PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

amir_ata_21
26-03-2011, 12:05
بچه ها این ادوکلن های wood چطوره؟
می خوام یه ادکلن خوش بو با موندگاری بالا و بوی سرد و با قیمت 20-10 بخرم!!!
بهم معرفی می کنید
مرسی

aminjigar
27-03-2011, 07:57
بچه‌ها قیمت این پک‌های Intesa Vitacel (افتر شیو+مام+اسپری بدن+کف اصلاح همگی داخل یک کیف) رو دارید؟!
بسته به تعداد داخل پکش قیمتش متفاوته، از17 تا25 تومنه.رنگ قرمزش خوبه :5:

کسی درباره این عطر چیزی نمیدونه ؟
من که چیزی نمی دونم

سلام اگه میشه راهنماییم کنید.یه چندتا عطر میخواستم معرفی کنید. با رایحه سرد با ماندگاری بالا و قیمت مناسب.:20:
قیمت مناسب یعنی چقدر؟

بچه ها این ادوکلن های wood چطوره؟
می خوام یه ادکلن خوش بو با موندگاری بالا و بوی سرد و با قیمت 20-10 بخرم!!!
بهم معرفی می کنید
مرسی
بد نیست ولی قیمتش فک کنم از اون رنجی که گفتی بیشتره
با اون قیمت برای موندگاری بالا ادوکلن های شرکت sapil موندگاریشون خوبه یک نمونشم chichi هست. 
اون carbon هم بوی جالبی داره ،بوش مدرن نیست ولی سرده

Lady parisa
27-03-2011, 08:20
سلام
من صفحات قبل رو نخوندم اگر میشه یه ادکلن خوشبو با موندگاری زیاد با رایحه سرد هم به من معرفی کنین.ممنون می شم

Alireza-Khan
30-03-2011, 13:17
سلام ! من بولگاری آکوا POUR HOMME رو گرفتم ! 49 تومن میگفت من 44 دادم ! چون آشنا بود ! بوش فوق العادست ! :18:

4870x2
30-03-2011, 13:23
Aqva واقعا خوش بود هستش....شما 50 میلش رو گرفتی؟
میگم الان سایته معتبر برای خرید اینترنتی کسی سراغ داره؟

Alireza-Khan
31-03-2011, 13:03
آره عزیز ! 50 میل گرفتم !

thecrow
02-04-2011, 00:44
من امروز یک شیشه encre noire lalique رو از یک دستفروش خریدم 15000 تومن. تازه 100 میل هم بود.
یمتی هم که از مغازه گرفته بودم حدود 40000 تومن بود.
چون هر چی سعی کردم نتونستم هیچ ایرادی از شیشه و مارک و جعبه اش بگیرم به این نتیجه رسیدم که این فرصت رو از دست ندم و بخرمش. الان هم هر چی سعی می کنم نه از بوش و نه از هیچیش هیچ ایرادی پیدا نکردم. حالا باید ببینم موندگاریش چجوریه. نظرتون چیه؟؟؟
اینم عکسی که آمازون ازش گذاشته بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyber861
02-04-2011, 16:23
من امروز یک شیشه encre noire lalique رو از یک دستفروش خریدم 15000 تومن. تازه 100 میل هم بود.
یمتی هم که از مغازه گرفته بودم حدود 40000 تومن بود.
چون هر چی سعی کردم نتونستم هیچ ایرادی از شیشه و مارک و جعبه اش بگیرم به این نتیجه رسیدم که این فرصت رو از دست ندم و بخرمش. الان هم هر چی سعی می کنم نه از بوش و نه از هیچیش هیچ ایرادی پیدا نکردم. حالا باید ببینم موندگاریش چجوریه. نظرتون چیه؟؟؟
اینم عکسی که آمازون ازش گذاشته بود:

کپی این ادکلن جز بهترین کپی هاست.کپیش بوش تندتر و ماندگارتره.حتما باید دوتاشون رو با هم بو کنی که به

تفاوت ها پی ببری!

اگه از بوی این خوشتون آمده به احتمال زیاد از سیلور سنت هم خوشتون میاد.:20:

joe_satriani
02-04-2011, 17:17
با سلام
من به عطرها و ادكلن ها يه نوع حساسيت بدي دارم كه زماني كه استشمامشون ميكنم سردرد بدي ميگيرم
حالا چه تند باشن چه آروم
حالا اين وسط يه ادكلن يا عطري هم هست كه خوشبو باشه و در عين حال سردرد آور نباشه ؟؟

ممنون اگه معرفي كنيد

MOHAMMAD2010
02-04-2011, 17:44
کسی درباره عطر smith and wesson اطلاعی داره ؟ ( فکر کنم جدیده )

کسی اطلاعی نداره !؟
----------------------------------------------------
من از lalique encre noire استفاده میکنم
میخواستم ببینم چه ادکلن های دیگه هستن که بوشون مثل این باشه ؟
یعنی بوی تلخ و تند داشته باشن ؟ این تلخ بودن خیلی برام مهمه

meisam317
02-04-2011, 20:21
سلام .
ببخشید اگه جای سوالم این جا نیست . آیا خوش بو کننده دهان مانند عطر ، در ایران هستش؟(توی این فیلم های هالیودی دیدم)

این واسه منم سئوال هستش ؟

نمی دونم اینجا درسته بپرسم یا نه ولی کیفت افتر شیو های ARKO چجوره ؟

thecrow
03-04-2011, 00:04
کپی این ادکلن جز بهترین کپی هاست.کپیش بوش تندتر و ماندگارتره.حتما باید دوتاشون رو با هم بو کنی که به

تفاوت ها پی ببری!

اگه از بوی این خوشتون آمده به احتمال زیاد از سیلور سنت هم خوشتون میاد.:20:

ممنون بابت راهنمائی...
حالا اینی که من خریدم یا اصله یا از اون کپی هایی که شما می گید کپی تره چون موندگاریش خیلی کمه :31: ... البته بازم می گم بویی که داره شدیدا به بوی اصلیش شبیه هست ولی خوب موندگاریش کم تر از اونیه که بشه گفت اصله.

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

خوش بو کننده دهان من یه بار از داروخانه گرفتم... یه اسپری بود که روش عکس برگ نعنا زده بود خیلی خوب بود اگه پیدا کنم حتما باز هم می خرم. .
افتر شیو arko هم تا حالا استفاده نکردم ولی به نظرم باید جنس خوبی باشه به امتحانش می ارزه.

cyber861
03-04-2011, 00:34
با سلام
من به عطرها و ادكلن ها يه نوع حساسيت بدي دارم كه زماني كه استشمامشون ميكنم سردرد بدي ميگيرم
حالا چه تند باشن چه آروم
حالا اين وسط يه ادكلن يا عطري هم هست كه خوشبو باشه و در عين حال سردرد آور نباشه ؟؟

ممنون اگه معرفي كنيد

اینو دیگه باید خودتون کشف کنید.ولی دنباله بوهای خنک و ترش باشید فکر کنم به مرادتون برسید.

شاید هوگو هم براتون مناسب باشه.:13:

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

نسبت به قیمتش بدک نیست.ولی افترشیو نیوآ چیزه خوبیه.البته بستگی به پوست داره!

Lady parisa
03-04-2011, 11:33
خوب دوستان زحمت کشیدن جواب سوال منو ندادن!!!!!

MehranVB
03-04-2011, 14:55
خوب دوستان زحمت کشیدن جواب سوال منو ندادن!!!!!
آخه ادکلن خشبوی خنک با ماندگاری زیاد میشه 50 60 تایی نام برد! حداقل یه قیمت هم اضافه میکردی!!

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

به نظر من که افتضاح! تا موقعی که جیلت یا مارکای معتبر دیگه هست چرا Arko؟ افترشیواش پوست رو خراب میکنن (پوست من سرخ و ملتهب شد اون موقعی که استفاده کردم) و بوی جالبی هم نمیدن!

G U L D A N
03-04-2011, 15:42
دیروز رفتم عطر فروشی خواستم عطر ویژن یا عطرهای سرد با رایحه ی میوه بگیرم یکی از کاربرا معرفی کرده بود.تو هر مغازه ی اسم عطره رو میگم فروشنده کف میکنه میگه اینا رو از کجا پیدا کردی.به غیر از عطر حرم و محمدی و...........هیچی ندارن.واقعا مسخراستتتتتتتتت
احیانا اهل مشهد یا قم نیستی؟! ؟:31:

راستی طریقه شناسایی اصلی از قلابی رو هم بگید، ممنون می شم!

caca_caca888
03-04-2011, 16:32
دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به عطر و اتکولن! ندارم...

میشه یه توضیحی راجع به :
بوی گرم،سرد،ترش،تلخ و (... ) بدین...

خرید اینا خیلی سخته چون همین که اولیو میده بو کنیم بقیرو دیگه قاطی میکنیم.قهوه و اینام باز خیلی کارایی ندارن.شما چطوری میخرین؟

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

البته معنیه اونارو کم و بیش میدونما.میخوام تعریف درستشو ببینم...

ice_ boy
04-04-2011, 23:49
سلام
ما هم حوص كرديم بالاخره يه ادكلنه توپ بگيريم با دوستم رفتيم مغازه چنتا عطرو من زدم به پوستم چنتا اون از بوي عطري كه رو دسته دوستم بود جفتمون خوشمون اومد بوش خنك بود به مبلغ 50000 تومن خريديم فرداش كه من به مچم زدم بعد از چند دقيقه بوي زباله ميداد :2: موندگاريشم خيلي كم بود ولي دوستم ميزنه همه خوششون مياد تا شبم دستش بوي ادكلونو ميده ولي من به لباسام كه ميزنم تازه ميفهمم چقدر بوش خوبه حالا من چيكار كنم هر ادكلني بزنم به پوستم اينجوري ميشه بوش؟؟ :19:

amir_oyama
05-04-2011, 13:21
سلام دوسنان
منم میخوام یه ادکلن بخرم
امروز رفتم یه ورساچ پیدا کردم اسمش این بود versace denso(deinso)
اسم دقیقش یادم نیست
اکوا بولگای هم بد نبود میدادن 58
ورساچه هم 66
نظرتون در مورد ورساچی که گفتم چیه ؟ فروشنده میگفت آخرین کاشونه :دی

Lady parisa
05-04-2011, 13:54
آخه ادکلن خشبوی خنک با ماندگاری زیاد میشه 50 60 تایی نام برد! حداقل یه قیمت هم اضافه میکردی!!

قیمت تا حدود 30-40 تومن(کارمندی دیگه):31:
و اینکه ادکلن وری ژاک ساف (شیشش قرمز رنگه) خیلی بوی خوبی داری ولی موندگاری نداره یه چیزی توی همین سبک باشه خوبه

cyber861
05-04-2011, 19:16
دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به عطر و اتکولن! ندارم...

میشه یه توضیحی راجع به :
بوی گرم،سرد،ترش،تلخ و (... ) بدین...

خرید اینا خیلی سخته چون همین که اولیو میده بو کنیم بقیرو دیگه قاطی میکنیم.قهوه و اینام باز خیلی کارایی ندارن.شما چطوری میخرین؟

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

البته معنیه اونارو کم و بیش میدونما.میخوام تعریف درستشو ببینم...

همه این بوها حسی هست.در واقع حسی که از بو کردن اونها بهت دست میده دقیقا مثله اینکه یه چیزه مثلا ترش رو میخوای بخوری!

سلام
ما هم حوص كرديم بالاخره يه ادكلنه توپ بگيريم با دوستم رفتيم مغازه چنتا عطرو من زدم به پوستم چنتا اون از بوي عطري كه رو دسته دوستم بود جفتمون خوشمون اومد بوش خنك بود به مبلغ 50000 تومن خريديم فرداش كه من به مچم زدم بعد از چند دقيقه بوي زباله ميداد :2: موندگاريشم خيلي كم بود ولي دوستم ميزنه همه خوششون مياد تا شبم دستش بوي ادكلونو ميده ولي من به لباسام كه ميزنم تازه ميفهمم چقدر بوش خوبه حالا من چيكار كنم هر ادكلني بزنم به پوستم اينجوري ميشه بوش؟؟ :19:

این ادکلن به چربی پوسته شما نمیسازه!

شما یا نباید رو پوست بزنید و یا اینکه ادکلن دیگه ای بگیرید که به پوستتون بسازه!

حالا اسمش چی بود؟

سلام دوسنان
منم میخوام یه ادکلن بخرم
امروز رفتم یه ورساچ پیدا کردم اسمش این بود versace denso(deinso)
اسم دقیقش یادم نیست
اکوا بولگای هم بد نبود میدادن 58
ورساچه هم 66
نظرتون در مورد ورساچی که گفتم چیه ؟ فروشنده میگفت آخرین کاشونه :دی

ورساچه معمولا ادکلن هاش خوشبویه ولی موندگاریش پایینه . پخش کنندگیش نسبتا خوبه!

بولگاری هم اگه میخوای بگیری حتما دنبال تسترش باش.هم ارزونتره و هم ماندگارتره.

قیمت تا حدود 30-40 تومن(کارمندی دیگه):31:
و اینکه ادکلن وری ژاک ساف (شیشش قرمز رنگه) خیلی بوی خوبی داری ولی موندگاری نداره یه چیزی توی همین سبک باشه خوبه

مردونه یا زنونه میخواید؟

ice_ boy
05-04-2011, 22:17
این ادکلن به چربی پوسته شما نمیسازه!

شما یا نباید رو پوست بزنید و یا اینکه ادکلن دیگه ای بگیرید که به پوستتون بسازه!

حالا اسمش چی بود؟

angel schlesser essential for men بوي خنك و ملايمي داره كمي هم بوي چوب ميده به نظره شما بخاطره نوعه بوشه كه رو پوستم اينجوري ميشه يا ماركه ادكلنش خوب نيست؟

amir_oyama
05-04-2011, 22:21
ورساچه معمولا ادکلن هاش خوشبویه ولی موندگاریش پایینه . پخش کنندگیش نسبتا خوبه!

بولگاری هم اگه میخوای بگیری حتما دنبال تسترش باش.هم ارزونتره و هم ماندگارتره.

سلام
ممنون
یعنی موندگاری ورساچه چقدره معمولا و یا یه مقایسه با بولگاری؟
آخه خیلی بوی خوبی داشت
اونوقت تستر دیگه چیه من الان نت گشتم چیزی نیافتماز آکوا هم خوشم اومده ( یا ورساچه میگیرم یا آکوا)
اگه میشه آدرس یا عکس تستر رو بزارید
موندگاری آکوا چطوره؟
از بچه های تی تی هم که میباشی:دی
مرسی

Lady parisa
06-04-2011, 09:05
ای آقا برای خودم می خوام.کسی نیست که به ما کادو بده که مجبورم خودم برم بخرم:31:

cyber861
06-04-2011, 14:25
angel schlesser essential for men بوي خنك و ملايمي داره كمي هم بوي چوب ميده به نظره شما بخاطره نوعه بوشه كه رو پوستم اينجوري ميشه يا ماركه ادكلنش خوب نيست؟

بیشتر ادکلن ها مثله شما به پوسته خودم نمیسازه!

ادکلن خوبیه.مارکش هم خیلی معروفه.

پیشنهاد میکنم هر وقت میخوای ادکلن بخری اول رو پوستت تست کن و برو یه دوری بزن و بعدش اگه از بوش

خوشت آمد برو بگیرش.معمولا بوهای ملایم به هر پوستی نمیسازه و با چربی بدن ترکیب میشه و بوهایه دیگه

ای تولید میکنه!

بیژن بلک و آرامیس لایف رو یه تست بزن ببین چجوره!

سلام
ممنون
آخه خیلی بوی خوبی داشت
اونوقت تستر دیگه چیه من الان نت گشتم چیزی نیافتماز آکوا هم خوشم اومده ( یا ورساچه میگیرم یا آکوا)
موندگاری آکوا چطوره؟
مرسی

موندگاری ورساچه در بعضی از مواقع در حده 1-2 ساعت:31:ولی آکوآ بولگاری 1-2 روز میمونه!

تستر همونه .فقط اینارو میدن که روی ملت تست کنن که فروشنده ها میفروشن.روش هم زده

برای فروش نیست.و جعبه مقوایی دارند و در هم ندارن.

بله تی تی هم هستیم با همین یوزر.شما اونجا به چه یوزری هستید؟

ای آقا برای خودم می خوام.کسی نیست که به ما کادو بده که مجبورم خودم برم بخرم:31:

والا برای ما هم کسی چیزی نمیخره:27:بخره هم با سلیقه من جور در نمیاد.چون ادکلن چیزی نیست که

همینجوری بخرن!من خودم میخرم میام خونه پشیمون میشم:31:

اسمتون که میگه خانم هستید.من آماریج(Amarige) ماله شرکته گیونچی (ژیوانچی) رو پیشنهاد میدم.ولی به

نظره من خودتون باید برید تست کنید.سلیقه خانم ها معمولا ادکلن های تند هست ولی آقایون ملایم.

amir_oyama
06-04-2011, 16:40
موندگاری ورساچه در بعضی از مواقع در حده 1-2 ساعت:31:ولی آکوآ بولگاری 1-2 روز میمونه!

تستر همونه .فقط اینارو میدن که روی ملت تست کنن که فروشنده ها میفروشن.روش هم زده

برای فروش نیست.و جعبه مقوایی دارند و در هم ندارن.

بله تی تی هم هستیم با همین یوزر.شما اونجا به چه یوزری هستید؟

.

thanks
پس من ان شالله میرم تو یه دستم ورساچه رو میزنم تو دست دیکم هم آکوا تا هم بینم واکنششون با چربی پوستم چطوره هم موندگاریشونو تست کنم
حالا فهمیدم تستر چیه
یاد یه چیزی افتادم 3/4 سال پیشا که سرباز بودم یکی از بچه ها نماینگی puma داشت بعد یه بار که از مرخصی اومد یه عطر 15 میلی برام اورد(که تو لوحه نگهبانی کمتر بزارمش:31:) که آرم پوما روش بود خیلی خوش بو بود ولی زنونه بود
الان که نگاش میکنم روش نوشته trendy ظاهرا واسه اشانتیون بوده رفیقمون میزد تو گوششون
تو تی تی همین یوزرم تازگیا عضو شدم

caca_caca888
06-04-2011, 17:55
همه این بوها حسی هست.در واقع حسی که از بو کردن اونها بهت دست میده دقیقا مثله اینکه یه چیزه مثلا ترش رو میخوای بخوری!
درسته حسیه . اما چون هیچ زمینه ای ندارم نمیفهمم چی میگین:دی
مثل این میمونه که بخوای رنگ سبزو برای یه کور مادرزادی تعریف کنی:دی
مثلن میگیم فلفل تنده...عطرارم باید برم عملی خودم بفهمم چی چیه ؟ چی چی نیست؟!:دی

اصلا بیخیال شور و شیرین بریم خودمون ببینیم چی باحاله!
خودم میدونم سوالم عجیب غریب بود:دی

MOHAMMAD2010
06-04-2011, 18:09

ice_ boy
06-04-2011, 21:58
بیشتر ادکلن ها مثله شما به پوسته خودم نمیسازه!

ادکلن خوبیه.مارکش هم خیلی معروفه.

پیشنهاد میکنم هر وقت میخوای ادکلن بخری اول رو پوستت تست کن و برو یه دوری بزن و بعدش اگه از بوش

خوشت آمد برو بگیرش.معمولا بوهای ملایم به هر پوستی نمیسازه و با چربی بدن ترکیب میشه و بوهایه دیگه

ای تولید میکنه!

بیژن بلک و آرامیس لایف رو یه تست بزن ببین چجوره!

پس بايد بوي تند بگيرم به نظره شما براي انتخابه ادكلن اول درشو بو كنم اگه خوشم اومد بزنم به پوستم؟ چون نميتونم مثلا 10 تا مدلو رو پوستم امتحان كنم.

cyber861
06-04-2011, 22:37
thanks
پس من ان شالله میرم تو یه دستم ورساچه رو میزنم تو دست دیکم هم آکوا تا هم بینم واکنششون با چربی پوستم چطوره هم موندگاریشونو تست کنم
حالا فهمیدم تستر چیه
یاد یه چیزی افتادم 3/4 سال پیشا که سرباز بودم یکی از بچه ها نماینگی puma داشت بعد یه بار که از مرخصی اومد یه عطر 15 میلی برام اورد(که تو لوحه نگهبانی کمتر بزارمش:31:) که آرم پوما روش بود خیلی خوش بو بود ولی زنونه بود
الان که نگاش میکنم روش نوشته trendy ظاهرا واسه اشانتیون بوده رفیقمون میزد تو گوششون
تو تی تی همین یوزرم تازگیا عضو شدم

دقیقا همین کار رو بکن.ولی تا حالا ندیدم آکوآ بولگاری به پوستی نسازه.ولی بازم تست کن.

مخلصیم داداش:8:

درسته حسیه . اما چون هیچ زمینه ای ندارم نمیفهمم چی میگین:دی
مثل این میمونه که بخوای رنگ سبزو برای یه کور مادرزادی تعریف کنی:دی
مثلن میگیم فلفل تنده...عطرارم باید برم عملی خودم بفهمم چی چیه ؟ چی چی نیست؟!:دی

اصلا بیخیال شور و شیرین بریم خودمون ببینیم چی باحاله!
خودم میدونم سوالم عجیب غریب بود:دی

همین دیگه.یه چند تا ادکلن بو کنی دستت میاد کدوم به کدومه!از فروشنده هم میتونی کمک بخوای!

:46:

تو صفحه قبل گفتم دیگه!سیلور سنت(شرکته بوگارت)بوش همون جوره تقریبا!قیمتش هم 23-24 تومنه که

معمولا تا 30 تومن هم فروش میره!

پس بايد بوي تند بگيرم به نظره شما براي انتخابه ادكلن اول درشو بو كنم اگه خوشم اومد بزنم به پوستم؟ چون نميتونم مثلا 10 تا مدلو رو پوستم امتحان كنم.

آره .ولی اون دوتا رو که گفتم اول تست کن:8:

mojtaba2321
06-04-2011, 23:06
دو تا اودکلن ارزون و خیلی خیلی با کیفیت میخوام بهتون معرفی کنم.
magic و Gladiator از زک ساف.
magic خیلی خیلی خنک و اسپرته و بشدت به بوی لالیک نزدیکه.
Gladiator بشدت مردونه و رسمی و جتلمنانه هست.
بیشتر اودکلن های زک ساف رو مغازه های آرایشی بهداشتی سوپرمارکتها و داروخانه های معتبر دارن.

MOHAMMAD2010
07-04-2011, 12:42
magic خیلی خیلی خنک و اسپرته و بشدت به بوی لالیک نزدیکه.
البته لالیک نه خنکه نه اسپرته !

Alireza-Khan
07-04-2011, 21:51
سلام
ممنون
آخه خیلی بوی خوبی داشت
موندگاری آکوا چطوره؟
مرسی

امیر جان من بولگاری آکوا گرفتم 50 میل 49 میگفت آشنا بود 44 دادم ! بوش فوق العادست ! رو پوست ( البته شاید پوست من ) 7-6 ساعت میمونه ولی رو لباس که میزنم بوش تا یک و یا دو روز میمونه ! آدم پیرهن تنش کردنی وقتی یقه رو میکنی تو سرت دیگه انقد بوی خوب و ملایمش میاد دلت نمیاد بکشی پایی پیرنو تا تنت کنی ! :31:

شک نکن ! آکوا رو بگیر ! پشیمون شدی با من !

Megaupload
07-04-2011, 23:52
Bleu De Chanel

amir_oyama
08-04-2011, 11:03
امیر جان من بولگاری آکوا گرفتم 50 میل 49 میگفت آشنا بود 44 دادم ! بوش فوق العادست ! رو پوست ( البته شاید پوست من ) 7-6 ساعت میمونه ولی رو لباس که میزنم بوش تا یک و یا دو روز میمونه ! آدم پیرهن تنش کردنی وقتی یقه رو میکنی تو سرت دیگه انقد بوی خوب و ملایمش میاد دلت نمیاد بکشی پایی پیرنو تا تنت کنی ! :31:

شک نکن ! آکوا رو بگیر ! پشیمون شدی با من !

بله
به احتمال 99% آكوا ميگيرم 1% هم ورساچه دينزو بوش عاليه ولي دوستمون ميگه موندگاري نداره:41:
راستي اينجا هم 50 ميل ميدن 48 و 100 ميل ميدن 58 . خوب چرا 100 نگيرم ؟ 100 ميل بگيرم؟ بيشتره كه:31:
ممنون

Saeed7Star
08-04-2011, 12:57
Bleu De Chanel

اگه میشه یکم درباره بو و موندگاریش و قیمتش توضیح بدین

Alireza-Khan
08-04-2011, 16:23
بله
به احتمال 99% آكوا ميگيرم 1% هم ورساچه دينزو بوش عاليه ولي دوستمون ميگه موندگاري نداره:41:
راستي اينجا هم 50 ميل ميدن 48 و 100 ميل ميدن 58 . خوب چرا 100 نگيرم ؟ 100 ميل بگيرم؟ بيشتره كه:31:
ممنون

آره همون 100 بگیر ! من رفتم صبح دیدم آکوا رو قرار شد عصر ببرم 100 میل تموم شده بود ! :13: :27:

Doctor.Freeman
08-04-2011, 17:17
دوستان عذر میخوام تو مشهد کسی جایی معتبر و خوب واسه خرید ادکلن میشناسه ؟

اگه میشه بنده رو راهنمایی کنید ؟

ممنونم :11::40:

Megaupload
08-04-2011, 22:28
اگه میشه یکم درباره بو و موندگاریش و قیمتش توضیح بدین

والا چی بگم !
فقط بگم هر سلیقه ای داری بدت نمیاد . بوش خیلی حرفه ای و آرامش بخشه . احساس غرور میکنی :31:
البته فکر کنم اسپری تستر داره بعضی جاها .

داخل ایران قیمتش حدودا 120 هزار تومن هست ، قلابی نداره .. موندگاریش خیلی عالیه !
حداقل 48 ساعت واقعا جواب میده . این جور ادکلن ها رو برای مراسمات استفاده میکنند .
و تا وقتی لباست رو نشوری باهاته !

من قبل از اینکه این بیاد از COCO CHANEL استفاده می کردم . ولی این یه چیزه دیگس .

alex_pk
08-04-2011, 23:49
امروز آکوا بولگاری 100 میل رو قیمت کردم
52

مرسی.

cyber861
09-04-2011, 00:25
والا چی بگم !
فقط بگم هر سلیقه ای داری بدت نمیاد . بوش خیلی حرفه ای و آرامش بخشه . احساس غرور میکنی :31:
البته فکر کنم اسپری تستر داره بعضی جاها .

داخل ایران قیمتش حدودا 120 هزار تومن هست ، قلابی نداره .. موندگاریش خیلی عالیه !
حداقل 48 ساعت واقعا جواب میده . این جور ادکلن ها رو برای مراسمات استفاده میکنند .
و تا وقتی لباست رو نشوری باهاته !

من قبل از اینکه این بیاد از COCO CHANEL استفاده می کردم . ولی این یه چیزه دیگس .

شما مذکرید یا مونث؟یا دو جنسه؟:18:

کلا ادکلن های شنل ماندگاری زیادی ندارن.ولی پخش کنندگی خوبی دارن.

Alireza-Khan
09-04-2011, 00:37
امروز آکوا بولگاری 100 میل رو قیمت کردم
52

خوبه همین قیمتا بگیرم؟
بوش تو چه مایه هاییه؟
ملایم تند ....؟ سرد گرم...؟
اصلی تقلبیش چطور قابل شناساییه؟

مرسی.

قیمتش یکم ارزونتره ! دقت کنید تقلبی نباشه ! :20:

alex_pk
09-04-2011, 01:58
100 میله ها
آخه دیدم گفتین 50 میلش حدود 45

Alireza-Khan
09-04-2011, 10:29
50 میل 48 یا 49 تومنه ! من گفتم تخفیف گرفتم از آشنا ! ولی 100 میل 59 تومن بود اینجا ! واسه تشخیص غیر تقلبی بودنش میتونید یه نگاه کلی به ریختش کنید ! من تقلبی شو دیدم ! افتضاحه ! :31:

و یا زیر شیشه که مشخصات نوشته شده یه شماره ای رو شیشه -- شده ! اونم وجه تمایزی میتونه باشه !

cyber861
09-04-2011, 10:47
50 میل 48 یا 49 تومنه ! من گفتم تخفیف گرفتم از آشنا ! ولی 100 میل 59 تومن بود اینجا ! واسه تشخیص غیر تقلبی بودنش میتونید یه نگاه کلی به ریختش کنید ! من تقلبی شو دیدم ! افتضاحه ! :31:

و یا زیر شیشه که مشخصات نوشته شده یه شماره ای رو شیشه -- شده ! اونم وجه تمایزی میتونه باشه !

من تقلبیش رو دیدم با اصلیش مو نمیزد(2500 میداد).فقط دنباله تسترش باشید.:8:

alex_pk
09-04-2011, 15:34
احتمالا تسترش رو بگیرم.

caca_caca888
09-04-2011, 16:33
سلام
یه اتکلون میخوام حدود 50 تومن.مردونه!
بوش خیلی باحال باشه.با موندگاری خوب
میدونید یه بابایی به نام موسی خانی (رئیس دانشگاهمون) داشت راجع به مدیریتو اینا میگفت.میگفت:مشتری اتکلون های مردونه مردا نیستند.بلکه زنان.مردا فقط بایر (buyer) هستن.
واقعا هم راست میگه.همه ی مردا از بوی عطرای زنونه خوششون میاد و زنام از عطرای مردا...
منظورمو درست گفتم؟ میگفت اگه بخواید نظر کسیو بپرسید که کودوم خوشبو هست باید از زنا بپرسید.(مثل این که باباتون نوتبوک میخره به جای این که شرکت سازنده از شما نظرخواهی کنه بره از باباتون نظرخواهی کنه . بابا فقط بایر هست)
برای همین فکر کنم نظر خودمونو توش قاطی کنیم قشنگ از آب در نیاد.

با توجه به اسپویلر.بوش همه پسند باشه.نه من پسند:دی.

دوست دارم بوش خاص باشه.طوری که اطرافیان که این بورو شنیدن یاد من بیفتن.اما مشکل اینجاس که هرچی که خوب باشه خوب خزوخیل میشه دیگه!:13:

یکی بگه این میل که میگید چیه؟!فکر میکردم مقدار عطرشه . اما دیدم میل که دوبرابر شد قیمت خیلی کم بالا رفت!

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

راستی نظر دادید بیزحمت مشخص کنید مذکرید یا مونث...

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

تستر که میگین چیه؟
tester ؟

T I M S A R
09-04-2011, 16:53
Bleu De Chanel

منم این عطر رو داشتم اصلا روی پوست من موندگاری نداشت ولی بوش معرکست...ضمنا قلابی هم داره!

aminjigar
09-04-2011, 17:37

دوستان بهترین راه حل برای این که تقلبی بهتون نندازن اینه که از جای معتبر بگیرین:20:
اما اکثر ادو کلن های معروف تقلبی هم دارن که در بعضی مواقع اصلا با مدل اصلی مو نمی زنه، بعضی وقتا هم بوشون خیلی شبیه به اصله(معمولا تو بوهای تند) ولی موندگاریشون....
تشخیص اون بولگاری آکوا با بو کردن خیلی تابلویه چون تقلبیش به نظرم بوی الکل بدی می ده،ولی ظاهرش دقت می خواد که با اصلش اشتباه نگیرین:46:

Alireza-Khan
09-04-2011, 18:54
سلام
میدونید یه بابایی به نام موسی خانی (رئیس دانشگاهمون) داشت راجع به مدیریتو اینا میگفت.میگفت:مشتری اتکلون های مردونه مردا نیستند.بلکه زنان.مردا فقط بایر (buyer) هستن.
واقعا هم راست میگه.همه ی مردا از بوی عطرای زنونه خوششون میاد و زنام از عطرای مردا...
منظورمو درست گفتم؟ میگفت اگه بخواید نظر کسیو بپرسید که کودوم خوشبو هست باید از زنا بپرسید.(مثل این که باباتون نوتبوک میخره به جای این که شرکت سازنده از شما نظرخواهی کنه بره از باباتون نظرخواهی کنه . بابا فقط بایر هست)

دوست دارم بوش خاص باشه.طوری که اطرافیان که این بورو شنیدن یاد من بیفتن.اما مشکل اینجاس که هرچی که خوب باشه خوب خزوخیل میشه دیگه!:13:

یکی بگه این میل که میگید چیه؟!فکر میکردم مقدار عطرشه . اما دیدم میل که دوبرابر شد قیمت خیلی کم بالا رفت!

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

تستر که میگین چیه؟
tester ؟

تستر دیـــگـه ! خمون کاغذایی که تو خیابون میگرن ور میداری یکم بو میکنی بعد میندازیش وسط پیاده رو ! به اون میگن تستر ! :20: باید تسترشو پیدا کنی نگهش داری ببینی چقد میمونه !

شما بولگاری آکوا بگیر بد بود با من !

در ضمن من تقلبی آکوا رو تا به حال ندیدم ! ولی واسه یه مدل دیشگو دیدم خیلی خیلی ضایع بود ! شما از جای معتبر بگیر ! :40:

Doctor.Freeman
09-04-2011, 19:01
بولگاری آکوا تقلبی داره دقیقا کپی اصل . :31:
من خودم 1 دونه از کیش گرفتم 25 تومن .
کناره اصلش میذاری مو نمیزنه بوشم همون اول که میزنی هیچ فرقی نداره فقط اصلش 1 یا 2 روز میمونه ولی اون یکی تقلبیه تا 10 دقیقه بعد از زدن میره .
اصلا تو فکر این نباشین که تقلبیش نیست . چرا دقیقا کپی اصله . پس : حواستون جمع باشه سرتون کلاه نره :46::5:

---------------

در ضمن کسی سوال منو جواب نداد : یه ادکلن فروشی خوب و معتبر تو مشهد سراغ ندارین ؟؟؟

:40::11:

cyber861
09-04-2011, 19:02
تستر ظاهرش فرقی میکنه؟
روش نوشته شده تستر؟از کجا قابل تشخیصه.

تو پستهایه قبلیم توضیح دادم که دقیقا همون شیشه و قیافست به جز این فرق ها:

1)جعبه مقوایی دارن

2)در ندارن(آکوآ بولگاری که کلا در نداره!)

3)روی لیبل روی شیشه زده برای تست و یا اینکه برای فروش نیست.

یه مزیتی که به غیر از اصل بودن دارن اینه که درصد الکشون کمتر و در نتیجه بویه بهتر و ماندگار تری برای ما به

ارمغان میارن:8:

سلام

تستر که میگین چیه؟
tester ؟

خودتون باید به این نتیجه برسید.ولی پیشنهاد قبلا دادم به دوستان CK one

واحد های کوچک مثله ادکلن با میل شناخته و اندازه گیزی میشن.در واقع میشه میلی لیتر!میلی هم که

میدونید چیه!:46:

دوستان بهترین راه حل برای این که تقلبی بهتون نندازن اینه که از جای معتبر بگیرین:20:
اما اکثر ادو کلن های معروف تقلبی هم دارن که در بعضی مواقع اصلا با مدل اصلی مو نمی زنه، بعضی وقتا هم بوشون خیلی شبیه به اصله(معمولا تو بوهای تند) ولی موندگاریشون....
تشخیص اون بولگاری آکوا با بو کردن خیلی تابلویه چون تقلبیش به نظرم بوی الکل بدی می ده،ولی ظاهرش دقت می خواد که با اصلش اشتباه نگیرین:46:

شما درست میگید.ولی کسی که تا حالا اصلیشو بو نکرده یه بوی دیگه هم بده متوجه نمیشه!:13:

caca_caca888
09-04-2011, 19:22
تستر دیـــگـه ! خمون کاغذایی که تو خیابون میگرن ور میداری یکم بو میکنی بعد میندازیش وسط پیاده رو ! به اون میگن تستر ! :20: باید تسترشو پیدا کنی نگهش داری ببینی چقد میمونه !

شما بولگاری آکوا بگیر بد بود با من !

در ضمن من تقلبی آکوا رو تا به حال ندیدم ! ولی واسه یه مدل دیشگو دیدم خیلی خیلی ضایع بود ! شما از جای معتبر بگیر ! :40:
e
به اونا میگن تستر:دی
Bvlgari Aqva Marine
Bvlgari Aqva Pour
کودوم؟
اینا فقط جعبه هاش فرق دارن؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عجب سایته خوبیه:

cyber861
09-04-2011, 21:48
این دوتا با هم مدلشون فرق داره!

مارین بوش لایت تره و ترکیباتش یکم فرق داره!

ما پورهوم رو داریم بررسی میکنیم.:31:

Alireza-Khan
09-04-2011, 22:23
واسه من پوره ! عالیه !

mojtaba2321
09-04-2011, 22:53
chichi آبی ته بوی هندونه میده؟

caca_caca888
09-04-2011, 23:48
خودتون باید به این نتیجه برسید.ولی پیشنهاد قبلا دادم به دوستان CK one

واحد های کوچک مثله ادکلن با میل شناخته و اندازه گیزی میشن.در واقع میشه میلی لیتر!میلی هم که

میدونید چیه!:46:

E
اینو الان دیدم
میدونستم میل میلی لیتر منظورتونه.
اینو ببینین:

یعنی حجمش دوبرابر شده اما قیمیت...؟!
گفتم شاید یه چی دیگس...
کلا شک هم نباید میکردم:11:

CK One by Calvin Klein
CK One Summer by Calvin Klein
منظورتون بالایی هست دیگه؟
پایینیه بهتره برای تابستون؟خیلی فرق ندارن؟
جفته اینارم میبرم تو لیست...:40:

راستی مگه نگفتین تستر همون کاغذاست؟ماهم میشه تستراشو بخریم و استفاده کنیم؟

با توجه به پست پایینیم:اتکلون خنک و تلخ میخوام

caca_caca888
10-04-2011, 00:12
عطر و ادکلن در دوستی جایگاه خاصی دارد !

عطر و ادکلن در رفاقت جایگاه خاصی دارد و برای دوستان و دیگران خودمان را خوشبو می کنیم . پس به این تحقیق در زمینه عطر و ادکلن توجه کنید : ( خبر از یک سایت در اینترنت اقتباس شده است )

«بسیاری از مردم فكر می‌كنند كه برای باكلاس بودن باید عطر و ادكلن‌های گران‌قیمت بخرند چون مرغوب‌تر و خوش‌بوترند. این فكر از جهاتی غلط است. هر كسی می‌تواند با هزینه‌‌ای اندك عطر مناسب خود را بخرد كه از آن راضی باشد. عطر یا ادكلن مرغوب و گرانقیمت هم خوب است اما وقتی با بدن شما سازگار نباشد، فایده‌ای ندارد.
این شاید نكات مفیدی در این زمینه باشد. مطمئناً دیدگاه شما نسبت به استفاده از عطر و ادكلن عوض خواهد شد.

چرا گفتیم سازگاری با بدن شما؟ عبارت دقیق‌تر «سازگاری با پوست شما»ست. باز هم بسیاری از مردم طرز استفاده غلطی از ادكلن و عطرها دارند: آنها را به لباس خود می‌زنند! نمی‌دانم شاید عطرهایی مخصوص لباس هم وجود داشته باشد ولی مساله این است كه عطر باید روی پوست جواب بدهد. ما دكتر پوست نیستیم ولی به تجربه بیشتر ما دریافته‌ایم كه پوست افراد با یكدیگر متفاوت است. شاید بوی بدن افراد مانند خطوط سرانگشتان مخصوص همان فرد باشد. بنابر این هر عطری احتمال دارد روی پوست افراد مختلف، واكنش‌های شیمیایی متفاوت و در نتیجه بازتاب مختلفی داشته باشد. این در اصطلاح علمی یعنی PH و میزان اسیدی بودن یا قلیایی بودن پوست افراد متفاوت است.

عطرها چه بویی دارند!؟ ما مجبوریم از همان معیار چشایی برای شناسایی نوع بوی عطر استفاده كنیم: «شیرین»، «تلخ»، «ترش». چند رده‌بندی‌ دیگر مانند انواع رایحه‌ی گل‌ها یا میوه‌ها یا حتی بوی چوب درختان و شكلات و توتون نیز وجود دارد ولی این سه نوع رایحه به اضافه‌ی «سرد» و «گرم» ساده‌ترین معیارهای ما برای شناسایی عطرها هستند. علاوه بر صفات «تند» و «ملایم» شاید بشود صفت‌های «سنگین» یا «سبك» را هم به كار برد.
برخی از عطرها تركیبی از این سه رایحه به اضافه‌ی سردی و گرمی هستند مثلاً: عطرهای گرم و شیرین یا سرد و تلخ یا تند و شیرین با تندی و ملایمت‌های مختلف.

عطرهای گرم و شیرین و تلخ = مناسب برای فصول سرد یا مناطق سردسیر
عطرهای سرد و تلخ یا ترش = مناسب برای فصول گرم یا مناطق گرمسیر و مجالس دوستانه
عطرهای تند از هر نوع = برای میهمانی‌ها و مجالس».

«اصلاً عطر چیست و ادكلن كدام است؟ میزان در شناسایی عطر 40% است. همان طور كه طلای 18 تا 24 عیار یا نقره 80 تا 100 مرغوب تا خالص خوانده می‌شود، معیار عطر نیز 40% است یعنی از عصاره‌ (اسانس، جوهره) به دست آمده 40% عطر خالص باشد ومابقی آن آب و الكل و دیگر افزودنی‌ها كه آن خالص‌ترین و گران‌ترین عصاره‌هاست. حالا معیاربندی عطرها از همین میزان غلظت شروع می‌شود:

- 20 تا 40% عطر مرغوب تا خالص یا Perfum
- اگر عطری بین 10 تا 20% از این مواد معطر را داشته باشد به آن می‌گویند: عطر یا اودوپرفیوم Eau de perfume
- اگر بین 5 تا 10% مواد معطر باشد به آن می‌گویند Eau de toilette اودوتوالت
- اگر 2 تا 4% داشته باشد به آن می‌گویند Eau de cologne اودوكلن یا ادكلن
و این بود فرق عطر با ادكلن كه البته روی شیشه‌ی آنها با علامت FL.OZ نوشته شده كه هر كدام در چه رده‌ای هستند و این عدد هم هیچ ربطی به مرغوبیت و كیفیت یك ادكلن ندارد. ادكلن و اودوتوالت نیز فرق چندانی از نظر مصرف با هم ندارند و اینجا فقط یك طبقه‌بندی تجاری و نوع استفاده مورد نظر بوده است. به طور معمول ما به ادوتوالت هم ادكلن می‌گوییم».

«به نام‌های معروف زیاد توجه نكنید. اگر چه ادكلن‌های معروف و محبوب بسیار خوبی پیدا می‌شوند ولی چه بسا یك عطر یا ادكلن كمتر معروف از نظر تجاری، موجب رضایت شما شود. تقریباً در بازار ایران هم اینك به حدی نمونه‌های بدلی و تقلبی از مارك‌های معروف ساخته شده كه تشخیص آن واقعاً دشوار است. مگر این كه به فروشنده كه باید خود كارشناس باشد، كاملاً اطمینان داشته باشید كه مثلاً ادكلن محبوب شما به جای فرانسه در یكی از كارگاه‌های زیرزمینی دوبی یا پاكستان پر نشده باشد!

شما می‌توانید طبق سلیقه یا ذائقه بویایی خود انتخاب كنید كه چه نوع عطرهایی را می‌پسندید آیا عطرهای گیاهی با منابع گل‌ها و درختان و صمغ درختان و دانه‌ها و میوه‌ها را دوست دارید یا عطرهای با منابع حیوانی نظیر مُشك كه از آهو گرفته می‌شود یا عنبر كه از نهنگ عنبر به دست می‌آید یا منابع و فرآورده‌های آلی و نفتی. به كلمات و نوع رایحه‌ای كه معمولاً روی جعبه یا شیشه‌ها نوشته می‌شود بیش از زیبایی و ظاهر شیشه توجه كنید.

وقتی به عطرفروشی رفتید هر بار بیش از دو سه نوع عطر را امتحان نكنید چون بعد از چند دقیقه شامه‌ی شما از تشخیص میزان احساستان نسبت به عطرهای آخری عاجز می‌شود. تازه سگرمه‌های عطرفروش را كه جعبه‌ی سی چهل عطر و ادكلن را برای شما بازكرده و روی پیشخوان گذاشته نمی‌بینید!؟

یك چیز جالب بر اساس تجربه شخصی دریافته‌ایم كه شاید به طور كامل صدق نكند اما در بسیاری موارد این طور به نظر رسیده است كه افراد مایل به چاقی یا چاق یا افرادی كه غذاهای گرم و شیرین و یا بستنی و شیرینی‌جات را دوست دارند به عطرهای شیرین و افراد لاغر یا كسانی كه به غذاها و خوراكی‌های تند و شور و ترشی‌جات علاقه دارند به عطرهای سرد و تلخ بیشتر تمایل دارند. شاید برمی‌گردد به ارتباط بویایی و چشایی و نزدیكی این دو.

گفتیم عطر باید روی پوست جواب بدهد. دقیقاً كجا؟ چند نقطه از بدن هست كه دارای نبض است: پشت گوش‌ها در قسمت زیر آن و كناره‌های بینی و مچ دست و مچ پا. گردن هم هست ولی سعی كنید به گردن نزنید چون پوست گردن مقداری حساس است. همان كناره‌های بینی و پشت گوش و نبض مچ دست از همه مناسب‌تر است. ضربان نبض باعث می‌شود كه رایحه‌ی عطر بیشتر در هوا پخش شود. اگر به فاصله ساعد و بازو یعنی میان آرنج و یا پشت زانوی پا و كنار قوزك پا نیز دقت كنید آنجا نیز یك نبض هست و مناسب زدن عطر. اگر پوست شما خشك است می‌توانید قبلاً از كرم‌ یا لوسیون‌ استفاده كنید تا ماندگاری عطر بیشتر شود.

لازم نیست حتماً با عطر دوش بگیرید. اگر می‌خواهید میزان پایداری عطرتان بیشتر باشد، بعد از این كه مقداری به پوست‌تان زدید، كمی منتظر بمانید تا خشك شود و جذب پوست شود و بعد یكی دوبار دیگر به همین ترتیب انگار كه بخواهید چند لایه روی هم بكشید این كار را تكرار كنید. این‌طور مواد معطر بیشتر جذب پوست می‌شود. در حقیقت الكلی كه به عطر اضافه می‌شود عطر را با خود متصاعد كرده و موجب پخش شدن آن در فضا می‌شود.

در گرما یا تابستان از عطرهای سرد و به میزان بیشتر استفاده كنید. الكل موجود در ادكلن‌های مختلف در گرما سریع تبخیر می‌شود. احساس خنكی و سردی عطر نیز برای دیگران خوشایند است.

سعی كنید اسپری و ادكلن‌ها تا حد امكان به موی سر شما نپاشد. آن طور كه می‌گویند و احتمالاً درست باشد برخی تركیبات موجود در آن ممكن است باعث سفیدی زودرس موی سر شما شود.
شیشه‌های عطر و ادكلن خود را پشت پنجره و جلوی نور آفتاب قرار ندهید. مخصوصاً اگر شیشه‌ی آنها شفاف و سفید یا غیررنگی است.

یك توصیه‌ شخصی كه اگر دوست داشتید جدی بگیرید: همیشه سعی كنید یك یا حداكثر دو نوع عطر یا ادكلن مخصوص به خود داشته باشید. وقتی احساس كردید آن یك یا دو نوع عطر به شما سازگار بودند و خودتان و دیگران از آن راضی بودید، سعی كنید آن عطرها را به عنوان «شاخصه» یا معرف و یكی از نشانه‌های شناسایی خود حفظ كنید و تنها از آن استفاده كنید. این پرستیژ خاصی به شما می‌دهد و ضمن آن استفاده گوناگون از عطر و ادكلن‌های مختلف زیاد خوشایند نیست و حتی شاید برخی از آنها با پوست شما سازگار نباشد.

از همان ادكلنی كه همیشه استفاده می‌كنید اسانس یا عطر آن یا اشانتیون‌های آن را بگیرید و همیشه در سفر یا جاهای مختلفی كه رفتید همراه خود داشته باشید. اصلاً می‌توانید تست ادكلن‌های مختلف روی پوستتان را به جای خرید شیشه‌های بزرگ از همین اشانتیون‌های كوچك و ارزان‌قیمت شروع كنید و لازم نیست شیشه‌ی بزرگ صد سی سی و گران قیمت یا یك خمره یا یك بشكه بزرگ بگیرید كه بعداً متوجه شوید به درد نمی‌خورد!

یادتان باشد كه شما «عطر را به خاطر دیگران می‌زنید» چون بعد از چند دقیقه شما به خاطر عادت به آن دیگر بویی نمی‌شنوید. پس عطر برای ایجاد احساس بهتر از شما در نظر دیگران است. در هر شغل و سمتی هستید عطر را فراموش نكنید».

يازده نكته جالب در مورد استفاده از عطر:

1 .پوست بدن افراد تفاوتهای فراوانی با هم دارد . از نظر بو . چرب بودن یا خشک بودن . مقدار تعریق و غیره

تمام این موارد میتواند در ماندگاری و خوشبویی عطر یا ادکلن نقش فراوانی داشته باشد . چه بسا عطری گران قیمت

ممکن است روی بدن شخصی انچنان خوشبو و ماندگار نباشد . ویا بلعکس عطر و ادکلنی ارزان برروی بدن فردی

انچنان خوشبو و با اثر ماندگاری زیاد باشد که باعث تعجب شود.

2. از عطرهایی که رایحه سنگین دارند ترجیحا در محافل رسمی استفاده کنید همیشه بهتر است در مکان های رسمی از بوهای گرم شیرین و مدرن استفاده کنید

3. در ساخت عطرهای تند و تلخ شرقی از اسانسهای ریشه درختان و ادویه و دخانیات استفاده میشود . عطرهای شیرین عطرهایی هستند که ازاسانس و بو میوه جات و شکلات برخوردارند.

4 - عطر سرد به عطری می‌گویند که حس خنکی و تازگی را القا ‌کند. استشمام این عطرها معمولا باعث می‌شود که طعمِ میوه‌هایی مانند خیار و هندوانه و بوی چمن خیس را به خاطر بیاوریم .

5 - عطر ترش به عطری می‌گویند که طعم مرکبات مثل لیمو . پرتقال را به خاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکننده حس طراوت و شادمانی‌اند . عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می‌شوند

6. همچنیین بهتر است در هر فصلی از ادکلن مناسب ان فصل استفاده شود . به عنوان مثال ادکلن های گرم و شیرین برای فصل زمستان و ادکلن های تلخ و خنک برای فصل تابستان

7 - در فصل بهار بهتر است از عطر و ادکلن هایی که از بوی گلها گرفته شده است را استفاده کنید این امر ماندگاری

محصول را افزایش میدهد . باور ندارید . امتحان کنید

8 .در روزهای تابستان برای ماندگاری بوی عطر باید به دفعات بیشتری از آن استفاده کنید. بطور مثال عطر یا ادکلن

را بر روی پوست خود اسپری کنید . دوباره بعد از چند دقیقه مجددا در همان محل باز هم از محصول استفاده کنید

این کار ماندگاری عطر و ادکلن را افزایش خواهد داد.

9. ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است. یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می‌شود .

10.اگرپوستتان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست‌های چرب و تیره بیشتر است. اما عطر برای پوست‌های روشن و خشک، در حکم یک مرطوب‌کننده است و دوام زیادی روی این پوست‌ها ندارد .

11 از زمان های قدیم رسم بوده که ادکلن را به گردن ویا به محل شریان خون و نبض بزنند ولی به علت حساس بودن پوست گردن زدن عطر یا ادکلن بر ان ممکن است باعث حساسیت و ناراحتی های پوستی شود . معمولا در کشورهای خارجی ادکلن را به لباس و اسپری را از فاصله 30 سانتی به بدن میزنند . ولی فکر میکنم در ایران برعکس است .

اولش میگه : عطر و اتکلون باید روی پوست زده بشه. اما آخرش میگه در کشورای خارجی...من که معمولا به لباسام میزدم!
طعم و بوی عطرارم کم و بیش توضیح داده...
یعنی این نبض انقدر قدرت داره تا بورو پخش کنه؟ ما که این همه تکون تکون میخوریم دیگه تاثیر نبض چیه؟!

این تاپیک خوب شد که باعث شد یکم اطلاعاتمو راجع به عطر و اتکلون بالا ببرم...

alex_pk
10-04-2011, 00:23
یک عدد آکوا بولکاری خریداری شد 100 میل 52
وقت کنم یه عکس ازش میگیرم میذارم

خیلی گشتم تا یه موقع قلابیش رو نگیرم
چنتا مغازه رو گشتم و اکثر مغازه ها اصلیش رو داشتن و تقریبا قیمتشون یجور بود و به شرط اصل بودن میدادن
فاصله قیمت هاشون حدود 8 تومن بود.
یجا هم میگفت بیانه بده 48 برات میارم.

جعبه مشکی و پشتش هم زده made in italy
بوش هم الان چند ساعتیه که زدم هنوز مونده حالا فردا باید بو کنم ببینم موندگاریش چطوره
یه مدل هم ورساچ دیدم اونم pour homme بود خیلی خوشبو بود 60 قیمتش بود احتمالا اونم میرم میگیرم فردا.

راستی مگه نگفتین تستر همون کاغذاست؟ماهم میشه تستراشو بخریم و استفاده کنیم؟
احتملا منظور اون عطریه که کاغذ رو بهش آغشته میکنن.
تستر هم میشه خرید.

تو پستهایه قبلیم توضیح دادم که دقیقا همون شیشه و قیافست به جز این فرق ها:

1)جعبه مقوایی دارن

2)در ندارن(آکوآ بولگاری که کلا در نداره!)

3)روی لیبل روی شیشه زده برای تست و یا اینکه برای فروش نیست.

یه مزیتی که به غیر از اصل بودن دارن اینه که درصد الکشون کمتر و در نتیجه بویه بهتر و ماندگار تری برای ما به

ارمغان میارن

فکر کنم یه فرقش دیگش هم اینه که یه مقدار ارزونتره
حالا قراره یه مدت دیگه بیاره اونم میرم میگیرم.

Alireza-Khan
10-04-2011, 10:39
مــبــارکــه عــزیــز ! الان من دیروز همین موقع زدم الانم داره بوش به مشامم ( :31:) میرسه ! فوق العادست ! :20:

amir_oyama
10-04-2011, 21:09
سلام
من الان بولگاری آکوا خریدم و دارم بوش رو استشمام میکنم :دی
100 میل 55 تومن
با تشکر از دوستان

amir_ata_21
11-04-2011, 10:27
دوستان به نظرتون ادکلن های Nice آبی و Carbon چطوره؟

Alireza-Khan
11-04-2011, 10:42
سلام
من الان بولگاری آکوا خریدم و دارم بوش رو استشمام میکنم :دی
100 میل 55 تومن
با تشکر از دوستان

مبارکه عزیز ! انتخاب هوشمندانه ای کردی ! :31:

خیلی وقته قیمتی ازشون ندارم ! الان چنده تو بازار ؟ :46:

amir_ata_21
11-04-2011, 11:00
Nice رو گرفتم 11500
Carbon هم 15000 تومن

mojtaba2321
11-04-2011, 11:37
کربن من داشتم عالیه اما بشرطی که اصل باشه.
تقلبیش با اصلش مو نمیزنه در ظاهر.

amir_ata_21
11-04-2011, 11:48
کربن من داشتم عالیه اما بشرطی که اصل باشه.
تقلبیش با اصلش مو نمیزنه در ظاهر.
می شه مشخصات اصلیشو بدبد؟
مرسی:11:

cyber861
11-04-2011, 12:46
Nice رو گرفتم 11500
Carbon هم 15000 تومن

کربن 11

نایس 9 تومن.

بدک نیستن نسبت به قیمتشون.

yashgin128
11-04-2011, 15:10
دوستان این بولگاری که این همه تعریفش میکنن(تو این تاپیک)دقیقا کدومشه؟منظورم عکس پایینی هستش...
بوی این ادکلن چه مدلی ؟ملایم؟سرد؟گرم؟تند؟تابستا نی؟...

caca_caca888
11-04-2011, 15:21
دوستان این بولگاری که این همه تعریفش میکنن(تو این تاپیک)دقیقا کدومشه؟منظورم عکس پایینی هستش...
بوی این ادکلن چه مدلی ؟ملایم؟سرد؟گرم؟تند؟تابستا نی؟...

اینه (یه بار منم پرسیدم)
Bvlgari Aqva Pour

عکسی هم که آپ کردی لینکش خراب شده.(جای اسم سایت = ----)

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

رنگش احتمالا چون جلوی جعبه ی آبیشه اینطوری شده.تو گوگل ایمیج سرچ کردم بیشتر رنگ روشنش بود!

Doctor.Freeman
11-04-2011, 17:39
Bvlgari Aqva Pour
!

دوستان این عکسی که دوستمون گذاشته دقیقا شکله اصلشه یا نه ؟

من همون BVLGARI که گفتم تقلبی بود شیشه همین شکلی بود اما جعبش یکم روشن تر بود ( از یکم بیشتر )

فکر میکنم شکله جعبش اصلا یکم فرق داشت ... :20:

یعنی اصلش این شکلیه دقیقا ؟؟؟

ممنون :11::40:

Alireza-Khan
11-04-2011, 19:45
تصویر کاملا برابر نمونه ی اصل ادکلن هست و اگه بخوایم زیاد رو جزئیات کار کنیم ظرف ادکلن قسمت بالاش شیشه ای نیست و رنگ نقره ای داره که تو عکس هم رنگ شیشه افتاده !

مارک بولگاری روی جعبه هم با تکون دادن رنگ زمینش عوض میشه ! چون اونم نور رو منعکس میکنه ! الان تو این حالت به مارک بولگاری روی جلد نور تابیده شده ! :20:

caca_caca888
11-04-2011, 20:42
برو اینجا و اصلشو ببین:

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

این بزرگترشه دیگه؟

mojtaba2321
11-04-2011, 22:37
می شه مشخصات اصلیشو بدبد؟
مرسی:11:
تو ظاهرش من هیچ تفاوتی ندیدم.
وقتی وقتی اودکلن رو اسپری میکنید از ماندگاری و دوامش میتونید بفهمید اصله یا تقلبی.

Alireza-Khan
12-04-2011, 10:42
برو اینجا و اصلشو ببین:

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

این بزرگترشه دیگه؟

:31: بـاو بـبـیـن چـی نـوشـتـه : After Shave Lotion Splash :27: این ادکلنش نیست ! افتر شیو شه ! :20:

اولی هم از ماله ماست ولی نمیدونم چرا سبزه ؟؟؟ یا جدید ه یا قدیمی ! :13: :40:

Doctor.Freeman
12-04-2011, 16:14
اوه اوه پس فکر میکنم ماله من 100% قلابیه ... :31:
از کیش پردیس 2 طبقه اول گرفتم . اسم مغازش یادم نیست .
اون موقع 60 اصلش بود . دیدم این میده 25 . خوشحال شدم خریدم .

موندگاریش تو بهترین حالت 3 - 4 ساعته .
ماله شما چقدره ؟ :11::40::40:

aminjigar
12-04-2011, 17:46
سلام خدمت بچه هایی که بوی عطراشون کل فضای فوروم رو گرفته!
دوستان می خواستم بدونم ادوکلن های کلوین کلین شماره سریال ته شیشش بصورت برچسبه یا حک شدست؟ ماله من که برچسبیه...

Alireza-Khan
12-04-2011, 19:26
اوه اوه پس فکر میکنم ماله من 100% قلابیه ... :31:
از کیش پردیس 2 طبقه اول گرفتم . اسم مغازش یادم نیست .
اون موقع 60 اصلش بود . دیدم این میده 25 . خوشحال شدم خریدم .

موندگاریش تو بهترین حالت 3 - 4 ساعته .
ماله شما چقدره ؟ :11::40::40:

من تا یکی دو روز بوی بولگاری رو حس میکنم ! البته 25 تومن هم واسه تقلبی گرونه ! نهایتش 15 تومن پول تقلبیشه ! :19:

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

دوستان می خواستم بدونم ادوکلن های کلوین کلین شماره سریال ته شیشش بصورت برچسبه یا حک شدست؟ ماله من که برچسبیه...

اصولا سریال باید رو شیشه باشه ! اکثر ادکین های گرون قیمت و اصل سریال رو با برچسب تو معرض دید نمیذارن ! رو شیشه حک میکنن !

aminjigar
12-04-2011, 20:01
اصولا سریال باید رو شیشه باشه ! اکثر ادکین های گرون قیمت و اصل سریال رو با برچسب تو معرض دید نمیذارن ! رو شیشه حک میکنن !

مرسی،درسته ولی ادوکلن های دیویدف می دونم که یه سری برچسبیه....(خودم دارم و می دونم اصله)
حالا اگه دوستانی که از اون مدلا دارن به راهنمایی بدن که سریال ادوکلن های کلوین کلین(مثلا همون one) حک شدنیه یا نه ممنون میشم

cyber861
12-04-2011, 21:10
مرسی،درسته ولی ادوکلن های دیویدف می دونم که یه سری برچسبیه....(خودم دارم و می دونم اصله)
حالا اگه دوستانی که از اون مدلا دارن به راهنمایی بدن که سریال ادوکلن های کلوین کلین(مثلا همون one) حک شدنیه یا نه ممنون میشم

روی برچسبه کفشه!که باید با زیره جعبش یکی باشه.

S A M S U N G
13-04-2011, 10:01
سلام .

دوستان یه عطر خوشبو تا سقف 50 هزار تومن میشه معرفی کنین . ( زنونه )

واسه هدیه میخوام . اگه هم کمتر بشه بهتره :دی البته چیز خوبی باشه !

مخلصیم .

G U L D A N
13-04-2011, 10:18
به اینجا مراجعه کن :

S A M S U N G
13-04-2011, 10:30
سلام .

تشکر ولی من عجله دارم و امروز میخوام بخرم . تو عطرشناسی هم سابقه ائی ندارم :دی یکی که خوب و خوشگل باشه معرفی کنین .

این تو همین سایته بود . خوبه ؟ از این بهتر هم اگه هستش لطفا معرفی کنین .

مخلصیم .

mojtaba2321
13-04-2011, 11:00
میشه یه کم رایحش رو توصیف کنید این اودکلن رو؟

aminjigar
13-04-2011, 11:50
میشه یه کم رایحش رو توصیف کنید این اودکلن رو؟

ck:one بوش خنک و خاصه... بوش بیشتر مرکباتیه ولی اگه یکم بو کنین بوی بادام خوشبویی هم می ده:8:
هم زنونه هست و هم مردونه(...unise)
100 میلش رو من 36 تومن خریدم، خوبی این ادوکلن اینه که کم آدمایی ازش استفاده می کنن و خاصه...
باید بوش کنین تا ببینین من چی می گم
به اون دوستمون هم که تا 50 تومن ادوکلن می خواست من اینو توصیه می کنم.

S A M S U N G
13-04-2011, 16:16
دوستان کسی نبود راهنمائی کنه ؟ میخوام یه ساعت دیگه برم بگیرم .

مخلصیم .

Alireza-Khan
13-04-2011, 19:42
عزیز تا پنجاه تومن عطرای زیادی میتونی بخری ! :21:

عطر های زنونه ورساچه در رنگ های صورتی و مشکی خوشبوئه ! آبی ها مردونست و بوش دیوانست !
عطر کوکو شانل !
عطر شانل چنس !

و... !
بری بو کنی بهتره تا اینجا نظر بدیم ! :5:

S A M S U N G
13-04-2011, 20:04
آقا ما رفتیم خریدیم . مارکش Moschino . از بوش خیلی خوشم اومد . 63 تومن . 100 میلی .

حالا جنس خوبیه ؟ در کل عطرفروشیه آشنا بود و از نظر اصلی خیالم راحت هستش .

مخلصیم .

Alireza-Khan
13-04-2011, 21:35
مبارکه ! انتخاب خوبیه ! به احتمال زیاد باید موسچینو گلامور باشه ! درسته ؟ اگه این نیست مدلش چیه ؟ :11:

S A M S U N G
13-04-2011, 21:55
راستش مدلش رو نمیدونم ! کادوش کرده به خاطر همین نمیدونم . اونجا هم زیاد دقت نکردم !

باز که شد مدلش رو حتما میگم :دی ولی انصافا بوش خیلی خوبه .

مدلش رو پیدا کردم . اینه :

مخلصیم .

Alireza-Khan
14-04-2011, 00:08
حال کردی تشخیصو ؟؟؟؟ :31:

گلاموره ! البته توجورز گلامور هستش ! بوی فوق العاده ای داره ولی چون یکم زیاد مارک مطرحی نیست به ذهنم نیومد بهت پیشنهاد کنم ! :20:

اگه 63 تومن دادی به اصلش واقعا خوب خریدی چون الان نزدیک 70 تومن قیمتشه !

واسه دوستای دیگه هم یه توضیحات راجب این ادکلن بدم :20: :
یه رایحه ی گرم و ملایم داره که تهش رایحه ی گیاهان سبز رو داره ! من خودم وقتی زیاد بوش میکنم تهش بوی بادوم تازه رو احساس میکنم ! بوی فوق العاده ای داره !

alex_pk
14-04-2011, 00:43
در مورد اصلی و تقلبی من یه موردی رو قبلا چک میکردم اونم بارکد ادکلن بود
حالا نمیدونم الان ادکلن های تقلبی بارکدشون هم تقلبیه یا نه.
البته من خودم فکر نمیکنم بارکدشون تقلبی باشه چون من جنس های مختلفی رو چک کردم (غیر عطر) که نوع تقلبی بارکدش مال یه کشور دیگه بود و اصلش مال کشور اصلی.

حالا من یه سری بارکد گرفتم از اینترنت اینجا میذارم شاید بدردتون بخوره:
(آکوا بولگاری من هم با کد 83 شروع میشه)

اینم توضیحاتش:

مطمئناً همه شما با بار کد اشنایی دارین.
یه سری خطوط و ارقام!!
یه جور استاندارد جهانی برای شناسایی کشور سازنده و نوع کالا و ...

بارکد ها از 13 رقم تشکیل شدن که 2 یا 3 رقم اول از سمت چپ نشان دهنده کشور سازنده میباشد.

ما میتونیم براحتی با بررسی بارکد کالای مورد نظر از اصل بودنش اطمینان حاصل بکنیم.

مشکل اکثر ما ایرانیها چینی بودن یا نبودن یک قطعه هستش.بوسیله بارکد میتونیم این مشکل همه گیر رو حل کنیم.
اجناسی که در چین تولید میشن ممکنه با یکی از اعداد زیر شروع بشن:
690
691
692

اجناسی که در تایوان تولید میشن با عدد زیر شروع میشه:
471

اجناسی که تو ژاپن تولید شدن با :
49

اجناسی که تو کره جنوبی تولید شدن با :
880

اجناس ایرانی هم با :
626

شروع میشن.

این کد ها تو نت همه جا کپی پیست شده بخاطر همین منبع مشخصی رو نمیتونم بگم.

Kurosh
14-04-2011, 00:59
ee !! منطقی نیست‌ها : دی

من دئودورانت ژیلتم Made in UK و با مجوز وارد شده ... از برچسب فارسی وارداتش تا نوشته‌های روش همه حاکی از انگلیسی بودنش داره !! ولی بار کدش 770 یعنی کلمبیاست !! : دی
چرا آخه ژیلت انگلیس رو باید کلمبیا تولید کنه؟! :دی

alex_pk
14-04-2011, 01:20
ee !! منطقی نیست‌ها : دی

من دئودورانت ژیلتم Made in UK و با مجوز وارد شده ... از برچسب فارسی وارداتش تا نوشته‌های روش همه حاکی از انگلیسی بودنش داره !! ولی بار کدش 770 یعنی کلمبیاست !! : دی
چرا آخه ژیلت انگلیس رو باید کلمبیا تولید کنه؟!

من با چنتا وسیله چک کردم حالا نمیدونم روی عطر هم صدق میکنه یا نه

من با سه تیغ Mach 3
و افتر شیو و دو سه مورد دیگه تست کردم.

البته یه سری چیزا لیسانسش مال کشوره اصلی ولی تو یجای دیگه ممکنه بارکد بخوره.حالا نمیدونم چرا محصوال uk باید تو کلمبیا بارکد بخوره : دی
و یه مورد برای اینکه مطمئن تر هم بشیم اینه که دوستانی که آکوا بولگاری تقلبی داشتن یه عکس از بارکدش بذارن. (صفحات قبل مثل بچه ها تقلبی زیاد گرفتن)

Alireza-Khan
14-04-2011, 11:07
نرم افزار جاوا بارکد هم میتونه تا حدودی کمک کنه ولی من واسه آکوا رو زدم نتونست پیدا کنه ! یعنی تعریف نشده بود تو نرم افزار ! الان این کد ها که نوشته شده عدد اول که بیرون از خطوط بار کده حساب میشن ؟ Alex جون تو بار کد آکو ات چنده ؟ واسه من اینه : 783320911026 ! عدد 7 بیرون از بارکد و عدد 6 تو آخر هم بیرون از بارکده ! به این عکسا دقت کنید :

یعنی آکو ای من قلابی ــه ؟ :31:

بابا اصله اصله ! :20:

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

الان اسپری رکسونا که لیبل هم داره با 871 شروع میشه !!!!! :18:

arsenal_mmm
14-04-2011, 11:24
سلام خدمت همگی...واقعا از امروز که به این انجمن برخوردم و اصلا لخاطرش امدم اینجا فرم عضویت پر کردم دیگه هر روز مطمئنا بهش سر میزنم بس که عاشق عطرم.
کسی اطلاعی در باره عطر های شرکت Jeanne-Arthes که یک شرکت فرانسوی هست داره؟ این آدرس وبسایتشه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من عطر های این شرکت رو در فروشگاه زنجیره ای سپه امیرآباد دیدم که میفروختند و شرکت بازرگانی زرگیس فام که اونم آدرس وبسایتش اینه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نماینده انحصاری و وارد کننده عطر های این شرکت تو ایرانه.من جاهای دیگه و در عطر فروشی های معمولی محصولات این شرکتو ندیدم که بفروشن. اما نکته ای که میخواستم بگم اینه عطر های این شرکت با وجود این که اریجینال خود شرکت فرانسه هستند قیمت بسیار مناسب و به ویژه رایحه بسیار مطبوعی دارند.اگه تو اینترنت هم سرچ کنید میبینید که قیمت های محصولات اون به دلار هم قیمت ارزونیه.نمیدونم چرا ولی شاید به خاطر این باشه که این شرکت یه شرکت عطر سازی خیلی قدیمیه.حتما خیلی هاتون قدیما اسم ادکلن کبرا به گوشتون خورده.این ادکلن ساخت همین شرکت jeanne arthes هستش و قیمت اریجینالش در همون فروشگاه سپه به طرزی باورنکردنی تنها 23 هزار تومنه...اینو مطمئن باشید که اصل اصل بود و به هیچ وجه تقلبی نبود.من خودم به دلیل اصل بودن و رایحه بسیار مطبوعش همزمان دو تا شیشه ازین عطر گرفتم...اگه خواستید عطر قیمت پایین بگیرید شدیدا ادکلنای jeanne arthes رو توصیه میکنم و حتی ادکلنای 12 تومنی و 15 تومنی هم داره اما همونا رایحه هاشون سگش به ادکلنای اماراتی ajmal و rasasi می ارزه.به نظرم یه بار امتحان کنید مطمئنم پشیمون نمیشید.

taghi_ramzi
14-04-2011, 11:31
سلام
این بارکدها خیلی قابل اطمینان نیستن
شامپو هد اند شولدرز من بارکدش 50 مال انگلیسه ولی ساخت فرانسه س.
یا اسپری بدن اکس ، ساخت ترکیه س با برچسب فارسی و انگلیسی ، ولی بارکدش مال مصره

Kurosh
14-04-2011, 11:32
خب این که درسته، 690 = چین
همین طور این یکی :

که 626 مال ایرانه ...

الان من سشوار فیلیپسم رو چک کردم ...
به نتایج جالبی رسیدم :دی
پشتش نوشته طراحی شده در هلند، ساخته شده در چین! (تو گارانتی و ... نوشته بود Made in Netherland)
بعد بارکدش بگین با چند شروع میشه؟! :دی 871 !! یعنی نزدیک ترین عدد به ترکیه ... !
:27:
چه خر تو خری شد!!

arsenal_mmm
14-04-2011, 11:39
من میخوام یه ادکلن گرم و تند مجلسی بخرم و قصدم این است که بین 30 تا 40 تومن هزینه کنم و یه ادکلن با حجم 50 میل بگیرم.خواستم ببینم کسی کیتونه راهنماییم کنه در این باره....اصلا هم تعصبی بر اینکه مارکش چی باشه ندارم و فقط میخوام اصل باشه..

cyber861
14-04-2011, 13:49
هیچ پیشه خودتون فکر کردید که اون کسی به این خوبی تقلب میکنه

میتونه بارکد هم کپی کنه؟

پس بارکد تو هیچ جنسی قابل اطمینان نیست.مخصوصا تو لوازم آرایشی و بهداشتی:46:

aminjigar
14-04-2011, 13:53
به نظرم با این بارکدا سخته که بفهمیم ادوکلن اصله یا نه،بهتره که سریاله رو جعبرو با شیشه ادوکلن چک کنین
مثلا gillete افتر شیو من که مال انگلیسه و برچسبه فارسی واردات داره،عددش یه چیزیه که به هیچ کدوم از این عددا نمی خوره...!!!

Doctor.Freeman
14-04-2011, 14:43
داستان گول خوردن من واسه تقلبی بودن ادکلن :

یارو از هر ادکلن یه تستر داشت . البته تسترش یه شیشه از همون ادکلن بود که استفاده شده بود -
هر ادکلنی که بهش میگفتی واست یه شیشه مصرف شده میاورد .

یکی از راه های تشخیص ادکلن اصل اینه که :
ادکلن رو رو نبض یکی از دستات بزنی بعد با نبض اون دست دیگت بسابوونی روش ( با سرعت ) اونقدر که جفت دستات داغ بشه .
بعد یه 7 - 8 باری فوت میکنی بعدش بعد از 2 دقیقه بوی ادکلن رو دسستتو با بوی شیشه مقایسه میکنی اگه یکی بود با همون غلظت 100% اصله اما اگه قلابی باشه یا بو میره یا بو عوض میشه یا بوی الکل بلند میشه ...

خوب حالا بقیه ماجرا :

من هدفم بولگاری اکوا بود اما چند مدل ادکلن دیگه رو هم با روش بالا تست زدم ببینم یارو کلک تو کارش نباشه ولی همه درست از آب در اومد .

.

پوله ادکلن رو هم که دادم جعبش رو وا کردم جلو خود یارو سریالو چک کردم و اولش 770 بود .

خوب حالا چی شد که تقلبی بود :

1 - من رنگ جعبه ادکلن های اصل رو ندیده بودم ماله من یکم کمرنگ تر از اصل ها بود
2 - ادکلن هایی که واسه تست گذاشته بود اصل بود اما اون هایی که میفروخت تقلبی :31::31:
3 - سریال نامبر هم دیشب با یه سیم ظرفشویی پاک شد ( اصلا حک نشده بود - جوهری بود و تقلبی )

....

نتیجه : به هیچی اطمینان نکنید فقط از آشنا بخرید و ضمانت کتبی بگیرید . :10:
:11::40:

MehranVB
14-04-2011, 15:49
عزیزان ژیلت در اصل امریکائیه، چرا همه فکر میکنن انگلیسیه؟! اگه میبینید روش نوشته uk یعنی شعبه انگلیسی P&G تولیدش کرده.
در مورد Head & Shoulder هم همینطور. در اصل متعلق به P&G امریکاست، اما اینایی که وارد ایران میشه مربوط به office لندن این کمپانیه و بیشترشون توی فرانسه تولید میشه. اگه تقلبی باشه بارکدش فرق میکنه و معمولاً بارکد کشورای عربی یا چین یا ترکیه روش هست.
در مورد برند ادکلنها و اسپری هم این موضوع صادقه و اکثر اسپری های ایران مثل Amore و Smart و ... همه یا ترکن یا عربی و چینی!

aminjigar
14-04-2011, 18:34
دوستان این بحث بارکدو بی خیال .... چون به نظرم نتیجه نداره:13
:thumbsdow
.
.
حالا من می خوام نظرتون درباره ck:in2u بدونم، مثله این که بوش خنکه
حالا می خوام بدونم مثل one باحال هست یا نه؟

Alireza-Khan
14-04-2011, 23:42
- ادکلن هایی که واسه تست گذاشته بود اصل بود اما اون هایی که میفروخت تقلبی

مثله من تست کنید ! برید مغازه ی آشناتون،بعد قشنگ باز کنید ادکلن رو ! بزنید روتون ! فردا اگه بوش مونده بود برید همونو بگیرید ! :31:

Doctor.Freeman
15-04-2011, 14:27
مثله من تست کنید ! برید مغازه ی آشناتون،بعد قشنگ باز کنید ادکلن رو ! بزنید روتون ! فردا اگه بوش مونده بود برید همونو بگیرید ! :31:

آره خودمم به همین نتیجه رسیدم .

دیشب رفتم پیش یه آشنا ادکلونو باز کردم زدم رو خودم هنوز بوش هست .

- آکوا بولگاری -

اگه تا امشب بوش کامل بمونه فردا میرم ازش میگیرم .

از همه کمک های دوستان هم متشکرم ... :11::40:

alex_pk
15-04-2011, 14:56
هیچ پیشه خودتون فکر کردید که اون کسی به این خوبی تقلب میکنه

میتونه بارکد هم کپی کنه؟

پس بارکد تو هیچ جنسی قابل اطمینان نیست.مخصوصا تو لوازم آرایشی و بهداشتی

اتفاقا اون شرکت هایی که مشابه میزنن بعضی هاشون شرکت هایی هستن که اعتبار دارن و اصلا تقلب توی بارکد عواقبش خیلی بدتر از تقلب توی جنسه.
این لوازم برای اینکه از کشورشون خارج بشه باید بارکد کشور فوق رو داشته باشه وگرنه اصلا اجازه خروج رو نمیدن مگر اینکه یه سری جنس های قاچاق باشه.
(البته فقط نمیشه به امید بارکد بود باید روش های مختلف تشخیص اصل از تقلبی رو بدونید که مهمتره)

ice_ boy
15-04-2011, 18:53
اقا كسي ادكلني كه شيش نيم تنه مرده و ابي رنگه اسمشو ميدونه چيه من 15 ساله پيش يكي از فاميلامون ميزد اون موقع قيمتش حدود 50 تومن بود بوش نزديكه 212 قرمزه ولي بوش خيلي ملايمتر و خيلي خوش بو تره

troy200489
15-04-2011, 19:04
اقا كسي ادكلني كه شيش نيم تنه مرده و ابي رنگه اسمشو ميدونه چيه من 15 ساله پيش يكي از فاميلامون ميزد اون موقع قيمتش حدود 50 تومن بود بوش نزديكه 212 قرمزه ولي بوش خيلي ملايمتر و خيلي خوش بو تره

دوست عزیز فک کنم ارمانی کد باشه بوش به 212 نزدیکه

cyber861
15-04-2011, 19:28
دوسته گلم آرمانی کد اصلا بوش شبیه 212 نیستا!!!

yashgin128
15-04-2011, 20:10
دوستان اون اکوا بولگاری جدیدا یه مدل اومده که یه کم رنگ کارتونش(جعبه)روشن تره
خود فروشنده میگفت که بوش خنک تره.قیمت هم بالاتره

Doctor.Freeman
15-04-2011, 22:02
دوستان اون اکوا بولگاری جدیدا یه مدل اومده که یه کم رنگ کارتونش(جعبه)روشن تره
خود فروشنده میگفت که بوش خنک تره.قیمت هم بالاتره

دوست عزیز من هم از همینا گرفتم که تقلبی در اومد .

ولی بازم به اون فروشنده بستگی داره .
بولگاری اکوا فقط یه مدل داره اونم همونه که بچه ها تایید کردم .

بازم عذر میخوام که دخالت کردم تو نظرتون ...

موفق باشید :11::40:

sam_sami_2000
16-04-2011, 02:05
من هم CK:One گرفتم ...
بوش رو اگه بخوام توصیف کنم ...
ملایم ، ماندگار ، فوق العاده خوشبو !!
قبلش از Azzaro Visit استفاده میکردم که اصلا ماندگاری نداشت ...
موفق باشید ...

sam_sami_2000
16-04-2011, 02:06
من هم CK:One گرفتم ...
بوش رو اگه بخوام توصیف کنم ...
ملایم ، ماندگار ، فوق العاده خوشبو !!
قبلش از Azzaro Visit استفاده میکردم که اصلا ماندگاری نداشت ...
موفق باشید ...

MehranVB
16-04-2011, 06:45
احتمالاً منظورت Gaultier هست، بوش به 212 نزدیکه و قدیمی هم هست:

Doctor.Freeman
16-04-2011, 15:44

چقدر این شیشه باهالی داری ... :31:

بوش چه طوریه ؟
موندگاری ؟
پرتاب بو و قیمت ؟

عذر میخوام زیاد سوال کردم .

ممنون :11::40:

MehranVB
16-04-2011, 19:46
تازه شیشه زنونه هم داره! :دی
خیلی قدیمیه، بوی گرم و کاملاً مردونه داره. نزدیکترین ادکلنی که دیدم بهش همون 212 و یکی دیگه Ferre هست.
موندگاری و حجم بوش تقریباً خوبه ولی نه خیلی زیاد. به نظر من به اندازس چون بیشتر باشه اذیت میکنه.
و چون توی ایران چیزی به نام ارزون شدن مدلای قدیمی نداریم، قیمت 100 میلش دور و بر همون 40 50 تومنه!

ice_ boy
16-04-2011, 22:43

اره خودشه فقط به نظرم سرمه اي ميومد اين سبزه مدلش فرق داره؟ ولي بوش بعده اين همه سال تو ذهنمه واقعا معركست اگه هركس يبار بوش كنه طرفه 212 نميره هيچوقت :5:

khaiyam
17-04-2011, 00:03
تازه شیشه زنونه هم داره! :دی
خیلی قدیمیه، بوی گرم و کاملاً مردونه داره. نزدیکترین ادکلنی که دیدم بهش همون 212 و یکی دیگه Ferre هست.
موندگاری و حجم بوش تقریباً خوبه ولی نه خیلی زیاد. به نظر من به اندازس چون بیشتر باشه اذیت میکنه.
و چون توی ایران چیزی به نام ارزون شدن مدلای قدیمی نداریم، قیمت 100 میلش دور و بر همون 40 50 تومنه!
بوی خوبی داره ولی مطمعنی 40 50 تومنه تو سایت ها که 70 تومن زده 3.4

khaiyam
17-04-2011, 00:28
یک ادکلن با موندگاری بالا با بوی هندونه میشه معرفی کنید با هر قیمتی

MehranVB
17-04-2011, 07:17
اره خودشه فقط به نظرم سرمه اي ميومد اين سبزه مدلش فرق داره؟ ولي بوش بعده اين همه سال تو ذهنمه واقعا معركست اگه هركس يبار بوش كنه طرفه 212 نميره هيچوقت :5:
آره همین یه مدله، رنگش هم آبیه ولی اینجا بنظر سبز میاد! و اینکه اصلاً 212 با Gaultier قابل مقایسه نیست، مسلمه که Guiltier خیلی از اون سرتره!

بوی خوبی داره ولی مطمعنی 40 50 تومنه تو سایت ها که 70 تومن زده 3.4
توی کدوم سایت؟ این قیمت ادکلن فروشیه که گفتم. شاید اونی که دیدی مدل جدیدش بوده!

Echo Davidoff بوش یکم به طالبی نزدیکه، بعضیا هم میگن به هندونه نزدیکه!

khaiyam
17-04-2011, 13:56
دوستان نظر دیگه ای ندارن

cyber861
17-04-2011, 20:41

میگن فارنهایت معمولی بوی هندونه میده!حالا نمیدونم من شامم بهم ریخته و اشتباه میکنم و یا کلا بوی هندونه میده!:27:

حالا برو شما بو کن شاید بوی هندونه داد!:8:

جیو هم بو کن.

mhmb86
18-04-2011, 14:13
24 gold. که مربوط به سریال 24 هم میشه...اصلا فکر نمیکردم این عطر انقدر جذاب باشه بوش. موندگاری عالی و از همه جالب تر اینکه بوش برای کسایی که دبی رفتن خیلی آشناست میتونین تست کنین

mahtabe shab
19-04-2011, 00:33
دوستان نظر دیگه ای ندارن
سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم بولگاری مدل aquaتست بزنی:11:

Doctor.Freeman
20-04-2011, 11:55
سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم بولگاری مدل aquaتست بزنی:11:

بولگاری آکوا چه ربطی به هندوانه داره .
بوش بیشتر به لیمو میزنه .

نه شما که دمبال هندوانه ای طرف آکوا نیا :31:

:40:

hassani_4713
20-04-2011, 14:44
بچه ها کسی سراغ داره ادکلن Men's از کجا میشه گیر آورد ؟ من کوچه مروی رو زیرو رو کردم پیدا نشد که نشد

FATIMA
20-04-2011, 15:34
سلام

من دو سری ادکلن استفاده می کنم: خنک و ملایم

اگه لطف کنید در هر دو سری ادکلن خوب معرفی کنید ممنون میشم.

راستی رایحه گلها هم اگه میشناسین معرفی کنین مثل مگنولیا

Sky Blazer
20-04-2011, 15:37
یک ادکلن با موندگاری بالا با بوی هندونه میشه معرفی کنید با هر قیمتییه ادکلن بود یه مدت طولانی میزدمش. به نام Steel . دقیقا بوی هندوانه میداد خیلی هم خنک و ملایم بود بوش. قیمتش هم اون موقع زیاد بالا نبود.

cyber861
20-04-2011, 23:22
سلام

من دو سری ادکلن استفاده می کنم: خنک و ملایم

اگه لطف کنید در هر دو سری ادکلن خوب معرفی کنید ممنون میشم.

راستی رایحه گلها هم اگه میشناسین معرفی کنین مثل مگنولیا

این هست :نارسیس

Narcisse by Chloe

اینم هست:کنزو فلاور

Flower by Kenzo

من بوی دوتاشون رو دوست دارم.

موندگاری بالایی بیشتره.

FATIMA
21-04-2011, 08:03
این هست :نارسیس

Narcisse by Chloe

اینم هست:کنزو فلاور

Flower by Kenzo

من بوی دوتاشون رو دوست دارم.

موندگاری بالایی بیشتره.

قیمتاشون چه جوریه؟

فکر کنم هر دوشون عطره یا ادکلن هم داره؟

قبلاً از هردوشون عطر خریدم.

cyber861
21-04-2011, 11:06
قیمتاشون چه جوریه؟

فکر کنم هر دوشون عطره یا ادکلن هم داره؟

قبلاً از هردوشون عطر خریدم.

حدود 50 تومن

بله هر دو ادکلن هستن.

marygol
21-04-2011, 20:22
عزیزم لالیک فوق العاده س ... من هر جا میپرسم میگن چی زدی اینقدر خوشبو هس .

ali_khoshtip
21-04-2011, 22:09
سلام بچه ها نظرتون در مورد ماندگاری cool water game by davidoff چیه؟
کلا این ادکلن کجایی هستش و آیا اصلش گیر میاد؟
من تو کوچه مروی از فروشگاه علی عرب پرسیدم 29000 بهم قیمت داد و میگفت اصل هستش

cyber861
21-04-2011, 22:26

بد نیست.قیمتش همین قدره.فقط موندگاری جالبی نداره:46:

khaiyam
22-04-2011, 00:08
من عطر با بوی هندونه گیر اوردم برای اطلاع دوستان یکی
Carolina Herrera Chic
این دو تا تقریبا
Kenneth Cole Reaction
Narsico Rodriguez For Him

aminjigar
22-04-2011, 13:27
بوش خوبه، پخش کنندگی هم 2 تا 3 ساعت هست،دیدیدوف ماله فرانسه هست و کمپانی کاملا معتبر
من کول واتر گیم رو 36 تومن خریدم (البته 100ml)
بوش خیلی ملایم و لایت هست:20:

cyber861
22-04-2011, 14:12
راستی یکی از ادکلن هایی که فراموش کرده بودم بگم Terre D'hermes هست.موندگاری و پخش کنندگیش عالیه!

بوش هم میشه گفت تلخه ولی اذیت نمیکنه.

دیروز یه کپی ازش دیدم که واقعا حیرت کردم به این کپی.اصلا قابل تشخیص نبود با اصلیش.

کپی اش هم ماله شرکته ریو کالکشن بود که 16 تومن بود.(البته قبلا محصولات ریو 10-12 تومن بود)

ali_khoshtip
22-04-2011, 16:40
نظرتون در مورد ادکلن های creed و tom ford چیه؟
از نظر ماندگاری bvlgari aqua بهتره یا 212 men?
کیفیت ادکلن Yves Saint Laurent L Homme Nuit چطوره؟

cyber861
23-04-2011, 22:36
نظرتون در مورد ادکلن های creed و tom ford چیه؟
از نظر ماندگاری bvlgari aqua بهتره یا 212 men?
کیفیت ادکلن Yves Saint Laurent L Homme Nuit چطوره؟

تام فورد یه مدلش رو من بو کردم که 180 بود .به نظره من ادکلنی نبود که اینقدر بیارزه!نهایت 60 تومن میارزید!

212 کلا ماندگاری زیادی نداره ولی پخش کنندگیش خیلی خوبه1

ولی بولگاری هم ماندگاری داره و هم پخش کنندگی

اون یکی هم متاسفانه بوش رو نشنیدم.:41:

Doctor.Freeman
24-04-2011, 01:03
دوست عزیز Cyber861 یه سوال ازت داشتم . پیغام خصوصی نکردم گفتم شاید جوابتون بدرد دوستان بخوره .

سوال : شما عطر فروشی ؟؟؟ تو کاره ادکلن فروشی هستی ؟؟؟ از آشناهاتون کسی تو کاره ادکلنه ؟؟

آخه دیدم تنها کسی که تو این تاپیک رو همه عطر و ادکلن ها تخصص داره شما هستی ..

البته اگه دوست نداری میتوونی جواب ندی ..

بازم عذر میخوام که فضولی کردم .

با اجازه :king:

cyber861
24-04-2011, 19:58
دوست عزیز Cyber861 یه سوال ازت داشتم . پیغام خصوصی نکردم گفتم شاید جوابتون بدرد دوستان بخوره .

سوال : شما عطر فروشی ؟؟؟ تو کاره ادکلن فروشی هستی ؟؟؟ از آشناهاتون کسی تو کاره ادکلنه ؟؟

آخه دیدم تنها کسی که تو این تاپیک رو همه عطر و ادکلن ها تخصص داره شما هستی ..

البته اگه دوست نداری میتوونی جواب ندی ..

بازم عذر میخوام که فضولی کردم .

با اجازه :king:

خواهش میکنم.:20:

متاسفانه خیلی دوست داشتم یکی از اینهایی که گفتید باشم ولی خب فعلا نیستیم.:11:

من از اون موقع که یادم میاد داییم عطر باز بود و منم تو سنه 10 سالگی اولین ادکلن خودمو خریدم و اون چیزی نبود

جز یه ادکلن آدیداش که 30 میل بود و من اونو قشنگ یادمه 4500 خریدم(اصل بود)هنوز بوش تو ذهنمه!(اون موقع

خیلی پول بود اینقدر برام-ساله 75 یا 76 بود)

الان من و تعدادی از اقوام هستیم که هنوز که هنوزه دنبالش هستیم .البته من یه مدت کنار گذاشته بودم ولی دوباره

این پسرخاله مون مارو انداخت تو فازش!

حدود 7-8 ساله پیش که این عطرهایه گرمی تازه آمده بود یه مدت میخریدم ولی بعد دیدم واقعا چیزه خوبی نیستن.از

صد متری معلوم بود چی زده بودی و هیچ کدوم هم بوی اصلیشو نمیداد ولی حساب که میکردم میدیدم گرونتر

میفته !!در نتیجه کلا ازش زده شدم.و رفتم سراغه ادکلن.

عطر و ادکلن هم دنیایی داره! بالاخره یه مغازه میزنم برای دلمه خودم ولی الان نمیتونم.بحث پولش و ... هم

نیست.:10:

mehrdadonline
24-04-2011, 21:03
کسی عطر kouros رو امتحان کرده؟ موندگاریش چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 49864

pesilium
24-04-2011, 21:28
من محصولات nice رو خیلی دوست دارم...

aluminum
24-04-2011, 21:56
از کجا میشد فهمید یه ادکلن اصله
یه فروشنده به ما یه ادکلن azzaro به ما انداخت.دو سات هم بوش نمیمونه
تو تهران جای معتبری که قیمتهای مناسب داشته باشه ادکن تهیه کرد میشناسد؟ترجیحا شرق تهران(یاد اگهی استخدام افتادم:31:)

Saeed7Star
24-04-2011, 22:03
میشه بگید ادکلن بولگاری چه بویی داره ؟

ali_khoshtip
25-04-2011, 11:24
تا 50000 تومان ادکلن با بوی خنک و مدرن که هم ماندگاری داشته باشه و هم پخش شوندگی چی پیشنهاد میکنید؟

aminjigar
25-04-2011, 12:47
تا 50000 تومان ادکلن با بوی خنک و مدرن که هم ماندگاری داشته باشه و هم پخش شوندگی چی پیشنهاد میکنید؟

مدرن بودن بو یا نبودنش زیاد به نظرم نباید مهم باشه ،چون حسی رو به مخاطب منتقل نمی کنه و پیشنهادای من:
اول از همه من میگم CK:one بوش خنک،ملایم موندگاری:خوب پخش کنندگی : متوسط :8:
بعدش آکوا بولگاری بوش :خنک و یکم تلخ موندگاری:خوب پخش کنندگی هم از one یکم بهتره
والا اگه مدرن هم می خوای همون دیویدف گیم هم هست خیلی خوشبویه فقط موندگاریش ضعیفه و باید سریع شارژ بشه
در ضمن کنزو لئوپار هم هست که بوی خوبی داره و موندگاریشم از گیم بهتره :5:

aminjigar
25-04-2011, 13:04
کسی عطر kouros رو امتحان کرده؟ موندگاریش چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 49864

والا بوش گرم هست و تلخ ،به من که اصلا حال نداد :2: ولی باید ببینی خودت باهاش حال می کنی یا نه (البته یادمه یه زمانی خوب فروش می رفت)
من این ادو کلن رو دارم و یه ساله خریدم و تقریبا پره هنوز :31:مونگاریش به نظرم خوب بود،شاید به خاطر این بود که من خیلی ازش بدم می یومد و کم ترین شدت بوی اونو حس می کردم :2::2::2:

cyber861
25-04-2011, 14:10
از کجا میشد فهمید یه ادکلن اصله
یه فروشنده به ما یه ادکلن azzaro به ما انداخت.دو سات هم بوش نمیمونه
تو تهران جای معتبری که قیمتهای مناسب داشته باشه ادکن تهیه کرد میشناسد؟ترجیحا شرق تهران(یاد اگهی استخدام افتادم:31:)

من هر چی ادکلن از آزارو دیدم موندگاری بالایی نداشت.(البته دلیل نمیشه)ولی کروم بوش جوریه که زیاد نمیمونه.

Boushvek
25-04-2011, 14:28
آقا CK:one اصل از کجا میشه پیدا کرد تو تهران؟
هرچی میخریم میره تو پاچمون :41:

ali_khoshtip
25-04-2011, 15:09
نشانه های اصل بودن بولگاری اکوا چیه؟و کلا ادکلن ها حتما باید برچسب وزارت بهداشت داشته باشن؟
بین سه تا ادکلن ck one - bvlgari aqua - 212 men موندم کدومو بگیرم
شما نظرتون چیه؟

8233408
25-04-2011, 15:25
نظرتون دربار_ گل یخ چیه؟ عطرش.. مر30

alex_pk
25-04-2011, 19:52
نشانه های اصل بودن بولگاری اکوا چیه؟و کلا ادکلن ها حتما باید برچسب وزارت بهداشت داشته باشن؟
صفحه های قبل رو ببین یا بولگاری رو سرچ کنی کلی در موردش توضیح داده شده
یه نمونه اش عکس های زیر (به مربع روی جعبه دقت کن)
یکیش 100 میل یکیش 50 میل.
البته تفاوت اصلی و تقلبیش فقط این یدونه نیست ، راه های دیگه هم هست.

Fake
Original

اگر توش کاتالوگ هم داشته باشه احتمال اصل بودنش بیشتر میشه.

aminjigar
26-04-2011, 13:56
شما نظرتون چیه؟

نه الزامی برای برچسب وزارت بهداشت نیست چون الان دیگه خیلی از ادوکلن ها قاچاق می یان و برچسب ندارن
و برای انتخاب بین ای 3 تا، ببین دوست من شما که الان این 3 نمونه رو انتخاب کردی دیگه باید خودت بری بو کنی و یکیشون رو بگیری

cyber861
26-04-2011, 14:24
شما نظرتون چیه؟

سه تاشون خوشبو هستن.

موندگاری 212 از همه کمتره ولی پخش کنندگیش بیشتره.

من باشم میرم CK one میگیرم.به خاطر اینکه هنوز بوش خز وخیل نشده.

212 و بولگاری کپیشون آمده در حده خودشون و به قیمت 15 تومن.دیگه حساب کنید چی میشه!

aminjigar
26-04-2011, 14:43
سه تاشون خوشبو هستن.
من باشم میرم CK one میگیرم.به خاطر اینکه هنوز بوش خز وخیل نشده.

منم همین طور، هر وقت زدم و رفتم بین دوستان می پرسن چی زدی؟ انصافا کار جالبیه

Amin.M.1986
26-04-2011, 16:30
منم همین طور، هر وقت زدم و رفتم بین دوستان می پرسن چی زدی؟ انصافا کار جالبیه
قیمت؟؟؟؟
من gio میزنم فعلا و بوشو خیلی دوست دارم اما موندگاریش کمه و پخش کنندگیش هم زود از بین میره...
دیور 30 میل وجود داره؟؟ بین دیور و ck one کدومو بگیرم؟؟

aminjigar
26-04-2011, 17:21
قیمت؟؟؟؟
من gio میزنم فعلا و بوشو خیلی دوست دارم اما موندگاریش کمه و پخش کنندگیش هم زود از بین میره...
دیور 30 میل وجود داره؟؟ بین دیور و ck one کدومو بگیرم؟؟

gio بوش ملایمه واسه همین هم هست که موندگاریش کمه ....
one رو 36 تومان خریدم،البته 100 میلش (واقعا می ارزه) اینم بوش ملایمه ولی موندگاریش به نسبت ادوکلن های خنک خوبه ، اون دیور هم که می گین منظورتون مدل فارنهایتش هست ؟ والا این ادوکلن ها اکثرا 30 ml دارن(می تونی یه سرچ تو سایت آمازون بزنی) ولی خوب ممکنه سخت پیدا بشه مخصوصا تو ایران.... ولی اگه پیدا کنی 30 میلش احتمالا از 100 میل one گرون تره:18: اما فارنهایت هست دیگه....

ملا نصرالدین
26-04-2011, 17:25
سلام دوستان .ببخشید این تاپیک دخترونه هم هست؟
چند سوال داشتم
1-ادکلون حدود 20 تومن اصل میشه؟ چون از بعضی ها که پرسیدم گفتن ادکلون خوب و اصل زیر 100 تومن نیست
2-من از بوی میوه و شکلات متنفرم.و عطر های سرد رو دوست دارم.رفتم مروی کلی گشتم (چون بیشتر از 20 تومن نمیخواستم هزینه کنم)یه ادکلونی پیدا کردم به اسم black و خریدم البته روش نوشته مردونه ولی از بوش خوشم اومد.حالا توی این مایه ها شما چه ادکلونی رو پیشنهاد میکنید که بوش هم زیاد پراکنده بشه؟

3-نظرتون در مورد ادکلون مردانه conquer (altawoda چیه؟

reza_khoshtip
26-04-2011, 18:48
امروز رفتم کوچه مروی هر مغازه ای رفتم بولگاری اکوا با لیبل وزارت بهداشت نداشتن حتی فروشگاه گل سنگ هم نداشت ولی همه فروشگاه ها میگفتن اورجینالشو دارن اما لیبل نداره از 48000 تومان قیمت دادن تا 52000 تومان منم ریسک نکردم و اکوا نخریدم و رفتم گل سنگ ادکلن Dolce & Gabbana Light Blue 125ml با لیبل وزارت بهداشت خریدم 69000 تومان انصافا بوی خنک و خوبی داره

cyber861
26-04-2011, 19:44
چند سوال داشتم
1-ادکلون حدود 20 تومن اصل میشه؟ چون از بعضی ها که پرسیدم گفتن ادکلون خوب و اصل زیر 100 تومن نیست
2-من از بوی میوه و شکلات متنفرم.و عطر های سرد رو دوست دارم.رفتم مروی کلی گشتم (چون بیشتر از 20 تومن نمیخواستم هزینه کنم)یه ادکلونی پیدا کردم به اسم black و خریدم البته روش نوشته مردونه ولی از بوش خوشم اومد.حالا توی این مایه ها شما چه ادکلونی رو پیشنهاد میکنید که بوش هم زیاد پراکنده بشه؟

black xs ؟

bijan black ؟

آنتونیو باندراس black ؟

.....؟

alex_pk
26-04-2011, 20:11
امروز رفتم کوچه مروی هر مغازه ای رفتم بولگاری اکوا با لیبل وزارت بهداشت نداشتن

اصلا من با آرم وزارت بهداشت تاحالا ندیدم (شایدم باشه ولی بدون آرم هم اصلیش هست ، یعنی اصل بودن صرفا این نیست که آرم داشته باشه)
پیشنهادم اینه که اگه خواستی بگیری یا از همونجا بگیری یا بری تو خیابون ولیعصر از 4 راه ولیعصر به پایین بگیری مغازه زیاده قیمتش هم تو همین مایه هست 100 میلش.

reza_khoshtip
26-04-2011, 21:14
اصلا من با آرم وزارت بهداشت تاحالا ندیدم (شایدم باشه ولی بدون آرم هم اصلیش هست ، یعنی اصل بودن صرفا این نیست که آرم داشته باشه)
پیشنهادم اینه که اگه خواستی بگیری یا از همونجا بگیری یا بری تو خیابون ولیعصر از 4 راه ولیعصر به پایین بگیری مغازه زیاده قیمتش هم تو همین مایه هست 100 میلش.

یکی از دوستام بولگاری اکوا 1 ماه پیش از مروی خرید با لیبل وزارت بهداشت ولی من امروز گیر نیاوردم و Dolce & Gabbana Light Blue گرفتم به نظرم بوش از بولگاری اکوا بهتره و لیبل وزارت بهداشت هم داره شما نظرتون در مورد این ادکلن چیه؟

aluminum
26-04-2011, 21:46
امروز رفتم کوچه مروی هر مغازه ای رفتم بولگاری اکوا با لیبل وزارت بهداشت نداشتن حتی فروشگاه گل سنگ هم نداشت ولی همه فروشگاه ها میگفتن اورجینالشو دارن اما لیبل نداره از 48000 تومان قیمت دادن تا 52000 تومان منم ریسک نکردم و اکوا نخریدم و رفتم گل سنگ ادکلن Dolce & Gabbana Light Blue 125ml با لیبل وزارت بهداشت خریدم 69000 تومان انصافا بوی خنک و خوبی داره

این گل سنگ فروشگاه معتبری تو کوچه مرویه؟

reza_khoshtip
26-04-2011, 21:53
این گل سنگ فروشگاه معتبری تو کوچه مرویه؟

دوست عزیز من و دوستام از این فروشگاه ادکلن میخریم و فروشگاه معتبری هستش و یه دونه ادکلن هم تو این فروشگاه پیدا نمیشه که لیبل وزارت بهداشت نداشته باشه

alex_pk
26-04-2011, 22:30
یکی از دوستام بولگاری اکوا 1 ماه پیش از مروی خرید با لیبل وزارت بهداشت ولی من امروز گیر نیاوردم و Dolce & Gabbana Light Blue گرفتم به نظرم بوش از بولگاری اکوا بهتره و لیبل وزارت بهداشت هم داره شما نظرتون در مورد این ادکلن چیه؟

لیبل اصلا چیز مهمی نیست گاهی اوقات ممکنه باعث افزایش قیمت هم بشه
این ادکلنی هم که گفتید متاسفانه من تست نکردم
شما تست کنید و در مورد ماندگاری و پخش کنندگیش و همچنین شباهت بوش به سایر ادکلن ها توضیح بدید

cyber861
27-04-2011, 01:06
لیبل اصلا چیز مهمی نیست گاهی اوقات ممکنه باعث افزایش قیمت هم بشه
این ادکلنی هم که گفتید متاسفانه من تست نکردم
شما تست کنید و در مورد ماندگاری و پخش کنندگیش و همچنین شباهت بوش به سایر ادکلن ها توضیح بدید

جدیدا لیبل که زیاد شده.به هر کی بگی میگه بیا برات بچسبونم!:27:

بوی خوبی داره.فکر کنم سه سال پیش عطر سال شد.(تو جهان)

پخش کنندگیش خوبه ولی موندگاری آنچنانی نداره!

ملا نصرالدین
27-04-2011, 08:12
چند سوال داشتم

ببخشید کامل ننوشتم روش نوشته black indescence

Amin.M.1986
27-04-2011, 14:05
gio بوش ملایمه واسه همین هم هست که موندگاریش کمه ....
one رو 36 تومان خریدم،البته 100 میلش (واقعا می ارزه) اینم بوش ملایمه ولی موندگاریش به نسبت ادوکلن های خنک خوبه ، اون دیور هم که می گین منظورتون مدل فارنهایتش هست ؟ والا این ادوکلن ها اکثرا 30 ml دارن(می تونی یه سرچ تو سایت آمازون بزنی) ولی خوب ممکنه سخت پیدا بشه مخصوصا تو ایران.... ولی اگه پیدا کنی 30 میلش احتمالا از 100 میل one گرون تره:18: اما فارنهایت هست دیگه....
من این CK ONE رو نشنیده بودم تا الان.. کلا ادکلن خوبی هست؟؟ منظورم اینه که اصل هست یا فیک؟ کمپانی سازندش معروفه؟؟

Doctor.Freeman
27-04-2011, 14:09
دوستان بی زحمت یه مشاوره بدین . یه ادکلن تقریبا تلخ با بالاترین موندگاری و پرتاب بوی خیلی زیاد لطفا معرفی کنین .
یکی دیگه هم با شرایط بالا ولی با بوی چوب معرفی کنید .

خیلی ممنون ... :40::11:

aminjigar
27-04-2011, 19:24
من این CK ONE رو نشنیده بودم تا الان.. کلا ادکلن خوبی هست؟؟ منظورم اینه که اصل هست یا فیک؟ کمپانی سازندش معروفه؟؟
خوبه که این قدر تعریف می شه ازش دیگه و طبیعتا با این همه تعریف صحبت از اصلش هست، کمپانی کلوین کلین آمریکایی هست و غیر از عطر خیلی از چیزای دیگه هم تولید می کنه (بیشتر تولیدات چرمی) و با قیمتای ....:5:

دوستان بی زحمت یه مشاوره بدین . یه ادکلن تقریبا تلخ با بالاترین موندگاری و پرتاب بوی خیلی زیاد لطفا معرفی کنین .

والا بوی چوبو نمی دونم،ولی اون لالیک (منظورم نویر هست)هم موندگاریش خوبه و هم پخش کنندگیش ولی به نظرم تقریبا تلخ نیست کاملا تلخه البته به من که حال نداد ولی شما امتحان کن شاید خوشت اومد،طرفدار هم تو ایران زیاد داره... یکی دیگه هم من قدیما می زدم، کارل لاگر فیلد مدل photo بود که بد نبود حالا شما اونم یه تستی بکن

cyber861
27-04-2011, 20:37
ببخشید کامل ننوشتم روش نوشته black indescence

والا من نتونستم ببینم چه بویی میده این.تو سایتهایی که ترکیباته ادکلن ها رو میزنن این نبود که بهتون معرفی کنم.

شما اگه میشه خودتون بوشو تشبیه کنید تا بیشتر کمکتون کنیم.

سیلور سنت هست پرتابه بوش خوبه ولی موندگاری خفنی نداره ولی بدک نیست.قیمتش هم مفته 21 -

25 تومن

بوی چوب هم گفتم Hummer هست.دقیقا بوی چوب میده .

unique206
27-04-2011, 21:04
دوستان من امروز از وزرا تستر دیور اینتنس رو خریدم . قیمت خودش 142 بود که 20 در صد تخفیف خورد 115 حساب کرد . اولین باره تستر می خرم ولی با توجه به اینکه تفاوت عطر پلمپ شده و اون چیزی که تو فروشگاه به عنوان تستر ارائه میشه رو قبلا احساس کردم می خواستم ایندفعه تستر بگیرم که تسترشم استفاده نشده بود . فقط می خواستم بدونم از نظر قیمت تو پاچم رفته یا نه ؟ کسی قبلا از جای معتبر تستر یه ادکلن رو خریده ؟؟

Amin.M.1986
28-04-2011, 08:57
خوبه که این قدر تعریف می شه ازش دیگه و طبیعتا با این همه تعریف صحبت از اصلش هست، کمپانی کلوین کلین آمریکایی هست و غیر از عطر خیلی از چیزای دیگه هم تولید می کنه (بیشتر تولیدات چرمی) و با قیمتای ....:5:

ازکجا بخرم؟؟؟ نمیخوام سرم کلاه بره

unique206
28-04-2011, 13:47
دوستان من دیروز از وزرا دیور اینتنس گرفتم , قیمت خودش 142 بود که من برای اینکه از اصل بودنش مطمئن باشم تسترش رو گرفتم 115 تومان . می خواستم بدونم قیمت تستر با جنس چه فرقی می کنه ؟؟ تفاوت قیمتش باید بیشتر باشه ؟؟ البته از یه ادکلن فروشی معتبر گرفتم که گفت تستر رو با 20 درصد تخفیف میدیم .

MehranVB
28-04-2011, 16:18
دوستان من دیروز از وزرا دیور اینتنس گرفتم , قیمت خودش 142 بود که من برای اینکه از اصل بودنش مطمئن باشم تسترش رو گرفتم 115 تومان . می خواستم بدونم قیمت تستر با جنس چه فرقی می کنه ؟؟ تفاوت قیمتش باید بیشتر باشه ؟؟ البته از یه ادکلن فروشی معتبر گرفتم که گفت تستر رو با 20 درصد تخفیف میدیم .

دلیلش اینه که تستر برای فروشنده مجانی درمیاد و روش نوشته Not For Sale! در واقع فروشنده یه جور سوءاستفاده کرده!

cyber861
28-04-2011, 17:13

مبارکتون باشه.:11:

معمولا حدود همین 20 درصد کم میشه.ولی خب قیمت اصلیش همین 120 هست.:31:

یه لطفی بکن بو و موندگاریش تست کن و اینجا اعلام کن.

aminjigar
28-04-2011, 18:46
ازکجا بخرم؟؟؟ نمیخوام سرم کلاه بره
والا دوستان تو چندتا پست قبلی که جای معتبری رو تو تهران معرفی کردن،فروشگاه اینترنتی chare.ir هم هست،من خودم از اونجا چندتایی ادوکلن خریدم و کاملا تایید می کنم،فقط شما اگه بوی Ck:one رو تست نکردی بهت پیشنهاد نمی کنم از اون جا بخری:20: چون ممکنه با بوش حال نکنی ، کلا برای خرید از فروشگاه های اینترنتی (حالا من تو زمینه ادوکلن می گم) باید قبلا حتما حتما بوی چیزی که می خوای بخری رو قبلا حضوری تست کرده باشی ...:5:

alex_pk
28-04-2011, 22:23
امروز پاساز قائم تجریش بودم یکی از طبقه ها مختص لوازم بهداشتی و عطر و...
CK one قیمت 42 تومن. (البته اینو فکر کنم یه مقدار گرون می داد) بولگاری هم 52 بود.
برای خرید اونجا هم می تونید سر بزندی تقریبا هر عطری رو که چک کردم اصلی بود (البته من دو تا مغازه بیشتر نرفتم)

یه مقداری قیمت هاش بالا هست در حد 3_4 تومن.
ولی تقریبا میشه گفت جای معتبری هست و عطر هاشون اصلیه.

yashgin128
28-04-2011, 22:25
کسی عکسی چیزی از ck:one نداره؟

cyber861
28-04-2011, 23:14
کسی عکسی چیزی از ck:one نداره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alex_pk
28-04-2011, 23:25
Dolce & Gabbana

گفتم این اسمی که گفتید چقدر برام آشناست
این همون دی اند جی معروفه احتمالا ..... من داشتم چند مدل از این رو.
(عینک آفتابی هم میزنه تو میدون فلسطین عینک فروشی ها زیاد دارن از این مارک.)

mehdi_08
28-04-2011, 23:43
سلام
چند روز پیش یه عطر پرنسس بلنس سفید خریدم بوش خیلی خوبه ولی حس می کنم پخش شوندگی به اندازه اون چیزی که دو روز پیشش برام به عنوان تست زد نیست
38 تومن خریدمش 100 میل پلمب بود و لیبل فارسی هم داشت
:6:

alex_pk
28-04-2011, 23:54
ممکنه تستر اون عطر رو بهت زده باشه

reza_khoshtip
29-04-2011, 17:33
گفتم این اسمی که گفتید چقدر برام آشناست
این همون دی اند جی معروفه احتمالا ..... من داشتم چند مدل از این رو.
(عینک آفتابی هم میزنه تو میدون فلسطین عینک فروشی ها زیاد دارن از این مارک.)

بله دوست عزیز همون دی اند جی هستش که من light blue رو گرفتم و خیلی خوشبو هستش

unique206
29-04-2011, 23:22
دلیلش اینه که تستر برای فروشنده مجانی درمیاد و روش نوشته Not For Sale! در واقع فروشنده یه جور سوءاستفاده کرده!

درسته ولی اکثر ادکلن فروشی های معتبر اگر تستر داشته باشن می فروشن .. من حتی به فروشگاه شمع هم زنگ زدم که اونم گفت 20% کم می کنیم . من تستر از یه جای معتبر رو ترجیح میدم چون بهم ثابت شده که تستر از خود جنس یه مقداری بهتره

unique206
29-04-2011, 23:29

mehdi_08
29-04-2011, 23:56
ممکنه تستر اون عطر رو بهت زده باشه
نه شیشه اش عین همین معمولی بود چیزی به عنوان تستر روش نزده بود
نمی دونم شاید پوست من اینطوریه که بوی عطر زودی میره

unique206
29-04-2011, 23:56
مبارکتون باشه.:11:

معمولا حدود همین 20 درصد کم میشه.ولی خب قیمت اصلیش همین 120 هست.:31:

یه لطفی بکن بو و موندگاریش تست کن و اینجا اعلام کن.

شما احتمالا قیمت 50 میلش رو میگی چون 100 میلش 142 هست که حتی تو فروشگاه شمع 148 بود

troy200489
01-05-2011, 13:57
بچه ها من از ادکلن های زیادی استفاده کردم میشه گفت از هر برندی حداقل یکی داشتم
تا حالا از این ادکلن ها استفاده کردم
chanel allure homme edition blanche
chanel allure homme sport
chanel egoiste
این سه تا واقعان محشر بودن به همین خاطره که شانل تو ادکلن تو دنیا حرفه اول رو میزنه ادکلن اش عام پسندن
212 s e xy man
212 men
212 هم خوبه بدک نیس
bvlgari blv pour homme
بوی خیلی خاصی داره من که خیلی از بوش خوشم می اومد
D&G light blue
giorgio armani GIO
versace pour homme
بوی این به chanel allure homme sportخیلی نزدیکه
versace cristal noir
اینو هم واسه مامانم خریده بودم
Lacoste Hot Play by Lacoste
One Million
L'Eau Par Kenzo by Kenzo
Cool Water by Davidoff
Echo by Davidoff
Magnetism by Escada
و ادکلن های دیگی هم داشتم حالا حصور ذهن ندارم
اینم بوی خیلی خاصی داره بوش جواد نیس مثل ادکلن های chanel می مونه
از این برند ها استفاده کردم همشون یه معایبی داشتن
اما بعد از chanel من از برند Calvin Klein خوشم اومده
و اینا رو داشتم
Euphoria by Calvin Klein
calvin keein Contradiction
از بین این همه ادکلنی که استفاده کردم من calvin keein Contradiction رو از همه بیشتر دوس داشتم هم قیمتش مناسبه تو رنج 40تا 50 تا هس زیاد گرون نیس هم بوش محشره بوش سرد
اینم عکسش
کسی از بچه ها از این ادکلن استفاده کرده؟؟؟؟
اصلا حالا تو بازار هس؟؟؟
من اهله تبریزم هر جا رفتم دیگه نیس نمی یارن یا کسی از بچه ها بوی نزدیک به این میتونه معرفی کنه؟؟

a.z.p.z
01-05-2011, 19:28
تو اسپری من از Adidas و 8*4 خیلی خوشم میاد به خصوص ادیداس که اسپری هاش به نظرم بوی خیلی عالی داره مخصوصا :
GAME SPIRIT/ FAIR PLAY / VICTORY که رنگ هاشون سبز /سفید / طلایی هستن ...

ادکلن هم خود من از همین CALVIN KLEIN , chanel استفاده میکنم که هر 2تاشون عالی هستن و مطمئنا از یه مدلش خوشتون میاد.

vroom
01-05-2011, 20:07
از بین این همه ادکلنی که استفاده کردم من calvin keein Contradiction رو از همه بیشتر دوس داشتم هم قیمتش مناسبه تو رنج 40تا 50 تا هس زیاد گرون نیس هم بوش محشره بوش سرد
اینم عکسش
کسی از بچه ها از این ادکلن استفاده کرده؟؟؟؟
اصلا حالا تو بازار هس؟؟؟
من اهله تبریزم هر جا رفتم دیگه نیس نمی یارن یا کسی از بچه ها بوی نزدیک به این میتونه معرفی کنه؟؟

سلام:20:

با این پست شما چه خاطراتی برام زنده شدن:40:
راستش من 2 بار این کانتردیکشن رو داشتم
1 بار از آمریکا خریده شده بوده حدود 10 سال پیش
1 بار هم از کیش یا شایدم قشم حدود 3-4 سال پیش
هنوز شیشه ی خالیش رو دارم:دی
طراحیش هم برای زمان خودش خیلی خاص و باحال بوده
ادکلن زیاد داشتم ولی این یکی واقعاً بوش عـــــــــــــالی بود و البته هست:40:..... بازهم اگه ببینم میخرمش:دی
+
شما دوست عزیز polo explorer رو امتحان کنین فکر میکنم خوشتون بیاد:46:

4870x2
01-05-2011, 20:12
دوستان جریان این ادکلن های AJMAL چیه؟...برچسب وزارت بهداشتم دارن: دی
ارزون هم هستن...موندگاریشون رو نمی دونم ولی بوی خوبی داشتن(برابر با نسخه اصلی)

Kurosh
01-05-2011, 20:39
بچه‌ها از این Alta Moda استفاده کردید؟! چطوره؟!

yashgin128
02-05-2011, 09:56
سلام:20:

با این پست شما چه خاطراتی برام زنده شدن:40:
راستش من 2 بار این کانتردیکشن رو داشتم
1 بار از آمریکا خریده شده بوده حدود 10 سال پیش
1 بار هم از کیش یا شایدم قشم حدود 3-4 سال پیش
هنوز شیشه ی خالیش رو دارم:دی
طراحیش هم برای زمان خودش خیلی خاص و باحال بوده
ادکلن زیاد داشتم ولی این یکی واقعاً بوش عـــــــــــــالی بود و البته هست:40:..... بازهم اگه ببینم میخرمش:دی
+
شما دوست عزیز polo explorer رو امتحان کنین فکر میکنم خوشتون بیاد:46:
تو این لینک ها من سرچ کردم اونی که شما می خوای هستش:

troy200489
02-05-2011, 15:59
بچه ها من تا حالا از اینترنت ادکلن نخریدم میترسم سرم کلاه بذارن اما از انجای که این ادکلن رو نمیتونم پیدا کنم کلوین کلین کنترادکشن به همین دلیل نمیدونم چی کار کنم

aminjigar
02-05-2011, 17:31
بچه ها من تا حالا از اینترنت ادکلن نخریدم میترسم سرم کلاه بذارن اما از انجای که این ادکلن رو نمیتونم پیدا کنم کلوین کلین کنترادکشن به همین دلیل نمیدونم چی کار کنم

اگه بگردی باید پیدا بشه ... ولی در هر صورت chare.ir کاملا معتبر هست ، سفارشتم بعد از 2 روز می رسه دستت،خیالت راحت باشه دوست من:8:

cyber861
02-05-2011, 18:10
اگه بگردی باید پیدا بشه ... ولی در هر صورت chare.ir کاملا معتبر هست ، سفارشتم بعد از 2 روز می رسه دستت،خیالت راحت باشه دوست من:8:
فقط ادکلن هاش و یه سری از لوازمش رو گرونتر از جاهایه دیگه میده:46:

aminjigar
02-05-2011, 18:25
فقط ادکلن هاش و یه سری از لوازمش رو گرونتر از جاهایه دیگه میده:46:

آره ، ولی خوب چون تعداد کالاها زیاده فکر کنم بعضی قسمتاش دیرتر به روز می شه ولی وقتی تماس می گیرن قیمت دقیق رو میگن

در ضمن خدمت همه دوستان بگم قیمت 100ml ، calvin keein Contradiction من47 تومن قیمت کردم، بوش بد نبود ولی دیگه سلیقه ای هست

troy200489
02-05-2011, 18:50

آره ، ولی خوب چون تعداد کالاها زیاده فکر کنم بعضی قسمتاش دیرتر به روز می شه ولی وقتی تماس می گیرن قیمت دقیق رو میگن

در ضمن خدمت همه دوستان بگم قیمت 100ml ، calvin keein Contradiction من47 تومن قیمت کردم، بوش بد نبود ولی دیگه سلیقه ای هست

با تشکر من اهله تبریز هستم تو تبریز از همه مغازه های معتبر پرسیدم متاسفانه نیس که نیس

Facon_Archi
02-05-2011, 19:10
دوستان ادکلونی توی این مدل بو سراغ ندارید؟
من هر چی تست کردم هیچ چیزی جای gio رو نگرفت: ( : دی

reza_khoshtip
02-05-2011, 21:11

دوست عزیز ماندگاری و پخش شوندگی این ادکلن چطوره؟

cyber861
03-05-2011, 11:36

پیشنهاد من ریو هست.خیلی شبیه بوش.یه نظره من باحال تر و موندگار تره .چند ساله شرکتش رو فروختن به

دوبی.ولی همون ریویی که اون میزنه با نمیونه اصلیش به جز شیشه اش هیچ فرقی نمیکنه!

Happy cliniqe هم یه ته بویی از جیو داره.

ملا نصرالدین
03-05-2011, 12:20
چند سوال داشتم

جواب سوال 2 که پیدا نشد چون من زیاد به بوی عطر ها اشنایی ندارم.
میشه جواب 1 و 3 رو بدید

Facon_Archi
03-05-2011, 12:24
دوست عزیز ماندگاری و پخش شوندگی این ادکلن چطوره؟

ماندگاریش که زیاده البته بستگی به مصرفش هم داره: دی که هر بار چقدر استفاده کنی
ولی کلا 2تاش خوبه

پیشنهاد من ریو هست.خیلی شبیه بوش.یه نظره من باحال تر و موندگار تره .چند ساله شرکتش رو فروختن به

دوبی.ولی همون ریویی که اون میزنه با نمیونه اصلیش به جز شیشه اش هیچ فرقی نمیکنه!

Happy cliniqe هم یه ته بویی از جیو داره.

ریو هم بوش شبیه ولی بازم تفاوت محسوسی دارن: دی
ریو ای که من گرفته بودم اتفاقا موندگاریش خیلی کم بود.

Amin.M.1986
03-05-2011, 14:14
آخر هفته میرم ck بخرم .. کدوم مدل بوش از همه سردتره و پخش کنندگیش بیشتره؟؟

cyber861
03-05-2011, 14:15
جواب سوال 2 که پیدا نشد چون من زیاد به بوی عطر ها اشنایی ندارم.
میشه جواب 1 و 3 رو بدید

شما بیژن بلک رو یه تستی بزنید.(البته بازم مردونست ها!!)

ولی کلا 2تاش خوبه

ریو اصلیش هم داشتم موندگاری نداشت.باید زیاد اسپری کنی.

در ضمن جیو هم ماندگاری آنچنانی نداره که بشه گفت ماندگار.فقط بوش خیلی خاصه.

aminjigar
03-05-2011, 16:19
ولی کلا 2تاش خوبه

بر عکس موندگاری gio اصلا خوب نیست، موندگاریش اندازه دیویدف Game هست و قیمتش تقریبا دو برابر(در تعداد مساوی اسپری کردن). اما درسته gio بوی واقعا محشری داره و یکی از خوشبوترین ادوکلن هایی بوده که من داشتم

Facon_Archi
03-05-2011, 19:12
در ضمن جیو هم ماندگاری آنچنانی نداره

تا ماندگاری رو چی بدونید
من لباس رو میندازم توی ماشین لباس شویی بعدش بازم بوی جیو میده!!با اون همه پودر و اینا
خب من به این میگم ماندگاری.

reza_khoshtip
03-05-2011, 21:40
من ادکلن Dolce & Gabbana light Blue با لیبل وزارت بهداشت گرفتم و بوی خیلی خوب و پخش شوندگی خوبی داره اما ماندگاریش زیاد نیست یه ادکلن خنک که بوش شبیه همین ادکلن باشه اما ماندگاری زیادی داشته باشه بهم معرفی کنید
کلا چه ادکلنهایی ماندگاری طولانی دارند؟
ممنون

cyber861
04-05-2011, 00:59
خب اگه بطور مداوم مثلا چند روز و هر روز 3-4 بار اسپری کنیم به طور معمول ماندگار میشه ولی منظور اینه برای تست یه بار 2-3 بار

اسپری کنیم و ببینیم چقدر میمونه

ادکلن های خنک اکثرا ماندگاری بالایی ندارن مگر اینکه چاشنی شیرینی هم اضافه بشن.:8:

aminjigar
04-05-2011, 05:12
من ادکلن Dolce & Gabbana light Blue با لیبل وزارت بهداشت گرفتم و بوی خیلی خوب و پخش شوندگی خوبی داره اما ماندگاریش زیاد نیست یه ادکلن خنک که بوش شبیه همین ادکلن باشه اما ماندگاری زیادی داشته باشه بهم معرفی کنید
ممنون

لالیک white شبیه بوی Dolce & Gabbana light Blue هست و موندگاریش هم بهتره
در حد کمی هم می شه گفت کنزو لئوپار آیس هم بوش شبیه لایت بلو هست و من هم خیلی اینو دوست داشتم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی کسی از دوستان ck:in2u رو داشته؟؟؟؟؟
cyber861 شما این رو بو کردی؟ از این من یه ریویو جزئی می خواستم تا ببینم چه جوریه؟

MehranVB
04-05-2011, 09:01
ممنون

Versace Pour Home یا Allure Sport Chanel رو امتحان کن!

a.z.p.z
04-05-2011, 12:02
در مورد این Allure Sport از برند chanel اگه گسی تست کرده و داره یه کم در موردش بیشتر توضیح بدید ممنون میشم ...
کلا بوهای خنک متمایل به شیرین رو دوست دارم ... از بوهای سنگین و تند و تلخ و خیلی شیرین بدم میاد ...

MehranVB
04-05-2011, 12:11
در مورد این Allure Sport از برند chanel اگه گسی تست کرده و داره یه کم در موردش بیشتر توضیح بدید ممنون میشم ...
کلا بوهای خنک متمایل به شیرین رو دوست دارم ... از بوهای سنگین و تند و تلخ و خیلی شیرین بدم میاد ...

یه ادکلن کاملاً خنک و ملایمه و یکی از بهترین و محبوب ترین ادکلنها به حساب میاد. اکثر کسایی که دیدم استفاده کردن از یک یا دو بار بیشتر خریدنش! از نظر قیمتی هم تقریباً یکی از گرونترینها بود و هنوز هم قیمتش در مقایسه بقیه ادکلنا بالاست.

Gilopa
04-05-2011, 12:19
دوستانی که میگند ck one منظورشون همون Calvin Klein One هست دیگه ؟

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

تا 90 تومن یه ادکلن واقعا خوشبو و با پخش کنندگی بالا میخوام .. تو فکر خرید همین Allure Sport بودم حالا اگه چیز دیگه ای میشناسید بگید

a.z.p.z
04-05-2011, 14:08
خیلی ممنون ... ازه همون calvin klein منظورمون هست ... اگه میخوای همین allure sport رو بگیری که خیلی خوبه ولی تو این مایه ها
میخوای کارای ck1 رو هم یه تستی بکن واقعا عالی هستن ... البته من بیشتر سمت کارای ملایم خنک و متمایل به شیرین میرم !

راستی کسی الان قیمتی از این allure sport داره حدودا چند هست ؟...
ممنون

MehranVB
04-05-2011, 14:49
CK1 موندگاریش و حجم بوش خیلی از شنل آلور کمتره.
قیمت شیشه 150 میلی شنل 120 تا 130 تومن باید باشه الان.
ادکلن خنک و ملایم هم زیاد هست، Echo Davidoff و Versace Pour Home و CK Euphoria و Hugo Boss (آبی رنگ) هستن و تقریباً موندگاری و حجم بوی خوبی دارن.

a.z.p.z
04-05-2011, 15:23
ادکلن خنک و ملایم هم زیاد هست، Echo Davidoff و Versace Pour Home و CK Euphoria و Hugo Boss (آبی رنگ) هستن و تقریباً موندگاری و حجم بوی خوبی دارن.

ممنون اره کمتر که هست ولی خوب قیمتش هم فرق داره دیگه:31:
من خودم CK Euphoria هم دارمو استفاده میکنم که واقعا اونم دوست دارم ... ولی خوب از کارای شنل واقعا نمیشه
گذشت ! برند خوب دیگه غیر از chanel چی سراغ داری ؟ یعنی در همین حد یا بهتر از همه نظر !
چون خود من اکثرا از این 3 برند استفاده میکنم : CK1 Chanel Givenchi

behnam afshari
04-05-2011, 15:35
من بوهای سرد وملایم را خیلی دوست دارم مثلGivenci ازادکلن هم خوشم نمیاد

hike
04-05-2011, 16:40
بچه ها after shave تاباک از کجا بگیرم تهران

MehranVB
04-05-2011, 18:12
من خودم CK Euphoria هم دارمو استفاده میکنم که واقعا اونم دوست دارم ... ولی خوب از کارای شنل واقعا نمیشه
گذشت ! برند خوب دیگه غیر از chanel چی سراغ داری ؟ یعنی در همین حد یا بهتر از همه نظر !

منظورت از برند خوب چیه؟
اگه معیار گرونیه که Creed گرونترین برند ادکلنه که من شناخت زیادی ازش ندارم، Chanel و Gucci و Christian Dior هم میشه جزء گرونا به حساب اورد و تقریباً اینا بهترین برندا هستن.
90 درصد مدلای Christian Dior اکثراً بوی خنکی دارن، شاید خوشت بیاد.
Davidoff هم اکثراً مدلای خنک میزنه، قیمتش هم خیلی خوبه.
خوب برندای زیادی میشه گفت! ولی به نظر من از هر برند ممکنه یه مدل جالب توش باشه و نمیشه رو حساب اسمش فقط رفت سراغ اون!

Gilopa
04-05-2011, 20:25

البته دوست عزیز ماندگاری یه عطر بیشتر از همه چیز به پوست آدما بستگی داره .. اینطور نیست که بگیم حتما یه عطر موندگاریش بالاست و رابطه مستقیم با پوست فرد هم داره .. گاها میشه یه عطر 20 هزارتومنی بیشتر از یه عطر بالای 100 هزاری رو پوست افراد موندگاره و بعضیها مثل من جنس پوستشون طوریه که بهترین عطر دنیارو هم بخرم باز زیاد بوش رو بدنم نمیمونه:46:

cyber861
04-05-2011, 21:09
راستی کسی از دوستان ck:in2u رو داشته؟؟؟؟؟
cyber861 شما این رو بو کردی؟ از این من یه ریویو جزئی می خواستم تا ببینم چه جوریه؟

نه امین جان متاسفانه حواسم به این یکی نبود که برم بو کنم.ولی به نظر باید خوشبو باشه.

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

دوستانی که میگند ck one منظورشون همون Calvin Klein One هست دیگه ؟

---------- Post added at 08:49 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

تا 90 تومن یه ادکلن واقعا خوشبو و با پخش کنندگی بالا میخوام .. تو فکر خرید همین Allure Sport بودم حالا اگه چیز دیگه ای میشناسید بگید

بله همونه.

شانل آلور اسپرت موندگاریش زیاد جالب نیست.ولی معمولیش هم خوشبو تره (از نظره من) و هم ماندگار تر

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

اشتباه میکنی دوسته عزیز.ck one موندگاریش بیشتره(البته بستگی به پوست هم داره ولی بازم کمتره)

این ادکلنهایی هم که معرفی کردید جز خوشبو ترین ها هستن ولی متاسفانه موندگاریشون جالب نیست.:11:

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

کارهای شرکته کریستین دیور خیلی قویتر از شانل هست-کلا شانل بیشتر توجه اش به خانم هاست.:20:

reza_khoshtip
04-05-2011, 21:18
بدون در نظر گرفتن بو چه ادکلنهایی ماندگاری طولانی دارند؟

cyber861
05-05-2011, 00:14
بدون در نظر گرفتن بو چه ادکلنهایی ماندگاری طولانی دارند؟

اخه ادکلن همش به بو هست.:31:

ولی اگه منظورتون اینه خب معمولا ادکلن های شیرین -گرم -تلخ موندگاری بیشتری دارن.از همه بیشتر هم گرم.

ولی من خودم اصلا خوشم نمیاد.

MehranVB
05-05-2011, 08:12
البته دوست عزیز ماندگاری یه عطر بیشتر از همه چیز به پوست آدما بستگی داره .. اینطور نیست که بگیم حتما یه عطر موندگاریش بالاست و رابطه مستقیم با پوست فرد هم داره .. گاها میشه یه عطر 20 هزارتومنی بیشتر از یه عطر بالای 100 هزاری رو پوست افراد موندگاره و بعضیها مثل من جنس پوستشون طوریه که بهترین عطر دنیارو هم بخرم باز زیاد بوش رو بدنم نمیمونه:46:
درسته، به پوست و دما و جنس لباس و ... بستگی داره، ولی کلاً هر ادکلنی یه درجه ماندگاری داره، به قیمتش هم اصلاً بستگی نداره، چون کمپانیها بعضی از مدلاشون رو برای افرادی میسازن که بوی غلیظ ادکلن اذیتشون میکنه.
اگه موندگاری مهمه که عطر مشهدی بهترین موندگاری رو داره و وقتی با یکی دست میدی که از اون زده هر چه قدر هم که دستاتو با صابون بشوری بوش نمیره، قیمتش هم خیلی ارزون لیتری 1000!! :دی

بله همونه.

شانل آلور اسپرت موندگاریش زیاد جالب نیست.ولی معمولیش هم خوشبو تره (از نظره من) و هم ماندگار تر

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

اشتباه میکنی دوسته عزیز.ck one موندگاریش بیشتره(البته بستگی به پوست هم داره ولی بازم کمتره)

این ادکلنهایی هم که معرفی کردید جز خوشبو ترین ها هستن ولی متاسفانه موندگاریشون جالب نیست.:11:

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

کارهای شرکته کریستین دیور خیلی قویتر از شانل هست-کلا شانل بیشتر توجه اش به خانم هاست.:20:
من که خودم مدت زیادی CK 1 رو استفاده میکردم، تقریباً دوش میگرفتم باهاش و دو سه ماهه خالیش کردم، اما باید خیلی دقت میکردی تا ببینی اصلاً که ادکلنی رو زدم یا نه!
اما آلور اسپرت رو دو تا از همکلاسیهام که استفاده میکردن هر وقت وارد کلاس میشدن بوش تا یه مدت زیر بینیم بود.
بازم میتونید برید دو تاشون بخرید و مقایسه کنید...

و صد البته شنل یه سر و گردن از کریسیتین دیور بالاتره! نه اینکه دیور بد باشه! اما شما هر سال 10 برند برتر ادکلن توسط یه مجله امریکایی و یه مجله اروپایی (فکر کنم فرانسوی بود) معرفی میشن که هیچوقت یادم نمیاد که دیور از شنل و گوچی بالاتر بوده باشه!

hike
05-05-2011, 08:51
بچه ها جواب منم بدید لطفا .. tabac کجا پیدا میشه..

aminjigar
05-05-2011, 10:05
[COLOR="Navy"]من که خودم مدت زیادی CK 1 رو استفاده میکردم، تقریباً دوش میگرفتم باهاش و دو سه ماهه خالیش کردم، اما باید خیلی دقت میکردی تا ببینی اصلاً که ادکلنی رو زدم یا نه!
اما آلور اسپرت رو دو تا از همکلاسیهام که استفاده میکردن هر وقت وارد کلاس میشدن بوش تا یه مدت زیر بینیم بود.

و صد البته شنل یه سر و گردن از کریسیتین دیور بالاتره! نه اینکه دیور بد باشه! اما شما هر سال 10 برند برتر ادکلن توسط یه مجله امریکایی و یه مجله اروپایی (فکر کنم فرانسوی بود) معرفی میشن که هیچوقت یادم نمیاد که دیور از شنل و گوچی بالاتر بوده باشه!

من هر 2شو دارم و ادوکلن روزانه من one هست.... والا شاید چون پخش کنندگی شنل ها کلا زیاده شما این جوری حس می کردی ولی موندگاری one در سطح ادوکلن های خنک خوبه و در کل ادوکلن ها ،در سطح متوسطی هست و صد در صد هم از آلور اسپرت بیشتره .... ولی آلور هوم بسیار خوشبو هست و موندگاریش اندازه one هست و پخش کنندگیش هم از one بیشتره.....

در مورد دوم من نظر خودمو می گم ادوکلن ماشین که نیست که بخوایم تو مجلات دنباله بهترینش باشیم، هر کسی یه نوع بویی دوست داره و همون رو هم می گیره استفاده می کنه دیگه ،حالا اگه یه مجله ای هم یه ادوکلنی رو بهترین بدونه نوش جون شرکتش به من مصرف کننده چه ربطی داره...

reza_khoshtip
05-05-2011, 11:05
اخه ادکلن همش به بو هست.:31:

ولی اگه منظورتون اینه خب معمولا ادکلن های شیرین -گرم -تلخ موندگاری بیشتری دارن.از همه بیشتر هم گرم.

ولی من خودم اصلا خوشم نمیاد.

ممنون دوست عزیز لطفا چند تا ادکلن گرم که ماندگاری طولانی داشته باشند معرفی کنید
من منظورم از ماندگاری طولانی همون پخش شوندگی طولانی هستش نه اینکه بعد از چند روز لباسمو بو کنم فقط خودم بوشو احساس کنم

cyber861
05-05-2011, 11:07
درسته، به پوست و دما و جنس لباس و ... بستگی داره، ولی کلاً هر ادکلنی یه درجه ماندگاری داره، به قیمتش هم اصلاً بستگی نداره، چون کمپانیها بعضی از مدلاشون رو برای افرادی میسازن که بوی غلیظ ادکلن اذیتشون میکنه.
اگه موندگاری مهمه که عطر مشهدی بهترین موندگاری رو داره و وقتی با یکی دست میدی که از اون زده هر چه قدر هم که دستاتو با صابون بشوری بوش نمیره، قیمتش هم خیلی ارزون لیتری 1000!! :دی

من که خودم مدت زیادی CK 1 رو استفاده میکردم، تقریباً دوش میگرفتم باهاش و دو سه ماهه خالیش کردم، اما باید خیلی دقت میکردی تا ببینی اصلاً که ادکلنی رو زدم یا نه!

در مورد موندگاری شنل همه ادکلن فروشی ها به این قضیه معترف هستن .مگر اینکه پایه سوده خودشون در میان

باشه!

ولی در مورد مجلات و...دلیل نمیشه !بعدش سیاست شرکت ها فرق میکنه.الان شانل روی مد بیشتر کار میکنه ولی دیور بیشتر کارهای خاص درست میکنه که 20-30 دارن تولید میشن!ولی شانل چند تا از ادکلن هایی که تا 10 سال پیش داشت رو از رده خارج کرده .

چند سال پیش همین light blue به عنوان عطر برگزیده شناخته شد.با اینکه بویه خوبی داشت ولی ماندگاری خوبی

نداشت.

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

من منظورم از ماندگاری طولانی همون پخش شوندگی طولانی هستش نه اینکه بعد از چند روز لباسمو بو کنم فقط خودم بوشو احساس کنم

دوست گلم اولا برای فصله گرم از ادکلن گرم استفاده نمیکنن.بعدش من گفتم که با روحیاته من سازش نداره.پس

شناختی هم روشون ندارم.:11:

mehran_286
05-05-2011, 11:13
سلام دوستان

یک ادکلن پلی بوی از آلمان برام اومده بووووووووششششششششش دیوونه کننده هستش

روی یه تیکه از درب پاکتش نوشته prees to play:31:

MehranVB
05-05-2011, 12:42
من هر 2شو دارم و ادوکلن روزانه من one هست.... والا شاید چون پخش کنندگی شنل ها کلا زیاده شما این جوری حس می کردی ولی موندگاری one در سطح ادوکلن های خنک خوبه و در کل ادوکلن ها ،در سطح متوسطی هست و صد در صد هم از آلور اسپرت بیشتره .... ولی آلور هوم بسیار خوشبو هست و موندگاریش اندازه one هست و پخش کنندگیش هم از one بیشتره.....

در مورد دوم من نظر خودمو می گم ادوکلن ماشین که نیست که بخوایم تو مجلات دنباله بهترینش باشیم، هر کسی یه نوع بویی دوست داره و همون رو هم می گیره استفاده می کنه دیگه ،حالا اگه یه مجله ای هم یه ادوکلنی رو بهترین بدونه نوش جون شرکتش به من مصرف کننده چه ربطی داره...

ببخشید منم منظورم این بود که حجم بوی شنل بیشتره که اشتباهاً گفتم موندگاری!:11:

به نظر من که در همه محصولات دنیا هر برند گاهی اوقات بهتر از بقیه است. مثلاً Rolex معروفه به بهترین برند ساعت یا کوکاکولا بهترین برند نوشابه یا نوکیا بهترین برند موبایل یا هاروارو بهترین دانشگاه ...، البته بحث سلیقه و کیفیت کالا هم هست اما این چیزیه که همه دنیا قبولش دارن.
فکر کنم بد نباشه برندای برتر ادکلن و Luxuryها هم بشناسیم، و البته سلیقه هم چیزیه که از یه فرد تا یه فرد دیگه ممکنه 180 درجه فرق داشته باشه :46:

امیدوارم این لیستا به کسایی که به این تاپیک سر میزنن کمک کنه.

این لیست بهترین برندای ادکلن مجله TNS هست: (بهترین برندهای شامپو و لوازم بهداشتی و آرایشی و .. هم هست که اگه خواستین اونا رو هم بذارم)
1.Chanel
2. Dior
3. cK
4. Bvlgari
5. Gucci

و اینم لیست بهترین محصولات Luxury مجله Brandz که یکی از معتبرترین مجله های زمینه خودش هست:
1. LV
2. Hermes
3. Gucci
4. Chanel
5.Hennessy
6. Rolex
7. Moet & Chandon
8. Cartier
9. Fendi
10. Tiffany & co

MehranVB
05-05-2011, 12:52

شما اینایی که میگم رو امتجان کن:
Givenchy Xeryus
Azzaro ONYX
Dunhill Desire Red
BlackXS

hike
05-05-2011, 14:51
نظرتون راجع به سفارش از امازون چیه؟

a.z.p.z
05-05-2011, 15:59
منظورت از برند خوب چیه؟
اگه معیار گرونیه که Creed گرونترین برند ادکلنه که من شناخت زیادی ازش ندارم، Chanel و Gucci و Christian Dior هم میشه جزء گرونا به حساب اورد و تقریباً اینا بهترین برندا هستن.
90 درصد مدلای Christian Dior اکثراً بوی خنکی دارن، شاید خوشت بیاد.
Davidoff هم اکثراً مدلای خنک میزنه، قیمتش هم خیلی خوبه.
خوب برندای زیادی میشه گفت! ولی به نظر من از هر برند ممکنه یه مدل جالب توش باشه و نمیشه رو حساب اسمش فقط رفت سراغ اون!

برای من بودجه مهم نیست ... از طرفی چون من علاقه ای به بوهای سبک و خنک دارم میخوام بهترین انتخاب هارو
توی این دسته از بوها داشته باشم که البته هرچی هم باشه بوهای سنگین و تند و ... ماندگاری بیشتری از بوهای خنک و ملایم داره ! که فکر کنم تمرکزم رو بذارم روی ck1 و شنل وDior عالی باشه !

Gilopa
05-05-2011, 17:39
خواب من الان این allure sport رو گرفتم فقط یه اشتباه بزرگ کردم 50 میلشو خریدم در حالی که 100 میلش دوبرابر و خیلی به صرفه تر بود ..
من 83 تومن واسه 50 میلش دادم در حالی که 100 میلش فهمیدم 120 تومن بوده

hike
05-05-2011, 17:41
خواب من الان این allure sport رو گرفتم فقط یه اشتباه بزرگ کردم 50 میلشو خریدم در حالی که 100 میلش دوبرابر و خیلی به صرفه تر بود ..
من 83 تومن واسه 50 میلش دادم در حالی که 100 میلش فهمیدم 120 تومن بوده
قیمت خارج چنده؟

MehranVB
05-05-2011, 18:09
قیمت خارج چنده؟
50 میل 65 دلار و 150 میل 120 دلار

Gilopa
05-05-2011, 18:14
این پست رو مینویسم تا حداقل تجربه عملی خودم رو بگم :
تو هوای شمال با این رطوبت بالاش که فورا بو از بین میره 1 ساعته مقدار خیلی کمی رو به بدنم زدم انصافا با همون مقدار کم هنوز که هنوزه کاملا تو فضای خونه اطرافیانم بوش رو حس میکنید حالا چه برسه تو هوای خشک بخوای استفاده کنی .. بدون شک ادکلن خیلی خوبیه از لحاظ موندگاری و پخش کنندگی وبه راحتی میشه اینو متوجه شد .. امیدوارم نظر من برای دوستان راهنمایی خوبی باشه
اینم بگم بوش شما رو یاد رایجه هندوونه میندازه .. کلا خاصیت عطرهای سرد همینه
فقط اشتباه من رو نکنید و حتما 100 میلشو بخرید
کاش دوستان دیگه وقتی عطری رو میخرند مثل من بیان یه توضیح بدند

aminjigar
05-05-2011, 18:15
نظرتون راجع به سفارش از امازون چیه؟
از تو ایران ؟؟؟!!!!

برای من بودجه مهم نیست ... از طرفی چون من علاقه ای به بوهای سبک و خنک دارم میخوام بهترین انتخاب هارو
توی این دسته از بوها داشته باشم که البته هرچی هم باشه بوهای سنگین و تند و ... ماندگاری بیشتری از بوهای خنک و ملایم داره ! که فکر کنم تمرکزم رو بذارم روی ck1 و شنل وDior عالی باشه !

کلوین کلین نام یه برند هست و کلوین کلین وان یه مدل از اون برند ... ! من فکر کنم منظورتون برند CK هست
شما اگه بوی خنک و سبک دوست داری برند دیویدف رو هم فراموش نکن... :8:

aminjigar
05-05-2011, 18:24
تو هوای شمال با این رطوبت بالاش که فورا بو از بین میره

اتفاقا بو تو هوای مرطوب ماندگار تره و هر چی پوست یا هوا خشک تر باشه زودتر می پره...:46:

hike
05-05-2011, 18:26
از تو ایران ؟؟؟!!!!

بله. :20:
بازار مروی تهران بورس عطر و ادکلنه؟ شاید اونجا تاباک پیدا کنم

Gilopa
05-05-2011, 18:32
اتفاقا بو تو هوای مرطوب ماندگار تره و هر چی پوست یا هوا خشک تر باشه زودتر می پره...:46:

دوست من اشتباه میکنید هوا رو با پوست اشتباه نگیرید ! بحث هوای مرطوب از پوست مرطوب کاملا جداست
یه مثال واضح میزنم براتون :
تا حالا شنیدید میگن تو تهران و کلا هوای خشک سیر نخورید ؟ دلیلش چیه به نظرتون ؟دقیقا همین پخش کنندگی بالای بو تو هوای خشکه در حالی که اگر تو شمال بخوای سیر بخوری دهن شما اونقدر تابلو بو نمیگیره و اصلا قابل مقایسه با مناطقق خشک نیست تو شمال وقتی هستید بدنتون عرق میکنه اما بوش بلند نمیشه اما اگر با همون عرق وارد شهری مثل تهران بشید به شدت بوی عرقتون اطرافیان رو آزار میده :46:

aminjigar
05-05-2011, 18:46
دوست من اشتباه میکنید هوا رو با پوست اشتباه نگیرید ! بحث هوای مرطوب از پوست مرطوب کاملا جداست
یه مثال واضح میزنم براتون :
تا حالا شنیدید میگن تو تهران و کلا هوای خشک سیر نخورید ؟ دلیلش چیه به نظرتون ؟دقیقا همین پخش کنندگی بالای بو تو هوای خشکه در حالی که اگر تو شمال بخوای سیر بخوری دهن شما اونقدر تابلو بو نمیگیره و اصلا قابل مقایسه با مناطقق خشک نیست تو شمال وقتی هستید بدنتون عرق میکنه اما بوش بلند نمیشه اما اگر با همون عرق وارد شهری مثل تهران بشید به شدت بوی عرقتون اطرافیان رو آزار میده :46:
بله دیگه منم همین رو می گم:(البته من نمیگم اثبات شده است)
در محیط خشک بو سریع پراکنده می شه اما دیگه در منبع اصلیش نمی مونه و از بین می ره ... اما تو محیط مرطوب ذرات عطر به ذرات ریز بخار آب موجود در هوا می چسبن در نتیجه موندگارتر می شن اما دیگه مثل محیط خشک پراکنده نمی شن.... پراکندگی با موندگاری فرق داره

Gilopa
05-05-2011, 22:11
دوستان Calvin Klein One از لحاظ قیمتی خیلی پایین تر از شنل هست و نمیتونیم بگیم که چون نام آلو هام اسپورت از شرکتی مثل شنله قیمتش بالاست چون کالوین هم کم شرکتی در زمینه عطر نیست واسه همین کمی برام تعجبه چرا دوستان این دو ادکلن رو در یک رده مقایسه میکنند ممنون میشم دلایلتون رو ذکر کنید

شنل 83 هزار فقط 50 میل
و ck 1 پنجاه هزار تومن 200 میلش قیمت داره

آقا شوخی نیستا 50 میل کجا 200 میل کجا !

arsenal_mmm
06-05-2011, 07:51
کسی اطلاعاتی درباره ادکلن Zirh Ikon داره؟
عکسش اینه :
چجور ادکلنیه؟ بوش تو چه مایه هاست؟:

Gilopa
06-05-2011, 11:57
کسی اطلاعاتی درباره ادکلن Zirh Ikon داره؟
عکسش اینه :
چجور ادکلنیه؟ بوش تو چه مایه هاست؟:

این ادکلن بوی خیلی سنگینی داره و برای افراد سن بالا توصیه میشه مخصوصا اگر در محافل و مجالس رسمی زیاد رفت و آمد داشته باشید بوش رو به ترشی میزنه و میگم کلا خیلی بوی سنگینی داره ..

arsenal_mmm
06-05-2011, 12:43
این ادکلن بوی خیلی سنگینی داره و برای افراد سن بالا توصیه میشه مخصوصا اگر در محافل و مجالس رسمی زیاد رفت و آمد داشته باشید بوش رو به ترشی میزنه و میگم کلا خیلی بوی سنگینی داره ..

جدی جدی یعنی این ادکلن خیلی سن بالا میزنه؟
آخه من قدیما از Lalique Encre Noir خوشم میومد ازش خسته شدم گفتم برم یه چیز دیگه تو مایه های اون بگیرم بعد اینو بو کردم دیدم تو مایه های اونه یه دونه ازش خریدم اونم حجم 125 میل. اگه میدونستم به قول تو سن بالا میزنه شاید نمیگرفتم.. ولی آخه خدایی بوشو دوست دارم باحاله.اگه به قول تو این Zirh Ikon سن بالا هستش پسLalique Encre Noir هم باید سن بالا باشه در صورتی که من دیدم اونو اغلب کسایی که میزنن همه جوون هستند.

cyber861
06-05-2011, 13:47

دوسته عزیز وقتی چیزی رو بو نکرده اید برای چی ملت رو گمراه میکنید؟:31:

این ادکلن خیلی سبکه اتفاقا.ساخته آمریکا هست.ته بوش شبیه آرامیس لایفه ولی اصلا موندگاری خوبی نداره.

فقط ادکلنی هست که خودت میزنی و لذت میبری.اونم برای حداکثر 1 ساعت:41: