PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

f.t.g
18-05-2012, 02:04
کسی میدونه گرلن vetiver یا vetiver extreme رو کجا میشه پیدا کرد جدیدا زیاد با شنل حال نمیکنم حتی عطرای قدیمیش احساس میکنم زیاد خاص نیستن برعکس دیور ولی دیور هم یکم کیفیتش پایین تره... یه بار گرلن وتیور رو تست کردم حال کردم فقط یکم سبکش قدیمی بود idylle رو هم که خریدم برای روز زن بوی نازی داشت به نظرم سطح گرلن از شنل و دیور بالاتره ولی عطر بد هم داره باید تست کرد

اگر پی وتیور از گرلن میگردی بگرد ولی دنبال اکستریم نباش که بعید میدونم وارد بشه
بهترین نمونه رایحه وتیور تو دنیا همین گرلن هست. بسیار با کیفیت و البته بسیار کلاسیک. مورد پسند جوانان امروزی نیست ولی برای عاشقان رایحه های کلاسیک گزینه ایی فوق العاده هست.
طبق گفته دوستمن شنل سیاست کاریش عامه پسندی هست و کمتر کسی از محصولاتش ناراضی هست و به همین دلیل موفق بوده. البته نباید منکر کیفیت محصولاتش شد (مخصوصا آرایشی و بهداشتی و پوشاک). اگر در شنا دنبال رایحه ایی هستید که ارزش اون بها رو داشته باشه تستی بر اگویست پلاتینیوم داشته باشید.

f.t.g
18-05-2012, 02:21
با کسب اجازه از اساتید این فروم1- فرق ادکلن با عطر :
در ادکلن 10 تا 15 درصد ماده چرب(عصاره) با آب و الکل و مواد نگهدارنده ترکیب شده .در حالیکه این درصد در عطرها به 25 الی 40 درصد هم میرسه که هرچه درصد عصاره بیشتر باشه قیمت بالاتر خواهد رفت چون چربی با دوز بالاتر روی پوست اسپری شده وطبعا دوام و پخش بالاتری خواهد داشت.
به هیچ وجه به کلمه ادو پرفیوم که غلظتی در حد عطر (پرفیوم ) دارد و بر روی تمام محصولات اماراتی به طور کیلویی درج میشود اهمیت ندهید که کاملا غلو است و در حد ادکلن نیز دوام و غلظت ندارند.
2- به معنی ادو: آب توالت : آرایش ( آب آرایشی)- ادکلن خودمون (با پایه الکل -یعنی ماده فرار برای پخش بو الکل است -غلظت 1عصاره15%)
3- pour homme=for men =مردونه pour femme=for women =زنونه (لغت فرانسوی هستند چون فرانسه مهد عطر و ادکلن بوده است.)
4- fake= تقلبی - به این ادکلنها در بازار طرح هم میگویند . دراکثر موارد توسط فروشنده عنوان میشود ولی ممکن است به جای ادکلن اصلی در صورت ناشی بودن مشتری با قیمت گزاف فروخته شوند.معمولا کاور مقوایی با عکس گل وبلبل و زن ومرد روی آن ها دیده میشود و نمونه بارز آن را در بساطی های کنار خیابان میتونید بیبینید.
5-چیب به رایحه هایی که ادکلنهای ارزان قیمت دارند و بسیار تکراری اند که با زدن آنها همه میفهمند چی زدی میگویند ارزان-کم ارزش =cheap جوادم میگن:31:
6-فله ایها اصلا عطر نیستن و اسانسهای صنعتی هستند و ممکن است حساسیت پوستی به دنبال داشته باشند.شما حساب کن چربی خالص رو دارن میدن 3000 تومن پس معلومه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره روغن صنعتیه
7- در ممالک دیگه برای تشویق مشتری به خرید مجدد یک عطر با حجم پایین با هر خرید به انتخاب مشتری به اون رایگان داده میشه و هیچ فرقی با عطر اصلی نداره . و تبلیغی هم برای شرکته عطر سازه . اما در اینجا با ای قیمتا اشانتیون هم با قیمت گزاف به فروش میرسد تا کرایه مغازه در آید و مشتری عادت به مفت بری نکند.
:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::2 0::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

به نظر من تمامی موارد بالا صحیح هست به جز قسمت بولد شده.
اگر منظورتون غلظتهای متفاوت در یک ادکلن خاص هست که با شما موافقم (در همین راستا نیز رایحه متفاوت خواهد بود)
اما اگر کلی بیان کردید من نظر مخالفی دارم. چون موندگاری و پخش شوندگی رایحه ها به غلظت اون ها ربطی نداره و بلکه به عناصر تشکیل دهنده مربوط میباشد.
مسلما اگر در ادکنلی با هر غلظتی عناصری نظیر وانیل-آمبر-وتیور-چرم(یا جیر)-کارامل-عسل- تنباکو و غیره اکثریت رو در نت ها شامل بشند ماندگاری و پخش بویی بالاتر خواهد داشت نسبت به ادکلنی با هر غلظتی که عناصری نظیر مرکبات-گیاهان برگ پهن-دریا و آب- نت مشروبات و نتهای جالیز و غیره..... آکثریت را شامل خواهد شد.

تجربه نشون داده که غلظت ادکلن فقط در استاندارد سازی موثر هست (به طور کلی و نه در مورد یک ادکلن خاص مثل لانویت!) و نه در ماندگاری و پخش بوی آن.
به عنوان مثال (تجربه اینجانب) پخش و ماندگاری بوی دیور هوم اینتنس (که بهترین رتبه ها رو از نظر نظر مانداگاری و پخش داراست) که یک ادو پرفیوم هست به هیچ عنوان از ادکلنی نظیر چاپس از رالف لارن که یک ادو کلنگ هست بالاتر نمیباشد.

Delkook
18-05-2012, 05:52
اتفاقا شنل سیاستش تولید محصولات همه پسند هستش ولی خب اینقدر قیمتها فضایی بالا رفته که به جرات میگم بالای 90 درصد اینها تقلبی کیفیت خوب هستن .راه شناخت شنل اصل اینه که شیشه رو زیر نور ماورای بنفش بزاری و شماره شو ببینی.

ولی کلا مثل من دور شنل و دیور رو خط بکشی راحت تری چون مثه نقل و نبات تقلبی دارن. بنظر من برو تو خط کارهای پایین تر مثل جورجیو آرمانی . ژیوانشی . سی کی و اینطور محصولات.اینها هم تقلبی دارن ولی نه به اون شدت!

یا اینکه بگردی بعضی مدلها که فیکشون هنوز نیومده بخری مثل همین اینسنس که آواتاره منه.
من شنل اگویست و anteaus هم دارم که 11,12 سال پیش از جای معتبر خریدم و فکر نمیکنم تقلبی باشه ولی کلا دیگه ریاد حال نمیده ...این جیونشی اینسنس چطوره

cyber861
18-05-2012, 08:40
من شنل اگویست و anteaus هم دارم که 11,12 سال پیش از جای معتبر خریدم و فکر نمیکنم تقلبی باشه ولی کلا دیگه ریاد حال نمیده ...این جیونشی اینسنس چطوره

خب اینایی که شما استفاده میکنید سنگین هستن.باز اگوییست سبک تره .ادکلن های سنگین رو خیلی کم

باید استفاده کرد.اگه چند دفعه پشت سر هم اسفاده بشه بدت میاد بعد چند بار.

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:38 AM ----------

اتفاقا شنل سیاستش تولید محصولات همه پسند هستش ولی خب اینقدر قیمتها فضایی بالا رفته که به جرات میگم بالای 90 درصد اینها تقلبی کیفیت خوب هستن .راه شناخت شنل اصل اینه که شیشه رو زیر نور ماورای بنفش بزاری و شماره شو ببینی.

ولی کلا مثل من دور شنل و دیور رو خط بکشی راحت تری چون مثه نقل و نبات تقلبی دارن. بنظر من برو تو خط کارهای پایین تر مثل جورجیو آرمانی . ژیوانشی . سی کی و اینطور محصولات.اینها هم تقلبی دارن ولی نه به اون شدت!

یا اینکه بگردی بعضی مدلها که فیکشون هنوز نیومده بخری مثل همین اینسنس که آواتاره منه.

اولین ادکلن فیکی که دیدم همین اینسنس بود.اصلا نمیشه به طور یقین چیزه اصل پیدا کرد.الان هم که خدا

لعنتشون کنه فیک میزنن با اصلی مو نمیزنه.:41:

arsenal_mmm
18-05-2012, 09:02
El Paso Lomani رو تست کردید؟

داغونه...توصیه میکنم اصلا طرفش نری...بوش به شدت شیمیاییه...بخوام توصیفش کنم بوش یه چیزی بین روغن گیربکس پیکان و لیمو امانی:27:

Delkook
18-05-2012, 09:05
خب اینایی که شما استفاده میکنید سنگین هستن.باز اگوییست سبک تره .ادکلن های سنگین رو خیلی کم

باید استفاده کرد.اگه چند دفعه پشت سر هم اسفاده بشه بدت میاد بعد چند بار.

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:38 AM ----------

اولین ادکلن فیکی که دیدم همین اینسنس بود.اصلا نمیشه به طور یقین چیزه اصل پیدا کرد.الان هم که خدا

لعنتشون کنه فیک میزنن با اصلی مو نمیزنه.:41:

مشکل سنگین بودن عطر نیست اتفاقا از این لحاظ اصلا مشکلی ندارم گفتم که احساس میکنم دیگه عطرهای شنل بهم مثل قبل حال نمیدن! چون خیلی خاص نیستن با اینکه کیفیت بالایی دارن.. تو این مورد دیور خیلی بهتر هست ولی خب احساس میکنم پولی که برای دیور میدم نسبت به ارزش خود عطر خیلی زیاد هست(البته در مورد همه عطرها صادقه با این افزایش قیمت فضایی) و اینکه یکم بیشتر پول بدم میتونم کرید بخرم که هم کیفیت کاملا بالاتری دارن و هم خاص هستن!:20:
فروشگاه هایی که تو وزرا مطمئن هستن کدوما هستن؟ چند نفر اینا رو پیشنهاد دادن و گفتن اصل میدن: سنگ, شقایق, سعید و سوگل. کسی تجربه تلخ از اینجاها نداشته؟!:31:

arsenal_mmm
18-05-2012, 09:11
راستی تو پاساژ گلستانه شهرک غرب دو تا پیشخوان گذاشتن وسط بازار فقط ادکلن Pegasus از مارلی رو میدن که ملت تست کنن.آخ جاتون خالی چه حالی کردیم از هر کدوم 3 تا پاف تست زدن رومون تا 24 ساعت بعدش بوی نازشو رو دستم حس میکردم...خداییش انقد بوش لطیفه که انگار داره بینی آدمو ناز میکنه...انگار نیکول کیدمن یا کامرون دیاز زن آدم شده با این ادکلن...

خیلی نازه...قیمت اما فضایی...بهترین قیمتش 310 بوده و تا 350 هم بود....ولی دختره که تست میکرد میگفت شرکت وارد کننده یه هو یه عالم آورده ازین تو ایران بازارو ترکونده با این ادکلن..البته بگم بوش با این که خیلی ناز بود اما در حد این قیمت نیست به نظرم...ااز نظر من 200 تا 250 تومن می ارزه...با وجود این که خداییش خیلی ناز بود اما خاص به معنی واقعی کلمه نبود که بخوام بگیم آدم مشابهشو ندیده باشه...شاید حتی در حد کرید هم بوی خاص و منحصر به فرد نداشت...یه بوی خوب با کیفیت بسیار بالا اما از نظر طراحی رایحه در حد شرکتایی مثل شنل و دیور هستش...

البته برام عجیبه با این همه محدودیت واردات تو بازار یه هو همچین ادکلنایی رو کی انقدر میاره که بازارو میترکونه...با این که مثلا ادکن نیچی محسوب میشه اما هر جا میریم مغازه ها اونم تو کشور عزیز ما ایران دارن اینو میفروشن..

moli_ahmad
18-05-2012, 10:27
میدونی چی جالبه . اینکه خیلی کشورهای دیگه این مارلی رو به شدت کم پیدا میکنن تو سایت های بزرگ عطروادکلن هم رویو در مورد مارلی خیلی کمه همونایی هم که هست از 10 تا 8 تاش ایرانی هستن:31: این پگاسوس هم که هنوز اصلا جز لیست ادکلن های مارلی نیاوردنش

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

دوستان یه عطر میخوام از لحاظ بو خیلی شبیه به لانوییت از سن لورن باشه البته تویلتش . و موندگاری و پخشش بالاتر باشه به نظرتون چی خوبه؟

Delkook
18-05-2012, 10:42
اگر پی وتیور از گرلن میگردی بگرد ولی دنبال اکستریم نباش که بعید میدونم وارد بشه
بهترین نمونه رایحه وتیور تو دنیا همین گرلن هست. بسیار با کیفیت و البته بسیار کلاسیک. مورد پسند جوانان امروزی نیست ولی برای عاشقان رایحه های کلاسیک گزینه ایی فوق العاده هست.
طبق گفته دوستمن شنل سیاست کاریش عامه پسندی هست و کمتر کسی از محصولاتش ناراضی هست و به همین دلیل موفق بوده. البته نباید منکر کیفیت محصولاتش شد (مخصوصا آرایشی و بهداشتی و پوشاک). اگر در شنا دنبال رایحه ایی هستید که ارزش اون بها رو داشته باشه تستی بر اگویست پلاتینیوم داشته باشید.

هم وتیور و هم وتیور اکستریم رو قبلا تو شهرک غرب و تندیس تست کردم ولی دیگه جایی ندیدم... پلاتینیوم رو قبلا داشتم یه بار یکی از دوستام گفت چه عطری زدی بوش شبیه افتر شیو هست خورد تو حالم رد کردم رفت!:31:

شاید شنل زدگی از عوارض تست کردن کرید و باند هست! قیمتها فضایی هست ولی خب اگه کیفیت بالا همراه با بوی خاص میخوای فعلا چاره ای جز کرید و باند و مارلی نیست که مارلی ها هم با سلیقه من جور در نیومدن. کرید هم همشون خوب نیست باید تست کنی.

f.t.g
18-05-2012, 11:21
میدونی چی جالبه . اینکه خیلی کشورهای دیگه این مارلی رو به شدت کم پیدا میکنن تو سایت های بزرگ عطروادکلن هم رویو در مورد مارلی خیلی کمه همونایی هم که هست از 10 تا 8 تاش ایرانی هستن:31: این پگاسوس هم که هنوز اصلا جز لیست ادکلن های مارلی نیاوردنش

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

دوستان یه عطر میخوام از لحاظ بو خیلی شبیه به لانوییت از سن لورن باشه البته تویلتش . و موندگاری و پخشش بالاتر باشه به نظرتون چی خوبه؟

وجود این همه مارلی پگاسوس و با این نوع عرضه کمی مشکوک میزنه:31:نکنه خدایی نکرده دوستان عرب و ترک پا به عرصه عطرهای نیچ گذاشتند:27::27:

jeremy28
18-05-2012, 11:23
بهترین قیمتش 310 بوده و تا 350 هم بود.

من تو هایلند 292 قیمت داشتم نمی دونم الان چند شده.

boros
18-05-2012, 11:29
لطفا یه ادکلن خیلی خنک واسه تابستون معرفی کنید .
بوش شیرین نباشه و مرکباتی هم زیاد خوشم نمیاد . اگر به تلخی بزنه بد نیست . لالیک ( مرکب سیاه ) دارم خیلی باهاش حال نمیکنم . قبلا ادکلن سیگار رو خیلی دوست داشتم . قیمت هم حدود 100 باشه .
با تشکر

Delkook
18-05-2012, 11:30

الان شده 292500!:-)

Delkook
18-05-2012, 12:20
آقا فرید اگه گفتم پلاتینیوم بوی افتر شیو میده یه وقت ناراحت نشید این چیزی بود که دوستم گفت وگرنه شاید واقعا عطر خوبی باشه شرمنده دیگه با عجله پست دادم!

jsaleh11
18-05-2012, 12:42
هم وتیور و هم وتیور اکستریم رو قبلا تو شهرک غرب و تندیس تست کردم ولی دیگه جایی ندیدم... پلاتینیوم رو قبلا داشتم یه بار یکی از دوستام گفت چه عطری زدی بوش شبیه افتر شیو هست خورد تو حالم رد کردم رفت!:31:

شاید شنل زدگی از عوارض تست کردن کرید و باند هست! قیمتها فضایی هست ولی خب اگه کیفیت بالا همراه با بوی خاص میخوای فعلا چاره ای جز کرید و باند و مارلی نیست که مارلی ها هم با سلیقه من جور در نیومدن. کرید هم همشون خوب نیست باید تست کنی.

در مورد اگویست پلاتینیوم با شما موافقم. البته سلیقه ای هستش دیگه. دوستم به شدت دوستش داره ولی من ازش خوشم نمیاد.
اگه دنبال رایحه های خاص با کیفیت خوب می گردید به نظر من اول کرید (بعضیاش، مثلا رویال وود، گرین آیریش، سیلور مانتین، اوریجینال سنتل و اگه بوهای کلاسیک رو بپسندی تاباروم)، بعد عطرای پرایوت بلند تام فورد (عود وود، توباکو وانیلا، توسکان لدر و نویر د نویر) و بعدش هم مارلی رو بخرید. البته باند 9 هم خیلی عالیه ولی من چون فقط یک بار تست کردم نمی تونم راجع بهش نظری بدم. در ضمن واندر وود از کام دس گارسن هم خاص هستش.

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

منم تبریز 265 قیمت دارم.

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

لطفا یه ادکلن خیلی خنک واسه تابستون معرفی کنید .
بوش شیرین نباشه و مرکباتی هم زیاد خوشم نمیاد . اگر به تلخی بزنه بد نیست . لالیک ( مرکب سیاه ) دارم خیلی باهاش حال نمیکنم . قبلا ادکلن سیگار رو خیلی دوست داشتم . قیمت هم حدود 100 باشه .
با تشکر

ایکس اس از پاکو رابان رو امتحان کن

Handsom
18-05-2012, 13:37
با سلام

از دوستان عزيز ساكن تبريز ""خصوصا آقاي جهانشاه"" ميخوام چند فروشگاه كاملا معتبر همراه با آدرس معرفي كنند.جوري كه بشه با خيال راحت جنس اصل ازشون خريد. با تشكر

Delkook
18-05-2012, 13:38
آقای صالح قیمت این تام فورد پرایوت باید فوق فضایی باشه درسته؟!:31: نمیخوام انقدر پول بدم! همون 300 هم زورم میاد پول ادکلن بدم. کام دس گارسن چجور بویی داره؟ کجا پیدا میشه؟ قیمتش چقدره؟

jeremy28
18-05-2012, 17:42
با وجود این که خداییش خیلی ناز بود اما خاص به معنی واقعی کلمه نبود که بخوام بگیم آدم مشابهشو ندیده باشه...شاید حتی در حد کرید هم بوی خاص و منحصر به فرد نداشت...یه بوی خوب با کیفیت بسیار بالا اما از نظر طراحی رایحه در حد شرکتایی مثل شنل و دیور هستش...

راستی تا حدودی منو یاد گوچی بای گوچی و نارسیسورودریگز فور هیم انداخت، یعنی بوش تو اون مایه ها بود!

یه چیز دیگه... من یه تجربه نسبتاً تلخ از فروشگاه چاره دارم. به نظرم کاراش اصل نیست و مشابه درجه یک است!

بچه ها یه نکته هم در مورد تشخیص اصل و تقلبی بگم، شماها هم نظرتونو بگین چون مطمئن نیستم حرفم درست باشه؟!

وقتی پلمپ یه عطر اصل رو برای اولین بار باز می کنین و برای اولین بار اونو اسپری می کنین، مایع عطر باید لااقل بعد از سه بار فشار دادن افشانه، به بیرون پاشیده بشه.

اعتراف می کنم تو اکثر عطرای اصل با این موضوع برخورد کردم.

ولی اون عطری که از سایت چاره گرفتم، با اولین فشار، مایع عطر پاشید بیرون. در ضمن بوی الکل اولیه اش هم غیرمعمول بود!

از طرف دیگه، اون جلد نایلونی روی جعبه یه عطر آکبند باید کاملاً به اندازه باشه و درست چسب و مهر و موم شده باشه، یعنی نباید فضای پِرت داشته باشه.
ولی همون عطر کذایی طوری بود که جعبه اش داخل روکش نایلونی راحت جابه جا می شد و کیپ نبود.
یعنی یه مقدار فضای خالی در زمان جلد کردن جعبه به وجود اومده بود که به نظرم تنها زمانی که یه چیزی رو بخوایم سریع و دیمی جلد کنیم این اتفاق می افته!

نظرتون چیه؟

boros
18-05-2012, 17:43
صالح خان ممنون
من جستجو کردم و چند مدل ایکس اس دیدم . منظور شما کدوم از اینهاست ؟
با توجه به اینکه این ادکلن قدیمی هست ، بوش خز نشده ؟
قیمت اصلش چنده ؟
این سایتها هر کدوم یه قیمت دادن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhek
18-05-2012, 18:08
آقا mhek عزیز، من مامانم قراره 15 خرداد بره مکه.

من می خوام بهش بگم یه عطر نیچ از اونجا برام بیاره، منتها مامان من اصلاً عطرا رو نمی شناسه و می خوام دقیقاً بهش بگم که کجا بره و چه عطری بخره.
خودم هم تا حالا قسمت نشده مکه برم و هیچ مغازه ای رو اونجا نمی شناسم.
اما شنیدم که بازارهای مکه و کلا عربستان رو جنس های چینی قبضه کردن!

الان یه سرچی تو گوگول زدم (السوق القزاز للعطور) تا ببینم آدرسی چیزی درمیاد یا نه که فقط شماره تلفن یک سری از مغازه های عطرفروشی و لوازم آرایشی شهر طائف رو تونستم گیر بیارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به نظر من بهتره که اسم عطر رو بنویسید روی یه برگه و به مادرتون بدید تا به فروشنده بده...فروشنده ها تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارند و میتونید براشون توضیح بدید که دقیقا چه عطری رو میخواید...توی مدینه از هرکسی بپرسی غزاز کجاست بهتون میگه..اطراف حرم هست و من الان دقیق یادم نیست بگم کجای حرم میشه..از دوستم که تازه رفته میتونم بپرسم و بهتون بگم...هرچند کوچه های اطراف حرم اسم خاصی نداره و به همش میگن بازار حرم..
دوستم که تازگی برگشت دو تا عطر از اونجا خریده بود..آموییج دیا که یا کار با کیفیت و با کلاس هست...پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی هم داره...حدود 260 دلار هم پاش در اومده بود...
و شنل الور هوم اسپرت اکستریم که حدود 130 دلار خریده بود.که این کار هم پخش بوی بالایی داشت و ماندگاری خوبی ولی من خیلی خوشم نیمد هرچند دوستم میگفت همه خوششون اومده ..
جنس های این مغازه هم توش شکی نیست و خیلی جای معتبری هست...و فروشش هم بالاست...در بین برند های نیچ اینطوری که من از دوستم جویا شدم فعلا فقط آموییج و مونتال و کرید رو داره...ولی تقریبا همه عطرهای مشهور دیزاینر رو داره....پیشنهاد بنده خرید کرید هست چون قیمت هاش با بازار ایران میخونه و هم اینکه جنسش مطمئن تر و تازه تر هست...

cyber861
18-05-2012, 18:30
مشکل سنگین بودن عطر نیست اتفاقا از این لحاظ اصلا مشکلی ندارم گفتم که احساس میکنم دیگه عطرهای شنل بهم مثل قبل حال نمیدن! چون خیلی خاص نیستن با اینکه کیفیت بالایی دارن.. تو این مورد دیور خیلی بهتر هست ولی خب احساس میکنم پولی که برای دیور میدم نسبت به ارزش خود عطر خیلی زیاد هست(البته در مورد همه عطرها صادقه با این افزایش قیمت فضایی) و اینکه یکم بیشتر پول بدم میتونم کرید بخرم که هم کیفیت کاملا بالاتری دارن و هم خاص هستن!:20:
فروشگاه هایی که تو وزرا مطمئن هستن کدوما هستن؟ چند نفر اینا رو پیشنهاد دادن و گفتن اصل میدن: سنگ, شقایق, سعید و سوگل. کسی تجربه تلخ از اینجاها نداشته؟!:31:

حتمالا مشکل همون ضرب المثل قدیمی هست که میگه نو که اومد به بازار ...:31:

من خودم شخصا تو شنل مردونه فقط از اگوییست .آلور.آنتایوس خوشم میاد.خاص ترینش هم همون آنتایوس هست.که اونم میگن شبیه ون کلیف پور هوم هست که من اونو تست نکردم:20:

boros
18-05-2012, 18:32
صالح خان ممنون
قیمت اصلش چنده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproduct%3Dxs%26color%3D%26aroma%3D%26pricef%3D%26 pricet%3D%26category%3D%26gender%3D%26page%3Dprodu ct%26cmd%3Dsearchresult%26listbrands%3D%25D8%25AC% 25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25AC%25D9%2588)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.ir%2Findex.php%3FproductID%3D382)

30vil
18-05-2012, 18:36
من خودم شخصا تو شنل مردونه فقط از اگوییست .آلور.آنتایوس خوشم میاد.خاص ترینش هم همون آنتایوس هست.که اونم میگن شبیه ون کلیف پور هوم هست که من اونو تست نکردم:20:

با وجود قیمت 2 برابری انتئوس نسبت به ول کلیف پور هم اما ون کلیف چیز دیگریست:46:

assz1366
18-05-2012, 19:15
دوستان میخوام برای مادرم یک ادکلن تا سقف 150 ، 160 تومن بخرم ،فقط نمیخوام بوش شیرین باشه چون فکر نمی کنم خوشش بیاد، چه انتخابهایی رو توصیه می کنید ؟

30vil
18-05-2012, 19:41
دوستان میخوام برای مادرم یک ادکلن تا سقف 150 ، 160 تومن بخرم ،فقط نمیخوام بوش شیرین باشه چون فکر نمی کنم خوشش بیاد، چه انتخابهایی رو توصیه می کنید ؟

انتخاب خیلی زیاده

یه عطری که خوشش میاد رو معرفی کن تا با سلیقه مادر گرامی آشنا بشیم

پیشنهاد اول Lady Million Paco Rabanne :8:

cyber861
18-05-2012, 20:17

اکثر ادکلن های زنانه یا شیرین هستن یا رگه شیرینی توشون هست.

از چه مدلایی تا حالا خوششون میامده؟

assz1366
18-05-2012, 20:41
مشکل منم همینه ، اصلا توی خط ادکلن نیست ، برای همینم تاحالا ریسک نکردم بگیرم، ولی میدونم اگه چیزی بگیرم که خوشش بیاد خیلی خوشحال میشه
یک ادکلنی بود سابق از مکه میاوردن توی اسمش فکر می کنم lili داشت و شیشه گرد سفیدرنگی با عکس گل داره ازون خوشش میاد.
دیگه بیشتر نمی دونم والله !!
از lady million هم فکر نمی کنم خوشش بیاد

alireza2500
18-05-2012, 21:02
سوال بعدی؟! :8:
-[/QUOTE]

اینم از سوال که چه عرض کنم سوالات بعدی:

1-لطفا در مورد این اصطلاحات توضیح بدید:
EDP---EDT-----aqua
2-به نظر شما رعایت جنسیت در عطر یه ضرورته یا یه ترجیح؟ آیا از دوستان کسی مثل ما هست که دزدکی عطرای خانم یا خواهرش رو زده باشه و کم کم بهشون معتاد شده باشه و حالا هم حیرون شده باشه چیکار کنه؟( عطرای تاپی چون کوکو شانل و جادور که اگه چند بار بزنی دیگه ولت نمی کنن) واقعا خیلی ضایعه که یه عطر زنونه رو که خیلی دوس داری بزنی؟ دوستان اگه تجربه مشابهی داشتن لطفا نظرشون رو بگن.

arsenal_mmm
18-05-2012, 21:25
دوستان میخوام برای مادرم یک ادکلن تا سقف 150 ، 160 تومن بخرم ،فقط نمیخوام بوش شیرین باشه چون فکر نمی کنم خوشش بیاد، چه انتخابهایی رو توصیه می کنید ؟ من پیشنهاد می کنم Eclat زنونه از lanvin رو بگیرید...به شخصه تا حالا ندیدم که هیچ خانمی از بوش بدش بیاد..قیمتش هم تازه کمتر از 100 تومنه

jeremy28
18-05-2012, 21:30
اینم از سوال که چه عرض کنم سوالات بعدی:

1-لطفا در مورد این اصطلاحات توضیح بدید:
EDP---EDT-----aqua
2-به نظر شما رعایت جنسیت در عطر یه ضرورته یا یه ترجیح؟ آیا از دوستان کسی مثل ما هست که دزدکی عطرای خانم یا خواهرش رو زده باشه و کم کم بهشون معتاد شده باشه و حالا هم حیرون شده باشه چیکار کنه؟( عطرای تاپی چون کوکو شانل و جادور که اگه چند بار بزنی دیگه ولت نمی کنن) واقعا خیلی ضایعه که یه عطر زنونه رو که خیلی دوس داری بزنی؟ دوستان اگه تجربه مشابهی داشتن لطفا نظرشون رو بگن.
1- aqua به معنی آب هست. وقتی در نام عطری از کلمه aqua استفاده بشه یعنی اون عطر دارای اسانس آب هست و معمولاً حالت مرطوب و فرش (ّFresh) داره.

EDT مخفف همون Eau de toilette و EDP مخفف Eau de perfume هست.

2- بستگی خیلی زیادی به خود عطر داره.
به نظرم عطرای خیلی تلخ و سنگین و دودی (و خیلی کلایسیک) ضرورتاً مناسب آقایان هستند تا خانم ها، چون خانم ها رو تا حدی ممکنه خشن نشون بده.
هم چنین عطرای خیلی شیرین هم حتماً مناسب خانم ها طراحی شده، چون به نظرم وقتی یه مردی عطری خیلی شیرین استفاده کنه واقعاً زننده است و با روحیات مردانه سازگار نیست.

البته این موضوع بیشتر در مورد عطرهای دیزاینر (مورد استفاده عموم و معمول) صدق می کنه تا عطرهای نیچ (عطرهای خاص و با کیفیت و گران قیمت) که یک یا چند نت خاص در اونها غالب هست و می تونه هر خانم یا آقایی رو به خودش جذب کنه.

و این بیشتر باید با روحیه افراد جور در بیاد ها!!!

مثلاً خانم ها که اکثراً روحیه لطیفی دارن، بهتره از عطرای آروم و لطیف استفاده کنن و آقایون که اکثر روحیه مردانه (نمی گم خشن) و محکمی دارن بهتره از عطرای پرقدرت و عموماً چوبی استفاده کنن.

ولی لُب مطلب اینکه محدودیتی نیست، هر کسی هر جوری که حال می کنه می تونه عطر بزنه.
یه جورایی مثل لباس پوشیدن، آرایش کردن و ... می مونه.

مثلاً پوشیدن لباس کلوش برای مردا نسبتاً غیرمعموله، ولی این در مورد مردای مکزیکی صدق نمی کنه:46:

شما هم اگه فکر می کنی کوکو و جادور جذبت می کنه، بزن. از نظر من مانعی نداره:31:
البته سعی کن بیشتر توی خونه استفاده کنی تا بیرون.

moj63
18-05-2012, 21:59
سلام
دوستان يه چند تا اسپري و عطر معرفي كنيد برا گرماي بالا و شرجي
مردانه
:thumbup:

dxcess
18-05-2012, 22:03
مشکل منم همینه ، اصلا توی خط ادکلن نیست ، برای همینم تاحالا ریسک نکردم بگیرم، ولی میدونم اگه چیزی بگیرم که خوشش بیاد خیلی خوشحال میشه
یک ادکلنی بود سابق از مکه میاوردن توی اسمش فکر می کنم lili داشت و شیشه گرد سفیدرنگی با عکس گل داره ازون خوشش میاد.
_______-----------------------_____________________--

منظورتون ادکلن مگنولیا-از ایوروشه نیست؟
Magnolia by Yves Rocher

assz1366
18-05-2012, 22:40
_______-----------------------_____________________--

منظورتون ادکلن مگنولیا-از ایوروشه نیست؟
Magnolia by Yves Rocher
نه متاسفانه این هم نیست :41: ولی شیشه اش شبیه همینه !

jsaleh11
18-05-2012, 23:05
صالح خان ممنون
قیمت اصلش چنده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproduct%3Dxs%26color%3D%26aroma%3D%26pricef%3D%26 pricet%3D%26category%3D%26gender%3D%26page%3Dprodu ct%26cmd%3Dsearchresult%26listbrands%3D%25D8%25AC% 25D8%25B3%25D8%25AA%25D8%25AC%25D9%2588)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.ir%2Findex.php%3FproductID%3D382)
من XS For men منظورم هست یعنی همونی که تو سایت زیر گفته شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت 100 میلش هم حدود 70 باید باشه.

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

آقای صالح قیمت این تام فورد پرایوت باید فوق فضایی باشه درسته؟!:31: نمیخوام انقدر پول بدم! همون 300 هم زورم میاد پول ادکلن بدم. کام دس گارسن چجور بویی داره؟ کجا پیدا میشه؟ قیمتش چقدره؟

نه زیاد هم فضایی نیست. من 50 میل توسکان لدر رو خریدم 300 و الان هم همین حدوداست (دو هفته پیش داداشم از شیراز خرید 320). اگه خواستید واستون می پرسم. البته دیگه مثل قبلا نیست و سری پرایوت بلند تو خیلی از فروشگاهها پیدا میشه و حتما خودتون میتونید قیمت مناسب پیدا کنید. به هر حال اگه کمکی از من بر میاد در خدمتم.

---------- Post added 19-05-2012 at 12:02 AM ---------- Previous post was 18-05-2012 at 11:59 PM ----------

من ادو پرفیوم بولگاری جاسمین نویر رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمت هم 100 میل حدود 120 هستش

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

من پیشنهاد می کنم Eclat زنونه از lanvin رو بگیرید...به شخصه تا حالا ندیدم که هیچ خانمی از بوش بدش بیاد..قیمتش هم تازه کمتر از 100 تومنه

شدیدا موافقم. اکلت هم میتونه یک انتخاب خیلی خوب باشه. ملایم و تقریبا همه پسند.

alireza2500
21-05-2012, 18:44
شما هم اگه فکر می کنی کوکو و جادور جذبت می کنه، بزن. از نظر من مانعی نداره:31:
البته سعی کن بیشتر توی خونه استفاده کنی تا بیرون.[/QUOTE]
ایول کاش تو این مملکت همه مشکلات رو مثل شما حل می کردن و به همین راحتی اوکی رو میدادن:38:من تا الان 2 تا جادور تموم کردم و سومیش هم تازه شروع کردم. ممنون از جواب کاملت:12:

roteal2007
21-05-2012, 19:23
امروز واسه خواهرم یه calvin klain خریدم افریوم یه همچین اسمی داشت بوی شیرینی داره دوومشم خوبه اما بوهای شیرین مخصوصی کلوین پخش انچنانی ندارن....شیشش هم جالبه 100 میلش 50 تومن!!!

30vil
21-05-2012, 19:30
امروز واسه خواهرم یه calvin klain خریدم افریوم یه همچین اسمی داشت بوی شیرینی داره دوومشم خوبه اما بوهای شیرین مخصوصی کلوین پخش انچنانی ندارن....شیشش هم جالبه 100 میلش 50 تومن!!!

ایفوریا منظورتونه خیلی معروف و محبوبه اما قیمتش خیلی بیشتر از 50 تومانه الان!

alireza2500
21-05-2012, 19:41
یه چیز جالب رو در مورد قیمت عطر فهمیدم و اون اینکه الان به دلیل گرونی های اخیر و قیمتها تو شهر های کوچک خیلی کمتر از تهران هست مثلا چند تا قیمت : 1-اکوا بولگاری 65تومن 2-جادور 140 تومن 3- دیزل اونلی
ت 130 تومن 4- کوکو شنل 190 تومن به همریختگی متن به خاطر خود سایته نمیشه ادیت کرد ببخشید5- فارنهایت ابسلوت 120 تومن 6- البته اصل وتقلبیش رو نمیدونم ولی فروشگاه نسبتا معتبریه چند تا رو که میدونم :

alireza2500
21-05-2012, 22:26
بچه ها لطفا در مورد عطر ch men اگه اطلاعاتی دارید بگید به ویژه در مورد پخش و موندگاریش و ضمنا نوع بوش ch menعطر

alireza2500
21-05-2012, 22:37
:13::13:یه سوال شما در انتخاب عطر چقدر نظر دیگران براتون مهمه؟کدوم یک ازین گزینه ها برای شما صدق میکن1-فقط نظر خودم مهمه 2-فقط دیگران 3-.......درصد نظر خودم و.......درصد نظر دیگران نظر شخصی خودم : 60 درصد دیگران 40 درصد خودم:13::13:

jsaleh11
21-05-2012, 23:08
یه چیز جالب رو در مورد قیمت عطر فهمیدم و اون اینکه الان به دلیل گرونی های اخیر و قیمتها تو شهر های کوچک خیلی کمتر از تهران هست مثلا چند تا قیمت : 1-اکوا بولگاری 65تومن 2-جادور 140 تومن 3- دیزل اونلی
ت 130 تومن 4- کوکو شنل 190 تومن به همریختگی متن به خاطر خود سایته نمیشه ادیت کرد ببخشید5- فارنهایت ابسلوت 120 تومن 6- البته اصل وتقلبیش رو نمیدونم ولی فروشگاه نسبتا معتبریه چند تا رو که میدونم :

قیمتا خیلی پایینه. به نظر نمی رسه اصل باشن.

alireza2500
21-05-2012, 23:47
قیمتا خیلی پایینه. به نظر نمی رسه اصل باشن.
میگفت همه اصل هستند و چون خرید قبلمون هست اینطوره و گفت ما خودمون بالاتر از این قیمت ها برای روز مرد سفارش خرید دادیم.دیگه راست و دروغش رو نمیدونم

f.t.g
22-05-2012, 00:05

خیلی از این قیمتها حتی پایین تر از قبل گرونی هستند!

nadermatin
22-05-2012, 00:20
خواهر منم همین مشکل رو داره که از کمترین بوی شیرین توی عطر بدش میاد که خب انتخاب رو خیلی سخت میکنه.ولی اینا رو بهت توصیه میکنم پلاتینوم از روبرتو ورینو . د سه او از جنیفر لوپز . الین از تیری موگلر . استار لایت از ایگنر هم خوبه بوی چرم توش مشهوده.تو ارزونا هم سکریفایز که البته مناسب فصل نیست

MOHAMMAD2010
22-05-2012, 13:04
بچه ها این مید نایت این پاریس موندگاری و پخش بوش در حد همون دیور هست ؟

dxcess
22-05-2012, 13:23
سلام دوستان این دیسکارد 2 سیلور وایند-بوش چظوره.گرمه...

cyber861
22-05-2012, 13:24
امروز بعد مدت ها چند تا ادکلن تست کردم.

Silver Shadow Altitude Davidoff

یه بوی بخور مانند خنک و فرش داره که خیلی خوشبو و خاصه.من تو ادکلن دیگه ای ندیدم.پیشنهاد میکنم حتما تست کنید.

لالیک کله شیر(پورهوم)

قبلا تست کرده بودم ولی یه بوی خاص که هم تلخه هم شیرین و پودری و کمی گرم.در یک کلام جنتلمنی.به جز کت و شلوار اصلا نمیطلبه.:3:

Boss Pure Hugo

اینم قبلا تست کرده بودم ولی اینبار حس کردم خیلی شبیه اوشین وود هست.بوی فرش و خنک به همراه بوی گل که یکم ترش هم هست.پخش بوی خوبی داشت تا 1 ساعت.

Delkook
22-05-2012, 13:39
من 2 روز پیش وزرا بودم دیور هوم اینتنس رو یه مغازه تست کردم اومدم بیرون بعد 2 ساعت احساس کردم بوش زیاد نمونده در صورتی که چند روز پیشش تو شهرک غرب گلستان مغازه ای که همیشه میخریدم و مطمئن بود تست کردم هنوز بوش مونده! خلاصه خیلی مواظب باشید اولش بوشون خیلی شبیه بود ولی اصلیه کیفیتش بهتر بود بعدش که کلا فرق میکردن! من همیشه از این 2 جا خرید میکنم یکی فروشگاه سنگ وزرا یکی هم فروشگاه زند شهرک. تا حالا هم احساس نکردم بهم تقلبی داده باشن... جرات نمیکنم از جاهای دیگه بخرم حتی اگه خیلی هم تعریف کرده باشن....

یه مطلب در مورد دیور هوم... عطر شیکی هست و کیفیت خوبی داره ولی زورم میاد براش پول بدم از لحاظ کیفیت فکر میکنم در اون حد تاپ نیست خیلی هم خاص نیست که کیفیتش رو جبران کنه. الان از شنل برام شنل بلو و ادیشن بلانش مونده البته فقط شیشه خالیشون هر وقت در اینها رو بو میکنم کیفیت بالاشون مشخصه ولی خیلی خاص بودن رو ندارن هر چند به خاطر همین کیفیتشون میشه باهاشون حال کرد.

کرید aventus و smw رو باز تست کردم smw رو که بعد از 1 ساعت بیخیال شدم دلیل قیمت فضایی aventus رو هم نفهمیدم! رفیقم میگفت بوی هیولایی داره البته یکم آدم جو گیریه!:31: به نظر من کیفیتش تفاوت خاصی با شنل نداشت به علاوه اینکه یکم خاص تر بود. البته بینی من یکم گرفته شایدم مشکل یکم از خودم بوده!:-)

راستی دیور هوم اسپرت چطوره؟ جایی تستر نداره میترسم با این قیمتا ریسک کنم بگیرم خوشم نیاد!

Handsom
22-05-2012, 16:35
با سلام
از دوستان ساكن تبريز (خصوصا آقاي جهانشاه) ميخوام چند فروشگاه معتبر در تبريز كه با خيال راحت بشه ازشون ادكلن اصل خريد، با آدرساشون معرفي كنند. ممنون

bas ali
22-05-2012, 19:06
با سلام
برای روز پدر میخوام یک ادکلن بگیرم که زیر 50 تومن باشه و 40 میل هم بیشتر نباشه .
چه ادکلنی رو پیشنهاد میدین که دارای بوی تند و دوام بالا باشه
نظرتون در مورد davidoff cool water و یا remi latour _shore off چیه ؟
قبلا داشتم و راضی بودم

f.t.g
22-05-2012, 19:18
با سلام
برای روز پدر میخوام یک ادکلن بگیرم که زیر 50 تومن باشه و 40 میل هم بیشتر نباشه .
قبلا داشتم و راضی بودم

اوپن فرانسوی اصل گزینه مناسبی هست (چون اماراتیش بوی گلاب میده)
کول واتر 125 میلش بالای 70 هست مگر اینکه حجم های پایین گیرتون بیاید
بوگارت گلد هم گزینه خوبی هست و به شخصه از تمامی محصولات بوگارت این ادکلن رو بهتر برای خرید میبینم (البته کم گیر میاد)

pandora tomorrow
22-05-2012, 23:29
armani sport code ـه 125 میل قیمت چنده ؟

jsaleh11
23-05-2012, 00:37
با سلام
از دوستان ساكن تبريز (خصوصا آقاي جهانشاه) ميخوام چند فروشگاه معتبر در تبريز كه با خيال راحت بشه ازشون ادكلن اصل خريد، با آدرساشون معرفي كنند. ممنون

فروشگاه یونیک، طبقه پایین پاساژ نی نی سالن قبل از آبرسان. فروشگاه شاهرخ نرسیده به فلکه بزرگ ولیعصر جنب آژانس هواپیمایی آذرگشت ملکی. فروشگاه سفیر، سنگفرش جنب بانک (فکر کنم بانک کشاورزی هستش). فروشگاه دانیل، طبقه دوم بازار رشدیه. فروشگاه دنیز، روبروی همون فروشگاه شاهرخ (طبقه پایین کفش ecco).

Handsom
23-05-2012, 09:31
فروشگاه یونیک، طبقه پایین پاساژ نی نی سالن قبل از آبرسان. فروشگاه شاهرخ نرسیده به فلکه بزرگ ولیعصر جنب آژانس هواپیمایی آذرگشت ملکی. فروشگاه سفیر، سنگفرش جنب بانک (فکر کنم بانک کشاورزی هستش). فروشگاه دانیل، طبقه دوم بازار رشدیه. فروشگاه دنیز، روبروی همون فروشگاه شاهرخ (طبقه پایین کفش ecco).

فقط شرمنده آقاي جهانشاه عزيز، منظورتون از سنگفرش مال وليعصره يا تربيت؟
در ضمن اين دكمه تشكر چجورياس كه ما هم تشكر كنيم :biggrin:. ناواردم شديد :20:.

dxcess
23-05-2012, 09:35
با سلام
قبلا داشتم و راضی بودم

-------------------------------------------------------------

m.behnam
23-05-2012, 09:47
سلام دوستان
امروز رفتم یک اسپری بدن خریدم خیلی ازش خوشم اومد گفتم اینجا هم بذارم...
برای تو ماشین خیلی خوبه که تو این وقت گرما بدن آدم عرق میکنه بخواید خوش بو بشید و بدن خنک بشه!!
Rexona Man Ice Cool که 4.900 خریدم!

phizer
23-05-2012, 10:36
دوستان بین گرین ایریش و شانل بلو کدام را توصیه می کنند؟

parhamvaillante
23-05-2012, 10:45
سلام دوستان یکی برای ما یه ادکلن تام فورد tomford black orchid ویه ‌jadore dior آورده می خوام بدونم قیمتش چنده؟بالاخره باید جبران کرد دیگه

jsaleh11
23-05-2012, 11:24
فقط شرمنده آقاي جهانشاه عزيز، منظورتون از سنگفرش مال وليعصره يا تربيت؟
در ضمن اين دكمه تشكر چجورياس كه ما هم تشكر كنيم :biggrin:. ناواردم شديد :20:.

منظورم سنگفرش ولیعصر بود

phizer
23-05-2012, 11:30
سلام دوستان یکی برای ما یه ادکلن تام فورد tomford black orchid ویه ‌jadore dior آورده می خوام بدونم قیمتش چنده؟بالاخره باید جبران کرد دیگه

f.t.g
23-05-2012, 12:30
دوستان بین گرین ایریش و شانل بلو کدام را توصیه می کنند؟

به نظر بنده قابل قیاس نیستند و گرین ایریش کلاس کاریش خیلی بالاتره. همچنین کیفیت و قدرت ادکلن

f.t.g
23-05-2012, 12:31

از 15 تومان قیمت دارند تا 320 و حتی بالاتر

cyber861
23-05-2012, 12:46
دوستان عزیز از خرید محصولات اور آل خودداری کنید.مثل شامپو های هد اند شولدرز همه فیک هستن .همشون رو همون شرکت قبلی داره وارد میکنه.کار از بالا

خرابه.دیگه از ما گفتن بود.من دوتا ژل خریدم ازش جفتشون تقلبی بودن و هم اینکه اون جنس نبود و هم اینکه بوش فرق میکرد.

pandora tomorrow
23-05-2012, 13:35
دوستان قیمت بازاره ARMANI CODE SPORT رو میخواستم؟؟ 125 میلش!
از این سایت ها قیمت ندین

f.t.g
23-05-2012, 14:45
دوستان قیمت بازاره ARMANI CODE SPORT رو میخواستم؟؟ 125 میلش!
از این سایت ها قیمت ندین

حدودا 150 الی 160 (قیمت دو ماه پیش) فکر نکنم الان گرونتر شده باشه

hike
23-05-2012, 15:04
داشتم وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میخوندم. تجربه بویایی خوبی داره و رویوهای خوبی مینویسه و سلیقه اش رو قبولش دارم. ولی وقتی دیدم در مورد دانهیل قهوه ای 2003 ( عطر محبوب علی آرسنال) نوشته و بهش 8 از 10 داده بشدت تعجب کردم. گفتم آخه چطور ممکنه از این عطر خوشش بیاد. چندباری تستش کرده بودم و دیروز هم تستش کردم که برای یک لحظه یاد گفته علی cyber افتادم که گفت بوی صابون لوکس میده . البته برای یک لحظه. یک نفر گفته بود که باید خیلی ملایم ازش استفاده کرد ولی باز هم نتونستم دوستش بدارم. و پیش خودم گفتم نکنه این نسخه فیک باشه و اصلیش بوی دیگه ای داشته باشه؟ ماندگاری هم خیلی معمولی است. نظر شما چیه؟

pandora tomorrow
23-05-2012, 16:38
حدودا 150 الی 160 (قیمت دو ماه پیش) فکر نکنم الان گرونتر شده باشه

من 160 خریدم

dxcess
23-05-2012, 17:59
جناب hike شما هم که عاشق کارهای کلاسیک هستید!

MOHAMMAD2010
23-05-2012, 18:16
اینجا کسی مید نایت این پاریس رو تست کرده ؟ موندگاری و پخش بوش چطوره ؟

when
23-05-2012, 20:23

جناب [dxcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
میشه راجع به بوی club که آواتارتون هست تئضیح بدین ودر کل این برند در چه سطحی است؟
در ایران پیدا میشه؟
میدونم کبری معروفترین محصولشه ولی بوش رو نمی دونم خوب هست یا نه؟
خلاصه با توضیحاتت هر گلی زدی به سر خودت زدی.

cyber861
23-05-2012, 20:59
داشتم وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میخوندم. تجربه بویایی خوبی داره و رویوهای خوبی مینویسه و سلیقه اش رو قبولش دارم. ولی وقتی دیدم در مورد دانهیل قهوه ای 2003 ( عطر محبوب علی آرسنال) نوشته و بهش 8 از 10 داده بشدت تعجب کردم. گفتم آخه چطور ممکنه از این عطر خوشش بیاد. چندباری تستش کرده بودم و دیروز هم تستش کردم که برای یک لحظه یاد گفته علی cyber افتادم که گفت بوی صابون لوکس میده . البته برای یک لحظه. یک نفر گفته بود که باید خیلی ملایم ازش استفاده کرد ولی باز هم نتونستم دوستش بدارم. و پیش خودم گفتم نکنه این نسخه فیک باشه و اصلیش بوی دیگه ای داشته باشه؟ ماندگاری هم خیلی معمولی است. نظر شما چیه؟

من 3 بار اینو تست کردم ولی در حد اینکه رو کاغذ تست کنم نشده.دوبارش دقیقا بوی صابون لوکس میداد.اتفاقا دیروز هم تستش کردم.ولی یه بار انگار صابون لوکس رو مالیدن رو چرم:31:خیلی بوی چرمش حس

میشد.ولی اونقدر خوب یا خاص نیست که تو اون رنج قیمتی بخرمش.ولی کسی هدیه بده بدم نمیاد:39:

ولی همون دیزایر قرمز هم دارم حس میکنم موندگاریش اونقدری که باید باشه نیست.ولی پخش بوی خوبی داره.یه زمان 30 تومن خریدمش.حالا شده انگار 70-80

dxcess
23-05-2012, 21:30
جناب [dxcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
میشه راجع به بوی club که آواتارتون هست تئضیح بدین ودر کل این برند در چه سطحی است؟
در ایران پیدا میشه؟
میدونم کبری معروفترین محصولشه ولی بوش رو نمی دونم خوب هست یا نه؟
خلاصه با توضیحاتت هر گلی زدی به سر خودت زدی.

----------

یک کار چوبی هست که اولش بوی وی تیور بشدت حس خواهد بعد کمکم بسمت بوی چوب سندل در آخر یک بوی شیرین سیب باقی خواهد ماند (یک کار با بوی خاکی در اصطلاح)

کار نسبتا" ضعیفی است.. من خریدم ام 45 ت. نسبت به قیمتش خوبه..

roteal2007
24-05-2012, 12:48
امروز رفتم یه JOVAN S E X APPEAL خ ریدمچون این افتر شیومون داشت میتمومید....از بوش خوشم اومد تو ما یه های اوپن بود البته دووم خاصی نداره که واسه همون منظور افتر شیو کفایت میکنه.
یه فوم اصلاح انتسا هم خریدم 300 میلش...کفش خوبه و با مقدار کم هم کل صورت رو میپوشونه.
در کل راضی بودیم.
لالیک هم 65 تومن بود!
آیکان 120 میل هم 36

hike
24-05-2012, 13:44
امروز رفتم یه JOVAN S E X APPEAL خ ریدمچون این افتر شیومون داشت میتمومید....از بوش خوشم اومد تو ما یه های اوپن بود البته دووم خاصی نداره که واسه همون منظور افتر شیو کفایت میکنه.
یه فوم اصلاح انتسا هم خریدم 300 میلش...کفش خوبه و با مقدار کم هم کل صورت رو میپوشونه.
در کل راضی بودیم.
لالیک هم 65 تومن بود!
آیکان 120 میل هم 36
S3X appeal افترشیو گرفتی یا ادکلنش؟ ادکلنش با اینکه ادکلنه ولی روی پوست من ماندگاری خیلی خوبی داره

hike
24-05-2012, 13:45
بخاطر اوتار bayrum میگی؟ :) ایران دیدینش؟

dxcess
24-05-2012, 15:40
بخاطر اوتار bayrum میگی؟ :) ایران دیدینش؟

بله ...بوی خیلی خیلی تندی داشت در حدی که مخ آدمو می پوکوند... (یکی سه تا ازش اورده بود ...گفت اشتباه کردم خریدم) البته مغازه دار نبود... تازه 90 می فروخت بوی درخت چای و ادویه ای شدید داشت

hike
24-05-2012, 16:02
بله ...بوی خیلی خیلی تندی داشت در حدی که مخ آدمو می پوکوند... (یکی سه تا ازش اورده بود ...گفت اشتباه کردم خریدم) البته مغازه دار نبود... تازه 90 می فروخت بوی درخت چای و ادویه ای شدید داشت
90 هزار تومن؟؟؟ این 300 میلش 10 دلاره همش. ولی دوست دارم امتحانش کنم.

hike
24-05-2012, 16:11
پست دوتایی

roteal2007
24-05-2012, 16:14
S3X appeal افترشیو گرفتی یا ادکلنش؟ ادکلنش با اینکه ادکلنه ولی روی پوست من ماندگاری خیلی خوبی داره

نه عزیزم ادکلنش بود قکنم 80 میل....عاشق کارایه ادویه ای شدم....ما معتاد نبودیم از وقتی اومدیم تو این بخش معتاد عطر شدیم...همش تقصیر علی CYBER هست...:31:

roteal2007
24-05-2012, 16:16
90 هزار تومن؟؟؟ این 300 میلش 10 دلاره همش. ولی دوست دارم امتحانش کنم.

یا خدا 300 میل؟! کیف هم روش میدن ؟
عزیز این آواتارت چه عطریه خفن میزنه...! نوت هاشو میگی ؟

moj63
24-05-2012, 16:47
دوستان يه چند تا عطر و ادكلن ة اسپري براي گرما و شرجي زياد مردونه نعرفي كنيد.
:rolleyes:

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

naser_2006
24-05-2012, 17:53
عطر میخوام با مشخصات زیر:
مردانه
اسپورت
مصرف روزانه
برای تابستان
خنک باشه
بوی شیک و همه پسند داشته باشه
بودجه 100 تومن حداکثر
+ وضعیت قیمت عطر چجوریه نسبت به 9 ماه پیش؟ چقدر افزایش داشته؟

f.t.g
25-05-2012, 00:45
جوایز سال 2012 fifi :

بهترین عطر لوکس از انتخاب داوران:

لوکس زنانه:
Tom Ford Violet Blonde - Tom Ford Beauty

لوکس مردانه:
Gucci Guilty Pour Homme - P&G Prestige

رتبه اول عطر نیچ:

زنانه:
Tom Ford Jasmin Rouge - Private Blend - Tom Ford Beauty

مردانه:
Tom Ford Jasmin Rouge - Private Blend - Tom Ford Beauty

رتبه اول طراحی شیشه:

زنانه:
Prada Candy Eau de Parfum Spray - PUIG USA

مردانه:

John Varvatos * USA - Elizabeth Arden

خاص ترین عطر سال:
Bond No. 9 New York

f.t.g
25-05-2012, 00:48
لیست کامل جوایز fifi سال 2012 رو میتونید در زیر مشاهده کنید

PERFUME EXTRAORDINAIRE
Bond No. 9 New York Oud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) created by Laurent Le Guernec (IFF)

NOUVEAU NICHE
(brands distributed by a large company, sold in up to 250 doors)

Men’s and Women's: Tom Ford Private Blend Jasmin Rouge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (the same fragragrance won in both categories)

LUXE
(Fragrances sold in Department and Specialty Stores in 250 doors and less)

Men’s: Gucci Guilty pour Homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Women’s: Tom Ford Violet Blonde ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BROAD APPEAL
(Fragrances sold through mass merchandisers)

Men’s: Elizabeth Arden Curve Appeal for Men ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Women’s: Heidi Klum Shine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SPECIALTY BRAND
(Fragrances sold through one retailer)

(no nominees in the Men's category this year)
Women’s: Anthropologie 1922 Lily Sanguine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DIRECT TO CONSUMER
(Fragrance sold through TV shopping, online, catalog, or door-to-door)

Men’s: Yves Rocher Comme une Evidence Green ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(no nominees in the Women's category this year)

CONSUMER'S CHOICE

Men’s: Bath and Body Works Signature Collection for Men Classic
Women’s: Victoria’s Secret Angel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HALL OF FAME FRAGRANCE

Men’s: Giorgio Armani Acqua di Gio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Women’s: Hermes 24 Fauborg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ELIZABETH TAYLOR CELEBRITY OF THE YEAR

Justin Bieber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

INTERIOR SCENT OF THE YEAR

Diptyque Paris 34 Boulevard St. Germain

BATH & BODY LINE OF THE YEAR

Giorgio Armani Acqua di Gioia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BEST PACKAGING OF THE YEAR

Broad Appeal Men’s Packaging: Elizabeth Arden Curve Appeal for Men ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Broad Appeal Women’s Packaging: Victoria’s Secret Angel
Luxe Men’s Packaging: John Varvatos Star USA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Luxe Women’s Packaging: Prada Candy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Broad Appeal Women’s Packaging: Victoria’s Secret Angel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Luxe Men’s Packaging: John Varvatos Star USA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Luxe Women’s Packaging: Prada Candy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hike
25-05-2012, 07:45
یا خدا 300 میل؟! کیف هم روش میدن ؟
عزیز این آواتارت چه عطریه خفن میزنه...! نوت هاشو میگی ؟
clubman virgin island bay rum
باید یک کار ادویه ای باشه . بعضیها میگن بوی شیرینی زنجبیلی میده. اینجا نیست. فکر کنم حداقل ۵۰-۶۰ سال این ادکلن قدمت داره با توجه به اینکه Lalic Vegetal از همین شرکت Pinaud در سال ۱۸۸۰ ساخته شده.
نت غالبش اینطور که فهمیدم گیاه Pimenta racemosa یا West Indian bay tree یا درخت برگ بو است که گیاه بومی جزایر virgin islands در دریای کاراییب بوده.

naser_2006
25-05-2012, 11:53
عطر میخوام با مشخصات زیر:
مردانه
اسپورت
مصرف روزانه
برای تابستان
خنک باشه
بوی شیک و همه پسند داشته باشه
بودجه 100 تومن حداکثر
+ وضعیت قیمت عطر چجوریه نسبت به 9 ماه پیش؟ چقدر افزایش داشته؟
بالا باش
عطری میخوام تو مایه 30-100 تومن
عطری ک نسبت به قیمتش ارزش داشته باشه معرفی کنید
الان اکوا دارم ک توم شده

cyber861
25-05-2012, 13:52
بالا باش
عطری میخوام تو مایه 30-100 تومن
عطری ک نسبت به قیمتش ارزش داشته باشه معرفی کنید
الان اکوا دارم ک توم شده

ایسی میاکی پورهوم

riverman
25-05-2012, 15:10
سلام دوستان
1 ادکلن تا قیمت 60-70 تومن با بوی خنک معرفی کنید لطفا
(ماندگاریشم خوب باشه البته)

riverman
25-05-2012, 15:12
دوستان يه چند تا عطر و ادكلن ة اسپري براي گرما و شرجي زياد مردونه نعرفي كنيد.
:rolleyes:

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
اسپری rexona خوبه
axe هم خوبه

ramingsm
25-05-2012, 15:28
سلام دوستان

منم دنبال همچین چیزیم لطفا معرفی کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

moli_ahmad
25-05-2012, 20:18
سلام دوستان

ورساچ پور هوم ایسی میاکی پورهوم

moli_ahmad
25-05-2012, 20:20
دیروز 2 تا عطر خریدم یه نارسیس رودریگز 50 میل که 70گرفتم و یه ادکلن ارزون دم دستی به اسم بلک بارکد جالب هست که موندگاریش رو لباسم 7 8 ساعته بوی خنک و دودی مانند داره خوشم اومد ازش25 گرفتم

cyber861
25-05-2012, 21:53
دیروز 2 تا عطر خریدم یه نارسیس رودریگز 50 میل که 70گرفتم و یه ادکلن ارزون دم دستی به اسم بلک بارکد جالب هست که موندگاریش رو لباسم 7 8 ساعته بوی خنک و دودی مانند داره خوشم اومد ازش25 گرفتم

مبارک باشه .نظرت در مورد نارسیسو چیه؟من اتفاقا امروز چند بار بیرون رفتم و هر بار هم اونو زدم و لذت بردم ازش:8:

ramingsm
25-05-2012, 23:55
ورساچ پور هوم ایسی میاکی پورهوم
حدود قیمت اینا را میدین؟

moli_ahmad
26-05-2012, 05:41
مبارک باشه .نظرت در مورد نارسیسو چیه؟من اتفاقا امروز چند بار بیرون رفتم و هر بار هم اونو زدم و لذت بردم ازش:8:

ممنون.خیلی بوش رو دوست دارم یه حالت تاریک داره در عین حال که شباهتی هم به فارنهایت داره

moli_ahmad
26-05-2012, 05:41
حدود قیمت اینا را میدین؟

70-90 هست قیمتشون البته من 70 قیمت دارم اینجا

Delkook
26-05-2012, 08:45
من دیروز باز aventus و green irish رو تست کردم بوی خوب و با کیفیتی داشتن ولی نه انقدر که خیلیها تعریف میکنن البته به نظر من. چند تا هم از bond تست کردم که به نظرم اصلا ارزش خرید نداشتن نه کیفیت آنچنانی نه بوی تک قیمتا هم خنده دار!

راستی جناب صالح این سری تام فورد پرایوت رو شما گفتی 50 میل خریدی 300 ولی تو سایت عطرافشان دیدم گذاشته 520 صد میلش هم 650 تومن! تو تهران کسی جایی سراغ داره؟ اگه 50 میلش 300 باشه شاید بشه بهش فکر کرد!:-)

arsenal_mmm
26-05-2012, 09:35

اين بلك باركد تو مايه هاي تق هرمس نيست؟من قبلا تستش كرده بودم به نظرم كاملا شبيه به تق هرمس اومد.

در ضمن خيلي هم بي نام و نشونه معلوم نيست مال كجا هست و كجا پر شده...رو جعبه اش اصلا ننوشته مال كدوم شركته...يه مشت حرفاي تكراري رو كه روي همه جعبه ادكللنا مينويسن برداشته كپي كرده نوشته.

Delkook
26-05-2012, 12:29
نظر من در مورد bond ها یکم عوض شد.. من اینها رو تست کرده بودم دیروز:
signature
wall street
the scent of peace
cooper square

الان از the scent of peace خوشم اومده به نظرم بوی نازی داره کیفیتش هم خوبه احساس میکنم یکم بوش بیشتر به زنونه میزنه عطر *unise هست.. خدا کنه احساسم اشتباه باشه چون ازش خوشم اومده!

phizer
26-05-2012, 13:24
من دیروز باز aventus و green irish رو تست کردم بوی خوب و با کیفیتی داشتن ولی نه انقدر که خیلیها تعریف میکنن البته به نظر من. چند تا هم از bond تست کردم که به نظرم اصلا ارزش خرید نداشتن نه کیفیت آنچنانی نه بوی تک قیمتا هم خنده دار!

راستی جناب صالح این سری تام فورد پرایوت رو شما گفتی 50 میل خریدی 300 ولی تو سایت عطرافشان دیدم گذاشته 520 صد میلش هم 650 تومن! تو تهران کسی جایی سراغ داره؟ اگه 50 میلش 300 باشه شاید بشه بهش فکر کرد!:-)
کجا چک کردید؟قیمت؟

moli_ahmad
26-05-2012, 14:12
اين بلك باركد تو مايه هاي تق هرمس نيست؟من قبلا تستش كرده بودم به نظرم كاملا شبيه به تق هرمس اومد.

در ضمن خيلي هم بي نام و نشونه معلوم نيست مال كجا هست و كجا پر شده...رو جعبه اش اصلا ننوشته مال كدوم شركته...يه مشت حرفاي تكراري رو كه روي همه جعبه ادكللنا مينويسن برداشته كپي كرده نوشته.

نه از من ته شیشه -- شده made in spain .خوب دم دستی هست دیگه :31:

moli_ahmad
26-05-2012, 14:26
دوستان لالیک کله اسب رو شیشه هست به نظرتون 50 میل 50 تومن میارزه؟

f.t.g
26-05-2012, 14:28
حامد عزیز بوش خیلی تیزه
حتما تست کن

Delkook
26-05-2012, 14:42
کجا چک کردید؟قیمت؟

گالری دنیز جردن. aventus رو 413 green هم 350 میداد فکر کنم قیمتاش بالاست یکم.

اما! تو این 4 تا باند که تست کردم باز نظرم عوض شد.. the scent of peace خوب هست ولی به نظرم ارزش خرید نداره واسه من با این قیمت! الان به نظرم بهترینشون cooper square هست چه بویی داره و چه با کلاس!:7: رفیقمم با من هم نظر هست رو این مورد! احتمالا امروز باز میرم تست کنم ببینم از توشون باز چی پیدا میکنم مثل اینکه بالاخره ما ادکلنی پیدا کردیم که هم تک باشه و هم کیفیت داشته باشه و هم اینکه با سلیقه من سازگار باشه!:31:

moli_ahmad
26-05-2012, 14:42
بچه ها ادکلن زنونه تلخ و خنک هم داریم یا ترش؟

f.t.g
26-05-2012, 15:06
بچه ها ادکلن زنونه تلخ و خنک هم داریم یا ترش؟

ترش: لایت بلو زنانه (واقعا ترش!)
تلخ: سفری-سامسارا-بیژن بلک-کریستال نویر-پور الی انسر نویر-اوپیوم اورینت پرفیوم و ............
تلخ و خنک: شی وود- روچاس- استی-ویش-بی ال وی-212 اسپلاش-اترنتی سامر-باریری سامر-

alone one
26-05-2012, 16:50
رفقا من میخوام عطر بگیرم اما کلا تعطیلم
تاپیکو خوندم به این نتیجه رسیدم خیلی مبتدیم،اصلا عطر باز نبودم آخه
یه عطر خوب بهم معرفی کنید لطفا(میدونم سلیقه ایه اما عطری که به همه سلیقه ها بخوره دیگه)
درضمن قیمت 10 میل (نمیدونم چن میلی باید میگفتم استاندارد)عطرای متوسط تا عالی در چه حدودیه؟
ممنون میشم کمکم کنین

roteal2007
26-05-2012, 17:13
دوستان از کارای ادویه ایه شرقی که دووم معقولی داشته باشه چی سراغ دارین ؟
الان s3x appeal by JOVAN دارم راضیم از بوش....

30vil
26-05-2012, 18:36

من جاک بوگارت عربین نایت دارم اونم ادویه ای هستش دوام و قیمتشم خوبه میتونی تست کنی

alireza2500
26-05-2012, 19:19
چرا هر چی عطر با رایحه گلی هست زنونه اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42: :42:مگه فقط زنا گل دوست دارن ؟؟؟؟:9: :41:بچه ها لطفا چند تا عطر مردونه که توش رایحه گل(به ویژه یاسمن و رز و ارکیده )کاملا محسوس باشه و البته با پخش و موندگاری بالا معرفی کنید قیمت مهم نیست از خیر خنکی هم گذشتیم(ترجیحا خیلی گرم نباشه) خلاصه اینکه :1-گلی باشه 2 پخش و ماندگاری بالا داشته باشه. ممنون از همه بچه های خوب و بامعرفت پیج .

*IN*
26-05-2012, 19:34
چه جوری میشه اودکلن اصل و بدل رو از هم تشخیص داد؟؟؟
یکی از رفیقام با تکون دادن شیشه متوجه میشه ولی من نگرفتم چه جوری؟؟؟

roteal2007
26-05-2012, 19:48
من جاک بوگارت عربین نایت دارم اونم ادویه ای هستش دوام و قیمتشم خوبه میتونی تست کنی

سیلورسنتش که عالی بود باید اینم تست کنم.
قیمتش چنده ؟

f.t.g
26-05-2012, 21:40

اوپیوم
اگویست
گلدن سکرت باندراس
پور هاوانا
ماست کارتیر

f.t.g
26-05-2012, 21:41
چرا هر چی عطر با رایحه گلی هست زنونه اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42: :42:مگه فقط زنا گل دوست دارن ؟؟؟؟:9: :41:بچه ها لطفا چند تا عطر مردونه که توش رایحه گل(به ویژه یاسمن و رز و ارکیده )کاملا محسوس باشه و البته با پخش و موندگاری بالا معرفی کنید قیمت مهم نیست از خیر خنکی هم گذشتیم(ترجیحا خیلی گرم نباشه) خلاصه اینکه :1-گلی باشه 2 پخش و ماندگاری بالا داشته باشه. ممنون از همه بچه های خوب و بامعرفت پیج .

زیاد هست باید تست کنید

یه تستی بر محصولات یونی س.ک.س داشته باشید

سری تولیدات یاردین هرمس نیز مناسب هستند

cyber861
26-05-2012, 21:59

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino فکر میکنم خیلی خوشت بیاد اگه با بوی گل حال میکنی.یونی س/ک/س/ هست.

هرمس voyage هم هست ولی موندگار نیست.اگه بود عالی بود.

30vil
26-05-2012, 22:51
سیلورسنتش که عالی بود باید اینم تست کنم.
قیمتش چنده ؟

سیلور سنت اینتنس خیلی از معمولیش بهتره جدیدتر اما ادویه ای نیست و بوی چرم داره

عربین نایت فکر کنم 10 - 15 تومان از سیلور سنت بیشتر باشه قیمتش

30vil
27-05-2012, 13:09

دوست عزیز اگه قیمت مهم نیست من Dior Homme Intense رو پیشنهاد میکنم واقعا فوق العاده است این عطر هیچ چی نمیشه گفت ازش فقط به جای یاسمن و رز و ارکید سوسن و زنبق داره:31:

MOHAMMAD2010
27-05-2012, 17:19
اینجا کسی مید نایت این پاریس رو تست کرده ؟ موندگاری و پخش بوش چطوره ؟

بچه ها این مید نایت این پاریس موندگاری و پخش بوش در حد همون دیور هست ؟

کاش یکی جواب منم میداد :41:

alireza2500
27-05-2012, 18:55
آقا محمد راستی مرسده تو شفا هم فروشگاه خوبیه بیشتر عطر های لااقل معروف رو داره البته تو همون شفا 2 تا دیگه هم هستند که بد نیستند

cyber861
27-05-2012, 19:54
کاش یکی جواب منم میداد :41:

آقا محمدحسین خان و آقا نادر تست کرده بودن که گویا نیستن.

MOHAMMAD2010
27-05-2012, 20:03
آقا محمدحسین خان و آقا نادر تست کرده بودن که گویا نیستن.

محمد هستم :20:
ممنون

f.t.g
27-05-2012, 21:24
تنها و تنها فقط یک اسپری از این ادکلن کافیست که شما رو از ابتدای صبح تا انتهای شب خفه کنه. (منظور پخش بو هست)

تا به حال با چنین پخش بویی مواجه نشده بودم

ولی بویی بسیار تند و قدیمی داره

کاملا امضای بوگارت رو میشه تو این ادکلن حس کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
27-05-2012, 22:01
حدود 2 هفته پیش رو یکی از لباسام وود راکی مینتین زده بودم.امروز بعد دو هفته از کنارش رد شدم هنوز پخش بو داشت.منم پوشیدمش و کلی حال کردم.هیچ کدوم از ادکلن هام که داشتم به جز آرامیس لایف همچین موندگاری ای نداشتن:31:

alone one
27-05-2012, 23:55
رفقا من میخوام عطر بگیرم اما کلا تعطیلم
تاپیکو خوندم به این نتیجه رسیدم خیلی مبتدیم،اصلا عطر باز نبودم آخه
یه عطر خوب بهم معرفی کنید لطفا(میدونم سلیقه ایه اما عطری که به همه سلیقه ها بخوره دیگه)
درضمن قیمت 10 میل (نمیدونم چن میلی باید میگفتم استاندارد)عطرای متوسط تا عالی در چه حدودیه؟
ممنون میشم کمکم کنین

کسی جواب سوالمو نمیدونس یا جوابی نداره سوالم یا کسی حال جواب دادن به سوال سطح پایینی مثه اینو نداره؟!
اگه هرموردی سوالم داره یه عزیزی بیاد بگه دیگه منتظر جوابش نباشم
مرسی

f.t.g
28-05-2012, 00:07
کسی جواب سوالمو نمیدونس یا جوابی نداره سوالم یا کسی حال جواب دادن به سوال سطح پایینی مثه اینو نداره؟!
اگه هرموردی سوالم داره یه عزیزی بیاد بگه دیگه منتظر جوابش نباشم
مرسی

دوست عزیز عطر یا ادکلن؟

آخه بیشتر مواقع که بجث 10 گرم میشه ناخوداگاه ذهنم میره سمت عطرهای مشهدی!
البته ببخشید جسارت نباشه
ولی اگر در مورد ادکلن خواستید من همه جوره در خدمتم

MOHAMMAD2010
28-05-2012, 14:41
حدود 2 هفته پیش رو یکی از لباسام وود راکی مینتین زده بودم.امروز بعد دو هفته از کنارش رد شدم هنوز پخش بو داشت.منم پوشیدمش و کلی حال کردم.هیچ کدوم از ادکلن هام که داشتم به جز آرامیس لایف همچین موندگاری ای نداشتن:31:

خدایش ادکلن خوبیه
الان 90 تومنه ؟
راستی تا حالا نظر مثبتی از طرف جنس مخالف هم دربارش شنیدی ؟

cyber861
28-05-2012, 14:50
خدایش ادکلن خوبیه
الان 90 تومنه ؟
راستی تا حالا نظر مثبتی از طرف جنس مخالف هم دربارش شنیدی ؟

باید هنوز همون 85-90 باشه.یادش بخیر من 52 خریدم:41:

این ادکلن همه پسنده.کلا کسی ازش بدش نمیاد.:31:

30vil
28-05-2012, 17:26
ایییییییییییییییییییییییی ییییی واییییییییییییییییی ولللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل م کنییییییییییییید دییییییییییییییییییییییوو نم کرررررررررررررررررردید دیییییییییییییییییییییییگ ه

دوست عزیز انقدر ناراحت نباشید ریو مشابه این کار رو زده با همون بو با ماندگاری 4-5 ساعت :46:

alireza2500
28-05-2012, 18:04
بچه ها کسی مشابه بلو د شنل از ریو رو تست کرده ؟(blue de rio) چه جوریه؟

roteal2007
28-05-2012, 18:38
باید هنوز همون 85-90 باشه.یادش بخیر من 52 خریدم:41:

این ادکلن همه پسنده.کلا کسی ازش بدش نمیاد.:31:
علی جان بوش تو چه مایه هاست ؟ نوت هاش چیه ؟

دوست عزیز انقدر ناراحت نباشید ریو مشابه این کار رو زده با همون بو با ماندگاری 4-5 ساعت :46:

عزیز کامل معرفیش میکنی ؟

30vil
28-05-2012, 18:52

عزیز کامل معرفیش میکنی ؟

He Wood Rocky Mountain by RIO

مثل مدل اصلی جعبه مشکی رنگ داره اما شیشه فاقد قاب چوب هستش

رایحه چوب درختان کوه راکی کانادا بسیار لذت بخش و خوش بو و شیک

roteal2007
28-05-2012, 19:06

همه چی رو گفتی الا قیمت..........

30vil
28-05-2012, 19:28
همه چی رو گفتی الا قیمت..........

100 میل 34 تومان :31:

دوستان امروز یه بلو شنل تقلبی خریدم 10 تومان کاملا مراقب باشید به دلیل افزایش قیمتها ادکلن های مشابه خیلی زیاد شده باور کنید فروشنده اونجا به یک نفر 50 تومان هم اینو فروخت :41:

عکس های بلو خریداری شده رو ببینید هیچ تفاوتی با نمونه اصلی نداره ! فقط از بو میشه فهمید که تقلبی هستش حتی بارکد هم چک کردم بارکد نمونه اصلی هستش!!!!:39:

cyber861
28-05-2012, 21:31

عزیز کامل معرفیش میکنی ؟

یه بوی ملایم چوبی که بوی فلفل سیاه میده به همراه مشک و سدر رو من توش حس میکنم.وقتی میمونه با روح آدم بازی میکنه.

Handsom
28-05-2012, 21:33
داداش حالا تقلبي عكس بالايي هست يا پاييني يا هردو؟ چون پايينيه اصل به نظر مياد.

30vil
28-05-2012, 22:42
داداش حالا تقلبي عكس بالايي هست يا پاييني يا هردو؟ چون پايينيه اصل به نظر مياد.

نه پایینی اصل نیست و تقلبیه بالایی هم که جلد کارتن هستش و در عکس پایینی جلد را در آوردم

ba maram
28-05-2012, 23:18
سلام
یه عظر زنونه (26 سال) می خوام بگیرم به عنوان کادو
25 تومان هزینه می تونم کنم
چی پیشنهاد میدید بگیرم ؟
خنک باشه

cyber861
29-05-2012, 10:10
سلام
یه عظر زنونه (26 سال) می خوام بگیرم به عنوان کادو
25 تومان هزینه می تونم کنم
چی پیشنهاد میدید بگیرم ؟
خنک باشه

کول واتر زنونه

arsenal_mmm
29-05-2012, 10:20

ديروز رفتم wood silver wind رو به همراه ادكلن 24 طلايي و همينطور مدل مشكيش تست كردم.

سيلور ويند كه اصلا نظرمو جلب نكرد و به نظرم بسيار شيميايي و تو مايه هاي ادكلناي ارزون قيمت اومد ...24 طلايي بد نبود با وجود ان كه خيلي شيرين بود اما يك حالت شيك خاصي داشت..

24 مشكي هم كپي سيلور سنت بود ولي خب با يه كيفيت كمي بهتر..اما تقريبا همون سيلور سنت بود.
دلم خواست 24 طلايي رو بخرم...به سليقه ام ميخوره...شما نظرتنو راجع بهش چيه؟
قيمت 100 ميلش هم 80 تومن ميداد كه به نظرم قيمتش خوب اومد.

f.t.g
29-05-2012, 10:22
کول واتر زنونه

کول واتر زنونه کار بسیار خوبیه ولی فکر نمیکنم 100 میلش زیر 70 باشه

usertyu
29-05-2012, 11:59
عزیزان .... موندگارترین عطری که استفاده کردید چی بوده؟

roteal2007
29-05-2012, 12:04
[
QUOTE=30vil;7021636]100 میل 34 تومان :31:

دوستان امروز یه بلو شنل تقلبی خریدم 10 تومان کاملا مراقب باشید به دلیل افزایش قیمتها ادکلن های مشابه خیلی زیاد شده باور کنید فروشنده اونجا به یک نفر 50 تومان هم اینو فروخت :41:

عکسی از کار ریو دارید ؟ زرخ آیکن توصیه دارید یا اینو ؟

f.t.g
29-05-2012, 12:43
عزیزان .... موندگارترین عطری که استفاده کردید چی بوده؟

اوپیوم
دیور هوم اینتنس
ام7
چاپس
لی میل
سری انجل

Delkook
29-05-2012, 13:12
من دیروز همینجوری گذری تو گیشا فروشگاه غنچه تق هرمس رو تست کردم احساس کردم نسبت به جاهای دیگه که به نظر خیلی معروف و معتبر بودن عطر کاملا غلظت بیشتری داره! یاد اولین باری افتادم که تق رو چند سال پیش تست کردم. باز باید برم جاهای قبلی تست کنم ببینم چطوره.. خدا بخیر بگذرونه با این وضع عطر و ادکلن.

riverman
29-05-2012, 13:51
رفتم wood بگیرم با فکر اینکه تو مایه های 60 تومنه (توی سایت هم زده بودن 55)بهم گفت 100 تومن!!!
چرت گفته یا گرون شده؟

usertyu
29-05-2012, 14:37
اوپیوم
دیور هوم اینتنس
ام7
چاپس
لی میل
سری انجل

یه توضیح مختصر واسه هرکدوم میدی؟
دمت گرم .

mehrdad2009
29-05-2012, 15:36
رفتم wood بگیرم با فکر اینکه تو مایه های 60 تومنه (توی سایت هم زده بودن 55)بهم گفت 100 تومن!!!
چرت گفته یا گرون شده؟

خوب بهت گفته شايد گرونترنم باشه
اوني كه بهت گفته 55 حتما تقلبيه

dxcess
29-05-2012, 15:46
چرت گفته یا گرون شده؟

--------------------- قیمت تمام محصولات
Dsquared2 از 90 تا 96 قیمت دارند به جزء پوشن که بین 100 تا 125 قیمت داره.

f.t.g
29-05-2012, 15:51
چرت گفته یا گرون شده؟

عزیز اصلا معیار خرد رو قیمتهای سایت قرار نده. اکثر قیمتها به روز نیستند و وقتی سفارش بدی با تون تماس میگیرند و نرخ جدید رو میگن

قیمت سری وودها هم بیت 80 تا 120 متغیره

30vil
29-05-2012, 16:31
ديروز رفتم wood silver wind رو به همراه ادكلن 24 طلايي و همينطور مدل مشكيش تست كردم.

سيلور ويند كه اصلا نظرمو جلب نكرد و به نظرم بسيار شيميايي و تو مايه هاي ادكلناي ارزون قيمت اومد ...24 طلايي بد نبود با وجود ان كه خيلي شيرين بود اما يك حالت شيك خاصي داشت..

24 مشكي هم كپي سيلور سنت بود ولي خب با يه كيفيت كمي بهتر..اما تقريبا همون سيلور سنت بود.
دلم خواست 24 طلايي رو بخرم...به سليقه ام ميخوره...شما نظرتنو راجع بهش چيه؟
قيمت 100 ميلش هم 80 تومن ميداد كه به نظرم قيمتش خوب اومد.

سیلور ویند تلخ و ملایم هستش خیلی هم کاره شیکیه اگه اینو با joop go مقایسه کنی میفهمی که چقدر طراحی بهتری داره اما هر دو یه بو دارند

[

عکسی از کار ریو دارید ؟ زرخ آیکن توصیه دارید یا اینو ؟

نه متاسفانه عکس ندارم

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زیروایکون از نظر رایحه خیلی با راکی مونتاین فرق داره بستگی به سلیقه خودتون داره

sAeEd_kHaAn
29-05-2012, 19:15
امروز تو ماشین یکی از دوستام یه اسپره لالیک سفید( اکو) دیدم عجب بوی باحالی داشت خیلی خوشم اومد بچه هایی که عطرشو تست کردین یکم توصیفش کنید باید برم ببینم گیرم میاد تست کنم فکر کنم عطرش 125 میله قیمت دارین ؟

kavehj4488
29-05-2012, 20:22
سلام. امروز عطر بولگاری AQVA رو تست کردم به نظر بوش خوب بود. میخواستم در مورد ماندگاریش سوال کنم. قیمتش 75 بود. اگه مورد دیگه ای با بوی خنک همین رنج قیمت سراغ دارید معرفی کنید.

PSYCHO_MAN
29-05-2012, 22:50
بچه ها کسی مشابه بلو د شنل از ریو رو تست کرده ؟(blue de rio) چه جوریه؟
سمتش نرو که اصلاً خوب کپی نشده یه کپی ناقص از عطر اصلیه به نظرم. تو کارای ریو که تست کردم عطرای wood ،لالیک encre noire والور اسپرت شنل تقریباً بوی مشابه دارن گوچی بای گوچی پور هوم و اسپرتم تا حدودی شبیهن .
آکوا از بولگاریم هی بدک نیست یه شباهتایی داره.
اکثر کاراش تو شیشه های 15 میلم عرضه میشه اگه نمیخواید خیلی برای یه کاری کپی هزینه بکنید.

cyber861
30-05-2012, 00:10
امروز تو ماشین یکی از دوستام یه اسپره لالیک سفید( اکو) دیدم عجب بوی باحالی داشت خیلی خوشم اومد بچه هایی که عطرشو تست کردین یکم توصیفش کنید باید برم ببینم گیرم میاد تست کنم فکر کنم عطرش 125 میله قیمت دارین ؟

لالیک سفید چند وقتی هست داره رو مخ من راه میره لامذهب.خدارو شکر پول ندارم و تو ترکم و گرنه خریده بودمش:31:

یه بوی ملایم که خیلی حس کرم رو به آدم میده

lili jooniii
30-05-2012, 03:23
بچه ها میخوام سریع عطرامو پول کنم چون کارام درست شده باید برم
هرکی هر عطری میخواد تماس بگیره

arsenal_mmm
30-05-2012, 08:31
كسي نظري راجع به ادكلن 24 طلايي نداشت؟؟به نظرتون ارزش خريد داره؟آخه اينم رفته رو مخ من.

sAeEd_kHaAn
30-05-2012, 10:40
بچه ها میخوام سریع عطرامو پول کنم چون کارام درست شده باید برم
هرکی هر عطری میخواد تماس بگیره

ایشالا کار همه درست شه :دی
لیست عطراتو بزار حداقل ببینیم چیا داری

Delkook
30-05-2012, 14:37
سلام من رفته بودم فروشگاه غنچه که spicebomb رو بخرم تو وزرا 230 قیمت داشتم این گفت 290! قیمتا همینجوری که تخیلی هست اینم که دیگه..! کسی تجربه خرید از اینجا داشته؟ میشه باهاش چونه زد؟ مشتری تو مغازش زیاد بود اومدم بیرون...

moli_ahmad
30-05-2012, 18:19
اسپایس بمب رو تست کردی؟ چجوری هست؟

alireza2500
30-05-2012, 20:58
سمتش نرو که اصلاً خوب کپی نشده یه کپی ناقص از عطر اصلیه به نظرم. تو کارای ریو که تست کردم عطرای wood ،لالیک encre noire والور اسپرت شنل تقریباً بوی مشابه دارن گوچی بای گوچی پور هوم و اسپرتم تا حدودی شبیهن .
آکوا از بولگاریم هی بدک نیست یه شباهتایی داره.
اکثر کاراش تو شیشه های 15 میلم عرضه میشه اگه نمیخواید خیلی برای یه کاری کپی هزینه بکنید.
ممنون؛ گوچی گیلتی و دیور اینتنس چی؟ کسی مشابه گوچی گیلتی و دیور اینتنس از ریو را تست کرده؟ شباهتش به عطر اصلی در چه حده؟ ارزش خرید دارن ؟

Delkook
31-05-2012, 08:26
اسپایس بمب رو تست کردی؟ چجوری هست؟

نه دیگه به مرحله تست نرسید از بس قیمت خوبی داد! البته اگه عطراش اصل باشه(که با تست هرمس به نظر اینطور میومد) حق داره این قیمت بده تو این بازار. یکی تو نت گفته بود عطرهاش کاملا اصله. ما خودمون گیشا هستیم ولی تا حالا اینجا نرفته بودم.

PSYCHO_MAN
31-05-2012, 12:04
ممنون؛ گوچی گیلتی و دیور اینتنس چی؟ کسی مشابه گوچی گیلتی و دیور اینتنس از ریو را تست کرده؟ شباهتش به عطر اصلی در چه حده؟ ارزش خرید دارن ؟

دوست عزیز اگه تهرانی مسیرت به سمت بازار و اونورا میخوره یه سر برو ناصر خسرو -کوچه مروی- بازار رضا همون همکف سمت راست یه فروشگاه هست کلیه محصولات ریو رو میتونی تست کنی دوست داشتی بخری.
قبلشم تو همون کوچه مروی برو یه چنتا عطر فروشی عطر مد نظرت رو تست کن خوشت اومد برو با ریوش مقایسه کن حال کردی بخر.
گوچی گلیتی من بوی اصلشو تست نکردم ولی از مشابه ریوش خوشم نیومد

ExoMars
31-05-2012, 17:05
دوستان ادکلن دخترونه تا 40-50 چی پیشنهاد میدین؟

mhek
01-06-2012, 12:55
چند روز پیش یه سی کی وان خریدم 200 میل 56 تومن...به نظر من با این قیمت ارزش خرید داره و مناسب هست برای استفاده روزانه...
Angel Schlesser Homme Oriental Edition رو هم تست کردم....ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی داره و قیمتش هم مناسب هست...تیزی بوی صندل رو توش حس میکردم و به نظرم کار خوبی هستش...

optis2005
01-06-2012, 16:56
دوستان نظرتون درباره Halloween for woman چیه؟
تو این قیمت زنونه خوبه این یا چیز دیگه پیشنهاد میدین؟

30vil
02-06-2012, 11:29
چند روز پیش یه سی کی وان خریدم 200 میل 56 تومن...به نظر من با این قیمت ارزش خرید داره و مناسب هست برای استفاده روزانه...
Angel Schlesser Homme Oriental Edition رو هم تست کردم....ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی داره و قیمتش هم مناسب هست...تیزی بوی صندل رو توش حس میکردم و به نظرم کار خوبی هستش...

آقا از کجا گرفتی مبارک باشه اما این قیمت 100 میله نه 200!

دوستان نظرتون درباره Halloween for woman چیه؟
تو این قیمت زنونه خوبه این یا چیز دیگه پیشنهاد میدین؟

بسیار خوشبو و شیکه به نظر من تو این قیمت بهترینه

MojiOS
02-06-2012, 12:52
من می خوام واسه روزه پدر واسه بابام ادکلن Baldessarini Hugo Boss بخرم! دوستانی که تهران هستن جایی می شناسین داشته باشه این ادکلن رو برم بگیرم؟!

milad_heartsick
02-06-2012, 13:56

دوست عزیز مبارکت باشه از نظر پخش بو و ماندگاری چطوره؟

چند سوال هم از دوستان داشتم ck in2u از لحاظ پخش و موندگاری در چه حدی هست؟این مدل هم تقلبی داره؟
تا حالا از برند ck عطر نداشتم رفته رو مخم که یکی با بوی خنک بخرم
با سپاس

f.t.g
02-06-2012, 16:14

چند سوال هم از دوستان داشتم ck in2u از لحاظ پخش و موندگاری در چه حدی هست؟این مدل هم تقلبی داره؟
با سپاس

اگر ذره ایی موندگاری و پخش بو براتون اهمیت داره قید خرید ck in2u رو بزنید. بیی فوق العاده داره و حسابی آدم رو سر حال میاره ولی متاسفانه فقط برای 10 دقیقه

mhek
02-06-2012, 17:20

با سپاس

سی کی وان ماندگاری و پخش بوی معقولی داره...یه کار تایید شده هستش و همین الان هم طرفدارای زیادی داره...
در مورد in2u همونطوری که جناب فرید گفتن موندگاری خوبی نداره...اگه میتونید بیشتر هزینه بکنید سی کی وان شاک گزینه خوبی از برند سی کی هست....

آقا از کجا گرفتی مبارک باشه اما این قیمت 100 میله نه 200!

خیلی ممنون...من اصفهان هستم و از یه مغازه آشنا گرفتم...فکر میکنم خرید قبل فروشنده بود و من هم چون دیدم 10 تومنی ارزون تر از قیمت بازار هست خریدمش...

phizer
02-06-2012, 17:51
سلام
از کجا اصفهان خرید میکنید؟

alireza2500
02-06-2012, 18:04
پریروز یه ch و یه دونه فارنهایت ابسلوت گرفتم 2 تا هم اسپری از دیور از خرید فارنهایت راضی ترم تا بقیه هر چند بوش مناسب فصل نیست ولی خوب موندگاری و پخش بوی خوبی داره ،ضمنا پگاسوس وارلی رو هم تست کردم حسابی خورد تو ذوقم چون اصلا نه پخش بویی ازش دیدم و نه موندگاری نمی دونم واقعا تقلبی بود فروشنده می گفت امکان نداره پگاسوس تقلبی داشته باشه قیمتش هم در دو مغازه که حداکثر 200 متر فاصله داشتن یکیشون 310 و دیگری 370 .

30vil
02-06-2012, 18:15
ضمنا پگاسوس وارلی رو هم تست کردم حسابی خورد تو ذوقم چون اصلا نه پخش بویی ازش دیدم و نه موندگاری نمی دونم واقعا تقلبی بود فروشنده می گفت امکان نداره پگاسوس تقلبی داشته باشه قیمتش هم در دو مغازه که حداکثر 200 متر فاصله داشتن یکیشون 310 و دیگری 370 .

مبارک باشه دوست عزیز اما در تمام تولیدات مارلی اسانس با کیفیت بالا به کار میره و شاخصه مارلی هم همینه من پگاسس رو تست نکردم اما در یه سایت خارجی میخوندم که مقایسه ای کرده بود بین پیور هاوانا و پگاسس که نوشته بود نزدیک یک هفته ماندگاری و 3 روز پخش بو داشته و خودش یه رکورده:5:

moli_ahmad
02-06-2012, 18:22
اگه موندگاریش بیشتر از هاوانا باشه واقعا عالیه چون خود هاوانا موندگاری نزدیک به 3روز با پخش بوی فوق العاده داره پخ بوش واقعا بینظیره فکر نکنم از لحاظ پخش بو ادکلن های زیادی تو این وضعیت باشن من یه پاف کوچیک رو مچ دستم تو اتاقم زدم که تست کنم 1 دقیقه بعد کل خانواده تو اتاق دیگه فهمیدن :31:

30vil
02-06-2012, 18:34
اگه موندگاریش بیشتر از هاوانا باشه واقعا عالیه چون خود هاوانا موندگاری نزدیک به 3روز با پخش بوی فوق العاده داره پخ بوش واقعا بینظیره فکر نکنم از لحاظ پخش بو ادکلن های زیادی تو این وضعیت باشن من یه پاف کوچیک رو مچ دستم تو اتاقم زدم که تست کنم 1 دقیقه بعد کل خانواده تو اتاق دیگه فهمیدن :31:

از هاوانا هم موندگاری هم پخش بو بیشتری داره واقعا شاهکاره این پگاسس البته مارلی هرود رو شنیدم که تولید شده اما تو ایران ندیدم گویا رقیب هاوانا هستش:31:

alireza2500
02-06-2012, 18:48
مبارک باشه دوست عزیز اما در تمام تولیدات مارلی اسانس با کیفیت بالا به کار میره و شاخصه مارلی هم همینه من پگاسس رو تست نکردم اما در یه سایت خارجی میخوندم که مقایسه ای کرده بود بین پیور هاوانا و پگاسس که نوشته بود نزدیک یک هفته ماندگاری و 3 روز پخش بو داشته و خودش یه رکورده:5:
والا منم همینارو در موردش شنیده بودم و به همین دلیل تعجب کردم برا اینکه مطمئن شم کاغذ تست رو دادم به خانمم و ازش پرسیدم چه بویی میده اونم بو کرد و گفت هیچی بوی کاغذ :44: البته یه چیز هست و اون اینکه فروشنده از فاصله نسبتا دور رو کاغذ پاف زد جوری که کاغذ اصلا خیس نشد .نمی دونم شاید به این دلیل باشه. بقیه دوستان اگه این عطر رو تست کردن لطفا نظر بدن

Mahdi/s
02-06-2012, 18:57
ا
گه موندگاریش بیشتر از هاوانا باشه واقعا عالیه چون خود هاوانا موندگاری نزدیک به 3روز با پخش بوی فوق العاده داره پخ بوش واقعا بینظیره فکر نکنم از لحاظ پخش بو ادکلن های زیادی تو این وضعیت باشن من یه پاف کوچیک رو مچ دستم تو اتاقم زدم که تست کنم 1 دقیقه بعد کل خانواده تو اتاق دیگه فهمیدن

ســلام...یه سوال داشتم پیور هاوانا همینی هست که عکس اش رو گذاشتم..؟/اینو توی نت پیدا کردم...از نوع بو اش و قیمتش میشه بگید.؟ممنون.

Delkook
02-06-2012, 19:18
تق هرمس کاملا تقلبی(تقلبی از نوع درجه 2!) هم تو فروشگاه معروف س..ر تست شد! بعضی عطرها تقلبیشون زیاده هر جا خواستید بخرید با تست بخرید.

bas ali
02-06-2012, 19:18
امروز یک اسپری بدن به نام intensa خریدم 6900 .
بنظرتون گرون خریدم یا گرون شده این چیزا ؟
rexona چند هست ؟

A M ! N
02-06-2012, 19:40
سلام

بچه ها این رو از برادرم کادو گرفتم که از دوبی آورده CK in 2 U چطوریاس ؟؟ قیمتش چنده ؟

50948

optis2005
02-06-2012, 20:22
بسیار خوشبو و شیکه به نظر من تو این قیمت بهترینه
به درد هدیه به دختر میخوره؟:دی یعنی محدودیت سنی نداره؟:دی

milad_heartsick
02-06-2012, 21:43
اگر ذره ایی موندگاری و پخش بو براتون اهمیت داره قید خرید ck in2u رو بزنید. بیی فوق العاده داره و حسابی آدم رو سر حال میاره ولی متاسفانه فقط برای 10 دقیقه

برای من پخش بو از همه چیز مهم تره اگه از نظر من بهترین بوی دنیارم بده پخش نداشته باشه صنار نمی ارزه حالا موندگاریو یه کاریش میشه کرد فوقش میزارم تو داشبرد هرجا که رفتم دو سه تا اسپری میکنم
پس دوستان خوشبوی فروم زحمت بکشن دو سه تا عطر مناسب فصل واسه استفاده ی روزانه تا سقف 60 تومن معرفی کنن برم تست کنم
اولویت اول پخش بو
دوم اینکه بوی مرکبات غالب نباشه به اصطلاح من بوی افترشیو نده
با سپاس فراوان

moli_ahmad
02-06-2012, 22:29
ا

ســلام...یه سوال داشتم پیور هاوانا همینی هست که عکس اش رو گذاشتم..؟/اینو توی نت پیدا کردم...از نوع بو اش و قیمتش میشه بگید.؟ممنون.

بله دوست عزیز همینه بوی شیرین همراه با بیو تنباکو اولش یکم احساس میکنم بوی قلیون میوه ای با طعم البالو میده:31::31: ولی به سرعت بو عوض میشه و تنباکو از نوع سبز و با طراوت باقی میونه به شدت خاص هست من 90 خریدم کم گیر میاد

cyber861
02-06-2012, 22:33
برای من پخش بو از همه چیز مهم تره اگه از نظر من بهترین بوی دنیارم بده پخش نداشته باشه صنار نمی ارزه حالا موندگاریو یه کاریش میشه کرد فوقش میزارم تو داشبرد هرجا که رفتم دو سه تا اسپری میکنم
پس دوستان خوشبوی فروم زحمت بکشن دو سه تا عطر مناسب فصل واسه استفاده ی روزانه تا سقف 60 تومن معرفی کنن برم تست کنم
اولویت اول پخش بو
با سپاس فراوان

سیلور سنت بوگارت:31:

30vil
02-06-2012, 23:33
سلام

بچه ها این رو از برادرم کادو گرفتم که از دوبی آورده CK in 2 U چطوریاس ؟؟ قیمتش چنده ؟

مبارک باشه کادو از طرف برادر حتما خوبه دیگه قیمتشم دوره بر 70 تومان

عطری خنک برای نسل جوان با موندگاری و پخش کم اما شیشه مدرن و شیک

به درد هدیه به دختر میخوره؟:دی یعنی محدودیت سنی نداره؟:دی

بله خیلی هم خوبه من چند وقت پیش به یک خانم جوان هدیه دادم:31:

f.t.g
02-06-2012, 23:41
اولویت اول پخش بو
با سپاس فراوان

کول واتر همچنان توی این رنج قیمت گزینه ایی مناسب هست.
اگر هم بودجه ی بیشتری میتونید در نظر بگیرید بی ال وی پور هوم گزینه مناسبی هست

f.t.g
02-06-2012, 23:42
مبارک باشه کادو از طرف برادر حتما خوبه دیگه قیمتشم دوره بر 70 تومان

عطری خنک برای نسل جوان با موندگاری و پخش کم اما شیشه مدرن و شیک

بله خیلی هم خوبه من چند وقت پیش به یک خانم جوان هدیه دادم:31:

+++++++++++++++++

phizer
03-06-2012, 00:25
این شانل بلو را کدام از دوستان تجربه اش را داشته و میتونه یک ریویو ازش بده؟

ExoMars
03-06-2012, 11:58
دوستان Holloween Kiss Se*y رو 30میلش پیدا میشه؟
سایتی چیزی نیست که بشه خرید؟

f.t.g
03-06-2012, 11:59
دوستان Holloween Kiss Se*y رو 30میلش پیدا میشه؟
سایتی چیزی نیست که بشه خرید؟

همون 100 میلش هم کم پیدا میشه

milad_heartsick
03-06-2012, 12:10
سیلور سنت بوگارت:31:
:31: سیتی تاورشم مثل بقیه کاراش پدر بینی رو در میاره؟

کول واتر همچنان توی این رنج قیمت گزینه ایی مناسب هست.
اگر هم بودجه ی بیشتری میتونید در نظر بگیرید بی ال وی پور هوم گزینه مناسبی هست

خاطره ی خوبی از کول واتر ندارم:41:
oxygene ازlanvin چطوره؟

ممنون از پاسخ دوستان عزیز:11:

roteal2007
03-06-2012, 12:30
[
QUOTE=milad_heartsick;7031242]:31: سیتی تاورشم مثل بقیه کاراش پدر بینی رو در میاره؟

[
یه چیزی اونورتر اما اگر خواستی بگیری نسخه اینتینس بگیر بچه ها تست کرده بودن بوی چرمش بیشتره پس مجلسی ت میزنه...یه 4-5 تومنم اختلاف قیمت دارن انگاری.

Hoaxes
03-06-2012, 18:10
آقا سه تا سوال :

1 - این عطرای هایلند از کجا معلوم که اصله ؟ شاید همه رو از دبی و اینا وارد میکنن . منظورم اینه که از کجا باید بفهمیم که ادکلنی که

دارن به ما میدن اصله ؟

2- این عطر هوگو باس پیور BOSS Pure همونی هست که بو پرتغال میده ؟

3 - عطر تامی تی ، همون T by Tommy هست ؟ چون به هایلند گفتم ، اصلا اسمشم تاحالا نشنیده بود !

ممنون

f.t.g
03-06-2012, 18:33
آقا سه تا سوال :

1 - این عطرای هایلند از کجا معلوم که اصله ؟ شاید همه رو از دبی و اینا وارد میکنن . منظورم اینه که از کجا باید بفهمیم که ادکلنی که

دارن به ما میدن اصله ؟

2- این عطر هوگو باس پیور BOSS Pure همونی هست که بو پرتغال میده ؟

3 - عطر تامی تی ، همون T by Tommy هست ؟ چون به هایلند گفتم ، اصلا اسمشم تاحالا نشنیده بود !

ممنون

1. من تا به حال از اونجا خرید نکردم ولی آیا فکر میکنید عطر های اونجا از جایی غیر از دوبی وارد میشن؟؟؟؟؟؟
فکر اینکه فروشگاهیی تو ایران که محصولات سفارش اروپا رو وارد کنه از سرتون کنید بیرون. فقط یک سایت بود که محصولاتش سفارش اروپا بود که اونم سربه نیست شد (البته قیمتهاش دو برار هم بیشتر بود)
ولی واقعا کیفیتشون با هم قابل مقایسه هست
من خودم به شخصه لمس کردم.
قبلا هم گفتم که اگر میخوایید از اصل بودن ادکلن خیالتون راحت بشه برید نمنوه تولیدات محدود برندهارو انتخاب کنید
2. متوجه سوالتون نشدم

3. بله هست (چطور فروشگاه به اون بزرگی اسمش رو نشنیده بود؟!!!)

cyber861
04-06-2012, 07:20
:31: سیتی تاورشم مثل بقیه کاراش پدر بینی رو در میاره؟

خاطره ی خوبی از کول واتر ندارم:41:
oxygene ازlanvin چطوره؟

ممنون از پاسخ دوستان عزیز:11:

سیتی تاور هم خیلی خوبه.ولی خب سیلورسنت یه چی دیگست.

لانوین اکسیژن هم در حد همون سیتی تاور یا پایینترشه تو موندگاری و پخش

usertyu
04-06-2012, 12:20
تجربه مارک جاکوب بنگ بنگ رو کسی داشته؟

f.t.g
04-06-2012, 13:16
تجربه مارک جاکوب بنگ بنگ رو کسی داشته؟

بوی خیلی خوبی داره ولی متاسفنه موندگاریش از حد ضعیف هم پایینتره

dxcess
04-06-2012, 16:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کسی به این سایت سر زده

بنظر میاد سایت خوبی باشه______________ مقاله خوبی در باره عطرهای تقلبی گفته یه سر بزنید!

f.t.g
04-06-2012, 17:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کسی به این سایت سر زده

بنظر میاد سایت خوبی باشه______________ مقاله خوبی در باره عطرهای تقلبی گفته یه سر بزنید!

مقاله هاشون کپی پیست از وبلاگ خانم فرزین نیا هست

when
04-06-2012, 17:44
اقا ادکلنایی با رایحه سبزه و گیاهان سبز معطر معرفی کنید که من تازه به سلیقه خودم پی بردم در ادکلن. البته نه بوی اب حوض مثل بولگاری بلکه روایحی نظیر سبزه وبرگ با کلاس که تازه تا 4 ماه دیگه فقط این قبیل بوها رو اب وهوای جهنمی تهران می طلبه .
امروز یه مولکول زینو به صورت زدم بوش تا 4-5 ساعت ولم نمی کرد.
بچه ها یک تجربه:
ادکلنای با بوی شیرین مثل زینو تو تابستون موندگاریشون به هیولا تبدیل میشه حالا نمیدونم چه سری توش نهفتس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

hsn
04-06-2012, 17:50
D&G blue light چند شده الان یکی بگیرم

dxcess
04-06-2012, 18:49
مقاله هاشون کپی پیست از وبلاگ خانم فرزین نیا هست

__________________________________________________ ________________________

کاملا حق باشماست ( حالا چند خط جدید نوشته بود_) به خاطر اون گفتم______________________ کلا مطالبش کپی ( مخصوصآ این پست های اواخر وبلاگ بررسی عطر و ادکلن)

f.t.g
04-06-2012, 18:57
اقا ادکلنایی با رایحه سبزه و گیاهان سبز معطر معرفی کنید که من تازه به سلیقه خودم پی بردم در ادکلن. البته نه بوی اب حوض مثل بولگاری بلکه روایحی نظیر سبزه وبرگ با کلاس که تازه تا 4 ماه دیگه فقط این قبیل بوها رو اب وهوای جهنمی تهران می طلبه .
امروز یه مولکول زینو به صورت زدم بوش تا 4-5 ساعت ولم نمی کرد.
بچه ها یک تجربه:
ادکلنای با بوی شیرین مثل زینو تو تابستون موندگاریشون به هیولا تبدیل میشه حالا نمیدونم چه سری توش نهفتس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

پولو مدرن ریزرو
بی بسیار سبز با رایحه نعناع و ریحان و علف
البته جز نتهاش نیس ولی در کل بوش این تری هست

roteal2007
04-06-2012, 21:19
کلا ادکلن ها همینطورن با گرم شدن هوا بوشون بیشتر میشه نمیدونم چه خاصیتیه...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

f.t.g
04-06-2012, 23:38
کلا ادکلن ها همینطورن با گرم شدن هوا بوشون بیشتر میشه نمیدونم چه خاصیتیه...

بوشون بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی به نظر من زمستون اینطوره چون گرما باعث میشه عطر زودتر تبخیر بشه

cyber861
04-06-2012, 23:46
بوشون بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی به نظر من زمستون اینطوره چون گرما باعث میشه عطر زودتر تبخیر بشه

البته بیشتر بستگی به رطوبت به نظر من داره.

Ebhaam
05-06-2012, 11:25
ضد عرق چی بهتره بگیرم؟
rexona یا addidas یا Axe
کلا اسپری ضد عرق قویتره یا مام؟
اسپری رو باید در چه فاصله ای از زیر بقل گرفت؟

Ebhaam
05-06-2012, 11:26
ضد عرق چی بهتره بگیرم؟
rexona یا addidas یا Axe

roteal2007
05-06-2012, 13:26
ضد عرق چی بهتره بگیرم؟
rexona یا addidas یا Axe

حالم از اسپری به هم میخوره بعد یه مدت هم بوی اصلیشو از دست میده
مدل های صابونی ا همون سالید الد اسپایس رو بگیر محشرن

nadermatin
05-06-2012, 16:18
ادکلنها در گرما پخش بیشتری دارن و ماندگاریه کمتر نسبت به زمستون.

برای محصولات ضد عرق بهترین گزینه مام های صابونیه رکسونا هست. خدائیش رو دستش نیومده.

nadermatin
05-06-2012, 17:21
امروز یکی از دوستانم 2-3 تا کار با کیفیت و ارزون میخواست رفتم از بازار براش 3 تا کار خریدم. الگانت 16000 تومن.با اینکه فصلش نیست ماندگاری و پخش بوی بالایی داره و شیرینیه با کلاسی داره.نسبت به قیمتش کار عالییه . یه کار به نام فرنچ کلاب پیدا کردم که بوش خیلی شبیه سیلور مانتن کرید ولی خب یکی دو درجه پایین تر بود و شیشه عطرش جنس سرامیکی داشت.بسته بندیش هم خیلی شیک بود 18000 تومن که بنظرم واقعا مفته خنکی و شیرینیه کم و خاصی داره.از محصولات آلن دانیل پرفیوم. بنظرم تو این رنج قیمت برای هدیه خیلی بهتر از این عطرای فیکه که حساسیت زا هم هستند و هم یاور ریه ها رو استاد میکنن! یه عطر فرانسویه دیگه که بوی خنک و خوبی داشت به اسم لیو لی خریدم 19000 تومن. فکر کنم فرنچ کلاب رو برای خودم بردارم اون 2 تای دیگه رو بدم به دوستم. لجند قهوه ای امپر هم 23000 بود . عطر آزرا از پاریس ولی رو هم تست کردم اولش بوش خوب بود تلخیه جالبی توش بود.بعد یه مدت خیلی شیرین شد و خوب شد نخریدمش . قیمت 20000 تومن. اوشنا بلو از جورجیو مونتی هم 25000 بود.یادش بخیر پارسال همین موقعها 13000 خریدمش. شبیه لایت بلوی زنونه است ولی خوب پسرا هم میزنن.بنظر من یونی س هست. یه مدل جدید از بوگاتی هم اومده به اسم دیزاین اند موشن که نرسیدم تست کنم و قیمتش نپرسیدم . یه مدل ست دیدم به اسم 100 درصد لاو ایتالیایی مردونش شامل عطر ادو توالت 100 میل + افتر شیو بالم 100 میل + شامپو بدن و زنونه شامل عطر ادوتوالت +لوسیون بدن + شاور ژل که قیمت هر دو 22000 تومنه که گزینه خوبیه جهت هدیه دادن.

توی عطرهای زنونه هم اشانتیون ورساچه کریستالیه زرد تازه اومده 12000 تومن و بوی گلیه خوبی داره و ماندگاریشم مناسبه فکر کنم به خاطر رنگ زردش ازش استقبال خوبی نشده.
به له د اوپیوم که میتونم بگم یه شاهکاره یه عطر ادویه ای گلی ( شرقی) که بنظرم برای مهمونی خیلی عالیه ستش 145 تومن 2 تکه دیگه هم توی ستش بود که دقت نکردم.
آی لاو لاو هم یه عطر شیرین و با بوی میوه و گل از موسکینو که ست 3 تکه اش 93000 بود.بنظر من برای زیر 25 سال عطر مناسبیه.

alone one
05-06-2012, 18:08
سلام خدمت اساتید خوشبو :31:
من میخواستم یه ادکلن مناسب این فصل بگیرم،همونطور که یکی دوهفته پیش گفتم من بار اولمه که میخوام ادکلن بخرم
تواین مدت یکم تحقیقات نتی کردم و یکم اطلاعاتم بیشتر از اون موقع شده که به اینا برخوردم که به ترتیب اولویت نوشتم:
bvlgari aqva
polo blue
blue de chanle
dior homme intense
fahrenheit
gio armani
بیشتر نظرم رو 2تای اوله
تجربه تستشو ندارم و در اولین فرصت میرم تستشون میکنم ولی همونطور که گفتم تاحالا تجربه نداشتم و بلاخره باید واسه بار اول از یه عطرایی شروع کرد،حداقل میخوام برم تو مغازه بگم فلان ادکلنو بیارین:31:
نظر شما چیه راجبه اینا؟میشه مختصر توضیحی درموردش بدن اساتید؟
من 22 سالمه و فک میکنم به بوی ملایم بیشتر علاقه داشته باشم،موندگاریو پخش بوشم واسم مهمه و واسه مصرف روزانه میخوام،از این نظرم میشه مقایسشون کنین؟

یه دنیا ممنون میشم اساتید دست برادر کوچیکترشونم بگیرینو راهنماییم کنن
ممنون

mojtaba2321
05-06-2012, 18:19
این عطرای کوچولوی ژک ساف یه مدتیه نایاب شدن
اینا که توی کیش تولید میشن چه جوری دیگه گیر نمیاد؟

PSYCHO_MAN
05-06-2012, 19:18
سلام به دوستان معطر
سوالی داشتم. آقایون و خانما کسی از فروشگاه اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خرید داشته؟ کیفیت کاراش رو کسی اطلاع داره؟ واقعاً جنس اصل تحویلت میدن؟ چون قیمتاش نسبتاً خوبه.

mostafa_360
05-06-2012, 19:33
من میخواستم یه ادکلن مناسب این فصل بگیرم،همونطور که یکی دوهفته پیش گفتم من بار اولمه که میخوام ادکلن بخرم
تواین مدت یکم تحقیقات نتی کردم و یکم اطلاعاتم بیشتر از اون موقع شده که به اینا برخوردم که به ترتیب اولویت نوشتم:
bvlgari aqva
polo blue
blue de chanle
dior homme intense
fahrenheit
gio armani
بیشتر نظرم رو 2تای اوله
تجربه تستشو ندارم و در اولین فرصت میرم تستشون میکنم ولی همونطور که گفتم تاحالا تجربه نداشتم و بلاخره باید واسه بار اول از یه عطرایی شروع کرد،حداقل میخوام برم تو مغازه بگم فلان ادکلنو بیارین:31:
من 22 سالمه و فک میکنم به بوی ملایم بیشتر علاقه داشته باشم،موندگاریو پخش بوشم واسم مهمه و واسه مصرف روزانه میخوام،از این نظرم میشه مقایسشون کنین؟

ممنون
polo blue
the one by D&G
اینا ادکلن های مردانه ی شاخی هستند و خیلی با کلاس.

MOHAMMAD2010
05-06-2012, 19:39
سلام به دوستان معطر
سوالی داشتم. آقایون و خانما کسی از فروشگاه اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خرید داشته؟ کیفیت کاراش رو کسی اطلاع داره؟ واقعاً جنس اصل تحویلت میدن؟ چون قیمتاش نسبتاً خوبه.

بعید میدونم قیمتاش درست باشه ! چون بعضیا رو واقعا کم زده !
بعضی از این فروشگاه ها زیاد آپدیت نیستن همین جوری الکی یه چی میزنن
بروز ترین قیمت ها رو سایتkishperfume.com و atrafshan.com دارن

30vil
05-06-2012, 19:50
bvlgari aqva
polo blue
blue de chanle
dior homme intense
fahrenheit
gio armani
بیشتر نظرم رو 2تای اوله

ممنون

دوست عزیز اسامی که نوشتی از نظر رایحه و قیمت خیلی با هم تفاوت دارند بهتره رایحه دلخواه و بودجه خودتونو ابتدا مشخص کنید تا بهتر و دقیقتر راهنمایی بشید

دو گزینه اول بسیار خوشبو و محبوب هستند اما خیلی همه گیر شدن

Delkook
05-06-2012, 21:07
سلام چه کسی اینجا تام فورد مردونه که رنگ زرد داره تست کرده؟ قبلا یه جا درش رو بو کرده بودم احساس کردم بوی لیمویی داره ولی جدیدا جای دیگه تست کردم زیاد بوی لیمو احساس نکردم میخوام ببینم کدومش درسته؟ ممکنه بینی من اشتباه تشخیص داده باشه؟

alone one
05-06-2012, 21:53
polo blue
the one by D&G
اینا ادکلن های مردانه ی شاخی هستند و خیلی با کلاس.

داش یه توضیح مختصر درموردشون میدی؟
قیمتاشون چجوریاس؟
مناسب سنو استفاده من هس؟یعنی میشه روزانه استفاده کرد یا واسه مراسمای رسمیه؟

لطف کردی جواب دادی

alone one
05-06-2012, 21:58
دوست عزیز اسامی که نوشتی از نظر رایحه و قیمت خیلی با هم تفاوت دارند بهتره رایحه دلخواه و بودجه خودتونو ابتدا مشخص کنید تا بهتر و دقیقتر راهنمایی بشید

دو گزینه اول بسیار خوشبو و محبوب هستند اما خیلی همه گیر شدن

یدونه زیر 90تومن معرفی کنید و یدونه سقف قیمت باز
میدونم رایحه ای تفاوت دارن اما میخوام هرکی نظر خودش بگه کدوم یکی بهتره،گفتم که اگه یکی از دوستان هرکدومو مختصر توضیحیم بده و اگه مقایسه هم بکنه که چه بهتر خوشحال میشم
خلاصه ببخشید دیگه،آماتورم و اطلاعاتم مثه شما کامل نیس
ممنونم از پاسختون

moli_ahmad
05-06-2012, 22:08
بولگاری اکوا خیلی بوش باحال و خنکه حالا بعضی از دوستان میگن همه میزنن اما واقعا همه پسنده قیمت هم همین 90 یا کمتر هست میتونی ورساچ پورهوم هم تست کنی ای پلو بلو هم عطر خوبیه اما خیلی قیمتش رفته بالا دیور هوم اینتنس مناسب این فصل نیست اگه از وتیور خوشت بیاد میتونی شوپارد نوبل وتیور هم تست کنی موندگاریش واقعا خوبه یجا 70 دیدم اینجا خرید قبلی بود اگه از فارنهایت خوشت اومده نارسیس رو هم تست کن

f.t.g
05-06-2012, 23:27
bvlgari aqva
polo blue
blue de chanle
dior homme intense
fahrenheit
gio armani
بیشتر نظرم رو 2تای اوله

ممنون
اگر برای مصارف روزانه میخوایید و 22 سالتون هست قید دیور رو بزنید قیمتش هم الان بالای 230 هست
فارنهایت هم خیلی تقلبیش زیاد هست و مخصوصا شما که بار اولتون هست سخت بتونید اصلشو تشخیص بدهید. قیمتش هم بالای 130-140 هست (اصل)
بلو چنل هم گزینه خیلی خوبی هست و کمی رسمی و مناسب 25 به بالاست
مابقی گزینه های خیلی خوبی هستند
به این موارد هم میتونید موارد زیر رو اضاف کنید: (برای این فصل و مصارف روزانه خیلی خوب هستند)
blv pour homme
issey bleue
issey pour homme intense
issey eau d'ete summer edition
passenger cruise

ExoMars
05-06-2012, 23:54
امروز Halloween رو 50 و Holloween Kiss Se*xy رو 68 قیمت گرفتم
ولی تستر نداشت نذاشت تست کنم
کدومش ارزش داره بگیرم؟واسه هدیه میخوام:دی

f.t.g
06-06-2012, 01:53
امروز Halloween رو 50 و Holloween Kiss Se*xy رو 68 قیمت گرفتم
ولی تستر نداشت نذاشت تست کنم
کدومش ارزش داره بگیرم؟واسه هدیه میخوام:دی

چون واسه هدیه میخوایید نمونه معولی رو خریداری کنید بهتر. چون اکثرا از این نمونه راضی بودند

arsenal_mmm
06-06-2012, 10:49
امروز یکی از دوستانم 2-3 تا کار با کیفیت و ارزون میخواست رفتم از بازار براش 3 تا کار خریدم. الگانت 16000 تومن.با اینکه فصلش نیست ماندگاری و پخش بوی بالایی داره و شیرینیه با کلاسی داره.نسبت به قیمتش کار عالییه . یه کار به نام فرنچ کلاب پیدا کردم که بوش خیلی شبیه سیلور مانتن کرید ولی خب یکی دو درجه پایین تر بود و شیشه عطرش جنس سرامیکی داشت.بسته بندیش هم خیلی شیک بود 18000 تومن که بنظرم واقعا مفته خنکی و شیرینیه کم و خاصی داره.از محصولات آلن دانیل پرفیوم. بنظرم تو این رنج قیمت برای هدیه خیلی بهتر از این عطرای فیکه که حساسیت زا هم هستند و هم یاور ریه ها رو استاد میکنن! یه عطر فرانسویه دیگه که بوی خنک و خوبی داشت به اسم لیو لی خریدم 19000 تومن. فکر کنم فرنچ کلاب رو برای خودم بردارم اون 2 تای دیگه رو بدم به دوستم. لجند قهوه ای امپر هم 23000 بود . عطر آزرا از پاریس ولی رو هم تست کردم اولش بوش خوب بود تلخیه جالبی توش بود.بعد یه مدت خیلی شیرین شد و خوب شد نخریدمش . قیمت 20000 تومن. اوشنا بلو از جورجیو مونتی هم 25000 بود.یادش بخیر پارسال همین موقعها 13000 خریدمش. شبیه لایت بلوی زنونه است ولی خوب پسرا هم میزنن.بنظر من یونی س هست. یه مدل جدید از بوگاتی هم اومده به اسم دیزاین اند موشن که نرسیدم تست کنم و قیمتش نپرسیدم . یه مدل ست دیدم به اسم 100 درصد لاو ایتالیایی مردونش شامل عطر ادو توالت 100 میل + افتر شیو بالم 100 میل + شامپو بدن و زنونه شامل عطر ادوتوالت +لوسیون بدن + شاور ژل که قیمت هر دو 22000 تومنه که گزینه خوبیه جهت هدیه دادن.

توی عطرهای زنونه هم اشانتیون ورساچه کریستالیه زرد تازه اومده 12000 تومن و بوی گلیه خوبی داره و ماندگاریشم مناسبه فکر کنم به خاطر رنگ زردش ازش استقبال خوبی نشده.
به له د اوپیوم که میتونم بگم یه شاهکاره یه عطر ادویه ای گلی ( شرقی) که بنظرم برای مهمونی خیلی عالیه ستش 145 تومن 2 تکه دیگه هم توی ستش بود که دقت نکردم.
آی لاو لاو هم یه عطر شیرین و با بوی میوه و گل از موسکینو که ست 3 تکه اش 93000 بود.بنظر من برای زیر 25 سال عطر مناسبیه.
اون قيمتايي كه از 3 تاي اولي دادي براي كجا و كدوم مغازه است؟

arsenal_mmm
06-06-2012, 22:36
سلام بروبچ...امروز رفتم کوچه مروی و عربین نایتس بوگارت رو با اولین تست به قدری خاطرخواهش شدم که گرفتم...یکی از مغازه های مروی که فروشنده هاش به هندی پاکستانی میزدن داشتش و به علت کمیاب بودن کمتر از 50 تومن نمیداد ولی بازم انقد باهاش حال کردم که چشمام کور شد و خریدمش همون 50 تومن...خیلی کار شاخیه..اصلا فکر نمیکردم بوگارت بتونه چنین کار خوبی بده بیرون...من که باهاش خیلی حال کردم شمام اگه جایی دیدید توصیه مبکنم حتما بگیرید.

30vil
06-06-2012, 23:10
سلام بروبچ...امروز رفتم کوچه مروی و عربین نایتس بوگارت رو با اولین تست به قدری خاطرخواهش شدم که گرفتم...یکی از مغازه های مروی که فروشنده هاش به هندی پاکستانی میزدن داشتش و به علت کمیاب بودن کمتر از 50 تومن نمیداد ولی بازم انقد باهاش حال کردم که چشمام کور شد و خریدمش همون 50 تومن...خیلی کار شاخیه..اصلا فکر نمیکردم بوگارت بتونه چنین کار خوبی بده بیرون...من که باهاش خیلی حال کردم شمام اگه جایی دیدید توصیه مبکنم حتما بگیرید.

مبارک باشه دوست عزیز

من امروز رفته بودم زیرو ایکون بخرم عربین نایت رو 44 قیمت کردم

راستی رنگ ادکلن آبیه یا قهوه ای؟

amir_rahmani
06-06-2012, 23:11
کار شرکت sapil چه طوره؟

cyber861
06-06-2012, 23:32

علی جان مبارک باشه.کم لطفی میفرماید.به نظرم همه کارهای بوگارت ارزش خرید دارن اگه با بوشون حال کنید.:7:

30vil
06-06-2012, 23:50
کار شرکت sapil چه طوره؟

کدوم کار؟ من نایس و چی چی رو امتحان کردم نسبت به قیمت خوب بوده مخصوصا چیچی:5:

alone one
07-06-2012, 01:30
بولگاری اکوا خیلی بوش باحال و خنکه حالا بعضی از دوستان میگن همه میزنن اما واقعا همه پسنده قیمت هم همین 90 یا کمتر هست میتونی ورساچ پورهوم هم تست کنی ای پلو بلو هم عطر خوبیه اما خیلی قیمتش رفته بالا دیور هوم اینتنس مناسب این فصل نیست اگه از وتیور خوشت بیاد میتونی شوپارد نوبل وتیور هم تست کنی موندگاریش واقعا خوبه یجا 70 دیدم اینجا خرید قبلی بود اگه از فارنهایت خوشت اومده نارسیس رو هم تست کن

اگر برای مصارف روزانه میخوایید و 22 سالتون هست قید دیور رو بزنید قیمتش هم الان بالای 230 هست
فارنهایت هم خیلی تقلبیش زیاد هست و مخصوصا شما که بار اولتون هست سخت بتونید اصلشو تشخیص بدهید. قیمتش هم بالای 130-140 هست (اصل)
بلو چنل هم گزینه خیلی خوبی هست و کمی رسمی و مناسب 25 به بالاست
مابقی گزینه های خیلی خوبی هستند
به این موارد هم میتونید موارد زیر رو اضاف کنید: (برای این فصل و مصارف روزانه خیلی خوب هستند)
blv pour homme
issey bleue
issey pour homme intense
passenger cruise

ممنونم از نظرای جفتتنون
رفقا اینا موندگاری و پخش بوشون چجوریه؟
bvlgari aqva
polo blue
gio armani
وهمینطور اینا که جناب f.t.g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرمودند؟
blv pour homme
issey bleue
issey pour homme intense
passenger cruise

arsenal_mmm
07-06-2012, 07:45
مبارک باشه دوست عزیز

من امروز رفته بودم زیرو ایکون بخرم عربین نایت رو 44 قیمت کردم

راستی رنگ ادکلن آبیه یا قهوه ای؟
این همونه که رنگش قهوه ایه...اون آبی که شما میگی مدل سیتی تاور هستش که اونم قیمت کردم 40 تومن بود....ولی اون مغازه هه گولم زد...آخه دیدم سیلور سنت اینتنس رو داره 30 تومن میده فکر کردم همه قیمتاش خوبه و حتما عربین نایتس رو هم داره خوب میده..نمیدونستم 50 داره گرون میده...ولی انصافا عجب کاریه...چون کار عالیه خیلی ناراحت نیستم از این بابت

moli_ahmad
07-06-2012, 08:13
والا بولگاری که من دارم تا 1روز ختی بیشتر. پلو بلو هم موندگاری خوبی داره اما موندگاری جیو متوسطه

Abbas.V
07-06-2012, 10:05
سلام .
bvlgari aqva تقلبی هم داره ؟
از کجا اصلشو تشخیص بدم ؟ سایت معتبر هست که اصل داشته باشه ؟

فروشگاه البسکو مطمئن هست؟ 100 میلو 112 تومن زده. چطوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون .

roteal2007
07-06-2012, 10:16
این همونه که رنگش قهوه ایه...اون آبی که شما میگی مدل سیتی تاور هستش که اونم قیمت کردم 40 تومن بود....ولی اون مغازه هه گولم زد...آخه دیدم سیلور سنت اینتنس رو داره 30 تومن میده فکر کردم همه قیمتاش خوبه و حتما عربین نایتس رو هم داره خوب میده..نمیدونستم 50 داره گرون میده...ولی انصافا عجب کاریه...چون کار عالیه خیلی ناراحت نیستم از این بابت

مبارک باشه عزیز چند وقت پیش هم جناب سویل اینو بهم پیشنهاد کردن اما من تستش نکردم از نوت هاش واسم بگو و اینکه واقعا عربین هست!؟ اینقدر که از این عربا بد شنیدیم از هیچیشون خوشمون نمیاد....راستی من بعد کار jovan s3x appeal عاشق نوت های شرقی ادویه ای شدم شما بی زحمت یه تست از دوام و پخش بوی این بوگارت بده اگه خوب بود بریم بخریم.

amir_rahmani
07-06-2012, 10:52
کارای شرکت sapil همون چی چی و نایس فیلینگ پخش بو و ماندگاریشون چه طوره؟

30vil
07-06-2012, 11:41
سلام .
bvlgari aqva تقلبی هم داره ؟
از کجا اصلشو تشخیص بدم ؟ سایت معتبر هست که اصل داشته باشه ؟

فروشگاه البسکو مطمئن هست؟ 100 میلو 112 تومن زده. چطوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون .

تا دلت بخواد تقلبی داره یک نوع جدیدا تقلبیش اومده که فقط از تست رایحه و بو میشه فهمید اما نوع درجه 2 و 3 هم داره که از شیشه و جعبه میشد فهمید

به نظر اصل میاد چون قیمت واقعی داده

کارای شرکت sapil همون چی چی و نایس فیلینگ پخش بو و ماندگاریشون چه طوره؟

خیلی متوسط چیچی بهتره ماندگاری خوبی داره

Abbas.V
07-06-2012, 11:55
تا دلت بخواد تقلبی داره یک نوع جدیدا تقلبیش اومده که فقط از تست رایحه و بو میشه فهمید اما نوع درجه 2 و 3 هم داره که از شیشه و جعبه میشد فهمید

به نظر اصل میاد چون قیمت واقعی داده

سایت کیش پرفیوم اصل ادکلناش ؟
زده 88 تومن:
همین مدل هست دیگه . نه ؟ چون 3-4 مدل داره همین آکوآ

jeremy28
07-06-2012, 17:29
چون کار عالیه خیلی ناراحت نیستم از این بابت
اگه بازم ناراحت نمی شی، بگم که من اینو توی هایلند 33 قیمت داشتم!
البته یادم نیست چند میل بود؟

ولی یه توصیه ایمنی: این طور فکر نکنید که یه مغازه یا فروشگاه عطر که گرون فروشه (مثل هایلند) همه عطراشو گرون میده و هم چنین این طور فکر نکنید که یه مغازه که نسبتاً ارزون فروشه، همه عطراشو ارزون میده.
این تجربه رو در مورد پرفیوم شاپینگ دارم با اینکه قیمتهاش معمولاً نسبت به فروشگاه های دیگه (مخصوصاً اینترنتی) بهتره، کارای اماراتی و بعضی کارای دیگه رو گرون میده و لی عطرای مارک دار اروپایی رو نسبتاً ارزون تر میده .
مغازه ای هم دیدم که کارای اروپایی رو خیلی گرون و نامعمول میده ولی کارای اماراتی رو خیلی ارزون میده.

کلاً می خوام بگم که تو همه جا به همه چی توجه کنید و فقط و فقط از فروشگاه های شناخته شده و مطمئن خرید کنین و تجربه خرید از فروشگاه های مختلفتون (توی هر شهری) رو اینجا مطرح کنین تا همه بتونن استفاده کنن و با جاهای جدید، قیمت مناسب و مطمئن آشنا بشن:10:

30vil
07-06-2012, 19:29
سایت کیش پرفیوم اصل ادکلناش ؟
زده 88 تومن:
همین مدل هست دیگه . نه ؟ چون 3-4 مدل داره همین آکوآ

نه این مدل نیست

اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اصل باشه خوب میده من تجربه ای از این سایت ندارم

اصولا خرید عطر و ادکلن باید همراه با تست و حضوری باشه خرید اینترنتی زیاد جالب نیست!

mostafa_360
07-06-2012, 20:42
داش یه توضیح مختصر درموردشون میدی؟
قیمتاشون چجوریاس؟
مناسب سنو استفاده من هس؟یعنی میشه روزانه استفاده کرد یا واسه مراسمای رسمیه؟

لطف کردی جواب دادی
هر دوی این ادکلن ها مناسب فصل های بهار و تابستان هستند و بسیار مورد علاقه ی خانم ها می باشند (مست میشن:27:).هر دو رو می توانی روزانه استفاده کنی اما چون قیمتشون بالاست توصیه می کنم زیاد استفاده نکنی سعی کن موقع خرید از جای معتبر بخری.قیمت پلو بلو بین 60 تا 80 تومنه و the one هم حدود 120 تومنه.
ادکلن دیور هوم بیشتر مناسب فصل سرده.

f.t.g
07-06-2012, 21:03
هر دوی این ادکلن ها مناسب فصل های بهار و تابستان هستند و بسیار مورد علاقه ی خانم ها می باشند (مست میشن:27:).هر دو رو می توانی روزانه استفاده کنی اما چون قیمتشون بالاست توصیه می کنم زیاد استفاده نکنی سعی کن موقع خرید از جای معتبر بخری.قیمت پلو بلو بین 60 تا 80 تومنه و the one هم حدود 120 تومنه.
ادکلن دیور هوم بیشتر مناسب فصل سرده.

از کجا پولو بلو 60-80 قیمت دارید؟؟؟؟؟؟
اگر این قیمت باشه شک نکنید که تقلبی هست چون پولو بلو الان 140-150 هست

yoosef_st
07-06-2012, 21:16
آقا، جریان این عطای Tester چیه توی کوچه مروی با قیمت ارزونتر میدن؟
من دنبال Burberry Touch For Men میگشتم
همه جا حدود 75 بود
یه جا تسترش رو میداد 55
بعد میگفت اینا کیفیتش هم بهتره...

در ضمن، توی همین مایه بو، چه عطر دیگه ای سراغ دارین؟
امروز یکی واسم یه عطری رو تست زد رو دستم اسمش یادم تیست
درش مربع مسطتیل بود
تو همون مایه بوی باربری بود یکم لطیفتر

f.t.g
08-06-2012, 00:32
همه جا حدود 75 بود
یه جا تسترش رو میداد 55

درش مربع مسطتیل بود

تستر ها توسط کمپانیها تولید میشه برای تست کردن توسط مشتری و اصولا برای فروش نیستند. ولی هستند کسانی که از اینها هم سود خواهند برد.
در مورد کیفیتش هم یک سری خرافت هست که میگن موندگاریشون بهتره و یا کیفیتشون بالاتره و اینها همش تعاریف پوچی هست که برای فروش تسترشون اتخاذ میکنند. از تمام جهات تسترها با ادکلنها هیچ فرقی ندارن.

برای رایحه هایی مشابه باربری تاچ میتونید تستی بر ادکلنهای بادی کروس از ایو سنت لورن و آرمند بازی پور هوم داشته باشید که گزینه های مناسبی هستند و شاید هم بهتر!

cyber861
08-06-2012, 09:29
همه جا حدود 75 بود
یه جا تسترش رو میداد 55

درش مربع مسطتیل بود

بربری تاچ بدرد الان نمیخوره به نظرم.

تستر مزیتی که داره ارزونتره.ولی جدیدا تقلبیش خیلی زیاد شده.یه زمانی تستر نماد اصل بودن بود.ولی الان نه.

mostafa_360
08-06-2012, 14:03
از کجا پولو بلو 60-80 قیمت دارید؟؟؟؟؟؟
اگر این قیمت باشه شک نکنید که تقلبی هست چون پولو بلو الان 140-150 هست
درسته دوست عزیز من قیمت پارسالی که خودم خریده بودم رو اعلام کردم:31:پلو بلو همانگونه که شما فرمودین حدود 130 تا 150 تومنه.

alone one
08-06-2012, 15:32
درسته دوست عزیز من قیمت پارسالی که خودم خریده بودم رو اعلام کردم:31:پلو بلو همانگونه که شما فرمودین حدود 130 تا 150 تومنه.

عجب بازاری شده:41:
آدم نمیدونه از دست این قیمتا فریادشو به کجا برسونه :19:
حالا دوستان کجا تو تهران برم واس تست کردنه اینا؟یه جای معتبر باشه

30vil
08-06-2012, 17:52
دیروز زیرو ایکون را خریدم 60 تومان 125 میل البته 68 بود که به دلیل مشتری بودن 60 داده شد به نظرم با این وضع قیمتها تنها ادکلنی که میشه با این قیمت خرید و لذت برد همینه:31: جنس آمریکایی و طراحی خوب و بسیار خوشبو :8:

roteal2007
08-06-2012, 17:54
برادر مطمنی؟
اینجا 37-38 بودشا!!!

30vil
08-06-2012, 18:38
برادر مطمنی؟
اینجا 37-38 بودشا!!!

:18: 75 میلش 55 تومان قیمتشه الان محصولات اماراتی 37 38 پیدا نمیشه :31: