PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

f.t.g
20-04-2012, 01:29
امروز هیمالیا کرید رو زدم واقعا بوش دیوانه کننده هست عجیب بوش رو دوست دارم خنک وتلخ تلخ مورد پسند همه اطرافیانم بوده پخش بوش هم عالیه ولی حیف که هی چپ و راست گرون میشه یه همچین بویی میخوام نمیدونم چی بخرم

توصیه میکنم تستی بر xs از پاکورابان (معمولیش مورد نظر هست و نه ایکس اس بلک) و همچنین فوتو از لاگرفیلد داشته باشید

MOHAMMAD2010
20-04-2012, 10:13
بچه ها کسی اسپری های لاو کالکشن رو تو هیچ مغازه ای دیده ؟

farina1709
20-04-2012, 16:18
سلام دوستان
یه ادکلن میخوام ظهر تابستونو ببره زیر صفر درجه!!!
میشناسید همچین چیزی؟

jsaleh11
20-04-2012, 18:16
سلام دوستان. بالاخره چشم ما به جمال اسپریهای لاو در تبریز روشن شد. توسکان لدر رو گرفتم 6 تومن. جالب اینه که بلک ارکید رو هم داشت با بوی دقیقا مشابه. تق هرمس رو هم همینطور. کیفیتش به نظرم از اسمارت بهتره گرچه فروشنده می گفت مال همون کارخونه اسمارت هستش.

habib mahvare
20-04-2012, 18:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان میشه نظر بدن که من این لالیکی که 100 میلشرو به قیمت 90 تومن گرفتم اصلیه یا نه؟ عکسهاشو هم خودم گرفتم .در ضمن داخل جعبه اش هم یه کاتولوگ کوچولو هم بود.لیبل بهداشتی هم نداره.در کنار سوراخ اسپری هم 2 بار عدد 3 حک شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20target=_blank%20rel=nofollow%3E[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f.t.g
20-04-2012, 19:04

دوستان میشه نظر بدن که من این لالیکی که 100 میلشرو به قیمت 90 تومن گرفتم اصلیه یا نه؟ عکسهاشو هم خودم گرفتم .در ضمن داخل جعبه اش هم یه کاتولوگ کوچولو هم بود.لیبل بهداشتی هم نداره.در کنار سوراخ اسپری هم 2 بار عدد 3 حک شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20target=_blank%20rel=nofollow%3E[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیالت راحت که اصل هست
کلا محصولات لالیک یک دفترچه کوچیک همراهشون هست
بارکدش رو هم تو گوگل سرچ که کنی محصول رو بت نشون میده

mhek
20-04-2012, 20:26
از همه شما ممنونم
هر دو عطر La Nuit de l`Homme YSL شبیه هستند البته به جز اندازه و در اون ها.
ولی در هر صورت مشخصه که یکی از این دو تقلبیه. واقعا جای تاسف داره که باید عطر تقلبی رو به عنوان اصلی بخریم.

عزیز به نظرتون کدوم یکی بوش بهتره؟؟
من یه لانویی گرفتم یکسال پیش بعد به نظرم خیلی بوی خوبی میداد...درش شبیه سمت چپی هست...
بعد تازگی یکی دیگه خریدم برای کس دیگه..به نظرم بوش شیمیایی شده...خوشبو هست ولی نه مثل سابق...آیا شما هم همچین حسی دارید؟؟
با توجه به اینکه اولی رو دو سال پیش گرفتید و اون موقع این عطر خیلی معروف نبود من احتمال میدم اولی اصل باشه...ولی اگر میشه یه عکس بهتر از درهاشون بذارید و یه اندازه گیری هم طولشون رو بکنید...
ممنونم...

MOHAMMAD2010
20-04-2012, 21:00
سلام دوستان. بالاخره چشم ما به جمال اسپریهای لاو در تبریز روشن شد. توسکان لدر رو گرفتم 6 تومن. جالب اینه که بلک ارکید رو هم داشت با بوی دقیقا مشابه. تق هرمس رو هم همینطور. کیفیتش به نظرم از اسمارت بهتره گرچه فروشنده می گفت مال همون کارخونه اسمارت هستش.

این توسکان که گرفتی بوش چه جوریه ؟ اونقدری که ازش تعریف میکنن خوب هست ؟

arsenal_mmm
20-04-2012, 21:07
به نظر من که با این اوضاع کپی شدن عطرا کلا گند زده شده به بازار و تو یه همچین بازاری دیگه فقط صرفه اقتصادی حرف اول رو میزنه پس اصلا دیگه واقعا نمیصرفه که آدم اون همه پول بده بالای کرید و تام فورد و شنل و دیور...حتی همون قیمت متوسط تر هاش مثل دانهیل و بربری و فراری هم دیگه واقعا نمی ارزن...چون به نظر من کیفیت اینا با کیفیت اماراتیا هیچ فرقی نمیکنه اون گرون قیمتا هم که دیگه کپی شدن رفت پی کارشون

راستی دوستان از آقای شریف عطار خبری ندارید؟

چی شد یه مدت اومدن بعد دیگه خبری ازشون نشد؟

J.Naderiii
20-04-2012, 21:44
عزیز به نظرتون کدوم یکی بوش بهتره؟؟
من یه لانویی گرفتم یکسال پیش بعد به نظرم خیلی بوی خوبی میداد...درش شبیه سمت چپی هست...
بعد تازگی یکی دیگه خریدم برای کس دیگه..به نظرم بوش شیمیایی شده...خوشبو هست ولی نه مثل سابق...آیا شما هم همچین حسی دارید؟؟
با توجه به اینکه اولی رو دو سال پیش گرفتید و اون موقع این عطر خیلی معروف نبود من احتمال میدم اولی اصل باشه...ولی اگر میشه یه عکس بهتر از درهاشون بذارید و یه اندازه گیری هم طولشون رو بکنید...
ممنونم...

سلام
اونی که دو سال پیش خریدم هیچی از عطرش باقی نمونده. کاری با تقلبی بودن یا نبودنش ندارم اما اون هم خوشبو بود. ولی شیشه اون با این جدیده متفاوت هست و اندازه بزرگتری داره. به هر حال همانطور که دیدید نظر دوستان هم این بود که قدیمیه تقلبیه.
در مورد عکس هم متاسفم چون با موبایل عکس میگیرم بعید میدونم کیفیت بهتری از این داشته باشه. :11:

jsaleh11
20-04-2012, 22:59
این توسکان که گرفتی بوش چه جوریه ؟ اونقدری که ازش تعریف میکنن خوب هست ؟

والا بوش خیلی شبیه عطر اصلی هست چون من عطرشو دارم و با هم مقایسه کردم. اما این اسپری رایحه خطی داره که اینم با توجه به قیمت پایین اسپری طبیعیه. اما موندگاری خوبی داره.

f.t.g
20-04-2012, 23:53
به نظر من که با این اوضاع کپی شدن عطرا کلا گند زده شده به بازار و تو یه همچین بازاری دیگه فقط صرفه اقتصادی حرف اول رو میزنه پس اصلا دیگه واقعا نمیصرفه که آدم اون همه پول بده بالای کرید و تام فورد و شنل و دیور...حتی همون قیمت متوسط تر هاش مثل دانهیل و بربری و فراری هم دیگه واقعا نمی ارزن...چون به نظر من کیفیت اینا با کیفیت اماراتیا هیچ فرقی نمیکنه اون گرون قیمتا هم که دیگه کپی شدن رفت پی کارشون

راستی دوستان از آقای شریف عطار خبری ندارید؟

چی شد یه مدت اومدن بعد دیگه خبری ازشون نشد؟

اتفاقا منم چند روزی بود که یادشون افتادم و همین سوال برام پیش اومد

nadermatin
21-04-2012, 12:04
الان بهتر اینه که از عطرهای مینیاتوری و یا اسپری های لاو و اسمارت کالکشن استفاده کنید . لااقل میدونید جنس قلابی نمیخرید!

کلی هم پول بی زبونو دور نمیریزید که بعدا دلتون بسوزه!!

nadermatin
21-04-2012, 12:16
واقعا اینقدر زیاد شده این لالیک مشکی که هر جور حساب کنی به همراه تق هرمس / سیلورسنت بوگارت/جیو/ ورساچه صورتی/ لایت بلو زنونه و کوکو شنل مادمازل به ترتیب خزترین عطرهای بازار هستن.چون مشابه و فیک زیاد دارن و همه همین بوها رو میدن. جدیدا سکریفایز هم به سمت خز شدن میره!

من دوست دارم عطرم تک باشه نه اینکه هم بوی اونو بدن!

roteal2007
21-04-2012, 13:07
واقعا اینقدر زیاد شده این لالیک مشکی که هر جور حساب کنی به همراه تق هرمس / سیلورسنت بوگارت/جیو/ ورساچه صورتی/ لایت بلو زنونه و کوکو شنل مادمازل به ترتیب خزترین عطرهای بازار هستن.چون مشابه و فیک زیاد دارن و همه همین بوها رو میدن. جدیدا سکریفایز هم به سمت خز شدن میره!

امروز یه دختره رو دیدم سیلورسنت بوگارت خالی کرده بود رو خودش.
اه اه
دوستان یه عطر با بوی فرش و خنکککککک معرفی کنید که وقتی بوش میکنم همچین تا تمام دستگاه تنفسیمون خنک بشه....

f.t.g
21-04-2012, 14:58

عطر تک و خواص میخوایی برو سراق محصولات سری انجل از موگلر

f.t.g
21-04-2012, 15:06
امروز یه دختره رو دیدم سیلورسنت بوگارت خالی کرده بود رو خودش.
اه اه
دوستان یه عطر با بوی فرش و خنکککککک معرفی کنید که وقتی بوش میکنم همچین تا تمام دستگاه تنفسیمون خنک بشه....

منم مدتی دنبال چنین چیزی میگردم ولی هنوز باب میلم رو پیدا نکردم
توصیه میکنم اینا رو تست کنید:

ایسی میاک بلو
اکوا تونیک از بولگاری
ایس من از تری موگلر
چروتی پور هوم
ایورشه آبی
پورشه اسنس سامر و همچنین اسپورتش

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

اینم یک زنگ تفریح جالب برای دوستان:41::31::41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
21-04-2012, 15:50
والا بوش خیلی شبیه عطر اصلی هست چون من عطرشو دارم و با هم مقایسه کردم. اما این اسپری رایحه خطی داره که اینم با توجه به قیمت پایین اسپری طبیعیه. اما موندگاری خوبی داره.

خب میشه درباره بوش یه کم توضیح بدی ؟ بوی عطر اصلیش ( شنیدم بوی دود میده راسته ؟ )
راستی اگه میشه یه عکس از اسپری که خریدی هم بزار ممنون

nadermatin
21-04-2012, 16:04
پولو بلو - ژیوانشی پای نئو - لانوین له هوم هم خیلی بوش خوبه (بازار تهران 60 قیمت دارم) - آیس فرش دیویدف - بولگاری بلو

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

خب میشه درباره بوش یه کم توضیح بدی ؟ بوی عطر اصلیش ( شنیدم بوی دود میده راسته ؟ )
راستی اگه میشه یه عکس از اسپری که خریدی هم بزار ممنون

محمد آقا اولش قشنگ تا یک ساعت بوی دود کاملا غالبه. بعدش کم میشه ولی بو نکرده اصلا نخر . من خریدم با کلی ذوق و شوق زدم به هرکی رسیدم گفت کجا بودی اینقدر بوی دود میدی.

من توسکان لیدر رو به سیگاری های 35+ توصیه میکنم.کاری به تعریف دیگران ندارم ولی خیلی بوی بیخودی داره.

MOHAMMAD2010
21-04-2012, 16:09
محمد آقا اولش قشنگ تا یک ساعت بوی دود کاملا غالبه. بعدش کم میشه ولی بو نکرده اصلا نخر . من خریدم با کلی ذوق و شوق زدم به هرکی رسیدم گفت کجا بودی اینقدر بوی دود میدی.

من توسکان لیدر رو به سیگاری های 35+ توصیه میکنم.کاری به تعریف دیگران ندارم ولی خیلی بوی بیخودی داره.
عجیبه ! بقیه که اتفاقا کاملا میگن خوش بو هست !!!
حالا بزار نظر اون دوستمونم بشنویم ببینیم چیه

J.Naderiii
21-04-2012, 16:24
سلام
فروشگاهی رو میشناسید که عطرهای با لیبل وزارت بهداشت داشته باشه؟

nadermatin
21-04-2012, 17:46

منم از همین تعجب کردم.تو چند صفحه قبل نتیجه تستشو روی 23 نفر از آشناهام نوشتم.از کلشون فقط 6 نفر خوششون اومد.اگه میخوای اسپری لاو کالکشن بخری پلو بلو /آرمانی کد اسپرت و بولگاری بلوش عالین.بدرد تابستونم میخورن.

M..N
21-04-2012, 19:14
خوب يه ادكلن ارزون بگين:41:

moli_ahmad
21-04-2012, 20:05
دوستان كسي هست واندروود بخواد؟ اگه اره بگم ببينن ميتونن پيدا كنن از اونور خودم كولونيا اينتنسا رو گفتم بياره واسم

habib mahvare
21-04-2012, 20:48
خیالت راحت که اصل هست
کلا محصولات لالیک یک دفترچه کوچیک همراهشون هست
بارکدش رو هم تو گوگل سرچ که کنی محصول رو بت نشون میده
موندگاری این لالیک اصل از موندگاری تقلبی کمتره. تقلبی رو گرفته بودم 30 تومن که بردم و پسش دادم . اصلی همش 3 تا 4 ساعت میمونه.صبح استفاده کردم و الان که عصره خبری ازش نیست.اما لگند مشکی رو که 4 روز پیش واسه تست رو کتم زدم رو هنوز احساس میکنم. پس فرق کارهای فرانسه و امارات تو چی میتونه باشه.قیمت اماراتی ها هم که خیلی کمتره.البته من به موندگاری چند روز اعتقادی ندارم . ولی حداقل دیگه 10 ساعت که باید بوی لالیک باید بمونه. دوستانی که تجربه استفاده از لالیک مشکی اصل دارن بی زحمت راهنمایی کنن.90 تومن پول بی زبون و دادیم همش موندگاری 3 ساعت با 2 اسپری .خداییش کم نیست؟

f.t.g
21-04-2012, 20:56
موندگاری این لالیک اصل از موندگاری تقلبی کمتره. تقلبی رو گرفته بودم 30 تومن که بردم و پسش دادم . اصلی همش 3 تا 4 ساعت میمونه.صبح استفاده کردم و الان که عصره خبری ازش نیست.اما لگند مشکی رو که 4 روز پیش واسه تست رو کتم زدم رو هنوز احساس میکنم. پس فرق کارهای فرانسه و امارات تو چی میتونه باشه.قیمت اماراتی ها هم که خیلی کمتره.البته من به موندگاری چند روز اعتقادی ندارم . ولی حداقل دیگه 10 ساعت که باید بوی لالیک باید بمونه. دوستانی که تجربه استفاده از لالیک مشکی اصل دارن بی زحمت راهنمایی کنن.90 تومن پول بی زبون و دادیم همش موندگاری 3 ساعت با 2 اسپری .خداییش کم نیست؟

بذارید در مورد موندگاریش اطرافیانتان نظر بدن.
اتفاقا تفاوتشون همیننه که ادکانهای اصل مشام زود بشون عادت میکنه ولی اماراتی ها مثل اسید تو حلق و گوشو بینی میپیچند.:46:

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

دوستان كسي هست واندروود بخواد؟ اگه اره بگم ببينن ميتونن پيدا كنن از اونور خودم كولونيا اينتنسا رو گفتم بياره واسم

میخوایی وندروودتو بفروشی؟
چند؟

ali_khoshtip
21-04-2012, 21:10
سلام
فروشگاهی رو میشناسید که عطرهای با لیبل وزارت بهداشت داشته باشه؟

سلام فروشگاه گل سنگ تو کوچه مروی تهران همه ادکلنهایی که داره با لیبل وزارت بهداشت و اصلی هستش

moli_ahmad
21-04-2012, 22:38
نه گفتم اگه كسي ميخواد بگم بيارن براش

dior32
21-04-2012, 22:47
سلام دوستمون حبیب که از عطر لالیکش عکس گذاشته یه سوال برام پیش آورده تو قسمت سوراخ اسپری عرش و در پوشش عدد حک شده میخواستم بپرسم همه عطرهای اصل باید اینطور باشن یا اینکه بعضیا نیستن اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه با تشکر :eh::eh::eh:

jsaleh11
21-04-2012, 23:02

من 4 سال پیش این لالیک رو گرفتم و اون موقع تقلبیش نبود (یا حداقل زیاد نبود) و همین مشکل رو باهاش داشتم و دارم. یعنی فکر می کنم یک ساعت بیشتر ماندگاری نداره. اما اطرافیان میگن تا چند ساعت بوشو حس می کنند. چند وقت پیش سوار تاکسی شدم و با اینکه چند ساعت از اسپری کردن لالیک گذشته بود رانندهه گفت چه بوی خوبی. لالیک زدی؟ اونجا فهمیدم که ممکنه گاهی اوقات خود شخص نتونه قضاوت درستی از عطری که زده داشته باشه. در ضمن عطرای اصل لزوما ماندگاری بالایی ندارند. من لانویی دلوم از ایو سن لورن رو دارم که ماندگاریش متوسطه. اما چند شب پیش یه فروشگاه واسم سیلور سنت اینتس از بوگارت رو تست کرد که هنوز بوش از رو لباسم نرفته. باور کنید الان که دارم این مطالبو می نویسم با اینکه حداقل 2 متر از لباسم فاصله دارم بوی اون سیلور سنت رو حس می کنم.

jsaleh11
21-04-2012, 23:24

عطر توسکان لدر به اعتقاد خیلی از کارشناسان عطر در حال حاضر جزو پنج عطر برتر و به نظر برخیها بهترین عطر جهان هست. البته همه ما می دونیم که عطر هم مثل خیلی چیزای دیگه سلیقه ای هستش و بنابراین نمیشه از کسی خرده گرفت که چرا این عطرو نمی پسنده. مثلا خود من از بعضی که عطرا که طرفدارای بیشماری داره مثل فارنهایت و وان میلیون اصلا خوشم نمیاد. در مورد توسکان لدر درسته که اسپری شباهت زیادی با عطر اصلی داره اما هیچگاه حس اونو به طور کامل القا نمی کنه. در عطر اصلی رایحه زعفران و چرم کاملا مشهود هست که واقعا آدمو مست می کنه در حالی که در اسپری بوی دود غالبیت داره (به نظر من البته). تو این چند روز بازم هم عطر اصلی و هم اسپری رو تست و مقایسه کردم. شاید کسی که این رایحه رو برای بار اول از اسپری استشمام کنه خیلی عاشقش نشه اما برای کسانی که رایحه اصلی رو چند بار تست کردند و یا خود عطرو دارند استفاده از این اسپری می تونه منجر به بازسازی و تداعی رایحه اصلی بشه (در واقع اینجوری در مصرف عطر اصلی که قیمت بالایی هم دارد صرفه جویی میشه). دوستان دستور دادند عکسی هم از اسپری بذارم که اطاعت شد (اسپری توسکان لدر از تام فورد در کنار عطر اصلی).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds/13350349061.jpg)

f.t.g
21-04-2012, 23:41
نه گفتم اگه كسي ميخواد بگم بيارن براش
میتونه برام اوپیوم پارفیوم بیاره؟

dior32
21-04-2012, 23:56

سلام این عدد که کنار سوراخ اسپری و داخل درپوشش حک شده برای تمام عطرهای اصل به همین صورته من بعضی از عطرهام کنار سوراخ اسپریشون عدد حک شده بعضیشون نیست ولی به اسم اصلی خریدم اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه

nadermatin
22-04-2012, 00:44
عطر توسکان لدر به اعتقاد خیلی از کارشناسان عطر در حال حاضر جزو پنج عطر برتر و به نظر برخیها بهترین عطر جهان هست. البته همه ما می دونیم که عطر هم مثل خیلی چیزای دیگه سلیقه ای هستش و بنابراین نمیشه از کسی خرده گرفت که چرا این عطرو نمی پسنده. مثلا خود من از بعضی که عطرا که طرفدارای بیشماری داره مثل فارنهایت و وان میلیون اصلا خوشم نمیاد. در مورد توسکان لدر درسته که اسپری شباهت زیادی با عطر اصلی داره اما هیچگاه حس اونو به طور کامل القا نمی کنه. در عطر اصلی رایحه زعفران و چرم کاملا مشهود هست که واقعا آدمو مست می کنه در حالی که در اسپری بوی دود غالبیت داره (به نظر من البته). تو این چند روز بازم هم عطر اصلی و هم اسپری رو تست و مقایسه کردم. شاید کسی که این رایحه رو برای بار اول از اسپری استشمام کنه خیلی عاشقش نشه اما برای کسانی که رایحه اصلی رو چند بار تست کردند و یا خود عطرو دارند استفاده از این اسپری می تونه منجر به بازسازی و تداعی رایحه اصلی بشه (در واقع اینجوری در مصرف عطر اصلی که قیمت بالایی هم دارد صرفه جویی میشه). دوستان دستور دادند عکسی هم از اسپری بذارم که اطاعت شد (اسپری توسکان لدر از تام فورد در کنار عطر اصلی).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds/13350349061.jpg)

شما درست میگی.من که عطر اصلی رو بو نکردم ولی اسپریش اصلا به دلم نچسبید .انداختمش تو کمدم.

cyber861
22-04-2012, 10:39

آقا صالح میدونی منم که عاشق فارنهایت هستم اینی که گرفتم دلم رو زد.شما باید اقلا 10 سال پیش اونو بو

میکردی.بوش انقدر عالی بود.الان به قول بچه ها بو گازوییل و این میده.اصلا دلم از ادکلن خریدن زده شده.دیگه

نه چیزی تست میکنم و نه میخرم.:41:بعد که اینا هم تمام شد احتمالا دیگه ادکلنی رو نمیخرم که قبلا داشتم.

MOHAMMAD2010
22-04-2012, 11:10

دم شما گرم
حالا من ببینم اگه اینجا گیرم اومد تستش میکنم یا احتمالا میخرمش ببینم چه جوریه ( چون من بوی دود رو دوست دارم :31: )
ممنون

nadermatin
22-04-2012, 12:37
دم شما گرم
حالا من ببینم اگه اینجا گیرم اومد تستش میکنم یا احتمالا میخرمش ببینم چه جوریه ( چون من بوی دود رو دوست دارم :31: )
ممنون

اگه اهل دود هستی بخرش.چون اینقدر بوی دود میده بوی سیگارو خنثی میکنه!!!!! :31: :31:

Delkook
22-04-2012, 14:19
شما درست میگی.من که عطر اصلی رو بو نکردم ولی اسپریش اصلا به دلم نچسبید .انداختمش تو کمدم.
شما داری اسپری 6 تومنی رو با عطر چندصد هزار تومنی مقایسه میکنی؟! باید در حد همون اسپری انتظار داشته باشی! والا من که چند تا اسپری از عطرهایی که قبلا داشتم تو فروشگاه پرنیان بو کردم از هیچکدوم خوشم نیومد با اینکه عطرهاشون رو دوست داشتم.. نمیدونم شایدم حس من اشتباه بود!

jsaleh11
22-04-2012, 14:25
دم شما گرم
ممنون
آره حتما اصلشو اگه گیر آوردی بگیر. شدیدا پاسخ میده (مخصوصا در مواجهه خانمها).

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

آقا صالح میدونی منم که عاشق فارنهایت هستم اینی که گرفتم دلم رو زد.شما باید اقلا 10 سال پیش اونو بو

میکردی.بوش انقدر عالی بود.الان به قول بچه ها بو گازوییل و این میده.اصلا دلم از ادکلن خریدن زده شده.دیگه

نه چیزی تست میکنم و نه میخرم.:41:بعد که اینا هم تمام شد احتمالا دیگه ادکلنی رو نمیخرم که قبلا داشتم.
موافقم علی جان. من چهار سال پیش فارنهایتو تست کردم خیلی خوشم اومد. واسه همین پارسال اومدم بخرمش که دیدم بوش خیلی با اون فرق میکنه. بالاخره اشانتیونش رو گرفتم که اونم دقیقا بوی نفت و گازوئیل میده. بد دوره ای شده آقا پول میدی ولی جنس بنجل تحویل میگیری. منم تصمیم گرفتم دیگه عطر نخرم مگر اینکه خودم از خارج اصلشو گیر بیارم.

MOHAMMAD2010
22-04-2012, 16:56
اگه اهل دود هستی بخرش.چون اینقدر بوی دود میده بوی سیگارو خنثی میکنه!!!!! :31: :31:

دست شما درد نکنه ! گفتم خوشم میاد نگفتم که ... :13:

آره حتما اصلشو اگه گیر آوردی بگیر. شدیدا پاسخ میده (مخصوصا در مواجهه خانمها).[COLOR="Silver"]

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ درباره این قسمتی که پر رنگ کردم ؟ چون یه جا دیگه هم همچین چیزی خونده بودم ! ( هر چند اون دوستمون nadermatin بازم اومد برعکسشو گفت ! )

cyber861
22-04-2012, 17:35

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ درباره این قسمتی که پر رنگ کردم ؟ چون یه جا دیگه هم همچین چیزی خونده بودم ! ( هر چند اون دوستمون nadermatin بازم اومد برعکسشو گفت ! )

همه خانم ها از بو دود خوششون نمیاد.ولی از بوهایی که حس دود رو بده در کنار نم بارون خوششون میاد.مثلا برا چی از لالیک

خوششون میاد؟چون اون تلخی که داره همراه با نم و خیسی اون حس رو بهشون میده.

basir424
22-04-2012, 19:29
سلام .
خواستم بپرسم همچین ادکلنی وجود داره؟
ZARA pour homme
چون رفتم مغازه و برای تست کرد و اسمش رو برام نوشت ولی هر چی تو اینترنت سرچ میکنم پیداش نمیکنم.
100ml رو هم میگفت 70

mhek
22-04-2012, 19:50

با تمام احترامی که برای دوست عزیز جناب صالح و نظرشون قایلم باید بگم که به نظرم نه توسکان لدر و نه هیچ یک از کارهای تام فورد هیچ گاه جزء 5 عطر و حتی 10 عطر برتر جهان قرار نمیگیرند...دلیلش هم نبود شخصیت هنری در این عطرها هست...دنیای عطر خیلی بزرگ هست و به این راحتی نمیشه عطری رو جزء برترین ها قرار داد...عطرهای زیادی آمده اند و رفته اند و گاها فروش خوبی داشته اند و در برهه ای پرطرفدار بوده اند ولی همیشه برترین عطرها پرطرفدارترین آنها نیستند...چیزی که مهم تر هست شخصیت هنری و خلاقیتی هست که پشت عطر هستش... تبلیغات بسیار زیادی برای عطرهای تام فورد صورت گرفته...خود تام فورد هم تا تونسته سعی کرده القا بکنه اینها بهترین عطرهایی دنیا هستند و برای اولین بار همچین چیزی ساخته شده..ولی به نظر اکثر افراد کارشناس و کسانی که بینی پخته ای دارند عطرهای تام فورد خیلی هم ارجینال نیستند و آلترنیتیو دیگر عطرها هستند با کمی تغییرات....در کیفیت ساخت شکی نیست ولی در بحث هنری هیچ گاه نمیتوان کارهای تام فورد رو (که البته ایشون اصلا عطار نیست ولی بخاطر رابطه طولانی مدت با عطاران و درگیر بودن در مراحل ساخت عطرها معمولا در ساخت عطرهای برند خودش نظرات خودش رو اعمال میکنه البته کار اصلی و حرفه ای به دوش عطاران دیگری هست ولی ایشون باز همیشه چوری القا میکنه که خودم تنهایی عطرو تو زیرزمین خونمون ساختم و معمولا هیچ اسمی از عطار نمیاره البته عطار هم این وسط کلی پول گیرش میاد و راضی هست ولی مسئله چیز دیگست ) با کارهای عطاران مشهور و بزرگ مقایسه کرد...عطرهای بسیار جالبی در دنیا هست که در ایران نیست و حتی در خارج از ایران هم مشهور نیست...عطرهای تام فورد شاید از بهترین ها در فروش و تبلیغات باشند ولی به نظر من اصلا در جایگاهی نیستند که بشه اونها رو با بهترین های جهان مقایسه کرد..

moli_ahmad
22-04-2012, 21:20
میتونه برام اوپیوم پارفیوم بیاره؟

چشم فرید جان میگم واست بپرسه ولی کلا این مدل خیلی کمه. به اونایی که عاشق عطرای خاص هستن توصیه میکنم حتما واندروودرو امتحان کنن با موندگاری بالای 2 روز:40: راستی اقا محمد حسین گل گفتم اگه تونستبرام کولونیا اینتنسا رو بیاره به نظرت خوبه یا اون اسنزا مشکی ؟ از اکوا دی پارما

moli_ahmad
22-04-2012, 22:20
سلام .
ZARA pour homme
چون رفتم مغازه و برای تست کرد و اسمش رو برام نوشت ولی هر چی تو اینترنت سرچ میکنم پیداش نمیکنم.
100ml رو هم میگفت 70

اره هست منم دیدم

jsaleh11
22-04-2012, 22:41

منظورم اینه که این عطر رو خانوما خیلی می پسندن و ازش تعریف میکنن. یکی این و یکی هم بلو شنل.

f.t.g
22-04-2012, 22:43
سلام .
ZARA pour homme
100ml رو هم میگفت 70

بله منم دیدم و قیمتش هم در همین حدود بود

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

دوستان کسی آکوا کروم از آنتونیو پوینگ به چشمش خورده؟

f.t.g
22-04-2012, 22:59

nadermatin
23-04-2012, 00:35
سلام .
ZARA pour homme
100ml رو هم میگفت 70

هستش .3 مدل داره پور هوم. اسپرت و بلو د زارا. ولی کیفیتش زیاد بالا نیست.

دوستی میگفت تمامه این عطرهایی که کاور مقوایی رو جعبشون دارن فیک هستن.من بلو د زارا که بویی مشابه بلو د شنل داره گرفتم .اولش بنظرم خوب اومد ولی بعد چند بار استفاده ازش زده شدم.

خلاصه حواست باشه. من 35 تومن گرفتم.عطراش خیلی غلط اندازه .مثه زیر آیکون قیمت پرت زیاد میگن ولی این قیمت اصلا نمی ارزه.

راستی توسکان لیدر رو هم تو تندیس بو کردم عطر خیلی خوبیه ولی دیگه نه اونقدر که آقای صالح تعریف میکنن.تو ایران اینقدر عطرای خوب و پر طرفدار جهان کمه یا اگر هم هست اصل نیست که عطرای تام فورد و شنل و دیور بنظر ماها خیلی عالین و بقولی آخر عطر و ادکلن هستن.

من لیست عطرای خودمو با پسرخالم که اتریش زندگی میکنه مقایسه میکنم اسم 14-15 تا از عطراشو اصلا نشنیده بودم!! وقتی هم شنیدم تو هیچ عطر فروشی ندیدم حتی تو هایلند .تندیس و ساغر توی بازار قائم که مشتریشم .

nadermatin
23-04-2012, 00:44
همه خانم ها از بو دود خوششون نمیاد.ولی از بوهایی که حس دود رو بده در کنار نم بارون خوششون میاد.مثلا برا چی از لالیک

خوششون میاد؟چون اون تلخی که داره همراه با نم و خیسی اون حس رو بهشون میده.

عطر اصل ظرافتی توی بوش هست (حتی همین لالیک مشکی) که عمرا هیچکدوم از عطرها و اسپری های مشابهش اون رو ندارن.من خیلی خوب میتونم اینو تشخیص بدم.
:20:

MOHAMMAD2010
23-04-2012, 10:21
عطر اصل ظرافتی توی بوش هست (حتی همین لالیک مشکی) که عمرا هیچکدوم از عطرها و اسپری های مشابهش اون رو ندارن.من خیلی خوب میتونم اینو تشخیص بدم.
:20:

خب عزیز شما میتونی بقیه نمیتونن ! دلیلشم اینه چون اصلیشم بو کردی و حرفه ای هستی
کسی که اولین بار باشه بوی عطری رو حس کنه زیاد متوجه نمیشه
-----------------------------------------------------------------------
امروز یه مغازه رفتم متاسفانه نداشت این اسپری رو - باید ببینم پیداش میکنم یا نه

hike
23-04-2012, 13:05
اره پیدا میشه. همه جا ندارند. ولی هست. perfumeshopping هم مدتی داشت 25 میداد که الان تمام کرده.

when
23-04-2012, 14:33
سلام عزیز راستش منم به عشقه اینکه بوش مشابهه کول واتره و قیمتشم کمه همه جا رو زیر و رو کردم ولی همه میگن که تو بازار نیست
ولی ندید میگم بوش نباید چیزه چندان شاخی باشه واسه همین بی خیالشم شدم :8:دیگه..
کروم معمولی هم که خیلیا میگن شاهکاره تستیدم دیدم بوی زنگ آهن مونده میداد.:46:

mhek
23-04-2012, 15:03
چشم فرید جان میگم واست بپرسه ولی کلا این مدل خیلی کمه. به اونایی که عاشق عطرای خاص هستن توصیه میکنم حتما واندروودرو امتحان کنن با موندگاری بالای 2 روز:40: راستی اقا محمد حسین گل گفتم اگه تونستبرام کولونیا اینتنسا رو بیاره به نظرت خوبه یا اون اسنزا مشکی ؟ از اکوا دی پارما

حامد جان راستش من اینتنسا رو هنوز تست نکردم...ولی شنیدم اینتنسا با اون دوتای دیگه یعنی مدل ارجینال و آزولتا تفاوت داره...اسنزا هم طرفدارهای خودش رو داره و اگر از رایحه های تمیز خوشتون میاد باید گزینه خوبی باشه با توجه به ریویو ها اسنزا فرش تر و شبیه تر هست به نسخه اریجینال و ازولتا و همچنین اینتنسا نسخه گرم تری هستش و سنگین تر و چوبی تر هست و کمتر مرکباتی هستش...
اگر دنبال یه کاری شبیه به ساویج دیور(مرکباتی و فرش ) هستی به نظرم نسخه ارجینال و ازولتا و همچنین اسنزا مناسب تر هستند ولی اگر دنبال یه کار کلاسیک چوبی و گرم هستی اینتنسا بهتره..

f.t.g
23-04-2012, 15:17
سلام عزیز راستش منم به عشقه اینکه بوش مشابهه کول واتره و قیمتشم کمه همه جا رو زیر و رو کردم ولی همه میگن که تو بازار نیست
ولی ندید میگم بوش نباید چیزه چندان شاخی باشه واسه همین بی خیالشم شدم :8:دیگه..
کروم معمولی هم که خیلیا میگن شاهکاره تستیدم دیدم بوی زنگ آهن مونده میداد.:46:

ممنون از توضیحاتتون
بد جور گیر کردم برای خرید یک ادکلن خنک
مخصوصا که ساکن اهواز باشی:31:
اونهایی رو هم که دوست دارم مثل پولو بلو قیمتشون خیلی بالا رفته

nadermatin
23-04-2012, 16:47
ممنون از توضیحاتتون
بد جور گیر کردم برای خرید یک ادکلن خنک
مخصوصا که ساکن اهواز باشی:31:
اونهایی رو هم که دوست دارم مثل پولو بلو قیمتشون خیلی بالا رفته

قیمت مناسب میتونی کد 37 بگیری که مردونش خنک و فرشه.من قبل عید از بازار تهران 16 گرفتم.نسبت به قیمتش بوش خیلی خوبه. مشابه گوچی بای گوچی اسپرت از ریو هم خیلی خوب ساخته شده.پیوانشی پای نئو هم برا تابستون خوبه بوی نعنا توش مشخصه ولی خب بوی خیلی خاصی نمیده.بلک و بلو سداکشن هم گزینه های خوبی برای تابستونن :5:

f.t.g
23-04-2012, 17:19
قیمت مناسب میتونی کد 37 بگیری که مردونش خنک و فرشه.من قبل عید از بازار تهران 16 گرفتم.نسبت به قیمتش بوش خیلی خوبه. مشابه گوچی بای گوچی اسپرت از ریو هم خیلی خوب ساخته شده.پیوانشی پای نئو هم برا تابستون خوبه بوی نعنا توش مشخصه ولی خب بوی خیلی خاصی نمیده.بلک و بلو سداکشن هم گزینه های خوبی برای تابستونن :5:

کد 37 چیه؟
در موردش توضیح میدی؟

این ادکلن دوناکاران که عکسش آواتارت گذاشتی رو داری؟
شنیدم بوی خوب و خنکی داره و موندگاریش عالیه هست! همینطوره؟

کاوه رسولی
24-04-2012, 09:32
دوستان کسی می دونه ادکلن custo بوش موندگاری داره یا نه من از بوش خوشم اومد اما فکر می کنم بوش سریع میپره ایا کسی دیگه هم ای نظر را داره

cyber861
24-04-2012, 16:22
امروز اترنیتی زده بودم با بوی سیگار عالی شده بود.این ادکلن های کلاسیک انگار خیلی خوب با بوی سیگار جور در میان:31:

f.t.g
24-04-2012, 19:38
امروز اترنیتی زده بودم با بوی سیگار عالی شده بود.این ادکلن های کلاسیک انگار خیلی خوب با بوی سیگار جور در میان:31:
اینو ول کن برو یاتاقان بزن و بعد با بوی سیگار مخلوتش کن تا روحت به پرواز در بیاد:31:

cyber861
24-04-2012, 20:08
اینو ول کن برو یاتاقان بزن و بعد با بوی سیگار مخلوتش کن تا روحت به پرواز در بیاد:31:
حالا من سیگاری نیستم .امروزم داغون بودم که رفتم دو نخ کشیدم.:31:

armin_punisher6
24-04-2012, 20:21
بچه ها calvin klein چنده؟100 میل.
فکر کنم euphoria بود

f.t.g
24-04-2012, 21:18
حالا من سیگاری نیستم .امروزم داغون بودم که رفتم دو نخ کشیدم.:31:

ایشاا... که همیشه به خوشی باشی
منم نگفتم که شما...........:31:

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

بچه ها calvin klein چنده؟100 میل.
فکر کنم euphoria بود

در حدود 80-90

f.t.g
25-04-2012, 00:27
چه ادکلنهای تابستانی خوب و متنوعی تولید شده
اما متاسفانه تا به بازار ایران برسند تابستان تمام شده و این خیلی ناراحت کننده هست

nadermatin
25-04-2012, 00:51
کد 37 چیه؟
در موردش توضیح میدی؟

این ادکلن دوناکاران که عکسش آواتارت گذاشتی رو داری؟
شنیدم بوی خوب و خنکی داره و موندگاریش عالیه هست! همینطوره؟

بوی خیلی خوب و ملایمی داره ولی خنک نیست.تلخ و شیرینه و کمی گرم.هرچی میگذره بوی وانیلش بیشتر میشه ولی خب من اینو اوایل اسفند خریدم 77 تومن(به قیمت 3-4 ماه پیش) همون موقع بازار تهران 100 میفروختن که بنظرم دیگه اینقدر نمی ارزه.برای اواخر بهار و تابستون مناسب نیست.

در مورد کد 37 هم از عطرای کارن لو هست و فرانسویه.بوی خیلی فرشی داره.مردونش آبیه . برای تابستون خوبه.سرحالت میاره.

Delkook
25-04-2012, 10:09
سلام این یاتاقان بوش چطوره؟ سبک بوش قدیمیه؟ چون من با بوی شنل آنتائوس زیاد جور در نمیام یاتاقان هم همونطوره؟ آخه خیلی تعریفشو شنیدم

nadermatin
25-04-2012, 10:43
سلام این یاتاقان بوش چطوره؟ سبک بوش قدیمیه؟ چون من با بوی شنل آنتائوس زیاد جور در نمیام یاتاقان هم همونطوره؟ آخه خیلی تعریفشو شنیدم

من نبوئیدمش ولی میگن بویی شبیه حشیش میده. از چند نفر شنیدم .

cyber861
25-04-2012, 11:26
من نبوئیدمش ولی میگن بویی شبیه حشیش میده. از چند نفر شنیدم .

من حشیش نبوییدم:31:ولی یاتاقان شبیه ادکلن چارلی ای که همون رنگه یاتاقان هست رو میده.یه بویه تلخ و

خاص

dxcess
25-04-2012, 11:56
دوستی میگفت تمامه این عطرهایی که کاور مقوایی رو جعبشون دارن فیک هستن
یعنی فراری بلک که روش یه کاور هست فیک آخه.... برچسب هولگرام سه تیکه روش بود ...

cyber861
25-04-2012, 12:02
چه ادکلنهای تابستانی خوب و متنوعی تولید شده
اما متاسفانه تا به بازار ایران برسند تابستان تمام شده و این خیلی ناراحت کننده هست

خب فرید جان تا بخوان کپی کنن طول میکشه یکم:27:

بگرد ببین آرامیس لایف پیدا میکنی؟لامذهب در عین خنکی بود موندگاره شدید.تازه وقتی آفتاب بهش میخوره

گرم میشه باز بوش در میاد بعد یکی دو روز.محشره.حیف گیرم نیامد دیگه.:13:

arsenal_mmm
25-04-2012, 13:59
دوستی میگفت تمامه این عطرهایی که کاور مقوایی رو جعبشون دارن فیک هستن
یعنی فراری بلک که روش یه کاور هست فیک آخه.... برچسب هولگرام سه تیکه روش بود ...حق با اون دوستتونه چون من تقریبا تو بساط همه این تقلبی فروش ها که نگاه کردم 90 درصد جنساشون یک کاور مقوایی ضایع یا یه عکس یع مدل خوش قیافه خانم و آقا داشتند...فراری بلک رو هم اصلشو که من گرفتم ندیدم اصلا یه همچین کاوری روش داشته باشه.

f.t.g
25-04-2012, 14:19
حق با اون دوستتونه چون من تقریبا تو بساط همه این تقلبی فروش ها که نگاه کردم 90 درصد جنساشون یک کاور مقوایی ضایع یا یه عکس یع مدل خوش قیافه خانم و آقا داشتند...فراری بلک رو هم اصلشو که من گرفتم ندیدم اصلا یه همچین کاوری روش داشته باشه.

منم دو سال پیش به این نتیجه رسیدم.
بعضی از فروشنده ها هم زرنگی میکنن و کاورش رو در میارن تا به جای اصل بچپونن.
اما یک راه حل داره و اونم اینه که این ادکلنهای فیک وقتی در جعبشون رو باز میکنی ادکلن داخل یک جعبه دیگر قرار داره که مال این فیک ها اون کارتون بی کیفیت و به رنگ همین کارتونهای بسکویت و روغن و ... هستند

moli_ahmad
25-04-2012, 14:23
فرید جان رومانس به نظرت 150 می ارزه بخرم؟ اگه نه یه چیز دیگه معرفی کن تو همین رنج

f.t.g
25-04-2012, 15:20
فرید جان رومانس به نظرت 150 می ارزه بخرم؟ اگه نه یه چیز دیگه معرفی کن تو همین رنج
قیمت بالاست
البته با توجه به کمیاب بودنش بعید هم نیست با این قیمت عرضه بشه
مطمئنی مردونشو گیر اوردی؟
چون خیلی خیلی کمیابه
بوی خنک و تا حدودی شیرین داره
چند میله؟

moli_ahmad
25-04-2012, 15:27
100 میل اره مردونه هست تازه از دبی اورده اونجا هم سخت گیر اومده

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

بین اینا کدومرو انتخاب میکن گرلن ل هوم که بوی خنک داره با قیمت 90 پلو بلو و این رومانس

f.t.g
25-04-2012, 16:43
100 میل اره مردونه هست تازه از دبی اورده اونجا هم سخت گیر اومده

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

بین اینا کدومرو انتخاب میکن گرلن ل هوم که بوی خنک داره با قیمت 90 پلو بلو و این رومانس
گرلن ل هوم رو که به خیال شو چون اکثرا به موندگاریش ایراد گرفتن. البته من خودم تست نکردم
انتخاب رو به نظر من بزار روی اون دوتا. باور کن اینقدر به دوتاشون علاقه دارم نمیتونم یکی رو بینشون انتخاب کنم.
گذاشت که رومانس رو تست کنی تا روحت به پرواز در بیاد؟:31:
مدل سیلورش رو اورده یا معمولیش؟

moli_ahmad
25-04-2012, 17:06
مدل معمولیش هست نه تست نکردم پلمپ هست جعبه رو باز نکرده یدونه هم بیشتر نداره

amir_oyama
25-04-2012, 17:35
سلام
جگوار مشکی چطوره؟ بوش کردم بقول فروشنده خنک و تلخه خوشم اومد ولی نزاشت تست کنم ببینم موندگاریش چطوره؟ کسی درموردش نظری داره خصوصا موندگاریش ویا اینکه تقلبی هم داره؟
سیلور سنت چه جور عطریه؟
تا 60/70 تومن چی پیشنهاد میدید؟
مرسی
خنک باشه

f.t.g
25-04-2012, 18:16
مدل معمولیش هست نه تست نکردم پلمپ هست جعبه رو باز نکرده یدونه هم بیشتر نداره
حیف شد خیلی قیمتش بالاست

arsenal_mmm
25-04-2012, 18:16
سلام
جگوار مشکی چطوره؟ بوش کردم بقول فروشنده خنک و تلخه خوشم اومد ولی نزاشت تست کنم ببینم موندگاریش چطوره؟ کسی درموردش نظری داره خصوصا موندگاریش ویا اینکه تقلبی هم داره؟
سیلور سنت چه جور عطریه؟
مرسی
خنک باشه
از بین عطرای بنتون میتونی انتخاب کنی...مثل بنتون انرژی یا بنتون کالرز...همه کاراش اسپرت و خوب و نسبتا خنک هستند

MOHAMMAD2010
25-04-2012, 18:48
نظرتون درباره بوی ادکلن Xeryus چیه ؟

cyber861
25-04-2012, 19:26
سلام
سیلور سنت چه جور عطریه؟
مرسی
خنک باشه

هر چیزی بخری بهتر از جگوار مشکیه.به نظر من خیلی بوش تند و مزخرفه.فکر کن داری افترشیو ژیلت میخری

به قیمت چندین برابر.

سیلور سنت اگه از بوش خوشت بیاد و با خز بودنش کنار بیای عالیه .البته اگه نری 40 تومن پول بدی:20:

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

نظرتون درباره بوی ادکلن Xeryus چیه ؟

خودش که حالت تهوعه به نظرم.ولی rouge بهتره.:46:

MOHAMMAD2010
25-04-2012, 20:14
منظورم همون Xeryus rouge بود .

cyber861
25-04-2012, 20:41

برای الان پیشنهاد نمیکنم.گرمه بوش.

nadermatin
25-04-2012, 20:43

اصلا به درد تابستون نمیخوره.یادش بخیر یک سال پیش 39 تومن برای یکی از دوستام گرفتم ولی خودم ازش خوشم نیومد.

MOHAMMAD2010
25-04-2012, 20:53
عزیزان منم برای الان نگفتم کلا خواستم نظرتون رو درباره بوش بدونم

f.t.g
25-04-2012, 21:33
عزیزان منم برای الان نگفتم کلا خواستم نظرتون رو درباره بوش بدونم
برای فصل پاییز و زمستون خیلی مناسب هست.
بویی بسیار شیک و تریپ جنتلمنی داره. از اون ادکلنهای با کلاس هست. موندگاریش هم خوبه
بیشتر مناسب کت و شلوار پوشهاست

moli_ahmad
26-04-2012, 12:04
فرید جان بالاخره خریدمش 130 پام در اومد ولی به شدت راضیم دیگه گیر نمیاد اخه

f.t.g
26-04-2012, 13:39
فرید جان بالاخره خریدمش 130 پام در اومد ولی به شدت راضیم دیگه گیر نمیاد اخه
مبارک. انشاا... تو بهار و تابستان ازش لذت ببرین
امیدوارم از پیشنهادی که دادم خوشتون اومده باشه.
هر کس اینو خریده بعد از استفاده به شدت بش علاقه مند شده و تا به حال هیچ کس نشده که پست بدی در موردش بزنه.
گفتین همون یکی رو داشت؟

moli_ahmad
26-04-2012, 15:17
اره همین رو داشت فقط ا.مرسی واقعا عالیه :40:

nadermatin
26-04-2012, 16:21
بچه ها میخواستم نظرتونو درباره اینتنس جیونچی بدونم. پخش بوش چطوره؟

f.t.g
26-04-2012, 22:20
اره همین رو داشت فقط ا.مرسی واقعا عالیه :40:
منم کلی دنبالش گشتم ولی گیرم نیومد.
اصلا نمیدونم چرا کارهای رالف لارن دارن اینقدر کمیاب میشن
امروز در پی پولو بلو بودم تو شهرمون فقط دو تا پیدا کردم
200 میل 210
75 میل 110
قیمت بالا بود نخریدم

moli_ahmad
26-04-2012, 22:30
ای بابا اونم گرون شده؟

f.t.g
26-04-2012, 22:43
ای بابا اونم گرون شده؟

این که خوبه
عطر افشان همون 75 میل رو زده 115:blink:
کاش این رومانس 50 میلش بو و ما هم میخریدیم تا خاطرات تجدید کنیم:27:

moli_ahmad
26-04-2012, 22:50
تو این افزایش قیمت رالف لورن خیلی رفت بالا

مانی 22
26-04-2012, 23:16
دوستان سلام
کسی ادکلنی به نام Cuir De Sistelle شنیده؟

f.t.g
26-04-2012, 23:39
تو این افزایش قیمت رالف لورن خیلی رفت بالا
دقیقا همون دو برندی که من بشون علاقه دارم (ایو سنت لورن - رالف لارن) از همه بیشتر افزایش داشتند
مثلا اوپیوم از 55 شد 135:18:
یا سفری از 65 شد 125:18:

arsenal_mmm
26-04-2012, 23:43
دوستان سلام
کسی ادکلنی به نام Cuir De Sistelle شنیده؟
اتفاقا امروز تو خیابون جمالزاده داشتم از جلوی یه مغازه عطر فروشی رد میشدم همین عطری که شما گفتی به چشمم خورد...البته نتونستم تست کنم و هیچ ایده ای ندارم که بوش چطوره اما از اسمش که Cuir داره و به فرانسه ترجمه اش میشه "چرم" حدس میزنم که احتمالا بوی چرم نت غالبشه...قیمتشم همین بین 20 تا 30 تومن اینا بود...و مال شرکت Yves de Sistelle هستش...شرکتی بدی نیست و از معروف ترین کاراش Incidence هستش..اینم احتمالا نباید کار بدی باشه...اگه تستیدی بیا به مام بگو چطور بود

f.t.g
27-04-2012, 00:12
امروز چنند تا ادکلن تستیدم
دی ک ان وای فور من: که آواتار یکی از دوستان هم هست. همیشه فکر میکردم ادلن چوبی و خنکی باشه ولی امروز که تست کردم یک بوی متعادل و بسیار چوبی و اسپایسی بود.
موندگاریش فکر کنم خیلی بالا بود چون دربش رو که بو کردم تا یک ساعت دماغم بو گرفته بود. در کل نپسندیدم

فراری اومو: بسیار معملی و با مندگاری پایین. خیلی جاها دیدم که تند و خنک معرفی شده بود که اینطور نبود و اصلا خوشم نیومد

و اما نوبت میرسه به چیزی که اصلا انتظارش رو نداشتن:

آنبوند از هالستون: بسیار بسیار فرش. بویی خنک که ترشی و شیرینی رو هر دو میتونستی توش پیدا کنی. خیلی خیلی خوش بو بود. وقتی که بو کردم روحم سبک شد. اگر منصف بود در جا میخریدم ولی نمیدونم چرا قیمتش اینطور بود.
میگفت 145 در صورتی که توی سایتها قیمتش خیلی پایین تر هست. شاید ندارن و بروز نکردن. کلی باش حال کردم

مانی 22
27-04-2012, 00:32
اتفاقا امروز تو خیابون جمالزاده داشتم از جلوی یه مغازه عطر فروشی رد میشدم همین عطری که شما گفتی به چشمم خورد...البته نتونستم تست کنم و هیچ ایده ای ندارم که بوش چطوره اما از اسمش که Cuir داره و به فرانسه ترجمه اش میشه "چرم" حدس میزنم که احتمالا بوی چرم نت غالبشه...قیمتشم همین بین 20 تا 30 تومن اینا بود...و مال شرکت Yves de Sistelle هستش...شرکتی بدی نیست و از معروف ترین کاراش Incidence هستش..اینم احتمالا نباید کار بدی باشه...اگه تستیدی بیا به مام بگو چطور بود

والا تستش کردم .
بوش اول سر درد آوره ... اما یکم می گذره بوی خوبی داره . البته عالی نیست .
جالبه بعد از دو روز هنوز روی لباسم هست !!!! اتفاقا دوستمم گفت 16 تومن خریدتش . و منم همینجوری زدمش و دیدم چه موندگاری خوبی داره. چون خودم چیزایی که تست می کنم بعد دو سه ساعت می پرن .
به نظر شما ادکلنی به این قیمت می ارزه ؟؟؟؟

nadermatin
27-04-2012, 01:20
والا تستش کردم .
بوش اول سر درد آوره ... اما یکم می گذره بوی خوبی داره . البته عالی نیست .
جالبه بعد از دو روز هنوز روی لباسم هست !!!! اتفاقا دوستمم گفت 16 تومن خریدتش . و منم همینجوری زدمش و دیدم چه موندگاری خوبی داره. چون خودم چیزایی که تست می کنم بعد دو سه ساعت می پرن .
به نظر شما ادکلنی به این قیمت می ارزه ؟؟؟؟

پارسال قبل از گرونی تو بازار تهران قیمت محصولات ایو د سیستل همین حدود بود.16-20 تومن. الان قیمت ندارم.

در کل کارهای ایو د سیستل و جورجیو مونتی خیلی کارهای بهتری نسبت به کارهای اماراتیه. با همون حدود قیمت.

when
27-04-2012, 08:50
Yves de Sistelle هستش...شرکتی بدی نیست و از معروف ترین کاراش Incidence هستش..اینم احتمالا نباید کار بدی باشه...اگه تستیدی بیا به مام بگو چطور بود
Incidence:
من دارمش تلخه مثله کوفت و خنک یخی و موندگاریشم تعطیله و پخش بوش منفی صفره یا بهتر بگم پخش بو واسه این عطر جرمه.
من بجای افترشیو وقتی صورتمو میتیغم به صورتم چند پاف میپاشم.منم قبل عید 18 گرفتمش.جعبشم آبی متالیکه و معنی لغویش برخورد میشه.:31:

moli_ahmad
27-04-2012, 09:24
بچه ها این دوتا ادکلن باندراس بلو و بلک سد اکشن موندگاری و پخش بوش چطوره میارزه بخریم؟

moli_ahmad
27-04-2012, 09:55
بولگاری سویر چطوره؟ فکر کنم فرید داشتش؟

nadermatin
27-04-2012, 10:10
بچه ها این دوتا ادکلن باندراس بلو و بلک سد اکشن موندگاری و پخش بوش چطوره میارزه بخریم؟

بلکش بوی شیک تری نسبت به بلو داره.بلو خیلی اسپرت تره.من بلک رو داشتم و موندگاریش حدود 5 ساعته و پخش بوش هم خوبه.
اگه پخش بو برات مهمه deseo از جنیفر لوپز رو تست کن .میگن خنک و تلخه و پخش بوش زیاده

f.t.g
27-04-2012, 10:39
بولگاری سویر چطوره؟ فکر کنم فرید داشتش؟
بله من دارم
بولگاری سویر ادکلن با ارزی هست. بوش خنک و تلخ و ملایم هست که بعد از مدتی رو به تعادل دمایی میره.
از از بو هایی نظیر بولگاری پور هوم(بی ال وی)-212 من-رودستار کارتیر خوشت میاد حتما این رو میپسندی. البته به این منظور نیست که بوش شبیه اینهاست:46:
موندگاری و پخش بش هم خوبه ولی نه در سطح تیم ملی:27:

m.atabaki
27-04-2012, 11:38
سلام دوستان
این هوگو بوس که شبیه قمقمه هست اصل و قلابیش از کجا مشخص میشه؟ من 145 خریدم یکیشو بردم به یکی از دوستان نشون دادم گفت طرحه
الان به شدت افسرده شدم

f.t.g
27-04-2012, 12:01
سلام دوستان
این هوگو بوس که شبیه قمقمه هست اصل و قلابیش از کجا مشخص میشه؟ من 145 خریدم یکیشو بردم به یکی از دوستان نشون دادم گفت طرحه
الان به شدت افسرده شدم

داداش شما فکر کنم پول 150 میلشو دادی:31:
اتفاقا اگر بگردی و 150 میلشو پیدا میکردی مطمئن بودی که اصله
بارکدش رو تو گوگل سرچ کن باید ادکلنتو نشون بده

مانی 22
27-04-2012, 12:26
Yves de Sistelle هستش...شرکتی بدی نیست و از معروف ترین کاراش Incidence هستش..اینم احتمالا نباید کار بدی باشه...اگه تستیدی بیا به مام بگو چطور بود
Incidence:
من دارمش تلخه مثله کوفت و خنک یخی و موندگاریشم تعطیله و پخش بوش منفی صفره یا بهتر بگم پخش بو واسه این عطر جرمه.
من بجای افترشیو وقتی صورتمو میتیغم به صورتم چند پاف میپاشم.منم قبل عید 18 گرفتمش.جعبشم آبی متالیکه و معنی لغویش برخورد میشه.:31:

اینی که من زدم موندگاریش خوب بود.

آقا یه ادکلن لطفا به من معرفی کنید قیمتش هر چقدر باشه بوشم بوی هر چی باشه فقط موندگاری و پخش بوی زیادی داشته باشه

m.atabaki
27-04-2012, 12:40

آقا یه ادکلن لطفا به من معرفی کنید قیمتش هر چقدر باشه بوشم بوی هر چی باشه فقط موندگاری و پخش بوی زیادی داشته باشه

من از بوی اوپیوم زنونه واقعا خوشم میاد و به نظرم پخش بوش عالیه و موندگاریه خوبی هم داره

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

آره 150 میل بود پس خیالم راحت که اصله؟
امروز بردم ادکلن فروشی گذاشتم برام بفروشه، گفت حداکثر 100 میفروشم برات
حالا برم پسش بگیرم؟ به بارکد دسترسی ندارم

m.atabaki
27-04-2012, 12:41
آره 150 میل بود پس خیالم راحت که اصله؟
امروز بردم ادکلن فروشی گذاشتم برام بفروشه، گفت حداکثر 100 میفروشم برات
حالا برم پسش بگیرم؟ به بارکد دسترسی ندارم

arsenal_mmm
27-04-2012, 22:46

یه توصیفی از این Cuir de Sistelle بده بدونیم تلخ بود؟گرم بود؟شیرین بود؟خنک بود؟تو چه مایه هایی بود؟

nadermatin
28-04-2012, 00:42

Ungaro l homme III -silverscent bugart - Deseo - M7 ysl - opium ysl -

m.atabaki
28-04-2012, 12:14
داداش شما فکر کنم پول 150 میلشو دادی:31:
اتفاقا اگر بگردی و 150 میلشو پیدا میکردی مطمئن بودی که اصله
بارکدش رو تو گوگل سرچ کن باید ادکلنتو نشون بده

آره 150 میلشو گرفتم
یعنی 150 میل اصله و قلابی نداره؟ من دیروز بردم یه ادکلن فروشی گذاشتم برام بفروشش گفت سعی میکنه تا 100 ردش کنه بره
به بارکد دسترسی ندارم الان چکار کنم برم پسش بگیرم؟

moli_ahmad
28-04-2012, 14:08
بچه ها من از بوی لانوییت تویلت خیلی خوشم میاد موندگاری و پخشش چطوره؟پرفیومش هم همون بو رو میده؟

f.t.g
28-04-2012, 14:24
بچه ها من از بوی لانوییت تویلت خیلی خوشم میاد موندگاری و پخشش چطوره؟پرفیومش هم همون بو رو میده؟

بوش بسیار عالی هست ولی متاسفانه اصلا نباید روی پخش بو و موندگاریش حساب باز کنید
من لا نویت ل پرفیوم رو دارم. موندگاریش خیلی خوبه ولی بوش کاملا متفاوت هست. ولی من به شخصه بوی ل پرفیوم رو پیشتر میپسندم
تفاوتشون هم اینه که ل پرفیوم اولش با میوه و چوبی باز میشه ولی تولیتش کاملا چوبی هست و اثری از میوه نداره
این میوه هاش هم (که جوهر مانند هست) منظور میوه هایی نظیر توت هست و اصلا به دلیل وجود این میوه ها اسپرت و یا سبک تر نشده بلکه کمی سنگینتر و مجلسی تر شده
حتما تست کنید

m.atabaki
28-04-2012, 14:50
آقا این چه مدلیه؟ دیروز تا به حال چند بار دارم مطلب پست میکنم پیغام میده باید مدیر تایید کنه مدیر هم که انگار خوابه
من تو موبایلستان عضوم و اصلا اینجوری نیست، به نظرم اینجوری درست نیست
میخوام پیغام خصوصی بدم به رییس بزرگ که اونم پیغام میده تا وقتی 10 تا مطلب پست نکردی نمیتونی پیغام خصوصی بدی
میشه توضیح بدین این چه مدلیه؟
تو قوانینم که خوندم جوابمو نگرفتم

moli_ahmad
28-04-2012, 15:33
فرید جان بوش شبهت داره ؟چوبی هست هنوز و تلخ؟ راستی خیلی ممنون بابت رومانس همه واقعا خوششون اومده ازش موندگاری عالی و پخش خیلی خوبی داره سرش دعوا بود :31:

f.t.g
28-04-2012, 15:46
فرید جان بوش شبهت داره ؟چوبی هست هنوز و تلخ؟ راستی خیلی ممنون بابت رومانس همه واقعا خوششون اومده ازش موندگاری عالی و پخش خیلی خوبی داره سرش دعوا بود :31:
خیر دیگه به اون تلخی نیست و کمی شرین تر شده
بوشون خیلی فرق داره
این جور ادکلنها رو نباید بزاری ر زمین بمونه و تا دیدی بخری:31: واقعا کمیاب هستند و تقلب هم تو کارشون نیست
همونطور که بارها گفتم ادکلنهای زیادی وجود داره که تو ایران بازار آنچنانی ندارن و در حقشون ظلم شده

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

آقا این چه مدلیه؟ دیروز تا به حال چند بار دارم مطلب پست میکنم پیغام میده باید مدیر تایید کنه مدیر هم که انگار خوابه
من تو موبایلستان عضوم و اصلا اینجوری نیست، به نظرم اینجوری درست نیست
میخوام پیغام خصوصی بدم به رییس بزرگ که اونم پیغام میده تا وقتی 10 تا مطلب پست نکردی نمیتونی پیغام خصوصی بدی
میشه توضیح بدین این چه مدلیه؟
تو قوانینم که خوندم جوابمو نگرفتم
تعداد پستهات که از ده رد کنه درست میشه
اون 150 میل هم اصل هست. ولی اگر دوستش نداری بزار ردش کنه

moli_ahmad
28-04-2012, 15:50
قیمت این دوتا رو چند داری فرید جان به نظرت میشه یکم تو این فصل هم باهاشون حال کرد :31:

f.t.g
28-04-2012, 15:58
قیمت این دوتا رو چند داری فرید جان به نظرت میشه یکم تو این فصل هم باهاشون حال کرد :31:
ل پرفیومش 130-140 هست
قابل تحمل هستند:27:

moli_ahmad
28-04-2012, 16:00
بچه ها یکیم غیر فعال شدین ها علی جان کجایی که دل بکار نمیدی:31: بچه هایی که میاین یه عکس از ادکلن هاتون بزارید تا ما بدونیم چیا دارین اگه خواستیم بگیریم ازتون راهنمایی بگیریم مثلا من اقا فرید رو یادمه که لانوییت رو داشت و رومانس رو که باعث یه خرید خیلی خوب شد که بازم ممنونم ازش شما هم بذارید عکسا رو کمک بگیریم.تشکر

dogh
28-04-2012, 16:05
نظرتون رو میخواستم بابت عطر ENGLISH BLAZER , SANSIRO
انگلیش اول بوش عادیه ولی هر چه ازش میگذره خوش بو تر میشه
سن سیرو کدوم بوش از همه بهتره ؟ E75 چطوره

f.t.g
28-04-2012, 16:11
اینم یک عکس آپدیت شده:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

نظرتون رو میخواستم بابت عطر ENGLISH BLAZER , SANSIRO
انگلیش اول بوش عادیه ولی هر چه ازش میگذره خوش بو تر میشه
سن سیرو کدوم بوش از همه بهتره ؟ E75 چطوره

سن سیرو رو تا به حال ندیدم
ولی انگلیش بلیزر رو داشتم قبلا(البته اگر منظورتون همون ادکلن برند یاردلی باشه!)
بیشتر بوش به افتر شیو میخوره
به نظر من گزینه های بهتری هم هست

f.t.g
28-04-2012, 16:18
بچه ها یکیم غیر فعال شدین ها علی جان کجایی که دل بکار نمیدی:31: بچه هایی که میاین یه عکس از ادکلن هاتون بزارید تا ما بدونیم چیا دارین اگه خواستیم بگیریم ازتون راهنمایی بگیریم مثلا من اقا فرید رو یادمه که لانوییت رو داشت و رومانس رو که باعث یه خرید خیلی خوب شد که بازم ممنونم ازش شما هم بذارید عکسا رو کمک بگیریم.تشکر

خودتم بزار تا به حال عکس ادکلنهاتو ندیدم:31::31:

moli_ahmad
28-04-2012, 16:26
چشم اقافرید منم میزارم .فقط یه سوال اون ادکلن های کوچیک رو از همون اهواز خریدی ؟چند اون کریستال نویر ورساچه زنانه رو چند گرفتی؟

f.t.g
28-04-2012, 16:34
چشم اقافرید منم میزارم .فقط یه سوال اون ادکلن های کوچیک رو از همون اهواز خریدی ؟چند اون کریستال نویر ورساچه زنانه رو چند گرفتی؟

اول یک نکته: اول مال خانم هست ویک موقع اشتباه برداشت نکنید که من عطر زنانه بزنم:27::31:
اکثرا از اهواز خریدم ولی تعدادیشون هم از بوشهر و کرمانشاه. البته خیلی بودند که تارومار شدند:19::19:
اون وساچه رو فکر کنم 2 سال پیش براشون خریدم 4 تومن. آخ آخ یادش بخیر. چقدر قیمتها خوب بود. هر چی که عشقمون میکشید میخریدم:9::37::45::47::thumbsdow:41:

f.t.g
28-04-2012, 16:45
دوستان کسی تا به حال پسنگر سریوس از دپوند رو تستیده؟

moli_ahmad
28-04-2012, 17:00
اینم ادکلن های من البته یکم کیفیت عکس پایینه رام گوشیم و عوض کردم درست نمیگیره واندروود هم اون پشت هست گفتم بازم واسم بیاره البته این هنوز مونده:27:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

عجب عکسی گرفتم هیچی معلوم نیست که اون لالیک مشکی هم پشت رومانس هست

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

اون سمپل های جلو رو چنتاشون رو داداش گلم امیر حسین خان لطف کردن که من واقعا از ساویج و گرلن خوشم اومد البته اون مونتاله هم بد نیست

m.atabaki
28-04-2012, 17:09
---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

تعداد پستهات که از ده رد کنه درست میشه
اون 150 میل هم اصل هست. ولی اگر دوستش نداری بزار ردش کنه

نمیدونستم اینجا این مدلیه
ممنون از جوابت
از بوش که خوشم نمیاد چون اصلا موندگار نیست و پخش بو هم اصلا نداره
همون 100 خوبه ردش کنه؟

f.t.g
28-04-2012, 17:17
نمیدونستم اینجا این مدلیه
ممنون از جوابت
از بوش که خوشم نمیاد چون اصلا موندگار نیست و پخش بو هم اصلا نداره
همون 100 خوبه ردش کنه؟

ضررش زیاده ولی بهتر از اینه که ادکلنی داشته باشی که ازش خوشت نیاد
زجرآوره:31:
اگر از بوی اوپیوم زنونه خوشت میااد برو ابسشن از کلوین کلین هم تست کن. یا خوده اوپیوم مردونه
اینا جز بهترینهای شرقی هستند

m.atabaki
28-04-2012, 17:28
ضررش زیاده ولی بهتر از اینه که ادکلنی داشته باشی که ازش خوشت نیاد
زجرآوره:31:
اگر از بوی اوپیوم زنونه خوشت میااد برو ابسشن از کلوین کلین هم تست کن. یا خوده اوپیوم مردونه
اینا جز بهترینهای شرقی هستند

آره باهات موافقم
زنونش خیلی تنده با مردونش بیشتر موافقم فقط موندگاری و پخش بوش نمیدونم چقدره
ابسشن رو هم میرم یه تست میکنم ببینم چجوریاست
بازم ممنون

f.t.g
28-04-2012, 17:33
آره باهات موافقم
بازم ممنون
موندگاری اوپیوم که دیگه گفنتن نداره. مخصوصا پخش بوش خیلی خیلی بالاست

nadermatin
28-04-2012, 17:50
آره باهات موافقم
بازم ممنون

آبسشن مردونه به طرز وحشتناکی منو یاد عطر مشهدی میندازه.تسترشو 43 قیمت دارم.لامصب عجب موندگاری خوبی هم داره.

shahin666
28-04-2012, 18:03
سلام
من یکی از دوستانم یه عطری به خودش زده بود اسمش رو پرسیدم گفت Sexi grafity
از این اسانس ها بود
ولی من اصلا از این عطر اسانس ها خاطر خوبی ندارم
چون تا حالا چند بار گرفتم هر بار مشکل داشته
مثلا یه بار اسانس 212 گرفتم انقدر چرب بود وقتی به لباس میزدی لباس رو لک میکرد
وقتی هم به صورت یا بدن میزدم بعد از نیم ساعت یه ساعت صورتم میسوخت و قرمز میشد:19: طوری که باید حتما چند ین بار صورتم رو میشستم

حالا نمیدونم دوستان هم این مشکل را دارن یا نه ؟!!
ولی این Sexi grafity بوش خوب بود یه جورای بوی میوه میداد اگه اشتباه نکنم
دوستان کسی این رو تست کرده موندگاریش خوبه ؟!!
بعد به جز اسانس مثلا ادکلن هم داره ؟!!

m.amitris
28-04-2012, 20:52
مشکل من با ادکلونها اینه که در تشخیص بو به مشکل برمیخورم

یه چیز خوشبو با قیمت مناسب سراغ دارید؟

m.atabaki
28-04-2012, 21:08
آبسشن مردونه به طرز وحشتناکی منو یاد عطر مشهدی میندازه.تسترشو 43 قیمت دارم.لامصب عجب موندگاری خوبی هم داره.

عطر مشهدی رو من تا به حال تست نکردم، بوش تو چه مایه هاییه؟ از اینا که میزنی سر درد میگیری که نیست؟ آخه بعضی از این گرون ها اینجورییه

m.atabaki
28-04-2012, 21:55
مشکل من با ادکلونها اینه که در تشخیص بو به مشکل برمیخورم

یه چیز خوشبو با قیمت مناسب سراغ دارید؟

میدونی که سلیقه افراد در زمینه بوی ادکلن فرق میکنه یه چیزی که من میگم خوشبو هست ممکنه از نظر شما آشغال باشه
بهتره بگی چجور بوهایی رو دوست داری تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن

cyber861
28-04-2012, 22:44

سلام علیک.یکی دو روز درگیر بودم حامد جان.:31:اینجا پیشرفتی داشته خدا رو شکر:31:

چشامون به جمال ادکلن های شما هم روشن شد.خدا بیشترشون کنه.

تو زندگی همیشه بوها خاطره ها هم به یاد میارن.خیلی جالبه.احتمالا زیاد براتون پیش اومده.:20:

------------------------------

آقا فرید گل کالکشین جدید بوی تاهل میده.بزنید دست قشنگه رو به افتخارشون:26:

m.atabaki
28-04-2012, 22:50
تو زندگی همیشه بوها خاطره ها هم به یاد میارن.خیلی جالبه.احتمالا زیاد براتون پیش اومده.:20:

آره برای منم خیلی پیش اومده بعضی از بوها منو میبره به دوران خوش کودکی
آدم گریش میگیره خداییش
بعضی ها خاطرات خوب رو زنده میکنه و بعضی ها هم خاطرات تلخ رو
ولی همشون لذت بخشن

amir_oyama
28-04-2012, 23:14
سلام
دو صفحه پیش یکی از دوستان از رومانس تعریف کرد چه جور عطریه و قیمت؟
ظاهرش چه شکلیه تو عکس کدومه؟
برادر فرید یکی دوتا عطر فروشی اصل فروش و منصف از اهواز معرفی کنید
مرسی

cyber861
28-04-2012, 23:20
سلام
مرسی

بعید میدونم بیابی این دوتا رو با هم.اونم تو اهواز:31:

f.t.g
28-04-2012, 23:59
سلام
مرسی

دقیقا منم جایی رو در ذهن ندارم که هم عطراش اص باشه و هم منصف
اما به اینجا ها سر بزن من ازشون راضیم. حداقل با اطمینان میگم جنساشون اصل هست
امید کیش-طبقه دوم بازار بزرگ
نسیم- خیابون طالقانی(البته در ازای تنوع محصول و اصل بودن قیمتاش هم بالاست)
بازار مرکزی کیانپارش- اولین مغازه
فروشگاه ساحره-کوی ملت خیابان دانیال
فروشگاه روژان-میدان شهدا

nadermatin
29-04-2012, 01:18
عطر مشهدی رو من تا به حال تست نکردم، بوش تو چه مایه هاییه؟ از اینا که میزنی سر درد میگیری که نیست؟ آخه بعضی از این گرون ها اینجورییه

سردرد که نه ولی بوش به زنونه میخوره.از اون بوهایی که اصلا دلم نمیخواد یک لحظه هم بوش کنم. فکر کنم هر 10 نفر یکی خوشش بیاد. بوی گلش خیلی زیاده در حدی که بنظر من مناسب خانوم ها هست تا آقایون.اونم خانم های بد سلیقه!!!

moli_ahmad
29-04-2012, 07:11
فرید جان در مورد رومانس یه چیزی خیلی حال میکنم اینه که به عنوان یه عطر خنک موندگاری عجیبی داره یک روز کامل:18:فرید جان بقیه ادکلنهای رالف لورن هم همینقدر موندگاری دارن؟ اگه اره که برم پلو بلو و بلک هم بخرم

moli_ahmad
29-04-2012, 07:18
راستی یادم رفت بگم وحشی ترین ادکلنی که تا حالا دیدم این male mat از برند ماتسوشیما هست اگه فکر میکنید ام7 سنگین و گرم هست یا گوچی پور هوم اینو تست کنید اون دوتا رو میذاره تو جیبش بوی چوبی دارویی که تازه بعد از 5 ساعت یکیم سبک شد و قابل تحمل واسه من خیلی گرمه بعد از اسپری احساس کردم وسط افتاب تو دمای 50 درجه وایسادم

cyber861
29-04-2012, 08:47
راستی یادم رفت بگم وحشی ترین ادکلنی که تا حالا دیدم این male mat از برند ماتسوشیما هست اگه فکر میکنید ام7 سنگین و گرم هست یا گوچی پور هوم اینو تست کنید اون دوتا رو میذاره تو جیبش بوی چوبی دارویی که تازه بعد از 5 ساعت یکیم سبک شد و قابل تحمل واسه من خیلی گرمه بعد از اسپری احساس کردم وسط افتاب تو دمای 50 درجه وایسادم

به نظر من ام 7 و اپیوم سنگین نیستن.ولی سبکشون مجلسی هست.اگه سنگین بود من حالت تهوع و سر درد

میگرفتم.ولی یه کاری مثله آرامیس طلایی واقعا سنگینه برام.

..............................

یادش بخیر حبیب خفنی میامد سر میزد.هی .......:41:کجاست؟کسی ازش خبر نداره؟

moli_ahmad
29-04-2012, 10:26
یه مدته که نیست البته با توجه به این قیمتا حق داریم نیایم :41:
اقا گوچی بای گوچی اسپرت چطوره؟ 100 خوبه؟

nadermatin
29-04-2012, 12:46
یه مدته که نیست البته با توجه به این قیمتا حق داریم نیایم :41:
اقا گوچی بای گوچی اسپرت چطوره؟ 100 خوبه؟

مدل ریو کالکشنش عین خود عطر اصله همون بو با 20-30 تومن.بنظر من اگه میخوای 100 بدی بو اینسنس اولترامارین ژیوانشی یا آکوامارین بولگاری رو تست کنی

moli_ahmad
29-04-2012, 12:49
من اکوا مارین بولگاری رو خوشم نیومد زیاد اما بولگاری پیور هوم رو خیلی دوست دارم خیلی عالی هم جواب میده رو پوستم یه چی تو همین مایه ها میخوام واسه این فصل

f.t.g
29-04-2012, 14:05
من اکوا مارین بولگاری رو خوشم نیومد زیاد اما بولگاری پیور هوم رو خیلی دوست دارم خیلی عالی هم جواب میده رو پوستم یه چی تو همین مایه ها میخوام واسه این فصل

منظورت از بولگاری پیور هوم همون blv پور هوم هست یا خود بولگاری پور هوم؟
چون blv بیشتر مناسب هست و موندگاریش بیشتره

amir_oyama
29-04-2012, 14:18
ممنون از پاسخ دوستان
ولی در مورد رومانس توضیح نداید که چه بویی میده و چنده؟
مولی احمد میشه تو عکستون بگید کدوم رومانسه؟
f.t.g
29-04-2012, 14:26
دیروز اینا رو تست کردم

بوش خنک و تلخ بود و یه حالت صابونی داشت. بیشتر حالت چوبهای جنگلی نمناک و گس داشت. ولی فرش نبود

اینم خنک بود ولی از اولی بهتر بود. مشابه ترین بویی که میتونم در موردش بگم بوی آبلیمویی رو میداد که درست میکنم تا مهمانها سرو کنن. در کل خوب بود

اینم ته بویی از پولو بلو معمولی داشت ولی کمی جوان پسند تر شده بود و از تلخی خوب نمونه اول دیگه خبری نبود. من که حال نکردم باش

فقط میتونم بگم خیلی فرش و با حال. اخمو ترین آدمها رو هم سر حال میاره:31:
دقیقا میشه گفت که بوی پست نارنج یا لیمویی رو که تازه چیده باشید و تو آب انداخته باشید! البته اینم تلخ نبود و کمی هم حس شیرین داشت.
من که خیلی خوشم اومد ازش.

اولین ادکلنی از لارن هست که من ازش بدم اومد و دوست ندارم اصلا در موردش حرف بزنم

اینم برای بار دوم تست کردم و مثل همون دفعه اول. خیلی خیلی سیز و آروماتیک.
ولی در کلن به نظر من بهتر از پولو سبز معمولی شده بود واز اون حالت سنگین بودن و صابونیش خارج شده بود

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

ممنون از پاسخ دوستان
ولی در مورد رومانس توضیح نداید که چه بویی میده و چنده؟
مولی احمد میشه تو عکستون بگید کدوم رومانسه؟
همون که یک شیشه مربعی ساده و شفاف با درب مشکی:27:
بوش شیرین و خنکه
گشتم نبود نگرد نیست
ایشون هم بندرعباس هستند که تونستند گیر بیارن:41:

moli_ahmad
29-04-2012, 15:33
منظورت از بولگاری پیور هوم همون blv پور هوم هست یا خود بولگاری پور هوم؟
چون blv بیشتر مناسب هست و موندگاریش بیشتره

نه فرید جان منظورم بولگاری اکوا پیور هوم بود همون شیشه سبز گرد

f.t.g
29-04-2012, 15:49
فرید جان در مورد رومانس یه چیزی خیلی حال میکنم اینه که به عنوان یه عطر خنک موندگاری عجیبی داره یک روز کامل:18:فرید جان بقیه ادکلنهای رالف لورن هم همینقدر موندگاری دارن؟ اگه اره که برم پلو بلو و بلک هم بخرم

بلک رو اصلا توصیه نمیکنم بخری. نه بخاطر اینکه خوب نیست بلکه هر جا دیدم تقلبی بودن
اگر جای مطمئنی دیدی تست کن و بعد بخر. البته قبل از اون حتما دابل بلک رو هم تست کن
اما پولو بلو به نظر توی رایحه های اقیانوسی از همه موندگار تره. ولی نه به اندازه پولو سبز. واین هم به دیلی نوع رایحه و مواد اولیه هست. چون اگر غلظت هم ببرن بالاتر رایحه اش عوض میشه و دیگه بویی به این خوبی رو نخواهد داشت. ولی مطمئنا از ادکنهایی نظیر اکوا بوگاری به مراتب موندگاریش بهتره. ولی همین چاپس رالف لارن با اینکه کلنگ هست اما تا 2-3 روز فقط پخش بو دره.:blink::blink::blink: هر موقع میزنم باید بعدش حتما لباسو بشورم تا بوش بره
برای همین رایحه های بسیار گیرا و موندگاری های خوب عاشق برند هایی نظیر ایو سنت لورنت و رالف لارن و یا آرامیس هستم

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

ببخشید متوجه نشدم آخه تو مملکت ما از این پیزا زیاد هست و یک بار رفتم مغازه. بش گفتم بولگاری پور همو دارید؟ اولش رفت برام blv پور هوم اورد. بعد که بش گفتم این فرق داره و اون شیشه شفاف داره رفت برام آکوا پور هوم اورد:blink::blink::blink:

اگر کمپانی بولگاری بفهمه که تو ایران سه محصولش به یک نام فروخته میشن نمیزاره یک محصولش وارد ایران بشه:24::24::24:

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

اگر قصد خریدش رو داری حتما قبلش رودستار کارتیر و همین بیگ پانی شماره 1 رو تست کن

nadermatin
29-04-2012, 16:36
به نظر من ماندگاریه زیاد ادکلن برای منی که هر روز میخوام یه عطر بزنم مهم نیست و حتی بعضی وقتا دردسره. مهم پخش بو هست.من بخاطر اینکه سیلورسنت و بوگارت پورهوم موندگاریه فضایی داشتن اینقدر نزدمشون که بالاخره پسرخاله جان ازم پیچوند چون هر موقع میزدم اینقدر میموند و پخش بو داشت که تا لباس رو نمیشستم بوش نمیرفت.

f.t.g
29-04-2012, 17:00
به نظر من ماندگاریه زیاد ادکلن برای منی که هر روز میخوام یه عطر بزنم مهم نیست و حتی بعضی وقتا دردسره. مهم پخش بو هست.من بخاطر اینکه سیلورسنت و بوگارت پورهوم موندگاریه فضایی داشتن اینقدر نزدمشون که بالاخره پسرخاله جان ازم پیچوند چون هر موقع میزدم اینقدر میموند و پخش بو داشت که تا لباس رو نمیشستم بوش نمیرفت.
دقیقا هکینطوره
برای کسی که دو روز متوالی نمیتونه عطر یکسان بزنه همون بهتر که به موندگاری اهمیت نده
البته اینو من تو پستها بارها و بارها و بارها گفتم
و قرار نیست که ما همیشه ادکلنهای اسپایسی و شرقی و تند داشته باشیم که در تمام روز بر روی ما موندگاری داشته باشند.
بعضی وقتها هم ایرادی نداره که از ادکملنهای فرشو آکواتیک استفاده کنیم و در روز 2 بار استفاده کنیم.

moli_ahmad
29-04-2012, 21:20
بچه ها کسی ادکلن لانوییت لیبر سن لورن رو تست کرده ابی هست

f.t.g
29-04-2012, 21:46
بچه ها کسی ادکلن لانوییت لیبر سن لورن رو تست کرده ابی هست

با تمام اطمینان میگ که از خیرش بگذرید
بویی شیمیاییو صابونی مانند
موندگاری هم زیاد جالب نبود

m.atabaki
29-04-2012, 22:07
سلام دوستان
من از بوی این ادکلنها خیلی خوشم میاد و از اینا استفاده میکنم:
acqua di GIO
givenchi blue lable
Versace Man Eau Fraiche for men ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2FVersace%2F626-versace-man-eau-fraiche-for-men-by-versace.html)

blue sapil
blue for man rasasi

ولی اینا اکثرا پخش بوی خوبی ندارن و موندگار هم نیستن
اون دو تای اولی رو خیلی خیلی دوست دارم
حالا میخوام کمک کنید تو این دسته بوها یه ادکلنی رو معرفی کنید که بوش محشر باشه سرد و گرمشم مهم نیست فقط اینا سرم رو درد نمیاره
راستی از بوی عطر بیک شماره دو که سبز و اسپورت هست هم خیلی خوشم میاد

moli_ahmad
29-04-2012, 23:34
دوستان من مدت زیادیه که دنبال ادکلن ا من پیور مالت از تیری مولر هستم اما اصلا پیدا نمیشه کسی تصادفا جایی ندیده؟

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

سلام دوستان
من از بوی این ادکلنها خیلی خوشم میاد و از اینا استفاده میکنم:
acqua di GIO
givenchi blue lable
Versace Man Eau Fraiche for men ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2FVersace%2F626-versace-man-eau-fraiche-for-men-by-versace.html)

blue sapil
blue for man rasasi

ولی اینا اکثرا پخش بوی خوبی ندارن و موندگار هم نیستن
اون دو تای اولی رو خیلی خیلی دوست دارم
حالا میخوام کمک کنید تو این دسته بوها یه ادکلنی رو معرفی کنید که بوش محشر باشه سرد و گرمشم مهم نیست فقط اینا سرم رو درد نمیاره
راستی از بوی عطر بیک شماره دو که سبز و اسپورت هست هم خیلی خوشم میاد
به نظرم بولگاری اکوا پیور هوم رو تست کن

f.t.g
29-04-2012, 23:40
دوستان من مدت زیادیه که دنبال ادکلن ا من پیور مالت از تیری مولر هستم اما اصلا پیدا نمیشه کسی تصادفا جایی ندیده؟

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

به نظرم بولگاری اکوا پیور هوم رو تست کن

چه جالب من دنبال هر ادکلنی هستم شما هم در پیش میگردید:10::31:
تا به حال به پرفیوم شاپینگ زنگ زدید؟ من قبلا زدم گفتن نداریم
ولی قیمتش نمیدونم چرا اینقدر زیاده. 300 دلار هم دیدم

راستی حامد جان آگوا براوا رو چند گرفتی؟
رمانس هم باز به چشمت خورد یه ندایی بده
ممنون

moli_ahmad
29-04-2012, 23:50
چه جالب من دنبال هر ادکلنی هستم شما هم در پیش میگردید:10::31:
تا به حال به پرفیوم شاپینگ زنگ زدید؟ من قبلا زدم گفتن نداریم
ولی قیمتش نمیدونم چرا اینقدر زیاده. 300 دلار هم دیدم

راستی حامد جان آگوا براوا رو چند گرفتی؟
رمانس هم باز به چشمت خورد یه ندایی بده
ممنون

چشم فرید جان. اگوا براوا رو اسپانیایی اصل گرفتم 55پرفیو م شاپینگ هم ندارن پیور مالت رو

f.t.g
30-04-2012, 00:01
چشم فرید جان. اگوا براوا رو اسپانیایی اصل گرفتم 55پرفیو م شاپینگ هم ندارن پیور مالت رو
ممنون
انشاا... این یکی هم پیدا میکنی:27:

moli_ahmad
30-04-2012, 00:06
ممنون
انشاا... این یکی هم پیدا میکنی:27:

lممنون.ولی فکر کنم اینم به سرنوشت همون اپیوم پرفیوم که دنبالش بودی دچار شه انگار اصلا نبوده:41:

nadermatin
30-04-2012, 00:38
با تمام اطمینان میگ که از خیرش بگذرید
بویی شیمیاییو صابونی مانند
موندگاری هم زیاد جالب نبود

شاهکار بزرگ ایو سن لورن.اگه مارک نداشته باشه قول میدم با عطر گرمی اشتباه میگیریدش!!!!خیلی خیلی بوی بیخودی داره. :18:

arsenal_mmm
30-04-2012, 10:37
دوستان سلام يك راهنمايي فوري لازم دارم...ميخوام بدونم تا 50 تومن بهترين ادكلن زنونه اي كه ميشه خريد به نظر شما چيه؟ فقط كار اروپايي البته...خواهشا از عطراي اماراتي پشنهاد نديد.

f.t.g
30-04-2012, 12:32
دوستان سلام يك راهنمايي فوري لازم دارم...ميخوام بدونم تا 50 تومن بهترين ادكلن زنونه اي كه ميشه خريد به نظر شما چيه؟ فقط كار اروپايي البته...خواهشا از عطراي اماراتي پشنهاد نديد.

متانسب بااین فصل و با این قیمت اینها به نظر من بهترین هستند

کول واتر
اکسیژن لانوین
اکلت
هالوین

moli_ahmad
30-04-2012, 12:45
اقا فرید از اون ادکلن های حجم پایین اونجا گیر میاد ؟ میخوام دو سه تا بخرم اگه هست زحمتت بدم؟

f.t.g
30-04-2012, 12:59
اقا فرید از اون ادکلن های حجم پایین اونجا گیر میاد ؟ میخوام دو سه تا بخرم اگه هست زحمتت بدم؟

آره هست البته نه مثل سابق بگو چیا میخوایی تا بت بگم هست یا نه

moli_ahmad
30-04-2012, 13:03
ورساچ کریستال نویر زنونه و جان ریچموند مردونه

f.t.g
30-04-2012, 13:06
ورساچ کریستال نویر زنونه و جان ریچموند مردونه

فکر کنم دو تاشون رو دیدم
مگه اونجا نیست؟
آخه براتون صرف میکنه؟

moli_ahmad
30-04-2012, 13:09
راستی گوچی بای گوچی پیور هوم (اسپرت نه) چطوره میگن بوی خوبی داره من تست نکردم

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

فکر کنم دو تاشون رو دیدم
مگه اونجا نیست؟
آخه براتون صرف میکنه؟
اصلا انگار نسل این کوچیکا اینجا گم شده حالا من تا اخر هفته بازم میرم میگردم اگه ندیدم مزاحمت میشم فرید جان البته اگه اشکالی نداره؟

f.t.g
30-04-2012, 13:11
راستی گوچی بای گوچی پیور هوم (اسپرت نه) چطوره میگن بوی خوبی داره من تست نکردم

بوی تقریبا خنک و تلخ داره و کلاسیک هستد. به نظر من ارزش خرید نداره چون تست که کردم از موندگاریش راضی نبودم و همچنین بوش با قیمتش نمیخوند:31:
به نظر من کسی که تو این مایه ها میپسنده بره یه پلو سبز مدرن یا معمولی یا رودستار کارتیر بگیره بهتره

moli_ahmad
30-04-2012, 13:20
میگن روداستر بوی نعنا میده ؟ پولو سبز مدرن رو تست کردم اما یادم نمیاد چجوری بود

f.t.g
30-04-2012, 13:33

کی گفته رودستار بوی نعناع میده:31:مگه اینکه نعناع شهر بالا با نعنعاع شهر پایین فرق داشته باشه:31:
رودستار بویی تلخ-کمی میوه ایی و مرکباتی و بسیار گس هست.کمی هم میشه خنک تصورش کرد. واقعا بوی گس ی که داره جالب توجه هست و بیشتر تلخ هست. البته شاید تا حدودی هم بشه کمی (خیلی کم)نعاع رو توش حس کرد. موندگاریش هم خیلی خیلی خوبه. البته کلاسیک هست. من داشتم یادش بخیر
پولو مدرن هم انگار داری بوی یک برگ بسیار سبز و تر و تازه رو استشمام میکنی

nadermatin
30-04-2012, 16:22

کنزولئوپار - هالووین - آیس فرش دیویدف -اوشنا بلو از جورجیومونتی(کاملا مشابه لایت بلو با موندگاری بالا و پخش بوی خوب)

reza_khan2006
30-04-2012, 18:11
سلام به همه من یه جایی استخدام شدم از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر
دوستان برای محیط کاری چه عطری پیشنهاد می کنند که سر بقیه هم درد نگیره خیلی هم گران نباشه:5:

f.t.g
30-04-2012, 21:27
سلام به همه من یه جایی استخدام شدم از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر
دوستان برای محیط کاری چه عطری پیشنهاد می کنند که سر بقیه هم درد نگیره خیلی هم گران نباشه:5:
به سلامتی
باید ادکلنی بگیرید که مصرف روزانه باشه و متناسب با فصل
پولو بلو
بیگ پانی شماره 1
دیزل اونلی د برایو
باربری د بت
بی ال وی پور هوم
اینا مناسب برای چنین موقعیتی هستند چون هم با طراوت هستند و هم موندگاری قابل قبولی برای 9 ساعت کار دارند

moli_ahmad
30-04-2012, 21:29
فرید جان اون ی ال وی رو تست کردی من فقط از درش بو گردم خیلی خوشم نیومد

f.t.g
30-04-2012, 21:35
فرید جان اون ی ال وی رو تست کردی من فقط از درش بو گردم خیلی خوشم نیومد

بله تست کردم و به نظر من از بهترینهای بولگاری هست و موندگاریش هم خوبه
امروز براتون نگاه کردم چند جا
ورساچه بود ولی جان ریچموند رو ندیدم
چیزایی که دیدم:
جیونشی پور هوم
جیونشی قهوهایی
ورساچه پور هوم
فراری آبی
هوگو باس
کارتیر ادو

mhek
01-05-2012, 12:23
یکی از دوستانم دانشجویی عازم حج بود و فکر کنم چد روز دیگه بیاد...
هفته پیش بهم از مدینه زنگ زد و گفت یه عطر خوب بهش معرفی بکنم و همچنین آدرس یه عطرفروشی خوب...
منم چون قبلا خودم (4 سال پیش ) رفته بودم میدونستم که مغازه معروف تو مدینه و مکه غزاز هست که یه عطرفروشی شیک و با کلاس کاری بالا هست و همیشه سرش شلوغه..آدرس دادم بهش و یه سری عطر بهش معرفی کردم....
بعد زنگ زد و اینها رو خریده بود...
دیا از اموییج به قیمت 260 دلار برای 100 میل که به نظرم قیمت خیلی خوبیه...چون تو ایران 480 میفروشن..
الور هوم اسپرت اکستریم رو هم 120 دلار خریده بود....
حالا منتظرم بیاد و عطرها رو تست بکنم...
دوستان اگه کسی از آشنایانشون میره سفر حج به نظرم اگه بتونن از طریق اونها عطر تهییه بکنن خیلی خوب هست چون هم مطمئن تر هست و هم قیمتش مناسب هست نسبتا و هم اینکه اکثر برند هایی که تو ایران نیست یا کمیاب هست رو راحت تر میتونند اونجا گیر بیارند...

f.t.g
01-05-2012, 13:00
یکی از دوستانم دانشجویی عازم حج بود و فکر کنم چد روز دیگه بیاد...
هفته پیش بهم از مدینه زنگ زد و گفت یه عطر خوب بهش معرفی بکنم و همچنین آدرس یه عطرفروشی خوب...
منم چون قبلا خودم (4 سال پیش ) رفته بودم میدونستم که مغازه معروف تو مدینه و مکه غزاز هست که یه عطرفروشی شیک و با کلاس کاری بالا هست و همیشه سرش شلوغه..آدرس دادم بهش و یه سری عطر بهش معرفی کردم....
بعد زنگ زد و اینها رو خریده بود...
دیا از اموییج به قیمت 260 دلار برای 100 میل که به نظرم قیمت خیلی خوبیه...چون تو ایران 480 میفروشن..
الور هوم اسپرت اکستریم رو هم 120 دلار خریده بود....
حالا منتظرم بیاد و عطرها رو تست بکنم...
دوستان اگه کسی از آشنایانشون میره سفر حج به نظرم اگه بتونن از طریق اونها عطر تهییه بکنن خیلی خوب هست چون هم مطمئن تر هست و هم قیمتش مناسب هست نسبتا و هم اینکه اکثر برند هایی که تو ایران نیست یا کمیاب هست رو راحت تر میتونند اونجا گیر بیارند...
راه خوبی هست برای تهیه عطر های نیچ

nadermatin
01-05-2012, 16:02

روداستار اسپرت(همون که رنگ سبز یشمیه) بوی نعناع توش مشهوده ولی مدل معمولیش نه.

amir_oyama
01-05-2012, 21:16
سلام امروز یه عطر بو کردم بوی خوبی داشت و خوشم اومد
اسمش لاوی یز بود
خارجیش د خط بود ولی اینجوری تلفظش کرد laviyez انگلیسیش اینطوری نست فقط تلفظش اینطوریه
31 تومن 100 mil
کسی در موردش نظری نداره

alireza2500
01-05-2012, 23:04
سلام به همه پیش کسوتان خوش بویی
من مدت زیادیه عطر جادور استفاده می کنم ولی حالا میخوام از یه ادکلن که بویی تو همون مایه ها داشته باشه استفاده کنم.لطفا اگه این عطر جادور را استفاده کردین منو راهنمایی کنید. برا اساتیدی هم که جادور رو ندیدن عرض کنم که یه بوی ملایم یه کم خنک داره ولی خیلی پر بو هست.ممنوووووووووون

f.t.g
01-05-2012, 23:22
من مدت زیادیه عطر جادور استفاده می کنم ولی حالا میخوام از یه ادکلن که بویی تو همون مایه ها داشته باشه استفاده کنم.لطفا اگه این عطر جادور را استفاده کردین منو راهنمایی کنید. برا اساتیدی هم که جادور رو ندیدن عرض کنم که یه بوی ملایم یه کم خنک داره ولی خیلی پر بو هست.ممنوووووووووون

جادور زنونه هست من تا به حال ازش استفاده نکردم:27::27::31::27::27:

moli_ahmad
01-05-2012, 23:49

حتما بوی شیرین دوست داری که استفاده کردی اقا فرید راست میگه زنانه هست البته بعضیا از این بوها خوششون میاد و استفاده میکنن مردها هم

nadermatin
02-05-2012, 01:06
سلام امروز یه عطر بو کردم بوی خوبی داشت و خوشم اومد
اسمش لاوی یز بود
خارجیش د خط بود ولی اینجوری تلفظش کرد laviyez انگلیسیش اینطوری نست فقط تلفظش اینطوریه
31 تومن 100 mil
کسی در موردش نظری نداره

فکر کنم منظورت لاوندر باشه.یکسری لا وی یز میگن.100 میل 22 تومن بازار قیمت دارم.البته من مردونشو تست نکردم ولی زنونش فوق العاده شبیه اتیتیود آرمانی بود.تقریبا خود خودش بود!

nadermatin
02-05-2012, 01:18

ضمن احترام به سلیقه دوستان.خیلی ضایعه یه مرد بوی عطر زنونه بده!!!

اونم یه عطر دخترونه رو!حالا باز اگه تند و ادویه ای باشه قابل قبول تره.

alireza2500
02-05-2012, 01:29
جادور زنونه هست من تا به حال ازش استفاده نکردم:27::27::31::27::27:
شاید ولی از بوش خوشم میاد میشه یه ادکلن تو این مایه ها(خنک ،شیرین ولی فرش و پربو) تا قیمت 100 تومن معرفی کنید؟

alireza2500
02-05-2012, 01:34
ضمن احترام به سلیقه دوستان.خیلی ضایعه یه مرد بوی عطر زنونه بده!!!

اونم یه عطر دخترونه رو!حالا باز اگه تند و ادویه ای باشه قابل قبول تره.
به نظر من خیلی زنونه نمیزنه ضمن اینکه حتی اگه اینجوری هم باشه بازم اشکالی نداره چون خیلی ازش خوشم میاد.
اگه شما اینو ضایه میدونید لطفا یه مردونه رو تو این مایه ها معرفی کنید.قیمت حدود صد باشه خوبه. از همه چیز مهمتر برام اینان به ترتیب:
1- تازگی و فرش
2-پر بو
3- خنک
4-شیرین
5-شبیه جادور
خییییییییییلیییییییی ممنووووووووووووووون.

dav00d
02-05-2012, 08:09
اينو ميشه توضيح بدين .اسمش دقيقا همينه؟

davood.2008
02-05-2012, 08:21
سلام خدمت همه دوستان
وقت همه گی بخیر

من تا الا خیلی خیلی کم عطر ادکلن زدم شاید سه چهار بار اونم یکی برام زده :5:
برای همین اصلا با عطر ها و ادکلن ها و خصوصیاتشون و اصل و تقلبی بودن اشنایی ندارم و مطمئنم اگه برم بازار بگم همچین چیزی میخوام یه چیزی بم میچپونن و یا علی :41:

حالا از شما میخوام منو طبق سلیقم راهنمایی کنین تا رفتم بخرم گیج نشم . تشکر

من تو اهواز زندگی میکنم برای همین هوا فوق العاده گرمه برای همین نمیخوام سریع بپره :5:
محیط کارمم بیمارستانه و روزی 8 ساعت اونجام برای همین میخوام بوش بمونه و سریع نپره:5:
عطر هم نمیخوام شیرین باشه چون فکر نکنم به این هوا بخوره. میخوام خنک با پخش بوی بالا، تازه ، مردونه ، fresh ، و خوشبو باشه که خوب بمونه
میخوام خیلی خوشبو باشه ادم احساس شادابی باش بکنه و از بوش بقیه کیف کنن :10:

حالا اگه تا 50 تومن هم ادکلن تو این مایه ها سراغ داشتین بگین و لی ترجیح میدم اول با عطر شروع کنم
راستی به این سایت میشه اطمینان کرد: قیمتاش و اصل بودن جنساش چطوره

ممنون از همتون
داود

cyber861
02-05-2012, 09:13
به نظر من خیلی زنونه نمیزنه ضمن اینکه حتی اگه اینجوری هم باشه بازم اشکالی نداره چون خیلی ازش خوشم میاد.
اگه شما اینو ضایه میدونید لطفا یه مردونه رو تو این مایه ها معرفی کنید.قیمت حدود صد باشه خوبه. از همه چیز مهمتر برام اینان به ترتیب:
1- تازگی و فرش
2-پر بو
3- خنک
4-شیرین
5-شبیه جادور

جادور به نظرم خیلی زنونست.خیلی هم تنده.اصلا هم به نظرم فرش نیست.میشه ازش عکس بزاری؟

ادکلن های زنونه اکثرا هم موندگار هستن و هم پخش بوی خوبی دارن.

جادور اتفاقا بیشتر از سبک کلاسیک پیروی کرده.

moli_ahmad
02-05-2012, 09:56
بچه ها کسی این ادکلن جدید ویکتور اند رالف رو تست کرده؟اسپایس بمب رو میگن اومده بازار

f.t.g
02-05-2012, 10:34
سلام خدمت همه دوستان
وقت همه گی بخیر

برای همین اصلا با عطر ها و ادکلن ها و خصوصیاتشون و اصل و تقلبی بودن اشنایی ندارم و مطمئنم اگه برم بازار بگم همچین چیزی میخوام یه چیزی بم میچپونن و یا علی :41:

من تو اهواز زندگی میکنم برای همین هوا فوق العاده گرمه برای همین نمیخوام سریع بپره :5:
محیط کارمم بیمارستانه و روزی 8 ساعت اونجام برای همین میخوام بوش بمونه و سریع نپره:5:
عطر هم نمیخوام شیرین باشه چون فکر نکنم به این هوا بخوره. میخوام خنک با پخش بوی بالا، تازه ، مردونه ، fresh ، و خوشبو باشه که خوب بمونه

حالا اگه تا 50 تومن هم ادکلن تو این مایه ها سراغ داشتین بگین و لی ترجیح میدم اول با عطر شروع کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2F)

ممنون از همتون
داود

همشهری عزیز فکر نکنم با 50 تومن ادکلنی که مد نظرت هست رو گیر بیاری
اون سایت هم بیشتر قیمتهاش به روز نیست و اکثر محصولات رو هم نداره
خواستی بخری توی چند صفحه قبل تعدادی از مغازه های خوب اهواز رو نوشتم

davood.2008
02-05-2012, 10:53
همشهری عزیز فکر نکنم با 50 تومن ادکلنی که مد نظرت هست رو گیر بیاری
اون سایت هم بیشتر قیمتهاش به روز نیست و اکثر محصولات رو هم نداره
خواستی بخری توی چند صفحه قبل تعدادی از مغازه های خوب اهواز رو نوشتم

سلام
خوبی؟
جون من همین جا یه چیزی معرفی کن حالا ادکلن نشد عطر که میتونم بخرم آخه هنوز حقوق نگرفتم:19:
مثلا چقدر باید مایه بزارم؟
شما خودت مغازه داری؟
یه عطر معرفی کن برم بخرم قبولت دارم
ادکلن هم بگو چقدر مایه میخواد؟

یا علی...

f.t.g
02-05-2012, 11:01
سلام
خوبی؟
جون من همین جا یه چیزی معرفی کن حالا ادکلن نشد عطر که میتونم بخرم آخه هنوز حقوق نگرفتم:19:
مثلا چقدر باید مایه بزارم؟
شما خودت مغازه داری؟
یه عطر معرفی کن برم بخرم قبولت دارم
ادکلن هم بگو چقدر مایه میخواد؟

یا علی...

ممنون به خوبی شما
چند سالتون هست؟

davood.2008
02-05-2012, 11:11
ممنون به خوبی شما
چند سالتون هست؟

23 سال دارم
در حد 50 تومن که گفتی چیزی نیست ( یعنی واقعا نیست نمیخوام انچنانی باشه ! پایین شهری حساب کن...)
عطر میخوای معرفی کنی خصوصیات بالا رو داشته باشه
شرمنده من تا الان تو نخش نبودم شما مبتدی حساب کن
مرسی همشهری...

f.t.g
02-05-2012, 11:22
23 سال دارم
در حد 50 تومن که گفتی چیزی نیست ( یعنی واقعا نیست نمیخوام انچنانی باشه ! پایین شهری حساب کن...)
عطر میخوای معرفی کنی خصوصیات بالا رو داشته باشه
شرمنده من تا الان تو نخش نبودم شما مبتدی حساب کن
مرسی همشهری...

بله هست در حد 50 تومن ولی به نظر من ارزش خرید ندارند
ورساچه فرش
پولو آبی
آزار کروم
بلو جینز
دیزل اونلی
جنیفر لوپز
.
.
.

f.t.g
02-05-2012, 11:33
بچه ها کسی این ادکلن جدید ویکتور اند رالف رو تست کرده؟اسپایس بمب رو میگن اومده بازار

من که ندیدم اومده باشه!
به نظر کار پر ارزشی میاد

babakiyan
02-05-2012, 12:08
سلام این عطر طاووس فقط باید خرید اینترنی کنیم ؟
چرا پیدا نمیشه

nadermatin
02-05-2012, 13:04
دوست عزیز davood.2008 میتونی از این عطرها استفاده کنی.اگه موندگاری فضایی میخوایی از 3 تا عطر اول استفاده کن

bugart pour homme/ silverscent (bugart) - chemistry / shadow (ajmal) - Elegant - legend meshki - chee by chee sport(rio)

f.t.g
02-05-2012, 13:16
دوست عزیز davood.2008 میتونی از این عطرها استفاده کنی.اگه موندگاری فضایی میخوایی از 3 تا عطر اول استفاده کن

bugart pour homme/ silverscent (bugart) - chemistry / shadow (ajmal) - Elegant - legend meshki - chee by chee sport(rio)

ادکلنهای خوبین ولی خنک نیستند و مناسب فصا هم نیستد. برای پاییز و زمستان مناسبند

reza_khan2006
02-05-2012, 13:22
اقا من امروز رفتم در مغازه با کلاس هر چی عطر گرون می اورد بو الکل یا صابون می داد اخر نخریدم یارو هم شاکی شد

f.t.g
02-05-2012, 13:37
اقا من امروز رفتم در مغازه با کلاس هر چی عطر گرون می اورد بو الکل یا صابون می داد اخر نخریدم یارو هم شاکی شد

تا حالا چه ادکلنهایی مصرف کردید و یا خوشتون اومده؟

چیارو براتون اورد؟

reza_khan2006
02-05-2012, 20:36
تا حالا چه ادکلنهایی مصرف کردید و یا خوشتون اومده؟

چیارو براتون اورد؟

از این مارک های معروف که تو تاپیک خیلی صحبت میشه نبودند. تند تند میزاشت رو میز با اسم های عجیب غریب مثلا اخریش "فکت فیس" یه هم چین چیزی بود 62 تومان بو مسخره ای داشت خودش می گفت اصله مجوز داره من دنبال عطرسردم برای مصرف روزانه polo بد نیست ولی برای مصرف روزانه گرونه من دنبال یه چیزی بین 40 تا 60 تومانم

f.t.g
02-05-2012, 20:51
از این مارک های معروف که تو تاپیک خیلی صحبت میشه نبودند. تند تند میزاشت رو میز با اسم های عجیب غریب مثلا اخریش "فکت فیس" یه هم چین چیزی بود 62 تومان بو مسخره ای داشت خودش می گفت اصله مجوز داره من دنبال عطرسردم برای مصرف روزانه polo بد نیست ولی برای مصرف روزانه گرونه من دنبال یه چیزی بین 40 تا 60 تومانم

اگر منظورتون ساکری فیس بود که 20 تومنه:31::31:
آزارو کروم

moli_ahmad
02-05-2012, 22:46
دوستان کسی قیمت ورساچه پور هوم رو جدیدا داره؟

f.t.g
02-05-2012, 22:50
دوستان کسی قیمت ورساچه پور هوم رو جدیدا داره؟

بین 90 تا 110 متغیره

Delkook
02-05-2012, 22:55
من امروز دو تا عطر از برند مارلی شایگا(اگه درست گفته باشم) تست کردم به نظرم چیزای تاپی نبودن با توجه به قیمت.. شایدم من مشکل پسندم.. طلایی و سبزش بود.

f.t.g
02-05-2012, 22:58
من امروز دو تا عطر از برند مارلی شایگا(اگه درست گفته باشم) تست کردم به نظرم چیزای تاپی نبودن با توجه به قیمت.. شایدم من مشکل پسندم.. طلایی و سبزش بود.

به نظر من هم با اون قیمت فضایی نمیارزن

alireza2500
02-05-2012, 23:00
آقا جواب ما رو هم ندادید
لطفا یه مردونه رو تو این مایه ها معرفی کنید.قیمت حدود صد باشه خوبه. از همه چیز مهمتر برام اینان به ترتیب:
1- تازگی و فرش
2-پر بو
3- خنک
4-شیرین

alireza2500
02-05-2012, 23:09
به نظر شما خوشبو ترین ادکلن خنک یا معتدل با پخش و ماندگاری بالا با قیمت حدود 100 که تو بازار گیر میاد چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟/:11:

moli_ahmad
02-05-2012, 23:11
بین 90 تا 110 متغیره

تقلبی هم داره فرید جان؟

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

به نظر شما خوشبو ترین ادکلن خنک یا معتدل با پخش و ماندگاری بالا با قیمت حدود 100 که تو بازار گیر میاد چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟/:11:

شوپارد نوبل وتیور رو تست کن

alireza2500
02-05-2012, 23:14
تقلبی هم داره فرید جان؟

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

شوپارد نوبل وتیور رو تست کن

ممنون بابت راهنماییت قیمتش چنده و بوش چه جوریه؟

f.t.g
02-05-2012, 23:22
تقلبی هم داره فرید جان؟

بسیار زیاد!!!!!!! حتی بیشتر از اصلش

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

آقا جواب ما رو هم ندادید
لطفا یه مردونه رو تو این مایه ها معرفی کنید.قیمت حدود صد باشه خوبه. از همه چیز مهمتر برام اینان به ترتیب:
1- تازگی و فرش
2-پر بو
3- خنک
4-شیرین

ببخشید دوست عزیز ولی معیاراتون با هم نمیخونه
مثلا:
فرش و شیرین
پر بو و خنک
چون معمولا ادکلنهای فرش رگه هایی از ترشی و سبزی دارند
بو های خنک هم پربو نیستند(البته اگر منظورتون رو از پربو درست فهمیده باشم)

alireza2500
02-05-2012, 23:37

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

مثلا:
فرش و شیرین
پر بو و خنک
فدات شم اینارو من به ترتیب اولویت گفتم یعنی اینکه مثلا مهمتر از همه اینه که تازه و با پخش بالا باشه حالا اگه همه اینارو نداشت دیگه مهم نیست آقا اصلا کمشون می کنم 1-خنک و فرش وحتی الامکان پخش زیاد. بازم ممنون

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

مثلا:
فرش و شیرین
پر بو و خنک
فدات شم اینارو من به ترتیب اولویت گفتم یعنی اینکه مثلا مهمتر از همه اینه که تازه و با پخش بالا باشه حالا اگه همه اینارو نداشت دیگه مهم نیست آقا اصلا کمشون می کنم 1-خنک و فرش وحتی الامکان پخش زیاد. بازم ممنون

f.t.g
02-05-2012, 23:41
خواهش میکنم این چه حرفیه
شما اینا رو تست کن
ورساچه فرش
بیگ پانی شمار 1 و 3
212 ایس
باربری د بیت

nadermatin
03-05-2012, 00:10
ادکلنهای خوبین ولی خنک نیستند و مناسب فصا هم نیستد. برای پاییز و زمستان مناسبند

شما درست میگی ولی تا این قیمت عطر خنک با پخش و ماندگاریه بالا ندیدم.ولی کارهای آنتونیو باندراس-کنت کول و بنتون نسبتا بد نیستن ولی ماندگاری و پخش زیاد ندارن

moli_ahmad
03-05-2012, 00:16
ممنون بابت راهنماییت قیمتش چنده و بوش چه جوریه؟

بوش میشه گفت از لحاظ دمایی متعادل و بیشتر به خنک میزنه بوی سبز و چوبی و فرش دار پخش بو و موندگاریش هم مناسبه حدود 100 تومن هست

f.t.g
03-05-2012, 00:20
شما درست میگی ولی تا این قیمت عطر خنک با پخش و ماندگاریه بالا ندیدم.ولی کارهای آنتونیو باندراس-کنت کول و بنتون نسبتا بد نیستن ولی ماندگاری و پخش زیاد ندارن
شما هم درست میگید با این قیمتها بوی خنک با ماندگاری بالا نداریم
حتی همون کنت کول بلک شده 70 تومن که کسی نگاهش نمیکرد

moli_ahmad
03-05-2012, 09:58
فرید جان این عربین نایت بوگارت تو چه مایه هایی هست؟

cyber861
03-05-2012, 11:08
فرید جان این عربین نایت بوگارت تو چه مایه هایی هست؟

به عرض معذرت

یه بوی خاص که هم تلخ و هم شیرین به همراه تندی:31:

من بدم نیامد.ولی فکر کنم کسایی که خیلی حساس باشن سر درد بگیرن:20:

moli_ahmad
03-05-2012, 11:48
به به علی اقای گل خیلی سرت شلوغه سر نمیزنی

moli_ahmad
03-05-2012, 12:04
من این رو تا حالا ندیدم کسی تست کرده قینتش چنده؟
In Black Byblos for men

moli_ahmad
03-05-2012, 12:10
راستی فرید جان یه مدتی هست میخوام در مورد اون ارامیس که خریدی بپرسم یادم میره چطوره بوش موندگاری چطوره؟ایمپسیبل رو میگم

f.t.g
03-05-2012, 12:11
من این رو تا حالا ندیدم کسی تست کرده قینتش چنده؟
In Black Byblos for men

حامد جان به نظر من جالب نیست
بوس نزدیک به بلک کنت کول و ایکس اس بلک از پاکو رابن هست ولی سنگین تر

cyber861
03-05-2012, 12:30
به به علی اقای گل خیلی سرت شلوغه سر نمیزنی

من سر میزنم و اکثر پست ها هم میبینم.ولی دیگه چون از خطش خارج شدم و نمیرم تست کنم یکم کم کار

شدم:31:

cyber861
03-05-2012, 12:37
حامد جان به نظر من جالب نیست
بوس نزدیک به بلک کنت کول و ایکس اس بلک از پاکو رابن هست ولی سنگین تر

جدی؟:18:

فرید جان آرمیس توسکانی رو تست کردی یا داشتی؟

f.t.g
03-05-2012, 13:17
جدی؟:18:

فرید جان آرمیس توسکانی رو تست کردی یا داشتی؟

توسکانی پور اومو بسیار سنگین والبته رایحه چرم مشهود!
خیلی با کلاسه.

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

راستی فرید جان یه مدتی هست میخوام در مورد اون ارامیس که خریدی بپرسم یادم میره چطوره بوش موندگاری چطوره؟ایمپسیبل رو میگم

بوش کلا با سبک های آرامیس ها (دوین-900-آرامیس) فرق داره. اولش بوی میوه جات مخصوصا توت با چرم احساس میشه و بعد بوی میوه جات جای خودشون رو به چوب و ادویه میدت.

موندگاری و پخش بوش خوبه. اگر کسی از لانویت ل هوم ل پرفیوم خوشش میاد از این هم حتما خوشش خواهد آمد. البته بو هاشون متفاوت هست

متاسفانه دیگه ندارمش:31:

moli_ahmad
03-05-2012, 14:17
موندگاریش چطور بود این ارامیس ؟چرا دیگه نداریش یعنی بد بود:46:؟

f.t.g
03-05-2012, 14:29
موندگاریش چطور بود این ارامیس ؟چرا دیگه نداریش یعنی بد بود:46:؟

موندگاریش خیلی خوب بود
نه بابا خیلی هم عالی بود و حتما دوباره به دستم خواهد رسید
یکی از اقوام خیلی رو مخم راه رفت که بش بدم و بدجوری طالبش بود.
یاد خودم افتادم که اگر یک اوپیوم پرفیوم دست یکی بدیدم چه کار میکردم :31:
برای همین دادم بش

moli_ahmad
03-05-2012, 15:30
دوست دارم یکی از تولیدات ارامیس رو داشته باشم یا همین یا هاوانا یا توسکانی یا کول بلند رو نمیدونم کدوم بهتره

f.t.g
03-05-2012, 16:06
دوست دارم یکی از تولیدات ارامیس رو داشته باشم یا همین یا هاوانا یا توسکانی یا کول بلند رو نمیدونم کدوم بهتره

حامد عزیز فکر نکنم یکیشون رو هم گیر بیاری
البته توسکانی هست
کول بلند هم من فقط یک بار دیدم
اگر برمودا خواستی بگو

cyber861
03-05-2012, 16:39
حامد عزیز فکر نکنم یکیشون رو هم گیر بیاری
البته توسکانی هست
کول بلند هم من فقط یک بار دیدم
اگر برمودا خواستی بگو

برمودا چه بویی میده؟

قیمت؟

کلا آرامیس رو تو موندگاری خیلی قبول دارم.

آرامیس لایف با اینکه هم مرکباتی و هم خنک بود موندگاری وحشتناکی داشت.:31:

f.t.g
03-05-2012, 22:23
برمودا چه بویی میده؟

قیمت؟

کلا آرامیس رو تو موندگاری خیلی قبول دارم.

آرامیس لایف با اینکه هم مرکباتی و هم خنک بود موندگاری وحشتناکی داشت.:31:

برمودا تونیک جز تولیدات بسیار محدود آرامیس هست که از همه محدود تر هست
کاملا مناسب تابستون هست. بویی خنک که رایحه خفیفی از نارگین توش احساس میشه. یه جورایی خیلی خاصه.
کلا محصولات آرامیس خیلی خاص هستند
قیمتش هم 117
البته با توجه به اینکه تو امازون و ای بی 99 دلار قیمت خورده و هر کدوم هم فقط یکی ازش برای فروش دارند بسیار مناسب هست

moli_ahmad
04-05-2012, 09:39
فرید جان یکم بیشتر بوش رو توصیف میکنی شبیه چه ادکلن دیگه های هست تقریبا

f.t.g
04-05-2012, 09:59
فرید جان یکم بیشتر بوش رو توصیف میکنی شبیه چه ادکلن دیگه های هست تقریبا

حامد عزیز باور بعضی ادکلنها هستند آدم هرچی هم به مغزش فشار بیاره نمیتونه شبیه شون پیدا کنه. اینم اینطوره

moli_ahmad
04-05-2012, 10:11
ارزش خرید داره به نظرت؟

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

حیف که بعض ادکلن ها هیچوقت تو ایران گیر نمیاد مثلا از این لوتنس چقدر دوست دارم ببینم چطورین عطراش یا اون اومو از لورنزو ویلورسی حیف:41:

f.t.g
04-05-2012, 10:24
ارزش خرید داره به نظرت؟

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

حیف که بعض ادکلن ها هیچوقت تو ایران گیر نمیاد مثلا از این لوتنس چقدر دوست دارم ببینم چطورین عطراش یا اون اومو از لورنزو ویلورسی حیف:41:

الان آرامیس 900 و معخمولیش در حدود 90 هستند و یا بیشتر
به نظر من که ارزش خرید داره
هر چی باشه یک ادکلن زیر خاکی هست:31:

moli_ahmad
04-05-2012, 11:09
به نظرت این بهتره یا توسکانی یا اون ایمپاسیبل البته میدونم فرق میکنن بوهاشون ولی میخوام نظر خودتو بدونم؟

f.t.g
04-05-2012, 11:17
ارزش خرید داره به نظرت؟

به نظرت این بهتره یا توسکانی یا اون ایمپاسیبل البته میدونم فرق میکنن بوهاشون ولی میخوام نظر خودتو بدونم؟

همشون خوب هستند ولی توسکانی نسبت به بقیه شون بوش معمولی تره و قدیمی میزنه. مناسب سنین بالاست

ایمپسیبل هم عالی هست اما برای مناطق گرمسیر که ما هستیم برمودا تونیک بهتره

moli_ahmad
04-05-2012, 11:56
امکان داره اون امپسیبل رو باز اونطرفا پیدا کنی؟اگه پیدا شد منم یکی میخوام

f.t.g
04-05-2012, 12:03
امکان داره اون امپسیبل رو باز اونطرفا پیدا کنی؟اگه پیدا شد منم یکی میخوام

متاسفانه منم بر همین خیال دادم رفت و متاسفانه دیگه گیرم نیومد:41::41:
مشکلی که اینا دارن لمیتد ادیشن هستند و کم تولید میشن

moli_ahmad
04-05-2012, 15:25
بچه ها میخوام یه ادکلن خنک بگیرم قیمت هم تا 150 نهایت که بتونم روزانه استفاده کنم میخوام که پخش بوی خوبی داشته باشه. چی پیشنهاد میکنید خیلی هم همه گیر نباشه که بهتر. اینا چطورن کورس اکوا تونیک .تیری مولر کالنج. ورساچ پیورهوم.ژن شیشیدو.ارامیس برمودا . ممنون

f.t.g
04-05-2012, 16:00
بچه ها میخوام یه ادکلن خنک بگیرم قیمت هم تا 150 نهایت که بتونم روزانه استفاده کنم میخوام که پخش بوی خوبی داشته باشه. چی پیشنهاد میکنید خیلی هم همه گیر نباشه که بهتر. اینا چطورن کورس اکوا تونیک .تیری مولر کالنج. ورساچ پیورهوم.ژن شیشیدو.ارامیس برمودا . ممنون

تیری مولر کالنج رو تست کردی؟ توصیه میکنم حذفش کنی و همچنین کوروس . چون اینا بوشون مصنوعی هست

بقیه موارد مناسب هستند

hike
04-05-2012, 16:18
سلام خدمت همه دوستان
وقت همه گی بخیر

ممنون از همتون
داود
عظر خریدید شما بالاخره؟ کار ارزان و با کیفیت malizia vetyver رو بهت پیشنهاد میدم. ماندگاری ۱۰ ساعت. هرچند بعد از حدود ۵ ساعت پخش بو کم میشه . fresh و مردانه . قبل از گرانی ۹ تومن بود. یک کار ایتالیایی که بیشتر از اینها می ارزه. اولین بار که تست میکنی تلخی وتیور با مشت بینیت رو نوازش میده و تو ذوقت میخوره و ممکنه بگی غیر ممکنه خوشم بیاد.یک فرصت تست دیگه در روز بعد بدی تلخی کمتر آزار دهنده است و بوی لیمو رو میاد و یاد فیلم malena می افتی.

PSYCHO_MAN
04-05-2012, 20:57
سلام دوستان
میخواستم یه مشاوره بدید لطفاً.
من دنبال یه عطر مناسب برای فصل گرما هستم میخوام که موندگاری بالا،پخش بوی زیاد و رایحه خاصی داشته باشه. اینا یکسری از عطرای قبلی منه :

Acqua Di Gio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از giorgio armani با اینکه سالهاس استفاده نکردم هنوز بوش برام خاطره انگیزه . حیف که قدیمی شده
encre noire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از lalique عطر خوب و با ماندگاری بالا و پخش بوی محشر بود فقط یکم تلخیش زیاد بود ولی متاسفانه خیلی همه گیر شده
gucci by gucci ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Gucci بوشو دوس داشتم و داشتم بهش عادت میکردم که از کفم رفت.
gucci by gucci sport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Gucci
gucci pour homme II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از gucci
pour homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از versace بوش منو یاده الور اسپرت شنل مینداخت ولی موندگاری کمی داشت با پخش بوی ضعیف به نظرم.
He Wood ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از dsquared2
بین اینا gio و تا حدی لالیکه و گوچی بای گوچی رو دوست داشتم. بقیرو بعداً از یه مدت استفاده از خریدشون پشیمون شدم. حالا با توجه به اینا چه عطری رو پیشنهاد میکنید؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضمناً تو تهران از کجا میشه عطر اصل و با قیمت مناسب خرید؟ فروشگاه گل سنگ تو کوچه مروی خوبه ؟ چند بار که داشتم از اونورا رد میشدم دیدم توش همیشه پر مشتریه. فروشگاه های وزرا به نظرم یکم دارن بچه زرنگ میشن جنس گرونتر و حتی غیر اصل به مشتری غالب میکنن. اون wood که من از وزرا خریدم به نظرم اصل نباشه. چون اون اسم حک شده عطرو کنار بدنه چوبی نداشت. ماهم گفتیم اینجا کلاس کارشون بالاس جنس اصل میدن دستمون و خریدیم. حالا اسم فروشگاهشو نمیارم خراب نشه.

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])