PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

cyber861
10-01-2012, 12:41
به نظرم بیاین برای راحتی کار اگه کسی وارده یا اطلاعاتش بیشتره وبیشتر توی این تاپیک بوده یه جدول بزنه شامل ادکلن وعطر :
1-گرم وتلخ
2-گرم وشیرین
3-گرم وملایم
4-سردوتلخ
5-سردوملایم
6-...
برای هرکدوم هم 7-8 مورد نمونه مثال بزنه
اگه بچه ها باز فراتر سوال داشتن مطرح کنن توی یک دسته بندی که باشه خیلی بهتره:20:
اگه زحمتی نیست توی یک ستون جدول حول وحوش قیمتشم بزنین:43:

ادکلن یه دنیایی هست که ته نداره.چجوری آخه همچین کاری بکنیم؟

شما به سایت هایه مرجع مثله این رجوع کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

بی ام و؟؟؟
ایول بوی بی ام و :40:
بی ام و زیاد دیدم ولی وقتی از کنارشون رد میشم بو نمیدن:31:

داخلشون یه بویه خاصی میده.:31:

ck98
10-01-2012, 12:51
سلام دوستان . من یک ادکلن maxi گرفتم و یکی هم داشتم وقتی اوردم خونه دیدم با هم فرق میکنن . میخواستم بدونم چه جوری اصلش رو تشخیص بدم . یک موضوع دیگه اینکه میگن ادکلن کف کنه اصل است یا نه . اگه کف کنه اصله ؟

من اونی که از قبل داشتم رو تکون دادم چند بار و کف کردنش برای 4 تا 5 ثانیه طول کشید . ولی این جدیده رو که تکون دادم 1 ثانیه ای کفش رفت . کمک کنید!!!!!!!

f.t.g
10-01-2012, 12:59
کسی aramis impeccable رو تا حالا تست کرده؟ البته تولید محدود هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
10-01-2012, 13:03
کسی aramis impeccable رو تا حالا تست کرده؟ البته تولید محدود هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا همون آرامیس طلایی هم متوجه نشدیم کدومه:31:منظورت آرامیس آرامیس بود؟

f.t.g
10-01-2012, 13:22
والا همون آرامیس طلایی هم متوجه نشدیم کدومه:31:منظورت آرامیس آرامیس بود؟
بله دوست عزیز
این مغازه دارها بش میگن طلایی:31:
البته یک نمونه خیلی کمیاب هم هست
aramis gold

cyber861
10-01-2012, 13:34
بله دوست عزیز
این مغازه دارها بش میگن طلایی:31:
البته یک نمونه خیلی کمیاب هم هست
aramis gold

یادمه عموم یه آرامیس میزد که شبیهه هیچکدوم از این آرامیس ها نبود.این گلد هم بعید میدونم تو ایران گیر بیاد.

f.t.g
10-01-2012, 13:41
اینم آرامیس گلد

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

یادمه عموم یه آرامیس میزد که شبیهه هیچکدوم از این آرامیس ها نبود.این گلد هم بعید میدونم تو ایران گیر بیاد.

بگو بوش چطوری بود تا بت بگم کدوم هست. چون من اکثر کاراشو داشتم. البته تشخیص ادکلنهای آرامیس کار ساده ایی نیست چون سبک کاراش سریالی هست. یعنی محصولاتش از خصوصیات همدیگر استفاده کرده و هر کدوم ریشه در دیگری داره.

ali_khoshtip
10-01-2012, 13:51
کسی میدونه این ادکلن رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f.t.g
10-01-2012, 14:04
کسی میدونه این ادکلن رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FBODY-GUARD-Marken-Team-RAR-Box-TOP-%2F320529379102)
فکر نکنم بتونی گیر بیاری
ولی اگر خیلی برات مهمه میتونی به کسایی که خریدت رو از این سایت انجام میدن و به شما تحویل میدن مراجعه کنی. البته هزینه اش سرسام آوره!:41:

cyber861
10-01-2012, 14:53
اینم آرامیس گلد

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

بگو بوش چطوری بود تا بت بگم کدوم هست. چون من اکثر کاراشو داشتم. البته تشخیص ادکلنهای آرامیس کار ساده ایی نیست چون سبک کاراش سریالی هست. یعنی محصولاتش از خصوصیات همدیگر استفاده کرده و هر کدوم ریشه در دیگری داره.

والا اصلا نمیتونم توصیفش کنم.چون خیلی وقت پیش بوده .ولی اگه بوشو بشنوم متوجه میشم.فقط میدونم آرامیس 900-آرامیس آرامیس-دوین نبوده.بقیه شون هم که جدیده.توسکانی رو تست نکردم.

f.t.g
10-01-2012, 15:03
والا اصلا نمیتونم توصیفش کنم.چون خیلی وقت پیش بوده .ولی اگه بوشو بشنوم متوجه میشم.فقط میدونم آرامیس 900-آرامیس آرامیس-دوین نبوده.بقیه شون هم که جدیده.توسکانی رو تست نکردم.
توسکانی نسبت به بقیه بویی سنگین تر داره و رایحه چرم توش بارزه

arsenal_mmm
10-01-2012, 17:32
دوستان سلام
یه سوال داشتم، البته اسم یه عطر یا ادکلن خاص رو می خوام بدونم.

بوی بین کاکائو و قهوه! ممنون میشم کمک کنین
قیمت خوب میخوای کاپتان بلک هست که کاملا شکلاتیه...legend از شرکت امپر هم بوی غالب قهوه داره
قیمتشونم حول 20 تومنه

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

125 میل؟:18:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

کنزو لئو پار هم خیلی ملایم و خوبه.

هر چی موندگاری بیشتر میشه اولش بیشتر حسه سر درد القا میکنه.چون از نت هایه تند درشون اسفاده کردن.

بوهایه ملایم ریلکس میکنن ولی زود هم اثرشون میره.

بهترین بوی خنک شیرین ملایمی که منو ریلکس میکرد CH از کارولینا هرراست...واقعا کار شاخیه هر چند که خیلی کم بهش توجه میشه

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

به نظرم بیاین برای راحتی کار اگه کسی وارده یا اطلاعاتش بیشتره وبیشتر توی این تاپیک بوده یه جدول بزنه شامل ادکلن وعطر :
1-گرم وتلخ
2-گرم وشیرین
3-گرم وملایم
4-سردوتلخ
5-سردوملایم
6-...
برای هرکدوم هم 7-8 مورد نمونه مثال بزنه
اگه بچه ها باز فراتر سوال داشتن مطرح کنن توی یک دسته بندی که باشه خیلی بهتره:20:
اگه زحمتی نیست توی یک ستون جدول حول وحوش قیمتشم بزنین:43:

مشکل اینجاس که عطری که از نظر شما گرمه از نظر خیلیای دیگه ممکنه خنک به نظر برسه و برعکسش...مثل منو دوستمون علی آقا که بحث داشتیم سر این که لالیک گرمه و آدیداس تیم فورس خنک که ایشون عقیده ای کاملا برعکس من داشتند.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

امروز یک کار فوتوریتی خریدم 4 تومن...هر کی ادکلن قدیمی با قیمت وحشتناک مناسب میخواد بره خ انقلاب تقاطع فلسطین یه 20 متر پایین تر از چهار راه یه پبرمردی هست که کار اصلیش اسباب بازی فروشیه اما به خاطر عشقش ادکلنای قدیمی رو میاره و میفروشه و واقعا به طرزی باور نکردنی سود کمی رو جنساش کشیده...اگه هم تقلبی باشه بهتون میگه که این اصله و این تقلبیشه...ادکلنای قدیمی اعم از فوتوریتی ،دلار ،نتورک،آمریکا ،هاوایی ،جووان ماسک،بست همه یا 4 تومن بودند یا 6 تومن

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

راستی امپر یه کار خیلی شاخ جدید داده به بازار که اسمش هست Legend Black که ورژن جدید همون Legend قهوه ایشه که بطریش با چرم مشکی پوشیده شده...توصیه میکنم از دستش ندید خیلی کار خوبیه...بوش عین آدامس آیدین های قدیمی که توشون عکس فوتبالیست هارو میذاشتن میمونه

arsenal_mmm
11-01-2012, 09:24
چرا ما اومدیم همه ساکت شدن باز؟؟
یکی از دوستان چند وقت پیش دنبال عطری بود که به قول خودش بوی نوشابه میداد و اسمشو میخواست که من اسمشو براش پیدا کردم:
Whiskey Double

arsenal_mmm
11-01-2012, 09:34
سلام دوستان . من یک ادکلن maxi گرفتم و یکی هم داشتم وقتی اوردم خونه دیدم با هم فرق میکنن . میخواستم بدونم چه جوری اصلش رو تشخیص بدم . یک موضوع دیگه اینکه میگن ادکلن کف کنه اصل است یا نه . اگه کف کنه اصله ؟

من اونی که از قبل داشتم رو تکون دادم چند بار و کف کردنش برای 4 تا 5 ثانیه طول کشید . ولی این جدیده رو که تکون دادم 1 ثانیه ای کفش رفت . کمک کنید!!!!!!!
عزیز جان ادکلن ماکسی چندید ساله که اصلش دیگه گیر نمیاد و همه ایران همینیو که شما خریدی میفروشن...در ضمن کف کردنو این چیزا هم هیچ ارتباطی به اصل بودن ادکلن نداره...همینو با سرعت بیشتری تکون بده از قبلی 5 برابر بیشتر کف میکنه

f.t.g
11-01-2012, 11:57
عزیز جان ادکلن ماکسی چندید ساله که اصلش دیگه گیر نمیاد و همه ایران همینیو که شما خریدی میفروشن...در ضمن کف کردنو این چیزا هم هیچ ارتباطی به اصل بودن ادکلن نداره...همینو با سرعت بیشتری تکون بده از قبلی 5 برابر بیشتر کف میکنه
البته این تکان دادن ادکلن تا حدودی مشخص میکنه که مایع درون شیشه غلظت مواد روغنیش تا چه اندازه هست. ولی به تنهایی دلیل خوبی برای تشخیص اصل و یا بدل بودن نیست.
برای تشخیص ادکلن اصل باید موارد دیگری رو در نظر گرفت. مثلا شیشه اش از جنس مرغوب باشه و شفاف باشه. بوی الکل در موارد تقلبی کاملا مشخصه. نحوه قرار گرفتن درب بر روی شیشه باید بسیار خوب چفت بشه و مسا ئل دیگر...........
ولی بهترین کار اینکه آدم بره از یک جای مطمئن و معرف این خرید رو انجام بده.

cyber861
11-01-2012, 12:10
چرا ما اومدیم همه ساکت شدن باز؟؟
یکی از دوستان چند وقت پیش دنبال عطری بود که به قول خودش بوی نوشابه میداد و اسمشو میخواست که من اسمشو براش پیدا کردم:
Whiskey Double

دابل رو تست نکردن تا حالا.ولی فکر کنم ویسکی 3 تا مدل داشت.درسته؟قیمتش هم یه زمان 5 تومن بود.

pour-homme
11-01-2012, 14:56
CH از کرولاینا هررا به نظر من خیلی ملایم نیست یه تندی کمی داره ولی در مورد خنک بود و باحال بود بوش کاملا موافقم به نظر من کاره تکی هستش جزو عطر هایی که دلم میخواد داشته باشمش

cyber861
11-01-2012, 14:57
CH از کرولاینا هررا به نظر من خیلی ملایم نیست یه تندی کمی داره ولی در مورد خنک بود و باحال بود بوش کاملا موافقم به نظر من کاره تکی هستش جزو عطر هایی که دلم میخواد داشته باشمش

اولش تنده.ولی بعدش باید بزور بوش رو بفهمی.به نظرم اینقدر نمیارزه.:13:

f.t.g
11-01-2012, 15:04
اولش تنده.ولی بعدش باید بزور بوش رو بفهمی.به نظرم اینقدر نمیارزه.:13:
به نظرم با این قیمت هم میشه انتخابهای بهتری داشت:31:

amiraliqq
11-01-2012, 16:00
با سلام وخسته نباشيد بابت سايت خوبتون غرض از مزاحمت يكي از اقوام ميخواد بره عربستان ميخواستم ببينم ادكلن بدرد بخور اونجا دارن كه بگم بگيرن ممنون اگه كمكم كنيد
من قبلا از اين ادكلنا استفاده كرده وخوشم مياد
لاليك مشكي - opium- 212 se..xy- joop
حالا اگه ممكنه كمك كنيد ادكلني باشه كه ادمو جذب كنه پيدا كنم جديد هم باشه چند تا معرفي كنيد
ممنون

f.t.g
11-01-2012, 16:22
با سلام وخسته نباشيد بابت سايت خوبتون غرض از مزاحمت يكي از اقوام ميخواد بره عربستان ميخواستم ببينم ادكلن بدرد بخور اونجا دارن كه بگم بگيرن ممنون اگه كمكم كنيد
حالا اگه ممكنه كمك كنيد ادكلني باشه كه ادمو جذب كنه پيدا كنم جديد هم باشه چند تا معرفي كنيد
ممنون
با توجه به ادکلن هاتون آنتیدوت از ویکتور رولف و همان اوپیوم رو پیشنهاد میکنم. (اگر بتونن اوپیوم با غلظت پرفیوم گیر بیارن که خیلی عالی هست.)
اگر گیر آورد ما هم ازتون میخریم!!!!!!!!!!!!!

cyber861
11-01-2012, 21:10
امروز city tower از بوگارت رو تست کردم.اولش یه تلخی مثله بوگارت هایه دیگه داره.ولی بعدش به شدت

شبیهه آزارو ویزیت شد.:20:

f.t.g
11-01-2012, 21:17
امروز city tower از بوگارت رو تست کردم.اولش یه تلخی مثله بوگارت هایه دیگه داره.ولی بعدش به شدت

شبیهه آزارو ویزیت شد.:20:
میشه کمی رایحه اش رو بیشتر توضیح بدین. چون من خیلی دوست دارم بدون بوش چطوره ولی اینجا تسترش نیست. قیمتش هم 27 هست؟

cyber861
11-01-2012, 22:20
میشه کمی رایحه اش رو بیشتر توضیح بدین. چون من خیلی دوست دارم بدون بوش چطوره ولی اینجا تسترش نیست. قیمتش هم 27 هست؟

اگه به کارهایه بوگارت (بوگارت -سیلور سنت )توجه کنید یه تلخیه خاصی توش هست.تو این هم بود.حالا همین

تلخی رو با آزارو ویزیت قاطی کن میشه city tower

آزارو ویزیت هم که بویه ادویه جات به همراهه چیزی که بهش میگن بخور رو میده.

cyber861
11-01-2012, 23:05
امروز یه کف ریش ژیلت گرفتم و یه افترشیو الد اسپایس .خیلی جالبه کفه ریش هم بویه الد اسپایس میده:27:

f.t.g
11-01-2012, 23:25
امروز یه کف ریش ژیلت گرفتم و یه افترشیو الد اسپایس .خیلی جالبه کفه ریش هم بویه الد اسپایس میده:27:
الد اسپایس اگر اصلش باشه خیلی باکیفیت هستند.

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

راستی خوب یادم افتاد. تا حالا ادکلن الد اسپایس که یه نمونه اش اسمش هست اورجینال کلاسیک رو تست کردی؟

milad_heartsick
11-01-2012, 23:35
من یه مدت از دئودورانت الد اسپایس استفاده کردم واقعا فوق العاده هست

cyber861
11-01-2012, 23:40
الد اسپایس اگر اصلش باشه خیلی باکیفیت هستند.

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

راستی خوب یادم افتاد. تا حالا ادکلن الد اسپایس که یه نمونه اش اسمش هست اورجینال کلاسیک رو تست کردی؟

اصلیشه.made in Germany :31:

البته اصله اصله آمریکایی بوده فکر کنم.ولی فعلا تو آلمان

اورجینال کلاسیک؟لینکی چیزی نداری ازش؟

f.t.g
11-01-2012, 23:49
اصلیشه.made in Germany :31:

البته اصله اصله آمریکایی بوده فکر کنم.ولی فعلا تو آلمان

اورجینال کلاسیک؟لینکی چیزی نداری ازش؟

arsenal_mmm
12-01-2012, 00:05

من عجیب با بوش حال میکنم..یه شیرینی گرم باحالی داره.ولی با این که این قیمت واقعا نمی ارزه موافقم الان شده 91 تومن:18:..اونم در حالی که کپی های بسیار عالی و خوبی ازش به بازار اومده...شاید باورت نشه اما تا حالا 4 تا کپی ازش دیدم..یکی یه ادکلنی به اسم بارکد...کار ریو که RC اسمشه و یه ادکلن متفرقه دیگه به اسم Ronde و یکی دیگه که اونو اسمشو یادم نیسن..جالبه بدونید که بوش به طرز وحشتناکی برای خانم ها هوس انگیزه...تو یه دونه ازین انجمن های گفتگوی مخصوص خانم ها که بحثشون سر عطر زنونه بود دیدم خیلی هاشون رفتن ch مردونه خریدن از بس که با بوش حال کرده بودن

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

اولش تنده.ولی بعدش باید بزور بوش رو بفهمی.به نظرم اینقدر نمیارزه.:13:انقدرام تند نیستا..گرم ممکنه باشه اما تند نه..اصلا سر درد یا آلرژی نمیاره مثل بقیه کارای تند..تازه به نظرم یه 40 درصد شباهت به فارنهایت هم توش هست چون اون فرش بودن فارنهایت هم انگار توش حس میشه

cyber861
12-01-2012, 00:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] imeless-Classics-Coffret-Cologne-4-25oz%2Fdp%2FB005H43HB8%2Fref%3Dsr_1_13%3Fs%3Dbeaut y%26ie%3DUTF8%26qid%3D1326312756%26sr%3D1-13)

نه متاسفانه اینو تست نکردم:31:

arsenal_mmm
12-01-2012, 00:14
ممنون

همون جای قبلی که پرسیده بودی جوابتو دادما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fshowthread.php%3Ft%3D14404%26page%3D45)

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

دابل رو تست نکردن تا حالا.ولی فکر کنم ویسکی 3 تا مدل داشت.درسته؟قیمتش هم یه زمان 5 تومن بود..

آره 3 تا مدل داره:
Gold - Double - Silver هر 3 تاشونم خوبن...الان قیمتش دیگه کمتر از 10 تومن نمیتونی پیدا کنی.تازه تا 20 تومن هم دیدم بدن..

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

ولی این legend black امپر واقعا خوبه ها...تا حالا عطر با بوی چرم به این خوبی ندیده بودم..بوی چرم با آدامس میتونی تصورشو بکنی...انقدم جدید اومده که خود سایت امپر هنوز نذاشته معرفیش رو...انگار همه این شرکتای اماراتی جدید ترین کاراشونو میدن ایران..

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

یه نگاه فقط بندازید ببینید سایت عطر افشان عطرای بوگارتو چه قیمتی داره میده...فکتون میا فته:18:
وان من شو 34 تومن:18:

f.t.g
12-01-2012, 00:23
من عجیب با بوش حال میکنم..یه شیرینی گرم باحالی داره.ولی با این که این قیمت واقعا نمی ارزه موافقم الان شده 91 تومن:18:..اونم در حالی که کپی های بسیار عالی و خوبی ازش به بازار اومده...شاید باورت نشه اما تا حالا 4 تا کپی ازش دیدم..یکی یه ادکلنی به اسم بارکد...کار ریو که RC اسمشه و یه ادکلن متفرقه دیگه به اسم Ronde و یکی دیگه که اونو اسمشو یادم نیسن..جالبه بدونید که بوش به طرز وحشتناکی برای خانم ها هوس انگیزه...تو یه دونه ازین انجمن های گفتگوی مخصوص خانم ها که بحثشون سر عطر زنونه بود دیدم خیلی هاشون رفتن ch مردونه خریدن از بس که با بوش حال کرده بودن

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

انقدرام تند نیستا..گرم ممکنه باشه اما تند نه..اصلا سر درد یا آلرژی نمیاره مثل بقیه کارای تند..تازه به نظرم یه 40 درصد شباهت به فارنهایت هم توش هست چون اون فرش بودن فارنهایت هم انگار توش حس میشه
جالبه منم یک جا خوندم یه خانم به دلیل علاقه بیش از حد به این ادکلن رفت ه و برای خودش خریده:20:

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fshowthread.php%3Ft%3D14404%26page%3D45)

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

.

آره 3 تا مدل داره:
Gold - Double - Silver هر 3 تاشونم خوبن...الان قیمتش دیگه کمتر از 10 تومن نمیتونی پیدا کنی.تازه تا 20 تومن هم دیدم بدن..

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

ولی این legend black امپر واقعا خوبه ها...تا حالا عطر با بوی چرم به این خوبی ندیده بودم..بوی چرم با آدامس میتونی تصورشو بکنی...انقدم جدید اومده که خود سایت امپر هنوز نذاشته معرفیش رو...انگار همه این شرکتای اماراتی جدید ترین کاراشونو میدن ایران..

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

یه نگاه فقط بندازید ببینید سایت عطر افشان عطرای بوگارتو چه قیمتی داره میده...فکتون میا فته:18:
به نظرم اگر کسی برای عید هم قصد خرید داره سریع بره همین الان از مغازه دار هایی که قیمتشون رو نکشیدن بالا خرید کنه:13:

cyber861
12-01-2012, 00:31

.

آره 3 تا مدل داره:

دو ماه پیش تو خواجه نظام الملک یکی داشت که فکر کنم 8.5 میداد.فکر کردم گرون میده.آخه خیلی زود

میپره .بیشتر بدرده افتر شیو میخوره.

f.t.g
12-01-2012, 00:36
منم زیاد با بوی وان من شو حال نمیکنم:2:

cyber861
12-01-2012, 00:42
جالبه منم یک جا خوندم یه خانم به دلیل علاقه بیش از حد به این ادکلن رفت ه و برای خودش خریده:20:

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

به نظرم اگر کسی برای عید هم قصد خرید داره سریع بره همین الان از مغازه دار هایی که قیمتشون رو نکشیدن بالا خرید کنه:13:

والا باز رفتم امروز CH رو تست کردم .نمیگم بده.ولی به قوله خودت کارهایه خیلی خوبی تو اون رنج یا حتی

پایینتر هست.:20:

............................

به فکره ولنتاین و ... باشید که اون موقع بدتر هم میشه.:46:

f.t.g
12-01-2012, 00:54
والا باز رفتم امروز CH رو تست کردم .نمیگم بده.ولی به قوله خودت کارهایه خیلی خوبی تو اون رنج یا حتی

پایینتر هست.:20:

............................

به فکره ولنتاین و ... باشید که اون موقع بدتر هم میشه.:46:
وای خدای من اصلا ولنتاین یادم نبود:41:
فکر کنم بدبخت شدم رفت. امسال رو سعی میکنم یه عطر بیک بخرم:31:

cyber861
12-01-2012, 01:07
راستی لومانی ای بی اسپریت هم تست کردم.بویه جالبی نداشت.من که خوشم نیامد.یاده شربته

اکسپکتورانت افتادم.:2:

f.t.g
12-01-2012, 01:10
راستی لومانی ای بی اسپریت هم تست کردم.بویه جالبی نداشت.من که خوشم نیامد.یاده شربته

اکسپکتورانت افتادم.:2:
اتفاقا منم اینو تست کردم و خیلی خیلی بدم اومد.
راستی شما تو یکی از پستها گفتین راکی مونتاین دارید. میتونید تفصیر دقیقی از بوش بدید؟
خیلی تعریف ازش شنیدم ولی موفق به تست کردن نشدم. شبیه لالیکه؟
ممنون

cyber861
12-01-2012, 01:16
اتفاقا منم اینو تست کردم و خیلی خیلی بدم اومد.
راستی شما تو یکی از پستها گفتین راکی مونتاین دارید. میتونید تفصیر دقیقی از بوش بدید؟
خیلی تعریف ازش شنیدم ولی موفق به تست کردن نشدم. شبیه لالیکه؟
ممنون

بله.قابلتون هم نداره:11::10:

بویه وانیل رو با فلفله سیاه قاطی کنی میشه راکی مینتین:31:

حالا لالیک کجا و اون کجا!!!:46:

f.t.g
12-01-2012, 01:24
:10:
بله.قابلتون هم نداره:11::10:

بویه وانیل رو با فلفله سیاه قاطی کنی میشه راکی مینتین:31:

حالا لالیک کجا و اون کجا!!!:46:
مبارکتون باشه
اینطور که میگید باید کلی با لالیک فرق کنه. چون اکثرا میگن شبیه هستن. البته من از لالیک خیلیبدم میاد ولی این توضیحی که شما دادین باید خیلی جالب باشه.
به یک مورد دیگر هم برخورد کردم که دوستان نظر مثبتی روش داشتن. اسمش فوتوریتی بود که نه تا به حال دیدم و نه هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم.:11:

cyber861
12-01-2012, 01:31
مبارکتون باشه
اینطور که میگید باید کلی با لالیک فرق کنه. چون اکثرا میگن شبیه هستن. البته من از لالیک خیلیبدم میاد ولی این توضیحی که شما دادین باید خیلی جالب باشه.
به یک مورد دیگر هم برخورد کردم که دوستان نظر مثبتی روش داشتن. اسمش فوتوریتی بود که نه تا به حال دیدم و نه هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم.:11:

سلامت باشید.

کلا فرق داره ولی خب اونایی که لالیک رو دوست دارن اینم بدشون نمیاد.:46:ولی برعکسش صادق نیست:31:

فوتوریتی یکی از کارهایه ارزون مورده علاقه ی منه.هم زنونش و هم مردونش.قیمتش هم یه زمانی 2500

بود.حالا گرونتر شده.مردونش خیلی شبیه به اترنیتی کلوین هست.ولی به نظره خودم خیلی خوشبو تره.

آکوآ کواروم هم شبیه هست.

این مردونشه:

اینم زنونه:

f.t.g
12-01-2012, 13:43
دوستان در خرید کارهای وود دقت بیشتری به خرج بدید.
من تو مغازه ها که میدیدم کلی تقلبیش وارد شده.
کار اصلیش مردونه باید نام کمپانی روی قسمت چوبیش کنده کاری شده باشه.
آپدیت شد!

cyber861
12-01-2012, 14:03
کار اصلیش چه زنونه و مچه مردونه باید نام کمپانی روی قسمت چوبیش کنده کاری شده باشه.

خب ماله من کنده شده:31:

حالا تست کردی این راکی مینتین رو؟:20:

f.t.g
12-01-2012, 14:16
خب ماله من کنده شده:31:

حالا تست کردی این راکی مینتین رو؟:20:
جالبه هر جا رفتم وود و سیلور رو برای تست داشتن ولی راکی رو نه :41::41:

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

این وود تقلبی نداشت که خدا رو شکر پیدا شد. چون تو این بازار تقلب جاش خیلی خالی بود:31::31::31::31::31::31:

cyber861
12-01-2012, 14:26

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

این وود تقلبی نداشت که خدا رو شکر پیدا شد. چون تو این بازار تقلب جاش خیلی خالی بود:31::31::31::31::31::31:

اگه هی وود رو تست کردی خیلی شبیهه راکی هست.ولی خیلی لایته:13:بیشتر سعی کرده بویه چوب بده تو این یکی

f.t.g
12-01-2012, 14:33
اگه هی وود رو تست کردی خیلی شبیهه راکی هست.ولی خیلی لایته:13:بیشتر سعی کرده بویه چوب بده تو این یکی
آره بوی خوبی داشت ولی همچین خاص نبود
سایتی رو میشناسی که بشه بارکد محصولات رو توش چک کرد؟

cyber861
12-01-2012, 14:37
آره بوی خوبی داشت ولی همچین خاص نبود
سایتی رو میشناسی که بشه بارکد محصولات رو توش چک کرد؟

حالا راکی هم پیدا کردی تست کن.ولی من نظیرش رو تو ادکلنایه دیگه ندیدم.خاص که آره ولی خب خز نیست.

به بارکد نمیشه اطمینان کرد.ندارم متاسفانه.

f.t.g
12-01-2012, 14:49
حالا راکی هم پیدا کردی تست کن.ولی من نظیرش رو تو ادکلنایه دیگه ندیدم.خاص که آره ولی خب خز نیست.

به بارکد نمیشه اطمینان کرد.ندارم متاسفانه.
خودم به شخصه کاری به بار کد ندارم. فقت جهت اطلاع میخواستم بدونم.
من بیشتر رو شیشه و بو زوم میکنم
اینجا چقدر سوتو کور شده:5:

aminjigar
12-01-2012, 16:03
کار اصلیش چه زنونه و مچه مردونه باید نام کمپانی روی قسمت چوبیش کنده کاری شده باشه.
دسکوارد2 کجای چوب کنده کاری شده ؟!

f.t.g
12-01-2012, 17:15
دسکوارد2 کجای چوب کنده کاری شده ؟!
مدل مردنه از کنار مشخص هست.
البته مدل تقلبیش خیلی خوب کوپی برداری شده(بو و شیشه) ولی من فروشنده هر دو رو برام اورد و تفاوت رو کاملا احساس کردم. جالب اینجا بود که که تقلبیش رو 58 میداد و اصلیش رو 110:18:

aminjigar
12-01-2012, 17:31
در مدل زنانه بالای شیشه که چوبی هست(کنار درب ادکلن) و در مدل مردنه از کنار مشخص هست.
البته مدل تقلبیش خیلی خوب کوپی برداری شده(بو و شیشه) ولی من فروشنده هر دو رو برام اورد و تفاوت رو کاملا احساس کردم. جالب اینجا بود که که تقلبیش رو 58 میداد و اصلیش رو 110:18:

والا شی وود که نداره؛خیلی هم از نزدیک دیدم تا حالا ندیدم چیزی رو چوبش باشه... تو اینترنت هم هیچ عکسی نیست.

حتی مدل های جدیدترش هم چیزی نداره روی چوب بالاییش، اما کنار دیوارش اسم مدلاشون رو آوردن.

در مورد مردونه ها اگه منظورت همون اسم مدلاشون باشه (راکی مونتین، اُشن وِِِت و سیلور وِند) خُب بله کنارشون

کاملا مشخصه... کاری رو این قدر شبیه بزنن دیگه نباید لنگ کنارش باشن که کاملا هم تابلو هست پس نمیشه گفت

کپی برداری خوب.

f.t.g
12-01-2012, 17:39
والا شی وود که نداره؛خیلی هم از نزدیک دیدم تا حالا ندیدم چیزی رو چوبش باشه... تو اینترنت هم هیچ عکسی نیست.

حتی مدل های جدیدترش هم چیزی نداره روی چوب بالاییش، اما کنار دیوارش اسم مدلاشون رو آوردن.

در مورد مردونه ها اگه منظورت همون اسم مدلاشون باشه (راکی مونتین، اُشن وِِِت و سیلور وِند) خُب بله کنارشون

کاملا مشخصه... کاری رو این قدر شبیه بزنن دیگه نباید لنگ کنارش باشن که کاملا هم تابلو هست پس نمیشه گفت

کپی برداری خوب.
به حر حال من هر دو نمونه رو دیدم و گفتم که دوستان در جریان باشن

aminjigar
12-01-2012, 17:43
به حر حال من هر دو نمونه رو دیدم و گفتم که دوستان در جریان باشن

ok... پس اگه تقلبی باشه اینی که ما داریم تقلبیش که خیلی وقته که هست تو بازار! چیز جدید نیست... :20:

چون 2-3 سالی هست که خریداری شده فکر کنم...

f.t.g
12-01-2012, 17:47
ok... پس اگه تقلبی باشه اینی که ما داریم تقلبیش که خیلی وقته که هست تو بازار! چیز جدید نیست... :20:

چون 2-3 سالی هست که خریداری شده فکر کنم...
منو به شک انداختین و به چشمام و حرف های فروشنده مشکوک شدم. باز میرم چک میکنم:31:

cyber861
12-01-2012, 17:49

کپی برداری خوب.

منم ندیدم اسمه کمپانی رو بزنه.همون مدل رو میزنه.ولی یه جا دیدم که همون مدل هم نزده بود.

شیشه هاشون کیفیته خوبی نداره در کل.ولی خب بو و موندگاری خوبه.دیگه خدا عالمه.:13:

aminjigar
12-01-2012, 18:09
منم ندیدم اسمه کمپانی رو بزنه.همون مدل رو میزنه.ولی یه جا دیدم که همون مدل هم نزده بود.

شیشه هاشون کیفیته خوبی نداره در کل.ولی خب بو و موندگاری خوبه.دیگه خدا عالمه.:13:
اسم کمپانی که نیست... چون من تو مشهد می تونم بگم نزدیک 30 جای مختلف رو دیدم... چند وقت پیش باب شده بود

اینو وان میلیون رو پشت ویترین ها می ذاشتن واسه جلب توجه... الان هم یه سری هاشون می ذارن اینارو...

تو شهرهای کوچیک دور و بر هم که مجبوری :31: می رم و اگه بشه یه سر هم به عطرفروشی ها بزنم هم ندیدم

چیزی، یعنی کلا همه شبیه هم بودن... یا همه فیک یا همه درست.

یه مساله ای هم هست ممکنه بعد از یه مدت طرح شیشه یا جعبه عوض بشه که اگه ساپورت خوبی داشته باشه

سایت، همون جا اعلام می کنن...

البته من اون پست منظورم زنونه هاش بود...

adrenalin
12-01-2012, 23:33
سلام دوستان می خوام بدونم ابن ادکلن هنوزم توبازار پیدا میشه اگه پیدا میشه قیمتش چند هم اصل هم فرعش باتشکر :40:

darkm4ster
12-01-2012, 23:36
به نظر من دیزل بهترین بو رو داره

f.t.g
13-01-2012, 00:02
به نظر من دیزل بهترین بو رو داره
کدام دیزل رو میفرمایید؟

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

اسم کمپانی که نیست... چون من تو مشهد می تونم بگم نزدیک 30 جای مختلف رو دیدم... چند وقت پیش باب شده بود

اینو وان میلیون رو پشت ویترین ها می ذاشتن واسه جلب توجه... الان هم یه سری هاشون می ذارن اینارو...

تو شهرهای کوچیک دور و بر هم که مجبوری :31: می رم و اگه بشه یه سر هم به عطرفروشی ها بزنم هم ندیدم

چیزی، یعنی کلا همه شبیه هم بودن... یا همه فیک یا همه درست.

یه مساله ای هم هست ممکنه بعد از یه مدت طرح شیشه یا جعبه عوض بشه که اگه ساپورت خوبی داشته باشه

سایت، همون جا اعلام می کنن...

البته من اون پست منظورم زنونه هاش بود...
امروز دوباره رفتم در مورد کارهای وود تحقیق کردم.
در مورد شی وود باید بگم که حق با شما بود چون اونی رو که فروشنده به من نشون داد تستر بود.
ولی در مورد مردانه اش همون موردی رو که عرض کردم صحیح بود و تقلبی مردانه وود و راکی مونتاین وجود دارد.

amir_rahmani
13-01-2012, 00:06
دوستان این CH فرعیاتش چنده و دقیقا کجا میشه پیداش کرد؟
فرق اساسی فرع و اصلش چیه؟ موندگاری یا پخش؟

f.t.g
13-01-2012, 00:14
امروز هم تونستم راکی مونتاین رو تست کنم.
با توجه به اینکه هی وود و سیلور وود رو هم قبلا تست کرده بودم به نظرم سیلور از بقیه ارزش خرید بیشتری داره.
خیلی بوی با کلاسی بود. البته باید بذارید تا خودشو نشون بده و زود در موردش قضاوت نکنین. موندگاریش هم از بقیه خیلی بالاتره.
البته نظرات متفاوته ولی من خیلی از سیلور خوشم اومد.
راکی هم خوب بود ولی سیلور خاص تر بود. تا این راکی مونتاین هم بو کردم یاد بولگاری سویر افتادم. خیلی به هم شبه هستن:11:

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

دوستان این CH فرعیاتش چنده و دقیقا کجا میشه پیداش کرد؟
فرق اساسی فرع و اصلش چیه؟ موندگاری یا پخش؟
هم موندگاری و هم پخش و هم خود بو:31:
توصیه میکنم سعی کنید اصلش رو بگیرید (که شده سوزن تو انبار کاه:31:) در غیر این صورت مدل ریو خیلی بهتر از فیکش هست.

cyber861
13-01-2012, 00:38
امروز هم تونستم راکی مونتاین رو تست کنم.
با توجه به اینکه هی وود و سیلور وود رو هم قبلا تست کرده بودم به نظرم سیلور از بقیه ارزش خرید بیشتری داره.
خیلی بوی با کلاسی بود. البته باید بذارید تا خودشو نشون بده و زود در موردش قضاوت نکنین. موندگاریش هم از بقیه خیلی بالاتره.
البته نظرات متفاوته ولی من خیلی از سیلور خوشم اومد.
راکی هم خوب بود ولی سیلور خاص تر بود. تا این راکی مونتاین هم بو کردم یاد بولگاری سویر افتادم. خیلی به هم شبه هستن:11:

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

هم موندگاری و هم پخش و هم خود بو:31:
توصیه میکنم سعی کنید اصلش رو بگیرید (که شده سوزن تو انبار کاه:31:) در غیر این صورت مدل ریو خیلی بهتر از فیکش هست.

قطعا سیلور از همشون موندگاری بهتری داره ولی یه بویه تندی داره به همراهه بخور مانند یجوری میشه :31:

f.t.g
13-01-2012, 00:48
قطعا سیلور از همشون موندگاری بهتری داره ولی یه بویه تندی داره به همراهه بخور مانند یجوری میشه :31:
درسته تند تر از مدل های دیگه هست ولی اگر چند دقیقه ایی روی پوست بمونه تندیش از بین میره.
البته برای استفاده روزانه راکی مونتاین مناسب تره ولی برای مجالس سیلور رو مناسب تر میدونم. شما چطور تست کردید؟

cyber861
13-01-2012, 01:00
درسته تند تر از مدل های دیگه هست ولی اگر چند دقیقه ایی روی پوست بمونه تندیش از بین میره.
البته برای استفاده روزانه راکی مونتاین مناسب تره ولی برای مجالس سیلور رو مناسب تر میدونم. شما چطور تست کردید؟

رو کاغذ.

من تو تابستون تست گرفتم.به خاطره همین شاید دلچسب نبود برام.زیاد کارهایه مجلسی رو نمیپسندم.مگر

اینکه شیرین باشه.:11:

اگه سرسری این کار رو تست کینم به احتمال زیاد یاده این ها هم میفتیم:

Arpege Pour Homme by Lanvin

Zegna Intenso by Ermenegildo Zegna

البته خیلی فرق میکنن ولی شاید کسی یه بار تست کرده باشه هر کدوم رو دچار اشتباه بشه.:20:

f.t.g
13-01-2012, 01:04
رو کاغذ.

من تو تابستون تست گرفتم.به خاطره همین شاید دلچسب نبود برام.زیاد کارهایه مجلسی رو نمیپسندم.مگر

اینکه شیرین باشه.:11:

اگه سرسری این کار رو تست کینم به احتمال زیاد یاده این ها هم میفتیم:

Arpege Pour Homme by Lanvin

Zegna Intenso by Ermenegildo Zegna

البته خیلی فرق میکنن ولی شاید کسی یه بار تست کرده باشه هر کدوم رو دچار اشتباه بشه.:20:
اتفاقا من هم رو کاغذ تست کردم و تا الان هم همش دارم بوش میکنم و هر چی میگذره برام خوش آیندتر میشه.
به هر حال سلیقه ها متفاوته:31:

f.t.g
13-01-2012, 01:47
دوستان پرفیوم شاپینگ سایت جدید راه اندازی کرده؟

mjd323232
13-01-2012, 08:58
دوستان از کارهای cartier کدوم یکی رو تست کردین خواهشا بهترینش رو معرفی کنین

رودستر کارتیر-- رودستر اسپرت --- رودستربلک

f.t.g
13-01-2012, 10:54
دوستان از کارهای cartier کدوم یکی رو تست کردین خواهشا بهترینش رو معرفی کنین

رودستر کارتیر-- رودستر اسپرت --- رودستربلک
من رودستار کارتیر رو تست کردم و دارم. بوی خنک و کمی تلخ داره. موندگاریش هم خیلی بالاست.
رودستر بلک -- هم تست کردم و همون رودستر هستش و فقط به صورت ورژن جدید تولید میشه و همون بو رو میده.
ازش اسپورتش اطلاعاتی ندارم

cyber861
13-01-2012, 11:32
دوستان پرفیوم شاپینگ سایت جدید راه اندازی کرده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2FBvlgari%2F1353-bvlgari-man-the-silver-limited-edition-for-men-by-bvlgari.html)

فکر کنم خیلی وقته این سایت شده:20:

f.t.g
13-01-2012, 11:41
فکر کنم خیلی وقته این سایت شده:20:
آخه من تا الان دوتا سایت از ایشون دیدم و این سومیش بود. به نظر میرسه این یکی از بقیه آپدیت تره. محصولات جدیدی هم که اومده به این سایت اضافه شده

cyber861
13-01-2012, 19:49
آخه من تا الان دوتا سایت از ایشون دیدم و این سومیش بود. به نظر میرسه این یکی از بقیه آپدیت تره. محصولات جدیدی هم که اومده به این سایت اضافه شده

آقا فریده گل در مورده ادکنایی که داری یه توضیح میدی که هر کدوم چجوری هستن؟اون عکسی هم که تو

پرشین تولز و وبلاگ خانم فرزین نیا گذاشتی ثواب داره بزاری:11::10:

f.t.g
13-01-2012, 20:36
آقا فریده گل در مورده ادکنایی که داری یه توضیح میدی که هر کدوم چجوری هستن؟اون عکسی هم که تو

پرشین تولز و وبلاگ خانم فرزین نیا گذاشتی ثواب داره بزاری:11::10:
بنا به درخواست دوست گلم علی آقا عکس ادکلن هامو اینجا میزارم
خیلی هاشون رو اکثر دوستان باشون آشنایی دارن. ولی هر کدوم رو خواستید بگید تا در موردش توضیح بدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2F21jmyis9m5sfy2pu9n9.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2Fqkubaxu44dkr597dgk1.jpg)

cyber861
13-01-2012, 21:01
اینایی که علامت زدم رو خیلی دوست دارم بدونم چه بویی دارن:11:

A M ! N
13-01-2012, 21:06
اون سفیده بزرگه که روش نوشته CK چی هست ؟ همون CK 1 هست ؟

Take Care:40:

f.t.g
13-01-2012, 21:45
اینایی که علامت زدم رو خیلی دوست دارم بدونم چه بویی دارن:11:

به ترتیب از بالا شروع میکنم:
safari: یک بوی متعادل و زایحه گیاهان سبز و تازه بسیار توش خود نمایی میکنه. اینو و اوپیوم رو از همه ادکلن هام بیشتر دوست دارم
charlie: بویی گرم و صابونی داره و کاملا از بوش میشه فهمید که جزو ادکنهای قدیمیه
grisdepoudre: اینو یکی از اقوام برام از فرانسه اورد. نتونستم تو سایت پیداش کنم. بویی خنک و کمی ترش داره و مرکباتی هست
intimately beckham: بویی وانیلی و کمی شیرین داره و رایحه ایی نرم داره که بسیار لطیف هست. هر کس میخواد وانیل رو تو ادکلنها خوب ببینه اینو تست کنه. گروه بویاییش هم شرقی-فوژه هست. اینو حتما تست کنید!
chaps by ralph lauren: بسیار بسیار تلخ و با وجود اینکه colong هست بسیار بسیار موندگار و با پخش عالی. میتونه تند هم باشه و خیلی خیلی کم شیرینی بعد توش پیدا میشه که تا به حال نمونه اش رو ندیدید(شیرینی عسلی مانند) ولی همچنان تلخ باقی خواهد ماند. هر کسی اینو نمیپسنده!
ambre by baldessarini: بویی شرقی-چوبی داره. خیلی خیلی خانم پسند هست. جزو اون دسته ادکلن هایی که میتونم بتون پیشنهادبدم ندید بخرید. حتما خوشتان خواهد آمد. من اینو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه تو ایران بش کم لطفی شده. بسیار مناسب قرار هست:11:
تستر 212: اینو که اکثر دوستان باش آشنایی دارن. بویی ملایم و کمی خنک داره
تستر polo blue: ادکلنی خنک هست و تو تمام ادکلن های خنک اینو شیکترین میدانم. گروه بویایی آروماتیک-فوژه
تستر : blue jeans by versace خنک و مرکباتی. دوام خوبی داره
تستر eau sauvage by dior: گرم و ترش
تستر جگوار مارکII: تند و تلخ. زیاد جالب نیست
blended: تلخ و گرم کمی هم ترشی خیلی خفیف رو میشه توش احساس کرئ. خیلی قدیمیه ولی متاسفانه موندگاری بالایی نداره
cuba: بویی تند و صابونی. زیاد جالب نیست. خیلی بوی صابون میده.
tokyo by kenzo: بویی جنگلی داره و گروه بویایی چوبی-ادویه ایی داره. اینم توصیه نمیشه چون موندگاری تعطیل و بوی مطبوعی هم نداره. من که خوشم نیومد.
امیدوارم بدرد علی آقای گل و دوستان خورده باشه:10:

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

اون سفیده بزرگه که روش نوشته CK چی هست ؟ همون CK 1 هست ؟

Take Care:40:
CK IN 2 U: بوش خیلی باحاله و ادم رو سر حال میاره. خنکه و کمی شیرین. مولی موندگاریش خیلی پایین هست و من ازش برای بعد از اصلاح استفاده میکنم. حیف که بوی به این خوبی موندگاری نداره.
ck1 چیز دیگریست

saeed_goodboy63
13-01-2012, 21:45
سلام. اگه کسی از ادکلنهای creed استفاده کرده یه راهنمایی بکنه . به نظر شما از لحاظ ماندگاری و پخش بو و کلا رایحه ادکلن کدامیک از این دو بهتره. 1- اوریجینال سانتال(قرمز) 2- تاباروم(قهوه ای)

f.t.g
13-01-2012, 21:54
سلام. اگه کسی از ادکلنهای creed استفاده کرده یه راهنمایی بکنه . به نظر شما از لحاظ ماندگاری و پخش بو و کلا رایحه ادکلن کدامیک از این دو بهتره. 1- اوریجینال سانتال(قرمز) 2- تاباروم(قهوه ای)
خیلی در صدد بودم این تاباروم رو بگیرم که قیمتها اینطور رفت بالا:19:
تاباروم بویی گرم و خاکی و تمیزی داره. البته خودم نداشتم ولی اینطور متوجه شدم

cyber861
13-01-2012, 21:58
به ترتیب از بالا شروع میکنم:
safari: یک بوی متعادل و زایحه گیاهان سبز و تازه بسیار توش خود نمایی میکنه. اینو و اوپیوم رو از همه ادکلن هام بیشتر دوست دارم
charlie: بویی گرم و صابونی داره و کاملا از بوش میشه فهمید که جزو ادکنهای قدیمیه
grisdepoudre: اینو یکی از اقوام برام از فرانسه اورد. نتونستم تو سایت پیداش کنم. بویی خنک و کمی ترش داره و مرکباتی هست
intimately beckham: بویی وانیلی و کمی شیرین داره و رایحه ایی نرم داره که بسیار لطیف هست. هر کس میخواد وانیل رو تو ادکلنها خوب ببینه اینو تست کنه. گروه بویاییش هم شرقی-فوژه هست. اینو حتما تست کنید!
chaps by ralph lauren: بسیار بسیار تلخ و با وجود اینکه colong هست بسیار بسیار موندگار و با پخش عالی. میتونه تند هم باشه و خیلی خیلی کم شیرینی بعد توش پیدا میشه که تا به حال نمونه اش رو ندیدید(شیرینی عسلی مانند) ولی همچنان تلخ باقی خواهد ماند. هر کسی اینو نمیپسنده!
ambre by baldessarini: بویی شرقی-چوبی داره. خیلی خیلی خانم پسند هست. جزو اون دسته ادکلن هایی که میتونم بتون پیشنهادبدم ندید بخرید. حتما خوشتان خواهد آمد. من اینو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه تو ایران بش کم لطفی شده. بسیار مناسب قرار هست:11:
تستر 212: اینو که اکثر دوستان باش آشنایی دارن. بویی ملایم و کمی خنک داره
تستر polo blue: ادکلنی خنک هست و تو تمام ادکلن های خنک اینو شیکترین میدانم. گروه بویایی آروماتیک-فوژه
تستر : blue jeans by versace خنک و مرکباتی. دوام خوبی داره
تستر eau sauvage by dior: گرم و ترش
تستر جگوار مارکII: تند و تلخ. زیاد جالب نیست
blended: تلخ و گرم کمی هم ترشی خیلی خفیف رو میشه توش احساس کرئ. خیلی قدیمیه ولی متاسفانه موندگاری بالایی نداره
cuba: بویی تند و صابونی. زیاد جالب نیست. خیلی بوی صابون میده.
tokyo by kenzo: بویی جنگلی داره و گروه بویایی چوبی-ادویه ایی داره. اینم توصیه نمیشه چون موندگاری تعطیل و بوی مطبوعی هم نداره. من که خوشم نیومد.
امیدوارم بدرد علی آقای گل و دوستان خورده باشه:10:

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

CK IN 2 U: بوش خیلی باحاله و ادم رو سر حال میاره. خنکه و کمی شیرین. مولی موندگاریش خیلی پایین هست و من ازش برای بعد از اصلاح استفاده میکنم. حیف که بوی به این خوبی موندگاری نداره.
ck1 چیز دیگریست

خیلی توضیحاته خوبی دادی.ممنونم ازتون:11::40:

.....................................

این قیمتا داره میره بالا ولی از ambre by baldessarini خوشم اومد با تعریفاته شما.یکی از نت هایی که همیشه

دوستش داشتم و دارم ambre هست:31:ردش تو خیلی از ادکنایه معروف هم هست.

amir_rahmani
13-01-2012, 21:58
سلام مجدد
دو تا موضوع را خواستم بگم
اولیش 2 سواله:دی این CH خیلی سخت گیر میاد اصلش و یه جورایی بی خیالش شدم. ولی چون شنیدم بوش شیرینه طالبش شدم عجیب. به خاطر همین فیکش را هم شده یه تستی می زنم(قیمت فیکش را کسی می دونه؟)
بعد توی کارای شیرین اجمل مثل شادو و وایس کدوم پخش بوی بالاتری داره؟ موندگاریشونم اگر تست کردید بگید ممنونتون میشم

نکته 2 اینکه چرا این تاپیک را توی متفرقه مهم نمی کنید؟ انصافا توی این بخش متفرقه زنده ترین و فعال ترین تاپیک همینه
از مدیران می خواهم اگر اینجا را می بینند این درخواست را اجابت کنند چون خیلی مهمه تاپ لیست باشه

mhek
13-01-2012, 22:01
قصد داشتم یه عطر برای استفاده روزانه و همیشگی بخرم...
امشب رفتم و اسمیت اند وسون رو تست کردم...بوی ملایم و جالبی داره و برای استفاده روزانه بد نیست..از اون بوهایی نیست که عاشقش بشی ولی بعید میدونم کسی خوشش نیاد..فکر کنم خانمها هم خوششون بیاد...

f.t.g
13-01-2012, 22:06
خیلی توضیحاته خوبی دادی.ممنونم ازتون:11::40:

.....................................

این قیمتا داره میره بالا ولی از ambre by baldessarini خوشم اومد با تعریفاته شما.یکی از نت هایی که همیشه

دوستش داشتم و دارم ambre هست:31:ردش تو خیلی از ادکنایه معروف هم هست.
اگر بتونید همون 48-50 گیر بیارید خیلی خوب میشه. باور کنید نسبت به قیمتش خیلی سره:40:
کاملا بوش مشخصه که بچه ی انگلیسه:31:

mhek
13-01-2012, 22:08

حالا چرا این دو تا؟؟

تاباروم بوی خوبی داره و البته اریجینال سانتال هم یه عطر شیک هستش ولی من به شما عطرهای دیگه رو توصیه میکنم...
اگر دنیال عطر چوب صندل خوب هستید به ایگویست شنل فکر کنید...به نظر من بهتر از سانتال هستش...ایگویست به نظر من بهترین کار شنل هستش...
و البته اگر میخواهید مدرن هم باشه پلاتینیوم ایگویست رو هم تست کنید...

تاباروم رو تست نکردم ولی تعریفش رو شنیدم...البته عطرهای معروف تر و بهتری (هرچند کاملا بحث سلیقه ای هست) کرید داره...
باید مشخص بکنید چی میخواهید از عطر تا بهتون بشه پیشنهاد داد...اکثر کارهای کرید خوب و دوست داشتنی هستند ولی بعضی هاشون شاهکارند مثل سیلور مانتین و آیریش تویید...و البته آونتوس...

f.t.g
13-01-2012, 22:13
قصد داشتم یه عطر برای استفاده روزانه و همیشگی بخرم...
امشب رفتم و اسمیت اند وسون رو تست کردم...بوی ملایم و جالبی داره و برای استفاده روزانه بد نیست..از اون بوهایی نیست که عاشقش بشی ولی بعید میدونم کسی خوشش نیاد..فکر کنم خانمها هم خوششون بیاد...
ساده اش یا قاب دار؟

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

حالا چرا این دو تا؟؟

تاباروم بوی خوبی داره و البته اریجینال سانتال هم یه عطر شیک هستش ولی من به شما عطرهای دیگه رو توصیه میکنم...
اگر دنیال عطر چوب صندل خوب هستید به ایگویست شنل فکر کنید...به نظر من بهتر از سانتال هستش...ایگویست به نظر من بهترین کار شنل هستش...

تاباروم رو تست نکردم ولی تعریفش رو شنیدم...البته عطرهای معروف تر و بهتری (هرچند کاملا بحث سلیقه ای هست) کرید داره...
باید مشخص بکنید چی میخواهید از عطر تا بهتون بشه پیشنهاد داد...اکثر کارهای کرید خوب و دوست داشتنی هستند ولی بعضی هاشون شاهکارند مثل سیلور مانتین و آیریش تویید...و البته آونتوس...
این ایگویست جزو جایزه داران برند چنل هست:40:

cyber861
13-01-2012, 22:28
شانل دو تا کارهاش محشر هستن :آنتایوس و اگوییست .حتما تست کنید.

..........................

پیشنهاد میدم کارهایه کپسول لاگرفیلد هم تست بفرمایید.جالبن.:46:

arsenal_mmm
13-01-2012, 22:32
خیلی هاشون رو اکثر دوستان باشون آشنایی دارن. ولی هر کدوم رو خواستید بگید تا در موردش توضیح بدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2F21jmyis9m5sfy2pu9n9.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2Fqkubaxu44dkr597dgk1.jpg)

راجع به اون پایینیه که اون پشت کنزو توکیو بین open و jazz هستش هم یه توضیحی میدید؟اسمش این تیریپیه:
ance...???

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

سلام مجدد
دو تا موضوع را خواستم بگم
اولیش 2 سواله:دی این CH خیلی سخت گیر میاد اصلش و یه جورایی بی خیالش شدم. ولی چون شنیدم بوش شیرینه طالبش شدم عجیب. به خاطر همین فیکش را هم شده یه تستی می زنم(قیمت فیکش را کسی می دونه؟)
بعد توی کارای شیرین اجمل مثل شادو و وایس کدوم پخش بوی بالاتری داره؟ موندگاریشونم اگر تست کردید بگید ممنونتون میشم

نکته 2 اینکه چرا این تاپیک را توی متفرقه مهم نمی کنید؟ انصافا توی این بخش متفرقه زنده ترین و فعال ترین تاپیک همینه
از مدیران می خواهم اگر اینجا را می بینند این درخواست را اجابت کنند چون خیلی مهمه تاپ لیست باشه

به جاش برو کاپتان بلک و یا همون وایس رو بگیر...می ارزن واقعا...ولی کاپتان بلک رو برو از جای معتبر بگیر که یه وقت تقلبی نندازن بهت....بین اون دو تا اجمل که گفتی شادو پخش بوش بیشتره مسلما...

ch رو هم نمیخواد فیکش رو بگیر مشابهش خیلی زیاده...همون ریو RC یا ادکلن barcode رو هم بگیری خوبن...اسانس روغنیش هم خیلی بوش شبیهه

f.t.g
13-01-2012, 22:44
شانل دو تا کارهاش محشر هستن :آنتایوس و اگوییست .حتما تست کنید.

..........................

پیشنهاد میدم کارهایه کپسول لاگرفیلد هم تست بفرمایید.جالبن.:46:
کجا دیدید. خیلی دنبالشون گشتم.
تست هم کردید؟
قیمت؟

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

راجع به اون پایینیه که اون پشت کنزو توکیو بین open و jazz هستش هم یه توضیحی میدید؟اسمش این تیریپیه:
ance...???

رومانس از شرکت رصاصی هست. البته اون ورژن قدیمیش هست. جدیدش آبی رنگ هست. قیمتش هم 13-14
بوی خاصی نداره. به نظر خودم بویی توتون پیپ رو با یک چیز شیرین و خنک قاطی کنی شبیش میشه:31:

pluschild
13-01-2012, 22:55
من Chanel Allure Homme Sport رو دارم . 146 تومن پولشو دادم اما موندگار نیست ، با اینکه خیلی هم زیاد می زنم . البته بوش محشره . مستت می کنه

cyber861
13-01-2012, 23:09
کجا دیدید. خیلی دنبالشون گشتم.
تست هم کردید؟
قیمت؟

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

رومانس از شرکت رصاصی هست. البته اون ورژن قدیمیش هست. جدیدش آبی رنگ هست. قیمتش هم 13-14
بوی خاصی نداره. به نظر خودم بویی توتون پیپ رو با یک چیز شیرین و خنک قاطی کنی شبیش میشه:31:

داییم حدود 15 سال پیش( از همون فروشگاهه نسیم ) خرید اشانتیونش رو 2 تومن:31:هنوز جاش دسته منه.هنوز که هنوزه بو میده اونم نه کم.عینه اولش.:31:

هفته پیش هم که تهران بودم طرفایه جمهوری یه مغازه دیدم که کارهایه شاخی داشت و بزرگش رو داشت و

145 میداد.

mhek
13-01-2012, 23:24
ساده اش یا قاب دار؟

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

این ایگویست جزو جایزه داران برند چنل هست:40:

ساده
بوشون که فرقی نداره ...

ادکلن چوب صندل زیاد تست کردم مثل گوچی انوی یا تام داو یا سانتال از فلوریس ....
ولی هیچ کدوم ایگویست نمیشه...بوش فوق العاده هستش...
آنتایوس رو تست نکردم ولی علی آقا زیاد تعریفش رو میکنه و حتما بوش خوب خواهد بود...
کلا سری جدید شانل با اینکه عامه پسند هستند ولی اصلا کیفیت کارای قدیمی شنل رو ندارند...

f.t.g
13-01-2012, 23:34
داییم حدود 15 سال پیش( از همون فروشگاهه نسیم ) خرید اشانتیونش رو 2 تومن:31:هنوز جاش دسته منه.هنوز که هنوزه بو میده اونم نه کم.عینه اولش.:31:

هفته پیش هم که تهران بودم طرفایه جمهوری یه مغازه دیدم که کارهایه شاخی داشت و بزرگش رو داشت و

145 میداد.
کدوم مدلش رو داییتون داشتن؟ وودی؟فروینتال؟ لایت؟
میشه بوش رو برام تفصیر کنی؟:11:

f.t.g
13-01-2012, 23:41
ساده
بوشون که فرقی نداره ...

ادکلن چوب صندل زیاد تست کردم مثل گوچی انوی یا تام داو یا سانتال از فلوریس ....
ولی هیچ کدوم ایگویست نمیشه...بوش فوق العاده هستش...
آنتایوس رو تست نکردم ولی علی آقا زیاد تعریفش رو میکنه و حتما بوش خوب خواهد بود...
کلا سری جدید شانل با اینکه عامه پسند هستند ولی اصلا کیفیت کارای قدیمی شنل رو ندارند...
با این جملتون موافقم. من روی بیشتر برندها چنین نظری دارم

cyber861
13-01-2012, 23:53
کدوم مدلش رو داییتون داشتن؟ وودی؟فروینتال؟ لایت؟
میشه بوش رو برام تفصیر کنی؟:11:

شنل آنتایوس رو گفتم:31:

لاگرفیلد رو که خودم لایت وودی رو دارم.نمیدونم چجوری توصیفش کنم.یه بویه ملایم و یجورایی تلخ داره.بویه یاس میده که با یه چیزه دیگه قاطی شده و بویه دودی مانند گرفته.یکم هم گرمه.

خیلی دوستش دارم.به نظرم خاصه.ولی اصلا موندگاری نداره.در حده 2 ساعت:41:

اون مدله وودی هم تست کردم.اونم بویه جالب و تقریبا خاصی داره.

به نظرم کارهایه ارزشمندی هستن.فقط این موندگاری حاله آدمو میگیره.:13:

f.t.g
14-01-2012, 00:49
علی جان الان که دوباره کاغذ تست های دیروز رو بو کردم بوی وانیل توی سیلور مشهودتر از راکی مونتاین هست.
شما چنین حسی نداشتی؟

amir_rahmani
14-01-2012, 01:04
به جاش برو کاپتان بلک و یا همون وایس رو بگیر...می ارزن واقعا...ولی کاپتان بلک رو برو از جای معتبر بگیر که یه وقت تقلبی نندازن بهت....بین اون دو تا اجمل که گفتی شادو پخش بوش بیشتره مسلما...

ch رو هم نمیخواد فیکش رو بگیر مشابهش خیلی زیاده...همون ریو RC یا ادکلن barcode رو هم بگیری خوبن...اسانس روغنیش هم خیلی بوش شبیهه
سپاس از جوابتون
ریو زنونه هستش
درسته؟

cyber861
14-01-2012, 01:06
علی جان الان که دوباره کاغذ تست های دیروز رو بو کردم بوی وانیل توی سیلور مشهودتر از راکی مونتاین هست.
شما چنین حسی نداشتی؟

اون موقع زیاد تو فازش نبودم.همون اولش که دلمو زد اصلا نگهش نداشتم.ولی احتمالا باید کاره ارزشمندی

باشه.چون قیمتش هم بیشتر از اونه.:13:

بدبختی من دوست دارم از همون نته ابتدایی ادکلن آدمو ببره فضا:31:از اون بویه بخور مانندش خوشم نیامد.

f.t.g
14-01-2012, 01:11
اون موقع زیاد تو فازش نبودم.همون اولش که دلمو زد اصلا نگهش نداشتم.ولی احتمالا باید کاره ارزشمندی

باشه.چون قیمتش هم بیشتر از اونه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدبختی من دوست دارم از همون نته ابتدایی ادکلن آدمو ببره فضا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از اون بویه بخور مانندش خوشم نیامد.

آره نت ابتدایی راکی مونتاین خیلی باحاله. من که اولش کلی باش حال کردم.

cyber861
14-01-2012, 01:24
آره نت ابتدایی راکی مونتاین خیلی باحاله. من که اولش کلی باش حال کردم.

یه چیزه جالب.الان نگاه کردم دیدم اصلا تو نت هایه راکی مینتین وانیل نداره:27:پس چه نتی رو من اشتباه گرفتم؟:18:

f.t.g
14-01-2012, 01:41
یه چیزه جالب.الان نگاه کردم دیدم اصلا تو نت هایه راکی مینتین وانیل نداره:27:پس چه نتی رو من اشتباه گرفتم؟:18:
باور کنید منم چنین حسی که شما گفتین رو نداشتم ولی گفتم شاید من درست متوجه نشدم. الان عناصرش رو که نگاه میکردم فقط یک نوع بخور هست که ممکنه باعث چنین بویی بشه. وگر نه با بقیه تا حدودی آشنایی دارم. شاید هم با آمبر که مخلوط بشه چنین چیزی بوجود بیاد. در کل اکثر مواقع میبینید بویی که به مشام شما میرسه هیچ تشابهی با عناصر سازنده اش نداره و اینجاست نقش عطر سازان به خوبی معلوم میشه:11:

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

الان هم رفتم سیلور رو بررسی کردم و عناصرش رو دیدم. دقیقا تو تاپ نوتش وانیل و آمبر وجود داره:5:

cyber861
14-01-2012, 01:48
باور کنید منم چنین حسی که شما گفتین رو نداشتم ولی گفتم شاید من درست متوجه نشدم. الان عناصرش رو که نگاه میکردم فقط یک نوع بخور هست که ممکنه باعث چنین بویی بشه. وگر نه با بقیه تا حدودی آشنایی دارم. شاید هم با آمبر که مخلوط بشه چنین چیزی بوجود بیاد. در کل اکثر مواقع میبینید بویی که به مشام شما میرسه هیچ تشابهی با عناصر سازنده اش نداره و اینجاست نقش عطر سازان به خوبی معلوم میشه:11:

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

الان هم رفتم سیلور رو بررسی کردم و عناصرش رو دیدم. دقیقا تو تاپ نوتش وانیل و آمبر وجود داره:5:

الان خودم هم رفتم باز اساسی راکی رو تست کردم.راست میگی

بویه فلفل سیاه و بخور نت هایه قالبش هستن + سدر---من بویه آمبر رو تو این حس نمیکنم.ولی شاید شیرینی

اش ماله مشک باشه.زیاد مشک رو نیمیشناسم چون تو هر ادکلنی ممکنه بوش فرق کنه.مثلا تو پوران هوم

کارون کاملا متفاوته.ولی بسیار دوست داشتنی.

f.t.g
14-01-2012, 02:01
الان خودم هم رفتم باز اساسی راکی رو تست کردم.راست میگی

بویه فلفل سیاه و بخور نت هایه قالبش هستن + سدر---من بویه آمبر رو تو این حس نمیکنم.ولی شاید شیرینی

اش ماله مشک باشه.زیاد مشک رو نیمیشناسم چون تو هر ادکلنی ممکنه بوش فرق کنه.مثلا تو پوران هوم

کارون کاملا متفاوته.ولی بسیار دوست داشتنی.
من مشک رو وقتی رفتم مشهد تو یکی از این عتیقه فروشی ها دیدم و گرفتمش تو دستم. خیلی معطر بود و بویی سنگین داشت. نه میشد بگی تلخه و نه شیرین. اگر ورسوز مردونه رو بو کرده باشی بویی شبیح به مشک داره.
البته دو نمونه مشک داریم. یک نمونه دیگرش مشک سفید هست که تو همین سیلور وود کاملا مشهوده و کمی لطیف تر از نمونه قبلیست و کمی بوشون با هم فرق داره. ادکلنی رو که بوی مشک سفید توش غالب باشه من آلور ادیشن بلانچ رو مناسب میدونم:11:

cyber861
14-01-2012, 02:05
من مشک رو وقتی رفتم مشهد تو یکی از این عتیقه فروشی ها دیدم و گرفتمش تو دستم. خیلی معطر بود و بویی سنگین داشت. نه میشد بگی تلخه و نه شیرین. اگر ورسوز مردونه رو بو کرده باشی بویی شبیح به مشک داره.
البته دو نمونه مشک داریم. یک نمونه دیگرش مشک سفید هست که تو همین سیلور وود کاملا مشهوده و کمی لطیف تر از نمونه قبلیست و کمی بوشون با هم فرق داره. ادکلنی رو که بوی مشک سفید توش غالب باشه من آلور ادیشن بلانچ رو مناسب میدونم:11:

ورسوز خیلی بوش سنگینه.هر وقت تست کردم اذیتم کرده.همون مشکه سفید بهتره:31:

f.t.g
14-01-2012, 02:08
اون عتیقه فروشه مشک رو 150 هزار تومان میفروخت:19::18::19:

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:06 AM ----------

دقیقا همون که خدمت عرض کردم. بویی سنگین داره و وقتی بو کردم احساس کردم یه سنگ بزرگ افتاده رو قلبم ولی در عین حال آنقدر خوش بو بود که نمیشد از بو کردنش گذشت.

dash_mehdi
14-01-2012, 02:12
دوستان کسی میدونه نشونه ماندگاری بالای ادکلن چیه؟
من شنیدم که ادکلن رو تکون بدی و کفش دیر بره یعنی ماندگاریش بالاست

f.t.g
14-01-2012, 02:13
اصلا چرا راه دور بریم. برو این m7 رو بو کن. اونم بوی مشک رو میشه ازش فهمیدو تاپ نوتش هم آمبر و مشک هستن. میبینی که این هم بوی خیلی سنگینی داره. امیدوارم بوی مشک رو تونسته باشم تا حدودی برات شرح بدم تا بتونید تصور کنید علی جان.

cyber861
14-01-2012, 02:16

نشانش اینه که رو کاغذ تست بگیری و ببینی چقدر میمونه.

ولی در کل بوهایه گرم و شیرین و بعدش تلخ بیشتر موندگاری دارن.

f.t.g
14-01-2012, 02:20
دوست گرامی با این کار متوجه خواهید شد که غلظت محتوی شیشه در چه حدی است و ماده روغنی رو احساس کرد تا چه اندازه هست. ولی دلیل بر ماندگاری بالا نیست و به نظر من بهتره برای فهمیدن مقدار ماندگاری به گروه بویایی و عناصر تشکیل دهنده مراجعه کنید.
مثلا گروه بویایی وودی مشک موندگاری خوبی دارن ولی پخش بوشون به وودی-چایپر ها نخواهد رسید. البته این یک حکم نیست و تجربه شخصی خودم رو میگم.

cyber861
14-01-2012, 02:22
اصلا چرا راه دور بریم. برو این m7 رو بو کن. اونم بوی مشک رو میشه ازش فهمیدو تاپ نوتش هم آمبر و مشک هستن. میبینی که این هم بوی خیلی سنگینی داره. امیدوارم بوی مشک رو تونسته باشم تا حدودی برات شرح بدم تا بتونید تصور کنید علی جان.

گفتی M7 یاده یه چیزی افتادم.اونی که من تست کردم شیشه اش با ماله شما فرق داشت.هر چی عکس هم

ازش دیدم مثله ماله شماست.نمیدونم داستان چی بود.

ولی ام 7 که من تست کردم یجورایی بیشتر بویه دارو میداد.:13:

f.t.g
14-01-2012, 02:33
گفتی M7 یاده یه چیزی افتادم.اونی که من تست کردم شیشه اش با ماله شما فرق داشت.هر چی عکس هم

ازش دیدم مثله ماله شماست.نمیدونم داستان چی بود.

ولی ام 7 که من تست کردم یجورایی بیشتر بویه دارو میداد.:13:
بله علی آقا اون پلاک رو خودم بش چسبوندم. m7 شیشه ایی ساده داره. این ادکلن به نظر من یک کار بسیار برجسته هست. منتها باید صبر کنید تا بوش باز شود. ماندگاری فوق العاده و پخش بویی استثنایی داره و برای همین من هر موقعه بخوام ازش استفاده کنم حداقل نیم ساعت زودتر بر روی لباسم اسپری میکنم تا وقتی خواستم بپوشم بوش متعادل تر بشه. ولی علی جان سعی کن با کار های بزرگ نظیر m7 کمی شتاب زده تست نگیری. بعضی از کارهای خوب نیاز دارن به زمان تا خود نمایی کنن. حداقل یک ساعت بهش مهلت بدید. چون این کار جزو بهترین کارهای ysl شناخته شده. (البته تو اروپا). اما از هر چیز که بگذریم از سلیقه نمیشه گذشت:31:

cyber861
14-01-2012, 02:57
بله علی آقا اون پلاک رو خودم بش چسبوندم. m7 شیشه ایی ساده داره. این ادکلن به نظر من یک کار بسیار برجسته هست. منتها باید صبر کنید تا بوش باز شود. ماندگاری فوق العاده و پخش بویی استثنایی داره و برای همین من هر موقعه بخوام ازش استفاده کنم حداقل نیم ساعت زودتر بر روی لباسم اسپری میکنم تا وقتی خواستم بپوشم بوش متعادل تر بشه. ولی علی جان سعی کن با کار های بزرگ نظیر m7 کمی شتاب زده تست نگیری. بعضی از کارهای خوب نیاز دارن به زمان تا خود نمایی کنن. حداقل یک ساعت بهش مهلت بدید. چون این کار جزو بهترین کارهای ysl شناخته شده. (البته تو اروپا). اما از هر چیز که بگذریم از سلیقه نمیشه گذشت:31:

اونی که من تست کردم بالکل فرق داشت.درش هم فرق داشت:20:

راست میگی.چند بار دیور هوم اینتس هم تست کردم همچین حسی بهم داد ولی یبارش به شدت بهم حال داد.

به غیر سلیقه به نظرم زمان و مکان و حال خوده آدم هم خیلی توش تاثیر داره.

مثلا یه کاری مثله اوپیون یا افیون به نظرم اگه حسش رو نداشته باشی خوشت نمیاد ولی اگه تو هوایه خنک

بزنی خیلی باحال میشه.

البته قبلا هم گفتم که تو این کارهایه ایو سن لورن یه نتی هست که تو اکثرشون حس میشه و مثله امضا

میمونه.نمیدونم چی هست ولی با بعضیاشون زیاد جالب در نیامده .

خودم عاشقه لهوم(زرد) هستم.ولی متاسفانه موندگاری نداره.:13:

من آدمه پیچیده ای هستم ولی چیزایی که خیلی پیچیده هستن دوست ندارم.مگر اینکه لطافت داشته

باشن:20:

اکثره اوقات علتی که من از یه ادکلن خوشم میاد یا از یکی بدم میاد میتونه اون حسه بویایی باشه که ممکنه یک نت رو قوی تر حس کنم و همون رو دوست داشته باشم یا نداشته باشم.شرایطه آب و هوایی خیلی ادکلن ها رو عوض

میکنه.مثلا یه ادکلنی مثله ck one رو من تو عید در اهواز میزدم اصلا موندگاری نداشت و اون بویی هم که همیشه حس میکردم هم نمیداد.بعد که اومدم اراک دیدم به حالته قبل برگشت.یعنی رطوبت میتونه تاثیر منفی داشته

باشه رو یه سری چیزها.بالعکسش هم هست البته.

aminjigar
14-01-2012, 09:52

دیشب اینجا چه خبر بوده.... :10: از ساعتای 7 بعدازظهر که من سر زدم تا ساعتای 2:30 بامداد امروز این تاپیک

4 صفحه کانتر انداخته... خیلی جالب بود.

خب جناب فرید آقا به عنوان یک کسی که کلکسیون داره نظرت رو درباره وان میلیون بگو؟ (تو یکی دو جمله تشریح کنی خوبه واسه من)

بین اونایی که تا الان تست کردی یا داری بگو بهترین عطر مخصوص استفاده روزانه تو زمستون و تابستون رو چی می دونی؟

بهترین عطر مخصوص مجالس تو زمستون یا تابستون رو چی می دونی به نظرت؟ (اگه لازم می دونی یه توضیحی هم بدی بد نیست.)

واسه هر کدوم بیشتر از یک مورد نگو... (

saeed_goodboy63
14-01-2012, 10:36
حالا چرا این دو تا؟؟

شما باتوجه به عطرهای مورد علاقه بنده ( تق هرمس- m7 - د وان - پیور هاوانا - بیژن - زینو - لالیک) از بین عطرهای کرید که تو ایران پیدا بشه کدوم رو پیشنهاد میدین.

mhek
14-01-2012, 11:19
شما باتوجه به عطرهای مورد علاقه بنده ( تق هرمس- m7 - د وان - پیور هاوانا - بیژن - زینو - لالیک) از بین عطرهای کرید که تو ایران پیدا بشه کدوم رو پیشنهاد میدین.

البته دامنه سلیقه شما بزرگ هست...ولی با توجه به اینکه اکثر عطرهایی که دوست داشتید اسپایسی بوده اند به شما ویرجین ایسلند واتر رو توصیه میکنم...یه عطر اسپایسی با نوت های تند و جالب و بیس شیرین و نارگیلی...
اکثر کارهای معروف کرید نوت میوه دارند که خیلی هم جالب هستش ولی عطرهای مورد علاقه شما بجز هرمس باقی به اون صورت مرکبات هم توشون نیست چه برسه میوه...
اگر تونستید آونتوس رو گیر بیارید هم خوبه مخصوصا بچ نامبر هایی که بوی تیره تر دارند و بوی آناناس کمتر توشون مشهوده...
با توجه به سلیقه شما خصوصا پیور هاوانا اگر کمی روی پولتون بذارید و یک توباکو وانیل از تام فورد بخرید فکر کنم بهتر باشه...و البته بلک ارکید هم احتمال زیاد مورد پسند شما خواهد بود...
عطرهایی از کرید مثل رویال عود و سلکشن و .....هستند ولی خوب اونها خیلی گرون تر میشند و به نظرم با پول اونها همون عطرهای تام فورد بهتر هست برای شما...

f.t.g
14-01-2012, 11:30
اونی که من تست کردم بالکل فرق داشت.درش هم فرق داشت:20:

راست میگی.چند بار دیور هوم اینتس هم تست کردم همچین حسی بهم داد ولی یبارش به شدت بهم حال داد.

به غیر سلیقه به نظرم زمان و مکان و حال خوده آدم هم خیلی توش تاثیر داره.

مثلا یه کاری مثله اوپیون یا افیون به نظرم اگه حسش رو نداشته باشی خوشت نمیاد ولی اگه تو هوایه خنک

بزنی خیلی باحال میشه.

البته قبلا هم گفتم که تو این کارهایه ایو سن لورن یه نتی هست که تو اکثرشون حس میشه و مثله امضا

میمونه.نمیدونم چی هست ولی با بعضیاشون زیاد جالب در نیامده .

خودم عاشقه لهوم(زرد) هستم.ولی متاسفانه موندگاری نداره.:13:

من آدمه پیچیده ای هستم ولی چیزایی که خیلی پیچیده هستن دوست ندارم.مگر اینکه لطافت داشته

باشن:20:

اکثره اوقات علتی که من از یه ادکلن خوشم میاد یا از یکی بدم میاد میتونه اون حسه بویایی باشه که ممکنه یک نت رو قوی تر حس کنم و همون رو دوست داشته باشم یا نداشته باشم.شرایطه آب و هوایی خیلی ادکلن ها رو عوض

میکنه.مثلا یه ادکلنی مثله ck one رو من تو عید در اهواز میزدم اصلا موندگاری نداشت و اون بویی هم که همیشه حس میکردم هم نمیداد.بعد که اومدم اراک دیدم به حالته قبل برگشت.یعنی رطوبت میتونه تاثیر منفی داشته

باشه رو یه سری چیزها.بالعکسش هم هست البته.
به نظر من هم شرایط آب و هوایی تاثیر گذاره. من خیلی کار های ysl رو دوست دارم و به همراه ralph lauren همیشه انتخاب اولم بودن. به نظر من این دوتا برند یه سبکی رو دنبال میکنن که همیشه محصولاتشون خاص خودشون هست. و از جمله برند هایی هستند که سبک کاریشون رو تغییر ندادن. آخرین ادکلنهاشون باز اینا رو شاید از اسب بندازه ولی از اصل نمیندازه. حتی کارای اسپرتشون هم باز کمی سر و سنگین هستند. خلاصه یه تریپه خاصی دارن

f.t.g
14-01-2012, 11:45
دیشب اینجا چه خبر بوده.... :10: از ساعتای 7 بعدازظهر که من سر زدم تا ساعتای 2:30 بامداد امروز این تاپیک

4 صفحه کانتر انداخته... خیلی جالب بود.

خب جناب فرید آقا به عنوان یک کسی که کلکسیون داره نظرت رو درباره وان میلیون بگو؟ (تو یکی دو جمله تشریح کنی خوبه واسه من)

بین اونایی که تا الان تست کردی یا داری بگو بهترین عطر مخصوص استفاده روزانه تو زمستون و تابستون رو چی می دونی؟

بهترین عطر مخصوص مجالس تو زمستون یا تابستون رو چی می دونی به نظرت؟ (اگه لازم می دونی یه توضیحی هم بدی بد نیست.)

واسه هر کدوم بیشتر از یک مورد نگو... (
دوست گرامی وان میلیون به نظر من گرم و شیرین هست و ماندگاری مناسبی هم داره. بوی با کلاسی داره ولی به نظر من با این قیمت گزینه های بهتری هم هست. دیگه بستگی به سلیقه داره.

عطر روزانه
زمستون: ambre
تابستون: polo sport & polo blue
برای مهمانی و مجالس:
زمستون: opium
تابستان: safari

cyber861
14-01-2012, 11:59
امروز یه سری از کاغذ تست هامو که 2 هفته پیش( بلکه بیشتر)تست گرفته بودم رو داشتم بو میکردم.

M7 و آنجل a*man و یه مدل ferre هنوز ته بویی داشتن:18:

f.t.g
14-01-2012, 12:04
امروز یه سری از کاغذ تست هامو که 2 هفته پیش( بلکه بیشتر)تست گرفته بودم رو داشتم بو میکردم.

M7 و آنجل a*man و یه مدل ferre هنوز ته بویی داشتن:18:
اره m7 ماندگاری و پخش بوی بالایی داره و البته بعد از آرامیس:31:

aminjigar
14-01-2012, 12:53
اگر میتونستید بگید از چه گرو بویایی و چه عناصری خوشتون میاد بهتر میشه نظر داد
آقا ممنون... :11:حقیقت من واسه مشاوره واسه خودم که نمی خواستم، می خواستم با حدود سلیقه شما آشناتر بشم؛ اما Polo ها رو حتما تست خواهم کرد...

f.t.g
14-01-2012, 13:27
آقا ممنون... :11:حقیقت من واسه مشاوره واسه خودم که نمی خواستم، می خواستم با حدود سلیقه شما آشناتر بشم؛ اما Polo ها رو حتما تست خواهم کرد...
ببخشید من اشتباه متوجه شده بودم. پست قبلی رو اصلاح کردم:11:

f.t.g
14-01-2012, 15:44
کسی اوپیوم مردونه با غلظت پرفیوم رو جایی ندیده. قابش هم سورمه ایی هست. چند ساله دنبالش هستم. خیلی برام مهمه:11:

cyber861
14-01-2012, 16:30
کسی اوپیوم مردونه با غلظت پرفیوم رو جایی ندیده. قابش هم سورمه ایی هست. چند ساله دنبالش هستم. خیلی برام مهمه:11:

تو تهران فکر کنم کوچه مروی دیدم.ولی یادم نیست کدوم مغازه بود.

از لحاظه بو نسبت به توالتش فرقی کرده؟

f.t.g
14-01-2012, 16:37
تو تهران فکر کنم کوچه مروی دیدم.ولی یادم نیست کدوم مغازه بود.

از لحاظه بو نسبت به توالتش فرقی کرده؟
7-8 ماه پیش تمام مروی رو گشتم پیدا نکردم.
تا حالا از نمونه پرفیومش نداشتم که بدونم.
ولی اگر پیدا بشه ندیده میخرم

cyber861
14-01-2012, 20:22
دوستان از اسکادا کاری داشتید یا تست کردید؟چند وقته دوست دارم یکی از این برند بگیرم.:20:

f.t.g
14-01-2012, 20:43
دوستان از اسکادا کاری داشتید یا تست کردید؟چند وقته دوست دارم یکی از این برند بگیرم.:20:
میشه بدونم بر چه اساس دوست دارید یکی از این برند بگیرید؟

cyber861
14-01-2012, 20:50
میشه بدونم بر چه اساس دوست دارید یکی از این برند بگیرید؟

دروغش اینه که از اسمه برندش خوشم میاد:27:

ولی سنتیمنت رو بو کردم بدم نیامد.:13:

f.t.g
14-01-2012, 21:13
دروغش اینه که از اسمه برندش خوشم میاد:27:

ولی سنتیمنت رو بو کردم بدم نیامد.:13:
کلا اسکادا محصولات شاخی نداره و رایحه های منحصر به فردی تولید نکرده. به نظر من پولتون رو روی کارهای بهتر زووووم کنید:31:

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

به طرفداران محترم اجمل عرض میکنم که محصولات جدیدی پرفیوم شاپینگ قرار داده که دیدنشون برای این جمله از طرفداران اجمل خالی از لطف نیست!!!!!

saeed_goodboy63
14-01-2012, 21:25
البته دامنه سلیقه شما بزرگ هست...ولی با توجه به اینکه اکثر عطرهایی که دوست داشتید اسپایسی بوده اند به شما ویرجین ایسلند واتر رو توصیه میکنم...یه عطر اسپایسی با نوت های تند و جالب و بیس شیرین و نارگیلی...
اکثر کارهای معروف کرید نوت میوه دارند که خیلی هم جالب هستش ولی عطرهای مورد علاقه شما بجز هرمس باقی به اون صورت مرکبات هم توشون نیست چه برسه میوه...
اگر تونستید آونتوس رو گیر بیارید هم خوبه مخصوصا بچ نامبر هایی که بوی تیره تر دارند و بوی آناناس کمتر توشون مشهوده...
با توجه به سلیقه شما خصوصا پیور هاوانا اگر کمی روی پولتون بذارید و یک توباکو وانیل از تام فورد بخرید فکر کنم بهتر باشه...و البته بلک ارکید هم احتمال زیاد مورد پسند شما خواهد بود...
عطرهایی از کرید مثل رویال عود و سلکشن و .....هستند ولی خوب اونها خیلی گرون تر میشند و به نظرم با پول اونها همون عطرهای تام فورد بهتر هست برای شما...

دوست عزیز من از راهنمایی جنابعالی تشکر میکنم . فکر میکنم آنتئوس شانل هم ادکلن مناسبی برا من باشه نظرتون چیه؟ لطف میکنید چند تا از بچ نامبر هایی که بوی بهتری دارند رو بفرمایید چون شنیدم آنتئوس هم بچ نامبرهای مختلفی از لحاظ رایحه داره. با تشکر

f.t.g
14-01-2012, 21:31
دوست عزیز من از راهنمایی جنابعالی تشکر میکنم . فکر میکنم آونتوس شانل ادکلن مناسبی برا من باشه (البته تست خواهم کرد) لطف میکنید چند تا از بچ نامبر هایی که بوی تیره تر دارند رو بفرمایید. با تشکر
دوست گرامی فکر کنم منظور ایشون آونتوس از برند کرید هست. آنتیوس از برند شنل هست و کاملا متفاوت:31:

saeed_goodboy63
14-01-2012, 22:08
دوست گرامی فکر کنم منظور ایشون آونتوس از برند کرید هست. آنتیوس از برند شنل هست و کاملا متفاوت:31:
دوست عزیز منظور بنده همون آنتئوس شانل بود(بدلیل تند بودن رایحه) خیلی تیزی ها ها!:18:

cyber861
14-01-2012, 22:11
کلا اسکادا محصولات شاخی نداره و رایحه های منحصر به فردی تولید نکرده. به نظر من پولتون رو روی کارهای بهتر زووووم کنید:31:

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

به طرفداران محترم اجمل عرض میکنم که محصولات جدیدی پرفیوم شاپینگ قرار داده که دیدنشون برای این جمله از طرفداران اجمل خالی از لطف نیست!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fnew-products)

من در مورده هیچ برندی نمیگم بد هست.ممکنه خاص نباشه ولی خب برایه یه سری سلیقه ها ساخته شده.

نسبت به قیمتش بیارزه بسه.من خیلی از کارها رو به خاطر اینکه به قیمتش نمیارزه نمیخرم.مثلا جرجیو آرمانی و

گوچی و تام فورد یا... کارهایه خیلی تاپی دارن ولی وقتی قیمتارو مبینی برایه من که از خودم درآمدی ندارم

سنگینه:31:

متاسفانه تو امر ادکلن کمکی از جایی نمیرسه و صدایه همه در اومده.پس باید چیزی رو بخرم که بعدا پشیمون نشم.

بدبختی به غیر از ادکلن دنباله چیزایه دیگه هم بودم و هستم و دیگه چیزی نمیمونه:41:

f.t.g
14-01-2012, 22:25
دوست عزیز منظور بنده همون آنتئوس شانل بود(بدلیل تند بودن رایحه) خیلی تیزی ها ها!:18:
ارزش خرید رو داره:8::8:

f.t.g
14-01-2012, 22:33
من در مورده هیچ برندی نمیگم بد هست.ممکنه خاص نباشه ولی خب برایه یه سری سلیقه ها ساخته شده.

نسبت به قیمتش بیارزه بسه.من خیلی از کارها رو به خاطر اینکه به قیمتش نمیارزه نمیخرم.مثلا جرجیو آرمانی و

گوچی و تام فورد یا... کارهایه خیلی تاپی دارن ولی وقتی قیمتارو مبینی برایه من که از خودم درآمدی ندارم

سنگینه:31:

متاسفانه تو امر ادکلن کمکی از جایی نمیرسه و صدایه همه در اومده.پس باید چیزی رو بخرم که بعدا پشیمون نشم.

بدبختی به غیر از ادکلن دنباله چیزایه دیگه هم بودم و هستم و دیگه چیزی نمیمونه:41:
منم نگفتم برند بدی هست. فقط گفتم از نظر من چیز قابل توجهی توشون ندیدم.:10:
منم همینطور اگر دقت کرده باشید تو ادکنهام خبری از تام فورد-کرید خبری نیست. پس من هم مثل شما ادکلنی رو میخرم که به قیمتش بیارزه:21:
الان اقتصاد نابسامان فقط شامل حال شما نیست. من هم قبلا هر 1-2 ماه یک ادکلن میخریدم ولی الان بعد از 6 ماه آرامیس خونم کم شده بود و رفتم تجدید کردم:31:

cyber861
14-01-2012, 22:54
منم نگفتم برند بدی هست. فقط گفتم از نظر من چیز قابل توجهی توشون ندیدم.:10:
منم همینطور اگر دقت کرده باشید تو ادکنهام خبری از تام فورد-کرید خبری نیست. پس من هم مثل شما ادکلنی رو میخرم که به قیمتش بیارزه:21:
الان اقتصاد نابسامان فقط شامل حال شما نیست. من هم قبلا هر 1-2 ماه یک ادکلن میخریدم ولی الان بعد از 6 ماه آرامیس خونم کم شده بود و رفتم تجدید کردم:31:

ولی احتمال اینکه تام فورد تام فورد رو میخریدم زیاد بود ولی با این افزایش قیمتا فکر کنم باید قیدش رو زد.عجب

مملکتی:13:

f.t.g
14-01-2012, 23:16
ولی احتمال اینکه تام فورد تام فورد رو میخریدم زیاد بود ولی با این افزایش قیمتا فکر کنم باید قیدش رو زد.عجب

مملکتی:13:
تستش کردید که مورد پسندتون واقع شد. 2-3 ماه پیش یکی از اقوام برام ست این ادکلن با افترشیوشو آورد که تصمیم عجولانه ای گرفتم و فروختمش:13:

cyber861
14-01-2012, 23:21
تستش کردید که مورد پسندتون واقع شد. 2-3 ماه پیش یکی از اقوام برام ست این ادکلن با افترشیوشو آورد که تصمیم عجولانه ای گرفتم و فروختمش:13:
یادمه تو پرشین تولز گذاشتی برا فروش:41:حیف شد دیر جنبیدم.البته اون موقع تست نکرده بودمش.

با اینکه تو رده هایه کلاسیک هست ولی اصلا اذیت نمیکنه و خیلی دوست داشتنیه.

به قوله یکی از دوستان در عین کلاسیک بودن مدرن هم هست.

گری ویتیور و اکستریم طرفدارایه بیشتری دارن ولی من از اونا خوشم نمیاد.(البته اگه 50 تومن بود

میخریدم:27:)

f.t.g
14-01-2012, 23:26
یادمه تو پرشین تولز گذاشتی برا فروش:41:حیف شد دیر جنبیدم.البته اون موقع تست نکرده بودمش.

با اینکه تو رده هایه کلاسیک هست ولی اصلا اذیت نمیکنه و خیلی دوست داشتنیه.

به قوله یکی از دوستان در عین کلاسیک بودن مدرن هم هست.

گری ویتیور و اکستریم طرفدارایه بیشتری دارن ولی من از اونا خوشم نمیاد.(البته اگه 50 تومن بود

میخریدم:27:)
اگر همون موقع ها با شما آشنا شده بودم مطمئن باشید تقدیم میکردم.
آره بوی مطلوب و در عین گرم بودن به نظر من گیاهی هست.

cyber861
14-01-2012, 23:33
اگر همون موقع ها با شما آشنا شده بودم مطمئن باشید تقدیم میکردم.
آره بوی مطلوب و در عین گرم بودن به نظر من گیاهی هست.

شما لطف داری.ولی حیف بود.خودتون هم احتمالا پشیمونید:20:

f.t.g
14-01-2012, 23:38
شما لطف داری.ولی حیف بود.خودتون هم احتمالا پشیمونید:20:
:41:دقیقا:41:

mhek
15-01-2012, 00:36
دوست عزیز من از راهنمایی جنابعالی تشکر میکنم . فکر میکنم آنتئوس شانل هم ادکلن مناسبی برا من باشه نظرتون چیه؟ لطف میکنید چند تا از بچ نامبر هایی که بوی بهتری دارند رو بفرمایید چون شنیدم آنتئوس هم بچ نامبرهای مختلفی از لحاظ رایحه داره. با تشکر

والا آنتایوس بچ نامبر نداره...همش یکی هست...
آونتوس بچ نامبرهای متفاوتی داره و این هم از اون کارهای ..:2: کرید هست که ملت رو مچل خودش کرده...من نوعی که بوی آناناس بیشتری میده و بویی روشن و شفاف داره رو تست کردم و خیلی هم دوستش داشتم...ولی نوعی که بوی تیره تری داره برای شما مناسب تر هست احتمالا...
آنتایوس رو تست نکردم ولی تعریفش رو هم اینجا از علی آقا و هم اونجا از باقی افراد شنیدیم...اینطوری تو ذهنم میاد که یه عطر چرمی تلخ با پخش بو و ماندگاری خوب باید باشه...بهتره در این مورد از علی آقا cyber861 بپرسید...

cyber861
15-01-2012, 01:12
والا آنتایوس بچ نامبر نداره...همش یکی هست...
آونتوس بچ نامبرهای متفاوتی داره و این هم از اون کارهای ..:2: کرید هست که ملت رو مچل خودش کرده...من نوعی که بوی آناناس بیشتری میده و بویی روشن و شفاف داره رو تست کردم و خیلی هم دوستش داشتم...ولی نوعی که بوی تیره تری داره برای شما مناسب تر هست احتمالا...
آنتایوس رو تست نکردم ولی تعریفش رو هم اینجا از علی آقا و هم اونجا از باقی افراد شنیدیم...اینطوری تو ذهنم میاد که یه عطر چرمی تلخ با پخش بو و ماندگاری خوب باید باشه...بهتره در این مورد از علی آقا cyber861 بپرسید...

متاسفانه من مثله شما اساتید نمیتونم نت هارو تشخیص بدم.ولی با آشنایی با شما دوستان خیلی چیزها یاد

گرفتم و پیشرفت هایی حاصل شده:11:

از زبان الکن خودم میگم:

آنتایوس مثله فارنهایت به نظرم یه شاهکاره.هیچ وقت با باره اول عاشقش نمیشید.ولی بعد از چند بار تست کردن معتادش میشید.

آنتایوس یه بویه تندی داره که ناشی از چند تا چیز مخصوصا برگاموت(ترنج یا بالنگ) باید باشه.بویه چرم هم یجورایی توش حس

میشه ولی جزوه نوت هاش نیست.بویه درخته بلوط هم میده.بویه یه گل هم توش حس میکنم ولی نمیدونم چی

هست.

هم تلخه-هم ترش-هم تند.

من تا حالا نمونه اش رو تو هیچ ادکلنی ندیدم.خیلی خاص و شیکه.

f.t.g
15-01-2012, 14:21
متاسفانه من مثله شما اساتید نمیتونم نت هارو تشخیص بدم.ولی با آشنایی با شما دوستان خیلی چیزها یاد

گرفتم و پیشرفت هایی حاصل شده:11:

از زبان الکن خودم میگم:

آنتایوس مثله فارنهایت به نظرم یه شاهکاره.هیچ وقت با باره اول عاشقش نمیشید.ولی بعد از چند بار تست کردن معتادش میشید.

آنتایوس یه بویه تندی داره که ناشی از چند تا چیز مخصوصا برگاموت(ترنج یا بالنگ) باید باشه.بویه چرم هم یجورایی توش حس

میشه ولی جزوه نوت هاش نیست.بویه درخته بلوط هم میده.بویه یه گل هم توش حس میکنم ولی نمیدونم چی

هست.

هم تلخه-هم ترش-هم تند.

من تا حالا نمونه اش رو تو هیچ ادکلنی ندیدم.خیلی خاص و شیکه.

دقیقا درست میفرمایید تندی اولیش مربوط به یه چیزی مثل برگاموت هست و ادکلنی هست که تا آخر تندیش رو حفظ میکنه و اون مربوط به نعناع هندی(پتچولی) هست.
درست بوی چرم حس میشه ولی در نت هاش نیست که این بو مربوط به یه نوع فیبر کرچک هست که معمولا از یک نوع حیوانات تهیه میشه.
به نظرم این ادکلن ها که از منابع حیوانی توشون استفاده میشن اینطور هستند که آدم اولش ازشون خوشش نمیاد ولی بعد معتادشون میشن

jeremy28
15-01-2012, 15:38
سلام دوستان

پرفیوم شاپینگ که تو سایت جدیدش قیمت هاش رو آپدیت کرده، باز نسبت به خیلی جاهای دیگه که من عطرها رو قیمت گرفتم، ارزون تر میده.

عطراش هم که ظاهراً اصل هستن (یعنی من تا حالا چیز بدی ندیدم و نشنیدم راجع بهش!)

نظر شما چیه؟

پ.ن : با این وضع گرونی، فکر کنم یواش یواش باید قید عطر و ادکلن رو بزنیم :41:

f.t.g
15-01-2012, 15:45
سلام دوستان

پرفیوم شاپینگ که تو سایت جدیدش قیمت هاش رو آپدیت کرده، باز نسبت به خیلی جاهای دیگه که من عطرها رو قیمت گرفتم، ارزون تر میده.

نظر شما چیه؟

شما با خودشون تماس گرفتید؟ چون فکر کنم بعضیا رو آپدیت کرده. مثلا من 2-3 ماه پیش میخواستم یه روبرتو کاوالی زنونه ازش بگیرم زده بود 59 وقتی زنگ زدم گفت 75 شده. ولی الان هنوز همون 59 قیمت خورده. بعضی از محصولات قیمتشون رو آپدیت کرده:27:

cyber861
15-01-2012, 15:54
سلام دوستان

نظر شما چیه؟

پرفیوم شاپینگ فقط حفظ ظاهر میکنه وگرنه شاید 20 درصده اون چیزی هم که زده نداره.همون هم که داره فکر

کنم نقشش دلالی هست.:41:

jeremy28
15-01-2012, 16:18
والا می خواستم m7 رو بگیرم.

زده 78 تومن. اگه به این قیمت بده خیلی خوبه!

من از تابستون به این ور ازش خرید نکردم، باهاش هم تماس نگرفتم ببینم چه خبره؟

راستی کنار قیمت عطر زده با مالیات، یعنی چی؟

مثلاً زدن 78000 تومن با مالیات:

یعنی به اضافه مالیات شده 78 هزار تومن یا بدون احتساب مالیات، 78 هزار تومن؟!

شما تازگیا ازش خرید نداشتین؟

یه تام فورد noir de noir رو گذاشته 500 هزار تومن:18:

hike
15-01-2012, 16:33
سلام دوستان

نظر شما چیه؟

سلام. بنظر من هنوز قیمتهای مروی بهتره. مروی ۲۰۰ میل caron pour un homme قیمت ۵۰ تومنه . ولی پرفیوم شاپینگ ۵۹ زده. همینو بقالی سر کوچمون ۷۵ میل زده ۵۵ تومن!! یا azzaro pour homme تو مروی ۴۰ تومن. اینجا اخرین قیمت ۵۵ داشتم، اول پاییز. پرفیوم شاپینگ احتمالا قیمت قدیمشه زده ۳۶ . یک زنگ بزن ازشون سوال کن به ما هم بگو :40:

jeremy28
15-01-2012, 17:42
سلام. بنظر من هنوز قیمتهای مروی بهتره. مروی ۲۰۰ میل caron pour un homme قیمت ۵۰ تومنه . ولی پرفیوم شاپینگ ۵۹ زده. همینو بقالی سر کوچمون ۷۵ میل زده ۵۵ تومن!! یا azzaro pour homme تو مروی ۴۰ تومن. اینجا اخرین قیمت ۵۵ داشتم، اول پاییز. پرفیوم شاپینگ احتمالا قیمت قدیمشه زده ۳۶ . یک زنگ بزن ازشون سوال کن به ما هم بگو :40:

مخلصم، حتماً!

فعلاً که خالییَم، اما آخر هفته پول می رسه دستم. زنگ می زنم ببینم شرایط چه جوریه، می یام می گم.

راستی تو مروی مغازه خاصی مد نظرته یا قیمت همه مغازه ها به راهه؟

البته اونجا هم عطر تقلبی زیاد قالب می کنن. باید خیلی مواظب بود تا با قیمت پایین عطر اصل بدن به آدم.

cyber861
15-01-2012, 19:34

آرمان خان قیمت جدیده یا قدیم؟

125 میلش اینجا 48 تومنه:41:تازه قیمته قدیم

saeed_goodboy63
15-01-2012, 21:29
والا می خواستم m7 رو بگیرم.

زده 78 تومن. اگه به این قیمت بده خیلی خوبه!

من از تابستون به این ور ازش خرید نکردم، باهاش هم تماس نگرفتم ببینم چه خبره؟

راستی کنار قیمت عطر زده با مالیات، یعنی چی؟

مثلاً زدن 78000 تومن با مالیات:

یعنی به اضافه مالیات شده 78 هزار تومن یا بدون احتساب مالیات، 78 هزار تومن؟!

شما تازگیا ازش خرید نداشتین؟

یه تام فورد noir de noir رو گذاشته 500 هزار تومن:18:
من از پرفیوم شاپینگ تا بحال 5 تا خرید داشتم. قیمتهای تو سایت(هیچ کدوم از سایتهاش) آپدیت نیست باید تلفنی ازش بپرسی ولی انصافا جنساش اصل اصل. قیمت m7 الان دور و بر 100 تومن هستش.

f.t.g
15-01-2012, 23:12
یک پیشنهاد خوب:
امروز از سری کارهای فرسمیک تست گرفتم. رنگ قهوه اییش بسیار بوی خوبی داره. اگر کسی میخواد کم هزینه کنه پیشنهاد میکنم تست کنه.
البته یک نکته رو باید مد نظر داشته باشید. اونم اینه که دو نمونه فرسمیک وجود داره. یکی محصول فرانسه هست و دیگری محصول کشور عزززززیززززز خودمون!
نمونه فرانسویش حتی ارزش تست رو نداره و ولی نمونه ایرانیش بسیار ازش لذت بردم. قیمتش هم 5000 هست و 6000 تومن هم دیدم میفروشن.
در ضمن موندگاریش هم خوبه:5:

cyber861
15-01-2012, 23:21
یک پیشنهاد خوب:
امروز از سری کارهای فرسمیک تست گرفتم. رنگ قهوه اییش بسیار بوی خوبی داره. اگر کسی میخواد کم هزینه کنه پیشنهاد میکنم تست کنه.
البته یک نکته رو باید مد نظر داشته باشید. اونم اینه که دو نمونه فرسمیک وجود داره. یکی محصول فرانسه هست و دیگری محصول کشور عزززززیززززز خودمون!
نمونه فرانسویش حتی ارزش تست رو نداره و ولی نمونه ایرانیش بسیار ازش لذت بردم. قیمتش هم 5000 هست و 6000 تومن هم دیدم میفروشن.
لینکی چیزی نداری فرید جان؟نشنیدم تا بحال.با این اوضاع گرونی باید به گربه بگیم خان باجی:27::46:

f.t.g
15-01-2012, 23:24
یک پیشنهاد خوب:
اینم عکسش. البته این مشکیش هست. دربش هم مثل زیرش هم رنگ هست که تو عکس دیده نمیشه

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

لینکی چیزی نداری فرید جان؟نشنیدم تا بحال.با این اوضاع گرونی باید به گربه بگیم خان باجی:27::46:
متاسفانه تو نت چیزی برای فروش پیدا نکردم. اگر دیدم حتما قرار میدم:11:

cyber861
15-01-2012, 23:29
اینم عکسش. البته این مشکیش هست. دربش هم مثل زیرش هم رنگ هست که تو عکس دیده نمیشه

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

یه زمانی اشانیتون هایه بنتون این شکلی بود.:11:

f.t.g
15-01-2012, 23:34
یه زمانی اشانیتون هایه بنتون این شکلی بود.:11:
زدی تو خال. دقیقا شکل ادکلن بنتون (بلک) هستش. فقط با حجم کمتر. فکر کنم 50 یا 40 میل باشن:46:

cyber861
16-01-2012, 00:48
زدی تو خال. دقیقا شکل ادکلن بنتون (بلک) هستش. فقط با حجم کمتر. فکر کنم 50 یا 40 میل باشن:46:

کارهایه نایک رو تست کردید؟:20:

f.t.g
16-01-2012, 00:54
خیر متاسفانه:41:

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

علی جان من تا به حال ادکلن های زیادی رو خریدم و تست کردم ولی فارنهایت رو تست نکردم. خودم هم نمیدونم واقعا چرا تا به حال تست نکردم:31:
میشه برام در مورد بو-ماندگاری و پخشش توضیح بدی؟ بیشتر بوش!
چرا خیلیه ازش تعریف میکنن و خیلی ها میگن بوی نفت و بنزین میده؟؟؟
ممنونم:10::11::10:

cyber861
16-01-2012, 01:20
خیر متاسفانه:41:

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

علی جان من تا به حال ادکلن های زیادی رو خریدم و تست کردم ولی فارنهایت رو تست نکردم. خودم هم نمیدونم واقعا چرا تا به حال تست نکردم:31:
میشه برام در مورد بو-ماندگاری و پخشش توضیح بدی؟ بیشتر بوش!
چرا خیلیه ازش تعریف میکنن و خیلی ها میگن بوی نفت و بنزین میده؟؟؟
ممنونم:10::11::10:

حتما پیشنهاد میکنم تست کنی.سرسری هم ازش نگذر.خیلی کاره قوی ای هست.

اولین چیزی که به شدت حس میشه بویه چرمه.بعدش بویه پوسته نارنگی رو حس میکنم.بویه کنار(شما میدونی

کنار چی هست ولی دوستان احتمالا ندونن:31:) هم توش یکمی حس میکنم.تا حدودی هم آمبر.بقیه اش هم

واقعا قابل تشخیص نیست برام.ولی به قوله یکی از دوستان ,دوست دارم شبا بزنم به بالشم و باش

بخوابم.خیلی بویه ملایمی و نرمی داره.

یه زمانی (حدود 18 سال پیش)به شدت پخش بو داشت و ماندگاری ولی الان مثله قبل نیست ولی بازم کاره

متوسطه رو به بالایی هست تو پخش و موندگاری

من اکثره کسایی رو بوش کردن دیدم که دوستشون داشتن.هم خانم و هم آقا.یکی مثله من عاشقشه و یکی

هم شاید فقط دوستش داشته باشه.

کاره قدیمی ای هست نسبتا ولی واقعا حسه کلاسیک بودن رو نیمده.جوری هست که از 10 سالگی تا 100

سالگی میشه استفاده کرد.

اگه آشر وی ای پی رو تست کرده باشید خیلی شبیه اش زده ولی فقط چند تا نته اولیه اش مثله اونه.

شرکته اسمارت (دوبی) کپی فارنهایت رو زده ولی شبیهه آشر شده

f.t.g
16-01-2012, 01:28
حتما پیشنهاد میکنم تست کنی.سرسری هم ازش نگذر.خیلی کاره قوی ای هست.

اولین چیزی که به شدت حس میشه بویه چرمه.بعدش بویه پوسته نارنگی رو حس میکنم.بویه کنار(شما میدونی

کنار چی هست ولی دوستان احتمالا ندونن:31:) هم توش یکمی حس میکنم.تا حدودی هم آمبر.بقیه اش هم

واقعا قابل تشخیص نیست برام.ولی به قوله یکی از دوستان ,دوست دارم شبا بزنم به بالشم و باش

بخوابم.خیلی بویه ملایمی و نرمی داره.

یه زمانی (حدود 18 سال پیش)به شدت پخش بو داشت و ماندگاری ولی الان مثله قبل نیست ولی بازم کاره

متوسطه رو به بالایی هست تو پخش و موندگاری

من اکثره کسایی رو بوش کردن دیدم که دوستشون داشتن.هم خانم و هم آقا.یکی مثله من عاشقشه و یکی

هم شاید فقط دوستش داشته باشه.

کاره قدیمی ای هست نسبتا ولی واقعا حسه کلاسیک بودن رو نیمده.جوری هست که از 10 سالگی تا 100

سالگی میشه استفاده کرد.

اگه آشر وی ای پی رو تست کرده باشید خیلی شبیه اش زده ولی فقط چند تا نته اولیه اش مثله اونه.

شرکته اسمارت (دوبی) کپی فارنهایت رو زده ولی شبیهه آشر شده
از توضیح کامل و جامع ممنونم.
حوس کنار انداختی تو جونمون:31::40::31:

roteal2007
16-01-2012, 11:09
من داییم یه فارنهایت داشت شیشش هم نصف قرمز نصف مشکی بود بوی مشهود خیار میداد!!!

cyber861
16-01-2012, 11:34
من داییم یه فارنهایت داشت شیشش هم نصف قرمز نصف مشکی بود بوی مشهود خیار میداد!!!

خیلی ها این حرف رو میزنن ولی من فکر کنم ترکیبه نوت ها اینو ایجاد میکنه.:31:

arsenal_mmm
16-01-2012, 12:47
میدونستید یه همچین ادکلنی به این اسم وجود داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fyves-rocher%2F1319-ispahan-for-women-by-yves-rocher.html)

f.t.g
16-01-2012, 13:40
میدونستید یه همچین ادکلنی به این اسم وجود داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir%2Fyves-rocher%2F1319-ispahan-for-women-by-yves-rocher.html)
من خیلی وقت پیش اینو دیدم. ولی فکر نکنم منظور اصفهان خودمون باشه:31:

arsenal_mmm
16-01-2012, 14:21
من خیلی وقت پیش اینو دیدم. ولی فکر نکنم منظور اصفهان خودمون باشه:31:
پس منظور اصفهان کیه؟؟
مگه چند تا اصفهان داریم تو دنیا؟

f.t.g
16-01-2012, 21:27
پس منظور اصفهان کیه؟؟
مگه چند تا اصفهان داریم تو دنیا؟
ممکنه اصلا معنی اصفهان نده. :31:

mhek
16-01-2012, 23:03
کسی از دوستان این عطر رو تست کرده؟؟

Esprit de Gingembre Pour Homme for men by Angel Schlesser

hamid_diablo
17-01-2012, 12:20
سلام دوستان

میخواستم کمی درباره عطرهای شرکت شنل برام بگسد.از قیمت و کیفیت

pour-homme
17-01-2012, 12:38
سلام دوستان

میخواستم کمی درباره عطرهای شرکت شنل برام بگسد.از قیمت و کیفیت

به طور کلی چیز زیادی نمیشه گفت اگر مدل خاصی مد نظرتون باشه دوستان میتونن راهنمایی
از برند های تاپ هست
تو ایران به طور متوسط قیمت هاش بالای 110 هست
منظورتون از کیفیت چی هست اگر رایحه هست که سلیقه ایه ممکنه هیچ کدوم رو نپسندید
اگر هم موندگاریه که اغلب موندگاری و پروجکش بالایی دارن
مدل های معروف مردونش هم
Allure Homme
Allure Homme Sport
Egoiste Platinum
Bleu De Chanel
و ...

moli_ahmad
17-01-2012, 19:57
سلام .بچه ها یه ادکلن با بوی فرش و ته بوی مرکبات تو مایه های ساویج دیور یکم مدرنتر چیزی سراغ دارین؟

kavehj4488
17-01-2012, 21:46
سلام. دوستان نظرتون درباره کیفیت و ماندگاری این دو تا چیه؟
Cool Water Summer Fizz for men by Davidoff

Eternity Summer for men by Calvin Klein
می دونم الآن وقته استفاده از این استایل عطر نیست برای بعدها می خوام. اگه تو این استایل و رنج قیمت چیزی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

cyber861
18-01-2012, 00:13
سلام .بچه ها یه ادکلن با بوی فرش و ته بوی مرکبات تو مایه های ساویج دیور یکم مدرنتر چیزی سراغ دارین؟

گفتن دوستان Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani خیلی شبیهه اونه و فرش تر.البته

من هیچکدوم رو تست نکردم.:11:

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

سلام. دوستان نظرتون درباره کیفیت و ماندگاری این دو تا چیه؟
Cool Water Summer Fizz for men by Davidoff

Eternity Summer for men by Calvin Klein
می دونم الآن وقته استفاده از این استایل عطر نیست برای بعدها می خوام. اگه تو این استایل و رنج قیمت چیزی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

من اینا هم تست نکردم ولی قاعدتا نباید موندگاریشون زیاد باشه:13:

amir_rahmani
18-01-2012, 02:02

اینم خرید اینترنتیش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D9%81%DB%8C%D9%88%D9%85%29-PR10219.aspx#more

f.t.g
18-01-2012, 02:27
دوست عزیز ساویج فکر نکم فرش باشه. گرم و کمی ترش هست.
با این حال موارد زیر رو پیشنهاد میکنم تست کنید:
آرتیزان-وارواتوس
د بت- باربری
باربری اسپورت- باربری
وایت- لالیک
کروم- آزارو

---------- Post added at 03:27 AM ---------- Previous post was at 03:22 AM ----------

اینم خرید اینترنتیش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D9%81%DB%8C%D9%88%D9%85%29-PR10219.aspx#more ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F%25D8%25B9%25D8%25B7%25D8%25B1-%25D9%2581%25D8%25B1%25D9%2585%25DB%258C%25D8%25B3 %25DA%25A9%2528%25D9%25BE%25D8%25B1%25D9%2581%25DB %258C%25D9%2588%25D9%2585%2529-PR10219.aspx%23more)
دوست گرامی ممنون از اطلاع رسانی
ولی من این سایت رو دیده بودم و متاسفانه این محصول فرانسه هست.
من خدمت دوستان عرض کرده بودم که نمونه ایرانیش ارزش خریدن رو داره و به نظر من فقط رنگ قهوه اییش:31:

masoud8
18-01-2012, 12:01
دوستان مشهدی!
یه مغازه قابل اعتماد که عطر و ادکلن اصل داشته باشه لطفا معرفی کنند
اگه اینجا نمیشه آدرس داد،لطفا PM بدن
با تشکر...

hamid_diablo
18-01-2012, 17:37
کایرا نایتلی در تبلیغات عطر Chanel - 2011

cyber861
18-01-2012, 22:43
بچه ها برایه تنوع خوبه ها که عکس هایه تبلیغاتی ادکلن هایی که عاشقشون هستیم رو بزاریم.موافقید؟:10:

f.t.g
19-01-2012, 00:16
بچه ها برایه تنوع خوبه ها که عکس هایه تبلیغاتی ادکلن هایی که عاشقشون هستیم رو بزاریم.موافقید؟:10:
پیشنهاد خوبیه. پس من شروع میکنم

sAeEd_kHaAn
19-01-2012, 11:47
اینو داشته باشین فعلا

cyber861
19-01-2012, 11:55

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

[/URL]

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

f.t.g
19-01-2012, 12:09
اینم چندتا از عکس هایی که دارم

cyber861
19-01-2012, 14:51
چرا این تاپیک اینقدر بی روح شده؟پس دوستان کجا در رفتن؟:41:

arsenal_mmm
19-01-2012, 14:55
چرا این تاپیک اینقدر بی روح شده؟پس دوستان کجا در رفتن؟:41:

فصل امتحاناته آخه علی آقا...چند وقت دیگه نزدیک عید میشه همچین شلوغ میشه که بیا و ببین..

راستی هر کی زبان انگلیسیش خوبه میتونه از این لینکی که میگذارم استفاده کنه تا هر سوالی راجع به موضوع "عطر" داشت جوابشو پیدا کنه.
.پاسخ با 100 سوال رایج درباره عطر:

arsenal_mmm
19-01-2012, 15:14
اینم چند تا عکس از طرف من:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@8.jpg

sAeEd_kHaAn
19-01-2012, 17:20
بچه ها بهترین عطر سرد و تلخ و مدرن و موندگاری و پخش بوی بالا تا 50 تومن چی پیشنهاد میدین ؟
(الان باز دارم انکر نویرمو بو میکنم البته تمومش کردم :دی ) ولی خداییش کاری تکی هست این انکرنویر

cyber861
19-01-2012, 18:12
بچه ها بهترین عطر سرد و تلخ و مدرن و موندگاری و پخش بوی بالا تا 50 تومن چی پیشنهاد میدین ؟
(الان باز دارم انکر نویرمو بو میکنم البته تمومش کردم :دی ) ولی خداییش کاری تکی هست این انکرنویر

سعید خان اون یه چیزی خاص بود و به خاطره خاص بودنش خیلی زیاد شد یدفعه.

آرمانی کد نمیشه گفت دقیقا چه بویی داره ولی بد نیست تستش کنی.:46:احتمالا رایحه هایه پایانی بیشتر

خوشت بیاد.:11:

f.t.g
19-01-2012, 21:42
جیونچی پور هوم
بلک کنت کول
رودستار کارتیر
سی کی فری
بولگاری سویر
اینا رو میتونی به همراه پیشنهاد علی آقا (آرمانی کد) تست کنی. ولی متاسفانه فکر نکنم دیگه بشه اینا رو با قیمت مناسب خرید!

moli_ahmad
19-01-2012, 22:08
قیمتا به شدت افتضاح شدن اصلا نمیشه خرید تقریبا هم عطرا بالای 100 شدن چیز درست و حسابی هم :18:

f.t.g
19-01-2012, 22:10
قیمتا به شدت افتضاح شدن اصلا نمیشه خرید تقریبا هم عطرا بالای 100 شدن چیز درست و حسابی هم :18:
متاسفا باید روزهای خوش بو رو کم کم فراموش کنیم و با آرزوی خرید محصولات ریو روزهامون رو سپری کنیم:41:

cyber861
19-01-2012, 22:12

آرمانی کد شده 150 :18:ای خدا ا ا ا ا یه دلخوشی داشتیم تو این مملکت:41::37:

sAeEd_kHaAn
19-01-2012, 22:13
سعید خان اون یه چیزی خاص بود و به خاطره خاص بودنش خیلی زیاد شد یدفعه.

آرمانی کد نمیشه گفت دقیقا چه بویی داره ولی بد نیست تستش کنی.:46:احتمالا رایحه هایه پایانی بیشتر

خوشت بیاد.:11:

مرسی علی ولی ارمانی کد فکر کنم حدود 100 باشه قیمت مناسبتر پیشنهاد بده :دی
راستی اون amber رو تست کردی ؟ چند صفحه قبل زیاد ازش تعریف کرد این دوستمون (f.t.g)

جیونچی پور هوم
بلک کنت کول
رودستار کارتیر
سی کی فری
بولگاری سویر
اینا رو میتونی به همراه پیشنهاد علی آقا (آرمانی کد) تست کنی. ولی متاسفانه فکر نکنم دیگه بشه اینا رو با قیمت مناسب خرید!
ممنون در مورد پیشنهاداتون یکیم توضیح میدین اینم بگم پخش بو و موندگاری واسم مهمه ( در مورد اون amber هم یه توضیح دیگه بدین ممنون میشم )

cyber861
19-01-2012, 22:15
متاسفا باید روزهای خوش بو رو کم کم فراموش کنیم و با آرزوی خرید محصولات ریو روزهامون رو سپری کنیم:41:

چقدر امید و آرزو داشتیم.همش بر باد رفت:41:

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راستی اون amber رو تست کردی ؟ چند صفحه قبل زیاد ازش تعریف کرد این دوستمون (f.t.g)

ممنون در مورد پیشنهاداتون یکیم توضیح میدین اینم بگم پخش بو و موندگاری واسم مهمه ( در مورد اون amber هم یه توضیح دیگه بدین ممنون میشم )

مخلصیم

والا اینجا یافت نشد.بعدش اون بوش باید شیرین باشه:31:

f.t.g
19-01-2012, 22:25

ambre خنک نیست. متعادل رو به گرمی. چوبی ادویه ایی و کمی شیرین.
دوست من دیگه ادکلن خوش بو با ماندگاری بالا و پخش بوی خوب 50 گیر نمیاد:13:

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

همین دیگه خنک و تلخ و مدرن هستن. موندگاریشون هم خوبه. سوال خاصی مد نظر بود در خدمتم

moli_ahmad
19-01-2012, 22:36
عجب بساطی شده فکر کنم با این وضع باید شیشه هایی که از قبل داشتیم رو پر اب کنیم بزنیم اکوا دی جیو 105:41:

f.t.g
19-01-2012, 22:45
عجب بساطی شده فکر کنم با این وضع باید شیشه هایی که از قبل داشتیم رو پر اب کنیم بزنیم اکوا دی جیو 105:41:
اینو خوب اومدی:46:

cyber861
19-01-2012, 22:46

آکو جیو با آرمانی کد یه قیمت بود.احتمالا اونم الان همون 150 اینا باید باشه:41:

moli_ahmad
19-01-2012, 22:52
امروز یکی دوتا ادکلن تست کردم راستش جرات نکردم قیمت بپرسم :31:
تابارم کرید و ورساچه پیورهوم تابارم 227 بود:18: ولی عجب بوییداره یه بوی خنک یکم تلخ عالی موندگاری هم 10 ساعتی میشه

f.t.g
19-01-2012, 22:57
امروز یکی دوتا ادکلن تست کردم راستش جرات نکردم قیمت بپرسم :31:
تابارم کرید و ورساچه پیورهوم تابارم 227 بود:18: ولی عجب بوییداره یه بوی خنک یکم تلخ عالی موندگاری هم 10 ساعتی میشه
میشه کمی بیشتر در مورد تاباروم توضیح بدید؟ ادکلنی مشابه اش در نظر ندارید؟

moli_ahmad
19-01-2012, 23:10
یه بوی باحال تازگی میده به نظر من خنک میومد کمی تند بود

f.t.g
19-01-2012, 23:18
یه بوی باحال تازگی میده به نظر من خنک میومد کمی تند بود
خیلی سعی کردم اینو بخرم ولی همیشه یه مشکلی پیش میومد که نمیشد.
توی برند کرید تاباروم طرفداران زیادی داره. الان هم که قیمتش طوری شده دستمون هم بش نمیرسه:19:

cyber861
19-01-2012, 23:25
خیلی سعی کردم اینو بخرم ولی همیشه یه مشکلی پیش میومد که نمیشد.
توی برند کرید تاباروم طرفداران زیادی داره. الان هم که قیمتش طوری شده دستمون هم بش نمیرسه:19:

نت هاشو که نگاه کردم منم ندید خوشم اومد ازش:31:میگیرمش.آرزو بر جوانان عیب نیست. ولی تو این مملکت

مارو تو جوونی پیر کردن:41:

adrenalin
19-01-2012, 23:25
سلام دوستان می خوام بدونم ابن ادکلن هنوزم توبازار پیدا میشه اگه پیدا میشه قیمتش چند هم اصل هم فرعش باتشکر :40:

کسی جواب ما رو نمیده :47:

moli_ahmad
19-01-2012, 23:32
گرلن l instant رو تست کن شاید خوشت بیاد یه مقدار شباهت داره مرکباتی و یکم گرم وتلخ کلا گرما و تلخی نرمی داره که اذیت نمیکنه من از اکسترمش زیاد خوشم نیومد حالت پودری داره و زیاد گرمه البته با دوام فوق العادده البته چون مرکباتیش حذف شده من حال نکردم کلا نوت ترش رو دوست دارم

cyber861
19-01-2012, 23:36

بودنش که هست.قیمتش هم فکر کنم 10-15 تومن باشه.اصل بودنش رو نمیدونم.:31:

f.t.g
19-01-2012, 23:40
فکر کنم اصلش کم گیر بیاد. ولی قبلا یک جا اصلش رو قبلا میداد 24 ولی الان نمیدونم چنده

moli_ahmad
19-01-2012, 23:41
یک ادکلن دیگه هم که بوش به تابارم کرید شباهت داشت منم خوشم اومد ازش یکی از ادکلن های hacco که فروشگاه هاکوپیان اختصاصی واسه خودش داره راستش رنگش رو یام نیست بوی خیلی خوب با دوام خوب قیمت اواخر شهریور 50 میداد تو فروشگاه

f.t.g
19-01-2012, 23:45
گرلن l instant رو تست کن شاید خوشت بیاد یه مقدار شباهت داره مرکباتی و یکم گرم وتلخ کلا گرما و تلخی نرمی داره که اذیت نمیکنه من از اکسترمش زیاد خوشم نیومد حالت پودری داره و زیاد گرمه البته با دوام فوق العادده البته چون مرکباتیش حذف شده من حال نکردم کلا نوت ترش رو دوست دارم
مگه نگفتید تاباروم خنک و تلخه. این گرلن رو که تست کرده بودم گرم بود!!!!!!!!!:18:

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

یک ادکلن دیگه هم که بوش به تابارم کرید شباهت داشت منم خوشم اومد ازش یکی از ادکلن های hacco که فروشگاه هاکوپیان اختصاصی واسه خودش داره راستش رنگش رو یام نیست بوی خیلی خوب با دوام خوب قیمت اواخر شهریور 50 میداد تو فروشگاه
فکر کنم الان این هاکوپیان تنها جاییه که میشه چشم بسته از خرید و قیمتش مطمئن بود:10:

moli_ahmad
19-01-2012, 23:52
منم گفتم که گرمه اما زیاد اذیت نمیکنه تلخ و تو نت مرکباتی یکم با هم شباهت دارن اما تابارم به نظر من خنک هست

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

دوستان نظرتون راجع به سیلور مانتین و ارجینال وتیور کرید چیه ؟ راستش مناینجوری دیدم که خانوما خیلی سیلور مانتین رو میپسندن حتی بیشتر از تابارم اما من به نظرم یکیم تند اومد اورجینال وتیور هم که تقریبا یه چیزی تو مایه های ساویج هست اولش بوی لیمو رو داره

f.t.g
19-01-2012, 23:55
منم گفتم که گرمه اما زیاد اذیت نمیکنه تلخ و تو نت مرکباتی یکم با هم شباهت دارن اما تابارم به نظر من خنک هست

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

دوستان نظرتون راجع به سیلور مانتین و ارجینال وتیور کرید چیه ؟ راستش مناینجوری دیدم که خانوما خیلی سیلور مانتین رو میپسندن حتی بیشتر از تابارم اما من به نظرم یکیم تند اومد اورجینال وتیور هم که تقریبا یه چیزی تو مایه های ساویج هست اولش بوی لیمو رو داره
خوش به حالتون. اینجا ادکلنهای کرید رو برای تست ندارن:41:

cyber861
20-01-2012, 00:07
خوش به حالتون. اینجا ادکلنهای کرید رو برای تست ندارن:41:

کیانپارس هم جایی نیست؟:13:کارهایه شنل رو که قبلا همشون رو یکی داشت.حتی نایاب هاش.

f.t.g
20-01-2012, 00:16
کیانپارس هم جایی نیست؟:13:کارهایه شنل رو که قبلا همشون رو یکی داشت.حتی نایاب هاش.
نه متاسفانه. ادکنهای عجیب غریب تو کیانپارس میتونی پیدا کنی ولی متاسفانه این کرید رو نمیدونم چرا تست ندارن. البته برای فروش خیلی از محصولات کرید موجود هست(حتی اکثر زنونه هاش) ولی برای تست.........:41:

pour-homme
20-01-2012, 00:17

تا اوایل دی هم ههمون 50 تومن بود ولی من تا حالاهیچکدوم ازعطراش رو تست نکردم

cyber861
20-01-2012, 12:22
تا اوایل دی هم ههمون 50 تومن بود ولی من تا حالاهیچکدوم ازعطراش رو تست نکردم

من یه سبزه کمرنگش رو دوستم داشت که اونم 50 خریده بود از نمایندگی اراکش که میگفت طرف بهش گفته به

سفارش هاکوپیان ورساچه پرش کرده.بویه ملایمی داشت ولی به نظرم خیلی لایت بود و الکلش زیاد بود.:13:

mhek
20-01-2012, 12:40

سیلور مانتین همون اولش تنده..تندیشم بخاطر چای هست...ولی 5 دقیقه بعد عالی میشه...یه بوی فرش خاص و به قولی یه بوی خاص متالیک و ازنی..خیلی ها به عنوان بهترین عطر فرش جهان میشناسنش...خنک هیت ولی نه خیلی..هیمالیا خیلی خنک تره ولی به فرشی سیلور مانتین نیست...
کلا خانم های جوون از عطرهایی با بوهای خاص و به قول خودم فرازمینی خوششون میاد...یه جوری با عطرهای با بوهای طبیعی کمتر حال میکنن...برای همین برند CDG خیلی پرطرفدار شده چون بوهای عجیب رو توی این برند باید دنبالش بگردین...توی عطراش خلاقیت زیادی به کار برده میشه و اکثرا سینتتیک هستند..
تو کارهای کرید اونهایی که بوی اوزونی داره بیشتر طرفدار داره بین خانم های جوون...مثل سیلور مانتین - آونتوس و حتی امپریال...
بوهای طبیعی رو بیشتر خانم های سن بالا میپسندند...
راستی گرلن وتیور رو تست کردی؟؟شنیدم شباهت هایی با ساویج داره....

my.lejend
20-01-2012, 12:41
سلام
بچه ها چندروز دیگه تولد در پیش دارم باید کادو بدم.
ممنون میشم یه عطر دخترونه ارزون قیمت ولی خوش بو و قابل قبول معرفی کنید .

f.t.g
20-01-2012, 13:22
سلام
بچه ها چندروز دیگه تولد در پیش دارم باید کادو بدم.
ممنون میشم یه عطر دخترونه ارزون قیمت ولی خوش بو و قابل قبول معرفی کنید .
تا چقدر ارزون باشه؟:31:
100 خوبه؟:31:
الان دیگه ادکلن خوب وارزون میتونی بین 50 تا 70 پیدا کنی:31:

masoud8
20-01-2012, 16:10
دوستان!
یه سایت خارجکی هم معرفی کنید که بشه قیمتهای اصلیه عطر و ادکلن هایی که دوستان معرفی میکنند رو دید(میخوام یه مقایسه ای باشه بین قیمتهای اونور آب و اینور:21:)
و یا حتی اگه دوستان محصولی رو معرفی میکنن اگه لینکی از سایت سازنده به همراه قیمت دارند هم بذارند خیلی خوب میشه:20:

cyber861
20-01-2012, 16:27
دوستان!
یه سایت خارجکی هم معرفی کنید که بشه قیمتهای اصلیه عطر و ادکلن هایی که دوستان معرفی میکنند رو دید(میخوام یه مقایسه ای باشه بین قیمتهای اونور آب و اینور:21:)
و یا حتی اگه دوستان محصولی رو معرفی میکنن اگه لینکی از سایت سازنده به همراه قیمت دارند هم بذارند خیلی خوب میشه:20:

شما هر ادکلنی که میخوای سرچ کن تو گوگل price هم بزار جلوش .هر سایتی که داشته باشش قیمتش رو

بهت میده و میتونی با هم مقایسه کنی.ولی تو ایران ارزونتر میاد.احتمالا کیفیت ها باید فرق کنه.:20:

masoud8
20-01-2012, 16:33
شما هر ادکلنی که میخوای سرچ کن تو گوگل price هم بزار جلوش .هر سایتی که داشته باشش قیمتش رو

بهت میده و میتونی با هم مقایسه کنی.ولی تو ایران ارزونتر میاد.احتمالا کیفیت ها باید فرق کنه.:20:
ممنون
اما خوب من یه سایت میخوام که قیمتاش درست و درمون باشه و بشه روش حساب باز کرد!

my.lejend
20-01-2012, 17:45
تا چقدر ارزون باشه؟:31:
100 خوبه؟:31:
الان دیگه ادکلن خوب وارزون میتونی بین 50 تا 70 پیدا کنی:31:

نه بابا. 70 تومن خیلی بالاست:31:
تو مایه های 10/15 تومن:31:

یخودش یه لاگوست بهم داده نمیدونم چند خریده ولی فکر نکنم بیشتر از 10 15 پول داده باشه.
شیشش سبزه بدون هیچ علامت و نوشته ای. فقط یه برچسب پارچه ای کوچیک با عکس سوسمار داره.

moli_ahmad
20-01-2012, 17:55

یخودش یه لاگوست بهم داده نمیدونم چند خریده ولی فکر نکنم بیشتر از 10 15 پول داده باشه.
شیشش سبزه بدون هیچ علامت و نوشته ای. فقط یه برچسب پارچه ای کوچیک با عکس سوسمار داره.

فکر نکنم همون هم زیر 50 باشه الان

cyber861
20-01-2012, 17:56
ممنون
اما خوب من یه سایت میخوام که قیمتاش درست و درمون باشه و بشه روش حساب باز کرد!

هیچ مرجعی نیست اینجوری که شما میخواید.حتی اگه از نمایندگی هایه خودشون قیمت بگیرید گرونتر از همه

جا میدن.شما باید بین چند تا قیمتی که بدست میارید ارزونترینش رو ببنید.

یه نکته:شما از ایران میخواید خرید کنید یا کشورهایه دیگه؟

moli_ahmad
20-01-2012, 17:59
سیلور مانتین همون اولش تنده..تندیشم بخاطر چای هست...ولی 5 دقیقه بعد عالی میشه...یه بوی فرش خاص و به قولی یه بوی خاص متالیک و ازنی..خیلی ها به عنوان بهترین عطر فرش جهان میشناسنش...خنک هیت ولی نه خیلی..هیمالیا خیلی خنک تره ولی به فرشی سیلور مانتین نیست...
کلا خانم های جوون از عطرهایی با بوهای خاص و به قول خودم فرازمینی خوششون میاد...یه جوری با عطرهای با بوهای طبیعی کمتر حال میکنن...برای همین برند CDG خیلی پرطرفدار شده چون بوهای عجیب رو توی این برند باید دنبالش بگردین...توی عطراش خلاقیت زیادی به کار برده میشه و اکثرا سینتتیک هستند..
تو کارهای کرید اونهایی که بوی اوزونی داره بیشتر طرفدار داره بین خانم های جوون...مثل سیلور مانتین - آونتوس و حتی امپریال...
بوهای طبیعی رو بیشتر خانم های سن بالا میپسندند...
راستی گرلن وتیور رو تست کردی؟؟شنیدم شباهت هایی با ساویج داره....

سلام .نه گرلن رو تست نکردم

pour-homme
20-01-2012, 18:15
با این اوصاف من باید ارزوی Egoïste Platinum Chanel به فراموشی بسپارم

sAeEd_kHaAn
20-01-2012, 18:50
رای همین برند CDG خیلی پرطرفدار شده
CDG ?

گرلن وتیور
منظور همینه ؟ 125 میلو زده 58 بوشو تشریح میکنین لطفا
این وتیور هون ماده هست که تو لالیک هم بکار رفته دیگه نه ؟
Vetiver for men by Guerlain

jsaleh11
20-01-2012, 19:30
مگه شنل اگویست چند شده؟ قیمت جدید دارید؟

moli_ahmad
20-01-2012, 20:11
CDG ?

اره همینه منتها وتیور هم انواع داره که بوهاشون فرق میکنه

f.t.g
20-01-2012, 20:41

خدمتتون عرض کنم که همون الان 55 هست:46:

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

CDG ?

میشه بگید از کجا قیمت گرفتید؟؟؟؟؟؟؟آخه 55 ........:18:
بعید میدونم این قیمت باشه:27:

mhek
20-01-2012, 20:51
CDG ?

CDG مخفف COMME des GARÇONS هست که یه شرکت نیچ ژاپنی هستش..
سریهای عطر زیادی داره و بسیار هم پرطرفدار هستش ..عطرهاش خاص هستند و معمولا مشابه قبلی نداشتند مثلا عطر 2 man از این شرکت چند سال پیش از پرطرفدار ترین عطرها بین نسل جوان بود...توی کشورهای شرق آسیا هم بسیار پرطرفدار هستند عطرهای این شرکت...و تمرکزش هم روی عطرهای سینتتیک هست...
کارهای این شرکت در ایران هم به سختی پیدا میشه مثلا واندرو وود رو جناب حامد از بندعباس خریدند ...

در مورد گرلن ویتیور هم باید بگم این عطر خیلی متفاوت هست نسبت به لالیک و بوی شرین و کلاسیکی داره و از بهترین های کلاسیک جهان هستش..البته نوع قدیمیش نوع جدیدش به خوبی قبل نیست..در ایران هم اصلش سخت گیر میاد ..
شبیه ترین عطر به لالیک سیکومور شنل هست که از سری اکسکلوسیو هست و در بوتیک شنل پاریس میتونید بخریدش و البته قیمتش از کارهای دیگه شنل بالاتره...قیمتش تقریبا 3 برابر لالیک هستش ولی شنیدم بوش بهتر از لالیک هست..(البته اینکه آیا نسبت به قیمتش می ارزه یا بهتره همون لالیک رو بخریم هم سرش دعواست و هرکسی نظر خودش رو داره ولی شکی نیست که بوش بهتر از لالیک هست)

cyber861
20-01-2012, 20:53
اره همینه منتها وتیور هم انواع داره که بوهاشون فرق میکنه

دقیقا درسته.مثلا وتیور از مالزیا رو با گری وتیور تام فورد مقایسه کنیم زمین تا آسمون فرقشونه.:31:

f.t.g
20-01-2012, 20:59
مگه شنل اگویست چند شده؟ قیمت جدید دارید؟
آخرین قیمتی که ازش دارم 158 هست:41:

arsenal_mmm
20-01-2012, 21:18

میتونی خب آرزو هاتو مدیریت کنی...مثلا چند تا که واجب نیست رو حذف کنی و به جاش به ارزوی Egoïste Platinum جامه عمل بپوشونیChanel

cyber861
20-01-2012, 21:24
میتونی خب آرزو هاتو مدیریت کنی...مثلا چند تا که واجب نیست رو حذف کنی و به جاش به ارزوی Egoïste Platinum جامه عمل بپوشونیChanel

والا این دوستمون رو نمیدونم ولی من میخواستم آرمانی کد رو بخرم اونم به قوله شما مدیریت شده.کلا دیگه

اصلا نمیشه فکرش رو کرد.:37:

arsenal_mmm
20-01-2012, 21:43
CDG مخفف COMME des GARÇONS هست که یه شرکت نیچ ژاپنی هستش..
سریهای عطر زیادی داره و بسیار هم پرطرفدار هستش ..عطرهاش خاص هستند و معمولا مشابه قبلی نداشتند مثلا عطر 2 man از این شرکت چند سال پیش از پرطرفدار ترین عطرها بین نسل جوان بود...توی کشورهای شرق آسیا هم بسیار پرطرفدار هستند عطرهای این شرکت...و تمرکزش هم روی عطرهای سینتتیک هست...
کارهای این شرکت در ایران هم به سختی پیدا میشه مثلا واندرو وود رو جناب حامد از بندعباس خریدند ...

در مورد گرلن ویتیور هم باید بگم این عطر خیلی متفاوت هست نسبت به لالیک و بوی شرین و کلاسیکی داره و از بهترین های کلاسیک جهان هستش..البته نوع قدیمیش نوع جدیدش به خوبی قبل نیست..در ایران هم اصلش سخت گیر میاد ..
شبیه ترین عطر به لالیک سیکومور شنل هست که از سری اکسکلوسیو هست و در بوتیک شنل پاریس میتونید بخریدش و البته قیمتش از کارهای دیگه شنل بالاتره...قیمتش تقریبا 3 برابر لالیک هستش ولی شنیدم بوش بهتر از لالیک هست..(البته اینکه آیا نسبت به قیمتش می ارزه یا بهتره همون لالیک رو بخریم هم سرش دعواست و هرکسی نظر خودش رو داره ولی شکی نیست که بوش بهتر از لالیک هست)

شما فرانسه زندگی میکنی که انقد دقیق آمار بوتیکای فرانسه رو داری؟؟

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

والا این دوستمون رو نمیدونم ولی من میخواستم آرمانی کد رو بخرم اونم به قوله شما مدیریت شده.کلا دیگه

اصلا نمیشه فکرش رو کرد.:37:
الان به نظرم تا وقت داری حداقل به جای اونا برو همین امپر و اجمل و پاریس والی و اینا بگیر...چون چند وقت دیگه همینارو هم نمیتونیم بگیریم...باز اینا کمتر گرون شدن...کمیستری اجمل شده 21 تومن

cyber861
20-01-2012, 21:53
شما فرانسه زندگی میکنی که انقد دقیق آمار بوتیکای فرانسه رو داری؟؟

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

الان به نظرم تا وقت داری حداقل به جای اونا برو همین امپر و اجمل و پاریس والی و اینا بگیر...چون چند وقت دیگه همینارو هم نمیتونیم بگیریم...باز اینا کمتر گرون شدن...کمیستری اجمل شده 21 تومن

اجمل رو که بی خیال.رفتم سیلورسنته بوگارت رو گرفتم.اصلیش 20 تومن بود قبلا که من تسترش رو با تخفیف

20 گرفتم.:41:

یه سی کی وان 100 میل هم پیدا کردم گرفتم قبله گرونی که هنوز استفاده نکردم.:13:

mhek
20-01-2012, 22:09
شما فرانسه زندگی میکنی که انقد دقیق آمار بوتیکای فرانسه رو داری؟؟[COLOR="Silver"]

نه من اصفهان زندگی میکنم :دی
سری اکسکلوسیو شنل تنها در بوتیک شنل در پاریس فروخته میشه البته در جاهای دیگه هم هست ولی با قیمت بالاتر و بصورت محدود..این عطرها به ریتیلر ها داده نمیشند و افراد برای خریدشون یا بصورت مستقیم از بوتیک میخرن یا با مکاتبه خرید میکنند که پستی بهشون تحویل داده میشه...در حقیقت سری اکسلوسیو مشابه عطرهای نیچ کم تولید میشن و قیمت و کیفیتشون بالاست...گرلن و هرمس و دیور هم چنین عطرهایی دارند....

cyber861
20-01-2012, 22:55

jeremy28
20-01-2012, 23:06
امروز زنگ زدم به پرفیوم شاپینگ برای عطر m7:

اینو که موجود نداشت، هیچی. قیمت هر عطری هم گه می گرفتم، گرون شده بود....

روز به روز هم گرونتر میشه.

توصیه جدی اینکه اگه عطر خاصی رو مد نظر دارید، شده پول قرض بگیرید، برید همین الان بخرید وگرنه یواش یواش دیگه باید توی خواب عطر بزنیم!

من که با این وضع گرونی (که روز به روز هم گرونتر میشه!) فکر کنم که یواش یواش باید بی خیال عطر بشم.

موقع پول درآوردن باید جون بکنی شندغاز در بیاری، ولی موقع گرونی خیلی راحت و بی دغدغه قیمتا میره بالا.

شوخی نیست، قیمت یه عطر معمولی رفته بالای صد....

نمی خوام محیط خوب این تاپیک رو با حرفای بد خراب کنم، ولی دلم خیلی پُره:

ای گند بزنن به اقتصاد این مملکت :2:

cyber861
20-01-2012, 23:10

توصیه جدی اینکه اگه عطر خاصی رو مد نظر دارید، شده پول قرض بگیرید، برید همین الان بخرید وگرنه یواش یواش دیگه باید توی خواب عطر بزنیم!

من که با این وضع گرونی (که روز به روز هم گرونتر میشه!) فکر کنم که یواش یواش باید بی خیال عطر بشم.

موقع پول درآوردن باید جون بکنی شندغاز در بیاری، ولی موقع گرونی خیلی راحت و بی دغدغه قیمتا میره بالا.

ام 7 رو تا چقدر باشه میخوای؟شاید اونجایی که تست کردم قیمتاشو زیاد نبرده باشه بالا.راستی از چه ادکنایی خوشت میاد؟تا حالا اونو تست کردی؟

f.t.g
20-01-2012, 23:56

واقعا منم داره ضربه بزرگی به یکی از بزرگترین علایقم(کلکسیون جم کردن ادکلن هایی که خوشم میاد)وارد میشه. یعنی شده و دل منم خیلی پره:19:

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

واقعا منم داره ضربه بزرگی به یکی از بزرگترین علایقم(کلکسیون جم کردن ادکلن هایی که خوشم میاد)وارد میشه. یعنی شده و دل منم خیلی پره:19:
من یک ام7 پارسال خریدم 50 میل 45 تومان. الان قیمت 50 میلش شده 90:19: اینقدر هم دوستش دارم که دیگه دلم نمیاد ازش بزنم:40:

f.t.g
21-01-2012, 00:10
دوستان کسی تونست عطر قهوه ای فرسمیک رو که گفته بودم تست کنه؟ باور کنید تو این گرونی جواب میده:31:

cyber861
21-01-2012, 00:10

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

من یک ام7 پارسال خریدم 50 میل 45 تومان. الان قیمت 50 میلش شده 90:19: اینقدر هم دوستش دارم که دیگه دلم نمیاد ازش بزنم:40:

من فکر کنم 100 اش رو بتونم 90 اینا بگیرم.حالا باید یه سر برم اونجا بزنم.

f.t.g
21-01-2012, 00:20
من فکر کنم 100 اش رو بتونم 90 اینا بگیرم.حالا باید یه سر برم اونجا بزنم.
90 خیلی خوبه. اگر کسی قصد خردش رو داره واقعا مناسبه

cyber861
21-01-2012, 00:27
دوستان کسی تونست عطر قهوه ای فرسمیک رو که گفته بودم تست کنه؟ باور کنید تو این گرونی جواب میده:31:

من نیافتمش.تو چه مایه هایی هست؟:31:

f.t.g
21-01-2012, 00:31
متاسفانه هر چقدر با خودم کلنجار میرم اگر قیمت ها 10 برابر هم بشه نمیتونم از این کارهای ریو و اجمل و امپر و ..... بخرم. دلیلش رو هم نمی دونم.:13:

f.t.g
21-01-2012, 00:41
من نیافتمش.تو چه مایه هایی هست؟:31:
بویی ملایم رو به گرمی و کم شیرین. فکر کنم حد وسط بین همین ام7 و وان میلیون بشه:31:البته بیشتر متمایل به وان میلیون. البته من از میلیون خوشم نمیاد ولی اینو خوشم اومد.:10:

cyber861
21-01-2012, 00:45
بویی ملایم رو به گرمی و کم شیرین. فکر کنم حد وسط بین همین ام7 و وان میلیون بشه:31:البته بیشتر متمایل به وان میلیون. البته من از میلیون خوشم نمیاد ولی اینو خوشم اومد.:10:

شبیهه 212 س/ک/ی/س/ی نیست؟

f.t.g
21-01-2012, 00:50
شبیهه 212 س/ک/ی/س/ی نیست؟
بابا علی آقا دمت گرم. چرا زودتر به فکر خودم نیوفتاد:11:
آره خیلی شبیه هست ولی کمی سبکتر

f.t.g
21-01-2012, 01:03
مشکلی برای سایت پرفیوم شاپینگ بوجود اومده؟

moli_ahmad
21-01-2012, 01:15
امروز از ادکلن واندروود زدم رفتم بیرون اتفاقی از مجمع زیتون رد میشدم گفتم برم تو یه سوال بکنم واندروود رو گفت فعلا ندارم اگه بیارم 260 به بالاست:18: سریع برگشتم خونه گذاشتمش تو جعبش فعلا استفاده ممنوع از همون بالدسرینی میزنیم فعلا چه کنیم ای خدا

moli_ahmad
21-01-2012, 01:20
مشکلی برای سایت پرفیوم شاپینگ بوجود اومده؟

چطور مگه چیزی شده؟

f.t.g
21-01-2012, 01:26
امروز از ادکلن واندروود زدم رفتم بیرون اتفاقی از مجمع زیتون رد میشدم گفتم برم تو یه سوال بکنم واندروود رو گفت فعلا ندارم اگه بیارم 260 به بالاست:18: سریع برگشتم خونه گذاشتمش تو جعبش فعلا استفاده ممنوع از همون بالدسرینی میزنیم فعلا چه کنیم ای خدا
این ادکلن داره رو دست طلا و نفت ودلار رو هم میزنه:18:

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

چطور مگه چیزی شده؟
سایت رو نمیتونم باز کنم

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

دوست عزیز اون اوپیوم که خدمتتون عرض کردم به چشمتون نخورد؟
ببخشید دوباره پرسیدم چون نیدونید چقدر برام مهمه