PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

roteal2007
27-03-2012, 11:29
درود بر دوستان گرامی
من یه مدت از مام رولی ژیلت استفاده میکنم و همیشه لباسم و سفید میکنه
و دیگه تمیز نمیشه :(
کسایی که از مام ژیلت استفاده میکنند همین مشکل رو دارن یا این تقلبیه ؟
البته من قبلا از اولد اسپیس استفاده میکردم خیلی عالی بود و ازش راضی بودم ولی الان یه مدته گیرم نمیاد

سلام کلا محصولات ژیلت جالب نیستن چه اسپری و چه مام هاش.
خودمم الد اسپایس البته سالید ش رو دارم قرمز رنگه.
از نیوآ استفاده کن اون باز بهتر از ژیلت هستش.

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

بچه ها یک اسپری خوب بهم معرفی کنید برای داخل ماشین میخوام ؟:10:

axe african....
ترکیب رنگ مشکی و سبز داره...بوش هم خوبه.

emadpumad
27-03-2012, 14:10
سلام کلا محصولات ژیلت جالب نیستن چه اسپری و چه مام هاش.
خودمم الد اسپایس البته سالید ش رو دارم قرمز رنگه.
از نیوآ استفاده کن اون باز بهتر از ژیلت هستش.

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

axe african....
ترکیب رنگ مشکی و سبز داره...بوش هم خوبه.

ممنون
ولی یکی از دوستان همیشه از مام ژیلت استفاده میکنه و نظرش بر خلاف نظر من هست و میگه هیچوقت لکه نمیندازه روی لباسش
من نمی دونم شاید جنسی که خریدم تقلبی باشه

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

roteal2007
27-03-2012, 15:48
ممنون
ولی یکی از دوستان همیشه از مام ژیلت استفاده میکنه و نظرش بر خلاف نظر من هست و میگه هیچوقت لکه نمیندازه روی لباسش
من نمی دونم شاید جنسی که خریدم تقلبی باشه

من از ژیلت حتی اسپری هم که خریده بودم سفید میکرد لباس رو.
کلا جالب نبود.

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

بچه ها امروز اینو زدم به صورتم بوی خیلی باحالی داره کسی میدونه بوش شبیح کدوم عطره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم من افتر شیو الکلی ژیلت رو که به همین صورته رو هم دیده بودم!!!

ZINOSHTAN
27-03-2012, 23:37
سلامـ

راستش علاقه ای ندارم چیزی به تن یا لباسم بزنم که بوش توی فضا بپیچه ( یه نفر شونصد متر اونطرف تر هم بفهمه چی زدم!)، از ابتدای آفرینش تا حالا هم 2 تا عطر بیشتر نخریدم:31: کلن دئودورانت های درای رو دوست تر میدارم، الانم رکسونا اکستریم + اکس میزنم.

چند روزه که تصمیم گرفتم برم یه ادکلن برای استفاده روزانه بخرم. خیلی خیلی ممنون میشم تو انتخابش کمکم کنید:

1- فرش باشه، اصلن بیشتر به خاطر گرمای هوا و .. تصمیم دارم بخرمش:20:

2- همونطور که بالا گفتم پخشندگیش (!) زیاد نباشه، همین بغل دستیم بوشو احساس کنه کافیه:46:

3- کم حجم باشه(!!)، ییهو یه 300 میلی معرفی نکنید، یه چیزی که اگه تصمیم گرفتم نزنمش دلم نسوزه:31:

4- کپی یا اصل بودنش چندان برام مهم نیست، کافیه یه 6 ساعتی روی لباسم دووم بیاره.

لطفن چند مورد بهم معرفی کنید که وقتی برای خرید میرم هم خودم و هم فروشنده کمتر اذیت بشیم:10:

dav00d
28-03-2012, 13:18
سلام
برای خریدن ادکلن به صورت اینترنتی چه سایتی رو پیشنهاد میدین که مطمئن باشیم اصله جنساش و قیمتشم خوب باشه؟؟
سایت perfumshoping هست ولی چیزی در موردش نمیدونم....سایت چاره(chare.ir) هم هست که از اون هم اطلاعی ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ezel
28-03-2012, 13:41
سلام
برای خریدن ادکلن به صورت اینترنتی چه سایتی رو پیشنهاد میدین که مطمئن باشیم اصله جنساش و قیمتشم خوب باشه؟؟
سایت perfumshoping هست ولی چیزی در موردش نمیدونم....سایت چاره(chare.ir) هم هست که از اون هم اطلاعی ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستانی که میتونند به ایشون کمک کنند از پیغام خصوصی ایشون استفاده کنند لطفا ، چون آوردن اسم سایتهایی به این منظور بار تبلیغاتی داره و خلاف قوانین انجمن هست .

ممنون از توجه شما

Open-Source
28-03-2012, 15:03
سلامـ

راستش علاقه ای ندارم چیزی به تن یا لباسم بزنم که بوش توی فضا بپیچه ( یه نفر شونصد متر اونطرف تر هم بفهمه چی زدم!)، از ابتدای آفرینش تا حالا هم 2 تا عطر بیشتر نخریدم:31: کلن دئودورانت های درای رو دوست تر میدارم، الانم رکسونا اکستریم + اکس میزنم.

چند روزه که تصمیم گرفتم برم یه ادکلن برای استفاده روزانه بخرم. خیلی خیلی ممنون میشم تو انتخابش کمکم کنید:

2- همونطور که بالا گفتم پخشندگیش (!) زیاد نباشه، همین بغل دستیم بوشو احساس کنه کافیه:46:

3- کم حجم باشه(!!)، ییهو یه 300 میلی معرفی نکنید، یه چیزی که اگه تصمیم گرفتم نزنمش دلم نسوزه:31:

لطفن چند مورد بهم معرفی کنید که وقتی برای خرید میرم هم خودم و هم فروشنده کمتر اذیت بشیم:10:

منم مثل شما هستم.
غالبا عطرهای فرش با پخش ملایم رو میزنم.

من ورساچه فرش رو خیلی دوست دارم. (یه یکی دو سالی میشه که استفاده میکنم)
همونیه که میخوای.

mhek
28-03-2012, 19:37
سلامـ

اگر توی تاپیک یه گشتی میزدید فکر کنم میتونستید موارد جالبی پیدا بکنید...
و بهتره یه حداکثر قیمتی هم بگید تا بهتر بشه کمکتون کرد...:46:

moli_ahmad
28-03-2012, 19:42
اقا محمد حسین عزیز تست کردی اون سمپل ها رو ؟

mhek
28-03-2012, 20:00
اقا محمد حسین عزیز تست کردی اون سمپل ها رو ؟

بله حامد جان.....اگر مورد خاصی مد نظرت هست بگو تا دوباره الان تستش بکنم و همین امشب در مورد بوش توضیح بدم...
:11:

ZINOSHTAN
28-03-2012, 20:59
دوباره سلامـ

منم مثل شما هستم.
غالبا عطرهای فرش با پخش ملایم رو میزنم.

من ورساچه فرش رو خیلی دوست دارم. (یه یکی دو سالی میشه که استفاده میکنم)
همونیه که میخوای.
ممنون از شما

امروز رفتم برای بوییدن این، ادکلنش موجود نبود ولی اسپری ش رو داشتن.
خیلی ملایم بود و واقعیت اینکه چندان بهم نچسبید:41:
یکم دوست دارم همچین اکتیو تر باشه:8:

اگر توی تاپیک یه گشتی میزدید فکر کنم میتونستید موارد جالبی پیدا بکنید...
و بهتره یه حداکثر قیمتی هم بگید تا بهتر بشه کمکتون کرد...:46:

بله حق با شماست، من یه هف هش ده صفحه از این سربرگ رو خوندم و یه چیزایی دستگیرم شده

راستش من امروز که رفتم بیرون قصد داشتم اینو هم تست کنم که پیداش نکردم. البته به نظر میاد چندان فرش نباشه و بوی تندی داشته باشه ولی دوستان زیاد تعریفشو کرده بودن:

شما بوشو رو می تونید توصیف کنید:20:

رنج قیمت هم ترجیحن زیر 50 تومن باشه، قبلن هم عرض کردم که اصل یا کپی یا اشانتیون و..الخ برام اهمیت زیادی نداره. ترجیح میدم چیز خوبی بخرم ولی چون هنوز سلیقه خودم چندان دستم نیومده عقل حکم می کنه که زیاد هزینه نکنم:31:

ممنون از شما

shadow3
28-03-2012, 21:49
سلام به همگی

ادکلن زنونه. بوی قوی، خنک و اسپرت. (البته خیلی زنونه نزنه بهتره). قیمتش مهم نیست
عزیزی پیشنهاد خوبی داره؟
مرسی

cyber861
29-03-2012, 00:10
خب امروز فانهایت آکوآ تست شد.به نظرم شبیه اصلیش نیست.شبیهه دیور هوم اسپرته ولی خیلی لایت تر.

shabeashegha
29-03-2012, 01:18
سلام به همگی
من سعی کردم اغلب صفحات فروم رو بررسی کنم ولی ماشالا اونقدر زیاده و منم چندان وقت ندارم فکر کنم بهتره اینجا سوال کنم از دوستان. من دنبال یه ادکلنم که ادکلن همیشگیم بشه قیمتشم ترجیح میدم زیر 150 باشه (البته اگه خوشم بیاد و ویژگیهایی که میخوام رو داشته باشه 300 هم باشه میخرم)
اول بگم که میخوام این ویژگیها رو داشته باشه: قدرت پخش خیلی بالا. رد بو داشته باشه. موندگاریش حداقل 5ساعت باشه.بوی شیرین و با کلاس داشته باشه. ادکلنایی که خیلی خوشم میاد:
1) still by jenifer (بسیااااااااااااار خوشم میاد حیف که زنونه است و من دنبال مردونه هستم. تقریبا همه ویژگیهایی که میخوام رو داره به خصوص رد بوش!)
2) shalis
3) die hard man

moli_ahmad
29-03-2012, 06:51
سلام به همگی
من سعی کردم اغلب صفحات فروم رو بررسی کنم ولی ماشالا اونقدر زیاده و منم چندان وقت ندارم فکر کنم بهتره اینجا سوال کنم از دوستان. من دنبال یه ادکلنم که ادکلن همیشگیم بشه قیمتشم ترجیح میدم زیر 150 باشه (البته اگه خوشم بیاد و ویژگیهایی که میخوام رو داشته باشه 300 هم باشه میخرم)
اول بگم که میخوام این ویژگیها رو داشته باشه: قدرت پخش خیلی بالا. رد بو داشته باشه. موندگاریش حداقل 5ساعت باشه.بوی شیرین و با کلاس داشته باشه. ادکلنایی که خیلی خوشم میاد:
1) still by jenifer (بسیااااااااااااار خوشم میاد حیف که زنونه است و من دنبال مردونه هستم. تقریبا همه ویژگیهایی که میخوام رو داره به خصوص رد بوش!)
2) shalis
3) die hard man

به نظرم دیور هوم اینتنس خوبه یا تری ماگلر a tast man با موندگاری وحشتناکش:31:

---------- Post added at 07:51 AM ---------- Previous post was at 07:46 AM ----------

بله حامد جان.....اگر مورد خاصی مد نظرت هست بگو تا دوباره الان تستش بکنم و همین امشب در مورد بوش توضیح بدم...
تشکر:11:. بلک عود مونتاله و اون کولونیا چه جوری بود بوش؟

mhek
29-03-2012, 10:28
سلام به همگی
2) shalis
3) die hard man

همون طوری که حامد جان گفتند دیور هوم اینتنس گزینه ایده الی هست..من خیلی حس خاصی نسبت به این عطر ندارم ولی انصافا با کیفیت هست و پخش بوی نسبتا خوب و ماندگاری بالا داره...هرجا هم زدم همه تعریف کردند و با سلیقه اکثر افراد میخونه...گرم و شیرین هست...وانیلی وانیلی...
ا

---------- Post added at 07:51 AM ---------- Previous post was at 07:46 AM ----------

بلک عود : اولش بوی دارویی عود میده که جالب هست...ولی متاسفانه این حالت خیلی دوام نداره و بوی رز سریع جاش رو میگیره....یه بوی رز بسیار قوی که تا آخر میمونه...به خاطر این بوی رز یه جورایی به نظرم بیشتر به درد خانم ها میخوره...هرچند واقعا باید عاشق بوی رز باشید تا این عطر رو بزنید...موندگاری وحشتناک...پخش بو خفن...تنها عطری که تست کردم و چنین موندگاری و پخشی داشته ابسولوت پور ل سویر بود...واقعا عطر با کیفیتی هست ولی من کلا با بوی رز اونم به این صورت خیلی حال نمیکنم....شنیدم عطر عود لیمو از مونتال برای کسایی که از رایحه اولیه بلک عود خوششون میاد بهتر هست...چون اون بیشتر عود داره و کمتر رز و همچنین پچولی رز رو تعدیل کرده...

کولونیا ازولتا : اولش بوی بسیار تند و هربالی داره که بسیار شبیه به کولونیای اصلی هست...ولی کم کم ملایم میشه و یک پایان بسیار زیبا داره....مدرن تر از کولونیای اصلی هست( کولونیای اصلی بیشتر به درد سن های بالا میخوره ) ...واقعا نت نهاییش عالی هستش..باقی سمپل رو گذاشتم وسط تابستون بزنم ببینم چه حسی داره...روی دست یکی از آشنایان تست کردم...شب بود..همون اولش گفت بوی ویکس میده :دی فردا صبحش اومد گفت تا صبح دستمو هی بو میکردم و بوش خیلی خوب شده بود...

moli_ahmad
29-03-2012, 10:43
من چنتا عطر رو دوست دارم واقعا داشته باشم که متاسفانه پیدا نمیشه مثلا از ااون اکوا دی پارما و ..... راستی من کرید هیمالیا مدل پرفیومش رو دارم بوش رو خیلی دوست دارم متوجه شدم که پخشش بستگی به نوع لباس هم دار مثلا من رو یه پیراهنم پخشش زیاد نیست اما رو یکی دیگه میترکونه:31: راستی اقا محمد حسین بدجور گیر کردم ارجینال سانتال بخرم یا مارلی شایگا تو نخ این تام فورد اکستریم و شنل انتایوس هم هستم بد دردیه:31:

Delkook
29-03-2012, 11:54
شنل آنتایوس که بوی خیلی کلاسیکی داره و کاملا سبک بوش قدیمی هست با سلیقه من که جور در نیومد.

ali_disslove
29-03-2012, 14:24
چه ادکلنی بیشترین پخش و برد بوش و ماندگاریش بشترینه ؟و بوی خوبی هم داشته باشه قیمت تا 100 تومن

لالیک رو آخر رفتم خریدم بوی خیلیییی خوبی داره ماندگاریش خهم بد نیست پخشش هم متوسطه اما یه چیز میخوام از اون ادکلانایی که رد میشی بوش رو همه میفهمند و بوش میمونه

کسی سراغ داره همچین چیزی البته تا 100 تومن >؟

T_rex
29-03-2012, 14:25
سلام

کسی اینجا به عطرهای روغنی اشنایی داره ؟
یکی از دوستام میزنه خیلی هم بوی خوبی داره اسمش اکسریوس هستش
کلا خوب هستن یا نه ؟

MOHAMMAD2010
29-03-2012, 14:40
بچه ها این ادکلن sulky رو کسی تست نکرد ؟ ( میخوام ببینم نظر شما دربارش چیه )

dior32
29-03-2012, 15:36
سلام من 3 تا عطر لهوم و لانویت تویلت و لانویت پرفیوم رو دارم این لانویت تویلت رو تازه خریدم اما شیشه و جعبش از دوتای دیگه بلندتره حس میکنم تقلبیه در مور بوش نسبت به لانویت پرفیوم باید بگم شروعش بوی تند الکل و هل رو داره ولیبعد از چند دقیقه بوش ملایمتر از لانویت پرفیوم میشه و میشه گفت باهاش فرق زیادی نمیکنه اگه کسی در مورد تقلبیه لانویت تویلت اطلاعات داره لطفا کمکم کنید

parinaz571
29-03-2012, 16:04
سلام- قیمت عطر کوکو شانل مادموازل چنده . اینترنتی چک کردم . 100 میلش یکجا 300 بود بکجا 270. قیمتش چنده؟
یک عطری میشناسین که عین همین بورو داشته با قیمتی مناسب تر .(حداکثر50) اخه من دلم نمییاد 300 بدم به عطر.:18:

Delkook
29-03-2012, 18:13
کوکو اصلا نمیرزه با این قیمت یعنی کلا همه چی خیلی گرون شده ولی کوکو مادمازل چون تقلبیش زیاده و همه جا بوش میاد هر کی هم بزنه میگن تقلبی زده! کلا خیلی خز شده!:31: مادر من اصلش رو داشت الان تقلبیش رو داره خیلی شبیه هستن.

parinaz571
29-03-2012, 18:26
ولی دوست من اصلش رو زده بود من خیلی از بوش خوشم امد . حتی 50 میلشم بازم گرونه یکجا دیدم 190 یکجا 210 . در هر صورت اگر عطری رو سراغ دارید که عین این بو رو داره لطفا بگید.

راستی تقلبی هاش هم همین بو رو میدن؟ یک جا تو اینترنت دیدم 25 تومن!!!!!!

-------------------------------------------

یک سوال تخصصی چرا وقتی حجم عطر کم میشه مثلا نصف میشه قیمتش نصف نمیشه؟ مثلا عطها با نصف حجم قبلی 10 یا 20 تومن بالاتر از نصف عطر با حجم بالاتر هستن!!!!! ترغیب مشتری به خرید به حجم بالا درسته؟

Delkook
29-03-2012, 22:07
والا من نمیدونم چقدر بوشون تفاوت داره چون شیشه اصلش نیست ولی تقلبیش هم بوش مثل یه عطر گرونقیمت هست و خیلی شبیه اصلش هست. البته شاید مثلا عطر تقلبی آلرژی زا باشه یا مشکل پوستی ایجاد کنه و روی لباس زده بشه بهتر باشه.. ولی در کل به نظرم تو بازار عطرای بهتر از کوکو هم هست باید بگردی.. تو برندهای نینا ریچی یا دیور و ...

parinaz571
29-03-2012, 23:23
حذف شه لطفا......

jsaleh11
30-03-2012, 00:11
parinaz571
یک سوال تخصصی چرا وقتی حجم عطر کم میشه مثلا نصف میشه قیمتش نصف نمیشه؟ مثلا عطها با نصف حجم قبلی 10 یا 20 تومن بالاتر از نصف عطر با حجم بالاتر هستن!!!!! ترغیب مشتری به خرید به حجم بالا درسته؟

دلیل اصلیش اینه که شیشه عطر درصد بالایی از قیمت تمام شده عطر را تشکیل می دهد

dav00d
30-03-2012, 20:03
سلام
ببخشید بین
La Nuit de L'Homme Le Parfum
و
La Nuit de L'Homme Eau de Toilette
کدوم رو پیشنهاد میدین؟
میدونم اولی ماندگاری بیشتری داره ولی از نظر بو با هم فرق میکنن یا نه؟
قیمت ادکلن ambre چنده؟؟چند جا تو اینترنت دیدم هر جا یه قیمتی بود.

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

سلام
ببخشید بین
و
کدوم رو پیشنهاد میدین؟

moli_ahmad
30-03-2012, 21:29
اقا صالح عزیز این ارجینال سانتال اونور چنده؟ مارلی شایگا چی؟ تشکر

jsaleh11
30-03-2012, 23:28
اقا صالح عزیز این ارجینال سانتال اونور چنده؟ مارلی شایگا چی؟ تشکر

والا حامد خان من اریجینال سنتل رو خریدم 185 چون خرید قبلش بود اما آخرین قیمتی که دارم 250 هستش. مارلی شایگا رو هم دیشب اتفاقا باز پرسیدم 100 میل 228 بود. اگه خواستید واستون می گیرم.

nadermatin
31-03-2012, 11:07
بهترین گزینه کپیه کوکومادمازل ریو هست که خیلی خوب کار شده.100 میل بازار تهران 20 -23 فروش میره و مغازه حدود 30 تومن. یه مدل هم ژاک ساف داره که بوش خیلی شبیه اسمش فکر کنم سینوریتا یا همچین چیزی باشه.

parinaz571
31-03-2012, 15:34
ببخشید نظتون درباره این عطر چیه ؟(عکس بهتری ازش پیدا نکردم)

قیمتش 30 تومنه - خنک و ملایم - با رایحه چوب های جنگلی

این یکی چطور؟

اینم 70 تومنه

الان کدوم بهترن؟ یک چیزه دم دستی می خوام که هم بوش خنک و ملایم باشه هم شیرین نباشه.مثل blvمنتها با قیمت و حجم منطقی!!

]

این بولگاری که میگم بوش شیرین و خنکه و با رایحه چوب های چنگلی . عاشق بوشم . اما من چون عادت دارم با عطر دوش بگیرم . حجم و قیمتش برا من به صرفه نیست. خواهشا اگه عطره خوبی تو مایه های همین بولگاری که گفتم سراغ دارید معرفی کنید. این DICKNY که بالا عکسشو گذاشتم تمام مشخصات این بولگاری رو داره اما می ترسم بخمش بعد بوی زرد الو بده!!!:2:

hike
31-03-2012, 17:50

این یکی چطور؟

اینم 70 تومنه

الان کدوم بهترن؟ یک چیزه دم دستی می خوام که هم بوش خنک و ملایم باشه هم شیرین نباشه.مثل blvمنتها با قیمت و حجم منطقی!!

]

این بولگاری که میگم بوش شیرین و خنکه و با رایحه چوب های چنگلی . عاشق بوشم . اما من چون عادت دارم با عطر دوش بگیرم . حجم و قیمتش برا من به صرفه نیست. خواهشا اگه عطره خوبی تو مایه های همین بولگاری که گفتم سراغ دارید معرفی کنید. این DICKNY که بالا عکسشو گذاشتم تمام مشخصات این بولگاری رو داره اما می ترسم بخمش بعد بوی زرد الو بده!!!:2:
سلام
تست نکرده میخواید بخرید؟ ریسکش زیاده .من cool water مردانه اش رو من بعد از چند بار تست کردن نمره قبولی بهش دادم . مردانه را بهت پیشنهاد میدم. 125 میل 68 تومن پاساژ قائم. اونایی که اشاره کردید را تست نکرده ام .
guerlain jicky رو تست کردید؟ کار 1889 است.

dav00d
31-03-2012, 18:20
سلام
ببخشید بین
و
کدوم رو پیشنهاد میدین؟

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

سلام
ببخشید بین
و
کدوم رو پیشنهاد میدین؟
کسی لطف میکنه جواب بده؟

cyber861
31-03-2012, 19:13
کسی لطف میکنه جواب بده؟

پرفیومش یکم شیرین تره .پخش بوش کمتر(به نظر من)-موندگاری بیشتر

بوشون خیلی خوبه ولی شاید بعد خرید به خاطر پخش بو یکم اذیت بشید.ولی الان انگار همه ادکلن هایه مارک

دچاره همین اوضاع شدن.به نظرم هیچکدوم اصل نیستن.:41:

تو اون رنج قیمتی دنبال کارهایه بهتری باشید.:11:

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

این یکی چطور؟

اینم 70 تومنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .co.uk%2Fgbu0-prodshow%2Fcoolwater-edt-100ml.html)

]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fshop%2Fwomens%2Fbvlgari-blv-for-women-by-bvlgari-eau-de-parfum-spray_1234.2.html)

کول واتر تا چند وقت پیش 35 بود.الان نهایت باید شده باشه 50-60 .کاره خیلی خوبیه.من خیلی دوستش

دارم.حتی از مردونش بیشتر.

nadermatin
31-03-2012, 19:30
پریناز خانم من تمامه محصولات ریو رو تست زدم.یکی از مزخرف ترین کارهاش DICKNY هستش کاملا بوی طالبی میده. عطر خنک و خوشبو خنک و شیرین میخوای ؟

پیشنهاد من به شما اوشنا بلو از جورجیو مونتی و بونگو زنونه هستش.جفتشون بویی تو مایه های لایت بلو دارن و قیمتشون خیلی پایینه و باکیفیت هم هستن. 20 هیچ اون DICKNY رو میبره!

برو بازار پاساژ موثقی تو پانزده خرداد بخر اونجا مرکزشه.قیمتهاشم خیلی خوبه.

parinaz571
31-03-2012, 20:08
سلام
تست نکرده میخواید بخرید؟ ریسکش زیاده .من cool water مردانه اش رو من بعد از چند بار تست کردن نمره قبولی بهش دادم . مردانه را بهت پیشنهاد میدم. 125 میل 68 تومن پاساژ قائم. اونایی که اشاره کردید را تست نکرده ام .
guerlain jicky رو تست کردید؟ کار 1889 است.

نه تست نکردم قصد دارم اینترنتی خرید کنم. چون نه به مغازه ها اطمینان دارم نه تو مغازه ها فروشنده ها به ادم مهلت تست میدن ترجیح میدم در مورد یک عطر تحقیق کنم وو بعد فقط بخرم و بیام بیرون!!!

این guerlain jicky رو که شما گفتین چند نمونشو دیدم تو اینترنت اکثرا بوی گرم و شیرین داشتن که من تا دلتون بخواد عطر گرو و شیرین دارم برا همین دنبال یک عطر خنک میگردم که از افتاب و گرما فرار کنم.

خوب بنده در پی تحقیقات گسترده ای! که کردم دو عطر زیر رو یافتم که هر دو دقیقا در اینترنت با بوی خنک و رایحه چوب و جنگل معرفی شدن اما 60 تومن تفاوت قیمت دارن و فکر می کنم DICKNY یه جورایی تقلبیه DKNY باشه!:5:

که به احتمال زیاد این DKNY رو خریداری کنم.

یک سوال : کول واتره زنانه که بوی شیرین نداره؟ میشه کمی بوشو توضیح بدین؟
کول واتره مردونه چطور؟ اگه مردونشو استفاده کنم بد نیست؟یعنی بوش تند تر نیست؟

کسی تا حالا از این DKNY استفاده کرده؟

این فروشگاه عطر افشان معتبره؟عطره اصل میده؟(مدیر جون پاک نکنین یه لحظه)

parinaz571
31-03-2012, 20:19
پریناز خانم من تمامه محصولات ریو رو تست زدم.یکی از مزخرف ترین کارهاش DICKNY هستش کاملا بوی طالبی میده. عطر خنک و خوشبو خنک و شیرین میخوای ؟

پیشنهاد من به شما اوشنا بلو از جورجیو مونتی و بونگو زنونه هستش.جفتشون بویی تو مایه های لایت بلو دارن و قیمتشون خیلی پایینه و باکیفیت هم هستن. 20 هیچ اون DICKNY رو میبره!

برو بازار پاساژ موثقی تو پانزده خرداد بخر اونجا مرکزشه.قیمتهاشم خیلی خوبه.

میشه لاتین این عطرایی که گفتین رو بنویسین؟

من عطر خنک میخوام با رایحه جنگلی و چوب های معطر . شیرین نباشه . من از بوهای مرکبات و زرد الو طالبی و گل رز و اینا فراریم....

parinaz571
31-03-2012, 20:27
دوستان نظرتون درباره این چیه؟اینم نوشته خنک و جنگلی

در مورد این دوتا محصول هم اگه نظر بدین ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 473.jpg

میشه بوهاشونو توصیف کنین؟

mhek
31-03-2012, 20:35

بوشون خیلی خوبه ولی شاید بعد خرید به خاطر پخش بو یکم اذیت بشید.ولی الان انگار همه ادکلن هایه مارک

تو اون رنج قیمتی دنبال کارهایه بهتری باشید.:11:[.

منم یه جورایی گیج شدم...
حدود یکسال پیش یه عطر برای شوهر خواهرم خریدم..لانویی دو لوم..اون موقع خیلی از بوش خوشم اومد...
بعد الان برای دو تا دیگه از دوستان به تازگی از همون مغازه این عطر رو خریدم...ولی بوش یه جورایی به نظرم تیز تر شده و شیمیایی میزنه...یه مورد تقلبی درجه یکش رو قبلا تست کرده بودم...اینها مثل اون نیستند و بوشون بهتره ولی به کیفیت اونی که یکسال پیش خریداری شده نیستن..حالا موندم من اشتباه میکنم یا واقعا بوشون عوض شده...فکر میکنم کلا دیگه عطر اصل تو بازار خیلی کم شده باشه..مخصوصا به قول شما عطرهایی با مارک مشهور که معمولا هم پرفروش هستند...:41:

shabeashegha
01-04-2012, 00:38

ببخشید امکانش هست عکس یا اسم لاتین این دو عطری که معرفی کردین با حدود قیمتش بذارین؟چیزی پیدا نکردم توی فروشگاههای اینترنتی

nadermatin
01-04-2012, 00:50
Bongo by Iconix ایتالیاییه.قبل عید بازار 11 خریدم.ولی غلط اندازه تا 40 تومن دیدم قیمت میدن. 50 میل.

oceana blue اینم که خود لایت بلو هست. دومی رو برای خواهرم گرفتم که اونم به شیرینیه عطر حساسه.موندگاریشم بدک نیست.فقط شیشه اش خوشگل نیست که اونم زیاد مهم نیست.

اگر هم تلخ دوست داری سکریفایز از اجمل کاملا بوی الین از تیری ماگلر رو میده با موندگاری و پخش خیلی خوب.اونم با توجه به گرونی تو بازار 27-8 تومنه.یادش بخیر پارسال 12-13 میخریدیم!!

hadinba
01-04-2012, 01:18
parinaz571

دلیل اصلیش اینه که شیشه عطر درصد بالایی از قیمت تمام شده عطر را تشکیل می دهد

احتمالا به خاطر نوع بسته بندی هست که هزینه ی حملشون یکسان در میاد! در ضمن شما اگه تو سایت اصلی همون شرکت سازنده عطر برید، قیمت 50 و 100 میل اونطور که شما گفتین تفاوت زیادی نداره؛ یعنی ممکنه 20-30 % ، 100 میلش گرون تر باشه! :46:

بچه ها واقعا ترکوندن این تاپیکو! ماشالا! :11:

shahramcat
01-04-2012, 12:21
سلام

دوستان عطر He wood رو 4 5 روز پیش رفتم بگیرم یکی میگفت 150 تومن یکی میگفت 92 تومن ! آخر سر یکی از فروشندها گفت اونایی که میگن 90 92 تومن پر شده دبی هست و اونایی که 150 هست پر شده اصلی هست ! کلا میخام بدونم آیا واقعا فرقی میکنه پر شده کجا باشه ؟

نظرتون رو هم در مورد Dsquared2 he wood بدید ممنون میشم .

cyber861
01-04-2012, 20:56
سلام

دوستان عطر He wood رو 4 5 روز پیش رفتم بگیرم یکی میگفت 150 تومن یکی میگفت 92 تومن ! آخر سر یکی از فروشندها گفت اونایی که میگن 90 92 تومن پر شده دبی هست و اونایی که 150 هست پر شده اصلی هست ! کلا میخام بدونم آیا واقعا فرقی میکنه پر شده کجا باشه ؟

نظرتون رو هم در مورد Dsquared2 he wood بدید ممنون میشم .

هی وود رو بی خیال شو.اصلیش هم موندگاری نداره.

قیمت کلا بالا دادن بهتون.این مدل از همه ارزونتره.

به نظرم تنها راهه تشخیصش شیشه اش هست که موج نداشته باشه و شیشه هم داخله قسمت چوبی لق

نزنه.

dav00d
01-04-2012, 22:22

تو اون رنج قیمتی دنبال کارهایه بهتری باشید.:11:[COLOR="Silver"]
.

مرسی که جواب دادین
با این وضعیت چیکار میشه کرد؟از کجا میشه اصل گیر آورد؟
تو این رنج قیمت چه پیشنهادی دارین؟

moli_ahmad
01-04-2012, 22:26
ببخشید امکانش هست عکس یا اسم لاتین این دو عطری که معرفی کردین با حدود قیمتش بذارین؟چیزی پیدا نکردم توی فروشگاههای اینترنتی

Dior Homme Intense با قیمت 215 و The Taste of Fragrance A*Men Thierry Mugler با قیمت 130

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

مرسی که جواب دادین
با این وضعیت چیکار میشه کرد؟از کجا میشه اصل گیر آورد؟
تو این رنج قیمت چه پیشنهادی دارین؟

به نظرم ادکلن های سال 2011 و 2012 رو هنوز وقت نکردن خیلی بترکونن اینا رو اگه از جای مطمئن بخرین شاید فرجی بشه:31:

jsaleh11
01-04-2012, 23:25
بچه ها کسی این اسپری های Love Collection که تو سایت خانم فرزین نیا معرفی شده رو ندیده تو بازار؟ ظاهرا این برند رایحه عطرای مختلف سری پرایوت بلند تام فورد مثل توسکان لدر و توباکو وانیل رو هم با کییفت خیلی خوب تولید کرده. آقا حامد شما که بندر هستین اگه لطف کنید از فروشگاه شهر شب اینو سوال کنید خیلی ممنون می شم. آخه یادمه سه چهار سال پیش که من بندر بودم تنها جایی که اسپری های اصل اسمارت (که اون موقع خیلی شناخته شده نبودن) رو داشت همین شهر شب بود. کلا فروشندش خیلی باکلاسه و همه عطرای تک و خاص رو میاره معمولا.

moli_ahmad
01-04-2012, 23:37
بچه ها کسی این اسپری های Love Collection که تو سایت خانم فرزین نیا معرفی شده رو ندیده تو بازار؟ ظاهرا این برند رایحه عطرای مختلف سری پرایوت بلند تام فورد مثل توسکان لدر و توباکو وانیل رو هم با کییفت خیلی خوب تولید کرده. آقا حامد شما که بندر هستین اگه لطف کنید از فروشگاه شهر شب اینو سوال کنید خیلی ممنون می شم. آخه یادمه سه چهار سال پیش که من بندر بودم تنها جایی که اسپری های اصل اسمارت (که اون موقع خیلی شناخته شده نبودن) رو داشت همین شهر شب بود. کلا فروشندش خیلی باکلاسه و همه عطرای تک و خاص رو میاره معمولا.

چشم میپرسم چهارشنبه میرم بازار یسر ببینم چه خبره و تست جدید:31::31:

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

اگه نداشت که باید از خانم فرزین نیا حتما یکی بخرم ببینم چجوریه:31:

jsaleh11
02-04-2012, 02:15
چشم میپرسم چهارشنبه میرم بازار یسر ببینم چه خبره و تست جدید:31::31:

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

اگه نداشت که باید از خانم فرزین نیا حتما یکی بخرم ببینم چجوریه:31:

آره باید خرید ولی خود اسپری 6 تومنه پول پستش میشه 7 تومن:31::31:

cyber861
02-04-2012, 10:12
آره باید خرید ولی خود اسپری 6 تومنه پول پستش میشه 7 تومن:31::31:

این اسپری تا قبله گرونی 3.5 بود.قیمتش با اسمارت یکی بود.الان نمیدونم چند شده.ولی من تام فورد ندیدم

توش.احتمالا کاره جدید باشه.ولی من تو اسپری اکو رو خیلی قبول دارم.

پست مگه گرون شده؟برایه یه اسپری نهایت بشه 2.5-3 تومن.البته پیشتاز

dav00d
02-04-2012, 10:44

من هم بندرعباس هستم.از شهر شب هم تا حالا چند بار خرید کردم.هرکسی خرید کنه یه رانی مهمونش میکنه :31::31:
ولی قیمتاش یه کم نسبت به جاهای دیگه بالاتره:41: ولی مطمئن تره :27:

moli_ahmad
02-04-2012, 11:39
من هم بندرعباس هستم.از شهر شب هم تا حالا چند بار خرید کردم.هرکسی خرید کنه یه رانی مهمونش میکنه :31::31:
ولی قیمتاش یه کم نسبت به جاهای دیگه بالاتره:41: ولی مطمئن تره :27:
والا در مورد tast a man و کرید هیمالیا که اینجوری نبود از قیمت پرفیوم شاپینگ پایینتر بود من هیمالیا رو گرفتم 240:31: البته پرفیومش:27:

emadpumad
02-04-2012, 12:09
دوستان لالیک ادکلن جدید نداده ؟

parinaz571
02-04-2012, 14:25
همین الان از خرید عطر دارم می یام. البته دست خالی . چون اون عطری که من می خواستم دقیقا همون شیشه و همون مارک بود اما بوش با اون نمونه ای که برای من از خارج اوردن کلی تفاوت داشت . طوری که خود فروشنده هم تعجب کرده بود که چطور عطر خود من این قدر خوش بو هست. کلی بهم عطر معرفی کرد اخر سرم من هیچ کدومو نپسندیدم و قرار شد اخر ماه دوباره بهش زنگ بزنم. حالا این عطر فروشی معتبر بود وای به حال غیر معتبرا.
از همه جالبتر رفتم تو یه مغازه که ویترینش پر عطرای بولگاریه می گم اقا عطر بولگاری دارین می گه چی؟؟؟؟؟!!!!!

اینم تجربیات من از خرید عطر. واقعا این جمله درسته که در ایران عطر اصل وجود نداره. همون بهتر که کسی رو در خارج ایران داشته باشیم تا برامون عطر بیاره و خیالمونم راحت باشه.

hike
02-04-2012, 14:38
همین الان از خرید عطر دارم می یام. البته دست خالی . چون اون عطری که من می خواستم دقیقا همون شیشه و همون مارک بود اما بوش با اون نمونه ای که برای من از خارج اوردن کلی تفاوت داشت . طوری که خود فروشنده هم تعجب کرده بود که چطور عطر خود من این قدر خوش بو هست. کلی بهم عطر معرفی کرد اخر سرم من هیچ کدومو نپسندیدم و قرار شد اخر ماه دوباره بهش زنگ بزنم. حالا این عطر فروشی معتبر بود وای به حال غیر معتبرا.
از همه جالبتر رفتم تو یه مغازه که ویترینش پر عطرای بولگاریه می گم اقا عطر بولگاری دارین می گه چی؟؟؟؟؟!!!!!

اینم تجربیات من از خرید عطر. واقعا این جمله درسته که در ایران عطر اصل وجود نداره. همون بهتر که کسی رو در خارج ایران داشته باشیم تا برامون عطر بیاره و خیالمونم راحت باشه.
اسم عطری که دنبالش بودید چی بود؟

parinaz571
02-04-2012, 14:54
اسم عطری که دنبالش بودید چی بود؟

عطر زیر رو برام از خارج اوردن و من عاشق بوشم.

من چون خیلی دوستش داشتم تصمیم گرفتم که شایز75 میلیشو بخرم . یعنی لینک زیر. فروشنده هم شیشه زیرو داد به من برای تست اما.... بوش در ظاهر شبیه عطر منه اما الان که دارم کف دستمو بو می کنم دارم خفه میشم. خود فروشنده هم اعتراف مرد که عطر ه من یک چیزه دیگس و باورتون میشه من 3 ساله این عطر و بدونه این که استفاده کنم نگه داشتم هنوز بعد 3 سال با برداشتن در عطر از بوی این عطر لذت می برم.دلم نمییاد استفادش کنم:37:

f.t.g
02-04-2012, 16:03
عطر زیر رو برام از خارج اوردن و من عاشق بوشم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VLGARI-BLV-Eau-Parfum-women%2Fdp%2FB004GNQUP6)

من چون خیلی دوستش داشتم تصمیم گرفتم که شایز75 میلیشو بخرم . یعنی لینک زیر. فروشنده هم شیشه زیرو داد به من برای تست اما.... بوش در ظاهر شبیه عطر منه اما الان که دارم کف دستمو بو می کنم دارم خفه میشم. خود فروشنده هم اعتراف مرد که عطر ه من یک چیزه دیگس و باورتون میشه من 3 ساله این عطر و بدونه این که استفاده کنم نگه داشتم هنوز بعد 3 سال با برداشتن در عطر از بوی این عطر لذت می برم.دلم نمییاد استفادش کنم:37:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] os.com%2Fen%2FBvlgari-perfumes-Mujer%2F625-BVLGARI-BLV-75ML-0783320872556.html)
بعید میدونم این عطر تقلبی داشته باشه
ولی حالا که اینطور میگید پس .............:19:

f.t.g
02-04-2012, 16:10
بعد از غیبت طولانی مدت باز برگشتم:31:
ولی همیشه تاپیک رو پیگیری میکردم. این روزا سرم خیلی شلوغ بود. عید که میشه تمام اقوام بالای کشور سرازیر میشن اهواز! برای همین وقت پست دادن نداشتم.
ولی تو این مدت یک بازخورد عجیب داشتم:46:
اونم این بود که روز 4 تا اسپری از اوپیوم چینی زدم و رفتم مهمانی. وقتی برگشتم و رسیدم به در خونه یکی از همسایه ها که دو تا خونه با ما فاصله داشت اسمم رو صدا زد و گفت این بوی عطر تو که میاد؟:18::blink:چه خوش بو هست!
خودم جا خوردم و رفتم پیشش که مطمئن بشم و وقتی گفت آره بوی خودته بیشتر جا خوردم.

nadermatin
02-04-2012, 17:07
دوستان تو تجریش کجا اینن اسپری توسکان لیدر رو داره؟ هر جا پرسیدم میگن لاو کالکشن کار نمیکنیم. در کل فرزین نیا هم گرون فروشه.مثلا همون بلک دایموند که معرفی کرد 31 تومن میداد من از تجریش 26 خریدم.

nadermatin
02-04-2012, 17:14
آقای جهانشاه صالح منم کل تجریش رو گشتم کلا خیلی کم لاو کلکشن کار میکنن و توسکان لیدر رو هم نداشتن. ریو هم که اومد کلی ازش تعریف کردن و منم جو گیر شدم رفتم 2-3 تا خریدم.حالا که با تجربه تر شدیم میبینیم همچین آش دهن سوزی هم نبوده.

این اسپری ها نهایتا 4-4.5 هست.فرزین نیا کلا گرون فروشه. هنرش جوگیر کردن من و شما هست. زمانی که بلک دایموند رو معرفی کرد 31 قیمت داد من همونو تو تجریش 26 خریدم از پاساژ البرز.

دوستان اگه تو تجریش جایی رو میشناسن که این اسپری رو داشته باشه لطفا بگن چون ظاهرا اکثر مغازه ها با این شرکت کار نمیکنن.

MOHAMMAD2010
02-04-2012, 19:01
بچه ها وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپری Tom Ford Tuscan Leather رو آورده و خیلی همه تعریف میکنه که مثل بوی اصلی ادکلن رو میده
کامنت های اعضا هم همینو گفته !
قیمت 6 تومن هم گذاشته که به نظر مناسبه !
فقط پول پستشو 7 تومن گذاشته که خیلی خیلی گرونه !
کسی ادکلن اصلشو یا این اسپری رو تست کرده ؟
همه به شدت دارن ازش اونجا تعریف میکنن !
---------------------------------------------------------------------
من همین الان دو تا پست بالا رو دیدم !!!
آقا شما میدونی چه جوری میشه گیر آورد اینا رو منم میخوام !
آخه پول پستشو زده 7 تومن !

moli_ahmad
02-04-2012, 21:21
بچه ها کسی جدیدا قیمت تام فورد اکستریم رو نداره ؟

arsenal_mmm
02-04-2012, 22:22
بعد از غیبت طولانی مدت باز برگشتم:31:
ولی همیشه تاپیک رو پیگیری میکردم. این روزا سرم خیلی شلوغ بود. عید که میشه تمام اقوام بالای کشور سرازیر میشن اهواز! برای همین وقت پست دادن نداشتم.
ولی تو این مدت یک بازخورد عجیب داشتم:46:
اونم این بود که روز 4 تا اسپری از اوپیوم چینی زدم و رفتم مهمانی. وقتی برگشتم و رسیدم به در خونه یکی از همسایه ها که دو تا خونه با ما فاصله داشت اسمم رو صدا زد و گفت این بوی عطر تو که میاد؟:18::blink:چه خوش بو هست!
خودم جا خوردم و رفتم پیشش که مطمئن بشم و وقتی گفت آره بوی خودته بیشتر جا خوردم.
سلام آقا فرید عزیز منم بعد از یه غیبت طولانی مدت برگشتم الان..اتفاقا من هم هر روز اینجا رو چک میکردم اما یه مدت خیلی یک نواخت شد و هیچ کس ایده جدید نمیداد و همه اش حرفای تکراری درباره تست عطرای مختلف مطرح می شد.

یادش بخیر مغازه گل آفتاب پونک قبل عید اوپیوم چینی رو میداد 110...الان حتما 150 میده...گفتی کلا 4 تا پاف زده بودی که طرف سوال کرد ازت؟

ولی من واقعا وقتی پرفیوم اوپیوم رو تست کردم اصلا اینم به چشمم نیومد...

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

آقای جهانشاه صالح منم کل تجریش رو گشتم کلا خیلی کم لاو کلکشن کار میکنن و توسکان لیدر رو هم نداشتن. ریو هم که اومد کلی ازش تعریف کردن و منم جو گیر شدم رفتم 2-3 تا خریدم.حالا که با تجربه تر شدیم میبینیم همچین آش دهن سوزی هم نبوده.

این اسپری ها نهایتا 4-4.5 هست.فرزین نیا کلا گرون فروشه. هنرش جوگیر کردن من و شما هست. زمانی که بلک دایموند رو معرفی کرد 31 قیمت داد من همونو تو تجریش 26 خریدم از پاساژ البرز.

دوستان اگه تو تجریش جایی رو میشناسن که این اسپری رو داشته باشه لطفا بگن چون ظاهرا اکثر مغازه ها با این شرکت کار نمیکنن.

جالبه بدونی که اون زمان که ایشون 31 میداد من نه 26 بلکه 24 تومن خریدم اینو:31:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

بچه ها وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] log.com) اسپری Tom Ford Tuscan Leather رو آورده و خیلی همه تعریف میکنه که مثل بوی اصلی ادکلن رو میده

من میگم یکی بره اینو بخره ببینه انقدام مال هست که ازش تعریف کرده...اگه خوب بود مام میریم میخریم..

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

این لاو کالکشن شرط میبندم همون اسمارت کالکشنه....فقط من موندم این ادکلنا و اسپری های بی نام و نشون از کجا میان؟؟

همه شونم صاف رو کاراشون نوشتن:
Pefume made in France

اینم که آخه عمه منم میتونه روی یه شیشه برداره بنویسه....کاش از سر از راز این ادکلنای بی نام و نشون مثل همون بلک دیاموند شرکت ان سی سی و اینا در می آوردیم

jsaleh11
02-04-2012, 23:31
بچه ها وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] log.com) اسپری Tom Ford Tuscan Leather رو آورده و خیلی همه تعریف میکنه که مثل بوی اصلی ادکلن رو میده

من ادوپرفیوم اصلشو دارم. بوش واقعا معرکه هستش. یعنی یه چیزی میگم یه چیزی می شنویا:10:. ولی این اسپری رو اولین بار تو سایت خانم فرزین نیا دیدم. هر چقدرم تو نت سرچ می کنم نمی تونم سایت کارخونه و لیست محصولاتش رو پیدا کنم. بنابراین ایده ای راجع به اسپری ندارم. کاش یکی از بچه ها که تهران هست یه سری بزنه و حداقل تستش کنه و نتیجه رو به ما هم بگه. خوب اگه ارزش داشته باشه من با اینکه عطرشو دارم باز اسپری رو می خرم. البته 7 تومن پول پست واسه یه اسپری هم از اون حرفاستا. تازه تو سایتش گفته حداقل 7 تومن:18:.

f.t.g
02-04-2012, 23:39
سلام آقا فرید عزیز منم بعد از یه غیبت طولانی مدت برگشتم الان..اتفاقا من هم هر روز اینجا رو چک میکردم اما یه مدت خیلی یک نواخت شد و هیچ کس ایده جدید نمیداد و همه اش حرفای تکراری درباره تست عطرای مختلف مطرح می شد.

یادش بخیر مغازه گل آفتاب پونک قبل عید اوپیوم چینی رو میداد 110...الان حتما 150 میده...گفتی کلا 4 تا پاف زده بودی که طرف سوال کرد ازت؟

ولی من واقعا وقتی پرفیوم اوپیوم رو تست کردم اصلا اینم به چشمم نیومد...

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

جالبه بدونی که اون زمان که ایشون 31 میداد من نه 26 بلکه 24 تومن خریدم اینو:31:

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

من میگم یکی بره اینو بخره ببینه انقدام مال هست که ازش تعریف کرده...اگه خوب بود مام میریم میخریم..

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

این لاو کالکشن شرط میبندم همون اسمارت کالکشنه....فقط من موندم این ادکلنا و اسپری های بی نام و نشون از کجا میان؟؟

همه شونم صاف رو کاراشون نوشتن:
Pefume made in France

اینم که آخه عمه منم میتونه روی یه شیشه برداره بنویسه....کاش از سر از راز این ادکلنای بی نام و نشون مثل همون بلک دیاموند شرکت ان سی سی و اینا در می آوردیم
بله دقیقا یادمه 4 پاف زدم. من به پخش بو و موندگاری opium ایمان داشتم ولی نه تا این حد:40:
اتفاقا منم دوست دارم سر نخ این ادکلنهای بدل رو بشناسم.

moli_ahmad
03-04-2012, 08:16
اپیوم رو دوست دارم اما یکم واسم سنگین به نظر اومد که نخریدم بروبچ ادکلن هایی که تست کردین و خیلی دوست دارین رو بگید تا مشخص شه سلیقه ها چطوریه تو عطر و ادکلن ببینیم سلیقه ما به کی نزدیکه بریم از همونا تست کنیم:31::27:راستی بگید از چه عطرایی بدتون میاد :2:من با بوهای گرم و شیرین مشکل دارم مثلا به شدت از وان ملیون بدم میاد البته هستن ادکلن هایی که گرم و شیرین هستن اما نمیزنن و میشه باهاشون کنار اومد مثل گرلن با تق هرمس هم مشکل دارم نمیدونم چرا :41:با ادکلن های گرم و ملایم که تو گروه چوبی باشن میتونم کنار بیام اما اگه تند باشه نه اما کارای متعادل و خنک که تلخ هم باشه رو خیلی دوست دارم حتی اگه تند باشه

dav00d
03-04-2012, 08:34
قیمت تقریبی این ادکن چنده؟
Baldessarini Ambre for men by Hugo Boss

cyber861
03-04-2012, 09:29
قیمت تقریبی این ادکن چنده؟
Baldessarini Ambre for men by Hugo Boss

70-80 تومن

MOHAMMAD2010
03-04-2012, 11:10
بچه ها اگه کسی تهرانه میتونه بره مغازش تست کنه نتیجه رو به ما بگه - اگه هم بتونه بخره واسه ما پست کنه که عالی میشه ! حد اقل به جای 7 تومن پول پست 2-3 تومن پول پست میدیم !

cyber861
03-04-2012, 15:35
بچه ها اگه کسی تهرانه میتونه بره مغازش تست کنه نتیجه رو به ما بگه - اگه هم بتونه بخره واسه ما پست کنه که عالی میشه ! حد اقل به جای 7 تومن پول پست 2-3 تومن پول پست میدیم !

یکم صبر کن دیگه همه مغازه ها میارن.:46:مثله اسمارت میمونه دیگه.من مدل هایه دیگش رو اراک دیدم ولی

این مدل جدیده هنوز نیامده.شایدم انقدر خوب نبوده که مشتری پسند باشه و مغازه دار بتونه راحت

بفروشه.چون اکثرا حتی اسمی از تام فورد هم نشنیدن.

nadermatin
03-04-2012, 21:04
کل تجریش از حدود 20-25 تا عطر فروشی فقط یکدونه مغازه داشت که اونم تام فورد و پلو بلو رو تموم کرده بود.مثه اینکه واقعا یه کار خوبه . گفت هفته دیگه میاره .قیمت 2 تا 11000 تومن. تکی همون 6000 تومن.باید یه سر هم به بازار بزنم.

dior32
03-04-2012, 22:54
قیمتهای این فروشگاه چطوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بقیه فروشگاههای اینترنتی ارزونتره نظرمو رو جلب کرده

dav00d
04-04-2012, 07:38
قیمتهای این فروشگاه چطوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بقیه فروشگاههای اینترنتی ارزونتره نظرمو رو جلب کرده

کدوم قیمتاش پایینتره؟
بعضیهاش که پایین بود که مطمئنم تماس بگیری قیمت بالاتر میدن
بقیشون هم که بالاتر از جاهای دیگه بود

Mostafa_Kaveh
04-04-2012, 09:46
نظرتون در مورد این سایت چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cdcenter
04-04-2012, 09:58
دوستان خسته نباشید . نیاز به راهنمایی دارم شدید .

میخواستم برای تعدادی از کارکنان یک شرکت خانم / آقا تعدادی ادکلن خوب خریداری کنم .

ملاک خرید :

1 - قیمت بین 20 تا 30 تومن . ( چون حدود 15 تا باید خرید کنم نمیخوام بیشتر از این قیمت باشه )
2 -دوام بسیار خوبی داشته باشه و حداقل یک روز پخش رو از روی لباس داشته باشه . ( از این عطر های 1 ساعته نباشه ابرومون بره)
3- این شماره که از همه مهمتر هست میخواستم این ادکلن ها بورس نباشن و یک جورایی تک باشن . یکی از دوستان ادکلن های امپر و جاسیتی و دریک و ... معرفی کرد . از این ادکلن های ترک و اماراتی که در هر مغازه پیدا میشه نمیخوام . میخواستم خیلی گمنام باشن و بورس نباشن . که فرد گیرنده اولین بار باشه این ادکلن رو استفاده میکنه .
4- ظاهر و باکس نسبتا خوبی داشته باشن که ارزش کادو دادن داشته باشه .

ممنون میشم دوستان متخصص ادکلن راهنمایی کنن .

arsenal_mmm
04-04-2012, 10:38

میخواستم برای تعدادی از کارکنان یک شرکت خانم / آقا تعدادی ادکلن خوب خریداری کنم .

ملاک خرید :

1 - قیمت بین 20 تا 30 تومن . ( چون حدود 15 تا باید خرید کنم نمیخوام بیشتر از این قیمت باشه )
2 -دوام بسیار خوبی داشته باشه و حداقل یک روز پخش رو از روی لباس داشته باشه . ( از این عطر های 1 ساعته نباشه ابرومون بره)
3- این شماره که از همه مهمتر هست میخواستم این ادکلن ها بورس نباشن و یک جورایی تک باشن . یکی از دوستان ادکلن های امپر و جاسیتی و دریک و ... معرفی کرد . از این ادکلن های ترک و اماراتی که در هر مغازه پیدا میشه نمیخوام . میخواستم خیلی گمنام باشن و بورس نباشن . که فرد گیرنده اولین بار باشه این ادکلن رو استفاده میکنه .

ممنون میشم دوستان متخصص ادکلن راهنمایی کنن .

اصولا تو اين رنج قيمت چيز خاص و ناشناخته پيدا نميكني...گزينه ديگري نداري جز اين كه از شركت هايي مثل اجمل و بوگارت و امپر و رصاصي ويا ادكناي تركيه اي مثل كالديون و جاگلر خريداري كني...اگه تهران هستي پيشنهاد ميدم برو فروشگاه سپه زمرد(خ شریعتی - بالاتر از سه راه ضرابخانه - خیابان گل نبی - خيابان ناطق نوري صدمتر بالاتر - فروشگاه سپه زمرد) اونجا داخل خود فروشگاه سپه نمايندگي 3 تا برند تركيه اي(كالديون و جاگلر و آرومل) هست كه كاراش نسبتا خوب و براي كادو دادن بسيار مناسبه...اونجا به خاطر اين كه خود نمايندگي وارد كننده است قيمتش حداقل 5 تومن از جاهاي ديگه ارزون تره...تنوع كار ها هم بسيار بالاست...تست هم براي همه جنس ها داره

cdcenter
04-04-2012, 10:51
اصولا تو اين رنج قيمت چيز خاص و ناشناخته پيدا نميكني...گزينه ديگري نداري جز اين كه از شركت هايي مثل اجمل و بوگارت و امپر و رصاصي ويا ادكناي تركيه اي مثل كالديون و جاگلر خريداري كني...اگه تهران هستي پيشنهاد ميدم برو فروشگاه سپه زمرد(خ شریعتی - بالاتر از سه راه ضرابخانه - خیابان گل نبی - خيابان ناطق نوري صدمتر بالاتر - فروشگاه سپه زمرد) اونجا داخل خود فروشگاه سپه نمايندگي 3 تا برند تركيه اي(كالديون و جاگلر و آرومل) هست كه كاراش نسبتا خوب و براي كادو دادن بسيار مناسبه...اونجا به خاطر اين كه خود نمايندگي وارد كننده است قيمتش حداقل 5 تومن از جاهاي ديگه ارزون تره...تنوع كار ها هم بسيار بالاست...تست هم براي همه جنس ها داره

مرسی از راهنماییت . این برند ها که گفتی دوامشون خوب است ؟ چون قبلا ادکلن ترکیه ای ریبول ابی از یک نفر کادو گرفتم دوامش خوب نبود .

nadermatin
04-04-2012, 12:04
یه انتخاب دیگه هم اینه که عطرهای فرانسوی ارزون هدیه بدی که مثله اینها تابلو نباشه. مثله کد 37 زنونه و مردونه یا پرتی فلاور.....

اینجوری خیلی بهتره.یا اگه عطرهای جین آرتس رو پیدا کردی اونا هم تو همین رنج هستن و کیفیتشون خیلی بهتر از اجمل و امپر و اینا هست .

arsenal_mmm
04-04-2012, 12:23
مرسی از راهنماییت . این برند ها که گفتی دوامشون خوب است ؟ چون قبلا ادکلن ترکیه ای ریبول ابی از یک نفر کادو گرفتم دوامش خوب نبود .

دوامش كه خب انتظار نداشته باش با اين قيمت عالي باشه...هر كار ديگه اي هم بگيري دوامش مثل همه...هيچ كدوم تو اين رنج قيمت از نظر دوام به بقيه برتري ندارن مگر اين كه بري سيلور سنت بوگارت رو بگيري كه وحشتناكه دوامش اما قيمتش شده 40 تومن...قبلا 25 تومن بود.

امپر لجند مشكي و قهوه اي هم دوام خيلي خوبي دارن...

اجمل ها هم از نظر دوام خوبن

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

یه انتخاب دیگه هم اینه که عطرهای فرانسوی ارزون هدیه بدی که مثله اینها تابلو نباشه. مثله کد 37 زنونه و مردونه یا پرتی فلاور.....

اینجوری خیلی بهتره.یا اگه عطرهای جین آرتس رو پیدا کردی اونا هم تو همین رنج هستن و کیفیتشون خیلی بهتر از اجمل و امپر و اینا هست .

راست ميگه اينا هم خوبن...كاراي شركت جي پارليس هستند كه مجموعه كارن لو(Karen Low)
كه عطر كد 37 هم مال همين مجموعه است زير مجموعه جي پارليسه...

جين آرتس ديگه كلي گير نمياد..تك و توك كاراش مثل سلطان مشكي و كلوپ آفيشيانادو بعضي جاها پيدا ميشه...
قبلا نمايندگيش تو فروشگاه سپه امير اباد بود

f.t.g
04-04-2012, 13:30

ملاک خرید :

ممنون میشم دوستان متخصص ادکلن کنن .

مگه میشه همه اینا رو با هم بخوایی؟
بوی تک! موندگاری بالا!پخش بو در حد یک روز!!!قیمت 20 تا 30!ظاهر خوب!:18::18:
من با بودجه بالای 100 تومن هم نمیتونم چیزی با این خوصوصیات پیدا کنم
توصیه میکنم بری عطر های کپی 15 میل ریو بگیری:27:

dior32
04-04-2012, 14:25
کدوم قیمتاش پایینتره؟
بعضیهاش که پایین بود که مطمئنم تماس بگیری قیمت بالاتر میدن
بقیشون هم که بالاتر از جاهای دیگه بود

نسبت به بقیه فروشگاهای اینترنتی منظورم بود مثلا از چاره یا پرفیوم شاپینگ قیمتهاش بهتره من تماس گرفتم گفتن قیمتاشون قطعیه مگر اینکه چیزی رو واسه فروش نداشته باشن البته من قیمت بازار دستم نیست

mrm88
04-04-2012, 15:02
سلام خدمت دوستان خوش بو و با کلاس این فاروم،میخواستم یه نظر و کمکی بدین البته خیلی فوری
چون یکی از اقوام ایتالیاست و همین 3- 4 روزه میخواد برگرده ایران ازتون میخوام یک عطر کاملا عالی از نظر پخش بو و
موندگاری بم معرفی کنید تا بگم بیاره صد درصد مطمئنم که اصلشو برام میخره(من پسرم 24 سالمه)
خودم نظرم رو Dior Intense اگه واقعا چیزی میشناسید که بهتر (موندگاری و بخصوص پخش بو)
خواهشا لطف کنید زودی بگید تا بش بگم بیاره ، با تشکر از همه ی کسایی که حاضر میشن زودی بم جوام بدن

cdcenter
04-04-2012, 16:28
مگه میشه همه اینا رو با هم بخوایی؟
بوی تک! موندگاری بالا!پخش بو در حد یک روز!!!قیمت 20 تا 30!ظاهر خوب!:18::18:
من با بودجه بالای 100 تومن هم نمیتونم چیزی با این خوصوصیات پیدا کنم
توصیه میکنم بری عطر های کپی 15 میل ریو بگیری:27:

چند تا مارک بهت معرفی کنم که بیش از دو روز میمونه و دوام بالایی داره ؟ قیمتشونم همه زیر 20 تومن .
ادکلن های اماراتی همه با دوام هستند و اکثرا ظاهر خوب .
در مورد دوام بنده نوشتم 1 روز نه یک هفته که شما با ادکلن مارک 100 تومنی مقایسه میکنی .

همین ادکلن دلار 3500 تومنی یک روز دوام داره .

در مورد تک بودن منظورم این بود که بورس نباشه . مثلا دریک رو همه یکبار زدن . دوام بسیار خوبی هم داره . منظورم این بود که مارک گمنامی باشه .

زنونه هم ادکلن COLORS خریدم که ساخت ترکیه است . یک اشانتیون اسپری داره قیمتشم شد 22 تومن . 7 تاشو خریدم دونه 20 حساب کرد .

مونده مردانه که به راهنمایی دوستمون میخوام ژاکلر بخرم . مدل قرمز و مشکی رو تست کردم خوشم اومد . توی باکسش هم اسپری داشت .

f.t.g
04-04-2012, 17:09
سلام خدمت دوستان خوش بو و با کلاس این فاروم،میخواستم یه نظر و کمکی بدین البته خیلی فوری
چون یکی از اقوام ایتالیاست و همین 3- 4 روزه میخواد برگرده ایران ازتون میخوام یک عطر کاملا عالی از نظر پخش بو و
موندگاری بم معرفی کنید تا بگم بیاره صد درصد مطمئنم که اصلشو برام میخره(من پسرم 24 سالمه)
خودم نظرم رو Dior Intense اگه واقعا چیزی میشناسید که بهتر (موندگاری و بخصوص پخش بو)
خواهشا لطف کنید زودی بگید تا بش بگم بیاره ، با تشکر از همه ی کسایی که حاضر میشن زودی بم جوام بدن
به نظر من همون دیور گزینه خوبیست ولی اگر جای شما بودم ادکلنهایی رو میگفتم بیاره که اینجا ازشون نیست و موندگاری و پخش بویی به مراتب بهتر از دیور اینتنس داشته باشن.
من پیشنهاد میکنم اینا رو برات بیاره:
اوپیوم مردانه با غلظت پارفیوم
جاپیر از پوچرون
اگر تونست اوپیوم رو بیاره یه ثواب کن و بگو برای منم یکی بیاره تا ما هم خریدار باشیم:27:

arsenal_mmm
04-04-2012, 19:47
چند تا مارک بهت معرفی کنم که بیش از دو روز میمونه و دوام بالایی داره ؟ قیمتشونم همه زیر 20 تومن .
ادکلن های اماراتی همه با دوام هستند و اکثرا ظاهر خوب .
در مورد دوام بنده نوشتم 1 روز نه یک هفته که شما با ادکلن مارک 100 تومنی مقایسه میکنی .

همین ادکلن دلار 3500 تومنی یک روز دوام داره .

در مورد تک بودن منظورم این بود که بورس نباشه . مثلا دریک رو همه یکبار زدن . دوام بسیار خوبی هم داره . منظورم این بود که مارک گمنامی باشه .

زنونه هم ادکلن COLORS خریدم که ساخت ترکیه است . یک اشانتیون اسپری داره قیمتشم شد 22 تومن . 7 تاشو خریدم دونه 20 حساب کرد .

مونده مردانه که به راهنمایی دوستمون میخوام ژاکلر بخرم . مدل قرمز و مشکی رو تست کردم خوشم اومد . توی باکسش هم اسپری داشت .

از همون فروشگاه سپه که گفتم خریدی؟

ادکلن جاگلر اسپورت از بقیه شون بهتره بعدشم جاگلر کلاسیک مشکی خوشبوئه..

کالدیون Zen هم خیلی تو مردونه ها خوبه...حتما اونم تست کن پشیمون نمیشی

hostironi
04-04-2012, 21:12
ادکلن خنک تلخ ملایم مردونه با موندگاری حداقل 4-5 ساعت و پخش بوی بالا بدون در نظر گرفتن حداقل حداکثر قیمت چیا پیشنهاد می دین؟ پر طرفدارا چیا هستن؟

mhek
04-04-2012, 21:44

من جای شما بودم یه چیزی میگفتم بیاره که اینجا نباشه...مثلا ....
عطرهای نیچ ایتالیایی معمولا از بهترین های مرکباتی دنیا هستند...
من کولونیا ازولتا رو پیشنهاد میکنم عطر خوبی هست...
ولی به نظر من بهترین عطرهای ایتالیایی رو لورنزو ویلورسی Lorenzo Villoresi ساخته...دو عطر شاهکار اون که مدتهاست دوست دارم تستشون بکنم...Piper Nigrum و Uomo
اولی یکی از بهترین عطرهای اسپایسی و فرش دنیاست که اگر علاقمند به عطرهای شرقی و ادویه ای هستید گزینه ایده آلی هست...و دومی هم یکی از بهترین عطرهای مرکباتی ( میشه حتی گفت بهترین ) هستش که فوق العاده مناسب تابستان هستش...
البته شاید این پیشنهاد ها برای شما درست نباشه....چون وقتی صحبت از عطرهای نیچ میشه یکمی ریسکش بالا میره...
اگر دنبال یه عطر جوان پسند باشید Fierce از Abercrombie & Fitch گزینه ایده الی هست...یه عطر با پخش بوی عالی که بوش یه جورایی شبیه شنل پلاتینیوم ایگویست هست ولی پخش بوی بهتری داره....یه عطر همه پسند و پرفروش هست که خیلی محبوب بین دانشجوهای آمریکایی هستش چون دخترا خیلی از این عطر خوششون میاد...اینجا نیست ولی ایتالیا باید باشه..مناسب استفاده شب و روز هستش..برای فصل بهار و تابستون ایده آل هستش..
ولی اگر سلیقتون با عطرهای گرم و وانیلی سازگاره همون دیور اینتنس گزینه خیلی خوبیه...

f.t.g
04-04-2012, 22:12
ادکلن خنک تلخ ملایم مردونه با موندگاری حداقل 4-5 ساعت و پخش بوی بالا بدون در نظر گرفتن حداقل حداکثر قیمت چیا پیشنهاد می دین؟ پر طرفدارا چیا هستن؟
رودستار کارتیر
بی ال وی پور هوم
بولگاری سویر
اترنتی سامر
جیو

amir_oyama
05-04-2012, 08:57
سلام
یه مقدار در مورد جگوار بلک توضیح میدید؟ 50 تومن میگفت

f.t.g
05-04-2012, 14:06
سلام
یه مقدار در مورد جگوار بلک توضیح میدید؟ 50 تومن میگفت
از نظر من تولید جالبی نیست و با این قیمت ارزش خرید نداره
گزینه های بهتری هم وجود داره

dior32
05-04-2012, 15:04
سلام
در مورد عطرهای بوگاتی کسی اطلاعات داره دیزاین &موشن یا پیور بلک چطورن ارزش پول دادن دارن یا نه

mrm88
05-04-2012, 18:56
به نظر من همون دیور گزینه خوبیست ولی اگر جای شما بودم ادکلنهایی رو میگفتم بیاره که اینجا ازشون نیست و موندگاری و پخش بویی به مراتب بهتر از دیور اینتنس داشته باشن.
من پیشنهاد میکنم اینا رو برات بیاره:
اوپیوم مردانه با غلظت پارفیوم
جاپیر از پوچرون
اگر تونست اوپیوم رو بیاره یه ثواب کن و بگو برای منم یکی بیاره تا ما هم خریدار باشیم:27:

من جای شما بودم یه چیزی میگفتم بیاره که اینجا نباشه...مثلا ....
عطرهای نیچ ایتالیایی معمولا از بهترین های مرکباتی دنیا هستند...
من کولونیا ازولتا رو پیشنهاد میکنم عطر خوبی هست...
ولی به نظر من بهترین عطرهای ایتالیایی رو لورنزو ویلورسی Lorenzo Villoresi ساخته...دو عطر شاهکار اون که مدتهاست دوست دارم تستشون بکنم...Piper Nigrum و Uomo
اولی یکی از بهترین عطرهای اسپایسی و فرش دنیاست که اگر علاقمند به عطرهای شرقی و ادویه ای هستید گزینه ایده آلی هست...و دومی هم یکی از بهترین عطرهای مرکباتی ( میشه حتی گفت بهترین ) هستش که فوق العاده مناسب تابستان هستش...
البته شاید این پیشنهاد ها برای شما درست نباشه....چون وقتی صحبت از عطرهای نیچ میشه یکمی ریسکش بالا میره...
اگر دنبال یه عطر جوان پسند باشید Fierce از Abercrombie & Fitch گزینه ایده الی هست...یه عطر با پخش بوی عالی که بوش یه جورایی شبیه شنل پلاتینیوم ایگویست هست ولی پخش بوی بهتری داره....یه عطر همه پسند و پرفروش هست که خیلی محبوب بین دانشجوهای آمریکایی هستش چون دخترا خیلی از این عطر خوششون میاد...اینجا نیست ولی ایتالیا باید باشه..مناسب استفاده شب و روز هستش..برای فصل بهار و تابستون ایده آل هستش..
ولی اگر سلیقتون با عطرهای گرم و وانیلی سازگاره همون دیور اینتنس گزینه خیلی خوبیه...

ممنون دوستان گرامی بابت نظرتون،بله سلیقه ی من بیشتر با رایحه های گرم و وانیلیه چون بیشتر میمونن
مرسی بابت پیشنهادای غیر موجودتون اما من فکر کنم بهتره عطری بخرم که با بوش آشنا باشم تا اینکه رو حدس و گمان باشه و قبل از خرید نتونم تستش کنم! عطر قبلیه خودم LANUITE DE L'HOMME از سن لورن بود البته پرفیومش ،رایحشو دوست داشتم موندگاریش هم به نظرم بد نبود اما پخش بوش خیلی راضیم نمیکرد! امیدوارم تو این زمینه Intense راضیم کنه، راجب پخش بوی INTENSE نظرتون چیه؟

f.t.g
05-04-2012, 21:20
ممنون دوستان گرامی بابت نظرتون،بله سلیقه ی من بیشتر با رایحه های گرم و وانیلیه چون بیشتر میمونن
مرسی بابت پیشنهادای غیر موجودتون اما من فکر کنم بهتره عطری بخرم که با بوش آشنا باشم تا اینکه رو حدس و گمان باشه و قبل از خرید نتونم تستش کنم! عطر قبلیه خودم LANUITE DE L'HOMME از سن لورن بود البته پرفیومش ،رایحشو دوست داشتم موندگاریش هم به نظرم بد نبود اما پخش بوش خیلی راضیم نمیکرد! امیدوارم تو این زمینه Intense راضیم کنه، راجب پخش بوی INTENSE نظرتون چیه؟
اتفاقا منم لانویت پرفیوم رو دارم. منم اولش فکر میکردم پخش بو نداره ولی بعد از چند بار تعریف دوستان نظرم عوظ شد!
پخش بوی اینتنس دیور خوبه و ارزش خرید داره
اون دو مورد هم که گفتم رایحه های شرقی دارن و در ترکیباتشون وانیل هم مشهوده
اوپیوم تولیت رو میتونید تو ایران تست کنید و جاپیر هم متاسفانه گیر نمیاد وگرنه جز بهترینهای ادکلنهای شرقی تو دنیاست.و همچنین اوپیوم پرفیوم. این دوتا حتی میتونم بگم که پخش بویی بهتر از دیو اینتنس دارن.
پارسال طی یک نظر سنجی 10 عطر برتر شرقی به صورت اولویت زیر انتخاب شدند و کلیپش رو هم دارم
1. اگویست چنل
2.آنتیوس از چنل
3.کروس از ایو سنت لورن
4.جاپیر از بوچرون
5.پلی اینتنس از ژیوانچی
6.دیور هوم اینتنس
7.ل اکسیو از چنل که تولید بسیار محدودی در 5 کشور داشت و حتی در گروه عطر های نیچ قرار گرفت
8.اوپیوم پور هوم ادو پارفیوم از ایو سنت لورن
9.اوبسشن از کلوین کلاین
10.جوپ پور هوم

mhek
05-04-2012, 22:18
سلام
در مورد عطرهای بوگاتی کسی اطلاعات داره دیزاین &موشن یا پیور بلک چطورن ارزش پول دادن دارن یا نه

پیور بلک رو فروشنده خیلی تعریفش رو کرد...ولی من باش حال نکردم...میگفت 110 تومن !!!!
به نظرم بوی سینتتیک و ضعیفی داشت مثل اغلب ادکلن های بازار...

f.t.g
05-04-2012, 22:42
پیور بلک رو فروشنده خیلی تعریفش رو کرد...ولی من باش حال نکردم...میگفت 110 تومن !!!!
به نظرم بوی سینتتیک و ضعیفی داشت مثل اغلب ادکلن های بازار...
دوستان با توجه به فصلی که در پیش داریم من یک سوال مطرح میکنم و هر کس تجربه ایی داره به اشتراک بگذاره تا بتونیم انتخاب های خوبی داشته باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.
به نظرتون بهترین و خوشبو ترین ادکلنهای خنک که تا به حال داشتید و یا تست کردید کدوما بودن؟
برای هر یک از گروهای زیر مثال بزنید:
خنک و تلخ؟
خنک و شیرین؟
خنک و ترش؟
ممنون

arsenal_mmm
06-04-2012, 11:47
دوستان با توجه به فصلی که در پیش داریم من یک سوال مطرح میکنم و هر کس تجربه ایی داره به اشتراک بگذاره تا بتونیم انتخاب های خوبی داشته باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.
به نظرتون بهترین و خوشبو ترین ادکلنهای خنک که تا به حال داشتید و یا تست کردید کدوما بودن؟
برای هر یک از گروهای زیر مثال بزنید:
خنک و تلخ؟
خنک و شیرین؟
خنک و ترش؟
ممنون

خنک و تلخ؟

Dunhill Black

خنک و شیرین؟

yves saint laurent L'homme

خنک و ترش؟

Terre d'Hermes

cyber861
06-04-2012, 12:24
خنک و ترش:آرامیس لایف

خنک و فرش :کلوین سی کی وان

تلخ :شنل آنتیوس

خنک و فلورال :ایو سن لورن لهوم

به نظرم بهترینی وجود نداره.بستگی به شرایط آب و هوایی و حس و حال خوده آدم داره که بعضی چیزا لذت

بخش میشن و بعضیا نفرت انگیز.

مثلا یه زمانی یه بنده خدایی کمیستری میزد که کله سالن رو بو ور میداشت.اون موقع خیلی حال میکردم

باش.ولی وقتی خودم خریدم بعد یه مدت دلمو زد.از بوش بدم نمیاد ولی خب باب میلم هم نیست دیگه.

مثلا یه سری ادکلن رو من اصلا قبلا نمیتونستم تحمل کنم .انگار سن که میره بالا طبع آدم هم عوض میشه.:20:

f.t.g
06-04-2012, 12:37

به نظرم بهترینی وجود نداره.بستگی به شرایط آب و هوایی و حس و حال خوده آدم داره که بعضی چیزا لذت

مثلا یه زمانی یه بنده خدایی کمیستری میزد که کله سالن رو بو ور میداشت.اون موقع خیلی حال میکردم

باش.ولی وقتی خودم خریدم بعد یه مدت دلمو زد.از بوش بدم نمیاد ولی خب باب میلم هم نیست دیگه.

مثلا یه سری ادکلن رو من اصلا قبلا نمیتونستم تحمل کنم .انگار سن که میره بالا طبع آدم هم عوض میشه.:20:
علی جان من منظورم این بود به نظظر خودتون کدوم مناسب هست.
مثلا اون جگوار آبی رو که خنک هست و من بد جور ازش نفرت دارم مطمئنم کس دیگیری هم نمیپسنده. تا به حال که اینطور بوده.
سوال صرفا جهت بالاتر بردن تجربه و اشتراک گذاری نظرات دوستان هست
ممنون

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

علی جان شما آنتیوس رو خنک و تلخ میدونید؟

f.t.g
06-04-2012, 12:46
دوستان کسی تو شهرشون ادکلن آکوا دی جیو اسنزا رو دیده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
06-04-2012, 13:08
علی جان من منظورم این بود به نظظر خودتون کدوم مناسب هست.
مثلا اون جگوار آبی رو که خنک هست و من بد جور ازش نفرت دارم مطمئنم کس دیگیری هم نمیپسنده. تا به حال که اینطور بوده.
سوال صرفا جهت بالاتر بردن تجربه و اشتراک گذاری نظرات دوستان هست
ممنون

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

علی جان شما آنتیوس رو خنک و تلخ میدونید؟

خب من به جز موارده خاص همه ادکلنایی که دارم رو دوست دارم :31:

.................................

آنتایوس زدم تلخ دیگه:31:نه میشه گفت خیلی گرمه و نه خنک.شاید تمایلش به گرمی بیشتر باشه ولی اذیت

نمیکنه گرمیش.بیشتر تنده:11:

f.t.g
06-04-2012, 13:10
خب من به جز موارده خاص همه ادکلنایی که دارم رو دوست دارم :31:

.................................

آنتایوس زدم تلخ دیگه:31:نه میشه گفت خیلی گرمه و نه خنک.شاید تمایلش به گرمی بیشتر باشه ولی اذیت

نمیکنه گرمیش.بیشتر تنده:11:
اون جیو تا به حا به چشمت نخورده؟

jsaleh11
06-04-2012, 13:44
بچه ها دیشب رفتم عطر جدید بخرم دیدم قیمتا بازم بالا رفته. نمی دونم این فروشگاه ما این طوری بود یا همه جا بازم گرون کردن؟ کرید تاباروم رو می گفت 310. تام فورد عود وود 100 میل رو می داد 560. کرید آونتوس 510. تق هرمس پرفیوم 75 میل 195. عطرای ریو رو هم داشت 32. در ضمن گفت اسپری های لاو کالکشن رو هم میارم با قیمت 9 تومن.

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

moli_ahmad
06-04-2012, 13:50
بچه ها قیمت گرلن ل اینستنت رو کسی داره؟ بیژن بلک و فورد اکستریم؟

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

بچه ها دیشب رفتم عطر جدید بخرم دیدم قیمتا بازم بالا رفته. نمی دونم این فروشگاه ما این طوری بود یا همه جا بازم گرون کردن؟ کرید تاباروم رو می گفت 310. تام فورد عود وود 100 میل رو می داد 560. کرید آونتوس 510. تق هرمس پرفیوم 75 میل 195. عطرای ریو رو هم داشت 32. در ضمن گفت اسپری های لاو کالکشن رو هم میارم با قیمت 9 تومن.

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

تابارم 310:18: یادش بخیر 140 بود ای داد بیداد:19:

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

بروبچ من ادکلن های خنکی که دارم پخش بوش اصلا راضیم نمیکنه یکی دوتا پیشنهاد بدین با پخش بوی خفن بریم بگیریم:20:

jsaleh11
06-04-2012, 13:56
راستی دیشب خانم فروشنده می گفت عطر وان میلیون از تاریخ اولین اسپری فقط تا 6 ماه تاریخ مصرف داره و بعدش کیفیتشو از دست میده. کسی اطلاع داره این حرف درسته یا نه؟

f.t.g
06-04-2012, 14:13
راستی دیشب خانم فروشنده می گفت عطر وان میلیون از تاریخ اولین اسپری فقط تا 6 ماه تاریخ مصرف داره و بعدش کیفیتشو از دست میده. کسی اطلاع داره این حرف درسته یا نه؟
من کما بیش با این حرفشون موافقم
برام تجربه شده که ادکلنی رو که 10 سال اکبند نگه داری با ادکلنی رو که استفاده کنی و بعد 10 سال بری سراغش با هم تفاوت دارند. واقعا هم رابطه این دو را با هم نمیدونم

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

بروبچ من ادکلن های خنکی که دارم پخش بوش اصلا راضیم نمیکنه یکی دوتا پیشنهاد بدین با پخش بوی خفن بریم بگیریم:20:
بیژن بلک رو قبل از عید 33 قیمت داشتم. 50 میل
خنک با موندگاری خوب:
پولو بلو
کروس سامر
دیزل اونلی
چه ادکلنهای خنکی دارید که از موندگاریشون راضی نیستید؟ بگید تا ما که قصد خرید داریم دورشون رو خط بکشیم:31:

cyber861
06-04-2012, 14:22
اون جیو تا به حا به چشمت نخورده؟

نه والا.حتی اهواز هم اومدم کلی برنامه داشتم که متاسفانه مریض شدم و اصلا نتونستم برم بگردم دنبال

ادکلن.

از دهم مه اومدم اراک هم مریضیم بدتر شده که بازار اراک هم نتونستم برم.

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

گرلین اینتنس موندگاریش بدک نیست .اکسترم تام فورد هم بد نیست.احساس میکنم بوشون شبیهه هم

بود.پارسال تست کردم یادم نیست.ولی اینقدر خاص نبودن که خوشم بیاد.تام فورد تام فورد رو بیشتر میپسندم.

بیژن بلک خیلی پخشه خوبی داره.

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

من کما بیش با این حرفشون موافقم
برام تجربه شده که ادکلنی رو که 10 سال اکبند نگه داری با ادکلنی رو که استفاده کنی و بعد 10 سال بری سراغش با هم تفاوت دارند. واقعا هم رابطه این دو را با هم نمیدونم

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

بیژن بلک رو قبل از عید 33 قیمت داشتم. 50 میل
خنک با موندگاری خوب:
پولو بلو
کروس سامر
دیزل اونلی
چه ادکلنهای خنکی دارید که از موندگاریشون راضی نیستید؟ بگید تا ما که قصد خرید داریم دورشون رو خط بکشیم:31:

پولو خیلی تقلبی داره.من تستر تقلبیش رو دیدم.اصلیش برچسبه پشتش خیلی واضح نوشته MADE IN U.S.A

ولی تقلبی تسترش هیچی از ساخت کجا بودنش نزده.بوش هم که در حده یه کپی مزخرف از اونه.:41:

f.t.g
06-04-2012, 14:27
نه والا.حتی اهواز هم اومدم کلی برنامه داشتم که متاسفانه مریض شدم و اصلا نتونستم برم بگردم دنبال

ادکلن.

از دهم مه اومدم اراک هم مریضیم بدتر شده که بازار اراک هم نتونستم برم.

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

گرلین اینتنس موندگاریش بدک نیست .اکسترم تام فورد هم بد نیست.احساس میکنم بوشون شبیهه هم

بود.پارسال تست کردم یادم نیست.ولی اینقدر خاص نبودن که خوشم بیاد.تام فورد تام فورد رو بیشتر میپسندم.

بیژن بلک خیلی پخشه خوبی داره.

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

پولو خیلی تقلبی داره.من تستر تقلبیش رو دیدم.اصلیش برچسبه پشتش خیلی واضح نوشته MADE IN U.S.A

ولی تقلبی تسترش هیچی از ساخت کجا بودنش نزده.بوش هم که در حده یه کپی مزخرف از اونه.:41:

آره متاسفانه تقلبیش خیلی خیلی زیاد تر از اصلش شده. من حتی تقلبیش رو 10 تومن دیدم که اصلا مو نمیزد ولی رایحه اش کمی فرق داشت و موندگاریش در حد صفر:41:

moli_ahmad
06-04-2012, 14:36
من جیو و ورساچ پورهوم گرفتم منودگاری و پخش بو کمه بولگاریم موندگاری خیلی خوبی داره اما پخش بوش زیاد نیست
این گرلن اینتنس اصلا گیر میاد ؟علی جان شما دیدی؟

f.t.g
06-04-2012, 14:42
من جیو و ورساچ پورهوم گرفتم منودگاری و پخش بو کمه بولگاریم موندگاری خیلی خوبی داره اما پخش بوش زیاد نیست
من زیاد دیدم ولی از قیمتش بی اطلاع هستم
کدوم بولگاری؟

moli_ahmad
06-04-2012, 14:53
اینو کسی دیده ؟البته گرم هست

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

من زیاد دیدم ولی از قیمتش بی اطلاع هستم
کدوم بولگاری؟

اکوا البته این پخش بوش از دوتای اولی بیشتره اما بازم بیشتر بهتره:31:

cyber861
06-04-2012, 15:07

تا دو ماه پیش یجا داشت.قیمتش هم اول 85 تومن بود که بعدش شده بود فکر کنم 105 تومن.ولی مورد پسند

من نبود.

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F73658573372745951071.jpg)
اینو کسی دیده ؟البته گرم هست

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

اینم تو اهواز پاساژ کارون دیدم.ولی نشد تست کنم.:41:

moli_ahmad
06-04-2012, 15:16
فرید جان اگه اینو که عکسشو گذاشتم اینجایی که علی اقا میگه پیدا کردی حتما خبرم کن به شدت دنبالشم البته واسه خودم نیست

f.t.g
06-04-2012, 15:48
فرید جان اگه اینو که عکسشو گذاشتم اینجایی که علی اقا میگه پیدا کردی حتما خبرم کن به شدت دنبالشم البته واسه خودم نیست
عرض کردم که چند تا مغازه هست که دارند. ولی از قیمتشون اطلاعی ندارم.
اگر کسی از دیور هوم اینتنس ورژن 2007 خوشش میاد حتما اینو هم میپسنده.

jsaleh11
06-04-2012, 20:08
نقل قول
نوشته شده توسط moli_ahmad

این ل اینستانت گرلن رو من تبریز دیدم قیمتش 95 بود. بوش هم به نظرم خیلی خوبه یکی از بچه ها داشت وقتی می موند خیلی خوشبوتر می شد.

moli_ahmad
06-04-2012, 20:25
دوستان اگه كسي ميتونه واسم بخره اينو ممنونش ميشم اگه مبشه بهم بگيد تشكر

jsaleh11
06-04-2012, 20:49
دوستان اگه كسي ميتونه واسم بخره اينو ممنونش ميشم اگه مبشه بهم بگيد تشكر

حامد خان من فردا بازم می پرسم قیمت اینو براتون اگه موجود بود هنوز و بعد بهتون خبر میدم. اونوقت اگه خواستید براتون پستش می کنم.

jsaleh11
06-04-2012, 20:59
آقا من الان زنگ زدم قیمت گرفتم میگه 75 میل پرفیوم 134 تومن مقطوع:18:

usertyu
06-04-2012, 21:26
سلام علیکم.
هر کی یه عطر با بوی شبیه کنزو وودی معرفی کنه خیلی خوبه........(جنگلی و گرم و یه خورده شیرین یا شایدم تلخ !)و موندگاری خیلی زیاد.
و این که کجا میتونم هر عطریو خواستم تست کنم؟(من که هر جا رفتم تست نداشتن.مگر ادکلنهای دره پیت ارزونو )

moli_ahmad
06-04-2012, 21:28
همین گرلن رو؟

moli_ahmad
06-04-2012, 21:42
نه دیگه خیلی گرونه کاش حداقل 100 میل بود اونوقت باز میشد یجورایی اما 75 میل 134 به نظرم همون نارسیسو بهتر باشه

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

چرا ادکلن اینقدر بازارش مزخرف شده چپ و راست قیمت میره بالا:19:

jsaleh11
06-04-2012, 22:02
نقل قول
نوشته شده توسط usertyu
سلام علیکم.
هر کی یه عطر با بوی شبیه کنزو وودی معرفی کنه خیلی خوبه........(جنگلی و گرم و یه خورده شیرین یا شایدم تلخ !)و موندگاری خیلی زیاد.
و این که کجا میتونم هر عطریو خواستم تست کنم؟(من که هر جا رفتم تست نداشتن.مگر ادکلنهای دره پیت ارزونو )

هایلند میدون آرژانتین می تونی هر عطری رو خواستی تست کنی کسی هم مزاحمت نمیشه. گالری دنیز در جردن هم همینطور.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

حامد خان اگه خیلی طالب این عطر هستید بذارید فردا هم چند جا واستون زنگ بزنم (امشب فقط یکی از فروشگاهها باز بودش) شاید قیمت مناسب گیرم اومد. در ضمن پرفیومش فکر نمی کنم 100 داشته باشه. تا اونجا که من میدونم پرفیومش 75 و تویلتش 125 میله. راستی براتون فرق نمی کنه پرفیوم باشه یا تویلت؟ چون قیمت 75 پرفیوم با 125 تویلت تقریبا یکیه.

moli_ahmad
06-04-2012, 22:37
خیلی خیلی تشکر اقا صالح عزیز اگه لطف کنی قیمت بگیری ممنون میشم هدفم بیشتر پرفیومش هست البته به نظرم تویلتش هم خوب باشه اگه دیدید هر دوتاش رو قیمت بگیر اگه میشه ممنون

jsaleh11
06-04-2012, 23:10
خیلی خیلی تشکر اقا صالح عزیز اگه لطف کنی قیمت بگیری ممنون میشم هدفم بیشتر پرفیومش هست البته به نظرم تویلتش هم خوب باشه اگه دیدید هر دوتاش رو قیمت بگیر اگه میشه ممنون

چشم حتما. در اولین فرصت.

dior32
06-04-2012, 23:30
سلام من عطر گوچی پور هوم رو چند وقت پیش گرفتم وقتی عطر رو باز کردم جعبش از داخل یه قسمتش یه لایه برداشته شده بود انگار یکی از داخل یه لایه اش رو با تیغ برش داده من فکر نمیکنم یه شرکت مثل گوچی یه همچین گندی به بسته بندی عطرهاش بزنه شیشه اش خیلی با کیفیته و خود عطر هم تلخ وادویه ای هست وموندگاری عالیی داره اما حس میکنم تقلبیه چون از گوچی این جور کارا بعیده دیگه حالم داره از بازار عطر ایران به هم میخوره این از کیفیت اینم از وضعیت قیمتها هر روز یه قیمت میدن

moli_ahmad
06-04-2012, 23:34
Midnight in Paris Van Cleef & Arpelsاینو کسی تست کرده ؟راستی اون اسپری های لاو کالکشن رو شهر شب نداشت گفت احتمالا اول اردیبهشت میرم واسه جنس جدید

dior32
06-04-2012, 23:34
در مورد عطر شانل بلو کسی اطلاعات داره مثلا خاص بودن یا موندگاری وپخش بو به نظر شما شانل اگوئیست نسبت به بلو انتخاب بهتری هست یا نه

moli_ahmad
06-04-2012, 23:38
سلام من عطر گوچی پور هوم رو چند وقت پیش گرفتم وقتی عطر رو باز کردم جعبش از داخل یه قسمتش یه لایه برداشته شده بود انگار یکی از داخل یه لایه اش رو با تیغ برش داده من فکر نمیکنم یه شرکت مثل گوچی یه همچین گندی به بسته بندی عطرهاش بزنه شیشه اش خیلی با کیفیته و خود عطر هم تلخ وادویه ای هست وموندگاری عالیی داره اما حس میکنم تقلبیه چون از گوچی این جور کارا بعیده دیگه حالم داره از بازار عطر ایران به هم میخوره این از کیفیت اینم از وضعیت قیمتها هر روز یه قیمت میدن

این مدل بازار ایرانه دیگه .عطرا اینقد ظریف کپی میشن که سخت میشه فهمید اقایون دزد کارشون درسته:31:

dior32
06-04-2012, 23:40
مید نایت رو تست کردم خیلی بوش به دیور هوم اینتنس نزدیکه پودری و وانیلیه اما مونگاریش رضایتبخش نیست

moli_ahmad
06-04-2012, 23:41
در مورد عطر شانل بلو کسی اطلاعات داره مثلا خاص بودن یا موندگاری وپخش بو به نظر شما شانل اگوئیست نسبت به بلو انتخاب بهتری هست یا نه

بلو خنک وتلخه یکم بوی گریپ فروت میده به نظرم . پخش بو و موندگاری خوبی داره اما دیگه نمیشه گفت خاص چون خیلی جاها بوش رو حس میکنی اینقدر زیاده من اگویست رو ترجیح میدم بوی گرم و چوبی خاصی داره

f.t.g
06-04-2012, 23:43
Midnight in Paris Van Cleef & Arpelsاینو کسی تست کرده ؟راستی اون اسپری های لاو کالکشن رو شهر شب نداشت گفت احتمالا اول اردیبهشت میرم واسه جنس جدید
Midnight in Paris Van Cleef & Arpels نیز بویی در راستای دیور هوم اینتنس داره.
گرم و کمی شیرین و پودری

dior32
06-04-2012, 23:44
این مدل بازار ایرانه دیگه .عطرا اینقد ظریف کپی میشن که سخت میشه فهمید اقایون دزد کارشون درسته:31:

آخه لعنتی جعبش وقتی پلمپه به حدی عالی به نظر میاد که اصلا آدم فکرشم نمیکنه الان این دومین عطرمه که از داخل جعبش اینطوریه وقتی یادم مید روح و روانم آزرده میشه خدا لعنتشون کنه:angry::angry::angry::angry::angry::sad::sad ::sad:

f.t.g
06-04-2012, 23:45
به نظر من اگویست کار بهتری هست.
یک جا دیدم 190 میداد مگه قیمتش الان چنده؟

dior32
06-04-2012, 23:48
به نظر من اگویست کار بهتری هست.
یک جا دیدم 190 میداد مگه قیمتش الان چنده؟

من هفته پیش 200 قیمت گرفتم احتمالا تا الان باید 220 شده باشه

f.t.g
06-04-2012, 23:51
نقل قول
نوشته شده توسط usertyu
سلام علیکم.

هایلند میدون آرژانتین می تونی هر عطری رو خواستی تست کنی کسی هم مزاحمت نمیشه. گالری دنیز در جردن هم همینطور.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

حامد خان اگه خیلی طالب این عطر هستید بذارید فردا هم چند جا واستون زنگ بزنم (امشب فقط یکی از فروشگاهها باز بودش) شاید قیمت مناسب گیرم اومد. در ضمن پرفیومش فکر نمی کنم 100 داشته باشه. تا اونجا که من میدونم پرفیومش 75 و تویلتش 125 میله. راستی براتون فرق نمی کنه پرفیوم باشه یا تویلت؟ چون قیمت 75 پرفیوم با 125 تویلت تقریبا یکیه.
مطمئنید این ادکلن پرفیوم داره؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

من هفته پیش 200 قیمت گرفتم احتمالا تا الان باید 220 شده باشه
200:18:
من فکر میکردم طرف گرون فروشه

dior32
06-04-2012, 23:55
یه سوال کلی داشتم اونم اینکه بعضی از عطرها مال یه شرکته (مثلا دیور) بعضیاش مشخصاتش پایین شیشه حک شده بعضیاش پایین شیشه بر چسب خورده کلا ای چیزا ربطی به اصل یا تقلبی بودن عطر داره دیور انتنس دارم حک شده اما فارنهایت ابسلوت برچسبه برام عجیبه یه شرکت مثل دیور رو عطرهاش دو نوع عملکرد داشته باشه

f.t.g
07-04-2012, 00:00
یه سوال کلی داشتم اونم اینکه بعضی از عطرها مال یه شرکته (مثلا دیور) بعضیاش مشخصاتش پایین شیشه حک شده بعضیاش پایین شیشه بر چسب خورده کلا ای چیزا ربطی به اصل یا تقلبی بودن عطر داره دیور انتنس دارم حک شده اما فارنهایت ابسلوت برچسبه برام عجیبه یه شرکت مثل دیور رو عطرهاش دو نوع عملکرد داشته باشه
فقط در مورد دیور اینتنس این عمل اتفاق افتاد(حک شدن)
البته بی سابقه نیست
چون برندی مثل ysl هم از این موارد داشته.
من خودم یک نمونه اوپیوم زنانه دارم که حک شده و یک مورد هم قبلا داشتم که بر چسب بود و مطمئنم هر دو اصل بودند. حتی نمونه های دیگری از این برند مثل کروس حک شده هستند و مابقی بر چسب

moli_ahmad
07-04-2012, 00:34
اره فريد جان ل اينستنت داره كه تويلت هست ل اينستنت اكسترم پرفيوم همونه

jsaleh11
07-04-2012, 00:37
[QUOTE=f.t.g;6947516]مطمئنید این ادکلن پرفیوم داره؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

بله کاملا مطمئنم.

dior32
07-04-2012, 01:00
یه سوال در مورد این بچ نامبر عطر دارم اینکه چیه به چه کاری میاد و کجای جعبه یه شیشه نوشته شده

mjd323232
07-04-2012, 06:59
یه سوال در مورد این بچ نامبر عطر دارم اینکه چیه به چه کاری میاد و کجای جعبه یه شیشه نوشته شده

اگه اشتباه نکنم یه سری عدد و حروفه که زیر جعبه نوشته و احتیاج به رمز گشایی داره :31:اجازه بده دوست خوبم mhek بیاد کاملا توضیح میده

f.t.g
07-04-2012, 10:39
یک لحظه به خودم شک کردم! بله مدل اکسترم این ادکلن رو دیدم

mhek
07-04-2012, 10:57

اگه اشتباه نکنم یه سری عدد و حروفه که زیر جعبه نوشته و احتیاج به رمز گشایی داره :31:اجازه بده دوست خوبم mhek بیاد کاملا توضیح میده

بله آقا فرید حامد جان درست میگند...مثل دیور هوم که پرفیومش دیور هوم اینتنس هست گرلن هم همینطوری هستش...البته بوشون تفاوت داره...با توجه به قیمت بسیار زیاد دیور هوم اینتنس به نظرم گرلن اکستریم گزینه بهتری هستش...هرچند کمی در موندگاری ضعیف تر هست ولی خیلی ها بوش رو بهتر میدونند (کمتر شیرین هستش و بیشتر از تونکا بین توش استفاده شده )...میدنایت این پاریس هم بوش شبیه هست همانطوری که خودتون گفتید ولی به نظر من ماندگاریشم بدک نیست...

همانطوری که جناب صالح عزیز گفتند یه سری حروف و عدد هست که زیر جعبه نوشته میشه....در مورد اکثر عطرها خیلی مهم نیستند و بخاطر همین هم کسی دنبالش نبوده ببینه چه معنی ای میده ولی برای بعضی کارهای کرید و بعضی دیگر عطرها که معمولا تغییر فرمول داشتند مهم میشه و دوستان عطرباز نشستن و به قول دوستان رمزگشایی کردن..مثلا فارنهایت که چندین تغییر فرمول داشته بوسیله همین حروف میشه فهمید سال ساختش کی هست و بوش چطوری هست...البته میتونید با فرسادن یک ایمیل به خود شرکت سازنده و دادن همین بچ نامبر بهشون از سال ساخت و فرمول عطر و کیفیتش و ......با خبر بشین

دیشب داشتم توی بیس نوت یه چرخی میزدم که یه تاپیک در مورد عطرهای اندی تاور بود و چون به شخصه عطر بیابان های مراکش اندی رو خیلی خیلی دوست دارم تاپیک رو باز کردم و شروع کردم به خوندن...یکی از اعضا که انگلیسی بود در مورد شکش برای خرید یکی از کارهای اندی گفته بود و در آخر هم تصمیم گرفت عطر اورنج استار رو بخره و در ادامه اومد و گفت که متاسفانه متوجه شده که سایت آنلاین اندی تاور به انگلیس پست نمیکنه و همینطور اینکه در خود انگلیس قیمت عطر 20 پوند گرون تره و خلاصه مونده بود....اینجا یه اتفاق جالب افتاد و اون اینکه خود اندی تاور اومد و جوابش رو داد و بخاطر اینکه به انگلیس شیپینگ نداره عذر خواهی کرد و دلایلش رو توضیح داد...شنیده بودم خیلی از عطرسازان اکثر فروم ها و دیسکاشن های عطر رو میخونن ولی خیلی برام جالب بود که یه عطرساز بزرگ مثل اندی اینطوری بیاد و عذرخواهی بکنه و ..البته خود اندی قبلا گفته بود که همیشه خیلی دوست داره در مورد سلایق افراد و نظراتشون در مورد عطرهای خودش و باقی عطرها بخونه و برای همین همیشه روزانه به بیس نوت و جاهای دیگه سر میزنه...خیلی از عطرش خوشم میومد و حالا از خودش هم خوشم اومده :دی
به نظرم یکی از دلایلی که اندی تاور تونست در ظرف 6 سال به یکی از بهترین عطار های جهان تبدیل بشه همین روحیش هستش...من فوری یه پیام بهش دادم و بهش پیشنهاد دادم یه سفر بیاد ایران و اصفهان و....چون اندی تو سفر به مراکش ساخت عطر بیابان های مراکش رو شروع کرد و از طبیعت و فرهنگ مراکش الهام گرفت و تونست چنین عطر عالی ای بسازه که به نظر خیلی ها جزء بهترین عطرهای نیچ هستش (تو لیست تاپ تن اکثر افراد بیس نوت هستش ) و مسلما ایران میتونه الهام بخش یه عطر فوق العاده دیگه براش باشه با توجه به فرهنگ و تاریخ غنیش...حالا منتظرم جواب بده البته نمیدونم اصلا جواب میده یا نه :31:

moli_ahmad
07-04-2012, 12:12
بله آقا فرید حامد جان درست میگند...مثل دیور هوم که پرفیومش دیور هوم اینتنس هست گرلن هم همینطوری هستش...البته بوشون تفاوت داره...با توجه به قیمت بسیار زیاد دیور هوم اینتنس به نظرم گرلن اکستریم گزینه بهتری هستش...هرچند کمی در موندگاری ضعیف تر هست ولی خیلی ها بوش رو بهتر میدونند (کمتر شیرین هستش و بیشتر از تونکا بین توش استفاده شده )...میدنایت این پاریس هم بوش شبیه هست همانطوری که خودتون گفتید ولی به نظر من ماندگاریشم بدک نیست...

همانطوری که جناب صالح عزیز گفتند یه سری حروف و عدد هست که زیر جعبه نوشته میشه....در مورد اکثر عطرها خیلی مهم نیستند و بخاطر همین هم کسی دنبالش نبوده ببینه چه معنی ای میده ولی برای بعضی کارهای کرید و بعضی دیگر عطرها که معمولا تغییر فرمول داشتند مهم میشه و دوستان عطرباز نشستن و به قول دوستان رمزگشایی کردن..مثلا فارنهایت که چندین تغییر فرمول داشته بوسیله همین حروف میشه فهمید سال ساختش کی هست و بوش چطوری هست...البته میتونید با فرسادن یک ایمیل به خود شرکت سازنده و دادن همین بچ نامبر بهشون از سال ساخت و فرمول عطر و کیفیتش و ......با خبر بشین

دیشب داشتم توی بیس نوت یه چرخی میزدم که یه تاپیک در مورد عطرهای اندی تاور بود و چون به شخصه عطر بیابان های مراکش اندی رو خیلی خیلی دوست دارم تاپیک رو باز کردم و شروع کردم به خوندن...یکی از اعضا که انگلیسی بود در مورد شکش برای خرید یکی از کارهای اندی گفته بود و در آخر هم تصمیم گرفت عطر اورنج استار رو بخره و در ادامه اومد و گفت که متاسفانه متوجه شده که سایت آنلاین اندی تاور به انگلیس پست نمیکنه و همینطور اینکه در خود انگلیس قیمت عطر 20 پوند گرون تره و خلاصه مونده بود....اینجا یه اتفاق جالب افتاد و اون اینکه خود اندی تاور اومد و جوابش رو داد و بخاطر اینکه به انگلیس شیپینگ نداره عذر خواهی کرد و دلایلش رو توضیح داد...شنیده بودم خیلی از عطرسازان اکثر فروم ها و دیسکاشن های عطر رو میخونن ولی خیلی برام جالب بود که یه عطرساز بزرگ مثل اندی اینطوری بیاد و عذرخواهی بکنه و ..البته خود اندی قبلا گفته بود که همیشه خیلی دوست داره در مورد سلایق افراد و نظراتشون در مورد عطرهای خودش و باقی عطرها بخونه و برای همین همیشه روزانه به بیس نوت و جاهای دیگه سر میزنه...خیلی از عطرش خوشم میومد و حالا از خودش هم خوشم اومده :دی
به نظرم یکی از دلایلی که اندی تاور تونست در ظرف 6 سال به یکی از بهترین عطار های جهان تبدیل بشه همین روحیش هستش...من فوری یه پیام بهش دادم و بهش پیشنهاد دادم یه سفر بیاد ایران و اصفهان و....چون اندی تو سفر به مراکش ساخت عطر بیابان های مراکش رو شروع کرد و از طبیعت و فرهنگ مراکش الهام گرفت و تونست چنین عطر عالی ای بسازه که به نظر خیلی ها جزء بهترین عطرهای نیچ هستش (تو لیست تاپ تن اکثر افراد بیس نوت هستش ) و مسلما ایران میتونه الهام بخش یه عطر فوق العاده دیگه براش باشه با توجه به فرهنگ و تاریخ غنیش...حالا منتظرم جواب بده البته نمیدونم اصلا جواب میده یا نه :31:
اقا محمد حسین عزیز یبار دیگه میگی این عطرای کرید چطور سال ساختشون مشخص میشه؟ یادم رفته:31:

mhek
07-04-2012, 12:28
اقا محمد حسین عزیز یبار دیگه میگی این عطرای کرید چطور سال ساختشون مشخص میشه؟ یادم رفته:31:

چشم حامد جان

اکثر بچ نامبر های کرید این شکلی هستند..
C4210E02
یعنی اولشون یه حرف هست و دو تا مونده به آخر هم یه حرف دیگه دارند..تو این نمونه ها سال ساخت دو عدد دوم از سمت چپ هستند یعنی اینجا 10 هستش یعنی سال ساخت 2010 هست...

البته بچ نامبر های جدید بعضا این شکلی هستند..
A42B11Y01

یعنی یه حرف دیگه دارند که وسط هست و ما قبل سال تولید هستش...ولی فرقی نمیکنه...باز سال تولید دو عدد دوم از سمت چپ هست یعنی اینجا 11 هستش و سال ساخت 2011 هست...

ExoMars
07-04-2012, 12:54
دوستان تا 60 چی پیشنهاد میدین؟
بوشم فرقی نداره همه چی دوس دارم:دی

mjd323232
07-04-2012, 13:00
فقط در مورد دیور اینتنس این عمل اتفاق افتاد(حک شدن)
البته بی سابقه نیست
چون برندی مثل ysl هم از این موارد داشته.
من خودم یک نمونه اوپیوم زنانه دارم که حک شده و یک مورد هم قبلا داشتم که بر چسب بود و مطمئنم هر دو اصل بودند. حتی نمونه های دیگری از این برند مثل کروس حک شده هستند و مابقی بر چسب

من قبل از عید نارسیسو رودریگرز گرفتم اونم برچسب نبود میشه گفت با یه ماژیک مثل متال مارکر زیر شیشه نوشته شده بود

f.t.g
07-04-2012, 13:05

بله منم منکر وجود گرلن اکسترم نبودم!
آخه دوستان گفتند که 75 میلش پرفیوم هست که منو به شک انداخت چون نمونه تولیت 75 میل هم وجود داره و خودم از نزدیک دیدم.
فکر کردم بجز نمونه تولیت و اکسترم نمونه دیگری به نام پرفیوم هم هست که من بی اطلاع بودم!

cyber861
07-04-2012, 13:07
من قبل از عید نارسیسو رودریگرز گرفتم اونم برچسب نبود میشه گفت با یه ماژیک مثل متال مارکر زیر شیشه نوشته شده بود

ماله منم برچسب نیست.حکاکی شده.ایسی میاکی هم همین طوره.:31:

MOHAMMAD2010
07-04-2012, 17:06
این اسپری تام فورد رو کسی ندید !؟

usertyu
07-04-2012, 17:28
نقل قول
نوشته شده توسط usertyu
سلام علیکم.

دستت درست.

واسه kenzo woody کسی نظری نداره؟؟...

dav00d
07-04-2012, 21:43
امروز رفتم شهر شب هر چیزی من پرسیدم نداشت.کلا خیلی کم شده عطراش.گفتم چرا اینجوریه؟گفت با این وضع درهم نمیشه چیزی آورد.گفتم کی میارید گفت معلوم نیست

Mr Unknown
07-04-2012, 22:48
دوستان نظرتون در مورد Armani Code Sport چیه؟130 قیمت دارم..خوبه؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میشه؟
ممنون

arsenal_mmm
08-04-2012, 00:12

من واقعا به جایگاه شما غبطه میخورم که جزو معدود افرادی هستید که به این محصولاتی که ما حتی تصور دیدنشون رو هم نمیکنیم و حتی اسمشونم نشنیدیم دسترسی دارید و میتونید تجربه شون کنید..خوش به حالتون...به قول معروف ما که دستمون به کباب نمیرسه بخویریم حداقل از طریق حرفای شما دود کبابشو میتونیم بخوریم

nadermatin
08-04-2012, 01:09
دوستان امروز با یکی از رفقا رفتیم عطر بخریم.بلک سداکشن آنتونیو باندراس(50 تومن) و وینتیج وارواتوس (60 تومن) پسند شد که خریدیم.

تستر آبسشن مردونه رو تست زدم خیلی بوی گل میداد و پخش زیاد ولی بوش شابدولعظیمی بود(45 تومن). سیگنچر کنت کول (65 تومن) اصلا خوشم نیومد.

یدونه آنجل شلر تست زدم که از اونم خوشم نیومد.

moli_ahmad
08-04-2012, 06:51
دوستان نظرتون در مورد Armani Code Sport چیه؟130 قیمت دارم..خوبه؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میشه؟
ممنون
عطر خوبیه ولی به نظر من زیادی ترش بود پخش بو و موندگاری هم قابل قبول هست

moli_ahmad
08-04-2012, 07:51
دیروز یه افتر شیو و شامپو بدن الد اسپایس گرفتم نظرتون راجع به افتر شیوش چیه بدرد بخوره؟

jsaleh11
08-04-2012, 11:14
حامد خان گرلن ل اینستانت یه جا پیدا کردم . پرفیوم 75 میل 120 تومن.

dxcess
08-04-2012, 18:12
مدیترانه-انتونیو باندراس کسی تست کرده...

A M ! N
08-04-2012, 18:33
سلام علیکم.

عرض کنم که داداشم یه عطری هدیه گرفت که اشتباه نکنم اسمش هست : اسنیاکی بلو..

این عطر اینطوری که معروف هست بوی چوب درختای جنگلهای شمال نیم ساعت پس از بارون هستش !! :دی

پخش شوندگیش فوق العاده قوی هست بوی خیلی خوبی هم داره که خودتون هم دیگه میتونین حدس بزنین !

حالا من خودم نمیدونم این چی هست که اصن گیرم نمیاد اینجا ! حدس میزنم ترکیبی باشه..

البته این که میگم عطر ، مث عطرای دیگه فرضش نکنین ها این گرمی های مسخره این واقعا یه چیزه خاصو گرون قیمتی هست !

جریان چیه ؟؟!!

ExoMars
08-04-2012, 19:14
دوستان تا 60 چی پیشنهاد میدین؟
بوشم فرقی نداره همه چی دوس دارم:دی

کسی نبود راهنمایی کته؟:(
یکم بالا هم شد اشکالی نداره

cyber861
08-04-2012, 20:28
دیروز یه افتر شیو و شامپو بدن الد اسپایس گرفتم نظرتون راجع به افتر شیوش چیه بدرد بخوره؟

بهترین افترشیوی که تو این چند سال گرفتم همین بوده.البته پوسته من چربه.

arsenal_mmm
08-04-2012, 21:07
سلام علیکم.

عرض کنم که داداشم یه عطری هدیه گرفت که اشتباه نکنم اسمش هست : اسنیاکی بلو..

این عطر اینطوری که معروف هست بوی چوب درختای جنگلهای شمال نیم ساعت پس از بارون هستش !! :دی

پخش شوندگیش فوق العاده قوی هست بوی خیلی خوبی هم داره که خودتون هم دیگه میتونین حدس بزنین !

حالا من خودم نمیدونم این چی هست که اصن گیرم نمیاد اینجا ! حدس میزنم ترکیبی باشه..

البته این که میگم عطر ، مث عطرای دیگه فرضش نکنین ها این گرمی های مسخره این واقعا یه چیزه خاصو گرون قیمتی هست !

جریان چیه ؟؟!!

منظورت ایسی میاکی بلو هستش؟؟؟

A M ! N
08-04-2012, 21:18
منظورت ایسی میاکی بلو هستش؟؟؟
سلام آرسنال جان...

فکر کنم درست بگی آخه من فقط زبونی ازش اسمشون شنیدم !!

فکر کنم همین باشه آخه ایسی میاکی رو که میدونستم اما تا حالا به این فک نکرده بودم مرسی :دی

optis2005
08-04-2012, 22:56
دوستان برای استفاده روزانه و دانشگاه و اینا تا 100 تومن چی پیشنهاد میدین؟

nadermatin
09-04-2012, 00:43
اسمیت اند وسون بدون قاب(75 تومن).آنتونیوباندراس بلک و بلو سداکشن(حول و حوش 50 تومن).سی کی وان

ExoMars
09-04-2012, 01:52
سلام دوستان
این Seduction in Black چطوره؟موندگاری و پخش شوندگیش؟ارزش خرید داره؟
تقلبیش هم پیدا میشه؟

arsenal_mmm
09-04-2012, 06:29
سلام آرسنال جان...

فکر کنم درست بگی آخه من فقط زبونی ازش اسمشون شنیدم !!

فکر کنم همین باشه آخه ایسی میاکی رو که میدونستم اما تا حالا به این فک نکرده بودم مرسی :دی

ديدم آخرش "ياكي" داره گفتم خودشه...البته اين كه گفتي خيلي هم بوي جنگل نميده بيشتر بوي آب دريا ميده

---------- Post added at 06:29 AM ---------- Previous post was at 06:28 AM ----------

كاراي آنتونيو باندراس....فراري .... بربري .... سي كي

sAeEd_kHaAn
09-04-2012, 08:43

deseo by jenifer lopez رو حتما تست کنین موندگاری فوق العاده و پخش بوی عالی با بوی خنک و تلخ و جذاب

ExoMars
10-04-2012, 01:56
امروز رفتم واسه خرید
هر جا رفتم گفت نمیزارن تو مغازه نگه داریم مارکهای اصلی رو و گیر میدن
یک seduction in black خریدم 60تومن
فقط نمیدونم این مدل تقلبی داره یا نه
پخش بوش خوبه..موندگاری هم روی پوست 4-5 ساعته کاملا محو شد
فقط یه چیزی..استفاده که میکنم بعد از چند دقیقه خودم دیگه بویی احساس نمیکنم...این طبیعیه آیا؟:دی

f.t.g
14-04-2012, 14:06
امروز رفتم واسه خرید
هر جا رفتم گفت نمیزارن تو مغازه نگه داریم مارکهای اصلی رو و گیر میدن
یک seduction in black خریدم 60تومن
فقط نمیدونم این مدل تقلبی داره یا نه
پخش بوش خوبه..موندگاری هم روی پوست 4-5 ساعته کاملا محو شد
فقط یه چیزی..استفاده که میکنم بعد از چند دقیقه خودم دیگه بویی احساس نمیکنم...این طبیعیه آیا؟:دی
تو شهر ما هم چند ماه پیش همچین اتفاقی افتاد که به روال عادی برگشت

moli_ahmad
14-04-2012, 16:19
و بالاخره فروم بازگشایی شد چقدر دلم تنگ شده بود خیلی خیلی زیاد بچه ها کجایین بیاین . تازه وقتی بسته شد فهمیدم چه جایی بوده منم تو این مدت یدونه اگوا براوا خریدم عجب پخش بویی داره البته بوش کلاسیک هست و تند یکم اما من واقعا دوست دارمش

dav00d
14-04-2012, 16:49
و بالاخره فروم بازگشایی شد چقدر دلم تنگ شده بود خیلی خیلی زیاد بچه ها کجایین بیاین . تازه وقتی بسته شد فهمیدم چه جایی بوده منم تو این مدت یدونه اگوا براوا خریدم عجب پخش بویی داره البته بوش کلاسیک هست و تند یکم اما من واقعا دوست دارمش

يه كم در مورد ادكلنت توضيح ميدي؟

hike
14-04-2012, 16:55
سلام.
اصله؟ در چوبی؟ منم دوست دارم یکی بگیرم. چند شده؟

cyber861
14-04-2012, 17:14

سلام علیکم

به به چقدر خوبه دوستان هستن.:11:

مبارک باشه.یکم شبیهه اترنیتیه بوش.شاید بیشتر شبیهه فتوریتی باشه.:31:

moli_ahmad
14-04-2012, 17:15
یه ادکلن کلاسیک اولش بوش یکم حالت مرکباتی رو داره بعدشفقط چوب کاج هست پخش بوش واقعا خوبه موندگاریش هم دستکم 10 ساعت اصل هست در چوبی با کیفیت زیر ادکلن اسپانیا و بارسلونا ---- شده دو مدل هست مدلی که این اسپانیا رو نداره 23 و این مدل 50 بود پرفیوم شاپینگ هم 55 ب.د منم واسه اطمینان بیشتر از همون خریدم

moli_ahmad
14-04-2012, 17:39
از من بپرسی میگم بیشتر شبیه پلو هست نت اخرش

nadermatin
14-04-2012, 17:51
اینقدر از این توسکان لیدر تعریف کردین یه اسپری لاو کالکشنشو بدون تست خریدم5500 .همچین تحفه ای هم نیست برای این بو من تا70 تومن بیشتر هزینه نمیکنم.بوی لالیک مشکی رو ملایمتر و با بوی چرم قاطی کنید میشه توسکان لیدر.
الکی شلوغش میکنن تو. این سایتا.ولی انصافا پلو بلو و بولگاری بلو و لاو این چاکلتش که بو شکلات میده خیلی باحالتره.
اینم بگم که این اسپری رو در شرایط مختلف تست کردم.مثه لالیک برای سیگاریا مناسبه.چون بوی سیگار خرابش نمیکنه چون خودش بوی دود میده!!!
اون دوستمونم که عطر آنتونیو باندراس بلک سداکشن رو 60 خریدی من 50 تومن خریدم بوش خیلی خوبه.10 تومن گرون خریدی.

dav00d
14-04-2012, 18:20
يه ادكلن ميخوام واسه تابستون.اول ميخواستم one gentleman بگيرم ولي ديدم به درد تابستون نميخوره
نظرتون در مورد Acqua Di Gio چيه؟؟ماندگاري و بوش چطوره؟
يه ادكلن ديدم دست يكي از دوستام به اسم اينياكي.بوي خيلي شيريني داشت.ميگفت 200 گرفته ولي اصلا پخش بو نداشت ولي ماندگاريش خوب بود.زياد تو سايتها نديدمش

arsenal_mmm
14-04-2012, 18:29
خب خدا رو شکر اینجا راه افتاد همه مون از خماری در اومدیم...مطمئنم شمام مثل من معتاد این انجمن هستید و هر روز 10 بار بهش سر زدید حتی با وجود این که خراب بود....

راستی خبر بد:
دستور ممنوعیت واردات اجناس لوکس از اروپا رسما ابلاغ شد

cyber861
14-04-2012, 21:34
اینقدر از این توسکان لیدر تعریف کردین یه اسپری لاو کالکشنشو بدون تست خریدم5500 .همچین تحفه ای هم نیست برای این بو من تا70 تومن بیشتر هزینه نمیکنم.بوی لالیک مشکی رو ملایمتر و با بوی چرم قاطی کنید میشه توسکان لیدر.
الکی شلوغش میکنن تو. این سایتا.ولی انصافا پلو بلو و بولگاری بلو و لاو این چاکلتش که بو شکلات میده خیلی باحالتره.
اینم بگم که این اسپری رو در شرایط مختلف تست کردم.مثه لالیک برای سیگاریا مناسبه.چون بوی سیگار خرابش نمیکنه چون خودش بوی دود میده!!!
اون دوستمونم که عطر آنتونیو باندراس بلک سداکشن رو 60 خریدی من 50 تومن خریدم بوش خیلی خوبه.10 تومن گرون خریدی.

مبارکه جفتتون باشه.شما خوب گرفتی.من رفتم برا خودم بگیرم شده 64 تومن.تسترش رو 50 میگفت.ولی بوش

رو خیلی دوست دارم.پخش بوش هم خوبه.

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

يه ادكلن ميخوام واسه تابستون.اول ميخواستم one gentleman بگيرم ولي ديدم به درد تابستون نميخوره
يه ادكلن ديدم دست يكي از دوستام به اسم اينياكي.بوي خيلي شيريني داشت.ميگفت 200 گرفته ولي اصلا پخش بو نداشت ولي ماندگاريش خوب بود.زياد تو سايتها نديدمش

جیو خیلی بوش تکراری شده.ولی انصافا ادکلن دوست داشتنی و خاطره انگیزیه برایه من.ولی خب موندگاریش

جالب نیست .

من خودم باشم میرم زیر آیکون میگیرم برای بهار و تابستون.موندگاریش از اون بهتره.قیمتش هم که 30-40 تومن

برایه 125 میلش.که اصلا دله آدم نمیسوزه.

f.t.g
14-04-2012, 21:47
بسیار ادکلن خوش بو و لطیفی هست. من عاشق بوش هستم ولی به علت موندگاری کمش دستم به خریدش نرفته. چون هزینه بالایی رو هم باید بپردازید. کمی صبر کنید تا جیو اسنزا از راه برسه و فکر کنم اون چیز خیلی جالبی باشه. پرفیوم هم هست
من که بی صبرانه منتظرشم!

moli_ahmad
14-04-2012, 21:57
دوستان پیور هاوانا چطور ادکلنی هست به نظرتون 90میارزه؟ البته واسه فصل سرماست میدونم

f.t.g
14-04-2012, 22:34
دوستان پیور هاوانا چطور ادکلنی هست به نظرتون 90میارزه؟ البته واسه فصل سرماست میدونم
برای 100 میل قیمت عالی هست

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

ام 7 رو بگیر و توش کمی توتون و کاکائو اضافه کن میشه هاوانا
موندگاری و پخش بو بسیار بالا

jsaleh11
14-04-2012, 23:20
من چند روز پیش یه کاپیتان بلک گرفتم که بوش خیلی شبیه به پیور هاوانا هستش. موندگاری و پخش بو هم واقعا عالی.

f.t.g
14-04-2012, 23:24
دوستان تلخ ترین و خنک ترین ادکلنی (هر دو رو با هم داشته باشه) رو که تا به حال دیدید چی بوده؟

nadermatin
15-04-2012, 00:41
من از فروشگاه ساغر تو طبقه 5 پاساژقائم میخرم که جنس اصل میده و چون منو میشناسه همیشه قیمت عالی بهم میده.تمامه عطرهاشم دیدم که مهماندارها کیسه کیسه براش میارن و تقریبا تستر هر عطری رو بخوای هم داره.احتمالا چون همسایه هم هستیم بمن همیشه عالی میده.چند روز پیش هم وینتیج وارواتوس 125 میل رو با یکی از دوستانم ازش 60 خریدم.همیشه هم مغازه اش مشتری هست.اینجا خیلی مشتری جمع کرده
فكر كنم أرمان خان بشناستش.

cyber861
15-04-2012, 01:28
دوستان تلخ ترین و خنک ترین ادکلنی (هر دو رو با هم داشته باشه) رو که تا به حال دیدید چی بوده؟

من چند سال پیش جاکومو رو میخواستم بخرم مشکیش هم داشت.انقدر تلخ بود که بوش کردم حالم خراب

شد.نمیدونم دیدید بعضی از سیگاری ها که میان تو یه محیطی لباساشون هم بو میده ؟دقیقا همون بو با شدت

بیشتر بود.ولی قبله عید که رفتم مروی دوباره به پستم خورد این جاکومو مشکی اصلا اون بو رو نمیداد.نیمدونم

حالا داستان چی بود.حالا جالبه اینی که تهران بو کردم نت هاش با اصلیه میخونه.:27:

خنک ترین هم کول واتر و دیزایر بلو دانهیل(البته اسپری هاشون بازم خنک تر هستن:31:)

دوتاش رو با هم ندیدم.

f.t.g
15-04-2012, 01:52
من چند سال پیش جاکومو رو میخواستم بخرم مشکیش هم داشت.انقدر تلخ بود که بوش کردم حالم خراب

شد.نمیدونم دیدید بعضی از سیگاری ها که میان تو یه محیطی لباساشون هم بو میده ؟دقیقا همون بو با شدت

بیشتر بود.ولی قبله عید که رفتم مروی دوباره به پستم خورد این جاکومو مشکی اصلا اون بو رو نمیداد.نیمدونم

حالا داستان چی بود.حالا جالبه اینی که تهران بو کردم نت هاش با اصلیه میخونه.:27:

خنک ترین هم کول واتر و دیزایر بلو دانهیل(البته اسپری هاشون بازم خنک تر هستن:31:)

دوتاش رو با هم ندیدم.
علی جون ممنون از پاسخت
ولی منظورم این بود به نظرتون کدوم ادکلن در عین اینکه بسیار تلخ هست خنک نیز هست
ممنون

f.t.g
15-04-2012, 02:04

مبارک
چند خریدی؟
خیلی ازش کم شده و دیگه راحت گیر نمیاد
آکوا این برند به چشمت نخورد؟

moli_ahmad
15-04-2012, 07:57
به نظرم کرید هیمالیا تلخ و خنکه و بوی شیکی هم داره تام فورد گری وتیور

arsenal_mmm
15-04-2012, 09:49
علی جون ممنون از پاسخت
ولی منظورم این بود به نظرتون کدوم ادکلن در عین اینکه بسیار تلخ هست خنک نیز هست
ممنون
به نظر من dunhill black

به نظرم با وجود اين كه خيلي ادكلن عالي و خوبيه بسيار بهش بي توجهي شده...

توصيه ميكنم از اين ادكلن ساده نگذريد

قيمتش تا پارسال خيلي خوبد بود...100 ميل 60 تومن..
الان نميدونم باز چند شده

dav00d
15-04-2012, 09:55
بسیار ادکلن خوش بو و لطیفی هست. من عاشق بوش هستم ولی به علت موندگاری کمش دستم به خریدش نرفته. چون هزینه بالایی رو هم باید بپردازید. کمی صبر کنید تا جیو اسنزا از راه برسه و فکر کنم اون چیز خیلی جالبی باشه. پرفیوم هم هست
من که بی صبرانه منتظرشم!

اين اسنزا معلوم نيست كي بياد؟ارزش داره صبر كنم؟
بعضي وقتا پرفيوم يه ادكلن با Toilette اون خيلي بوش فرق ميكنه وزياد جالب نيس واسه اين يه وقت همينجوري نباشه

usertyu
15-04-2012, 13:38
تستر یه عطر دقیقا چه فرقی با اصلش داره؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده

f.t.g
15-04-2012, 14:53
تستر یه عطر دقیقا چه فرقی با اصلش داره؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده
هیچ فرقی نداره
فقط اکثرا درب ندارن

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

به نظر من dunhill black

به نظرم با وجود اين كه خيلي ادكلن عالي و خوبيه بسيار بهش بي توجهي شده...

توصيه ميكنم از اين ادكلن ساده نگذريد

قيمتش تا پارسال خيلي خوبد بود...100 ميل 60 تومن..
الان نميدونم باز چند شده

ممنون
حتما تست میکنم چون تا به حال امتحانش نکردم

دوستان دیگه هم نظر بدن

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

به نظرم کرید هیمالیا تلخ و خنکه و بوی شیکی هم داره تام فورد گری وتیور

دوست عزیز بالا بالا میپری تو این اوضاع بد اقتصادی!!!!!!!!:46::41:
کمی هم زیر ابر ها سیر کن و ما قشر متوسط رو هم ببین:31:

ممنون که راهنمایی کردی
در مورد هیمالیا کاملا موافقم ولی تام فورد رو تا به حال بو نرکدم

f.t.g
15-04-2012, 15:09
اين اسنزا معلوم نيست كي بياد؟ارزش داره صبر كنم؟
بعضي وقتا پرفيوم يه ادكلن با Toilette اون خيلي بوش فرق ميكنه وزياد جالب نيس واسه اين يه وقت همينجوري نباشه
نه اشتباه نشه
این اصلا ربطی به آکوا جیو نداره و بوش متفاوت هست ولی منظورم اینه اگر موندگاری جیو راضیتون نمیکنه منتظر اون باشید شاید از بوش و موندگاریش لذت ببرید>
من که ترکیباتشو نگاه کردم به نظرم چیز جالبی اومد

Hamid Hamid
15-04-2012, 16:32
سلام دوستان ...

قيمت يه ادكلن رو مي خواستم ...

ادكلن Axis Blue كه مردونه هستش و بوي خنكي هم داره.

ممنون :20:

cyber861
15-04-2012, 19:45
آقا فرید گل الان که علی جان دانهیل مشکی رو گذاشت یادم افتاد من اون روز که جاکومو رو خریدم اینم بو کردم.احتمال اینکه بویه

این تو مشامم بوده باشه هست.فقط میگم سنگین بود:31:

nadermatin
15-04-2012, 20:17
دوستان یه تحقیق کردم از 23 نفر 13 نفر مرد و 10 نفر خانم با رنج سن متفاوت از آقایون 4 نفر و از خانمها فقط 2 نفر بوی توسکان لیدر رو پسندیدن و جالب اینه که هیچ کدومشون زیر 35 سال نبودن یعنی جوان پسند نیست.5 نفر گفتن بوش خوبه(یعنی بد نیست ولی خاص هم نیست) و 12 نفر هم اصلا نپسندیدن.

نتیجه گیری کلی : برای خرید عطر و اسپری فقط سلیقه خودتون رو در نظر بگیرید و به حرف فروشنده اعتماد نکنید.بخصوص فرزین نیا !

habib mahvare
15-04-2012, 20:23
من امروز رفتم لالیک بلک بخرم . فروشنده بهم دو نوع نشون داد اولی 32 تومن که زیرش یه شماره بود که که با حرف a شروع میشدو دربش چفت میشد و میگفت اصلیه .و دومی 25 تومن که اون شماره رو زیرش نداشت و دربش هم با بدنه چفت نمیشد . و لی خداییش بوی 25تومنی فکر کنم بهتر بود.ایا اینها با هم فرقی دارن؟

f.t.g
15-04-2012, 22:05
من امروز رفتم لالیک بلک بخرم . فروشنده بهم دو نوع نشون داد اولی 32 تومن که زیرش یه شماره بود که که با حرف a شروع میشدو دربش چفت میشد و میگفت اصلیه .و دومی 25 تومن که اون شماره رو زیرش نداشت و دربش هم با بدنه چفت نمیشد . و لی خداییش بوی 25تومنی فکر کنم بهتر بود.ایا اینها با هم فرقی دارن؟
آخه عزیز دل برادر لالیک قیمت 2 سال پیشش هم 32 نیبود که این میده 32
هر دو تقلبی هستند مگر اینکه حجم پایین بوده باشه.
از این ادکلن خودم به شخصه 3 نمونه تقلبی دیدم:19:

nadermatin
16-04-2012, 00:56
الان لالیک ریو 32 تومنه!!

دوستان من یه آزمایش درباره بوی اسپری توسکان لیدر کردم ببینم من ازش خوشم نمیاد یا کلا همه پسند نیست از 13 تا از آقایون و 10 نفر از خانومها نظرشونو پرسیدم 4 تا از آقایون و 2 نفر از خانمها خوششون اومد(که هیچ کدوم زیر 35 سال نبودن). 5 نفر گفتن بوش معمولیه و خاص نیست. 12 نفر هم خوششون نیومد.

نتیجه کلی : هیچ وقت تحت تاثیر فروشنده عطر و اسپری نخرید و فقط به خودتون اعتماد کنید!!

when
16-04-2012, 03:30
لالیک یک نمونه تقلبی که من ازش دیدم 20 تومن میده یارو که جعبش با اصل مو نمیزنه و حتی نوشته های کف جعبه عین اصله و حتی رگه های روی جعبه مقواییشم عین اصلشه.
تنها فرق اصلیش با قلابیه شیشه ادکلنه که این قلابیه که من با علم به تقلبی بودن خریدمش شیشه ای کاملا مات وسیاه داشت که داخل شیشه اصلا معلوم نبود .
ولی ظاهرا اصلیاش که من تونت دیدم شیشه روشن تری داشت که داخل شیشه رو میشد دید. البته 100 ملاک تشخیص نیست.
در کل ادکلن مالی نیست وبوی مواد ارزون قیمت رومیده .مردم میگن بوی چوب سوخته میده ولی من میگم بوی صمغ درخت کاج بسیار بیشتر توش مشهوده.سنگینیشم به خاطر تلخیش به درد آب وهوای رو به گرمای تهران نمیخوره.

habib mahvare
16-04-2012, 05:50
آخه عزیز دل برادر لالیک قیمت 2 سال پیشش هم 32 نیبود که این میده 32
هر دو تقلبی هستند مگر اینکه حجم پایین بوده باشه.
از این ادکلن خودم به شخصه 3 نمونه تقلبی دیدم:19:
البته این فروشنده تو بانک مشتریمونه و به اصطلاح میخواد بهم حال بده. مثلا لگند مشکی از شرکت امپر رو رو بهم داد 30 تومن.قیمت کوکو شانل مادمازلش هم بود 130 تومن که روش اشعه ماورا بنفش انداخت و دو ردیف اعداد دیجیتال مشخص شد.

arsenal_mmm
16-04-2012, 10:12
لالیک یک نمونه تقلبی که من ازش دیدم 20 تومن میده یارو که جعبش با اصل مو نمیزنه و حتی نوشته های کف جعبه عین اصله و حتی رگه های روی جعبه مقواییشم عین اصلشه.
تنها فرق اصلیش با قلابیه شیشه ادکلنه که این قلابیه که من با علم به تقلبی بودن خریدمش شیشه ای کاملا مات وسیاه داشت که داخل شیشه اصلا معلوم نبود .
ولی ظاهرا اصلیاش که من تونت دیدم شیشه روشن تری داشت که داخل شیشه رو میشد دید. البته 100 ملاک تشخیص نیست.
در کل ادکلن مالی نیست وبوی مواد ارزون قیمت رومیده .مردم میگن بوی چوب سوخته میده ولی من میگم بوی صمغ درخت کاج بسیار بیشتر توش مشهوده.سنگینیشم به خاطر تلخیش به درد آب وهوای رو به گرمای تهران نمیخوره.
به نظر من بيشتر بوي چادر مشكي و جوهر و رنگ چاپخونه ها رو ميده تا بوي چوب سوخته

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

البته این فروشنده تو بانک مشتریمونه و به اصطلاح میخواد بهم حال بده. مثلا لگند مشکی از شرکت امپر رو رو بهم داد 30 تومن.قیمت کوکو شانل مادمازلش هم بود 130 تومن که روش اشعه ماورا بنفش انداخت و دو ردیف اعداد دیجیتال مشخص شد.

لجند مشكي رو دوست داشتي؟خداييش كار خوبيه

من خوشم اومد ازش...بوي آدامس ميده كاملا...البته من 27 قيمت دارم..

cyber861
16-04-2012, 10:12

عجب حال دادنی بوده:31:

لجند 14 تومن بود که الان که گرون شده تازه رسیده به 20-22

f.t.g
16-04-2012, 11:08
توصیه میکنم که دوستان برای اطمینان از اصل بودن این کاری رو که خودم هم کما بیش بش روی آوردم انجام بدن. سعی کنید از ادکلنتون حجم های نا متعارف بخرید. مثلا اگر از لالیک خوشتون میاد برید و 50 میل یا 30-60-75 میل رو بخرید. چون تجربه گفته که ادکلنهای تقلبی فقط 100 میل زده میشه
حتی آرامیس که 110 میل هست من تقلبیش رو دیدم که شیشه و بوش کاملا مشابه بود ولی 100 میل بود که این کمپانی 100 میل نمیزنه

cyber861
16-04-2012, 11:57
توصیه میکنم که دوستان برای اطمینان از اصل بودن این کاری رو که خودم هم کما بیش بش روی آوردم انجام بدن. سعی کنید از ادکلنتون حجم های نا متعارف بخرید. مثلا اگر از لالیک خوشتون میاد برید و 50 میل یا 30-60-75 میل رو بخرید. چون تجربه گفته که ادکلنهای تقلبی فقط 100 میل زده میشه
حتی آرامیس که 110 میل هست من تقلبیش رو دیدم که شیشه و بوش کاملا مشابه بود ولی 100 میل بود که این کمپانی 100 میل نمیزنه

من چند تا لالیک 100 میل بو کردم و هیچکدوم با تقلبیش فرقی نداشتن.ولی یه 50 میل تست زدم واقعا خوشم

اومد ازش.احتمال زیاد اون اصل بوده.حالا جالبه همون تقلبی ها که شیشه هاشون هم کیفیت نداره رو دارن 70

میفروشن.:41:

f.t.g
16-04-2012, 11:59
من چند تا لالیک 100 میل بو کردم و هیچکدوم با تقلبیش فرقی نداشتن.ولی یه 50 میل تست زدم واقعا خوشم

اومد ازش.احتمال زیاد اون اصل بوده.حالا جالبه همون تقلبی ها که شیشه هاشون هم کیفیت نداره رو دارن 70

میفروشن.:41:

لالیک ها عموما موندگاری خوبی دارن ولی پخش بویی که نسخه اصلی داره 10 ها برابر بیشتر از مدل ریو هست چه برسه به این بنجل ها

moli_ahmad
16-04-2012, 12:45
لالیک ها عموما موندگاری خوبی دارن ولی پخش بویی که نسخه اصلی داره 10 ها برابر بیشتر از مدل ریو هست چه برسه به این بنجل ها
پخش بوش که واقعا زیاده البته بالاخره یچیزی گرفتم که پخش بوش رو خفه کنه:31:

f.t.g
16-04-2012, 13:39
پخش بوش که واقعا زیاده البته بالاخره یچیزی گرفتم که پخش بوش رو خفه کنه:31:
منظورت همون آگوا هست؟:31:
داییم داشت و وقتی نزدیک به آخراش بود زدم تو گوشش. البته خیلی وقت پیش بود.
واقعا پخش بوش رو تایید میکنم

sAeEd_kHaAn
16-04-2012, 16:32
بچه ها دیگه کم لطفی نکنین من که لالیکمو خیلی دوست دارم (البته تمومش کردم ) یا اونایی که شما تست کردین تقلبی بوده یا من سلیقم با شما متفاوته واقعا کار خیلی خوبیه اونقدرام که شماها میگین خز نشده

cyber861
16-04-2012, 17:02
بچه ها دیگه کم لطفی نکنین من که لالیکمو خیلی دوست دارم (البته تمومش کردم ) یا اونایی که شما تست کردین تقلبی بوده یا من سلیقم با شما متفاوته واقعا کار خیلی خوبیه اونقدرام که شماها میگین خز نشده

سعید خان بد نگفتیم.گفتیم ما دوست نداریم.ولی انصافا از اون 50 میله یکم خوشم اومد.:31:

ولی خز بودنش رو دیگه قبول کن.باور کن دخترا دارن الان میزنن.:41:برو یه مغازه محاله یا خودش رو نداشته باشه

یا کپی اش رو.

MOHAMMAD2010
16-04-2012, 19:53
خز ترین ادکلن به جرعت میتونم بگم الان کاپتان بلک هست - همه جا بوش میاد ! بعضی دخترا هم انگار میزنن !

amirpers
16-04-2012, 23:43
دوستان من ادکلن ها رو زیاد نمیشناسم.
یه ادکلن مردونه می خوام خوش بو با بوی سرد و تند نباشه زیاد. موندگاریش زیاد باشه و قیمتش هم حداکثر تا 50 تومن. ضمنا چه جوری اصل یا تقلبی بودنش رو میشه تشخیص داد؟

f.t.g
17-04-2012, 15:13
سعید خان بد نگفتیم.گفتیم ما دوست نداریم.ولی انصافا از اون 50 میله یکم خوشم اومد.:31:

ولی خز بودنش رو دیگه قبول کن.باور کن دخترا دارن الان میزنن.:41:برو یه مغازه محاله یا خودش رو نداشته باشه

یا کپی اش رو.

باور کن منم تا به حال 4 تا دختر دیدم که استفاده کرده بودند:18::2:

moli_ahmad
17-04-2012, 16:55
بچه ها کسی تا حالا روبرتو کاوالی من رو تست کرده؟

sAeEd_kHaAn
17-04-2012, 17:12
قیمت عطر ها تکونی خورده با افت دلار یا نه ؟

cyber861
17-04-2012, 19:57
بچه ها کسی تا حالا روبرتو کاوالی من رو تست کرده؟

حامد خان رمزی حرف میزنی جدیدا:31:خب جیگرو معرفی کن تا ببینیم رویتش کردیم یا نه؟

J.Naderiii
17-04-2012, 21:14
سلام
کسی این رو تست کرده؟
Roadster Cartier

من Deseo از جنیفر لوپز گرفتم اما متاسفانه اصلا ماندگاری خوبی نداره و پخش شوندگی متوسطی داره و هرچی میزنم به سرعت از بین میره (شاید برای من اینطور باشه اما روی شخص دیگری هم تست کردم و نتیجه مشابه ای داشت) در کل به نظر من با قیمت شصت و خورده ای میشه عطر بهتری تهیه کرد.
ظاهرا تلخ و ملایم هست.

moli_ahmad
17-04-2012, 22:07
roberto cavalli man علی جان

cyber861
17-04-2012, 23:05
roberto cavalli man علی جان

من تستش کردم.بوش بدک نبود ولی یادمه یه مشکلی داشت که خوشم نیامد.به نظرم امضایه ایو سن لورن

هم توشه.:31:

jsaleh11
18-04-2012, 01:09
سلام
کسی این رو تست کرده؟
Roadster Cartier

من Deseo از جنیفر لوپز گرفتم اما متاسفانه اصلا ماندگاری خوبی نداره و پخش شوندگی متوسطی داره و هرچی میزنم به سرعت از بین میره (شاید برای من اینطور باشه اما روی شخص دیگری هم تست کردم و نتیجه مشابه ای داشت) در کل به نظر من با قیمت شصت و خورده ای میشه عطر بهتری تهیه کرد.
ظاهرا تلخ و ملایم هست.

رودستر کارتیر رو تست کردم بوی تلخ ملایم داره. اما از پخش بو و ماندگاریش اطلاعی ندارم.

sAeEd_kHaAn
18-04-2012, 08:19
ظاهرا تلخ و ملایم هست.
احتمال خیلی زیاد تقلبی گرفتی عزیز موندگاری و پخش خیلی خوبی داره من روی کاغذ تست گرفتم بعد از 2 هفته هنوز بو داشت اتفاقا به نظر من جزو عطرای موندگار و پخش بوی خیلی خوبه

moli_ahmad
18-04-2012, 12:18
بچه ها اگه چیزی بخوام از اونور برام بیارن به نظرتون چی بگم بیارن تو گروه چوبی دوست دارم و خنک

J.Naderiii
18-04-2012, 12:46
احتمال خیلی زیاد تقلبی گرفتی عزیز موندگاری و پخش خیلی خوبی داره من روی کاغذ تست گرفتم بعد از 2 هفته هنوز بو داشت اتفاقا به نظر من جزو عطرای موندگار و پخش بوی خیلی خوبه

نمی دونم شاید هم تقلبی باشه اما عطری که من گرفتم ماندگاری نداره.

ExoMars
18-04-2012, 13:19
دوستان آیا مشخصه که چه عطرهایی نمونه تقلبی دارن؟

when
18-04-2012, 15:27
سلام
کسی این رو تست کرده؟
Roadster Cartier

ظاهرا تلخ و ملایم هست.

آقا شما cartier roadster را چند قیمت داری؟
یارو به من 140 قیمت داد.فکر کنم چرت گفته باشه ولی عطر بیستی باید باشه بنظر ولی نتستیدم از ترس قیمتش.:13::41:

J.Naderiii
18-04-2012, 16:27
سلام
من ادکلن La Nuit de l`Homme YSL رو گرفتم 131 تومان از چاره. قبلا از این عطر حدود دو سال پیش گرفته بودم اما شیشه های عطر جدید با قبلی فرق داره و کوچکتر شده همچنین درب ادکلن ها متفاوت هست! این امکان وجود داره که شرکت تولید کننده، طراحی شیشه عطر رو عوض کرده باشه یا یکی از این دو تا تقلبیه؟ یا هر دو :31:
لطفا راهنمایی کنید من عکس دو تا عطر رو قرار میدم عطر سمت راست عطریه که از چاره خریدم. (لطفا به درب عطر و همچنین اندازه عطر ها دقت کنید)
با سپاس:11:

آقا شما cartier roadster را چند قیمت داری؟
یارو به من 140 قیمت داد.فکر کنم چرت گفته باشه ولی عطر بیستی باید باشه بنظر ولی نتستیدم از ترس قیمتش.:13::41:

باید 120 تومانی باشه.

sAeEd_kHaAn
18-04-2012, 16:53
دوستان آیا مشخصه که چه عطرهایی نمونه تقلبی دارن؟
تقریبا هر عطری که فکرشو بکنی حتی عطرای 10 تومنی مـثل کاپیتان بلک هم فیک دازن به وفور :دی
پس خرید از جای معتبر رو توصیه میکنم و همچنین تست قبل از خرید (روی کاغذ تست بگیرید و اگه از موندگاری و پخش بوش و همچنین رایحش راضی بودین روز بعدش خرید کنین ) من بدون تست هیچوقت عطر نمیگیرم

cyber861
18-04-2012, 18:13
تقریبا هر عطری که فکرشو بکنی حتی عطرای 10 تومنی مـثل کاپیتان بلک هم فیک دازن به وفور :دی
پس خرید از جای معتبر رو توصیه میکنم و همچنین تست قبل از خرید (روی کاغذ تست بگیرید و اگه از موندگاری و پخش بوش و همچنین رایحش راضی بودین روز بعدش خرید کنین ) من بدون تست هیچوقت عطر نمیگیرم

البته یه چیز دیگه هم به مورداتون اضافه کنید.هر ادکلنی که احساس کردید خط بو نداره بهش شک کنید.:31:

ExoMars
18-04-2012, 18:20
البته یه چیز دیگه هم به مورداتون اضافه کنید.هر ادکلنی که احساس کردید خط بو نداره بهش شک کنید.:31:
این خط بو دقیقا یعنی چی؟:31: آماتورم دیگه:31:

omid-p30
18-04-2012, 20:26
آقا نظرتون در باره عطر بهشت که تو ایستگاه های مترو هستند چیه ؟ خوبه ازشون خرید کرد ؟

cyber861
18-04-2012, 22:09
این خط بو دقیقا یعنی چی؟:31: آماتورم دیگه:31:

خط بو ممکنه هرکی یه تعریفی براش بکنه ولی من منظورم اینه که از وقتی که اسپری میشه بوش دائم عوض

بشه با گذشت زمان و رو به ملایم شدن بزاره.

الان ادکلنایی که فکر میکنیم اصل هستن اکثرشون خط بو ندارن.از 1 دقیقه بعد از اسپری دیگه تا وقتی بوش بره

تغییر محسوسی نداره.و این یعنی چی؟یعنی اینکه این بو از رو اصلی کپی شده .اینا فقط تو یک زمان میتونن بو

رو کپی کنن و نه طی بازه ای که ادکلن دائم داره بو عوض میکنه چون ترکیبه اصلی رو ندارن.

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

آقا نظرتون در باره عطر بهشت که تو ایستگاه های مترو هستند چیه ؟ خوبه ازشون خرید کرد ؟

اونا عطر گرمی هستن.من تاییدشون نمیکنم و خودم هم نمیخرم.ولی ممکنه شانسی یه چی خوب هم توش

پیدا بشه.:13:

moli_ahmad
18-04-2012, 22:14
بچهها این پیور هاوانا عجیب موندگاری داره 2 روزکامل:18:

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

علی جان اگه بخوام یه عطر واسه مصرف روزانه بگیرم به نظرت ck one بهتره یا ck be من از بوی یاس خوشم نمیاد سردرد میگیرم سی کی وان بوی یاس میده؟

omid-p30
18-04-2012, 22:16
اونا عطر گرمی هستن.من تاییدشون نمیکنم و خودم هم نمیخرم.ولی ممکنه شانسی یه چی خوب هم توش

پیدا بشه.:13:
عطر گرمی میبخشید یعنی چی ؟ من دیگه شدیدا آماتورم باید ببخشید.

A M ! N
18-04-2012, 22:52
عطر گرمی میبخشید یعنی چی ؟ من دیگه شدیدا آماتورم باید ببخشید.
سلام امید جان:11::10:

منظور علی از عطر گرمی ، عطرهایی هستن که به صورت فله ای عرضه میشن یعنی اونایی که خودشون با سرنگ محتویات رو ردوبدل میکنن ، که در شیشه های 3 گرمی و 5 گرمی و گاها بیشتر قرار میدن..

سعی کن ازین عطرهای نخری ، البته من نمیدونم منظورتون همین عطرها بود با خیر... طبق تجربه هایی که من ازین تاپیک یادگرفتم دوستان اشاره های زیادی داشتن که این محصولات استاندارد بهداشتی ندارن و گاها ایجاد حساسیت های پوستی رو به دنبال دارن.

cyber861
18-04-2012, 23:29
بچهها این پیور هاوانا عجیب موندگاری داره 2 روزکامل:18:

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

علی جان اگه بخوام یه عطر واسه مصرف روزانه بگیرم به نظرت ck one بهتره یا ck be من از بوی یاس خوشم نمیاد سردرد میگیرم سی کی وان بوی یاس میده؟

حامد خان سی کی وان یه بویی هست که کسی رو اذیت نمیکنه.کلا همه نت هاش متعادل هستن.

سی کی بی خیلی شباهت داره به اون ولی شنیدم موندگاریش در حده اون نیست.البته خودش هم تا چند

ساعت بیشتر پخش بو نداره ولی خب رو لباس میمونه.

تا حالا نشده خانمی بوش کنه نگه خیلی خوشبویه.من یه 200 میلش رو داشتم که رفتم 100 میلش هم

خریدم.که 200 میلش آخراشه.البته من زیاد اسپری میکنم و خیلی باش حال میکنم.:31:

dior32
19-04-2012, 00:24
[QUOTE=J.Naderiii;6957935]سلام
من ادکلن La Nuit de l`Homme YSL رو گرفتم 131 تومان از چاره. قبلا از این عطر حدود دو سال پیش گرفته بودم اما شیشه های عطر جدید با قبلی فرق داره و کوچکتر شده همچنین درب ادکلن ها متفاوت هست! این امکان وجود داره که شرکت تولید کننده، طراحی شیشه عطر رو عوض کرده باشه یا یکی از این دو تا تقلبیه؟ یا هر دو :31:
لطفا راهنمایی کنید من عکس دو تا عطر رو قرار میدم عطر سمت راست عطریه که از چاره خریدم. (لطفا به درب عطر و همچنین اندازه عطر ها دقت کنید)

من همین مشکل رو دارم من لانویت تویلت گرفتم شیشه اش از لانویت پرفیوم و بقیه سری های لهوم بزرگتره حتی در پوشش با بقیه فرق میکنه عکس هاتو دوباره بزار

jsaleh11
19-04-2012, 02:06

من همین مشکل رو دارم من لانویت تویلت گرفتم شیشه اش از لانویت پرفیوم و بقیه سری های لهوم بزرگتره حتی در پوشش با بقیه فرق میکنه عکس هاتو دوباره بزار
به نظر من سمت راستیه اصله اما سمت چپی درش یه جوریه. در ضمن فکر کنم اینا هردوش تویلت هستش. پرفیوم شیشش کاملا مشکیه.

cyber861
19-04-2012, 10:11
[QUOTE=dior32;6958326]
به نظر من سمت راستیه اصله اما سمت چپی درش یه جوریه. در ضمن فکر کنم اینا هردوش تویلت هستش. پرفیوم شیشش کاملا مشکیه.

عجب بساطی شده به خدا.مخصوصا برای کارهای مارک مثل دیور و ایو سن لورن و ورساچه و...

منم یه جاز خریدم برا پسر خالم.اصلا نه خط بو داره و نه موندگاری.پشیمون شدیم اساسی.پیشنهاد میکنم

دیگه دنبال ادکلن هایی که قبلا خریدید و دوست داشتید نرید.چون قشنگ تفاوت رو احساس میکنید و مثله من

پشیمون میشید.:41:نمیدونم کیا دارن این چیزا رو به اسم اصل وارد میکنن ولی خدا لعنتشون کنه.

یادمه تا حدود 5-6 سال پیش کارهای مارک خیلی کم پیدا میشد و به شدت هم گرون بود.بعد که این عطرهای

گرمی اومد تو بازار کم کم همه مغازه ها کارهای مارک اوردن .ولی اولش بازم قیمتشون نسبت به قیمت جهانی

بالاتر بود.بعد کم کم اومد پایین.حالا دارم میفهمم که چه به سرمون اوردن.دیگه هیچی بوی قدیم رو نداره.ولی

اومدیم گفتیم شاید فرمول رو عوض کردن و یا اینکه شیمیایی شدن اینجور شده ولی من شک ندارم همشون

فیک هستن.

armin_punisher6
19-04-2012, 14:05
بچه ها Blue for men چنده؟(100 میل)

mafia2
19-04-2012, 14:35
[QUOTE=jsaleh11;6958362]

عجب بساطی شده به خدا.مخصوصا برای کارهای مارک مثل دیور و ایو سن لورن و ورساچه و...

منم یه جاز خریدم برا پسر خالم.اصلا نه خط بو داره و نه موندگاری.پشیمون شدیم اساسی.پیشنهاد میکنم

دیگه دنبال ادکلن هایی که قبلا خریدید و دوست داشتید نرید.چون قشنگ تفاوت رو احساس میکنید و مثله من

پشیمون میشید.:41:نمیدونم کیا دارن این چیزا رو به اسم اصل وارد میکنن ولی خدا لعنتشون کنه.

یادمه تا حدود 5-6 سال پیش کارهای مارک خیلی کم پیدا میشد و به شدت هم گرون بود.بعد که این عطرهای

گرمی اومد تو بازار کم کم همه مغازه ها کارهای مارک اوردن .ولی اولش بازم قیمتشون نسبت به قیمت جهانی

بالاتر بود.بعد کم کم اومد پایین.حالا دارم میفهمم که چه به سرمون اوردن.دیگه هیچی بوی قدیم رو نداره.ولی

اومدیم گفتیم شاید فرمول رو عوض کردن و یا اینکه شیمیایی شدن اینجور شده ولی من شک ندارم همشون

فیک هستن.

تایید می شود
من هم یک ادکلن فوق العاده رو که همه رو مست میکرد داشتم
تموم شد
صبر کردم تا بیاد...بعد 2 ماه که وارد شد فقط اسمش همون بود و رنگ و بوش بشدت تغییر داشت و بی کیفیت شده بود
الان موندم چی بخرم که ارزون هم باشه و خوب مثل این

f.t.g
19-04-2012, 14:40

من کار ندارم که کدوم رو از کجا گرفتید ولی مطمئن هستم سمت چپی 100% تقلبی هست و قبلا هم ازش دیدم با قیمت 15 تومن.
از سری ال هوم همین نمونه (لا نویت) فقط تقلبی داره

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

[QUOTE=cyber861;6958468]

تایید می شود
من هم یک ادکلن فوق العاده رو که همه رو مست میکرد داشتم
تموم شد
صبر کردم تا بیاد...بعد 2 ماه که وارد شد فقط اسمش همون بود و رنگ و بوش بشدت تغییر داشت و بی کیفیت شده بود
الان موندم چی بخرم که ارزون هم باشه و خوب مثل این

چه ادکلنی منظورتون هست؟

f.t.g
19-04-2012, 15:20
دوستان به این الور ادیشن بلانچ دقت کنید. متوجه میشد که 90 درصد از محصولات ما فیک هستند. درست دقت کنید به کیفیت شیشه و قسمت اسپری.
حتی اکثر الورها در بالای شیشه از گوشه هل یک خط اوریب مانند (برجسته) به سمت زیر اسپری کشیده شده که نشان دهدنه کیفیت نا مناسب کالا هست در صورتی که در این تصویر میبیمید که خبری از اون خط نیست

arsenal_mmm
19-04-2012, 16:53
ایول اینجا درست شد...به افتخارش بزن دست قشنگه رو:8:

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

[QUOTE=jsaleh11;6958362]

فیک هستن.

اون موقع که من شاکی شدم و زدم فقط تو کار ادکلنای اماراتی بخاطر همین چیزا بود دیگه...هنوز اون شیک و مایکل جردن تقلبی مثل آینه دق تو اتاق جلو چشمامه...واقعا پر بیراه نگفته یارو وقتی گفته که 80 درصد ادکلنای مارک توی ایران همه تقلبی هستند...همه شون هم ساخت چین...خودتون میدونید که وقتی جنسی ببرید چین بدید کپیشو بزنه همچین میزنه از خودشم بهتر...دیگه ادکلن که کپی کردنش براش مثل اب خوردن میمونه

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

[QUOTE=dior32;6958326]
من کار ندارم که کدوم رو از کجا گرفتید ولی مطمئن هستم سمت چپی 100% تقلبی هست و قبلا هم ازش دیدم با قیمت 15 تومن.
از سری ال هوم همین نمونه (لا نویت) فقط تقلبی داره

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

[QUOTE=mafia2;6958673]

چه ادکلنی منظورتون هست؟

نه فقط لا نویی نیست که تقلبی داره.. اتفاقا لهوم معمولیش هم تقلبی داره

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

بچه ها Blue for men چنده؟(100 میل)

یه بنده خدایی معمولیشو چند وقت پیش از دم ساختمون پلاسکو 22 خرید...شماره دوش هم هست که بهتر و ملایمتره و قیمتشم الان 28 تومنه

moli_ahmad
19-04-2012, 22:32
امروز هیمالیا کرید رو زدم واقعا بوش دیوانه کننده هست عجیب بوش رو دوست دارم خنک وتلخ تلخ مورد پسند همه اطرافیانم بوده پخش بوش هم عالیه ولی حیف که هی چپ و راست گرون میشه یه همچین بویی میخوام نمیدونم چی بخرم

moli_ahmad
19-04-2012, 23:03
در مورد عوض شدن بو ادکلن ها کاملا موافقم حتی در مورد یکی دوتا بولگاری دیدم این قضیه رو

J.Naderiii
20-04-2012, 00:39
از همه شما ممنونم
هر دو عطر La Nuit de l`Homme YSL شبیه هستند البته به جز اندازه و در اون ها.
ولی در هر صورت مشخصه که یکی از این دو تقلبیه. واقعا جای تاسف داره که باید عطر تقلبی رو به عنوان اصلی بخریم.