PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

cyber861
19-07-2012, 09:33
متاسفانه چاره فقط کلینیک رو داره.فروشنده ها میگن D & G یا CK دیگه نمیاد و هر چی تو بازار هست از قبل مونده.

یه زنگ به پرفیوم شاپینگ بزن ببین داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فروشنده های حرف مفت زیاد میزنن.اگه بخوای اونجوری حساب کنی 90 درصد ادکلن ها از قدیم هستن.تو همه دنیا ملت دنبال چیز جدید هستن ولی متاسفانه تو ایران برعکسه.آخه هر سری که میاد کیفیتش میاد پایینتر یا تقلبیش

هم میاد.نمونه اش رفتم لاستیک بخرم بعد میشلن تولید 2007 1 حلقه اش قیمتش اندازه دو حلقه 2011 اش هست.دیگه آدم چی بگه؟

mostafa_360
19-07-2012, 10:25
یه زنگ به پرفیوم شاپینگ بزن ببین داره؟

فروشنده های حرف مفت زیاد میزنن.اگه بخوای اونجوری حساب کنی 90 درصد ادکلن ها از قدیم هستن.تو همه دنیا ملت دنبال چیز جدید هستن ولی متاسفانه تو ایران برعکسه.آخه هر سری که میاد کیفیتش میاد پایینتر یا تقلبیش

هم میاد.نمونه اش رفتم لاستیک بخرم بعد میشلن تولید 2007 1 حلقه اش قیمتش اندازه دو حلقه 2011 اش هست.دیگه آدم چی بگه؟
دوست عزیز این سایتی که معرفی کردی معتبر هست؟؟تا به حال ازش خرید اینترنتی داشتید؟؟

cyber861
19-07-2012, 10:50
دوست عزیز این سایتی که معرفی کردی معتبر هست؟؟تا به حال ازش خرید اینترنتی داشتید؟؟

بله مطمئن هست.فقط قیمتاش عوض شده.باید زنگ بزنی قیمت جدید بگیری.

armin_punisher6
19-07-2012, 11:25
بچه ها نظرتون راجع به Lanvin چیه؟قیمت 100 میلش حدود 30 تومانه فکر کنم.قیمت دقیقش رو کسی داره؟
5 سال پیش استفاده کرده بودم خوب بود.هنوز اون کیفیت رو داره؟

f.t.g
19-07-2012, 13:17
بچه ها نظرتون راجع به Lanvin چیه؟قیمت 100 میلش حدود 30 تومانه فکر کنم.قیمت دقیقش رو کسی داره؟
5 سال پیش استفاده کرده بودم خوب بود.هنوز اون کیفیت رو داره؟

کدام مدل؟

از کجا قیمت گرفتید؟

armin_punisher6
19-07-2012, 13:54
کدام مدل؟

از کجا قیمت گرفتید؟
oxygene

m2r164
19-07-2012, 14:18

بچه ها سایت بالا معتبر هست؟؟؟
قیمت هاش چطوره؟؟؟؟
چند سایت میشه معرفی کنین که بشه روشون حساب باز کرد

در ضمن در تهران جایی که بشه تست کرد و راحت انتخاب کرد و قیمت هاش الکی بالا نباشه و اصل باشه جایی سراغ دارین؟؟؟
من خودم اکثرا از هایلند می خرم می خوام بدونم جایی دیگه هست؟؟
در ضمن من عاشق بو چوب هستم
با تشکر از راهنمایی دوستان

f.t.g
19-07-2012, 14:51
oxygene

این که 100 میلش 41 زده!

شما 50 میلشو دیدی!

MOHAMMAD2010
19-07-2012, 15:07
یه سوال :
امکان داره بریم تو مغازه ای و تستر عطری رو بزنیم و موندگاری خوبی داشته باشه ولی عطر اصلی رو که خردیدم اون موندگاری رو نداشته باشه و تقلبی باشه ؟

f.t.g
19-07-2012, 15:09
یه سوال :
امکان داره بریم تو مغازه ای و تستر عطری رو بزنیم و موندگاری خوبی داشته باشه ولی عطر اصلی رو که خردیدم اون موندگاری رو نداشته باشه و تقلبی باشه ؟

بسیار امکان داره! چیزیکه زیاد پیدا میشه جنس تقلبی هست

f.t.g
19-07-2012, 15:13

قیمت هاش چطوره؟؟؟؟

در ضمن در تهران جایی که بشه تست کرد و راحت انتخاب کرد و قیمت هاش الکی بالا نباشه و اصل باشه جایی سراغ دارین؟؟؟

سعی کنید حضوری خرید کنید.

سایتهای باسابقه بهتر از این هم وجود دارند

m2r164
19-07-2012, 15:16
سعی کنید حضوری خرید کنید.

سایتهای باسابقه بهتر از این هم وجود دارند

با تشکر
اما فروشگاه معرفی نکردید؟؟؟
که بشه راحت تر تست کرد و قیمت منصفانه داشته باشه و اصل باشه
با تشکر

f.t.g
19-07-2012, 15:41
با تشکر
اما فروشگاه معرفی نکردید؟؟؟
که بشه راحت تر تست کرد و قیمت منصفانه داشته باشه و اصل باشه
با تشکر

شرمنده
چون من تهران نیستم

masoud8
19-07-2012, 19:10
سلام خدمت اساتید عطار
دوستان یک سرنخ بدید برای خرید از مشهد از کجا بهتره و عطر و ادکلن هاش مطمئنه؟
اگر فروشگاه اینترنتی قتبل اعتمادی هم هست معرفی بفرمایید لطفا
با سپاس...

mary83
19-07-2012, 22:00
سلام خدمت اساتید عطار
دوستان یک سرنخ بدید برای خرید از مشهد از کجا بهتره و عطر و ادکلن هاش مطمئنه؟
اگر فروشگاه اینترنتی قتبل اعتمادی هم هست معرفی بفرمایید لطفا
با سپاس...
مشهد : خانه عطر بلوار ملک آباد
سفیر (گرون فروش :| یه 10 ت بالاتر می ده همه چیو ) ریس :دی اسم خیابونش یادم نیس
همین دوتا رو یادمه :دی

Abbas.V
19-07-2012, 22:27

خانه عطر اصل کاراش ؟قیمتاش خوبه ؟

ریس هم که به خیابون فرهاد بلوار سجاد میگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud8
20-07-2012, 01:01
ممنون
بازم غنیمته همین دوتا!:12: اما بیشتر فکر کنین شاید جای دیگه ای هم یادتون اومد:27: :31:
پس سفیر رو بیخیال می شیم(کلا 20-25چوب می خوام هزینه کنم:20:-البته برای دفعه اول)
اون خانه عطر چجور جاییه؟ مطمئنه؟ عطر و ادکلن هاش اصل هستن ؟!:9:

mary83
20-07-2012, 10:45
ممنون
بازم غنیمته همین دوتا!:12: اما بیشتر فکر کنین شاید جای دیگه ای هم یادتون اومد:27: :31:
پس سفیر رو بیخیال می شیم(کلا 20-25چوب می خوام هزینه کنم:20:-البته برای دفعه اول)

چاهای دیگه مثل سجاد و پروما و اینا هم هستند اینا خوبیش اینه که خودتون می تونین تست کنین مطمین هم هستند اما من عطر 20 ت ندیدم شما اگه می خواین این حدود بگیرین یا باید از برند های غیر معروف بگیرین که اینجا ها ندارن ( باید مغازه های سطح شهر و ببینن ازشون بحواین براتون با این قیمت بیارن ) یا عطر های ajmal sapil rio :)
بازم فکر می کتم ... :)
ج

usertyu
20-07-2012, 12:11
سلام عزیزان
دیروز ام7 و اپیوم رو تست کردم . ام7 تقریبا خشن بود و به قول آقا فرید یه جورایی بوی پوست بدن مرد میداد ! اوپیوم خوش بو بود ولی به نظرم همه گیر شده .
اگه بخوام اینارو با محصولات کرید مثل رویال عود و اونتوس مقایسه کنم به نظرم محصولات کرید نسبت به قیمتشون واقعا ارزش دارن .

usertyu
20-07-2012, 12:22
یه سوال هم داشتم . پرفیوم اپیوم با تویلتش فرقشون فقط تو موندگاریشونه ؟

arsenal_mmm
20-07-2012, 12:34
ممنون

من فکر میکنم برای خرید عطرای قیمت مناسب تو مشهد بهترین کار اینه که بری سراغ لوازم آرایشی فروشی های پاساژ زیست خاور...اونجا میتونی عطرای اماراتی اجمل و رصاصی و اینا پیدا کنی

arsenal_mmm
20-07-2012, 12:36
دوستان یه سوال...به نظر شما دمای عادی هوا توی خونه تو تابستون بدون روشن بودن کولر و اینا به ترکیبات عطر آسیب میزنه؟؟
به شخصه اصلا نمیتونم عطرامو تو یخچال نگه داری کنم و چاره ای ندارم جز این که تو هوای گرم تبستون تو همین دمای عادی نگهشون دارم...البته فکر کنم همه شما هم اجبارا همین کارو انجام میدید.

BANDAR BOLKHEYR
20-07-2012, 12:50
ACERODA TEA

cyber861
20-07-2012, 13:01
دوستان یه سوال...به نظر شما دمای عادی هوا توی خونه تو تابستون بدون روشن بودن کولر و اینا به ترکیبات عطر آسیب میزنه؟؟
به شخصه اصلا نمیتونم عطرامو تو یخچال نگه داری کنم و چاره ای ندارم جز این که تو هوای گرم تبستون تو همین دمای عادی نگهشون دارم...البته فکر کنم همه شما هم اجبارا همین کارو انجام میدید.

علی آقای گل حالا خونه که خوبه.تو مغازه هارو بگو :41:

BANDAR BOLKHEYR
20-07-2012, 13:06
بله این نظر شماست.منم آلورهوم اسپرت رو یک پرتقال خونی با پخش زیاد میدونم.قرار نیست هرکسی شنل رو بپسنده.عطر یک چیز کاملا سلیقه ای است.من بسیاری از عطرها را نمیپسندم کاری به قیمتش هم ندارم.تق هرمس را بو کرده ام،نپسندیدم،لالیک سفید نیز نه پسندیم.همچنین آلورهم اسپرت و...همینطور هم از بوی بسیاری عطرهای ارزان خوشم نمیاد.مث چی چی.از فراری نیز همینطور.تنها از دو ادکلن خوشم آمده یکی فارنهایت 32 و دیگر کا ال بلک.خیلی سخت پسندم.هنوز پسندم.خودمم نمیدونم ‏چه عطری راضی ام میکنه.شاید عطرهای گرمی عربی باشه،شاید هم از عطرهای تداعی کننده بوی علف و جنگل خوشم بیاد.مث گرلن وتیور. ‏‎ ‎

BANDAR BOLKHEYR
20-07-2012, 13:11
بله این نظر شماست.منم آلورهوم اسپرت رو یک پرتقال خونی با پخش زیاد میدونم.قرار نیست هرکسی شنل رو بپسنده.عطر یک چیز کاملا سلیقه ای است.من بسیاری از عطرها را نمیپسندم کاری به قیمتش هم ندارم.تق هرمس را بو کرده ام،نپسندیدم،لالیک سفید نیز نه پسندیم.همچنین آلورهم اسپرت و...همینطور هم از بوی بسیاری عطرهای ارزان خوشم نمیاد.مث چی چی.از فراری نیز همینطور.تنها از دو ادکلن خوشم آمده یکی فارنهایت 32 و دیگر کا ال بلک.خیلی سخت پسندم.هنوز پسندم.خودمم نمیدونم ‏چه عطری راضی ام میکنه.شاید عطرهای گرمی عربی باشه،شاید هم از عطرهای تداعی کننده بوی علف و جنگل خوشم بیاد.مث گرلن وتیور. ‏‎ ‎

nadermatin
20-07-2012, 13:19

شما بگو از چی خوشت میاد ! احتمالا از عطرای سنگین عربی

MOHAMMAD2010
20-07-2012, 17:01
یادمه اینجا یکی میگفت ادکلنی هست بوی تو ماشین های گرون رو بده
امروز اتفاقی اینو تو یه سایت دیدم :

Private Affairs Baldessarini

تو توضیحاتش نوشته :

Its composition is inspired by the smell of an expensive sports cars’ leather seats

اینم یه لینک سایت ایرانی :

حالا میخواستم ببینم کسی اینو تست کرده ؟

f.t.g
20-07-2012, 18:39
یادمه اینجا یکی میگفت ادکلنی هست بوی تو ماشین های گرون رو بده
امروز اتفاقی اینو تو یه سایت دیدم :

Private Affairs Baldessarini

تو توضیحاتش نوشته :

Its composition is inspired by the smell of an expensive sports cars’ leather seats

اینم یه لینک سایت ایرانی :

حالا میخواستم ببینم کسی اینو تست کرده ؟

محد عزیز کلا محصولات بادسارینی خیل خوش بو هستند و محصولی که بوی خوبی نداشته باشه نداره. ولی خوب اکثرا برای زمانهای کوتا مناسب هستند. مثلا قرارهای عاشقانه و رمانتیک

قیمتش رو هم خیلی بالا گذاشته.

MOHAMMAD2010
20-07-2012, 18:42
محد عزیز کلا محصولات بادسارینی خیل خوش بو هستند و محصولی که بوی خوبی نداشته باشه نداره. ولی خوب اکثرا برای زمانهای کوتا مناسب هستند. مثلا قرارهای عاشقانه و رمانتیک

قیمتش رو هم خیلی بالا گذاشته.

حالا نگفتی اینو تست کردی شما ؟ بوش همین جوری که نوشته هست ؟

f.t.g
20-07-2012, 18:47
حالا نگفتی اینو تست کردی شما ؟ بوش همین جوری که نوشته هست ؟

نه متسفانه تست نکردم و طلاییشو تست کرده بودم

m2r164
20-07-2012, 18:55

قیمت هاش چطوره؟؟؟؟

آقا کسی جواب ما رو نداد؟؟؟؟
Hrh ;sd [,hf

BANDAR BOLKHEYR
20-07-2012, 18:56
باور کن خودم هم توش موندم از چی خوشم میاد.خیلی سخت از چیزی خوشم میاد.یک بار تو یک مغازه ادکلن فروشی بودم اینقدر ادکلن تست کردم که آخرش مجبور به عذرخواهی شدم!!!فقط دوتا ادکلن بود که یه خورده بوش خوب بود.یکی گودلایف دیویدوف بود یکیش هم اسمش لگند بود یه چیز مثل پارچه یا چرم دور شیشش بود.اما بازم پسندم نبود.اما با علاقه ای که به طبیعت دارم فکرکنم با بوی علف و سبزه خوشم بیاد.فکرکنم محصولات گرلن یا امواج! بتونه راضیم کنه.شاید.

f.t.g
20-07-2012, 19:10
باور کن خودم هم توش موندم از چی خوشم میاد.خیلی سخت از چیزی خوشم میاد.یک بار تو یک مغازه ادکلن فروشی بودم اینقدر ادکلن تست کردم که آخرش مجبور به عذرخواهی شدم!!!فقط دوتا ادکلن بود که یه خورده بوش خوب بود.یکی گودلایف دیویدوف بود یکیش هم اسمش لگند بود یه چیز مثل پارچه یا چرم دور شیشش بود.اما بازم پسندم نبود.اما با علاقه ای که به طبیعت دارم فکرکنم با بوی علف و سبزه خوشم بیاد.فکرکنم محصولات گرلن یا امواج! بتونه راضیم کنه.شاید.

من که به شما توصیه کردم اگر از بوی سبز و طبیعت خوشت میاد حتما و حتما برو پولو مدرن ریزرو (با موندگاری خیلی خوب) رو تست کن. همچنین سیلور مونتاین (البته این یکی رو موندگاریش اصلا حساب باز نکن)

jsaleh11
20-07-2012, 19:47

اگه مثل من عطراتونو چندین سال نگهداری می کنید باید حتما محیط خنک براشون فراهم کنید. من عطری دارم که 17 سال پیش خریدم ولی هنوز تغییر رایحه نداده چون اونا رو تو یه یخچال کوچیک مخصوص عطر تو اتاق نگهداری میکنم.

nadermatin
21-07-2012, 01:00
اگه مثل من عطراتونو چندین سال نگهداری می کنید باید حتما محیط خنک براشون فراهم کنید. من عطری دارم که 17 سال پیش خریدم ولی هنوز تغییر رایحه نداده چون اونا رو تو یه یخچال کوچیک مخصوص عطر تو اتاق نگهداری میکنم.

من به دوستانی که امکان نگهداری عطر توی یخچال رو ندارن توصیه میکنم اونها رو تو یه کشو یا کمد چوبی یا این آیس باکس های کوچک یونولیتی قرار بدن که عایق حرارت و همیشه داخلش از بیرون خنک تره.ماندگاریه عطرتون بیشتر میشه و دیرتر خراب میشه

when
21-07-2012, 13:23
من به دوستانی که امکان نگهداری عطر توی یخچال رو ندارن توصیه میکنم اونها رو تو یه کشو یا کمد چوبی یا این آیس باکس های کوچک یونولیتی قرار بدن که عایق حرارت و همیشه داخلش از بیرون خنک تره.ماندگاریه عطرتون بیشتر میشه و دیرتر خراب میشه

به نظرم اگه بتونید عطزاتون رو تو یه جعبه چوبی دربسته قرار داده و جعبه حاوی عطرارو توی کمد چوبی قرار بدین از لحاظ عایق گرما و نور بودن چوب به نحو احسن عمل کرده اید.
اما اگر بخواهید نظر معنویم رو بگم عطراتون رو تو یخچال بذارید تا هرکس میره تو یخچال آبی- ماستی-میوه ای چیزی برداره دو پیس ادکلن برداره بخود بزنه کلی کیف کنه و برا سلامتی صاحب عطرا صلوات بفرسته و برا ازدیاد عطراش دعا کنه اما این رو هم در نظر بگیرید که ماست و پنیر و......... رو با طعم دیویدف و چه میدونم آزارو و شنل و..........باید بخورید که ممکنه آلرژی زا باشه.:20:

dior32
21-07-2012, 14:51
سلام کسی این عطر رو جایی دیدهL’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake for men فروشگاه ها از ایسی میاکی همش سه مدل پور هوم . بلو. اینتنس رو دارن تا یه مدل دیگه از همین برند میگی میگن شیییییی !!!! مملکته داریم

moli_ahmad
21-07-2012, 14:57
سلام کسی این عطر رو جایی دیدهL’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake for men فروشگاه ها از ایسی میاکی همش سه مدل پور هوم . بلو. اینتنس رو دارن تا یه مدل دیگه از همین برند میگی میگن شیییییی !!!! مملکته داریم

دوست عزیزم دنبالش نگرد که نیست اصلا حتی تو دبی هم پیدا نشد من خیلی وقته دنبالش بودم یجا دیدمش چون نمیدونستم نخریدم 114 میدادش خیلی وقت پیش بعد از چند روز رفتم بگیرم فروخته بودش:44:

moli_ahmad
21-07-2012, 15:02
Homme Exceptionnel Mont Blanc از دوستان کسی تست کرده اینو من یبار تست کردم به نظرم خوب اومد. راستی بچه ها این میدنایت این پاریس بدجور رفته رو مخم شاید بگیرم اما فقط یبار تست کردم یادم نمیاد درست میترسم زیادی شیرین باشه که خوشم نمیاد موندگاریش خوب بود اما دیگه بوشو یادم نمیاد به نظرتون شیرینیش زننده هست؟قیمتش چنده مدل پرفیوم 125 میل؟

dior32
21-07-2012, 15:03
احمد جان خوش به سعادت شما تونستی ببینیش چشمتون روشن من به هرکی اسمشو میگفتم بالای سرش حباب در مومد چشماش 4تا میشد

dior32
21-07-2012, 15:06
Homme Exceptionnel Mont Blanc

از دوستان کسی تست کرده اینو من یبار تست کردم به نظرم خوب اومد. راستی بچه ها این میدنایت این پاریس بدجور رفته رو مخم شاید بگیرم اما فقط یبار تست کردم یادم نمیاد درست میترسم زیادی شیرین باشه که خوشم نمیاد موندگاریش خوب بود اما دیگه بوشو یادم نمیاد به نظرتون شیرینیش زننده هست؟قیمتش چنده مدل پرفیوم 125 میل؟

من هیچکدو رو تست نکردم اما مید نایت این پاریس پرفیومش رو قیمت پرسیدم 120تومن حدود 10 روز پیش تویلت این عطر منو یاد بولگاری بلک مینداره

nadermatin
21-07-2012, 16:16
من هیچکدو رو تست نکردم اما مید نایت این پاریس پرفیومش رو قیمت پرسیدم 120تومن حدود 10 روز پیش تویلت این عطر منو یاد بولگاری بلک مینداره

مید نایت این پاریس خیلی شبیه فرمول جدید دیور هوم اینتنس ولی شیرینیه زننده اونو نداره.دیور هوم اینتنس مثه اینه که تو یه آشپزخونه یه قنادی باشی و شیرینیش خیلی زیاده در حالیکه میدنایت این پاریس مثه اینه که یه جعبه شیرینی رو بو میکنی.موندگاری و پخشش در حد هوم اینتنس نیست ولی خوبه

masoud8
21-07-2012, 17:05
دوستان!
لطفا تو رنج قیمت ماکزیمم 20هزار هم یک عطر(یا ادکلن، ولی ترجیحا عطر) مناسب تابستون و هوای گرم معرفی کنید(اسم لاتینش رو بذارید لطفا)
لطفا برند نگید، مدل دقیق بگید، اگر هم قیمتش رو بدید که دیگه عالی میشه
با سپاس فراوان...

armin_punisher6
21-07-2012, 17:11
سلام بی زحمت قیمت این چند تا رو (100 میل) میخواستم و اینکه کدوم خوشبوتر و موندگاریش بیشتره؟
1.Tom ford(black orchid)1
2.Calvin klein (Euphoria)2
3.Givenchy (xeryus rouge)3
4.Daniel hills

cyber861
21-07-2012, 21:04
دوست عزیزم دنبالش نگرد که نیست اصلا حتی تو دبی هم پیدا نشد من خیلی وقته دنبالش بودم یجا دیدمش چون نمیدونستم نخریدم 114 میدادش خیلی وقت پیش بعد از چند روز رفتم بگیرم فروخته بودش:44:

من اینو قبل گرونی بوش کردم تو اراک.اون موقع 90 میگفت 125 میلش رو.خوشبو بود ولی یادم نیست که دقیق چجور بود.

dior32
21-07-2012, 23:42
من اینو قبل گرونی بوش کردم تو اراک.اون موقع 90 میگفت 125 میلش رو.خوشبو بود ولی یادم نیست که دقیق چجور بود.

علی آقا فکر میکنی هنوز تو اراک پیدا بشه:17:

cyber861
21-07-2012, 23:59
علی آقا فکر میکنی هنوز تو اراک پیدا بشه:17:

آخرین باری که رفتم که داشت.ولی این طرفی که میگم به شدت گرون فروشه.حساب کن سی کی وان شاک که الان شده 90-100 تومن رو اون موقع 110 میگفت.

این ادکلن ایسی هم خوب بود ولی اینقدر نمیشه بگی خاص بود که بخوای دنبالش بگردی.مشابه بوش رو قبلا شنیده بودم.ولی الان اصلا یادم نیست.این نامرد نمیزاره درست بو هم بکشی که چه برسه تست کنی

jsaleh11
22-07-2012, 00:39
سلام بی زحمت قیمت این چند تا رو (100 میل) میخواستم و اینکه کدوم خوشبوتر و موندگاریش بیشتره؟
4.Daniel hills

به نظر من خوشبوترین و ماندگارترین عطر از لیست شما بدون شک تام فورد بلک ارکید هستش. مخصوصا از لحاظ ماندگاری که رو دستش ندیدم. قیمتش هم 300-290 باید باشه

Delkook
22-07-2012, 06:37
بچه ها بین d&g the one و the one gentleman کذومش بهتر و خاصتره? قبلا خود the one رو داشتم بوی ردیفی داشت.
بین دیور هوم و اینتنس چطور?

cyber861
22-07-2012, 08:38
بچه ها بین d&g the one و the one gentleman کذومش بهتر و خاصتره? قبلا خود the one رو داشتم بوی ردیفی داشت.
بین دیور هوم و اینتنس چطور?

به نظرم جنتلمن بهتره بوش.

دیور هم که دوتاش زیاد به دلم ننشست.ولی باز اینتنس بهتره.

hassancd
22-07-2012, 11:58
سلام دوستان نظرتون درمورد cuir de sistelle چیه ؟و چجوره؟ موندگاریش ؟قیمتش چنده؟
و یه سوال دیگه هم اینکه چطور میشه فهمید یک ادکلن اصل هست یا تقلبی؟
با تشکر

armin_punisher6
22-07-2012, 20:46
4.Daniel hills
ممنون میشم کسی این قیمتهارو بهم بده.

30vil
22-07-2012, 20:55
با تشکر

من incidence از این شرکت رو تست کردم اصلا به درد نمیخورد موندگاری صفر در حد کارهای اماراتی قیمتشم مثل کارهای اماراتیه اما این کارو تست نکردم

در مورد سوال دوم هم راههای مختلفی وجود داره و فهمیدن این موضوع لازمه تجربه بسیار زیاده چه بسیار عطر و ادکلن فروشهایی رو دیدم که جنس تقلبی بهشون انداختن چه برسه به ما خریداران معمولی:31:

nadermatin
22-07-2012, 23:45
با تشکر

من تستش کردم.تنها چیزی که نداره بوی چرمه.یه بوی شیرین. کمی گرم و چیپ.مفت گرونه 18 تا 20 تومنه.فقط روی قسمت اسپریش یه تکه چرم داره.بمن مفت هم بدن برش نمیدارم.مالی نیست

775e
23-07-2012, 01:24
سلام ادکلان که بوش موندگار باشه ؟؟؟؟
قیمت تا50 تومن اگر هم بالا تر بود بگید اگه ارزش داره ؟
من الان SHADOW دارم بوش خوبه اما موندگار نیست؟؟

hike
23-07-2012, 13:02

سلام. چه خبرا؟ من یک عطر مایکل جردن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سال 80-81 دارم. مدتی بود استفاده نمیکردم ولی این چندروزه تستش کردم مشخصه که تاپ نوتش فاسد شده. در معرض نور مستقیم هم نبوده. حالا که گفتی شاید بعضیهاشو بگذارم تو یخچال..

masoud8
24-07-2012, 18:58
سلام دوستان

این ادکلن چطوره؟

قیمت 50میلش مناسبه؟
اگه داشتید موندگاری و پخش بوش در چه حدیه؟
سپاس...

armin_punisher6
24-07-2012, 19:57
کسی نیست جواب منو بده؟

cyber861
24-07-2012, 20:41
سلام دوستان

این ادکلن چطوره؟

قیمت 50میلش مناسبه؟
اگه داشتید موندگاری و پخش بوش در چه حدیه؟
سپاس...

گه از بوش خوشت بیاد خوبه.موندگاریش هم بد نیست.

masoud8
24-07-2012, 21:22
گه از بوش خوشت بیاد خوبه.موندگاریش هم بد نیست.

ممنون سایبر جان
بوش چطوره؟ یه توصیفی بکن:31:
در کل به قیمتش میرزه به نظرتون؟

arsenal_mmm
25-07-2012, 00:10
ممنون سایبر جان
من سالها پیش این لانوین رو داشتم کیفیتش خیلی خوب بود و بسیار بوی مطبوعی داشت فقط یادمه از نظر
موندگاری ضعیف بود و بوش زودی میپرید اما از لحاظ خوشبو بودن خیلی خوبه

arsenal_mmm
25-07-2012, 00:12
راستی دوستان یه سوال داشتم...شما اگه دو تا کار City tower و Arabian nights از بوگارت رو تست کرده باشید کدوم به نظرتون کار بهتریه؟از نظر خودم عربین نایتس بهتره و سیتی تاور خیلی به نظرم شبیه به همون وان من شو میزد.
حالا باز دلم میخواست نظر شمارو هم بدونم.

arsenal_mmm
25-07-2012, 00:35
راستی بچه ها این عطر جدید Bling از اجمل چیه چجوریه انقد خودشو کشته داره هی هر روز تبلیغشو میکنه؟ چند وقته تو فیسبوک کلی گیر داده به این عطر بلینگ ولم نمیکنه..کلی مسابقه گذاشته و جایزه میده به خریداراش...کنجکاو شدم بدونم اگه کسی تستش کرده یه توضیحی راجع بهش بده مام بدونیم چطوریاس؟

when
25-07-2012, 03:11
راستی دوستان یه سوال داشتم...شما اگه دو تا کار City tower و Arabian nights از بوگارت رو تست کرده باشید کدوم به نظرتون کار بهتریه؟از نظر خودم عربین نایتس بهتره و سیتی تاور خیلی به نظرم شبیه به همون وان من شو میزد.

با سلام خدمت آقای arsenal_mmm
غرض از مزاحمت - آقا ما بعد از مدتها اوستا گری تو خرید ادکلن پیش اون رفیقت رفتیم (پیرمرد اسباب بازی فروش تو اسکندری) و تو اون ریخت وپاش ویترین یه ادکلن اصل فرانسه به اسم black stripe گیر آوردم .بوش شیرینه و ادویه ای نیمه تند. در کل کلاسیک و باحاله.قیمتو بگو چند ؟ همش 10 چوب . تو اینترنتم سرچیدم دیدم اصله .دمش گرم و دمت گرم.
جون من باحال بود نه؟:46:

when
25-07-2012, 03:12

غرض از مزاحمت - آقا ما بعد از مدتها اوستا گری تو خرید ادکلن پیش اون رفیقت رفتیم (پیرمرد اسباب بازی فروش تو اسکندری) و تو اون ریخت وپاش ویترین یه ادکلن اصل فرانسه به اسم black stripe گیر آوردم .بوش شیرینه و ادویه ای نیمه تند. در کل کلاسیک و باحاله.قیمتو بگو چند ؟ همش 10 چوب . تو اینترنتم سرچیدم دیدم اصله .دمش گرم و دمت گرم.

usertyu
25-07-2012, 04:48
4.Daniel hills

1-نمیدونم.میتونی از perfumeshoping.ir یا kishperfume.com زنگ بزنی بپرسی
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4-فکر کنم همون برند دانهیل باشه . کدومش ؟
سایت عطرافشان هم ، این ها رو نمیدونم ولی چندتا عطرو از وزرا پرسیدم قیمتهاشون تقریبا یکی بود
هیچ کدوم هم تست نکردم بدونم چه طورن .

cyber861
25-07-2012, 09:45
ممنون سایبر جان

یه بوی چوبی داره که یه جورایی گسه.یکم حس گرما هم توش حس کردم و زیاد خودم خوشم نیامد ولی خیلی طرفدار داره.

موندگاری هم بد نیست.

نسبت به ادکلن ها دیگه که همه گرون شدن باز تو اون رنج خوبه.

حتما قبل خرید تست کنید.خوشبختانه اکثرا دارن این مدل رو.

cyber861
25-07-2012, 09:49

این سیتی تاور یجورایی منو یاده آزارو ویزیت میندازه.

دوتاشون کارهای خوبی هستن .

boros
25-07-2012, 18:32
سلامامروز کوچه مروی بودم . رفتم مغازه گل سنگ xs نداشت . ادکلنهاش هم گرونتر از مغازه های دیگه بود در حالی که بعضا همون جنس بود ( مثل لالیک جوهر سیاه )رفتم یه مغازه دیگه چند تا ادکلن آورد و آخرش ungaro 3 خریدم .70 تومن . بوش هم بدک نیست . یه کم قدیمیه ولی باز هم خوبه . نظرتون در مورد این ادکلن چیه ؟ راستی کسی ادکلن سیگار اصل سراغ داره ؟ من خیلی از بوی این ادکلن خوشم میومد ولی دیگه نیستش .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_jm
26-07-2012, 01:21
یه بررسی کلی(رایحه،موندگاری،پخش بو) از 4 تا عطر زیرو میخاستم..
بوشون چجوریاس وچقد طرفدار دارن..و هرویژگی خاصی که دارن..و کدومش بوی خاص تری داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

1. Escada Moon Sparkle pour Homme
2.Dior Homme Intense
3.Giorgio Armani Attitude Extreme
4.Giorgio Armani Code/code sport

dior32
26-07-2012, 17:59
سلام کسی در مورد دیور ساویج اکسترم اطلاعی داره اینکه بو و پخش بوش چطوره و اینکه بوش قدیمی میزنه یا هنوز هم میشه ازش لذت برد این رو میپرسم چون مثلا ام 7 یه عطر قدیمیه ولی خیلی ازش لذت میبرم هر بار که استفاده میکنم برام تازگی و جذابیت داره ولی یه عطر مثل آزارو پور هوم یا آرمانی Armani Eau Pour Homme خیلی برام قدیمی میزنه و مثل بار اولی که گرفتمشون برام جذابیت ندارن یه حالتی بوی صابون یا شامپو برام دارن کلا میخوام بدونم دیور ساویج اکسترم با توجه به سال تولیدش ارزش پول خرج کردن داره یا نه

m.atabaki
26-07-2012, 22:51
سلام دوستان
نظرتون در مورد ياتاقان چيه؟ امروز رفتم براي چندمين بار تستش كردم
اولاش خوشم نميومد ازش ولي كم كم داره ازش خوشم مياد
اولش بوش خيلي تنده ميزنه تو ذوق ولي بعد نيم ساعت خيلي باحال ميشه به نظرم

nadermatin
27-07-2012, 09:40
سلام دوستان

یکی از دوستانم یاتاقان زده بود اماکن اومده مغازش فکر کردن حشیش کشیده.میخواستن مغازه رو پلمپ کنن.خلاصه که کاملا بویی شبیه حشیش داره.عطر بنگ هم هست که اونم همینطوره ولی نه به شدت یاتاقان.ملایمتره

when
27-07-2012, 10:02
یکی از دوستانم یاتاقان زده بود اماکن اومده مغازش فکر کردن حشیش کشیده.میخواستن مغازه رو پلمپ کنن.خلاصه که کاملا بویی شبیه حشیش داره.عطر بنگ هم هست که اونم همینطوره ولی نه به شدت یاتاقان.ملایمتره

رفیق زشته این حرفا !

ثانیا مگه طرف موتور بوده که یاتاقان بزنه!
حالا بعد این شوخیا که امیدوارم از دست ما ناراحت نشی :31:
در مورد خرید اشانتیون عطرای گرون میخواستم ازت سوال کنم :
1- اینا چندقیمتن ؟ 2- حجمشون؟ 3- اینا اصلن یا قلاب؟ 4- کلشون اسپری داره یا عین عطر حرم باید بریزی رو دستت به خودت بمالی؟
اینو پرسیدم چون شما فرمودی سمت بازار زیاد میری و چند بارم اشانتیون خریده بودی. کدومشون مشتیه ؟ برم بخرم.

اما سوال خیلی خیلی خیلی مهم

آقا نادر راجع به عطرآزارو jetlag چیزی شنیدی ؟تستیدیش؟
میگن خیلی چیز دلیه اگه به پستت خورد تست کن و سریع نتیجه رو به ما هم اطلاع بده .!
اینجور که تو وب خوندم مثل اینکه خنک و ادویه ای ومجلسیه . قممتشم حول و حوش 40 تومن اینا باید باشه. ا
بازم از لطفت سپاسگزارم.:7:

asrit.net
27-07-2012, 12:10
من نمیدونم چرا دست از Pacorabane بر نمی دارم.

الان دو سالی هست که Black XS Music Edition بهترین عطری است که دوست دارم.

بعد از آن هم One Mellione را برای مهمانی ها دوست دارم

MOHAMMAD2010
27-07-2012, 12:40
سلام دوستان

به نظر من که خوب نیست
دیگه بوی گیاهیش خیلی ضایع هست !

arsenal_mmm
27-07-2012, 14:51

سلام آقای "کی"! خوبی؟مبارکت باشه.یه تعریفی بکن ازش ببینیم بوش چجوریاس؟ تا حالا اسمشو هم نشنیدم...راستی اون بابا که من گفتم مغازه اش تو خیابون فلسطین پایین انقلاب بودا نه تو خیابون اسکندری...نکنه پیش یکی دیگه رفتی؟ اگه طرفای چهار راه ولیعصر گذرت افتاده که همون فلسطین رفتی اما اگه رفتی واقعا طرفای اسکندری که من اونجا تا حالا نرفتم.
این بنده خدا هم که تو فلسطین هست اونجور که من دیدم دست کم نصف کاراش تقل میزنه..خوشحالم باز اینی که تو گرفتی اصل بوده..

arsenal_mmm
27-07-2012, 14:58
آقا دیروز ادکلن هاستون z-14 قیمت کردم گفت 45 تومن!!!

خوبه به نظر شما این قیمت...تازه طرف داشت سیتی تاور بوگارت رو میداد 38 تومن...هر چی بهش میگفتم بابا این دیگه نهایتش 30 بیارزه هی از این حرفای مسخره تکراری درباره دلارو بالا رفتن قیمتشو این چیزا میگفت.

جالب اینجاست که یه بروت مدل جدید به غیر از اون مدلای اماراتی که همه مغازه ها دارن داشت میگفت 28 تومن...بعد میگفت این دیگه با اصلش مو نمیزنه و از این حرفا...جنس بطریش هم شیشه ای بود اما از نظر ظاهر بطری انصافا خیلی به بروت اصل شبیه بود ..بوشم خوب بود اما به طرز وحشتناکی موندگاریش کم بود...فکر کنم به یه ربع نرسید که از رو دستم پرید..جالب اینجا بود که این به جای کارای اماراتی که جعبه کاغذی دارن از این بطری هایی که از جنس پلاستیک سفت شبیه به طلق هستند داشت و کاملا هم طلقش مثل شیشه شفاف بود...جالب اینجا بود که روش نوشته بود ساخت کارخانه Unilever یعنی همون کارخونه ای که اسپری های اکس رو میزنه.

ramin-dreamer
27-07-2012, 16:16
سلام بر همه دوستان
1- نظرتان میان Bogart pour homme، D&G Pour homme، Versace Dreamer و Michael Kors for men از نظر کیفیت رایحه، ماندگاری و پخش بو چیست؟

2- میان این سه عطر کرید کدام را پیشنهاد می کنید؟ Himalaya، virgin Island water و Silver montain water

از راهنمایی اساتید با تجربه متشکرم

when
27-07-2012, 16:28
سلام آقای "کجا"! خوبی؟مبارکت باشه.یه تعریفی بکن ازش ببینیم بوش چجوریاس؟ تا حالا اسمشو هم نشنیدم...راستی اون بابا که من گفتم مغازه اش تو خیابون فلسطین پایین انقلاب بودا نه تو خیابون اسکندری...نکنه پیش یکی دیگه رفتی؟ اگه طرفای چهار راه ولیعصر گذرت افتاده که همون فلسطین رفتی اما اگه رفتی واقعا طرفای اسکندری که من اونجا تا حالا نرفتم.
این بنده خدا هم که تو فلسطین هست اونجور که من دیدم دست کم نصف کاراش تقل میزنه..خوشحالم باز اینی که تو گرفتی اصل بوده..

سلام
جناب آقای arsenal_mmm
when یعنی وقتی که (سلطان بودیمش رو دیگه حذف کردم از اسمم):21:
ببخشید شما درست میفرمایی ! فلسطین جنوبی بود !
ادکلنه black stripe هست به معنی راه راه مشکی (عین جعبش) . اصل فرانسه .بارکدشم چک کردم.خودش میگفت شاید از قدیم تو مغازم مونده باشه.تو اینترنت بسرچی می بینیش!
بوش خیلی شیرین و ادویه ای مثل فلفل سیاه میمونه . یه کم قدیمی میزنه . اما در مقابل این ادکلنای اماراتی مثل بنز میمونه در مقابل پیکان . در کل یه کم سن بالایی میزنه و خیلی شیرینه.اما در کل کار شیکیه. ولی بنده خدا مفت حساب کرد .
چند روز پیش یه ادکلن جفنگ به اسم mens ice یا یه چیزی تو این مایه ها از محل خودمون خریدم 12 چوب . اماراتی بود اما رو جعبش نوشته بود ساخت فرانسه و روی شیشه سازنده رو remy latour زده بود که اگر یادت باشه کمپانی معروف فرانسوی سازنده ادکلن قدیمی سیگاره .منم گول جعبه و مارکش رو خوردم.
بعدش که آوردم خونه دیدم قلابیه و ناکسا جنس اماراتی رو به اسم یه کمپانی اصیل فرانسوی بسته بندی و قالب کردن. به شدت هم بدبو بود و سرم رو گیج آورد. منم با لگد راهی سطل زباله کردم ادکلن اماراتی فرانسوی نما رو . :12: دیگه کتکمم بزنن ادکلن اماراتی نمیخرم.

hike
27-07-2012, 16:48
آقا دیروز ادکلن هاستون z-14 قیمت کردم گفت 45 تومن!!!

خوبه به نظر شما این قیمت...تازه طرف داشت سیتی تاور بوگارت رو میداد 38 تومن...هر چی بهش میگفتم بابا این دیگه نهایتش 30 بیارزه هی از این حرفای مسخره تکراری درباره دلارو بالا رفتن قیمتشو این چیزا میگفت.

جالب اینجاست که یه بروت مدل جدید به غیر از اون مدلای اماراتی که همه مغازه ها دارن داشت میگفت 28 تومن...بعد میگفت این دیگه با اصلش مو نمیزنه و از این حرفا...جنس بطریش هم شیشه ای بود اما از نظر ظاهر بطری انصافا خیلی به بروت اصل شبیه بود ..بوشم خوب بود اما به طرز وحشتناکی موندگاریش کم بود...فکر کنم به یه ربع نرسید که از رو دستم پرید..جالب اینجا بود که این به جای کارای اماراتی که جعبه کاغذی دارن از این بطری هایی که از جنس پلاستیک سفت شبیه به طلق هستند داشت و کاملا هم طلقش مثل شیشه شفاف بود...جالب اینجا بود که روش نوشته بود ساخت کارخانه Unilever یعنی همون کارخونه ای که اسپری های اکس رو میزنه.

کجا بود مغازه اش؟ شکل این بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ادکلنش همش 5 دلاره. اگر اصل هم باشه خیلی گران میده.احتمالا چندتا مسافری آورده..

arsenal_mmm
27-07-2012, 19:33
سلام
جناب آقای arsenal_mmm
when یعنی وقتی که (سلطان بودیمش رو دیگه حذف کردم از اسمم):21:
ببخشید شما درست میفرمایی ! فلسطین جنوبی بود !
ادکلنه black stripe هست به معنی راه راه مشکی (عین جعبش) . اصل فرانسه .بارکدشم چک کردم.خودش میگفت شاید از قدیم تو مغازم مونده باشه.تو اینترنت بسرچی می بینیش!
بوش خیلی شیرین و ادویه ای مثل فلفل سیاه میمونه . یه کم قدیمی میزنه . اما در مقابل این ادکلنای اماراتی مثل بنز میمونه در مقابل پیکان . در کل یه کم سن بالایی میزنه و خیلی شیرینه.اما در کل کار شیکیه. ولی بنده خدا مفت حساب کرد .
چند روز پیش یه ادکلن جفنگ به اسم mens ice یا یه چیزی تو این مایه ها از محل خودمون خریدم 12 چوب . اماراتی بود اما رو جعبش نوشته بود ساخت فرانسه و روی شیشه سازنده رو remy latour زده بود که اگر یادت باشه کمپانی معروف فرانسوی سازنده ادکلن قدیمی سیگاره .منم گول جعبه و مارکش رو خوردم.
بعدش که آوردم خونه دیدم قلابیه و ناکسا جنس اماراتی رو به اسم یه کمپانی اصیل فرانسوی بسته بندی و قالب کردن. به شدت هم بدبو بود و سرم رو گیج آورد. منم با لگد راهی سطل زباله کردم ادکلن اماراتی فرانسوی نما رو . :12: دیگه کتکمم بزنن ادکلن اماراتی نمیخرم.

آره راست میگی حواسم نبود معنی "کجا" نمیده...بلکه معنی "کی" میده.:31:من تنها بلک استریپی که تو اینترنت یدا کردم این بود:

شمام همینو خریدی؟
به نظر میاد کار خوبی باشه هر چند که معلمو نیست کی و چه شرکتی اینو تولید کرده...من که میگم به جای این که ادکلن بگیری اینجوری دربیاد بندازیش دور پولارو جمع کن برو سراغ کارای درست و حسابی ...حداقل برو سراغ کارای بوگارت که خیلی مطمئن تر و دچسب تره...

dior32
27-07-2012, 19:38
سلام کسی در مورد دیور ساویج اکسترم اطلاعی داره بویایی و پخش بو و موندگاری همینطور عطرهای برند شیخ shaik چطورا کسی تا حالا تستشون کرده با تشکر

arsenal_mmm
27-07-2012, 19:49
کجا بود مغازه اش؟ شکل این بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ادکلنش همش 5 دلاره. اگر اصل هم باشه خیلی گران میده.احتمالا چندتا مسافری آورده..

والا شیشه اش دقیقا عین همین مدلای اماراتی بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +M.jpg

فقط تنها تفاوتش با اونا تو جنس جعبه و شرکت تولید کننده و همین طور رایحه بهترو تر و تمیز تر بود....جنس جعبه اش همون طور که گفتم بجای این که مثل اینا کاغذی باشه از جنس طلق شفاف و شیشه مانند و سفت بود...

مغازه اش همون بالای چهار راه ولیعصر یه کم پایین تر از بازار رضا هستش...اونجا که پایین بازار رضا یک روزنامه فروشی و داروخانه است دقیقا مغازه اش چسبیده به همون داروخانه هه است.کنارشم کفش ملیه..علاوه بر عطر لباس هم میفروشه و پشت ویترینش لباسای زنونه و مردونه هم گذاشته.

moli_ahmad
27-07-2012, 22:03
سلام بر همه دوستان
1- نظرتان میان Bogart pour homme، D&G Pour homme، Versace Dreamer و Michael Kors for men از نظر کیفیت رایحه، ماندگاری و پخش بو چیست؟

2- میان این سه عطر کرید کدام را پیشنهاد می کنید؟ Himalaya، virgin Island water و Silver montain water

سلام دوست عزیز من هیمالیا رو دارم و واقعا دوسش دارم هرکی هم بو کرده کیفیت و بوش رو تحسین کرده بوی خنک و تلخی داره و یکم صابونی و تمیز وبسیار مردونه وشیک از سیلور مانتین هم خوشم میاد اما تو اینا فکر کنم پخش بوی ویرجین ایسلند بهتر باشه

nadermatin
27-07-2012, 23:27
سلام بر همه دوستان

من به ترتیب سیلور مانتن و بعدش هیمالیا رو ترجیح میدم.اگر میخوای از کرید خرید کنی حتما گرین آیریش توئید و اورجینال سانتال رو هم تست کن.ولی سیلور مانتن و هیمالیا کاملا مناسب فصل هستن

jsaleh11
28-07-2012, 00:03
سلام بر همه دوستان

1- دولچه گابانا پورهوم کیفیت خوب و پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و به نظر من نباید با عطرهایی مثل بوگارت مقایسه شود.
2- عطرهای کرید معمولا همه خوشبو هستند و ارزش خرید را دارند اما بعضی از اونها مثل سیلور مانتین ماندگاری ضعیفی دارند. هیمالیا بسیار خوشبو با ماندگاری قابل قبول و ویرژین آیلند واتر ماندگاری تقریبا زیادی دارد. اگر دنبال ماندگاری بالاتر هستید گرین آیریش تویید توصیه می شود. اوریجینال سنتل هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد، رایحه شرقی بسیار دلنشین با ماندگاری خوب. اگر هم رایحه های کلاسیک را می پسندید از تاباروم غافل نشوید (عطر چرچیل بوده)، ماندگاری خوبی هم دارد.

رایحه شیرین
28-07-2012, 14:29
درود

212 وی آی پی طلایی و نقره ای پیشنهاد میشه

moli_ahmad
28-07-2012, 22:59
سلام کسی در مورد دیور ساویج اکسترم اطلاعی داره بویایی و پخش بو و موندگاری همینطور عطرهای برند شیخ shaik چطورا کسی تا حالا تستشون کرده با تشکر
از برند شیخ یا همون شیک من یکی رو تست کردم شبیه شمشیر بود و بسیار سنگین و عربی میزد من خوشم نیومد کلا ته مایه عطرای عربی رو داره

رایحه شیرین
29-07-2012, 09:37
از برند شیخ یا همون شیک من یکی رو تست کردم شبیه شمشیر بود و بسیار سنگین و عربی میزد من خوشم نیومد کلا ته مایه عطرای عربی رو داره

شیخ چه سیخه ای دیگه ؟؟!!

یک مدل chic وجود داره که مربوط به کمپانی کارولینا هررا هست ! که رایحه فوق العاده خاصی داره

از اسمش (شیخ ) معلومه چی باید باشه !

رایحه شیرین
29-07-2012, 09:44

درود

برند chic فقط یه نمونه داره که مدل کمپانی کارولینا هررا هست . که بوی خیلی خوبی داره و ته بوی هل و خنک و تلخ

شیخ که من اصلا نشنیدم و ار اسمش معلومه که چی باید باشه !!!

Delkook
29-07-2012, 12:21
یه چیزی در مورد کریدها بگم... درسته کیفیتشون خیلی بالاست ولی بیشترشون نه بوی خیلی خاص دارن و نه خیلی همه پسند. بهترینشون به نظرم همون گرین آیریش هست.

راستی 1 milion رو تست کردم به نظرم بوی باحالی داشت خوشم اومد کسی نظری نداره در موردش؟

رایحه شیرین
29-07-2012, 12:28
یه چیزی در مورد کریدها بگم... درسته کیفیتشون خیلی بالاست ولی بیشترشون نه بوی خیلی خاص دارن و نه خیلی همه پسند. بهترینشون به نظرم همون گرین آیریش هست.

راستی 1 milion رو تست کردم به نظرم بوی باحالی داشت خوشم اومد کسی نظری نداره در موردش؟

اتفاقا من که خودم 3 ساله فروشگاه دارم و توی این کار هستم نظر شما رو دارم ! کرید اکثرا بوهای کلاسیک داره و برای مردان 40 به بالا و مدیران مناسبه ! با توجه به قیمت بالاش کمتر کسی می تونه بخره و مشابه رایخه هم داره

1 میلیون خیلی طرفدار داره و از مدل های پرفروش بوده همیشه . بوی جوان پسندی هم داره

T_rex
29-07-2012, 17:33
سلام

این چه عطریه ؟ از این ارزوناست ؟ حدود قیمت و اینکه چند میله و اصلا تو بازار هست ؟
ممنون

jsaleh11
30-07-2012, 01:04

با احترام به نظر شما، من غیر از این فکر می کنم. مثلا همین گرین آیریش مشابه چه رایحه ای هست؟ اگه بگین شبیه کول واتر هست به عقیده من نهایت بی انصافیه. البته در نت ابتدایی شباهت دارند اما باز هم همون کیفیت رایحه به شدت عطرای کرید رو از بقیه متمایز میکنه. یا مثلا اوریجینال سنتل و اوریجینال وتیور رایحه ای دارند که کمتر کسی ازش خسته میشه و خیلی دلپذیره. این نظر بنده بود و البته نظر شما که مخالف عقیده بنده هست بسیار محترم هستش و ممکنه من کاملا اشتباه فکر کنم. در مورد وان میلیون هم شما یا ممکنه ازش بدتون بیاد و یا بسیار دوستش داشته باشید، که ظاهرا شمار دوستداران این عطر بسیار خیلی بیشتر از کسانی هست که ازش متنفرند. فقط مراقب باشید تقلبیش خیلی زیاده. موفق باشید.

nadermatin
30-07-2012, 08:59
مقایسه کرید با عطرهای معمولی مثله اینه که لامبورگینی رو با پژو206 مقایسه کنی.ولی بخاطر قدرت اقتصادیه مردم ایران فروشش زیاد نیست.چون همونطور که قبلا گفتم اکثریت مردم بیشتر از 150 تومن برای خرید عطر هزینه نمیکنن.وان میلیون هم اینقدر زیاده که دیگه همه یدونه از اصل یا فیکشو دارن و همه هم استفاده میکنن.من به شخصه عطرهای خاص رو دوست دارم نه کارایی که همه میزنن و یجورایی خز و خیل شده و مشابه و قلابی هم زیاد داره

Delkook
30-07-2012, 10:36
اشتباه نشه من هنوزم میگم کرید خداس به خصوص گرین آیریش و رویال و آونتوس. از بین این 3 تا نمیدونم کدومش بهتره واسه همین هنوز تصمیم به خرید نگرفتم. وتیور هم بوی خیلی خوبی داره. ویرجین ایسلند رو تست نکردم به نظر شما بوی اون نسبت به اینا چطوره؟

راستی جناب صالح به نظر شما پرایویت تام فورد از لحاظ کیفیت و خاص بودن و همه پسند بودن نسبت به کرید چطور هستن؟

milad_heartsick
30-07-2012, 11:28
با سلام
عطری که دوستمون گفتن chic نیست sheikh هستش با بسته بندی نچندان جالب(شبیه جعبه کادویی مکعب با روبان طلایی و ابی) و اون مغازه ای که اینو داشت تست هم نمیداد جالب اینجاست که قیمتش700 هزار تومن بود:18:

رایحه شیرین
30-07-2012, 11:53
با سلام
عطری که دوستمون گفتن chic نیست sheikh هستش با بسته بندی نچندان جالب(شبیه جعبه کادویی مکعب با روبان طلایی و ابی) و اون مغازه ای که اینو داشت تست هم نمیداد جالب اینجاست که قیمتش700 هزار تومن بود:18:

جالبه !!!! عربی هم هست . قیمتش خیلی بالاس چرا ؟؟؟!!! من که تا حالا اسمشم به گوشم نخورده !

milad_heartsick
30-07-2012, 12:07
جالبه !!!! عربی هم هست . قیمتش خیلی بالاس چرا ؟؟؟!!! من که تا حالا اسمشم به گوشم نخورده !
من خودم تو کفش موندم که تست کنم ولی به خاطر بسته بندی خاصش نمیشد بازش کرد

jsaleh11
30-07-2012, 18:52
اشتباه نشه من هنوزم میگم کرید خداس به خصوص گرین آیریش و رویال و آونتوس. از بین این 3 تا نمیدونم کدومش بهتره واسه همین هنوز تصمیم به خرید نگرفتم. وتیور هم بوی خیلی خوبی داره. ویرجین ایسلند رو تست نکردم به نظر شما بوی اون نسبت به اینا چطوره؟

راستی جناب صالح به نظر شما پرایویت تام فورد از لحاظ کیفیت و خاص بودن و همه پسند بودن نسبت به کرید چطور هستن؟

والا کیفیت عطرای سری پرایوت تام فورد هم خیلی خوبه اما اصالت کرید رو به نظر من نداره. اما از لحاظ همه پسندی فکر می کنم بعضی از تام فوردها بهتر باشند. البته من همه پرایوتها رو ندارم و تست نکردم. توسکان لدر رو دارم که همه می پسندنش و ماندگاریش هم واقعا خوبه. اما مثلا گرین آیریش رو وقتی می زنم بعضیا میگن خیلی معمولیه. در مجموع فکر می کنم ماندگاری و پخش بوی تام فورد بهتر از کرید باشه.

jsaleh11
30-07-2012, 18:56
من خودم تو کفش موندم که تست کنم ولی به خاطر بسته بندی خاصش نمیشد بازش کرد

این شیخ رو من پارسال تبریز تست کردم (البته فقط درشو بو کردم و به اون معنی اجازه تست نداد) اون موقع 310 بود ولی اصلا خوشم نیومد. بوی عود عربی توش خیلی شدید و تند بود و به نظرم اصلا ارزش نداشت. میدونید که عطرای آمواژ هم ساخت کشور عربی عمان هستن اما این عطر شیخ خیلی نچسب بود و حتی بسته بندیش هم خیلی اغراق آمیز و نافرم بود.

linkkhor
31-07-2012, 01:20
سلام
یه ادکلن مردانه خوشبو و دلنشین پیشنهاد بدید و البته باکلاس

nadermatin
31-07-2012, 11:57
سلام
یه ادکلن مردانه خوشبو و دلنشین پیشنهاد بدید و البته باکلاس

ادکلن خیلی سلیقه ایه.ممکنه عطری که من دوست دارم بنظر شما خیلی بد بیاد.پس بهترین نظر نظر خودته.برو چنتا تست کن اونی که خوشت اومد با دوستان فروم مطرح کن اگه اوکی بود بخر

moli_ahmad
31-07-2012, 17:39

برند شیخ برند نیچ هست و بسیار گرون قیمت این عطرا ته مایه عربی دارن ماها از عطرای عربی زیاد خوشمون نمیاد اما سلیقه اروپایی ها متفاوت هست چون اونا زیاد از این جور بوها به مشامشون نخورده واسه همین تعداد زیادی خوششون میاد

masoud hard
31-07-2012, 19:39
یه ادکلن خوب واسه یه پسر 14 ساله ی خوب:11: معرفی کنین زیادم گرون نباشه لطفا

A M ! N
31-07-2012, 19:58
سلــــام.

دوستان محبت کنن اطلاعاتی در مورد این ادکلن پایین Ajmal و قیمتش به من بدن
کادو گرفتم ولی نمیدونم چیه. بوی خوبی هم داره.

Atghia
01-08-2012, 00:24
سلــــام.

سلام دوست عزیز
فکر کنم دراین پست بتونید کاملا با این عطر آشنا بشید

nadermatin
01-08-2012, 00:30
کمیستری.90 میل بازار تهران 23 تومنه.ماندگاری و پخش بوی خوبی داره.فکر میکنم از نظر بویائی تو رده عطرهای آروماتیک هست.بنظر من توی عطرهای مردونه اجمل بهترین عطره از نظر ماندگاری و پخش بو .

روی لباس هم لک مینداخت اونموقع که داشتمش. سعی کن به لباست نزنی

arsenal_mmm
01-08-2012, 11:20
سلــــام.

عطر خوشبوييه باهاش حال ميكنم...فقط زياد بزني بوش تند ميشه بد ميشه و همينطور سر درد مياره...بهترين فصل استفاده اش به نظرم پاييزه...وسط بادهاي خنك پاييز بزني خيلي بهت حال ميده.

Delkook
01-08-2012, 13:46
دیروز اشانتیون دیور sauvage رو گرفتم بوی شاخی داره! به نظر شما بین این و شنل پور مانسیور(اگه درست نوشته باشم) کدوم بهتره؟ شنل رو داشتم ولی دقیقا بوش یادم نیست فقط احساس میکنم موندگاریش بهتر بود.

masoud hard
01-08-2012, 20:53
یه ادکلن خوب واسه یه پسر 14 ساله ی خوب:11: معرفی کنین زیادم گرون نباشه لطفا
عطر بازان محترم یه ادکلن معرفی میکنین؟

moli_ahmad
01-08-2012, 21:48

در مورد ادکلن از چه مدل بوهایی خوشتون میاد خنک تلخ شیرین گرم و ....؟ در مورد امضاء تون جمله از دکتر شریعتی هست و تا جایی که یادم میاد درستش اینه که به جای مسجد دومی خدا هست( و به خدا فکر کنم)

T_rex
02-08-2012, 04:07

Bvlgari Aqva
Davidoff game
Diesel only the brave
Diesel Fuel for Life
Giorgio Armani Code Sport
اینا رو تست کن هر کدوم خوشت اومد بخر چون عطر یه چیز کاملا سلیقه ایه نمیشه یه عطر رو معرفی کرد ولی اینایی که گفتم هم بوشون خوبه هم تقریبا به سنت میخوره

masoud hard
02-08-2012, 08:51
از هردوتاتون ممنونم.شرمنده من مثل انسان نخستین ها حرف میزنم:9: ولی میشه بگید عطر خنک تلخ شیرین چه فرقایی دارن هر کدوم استفاده خاصی دارن؟ به کدوما میگن تلخ به کدوما شیرین؟ بی زحمت یه ذره توضیح بدین. ببخشیدا:11:

moli_ahmad
02-08-2012, 09:05
ببین عطای خنک معمولا رایحه مرکباتی و اب و .. که بوی تازه کننده و فرش دارن مثلا اکوا بولگاری خنک و ابگون با یکمی رایحه ترش مرکباتی هست پخش بو و موندگاریش خوبه ولی همه گیر هست عطرای خنک واسه روزای گرم و تابستون و بهار مناسبند عطرای گرم واسه زمستون و پاییز . شما تا حالا عطری رو تست کردی که خوشت بیاد ؟اسمش رو بگو

Delkook
02-08-2012, 10:27
من با اشانتیون دیور sauvage اشانتیون گوچی envy رو هم گرفتم که واقعا خوشبو هست.

masoud hard
02-08-2012, 11:04
راستشو بخواین یه مدت رویال استفاده می کردم.یه ادکلن هم بهم هدیه داده بودن که بوش عالی بود ولی خودم زیاد استفاده نکردم ومجبور شدم بدم به یه نفر دیگه اسمش یادم نمیاد یه ظرف مشکی داشت با نوشته های قرمز و درپوش نقره ای شرمنده چپندرقیچی بود

masoud hard
02-08-2012, 11:07
معمولا فعالیت زیادی دارم و دوست دارم ادکلنی که میزنم بهم انرژی بده و باعث فعالیت بیشتر و سرحالیم بشه و از اینجور چیزا..یه سوال دیگه هم داشتم منظورت از همه گیر چیه؟

moli_ahmad
02-08-2012, 13:51
منظور از همه گیر یعنی اینکه خیلی جاها بوش میاد و هر کسی استفاده میکنه . شما ادکلن های اسپرت رو احتمالا خوشت میاد مثلا ورساچه پیور هوم و ارمانی کد اسپرت و اکوا دی جیو با بوی فرش و یا اکوا بولگاری

A M ! N
02-08-2012, 14:10
منظور از همه گیر یعنی اینکه خیلی جاها بوش میاد و هر کسی استفاده میکنه . شما ادکلن های اسپرت رو احتمالا خوشت میاد مثلا ورساچه پیور هوم و ارمانی کد اسپرت و اکوا دی جیو با بوی فرش و یا اکوا بولگاری

مطمئنا آکوا دی جیو رو پسند میکنن، یه ادکلن همه کس پسندیه. البته من اینقدر استفاده کردم الان دیگه خجالت میکشم استفاده کنم. چون یه چیز خاص و منحصر به فرد نیست.

ولی واقعا بوش معرکس.

ورساچه هم کارای خوبی داره ، من ورساچه اسکالپچر رو داشتم بوی قوی ای و پرنشاطی رو داشت.

masoud hard
02-08-2012, 18:24
بی زحمت اسم عطر و ادکلن هایی که مینویسین انگلیسی باشه و اینکه ممنون از همتون من اینا رو تست میکنم ولی ترجیح میدادم یه عطری که کمتر استفاده میشه رو معرفی کنین.به حر حال ممنون جاکریم

A M ! N
02-08-2012, 21:35
خب آکوا که اینه :

Acqua Di GIO

Azzaro chrome - آزارو کروم رو حتما تست کن خیلی جذابه دارمش

Ajmal Chemystery اینم خودم یک هفته اس دارم عالیه.

SilverCent رو هم یک تست بزن.

Black is Black رو هم تست کن محشره ، بسته اش یک دست سیاه مکعب مربع.

masoud hard
02-08-2012, 23:45
خب آکوا که اینه :

Acqua Di GIO

Azzaro chrome - آزارو کروم رو حتما تست کن خیلی جذابه دارمش

Ajmal Chemystery اینم خودم یک هفته اس دارم عالیه.

SilverCent رو هم یک تست بزن.

Black is Black رو هم تست کن محشره ، بسته اش یک دست سیاه مکعب مربع.
نسبت به BLACK IS BLACK و SILVER CENT احساس خوبی دارم فکر کنم دوست داشته باشم خیلی ممنون ازت میرم تست میکنم نتیجشو بهتون میگم

mohammadirani
04-08-2012, 10:59
black is black رو تازه یه هفتست گرفتم
ادکلون خوش بویی هستش
ولی به نظرم برای فصل پاییز بهتر جواب میده تا تابستون

A M ! N
04-08-2012, 16:37
black is black رو تازه یه هفتست گرفتم
ادکلون خوش بویی هستش
ولی به نظرم برای فصل پاییز بهتر جواب میده تا تابستون

سلام.. دوست من ، خیلی کمیابه ، نامهای دیگه هم مث این اومده که باید خیلی مواظب بود مثلا :

Black and black و ...

این Black is black واقعا خوشبو و قدرت پخشه بالایی داره ، از کجا گرفتین و قیمتش چند ؟

milad_heartsick
04-08-2012, 21:24
سلام دوستان کسی roberto vizzari داشته یا تست کرده؟
من اینو یه مدت داشتم و خیلی خیلی خیلی:31: می پسندیدم ولی نه پخش درست حسابی داشت نه ماندگاری
شبیه این بو یا نزدیک به این سراغ دارین؟
با سپاس:11:

arsenal_mmm
05-08-2012, 00:51
این ادکلن black is black که میگید همینیه که عکسشو گذاشتم؟چی هست اصلا چجوریه؟مال چه شرکتیه ؟ساخت کجاست؟چنده قیمتش؟

mohammadirani
05-08-2012, 00:53
سلام.. دوست من ، خیلی کمیابه ، نامهای دیگه هم مث این اومده که باید خیلی مواظب بود مثلا :

Black and black و ...

این Black is black واقعا خوشبو و قدرت پخشه بالایی داره ، از کجا گرفتین و قیمتش چند ؟

black is black هستش مال من
از یه عطر فروشی خریدم تو شهرمون
گرون فروش نیست
من مفت خریدم
17 تومن!!

A M ! N
05-08-2012, 09:33
این ادکلن black is black که میگید همینیه که عکسشو گذاشتم؟چی هست اصلا چجوریه؟مال چه شرکتیه ؟ساخت کجاست؟چنده قیمتش؟

سلام آرسنال جان ، تا جایی که یادم میاد بستش کاملا مکعب بود ، رنگش همین بود ، فونت نوشتش هم همین بود.
درش هم همین شکلی بود : دی ولی بستش مکعب بود.. این هلالیه.

دوستمون محمد هم داخل شهر به قیمت خوبی خریده ، شهر من قیمتش حدوده 25 تومن هست.

البته دوستم خودش از کردستان خریده بود اگه بگم 7 هزار تومن خریده بود باورت میشه ؟!! گفتم یکی

برام بیاره که شانسه من دیگه گیرش نیومده بود!

arsenal_mmm
06-08-2012, 11:41
چرا همه عادت كردن اينجا فقط بيان نگاه كنن برن؟؟؟بابا خب يه چيزي بنويسيد يه چيزي بگيد يه خبري بديد خب.مرديم از بس اومديم اينجا و ديديم هيچ كس صداش در نيومده.

رایحه شیرین
06-08-2012, 11:51
چی بگیم ؟؟؟

arsenal_mmm
06-08-2012, 12:05
چی بگیم ؟؟؟
تازه اين در حاليه كه هر دفعه كه ميام اينجا 7 تا كاربر دارن موضوع بحث رو مشاهده ميكنن اما نميدونم اينجا كه پست جديد نذاشتن دقيقا دارن چيو مشاهده ميكنن

arsenal_mmm
06-08-2012, 12:10
دوستان اصلا بيان يه بحث فلسفي راه بندازيم...به نظرتون عطر رو براي خاطر خود عطر بايد بزنيم براي خاطر لذت صرف خودمون بايد بزنيم يا براي خاطر جلب توجه ديگران؟يا اين كه هر 3 تا معيارو در نظر بگيريم؟ميشه مثلا يكي هنگام خريد يك عطر هر 3 تا معيار رو در نظر بگيره و انتخاب كنه؟هر كس دلايلشو در اين زمينه بگه.

از نظر خودم بايد عطر رو همزمان به ميزاني مساوي هم براي خاطر لذت خودمون و هم براي جلب توجه و لذت ديگران بايد بزنيم...اما اگه بخوايم عطر رو براي خاطر خود عطر بزنيم ديگه اصالت رو به خود عطر به عنوان اثر هنري داديم و ديگه بحث لذت اصلا مطرح نيست..بلكه بحث غناي هنري و اهميت دادن به اون اسم و طراح عطر مطرح ميشه.

رایحه شیرین
06-08-2012, 12:11
تازه اين در حاليه كه هر دفعه كه ميام اينجا 7 تا كاربر دارن موضوع بحث رو مشاهده ميكنن اما نميدونم اينجا كه پست جديد نذاشتن دقيقا دارن چيو مشاهده ميكنن

یه سوال شما هم توی کار عطر و ادکلن هستید ؟

hike
06-08-2012, 13:43
خب خیلیها از نت میان تو پستها میگردن و نظرات قبلی رو میخوانند. قبول دارم که اکثرا می اومدن و راهنمایی میخواستن بعدش بخودشون زحمت نمیدادن که بیان و در مورد عطری که خریدن نظر بدن. بنوعی اینجا براشون ۱۱۸ بود.

دوستان اصلا بيان يه بحث فلسفي راه بندازيم...به نظرتون عطر رو براي خاطر خود عطر بايد بزنيم براي خاطر لذت صرف خودمون بايد بزنيم يا براي خاطر جلب توجه ديگران؟يا اين كه هر 3 تا معيارو در نظر بگيريم؟ميشه مثلا يكي هنگام خريد يك عطر هر 3 تا معيار رو در نظر بگيره و انتخاب كنه؟هر كس دلايلشو در اين زمينه بگه.

از نظر خودم بايد عطر رو همزمان به ميزاني مساوي هم براي خاطر لذت خودمون و هم براي جلب توجه و لذت ديگران بايد بزنيم...اما اگه بخوايم عطر رو براي خاطر خود عطر بزنيم ديگه اصالت رو به خود عطر به عنوان اثر هنري داديم و ديگه بحث لذت اصلا مطرح نيست..بلكه بحث غناي هنري و اهميت دادن به اون اسم و طراح عطر مطرح ميشه. هر ۳ مورد درسته. گاهی مثلا یک کار کلاسیک رو میگیریم چون از تست زمان سربلند بیرون اومده عاشقش نیستیم ولی میزنیم
گاهی یک عطر رو دوست داریم و میزنیم منتها تمایل نداریم کسی بفهمه این عطر رو زدیم. گاهی هم جیغ و تو صورت یک عطر رو میزنیم که همه بفهمن این عطر رو زدیم...

چرا همه عادت كردن اينجا فقط بيان نگاه كنن برن؟؟؟بابا خب يه چيزي بنويسيد يه چيزي بگيد يه خبري بديد خب.مرديم از بس اومديم اينجا و ديديم هيچ كس صداش در نيومده.
دیگه بعد از گرانی فکر کنم تمایل برای خرید عطر کمتر شده. خودم که اینقدر سرحالم که حوصله عطر زدن هم ندارم گاهی اوقات

usertyu
06-08-2012, 14:24
KENZO HOMME SPORT :
یه بوی خوب و ترشی داره . بوی لیمو توش خیلی محسوسه . پخش بو و ماندگاری متوسط

Delkook
06-08-2012, 14:56
دیروز من کنزو power(نقره ای) و دیزل fuel for life رو خریدم به نظرم جفتشون هم ادکلن های کار درستی هستن. کنزو پاور cologne رو هم تست کردم ولی زیاد خوشم نیومد برعکس مدل معمولیش که خیلی خوشم اومد.

مارلی طلایی رو هم باز تست کردم بد نبود ولی با سلیقه من جور در نمیاد. فارنهایت ابسلوت هم تست شد بوی خوبی داره ولی از اون بوهایی هست که باید فکر کرد روش ولی نرفت تو لیست خرید. به نظرم از فارنهایت معمولی خوش بوتر بود. دیور هوم برای بار n اٌم تست شد!D-: ولی مثل همیشه زیاد تاثیرگذار نبود!

گرلن habit rouge پرفیوم رو هم بدون تست خریدم گفتم اگه خوشم نیاد میدم به پدر جان بوش که مشخصه کلاسیک و خیلی خاص هست فعلا باید در موردش فکر کنم! کلا از این ادکلن های بدون تست زیاد خریدم که بعدا رد کردم رفته یا هدیه دادم!

این کرید هم جدا از کوالیتی محشرش گاهی وقتها احساس میکنم اونطور که باید ادکلنهاش بوی تکی ندارن و گاهی وقتا هم خیلی به نظرم عالی هستن!

الان دنبال یه ادکلن با بوی شرقی و گرم هستم که بوی شیک و تکی داشته باشه نمیدونم چی بگیرم. شنل اگویست هست ولی چون تست نداره میترسم بگیرم با این قیمت هر چند قبلا داشتمش. اپیوم هم زیاد تحریکم نکرده تا الان. کسی پیشنهادی نداره؟

masoud hard
06-08-2012, 16:47
اینجا نیاز به بحث فلسفی نداره اینو تو نت دیدم گفتم شما هم استفاده کنین

تاريخچه عطر و ادکلن جهان
کلمه عطر از کلمه لاتین "پِر" به معنای "از میان" و "فوموس" به معنای دود می‌آید. فرانسوی‌ها، بوی خوشی را که در هوا پخش می‌شد، "عطر" نامیدند.
نخستین شکل عطر، بخور بود که نخستین بار در حدود 4000 سال پیش در بین‌النهرین کشف شد. در آن هنگام، در مناسک مذهبی، صمغ‌ها و چوب‌های مختلفی سوزانده می‌شد. هم چنین چوب‌ها و صمغ‌های خوش‌بو را در آب و روغن می‌خیساندند و بدن خود را با آن ماساژ می‌دادند. هنگام مومیایی مردگان نیز از این عطرها استفاده می‌شد.بنا به هیروگلیف‌های کشف شده، عطر در زندگی مصریان نقش مهمی بازی می‌کرد.
عطرها در حدود سال 1900 به این گروه‌ها تقسیم بندی شدند: تک گل: با عطر یک گل خاص؛ چند گل: ترکیب چند گلی؛ آمبری: گروه گسترده‌ای از بوهای وانیلی و حیوانی همراه با بوی گل‌ها و چوب‌های متفاوت؛ چوب: عطر چوب‌های معطر، به ویژه صندل و سدر؛ چرمی: خانواده‌ای از رایحه‌های دارای رگه‌هایی از بوی عسل، تنباکو، چوب و قطران چوب که یادآور چرم هستند؛ قبرس: شامل رایحه‌هایی متشکل از ترنج، خزه بلوط، پچولی و ماده معطری که از لادن به دست می‌آید؛ فوژه: به معنای سرخس در زبان فرانسه، و ساخته شده بر اساس رایحه‌های اسطوخودوس، کومارین (ماده‌ای معطر با بوی وانیل) و خزه بلوط. بسیاری از عطرهای مردانه به این خانواده متعلق هستند.
از سال 1945 نیز به علت پیشرفت در صنعت عطرسازی، گروه‌های دیگری به این دسته بالا اضافه شده‌اند، شامل: گل‌های درخشان، سبز، اقیانوسی / اوزونی، لیمویی یا میوه‌ای، گورماند / اومامی (با رایحه خوراکی‌ها یا دسر).
یونانیان و رومیان عطر را از مصریان گرفتند. نزد کرتیان نیز محبوب‌ترین گل‌ها سوسن و رز بود. آنان که در ساختن روغن‌های گیاهی مثل روغن زیتون و روغن بادام سررشته زیادی داشتند، روغن‌های برگرفته از گل‌های سوسن، رز، رازیانه و ریشه زنبق زرد را به این صنعت افزودند. یونانیان اولین عطر مایع را ساختند، گرچه با عطرهای امروزی تفاوت داشت. این عطرها، پودرهای خوشبویی بودند که بدون الکل با روغن مخلوط می‌شدند. از آن جایی که یونانیان در مصرف عطر افراط می‌کردند، سولون در قرن ششم استفاده از عطر را در قانون ممنوع کرد تا در هزینه‌های وارداتی صرفه‌جویی شود، اما این ممنوعیت، چندان نپایید. تئوفراستوس آتنی درباره بوهای مختلف، روغن‌ها و منشأ گیاهی آن‌ها و حتا اثر بوهای مختلف بر خلق و خوی و تفکر بحث کرده است.
2- EAU DE PERFUM :%20-10 تركيبات معطر
3- EAU DE TOILETTE :%10-5 تركيبات معطر
4- EAU DE COLOGNE:%3-2 تركيبات معطر
تـركيـب آب و الـكل بعنوان حلال مواد معطر بكار ميرود. در عمل گرماي بدن سبب ميگردد تـا حـلال بـسرعت تـبـخير شده و عـطر بـروي پـوست بـاقـي بـماند تا بتدريج طي چندين ساعت تبخير گردد.
ادوکلنشاید نام‌گذاری ادوکلن عجیب به نظر آید، زیرا کلون، نام فرانسوی شهر کلن در آلمان است، در حالی که ادوکلن از ایتالیا آمده است. جیان پائولو فمینیس، آرایشگری از شهر "وال ویگزو"، مبتکر ادوکلن بود. او از ایتالیا به آلمان رفت و آب معطری را کشف کرد که نامش را "آب ستودنی" گذاشت. این آب معطر از الکل، روغن بهار نارنج، ترنج، اسطوخودوس، و اکلیل کوهی ساخته می‌شد. در سال 1709 که پائولو این ماده را به بازار عرضه کرد چنان مشتریان فراوانی یافت که مجبور شد از برادرزاده‌اش، جیووانی ماریا فارینا کمک بگیرد تا بتواند سفارش‌ها را آماده سازد. در سال 1732 فارینا این محصول را به عنوان داروی بیماری‌های مختلف از جمله معده درد تا خونریزی روده به بازار عرضه کرد.در میانه قرن هجدهم، پس از پایان جنگ هفت ساله میان پروس و بریتانیا از یک سو و اتحادی از فرانسه و اتریش و روسیه از سوی دیگر، سربازان فرانسوی، اتریشی و روسی و بریتانیایی بطری‌های "آب ستودنی" را به کشورهای خود بردند و بازاری جهانی برای آن پدید آوردند. فرانسوی‌ها، آن را "ادوکلن" نامیدند.
ادوکلن در قرن هجدهم موارد استفاده مختلفی داشت: در آب استحمام ریخته می‌شد، با شراب مخلوط می‌شد، همراه با قند خورده می‌شد، به عنوان ماده شستشوی دهان، تنقیه، یکی از ترکیبات ضماد مورد استفاده قرار می‌گرفت و مستقیم تزریق می‌شد و...فرمول دقیق عطرهای تجاری مخفی هستند و حتا اگر هم علنی شوند، چنان پروسه پیچیده‌ای در تهیه آن‌ها به کار می‌رود که این فرمول استفاده چندانی ندارند. روغن اسانس عطر با یک حلال رقیق می‌شود زیرا روغن غیر رقیق شده چنان ترکیبات فراری دارد که در صورت استفاده به حساسیت و جراحات پوستی یا خراب شدن لباس منجر می‌شود.متداول‌ترین ماده حلال روغن عطر، اتانول یا مخلوطی از اتانول و آب است. افزایش ترکیب معطر عطر موجب افزایش شدت بو و ماندگاری آن می‌شوند. بنابراین، اگر چه غلظت روغن عطر در ادوپرفوم بیشتر از ادوتوالت است، اما میزان آن در هر کارخانه عطرسازی متفاوت است.

ا آغاز عصر طلایی مصریان، عطر فقط در مراسم مذهبی برای خدایان یا فراعنه استفاده می‌شد. به تدریج صمغ‌ها، خوشبوکننده‌ها و روغن‌های معطر از انحصار روحانیون خارج شد و مردم موظف شدند حداقل هفته‌ای یک بار از آن استفاده کنند. از آن جایی که مصریان معتقد بودند که روح به آسمان می‌رود، خویشاوندان مرده همواره کوزه‌هایی پر از مواد خوشبوکننده در مقابر می‌گذاشتند. آب و هوای مناسب مصر، آنان را قادر ساخت از هند ادویه‌ها و مواد بودار زیادی مانند، زنجبیل، فلفل و چوب صندل وارد کنند. آنان هنوز نیز در تولید روغن اسانس عطر که بخش مهمی از محصولات یاسمن دنیا را تشکیل می‌دهد، جایگاه برجسته‌ای دارند.
قبرس: شامل رایحه‌هایی متشکل از ترنج، خزه بلوط، پچولی و ماده معطری که از لادن به دست می‌آید؛ فوژه: به معنای سرخس در زبان فرانسه، و ساخته شده بر اساس رایحه‌های اسطوخودوس، کومارین (ماده‌ای معطر با بوی وانیل) و خزه بلوط. بسیاری از عطرهای مردانه به این خانواده متعلق هستند.از سال 1945 نیز به علت پیشرفت در صنعت عطرسازی، گروه‌های دیگری به این دسته بالا اضافه شده‌اند، شامل: گل‌های درخشان، سبز، اقیانوسی / اوزونی، لیمویی یا میوه‌ای، گورماند / اومامی (با رایحه خوراکی‌ها یا دسر).:11:

masoud hard
06-08-2012, 17:05
کسی از این ادکلن داره؟ چطوره؟یه خورده توضیح بدین بببینیم چیطوره؟به دیلم نشسته.شیشه ش رو میگم :31:

Givenchy Play Intense

ZINOSHTAN
06-08-2012, 17:55
سلام

رفقا کسی اینو توی مغازه ها دیده؟

Emporio Armani Diamonds Black Carat for Him Giorgio Armani for men

من از رو نت ها همینجوری پسندیدمش، برا فصل سرما گفتم اگه تونستم بخرمش!

ادوکلن مشابه ـِش چیزی میشناسید برم بو کنم؟ آکوردهاش اینان:
woody
earthy
fresh spicy
cacao
warm spicy

ممنون

T_rex
06-08-2012, 19:16
یه چیزی بگم شاید خنده دار یا جالب باشه :
من اکثر موقعها قبل اینکه برم تو رختخواب یه پیس عطر میزنم ! اینطوری بو رو با تمام وجود حس میکنم این بو دیگه میره تو مغزم و هر جایی از فاصله 2 متری این بو به مشامم برسه سریع میفهمم که چه عطریه

30vil
06-08-2012, 19:35
کسی از این ادکلن داره؟ چطوره؟یه خورده توضیح بدین بببینیم چیطوره؟به دیلم نشسته.شیشه ش رو میگم :31:

Givenchy Play Intense

این عطر به خاطر تبلیغ خواننده معروف جاستین تیمبرلیک به شکل MP3 پلیر طراحی شده که شما از شکلش خوشتون اومده

من از بوش خیلی خوشم میاد یه بوی گرم و شیرین همراه با رایحه قهوه و ترکیب با رایحه چوب که باعث شده یه عطر خاص باشه

arsenal_mmm
07-08-2012, 00:05
دیروز من کنزو power(نقره ای) و دیزل fuel for life رو خریدم به نظرم جفتشون هم ادکلن های کار درستی هستن. کنزو پاور cologne رو هم تست کردم ولی زیاد خوشم نیومد برعکس مدل معمولیش که خیلی خوشم اومد.

مارلی طلایی رو هم باز تست کردم بد نبود ولی با سلیقه من جور در نمیاد. فارنهایت ابسلوت هم تست شد بوی خوبی داره ولی از اون بوهایی هست که باید فکر کرد روش ولی نرفت تو لیست خرید. به نظرم از فارنهایت معمولی خوش بوتر بود. دیور هوم برای بار n اٌم تست شد!D-: ولی مثل همیشه زیاد تاثیرگذار نبود!

گرلن habit rouge پرفیوم رو هم بدون تست خریدم گفتم اگه خوشم نیاد میدم به پدر جان بوش که مشخصه کلاسیک و خیلی خاص هست فعلا باید در موردش فکر کنم! کلا از این ادکلن های بدون تست زیاد خریدم که بعدا رد کردم رفته یا هدیه دادم!

این کرید هم جدا از کوالیتی محشرش گاهی وقتها احساس میکنم اونطور که باید ادکلنهاش بوی تکی ندارن و گاهی وقتا هم خیلی به نظرم عالی هستن!

الان دنبال یه ادکلن با بوی شرقی و گرم هستم که بوی شیک و تکی داشته باشه نمیدونم چی بگیرم. شنل اگویست هست ولی چون تست نداره میترسم بگیرم با این قیمت هر چند قبلا داشتمش. اپیوم هم زیاد تحریکم نکرده تا الان. کسی پیشنهادی نداره؟

عطر شرقی خوب پیشنهاد میکنم این ادکلنی که آواتار خودمه رو تست کنی:
Mont Blanc Presence

من عاشق و دیوونه بوشم...باحال تر از اون چیزیه که تصورشو بکنی..حداقل یه تست بکن بعد بیا نظرتو راجع بهش بگو

donmadi
07-08-2012, 10:05
سلام
به سایت چاره چقدر اطمینان هست؟
دیویدف زینو رو زده 38!
کسی تا حالا خرید داشته ازش؟

hadinba
07-08-2012, 11:18

Givenchy Play Intense

من این ادکلن و دارم ! همون طور که دوست عزیزمون 30vil اشاره کردن رایحه ی گرم و شیرین داره و تلخ هم هست یه جورایی! به نظر خودم بوی رسمی و شیکی داره ! موندگاریش خوبه ولی پخش بوش مثه موندگاریش نیس! ( البته پخش بوشو من میگم کمه ، ولی اطرافیان نظر عکس دارن :20: ) !!! یادمه علی ( Cyber861 ) زیاد حال نمیکرد با این! :31:

hike
07-08-2012, 11:18
سلام
دیویدف زینو رو زده 38!
۳۰ میل یا ۵۰ میله. ولی کارشون درسته.

Soroush-S
07-08-2012, 11:50
دوستان من یه راهنمایی میخوام - من یه مقدار وزنم زیاده وقتی راه میرم حتی مسافت کوتاه خیلی عرق میکنم و طبیعتا بوی عرق هم میگیرم حالا چیکار کنم این بوی عرق به حداقل برسه - عطر خاصی هم استفاده نمیکنم فقط بعضی مواقع از عطر بیک استفاده میکنم که تاثیر چندانی نداره

30vil
07-08-2012, 12:23
سلام
دیویدف زینو رو زده 38!

30 میل 38 تومانه دوست عزیز

A M ! N
07-08-2012, 12:27
دوستان من یه راهنمایی میخوام - من یه مقدار وزنم زیاده وقتی راه میرم حتی مسافت کوتاه خیلی عرق میکنم و طبیعتا بوی عرق هم میگیرم حالا چیکار کنم این بوی عرق به حداقل برسه - عطر خاصی هم استفاده نمیکنم فقط بعضی مواقع از عطر بیک استفاده میکنم که تاثیر چندانی نداره

سلام.

بهتره از اسپری های دئودورانت استفاده کنی، میتونی از اسپری های ضد عرق هم استفاده کنی ، ولی اولی بهتره ، چون عرق کردن برای انسان نیاز هستش

اگه زیاد عرق میکنی ، دلیلش اینه که تحرکت کمه ، توصیه میکنم حتما یه باشگاه ورزشی برین بعد از هفته ی سوم دیگه تعرق بدنت کاهش پیدا میکنه و نرمال میشه.

اسپری های دئودورانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع ایجاد بوی نامطبوع عرق میشن ، اسپری های ضد عرق منافذ غدد عرق ساز بدن رو مسدود میکنن.

باز هم توصیم به شما اسپری های دئودورانت.

masoud hard
07-08-2012, 12:39
سلام.

بهتره از اسپری های دئودورانت استفاده کنی، میتونی از اسپری های ضد عرق هم استفاده کنی ، ولی اولی بهتره ، چون عرق کردن برای انسان نیاز هستش

اگه زیاد عرق میکنی ، دلیلش اینه که تحرکت کمه ، توصیه میکنم حتما یه باشگاه ورزشی برین بعد از هفته ی سوم دیگه تعرق بدنت کاهش پیدا میکنه و نرمال میشه.

اسپری های دئودورانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع ایجاد بوی نامطبوع عرق میشن ، اسپری های ضد عرق منافذ غدد عرق ساز بدن رو مسدود میکنن.

دکتر اسمیت واقعا دکتری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ممنون از اطلاعاتی که به همه میدی بچه های پی سی ورد یه کف مرتب به افتخار دکتر اسمیت:46:

cyber861
07-08-2012, 13:01
امروز tabarome و orginal santal کرید رو بو کردم.بوشون خوب بود ولی خاص نبود. به نظرم خیلی شبیه ایندویژوآل مونت بلان بود orginal santal .

قیمت هم 240 اینا بود.

ولی در کل به نظرم کارهای مارلی خیلی قوی تر و طبیعی تر و خاص تر از این کرید هستن.احتمالا کرید هایی که تو ایرانه فیک یا درجه چندم هستن.

Ali_softcenter
07-08-2012, 13:52
سلام دوستان

3 تا سوال داشتم.

1- میشه چند تا ادکلن با بوی خاص ( به سلیقه خودتون ) که خنک باشن و خیلی هم تند نباشن معرفی کنید ؟ فقط از این ادلکن های خز شده نباشه که همه میخرن میزنن! مثل آکوا بولگاری و ...! یه چیز خاص باشه...چند تا بگید من برم تست کنم یکیشو بخرم...بودجه هم دور و بر 100 ...100و خورده ای

2- یه چند تا هم بگید گرم و ملایم.....که خیلی خیلی خاص و مناسب مهمونی های خیلی خاص...یعنی یه چیزی میخوام رک بگم! جنس مخالف پسند! چند تا بگید من برم تست کنم...
فقط خواهشا از این برند هایی که همه میخرن میزنن نباشه...یه چیز میخوام بزنم خاص باشه.مثلا وان میلیون نباشه!

3- یه مارک بود مال امارات بود ادکلن هاش...ارزون هم بود دور و بر 30 اینا بود....یادم رفته میشه اسمشو بگید...منظورم نانسی و اجمل نیست!

Soroush-S
07-08-2012, 14:37
سلام.

آره درسته تحرک بدنم کمه - حالا سایتی هست که این اسپری واسه فروش داشته باشه یا اگه مدل خاصی داره به من معرفی کنید-

Delkook
07-08-2012, 15:37
امروز tabarome و orginal santal کرید رو بو کردم.بوشون خوب بود ولی خاص نبود. به نظرم خیلی شبیه ایندویژوآل مونت بلان بود orginal santal .

قیمت هم 240 اینا بود.

ولی در کل به نظرم کارهای مارلی خیلی قوی تر و طبیعی تر و خاص تر از این کرید هستن.احتمالا کرید هایی که تو ایرانه فیک یا درجه چندم هستن.

کرید 240 تومن؟!! من تهران 350 قیمت دارم! کارهای مارلی که کپی برابر اصل ادکلنهای دیگس!:-) یکی تو این تاپیک گفت طلاییش هم کپی تام فورد توسکان لدر هست! یادم نیست کی بود. مارلی بنفش هم کپی kouros مارلی قرمز body kouros مارلی شایگا فکر میکنم کپی m7 !:-)
در ضمن فکر نمیکنم کرید درجه چندم داشته باشه ولی فیک چرا... کریدهایی که من بو کردم از لحاظ کوالیتی یه سر و گردن به نظرم از مارلی بالاتر بودن. کرید از لحاظ کیفیت پرفکته! ولی قبول دارم زیاد خاص نیست.

A M ! N
07-08-2012, 15:50
آره درسته تحرک بدنم کمه - حالا سایتی هست که این اسپری واسه فروش داشته باشه یا اگه مدل خاصی داره به من معرفی کنید-

سلام.

نیاز به سایت نیست ، برو فروشگاه لوازم بهداشتی-آرایشی بگو اسپری NIVEA DEODORANT میخوام،

اینا کارای خوبی هستن از هردو استفاده کردم

NIVEA DEODORANT Cool kick

NIVEA DEODORANT Silver protect

اولی خنک کننده هم هست !

+
ورزش رو گوشه ی ذهنت داشته باش.

nadermatin
07-08-2012, 17:09
سلام دوستان

1- میشه چند تا ادکلن با بوی خاص ( به سلیقه خودتون ) که خنک باشن و خیلی هم تند نباشن معرفی کنید ؟ فقط از این ادلکن های خز شده نباشه که همه میخرن میزنن! مثل آکوا بولگاری و ...! یه چیز خاص باشه...چند تا بگید من برم تست کنم یکیشو بخرم...بودجه هم دور و بر 100 ...100و خورده ای

پای نئو از ژیوانشی 90 تومن. بولگاری من(خنک و چوبی) اینم 90 تومن . لنوین له هوم اسپرت که بین 55 تا 60 قیمت دارم.

cyber861
07-08-2012, 18:05
کرید 240 تومن؟!! من تهران 350 قیمت دارم! کارهای مارلی که کپی برابر اصل ادکلنهای دیگس!:-) یکی تو این تاپیک گفت طلاییش هم کپی تام فورد توسکان لدر هست! یادم نیست کی بود. مارلی بنفش هم کپی kouros مارلی قرمز body kouros مارلی شایگا فکر میکنم کپی m7 !:-)
در ضمن فکر نمیکنم کرید درجه چندم داشته باشه ولی فیک چرا... کریدهایی که من بو کردم از لحاظ کوالیتی یه سر و گردن به نظرم از مارلی بالاتر بودن. کرید از لحاظ کیفیت پرفکته! ولی قبول دارم زیاد خاص نیست.

این دوتا این قیمت بود.کلا قیمت ادکلن هاشو نگاه میکردم خوب بود.

تام فورد لیدر توسکان رو تست نکردم.ولی 3 تایی که من مارلی تست کردم فقط یکیش یه بوی لالیک هم توش بود ولی خیلی با کیفیت تر به همراه یه بویه دیگه.

حالا شما مونت بلان رو بو کن بیا نتیجه رو بگو.

Ali_softcenter
07-08-2012, 21:05
پای نئو از ژیوانشی 90 تومن. بولگاری من(خنک و چوبی) اینم 90 تومن . لنوین له هوم اسپرت که بین 55 تا 60 قیمت دارم.

میشه به لاتین بنویسی ؟ غیر از بولگاری رو....به جای بولگاری میشه یه چیزی که بوی چوب نده معرفی کنی؟

arsenal_mmm
07-08-2012, 21:10
بروبچ یه نگاه به این سایته بندازید ببینید یه سری برندای عجیب غریبی داره میفروشه که من اصلا تا حالا اسمشونم نشنیدم...

jsaleh11
08-08-2012, 03:20

تایید میشه. کرید اگه فیک نباشه کیفیتش به مراتب بالاتر از مارلی هستش. مارلی عطر خیلی شاخی نیست.همونطور که قبلا عرض کردم یکیشو من تست کردم دقیقا کپی توسکان لدر بود که این نشون دهنده ضعف برند هست که عطرای دیگه رو کپی کنه. اونم کمپانی مثل مارلی که خیلی ادعاش میشه.

Delkook
08-08-2012, 09:38
آقا من تصحیح میکنم کپی بادی کوروس که پگاسوس اعظم بود!:-)

تو این عطرهایی که خریدم کنزو پاور و گرلن habit rouge خیلی عطرهای خوبی هستن البته گرلن رو پیشنهاد میکنم بدون تست نخرید. دیزل هم عطر خوبیه ولی نه به خوبی دو تای اولی به نظرم.

Ali_softcenter
08-08-2012, 11:15
کسی نیست جواب ما رو کامل بده؟

arsenal_mmm
08-08-2012, 13:27
کسی نیست جواب ما رو کامل بده؟

من كه خواستم به اينجا خير سرم يه تكوني بدم يه بحث فلسفي راه بندازم هيچ كس جواب منو نداد ديگخ چه برسه به شما؟

اما اگه ادكلنهاي خاص تو اون قيمتايي كه گفتي ميخواي بزن تو خط كاراي كالوين كلين ...

اون مارك اماراتي هم كه گفتي احيانا منظورت رصاصي يا سپيل يا پاريس والي نيست؟

Ali_softcenter
08-08-2012, 14:03
من كه خواستم به اينجا خير سرم يه تكوني بدم يه بحث فلسفي راه بندازم هيچ كس جواب منو نداد ديگخ چه برسه به شما؟

اما اگه ادكلنهاي خاص تو اون قيمتايي كه گفتي ميخواي بزن تو خط كاراي كالوين كلين ...

منظورم امپر بود...الان یادم اومد..

کلا شما از بین امپر و رصاصی و اجمل کدومش بهتره؟ ظاهرا اجمل کاراش خوبه..

از کجا میشه خرید اینها رو؟ جای خاصی میشناسید؟ یا همه ادکلن فروشی ها دارن اجمل رو؟

البته امپر گرون تره...به نظر با کلاس تر میاد

Ali_softcenter
08-08-2012, 14:50
کسی این ادکلن ها رو تست کرده؟ چطوریاس؟ ببخشید عکسا بزرگه

Ali_softcenter
08-08-2012, 19:48

راستی این مونت بلانک که توی آواتارت هست...قیمتش چنده؟

من چند تا ادکلنش رو دیدم ..

مثلا
Mont Blanc Homme Exceptionnel

رو تست کردید شما؟ در مقایسه با Presence چطوره؟

Mont Blanc Legend

رو تست کردید؟ خوش بوس؟

50 میل اینا همه زیر 100 تومنه....درسته دیگه؟

30vil
08-08-2012, 19:58

از کجا میشه خرید اینها رو؟ جای خاصی میشناسید؟ یا همه ادکلن فروشی ها دارن اجمل رو؟

تجربه 2 تا کار از امپر و 2 تا کار از سپیل و 2 کار از اجمل رو دارم به نظرم امپر خیلی از دوتای دیگه بهتره:20:

کارای اماراتی چیزی نیستند که از جای خاص بخوای بخری همه جا دارن

T_rex
09-08-2012, 00:24
بحث عطرهای اماراتی شد شرکت RIO هم عطرهای خوبی داره محض اطلاع بگم این شرکت عطرهای معروف رو کپی میکنه که معمولا 80-70 درصد توی کپی عطرها موفقه و به قیمت ارزون میفروشه

arsenal_mmm
09-08-2012, 00:48

هر سه تاش تو اون رنج قیمت خوبن اما اگه کلاسیک و قدیمی میپسندی کارای رصاصی خوبن اگه بو های گرم و غلیظ و محرک میپسندی اجمل از همه شون بهتره و اگه بوهای لایت مدرن تر و خنک تر میپسندی امپر بهتره.
من با اجمل بیشتر از بقیه حال کردم..عطراش طبیعی تر و خانم پسند تره.

arsenal_mmm
09-08-2012, 00:51
راستی این مونت بلانک که توی آواتارت هست...قیمتش چنده؟

من چند تا ادکلنش رو دیدم ..

مثلا
Mont Blanc Homme Exceptionnel

رو تست کردید شما؟ در مقایسه با Presence چطوره؟

Mont Blanc Legend

رو تست کردید؟ خوش بوس؟

50 میل اینا همه زیر 100 تومنه....درسته دیگه؟من عاشق این مدل پرزنس که آواتارمه هستم اما

Mont Blanc Homme Exceptionnel رو هم دارم و برای زمستان و پاییز عالیه.....لجند از همه کاراش مجلسی تر و گرونتره و ظاهرا بهترین کارش هست...اما من خودم به شخصه پرزنس رو به همه ترجیح میدم و بعد هوم اکسپسیونل رو...

Ali_softcenter
09-08-2012, 07:56
هر سه تاش تو اون رنج قیمت خوبن اما اگه کلاسیک و قدیمی میپسندی کارای رصاصی خوبن اگه بو های گرم و غلیظ و محرک میپسندی اجمل از همه شون بهتره و اگه بوهای لایت مدرن تر و خنک تر میپسندی امپر بهتره.
من با اجمل بیشتر از بقیه حال کردم..عطراش طبیعی تر و خانم پسند تره.

اجمل کدوم کاراش رو داشتی ؟

من عاشق این مدل پرزنس که آواتارمه هستم اما

Mont Blanc Homme Exceptionnel رو هم دارم و برای زمستان و پاییز عالیه.....لجند از همه کاراش مجلسی تر و گرونتره و ظاهرا بهترین کارش هست...اما من خودم به شخصه پرزنس رو به همه ترجیح میدم و بعد هوم اکسپسیونل رو...

Presence گرمه؟ پس چرا شیشش آبیه؟ :31: معمولا گرم ها رو آبی نمیزنن

اینا 50 میلش همون 70-80 هست دیگه؟

اینا تقلبیش هم هست؟؟

یه سوال دیگه :

ادکلن مردانه اسمیت اند ویسون Smith & Wesson گیر میاد تو ایران؟ قیمتش حول و حوش چنده؟ میگن خیلی جذابه...کسی تست کرده؟

MOHAMMAD2010
09-08-2012, 11:11
ادکلن مردانه اسمیت اند ویسون Smith & Wesson گیر میاد تو ایران؟ قیمتش حول و حوش چنده؟ میگن خیلی جذابه...کسی تست کرده؟
آره من خودم پارسال 65 خریدم
الان دورو بره 90-100 تومنه
بوش خیلی خوبه
موندگاری هم خوبه ولی اصلا پخش بوی خوبی نداره

Ali_softcenter
09-08-2012, 11:40
آره من خودم پارسال 65 خریدم
الان دورو بره 90-100 تومنه
بوش خیلی خوبه
موندگاری هم خوبه ولی اصلا پخش بوی خوبی نداره

ولی سایت valasan الانم زده 66

پخش بو منظورت اینه که تا کسی نزدیکت نشه بوش مشخص نمیشه؟؟؟ خیلی بده که!! یعنی کسی از بغل آدم رد بشه بو رو حس نمیکنه؟

MOHAMMAD2010
09-08-2012, 12:50
ولی سایت valasan الانم زده 66

پخش بو منظورت اینه که تا کسی نزدیکت نشه بوش مشخص نمیشه؟؟؟ خیلی بده که!! یعنی کسی از بغل آدم رد بشه بو رو حس نمیکنه؟

اون قیمت الکیه واسه قدیمه
آره دقیقا - البته از بغلت رد بشه چرا میفهمه ولی پخش بو نداره که مثلا وارد جایی میشه بوش معلوم باشه

Ali_softcenter
09-08-2012, 13:08
عجب ضد حالی :41: میخواستم برم بخرمش..

چیزی مثل این خاص و جذاب سراغ ندارید پخش شوندگیش عالی باشه؟

مونت بلاک ها پخش شوندگیشون چطوریه؟

یه سری عکس گذاشتم صفحه قبل.....کسی اون ادکلن ها رو نمیشناسه؟؟ ادو پرفیوم هستن!!! ادو پرفیوم پخش شوندگیش بیشتره دیگه؟

arsenal_mmm
10-08-2012, 02:12
اجمل کدوم کاراش رو داشتی ؟

Presence گرمه؟ پس چرا شیشش آبیه؟ :31: معمولا گرم ها رو آبی نمیزنن

اینا 50 میلش همون 70-80 هست دیگه؟

اینا تقلبیش هم هست؟؟

یه سوال دیگه :

اجمل بهترین کارش از نظر من ادکلن Lure هستش
بعد از اون هم ادکلن Vice

بعدشم Chemistry

presence هم ادکلن گرمی نیست اما چون اصولا ادویه ای هستش کلا مثل ادکن های ادویه ای یه حس گرمی ادویه ای داره اما گرم نیست به اون معنی.

poonel
10-08-2012, 02:57
فکر نمی کنم سوالم زیاد به اینجا ربط داشته باشه اما می بخشید که جای بهتر از این پیدا نکردم.

سوال من :
آیا چیزی هم برای خوشبو کردن دهان هست؟ یه چیزی که وقتی آدم دهنش رو باز کنه نفسش خوشبو باشه؟

Ali_softcenter
10-08-2012, 09:01
اجمل بهترین کارش از نظر من ادکلن Lure هستش
بعد از اون هم ادکلن Vice

بعدشم Chemistry

presence هم ادکلن گرمی نیست اما چون اصولا ادویه ای هستش کلا مثل ادکن های ادویه ای یه حس گرمی ادویه ای داره اما گرم نیست به اون معنی.

فقط دومی خنکه؟

shadow چطوره؟

پخش شوندگی کارهای اجمل و مونت بلاک در چه حده؟

roteal2007
10-08-2012, 09:13
دوستان این d&g pure homme رو که داییم ازش استفاده میکرد رو تست کردم واقعا بوش خوبه یکمی تو مایه های فارنهایته خنک و دلنشین...قیمت ندارین ؟

cyber861
10-08-2012, 10:22
دوستان این d&g pure homme رو که داییم ازش استفاده میکرد رو تست کردم واقعا بوش خوبه یکمی تو مایه های فارنهایته خنک و دلنشین...قیمت ندارین ؟

حسین جان شبیه فارنهایت نیستا؟به نظرم شبیه پودر بچه ست بیشتر .

قیمت هم حدود 100 اینا بوده.

roteal2007
10-08-2012, 10:50
حسین جان شبیه فارنهایت نیستا؟به نظرم شبیه پودر بچه ست بیشتر .

قیمت هم حدود 100 اینا بوده.

نمیدونم شاید فکر کردم اون حس خنکیش شبیه فارنهایته شایدم اشتب میکنم....به هر حال باحال بودش.
دوستان واسه پاییز چه کاری رو پیشنهاد میدین

A M ! N
10-08-2012, 12:04
فکر نمی کنم سوالم زیاد به اینجا ربط داشته باشه اما می بخشید که جای بهتر از این پیدا نکردم.

سوال من :
آیا چیزی هم برای خوشبو کردن دهان هست؟ یه چیزی که وقتی آدم دهنش رو باز کنه نفسش خوشبو باشه؟

سلام.

بله ، میتونی از اسپری خوشبو کننده ی دهان استفاده کنی که رایحه های مختلفش موجوده داخل داروخانه.

دقت داشته باش که این اسپری ها نباید حاوی مواد قندی مث ساکارز ( مشتقات نی شکر ) باشن، چون ساکارز

به شدت باعث پوسیدگی دندان میشه.

بوی دهان عوامل متعددی داره، بعد از هروعده ی غذایی مسواک یا قرقره کردن محلول آب-نمک توصیه میشه.

موقعی که مسواک میزنید فقط دندان رو تمیز میکنید ، درصورتی که یک عضو مهم یعنی "زبان" و همچنین بدنه ی دهان و ساک دهان نادیده گرفته میشه.

در این مواقع بهتره از محلول آب-نمک که یک ضدعفونی کننده ی قوی هست استفاده بشه.

دقت داشته باشین که استفاده ی اسپری دهان به دلیل وجود مواد پودری و مقداری گاز ، باعث باطل شدن روزه ی شما میشه.

این اسپری ها حاوی قند زایلیتون و سریتول هستند که کاملا برای بهداشت دهان و دندان مفید هست، بیشتر اسپری ها از پوسیدگی دندان جلوگیری میکنن.
موفق باشی.

arsenal_mmm
10-08-2012, 15:29
فقط دومی خنکه؟

shadow چطوره؟

پخش شوندگی کارهای اجمل و مونت بلاک در چه حده؟

shadow هم خوبه ولی از نظر من اینا بهترن.

کارای اجمل رو نمیشه با مون بلان مقایسه کرد....همونطور که قیمتشونو نمیشه مقایسه کرد...مون بلان خب مسلما کیفیت بوی خیلی خوبی داره و پخشش هم بیشتره و موندگاریشون هم با توجه به قیمتشون خوبه...اجمل هم تو اون رنج قیمت یعنی بین 20 تا 30 تومن بین مارکایی که میشناسم از همه موندگاری و کیفیتش بهتره...

تو اونایی که گفتم lure رو حتما بگیر...حتی اگه چشم بسته هم گرفتی پشیمون نمیشی...مطمئنم...کار خیلی خوبیه...هم موندگاریش هم کیفیت و پخش بوش...بوش بسیار شبیه به دی اند جی وان هستش اما خب یه جورایی یه ته مایه های عربی توش هست.برای پاییز که داره میاد خیلی خوبه.

MOHAMMAD2010
10-08-2012, 15:50
عجب ضد حالی :41: میخواستم برم بخرمش..

چیزی مثل این خاص و جذاب سراغ ندارید پخش شوندگیش عالی باشه؟

خودم هم فعلا دنبالشم
تا حالا با ین مشخصات به اینا رسیدم باید ببینم چی میشه

pure havane
m7
opium
chic

Ali_softcenter
10-08-2012, 17:35
خودم هم فعلا دنبالشم

pure havane
m7
opium
chic

مال کدوم برند هستن؟

roteal2007
10-08-2012, 17:38
خودم هم فعلا دنبالشم

pure havane
m7
opium
chic
محمد جون کلمون رو نکنی ها....
چیک از کرولینا هرا فکر کنم بوش واسه تابستون مناسب باشه ؟! بو هندوانه توش مشهوده.
فکنم ام 7 از وای سنت از همشون بهتر باشه.

MOHAMMAD2010
10-08-2012, 18:32
مال کدوم برند هستن؟

اولی Thierry Mugler دو تای بعدی ysl آخری هم Carolina Herrera

محمد جون کلمون رو نکنی ها....
چیک از کرولینا هرا فکر کنم بوش واسه تابستون مناسب باشه ؟! بو هندوانه توش مشهوده.
فکنم ام 7 از وای سنت از همشون بهتر باشه.

چرا کلتو بکنم ؟ :31:
واقیعت هنوز بوش نکردم ولی میگن برای همه فصل ها مناسبه ( ولی درسته مثل بقیه مخصوص فصل سرد نیست ) ولی جز بوهای جذاب هستش البته هر 4 تا این ویژگی رو دارن

roteal2007
10-08-2012, 18:49
اولی Thierry Mugler دو تای بعدی ysl آخری هم Carolina Herrera

چرا کلتو بکنم ؟ :31:
واقیعت هنوز بوش نکردم ولی میگن برای همه فصل ها مناسبه ( ولی درسته مثل بقیه مخصوص فصل سرد نیست ) ولی جز بوهای جذاب هستش البته هر 4 تا این ویژگی رو دارن

آخه ادکلن هایی که گفته بودی رو تست نکردم هنوز.
اما این میون کارای وای سنت هنوز اصالت و تک بودن رو حفظ کرده.

Ali_softcenter
10-08-2012, 18:56
وای سنت خیلی گرونه!!

Atghia
10-08-2012, 19:17
خودم هم فعلا دنبالشم

pure havane
m7
opium
chic

با اجازه اساتید چون از نزدیک با عطر اولی که ذکر شد برخورد داشتم میخواستم نظرمو بگم
وای عااالیه! موندگاریش که فوق العاده بالاست
بعد پخش بوش هم به نسبت خیلی از عطرها فوق العادست!
خیلی گرم و دوست داشتنیه و اون نت اخرش شدیدا بوی پیپ میده:46:
اخیرا با قیمت137 تومن دیدمش:27:

roteal2007
10-08-2012, 19:18
وای سنت خیلی گرونه!!

کریید ببینی چی بگی و یا تام فورد بلک ارکید !!
کلا کارا تک قیمتا تکی هم دارن .
یه عطری هم هست لالیک خز خیییییل

Ali_softcenter
10-08-2012, 19:21
کریید ببینی چی بگی و یا تام فورد بلک ارکید !!
کلا کارا تک قیمتا تکی هم دارن .
یه عطری هم هست لالیک خز خیییییل

آره میدونم...کرید و تام فورد 300 و خورده ای هستن...

با 300 تومن میشه دو تا شلوار خیلی خوب و 2 تا پیراهن خوب و برند خرید!:31:

البته اگه برای کسی 300 تومن چیزی نباشه...بهترین کار هست...چون ادکلن خیلی چیز مهمیه.

من یه لالیک بهم کادو دادن دیگه نمیزنمش! حالم بد میشه از بوش! :2:

boros
10-08-2012, 19:35
سلام
نظرتون در مورد این ادکلن های اسمارت کالکشن چطوره ؟
من از یه داروخانه یه دونه black xs خریدم به قیمت 4300 تومن که 15 میل هست . بوش بدک نیست . ولی دیگه 100 میلشو نمیخرم . چون بوی تلخ بیشتر میپسندم .
کسی لیست کامل ااسمارت کالکشن رو داره ؟ و جایی که همه مدلهاشو داشته باشه ؟

Ali_softcenter
10-08-2012, 20:38
چی هست اسمارت کالکشن؟

aftab_azad20
10-08-2012, 22:04
ادکلن با بوی سرد خیلی سرد چی پیشنهاد میکنید تا50تومن

boros
10-08-2012, 23:20
یه نوع تستر هست . خیلی از برند های معروف رو هم من دیدم داشت .

Ali_softcenter
11-08-2012, 01:09
یه نوع تستر هست . خیلی از برند های معروف رو هم من دیدم داشت .

حجمشون چقدره؟ کجا ها میفروشن؟ بریم ادکلن فروشی بگیم اسمارت کالکشن میخوایم؟

30vil
11-08-2012, 11:19

مردم به هيچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند مديركل نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي سازمان غذا و دارو گفت: مردم به هيچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند.

به گزارش خبرگزاري موج، در پي انتشار اخباري مبني بر عرضه و توزيع ادكلن‌هاي حاوي گازهاي سمي در عراق و احتمال ورود اين فرآورده به داخل كشور، سازمان غذا و دارو از مردم خواست تا در صورت مشاهده موارد مشكوك و مرتبط با اين موضوع، سريعا دانشگاه‌هاي علوم پزشكي محل سكونت خود را در جريان امر قرار دهند.
دكتر عبدالعظيم بهفر گفت: سازمان غذا و دارو نيز به صورت غيررسمي در جريان امر قرار گرفته و طي چند روز اخير مجدانه پيگيراين موضوع است كه منبع خبر اطلاع رسمي را در راستاي صحت و سقم مسئله در اختيار كارشناسان قرار دهد.
وي افزود: با توجه به اين كه نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي جزو وظايف وزارت بهداشت است به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور اعلام كرديم تا علاوه بر بازديدهاي روتين خود، بازديدهاي ميداني مجددي انجام بدهند كه اگر با اين ادكلن برخوردند، سريعا آن را گزارش كنند.
بهفر با اشاره به اينكه تاكنون گزارش رسمي در اين خصوص به سازمان غذا و دارو اعلام نشده است، اظهار داشت: بهتر است ساير سازمان‌ها در صورتي كه به موارد اين چنيني برخورد مي‌كنند، آن را حتما به وزارت بهداشت كه متولي امر است منعكس كنند تا بتواند آن را پيگيري كند و دقيق‌تر مورد آناليز قرار دهد.

Atghia
11-08-2012, 11:46
ادکلن با بوی سرد خیلی سرد چی پیشنهاد میکنید تا50تومن
یک کمی بودجه رو افرایش بدید بنظرم پورشه عالی هستش .قیمتش هم حدودا74

حجمشون چقدره؟ کجا ها میفروشن؟ بریم ادکلن فروشی بگیم اسمارت کالکشن میخوایم؟

سلام
نظرتون در مورد این ادکلن های اسمارت کالکشن چطوره ؟
من از یه داروخانه یه دونه black xs خریدم به قیمت 4300 تومن که 15 میل هست . بوش بدک نیست . ولی دیگه 100 میلشو نمیخرم . چون بوی تلخ بیشتر میپسندم .
کسی لیست کامل ااسمارت کالکشن رو داره ؟ و جایی که همه مدلهاشو داشته باشه ؟

Ali_softcenter
11-08-2012, 12:16
عزیز فکر کنم کوت کردید سند نشده :دی

farhad_realmadrid
11-08-2012, 13:19
واسم سواله، از کجا فهیم یه عطر ماندگاریش چقدره؟ بعضی عطرها رو دیدم بالای 150 تومن از یه برند معتبر، ولی بعد از 10 دقیقه دیگه اثری ازش نیست.

Atghia
11-08-2012, 13:20
عزیز فکر کنم کوت کردید سند نشده :دی
دوست خوبم من نقل قول ترکیبی گرفتم از 3تا پست
یکیش رو که جواب دادم زیرش
دوتای دیگه یکی سوال شما بود و یکی هم پست یکی از دوستان در رابطه با سوال شما!!
و چون جواب سوال شما رو یکجورایی گفته بودن همون رو با فونت قرمز مشخص کردم!
15میل-از داروخانه

Ali_softcenter
11-08-2012, 13:23
دوست خوبم من نقل قول ترکیبی گرفتم از 3تا پست
یکیش رو که جواب دادم زیرش
دوتای دیگه یکی سوال شما بود و یکی هم پست یکی از دوستان در رابطه با سوال شما!!
و چون جواب سوال شما رو یکجورایی گفته بودن همون رو با فونت فرمز مشخص کردم!
15میل-از داروخانه

داروخانه رو خودم فهمیدم...

سوال من چیز دیگه ای بود..

در مورد اینکه ادکلن فروشی ها هم دارن یا نه ..چون داروخانه ها همشون که ادکلن ندارن!! خواستم بدونم بریم توی یه ادکلن فروشی بگیم اسمارت کالکشن ضایع نباشه یه موقع

nadermatin
11-08-2012, 16:47

مردم به هيچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند مديركل نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي سازمان غذا و دارو گفت: مردم به هيچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند.

به گزارش خبرگزاري موج، در پي انتشار اخباري مبني بر عرضه و توزيع ادكلن‌هاي حاوي گازهاي سمي در عراق و احتمال ورود اين فرآورده به داخل كشور، سازمان غذا و دارو از مردم خواست تا در صورت مشاهده موارد مشكوك و مرتبط با اين موضوع، سريعا دانشگاه‌هاي علوم پزشكي محل سكونت خود را در جريان امر قرار دهند.
دكتر عبدالعظيم بهفر گفت: سازمان غذا و دارو نيز به صورت غيررسمي در جريان امر قرار گرفته و طي چند روز اخير مجدانه پيگيراين موضوع است كه منبع خبر اطلاع رسمي را در راستاي صحت و سقم مسئله در اختيار كارشناسان قرار دهد.
وي افزود: با توجه به اين كه نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي جزو وظايف وزارت بهداشت است به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور اعلام كرديم تا علاوه بر بازديدهاي روتين خود، بازديدهاي ميداني مجددي انجام بدهند كه اگر با اين ادكلن برخوردند، سريعا آن را گزارش كنند.
بهفر با اشاره به اينكه تاكنون گزارش رسمي در اين خصوص به سازمان غذا و دارو اعلام نشده است، اظهار داشت: بهتر است ساير سازمان‌ها در صورتي كه به موارد اين چنيني برخورد مي‌كنند، آن را حتما به وزارت بهداشت كه متولي امر است منعكس كنند تا بتواند آن را پيگيري كند و دقيق‌تر مورد آناليز قرار دهد.

اگه خیلی دلشون میسوزه جلوی این عطرای فیک چینی رو بگیرن که همه جا ریخته و بعد 2-3 روز کلا دستگاه تنفسی رو تعطیل میکنه. اینا همش برای گرفتن پول برای مجوز هستش . چون اوضاع اقتصادی خیلی بی ریخته .تازه صبح کانال پنج میگفت این فقط یه احتماله ولی هرچی باشه فکر نکنم از این آشغال چینیا بد تر باشه.کلا جنس خوب تو ایران یافت می نشود!

when
11-08-2012, 17:48
اگه خیلی دلشون میسوزه جلوی این عطرای فیک چینی رو بگیرن که همه جا ریخته و بعد 2-3 روز کلا دستگاه تنفسی رو تعطیل میکنه. اینا همش برای گرفتن پول برای مجوز هستش . چون اوضاع اقتصادی خیلی بی ریخته .تازه صبح کانال پنج میگفت این فقط یه احتماله ولی هرچی باشه فکر نکنم از این آشغال چینیا بد تر باشه.کلا جنس خوب تو ایران یافت می نشود!

سلام خسته نباشی نادر جون
میخواستم بببینم باربری لاندن هم 7 میلی گرمی یا همون سمپل داره تو بازار؟؟؟؟

farhad_realmadrid
12-08-2012, 13:32
واسم سواله، از کجا فهیم یه عطر ماندگاریش چقدره؟ بعضی عطرها رو دیدم بالای 150 تومن از یه برند معتبر، ولی بعد از 10 دقیقه دیگه اثری ازش نیست.

کسی نیست جواب بده؟

dior32
13-08-2012, 17:47
سلام عطر فراری اسنس عود چند وقته وارد بازار شده کسی از قیمت و بویایی این عطر اطلاعی داره ارزش خرید داره یا نه اگر کسی تست کرده ممنون میشم اطلاع بده

hadinba
13-08-2012, 19:12
بچه ها نظرتونو در مورد :

The One Gentleman D&G

Bleu De Chanel‎

Calvin Euphoria intense

.... چیه ؟؟؟؟

یه عطر با بوی رسمی می خوام !! بیشتر با بو های تلخ حال می کنم ، ولی اگه کارای خوب دیگه هم باشه مشکلی نیس! بقیه کارای CK چطورن؟؟

nadermatin
14-08-2012, 00:39
سلام خسته نباشی نادر جون
میخواستم بببینم باربری لاندن هم 7 میلی گرمی یا همون سمپل داره تو بازار؟؟؟؟

نمیدونم ولی از باربری باربری اسپرت 7.5 میل رو دیدم که اسپری هم داشت 7 تومن .ماندگاریش تعطیل بود!!! لاندن هم باید سمپل داشته باشه .فقط مساله اینه که بتونی پیداش کنی!

ba maram
14-08-2012, 07:36
یه عطر گرم می خوام واسه یه پسر 24 ساله
قیمت 45 50 ت
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

roteal2007
14-08-2012, 09:10
یه عطر گرم می خوام واسه یه پسر 24 ساله
قیمت 45 50 ت
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

دیویدف زینو(ژینو)

alone one
14-08-2012, 12:32
سلام دوستان
یه ادکلن فرش تو رنج زیر 60تومن واسه گذروندن ادامه تابستون بهم معرفی میکنین؟
پخش بو و ماندگاریه منطقی و مناسب استفاده روزانه،و البته خوشایند جنس مخالف
ادکلن های اجمل خوبن؟
بیژن بلک و سی کی وان و لالیک سفید و joob jumo چطورن؟

masoud_jm
14-08-2012, 18:24
یه بررسی کلی(رایحه،موندگاری،پخش بو) از 4 تا عطر زیرو میخاستم..
بوشون چجوریاس وچقد طرفدار دارن..و هرویژگی خاصی که دارن..و کدومش بوی خاص تری داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

1. Escada Moon Sparkle pour Homme
2.Dior Homme Intense
3.Giorgio Armani Attitude Extreme
4.Giorgio Armani Code/code sport

nadermatin
15-08-2012, 17:47
محمد حسین خان اون سمپل اونتوس که براتون آوردن چند میل بود؟ اسپری هم داشت؟

mhek
15-08-2012, 23:42
سمپل های ارجینال کرید 2 میل هستند و بصورت ویال میباشند...اسپری نیستند...

MOHAMMAD2010
16-08-2012, 10:53
بچه ها امروز رفتم چند تا ادکلن تست و قیمت کردم نظرتون چیه ؟ ( مغازه مطمئنی و خیلی عطراشو از قدیم داره هنوز )

London Burberry : 98
Xeryus Rouge : 96
LA NUIT perfume : 129
Narciso Rodriguez : 110

hadinba
16-08-2012, 18:34
بچه ها امروز رفتم چند تا ادکلن تست و قیمت کردم نظرتون چیه ؟ ( مغازه مطمئنی و خیلی عطراشو از قدیم داره هنوز )

London Burberry : 98
Xeryus Rouge : 96
LA NUIT perfume : 129
Narciso Rodriguez : 110

London باحاله! من 115 قیمت داشتم!

دوستان نظرتونو در مورد Wood Rocky Mountain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می خوام بدونم! خیلی با بوش حال میکنم ! فقط یکم حس لالیک مشکی میده بهم که حالمو میگیره ؛ بچه هایی که تست کردن نظرشونو بگن واقعا" این طوریه؟ ما خزی نشیم یه وخ! :31:
نمی خوام موقعی که اینو می زنم بقیه فک کنن لالیک زدم! :12:

T_rex
16-08-2012, 19:31
London باحاله! من 115 قیمت داشتم!

دوستان نظرتونو در مورد Wood Rocky Mountain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می خوام بدونم! خیلی با بوش حال میکنم ! فقط یکم حس لالیک مشکی میده بهم که حالمو میگیره ؛ بچه هایی که تست کردن نظرشونو بگن واقعا" این طوریه؟ ما خزی نشیم یه وخ! :31:
نمی خوام موقعی که اینو می زنم بقیه فک کنن لالیک زدم! :12:

بوی خاصی داره و کمی سنگین و مناسب تابستون نیست و فکر کنم کم کم داره خز میشه:13:

MOHAMMAD2010
16-08-2012, 20:49
بوی خاصی داره و کمی سنگین و مناسب تابستون نیست و فکر کنم کم کم داره خز میشه:13:

آره مخصوصا که ریو هم اینو زده تازگی !

brave_ie
16-08-2012, 21:33
دوستان میدونید جدیدا این دوتا چند شدن؟
givenchy xeryus
burbery london

Retired User
16-08-2012, 22:32
سلام
من قبلا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عطر رو داشتم
الان هر چی سرچ میکنم فقط زنونش هست
چند وقت پیش با این فکر که بوش همونه از اینترنت خریدم اما واقعا زنونه بود
نمیدونید الان تولید نمیشه یا بسته بندیش فرق کرده؟

اگر نیست یه مدل با بوی مشابه معرفی کنید

ممنون

alone one
17-08-2012, 00:26
سلام دوستان
یه ادکلن فرش تو رنج زیر 60تومن واسه گذروندن ادامه تابستون بهم معرفی میکنین؟
پخش بو و ماندگاریه منطقی و مناسب استفاده روزانه،و البته خوشایند جنس مخالف
ادکلن های اجمل خوبن؟
بیژن بلک و سی کی وان و لالیک سفید و joob jumo چطورن؟

پلیز هلپ می:11:

Ali_softcenter
17-08-2012, 00:40
آره مخصوصا که ریو هم اینو زده تازگی !

ببخشید چه ربطی به ریو داره؟

ریو هپی کیلینیک رو هم زده! هپی کیلینیک خزه؟؟؟؟؟

moli_ahmad
17-08-2012, 01:03
راستش تو این رنج قیمت یادم نمیاد فقط میدونم مونت بلنک لجند 50 میلش رو 64 قیمت داشتم که ادکلن خوبیه و خانوما هم میپسندن

f.t.g
17-08-2012, 02:58

من نمیدونم چرا بعضی ها میگن بیژن بلک مناسب تابستون هست. من نظری کاملا متفاوت دارم. تو اینا که گفتی سی کی وان گزینه مناسبی هست.

MOHAMMAD2010
17-08-2012, 12:14
ببخشید چه ربطی به ریو داره؟

ریو هپی کیلینیک رو هم زده! هپی کیلینیک خزه؟؟؟؟؟

والا اونو نمیدونم شاید زیاد طرفدار نداره
ولی مثلا چون لالیک زیاد طرفدار داشت ریو باعث شد به شدت خز بشه
یا خیلی های دیگه ( مثلا من خودم جدیدا بوی هی وود رو زیاد میشنوم که شرط میبندم همشون ریو هستن )

Ali_softcenter
17-08-2012, 12:54
دوستان کسی این ها رو تست کرده؟

Cerruti 1881 BlackANTONIO BANDERAS Black

ANTONIO BANDERAS The Secret

Delkook
17-08-2012, 13:22
آقا من اصلا با خز شدن و این چیزا کاری ندارم! ادکلنی که خوشم بیاد میزنم هر کی هر چی میخواد بگه! دیگه از الور اسپرت خز تر هم داریم؟! تقلبی و اسپری و درجه 2ش هم که ریخته ولی من خوشم میاد ازش حالا میخواد بوی پرتقال بده میخواد خز شده باشه یا هر چی.

Ali_softcenter
17-08-2012, 13:38
آقا من اصلا با خز شدن و این چیزا کاری ندارم! ادکلنی که خوشم بیاد میزنم هر کی هر چی میخواد بگه! دیگه از الور اسپرت خز تر هم داریم؟! تقلبی و اسپری و درجه 2ش هم که ریخته ولی من خوشم میاد ازش حالا میخواد بوی پرتقال بده میخواد خز شده باشه یا هر چی.

موافقم...

اصلا ادکلن تنها چیزیه که خز نمیشه...

برای همین یه ادکلنی ساخت 1980 هست ولی هنوز تولید میشه!!

در مورد لالیک هم نمیدونم چرا میگن خز شده....ادکلنی که 70 تومن پولشه که خز نمیشه....مگه عطر بیکه؟!!!

البته خود من با لالیک زیاد حال نمیکنم....ولی اگه کسی بزنه بهش نمیگم خز...به هر حال یه ادکلن خریده از یه برند معروف زده به خودش!!!

hadinba
17-08-2012, 15:12
والا اونو نمیدونم شاید زیاد طرفدار نداره
ولی مثلا چون لالیک زیاد طرفدار داشت ریو باعث شد به شدت خز بشه
یا خیلی های دیگه ( مثلا من خودم جدیدا بوی هی وود رو زیاد میشنوم که شرط میبندم همشون ریو هستن )

ریو الان ROCKY Moutain هم میزنه؟! :9: اینا دیگه دست کشور برادر و دوست ، جمهوری خلق چین ، رو از پشت بستن! الان به نظر شما بوی لالیک و Rocky Mountain کاملا" شبیه هم هستن ؟

MOHAMMAD2010
17-08-2012, 15:42
موافقم...

اصلا ادکلن تنها چیزیه که خز نمیشه...

برای همین یه ادکلنی ساخت 1980 هست ولی هنوز تولید میشه!!

در مورد لالیک هم نمیدونم چرا میگن خز شده....ادکلنی که 70 تومن پولشه که خز نمیشه....مگه عطر بیکه؟!!!

البته خود من با لالیک زیاد حال نمیکنم....ولی اگه کسی بزنه بهش نمیگم خز...به هر حال یه ادکلن خریده از یه برند معروف زده به خودش!!!

خب عزیز اینقدر شرکت ادکلن مثل لالیک زدن بزرگترینشون هم ریو هست که دیگه خیلی از بوهایی که ما میشنویم لالیک اصل نیست و در واقع کپی های 20-30 تومنی هست

ریو الان ROCKY Moutain هم میزنه؟! :9: اینا دیگه دست کشور برادر و دوست ، جمهوری خلق چین ، رو از پشت بستن! الان به نظر شما بوی لالیک و Rocky Mountain کاملا" شبیه هم هستن ؟

آره جدیدا زده
نه بابا ! کی گفت اینا شبیه به هم هستن !

alone one
17-08-2012, 16:12
من نمیدونم چرا بعضی ها میگن بیژن بلک مناسب تابستون هست. من نظری کاملا متفاوت دارم. تو اینا که گفتی سی کی وان گزینه مناسبی هست.
سلام آقا فرید،راسی از اون پیشنهاد قبلیتونم خیلی ممنونم،خیلی کمکم کرد،لطفا تو همون رنج قیمت amethyst یه ادوکلن مخصوص بانوی 22 ساله مناسب فصل پاییز بم معرفی کنید
درسته تو یه سایتم دیدم بیژن بلکو زده گرمو تلخ
نظر شما چیه؟ شما چیو پیشنهاد میکنی بجز اون چنتایی که من گفتم،حالا قیمت یکم بالا پایین

T_rex
17-08-2012, 19:05

عطرهای ریو معمولا از نظر بو 70% شبیه عطر اصلی هستن ولی این Rocky Mountain حتی تا 85% هم شبیه عطر اصلیه خودتون میتونین امتحان کنید

sAeEd_kHaAn
17-08-2012, 19:20
بوی این zino رو کسی میتونه تشریح کنه ؟ موندگاریشم باید وحشتناک باشه ،
البته واسه فصل سرد خوبه
چاره میده 59 تومن 125 میلشو ، عالیه

hadinba
17-08-2012, 20:43
عطرهای ریو معمولا از نظر بو 70% شبیه عطر اصلی هستن ولی این Rocky Mountain حتی تا 85% هم شبیه عطر اصلیه خودتون میتونین امتحان کنید

آره ، ولی موندگاری و پخش بو چی ؟ درسته ریو همون اسانس هارو استفاده می کنه ولی ..... اما واقعا" حال می کنم با بوی Rocky Mountain !! فوق العاده کلاسیک و تلخ با بوی چوب! راستی من یادم رف ، تو این سبک بو ها کارای دیگه ای هم هستن ؟

Ali_softcenter
17-08-2012, 20:52
البته واسه فصل سرد خوبه

قیمتش 65 تومنه...

من از چند جا 64- 65 قیمت دارم.

اگه چاره اون قیمت بده که خیلی خوبه..

یکی به من گفت جنگلیه و بوی چوب میده

alone one
17-08-2012, 21:50
دوستان یه چنتا جای مطمئن که جنس اصل دست آدم بده معرفی میکنید؟
اگه تو کوچه مروی شد که چه بهتر

ali_khoshtip
18-08-2012, 11:34
دوستان یه چنتا جای مطمئن که جنس اصل دست آدم بده معرفی میکنید؟
اگه تو کوچه مروی شد که چه بهتر

کوچه مروی فروشگاه گل سنگ

hike
18-08-2012, 13:40
البته واسه فصل سرد خوبه
پارسال من ۳۳ گرفتم. یادش بخیر. ترکیبی ار بوی گل سرخ( یا رز) و توتون و وانیل. ورژن جدیدش ( فونت غیر سرهم) ماندگارییش حدود ۴ ساعت است. اولش بوی خیلی قویی داره. بعدش آرام میشه. کار خوبیه ولی برای من دیگه چندان لذت بخش نیست. کاشکی ماندگاریش بیشتر بود. تولیدش هم میگن متوقف شده.

ravani_13
18-08-2012, 15:04
به نظر شما از برند Dsquared2 کدوم مدل در کل بهتر هست

من تستی که کردم خوده وود بیشترین موندگاری رو داشت ولی با بوی راکی و سیلور بیشتر حال کردم

پخش بو و ماندگاری هاشون چطوره ؟

مرسی

amir_oyama
18-08-2012, 16:04
سلام دوستان
اسمیت اند وسون قیمت الانش چنده و اینکه پخش بوش چطوره؟
پخش بو نارسیسو همچنین؟

alone one
18-08-2012, 16:46
کوچه مروی فروشگاه گل سنگ

ممنون
یعنی اطمینانیه؟من آماتورما
جای معتبره دیگه ای نیس؟

kebrit1
18-08-2012, 16:57
1-دوستان عطر پرطرفدار دخترونه حول و حوش 30-40 تومان واسه هدیه (یه چیز باشه که زیاد مصرف شده باشه و به ذائقه های بیشتری خوش اومده باشه) چی سراغ دارید؟
2-شادو اجمل زنونه هست یا مردونه

MOHAMMAD2010
18-08-2012, 17:31
اسمیت اند وسون قیمت الانش چنده و اینکه پخش بوش چطوره؟
من 95 تومن قیمت دارم
پخش بوش زیاد خوب نیست

Atghia
18-08-2012, 17:52
1-دوستان عطر پرطرفدار دخترونه حول و حوش 30-40 تومان واسه هدیه (یه چیز باشه که زیاد مصرف شده باشه و به ذائقه های بیشتری خوش اومده باشه) چی سراغ دارید؟
2-شادو اجمل زنونه هست یا مردونه

1-یک عطر دخترونه با قیمت29تومن هست که اسمش انرژی هست از برند بنتون! پرطرفدار که نه اما بنظر خودم و خیلی از دوستهام دوست داشتنیه و البته نکته بهتر اینکه حداقلش اسم برند خوبی رو یدک میکشه و بنظرم از این عطرای اجمل و اینا بهتره در کل

kebrit1
18-08-2012, 17:55
دوستان این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی قیمتاش پایینه - جریان چیه؟ مثلا هوگویی رو که من 90 تومن هفته پیش خریدم زده 45 تومان!!!
شما میدونید دلیلش چیه؟؟؟؟؟

Atghia
18-08-2012, 17:56
به نظر شما از برند Dsquared2 کدوم مدل در کل بهتر هست

من تستی که کردم خوده وود بیشترین موندگاری رو داشت ولی با بوی راکی و سیلور بیشتر حال کردم

پخش بو و ماندگاری هاشون چطوره ؟

مرسی
سیلور وایند از همشون بهتره یعنی خیلی بهتره!
در کل موندگاری خوبی دارند اما پخش بوشون جالب نیست

ali_khoshtip
18-08-2012, 21:28
ممنون
یعنی اطمینانیه؟من آماتورما
جای معتبره دیگه ای نیس؟

خیالت راحت همه جنساش اصل اصله
من جای معتبر دیگه ای تو کوچه مروی نمیشناسم