PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

moli_ahmad
22-02-2012, 09:36
خب برادرا من از تست برگشتم:31: نتونستم اون دو مدل بولگاری رو بتستم
اینا رزو تست کردم اس تی دوپونت پسنجر از بوش خوشم اومد خنک و فرش به نظرم خوب بود قیمت 70
سن لوران پیور هوم بوی کلاسیک و مرکباتی بوی لیمو و برگش کاملا احساس کردم یاد باغ بابابزرگ بخیر
پیور هاوانا از ماگلر یا مولر پخش بو وحشتناک بود البته من خوشم نیومد سنگین هست همه پسند هم نیست
جان ریچموند بوی ادویه ای باحالی داشت موندگاری هم قابل قبول بود83 میداد میشد اورد پایینتر
ارمانی کد اسپرت بوو موندگاری خوب بود اما زیادی ترش بود 138
یه ادکلن به اسم گریت تست کردم ارزون بود بوی ادویه میداد
ایسی میاکی مشکی و اینتنس به ترتیب 114 و 80 بودن

cyber861
22-02-2012, 10:14
میشه از این کاپیتان بلک که میگید یه عکس بزارید؟
polo black قیمتش چنده؟ نظرتون در مورد pure black از karen low چیه؟ قیمتش چنده؟

در ضمن ysl این مدل بود 100 میل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fyves-saint-laurent%2F656-pour-homme-for-men-by-yves-saint-laurent.html)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farina1709
22-02-2012, 10:28
خب برادر من اون کاپتان بلکی که من میگم این نیست..شیشه اش شفافه مایع داخلش هم تقریبا قرمزه شایدم چیزی بین نارنجی و قرمز درست یادم نیست..ازش عکس ندارم..تعجب کردم چطور این همه اختلاف قیمت ممکنه..

f.t.g
22-02-2012, 10:57
خب برادر من اون کاپتان بلکی که من میگم این نیست..شیشه اش شفافه مایع داخلش هم تقریبا قرمزه شایدم چیزی بین نارنجی و قرمز درست یادم نیست..ازش عکس ندارم..تعجب کردم چطور این همه اختلاف قیمت ممکنه..
احیانا این نبود؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
22-02-2012, 11:03
احیانا این بود؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطمئنی این ادکلنه؟:31:

اگه همچین چیزی تو اینجا پیدا بشه که عالیه.:10:

farina1709
22-02-2012, 11:09
احیانا این نبود؟

چرا دقیقا خودشه!!!!!!!!!!! فکر کنم تلاش شما هم برا پیدا کردن عکسش بی نتیجه بوده منم هر چی گشتم پیدا نکردم..حالا بعدا از فروشنده میپرسم از کدوم برنده یه عکسم میگیرم ازش..شما چند تا ادکلن کاپتان بلک میشناسید؟

farina1709
22-02-2012, 11:12
مطمئنی این ادکلنه؟:31:

اگه همچین چیزی تو اینجا پیدا بشه که عالیه.:10:
اینجا که خیلی پیدا میشه..

cyber861
22-02-2012, 11:23
اینجا که خیلی پیدا میشه..

این بود جدی؟:31:

farina1709
22-02-2012, 11:30
آخه مگه این ادکنه؟؟؟!! معلومه که این نیود برادر..الان زنگ زدم پرسیدم از فروشنده..میگفت زیر کاپتان بلک نوشته victoria perfume.. ولی من توی نت پیداش نکردم..

farina1709
22-02-2012, 11:37
چرا بعضی پست های منو نشون نمیده؟؟

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

زنگ زدم در موردش از فروشنده پرسیدم.. میگفت زیر captain black نوشته victoria perfume ولی من توی نت همچین چیزی پیدا نکردم

sAeEd_kHaAn
22-02-2012, 11:56
دیروز deseo by jenifer lopez رو یافتم یه جا :دی( به پیشنهاد فرید خان) یه تست گرفتم بوش باحاله سرد ه یکم تلخی خفیف توش هست از دیروز صبح هم که تست گرقتم رو کاغذ هنوز بوش احساس میشه 75 تومن گفت
اون راکی مونتین رو هم رفتم امروز بگیرم نامرد قیمتشو برده بالا 75 کمترم نمیداد منم نگرفتم در حالی که 2 روز پیش 60 میداد

farina1709
22-02-2012, 12:05
زنگ زدم از فروشنده پرسیدم مال کدوم برنده..میگفت زیرش نوشته victoria perfume .. توی نت گشتم همچین چیزی پیدا نکردم..
captain black victiria perfume????

amir_rahmani
22-02-2012, 12:24
داشتم از محوطه مترو رد می شدم یارو دست فروش بود. جالب بود می گفت کاپتان بلک 28 تومان و لالیک هم 62 تومان
بعد گفتم اینا می دونستی اصلش توی مغازه ارزون تره که بیچاره هنگ کرده بود:دی ادکلنی که توی مغازه اصلش به زور پیدا میشه را جلوی خیابون می گفت اصله و 2 برابر قیمت هم می داد:دی چی چی و پلو آبی و چند تا چیز دیگه هم داشت که به نظر فیک می یومدند:دی راستی اینا فیکش چنده مگه این پسره این همه گرون می داد:دی

cyber861
22-02-2012, 13:10
داشتم از محوطه مترو رد می شدم یارو دست فروش بود. جالب بود می گفت کاپتان بلک 28 تومان و لالیک هم 62 تومان
بعد گفتم اینا می دونستی اصلش توی مغازه ارزون تره که بیچاره هنگ کرده بود:دی ادکلنی که توی مغازه اصلش به زور پیدا میشه را جلوی خیابون می گفت اصله و 2 برابر قیمت هم می داد:دی چی چی و پلو آبی و چند تا چیز دیگه هم داشت که به نظر فیک می یومدند:دی راستی اینا فیکش چنده مگه این پسره این همه گرون می داد:دی

این قیمت میگه که بلکه با کلی تخفیف 25 تومن بندازه.

خریده خودشون فکر کنم 15 شده باشه.ولی بازم بعیده:27:

ali_khoshtip
22-02-2012, 13:20
دوستان سلام..
من امروز چند تا ادکلن تست کردم و قیمت گرفتم..در مورد ادکلنها و قیمتشون نظر بدید لطفا
pure black قیمت 30 تومن
brut قیمت 25 تومن
xeryus rouge قیمت 75 تومن
100 cent قیمت 28 تومن (فکر کنم کار estiara باشه)
zirh ikon قیمت 60 تومن
manchester united قیمت 70 تومن
police vip قیمت 65 تومن
black man قیمت 67 تومن
terre d hermes قیمت 185 تومن
ysl pour homme قیمت 38 میداد ولی من اصلا خوشم نیومد.
البته بعضی ها رو تست نکردم فقط قیمت گرفتم..polo black یه 7 میلشو برا تست گرفتم 8 تومن داد بهم..خود ادکلنش یادم نیست چند بود. یه capitan black هم تست کردم دقیقا بوی توتونش رو میداد قیمت اونم یادداشت نکردم..فکر کنم حدود 80 تومن بود..میگفت3 روز می مونه و حداقل 24 ساعت موندگاری با پخش بو داره..این از کار امروز ما

دوست عزیز من zirh ikon 125 میل رو حدود 25 تا 35 قیمت دارم تو تهران کوچه مروی

roteal2007
22-02-2012, 13:48
دوست عزیز من zirh ikon 125 میل رو حدود 25 تا 35 قیمت دارم تو تهران کوچه مروی

+ کاپیتان بلک هم 24 خریده بودم من 100 میلشو.
ایکان هم اینجا من 38 125 میلشو قیمت گرفتم و 50 میلشو 25....دربش هم آهنربایی بود.

hamid_diablo
22-02-2012, 14:19
سلام دوستان

دیروز یه عطر با مارک secret گرفتم به اسم rasasi
بوی بسایر دانشینی داشت.پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید

f.t.g
22-02-2012, 14:34
دیروز deseo by jenifer lopez رو یافتم یه جا :دی( به پیشنهاد فرید خان) یه تست گرفتم بوش باحاله سرد ه یکم تلخی خفیف توش هست از دیروز صبح هم که تست گرقتم رو کاغذ هنوز بوش احساس میشه 75 تومن گفت
اون راکی مونتین رو هم رفتم امروز بگیرم نامرد قیمتشو برده بالا 75 کمترم نمیداد منم نگرفتم در حالی که 2 روز پیش 60 میداد
بله deseo رایحه ایی خنک و تلخ داره. خیلی دختر کشه!
60 بود الان 75:19:

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

سلام دوستان

چپکی گفتی:31:
با مارک rasasi به اسم secret:27:

farina1709
22-02-2012, 14:50
+ کاپیتان بلک هم 24 خریده بودم من 100 میلشو.
ایکان هم اینجا من 38 125 میلشو قیمت گرفتم و 50 میلشو 25....دربش هم آهنربایی بود.
این دوتا کاپتان بلک با هم فرق دارن..در ضمن شما کی و کجا 125 میل zirh ikon رو 38 تومن قیمت دادن بهت؟

mhek
22-02-2012, 15:01
دوستان کسی Rive Gauche pour Homme رو تست کرده..مال سن لورن هست..
مدتی پیش یه سمپل ازش رسید دستم و بعد از چند بار تست خیلی خوشم اومد ازش...برای استفاده روزانه محشر هستش...معروف به ادکلن باربر شاب هست...وقتی بوش میکنی یه جورایی احساس میکنی رفتی ارایشگاه و آریشگر داره موهات رو کوتاه میکنه و داره آب میپاشه روی صورتت و ... :دی
هرچی گشتم تو ایران پیداش نکردم...اگر دلار بالانرفته بود میگفتم یکی از آشنایان از خارج برام بیاره ولی الان نمیشه...
کسی از دوستان این عطرو توی ایران دیده؟؟کجا؟؟چه قیمتی؟؟
ممنونم...

arsenal_mmm
22-02-2012, 15:05
این دوتا کاپتان بلک با هم فرق دارن..در ضمن شما کی و کجا 125 میل zirh ikon رو 38 تومن قیمت دادن بهت؟
من تا حالا تمام كاپتان بلك هاي بازار رو ديدم اما تا حالا همچين چيزي كه شمكا توصيف كردي به اين صورت كه مايع توش قرمز و شيشه اش شفاف باشه نديدم...من محل خودمون يه مدل خيلي كميابشو ديدم كه كيفيتش خيلي بهتر از توليد اماراتياشه و موندگاري در حد 5 روز!

ظاهرا و طبق اون چه كه روش نوشته فرانسويه...اما مسلما از اماراتياش با كيفيت تره منتها اون شيشه اش قهوه اي سوخته است اما كاملا محو نيست و مايع توش بدون اين كه بشه رنگشو تشخيص داد شفافه...يك شبه زنجيري هم به گردنش آويزونه...اون الان كمتر از 40 تومن هيچ جا پيدا نميشه و نه تنها مثل اماراتيا بيني رو اذيت نميكنه بلكه اصلا مشام رو نوازش ميده...

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

سلام دوستان

ايني كه گفتي زنونه است انگار....

hike
22-02-2012, 15:22
مدتی پیش یه سمپل ازش رسید دستم و بعد از چند بار تست خیلی خوشم اومد ازش...برای استفاده روزانه محشر هستش...معروف به ادکلن باربر شاب هست...وقتی بوش میکنی یه جورایی احساس میکنی رفتی ارایشگاه و آریشگر داره موهات رو کوتاه میکنه و داره آب میپاشه روی صورتت و ... :دی
هرچی گشتم تو ایران پیداش نکردم...اگر دلار بالانرفته بود میگفتم یکی از آشنایان از خارج برام بیاره ولی الان نمیشه...
ممنونم...
سلام. منم مدتی دنبالش بودم. احتمالا نیست ولی زنانه اش پیدا میشه. تو فیلم گنجهای سیرا مادره ( 1948) وقتی همفری بوگارت تو ارایشگاه است، بعد از شیو صورتش ارایشگر افترشیو میزنه به صورت همفری. اسمش رو میدونید؟

f.t.g
22-02-2012, 15:24
ممنونم...
منم یک مدت دنبال این گشتم (چه زنونه و چه مردونه) متاسفانه پیدا نکردم تست کنم. خیلی تو اروپا طرفدار داره
بعضی از سایتها هم زدن ولی بعید میدونم موجود داشته باشند

farina1709
22-02-2012, 15:30
من تا حالا تمام كاپتان بلك هاي بازار رو ديدم اما تا حالا همچين چيزي كه شمكا توصيف كردي به اين صورت كه مايع توش قرمز و شيشه اش شفاف باشه نديدم...من محل خودمون يه مدل خيلي كميابشو ديدم كه كيفيتش خيلي بهتر از توليد اماراتياشه و موندگاري در حد 5 روز!

ظاهرا و طبق اون چه كه روش نوشته فرانسويه...اما مسلما از اماراتياش با كيفيت تره منتها اون شيشه اش قهوه اي سوخته است اما كاملا محو نيست و مايع توش بدون اين كه بشه رنگشو تشخيص داد شفافه...يك شبه زنجيري هم به گردنش آويزونه...اون الان كمتر از 40 تومن هيچ جا پيدا نميشه و نه تنها مثل اماراتيا بيني رو اذيت نميكنه بلكه اصلا مشام رو نوازش ميده...

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

ايني كه گفتي زنونه است انگار....
میشه لطفا عکس این کاپیتان بلک هایی که دیدی رو بزاری؟مخصوصا اونی که میگی 5 روز می مونه..

hike
22-02-2012, 15:53
میشه لطفا عکس این کاپیتان بلک هایی که دیدی رو بزاری؟مخصوصا اونی که میگی 5 روز می مونه..
در مورد فارینا ۱۷۰۹ و تفاوتش با 4711 الان یک رویو دیدم که می گفت بهم شبیه هستند ولی مسلما یکی نیستند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
22-02-2012, 16:32

دو هفته پیش رفته بودم سیلور سنت بگیرم که این تست کدم....محل سکونت هم زیر نام کاربریم هست...

sAeEd_kHaAn
22-02-2012, 16:39
بله deseo رایحه ایی خنک و تلخ داره. خیلی دختر کشه!
60 بود الان 75:19:

مرسی فقط میشه تو این سبک بوها چند تا عطر دیگه هم بهم معرفی کنی فکر کنم گفتی گروه woody aromatic هستش

ali_khoshtip
22-02-2012, 17:00

دوست عزیز منم یک هفته پیش قیمت کردم 25 تا 35

hamed121hamed
22-02-2012, 17:20
ﺳﻼﻡ

ﻣﻮاﻓﻘﻴﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻋﻂﺮ ﺳﺒﻚ ﺳﻨﺘﻲ ﻳﻌﻨﻲ ﺳﺒﻚ ﻓﺮاﻧﺴﻮﻱ ﺑﺎ ﺳﺒﻚ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎﻳﻲ
ﻳﻌﻨﻲ ﺳﺒﻚ ﻣﺪﺭﻥ ﻣﻂﻠﺒﻲ ﺑﺸﻨﻮﻳﺪ?
ﺷﺮﻳﻒ ﻋﻂﺎﺭ

f.t.g
22-02-2012, 17:29
مرسی فقط میشه تو این سبک بوها چند تا عطر دیگه هم بهم معرفی کنی فکر کنم گفتی گروه woody aromatic هستش
polo سبز
پاکو رابان پور هوم
رومانس رالف لارن
safari
وتیور گرلن
jazz
pasha by cartier
tsar
polo black
hogo xy
ورساچه پور هوم
گوچی اسپورت
البته polo سبز وودی-آروماتیک نیست ولی چون از بوی اون خوشت اومده مطمئنم از این هم خوشت میاد
یا حق

mhek
22-02-2012, 17:29
سلام. منم مدتی دنبالش بودم. احتمالا نیست ولی زنانه اش پیدا میشه. تو فیلم گنجهای سیرا مادره ( 1948) وقتی همفری بوگارت تو ارایشگاه است، بعد از شیو صورتش ارایشگر افترشیو میزنه به صورت همفری. اسمش رو میدونید؟

نه من فیلم گنجهای سیرا مادره رو ندیدم هنوز (متاسفانه :دی )
حالا چی بود اسمش؟؟

منم یک مدت دنبال این گشتم (چه زنونه و چه مردونه) متاسفانه پیدا نکردم تست کنم. خیلی تو اروپا طرفدار داره
بعضی از سایتها هم زدن ولی بعید میدونم موجود داشته باشند

درسته خیلی طرفدار داره....بوی خاصی نیست ولی خیلی باحال و فرش هست...و مطمئنم خانم ها خیلی از بوش خوششون خواهد اومد...
راستی دنبال اپیوم پارفیوم برای شما بودم که با کمک برخی از دوستان به این سایت رسیدم...مثل اینکه به ایران هم شیپینگ داره و با توجه به قیمتش حدود 170 تومن پاتون در میاد....

f.t.g
22-02-2012, 17:59
نه من فیلم گنجهای سیرا مادره رو ندیدم هنوز (متاسفانه :دی )
حالا چی بود اسمش؟؟

درسته خیلی طرفدار داره....بوی خاصی نیست ولی خیلی باحال و فرش هست...و مطمئنم خانم ها خیلی از بوش خوششون خواهد اومد...
راستی دنبال اپیوم پارفیوم برای شما بودم که با کمک برخی از دوستان به این سایت رسیدم...مثل اینکه به ایران هم شیپینگ داره و با توجه به قیمتش حدود 170 تومن پاتون در میاد....

از این که بعد از این همه مدت هنوز تو فکر من بودید ممنونم.
اگر بشه خرید کرد که عالی میشه.
ولی نمیدونم نحوه ارسالش به ایران چطور هست؟ فقط تا گمرک میرسه و باید خودمون کار ترخیصش رو انجام بدیم یا در کالا در خونه تحویل داده میشه؟
از پیگیریتون کمال تشکر رو دارم

mhek
22-02-2012, 18:20
از این که بعد از این همه مدت هنوز تو فکر من بودید ممنونم.
اگر بشه خرید کرد که عالی میشه.
ولی نمیدونم نحوه ارسالش به ایران چطور هست؟ فقط تا گمرک میرسه و باید خودمون کار ترخیصش رو انجام بدیم یا در کالا در خونه تحویل داده میشه؟
از پیگیریتون کمال تشکر رو دارم

ممنونم عزیز...کار خاصی نکردم :11:
یه دونه و حتی دو تا عطر معمولا مشمول گمرکی نمیشه...و برای همین مستقیم میاد دم در خونتون...
البته در گمرک باز میشه بسته و بعد در یک پاکت دیگه گذاشته میشه و مهر و موم میشه و فرستاده میشه دم خونتون...
من از مسئول گمرک پستی اصفهان پرسیدم گفت که حداکثر دو تا ادکلن باشه و بیشتر باشه شاید گمرکی بخوره..
البته قانون اصلی این هست که باید حداکثر ارزش جنس 50 دلار باشه ولی معمولا ارزیاب گمرک چون قیمت جنس رو نمیدونه یه قیمت حدودی میزنه...البته اگر در فاکتور قیمت قید شده باشه کمی مشکل میشه...هرچند جنس شما 46 پوند هست و حدود 70 دلار ارزش داره و بعید هست که گمرکی بخوره...مخصوصا وقتی تکی باشه...
بهتر هست از خود مسئول فروش سایت درخواست بکنید که قیمت حقیقی کالا رو در برگه اینویس ننویسه و یا قیمت پایین تر بنویسه یا اصلا قیمت نزنه...
در کل بنده احتمال اینکه به جنستون گمرکی تعلق بگیره رو کمتر از 10 درصد میدونم و به احتمال زیاد بدون مشکل میاد دم خونه...

roteal2007
22-02-2012, 18:59
ممنونم عزیز...کار خاصی نکردم :11:
یه دونه و حتی دو تا عطر معمولا مشمول گمرکی نمیشه...و برای همین مستقیم میاد دم در خونتون...
البته در گمرک باز میشه بسته و بعد در یک پاکت دیگه گذاشته میشه و مهر و موم میشه و فرستاده میشه دم خونتون...
من از مسئول گمرک پستی اصفهان پرسیدم گفت که حداکثر دو تا ادکلن باشه و بیشتر باشه شاید گمرکی بخوره..
البته قانون اصلی این هست که باید حداکثر ارزش جنس 50 دلار باشه ولی معمولا ارزیاب گمرک چون قیمت جنس رو نمیدونه یه قیمت حدودی میزنه...البته اگر در فاکتور قیمت قید شده باشه کمی مشکل میشه...هرچند جنس شما 46 پوند هست و حدود 70 دلار ارزش داره و بعید هست که گمرکی بخوره...مخصوصا وقتی تکی باشه...
بهتر هست از خود مسئول فروش سایت درخواست بکنید که قیمت حقیقی کالا رو در برگه اینویس ننویسه و یا قیمت پایین تر بنویسه یا اصلا قیمت نزنه...
در کل بنده احتمال اینکه به جنستون گمرکی تعلق بگیره رو کمتر از 10 درصد میدونم و به احتمال زیاد بدون مشکل میاد دم خونه...

این گمرک هم پدر سوختس یه اینویزبل شیلد واسه آیپادم از شیکاگو گرفتم وقتی اومد در خونه پاکتشو جر وا جر کرده بودن بعد توش نوشته بودن ماده شوینده!!! سواد انگلیسی در حد مرغ!!!

.:PAR3A:.
22-02-2012, 19:19
سلام...
دوستان بحث دئودورانت هم به اینجا مربوط میشه؟! :دی
میخواستم ببینم بهترین برند اسپری ضد بوی زیر بغل چیه؟؟؟
تا الان Rexona رو امتحان کردم که افتضاح بود و بعد از اون هم فقط Axe استفاده کردم که بو رو خوب از بین میبره ، اما بوی خودش تو مایه های پیف پافه بدم میاد :|
فقط هم اسپری میخوام...
خیلی ممنون ;)

atige
22-02-2012, 19:25
برای مهمونی های رسمی Scared Love رو توصیه میکنم

cyber861
22-02-2012, 19:34
سلام...
دوستان بحث دئودورانت هم به اینجا مربوط میشه؟! :دی
میخواستم ببینم بهترین برند اسپری ضد بوی زیر بغل چیه؟؟؟
تا الان Rexona رو امتحان کردم که افتضاح بود و بعد از اون هم فقط Axe استفاده کردم که بو رو خوب از بین میبره ، اما بوی خودش تو مایه های پیف پافه بدم میاد :|
فقط هم اسپری میخوام...
خیلی ممنون ;)

نیوآ .:31:

farina1709
22-02-2012, 23:12
دوستان در مورد اون کاپتان بلک که عرض کردم چیزی دستگیرتون شد؟ در ضمن میخواستم قیمت ادکلن منچستر یونایتد و پلیس وی آی پی رو بدونم و نظرتون در مورد رایحه و موندگاری این دو تا ادکلن..

cyber861
23-02-2012, 00:19
دوستان در مورد اون کاپتان بلک که عرض کردم چیزی دستگیرتون شد؟ در ضمن میخواستم قیمت ادکلن منچستر یونایتد و پلیس وی آی پی رو بدونم و نظرتون در مورد رایحه و موندگاری این دو تا ادکلن..

داداش خب نه عکسی نه چیزی؟منم دو مدل کاپتان بلک بیشتر ندیدم که دوتاشون هم خیلی بوشون شبیه

بود.عینه توتونش و سیگارش بود.

hamed121hamed
23-02-2012, 01:08
ﺳﻼﻡ

ﻣﻮاﻓﻘﻴﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻋﻂﺮ ﺳﺒﻚ ﺳﻨﺘﻲ ﻳﻌﻨﻲ ﺳﺒﻚ ﻓﺮاﻧﺴﻮﻱ ﺑﺎ ﺳﺒﻚ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎﻳﻲ
ﻳﻌﻨﻲ ﺳﺒﻚ ﻣﺪﺭﻥ ﻣﻂﻠﺒﻲ ﺑﺸﻨﻮﻳﺪ?
ﺷﺮﻳﻒ ﻋﻂﺎﺭ

سبک فرانسوی در عطرسازی (عطّاری) یا سبک سنّتی، سبکی قدیمی است که در فرانسه مرسوم بوده و هنوز در ساخت برخی از عطرها استفاده می شود. در این سبک، عطر دارای سه چهره ی متفاوت می باشد. (نوت اوّلیّه، نوت میانی و نوت پایه) یعنی در طول تبخیر عطر، عطر سه مرحله رایحه را نمایش می دهد.
مروّج بزرگ این سبک از عطّاری، عطّار جین کارلز، (عطّار فرانسوی) رئیس مدرسه ی عطّاری جیوودان در پاریس بوده است. در این سبک تعداد زیادی از مواد اوّلیّه، مثلاً 10 الی 30 مادّه، ساختار اصلی عطر (که 80% وزن مواد اوّلیّه را می سازند) را تشکیل می دهد.
در سبک آمریکایی یا سبک مدرن که امروزه در دنیای عطّاری رایج است عطرهایی طرّاحی می شود که از ابتدای استعمال تا انتها، راحیه ی تقریباً ثابتی دارند. به اصطلاح این نوع عطرها را عطرهای یکپارچه یا خطّی می گویند. این سبک مربوط است به کار عطّار سوفیا گروجسمن (عطّار زن آمریکایی)
در این نوع عطرها تعداد کمی مادّه (4 الی 10 مادّه) که اغلب بسیار پایدار هستند و در گروه پایه قرار دارند یا جز پایدارترین مواد گروه میانی هستند، 80% ساختار عطر را شکل می دهند. 20% باقی مانده نیز با مواد قوّی برای تزیین ساختار اصلی عطر گرداگرد 80% مابقی را می پوشانند.
شریف عطّار

f.t.g
23-02-2012, 02:03
سبک فرانسوی در عطرسازی (عطّاری) یا سبک سنّتی، سبکی قدیمی است که در فرانسه مرسوم بوده و هنوز در ساخت برخی از عطرها استفاده می شود. در این سبک، عطر دارای سه چهره ی متفاوت می باشد. (نوت اوّلیّه، نوت میانی و نوت پایه) یعنی در طول تبخیر عطر، عطر سه مرحله رایحه را نمایش می دهد.
مروّج بزرگ این سبک از عطّاری، عطّار جین کارلز، (عطّار فرانسوی) رئیس مدرسه ی عطّاری جیوودان در پاریس بوده است. در این سبک تعداد زیادی از مواد اوّلیّه، مثلاً 10 الی 30 مادّه، ساختار اصلی عطر (که 80% وزن مواد اوّلیّه را می سازند) را تشکیل می دهد.
در سبک آمریکایی یا سبک مدرن که امروزه در دنیای عطّاری رایج است عطرهایی طرّاحی می شود که از ابتدای استعمال تا انتها، راحیه ی تقریباً ثابتی دارند. به اصطلاح این نوع عطرها را عطرهای یکپارچه یا خطّی می گویند. این سبک مربوط است به کار عطّار سوفیا گروجسمن (عطّار زن آمریکایی)
در این نوع عطرها تعداد کمی مادّه (4 الی 10 مادّه) که اغلب بسیار پایدار هستند و در گروه پایه قرار دارند یا جز پایدارترین مواد گروه میانی هستند، 80% ساختار عطر را شکل می دهند. 20% باقی مانده نیز با مواد قوّی برای تزیین ساختار اصلی عطر گرداگرد 80% مابقی را می پوشانند.
شریف عطّار
ممنون از این پستتون
علاوه بر این یک سبک بسیار نادر هم هست که خیلی کم استفاده میشه. اون هم سبک دورانی هست. یعنی نوت اولیه و ثانویه و..... نداره و در همین بین خطی هم نیست. نوتها به صورت دورانی چرخش دارند و از اول به آخر دوران پیدا میکنند و دوباره به حالت اولیه روجوع میشود.

moli_ahmad
23-02-2012, 08:21
بچه ها این ایسی میاکی ها رو کسی تست نکرده مشکی و اینتنس؟

f.t.g
23-02-2012, 12:11
من که نتستیدم
حامد جان شما اون بوچرون رو خریدی؟

cyber861
23-02-2012, 14:13

اینتنس رو تست نکردم.ولی ابسولو رو همین جوری بو کردم.یادم نیست چی بود ولی به نظرم اون موقع خوش بو

اومد.

یکی یه جا نوشته بود اینتنس شباهت داره به راکی مونتین .بعید میدونم اینجور باشه:13:

............

امروز یه ادکلن پیدا کردم به اسمه توتون.خیلی شبیهه کاپتان بلک هست.با این تفاوت که نت توت فرنگی هم

داره.و اون تیزی رو نداره.خیلی ملایم تر شده.

cyber861
23-02-2012, 15:16
امروز ادکلن استیو مک کویین هم بو کردم.بویه سیبش خیلی مشهود بود و اونو شبیهه لایت بلو دولچه گابانا کرده

بود.(زنونه اش)

shifter
23-02-2012, 17:26
بچه ها ادکلن AZZARO pour homme ELIXIR رو کسی تست کرده؟؟
بوش چجوریه؟؟
قیمتش رو هم کسی میدونه ؟
این عکسش :

moli_ahmad
23-02-2012, 17:58
من که نتستیدم
حامد جان شما اون بوچرون رو خریدی؟

رفتم بخرمش فروخته بودش گفت مغازه کناری داره رفتم یه مدل بود فقط رو ش نوشته بود بوچرون بعد زیرش نوشته پیور هوم پایین هم نوشته بود بوچرون جعبش هم ابی بود نفهمیدم کدوم مدلشه این جعبه رو باز نکرد میدونید کدوم مدلشه این دفعه رفتمیه عکس میگیرم ازش:27:

cyber861
23-02-2012, 18:41
دوستان کسی از کارهایه شرکت DEMETER ندیده؟:5:

hamed121hamed
23-02-2012, 20:36
سلام دوستان
می خام در مورد ترکیب عطر صحبت کنم. اگه پیام هام به جریان کلّی فروم بی ربطه بفرمایید تا یه فکری براش بکنم.
ترکیب عطر:
1. حلّال (می تونه الکلی یا روغنی باشه. در برخی موارد نادر هم آب به عنوان حلّال استفاده می شه) (حدوداً 65 درصد)؛
2. مواد اوّلیّه ی معطّر (حدوداً 20 درصد)؛
3. آب مقطّر (حدوداً 10 درصد)؛
4. مواد تثبیت کننده (حدوداً 3 درصد)؛
5. مواد نگهدارنده (حدوداً 2 درصد)؛
شریف عطّار

MOHAMMAD2010
23-02-2012, 20:36
ادکلن خوبی تا قیمت 30 تومن پیدا میشه ؟ ( غیر از سیلور سنت ؟ ) ترجیحا گرم هم نباشه

cyber861
23-02-2012, 21:16
ادکلن خوبی تا قیمت 30 تومن پیدا میشه ؟ ( غیر از سیلور سنت ؟ ) ترجیحا گرم هم نباشه

حاجی شما که هر دفعه 20 تومن 30 تومن میخوای بدی.قشنگ یه چیزه خوب بگیر.:11:

زیرآیکون هم هست.

MOHAMMAD2010
23-02-2012, 21:22
زیرآیکون هم هست
هان ؟؟؟؟؟؟

cyber861
23-02-2012, 21:27
هان ؟؟؟؟؟؟

Zirh ikon :31:

f.t.g
23-02-2012, 23:08
رفتم بخرمش فروخته بودش گفت مغازه کناری داره رفتم یه مدل بود فقط رو ش نوشته بود بوچرون بعد زیرش نوشته پیور هوم پایین هم نوشته بود بوچرون جعبش هم ابی بود نفهمیدم کدوم مدلشه این جعبه رو باز نکرد میدونید کدوم مدلشه این دفعه رفتمیه عکس میگیرم ازش:27:
اگر عکس بذاری خوب میشه تشخیص داد

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

امروز تو یک مغازه چشمم به یک دیور اینتس افتاد. رفتم دیدمش مثل مال خودم زیرش حک شده بود (اطلاعاتش) .
باور میکنید؟ قیمتش رو گفت 217:19:

cyber861
23-02-2012, 23:43
اگر عکس بذاری خوب میشه تشخیص داد

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

امروز تو یک مغازه چشمم به یک دیور اینتس افتاد. رفتم دیدمش مثل مال خودم زیرش حک شده بود (اطلاعاتش) .
باور میکنید؟ قیمتش رو گفت 217:19:

یعنی چی حک شده بود فرید خان؟یعنی جوری دیگش هم هست؟

امروز یجا رفتم آخرتش بود.تسار ون کلیف رو میداد 170 :27::5:تازه خیلی هم پر رو میگفت ماله اله و بله

همین جا توتون رو داشت که میگفت 56.احتمالا 15 تومن اینا باشه.خداییش 15 تومن باشه میخرمش:31:

f.t.g
24-02-2012, 00:14
یعنی چی حک شده بود فرید خان؟یعنی جوری دیگش هم هست؟

امروز یجا رفتم آخرتش بود.تسار ون کلیف رو میداد 170 :27::5:تازه خیلی هم پر رو میگفت ماله اله و بله

همین جا توتون رو داشت که میگفت 56.احتمالا 15 تومن اینا باشه.خداییش 15 تومن باشه میخرمش:31:
بله من برچسبیش هم دیدم
170؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دیگه خیلی رو میخواد. بابا دمش حسابی گرم که اینقد اعتماد به نفس داره

farina1709
24-02-2012, 00:39
دوستان یه توضیح در مورد ادکلن منچستر یونایتد میدید؟نت هاشم بگید لطفا و اینکه بوش شبیه کدوم ادکلنه؟موندگاری و پخش بو در چه حده؟ قیمت چنده؟می ارزه به قیمتش؟

f.t.g
24-02-2012, 00:52
دوستان یه توضیح در مورد ادکلن منچستر یونایتد میدید؟نت هاشم بگید لطفا و اینکه بوش شبیه کدوم ادکلنه؟موندگاری و پخش بو در چه حده؟ قیمت چنده؟می ارزه به قیمتش؟
یک توضیح بسیار مختصر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] log.com%2Fpost%2F320)

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

دوستان کسی هست که از بلک کنت کول خوشش بیاد؟
یکی از دوستان بم داده و چون قبلا داشتم میخوام ردش کنم و جاش یه ادکلن دیگه بخرم.
بوش رو هم که همه میدونن. خنک و تلخ

farina1709
24-02-2012, 01:02
یک توضیح بسیار مختصر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] log.com%2Fpost%2F320)

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fc%2Fpxe62cvy0idzmxh7uej.jpg)
آقا ممنون..ولی این لینکی که شما دادی چیزی در مورد موندگاری و پخش بوی منچستر یونایتد ننوشته بود و اینکه قیمت جدیدش چنده؟..نت های ابتدا میانه و پایه اش چیه؟اینکه گفته به میزان 60 درصد به تغ هرمس شبیهه واقعا درسته؟

cyber861
24-02-2012, 13:12
آقا ممنون..ولی این لینکی که شما دادی چیزی در مورد موندگاری و پخش بوی منچستر یونایتد ننوشته بود و اینکه قیمت جدیدش چنده؟..نت های ابتدا میانه و پایه اش چیه؟اینکه گفته به میزان 60 درصد به تغ هرمس شبیهه واقعا درسته؟

احتمالا این شبیهه کپی ریو یا اسمارت هست.موندگاری و پخشه اونا که خوب بود.

MOHAMMAD2010
24-02-2012, 13:14
الان گرون ترین قیمتی که امکان داره مغازه دار ها برای سیلور سنت بگن چنده ؟ تو چند صفحه قبل گفتین بوش یه خورده خزه !!! میخواستم بینم واقعا خزه ؟ یعنی مثل لالیک که بوش همه جا هست اینم همینطوره ؟

cyber861
24-02-2012, 13:16
یک توضیح بسیار مختصر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fc%2Fpxe62cvy0idzmxh7uej.jpg)

ادکلن بدی نیست.حیفه بزار تو کلسیون بمونه مثله اینایی که من دارم:11:

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

الان گرون ترین قیمتی که امکان داره مغازه دار ها برای سیلور سنت بگن چنده ؟ تو چند صفحه قبل گفتین بوش یه خورده خزه !!! میخواستم بینم واقعا خزه ؟ یعنی مثل لالیک که بوش همه جا هست اینم همینطوره ؟

تا 40 هم دیده شده.

بوش بستگی به جا داره.ولی به نظرم الان لالیک خز تره.خیلی هم خز تره.چون اکثرا کپی اش رو مفت خریدن.

MOHAMMAD2010
24-02-2012, 13:39
کسی اطلاعی از ادکلن UDV Action by ULRIC DE VARENS داره ؟ بوش چه جوریه ؟ قیمتش ؟

f.t.g
24-02-2012, 13:54
منم عرض کردم مختصر
مابقیشو نمیدونم برید تست کنید

nimamir
24-02-2012, 14:39
عطر کارن چجوره؟؟

f.t.g
24-02-2012, 14:49
عطر کارن چجوره؟؟
جسارتا کدوم مدل؟:31:

sAeEd_kHaAn
24-02-2012, 16:38
فرید جان خودت باشی راکی مونتین رو 75 میگیری یا deseo رو 65 ؟ کدوم کار با ارزشتریه ؟ از بوی هر 2 خوشم میاد
یه چیز جالب این که بعد از تقریبا 5 روز این کاغد تست deseo که گرفتم هموز ته یویی داره
( علی جان شما هم نظرتو بده )

f.t.g
24-02-2012, 16:57
فرید جان خودت باشی راکی مونتین رو 75 میگیری یا deseo رو 65 ؟ کدوم کار با ارزشتریه ؟ از بوی هر 2 خوشم میاد
یه چیز جالب این که بعد از تقریبا 5 روز این کاغد تست deseo که گرفتم هموز ته یویی داره
این که کدوم انتخاب بشه برای خرید خودتان از همه بهتر میتونید نظر بدید.
راکی مونتاین بوی بسیار خوبی دارد ولی deseo پخش بویی بسیار بیشتر از اون دارد. هر دو هم چوبی هستند و مناسب فصلی که در پیش داریم.
ولی اگر تصمیم به خرید راکی مونتاین گرفتید حتما قبلش سیلور وین وود رو هم تست کنید. اون موندگاری به مراتب بالاتری دارد
این deseo بر خلاف بوش و پخش بوش عجیب که معروف نشد! شاید مربوط به این هست که نام یک هنر پیشه دنبالشه! و نه یک طراح!

cyber861
24-02-2012, 16:58

من اون یکی رو نداشتم و ندیدم.ولی راکی اینقدر نمیارزه.مثله خیلی از ادکلنایه دیگه:31:ولی عاشقه بوشم.

راستی کوجی بای کوجی هم تست بگیر بعد نظر بده:11:البته اونم زیاد موندگار نیست.

cyber861
24-02-2012, 18:52
کسی این رو تست کرده؟

moli_ahmad
24-02-2012, 20:16
علی جان 200 میل CK ONE الان چند گیر میاد؟

f.t.g
24-02-2012, 21:00
کسی این رو تست کرده؟

چهار شنبه بود و اینو تو مغازه دیدم منتها عجله داشتم و بعد که فرداش اومدم تستش کنم نبودش. خیلی زدحال بود چون خیلی دوست داشتم اینو تست کنم.
هر کس هم یه تعریفی ازش داده. یکی خنک . یکی دیه گرم و تند

cyber861
24-02-2012, 21:40
علی جان 200 میل CK ONE الان چند گیر میاد؟

من خودم تسترش رو 32 خریدم پارسال.امسال قبله گرونی 100 میلش رو خریدم 38 .1 ماه پیش تهران مروی

200 میل تسترش رو 45 میداد.البته اینم قیمت قدیم بوده.احتمالا 200 میل حدود 60 باشه.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

چهار شنبه بود و اینو تو مغازه دیدم منتها عجله داشتم و بعد که فرداش اومدم تستش کنم نبودش. خیلی زدحال بود چون خیلی دوست داشتم اینو تست کنم.
هر کس هم یه تعریفی ازش داده. یکی خنک . یکی دیه گرم و تند

همین یارو گرون فروشه که دیروز پیشش بودم قبلا تستش رو داشت و تست نکردم.دیروز خودش رو فقط داشت

که 170 میگفت نامرد.

f.t.g
24-02-2012, 22:00
من خودم تسترش رو 32 خریدم پارسال.امسال قبله گرونی 100 میلش رو خریدم 38 .1 ماه پیش تهران مروی

200 میل تسترش رو 45 میداد.البته اینم قیمت قدیم بوده.احتمالا 200 میل حدود 60 باشه.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

همین یارو گرون فروشه که دیروز پیشش بودم قبلا تستش رو داشت و تست نکردم.دیروز خودش رو فقط داشت

که 170 میگفت نامرد.
ادکلن گرونی هست ولی نه 170:18:

moli_ahmad
24-02-2012, 22:55
[QUOTE=cyber861;6864139]من خودم تسترش رو 32 خریدم پارسال.امسال قبله گرونی 100 میلش رو خریدم 38 .1 ماه پیش تهران مروی

علی جان اگه رفتی سمت فروشگاه های عطر ممنون میشم واسم قیمت بپرسی

hamed121hamed
24-02-2012, 23:12
سلام
برا اوّلین بار یه عطّار، برای ساخت عطرش، فقط و فقط از یک ملکول شیمایی، (که اسمش Iso E Super هست.) بدون اضافه نمودن هیچ مادّه ی طبیعی و شیمیایی دیگه ای استفاده کرد. اسم این عطر Molecule 01 هست.
اینم لینکش:
این مادّه داری دو جنبه ی بویایی، یکی بوی چوب و دیگری رایحه عنبر است. هرچند قبول این مادّه به عنوان یک عطر کامل با توجّه به رایحه ی خوبش راحته امّا تازگیا لالیک که جعبه ی مکعب رنگ سیاه داره رو بو کردم.
به نظرم لالیک هم از یه ملکول استفاده کرده. البته ممکنه از مواد مختلفی استفاده نموده باشه که یکی از این مواد که بوی خوبی نداشت در میان بقیه از لحاظ شدّت بویایی غالب هست.
باید بگم از بوییدن این عطر لذّت نبردم و شاید می شه گفت بوی زننده ای هم داشت. شاید اون لالیکی که تو ایران مد هست این لالیک که من دیدم نباشه.
ولی اگه همون باشه باید بگم این عطر، فقط بسته بندی و ظرف قشنگی داره و این پیام رو به ذهن بیننده مخابره می کنه که عطر داخلش هم خوشبو هست. ولی واقعاً اینجوری نیست.
این عطر نشون داد که عطّارای عربی که عطرای سنگین و تند رو با هم ترکیب می کنن کارشون از عطّار لالیک بهتره.
نظر دوستان و به دیده ی منّت می پذیرم.
شریف عطّار

arsenal_mmm
24-02-2012, 23:26
من مدل اینتنس رو 38 قیمت دارم و مدل معمولیش رو 30...اگه تا الان بازم روش کشیده نشده باشه...
راستی اگه گیرت نمیاد میتونی به جاش عطر لجند قهوه ای از شرکت امپر رو بگیری...دقیقا همون بو و همون موندگاری و همون پخش بوی سیلور سنت رو داره با این تفاوت که یه هفت هشت تومنی از سیلور سنت ارزون تره...

arsenal_mmm
24-02-2012, 23:31
سلام
برا اوّلین بار یه عطّار، برای ساخت عطرش، فقط و فقط از یک ملکول شیمایی، (که اسمش Iso E Super هست.) بدون اضافه نمودن هیچ مادّه ی طبیعی و شیمیایی دیگه ای استفاده کرد. اسم این عطر Molecule 01 هست.
اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fshop%2Fdetail.asp%3Fitemid%3D30800)
این مادّه داری دو جنبه ی بویایی، یکی بوی چوب و دیگری رایحه عنبر است. هرچند قبول این مادّه به عنوان یک عطر کامل با توجّه به رایحه ی خوبش راحته امّا تازگیا لالیک که جعبه ی مکعب رنگ سیاه داره رو بو کردم.
به نظرم لالیک هم از یه ملکول استفاده کرده. البته ممکنه از مواد مختلفی استفاده نموده باشه که یکی از این مواد که بوی خوبی نداشت در میان بقیه از لحاظ شدّت بویایی غالب هست.
باید بگم از بوییدن این عطر لذّت نبردم و شاید می شه گفت بوی زننده ای هم داشت. شاید اون لالیکی که تو ایران مد هست این لالیک که من دیدم نباشه.
ولی اگه همون باشه باید بگم این عطر، فقط بسته بندی و ظرف قشنگی داره و این پیام رو به ذهن بیننده مخابره می کنه که عطر داخلش هم خوشبو هست. ولی واقعاً اینجوری نیست.
این عطر نشون داد که عطّارای عربی که عطرای سنگین و تند رو با هم ترکیب می کنن کارشون از عطّار لالیک بهتره.
شریف عطّار

سلام شما یه دفعه از برخی مواد سرطان زا و نا سالم که در عطر ها ممنوع میشن صحبت به میان آوردید..میخواستم بپرسم الان به نظرتون توی کدوم عطر ها در داخل کشور ما هنوز از این مواد ناسالم استفاده شده و ما خبر نداریم؟؟آیا وزارت بهداشت ایران هم این ماده رو توی عطرایی که این جا به فروش میره بررسی میکنه؟؟
آیا همه عطاریی که برچسب وزارت بهداشت داشته باشن حتی با وجود قیمت پایین برای استفاده از نظر بهداشتی مطمئن خواهند بود؟

cyber861
24-02-2012, 23:45
[QUOTE=cyber861;6864139]من خودم تسترش رو 32 خریدم پارسال.امسال قبله گرونی 100 میلش رو خریدم 38 .1 ماه پیش تهران مروی

علی جان اگه رفتی سمت فروشگاه های عطر ممنون میشم واسم قیمت بپرسی

والا تو اراک دیگه آخریش رو یه نفر داشت خودم زدم تو گوشش.:31:

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

ادکلن گرونی هست ولی نه 170:18:

راستی ببخشید 196 گفت.:27:همون که تسار رو 170 میگفت.:41:

hamed121hamed
24-02-2012, 23:47
سلام شما یه دفعه از برخی مواد سرطان زا و نا سالم که در عطر ها ممنوع میشن صحبت به میان آوردید..میخواستم بپرسم الان به نظرتون توی کدوم عطر ها در داخل کشور ما هنوز از این مواد ناسالم استفاده شده و ما خبر نداریم؟؟آیا وزارت بهداشت ایران هم این ماده رو توی عطرایی که این جا به فروش میره بررسی میکنه؟؟
آیا همه عطاریی که برچسب وزارت بهداشت داشته باشن حتی با وجود قیمت پایین برای استفاده از نظر بهداشتی مطمئن خواهند بود؟

عزیزم
اگه یه بار دیگه اون پستو بخونید فکر کنم دقیق تر در این خصوص موضوع رو درک می کنید.
همون طور که گفتم من از عطرهای روز بازار، نوت های موجود در اونا و موادش اطّلاعی ندارم. چیزی که گفتم این بود که برخی از موادی که در عطرهای قدیم استفاده می شد و ما هم عطرا رو استفاده می کردیم، امروزه جز مواد ممنوعه هست.
وزارت بهداشت، اینقد سواد نداره. فقط یه سری کارای شکلی و کاغذبازی انجام می دن، تا بعداً اگه گندش در اومد بگن ما تمامی مدارکو گرفتیم و بتونن از شریک جرم شدن فرار کنن.
همونطور که قبلاً گفتم عطری که مجوز بهداشت نگیره نشون دهنده ی خطرش نیست و عطری که مجوز بهداشت بگیره هم نشون دهنده ی سلامتش نیست. چون ممکنه یه واردکننده نتونه مدارک مورد نظر وزارت بهداشتو جور کنه یا پول ثبت منبع (بازدید کارکنان وزارت بهداشت از کشور محل کارخانه) رو بپردازه و مجبور بشه کالا رو قاچاق وارد کنه.
جالبه بدونید وقتی که چای احمد مجوز بهداشتو نگرفته بود و در ایران عرضه می شد توسّط وزارت بهداشت و از رادیو غیربهداشتی اعلام شد، ولی بعداً که تونست مجوز بگیره و دیگه جلوی توزیعشو نگرفتن. چطور ممکنه که یک کالا هم غیر بهداشتی باشه و هم مجوز بهداشت بگیره و تو ایران توزیع شه؟
شریف عطّار

farina1709
25-02-2012, 00:01
دوستان سلام
من امروز رفتم از چند تا ادکلن عکس گرفتم ولی تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیتونم آپلود کنم اگه لطف کنید یه سایت دیگه معرفی کنید ممنون میشم..عکس ها مربوط به captain black و manchester united و trust هستن..

cyber861
25-02-2012, 00:04
دوستان سلام
من امروز رفتم از چند تا ادکلن عکس گرفتم ولی تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2F) نمیتونم آپلود کنم اگه لطف کنید یه سایت دیگه معرفی کنید ممنون میشم..عکس ها مربوط به captain black و manchester united و trust هستن..

farina1709
25-02-2012, 00:27
اینم عکسایی که من امروز گرفتم.. کاپتان بلک رو یکی از دوستان میگفتن با این مشخصات وجود نداره..منچستر یونایتد هم از اون جهت گذاشتم که تا حالا این شکلیش رو ندیده بودم.
ببخشید بهتر از این نتونستم عکس بگیرم.

cyber861
25-02-2012, 00:54
اینم عکسایی که من امروز گرفتم.. کاپتان بلک رو یکی از دوستان میگفتن با این مشخصات وجود نداره..منچستر یونایتد هم از اون جهت گذاشتم که تا حالا این شکلیش رو ندیده بودم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fmanutd.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fmanutd2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fcaptain_black.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fcaptain_black2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Ftrust.jpg)

این کاپتان بلکه همونه فقط شیشه اش یجور دیگه شده.ماله من همون کناریشه.

قیمتارو به نظرم توهمی زده.

farina1709
25-02-2012, 00:59
این کاپتان بلکه همونه فقط شیشه اش یجور دیگه شده.ماله من همون کناریشه.

قیمتارو به نظرم توهمی زده.
قیمت اینارو یادم نیست فرمودین چقدر باید باشه؟

cyber861
25-02-2012, 01:17
قیمت اینارو یادم نیست فرمودین چقدر باید باشه؟

اگه مثله ماله خودمو بخوای که 15 سراغ دارم.(همون سمته راستیا ماله منه-کاپتان بلک ها)

f.t.g
25-02-2012, 01:42
سلام
اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fshop%2Fdetail.asp%3Fitemid%3D30800)
شریف عطّار
ضمن تشکر از اطلاع رسانی
منم اصلا از رایحه لالیک خوشم نمیاد.
دوستان اگر کسی ادکلنی میخواد که بدون مواد مضر باشد من DNA کمپانی بیژن رو معرفی میکنم. و به همین دلیل هم مفتخر به کسب جایزه شد.

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:36 AM ----------

[QUOTE=moli_ahmad;6864322]

والا تو اراک دیگه آخریش رو یه نفر داشت خودم زدم تو گوشش.:31:

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

راستی ببخشید 196 گفت.:27:همون که تسار رو 170 میگفت.:41:
دیگه بدتر
مشتری هم داره این بابا ؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fmanutd.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fmanutd2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fcaptain_black.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Fcaptain_black2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupload%2Ftrust.jpg)
چه قیمتهای نازی داره این مغازه:27:

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

اگه مثله ماله خودمو بخوای که 15 سراغ دارم.(همون سمته راستیا ماله منه-کاپتان بلک ها)
علی جان این کاپیتان بلکه با مال شما کمی فرق فکوله:46:
من اینو 2 سال پیش تو تهران داخل یک مغازه چرم فروشی تستیدم. خیلی بهتر از ایناییه که تو بازار هست و بر خلاف نمونه های موجود تو بازار با این اصلا آدم سر درد نمیگیره. ولی همون موقع 18 قیمت گرفته بودم.

moli_ahmad
25-02-2012, 09:46
چان خیلی دوست دارم اون ارمانی رو داشته باشم اما 130به نظرت میارزه؟ اگه نشه یا ریچموند میگیرم یا نارسیس یا ایسی میاکی مشکی رو ریچموند 80 و نارسیس130 و ایسی 114 قیمت گرفتم به نظرت چطورزه اون بوچرون رو هم تست کردم از بوش خوشم نیومد یاس و مرکبات قاطی بود

cyber861
25-02-2012, 10:26
ضمن تشکر از اطلاع رسانی
دوستان اگر کسی ادکلنی میخواد که بدون مواد مضر باشد من DNA کمپانی بیژن رو معرفی میکنم. و به همین دلیل هم مفتخر به کسب جایزه شد.

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:36 AM ----------

[QUOTE=cyber861;6864474]
دیگه بدتر
مشتری هم داره این بابا ؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

چه قیمتهای نازی داره این مغازه:27:

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

علی جان این کاپیتان بلکه با مال شما کمی فرق فکوله:46:
من اینو 2 سال پیش تو تهران داخل یک مغازه چرم فروشی تستیدم. خیلی بهتر از ایناییه که تو بازار هست و بر خلاف نمونه های موجود تو بازار با این اصلا آدم سر درد نمیگیره. ولی همون موقع 18 قیمت گرفته بودم.

فرید جان او سمته راستی ها جعبش که با ماله من یکیه.شرکتش هم یکیه.دیگه خدا عالمه به داخلش:13:

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

چان خیلی دوست دارم اون ارمانی رو داشته باشم اما 130به نظرت میارزه؟ اگه نشه یا ریچموند میگیرم یا نارسیس یا ایسی میاکی مشکی رو ریچموند 80 و نارسیس130 و ایسی 114 قیمت گرفتم به نظرت چطورزه اون بوچرون رو هم تست کردم از بوش خوشم نیومد یاس و مرکبات قاطی بود

اینجور که بچه ها میگن این جان ریچموند موندگاری نداره.

نارسیسو کاره خیلی خوبیه.اینجا هنوزم 110 سراغ دارم.ولی وکیوم نیست(تست هم نشده البته)

arsenal_mmm
25-02-2012, 12:11
دادش اين مغازه اي كه اينارو ميفروخته كجاست؟احيانا تو بوستان پونك نيست؟يا شايدم آرياشهر؟
در ضمن اين تراست بوش چه تريپيه؟

farina1709
25-02-2012, 12:21
دادش اين مغازه اي كه اينارو ميفروخته كجاست؟احيانا تو بوستان پونك نيست؟يا شايدم آرياشهر؟

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

[QUOTE=cyber861;6864916][QUOTE=f.t.g;6864685]ضمن تشکر از اطلاع رسانی

فرید جان او سمته راستی ها جعبش که با ماله من یکیه.شرکتش هم یکیه.دیگه خدا عالمه به داخلش:13:

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

اینجور که بچه ها میگن این جان ریچموند موندگاری نداره.

نارسیسو کاره خیلی خوبیه.اینجا هنوزم 110 سراغ دارم.ولی وکیوم نیست(تست هم نشده البته)[/QUOTE
اين كاپتان بلك رو كلا مگه چند تا شركت ميزنن؟؟اصلا اون چپيه مال كدوم شركته و اون جعبه راستيه كه شيشه شو آورده بيرون مال كدوم شركته و ساخت كجا هستند؟
این مغازه اصلا توی تهران نیست..مال مهاباد هستش..نمیدونم اینجا چرا ادکلن قیمتاش فضاییه..بقیه چیزاش قیمت مناسبه..برای مثال کفش و بوت و لباس و ... نصف قیمت تهرانه ،شایدم کمتر..

f.t.g
25-02-2012, 13:51
[QUOTE=arsenal_mmm;6865068]دادش اين مغازه اي كه اينارو ميفروخته كجاست؟احيانا تو بوستان پونك نيست؟يا شايدم آرياشهر؟

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

[QUOTE=cyber861;6864916]
این مغازه اصلا توی تهران نیست..مال مهاباد هستش..نمیدونم اینجا چرا ادکلن قیمتاش فضاییه..بقیه چیزاش قیمت مناسبه..برای مثال کفش و بوت و لباس و ... نصف قیمت تهرانه ،شایدم کمتر..
عجیبه! مهاباد که باید ادکلن هاش هم ارزون باشه!!!

f.t.g
25-02-2012, 13:57
حامد جان اون ریچموند رو به نظرم بهتره حذف کنی! چون شما داری این همه هزینه میکنی ولی اون منودگاریش ضعیفه.
به نظر خودم توی اینا نارسیس گزینه مناسبی هست. اون ایس رو تست نکردم ولی کاراش خیلی پرطرفداره.
واقعا اون آرمانی قیمتش خیلی بالاست. همه ادکلنها گرون شدند ولی نمیدونم چرا محصولات آرمانی از همه بیشتر گرون شدند.

f.t.g
25-02-2012, 15:03
[QUOTE=f.t.g;6864685]

)
علی جان من منظورم سمت چپیه بود:31:

cyber861
25-02-2012, 15:36
کی این اسکپ کلوین رو تست کرده؟:31:

عکساش که خیلی باحاله:27:

f.t.g
25-02-2012, 16:24
کی این اسکپ کلوین رو تست کرده؟:31:

عکساش که خیلی باحاله:27:
علی جان با این عکسها حسابی حال و هوای تاپیک رو عوض کردی!:27::10::11:
نه متاسفانه من تست نکردم.

ali_khoshtip
25-02-2012, 17:16
از دوستان کسی این ادکلنها رو تست کرده؟
از نظر ماندگاری و پخش بو چطوره؟

f.t.g
25-02-2012, 17:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fnarciso-rodriguez%2F504-narciso-rodriguez-for-him-for-men-by-narciso-rodriguez.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fnarciso-rodriguez%2F1381-narciso-rodriguez-for-him-musk-narciso-rodriguez-for-men.html)
هر دو خوب هستند. البته طبق گفته ها نمونه مشک قوی تر هست

cyber861
25-02-2012, 18:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fnarciso-rodriguez%2F504-narciso-rodriguez-for-him-for-men-by-narciso-rodriguez.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fnarciso-rodriguez%2F1381-narciso-rodriguez-for-him-musk-narciso-rodriguez-for-men.html)

من معمولیش رو دارم.کاره خیلی خوبیه.هم پخش بو و هم موندگاری.

hike
25-02-2012, 19:40
امروز داشتم کمی در basenotes گشت میزدم که آواتار یکی از کاربرهای سایت توجهم رو جلب کرد. شیشه یک عطر بود با ظاهر کلاسیک و سبز رنگ که "old school" بودن رو داد میزد.
برای اون کاربر پیغام گذاشتم و اسمشو پرسیدم. بعد با کمی گشتن اسم و رسمش رو پیدا کردم. کار ۱۹۷۸ است و متاسفانه تا انجاییکه فهمیدم در دهه ۸۰ تولیدش متوقف شد و چندتا نظر که راجع بهش خوندم می گفتن که یکی از بهترین عطرهایی بوده که تا حالا استفاده کردن.
خیلی هم کمیاب است، هر از گاهی تو ebay برای فروش گذاشته میشه و یکی هم گفته بود که عطر محبوب جیمز باند در یکی از کتابهای سری جیمز باند بوده.
یکی دیگه گفته بود که وقتی در سال 1986 متوجه شدم که این عطر تولیدش متوقف شده سریع خودمو به اون فروشگاهی که این عطر رو داشت رساندم تا یکی دوتا بگیرم ولی یکی نیم ساعت قبل از من 6 تا شیشه این عطر رو خریده بود و چیزی نمانده بود. اینقدر ناراحت میشه که یک نفر رو برای ترور این بابا میفرسته دنبالش و هنوز هم دنبالشه. :31:

اسم عطر:

Dunhill Blend 30

f.t.g
25-02-2012, 20:24
امروز داشتم کمی در basenotes گشت میزدم که آواتار یکی از کاربرهای سایت توجهم رو جلب کرد. شیشه یک عطر بود با ظاهر کلاسیک و سبز رنگ که "old school" بودن رو داد میزد.
برای اون کاربر پیغام گذاشتم و اسمشو پرسیدم. بعد با کمی گشتن اسم و رسمش رو پیدا کردم. کار ۱۹۷۸ است و متاسفانه تا انجاییکه فهمیدم در دهه ۸۰ تولیدش متوقف شد و چندتا نظر که راجع بهش خوندم می گفتن که یکی از بهترین عطرهایی بوده که تا حالا استفاده کردن.
خیلی هم کمیاب است، هر از گاهی تو ebay برای فروش گذاشته میشه و یکی هم گفته بود که عطر محبوب جیمز باند در یکی از کتابهای سری جیمز باند بوده.
یکی دیگه گفته بود که وقتی در سال 1986 متوجه شدم که این عطر تولیدش متوقف شده سریع خودمو به اون فروشگاهی که این عطر رو داشت رساندم تا یکی دوتا بگیرم ولی یکی نیم ساعت قبل از من 6 تا شیشه این عطر رو خریده بود و چیزی نمانده بود. اینقدر ناراحت میشه که یک نفر رو برای ترور این بابا میفرسته دنبالش و هنوز هم دنبالشه. :31:

اسم عطر:

Dunhill Blend 30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fthreads%2F169563-Dunhill-Blend-30)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FID26120207.html)

hike عزیز از اون بروت که آواتار خودت گذاشتی جایی ندیدی؟
دوستان هم هر کس از این نمونه دیده بم خبر بده:11:

cyber861
25-02-2012, 20:36

اسم عطر:

Dunhill Blend 30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fthreads%2F169563-Dunhill-Blend-30)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FID26120207.html)

بسی جالب بود آرمان خان

بعضی وقتا دوست داشتم 30 سال زودتر به دنیا میامدم.(البته نه تو ایران):31:

.....................

آخرش جو شما دوستان ما هم به این فکر انداخت آواتار رو ادکلنی کنیم:31:

f.t.g
25-02-2012, 20:57
بسی جالب بود آرمان خان

.....................

علی جون باور کن منم چند باری این آرزو رو کردم. همیشه دوست داشتم به یک سری چیزها از جمله برخی ادکلنها برسم ولی این گذر زمان اجازه نداد و اون ها هم مثل یک ابر محو شدند. البته بجز ادکلن هم یک سری از آرزو هامو همین پیشرفت زمان ازم گرفت. البته نمیدونم چرا اکثر هم سن و سالهای من (متولدین 62-63) همیشه پیشرفت زمان رو بانی به اهداف نرسیدنوشون میدونن. شاید نسل ما روی مرز بین قدیم و جدید موندیم که اینگونه افکار داریم.

علی جون چی گفتی که داغ دل مارو تازه تر کردی!!!!!!:41::11::10:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

بسی جالب بود آرمان خان

.....................

چند وقت پیش بود که خواستم پیشنهاد بدم که دوستان اگر ممکنه ادکلنی که محبوبشان هست بزارند آواتار. ولی با خودم گفتم شاید کمی پر رو گری باشه و زیاده روی در سلایق شخصی شما عزیزان. برای همین خودم اقدام کردم تا اگر کسی مایل بود این کار رو بکنه. به نظر من که جالبه.

habibkhafan
25-02-2012, 22:03
سلام بر دوستان نیک
این ادکلن رو کسی تست کرده؟
50تومنه ظاهرا
Calvin Klein Obsession
ارزش داره برم تست کنم؟(تنبلی در حد لالیگا:27:)
(منم اواتارو عوض کردم:31:)

cyber861
25-02-2012, 22:19
سلام بر دوستان نیک
50تومنه ظاهرا
Calvin Klein Obsession

به به حبیب خان.شما هم بعله؟:10:

اینو من هنوز ندیدم.فکر کنم خیلی کمیاب باشه.:13:

habibkhafan
25-02-2012, 22:32
به به حبیب خان.شما هم بعله؟:10:

اینو من هنوز ندیدم.فکر کنم خیلی کمیاب باشه.:13:
مخلصیم علی جون:10::31:
Givenchy Gentelman رو چطور؟ تست کردی؟
فردا میرم بازار امیدوارم دوباره جو گیر نشم بالای 100پیاده کنم خودمو:19::31:
البته اگه اینارو گیر نیاوردم حتما deseoمیخرم دفعه قبل تست کردم واقعا خوشبو و موندگار هست اما چون به تیر فارنهایت رفته بودم دیگه همونو خریدم بودجه ته کشید:31:
الان deseo شده65تومن!:18::19::19::19::19:

hike
25-02-2012, 22:35
hike عزیز از اون بروت که آواتار خودت گذاشتی جایی ندیدی؟
دوستان هم هر کس از این نمونه دیده بم خبر بده:11:
سلام. نه متاسفانه ندیدم. احتمالا اگر دوباره بوش کنم خاطراتی در کودکی برام زنده میشن که اصلا یادم نیست .

cyber861
25-02-2012, 22:56
البته اگه اینارو گیر نیاوردم حتما deseoمیخرم دفعه قبل تست کردم واقعا خوشبو و موندگار هست اما چون به تیر فارنهایت رفته بودم دیگه همونو خریدم بودجه ته کشید:31:

چاکریم

جنتلمن خیلی بویه مزخرفی داره به نظرم.زیریوس رو تست کردی؟تو یه مایه هستن.

این جنیفر لوپزه که میگید مگه چند بوده؟بوش تو چه مایه هاست؟

f.t.g
25-02-2012, 23:07
سلام بر دوستان نیک
50تومنه ظاهرا
Calvin Klein Obsession
گرم و ادویه ایی.
بله ارزش داره اگر پیدا بشه
آواتار جدید مبارک!:11:

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

لطفا گزینه ایی دیگر بجای جنتلمن انتخاب کنید! به نظر من ارزش ندارد
همون deseo بسیار مناسبتر است

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

سلام. نه متاسفانه ندیدم. احتمالا اگر دوباره بوش کنم خاطراتی در کودکی برام زنده میشن که اصلا یادم نیست .
منم همچنین.
یادش بخیر

habibkhafan
25-02-2012, 23:10
چاکریم

خوب پس جنتلمن منتفیه(فکرشو میکردم جالب نباشه:31:)
اون جنیفره رو من 45قیمت داشتم الان شده 65 تومن ظاهرا:41:(ولی مثل باقی ادکلنا نجومی بالا نرفته فکر کنم به خاطر کم طرفدار بودنشه:10:)
والا بوش خیلی ملایم و دلنشینه و یه مقدار هم شیرین هست.تنباکو هم داخلش داره که بوشو خیلی جذاب کرده+یوزو که من عاشق این نت هستم
ادکلن خوبیه برا بهار:40:

f.t.g
25-02-2012, 23:11
چاکریم

بله تقریبا هر دو بویی در یک راستا دارند منتها اکسریوس روژ کمی سنگینتر و بر پایه عود طراهی شده.
موندگاری جنتلمن در حد -0- هست:31:

mhek
25-02-2012, 23:56
ما رو هم جوگیر کردید.. :دی
موندم برای عید چی بگیرم...کسی کواسار جسوس دل پوزو رو تست کرده؟؟شنیدم بوی موز میده و بوی فرش و باحالی داره...مثل اینکه خیلی هم گرون نیست...

f.t.g
26-02-2012, 00:07
موندم برای عید چی بگیرم...کسی کواسار جسوس دل پوزو رو تست کرده؟؟شنیدم بوی موز میده و بوی فرش و باحالی داره...مثل اینکه خیلی هم گرون نیست...
آخ آخ داغ دلمون رو تازه کردی! کلمه ایی به نام عید!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا برای عید چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟
من با توجه به آب و هوای اهواز شاید رفتم پولو سبز یا آبی گرفتم
شاید هم دوباره زدم تو کار رومانس
هرچی که باشه مطمئنا از RL هست:31::27:

cyber861
26-02-2012, 00:12
آخ آخ داغ دلمون رو تازه کردی! کلمه ایی به نام عید!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا برای عید چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟
من با توجه به آب و هوای اهواز شاید رفتم پولو سبز یا آبی گرفتم
شاید هم دوباره زدم تو کار رومانس
هرچی که باشه مطمئنا از RL هست:31::27:

دلم فارنهایت میخواد:31:از اهواز نمیشه جنس خرید آخه:41:یا تقلبی هستن یا

گرون.الانم که دیگه هیچی:13:

f.t.g
26-02-2012, 00:21
دلم فارنهایت میخواد:31:از اهواز نمیشه جنس خرید آخه:41:یا تقلبی هستن یا

گرون.الانم که دیگه هیچی:13:
علی جون چرا نمیشه از اهواز خرید؟؟؟:blink:
اتفاقا به نظر من نوار جنوبی کشور برای این کارا مناسب هست (اهواز_آبادان_گناوه_بوشهر_ب در عباس)
باور کن پارسال بود که تو آبادان و بو شهر سری ادکلنهای بیگ پانی رو دیدم که تازه وارد تهران شدند.
اگر هم خواستی برو بوشهر و آبادان میتونی از ادکلن های بوند .9 و آمویج و ست اکثر ادکلنهارو خریداری کنی
تو همین اهواز هم ادکلن هایی میاد که تهران رو هم بگردی پیدا نمیکنی
ولی با گرون بودن اجناس اینجا نه میتونم بگم موافقم و نه مخالف چون همه جوره وجود داره.

cyber861
26-02-2012, 00:46
علی جون چرا نمیشه از اهواز خرید؟؟؟:blink:
اتفاقا به نظر من نوار جنوبی کشور برای این کارا مناسب هست (اهواز_آبادان_گناوه_بوشهر_ب در عباس)
باور کن پارسال بود که تو آبادان و بو شهر سری ادکلنهای بیگ پانی رو دیدم که تازه وارد تهران شدند.
اگر هم خواستی برو بوشهر و آبادان میتونی از ادکلن های بوند .9 و آمویج و ست اکثر ادکلنهارو خریداری کنی
تو همین اهواز هم ادکلن هایی میاد که تهران رو هم بگردی پیدا نمیکنی
ولی با گرون بودن اجناس اینجا نه میتونم بگم موافقم و نه مخالف چون همه جوره وجود داره.

گرون بودن رو گفتم:31:

تو این شهر ها چون مردم بیشتر به این چیزا اهمیت میدن برا همه سلیقه ها جنس هست.ولی جنسه اصل

گرون تره.چون در آمد هم بیشتره.

از لحاظ اینکه جنسه خاص اونجا بهتر گیر میاد دقیقا همینجوره.موافقم اساسی:31::10:

f.t.g
26-02-2012, 00:57
گرون بودن رو گفتم:31:

تو این شهر ها چون مردم بیشتر به این چیزا اهمیت میدن برا همه سلیقه ها جنس هست.ولی جنسه اصل

گرون تره.چون در آمد هم بیشتره.

از لحاظ اینکه جنسه خاص اونجا بهتر گیر میاد دقیقا همینجوره.موافقم اساسی:31::10:
آره جا های معتبر که تنوع بالایی در ارائه محصول دارند قیمت بالایی هم دارند. ولی اجناس معمولی رو میشه با کمی جستجو با قیمت مناسب هم پیدا کرد. خداییش بعضی از محصولات هم گرونترین قیمتی که ازشون دیدم همینجا بوده:31:

jsaleh11
26-02-2012, 01:05
سلام. من دیشب آتیش زدم به مالم. رفتم یه دونه توسکان لدر تام فورد گرفتم با همون قیمت قبل از گرونی (50 میل 280 تومن)، و یه دونه کرید اوریجینال سنتل (120 میل 200 تومن). ولی خیلی از خریدم راضیم مخصوصا از تام فورد. با این که قبلا داشتمش ولی بازم دارم شدیدا حال می کنم با بوش. معرکس. هم پخش بو و هم ماندگاری. حالا عکساشونم میزارم واستون.

f.t.g
26-02-2012, 01:09
سلام. من دیشب آتیش زدم به مالم. رفتم یه دونه توسکان لدر تام فورد گرفتم با همون قیمت قبل از گرونی (50 میل 280 تومن)، و یه دونه کرید اوریجینال سنتل (120 میل 200 تومن). ولی خیلی از خریدم راضیم مخصوصا از تام فورد. با این که قبلا داشتمش ولی بازم دارم شدیدا حال می کنم با بوش. معرکس. هم پخش بو و هم ماندگاری. حالا عکساشونم میزارم واستون.
بابا مبارکه. آتیش که چه عرض بمب هسته ایی (حق مسلم ماست:31:) زدی به مالت. خدا زیادترشون کنه واست.
احتمالا باید وبلاگ فرزین نیا رو هم آپدیت کنی:31:

jsaleh11
26-02-2012, 01:19
بابا مبارکه. آتیش که چه عرض بمب هسته ایی (حق مسلم ماست:31:) زدی به مالت. خدا زیادترشون کنه واست.
احتمالا باید وبلاگ فرزین نیا رو هم آپدیت کنی:31:
خیلی ممنون خدا عطرای شما رو هم زیادتر کنه ایشالله. مخصوصا اون واندروود که من تو کفشم و گیرش نمیارم.
آره راست میگی باید عکس جدید واسه خانم فرزین نیا بفرستم تا جمعه بزاره تو سایتش.

f.t.g
26-02-2012, 01:22
خیلی ممنون خدا عطرای شما رو هم زیادتر کنه ایشالله. مخصوصا اون واندروود که من تو کفشم و گیرش نمیارم.
آره راست میگی باید عکس جدید واسه خانم فرزین نیا بفرستم تا جمعه بزاره تو سایتش.
منم با نام کاربری فرید اونجا هستم. حقیقتش وندر وود ندارم و نمیدونم چی شد که فکر کردید دارم. شاید با حامد خان اشتباه گرفتید. ولی منم خیلی دوست دارم وندر وود رو داشته باشم:11:

jsaleh11
26-02-2012, 01:25
منم با نام کاربری فرید اونجا هستم. حقیقتش وندر وود ندارم و نمیدونم چی شد که فکر کردید دارم. شاید با حامد خان اشتباه گرفتید. ولی منم خیلی دوست دارم وندر وود رو داشته باشم:11:
آره عذر میخوام. بعد که پست ارسال شد فهمیدم اشتباه کردم. امیدوارم هر دومون واندر وود رو گیرش بیاریم. در ضمن منم تو اون سایت با نام کاربری جهانشاه و گاهی وقتها هم صالح یا جهانشاه صالح حضور دارم. همیشه خوشبو باشید.

f.t.g
26-02-2012, 01:29
آره عذر میخوام. بعد که پست ارسال شد فهمیدم اشتباه کردم. امیدوارم هر دومون واندر وود رو گیرش بیاریم. در ضمن منم تو اون سایت با نام کاربری جهانشاه و گاهی وقتها هم صالح یا جهانشاه صالح حضور دارم. همیشه خوشبو باشید.
بله حدس میزدم نام کاربری شما اونجا همونا باشه. به هر حال مبارک باشه و امیدوارم با اینها لحضات خوش بویی تو عید و تما زندگیتان داشته باشید

cyber861
26-02-2012, 01:33
مبارک باشه صالح خان.

زودتر عکس بزارید که اندر کف هستیم:31:

یه بنده خدایی دیگه هم قول داده نیمدونم چرا نمیزاره:27::46:

jsaleh11
26-02-2012, 01:38
مبارک باشه صالح خان.

چشم قربان. فردا حتما عکس میزارم. البته قبلا عکس گذاشتم از عطرام. حالام اگه دوست دارید بازهم از کل عطرام عکس جدید بزارم (آپدیت شده) و یا اینکه فقط از عطرایی که سه چهار ماه اخیر خریدم عکس آپلود کنم. هر جور شما بگید.:11:

moli_ahmad
26-02-2012, 08:00
امروز اینجا بارون شدیدی میباره و من تو این بارون شوپارد نوبل وتیور زدم که بوش عجیب حالی میده بهم:27:

moli_ahmad
26-02-2012, 08:25
راستی فرید جان عجیب احساس میکنم این رومانس رو قبلا داشتم یعنی هدیه گرفتم ولی فقط چند بار استفاده کردم تو خوابگاه دانشجویی غیب شد:31:

moli_ahmad
26-02-2012, 08:39
چیزی که در مورد واندروود هست اینه که به هیچ عنوان کوچکترین شباهتی به لالیک نداره شاید شباهت کمی به ام7 داشته باشه بدلیل عود

mhek
26-02-2012, 10:13

به نظرم خیلی خوب خریدید..مخصوصا اون تام فورد رو با توجه به قیمت دلار....
مبارکتون باشه...

sAeEd_kHaAn
26-02-2012, 10:39
بچه ها این بیژن من چرا اینقدر میمونه ؟ :31: بعد از 1 هفته رو کاغذ تست بوش هنوز با شدت مونده بیژن بلک گیرم نیومد تست کنم اونم همینطوره؟:31:

arsenal_mmm
26-02-2012, 10:50
حالا كه جو آواتار همه رو گرفته ما هم عطر مورد علاقه مونو مياريم اواتار...اگه گفتيد كدومه؟:31:

arsenal_mmm
26-02-2012, 10:56
واقعا راست ميگي بوي موز ميده؟؟چون من مدتهاست كه دلم ميخواد عطري داشته باشم كه بوي موز بده...اگه واقعا ديگه از اين موضوع مطمئن هستي من در گرفتن اين عطر يك روز هم تعلل نخواهم كرد.
در ضمن كواسار يك مدل معمولي و يك مدل ادونچر داره..منظورتون معموليشه ديگه؟احيانا ادونچر كه نيست؟

cyber861
26-02-2012, 11:56
بچه ها این بیژن من چرا اینقدر میمونه ؟ :31: بعد از 1 هفته رو کاغذ تست بوش هنوز با شدت مونده بیژن بلک گیرم نیومد تست کنم اونم همینطوره؟:31:

بیژن بلک فکر کنم موندگاریش بیشتر باشه تازه.ولی معمولیش رو تست نگرفتم.:31:

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

چشم قربان. فردا حتما عکس میزارم. البته قبلا عکس گذاشتم از عطرام. حالام اگه دوست دارید بازهم از کل عطرام عکس جدید بزارم (آپدیت شده) و یا اینکه فقط از عطرایی که سه چهار ماه اخیر خریدم عکس آپلود کنم. هر جور شما بگید.:11:

هر جور خودتون صلاح میدونید.ولی جدیدها رو عکس بزارید و بوشون رو توصیف کنید خیلی عالی میشه و ازتون

ممنونیم.:11:

hike
26-02-2012, 13:21
حالا كه جو آواتار همه رو گرفته ما هم عطر مورد علاقه مونو مياريم اواتار...اگه گفتيد كدومه؟:31:
HOMME EXCEPTIONNEL MONT BLANC
۵۰۰ تومن میشه. :14:

MOHAMMAD2010
26-02-2012, 13:25
همه اینجا عطرای گرون میخرن خب یکی که نتونه بخره بیاد اینجا دلش میسوزه که ! :41:

cyber861
26-02-2012, 13:38

نه بابا دسته دوستان هم دیدن حال میده.اتفاقا خوده آدم که میخره زیاد حال نمیده چون کیسه اش خالی شده:27:

moli_ahmad
26-02-2012, 14:19
دوستان که اینجان عطر بعدیشون چی خواهد بود:31: دوست دارم بدونم:27:

f.t.g
26-02-2012, 14:37
دوستان که اینجان عطر بعدیشون چی خواهد بود
من 5-6 ساله که عطر بعدیم opium eau de perfume هست ولی هنوز نتونستم بخرمش:31::31::31::31::31:
فکر کنم آرزوش به دلم بمونه:31::31::31:

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

مبارک باشه صالح خان.

کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31::31::31::31:

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

امروز اینجا بارون شدیدی میباره و من تو این بارون شوپارد نوبل وتیور زدم که بوش عجیب حالی میده بهم:27:
جالبه دیروز هم اینجا بارون زده بود و من در عین ناباوری پلو بلو زدم. اصلا فکر نمیکردم این پولو بلو زیر بارون اینقدر دلچسب و باحال باشه.

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

راستی فرید جان عجیب احساس میکنم این رومانس رو قبلا داشتم یعنی هدیه گرفتم ولی فقط چند بار استفاده کردم تو خوابگاه دانشجویی غیب شد:31:
والا حامد جان خیلی خوبه اینقدر راحتی:31:
من اگر یکی از ادکلنهام گم بشه تا پیداش نکنم خوابم نمیبره:31::31:
مخصوصا اونایی رو که دوستشون دارم یا باشون خاطره دارم:31::10:

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

چیزی که در مورد واندروود هست اینه که به هیچ عنوان کوچکترین شباهتی به لالیک نداره شاید شباهت کمی به ام7 داشته باشه بدلیل عود
قبلا هم پرسیدم الان هم میپرسم!:31:
میشه کمی بوش و موندگاریش رو دقیقتر توصیف کنی؟
ولی من شنیدم بوی چوب توش بارزه!:18:

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

خیر بیژن معمولی از همه موندگارتر و پخش بوی بالاتری داره. البته موندگاری بلک هم خوبه ولی نه به اندازه اون
ولی به شخصه بوی بلک رو بیشتر میپسندم و برای همین بلک رو خریدم

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

HOMME EXCEPTIONNEL MONT BLANC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fen-us%2Fshop%2Ffragrance%2Fhomme-exceptionnel%2Fhomme-exceptionnel-eau-de-toilette-75-ml-104531.aspx)
۵۰۰ تومن میشه. :14:
500 تومان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئن هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

دوست عزیز ربطی نداره.
من تو کلکسیونم عطر 180 تومنی دارم و 7 تومنی هم دارم. ببین چی راضیت میکنه. همون کافیه:11:

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

احتمالا پولو سبز بگیرم.
هر کس هم داره که دست دوم هست ازش میخرم:31::46::31:

pour-homme
26-02-2012, 14:55
حالا که اینجوره منم اواتارم رو عوض میکنم :5:

f.t.g
26-02-2012, 14:59
حالا که اینجوره منم اواتارم رو عوض میکنم :5:
تاپیک باحال بود ولی با این آواتار ها جلوه خاصی به خودش گرفت. :5:

mhek
26-02-2012, 15:03
واقعا راست ميگي بوي موز ميده؟؟چون من مدتهاست كه دلم ميخواد عطري داشته باشم كه بوي موز بده...اگه واقعا ديگه از اين موضوع مطمئن هستي من در گرفتن اين عطر يك روز هم تعلل نخواهم كرد.
در ضمن كواسار يك مدل معمولي و يك مدل ادونچر داره..منظورتون معموليشه ديگه؟احيانا ادونچر كه نيست؟

بله علی آقا قبلا تو یبیس نوت یادمه توی یه تاپیک که در مورد عطرهای ارزون خوب (بیگ بنگ فور د باک ) که نسبت به قیمتشون بیارزند یادمه چند نفری از این عطر تعریف کرده بودند...
این اواخر هم یه تاپیک یه نفر زده بود و پرسیده بود کدوم عطر بوی موز میده...اکثرا یا همین کواسار رو گفته بودند یا وانیله گالانت از هرمس رو (این وانیله گالانت 220 دلار قیمتشه )
فکر میکنم در فراگرانتیکا هم چک کردم و دیدم نوشتند بوی موز میده..الان دانشگام شب رسیدم خونه بازم چک میکنم..
منظور همون مهمولی هست

hike
26-02-2012, 19:12
من فعلا بودجه ای برای عطر نمی تونم کنار بگذارم ولی اینها رو میخوام حالا کی بشه نمیدونم.
vancleef and arpels pour homme
azzaro pour homme
Bogart cologne signature
caron pour un homme
aqua quorum و live jazz برای تابستان شاید.
lapidus pour homme
بروت اگر پیدا بشه
grey flanel اگر پیدا بشه
RÉMY LATOUR cigar
Rive Gauche
one man show gold edition 2011
agua brava
و باز هم هست...
چندتای اخر رو تست نکرده و چشم بسته میخرم

hike
26-02-2012, 20:17
‌افترشیو بالم جدیدا چیزی نخریدید؟ ارزان و خوب که پوست را مرطوب نگه داره... نیوا q10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تمام کردم و بنظرم کار خیلی خوبی است. برای کل صورت میشه استفاده کرد و پیشنهادش میکنم. کاشکی ارزانتر بود.

MOHAMMAD2010
26-02-2012, 21:03
بچه ها این ادکلن های معروف ولی کپی رو که مثلا قیمتشون 30 تومنه رو کدوم مغازه ها بیشتر دارن ؟ اونایی که ادکلن اصل دارن اینا رو هم دارن ؟

moli_ahmad
26-02-2012, 21:50
Dirty English for Men Juicy Couture اینو کسی تست نکرده؟

cyber861
26-02-2012, 22:16
من فعلا بودجه ای برای عطر نمی تونم کنار بگذارم ولی اینها رو میخوام حالا کی بشه نمیدونم.
vancleef and arpels pour homme
azzaro pour homme
Bogart cologne signature
caron pour un homme
aqua quorum و live jazz برای تابستان شاید.
lapidus pour homme
بروت اگر پیدا بشه
grey flanel اگر پیدا بشه
RÉMY LATOUR cigar
Rive Gauche
one man show gold edition 2011
agua brava
و باز هم هست...
چندتای اخر رو تست نکرده و چشم بسته میخرم

ون کلیف پورهوم رو تست کردی آرمان خان؟

اون گری فلانل رو نرسیده به مروی یه مغازه ای بود داشتش.(تو خوده ناصر خسرو)--قیمت هم 1 ماه پیش 40

میگفت.

cyber861
26-02-2012, 22:25

من بوش کردم.یه بویه فوق العده تند داشت.من خوشم نیامد.فقط یادمه ام 7 هم با این برام تست کرد.اصلا ام

7 پیشه این لایت لایت بود.

f.t.g
26-02-2012, 22:41
من تست کردم
بویی بسیار خوب و زیبا داره. من خیلی از بوش خوشم اومد. ولی چیزی که باعث شده نخرمش موندگاری و پخش بوش بود
ماندگاری = اصلا غیر قابل بحث و از کم هم کمتر
پخش بو هم = خیلی خیلی ضعیف
حتی موندگاری سی کی اینتو یو هم در مقابلش عالیه

hike
26-02-2012, 23:11
ون کلیف پورهوم رو تست کردی آرمان خان؟

اون گری فلانل رو نرسیده به مروی یه مغازه ای بود داشتش.(تو خوده ناصر خسرو)--قیمت هم 1 ماه پیش 40

میگفت.
اره توی هایپراستار تست کردم و عاشقش شدم. تابستان. بوگارت سیگنچر ۱۹۷۵ رو هم بعدا اونجا پیدا کردم و تست کردم. چند روز پیش سایت البسکو رو چک میکردم ( دنبال یک چیز دیگه بودم) دیدم بوگارت رو داشت. ۲۴ زده بود. گفتم بده بیاد میخوام. بعد زنگ زد گفت ۲۹ شده که جلوی خودموگرفتم و گفتم نمی خوام الانم که ۳۶ گذاشته.
گری فلانل هم خوبه پس اینجا پیدا میشه . ممنون .

f.t.g
26-02-2012, 23:21
اره توی هایپراستار تست کردم و عاشقش شدم. تابستان. بوگارت سیگنچر ۱۹۷۵ رو هم بعدا اونجا پیدا کردم و تست کردم. چند روز پیش سایت البسکو رو چک میکردم ( دنبال یک چیز دیگه بودم) دیدم بوگارت رو داشت. ۲۴ زده بود. گفتم بده بیاد میخوام. بعد زنگ زد گفت ۲۹ شده که جلوی خودموگرفتم و گفتم نمی خوام الانم که ۳۶ گذاشته.
گری فلانل هم خوبه پس اینجا پیدا میشه . ممنون .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] health-beauty%2Fbeauty%2Ffragrance.html)
میگم این سایت با این قیمتهاش فروش هم داره یا دکوری هست؟:31:

cyber861
26-02-2012, 23:22
من تست کردم
بویی بسیار خوب و زیبا داره. من خیلی از بوش خوشم اومد. ولی چیزی که باعث شده نخرمش موندگاری و پخش بوش بود
ماندگاری = اصلا غیر قابل بحث و از کم هم کمتر
پخش بو هم = خیلی خیلی ضعیف
حتی موندگاری سی کی اینتو یو هم در مقابلش عالیه

حدس میزدم با سلیقه شما جور در بیاد.چون سنگین حال میکنی.:11:حالا موندگاریش نیمدونم چرا کم بوده.:13:

f.t.g
27-02-2012, 00:15
علی جان اونجا پولو سبز به چشمت نخورده؟ نمیدونی اونجا چه قیمت هست؟

jsaleh11
27-02-2012, 00:30
سلام. دوستان عزیز عکسی از چند عطری که اخیرا خریدم گذاشتم. البته چند تاش مینی هستش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

jsaleh11
27-02-2012, 00:38
اگه با اون آدرس قبلی نتونستید عکس رو ببینید از این لینک مستقیم استفاده کنید

cyber861
27-02-2012, 00:40
علی جان اونجا پولو سبز به چشمت نخورده؟ نمیدونی اونجا چه قیمت هست؟

اینجا جفتشون رو داشت.125 میل که 120 میگفت.تازه طرف خوزستانی هم هست(میخواستم خفش کنم:31:)

من از این دوتا خیلی خوشم میاد.حیف گرون میده.

f.t.g
27-02-2012, 00:42
اینجا جفتشون رو داشت.125 میل که 120 میگفت.تازه طرف خوزستانی هم هست(میخواستم خفش کنم:31:)

من از این دوتا خیلی خوشم میاد.حیف گرون میده.
ای بابا همینجا که ارزونتره:31: فکر کنم 110 باشه

cyber861
27-02-2012, 00:42
اگه با اون آدرس قبلی نتونستید عکس رو ببینید از این لینک مستقیم استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2Fiqn62kv3qgsfuqta43n.jpg)

آقا دمت گرم.اون فارنهایت روحمو تازه کرد.:31:چند اشانتیونش؟

در مورده رایحه بقیه شون هم توضیح بدی ممنون میشم:11:

cyber861
27-02-2012, 00:44
ای بابا همینجا که ارزونتره:31: فکر کنم 110 باشه

این همه چیزاش 1.5 برابره.احتمالا 80-90 باشه.اونجا هم که بعله:31:نسیم قیمت گرفتی؟

f.t.g
27-02-2012, 00:44
سلام. دوستان عزیز عکسی از چند عطری که اخیرا خریدم گذاشتم. البته چند تاش مینی هستش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fviewer.php%3Ffile%3Diqn62kv3qgsfuqta43n.jpg%5D)ht tp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
مبارکه
ممنون که عکس گذاشتی
اون فارنهایت رو چند خریدی؟ 8 میله؟

f.t.g
27-02-2012, 00:47
این همه چیزاش 1.5 برابره.احتمالا 80-90 باشه.اونجا هم که بعله:31:نسیم قیمت گرفتی؟
باور کن جرات نکردم برم نسیم. همین که تو ویترینش دیدم نارسیسو زنونه رو زده 245 و یا xs بلک رو زده 128 و یا آرامیس 900 رو زده بود 110 دیگه نرفتم داخل بپرسم:41::19::41:

cyber861
27-02-2012, 00:52
باور کن جرات نکردم برم نسیم. همین که تو ویترینش دیدم نارسیسو زنونه رو زده 245 و یا xs بلک رو زده 128 و یا آرامیس 900 رو زده بود 110 دیگه نرفتم داخل بپرسم:41::19::41:

این شنل آنتایوس و یه اپن و یه فارنهایت جز اولین خریدامون از اونجا بود.

یه آماریچ هم گرفتیم + یه آدیداس

یه دفعه دیگه یه ادکلنی داداشم گرفت که اسمش دقیق یادم نیست ولی فوق العاده خوش بو .فکر کنم مینیاتور

بود اسمش :13:

f.t.g
27-02-2012, 01:03
این شنل آنتایوس و یه اپن و یه فارنهایت جز اولین خریدامون از اونجا بود.

یه آماریچ هم گرفتیم + یه آدیداس

یه دفعه دیگه یه ادکلنی داداشم گرفت که اسمش دقیق یادم نیست ولی فوق العاده خوش بو .فکر کنم مینیاتور

بود اسمش :13:
ولی عجیب محصولاتی که میاره کیفیتش با دیگر مغازه ها فرق داره. روی تمام ادکلنهاش هم یک هلوگرام داره که نشون میده توسط چه شرکتی وارد میشه و من تا به حال این هلوگرام رو جایی ندیدم
تنها مغازه ایی هم هست که تستر تمام ادکلنهاشو داره

jsaleh11
27-02-2012, 01:06
آقا دمت گرم.اون فارنهایت روحمو تازه کرد.:31:چند اشانتیونش؟

در مورده رایحه بقیه شون هم توضیح بدی ممنون میشم:11:
فارنهایت 10 میله و 13 تومن گرفتم. در مورد رایحه تام فورد که نمی تونم توضیح بدم فقط میتونم بگم واقعا دیوانه کننده است. با وجود این عطر بقیه عطرام از چشمم افتادند. یه تلخی خیلی شیک و لوکس داره با ماندگاری عالی. کرید هم که رایحه ای تند و جنگلی دارد و هرچند به عنوان عطر گرم توصیف می شود (مثلا در سایت پرفیوم شاپینگ) اما به نظر من اصلا گرم نیست. در ضمن ماندگاری بسیار خوبی هم دارد. جان وارواتوس هم که گم و تنده با ماندگاری و پخش بوی معمولی. جان ریچموند هم ملایم و کمی ترش هست به نظر من ولی ماندگاری تعطیل. در مجموع فقط تام فورد رو عشق است. در ضمن اون فروشگاهی که تام فورد رو خریدم یه عطر واسم آورد به نام molvizar که داخل شیشه تکه های طلا داشت. قیمت اونواع مختلفش هم از 300 بود تا چهار صد و خورده ای. خوشبو بود و می گفت از برند تام فورد بالاتره ولی من اصلا باهاش موافق نیستم. اگه کسی این برندو می شناسه توضیح بده لطفا. من که اولین بار بود اسمشو می شنیدم.

farina1709
27-02-2012, 01:08
دوستان سلام
یه ادکلن تلخ با موندگاری و پخش بوی خیلی زیاد میخوام میشه چند تا معرفی کنید لطفا..
در ضمن اون ادکلنایی که دوستان میگن تلخ و شیرینه جریانش چیه؟ چند تاشو میتونید نام ببرید..لطفا موندگاری و قیمت هر کدومو هم کنارش بنویسید..

jsaleh11
27-02-2012, 01:19
دوستان سلام
یه ادکلن تلخ با موندگاری و پخش بوی خیلی زیاد میخوام میشه چند تا معرفی کنید لطفا..
در پمن اون ادکلنایی که دوستان میگن تلخ و شیرینه جریانش چیه؟ چند تاشو میتونید نام ببرید..لطفا موندگاری و قیمت هر کدومو هم کنارش بنویسید..
ادکلن یاتاقان از برند کارون فکر کنم به درد شما بخوره. تلخ با ماندگاری و پخش بوی زیاد. شنل آنتئوس هم خوبه من دارم و راضیم ازش.:20:

f.t.g
27-02-2012, 01:27
دوستان سلام
در ضمن اون ادکلنایی که دوستان میگن تلخ و شیرینه جریانش چیه؟ چند تاشو میتونید نام ببرید..لطفا موندگاری و قیمت هر کدومو هم کنارش بنویسید..
دوستمون یاتاقان رو پیشنهاد دادن که بسیار مناسب در خواست شما هست.
علاوه بر اون من دیور هوم اینتنس 2007 رو اگر بتونی گیر بیاری بسیار عالی هست.
ولی ساخت جدیدش شیرین و اذیت کننده هست.

jsaleh11
27-02-2012, 01:28
[در ضمن اون فروشگاهی که تام فورد رو خریدم یه عطر واسم آورد به نام molvizar که داخل شیشه تکه های طلا داشت. قیمت اونواع مختلفش هم از 300 بود تا چهار صد و خورده ای. خوشبو بود و می گفت از برند تام فورد بالاتره ولی من اصلا باهاش موافق نیستم. اگه کسی این برندو می شناسه توضیح بده لطفا. من که اولین بار بود اسمشو می شنیدم.[/
اینم یه عکس از عطر مردانه molvizar با اون شیشه عجیب و غریبش

f.t.g
27-02-2012, 01:55
[در ضمن اون فروشگاهی که تام فورد رو خریدم یه عطر واسم آورد به نام molvizar که داخل شیشه تکه های طلا داشت. قیمت اونواع مختلفش هم از 300 بود تا چهار صد و خورده ای. خوشبو بود و می گفت از برند تام فورد بالاتره ولی من اصلا باهاش موافق نیستم. اگه کسی این برندو می شناسه توضیح بده لطفا. من که اولین بار بود اسمشو می شنیدم.[/
اینم یه عکس از عطر مردانه molvizar با اون شیشه عجیب و غریبش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2Fmv908ehenp8gqr8vuv0w.jpg)
انگار حال این ادکلنه خوش نیست:16::laughing:
چه چیزا که نمیسازن آخه یکی نیست بگه آدم حسابی حیف اون طلا نیست میریزی تو اون ........
بوی آب طلا کاری شده ندیده بودیم که دیدیم:31::31::31::31::31:

moli_ahmad
27-02-2012, 07:25
[QUOTE=jsaleh11;6868785]فارنهایت 10 میله و 13 تومن گرفتم.
]چقدر خوب گرفتی حیف این مینی ها اینور گیر نمیاد :41: فارنهایت رو نتونستم تست کنم هنوز میخوام :37:

moli_ahmad
27-02-2012, 10:03
Seduction in Black for men by Antonio Banderas
این چطوره بچه ها؟ با توجه به توضیحاتتون اون درتی انگلیش رو بی خیال شدم یه ادکلن واسه مصره روزانه بهار و تابستون که بشه زیاد استفاده کرد چی پیشنهاد میدین؟

cyber861
27-02-2012, 10:46
Seduction in Black for men by Antonio Banderas
این چطوره بچه ها؟ با توجه به توضیحاتتون اون درتی انگلیش رو بی خیال شدم یه ادکلن واسه مصره روزانه بهار و تابستون که بشه زیاد استفاده کرد چی پیشنهاد میدین؟

بویه خیلی ملایمی داره.پخش بوش هم خیلی خوبه.شیرین و با کلاس.رو جنسه مخالف هم تاثیر گذاره:31:

من خیلی دوستش دارم.برای بهار و پاییز عالیه و برایه شب هایه تابستون هم همین طور.:11:

arsenal_mmm
27-02-2012, 10:50
دوستان من 2 تا كار بوگارت هست كه هيچ اطلاعي راجع بهشون ندارم و جايي هم بر اتست پيداشون نمي كنم...دوستاني كه تستشون كردن ميتونن توضيح بدن بوشون تو چه مايه هايي هستش...ممنون
1.Bogart Arabian Nights
2.Bogart City Tower

moli_ahmad
27-02-2012, 11:20
بویه خیلی ملایمی داره.پخش بوش هم خیلی خوبه.شیرین و با کلاس.رو جنسه مخالف هم تاثیر گذاره:31:

من خیلی دوستش دارم.برای بهار و پاییز عالیه و برایه شب هایه تابستون هم همین طور.:11:
علی جان قیمتش رو میدونی؟

cyber861
27-02-2012, 11:45
دوستان من 2 تا كار بوگارت هست كه هيچ اطلاعي راجع بهشون ندارم و جايي هم بر اتست پيداشون نمي كنم...دوستاني كه تستشون كردن ميتونن توضيح بدن بوشون تو چه مايه هايي هستش...ممنون
1.Bogart Arabian Nights
2.Bogart City Tower

سیتی تاور یکم شبیهه آزارو ویزیته

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

علی جان قیمتش رو میدونی؟

تسترش قبلا 28 بود و خودش 35-40 که بعدش شد 50 .الانم لابد 60-70 :41:

moli_ahmad
27-02-2012, 12:38
فرید جان خواسته بودی یکم واندروود رو توصیف کنم بوش رو من خیلی نمیتونم اما یکم دست و پا شکسته واست میگم واندروود مخلوطی از چوبها بخصوص کاج به اضافه عود وبطری جالبی داره محکم هم هست وقتی اسپری میکنی یه بوی گرم و نرم البته نه از اون گرمایی که اذیت کنه عالیه احساس میکنیم اولش یکم تند هست نه زیاد البته بعدش ملایم میشه پخش بوی خوبی هم داره البته نه به اندازه موندگاریش که به راحتی تا 3 روز وقتی لباسم روی جا لباسی هست از کنارش رد میشم بوش رو حس میکنم رایحه چوبی خاصی داره مثل هیچکدوم از بوهای چوبی که تا حالا تست کردم نبوده لالیک هی وود و بقییه خیلی بوی نرمو لطیفی داره پودری هست به شدت و خیلی زیاد رو جنس مخالف تاثیر گذاره :31: تست شده. اخراش ملایم میشه و خنکتر بوی چوبهای کاج مشهود تر میشه

MD666
27-02-2012, 14:21
کسی این ادکلن رو نداره اگه داره به من ایمیل بزنه
قیمتی نداره ولی بوش رو دوس دارم
mojtaba***d***2003

ستاره ها رو حذف کنین
at yahoo.com

habibkhafan
27-02-2012, 14:50
خوب اینم از ادکلن های من
البته یه فارنهایت+یه سی کی وان هم هست که تو محل کارم نگه میدارم تو گاوصندوق اتاقمه:31:!اونارو بعدا میزارم:31:

hike
27-02-2012, 14:58
حبیب جان سیگار رمی لاتور رو از تهران گرفتی؟ چنده الان؟

f.t.g
27-02-2012, 17:00
فرید جان خواسته بودی یکم واندروود رو توصیف کنم بوش رو من خیلی نمیتونم اما یکم دست و پا شکسته واست میگم واندروود مخلوطی از چوبها بخصوص کاج به اضافه عود وبطری جالبی داره محکم هم هست وقتی اسپری میکنی یه بوی گرم و نرم البته نه از اون گرمایی که اذیت کنه عالیه احساس میکنیم اولش یکم تند هست نه زیاد البته بعدش ملایم میشه پخش بوی خوبی هم داره البته نه به اندازه موندگاریش که به راحتی تا 3 روز وقتی لباسم روی جا لباسی هست از کنارش رد میشم بوش رو حس میکنم رایحه چوبی خاصی داره مثل هیچکدوم از بوهای چوبی که تا حالا تست کردم نبوده لالیک هی وود و بقییه خیلی بوی نرمو لطیفی داره پودری هست به شدت و خیلی زیاد رو جنس مخالف تاثیر گذاره :31: تست شده. اخراش ملایم میشه و خنکتر بوی چوبهای کاج مشهود تر میشه
از توضیحات کاملتون خیلی ممنونم.
بسیار کمک کننده بود
گفتید قیمتش 150 هست؟

cyber861
27-02-2012, 17:12
خوب اینم از ادکلن های من
البته یه فارنهایت+یه سی کی وان هم هست که تو محل کارم نگه میدارم تو گاوصندوق اتاقمه:31:!اونارو بعدا میزارم:31:

به به بالاخره افتخار دادین:11:

نه مثله اینکه سلیقه هامون نزدیکه همه:31:میگم اون کنزو و پولو مشکی چجوره بوشون و موندگاریشون؟:20:

mhek
27-02-2012, 17:48
فارنهایت 10 میله و 13 تومن گرفتم. در مورد رایحه تام فورد که نمی تونم توضیح بدم فقط میتونم بگم واقعا دیوانه کننده است. با وجود این عطر بقیه عطرام از چشمم افتادند. یه تلخی خیلی شیک و لوکس داره با ماندگاری عالی. کرید هم که رایحه ای تند و جنگلی دارد و هرچند به عنوان عطر گرم توصیف می شود (مثلا در سایت پرفیوم شاپینگ) اما به نظر من اصلا گرم نیست. در ضمن ماندگاری بسیار خوبی هم دارد. جان وارواتوس هم که گم و تنده با ماندگاری و پخش بوی معمولی. جان ریچموند هم ملایم و کمی ترش هست به نظر من ولی ماندگاری تعطیل. در مجموع فقط تام فورد رو عشق است. در ضمن اون فروشگاهی که تام فورد رو خریدم یه عطر واسم آورد به نام molvizar که داخل شیشه تکه های طلا داشت. قیمت اونواع مختلفش هم از 300 بود تا چهار صد و خورده ای. خوشبو بود و می گفت از برند تام فورد بالاتره ولی من اصلا باهاش موافق نیستم. اگه کسی این برندو می شناسه توضیح بده لطفا. من که اولین بار بود اسمشو می شنیدم.

برند مشهوری نیست و اصلا تا حالا اسمشم نشنیدم...اگر عطر با کیفیتی بود حتما تا حالا در موردش شنیده بودم..چون مدتی در مورد عطرهای گرون ولی باارزش سرچ میکردم...
مسلما تام فورد خیلی معروف تر و بهتر هستش...

dfblue
27-02-2012, 18:26
سلام من میخواستم یه ادکلن بگیرم که بوی ملایمی داشته باشه شما چیرو پیشنهاد میکنین .؟ قیمت هم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰.

roteal2007
27-02-2012, 18:41
خوب اینم از ادکلن های من

آخ آخ ما رو بردی به گذشته اون سیگار و تیرز یه روز آجیم تیروز رو بداشت از دستم قایمش کرد.....

cyber861
27-02-2012, 19:13
آخ آخ ما رو بردی به گذشته اون سیگار و تیرز یه روز آجیم تیروز رو بداشت از دستم قایمش کرد.....

منم یه زمانی میزدم.

roteal2007
27-02-2012, 19:27
منم یه زمانی میزدم.

اون زمان که جنوب بودم تقلبیش هم اومده بود بو امشی بیداد!!!

moli_ahmad
27-02-2012, 19:28
از توضیحات کاملتون خیلی ممنونم.
بسیار کمک کننده بود
گفتید قیمتش 150 هست؟

من 152 گرفتم البته 1سال پیش

cyber861
27-02-2012, 19:39
اون زمان که جنوب بودم تقلبیش هم اومده بود بو امشی بیداد!!!

همه جورش رو دیدم.تقلبیش بزرگ تر بود سایزش.بویه گلاب مونده میداد.

roteal2007
27-02-2012, 19:53
همه جورش رو دیدم.تقلبیش بزرگ تر بود سایزش.بویه گلاب مونده میداد.

آره ...اون سیگاره هم خریدم با یه جعبه فلزی بیضی شکل که آکبند خودش بود خیلی شیک و خوشبو بود.....یادم میاد به معلم 4 دبستانم هم یه کوچیکش رو هدیه دادم.....یادش بخیر

farina1709
27-02-2012, 21:02
سلام
یکی از دوستان در مورد موندگاری polo black سوال کرده بود..موندگاریش به شدت پایینه،یعنی میشه گفت اصلا موندگاری نداره..10 میل خالی کنی رو خودت 1 ساعت بعد هیچ کس متوجه نمیشه ادکلن زدی...

MOHAMMAD2010
27-02-2012, 21:33
دوستان تا 30 تومن گزینه خوبی پیدا نمیشه ؟ ( یه بار دیگه هم پرسیدم جواب درستی نگرفتم :41: )

hamed121hamed
27-02-2012, 21:43
سلام به همه ی دوستان
اگه اجازه هست می خام در مورد عطرهای مردانه و زنانه و طریقه ی شناخت آنها صحبت کنم.
عطرهای کلاسیک معمولاً به مردانه و زنانه تقسیم می شدند. امّا امروزه اغلب عطرها، بر اساس جنسیّت، غیرقابل تشخیص هستند. به عبارت لاتین Unisex می باشند. یعنی هم مردها می تونند استفاده کنند و هم زن ها.
در کل خط ممیّزه ی واضح و آشکاری بین عطرهای زنانه و مردانه نیست. امّا عطرهایی که نوت غالب آنها، گل بو (Floral، یعنی رایحه ی اصلی آن ها بوی گل هاست) می باشد، غالباً زنانه محسوب می شوند.
البته این دسته بندی به فرهنگ غالب یک کشور مربوط می باشد. مثلاً در کشور ترکیه، مردان مذهبی از رایحه ی گل ها مثل گل رز (که همان گل محمّدی یا رز دمشقی یا گلاب است) و یاس (جاسمین) استفاده می کنند.
عطرهایی که نوت غالب آن ها رایحه ی چوب است بیشتر مردانه محسوب می شوند تا زنانه. همچنین به نظرم نوت آکوا (Aqua که همون بوی آب، اقیانوس، ساحل دریا، باران، لایه ی ازن است) هم بیشتر مردانه است تا زنانه.
چرا که این نوت سردکننده ی توان ج ن س ی به شمار می آید و با طبیعت زنان که جذب جنس مخالف (که حسّی خدادادی برای تولید نسل است) می باشد، سازگار نیست.
جالب توجّه است بدانیم در کشورهای عربی مخصوصاً عربستان، بهترین عطرها، بوهای حیوانی (از قبیل کستروم (جند بادستر) که ته بوی مدفوع دارد) است.
منتظر دیدگاه ها، نظریات، انتقادات و سوالات شما می باشم.
شریف عطّار

habibkhafan
27-02-2012, 21:46
حبیب جان سیگار رمی لاتور رو از تهران گرفتی؟ چنده الان؟
والا اون سیگار رو تقریبا 11تومن(اون موقع دلار 1000بود:31:) گرفتم از ارمنستان بوش که فوق العادهست حالا نمیدونم اصله یا نه:11:

به به بالاخره افتخار دادین:11:

نه مثله اینکه سلیقه هامون نزدیکه همه:31:میگم اون کنزو و پولو مشکی چجوره بوشون و موندگاریشون؟:20:
مخلصیم علی جون:10:
پولو مشکی که بوشو خیلی دوست دارم یه جورایی شبیه deseo هم هست منتها تند تر خیلی خوشبو وموندگاری خوبی هم داره رو پوست من حداقل 6ساعت رو تو تابستون تو اوج گرما وبا رطوبت بالای شمال جواب داده البته پخش بوش معمولیه اون کنزو هم که اصلا صحبتش نیست بوش شیرین و کمی تند هست اما موندگاری و پخش بوش در حد عطر بیکه:31:در کل به کسی توصیش نمیکنم اصلا:41:

من کلا عطرای قدیمی رو هر جا میبینم نمیتونم مقاومت کنم:31:ولی واقعا این تیروز بوی مخوفی داره داشتم عکس میگرفتم بوش پیچیده بود بوی بقیه اصلا به مشام نمیرسید:27:

habibkhafan
27-02-2012, 21:52
سلام
یکی از دوستان در مورد موندگاری polo black سوال کرده بود..موندگاریش به شدت پایینه،یعنی میشه گفت اصلا موندگاری نداره..10 میل خالی کنی رو خودت 1 ساعت بعد هیچ کس متوجه نمیشه ادکلن زدی...
جدی؟!!!!!ولی مال من خیلی موندگاره و تو روز های گرم تابستون امسال خیلی خوب جواب داده بود.شاید رو پوست شما نمیمونه بدید یه نفر دیگه امتحان کنه اخه موندگاری رو پوست افراد متفاوته و ممکنه عطری رو پوست یه نفر 1 ساعت بمونه رو پوست نفر دیگه 5ساعت
چاکریم:11:

cyber861
27-02-2012, 22:03
دوستان تا 30 تومن گزینه خوبی پیدا نمیشه ؟ ( یه بار دیگه هم پرسیدم جواب درستی نگرفتم :41: )
محمد جان والا منی که سقف خرید هام 40-50 تومن بود الان شده 60-70 اقلا پایه اش.

خب دیگه محصولاته بوگارت بهترین هستن به نظرم یا بنتون.

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

سلام به همه ی دوستان
اگه اجازه هست می خام در مورد عطرهای مردانه و زنانه و طریقه ی شناخت آنها صحبت کنم.
عطرهای کلاسیک معمولاً به مردانه و زنانه تقسیم می شدند. امّا امروزه اغلب عطرها، بر اساس جنسیّت، غیرقابل تشخیص هستند. به عبارت لاتین Unisex می باشند. یعنی هم مردها می تونند استفاده کنند و هم زن ها.
در کل خط ممیّزه ی واضح و آشکاری بین عطرهای زنانه و مردانه نیست. امّا عطرهایی که نوت غالب آنها، گل بو (Floral، یعنی رایحه ی اصلی آن ها بوی گل هاست) می باشد، غالباً زنانه محسوب می شوند.
البته این دسته بندی به فرهنگ غالب یک کشور مربوط می باشد. مثلاً در کشور ترکیه، مردان مذهبی از رایحه ی گل ها مثل گل رز (که همان گل محمّدی یا رز دمشقی یا گلاب است) و یاس (جاسمین) استفاده می کنند.
عطرهایی که نوت غالب آن ها رایحه ی چوب است بیشتر مردانه محسوب می شوند تا زنانه. همچنین به نظرم نوت آکوا (Aqua که همون بوی آب، اقیانوس، ساحل دریا، باران، لایه ی ازن است) هم بیشتر مردانه است تا زنانه.
چرا که این نوت سردکننده ی توان ج ن س ی به شمار می آید و با طبیعت زنان که جذب جنس مخالف (که حسّی خدادادی برای تولید نسل است) می باشد، سازگار نیست.
جالب توجّه است بدانیم در کشورهای عربی مخصوصاً عربستان، بهترین عطرها، بوهای حیوانی (از قبیل کستروم (جند بادستر) که ته بوی مدفوع دارد) است.
منتظر دیدگاه ها، نظریات، انتقادات و سوالات شما می باشم.
شریف عطّار

میشه در مورده نت هایی که خانم ها خوششون میاد توضیح بدید؟(فکر کنم خیلی ها این سوال رو داشته باشن)

EngineeR EhsaN
27-02-2012, 22:14
بچه‌ها لطفا یه ادکلن خوب معرفی کنین فردا قراره برم خرید :31: پسرونه ، خنک باشه ، معروف باشه بین 20 - 30

moli_ahmad
27-02-2012, 22:16
سلام

عجیبه من یه :18:موقع تست کردم حداقل 10 ساعت بوش رو همه حس میکردن

farina1709
27-02-2012, 22:23
جدی؟!!!!!ولی مال من خیلی موندگاره و تو روز های گرم تابستون امسال خیلی خوب جواب داده بود.شاید رو پوست شما نمیمونه بدید یه نفر دیگه امتحان کنه اخه موندگاری رو پوست افراد متفاوته و ممکنه عطری رو پوست یه نفر 1 ساعت بمونه رو پوست نفر دیگه 5ساعت
چاکریم:11:
دوست عزیز همه جوره تست کردیم. هم رو لباس هم پوست یه نفر دیگه..توصیه میکنم اصلا براش هزینه نکنید..با مشاوره گرفتن از بقیه دوستان که ادکلن شناس! هستن میتونید ادکلن بهتری انتخاب کنید..البته این خطاب به دوستی بود که در مورد این ادکلن پرسیده بودن..

moli_ahmad
27-02-2012, 22:26

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

میشه در مورده نت هایی که خانم ها خوششون میاد توضیح بدید؟(فکر کنم خیلی ها این سوال رو داشته باشن)

اصولا سلیقه ها متفاوت هست مخصوصا تو خانوم های شرقی و غربی اختلاف سلیقه کاملا دیده میشه مثلا جایی که عشق خانوما اکوا بولگاری هست جای دیگه بدشون میاد ولی میشه گفت بوهایی که زیادی سرد و حالت خشک دارن مورد پسند نیست به نظر من روی ادکلن های پودری بیشترمیشه حساب کرد یا نت AMBER مثلا من لالیک رو در مورد 10 نفر تستیدم فقط 2 نفر خوششون اومد اکوا رو از همون 10 نفر 8 نفر واندروود و شوپارد رو همه پسندیدن به نظر میاد خانومای ایرانی نسبت به ادکلن های گرم واکنش بهتری دارن مثلا عاشق گرلن L INSTANT EXTERME شدن :31:

f.t.g
27-02-2012, 22:32
سلام
عزیز باید عرض کنم تقلبی زدی:31:

cyber861
27-02-2012, 22:32
اصولا سلیقه ها متفاوت هست مخصوصا تو خانوم های شرقی و غربی اختلاف سلیقه کاملا دیده میشه مثلا جایی که عشق خانوما اکوا بولگاری هست جای دیگه بدشون میاد ولی میشه گفت بوهایی که زیادی سرد و حالت خشک دارن مورد پسند نیست به نظر من روی ادکلن های پودری بیشترمیشه حساب کرد یا نت AMBER مثلا من لالیک رو در مورد 10 نفر تستیدم فقط 2 نفر خوششون اومد اکوا رو از همون 10 نفر 8 نفر واندروود و شوپارد رو همه پسندیدن به نظر میاد خانومای ایرانی نسبت به ادکلن های گرم واکنش بهتری دارن مثلا عاشق گرلن L INSTANT EXTERME شدن :31:

اون پودری رو خیلی قبول دارم.یکی پودری و یکی هم فرش:31:آکوآ بولگاری یچیزیه انگار دوتاشو باهم داره+یه

تلخی نرم

ba maram
27-02-2012, 22:48
دوستان قیمت ادکلن هم افزایش داشته با این وضع اقتصادی و تحریما؟
این اد کلانا که بوی سیگار رو میبره چند تا معرفی کنید . اگه قیمتای حدودیشونم بگید ممنونتون میشم.
مرسی

farina1709
27-02-2012, 22:56
عزیز باید عرض کنم تقلبی زدی:31:
البته من 100 میلشو نگرفتم..فقط یه 7 میلشو گرفتم برا تست.. که اونم فکرم میکنم اصل باشه..

moli_ahmad
27-02-2012, 23:03

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

f.t.g
27-02-2012, 23:12
دوستان قیمت ادکلن هم افزایش داشته با این وضع اقتصادی و تحریما؟
این اد کلانا که بوی سیگار رو میبره چند تا معرفی کنید . اگه قیمتای حدودیشونم بگید ممنونتون میشم.
مرسی
از همه چیز بیشتر این ادکلن ها بودند که رکورد افزایش قیمت رو شکوندند:41:
یاتاقان مناسب هست

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

البته من 100 میلشو نگرفتم..فقط یه 7 میلشو گرفتم برا تست.. که اونم فکرم میکنم اصل باشه..
پس سعی کنید با دقت بیشتری بررسی کنید چون اینطور که میگید نیست

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F87568161383625695125.jpg%3A31%3A)

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F73511683476077631190.jpg)
اینا چی هستند؟

moli_ahmad
27-02-2012, 23:15
با یاتاقان کاملا موافقم هیچی ازبوی سیکار نمیمونه ا:31: واسه من که به شدت گرم و سنگین اومد

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

اینا رو یادم رفته بود دوتا ادکلن عربی یکی با بوی گرم و جنگلی که خیلی سنگینه من خوشم نمیاد اون یکی اما بوش خوبه سرد و فلزی مانند البته موندگاری حداکثر3ساعت هستن:31:

cyber861
27-02-2012, 23:18
با یاتاقان کاملا موافقم هیچی ازبوی سیکار نمیمونه ا:31: واسه من که به شدت گرم و سنگین اومد

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

اینا رو یادم رفته بود دوتا ادکلن عربی یکی با بوی گرم و جنگلی که خیلی سنگینه من خوشم نمیاد اون یکی اما بوش خوبه سرد و فلزی مانند البته موندگاری حداکثر3ساعت هستن:31:

میگن زینو هم اینجوره:31:

f.t.g
27-02-2012, 23:26
میگن زینو هم اینجوره:31:
یکی دوبار هم شنیدم که ژینو مناسب هست
ولی هیچ ادکلنی تابه حال مثل یاتاقان جواب نداده

moli_ahmad
27-02-2012, 23:29
لامصب اسمم داره ها یاتاقان:27:

f.t.g
27-02-2012, 23:33
لامصب اسمم داره ها یاتاقان:27:
من که خیلی خوشم میاد ولی یه خصلت بدی که دارم اینه که ادکلن تکراری نمیتونم بخرم
البته بحث اوپیوم و سفری جداست:11:

arsenal_mmm
27-02-2012, 23:50
خب دوستان اینم از خرید امروز ما:

Burberry London
مدتها بود دلم میخواست داشته باشمش و امروز دیدن قیمت بسیار بالای عطرا بدجوری عقده ایم کرد و دیدم مغازه عطر فروشی گل آفتاب در بوستان پونک داره تسترش رو به قیمت 90 تومن میده در حالی که اصلیش رو 114 تومن میداد منم نه گذاشتم و نه برداشتم وخریدمش...البته این مغازه به شدت آدم اصل فروش و مطمئنیه و ازین که از این مغازه اینو خریدم اصلا ناراضی نیستم چون واقعا آدم خوبیه و قبولش دارم...از معدود جاهاییه که هنوز ادکلن چیک اصل رو با همون درب شفافش که نور ازش رد میشه میفروشه و هرگز جنس تقلبی به داخل جنساش راه پیدا نکرده...قیمتاش هم در مقام مقایسه کاملا استاندارده
میدونم البته بربری لاندن رو قیمت خوبی نخریدمش اما مطمئنم بعد از عید همین قیمت هم عمرا دیگه گیر کسی نیاد...
در هر صورت به شدت بوی یاس مانندش رو دوست دارم...البته از نظر خودم بوش بیشتر به یونی س . ک . س میزنه تا مردونه اما خب با وجود این به شدت رمانتیکه و دوستش دارم

cyber861
27-02-2012, 23:50
من که خیلی خوشم میاد ولی یه خصلت بدی که دارم اینه که ادکلن تکراری نمیتونم بخرم
البته بحث اوپیوم و سفری جداست:11:

یاتاقان خیلی تلخیه باحالی داره.دلم میخواد بگیرم ولی حجمه کمش نه 125 میل.

.....................

گفتی اوپیوم .امروز دوباره اپیوم و ام 7 و ورساچه دریم رو تست گرفتم.

این ورساچه دریم عجب پخش بویی داره.الان بعده 10 ساعت که این کاغذ تست ها کناره هم هستن فقط این

تشعشعاته بوش تا 20-30 سانتی میاد ولی بوش رو دوست ندارم.بویه تنباکو همراه با بویه علف ملف داره.:2:

ولی این ام 7 و اپیوم رو نمیشه ندید گرفت.اولش که تست گرفته بودم تا 1 ربع اول این ام 7 غوغا میکرد.از رو

کاغذ تست دو سه متر بو پرتاب میکرد.ولی بعده یک ساعت تازه اپیوم خودشو نشون داد و فقط بویه اون بود که تا

20-30 سانتی پرتاب میشد.

خیلی جالبه اولش که اپیوم رو میزنی تا 1 ربع بویه تند و گرمی داره ولی بعدش که عمیق میکشی داخل احساس

خنکی میده.

یه ادکلن هم تست کردم واقعا فکر کردم که CK free بوده ولی با کماله تعجب بعدا فهمیدم یچی دیگه بوده.فوق

العادست بوش.بویه برگه نارنج + شکوفه نارنج میده.ولی فکر کنم نه پخش بوش خوب باشه و نه موندگاری.یکم

شبیه آرنج هرمسه.

خدایا پول برسون سه تاشو بگیرم:31:راستی یکم بیشتر بفرست که چند تا دیگه هم هست:27:

arsenal_mmm
27-02-2012, 23:52
والا این جا زیاد متخصص عطر قیمت مناسب پیدا نمیشه...به نظرم با قیمت 30 تومن الان میتونی از کارای بنتون هم گیر بیاری...بنتون انرژی بسیار ادکلن خوبیه...اگه این قیمت گیر آوردی در خریدش تردید نکن

cyber861
27-02-2012, 23:54

Burberry London
مدتها بود دلم میخواست داشته باشمش و امروز دیدن قیمت بسیار بالای عطرا بدجوری عقده ایم کرد و دیدم مغازه عطر فروشی گل آفتاب در بوستان پونک داره تسترش رو به قیمت 90 تومن میده در حالی که اصلیش رو 114 تومن میداد منم نه گذاشتم و نه برداشتم وخریدمش...البته این مغازه به شدت آدم اصل فروش و مطمئنیه و ازین که از این مغازه اینو خریدم اصلا ناراضی نیستم چون واقعا آدم خوبیه و قبولش دارم...از معدود جاهاییه که هنوز ادکلن چیک اصل رو با همون درب شفافش که نور ازش رد میشه میفروشه و هرگز جنس تقلبی به داخل جنساش راه پیدا نکرده...قیمتاش هم در مقام مقایسه کاملا استاندارده
میدونم البته بربری لاندن رو قیمت خوبی نخریدمش اما مطمئنم بعد از عید همین قیمت هم عمرا دیگه گیر کسی نیاد...
در هر صورت به شدت بوی یاس مانندش رو دوست دارم...البته از نظر خودم بوش بیشتر به یونی س . ک . س میزنه تا مردونه اما خب با وجود این به شدت رمانتیکه و دوستش دارم

علی جان مبارک باشه.عاشق بوشم.یه بویه رمانتیکه باحال داره همراهه تنباکو باحال.ولی موندگاری

خوبی نداره .یه زمانی 45 بود.یادش بخیر نخریدم.چه مملکتی :41:

........................

اون چیک رو تست کردی؟بو هندونه میداد؟

f.t.g
27-02-2012, 23:58

Burberry London
مبارک
انشاا... منم بتونم به ادکلنی که خیلی وقت دنبالشم برسم:27::31::27:

---------- Post added at 12:58 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

یاتاقان خیلی تلخیه باحالی داره.دلم میخواد بگیرم ولی حجمه کمش نه 125 میل.

.....................

گفتی اوپیوم .امروز دوباره اپیوم و ام 7 و ورساچه دریم رو تست گرفتم.

این ورساچه دریم عجب پخش بویی داره.الان بعده 10 ساعت که این کاغذ تست ها کناره هم هستن فقط این

تشعشعاته بوش تا 20-30 سانتی میاد ولی بوش رو دوست ندارم.بویه تنباکو همراه با بویه علف ملف داره.:2:

ولی این ام 7 و اپیوم رو نمیشه ندید گرفت.اولش که تست گرفته بودم تا 1 ربع اول این ام 7 غوغا میکرد.از رو

کاغذ تست دو سه متر بو پرتاب میکرد.ولی بعده یک ساعت تازه اپیوم خودشو نشون داد و فقط بویه اون بود که تا

20-30 سانتی پرتاب میشد.

خیلی جالبه اولش که اپیوم رو میزنی تا 1 ربع بویه تند و گرمی داره ولی بعدش که عمیق میکشی داخل احساس

خنکی میده.

یه ادکلن هم تست کردم واقعا فکر کردم که CK free بوده ولی با کماله تعجب بعدا فهمیدم یچی دیگه بوده.فوق

العادست بوش.بویه برگه نارنج + شکوفه نارنج میده.ولی فکر کنم نه پخش بوش خوب باشه و نه موندگاری.یکم

شبیه آرنج هرمسه.

خدایا پول برسون سه تاشو بگیرم:31:راستی یکم بیشتر بفرست که چند تا دیگه هم هست:27:
علی جون یاتاقان فقط 125 میل داره و حجم کم نداره.
البته 10 سال پیش یادمه با ظاهری متفاوت 20 میلش هم بود ولی اللان دیگه نیست

arsenal_mmm
28-02-2012, 00:03
علی جان مبارک باشه.عاشق بوش هستن.یه بویه رمانتیکه باحال داره همراهه تنباکو باحال.ولی موندگاری

خوبی نداره .یه زمانی 45 بود.یادش بخیر نخریدم.چه مملکتی :41:

........................

اون چیک رو تست کردی؟بو هندونه میداد؟

اون چیک رو تست کردم دقیقا خود چیک بود...نه واقعا نمیتونم بگم بوی هندوانه میده...بیشتر بوی طالبی که با دارچین و زنجبیل قاطی شده باشه میده..به شدت بوی دارچین و زنجبیلش مشهود و خوشاینده.....بوی ادویه همراه با یه چیز خنک میده...تجربه انگار ثابت کرده ادکلنایی که بوی متناقض در اونها قاطی شده هوش از سر خانمها برده مثل سی اچ و چیک...

cyber861
28-02-2012, 00:18
اون چیک رو تست کردم دقیقا خود چیک بود...نه واقعا نمیتونم بگم بوی هندوانه میده...بیشتر بوی طالبی که با دارچین و زنجبیل قاطی شده باشه میده..به شدت بوی دارچین و زنجبیلش مشهود و خوشاینده.....بوی ادویه همراه با یه چیز خنک میده...تجربه انگار ثابت کرده ادکلنایی که بوی متناقض در اونها قاطی شده هوش از سر خانمها برده مثل سی اچ و چیک...

منم هرچی خواستم تو نت هاش بویه هندونه پیدا کنم نتونستم با بو کردن پیدا کنم ولی تو سایته فراگرانتیکا همه به بویه هندونش صحه گذاشتن.:13:

f.t.g
28-02-2012, 00:33
منم هرچی خواستم تو نت هاش بویه هندونه پیدا کنم نتونستم با بو کردن پیدا کنم ولی تو سایته فراگرانتیکا همه به بویه هندونش صحه گذاشتن.:13:
علی جون چه گیری دادی به هندونه!:31:
قبلا هم عرض کردم این بیشتر بوی خیار با ادویه جات میده. ولی فوقالعاده هست

cyber861
28-02-2012, 00:36
علی جون چه گیری دادی به هندونه!:31:
قبلا هم عرض کردم این بیشتر بوی خیار با ادویه جات میده. ولی فوقالعاده هست

خب بویه هندونه دوست دارم:31:والا من بویه خیار هم توش حس نکردم:20:

f.t.g
28-02-2012, 00:44
خب بویه هندونه دوست دارم:31:والا من بویه خیار هم توش حس نکردم:20:
پس بوی چی حس کردی؟
میشه برداشتتو بگی؟

habibkhafan
28-02-2012, 00:46
دوستان برا بهار لانویت بهتره یا هوم اینتنس؟:31:

f.t.g
28-02-2012, 00:48
دوستان برا بهار لانویت بهتره یا هوم اینتنس؟:31:
لانویت بهتره
البته اگر اینتنس 2007 گیر بیاری حتی تو تابستون هم میشه استفاده کرد. من که تو تابستون اهواز زدم اذیت نکرد:31:

habibkhafan
28-02-2012, 00:55
لانویت بهتره
البته اگر اینتنس 2007 گیر بیاری حتی تو تابستون هم میشه استفاده کرد. من که تو تابستون اهواز زدم اذیت نکرد:31:
فکر نکنم 2007گیرم بیاد:31:
حالا به نظرتون لانویت تویلت خوش بوتره یا پرفیوم؟چون شنیدم رایحه هاشون متفاوته
موندگاری تویلت در حد چند ساعته؟تو رطوبت بالای 80درصد!:31:
ببخشید سوالات زیاد شد:11:

cyber861
28-02-2012, 00:59
پس بوی چی حس کردی؟
میشه برداشتتو بگی؟

بویه هل+فلفل+دارچین

f.t.g
28-02-2012, 01:00
فکر نکنم 2007گیرم بیاد:31:
حالا به نظرتون تویلت خوش بوتره یا پرفیوم؟چون شنیدم رایحه هاشون متفاوته
موندگاری تویلت در حد چند ساعته؟تو رطوبت بالای 80درصد!:31:
ببخشید سوالات زیاد شد:11:
کاملا بوی متفاوتی دارن. من خودم بعد از سبک و سنگین کردن یک 60 میل پرفیوم خریدم. نوع تولیت رایحه ایی خفیف چوبی داره که در نوع پرفیوم به نظر من حذف شده ولی مدل پرفیوم بسیار شیک تر و مناسب مجالس میباشد. نوع پرفیوم که من دارم موندگاری خیلی خوبی داره ولی از اون بو ها هست که خودت زود بش عادت میکنی وگر نه بالای 8-10 ساعت پخش بو داره. منم اول نمیدونستم با با بازخورد های این چنین مواجه شدم و بسیار خوشنود. ولی الان فکر کنم همن 60 میل نزدیک 100 شده باشه:41:

habibkhafan
28-02-2012, 01:11
کاملا بوی متفاوتی دارن. من خودم بعد از سبک و سنگین کردن یک 60 میل پرفیوم خریدم. نوع تولیت رایحه ایی خفیف چوبی داره که در نوع پرفیوم به نظر من حذف شده ولی مدل پرفیوم بسیار شیک تر و مناسب مجالس میباشد. نوع پرفیوم که من دارم موندگاری خیلی خوبی داره ولی از اون بو ها هست که خودت زود بش عادت میکنی وگر نه بالای 8-10 ساعت پخش بو داره. منم اول نمیدونستم با با بازخورد های این چنین مواجه شدم و بسیار خوشنود. ولی الان فکر کنم همن 60 میل نزدیک 100 شده باشه:41:
ممنونم فرید جان
والا من اون جنیفر لوپزه رو دو روز پشت سر هم رفتم تست کردم ولی نمیدونم چرا احساس کردم مثل پلو بلک خودمه نخریدمش:31:
الان گفتم یه لانویت بگیرم برا عید ولی با این فیمت فضایی ادم جرات نمیکنه بره طرفش:31:
خرج این ادکلن ها هر روز داره بیشتر میشه اخر سر ورشکست میشیم:31::19:

cyber861
28-02-2012, 01:24
ممنونم فرید جان
والا من اون جنیفر لوپزه رو دو روز پشت سر هم رفتم تست کردم ولی نمیدونم چرا احساس کردم مثل پلو بلک خودمه نخریدمش:31:
الان گفتم یه لانویت بگیرم برا عید ولی با این فیمت فضایی ادم جرات نمیکنه بره طرفش:31:
خرج این ادکلن ها هر روز داره بیشتر میشه اخر سر ورشکست میشیم:31::19:

حبیب جون راکی مینتین رو تست کردی؟

ba maram
28-02-2012, 01:27
ممنون دوستان
ماشاالله چقدر پستا زیاده و جوابا زیاد تر :دی
خوب میشه لطف کنید و لینک ادکلن یاتاقان رو بهم بدید؟
قیمتش چقده؟

cyber861
28-02-2012, 01:34
ممنون دوستان
ماشاالله چقدر پستا زیاده و جوابا زیاد تر :دی
خوب میشه لطف کنید و لینک ادکلن یاتاقان رو بهم بدید؟
قیمتش چقده؟

habibkhafan
28-02-2012, 01:36
حبیب جون راکی مینتین رو تست کردی؟
نه متاسفانه یه چند جا سر زدم تست نداشتن دیگه پیگیرش نشدم(یادم رفت کلا الان گفتی یادم اومد:31:)
اینو هم فردا تست میکنم حتما:20: حتی شده به زور متوسل بشم:31:
خودت داریش دیگه علی جون:10: پخش بوش خوبه؟تو بهار بزنم مردمو خفه نمیکنه که؟:31:
کلا تو شهرستان ها این کارا کم گیر میاد ادکلن فروشا هم اینجا کلا اعصاب ندارن:18::31:

cyber861
28-02-2012, 02:12
نه متاسفانه :41:
فردا حتما تست میکنم قبل لانویت(فکر کنم ارزون تر باشه):31:
علی جون پخش بوش در چه حدیه؟تو بهار بزنم ملتو خفه نمیکنه که؟:31:
فردا میرم امیدوارم دوباره دست خالی برنگردم:27:

پخش بوش به نظرم مثله فارنهایت و سی کی وان هست.از اونا راضی هستی؟

بوش بسیار ملایم و باحاله و اصلا اذیت تو کارش نیست.

Abbas.V
28-02-2012, 03:03
با سلام خدمت کارشناسان عزیز
یک ادکلن بوی سرد تو مایه های چی چی بهم معرفی میکنید ؟
منظورم از چی چی این هست :رنگ آبیش
یا مثل بوی اسپری مالیزیا :
رنگ سبزش

خیلی ممنون .

MOHAMMAD2010
28-02-2012, 12:36

والا این جا زیاد متخصص عطر قیمت مناسب پیدا نمیشه...به نظرم با قیمت 30 تومن الان میتونی از کارای بنتون هم گیر بیاری...بنتون انرژی بسیار ادکلن خوبیه...اگه این قیمت گیر آوردی در خریدش تردید نکن

جالبه اینجا اصلا کسی حرفی درباره ادکلن های ارزون نمیزنه ، در صورتی شما اگه یه مغازه ادکلن فروشی برین بیشتر کسایی که میان اونجا تو همین رنجای پایین زیر 30 ادکلن میخوان و حتی بیشتر فروش ادکلن فروشی ها از ایناست !
البته نمیخوام بگم که درستش ارزونه نه اتفاقا ادکلن های خوب همه رنج قیمتشون بالای 50 تومنه ولی فقط خواستم یه مقایسه کرده باشم !
نظرتون درباری این ادکلن های کپی درجه 1 چیه ؟ بعضیاشون بوشون مثل اصلیه فقط موندگاری ندارن !

moli_ahmad
28-02-2012, 12:58
جالبه اینجا اصلا کسی حرفی درباره ادکلن های ارزون نمیزنه ، در صورتی شما اگه یه مغازه ادکلن فروشی برین بیشتر کسایی که میان اونجا تو همین رنجای پایین زیر 30 ادکلن میخوان و حتی بیشتر فروش ادکلن فروشی ها از ایناست !
البته نمیخوام بگم که درستش ارزونه نه اتفاقا ادکلن های خوب همه رنج قیمتشون بالای 50 تومنه ولی فقط خواستم یه مقایسه کرده باشم !
نظرتون درباری این ادکلن های کپی درجه 1 چیه ؟ بعضیاشون بوشون مثل اصلیه فقط موندگاری ندارن !
راستش ما هم بدمون نمیاد ارزون قیمت بخریم اما واقعیت اینه که دیگه نیست این رنج قیمت من ترجیح میدم ادکلن های اصل و غیر معروف بگیرم تا کپی ادکلنهای معروف مثلا عطرای بنتون یا انتونیو پویگ و ...

moli_ahmad
28-02-2012, 13:27
فرید جان در مورد بوی این safari یه توضیحی میدی گرماش اذیت نمیکنه؟ بین رومانس و گرلن وتیور کدوم انتخاب بهتری هست به نظرت ؟ او پلو سبز مدرن رو هم تست کردی؟

hike
28-02-2012, 14:09
اینو امتحان کن

Lapidus pour homme یک کار قدرتی از سال 1987 و قیمت حدود 25 دلار.
بوی قوی، مردانه، تهاجمی، سنگین. هیچ چیز لطیفی راجع به این عطر وجود نداره . با شیشه خاکستری رنگ از جنس چینی و در سیاه رنگ که نشان میده با چه بویی روبرو هستیم: تیره و سنگین.

به محض فشار دادن افشانک، بوی غلیظ و قدرتمند این عطر تو صورتت نعره میکشه، مثل نعره یک شیر که روبروت ایستاده. بعد از مدتی که نتهای نعناع هندی، چرم، تنباکو، خزه خودشون را نشان میدهند، عطر تیره تر میشه. ضمن اینکه نت عسل کمی بوی شیرین اضافه میکنه تا عطر بوی لاستیک سوخته نده...
خیلی از رویو کنندگان گفته اند که لاپیدوس قویترین عطری بوده که تا حالا به مشامشان خورده. اینقدر قوی است که میتونی باهاش یک هواپیما رو بربایی. منتها اگر ادمی هستی که دنبال عطرهای ملایم و لطیف هستی که خاطر کسی را نرنجاند، مطمئنن لاپیدوس به کار شما نمیاد.
ترجمه با دخل و تصرف از خودم

البسکو داره ۳۳ میده

cyber861
28-02-2012, 15:21
با سلام خدمت کارشناسان عزیز
یک ادکلن بوی سرد تو مایه های چی چی بهم معرفی میکنید ؟
منظورم از چی چی این هست :رنگ آبیش
یا مثل بوی اسپری مالیزیا :
رنگ سبزش

خیلی ممنون .

آکوآ بولگاری

ادکلن مالزیا ویتیور

f.t.g
28-02-2012, 15:27
فرید جان در مورد بوی این safari یه توضیحی میدی گرماش اذیت نمیکنه؟ بین رومانس و گرلن وتیور کدوم انتخاب بهتری هست به نظرت ؟ او پلو سبز مدرن رو هم تست کردی؟
صفری کلا طبع متعادلی داره. نه گرم و خنک. بوی ملایمی و با طراوتی داره. بهترین توصیفی که براش دارم بوی ماالشعیر ساده میده (مالت).
البته بعضی ها به بوی ویسکی تشبیه میکنن که من ماالشعیر رو مناسبتر میدونم.
ابتدا کمی تند هست ولی حتی 5 دقیقه هم طول نمیکشه که سریعا ملایم میشه. موندگاری معمولی با پخش خوب داره. اصلا از بو های کلاسیک و یا مدرن تند و خفه کننده اینجا خبری نیست و این هم جزء ادکلنهایی هست که سعی شده کمتر مواد مصنوعی بکار ببرند.
مشکل بزرگ این ادکلن اینه که سخت گیر میاد ولی یک خوبی هم داره که اگر کسی داشته باشه میشه بوش رو فهمید چون سفلون پلاستیکی نداره.
مشکل بعدی هم قیمتش هست که الان بالای 120-130 شده. یادش بخیر 23سال پیش سومین سشبشقه قخ 65 خریدم:41:
در مورد رومانس و وتیور باید ببینید که برای چه مصرفی قصد خرید دارید.
ولی خنکی بسیار ملایم که تو رومانس هست رو نمیتونم از بگذرم.
بقول یکی از دوستان این ادکلنهای رومانس شرکت رالف لارن (زنونه و مردونه) زانوهای جنس مخالف رو میلرزونه:27:
بله اون پولو مدرن هم تست کردم. دقیقا سبک تر شده ی بوی پولو سبز هست.

nokhodkeshmesh
28-02-2012, 16:27
دوستان میخواستم عطر Encre Noire بخرم که دیدم چند نوعه..30 تومنی 50 تومنی 80 تومنی..راستش میگن تقلبیه..و راحت نمیشه تشخیص داد!..نظرتون چیه؟..از خیرش بگذرم؟!:41:

f.t.g
28-02-2012, 16:35
دوستان میخواستم عطر Encre Noire بخرم که دیدم چند نوعه..30 تومنی 50 تومنی 80 تومنی..راستش میگن تقلبیه..و راحت نمیشه تشخیص داد!..نظرتون چیه؟..از خیرش بگذرم؟!:41:
با افتخار از خیر این ادکلن فوق الجواد بگذر:31:

nokhodkeshmesh
28-02-2012, 16:52
با افتخار از خیر این ادکلن فوق الجواد بگذر:31:

چرا؟؟؟؟؟؟بوی تلخش خوبه..چی پیشنهاد میدی توی این مایه ها؟!:20:

Abbas.V
28-02-2012, 17:13
آکوآ بولگاری

ادکلن مالزیا ویتیور

خیلی ممنون .
اینا تقلبی ندارن ؟ اگه میشه قیمتشونو بگین .
عکس هم اگه میشه بزارید . خیلی لطف میکنید .

nokhodkeshmesh
28-02-2012, 17:24
خیلی ممنون .
اینا تقلبی ندارن ؟ اگه میشه قیمتشونو بگین .
عکس هم اگه میشه بزارید . خیلی لطف میکنید .

تجربه ای که من توی این مدت کسب کردم:همه عطرا توی ایران تقلبی هستن!:18:

MOHAMMAD2010
28-02-2012, 18:50
نظرتون درباره این چند تا چیه ؟ کسی استفاده کرده تا حالا ؟
Bogart City Tower
Bogart Arabian Nights
Zirh IKON

جالبه قیمت هایی که سایت albasco گرون زده سایت perfumeshoping.ir کم زده و بر عکس : مثلا Bogart Arabian Nights رو البسکو 29 زده ولی پرفیوم 38 ولی سیلور سنت رو البسکو 42 زده پرفیوم 29

sAeEd_kHaAn
28-02-2012, 19:03
نظرتون درباره این چند تا چیه ؟ کسی استفاده کرده تا حالا ؟
Bogart City Tower
Bogart Arabian Nights
Zirh IKON

جالبه قیمت هایی که سایت albasco گرون زده سایت perfumeshoping.ir کم زده و بر عکس : مثلا Bogart Arabian Nights رو البسکو 29 زده ولی پرفیوم 38 ولی سیلور سنت رو البسکو 42 زده پرفیوم 29
بین این سه تا من میگم zirh ikon بیشتر به قیمتش میازه البته اگه 125 میلشو 35 گیر بیاری
در مورد پرفیومشاپینگ هم این قیمتاش ماله قبله سفارش که بدی زنگ میزنه قیمت جدیدو بهت میگه که معمولا چند درصد گرونتر از قیمت سایته مثلا deseo jenifer lopez زده 55 در حالی که 70 تومن میده من تاحالا 3تا عطر ازش گرفتم
محمد پیشنهاد میدم یکم بوجه رو ببر بالاتر یه چیز بهتر بگیر

moli_ahmad
28-02-2012, 19:19
بین این سه تا من میگم zirh ikon بیشتر به قیمتش میازه البته اگه 125 میلشو 35 گیر بیاری
در مورد پرفیومشاپینگ هم این قیمتاش ماله قبله سفارش که بدی زنگ میزنه قیمت جدیدو بهت میگه که معمولا چند درصد گرونتر از قیمت سایته مثلا deseo jenifer lopez زده 55 در حالی که 70 تومن میده من تاحالا 3تا عطر ازش گرفتم

ازخریدت راضی بودی؟ جنساش چطوره؟

graphmax
28-02-2012, 19:34
دوستان نظرتون در مورد ادکلن davidoff چیه ؟؟؟؟
و اینکه کدوم یکب از مدلاش بهتره Silver Shadow Private یا Cool Water by ؟؟؟؟
قیمت این دو تا مدل چقدره ؟
موندگاریه این عطر چطوره ؟

graphmax
28-02-2012, 19:49
یه ادکلن خوب از 50 تا 60 فی معرفی کنید ؟

moli_ahmad
28-02-2012, 19:51
فرید جان قیمت جدید از رومانس داری؟

MOHAMMAD2010
28-02-2012, 19:56
آقا پول نیست :31: تازه برای این دانشگاه ما حیفه ادکلن بالای این قیمت بزنی ! یه اسمیت اند وسون 65 خریدم ( الان فکر کنم 80 تومنه ) یه ماه ازش زدم اگه بگی حتی یه نفر گفت چه ادکلن خوبی !!! باور کن اینا فرق بین ادکلن 10 تومنی و 100 تومنی رو تشخیص نمیدن ! به خاطر همینه که نمیخوام بیشتر از این مقدار خرج کنم ! تازه 30 تومنم زیادشونه ! ( وقتی از هر 100 نفری که توی دانشگاه که از کنارش رد میشی شاید فقط یکی ادکلن زده باشه ! منظورم فقط ادکلنه ها نه حالا حتما ادکلن گرون ! )
خیلی خب پس با این توضیحات اگه کارای بوگارت رو گیر بیارم خوبه ! اگر نشدم میرم بازم سراغ کارای اجمل و امپر ! شایدم کپی ادکلن های معروف !

sAeEd_kHaAn
28-02-2012, 20:03
ازخریدت راضی بودی؟ جنساش چطوره؟
آره خداییش من که راضی ام خدا هم راضی باشه :دی

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

آقا پول نیست :31: تازه برای این دانشگاه ما حیفه ادکلن بالای این قیمت بزنی ! یه اسمیت اند وسون 65 خریدم ( الان فکر کنم 80 تومنه ) یه ماه ازش زدم اگه بگی حتی یه نفر گفت چه ادکلن خوبی !!! باور کن اینا فرق بین ادکلن 10 تومنی و 100 تومنی رو تشخیص نمیدن ! به خاطر همینه که نمیخوام بیشتر از این مقدار خرج کنم ! تازه 30 تومنم زیادشونه ! ( وقتی از هر 100 نفری که توی دانشگاه که از کنارش رد میشی شاید فقط یکی ادکلن زده باشه ! منظورم فقط ادکلنه ها نه حالا حتما ادکلن گرون ! )
خیلی خب پس با این توضیحات اگه کارای بوگارت رو گیر بیارم خوبه ! اگر نشدم میرم بازم سراغ کارای اجمل و امپر ! شایدم کپی ادکلن های معروف !
اگه تونستی bijan black رو هم تست کن 40 تومنه موندگاریشم بچه ها میگن خوبه به سلیقتم نزدیکه اون زیر ایکون هم خوبه 35 گیرت بیاد من الان میخوام deseo رو بگیرم شایدم عطر بعدیم بیژن بلک باشه از موندگاری کارای بیژن خوشم اومده فقط باید تستش کنم