PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

cyber861
05-07-2012, 00:54
سلام کسی در مورد قیمت عطر پگاسوس مارلی اطلاعی داره ؟ سایت لیلیوم زده 162 تومن میگه عطرش صد در صد اصله خانم فرزین نیا میگه 310 تومن و میکه این عطر تقلبیش تو بازار نیست آخرش نفهمیدم این قیمتها چجوریاس کی به کیه چیه به چیه تو اینترنت هم گشتم جایی قیمتش رو به دلار ندیدم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنوم میشم کمک کنه

دیگه وقتی یه اسپری نهایت 4 تومنی رو اینقدر بفروشه انتظار نداشته باش.

ولی قیمتش فکر نمیکنم 160 هم باشه.شاید تستر باشه.

milad_heartsick
05-07-2012, 13:00
من یه اشتباهی کردم یه جا رفتم واسه خرید ادکلن چشم افتاد به CREED AVENTUS گفتم یه تستی بکنم کاش نمیکردم وقتی بو کردم دنیام عوض شد تا حالا یادم نمیاد با بو کردن چیزی این حال بهم دست بده واقعا عاشقش شدم بس که بی جنبم از امروز تصمیم گرفتم به چیزی که پولشو ندارم حتی نزدیک نشم
راستی اینجا 120 میگفت 480

cyber861
05-07-2012, 14:02
من یه اشتباهی کردم یه جا رفتم واسه خرید ادکلن چشم افتاد به CREED AVENTUS گفتم یه تستی بکنم کاش نمیکردم وقتی بو کردم دنیام عوض شد تا حالا یادم نمیاد با بو کردن چیزی این حال بهم دست بده واقعا عاشقش شدم بس که بی جنبم از امروز تصمیم گرفتم به چیزی که پولشو ندارم حتی نزدیک نشم

ینی در این حد؟

Abbas.V
05-07-2012, 16:51
سلام .
این بوش چطوره ؟
120 میل 50 تومن هست . درسته قیمتش ؟ این مدل تقلبی هم داره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جواب منو کسی نمیدونه؟

mhek
05-07-2012, 18:35

این عطر رو منم خیلی دوست دارم...بوی فوق العاده ای داره و ماندگاری خوب و پخش عالی ......
من قیمت حدود 380 دارم برای 120 میل در اصفهان...تست هم کردم و جعبه رو هم چک کردم و بوش خیلی شبیه به سمپلی که داشتم بود (سمپلی که من دارم متعلق به بهترین بچ نامبر  تولید شده آونتوس هست )
نکته ای که این عطر داره و در خرید باید بهش توجه بکنی این هست که پشت جعبه رو نگاه کن و یه جایی نوشته LOT NUMBER که مثلا همچین عددی هست C42B11X02 حتما دقت کن که دو عدد وسط که اینجا 11 هست همین 11 باشه نه 10...چون آونتوس های سال 2010 توشون اختلاف بو زیاد بود و بعضی بچ نامبرها خوب نبودن ولی آونتوس های تولید سال 2011 همگی کیفیت نزدیک به هم داشتن و اختلاف بوشون خیلی جزئی بود در بچ ها مختلف...
به نظر من پولات رو جمع کن و بخر...چون واقعا ارزشش رو داره..خود منم در شرف خرید هستم..

f.t.g
05-07-2012, 22:34
جواب منو کسی نمیدونه؟

عزیز در مورد خرید این ادکلن و همچنین نمونه مشکیش (بلک) خیلی مراقب باشید. چون تقلبیش از اصلش تو بازار بیشتره

در مورد قیمتش هم خیلی مناسب هست کمی مشکوک هست. بیشتر تحقیق کنید

moli_ahmad
06-07-2012, 09:28
سلام بچه ها . کسی اینو تست کرده
V pour Homme Valentino

f.t.g
06-07-2012, 11:48
سلام بچه ها . کسی اینو تست کرده
V pour Homme Valentino

سلام

توصیف رایحه اش کمی سخته. من فقط دربش رئ بو کردم و استفاده نکردم

بویی ادویه ایی و کم شیرین داره. رایحه اش به نظر من مسیر 212 مردانه رو طی میکنه ولی با این تفاوت که این بیشتر ادویه ایی هست و دمایی گرمتر از 212 داره. کالا ادکلن خوش بویی هست و به اصطلاح

خودمون ادکلنی شیک هست.

mojtaba2321
06-07-2012, 14:37
اینجا (اراک) که هست.هم بزرگش هم کوچیکش.

مگه بزرگشم هست؟
یه سری ادکلن هست اسمش هم زک سافه ولی اینی که توی کیش تولید میشه نیست شما منظورتون کدومه؟

cyber861
06-07-2012, 16:24
مگه بزرگشم هست؟
یه سری ادکلن هست اسمش هم زک سافه ولی اینی که توی کیش تولید میشه نیست شما منظورتون کدومه؟
اون که من میگم کوچیکاش لوله مانند هستن.بزرگاش هم 100 میل.ساخت کیش هم هستن

phizer
06-07-2012, 16:31
این عطر رو منم خیلی دوست دارم...بوی فوق العاده ای داره و ماندگاری خوب و پخش عالی ......
من قیمت حدود 380 دارم برای 120 میل در اصفهان...تست هم کردم و جعبه رو هم چک کردم و بوش خیلی شبیه به سمپلی که داشتم بود (سمپلی که من دارم متعلق به بهترین بچ نامبر تولید شده آونتوس هست )
نکته ای که این عطر داره و در خرید باید بهش توجه بکنی این هست که پشت جعبه رو نگاه کن و یه جایی نوشته LOT NUMBER که مثلا همچین عددی هست C42B11X02 حتما دقت کن که دو عدد وسط که اینجا 11 هست همین 11 باشه نه 10...چون آونتوس های سال 2010 توشون اختلاف بو زیاد بود و بعضی بچ نامبرها خوب نبودن ولی آونتوس های تولید سال 2011 همگی کیفیت نزدیک به هم داشتن و اختلاف بوشون خیلی جزئی بود در بچ ها مختلف...
به نظر من پولات رو جمع کن و بخر...چون واقعا ارزشش رو داره..خود منم در شرف خرید هستم..سلام کجای اصفهان این قیمت را داده من 480 دارم تو خاقانی

MOHAMMAD2010
06-07-2012, 18:24
بعد از گذشت 2 روز کاغذ تست m7 به نظرم خیلی خوشبو تر از قبل شده

f.t.g
06-07-2012, 18:35
بعد از گذشت 2 روز کاغذ تست m7 به نظرم خیلی خوشبو تر از قبل شده

دقیقا همینطور هست که میگید

متاسفانه عطر های خیلی زیادی هستند که بعد از مدتی رایحه شون خیلی بهتر میشه ولی مردم در موردشون زود قضاوت میکنند

مثل همین ام 7 - اوپیوم -یاتاقان - آرامیس و ...

meysamhajavi
06-07-2012, 18:54
سلام به روی ماه همتون

یه کمک میخواستم:
واسه فصل گرما میخواستم بهم یه ادکلن خنک و خوشبو و جذاب(از اوناش) بهم معرفی کنید که قیمتش زیر 85 باشه.ممنون میشم قیمت ها رو هم بدین

نظرتون رو هم راجب ارمانی امپریو رو هم میخوام بدونم

ممنونم از همگی شما دوستان

30vil
06-07-2012, 19:25
سلام به روی ماه همتون

یه کمک میخواستم:
واسه فصل گرما میخواستم بهم یه ادکلن خنک و خوشبو و جذاب(از اوناش) بهم معرفی کنید که قیمتش زیر 85 باشه.ممنون میشم قیمت ها رو هم بدین

نظرتون رو هم راجب ارمانی امپریو رو هم میخوام بدونم

ممنونم از همگی شما دوستان

Silver Shdow Private by Davidoff
Hugo XY for Men
aramis life

قیمت ها زیر 85 اما دقیق نمیدونم آرمانی امپریو سفید هم تست کردم خوبه اما قیمتش فکر کنم بیشتر از بودجه شما باشه

meysamhajavi
06-07-2012, 19:32
Silver Shdow Private by Davidoff
Hugo XY for Men
aramis life

قیمت ها زیر 85 اما دقیق نمیدونم آرمانی امپریو سفید هم تست کردم خوبه اما قیمتش فکر کنم بیشتر از بودجه شما باشه

مرسی دوست عزیز
اینا رو تست کردی اره؟چطورن از نظر خودت؟حالا زیر 100 تومن باشه.چیز دیگه هست بهتر اینا؟میخوام درست انتخاب کرده باشم :19:

30vil
06-07-2012, 19:53
مرسی دوست عزیز
اینا رو تست کردی اره؟چطورن از نظر خودت؟حالا زیر 100 تومن باشه.چیز دیگه هست بهتر اینا؟میخوام درست انتخاب کرده باشم :19:

بله همگی تست شدن و سیلور شدو هم داشتم و مجددا قصد خریدشو د ارم با توجه به بودجه شما اینا معرفی شدن مطمئنا از اینها موندگارتر و با کیفیت تر هم هست

همگی زیر 85 هستند اما با توجه به تغییر زیاد قیمت ها ممکنه قیمت های من به روز نباشه! بهتره خودتون تست و قیمت بگیرید

سه مورد دیگه هم به ذهنم رسید :46:

azzaro Chrom اینم خیلی خنکه

zirh ikon الان دارمش تند و خنکه

و blue seduction از آنتونی باندراس اینم خنک و مناسب شما هستش

meysamhajavi
06-07-2012, 19:59
بله همگی تست شدن و سیلور شدو هم داشتم و مجددا قصد خریدشو د ارم با توجه به بودجه شما اینا معرفی شدن مطمئنا از اینها موندگارتر و با کیفیت تر هم هست

همگی زیر 85 هستند اما با توجه به تغییر زیاد قیمت ها ممکنه قیمت های من به روز نباشه! بهتره خودتون تست و قیمت بگیرید

یک مورد دیگه هم به ذهنم رسید :46:

azzaro Chrom اینم خیلی خنکه

تو خودت دمت گرمه ولی
منم سیلور اسمشو زیاد شنیدم.پس سیلور اومد تو لیست.بولگاری اکوا بهتره یا سیلور؟

30vil
06-07-2012, 20:09
تو خودت دمت گرمه ولی
منم سیلور اسمشو زیاد شنیدم.پس سیلور اومد تو لیست.بولگاری اکوا بهتره یا سیلور؟

به نظر من هیچ وقت نمیشه گفت یه عطر از یه عطر دیگه بهتره باید از نظر کیفیتی و ماندگاری و پخش بو و سلیقه شما بررسی بشه

به نظر من آکوا پخش و ماندگاری بهتری داره اما خیلی همه گیر و معمولی شده و از بودجه شما هم بالاتره

meysamhajavi
06-07-2012, 20:12
به نظر من هیچ وقت نمیشه گفت یه عطر از یه عطر دیگه بهتره باید از نظر کیفیتی و ماندگاری و پخش بو و سلیقه شما بررسی بشه

به نظر من آکوا پخش و ماندگاری بهتری داره اما خیلی همه گیر و معمولی شده و از بودجه شما هم بالاتره

در کل مرسیتم
حالا بنظر خودت کدوم یکی از اینا گیراتر هستن؟واسه نومزد بازی

30vil
06-07-2012, 20:18
در کل مرسیتم

سیلور شدو رو تست کن در بین جنتلمن ها خیلی پرطرفداره :31: بوی شرقی هم داره مطمئنا نامزدتم خوشش میاد

alone one
06-07-2012, 23:23
سلام به محبان عطرو ادکلن:31:
من که خودم تو چالش انتخاب ادکلن بودم،حالا میخوام یدونه ام واسه خواهرم(:40:) بگیرم،هفته دیگه تولدشه ولی نمیدونم چی بگیرم:41:
بودجه ام 50 60 تومن دارم:45:
حالا نمیدونم برم از مشابه های عطرای معروف بگیرم مثه ریو یا عطرایی تو همین رنج منتها اصل:23:،بیشتر نظرم رو ادکلنای مشابس،چون اونجور که خانوم آرامیس گفتن(راستو دروغش پای خودش)اکثرآ به نمومنه های اصلی عطرا شبیهن
میخوام یه چیز خوب واسش بگیرم دیگه(میگن جیب خالی،پز عالی ،همینه)
راستی تو رنج سنی 21 اینا باشه
پیشاپیش ممنون

f.t.g
07-07-2012, 00:05
سلام به محبان عطرو ادکلن:31:
من که خودم تو چالش انتخاب ادکلن بودم،حالا میخوام یدونه ام واسه خواهرم(:40:) بگیرم،هفته دیگه تولدشه ولی نمیدونم چی بگیرم:41:
بودجه ام 50 60 تومن دارم:45:
حالا نمیدونم برم از مشابه های عطرای معروف بگیرم مثه ریو یا عطرایی تو همین رنج منتها اصل:23:،بیشتر نظرم رو ادکلنای مشابس،چون اونجور که خانوم آرامیس گفتن(راستو دروغش پای خودش)اکثرآ به نمومنه های اصلی عطرا شبیهن
میخوام یه چیز خوب واسش بگیرم دیگه(میگن جیب خالی،پز عالی ،همینه)
راستی تو رنج سنی 21 اینا باشه
پیشاپیش ممنون

اگر بگردی و آمیتیس با قیمت مناسب پیدا کنی عطر بسیار خوب و دخترانه ایی هست و مناسب. چون قیمتش از 65 دیدم تا 100 :18:

میتونی روی گزینه هایی نظیر بیژن استیل - بیژن دی ان ای - رد جینز ورساچه - ویزاری و یا محصولات ایورشه فکر کنی. هیچ کدومشون هم قیمت بالای 60 ندارن و هموشون هم ارزش خرید برای خانوم 21 ساله رو دارند.

از من میشنوی فکر ریو رو از سرت بکن بیرون. یک فاکتور بدی دارند که اونم اینه که همشون به دیلی اینکه نت ثابتی دارند و تغییر رایحه ندارند آدم زود ازشون خسته میشه و بعد از مدتی تو ذوقش میخوره. همچنین مواد تشکیل دهنده شون نا مرغوب هست و همون یک تیزی خاصی تو رایحه شون دارند که آزار دهنده هستند. اینا عطر خالص رو از اروپا خریداری میکنند(درجه پایین) و بهد با آب و الکل خودشون که معلوم نیست چطوره مخلوط میکنن که میشه ریو.

moli_ahmad
07-07-2012, 06:20
در کل مرسیتم
تا حالا ندیدم دختری از اکوا بولگاری بدش بیاد همه خوششون میاد اما خب زیاد شده

alone one
07-07-2012, 11:19
اگر بگردی و آمیتیس با قیمت مناسب پیدا کنی عطر بسیار خوب و دخترانه ایی هست و مناسب. چون قیمتش از 65 دیدم تا 100 :18:

میتونی روی گزینه هایی نظیر بیژن استیل - بیژن دی ان ای - رد جینز ورساچه - ویزاری و یا محصولات ایورشه فکر کنی. هیچ کدومشون هم قیمت بالای 60 ندارن و هموشون هم ارزش خرید برای خانوم 21 ساله رو دارند.

از من میشنوی فکر ریو رو از سرت بکن بیرون. یک فاکتور بدی دارند که اونم اینه که همشون به دیلی اینکه نت ثابتی دارند و تغییر رایحه ندارند آدم زود ازشون خسته میشه و بعد از مدتی تو ذوقش میخوره. همچنین مواد تشکیل دهنده شون نا مرغوب هست و همون یک تیزی خاصی تو رایحه شون دارند که آزار دهنده هستند. اینا عطر خالص رو از اروپا خریداری میکنند(درجه پایین) و بهد با آب و الکل خودشون که معلوم نیست چطوره مخلوط میکنن که میشه ریو.

ممنون عزیز
خودمم فک کردم دیدم ریو واسه خواهرم نگیرم بهتره
پیشنهاد شما چیه بین این گزینه ها؟من شناختی ندارم،شما اگه میخواستی بخری کدومو میگرفتی؟حالا یکمم بالاتر بود قیمت مشکلی نداره

جدا از اون پیشنهادتون اصلا صرف نظر از قیمت یه عطر زنونه توپ معرفی میکنید با قیمتش؟
ممنون

mhek
07-07-2012, 13:37
سلام کجای اصفهان این قیمت را داده من 480 دارم تو خاقانی

سلام
مجتمع پارک
فروشگاه مهتاب

nadermatin
07-07-2012, 17:59
ممنون عزیز
پیشنهاد شما چیه بین این گزینه ها؟من شناختی ندارم،شما اگه میخواستی بخری کدومو میگرفتی؟حالا یکمم بالاتر بود قیمت مشکلی نداره

جدا از اون پیشنهادتون اصلا صرف نظر از قیمت یه عطر زنونه توپ معرفی میکنید با قیمتش؟
ممنون

سیلک وی از تد لاپیدوس و آمتیست رو 65 قیمت دارم . آنجل شلر هم دومدل زنونش(که دقیقا یادم نیست اسمشونو) 125 میلشون 65 بود . هالووین بنفش هم میتونی بگیری با اینکه خیلی استفاده میکنن کار خوبیه .
د سه او و استیل از جنیفر لوپز هم کارهای خوبین بین 60 تا 70 قیمت دارن و ماندگاری و پخش خوبیم دارن اولی کمی تلخه و خنک . دومی بوی شیرینی داره و پرفروشترین کار جنیفر لوپز در قسمت عطر و ادکلنه.
آی لاو لاو از موسکینو هم باید حدود 60 -70 باشه چون ست 3 تکه اش رو بازار 95 تومن قیمت دارم.بوی گلی میوه ای داره و خیلی دخترونه.

بیورکا از سیندی سی رو هم تست کن برای هدیه دادن گزینه خوبیه

کارهای جورجیو مونتی / بنتون و پلیس هم به بودجت میخوره. زنونه های امانوئل اونگارو هم اگه گیر بیاری خوبه قیمتش 50 تا 70 تومنه.

Hoaxes
07-07-2012, 18:08
1. من تا به حال از اونجا خرید نکردم ولی آیا فکر میکنید عطر های اونجا از جایی غیر از دوبی وارد میشن؟؟؟؟؟؟
فکر اینکه فروشگاهیی تو ایران که محصولات سفارش اروپا رو وارد کنه از سرتون کنید بیرون. فقط یک سایت بود که محصولاتش سفارش اروپا بود که اونم سربه نیست شد (البته قیمتهاش دو برار هم بیشتر بود)
ولی واقعا کیفیتشون با هم قابل مقایسه هست
من خودم به شخصه لمس کردم.
قبلا هم گفتم که اگر میخوایید از اصل بودن ادکلن خیالتون راحت بشه برید نمنوه تولیدات محدود برندهارو انتخاب کنید
2. متوجه سوالتون نشدم

3. بله هست (چطور فروشگاه به اون بزرگی اسمش رو نشنیده بود؟!!!)

سلام و تشکر از پاسختون

1 - من نمیدونم والا ، این طوری که شنیدم میگن که هایلند عطراش اصله ، حالا اگه عطرای این فروشگاه هم

بخواد از دبی باشه که چه فرقی داره با بقییه ی فروشگاه ها ؟ چون میگن علت گرونی عطراش هم همین هست ( که اصله عطراش مثلا ) .

قبلا هم گفتم که اگر میخوایید از اصل بودن ادکلن خیالتون راحت بشه برید نمنوه تولیدات محدود برندهارو انتخاب کنید

منظورتون رو متوجه نشدم . میشه یه کم توضیح بدین ؟

ممنون

f.t.g
07-07-2012, 23:32
ممنون عزیز

ممنون

به نظر من همن آمیتس از لالیک مناسب هست. موندگاری و پخش بوش هم خوبه. بویی میوه ایی (تمشک و توت فرنگی) و کمی خنک و شیرین داره. کلا ادکلن دخترونه ایی هست و مناسب سن پایین.

جدای از قیمت هم به نظرم تو سنین پایین دلیشژ از کارتیر (اگر پرفیومش هم باشه که خوشبو تره) و آنیورساری روبرتو کاوالی خیلی خوب هستند و پخش بوی خوبی هم دارند

اگر هم با ادکلنهای سنگین و مجلسی مشکلی ندارند اوپیوم(تمامی نمونه ها) - شالیمار - هیپنوز لانکوم - سفری - سامسارا و ... عال هستند و کسی جرات نمیکنه در موردشون بد حرف بزنه:laughing:

Delkook
08-07-2012, 00:04
فرید جان تو اپیوم های مردونه کدومش به نظر شما از همه خوشبو تره. یادمه قدیمedtش رو داشتم بوش خیلی تو صورت بود پرفیومش نرمتره? اینجا بهترین نمونه ای که الان موجوده چیه و اینکه بوی خیلی قدیمی هم نداشته باشه مرسی.

f.t.g
08-07-2012, 00:25
فرید جان تو اپیوم های مردونه کدومش به نظر شما از همه خوشبو تره. یادمه قدیمedtش رو داشتم بوش خیلی تو صورت بود پرفیومش نرمتره? اینجا بهترین نمونه ای که الان موجوده چیه و اینکه بوی خیلی قدیمی هم نداشته باشه مرسی.

تو ایران من تا به حال سه نمونه بیشتر ندیدم. همون edt و دو نمونه اورینت. همشن هم بوشون خیلی شبیه هست و کمی تفاوت کوچیک.

ولی به نظرم اوینت چینی از بقیه بوی بهتری داره.

پرفیومش رو که تا به حال به دستم نرسیده و همچنان بعد از سالها انتظار چشم به راهش هستم:31:

f.t.g
08-07-2012, 00:30

تو ایران من تا به حال سه نمونه بیشتر ندیدم. همون edt و دو نمونه اورینت. همشن هم بوشون خیلی شبیه هست و کمی تفاوت کوچیک.

ولی به نظرم اوینت چینی از بقیه بوی بهتری داره.

پرفیومش رو که تا به حال به دستم نرسیده و همچنان بعد از سالها انتظار چشم به راهش هستم:31:

mojtaba2321
08-07-2012, 00:38
اون که من میگم کوچیکاش لوله مانند هستن.بزرگاش هم 100 میل.ساخت کیش هم هستن

بزرگاش مث همون کوچیکای لوله ای هستند؟ منظورم از نظر رایحه هست.

alone one
08-07-2012, 00:49
به نظر من همن آمیتس از لالیک مناسب هست. موندگاری و پخش بوش هم خوبه. بویی میوه ایی (تمشک و توت فرنگی) و کمی خنک و شیرین داره. کلا ادکلن دخترونه ایی هست و مناسب سن پایین.

جدای از قیمت هم به نظرم تو سنین پایین دلیشژ از کارتیر (اگر پرفیومش هم باشه که خوشبو تره) و آنیورساری روبرتو کاوالی خیلی خوب هستند و پخش بوی خوبی هم دارند

اگر هم با ادکلنهای سنگین و مجلسی مشکلی ندارند اوپیوم(تمامی نمونه ها) - شالیمار - هیپنوز لانکوم - سامسارا و ... عال هستند و کسی جرات نمیکنه در موردشون بد حرف بزنه:laughing:

به احتمال زیاد باتوجه به تعریف شما همین آمیتیسو بگیرم
ادکلن جوون پسندی هس دیگه؟کلا از نظر استفاده بین بقیه دخترا تو چه رده ایه؟(یعنی به معنای عامیانه خز شده)

f.t.g
08-07-2012, 00:59
ادکلن جوون پسندی هس دیگه؟کلا از نظر استفاده بین بقیه دخترا تو چه رده ایه؟(یعنی به معنای عامیانه خز شده)

کاملا جوان پسند و مناسب سنین پایین

ادکلن خیای تکی نیست که بگی هیچ کس نداره ولی خب خز هم نیست

30vil
08-07-2012, 08:18

دوست عزیز منم برای خواهرم که تقریبا همسن خواهر شماست و تولدش بود چند روزی به تست و مقایسه مشغول بودم و با توجه به بودجه 50 -60 تومانی نمیشه سراغ خیلی از عطرها رفت کارهای بیژن رو تست کردم مجلسی هست و برای یک خانم جوان مناسب نیست آمیتیس هم خوبه اما از 60 تومان بیشتره

در نهایت به دو کار رسیدم یکی دیزل زیرو پلاس و یه کار از ویکتوریا سیکرت به نام very se*y که کار دوم رو خریداری کردم بسیار خوشبو و تک و مناسب یک خانم جوان و پر انرژی هستش

f.t.g
08-07-2012, 10:59
دوست عزیز منم برای خواهرم که تقریبا همسن خواهر شماست و تولدش بود چند روزی به تست و مقایسه مشغول بودم و با توجه به بودجه 50 -60 تومانی نمیشه سراغ خیلی از عطرها رفت کارهای بیژن رو تست کردم مجلسی هست و برای یک خانم جوان مناسب نیست آمیتیس هم خوبه اما از 60 تومان بیشتره

در نهایت به دو کار رسیدم یکی دیزل زیرو پلاس و یه کار از ویکتوریا سیکرت به نام very se*y که کار دوم رو خریداری کردم بسیار خوشبو و تک و مناسب یک خانم جوان و پر انرژی هستش

مطمئن هستید بیژن استیل و بیژن دی ان ای مجلسی هستند و مناسب خانم جوان نیستند؟؟؟:blink:

30vil
08-07-2012, 12:31
مطمئن هستید بیژن استیل و بیژن دی ان ای مجلسی هستند و مناسب خانم جوان نیستند؟؟؟:blink:

بیژن دی ان ای مناسب فصل نیست و خیلی گرم و شیرینه

استایل خیلی قدیمیه و طراحی شیشه و بوی خوبی نداره!

اکسکیوسیت هم که جدیدترین کار بیژنه تست کردم به درد یه خانم جوان نمیخوره

Abbas.V
08-07-2012, 12:39
سلام مجدد .
در مورد این ادکلن میشه توضیح بدید ؟
بوش خنک و شیرین هست یا نه ؟
این ادکلن تقلبی داره ؟
قیمتشو یکی داده بهم 72 تومن واسه 200 میل :18: درسته ؟؟؟؟
خیلی خیلی ممنون .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
08-07-2012, 12:53
بزرگاش مث همون کوچیکای لوله ای هستند؟ منظورم از نظر رایحه هست.

تنوع اون قلمی ها بیشتره.اون 100 میل هارو 2 مدل بشتر ندیدم.حالا خیلی جالبه به جز مردونه من ژاک ساف ندیدم.

cyber861
08-07-2012, 12:55
سلام مجدد .
در مورد این ادکلن میشه توضیح بدید ؟
بوش خنک و شیرین هست یا نه ؟
این ادکلن تقلبی داره ؟
قیمتشو یکی داده بهم 72 تومن واسه 200 میل :18: درسته ؟؟؟؟
خیلی خیلی ممنون .

بوش عالیه از نظر من و خیلی ها.با بوش حال کردی بگیرش.جنس مخالف هم میپسنده.موندگاری هم خوبه.برای استفاده روزانه.خیلی فرش هست.احساس میکنی داره با چاقو اره ای پرتقال دو نیم میکنی.:31:

f.t.g
08-07-2012, 13:06
بیژن دی ان ای مناسب فصل نیست و خیلی گرم و شیرینه

استایل خیلی قدیمیه و طراحی شیشه و بوی خوبی نداره!

اکسکیوسیت هم که جدیدترین کار بیژنه تست کردم به درد یه خانم جوان نمیخوره

من منظورم این نبود که بوشون گرم هست یا خنک و یا شیرین هست یل تلخ! یا شیشه اش زیباست یا زشت!

ما در مورد جوان پسند بودم مد نظر قرار دادیم.

خوش بو بودن و یا بد بو بودن و همچنین مدرن بودن و یا کلاسیک بودن بحث دیگریست که خود فرد خریدار باید مد نظر قرار دهد. چون از اینجا به بعد کاملا سلیقه ایی هست

در مورد اکسکیوسیت بله مناسب سنین بالا هست

ولی فکر نکنم بیژن دی ان ای فیم اونقدر ها که شما میگید گرم باشه! کدوم نمونه اش رو تست کردید؟ دی ان ای یا دی ان ای فیم؟ دی ان ای گرم و شیرین هست ولی دی ان ای فیم (که رایج تر هست و مد نظر ) من گرم نمیدونمش!

استیل هم بویی مرکباتی و میوه ایی داره که معمولا این گروه بویایی مناسب جوان ها هست و در گروه گل-میوه دسته بندی میشه

30vil
08-07-2012, 14:23
من منظورم این نبود که بوشون گرم هست یا خنک و یا شیرین هست یل تلخ! یا شیشه اش زیباست یا زشت!

ما در مورد جوان پسند بودم مد نظر قرار دادیم.

خوش بو بودن و یا بد بو بودن و همچنین مدرن بودن و یا کلاسیک بودن بحث دیگریست که خود فرد خریدار باید مد نظر قرار دهد. چون از اینجا به بعد کاملا سلیقه ایی هست

در مورد اکسکیوسیت بله مناسب سنین بالا هست

ولی فکر نکنم بیژن دی ان ای فیم اونقدر ها که شما میگید گرم باشه! کدوم نمونه اش رو تست کردید؟ دی ان ای یا دی ان ای فیم؟ دی ان ای گرم و شیرین هست ولی دی ان ای فیم (که رایج تر هست و مد نظر ) من گرم نمیدونمش!

استیل هم بویی مرکباتی و میوه ایی داره که معمولا این گروه بویایی مناسب جوان ها هست و در گروه گل-میوه دسته بندی میشه

فرید جان شما پیشنهاد دادی من منظورم به شما نبود کلا چون بیژن رو تست کرده بودم مناسب خواهرم ندیدم شاید این دوستمون خوشش بیاد اما برای خرید ادکلن باید همه موارد رو در نظر گرفت مخصوصا برای یک خانم جوان ، طراحی شیشه هم خیلی مهمه همچنین مقدار گرمی و خنکی و شیرینی و ترشی و تلخی...:11:

دی ان ای فیم داریم فقط نوع دیگه نداریم یه دی ان ای قدیمی داشتیم که ورژن جدید زدن و یه فیم بهش اضافه کردن

Abbas.V
08-07-2012, 16:32
بوش عالیه از نظر من و خیلی ها.با بوش حال کردی بگیرش.جنس مخالف هم میپسنده.موندگاری هم خوبه.برای استفاده روزانه.خیلی فرش هست.احساس میکنی داره با چاقو اره ای پرتقال دو نیم میکنی.:31:

قیمتش همین حدوداست ؟
این سایت کیش پرفیوم معتبره ازش بگیرم ؟ زده 62 تومن واسه 200میل

اگه این سایت معتبر نیست لطفا یک سایت معتبر معرفی کنید . مرسی از لطفتون .

f.t.g
08-07-2012, 16:42
قیمتش همین حدوداست ؟

اون سایت کیش پرفیوم دیگه محصولی برای فروشنداره و کارش تامین هست. محصولاتش برای خرید رو میتونید از سایت پایونا تهیه کنید که هم قیمتها افزایش یافته و هم محصولات تغییر کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nadermatin
08-07-2012, 16:42
قیمتش همین حدوداست ؟

سعی کن هیچ وقت از سایت عطر نخری.حداقل تو ایران. اعتباری بهش نیست.
سی کی وان هم یه بوی خیلی فرش و مرکباتی داره که کاملا برای استفاده روزانه مناسبه . بعضیا رو هم دیدم که بجای افترشیو هم استفاده میکنن . کلا بوش سرحالت میاره . عطری نیست که از بوش خسته بشی.

Abbas.V
08-07-2012, 16:59
با تشکر از شما دوستان عزیز
این سی کی وان مدل تقلبیشم تو بازار هست ؟ از کجا تشخیص بدم اصله یا نه ؟ ممنون .

roteal2007
08-07-2012, 20:22
با تشکر از شما دوستان عزیز
این سی کی وان مدل تقلبیشم تو بازار هست ؟ از کجا تشخیص بدم اصله یا نه ؟ ممنون .

نه بابا تقلبی سیخی چند بخر با بوش حال کن....اما دووم زیادی نداره ها...

when
08-07-2012, 20:30

جناب cyber 861
اگه میشه راجع به عطر آواتارت توضیح مفصلی بده تا از خودتم بیشتر درکش کنیم. :11:

cyber861
08-07-2012, 22:08
جناب cyber 861
اگه میشه راجع به عطر آواتارت توضیح مفصلی بده تا از خودتم بیشتر درکش کنیم. :11:

یه ادکلن جنتلمنی .تا حالا ندیدم کسی بدش بیاد.با اینکه گرم هست ولی یه گرمی باحاله.نمیدونم تا حالا دونه های فلفل سیاه رو تو مرغ یا جوجه زیر دندونت له شده یا نه؟یه حس گسی رو میده که در عین حال یکم تند هم

هست.بعد همینو با یاس ترکیبش کن و یه تلخی بهش و بعد یه شیرینی کم هم اضافه کن بده میشه این ادکلن.

موندگاری و پخش بوش بد نیست.ولی بعد 4 ساعت خیلی پخش میاد پایین و خودت هم زیاد نمیفهمی.به نظرم بدرد کسایی میخوره که در عین شیک بودن دوست دارن دلبری هم بکنن.

بعد از سی کی وان ادکلنیه که اصلا اذیت نمیکنه.نه تو گرما و نه سرما.یه حس خوب میده به آدم.

کیفیت مواد بکار رفته توش هم عالیه.چون خودش یکی از طراح های شنل هست احتمالا ادکلن هاشو به کمک اونا میسازه.شایدم از شرکت کوتی کمک بگیره.

BANDAR BOLKHEYR
08-07-2012, 22:17
دوستان، کسی ‏Guerlaine heritage‏ استفاده کرده؟ میخوام بگیرم.تعاریف جالبی درموردش خوندم.اگر کسی قبلا این ادکلن را داشته در موردش من را آگاه کنه.تشکر‎ ‎

dior32
09-07-2012, 00:28
سلام کسی اینجا در مورد عطرهای تیری موگلر مثل پور مالت یا پور کافی و آنجل فلفلی اطلاعی داره که بشه پیداشون کرد ؟ انگار تا ابد باید داغشون به دلم بمونه آخه تولید محدود هم تا یه حدی گفتن توی دو سال نایاب میشه من که هر چقدر دنبالشون گشتم به در بست خوردم کسی هست بتونه کمکم کنه . ممنون میشم

moli_ahmad
09-07-2012, 09:37
پیور مالت که نگرد نیست اما انجل فلفلی که فراوون هست چطور پیدا نمیکنی پیور کافه رو ندیدیم اما پیور هاونا رو خودم دارم

f.t.g
09-07-2012, 10:32
پیور مالت که نگرد نیست اما انجل فلفلی که فراوون هست چطور پیدا نمیکنی پیور کافه رو ندیدیم اما پیور هاونا رو خودم دارم

جالبش اینجاست که قیمتش تو اروپا هم وحشتناک بالاست. بالای 170 دلار

به نظر من خاصترین بوش همین فلفلی هست. تا حالا ندیده بودم یک ادکلن اینقدر واضح و زیبا نت عوض کنه. قیمتش هم 155 دارم.

واقعا بوی تند فلفل رو تا 20 دقیقه اول مثل انفجار یک بمب میتونید حس کنید همراه با رایحه ادویه جات . بعد از مدتی شخصیت گیاهی به خودشمیگره ولی تندی فلفل رو هنوز تو خودش داره

در آخر هم بوی بسیار زیبایی از قهوه شیرین شده و چوبی داره که روح آدم رو به پرواز در میاره

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 13:19
بله.فکر کنم بوشهر گیربیاد. چند روز پیش یکی دوستام رفت بوشهر بهش گفتم چندتا عطر قیمت کنه که یکش همین ‏guerlaine heritageبود.فکر کنم گیر نمیاد. ولی تو یه فروشگاه معتبر عطر بنام "ماهینی"موجود بود.و قیمتش ‏70‎ ‎هزار تومان بود.ظاهرا برای تمامی فصول به جز تابستان است .شاید برای شما بالایی ها که آب و هوای خوبی دارید در عصرهای تابستون هم بشه ازش استفاده کرد که در بوشهر نه.خلاصه بگم تعریف های خوبی ازش در سایت های خارجی و حتی عربی ازش خونده ام. راستی این عطر در دبی فکرکنم185 درهم است.یکی دوستام قیمت کرد.

dior32
09-07-2012, 14:32
سلام جناب فرید من چون تعداد پستهام کمتر از 20 و اینجا تازه کارم نتونستم جوابتون رو خصوصی بدم از توجه شما ممنوم لطف شما رو میرسونه:7: به سلامتی

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 16:39
نظراتی گرلن هریتاج ‏Guerlaine heritage[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f.t.g
09-07-2012, 17:44
بله.فکر کنم بوشهر گیربیاد. چند روز پیش یکی دوستام رفت بوشهر بهش گفتم چندتا عطر قیمت کنه که یکش همین ‏guerlaine heritageبود.فکر کنم گیر نمیاد. ولی تو یه فروشگاه معتبر عطر بنام "ماهینی"موجود بود.و قیمتش ‏70‎ ‎هزار تومان بود.ظاهرا برای تمامی فصول به جز تابستان است .شاید برای شما بالایی ها که آب و هوای خوبی دارید در عصرهای تابستون هم بشه ازش استفاده کرد که در بوشهر نه.خلاصه بگم تعریف های خوبی ازش در سایت های خارجی و حتی عربی ازش خونده ام. راستی این عطر در دبی فکرکنم185 درهم است.یکی دوستام قیمت کرد.

الان که خوب فکر کردن یادم افتاد کدوم فروشگاه هست. یادش بخیر من بوشهر دانشجو بودم:37:

همون فروشگاه تنوع محصولش خیلی بالا بود. کلی هم ست ادکلن های جور واجور داره.

در ضمن من بالایی نیستم من جنوبی هستم:31:

به نظر من ارزش خرید داره چون خیلی کمیابه و البته با کیفیت

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 18:00
جدی بوشهردانشجو بودی ؟ کجای جنوب زندگی میکنی(ببخشید فضولی نباشه)؟راستی مطمئنی این مدل گرلن کمیابه؟(تا زود تهیه اش کنم).اطلاعی در مورد گرلن وتیور نداری؟

masoud_jm
09-07-2012, 22:33
سلام
من عاشق terre d'hermes هستم وچن سالیه دارمش.از kenzo هم خیلی خوشم میاد
فرقیم نداره،تابستون زمستون استفاده میکنم از terre
از رایحه پسته که تازه از درخت چیده شده خوشم میاد(تازه فهمیدم وتا الان تاثیر آگاهانه ای تو انتخاب ادکلن نداشته برام..شاید ناخودآگاه کشیده شدم طرفش) ازشما میخوام باتوجه به این موضوع وبدون توجه به اون دوتا ادکلن بهم معرفی کنین که شیرین اصلن نباشه ترجیحن گرمم نباشه ولی اگه پیشنهادی باشه که نشه ازش گذشت،موردی نداره
درمورده قیمت محدودیت ندارم اصلن
عطرای قبلمم kenzo و terre d'hermes بوده
ممنون

f.t.g
09-07-2012, 22:34
جدی بوشهردانشجو بودی ؟ کجای جنوب زندگی میکنی(ببخشید فضولی نباشه)؟راستی مطمئنی این مدل گرلن کمیابه؟(تا زود تهیه اش کنم).اطلاعی در مورد گرلن وتیور نداری؟

بله بوشهر بودم

اهواز

اگر سنتون زیر 30 هست گرلن وتیور مناسب شما نمیدونم

بوش تلخ و کمی خنک و صابونی و قدیمی هست. ولی کارز بسیار با ارزش برای مصرف کننده های خودش هست. رایحه چرم هم توش بارز هست

f.t.g
09-07-2012, 23:25
دوستان همونطور که میدونید رایحه های شرقی انتخاب اول و آخر اکثر مردم تو دنیا هست (مخصوصا اروپا)

البته منظور از شرقی هیچ محدودیتی شامل خنکی و یا گرمی نیست

دیدم بد نیست دوستان هم بیان گزینه هایی رو که فکر میکنند بهترین در این گروه هستند رو معرفی کنند و تجربیاتشون رو برای همدیگر به اشتراک بگذارند

پس به نظرتون بهترین ادکلنهای شرقی کدام هستند؟

از نظر خودم که اگویست و اوپیوم سرامد این گرو هستند

masoud_jm
09-07-2012, 23:40
سلام
من عاشق terre d'hermes هستم وچن سالیه دارمش.از kenzo هم خیلی خوشم میاد
فرقیم نداره،تابستون زمستون استفاده میکنم از terre
از رایحه پسته که تازه از درخت چیده شده خوشم میاد(تازه فهمیدم وتا الان تاثیر آگاهانه ای تو انتخاب ادکلن نداشته برام..شاید ناخودآگاه کشیده شدم طرفش) ازشما میخوام باتوجه به این موضوع وبدون توجه به اون دوتا ادکلن بهم معرفی کنین که شیرین اصلن نباشه ترجیحن گرمم نباشه ولی اگه پیشنهادی باشه که نشه ازش گذشت،موردی نداره
درمورده قیمت محدودیت ندارم اصلن
عطرای قبلمم kenzo و terre d'hermes بوده
ممنون

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 23:41
من درسته 22سالمه.اما خیلی کلاسیک پسندم.از ادکلنای جدید و اسپرتی خوشم نمیاد مثل الور هوم اسپرت.از عطرهای کلاسیک و نیمه کلاسیک لذت میبرم.گرلن وتیور را سی خاطر بوی جنگلی و طبیعتش که تو سایتا خوندم میپسندم.با توجه به شناختی که از اب و هوای بوشهر داری،عطر میشناسی با بوی طبیعت و علف که پخش خوبی هم داشته باشه ؟یا ادکلنی باشه بوش تومایه ‏‎(KAREN LOW)KL .BLACKقبلا ها که داشتمش بوی باز و سبک داشت ازش خوشم میومد.

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 23:53
اگر تق هرمس استفاده میکردی عطر ‏F by FRAGAMOهم تستی کن فکر کنم خوشت بیاد.همچنین لالیک سفید که خوشبوست اما پخش کنندگی بوش در مناطق شرجی کم میشه.

BANDAR BOLKHEYR
09-07-2012, 23:56
اوپیم و کلا کارای ‏YSL‏ از جمله ‏M7‏ زبانزد اند.اوپیوم های مردانه نسخه تابستانه یا چهارفصل ندارند؟

30vil
09-07-2012, 23:58
دوستان همونطور که میدونید رایحه های شرقی انتخاب اول و آخر اکثر مردم تو دنیا هست (مخصوصا اروپا)

به نظر من اینطوری نیست درسته رایحه ادویه ای و شرقی جاذبه بیشتری داره اما رایحه چوبی طرافدار بیشتری داره به همین دلیل در حال حاضر اکثر شرکتهای سازنده تولید عطرهای با رایحه چوبی رو بیشتر در دستور کار خودشون دارن

f.t.g
10-07-2012, 00:09
من درسته 22سالمه.اما خیلی کلاسیک پسندم.از ادکلنای جدید و اسپرتی خوشم نمیاد مثل الور هوم اسپرت.از عطرهای کلاسیک و نیمه کلاسیک لذت میبرم.گرلن وتیور را سی خاطر بوی جنگلی و طبیعتش که تو سایتا خوندم میپسندم.با توجه به شناختی که از اب و هوای بوشهر داری،عطر میشناسی با بوی طبیعت و علف که پخش خوبی هم داشته باشه ؟یا ادکلنی باشه بوش تومایه ‏‎(KAREN LOW)KL .BLACKقبلا ها که داشتمش بوی باز و سبک داشت ازش خوشم میومد.

برای اون آب هوا و این خصوصیاتی که گفتید من پولو مدرن ریزرو رو پیشنهاد میکنم.

موندگاریش هم خیلی خوب هست و مطمئنا تو اون آب و هوا یک روز کامل رو پوست و تا 3-2 روز رو لباس رو من برات تضمین میکنم:27:

بوش هم عالیست. ابتدا بوی تندی از گیان سبز نظیر نعناع و ریحان و یا چمن سبز به مشام میرسه همراه با خنکی (از نوع کلاسیک) و بعد از مدتی کمی ملایم میشه و حالت یک نوع چرم (جیر) به خودش میگیره. اول که نداشتم تو ترکیباتش جیر رو دیدم ولی با خودم گفتم مگه ممکنه عطری بوی جیر بده ولی بعد از استفاده کلی تعجب کردم.

در حال حاضر هم تو این آب و هوای اهواز خودم دارم ازش استفاده میکنم البته به همراه انجل فلفلی:27:

یادم اون موقع ها تو دوران دانشجویی چاپس استفاده میکردم البته خنک نیست و گرم هم نیست. ولی تو اون آب و هوا تلخیش حالمو جا میورد! این هم موندگاریش بالای دو روز هست

f.t.g
10-07-2012, 00:22

برای اون آب هوا و این خصوصیاتی که گفتید من پولو مدرن ریزرو رو پیشنهاد میکنم.

موندگاریش هم خیلی خوب هست و مطمئنا تو اون آب و هوا یک روز کامل رو پوست و تا 3-2 روز رو لباس رو من برات تضمین میکنم:27:

بوش هم عالیست. ابتدا بوی تندی از گیان سبز نظیر نعناع و ریحان و یا چمن سبز به مشام میرسه همراه با خنکی (از نوع کلاسیک) و بعد از مدتی کمی ملایم میشه و حالت یک نوع چرم (جیر) به خودش میگیره. اول که نداشتم تو ترکیباتش جیر رو دیدم ولی با خودم گفتم مگه ممکنه عطری بوی جیر بده ولی بعد از استفاده کلی تعجب کردم.

در حال حاضر هم تو این آب و هوای اهواز خودم دارم ازش استفاده میکنم البته به همراه انجل فلفلی:27:

یادم اون موقع ها تو دوران دانشجویی چاپس استفاده میکردم البته خنک نیست و گرم هم نیست. ولی تو اون آب و هوا تلخیش حالمو جا میورد! این هم موندگاریش بالای دو روز هست

nadermatin
10-07-2012, 00:41

دیدم بد نیست دوستان هم بیان گزینه هایی رو که فکر میکنند بهترین در این گروه هستند رو معرفی کنند و تجربیاتشون رو برای همدیگر به اشتراک بگذارند

پس به نظرتون بهترین ادکلنهای شرقی کدام هستند؟

از نظر خودم که اگویست و اوپیوم سرامد این گرو هستند

تجربه ی من از اوپیوم چینی روی چنتا از دوستانم این بوده که یا واقعا عاشقش میشید یا بنظرتون یه عطر کاملا معمولیه ادویه ای میاد .کسی بهم نگفته که از این بو بدش میاد ولی خب هر کاری یکسری طرفدار خودشو داره .

بنظرم اگویست باکلاستره و بوی خیلی بهتری داره.

یه نکته هو درباره M7 بگم.M7 هم بنظرم خیلی سنگینه از اون بوهاست که خیلیا رو دیدم خوششون نیومده و سردرد گرفتن . ولی بعضیا هم خوششون میاد . یه بابائی هم میگفت این ادکلن بر اساس شخصیت افرادی که در ماه هفتم میلادی متولد شدن تولید شده.

f.t.g
10-07-2012, 00:44
[/B]
به نظر من اینطوری نیست درسته رایحه ادویه ای و شرقی جاذبه بیشتری داره اما رایحه چوبی طرافدار بیشتری داره به همین دلیل در حال حاضر اکثر شرکتهای سازنده تولید عطرهای با رایحه چوبی رو بیشتر در دستور کار خودشون دارن

دوست من متاسفانه شما متوجه سوال من نشدید.

نت چوب با گروه چوب متفاوت هست!!!

در ثانی در مورد اینکه تو دنیا کدوم گروه بویایی طرفداران بیشتری داره کمی بیشتر تحقیق کنید

اگر مدت زیادی با دنیای عطر آشنا باشین میدونید که رایحه چوبی مدت زیادی نیست که پا به عرصه دیزاین گذاشتند و مورد سرمایه گذاری قرار گرفتند. (خیلی خیلی زیاد شاید 10-15 سال) در حال که گروه شرقی قدمتی 200 ساله دارند

من خودم عاشق نت چوب در گروه شرقی هستم!!! امیدوارم به قضیه پی برده باشید!!!

یک پیشنهاد هم براتون دارم و اون هم اینه که برید توی سایتهای مرجع (نظیر اسمز-فراگرانتیکا-بیس نت-فرگرسنایکس_پریمیومو...) یک نظر سنجی در این مورد قرار بدید. شاید هم من تا به حال درست متوجه نظرات نشدم!!!!:31:

اگر هم لازم دونستید بگید تا لینکی قرار بدم تا لیست جایزه داران از بدو تاسیس فی فی تا به الان که موفق به کسب بهترین عطر هر سال شده اند معرف بشه که مشخص بشه 90 درصد جایزه داران فی فی جز گروه شرقی هستند!!!

یک پیشنهاد شخصی هم دارم و اونم اینه که در پست زدن شتاب زده عمل نکینید و بیشتر به اصل موضوع (بهترین شرقی از نظر شما!!!؟؟؟) بپردازید

ممنون

f.t.g
10-07-2012, 00:47
تجربه ی من از اوپیوم چینی روی چنتا از دوستانم این بوده که یا واقعا عاشقش میشید یا بنظرتون یه عطر کاملا معمولیه ادویه ای میاد .کسی بهم نگفته که از این بو بدش میاد ولی خب هر کاری یکسری طرفدار خودشو داره .

بنظرم اگویست باکلاستره و بوی خیلی بهتری داره.

یه نکته هو درباره M7 بگم.M7 هم بنظرم خیلی سنگینه از اون بوهاست که خیلیا رو دیدم خوششون نیومده و سردرد گرفتن . ولی بعضیا هم خوششون میاد . یه بابائی هم میگفت این ادکلن بر اساس شخصیت افرادی که در ماه هفتم میلادی متولد شدن تولید شده.

اون شماره 7 که روی این ادکلن نامگذاری شده مربوط به این هست که هفتمین محصول مردانه ایو سنت لورن هست ولی خب شاید ربطی هم به اون که شما میگید داشته باشه

ممنون

f.t.g
10-07-2012, 00:51
[/B]

یک مورد هم در این رابطه یادم رفت بگم و اون هم این هست که هر چند سال (فکر میکنم 3 سال بود) مجمعی تشکیل میشه و عطر های شرقی رو بررسی میکنند و 10 عطر برتر رو معرفی میکنند

در صورتی که در مورد هیچ گروه دیگری این مجمع تشکیل نمیشه

امیدوارم به اهمیت موضوع پی برده باشید!!!

30vil
10-07-2012, 01:16
دوست من متاسفانه شما متوجه سوال من نشدید.

نت چوب با گروه چوب متفاوت هست!!!

در ثانی در مورد اینکه تو دنیا کدوم گروه بویایی طرفداران بیشتری داره کمی بیشتر تحقیق کنید

اگر مدت زیادی با دنیای عطر آشنا باشین میدونید که رایحه چوبی مدت زیادی نیست که پا به عرصه دیزاین گذاشتند و مورد سرمایه گذاری قرار گرفتند. (خیلی خیلی زیاد شاید 10-15 سال) در حال که گروه شرقی قدمتی 200 ساله دارند

من خودم عاشق نت چوب در گروه شرقی هستم!!! امیدوارم به قضیه پی برده باشید!!!

یک پیشنهاد هم براتون دارم و اون هم اینه که برید توی سایتهای مرجع (نظیر اسمز-فراگرانتیکا-بیس نت-فرگرسنایکس_پریمیومو...) یک نظر سنجی در این مورد قرار بدید. شاید هم من تا به حال درست متوجه نظرات نشدم!!!!:31:

اگر هم لازم دونستید بگید تا لینکی قرار بدم تا لیست جایزه داران از بدو تاسیس فی فی تا به الان که موفق به کسب بهترین عطر هر سال شده اند معرف بشه که مشخص بشه 90 درصد جایزه داران فی فی جز گروه شرقی هستند!!!

یک پیشنهاد شخصی هم دارم و اونم اینه که در پست زدن شتاب زده عمل نکینید و بیشتر به اصل موضوع (بهترین شرقی از نظر شما!!!؟؟؟) بپردازید

ممنون

شما هم متوجه پست من نشدید من از گروه woody صحبت کردم نه نت چوب!!:31: الان اکثر شرکتها تولید woody رو در دستور کار دارند در صورتی که شما میگین گروه ادویه ای طرفدار بیشتری داره! پس این شرکتها...:8:

شما هم اگر تاریخچه عطر سازی رو دنبال کرده باشید میفهمید که اولین عطرها از مخلوط روغن و پودر چوب و گیاهان درست میشده پس رایحه چوبی خیلی وقته وجود داره :31:

شما عاشق این گروه هستید منم هستم و دانهیل قهوه ای رو به هر چیزی ترجیح میدم :7: اما دلیل نمیشه شما به قضیه توجه نکنی!! پست هم شتابزده نبود جواب سوالتون هم دادم(بهترین شرقی) !!:11:

moli_ahmad
10-07-2012, 06:20
خب دوستان این موضوعات رو بیخیال شید جواب نظرسنجی رو بدین بهترین شرقی. والا من اینقد با همشون حال میکنم نمیتونم بگم بهترین کدومه ا:46:

moli_ahmad
10-07-2012, 06:36
من دانهیل قهوه ای رو خیلی دوست دارم خیلی خاطره باهاش دارم عاشق هیمالیا کرید هستم عجیب رو پوستم جواب میده ارجینال سانتال رو هم دوست دارم و .............. نمیتونم بگم کدوم بهتره چون هر کدوم یه حسی داره واسم شاید اگه خیلی های دیگه رو هم تست کرده بودم الان اونا هم دوست داشتم راستی توباکو وانیل تام فورد یادم رفت و همینطور پیور هاوانا

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 07:47
به نظرم گروه ادویه ای یا همون شرقی بسیار وسیع و پرکاربرد تر از چوبی بوده،اگر خوب به نت های عطر ها نگاه کنید میبینید که عطرهای شرقی وابستگی به نت چوب ندارند و بدون چوب هم میتوانند بهترین باشند. اما نت چوب فکر نکنم بدون نت های شرقی حرفی برای گفتن داشته باشد.البته این چیزی از ارزش روایح چوبی چیزی نمیکاهد،اما بویایی شرقی مسلما هنوز پیشتاز روایح عطرها است.

donmadi
10-07-2012, 08:30
سلام
بچه ها این سایت پرفیوم شاپ قیمتاش خیلی پایینه تقلبی نیست جنساش؟
من میخواستم 3 تا ادکلن بگیرم یه کمکی بکنید ثواب داره
یکی برای الان و استفاده روزانه میخوام این ck one خوبه؟ ck shok چه مدلیه؟
یه خنک و شیرین نهایت تا 100 تومن یکی هم واسه زمستون(گرم) خودم zino داشتم ولی میگین موندگاریش کم شده توی این سبکا چی هست (تلخ با ته بوی چوب) اینم تا 100 120 میتونم بدم

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 09:48
فکر کنم از سایتها خرید نکنی بهتر باشه.مخصوصا ادکلن هایی که امکان تقلبی بودن زیاده مثل‎.ZINO‏ ‏ck oneهم محبوب هست،برای تابستون خوبه ،اما بنظرم شخصا از فروشگاه بخری بهتره.کارتیر رودستار هم تستی بکن،پخش بوش هم خوبه.پیشنهاد زمستانه همl'instant de guerlaine pour hoome eu extrame‏ است.

cyber861
10-07-2012, 10:01

اگه تند و کلاسیک دوست داری کنزو جانگل(Jungle). اگر نه ورساچه دریمر (Dreamer )

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 11:47
ورساچه دریمر و ‏kenzo jungle ‎‏ به درد تابستون میخورند؟پخش بوشون چطوره ؟

cyber861
10-07-2012, 13:53
ورساچه دریمر و ‏kenzo jungle ‎‏ به درد تابستون میخورند؟پخش بوشون چطوره ؟

کنزو جانگل بوش خیلی تند هست.شاید الان نتونید استفاده کنید ولی موندگاری و پخش بوش وحشتناکه.رو دست این الان یادم نمیاد.:31:

ورساچه دریمر موندگاری خوبی داره و بدرد الان هم میخوره ولی شاید زیاد پخش بو نداشته باشه.قبلا نسبت به قیمتش میارزید.الان نمیدونم چند شده باشه.

.............................

امروز باز رفتم یه سری ادکلن تست کردم.

دیویدوف چمپیون ........خیلی خوشم اومد ازش.یه بوی فرش که حال آدم رو جا میاره.

آنبند از هالستون ........خیلی شبیه ریو و آکوآ دی جیو هست.

سیسیلی از دلچه گابانا (زنونه).........یه بوی پودری مانند.شاید شبیه بروت حس بشه ولی به نظرم خیلی بهتر از بروته.

لالیک سفید........هروقت بوش میکنم میگه بیا منو بخر.....دی: ////////دوستان موندگاریش چجوره؟

بیژن بیژن رو دو دفعه بو کردم که نشده تست بگیرم.نظرتون چیه؟

masoud_jm
10-07-2012, 14:26
من از بوی kenzo خوشم میاد ولی عاشق تقم!
چن سالیه فقط تق میزنم
حالا میخام محض تنوع عوضش کنم..چی پیشنهاد میدین؟
شیرین نباشه

f.t.g
10-07-2012, 14:41
کنزو جانگل بوش خیلی تند هست.شاید الان نتونید استفاده کنید ولی موندگاری و پخش بوش وحشتناکه.رو دست این الان یادم نمیاد.:31:

ورساچه دریمر موندگاری خوبی داره و بدرد الان هم میخوره ولی شاید زیاد پخش بو نداشته باشه.قبلا نسبت به قیمتش میارزید.الان نمیدونم چند شده باشه.

.............................

امروز باز رفتم یه سری ادکلن تست کردم.

دیویدوف چمپیون ........خیلی خوشم اومد ازش.یه بوی فرش که حال آدم رو جا میاره.

آنبند از هالستون ........خیلی شبیه ریو و آکوآ دی جیو هست.

سیسیلی از دلچه گابانا (زنونه).........یه بوی پودری مانند.شاید شبیه بروت حس بشه ولی به نظرم خیلی بهتر از بروته.

لالیک سفید........هروقت بوش میکنم میگه بیا منو بخر.....دی: ////////دوستان موندگاریش چجوره؟

بیژن بیژن رو دو دفعه بو کردم که نشده تست بگیرم.نظرتون چیه؟

کنزو جانگل همونطور که گفتید خیلی خیلی بوش تیز هست ولی پخش بی خیلی خوبی هم داره. ای کاش کمی ملایمتر بود. من یک نمونه مینیاتوری ازش دارم 7 میل. یادمه سال 87-88 فکر کنم 12 خریدم. خیلی قیمتش بالا بود ولی خب خریدم دیگه.......:27:

آنبوند هالستون من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد ازش. مخصوصا از حالت خنکی ملایمی که داره. ولی متاسفانه اطلاعاتی در مورد ماندگاریش ندارم. بویش به نظر من ارزش خرید رو داره و از اون رایحه هاست که همه خوششون میاد. ولی نمیدونم چرا قیمتش اینطوری هست!!!!؟ از 60 ت دیدم تا 120 ت. علی جان به شما چقدر قیمت دادند؟

سیسیلی هم که تو خانومها کلی طرفدار داره ولی به نظر من مثل بروت اونقدر ها تلخ نیست و شیرین تر هست

علی جان لالیک سفید همونطور که گفتی آدمو وسوسه میکنه برای خرید ولی متاسفانه بر خلاف دیگر محصولات لالیک این یکی موندگاریش کمه و پخش بوش نزدیک به پوست هست (البته به نظر من!)

بیژن فور من هم بوش که دیگه همه میدونند که بسیار کلاسیک هست و مناسب سنین بالا. بوش هم که شرقی-فوژه هست و ادویه ایی. البته من کمی هم احساس میکنم که چرمی هست حالا با خدا...:31: البته کار بسیار با ارزشی هست و برنده جایژه فی فی!

f.t.g
10-07-2012, 14:51
من از بوی kenzo خوشم میاد ولی عاشق تقم!
چن سالیه فقط تق میزنم
حالا میخام محض تنوع عوضش کنم..چی پیشنهاد میدین؟
شیرین نباشه

اگر عاشق تق هستید حتما تستی بر بلک تاچ از فرانک اولیور داشته باشید. قیمتش هم مناسب هست

cyber861
10-07-2012, 15:20
کنزو جانگل همونطور که گفتید خیلی خیلی بوش تیز هست ولی پخش بی خیلی خوبی هم داره. ای کاش کمی ملایمتر بود. من یک نمونه مینیاتوری ازش دارم 7 میل. یادمه سال 87-88 فکر کنم 12 خریدم. خیلی قیمتش بالا بود ولی خب خریدم دیگه.......:27:

آنبوند هالستون من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد ازش. مخصوصا از حالت خنکی ملایمی که داره. ولی متاسفانه اطلاعاتی در مورد ماندگاریش ندارم. بویش به نظر من ارزش خرید رو داره و از اون رایحه هاست که همه خوششون میاد. ولی نمیدونم چرا قیمتش اینطوری هست!!!!؟ از 60 ت دیدم تا 120 ت. علی جان به شما چقدر قیمت دادند؟

سیسیلی هم که تو خانومها کلی طرفدار داره ولی به نظر من مثل بروت اونقدر ها تلخ نیست و شیرین تر هست

علی جان لالیک سفید همونطور که گفتی آدمو وسوسه میکنه برای خرید ولی متاسفانه بر خلاف دیگر محصولات لالیک این یکی موندگاریش کمه و پخش بوش نزدیک به پوست هست (البته به نظر من!)

بیژن فور من هم بوش که دیگه همه میدونند که بسیار کلاسیک هست و مناسب سنین بالا. بوش هم که شرقی-فوژه هست و ادویه ایی. البته من کمی هم احساس میکنم که چرمی هست حالا با خدا...:31: البته کار بسیار با ارزشی هست و برنده جایژه فی فی!

این آنبوند دقیقا بوی ریو (آمریکا) رو میده که الان دیگه تولید نمیشه.شبیه جیو هست که تلخ تر شده و ترشی اش کم شده.

قیمت هم فکر کنم 70 اینا بود.

سیسیلی هم درست میگی خیلی شیرین تر میزنه.یجورایی هم حس کرم پودر میده.

لالیک سفید بد رو مخم رفته لامذهب.خیلی بوش رو دوست دارم ولی پخش بو نداشته باشه بدرد نمیخوره.

از بیژن خوشم میاد.بیژن بلک گیر نمیاد وگرنه خیلی دوستش دارم.

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 15:22
اقای سایبر که قصد خرید لالیک سفید دارید من دارمش،رو به اتمامه.بوی خوبی داره.با لیمو و فلفل باز میشه ،چند مدت بعدش بوش خوشبوتر میشه اما از فلفل کاسته میشه و کمی شیرین میشه.شاداب و تازه و تمیز است.موندگاریش خوبه،اما پخش بوش در اب و هوای خوب بهتر از مناطق شرجی و گرم است.50میلش از دبی برام آوردند 50هزارتومان. دوستان تازه وارد این سایت شده ام و با گوشی کار میکنم.میشه راهنماییم کنید چگونه میتونم از پست شماها برای جواب استفاده کنم.مثل همین پست جواب اقای سایبر است اما نتونستم پست ایشان را بالا جوابم قرار بدم.امیدوارم منظورم را گرفته باشید.

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 15:35
اگر عاشق تق هستی این رو هم تستی بکنF by fragamo‏ قیمتش هم نسبت به تق خیلی بهتره. قیمت کردند برام95هزار بود.

f.t.g
10-07-2012, 15:53
اقای سایبر که قصد خرید لالیک سفید دارید من دارمش،رو به اتمامه.بوی خوبی داره.با لیمو و فلفل باز میشه ،چند مدت بعدش بوش خوشبوتر میشه اما از فلفل کاسته میشه و کمی شیرین میشه.شاداب و تازه و تمیز است.موندگاریش خوبه،اما پخش بوش در اب و هوای خوب بهتر از مناطق شرجی و گرم است.50میلش از دبی برام آوردند 50هزارتومان. دوستان تازه وارد این سایت شده ام و با گوشی کار میکنم.میشه راهنماییم کنید چگونه میتونم از پست شماها برای جواب استفاده کنم.مثل همین پست جواب اقای سایبر است اما نتونستم پست ایشان را بالا جوابم قرار بدم.امیدوارم منظورم را گرفته باشید.

شما در پایین هر پستی که میخوایید بش جواب بدهید یک گزینه هست به نام جواب به صورت نقل قول

روش کلیک کنید و در امدامه اون متن پاسخ بدید

f.t.g
10-07-2012, 15:58
این آنبوند دقیقا بوی ریو (آمریکا) رو میده که الان دیگه تولید نمیشه.شبیه جیو هست که تلخ تر شده و ترشی اش کم شده.

قیمت هم فکر کنم 70 اینا بود.

سیسیلی هم درست میگی خیلی شیرین تر میزنه.یجورایی هم حس کرم پودر میده.

لالیک سفید بد رو مخم رفته لامذهب.خیلی بوش رو دوست دارم ولی پخش بو نداشته باشه بدرد نمیخوره.

از بیژن خوشم میاد.بیژن بلک گیر نمیاد وگرنه خیلی دوستش دارم.

دقیقا تفسیر درستی از آنبوند کردی . .ولی ریو هنوز گیر میاد. نسبت به قیمتش خوبه

بیژن بلک هم خیلی از بوش خوشم میاد ولی حیف موندگاری و پخش بوش به اندازه بیژن فور من نیست. چون بیژن فور من پخش بو و موندگاری خیلی خوبی داره. در عوض بیژن بلک زنونه زیاد بوش جالب نیست از نظر من.

cyber861
10-07-2012, 18:53

بیژن بلک هم خیلی از بوش خوشم میاد ولی حیف موندگاری و پخش بوش به اندازه بیژن فور من نیست. چون بیژن فور من پخش بو و موندگاری خیلی خوبی داره. در عوض بیژن بلک زنونه زیاد بوش جالب نیست از نظر من.

جدی هنوز هست؟قیمتش چنده؟

cyber861
10-07-2012, 18:56

پخش بوش رو میشه با چی مقایسه کرد؟

moli_ahmad
10-07-2012, 19:25
پخش بوش رو میشه با چی مقایسه کرد؟

علی جان به نظر من پخش بوش کمه. لالیک کله شیر خیلی پخش بوش بهتره

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 20:13
پخش بوش در حدی که بگی ای کاش نخریده بودم. ضعیف و نامیدکننده.ادکلن که پخش بوش ضغیف باشه بدرد شرکتش میخوره.لالیک شیر فکر کنم زمستانه باشه.پیشنهاد میدم برای تابستون ‏l'instant de geurlaine pour hoome ‎بخر. فکر نکنم پشیمون بشی. تو بوشهر 120هزار بود. شاید جای دیگه ارزونتر باشه.حتما تستش کن فکرکنم جاودانه باشه.البته خودم نه بوش کردم و نه خریدم.انشاالله میگیرمش

pooria_googooli
10-07-2012, 20:31
سلام . دوستان دنبال یه ادکلن زنونه برای هدیه می گردم برای یه دختر 20 ساله می خواهم . بوش خنک باشه قیمت تا 100 تومان .

when
10-07-2012, 21:13
جدی هنوز هست؟قیمتش چنده؟

با سلام و خسته نباشی
میخواستم بدونم ارزش داره دنبال یه زیر خاکی ارزون به اسم double whisky بگردم یا نه؟فکر میکنی باشه؟
آخه یه دونه قلابیشو چند ماه پیش 10 تومن بهم انداختن.
ولی بوی چوبی کلاسیک خیلی باحالی داره که خیلی خیلی آشنا و دوست داشتنیه.
از برند whisky - ویسکی و ویسکی نقره ای اصل رو دارم بد چیزایی نیستن.

cyber861
10-07-2012, 21:16
پخش بوش در حدی که بگی ای کاش نخریده بودم. ضعیف و نامیدکننده.ادکلن که پخش بوش ضغیف باشه بدرد شرکتش میخوره.لالیک شیر فکر کنم زمستانه باشه.پیشنهاد میدم برای تابستون ‏l'instant de geurlaine pour hoome ‎بخر. فکر نکنم پشیمون بشی. تو بوشهر 120هزار بود. شاید جای دیگه ارزونتر باشه.حتما تستش کن فکرکنم جاودانه باشه.البته خودم نه بوش کردم و نه خریدم.انشاالله میگیرمش

خب دیگه نمیخوام اینقدر هزینه کنم.از بوی لالیک سفید و شیشه اش خیلی خوشم اومده بود.که اگه پخش بو نداشته باشه بکار نمیاد.

این مدل گرلین رو هنوز موفق به تستش نشدم.ولی باید گرم و شکلاتی باشه.و البته س/ک/س/ی

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 21:22
به جز چند دقیقه اول.بعدش ضعیف و ناخرسند

cyber861
10-07-2012, 21:23
سلام . دوستان دنبال یه ادکلن زنونه برای هدیه می گردم برای یه دختر 20 ساله می خواهم . بوش خنک باشه قیمت تا 100 تومان .

اینا چیزای خوبی هستن.البته اینا قیمت قدیم هستن:

cyber861
10-07-2012, 21:24
با سلام و خسته نباشی
میخواستم بدونم ارزش داره دنبال یه زیر خاکی ارزون به اسم double whisky بگردم یا نه؟فکر میکنی باشه؟

در حد 10 تومن ارزش داره.ادکلن سیگار هم خوبه .پیشنهاد میکنم اونم تست کن.

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 21:34
دوستان کسی نمیدونم دردش چیه؟ هر وقت میخوام از نقل قولتون استفاد کنم و جواب بفرستم.میگه متن شما کمتر از ده حرف است و ارسال ناموفق. درصورتی که متن حرف بسیاری دارد. راهنمایی کنید.

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 21:50
میتونید ادکلن های چهار فصل با پخش بو خوب برام معرفی کنید؟ قیمتش زیر 90 هزارباشه.

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 21:55
دردسر شده ووو

BANDAR BOLKHEYR
10-07-2012, 22:05
هرکاری میکنم نقل قول نمیشه دوستان معذرت فضا رو شلوغ کردم.

donmadi
10-07-2012, 23:51
سلام
توی تهران جایی میشناسید مطمعن باشه واسه خرید؟(به غیر از هایلند)
یه توضیحیم در مورد تاریخ مصرف و نحوه نگهداری عطر هم بدین ممنون میشم

nadermatin
11-07-2012, 09:23

بله من ریوی آمریکایی رو شب عید تو بساط این عطرفروشهای سیار دیدم قیمت هم 30 میگفت .ولی خیلی کم گیر میاد.

دوستان این عطرهای زیپو رو کسی تا حالا تست کرده؟خیلی مشتاقم بدونم چطوریه ولی متاسفانه هیچ جا تست نمیدن

nadermatin
11-07-2012, 09:29
با سلام و خسته نباشی

ویسکی سیلور بوش خوبه.من چند وقت پیش یه مدل قلابیشو تست کردم بیشتر بوی شربت میداد تا ویسکی! اینقدر شیرین بود

f.t.g
11-07-2012, 11:15
جدی هنوز هست؟قیمتش چنده؟

بله هست ولی قیمت دقیقشو ندارم

f.t.g
11-07-2012, 12:04

نمیدونم چرا اکثرا این اینستنت گرلن رو برای تابستون مناسب میدونند ولی من کاملا برعکس فکر میکنم و احساس میکنم بهتره تو زمستون استفاده بشه!!!

مخصوصا مدل اکستریمش که برای خود خوده زمستون و کلی هم به دیور هوم اینتنس 2007 مشابهت داره:18:

moli_ahmad
11-07-2012, 13:44
به نظر من هم مدل پرفیوم زمستونی هست بدون شک. ولی مدل تویلت یکمی کمتر شیرینه و چون یکم نت مرکباتی هم داره شاید بهارو پاییز هم بشه استفاده کرد

dior32
11-07-2012, 14:12
نمیدونم چرا اکثرا این اینستنت گرلن رو برای تابستون مناسب میدونند ولی من کاملا برعکس فکر میکنم و احساس میکنم بهتره تو زمستون استفاده بشه!!!

مخصوصا مدل اکستریمش که برای خود خوده زمستون و کلی هم به دیور هوم اینتنس 2007 مشابهت داره:18:

کاملا باهاتون موافقم این عطر و ورژن پرفیومش مناسب فصل سرد سال هست

BANDAR BOLKHEYR
11-07-2012, 15:53
گرلن اینستانت ،اگر چه استفادش نکردم ،اما فکرکنم چهارفصل باشه.شاید گرماش در حد فارنهایت 32باشه .فارنهایته کمی گرمه اما برای چهارفصل مناسب میدونم.البته تابستونا عصر ها و شب ها.

BANDAR BOLKHEYR
11-07-2012, 16:01
فکرکنم مثل فارنهایت32باشه.فارنهایته کمی گرمه اما مناسب عصر و شب های تابستون است.

cyber861
11-07-2012, 16:50
فکرکنم مثل فارنهایت32باشه.فارنهایته کمی گرمه اما مناسب عصر و شب های تابستون است.

فارنهایت 32 گرم نیست.شیرینه یکم.

ولی ابسولوت گرمه و تا حدودی هم مدل معمولیش گرمه که من اصلا حسش نمیکنم.

f.t.g
11-07-2012, 16:54
فارنهایت 32 گرم نیست.شیرینه یکم.

ولی ابسولوت گرمه و تا حدودی هم مدل معمولیش گرمه که من اصلا حسش نمیکنم.

فارنهایت 32 دمایی متعادل داره و نمونه خوبی از رایحه مشک سفید هست به همراه پورانهوم. البته به این معنی نیست که بوشون یکی هست!

BANDAR BOLKHEYR
11-07-2012, 17:34
بنظرم فارنهایت 32 بخاطر وانیل کمی گرم هست خیلی خوشبوست حیف که به شدت گرون شده.اینم شانس ما خدمتمون تموم شد گفتیم بریم تو بحر عطر و ادکلن. که یهویی به شدت قیمتش رفت بالا .حتما بخاطر ارزش پولی ایران است که خیلی ضعیف شده. قبلا با 50هزارتومان در دبی میشد یه فارنهایت خرید الان به زور یه لالیک سفید50میلی میشه.یکی نزدیکان در ایران کول واتر دیپ رو 28هزار ت خریده بود .الان شده 85هزارت. فارنهایت 32 حدود65هزار ت بود الان حدود 250هزارت.(قیمتای بوشهر).کول واتر شده 70هزار ت. ‏‎(‎‏:

cyber861
11-07-2012, 22:44
فارنهایت 32 دمایی متعادل داره و نمونه خوبی از رایحه مشک سفید هست به همراه پورانهوم. البته به این معنی نیست که بوشون یکی هست!

این فارنهایت 32 خیلی تقلبی داره انگار /من یبار بو کردم بوی شیرین مشک سفید میداد و یه بارم بوی یاس و چوب میداد که عاشق بوش شدم.

f.t.g
11-07-2012, 22:53
این فارنهایت 32 خیلی تقلبی داره انگار /من یبار بو کردم بوی شیرین مشک سفید میداد و یه بارم بوی یاس و چوب میداد که عاشق بوش شدم.

عاشق تقلبیش شدی علی جون:laughing:

Delkook
11-07-2012, 23:19
سلام من امروز بادی کوروس ysl رو تست کردم هنگ کردم!مارلی پگاسوس= کپی برابر اصل بادی کوروس!عطر بنفش مارلی هم= کپی برابر اصل کوروس! از هر دو هم بشدت بدم میاد گلاب به روتون وقتی بو میکنم دلپیچه میگیرم!! آخه ysl چه فکری کرده اینا رو تولید کرده!(-: میدونم هر جفتش هم طرفدار زیاد داره!!

f.t.g
11-07-2012, 23:35
سلام من امروز بادی کوروس ysl رو تست کردم هنگ کردم!مارلی پگاسوس= کپی برابر اصل بادی کوروس!عطر بنفش مارلی هم= کپی برابر اصل کوروس! از هر دو هم بشدت بدم میاد گلاب به روتون وقتی بو میکنم دلپیچه میگیرم!! آخه ysl چه فکری کرده اینا رو تولید کرده!(-: میدونم هر جفتش هم طرفدار زیاد داره!!

من هم از تولیدات مارلی دل خوشی ندام. اصلا با هیچکدومشون حال نکردم

جالب بدونید که این محصولات مارلی فقط و فقط تو حوزه خلیج فارش مشتری دارند.

خیلی از اروپایی ها حتی یک بار هم تستی بر محصولاتش ندارند

سری کروس هم خیلی طرفدار دارند ولی خوب 99 درصدشون مربوط به جوانان قدیم هستند که الان سنی ازشون گذشته! کلا با سلیقه ایرانی ها جور در نمیان

nadermatin
11-07-2012, 23:42

در مورد عطرهای مارلی با اون قیمتهای فضایی فکر میکنم تبلیغات خیلی زیادی شده و خیلی بیشتر از اونی که هست بهش پرداختن و همزمان تعداد زیادیشو تو بازار ریختن. فکر میکنم ارزشش خیلی کمتر از قیمت بازارش باشه.چون یه برند پدر مادر داری نیست.بنظر من تو اون رنج فقط کرید خوبه.وگرنه دیور و شنل هم با قیمتهای فعلیشون اصلا ارزش خرید ندارن چه برسه به مارلی با اون عطرهای سنگینش

mrm88
12-07-2012, 00:25
سلام دوستان - خیلی زود میخوام یه ادوکلن بخرم و با توجه به چیزهایی که شنیدم نظرم رو این برندا و مدلاست:

فارغ از فصل(تابستون،زمستون و ...) لطفا نظرتون رو راجب چند عطر زیر بدبد(اولویت هام به ترتیب پخش بو،موندگاری،خاص بودن)

اگه لطف کنید و مقایسه کاملی داشته باشید که ممنون میشم

D&G - The One Gentlman

D&G - The One

Carolina Herrera Chic

DKNY MEN

Deseo For Men

Diesel - Fuel For Life Denim

CK One

Porrsche Designe Essense

f.t.g
12-07-2012, 00:51
سلام دوستان - خیلی زود میخوام یه ادوکلن بخرم و با توجه به چیزهایی که شنیدم نظرم رو این برندا و مدلاست:

فارغ از فصل(تابستون،زمستون و ...) لطفا نظرتون رو راجب چند عطر زیر بدبد(اولویت هام به ترتیب پخش بو،موندگاری،خاص بودن)

D&G - The One Gentlman

D&G - The One

Carolina Herrera Chic

DKNY MEN

Deseo For Men

CK One

Porrsche Designe Essense

دوان جنتلمن: رایحه اش پیچیده هست و کم شیرین و ملایم. شیرینی کمش هم از وانیل هست. خوش بو هست ولی متاسفانه موندگاریش خیلی ضعیف هست و پخش بوش بدتر.

د وان: اولش کمی تند و کمی خنک هست ولی به مرور رو به گرمی میره. بوش خاص هست ولی متاسفانه موندگاری قابل قبولی نداره ولی بهتر از جنتلمن هست

چیک: ابتدا تند و خنک هست که این هم به مرور از خنکیش کم میشه تا به حالتی از اسپایس و گرم تبدیل میشه. رایحه اولش فوق العاده خوش بو هست و ترکیبی از هندوانه و ادویه جات هست. خیلی باکلاس هست و هوش از سر خانومها میپرونه! پخش بوش عالی هست و موندگاری در حد قابل قبول. بوش فوق العاده هست. البته اینا که گفتم در مورد نمونه اصل و قدیمیش هست چون تقلبیش مثل نقل و نبات ریخته. چون جدیداش اصلا پخش بو ندارند و دیگه تو هیچ مغازه و یا سایتی از اون نمونه اولیش پیدا نمیکنید

دونا کاران: منظورتون کدوم نمونه هست؟ اگر نظرتون روی اونی هست که شیشه چهار گوش و لوزی مانند داره: خنک و تند و ادویه ایی. اولش کمی حالت دارویی داره ولی بعد خوب میشه. موندگاریش هم عالی هست و پخش بوش قابل قبول. بوش در کل خیلی خاص نیست ولی خب عادی هم نیست

دسو: خنک و جنگلی و با طراوت. جز ادکنهای تلخ و خنک هست. پخش بوش بهتر از موندگاریش هست

دیزل: به نظر من رایحه این ادکلن کمی زنونه میزنه و فروتی هست. برای کسی که دنبال ادکلن خاص میگرده اصلا مناسب نیست

سی کی وان: خنک و فرش و مرکباتی هست که در ادامه کمی فرورال میشه. موندگاریش و پخش بوش هم قابل قبول هست ولی خب خاص نیست ولی برای مصرف روزانه جز بهترینهاست

امیدوارم مفید واقع شده باشه

mrm88
12-07-2012, 01:07
دوان جنتلمن: رایحه اش پیچیده هست و کم شیرین و ملایم. شیرینی کمش هم از وانیل هست. خوش بو هست ولی متاسفانه موندگاریش خیلی ضعیف هست و پخش بوش بدتر.

د وان: اولش کمی تند و کمی خنک هست ولی به مرور رو به گرمی میره. بوش خاص هست ولی متاسفانه موندگاری قابل قبولی نداره ولی بهتر از جنتلمن هست

چیک: ابتدا تند و خنک هست که این هم به مرور از خنکیش کم میشه تا به حالتی از اسپایس و گرم تبدیل میشه. رایحه اولش فوق العاده خوش بو هست و ترکیبی از هندوانه و ادویه جات هست. خیلی باکلاس هست و هوش از سر خانومها میپرونه! پخش بوش عالی هست و موندگاری در حد قابل قبول. بوش فوق العاده هست. البته اینا که گفتم در مورد نمونه اصل و قدیمیش هست چون تقلبیش مثل نقل و نبات ریخته. چون جدیداش اصلا پخش بو ندارند و دیگه تو هیچ مغازه و یا سایتی از اون نمونه اولیش پیدا نمیکنید

دونا کاران: منظورتون کدوم نمونه هست؟ اگر نظرتون روی اونی هست که شیشه چهار گوش و لوزی مانند داره: خنک و تند و ادویه ایی. اولش کمی حالت دارویی داره ولی بعد خوب میشه. موندگاریش هم عالی هست و پخش بوش قابل قبول. بوش در کل خیلی خاص نیست ولی خب عادی هم نیست

دسو: خنک و جنگلی و با طراوت. جز ادکنهای تلخ و خنک هست. پخش بوش بهتر از موندگاریش هست

دیزل: به نظر من رایحه این ادکلن کمی زنونه میزنه و فروتی هست. برای کسی که دنبال ادکلن خاص میگرده اصلا مناسب نیست

سی کی وان: خنک و فرش و مرکباتی هست که در ادامه کمی فرورال میشه. موندگاریش و پخش بوش هم قابل قبول هست ولی خب خاص نیست ولی برای مصرف روزانه جز بهترینهاست

امیدوارم مفید واقع شده باشه

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین

اما برام عجیبه تعریف The One Gentleman رو زیاد شنیده بودم! به لینک زیر یه سری بزنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AF%D9%87-the-one-gentleman-by-d-amp-g-%D8%AC%D9%86%D8%AA%D9%84%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2

f.t.g
12-07-2012, 01:11

اما برام عجیبه تعریف The One Gentleman رو زیاد شنیده بودم! به لینک زیر یه سری بزنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AF%D9%87-the-one-gentleman-by-d-amp-g-%D8%AC%D9%86%D8%AA%D9%84%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2

بله درست میفرمایید خیلی خوش بو هست ولی متاسفانه نه موندگاری و نه پخش بو. سعی کنید حتما تست کنید

f.t.g
12-07-2012, 01:14

یه چیزی هم در مورد مطالب این سایت براتون بگم که توضیحاتشو از وبلاگ خانم فرزین نیا در این سایت کپی میکنه و تمام نظرات و مقالاتش فقط یک نظر شخصی اون خانم هست

cyber861
12-07-2012, 09:32

D&G - The One Gentlman

D&G - The One

Carolina Herrera Chic

DKNY MEN

Deseo For Men

CK One

Porrsche Designe Essense

دوان جنتلمن فوق العاده خوشبوست به نظر من.حیف واقعا حیف که نه موندگاری داره و نه پخش بو.دوان معمولی هم که بوی صابون لوکس جدید ها رو میده یکم.یکم هم امپریال لیدر نارنجی

اگه خاص میخوای آرمانی کد رو تست کن.

سی کی وان هم واقعا ارزش خرید داره .بعضیا میگن بوش صابونیه ولی خب این صابون با اون صابون خیلی فرق داره.:31:

nadermatin
12-07-2012, 11:40
در تکمیل صحبت دوستان در مورد دانا کارن من(که شیشه لوزی داره)اولش تند و چوبیه و به مرور بوی وانیل خودشو نشون میده و رو به گرمی و شیرینی میره.بنظرم اصلا مناسب فصل نیس چون خودم دارمش.

اگر خنک با پخش خوب میخوای اینا رو تست کن. سداکشن این بلک از آنتونیو باندراس 50 تومن.بلک از کنت کول55 تومن .لنوین له هوم اسپورت 55 وبولگاری من حدود 90 تومن.د سه او و سی کی وان هم که تولیستت هست مناسبن.به ترتیب 65 و 60 قیمت دارم

ژیوانشی پای نئو هم خیلی عالیه و کاملا مناسب فصل حتما تستش کن بین 85 تا 90 قیمت دارم.هرچی بیشتر میزنم بیشتر ازش خوشم میاد!

nimanek
12-07-2012, 11:50
سلام دوست عزیز اکثراٌ بو بد از عرق زیر بقل است که با استفاده از یک مام ضد عرق و خوشبو کنند بو بدن در فصل گرما کم میشود

اسانس های روغنی قابل رغابت با ادکلن و اسپری است مثلاٌ آزارو بلک

بعد از اصلاح میتوانی از افتر شیو استفاده کنی

ادکلن محبوب من اینسترکش فرانسوی که قیمتش مناسب بوش خوبه

MOHAMMAD2010
12-07-2012, 15:17
بچه ها نظرتون درباره A*Men Thierry Mugler چیه ؟ ( بوش ؟ پخش بو ؟ )

Delkook
12-07-2012, 15:26
سلام من دو روز پیش کرید گرین رو دوباره تستکردم باز به عظمتش پی بردم! عالیه این ادکلن! نه خداس! شاید بغلش رویال عود و آونتوس هم شامل این کلمه بشن! اگه شنل و دیور و بنز و بی ام و باشن کرید لامبورگینیه! به هیچ ادکلنی تا حالا نگفته بودم خدا!

moli_ahmad
12-07-2012, 15:38
بویی بسیار بسیار شیرین من که بوی عسل رو کامل ازش تشخیص میدادم موندگاری فوقالعاده بالا پخش بو هم عالی منتها من که تست کردم اومدم هیچکدوم از خانوما نپسنیدن چون بو واقعا قوی و شیرینه واسه خودم هم قابل تحمل نبود

f.t.g
12-07-2012, 15:56

بوش کاراملی و دودی هست و بعد از مدتی حالت دودیشو از دست میده و وانیلی میشه

پخش بوش وحشتناک هست. کم ادکلنی میتونه از نظر پخش بو رو دستش بزنه:27:

cyber861
12-07-2012, 16:21
امروز L'Instant de Guerlain رو بالاخره بو کردم.جالب بود.خوشم اومد .تو این فصل هم به نظرم میشه استفاده کرد.بیشتر تنده تا گرم باشه.

یه سری از ادکلن ها احساس میکنم هم ترش هستن و هم تلخ .ترکیب اسید و باز هم که میدونید شور میشه.این ادکلن هم از اوناست که حس همه طعم هارو بهت میده.این شوری اش با شیرینی ترکیب میشه خیلی باحاله.دوان جنتلمن هم همین حسو میده.

Givenchy Gentelman هم همین طور .ولی ازش خوشم نیامد چون بالانسش درست نیست.خشنه.

moli_ahmad
12-07-2012, 16:24
علی جانتویلت رو تست کردی یا پرفیومش رو؟

mrm88
12-07-2012, 17:46
من گفتم DKNY MEN نه گفتم دونا کارن! مگه دی کی ان وای دونا کارن تلفظ میشه؟؟؟؟

موندم اگه قراره یه عطر قوق العاده خوش بو باشه اما نه موندگاری داشته باشه نه پخش بو(The One Gentlman) اصلا چرا باید تولید بشه!

D&G که اینقدر معروفه واسه چی عطراش اینقدر ضعیفه تو موندگاری و پخش بو؟ لابد مثه Lacoste چون اونم چندتا از عطراش رو تست کردم بعد از

نیم ساعت تعطیل میشن! (یه همچین پوست بدی دارم من! موندگاریه پوستم کمه! :دی) اولین عطر اورجینالی که خریدم Mont Blanc Starwalker

بود! یعنی یه ناامیدی به تمام معنا! 4 سال پیش از هایلند 50 میلشو خریدم! یعنی بگو نیم ساعت نمی موندا! دومین عطرم Thery Muller Ice Men

بود که گرم و موندگاری بالایی داشت اما به نظرم پخش بوش جالب نبود! 100 میلشو 3سال پیش از هایلند خریدم! 2سال پیش یه عطر خنک به نام

Esenza Di Zegna خریدم! جالب بود با وجود خنک بودن موندگاری و پخشش خیلی بود! بوی خیار و درختای چنار میداد! احساس میکردی تو جنگلی و

داره بارون میباره! 2تا عطر آخرم هم Lanuit L Homme از سن لورن (پرفیوم) که موندگاری خوب ولی پخش نه چندان جالب! و Zippo که قبل از عید 50 میلشو

خریدم! گرم و شیرینه و موندگاری و پخشش قابل قبوله ولی رایحش برام آشناست و اونجوری خاص نیست! اینا عطرایی بود که تاحالا داشتم!

نظرتون راجب Marc Jacobs Bang و Thery Muller Angel Pure Havana چیه؟ بازم فکر میکنید گزینه ای هست؟ اینم بگم به نظر من خریدن محصولات

Dior، Channel ، Creed ، Tom Ford با این قیمتا دیوانگیه محضه! لابد میخواین بگین اینا خیلی خوشبو ان،فلانن،بهمانن! خودمونو گول نزنیم سیاستای

غلط مملکتمون پول ملیمونو داغون و بی ارزش کرده! و اینجوری همه ی اجناس رو گرون کرده! Pegasus و Homme Intense و Green Irish و... هرچقدر

میخواد خوشبو باشه ولی فوق فوقش نصف قیمتای فعلی ارزش داشته باشن! من اگرم داشته باشم با وجود اینکه جدیدا عاشق عطر شدم قدری منطقی

سعی میکنم فکر کنم و هیچ وقت 300 تومن واسه یه عطر نمیدم که تا همین پارسال 100 تومن قیمتش بود! بهتره ما مردم ایران قدری به خودمون بیایم!

f.t.g
12-07-2012, 18:53

موندم اگه قراره یه عطر قوق العاده خوش بو باشه اما نه موندگاری داشته باشه نه پخش بو(The One Gentlman) اصلا چرا باید تولید بشه!

D&G که اینقدر معروفه واسه چی عطراش اینقدر ضعیفه تو موندگاری و پخش بو؟ لابد مثه Lacoste چون اونم چندتا از عطراش رو تست کردم بعد از

نیم ساعت تعطیل میشن! (یه همچین پوست بدی دارم من! موندگاریه پوستم کمه! :دی) اولین عطر اورجینالی که خریدم Mont Blanc Starwalker

بود! یعنی یه ناامیدی به تمام معنا! 4 سال پیش از هایلند 50 میلشو خریدم! یعنی بگو نیم ساعت نمی موندا! دومین عطرم Thery Muller Ice Men

بود که گرم و موندگاری بالایی داشت اما به نظرم پخش بوش جالب نبود! 100 میلشو 3سال پیش از هایلند خریدم! 2سال پیش یه عطر خنک به نام

Esenza Di Zegna خریدم! جالب بود با وجود خنک بودن موندگاری و پخشش خیلی بود! بوی خیار و درختای چنار میداد! احساس میکردی تو جنگلی و

داره بارون میباره! 2تا عطر آخرم هم Lanuit L Homme از سن لورن (پرفیوم) که موندگاری خوب ولی پخش نه چندان جالب! و Zippo که قبل از عید 50 میلشو

خریدم! گرم و شیرینه و موندگاری و پخشش قابل قبوله ولی رایحش برام آشناست و اونجوری خاص نیست! اینا عطرایی بود که تاحالا داشتم!

نظرتون راجب Marc Jacobs Bang و Thery Muller Angel Pure Havana چیه؟ بازم فکر میکنید گزینه ای هست؟ اینم بگم به نظر من خریدن محصولات

Dior، Channel ، Creed ، Tom Ford با این قیمتا دیوانگیه محضه! لابد میخواین بگین اینا خیلی خوشبو ان،فلانن،بهمانن! خودمونو گول نزنیم سیاستای

غلط مملکتمون پول ملیمونو داغون و بی ارزش کرده! و اینجوری همه ی اجناس رو گرون کرده! Pegasus و Homme Intense و Green Irish و... هرچقدر

میخواد خوشبو باشه ولی فوق فوقش نصف قیمتای فعلی ارزش داشته باشن! من اگرم داشته باشم با وجود اینکه جدیدا عاشق عطر شدم قدری منطقی

سعی میکنم فکر کنم و هیچ وقت 300 تومن واسه یه عطر نمیدم که تا همین پارسال 100 تومن قیمتش بود! بهتره ما مردم ایران قدری به خودمون بیایم!

dkny نام اختصاری برند دونا کاران هست.

ببینید دوست عزیز یک سری مسائل باعث میشه برند ها چنین محصولاتی تولید کنند. اگر قرار باشه همه تولیدات شرقی و اسپایس و وودی باشند که موندگاری خوبی دارند پس تکلیف اون کسانی که

سلیقه شون اکواتیک و فرش و فوژه هست چی میشه!!!!؟ این یک مسئله و مسئله دیگر این هست که بعضی مواقع هدف تولید یک رایحه خاص هست (مثلا همین د وان جنتلمن) و اگر قرار باشد غلظت

این عطر رو بالا ببرند بالانس ترکیبات بهم میخوره و کلا رایحه عوض میشه (این نمونه رو توی اکثر تولیدات که در دو نوع غلظ دارند میتونید مشاهده کنید) و دیگر هدف که اون رایحه هست عوض میشه. ولی

در کل برند ها خودشون بدشون نمیاد که تولیداتشون موندگاری خوبی داشته باشند. اگر همه بر اساس موندگاری ادکلن تولید کنند تنوع بویایی بسیار پایین میاد. این مورد رو هم میتونید توی کارهای موگلر و آرامیس ببینید که اکثر کارها رایحه هایی مشابه دارند.

خیلی ها فکر میکنند موندگاری ادکلن بنا به غلظت ادکلن هست در صورتی که این تفکر کاملا اشتبا هست بلکه مهمترین عامل موندگاری و پخش بو مواد تشکیل دهنده و ترکیباتشون هست. ادکلنهایی هستند که با غلظت colong (پایین تر از تولیت) موندگاری و پخش بویی حتی فراتر از پرفیوم ها دارند (نظر چاپس و آرامیسها) کلا بسته به نوع ترکیبات موندگاری متفاوت هست وآکثر کارهایی که در بیس نت آنها وانیل و چوب صندل دارند موندگاری خوبی دارند.

محصولات d&g موندگاریشون بد نیست و همین دیزل اونلی موندگاری خوبی داره و اینطور که شما گفتید تمام محصولاتش موندگاری بدی ندارند

چرا همش دنبال عطر های با موندگاری پایین هستید!!! این بنگ هم موندگاری و پخش بوش خیلی ضعیف هست! ولی هاوانا برعکس گزینه خیلی خوبی هست!

منم در مورد برندهای گرون قیمت تا حدودی با شما موافقم مثلا ادکلنهای کرید به نظر من بوشون فوقالعاده هست ولی امان از موندگاری پایین. سیلور مونتاین که خیلی بوش با حال بود ولی حتی 1 ساعت هم موندگاری و پخش بوش نداره ولی گزینه هایی مثل گرین اریش و تاباروم و سانتال با از بقیشون بهتر هستند.

ولی خب به نظر من ارزش این همه هزینه رو ندارند اما توشون پیدا میشه نمونه هایی که لیاقت اون پول رو داشته باشند. به نظر من تو این قیمتها فقط و فقط اگویست و دیور هوم اینتنس ارزش خرید دارند

mhek
12-07-2012, 20:05

در مورد این قسمت از صحبتتون که هزینه کردن مبلغ 300 تومن برای یک عطر زیاده روی هست 
ببینید دوست عزیز این صحبت شما ناشی از این هست که شما به عطر به چشم یک مقوله و ابزار مد و فشن نگاه میکنید...
به شخصه هیچ موقع برای یک مارک و برند لباس یا کفشی رو نخریدم و توجهم بر روی کیفیت بوده فقط...کلا واسه مد و فشن ارزش زیادی قایل نیستم ولی عطر بحثش کاملا فرق میکنه...
بنده عطر و استعمال عطر رو اصلا یه موضوع مرتبط با فشن و مد نمیدونم...و این نوع نگاه رو اشتباه میدونم...من عطر رو برای خودم میزنم و از عطر انتظار دارم که بهم آرامش بده...برای همین هنگام خرید مهم ترین چیز برای من تاثیری هست که عطر بعد از یک تا دو ساعت رو خودم و شخصیتم میذاره...میتونم بگم ماندگاری هم برام مهمه ولی خیلی پخش بو رو مهم نمیدونم...
عطرهای بسیار معروف در دنیا هستند که معروف به عطر های skin scent هستند چون رایحشون نزدیک پوست میمونه...شاهکارهای زیادی در این دسته طبقه بندی میشند و طرفداران خودشون رو دارند...عطر در درجه اول باید یک فضای آرامی برای خود شخص بوجود بیاره و در درجه دوم باید این فضا رو برای اطرافیان ایجاد بکنه...
ولی متاسفانه نگاه به عطر چه در ایران و چه در اغلب کشورهای دیگه جور دیگریست...برای همین هست که فروش عطرهای اورینتال و اسپایسی که معمولا بوی بولد و پخش بوی خوبی دارند بسیار زیاد هست ( البته من خودم از طرفدارای این گروه هستم ولی بحث من یه چیز دیگست ) چون بیشتر افراد عطری رو برای دیگران میخرند و به عطر همون نگاهی رو دارند که به لباس و کفش و کلاه و سایر مقولات مد دارند.برای همین هست که در خیلی از مهمانی ها با انبوهی از رایحه های سنگین مواجه هستیم که ترکیبشون واقعا سردرد آور و اذیت کننده هست...چون همه عطرهای بولد با پخش بوی بالا استعمال کرده اند...
یک روزی در یکی از عطر فروشی های آشنا بودم و عطرهای جدید رو تست میکردم...هرکسی میومد عطر بخره اول میگفت یه عطری میخوام که خط بو داشته باشه و وقتی وارد یه مجلسی میشم همه متوجهش بشند  و .....این نگاه به نظر من جالب نیست...
در کل عطر بیشتر یه مسئله متافیزیکی هست و به روح و شخصیت انسان بیشتر مربوط هست تا ظاهر و تیپ...برای همین بیشتر از این حرفها ارزش سرمایه گذاری داره...
در شرایطی که بیشتر مردم حاضر نیستند حتی سالی 50 هزار تومن خرج عطر و ادکلن بکنند بحث در مورد اصراف و زیاده روی در مورد عطر در ایران به نظر من اشتباه هستش...بیشتر باید کمک کرد تا فرهنگ مردم رو به این سمت ببریم که حداقل حاضر بشند یک دهم هزینه ای که در سال برای لباس و کفش خودشون میکنند برای عطر هزینه بکنند...
و البته به شخصه هیچ گونه حدی رو برای خرید عطر متصور نیستم...و به نظرم نمیشه به کسی گفت که چرا برای یک عطر مثلا 400 هزار تومان هزینه کردی....چون باز هم میگم...عطر رو یک ابزار مد و فشن نمیدونم...
در مورد عطرهای گرون قیمت اصلا بحث خوشبو بودن مطرح نیست...بلکه کیفیت موادی که به کار گرفته میشه بهتر هست...و بوی عطر اغنای بیشتری داره...این مسئله کاملا قابل حس و درک هست...بیشتر در این مورد نظرم در مورد کرید هستش که در ایران موجود هست...ماندگاری و پخش بوی عطرهای این برند معقول هستش و عطرهای معروفش بین 4 تا 6 ساعت معمولا پخش بو دارند که به نظر من برای یک عطر کافی هستش..و به نظر من ارزش هزینه کردن رو دارند ...
 و در مورد اینکه ارزش این عطرها نصف قیمت فعلیشون هست (که البته اینطور هم نیست ) باید بگم که هم بنده و هم همه دوستان از موضوع گران شدن عطرها ناراحت هستیم ولی آیا این دلیل بر نخریدن میشود؟؟ مثلا اگر قیمت نان دو برابر بشه نباید نان خورد ؟؟یا نان بی کیفیت باید خورد؟؟ارزش یک مسئله غیر مادی هست و نمیشه با پول سنجیدش..قیمت اجناس هم شرایط معین میکنه..و با توجه به شرایط مملکت متاسفانه قیمت بالاست...ولی باز هم میگم این دلیل بر نخریدن نمیشود...و این هزینه اضافی که پرداخت میشه واقعا نسبت به هزینه های دیگه ای که در جاهای دیگه پرداخت میکنیم چیزی حساب نمیشه...و با توجه به اهمیت عطر به نظر من پرداخت این هزینه اضافی اصلا زیاده روی نیست...(البته در مورد دوستان ادکلن باز گرامی کمی فرق میکنه :دی )

BANDAR BOLKHEYR
12-07-2012, 21:02
اقای سایبر کاش گرلن رو تستش هم میکردی تا مشخصات بوش را در اختیارمون میذاشتی ؟ کدوم نسخش بو کردی اکستریمش یا اون یکیش؟

BANDAR BOLKHEYR
12-07-2012, 21:24
بحث ادکلن های گرون شد.اینو بگم این قیمت ها جز گول دادن مشتری نیست.الور هوم اسپرت دویست خرده ای هزار تومان.باور کنید یک عطری داشتم نامش‏BLACK‏ ‏KLبوداز شرکت ‏‎.karen lowبسیار خوشبو تر از الورهوم اسپرت بود.دیگران هم میپسندیدند.فقط بیست هزار تومان بود.اون الور انگار یه پرتقال به خود کشیدی.نسبتا خوشبو است اما بنظرم باید چهل هزارتومان باشه اونم بخاطر پخش بوی خوبش.اون قیمتای که چنل ،آرمانی ، مارلی و...دارند همش الکی میذارن.اما امواج رو نمیدونم. ‏‎ ‎‏

cyber861
12-07-2012, 22:34
علی جانتویلت رو تست کردی یا پرفیومش رو؟

توالت بود.

یه بوی تند که میشد هم حس شیرینی رو داشت.هم شوری.تست که نذاشت بکنم.من بوی مرکباتی توش حس نکردم با یبار تست کردن ولی خیلی خوشم اومد.

cyber861
12-07-2012, 22:42
بحث ادکلن های گرون شد.اینو بگم این قیمت ها جز گول دادن مشتری نیست.الور هوم اسپرت دویست خرده ای هزار تومان.باور کنید یک عطری داشتم نامش‏BLACK‏ ‏KLبوداز شرکت ‏‎.karen lowبسیار خوشبو تر از الورهوم اسپرت بود.دیگران هم میپسندیدند.فقط بیست هزار تومان بود.اون الور انگار یه پرتقال به خود کشیدی.نسبتا خوشبو است اما بنظرم باید چهل هزارتومان باشه اونم بخاطر پخش بوی خوبش.اون قیمتای که چنل ،آرمانی ، مارلی و...دارند همش الکی میذارن.اما امواج رو نمیدونم. ‏‎ ‎‏

من خودم تو این شرایط به نظرم اکثر ادکلن ها ارزش خرید ندارن.اون اماراتیا که از اول نداشتن.جدیدا هم آرماف و...اومدن که با اینکه شبیه شدن ولی خب به نظرم بدرد نمیخورن.

اول برای خودم موندگاری مهمه و رایحه.بعدش پخش بو.مثلا همین لاگرفیلد به نظرم عالیه کیفیت موادش.بوش هم خیلی حس خوبی میده .هم تابستون و هم زمستون.شاید نمونه کپسول وودی هم بگیرم.

...................

امروز بیک شماره 5 باز رسید به دستم.بعد از حدود 15 سال همون حس و حال رو بهم داد.یه بوی ترش و ملایم و با کلاس.پیشنهاد میکنم امتحان کنید.دلیل نمیشه چون ارزونه بد باشه.

تنها ادکلنی که برای من ارزش 200 تومن بالاتر رو داره شنل آنتائوس هست.

nadermatin
12-07-2012, 23:41
من هم با این قیمتها کلا دور و بر عطرای گرون رو خط کشیدم . با این گرونیه عجیب دیگه نمیشه طرف عطرای گرون رفت.عطری که پارسال 100 تومن خریدم شده 250 تومن.بلک ارکید که 130 خریدم شده 300 تومن! اگر به پستهای من نگاه کنید میبینید در راهنمایی دوستانی که قصد خرید عطر رو داشتن عطر بالای 130 تومن معرفی نکردم.

خیلی عطرهای خوب هستن که با قیمتهای پائین پخش و موندگاریه قابل قبولی دارن.مثل الگانت یا کد 37 .بلک و دهها عطر کم نام و نشان. بنظر من اینکه آدم در قید برند باشه اشتباه محضه مثلا هرچی دیور یا ایو سن لورن و ... تولید کنن رو به صرف مارکش بخره!چه بسیار عطرهای بیخودی که این مارکها تولید نکردن.

آدم اگه جیب پر پولی داشته باشه میره عطر 600 -700 تومنی میخره ولی قبول کنید در شرایط اقتصادی فعلی هزینه ی بیش از 150 تومن برای عطر شاید برای 80-90 درصد جامعه امکان پذیر نباشه.

خود من بعد از گرونیه عجیب غریب عطر دیگه تو ترکم! فعلا ترجیح میدم پولم رو برای موارد مهم تر هزینه کنم.

mrm88
12-07-2012, 23:59
در مورد این قسمت از صحبتتون که هزینه کردن مبلغ 300 تومن برای یک عطر زیاده روی هست
ببینید دوست عزیز این صحبت شما ناشی از این هست که شما به عطر به چشم یک مقوله و ابزار مد و فشن نگاه میکنید...
به شخصه هیچ موقع برای یک مارک و برند لباس یا کفشی رو نخریدم و توجهم بر روی کیفیت بوده فقط...کلا واسه مد و فشن ارزش زیادی قایل نیستم ولی عطر بحثش کاملا فرق میکنه...
بنده عطر و استعمال عطر رو اصلا یه موضوع مرتبط با فشن و مد نمیدونم...و این نوع نگاه رو اشتباه میدونم...من عطر رو برای خودم میزنم و از عطر انتظار دارم که بهم آرامش بده...برای همین هنگام خرید مهم ترین چیز برای من تاثیری هست که عطر بعد از یک تا دو ساعت رو خودم و شخصیتم میذاره...میتونم بگم ماندگاری هم برام مهمه ولی خیلی پخش بو رو مهم نمیدونم...
عطرهای بسیار معروف در دنیا هستند که معروف به عطر های skin scent هستند چون رایحشون نزدیک پوست میمونه...شاهکارهای زیادی در این دسته طبقه بندی میشند و طرفداران خودشون رو دارند...عطر در درجه اول باید یک فضای آرامی برای خود شخص بوجود بیاره و در درجه دوم باید این فضا رو برای اطرافیان ایجاد بکنه...
ولی متاسفانه نگاه به عطر چه در ایران و چه در اغلب کشورهای دیگه جور دیگریست...برای همین هست که فروش عطرهای اورینتال و اسپایسی که معمولا بوی بولد و پخش بوی خوبی دارند بسیار زیاد هست ( البته من خودم از طرفدارای این گروه هستم ولی بحث من یه چیز دیگست ) چون بیشتر افراد عطری رو برای دیگران میخرند و به عطر همون نگاهی رو دارند که به لباس و کفش و کلاه و سایر مقولات مد دارند.برای همین هست که در خیلی از مهمانی ها با انبوهی از رایحه های سنگین مواجه هستیم که ترکیبشون واقعا سردرد آور و اذیت کننده هست...چون همه عطرهای بولد با پخش بوی بالا استعمال کرده اند...
یک روزی در یکی از عطر فروشی های آشنا بودم و عطرهای جدید رو تست میکردم...هرکسی میومد عطر بخره اول میگفت یه عطری میخوام که خط بو داشته باشه و وقتی وارد یه مجلسی میشم همه متوجهش بشند و .....این نگاه به نظر من جالب نیست...
در کل عطر بیشتر یه مسئله متافیزیکی هست و به روح و شخصیت انسان بیشتر مربوط هست تا ظاهر و تیپ...برای همین بیشتر از این حرفها ارزش سرمایه گذاری داره...
در شرایطی که بیشتر مردم حاضر نیستند حتی سالی 50 هزار تومن خرج عطر و ادکلن بکنند بحث در مورد اصراف و زیاده روی در مورد عطر در ایران به نظر من اشتباه هستش...بیشتر باید کمک کرد تا فرهنگ مردم رو به این سمت ببریم که حداقل حاضر بشند یک دهم هزینه ای که در سال برای لباس و کفش خودشون میکنند برای عطر هزینه بکنند...
و البته به شخصه هیچ گونه حدی رو برای خرید عطر متصور نیستم...و به نظرم نمیشه به کسی گفت که چرا برای یک عطر مثلا 400 هزار تومان هزینه کردی....چون باز هم میگم...عطر رو یک ابزار مد و فشن نمیدونم...
در مورد عطرهای گرون قیمت اصلا بحث خوشبو بودن مطرح نیست...بلکه کیفیت موادی که به کار گرفته میشه بهتر هست...و بوی عطر اغنای بیشتری داره...این مسئله کاملا قابل حس و درک هست...بیشتر در این مورد نظرم در مورد کرید هستش که در ایران موجود هست...ماندگاری و پخش بوی عطرهای این برند معقول هستش و عطرهای معروفش بین 4 تا 6 ساعت معمولا پخش بو دارند که به نظر من برای یک عطر کافی هستش..و به نظر من ارزش هزینه کردن رو دارند ...
و در مورد اینکه ارزش این عطرها نصف قیمت فعلیشون هست (که البته اینطور هم نیست ) باید بگم که هم بنده و هم همه دوستان از موضوع گران شدن عطرها ناراحت هستیم ولی آیا این دلیل بر نخریدن میشود؟؟ مثلا اگر قیمت نان دو برابر بشه نباید نان خورد ؟؟یا نان بی کیفیت باید خورد؟؟ارزش یک مسئله غیر مادی هست و نمیشه با پول سنجیدش..قیمت اجناس هم شرایط معین میکنه..و با توجه به شرایط مملکت متاسفانه قیمت بالاست...ولی باز هم میگم این دلیل بر نخریدن نمیشود...و این هزینه اضافی که پرداخت میشه واقعا نسبت به هزینه های دیگه ای که در جاهای دیگه پرداخت میکنیم چیزی حساب نمیشه...و با توجه به اهمیت عطر به نظر من پرداخت این هزینه اضافی اصلا زیاده روی نیست...(البته در مورد دوستان ادکلن باز گرامی کمی فرق میکنه :دی )

نه نه دوست عزیز منظورم این نبود که هزینه ی بالا برای یه عطر نباید کرد! خیلی افراد هستند که هزینه براشون مهم نیست

و دنبال کارهای خاص و Limited Edition میگردن و حتی تا یک میلیون واسه کارهای تک میدند! من نظرم راجب اونا نیست!

منظور من از اون قیمتاییه که بعد از قضیه ی دلار این شکلی شده! بعد از نابودی ریال به این روز افتاده! دلار رفت بالا! قیمتا کشید بالا

و بعضی چیزها نجومی شد! اما آیا درآمدهامون هم افزایش پیدا کرد؟ خیر! این دولت بی کفایت ماهارو فقیر تر کرد و از ارزش دارایی هامون

کاست! من خودم رو مثال میزنم! من نوعی مثلا 2میلیون پس اندز داشتم! پارسال همین موقع ها با یک بیستم 2میلیون(100 هزار تومن)

به راحتی میتونستم 50 میل Dior Homme Intense رو بخرم! حتی چند هزار تومنی تو جیبم میموند! الان چی؟ من دو میلیونم هنوز همون

2میلیونه! ولی Home Intense الان 50 میلش حدود 200 هزار تومن شده(حالا 10 تومن بالا پایین)!!! یعنی 2برابر خورده تو سر پولم!

و قشنگ 2برابر شده این عطر!!! من یه بار تو همین تاپیک مطرح کردم که یکی از بستگان قراره بره ایتالیا و از اونجا برام عطر بیاره!

متاسفانه سر اشتباه خودم این اتفاق نیوفتاد!! راس بگم حماقت کردم و گفتم نمی خوام! جالبه بدونید فامیلمون Home Intense

دیور رو برام قیمت کرده بود! گفت 150 میلش!(اینجا تاحالا Home Intense با 150 میل دیدین؟) طبیعتا 100 درصد اورجینال به پول

خودمون در میومد 150 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!! 150 میل 150 هزار تومن!!! (بحث چی زمانیه؟ حول و حوش 15 فروردین همین امسال)

البته 3ماه پیش یورو 2300 بود با اون نرخ این شده بود! خوب خودتون بگین؟؟ تازه ایتالیا یه کشور اروپاییه و محاسبه ی قیمت اجناسش

چون با یوروست برا ما ایرانیا گرون تر در میاد تا قیمت اجناس مثلا آمریکا با دلار!!!! ببینید چقدر نامردیه خریدن یه جنس با این قیمتا!!

تازه با نرخ الان دلار و یورو هم حساب کنیم بازهم میبینیم 70 - 80 هزار تومن حداقل! دقت کنید مثلا اگه 150 میل دیور هوم اینتنس تو

ایران بود با توجه به قیمت 220 هزار تومنی 100 میلش حداقل میشد 250 هزار تومن دیگه؟ شاید هم بیشتر! پس دقیقا 100 هزار تومن

گرون تر!! با وجود دلار 2000 تومنی اگه حساب کنیم! آخه چقدر خیانت! یه سود سر بالا رفتن دلار! یه سود دیگه هم رو همون قیمت!

باز هم میگید ارزش خرید داره؟؟؟؟؟؟ نسبت به پارسال دقیقا 2برابر و بلکه بیشتر واسه یه عطر که تغییری نکرده ارزش داره؟؟؟ آیا

پول تو جیب شما نسبت به پارسال 2برابر شده که بگیم این به اون در؟؟؟؟ من خودم بشخصه نمیخرم آقا اگه نو و اامثال تو و امثال من

و امثال ماها نخریم و رو دستشون بمونه بازم به نظزت میتونن همچین قیمتایی رو روش بکشن؟؟؟ به خدا نمیمیریم اگه پول ندیم به

این دزدی های آشکار!! آقا کرید نزن! آقا تام فورد و شانل و مارلی نزن!!! کارولینا هررا بزن!! تزی مولر بزن!!! لالیک بزن!!!

نمیگم که عطر نزن!! بالاخره باید یه تحولی ایجاد بشه! مگرنه دیور هوم اینتنس 50 میلو سال دیگه باید بخری 400 هزار تومن!!

وارد کننده و فروشنده پیش خودش میگه این ملت کلا هر بلایی سرشون بیاریم آخ نمیگن! خوب پس دزدی میکنن دیگه(دزدی که

فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست!!!) البته سوئ تفاهم نشه منظور من فروشنده های با انصاف نیستا! متاسفانه کلیت فروشنده

ها به خاطر نبودن نظارت اینطوری شدن! توی همه ی اصناف!! و خیلی ها دارن پارت های قدیمشون رو به نرخ روز حساب میکنن!

و در واقع دارن سودهای کلان به جیب میزنن!! امیدوارم متوجه منظورم شده باشین!! دوستان همگی با هم باید اتحاد داشته باشیم

تا خیلی از مسائل درست بشه!!!

f.t.g
13-07-2012, 00:06
من هم با این قیمتها کلا دور و بر عطرای گرون رو خط کشیدم . با این گرونیه عجیب دیگه نمیشه طرف عطرای گرون رفت.عطری که پارسال 100 تومن خریدم شده 250 تومن.بلک ارکید که 130 خریدم شده 300 تومن! اگر به پستهای من نگاه کنید میبینید در راهنمایی دوستانی که قصد خرید عطر رو داشتن عطر بالای 130 تومن معرفی نکردم.

خیلی عطرهای خوب هستن که با قیمتهای پائین پخش و موندگاریه قابل قبولی دارن.مثل الگانت یا کد 37 .بلک و دهها عطر کم نام و نشان. بنظر من اینکه آدم در قید برند باشه اشتباه محضه مثلا هرچی دیور یا ایو سن لورن و ... تولید کنن رو به صرف مارکش بخره!چه بسیار عطرهای بیخودی که این مارکها تولید نکردن.

آدم اگه جیب پر پولی داشته باشه میره عطر 600 -700 تومنی میخره ولی قبول کنید در شرایط اقتصادی فعلی هزینه ی بیش از 150 تومن برای عطر شاید برای 80-90 درصد جامعه امکان پذیر نباشه.

خود من بعد از گرونیه عجیب غریب عطر دیگه تو ترکم! فعلا ترجیح میدم پولم رو برای موارد مهم تر هزینه کنم.

ای بابا !!! ما تازه میخواستیم به یاد قدیمها دوباره اگویست تجدید کنیم تا خاطرات یاداور کنیم! بدجور با این حرفاتون خورد تو ذوقم! آخه این چه کاری هست که میکنید!!!!!!!!!!!!؟:31:

ولی تا حدودی با حرفاتون موافقم ولی به قول محمد حسین عزیز آرامشی که با یک کار با کیفیت بهم دست میده 10 تا از این بی کیفیتهاش نمیتونند چنین حسی بهم بدن. من تا به حال همه جوره اش رو امتحان کردم از اون هاوایی (البته زمانهای خیلی دور!) 2000 تومانی گرفته تا 200000 تومانی. برای من که کلی توشون تفاوت هست ولی در کل هم وضع اقتصادی الان اصلا مناسب نیست. آدم نمیدونه چه کار کنه

f.t.g
13-07-2012, 00:42
نه نه دوست عزیز منظورم این نبود که هزینه ی بالا برای یه عطر نباید کرد! خیلی افراد هستند که هزینه براشون مهم نیست

و دنبال کارهای خاص و Limited Edition میگردن و حتی تا یک میلیون واسه کارهای تک میدند! من نظرم راجب اونا نیست!

منظور من از اون قیمتاییه که بعد از قضیه ی دلار این شکلی شده! بعد از نابودی ریال به این روز افتاده! دلار رفت بالا! قیمتا کشید بالا

و بعضی چیزها نجومی شد! اما آیا درآمدهامون هم افزایش پیدا کرد؟ خیر! این دولت بی کفایت ماهارو فقیر تر کرد و از ارزش دارایی هامون

کاست! من خودم رو مثال میزنم! من نوعی مثلا 2میلیون پس اندز داشتم! پارسال همین موقع ها با یک بیستم 2میلیون(100 هزار تومن)

به راحتی میتونستم 50 میل Dior Homme Intense رو بخرم! حتی چند هزار تومنی تو جیبم میموند! الان چی؟ من دو میلیونم هنوز همون

2میلیونه! ولی Home Intense الان 50 میلش حدود 200 هزار تومن شده(حالا 10 تومن بالا پایین)!!! یعنی 2برابر خورده تو سر پولم!

و قشنگ 2برابر شده این عطر!!! من یه بار تو همین تاپیک مطرح کردم که یکی از بستگان قراره بره ایتالیا و از اونجا برام عطر بیاره!

متاسفانه سر اشتباه خودم این اتفاق نیوفتاد!! راس بگم حماقت کردم و گفتم نمی خوام! جالبه بدونید فامیلمون Home Intense

دیور رو برام قیمت کرده بود! گفت 150 میلش!(اینجا تاحالا Home Intense با 150 میل دیدین؟) طبیعتا 100 درصد اورجینال به پول

خودمون در میومد 150 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!! 150 میل 150 هزار تومن!!! (بحث چی زمانیه؟ حول و حوش 15 فروردین همین امسال)

البته 3ماه پیش یورو 2300 بود با اون نرخ این شده بود! خوب خودتون بگین؟؟ تازه ایتالیا یه کشور اروپاییه و محاسبه ی قیمت اجناسش

چون با یوروست برا ما ایرانیا گرون تر در میاد تا قیمت اجناس مثلا آمریکا با دلار!!!! ببینید چقدر نامردیه خریدن یه جنس با این قیمتا!!

تازه با نرخ الان دلار و یورو هم حساب کنیم بازهم میبینیم 70 - 80 هزار تومن حداقل! دقت کنید مثلا اگه 150 میل دیور هوم اینتنس تو

ایران بود با توجه به قیمت 220 هزار تومنی 100 میلش حداقل میشد 250 هزار تومن دیگه؟ شاید هم بیشتر! پس دقیقا 100 هزار تومن

گرون تر!! با وجود دلار 2000 تومنی اگه حساب کنیم! آخه چقدر خیانت! یه سود سر بالا رفتن دلار! یه سود دیگه هم رو همون قیمت!

باز هم میگید ارزش خرید داره؟؟؟؟؟؟ نسبت به پارسال دقیقا 2برابر و بلکه بیشتر واسه یه عطر که تغییری نکرده ارزش داره؟؟؟ آیا

پول تو جیب شما نسبت به پارسال 2برابر شده که بگیم این به اون در؟؟؟؟ من خودم بشخصه نمیخرم آقا اگه نو و اامثال تو و امثال من

و امثال ماها نخریم و رو دستشون بمونه بازم به نظزت میتونن همچین قیمتایی رو روش بکشن؟؟؟ به خدا نمیمیریم اگه پول ندیم به

این دزدی های آشکار!! آقا کرید نزن! آقا تام فورد و شانل و مارلی نزن!!! کارولینا هررا بزن!! تزی مولر بزن!!! لالیک بزن!!!

نمیگم که عطر نزن!! بالاخره باید یه تحولی ایجاد بشه! مگرنه دیور هوم اینتنس 50 میلو سال دیگه باید بخری 400 هزار تومن!!

وارد کننده و فروشنده پیش خودش میگه این ملت کلا هر بلایی سرشون بیاریم آخ نمیگن! خوب پس دزدی میکنن دیگه(دزدی که

فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست!!!) البته سوئ تفاهم نشه منظور من فروشنده های با انصاف نیستا! متاسفانه کلیت فروشنده

ها به خاطر نبودن نظارت اینطوری شدن! توی همه ی اصناف!! و خیلی ها دارن پارت های قدیمشون رو به نرخ روز حساب میکنن!

و در واقع دارن سودهای کلان به جیب میزنن!! امیدوارم متوجه منظورم شده باشین!! دوستان همگی با هم باید اتحاد داشته باشیم

تا خیلی از مسائل درست بشه!!!

معلومه شما هم مثل ما دل پری از این اوضاع دارید

درسته همچی گرون شده ولی خوب این وسط علاقه مندان به ادکلن از همه بیشتر مظلوم واقع شدند. کجایی اوپیوم 55 تومانی؟ کجایی پولوهای 50-60 تومانی؟ کجایی آرامیسهای 50 تومانی؟ کجایی بیژن 25 تومانی؟ کجایی

شنل 90 تومانی؟ کجایی آزاروی 35 تومانی؟کجایی فارنهایت 90 تومانی؟ کجایی کنزوی 40 تومانی؟ کجایی تام فورد 100 تومانی؟ کجایی کرید 97 تومانی؟ کجایی سفری 60 تومانی؟ کجایی رودستار 59 تومانی؟

کجایییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلم براتون تنگ شده خیلیییییییییییییییی!!!

میدونم داغتون رو تازه کردم ولی دل منم خیلی پر بود:31:

dior32
13-07-2012, 02:07
سلام کسی در مورد برند ایسی میاکی اطلاعاتی داره و اینکه عطرهاش چطورن موندگاری و پخش بوش در چه حدیه؟ و کدوم مدلهاش به لحاظ کیفیت بهترن؟ یا اصلا این برند ارزش پول خرج کردن داره یا نه؟

Delkook
13-07-2012, 08:22
آره واقعا قیمتا فضایی که هیچی کهکشانی هم میشه فکر میکنم! چند روزپیش رفتم جردن بهم میگه دیگه همه نامبر 9 ها دیگه شده 600 تومن!! گفتم خوبه دیگه خیال خودتونو راحت کردین!!!

راستی من دو جا سر زدم آونتوس فقط تولید 2010 بود که میگن مشکل داشتن البته تستر بود نمیدونم 2011 هم موجود بود یا نه. کسی میدونه تو تهران کجا میشه 2011 پیدا کرد
این کرید رو نباید بو کرد اصلا! کوالیتیش میره تو حلق آدم!

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-07-2012, 08:28
سلام دوستان الان گرونترین عطر و گرونترین ادوکلان تو ایران چیه و قمتش چنده؟

cyber861
13-07-2012, 09:17
سلام کسی در مورد برند ایسی میاکی اطلاعاتی داره و اینکه عطرهاش چطورن موندگاری و پخش بوش در چه حدیه؟ و کدوم مدلهاش به لحاظ کیفیت بهترن؟ یا اصلا این برند ارزش پول خرج کردن داره یا نه؟

ایسی میاکی یه برند با کیفیت هست.من پورهومش رو دارم.هم موندگاری عالی و هم پخش بو و هم کیفیت عالی

roteal2007
13-07-2012, 09:43

نادر جان این کد 37 شیشش مشکی رنگ نیست ؟ چون من قبلا یه سوال درباره این عطر پرسیده بودم رو شیشش 37 درجه نوشته شده بود اون این نیست ؟

mhek
13-07-2012, 10:19
با نظرات دوستان موافقم...واقعا بعضی جاها قیمت های عجیبی به آدم میدند...
من خودم هم این چند بار آخری که رفتم عطرفروشی هرعطری تست میکردم به نظرم نسبت به قیمتش نمی ارزید و برای همین خرید نکردم...معمولا کم عطر میخرم و خیلی سخت انتخاب میکنم ولی خوب اگر عطری واقعا چشمم رو بگیره سعی میکنم تهیش بکنم..البته اگه نسبت به قیمتش به نظرم ارزش داشته باشه....
ولی به نظرم میشه عطرهای خوبی پیدا کرد که خیلی روی قیمتشون نرفته...الان بیشتر قیمت عطرهای مشهور مارک های معروف مثل گوچی و دلچه گابانا و ورساچه و سن لورن دیور و شنل بالا رفته...ولی مثلا عطرهای وود از 60 تومن شده 85 تومن (همین دو روز پیش یکی برای پسرعموم خریدیم ) عطرهای ایشی میاکی رو میشه دو و بر 110 پیدا کرد..درسته 30 تومنی روش رفته ولی بازم حداقل دوبرابر نشده..یا عطرهای برند هایی مثل شوپارد که کیفیت بسیار خوبی دارند و......و البته هستند عطرفروشی های منصفی که قیمت هاشون رو معقول بالا بردند
من قبلا هر از گاهی از طریق آشنایان که سفر به اروپا داشتند بعضی عطرهام رو تهیه میکردم که الان با توجه به قیمت دلار به صرفه نیست..مثلا عطری که از بوتیک های فرانسه خریده بشه 19 درصد مالیات روش میخوره که با توجه به قیمت فعلی دلار خیلی بالا در میاد و به صرفه نیست...امیدوارم قیمت دلار بیاد پایین ...
عطرهای بوند 9 قیمتشون حدود 200 دلار هست در آمریکا...من نمیدونم با چی حساب میکنند که 600 تومن میفروشند...قیمتشون باید بین 300 تا حداکثر 400 تومن باشه با همین قیمت کنونی دلار....به نظرم اگر کسی قصد خرید داره بهتره از طریق یک نفر که به دوبی میره خرید بکنه....نهایت براش 400 تومن در میاد....

nadermatin
13-07-2012, 10:43
نه جعبش آبیه و شیشه اش بی رنگ و مایع داخلش هم آبیه.یه عطر فرش و مرکباتی باموندگاریه 5-6 ساعت حدود 1 ساعت هم پخش بو داره. من شب عید از بازار تهران 16 خریدم.کار فرانسوی ارزان و با کیفیتیه.برای الان کاملا مناسبه.37 درجه یه عطر دیگس

usertyu
13-07-2012, 11:14
آقایون این کول واتر همون شیشه پاک کن خودمون نیست ؟! یا این که من اشتباه متوجه شدم؟

roteal2007
13-07-2012, 11:29
نه جعبش آبیه و شیشه اش بی رنگ و مایع داخلش هم آبیه.یه عطر فرش و مرکباتی باموندگاریه 5-6 ساعت حدود 1 ساعت هم پخش بو داره. من شب عید از بازار تهران 16 خریدم.کار فرانسوی ارزان و با کیفیتیه.برای الان کاملا مناسبه.37 درجه یه عطر دیگس

ایول ببین یه عکسی چیزی ازش نداری ؟
این 37 درجه رو تست کردی ؟ بدرد زمسون میخوره ؟

cyber861
13-07-2012, 13:59
آقایون این کول واتر همون شیشه پاک کن خودمون نیست ؟! یا این که من اشتباه متوجه شدم؟

یکی به اترنیتی من میگفت بو شیشه پاکن میده.شاید به خاطر اسطوقدوسشون باشه .البته تو شیشه پاکن هم اسانس میکنن دیگه.ولی عجب شیشه پاک کن های خوشبویی:31:

jeeex.2
13-07-2012, 18:16
سلام از بین دوستان عزیز کی از ادکلن های زیر استفاده کرده کدوم بهتره و موندگاریشون چطوره

blue marine pour lui by pierre
deseofor men by jenifer lopez
hugo by hugo boss
egoiste by chanel
ممنون

hamsah
13-07-2012, 21:44
سلام.کسی از عطر اینتسا چیزی میدونه؟محرکه؟

nadermatin
13-07-2012, 23:11
با نظرات دوستان موافقم...واقعا بعضی جاها قیمت های عجیبی به آدم میدند...
من خودم هم این چند بار آخری که رفتم عطرفروشی هرعطری تست میکردم به نظرم نسبت به قیمتش نمی ارزید و برای همین خرید نکردم...معمولا کم عطر میخرم و خیلی سخت انتخاب میکنم ولی خوب اگر عطری واقعا چشمم رو بگیره سعی میکنم تهیش بکنم..البته اگه نسبت به قیمتش به نظرم ارزش داشته باشه....
ولی به نظرم میشه عطرهای خوبی پیدا کرد که خیلی روی قیمتشون نرفته...الان بیشتر قیمت عطرهای مشهور مارک های معروف مثل گوچی و دلچه گابانا و ورساچه و سن لورن دیور و شنل بالا رفته...ولی مثلا عطرهای وود از 60 تومن شده 85 تومن (همین دو روز پیش یکی برای پسرعموم خریدیم ) عطرهای ایشی میاکی رو میشه دو و بر 110 پیدا کرد..درسته 30 تومنی روش رفته ولی بازم حداقل دوبرابر نشده..یا عطرهای برند هایی مثل شوپارد که کیفیت بسیار خوبی دارند و......و البته هستند عطرفروشی های منصفی که قیمت هاشون رو معقول بالا بردند
من قبلا هر از گاهی از طریق آشنایان که سفر به اروپا داشتند بعضی عطرهام رو تهیه میکردم که الان با توجه به قیمت دلار به صرفه نیست..مثلا عطری که از بوتیک های فرانسه خریده بشه 19 درصد مالیات روش میخوره که با توجه به قیمت فعلی دلار خیلی بالا در میاد و به صرفه نیست...امیدوارم قیمت دلار بیاد پایین ...
عطرهای بوند 9 قیمتشون حدود 200 دلار هست در آمریکا...من نمیدونم با چی حساب میکنند که 600 تومن میفروشند...قیمتشون باید بین 300 تا حداکثر 400 تومن باشه با همین قیمت کنونی دلار....به نظرم اگر کسی قصد خرید داره بهتره از طریق یک نفر که به دوبی میره خرید بکنه....نهایت براش 400 تومن در میاد....

تازه خیلی از عطرهای معروف در ایران استک هستن و یک یا چند سال از تولیدشون گذشته و قیمتشون خیلی پائین تر از قیمت اصل در میاد تا حالا فکر کردین که کارهای 2011 چرا باید 1 سال بعد به ایران برسه؟
کلا قیمت یکسری عطرها تو ایران خیلی تخیلیه.مثلا یکی از مدلهای زنونه اونگارو که 22 دلاره تو تهران 80 تومن میفروشن!

f.t.g
14-07-2012, 00:44

کارای خوبی داره. اکثرشون هم موندگاری و پخش بویی قابل قبول دارند. من خودم از اینتنس و سامر ادیشن خوشم میاد

قیمتهایی متفاوتی ازشون هست و خیلی جاها حتی قیمتهای 150 تومانی برای 125 میل قرار دادند که کمی بی انصافی هست. ولی سامر ادیشن که کار تولید محدود هم هست برای 75 میل 95

roteal2007
14-07-2012, 10:15
intesa یه برند ایتالیایی هستش تو خیابون شیخ صدوق یه مغازه هست کل محصولاتش رو داره والا در اون مورد اطلاعی ندارم اما دو سه تا محصول که با عنوان s e x شروع میشد داشت....بیشتر هم اسپری بدن بودن

usertyu
14-07-2012, 13:13
رویال عود از کرید رو کسی استفاده کرده ؟ موندگاری و پخش بوش چه مدته؟ من خیلی خوشم اومد ازش . اگه عود بوش اینجوری باشه چیز خوشبوییه . عود وود تام فورد هم تو همین مایه هاست؟

usertyu
14-07-2012, 13:36
قیمت های کرید چرا تو ایران فرق داره ؟ یعنی این که تو ایران اونتوس خیلی بالاتر از بقیه س . ولی تو سایت کریدبوتیک قیمتش مثل گرین آیریش و .... است . تو همون سایت قیمت رویال عود 75 میلش بیشتر از 120 میل اون یکی هاست !! عجیبه!! اصلا معتبر هست سایتش؟!

f.t.g
14-07-2012, 14:31
سلام دوستان الان گرونترین عطر و گرونترین ادوکلان تو ایران چیه و قمتش چنده؟

من قبلا شنیده بودم که میشه توی یکی از بوتیک های میلاد نور از برند کلیو کریسین خرید کرد! به به مراتب قیمتهای در رنج میلیون تومن دارند. حالا راست بود یا شایعه رو نیدونم

منم نسبت بهش کمی این احساس بهم دست میده:27:

سلام از بین دوستان عزیز کی از ادکلن های زیر استفاده کرده کدوم بهتره و موندگاریشون چطوره

blue marine pour lui by pierre
deseofor men by jenifer lopez
hugo by hugo boss
egoiste by chanel
ممنون

اگویست بهترین هست و مابقی در حد و اندازه ایی نیستند که بخواند باش قیاص بشند:31:

نسبت به قیمت خوب هستند. قبلا 9-10 تومنن بودند الان فکر کنم به 13-14 رسیده باشند

---- هم نیستند و من به شخصه زیاد این قضیه رو باور ندارم. این موضوع به نظر من فقطمیتونه جنبه تجاری داشته باشه

mrm88
14-07-2012, 14:50
نظرتون راجب عطرای مردونه ی بولگاری چیه؟ به نظرتون ارزش خرید دارند؟ از لحاظ پخش بو و موندگاری چطورن؟ کدوم مدلش رو توصیه میکنین؟

f.t.g
14-07-2012, 17:06
CH مردانه هم اسپورت پوش شد!

mhek
14-07-2012, 17:33
رویال عود از کرید رو کسی استفاده کرده ؟ موندگاری و پخش بوش چه مدته؟ من خیلی خوشم اومد ازش . اگه عود بوش اینجوری باشه چیز خوشبوییه . عود وود تام فورد هم تو همین مایه هاست؟
رویال عود مشهور هستش که به اون صورت بوی عودی نمیده...یه عطر خوشبو هستش و میشه گفت ربطی به عود نداره...بهتره ام 7 از سن لورن رو تست بکنی تا یه حدودی از بوی عود بیاد دستت..اگر خوشت اومد به احتمال قوی از عوود وود هم خوشت میاد...

قیمت های کرید چرا تو ایران فرق داره ؟ یعنی این که تو ایران اونتوس خیلی بالاتر از بقیه س . ولی تو سایت کریدبوتیک قیمتش مثل گرین آیریش و .... است . تو همون سایت قیمت رویال عود 75 میلش بیشتر از 120 میل اون یکی هاست !! عجیبه!! اصلا معتبر هست سایتش؟!

آونتوس کار جدید هست و هنوز خیلی از ساختش نگذشته و البته توی بورس هست و این باعث میشه قیمتش کمتر تنزل بکنه..قیمت عطرهای کرید با گذشتن هر سال از تاریخ ساختشون کاهش پیدا میکنه...سایت کرید بوتیک هم معتبرترین سایت خرید عطرهای کرید هست و عطرهاش همگی تازه هستند..قیمت رویال عود هم بخاطر اسم عودی که به دبنالش هست بالاست...هر عطری اسم عود توش داشت گرونه و البته لزوما کیفیت و بوی بهتری نداره...

BANDAR BOLKHEYR
14-07-2012, 21:46
دوستان میتونید مشخصات این عطرها از قبیل پخش بوش موندگاری،فصل ، و قیمتش و سایر مشخصات بو اش را برام توضیح دهید. 1.tsar‏ ‏van cleef for men2.advanture davidofاسم بقیه عطرها بعدا مینویسم

usertyu
15-07-2012, 00:01
رویال عود مشهور هستش که به اون صورت بوی عودی نمیده...یه عطر خوشبو هستش و میشه گفت ربطی به عود نداره...بهتره ام 7 از سن لورن رو تست بکنی تا یه حدودی از بوی عود بیاد دستت..اگر خوشت اومد به احتمال قوی از عوود وود هم خوشت میاد...

آونتوس کار جدید هست و هنوز خیلی از ساختش نگذشته و البته توی بورس هست و این باعث میشه قیمتش کمتر تنزل بکنه..قیمت عطرهای کرید با گذشتن هر سال از تاریخ ساختشون کاهش پیدا میکنه...سایت کرید بوتیک هم معتبرترین سایت خرید عطرهای کرید هست و عطرهاش همگی تازه هستند..قیمت رویال عود هم بخاطر اسم عودی که به دبنالش هست بالاست...هر عطری اسم عود توش داشت گرونه و البته لزوما کیفیت و بوی بهتری نداره...

حالا صرف میکنه تازه شو گرون تر بخریم یا نمیدونی؟(منظورم خرید از نمایندگی کرید تو پاریسه نه از سایتش)

این ام7 و تام فوردو کجا میشه تست کرد ؟ هایلند که خیلی کارهارو موجود نداره .

when
15-07-2012, 05:47
جناب آقای BANDAR BOLKHEYR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا ببخشید اون kl black که شما داشتید و راضی بودید همونه که شیشه سبز رنگی داره یا چمیدونم مایع داخلش سبز زیتونیه؟
همونه؟
آخه karen low هفت هشت مدل black داره.
ممنون
و فکر هم میکنم بوی لیمو میده درسته؟
از راهنماییت ممنون میشم.چون عطرای karen low نسبت به قیمتشون مفته .
مثلا x bright بیست وهفت تومنی با آزارو کروم هفتاد تومنی برابری میکنه.

mhek
15-07-2012, 09:25
حالا صرف میکنه تازه شو گرون تر بخریم یا نمیدونی؟(منظورم خرید از نمایندگی کرید تو پاریسه نه از سایتش)

این ام7 و تام فوردو کجا میشه تست کرد ؟ هایلند که خیلی کارهارو موجود نداره .

حدود یکسال پیش سمپل آونتوسی دست من رسید که تازه بود و مستقیما از کرید بوتیک تهیه شده بود...و باید بگم بوی فوق العاده ای داشت .....مشخص ترین بویی که توی این عطر من استشمام میکردم اناناس بود که دقیقا همون چیزی بود که در موردش خونده بودم....ماندگاریش روی پوست نسبتا خوب و پخش بوی خیلی خوبی داشت...بعد از مدتی نظرات دوستانی که در ایران این عطر رو تست کرده بودند میخوندم و جالب این بود که هیچ کدوم به بوی شدید اناناس در این عطر اشاره ای نمیکردند..اکثرا از ماندگاریش ناراضی بودند و میگفتند ارزش خرید نداره..اون چیزی که توضیف میکردند کاملا با چیزی که من احساس میکردم متفاوت بود..در حالیکه خود من به شخصه بیشتر عطرهای معروف رو تست کرده بودم کمتر کاری تونسته بود مثل آونتوس منو عاشق خودش بکنه...
مواد طبیعی ای که در آونتوس استفاده شده در نگهداری نامناسب زود خاصیت خودش رو از دست میده (باید در یخچال نگهداری بشه که فروشنده های معمولی هیچ موقع این کارو نمیکنند )...البته مواد طبیعی با دوز بسیار کم استفاده شده ولی همین مقدار کم به عطر غنای عجیبی میده و عطر رو متمایز میکنه...اگر میخواین اون غنای اصلی کرید و بوی با طراوتش رو استشمام بکنید بهتره که مستقیما از کرید بوتیک خرید بکنید وگرنه میتونید با قیمت خیلی کمتری نمونه ای که چند سال از ساختش گذشته خریداری بکنید...
نیازی نیست حتما به پاریس برید...کرید بوتیک در دبی و نیویورک هم شعبه داره...اگه گذرتون به هر کدام این نقاط افتاد حتما برید و عطرهای تازه کرید رو اونجا تست بکنید....

ام 7 تقریبا همه جا یافت میشه...ولی کارهای تام فورد همه جا نیست...البته من اصفهانم و از مغازه های تهران خبری ندارم ولی فکر میکنم خیابان جمهوری عطرفروشی هایی باشند که کارهای تام فورد رو تست بدند (امیدوارم اسم خیابون رو درست یادم مونده باشه )

nadermatin
15-07-2012, 11:40
امروز رفته بودم بازار یکی دو تا اشانتیون بگیرم.به طور اتفاقی آزارو کروم رو تست کردم بوش به نظرم خوب ولی خیلی آشنا اومد.7 میلشو خریدم 7 تومن.رسیدم خونه و یاد شباهت این بو به کد37 کارن لو افتادم.یه بار دیگه تستش کردم و میتونم بگم 95 درصد یکی هستن.در واقع کد 37 یه کپیه بسیار با کیفیت از آزارو کرومه.15 میل رود استار کارتیر اسپرت رو هم تست کردم خیلی شبیه بولگاری من بود تلخ و چوبی و خنک.15 میل 22 تومن که اسپری هم داشت.اینم خریدم خیلی کار باکیفیتی بود.گوچی ان وی مردانه رو هم تست کردم 3 میل 7 تومن.خوشم نیومد بوی خاصی نداشت خیلی کار بی ارزشی به نظرم اومد.تمام اشانتیونهای لالیک و ژیوانشی تموم شده بود.یه کار چینی زنونه به نام اینوسنس هم تست کردم که درجه یکش خیلی خوشبو بود بوی غالبش گل بود 65 میل 12 تومن و درجه دوش 3500 که بوش شبیه مکسی قلابیا بود.

hike
15-07-2012, 13:25
امروز رفته بودم بازار یکی دو تا اشانتیون بگیرم.به طور اتفاقی آزارو کروم رو تست کردم بوش به نظرم خوب ولی خیلی آشنا اومد.7 میلشو خریدم 7 تومن.رسیدم خونه و یاد شباهت این بو به کد37 کارن لو افتادم.یه بار دیگه تستش کردم و میتونم بگم 95 درصد یکی هستن.در واقع کد 37 یه کپیه بسیار با کیفیت از آزارو کرومه.15 میل رود استار کارتیر اسپرت رو هم تست کردم خیلی شبیه بولگاری من بود تلخ و چوبی و خنک.15 میل 22 تومن که اسپری هم داشت.اینم خریدم خیلی کار باکیفیتی بود.گوچی ان وی مردانه رو هم تست کردم 3 میل 7 تومن.خوشم نیومد بوی خاصی نداشت خیلی کار بی ارزشی به نظرم اومد.تمام اشانتیونهای لالیک و ژیوانشی تموم شده بود.یه کار چینی زنونه به نام اینوسنس هم تست کردم که درجه یکش خیلی خوشبو بود بوی غالبش گل بود 65 میل 12 تومن و درجه دوش 3500 که بوش شبیه مکسی قلابیا بود.
دارم وسوسه میشم این کد 37 رو یک امتحانی بکنم. گفتی 20 تومنه؟

MOHAMMAD2010
15-07-2012, 15:15
1 - نظرتون درباره Azzaro Decible چیه ؟ گزینه خوبی با پخش بوی خوب برای فصل سرد هست ؟
2 - همین سوال درباره ادکلن chic ?
3 - A*Men Pure Havane جایی گیر میاد ؟

nadermatin
15-07-2012, 16:20
دارم وسوسه میشم این کد 37 رو یک امتحانی بکنم. گفتی 20 تومنه؟

من شب عید از بازار تهران ن16 خریدم.الان عطرای کارن لو و جی پارلیس خیلی گرون شده و بین 23 تا 28 تو بازار فروش میره.

BANDAR BOLKHEYR
15-07-2012, 16:57
جناب اقای ‏‎)whenمحمد علی کلی) اون ‏‎ kL BLACL‏ که میگفتم این است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا دوست داشتنی و خوشبو است به الورهوم اسپرت دویست و چند هزاری و بسیار ادکلن ها ترجیحش میدم.واقعا نسبت به قیمتاش انگار مفت میفروشه.هر وقت استفادش میکنی ادمو سبک میکنه و غم های درونتو پاک میکنه!!!بوی لیمو فکر نکنم توش باشه والله خودمم نمیدونم بوش شبیه چی هست الان رفتم بوی سر شیشه اش کردم باز نفهمیدم تلخ نباشه شیرین هم فکرکنم نیست.پخش بوش هم راضی کننده است.در عصر و شب ها استفاده بشه بهتر جواب میده. و بنظرم در پیراهن بهتر از پوست جواب میده،اولین بار که با اصطلاح دخترکش برای یک عطر آشنا شدم برای همین ادکلن بود.اگر چه س ک س ی نمیدونم ولی زن و مرد را به تحسین وا میدارد.سایر مدل های کارن لو چطورن ؟

BANDAR BOLKHEYR
15-07-2012, 17:02
کارن لو بلکKL BLAC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

when
15-07-2012, 17:23
کارن لو بلکKL BLAC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جناب آقای BANDAR BOLKHEYR
سلام .با تشکر از شما دوست خون گرم و مهربان که خیلی خودمونی هستی.خیلی از آشناییت خوشبختم.
در خصوص آشنایی با عطرای karen low این ادرس رو در مرورگرت کپی paste کن.
امیدوارم تکراری نباشه و مفید واقع بشه . اگه چیز باحال دیگه ای هم به پستت خورد بازم خبرم کن.

BANDAR BOLKHEYR
15-07-2012, 17:53
سلام خدمت دوست نادیده گرامی اقای ‏‎.whenمن نیز از اشنایی با شما خوشوقتم. از سایتی که گذاشتی خیلی ممنون اصلا فکر نمیکردم سایتای فارسی درمورد کارن لو چیزی بنویسند.انشاالله شاید پس فردا برم بوشهر برای خرید عطر.خودم در نظر دارم ‏guerlaine heritage‏ بخرم. اگر به هر صورتی نشد شاید کارن لو بگیرم.راستی کارن لو بلک که در این سایت بود خیره تیره بود.اینطور نیست شیشه اش ذره ای ناچیز دودی هست و مایع درونی اش بی رنگ.از جمله اخرت که فرمودی : اگر چیزی باحالی به پستت خورد خبرم کن.منظورت از چیز باحال در مورد کارن لو هست یا هر ادکلنی؟

cyber861
15-07-2012, 18:29
KL black رو با شنل مقایسه میکنید؟من اینو مثل افترشیو میدونم.

when
15-07-2012, 18:48
سلام خدمت دوست نادیده گرامی اقای ‏‎.whenمن نیز از اشنایی با شما خوشوقتم. از سایتی که گذاشتی خیلی ممنون اصلا فکر نمیکردم سایتای فارسی درمورد کارن لو چیزی بنویسند.انشاالله شاید پس فردا برم بوشهر برای خرید عطر.خودم در نظر دارم ‏guerlaine heritage‏ بخرم. اگر به هر صورتی نشد شاید کارن لو بگیرم.راستی کارن لو بلک که در این سایت بود خیره تیره بود.اینطور نیست شیشه اش ذره ای ناچیز دودی هست و مایع درونی اش بی رنگ.از جمله اخرت که فرمودی : اگر چیزی باحالی به پستت خورد خبرم کن.منظورت از چیز باحال در مورد کارن لو هست یا هر ادکلنی؟

خواهش میکنم.لطف دارید.
من یه معلم پاره وقتم که درآمد ناچیزم اجازه نمیده مارکهای غلط انداز مثل شنل و ch و ..............بگیرم.
و حتی اگرم داشتم 200 -300 هزار تومن بابت یه ادکلن به مغازه دار گردن کلفت سودجو نمیدادم.باور کن اینا حداقل قیمت هر عطر رو از کارن لو 20 تومنی گرفته تا کرید 500 تومنی که میگن مال ناپلئون بناپارت بوده را ضربدر 2 تا 5 میکنن و به ما بدبختا غالب می کنن.
تجربه بهم نشون داده عطرای ارزون قیمتی مثل همین کارن لو که زیر مجموعه شرکت غولی به نام geparlys ( متشکل از هشت شرکت با چندین عطر از هر شرکت -که در همون سایتی که بهت لینک دادم میتونی اسامی و محصولاتشون رو ببینی )در فرانسه هست میتونه با 1/10 قیمت کار آدمو در حد ادکلنای مارک دار الکی گرون راه بندازه.
درسته رفیق ؟:31:

roteal2007
15-07-2012, 18:59
خواهش میکنم.لطف دارید.
من یه معلم پاره وقتم که درآمد ناچیزم اجازه نمیده مارکهای غلط انداز مثل شنل و ch و ..............بگیرم.
و حتی اگرم داشتم 200 -300 هزار تومن بابت یه ادکلن به مغازه دار گردن کلفت سودجو نمیدادم.باور کن اینا حداقل قیمت هر عطر رو از کارن لو 20 تومنی گرفته تا کرید 500 تومنی که میگن مال ناپلئون بناپارت بوده را ضربدر 2 تا 5 میکنن و به ما بدبختا غالب می کنن.
تجربه بهم نشون داده عطرای ارزون قیمتی مثل همین کارن لو که زیر مجموعه شرکت غولی به نام geparlys ( متشکل از هشت شرکت با چندین عطر از هر شرکت -که در همون سایتی که بهت لینک دادم میتونی اسامی و محصولاتشون رو ببینی )در فرانسه هست میتونه با 1/10 قیمت کار آدمو در حد ادکلنای مارک دار الکی گرون راه بندازه.
من در پرانتز یچیزی بگم فکنم تمام فعالان این تاپیک دیگه فهمیدن شغل شما چیه اینطور نیست دوست من ؟:31:
این کارن لو چطوره بوش ؟

when
15-07-2012, 19:22
من در پرانتز یچیزی بگم فکنم تمام فعالان این تاپیک دیگه فهمیدن شغل شما چیه اینطور نیست دوست من ؟:31:
این کارن لو چطوره بوش ؟

من کد 37 و xbright رو دارم که بوشون خیلی نزدیک به هم وکپی خوبی از آزارو کروم میباشند.
مدلای دیگشو هنوز نخریدم.
من یه معلم هستم به توان .....................n:19:

roteal2007
15-07-2012, 19:53
من کد 37 و xbright رو دارم که بوشون خیلی نزدیک به هم وکپی خوبی از آزارو کروم میباشند.
مدلای دیگشو هنوز نخریدم.

من یه 37 درجه هم ازش دیدم که شیشش مشکی بودش نمیدونم دیدیش یا نه.

when
15-07-2012, 20:11
من یه 37 درجه هم ازش دیدم که شیشش مشکی بودش نمیدونم دیدیش یا نه.

والا تومغازه ها ندیدمش ولی باید چیز مشت و جون داری باشه
چون تو پیج رسمی شرکت کارن لو در سایت جی پارلیس یکی از 4 یا 5 ادکلنی که جزو تولیدات اولیه این شرکته همین 37 درجه رو معرفی کرده و سایتشم نمیدونم چرا آپدیت نمیشه تا با محصولات جدیدش آشنا بشیم.
حالا اگه جایی امکان تستش برات بود نتیجه رو به ما هم اطلاع بده .
ممنون از همکاریت:7:

usertyu
15-07-2012, 21:52
حدود یکسال پیش سمپل آونتوسی دست من رسید که تازه بود و مستقیما از کرید بوتیک تهیه شده بود...و باید بگم بوی فوق العاده ای داشت .....مشخص ترین بویی که توی این عطر من استشمام میکردم اناناس بود که دقیقا همون چیزی بود که در موردش خونده بودم....ماندگاریش روی پوست نسبتا خوب و پخش بوی خیلی خوبی داشت...بعد از مدتی نظرات دوستانی که در ایران این عطر رو تست کرده بودند میخوندم و جالب این بود که هیچ کدوم به بوی شدید اناناس در این عطر اشاره ای نمیکردند..اکثرا از ماندگاریش ناراضی بودند و میگفتند ارزش خرید نداره..اون چیزی که توضیف میکردند کاملا با چیزی که من احساس میکردم متفاوت بود..در حالیکه خود من به شخصه بیشتر عطرهای معروف رو تست کرده بودم کمتر کاری تونسته بود مثل آونتوس منو عاشق خودش بکنه...
مواد طبیعی ای که در آونتوس استفاده شده در نگهداری نامناسب زود خاصیت خودش رو از دست میده (باید در یخچال نگهداری بشه که فروشنده های معمولی هیچ موقع این کارو نمیکنند )...البته مواد طبیعی با دوز بسیار کم استفاده شده ولی همین مقدار کم به عطر غنای عجیبی میده و عطر رو متمایز میکنه...اگر میخواین اون غنای اصلی کرید و بوی با طراوتش رو استشمام بکنید بهتره که مستقیما از کرید بوتیک خرید بکنید وگرنه میتونید با قیمت خیلی کمتری نمونه ای که چند سال از ساختش گذشته خریداری بکنید...
نیازی نیست حتما به پاریس برید...کرید بوتیک در دبی و نیویورک هم شعبه داره...اگه گذرتون به هر کدام این نقاط افتاد حتما برید و عطرهای تازه کرید رو اونجا تست بکنید....

ام 7 تقریبا همه جا یافت میشه...ولی کارهای تام فورد همه جا نیست...البته من اصفهانم و از مغازه های تهران خبری ندارم ولی فکر میکنم خیابان جمهوری عطرفروشی هایی باشند که کارهای تام فورد رو تست بدند (امیدوارم اسم خیابون رو درست یادم مونده باشه )

دستت درست

داداش من تا حالا شمال نرفتم ! گذرم بیفته نیویورک ؟!
ولی از پاریس میتونم بگم بیارن واسم.

قیمتهاشم همون قیمتهای سایته دیگه؟

خیابون جمهوری هم لوازم دیجیتالی توش زیاده . عطر و اینا فکر نکنم داشته باشه . تا جایی که میدونم یه خیابون وزرا عطر و ادکلن زیاده که یه بار رفتم تست نداشتن مغزه هاش . کوچه مروی تو بازار هم هست که اونجاهم رفتم ولی کارهای لوکس رو نتونستم تست کنم .
حالا ان شالله یه جا پیدا میشه . . .

cyber861
15-07-2012, 21:56
من خودم طرفدار این هستم که هرچیزی باید به قیمتش بیارزه.الان اکثر ادکلن ها به قیمتشون نمیارزه.مثلا همین KL black قیمتش 10 تومن بود.الان دیگه 20 تومن نمیارزه یا بیشتر.

ارزون میخوای بخری یه سری شماره های بیک مثل 13-5 هست که بوشون خوبه .اینقدر خوب که اگه صد میلش بود تا 70 تومن هم لاقل میارزید.

..........................

تو ارزونا اگه دوست داشته باشی رمی مارکوییس هم بدک نیست.مخصوصا سیگارش

داداش باز خوبه شما کار داری.ما که کار هم نداریم:27:

PSYCHO_MAN
15-07-2012, 22:40

سلام داداش
یه سوال داشتم . شما دقیقاً کدوم سمت بازار و کجاش میری برای تست عطر. میشه آدرس بدی ؟ فروشگاه های خاصیه؟ از قیمتاش نسبت به بقیه جاها(مثلاً وزرا ،گلستان،و...) و اصل بودن کارایی که میفروشن هم بگی ممنونت میشم.

f.t.g
15-07-2012, 23:27
1 - نظرتون درباره Azzaro Decible چیه ؟ گزینه خوبی با پخش بوی خوب برای فصل سرد هست ؟
2 - همین سوال درباره ادکلن chic ?
3 - A*Men Pure Havane جایی گیر میاد ؟

آزارو دسیبل بر خلاف توصیف هایی که ازش شده من تلخ و دودی با رایحه کاکائو (یا بهتر بگم قهوه) میدونمش. نمیگم بوش مثل اونه ولی در راستای بوی بیژن بلک هست. به نظر من بوی خاصی نیست و ارزش این قیمت رو نداره

chic چیک از اون بو هایی هست که هیچ کس جرات نمیکنه نظر بد روش بذاره و پخش بوش هم خیلی خوبه ولی موندگاریش در حد متوسط و یا کمی بالاتر هست. (البته فقط در مورد نمونه اصلش که دیگه کمیاب شده. البته ورژن های جدید هم اصل هستند ولی به نظر من کیفیت قبل رو ندارند) در کل هم ادکلنی برای تمام فصول هست

هاوانا هم که فراون هست

f.t.g
15-07-2012, 23:29
KL black رو با شنل مقایسه میکنید؟من اینو مثل افترشیو میدونم.

منم همچن واکنشی داشتم که بهتر دونستم برای خودم نگه دارمش که شما گفتید:27:

f.t.g
15-07-2012, 23:34
خواهش میکنم.لطف دارید.

منم قبلا مثل شما فکر میکردم و همه فروشنده ها رو پولشو میدونستم (بلا نسبت خیلی ها) تا اینکه کمی نزدیک شدم و متوجه شدم دست اینها هم نیست. اگر هم قرار کسی سود زیاد ببره اون تاجر وارد کنندهست. ولی باور کنید این ارزش پول ماست که داره پایین میاد و نه اینکه اینها گرون فروش هستند و همشون پول خوار! البته بعضی ها هم از این آب گل آلود بسیار ماهی های تپل مپل هم گرفتند:laughing:

f.t.g
15-07-2012, 23:40
مدلای دیگشو هنوز نخریدم.

ببخشید اینو میگم ولی فکر کنم نمونه تقلبی از آزارو کروم رو تست و یا استفاده کردید چون بوی این ایکس برایت کجا و کروم کجا! شاید هم من تقلبی استفاده کردم:31: البته اگر این اشانتیون های 7 میل هم تقلبی داشته باشند

Shahin King
16-07-2012, 03:49
سلام

اطلاعاتی در مورد این دو ادکلن میخواستم .
کیفیت و قیمت

5306753068

قربان شما
شاهین :11:

moli_ahmad
16-07-2012, 08:39
سلام

کیفیت و قیمت

5306753068

قربان شما
من اون ابی رو تست کردم اما قیمت یادم نمیاد به نظرم اولش بوش مرکباتی و خنک اومد که یکم شباهت به ادکلن ارمانی خودم داشت واسه همین نگرفتم به نظرم خوشبو اومد من که خوشم اومد پخش بوی خوبی هم داشت موندگاری رو پوست من متوسط رو به بالا

cyber861
16-07-2012, 08:49
سلام

کیفیت و قیمت

5306753068

قربان شما

آبی همون طور که حامد خان فرمودن بوی مرکباتی داره.خیلی شبیه سی کی وان هست که شیرین تر شده.

nadermatin
16-07-2012, 10:17
ببخشید اینو میگم ولی فکر کنم نمونه تقلبی از آزارو کروم رو تست و یا استفاده کردید چون بوی این ایکس برایت کجا و کروم کجا! شاید هم من تقلبی استفاده کردم:31: البته اگر این اشانتیون های 7 میل هم تقلبی داشته باشند

بنظر من ایکس برایت زیاد شبیه کروم نیست.من کد 37 رو گفتم شبیه اشانتیون آزارو کرومه.قبلا چند جا تست کردم.همون بو بود.فرقی نمیکرد.موندگاریشم با توجه به خنکیش خوبه.حالا کد 37 رو هم تست کن باهاش مقایسه کن.بعدشم این آزارو مگه چیه که اینقدر براش کلاس میزاری؟یه برند متوسط رو به پایین در حد دیویدف.حرف شنل و کرید که نیست که!

MOHAMMAD2010
16-07-2012, 11:03
هاوانا هم که فراون هست

زیاده !؟
آخه شنیدم جز تولید کم هست !
بوش چطوره از نظر شما ؟

f.t.g
16-07-2012, 12:11
زیاده !؟
بوش چطوره از نظر شما ؟

بله راحت یافت میشه!

خیر تولید محدود نیست و تو این گروه فقط پیور مالت هست که تولید محدود هستو با قیمت فوق فضایی

اینا رو با هم قاطی کن:31: : توتون (البته نه توتون سیگار!) - کاکائو- ادویه جات (البته در نت ابتدایی) - شیرینی عسلی .

f.t.g
16-07-2012, 12:29
بنظر من ایکس برایت زیاد شبیه کروم نیست.من کد 37 رو گفتم شبیه اشانتیون آزارو کرومه.قبلا چند جا تست کردم.همون بو بود.فرقی نمیکرد.موندگاریشم با توجه به خنکیش خوبه.حالا کد 37 رو هم تست کن باهاش مقایسه کن.بعدشم این آزارو مگه چیه که اینقدر براش کلاس میزاری؟یه برند متوسط رو به پایین در حد دیویدف.حرف شنل و کرید که نیست که!

فکر کنم اشتباه کردی!

چون من به پست دوست عزیزمون جناب wen نقل قول کردم.:blink: مگه شما هم گفتید شبیه آزارو کروم هست؟

ولی در مورد بعدش:31: آخه شما کجا خوندید که من طرفدار برند آزارو هستم و یا مطلبی خوندید که به کلاس گذاشتن در مورد آزارو مربوط میشه؟:blink: چون من از کارای آزارو زیاد استفاده نمیکنم:27:اینجا هم فکر میکنم منو با کس دیگری اشتباه گرفتید!

خودم به شخصه زیاد به برند توجه نمیکنم ولی اگر قرار باشه برای برندی توجه قائل بشم یا براش کلاس بزارم رالف لورن و ایو سنت لورنت هست. اینجا به هر کسی بگید میدونه:laughing::laughing:

MOHAMMAD2010
16-07-2012, 13:02
بله راحت یافت میشه!

خیر تولید محدود نیست و تو این گروه فقط پیور مالت هست که تولید محدود هستو با قیمت فوق فضایی

اینا رو با هم قاطی کن:31: : توتون (البته نه توتون سیگار!) - کاکائو- ادویه جات (البته در نت ابتدایی) - شیرینی عسلی .

به نظر خوشم بیاد !
پخش بو و جذابیت در چه حده ؟

f.t.g
16-07-2012, 13:52
به نظر خوشم بیاد !
پخش بو و جذابیت در چه حده ؟

کلا پخش بو و موندگاری سری آنجل مردونه خیلی خوب هست.

رایحه ایی جذاب و تا حدودی خاص هم داره. البته فلفلی خیلی عجیب قریبتر هیت ولی خب همه کس ممکنه پسنتد نکنه. چون اولش خیلی خیلی تند هست ولی بعد خوب میشه

MOHAMMAD2010
16-07-2012, 13:59

رایحه ایی جذاب و تا حدودی خاص هم داره. البته فلفلی خیلی عجیب قریبتر هیت ولی خب همه کس ممکنه پسنتد نکنه. چون اولش خیلی خیلی تند هست ولی بعد خوب میشه

فقط یه سوال دیگه :
شبیه کاپتان بلک که نیست ؟ چون نمیخوام بعد این همه پول یکی فکر کنه کاپتان بلکی رو که همه میزنن زدم !

f.t.g
16-07-2012, 16:48
فقط یه سوال دیگه :
شبیه کاپتان بلک که نیست ؟ چون نمیخوام بعد این همه پول یکی فکر کنه کاپتان بلکی رو که همه میزنن زدم !

اگر منظورتون گروه بویاییشون هست که تقریبا در یک راستا هستند ولی دو رایحه کاملا متفاوت و غیر فابل قیاص.

کاپتان بلک شیرینیش قندی هست ولی هاوانا کم شیرین و از نوع عسلی که این دو مقوله کاملا متفاوت هستند.

همونطور که اکثرا میدونید شیرینی در بحث عطر و ادکلن چندین نمونه داره که دو نوع بزرگش قندی و علی هستند که رایحه های متفاوتی ایجاد میکنند.

در هاوانا ادویه جات خودنمایی میکنند ولی کاپیتان بلک توتون از اول تا آخر!

کاپیتان بلک اصلا بویی از شرقی نبرده! در حالی که هاوانا نمونه بسیار خوبی از یک رایحه شرقی هست

در کل به نظر من قیاص این دو کار کار اشتباهی هست

مطمئن باشید کسی به شما نخواهد گفت کاپیتان بلک زدید:27:

when
16-07-2012, 17:49

سلام جناب آقای فرید(f.t.g) خسته نباشی
میخواستم ببینم منظورتون از انجل همون کمپانی تری موگلره ؟
یا اون یکی انجل که اگه اشتباه نگم انجل شییلر یا تو این مایه ها ؟
اما سوال اصلیم اینه که ببینم ادکلن ارزون با بوی تازه و سبز و انرژی بخش تو مایه های نعناع و اینجور چیزا چی سراغ داری؟
ممنون از لطفت:40:

f.t.g
16-07-2012, 18:01
اما سوال اصلیم اینه که ببینم ادکلن ارزون با بوی تازه و سبز و انرژی بخش تو مایه های نعناع و اینجور چیزا چی سراغ داری؟

سلام
سلامت باشید
بله منظورم همون سری آنجل از برند تری موگلر هست.

ارزان تا چه قیمتی؟

اگر با سبز بودن بهمراه حالت صابونی و دودی مشکلی ندارید بروت گزینه مناسبی هست و فقط و فقط اصلیش (نمونه اصلیس باید ته شیشه اش به صورت برجسته حک شده باشه فابرگ) قیمت هم از 35 تا 65 متغیره

پولو سبز مدرن نمونه خیلی خوبی از نعناع و ریحان هست. البته قیمتش کمی بالا هست.

یک نمونه مالزیا بود اسمش رو دقیق یادم نیست البته شیشه اش هم کاملا استوانه ایی بود قیمتش هم حدودا 30 بود

ایکس برایت سبز هم نسبت به قیمتش خوبه

nadermatin
16-07-2012, 18:13
یکی از دوستانم برام از نمایندگیه زارا زارا گلد رو برام خریده.خدائیش بوی خیلی خوبی داره.من اینجا پیدا نکردم.قیمتش هم به پول ما 37 تومن. شیرین و تنده.پخش و موندگاریه خوبیم داره. برخلاف این زارا قلابیا که بما میدن و بارکدش تو گوگل پیدا نمیشه و با 841 شروع میشه این یکی با 200 شروع میشه.شیشه اش هم مثه یه استوانه طلائیه. من که دیگه تصمیم دارم عطرهامو خودم یا بوسیله دوستان و فامیل از فروشگاههای معتبر اروپایی تهیه کنم. اینو که بو کنی میفهمی چه آشغالایی به اسم عطر داره تو ایران فروش میره!

cyber861
16-07-2012, 19:12

رویال سبز.قیمتش هم 15 ایناست.

Delkook
16-07-2012, 19:12
منم یه جورایی دارم بیخیال ادکلن میشم! نمیدونم چرا تق هرمس رو هر جا بو میکنم احساس میکنم بوی آبکی میده در حالی که چند سال پیش واسه اولین بار که خریدم خیلی غلیظ بود و بوی خیلی تندی داشت آدم حال میومد! واقعا نمیدونم آبکی شده یا من اینطور حس میکنم! یا اینکه کارخونه واسه ما درجه2 میزنه?

BANDAR BOLKHEYR
16-07-2012, 20:41
جناب ‏‎ whenادکلن با بوی نعنا میخوای کارتیررودستار تست کن شاید بدردت بخوره.

BANDAR BOLKHEYR
16-07-2012, 20:49
classic black jaguarفکرکنم چیزی باشه که بدردت بخوره قیمتشم فکرکنم مناسب باشه

taghi_ramzi
16-07-2012, 21:01
سلام
آقا به نظرتون این اصله بخرم ؟ قیمتش هم گفت حدود 60تا70 که دقیقاً مشخص نیست.

53087

mhek
16-07-2012, 22:19
دستت درست

داداش من تا حالا شمال نرفتم ! گذرم بیفته نیویورک ؟!
ولی از پاریس میتونم بگم بیارن واسم.

قیمتهاشم همون قیمتهای سایته دیگه؟

خیابون جمهوری هم لوازم دیجیتالی توش زیاده . عطر و اینا فکر نکنم داشته باشه . تا جایی که میدونم یه خیابون وزرا عطر و ادکلن زیاده که یه بار رفتم تست نداشتن مغزه هاش . کوچه مروی تو بازار هم هست که اونجاهم رفتم ولی کارهای لوکس رو نتونستم تست کنم .
حالا ان شالله یه جا پیدا میشه . . .

درسته...وزرا رو با جمهوری اشتباه کردم :دی
والا من که خیلی از مغازه های تهران خبر ندارم ولی از یکی از دوستان که پرسیده بودم میگفت توی همین وزرا هست جایی که آمویج (یا همون امواگ) رو دارن...و البته بعضی کارهای تام فورد...
و برای خرید عطرهای دیزاینر هم فروشگاه هیوا در وزرا رو خیلی تعریفش رو میکرد...
قیمت بوتیک با قیمت سایت یکی هست..اگه کسی از پاریس میتونه براتون خرید بکنه که دامنه انتخابتون خیلی بالا میره..میتونید بهترین عطرهای جهان که در ایران یافت نمیشه رو راحت اونجا گیر بیارید..مثلا با حدود 200 دلار میتونید کارهای فردریک مال رو بخرید یا میتونید عطرهای مشهور سررژ لوتنر (حدود قیمت 120 دلار برای 50 میل) رو خریداری کنید....این دو شرکت از بهترین های عطر دنیا هستند....
یا حتی میتونید از بوتیک شنل در پاریس عطرهای سری اکسکلوسیو شنل که از بهترین عطرهای دنیا هستند رو بخرید...مثل سیکومور -کورومندل و....

f.t.g
16-07-2012, 23:50
درسته...وزرا رو با جمهوری اشتباه کردم :دی
والا من که خیلی از مغازه های تهران خبر ندارم ولی از یکی از دوستان که پرسیده بودم میگفت توی همین وزرا هست جایی که آمویج (یا همون امواگ) رو دارن...و البته بعضی کارهای تام فورد...
و برای خرید عطرهای دیزاینر هم فروشگاه هیوا در وزرا رو خیلی تعریفش رو میکرد...
قیمت بوتیک با قیمت سایت یکی هست..اگه کسی از پاریس میتونه براتون خرید بکنه که دامنه انتخابتون خیلی بالا میره..میتونید بهترین عطرهای جهان که در ایران یافت نمیشه رو راحت اونجا گیر بیارید..مثلا با حدود 200 دلار میتونید کارهای فردریک مال رو بخرید یا میتونید عطرهای مشهور سررژ لوتنر (حدود قیمت 120 دلار برای 50 میل) رو خریداری کنید....این دو شرکت از بهترین های عطر دنیا هستند....
یا حتی میتونید از بوتیک شنل در پاریس عطرهای سری اکسکلوسیو شنل که از بهترین عطرهای دنیا هستند رو بخرید...مثل سیکومور -کورومندل و....

آخ گفتی! سرژ لوتنز! سری اکسکلوسیو!

من خودم خیلی علاقه داشتم یکی از کار های اکسکلوسیو تو ویترینم باشه ولی متاسفانه...........

حتی از لحاظ کیفیت هم با عطر های دیزاین شنل متفاوت هستند و یه جز عطر های نیچ محسوب میشن

تو اروپا و امریکا هر کس به ادکلن علاقه داره و تعداد ادکلنهاش قابل توجه هست حتما چندتایی هم سرژ لوتنز تو ادکلنهاش پیدا میشه ولی ما تو ایران......!:13:

moli_ahmad
16-07-2012, 23:58
زیاده !؟
بوش چطوره از نظر شما ؟
هاوانا بوش شیرینه اما نه اونشیرینی نسخه انجل ارحینالپخش بوش خیلی خوبه به اون چیزایی که فرید گفت یه بویی شبیه به مربای البالو هم اضافه کن که کم کم از شدتش کم میشه اخرش بیشتر ادویه و تنباکو میمونه

moli_ahmad
17-07-2012, 00:00
منم واقعا دوست دارم یکی از این کارای لوتنز رو داشته باشم اما حیف که گیر نمیاد تو ایران همینطور از کارای لورنزو ویلورسی اون اومو رو خیلی علاقه دارم ببینم چجوری هست

f.t.g
17-07-2012, 00:03
منم یه جورایی دارم بیخیال ادکلن میشم! نمیدونم چرا تق هرمس رو هر جا بو میکنم احساس میکنم بوی آبکی میده در حالی که چند سال پیش واسه اولین بار که خریدم خیلی غلیظ بود و بوی خیلی تندی داشت آدم حال میومد! واقعا نمیدونم آبکی شده یا من اینطور حس میکنم! یا اینکه کارخونه واسه ما درجه2 میزنه?

خب میتونی کارای لیمیتد ادیشن تق رو بخری که خیالت راحت باشه

f.t.g
17-07-2012, 00:06
سلام
آقا به نظرتون این اصله بخرم ؟ قیمتش هم گفت حدود 60تا70 که دقیقاً مشخص نیست.

53087

دوست عزیز از اینجا که نمیشه قضاوت کرد.

f.t.g
17-07-2012, 00:33
دوستان من تو فراگرانتیکا یک نظر سنجی قرار دادم تا به صورت واضح تر مشخص بشه مردم دنیا اکثرا رایحه های اورینتال رو میپسندند یا وودی!؟

البته تا الان فقط 31 نفر شرکت کردند که با هم میتونه یک نمونه جامعه آماری هر چند کوچک باشه

اورینتال: 20 نفر
وودی: 11 نفر

توجه: این نظر شخصی من نیست و هیچ منظوری هم ندارم فقط و فقط هم برای اطلاع رسانی بهتر اینکار رو انجام دادم تا بهتر بتونیم اطلاعات رو در اختیار همدیگر قرار بدیم

چون یکی از دوستان خیلی اصرار داشت که تو دنیا وودی طرفداران بیشتری داره:31:

البته اگر نرید 10 تا یوزر بسازید و همش به وودی رای بدید:laughing:

Abbas.V
17-07-2012, 01:51
الان دئودورانت رکسونا بهتره یا نیوا ؟؟ یا برند دیکه ای ؟

برای زیر بغل دئودورانت موثرتره یا مام ؟

ممنون .

cyber861
17-07-2012, 10:27
دوستان من تو فراگرانتیکا یک نظر سنجی قرار دادم تا به صورت واضح تر مشخص بشه مردم دنیا اکثرا رایحه های اورینتال رو میپسندند یا وودی!؟

البته تا الان فقط 31 نفر شرکت کردند که با هم میتونه یک نمونه جامعه آماری هر چند کوچک باشه

اورینتال: 20 نفر
وودی: 11 نفر

توجه: این نظر شخصی من نیست و هیچ منظوری هم ندارم فقط و فقط هم برای اطلاع رسانی بهتر اینکار رو انجام دادم تا بهتر بتونیم اطلاعات رو در اختیار همدیگر قرار بدیم

چون یکی از دوستان خیلی اصرار داشت که تو دنیا وودی طرفداران بیشتری داره:31:

البته اگر نرید 10 تا یوزر بسازید و همش به وودی رای بدید:laughing:

به نظرم گروه بویایی نباید مورد بررسی قرار بگیره.چون ممکنه ترکیب نت ها و بالانسشون خیلی تغییرات ایجاد کنه.من که نمیتونم بگم از کدوم خوشم میاد.بستگی رایحه ادکلن داره و چجور باشه.هم تو اینور از چیزایی خوشم میاد و هم اونور .هم از یه سریا اینور تنفر دارم و هم

اونور :31:

when
17-07-2012, 10:43
به نظرم گروه بویایی نباید مورد بررسی قرار بگیره.چون ممکنه ترکیب نت ها و بالانسشون خیلی تغییرات ایجاد کنه.من که نمیتونم بگم از کدوم خوشم میاد.بستگی رایحه ادکلن داره و چجور باشه.هم تو اینور از چیزایی خوشم میاد و هم اونور .هم از یه سریا اینور تنفر دارم و هم

بارک ا... cyber که اسم قشنگت رو یادم رفته
البته بی احترامی به فرید دوست خوبمم نشه
ولی به نکته خوبی اشاره کردی و اون اینه که دو تا ادکلن چوبی مختلف از زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن و همین رابطه در مقایسه بین دو ادکلن شرقی هم صدق میکنه و نتیجه میگیریم این ضد و نقیض بودن باعث میشه ما بعد از بوییدن یه عطر چوبی به فضا بریم -ولی روز بعدش با بوییدن یه عطر شرقی به فضا بریم و مجددا روز سوم که عطرای چوبی یا شرقی از کمپانی های دیگر رو تست میکنیم چرخه تصمیم گیری 180 درجه نسبت به روز قبل تغییر میکنه و نظرمون نسبت به روز قبل بالعکس میشه.
و برای همینه که میگن دنیای عطر انتها نداره.یه بار این گروه جلو میزنه یه بار اون گروه بویایی! یه رقابت بی پایان !:13:

f.t.g
17-07-2012, 12:21

والا منم زیاد علاقه ندارم که گروه بویایی رو بررسی کنم و خب برای اطلاع رسانی انجام دادم.....

ولی تا حدودی با حرفتون موافق هست اما بیشترش رو متاشفانه موافق نیستم علی جان

چون همیشه ما برای انخاب یک ادکلن باید از کل به جز برسیم و باز از این حرفم هم منظور این نیست که چشم روی دیگر گروه بویایی ببندیم

ولی به نظر من خوبه که آدم بدونم بیشتر به کدام گروه بویایی گرایش داره. شما ها هم میتونید با کمی دقت به ادکلنهاتون به این نکته پی ببرید. بسیار در انتخاب عطر کمک میکنه

من خودم اونقدر تنوع طلب هستم که از هر گروهی بگی ادکلن دارم

اون که گفتی ترکیب نت ها با بالانسشون رو من ارتباطی با این موضوع نمیبینم اگر میشه کامل تر توضیح بدید

یک چیزی هم هست در مورد قسمت بولد شده که شما دارید عناصر و نت های بویایی رو با گروه بویایی قیاص میکنید که به نظرم اشتباه هست. اونجا این بحث پیش میاد که هر فرد از کدام عناص و گروه بویایی خوشش میاد که اصلا گرفتن آمار در این مورد کار غلط و نا ممکنی هست. ولی در مورد گروه بویایی میشه این کار رو انجام داد و حتی بهتر از اینکه ادکلن خنک طرفدار بیشتر داره و یا گرم!

Delkook
17-07-2012, 12:24
خب میتونی کارای لیمیتد ادیشن تق رو بخری که خیالت راحت باشه

مرسی فرید جان منظورت از لیمیتد ادیشن تق کدوم هست؟

f.t.g
17-07-2012, 12:24
ولی به نکته خوبی اشاره کردی و اون اینه که دو تا ادکلن چوبی مختلف از زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن و همین رابطه در مقایسه بین دو ادکلن شرقی هم صدق میکنه و نتیجه میگیریم این ضد و نقیض بودن باعث میشه ما بعد از بوییدن یه عطر چوبی به فضا بریم -ولی روز بعدش با بوییدن یه عطر شرقی به فضا بریم و مجددا روز سوم که عطرای چوبی یا شرقی از کمپانی های دیگر رو تست میکنیم چرخه تصمیم گیری 180 درجه نسبت به روز قبل تغییر میکنه و نظرمون نسبت به روز قبل بالعکس میشه.
و برای همینه که میگن دنیای عطر انتها نداره.یه بار این گروه جلو میزنه یه بار اون گروه بویایی! یه رقابت بی پایان !:13:

اسمش علی بود!:31:

اختیار دارید دوست گرامی. چه بی احترامی!؟ اینجا همه برای نظر دادن آزاد هستند و خوشحال میشیم نظرتان شما دوستان رو هم بشنویم

به هر حال ما اینجا جمع شدیم تا تجربیاتمون رو با هم به اشتراک بزاریم و مطمئنا تا به اینجا خیلی برای من و فکر میکنم برای شما ها هم این تاپیک مفید بوده و مهمتر از اون چندتا دوست هم پیدا کردیم

کاری رو که اینجا آقا حامد برای من انجام داد شاید یکی از دوستان خودم تو شهرستان برام انجام نمیداد.

f.t.g
17-07-2012, 12:35
مرسی فرید جان منظورت از لیمیتد ادیشن تق کدوم هست؟

تق لیمیتد ادیشن زیاد داره با طرح های مختلف

مثلا این یک نمونه که موجود هم هست

Delkook
17-07-2012, 12:43
مرسی قیمتاشون چطور هست؟ من تا حالا تو مغازه ها ندیدم.. البته تو فروشگاه زند شیشه تسترش طرح لوزی لوزی داره روی شیشه اون هم لیمیتد ادیشن هست؟

cyber861
17-07-2012, 13:08
والا منم زیاد علاقه ندارم که گروه بویایی رو بررسی کنم و خب برای اطلاع رسانی انجام دادم.....

ولی تا حدودی با حرفتون موافق هست اما بیشترش رو متاشفانه موافق نیستم علی جان

چون همیشه ما برای انخاب یک ادکلن باید از کل به جز برسیم و باز از این حرفم هم منظور این نیست که چشم روی دیگر گروه بویایی ببندیم

ولی به نظر من خوبه که آدم بدونم بیشتر به کدام گروه بویایی گرایش داره. شما ها هم میتونید با کمی دقت به ادکلنهاتون به این نکته پی ببرید. بسیار در انتخاب عطر کمک میکنه

من خودم اونقدر تنوع طلب هستم که از هر گروهی بگی ادکلن دارم

اون که گفتی ترکیب نت ها با بالانسشون رو من ارتباطی با این موضوع نمیبینم اگر میشه کامل تر توضیح بدید

یک چیزی هم هست در مورد قسمت بولد شده که شما دارید عناصر و نت های بویایی رو با گروه بویایی قیاص میکنید که به نظرم اشتباه هست. اونجا این بحث پیش میاد که هر فرد از کدام عناص و گروه بویایی خوشش میاد که اصلا گرفتن آمار در این مورد کار غلط و نا ممکنی هست. ولی در مورد گروه بویایی میشه این کار رو انجام داد و حتی بهتر از اینکه ادکلن خنک طرفدار بیشتر داره و یا گرم!

آخه وقتی بگی فقط فلان گروه ,نمیشه بگی از بقیه خوشت نمیاد.

اصل این قضیه مشکل داره.بعد من بخوام گروه خاصی رو بگم قطعا مرکبات هست نه این دوتا.ولی دلیل نمیشه که از این گروه ها لذت نبرم.

خب این گروه ها خودشون زیر مجموعه دارن.تو همون زیر مجموعه که یکم جزیی تر میشه بازم نمیشه بگی از همه خوشت میاد.علتش به نظرت چی میتونه باشه؟جز نت ها و مقدار دوزشون و نحوه باز شدنشون؟

نمیدونم تونستم قضیه رو بگم یا نه؟حالا تو موزیک میگم که مثلا من هم سنتی دوست دارم و هم 6&8 .ولی تو اینا از یه ساز هایی خوشم میاد و یه سریا زیاد خوشم نمیاد.حالا دلیل نمیشه به خاطر ساز یا نوازنده بگم فلان سبک بده یا خوب.

f.t.g
17-07-2012, 13:19
آخه وقتی بگی فقط فلان گروه ,نمیشه بگی از بقیه خوشت نمیاد.

اصل این قضیه مشکل داره.بعد من بخوام گروه خاصی رو بگم قطعا مرکبات هست نه این دوتا.ولی دلیل نمیشه که از این گروه ها لذت نبرم.

خب این گروه ها خودشون زیر مجموعه دارن.تو همون زیر مجموعه که یکم جزیی تر میشه بازم نمیشه بگی از همه خوشت میاد.علتش به نظرت چی میتونه باشه؟جز نت ها و مقدار دوزشون و نحوه باز شدنشون؟

نمیدونم تونستم قضیه رو بگم یا نه؟حالا تو موزیک میگم که مثلا من هم سنتی دوست دارم و هم 6&8 .ولی تو اینا از یه ساز هایی خوشم میاد و یه سریا زیاد خوشم نمیاد.حالا دلیل نمیشه به خاطر ساز یا نوازنده بگم فلان سبک بده یا خوب.

علی جان اصلا من هم اتفاقا خواستم بگم که مثلا شما از هیچکدومشون خوشت نمیاد و بیشتر به عطر های مرکباتی گرایش داری

منم همین رو گفتم که کسی پیدا نمیشه فقط از یک گروه بویایی استفاده کنه. نمونه اش خود من که همه جوره دارم. ولی بحث کلی و اولیه من چیز دیگری بود که کمی ازش دور شدی

و اون هم این بود که پر طرفدارترین گروه بویایی تو دنیا شرقی هست که دوست خوبم جناب 30vil نظر دیگری داشت. دلیل نمیشه که شرقی بهترین باشه و تو حیطه عطر و ادکلن همه چیز سلیقه ایی هست.

فقط و فقط بحث پر طرفدار ترین مطرح بود که کمی شما از اصل قضیه دور شدید و به بحث در مورد سلیقه پرداختید

f.t.g
17-07-2012, 13:30
مرسی قیمتاشون چطور هست؟ من تا حالا تو مغازه ها ندیدم.. البته تو فروشگاه زند شیشه تسترش طرح لوزی لوزی داره روی شیشه اون هم لیمیتد ادیشن هست؟

این که عکش رو گذاشتم یک شیشه 125 میل + 30 میل هست که وقتی 30 میل تمام شد قابل شارژ هست. قیمتش در حدود 250 هست. شاید هم کمتر

اون طرح لوزی لوزی و یا نمونه دیگرش طرح H هم جز طرح های متفرقه هستند و کم پیش میاد تقلبی داشته باشند.

f.t.g
17-07-2012, 13:37

الان متوجه عنوان پستتون شدم> پایان کل کل!:laughing:

اینجا که کسی کل کل نمیکنه! علی جان جز اولین دوستان من تو نت هست:11:

cyber861
17-07-2012, 13:46
هر منطقه ای ممکنه از یه گروه بیشتر خوشش بیاد بنابر آب و هوا و یا سبک زندگی.مثلا طرفای جنوب که هوا گرم تره ارینتال بیشتر میپسندن ولی اینورا وودی بیشتر میپسندن.

یه سری رایحه ها هستن تو یه منتطقه ای بهتر جواب میده.مثل غذا میمونه دیگه.مثلا ما اهوازیا اغلب عاشق خورشت بامیه هستیم ولی خب بری جای دیگه ممکنه بدشون هم بیاد .حالا ممکنه بلد نباشن درستش کنن و شاید از ل

زجیش خوششون نیاد.

حالا چند ساله اراکیا و تهرانیا هم دست به ابتکار زدن و برای خودشون متد میدن و بامیه رو تو خورشت و غیره میندازه که بسیار مزخرف میشه از نظر من .ولی خب خودشون اینجور بیشتر دوست دارن.بامیه همونه ولی نوع ترکیب

کردنشون فرق داره.

من خودم اصلا برام مهم نیست که بگم فلان ادکلن یا فلان گروه بیشترین طرفدار رو داره.هر چی خودم خوشم بیاد بهترینه.ولی به نظر و سلیقه دیگران احترام میزارم و ممکنه یه زمان سلیقه من و اونا همسو بشه.
:7:

Ezel
17-07-2012, 13:57
دوستان اگر تمایل داشته باشید میتونیم برای همین تاپیک هم نظرسنجی های گوناگونی بگذاریم ( مانند همین رایحه ها و گروه بویایی و برندها و ... ) ، دست به دامن اجنبی نشیم :دی

به هرحال اگر تمایلی و درخواستی برای گذاشتن نظرسنجی در این تاپیک باشه با کمال میل در خدمت دوستان هستیم .

MOHAMMAD2010
17-07-2012, 14:24
بابا بیخیال این دو نوع رایحه بشین !
خیلی تخصصیه

roteal2007
17-07-2012, 14:29
هر منطقه ای ممکنه از یه گروه بیشتر خوشش بیاد بنابر آب و هوا و یا سبک زندگی.مثلا طرفای جنوب که هوا گرم تره ارینتال بیشتر میپسندن ولی اینورا وودی بیشتر میپسندن.

یه سری رایحه ها هستن تو یه منتطقه ای بهتر جواب میده.مثل غذا میمونه دیگه.مثلا ما اهوازیا اغلب عاشق خورشت بامیه هستیم ولی خب بری جای دیگه ممکنه بدشون هم بیاد .حالا ممکنه بلد نباشن درستش کنن و شاید از ل

زجیش خوششون نیاد.

حالا چند ساله اراکیا و تهرانیا هم دست به ابتکار زدن و برای خودشون متد میدن و بامیه رو تو خورشت و غیره میندازه که بسیار مزخرف میشه از نظر من .ولی خب خودشون اینجور بیشتر دوست دارن.بامیه همونه ولی نوع ترکیب

کردنشون فرق داره.

من خودم اصلا برام مهم نیست که بگم فلان ادکلن یا فلان گروه بیشترین طرفدار رو داره.هر چی خودم خوشم بیاد بهترینه.ولی به نظر و سلیقه دیگران احترام میزارم و ممکنه یه زمان سلیقه من و اونا همسو بشه.
:7:
علی جان حالا خورش بامیه دوست داری یا نه:31:
خوب جدای اینها بایستی به فصل و درجه هوا هم توجه کرد خوب اگه من بیام یه بوی گرم و تو گرمای 40 درجه بزنم خودم فکر میکنم 10 درجه دیگه به گرمیه هوا اضافه شده...!!!

f.t.g
17-07-2012, 14:53
دوستان اگر تمایل داشته باشید میتونیم برای همین تاپیک هم نظرسنجی های گوناگونی بگذاریم ( مانند همین رایحه ها و گروه بویایی و برندها و ... ) ، دست به دامن اجنبی نشیم :دی

به هرحال اگر تمایلی و درخواستی برای گذاشتن نظرسنجی در این تاپیک باشه با کمال میل در خدمت دوستان هستیم .

از توجه شما به این موضوع ممنون و کاری بس پسندیده هست

فقط یک مورد هست که تعداد اعضایی که با این گروه روایح آشنایی داشته باشند محدود به همین تاپیک هست و البته تعدادی دیگر

من هم به این دلیل اونجا چنین نظر سنجی قرار دادم که اعضای اونجا از تمام نقاط جهان هستند و با سلیقه های گوناگون و البته چندین سال هست که این حرفه رو به صورت تخصصی دنبال میکنند درست مثل اعضای این تاپیک

وگرنه ما هم چندان دل خوشی نداریم که از سایت های اجنبی استفاده کنیم و خوب این سایت و چندتای دیگر یک جور مرجع تو دنیا حساب میشن.

به هر حال ممنون از حسن نظرتون

f.t.g
17-07-2012, 14:54
علی جان حالا خورش بامیه دوست داری یا نه:31:
خوب جدای اینها بایستی به فصل و درجه هوا هم توجه کرد خوب اگه من بیام یه بوی گرم و تو گرمای 40 درجه بزنم خودم فکر میکنم 10 درجه دیگه به گرمیه هوا اضافه شده...!!!

مگه عطر تابستانه شرقی نداریم!؟:27:

roteal2007
17-07-2012, 17:22
مگه عطر تابستانه شرقی نداریم!؟:27:

منظورم 100% بوی گرم بودش اما خودم جوان استفاده میکنم حس ترش و فرش و تازگی رو میده.

Atghia
17-07-2012, 17:31
دوستان کسی میتونه به من یک عطر زنونه خوب و با پخش بوی مناسب درحدود قیمت 80معرفی کنه؟
راستی من بوی بربری بیت رو خیلی دوست میدارم

nadermatin
17-07-2012, 17:58
من آمتیس از لالیک / silk way از تد لاپیدوس و آپریشن اسکای از امانوئل اونگارو / I love love از موسکینو , azzaro now و twin رو پیشنهاد میکنم تست کنی. البته اینا بیشتر برای خانمهای جوان مناسبه .

Atghia
17-07-2012, 22:28
من آمتیس از لالیک / silk way از تد لاپیدوس و آپریشن اسکای از امانوئل اونگارو / I love love از موسکینو , azzaro now و twin رو پیشنهاد میکنم تست کنی. البته اینا بیشتر برای خانمهای جوان مناسبه .

پیشنهادهای خوبی بنظر میرسن البته اکثرشون رو نمیشناسم از سرچی که زدم این حرفو میزنم
حالا باید از نزدیک تست کنم ممنونم از شما دوست عزیز
راستی یک سوالی هم دارم
chopard wishبنفش رنگ
و BLV notte
بدرد تابستون میخورن؟ جفتشون نوشته خنک اما بعد نوشتن توی سایتها که اون اولی برای فصل زمستون خوبه!! تعجب کردم گفتم دوستانی که تست کردن نظرشون چیه؟
من به شخصه نظر افراد رو به این سایتهای مختلف ترجیح میدم چون بنظرم به واقعیت نزدیکتره

f.t.g
17-07-2012, 23:40
پیشنهادهای خوبی بنظر میرسن البته اکثرشون رو نمیشناسم از سرچی که زدم این حرفو میزنم
حالا باید از نزدیک تست کنم ممنونم از شما دوست عزیز
راستی یک سوالی هم دارم
chopard wishبنفش رنگ
و BLV notte
بدرد تابستون میخورن؟ جفتشون نوشته خنک اما بعد نوشتن توی سایتها که اون اولی برای فصل زمستون خوبه!! تعجب کردم گفتم دوستانی که تست کردن نظرشون چیه؟
من به شخصه نظر افراد رو به این سایتهای مختلف ترجیح میدم چون بنظرم به واقعیت نزدیکتره

ویش چوپراد بدرد تابستون نمیخوره و یک عطر تقریبا وانیلی هست

متاسفانه در مورد بی ال وی نت تا به الان تجربه ایی از نزدیک نداشتم و من هم تعریفات سایت ها رو قبول ندارم و اکثر مواقع نظراتشون با نظر خودم متفاوت هست

AB
18-07-2012, 10:19
سلام
قیمت تقریبی این ادکلن ها چقدره؟
Calvin Klein Eternity
D & G Pour Homme
Clinique Happy

لطفا چند جای معتبر هم برای خرید معرفی کنید.یکی دو تا از مراکزی که تو تاپیک ذکر شده رفتم ولی هیچ کدوم نداشتن.

f.t.g
18-07-2012, 12:12
رسیدن تاپیک به صفحه 700 بر تمام دوستان مبارک باد:31:

cyber861
18-07-2012, 15:07
سلام
قیمت تقریبی این ادکلن ها چقدره؟
Calvin Klein Eternity
D & G Pour Homme
Clinique Happy

لطفا چند جای معتبر هم برای خرید معرفی کنید.یکی دو تا از مراکزی که تو تاپیک ذکر شده رفتم ولی هیچ کدوم نداشتن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y_id%3D1089%26subcats%3DY%26filter_id%3D1%26

البته طرفای مروی هم دقت کنی اصلشون گیرت میاد ارزونتر از اینجا.

masoud8
18-07-2012, 20:36
دوستان!
برای ما بدبخت بیچاره ها هم عطر(عطرها، نه عطر!!) پیدا میشه یا نه؟!! :45:

یه عطر میخوام بین 10 و ماکزیمم دیگه 15(برای شروع، بعدا بودجش بیشتر میشه:5:)

بوش هم یک پخش و موندگاری معقولی داشته باشه
برای فصل تابستون و منطقه گرم و خشکی مثل مشهد مناسب باشه
مردونه هم باشه دیگه!
راستی اگه دوستان مشهد یک جای خوب و مطمئن برای خرید سراغ دارن معرفی کنن لطفا(اگه نشد PM بدید لطفا)

با سپاس قبلی:40:

30vil
18-07-2012, 20:48
دوستان!
برای ما بدبخت بیچاره ها هم عطر(عطرها، نه عطر!!) پیدا میشه یا نه؟!! :45:

یه عطر میخوام بین 10 و ماکزیمم دیگه 15(برای شروع، بعدا بودجش بیشتر میشه:5:)

بوش هم یک پخش و موندگاری معقولی داشته باشه
برای فصل تابستون و منطقه گرم و خشکی مثل مشهد مناسب باشه

دوست عزیز با بودجه شما باید سراغ کارهای اجمل و sapil یا کارهای ناشناخته برید

از سپیل میشه نایس و چی چی و سالید رو معرفی کرد , از اجمل ویس و نوترون و تیتانیم

cyber861
18-07-2012, 20:51
بچه ها کی اینو دیده تا حالا؟البته افترشیوش منظور نیست.

masoud8
18-07-2012, 21:22
دوست عزیز با بودجه شما باید سراغ کارهای اجمل و sapil یا کارهای ناشناخته برید

از سپیل میشه نایس و چی چی و سالید رو معرفی کرد , از اجمل ویس و نوترون و تیتانیم

ممنون
با اینایی که فرمودید آشنایی ندارم، بو پخش بو و موندگاریشون چطوره؟ لینکی-چیزی دارید ازشون؟
بعدش هم موضوع مهمتری که هست، یک جای مطمئن برای خرید عطره! عطرفروش زیاده، اما مشکل اینه که اکثرشون به نظرم عطر نیست! دیدی میری 15تومن پول عطر میدی، یه چیزی بهت میده که هزار تومن هم ارزش نداره!! اینو به نظرتون چیکارش کنیم؟! :23:(وگرنه عطرش مطمئن باشه ممکنه تا 30-40هزار هم بتونم بودجه بذارم پاش)

30vil
19-07-2012, 00:47
ممنون
با اینایی که فرمودید آشنایی ندارم، بو پخش بو و موندگاریشون چطوره؟ لینکی-چیزی دارید ازشون؟
بعدش هم موضوع مهمتری که هست، یک جای مطمئن برای خرید عطره! عطرفروش زیاده، اما مشکل اینه که اکثرشون به نظرم عطر نیست! دیدی میری 15تومن پول عطر میدی، یه چیزی بهت میده که هزار تومن هم ارزش نداره!! اینو به نظرتون چیکارش کنیم؟! :23:(وگرنه عطرش مطمئن باشه ممکنه تا 30-40هزار هم بتونم بودجه بذارم پاش)

دوست عزیز پخش و ماندگاری قابل قبول در حد بودجه شما دارند

کارهای آدیداس هم به بودجه شما نزدیکه یه کار هم از کارلوس مویا به نام GAME داشتم میتونید اونم تست کنید

در مورد فروشگاه مطمئن هم متاسفانه آشنایی با عطر و ادکلن فروشهای مشهد مقدس ندارم

AB
19-07-2012, 08:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y_id%3D1089%26subcats%3DY%26filter_id%3D1%26

البته طرفای مروی هم دقت کنی اصلشون گیرت میاد ارزونتر از اینجا.

متاسفانه چاره فقط کلینیک رو داره.فروشنده ها میگن D & G یا CK دیگه نمیاد و هر چی تو بازار هست از قبل مونده.