PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

yoosef_st
08-06-2012, 18:48
بربری تاچ بدرد الان نمیخوره به نظرم.

تستر مزیتی که داره ارزونتره.ولی جدیدا تقلبیش خیلی زیاد شده.یه زمانی تستر نماد اصل بودن بود.ولی الان نه.

یعنی چی به درد الان نمیخوره؟ به درد کی میخوره؟

برای رایحه هایی مشابه باربری تاچ میتونید تستی بر ادکلنهای بادی کروس از ایو سنت لورن و آرمند بازی پور هوم داشته باشید که گزینه های مناسبی هستند و شاید هم بهتر!
ممکنه این اسمها رو به انگلیسی هم بنویسید؟
ممنون میشم

Abbas.V
08-06-2012, 19:33
دوستان عزیز من خیلی سر در نمیارم که بخوام حضوری بخرم . نمتونم تشخیص بدم اصلی رو از تقلبی . اونم تو مشهد که ماشاءالله همه....

اگه میشه یک سایت که معتبر باشه معرفی کنید بهم . حالا گرون فروش باشه اما اصل باشه جنساش.
خیلی ممنون .

30vil
08-06-2012, 19:48
دوستان عزیز من خیلی سر در نمیارم که بخوام حضوری بخرم . نمتونم تشخیص بدم اصلی رو از تقلبی . اونم تو مشهد که ماشاءالله همه....

اگه میشه یک سایت که معتبر باشه معرفی کنید بهم . حالا گرون فروش باشه اما اصل باشه جنساش.
خیلی ممنون .

گفتم که عطر و ادکلن خرید اینترنتیش پیشنهاد نمیشه حتی اگر خیلی هم حرفه ای نباشید حداقل بوی الکل رو میتونید تشخیص بدید!

اما اگر دوست دارید مجازی خرید کنید من فروشگاه چاره رو پیشنهاد میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
08-06-2012, 20:01
:18: 75 میلش 55 تومان قیمتشه الان محصولات اماراتی 37 38 پیدا نمیشه :31:

من فردا میرم دوباره قیمت جفتشو میگیرم.....یه تست هم از عربین نایت میگیرم ببینم چطوره.
موندگاری آیکان چطوره ؟ اون زمون که میخواستم سیلور سنت بگیرم تست کردم بوش یادم رفته:41:

f.t.g
08-06-2012, 20:53
ممنون میشم

آرمند بازی

بادی کروس

arsenal_mmm
08-06-2012, 21:20
کارای شرکت sapil همون چی چی و نایس فیلینگ پخش بو و ماندگاریشون چه طوره؟

اگه میخوای از شرکت sapil بگیری به نظر من یا کار سولید(solid) رو از این شرکت بگیر یا کار ریج (rage) این دو تا ادکلنش از بقیه شون خیلی بهترن

arsenal_mmm
08-06-2012, 21:23
مبارک باشه عزیز چند وقت پیش هم جناب سویل اینو بهم پیشنهاد کردن اما من تستش نکردم از نوت هاش واسم بگو و اینکه واقعا عربین هست!؟ اینقدر که از این عربا بد شنیدیم از هیچیشون خوشمون نمیاد....راستی من بعد کار jovan s3x appeal عاشق نوت های شرقی ادویه ای شدم شما بی زحمت یه تست از دوام و پخش بوی این بوگارت بده اگه خوب بود بریم بخریم.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
مخلصیم دادش...قابل شمارو نداره..

این ادکلن بوگارت درسته اسمش عربین داره اما اصلا آدمو یاد بوهای عربی نمیندازه...یک بوی گلی مشکی بسیار خاص و شیک و رومانتیک مردونه داره و موندگاریش هم طبق معمول بقیه کارای بوگارت شگفت انگیز و عالیه...به نظر من که صد در صد ارزش خرید داره...حتی همون 50 تومنی که من خریدم بازم پشیمون نیستم و به نظرم ارزششو داره...بوش خیلی خوبه مطمئن باش...اولین باری که بری تستش کنی عاشقش خواهی شد

arsenal_mmm
08-06-2012, 21:24
من فردا میرم دوباره قیمت جفتشو میگیرم.....یه تست هم از عربین نایت میگیرم ببینم چطوره.
موندگاری آیکان چطوره ؟ اون زمون که میخواستم سیلور سنت بگیرم تست کردم بوش یادم رفته:41:آیکان بوی خوبی داره ولی موندگاریش تعطیله...در حد آدیداس موندگاری داره...اما عربین مثل سیلور سنت و بقیه کارای بوگارت موندگاری وحشتناک داره

roteal2007
08-06-2012, 21:31
آیکان بوی خوبی داره ولی موندگاریش تعطیله...در حد آدیداس موندگاری داره...اما عربین مثل سیلور سنت و بقیه کارای بوگارت موندگاری وحشتناک داره
اتفاقا همون موقع که سیلور رو گرفتم آیکان هم تست کردم همون موقع فهمیدم از اون بوهاست که ده دقیقه میمونه.

مخلصیم دادش...قابل شمارو نداره..

این ادکلن بوگارت درسته اسمش عربین داره اما اصلا آدمو یاد بوهای عربی نمیندازه...یک بوی گلی مشکی بسیار خاص و شیک و رومانتیک مردونه داره و موندگاریش هم طبق معمول بقیه کارای بوگارت شگفت انگیز و عالیه...به نظر من که صد در صد ارزش خرید داره...حتی همون 50 تومنی که من خریدم بازم پشیمون نیستم و به نظرم ارزششو داره...بوش خیلی خوبه مطمئن باش...اولین باری که بری تستش کنی عاشقش خواهی شد
آقایی عزیز....فردا تست میکنیم ببینیم چیه....:31:

30vil
08-06-2012, 21:49
آیکان بوی خوبی داره ولی موندگاریش تعطیله...در حد آدیداس موندگاری داره...اما عربین مثل سیلور سنت و بقیه کارای بوگارت موندگاری وحشتناک داره

اصلا اینطور نیست ایکون موندگاری خوبی داره مثل مارلی پگاسس نیست اما مقایسش با آدیداس بی انصافیه:31: در ضمن مقایسه یه کار خنک با تلخ از نظر موندگاری اشتباهه اکثر کارهای بوگارت تلخ و چرمی یا ادویه ای هستن به همین دلیل موندگاری و بوی زیادی دارند

مثلا من سیلورسنت اینتنس رو میزنم گاهی اوقات سردرد میگیرم که نشون از نرمال نبودن بوی این کاره

cyber861
08-06-2012, 22:32
زیرآیکون موندگاریش همچین کم هم نیست.این ادکلن رو پارسال تو هایپر و حتی همین پرفیوم شاپینگ تا 75 تومن میفروختن.لابد یه چیزی توش دیده بودن.

رو لباس من تا دو روز بوش میمونه.ولی خب سیلورسنت اصلا بوش نمیره:27:

به جز موارد خاص دوست دارم همه ادکلن ها رو داشته باشم.هر کدوم تو یه حال و هوایی میچسبه:20:

cyber861
08-06-2012, 22:38
یعنی چی به درد الان نمیخوره؟ به درد کی میخوره؟

ممنون میشم

دعوا داری برادر من؟:45:

بوی تندی داره که یه گرمی توشه که تو زمستون هم حس جالبی نمیده.

باربری لاندن رو تست کن.

nadermatin
09-06-2012, 00:59
اتفاقا همون موقع که سیلور رو گرفتم آیکان هم تست کردم همون موقع فهمیدم از اون بوهاست که ده دقیقه میمونه.

آقایی عزیز....فردا تست میکنیم ببینیم چیه....:31:

زیر آیکون 75 میل پارسال تو تیر خریدم 16 تومن.خیلی هم خوب میمونه.5-6 ساعت قشنگ میمونه.2 ساعت هم پخش بو داره.درسته مثله کارهای بوگارت نیست ولی به نسبت عطرای دیگه موندگاریه خوبی داره

nadermatin
09-06-2012, 01:04
زیرآیکون موندگاریش همچین کم هم نیست.این ادکلن رو پارسال تو هایپر و حتی همین پرفیوم شاپینگ تا 75 تومن میفروختن.لابد یه چیزی توش دیده بودن.

رو لباس من تا دو روز بوش میمونه.ولی خب سیلورسنت اصلا بوش نمیره:27:

به جز موارد خاص دوست دارم همه ادکلن ها رو داشته باشم.هر کدوم تو یه حال و هوایی میچسبه:20:

تائید میشه.از اون ادکلنهاس که قشنگ تو پاچه میکنن با قیمتهای بالا الان بازار تهران 75 میلش زیر 30 تومنه.

30vil
09-06-2012, 07:18
تائید میشه.از اون ادکلنهاس که قشنگ تو پاچه میکنن با قیمتهای بالا الان بازار تهران 75 میلش زیر 30 تومنه.

بله تقلبیش رو 10 تومان هم میشه خرید

Delkook
09-06-2012, 07:31
سلام من دیشب تو فروشگاه غنچه باز تق هرمس رو تست کردم متوجه شدم بوش با جاهای دیگه که مورد اطمینان هستن فرقی نداره و دفعه پیش دچار توهم شدم که فکر کردم غلیظ تره!:-) حالا یا من توهم کردم یا کارخونه غلظتو آورده پایین یا تو ایران اینجوریه.

alone one
09-06-2012, 08:35
آقا قضیه این rio چی هس؟
برنده؟
تقلبیه همه عطرارو میزنه؟

راسی موندگاری و پخش بوی L Homme Nuit چطوره؟

f.t.g
09-06-2012, 12:51
آقا قضیه این rio چی هس؟
برنده؟
تقلبیه همه عطرارو میزنه؟

راسی موندگاری و پخش بوی L Homme Nuit چطوره؟

rio یک کمپانی هست که نمونه مشابه اکثر کارهای معروف و پر فروش رو میزنه. بعضیهاش شبیه هست و بعضی هاش هم خیر
تولیداتش هم از مواد اولیه نا مرغوب و شیمیایی تولید میشه و اصلا توصیه نمیشن

موندگاری و پخش بوی لا نویت ل هوم ضیف هست ولی نمونه پرفیومش (لا نویت ل هوم ل پرفیوم) موندگاری خوبی داره و بوش هم کمی متفاوت و بسیار شیکتر هست. (البته از نظر بنده)

nadermatin
09-06-2012, 16:11
بله تقلبیش رو 10 تومان هم میشه خرید

قیمت عمده اش همینه .خوشم میاد هیچ کسی هم قبول نمیکنه تو پاچه اش رفته.اونی که بهت 60 فروخته خودش زیر 30 خریده.در ضمن چی هست که تقلبی داشته باشه زیر آیکون.دوستانی که دو روزه اومدن چه تجربیات ارزنده ای دارن!!

فروشنده ها هم یاد گرفتن به اسم اصل و تقلبی جنس که باید 40 بدن 60 میدن.بگی گرونه هم میگن ارزوناش تقلبیه.در حالی که هیچ فرقی ندارن!

ali_khoshtip
09-06-2012, 16:37
دیروز کوچه مروی بودم زیرآیکون 125 میل رو 36 تومان قیمت دادند

roteal2007
09-06-2012, 17:03

اینجا هم 38 من شاخ درآوردم 60 خریدن ایشون

f.t.g
09-06-2012, 17:18
زیره آیکون تقلبی نداره و قیمتش هم 30-40 متغیره

اول که اومده بود و کسی شناخت نداشت ازش تا 70 هم فروش میرفت ولی الان مردم قیمت این ادکلن دستشون اومده

30vil
09-06-2012, 17:34
قیمت عمده اش همینه .خوشم میاد هیچ کسی هم قبول نمیکنه تو پاچه اش رفته.اونی که بهت 60 فروخته خودش زیر 30 خریده.در ضمن چی هست که تقلبی داشته باشه زیر آیکون.دوستانی که دو روزه اومدن چه تجربیات ارزنده ای دارن!!

فروشنده ها هم یاد گرفتن به اسم اصل و تقلبی جنس که باید 40 بدن 60 میدن.بگی گرونه هم میگن ارزوناش تقلبیه.در حالی که هیچ فرقی ندارن!

دوست با تجربه اولا من از آشنا خریدم همون جنسی که شما از بازار 16 خریده بودی رو 15 میداد :31: دوما جنسی که سایت آمازون 30 دلار قیمت زده چطور میشه تو ایران زیر 30 خرید :18:

ایکون درسته چیزی نیست اما از الگانت و محصولات اماراتی که شما خریدی خیلی شاختره حداقل جنس آمریکاییه:31:

جنس تقلبی و اصلی خیلی هم فرق دارند از نظر شما که از بازار خرید میکنی فرقی ندارند چون بیشتر کار فیک و اماراتی میخری اما از نظر من فرق داره چند روز پیش یک بلو شنل از همون جا که شما خرید میکنی 10 تومان خریدم عکسش هم گذاشتم احتمالا اونم با بلو شنل 220 تومانی فرقی نداره درسته؟

اینجا هم 38 من شاخ درآوردم 60 خریدن ایشون

جنس تقلبی بوده شما بارکدش رو نگاه کنید حتما با 67 شورع میشه درسته؟

زیره آیکون تقلبی نداره و قیمتش هم 30-40 متغیره

اول که اومده بود و کسی شناخت نداشت ازش تا 70 هم فروش میرفت ولی الان مردم قیمت این ادکلن دستشون اومده

تقلبی داره بارکد 67 و عدد حک شده روی شیشه و جعبه یکی نیست!

ali_khoshtip
09-06-2012, 17:39
دوست با تجربه اولا من از آشنا خریدم دوما جنسی که سایت آمازون 30 دلار قیمت زده چطور میشه تو ایران زیر 30 خرید عجیبه نه اونم با دلار 1700 تومان

درسته چیزی نیست اما از الگانت امپری که شما خریدی خیلی شاختره حداقل جنس آمریکاییه:31:

جنس تقلبی بوده شما بارکدش رو نگاه کنید حتما با 97 شورع میشه درسته؟

تقلبی داره بارکد 97 و عدد حک شده روی شیشه و جعبه یکی نیست!

دوست عزیز صد در صد اصل هستش و اگه خواستی بخری برو کوچه مروی فروشگاه علی عرب دقیقا روبروی فروشگاه گل سنگ

alone one
09-06-2012, 19:03
rio یک کمپانی هست که نمونه مشابه اکثر کارهای معروف و پر فروش رو میزنه. بعضیهاش شبیه هست و بعضی هاش هم خیر
تولیداتش هم از مواد اولیه نا مرغوب و شیمیایی تولید میشه و اصلا توصیه نمیشن

موندگاری و پخش بوی لا نویت ل هوم ضیف هست ولی نمونه پرفیومش (لا نویت ل هوم ل پرفیوم) موندگاری خوبی داره و بوش هم کمی متفاوت و بسیار شیکتر هست. (البته از نظر بنده)

آخه من چنتا سایتو دیدم که میگن موندگاریش بالاس اما چن نفری هم مثه شما میگفتن
گفتم شاید اونا تقلبیشو داشتن

یجا داشتن پیشنهاد میکردن اول از نسخه ریو اون ادکلن استفاده کنیم و اگه خوشمون اومد بریم سراغ اصلش
یعنی ریو اصلا خوب نیس؟حداقل واسه من تازه کار؟

dxcess
09-06-2012, 19:24
[QUOTE=30vil;7043132]دوست با تجربه اولا من از آشنا خریدم همون جنسی که شما از بازار 16 خریده بودی رو 15 میداد :31: دوما جنسی که سایت آمازون 30 دلار قیمت زده چطور میشه تو ایران زیر 30 خرید :18:

----------------------------------------------------------------------------

فکر کنم قیمت کشید بالا

ولی در کل من قبولش دارم از کارهای عربی بهتر ....

arsenal_mmm
09-06-2012, 20:16
[QUOTE=30vil;7043132]دوست با تجربه اولا من از آشنا خریدم همون جنسی که شما از بازار 16 خریده بودی رو 15 میداد :31: دوما جنسی که سایت آمازون 30 دلار قیمت زده چطور میشه تو ایران زیر 30 خرید :18:

----------------------------------------------------------------------------

فکر کنم قیمت کشید بالا

ولی در کل من قبولش دارم از کارهای عربی بهتر ....

کارای عربی هم دنیای خاص خودشو داره...یعنی درسته شبیه کارای اروپایی نیست اما اگه دلت بخواد و عربی پسند باشی میتونی باهاشون اندازه کارای اروپایی ارتباط برقرار کنی...من که با یه سری کارای اجمل و رصاصی و امپر حال میکنم و به همون اندازه ادکلنای دیگه ام ازشون لذت میبرم چون احساس میکنم دنیای خاص خودشونو دارن که متفاوته.

MOHAMMAD2010
09-06-2012, 20:43
بچه ها کسی اطلاعی درباره ادکلن Joop! Homme Joop! for men داره ؟
اینم لینکش :
قیمتش ؟ نوع بوش ؟ پخش بو ؟

cyber861
09-06-2012, 22:44
بچه ها کسی اطلاعی درباره ادکلن Joop! Homme Joop! for men داره ؟
اینم لینکش :
قیمتش ؟ نوع بوش ؟ پخش بو ؟

قیمت 125 میلش یا 150 اش حدود 40 بود ولی الان تو سایتا تا 80 قیمت میدن.

بوش هم که گرم و تند و شیرین .ازون ادکلن هاست که هر جا بری کل محیط خف میکنه .شاید بدتر از سیلور سنت

phizer
09-06-2012, 22:49
سلام
گرین ایریش خریدم 290 تومان بوش و ماندگاریش عالیه فقط ایا کرید کاره فیک داره ؟ چون قیمتهاش تو سایتا مثل امازون بیشتر خورده

matarsaak
09-06-2012, 23:26
یه ادکلن ارزون قیمت بهم معرفی میکنید (مردانه)
حدود 15تا20 تومن
چون که اینجا هوا گرمه و رطوبتی ادکلن سردی باشه
یه عطر سرد مردانه هم معرفی کنید
ممنون

Abbas.V
09-06-2012, 23:30
حدود 15تا20 تومن
ممنون

چی چی از شرکت ساپیل . قیمتش هم زیر 15 تومنه .

matarsaak
10-06-2012, 00:00
چی چی از شرکت ساپیل . قیمتش هم زیر 15 تومنه .
ممنون از پاسخ
بجز چی چی

MOHAMMAD2010
10-06-2012, 11:54
قیمت 125 میلش یا 150 اش حدود 40 بود ولی الان تو سایتا تا 80 قیمت میدن.

بوش هم که گرم و تند و شیرین .ازون ادکلن هاست که هر جا بری کل محیط خف میکنه .شاید بدتر از سیلور سنت

یعنی بوش خوب نیست ؟
چون تو سایت fragrantica.com دیدم زیاد ازش تعریف کردن مخصوصا خیلیا گفته بودن خیلی خیلی س ک س ی ه .

cyber861
10-06-2012, 12:06
یعنی بوش خوب نیست ؟
چون تو سایت fragrantica.com دیدم زیاد ازش تعریف کردن مخصوصا خیلیا گفته بودن خیلی خیلی س ک س ی ه .

مگه سیلورسنت بده؟منظورم پخش بو و ماندگاری بود.

خب این ادکلن به خاطر تندی ای که داره ممکنه خیلیا سر درد بگیرن.من عاشق فرمول قدیمش بودم.الان فرمول عوض شده و مثل قدیم نیست و منم دوستش ندارم مثل قبل

roteal2007
10-06-2012, 12:18
تجربه ثابت کرده که بوهای شیرین تقریبن همه پسنده پس اگه سر دو راهی موندی و بین دو تا کار شیرین و گرم و غیر شیرین موندی اونی که شیرینه رو انتخاب کن.
راستی محمد جون الان واسه کارای گرم زود نیست ؟ تازه اول تابستونیم.

MOHAMMAD2010
10-06-2012, 12:33
راستی محمد جون الان واسه کارای گرم زود نیست ؟ تازه اول تابستونیم.
چرا کاملا زوده
والا دارم یه لیست 10-20 تایی تهیه میکنم واسه فصل سرد اونو اینجا بزارم که بچه ها با توجه به خواسته هام نظر بدن که کدوم بهتره
که خب هنوز زوده

parinaz571
10-06-2012, 15:22
دوستان راست می گن عطر سکرفایز اجمل همون بوی الین بنفش. میده یعنی دیگه 200 تومن ندم به الین؟

بین الین بنفش و عطر ال صورتی کدوم خوشبوترن؟کمی بوهاشونو توصیف می کنین؟ممنون

خودم عطر کوکوی شانل رو دوست دارم اما 300 گرونه خوب:18:

nadermatin
10-06-2012, 16:35
حدود 15تا20 تومن
ممنون

آرت و آرت فرش از پاریس ولی. کوبیسم از امپر.البته موندگاری در حد 4-5 ساعته

nadermatin
10-06-2012, 16:49
امروز عطر امانوئل اونگارو 3 هم خیلی بهم حال داد بوی خاصی داره نمیتونم بگم شبیه چه عطریه خریدمش 55 تومن خیلی خوبه 2 ساعت پخش بو و 7-8 ساعت ماندگاری داره.بلو من اصل هم برای دوستم خریدم که 90 میگفت و من 86 بهش دادم.در اصل بودنش هم شک ندارم.

قابل توجه دوستان . ست زیر ایکون شامل شاور ژل +عطر+افتر شیو تو بازار قائم دیدم 50 تومن. درباره بارکد هم بگم که خیلی از محصولات یک کشور به دلیل ارزون بودن تولید در جای دیگه و تحت لیسانس اون کشور تولید میشه که خب بارکد کشور دوم رو میخوره و این دلیل بر تقلبی بودن جنس نیست.

راستی فرنچ کلاب رو که زده بودم چند نفر اسم عطرم رو پرسیدن .خیلی حال کردم. اونوقت بهم ثابت شد تو انتخابم اشتباه نکردم.فقط موندگاریش خیلی کمه3-4 ساعت ولی تجربه بوی 250 تومنی!

nadermatin
10-06-2012, 16:59
دوستان راست می گن عطر سکرفایز اجمل همون بوی الین بنفش. میده یعنی دیگه 200 تومن ندم به الین؟

بین الین بنفش و عطر ال صورتی کدوم خوشبوترن؟کمی بوهاشونو توصیف می کنین؟ممنون

خودم عطر کوکوی شانل رو دوست دارم اما 300 گرونه خوب:18:

وست عزیز سکریفایز خود الین بنفشه.ماندگاری و پخش بو عالی و شیکی و تلخیه خاصی داره 50 میل 25 تومن.الی هم یه بوی شیرین و گرم که اگر کوکو شنل دوست داری از اینم خوشت میاد یه بوی شیک و قوی و شیرین و گرم.هیچکدوم مناسب فصل نیست و مناسب زمستون هستن..

f.t.g
10-06-2012, 17:18
امروز عطر امانوئل اونگارو 3 هم خیلی بهم حال داد بوی خاصی داره نمیتونم بگم شبیه چه عطریه خریدمش 55 تومن خیلی خوبه 2 ساعت پخش بو و 7-8 ساعت ماندگاری داره.بلو من اصل هم برای دوستم خریدم که 90 میگفت و من 86 بهش دادم.در اصل بودنش هم شک ندارم.

قابل توجه دوستان . ست زیر ایکون شامل شاور ژل +عطر+افتر شیو تو بازار قائم دیدم 50 تومن. درباره بارکد هم بگم که خیلی از محصولات یک کشور به دلیل ارزون بودن تولید در جای دیگه و تحت لیسانس اون کشور تولید میشه که خب بارکد کشور دوم رو میخوره و این دلیل بر تقلبی بودن جنس نیست.

راستی فرنچ کلاب رو که زده بودم چند نفر اسم عطرم رو پرسیدن .خیلی حال کردم. اونوقت بهم ثابت شد تو انتخابم اشتباه نکردم.فقط موندگاریش خیلی کمه3-4 ساعت ولی تجربه بوی 250 تومنی!

بلو من مربوط به کدام برند هست؟

30vil
10-06-2012, 18:01

!

1- کشوری نداریم که بارکد تولید 6-796 داشته باشه!

2- برای ثابت شدن قیمت ایکون به شرکت وارد کننده شمیم کیش زنگ زدم شمارشو خواستید میدم 125 میل 55 قیمت داد و این ستی که گفتید رو با عطر 75 میل 45 تومان اون قیمت 30 تومان رو نمیدونم از کجا گرفته بودید احتمالا از بازار عراقیا بوده!:31:

cyber861
10-06-2012, 21:22
1- کشوری نداریم که بارکد تولید 6-796 داشته باشه!

2- برای ثابت شدن قیمت ایکون به شرکت وارد کننده شمیم کیش زنگ زدم شمارشو خواستید میدم 125 میل 55 قیمت داد و این ستی که گفتید رو با عطر 75 میل 45 تومان اون قیمت 30 تومان رو نمیدونم از کجا گرفته بودید احتمالا از بازار عراقیا بوده!:31:

الان زیرآیکون شما بارکدش با چی شروع میشه؟میشه عکس بزاری؟

30vil
10-06-2012, 23:17
الان زیرآیکون شما بارکدش با چی شروع میشه؟میشه عکس بزاری؟

با 13

usertyu
10-06-2012, 23:27
سلام
آقا آدرس این گالری ونیز دقیقا کجاس ؟
غیر هایلند و این جا دیگه جایی عطر تست نمیکنن ؟ تو غرب تهران چی ، جایی هست ؟

usertyu
10-06-2012, 23:29
یه سوال دیگه....
تو فرانسه قیمتا چه جوریه ؟ خرید از اون جا مزیتی داره ؟؟

nadermatin
11-06-2012, 00:48
با 13

استاد بزرگ کسی که بخواد یه جنس رو جعل کنه خیلی راحت میتونه بارکددش رو هم جعل کنه.چرا اینو نمیگیری عزیز؟ راحت ترین نوع تقلب کپی کردن بارکده.هیچ وقت بارکد به تنهایی ملاک تقلبی بودن نیست.

برای اینکه بفهمی مشکلی نداره بارکد عطرمو تو گوگل سرچ کردم و کلی لینک زیر آیکون اومد.اینم بارکد

679614350018

اگر میخوای اعتبار یه بارکد رو بدونی که معتبره یا نه اونو تو گوگل سرچ کن.امیدوارم به این بحث بی دلیل خاتمه داده باشم

nadermatin
11-06-2012, 01:06

Bvlgari

f.t.g
11-06-2012, 03:31
یه سوال دیگه....
تو فرانسه قیمتا چه جوریه ؟ خرید از اون جا مزیتی داره ؟؟

قیمتها زیاد تفاوت نمیکنه فقط هزینه ارسالش زیاد میشه که تقریبا دوبرابر میشه و به صرف نیست.
ولی در عوض کیفیت جنس بسیار بالا و قابل مقایسه با محصولات تو کشور هست. چون تمام واردات ادکلن تو کشور به 3 عنصر زیر خلاصه میشه:
چین
امارات
ترکیه
که کیفیت اون محصول تولید شده در اروپا رو ندارند.

f.t.g
11-06-2012, 03:32

Bvlgari

آهان!
چون شما نوشته بودید بلو من و این بولگاری من هست!:31:

nadermatin
11-06-2012, 08:58
آهان!
چون شما نوشته بودید بلو من و این بولگاری من هست!:31:

درسته.چون سریع و به اختصار نوشتم.شرمنده فرید جان.

راستی دوستان این لینک رو ببینید

usertyu
11-06-2012, 10:28
قیمتها زیاد تفاوت نمیکنه فقط هزینه ارسالش زیاد میشه که تقریبا دوبرابر میشه و به صرف نیست.
ولی در عوض کیفیت جنس بسیار بالا و قابل مقایسه با محصولات تو کشور هست. چون تمام واردات ادکلن تو کشور به 3 عنصر زیر خلاصه میشه:
چین
امارات
ترکیه
که کیفیت اون محصول تولید شده در اروپا رو ندارند.

خرید سفارشی منظورم نبود . داییم داره میره اونجا ، گفتم اگه کیفیت محصولات بهتر از اینجا باشه بهش بگم از اونجا بخره ..

ولی متوجه نمیشم چرا کیفیت تو اونجا بهتره ؟ یعنی جنسی که صادر میکنند با جنسی که تو کشور خودشون عرضه میکنند فرق داره ؟ یا فقط به دلیل تازگی ؟

ali_khoshtip
11-06-2012, 10:55
استاد بزرگ کسی که بخواد یه جنس رو جعل کنه خیلی راحت میتونه بارکددش رو هم جعل کنه.چرا اینو نمیگیری عزیز؟ راحت ترین نوع تقلب کپی کردن بارکده.هیچ وقت بارکد به تنهایی ملاک تقلبی بودن نیست.

برای اینکه بفهمی مشکلی نداره بارکد عطرمو تو گوگل سرچ کردم و کلی لینک زیر آیکون اومد.اینم بارکد

679614350018

اگر میخوای اعتبار یه بارکد رو بدونی که معتبره یا نه اونو تو گوگل سرچ کن.امیدوارم به این بحث بی دلیل خاتمه داده باشم

بارکد ادکلن 30vil رو تو گوگل سرچ کردم فقط 3 تا سایت چینی آورد

30vil
11-06-2012, 12:24
بارکد ادکلن 30vil رو تو گوگل سرچ کردم فقط 3 تا سایت چینی آورد

دوست عزیز با سرچ کردن در گوگل نمیشه چیزی را فهمید

این بلو شنل را من 10 تومان خریدم جنس تقلبیه شما لطفا بارکدش را سرچ کنید ببینید به چه نتیجه میرسید

من مطمئنم که ایکون اصلی خرید کردم چون هم برچسب شبنم داره هم از کیفیت و موندگاری کار میشه به اصل بودن پی برد در عوض خرید از بازار عراقیا و قیمتهای کم بدون برچسب طرح شبنم و جنس های قاچاقی و تقلبی به صلاح نیست هرچند 20 تومان هم ارزانتر باشه

ali_khoshtip
11-06-2012, 13:14
دوست عزیز با سرچ کردن در گوگل نمیشه چیزی را فهمید

این بلو شنل را من 10 تومان خریدم جنس تقلبیه شما لطفا بارکدش را سرچ کنید ببینید به چه نتیجه میرسید

من مطمئنم که ایکون اصلی خرید کردم چون هم برچسب شبنم داره هم از کیفیت و موندگاری کار میشه به اصل بودن پی برد در عوض خرید از بازار عراقیا و قیمتهای کم بدون برچسب طرح شبنم و جنس های قاچاقی و تقلبی به صلاح نیست هرچند 20 تومان هم ارزانتر باشه

دوست عزیز بالاخره شبنم شد یا شمیم؟
میشه آدرس سایت این شرکت رو بهم بدی؟
ممنون

30vil
11-06-2012, 13:27
ممنون

برچسب شبنم چه ربطی به شرکت شمیم داره!؟ شمیم شرکت وارد کننده هستش و برچسب شبنم چیز دیگست که وزارت بازرگانی میزنه شما که دست به سرچتون خوبه یه سرچ بکنید و در مورد برچسب شبنم اطلاعاتی کسب کنید

f.t.g
11-06-2012, 13:35
ممنون

منظور از شبنم شرکت نیست. بلکه شبنم یک طرح هست که مدتیه شروح به کار کرده.
طرحی که موجب میشه واردات کالاهای خارجی مثل ادکلن زیر نظر دولت انجام بشه و در حد مایحتاج کشور. به همین دلیل هم روی اصل و بدل بودن نظارت میشه. نمونه شناسایش هم یک لیبل مربعی شطرنجی هست که خودش یک نوع بارکد هست.

cyber861
11-06-2012, 13:38
برچسب شبنم چه ربطی به شرکت شمیم داره!؟ شمیم شرکت وارد کننده هستش و برچسب شبنم چیز دیگست که وزارت بازرگانی میزنه شما که دست به سرچتون خوبه یه سرچ بکنید و در مورد برچسب شبنم اطلاعاتی کسب کنید

من زیرآیکونمو 1.5 سال پیش گرفتم 42 تومن.اون موقع از طرح و این چیزایه مسخره نبود.منم شک ندارم اصلیه.داری حساس بازی در میاری برادر:46:

f.t.g
11-06-2012, 13:43
خرید سفارشی منظورم نبود . داییم داره میره اونجا ، گفتم اگه کیفیت محصولات بهتر از اینجا باشه بهش بگم از اونجا بخره ..

ولی متوجه نمیشم چرا کیفیت تو اونجا بهتره ؟ یعنی جنسی که صادر میکنند با جنسی که تو کشور خودشون عرضه میکنند فرق داره ؟ یا فقط به دلیل تازگی ؟

اگر اینطوره پس حتما بشون سفرش بدید که وقتی جنس به دستتون برسه کاملا تفاوت رو هم احساس خواهید کرد.
البته نا گفته نماند که توصیه کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنند چون اجناس فیک (بدل) نیز به اروپا هم رخنه کرده.!

بحث کیفیت رو ما متوجه نمیشیم و مهم ترین دلیلش هم اینه که ما چون از لحاظ رتبه جهانی کشوری در سطح پایینی هستیم معمولا اجناس با کفیت تر رو صادر میکنیم و مابقی رو مصرف داخل قرار میدهیم. ولی در کشورهای که صنعت خوب و گ
جایگاه جهانی بالایی دارند بنجل ترین اجناسشون برای ماها بسیار با ارزش میشه.
برای همین ادکلنهایی که تو امارات و یا چین منتاژ میشند هر چند که اصل هم باشند ولی کیفیت اون محصولی رو که در اروپا و یا امریکا تولید میشه رو ندارند.

ali_khoshtip
11-06-2012, 13:44

دوست عزیز لطفا آدرس سایت شرکت شمیم رو بده
ممنون

MOHAMMAD2010
11-06-2012, 15:43
اگر اینطوره پس حتما بشون سفرش بدید که وقتی جنس به دستتون برسه کاملا تفاوت رو هم احساس خواهید کرد.
البته نا گفته نماند که توصیه کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنند چون اجناس فیک (بدل) نیز به اروپا هم رخنه کرده.!

بحث کیفیت رو ما متوجه نمیشیم و مهم ترین دلیلش هم اینه که ما چون از لحاظ رتبه جهانی کشوری در سطح پایینی هستیم معمولا اجناس با کفیت تر رو صادر میکنیم و مابقی رو مصرف داخل قرار میدهیم. ولی در کشورهای که صنعت خوب و گ
جایگاه جهانی بالایی دارند بنجل ترین اجناسشون برای ماها بسیار با ارزش میشه.
برای همین ادکلنهایی که تو امارات و یا چین منتاژ میشند هر چند که اصل هم باشند ولی کیفیت اون محصولی رو که در اروپا و یا امریکا تولید میشه رو ندارند.

یعنی این ادکلن هایی که ما به عنوان ساخت فرانسه - یا ایتالیا میخریم هیچ کدوم واقعا ساخت اونا نیست !!!!؟

f.t.g
11-06-2012, 16:02
یعنی این ادکلن هایی که ما به عنوان ساخت فرانسه - یا ایتالیا میخریم هیچ کدوم واقعا ساخت اونا نیست !!!!؟

بله ساخت اونجا هستند (مواد اولیه) ولی در امارات تحت لیسانس و نظارت تولید میشن.
مثل تفاوت مونتاژ پژو 405 ایران و فرانسه
و یا همینطور مثل تفاوت کرانچیپسی که تو ایران تحت لیسانس آلمان تولید میشه با چیپسی که در همون کشور تولید میشه
مصلما تفاوتهایی هست
مثلا چند وقت پیش تو همین فروم بنده یک نمونه آلور ادیشن بلانچ تولید اروپارو عکسش رو گزاشتم که کیفیت شیشه با نمونه های اصلی که تو ایران فروش میرفت قابل مقایسه بود.

MOHAMMAD2010
11-06-2012, 16:10
بله ساخت اونجا هستند (مواد اولیه) ولی در امارات تحت لیسانس و نظارت تولید میشن.
مثل تفاوت مونتاژ پژو 405 ایران و فرانسه
و یا همینطور مثل تفاوت کرانچیپسی که تو ایران تحت لیسانس آلمان تولید میشه با چیپسی که در همون کشور تولید میشه
مصلما تفاوتهایی هست
مثلا چند وقت پیش تو همین فروم بنده یک نمونه آلور ادیشن بلانچ تولید اروپارو عکسش رو گزاشتم که کیفیت شیشه با نمونه های اصلی که تو ایران فروش میرفت قابل مقایسه بود.

خب اگه فقط بحث موناژ باشه که زیاد مهم نیست
مثلا من قطعات کامپیوتری و موبایل رو مثال میزنم که همگی ایم روزا مونتاژ چین هستن ولی تحت لیسانش که هیچ تفاوتی با اصل نداره !
هر چند همون موناژ ها هم باید روش اسم کشور مونتاژ کننده رو بنویسه !
البته تو وسایل برقی اینجوریه شاید ادکلن همین جوری که شما میگی درسته
به هر صورت اگه فقط مساله مونتاژ باشه تفاوت آنچنانی نداره با اصلش

f.t.g
11-06-2012, 16:26
خب اگه فقط بحث موناژ باشه که زیاد مهم نیست
مثلا من قطعات کامپیوتری و موبایل رو مثال میزنم که همگی ایم روزا مونتاژ چین هستن ولی تحت لیسانش که هیچ تفاوتی با اصل نداره !
هر چند همون موناژ ها هم باید روش اسم کشور مونتاژ کننده رو بنویسه !
البته تو وسایل برقی اینجوریه شاید ادکلن همین جوری که شما میگی درسته
به هر صورت اگه فقط مساله مونتاژ باشه تفاوت آنچنانی نداره با اصلش

منم نگفتم که تفاوت زیادی دارند و میبایست خیلی دقت کرد
ولی بی تفاوت هم نیستند.
مخصوصا از لحاظ شیشه و بسته بندی و پخش بو

نمیدونم چند مدت هست دوستان با ادکلنها رابطه نزدیک برقرار کردند (مهم هم نیست یکی 1 سال و دیگری 20 سال) ولی اگر دقت کرده باشید پخش بوی ادکلنهای 10-20 سال پیش کجاو و ادکنهای الان کجا!

قبلا کسی که یک ادکلن 50 تومانی استفاده میکرد هر جا که وارد میشد اونجا کاملا بوی ادکلنش همه جا رو پر میکرد ولی الان 100-200 تومان هزینه میشه و مثل قبل نخواهد بود.

از لحاظ بو و رایحه که هیچ تفاوتی نمیکنند
ولی مسلما یک فرقی بین آرامیس 900 صد هزار تومانی و 250 هزار تومانی هست! (البته تو ایران دیگر نیست و اگر هم باشه و خط تولید انگلیس باشه همین 250 قیمتش هست)

MOHAMMAD2010
11-06-2012, 16:32
منم نگفتم که تفاوت زیادی دارند و میبایست خیلی دقت کرد
ولی بی تفاوت هم نیستند.
مخصوصا از لحاظ شیشه و بسته بندی و پخش بو

نمیدونم چند مدت هست دوستان با ادکلنها رابطه نزدیک برقرار کردند (مهم هم نیست یکی 1 سال و دیگری 20 سال) ولی اگر دقت کرده باشید پخش بوی ادکلنهای 10-20 سال پیش کجاو و ادکنهای الان کجا!

قبلا کسی که یک ادکلن 50 تومانی استفاده میکرد هر جا که وارد میشد اونجا کاملا بوی ادکلنش همه جا رو پر میکرد ولی الان 100-200 تومان هزینه میشه و مثل قبل نخواهد بود.

از لحاظ بو و رایحه که هیچ تفاوتی نمیکنند
ولی مسلما یک فرقی بین آرامیس 900 صد هزار تومانی و 250 هزار تومانی هست! (البته تو ایران دیگر نیست و اگر هم باشه و خط تولید انگلیس باشه همین 250 قیمتش هست)

اتفاقا به نظر من موندگاریشون فرق میکنه نه پخش بو !
درسته ادکلن های قدیم واقعا موندگاریشون عالیه بود ولی جدیدیا نه زیاد ( هر چند همین الانم بعضیا تا یه هفته میمونن ! )
ولی در مورد پخش بو بیشتر به نوع ادکلن ربط داره تا قدیمی و جدید بودن شما همین الانم ادکلن 50 تومنی میتونین بخرین که پخش بوش همه رو دیوونه کنه !

f.t.g
11-06-2012, 16:44
اتفاقا به نظر من موندگاریشون فرق میکنه نه پخش بو !
درسته ادکلن های قدیم واقعا موندگاریشون عالیه بود ولی جدیدیا نه زیاد ( هر چند همین الانم بعضیا تا یه هفته میمونن ! )
ولی در مورد پخش بو بیشتر به نوع ادکلن ربط داره تا قدیمی و جدید بودن شما همین الانم ادکلن 50 تومنی میتونین بخرین که پخش بوش همه رو دیوونه کنه !

ببخشید منظورم رو درست بیان نکردم.
من منظورم این بود که مثلا پخش بو و موندگاری شنل شماره 5 مربوط به 20 سال بیش کجا و تولید الان کجا!

درست میفرمایید هر ادکلنی مشخصه های خودش رو دارد و قابل قیاص با دیگر ادکلن ها نیست

یا همین ادکلن پولو سبز قبلا تا شعاع 10 متری حتی بعد از چند ساعت پخش بو داشت همین ادکلن پولو نمونه لوکیشن خود کمپانی تو اروپا و امریکا با قیمت بالاتری نسبت به تولیدات تحت لیسانس به فروش میره.

امیدوارم دوستانی هم که سالیان زیادی هست با ادکلنها آشنایی دارند بیان و نظراتشون رو مثل محم خان در مورد این موضوع به اشتراک بگذارند
البته کسانی هم که مدتی اندکی با این دنیای زیبا آشنا شدند با تفاوت ادکلنهایی که پدراشون میزدند با نمونه های الان میتونند مقایسه کنند

cyber861
11-06-2012, 17:41
بنابر فرمایشات آقا فرید گل و گلاب قبلا صحبتش شده بود که مثلا فارنهایت 10 سال پیش خیلی با فارنهایت الان فرق داره.یا همین جوپ قرمز یا زینو .یا دریک.همشون 1 ته

بویی از اصلی دارن ولی اون قبلی کجا و اینا کجا؟

حالا یه شرکتی مثل دیور اومده چند بار فرمول فارنهایت رو عوض کرده و یا فرمول جوپ یه سری تغیرات کرده ولی خب چیزی که هست اون بوی قدیم رو نمیدن.ماندگاری

قدیم رو هم ندارن.قبلا اشانتیون ها هم که اندازه یه سر انگشت میزدیم رو گردنامون کل محیط رو بو ور میداشت.حالا 7 تا اسپری اقلا میکنیم تا 1 متر اونورتر کسی متوجه

بشه.

MOHAMMAD2010
11-06-2012, 17:49
بنابر فرمایشات آقا فرید گل و گلاب قبلا صحبتش شده بود که مثلا فارنهایت 10 سال پیش خیلی با فارنهایت الان فرق داره.یا همین جوپ قرمز یا زینو .یا دریک.همشون 1 ته

بویی از اصلی دارن ولی اون قبلی کجا و اینا کجا؟

حالا یه شرکتی مثل دیور اومده چند بار فرمول فارنهایت رو عوض کرده و یا فرمول جوپ یه سری تغیرات کرده ولی خب چیزی که هست اون بوی قدیم رو نمیدن.ماندگاری

قدیم رو هم ندارن.قبلا اشانتیون ها هم که اندازه یه سر انگشت میزدیم رو گردنامون کل محیط رو بو ور میداشت.حالا 7 تا اسپری اقلا میکنیم تا 1 متر اونورتر کسی متوجه

بشه.
ای باب اشما همه چیزو چرا با هم قاطی میکنی !
این که کارخونه اصلی فرمول رو تغییر داده چه ربطی به موناژ داره !
من حرفم سره مونتاژ بود که گفتم اگه اصلی گیرمون بیاید ( منظورم اون تقلبی هایی که 10 تومنن 50 میفروشن نیست ) حالا اگه مونتاژ امارات هم باشه ولی تحت لیسانس باشه بو - پخش بو و موندگاری فرقی با اصلی که تو اروپاست نداره !
حالا این که میگی فرمول رو عوض کردن اون بحثش جداست

cyber861
11-06-2012, 22:33
ای باب اشما همه چیزو چرا با هم قاطی میکنی !
این که کارخونه اصلی فرمول رو تغییر داده چه ربطی به موناژ داره !
من حرفم سره مونتاژ بود که گفتم اگه اصلی گیرمون بیاید ( منظورم اون تقلبی هایی که 10 تومنن 50 میفروشن نیست ) حالا اگه مونتاژ امارات هم باشه ولی تحت لیسانس باشه بو - پخش بو و موندگاری فرقی با اصلی که تو اروپاست نداره !
حالا این که میگی فرمول رو عوض کردن اون بحثش جداست

هوا گرم شده انگار بچه ها زودتر جوش میارنا؟:31:

محمد جان خب یه ادکلنی مثله زینو بعید میدونم فرمولش عوض شده باشه.دوستم براش از فرانسه زینو رو اوردن مثل قدیم پخش بو داره و موندگاره ولی اینا که تو ایران دیدم مثل اون نیستن.حتی بوش هم یکم تند تره.

فرمول اونا عوض شده ولی مطمئن هستم اینا که برا جهان سوم تولید میشن شیمیایی هستن و به کار نیمخورن.دیگه خودت حساب کن ببین میشه قیمت ایران ارزونتر از کشور سازنده باشه ولی کاسه ای زیر نیم کاسه

نباشه؟

f.t.g
12-06-2012, 02:14
دوستان این کلیپ رو ببینند و حال بییایین

T@Z
12-06-2012, 09:44
دوستان این کلیپ رو ببینند و حال بییایین

OMG بابا این دیگه کی بود!!! 3000 تا !!!!

phizer
12-06-2012, 17:45
300 تا عطر داشت .....

Delkook
13-06-2012, 14:02
سلام من دیشب رفتم هایلند که فقط ceeed green irish رو تست کنم چون کشته مرده زیاد داره گفتم حتما یه چیزی داره! باید بگم واقعا این ادکلن جواهره! هم بوش هم کیفیتش.. دفعه های پیش چون همه رو با هم تست میکردم فکر میکنم بینیم هنگ میکرد نمیتونست تشخیص بده این بار فقط همین رو تست کردم و بهش ایمان آوردم!

f.t.g
13-06-2012, 14:41
سلام من دیشب رفتم هایلند که فقط ceeed green irish رو تست کنم چون کشته مرده زیاد داره گفتم حتما یه چیزی داره! باید بگم واقعا این ادکلن جواهره! هم بوش هم کیفیتش.. دفعه های پیش چون همه رو با هم تست میکردم فکر میکنم بینیم هنگ میکرد نمیتونست تشخیص بده این بار فقط همین رو تست کردم و بهش ایمان آوردم!

بله واقعا با کیفیت هست و اکثر مردم و حتی سخت پسندها هم قبولش دارند.
مناسب فصل هم هست.
با توجه به مابقی محوصلات کرید این و تاباروم موندگاری و پخش خوبی هم دارند.

f.t.g
13-06-2012, 14:42
300 تا عطر داشت .....

این فقط یک بخش از 6 بخش کلکسیونش بود.!!!!

mjd323232
13-06-2012, 18:29
سلام
بالاخره بعد از مدتها فرصت کردم یه سری به اینجا بزنم واقعا دلم تنگ شده بود برای همه دوستان
راستی هفته پیش قشم بودم یه دفعه چشمم به اسپری (tom ford (tuscan lether افتاد خریدم و تست کردم واقعا خوش بو و موندگاره ولی چیزی که خیلی جالب بود قیمتش من 4000 خریدم که 500 هم تخفیف داد
یادمه اخرین بار حرف از 7تومن با هزینه ارسال به شهرستان تا 15 بود
بهرحال مخلص همه بچه های خوش بو این فروم هستیم:7:

cyber861
13-06-2012, 20:38
سلام
بالاخره بعد از مدتها فرصت کردم یه سری به اینجا بزنم واقعا دلم تنگ شده بود برای همه دوستان
راستی هفته پیش قشم بودم یه دفعه چشمم به اسپری (tom ford (tuscan lether افتاد خریدم و تست کردم واقعا خوش بو و موندگاره ولی چیزی که خیلی جالب بود قیمتش من 4000 خریدم که 500 هم تخفیف داد

خب قیمتش همینه آقا مجید گل.حالا یکی میاد به خاطر تام فورد اونو گرونتر میفروشه بماند..البته خب شغلش اینه و باید به زحمتش بیارزه.:20:

phizer
13-06-2012, 20:53

چند میگفت ؟من اصفهان 290 گرفتم

MOHAMMAD2010
14-06-2012, 12:43
بچه ها الان قیمت m7 چنده ؟ ( 100 میل ) راسته که تستر نداره !؟

f.t.g
14-06-2012, 13:30

فکر کنم در حدود 130 باشه
لطفا به زبون بازی این فروشنده ها توجه نکنید
بله تستر هم داره و یه درب کوچک مشکی هم داره.

f.t.g
14-06-2012, 13:54

فکر کنم در حدود 130 باشه
لطفا به زبون بازی این فروشنده ها توجه نکنید
بله تستر هم داره و یه درب کوچک مشکی هم داره.

nadermatin
14-06-2012, 16:39
امروز بالاخره موفق شدم دیزاین اند موشن بوگاتی رو تست کنم. با پور بلک خیلی متفاوت بود.یه بوی تلخ و شیرین داشت.از نظر سبک بویایی نزدیک به وان میلیون بود.بنظرم پور بلک بوی خیلی جالبتری داشت.125 میل 110 تومن .

moj63
15-06-2012, 10:19
دوستان يه اسپري عرق گير خفن معرفي كنيد

Delkook
15-06-2012, 14:58
چند میگفت ؟من اصفهان 290 گرفتم

قیمت نکردم ولی یادمه قبلا که دیدم همین حذودا بود.

moli_ahmad
15-06-2012, 16:58
سلام. میشه بپرسم از کدوم مغازه خریدی؟ ادرسش؟

moli_ahmad
15-06-2012, 16:59
سلام

میشه بگی ادرس فروشگاهش کجا بود تو قشم؟

roteal2007
15-06-2012, 19:03
دوستان يه اسپري عرق گير خفن معرفي كنيد

با سلام دوست عزیز توصیه دارم اصلا از اسپری واسه این قصد استفاده نکنی که به نظرم خیلیییی جواته از بغل هر کی رد میشم فرقی هم نداره زن یا مرد همچین اسپری رو خالی میکنن رو خودشون که عرق و اسپری با همدیگه قاطی میشه و بوی مردار میده+ بعد یک ماه استفاده بوی اولیه خودش رو از دست میده میخواد هر چی باشه.
و توصیه : من خودم انواع و اقسامشون رو استفاده کردم الان بهتین چیزی که دارم الد اسپایس سالید هستش با جلد قرمز رنگ و صابون آبی رنگ فوقالعادست در یک کلام.

moj63
15-06-2012, 21:01
با سلام دوست عزیز توصیه دارم اصلا از اسپری واسه این قصد استفاده نکنی که به نظرم خیلیییی جواته از بغل هر کی رد میشم فرقی هم نداره زن یا مرد همچین اسپری رو خالی میکنن رو خودشون که عرق و اسپری با همدیگه قاطی میشه و بوی مردار میده+ بعد یک ماه استفاده بوی اولیه خودش رو از دست میده میخواد هر چی باشه.
و توصیه : من خودم انواع و اقسامشون رو استفاده کردم الان بهتین چیزی که دارم الد اسپایس سالید هستش با جلد قرمز رنگ و صابون آبی رنگ فوقالعادست در یک کلام.

دوست عزبز اسم خارجيش چيه ؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

nadermatin
15-06-2012, 23:16

درسته مام های صابونی کیفیت بهتری نسبت به اسپری دارن.غیر از الد اسپایس مام صابونی رکسونا هم کیفیت خیلی خوبی داره.انتسا هم خوبه ولی از نظر قیمتی نمی صرفه

roteal2007
16-06-2012, 10:15
درسته مام های صابونی کیفیت بهتری نسبت به اسپری دارن.غیر از الد اسپایس مام صابونی رکسونا هم کیفیت خیلی خوبی داره.انتسا هم خوبه ولی از نظر قیمتی نمی صرفه

رکسونا رو تست نکردم اما از این الد اسپایس خیلی راضی هستم.

دوست عزبز اسم خارجيش چيه ؟

Old spice

hike
16-06-2012, 12:48
رکسونا رو تست نکردم اما از این الد اسپایس خیلی راضی هستم.

Old spice
چنده و هرچندوقت یکبار میخری؟

چقدر اسپری و دئو گران شدن دوباره.. رفتم رولی مایع 8x4 بگیرم. گفت 5 تومن نگرفتم. مروی هم 4300 بود. fa رو که پارسال 1800 میگرفتم 3500 گرفتم. تازه خوشحال هم بودم که این قیمت پیدا کردم. 3 تا خریدم.
چندروز قبل هم سری جدید اسپری بدن آلفابت فومن شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو گرفتم که چیز مالی نیست. حداقل بدرد زیر بغل نمیخوره. 2650 تومن. دئو اقتصادی چی پیشنهاد میکنید؟ رکسونا اسپری 200 میل پودری 48 ساعت محافظت هم 5 تومن.

roteal2007
16-06-2012, 12:59
چنده و هرچندوقت یکبار میخری؟

چقدر اسپری و دئو گران شدن دوباره.. رفتم رولی مایع 8x4 بگیرم. گفت 5 تومن نگرفتم. مروی هم 4300 بود. fa رو که پارسال 1800 میگرفتم 3500 گرفتم. تازه خوشحال هم بودم که این قیمت پیدا کردم. 3 تا خریدم.
چندروز قبل هم سری جدید اسپری بدن آلفابت فومن شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو گرفتم که چیز مالی نیست. حداقل بدرد زیر بغل نمیخوره. 2650 تومن. دئو اقتصادی چی پیشنهاد میکنید؟ رکسونا اسپری 200 میل پودری 48 ساعت محافظت هم 5 تومن.
والا من بهمن ماه یکی خریدم هنوز هم 20 ذرصد داره بابا رفتم یه بسته ژیلت شیک خریدم 3500 بوده شده 6.500 اخه این چیه.....
من رکسونا رو داشتم همین 200 میلش اونم خاصیتش مثل بقیه اسپری هاست مضخرف.
فقط الد اسپایس سالید....دقت کنید دو نوع هست یکی جلدش سفیده یکی قرمز اون سفیده یه حالت توری طور داره. من قرمز رو گرفتم مثل صابونه فوقالعادست و خیلی به صرفه.
راستی فومن شیمی یه زمانی پیف پاف تولید میکرد مگه نه ؟

alone one
16-06-2012, 14:25
والا من بهمن ماه یکی خریدم هنوز هم 20 ذرصد داره بابا رفتم یه بسته ژیلت شیک خریدم 3500 بوده شده 6.500 اخه این چیه.....
من رکسونا رو داشتم همین 200 میلش اونم خاصیتش مثل بقیه اسپری هاست مضخرف.
فقط الد اسپایس سالید....دقت کنید دو نوع هست یکی جلدش سفیده یکی قرمز اون سفیده یه حالت توری طور داره. من قرمز رو گرفتم مثل صابونه فوقالعادست و خیلی به صرفه.
راستی فومن شیمی یه زمانی پیف پاف تولید میکرد مگه نه ؟

میشه یه عکسی ،لینکی چیزی بذاری؟
بعد باشگاه بدرد میخوره

hike
16-06-2012, 14:41
والا من بهمن ماه یکی خریدم هنوز هم 20 ذرصد داره بابا رفتم یه بسته ژیلت شیک خریدم 3500 بوده شده 6.500 اخه این چیه.....من رکسونا رو داشتم همین 200 میلش اونم خاصیتش مثل بقیه اسپری هاست مضخرف.فقط الد اسپایس سالید....دقت کنید دو نوع هست یکی جلدش سفیده یکی قرمز اون سفیده یه حالت توری طور داره. من قرمز رو گرفتم مثل صابونه فوقالعادست و خیلی به صرفه.راستی فومن شیمی یه زمانی پیف پاف تولید میکرد مگه نه ؟ نگفتی چند؟ چند میل؟ فومن شیمی پیف پاف هم تولید میکنه هنوز؛ نام پیف پیف هم برازنده اسپری بدنش است.

f.t.g
16-06-2012, 17:14
یک خبر خوب برای علاقه مندان ادکلن:31:

برند creed هم صاحب نمونه های تقلبی شد!!!!!!!!

یعنی دارن همچی رو به گند میکشن

roteal2007
16-06-2012, 17:39
نگفتی چند؟ چند میل؟ فومن شیمی پیف پاف هم تولید میکنه هنوز؛ نام پیف پیف هم برازنده اسپری بدنش است.
63 گرمی هستن. اون موقع خریدمش 5000 تومن فکر کنم....اون اسپی هست که میلی واحدشه:31:

یک خبر خوب برای علاقه مندان ادکلن:31:

برند creed هم صاحب نمونه های تقلبی شد!!!!!!!!

یعنی دارن همچی رو به گند میکشن

فرید جان این ادکلن ها که در وسع ما نیست برادر.

میشه یه عکسی ،لینکی چیزی بذاری؟
بعد باشگاه بدرد میخوره
اینم عکسش اینی که الان استفاده میکنم game day هستش اینم قوطیش دقیقا همینه :

Delkook
16-06-2012, 19:27
کسی تا حالا اینجا ادکلن گرلن cologne du 68 رو دیده? قیمتش چقدره.. من یه جا دیدم گفت 110 ولی نخریدم گفتم شاید فیک باشه چون تو اینترنت دیده بودم قیمتش خیلی بیشتره.

moj63
16-06-2012, 19:48
اين اسپريه ، ژله چيه ؟

f.t.g
16-06-2012, 21:46
کسی تا حالا اینجا ادکلن گرلن cologne du 68 رو دیده? قیمتش چقدره.. من یه جا دیدم گفت 110 ولی نخریدم گفتم شاید فیک باشه چون تو اینترنت دیده بودم قیمتش خیلی بیشتره.

مطمئن هستید که نام ادکلن و برند رو درست نوشتید؟ چون فکر نکنم برند گرلن همچین محصولی داشته باشه

Delkook
17-06-2012, 08:51
مطمئن هستید که نام ادکلن و برند رو درست نوشتید؟ چون فکر نکنم برند گرلن همچین محصولی داشته باشه

بله فرید جان وجود داره ولی مثل اینکه بیشتر تو نمایندگیهای خود گرلن موجوده و قیمت بالایی داره خیلی هم ازش تعریف کردن تعجب کردم اینجا گفت 110!

roteal2007
17-06-2012, 10:15
اين اسپريه ، ژله چيه ؟

برادر سه ساعته داریم افغانی خفه میکنیم ؟ گفتم که صابونی سالید. اوکی ؟

f.t.g
17-06-2012, 12:29
بله فرید جان وجود داره ولی مثل اینکه بیشتر تو نمایندگیهای خود گرلن موجوده و قیمت بالایی داره خیلی هم ازش تعریف کردن تعجب کردم اینجا گفت 110!

اگر لطف کنید و لینک ازش بدی بهتر میشه نظر داد

cyber861
17-06-2012, 13:19
اگر لطف کنید و لینک ازش بدی بهتر میشه نظر داد

f.t.g
17-06-2012, 13:22
مقایسه نمونه فیک و اورجینال اگویست شنل
شاید بدردتون بخوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

f.t.g
17-06-2012, 13:25

ممنون علی جان
من که تا به حال باش برخورد نداشتم

cyber861
17-06-2012, 16:07
یعنی دیگه ترکوندن.به چه امیدی آدم بره ادکلن مارک بگیره؟بد بختی بوشون هم شبیه و تو لحظه اول متوجه نمیشیم.

dxcess
17-06-2012, 16:50
مقایسه نمونه فیک و اورجینال اگویست شنل_______ این مربوط به تستره...
تشکر آقا فرید:11:

f.t.g
17-06-2012, 17:16
یعنی دیگه ترکوندن.به چه امیدی آدم بره ادکلن مارک بگیره؟بد بختی بوشون هم شبیه و تو لحظه اول متوجه نمیشیم.

حتی تو اروپا هم مردم دارن از دست این ادکلنهای فیک مینالند.

مخصوصا این کلابرداری ها تو ای بی صورت میگیره و اکثر شکایات مربوط به اونجاست

ولی الان یک دسنگاهیی ساختن که عطر رو تشخیص میده و رو کار فروشندگان دارن نظارت میکنند (البته اروپا و امریکا)

f.t.g
17-06-2012, 17:17
مقایسه نمونه فیک و اورجینال اگویست شنل_______ این مربوط به تستره...
تشکر آقا فرید:11:

مهم تستر بودن یا استوک بودن نیست
مهم اینه که اصلا برش شیشه و دری ادکلن و نوشته ها متفاوت هست

f.t.g
18-06-2012, 00:54
اینم چند نمونه مقایسه ادکلنهای اصل و فیم

اینجا تفاوت نمونه فیک و اصل ادکلن هیمالیا از کرید رو میبینید:

نمونه تقلبی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمونه اصلی:

غیر از شکل ظاهری فونت و کیفیت نوشته ها هم نیز اهمیت به سزایی دارند

مثل این نمونه ادکلن آکوا دی گیوگیا از آرمانی

نمونه تقلبی:

نمونه اصلی"

f.t.g
18-06-2012, 01:01
دوستانی هم که قصد خرید بلو د شنل رو دارند حتما به جهبه ادکلن دقت کنند که اون نوشته های تو رفتکه که به رنگ جعبه (سورمه ایی) هست حتما وجود داشته باشند و حتما تو رفتگی حس شود. چون در نمونه تقلبی یا وجود ندارند و یا تو رفته نیستند

نمونه اصل:

امیدوارم مطالب فوق برای دوستان مفید واقع شده باشه

nadermatin
18-06-2012, 12:07
دوستانی هم که قصد خرید بلو د شنل رو دارند حتما به جهبه ادکلن دقت کنند که اون نوشته های تو رفتکه که به رنگ جعبه (سورمه ایی) هست حتما وجود داشته باشند و حتما تو رفتگی حس شود. چون در نمونه تقلبی یا وجود ندارند و یا تو رفته نیستند

نمونه اصل:

خدا پولشو برسونه اصل و فرعش رو با نحقیق میشه فهمید.والله با این قیمتها که دیگه نمیشه طرف اینا رفت.من پارسال 105 خریدم.الان 250 شده.نمونه های مشابهش مثله ریو یا زارا یا فیکش هم بیشتر بوی سفیداب میدن تا بلو د شنل! ولی بابت اطلاعاتت ممنون. خیالم راحت شد مال منم اصله!

namakdoon
19-06-2012, 09:56
اصلی و تقلبی one million رو هم اگه کسی داره نشون بده ممنون میشم

when
19-06-2012, 11:26
اصلی و تقلبی one million رو هم اگه کسی داره نشون بده ممنون میشم با سلام خدمت دوستان وسروران این فروم هرچند هممون میدونیم که با آب و هوای گرم این فصل تهران به هیچ وجه ادکلن وان ملیون با اون رایحه گرم و شیرینش توصیه نمیشه و الان قابل تحمل نیست . اما جهت اطلاع رسانی دوستانی که دنبال رایحه ای مشابه اون با هزینه به مراتب پایینتر هستند باید بگم رایحه ادکلن fight club از کمپانی reyane tradition دقیقا مشابه وان ملیونه و با قیمت حدود 20000 تومن از ماندگاری بالایی هم برخورداره . اگر در گوگل سرچ کنید میبینیدش.شبیه یه کیسه بوکس کوچولوی طلایی رنگه.

roteal2007
19-06-2012, 12:04
با سلام خدمت دوستان وسروران این فروم هرچند هممون میدونیم که با آب و هوای گرم این فصل تهران به هیچ وجه ادکلن وان ملیون با اون رایحه گرم و شیرینش توصیه نمیشه و الان قابل تحمل نیست . اما جهت اطلاع رسانی دوستانی که دنبال رایحه ای مشابه اون با هزینه به مراتب پایینتر هستند باید بگم رایحه ادکلن fight club از کمپانی reyane tradition دقیقا مشابه وان ملیونه و با قیمت حدود 20000 تومن از ماندگاری بالایی هم برخورداره . اگر در گوگل سرچ کنید میبینیدش.شبیه یه کیسه بوکس کوچولوی طلایی رنگه.

فکر کنم منظورتون دستکش بکس بود ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

when
19-06-2012, 12:58
فکر کنم منظورتون دستکش بکس بود ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

بله شرمنده ! ببخشید سوتی دادم ! به دستکش بوکس گفتم کیسه بوکس .

moli_ahmad
20-06-2012, 08:15
دوستان کسی این عطرو تست کرده؟ قیمتش چنده In Black Byblos for men

30vil
20-06-2012, 09:31

نمونه اصل:

فرید جان بلو من این تو رفتگی ها رو هم داره اما تقلبیه:31:

تو یه پستی توضیح دادم جدیدا فقط با تست رایحه و بو میشه اصل و فرع رو تشخیص داد

nadermatin
20-06-2012, 12:13
نوشته های روی عطرت که سرمه ای نیس مشکیه.بعد هم کیفیت جعبه ات داد میزنه قلابیه. در ضمن کسی که اصلشو بو کنه کاملا میتونه بفهمه چون مدل های مشابه بلو دشانل ته بوی سفیداب میدن. مثل مدل فیکش و مدل ریو و بلو د زارا.

30vil
20-06-2012, 12:23
نوشته های روی عطرت که سرمه ای نیس مشکیه.بعد هم کیفیت جعبه ات داد میزنه قلابیه. در ضمن کسی که اصلشو بو کنه کاملا میتونه بفهمه چون مدل های مشابه بلو دشانل ته بوی سفیداب میدن. مثل مدل فیکش و مدل ریو و بلو د زارا.

سرمه ایه کیفیت جعبه هم هیچ فرقی با نمونه اصلی نداره

keyvan94
20-06-2012, 13:40
اینم چند راه دیگه برای تشخیص اصل و تقلبی بودن Bleu De CHANEl گفتم شاید بدرد بخوره.

f.t.g
20-06-2012, 14:59

این فقط و فقط یک فاکتور بود که دیدم

همیشه بهترین راه خود رایحه هست (به شرطی که قبلا تستی بر اصل ادکلن داشته باشید)

ولی تو عکس ها کاملا مشخص هست که کیفیت جعبه ادکلن شما بسیار پایین تر از نمونه ایی که من قرار دادم

nadermatin
20-06-2012, 16:31
قیمت زیر آیکون در سایت معتبر فرگرنس ایکس .

30vil
20-06-2012, 18:53
قیمت زیر آیکون در سایت معتبر فرگرنس ایکس .

خوب قیمت خرده فروشی رو 65 دلار زده :31:

قیمت سیو شده هم مشخصه

بهتره خود آمریکایی ها هم بیان از اونجا که شما خرید میکنه خرید کنن گویا ارزونتر میفته براشون:31:

nadermatin
21-06-2012, 00:20
خوب قیمت خرده فروشی رو 65 دلار زده :31:

قیمت سیو شده هم مشخصه

بهتره خود آمریکایی ها هم بیان از اونجا که شما خرید میکنه خرید کنن گویا ارزونتر میفته براشون:31:

واقعا ! 50 میل 13 دلار و 125 میل 23 دلار . کدوم احمقی 65 دلار پای این میده!

30vil
21-06-2012, 07:30
واقعا ! 50 میل 13 دلار و 125 میل 23 دلار . کدوم احمقی 65 دلار پای این میده!

اونایی که از بازار عراقیا خرید نمیکنن:39:

nadermatin
21-06-2012, 08:50
اونایی که از بازار عراقیا خرید نمیکنن:39:

پنجاه میل که تخفیف هم نخورده 13 دلاره و 125 میل 65 دلار که با تخفیف شده 23 دلار.حالا جالب اینه که شما با 65 دلار میتونید 5 تا 50 میلشو بگیرید به قیمت 125 میل.خیلی باحاله کلا عطر عجیب غریبیه

با 65 دلار میتونیم انتخابای خیلی بهتری داشته باشیم ژیوانشی کالوین کلین داناکارن .و خیلی عطرای بهتر از این.بعد شما بگو بازار عراقیا کجاس ما یاد بگیریم.من از پاساژصدف خرید میکنم و مغازه ساغر تو پاساژ قائم.همون بلو د شنل رو هم از بازار خریدم اونموقع 135 تک فروشی میکردن

فرق ایران با اروپا امریکا اینه که اونا بخش خیلی بزرگی از قیمت رو باید مالیات بدن که خب قیمت میره بالا و 40 درصد هم قیمت عمده فروشی کمتر از تک فروشیه.ولی تو ایران تو بازار تهران گاهی عطرها رو با 1000 تا 5000 سود میفروشن که بخاطر حجم بالای معاملات براشون میصرفه.مثلا پارسال که کوکوشنل مادمازل 135 تومن به فروش میرفت پیمان 2 جین خرید دونه ای 75 تومن و من همونموقع برا خواهرم ازش 83 گرفتم.در کل موارد زیادی باعث این تغییر قیمتها میشه.جنس قاچاق هم معمولا ارزونتره

30vil
21-06-2012, 09:34
پنجاه میل که تخفیف هم نخورده 13 دلاره و 125 میل 65 دلار که با تخفیف شده 23 دلار.حالا جالب اینه که شما با 65 دلار میتونید 5 تا 50 میلشو بگیرید به قیمت 125 میل.خیلی باحاله کلا عطر عجیب غریبیه

با 65 دلار میتونیم انتخابای خیلی بهتری داشته باشیم ژیوانشی کالوین کلین داناکارن .و خیلی عطرای بهتر از این.بعد شما بگو بازار عراقیا کجاس ما یاد بگیریم.من از پاساژصدف خرید میکنم و مغازه ساغر تو پاساژ قائم.همون بلو د شنل رو هم از بازار خریدم اونموقع 135 تک فروشی میکردن

بازار عراقیا همون کوچه مرویه که شما خرید میکنی یهو از کوچه مروی پریدی قائم جالبه!:39:

اون قیمت و تخفیف برای بازار آمریکاست شما برو سفارش بده این محصول رو و ایران رو انتخاب کن ببین قیمتش چند میشه:31: اگه ایکون خیلی چشمتو گرفته بگو 60 برات بخرم اصل هم هستش از این عراقیا قاچاقی نیست با برچسب شبنم:27:

cyber861
21-06-2012, 13:38
بازار عراقیا همون کوچه مرویه که شما خرید میکنی یهو از کوچه مروی پریدی قائم جالبه!:39:

اون قیمت و تخفیف برای بازار آمریکاست شما برو سفارش بده این محصول رو و ایران رو انتخاب کن ببین قیمتش چند میشه:31: اگه ایکون خیلی چشمتو گرفته بگو 60 برات بخرم اصل هم هستش از این عراقیا قاچاقی نیست با برچسب شبنم:27:

داداش لحنت درست نیست. تا جایی که یادمه قبلا 15 دلار قیمتش بود.اتفاقا لینکش هم امیرحسین عزیز برام فرستاده بود.تقلبی نداره.

اصلا تا حالا دیدی جنس تقلبی بارکد اصلی رو عوض کنه و برای خودش بارکد جدید

بزنه؟حتی اگه تو یه کشور دیگه هم ساخته بشه بارکد شرکت اصلی روش میخوره معمولا.

الان فکر میکنی ادکلن ها از کجا میان؟نهایتش از دبی میاد دیگه یا ترکیه.دوتاشون معدن تقلبی هستن.مسافر که نیاورده از آمریکا:41:

دلت خوشه به خدا.چه بسا همون طرفی که شما ازش خریدی از مروی خریده و شما خبر نداری:3:

moli_ahmad
21-06-2012, 14:42
دوستان كسي ميدونه اسپري love colection رو قشم از كجا ميشه خريد؟ اون دوستمون كه گفت از قشم خريده نيست جواب بده

epria
21-06-2012, 15:30
با سلام
اگر امكان داره يك عطر خنك مردونه براي استفاده روزانه معرفي كنيد در حد 50 تومن .

30vil
21-06-2012, 15:47
دوستان كسي ميدونه اسپري love colection رو قشم از كجا ميشه خريد؟ اون دوستمون كه گفت از قشم خريده نيست جواب بده

دوست عزیز پاساژ ستاره رو بگردی حتما پیدا میشه

nadermatin
21-06-2012, 21:27
با سلام

اگه تهران هستی میتونی از ساغر طبقه 5 قائم خرید کنی.بعضی قیمتهاش از بازار هم کمتره و جنس اصل دستت میده

اونگارو له هوم 3 ...55 تومن(بنظر من کسایی که از تق هرمس خوششون میاد حتما باید اینو تست کنن یه تلخیه شیکی هم داره

سداکشن این بلو و سداکشن این بلک از انتونیو باندراس که بوهای خنک و مناسبی دارن.بلو اسپرت تره و بلک کمی رسمی تر هر دو 50 تومن

لنوین له هوم اسپرت هم بوی خنک خوبی داره 55 تومن.ماندگاری و پخشش هم متوسطه

f.t.g
21-06-2012, 22:16
با سلام

اگر بتونی ایکس بریگت پیدا کنی خوبه. قیمتش هم مناسب هست.

ورساچه بلو جینز هم خوبه با موندگاری خیلی خوب والبته کمی گرونتر

اون مواردی رو هم که جناب nadermatin عنوان کردند گزینه های خوبی هست.

بلو فور من 2 هم بدک نیست. هر چند که از محصولات اماراتی متنفرم:31:

hsn
22-06-2012, 00:10
لطفا قیمت دولچه گابانه بلولایت رو میخواستم.

30vil
22-06-2012, 00:36
لطفا قیمت دولچه گابانه بلولایت رو میخواستم.

دو هفته پیش 115 قیمت داشتم

moli_ahmad
22-06-2012, 08:52
دیشب اسپایس بمب رو تست کردم خیلی به هاوانا شباهت داره با شیرینی کمتر 180 میگفت مون بلنک جدید رو هم تست کردم حتما میخرمش در اینده 110

when
22-06-2012, 10:15
دیشب اسپایس بمب رو تست کردم خیلی به هاوانا شباهت داره با شیرینی کمتر 180 میگفت مون بلنک جدید رو هم تست کردم حتما میخرمش در اینده 110
:42:آقا من یه معلم مجرد پاره وقت ماهی 300 تومنم. که تازه این سه ماه تابستون بیکارم وباید از جیب بخورم. یعنی اگه بخوام مثل شما بالای 100 تومن پول عطر بدم مرگم حتمیه دیگه مگه نه!!!!!!!!!!!!!!!! جون من نگو نه !!!!!!!!!!!!!!

moli_ahmad
22-06-2012, 12:18
اتفاقا چنتا عطر قیمت پایین هم تست کردم 38 و 27 بودن یکیشون واقعا خوب بود دیشب تست کردم رو دستم هنوزم هست بوش یکم شبیه به ورساچ پیور هوم هست .تازه اون اسپایس بمب رو تهران میگن 220 هست لالیک سفید چنده؟این میگفت 58 لانوییت هم 112

Ezel
22-06-2012, 13:03
دوستان گرامی

مشکلات شخصی و اختلاف نظرها و قضاوت در باره ی همدیگر و ... رو از کانالهایی نظیر پیام خصوصی و یا پروفایل پیگیری کنید و این دست مسائل رو به محیط این تاپیک که به واقع جزو " مفید ترین و بی حاشیه ترین " تاپیکهای انجمن متفرقه هست تسری ندید .

صرفا جهت اطلاع : تاپیک پاکسازی شد .

ممنون از توجه و همکاری شما

roteal2007
22-06-2012, 13:05
اتفاقا چنتا عطر قیمت پایین هم تست کردم 38 و 27 بودن یکیشون واقعا خوب بود دیشب تست کردم رو دستم هنوزم هست بوش یکم شبیه به ورساچ پیور هوم هست .تازه اون اسپایس بمب رو تهران میگن 220 هست لالیک سفید چنده؟این میگفت 58 لانوییت هم 112

روا نیست اسمشون رو نگیهااااا:31:

30vil
22-06-2012, 13:35

دوست عزیز لالیک سفید 80 قیمت دارم لانویت هم 130 از کجا این قیمت ها رو گرفتی؟

saeed_cpu_full
22-06-2012, 19:37
برای یه پسر 19 ساله ، ادکلن مناسب تابستون ، تا 40 تومن چی پیشنهاد میشه ؟
لطفا یه چیز عامه پسند پیشنهاد بدید چون میخوام هدیه بدمش (;

cyber861
22-06-2012, 21:46

CK one .ممکنه یکم بیشتر بشه

usertyu
22-06-2012, 22:04
:42:آقا من یه معلم مجرد پاره وقت ماهی 300 تومنم. که تازه این سه ماه تابستون بیکارم وباید از جیب بخورم. یعنی اگه بخوام مثل شما بالای 100 تومن پول عطر بدم مرگم حتمیه دیگه مگه نه!!!!!!!!!!!!!!!!جون من نگو نه !!!!!!!!!!!!!!

جیبت همیشه پر پول و برکت!!
ولی بدون که خود پیغمبر هم خرج عطرش از خرج خوراکش بیشتر بود.

و این که هم دماغ بالاتر از دهانه
هم ریه بالاتر از معده
پس به عطر بیشتر بها بده(البته این شاید استدلال غلطی باشه ها ولی خوب یه جورایی .................)!

usertyu
22-06-2012, 22:18

به نظر من تو هدیه دادن یه خورده دست و دلباز تر باش . . .
البته نمیگم 40 کمه ها ، حتی با 40 تومن هم فکر کنم چیزای خوب زیادی بشه خرید . فقط به عنوان یه قاعده کلی گفتم . معمولا خودم اگه هدیه کم ارزشی بگیرم ، درسته که خوشحال میشم ولی با خودم میگم یارو فقط می خواست یه چیزی داده باشه !!!...
به نظر من هر چه قدر واسه عطر خودت هزینه میکنی همون قدر هم واسه هدیه هزینه کن
البته بازم میگم که به عنوان یه چیز کلی گفتم و همه چی کاملا بستگی به شرایط داره

alone one
22-06-2012, 22:22
اینم عکسش اینی که الان استفاده میکنم game day هستش اینم قوطیش دقیقا همینه :

آها
دستت درنکنه
دوستم یه اسپری داشت که وقتی میزد کف میکرد،خیلی خوب بود،منظورم اینه برعکس بقیه اسپری ها که آبکیه زیربغلو خیس میکنه،این قشنگ یه لایهانگار میکشه
از اونا نداره؟

f.t.g
23-06-2012, 01:34
آها
دستت درنکنه
دوستم یه اسپری داشت که وقتی میزد کف میکرد،خیلی خوب بود،منظورم اینه برعکس بقیه اسپری ها که آبکیه زیربغلو خیس میکنه،این قشنگ یه لایهانگار میکشه
از اونا نداره؟

توی محصولات نیوا چنین چیزی رو میتونید پیدا کنید

roteal2007
23-06-2012, 10:54
آها
دستت درنکنه
از اونا نداره؟
فکر کنم نوع پودری باشن اونا واسه لباس خوب نیست و لک میندازه روش......

cyber861
23-06-2012, 12:33

+رکسونا

هر دوتاشون هم خوبن.فقط نیوآ محصولاتش خیلی گرون شده :41:

Doncorleone
23-06-2012, 13:49
سلام دوستان
یکی از عطرهائی که میزنم همیشه و متاسفانه این دفعه برای خریدش چندجا مراجعه کردم و هیچ جا نداشت Just Cavalli I Love Him .... می خواستم ببینم کسی از دوستان میدونه از کجا مطمئن باشه بگیرم و اینکه کسی تو این مایه بو چیزی میشناسه بهم معرفی کنه؟؟؟؟ قیمت رو کسی میدونه الان چه رنجیه؟
تو مایه ferre for men کسی چیی میشنایه؟؟ تلخ و خنک؟؟؟؟ چون شنیدم تقلبی این مدل هم زیاد شده و فعلا دارم ترجیح میدم عطر دیگه ای بگیرم؟؟؟
یک مدل Bananna Republic با یه بوی تلخ بسیار شیک یه جا بو کردم چند وقت پیش و اصلا اسمشو یادم نمیاد کسی میتونه راهنمائیم کنه؟ و عطرهای این برند چطوره چون تجربش رو ندارم اصلا و قیمت بالائی هم داره....

moli_ahmad
23-06-2012, 13:52
روا نیست اسمشون رو نگیهااااا:31:
والا اسماشون رو یادم نیست اخه معروف نبودن فقط یادمه ابی بودن هر دوتا

moli_ahmad
23-06-2012, 13:57
دوست عزیز لالیک سفید 80 قیمت دارم لانویت هم 130 از کجا این قیمت ها رو گرفتی؟

من قشم پرسیدم البته بعد از چونه زدن فراوان از هونجا قبلا چنتا ادکلن خریدم مثل نارسیس و ورساچ پیور هوم 50 میل لانوییت هم داشت فکر کنم الته نمیدونم 50 بود یا بیشتر میداد90 بدون چون البته:31: میشد کمترم گرفت 100 میل هم 112 میداد

f.t.g
23-06-2012, 14:16
سلام دوستان
یکی از عطرهائی که میزنم همیشه و متاسفانه این دفعه برای خریدش چندجا مراجعه کردم و هیچ جا نداشت Just Cavalli I Love Him .... می خواستم ببینم کسی از دوستان میدونه از کجا مطمئن باشه بگیرم و اینکه کسی تو این مایه بو چیزی میشناسه بهم معرفی کنه؟؟؟؟ قیمت رو کسی میدونه الان چه رنجیه؟
تو مایه ferre for men کسی چیی میشنایه؟؟ تلخ و خنک؟؟؟؟ چون شنیدم تقلبی این مدل هم زیاد شده و فعلا دارم ترجیح میدم عطر دیگه ای بگیرم؟؟؟
یک مدل Bananna Republic با یه بوی تلخ بسیار شیک یه جا بو کردم چند وقت پیش و اصلا اسمشو یادم نمیاد کسی میتونه راهنمائیم کنه؟ و عطرهای این برند چطوره چون تجربش رو ندارم اصلا و قیمت بالائی هم داره....

الان محصولات روبرتوکاوالی خیلی کم شدند مخصوصا سری جاست!

ولی جاست بلو هست قیمتش هم فکر کنم حدودا 80 باشه

Doncorleone
23-06-2012, 14:36
الان محصولات روبرتوکاوالی خیلی کم شدند مخصوصا سری جاست!

ولی جاست بلو هست قیمتش هم فکر کنم حدودا 80 باشه

جاست بلو رو بو کردم و دوست نداشتم و خیلی به آی لاو بیسش فرق داره... منم آخرین بار همین حدود 80 گرفتم.. ممنون از راهنمائیتون

alone one
23-06-2012, 16:06
آره دوست عزیز،نیوآ بود
شما پیشنهادی ندارین؟

فکر کنم نوع پودری باشن اونا واسه لباس خوب نیست و لک میندازه روش......
جدآ؟از این صابونیا زیاد خوشم نمیاد،مدل دیگه ای نمیشناسی که خوب باشه پیشنهاد بدی؟

roteal2007
23-06-2012, 16:40
[

جدآ؟از این صابونیا زیاد خوشم نمیاد،مدل دیگه ای نمیشناسی که خوب باشه پیشنهاد بدی؟[

بله جالب نیستن.لباس رو خراب میکنن منظورم زیر بغلش هست.
والا من تجربه خودم رو بهت گفتم دیگه غیر اینا چیزی به نظرم نمیاد.
اسپری معمولی بعد یه مدت بو گند میده پودری هم که لباس رو خراب میکنه....میمونه از این رولی ها که خودم چندشم میشه ازشون.

nadermatin
23-06-2012, 21:19
لالیک اگه قاچاق باشه همون 60-64 تومنه و لیبل دارش 6 تا 10 تومن گرونتره

nadermatin
23-06-2012, 21:24
+رکسونا

هر دوتاشون هم خوبن.فقط نیوآ محصولاتش خیلی گرون شده :41:

گرون الکی شده وگرنه کیفیتش نسبت با رکسونا اونچنان تفاوتی نداره

abtahi1366
24-06-2012, 15:23
واندر وود همینه دیگه احتمالا؟

به نظر نمی یاد چیز لطیفی که باشه ولی احتمالا کار باکلاسیه (ظاهرش که خوبه :31: اگه باطنش هم خوب باشه که...)

والا من تهران نیستم ولی تهران هم به خاطر کار تا حالا اومدم اگه فرصت بشه اونجا هم می رم...

-----------

واسه جای عطر نه استناد خاصی ندارم... تو اینترنت هم هر کی یه چیزی گفته (7 تا 12 درجه - 12 تا 15 - 3 تا 10 - 66

درجه فارنهایت (تقریبا 18 سلسیوس) و ...) احتمالا هر کی هم اون چیزی که فکر می کرده درسته گفته :13:

ولی مسلما باید جای خشک، کم نور (تاریک که چه بهتر) و خنک باشه... دمای یخچال هم اگه رو 3 تنظیم کنی

و با یه سنسور دقیق الکترونیکی بگیری می بینی بین 2 تا 5 معمولا نوسان داره که میشه همون 5 درجه ای که گفتی

که میشه دمای یخچال که خودت هم گفتی مناسب نیست؛ البته شاید به خاطر رطوبت هم گفته باشی که خب آره

محیط یخچال مرطوبه و دیگه همین مورد کلا نشون میده جای خوبی واسه نگهداری عطر نباید باشه...

بعد حالا شاید 10 درجه مناسب باشه ولی رسوندن دما به 10 ثابت بدون استفاده از یخچال تو خونه کار سختیه (البته

میشه از رطوبت گیر هم در یخچال استفاده کرد ولی یه یخچال جدا آدم بگیره واسه عطر آخه یه خورده....یجوریه!)

ولی نظر من رو خنک تر بودن از دمای اتاقه، کاری به بهترین بودنش ندارم ولی شدنی ترین کاره (تو زمستون که تو کمد

همون حدود 20 ه و تابستون هم میشه یه پنکه کوچیک کرد توش تا دما احتمالا به همون حدود برسه)

البته دیگه عطر باید تو 4 سال حداکثر مصرف بشه بعدشم که دیگه کسی که کلکسیون جمع می کنه می زاره تو

کلکشن دیگه یکم هم میزاره تهش بمونه واسه کلاس کار. (البته خود من تا الان تمام عطرا رو بعد تمومی ریختم دور

غیر یکیشون)

به هر حال تو خونه زیاد حساسیتی نداره مگه این که بره بالای 50-60 تا که دیگه آمارش از دست در بره...

تو انبار های ایران هم خدا رو شکر اصلا دماسنج جیوه ای به زور پیدا میشه چه برسه به دماسنج دیجیتالی کنترل

دما.

در کل بحثت هم جالب بود و هست

سلام دوست عزیز.بله واندروود همینه.یه عطر فوق العاده که پخش بوی راضی کننده و دوام نسبتا بالایی داره . من پارسال تابستون یعنی تیر 90 که تازه اومده بود خریدم ولی داره تموم میشه.تنها عطریه که تمام فصول بدون اینکه ادیت کنه ازش استفاده کردم البته عطر کرید سیلور هم همینطوره ولی واندروود بوش باحال تره.من که همیشه ازش لذت بردم ولی متاسفانه از بهمن ماه دارم دنبالش میگردم و هلی هرجا میرم میگن دیگه تو ایران نیست.اگه شما پیدا کردین به منم بگید جاشو لطفا

roteal2007
24-06-2012, 16:08
دوستان این عطر 37 درجه چطوه ؟

Last Night
24-06-2012, 18:12
سلام. به همگی...
راستش من زیاد حرفه ای نیستم بهتره بگم اصلن اینکاره نیستم
اما یه ادوکلن ارزون همه جایی که بشه استفاده کرد چی پیشنهاد میدید؟واسه تابستون فک کنم خنک بهتر باشه...
راستش دیگه نمیدونم چه پارامترایی رو باید در نظر گرفت.........

moli_ahmad
24-06-2012, 20:04
اینو کسی تست کرده موندگاریش چطوره؟

cyber861
24-06-2012, 22:19
اینو کسی تست کرده موندگاریش چطوره؟

حامد جان اینو تو مروی برام تست کرد.ولی اینقدر زیاد ادکلن اون روز تست کرد که یادم نموند.ولی یادمه شبیه یه ادکلن معروف دیگه بود.

ویرایش :بچه ها میگن تق هرمس.که به نظرم همین بود.ولی شبیه این کپی هاش:31:

sara-amiri
24-06-2012, 23:34
یه ادکلن خنک دخترونه تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

ali_khoshtip
25-06-2012, 09:41
[

بله جالب نیستن.لباس رو خراب میکنن منظورم زیر بغلش هست.
والا من تجربه خودم رو بهت گفتم دیگه غیر اینا چیزی به نظرم نمیاد.
اسپری معمولی بعد یه مدت بو گند میده پودری هم که لباس رو خراب میکنه....میمونه از این رولی ها که خودم چندشم میشه ازشون.

دوست عزیز از این محصولات نیوا استفاده کن اثری از لک نمیبینی قیمتش هم 6000 تومان هستش

roteal2007
25-06-2012, 11:36
به توصیه علی جان رفتم زینو دیویدف رو تست کردم واقعا شبیه درک بود و بردمون به بچه گی هامون.....
یادم رفت قیمت بپرسم چنده حدودا ؟

when
25-06-2012, 13:46
به توصیه علی جان رفتم زینو دیویدف رو تست کردم واقعا شبیه درک بود و بردمون به بچه گی هامون.....
یادم رفت قیمت بپرسم چنده حدودا ؟

ادکلن خیلی مشتیه و کمتر کسی میشناسه بوشو. یادمه اولش که خریده بودمش باهاش اصلا حال نکردم چون بوش به دماغم مثل کرم کارامل و شیر خشک و این جور چیزا میومد.
از قضا روزی که این ادکلن رو به خودم زدم و داشتم کمک بابام ماشین تعمیر میکردیم بابام بهم گفت بوی ادکلنت آدمو حال میاره !!!!!!!!
بعد از اون عاشق این زینو دیویدوف شدم .
ولی به درد مصرف این فصل گرم نمیخوره چون بوش شیرین و گرمه .فقط تو پاییز - زمستون و اوایل بهار که هوا خنکه بسیار بوش روح نوازه و میگن که آره............... دیگه خودت میدونی بقیشو.............:46:

cyber861
25-06-2012, 15:49
قبلا 35-40 بود.

roteal2007
25-06-2012, 16:01
ادکلن خیلی مشتیه و کمتر کسی میشناسه بوشو. یادمه اولش که خریده بودمش باهاش اصلا حال نکردم چون بوش به دماغم مثل کرم کارامل و شیر خشک و این جور چیزا میومد.
از قضا روزی که این ادکلن رو به خودم زدم و داشتم کمک بابام ماشین تعمیر میکردیم بابام بهم گفت بوی ادکلنت آدمو حال میاره !!!!!!!!
بعد از اون عاشق این زینو دیویدوف شدم .
ولی به درد مصرف این فصل گرم نمیخوره چون بوش شیرین و گرمه .فقط تو پاییز - زمستون و اوایل بهار که هوا خنکه بسیار بوش روح نوازه و میگن که آره............... دیگه خودت میدونی بقیشو.............:46:
آره خودمم بین این و بوگارت سیلور سنت اینتینس رو کاندید کرده بودم....حالا ببینم چی میشه واسه زمستون بخرمش!!!
راستی جاز هم تست کردم بدک نبود بوش اما نوتهاش بسیار زیادن نسبت به بقیه عطر ها نظر شما چیه ؟

nadermatin
25-06-2012, 16:53
سلام. به همگی...
راستش من زیاد حرفه ای نیستم بهتره بگم اصلن اینکاره نیستم
اما یه ادوکلن ارزون همه جایی که بشه استفاده کرد چی پیشنهاد میدید؟واسه تابستون فک کنم خنک بهتر باشه...
راستش دیگه نمیدونم چه پارامترایی رو باید در نظر گرفت.........

ارزون تا چه قیمتی؟ کمیستری و کربن از اجمل . کوبیسم و آرت و آرت فرش از کارای اماراتی زیر 30 تومنه لجند مشکی امپر و اوشنا بلو از جورجیو مونتی هم کارهای خیلی خوبین که بازار هر دوشونو 25 تومن قیمت دارن و پخش بوی مناسبی هم دارن بخصوص اوشنا بلو . ضمن اینکه یکسری عطرای فرانسوی که معروف نیستن هم میتونی پیدا کنی که بعضیاش واقعا کارای خوبین ولی هر از گاهی یه تعداد ازشون میاد و بعد ممکنه نتونی پیدا شون کنی بخاطر همین نمیتونم از اینا بهت معرفی کنم.

nadermatin
25-06-2012, 17:10
یه ادکلن خنک دخترونه تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

silk way کار خیلی خوشبو و ملایمیه فکر کنم از کارای تد لاپیدوس بود .65 قیمت دارم .

love in paris
از نینا ریچی که اونم باید همین حدود باشه یه کار چهار فصل گلی - میوه ای و کاملا دخترونه و جوان پسند.

فلور د کریستال از لالیک که بوی خیلی لطیفی ازیاس داره و همیشه قابل استفاده است 100 میل 70 تومن .

پلاتینوم از روبرتو ورینو 75 میل 55 تومن.یه بوی کاملا خاص که در نتهاش از برگ چای . مرکبات . گل تاج خروس و گشنیز استفاده شده و شیرینی ای که اکثر عطرهای زنونه دارن رو نداره.

بلو از بولگاری رو هم تست کنید. در ضمن اگه یکم روی پولتون بزارید آنژ او دمون از ژیوانشی هم یه کار خنک و کمی تلخه و بوی بسیار خوبی داره.

فیری از ون کلیف اند آرپل که بوی خنک و شیرینی داره50 میل 75 و 100 میل 95 قیمت دارم. یه بوی معمولی و اصلا هم خاص نیست. امیدوارم به دردتون خورده باشه.

when
25-06-2012, 17:33
آره خودمم بین این و بوگارت سیلور سنت اینتینس رو کاندید کرده بودم....حالا ببینم چی میشه واسه زمستون بخرمش!!!
راستی جاز هم تست کردم بدک نبود بوش اما نوتهاش بسیار زیادن نسبت به بقیه عطر ها نظر شما چیه ؟
ببینید اصلا گول نتهایی را که در سایتهایی نظیر fragrantica برای یه عطر ذکر شده را به هیچ وجه نخورید .چون طراح رایحه میخواد با حیله گری خاصی برای این که دیگران نتونن رایحه ای رو که خلق کرده کپی کنن چه کار میکنه؟
یه سری مواد سازندش رو اصلا لو نمیده و یکسری رو هم واسه رد گم کنی پرت و پلا میگه.
نمونه بارزشم که بهم ثابت شده مقایسه ای بود که بین نتهای versace blue jeans با zino david off داشتم. اگر نتهای این دو عطر رو با هم مقایسه کنی میبینی تقریبا خیلی به هم شبیهند و طراحان مواد سازنده یکسانی رو ذکر کرده اند . منم با مقایسه نت بین این دو عطر تا قبل خرید زینو فکر میکردم بوش کپی بلو جینز ورساچه باشه.چون واقعا با بوی بلو جینز به آسمان پرواز میکنم و واقعا در عین اسپرت بودن بسیار جنتلمنی به نظر می یاد و سرا رو بر می گردونه.!!!!!!!!!!!!!
اما بعد خرید دیدم بوشون اصلاهیچ شباهتی به هم ندارد.
حالا 2 تا درخواست از دوستان و سروران فروم :
1- میخواستم ببینم بویی تو مایه های بلو جینز سراغ ندارید؟
2- اگه ممکنه لطف بفرمایید بوی اوشنا بلو رو برام تشزیح کنید شاید وسوسه خریدش به مخم زد:39:

roteal2007
25-06-2012, 19:38
ببینید اصلا گول نتهایی را که در سایتهایی نظیر fragrantica برای یه عطر ذکر شده را به هیچ وجه نخورید .چون طراح رایحه میخواد با حیله گری خاصی برای این که دیگران نتونن رایحه ای رو که خلق کرده کپی کنن چه کار میکنه؟
یه سری مواد سازندش رو اصلا لو نمیده و یکسری رو هم واسه رد گم کنی پرت و پلا میگه.
نمونه بارزشم که بهم ثابت شده مقایسه ای بود که بین نتهای versace blue jeans با zino david off داشتم. اگر نتهای این دو عطر رو با هم مقایسه کنی میبینی تقریبا خیلی به هم شبیهند و طراحان مواد سازنده یکسانی رو ذکر کرده اند . منم با مقایسه نت بین این دو عطر تا قبل خرید زینو فکر میکردم بوش کپی بلو جینز ورساچه باشه.چون واقعا با بوی بلو جینز به آسمان پرواز میکنم و واقعا در عین اسپرت بودن بسیار جنتلمنی به نظر می یاد و سرا رو بر می گردونه.!!!!!!!!!!!!!
اما بعد خرید دیدم بوشون اصلاهیچ شباهتی به هم ندارد.
حالا 2 تا درخواست از دوستان و سروران فروم :
1- میخواستم ببینم بویی تو مایه های بلو جینز سراغ ندارید؟
2- اگه ممکنه لطف بفرمایید بوی اوشنا بلو رو برام تشزیح کنید شاید وسوسه خریدش به مخم زد:39:

والا دقت نکردم فکنم فقط عطر ساز ها هستن که بتونن تموم این نوت ها رو در بیارن.
درسته خوب اما بعضی وقت ها هم میبینیم اسپری میزنن بوی ادکلن اصلی رو میده!!!
زینو رو پس بگیریم ؟!

when
25-06-2012, 20:30
والا دقت نکردم فکنم فقط عطر ساز ها هستن که بتونن تموم این نوت ها رو در بیارن.
درسته خوب اما بعضی وقت ها هم میبینیم اسپری میزنن بوی ادکلن اصلی رو میده!!!
زینو رو پس بگیریم ؟!

اما 60 زیادشه چون زینو هم مثل آزارو یه ادکلن سنگینه که به درد مراسم شبونه میخوره و بالطبع آدم چند وقت یه بار به خودش میزنه و کم مصرفه .هر روز اسپری کنی خستت میکنه بوش .من یه پیس زینو از 4 بعد ظهر به صورتم زدم بوش هنوز تو دماغمه ولم نمیکنه سیریش شده

:42:
البته باز خودت میدونی!!!!!!!!!!!!!

Last Night
25-06-2012, 21:02
ارزون تا چه قیمتی؟ کمیستری و کربن از اجمل . کوبیسم و آرت و آرت فرش از کارای اماراتی زیر 30 تومنه لجند مشکی امپر و اوشنا بلو از جورجیو مونتی هم کارهای خیلی خوبین که بازار هر دوشونو 25 تومن قیمت دارن و پخش بوی مناسبی هم دارن بخصوص اوشنا بلو . ضمن اینکه یکسری عطرای فرانسوی که معروف نیستن هم میتونی پیدا کنی که بعضیاش واقعا کارای خوبین ولی هر از گاهی یه تعداد ازشون میاد و بعد ممکنه نتونی پیدا شون کنی بخاطر همین نمیتونم از اینا بهت معرفی کنم.
خیلی ممنونم از توجهتون...
والا قیمت در همون حد 20و25 تومن....

کمیستری و کربن فکر کنم شیرین بشه حسابشون کرد
من اینو تو همین تاپیک پیدا کردم.شیرین یعنی چی؟

بعد میشه اینترنتی خرید مطمءن کرد؟

cyber861
25-06-2012, 22:54

از جاز بکش بیرون.خریدم پشیمون شدم.برو تسار از ون کلیف رو بگیر.جاز جدید اصلا مثل قبل نیست.

زینو ادکلن خیلی خوبیه.الان آزارو هم همین قدر شده.اونم پخش بوی خوبی داره.

nadermatin
25-06-2012, 23:46
خیلی ممنونم از توجهتون...
والا قیمت در همون حد 20و25 تومن....

من اینو تو همین تاپیک پیدا کردم.شیرین یعنی چی؟
بعد میشه اینترنتی خرید مطمءن کرد؟

این که بگیم شیرین خیلی کلیه.شیرینیهای متفاوتی در عطرها استفاده میشه.شیرینیه مرکباتی یا شیرینیه تنباکو و البته انواع مشک که چندین نوع متفاوت هست و البته وانیل و اینجور چیزاکه اصلا با هم خیلی تفاوت دارن

کربن که کلا یه عطر خنک و کم تلخ چوبیه و کمیستری هم مشابه نداره باید حتما تستش کنی.برای اینجور عطرا بهتره بری بازار تهران

roteal2007
26-06-2012, 08:13
علی جان میشه اسمشو بگی ؟
کلیف اسم عطره؟"
کدوم مدل آزارو؟

Delkook
26-06-2012, 11:55
سلام به امضای من یه نگاه بندازید اگه از بچه ها کسی ادکلنها رو خواست در خدمتم!:-)

cyber861
26-06-2012, 13:14
علی جان میشه اسمشو بگی ؟
کلیف اسم عطره؟"
کدوم مدل آزارو؟

moli_ahmad
26-06-2012, 14:46
بچه ها کسی قیمت ارامیس توسکانی رو داره؟ به نظرتون ارزش خرید داره؟

f.t.g
26-06-2012, 14:59
بچه ها کسی قیمت ارامیس توسکانی رو داره؟ به نظرتون ارزش خرید داره؟

من یه جا 75 قیمت داشتم. ادکلن با ارزشی هست. البته از اون نمونه های قدیمیش بود. این جدیدها کیفیت اون اولی هارو ندارند

f.t.g
26-06-2012, 17:18
از جاز بکش بیرون.خریدم پشیمون شدم.برو تسار از ون کلیف رو بگیر.جاز جدید اصلا مثل قبل نیست.

زینو ادکلن خیلی خوبیه.الان آزارو هم همین قدر شده.اونم پخش بوی خوبی داره.

به نظر من هم نه تنها که موندگاری و پخش بوی عالیش خراب شده بلکه بوس سابق رو هم نمیده و کمی تیز شده

تسار هم با فرمولش کمی تغیر کرده و شیشه اش هم کلا عوض شده ولی نسبت به قیمتش خوبه

sara-amiri
26-06-2012, 17:19
silk way کار خیلی خوشبو و ملایمیه فکر کنم از کارای تد لاپیدوس بود .65 قیمت دارم .

love in paris
از نینا ریچی که اونم باید همین حدود باشه یه کار چهار فصل گلی - میوه ای و کاملا دخترونه و جوان پسند.

فلور د کریستال از لالیک که بوی خیلی لطیفی ازیاس داره و همیشه قابل استفاده است 100 میل 70 تومن .

پلاتینوم از روبرتو ورینو 75 میل 55 تومن.یه بوی کاملا خاص که در نتهاش از برگ چای . مرکبات . گل تاج خروس و گشنیز استفاده شده و شیرینی ای که اکثر عطرهای زنونه دارن رو نداره.

بلو از بولگاری رو هم تست کنید. در ضمن اگه یکم روی پولتون بزارید آنژ او دمون از ژیوانشی هم یه کار خنک و کمی تلخه و بوی بسیار خوبی داره.

فیری از ون کلیف اند آرپل که بوی خنک و شیرینی داره50 میل 75 و 100 میل 95 قیمت دارم. یه بوی معمولی و اصلا هم خاص نیست. امیدوارم به دردتون خورده باشه.
با تشکر :11:

تعجب کردم که بین ادکلن هایی که معرفی کردین اصلا اسمی از cool water نیاوردین ....
این ادکلنهایی که گفتین رو تو تهران از کجا میتونم بخرم که تقلبی نباشه و همه اینا رو هم داشته باشه تا بتونم تست کنم ؟

ممکنه یه اسپری و یه مام دخترونه خوب هم معرفی کنید ...
میخوام هدیه بخرم واسه کسی که خیلی سخت سلیقه است ...

دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم ...

f.t.g
26-06-2012, 17:20
علی جان میشه اسمشو بگی ؟
کلیف اسم عطره؟"
کدوم مدل آزارو؟

تسار (تزار) اسم ادکلنی از برند وان کلیف & آرپلز هست

roteal2007
26-06-2012, 17:38
تسار (تزار) اسم ادکلنی از برند وان کلیف & آرپلز هست

فرید جون این اپیوم مگه چند تا مدل داره ؟ اینی که تو پی تی گذاشتی واسه فروش با اینی که تو آواتارت هست و اینی که تو سایتا فروش هست ....!
مدل بندی داره ؟
آزارو پور هووم رو تست کردی ؟
راستی اون بولگاری شیشه آبیه که واسه فروش گذاشتی چطوریه بوش ؟ (اگه اوکی هست بگیرمش)

f.t.g
26-06-2012, 18:58
فرید جون این اپیوم مگه چند تا مدل داره ؟ اینی که تو پی تی گذاشتی واسه فروش با اینی که تو آواتارت هست و اینی که تو سایتا فروش هست ....!
مدل بندی داره ؟
آزارو پور هووم رو تست کردی ؟
راستی اون بولگاری شیشه آبیه که واسه فروش گذاشتی چطوریه بوش ؟ (اگه اوکی هست بگیرمش)

تعداد مدلهای اوپیوم از برند ایوسنت لورن از تعداد کل ادکلنهای خیلی از برندها بیشتره

اونی که عکس اواتار من هست اوپیوم پور هوم ادو پرفیوم هست که فقط و فقط 50 میل داره و دست نیافتنی!

اونی که تو سایت ها هست رایج ترین نمونه مردانه هست که اوپیوم پور هوم هست.

اونی که تو پی تی هست اوپیوم اورینت نسخه چینی هست. (البته اشتباه نشه ساخت چین نیست. اسمش اینطوره و الهام گرفته از ادویه های مشرق زمینه)

تا اونجایی که یاد دارم نمونه های مردانه بالاتر از 5 تا هست و زنونه بیش از 14- 15 نمونه داره.

اونایی که تو خاطرم هست

مردونه:
اوپیوم پور هوم
اوپیوم پور هوم ادو پرفیوم
اوپیوم اورینت چین
اوپیوم اورینت
اوپیوم اورینت سامر 2007
اوپیوم لی سکرت (اینو حتی تو فروشگاههای اروپا هم نمیتونید پیدا کنید و فقط به صورت سفرشی برای افراد خاص ساخته شده)

زنونه:

اوپیوم ادو تولیت
اوپیوم ادو پرفیوم
اوپیوم واپروس
بل د اوپیوم
اوپیوم اورینت اکستریم (این هم فقط سفارشی هست)
اوپیوم ارکید چین
اوپیوم فلور امپریال
اوپیوم پرستیژ
اوپیوم فلور د شانگهای
اوپیوم ادو تولیت 2004
اوپیوم ل نوول
اوپیوم لی سکرت
اوپیوم د اورینت چین

f.t.g
26-06-2012, 18:59
آزارو پور هوم هم تست کردم اگر تونستید حجم های 50 یا 30 میلش رو گیر بیارید واقعا ارزش خرید داره (چون اکثر 100 میلها تقلبی هستند). پخش بوی خوبی هم داره. ادکلن مجلسی هست و به نظر من توی گروه شرقی-ادویه ایی میشه دسته بندیش کرد

بی ال وی هم اولش تند و خنک هست ولی زود پودری میشه. حتی پودری بودنش رو هم بیشتر از دیور هوم اینتنس میدونم.

roteal2007
26-06-2012, 19:02
تعداد مدلهای اوپیوم از برند ایوسنت لورن از تعداد کل ادکلنهای خیلی از برندها بیشتره

اونی که عکس اواتار من هست اوپیوم پور هوم ادو پرفیوم هست که فقط و فقط 50 میل داره و دست نیافتنی!

اونی که تو پی تی هست اوپیوم اورینت نسخه چینی هست. (البته اشتباه نشه ساخت چین نیست. اسمش اینطوره و الهام گرفته از ادویه های مشرق زمینه)

تا اونجایی که یاد دارم نمونه های مردانه بالاتر از 5 تا هست و زنونه بیش از 14- 15 نمونه داره.

اونایی که تو خاطرم هست

مردونه:
اوپیوم پور هوم
اوپیوم اورینت چین
اوپیوم اورینت
اوپیوم اورینت سامر 2007
اوپیوم لی سکرت (اینو حتی تو فروشگاههای اروپا هم نمیتونید پیدا کنید و فقط به صورت سفرشی برای افراد خاص ساخته شده)

زنونه:

اوپیوم ادو تولیت
اوپیوم ادو پرفیوم
اوپیوم واپروس
بل د اوپیوم
اوپیوم ارکید چین
اوپیوم فلور امپریال
اوپیوم پرستیژ
اوپیوم فلور د شانگهای
اوپیوم ادو تولیت 2004
اوپیوم ل نوول
اوپیوم لی سکرت
اوپیوم د اورینت چین

ماشاالله عجب حضور ذهنی داری.....سرم گیج رفت!!!!!
ا

roteal2007
26-06-2012, 19:03
آزارو پور هوم هم تست کردم اگر تونستید حجم های 50 یا 30 میلش رو گیر بیارید واقعا ارزش خرید داره (چون اکثر 100 میلها تقلبی هستند). پخش بوی خوبی هم داره. ادکلن مجلسی هست و به نظر من توی گروه شرقی-ادویه ایی میشه دسته بندیش کرد

بی ال وی هم اولش تند و خنک هست ولی زود پودری میشه. حتی پودری بودنش رو هم بیشتر از دیور هوم اینتنس میدونم.

به به یه بوی شرقی.....چیزی که دنبالش بودم واجب شد تستش کنم!

f.t.g
26-06-2012, 19:35
ماشاالله عجب حضور ذهنی داری.....سرم گیج رفت!!!!!
ا

چون من به این ادکلن ارادت خاصی دارم:11::laughing::laughing:

moli_ahmad
27-06-2012, 09:07
دیشب چنتایی ادکلن تست کردم گرلن ل اینستنت پرفیوم خیلی گرمه و شیرین و خوشبو البته موندگاری هم خوبه لالیک پیور هوم سر شیر روش هخست بوش رو خوشم اومد هر چند تند بود بوچرون بوچرون پیور هوم واقعا مزخرف بود صابون خالص و کنت کول نمیدونم چه مدلش تا چند دقیقه اول الکلش زیاد بود اما بعد خیلی خوشبو شد تا الان هم هست رو پیراهنم

moli_ahmad
27-06-2012, 09:08
ارامیس دوین رو هم تست کردم خوب بود 80 میگفت

f.t.g
27-06-2012, 09:58
دیشب چنتایی ادکلن تست کردم گرلن ل اینستنت پرفیوم خیلی گرمه و شیرین و خوشبو البته موندگاری هم خوبه لالیک پیور هوم سر شیر روش هخست بوش رو خوشم اومد هر چند تند بود بوچرون بوچرون پیور هوم واقعا مزخرف بود صابون خالص و کنت کول نمیدونم چه مدلش تا چند دقیقه اول الکلش زیاد بود اما بعد خیلی خوشبو شد تا الان هم هست رو پیراهنم

اون لالیک پخش بوی خیلی خوبی هم داره. به نظر من لالیک پرفیوم بوش بهتره تا تولیتش

کنت کول شیشه اش چه رنگی و چه شکلی بود. احتمالا منظورتون rsvp هست. چون اون هم اولش فقط بوی الکل میده ولی بعد مدتی اصلا بوش عوض میشه

moli_ahmad
27-06-2012, 12:18
اون لالیک پخش بوی خیلی خوبی هم داره. به نظر من لالیک پرفیوم بوش بهتره تا تولیتش

کنت کول شیشه اش چه رنگی و چه شکلی بود. احتمالا منظورتون rsvp هست. چون اون هم اولش فقط بوی الکل میده ولی بعد مدتی اصلا بوش عوض میشه

دقیقا فرید جان همین کنت کول رو میگم ولی بوش هر چی میگذره بهتر میشه موندگاری خیلی خوبی هم داره قیمتش هم زیاد نیست
جان وارواتوس من رو قیمتش رو داری ؟میگن موندگاری تعطیله درسته؟

armin_punisher6
27-06-2012, 12:31
بچه ها نظرتون راجع به ادکلن he wood چیه؟چنده؟

f.t.g
27-06-2012, 13:24
دقیقا فرید جان همین کنت کول رو میگم ولی بوش هر چی میگذره بهتر میشه موندگاری خیلی خوبی هم داره قیمتش هم زیاد نیست
جان وارواتوس من رو قیمتش رو داری ؟میگن موندگاری تعطیله درسته؟

قیمتش رو ندارم ولی جدیدا فکر کنم در حدود 100 باشه

والا منم دیدم بعضی دوستان از موندگاریش مینالند ولی به نظر من اونقدر ها هم بد نیست.

یکی از اقوام استفاده میکنه. معلوم نیس تو این بازار بی در و پیکر ایران چه میگذره.

f.t.g
27-06-2012, 13:26
بچه ها نظرتون راجع به ادکلن he wood چیه؟چنده؟

بوی خیلی خوبی داره ولی از اون طرف موندگاری و پخش بوی خیلی ضعیفی داره. حتی بعد از نیم ساعت دیگه....!:41:

نمونه های دیگرش مثل راکی مونتاین و سیلور ویند وود موندگاری خیلی بهتری نسبت به این دارند. ولی خوب اونها هم خیلی خوب نیستند

قیمتش هم 80 تا 100 متغیره

nadermatin
27-06-2012, 15:42
با تشکر :11:

تعجب کردم که بین ادکلن هایی که معرفی کردین اصلا اسمی از cool water نیاوردین ....
این ادکلنهایی که گفتین رو تو تهران از کجا میتونم بخرم که تقلبی نباشه و همه اینا رو هم داشته باشه تا بتونم تست کنم ؟

ممکنه یه اسپری و یه مام دخترونه خوب هم معرفی کنید ...
میخوام هدیه بخرم واسه کسی که خیلی سخت سلیقه است ...

دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم ...

من پلاتینوم و فلور د کریستال از لالیک و فیری رو تو بازار تهران پاساژ صدف تو 15 خرداد تست کردم و بقیه رو فروشگاه ساغر طبقه 5 پاساژ قائم تو تجریش که بعضی قیمتهاش از بازار هم کمتره ولی بعضیا رو خیلی بالا میگه باید قیمت دستتون باشه ولی معمولا قیمتها رو کمتر یا هم سطح بازار میده و خیلی مشتری داره

nadermatin
27-06-2012, 15:50

اونایی که تو خاطرم هست

مردونه:
اوپیوم پور هوم
اوپیوم اورینت چین
اوپیوم اورینت
اوپیوم اورینت سامر 2007

زنونه:

اوپیوم ادو تولیت
اوپیوم ادو پرفیوم
اوپیوم واپروس
بل د اوپیوم
اوپیوم ارکید چین
اوپیوم فلور امپریال
اوپیوم پرستیژ
اوپیوم فلور د شانگهای
اوپیوم ادو تولیت 2004
اوپیوم ل نوول
اوپیوم لی سکرت
اوپیوم د اورینت چین

من مدل اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم که به نظرم بوش برای من خیلی شیرین بود ولی موندگاری و پخشش عالی بود.70 میگفت ولی قسمت بالای اسپریش با قسمت لوله زیرش یکم فاصله داشت به همین خاطر بهش شک کردم ولی انصافا شیشه اش خیلی با کیفیت بود.

طرف میگفت توی مدل چینیش از تریاکی که در چین کاشته میشه توی نتهاش استفاده شده.

shifter
27-06-2012, 16:13
بچه ها برای من یه ادکلن دیویداف اوردن...اینم عکسشه :

حالا میخواستم بدونم (چون تا حالا از این مارک نداشتم) که ایا davidoff مارک خوبیه؟؟ ماندگاریش چقدره...؟ و اینکه قیمت این ادکلن (125 میل اش)چقدره؟؟

خیلی ممنون:46:

roteal2007
27-06-2012, 16:46

حالا میخواستم بدونم (چون تا حالا از این مارک نداشتم) که ایا davidoff مارک خوبیه؟؟ ماندگاریش چقدره...؟ و اینکه قیمت این ادکلن (125 میل اش)چقدره؟؟

در سایت های faregnant در قسنت نظرات یکی عکس همین شیشه رو گذاشته بود و از بوش ناراضی بود و میگفت انگاری آب بهش بستن!!!!!
اما این شکلی رو خودش تایید کرده بود که موندگاریش بهتره حداکثر 60 تومن باید باشه ادکلن خوبیه و بوی شیرین وگرمی داره مناسب زمستان:
به فونت پایین شیشه توجه شود

Delkook
27-06-2012, 18:34
سلام کسی m7 oud absolu رو ندیده? تو عطرافشان گذاشته 190 تومن سایتش معتبره?

rezaew
27-06-2012, 18:48
سلام
در مورد عطر لالیک مردانه تستر را امتحان کردم و ماندگاریش بد نبود اما پخش کنندگی خوبی نداشت آخه خیلی ها میگن همه بوی این عطر را متوجه میشوند اما احساس میکنم اگر کسی هم نزدیک باشه زیاد متوجه نمیشود یعنی ممکنه تقلبی باشد ؟ کسی این عطر را امتحان کرده ؟
مرسی
خداحافظ

van123
27-06-2012, 23:59
سلام دوستان
منو راهنمایی کنین واسه خرید عطری مناسب
یه عطری خنک با مائگاری بالا و شیرین باشه ترجیحا
من این مدل هارو این اواخر استفاده کردم
CAREER
BVLGARI
NERO
CHEMYSTERY

f.t.g
28-06-2012, 02:36
من مدل اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم که به نظرم بوش برای من خیلی شیرین بود ولی موندگاری و پخشش عالی بود.70 میگفت ولی قسمت بالای اسپریش با قسمت لوله زیرش یکم فاصله داشت به همین خاطر بهش شک کردم ولی انصافا شیشه اش خیلی با کیفیت بود.

طرف میگفت توی مدل چینیش از تریاکی که در چین کاشته میشه توی نتهاش استفاده شده.

خیلی شیرین بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!:18::blink::blink::18:

آقا من نصف این مدل اوپیوم رو استفاده کردم ولی شیرین نیست!!!

حتی به یکی گفتم که رفته بود عراق گفتم هرچه اوپیوم سورمه ایی دیدی (منظورم نمونه پرفیوم بود) رو برام بیار که رفت اشتباهی 3 تا از این مدل اورد. هیچ کدومشون هم شیرین نیستو از اصل بودنشون هم مطمئنم

70 تومن!!!؟؟؟:blink: دوست من الان معمولیش بالای 120 هست چه برسه به این تولید محدودها

اینایی که من داشتم اصلا فاصله ایی بین اسپری و لوله زیرش نداره. هر کی هم بم میرسه میگهع چه بویی داره! چی زدی که اینقدر پخش بوی بالایی داره؟!!!:laughing::laughing:

ولی بعید میدونم این نمونه تقلبی داشته باشه. مطمئنید که با ادکلن دیگری اشتباه نگرفتید؟؟ چون من هیچی هم که نباشم پیر اوپیوم هستم:biggrin::biggrin:

f.t.g
28-06-2012, 02:50

آقا این ادکلن ماله کیه؟؟؟ کی اینو خریده؟؟ هر کی هست مطمئن باشه تقلبی گرفته و اگر میتونه سریع پس بده.

تورو خدا قبل از خرید کمی تحقیق کنید و نگذارید فروشندگان بی انصاف اینچنین محصولاتی رو بجای اصل قالب کنند.

اگر خواستید از ادکلنی که دارم عکی مسزارم تا متوجه بشید

دیویدوف قبلا که قیمتهاش مناسب بود برند خیلی خوبی بود. ولی در کل در بین محصولاتش من از همین ژینو ( یا به قول دوستان زینو) خوشم میاد. ماندگاریش خیلی خوبه وراحت یه صبح تا بعد از ظهر تحمل داره!!! 125 میلش هم بین 60 تا 70 هست

f.t.g
28-06-2012, 03:02
سلام
در مورد عطر لالیک مردانه تستر را امتحان کردم و ماندگاریش بد نبود اما پخش کنندگی خوبی نداشت آخه خیلی ها میگن همه بوی این عطر را متوجه میشوند اما احساس میکنم اگر کسی هم نزدیک باشه زیاد متوجه نمیشود یعنی ممکنه تقلبی باشد ؟ کسی این عطر را امتحان کرده ؟
مرسی
خداحافظ

دوست عزیز یک نکته اینجا مطرح هست که اکثر دوستان بش توجه نمیکنند و اونم اینه که:

خیلی ها موندگاری یک عطر رو روی خودشون تست میکنند که این یک کار اشتباه هست. البته به نظر من!

ببینید تا به حال برای خیلی ها پیش آمده که با خودشون میگن بعضیها که به خودشون ادکلن میزنند چرا خط بو داره و بهد از مدتی بوشون تو جایی که رد شدند هنوز هست؟!

برای این که ما هم چنین ادکلنی داشته باشیم میریم ادکلنهای گرون قیمت (بعضا تا 500 تومن) خریداری میکنیم ولی باز همچین حسی بمون دست نمیده

موضوع مهمیکه هست اینه که ما خودمون حس نمیکنیم چون مشاممون به اون بو بعد از 15 دقیقه عادت میکنه وگر نه ما هم همچین خط بویی خواهیم داشت (البته نوع ادکلن هم تاثیر داره ولی حس خودمون رو میگم)

سعی کنید که از موندگاری ادکلنی که راضی نیستید روی فرد دیگری امتحان کنید و تا 5-6 ساعت آن بو رو استشمام نکنید. بعد برید امتحان کنید که آیا موندگاری عطر (حسی به به شما میگه ) تغییر کرده یا نه!!!!:27:

hike
28-06-2012, 06:14
آقا این ادکلن ماله کیه؟؟؟ کی اینو خریده؟؟ هر کی هست مطمئن باشه تقلبی گرفته و اگر میتونه سریع پس بده.

تورو خدا قبل از خرید کمی تحقیق کنید و نگذارید فروشندگان بی انصاف اینچنین محصولاتی رو بجای اصل قالب کنند.

اگر خواستید از ادکلنی که دارم عکی مسزارم تا متوجه بشید

دیویدوف قبلا که قیمتهاش مناسب بود برند خیلی خوبی بود. ولی در کل در بین محصولاتش من از همین ژینو ( یا به قول دوستان زینو) خوشم میاد. ماندگاریش خیلی خوبه وراحت یه صبح تا بعد از ظهر تحمل داره!!! 125 میلش هم بین 60 تا 70 هست
به چه دلیل میگید تقلبیه؟

nadermatin
28-06-2012, 08:54
خیلی شیرین بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!:18::blink::blink::18:

آقا من نصف این مدل اوپیوم رو استفاده کردم ولی شیرین نیست!!!

حتی به یکی گفتم که رفته بود عراق گفتم هرچه اوپیوم سورمه ایی دیدی (منظورم نمونه پرفیوم بود) رو برام بیار که رفت اشتباهی 3 تا از این مدل اورد. هیچ کدومشون هم شیرین نیستو از اصل بودنشون هم مطمئنم

70 تومن!!!؟؟؟:blink: دوست من الان معمولیش بالای 120 هست چه برسه به این تولید محدودها

اینایی که من داشتم اصلا فاصله ایی بین اسپری و لوله زیرش نداره. هر کی هم بم میرسه میگهع چه بویی داره! چی زدی که اینقدر پخش بوی بالایی داره؟!!!:laughing::laughing:

ولی بعید میدونم این نمونه تقلبی داشته باشه. مطمئنید که با ادکلن دیگری اشتباه نگرفتید؟؟ چون من هیچی هم که نباشم پیر اوپیوم هستم:biggrin::biggrin:

بله من هم به بالای اسپریش شک کردم و هم به قیمتش.نمیدونم شما بودی یا کس دیگه ای که چند ماه پیش 110 قیمت داشتی.بوش شیرین و اسپایسی بود.

nadermatin
28-06-2012, 09:02
به چه دلیل میگید تقلبیه؟

به فونت دیویدف روی جعبه توجه کنید.کاملا مشخصه.چون امضای ایتالیک دیویدف رو نداره و بوش خیلی زودتر میره.

hike
28-06-2012, 09:27
به فونت دیویدف روی جعبه توجه کنید.کاملا مشخصه.چون امضای ایتالیک دیویدف رو نداره و بوش خیلی زودتر میره.

نه این فونت دلیل تقلبی بودن نیست. تغییر فرمول است. سری جدید زینو فونتش از سرهم به حالت رسمی تغییر کرده. ماندگاری کمتر شده البته. کول واتر هم به همین ترتیب.

van123
28-06-2012, 11:04
سلام دوستان
CAREER
BVLGARI
NERO
CHEMYSTERY
الوووووووووووووووووو

hike
28-06-2012, 12:12
سلام دوستان
CAREER
BVLGARI
NERO
CHEMYSTERY
الوووووووووووووووووو

JOOP! JUMP رو امتحان کنید.

van123
28-06-2012, 12:24
JOOP! JUMP رو امتحان کنید.
قیمت..................؟
تشخبص اصل بودنش چجوریه؟

f.t.g
28-06-2012, 15:02
نه این فونت دلیل تقلبی بودن نیست. تغییر فرمول است. سری جدید زینو فونتش از سرهم به حالت رسمی تغییر کرده. ماندگاری کمتر شده البته. کول واتر هم به همین ترتیب.

نه منظورم فقط فونش نیست. من خودم به شخصه هم تقلبی و هم اصلش رو مقایسه کردم.

درست میگید مدتی پیش خبری پخش شد که امضای دیویدوف دیگر از محصولات برداشته شده و به صورت نوشته معمولی چاپ میشه.

ولی نمونه ایی رو که من دیدم واقعا بوی مزخرفی داشت و موندگاری هم بزور به 1 ساعت میرسید. در حالی که اصلیش که خودم هم یک شیشه ازش خالی کردم سر تا پا با این فرق داره.

توی نمونه های قدیمی تقلبی ندیدم ولی توی نمونه های جدید 2 تا دیدم که هر دو حالمو بهم زد:2: جالبه حاشیشه زبر ته شیشه رو هم نداشتند.

درسته که گفتن امضا تغییر کرده ولی خبری مبنی بر اینکه بوش عوض شده و موندگاریش پایین اومده باشه اعلام نکردند.

f.t.g
28-06-2012, 15:09
بله من هم به بالای اسپریش شک کردم و هم به قیمتش.نمیدونم شما بودی یا کس دیگه ای که چند ماه پیش 110 قیمت داشتی.بوش شیرین و اسپایسی بود.

یعنی جدی جدی این مدل تقلبی هم داره؟؟!!:18:

آخه اینی که من دارم شیرین نیست (شاید خیلی کم شیرین باشه) ولی کاملا ادویه ایی هست و شرقی

حتی علی جان هم عید یکیشو تو شهر خودمون دید و میتونه اونم نظر بده و کمک کنه برای نتیجه. یادمه همون موقع 90 یا 95 قیمت داشت.

hike
28-06-2012, 15:52
نه منظورم فقط فونش نیست. من خودم به شخصه هم تقلبی و هم اصلش رو مقایسه کردم.

درست میگید مدتی پیش خبری پخش شد که امضای دیویدوف دیگر از محصولات برداشته شده و به صورت نوشته معمولی چاپ میشه.

ولی نمونه ایی رو که من دیدم واقعا بوی مزخرفی داشت و موندگاری هم بزور به 1 ساعت میرسید. در حالی که اصلیش که خودم هم یک شیشه ازش خالی کردم سر تا پا با این فرق داره.

توی نمونه های قدیمی تقلبی ندیدم ولی توی نمونه های جدید 2 تا دیدم که هر دو حالمو بهم زد:2: جالبه حاشیشه زبر ته شیشه رو هم نداشتند.

درسته که گفتن امضا تغییر کرده ولی خبری مبنی بر اینکه بوش عوض شده و موندگاریش پایین اومده باشه اعلام نکردند.

من سری جدید رو دارم و ماندگاری زیر 4 ساعته با یک اسپری.
توی basenotes هم یکی که هردو رو تست کرده به این مورد اشاره کرده و گفته سری جدید اولش بوی بسیار سنگینی داره ولی بعد از 5 ساعت اثری ازش نیست برخلاف سری اول که ماندگاری زیاد داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!?p=2585891&viewfull=1#post2585891

when
28-06-2012, 18:42

جناب آقای hike من صمیمانه دستان پر مهرت را میبوسم . چون با این اطلاع رسانی شما خیالم راحت شد .من ورژن جدید زینو رو چند وقت پیش از فروشنده ای که بهش کاملا اعتماد دارم به قیمت عادلانه خریدم من کاملا راضیم از این عطر ولی دوستی که گفت مطمئن باشید فونت ساده نمونه قلابی است داشتم از این ادکلن بدم میومد و دلمو می زد تازه میخواستم با فروشنده هم بهم بزنم. ولی شما فرشته نجات شدی وحقیقت رو آشکار کردی.اتفاقا نمونه با فونت ساده در سایتها موجوده و یه مغازه هم با شجاعت کامل تو مروی نمونه با فونت سادش رو در وسط ویترین گذاشته تا در معرض دید از 60 کیلومتری باشه و این دلیلی دیگر بر معتبر بودن فونت ساده زینوست.
دمت گرم:31:

hike
28-06-2012, 19:08
[/B]

جناب آقای hike من صمیمانه دستان پر مهرت را میبوسم . چون با این اطلاع رسانی شما خیالم راحت شد .من ورژن جدید زینو رو چند وقت پیش از فروشنده ای که بهش کاملا اعتماد دارم به قیمت عادلانه خریدم من کاملا راضیم از این عطر ولی دوستی که گفت مطمئن باشید فونت ساده نمونه قلابی است داشتم از این ادکلن بدم میومد و دلمو می زد تازه میخواستم با فروشنده هم بهم بزنم. ولی شما فرشته نجات شدی وحقیقت رو آشکار کردی.اتفاقا نمونه با فونت ساده در سایتها موجوده و یه مغازه هم با شجاعت کامل تو مروی نمونه با فونت سادش رو در وسط ویترین گذاشته تا در معرض دید از 60 کیلومتری باشه و این دلیلی دیگر بر معتبر بودن فونت ساده زینوست.
خواهش میکنم آقایی. قبلا برای خودم در مورد cool water سوال پیش اومده بود . اون موقع یکی منو در مورد تغییر فونت روشنم کرد که در مورد زینو هم همینطوره.

f.t.g
28-06-2012, 19:20
[/B]

:laughing::laughing::laughing:

خیلی با حال گفتید!

ولی خداییش چه معیار هایی دارید

مگه کی اینجا میخواد حقیقت رو پنهان کنه؟

اما اگر نمونه ایی رو که من اشاره بش کردم تست میکردید بهتر متوجه تغییر رایحه و موندگاریش میشدید

این بحث هم بو دار هست:31:

من همین جا اعلام میکنم که ادکلن اون دوستمون هم اصله و هم بوش بسیار عالی و هم موندگاریش خفن هست:31:

شاید هم من منظورم رو بد (یا تند) گفتم. ولی هرچی از این مدل دیدم افتضاح بودند. و تغییر امضا رو هم خودم قبول دارم ولی حتما اون نمونه رو هم تست کنید

cyber861
28-06-2012, 19:31

آخه اینی که من دارم شیرین نیست (شاید خیلی کم شیرین باشه) ولی کاملا ادویه ایی هست و شرقی

حتی علی جان هم عید یکیشو تو شهر خودمون دید و میتونه اونم نظر بده و کمک کنه برای نتیجه. یادمه همون موقع 90 یا 95 قیمت داشت.

این ادکلن خیلی شبیه اصلیش هست ولی خیلی لطیف ترش کردن به خاطر روحیه ژاپنیا.به خاطر همین از تندیش گرفتن .ولی در کل نمیشه گفت این ادکلن دقیقا تلخه شیرینه یا کلا چی هست؟ولی هم تلخی داره و هم 1 نمور شیرین.ولی از این مدلش خیلی بیشتر خوشم

اومد.

f.t.g
28-06-2012, 19:49
این ادکلن خیلی شبیه اصلیش هست ولی خیلی لطیف ترش کردن به خاطر روحیه ژاپنیا.به خاطر همین از تندیش گرفتن .ولی در کل نمیشه گفت این ادکلن دقیقا تلخه شیرینه یا کلا چی هست؟ولی هم تلخی داره و هم 1 نمور شیرین.ولی از این مدلش خیلی بیشتر خوشم

اومد.

منم همچین حسی بش دارم

nadermatin
28-06-2012, 21:15

فریدجان امروز دوباره رفتم اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم.درست میگی کاملا ادویه ایه و کم شیرین .اوندفه احتمالا شامه ام پر بوده.موندگاری و پخشش بالاست و قسمت بالایی از پلاستیک سرمه ای رنگه و قسمت اسپریش هم سالم بود و فاصله نداشت ولی یه فرق با این عکس داشت چون ازش عکس گرفتم و بعد با شیشه اصلی مقایسه کردم.خطی شیشه ای که روی نوشته های چینی روی شیشه اصلی دیده میشه در این نمونه در سمت چپ نوشته های چینی قرار داره.ولی بوش از اون بوهاییه که یا عاشقش میشی یا ازش بدت میاد.حالا شما شیشه اوپیوم خودتو با این و عکس اصلش مقایسه کن ببین چجوریه.بنظرم نمونه قلابیه.چیزهای دیگش کاملا مشابه اصله

nadermatin
28-06-2012, 21:27
:laughing::laughing::laughing:

خیلی با حال گفتید!

ولی خداییش چه معیار هایی دارید

مگه کی اینجا میخواد حقیقت رو پنهان کنه؟

اما اگر نمونه ایی رو که من اشاره بش کردم تست میکردید بهتر متوجه تغییر رایحه و موندگاریش میشدید

این بحث هم بو دار هست:31:

من همین جا اعلام میکنم که ادکلن اون دوستمون هم اصله و هم بوش بسیار عالی و هم موندگاریش خفن هست:31:

شاید هم من منظورم رو بد (یا تند) گفتم. ولی هرچی از این مدل دیدم افتضاح بودند. و تغییر امضا رو هم خودم قبول دارم ولی حتما اون نمونه رو هم تست کنید

میدونی مثه چیه؟اگه با بنز رانندگی کنی 206 بنظرت افتضاح میاد ولی وقتی ماشین نداری همین 206 هم کلی بهت حال میده. در هر حال هیچ کدوم از عطرای الان کیفیت قدیم رو ندارن.نمونش همین فارنهایت معروف یا جوپ قرمز و.... کلی کارای دیگه.

f.t.g
29-06-2012, 01:18
فریدجان امروز دوباره رفتم اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم.درست میگی کاملا ادویه ایه و کم شیرین .اوندفه احتمالا شامه ام پر بوده.موندگاری و پخشش بالاست و قسمت بالایی از پلاستیک سرمه ای رنگه و قسمت اسپریش هم سالم بود و فاصله نداشت ولی یه فرق با این عکس داشت چون ازش عکس گرفتم و بعد با شیشه اصلی مقایسه کردم.خطی شیشه ای که روی نوشته های چینی روی شیشه اصلی دیده میشه در این نمونه در سمت چپ نوشته های چینی قرار داره.ولی بوش از اون بوهاییه که یا عاشقش میشی یا ازش بدت میاد.حالا شما شیشه اوپیوم خودتو با این و عکس اصلش مقایسه کن ببین چجوریه.بنظرم نمونه قلابیه.چیزهای دیگش کاملا مشابه اصله

عکسی که قرار ندادید

متوجه منظورتون از خط شیشه ایی نشدم. من با چنین فاکتوری مواجه نشدم

آخه روی نوشته های چینی خطی وجود نداره

mrmmnb
29-06-2012, 10:14
دوستان یه داکلن 20 (نهایت 30 تومنی) معرفی کنید که عام پسند باشه
من نه روی مارک ها شناخت دارم نه از این مورد هایی که میگید فلان رایحه سرد هست یا ....
باید بو کنم ببینم خوشم میاد یا نه برا همین چند مدل که عمومی باشه و تقریبا همه نوع سلیقه بپسندند معرفی کنید
با تشکر

f.t.g
29-06-2012, 16:19
دوستان یه داکلن 20 (نهایت 30 تومنی) معرفی کنید که عام پسند باشه
من نه روی مارک ها شناخت دارم نه از این مورد هایی که میگید فلان رایحه سرد هست یا ....
باید بو کنم ببینم خوشم میاد یا نه برا همین چند مدل که عمومی باشه و تقریبا همه نوع سلیقه بپسندند معرفی کنید
با تشکر

اوپن ( open )

moli_ahmad
29-06-2012, 23:02
دوستان من قیمت اینا رو میخوام اگه لطف کنید بهم بگید که بیاد دستم بدونم چقدره ممنون میشم. لالیک کله اسب و کله شیر کنت کول rsvp و مونت بلنک legend هردو رنگش مشکی و سورمه ایش و ارامیس توسکانی ممنون

moli_ahmad
29-06-2012, 23:04
دوستان من قیمت اینا رو میخوام اگه لطف کنید بهم بگید که بیاد دستم بدونم چقدره ممنون میشم. لالیک کله اسب و کله شیر کنت کول rsvp و مونت بلنک legend هردو رنگش مشکی و سورمه ایش و ارامیس توسکانی ممنون

cyber861
30-06-2012, 00:08

لالیک کله اسب که ندیدم ولی لالیک سفید و کله شیر یه قیمته.قبل از گرونی دوم حدود 50-55 بودن.ولی الان 65-70 هستن.که نمونه پرفیوم کله شیر 70 بوده.البته اراک 75 قیمت میدن به بالا ولی مروی این حدوده

MOHAMMAD2010
01-07-2012, 17:53
آقا امروز خواستم 4تا ادکلن ( m7 - اپیوم - یاتاقان - مید نایت این پاریس ) رو تست کنم هیچ کدومشون رو مغازه ها نداشتن :41: ( تو کرمان )
کسی تستر کوچولو اشانتیونی چیزی از اینا نداره ؟

roteal2007
01-07-2012, 19:02
محمد جون داداش تست کردی نوت هاشو بگو ببینم واسه زمستون چی بگیریم

cyber861
01-07-2012, 22:07
امشب برای بار چندم ام 7 و اپیوم رو تست کردم.دیدم ام 7 رو نمیشه الان استفاده کرد(خودم رو میگم)ولی این اپیوم ادکلنی برای تمام فصوله.

Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude هم تست کردم که اولش بو میکردی خوشبو بود ولی رو پوست من بوش خیلی بد شد.یچیزی تو مایه های گرمی:13:

dior32
01-07-2012, 22:47
قیمتها به حدی بالا رفته که من یکی حس خرید عطر برام نمونده عطرهای که قیمتشون پایین بود الان به حدود 100 تومن رسیدن :37::37::37: یه دلخوشی داشتیم این وضعشه

Delkook
02-07-2012, 00:11
سلام کسی عطری به اسم d600 carner barcelona میشناسه? امروز دیدم 50 میل 220 تومن بوی تاپی داشت کسی ازش قیمت نداره?

MOHAMMAD2010
02-07-2012, 00:59
امشب برای بار چندم ام 7 و اپیوم رو تست کردم.دیدم ام 7 رو نمیشه الان استفاده کرد(خودم رو میگم)ولی این اپیوم ادکلنی برای تمام فصوله.

خوش به حالت من که پیداشون نکردم تو این خراب شده :41:

آقا امروز خواستم 4تا ادکلن ( m7 - اپیوم - یاتاقان - مید نایت این پاریس ) رو تست کنم هیچ کدومشون رو مغازه ها نداشتن ( تو کرمان )
کسی تستر کوچولو اشانتیونی چیزی از اینا نداره ؟

کسی نداشت؟:41:

Abbas.V
02-07-2012, 14:58
سلام .
این بوش چطوره ؟
120 میل 50 تومن هست . درسته قیمتش ؟ این مدل تقلبی هم داره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza2500
02-07-2012, 17:36
خوش به حالت من که پیداشون نکردم تو این خراب شده :41:

کسی نداشت؟:41:
فروشگاه مرسده تو شفا و اون استقلالی رو رفتی؟

MOHAMMAD2010
02-07-2012, 18:19
فروشگاه مرسده تو شفا و اون استقلالی رو رفتی؟

نه
اینا دارن ؟
آدرس دقیق یه بار دیگه میدی ازشون ؟

mojtaba2321
03-07-2012, 14:10
این عطرای کوچولوی ژک ساف یه مدتیه نایاب شدن
اینا که توی کیش تولید میشن چه جوری دیگه گیر نمیاد؟

betta007
03-07-2012, 14:26
بالاخره ندونستیم کدومو بگیریم

cyber861
04-07-2012, 08:57
این عطرای کوچولوی ژک ساف یه مدتیه نایاب شدن
اینا که توی کیش تولید میشن چه جوری دیگه گیر نمیاد؟

اینجا (اراک) که هست.هم بزرگش هم کوچیکش.

alireza2500
04-07-2012, 11:20
نه
اینا دارن ؟
آدرس دقیق یه بار دیگه میدی ازشون ؟
تو استقلال روبروی بیمارستان سیدالشهدا اسمش فک کنم کرمان پخش باشه تو شفا هم تقریبا وسطاش دو سه تا هستن مرسده و چهره پرداز(اگه اشتباه نکنم)

MOHAMMAD2010
04-07-2012, 18:36
تو استقلال روبروی بیمارستان سیدالشهدا اسمش فک کنم کرمان پخش باشه تو شفا هم تقریبا وسطاش دو سه تا هستن مرسده و چهره پرداز(اگه اشتباه نکنم)

دمت گرم آقا همون تو استقلال رو رفتم ( تهران پخش )

یاتاقان و m7 رو داشت ( اپیوم رو نداشت ولی گفت میاریم )
یاتاقان رو خیلی خوشم نیومد زیادی دیگه بوی دارو های گیاهی میده
ولی m7 رو خوشم اومد ( خیلی هم به نظر قوی میاد همونی که من میخوام )
حالا ببینم هر وقت اپیوم آورد ببینم از اون خوشم میاد یا دیگه همین m7
قیمت هم m7 رو 100 میلشو 130 میداد 50 میلشو 90
یاتاقان رو هم 58

dior32
04-07-2012, 21:36
سلام کسی در مورد قیمت عطر پگاسوس مارلی اطلاعی داره ؟ سایت لیلیوم زده 162 تومن میگه عطرش صد در صد اصله خانم فرزین نیا میگه 310 تومن و میکه این عطر تقلبیش تو بازار نیست آخرش نفهمیدم این قیمتها چجوریاس کی به کیه چیه به چیه تو اینترنت هم گشتم جایی قیمتش رو به دلار ندیدم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنوم میشم کمک کنه

Delkook
04-07-2012, 23:34
من پگاسوس رو تازگی دیدم هایلند 260 تومن. اینم بگم که از عطرای مارلی اصلا خوشم نمیاد از چندتاشم متنفرم!:-)

dior32
04-07-2012, 23:51
من از مارلی عطر دارلی رو دارم روزهای سرد بو و بخش بوش عالیه و تا 3 روز حتی نیاز به اسپری دوباره نیست اما پگاسوس با این قیمتهاش منو کلافه کرده بازار عطر و لوازم آرایشی بهداشتی تو ایران هرگز سر وسامان نمیگیره