسم ادکلن و قیمیتی که خریدن هم بگن تا دوستانه دیگه هم هنگام خرید توجه کنند که سرشون کلاه نره

paeiiz
09-05-2011, 18:36
دیور و لالیک رو حتما تست کنین (:

hossein6599
09-05-2011, 18:51
[QUOTE=Amin.M.1986;6082341]نه فارنهایت نیست.. والا فارنهایت رو داشتم قبلا .. شما قبلا هم که من از دیور 30 میل پرسیدم گفتی فارنهایت... اینی که میگم رو چون نمیخواستم بخرم فقط تست کردم و کاغذ رو گذاشتم تو جیبم وسط راه داشتم دیوونه میشدم از بوی خوبش .. فکر کردم دوستم که تو راه سوارش کردم ادکلن جدیدی زده و هی بیچاره گفت من همون ck قبلیه رو زدم تا اینکه دم خونه فهمیدم از اون کاغذه هست که کذاشتم تو جیبم.. 50 میلش حدود 80 تومن بود ولی میارزه[COLOR="Silver"]
خوب دوست عزیز اسمش رو دقیقا میتونی بگی؟ چون کرستین دیور اسم برندشه

aminjigar
09-05-2011, 18:59
[QUOTE=Amin.M.1986;6082341]نه فارنهایت نیست.. والا فارنهایت رو داشتم قبلا .. شما قبلا هم که من از دیور 30 میل پرسیدم گفتی فارنهایت... اینی که میگم رو چون نمیخواستم بخرم فقط تست کردم و کاغذ رو گذاشتم تو جیبم وسط راه داشتم دیوونه میشدم از بوی خوبش .. فکر کردم دوستم که تو راه سوارش کردم ادکلن جدیدی زده و هی بیچاره گفت من همون ck قبلیه رو زدم تا اینکه دم خونه فهمیدم از اون کاغذه هست که کذاشتم تو جیبم.. 50 میلش حدود 80 تومن بود ولی میارزه[COLOR="Silver"]
احتمالا دیور هوم و هوم اسپرت هستن دیگه ... من هوم رو داشتم بو و موندگاری خوبی داره.:5:

aminjigar
09-05-2011, 19:05
کسی تا حالا از tehranperfume خرید کرده؟
نه ... ولی از perfumeshoping.com خرید داشتم.

به نظر من تنها راه تشخیص ادکلن اصل از تقلبی یا به عبارت دیگر level 2 این که
سریال نامبری که زیر شیشه ادکلن نوشته شده باید تو جعبه ادکلن هم باشه و هر دو سریال با هم یکی باشن
مثلان من خودم تو دو ادکلنی که داشتم اینو دیدم
داویداوف اکو

لالیک

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

لطفا دوستان هم نظرشون بگن ادکلن های که تو خونه دارن به سریال نامبرشون نگاه کنن ببینن با هم یکی هس یا نه؟
تو اینجا هم اعلام کنن درضمن اسم ادکلن و قیمیتی که خریدن هم بگن تا دوستانه دیگه هم هنگام خرید توجه کنند که سرشون کلاه نره
آره سزیال رو جعبه با رو شیشه که یکی باید باشه ولی متاسفانه بعضی تقلبی ها این مورد رو هم دارن !!!!:31:
باید اول از جای معتبر بگیری و دوما خیلی دقیق شیشه و جعبه رو نگاه کنی تو 70 درصد تغییرات جزئی دیده میشه...

cyber861
09-05-2011, 20:29
تا جایی که ممکنه تستر بخرید.هم ارزونتره و هم احتمال تقلبی بودنش خیلی کمه.بعدش همون جا بوش میکنید.

الان یه جوری شده که فروشنده ها تستر برای آدم تست میکنن و وقتی وکیوم میارن میری خونه میبینی که یه چیزه

دیگه کرده تو پاچه!!!

پس حواستون باشه اگه وکیوم آورد حتما بازش کنید و دوباره تست کنید.:46:

من تستر Ck one رو خریدم 32 تومن(200 میل)-میتونم به جرات بگم تا حالا ادکلنی با این موندگاری ندیدم.اصلا تا

نشوری بوش نمیره!!

آرامیس لایف هم موندگاری خوبی داشت.بوش هم که عالی بود.تقلبیش هم ندیدم تا حالا

reza_khoshtip
09-05-2011, 21:41
بچه ها این کمپانی Dior اصالتا کجایی هستش و ادکلنهاش تو کدوم کشور تولید میشه؟

daryap
10-05-2011, 08:28
بنظر من عطر ماندگاریش بیشتر و جذابتره اسانس های زنونه و مردونه که باسرنگ داخل ظرف مخصوص عطر مریزندو میفروشند هم به صرفه تر ه هم خوشبوتر البته اگه تقلبی نباشه .

Amin.M.1986
10-05-2011, 13:05
میدونم دیور اسم برندش هست .. اسم مدلش رو نمیدونم.. عرض کردم که اصلا نمیخواستم خرید کنم و فقط از تو قفسه برداشتم تست کردم و وقتی رسیدم خونه فهمیدم چه بوی محشری داره.. حالا خریدم میام اینجا عکسش رو میذارم:11:

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

بنظر من عطر ماندگاریش بیشتر و جذابتره اسانس های زنونه و مردونه که باسرنگ داخل ظرف مخصوص عطر مریزندو میفروشند هم به صرفه تر ه هم خوشبوتر البته اگه تقلبی نباشه .
من به نظرم این اسانس ها کیفیتشون پایینه .. سردرد میارن بعضی هاشون .. کلا که به نظرم هرچی پول بدی آش میخوری

hossein6599
10-05-2011, 13:16
بچه ها کسی از والاسان یا عطر افشان خرید کرده؟عطراشون اصله؟آخه من قم هستم و اینجا عطرفروشی مطمئن نداره
راستی نگفتید در مورد Smith & Wesson چیزی نمیدونید ؟کسی نداشتدش؟:20:

hike
10-05-2011, 13:37
بچه ها کسی از والاسان یا عطر افشان خرید کرده؟عطراشون اصله؟آخه من قم هستم و اینجا عطرفروشی مطمئن نداره
راستی نگفتید در مورد Smith & Wesson چیزی نمیدونید ؟کسی نداشتدش؟:20:
تفنگهاش که خوب بنظر میان! :31:

aminjigar
10-05-2011, 14:54
شوخی می کنید ؟:18: چون اونا از بوی بدشون سر آدمو گیج می کنن :31:...

میدونم دیور اسم برندش هست .. اسم مدلش رو نمیدونم.. عرض کردم که اصلا نمیخواستم خرید کنم و فقط از تو قفسه برداشتم تست کردم و وقتی رسیدم خونه فهمیدم چه بوی محشری داره.. حالا خریدم میام اینجا عکسش رو میذارم
نه دوست منن، برند دیور مدل دیور هوم یا مدل دیور هوم اسپرت
من اولیه رو داشتم که خیلی خوشبو بود ....

hossein6599
10-05-2011, 19:13
راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای اصلا موندگاری و پخش شوندگی و همچین بوی خوبی هم نداره خیلی احتمال میدم تقلبی باشه نظر شما چیه؟:41:
در ضمن شاید یکی دو روز دیگه بیام تهران از کجا بخرم که صد در صد اصل باشه وخیالم راحت باشه لطف کنید چون بچه تهران نیستم آدرس دقیقش رو بگید یا همینجا یا پیغام خصوصی
ممنون:20:
البته حتما جایی باشه که اجازه تست هم بدن وتستر داشته باشن این خیلی برام مهمه چون میخوام آگاهانه انتخاب کنم
راستی به نظر شما ادکلنهایی که جدید میان در اوائلش احتمال تقلبی بودن خیلی کم نیست؟مثلا blu de chanel نسبت به آلور هوم اسپرت مثلا

cyber861
10-05-2011, 19:20
راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای اصلا موندگاری و پخش شوندگی و همچین بوی خوبی هم نداره خیلی احتمال میدم تقلبی باشه نظر شما چیه؟:41:
در ضمن شاید یکی دو روز دیگه بیام تهران از کجا بخرم که صد در صد اصل باشه وخیالم راحت باشه لطف کنید چون بچه تهران نیستم آدرس دقیقش رو بگید یا همینجا یا پیغام خصوصی
ممنون:20:
البته حتما جایی باشه که اجازه تست هم بدن وتستر داشته باشن این خیلی برام مهمه چون میخوام آگاهانه انتخاب کنم
راستی به نظر شما ادکلنهایی که جدید میان در اوائلش احتمال تقلبی بودن خیلی کم نیست؟مثلا blu de chanel نسبت به آلور هوم اسپرت مثلا

جیو اصلی 50 میلش حدود 40 تومنه و 100 میلش 70 تومنه.

بوش خیلی خوبه.تا حالا ندیدم کسی رو که بگه خوشبو نیست.

من ندارمش.:31:

رو جدید بودن نمیشه حساب کرد.یک برندی که رو بورس باشه و شناخته شده باشه محصولاتش ممکنه تقلبیش زودتر بیاد تو بازار.:41:(خودم دیدم که میگم)

reza_khoshtip
10-05-2011, 21:43
كريستين ديور، هميشه وراي مد

كريستين ديور (كه معمولا به نام ديور شناخته مي شود) شركتي فرانسوي است كه علاوه بر در اختيار داشتن برترين توليدكنندگان مد دنيا و بهترين خياطان زنانه دوز، 42 درصد سهام لويي ويتان (LVMH) را كه بزرگ ترين توليدكننده كالاهاي لوكس است در دست دارد. هر دو شركت ديور و LVMH توسط تاجري به نام برنارد آرنالت كنترل و مديريت مي شود.

نام ديور از نام طراح معروف كريستين ديور گرفته شده است كه امپراتوري طراحي لباس بانوان را در سال 1946 پايه ريزي كرد. خياطي زنانه دوزي كريستين ديور تنها بخشي از خانه بزرگ ديور است كه لوازم مختلفي شامل لباس زنانه، وسايل لوكس، لباس هاي مردانه و جواهرات را توليد مي نمايد. امروزه ديور 160 بوتيك در سراسر دنيا را اداره مي نمايد و يكي از اهدافش افزايش اين تعداد است.
رقباي زيادي براي اين شركت وجود دارند شامل: شانل، لويي ويتان، گوچي، ورساچه و افراد معروف زيادي در لباس هاي با طراحي ديور ديده شده اند.
خانه ديور در 16 دسامبر 1946 در يك خانه شخصي در پاريس تاسيس شد. اگرچه، سال 1947 كه سال گشايش آن بوده است به عنوان تاريخ تاسيس به حساب مي آيد. ديور توسط تاجر ثروتمندي به نام مارسل بوساك حمايت مالي مي شد. خياطي جديد بخشي از فعاليت تجاري يكپارچه منسوجات شد كه توسط بوساك اداره مي شد. سرمايه اوليه آن مبلغ 6 ميليون فرانك فرانسه بود و 80 نفر كارمند داشت. اين شركت براي بوساك تنها جنبه سرگرمي داشت و همين مساله به آقاي ديور اين امكان را داد تا بتواند از توانايي خود در طراحي استفاده نمايد و حقوق دريافتي خود را افزايش دهد.
اولين شوي لباس با نام نگاه جديد (new look) ديور در سال 1947 براي فصول بهار و تابستان با 90 مدل و 6 مانكن در سالن دفتر مركزي برگزار شد. براي رد محدوديت استفاده از پارچه، ديور 20 يارد پارچه را به صورت افراطي در نوآوري هاي خود به كار برد. اين طراحي شامل شانه هاي گرد، كمربندي كه محكم بسته مي شد و دامن هاي حجيم و پف دار بود. با گذشت زمان «نگاه جديد» جدا به محبوبيت رسيد و به اندازه سال ها از مد و از ديگر رقبا جلو افتاد. اشخاص معروف هاليوود و اروپايي هاي ثروتمند مشتري هاي دائمي اين لباس ها شدند و پاريسي كه بعد از جنگ جهاني دوم جايگاه خود را در مد و طراحي از دست داده بود با «نگاه جديد» ديور توانست به جايگاه خود بازگردد.
به گفته سازمان ديور، سال 1947 سالي بود كه كريستين ديور اولين عطر خود را با نام Miss Dior ارائه نمود. ديور صنعت عطرسازي را با عطر Miss Dior كه به ياد خواهرش كاترين ديور نام گذاري شده بود با يك حركت انقلابي روبه رو كرد. شركت با مسووليت محدود كريستين ديور داراي 25 درصد از سهام، عطريات كاتي 35 درصد از سهام و بوساك 40 درصد از سهام تجارت عطر را در دست داشتند. از سال 1947 تا سال 1950 پير كاردين مديريت اين شركت را به عهده داشت.
توسعه به خارج از فرانسه از سال 1949 با افتتاح بوتيك عطر كريستين ديور در نيويورك آغاز شد. ديور 75درصد از صادرات مد از فرانسه را به همراه 5 درصد از درآمد صادراتي كشور در دست داشت. در سال 1950 يكي از مديران، تحت ليسانس قراردادن كالاهاي لوكس را با حك كردن نام كريستين ديور روي آنها به صورت قابل مشاهده طراحي نمود. اين طرح اولين بار روي كراوات ها اجرا شد و به سرعت روي جوراب ، كلاه ، دستكش، كيف دستي، جواهرات و روسري انجام گرفت و از اينجا بود كه تحت ليسانس قراردادن محصولات پوشاك مورد توجه قرار گرفت و سپس توسط ساير خياطان پيروي شد.
در سال 1957 ديور پس از سومين حمله قلبي در گذشت و شركت از خلاقيت هاي بي نظير او بي نصيب ماند. با مرگ او بخش طراحي دچار بي نظمي شد و «جيكوس روئيت» كه مديرعامل بود تصميم گرفت كه فعاليت در سراسر دنيا را متوقف نمايد. اما اين مساله از طرف هيچكس قابل قبول نبود و وجود «ميسون ديور» كه يكي از دلايل ثبات مالي شركت بود اجازه اين كار را نداد. براي اينكه روئيت بتواند نام ديور را به جايگاه خود بازگرداند، در همان سال جوان 21 ساله اي به نام «سنت لورن» را براي مديريت هنري پيشنهاد كرد. او توانست با استفاده از پارچه و با توجه به چيزهايي كه ديور طراحي كرده بود لباس هاي جديدي كه پوشيدن آنها ساده تر بود و جنس آنها لطيف تر بود را طراحي نمايد و با اين كار او به يك قهرمان براي ديور تبديل شد.
ديور اولين دفتر خود را در ميلان در سال 2002 افتتاح كرد و 130 جايگاه با فعاليت كامل را اداره كرد. دومين دفتر ديور، آن سوي آب ها در توكيو گشايش يافت.
در پايان سال مالي 2008 ديور 38/42 درصد از سهام LVMH و 32/59 درصد آراي آن را دارا بود. در پايان سال مالي 2009 درآمد شركت 75/17 ميليارد يورو، درآمد عملياتي 164/3 ميليارد يورو، سود 695 ميليون يورو، دارايي كل 25/36 ميليارد يورو، حقوق صاحبان سهام 12/16 ميليارد يورو بوده است و تعداد 73150 كارمند در اين سازمان مشغول به كار بوده اند.

Amin.M.1986
11-05-2011, 07:25
راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای

امشب میبینم بهت خبر میدم... من یه مدل جیو دارم که بوش خیلی خوبه ولی تا جایی که یادم هست کلا هیچ برچسبی هیچ جای شیشه و جعبش استفاده نشده بود.. حالا چاپ بود یا حک شده روش نمیدونم اما برچسب نداره

arsenal_mmm
11-05-2011, 15:31
يه سوال؟شما اگه يه ادلكن از Rio يا Ajmal ببينيد و خوشتون بياد ميخريد يا ترجيح ميدهيد كه دو برابر اون پولو براي يه ادكلن معروف بديد؟ من ميخوام ادكلن بخرم 2 تا از كاراي Ajmal رو به نامهاي Chemystery و Vision خوشم اومده اما در عين حال از Ferrary Yellow هم خوشم مياد.به نظر شما من چي كار كنم؟كاراي Ajmal رو بگيرم كه ساخت امارات هستند يا همون Ferary yellow رو؟ ميدونيد قضيه اينه كه من با 50 تومن 2 تا ادكلن امارتي بخرم بهتره يا اون پولو بدم يه ادكلن معروف بخرم؟؟
لطفا راهنمايي كنيد.

hossein6599
11-05-2011, 16:12
امشب میبینم بهت خبر میدم... من یه مدل جیو دارم که بوش خیلی خوبه ولی تا جایی که یادم هست کلا هیچ برچسبی هیچ جای شیشه و جعبش استفاده نشده بود.. حالا چاپ بود یا حک شده روش نمیدونم اما برچسب نداره

خیلی لطف میکنی دوست من برا من ته شیشش یک برچسب کوچکی هست که یک سری چیزهایی نوشته و یک کد چند رقمی هم هست که این کد با کد -- شده روی جعبه یکی هست راستی مگه جرجیو آرمانی ایتالیایی نیست؟پس چرا مال من رو زده made in paris ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

بابا رفق دمتون گرم یک تهرانی بامرام نیست به ما آدرس یک فروشگاه خیلی معتبر همراه با تست رو بده ؟

hike
11-05-2011, 16:30
خیلی لطف میکنی دوست من برا من ته شیشش یک برچسب کوچکی هست که یک سری چیزهایی نوشته و یک کد چند رقمی هم هست که این کد با کد -- شده روی جعبه یکی هست راستی مگه جرجیو آرمانی ایتالیایی نیست؟پس چرا مال من رو زده made in paris ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

بابا رفق دمتون گرم یک تهرانی بامرام نیست به ما آدرس یک فروشگاه خیلی معتبر همراه با تست رو بده ؟
پاساژ گلستان همکف همه عطرهاش تست و قیمت داره. بزرگه و میشه توش راحت گشت زد. هایلند م ارژانتین هم میگن خوبه.
مغازه غنچه گیشا هم 30 ساله تو کار عطره. هر 2 هفته عطر جدید مییاره که یک پوستر بزرگ هم در ویترین میزنه.

hossein6599
12-05-2011, 14:27
پاساژ گلستان همکف همه عطرهاش تست و قیمت داره. بزرگه و میشه توش راحت گشت زد. هایلند م ارژانتین هم میگن خوبه.
مغازه غنچه گیشا هم 30 ساله تو کار عطره. هر 2 هفته عطر جدید مییاره که یک پوستر بزرگ هم در ویترین میزنه.

با تشکر هایلند جمعه هم بازه؟کسی شماره تلفنی ازش نداره؟

hike
12-05-2011, 14:45
اره بازه. شماره ندارم.
راستی میدونستید عطر کیت میدلتون تو مراسم عروسیش چی بود؟

Illuminum White Gardenia Petals

100 میلش 190 دلاره.

mojtaba2321
12-05-2011, 19:10
يه سوال؟شما اگه يه ادلكن از Rio يا Ajmal ببينيد و خوشتون بياد ميخريد يا ترجيح ميدهيد كه دو برابر اون پولو براي يه ادكلن معروف بديد؟ من ميخوام ادكلن بخرم 2 تا از كاراي Ajmal رو به نامهاي Chemystery و Vision خوشم اومده اما در عين حال از Ferrary Yellow هم خوشم مياد.به نظر شما من چي كار كنم؟كاراي Ajmal رو بگيرم كه ساخت امارات هستند يا همون Ferary yellow رو؟ ميدونيد قضيه اينه كه من با 50 تومن 2 تا ادكلن امارتي بخرم بهتره يا اون پولو بدم يه ادكلن معروف بخرم؟؟
لطفا راهنمايي كنيد.
این 2 تا کار ajmal رو میشه یه کم توصیف کنید؟
کربنش رو من دارم خیلی عالیه.

troy200489
12-05-2011, 20:57

دوست عزیز منم جیو دارم 40 تومن گرفته بودم 100میلشو
تو تهه شیشه یه برچسب داره
اما اینو بگم متاسفانه تقلبی هس اصلان موندگاری نداره

arsenal_mmm
12-05-2011, 21:04
این 2 تا کار ajmal رو میشه یه کم توصیف کنید؟
کربنش رو من دارم خیلی عالیه.

کار chemystry یکی از سنگین ترین عطرایی هست که دیدم...خیلی غلیظ و شیرینه.اما کار Vision بر عکس شباهت بسیار زیادی به فارنهایت دیور داره...من خودم این vision رو خیلی دوست داشتم.آخه واقعا کیفیتش خوبه...ولی باز خب کار امارات هستن دیگه..

hossein6599
12-05-2011, 21:32
دوست عزیز منم جیو دارم 40 تومن گرفته بودم 100میلشو
تو تهه شیشه یه برچسب داره
اما اینو بگم متاسفانه تقلبی هس اصلان موندگاری نداره

عجب عجیبی:31: پس همونطوریه که فکر میکردم همیشه باخودم میگفتم اگه جیو اینه.....بر سلیقه مردم. بگذریم بچه ها یکی به شدت وصف ناشدنی از دلچه گابانا د وان جنتلمن تعریف میکرد یعنی خیلی تعریف میکرد خیلی ها من هم برا خریدش خیلی وسوسه شدم نظر رفقا چیه؟همینطور تعریف دیور هوم intense و همینطور La nuit de L Home کسی نظری نداره؟:46:

pocke
12-05-2011, 21:47
من بابای برام عطر می یاره............پلی بوی رو دوس داشتم...اینا هم فعلا استفاده می کنم ولی توی شیراز نه اون پلی بوی که خودم دارم رو پیدا کردم نه اسم عطر اولیه.xcel وv-max

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

اگه بخوام دخترونه بزنم نانسی .بو لیدی .بلو هات.رومانس .شیفون.اینا رو می زنم......

amin666
12-05-2011, 22:42
به نظر من فقط aqua gio
ناکس بوش ادمو گیج می کنه.من یه دونه 50ml شو داییم از سوئد اورد هنوز بوش تو دماغمه!رو یه پیرهن زده بودم یادمه بعد از شستن هم هنوز بوی عطر میداد!اتفاقا ته شیشه برچسب داره وبزرگ نوشته ux290 که احتمالا سریالشه.زیرشم با فونت ریزتر نوشته Dist usa giorgio armani perfumes و اخرشم نوشته made in france
الان تو بازار بری 100ml ش فکر کنم حدود 80 تومن باشه.40تومن یه کم مشکوک می زنه خب!هر چند ممکنه یکی همون رو بده 65-70- تومن.به هر حال ایرانه دیگه.صاحب نداره که!

cyber861
13-05-2011, 10:48
کار chemystry یکی از سنگین ترین عطرایی هست که دیدم...خیلی غلیظ و شیرینه.اما کار Vision بر عکس شباهت بسیار زیادی به فارنهایت دیور داره...من خودم این vision رو خیلی دوست داشتم.آخه واقعا کیفیتش خوبه...ولی باز خب کار امارات هستن دیگه..

چمیستری رو من داشتم.بوش وقتی میمونه خوشبو میشه.ولی اولش حاله آدمو بهم میزنه.

ویژن هم داشتم.اصلا شباهتی با فارنهایت نداره.میشه گفت ته بویه چوب داره.ولی خب من مفتی دوتاشون رو

بخشیدم:31:

Amin.M.1986
13-05-2011, 13:27
از شاتست همین 3 روز پیش شمارشو انداختم دور از بس که این مدیریتش ( ابوالقاسمی ) آدم نفهم و بی شعوری تشریف داره!! حالا جدای از این صحبت ها هایلند حدود 4-7 تومن بالای قیمت هست .. من خودم از اونجا زیاد خرید میکنم ( میکردم) آخرین بار هم دو هفته پیش اونجا بودم.. بهتره اونجا انتخاب کنی و از جای دیگه بخری!! البته من خودم هر دفعه همونجا میخرم ولی کار اشتباهی هست

arsenal_mmm
13-05-2011, 16:32
چمیستری رو من داشتم.بوش وقتی میمونه خوشبو میشه.ولی اولش حاله آدمو بهم میزنه.

ویژن هم داشتم.اصلا شباهتی با فارنهایت نداره.میشه گفت ته بویه چوب داره.ولی خب من مفتی دوتاشون رو

بخشیدم:31:
خوب كاري كردي..منم كم كم واقعا دارم به اين نتيجه ميرسم كه ببخشمشون...واقعا آدم وقتي ار ادكلناي معروف استفاده كنه اينا پيش چشمم به حساب نميان.منم اشتباه كردم ويژن رو گرفتم...چون ديدم بوش به اون خوبي كه اول بو كردم نيست و ميمونه خيلي بد ميشه.

reza_khoshtip
14-05-2011, 14:22
منم حدود 1 ماه پیش ادکلن چمیستری رو به اصرار یکی از دوستان خریدم از کوچه مروی به قیمت 15000 تومان و 1 روز ازش استفاده کردم و از بوش بدم اومد و فروختم به همون دوستم که اصرار داشت این ادکلن رو بخرم به قیمت 14000 تومان
به نظر من همه ادکلنهای شرکت اجمل فوق العاده مزخرف هستند و کیفیت عطر بیک از این ادکلنا بهتره

hike
14-05-2011, 14:49
بچه ها دیویدف کول واتر 1988 چطوره بنظرتون ..

aminjigar
14-05-2011, 17:23

اگه بوی خنک دوست داری ازش حتما خوشت می یاد،بوی خوبی داره ،موندگاریش اگه نگم کم زیاد هم نیست و اینو بگم بسیار معروف شده تو خانواده بوهای خنک و مسلما دیگه اصلا خاص نیست:20:

cyber861
14-05-2011, 18:08

من خیلی بوشو دوست دارم.پخش کنندگی خوبی داره ولی خب ماندگاری افتضاح.مگر اینکه خیلی اسپری بکنی.

arsenal_mmm
14-05-2011, 19:50
بچه ها کسی از فروشگاه های تیبا به ویژه شعبه مرکزیش که تو هایپر استاره ادکلن خریده؟به نظرم قیمتاش خوب و استاندارد هستش.به عنوان نمونه ادکلن دانهیل براون رو یه فروشگاه متفرقه 75 میل رو میداد 75 تومن اما من از هایپر استار گرفتم 50 تومن...به نظرم که خیلی خوب خریدم.

--------------------------------------

یه سوال.نظرتون راجع به ادکلنای بربری چیه؟نظر من که خیلی نسبت بهشون مثبته..به ویژه بربری بریت و بربری د بیت...برای استفاده روزانه و سر کار د بیت رو پیشنهاد میدم...یه بوی ملایم خوشایند و شیرین که انگار تنش های روحی آدمو برطرف میکنه و سر کار باعث میشه تمرکزت زیاد بشه...به ویژه من که کارم به شدت ذهنی هستش و هر روز که میرم سر کار باید کلی سلول خاکستری ذخیره داشته باشم که تا عصری بسوزونم.من اینو میزنم میرم سر کار انگار یکی داره پشتمو مشت و مال میده.از شنیدن بوش خستگیم در میره.

reza_khoshtip
14-05-2011, 21:23

دوست عزیز اینجا رو نگاه کن

ماندگاری هم بین 6 تا 10 ساعت گفته شده

Roovigital
14-05-2011, 23:24
دوستان نظرتون درباره Giorgio Armani Attitude Extreme چیه؟

من بوهای گرم و تلخ رو دوست دارم.

hike
15-05-2011, 05:00
بچه ها کسی از فروشگاه های تیبا به ویژه شعبه مرکزیش که تو هایپر استاره ادکلن خریده؟به نظرم قیمتاش خوب و استاندارد هستش.به عنوان نمونه ادکلن دانهیل براون رو یه فروشگاه متفرقه 75 میل رو میداد 75 تومن اما من از هایپر استار گرفتم 50 تومن...به نظرم که خیلی خوب خریدم.

--------------------------------------
.
75 میل 75 تومن خیلی بالاست. من 50 میل رو 44 خریدم که بنظرم باز هم گران خریدم. 2تا سایت فروش انلاین
100 را 41 میدهند که با توجه به قیمت 43 دلاری امازون خیلی خوبه. چاره هم 50 میل رو 35 میده

cyber861
15-05-2011, 11:19
دوستان نظرتون درباره Giorgio Armani Attitude Extreme چیه؟

من بوهای گرم و تلخ رو دوست دارم.

من که خوشم نیامد.مهم نظره من و یا دوستان نیست.اگه خوشت اومده بگیر ولی به نظرم به این قیمت هم نمیارزه!

Roovigital
15-05-2011, 17:48
من که خوشم نیامد.مهم نظره من و یا دوستان نیست.اگه خوشت اومده بگیر ولی به نظرم به این قیمت هم نمیارزه!
دقیقا مساله همیجانست.

اینجا خیلی Allure Homme Sport‎ رو پیشنهاد دادن که من نمونه تستش رو داشتم ولی متاسفانه اصلا از بوش خوشم نمیومد ردش کردم رفت ؟؟!!

مثلا اینجا بوی Encre Noire‎ رو خیلی سنگین میگن و بعضا بد میدونن ولی من از بوی چوبی که میده خیلی خوشم میاد.

از polo سبز خیلی خوشم میاد که اونم بوی چوب داره و احتمالا با سلیقه اینجا اصلا سازگار نیست.

حالا توی این مایه سلیقه ما چیز دیگه ای سراغ ندارید؟

cyber861
15-05-2011, 18:37
دقیقا مساله همیجانست.

اینجا خیلی Allure Homme Sport‎ رو پیشنهاد دادن که من نمونه تستش رو داشتم ولی متاسفانه اصلا از بوش خوشم نمیومد ردش کردم رفت ؟؟!!

مثلا اینجا بوی Encre Noire‎ رو خیلی سنگین میگن و بعضا بد میدونن ولی من از بوی چوبی که میده خیلی خوشم میاد.

از polo سبز خیلی خوشم میاد که اونم بوی چوب داره و احتمالا با سلیقه اینجا اصلا سازگار نیست.

اتفاقا منم از بوی شنل آلور اسپرت زیاد خوشم نمیاد.از بوی معمولیش خیلی خوشم میاد.

بوی چوب خوشتون میاد هامر دقیقا بوی چوب میده!

aminjigar
15-05-2011, 18:57
دقیقا مساله همیجانست.

ادوکلن he wood ، من اینو یه سال پیش 56 تومن برای پدرم خریدم ، اگه بوی اون سبکی دوست داری فکر کنم خیلی خوبه برات

hossein6599
15-05-2011, 21:39
سلام دوست عزیز Roovigital من هم از الور اسپرت خوشم نیومد اینقدر تعریفش رو میکردن واقعا آدم تا یک رایحه ای رو خودش بو نکنه نمیتونه بخره
راستی تو که قمی از کدوم مغازه مطمئن هستی که ادکلن هاش اصلی باشن ؟ جایی رو میشناسی که اجازه تست هم بدن؟

MZ_Love17
15-05-2011, 22:00
سلام دوستان
این عطر Jacsaf چطوری هست؟؟
تو خیلی از سایت ها اینو دیدم
نمی دونم چطوری ها هست
دفعه اوله اسمش رو می شنوم
و اینکه برا روز مادر خوب هست از این استفاده کنیم یا نه؟؟؟؟
کدوم رنگش از همه بهتره؟؟

این توضیحاتش هست:

عطر بانو ویژه روز زن و مادر
با بسته بندی شیک
زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین هدایا ویژه روز مادر و روز زن
عطر Jacsaf ویژه روز مادر
این عطر با ۵ رایحه مختلف و ماندگاری دراز مدت ( حداقل ۴۸ ساعت ) یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه روز مادر و روز زن است .
عطرها همیشه جزو محبوبترین هدیه‌هایی هستند که میان افراد رد وبدل می‌شوند زیرا در صورت ماندگاری و دلنشین بودن بوی عطر هرگاه کسی عطر هدیه شمارا استفاده میکند احساس دلنشین ناشی از بوی مطبوع عطر را با یاد شما همراه میکند.

از شرکت معتبر jacSaf
ساخت KFZ
پرفروش ترین عطرهای سال ۲۰۱۱
همه آنچه از یک عطر می خواهید در این مجموعه گردآوری شده است
با خط بوی جادویی
بهترین و شیک ترین هدیه برای آنکه دوستش دارید
زیباترین گلهای جهان را در عصاره ای ماندگار به مادر خود هدیه کنید
هدیه ویژه روز مادر و روز زن

عطر بانو ویژه روز زن و مادر
با بسته بندی شیک
مادرم روزت مبارک
همسر عزیزم روزت مبارک
در ۵ رایحه متفاوت

آبی (blueLife)
صورتی(darkWave)
قرمز(FF )
مشکی(blackPearl )
سفید(mademolselle )

قیمتش هم 12500
نظرتون در مورد این عطر چی هست؟؟

Roovigital
16-05-2011, 00:09
سلام دوست عزیز Roovigital من هم از الور اسپرت خوشم نیومد اینقدر تعریفش رو میکردن واقعا آدم تا یک رایحه ای رو خودش بو نکنه نمیتونه بخره
راستی تو که قمی از کدوم مغازه مطمئن هستی که ادکلن هاش اصلی باشن ؟ جایی رو میشناسی که اجازه تست هم بدن؟
سلام
فروشگاه رایحه و افشان توی خیابون صفائیه.

فروشگاه رایحه قیمتاش منطقی تره ولی بازم گرون میدن.

مثلا همین Encre Noire‎ میگه 50.

اجازه تست نمیدن.

hossein6599
16-05-2011, 00:30
سلام دوستان
نمی دونم چطوری ها هست
کدوم رنگش از همه بهتره؟؟

این توضیحاتش هست:

قیمتش هم 12500

Jacsaf ظاهرا شرکتی فرانسویه که رایحه عطرهاش رو بر اساس ادکلنهای مارک دار میزنه من خودم انصافا مدلی که رایحه آکوا دی جیو رو داشت رو تست کردم و خریدم(البته اون مدلی رو خریدم که شیشه عطر لوله ای شکل هست) واقعا خیلی خیلی شبیه اصلی بود موندگاریش هم خوبه واقعا اگه بقیه رایحه هاش هم اینقدر شبیه باشه توصیه میکنم بخرید که ضرر نمیکنید البته قیمتش هم 4500 برا 22 میل هست که واقعا می ارزه و ظاهرا از کارهای ریو خیلی بهتره من لالیک ریو رو دارم میخوام لالیک این رو هم بخرم ببینم کدوم به رایحه اصلی شبیه تره اگه کسی بره یک مدل از جکساف رو که خودش اصلیه اون رو داره بخره وبیاد تفاوتش رو بگه کیفیت این شرکت بیشتر مشخص میشه
حتی اگه دوستان قائل به این باشن که هیچی ادکلن اصلی نمیشه(که به نظر من اصلا این حرف اینطور عمومیت نداره) چون جکساف خیلی شبیه میزنه میتونه با توجه به قیمت پایینش راهی کم خرج برا تست ادکلنهای گرون قیمت باشه اگه خوشتون اوومد و دیدید همونیه که میخواید میرید اصلیش رو با خیال راحت میخرید راستی نفهمیدم این made in kfz یعنی چی؟
این رو هم بگم که این شرکت مثل اینکه همه رایحه های شرکتهای دیگه رو نداره ولی من یک کار کپی از یه شرکت دیگه دیدم که اکثر رایحه ها رو داره و از جکساف هم بهتر میزنه گرونتر هم هست 7500 برا 25 میل ولی واقعا شبیه و با موندگاری خوب فقط نمیدونم ساخت کجاست و اسمش چیه

arsenal_mmm
16-05-2011, 22:01
Jacsaf ظاهرا شرکتی فرانسویه که رایحه عطرهاش رو بر اساس ادکلنهای مارک دار میزنه من خودم انصافا مدلی که رایحه آکوا دی جیو رو داشت رو تست کردم و خریدم(البته اون مدلی رو خریدم که شیشه عطر لوله ای شکل هست) واقعا خیلی خیلی شبیه اصلی بود موندگاریش هم خوبه واقعا اگه بقیه رایحه هاش هم اینقدر شبیه باشه توصیه میکنم بخرید که ضرر نمیکنید البته قیمتش هم 4500 برا 22 میل هست که واقعا می ارزه و ظاهرا از کارهای ریو خیلی بهتره من لالیک ریو رو دارم میخوام لالیک این رو هم بخرم ببینم کدوم به رایحه اصلی شبیه تره اگه کسی بره یک مدل از جکساف رو که خودش اصلیه اون رو داره بخره وبیاد تفاوتش رو بگه کیفیت این شرکت بیشتر مشخص میشه
حتی اگه دوستان قائل به این باشن که هیچی ادکلن اصلی نمیشه(که به نظر من اصلا این حرف اینطور عمومیت نداره) چون جکساف خیلی شبیه میزنه میتونه با توجه به قیمت پایینش راهی کم خرج برا تست ادکلنهای گرون قیمت باشه اگه خوشتون اوومد و دیدید همونیه که میخواید میرید اصلیش رو با خیال راحت میخرید راستی نفهمیدم این made in kfz یعنی چی؟
این رو هم بگم که این شرکت مثل اینکه همه رایحه های شرکتهای دیگه رو نداره ولی من یک کار کپی از یه شرکت دیگه دیدم که اکثر رایحه ها رو داره و از جکساف هم بهتر میزنه گرونتر هم هست 7500 برا 25 میل ولی واقعا شبیه و با موندگاری خوب فقط نمیدونم ساخت کجاست و اسمش چیه

والا به خدا من که هر دفعه اومدم سر قضیه ارزون بودن پول برای چیزای غیر اصل مثل آدیداس و ریو و اسمارت و ادکلن تقلبی و ازین اسانسا دادم آخرش جز پشیمانی هیچ چیز برام نموند.خودمم پشت دستمو داغ کردم که دیگه هیچ چیز غیر از ادکلن اصل نخرم چون واقعا ارزششو نداره و اصلا هیچ چیز به اندازه ادکلن اصل راضیم نمیکنه.هم شیشه و بسته بندیش به آدم حال میده هم اینکه واقعا بوی اصله و دیگه جای هیچ حرف و حدیث دیگه ای وجود نداره و خیال آدم راحته..هرکسی هم پرسید چی میزنی؟ مثل مرد سرتو بالا میگیری و میگی که کار اصلی فلان شرکت فرانسوی یا آمریکایی رو میزنی..تنها کارای ارزونی که واقعا ارزش داره آدم بگیره کارای کشور ترکیه مثل ادکلنای Caldion، Rebul و Jagler هستند که کیفیت عالی و مطمئن و اصل خود برند ترکیه رو بهت میدن و فقط تنها ضعفش موندگاریشونه اما کیفیت رایحه و مطبوع بودنش کاملا برابر با یه ادکلن 60 هزار تومنیه.مطمئنم هیچ کس اینجا کارای ترکیه ای رو امتحان نکرده..چون اگه کسی امتحان کرده بود حتما در حد ادکلنای کول واتر اینجا درباره اش بحث میشد. .این نظر و تجربه شخصی خودمه..حالا بدم نمیاد نظر شما رو هم در این باره بدونم

mojtaba2321
17-05-2011, 00:16
سلام دوستان
نمی دونم چطوری ها هست
کدوم رنگش از همه بهتره؟؟

این توضیحاتش هست:

قیمتش هم 12500
زک ساف عالیه چه مردونه هاش چه زنونه هاش.
من میگیرم 4 تومن حواستون باشه بیشتر بهتون ندن.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

زک ساف لالیک نداره داداش.
بهترین مردونه هاش مجیک و گلادیاتور هستن.

arsenal_mmm
17-05-2011, 14:11
برو بچ خبر دسته اول.من فهميدم Made In KFZ يعني چي .فقط اگه فهميديد شاخ در نياريد:

KFZ يعني:
Kish Free Zone

يعني ساخته شده در منطقه آزاد كيش

خب حالا نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hike
17-05-2011, 14:28
والا به خدا من که هر دفعه اومدم سر قضیه ارزون بودن پول برای چیزای غیر اصل مثل آدیداس و ریو و اسمارت و ادکلن تقلبی و ازین اسانسا دادم آخرش جز پشیمانی هیچ چیز برام نموند.خودمم پشت دستمو داغ کردم که دیگه هیچ چیز غیر از ادکلن اصل نخرم چون واقعا ارزششو نداره و اصلا هیچ چیز به اندازه ادکلن اصل راضیم نمیکنه.هم شیشه و بسته بندیش به آدم حال میده هم اینکه واقعا بوی اصله و دیگه جای هیچ حرف و حدیث دیگه ای وجود نداره و خیال آدم راحته..هرکسی هم پرسید چی میزنی؟ مثل مرد سرتو بالا میگیری و میگی که کار اصلی فلان شرکت فرانسوی یا آمریکایی رو میزنی..تنها کارای ارزونی که واقعا ارزش داره آدم بگیره کارای کشور ترکیه مثل ادکلنای Caldion، Rebul و Jagler هستند که کیفیت عالی و مطمئن و اصل خود برند ترکیه رو بهت میدن و فقط تنها ضعفش موندگاریشونه اما کیفیت رایحه و مطبوع بودنش کاملا برابر با یه ادکلن 60 هزار تومنیه.مطمئنم هیچ کس اینجا کارای ترکیه ای رو امتحان نکرده..چون اگه کسی امتحان کرده بود حتما در حد ادکلنای کول واتر اینجا درباره اش بحث میشد. .این نظر و تجربه شخصی خودمه..حالا بدم نمیاد نظر شما رو هم در این باره بدونم
کارهای ادیداسی که اینجا هستند مگه غیر اصل هستند؟ منطورت اینه که رایحه رو از برندهای دیگه کپی میکنه یا کلا بوی چیپی دارن؟

hike
17-05-2011, 14:50
علت اینکه سایتهای مرتبط با عطر فیل تر شدن چیه؟

arsenal_mmm
17-05-2011, 15:21
کارهای ادیداسی که اینجا هستند مگه غیر اصل هستند؟ منطورت اینه که رایحه رو از برندهای دیگه کپی میکنه یا کلا بوی چیپی دارن؟

نه اتفاقا اگه با جعبه آكبند بخري اكثرا اصل هستند.منتها منظورم دققا چيپ بودن بوشه..تنها كار قابل قبولش كه يه كم شيك تره Ice Dive هستش..كلا ادكلناي ارزون مثل آديداس تقلبيش كم پيدا ميشه چون اون كه تقلبي ميزنه براش صرف نميكنه كه كاراي ارزونو كپي كنه...خودشون مگه همه اش چقدر قيمت دارن كه تقلبيشون بخواد داشته باشه.

arsenal_mmm
17-05-2011, 15:42
علت اینکه سایتهای مرتبط با عطر فیل تر شدن چیه؟

فكر كنم علتش اين باشه كه ماليات نميدن..و اگه ماليات بدن فيلترشون برطرف ميشه

hike
17-05-2011, 15:53
فكر كنم علتش اين باشه كه ماليات نميدن..و اگه ماليات بدن فيلترشون برطرف ميشه
اخه سایتهای خارجی مرتبط با عطر هم تعدادی که چک کردم فیل تر هستند.

hossein6599
17-05-2011, 16:07
برو بچ خبر دسته اول.من فهميدم Made In KFZ يعني چي .فقط اگه فهميديد شاخ در نياريد:

KFZ يعني:
Kish Free Zone

يعني ساخته شده در منطقه آزاد كيش

خب حالا نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درست فهمیدی دوست من بنده هم امروز فهمیدم میخواستم بگم که شما گفتی شرکت ژکساف یک شرکت ایرانی هست واقع در کیش و البته کیفیت عطرهاش از امثال ریو خیلی بالاتره و خلاصه چیز خز و خیلی نیست:31:
فقط این قضیه پاریسش رو نفهمیدم یعنی چی؟
خدمت اون دوست عزیزمون که اونجا نشستن و فرمودند ژکساف لالیک نداره باید عرض کنم که داره خوبم داره منتها اسم شرکتیش که لالیک نیست عزیزم شیشش مشکی بود ولی اسمش یادم نیست و الا بهت میگفتم مثلا اسم کپی جیو این هست AQUA SPLASH یا اسم کپی آلور اسپرت اینه SPORTIVE

aminjigar
17-05-2011, 19:21
حرفتون درسته ولی به هر حال ادوکلنی که قیمتش پایین هست من خودمو می گم وقتی خواستم بخرم اصلا مشاوره نمی گیرم چون اگه خوشم نیومد چیزی رو از دست ندادم ولی وقتی بحث ادوکلن های گرون قیمت میشه خوب قضیه فرق می کنه واسه همین هم هست که بیشتر از اسم و رسم این ادوکلنا اینجا بیشتر دیده میشه...
و صد البته طبیعی هم هست اگه حتی یه شرکتی کیفیت کالای خوبی داشته باشه اما هنوز محصولاتش بین مردم (حالا مثلا تو کشور خودمون) جا نیفتاده باشه نباید انتظار داشت که در این جور جاها زیاد در مورد اونا بحث بشه

arsenal_mmm
17-05-2011, 21:21
درست فهمیدی دوست من بنده هم امروز فهمیدم میخواستم بگم که شما گفتی شرکت ژکساف یک شرکت ایرانی هست واقع در کیش و البته کیفیت عطرهاش از امثال ریو خیلی بالاتره و خلاصه چیز خز و خیلی نیست:31:
فقط این قضیه پاریسش رو نفهمیدم یعنی چی؟
خدمت اون دوست عزیزمون که اونجا نشستن و فرمودند ژکساف لالیک نداره باید عرض کنم که داره خوبم داره منتها اسم شرکتیش که لالیک نیست عزیزم شیشش مشکی بود ولی اسمش یادم نیست و الا بهت میگفتم مثلا اسم کپی جیو این هست AQUA SPLASH یا اسم کپی آلور اسپرت اینه SPORTIVE

قضیه پاریس میدونی چیه؟قضیه اش اینه که کارایی که تو کشورایی مثل ایران ،ترکیه یا امارات تولید میشه یه جورایی مونتاژ هستند..میدونی چطوری؟شما مثلا روی ادکلنای اسمارت یا ادکلنای ترکیه ای رو نگاه کنی نوشته
Perfume Made In France
منظور اینه که پرفیومش رو میرن از فرانسه میگیرن اون محتویات معمولشم که جور کردنش آسونه و با هم مخلوط میکنند یه کاری شبیه کارای اصل از زیر دستشون میاد بیرون و گرنه عمرا کسی تو امارات یا ایران و حتی ترکیه پیدا نمیشه که بتونه این پرفیوم هارو کپی کنه.همچین کار آسونی هم نیست آخه..شرط میبندم خود شرکت ریو هم هیچ کدوم ادکلناشو خودش کپی نکرده..پول نفتشون که از پارو بالا میره پس براشون کاری نداره پول بدن پرفیوم مشابه بخرن..
اما فکر میکنم که اون جایی که تو فرانسه به اینا پرفیوم میفروشه یه جورایی فوت کوزه گریشو کامل براشون رو نمیکنه و گرنه خب اون وقت میشه کپی کاملا برابر اصل که خب اینجوری صدای شرکتای مطرح در میاد.

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

ولی بازم میگم ملت!به خدا ادکلنای ترکیه ای بهتر ازون چیزیه که فکر میکنید...برید تو کارشون پشیمون نمیشید..همه جا هم گیر نمیادا..من آدرس نمایندگیشو دارم...از فک و فامیل یا دوستامم نیست که بخوام براش تبلیغ کنم..فقط کارش در حد قیمتش عالی و فوق العاده است...از ما گفتن بود..نخریدید هم نخریدید..خودم تنها استفاده میکنم حالشو میبرم.. اینجوری هم انحصارش برا خودم محفوظ میمونه.:31:

Amin.M.1986
18-05-2011, 08:26
قضیه پاریس میدونی چیه؟قضیه اش اینه که کارایی که تو کشورایی مثل ایران ،ترکیه یا امارات تولید میشه یه جورایی مونتاژ هستند..میدونی چطوری؟شما مثلا روی ادکلنای اسمارت یا ادکلنای ترکیه ای رو نگاه کنی نوشته
Perfume Made In France

ولی بازم میگم ملت!به خدا ادکلنای ترکیه ای بهتر ازون چیزیه که فکر میکنید...برید تو کارشون پشیمون نمیشید..همه جا هم گیر نمیادا..من آدرس نمایندگیشو دارم...از فک و فامیل یا دوستامم نیست که بخوام براش تبلیغ کنم..فقط کارش در حد قیمتش عالی و فوق العاده است...از ما گفتن بود..نخریدید هم نخریدید..خودم تنها استفاده میکنم حالشو میبرم.. اینجوری هم انحصارش برا خودم محفوظ میمونه.:31:
در مورد قضیه پاریس که شاید حرف شما درست نباشه!! ما ادکلن از چین وارد کردیم به کارخونه گفتیم روش بزن فرانسه! کلا وقتی رنج قیمت پایی میاد نباید توقع جنس اصل داشته باشی! البته ادکلن هایی که ما وارد کردیم معمولی نبود و محرک ... بود!
راجع به ترکیه ای هم بگم که کسی نگفته بد هستند.. راستش من توی ادکلن فقط واسم خوشبو بودن و ماندگاری مهم نیست.. سلامتی خودم هم مهمه و نمیخوام ادکلنی استفاده کنم که بعدا مشکل تنفسی واسم ایجاد کنه یا ترکیباتش سرطان زا باشه.. واسه همین سعی میکنم پول بیشتر بدم اما برند معروف بگیرم که البته این مسئله سلیقه ی من هست.

Facon_Archi
18-05-2011, 09:33
اطلاعاتی یا سایت خرید آنلاینی(به جز آمازون البته) از این عکس دارید ممنون میشم بگید: دی

Alireza-Khan
18-05-2011, 12:10
اطلاعاتی یا سایت خرید آنلاینی(به جز آمازون البته) از این عکس دارید ممنون میشم بگید: دی

مطمئنی این ادکلن ــه ؟ :31: آخه اصلا تا به حال ندیدم و نیست همچین چیزی !!! :13:

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

یعنی اصلا ZARA ادکلن نمیزنه ! :46:

taghi_ramzi
18-05-2011, 12:13
این خوشبو کننده ی هواست

کلاً سری وایت جزمین شامل شمع و دو نوع اسپری ، خوشبو کننده ی منزل هستن و همونطوری که دوستمون گفتن zara اصلاً ادکلن نداره.
قیمت این خوشبو کننده هوا رو هم به کرون سوئد تو همون صفحه نوشته.

Facon_Archi
18-05-2011, 12:17
من اطلاعاتی نداشتم
عکس رو دیدم تعجب کردم!: دی
گفتم اینجا سوال کنم شاید کسی بدونه

Alireza-Khan
18-05-2011, 12:17
اطلاعات کامل درباره ی تمامی ادکلن های مورد نظر شما !

در همین تاپیک اعلام کنید تا در اسرع وقت اطلاعات رو در اختیارتون بذارم !

Facon_Archi
18-05-2011, 12:22
یعنی اصلا ZARA ادکلن نمیزنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
مطمئنی؟
ولی میزنه ها!
من چندتا فروشگاه و مغازه دیدم از zara که کلی هم خفن بودن!: دی

Alireza-Khan
18-05-2011, 12:24
مطمئنی؟
ولی میزنه ها!
من چندتا فروشگاه و مغازه دیدم از zara که کلی هم خفن بودن!: دی

:31: نه عزیز ! ZARA اصلا ادکلن تولید نمیکنه ! :46:

:40:

hike
18-05-2011, 13:24
درود.
من امروز رفتم guerlain vetiver sport و zirh ikon تست زدم. وتیور میخواستم مدل غیر اسپورتش رو تست بزنم که نداشت. در میدان فاطمی. اسپورت رو کمی خوشم اومد. نه اونقدر که همون موقع بخرم.
بعد کول واتر نیمچه تستی بهم داد. یعنی تو درش اسپری زد منم انگشت کردم توش .چندان خوشم نیامد. اسانس کول واتر هم جای دیگر تست زدم که بشدت جعلی بود. یعنی بوی تنها اسانسی رو میداد که در 20 سال گذشته تو خیابون بهم تست میدادند.
بعد رفتم پاساژ کیش در م ولیعصر. تقریبا هیچ کدام تست نمی دادند. ولی یکی دانهیل قهوه ای 50 میل رو 29 میداد که خیلی مناسبه. منتها تست نداد. من از گیشا 44 خریدم. نمیدونم اصله یا قیمتش خوبه یا اصلا من هم جعلی خریدم هم گران.دنبال old spice بودم با طرح شیشه قدیمیش. افتر شیوش رو در فاطمی دیدم ولی خودش بعید میدونم پیدا بشه. البته نوز نمیدونم بوش چطوره.
hugo boss hugo ای هم که داشتم به همان کسی که سوغاتی اورده بود پس دادم! بویش را دوست نداشتم

اینم از امروز ما :)

hossein6599
18-05-2011, 13:39
بچه ها من یک ck one اصلی دارم و حجمش 200 میله خودم 37 خریدم یکبار استفاده کردم دیدم بهش خیلی حساسم وسر درد میگیرم برا همین میفروشمش 32 من قم هستم ولی اگه تهران یا جای دیگه هستید براتون با هزینه خودم پست میکنم:20:

hike
18-05-2011, 13:55
بچه ها من یک ck one اصلی دارم و حجمش 200 میله خودم 37 خریدم یکبار استفاده کردم دیدم بهش خیلی حساسم وسر درد میگیرم برا همین میفروشمش 32 من قم هستم ولی اگه تهران یا جای دیگه هستید براتون با هزینه خودم پست میکنم:20:
خب الان perfumeshoping داره 30 میده ارسال هم رایگانه

ببخشید این البته 100 میله!
عکس ازش میگذاری؟

الان که دارم مچم رو بو می کنم بعد از 1 ساعت این vetiver sport رو بیشتر ازش خوشم اومد. اگر بتونم نسخه کلاسیکش (1961) رو پیدا کنم خوب میشه .

Alireza-Khan
18-05-2011, 14:16

.:. گرلن وتیور اسپرت 75 میلش کم کمش 70 - 73 تومن پولش بود ؛ نـه ؟

گرلن وتیور ( یعنی غیر اسپرت ) نهایتا 55 الی 60 تومنه !

:. اگه خیلی از مارک گرلن و بوش خوشت میاد ، پورهوم اینتنس ( البته اینجوری تلفظ میکنن ! نمیدونم درسته یا نه ! ولی درسته ) هم خیلی بوی خوبی داره ! البته با قیمت بالا !!! نزدیک 90 تومن پول 80 میل ــشه ! نسبت به مدل های بالا خیلی جدید تره ! بوی تند و نسبتا خنکی داره !

اینتنس رو خودم بو کردم ! فوق العادست ! فقط رو لباس تست نکردم ! نمیدونم رو لباسم تند هست یا نه ! :20:

arsenal_mmm
18-05-2011, 14:33
در مورد قضیه پاریس که شاید حرف شما درست نباشه!! ما ادکلن از چین وارد کردیم به کارخونه گفتیم روش بزن فرانسه! کلا وقتی رنج قیمت پایی میاد نباید توقع جنس اصل داشته باشی! البته ادکلن هایی که ما وارد کردیم معمولی نبود و محرک ... بود!
راجع به ترکیه ای هم بگم که کسی نگفته بد هستند.. راستش من توی ادکلن فقط واسم خوشبو بودن و ماندگاری مهم نیست.. سلامتی خودم هم مهمه و نمیخوام ادکلنی استفاده کنم که بعدا مشکل تنفسی واسم ایجاد کنه یا ترکیباتش سرطان زا باشه.. واسه همین سعی میکنم پول بیشتر بدم اما برند معروف بگیرم که البته این مسئله سلیقه ی من هست.

اون چينيه مطمئنا خودش روش فكر نكرده كه تو اين اسانسا چي زده شده كه بخواد كپي كنه...بالاخره آمارشو از يه جا در آورده...اونا حتي به قيمت جاسوسي هم شده براي جنس تقلبي سرمايه گذاري ميكنند....
ولي خودت قضاوت كن تركيه كشور پدر مادر دارتريه يا چين؟

ادكلناي تركيه اي ليبل وزارت بهداشت دارند و توي خود تركيه برند ثبت شده دارند.

محض اطلاع بد نست به وبسايتاشون يه سري بزني ببيني پدر مادر دارن يا نه. اينم آدرسشون:

ما كه ديديم كارش خوبه...بالاخره ادكلن She زنونه رو همه جا حتما ديدي و تبليغشو تو شبكه هاي ماهواره هم ديدي كه پخش ميكنه..مثل بقيه شون هم ليبل وزارت بهداشت داره...ما كه مجبور نكرديم كسي بگيره شمام نگير...اما حداقل محض امتحان هم شده يه تست بكن نظرتو راجع به بوشون بگو.

hike
18-05-2011, 14:46

.:. گرلن وتیور اسپرت 75 میلش کم کمش 70 - 73 تومن پولش بود ؛ نـه ؟

گرلن وتیور ( یعنی غیر اسپرت ) نهایتا 55 الی 60 تومنه !

:. اگه خیلی از مارک گرلن و بوش خوشت میاد ، گرلن پورهوم اینتنس هم خیلی بوی خوبی داره ! البته با قیمت بالا !!! نزدیک 90 تومن پول 80 میل ــشه ! نسبت به مدل های بالا خیلی جدید تره ! بوی تند و نسبتا خنکی داره !

اینتنس رو خودم بو کردم ! فوق العادست ! فقط رو لباس تست نکردم ! نمیدونم رو لباسم تند هست یا نه ! :20:

ایول کپی رایت. بنظرم از گورلن وتیور خوشم بیاد با توجه به اینکه بوی اسپرتش نزدیک به مدل کلاسیکش هست اینطور که فهمیدم. قیمتش یادمه زیاد نبود! ولی اینطور که شما میگی شاید اشتباه کرده باشم
من الان ترجیح میدم مدلهای کلاسیکی که تونستن 50 -40 سال دوام بیارن امتحان کنم بعد بیام سالهای اخیر.
90 تومن زیاده راستش..

hossein6599
18-05-2011, 14:48
خب الان perfumeshoping داره 30 میده ارسال هم رایگانه

ببخشید این البته 100 میله!
عکس ازش میگذاری؟

الان که دارم مچم رو بو می کنم بعد از 1 ساعت این vetiver sport رو بیشتر ازش خوشم اومد. اگر بتونم نسخه کلاسیکش (1961) رو پیدا کنم خوب میشه .

پرفیوم شاپینگ رو زنگ زدم گفت گرون شده و صد میلش رو میده 38 حالا میخوای از هرجا که مطمئنی قیمت بگیر
عکس هم فعلا امکانشو ندارم ولی اگه خیلی مصری میذارم ولی واقعیتش دلیلی نمیبینم مثل همه عکسهای ck one هست که تو وب پره ولی از اصلی بودن تا اونجایی که وظیفه منه مطمئنم چون هم سریال جعبه و ته شیشه یکی هست هم از جای معتبری خریدم نمایندگی ایو روشه در قم که خودش رو با جنس تقلبی خراب نمیکنه اصلا اگه اصلی نبود پس میگیریم اگه کسی خواست میتونه پخ بده

hike
18-05-2011, 14:53
پرفیوم شاپینگ رو زنگ زدم گفت گرون شده و صد میلش رو میده 38 حالا میخوای از هرجا که مطمئنی قیمت بگیر
عکس هم فعلا امکانشو ندارم ولی اگه خیلی مصری میذارم ولی واقعیتش دلیلی نمیبینم مثل همه عکسهای ck one هست که تو وب پره ولی از اصلی بودن تا اونجایی که وظیفه منه مطمئنم چون هم سریال جعبه و ته شیشه یکی هست هم از جای معتبری خریدم نمایندگی ایو روشه در قم که خودش رو با جنس تقلبی خراب نمیکنه اصلا اگه اصلی نبود پس میگیریم اگه کسی خواست میتونه پخ بده
مهم نیست عکسش. باید برم یکجا تست کنم ببینم خوشم میاد...

Alireza-Khan
18-05-2011, 16:39
ایول کپی رایت. بنظرم از گورلن وتیور خوشم بیاد با توجه به اینکه بوی اسپرتش نزدیک به مدل کلاسیکش هست اینطور که فهمیدم. قیمتش یادمه زیاد نبود! ولی اینطور که شما میگی شاید اشتباه کرده باشم
من الان ترجیح میدم مدلهای کلاسیکی که تونستن 50 -40 سال دوام بیارن امتحان کنم بعد بیام سالهای اخیر.
90 تومن زیاده راستش..

خود دانی ! :20::46:

در مورد کپی رایت بگم که این عکسا رو شرکتش انداخته و همه ی سایتا اسمشونو چسبوندن روش ! منم واسه پی سی رو زدم ! :27: :11:

hike
18-05-2011, 17:19
یک عطر دیگه هم هست که دوست دارم امتحانش کنم ولی اینجا احتمالا پیدا نشه Mazzolari Lui

به یکی از دوستان گفتم اگر اونور پیدا کرد یک کوچیکشو بیاره. میگن وقتی میزنی تبدیل به این میشی :31:

hike
18-05-2011, 18:59
بچه ها نظرتون راجع به zino davidoff چیه... اگر دارید.

hossein6599
18-05-2011, 20:42
دوستان من تا حالا دیدم وشنیدم که زنها عطر مردونه بزنن حالا به نظرتون اگه من دلچه گابانا لایت بلو و د وان زنانه بزنم تابلوئه؟:31:

hike
18-05-2011, 21:31
دوستان من تا حالا دیدم وشنیدم که زنها عطر مردونه بزنن حالا به نظرتون اگه من دلچه گابانا لایت بلو و د وان زنانه بزنم تابلوئه؟:31:
اتفاقا یک جا خوندم که این دسته بندی زنانه و مردانه در عطر بی معنا است و عطر زنانه یا مردانه نداریم. فقط عطر است.
اینم بد نیست

یا این
Let me start with one important statement that you should remember, something that is basic knowledge among perfumers. There is no such thing as men’s or women’s fragrances. There is only perfume. Yes, that’s what all fragrances are. Perfume

Amin.M.1986
19-05-2011, 07:10
ck one رو من حتی تو هایلند 200 میلش رو ندیدم!! از کجا خریدی؟؟

hossein6599
19-05-2011, 12:21
ck one رو من حتی تو هایلند 200 میلش رو ندیدم!! از کجا خریدی؟؟

اتفاقا 200 ck one میلش چون ارزونه زیاده توی این سایتهای اینترنتی عطر هم بری هست بعدم همچین میگی هایلند انگار هرچی اونجا نبود دیگه فاتحش خونده هست عزیزم من رفتم هایلند دیدم چند تا از عطرهای معروف رو اون موقع نداشت و تموم کرده بود مثل دولچه گابانا لایت بلو و جیو و ...
من هم 200 میلش رو از نماینده ایو روشه در قم خریدم 37 یکبار استفاده کردم میدم 30

hike
19-05-2011, 12:36
یادم رفت امروز برم تست بگیرم. امازون داره 40 دلار میفروشه. خوبیش اینه که unisex است

hike
19-05-2011, 21:32
یکی نیست به این فروشنده های نادان و پرمدعا بگه که وقتی تست نمیدی یا نداری چطوری توقع دارید کسی از شما عطر بخره . میگن درش رو بو کن. خب احمق عطر باید رو پوست بشینه که من بتونم حداقل نیم ساعت دیگه هم بو کنم...
یکجا BURBERRY LONDON FOR MEN رو یک تست کوچک زدم بد نبود.
یک عطر قدیمی دیگه هم پیدا کردم به اسم CARON POUR UN HOMME برای سال 1934 است. یادمه کوچک بودم پدرم اینو داشت .منتها تست نداد .ولی بوش اشنا بود و فکر کنم خوشم اومد .he wood هم مثلا 2 تا پیس زد برای تست . ولی چون احتمال زیاد قلابی بود اصلا بویی نداشت..
BURBERRY LONDON FOR MEN (2006)

CARON POUR UN HOMME (1934)

l

arsenal_mmm
19-05-2011, 23:39
بربری لاندن یه جورایی ته بوی گل یاس یا یاسمن یه همچین چیزی داره...من تسترشو گرفتم امتحان کردم یاد اون موقعا افتادم که عطر مشهدی با بوی یاس رو توی این چادرهای فروش کتابا و آثار 8 سال دفاع مقدس میفروختن ،منتها توی این انگار اون بوی یاس مشهدی رو خیلی شیک و مدرنش کرده باشند یه همچین مدلیه

Amin.M.1986
20-05-2011, 09:50
اتفاقا 200 ck one میلش چون ارزونه زیاده توی این سایتهای اینترنتی عطر هم بری هست بعدم همچین میگی هایلند انگار هرچی اونجا نبود دیگه فاتحش خونده هست عزیزم من رفتم هایلند دیدم چند تا از عطرهای معروف رو اون موقع نداشت و تموم کرده بود مثل دولچه گابانا لایت بلو و جیو و ...
من هم 200 میلش رو از نماینده ایو روشه در قم خریدم 37 یکبار استفاده کردم میدم 30
آره .. هایلند جیو نداره...دوست عزیز ck:one قیمت 100 میلش 38 تومن هست... واسه همین شک کردم... اگه اصل باشه من ازت میخرم

hike
20-05-2011, 10:09
راستی davidoff zino یک ساله که تولیدش متوقف شده..

arsenal_mmm
20-05-2011, 13:40
دوستان من دنبال یه ادکلن مردونه میگردم که بوی میوه به غیر از مرکبات بده....این دو تا مورد رو به من معرفی کردند...کسی از این دو تا عطر استفاده کرده یا اطلاعاتی راجع بهشون داره؟

Reaction از شرکت Kenneth Cole:

Pure Ice از شرکت S.T. Dupont:

hossein6599
20-05-2011, 14:29
آره .. هایلند جیو نداره...دوست عزیز ck:one قیمت 100 میلش 38 تومن هست... واسه همین شک کردم... اگه اصل باشه من ازت میخرم

بله کمی گرون شده چون مثلا سایت پرفیوم شاپینگ قیمت صد میلش رو زده بود 30 وقتی زنگ زدم گفت گرون شده و 38 میده ولی من از مغازه خریدم که دیگه اون از بالا رفتن قیمت خبر نداشت در ضمن اون قدری که من میفهمم اصله ولی من نمیخوام مدیون باشم و برا 30 تومن حرومی بریزم تو این شکم برا همین عطر رو بهت میدم ببر پیش اهل فن اگه گفتن اصلیه پولشو بده فقط انصافا قبلا بوش کن و بخاطر اینکه از بوش خوشت نیومده ردش نکن چون اگرچه این عطر تو همین تاپیک هم طرفدار داره ولی بالاخره عطر سلیقه ای هست من هم هنگام استفاده سردرد داشتم و هم اینکه با بوش حال نکردم:20:

aminjigar
20-05-2011, 14:43
راستی davidoff zino یک ساله که تولیدش متوقف شده..

بله،ولی هنوز تو بازار هست... به نظر من جزء کارهای مطرح دیویدوف اینو اصلا نمیشه حساب کرد
راستی اگه به بوی گرم حساسیت داشته باشین که با بو کردن این ....

دوستان من دنبال یه ادکلن مردونه میگردم که بوی میوه به غیر از مرکبات بده....این دو تا مورد رو به من معرفی کردند...کسی از این دو تا عطر استفاده کرده یا اطلاعاتی راجع بهشون داره؟

Reaction از شرکت Kenneth Cole

reaction خیلی بوش به کنزو لئوپار آیس نزدیکه و کنزو هم بوی لیمو ترش میده و مرکباتی حساب میشه ! ولی بوش جالبه و باحال:5:

Amin.M.1986
20-05-2011, 14:57
بله،ولی هنوز تو بازار هست... به نظر من جزء کارهای مطرح دیویدوف اینو اصلا نمیشه حساب کرد

reaction خیلی بوش به کنزو لئوپار آیس نزدیکه و کنزو هم بوی لیمو ترش میده و مرکباتی حساب میشه ! ولی بوش جالبه و باحال:5:
ck free رو دارید؟؟؟؟ میخوام بدونم پخش کنندگیش چطوره؟؟ تلخیش خوشاینده یا نه؟؟

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

اون ck one که قرار بود اون دوستمون بفروشه چی شد؟؟؟ اگه اورج باشه من خریدارم!!

hike
20-05-2011, 16:11

دیشب که یک نفر پیدا نشد یک تست بهم بده. بعضیها(basenotes.net ) نظرشون براینه که بهترین کار دیویدف هست. بعضیها هم میگن بیشتر برای مجالس عزا و خاکسپاری خوبه! باید امتحانش کنم. حتی یکی هم درباره خرید اینترنتی بدون تست سوال کرده بود اکثرا گفتن بخر . و خیلی هم راضی بوده. شاید برم پاساژ گلستان ببینم دارن یا نه.
اینطوری میگن
Zino is the king. It is dark, mystical, warm and erot-ic. Great and unique scent!
If you don't already have chest hair, expect some
superior, classy, interesting and it gets better
ضمن اینکه عطر محبوب جانی دپ هم بوده.

hossein6599
20-05-2011, 16:58
ck free رو دارید؟؟؟؟ میخوام بدونم پخش کنندگیش چطوره؟؟ تلخیش خوشاینده یا نه؟؟

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

اون ck one که قرار بود اون دوستمون بفروشه چی شد؟؟؟ اگه اورج باشه من خریدارم!!

دوست عزیز من صفحه قبل در پست آخر توضیح دادم شما اگه به شرط ارجینال بودن خریداری من هم به شرط ارجینال بودن میفروشم پس بهتره بحث رو اینجا ادامه ندیم من شماره موبایلم رو با پیغام خصوصی برات میفرستم تا باهم تلفنی صحبت کنیم:46:

aminjigar
20-05-2011, 17:49
ck free رو دارید؟؟؟؟ میخوام بدونم پخش کنندگیش چطوره؟؟ تلخیش خوشاینده یا نه؟؟[COLOR="Silver"]

من اینو ندارم ، ولی از یکی که قبلا پرسیدم گفت موندگاریش که خیلی کمه ، حالا اگه پخش کنندگی خوبی هم داشته باشه چون موندگاری بو نداره زیاد فایده نداره :13:

دیشب که یک نفر پیدا نشد یک تست بهم بده. بعضیها(basenotes.net ) نظرشون براینه که بهترین کار دیویدف هست. بعضیها هم میگن بیشتر برای مجالس عزا و خاکسپاری خوبه! باید امتحانش کنم. حتی یکی هم درباره خرید اینترنتی بدون تست سوال کرده بود اکثرا گفتن بخر . و خیلی هم راضی بوده. شاید برم پاساژ گلستان ببینم دارن یا نه.
اینطوری میگن
Zino is the king. It is dark, mystical, warm and erot-ic. Great and unique scent!
If you don't already have chest hair, expect some
superior, classy, interesting and it gets better
ضمن اینکه عطر محبوب جانی دپ هم بوده.

بله خوب عطر سلیقه ای هست یکی خوشش می یاد یکی نه، ولی عطرهای گرم حالا اگه تلخ هم باشن و تو فصل گرم هم زده بشن ! و یکی که به این عطرها حساسیت داره این بو رو استشمام کنه دیگه هیچی.... :31:
اما ادوکلن هایی که بوی خنک دارن چون از بوی گرم بوی light تری دارن تو این جور موقع ها قابل تحمل ترن
ولی این مدل دیویدوف فکر کنم تو موندگاری نظیر نداره و بوی بقیه ادوکلن ها رو تو محیط محو می کنه:47:

ali_khoshtip
20-05-2011, 21:24
بله کمی گرون شده چون مثلا سایت پرفیوم شاپینگ قیمت صد میلش رو زده بود 30 وقتی زنگ زدم گفت گرون شده و 38 میده ولی من از مغازه خریدم که دیگه اون از بالا رفتن قیمت خبر نداشت در ضمن اون قدری که من میفهمم اصله ولی من نمیخوام مدیون باشم و برا 30 تومن حرومی بریزم تو این شکم برا همین عطر رو بهت میدم ببر پیش اهل فن اگه گفتن اصلیه پولشو بده فقط انصافا قبلا بوش کن و بخاطر اینکه از بوش خوشت نیومده ردش نکن چون اگرچه این عطر تو همین تاپیک هم طرفدار داره ولی بالاخره عطر سلیقه ای هست من هم هنگام استفاده سردرد داشتم و هم اینکه با بوش حال نکردم:20:

دوست عزیز من همین امروز کوچه مروی بودم 200 میلش رو 38000 تومان قیمت دادن

arsenal_mmm
20-05-2011, 23:08
یه سوال؟؟ چرا ادکلنای بنتون انقدر قیمتاش کم و مناسبه؟؟؟ آخه بو هاشون که خوبه و برندشم که جزو معروف ترین برند هاست..پس چرا ادکلناش نهایتا خیلی قیمتش بالا باشه 30 هزار تومنه؟؟؟ قضیه چیه؟؟؟ بوهاش سطح پایینه؟؟

E V I L
21-05-2011, 08:27
سلام یه چیز مارکداری میخوام حدود 30 تومن { 10 تومن کمتر یا بیشتر } بوش ملایم سرد و تا 50 سانت جلوتر از خودش بزنه نظرتون رو چی :31:

hike
21-05-2011, 12:35
من امروز رفتم 3 مدل دیویدف تست زدم . اول رفتم تندیس(تجریش تهران) که کسی تست نداد. فقط دیویدف champion تست زدم که خوشم نیومد. بعد رفتم قائم که یکی قبول کرد zino تست بده بهم . اول نمیداد. قیمت هم 37 می گفت. مغازه های دیگه 33 تا 45 قیمت گرفتم. اخر ازش 33 خریدم. 125 میل. یکبار دیگه کول واتر تست زدم.ولی بدلم ننشست. اینم از امروز ما.

Amin.M.1986
21-05-2011, 19:07
من اینو ندارم ، ولی از یکی که قبلا پرسیدم گفت موندگاریش که خیلی کمه ، حالا اگه پخش کنندگی خوبی هم داشته باشه چون موندگاری بو نداره زیاد فایده نداره :13:

من با بوش حال کرده بودم.. اما نمیدونستم موندگاری نداره.. واسه تولدم یکی از دوستام پرسید جچی بخرم من میخواستم بگم همینو بگیره!!! حیف شد که :41:

Roovigital
21-05-2011, 23:39
دوستان نظرتون درباره این ادکلن ها چیه؟
موندگاریش و پخش شوندگیش چطوره؟
بدرد تابستون میخوره؟
He Wood‎
و
Kenzo L'Eau Par Kenzo Ice‎

hike
22-05-2011, 09:09
عطر افشانهای جیبی رو معمولا از کجا میشه خرید؟
این شکلی مثلا

hike
22-05-2011, 13:27
10 تا ادکلنی که قبل از مردن باید امتحان کرد

Amin.M.1986
23-05-2011, 16:21
ck one , summer edition تو ایران پیدا میشه؟؟

hike
23-05-2011, 16:49
ck one , summer edition تو ایران پیدا میشه؟؟
مدل 2011 ؟ خیلی جدیده. سایتهای فروش داخلی که نبود.

hike
23-05-2011, 17:51
داشتم درباره گورلن وتیور تو سایتهای داخلی می گشتم که این وبلاگ رو دیدم

در مورد اسپری و افترشیو Malizia Vetyver نوشته و گفته شبیه گورلن هستند ولی ارزانتر. بعد دیدم که مالیزیا ادوتوالت هم داره به اسم VETYVER UOMO

ارزانتر هم هست نسبت به گورلن و کیفیت خوبی هم داره.
فکر کنم اینه

نسبت به قیمتش برای وتیور فکر کنم انتخاب خوبیه اگر اینجا پیدا بشه

cyber861
23-05-2011, 23:05
مالزیا بوش باحاله.پخش کنندگیش هم عالیه .

قیمتش هم یه زمانی 5.5 بود ولی الان 6.5 شده.

شیشه اش هم عوض شده.این لینکی که دادید ماله سری قبله که 5.5 بود.

چند وقته پیش برای یکی از دوستان گرفتم که شیشه اش عوض شده بود ولی بو دقیقا همون بود.

در کل نسبت به قیمتش میشه گفت خیلی انتخابه خوبیه.:20:

hike
24-05-2011, 03:55

چند وقته پیش برای یکی از دوستان گرفتم که شیشه اش عوض شده بود ولی بو دقیقا همون بود.

چه خوب. یک لینک از مدل جدیدش دارید بدید . . اسپری دئودورانت میشه تواین قیمت؟ یا ائو دو تویلت میشه مثل ادیداس

Amin.M.1986
24-05-2011, 06:53

مالزیا فکر کنم کیفیت موادش خویلی بالا نباشه .. خیلی وقت پیش که من استفاده میکردم بعضی ها از بوش سردرد میگرفتند

hike
24-05-2011, 09:49
بچه ها دارم وسوسه میشم encre noire رو بگیرم بجای گورلن وتیور. البته هیچ کدام رو تست نزدم هنوز
100 میل رو 45 زدن انلاین .کمتر هم شاید پیدا بشه. دلاریش هم حدود 40 دلار است.

hike
24-05-2011, 14:55
آلور اسپرت ادکلن خوبیه که الان من 2 باری که ازش استفاده کردم راضیم .. اما در مقابل encre noire به نظرم در نگاه اول بوی قویتری از لحاظ پخش کنندگی داره و بیشتر اطرافیان رو متوجه میکنه . اما باید قبول کرد هر کسی از رایجه این عطر خوشش نمیاد و طوری بوده که بعضی از دوستام به شدت ازش تعریف کرده و برخی دیگه بر عکس گفتن چه بوی مسخره ای داره .. کسایی که بد تعریف کردن اکثرا خانوم بودند
آلور رو کلا 2 روزه خریدم اما تو همین دو روز اطرافیانم از بوش تعریف کردند .. رایجه این ادکلن مطمئنم برای شما هم آشنا هست و من رو کاملا یاد هندوونه میندازه اما کلا خاصیت عطرهای سرد اینه شما رو یاد میوه هایی چون هندوونه ممکنه بندازه و طبیعیه !اما یه واقعیتی رو بگم شاید دوستان موافق نباشند اررزش اینکه شما برای 50 میلش 83 هزار تومن رو بدید برای من حداقل نداشته یعنی اینکه خیلی هم فوق العاده نیست که بخواید چنین مبلغ بالایی برای آلور پرداخت کنید مگر ادکلن باز حرفه ای باشید[COLOR="Silver"]

نظر شما صد درصد محترمه لالیک انسر نویر که کلا بوی خاص.سنگین و کاملا تندی داره و شکی نیست

تلفظ encre noir انسره نویر درسته یا انکره نویر

sogan
24-05-2011, 14:59
من اسپری سرد را دوست دارم

cyber861
24-05-2011, 15:41
QUOTE=hike;6121947]چه خوب. یک لینک از مدل جدیدش دارید بدید . . اسپری دئودورانت میشه تواین قیمت؟ یا ائو دو تویلت میشه مثل ادیداس[/QUOTE]

دقیقا همون مدلی هست که لینک داده بودید فقط سری جدیداش شکله درش عوض شده.همین.

شیشه اش رو ندارم ولی فکر میکنم پرفیوم بود.

این آدیداس هایی که 5-6 تومنه اصلا جالب نیستن.حالا نه از لحاظ موندگاری و نه بوی خودشون.بیشتر به درده

افترشیو میخورن.

مالزیا فکر کنم کیفیت موادش خویلی بالا نباشه .. خیلی وقت پیش که من استفاده میکردم بعضی ها از بوش سردرد میگرفتند

همه چیزش خوبه ولی خب درسته یه سری ها به بوش حساسیت دارن.(مثله برادر خودم)

جریان این جمله چیه؟؟

جریانش اینه که این حرومزاده به عناوین مختلف سره خیلی ها رو کلاه گذاشته.

hike
24-05-2011, 15:49
الان یک رویو خوندم راجع به encre noire و بوش رو اینطور توصیف کرده:
یک دسته هیزم کثیف و قدیمی رو درنظر بگیرید که روی این هیزم ها با لایه ای از خزه سبز پوشیده شده.تابستان شده و این خزه در مقابل افتاب خشک و سوخته شده. حالا یک شیشه جوهر رو روی این دسته هیزم خالی میکنیم تا مدت زیادی جلوی افتاب سوزان بماند
بعد مقدار کمی اب میریزیم روی هیزمها . این میشه بوی encre noire .

hike
24-05-2011, 15:49
حذف شود لطفا

aminjigar
24-05-2011, 18:18
الان یک رویو خوندم راجع به encre noire و بوش رو اینطور توصیف کرده:
یک دسته هیزم کثیف و قدیمی رو درنظر بگیرید که روی این هیزم ها با لایه ای از خزه سبز پوشیده شده.تابستان شده و این خزه در مقابل افتاب خشک و سوخته شده. حالا یک شیشه جوهر رو روی این دسته هیزم خالی میکنیم تا مدت زیادی جلوی افتاب سوزان بماند
بعد مقدار کمی اب میریزیم روی هیزمها . این میشه بوی encre noire .

نمی دونم ولی هر چی هست خیلی بوش سنگین و تلخ هست و اصلا نمیشه به طور روزانه از اون استفاده کرد...
اما خوب پرطرفداره ولی به هر حال با سلیقه من جور نبود

EhsanCPU
24-05-2011, 18:20
حذف شود لطفا
خودت ویرایشش کن :31:

hossein6599
24-05-2011, 23:18
بچه ها سلام آلور اسپرت و 212 که ریو کالکشن کپی زده رایحشون تا چه حد شبیه اصلیهاشون هست؟
راستی من کپی جیو رو که ریو زده میخوام سایت اینترنتی میشناسین برا فروشش؟
اصلا آیا ریو کالکشن وبسایتی چیزی نداره بریم محصولاتش رو ببینیم؟

Amin.M.1986
25-05-2011, 06:29
QUOTE=hike;6121947]

جریانش اینه که این حرومزاده به عناوین مختلف سره خیلی ها رو کلاه گذاشته.
کجا ؟؟؟ به چه شکل؟؟

hike
25-05-2011, 12:26
10 عطر فروش مردانه و زنانه در امریکا .
به قول یکی از کاربران عجیبه که همه میخوان عطری بزنن که با دیگران متفاوت باشه بعد میرن عطرهای پر فروش رو تهیه میکنند.
احتمالا ایران هم همینطوره .
نتیجه : ترجیحا این عطرها خریداری نشوند :31: (البته نه همشون)
1.Acqua di Gio
2.Armani Code
3.Bleu de Chanel
4.D&G The One
5.D&G Light Blue
6.Polo Blue
7.Gucci by Gucci
8.Le Male
9.L'Homme YSL
10.Polo Black

Women's:
1.Coco Mlle.
2.Beautiful
3.D&G Light Blue
4.Number 5
5.Cashmere Mist
6.Pleasures
7.Angel
8.Viva La Juicy
9.Euphoria
10.Happy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

cyber861
25-05-2011, 14:17
کجا ؟؟؟ به چه شکل؟؟

تا چند وقته پیش تو گوگل که سرچ میکردی خیلی چیزا میاورد ولی الان بیشتر امضای منو میاره تو سایتهای مختلف

که فعالیت دارم.

دیگه حالا شکلش رو ول کن:31:

amirfiri
25-05-2011, 14:53
چجوری میشه امیتیست لالیک اصل رو از قلاب تشخیص داد؟
رژا میده 85نومن ولی جاهای معمولی زیر 60 میدن!
قیافشون هم عین همه(البته تو وکیوم هستند همه)

hike
25-05-2011, 15:11
چجوری میشه امیتیست لالیک اصل رو از قلاب تشخیص داد؟
رژا میده 85نومن ولی جاهای معمولی زیر 60 میدن!
قیافشون هم عین همه(البته تو وکیوم هستند همه)

با توجه به قیمت 43 دلاری امازون قیمت 85 تومن خیلی بالاست. سایتهای ایرانی هم حدود 50 میدن .
در مورد فیک بودن نظری ندارم.

hike
26-05-2011, 09:30
یک تاپیک پیدا کردم که در مورد تلفظ درست encre noire بحث شده. حداقلش اینه که با ک تلفظ میشه نه س
میشه ONK-ruhh Nwarr
r ق تقریبا خوانده میشه
با juliette گوش کنید

از اینجا

مثل اونکقه نوا !

cyber861
26-05-2011, 11:17
یک تاپیک پیدا کردم که در مورد تلفظ درست encre noire بحث شده. حداقلش اینه که با ک تلفظ میشه نه س
میشه ONK-ruhh Nwarr
r ق تقریبا خوانده میشه
با juliette گوش کنید

از اینجا

مثل اونکقه نوا !

بحث اینجاست که حالا تلفظه صحیح اش هم به کار ببریم.ولی وقتی کسی به جز خودمون نمیدونه چی میگیم چه

فایده ای داره؟همون بگیم لالیک مشکی خودش میفهمه.الان اینقدر خز و خیل شده که بگی ادکلن تا 50 تومن

میخوام حتما لالیک مشکی و آکوا رو براتون میاره تست کنه:20:

hike
26-05-2011, 11:37
بحث اینجاست که حالا تلفظه صحیح اش هم به کار ببریم.ولی وقتی کسی به جز خودمون نمیدونه چی میگیم چه

فایده ای داره؟همون بگیم لالیک مشکی خودش میفهمه.الان اینقدر خز و خیل شده که بگی ادکلن تا 50 تومن

میخوام حتما لالیک مشکی و آکوا رو براتون میاره تست کنه:20:
:31: اونکقه نوا هم خز شده؟ ای بابا.دوست دارم امتحانش کنم. امروز صبح تو درکه 2-3 نفر یک عطر تلخی زده بودند که ادم از بوش دپرس میشد البته میان سال بودند .شاید این بوده . یک چندتا عطر خز دیگه میتونی نام ببری برم تست کنم ببینم اصلا خوشم میاد یا نه. اکوا منظورتون بولگاری است؟

arsenal_mmm
26-05-2011, 14:52
اگه دنبال تلفظ صحيح Encre Noir هستي بيا از خودم بپرس...من دانشجوي فوق ليسانس مترجمي فرانسه هستم.
Encre به صورت" آنكق" تلفظ ميشه يا اگه ميخواي خيلي فرانسوي نشه حداقل بگو" آنكر" اين كلمه در زبان فرانسه به معني "جوهر" هستش..همون جوهر قلم كه باهاش مينويسند.

Noir به صورت " نوآق" يا ساده تر به صورت"نو آر" تلفظ ميشه به معني "سياه".پس مجموع تركيب Encre Noir به معني"جوهر سياه" هستش.
حتما اصلاح فيلمهاي "نوآر" رو شنيديد..به فيلمايي ميگن كه اغلب فضاي سياه و جنايي داره برا همين بهش نوآر يا سياه گفته ميشه.
بازم اگه درباره بقيه اصطلاحاي فرانسوي روي شيشه هاي عطر سوالي داشتيد من در خدمتم.

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

راستي آنكق يا آنكر به غير از الف اولش هيچ حرف صدادار ديگه اي نداره ها و بقيه حرفاش اكن و بي صدا هستند..ميدونم سخته ولي در فرانسه دقيقا همينجوري تلفظ ميشه.: آنْكْقْ

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

راستي اون عطر لئو پار كنزو كه ميگيد همه تلفظ صحيحش به فرانسه ميشه:
L'eau Par Kenzo= لو پَق كنزو

ترجمه انگليسي اين عبارت به صورت دقيق ميشه:
The Water By Kenzo

يعني:
l'eau = the water = آب
par= by = با يا به وسيله
Kenzo هم كه همون كنزو

arsenal_mmm
26-05-2011, 14:58
يه چيز ديگه هم درباره عبارت Pour Homme بگم.

اين عبارت تلفظش به فرانسه ميشه: پوق اوم
حواستون باشه كه در فرانسه حرف H به صورت "ه" تلفظ نميشه بلكه به صورت حمزه يا "ء" تلفظ ميشه:
اگه اين عبارتو روي اغلب عطرا ميبينيد به خاطر اينه كه معنيش ميشه به انگليسي:
For Men يا براي آقايان
متضادش يعني For women يا براي خانمها ميشه:
Pour Femme

hike
26-05-2011, 16:15
مرسی ارسنال جان برای توضیحات خوبت.من ظهر رفتم یک جا در م ولیعصر نزدیک بازار کیش تستر آنکق نواق (هاها میگفتیم انکره نویر )رو برام زد. اولش اصلا خوشم نیومد.
بعدسوار اتوبوس تجریش شدم تا اونجا هی بو میکردم و کم کم بدلم نشست.و الان هم هی دارم مچم رو بو می کنم.52 و54 میگفتن. نمیدونم بگیرم نگیرم...

pour-homme
26-05-2011, 17:53
چند روز پیش رفتم بولگاری اکوا را تست زدم که بخرم ولی انقدری که تعریف میکردند خوشم نیمود (من احساس کردم بوش شبیه Versace pour homme هستش)درهر صورت بوی خیلی زیادی هستش

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

این وب سایت هم برای کسانی که به دنبال تلفظ درست برند ها و ... میگردن

خیلی کامل نیست ولی خوبه کار ادم را راه میندازه

hike
26-05-2011, 18:39
منم امروز برای مدت کوتاهی رفتم پاساژ قائم . همین encre noire رو 2 مدل قیمت می دادند یکی زیر 50 و دیگری 58 که با تخفیف 54 میدادند.داستان لیبل دار و نسخه اسیایی که نمیدونم راست میگن یا نه . بعد برام یک عطر دیگه به اسم بلک بری تست زد که خیلی تلخ بود و بوی اولیه encre noire رو می داد منتها با شدت بیشتر و اینکه بعد از گذشت زمان اصلا از این شدت وتلخیش کاسته نشده . یعنی توی همون top notes بنظرم مونده. 33 میداد. نمیدونم اینم وتیور است یا نه. یکجا هم rio collection همین encre noire رو داشت که تست درست حسابی نداد.ماندگاری که بنظرم نداشت حدود 25 تومن بود.
اگر کسی لینکی از این بلکبری داره ممنون میشم.

hike
26-05-2011, 18:57
راستی این بلک بری ادو پرفیوم بود. میگم چرا بوش کم نمیشه

arsenal_mmm
26-05-2011, 21:19
بابا این همه بو هست حالا چرا همه گیر دادن به این آنکق نوآق؟؟؟آخه این که دخترام زیاد پسند نمیکنن چرا انقد بین پسرا طرفدار داره؟؟؟من خودم به شخصه دیدم خانما از بوی ادکلن Fair Play و Team Force آدیداس که 10 تومن بیشتر قیمت ندارن ازین عطر لالیک بیشتر خوششون میاد...راستی جدیدا دیدید آدیداس یه تکونی به خودش داده و ادکلناش نسبت به ورژن قبلیشون که شیشه اش یه شکل دیگه بودند کیفیتش خیلی بهتر شده؟؟؟ روی جعبه ورژن جدید شیشه هاش نوشته:Fragrance Booster
فکر کنم همین باعث شده کیفیت کارش بالا بره...حالا اینکه اینFragrance Booster دقیقا چی هستش رو من نمیدونم.

bahram49
26-05-2011, 23:56
کسیدرموردYSL PARISاطلاعاتی داره؟

cyber861
27-05-2011, 00:24
کلا دخترا از بوی شیرین بیشتر خوششون میاد.

برو کاپتان بلک بزن.نتیجه اش رو بگو.(البته رو بعضی ها جواب نمیده)

آدیداس 7.5 بود.

کاپتان بلک هم 14 تومن

ریو کالکشین هم 12 تومن بود که الان شده 17 تومن.

choory
27-05-2011, 11:33
بابا این همه بو هست حالا چرا همه گیر دادن به این آنکق نوآق؟؟؟آخه این که دخترام زیاد پسند نمیکنن چرا انقد بین پسرا طرفدار داره؟؟؟من خودم به شخصه دیدم خانما از بوی ادکلن Fair Play و Team Force آدیداس که 10 تومن بیشتر قیمت ندارن ازین عطر لالیک بیشتر خوششون میاد...راستی جدیدا دیدید آدیداس یه تکونی به خودش داده و ادکلناش نسبت به ورژن قبلیشون که شیشه اش یه شکل دیگه بودند کیفیتش خیلی بهتر شده؟؟؟ روی جعبه ورژن جدید شیشه هاش نوشته:Fragrance Booster
فکر کنم همین باعث شده کیفیت کارش بالا بره...حالا اینکه اینFragrance Booster دقیقا چی هستش رو من نمیدونم.

به نظر من واقعا بوی فوق العاده ای داره.مخصوصا برای این فصل.
البته چیزی که شما میگی را من بر عکسش را تجربه کردم و دختر های خیلی زیادی را دیدم و میشناسم که از بوش خیلی خیلی خوششان میاد.

دوستانی هم که میخوان این عطر را تست کنن اما نمیخوان اون قیمت هزینه کنند میتوانند عطر magic از کمپانی jacsaf (همین عطر جییبی ها که توی هر سوپری و داروخانه ای میفروشند 3-4 تومن هم بیشتر نیست) بخرن بوش حدود 80 درصد شبیه encre noire خودمونه.
ماندگاری نسبتا خوبی هم داره.

aminjigar
27-05-2011, 14:26
البته چیزی که شما میگی را من بر عکسش را تجربه کردم و دختر های خیلی زیادی را دیدم و میشناسم که از بوش خیلی خیلی خوششان میاد.
دقیقا :27::27:، من خودم از بوش متنفرم ولی منم کاملا تجربه شما رو دارم ، نمی دونم چی جوریه !

hike
27-05-2011, 14:29

دوستانی هم که میخوان این عطر را تست کنن اما نمیخوان اون قیمت هزینه کنند میتوانند عطر magic از کمپانی jacsaf (همین عطر جییبی ها که توی هر سوپری و داروخانه ای میفروشند 3-4 تومن هم بیشتر نیست) بخرن بوش حدود 80 درصد شبیه encre noire خودمونه.
ماندگاری نسبتا خوبی هم داره.
یعنی اگر یک نفر انکق نویق اصلی و یکی ژاک ساف یا ریو کالکشن رو زده باشه شما متوجه میشید؟

پ.ن رفتم بقالی سر کوچه ژاک ساف نداشت

Amirrezaajalli
27-05-2011, 14:42
سلام!
یه Chanel n5 از فرنسه برام آوردن.خیلی تعریفش رو شنیده بودم.ولی خوشم نمیاد.اینجا قیمتش چنده بخوام بفروشم؟؟؟؟از اونجا 85یورو خریده شده!

arsenal_mmm
27-05-2011, 15:02
کلا دخترا از بوی شیرین بیشتر خوششون میاد.

برو کاپتان بلک بزن.نتیجه اش رو بگو.(البته رو بعضی ها جواب نمیده)

آدیداس 7.5 بود.

کاپتان بلک هم 14 تومن

ریو کالکشین هم 12 تومن بود که الان شده 17 تومن.

منظورت اينه كه دخترا بوي كاپيتان بلك رو خيلي ميپسندند؟؟اتفاقا من شنيدم كه دخترا عطراي گرم و تند و علي الخصوص توي زمستون ميپرستند...مثل ادكلن ادونچر ديويدوف يا شيك كارولينا هررا يا دانهيل براون

cyber861
27-05-2011, 15:14
کاپتان بلک هم تنده-هم گرمه -هم شیرینه:31:

من خودم تو زمستون میتونم تحملش کنم ولی واقعا برای تو گرما خیلی سنگینه برام.

rangeeeer
27-05-2011, 15:43
چطور میشه فهمید کدوم اسپری axe اصله؟

aminjigar
27-05-2011, 16:36
یعنی اگر یک نفر انکق نویق اصلی و یکی ژاک ساف یا ریو کالکشن رو زده باشه شما متوجه میشید؟

بوی encre noire رو میشه از اونا راحت تشخیص داد، خیالت راحت...
ولی من الان هر چی از این ادوکلن می بینم مدل فیک اون هست که بوش انصافا با اصلش مو نمیزنه (البته از نظر قیمت راحت میشه از هم تشخیصشون بدی !)

hike
27-05-2011, 17:01
بوی encre noire رو میشه از اونا راحت تشخیص داد، خیالت راحت...
ولی من الان هر چی از این ادوکلن می بینم مدل فیک اون هست که بوش انصافا با اصلش مو نمیزنه (البته از نظر قیمت راحت میشه از هم تشخیصشون بدی !)
شما بالاخره از روی بو متوجه میشید فیک است یا ظاهر فیزیکی؟ دیروز که پاساژ قائم بودم فروشنده یک برگه سیاه پلاستیکی بهم داد که درباره عطر تقلبی لالیک توسط واردکننده اش هشدار داده بود. یک کلمه قشم توش داشت. برای همین 58 میگفت که با تخفیف 54 میداد. یکی هم 48 میداد که خودش میگفت نسبت به 58 تومنی ماندگاریش کمتره ولی از نظر ظاهری هیچ فرقی ندارند

choory
27-05-2011, 17:37

پ.ن رفتم بقالی سر کوچه ژاک ساف نداشت

شما بالاخره از روی بو متوجه میشید فیک است یا ظاهر فیزیکی؟ دیروز که پاساژ قائم بودم فروشنده یک برگه سیاه پلاستیکی بهم داد که درباره عطر تقلبی لالیک توسط واردکننده اش هشدار داده بود. یک کلمه قشم توش داشت. برای همین 58 میگفت که با تخفیف 54 میداد. یکی هم 48 میداد که خودش میگفت نسبت به 58 تومنی ماندگاریش کمتره ولی از نظر ظاهری هیچ فرقی ندارند

ریو کالکشن را تجربه ای ندارم.

ژاک ساف و encre noire را هم میشه تشخیص داد البته در صورتی که خودت قبلا اصلش را استفاده کرده باشی و و الان هر دو را کنار هم تست کنی تا بتونی اصلی را تشخیص بدی.

بوی اصلی یک جور خاصی شفاف تر هست بوش.(نمیتونم این حس را چطوری بیان کنم)

البته نمیگم بوی ژاک ساف بده.همانطور که گفتم در صورتی که همزمان کنار encre noire اصل مقایسه نشه تشخیص داد که اصلی نیست.

برای اینکه هم خیالت از عطری که میخوری راحت باشه پیش فروشگاه های معروف و با سابقه برو.که معمولا توی هر شهری چند تایی هستن.
من خودم 2 دفعه خریدم.هر 2 بار هم 52 گرفتم.

aminjigar
27-05-2011, 17:47
از نظر ظاهر من که فرقی ندیدم (البته چون ادوکلن مورد علاقم نیست زیاد دقت نکردم ولی در دید کلی اصلا فرق نداره)از نظر بو هم بین مدل اصل و فیک هم فرقی ندیدم (البته موندگاریشو دیگه نمی دونم)
ولی قیمتشون زیاد فرق داره و این جوری میشه تشخیص بدی اصلو با فیک... حالا اگه یکی هم بی انصاف (:21:) باشه و فیک رو جای اصل بده دیگه .... ، در کل تنها ادوکلنی دیدم که مدل فیکش ارزش خریدو داره

javad 61
27-05-2011, 18:41
دوستان کسی تا حالا از ادکلن La Nuit De L'homme از کمپانی سنت لوران استفاده کرده.از بوش که خیلی خوشم اومد.
فقط نمیدونم به درد تابستون میخوره یا نه.اگه کسی داره در مورد ماندگاری و پخش کنندگیش توضیح بده ممنون میشم.

Roovigital
27-05-2011, 21:08
encre noire به قیمت 50 خریدم ، رایحه عالی بسیار تلخ ه و رایجه چوب آدم رو یاد جنگل و طبیعت میندازه خیلی باحاله !
ولی به نظرم موندگاریش زیاد خوب نیست در حد 2 یا 3 ساعت ، البته روی لباس بوش همچنان بعد از چندین ساعت باقیه ولی دیگه از پخش شوندگی خبری نیست.

قبلا polo سبز داشتم اونم رایحه چوب داره و یه چند تا چیز دیگه هم قاطیشه ، ولی موندگاریش عالی بود حتی بعد از شستن لباس همچنان بو داشت.

در مورد فیک لالیک باید بگم که مدل فیک رو من هم دیدم قیاقه اش شبیه لالیک هست ولی به یه اسم دیگه و دقیقا بوی لالیک رو میده به قیمت 25.

ali_khoshtip
27-05-2011, 21:42
ماندگاری encre noire تو این سایت بین 1 تا 5 ساعت گفته شده

cyber861
27-05-2011, 23:03
امروز به خاطر صحبت دوستان رفتم لالیکه ریو کالکشن رو دوباره تست کردم.به قوله دوستمون یکم اصلیش سبک تره!

من که اصلا باشون حال نمیکنم.ولی عجیب بعضی از خانم ها خوششون آمده بود با اینکه اصلی نبود.

ولی در کل من کارایه ریو رو با اینکه فیک هستن قبول دارم.خیلی کم اختلاف دارن.

من 10 ساله پیش ریو اصلی داشتم(آمریکا)الان ماله ریو کالکشین رو برای برادرم گرفتم واقعا اختلافه کمی دارن.

قیمتش هم 15 تومنه(همه مدل هاش)

خودم با سیلور سنت حال میکنم.خیلی شبیهه لالیکه ولی باحال تره.قیتش هم 21 تومنه.

Amin.M.1986
28-05-2011, 07:19
فیک با فیک فرق داره .. بعضی فیک ها بوشون فرق میکنه و بعضی همون بو رو دارند و موندگاریشون فرق داره و بعضی همون بو رو دارند و موندگاریشون هم همونه ولی بعد یک مدت بوشون تغییر میکنه .. خلاصه که نمیشه یه نسخه واسه همه ادکلن ها پیچید ...

arsenal_mmm
28-05-2011, 10:36
امروز به خاطر صحبت دوستان رفتم لالیکه ریو کالکشن رو دوباره تست کردم.به قوله دوستمون یکم اصلیش سبک تره!

من که اصلا باشون حال نمیکنم.ولی عجیب بعضی از خانم ها خوششون آمده بود با اینکه اصلی نبود.

ولی در کل من کارایه ریو رو با اینکه فیک هستن قبول دارم.خیلی کم اختلاف دارن.

من 10 ساله پیش ریو اصلی داشتم(آمریکا)الان ماله ریو کالکشین رو برای برادرم گرفتم واقعا اختلافه کمی دارن.

قیمتش هم 15 تومنه(همه مدل هاش)

خودم با سیلور سنت حال میکنم.خیلی شبیهه لالیکه ولی باحال تره.قیتش هم 21 تومنه.

براي اينكه نظرت راجع به كاراي ريو عوض بشه توصيه ميكنم كه كار كنزو شو بو كني و ببيني كه تنها هيچ شباهتي به اصل نداره بلكه يك بو مزخرف ضايعي داره كه بوي عطر مشهدي به نظرم ازش بهتره...بابا اين ريو ممكنه چند تا كارش خوب باشه اما تك و توك هستند..فكر نكنيد همه كاراش واقعا خوبن و عين اصلي هستند..كاراي خوبشو من فقط Woodو Rc ميدونم

hike
28-05-2011, 10:59
می تونیم اینطور نتیجه بگیریم که غیر ممکنه بوی عطر بدل همانند نسخه اصلیش باشه و یک نفر که هر دو رو بو کرده باشه متوجه تفاوت میشه. فکر کنم از عوامل خز شدن عطرها حداقل در ایران این نسخه های شبیه اصل باشه

cyber861
28-05-2011, 11:45
براي اينكه نظرت راجع به كاراي ريو عوض بشه توصيه ميكنم كه كار كنزو شو بو كني و ببيني كه تنها هيچ شباهتي به اصل نداره بلكه يك بو مزخرف ضايعي داره كه بوي عطر مشهدي به نظرم ازش بهتره...بابا اين ريو ممكنه چند تا كارش خوب باشه اما تك و توك هستند..فكر نكنيد همه كاراش واقعا خوبن و عين اصلي هستند..كاراي خوبشو من فقط Woodو Rc ميدونم

من کنزوشو انصافا بو نکردم ولی کلا از خوده کنزو هم خوشم نمیاد چون بوی عطر گرمی میده.

hike
28-05-2011, 12:17
نظرتون راجع به قیمتهای این سایت چیه.

hossein6599
28-05-2011, 15:44
با سلام دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:20:
امروز متوجه شدم ریوکالکشن کپی دلچه گابانا د وان رو زده . میخواستم بدونم شما اطلاعی از کیفیت و مشابهت دقیقا همین ادکلن با اصلیش دارید یا نه؟
سوال دیگه:برای تابستون عطر خنک میخوام برای من جدید بودن یا تک بودن رایحه مهم نیست بلکه میخوام خوشبو باشه وپخش بو همین.
گیر کردم بین مدلهای دیویدف و ورساچه آبی و ...نظر شما چیه؟(قیمت تا 50)
ممنون
:31:
راستی نظرتون راجع به cold اصلی چیه؟ قیمتش 16 17 تومنه توی این سایتهای اینترنتی فروش ایرانی کسی ندیدتش؟

hike
28-05-2011, 19:48
والا بوش گرم هست و تلخ ،به من که اصلا حال نداد :2: ولی باید ببینی خودت باهاش حال می کنی یا نه (البته یادمه یه زمانی خوب فروش می رفت)
من این ادو کلن رو دارم و یه ساله خریدم و تقریبا پره هنوز :31:مونگاریش به نظرم خوب بود،شاید به خاطر این بود که من خیلی ازش بدم می یومد و کم ترین شدت بوی اونو حس می کردم :2::2::2:
بین kouros و encre noire کدوم بنظرت بهتر اومد؟ این kouros رو تقریبا بیشتر امریکایی هایی که در basenote رویو نوشتن میگن بوی مرتبط با توالت عمومی و ادرار میده .مثل اینکه بوگیری که تو ابریزگاههای توالت عمومیهای امریکا میگذارند بوش شبیه kouros است.

arsenal_mmm
28-05-2011, 20:51
میگم قضیه این عطر کاپتان بلک چیه؟؟؟کی تولید کرده؟؟ از کجا اومده و ساخت کجاست؟؟؟بوی سیگار میده؟؟؟من میخوام محض امتحان بگیرم اما کلا چون به بوی سیگار حساسیت دارم و ازش بدم میاد گفتم اگه کسی میدونه که این ادکلن بوی سیگار میده نگیرم...اون وقت فرق این با ادکلن سیگار که بعضی جاها میفروشن چیه؟؟

arsenal_mmm
28-05-2011, 20:56
درباره عطرای ریو کالکشن توصیه میکنم قبل گرفتن برید تستر 15 میلش رو بگیرید تا یه وقت نره تو پاچه تون...من که در مورد کنزو تسترشو گرفتم و خوشبختانه خطر این که بندازن تو پاچه ام رو از سر گذروندم...از نظر من فقط کارWood و Rc که معادل عطر CH کارولینا هررا است ارزش خریدن دارن.به نظرم آدم ادکلن ارزون اوریجینال مثل آدیداس بخره بهتره از این که ادکلن تقلبی یل کپی شده از روی یک کار خارجی رو بخره..من اغلب دیدم آخرش همه کسایی که کلی پول بابت کار تقلبی دادن حساب کتاب کردن و به این نتیجه رسیدن که اگه کل پولی رو که برای کارای تقلبی دادن برای یک کار 100 میل اریجینال میدادن بیشتر حالشو برده بودند تا اینکه 3 4 تا ادکلن تقلبی به خودشون بزنند.

hossein6599
28-05-2011, 21:23
سوال دیگه:برای تابستون عطر خنک میخوام برای من جدید بودن یا تک بودن رایحه مهم نیست بلکه میخوام خوشبو باشه وپخش بو همین.
ممنون

راستی نظرتون راجع به cold اصلی چیه؟ قیمتش 16 17 تومنه توی این سایتهای اینترنتی فروش ایرانی کسی ندیدتش؟

بابا یه نظری بدین دیگه:19:

cyber861
28-05-2011, 21:30
میگم قضیه این عطر کاپتان بلک چیه؟؟؟کی تولید کرده؟؟ از کجا اومده و ساخت کجاست؟؟؟بوی سیگار میده؟؟؟من میخوام محض امتحان بگیرم اما کلا چون به بوی سیگار حساسیت دارم و ازش بدم میاد گفتم اگه کسی میدونه که این ادکلن بوی سیگار میده نگیرم...اون وقت فرق این با ادکلن سیگار که بعضی جاها میفروشن چیه؟؟

کاپتان بلک بوی سیگاره کاپتان بلک رو میده و توتونش.که بوی اصلیش بوی قهوه میده.

دیگه نمیدونم از کجا اومده:31:

reza_khoshtip
28-05-2011, 22:03
ممنون

بابا یه نظری بدین دیگه:19:

دوست عزیز Dolce & Gabbana Light Blue رو هم تست کن حتما ازش خوشت میاد

aminjigar
29-05-2011, 09:08
بین kouros و encre noire کدوم بنظرت بهتر اومد؟ این kouros رو تقریبا بیشتر امریکایی هایی که در basenote رویو نوشتن میگن بوی مرتبط با توالت عمومی و ادرار میده .مثل اینکه بوگیری که تو ابریزگاههای توالت عمومیهای امریکا میگذارند بوش شبیه kouros است.

:27::27::27:،encre noire خیلی بهتره ، kouros بوی خوبی نداره (من که هر موقع بوش می کردم سرگیجه می گرفتم) واقعا نمی دونم با چه جور سلیقه ای جور در می یاد، چون چند باری که استفاده کردم همه دور و وریام هم مثله اینکه خوششون نمی یومد ... اصلا نمیشه بوشو توصیف کرد برو بوش کن
من متاسفانه از اینترنت خریده بودمش و بو نکرده بودم قبلا اونو و واسه همین رفش تو پاچم...

cyber861
29-05-2011, 15:05
دوستان سعی کنید بوهایه جدید کشف کنید و در مورده رایحه هایی که استفاده شده توش یک ریویو بدین که بقیه هم

به فیض برسن.

متاسفانه اینجا زیاد تستر ندارن.:41:

مثلا من هنوز champion ماله شرکت دیویداف رو ندیدم که تست کنم.

یکی از ادکلن هایی که برای فصل گرم خوبه blue label هست که ماله شرکت Givenchy هست.ماندگاری نسبتا خوبی داره.بویه مرکبات میده(ترش و خنک)

بیژن بلک و آنتونیو باندراس بلک تقریبا یک ته بو دارن و هر دو هم پخش کنندگی خوب و ماندگاری خوبی دارن.بیشتر برای بعدظهر و شب قابل استفاده هستن و بیشتر مجلسی محسوب میشن.

arsenal_mmm
29-05-2011, 20:30
از بین ادکلنای فراری یا بربری کسی چیز خوب امتحان نکرده؟؟؟راستی من 24 رو امتحان کردم خیلی تند شیرین و آبنباتیه و تو مایه های ادکلنای قدیمیه که سر درد میاره...دخترا کلی باهاش حال کردن اما خودم نه..ولی بوش ته موندگاریه..یعنی موندگاری در حد غیر قابل باور..برای اینکه قدرت بوش رو ببینید روی کاغذ تستش کنید و بذارید وسط 6 یا 7 تا کاغذ تستر دیگه که روشون عطرای مختلفو زدید..اون وقت میبینید که در عرض چند دقیقه بوی ادکلن 24 بر همه شون غلبه میکنه و همه کاغذا بوی 24 میدن..من اینو خودم امتحان کردم..

hike
29-05-2011, 20:58
من امروز رفتم مغازه بزرگ سفیر در پاساژ گلستان. 80 درصد عطرها تستر داره. بیشتر برای kouros رفتم که اتفاقا داشت و روی شیشه اش هم نوشته بود تستر. اولین عطری که تست زدم همین بود. اولش نمیدونستم باید خوشم بیاد یا نه.ولی در مقایسه با اونای دیگه نسبتا خوشم اومد.

حدود 5-6 مدل هم در طی نزدیک به 20 دقیقه تست زدم.مثل kouros body, azzaro pour homme ,encre noire ,drakkar noir و چندتا دیگه

بیشتر قیمتهاش متاسفانه بالاست.(بعضیهاش مناسبه) 50 میل kouros را از 100 میل جاهای دیگه گرانتر میداد. یعنی 50 . که فکر میکردم قیمت 100 میل است و میخواستم بخرم.(قائم احتمالا بتونم 40 بگیرم).البته تو رودربایستی هم کمی گیر کرده بودم که بگیرم یا نه . 100 میل encre noire رو هم 68 میداد.

همانطور که قبلا گفتم 2-3 روز پیش یک ادو پرفیوم به اسم بلکبری تست زدم که بوی بسیار تلخ و وحشیی داشت میشه گفت همین بوی encre noire منتها باشدت خیلی بیشتر که هر موقع دستم رو بو میکردم چهره ام در هم میشد. فردا اگر رفتم قائم اسم دقیقشو می پرسم. قیمت 33 که میشه اینو جای encre noire درنظرداشت. برای حالگیری طرف مقابل جون میده.مخلوط جوهر و وتیور و زهرمار کبرا باید باشه.

متاسفانه تعریفی از بوها نمیتونم بکنم. چون بوهای اصلی رو نمیشناسم که چی هستند. مثلا نعناع هندی یا مشک یا درخت سرو یا وانیل یا گیاه وتیور یا انواع گلها و صندل و توتون و چرم و... که تشخیص اینها مستلزم اشنایی قبلیه.
در هرصورت احتمالا این کوروس رو بگیرم..

cyber861
29-05-2011, 21:51
من دراکار رو داشتم.یکم تنده ولی وقتی میمونه خیلی خوشبو میشه.من خوشم میامد ازش.البته الان چند سالی

هست که تو بازار ندیدم ازش.

باربری لندن هم تست زدم .از بوش خوشم اومد با حالی داشت.ولی موندگاریش رو پوستم جالب نبود.

wood (آبی بود انگار)هم اون دفعه تست کردم.بوش میشه گفت شیرینه و مثله این استاد شیبابا ها بود:27:

کارلوس مایا هم که جز ادکلن های ارزون حساب میشه یه مدلش رو تست زدم یاده آدیداس افتادم.

ژیلت هم تست زدم دقیقا کپیه آدبداس بود.(البته قیمتش هم شباهت داشت)

هرمس ریو رو هم خودم دارم.بوی تلخه خاصی داره.خوشم آمد دقیقا بویه اصلیشو میده(یکم تیز تره-تشخیصش کاره

هر کسی نیست.)

هوگو XY هم تست کردم.بوش مثله همون hugo معمولی هست با این تفاوت که یکم جوندار تره.(من که از همون

معمولیش بیشتر خوشم میاد.)

Boss Bottled Night by Hugo Boss هم تست کردم.ته بویی شبیهه فارنهایت داره و خیلی خوشبو هست ولی

موندگاری تعطیل

فارنهایت ابسولوت هم تست زدم که موندگاریش خوب بود ولی به خاطر تلخیش خوشم نیامد.

یه زمانی چوپ قرمز داشتم.واقعا عالی بود.یه بوی شیرین داشت که هنوز دوسش دارم.ولی رفتم باز یکی بگیرم که

دیدم با اینکه میگفت اصله ولی اون بو نبود.یکم تیزی توش بود.

جوپ گو هم تست زدم که اصلا خوشم نیامد.بویه عطر گرمی میداد.
اگه چیزی یادم اومد بازم می عرضم:10:

kavehj4488
29-05-2011, 22:07
سلام . من دنبال يه عطر خنك ميگردم.
بوي 212 men توجهمو جلب كرده. اما به خاطر ماندگاري پايينش نميخوام.
اگه عطرخنك با ماندگاري خوب تا 50 سراغ داريد بگيد.
در ضمن يه راحي بگيد كه بشه عطر تقلبي رو از اصلي تشخيص داد.
نظرتون رو راجه به عطر Sultana بگيد... هموني كه مايع طلايي و در آبي داره...
ممنون

Gilopa
30-05-2011, 14:35
encre noire رو هم 68 میداد

encre noire در بالاترین قیمت نباید از 56 تجاوز کنه .

hossein6599
30-05-2011, 14:39
دوستان یک عطر مناسب تابستان که رایحه بسیار عالی و پخش بوی عالی(موندگاری مهم نیست) خلاصه اکثرا بپسندش رو بهم معرفی میکنید؟(قیمتش مهم نیست)
البته یکی از دوستان بهم دلچه گابانا لایت بلو رو پیشنهاد کرده ولی من چون بوی زنونش رو استشمام کردم واصلا خوشم نیومد یکم میترسم در این مورد هم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه

hike
30-05-2011, 18:16
امروز THIERRY MUGLER A*MEN / ANGEL MEN رو تست زدم که خوشم نیامد. بنظرم بوی شیرین و گرمی داشتند.چیز خاصی بنظرم نبودند. قیمتهای تندیس 72 بود که جاهای دیگه حتما ارزانتر هستند.

میخواستم kouros بگیرم .که قیمت 100 میلش 48 بود در قائم. ولی گفتم دست نگه دارم
یکبار دیگه هم black berry pour homme رو تست زدم. جالبه می گفت تولید کننده این عطر همان سازنده موبایلهای بلک بری است!
منو میگی دهنم باز مونده بود .منکه چیزی راجع بهش پیدا نکردم. با بوکردن این، encre noire اون جذابیت اولیه رو برام نداره.

befermatooo
30-05-2011, 18:24
بنظرم سینگل مشکی گزینه خوبیه ، بوش تو تار و پود لباس رخته می کنه لامسب :دی

فقط ارزونه . 4 تومن :دی

hossein6599
30-05-2011, 19:34
امروز THIERRY MUGLER A*MEN / ANGEL MEN رو تست زدم که خوشم نیامد. بنظرم بوی شیرین و گرمی داشتند.چیز خاصی بنظرم نبودند. قیمتهای تندیس 72 بود که جاهای دیگه حتما ارزانتر هستند.

میخواستم kouros بگیرم .که قیمت 100 میلش 48 بود در قائم. ولی گفتم دست نگه دارم
یکبار دیگه هم black berry pour homme رو تست زدم. جالبه می گفت تولید کننده این عطر همان سازنده موبایلهای بلک بری است!
منو میگی دهنم باز مونده بود .منکه چیزی راجع بهش پیدا نکردم. با بوکردن این، encre noire اون جذابیت اولیه رو برام نداره.

ولی اگه کاری به فراگیر شدن انکر نویر نداشته باشیم به نظرم ماندگاری و بو وپخشش عالیه حیف که الان فصل گرما در قم شروع شده ودنبال عطر سردم حیف:20:

Amin.M.1986
31-05-2011, 06:16
دوستان یک عطر مناسب تابستان که رایحه بسیار عالی و پخش بوی عالی(موندگاری مهم نیست) خلاصه اکثرا بپسندش رو بهم معرفی میکنید؟(قیمتش مهم نیست)
البته یکی از دوستان بهم دلچه گابانا لایت بلو رو پیشنهاد کرده ولی من چون بوی زنونش رو استشمام کردم واصلا خوشم نیومد یکم میترسم در این مورد هم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه
موندگاری مهمترین چیزه .. شما تو خونه ادکلن بزن بعد میری مهمونی میبینی هیچ بویی نمونده!!! موندگاری کم ولی بوی خوب و پخش خوب به نظرم جیو هست.. ولی بالای 2 ساعت رو بوش نمیتونی حساب کنی

hike
31-05-2011, 08:55
بنظرم سینگل مشکی گزینه خوبیه ، بوش تو تار و پود لباس رخته می کنه لامسب :دی

فقط ارزونه . 4 تومن :دی
چی هست این سینگل مشکی.. لینکی داری؟

hossein6599
31-05-2011, 11:46
موندگاری مهمترین چیزه .. شما تو خونه ادکلن بزن بعد میری مهمونی میبینی هیچ بویی نمونده!!! موندگاری کم ولی بوی خوب و پخش خوب به نظرم جیو هست.. ولی بالای 2 ساعت رو بوش نمیتونی حساب کنی
امین جان من جیو دارم اما پخش بو افتضاحه یعنی خیلی بده ولی نمیدونم اصلی هست یا نه آخه دو سال پیش خریدم 45 صد میلش رو در حالی که الان صد میلش 70 دلاره تو خارج حالا نمیدونم جدیدا قیمتش اینهمه بالا رفته یا قبلا هم بالا بوده ولی از نظر قیافه اصلی میزنه حالا نمیدونم از کجا بفهمم اصلی هست یا نه:41:
راستی دوستان اگر کسی جیویی داره که صددرصد میدونه اصلیه که تا حالا مصرف میکرده و تهش ده بیست میلی مونده رو دست دوم خریدارم:20:
در ضمن اصلا به عنوان یک پیشنهاد به نظرم هر کسی که عطریو مدتیه که استفاده میکرده وحالا ازش خسته شده و مثلا نصفش مصرف شده مونده تو کمد ومصرف نمیشه رو بیاد اینجا اعلام کنه تا دیگران بخرن یک راه ارزون برای داشتن عطرهای گرون:31:

MOHAMMAD2010
31-05-2011, 12:02
ادکنی که بوش مثل encre noire باشه و ارزون تر باشه چیه ؟

hossein6599
31-05-2011, 12:27

هم ریو کالکشن شبیهش زده هم ژکساف به اسم مجیک

hike
31-05-2011, 13:20
ادو پرفیوم بلک بری رو هم میتونی امتحان کنی . بوی خیلی تلخی داره . بعد از نزدیک به 24 ساعت و یکبار دوش گرفتن بوش هنوز روی پوسته. 33 تومن.

Roovigital
31-05-2011, 17:12
encre noire به قیمت 50 خریدم ، رایحه عالی بسیار تلخ ه و رایجه چوب آدم رو یاد جنگل و طبیعت میندازه خیلی باحاله !
ولی به نظرم موندگاریش زیاد خوب نیست در حد 2 یا 3 ساعت ، البته روی لباس بوش همچنان بعد از چندین ساعت باقیه ولی دیگه از پخش شوندگی خبری نیست.

قبلا polo سبز داشتم اونم رایحه چوب داره و یه چند تا چیز دیگه هم قاطیشه ، ولی موندگاریش عالی بود حتی بعد از شستن لباس همچنان بو داشت.

در مورد فیک لالیک باید بگم که مدل فیک رو من هم دیدم قیاقه اش شبیه لالیک هست ولی به یه اسم دیگه و دقیقا بوی لالیک رو میده به قیمت 25.
اصلاح میشود بعد از 3 روز بو همچنان روی لباس میمونه؟!!

MOHAMMAD2010
31-05-2011, 22:57
هم ریو کالکشن شبیهش زده هم ژکساف به اسم مجیک

میشه اسم انگلیسی و قیمت هاشون رو هم بزاری ؟

ادو پرفیوم بلک بری رو هم میتونی امتحان کنی . بوی خیلی تلخی داره . بعد از نزدیک به 24 ساعت و یکبار دوش گرفتن بوش هنوز روی پوسته. 33 تومن.

واقعیت این یه خورده گرونه :41: ارزون تر نیست ؟

hike
01-06-2011, 10:30
من دیشب میخواستم kouros رو از قائم بخرم که یکی از فروشنده ها گفت اگر داره 48 میده اصل نیست . سایتهای خارجی هم که می بینم 100 میل رو حدود 60 دلار دارن میدن...

aminjigar
01-06-2011, 10:57
من دیشب میخواستم kouros رو از قائم بخرم که یکی از فروشنده ها گفت اگر داره 48 میده اصل نیست . سایتهای خارجی هم که می بینم 100 میل رو حدود 60 دلار دارن میدن...

من یکی دوسال پیش 57 تومن 100 میلشو خریدم ...
خدمت دوستان بگم بوی تلخی داره و کسانی که که از این جور ادوکلن ها خوششون می یاد می تونن امتحان کنن یعنی یه ادوکلن کاملا مردونه به حساب می یاد ...

hike
01-06-2011, 11:00
راستی اینم دیروز برای یک خانم خریدیم 2010 Ambar Jesus Del Pozo for women

بوی fresh ی داره و برای تابستان فکر کنم خوبه . البته بعد از 10 تا عطر تست کردن دیگه قوه بویایی جواب نمی داد. این اخری بود .100 میل 60 تومن تندیس

hike
01-06-2011, 17:22
قبلا یک صحبتی شده بود که عطرهای ارزان قیمت معمولا نسخه جعلی ندارند به این دلیل که برای جاعلان صرف نمی کنه. ولی من امروز 3 سری مالیزیا جعلی در بساط یک دستفروش دیدم. همه عطرهاش البته جعلی بود.

Gilopa
01-06-2011, 17:41
بچه ها انصافا الان که هوا گرمتر شده تازه میفهمم شانل آلور اسپورت چه ادکلنیه .. هر جا میرم ازش تعریف میکنند انصافا نظرم عوض شد و الان میگم قیمتش به بوش و موندگاریش می ارزه

حالا یه سوال : میشه دوستان یه مقایسه بین آلور اسپرت و Ck 1 انجام بدند ؟ از لحاظ قیمتی که خیلی فرق دارند بو و ماندگاری چی ؟ علاقه مند شدم ck1 رو بخرم

Roovigital
01-06-2011, 20:45
بچه ها انصافا الان که هوا گرمتر شده تازه میفهمم شانل آلور اسپورت چه ادکلنیه .. هر جا میرم ازش تعریف میکنند انصافا نظرم عوض شد و الان میگم قیمتش به بوش و موندگاریش می ارزه

حالا یه سوال : میشه دوستان یه مقایسه بین آلور اسپرت و Ck 1 انجام بدند ؟ از لحاظ قیمتی که خیلی فرق دارند بو و ماندگاری چی ؟ علاقه مند شدم ck1 رو بخرم
دقیقا!!!

قبلا گفته بودم که یه دونه شانل آلور اسپورت داشتم از بوش خوشم نیومده بود (زمستون بود) دادم به داداشم.
امروز رفته بودم خونه دیدم داداشم یه ادکلنی زده که هر جا میره دوست دارم دنبالش برم.
گفتم این ادکلن چیه زدی ؟
در کمال تعجب گفت همون ادکلنی که خودم بهش دادم؟؟!!

cyber861
02-06-2011, 10:52
پس اینجوری بوده:27:یکی از دوستام شانل آلور اسپرت میزد به نظرم خیلی خوشبو بود.بعد که رفتم بخرم یارو تستر رو که آورد تست

کردم اصلا اون بو نبود.فکر کردم تقلبیه.بعد یه جا دیگه هم که به اصل بودنش اطمینان داشتم تست کردم بازم همون بود و خوشم

نیامد.پیشه خودم فکر میکردم که حتما این دوستم یه چیزه دیگه میزده مارو سره کار گذاشته.حالا که دوستان اینجور میگن دوباره هوس

کردم برم بگیرم ولی خدا رو شکر فلوس لا موجود:31:

Amin.M.1986
03-06-2011, 12:46

ck1 ادکلن عجیبیه!! اولش که تست میکنی بدت میاد.. من هایلند بو کردم خوشم نیومد... با یکی از دوستان بودم.. ایشون هم بو کرد گفت سردرد میاره... من هم نخریدم و یک ادکلن دیگه گرفتم. ولی 2 هفته بعد خریدمش و زدم به خودم زیاد حال نکردم ولی واسه تست به کیفم زده بودم و بعد یک روز بو کردم دیدم چه خوش بو هست... خلاصه مطلب این که حجم زیاد بویی که داره خوش آیند نیست ولی حجم کم بوش خیلی خوش آیند هست... یعنی اگه اولش بزنی به خودت خوشت نمیاد و یکم بگذره بوش دوست داشتنی میشه.. پخش کنندگیش متوسط به بالاست و ماندگاریش خیلی زیاد نیست اما متوسط به بالاست.. بالای 24 ساعت موندگاری داره ولی دیگه بی جون میشه.. تا 3-4 ساعت هم خوب جون و حال داره.. یک خوبی هم که داره u n i s e x هست ( مردونه و زنونه نداره.).. و اگه تو خونه باشه همه میتونن استفاده کنند

hummer_1990
03-06-2011, 19:51
خيلي از تويلت ها هستن كه موقع تست بوي بدي ميدن ولي وقتي لايت ميشن رايحشون ١٨٠ درجه تغيير ميكنه و عالي ميشن و البته برعكسش هم صادقه در مورد اول ميشه ديويداف زينو رو مثال زد كه موقع تست بوي صابون برگردون ميده ولي وقتي بوش لايت ميشه آدم مست بوش ميشه

hummer_1990
03-06-2011, 20:04
فصل استفاده از عطر هم خيلي مهمه از هر عطري در هر فصلي نبايد استفاده كرد براي مثال تويلت ورساچه صورتي كه رايحه سرد و خنكي داره در فصل زمستون
حس خوبي به آدم نميده و تو ذوق ميزنه ولي در فصل تابستون به آدم حس آرامش و سبكي ميده و لذت بخشه خلاصه هميشه بايد از عطر متضاد فصل استفاده كرد مگر اينكه عطر رايحه خاصي داشته باشه كه در هر فصلي قابل استفاده باشه كه اكثر رايحه هاي اسپرت از اين دسته هستن

javad 61
05-06-2011, 15:33
دوستان من قصد خرید ادکلن Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme دارم.کسی از این ادکلن داشته منو راهنمایی کنه.خیلی فوری چون سه شنبه قصد خرید دارم.

aminjigar
05-06-2011, 16:40
دوستان من قصد خرید ادکلن Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme دارم.کسی از این ادکلن داشته منو راهنمایی کنه.خیلی فوری چون سه شنبه قصد خرید دارم.

این ادوکلن یه ادوکلن مجلسی و تا حدی رسمی هست (بوش تلخه اما نه خیلی زیاد یه سطح از Encre noire پایین تره تو تلخی) البته بوی تندی نداره ... والا من اینو خودم ندارم ولی قبلا یه تستی زدمش... راستی پخش بوی خیلی خوبی هم داره :8:، در کل اگه ادوکلن یکم تلخ دوست داری کاره جالبیه

mokafati
05-06-2011, 16:46
با سلام دوستان اگه مقدوره یک ادکلن معرفی کنید که سردرد نشم قبلا داداشم داشت یادم رفت چی بود:31:

jsaleh11
05-06-2011, 18:01
با سلام
من این ادکلن رو پارسال خریدم و ازش خیلی راضیم . بوی بسیار پیچیده ای داره و با موندن بهتر و ملایمتر میشه. اولش یکم تند به نظر میاد ولی بعد از 10 دقیقه محشر میشه. در کل برای مجالس رسمی مناسبه. فقط سعی کن ادو پرفیوم بخری چون ماندگاری و پخش بوش خیلی بیشتره

arsenal_mmm
05-06-2011, 21:45
با سلام دوستان اگه مقدوره یک ادکلن معرفی کنید که سردرد نشم قبلا داداشم داشت یادم رفت چی بود:31:

بهترین ادکلن برای اینکه سر درد نشی ادکلن CK MAN هستش...بوی خیلی ملایم و خوبی داره که اصلا آدمو اذیت نمیکنه ..ادکلن خیلی خوبی هم هست که فکر کنم حدود 50 تا 60 تومن قیمتش باشه.

cyber861
05-06-2011, 23:12
نظرتون راجع به کلوین کلین euphoria چیه؟

یکی از آشنایان میگه اینو از دبی برام آوردن! اما من زنونشو میخواستم این مردونشه!بگذریم...
میگه 100 میله...گفت این عطرشه نه ادکلن!
حالا قیمت اصلش چنده؟
سرچ کردم دیدم یه مدل نیست.اسم دقیقشو نمیدونم.بگید اگه میارزه زنگ بزنم بپرسم اسم دقیقشو...

80 تومن!

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

تو اینجا قیمت همشون زیر 80 هست! اینا ادکلنشن یا اون گرون میده؟!

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

یکیم گفت بوی تنباکو میده.اگه کمکی میکنه که تشخیص بدید چیه!

متاسفانه ایفوریا مردونش که موندگاری خوبی نداره.حالا زنونش رو نمیدونم.این قیمت هم نمیارزه!

hike
06-06-2011, 08:56

یکی از آشنایان میگه اینو از دبی برام آوردن! اما من زنونشو میخواستم این مردونشه!بگذریم...
حالا قیمت اصلش چنده؟
سرچ کردم دیدم یه مدل نیست.اسم دقیقشو نمیدونم.بگید اگه میارزه زنگ بزنم بپرسم اسم دقیقشو...

80 تومن!

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

تو اینجا قیمت همشون زیر 80 هست! اینا ادکلنشن یا اون گرون میده؟!

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

امازون که 58 دلار میده.
ا
اینم همون 59 میده

ممکنه 80 تومن قیمت فروش مغازه در ایران باشه. بخصوص اونایی که تست میدن قیمتهاشون بالاتره که بنظرم تا حدی منصفانه هم است. 20 مدل تست میزنی یکی رو انتخاب میکنی. ولی فروشگاه انلاین این امکان رو ندارن.
بهرحال ایشون باید ارزانتر حساب کنه چون مسافری اورده

hossein6599
06-06-2011, 12:47
بهترین ادکلن برای اینکه سر درد نشی ادکلن CK MAN هستش...بوی خیلی ملایم و خوبی داره که اصلا آدمو اذیت نمیکنه ..ادکلن خیلی خوبی هم هست که فکر کنم حدود 50 تا 60 تومن قیمتش باشه.

دوست من برای استفاده تابستانه چطوره؟
پخش بوش چی ؟بالاست؟

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

من تعریف این رو شنیدم ولی هرکی تعریف کرده بود خیلی حال کرده بود حالا شما اگه خریدی بیا اینجا نظر خودت و عکس العمل دیگران رو بگو:20:

pour-homme
06-06-2011, 13:13

حالا قیمت اصلش چنده؟

80 تومن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو اینجا قیمت همشون زیر 80 هست! اینا ادکلنشن یا اون گرون میده؟!

من مردونش را تست زدم موندگاریش حدود 3 ساعت هست رو پوست من بیشتر نمود(یدونه بیشتر اسپری نکرده بودم شاید بیشتر بزنید بهتر بمونه)
به نظر من مردونش بوی صابون میده در کل بوی خنک ملایمی داره ولی عطری نیست که بگیرمش
تا اونجایی که من میدونم نه ادگلن داره نه ادپرفیوم فقط ادتویلت هستش