PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

mhek
06-02-2012, 15:12
اره شنیدم تو ایران کارای کرید اون کیفیت رو ندارن راستش من ژیش این بنده خدا تست کردم تابرم و ارجینال وتیور و سیلور مانتین و امپریال رو تابارم عالی بود تا 3 رو کامل هم بوش موندگار بود البته قیمتش هم از جاهای دیگه خیلی بالاتر بود اون زمان هم جای دیگه میدادن 135 اون میداد 172 الان هم دیگه نداره خودش هم میگه فعلا با این وضعیت نمیارم دبی میرن فک و فامیل من نه کارت دارم فعلا و نه پولشو الان هم بگم بیارن که دوبرابر میشه پس فعلا بسنده میکنیم به کارهای موجود تو ایران کار خوب که اصل باشه خز هم نشده باشه میخوام ولی نمیدونم چی حتما هم خیلی گرم نباشه چون نمیشه زد به زودی به عطری که مورد پسند خانوما باشه احتیاج شدید پیدا میکنم:31: پس help me

متاسفانه قیمت دلار خیلی رفته بالا وگرنه میشد واست از خارج خرید....مثلا امارات یا ....
به نظر من اینها ارزش خرید دارند...

لانویی دو لوم تویلت : یکی از بهترین عطرهای مورد پسند خانم ها با بویی مدرن قیمت حدود 130 برای 100 میل
تق هرمس پارفیوم : از نظر هنری و حرفه ای میشه گفت بهترین عطر موجود در ایرانه...قیمت حدود 140 برای 75 میل
نارسیو مردونه و نوع ماسک کالکشن..ولی نوع ماسک کثل اینکه بوی سنگین تری داره...
شنل بلو هم کار خوبیه و برای بهار و تابستون گزینه خوبیه...قیمت حدود 170 برای 100 و 110 برای 50
پرادا اینفیوژن د هوم هم کار با کیفیتی هستش..ملایم هست و در عین حال ماندگاری خوبی داره...توی ایران هم خیلی شناخته شده نیست و خیلی هم راحت گیر نمیاد ...

f.t.g
06-02-2012, 15:45
دوستان گل یه ادکلن با دمای متعادل (نه خیلی خنک و نه خیلی گرم) که خیلی هم همه گیر نشده باشه که هر جا بری بوش بیاد معرفی کنید قیمت هم اتیش زدم به مالم 230 اخرشه دیگه ای خدا:31:
منم با نظر دوستان موافقم. به نظر من هم با این بودجه 2-3 تا ادکلن خوب بگیرید بهتر هست تا همش رو به پای یکی بریزید.
پیشنهاد منم برای ادکلن متعادل:
بولگاری من
رومانس
پاشا
آکوا فارنهایت
ویکتور رولف
جاز
......

mjd323232
07-02-2012, 08:00
منم با نظر دوستان موافقم. به نظر من هم با این بودجه 2-3 تا ادکلن خوب بگیرید بهتر هست تا همش رو به پای یکی بریزید.
بولگاری من
رومانس
پاشا
آکوا فارنهایت
ویکتور رولف
جاز
......

به نظر من این بنده خدا شاید بتونه با این بودجه یه 100 میل بگیره و یه 50 میل اونم شاید ، چون واقعا ادکلن گرون شده وهرکسی یه قیمتی میده

من الان یه هفته هست بندرعباس هستم و تو بازار یه دوری زدم هرکی ادعا میکنه که عطرهای من اصل هست و یه قیمتی میده حتی از تام فورد کارهای فیک هم هست که خودشون میگن مابقی رو خداعالمه

moli_ahmad
07-02-2012, 09:50
بولگاری من
رومانس
پاشا
آکوا فارنهایت
ویکتور رولف
جاز
......
این ویکتور رولف کدوم مدل و چطور بویی داره؟

mary83
07-02-2012, 17:53
من جای شما باشم با این هزینه چند تا عطر میگیرم از برند دیور ، شنل ، بولگاری ، جورجیو آرمانی و... عطر های خیلی خوبی میشه انتخاب کرد مثل :
Dune by Christian Dior
Egoïste Platinum Chanel
Fahrenheit Dior
Higher Dior for men
L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake for men
Armani Code Giorgio Armani

تا یادم نرفته عطر دیور دان زنونش فوق العاده خوش بو هستش فقط زیاد بدرد خانوم های جوون به نظر من نمی خوره 27 28 به بالا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

27 28 :18::18: بعنی جوون نیس:42::6::37::45:

این عطر حالا تو چه مایه هایی است؟ گرم سرد تند ملایم بوی گل می ده یا نه؟:دی:11:

hike
07-02-2012, 19:08

بنظر من یک نسخه سینتیتکتر و تندتر jovan musk . من خوشم نمیاد.

f.t.g
07-02-2012, 20:10
این ویکتور رولف کدوم مدل و چطور بویی داره؟
ویکتور رولف یک مدل مردانه بیشتر نداره.
بویی متعادل و چوبی و خاکی داره. کمی هم بوی ملایمی از وانیل به مشام میرسه ولی نه شیرین
بسیار جذاب و خاص هست.
موندگاری و پخش بویی عالی داره.
متاسفانه تو ایران به این ادکلن بها داده نشده وگرنه حرف های زیادی برای گفتن داره.
حتما تست کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

when
07-02-2012, 20:12
در خصوص مشاوره خرید ادکلن برای دوستمون
به نظر من با این پول باید 2-3 مدل انجل از محصولات تری موگلر گلچین کرد.
داداشم یه مدلشو داره که شیشه شفافی داره و مایع داخلشم ابی رنگه تقریبا این مدلش مال 10 سال پیشه.
و متاسفانه برای اطلاعات بیشتر بهش دسترسی ندارم.
اما بوش به قدری مردونه و شیک بود که آدمو دیوونه میکرد. 10 سال پیش واسه عروسیش ازش اسپری کردم و جعبه ابی کمرنگی داشت مشخصاتش بیش از این یادم نیست .دم دست نمیذارتش.بسکه معرکس بوی این لامصب.:21:
البته اگه زبونم لال قلابی اش رو تو ایران به آدم نندازن چون با این قیمت بالا واقعا دردناکه.!!!!!!!!!!!

pour-homme
07-02-2012, 22:20

متاسفم :11: منظورم تینیج بود :27: (خانوم ها تا 30 سالگی تینیج حساب میشن)

عطر گرمی حساب میشه یک مقدار هم به شیرینی میزنه به طور کل عطر سنگینی هست به خاطر همین هست که احساس میکنم برای خانوم هایی خیلی خیلی جوون(یعنی زیر 27 سال) مناسب نیست در مورد عطر های زنونه زیاد اطلاع ندارم که بخوام بگم شبیه چی هست تو ریویو ها گفته شده شبیه شنل نامبر 5 هست
تاپ نوت تندی داره ولی به مرور علی میشه

در مورد اینکه شبیه جوان ماسک هست راستش زیاد موافق نیستم

cyber861
07-02-2012, 23:30
متاسفم :11: منظورم تینیج بود :27: (خانوم ها تا 30 سالگی تینیج حساب میشن)

عطر گرمی حساب میشه یک مقدار هم به شیرینی میزنه به طور کل عطر سنگینی هست به خاطر همین هست که احساس میکنم برای خانوم هایی خیلی خیلی جوون(یعنی زیر 27 سال) مناسب نیست در مورد عطر های زنونه زیاد اطلاع ندارم که بخوام بگم شبیه چی هست تو ریویو ها گفته شده شبیه شنل نامبر 5 هست
تاپ نوت تندی داره ولی به مرور علی میشه

در مورد اینکه شبیه جوان ماسک هست راستش زیاد موافق نیستم

دخی تا 30 سال جاست کول واتر:31: بسی انسان گشنه اش میشه:27::46:

moli_ahmad
07-02-2012, 23:45
خب فردا روز تست هست میخوام برم بازار هرچی دم دستم اومد تست کنم:31:

pour-homme
07-02-2012, 23:55
خب فردا روز تست هست میخوام برم بازار هرچی دم دستم اومد تست کنم:31:

فکر نکنم بتونی :27: دو سه تا عطر بو کنی بقیش دیگه همه یه بو میده :5:

cyber861
08-02-2012, 00:29
فکر نکنم بتونی :27: دو سه تا عطر بو کنی بقیش دیگه همه یه بو میده :5:

خب از قهوه میتونه استفاده کنه.:31:

فارنهایت رو بزار تو الویت:11:

moli_ahmad
08-02-2012, 18:31
خب دوستان امروز رفتم بازار و اینا رو تست کردم جیوانشی پیور هوم بویخوبی داره و ملایم موندگاری متوسط نه سر و نه گرم نمیشه گفت چیز متفاوتی بود ورساچه پیور هوم خنک ملایم و مدرن واسه تیپ اسپرت و بهار و تابستون بد نیست ck man بوی خوبی داره یکم به نظرم تند اومد اکوا دی جیو بوی خنک و خوبی داره اما متفاوت از بولکاری پیور هوم هست خیلی گرون شده این قیمت نمارزه ارمانی کد از بوش خیلی خوشم اومد اما اینم قیمت خیلی بالا بود جیوانشی پی بوی شیرین و ملایم به نظرم بیشتر زنونه میومد تا مردونه دنبال رومانس و نارسیسو رودریگز میگشتم نبود گفت تو بار بعدی میارم از ت هرمس خوشم نیومد یجوری بود پلو ابی رو هم بوکردم احتمالا واسه تابستون بخرمش چون بوی طالبی نمیداد اصلا:31: و اما امروز یه ادکلی تست کردم که جناب hike بی برو برگرد حتما عاشقش میشه مارلی البته درست یادم نمیاد کدوم مدلش 4 تا ازش داشت اما این بوش کلاسیک و کاملا مردونه بوی توتون و تنباکو کاملا توش مشهوده منو کامل یاد اون قدیما انداخت عالی بود بوی دودی مانند کمی خشن از ظهر تا حالا که رو پیراهنم کاملا موندگاره یکی دیگه که تستیدم فرگامو f بود که رفت تو لیست واسه خرید خوشم اومد واسه استفاده روزانه راستی دوستان تو یه مغازه بوچرون پیور هوم رو دیدم خود طرف هم نمیدونست چه مارکیه و چه قیمتی همه چی روجعبش -- شده بود گفتم چند گفت نمیدونم اما میتونم 25 بهت بدم به نظرتون چطوره؟ من بازم دارم میرم بازار:31:

f.t.g
08-02-2012, 19:09
خب دوستان امروز رفتم بازار و اینا رو تست کردم جیوانشی پیور هوم بویخوبی داره و ملایم موندگاری متوسط نه سر و نه گرم نمیشه گفت چیز متفاوتی بود ورساچه پیور هوم خنک ملایم و مدرن واسه تیپ اسپرت و بهار و تابستون بد نیست ck man بوی خوبی داره یکم به نظرم تند اومد اکوا دی جیو بوی خنک و خوبی داره اما متفاوت از بولکاری پیور هوم هست خیلی گرون شده این قیمت نمارزه ارمانی کد از بوش خیلی خوشم اومد اما اینم قیمت خیلی بالا بود جیوانشی پی بوی شیرین و ملایم به نظرم بیشتر زنونه میومد تا مردونه دنبال رومانس و نارسیسو رودریگز میگشتم نبود گفت تو بار بعدی میارم از ت هرمس خوشم نیومد یجوری بود پلو ابی رو هم بوکردم احتمالا واسه تابستون بخرمش چون بوی طالبی نمیداد اصلا:31: و اما امروز یه ادکلی تست کردم که جناب hike بی برو برگرد حتما عاشقش میشه مارلی البته درست یادم نمیاد کدوم مدلش 4 تا ازش داشت اما این بوش کلاسیک و کاملا مردونه بوی توتون و تنباکو کاملا توش مشهوده منو کامل یاد اون قدیما انداخت عالی بود بوی دودی مانند کمی خشن از ظهر تا حالا که رو پیراهنم کاملا موندگاره یکی دیگه که تستیدم فرگامو f بود که رفت تو لیست واسه خرید خوشم اومد واسه استفاده روزانه راستی دوستان تو یه مغازه بوچرون پیور هوم رو دیدم خود طرف هم نمیدونست چه مارکیه و چه قیمتی همه چی روجعبش -- شده بود گفتم چند گفت نمیدونم اما میتونم 25 بهت بدم به نظرتون چطوره؟ من بازم دارم میرم بازار:31:
عزیز اون بوچرون که گفتی دقیقا کدوم مدلش بود؟ دربش مشکی بود یا آبی یا قرمز؟
جعبه داشت؟ چون بیشتر از اینا میارزه اگر اصل باشه:11:
راستی همینطور که میگردی چشمت دنبال اوپیوم ادو پرفیوم هم باشه:31:

cyber861
08-02-2012, 19:28

Ck man ادکلنه خوبیه فقط یه مشکله بزرگ داره که من برایه داییم هدیه گرفتم که آبرومو برد.رو لباس لک میندازه:41:

اون مارلی قیمتش چند بود؟

فارنهایت رو چرا تست نکردی؟:18:

لینکی چیزی از بوچرون هم لطفا بزارید.اسمش رو نشنیدم شاید قیافه ای بشناسم.ممنون

aminjigar
08-02-2012, 19:40
لینکی چیزی از بوچرون هم لطفا بزارید.اسمش رو نشنیدم شاید قیافه ای بشناسم.ممنون
تو فرگرنتیکا یا بیس نوتس یا گوگل یا هر جا دوست داری بزن Boucheron علی جون :31:

cyber861
08-02-2012, 20:01
تو فرگرنتیکا یا بیس نوتس یا گوگل یا هر جا دوست داری بزن Boucheron علی جون :31:
ممنون امین جان:11:

تا حالا یادم نمیاد دیده باشم.ولی اگه این قیمت باشه که مفته:20:

aminjigar
08-02-2012, 20:12
ممنون امین جان:11:

تا حالا یادم نمیاد دیده باشم.ولی اگه این قیمت باشه که مفته:20:

والا منم ندیدم همین الان اسمشو فهمیدم. :31:

-----

من فکر می کنم سمتای اراک و اصفهان و ... عطر و امثال اینا کم تر از مشهد گرون شده... دیروز به قصد مدل های

مینی رفتم اصلا پشیمون شدم بخرم.

یه جا رفتم هر مدل که فکرشو بکنی مینی داشت... کلا مینی فروشی بود... از تام فورد و کرید و شنل مینی داشت

نا دیویدوف و اینا...

قیمت ها در حد عجیب...

فارنهایت 10 میل: 28 تومن

سی کی مَن 15 میل: 25 تومن

شنل آنتائوس 4 میل: 22 تومن

تام فورد گری وتیور به اندازه بند انگشت 33 تومن !

حرف می زدی فروشنده می گفت دلار رفته بالا اینا هم قیمت ها رفته بالا... می خواستم بگم قیمت ها بالا نرفته

دیگه داره به مرحله انفجار می رسه... آخر سر هم گفت اینا ماله کلکسیونر هاست شما اگه می خوای واسه

استفاده بیا 100 میل وردار که قیمت مَن رو گفت 90 منم گفتم خداحافظ موفق باشی...

mhek
08-02-2012, 20:21
بوچرون عطری داره به نام جیپور که خیلی معروف هست و نسبتا گرون هم هستش و بوش رو خیلی با اپیوم پارفیوم مقایسه میکنند...
نمیدونم ایران گیر میاد یا نه ولی میتونه جایگزین خوبی برای اپیوم باشه (خیلی ها میگن سرتر از اپیوم هست )

cyber861
08-02-2012, 20:22

-----

من فکر می کنم سمتای اراک و اصفهان و ... عطر و امثال اینا کم تر از مشهد گرون شده... دیروز به قصد مدل های

یه جا رفتم هر مدل که فکرشو بکنی مینی داشت... کلا مینی فروشی بود... از تام فورد و کرید و شنل مینی داشت

نا دیویدوف و اینا...

قیمت ها در حد عجیب...

حرف می زدی فروشنده می گفت دلار رفته بالا اینا هم قیمت ها رفته بالا... می خواستم بگم قیمت ها بالا نرفته

دیگه داره به مرحله انفجار می رسه... آخر سر هم گفت اینا ماله کلکسیونر هاست شما اگه می خوای واسه

ای بابا با این قیمتا خیلی زور داره انصافا.حالا دنباله چی بودی؟:31:

mary83
08-02-2012, 20:26

-----

نا دیویدوف و اینا...

قیمت ها در حد عجیب...

من فکر کنم 1 ماه پیش اینا بود دقیق یادم نیست عطر elle رو 10 میل قیمت گرفتم 24 تومن .. دیگه خودتون حساب کنین
:13::19:
می گم اگه به مینی علاقه دارین مینی ریو بگیرین :31::27::46:

aminjigar
08-02-2012, 20:28
ای بابا با این قیمتا خیلی زور داره انصافا.حالا دنباله چی بودی؟:31:

والا قصد خرید چیز دیگه ای داشتم یهو 2،3 تا مغازه دیدم این جوری... کلوین مَن رو بدم نمی یومد داشته باشم با

شنل بلو که نشد متاسفانه... حالا تا یکی دو هفته بعد با فراغ خاطر بیشتر می گردم... گرچند تحقیقا اگه گرون نشه

ارزون نمیشه

می گم اگه به مینی علاقه دارین مینی ریو بگیرین

ریو که حتما !!!

cyber861
08-02-2012, 20:45
والا قصد خرید چیز دیگه ای داشتم یهو 2،3 تا مغازه دیدم این جوری... کلوین مَن رو بدم نمی یومد داشته باشم با

شنل بلو که نشد متاسفانه... حالا تا یکی دو هفته بعد با فراغ خاطر بیشتر می گردم... گرچند تحقیقا اگه گرون نشه

ارزون نمیشه

ریو که حتما !!!

واقعا تاسف خوردم که این ck man ایجور بود.حتی اشانیتونش هم اینجور بود.

من اشنتیونه 15 میلش رو 15 خریدم که احتمالا الان بیشتره.ولی نمیارزه آدم اینقدر پوله اشانتیون بده.:41:

اگه ادکلنه خاصی هم خواستی بگو برات آمار بگیرم شاید ارزونتر پیدا کردم.:11:

cyber861
08-02-2012, 20:55
من فکر کنم 1 ماه پیش اینا بود دقیق یادم نیست عطر elle رو 10 میل قیمت گرفتم 24 تومن .. دیگه خودتون حساب کنین

ریو اصل دیگه نیست.من یکی خالیشو دارم و آمریکایی .عجب بویی داشت.10 سال پیش 3 تومن خریده بودمش:31:بوش خیلی شباهت داره به آکوآ دی جیو آرمانی

این ریو ها اماراتی هستن.ولی خب خیلی شباهت داره با اصلیش:46:

moli_ahmad
08-02-2012, 21:25
اون بوچرون این بود اگه 25 میارزه بپرم بخرمش ؟
و اما بالاخره ادکلن دلخواه خریداری شد شوپارد نوبل وتیور واقعا بوی تکی داره خیلی خوشم اومد و گرفتمش :27: این از اولین ادکلن که واقعا همون چیزی بود که میخواستم تا ببینم یکی دیگه میشه خرید یا نه اون مارلی هم خیلی قیمت بالا بود بالای 300 بود که من فقط تستیدم

mary83
08-02-2012, 21:38
ریو اصل دیگه نیست.من یکی خالیشو دارم و آمریکایی .عجب بویی داشت.10 سال پیش 3 تومن خریده بودمش:31:بوش خیلی شباهت داره به آکوآ دی جیو آرمانی

این ریو ها اماراتی هستن.ولی خب خیلی شباهت داره با اصلیش:46:
مگه ریو هم اصل و فرع داره ؟؟ من ریو رو از اینجا یادگرفتم :31:فکر می کردم کلا اماراتیه مثل اجمل و اینا:27::31:

cyber861
08-02-2012, 21:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F02925232298519824608.jpg)
و اما بالاخره ادکلن دلخواه خریداری شد شوپارد نوبل وتیور واقعا بوی تکی داره خیلی خوشم اومد و گرفتمش :27: این از اولین ادکلن که واقعا همون چیزی بود که میخواستم تا ببینم یکی دیگه میشه خرید یا نه اون مارلی هم خیلی قیمت بالا بود بالای 300 بود که من فقط تستیدم

آره اگه اصل باشه خیلی خوبه ولی مشکوکه اساسی:31:مطمئن شدی اصله منم میخوام:20:

مارلی جز چیزایه لوکس محسوب میشه.

............................

یه عکس از اشانتیونایی که ننداختم جاشو دور.

اون آدیداسه 25 میل بود.هر کی سراغ داره من خریدارم.

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

مگه ریو هم اصل و فرع داره ؟؟ من ریو رو از اینجا یادگرفتم :31:فکر می کردم کلا اماراتیه مثل اجمل و اینا:27::31:

خب به سنه شما قد نمیده .ماله زمان جوونیه ماست:31:

f.t.g
08-02-2012, 21:57
اتفاقا من مینی ریو دیدم:27: نمونه لالیکش بود و 15 میل.:31:فکر کنم 3000 تومان بود:21:
آخه ریو چیه که مینیش چی باشه:16::38:
تازه فکر کنم 10 میل هم به صورت قلمی داشته باشن:31::31::31:

aminjigar
08-02-2012, 21:59

اون آدیداسه 25 میل بود.هر کی سراغ داره من خریدارم.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

حتی شکل ریو رو هم شبیه جیو زدن... اول فکر کردم اونه... فکر نکنم دیگه از اون آدیداس ها این جا گیر بیاد... چون همه

از این مدلایی هست که بوش در حد یه ربع موندگاری داره، البته من یه آدیداس Deep Energy داشتم پشتش زده اسپانیا

ولی هر چی هست هم بوش رو دوست ندارم و هم موندگاری تعطیله

f.t.g
08-02-2012, 22:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F02925232298519824608.jpg)
اگر اصل باشه میارزه.
ولی تولیدات ایت کمپانی تو ایران خیلی کمه و مشکوک:31:
البته فقط یک نمونه از محصولات این برند تقلبی داره که همین که شما گذاشتید.
اگر اصل باشه منم میخوام:31:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

این ریو که علی جون میگه یک ادکلن هست ولی اون ریو که مد نظر شماست یک برند:38:
ولی حیفه اسم برند. دکه هم زیادشه:31:

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

آره اگه اصل باشه خیلی خوبه ولی مشکوکه اساسی:31:مطمئن شدی اصله منم میخوام:20:

مارلی جز چیزایه لوکس محسوب میشه.

............................

اون آدیداسه 25 میل بود.هر کی سراغ داره من خریدارم.

----------
علی جون لایت بلوز زنونه میزنی:blink:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

خب به سنه شما قد نمیده .ماله زمان جوونیه ماست:31:
اینو خوب اومدی:5:

when
08-02-2012, 22:13
بچه ها با عرض سلام وخسته نباشید سراغ اون کروژن که میگن مشابه لالیکه رو گرفتم.مغازه محلمون نداشت قبلا داشت میگفت 18 ولی میگفت یه یارو که هنرمنده تا حالا چند تاشو برده.راستش واسه خریدش وسوسه شدم.
میخواستم ببینم شما میدونید ساخت کجاست؟هیچ اطلاعاتی تو اینترنت نداره ظاهرا. البته من لغت انگلیسیش رو هم ندیدم.فقط دیدم جعبه کوچیک قهوه ای رنگی داشت تا اونجا که یادمه.
اماراتیه؟اگه این طور باشه مفتم بدن نمیخوامش.
بوش دوام داره یا نه؟
کلا دنبالش بگردم یا نه؟
ممنون از همه دوستان عزیزم.:10:

cyber861
08-02-2012, 22:15
اتفاقا من مینی ریو دیدم:27: نمونه لالیکش بود و 15 میل.:31:فکر کنم 3000 تومان بود:21:
آخه ریو چیه که مینیش چی باشه:16::38:
تازه فکر کنم 10 میل هم به صورت قلمی داشته باشن:31::31::31:

از اون مینی هایه ریو هم دوتا داشتم.یکی تق هرمس و یکی هم لالیک مشکی.از دوتاشون هم بدم

میاد .همون 3 تومنه

moli_ahmad
08-02-2012, 22:16
در مورد اون بوچرون فروشگاهی نبود که درپیت باشه همه ادکلن ها رو داشت مثلا از مارک دیور و شنل و ... همش برچسب قیمت داشت تو ویترین غیر این اونم تو ویترین بغل پشت همه و باز نشده بود گفتم بوچرون چند گفت چی؟:31: گفتم اونی که تو ویترین هست گفت اون که فکر کنم خالیه بعد کن صبر کن ببینم رفت اوردش گفت نمیدونم چنده از قبل اوردم واسه شما 25

cyber861
08-02-2012, 22:32
اگر اصل باشه میارزه.
ولی تولیدات ایت کمپانی تو ایران خیلی کمه و مشکوک:31:
البته فقط یک نمونه از محصولات این برند تقلبی داره که همین که شما گذاشتید.
اگر اصل باشه منم میخوام:31:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

این ریو که علی جون میگه یک ادکلن هست ولی اون ریو که مد نظر شماست یک برند:38:
ولی حیفه اسم برند. دکه هم زیادشه:31:

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

علی جون لایت بلوز زنونه میزنی:blink:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

اینو خوب اومدی:5:

اون لایت بلو رو پسر خالم همین جوری حال کرد بهم داد.البته اون موقع پر بود.یه بویه ترش داشت که فکر کنم

بویه سیبه ترش بود.تو خونه میزدم:31:

cyber861
08-02-2012, 22:37
بچه ها با عرض سلام وخسته نباشید سراغ اون کروژن که میگن مشابه لالیکه رو گرفتم.مغازه محلمون نداشت قبلا داشت میگفت 18 ولی میگفت یه یارو که هنرمنده تا حالا چند تاشو برده.راستش واسه خریدش وسوسه شدم.
میخواستم ببینم شما میدونید ساخت کجاست؟هیچ اطلاعاتی تو اینترنت نداره ظاهرا. البته من لغت انگلیسیش رو هم ندیدم.فقط دیدم جعبه کوچیک قهوه ای رنگی داشت تا اونجا که یادمه.
اماراتیه؟اگه این طور باشه مفتم بدن نمیخوامش.
بوش دوام داره یا نه؟
کلا دنبالش بگردم یا نه؟
ممنون از همه دوستان عزیزم.:10:

اگه اونیکه من دیدم بوده باشه که اماراتی بود.ولی موندگاریش خوب بود.

f.t.g
08-02-2012, 22:51
اون لایت بلو رو پسر خالم همین جوری حال کرد بهم داد.البته اون موقع پر بود.یه بویه ترش داشت که فکر کنم

بویه سیبه ترش بود.تو خونه میزدم:31:
آره بوی باحالی داره. منم خیلی با بوش حال کردم.
ولی ادکلن مردونه ایی رو ندیدم که بوش مثله این باشه وگر نه خریده بودم

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

در مورد اون بوچرون فروشگاهی نبود که درپیت باشه همه ادکلن ها رو داشت مثلا از مارک دیور و شنل و ... همش برچسب قیمت داشت تو ویترین غیر این اونم تو ویترین بغل پشت همه و باز نشده بود گفتم بوچرون چند گفت چی؟:31: گفتم اونی که تو ویترین هست گفت اون که فکر کنم خالیه بعد کن صبر کن ببینم رفت اوردش گفت نمیدونم چنده از قبل اوردم واسه شما 25
یادت نیست تولیت بود یا پرفیوم؟

moli_ahmad
08-02-2012, 23:57
تویلت بود به نظرم

f.t.g
09-02-2012, 11:03
دوستان تا حالا به سایت همسرم دات کام سر زدید؟
بد نیست یک نگاهی به عطر و ادکلن هاش بیاندازید.
خیلی جالب هستند. مخصوصا قیمتهاشون:31:

MOHAMMAD2010
09-02-2012, 11:30
بچه ها شنیدم ادکلن He Wood Ocean Wet رو ریو زده کسی تست کرده ببینه چه جوریه ؟

mhek
09-02-2012, 12:02
دوستان تا حالا به سایت همسرم دات کام سر زدید؟
بد نیست یک نگاهی به عطر و ادکلن هاش بیاندازید.
خیلی جالب هستند. مخصوصا قیمتهاشون:31:

عطرای جالبی داره مخصوصا آکوا دی پارما ها که هر سه تاشون از بهترین ادکلن های ایتالیایی هستند.از مواد طبیعی و با کیفیتی توشون استفاده شده....من مینی هاشون رو داشتم و البته فکر نمیکردم اینجا هم پیدا بشن...البته قیمتاشون بالاست...اونم برای 50 میل
با توجه به قیمت دلار 200 برای 100 میلشون صحیح هست...

f.t.g
09-02-2012, 12:07
عطرای جالبی داره مخصوصا آکوا دی پارما ها که هر سه تاشون از بهترین ادکلن های ایتالیایی هستند.از مواد طبیعی و با کیفیتی توشون استفاده شده....من مینی هاشون رو داشتم و البته فکر نمیکردم اینجا هم پیدا بشن...البته قیمتاشون بالاست...اونم برای 50 میل
با توجه به قیمت دلار 200 برای 100 میلشون صحیح هست...
مشکلش همینجاست که این سایت محصولاتش تو ایران نیست و از سوئد میفرسته ایران.
تازه هزینه پستش هم با مشتری هست:18:
جالبه تو اون همه ادکلن آکوا دی پارما نظر منو جلب کرد. چه تفاهمی:31:

mhek
09-02-2012, 12:33
مشکلش همینجاست که این سایت محصولاتش تو ایران نیست و از سوئد میفرسته ایران.
تازه هزینه پستش هم با مشتری هست:18:
جالبه تو اون همه ادکلن آکوا دی پارما نظر منو جلب کرد. چه تفاهمی:31:

:دی
یعنی علاوه بر قیمتی که تو سایت زده باید هزینه پست سوئد تا ایران رو هم بدیم؟؟
اینطوری که خودمون اقدارم بکنیم که کمتر میشه ...مثلا از استراوبری میخریم هم مطمئن هستش و هم ارزون تر در میاد...

moli_ahmad
09-02-2012, 12:51
همون اکوا کولونیا 69 تومن فقط هزینه ارسالش هست:27:

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

بروبچ جهنم و ضرر من فردا میرم اون بوچرون رو میخرم

sAeEd_kHaAn
09-02-2012, 13:01
دوستانی که دارن پخش بو و موندگاریش چقده ؟ احتمالا بخرمش :دی

टीડીમીડીજ
09-02-2012, 13:09
بچه ها شنیدم ادکلن He Wood Ocean Wet رو ریو زده کسی تست کرده ببینه چه جوریه ؟
من این مطلب و جایی خوندم : عطرهای wood بوی خاص و متفاوتی داره، بوش جوریه که کمتر جایی به مشام همه خورده،بوی چوب ازهمه بیشتر توش مشخصه + بوی مشک و کهربا رو هم میشه توی این عطر تشخیص داد،

این شرکت دونوع عطر برای مردان داره که هردو نمونه رسمی هستن،و برای محیط های رسمی زمستانی مناسب است..

f.t.g
09-02-2012, 13:21
من این مطلب و جایی خوندم : عطرهای wood بوی خاص و متفاوتی داره، بوش جوریه که کمتر جایی به مشام همه خورده،بوی چوب ازهمه بیشتر توش مشخصه + بوی مشک و کهربا رو هم میشه توی این عطر تشخیص داد،

این شرکت دونوع عطر برای مردان داره که هردو نمونه رسمی هستن،و برای محیط های رسمی زمستانی مناسب است..
دو نمونه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
رسمی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
مناسب برای زمستان؟؟؟؟؟؟؟:18:
اینا رو از کجا خوندی که یکی از اطلاعاتش هو درست نیست؟:blink:

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

اگر موندگاری خیلی برای شما اهمیت داره پیشنهاد میکنم از خرید این صرف نظر کنید.
البته پخش بوش خوبه.
توی محصولات این کمپانی نمونه سیلور وین از همه موندگارتر هست و پخش بوی خوبی هم داره ولی بوش به تازگیه این نیست و مجلسی تره

टीડીમીડીજ
09-02-2012, 13:22
از مجله ایده آل،البته تبلیغ نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyber861
09-02-2012, 13:30

این معمولیش هم ملایم تره و هم موندگاریش جالب نیست.راکی مینتین رو بگیر از این بهتره.

f.t.g
09-02-2012, 13:47
همون اکوا کولونیا 69 تومن فقط هزینه ارسالش هست:27:

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

بروبچ جهنم و ضرر من فردا میرم اون بوچرون رو میخرم
داداش اگه از اصل بودنش مطمئنی منم یکی میخوام. البته اگر از یک دونه بیشتر داشت!

roteal2007
09-02-2012, 13:57
سلام امروز رفتم یه فوم اصلاح بخرم که واسه پوست های حساس همین رو بیشتر نداشت تستش کردم در طول اصلاح انگاری دمای پوستت 5 درجه میشه خیلی خیلی خنک میکنه و بعدش هیچ خبری از التهاب و قرمزی نیست هم فوم رو داشتم هم ژل اما به نطرم فوم خیلی سریع تر و با صرفه تره......اینم یه عکس ازش داد 8.500 بی شرف. کسی مارک ایتالیایی intesa رو میشناسه ؟ اونم موارد آرایشی بهداشتی خوبی داشت قوطی همشونم قرمز رنگ بود...

cyber861
09-02-2012, 14:58
سلام امروز رفتم یه فوم اصلاح بخرم که واسه پوست های حساس همین رو بیشتر نداشت تستش کردم در طول اصلاح انگاری دمای پوستت 5 درجه میشه خیلی خیلی خنک میکنه و بعدش هیچ خبری از التهاب و قرمزی نیست هم فوم رو داشتم هم ژل اما به نطرم فوم خیلی سریع تر و با صرفه تره......اینم یه عکس ازش داد 8.500 بی شرف. کسی مارک ایتالیایی intesa رو میشناسه ؟ اونم موارد آرایشی بهداشتی خوبی داشت قوطی همشونم قرمز رنگ بود...

من این مدل رو تا به حال ندیدم.باید چیزه خوبی باشه.مبارک باشه.والا قیمتا که ساعتی شده.مسخره کردن

دیگه.

....................

امروز چند تا ادکلن زنونه تست گرفتم.

هوگو x-x ------------خیلی بویه ملایم و باحالی داره.تیریپ لاو:31:

هوگو deep red ------------بویه یاس و میوه جات میده.خیلی فرشه.

هوگو باس women ------------بویه شیرینی داره.خوبه در کل ولی خیلی همچین خاص نیست.

ولنتینو Rock n Rose Couture -----------یه بویه فلورال داره که فکر کنم شبیهه کریستال ورساچه باشه.

فلاور بمب از ویکتور رالف-----------خیلی بویه شدید و تندی داره.از اون بوهایی که سر درد میاره.احساس میکنم

امضایه ایو سن لورن تو اینم هست(عوامل پشته صحنه:27:)

آرمانی Idole d`Armani .عجب بویی داره.بویه گلابی به همراهه یاس و زعفران با روحه آدم بازی میکنه.ولی به

خاطره گرمیش برایه فصله خنک خوبه.

cyber861
09-02-2012, 15:08
الان نگاه کردم دیدم ویکتور رالف هم مثله ایو سن لورن یکی از زیر مجموعه هایه اورآله.:31:

f.t.g
09-02-2012, 16:08
من این مدل رو تا به حال ندیدم.باید چیزه خوبی باشه.مبارک باشه.والا قیمتا که ساعتی شده.مسخره کردن

دیگه.

....................

امروز چند تا ادکلن زنونه تست گرفتم.

هوگو x-x ------------خیلی بویه ملایم و باحالی داره.تیریپ لاو:31:

هوگو deep red ------------بویه یاس و میوه جات میده.خیلی فرشه.

هوگو باس women ------------بویه شیرینی داره.خوبه در کل ولی خیلی همچین خاص نیست.

ولنتینو Rock n Rose Couture -----------یه بویه فلورال داره که فکر کنم شبیهه کریستال ورساچه باشه.

فلاور بمب از ویکتور رالف-----------خیلی بویه شدید و تندی داره.از اون بوهایی که سر درد میاره.احساس میکنم

امضایه ایو سن لورن تو اینم هست(عوامل پشته صحنه:27:)

آرمانی Idole d`Armani .عجب بویی داره.بویه گلابی به همراهه یاس و زعفران با روحه آدم بازی میکنه.ولی به

خاطره گرمیش برایه فصله خنک خوبه.
منم تو انا ایدول رو از همه بیشتر میپسندم.
البته تا به حال ولنتیو رو تست نکردم.
فلاور بمب رو خوب اومدی. درسته که اسمش بمب هست ولی نه تا اینقدر که اذیت کنه. من که ازش بیزارم. تازه جالبش اینجاست که نمونه اکسترم هم داره:2:

saeed_goodboy63
09-02-2012, 16:36
با سلام خدمت دوستان عطر باز. دوستا من فردا یعنی جمعه جشن نامزدیمه به نظرتون کدوم یک از این ادکلنهایی که دارم رو استفاده کنم ( تغ هرمس پرفیوم- m7 - پیور هاوانا تیری ماگلر- دوان - وان میلیون - لالیک - بیژن - زینو دیویدف - آزارو برایت ویزیت - پو رانهم کارون)

f.t.g
09-02-2012, 16:40
با سلام خدمت دوستان عطر باز. دوستا من فردا یعنی جمعه جشن نامزدیمه به نظرتون کدوم یک از این ادکلنهایی که دارم رو استفاده کنم ( تغ هرمس پرفیوم- m7 - پیور هاوانا تیری ماگلر- دوان - وان میلیون - لالیک - بیژن - زینو دیویدف - آزارو برایت ویزیت - پو رانهم کارون)
مبارکه........
به نظر من چون روز خاطره انگیزی هست بهتره از ادکلنهای خاطره انگیز استفاده کنید
مثلا: بیژن یا ژینو

hamed999
09-02-2012, 17:16
سلام دوستان
میخواستم از شما راهنمایی بگیرم
بی زحمت چنتا مدل ادکلن یا عطر ( فرقی نداره واسم ) که موندگاری بالا و پخش متوسطی داشته باشه رو به من معرفی کنید (البته قیمت بالایی هم نداشته باشه ) ؟
بوش هم خنک باشه
لطف میکنید

mhek
09-02-2012, 20:34

مبارک باشه...
به نظر من تغ هرمس خیلی عالی خواهد بود..در عین رسمی بودن رمانتیک هم هست...درای داون تغ هرمس رو خیلی دوست دارم...

راستی امشب واسه یکی از دوستان رفته بودم عطر بخرم.. زیر آیکون 75 میل رو 28 خریدم .خوب خریدم به نظرتون؟؟

moli_ahmad
09-02-2012, 23:22
دوستان اگه بخواین ادکلنی با پخش بوی خیلی زیاد که وارد هر جمعی میشه همه راحت بوشو احساس کنن معرفی کنید چه ادکلی رو یشنهاد میدین ؟

f.t.g
09-02-2012, 23:41
دوستان اگه بخواین ادکلنی با پخش بوی خیلی زیاد که وارد هر جمعی میشه همه راحت بوشو احساس کنن معرفی کنید چه ادکلی رو یشنهاد میدین ؟
دیور اینتنس
یاتاقان
آرامیس
پولو سبز
ام7
چاپس
اوپیوم
ژینو
تق
تام فورد اکسترم
آنتیدوت
لویی
محصولات ماگلر(سری ای من)

اگر کمه بگو تا باز بگم:31::31:
اینا از نظر ماندگاری و خصوصا پخش بو بهترین تجربیات من هستند :11:
این 212 وی ای پی هم تو این جدیدا موندگاری و پخش خوبی داره.

moli_ahmad
10-02-2012, 00:00
دیور اینتنس
یاتاقان
آرامیس
پولو سبز
ام7
چاپس
اوپیوم
ژینو
تق
تام فورد اکسترم
آنتیدوت
لویی
محصولات ماگلر(سری ای من)

اگر کمه بگو تا باز بگم:31::31:
اینا از نظر ماندگاری و خصوصا پخش بو بهترین تجربیات من هستند :11:
این 212 وی ای پی هم تو این جدیدا موندگاری و پخش خوبی داره.

مرسی خیلی عالی. اون رومانسی که گفتی چطوره پخش بوش؟

f.t.g
10-02-2012, 00:09
اون رو هم اگر بتونی گیر بیاری خیلی خوبه:11:

f.t.g
10-02-2012, 00:15
اون بوچرون رو خریدی؟

moli_ahmad
10-02-2012, 00:33
نه وقت نکردم برم بازار فرداهم دارم میرم کرمان تا 3شنبه برگشتم میرم بذار من میخرم تست میکنم عکس هم میگیرم اگه اصل بود و داشت بازم واست میگیرم

f.t.g
10-02-2012, 00:48
نه وقت نکردم برم بازار فرداهم دارم میرم کرمان تا 3شنبه برگشتم میرم بذار من میخرم تست میکنم عکس هم میگیرم اگه اصل بود و داشت بازم واست میگیرم
ok.
ممنون
خوش بگذره

cyber861
10-02-2012, 10:11
مبارک باشه...
به نظر من تغ هرمس خیلی عالی خواهد بود..در عین رسمی بودن رمانتیک هم هست...درای داون تغ هرمس رو خیلی دوست دارم...

راستی امشب واسه یکی از دوستان رفته بودم عطر بخرم.. زیر آیکون 75 میل رو 28 خریدم .خوب خریدم به نظرتون؟؟

مبارک باشه.خرید قبله طرف بوده که احتمالا اون موقع گرون میداده:31::11:حالا بوش رو دوست داشتین؟

---------- Post added at 10:11 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

به نظرم هر کدوم خودت دوست داری بزن ولی اگه میخوای تو جمع هم خوب جواب بده اینا رو یکیشون رو بزن:

پیور هاوانا

لالیک

سعی کن بیشتر به مچ و گردنت بزنی:46:

...........................

دوستان کسی جگوار سبز یا جاز رو داشته؟

f.t.g
10-02-2012, 12:05
مبارک باشه.خرید قبله طرف بوده که احتمالا اون موقع گرون میداده:31::11:حالا بوش رو دوست داشتین؟

---------- Post added at 10:11 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

به نظرم هر کدوم خودت دوست داری بزن ولی اگه میخوای تو جمع هم خوب جواب بده اینا رو یکیشون رو بزن:

پیور هاوانا

لالیک

سعی کن بیشتر به مچ و گردنت بزنی:46:

...........................

دوستان کسی جگوار سبز یا جاز رو داشته؟
من هر دو رو داشتم.
البته جگوار مارک 2 رو داشتم که همون جگوار سبز هست با کمی تندی بیشتر
آواتار جدید هم مبارک:31:

aminjigar
10-02-2012, 12:38

به نظر من اینتسا هم کف اصلاح و هم افترشیو هاش از ژیلت و نیوآ بهتره... لااقل واسه من که این طور بوده... یه امتحان

بزن... بد نیست. قبلا که قیمتی نداشتن دیگه حالا رو نمی دونم.

when
10-02-2012, 13:26
arko
من خودم با کف ریش (فوم پمپی) آرکو حاوی روغن اسطوخودوس و روغن آلوئه ورا به همراه خود تراش دوتیغه personna صابون سرخود که صابونشم حاوی ویتامین E + آلوئه وراست اصلاح میکنم و اصلاحی بسیار تمیز و راحت و بدون التهاب و صاف و صیقلی تحویلم میده.:31:

roteal2007
10-02-2012, 14:54
به نظر من اینتسا هم کف اصلاح و هم افترشیو هاش از ژیلت و نیوآ بهتره... لااقل واسه من که این طور بوده... یه امتحان

من چون پوستم حساسه نمیدونم واسه پوست های حساس هست یا نه.
قیمتش که خیلی خوب بود یه بزرگش رو میداد 10-11 تومن....از ژیلت خیلی بیشتر بودش...شما که تست زدی وقتی استفاده میکرده پوستت یه حالت خنک یا سوزش پیدا میکرد ؟ چون برای پوست های حساس همشون خنک میکنه پوست رو....

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

arko
من خودم با کف ریش (فوم پمپی) آرکو حاوی روغن اسطوخودوس و روغن آلوئه ورا به همراه خود تراش دوتیغه personna صابون سرخود که صابونشم حاوی ویتامین E + آلوئه وراست اصلاح میکنم و اصلاحی بسیار تمیز و راحت و بدون التهاب و صاف و صیقلی تحویلم میده.:31:

دوست عزیز شما عکسی از قوطیش میتونی بزاری ؟ از شما برای پوست حساس بود ؟چون اینجایی که من رفتم تقریبا همه نوع کف اصلاح از arko داشت راستشش یه نوع اسپری از ارکو دیدم به قدری حالمو به هم زد که اصلا از این برند بدم اومد....!!!

when
10-02-2012, 15:49
:10:

ARKO Extra Sensitive Shaving Foam 200 ml

cyber861
10-02-2012, 15:56
من هر دو رو داشتم.
البته جگوار مارک 2 رو داشتم که همون جگوار سبز هست با کمی تندی بیشتر
آواتار جدید هم مبارک:31:

چاکریم آقا فرید گل :10:

خب موندگاری و پخش بوشون چطوره؟همه پسند هست؟خوده آدم اذیت نمیشه؟

roteal2007
10-02-2012, 16:15
:10:

ARKO Extra Sensitive Shaving Foam 200 ml

فکر نکنم این مدلش پوست رو خنک کنه ؟ بیشتر ویتامنست تا ضد التهاب؟!!

f.t.g
10-02-2012, 16:23
چاکریم آقا فرید گل :10:

خب موندگاری و پخش بوشون چطوره؟همه پسند هست؟خوده آدم اذیت نمیشه؟
ما بیشتر:10:
هر دو عالی و پخش بوی خوبی دارن
البته بوی جاز دلنشین تره. چون اون جگوار بوی خیلی قوی از خز و چوب میده که من خودم اذیت میشدم ولی اطافیان حاشو میبردن:31:

when
10-02-2012, 16:37
فکر نکنم این مدلش پوست رو خنک کنه ؟ بیشتر ویتامنست تا ضد التهاب؟!!

بله فرمایش شما کاملا صحیح است و اصلا خنکی باهاش روی پوست صورتم حس نمیکنم ولی برای پوست خشک من کاره کرم بعد اصلاح رو هم به نوعی به خاطر ویتامینه بودنش انجام میده و خیلی شفافش میکنه منم فقط به همین دلیل ازش خوشم اومد وگرنه کار ترکیه است وکار شاخی نیست که آدم بخواد ازش تعریف کنه.:46:

roteal2007
10-02-2012, 16:55

این مدل هاش واسه پوست حساس هست ؟ کسی ایتالیایی بلد نیست ؟ انگاری 300 میل هستش....

اینم هست :

sAeEd_kHaAn
10-02-2012, 17:23
Bvlgari Man چطوره بچه ها ؟

ali_khoshtip
10-02-2012, 17:38
سلام امروز مروی بودم ادکلن زیر آیکون 125 میل رو 30000 تومان قیمت دادند
این ادکلن از نظر پخش بو و ماندگاری چطوره و این ادکلن تقلبی هم داره؟

S A M S U N G
10-02-2012, 17:58
سلام .

بچه ها واسه ولنتاین عطر میشه داد ؟ :دی اگه میشه یه عطر خوب معرفی کنین . خودش از بولگاری خیلی خوشش میاد بازم اگه بهتر هستش بگید . تا 50-60 هم باشه لطفا .

مخلصیم .

f.t.g
10-02-2012, 18:10
Bvlgari Man چطوره بچه ها ؟

بوی بسیار با حالی داره و از اون دسته ادکلن هاست که هر کی بو کنه میگه خوبه!
رایحه های بارزش زنجفیل-هل-دارچین هست و بوی متعادل داره. البته به نظر من. چون بعضی میگن خنکه و بعضی میگن گرمه:blink:
اگر به قیمت قدیم بتونی گیر بیاری ارزش خرید داره

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

من تا به حال تقلبی اینو ندیدم و اصلا نشنیدم که تقلبی داشته باشه.
اینطور که دوستان گفتن موندگاری خوبی داره و پخش بو.....:41:
ولی نسبت به قیمتش خوب هست. من فقط تست کردم و تجربه ایی از موندگاری و پخش بوش ندارم

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

سلام .

بچه ها واسه ولنتاین عطر میشه داد ؟ :دی اگه میشه یه عطر خوب معرفی کنین . خودش از بولگاری خیلی خوشش میاد بازم اگه بهتر هستش بگید . تا 50-60 هم باشه لطفا .

مخلصیم .
دوست عزیز از کدام مدل بولگاری خوششون آمده؟
البته دیگر نمیتوانید با 50-60 تومان از محصولات بولگاری خرید داشته باشید مگر با حجم های پایین و یا بزنی تو کاره تقلب:tongue:
به نظر من با قیمت مناسب برای چنین روزی میتونید از سری ادکلن های هالوین از جسوس دل پزو انتخاب خوبی داشته باشین. مخصوصا نمونه ی kiss s..y :31:

S A M S U N G
10-02-2012, 18:12
مرسی دوست عزیز .

میشه لطف کنی انگلیسیشو بنویسی :دی اصلا نفهمیدم چی هست :دی حدود قیمت رو اگه میشه بگید

مخلصیم

f.t.g
10-02-2012, 18:29
مرسی دوست عزیز .

میشه لطف کنی انگلیسیشو بنویسی :دی اصلا نفهمیدم چی هست :دی حدود قیمت رو اگه میشه بگید

مخلصیم

قیمتش باید بین 40-50 باشه و نسبت به قیمتش بوی خوبی داره و در اروپا روز ولنتاین این عطر خریدش آمار بالایی داره. حالا چراش رو نمیدونم.:31:
اسمش:

Halloween Kiss S.e.x.y by Jesus Del Pozo

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roteal2007
10-02-2012, 18:36
قیمتش باید بین 40-50 باشه و نسبت به قیمتش بوی خوبی داره و در اروپا روز ولنتاین این عطر خریدش آمار بالایی داره. حالا چراش رو نمیدونم.:31:
اسمش:

Halloween Kiss S.e.x.y by Jesus Del Pozo

من یه هاللویین بنفش واسه نامزدم خریدم بوش خوب بودش و موندگار....تو لندن هم عطر پر فروشی بود...
خوب فکر کنم همه بدونن علت پر فروش بودنش چی بوده....!!

cyber861
10-02-2012, 18:40

:18::18:دمت گرم.مفت خریدی.از کجا؟دیگه چیا داشت؟

تقلبی نداره اصلا

S A M S U N G
10-02-2012, 18:45
مرسی دوست عزیز .

این عطر تقلبی هم داره ؟

f.t.g
10-02-2012, 18:47

تقلبی نداره اصلا
آره علی جون قیمتش خیلی مناسب هست. حتی قبل از گرونی ها هم من 40 قیمت داشتم.
البته این دوستمون فکر کنم هنوز نخریده و فقط قیمت گرفته:31:

ali_khoshtip
10-02-2012, 18:58

تقلبی نداره اصلا

دوست عزیز نخریدمش داشتم رد میشدم تقریبا انتهای کوچه اونجا که کوچه یه کم باریک میشه یه مغازه سمت راست بود (دقیقش میشه روبروی ورودی سرویس بهداشتی) اتفاقی ازش پرسیدم گفت 125 میل 30 تومن و ی پاف هم رو مچ دستم زد بوش بد نبود

cyber861
10-02-2012, 19:02
دوست عزیز نخریدمش داشتم رد میشدم تقریبا انتهای کوچه اونجا که کوچه یه کم باریک میشه یه مغزه سمت راست بود اتفاقی ازش پرسیدم گفت 125 میل 30 تومن و ی پاف هم رو مچم زد بوش بد نبود

خب خیلی خوبه قیمتش.دیگه با این قیمتا چیزی گیرت نمیاد.اگه بوش رو دوست داری بگیرش.در حده 40 تومن

اقل اقل میارزه:31:

f.t.g
10-02-2012, 19:06
مرسی دوست عزیز .

این عطر تقلبی هم داره ؟
خوشبختانه این عطر تقلبی نداره.
خیلی وقت هست که دوست دارم افکر خودم رو در مورد تجنس تقلبی بگم ولی فرصت نشده
اصلا باید فهمید تقلب به چه دلیل ساخته میشه و در مورد چه ادکلنهایی صدق میکنه.
ببین دوست من هیچ موقع یک شرکتی که کارش تولید تقلب هست نمیاد اجناسی که فروش بالایی ندارند رو تقلب بزنه.
اصلا دقت کنید چه ادکلنهایی تقلبیشون هست(حتی بیشتر از اصلشون موجود هست) نمونه اش آلور چنل-انکر نویر-چیک-سی اچ- 212 - فارنهایت-تق هرمس- وان میلیون- بلک ایکس اس- پولو- بلو- پولو سبز- ورساچه پور هوم یا کریستال و .... خیلی های دیکه که فروش خیلی بالایی داشتن. البته به نظر من این فروش بالا به این معنا نیست که بهتر از اینها دیگر نیست بلکه یک چیز اتفاقی هست و واقعا اتفاقی مد میشه. البته در کشورها این مد شدن ها فرق داره. مثلا الان در امریکا محصولات جان وارواتوس مد شده و فروش بالایی در اون منطقه داره.
پس یک شرکت هیچ موقع نمیاد تقلب ادکانهایی نظیر محصولات روبرتوکاوالی-کارن-ارمندجیلو زگنا- گوتیر- ایسی مایکه-وان کلیف اند آرپلز-ویکتور رولف و ......که من براشون خیلی ارزش قائلم رو بزنه.
پس با خیال راحت هر جا اون ادکلنی رو که بتون معرفی کردم و تست کنید و اگر خوشتون اومد با خیال راحت بخرید.

ali_khoshtip
10-02-2012, 19:12
خب خیلی خوبه قیمتش.دیگه با این قیمتا چیزی گیرت نمیاد.اگه بوش رو دوست داری بگیرش.در حده 40 تومن

اقل اقل میارزه:31:

دوست عزیز شما که این ادکلن رو داشتی لطفا بگو پخش بو و ماندگاریش چطوره؟

cyber861
10-02-2012, 19:14
آره علی جون قیمتش خیلی مناسب هست. حتی قبل از گرونی ها هم من 40 قیمت داشتم.
البته این دوستمون فکر کنم هنوز نخریده و فقط قیمت گرفته:31:

راستی من این جگوار رو 32 قیمت دارم و جاز رو 58 .به نظرت کدومشون بیشتر حال میده.شاید خدا پول رسوند

و...آره:31:

f.t.g
10-02-2012, 19:21
دوست عزیز نخریدمش داشتم رد میشدم تقریبا انتهای کوچه اونجا که کوچه یه کم باریک میشه یه مغازه سمت راست بود (دقیقش میشه روبروی ورودی سرویس بهداشتی) اتفاقی ازش پرسیدم گفت 125 میل 30 تومن و ی پاف هم رو مچ دستم زد بوش بد نبود
به نظر من به این قیمت اگر خوشت اومده بخر.
بعد از همون مغازه یک پاساژ زیر زمینی هست که اولین مغازه اش هم قیمتاش خیلی مناسب بود.
البته من بچه تهران نیستما:31:

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

راستی من این جگوار رو 32 قیمت دارم و جاز رو 58 .به نظرت کدومشون بیشتر حال میده.شاید خدا پول رسوند

و...آره:31:
به نظر من ارزش خرید جاز بیشتره

cyber861
10-02-2012, 19:26
دوست عزیز شما که این ادکلن رو داشتی لطفا بگو پخش بو و ماندگاریش چطوره؟

بله.پخش بو و موندگاری معمولی.از خیلی از ادکلن ها بهتره.حتی تا 60-70 تومن.

به نظرم میارزه تا 50 تومن هم.:11:

cyber861
10-02-2012, 19:43
به نظر من به این قیمت اگر خوشت اومده بخر.
بعد از همون مغازه یک پاساژ زیر زمینی هست که اولین مغازه اش هم قیمتاش خیلی مناسب بود.
البته من بچه تهران نیستما:31:

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

به نظر من ارزش خرید جاز بیشتره

میتونی بوهاشون رو یکم تشریح کنی؟من بو کردم ولی فقط درشون رو.ولی درست نفهمیدم.:13:

جگوار بویه تنباکو میده؟

sAeEd_kHaAn
10-02-2012, 20:24
امشب رفتم یه silver scent گرفتم به توصیه علی :دی 26 تومن
زیرایکون هم میداد 34

MOHAMMAD2010
10-02-2012, 20:29
امشب رفتم یه silver scent گرفتم به توصیه علی :دی 26 تومن
زیرایکون هم میداد 34

چطوره بوش ؟ چقدر با لالیک فرق میکنه ؟ تو بهارو تابستون میشه زد ؟

sAeEd_kHaAn
10-02-2012, 20:35
خوب به کلاس لالیک نمیرسه و بوشم فرق داره میشه گفت در عین تلخی خفیفتر نسبت به لالیک یکمی هم شیرینی توش احساس میشه برای استفاده روزانه خوبه تو این رنج ولی لالیک یه چیز دیگست :دی

cyber861
10-02-2012, 21:23

یه تلخی سنگین و شفاف .وقتی یکی میزنه با اینکه خودت داریش و میدونی بوش آشنا هست ولی نمیدونم چرا

اولش دچاره تردید میشی:27:

موندگاری و پخش بوش وحشتناک

EngineeR EhsaN
11-02-2012, 00:14
یه چیز باحال میخوام واسه عید بگیرم البته استفاده روزانه هم هست ، تو رنج 20 30 چی پیشنهاد میدین؟

cyber861
11-02-2012, 00:38
یه چیز باحال میخوام واسه عید بگیرم البته استفاده روزانه هم هست ، تو رنج 20 30 چی پیشنهاد میدین؟

آخه باحال از نظره هر کی یه معنایی میده.:13:خودتون باید برید تست کنید

L.A.M.P.A.R.D
11-02-2012, 00:52
سلام به بروبکس :دی
اقا ادکلنی هست که بوی پیپ بده مثلا ؟ :دی

f.t.g
11-02-2012, 01:19
میتونی بوهاشون رو یکم تشریح کنی؟من بو کردم ولی فقط درشون رو.ولی درست نفهمیدم.:13:

جگوار بویه تنباکو میده؟
من که بوی تنباکو توش حس نکردم.
کلا ادکلن تلخ و تندی هست و به قیمتش میارزه. (البته اگر خوشت بیاد). اولش خیلی تنده ولی بعد که ملایمتر میشه خوب میشه

cyber861
11-02-2012, 11:40
سلام به بروبکس :دی
اقا ادکلنی هست که بوی پیپ بده مثلا ؟ :دی

آرمانی کد اولش که میزنی بویه گل میده ولی بعدش بویه پیپی رو میده که داخله آتش دانش رو بو میکنی.

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

من که بوی تنباکو توش حس نکردم.
کلا ادکلن تلخ و تندی هست و به قیمتش میارزه. (البته اگر خوشت بیاد). اولش خیلی تنده ولی بعد که ملایمتر میشه خوب میشه

با اینکه قیمتش مفته و یه دفعه هم بوش کردم و خوشم اومده ولی نمیدونم چرا فکر میکنم از اونایی هست که

سر درد میگیرم.خیلی از موندگاریش تعریف شده برعکسه بقیه محصولاته جگوار:31:

f.t.g
11-02-2012, 12:01
آرمانی کد اولش که میزنی بویه گل میده ولی بعدش بویه پیپی رو میده که داخله آتش دانش رو بو میکنی.

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

با اینکه قیمتش مفته و یه دفعه هم بوش کردم و خوشم اومده ولی نمیدونم چرا فکر میکنم از اونایی هست که

سر درد میگیرم.خیلی از موندگاریش تعریف شده برعکسه بقیه محصولاته جگوار:31:
آره موندگاری بالایی داره و پخش بوی خوبی هم داره.
در مورد سر درد گرفتن با این ادکلن چیزی نشنیدم ولی خوب میتونی اشانتیون 5 میلش رو بگیر و تست کن اگر خوب بود بخر. چون این نمونه جگوار اشانتیون داره:11:

cyber861
11-02-2012, 14:09
دوستان تا 70-80 تومن نهایت چی پیشنهاد میکنید.دیگه خودم کم اوردم:27:

اینا رو خودم تو لیستمه

فارنهایت 50 میل----اینجا که نایاب شده 50 میلش

M7 --- که اینم 50 میل--

جاز ----100 میل----

جگوار سبز 100 میل

اسمیت ویسون ---100 میل

........................

حالا منتظره پیشنهاداته شما هستم.

موندگاری --پخش بو اولویت داره و بعدش هم قابلیت جذب:31:بوش اذیت کننده هم نباشه.

دانهیل قهوه ای هم یه بنده خدایی پیشنهاد داد که من نتونستم هنوز تست کنم.پرسویت رو تست کردم خوشم نیامد.

pour-homme
11-02-2012, 14:25

اینا رو خودم تو لیستمه

M7 --- که اینم 50 میل--

جاز ----100 میل----

جگوار سبز 100 میل

اسمیت ویسون ---100 میل

........................

دانهیل قهوه ای هم یه بنده خدایی پیشنهاد داد که من نتونستم هنوز تست کنم.پرسویت رو تست کردم خوشم نیامد.

والا جدیدا از قیمت هاخبر ندارم ولی فکر کنم بتونی این ها رو 50 میلش رو گیر بیاری
فصل سرما هم که دیگه داره تموم میشه

Le Male Jean Paul Gaultier for men
Bleu de Chanel
Higher Dior

راستی این M7 برای چه برندی هست ؟

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

در موردش یه توضیحی بدم به نظرم عطر تندی هست مثل تندی نعناع خودم هم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی هر موقع استفاده میکنم همه استقبال خوششون میاد

roteal2007
11-02-2012, 14:50
عزیزان اصفهانی کسی جایی رو میشناسه این عطر رو به قیمت بده ؟؟؟ (لطف کنید آدرسم بدین تو پ.خ عالی میشه)

بیشتر دنبال یه عطری میگردم که بزنم کل جمع پاپیون کنن ( بپرسن چی چیه ) و پخش بو و دوام خووبی هم داشته باشه....بودجه تا 40 تومن نهایتش هست (طلبمون رو که نمیدن)

cyber861
11-02-2012, 14:53
والا جدیدا از قیمت هاخبر ندارم ولی فکر کنم بتونی این ها رو 50 میلش رو گیر بیاری
فصل سرما هم که دیگه داره تموم میشه

Bleu de Chanel
Higher Dior

راستی این M7 برای چه برندی هست ؟

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

در موردش یه توضیحی بدم به نظرم عطر تندی هست مثل تندی نعناع خودم هم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی هر موقع استفاده میکنم همه استقبال خوششون میاد

اون پاول گولتیر باید خیلی بوش تند باشه و یه سریا گفتن مثله 212 میمونه که من دوستش ندارم و جاکومو که

اونم دارم و خوشم نمیاد ولی خیلی جالبه وقتی یکی دیگه میزنه زیاد بدم نمیاد:31:

ام 7 هم ماله ایو سن لورنه:11:

f.t.g
11-02-2012, 15:07
اون پاول گولتیر باید خیلی بوش تند باشه و یه سریا گفتن مثله 212 میمونه که من دوستش ندارم و جاکومو که

اونم دارم و خوشم نمیاد ولی خیلی جالبه وقتی یکی دیگه میزنه زیاد بدم نمیاد:31:

ام 7 هم ماله ایو سن لورنه:11:
لی میل جان پال گوتیر شباهت زیادی به 212 س.ک.س.ی داره. من تستر لی میل تریبل رو دارم که یه جورایی همون بو هست منتها تیزتر که اون رو وقتی تست کردم دقیقا انگار 212 رو بو کردم.

when
11-02-2012, 15:09
عزیزان اصفهانی کسی جایی رو میشناسه این عطر رو به قیمت بده ؟؟؟ (لطف کنید آدرسم بدین تو پ.خ عالی میشه)

دوست عزیز شرمندت من تهرانم ولی گفتم از این موقعیت استفاده کنم و ازت خواهش کنم بوی این عطر رو برام توصیف کنی و در مورد گروه بویایی و موندگاریش کمی توضیح بدی.
با عرض پوزش که وقتتو میگیرم.:10:

roteal2007
11-02-2012, 15:26
دوست عزیز شرمندت من تهرانم ولی گفتم از این موقعیت استفاده کنم و ازت خواهش کنم بوی این عطر رو برام توصیف کنی و در مورد گروه بویایی و موندگاریش کمی توضیح بدی.

فکر کنم دوستان دیگه بتونن جواب بدن چون کلا من هر چی بخوام عطر بگیرم میام اینجا میپرسم بعد میرم مغازه میگیرم...!!! (تست نکردم)

mohammad24
11-02-2012, 15:28

اینا رو خودم تو لیستمه

M7 --- که اینم 50 میل--

جاز ----100 میل----

جگوار سبز 100 میل

اسمیت ویسون ---100 میل

........................

من که از بوی اسمیت ویسون خیلی خوشم میاد. پخش خیلی خوبی هم داره. موندگاری هم که به پوست بستگی داره اما کاملا قابل قبوله. سن و سال شما را نمیدونم، من خودم 27 سالمه و فکر می کنم این ادکلن مناسبه یک مرد جوان هست تا یک نوجوان یا جوان.
با تمام این اوصاف من عاشق این بو هستم و هیچ وقت ازش خسته نمیشم.
دانهیل قهوه ای هم بسیار خوشبوه. البته جزو رایحه های شیرینه درحالی که اسمیت ویسون کمی تلخه.

cyber861
11-02-2012, 15:37

من اینارو توش حس میکنم

اول یه بویه بخوری که نعنا هندی و هل باش قاطیه و بعدش وتیور و دارچین و سدر و یکم هم زنجفیل

sahand_51
11-02-2012, 15:51
بیشترین موندگاری رو داره . محاله عطری بتونه رقیب این بشه تو موندگاری
دو هفته روی کاغذ تست

f.t.g
11-02-2012, 16:04
بیشترین موندگاری رو داره . محاله عطری بتونه رقیب این بشه تو موندگاری
دو هفته روی کاغذ تست
میشه بگید کدوم عطر؟

sahand_51
11-02-2012, 16:08
میشه بگید کدوم عطر؟
zippo از همون شرکتی که فندک های معروفی داره

f.t.g
11-02-2012, 16:19
zippo از همون شرکتی که فندک های معروفی داره
شما خریدید؟

sahand_51
11-02-2012, 16:29
شما خریدید؟
نه . به شدت در برابر خریدش دارم مقاومت می کنم
من شیراز هستم . اینجا حدود 66 هست قیمتش
دو تا 50 میل داره یکی که تموم شه درش می اری دومی رو میزاری داخل جای اولی که مثل فندک می مونه
من حدود بیست تا کار روی کاغذ تست بردم خونه این بیشتر از همه موند

f.t.g
11-02-2012, 16:42
نه . به شدت در برابر خریدش دارم مقاومت می کنم
من شیراز هستم . اینجا حدود 66 هست قیمتش
دو تا 50 میل داره یکی که تموم شه درش می اری دومی رو میزاری داخل جای اولی که مثل فندک می مونه
من حدود بیست تا کار روی کاغذ تست بردم خونه این بیشتر از همه موند
میشه بگید اون 20 تا کاغذ تست مربوط به کدام ادکلن ها بودن؟ چون میخوام بدونم با چیا مقایسه کردید؟

sAeEd_kHaAn
11-02-2012, 16:48

بیشتر دنبال یه عطری میگردم که بزنم کل جمع پاپیون کنن ( بپرسن چی چیه ) و پخش بو و دوام خووبی هم داشته باشه....بودجه تا 40 تومن نهایتش هست (طلبمون رو که نمیدن)

اینو دیروز 34 قیمت داد بهم فقط تست نکردم شاید امشب برم بگیرمش تو این بازار بازم قیمت خوبی داد احتمالا خرید پیش داشته لالیک رو گفت 70 ، polo black رو هم گفت 80
......
کم کم داره از این سیلور سنته خوشم میاد ولی فکر کنم پخش و موندگاریش در اون حدی که علی میگه نباشه نمیدونم نظر جنس مونث رو هم نپرسیدم در موردش هنوز :دی

راستی نویر ماکسیمارو میداد 18 این موندگاریش در چه حدیه ؟

roteal2007
11-02-2012, 16:59
اینو دیروز 34 قیمت داد بهم فقط تست نکردم شاید امشب برم بگیرمش تو این بازار بازم قیمت خوبی داد احتمالا خرید پیش داشته لالیک رو گفت 70 ، polo black رو هم گفت 80
......
کم کم داره از این سیلور سنته خوشم میاد ولی فکر کنم پخش و موندگاریش در اون حدی که علی میگه نباشه نمیدونم نظر جنس مونث رو هم نپرسیدم در موردش هنوز :دی

من تو یه سایت ایرانی دو نوع سیلور سنت دیدم یکی رایحه جنگلی که 38 تومن بود و یکی دیگه رایحه چرم که 29 تومن بودش....
شما که داریش میتونی بوش رو توصیف کنی ؟ از نظر پخش بو و دوام ؟

sahand_51
11-02-2012, 17:04
میشه بگید اون 20 تا کاغذ تست مربوط به کدام ادکلن ها بودن؟ چون میخوام بدونم با چیا مقایسه کردید؟
با تمام کارهای وود
axis
ysl la nuit
chrom
kenzo power
laliqe
.........
شرمنده به ترتیب که بوشون تموم می شد دورشون می انداختم
تا رسید به این

roteal2007
11-02-2012, 17:06
با تمام کارهای وود
axis
ysl la nuit
chrom
kenzo power
laliqe
.........
شرمنده به ترتیب که بوشون تموم می شد دورشون می انداختم
تا رسید به این

یعنی دوام لالیک بهتر بقیه بوده ؟
شما کدوم لالیک رو تست کردی مشکی ؟

hadi-3at
11-02-2012, 17:09
سلام
لطفا یه ادکلن مردانه با رایحه تقریبا شیرین معرفی کنید. با این مشخصات:
1- ماندگاری بالا داشته باشه
2- بوی ادکلن پخش بشه
3- زیره 50 تومان باشه
راستی من میخوام از سایت های اینترنتی خرید کنم. کدوم سایت را پیشنهاد میدید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را کسی تست کرده؟

fazel1989
11-02-2012, 17:25
درود
دوستان یه ادکلن خوشبو با ماندگاری بالا معرفی کنید
قیمتش هم اصلا مهم نیست
فقط ماندگاری بالایی داشته باشه+بوی خوش و فوق العاده:5:
والا ما هر چی میگیریم نصف روز بیشتر ماندگاری نداره:31:
ممنون

sahand_51
11-02-2012, 17:41
نه اشتباه نشه
اسامی را به ترتیب ماندگاری ننوشته ام
منظورم این بود که وقتی بوی آنها تموم می شد می انداختمشون دور و الان نیستن که اسماشون رو که روش نوشته بودم براتون بگو

sAeEd_kHaAn
11-02-2012, 17:49
من تو یه سایت ایرانی دو نوع سیلور سنت دیدم یکی رایحه جنگلی که 38 تومن بود و یکی دیگه رایحه چرم که 29 تومن بودش....
شما که داریش میتونی بوش رو توصیف کنی ؟ از نظر پخش بو و دوام ؟
همون 29 تومنی رو من 26 گرفتم دیشب یکی 2 صقحه قبل هم در موردش گفتم بئش خوبه یکمی تلخ و موندگاری به قول علی خیلی خوب با این قیمت خوبه

موندگاری و پخش بوی لالیک مشکی خیلی خوبه من خودم داشتم البته یکم مصرف ارش زیاد شده ولی عطر هست که بزنی بقیه ازت میپرسن چی زدی

درود
قیمتش هم اصلا مهم نیست
ممنون
من باشم الان بخوام عطر بگیرم و قیمت هم برام مهم نباشه قطعا chanel egoiste رو میگیرم که به عقیده خیلی ها بهترین عطر مردونه چنل هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2FChanel%2F166-egoiste-for-men-by-chanel.html)

fazel1989
11-02-2012, 18:06
من باشم الان بخوام عطر بگیرم و قیمت هم برام مهم نباشه قطعا chanel egoiste رو میگیرم که به عقیده خیلی ها بهترین عطر مردونه چنل هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2FChanel%2F166-egoiste-for-men-by-chanel.html)

ممون از راهنماییتون
این که معرفی کردین خودتون تست کردین؟
امکانش هست یکی دو مدل دیگه هم معرفی کنید
با تشکر

sAeEd_kHaAn
11-02-2012, 18:14
ممون از راهنماییتون
این که معرفی کردین خودتون تست کردین؟
امکانش هست یکی دو مدل دیگه هم معرفی کنید
با تشکر
جز egoist میتونم بهت

tom ford black orchid
dior home intense

رو پیشنهاد بدم هرکدومو بگیری ضرر نکردی موندگاری و پخش بوی هر 3 عالیه و جزو بهترین عطر ها از نظر کلاس هستند ضمنا
البته این 3تارو خودم انتخاب کردم البته قیمتا که ماشالله نجومیه
بقیه بچه ها هم میتونن باز بهت پیشنهاد بدن

cyber861
11-02-2012, 18:46
......

مطمئن باش موندگاریش خیلی بیشتر از اون چیزیه که آدم فکر میکنه.ولی من تسترش رو دارم:31:

پخش بوش هم تویه محیطه باز که بری متوجه میشی در چه حده.من وقتی تو خیابون رد شدم اگه کسی ادکلنی

هم زده باشه فقط بویه سیلورسنت و لالیک رو حس کردم.:27:

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

درود
قیمتش هم اصلا مهم نیست
ممنون

رو لباس؟چند تا اسپری میکنید؟تا حالا چیا داشتید؟:11:

f.t.g
11-02-2012, 18:52
درود
قیمتش هم اصلا مهم نیست
ممنون
از چه بو هایی خوشتون میاد.
به نظر خودتون خوش بو ترین ادکلنی که داشتید چیه تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

hadi-3at
11-02-2012, 18:59
سلام
لطفا یه ادکلن مردانه با رایحه تقریبا شیرین معرفی کنید. با این مشخصات:
1- ماندگاری بالا داشته باشه
2- بوی ادکلن پخش بشه
3- زیره 50 تومان باشه
راستی من میخوام از سایت های اینترنتی خرید کنم. کدوم سایت را پیشنهاد میدید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F) را کسی تست کرده؟
کسی پیدا نمیشه جواب بده :19:

f.t.g
11-02-2012, 19:19
کسی پیدا نمیشه جواب بده :19:
با این قیمت محصولات بوگارت مناسب هست
زیره آیکون هم مناسبه

roteal2007
11-02-2012, 19:36
سلام دوستان بین این چند تا عطر زیر کدوم رو از نظر پخش و دوام بو توصیه داری ؟؟؟؟

در پایان این عطر ها هستن که یارو از تو کوچه رد میشه بوش تو خونه میاد معرفی کنید تو همین قیمت (پخش و دوام زیاد)[

f.t.g
11-02-2012, 19:38
سلام دوستان بین این چند تا عطر زیر کدوم رو از نظر پخش و دوام بو توصیه داری ؟؟؟؟

در پایان این عطر ها هستن که یارو از تو کوچه رد میشه بوش تو خونه میاد معرفی کنید تو همین قیمت (پخش و دوام زیاد)[
گزینه اول از همه موندگارته ولی از نظر خوش بویی بیژن رو من تایید میکنم و خودم هم دارمش.
البته گزینه اول خوش بو هست ولی جواده:31:

roteal2007
11-02-2012, 19:44
گزینه اول از همه موندگارته ولی از نظر خوش بویی بیژن رو من تایید میکنم و خودم هم دارمش.
البته گزینه اول خوش بو هست ولی جواده:31:

میشه توصیفی از بوی هر دو داشته باشی ؟ کلوین من رو تست نکردی ؟ اینا بوش مدهوش میکنه آدمو ؟
موندگار از نظر شما رو پوست و لباس چند ساعته (پوستم چربه)

moli_ahmad
11-02-2012, 19:58
گزینه 1 بوی تند و تلخ و چوبی پخش در حد تیم بارسلونا موندگاری کشنده من خوشم نمیاد اول خیلی باهاش حال کردم اما خسته کننده میشه الان بابام میزنه من درو باز میکنم میفهمم بابام از این زده

roteal2007
11-02-2012, 20:00
گزینه 1 بوی تند و تلخ و چوبی پخش در حد تیم بارسلونا موندگاری کشنده من خوشم نمیاد اول خیلی باهاش حال کردم اما خسته کننده میشه الان بابام میزنه من درو باز میکنم میفهمم بابام از این زده

ممنونم....
با چوبش حال میکنم میخوام بدونم ته ته بوش به چرم میرسه یا نه؟

moli_ahmad
11-02-2012, 20:10
ممنونم....

به نظر من نه یا اگه برسه خیلی کم راستی من اون کلوین رو تست نکردم چه جوریه بوش ؟

f.t.g
11-02-2012, 20:21
ممنونم....
اگر بوی چرم نظر شما رو جلب میکنم بیژن بلک رایحه ایی چرم گون داره. .لی کلاسیک هست و مدرن نیست.

fazel1989
11-02-2012, 20:26
---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

رو لباس؟چند تا اسپری میکنید؟تا حالا چیا داشتید؟:11:

آره معمولا دو تا رو لباس یکی هم رو گردن
خودم تا حالا versace pour homme و bvlgari pour homme و allure homme sport و 212 و اون قدیم قدیما cruiser رو استفاده کردم.ماندگاریشون معمولا حداکثر یک روزه!

از چه بو هایی خوشتون میاد.
به نظر خودتون خوش بو ترین ادکلنی که داشتید چیه تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

والا بالا نوشتم که کدوم مدل ها رو استفاده کردم ولی به نظرم همشون معمولی یودن!
هیچ کدوم نمیشه گفت فوق العاده بودن!
شما اگه چیز خاصی مدنظرتون هست ممنون میشم اعلام کنید
بالاخره باید امتحان کرد تا به ادکلن ایده ال رسید

cyber861
11-02-2012, 20:31
اگر بوی چرم نظر شما رو جلب میکنم بیژن بلک رایحه ایی چرم گون داره. .لی کلاسیک هست و مدرن نیست.

فرید جان بیژن بلک سراغ نداری؟:46::11:

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

خودم تا حالا versace pour homme و bvlgari pour homme و allure homme sport و 212 و اون قدیم قدیما cruiser رو استفاده کردم.ماندگاریشون معمولا حداکثر یک روزه!

خب من خودم 4 تا اقلا رو لباس میزنم و دوتا هم گردن

حالا پیشنهاده من:نارسیسو رودریگویز

f.t.g
11-02-2012, 21:26

پولو سبز
جاز
جنیفر لوپز

zombie
11-02-2012, 22:03
سلام

من عطر DKNY Pure رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ هز جا گشتم نبود.
پزفیوم شاپینگ داره ولی نمی دونم جنساش اصله یا نه. سایتش معتبر هست؟

mhek
11-02-2012, 23:14

مخلص علی آقا و باقی دوستان گل...من دو روز نبودم ترکوندید ها...:31::31:
آره احتمالا....مغازش رو قبلا ازش خرید نکرده بودم ولی چون میدونستم این عطر تقلبی نداره راحت خریدم...
بوش هم خوبه به نظرم و باید گفت خیلی بهتر از کارهای امپر که تقریبا همینقدر قیمت دارند هستش ( چند تا کار امپر تست کردم حالم بد شد...خیلی بوی شیمیایی ای داشتند سر درد گرفتم..جالب این بود که هرچی میشستم دستمو بوش نمیرفت...

[B][SIZE="2"]والا بالا نوشتم که کدوم مدل ها رو استفاده کردم ولی به نظرم همشون معمولی یودن!

من به عطرایی که دوستان اشاره کردن وان ملیون رو هم اضافه میکنم...
ولی باید گفت معمولا هیچ عطری به طور معمول ماندگاری بالای یک روز نداره...و عملا بعد یک روز هرچی از عطر بمونه پخش بویی نخواهد داشت...در عرف ماندگاری به مقداری میگند که همراهش پخش بو هم باشه ...درسته این دو مقوله رو از هم جدا میکنند ولی عملا هنگامی که عطر هیچ پخش بویی نداره عملا دیگه ماندگاری هم نداره ( این که بینی رو بچسبونی روی لباس و یه ته بویی بیاد ماندگاری حساب نمیشه )
توی عطرایی که استفاده کردید شانل آلور اسپرت ماندگاری و پخش بوی خوبی داره ولی خوب نمیشه بهش لقب غول پخش بو داد...
ولی وان ملیون معروف به این هست که از 10 متری میشه بوش رو تشخیص داد...به شخصه خیلی خوشم نمیاد ازش ولی خیلی طرفدار داره و عطر جواد این روزهای آمریکا هستش...
چندین عطر دیگه هم هست که معمولا اینجا گیر نمیاد.....(لمال ژان پول گوتیه هم پخش بوی خوبی داره )

f.t.g
12-02-2012, 00:37
فرید جان بیژن بلک سراغ نداری؟:46::11:

مگر اونجا گیر نمیاد؟
معمولا راحت پیدا میشه:46:
اینجا که هست. تست کردی؟

cyber861
12-02-2012, 00:40
مگر اونجا گیر نمیاد؟
معمولا راحت پیدا میشه:46:
اینجا که هست. تست کردی؟

والا نیست چند ساله.

چند سال پیش پسر خالم داشت.اون موقع 25 خریده بودش .الان چقدر شده؟40 هنوز گیر میاد؟:31:

f.t.g
12-02-2012, 00:52
والا نیست چند ساله.

چند سال پیش پسر خالم داشت.اون موقع 25 خریده بودش .الان چقدر شده؟40 هنوز گیر میاد؟:31:
من مال خودم رو سه سال پیش خریدم 30 تومن 50 میل.
الان که گیر میاد ولی قیمت ندارم

sAeEd_kHaAn
12-02-2012, 09:39
پولو سبز
جاز
جنیفر لوپز

من اخر این جنیفر لوپزه گیرم نیومد تست کنم

والا نیست چند ساله.

من دیشب قیمت کردم 40 گفت البته 2-3 تومنم که خودم زورکی ارش تخفیف میگیرم :دی کلا یه مغازه پیدا کردم قیمتاش منصفانست کلا هم زیاد عطر داره شیطونه میگه 4-5 تا عطر بگیرم تا قیمتاشو بالا نبرده :دی مغازه بغلیش قیمتاش فضاییه میگه خرید تازه داره کارای وود رو گفت 120 همین سیلور سنتو گفت 50 تومن میگفت قیمت خرید خودش فضایی رقته بالا

cyber861
12-02-2012, 13:42
امروز لانوین اسپرت رو بو کردم نمیدونم چرا اینقدر شبیهه اس تی دوپونت نویر بود.:18:

جگوار سبز رو باز تست کردم.نمیدونم بد نبود ولی بویه صابون توش حس کردم.

اویدنس از ایوروشه هم بو کردم.بویه خوبی داشت ولی نمیدونم چرا اینقدر گرون میگفت.58 تومن:31:

جان ریچموند هم بو کردم.خیلی بویه خوبی داشت.ملایم و با کلاس.خداییش اگه تا 70 بود خریده بودمش .ولی

نامرد 98 میگفت.:41:

زارا کالکشین رو هم بو کردم.خیلی شبیهه ombre lumiere خودم بود.

آخرش یه ایشی میاکی لئو دی ال سی پورهوم گرفتم که 75 میله.

اشانتیون تق هرمس رو داشت که 28 میگفت-15 میل

f.t.g
12-02-2012, 14:27
امروز لانوین اسپرت رو بو کردم نمیدونم چرا اینقدر شبیهه اس تی دوپونت نویر بود.:18:

اویدنس از ایوروشه هم بو کردم.بویه خوبی داشت ولی نمیدونم چرا اینقدر گرون میگفت.58 تومن:31:

جان ریچموند هم بو کردم.خیلی بویه خوبی داشت.ملایم و با کلاس.خداییش اگه تا 70 بود خریده بودمش .ولی

مبارک
چی شد اینو خریدی؟
چند؟
اون تق رو مناسب میداد

cyber861
12-02-2012, 14:36
مبارک
چی شد اینو خریدی؟
چند؟
اون تق رو مناسب میداد

سلامت باشی

امروز حالم خوب نبود.منم که حالم خوب نیست باید برم یچی بخرم.میخواستم جاز بگیرم که زیاد حال نکردم

ایندفعه.این بیشتر به دلم نشست.اینم میگفت 68 که 60 گرفتم.این طرف کلا قیمتاشو با دلار چک میکنه.البته 75 میله

تق 15 میلش مگه چنده؟

moli_ahmad
12-02-2012, 14:43

مبارکه علی جان چند گرفتی؟

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

دوستان من یه ادکلن میخوام که اتز لحاظ پخش بو این لالیک رو خفه کنه هرچی تست کردم نبود لامصب هرچی میزنیم وقتی بوش بلند میشه تو اتاق فقط بوی اون میاد:41: هر چند بالدسرینی به راحتی روش رو کم میکنه :31: اما من زیاد خوشم نمیاد مشکلش همینه

cyber861
12-02-2012, 14:59

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

دوستان من یه ادکلن میخوام که اتز لحاظ پخش بو این لالیک رو خفه کنه هرچی تست کردم نبود لامصب هرچی میزنیم وقتی بوش بلند میشه تو اتاق فقط بوی اون میاد:41: هر چند بالدسرینی به راحتی روش رو کم میکنه :31: اما من زیاد خوشم نمیاد مشکلش همینه

75 میل رو 60 گرفتم.:11:

........................

کنزو جانگل.خیلی خفته.راستی جوپ قرمز هم همین طور:31:

cyber861
12-02-2012, 15:23
بویه لیمو خیلی مشهوده.:31:ولی خیلی شبیهه زنجفیل شده.نمیدونم این یوزو چیه؟:27:

سبکه بوش رمانتیکه مثله کنزو لئوپار

فکر کنم اینم از اون بوها باشه که اکثرا خانما میپسندن.مادر گرام که خیلی خوشش اومد:46:

f.t.g
12-02-2012, 16:21

اگر پخش بوی خفن میخوایی فقط
آرامیس کلاسیک
پولو سبز
جاز
چاپس

mhek
12-02-2012, 16:49

فکر کنم اینم از اون بوها باشه که اکثرا خانما میپسندن.مادر گرام که خیلی خوشش اومد:46:

مبارک باشه علی آقا
درسته این عطر هم یه مدت خیلی فروشش بالا بود...مثل کول واتر و سی کی وان ...و خانم ها هم خیلی خوششون میاد...قیمتی هم که خریدید مناسب هست...من قبل گرونی این قیمت سراغ داشتم....
یوزو یه نوع مرکبات هست....پوستی شبیه به پرتقال داره ولی خیلی کوچک تره...باعث میشه عطر کمی بوی صابونی به خودش بگیره و در عین حال فرش میکنه عطرو...
یه سمپل از کارون یوزو داشتم خودم خوشم نمیومد ولی خانم ها دوستش داشتن :دی

hike
12-02-2012, 18:05
سلام.
بچه ها deodorant رولی مایع چند میگیرید؟ به یکی از دوستان گفتم از مروی برام بگیره. زنگ زد گفت fa شده ۳ تومن. :(
اخرین بار ۲ تومن گرفتم. 8x4 روی ۳۵۰۰ و ۴ قیمت دادن تو مروی. خیلی بد شده. ادیداس هم ۳ تومن . این فکر کنم تغییری نکرده زیاد.
یادش بخیر قبلا عطر ۱۵ تا پاف میزدم. الان ۲-۳ تا به گردن :31:

sAeEd_kHaAn
12-02-2012, 18:25
سلام.
بچه ها deodorant رولی مایع چند میگیرید؟ به یکی از دوستان گفتم از مروی برام بگیره. زنگ زد گفت fa شده ۳ تومن. :(
اخرین بار ۲ تومن گرفتم. 8x4 روی ۳۵۰۰ و ۴ قیمت دادن تو مروی. خیلی بد شده. ادیداس هم ۳ تومن . این فکر کنم تغییری نکرده زیاد.
ای عزیز عطر 60 تومنی شده 20-110 تومن اونوقت اسپری 2 تومنی شده 3 تومن نارحت شدی
کلا دوران خوش عطر بازی داره تموم میشه مگه اینکه اورت(OVERT) باشی :دی

cyber861
12-02-2012, 18:30
سلام.

آرمان خان اینجا از تابستون همین قیمت بود.نیوآ هم که فکر کنم آخرین بار 4 تومن گرفتم.:13:

واقعا یادش بخیر :41:

habibkhafan
12-02-2012, 18:31

مبارکه علی جون:10:
همینه دیگه؟

cyber861
12-02-2012, 18:34
مبارک باشه علی آقا
درسته این عطر هم یه مدت خیلی فروشش بالا بود...مثل کول واتر و سی کی وان ...و خانم ها هم خیلی خوششون میاد...قیمتی هم که خریدید مناسب هست...من قبل گرونی این قیمت سراغ داشتم....
یوزو یه نوع مرکبات هست....پوستی شبیه به پرتقال داره ولی خیلی کوچک تره...باعث میشه عطر کمی بوی صابونی به خودش بگیره و در عین حال فرش میکنه عطرو...
یه سمپل از کارون یوزو داشتم خودم خوشم نمیومد ولی خانم ها دوستش داشتن :دی

قربونت محمد حسین جان:11:

در واقع این یجورایی هم فرشه هم گس.خیلی باحاله.ظهر تا حالا هم که تست زدم به لباسم هنوز شدتش کم

نشده:20:

habibkhafan
12-02-2012, 18:34
سلام.
دوران خوش عطر بازا گذشته:19:
منم Nivea Invisible گرفتم 3500

cyber861
12-02-2012, 18:35
مبارکه علی جون:10:
همینه دیگه؟

به به حبیب خان :10:

بله داداش همینه:46:

habibkhafan
12-02-2012, 18:41
به به حبیب خان :10:

بله داداش همینه:46:
من تابستون گرفتم 125میل 65تومن
واقعا تو گرما یه فاز دیگه ای داره این عطر
خصوصا همون بوی لیمو و زنجفیل مانندش من که هر وقت میزنم بوی فالوده+ابلیمو رو حس میکنم:31:
موندگاریشم برا ادکلن فرش خیلی خوبه روپوست بیشتر از یه روز و رو لباس که خیلی بیشتر میمونه
مخلصیم:11:

r0ot$harp
12-02-2012, 21:10
سلام دوستان عزیز .

امروز DSQUARED HE WOOD رو گرفتم.امروز که زدم از بوش خیلی خوشم اومد . از هایلند گرفتم. می خوام بدونم راه های شناسایی تقلبی یا اصل بودنش چیه ؟؟ و در ضمن موندگاریش چقدر هست ؟؟؟ آیا نسبت به لالیک موندگاریش بیشتر هست یا کمتر ؟؟؟

cyber861
12-02-2012, 21:17
من تابستون گرفتم 125میل 65تومن
واقعا تو گرما یه فاز دیگه ای داره این عطر
خصوصا همون بوی لیمو و زنجفیل مانندش من که هر وقت میزنم بوی فالوده+ابلیمو رو حس میکنم:31:
موندگاریشم برا ادکلن فرش خیلی خوبه روپوست بیشتر از یه روز و رو لباس که خیلی بیشتر میمونه
مخلصیم:11:

تازه اون موقع هم ارزونتر بوده .حالا ببین چه زوری داره که من 75 رو این قیمت گرفتم تازه با تخفیف:41:

تازه بهم تیکه میندازه که تو میای مفت میبری اینارو:31:

فارنهایت رو میده 140 :41:

حبیب خان دیگه چی داری؟رو نمیکنیا؟:46::31:

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

سلام دوستان عزیز .

امروز DSQUARED HE WOOD رو گرفتم.امروز که زدم از بوش خیلی خوشم اومد . از هایلند گرفتم. می خوام بدونم راه های شناسایی تقلبی یا اصل بودنش چیه ؟؟ و در ضمن موندگاریش چقدر هست ؟؟؟ آیا نسبت به لالیک موندگاریش بیشتر هست یا کمتر ؟؟؟

باتشکر احسان

بستگی به شرایط داره که چقدر بمونه ولی خب لالیک موندگاری خوبی داره.وود هم خوبه خداییش

راهه خیلی خاصی نداره.از بوش اگه خوشت اومده باید اصل باشه.:31:(حال کنید استدلال رو)

r0ot$harp
12-02-2012, 21:26
تازه اون موقع هم ارزونتر بوده .حالا ببین چه زوری داره که من 75 رو این قیمت گرفتم تازه با تخفیف:41:

تازه بهم تیکه میندازه که تو میای مفت میبری اینارو:31:

فارنهایت رو میده 140 :41:

حبیب خان دیگه چی داری؟رو نمیکنیا؟:46::31:

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

بستگی به شرایط داره که چقدر بمونه ولی خب لالیک موندگاری خوبی داره.وود هم خوبه خداییش

راهه خیلی خاصی نداره.از بوش اگه خوشت اومده باید اصل باشه.:31:(حال کنید استدلال رو)

می خواستم Allure بگیرم . شده 180 تا 190 . خیلی رفته بالا . به نظر شما ادکلنی تا 100 با خط بوی عالی زنانه و مردانه چیه ؟؟؟

باتشکر احسان

f.t.g
12-02-2012, 21:52
دوران خوش عطر بازا گذشته:19:
منم Nivea Invisible گرفتم 3500
یعنی جدی جدی دوران ما به سر رسید؟؟؟؟:19::19::19:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

سلام دوستان عزیز .

باتشکر احسان
سلام عزیز
مبارک
از جایی که خرید من تعریف جنساشو زیاد شنیدم که همشون اصل هستند
اگر خرید پس خودتون تست کنید موندگاریش چقدر هست چون اینطور جواب دقیق تری بدست میارید ولی به نظر من قابل قیاص با لالیک نیست.
چند خریدید؟

f.t.g
12-02-2012, 21:59
می خواستم Allure بگیرم . شده 180 تا 190 . خیلی رفته بالا . به نظر شما ادکلنی تا 100 با خط بوی عالی زنانه و مردانه چیه ؟؟؟

باتشکر احسان
دوست عزیز چرا اینقدر به این آلور چسبیدین و ولش نمیکنید به حال خودش!:16::42:
جدای از شوخی از رایحه آلور خوشتون اومده گزینه های بهتری هم وجود داره. مثلا همین دیزل اونلی بویی در همون رده داره ولی با پخش و موندگاری بالاتر.
برای زنونه هم اگر بوی سنگین و گرم میخوایید اوپیوم مناسب هست و اگر کمی سبکتر مورد پسند هست دلیشز از کارتیر و 40 یونیورسالی از روبرتو کاوالی عالی هستند. من هر سه اینهارو خریدم و از همه نظر ازشون راضیم

r0ot$harp
12-02-2012, 22:07
یعنی جدی جدی دوران ما به سر رسید؟؟؟؟:19::19::19:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

سلام عزیز
مبارک
از جایی که خرید من تعریف جنساشو زیاد شنیدم که همشون اصل هستند
اگر خرید پس خودتون تست کنید موندگاریش چقدر هست چون اینطور جواب دقیق تری بدست میارید ولی به نظر من قابل قیاص با لالیک نیست.
چند خریدید؟

ممنون دوست عزیز . یعنی به نظر شما لالیک موندگاری بیشتری داره ؟؟؟

cyber861
12-02-2012, 22:33
ممنون دوست عزیز . یعنی به نظر شما لالیک موندگاری بیشتری داره ؟؟؟

مخلصیم.

بله اندکی:31:ولی اگه راکی مینتین رو میگرفتی در حده همونه.:31:

r0ot$harp
12-02-2012, 22:36
مخلصیم.

بله اندکی:31:ولی اگه راکی مینتین رو میگرفتی در حده همونه.:31:
منم همین راکی مینتین رو گرفتم . رنگ چوب سوخته هست . تیره تیره .

f.t.g
12-02-2012, 22:45
منم همین راکی مینتین رو گرفتم . رنگ چوب سوخته هست . تیره تیره .
من ندارم ولی چون تست کردم هر دو رو بعید میدونم اندازه لالیک باشه. به هر حال علی جون خودش این راکی مونتاین ر داره و نظرش محترمتره:11:

cyber861
12-02-2012, 22:55
من ندارم ولی چون تست کردم هر دو رو بعید میدونم اندازه لالیک باشه. به هر حال علی جون خودش این راکی مونتاین ر داره و نظرش محترمتره:11:

فرید جان من هم همزمان رو کاغذ دوتاشون رو تست گرفتم.دوتاشون در یک حد هستن.تازه به نظرم راکی

مینتین بوش رو بعده یک هفته بیشتر محسوس بود.:31:

r0ot$harp
12-02-2012, 23:07
دوستان می خوام برای ولن تاین برای نامزدم یه عطر توپ بگیرم . Euphoria رو گرفتم براش اما زیاد خوشش نمیاد. می خوام بدونم چی بگیرم که خط بو و موندگاری عالی داشته باشه ؟؟؟

f.t.g
12-02-2012, 23:18
دوستان می خوام برای ولن تاین برای نامزدم یه عطر توپ بگیرم . Euphoria رو گرفتم براش اما زیاد خوشش نمیاد. می خوام بدونم چی بگیرم که خط بو و موندگاری عالی داشته باشه ؟؟؟

باتشکر احسان
اوپیوم
ترسور
لالیک قرمز
ماست کارتیر
بیوتیفول
گوچی ادو پیرفیوم
سامسارا
ابسولو
سینما
اینا خط بو و ماندگاری بالاتر از عالی دارن:27:

r0ot$harp
12-02-2012, 23:29
اوپیوم
ترسور
لالیک قرمز
ماست کارتیر
بیوتیفول
گوچی ادو پیرفیوم
سامسارا
ابسولو
سینما
اینا خط بو و ماندگاری بالاتر از عالی دارن:27:
آقا دستت درد نکنه . لیست عالی گفتی اما حقیقتا هیچ کدوم رو نمی شناسم . یه لطفی در حق ما بکن . عطری که بوش ملایم باشه و واقعا محشر باشه . و طبق معمول با خط بوی عالی . با این تفاسیر کدوم بهتر هست ؟؟؟ واقعا ممنون .

f.t.g
12-02-2012, 23:39
آقا دستت درد نکنه . لیست عالی گفتی اما حقیقتا هیچ کدوم رو نمی شناسم . یه لطفی در حق ما بکن . عطری که بوش ملایم باشه و واقعا محشر باشه . و طبق معمول با خط بوی عالی . با این تفاسیر کدوم بهتر هست ؟؟؟ واقعا ممنون .
جسارته ولی میتونم بپرسم ساکن کجا هستید؟
چون بعضی از اینا خیلی کمیاب هست
اونطور بهتر میشه راهنمایی کرد.

fazel1989
13-02-2012, 00:06
پولو سبز
جاز
جنیفر لوپز

درود
ممنون میشم نام لاتین این ادکلن ها رو ذکر کنید
با تشکر

f.t.g
13-02-2012, 00:24
درود
ممنون میشم نام لاتین این ادکلن ها رو ذکر کنید
با تشکر
polo
jazz
deseo

r0ot$harp
13-02-2012, 00:38
جسارته ولی میتونم بپرسم ساکن کجا هستید؟
چون بعضی از اینا خیلی کمیاب هست
اونطور بهتر میشه راهنمایی کرد.
آقا من تهران هستم . عطر ها رو بیشتر از وزرا و هایلند می خرم .

f.t.g
13-02-2012, 00:41
برای چه سنی میخوایید.
چون اکثر اینها رایحه هایی سنگین و مناسب 27 به بالا هستند.

r0ot$harp
13-02-2012, 00:42
نظر شما در مورد این دو چیه ؟؟

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

برای چه سنی میخوایید.
چون اکثر اینها رایحه هایی سنگین و مناسب 27 به بالا هستند.
23 دوست عزیز .

ممنون

f.t.g
13-02-2012, 00:47
نظر شما در مورد این دو چیه ؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fcid%2FCMSContent%2Fcontent%2F437%2FLalique-Le-Parfum.aspx)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fcid%2FCMSContent%2Fcontent%2F832%2FGift-Set-Le-Parfum-Lalique%2520Body-Creme.aspx)

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

23 دوست عزیز .

ممنون
این همون لالیک قرمزی هست که خدمتتون عرض کردم.
موندگاری و پخش بوی خوبی داره.
بوش شیرین و گرم و پودری هست و حالتی ابریشمی داره.
اگر بتونید ست این عطر رو بخرید بابت اصل بودنش خیالتون راحتتره.
ا

r0ot$harp
13-02-2012, 09:33
این همون لالیک قرمزی هست که خدمتتون عرض کردم.
موندگاری و پخش بوی خوبی داره.
بوش شیرین و گرم و پودری هست و حالتی ابریشمی داره.
اگر بتونید ست این عطر رو بخرید بابت اصل بودنش خیالتون راحتتره.
ا

ممنون دوست عزیز . پس بین اون عطر های شما این عطر رو پیشنهاد می دین ؟؟؟ در ضمن دو کدل عطر هست . جفتشون هم قرمز هست . کدوم مورد نظر شماست >>>؟؟

r0ot$harp
13-02-2012, 10:45
دوستان فکر می کنم خرید این عطر هم یه اشتباهی بود که کردم . شاید خیلیا بگن این عطر عالی - بوش معرکه هست . اما بوش عالی ولی نه پخش داره نه موندگاری . الان رو خودم خالی کردم فقط خودم بوش رو احساس می کنم . اونم یک ربع باید فکر کنم این بو خودش هست یا واسه کسه دیگه ای هست . از هایلند هم خریدم که تو اصل بودنش شکی نباشه . به نظر من خرید این عطر منطقی نیست .

بااتشکر

cyber861
13-02-2012, 10:55
دوستان فکر می کنم خرید این عطر هم یه اشتباهی بود که کردم . شاید خیلیا بگن این عطر عالی - بوش معرکه هست . اما بوش عالی ولی نه پخش داره نه موندگاری . الان رو خودم خالی کردم فقط خودم بوش رو احساس می کنم . اونم یک ربع باید فکر کنم این بو خودش هست یا واسه کسه دیگه ای هست . از هایلند هم خریدم که تو اصل بودنش شکی نباشه . به نظر من خرید این عطر منطقی نیست .

بااتشکر

وود رو میگی؟:31:

چند خریدید؟

راکی مینتین خیلی جالبه بعده یکی دو ساعت برا خودت عادی میشه ولی تا چند روز از بقل کسی رد بشی بوش رو حس میکنه.

رو لباس هم اگه بزنی و ولش کنی و بری اقلا 2-3 روز بو میده و لباسو تکون بدی باز پخش بو داره.:46:

سریع تصمیم نگیر:11:

r0ot$harp
13-02-2012, 11:29
وود رو میگی؟:31:

چند خریدید؟

راکی مینتین خیلی جالبه بعده یکی دو ساعت برا خودت عادی میشه ولی تا چند روز از بقل کسی رد بشی بوش رو حس میکنه.

رو لباس هم اگه بزنی و ولش کنی و بری اقلا 2-3 روز بو میده و لباسو تکون بدی باز پخش بو داره.:46:

سریع تصمیم نگیر:11:
والا نمی دونم . اما خدا شاهده از چندین نفر پرسیدم بوش رو احساس می کنید . همشون گفتن نه . می گم از هایلند هم خریدم که مطمئن باشه . آقا چند روز پیش کشم . یه روز بمونه . من اصلا شانس تو خرید عطر ندارم . تنها عطری که جواب داد روم Allure بودم . اما الان خیلی گرون شده . 180 تا 190 . نمی دونم یعنی می گین تقلبی که بوش پخش نمی شه ؟؟؟ رو گردنم زدم . 75 خریدم.

cyber861
13-02-2012, 11:34
والا نمی دونم . اما خدا شاهده از چندین نفر پرسیدم بوش رو احساس می کنید . همشون گفتن نه . می گم از هایلند هم خریدم که مطمئن باشه . آقا چند روز پیش کشم . یه روز بمونه . من اصلا شانس تو خرید عطر ندارم . تنها عطری که جواب داد روم Allure بودم . اما الان خیلی گرون شده . 180 تا 190 . نمی دونم یعنی می گین تقلبی که بوش پخش نمی شه ؟؟؟ رو گردنم زدم . 75 خریدم.

باتشکر احسان

خوب خریدی.مبارک باشه.الان اکثرا تا 85-90 میفروشن.

خب وود رو باید رو لباس بزنی.چون پودری مانند بوش.مخصوصا لباسایه کرکی خوب جواب میده.

به نظرم خیلی بهتر از لالیکه.:11:

r0ot$harp
13-02-2012, 12:04
خوب خریدی.مبارک باشه.الان اکثرا تا 85-90 میفروشن.

خب وود رو باید رو لباس بزنی.چون پودری مانند بوش.مخصوصا لباسایه کرکی خوب جواب میده.

به نظرم خیلی بهتر از لالیکه.:11:

آقا ممنون بابت پاسخ هات . از فردا رو لباس می زنم . با بوش خدایی خلی حال می کنم . اما موندگاریش اذیتم می کنه . الان می خوام برای نامزدم برم بخرم . یکی از دوستان عزیز گفتن لالیک قرمز بگیر . من خودم عاشق بو هایی هستم که پخش بالایی داشته باشه . و واقعا خط بوش خوب باشه . نظر شما هم رو لالیک قرمز هست ؟؟؟؟

sAeEd_kHaAn
13-02-2012, 12:27
ولی لالیک هم پخش بو و مونگاریش عالیه من میزدم هرجا وارد میشدم همه احساس میکردن و نظر میدادن بعضی ها عاشقش میشدن بعضی ها متفنر :دی

cyber861
13-02-2012, 12:44
آقا ممنون بابت پاسخ هات . از فردا رو لباس می زنم . با بوش خدایی خلی حال می کنم . اما موندگاریش اذیتم می کنه . الان می خوام برای نامزدم برم بخرم . یکی از دوستان عزیز گفتن لالیک قرمز بگیر . من خودم عاشق بو هایی هستم که پخش بالایی داشته باشه . و واقعا خط بوش خوب باشه . نظر شما هم رو لالیک قرمز هست ؟؟؟؟

باتشکر احسان

بستگی به بودجه داره .ولی اگه از بوهایه ملایم خوششون میاد اینا خوبه:

کول واتر

فرره In The Mood For Love Pure

هوگو x-x .

Bazar Christian Lacroix

Eclat D'Arpege لانوین

Light Blue D&G

لالیک قرمز رو بو نکردم ولی خیلی پر طرفداره.

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

ولی لالیک هم پخش بو و مونگاریش عالیه من میزدم هرجا وارد میشدم همه احساس میکردن و نظر میدادن بعضی ها عاشقش میشدن بعضی ها متفنر :دی

من ازش تنفر ندارم ولی دوست ندارم خودم بزنم.همون دوستان بزنن بهتره.حسه حالت تهوع بهم میده بویه

جنگلیش.کنزو جانگل هم ایجوره:13:

f.t.g
13-02-2012, 13:01
ممنون دوست عزیز . پس بین اون عطر های شما این عطر رو پیشنهاد می دین ؟؟؟ در ضمن دو کدل عطر هست . جفتشون هم قرمز هست . کدوم مورد نظر شماست >>>؟؟

باتشکر احسان
من واقعا نمیتونم بین اونایی که گفتم یکی رو به عنوان بهتر انتخاب کنم. همشون عالین.
ولی اگر ملایم میخوایید با موندگاری بالا اینا خوب هستند.
سامسارا
سفری
رومنس
البته اوپیوم هم بعد از 6-7 ساعت ملایم میشه و عالیه تازه اون موقع هست که به ارزش این عطر پی میبرین:31:

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

بااتشکر
منم به چنین نتیجه ایی رسیده بودم که خدمتتون عرض کردم از موندگاریش راضی نیستم.
البته بوش عالیه
یک مورد هم که علی جان گفتند منم تایید میکنم. به نظر من هم بعضی از رایحه ها هستند که برای آدم عادی میشن و فکر میکنید بوش از بین رفته ولی دیگران اونو احساس میکنم.
من لانویت دلهوم پرفیوم داره که اینطور هست. بوش زور برام عادی میشه ولی بعد از 7-8 ساعت یکی بم گفت عجب عطری زدی:blink:
در صورتی که من فکر میکردم بیشتر از 2-3ساعت موندگاری نداره:31:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

باتشکر احسان
دوست عزیز کنار شیشه ادکلن نام عطر حک شده؟
اگر بوی شبیه به آلور میخوایی برو دیزل اونلی بخر البته اصلش. چون این دیزل هم کلی تقلبیش زده شده:19:
یک پولو اسپرت هم دارم که بویی در گروه بوی آلور داره. اگر خواستی در خدمتم

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 13:12
این رومنس قیمتش چنده ؟
کدوم یکی از ایناس ؟

f.t.g
13-02-2012, 13:30
این رومنس قیمتش چنده ؟
کدوم یکی از ایناس ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Findex.php%3FproductID%3D500)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Findex.php%3FproductID%3D499)

من منظورم اینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Findex.php%3FproductID%3D499)

رایحه ایی شیرین و خنک و شیک
اون یکی نمونه سیلور هست که طراوت این رو نخواهد داشت
اگر گیر بیارید باید بالای 70-80 باشه
این ادکلن جزء برندگان fifi در دنیای عطر هست

f.t.g
13-02-2012, 13:35
r0ot$harp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز اون رومنس بالا مردونه هست و یک موقع با زنونه اشتباه نگیرید.
این نمونه زنونه هست و این هم فوق العاده هست.

[/URL][url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moli_ahmad
13-02-2012, 15:30
این چطور عطریه؟؟
این هم؟؟

cyber861
13-02-2012, 15:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F21125533519284782383.jpg)
این چطور عطریه؟؟

اینو از کجا یافتی؟:31:چند هست؟

moli_ahmad
13-02-2012, 15:45
امروز با کلی ادعا که همه مدل عطری رو میشناسیم رفتیم مغازه این بنده خدا داشتم دید میزدم اینو گذاشت روبروم فکم اومد پایین ندیده بودم تا حالا اصلا این چیه دیگه گفت خیلی وقت پیش گرفتم از خودم هست
راستی بچه ها یه کاتالوگ نشونم داد یه شرکت اسمشو یادم نیست همه محصولات bond no 9 و مارلی و کرید و داشت تو کاتالوگ نوشته بود نمایندگی این برندهاست جیوانچی و فرگامو هم بود:18:

cyber861
13-02-2012, 15:50
امروز با کلی ادعا که همه مدل عطری رو میشناسیم رفتیم مغازه این بنده خدا داشتم دید میزدم اینو گذاشت روبروم فکم اومد پایین ندیده بودم تا حالا اصلا این چیه دیگه گفت خیلی وقت پیش گرفتم از خودم هست

من تو هر قسمتی وارد شدم ته نداره.این ادکلن از همه بدتر:31:

بوشون کردی؟

f.t.g
13-02-2012, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F21125533519284782383.jpg)
این چطور عطریه؟؟
این هم؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F26574420818959323722.jpg)
اون عطر زنونه رالف لارن رو جدی جدی داشت؟:18:
این یکی از کمیاب ترین عطر های زنانه هست.
ترکیبی عجیب داره و از عناصر بسیار کمیاب درست شده.
چند میگفت؟
نمایندگی ysl رو نداشت؟ اگر داشت اوپیوم مردونه پرفیوم چی؟

pour-homme
13-02-2012, 16:44
راستی بچه ها یه کاتالوگ نشونم داد یه شرکت اسمشو یادم نیست همه محصولات bond no 9 و مارلی و کرید و داشت تو کاتالوگ نوشته بود نمایندگی این برندهاست جیوانچی و فرگامو هم بود:18:

جدی باند نامبر ناین هم عطراش رو داشت من شنیدم خیلی فوق العادس عطراش
اینجا که میگید کجا هست؟

mhek
13-02-2012, 17:27

اون عطر ترامپر فکر میکنم انگلیسی باشه...نیچ هستش...
برند با کیفیتی هست و البته بین کارهای نیچ هم خیلی مشهور نیست...عجیبه تو ایران این مغازه داشته...ببین عطر صندل وود ترامپر رو نداره؟؟شنیدم از بهترین عطرهای چوب صندل دنیا هستش....

سایت خود کرید زده که هیچ نمایندگی ای نداره غیر از بوتیک های خودش و البته محصولات چند تا فروشگاه مثل نیمان مارکوس رو تایید کرده..اگر اسم این شرکت رو یادتون بیاد میشه فهمید واقعا نمایندگی هست یا ......
بوند نامبر ناین هم سیاستی شبیه به سیاست سالهای اخیر کرید در پیش گرفته و خیلی زود داره محصولاتش رو توی جهان پخش میکنه...شاید تا سال دیگه مثل محصولات تام فورد توی مغازه های ایران هم به راحتی گیر بیاد...
اقوال مختلفی در موردش هست ولی چیزی که دست من اومد از بررسی نسبی این شرکت این بود که محصولاتش مثل کرید بیشترشون همه پسند هستن و کفیت خوبی دارند...ولی اصلا نسبت به قیمتشون نمیصرفند...به غیر از دو سه تا از عطراش مثل چاینا تاون و نیو هارلم..
نیو هارلم رو من تست کردم...بویی شبیه به پیور هاوانا داره ولی خیلی خیلی بهتر و با کیفیت تر...
آقا حامد بی زحمت دوباره رفتی اونجا ببین این ترامپر رو چند میده...و دیگه چیا داره...:46:

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 18:12
بچه ها امروز رفتم تا 25 یه ادلکن بخرم
3 تا رو پیدا کردم که خوشم اومد
CARBON Ajmal
Utopia Ajmal
و یه wood از ریو ( که من چون wood راکی رو تست کرده بودم به نظرم اینم تو تست اول بوش مثل اون بود )
همین طور اون کربن هم به نظرم بوش یه خورده مثل wood بود

به نظرتون کدومو بگیرم ؟

sAeEd_kHaAn
13-02-2012, 18:20
CARBON Ajmal
Utopia Ajmal
و یه wood از ریو ( که من چون wood راکی رو تست کرده بودم به نظرم اینم تو تست اول بوش مثل اون بود )

به نظرتون کدومو بگیرم ؟

من که میگم یا سیلور سنت بگیر یا زیرایکون من باشم اینارو به کارای اماراتی ترجیح میدم سیلور سنت 6-25 و زیرایکون هم 35 تومنن تقریبا حداقل میدونی جنس با اصالت گرفتی نه کپی

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 18:32
من که میگم یا سیلور سنت بگیر یا زیرایکون من باشم اینارو به کارای اماراتی ترجیح میدم سیلور سنت 6-25 و زیرایکون هم 35 تومنن تقریبا حداقل میدونی جنس با اصالت گرفتی نه کپی

پیدا نکردم سیلور سنتو
از همین 3 تا به نظرتون کدومو بگیرم ؟
راستی اولی رو 19 میداد دومی 26 سومی هم که ریو بود 20

moli_ahmad
13-02-2012, 19:24
اولی رو گفت مال خودمه واسه فروش نیست اون رالف لورن زنونه هم گفت به سفارش کسی اورده اولی بوی عجیب و غریبی داشت همه پسند نیست اما منو ترکوند بوی تلخ و چرمی مانند بعدش یکم شیرین میشه اما کم اون رالف رو بو نکردم چون بازش نکرده بود این بنده خدا بعضا ادکلن های عجیب و غریب کم نداره مثلا من گفتم بوی خاص میخوام یه چیزایی اورد من اصلا نشنیده بودم اخرش هم واندروود رو گرفتم اون دفعه چهارشنبه هم شوپارد رو خریدم ازش

behexen
13-02-2012, 19:30
دوستان کسی کاپتان بلک استفاده می کنه؟
خوش بو ه ؟
گرمی چند میفروشن ؟
شیشیه ای چند؟
طریقه تشخیص اصل از تقلبی بودنش چطوره؟

hadi-3at
13-02-2012, 20:37
کسی اینو تست کرده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fjohn-richmond%2F412-john-richmond-for-men-by-john-richmond.html)
من یه ادکلن میخوام که پخش بو و ماندگاری زیادی داشته باشه فروشنده اینو بهم پیشنهاد کرده
کلا توی این رنج قیمت (زیر 80) چی پیشنهاد میکنید؟(ترجیحا بوی شیرین داشته باشه)

cyber861
13-02-2012, 21:29
کسی اینو تست کرده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fjohn-richmond%2F412-john-richmond-for-men-by-john-richmond.html)
من یه ادکلن میخوام که پخش بو و ماندگاری زیادی داشته باشه فروشنده اینو بهم پیشنهاد کرده
کلا توی این رنج قیمت (زیر 80) چی پیشنهاد میکنید؟(ترجیحا بوی شیرین داشته باشه)

این جان ریچموند رو بهتون زیره 80 قیمت دادن؟:18:پس این نامرد چرا به من 98 قیمت داد؟:13:

خیلی خوشبویه.تو لیسته خریده خودم هم هست.ولی موندگاری پخشش رو نمیدونم.به نظرم نباید زیاد باشه

ولی چند تا از دوستان ازش تعریف کرده بودن.

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

CARBON Ajmal
Utopia Ajmal

به نظرتون کدومو بگیرم ؟

شما که تلخ حال میکنی دنباله کارهایه بوگارت باش.سعید خان درست میگه.کربن یه زمانی 8 تومن بود که به

نظرم باش دوش میگرفتی هم باز فقط خودت میفهمیدی و موندگاری هم نداشت.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

دوستان کسی کاپتان بلک استفاده می کنه؟
خوش بو ه ؟
گرمی چند میفروشن ؟
شیشیه ای چند؟
طریقه تشخیص اصل از تقلبی بودنش چطوره؟

گرمی رو نیمدونم.ولی 100 میلش حدود 14 من پارسال خریدم که احتمالا الان باید 20 تومن باشه.

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

اولی رو گفت مال خودمه واسه فروش نیست اون رالف لورن زنونه هم گفت به سفارش کسی اورده اولی بوی عجیب و غریبی داشت همه پسند نیست اما منو ترکوند بوی تلخ و چرمی مانند بعدش یکم شیرین میشه اما کم اون رالف رو بو نکردم چون بازش نکرده بود این بنده خدا بعضا ادکلن های عجیب و غریب کم نداره مثلا من گفتم بوی خاص میخوام یه چیزایی اورد من اصلا نشنیده بودم اخرش هم واندروود رو گرفتم اون دفعه چهارشنبه هم شوپارد رو خریدم ازش

واندر وود دوباره گرفتی؟:31:ایندفعه چند؟

شوپارد کدوم مدلش؟

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 21:33
شما که تلخ حال میکنی دنباله کارهایه بوگارت باش.سعید خان درست میگه.کربن یه زمانی 8 تومن بود که به

نظرم باش دوش میگرفتی هم باز فقط خودت میفهمیدی و موندگاری هم نداشت.

اوکی ببینم پیدا میکنم
اگه پیدا نکردم همون وود ریو رو میگیرم
بوش به نظرم کپی وود اصلی بود !!!
شما خودت وود ریو رو تست کردی یا نه ؟

hadi-3at
13-02-2012, 21:47
cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:
داداش الان خودت چه ادکلن هایی استفاده میکنی و موندگار ترین بو رو کدوم داره؟
والا من گیج شدم نمیدونم چی بخرم! یه چیزی بهم پیشنهاد بده ثواب داره. به خدا!

ali_khoshtip
13-02-2012, 21:51
سلام,حدود 2 ساعت پیش کوچه مروی بودم یکی از دوستام میخواست ی ادکلن زنانه بگیره منم به گفته یکی از بچه های همینجا بهش halloween kiss s.e.x.y by jesus del pozo رو بهش معرفی کردم که از فروشگاه لبخند به قیمت 65 هزار تومان میگفت با چونه 60 هزار تومان خریدیم
ضمنا ی زیر آیکون 125 میل هم داشت میگفت 27 هزار تومان,من از بوش خوشم نیومد وگرنه میگرفتم

moli_ahmad
13-02-2012, 22:17
نه دوباره نخریدم همون دفعه قبل رو گفتم چهارشنبه نوبل وتیور از شوپارد رو گرفتم:40:

cyber861
13-02-2012, 22:20
اوکی ببینم پیدا میکنم
اگه پیدا نکردم همون وود ریو رو میگیرم
بوش به نظرم کپی وود اصلی بود !!!
شما خودت وود ریو رو تست کردی یا نه ؟

به نظرم نگیر پشیمون میشی.یه کاری مثله لالیک کپی اش هم بوش خیلی نزدیکه.حتی وقتی میمونه قابل

تشخیص نیست ولی وود خیلی فرق داره.یه بار دیگه برو وود اصلی رو تست کن.

cyber861
13-02-2012, 22:31
cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:
داداش الان خودت چه ادکلن هایی استفاده میکنی و موندگار ترین بو رو کدوم داره؟
والا من گیج شدم نمیدونم چی بخرم! یه چیزی بهم پیشنهاد بده ثواب داره. به خدا!

من چندتایی ادکلن میزنم:31:ولی موندگار ترینشون نارسیسو ردریگویز هست.بعدش هم وود راکی مینتین.

این ایشی میاکی پورهوم هم خیلی موندگاری داره.از دیروز تا حالا رو لباس هنوز بو میده.ولی در عینه لایت بودن

داره اذیتم میکنه.:31:

جنبه ندارم من باید همون سی کی وان بزنم:27:

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

نه دوباره نخریدم همون دفعه قبل رو گفتم چهارشنبه نوبل وتیور از شوپارد رو گرفتم:40:

آهان الان یادم اومد.مبارک باشه.:31:

چیزه تاپ تو مغازش یادت نیست که خوش قیمت باشه؟:5:

moli_ahmad
13-02-2012, 22:34
چیز تاپ زیاد داره منتها خوش قیمت نیستن:31:
اون ایسی میاکی که گرفتی پخش بوش چطوره علی جان کلا تو عطرات بیشترین پخش بو از کدوم هست من پلو سبز و تق هرمس رو تست زدم خوشم نیومد

cyber861
13-02-2012, 22:37
اون ایسی میاکی که گرفتی پخش بوش چطوره علی جان کلا تو عطرات بیشترین پخش بو از کدوم هست من پلو سبز و تق هرمس رو تست زدم خوشم نیومد

ایشی میاکی رو پخش بوش رو باید بدم یکی دیگه بزنه تا بفهمم.کلا دوبار زدم ازش:31:یکم شیرینیش اذیتم

میکنه.:13:

ولی این نارسیسو رودریگویز موندگاری و پخش بوش خیلی خوبه.

f.t.g
13-02-2012, 22:44
عزیز جواب ما رو ندادی:41:
نمایندگی ysl رو داشت؟ اوپیوم پرفیوم چی؟ میتونه سفارش بگیره بیاره؟

moli_ahmad
13-02-2012, 22:46
چند گرفتی نارسیسو رو بوش تو چه مایه هایی هست چون منم با عطرای شیرین و گرم مشکل دارم میگم چون عطراترو میبینم تقریبا تو یه مایه میپسندیم

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

عزیز جواب ما رو ندادی:41:
نمایندگی ysl رو داشت؟ اوپیوم پرفیوم چی؟ میتونه سفارش بگیره بیاره؟

شرمنده حواسم نبود اتفاقا اوپیوم و پرسیدم گفت پرفیومندارم نه نمایندگی سن لورن نداشت تو کاتالوگ

cyber861
13-02-2012, 22:56
چند گرفتی نارسیسو رو بوش تو چه مایه هایی هست چون منم با عطرای شیرین و گرم مشکل دارم میگم چون عطراترو میبینم تقریبا تو یه مایه میپسندیم

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

شرمنده حواسم نبود اتفاقا اوپیوم و پرسیدم گفت پرفیومندارم نه نمایندگی سن لورن نداشت تو کاتالوگ

نارسیسو یه بویه فرش داره.که میگن ترکیب نعنا هندی و عمبر هست.یه بویه خاص که همون اولش عاشقش

شدم.

moli_ahmad
13-02-2012, 22:57
Dolce & Gabbana Pour Homme
بچه ها اینو کسی تست کرده؟

cyber861
13-02-2012, 23:05
Dolce & Gabbana Pour Homme
بچه ها اینو کسی تست کرده؟

اینجانب:31:بویه پودره بچه بی بی جانسون میده:27:ولی انگار خانم ها ازش بدشون نمیاد.:13:

MOHAMMAD2010
13-02-2012, 23:38
به نظرم نگیر پشیمون میشی.یه کاری مثله لالیک کپی اش هم بوش خیلی نزدیکه.حتی وقتی میمونه قابل

تشخیص نیست ولی وود خیلی فرق داره.یه بار دیگه برو وود اصلی رو تست کن.

خب اینم خیلی نزدیک بود ! شما جواب منو ندادی ؟ خودت این ریوشو تست کردی ؟؟؟

jsaleh11
13-02-2012, 23:39
سلام. حامد خان این همون فروشگاه شهر شب هستش که گفتید؟ از سری پرایوت بلند تام فورد چیزی نداشت؟ راستی می تونید شماره تلفنشو واسم گیر بیارید؟ اگه بشه خیلی ممنون میشم

f.t.g
13-02-2012, 23:48
آره اگر شماره اش رو بزاری خیلی خوب میشه

mhek
14-02-2012, 00:11
نوبل وتیور شوپارد رو خیلی ازش تعریف شنیدم...میگن کیفیت بالایی داره با توجه به قیمتش....چند خریدی آقا حامد؟؟
آقا حامد این مغازه زیاد طالب پیدا کرده :دی اگه بتونی شماره ازش بذاری یا بگی چه عطرایی داره خیلی خوب میشه...اگه چیز باحال داشته باشه میشه تست نکرده هم خرید...
بچه های پایه این تاپیک همشون دنبال عطر تک و خاص هستند...خود من که به شخصه از اینکه بوی خاص و عجیب بدم خوشم میاد :دی برای همین بیشتر با نیچ ها حال میکنم چون همشون خاص هستند...
بتازگی تونستم عطر نایز تن رو تست بکنم...این عطر به عنوان بهترین عطر چرمی جهان مشهور هست...یه عطر قدیمی (مال حدود 90-100 سال پیش ) ولی عجیب اینکه اصلا احساس نمیکنی اینقدر قدیمی باشه...فوق العاده باکلاس و شیک و در عین حال کلاسیک...فکر نمیکردم یه عطر چرمی رو اینقدر دوست داشته باشم...با توجه به اینکه زیاد با بولگاری بلک حال نکردم (هرچند در عین حال تحسینش میکنم)
میگن آنتایوس شنل بوش شبیه به این هست البته نایز رو میگن سرتر هستش...با این حساب رفتم تو فکر آنتایوس...چون بعید میدونم بشه نایز تن رو اینجا گیر آورد....
اگر آنتایوس شبیه به این باشه حتی میشه گفت از ایگویست هم بهتر هستش....

cyber861
14-02-2012, 00:19
خب اینم خیلی نزدیک بود ! شما جواب منو ندادی ؟ خودت این ریوشو تست کردی ؟؟؟

بله یه مدلش رو تست کردم که فکر کنم جعبش قهوه ای بود.به نظرم شبیهه وود معمولی و راکی مینتین

نبود.فقط اون بویه بخور مانندش یکم شبیه بود که اونم تو اکثره کارها هست.بویه چوبی داره ولی این کجا و اون

کجا.

اگه میخوای به عنوانه کپی بخری نخر ولی اگه بوش رو دوست داری بخر:11:

cyber861
14-02-2012, 00:25
نوبل وتیور شوپارد رو خیلی ازش تعریف شنیدم...میگن کیفیت بالایی داره با توجه به قیمتش....چند خریدی آقا حامد؟؟
آقا حامد این مغازه زیاد طالب پیدا کرده :دی اگه بتونی شماره ازش بذاری یا بگی چه عطرایی داره خیلی خوب میشه...اگه چیز باحال داشته باشه میشه تست نکرده هم خرید...
بچه های پایه این تاپیک همشون دنبال عطر تک و خاص هستند...خود من که به شخصه از اینکه بوی خاص و عجیب بدم خوشم میاد :دی برای همین بیشتر با نیچ ها حال میکنم چون همشون خاص هستند...
بتازگی تونستم عطر نایز تن رو تست بکنم...این عطر به عنوان بهترین عطر چرمی جهان مشهور هست...یه عطر قدیمی (مال حدود 90-100 سال پیش ) ولی عجیب اینکه اصلا احساس نمیکنی اینقدر قدیمی باشه...فوق العاده باکلاس و شیک و در عین حال کلاسیک...فکر نمیکردم یه عطر چرمی رو اینقدر دوست داشته باشم...با توجه به اینکه زیاد با بولگاری بلک حال نکردم (هرچند در عین حال تحسینش میکنم)
میگن آنتایوس شنل بوش شبیه به این هست البته نایز رو میگن سرتر هستش...با این حساب رفتم تو فکر آنتایوس...چون بعید میدونم بشه نایز تن رو اینجا گیر آورد....

خب معلومه آنتایوس بهتره از اگوییست:31:به نظرم بخوام بهترین ادکلنی که بو کردم بگم قطعا همینه.

راستی حامد جان نداره آنتایوس رو؟من طلبه اونم:31:

Gigawarn
14-02-2012, 00:31
یه عطری معرفی کنید
با موارد زیر: مردونه

موندگاری زیاد
برای کسی که زیاد عرق می کنه
بوی جدید باشه

cyber861
14-02-2012, 00:35
یه عطری معرفی کنید
با موارد زیر: مردونه

موندگاری زیاد
برای کسی که زیاد عرق می کنه
بوی جدید باشه

بودجه؟

از بویی تا حالا خوشتون اومده؟

mh_rayaneh
14-02-2012, 00:39
سلام
من زیاد ادکلن باز نبودم و نیستم
این لالیک (ریو)ادکلن خوبیه؟کلن ی توضیحی راجبش میدید؟
ممنون

Gigawarn
14-02-2012, 00:56
بودجه؟

از بویی تا حالا خوشتون اومده؟

والا من زیاد عطر شناس نیستم
ولی
دنبال یه عطری هستم
سنگین باشه و گم باشه پول براش زیاد میدم
ولی یه کوچولوش رو معرفی کنید
اگر تست داشته باشه که خوبه اگر همونی بود که میخواستم تا 50 یا 70 خرج می کنم

میخوام عطری باشه که همیشه ازش استفاده کنم حداقل یه 2 تا 3 سال از اون عطر استفاده کنم

cyber861
14-02-2012, 01:34
والا من زیاد عطر شناس نیستم
ولی
دنبال یه عطری هستم
سنگین باشه و گم باشه پول براش زیاد میدم
ولی یه کوچولوش رو معرفی کنید
اگر تست داشته باشه که خوبه اگر همونی بود که میخواستم تا 50 یا 70 خرج می کنم

میخوام عطری باشه که همیشه ازش استفاده کنم حداقل یه 2 تا 3 سال از اون عطر استفاده کنم

ببین جوپ قرمز رو میپسندی؟خیلیا رو میشناسم که عاشقش هستن و چندین و چند ساله دارن میزنن.من

خودم الان دیگه نمیپسندمش .زدم تو کاره ملایم.

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

سلام
من زیاد ادکلن باز نبودم و نیستم
این لالیک (ریو)ادکلن خوبیه؟کلن ی توضیحی راجبش میدید؟
ممنون

خوبه .تقریبا خیلی شبیهه

mh_rayaneh
14-02-2012, 01:55
شبیهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moli_ahmad
14-02-2012, 08:24
سلام. حامد خان این همون فروشگاه شهر شب هستش که گفتید؟ از سری پرایوت بلند تام فورد چیزی نداشت؟ راستی می تونید شماره تلفنشو واسم گیر بیارید؟ اگه بشه خیلی ممنون میشم
سلام اون پرایوت بلندها رو داشت قبلا جدیدا سوال نکردم شمارشو هم چشم گیر میارم کلا ادم فراموشکاری هستم این دفعه رفتم بازم یادم رفت البته دوتا مغازه تو همون مجتمع تجاری هست که میرم اون یکی کاتالوگ و عطر مارلی و داشت اسمشو یادم نیست قاصدک بود یا شاپرک دو تا شعبه داره که کوچکتر تو زیتون هست و شعبه بزرگتر دامایی

moli_ahmad
14-02-2012, 08:36
کلا یکم گرون میده این بنده خدا البته اگه مشتری باشی یه تخفیفکی هم میده اما همه رو میتونی تست کنی اگه ادکلن خاصی مدنظر نداشته باشی 10تا میاره یکی یکی تست کنی:31: بعد اونایی که بار اول میگی نه رو جدا میکنه بعد بار دوم بین اونایی که مونده باز تست میکنی تا یکی بمونه اخرش من واندروود رو همینطوری خریدم:31: اون شوپارد واقعا دوسش دارم بوی خیلی خاص و تمیزی داره رو 4 تا از خانوما هم کاملا جواب داد یکم تلخی نازو ملایم داره که دوست دارم 105 خریدم پرفیوم شاپینگ گفت 108

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

خب معلومه آنتایوس بهتره از اگوییست:31:به نظرم بخوام بهترین ادکلنی که بو کردم بگم قطعا همینه.

راستی حامد جان نداره آنتایوس رو؟من طلبه اونم:31:
انتایوس کلا دیگه کم گیر میاد چشم سوال میکنم

r0ot$harp
14-02-2012, 09:17
دوستان عزیز f.t.g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . به نظر و عقیده هر دوی شما احترام می زارم . اما من زیاد امروز وقت ندارم . دیروزم وقت نکردم برم . کارمندی و هزار و یک دردسر . به همین خاطر کمتر از 30 دقیقه برای خرید وقت ندارم . قبلا نامزدم عطر زیاد زده اما دو عطر آخری که دوست داشته همین چی چی زنونه هست ارزون هم هست مایع توش صورتی . از این خوشش می یاد و ورساچه سبز .

حالا واقعا نمی دونم. از قیافه این لالیک قرمز خیلی خوشم اومده . خیلی باحال . فکر کنم بوی خوبی هم باید داشته باشه . اما می خوام یک کار خوب انتخاب کنم. در ضمن از بوی Allure که می زدم خیلی خوشش میاد . عاشقشه . حالا به نظر شما اگر 3 انتخاب داشته باشم که بوی محشری داشته باشه . خط بوی عالی . موندگاری حداقل 7 ساعت کدوما رو تو هدف داشته باشم .؟؟؟

باتشکر از پاسخ های شما

cyber861
14-02-2012, 10:33
شبیهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لالیکش آره:31:

cyber861
14-02-2012, 10:47
دوستان عزیز f.t.g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . به نظر و عقیده هر دوی شما احترام می زارم . اما من زیاد امروز وقت ندارم . دیروزم وقت نکردم برم . کارمندی و هزار و یک دردسر . به همین خاطر کمتر از 30 دقیقه برای خرید وقت ندارم . قبلا نامزدم عطر زیاد زده اما دو عطر آخری که دوست داشته همین چی چی زنونه هست ارزون هم هست مایع توش صورتی . از این خوشش می یاد و ورساچه سبز .

حالا واقعا نمی دونم. از قیافه این لالیک قرمز خیلی خوشم اومده . خیلی باحال . فکر کنم بوی خوبی هم باید داشته باشه . اما می خوام یک کار خوب انتخاب کنم. در ضمن از بوی Allure که می زدم خیلی خوشش میاد . عاشقشه . حالا به نظر شما اگر 3 انتخاب داشته باشم که بوی محشری داشته باشه . خط بوی عالی . موندگاری حداقل 7 ساعت کدوما رو تو هدف داشته باشم .؟؟؟

باتشکر از پاسخ های شما

تو خانم ها و دخترایی که دیدم خیلی کم علاقه دارن که ادکلن کادو بگیرن.بیشتر دوست دارن لباس وکیف و

زیورآلات کادو بگیرن.

کسی که ادکلن باز نباشه از دوتا ادکلن همزمان خوشش نمیاد ولی خب من باشم اینو احتمالا بگیرم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD2010
14-02-2012, 11:56
بله یه مدلش رو تست کردم که فکر کنم جعبش قهوه ای بود.به نظرم شبیهه وود معمولی و راکی مینتین

نبود.فقط اون بویه بخور مانندش یکم شبیه بود که اونم تو اکثره کارها هست.بویه چوبی داره ولی این کجا و اون

کجا.

اگه میخوای به عنوانه کپی بخری نخر ولی اگه بوش رو دوست داری بخر:11:

آره واقعیت خوشم اومد و به نظر خودم ( البته ما مثل شما حرفه ای نیستیم تو بوی ادکلن ها ) خیلی بوش مثل اون وود اصلی بود
حتی در حد کپی لالیک به نظرم خوب بود !
---------------------------------------------------------
راستی یه نکته درباره کربن
دیروز من یه کوچولو برای تست رو لباسم زدم هنوز بوشو کاملا حس میکنم ! اینقدر گفتی بوش کم میمونه من فکر کردم یه ساعت بعد میره ! اتفاقا به نظرم در مقابل کارای ارزون اماراتی بوش خوب میمونه !
نمیدونم چرا ولی حس میکنم بوی اینم یه شباهت هایی به وود داره از لحاظ چوبی بودن !

cyber861
14-02-2012, 12:39
آره واقعیت خوشم اومد و به نظر خودم ( البته ما مثل شما حرفه ای نیستیم تو بوی ادکلن ها ) خیلی بوش مثل اون وود اصلی بود
دیروز من یه کوچولو برای تست رو لباسم زدم هنوز بوشو کاملا حس میکنم ! اینقدر گفتی بوش کم میمونه من فکر کردم یه ساعت بعد میره ! اتفاقا به نظرم در مقابل کارای ارزون اماراتی بوش خوب میمونه !

وود اصلی خیلی به راکی مینتین شباهت داره فقط لایت تره.

نمیدونم شاید دوباره برم بوش کنم.

.............................

کربن یه کاره وودی به حساب میاد قطعا.

من کربن رو به عنوانه یه ادکلنه نهایت 15 تومنی نگاه میکنم.ولی کارهایه بوگارت رو به عنوان یه کاره اقلا 30

تومنی.(البته به جز وان من شو:31:)

موندگاری هم اون موقع نداشت.شاید چون تابستون بود.حالا برو سیلور سنت رو بزن به لباست بین چقدر میمونه:31:

r0ot$harp
14-02-2012, 14:04
دوستان تا اینجایی که اطلاع دارم هایلند عطر رو تا 48 ساعت تعویض می کنه . آیا الان این کار رو انجام می ده ؟؟؟ این وود اصلا خدا وکیلی نمی مونه . بوش عالی اما فقط برای 1 ساعت می مونه . باور کنید اصلا قصد خراب کردن اسم این عطر رو ندارم اما از 7 8 نفر پرسیدم بوش میاد همه پاسخ منفی دادن .

f.t.g
14-02-2012, 14:08

باتشکر از پاسخ های شما
همون لالیک زنونه خوبه.
موندگاریشبالای 10-12 ساعت هست و پخش بوی عالی داره. بوش هم گرم و شیرین و پودری هست.

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

دوستان تا اینجایی که اطلاع دارم هایلند عطر رو تا 48 ساعت تعویض می کنه . آیا الان این کار رو انجام می ده ؟؟؟ این وود اصلا خدا وکیلی نمی مونه . بوش عالی اما فقط برای 1 ساعت می مونه . باور کنید اصلا قصد خراب کردن اسم این عطر رو ندارم اما از 7 8 نفر پرسیدم بوش میاد همه پاسخ منفی دادن .

باتشکر احسان
اگر عوض میکنه خوب برو عوض کن ولی بعید میدونم اینکار رو بکنه وگر نه عمری باید باش سپری کنی:31:
منم برای نظر علی آقا خیلی احترام قائل هستم ولی نظر خودم اینه که موندگاری نداره.

cyber861
14-02-2012, 14:30
همون لالیک زنونه خوبه.
موندگاریشبالای 10-12 ساعت هست و پخش بوی عالی داره. بوش هم گرم و شیرین و پودری هست.

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

اگر عوض میکنه خوب برو عوض کن ولی بعید میدونم اینکار رو بکنه وگر نه عمری باید باش سپری کنی:31:
منم برای نظر علی آقا خیلی احترام قائل هستم ولی نظر خودم اینه که موندگاری نداره.

نمیدونم والا شما دوستان چی تست کردید.البته بستگی به شرایط آب و هوایی هم داره.من 5-6 تا اسپری

میکنم.شاید چون زیاد اسپری میکنم اینجوره.

آدم خجالت میکشه.چی بگم؟:44:اگه اینجور باشه لالیک هم همین جوره.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

باتشکر احسان

اگه پس میگیره که برید پس بدید.شاید اصلا تقلبی باشه.

mjd323232
14-02-2012, 14:31

محمد خان از کارای اجمل برو chemystery هم تست کن بنظر من بوش خوبه همینطور شادو که بنظر من عالیه

f.t.g
14-02-2012, 14:31
نمیدونم والا شما دوستان چی تست کردید.البته بستگی به شرایط آب و هوایی هم داره.من 5-6 تا اسپری

میکنم.شاید چون زیاد اسپری میکنم اینجوره.

آدم خجالت میکشه.چی بگم؟:44:اگه اینجور باشه لالیک هم همین جوره.
البته علی آقا من منظورم این نیست که اصلا موندگاری نداره ولی به اندازه ایی که دوستمون مد نظر داره نیست.
با این راکی مونتاین خوبه اون وود معمولی که در حد یک افترشیو هم عمل نمیکنه ولی در عوض یک بو هایی دارن این محصولات وود که منو دیونه کرده:11:

hadi-3at
14-02-2012, 14:44
cyber861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما وود راکی را چند خریدید؟

mjd323232
14-02-2012, 14:45
دوستان من بخاطر کارم یه 18 روز هست مامور شدم به بندر عباس با توجه به صحبتهای دوستان دو هفته پیش رفتم به این مغازه معروف واقعا کارهای خوبی داره خیلی هم خوش برخورد هست برای نمونه وقتی وارد میشی یه آب میوه بهت میده و کلی تحویل میگیره ولی قیمتهاش خیلی بالاست من میخواستم از کرید کار سانتال رو بگیرم گفت 259 هزارتومن که اصلا برای این عطر این مبلغ ارزش نداره ولی یه عطر عربی داشت که اسمش یادم نیست توی یه جعبه چرمی بود بوی خاص و خیلی باحالی داشت گفتم چند گفت 600 هزارتومن :18: گفم ما کارمندیم از این پولا نداریم خداحافظی کردم امدم ولی از کرید و تام فرد ازش تست گرفتم که تو نوع خودش جالب بود