PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

cyber861
23-12-2011, 23:44
یه سوال دیگه تو یکی از این سایتا زده مثلا فلان عطر صدو چهل هزار تومن بعد زده تامین کننده ریو کالکشن .این همون شرکت اماراتیست خوب اینکه تقلبی میشه چرا قیمتش بالاست ایتقدر از طرفی از کجا میشه تشخیص داد این مال ریو کالکشنه رو جعبش نوشته؟

داداش تامین کنندشه نه تولید کنندش.:46:اونا قضیه شون کلا جداست.

pour-homme
24-12-2011, 21:13
جای تمامی دوستان خالی امروز رفتم کوچه مروی عطر گردی مغازه گل سنگ هم رفتم تمامی عطرهاش لیبل داشت چند نمونه عطر داشت
که به نظر من تقلبی نبود چون هم کیفیت بسته بندی وشیشه و هم بوی عطر هاش با نمونه های اصلی تقاوتی نداشت دوباره یه آرمانی کد 50 میل هم به قیمت 67 تومن گرفتم که نسبت به مغازه های دیگه که 75 میگفتن خوبه در هر صورت مروی رو به قائم به ترجیح میدم همون نسبت که تو قائم دزد هست توی مروی هم هست من توی قائم نمونه 212 تقلبی دیدم که طرف پورو پورو میگفت اصله

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

یه سوال دیگه تو یکی از این سایتا زده مثلا فلان عطر صدو چهل هزار تومن بعد زده تامین کننده ریو کالکشن .این همون شرکت اماراتیست خوب اینکه تقلبی میشه چرا قیمتش بالاست ایتقدر از طرفی از کجا میشه تشخیص داد این مال ریو کالکشنه رو جعبش نوشته؟

فکر کنم منظورت چاره هست
احتمالا اسم فروشگاهی یا شرکتی باید باشه چون بعضی عطرها رو تامین کننده رو چیزه دیگه زده

when
24-12-2011, 21:47
دیشب توی محل یه عطرایی دیدم 22 میلی لیتری به اسم jacsof ساخت کیش یا kfz .
والا قرمزشو خریدم بوی شکلاتی پیچیده ای کپی udv v.i.p داشت .بوشم انصافا 2 ساعتی حداقل دوام داشت رو پوستم.قیمتم که یارو باهام 5000 تومن حساب کرد.
مدلای اسپرت شبیه الوره هوم اسپورت که بوی لیموی تلخ وتند داشت و نمیدونم magic , black,یه مدل طلایی رنگم داشت. به نظرم صرف با خرید ایناس تا:13: بیک 2500 تومنی و فقط هم برای دم دستی و سر کار و استفاده روزمره.

cyber861
24-12-2011, 22:16
دیشب توی محل یه عطرایی دیدم 22 میلی لیتری به اسم jacsof ساخت کیش یا kfz .
والا قرمزشو خریدم بوی شکلاتی پیچیده ای کپی udv v.i.p داشت .بوشم انصافا 2 ساعتی حداقل دوام داشت رو پوستم.قیمتم که یارو باهام 5000 تومن حساب کرد.
مدلای اسپرت شبیه الوره هوم اسپورت که بوی لیموی تلخ وتند داشت و نمیدونم magic , black,یه مدل طلایی رنگم داشت. به نظرم صرف با خرید ایناس تا:13: بیک 2500 تومنی و فقط هم برای دم دستی و سر کار و استفاده روزمره.

داداش اونارو که خریدی 5 تومن اینجا 3.5 قیمت دارم.چند وقته پیش هم دوستان در موردش صحبت کردن.اونم

خوبه ولی کیفیت نداره.برایه تنوع خوبه.ولی نظرم اینه که فقط الکله.:13:اقلا 100 میلش رو بگیر که 15 تومنه.

pour-homme
25-12-2011, 00:42
داداش اونارو که خریدی 5 تومن اینجا 3.5 قیمت دارم.چند وقته پیش هم دوستان در موردش صحبت کردن.اونم

خوبه ولی کیفیت نداره.برایه تنوع خوبه.ولی نظرم اینه که فقط الکله.:13:اقلا 100 میلش رو بگیر که 15 تومنه.

موندگاری زیادی نداشتم برای من قیمتش من یدونه خریدم 3700

MOHAMMAD2010
25-12-2011, 14:02
من امروز رفتم چند تا عطر بیک رو بو کردم شماره 2 و 5 واقعیت زیاد خوشم نیومد بوی عطر های زنونه رو میدادن !
من خودم دنبال شماره 13 بودم که نداشت :41: کسی اینجا 13 رو تست کرده ؟ یادمه قدیمی یکی برادرم داشت خیلی بوی باحالی داشت

cyber861
25-12-2011, 15:26
امروز یه سر طرفایه ناصر خسرو و کوچه مروی رفتم .

اینقدر ادکنایه جور واجور تست کردن برام که گیج شدم:27:هر تکونی که میخورم یه بویی بهم میخوره:31:

نظرم در مورده تام فورد بلک ارکید عوض شد.این دفعه خیلی خوشم اومد.:20:

این آنجل هم تست کردم.قیمتش 35 تومن بود.خیلی خوشم اومد:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوباره وینتیج بلک کنت کول هم تست کردم.خوشم نیامد.نمیدونم تقلبی بود یا کلا من حسم عوض شده.:13:

آخرش هم یه لاگرفیلد لایت رفت تو پاچمون:5:

when
25-12-2011, 18:35
میخواستم بپرسم میتونی اطلاعاتی راجع به remy یا شایدم ramy باشه و همچنین spoil به ما بدی ؟

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

من امروز رفتم چند تا عطر بیک رو بو کردم شماره 2 و 5 واقعیت زیاد خوشم نیومد بوی عطر های زنونه رو میدادن !
من خودم دنبال شماره 13 بودم که نداشت :41: کسی اینجا 13 رو تست کرده ؟ یادمه قدیمی یکی برادرم داشت خیلی بوی باحالی داشت
به نظرم 1و 9 اش را هم تست کن چون مثل 13 کاملا مردونه اند واز خیر مدلای اسپرتش مثل 2 بگذر.

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

اینقدر ادکنایه جور واجور تست کردن برام که گیج شدم:27:هر تکونی که میخورم یه بویی بهم میخوره:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوباره وینتیج بلک کنت کول هم تست کردم.خوشم نیامد.نمیدونم تقلبی بود یا کلا من حسم عوض شده.:13:

دور از جونت چرا تو پاچه ؟ مگه با میل خودت نخریدی؟ حالا چقدر پول دادی؟

MOHAMMAD2010
25-12-2011, 18:41
به نظرم 1و 9 اش را هم تست کن چون مثل 13 کاملا مردونه اند واز خیر مدلای اسپرتش مثل 2 بگذر.

1 رو قدیما خودم داشتم بد نبود - ولی هیچی 13 نمیشه !!! شما تستش نکردی ؟

golabi2
25-12-2011, 19:07
بالاخره لالیک آنکق نواق خریدم!

cyber861
25-12-2011, 19:33
1 رو قدیما خودم داشتم بد نبود - ولی هیچی 13 نمیشه !!! شما تستش نکردی ؟

راست میگی 13 خیلی بویه شیکی داره.

نسبت به قیمت واقعا ارزشه امتحان دارن.خودم اکثرشون رو داشتم.

بعضیا جنسه خوب رو نمیتونن ارزون بخرن اون بحثش جداست.:5:

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

بالاخره لالیک آنکق نواق خریدم!

به به مبارک باشه.

کاره خوبه ای اگه از بوش خوشتون بیاد که یادمه گفتید میاد.:11:

MOHAMMAD2010
25-12-2011, 20:02
راست میگی 13 خیلی بویه شیکی داره.

نسبت به قیمت واقعا ارزشه امتحان دارن.خودم اکثرشون رو داشتم.

بعضیا جنسه خوب رو نمیتونن ارزون بخرن اون بحثش جداست

آخه این بیک رو متاسفانه خیلی کم میشه پیدا کرد
-------------------------
راستی درباره این عطرای گرمی بعضیاشون واقعا بوشون خوبه و اصلیه
نمیدونم شما چند تاشو تست کردی ولی که من تست کردم بوی بعضیا خوبه
مثلا به نظرم گفتی بعضیاشون مثل کارای اماراتی ضایع هستن باید بگم نه این جوری نیست ، من الان خودم دیدم نسبت به برند ریو عوض شده ، به نظرم بوش شیمیایی هست ! ولی این گرمی ها توشون خوب پیدا میشه ( حتی بعضی ها از بیک خیلی خیلی بهترن ، دیدم که میگم :31: )

aminjigar
25-12-2011, 20:17
ولی این گرمی ها توشون خوب پیدا میشه ( حتی بعضی ها از بیک خیلی خیلی بهترن ، دیدم که میگم :31: )
محمد جان چرا پیدا نشه ؟! حتما پیدا میشه... باید بگردی توشون. فقط مساله اینه هر دفعه یه جورن (یه دفعه خوب، یه دفعه بد، یه دفعه افتضاح :34:)

اما اکثرا می رن تو گروه سوم... اینارو یه سری فروشنده ها درجه بندی می کنن، می دن. شاید درجه 1شون خوب باشه؛ اما حقیقت ترجیح خودم

رو اسپری یا بعضی مدل های شرکت های اماراتی معروف تو ایرانه.

cyber861
25-12-2011, 21:04
آخه این بیک رو متاسفانه خیلی کم میشه پیدا کرد
-------------------------
راستی درباره این عطرای گرمی بعضیاشون واقعا بوشون خوبه و اصلیه
نمیدونم شما چند تاشو تست کردی ولی که من تست کردم بوی بعضیا خوبه
مثلا به نظرم گفتی بعضیاشون مثل کارای اماراتی ضایع هستن باید بگم نه این جوری نیست ، من الان خودم دیدم نسبت به برند ریو عوض شده ، به نظرم بوش شیمیایی هست ! ولی این گرمی ها توشون خوب پیدا میشه ( حتی بعضی ها از بیک خیلی خیلی بهترن ، دیدم که میگم :31: )

قبلا هم گفتم.اینها در واقع اسانسه اصلی هستن.اگه جنسه درجه یکش باشه عالیه.ولی متاسفانه 95 درصد مرخص هستن.

مثلا نارسیس کلویه اش با نمونه اصلیش اینقدری فرق نداره.

به نظرم تو ادکنایه زنونه اش چیزایه بهتری میشه پیدا کرد.

خودم اقلا 20 تایی ازشون داشتم.کاکشین-جوپ نایت-کنزو سفید-نارسیس-و...البته خودم اکثرشو نمیزدما؟:46:

mary83
25-12-2011, 21:48
قبلا هم گفتم.اینها در واقع اسانسه اصلی هستن.اگه جنسه درجه یکش باشه عالیه.ولی متاسفانه 95 درصد مرخص هستن.

مثلا نارسیس کلویه اش با نمونه اصلیش اینقدری فرق نداره.

به نظرم تو ادکنایه زنونه اش چیزایه بهتری میشه پیدا کرد.

خودم اقلا 20 تایی ازشون داشتم.کاکشین-جوپ نایت-کنزو سفید-نارسیس-و...البته خودم اکثرشو نمیزدما؟:46:
پس کی استفاده می کرد؟ این شرکت آنجل واسه کجاست؟

cyber861
25-12-2011, 22:29
پس کی استفاده می کرد؟ این شرکت آنجل واسه کجاست؟

حالا:46:

خوده آنجل شرکته.نمیدونم کجایی هست.

arsenal_mmm
25-12-2011, 22:59
جای تمامی دوستان خالی امروز رفتم کوچه مروی عطر گردی مغازه گل سنگ هم رفتم تمامی عطرهاش لیبل داشت چند نمونه عطر داشت
که به نظر من تقلبی نبود چون هم کیفیت بسته بندی وشیشه و هم بوی عطر هاش با نمونه های اصلی تقاوتی نداشت دوباره یه آرمانی کد 50 میل هم به قیمت 67 تومن گرفتم که نسبت به مغازه های دیگه که 75 میگفتن خوبه در هر صورت مروی رو به قائم به ترجیح میدم همون نسبت که تو قائم دزد هست توی مروی هم هست من توی قائم نمونه 212 تقلبی دیدم که طرف پورو پورو میگفت اصله

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

فکر کنم منظورت چاره هست
احتمالا اسم فروشگاهی یا شرکتی باید باشه چون بعضی عطرها رو تامین کننده رو چیزه دیگه زده
من ممکنه برای گشتن مروی برم اما واقعا جرات نمیکنم از اونجا خرید کنم..اصلا نمیتونم بهشون اعتماد کنم بس که ازشون بد شنیدم...

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوباره وینتیج بلک کنت کول هم تست کردم.خوشم نیامد.نمیدونم تقلبی بود یا کلا من حسم عوض شده.:13:

حالا واقعا قیمتش همین بوده؟؟حالا که از مروی خریدی یه احساس تردید نسبته به اصل بودنش نداری؟؟؟ خیلی خوب آخه خریدی...معتبر ترین مغازه مروی همون گل سنگه؟

cyber861
26-12-2011, 00:43
من ممکنه برای گشتن مروی برم اما واقعا جرات نمیکنم از اونجا خرید کنم..اصلا نمیتونم بهشون اعتماد کنم بس که ازشون بد شنیدم...

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

حالا واقعا قیمتش همین بوده؟؟حالا که از مروی خریدی یه احساس تردید نسبته به اصل بودنش نداری؟؟؟ خیلی خوب آخه خریدی...معتبر ترین مغازه مروی همون گل سنگه؟

والا چی بگم؟همه نوع جنسی توش دیدم.ولی بد بین نباش اینقدر.

اون آنجل رو خداییش مشکوکم به اصل بودنش ولی لاگرفیلد رو نه .

باز آرمانی کد رو هم تست کردم.خیلی جالبه برام وقتی درش بو میکنم خیلی بویه خوبی داره و دوستش

دارم ولی وقتی رو کاغذ تست میگیرم برام اینقدر جالب نیست که بخرمش.:13:

امروز یکی از کارهایه GAP هم برام تست کرد.عجب موندگاری ای داشت.کیف کردم.بوش هم خوب بود.:8:

راستی آنجل رو نخریدم.ولی خیلی دوست دارم بخرمش ولی فعلا بودجه تمام شده.:31:

pour-homme
26-12-2011, 01:23

راستش رو بخوای همه جا اصل و فرع هست تو وزرا هم کسایی که کار فیک دست مردم میدن کم نیستن
خیلی حساس نباش والا این آرمانی کد که اصله دیزل فیول هم رو مچ دستم تست کردم اون هم اصل بود چون هم بوش با چیزهایی که قبلا بو کرده بودم یکی بود و هم اینکه موندگاریش بالا بود
بعضی از کاسباش انقدر ادم های زبون باز و بیخودی بودن که ادم هیچ جوره بهشون اعتماد نمیکرد چه برسه به جنسشون

Lady Negar
26-12-2011, 01:39
من شخصا فکر میکنم بهترین کار مردونه2011 عطر the one gentelman از D&G بود...
با اینکه زیاد با بوهای خنک حال نمیکنم اما واقعا این عطر یه شاهکاره!
البته بلوشنل هم خیلی تاپ بود اما یه جورایی مثل کارای دیویدف بود!!!!ولی اونم مجذوب کننده هست!
این عطر هم مطابق سلیقه ی من توی خانوداه ی بویایی oriental قرار میگیره....
اگه پسر بودم حتما میخریدمش.. به علاوه اینکه بوش هم خز نشده و شاید کمتر کسی ازش استفاده میکنه!

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

راستش رو بخوای همه جا اصل و فرع هست تو وزرا هم کسایی که کار فیک دست مردم میدن کم نیستن
خیلی حساس نباش والا این آرمانی کد که اصله دیزل فیول هم رو مچ دستم تست کردم اون هم اصل بود چون هم بوش با چیزهایی که قبلا بو کرده بودم یکی بود و هم اینکه موندگاریش بالا بود
بعضی از کاسباش انقدر ادم های زبون باز و بیخودی بودن که ادم هیچ جوره بهشون اعتماد نمیکرد چه برسه به جنسشون

البته اگه جای شما بودم دیزل فیوم رو برای این فصل انتخاب نمیکردم...چون هم اینکه EDT هست هم اینکه
یه جواریی بوی خنکی داره!بخاطر همین توی فصل سرد زیاد خط بو نداره!!!!

sAeEd_kHaAn
26-12-2011, 11:45
بازم راکی مونتین رو تست کردم (2روز پیش)و یه چیز عجیب بگم رو نبض دستم تست داد حدودای 9 شب بعد من فرداش صبح زود رفتم حموم و بعد از بیرون اومدن از حموم در عین تعجب هموز بوش روی دستم بود از موندگارش خیلی خوشم اومد فقط توی بوش یکم شیرینی احساس کردم که %100 نظرمو جلب نکرد ( برای بار دوم تستش میکردم) از بقیه کارای وود چیا رو داشتین یا تست کردین لطفا در مورد مونگاری و رایحشون نسبت به راکی مونتین یه توضیح بدین احتملا عطر بعدیم از کارای وود هست :دی

mary83
26-12-2011, 12:35
عطر مردونه تو مایه های ازارو کروم ویا لجند و همین حدود قیمت برای اقای 30 ساله چی پیشنهاد می دین؟
مرسی:11:

Mahdi JooNss
26-12-2011, 12:52
این ادکلن کاپتان بلک چنده تو بازار؟

MOHAMMAD2010
26-12-2011, 14:04
آقا امروز چند میل اسانس فارنهایت خریدم - آقا عجب بویی میده - واقعا خوبه
راستی بوش تو چه گروهی قرار میگیره !؟ آخه خیلی خاصه

cyber861
26-12-2011, 14:33
بازم راکی مونتین رو تست کردم (2روز پیش)و یه چیز عجیب بگم رو نبض دستم تست داد حدودای 9 شب بعد من فرداش صبح زود رفتم حموم و بعد از بیرون اومدن از حموم در عین تعجب هموز بوش روی دستم بود از موندگارش خیلی خوشم اومد فقط توی بوش یکم شیرینی احساس کردم که %100 نظرمو جلب نکرد ( برای بار دوم تستش میکردم) از بقیه کارای وود چیا رو داشتین یا تست کردین لطفا در مورد مونگاری و رایحشون نسبت به راکی مونتین یه توضیح بدین احتملا عطر بعدیم از کارای وود هست :دی

به نظرم مدله مشکیش و همون راکی مینتین فقط موندگاری دارن.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

عطر مردونه تو مایه های ازارو کروم ویا لجند و همین حدود قیمت برای اقای 30 ساله چی پیشنهاد می دین؟
مرسی:11:

آنجل خوبه ها؟:31:

هامر هامر(زرد) هم خوبه.البته دوتاشون 35 تومنه.احتمالا بتونی پایینتر هم بگیری.

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

آقا امروز چند میل اسانس فارنهایت خریدم - آقا عجب بویی میده - واقعا خوبه
راستی بوش تو چه گروهی قرار میگیره !؟ آخه خیلی خاصه

فارنهایت خیلی بوش خاصه.ولی اون اسانسش شبیهه فارنهایته اسمارت هست و usher v.i.p

میشه گفت نه گرمه نه سرد.ملایم-تقریبا همه پسند-یجورایی هم تلخه

golabi2
26-12-2011, 16:00
اینی که میگم شاید فکر کنی اغراق می کنم!رفتم ادکلن بخرم فروشنده یه Wood آورد برام نمیدونم اسم دقیقش چی بود ولی رو نبض دستم زدم بوش موند تا 2 روز بعد حمومم رفتم ولی تا دیروز همچنین بوش رو دستم بود!حدود 5 روز ماندگاری داشت!!!:18:

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

به به مبارک باشه.
کاره خوبه ای اگه از بوش خوشتون بیاد که یادمه گفتید میاد.:11:
سلامت باشی!بار اول تست کردم خوشم نیومد فکر کنم فیک بود!اینی که گرفتم خیلی بوی بهتری داره!:11:

sAeEd_kHaAn
26-12-2011, 16:22
اینی که میگم شاید فکر کنی اغراق می کنم!رفتم ادکلن بخرم فروشنده یه Wood آورد برام نمیدونم اسم دقیقش چی بود ولی رو نبض دستم زدم بوش موند تا 2 روز بعد حمومم رفتم ولی تا دیروز همچنین بوش رو دستم بود!حدود 5 روز ماندگاری داشت!!!:18:

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

سلامت باشی!بار اول تست کردم خوشم نیومد فکر کنم فیک بود!اینی که گرفتم خیلی بوی بهتری داره!:11:

چه رنگی بود اون وود ؟ و بوش چطور بود ؟
بابت لالیک تبریک میگم من که عاشق بوشم :دی البته نظر دیگران نسبت بهش جالبه یا عاشقش میشن یا متنفر

pour-homme
26-12-2011, 16:25
من شخصا فکر میکنم بهترین کار مردونه2011 عطر the one gentelman از D&G بود...
با اینکه زیاد با بوهای خنک حال نمیکنم اما واقعا این عطر یه شاهکاره!
البته بلوشنل هم خیلی تاپ بود اما یه جورایی مثل کارای دیویدف بود!!!!ولی اونم مجذوب کننده هست!
این عطر هم مطابق سلیقه ی من توی خانوداه ی بویایی oriental قرار میگیره....
اگه پسر بودم حتما میخریدمش.. به علاوه اینکه بوش هم خز نشده و شاید کمتر کسی ازش استفاده میکنه!

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

البته اگه جای شما بودم دیزل فیوم رو برای این فصل انتخاب نمیکردم...چون هم اینکه EDT هست هم اینکه
یه جواریی بوی خنکی داره!بخاطر همین توی فصل سرد زیاد خط بو نداره!!!!

منم این عطر رو نخریدم فقط تست کردم
عطر خنکی به نظر من نیست در عین حال گرمم نیست جزء عطر هایی که میشه مصرف روزانه کرد زیاد به قیمتش نمیارزه( 95 تومن)
Diesel Fuel For Life شاید زنونش خنک باشه نظری ندارم :23:
میشه در مورد EDT بودن عطر و ارتباطش با فصل توضیح بدید :question:

golabi2
26-12-2011, 17:16
چه رنگی بود اون وود ؟ و بوش چطور بود ؟
بابت لالیک تبریک میگم من که عاشق بوشم :دی البته نظر دیگران نسبت بهش جالبه یا عاشقش میشن یا متنفر
یه مستطیل بزرگ بود که بیشترشو پلاستیک طرح چوب تشکیل داده بود بوش شبیه همین لالیکه ود ولی احساس میکنم اون شیرین تر بود یه عطر زنونه هم خانمم داشت همین بو رو می داد البته اسمش یادم نیست!
لالیک واقعا خوشبوه!
اون وود هم تو این مایه ها بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mary83
26-12-2011, 18:04
آنجل خوبه ها؟:31:

هامر هامر(زرد) هم خوبه.البته دوتاشون 35 تومنه.احتمالا بتونی پایینتر هم بگیری.

\
اصلا این آنجل کار کجاست؟ یه کار با کلاس می خوام قیمت هم تا 50 تومن حالا فعلا عجله ای نیس :دی 2 هفته وقت هست ck1 رو یادت رفت :دی راسی پیلیز به قیمت تهران بگو :دی
امروز رفتم بوستان چقد مغازه لوازم آرایش و عطر باز شده ؟ یکیشون اشانتیون ها رو هم داشت رو بعضی از جعبه ها حالا نمی دونم می فروخت یا واقعا اشانتیون بود:13::19:
خودش می گه ازارو Ck سفید ولی خوب اینا رو که حتما داره .. کنزو هم بد نیست ولی پخش بو نداره :13:البته به دردش می خوره :سوت:27:

Lady Negar
26-12-2011, 18:27
منم این عطر رو نخریدم فقط تست کردم
عطر خنکی به نظر من نیست در عین حال گرمم نیست جزء عطر هایی که میشه مصرف روزانه کرد زیاد به قیمتش نمیارزه( 95 تومن)
Diesel Fuel For Life شاید زنونش خنک باشه نظری ندارم :23:
میشه در مورد EDT بودن عطر و ارتباطش با فصل توضیح بدید :question:

معمولا سعی بر اینه که توی اواخر پاییز و خصوصا زمستان از عطرهای گرم و تند و سنگین استفاده
بشه چون سرما و خشکی هوا روی عدم تبخیر عطر (همون خط بو)تاثیر میزاره...
عطرهای EDT همین جوری هم نسبت به EDP میزان اسانس عطر کمتری توی اونا بکار رفته و ماندگاری کمتری
دارند...حالا فکر کن عطرشما هم EDT باشه و هم خنک اونم توی فصل زمستان!!!
شما فیول با شیشه ی لی آبی رو میگین که 2011 یا نسخه فبلی قهوه ایش رو؟

ali_z051
26-12-2011, 20:28
سلام
دوستان بهترین ادکلن سال چی هست؟
یه ادکلن بهم معرفی کنید اشخاص معروف هم ازش استفاده میکنن!
گرم باشه...
تشکر.

hike
26-12-2011, 20:45
\
اصلا این آنجل کار کجاست؟ یه کار با کلاس می خوام قیمت هم تا 50 تومن حالا فعلا عجله ای نیس :دی 2 هفته وقت هست ck1 رو یادت رفت :دی راسی پیلیز به قیمت تهران بگو :دی
امروز رفتم بوستان چقد مغازه لوازم آرایش و عطر باز شده ؟ یکیشون اشانتیون ها رو هم داشت رو بعضی از جعبه ها حالا نمی دونم می فروخت یا واقعا اشانتیون بود:13::19:
خودش می گه ازارو Ck سفید ولی خوب اینا رو که حتما داره .. کنزو هم بد نیست ولی پخش بو نداره :13:البته به دردش می خوره :سوت:27:
Paco Rabanne Pour Homme 1973

hike
26-12-2011, 20:54
سلام
دوستان بهترین ادکلن سال چی هست؟
یه ادکلن بهم معرفی کنید اشخاص معروف هم ازش استفاده میکنن!
گرم باشه...
تشکر.
ادکلن سال رو نمیدونم .ولی
bijan for men ادکلن محبوب آرنولد شوارزنگر، سیلوستر استالونه، استیون اسپیلبرگ و...
Van Cleef and Arpels pour Homme

pour-homme
26-12-2011, 21:01
معمولا سعی بر اینه که توی اواخر پاییز و خصوصا زمستان از عطرهای گرم و تند و سنگین استفاده
بشه چون سرما و خشکی هوا روی عدم تبخیر عطر (همون خط بو)تاثیر میزاره...
عطرهای EDT همین جوری هم نسبت به EDP میزان اسانس عطر کمتری توی اونا بکار رفته و ماندگاری کمتری
دارند...حالا فکر کن عطرشما هم EDT باشه و هم خنک اونم توی فصل زمستان!!!
شما فیول با شیشه ی لی آبی رو میگین که 2011 یا نسخه فبلی قهوه ایش رو؟

من فیول قهوه ای رو میگم
هر عطری را باید با توجه به فصل ، روز یا شب بودن ، تیپی که میزنید و جایی که میرید باید انتخاب کرد من صحبتم سر این نیست .
من فکر کردم دلیل خاصی برای استفاده نکردن eau de toilette در فصل سرما دارید :13:
eau de toilette و eau de parfum میزان درصد خود اسانس رو مشخص میکنه ربطی به نوع استفاده نداره
اغلب عطر ها eau de toilette هستند و نمونه eau de parfum ندارن
اگر عطری eau de toilette باشه این معنی نیست که موندگاری و پروجکشن نداره
فارنهایت eau de toilette هست موندگاری بالایی هم داره یا همین عطر Wood Rocky Mountain که دوستان دارن تعریفش رو میکنن

pour-homme
26-12-2011, 21:09
\

زیر 50 تومن به نظر من این ها خوبه حالا اینکه کسی که ازارو Ck سفید را دوست داره از این هم خوشش بیاد نمیدونم ولی به طور کل اینها عطر های پر طرفداری هستند

Kenneth Cole Black for Men (موندگاری در حد 3 ساعت ولی بویه خوبی داره به تلخی میزنه)
Calvin Klein Obsession Night‎

sAeEd_kHaAn
27-12-2011, 09:42
بچه ها اون عطری که میگفتین شاه سابق استقاده میکرده چی بود ؟ :دی

hike
27-12-2011, 10:30
بچه ها اون عطری که میگفتین شاه سابق استقاده میکرده چی بود ؟ :دی

caron pour un homme 1934
گفتی دوباره یادش افتادم. یک 750 میلش رو باید بگیرم.

sAeEd_kHaAn
27-12-2011, 11:49
caron pour un homme 1934
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FID26121316.html)
گفتی دوباره یادش افتادم. یک 750 میلش رو باید بگیرم.
دمت گرم 750 میلو تو 20 لیتری باید بریزی :دی ( حال کردم کامنت باحالی دادی )
ممنون از جوابت یکی از دوستام پرسید ازم قیمت تو چه مایه هاست ؟

cyber861
27-12-2011, 14:07

کاره خیلی خوبیه.با اینکه برایه سنه بالایه 40 سال خوبه ولی من دوست دارم بگیرمش.خیلی شیرین و با کلاسه.برای

افراده آروم خیلی عالیه.

بازم حسه خوبی نسبت به این دارم.چون پدر بزرگم میزد.:20:

jujushow
27-12-2011, 14:13
دیدم بچه ها از بیک شماره 13 تعریف میکنند رفتم گرفتم . کیفیت بوش واقعا خوفه . روش زده از همون گروه بویایی اکوا دی جیو و ... هست . من اکوا دی جیو نداشتم ولی یه اکوا مارین داشتم بوش خیلی خیلی شبیه اونه البته اون تقلبی بود و کیفیت بوی این بیک خیلی خیلی بهتره و اصلا بوی الکل حس نمیشه .

احتمالا به دلیل سرد بودن هواست ولی در کل پخش شوندگیش خیلی کمه و من روی پوستم نزدم ، زدم به شالم و بوش دائم توی دماغم بود در حدی که داشتم یه سر درد حسابی میگرفتم . حتی الان که شال رو در اوردمم هنوز بوش یه کم تو دماغمه ! چرا اینجوریه ؟ :31:

pay_dollar
27-12-2011, 14:16
کاره خیلی خوبیه.با اینکه برایه سنه بالایه 40 سال خوبه ولی من دوست دارم بگیرمش.خیلی شیرین و با کلاسه.برای

افراده آروم خیلی عالیه.

بازم حسه خوبی نسبت به این دارم.چون پدر بزرگم میزد.:20:
منم این ادکلن رو دارم
شیرین , یک مقدار هم رایحه هل توش حس میشه
کاره اسپرت نیست ولی دقیقا کاراکتر یک انسان آرام رو داره , منم دوستش میدارم ضمن اینکه معروف به ادکلن شاه هم هست
گاهی وقتا برای تنوع ازش استفاده میکنم , پخش و ماندگاریش به نسبه خوبه قیمتش هم مناسب

cyber861
27-12-2011, 14:49
منم این ادکلن رو دارم
شیرین , یک مقدار هم رایحه هل توش حس میشه
کاره اسپرت نیست ولی دقیقا کاراکتر یک انسان آرام رو داره , منم دوستش میدارم ضمن اینکه معروف به ادکلن شاه هم هست
گاهی وقتا برای تنوع ازش استفاده میکنم , پخش و ماندگاریش به نسبه خوبه قیمتش هم مناسب

من یاتاقانش هم دوست دارم.

جدیدا نیمدونم چرا از ادکلنایه خیلی مردونه خیلی خوشم اوده:31:رفتم تام فورد تام فورد رو تست کردم خیلی

خوشم اومد.هم خودش و هم شیشه اش واقعا با کیفیت بود.در عینه کلاسیک بودن مدرن هم بود.

گری وتیور هم بالاخره بو کردم.بد نبود ولی خب به نظرم یکم به قیمتش نمیارزید.:13:

when
27-12-2011, 16:36
دیشب رفتم یه 1 milion درجه 2 گرفتم 13000
بدک نبود بوی باحالیم داشت خوراک دم دستی بود .
بوی نیمه گرم گلی با حالی داره ومن به جای عطر گرمی انداختمش تو کیفم و واسه سر کار میزنمش.
عجیبه که یارو خیلی تمیز کپی اش کرده و جالب اینجاست که حتی برچسب فابریکی هم روی قسمت طلایی شمش مانندش چسبیده بود ولی در کل شاید 1 ساعتی به زور ماندگاری داشته باشه و بوش حس بشه.
اما در کل این کپی کاری تا این حد تمیز از توان کارگاههای زیرزمینی ایرانی خارجه.

mary83
27-12-2011, 16:50
حالا خوب شما خانم نیستین این جوری می گین :

من یاتاقانش هم دوست دارم.

جدیدا نیمدونم چرا از ادکلنایه خیلی مردونه خیلی خوشم اوده:31:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

بوی نیمه گرم گلی با حالی داره ومن به جای عطر گرمی انداختمش تو کیفم و واسه سر کار میزنمش.
عجیبه که یارو خیلی تمیز کپی اش کرده و جالب اینجاست که حتی برچسب فابریکی هم روی قسمت طلایی شمش مانندش چسبیده بود ولی در کل شاید 1 ساعتی به زور ماندگاری داشته باشه و بوش حس بشه.
ولی از ایرانیها هرچی بگی بر می یاد خدایش خدای استعدادیم باور کنین .. حالا شاید دوستای چینی و اماراتی هم کمکشون کردن
خوب یا بد تو این چیزا هم استادیم به نظر من که مغز و فکر و توانایی و استعداد ما رو هیچ چا ندارند حیف که ازش تو کارهای خوب و پیشرفتمون استفاده نمی کنیم ...:19:

اینو از کجا گرفتین؟ :31: دور میدون انقلاب؟؟؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا چند تا سوال :دی
به نظرتون عطر سیب نینا چطوره خوبه؟ این کوچولوشو دیدم می خوام برم بگیرم :دی چند می ارزه؟
به نظرتون این عطر کوچیک ها بهترن یا کارهای درجه 2 و 3 یا گرمی یا اماراتی و یا بی هویت با اسانس عطرهای معروف؟ من خودم 2 3 تا عطر هست که اونا رو واقعا می دوسم ولی می خوام واسه تنوع 2 3 مدل عطر دیگه هم داشته باشم که تکراری نشم :31::31: خوب زور داره این همه پول عطر بدی الان هم که بودجه ندارم :13::41:

when
27-12-2011, 17:25
از محله وحیدیه تهران مغازه ای رو سراغ دارم که تا حالا 2-3 تا ادکلن درپیت ازش خریدم منو به قیافه میشناسه و واقعا ادم راستگویی وبهم خیلی تو تشخیص رایحه کمک میکنه هم سنو سال خودمه و همه ادکلنارو رو بهم تست میده .
یه دونه champion قلابی معروف که به شکل دمبل است را هم تو ادکلناش داشت که ازش خواستم اونم تست کنم بوی شدید تند خیلی خیلی ساده ای داشت و بوش تا از مغازه بیرون اومدم پرید.
دمبل معروف را 14500 قیمت زده بود که 13000 بهم میداد ولی خودش گفت که تو این قلابیا 1 milion نزد مشتریانش
محبوب تر بوده است.

arsenal_mmm
27-12-2011, 17:56
دیدم بچه ها از بیک شماره 13 تعریف میکنند رفتم گرفتم . کیفیت بوش واقعا خوفه . روش زده از همون گروه بویایی اکوا دی جیو و ... هست . من اکوا دی جیو نداشتم ولی یه اکوا مارین داشتم بوش خیلی خیلی شبیه اونه البته اون تقلبی بود و کیفیت بوی این بیک خیلی خیلی بهتره و اصلا بوی الکل حس نمیشه .

احتمالا به دلیل سرد بودن هواست ولی در کل پخش شوندگیش خیلی کمه و من روی پوستم نزدم ، زدم به شالم و بوش دائم توی دماغم بود در حدی که داشتم یه سر درد حسابی میگرفتم . حتی الان که شال رو در اوردمم هنوز بوش یه کم تو دماغمه ! چرا اینجوریه ؟ :31:

زیاد به اون عکسای پشت جعبه هاش توجه نکن..اونارو برای دلخوشی ملت زده.وگرنه هیچ ربطی به اونا نداره بوهاش...مثلا برداشته پشت شماره یکی عکس گنده ایو سن لوران لوم(یه به قول بچه های لهوم،الهومو...) رو زده که مثلا بگه بوی اینو میده در صورتی که بوش اصلا نه بو اون شبیهه و نه اصلا تو اون خانواده است...بوی شماره یک بیک بسیار بسیار شبیه به وان من شو از بوگارته..
در ضمن بیک هارو بهتره به پوستت بزنی تا به لباست..چون من هر موقع به لباسم زدم خفه شدم و سر درد گرفتم...کلا پخش بوی بیک زیاد خوب نیست جز در مواردی که خودتو خفه کنی و در یک عملیات انتحاری سر دردو به جان بخری..

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

صد بار میگم نرید عطر تقلبی بخرید گوش نمیدید که.اینا معلوم نیست اصلا چی ریختن تو عطر تقلبی...گفتم که یه مطلبی قبلا پیدا کردم که شبکه خبری سی بی اس یه مطلب کار کرده بود و توش گفته بود در قریب به اتفاق عطرای تقلبی که در آمریکا فروخته شده ادرار پیدا شده بوده و از این ماده برای تنظیم پ هاش عطر استفاده شده چون خیلی ارزون بوده....1 ماه مصرف کن و بعد بیا برامون تعریف کن که چه بلایی سر بینیت اومده...چون خودم چشیدم میگم...امتحانش مجانیه

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

خداییش حداقل ببری آدیداس 10 تومنی یا امپر و اجمل بخری خیلی سالمتر و مطمئنتر از این تقلبی ها و اسانس قطره ای ها هستن...اونا یه پدر مادری باز دارن..اما اینا نه متاسفانه..ولی مشکل اینجاس که ما تا میبینیم یه چیزی بوی خوب میده فکر میکنیم حتما جنس با کیفیته..

hike
27-12-2011, 19:12
قیمت تابستان 40 تومن برای 125 داشتم (caron pour un homme ) الان قیمت ندارم. فکر کنم کمترینش 75 میل باشه که 35 باید باشه.

MOHAMMAD2010
27-12-2011, 21:18
آقا این اسانس فارنهایت که دیروز گرفته بودم بوش به نظرم خیلی خوب بود ولی امروز داشت حالم از بوش بد میشد !!! نمیدونم چرا اینجوری شد !

aminjigar
27-12-2011, 21:43
من هی وود رو دارم... قبلا واسه پدرم گرفتم چند وقت پیش برای خودم هم گرفتمش... بوی چوب با گل میده ولی اولش

بوی گل بیشتره واسه من... موندگاری هم تو این فصل با 4تا پیس روی لباسم 5-6 ساعت مطمئنم بو میده، راکی هم

خوبه ولی مردونه تره و بار دوم که تست کردم سر درد شدم، اون اّشن وت هم خوبه ولی خیلی آرومه (بوی رطوبت

جنگل می ده)

در کل کارای شیکی هستن (اگه خوشت بیاد هم بوهاشون خوبه و هم ظاهرشون)

آقا این اسانس فارنهایت که دیروز گرفته بودم بوش به نظرم خیلی خوب بود ولی امروز داشت حالم از بوش بد میشد !!! نمیدونم چرا اینجوری شد !
اینا همین طورن؛ من از بین 2-3 تا عطر گرمی که تست کردم یکیش همین فارنهایت بود که اون بسیار بی کیفیت بود (از

عطر مامک مشهد تست کردم.) چرب هم هستن جوری که وقتی می زنی مثل کرم می مونن و پوست رو چرب

می کنن؛ البته این جور عطرا تو ایران (یا جاهای مشابه) این طور بد کیفیت هستن که ذهنیت ماها این جوری شده

نسبت بهشون...

Arrowtic
27-12-2011, 22:02
دوستان کسی میدونه تو کرج کجا میشه عطر Calvin Klein ck one shock رو خرید؟(آنلاین نه)
مردانه.قیمتش چنده؟
این عطر برای من 16 ساله خوبه؟خودم یه بار تست کردم خیلی خیلی خوب بود به نظرم.
کلا عطر با بوی خنک و ملایم برای پسر 16 ساله چی پیشنهاد میکنید؟

aminjigar
27-12-2011, 22:25
کلا عطر با بوی خنک و ملایم برای پسر 16 ساله چی پیشنهاد میکنید؟
همون شاک رو اگه دوست داری بخر.

اگه خنک می خوای:

سی کِی وان - کول واتر گیم */* جیورجیو آرمانی جیو هم برای سنین جوانی (یا حالا نوجوانی) خوبه

اینارو خودم یا دارم یا داشتم که پیشنهاد دادم ولی n تا گزینه هست...

cyber861
27-12-2011, 23:38
خب چند تا ادکلن رو تست کردم.البته چند تاشو قبلا هم تست کرده بودم.

واقعا متعجب شدم وقتی تست کردم.فوق العادست بوش.فرش فرش-نمیدونم چجوری این هم زنونست و هم

مردونه.به نظرم زنونست کاملا.ولی عاشقه بوش شدم.:18:قیمتش اینجا خیلی بالاتره.200 میلش رو 80 تومن میداد.

اینم خیلی بویه خوب و ملایمی داره.خیلی خوشم اومده ازش ولی بازم قیمتش اذیت میکنه.

این زگنا هم خیلی بویه خاصی داره.یاده چوب و این چیزا آدمو میندازه.ولی فرش نیست همچین.

*parvaz65*
28-12-2011, 00:49
سلام
دوستان تولد خواهرم نزديك مي خوام يه ادكلن براش بگيرم . يه مارك خوش بو بهم معرفي كنيد اگه قيمتش هم بگيد كه عاليه . من منتظرما...

sAeEd_kHaAn
28-12-2011, 09:16
سلام
دوستان تولد خواهرم نزديك مي خوام يه ادكلن براش بگيرم . يه مارك خوش بو بهم معرفي كنيد اگه قيمتش هم بگيد كه عاليه . من منتظرما...

من 2 تا پیشنهاد دارم هرکدومو بگیری فوق العاده هستن قیمت هم

burberry beat
55-60 تومن

jasmin noir by bvlgari
80-85 تومن

mary83
28-12-2011, 11:06
سلام
لطفا بودجه وسلیقه اشونو هم بگین درضمن بهتر نیست این پول و به خودش بدین تا هرچی می خواد بگیره؟:11:
من میس دیور (قیمتش یادم نیست برای بالای 30 35 سال ) و ferre In The Mood For Love حدود 90 تومن پیشنهاد می دم

کوکو شنل بالای 100 تومن گرم وشیرین .. elle از YSL .. و lady million هم خانم ها زیاد ازشون تعریف می کنن ولی من خودم نداشتم نمی دونم
این هم خوبه : CK IN2U for Women حدود 50 تومن

aminjigar
28-12-2011, 16:54
کوکو شنل بالای 100 تومن گرم وشیرین
وای :31:

شما اینو بو کردین؟ به نظر من خیلی سن بالایه (50-60 سال به بالا :27:) به سلیقه تون می خوره ؟

شاید منظورتون کوکو مادمازل بوده، اون چیزه خوبیه به نظرم

mary83
28-12-2011, 18:49
وای :31:

شما اینو بو کردین؟ به نظر من خیلی سن بالایه (50-60 سال به بالا :27:) به سلیقه تون می خوره ؟

شاید منظورتون کوکو مادمازل بوده، اون چیزه خوبیه به نظرم
اره منظورم مادمازل بود نه مادام:31::31: :27:

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

50 60 که سن بالا نیس اول جوونیه :31: منم گفتم اونا رو نداشتم:46:

cyber861
28-12-2011, 19:43
دوستان کسی M7 ایو سن لورن رو تست کرده؟

arsenal_mmm
29-12-2011, 00:01
دوستان کسی M7 ایو سن لورن رو تست کرده؟

من تست کرده بودم 2 ماه پیش یادمه اون اولش یه بویی خیلی شبیه به این رویال سبز رصاصی یا Unlimited از parisvally داشت که زیاد گرون قیمت نمی زد...حالا یکی گفته بود که مثل این که اولش انقد بوش تنده و بعد بمونه خیلی بهتر میشه..شما رفتی تست کردی ببین چطوری میشه؟؟

cyber861
29-12-2011, 00:22
من تست کرده بودم 2 ماه پیش یادمه اون اولش یه بویی خیلی شبیه به این رویال سبز رصاصی یا Unlimited از parisvally داشت که زیاد گرون قیمت نمی زد...حالا یکی گفته بود که مثل این که اولش انقد بوش تنده و بعد بمونه خیلی بهتر میشه..شما رفتی تست کردی ببین چطوری میشه؟؟

والا من یدونه دیروز تست کردم شکلش اصلا شبیهه اینایی که تو نت هستن نبود.نمیدونم تقلبی بود یا نه؟ولی بویه

شربت فمتو میداد.(فمتو هم که اگه خورده باشید مزه اکسپکتورانت و دیفین هیدرامین و این چیزا میده)

احتمال دادم شاید تقلبی بوده این.:13:

mary83
29-12-2011, 02:05
فاینالی ما نفهمیدیم این عطرهای که درواقع اشانتیون هستند و بعضی جا ها می فروشن قابل اعتماد هست یا نه؟ کسی می دونه اون مغازه تو بوستان اشانتیون ها رو می فروشه یا رو عطر می ده/ :دی:11:

cyber861
29-12-2011, 14:10
امروز به طوره اتفاقی چند تا اسپری هایه اکو رو تست کردم.ایفوریا-گوچی بای گوچی-لالیک مشکی

میتونم بگم واقعا عالی بودن.گوچی بای گوچی رو گرفتم.باور کنید اینقدر خوب کپی زده که اصلا قابل تشخیص نیست

با اصلی.(خوده ادکلنش هم تست کردم البته)

بوگارت پورهوم رو هم تست کردم.اونم عجب کاری بود.قبلا تست کرده بودم فکر کنم تقلبی بود.این خداییش ادکلنه

ارزنده ای بود.تلخ-با کلاس-با موندگاری بالا

Bvlgari Man The Silver Limited Edition هم تست کردم. بوش خوب بود.بویه غالبی که من حس کردم بویه کهربا

(آمبر )بود.

mary83
29-12-2011, 14:22
فاینالی ما نفهمیدیم این عطرهای که درواقع اشانتیون هستند و بعضی جا ها می فروشن قابل اعتماد هست یا نه؟ کسی می دونه اون مغازه تو بوستان اشانتیون ها رو می فروشه یا رو عطر می ده/ :دی:11:

من هرچی اسپری تست می کنم زنونه , گرمه :( فقط به دونه سفید امتحان کردم نمی دونم حالا چی بود مارکش و از کدوم مدل بود :دی بوی فالوده شیرازی با گلاب می داد :دی
عطر زنونه خنک تا 15 تومن بگین :دی :)) تورو خدا نایس نباشه :دی اون سوال بالا چی شد؟

cyber861
29-12-2011, 14:45
من هرچی اسپری تست می کنم زنونه , گرمه :( فقط به دونه سفید امتحان کردم نمی دونم حالا چی بود مارکش و از کدوم مدل بود :دی بوی فالوده شیرازی با گلاب می داد :دی
عطر زنونه خنک تا 15 تومن بگین :دی :)) تورو خدا نایس نباشه :دی اون سوال بالا چی شد؟

احتمالا کنزو بوده:31:

تا 15 تومن کارهایه استرلینگ هست.یه ice cool داره که خیلی شبیهه کول واتره زنونست:27:

arsenal_mmm
29-12-2011, 15:25
تا 15 تومن بهت عطر Jolie يا به قول خودمون جولي رو كه مال شركت اماراتي رصاصيه پيشنهاد ميكنم....اما اگه يه 5 تومن بذاري و20 تومن هزينه كني ميتوني يه كار خيلي بهتر ازون بگيري كه اسمش هست Sacrifice زنونه مال شركت اجمل...خداييش بوي اين سكريفايس زنونه رو خيلي دوست دارم...هر چي مردونه اش بيخوده زنونه اش واقعا عاليه...بهت پيشنهاد ميكنم سكريفايس زنونه رو بگيري.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

امروز به طوره اتفاقی چند تا اسپری هایه اکو رو تست کردم.ایفوریا-گوچی بای گوچی-لالیک مشکی

میتونم بگم واقعا عالی بودن.گوچی بای گوچی رو گرفتم.باور کنید اینقدر خوب کپی زده که اصلا قابل تشخیص نیست

با اصلی.(خوده ادکلنش هم تست کردم البته)

بوگارت پورهوم رو هم تست کردم.اونم عجب کاری بود.قبلا تست کرده بودم فکر کنم تقلبی بود.این خداییش ادکلنه

ارزنده ای بود.تلخ-با کلاس-با موندگاری بالا

Bvlgari Man The Silver Limited Edition هم تست کردم. بوش خوب بود.بویه غالبی که من حس کردم بویه کهربا

(آمبر )بود.
بوگارت پور هوم رو من سال 84 گرفتم و پارسال تموم شد...خودم خيلي دوستش مي داشتم تا اين كه يك روز يكي برگشت بهم گفت چرا عطر شابدولعظيمي به خودت زدي و كلا ازون موقع به بعد نميدونم چرا خورد تو ذوقم و از نظرم افتاد...در صورتيكه هنوزم فكر ميكنم كه واقعا بوي شابدولعظيمي نميده..

cyber861
29-12-2011, 15:44
تا 15 تومن بهت عطر Jolie يا به قول خودمون جولي رو كه مال شركت اماراتي رصاصيه پيشنهاد ميكنم....اما اگه يه 5 تومن بذاري و20 تومن هزينه كني ميتوني يه كار خيلي بهتر ازون بگيري كه اسمش هست Sacrifice زنونه مال شركت اجمل...خداييش بوي اين سكريفايس زنونه رو خيلي دوست دارم...هر چي مردونه اش بيخوده زنونه اش واقعا عاليه...بهت پيشنهاد ميكنم سكريفايس زنونه رو بگيري.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

بوگارت پور هوم رو من سال 84 گرفتم و پارسال تموم شد...خودم خيلي دوستش مي داشتم تا اين كه يك روز يكي برگشت بهم گفت چرا عطر شابدولعظيمي به خودت زدي و كلا ازون موقع به بعد نميدونم چرا خورد تو ذوقم و از نظرم افتاد...در صورتيكه هنوزم فكر ميكنم كه واقعا بوي شابدولعظيمي نميده..

بعضیا نمیدونم چرا چیزایی که به خودشون یکی گفته دوست دارن همون رو بکوبن تو سره آدم؟

خداییش بوگارت کجا و عطرهایه شاه عبدالعظیم کجا؟حتی جوری نیست که بشه گفت کاره چیپی هست.:13:

arsenal_mmm
29-12-2011, 20:55
بعضیا نمیدونم چرا چیزایی که به خودشون یکی گفته دوست دارن همون رو بکوبن تو سره آدم؟

خداییش بوگارت کجا و عطرهایه شاه عبدالعظیم کجا؟حتی جوری نیست که بشه گفت کاره چیپی هست.:13:

البته یه سوال...این بوگارتی که گفتی منظورت اینه دیگه:؟؟؟

منظورت این که نبود؟؟

این آخری همونه که بسیار مورد توجه آقا آرمان قرار گرفته و تو لیست خریدشونه

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

منم منظورم همون اولیه بود البته..این دومیه خیلی کم گیر میاد

cyber861
29-12-2011, 21:15
البته یه سوال...این بوگارتی که گفتی منظورت اینه دیگه:؟؟؟

منظورت این که نبود؟؟

این آخری همونه که بسیار مورد توجه آقا آرمان قرار گرفته و تو لیست خریدشونه

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

منم منظورم همون اولیه بود البته..این دومیه خیلی کم گیر میاد

بله همون اولی منظورم بود.:11:
واقعا به قیمتش میرزه.

saeed_goodboy63
29-12-2011, 21:41
برای درک بهنر m7 باید خیلی تو عطر خبره باشی . اون بوی خاص و سنگینی که تو m7 هست روغن عود عربی است که تو عطرهای بسیار گرون قیمت مثل تام فورد و بوند نامبر9 و عطرهای سلطنتی به کار میره. من این ادکلن زیبا رو دارم و واقعا به نظر من یکی از بهترین ادکلنهاست. تنها 3 میلی از روغن خالص عود رو به پول ایران 2ملیون تومن میفروشند.

cyber861
29-12-2011, 23:24
یه چیزی که متوجه شدم این کارخونه ایو سن لورن تو همه ادکناش به جز چندتایی که خاص هستن و موندگاری ندارن

یه نتی داره که مثله امضا تو همشون ثابته.نمیدونم حالا دوستان هم متوجه شدن یا نه؟:13:

when
29-12-2011, 23:53
یه دونه کوبیسم مردونه از محصولات امپر خریدم که بوش تومایه های لیمو وهل و شمعدونی با ته مایه چرمه و در کل ادکلن نیمه گرم کمی شیرین و ملایم وبا کلاسیه.
موندگاریشم با اینکه پوست بسیار خشکی دارم حداقل 2 ساعتی بود البته ادوتویلته و نباید بیشتر از این ازش انتظار داشت.:31:

squall12
30-12-2011, 18:09
بوگارت پورهوم رو هم تست کردم.اونم عجب کاری بود.قبلا تست کرده بودم فکر کنم تقلبی بود.این خداییش ادکلنه ارزنده ای بود.تلخ-با کلاس-با موندگاری بالا

بوگارت پور هوم رو پرفیوم شاپینگ زده 24 هزار تومن ! درسته قیمتش؟

sunflowerr
30-12-2011, 18:48
سلام دوستان...کسی از ادکلنای شرکت parsivally (به غیر از آرت البته) استفاده کرده؟؟؟ بیشتر میخوام نظرتونو رو راجع به سه تا کار زیر که عکسشونو گذاشتم(Answer,Caliber,Unlimited) بدونم....مخصوصا کار Unlimited که خیلی تعریفشو شنیدم...

لطفا اگه میتونید یه توضیحی راجع به این 3 تا کار اگه دارید بدید.ممنون میشم.

milad_heartsick
30-12-2011, 19:45
سلام دوستان اگه به سوالای بنده جواب بدبن خیلی ممنون میشم
1.منظور از موندگاری مثلا فلان ساعت یعنی موندگاری در عین پخش؟یا مثلا بو کنی ببینی بوش مونده یا نه؟
من یه دیور هایر انرژی داشتم که بوش بعد چندین ماه از رو کتابم که اتفاقی بهش اسپری شده بود نرفته
2.یکی از اشناهمون برام کادو 212 س..کسی من داده ولی بوش بعد دو سه ساعت از رو پوست و لباس... میره این طرف از قضا فرد متمولی هست و دست به کادوشم عالیه:31: دیگه نمیدونم بهش انداختن یا کلا اینجوریه یا پولش ته کشیده:31: از نظر ظاهری هم مورد مشکوکی نداره یا من نمیدونم چون یه مورد بیشتر تقلبیشو از نزدیک ندیدم
با سپاس

sAeEd_kHaAn
30-12-2011, 19:59
1.منظور از موندگاری مثلا فلان ساعت یعنی موندگاری در عین پخش؟یا مثلا بو کنی ببینی بوش مونده یا نه؟
من یه دیور هایر انرژی داشتم که بوش بعد چندین ماه از رو کتابم که اتفاقی بهش اسپری شده بود نرفته
2.یکی از اشناهمون برام کادو 212 س..کسی من داده ولی بوش بعد دو سه ساعت از رو پوست و لباس... میره این طرف از قضا فرد متمولی هست و دست به کادوشم عالیه:31: دیگه نمیدونم بهش انداختن یا کلا اینجوریه یا پولش ته کشیده:31: از نظر ظاهری هم مورد مشکوکی نداره یا من نمیدونم چون یه مورد بیشتر تقلبیشو از نزدیک ندیدم
با سپاس

212 کلا مونگاری خفنی نداره ولی پخش بوش تو همون 2-3 ساعت عالیه :دی
البته این موندگاری نداشتن بعضی از عطراهم جریاناتی داره مثلا کسی شاید در طول روز چند جا قرار داشته باشه و بخواد برای هر قرار یه عطر و بوی مخصوص اون قرارش استفاده کنه ( قرار کاری دوستانه عاشقانه .... :دی )

hike
30-12-2011, 20:22
من امروز تجریش بودم و پیش خودم گفتم یکسر برم تندیس ببینم چه خبره. بیشتر برای تست بار چندم Azzaro Pour Homme . از تابستان به اینور نرفته بودم. 3 روز است که تیم جدید به گفته دختر خانم فروشنده در این مغازه مستقر شدن و کمی هم تنوع عطرهاش بیشتر شده بود. همون لحظه ای که وارد مغازه شدم احساس خوبی بهم دست داد و از این حالت دپ بودن که پاییز دچارش شده بودم خارج شدم.
بالاخره بعد از چندین بار تست آزارو رو پسند کردم.و فکر میکنم عاشقش شدم. ایندفعه به اصطلاح پوشیدمش بجای اینکه روی مچ اسپری کنم و نتیجه خیلی فرق کرد سرد بودن هوا به درک بهتر ازارو کمک کرد . مردانه، کلاسیک، پیچیده،کمی تلخ و خیلی کم شیرین و دهه هفتادیی که از تست زمان سربلند بیرون امده است . بوش احساس خوبی رو در من زنده کرد. به قول معروف suddenly last summer . قیمتش رو یادم رفت چک کنم. مسلما در wish list قرارش میدم.
از اونور 1 میلیون رو تست کردم که جلوی آزارو بنظرم هیچ حرفی برای گفتن نداره. بوی شیرینی که کپی های زیادی داره و هیچ احساسی رو در من برانگیخته نمیکنه. یک کار خیلی پیش و پا افتاده (نظر شخصی.)
کار سوم هم ESENCIA LOEWE کار 1988 بود که تست کردم. یک نت خیلی آشنا داره که نمی دونم چیه. آیا نوعی کاجه یا چیزی مثل زیره یا به قولی سدر نمی دونم، ولی خیلی آشناست. کار خوبیه. ولی برای من ساخته نشده.
میخواستم برای بار بار دوم M7 رو هم تست کنم که ایندفعه تسترش رو نداشت.

ویرایش. احتمالا این نت اشنای LOEWE هل باشه.

cyber861
30-12-2011, 23:32
من امروز تجریش بودم و پیش خودم گفتم یکسر برم تندیس ببینم چه خبره. بیشتر برای تست بار چندم Azzaro Pour Homme . از تابستان به اینور نرفته بودم. 3 روز است که تیم جدید به گفته دختر خانم فروشنده در این مغازه مستقر شدن و کمی هم تنوع عطرهاش بیشتر شده بود. همون لحظه ای که وارد مغازه شدم احساس خوبی بهم دست داد و از این حالت دپ بودن که پاییز دچارش شده بودم خارج شدم.
بالاخره بعد از چندین بار تست آزارو رو پسند کردم.و فکر میکنم عاشقش شدم. ایندفعه به اصطلاح پوشیدمش بجای اینکه روی مچ اسپری کنم و نتیجه خیلی فرق کرد سرد بودن هوا به درک بهتر ازارو کمک کرد . مردانه، کلاسیک، پیچیده،کمی تلخ و خیلی کم شیرین و دهه هفتادیی که از تست زمان سربلند بیرون امده است . بوش احساس خوبی رو در من زنده کرد. به قول معروف suddenly last summer . قیمتش رو یادم رفت چک کنم. مسلما در wish list قرارش میدم.
از اونور 1 میلیون رو تست کردم که جلوی آزارو بنظرم هیچ حرفی برای گفتن نداره. بوی شیرینی که کپی های زیادی داره و هیچ احساسی رو در من برانگیخته نمیکنه. یک کار خیلی پیش و پا افتاده (نظر شخصی.)
کار سوم هم ESENCIA LOEWE کار 1988 بود که تست کردم. یک نت خیلی آشنا داره که نمی دونم چیه. آیا نوعی کاجه یا چیزی مثل زیره یا به قولی سدر نمی دونم، ولی خیلی آشناست. کار خوبیه. ولی برای من ساخته نشده.
میخواستم برای بار بار دوم M7 رو هم تست کنم که ایندفعه تسترش رو نداشت.

ویرایش. احتمالا این نت اشنای LOEWE هل باشه.

آزارو آزارو رو منم دوستش دارم.خیلی تقلبی داره.ولی اصلیش حدود 40-45 تومنه.نه میشه گفت گرمه و نه

خنک.

تندیس تابستون رفتم.ولی فرصت نشد چیزی تست کنم.

پیشنهاد میدم جگوار سبز هم تست کنی.به نظرم اونم خیلی جالبه.تو لیسته خریدمه.قیمتش هم عالیه:31:

hike
31-12-2011, 09:30

ماندگاری یا longevity معمولا جدا از پخش بو یا sillage سنجیده میشه و معمولا هم روی پوست ملاک است.

hike
31-12-2011, 10:11
من تقریبا به این نتیجه رسیدم که 1 میلیونی که دیشب تو تندیس تست کردم جعلی بوده. اخه نمیشه یک ادکلن با این قیمت بوش اینقدر بنجل باشه ( یا میشه؟) بوی یکی از کارهای ژکساف ( ساخت کیش) را میداد. نمیدونم شایدم اصل باشه... اگر یکی که بوی اصلش رو میشناسه یکسر بره تندیس و 1 میلیون رو تست کنه و اینجا بگه لطف بزرگی کرده.

Lady parisa
31-12-2011, 13:08
كم كم با سرد‌تر شدن هوا به‌علت كمبود ويتامين Dكه در اثر كمتر در معرض نور آفتاب بودن در افراد مختلف اغلب نوعی احساس افسردگی و نااميدي ايجاد مي‌شود، شما با استفاده از رایحه‌ای گرم و دلپذير می‌توانید براي ايجاد نوعي احساس آرامش و اطمينان خاطر بهره بگيريد و تا حدودی بر این احساس ناخوشایندی كه در وجودتان به‌وجود آمده است، غلبه كنید.

خاص و دلنشين
L Air Du Temps by Nina Ricci

رايحه‌اي غني از بوي گل ياسمن و ياس كه با بوي چوب صندل و عنبه تركيبي گرم و دلپذير را به مشام مي‌رساند. نيناريچي يكي از برند‌هاي قديمي است كه هميشه عطر‌هايش را در شيشه‌هاي رنگي و خوش آب‌و‌رنگ عرضه مي‌كند. با گذشت اين همه سال همچنان مي‌توان گفت رايحه‌هاي نيناريچي همچنان روز‌به‌روز پر طرفدار‌تر مي‌شوند و اين برند حضور چشم‌گيري در اين صنعت دارد.

براي روزهاي كوتاه زمستانی
Pretty Limited Edition Elizabeth Arden

اليزابت آردن رايحه‌اي محبوب و با طراوتي را در سال 2009 به‌صورت محدود در بطري صورتي رنگ و شكيل كه الهام گرفته از گل‌هاي خوشبويي است توليد كرد. شكوفه پرتقال، پالپ هلو، گل ياسمن، گل صد‌تومني و گل زنبق رايحه‌اي دلپذير و ملايمي را به مشام مي‌رساند كه براي استفاده در طول روز مناسب است.

گرما در سرما
Casmir Chopard

اين عطرگرما و شيرين بودنش را از وجود وانيل دارد.در روزهاي سرد استفاده از رايحه‌هايي كه از اسانس وانيل در درون مايه‌اش استفاده شده گرمايي دلنشين را به شما خواهد داد. پالپ هلو، زردآلو و بوي گرم دارچين از اسانس‌هاي ديگري است كه در تركيباتش ديده مي‌شود.

باوقار و متين
Fleur Defendue Lolita Lempicka

با استشمام اين عطر احساس متانت و باوقاري مي‌كنيد؛ در سال 2008 با بوي شيرين و براساس پايه گل‌ها روانه بازار شد. ردپايي از گل صدتومني، گل بنفشه، گيلاس و شكوفه بادام با بويي شيرين باعث مي‌شود گرمايي دلنشين و خاص را احساس كنيد.

براي مهماني‌هاي شب
Shalimar Guerlain

الهام گرفته از بوي باغ و گل‌ليمو، ياسمن، رز، چوب صندل، چوب سرو، وانيل، شكوفه گل حنا و خنكي مركبات كه در يك شيشه زيبا و شكيل با بويي پيچيده عرضه شده است، براي استفاده در مناسبت‌هاي رسمي و مهماني شب مناسب است. زماني كه اين عطر را بو مي‌كنيد ابتدا بوي خوش و خنك مركبات در كنار وانيل به مشام مي‌رسد اما به مرور بوي چوب صندل هم اضافه مي‌شود.

به زيبايي غروب دلنواز
L Heure Bleue Guerlain

در يك كلام، لطيف و ملايم؛ رايحه‌اي ظريف و مرموز در يك بطري شكيل كه دربش شبيه قلبي تو خالي است. با اين عطر بوي آرامش‌بخش وانيل را در كنار اسانس ترنج و گل رز كه حس تازه بودن را به شما مي‌بخشد در كنار بوي عنبر تجربه خواهيد كرد و در ذهن غروب خورشيد در آسمان آبي رنگ را تداعي مي‌كند. اگر به بوهايي علاقه‌مند هستيد كه حين ملايم و شيرين بودن بويي ترش هم داشته باشد بدون شك امتحانش كنيد.

MOHAMMAD2010
31-12-2011, 14:36
بچه ها بهترین ادکلن تا 20- 25 تومن مردونه چیه ؟
فکر کنم تو این رنج کارای امپر از همه بهترن !
به نظرتون از بینشون qubism- saga O2 و ... کدوم بهتره ؟
------------------------------------------------------------------------
راستی این سایت شرکت امپر هم خیلی سایت خوبیه و توضیح خوبی در مورد ادکلن هاش میده :

A M ! N
31-12-2011, 15:24
ادکلن Napoleon BOSS رو در کنار Azzaro chrome استفاده کردم یه بوی خیلی بی نظیری بهم داد ، هرکس از بغلم رد میشد ، سرش

برمیگشت !!!:31:

Take Care:40:

cyber861
31-12-2011, 15:32
راستی این سایت شرکت امپر هم خیلی سایت خوبیه و توضیح خوبی در مورد ادکلن هاش میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه از بوهایه تلخ خوشت میاد کارهایه بوگارت عالی هستن.

کوبیسم خویه.یجورایی فانتزیه:31:

MOHAMMAD2010
31-12-2011, 15:36

کلا کار های امپر قیمتشون چنده ؟ مغازه دارا معمولا چند تاشونو دارن ؟ باید برم خودم چند تاشونو تست کنم ببینم کدوم بهتره .
راستی میزارن روی پوست تستشونم کنیم ببینیم بعد موندن بوشون چه جور میشه ؟

arsenal_mmm
31-12-2011, 16:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com)

به نظرم بهترين كارش invitation و origins هستند...بعدشم Legend و memories.تو اونايي هم كه گفتي من o2 رو بيشتر ميپسندم بعد saga و بعد qubism.من تقريبا همه كاراشو تست كردم.

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

كوبيسم خيلي شبيه به يكي از كاراي اجمله به اسم titanium.تازه به نظرم تيتانيوم از كوبيسم بهتره.كوبيسم خيلي يكنواخته باز تيتانيوم يه كم بوي پرتقال خوشايند چاشنيش كرده

MOHAMMAD2010
31-12-2011, 17:00
به نظرم بهترين كارش invitation و origins هستند
دمت گرم
میتونی درباره بو این دو تا توضیح بدی هر کدوم چه جور بویی دارن ؟

cyber861
31-12-2011, 17:54
ممنون. یعنی شما اون متن رو خودتون تهیه کردید و اولین بار هم است که اینجا پستش میکنید؟

آرمان خان گیر نده.وقتی سایتی مثله آفتاب میاد کپ میزنه و منبع رو نمیگه احتمالا زیاد مهم نبوده از نظر برترینها:31:

arsenal_mmm
31-12-2011, 20:09
دمت گرم
میتونی درباره بو این دو تا توضیح بدی هر کدوم چه جور بویی دارن ؟
ببین origins یه بویی خیلی خنک و فرش باحالی داره...از معدود کارای امپره که به شدت ازش خوشم اومد...نمی دونم کار آیس دایو آدیداس رو تست کردی یا نه این تقریبا میشه گفت شبیه به اونه اما خیلی با حالتر و تمیز و خوشگل تره...بیشتر تفاوتش با آیس دایو اینه که بوی ادویه ایش خیلی کمتره و به جاش بوی چوبی و مشک سفید (که بسیار ازش خوشم میاد) بهش اضافه کرده که واقعا ترکیب خوبی از آب در اومده...بسیار برای تابستون پیشنهادش میدم..
اون Invitation هم بوی هم تلخ و هم شیرین و سرد داره...تو سایتش نوشته Milky Note داره که یعنی بو هایی شبیه به لبنیات که کاملا تاییدش میکنم و میتونی یه بویی شبیه به ماست و کشکو اینا ازش حس کنی البته نه این که بوش ضایع باشه ها بلکه بوی وانیل و قهوه و چوب و این چیزا هم غالبه توش که خداییش باحال در اومده...شباهت زیادی داره به Passenger از شرکت ST Dupont...

ولی جدای از اینها اگه میخوای ادکلن قیمت مناسب بگیری اگه ادکلن Vice از اجمل به پستت خورد در خریدش تردید نکن..من خوراکم این ادکلنای ارزون قیمته اما تا حالا ادکلن قیمت مناسبی بهتر از این و خوشبو تر ازین ندیدم...خیلی کار عالی یی هستش...کاملا کپی Gucci pour homme II هستش و واقعا مثل اون عالی و بی نظیره..خلاصه با قیمت 20 تا 25 تومن ادکلن عالی تز از Vice پیدا نخواهی کرد..اگه حالا گیرت نیومد همون Invitation و اگه اونو هم گیر نیاوردی به نظرم Legend رو بگیر...ازین چهار تا کار امپر که گفتم از همه بهتره Legend تنها کار گرمشه که مناسب زمستونه

MOHAMMAD2010
31-12-2011, 20:42
ببین origins یه بویی خیلی خنک و فرش باحالی داره...از معدود کارای امپره که به شدت ازش خوشم اومد...نمی دونم کار آیس دایو آدیداس رو تست کردی یا نه این تقریبا میشه گفت شبیه به اونه اما خیلی با حالتر و تمیز و خوشگل تره...بیشتر تفاوتش با آیس دایو اینه که بوی ادویه ایش خیلی کمتره و به جاش بوی چوبی و مشک سفید (که بسیار ازش خوشم میاد) بهش اضافه کرده که واقعا ترکیب خوبی از آب در اومده...بسیار برای تابستون پیشنهادش میدم..
اون Invitation هم بوی هم تلخ و هم شیرین و سرد داره...تو سایتش نوشته Milky Note داره که یعنی بو هایی شبیه به لبنیات که کاملا تاییدش میکنم و میتونی یه بویی شبیه به ماست و کشکو اینا ازش حس کنی البته نه این که بوش ضایع باشه ها بلکه بوی وانیل و قهوه و چوب و این چیزا هم غالبه توش که خداییش باحال در اومده...شباهت زیادی داره به Passenger از شرکت ST Dupont...

ولی جدای از اینها اگه میخوای ادکلن قیمت مناسب بگیری اگه ادکلن Vice از اجمل به پستت خورد در خریدش تردید نکن..من خوراکم این ادکلنای ارزون قیمته اما تا حالا ادکلن قیمت مناسبی بهتر از این و خوشبو تر ازین ندیدم...خیلی کار عالی یی هستش...کاملا کپی Gucci pour homme II هستش و واقعا مثل اون عالی و بی نظیره..خلاصه با قیمت 20 تا 25 تومن ادکلن عالی تز از Vice پیدا نخواهی کرد..اگه حالا گیرت نیومد همون Invitation و اگه اونو هم گیر نیاوردی به نظرم Legend رو بگیر...ازین چهار تا کار امپر که گفتم از همه بهتره Legend تنها کار گرمشه که مناسب زمستونه
دمت گرم با این پست کاملت :11:
درباره بو این Vice هم بگو
من میخوام ادکلنی باشه که برای فصل بهار مناسب باشه ! الان نمیخوام بگیرم با این شرایط به نظرت بازم بهترین Vice و Invitation هست ؟
------------------------------------
راستی یه سوال دیگه O2 برای بهار چه جوریه ؟ اینکه میگن بوش رایحه دریا داره یعنی چی ؟

arsenal_mmm
31-12-2011, 21:13
دمت گرم با این پست کاملت :11:
درباره بو این Vice هم بگو
من میخوام ادکلنی باشه که برای فصل بهار مناسب باشه ! الان نمیخوام بگیرم با این شرایط به نظرت بازم بهترین Vice و Invitation هست ؟
------------------------------------
راستی یه سوال دیگه O2 برای بهار چه جوریه ؟ اینکه میگن بوش رایحه دریا داره یعنی چی ؟
وایس خیلی بوی عالی داره شاید بگم تا 50 درصد شبیه به CH از کارولینا هرراست..خنکه بیشتر و کاملا به درد بهار هم میخوره بوش یه جور تاثیر روانی خوب عجیبی داره..خودت باید تستش کنی تا بفهمی.به شخصه تا حالا ادکلن تست نکرده بودم که انقد سرخوشم کنه..به نظرم تنها نکته منفیش اینه که با وجود او دو پرفیوم بودن ماندگاریش زیاد جالب نیست و 5 ساعت بیشتر نیست و زود اون لذت بوش تموم میشه..اما درباره این که وایس از همه شون بهتره شکی ندارم اما حالا Invitation شاید خیلی هم خاص نباشه و زیاد چیزی رو از دست ندادی...اما این وایس اجمل رو نگیری واقعا یه چیزی رو از دست دادی...جدی میگم خوب تر ازین حرفاس...خودت باید تستش کنی تا بفهمی...به شخصه تو کارای قیمت مناسب اجمل رو ترجیح میدم به بقیه...

arsenal_mmm
31-12-2011, 21:23
وایس خیلی بوی عالی داره شاید بگم تا 50 درصد شبیه به CH از کارولینا هرراست..خنکه بیشتر و کاملا به درد بهار هم میخوره بوش یه جور تاثیر روانی خوب عجیبی داره..خودت باید تستش کنی تا بفهمی.به شخصه تا حالا ادکلن تست نکرده بودم که انقد سرخوشم کنه..به نظرم تنها نکته منفیش اینه که با وجود او دو پرفیوم بودن ماندگاریش زیاد جالب نیست و 5 ساعت بیشتر نیست و زود اون لذت بوش تموم میشه..اما درباره این که وایس از همه شون بهتره شکی ندارم اما حالا Invitation شاید خیلی هم خاص نباشه و زیاد چیزی رو از دست ندادی.بوش خیلی خیلی زیاد هم شبیه به اسپری instinct از axe هستش..اما این وایس اجمل رو نگیری واقعا یه چیزی رو از دست دادی...جدی میگم خوب تر ازین حرفاس...خودت باید تستش کنی تا بفهمی...به شخصه تو کارای قیمت مناسب اجمل رو ترجیح میدم به بقیه...

squall12
31-12-2011, 22:51
وایس خیلی بوی عالی داره شاید بگم تا 50 درصد شبیه به CH از کارولینا هرراست..خنکه بیشتر و کاملا به درد بهار هم میخوره بوش یه جور تاثیر روانی خوب عجیبی داره..خودت باید تستش کنی تا بفهمی.به شخصه تا حالا ادکلن تست نکرده بودم که انقد سرخوشم کنه..به نظرم تنها نکته منفیش اینه که با وجود او دو پرفیوم بودن ماندگاریش زیاد جالب نیست و 5 ساعت بیشتر نیست و زود اون لذت بوش تموم میشه..اما درباره این که وایس از همه شون بهتره شکی ندارم اما حالا Invitation شاید خیلی هم خاص نباشه و زیاد چیزی رو از دست ندادی...اما این وایس اجمل رو نگیری واقعا یه چیزی رو از دست دادی...جدی میگم خوب تر ازین حرفاس...خودت باید تستش کنی تا بفهمی...به شخصه تو کارای قیمت مناسب اجمل رو ترجیح میدم به بقیه...
به نظر من CHEMISTRY اجمل هم خیلی خوشبوئه...

hike
31-12-2011, 22:57
به نظر من CHEMISTRY اجمل هم خیلی خوشبوئه... در مورد 1 میلیون نظری نداری؟:34:

cyber861
31-12-2011, 23:32
در مورد 1 میلیون نظری نداری؟:34:

این وان میلیون و کمیستری وقتی زدمشون تا 5 دقیقه میشه تحملشون کرد.ولی بعدش :2:

arsenal_mmm
31-12-2011, 23:33
در مورد 1 میلیون نظری نداری؟:34:
به نظر من وان میلیون بوی پوست موز یا شیر موز با گلاب میده...نظر تو چیه؟

cyber861
31-12-2011, 23:56

به نظرم انگار اولش بویه مرکباتی شیرین داره.بعدش شدید بویه گرم و شیرینی پیدا میکنه که خیلی قاطی پاتیه.

نظره بقیه دوستان چیه؟

hike
01-01-2012, 00:03
همانطور که گفتم دیشب در تندیس تست کردم و با اینایی که میگی پس فیک بوده. اخه یک عطر اصل نمیشه اینقدر مزخرف باشه که! از اونور هم مغازه اش طوری است که احتمال اینکه عطر فیک بیاره کمه.
بوی بنجل ژکساف میداد. حالا اگر رفتی اونجا یک تستی بکن ببین اصله یا نه.

turkughly
01-01-2012, 00:07
بچه ها به نظرتون حدود 20 تومن چی خوبه؟ (مردانه / پسرانه)
یه چیز خاص باشه بوش هم خوب باشه

hovo
01-01-2012, 00:15
سلام
وقتتون به خیر من اومدم یه سری بزنم تو انجمنها رسیدم خدمتتون تو این انجمن متفرقه عجب تاپ خیلی حیف که دیر

دیروز azzaro خریدم
مدل visit
نسبتا راضی ام اما احساس میکنم یه جوری اشتباه کردم
می خواستم یه بوی سرد و نسبتا شیرین داشته باشم که خوب فکر کنم نشد
به هر حال خریدن ادکلن خیلی سخته
اما امید وارم به کمک این تاپیک شما دفعه بعد این اشتباه رو نکگنم
راستی خریدم 45 تومن
100 ml
پشتش نوشته میدین فرانسه ولی فکر نکنم الکیه
به هر حال من خیلی تخصص ندارم امید وارم از شما یاد بگیرم
یه چند صفحه از تاپیکتون میخونم ببنم چه جوریه
فعلا باری اولین پست یکم زیاد ی تایپ کردم وقتتون خوش

arsenal_mmm
01-01-2012, 00:41

ادکنای اجمل و امپر هستند تو این رنج قیمت...دو صفحه قبل چند تا خوباشونو اسم بردم..

cyber861
01-01-2012, 00:55

به نظرم خودتون چند تا برید تست کنید و بعد بیاید اسماشون رو بگید که راهنماییتون کنیم.بلکه یه چیزی جالبی معرفی کردید که ما هم خریدیم:11:

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

سلام
وقتتون به خیر من اومدم یه سری بزنم تو انجمنها رسیدم خدمتتون تو این انجمن متفرقه عجب تاپ خیلی حیف که دیر

دیروز azzaro خریدم
مدل visit
نسبتا راضی ام اما احساس میکنم یه جوری اشتباه کردم
می خواستم یه بوی سرد و نسبتا شیرین داشته باشم که خوب فکر کنم نشد
به هر حال خریدن ادکلن خیلی سخته
اما امید وارم به کمک این تاپیک شما دفعه بعد این اشتباه رو نکگنم
راستی خریدم 45 تومن
100 ml
پشتش نوشته میدین فرانسه ولی فکر نکنم الکیه
به هر حال من خیلی تخصص ندارم امید وارم از شما یاد بگیرم
یه چند صفحه از تاپیکتون میخونم ببنم چه جوریه
فعلا باری اولین پست یکم زیاد ی تایپ کردم وقتتون خوش

آزارو ویزیت برایه الان خوبه.بوش یجورایی تلخ و گرمه.

مبارکتون باشه.یه زمانی32 تومن بود.یادش بخیر:41:

mjd323232
01-01-2012, 08:27
به نظرم انگار اولش بویه مرکباتی شیرین داره.بعدش شدید بویه گرم و شیرینی پیدا میکنه که خیلی قاطی پاتیه.

نظره بقیه دوستان چیه؟

دقیقا حرف علی آقا درسته - اولش بوی گریفروت رو کاملا حس میکنی ولی بعداز 20 دقیقه بوی گرمی داره که نمیتونم توصیفش کنم ولی یه چیز جالب اینکه این وان میلیون رو اگه کسی توی فصل گرم تست کرده باشه و دوباره الان تستش کنه شوکه میشه خیلی تفاوت میکنه از نظر پخش بو هم خیلی عالی هست ولی اصلا مورد پسند من نیست اما میتونم بگم اگه توی مجلس ازش استفاده کنی کل بوها رو محو میکنه
من یه سمپل 1.5 میل 2ماه پیش ازش گرفتم اون موقع یه بوی گرمی داشت که اصلا خوشم نیومد ولی الان که تست میکنم کاملا فرق میکنه و با سلیقه ای که من دارم میشه گفت بدک نیست :27:

mohammad24
01-01-2012, 09:02
این وان میلیون و کمیستری وقتی زدمشون تا 5 دقیقه میشه تحملشون کرد.ولی بعدش :2:

دقیقا تایید میشه. من کلا با بوهای شیرین و گرم مشکل دارم. اما یک پیشنهاد خوب با بوی دوست داشتنی، دانهیل قهوه ای هست. گرم و تقریبا شکلاتیه و آن طور که شنیدم ماندگاری خوبی هم داره. ادکلن دیگه ای که خودم داشتم و فوق العاده هم بوش را دوست داشتم ایفوریا اینتنس از ck هست که بوی گرم و شکلاتی داره ولی به نظر من خیلی ملایم تر از وان میلیون هست.

cyber861
01-01-2012, 13:28
دقیقا تایید میشه. من کلا با بوهای شیرین و گرم مشکل دارم. اما یک پیشنهاد خوب با بوی دوست داشتنی، دانهیل قهوه ای هست. گرم و تقریبا شکلاتیه و آن طور که شنیدم ماندگاری خوبی هم داره. ادکلن دیگه ای که خودم داشتم و فوق العاده هم بوش را دوست داشتم ایفوریا اینتنس از ck هست که بوی گرم و شکلاتی داره ولی به نظر من خیلی ملایم تر از وان میلیون هست.

ایفوریا دوتاشون رو دوست دارم.:11:

امروز رفتم لاگرفیلد کلاسیک رو تست زدم.یاده کلویی کلویی زنونه افتادم.من خوشم نیامد.شاید یجورایی هم

شبیه جوان ماسک نارنجی باشه.

lahij_web
01-01-2012, 13:46
بچه ها چرا اسپری اسپورت ادیداس کمیاب شایدم نایاب شده ؟\!شاید شهرستان اینطوره ؟ هر جا میرم میگن نیس . کسی استفاده کرده ؟ عطر شکلاتی نازی داره .
مشابه ش رو پیشنهاد میدید ؟

cyber861
01-01-2012, 14:17
بچه ها چرا اسپری اسپورت ادیداس کمیاب شایدم نایاب شده ؟\!شاید شهرستان اینطوره ؟ هر جا میرم میگن نیس . کسی استفاده کرده ؟ عطر شکلاتی نازی داره .
مشابه ش رو پیشنهاد میدید ؟

شکله اسپری هاشو عوض کرده.زیاد بود تا هفته پیش:13:

hovo
01-01-2012, 15:29
آزارو ویزیت برایه الان خوبه.بوش یجورایی تلخ و گرمه.

مبارکتون باشه.یه زمانی32 تومن بود.یادش بخیر:41:

یعنی از اوم موقع تا حالا 13 تومن گرون شده
نه نمیتونه این جوری باشه
این جوری طرف 13 تومن بهم انداخته
آره اینجوریه ممنون
دیگه خوب چی بگم
امید وارم خرید بعدیم این جوری نشه
راستی دارم میرم عراق از اونجا ادکلن تاپ تاپ چی بگیرم بیارم
مثلا
100 تا 120
70 تا 100
50 تا 70
20 تا 50
مردونه
اسپری بدن چی بگیرم
مام زیر بقل چی ؟
چیز دیگه ای هم به نظرتون میرسه بگیرم
کلا از این چیزا خیلی خوشم میاد
قبلا یه رفیق داشتم همش از اون میگرفتم XL-BLACK وای بوش رو خیلی دوست داشتم
اسپری هم کلد
مام هم عموما 24 میگرفتم حالا میخوام عوضشون کنم چی بگیرم بیارم؟

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

راستی اگه بشه قیمتهاشون رو هم اینجا بگید ممنون میشم

arsenal_mmm
01-01-2012, 16:34
يه چيز جالب فهميدم...در ادامه تحقيقات خودم درباره اسانس هاي قطره اي كه ميلي گرمي ميفروشن فهميدم كه انقدرام بي پدر مادر نيستن...
اسم چند تااز شركت هاي كه اسانس هاشون تو ايران فروخته ميشه با سايت هاي اينترنتي شون رو اينجا ميذارم خودتن يه سر به سايتاشون بزنيدببينيد چه تريپي هستند...البته اين جور كه من فهميدم مثل اين كه تمركزشون بيشتر بر توليد عطر هاي صنعتي براي صابون و پودر ماشين لباس شويي و ايناس.

Iberchem

Argeville

givaudan
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
charabot

/

pay_dollar
01-01-2012, 16:35
دوستی که در مورد وان میلیون پرسیدین
های کپی و فیک این ادکلن خیلی خیلی زیاد شده
برای اطلاع رسانی بگم که های کپی اون خیلی شبیه اصلیش هست ولی بعد از یک ساعت هم شیرینتر میشه و مهمترین قسمتش اینکه بوی خنک نعناء و پونه مانند توش حس نمیشه
این رایحه نعنا و خنک که در اون گرما و شیرینی از این ادکلن یک رایحه منحصر به فرد ایجاد میکنه که فقط توی اصلیش حس می کنید
شرکتای مختلفی هم کپی کردن از لومانی بگیرید تا سپیل و ... همشون شبیه هستن ولی اون رایحه پیچیده رو ندارند

ممکنه بوش تکراری شده باشه اونم بخاطر اینکه کپیش زیاده ضمن اینکه اسانسش هم زدن ولی اگه کسی اصلش رو استفاده کنه میبینه که توجه دیگران رو جلب می کنه چون اون خنکی میون اون گرمی و شیرینی یک حس خاص بوجود میاره

البته این سلیقه من هست , ممکنه فرد دیگه ای هم عقیده نباشه ولی کمتر کسی رو دیدم که رایحه اصلش رو نپسنده

arsenal_mmm
01-01-2012, 16:36
جالبش اينجاس كه Givaudan مدرسه طراحي عطر يا به قول خودمون Perfumery School داره...دلتون نميخواد براش apply كنيد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FFragrances%2FPerfumery%2BSchool)

pay_dollar
01-01-2012, 16:41
يه چيز جالب فهميدم...در ادامه تحقيقات خودم درباره اسانس هاي قطره اي كه ميلي گرمي ميفروشن فهميدم كه انقدرام بي پدر مادر نيستن...
اسم چند تااز شركت هاي كه اسانس هاشون تو ايران فروخته ميشه با سايت هاي اينترنتي شون رو اينجا ميذارم خودتن يه سر به سايتاشون بزنيدببينيد چه تريپي هستند...البته اين جور كه من فهميدم مثل اين كه تمركزشون بيشتر بر توليد عطر هاي صنعتي براي صابون و پودر ماشين لباس شويي و ايناس.

Iberchem

Argeville

givaudan
charabot

/

یک مطلبی هم در مورد این اسانس های گرمی بگم که یک مدتی اکثرا همین به قول خودشون برند شارابوت رو داشتن چون ارزون تر از همه بود
همین شارابوت هم کیفیت های مختلف داشت , مثلا وارد کننده بهش میگفت مثلا با قیمت پایین تری تولید کنه
بعد هم , نمی گم همه ولی خب تعدادی از فروشنده های منصف از رقیق کننده های مختلف برای افزایش میزان مایع و مواد دیگه برای غلیظ نشان دادن اون ها استفاده میکردند
اینه که ممکنه شما دم کارخونه یک محصول خوب دریافت کنید ولی اینی که تو اکثر این غرفه ها بفروش میره مواد دیگه بهش اضافه شده

milad_heartsick
01-01-2012, 18:54
منم یه چیزی شنیده بودم حالا راست ودروغش و نمی دونم کسی میگفت که تو کار پخش این عطر گرمی هاست میگفت این عطرها فقط وفقط واسه کاربرد صنعتی طراحی شده مثلا واسه اضافه کردن بو به لوازم ارایش و کرم و..... و کاملا مضر واسه پوست انسان

Mehran-King
01-01-2012, 19:18
با سلام دوستان یه عطری می شناسین که خوش بو و واسه مدرسه و مجالس باشه؟

cyber861
01-01-2012, 19:57

ادلکنا هر کدوم خوشبویی خودشون رو دارن.چه بویی دوست داری و تا چه قیمت؟

sunflowerr
02-01-2012, 00:31
ما صد سال پیش یه سوالی درباره عطرای Parisvally پرسیدیم بابا یه نفر نیست جواب ماره بده؟؟
حداقل بگید این عطر Unlimited چطوره خب؟؟؟؟

arsenal_mmm
02-01-2012, 00:35
عزیزم همه عطرا خوشبو ان و میتونن در مدارس و مجالس استفاده بشن...یه کم دقیقتر توضیح بده چی دوست داری

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

ما صد سال پیش یه سوالی درباره عطرای Parisvally پرسیدیم بابا یه نفر نیست جواب ماره بده؟؟
حداقل بگید این عطر Unlimited چطوره خب؟؟؟؟

من فقط میدونم Unlimited خیلی شباهت زیادی به royal از رصاصی داره که اونم بوش خیلی تریپ قدیمیه..اگه از بو های قدیمی خوشت میاد ازینم خوشت میاد...یه جورایی هم شبیه به m7 از ایو سنت لورانه

korshidshab
02-01-2012, 00:42
من عاشق اسپری های خانومی هستم
نایس
شی
بوهای سرد و ملایم رو میپسندم
از ادوکلن بدم میاد
سلام گفتی از اسپر های زنانه خوشت میاد پس
اسپری گاردئون اگه امتحان نکردی حتما امتحان کن :31:

korshidshab
02-01-2012, 00:47
سلا من ادکلنهای پرکسی من (پاریس) . سل اکس تن بویز (فرانسه) استفاده کردم هم دوامش عالی وهم پخش بوش.

korshidshab
02-01-2012, 01:01
منم از clinique happy استفاده میکنم . قدیمی شده ولی بوی واقعا خوبی داره .

تقلبیش هم خیلی تو بازار زیاده ... ( این عکسه برای after shave ش هستش ولی از نظر ظاهر تفاوتی با ادکلانش نداره ) .

اسپری و مام هم فقط AXE :

سمام به نظر من axe خیلی قدیمی شده تازه این سری های جدیدش همه تقلبی خودم تازمانی که اینتقلبی ها نیامده بود از اکس استفاده می کردم البته دئدورات

korshidshab
02-01-2012, 01:03
به نظر من تبلیغات به خاطر اسمش هست و نباید بهش توجه کنی
البته نمیشه تاثیر عطر روی تحریک انکار کرد ، خیلی از عطر های دیگه هم هستن که وقتی استشمام میشن انسان واقعا عکس العمل نشون میده ولی حالا این 212 به خاطر اسمش محور تبلیغات شده
نه من موافق نیستم شما گاردئون 212 رو مصرف کردی؟:41:

hike
02-01-2012, 10:20
ALLURE HOMME SPORT شنل

arsenal_mmm
02-01-2012, 12:47
سلام گفتی از اسپر های زنانه خوشت میاد پس
اسپری گاردئون اگه امتحان نکردی حتما امتحان کن :31:
عزيزم اينايي كه جواب ميدي ديگه روح اون دوستاني كه اينارو گذاشتن هم الان يادشون نيست قبلا اومدن اينجا اينارو نوشتن.

narsy
02-01-2012, 19:15
به نظرتون این دئودورانت های secret طبیعیه ؟
چون وقتی استفاده می کنی حتی اگه سه چهار روز هم حمام نری غیر ممکنه بوش بره
من می ترسم مصرف زیادش ضرر داشته باشه چون اکیدا مانع عرق کردن می شه

cyber861
02-01-2012, 20:36
به نظرتون این دئودورانت های secret طبیعیه ؟
چون وقتی استفاده می کنی حتی اگه سه چهار روز هم حمام نری غیر ممکنه بوش بره
من می ترسم مصرف زیادش ضرر داشته باشه چون اکیدا مانع عرق کردن می شه

من ندیدم.میشه لینکی؟عکسی بزاری؟

f.t.g
02-01-2012, 22:21
سلام دوست عزیز
بالاخره وینتیج بلک رو خریدی یا نه؟

cyber861
02-01-2012, 22:49
سلام دوست عزیز
بالاخره وینتیج بلک رو خریدی یا نه؟

سلام داداش

والا رفتم دوباره یجا تو کوچه مروی تست کردم با اونی که اراک دیده بودم متفاوت بود.منم گرخیدم نخریدم.خیلی

اینبار شبیهه بلک شده بود.

lahij_web
03-01-2012, 10:09
شکله اسپری هاشو عوض کرده.زیاد بود تا هفته پیش:13:

آره شکل و درپوش و ... رو که عوض کرده ولی اسپورتش نیست ... بقیه مدل هاش هست ...
پیشنهاد ... ؟

narsy
03-01-2012, 13:36

arsenal_mmm
03-01-2012, 23:16
آقا یه تکونی به اینجا بدید تو رو خدا...این سکوت مرگبار رو بشکنید...افسرده شدیم از بس صبح تا حالا اومدیم چک کردیم هیچ چی ندیدیم...بابا آقا آرمان تو دیگه کجا رفتی...تو که فعال تر از این حرفا بودی

cyber861
03-01-2012, 23:30
آره شکل و درپوش و ... رو که عوض کرده ولی اسپورتش نیست ... بقیه مدل هاش هست ...
پیشنهاد ... ؟

خب تا چه قیمتی؟چه بویی؟

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

جالبه.ندیده بودمش تا حالا.

بوش هم خوبه؟

Glad Boy
03-01-2012, 23:45
سلام خدمت دوستداران عطر و ادکلن !
من کلا خیلی از عطر خوشم میاد ! دوست دارم همه ی عطرهای دنیا رو داشته باشم !

راستی، یه وقت فکر نکنید واسه تبلیغ امضام اومدم اینجاها ! :31:

f.t.g
04-01-2012, 00:20
سلام دوستان
من تازه وارد این انجمن شدم و خواستم عرض ادبی کرده باشم
با بالا رفتن ارز قیمت ادکلن وحشتناک بالا رفته

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

سلام خدمت دوستداران عطر و ادکلن !
من کلا خیلی از عطر خوشم میاد ! دوست دارم همه ی عطرهای دنیا رو داشته باشم !

راستی، یه وقت فکر نکنید واسه تبلیغ امضام اومدم اینجاها ! :31:
چی داری؟
aramis داری؟

Glad Boy
04-01-2012, 00:32
سلام دوستان
من تازه وارد این انجمن شدم و خواستم عرض ادبی کرده باشم
با بالا رفتن ارز قیمت ادکلن وحشتناک بالا رفته

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

چی داری؟
aramis داری؟

بله قیمت ها خیلی رفته بالا ! نه فقط عطر و ادکلن ! همه چی.
تو پروفایلتون جواب دادم که به تاپیک و دوستان اساعه ادب نشه.

lahij_web
04-01-2012, 08:46
خب تا چه قیمتی؟چه بویی؟

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

جالبه.ندیده بودمش تا حالا.

بوش هم خوبه؟
گفتم تو پست اول داداشــــ ... تو مد همون اسپرت آدیداس . شکلاتی ... اسپورت رو 3 تا 5 میگرفتم .

Mohammad_es66
04-01-2012, 09:49
تو رنج 70 80 ادکلن خوب بوی خنک چی هست الان بولگاری استفاده میکنم مدل اکوا ولی میخوام عوض کنم چی بگیرم؟

cyber861
04-01-2012, 11:38
گفتم تو پست اول داداشــــ ... تو مد همون اسپرت آدیداس . شکلاتی ... اسپورت رو 3 تا 5 میگرفتم .

والا من اسپرتش رو تست نکردم که نظر بدم.:41:

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

تو رنج 70 80 ادکلن خوب بوی خنک چی هست الان بولگاری استفاده میکنم مدل اکوا ولی میخوام عوض کنم چی بگیرم؟

باید تست کنی.ولی کوجی بای کوجی هست.فارنهایت هست و....

hovo
04-01-2012, 13:28

میشه یکم در مورد این توضیح بدید ممنون میشم؟
مانع از عرق کردن میشه
من نیاز به یه چیزی دارم که بود بد عرقم رو محو کنه از نظر اقتصادی هم خیلی به صرفه باشه واسه دم مغازه میخوام
اذیت میکنه !!!!! مثلا 8 به بعد تا 9.30 که مغازه رو میبندیم خودم هم نمیتونم تحمل کنم
چی توصیه میکنید
؟
خودم فعلا دارم مام 24 استفاده میکنم ولی گرون در میاد یه کوچیکش رو باید بخرم 25 که یک ماهم نمیره

f.t.g
04-01-2012, 13:49
رودستار کارتیر
بوی خنک و تلخی داره و تا حدودی هم گس هستش
آزارو کروم
خنک و مرکباتی. ادکلن همه پسندی هست
پولو اسپرت
خنک هست و حال آدمو جا میاره و موندگاری خیلی خوبی داره
برای اطلاعات بیشتر میتونی پرو فایلتو چک کنی

cyber861
04-01-2012, 14:03
مانع از عرق کردن میشه
من نیاز به یه چیزی دارم که بود بد عرقم رو محو کنه از نظر اقتصادی هم خیلی به صرفه باشه واسه دم مغازه میخوام
اذیت میکنه !!!!! مثلا 8 به بعد تا 9.30 که مغازه رو میبندیم خودم هم نمیتونم تحمل کنم
چی توصیه میکنید
؟
خودم فعلا دارم مام 24 استفاده میکنم ولی گرون در میاد یه کوچیکش رو باید بخرم 25 که یک ماهم نمیره

قبلا هم گفتم ولی بازم میگم

اول اینکه سعی کنی هر روز حمام برید.ضد عرق رو وقتی از حمام در آمدید استفاده کنید نه وقتی بو گرفتید.

نکته بعدی اینه که از لباسهایه نخی استفاده کنید.(هم لباسه زیر و هم غیره)

ضده عرقهایه رکسونا فوق العاده قوی هستن.از اونا هم میتونی استفاده کنی.ارزون هم هستن.

A M ! N
04-01-2012, 14:06
قبلا هم گفتم ولی بازم میگم

اول اینکه سعی کنی هر روز حمام برید.ضد عرق رو وقتی از حمام در آمدید استفاده کنید نه وقتی بو گرفتید.

نکته بعدی اینه که از لباسهایه نخی استفاده کنید.(هم لباسه زیر و هم غیره)

ضده عرقهایه رکسونا فوق العاده قوی هستن.از اونا هم میتونی استفاده کنی.ارزون هم هستن.
سلام علی جون

یه مدلی از ضد عرق که پودری باشه و قوی باشه چی هست ، همین که گفتین این شکلی هست ؟ یعنی داخل اسپری باشه و همراه با پودر هم هست ، خوش بو هم باشه !!

cyber861
04-01-2012, 14:35
سلام علی جون

یه مدلی از ضد عرق که پودری باشه و قوی باشه چی هست ، همین که گفتین این شکلی هست ؟ یعنی داخل اسپری باشه و همراه با پودر هم هست ، خوش بو هم باشه !!

خیلی مخلصیم :10:

رکسونا پودری هم داره.اونم خیلی خوبه.فقط این پودری ها خیلی زود تمام میشن.

کلا رکسونا خیلی قویه.مخصوصا بوهایه گرم و تندش.مثله قهوه ای و قرمزش.

A M ! N
04-01-2012, 14:39
خیلی مخلصیم :10:

رکسونا پودری هم داره.اونم خیلی خوبه.فقط این پودری ها خیلی زود تمام میشن.

کلا رکسونا خیلی قویه.مخصوصا بوهایه گرم و تندش.مثله قهوه ای و قرمزش.
ما بیشتر عزیزم !

آدرس رو میدی ؟! قیمت هم بگو نکنن پاچم !

cyber861
04-01-2012, 14:58
ما بیشتر عزیزم !

آدرس رو میدی ؟! قیمت هم بگو نکنن پاچم !

قیمت رو که الان نمیدونم ولی هم قاسم خانی تو سام سلطان داره و هم امیری تو پاساژ فردوسی.دوتاشون

هم خوب میدن.:11:

ali_khoshtip
04-01-2012, 17:14
سلام.دوستان این ادکلن رو از کجا میتونم گیر بیارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدود 10 سال پیش یکی بهم کادو دادش واقعا بوی خوبی داشت

f.t.g
04-01-2012, 21:48
دوستان NIVEA هم دئودرانت پودری داره که خیلی خوبن قیمتش هم فکر کنم حوداد-3-4 باشه

narsy
05-01-2012, 13:54
مانع از عرق کردن میشه
چی توصیه میکنید
؟

این مدل رو اگه بتونین گیر بیارین واقعا موثره من خودم از بین تمام دئودورانتهایی که خریده بودم این یکی اثرش از همه بیشتره با اینکه بوی زیاد خاصی نداره ( بیشتر بوی میوه ها و خیلی ملایم هستش) ولی برای من که حتی سه چهار روز هم شده حمام نکنم و هنوز بوش باشه قیمتش هم 6 هزار تومنه
سوالم هم البته اولش همین بود چون مانع عرق کردن می شه ممکنه مصرف زیادش ضرر داشته باشه اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن در اختیارمون قرار بدن

cyber861
05-01-2012, 15:41
این مدل رو اگه بتونین گیر بیارین واقعا موثره من خودم از بین تمام دئودورانتهایی که خریده بودم این یکی اثرش از همه بیشتره با اینکه بوی زیاد خاصی نداره ( بیشتر بوی میوه ها و خیلی ملایم هستش) ولی برای من که حتی سه چهار روز هم شده حمام نکنم و هنوز بوش باشه قیمتش هم 6 هزار تومنه
سوالم هم البته اولش همین بود چون مانع عرق کردن می شه ممکنه مصرف زیادش ضرر داشته باشه اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن در اختیارمون قرار بدن

کلا اگه اون چیزایی که گفتم عمل کنید بو نمیگیرید.فقط لازم به ذکره حتما خودتون رو درست بشورید.نه گربه

شور:31:

Mehran-King
05-01-2012, 15:49
سلام منظورم یه عطری باشه که نایاب نباشه و اینکه بوش سریع نره! یعنی من یه عطری دارم فقط همون موقعی که میزنم بوش هست ولی بیرون برم بوش میره! از اینا نباشه ، از اونجور عطرایی که خیلی خیلی توپ باشن و آدم جذب بشه :دی تو همین مایه ها ^^

Gigawarn
05-01-2012, 16:23
داغونم بدجور
بدن خیلی عرق میکنه این روزا
از اسپری اکس استفاده میکنم
مدل:vice-africa
ولی گرم هستن اینا و عرق رو به جای خنثی کردن بدتر میکنه

برای من چی تجویز میکنین؟
فکر کنم باید دنبال مدل های خنک برم هر برندی بود بگین

به نظرتون اون عطری که بوی چوب سوخته میده به کار من میاد؟
اسمش چیه؟

f.t.g
05-01-2012, 16:42
سلام منظورم یه عطری باشه که نایاب نباشه و اینکه بوش سریع نره! یعنی من یه عطری دارم فقط همون موقعی که میزنم بوش هست ولی بیرون برم بوش میره! از اینا نباشه ، از اونجور عطرایی که خیلی خیلی توپ باشن و آدم جذب بشه :دی تو همین مایه ها ^^
محصولات aramis چنین خصیصه ایی دارن و پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی هم دارن. البته توی رده کاری خودش کار میکنه و بیشتر محصولاتش کلاسیک هست.
البته محصولات اسپرتی نظیر آلویز و لایف هم داره.
درضمن اصلشون مد نظر هست:31:

arsenal_mmm
05-01-2012, 17:35

تو چه قیمتی میخوای عطر بخری؟؟اگه دنبال موندگاری هستی و عطر خیلی گرم دوست داشته باشی بهت توصیه میکنم کاپتان بلک رو بگیری...انقد موندگاری داره که حتی رو پوست بدن هم تا زمانی که تنتو نشوری همین جور بوش میمونه...بوی شدید شکلات که با توتون کاپتان بلک مثلا مخلوط شده میده

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

داغونم بدجور
بدن خیلی عرق میکنه این روزا
از اسپری اکس استفاده میکنم
مدل:vice-africa
ولی گرم هستن اینا و عرق رو به جای خنثی کردن بدتر میکنه

برای من چی تجویز میکنین؟
فکر کنم باید دنبال مدل های خنک برم هر برندی بود بگین

به نظرتون اون عطری که بوی چوب سوخته میده به کار من میاد؟
اسمش چیه؟

اسپری های اکس هم البته پودری ضد عرق دارن...من حداقل برای مدل instinct تو یه مغازه دم خونه مون دیدم که علاوه بر مدل معمولیش پودری ضد عرقش رو داشت...خنک ترین اسپری هایی که دیدم برای آدیداس هستند...این 3 تا اسپری آدیداس که فوق العاده خنک هستند:
Ice Dive - Team Force - Fair Play
عطر چوب سوخته منظورت فکر کنم لالیک مشکیه...
اون که گرمه و تو هم که میگی از کارای گرم خوشت نمیاد

Mehran-King
05-01-2012, 18:10
خب بالای 20 تومن نباشه :دی

arsenal_mmm
05-01-2012, 19:03
خب بالای 20 تومن نباشه :دی
اگه میخوای بالای 20 تومن نباشه باید بزنی تو خط ادکلنای اماراتی یا مثلا ادکلنای آدیداس و ژیلت.ادکلنای اماراتی رو به نسبت اونها توصیه میکنم...تو اماراتی ها بهترین ادکلن ها مال 3 تا شرکت اجمل، رصاصی و امپر هستند...بین این 3 تا اگه بتونی ادکلن های اجمل گیر بیاری کیفیتشون تا حد زیادی ازون 2 تا بهتره....حالا دیگه باز باید ببینی تو چه مایه بویی میخوای...خنک،شیرین،گرم،تلخ چوبی،

ادکن های اجمل و رصاصی رو که تو ایران موجود هستند میتونی تو این دو تا لینک که گذاشتم ببینی....این لینک سایت شرکت وارد کننده شون تو ایرانه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ft-2-%25D8%25A7%25D8%25AC%25D9%2585%25D9%2584.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%D9%84%EF%BF%BD.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ft-4-%25D8%25B1%25D8%25B5%25D8%25A7%25D8%25B5%25DB%258C %2528%25D8%25A8%25D9%2584%25D9%2588%25D9%2584%25EF %25BF%25BD.html)

f.t.g
05-01-2012, 20:29
دوستان یه سر به سایت عطر افشان بزنید ببینید قیمتها چه قدر بالا رفته!:18:

f.t.g
05-01-2012, 20:57
جالبش اینجاست که خرید 10 ماهه قبل رو هم گرون کردن.
یکی نیست بشون بگه که حالا که ارز اومد پایین قیمتها رو هم میارید پایین؟:19:
الان دیگه سود ادکلن از طلا بیشتره چون فقط میره بالا:31:

when
05-01-2012, 21:01
ادکلن جدیدم که خریدم و باهاش کیف کردم azera از parisvally است که بوی بسیار مجلسی ملایم تو مایه های دارچین ازش به دماغم میرسه و موندگاریشم ای بد نبود .و 15000 تومن خریدمش .اون qubism که چند روز پیش خریدم باید پیش این لنگ بندازه و جالبتر اینکه ظرف 2 روز کوبیسم 3000 تومن گرونتر شده بود و به 17000 تومن رسید.وحتی بالاترم میره. البته این قیمتها کفه نسبت به بیرون و پاساژهای معروف........................:27:

cyber861
05-01-2012, 21:27
ادکلن جدیدم که خریدم و باهاش کیف کردم azera از parisvally است که بوی بسیار مجلسی ملایم تو مایه های دارچین ازش به دماغم میرسه و موندگاریشم ای بد نبود .و 15000 تومن خریدمش .اون qubism که چند روز پیش خریدم باید پیش این لنگ بندازه و جالبتر اینکه ظرف 2 روز کوبیسم 3000 تومن گرونتر شده بود و به 17000 تومن رسید.وحتی بالاترم میره. البته این قیمتها کفه نسبت به بیرون و پاساژهای معروف........................:27:

مبارکتون باشه.:11:

من 3 ساله پیش داشتمش که 10 تومن خریده بودمش.اولش حسه خوبی میده به آدم ولی بعدش اذیت میکنه و

سر درد ایجاد میکرد.خیلی شبیهه آزارو ویزیته.بویه بخور مانند به همراه جوز داره.تو زمستون احتمالا جواب بده.

arsenal_mmm
05-01-2012, 23:20
دوستان یه سر به سایت عطر افشان بزنید ببینید قیمتها چه قدر بالا رفته!:18:

من سر زدم ولی تو قیمت های ثبت شده تو خود سایت تغییری مشاهده نکردم...شما به خودش زنگ زدی که میگی بالا رفته؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

جالبش اینجاست که خرید 10 ماهه قبل رو هم گرون کردن.
یکی نیست بشون بگه که حالا که ارز اومد پایین قیمتها رو هم میارید پایین؟:19:
الان دیگه سود ادکلن از طلا بیشتره چون فقط میره بالا:31:

از یه طرفی خب درست نیست جنس 10 ماه قبل رو گرون کنه اما از یه طرفی هم بتوجیهشون برای این کار اینه که ما هر سری جنس جدید میخریم سودی که میکشیم روش رو ماه بعد باید کامل بدیم برای خریدای جدید و هیچ چیز برای خودمون نمیمونه.اما با وجود این متضرر اصلی همیشه خریدار و مصرف کننده است...اون انقدر به فکر خودش هست که هر چقدر هم دلش بخواد سود بکشه تا ضرر نکنه...در ضمن ارز هم نیومد پایین..خیلی زور زد رسید 1600

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

از کجا خریدی؟؟؟والا این ادکلنای پاریس والی چند تاشون بوهاشون ته مایه هایی خیلی مشابهی به همدیگه دارن...مثلا همین آزرا خیلی شبیه به کالیبر از همین شرکته..من خودم ulimited از همین شرکت رو بیشتر پسند میکنم.

f.t.g
05-01-2012, 23:27
من سر زدم ولی تو قیمت های ثبت شده تو خود سایت تغییری مشاهده نکردم...شما به خودش زنگ زدی که میگی بالا رفته؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

از یه طرفی خب درست نیست جنس 10 ماه قبل رو گرون کنه اما از یه طرفی هم بتوجیهشون برای این کار اینه که ما هر سری جنس جدید میخریم سودی که میکشیم روش رو ماه بعد باید کامل بدیم برای خریدای جدید و هیچ چیز برای خودمون نمیمونه.اما با وجود این متضرر اصلی همیشه خریدار و مصرف کننده است...اون انقدر به فکر خودش هست که هر چقدر هم دلش بخواد سود بکشه تا ضرر نکنه...در ضمن ارز هم نیومد پایین..خیلی زور زد رسید 1600

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

از کجا خریدی؟؟؟والا این ادکلنای پاریس والی چند تاشون بوهاشون ته مایه هایی خیلی مشابهی به همدیگه دارن...مثلا همین آزرا خیلی شبیه به کالیبر از همین شرکته..من خودم ulimited از همین شرکت رو بیشتر پسند میکنم.
مطمئن هستید تغییری نکرده. مثلا تا دو روز پیش polo blue رو زده بود 87 ولی الان میبینم شده 110. یا تام فورد اکسترم 185 بود الان زده 202!
برای ارز هم من قیمت صبح رو داشتم که 1450 بود.
آکوا فارنهایت 135-----159
فارنهایت32 108-----149
212 وی ای پی 123-----152
سی اچ کارولینا ---------113
آلور----------------------176
..........
..........
..........

when
06-01-2012, 08:25
با سلام
من از 4 راه نظام آباد خریدمش البته طرف بسیار منصفه ولی متاسفانه تنوع کارایی که میاره بسیار کمه و بیشتر تو کار ادکلنای عهد بوقه.

mary83
06-01-2012, 09:51
تایید می شه عطرافشان گرون کرده ولی چرا پرفیوم شاپ اینقد قیمتهاش پرته؟؟ از قبل هم ارزونتر شده بعضی هاش:18: البته این عطر افشان هنوز قیمتهاش کمتره از جایی هست که من 1 ماه پیش قبل گرونی ها ازش عطر خریدم:19::19::13::2:پ
فاینالی کسی جواب نداد: عطرهای اشانتیون (این کوچواوهاااااا ) واقعی هستند یاااااا اب و اسانسه؟؟

cyber861
06-01-2012, 10:42
تایید می شه عطرافشان گرون کرده ولی چرا پرفیوم شاپ اینقد قیمتهاش پرته؟؟ از قبل هم ارزونتر شده بعضی هاش:18: البته این عطر افشان هنوز قیمتهاش کمتره از جایی هست که من 1 ماه پیش قبل گرونی ها ازش عطر خریدم:19::19::13::2:پ
فاینالی کسی جواب نداد: عطرهای اشانتیون (این کوچواوهاااااا ) واقعی هستند یاااااا اب و اسانسه؟؟

اشنتیون ها هم اصلی اگه باشن مثله ادکلنه اصلی هستن.بعضی وقتا با کیفیت تر.ولی خب الان خیلی گرون

شدن و صرفه اقتصادی ندارن.

roteal2007
06-01-2012, 12:16

مربوط به قیمت دلار و کشور گل و بلبل میشه.

amir_rahmani
06-01-2012, 12:33
سلام به همه خوشبوهای ایرانی:دی
دوستان اجمل کار شیرینش کدوماش خوبه؟ نهایت 15-20 تومن بشه(البته با قیمت ارز جدید بگید:دی)
دمتون گرم همه خوبای ایران

mhek
06-01-2012, 16:05
سلام به همگی....
یه سری نمونه و سمپل عطر هستند که دیگه به دردم نمیخورن و میخوام بفروشمشون...(به سریهاش نیچ هستش)
اگه کسی خواست پخ بده تا براش لیست بکنم..

A M ! N
06-01-2012, 16:27
سلام

باز هم زحمت !

برو بچ خوشبو .... یک ادکلنی هست شدیدا بوی نوشابه یا همچین چیزی میده ! اسمش چیه ؟ کسی نداشته ؟

cyber861
06-01-2012, 21:29
سلام به همه خوشبوهای ایرانی:دی
دوستان اجمل کار شیرینش کدوماش خوبه؟ نهایت 15-20 تومن بشه(البته با قیمت ارز جدید بگید:دی)
دمتون گرم همه خوبای ایران

حالا چرا حتما اجمل رو طالب شدی؟:31:

کمیستری و کربن فکر کنم شیرین بشه حسابشون کرد.بقیه رو اطلاع ندارم.البته اونا هم تلخه هم شیرینه و هم ..آره:27:

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

سلام

باز هم زحمت !

برو بچ خوشبو .... یک ادکلنی هست شدیدا بوی نوشابه یا همچین چیزی میده ! اسمش چیه ؟ کسی نداشته ؟

من ندیدم ولی تویه نوت ها هست ولی ادکلن هایی که توشون این بکار رفته رو ندیدم.:13:پیدا کردی به من نیز بگو.راستی اویدنس بوش تو چه مایه هایی هست؟شبیهه لالیک مشکی نبود؟

A M ! N
06-01-2012, 21:32
من ندیدم ولی تویه نوت ها هست ولی ادکلن هایی که توشون این بکار رفته رو ندیدم.:13:پیدا کردی به من نیز بگو.راستی اویدنس بوش تو چه مایه هایی هست؟شبیهه لالیک مشکی نبود؟

سلـــــــــــــــام دادا خوبی علی جون..:11:

یه نمونه از این نوشابه ای رو یکی بچه ها زده بود ، که من همون رو میخوام ، حالا از خودش میپرسم ببینم چیه ، میگم اینجا..

اویدنس هم که گفتم دقیقا همین آزارو کروم هست. لالیک رو بو نکردم

Gigawarn
06-01-2012, 21:36
مرسی از دوستان که جواب داد
حالا میخوام بدونم به نظرتون بهترین بو مال چیه
بویی که فوق العاده باشه و صد البته غیر معروف و کسی نشناسه

f.t.g
06-01-2012, 21:45
سلام به همگی....
یه سری نمونه و سمپل عطر هستند که دیگه به دردم نمیخورن و میخوام بفروشمشون...(به سریهاش نیچ هستش)
اگه کسی خواست پخ بده تا براش لیست بکنم..
پروفایلتون رو چک کنید

Gigawarn
06-01-2012, 21:45
دنباله یه بو خاص هستم که همیشه از اون استفاده کنم
بعضی بو ها مخصوصا گرما طوری هستن که یه مدت استفاده میکنی ازشون زده میشه
شما چی پیشنهاد میدین

یه عطر برای همیشه.عطر خودم!!!

f.t.g
06-01-2012, 21:49
سلام

باز هم زحمت !

تا حالا با چنین چیزی برخورد نکردم. پیدا کردی ما رو هم بی نصیب نکن:31:

squall12
06-01-2012, 21:52
:31:واقعاً از بوی نوشابه خوشتون میاد؟!
به حق چیزای ندیده و نشنیده

f.t.g
06-01-2012, 21:53
دنباله یه بو خاص هستم که همیشه از اون استفاده کنم
بعضی بو ها مخصوصا گرما طوری هستن که یه مدت استفاده میکنی ازشون زده میشه
شما چی پیشنهاد میدین

یه عطر برای همیشه.عطر خودم!!!
ambre
گرم و چوبی هست و کمی هم شیرین.
فوق العاده خوش بو هست و من عاشقشم. همه اطرافیانم هم عاشق بوش شدن.
یک ادکلن کامل هست!
اینقدر آدم دوست داره اینو بو کنه که سر درد یادش میره:31:

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

:31:واقعاً از بوی نوشابه خوشتون میاد؟!
به حق چیزای ندیده و نشنیده
منظور این نیست که آدم خوشش بیاد یا نه.
میخوام تجربه کنم! چون همه چور ادکلنی رو تست کردم ولی این یه نمونه رو.............:41:

A M ! N
06-01-2012, 21:56
آخه این شاید بوی نوشابه هم نباشه ، ولی اولین چیزی که میخوای به بوش نسبت بدی بوی نوشابس ، خیلی هم قوی پخش میشه ، به طرزی که همه جا پخش میشه و هیچ کس نخواهد بود که بوش رو حس نکنه.

حالا اسمش رو پیدا میکنم و میگم برین تست کنین ببینین چطور هست ، به نظر من خوشتون میاد

squall12
06-01-2012, 22:19
ambre
یک ادکلن کامل هست!
اینقدر آدم دوست داره اینو بو کنه که سر درد یادش میره:31:

اسم شرکتشو میشه بگید؟

f.t.g
06-01-2012, 22:24
اسم شرکتشو میشه بگید؟
baldessarini

mhek
06-01-2012, 22:25
ambre
یک ادکلن کامل هست!
اینقدر آدم دوست داره اینو بو کنه که سر درد یادش میره:

منظورتون نوت امبر هستش یا ادکلن امبر؟؟منظورتون پرادا امبر هستش؟؟
من از امبر یا عنبر (والا نمیدونم فارسیش رو چطوری بنویسم) خیلی خیلی خوشم میاد...ولی توی عطرهای دیزاینر عنبر قوی و خالص کمتر دیده میشه...
من عطر Ambre 114 رو خیلی دوست دارم که از بهترین عطرهای عنبر دنیا هستش...مال شرکت هیستوری د پارفیوم هستش..واقعا میتونی عنبر رو با این عطر بشناسی...

f.t.g
06-01-2012, 22:37
منظورتون نوت امبر هستش یا ادکلن امبر؟؟منظورتون پرادا امبر هستش؟؟
من از امبر یا عنبر (والا نمیدونم فارسیش رو چطوری بنویسم) خیلی خیلی خوشم میاد...ولی توی عطرهای دیزاینر عنبر قوی و خالص کمتر دیده میشه...
من عطر Ambre 114 رو خیلی دوست دارم که از بهترین عطرهای عنبر دنیا هستش...مال شرکت هیستوری د پارفیوم هستش..واقعا میتونی عنبر رو با این عطر بشناسی...
خیر
منظورم ادکلنambre از کمپانی baldessarini هست.

amir_rahmani
06-01-2012, 23:57
دوستان اجمل کار شیرینش کدوماش خوبه؟ نهایت 15-20 تومن بشه(البته با قیمت ارز جدید بگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به جز اجمل توی این قیمت چیز خوبی می شناسید؟ شیرین باشه تقریبا(همه تریکب های خوب شیرین مثلا گرم و شیرین , خنک و شیرین و ...) می خواهم تقریبا بوی میوه جات اینا بده و کمی هم خنک باشه. ولی شما کلیه ترکیبات شیرین را با این قیمت اگر میشه بگید:x

Sh4|)0w
07-01-2012, 00:43
[QUOTE=amir_rahmani;6754025]به جز اجمل توی این قیمت چیز خوبی می شناسید؟ شیرین باشه تقریبا(همه تریکب های خوب شیرین مثلا گرم و شیرین , خنک و شیرین و ...) می خواهم تقریبا بوی میوه جات اینا بده و کمی هم خنک باشه. ولی شما کلیه ترکیبات شیرین را با این قیمت اگر میشه بگید:x[/QUOTE

Rain drops
chemistry

cyber861
07-01-2012, 11:12
دیروز یه سر رفتم ادکلنا رو قیمت گرفتم.وای چه کردن با قیمت ها!؟:18:دیگه باید بی خیاله خرید شد.هر کدوم

10-20 تومن گرون شده.یه چند وقت دیگه ادکلن که چه عرض کنم حموم هم با این گرونی نمیشه رفت:41:

milad_heartsick
07-01-2012, 13:21
سلام دوستان دقیقا 15 روز قبل رفتم ادکلن بخرم بعد از تست چند نمونه به zirh ikon رسیدم که نسبتا خوشم اومد ولی اخرش اینو نخریدم و فروشنده یه پاف زد رو نبض مچم که اگه بعدا نظرم عوض شد ادکلن خودمو پس بدم اینو بگیرم
امروز صبح اون کاپشنیو پوشیدم که اونروز تنم بود در کمال ناباوری دیدم رو آستینش بوش هنوز مونده و عاشق بوش شدم و خیلی پشیمونم که چرا اینو نخریدم روز تست بوش به این قشنگی نبود (نت انتهایی میشه فکر کنم نه؟)

amir_rahmani
07-01-2012, 13:50
[QUOTE=amir_rahmani;6754025]به جز اجمل توی این قیمت چیز خوبی می شناسید؟ شیرین باشه تقریبا(همه تریکب های خوب شیرین مثلا گرم و شیرین , خنک و شیرین و ...) می خواهم تقریبا بوی میوه جات اینا بده و کمی هم خنک باشه. ولی شما کلیه ترکیبات شیرین را با این قیمت اگر میشه بگید:x[/QUOTE

Rain drops
chemistry

آقا خیلی ممنون
اینا اجمل هستند درسته؟
کمستری را شنیده بودم تقریبا شیرینه اما این رین دراپس را تازه دیدم.
بوش شیرین و خنکه؟

cyber861
07-01-2012, 13:55
سلام دوستان دقیقا 15 روز قبل رفتم ادکلن بخرم بعد از تست چند نمونه به zirh ikon رسیدم که نسبتا خوشم اومد ولی اخرش اینو نخریدم و فروشنده یه پاف زد رو نبض مچم که اگه بعدا نظرم عوض شد ادکلن خودمو پس بدم اینو بگیرم
امروز صبح اون کاپشنیو پوشیدم که اونروز تنم بود در کمال ناباوری دیدم رو آستینش بوش هنوز مونده و عاشق بوش شدم و خیلی پشیمونم که چرا اینو نخریدم روز تست بوش به این قشنگی نبود (نت انتهایی میشه فکر کنم نه؟)

من خودم زیر آیکون رو دارم.کاره خوبیه.چند قیمت بهت داد؟

f.t.g
07-01-2012, 14:07
دوست گرامی به نظر من از موندگاری مهم تر پخش بو هست. من خودم ادکلن دارم که حتی بعد از یک ماه هم بوش تو لباسم میمونه ولی هر موقع میزنم فقط خودم بوشو حس میکنم و پخش بو نداره:13:

milad_heartsick
07-01-2012, 14:49
من خودم زیر آیکون رو دارم.کاره خوبیه.چند قیمت بهت داد؟

دوست عزیز دقیق یادم نیست گفتم تا 60 تومن کارای خوب رو بده تست کنم
از نظر پخش چطور هست؟ تو کدوم ذسته ی بویایی قرار میگیره؟
با سپاس:11:

دوست گرامی به نظر من از موندگاری مهم تر پخش بو هست. من خودم ادکلن دارم که حتی بعد از یک ماه هم بوش تو لباسم میمونه ولی هر موقع میزنم فقط خودم بوشو حس میکنم و پخش بو نداره:13:

کاملا موافقم اولین سوال من از فروشنده همیشه در مورد پخش ادکلن هست کاش یه پارامتری هم بود که میشد پخش ادکلن رو سنجید

f.t.g
07-01-2012, 15:18

کاملا موافقم اولین سوال من از فروشنده همیشه در مورد پخش ادکلن هست کاش یه پارامتری هم بود که میشد پخش ادکلن رو سنجید
تجربه شخصی من میگه اون که جز چایپر ها هستن پخش بوی خوبی دارن

cyber861
07-01-2012, 15:30

قیمتش 35 تومن بوده که من خودم 40 یا 42 گرفتم.الانم احتمالا شده 50 اینا.

در یک ساعته اوله پخشه بویه خوبی داره ولی بعدش کمتر میشه.

به اصلاح میگن بویه بخور مانند داره و بعدش ادویه جات رو میشه فهمید.

cyber861
07-01-2012, 15:48
راستی یه چیز هم بگم که موندگاری ربطی به این نداره که پرفیوم باشه .باور کنید خیلی از cologne ها دیدم که

یک هفته موندگاری داشتن.

Sh4|)0w
07-01-2012, 18:00
[QUOTE=Sh4|)0w;6754148]

آقا خیلی ممنون
اینا اجمل هستند درسته؟
کمستری را شنیده بودم تقریبا شیرینه اما این رین دراپس را تازه دیدم.
بوش شیرین و خنکه؟
آره رین دراپس هم بوش شیرینه.. ولی فکر میکنم گرم باشه .. و به درد فصل زمستون بخوره

Sh4|)0w
07-01-2012, 18:11
راستی یه چیز هم بگم که موندگاری ربطی به این نداره که پرفیوم باشه .باور کنید خیلی از cologne ها دیدم که

یک هفته موندگاری داشتن.

درسته .. اما Eau de colonge ها سبکتر از بقیه هستن و مقدار زیادی الکل دارن
ولی Eau de parfum ها اسانس روغنی دارن و موندگارترن...

milad_heartsick
07-01-2012, 18:39
قیمتش 35 تومن بوده که من خودم 40 یا 42 گرفتم.الانم احتمالا شده 50 اینا.

zihr ikon رو پرفیوم شاپینگ زده 74:18: 125 میلشو البته

cyber861
07-01-2012, 19:33
zihr ikon رو پرفیوم شاپینگ زده 74:18: 125 میلشو البته

ماله منم 125 میله.هایپر استار هم زده بود قبلا 78 .چه ملتی پیدا میشن؟جالبه بدونید اینا تقلبی هم

ندارن.:41:

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

درسته .. اما Eau de colonge ها سبکتر از بقیه هستن و مقدار زیادی الکل دارن
ولی Eau de parfum ها اسانس روغنی دارن و موندگارترن...

پرفیوم بودم ربطی به موندگاری نداره.مهم اینه اون ماده موندگار کننده رو چقدر بزنن.

در کل رایحه هایه ملایم که رویه بیسه ملایم قرار گرفتن رو نیمتونن زیاد موندگار کنن.مثله بعضی از بویه گل

ها.اگه بکنن بوش مصنوعی میشه و لذت بخش نیست.

f.t.g
07-01-2012, 19:53
ماله منم 125 میله.هایپر استار هم زده بود قبلا 78 .چه ملتی پیدا میشن؟جالبه بدونید اینا تقلبی هم

ندارن.:41:

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

پرفیوم بودم ربطی به موندگاری نداره.مهم اینه اون ماده موندگار کننده رو چقدر بزنن.

در کل رایحه هایه ملایم که رویه بیسه ملایم قرار گرفتن رو نیمتونن زیاد موندگار کنن.مثله بعضی از بویه گل

ها.اگه بکنن بوش مصنوعی میشه و اذت بخش نیست.
منم موافقم که perfume بودن دلیل بر موندگاری نیست.
شما ببینید که آرامیس 900 - آرامیس دوین - چاپس همگی colong هستند ولی موندگاری و پخش بوشون رو هیچ پرفیومی نداره.
برای موندگاری ادکلن ها بهتره بیشتر گروه بویاییشون رو بررسی کنیم.
گرو ه های بویایی woody-chayper-spicy اکثر مواقع رایحه های موندگاری داشتن تا نسبت به آکواتیک-فرش-فوژه-فلورا

when
07-01-2012, 21:15
ببخشید
به چه گروهی میگویند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:chayper

f.t.g
07-01-2012, 21:29
ببخشید
به چه گروهی میگویند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:chayper
به ادکلنهای که تند-تلخ-پودری باشن میگن.
که زیر گروه های زیر رو شامل میشه:
chaypre-feloral: idylli- zen-chanse
chaypre-fruity: coco madmassel- gucci rash
woody-chaypre: yataghan-polo-aramis-antaeus-lui
البته دو مورد اول زنانه هست و فقط برای مردانه woody-chaypre هست

when
07-01-2012, 21:34
با عرض معذرت از تمامی اساتید فروم یادم رفت در پست قبلیم بپرسم.

فوژه یعنی چه؟:11:

f.t.g
07-01-2012, 21:50
با عرض معذرت از تمامی اساتید فروم یادم رفت در پست قبلیم بپرسم.

فوژه یعنی چه؟:11:
فوژه هم به گروهی از رایحه ها گفته میشود که دارای خصوصیات زیر باشند:
رایحه های معطر طبیعی و سبز و با طراوت. مهم ترین عناصر این گروه شامل: چوب-خز-بلوط-اسطوخودوس......
البته توضیحات مطفاوتی رو از این دسته شنیدم که من تجربه خودم رو گفتم
آروماتیک-فوژه
اورینتال-فوژه

arsenal_mmm
07-01-2012, 23:13
[QUOTE=amir_rahmani;6755043]
آره رین دراپس هم بوش شیرینه.. ولی فکر میکنم گرم باشه .. و به درد فصل زمستون بخوره
فکر نمیکنی این rain drops که بهش معرفی میکنی زنونه است؟؟
بهترین کارای اجمل به نظرم اینا هستند و کیفیتشون به نسبت کارای ارزون دیگه خیلی بهتره:
Vice
Shadow
Utopia
Chemistry
وایس دقیقا همون مدل شیرینه که دوست داری

when
08-01-2012, 07:05
با سلام خدمت شما دوست عزیز
حقیقتش از خرید محصولات دبی پشیمونم.
ولی با این حال میخواستم بوی این کارای اجمل رو که به ترتیب از vice شروع کردی رو اگه امکان داره برات واسم تشریح کنی وموندگاریشونم بگی؟
مرسی:40:

amir_rahmani
08-01-2012, 10:57
arsenal_mmm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
آقا دمت گرم
زنونه کردونش زیاد برام مهم نیست. ادکلنه دیگه می زنیم:دی
پس وایس از همشون بهتره
من 50 میل را دیدم 15 تومنه
درسته؟

arsenal_mmm
08-01-2012, 11:51
با سلام خدمت شما دوست عزیز
حقیقتش از خرید محصولات دبی پشیمونم.
ولی با این حال میخواستم بوی این کارای اجمل رو که به ترتیب از vice شروع کردی رو اگه امکان داره برات واسم تشریح کنی وموندگاریشونم بگی؟
مرسی:40:
vice:
شیرینی کاپتان بلک رو داره و خنکی کول واتر و در عین حال بوی ادویه ای ch کارولینا هررا توش هست...بهترین توصیفیه که میتونم ازش بکنم.
shadow:
دو مدل داره اولین مدلش که جعبه اش آبیه به علت نت غالب وتیور بویی بسیار شبیه به zirh ikon و همین طور عطرای دیگه وتیور مثل لالیک مشکی رو میده
مدل بعدیش که بالای جعبه اش طوسیه دقیقا بویی شبیه به 212 معمولی که قوطیش طوسیه داره یه کمی هم بوی پودری دیور هوم اینتنس توش هست.
utopia:
بوی تنباکوی غالبی داره که بسیار شبیه به بوی شیگار وینستونه و همینطور بوی ادویه زیاد باهاش قاطی شده اما بوی مرکبات باعث شده نه تنها گرم نباشه بلکه کاملا خنکه
chemistry
بوی گیاهی داره که شیرینه و قاطی شده با ادویه و چوب

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

arsenal_mmm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
آقا دمت گرم
زنونه کردونش زیاد برام مهم نیست. ادکلنه دیگه می زنیم:دی
پس وایس از همشون بهتره
من 50 میل را دیدم 15 تومنه
درسته؟
محض اطلاع بگم که من تا حالا ادکلنی از اجمل ندیدم که 50 میل باشه...اشتباه دیدی فکر کنم...ادکلنای مردونه اجمل اصلا تو بازار 50 میل ندارن...مگه 100 میلش چقدر قیمت داره که بخوان 50 میلشو بزنن

احتمالا 100 میلش رو دیدی که 15 تومن بوده...خودم دیشب رفتم یه 100 میل دیگه از وایس گرفتم چون خرید قدیمش بود و برای نمایش گذاشته بود روی طبقه یعنی آکبند نبود بهم داد 13 تومن..الان فکر کنم اغلب جاها 20 به بالا میدن 010

cyber861
08-01-2012, 14:19
vice:
شیرینی کاپتان بلک رو داره و خنکی کول واتر و در عین حال بوی ادویه ای ch کارولینا هررا توش هست...بهترین توصیفیه که میتونم ازش بکنم.
shadow:
دو مدل داره اولین مدلش که جعبه اش آبیه به علت نت غالب وتیور بویی بسیار شبیه به zirh ikon و همین طور عطرای دیگه وتیور مثل لالیک مشکی رو میده
مدل بعدیش که بالای جعبه اش طوسیه دقیقا بویی شبیه به 212 معمولی که قوطیش طوسیه داره یه کمی هم بوی پودری دیور هوم اینتنس توش هست.
utopia:
بوی تنباکوی غالبی داره که بسیار شبیه به بوی شیگار وینستونه و همینطور بوی ادویه زیاد باهاش قاطی شده اما بوی مرکبات باعث شده نه تنها گرم نباشه بلکه کاملا خنکه
chemistry
بوی گیاهی داره که شیرینه و قاطی شده با ادویه و چوب

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

محض اطلاع بگم که من تا حالا ادکلنی از اجمل ندیدم که 50 میل باشه...اشتباه دیدی فکر کنم...ادکلنای مردونه اجمل اصلا تو بازار 50 میل ندارن...مگه 100 میلش چقدر قیمت داره که بخوان 50 میلشو بزنن

احتمالا 100 میلش رو دیدی که 15 تومن بوده...خودم دیشب رفتم یه 100 میل دیگه از وایس گرفتم چون خرید قدیمش بود و برای نمایش گذاشته بود روی طبقه یعنی آکبند نبود بهم داد 13 تومن..الان فکر کنم اغلب جاها 20 به بالا میدن 010

ولی من فکر کنم vice رو 50 میلشو دیدم.

کمیستری هم فکر کنم 100 میل نبود.شیشه اش رو ندارم ولی فکر کنم 90 بود.

MOHAMMAD2010
08-01-2012, 14:28
کسی میدونه چرا vice تو سایت اجمل نیست !؟ ( بقیه همه هستن )

utopia:
یه کم درباره این بیشتر میگی ؟ بوی تنباکویی و سیگارش فقط واسه اولشه یا نه تا آخرش این بو رو میده ؟ ( بقیه فکر نمیکنن سیگار کشیدیم ؟ :31: )
البته بگم من خودم عاشق بوی تنباکویی و تا حدودی سیگاری هستم

mohamadfalah
08-01-2012, 19:10
دوستان سلام
اگه امکانش هست میخواستم یجایی تو تهران بهم معرفی کنید که بتونم ادکلن لالیک اصل بگیرم.
اگه کسی قیمتشم داره لطف کنه ممنون میشم.
با احترام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arsenal_mmm
08-01-2012, 20:24
ولی من فکر کنم vice رو 50 میلشو دیدم.

کمیستری هم فکر کنم 100 میل نبود.شیشه اش رو ندارم ولی فکر کنم 90 بود.
کمیستری 90 میله اما وایس فقط 100 میل داره...من که تا حالا 50 میلشو ندیدم و اینترنت هم هر چی سرچ زدم 50 میلشو نیافتم.

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

کسی میدونه چرا vice تو سایت اجمل نیست !؟ ( بقیه همه هستن )

یه کم درباره این بیشتر میگی ؟ بوی تنباکویی و سیگارش فقط واسه اولشه یا نه تا آخرش این بو رو میده ؟ ( بقیه فکر نمیکنن سیگار کشیدیم ؟ :31: )
البته بگم من خودم عاشق بوی تنباکویی و تا حدودی سیگاری هستم
درسته بوی تنباکو میده اما مسلما هیچ ادکلنی وجود نداره که بزنی و پیرهنت بوی سیگار بگیره...منم منظورم از بوی سیگار بوی دود سیگار نیست که لباس بعد سیگار کشیدن میگیره...بلکه منظورم بوی توتون خشک و خام سیگاره...بوی محتویات داخل سیگار قبل از کشیده شدن رو میده...به همراه بوی ادویه..چون انگار بیسش تنباکوئه تا آخر بوی تنباکو میده...سایتای شرکت های اماراتی کلا هر چند سال یه بار آپدیت میشه...مثلا به غیر از وایس اون یکی ادکلن شادو ورژن دومش هم روی سایتشون نیست....یا مثلا تو سایت رصاصی هم ادکلن رویال سبزش نیست...زیاد سایتاشونو جدی نگیر
سایتا

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

دوستان سلام
اگه امکانش هست میخواستم یجایی تو تهران بهم معرفی کنید که بتونم ادکلن لالیک اصل بگیرم.
اگه کسی قیمتشم داره لطف کنه ممنون میشم.
با احترام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عطرفروشی مادر تو ولیعصر بین عباس آباد و تخت طاوس.
عطر فروشی شقایق تو وزرا..
عطرفروشی گل آفتاب تو بوستان پونک..تنها جاهایی هستن که من بهشون کاملا اعتماد دارم

f.t.g
08-01-2012, 22:04
دوستان امروز رفتم آرامیس طلایی خریدم. قبلا 55 میخریدم ولی الان با تخفیف 74:18:

f.t.g
09-01-2012, 11:58
دوستان اگر کسی ادکلن اصل با قیمت مناسب خواست بگه تا راهنماییش کنم

love_20
09-01-2012, 12:12
دوستان اگر کسی ادکلن اصل با قیمت مناسب خواست بگه تا راهنماییش کنم

سلام
اگه میشه چندتا ادکلن یاعطر خنک وبیشتر سرد زنانه بهم معرفی کنین فقط شیرین نباشه
با قیمت مناسب! :20:

f.t.g
09-01-2012, 14:53
سلام
اگه میشه چندتا ادکلن یاعطر خنک وبیشتر سرد زنانه بهم معرفی کنین فقط شیرین نباشه
با قیمت مناسب! :20:
دوست عزیز شما میتونید اترنیتی سامر کلوین کلین و کول واتر رو تست کنین.
البته منظورم این بود که 2-3 تا ادکلن دارم که میخوام بفروشم. هرکس خواست در خدمتم

MOHAMMAD2010
09-01-2012, 18:16
درسته بوی تنباکو میده اما مسلما هیچ ادکلنی وجود نداره که بزنی و پیرهنت بوی سیگار بگیره...منم منظورم از بوی سیگار بوی دود سیگار نیست که لباس بعد سیگار کشیدن میگیره...بلکه منظورم بوی توتون خشک و خام سیگاره...بوی محتویات داخل سیگار قبل از کشیده شدن رو میده...به همراه بوی ادویه..چون انگار بیسش تنباکوئه تا آخر بوی تنباکو میده
آخه شما یه جا اینو نوشته بودی :

در ضمن اون 2 تای آخری یعنی Traveler و Voyager همون جوری که دوست داری قشنگ به سبک کاملا مردونه بوی توتون میدن و و پیرهنت یه بویی میده که انگار سیگار مارلبرو مدیوم کشیدی

البته شاید شوخی کردی !

love_20
09-01-2012, 22:31
دوست عزیز شما میتونید اترنیتی سامر کلوین کلین و کول واتر رو تست کنین.
البته منظورم این بود که 2-3 تا ادکلن دارم که میخوام بفروشم. هرکس خواست در خدمتم

ممنون هر سه تای اینارو قبلا هم تست کردمو داشتم هرسه محشرن
یه عطر خنک هم اخیرا دیدم که جدید اومده خریدمش ولی اسمش یادم رفته اونم خیلی خوش بو هست سرده سرد:santa:

f.t.g
09-01-2012, 22:42
ممنون هر سه تای اینارو قبلا هم تست کردمو داشتم هرسه محشرن
یه عطر خنک هم اخیرا دیدم که جدید اومده خریدمش ولی اسمش یادم رفته اونم خیلی خوش بو هست سرده سرد:santa:
خوب هر موقع اسمش یادتون افتاد به ما هم بگید تا به تجربیاتمون اضافه بشه!

love_20
09-01-2012, 22:48
آخه ده سی سی خریدم امتحانی اسمش یادم نیست ایندفعه ازش میپرسم برات...

f.t.g
09-01-2012, 22:53
آخه ده سی سی خریدم امتحانی اسمش یادم نیست ایندفعه ازش میپرسم برات...
ممنون.
چون منم خیلی دنبال عطر زنونه خیلی خیلی خیلی سرد گشتم ولی......:41:

A M ! N
09-01-2012, 22:54
سلام بروبچ عطر ساز و عطر دوست و عطر دوش گیران عزیز !

کسی ادکلنی به اسم لیکاپ یا لیکوپ شنیده ؟ بستش هم میگن مثلثی هست تقریبا ؟

بعد یه چیز دیگه ادکلنی که بوی تلخی ( از نوع باحالش ) بده مث مثلا عطر Wish نمیشناسین ؟

ادکلن ناپلئون باس ( Boss ) چند قیمت هست ؟

دیگه هم چیزی یادم نمیاد بپرسم اگه اومد میام مزاحمت !

love_20
09-01-2012, 22:59
ممنون.
چون منم خیلی دنبال عطر زنونه خیلی خیلی خیلی سرد گشتم ولی......:41:

حتما خبرت میکنم:20:

f.t.g
09-01-2012, 23:18
سلام بروبچ عطر ساز و عطر دوست و عطر دوش گیران عزیز !

کسی ادکلنی به اسم لیکاپ یا لیکوپ شنیده ؟ بستش هم میگن مثلثی هست تقریبا ؟

بعد یه چیز دیگه ادکلنی که بوی تلخی ( از نوع باحالش ) بده مث مثلا عطر Wish نمیشناسین ؟

ادکلن ناپلئون باس ( Boss ) چند قیمت هست ؟

دیگه هم چیزی یادم نمیاد بپرسم اگه اومد میام مزاحمت !

لیکاپ ادکلن قدیمی کمپانی لومانی هستش. قیمتش هم مختلف هست
ادکلن خنک و تلخ:
آلور ادیشن بلانچ
رودستار کارتیر
بولگاری سویر
...

love_20
09-01-2012, 23:21
کاش میشد بوی عطرها رو هم تو تاپیک تست کرد:31:

A M ! N
09-01-2012, 23:21
لیکاپ ادکلن قدیمی کمپانی لومانی هستش. قیمتش هم مختلف هست
ادکلن خنک و تلخ:
آلور ادیشن بلانچ
رودستار کارتیر
بولگاری سویر
...
آفرین اطلاعات...! مرسی عزیزم :11:
دقیقا قدیمی هم هست ، خودشه ..

این ادکلنای دیگه که گفتی کدومش منحصر به فرد تره ؟ ولی اسماشون که میگه من خیلی خوشبو هستم !

f.t.g
09-01-2012, 23:31
اگر کمی رایحه شناسیت اوکی باشه میتونید با استفاده از اطلاعات مربوط به هر ادکلن کمی متوجه رایحه هش بشوید.

love_20
09-01-2012, 23:42
عطر مردونه سرد چی؟خیلی تلخ نباشه
با ماندگاری زیاد
شیشش یا جعبش هم قشنگ باشه مثلا برای هدیه به یک دوست...

f.t.g
10-01-2012, 00:13
با ماندگاری زیاد
disel only هم شیشه اش خاصه و هم خیلی خنک با رایحه ادویجات معطر هست
پولو بلو هم سرد نیست ولی خنک و بسیار شیک و بوی با کلاسی داره

Gamexland
10-01-2012, 00:40
درود
دوستان عطر ادکلن مردانه با رایحه سرد و خنک با ماندگاری بالا چی میشناسید؟چند اسم میگید؟
قیمت نمیخوام بالای 30-40 تومن بره.
فقط همونطور که گفتم بسیار سرد باشه چون تند خیلی اذیتم میکنه و بدجور سردرد میگیرم.
مرسی

f.t.g
10-01-2012, 00:53
درود
دوستان عطر ادکلن مردانه با رایحه سرد و خنک با ماندگاری بالا چی میشناسید؟چند اسم میگید؟
فقط همونطور که گفتم بسیار سرد باشه چون تند خیلی اذیتم میکنه و بدجور سردرد میگیرم.
مرسی
آزارو کروم هم خنک و با رایحه مرکبات هست و موندگاری خوبی داره.
جز اون دسته از ادکلنهایی هست که همه ازش خوششون میاد. البته قبل گرونی 50 بود. شاید هم بتونی با این قیمت هنوز پیدا کنی.

Gamexland
10-01-2012, 00:56
جز اون دسته از ادکلنهایی هست که همه ازش خوششون میاد. البته قبل گرونی 50 بود. شاید هم بتونی با این قیمت هنوز پیدا کنی.

به راحتی گیر میاد؟azaro اسمشه؟؟
سئوال دیگه ضد عرق چی میشناسید چون من زیر بغلم خیلی زیاد عرق میکنه.چه مارکهایی خوبه؟

cyber861
10-01-2012, 00:57
با ماندگاری زیاد

درود
مرسی

تا حالا چه چیزایی رو دوست داشتید؟

Gamexland
10-01-2012, 01:00
تا حالا چه چیزایی رو دوست داشتید؟

تا به حال به فکر مارک خاصی نبودم!
مثلا یه ادکلن خریده بودم به اسم زنیت که ایرانی هم روش نوشته بود.از بوش خوشم میومد.ملایم بود ولی من بسیار سرد میخوام چون عصبی ام و میخوام ریلکس بمونم تا تندی رو تحمل کنم.

cyber861
10-01-2012, 01:15
تا به حال به فکر مارک خاصی نبودم!
مثلا یه ادکلن خریده بودم به اسم زنیت که ایرانی هم روش نوشته بود.از بوش خوشم میومد.ملایم بود ولی من بسیار سرد میخوام چون عصبی ام و میخوام ریلکس بمونم تا تندی رو تحمل کنم.

کول واتر چیزه خوبیه.ولی خب ادکلن که خنک بشه موندگاری کم میشه.دانهیل دیزایر آبی هم هست.ولی قیمته

جدید رو نمیدونم .

semahokh
10-01-2012, 01:25
من zirh ikon خریدم 32 تومن خوب خریدم ؟

mary83
10-01-2012, 01:28
درود
مرسی

کول واتر چیزه خوبیه.ولی خب ادکلن که خنک بشه موندگاری کم میشه.دانهیل دیزایر آبی هم هست.ولی قیمته

جدید رو نمیدونم .
کنزو چی؟ خوب نیست؟کنزو ری لکس می کنه من آزارو و کول واتر رو هم تایید می کنم البته آزارو بیشتر ری لکس می کنه فک کنم ..

راستی شما اگه عرق زیاد می کنی بهتره یه دکتر بری داخلی یاغدد ممکنه یه مشکلی باشه که راحت با یه دارو حل بشه ... این عرق زیاد و جدی بگیرن ... مخصوصا اگه به نظرتون غیر طبیعی باشه وسعی نکنین با دیودرانت و مام و این چیزا از بین ببرین .. مخصوصا اگه هرروز حمام تشریف می برین و لباساتونم عوض می کنین ... از ما گفتن بود.

cyber861
10-01-2012, 01:32
من zirh ikon خریدم 32 تومن خوب خریدم ؟

125 میل؟:18:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

کنزو چی؟ خوب نیست؟کنزو ری لکس می کنه من آزارو و کول واتر رو هم تایید می کنم البته آزارو بیشتر ری لکس می کنه فک کنم ..

راستی شما اگه عرق زیاد می کنی بهتره یه دکتر بری داخلی یاغدد ممکنه یه مشکلی باشه که راحت با یه دارو حل بشه ... این عرق زیاد و جدی بگیرن ... مخصوصا اگه به نظرتون غیر طبیعی باشه وسعی نکنین با دیودرانت و مام و این چیزا از بین ببرین .. مخصوصا اگه هرروز حمام تشریف می برین و لباساتونم عوض می کنین ... از ما گفتن بود.

کنزو لئو پار هم خیلی ملایم و خوبه.

هر چی موندگاری بیشتر میشه اولش بیشتر حسه سر درد القا میکنه.چون از نت هایه تند درشون اسفاده کردن.

بوهایه ملایم ریلکس میکنن ولی زود هم اثرشون میره.

semahokh
10-01-2012, 01:55
نه 75 میل هستش

sky333
10-01-2012, 08:47

دقیقا! یکی از ایرادات معرفی عطرها به این روش همینه! و به نظرم بعضی دوستان جهت تبلیغ و حتی فروش جنس نسبت به معرفی ادکلن ها اقدام می کنند! که اینکار درست نیست

بهترین کمکی که این تاپیک می کنه آشنایی با مدل ها مختلف ادکلن هست و گرنه عقل سلیم حکم می کنه که باید حتما به مغازه عطر فروشی رفت و با تست زدن و امتحان کردن عظر رو خرید نه از طریق تجربه نتی و تبلیغ اینترنتی!!

cyber861
10-01-2012, 09:40
نه 75 میل هستش

مبارک باشه.بازم با قیمتایه جدید خوب خریدی.:11:

love_20
10-01-2012, 09:42
به نظرم بیاین برای راحتی کار اگه کسی وارده یا اطلاعاتش بیشتره وبیشتر توی این تاپیک بوده یه جدول بزنه شامل ادکلن وعطر :
1-گرم وتلخ
2-گرم وشیرین
3-گرم وملایم
4-سردوتلخ
5-سردوملایم
6-...
برای هرکدوم هم 7-8 مورد نمونه مثال بزنه
اگه بچه ها باز فراتر سوال داشتن مطرح کنن توی یک دسته بندی که باشه خیلی بهتره:20:
اگه زحمتی نیست توی یک ستون جدول حول وحوش قیمتشم بزنین:43:

sky333
10-01-2012, 09:43

دقیقا خرید ادکلن باید توی مغازه عطر فروشی صورت بگیره نه از روی دیدن عکس و تبلیغ اینترنتی!
من احساس می کنم بعضی از راهنماییها جهت تبلیغ جنس وبیشتر فروش هست تا دلسوزی و کمک بهتره دوستان مواظب باشن!

البته مزیتی که این تاپیک داره آشنایی با انواع ادکلن ها و عطرها و با اطلاعات خوبی می شه برا خرید وارد مغازه عطر فروشی شد

milad_heartsick
10-01-2012, 10:09
دقیقا خرید ادکلن باید توی مغازه عطر فروشی صورت بگیره نه از روی دیدن عکس و تبلیغ اینترنتی!
من احساس می کنم بعضی از راهنماییها جهت تبلیغ جنس وبیشتر فروش هست تا دلسوزی و کمک بهتره دوستان مواظب باشن!

البته مزیتی که این تاپیک داره آشنایی با انواع ادکلن ها و عطرها و با اطلاعات خوبی می شه برا خرید وارد مغازه عطر فروشی شد

100% باید اینطوری باشه فکر نکنم کسی بخواد بو نکرده یه چیزی رو بخره دوستان زحمت میکشن در مورد گروه بویایی پخش موندگاری و.... اطلاعات میدن تا خرید راحتری صورت بگیره و تو مغازه بین جنسای جورواجور سردرگم نشیم
و ممنون از احساس مسولیت شما:11:

mary83
10-01-2012, 10:20
125 میل؟:18:

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

کنزو لئو پار هم خیلی ملایم و خوبه.

هر چی موندگاری بیشتر میشه اولش بیشتر حسه سر درد القا میکنه.چون از نت هایه تند درشون اسفاده کردن.

بوهایه ملایم ریلکس میکنن ولی زود هم اثرشون میره.
کنزو لئو پار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

کنزو لُ درسته ... :دی
پار؟ پَغ درسته par==by
:31:

10 میل elle رو دیروز می گفت 24ت !! :13:

f.t.g
10-01-2012, 10:41
به راحتی گیر میاد؟azaro اسمشه؟؟
سئوال دیگه ضد عرق چی میشناسید چون من زیر بغلم خیلی زیاد عرق میکنه.چه مارکهایی خوبه؟
بله راحت گیر میاد.
اسمش هم : azzaro chrome
چون ضد عرق استفاده نمیکنم اطلاعاتی هم در موردشون ندارم. ولی یه جا خوندم آدم استفاده نکنه بهتره:31:

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

دقیقا! یکی از ایرادات معرفی عطرها به این روش همینه! و به نظرم بعضی دوستان جهت تبلیغ و حتی فروش جنس نسبت به معرفی ادکلن ها اقدام می کنند! که اینکار درست نیست

بهترین کمکی که این تاپیک می کنه آشنایی با مدل ها مختلف ادکلن هست و گرنه عقل سلیم حکم می کنه که باید حتما به مغازه عطر فروشی رفت و با تست زدن و امتحان کردن عظر رو خرید نه از طریق تجربه نتی و تبلیغ اینترنتی!!
اینجا کسی فروشگاه داره؟

Lady parisa
10-01-2012, 10:45
دوستان سلام
یه سوال داشتم، البته اسم یه عطر یا ادکلن خاص رو می خوام بدونم.

بوی بین کاکائو و قهوه! ممنون میشم کمک کنین

f.t.g
10-01-2012, 10:47

بدون تست ادکلن خریدن یعنی یک عمر پشیمانی:41:
مگه میشه کسی ادکلنی رو ندونه بوش چطوریه و بعد ندید بخره؟؟؟؟؟؟

کنزو لئو پار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

کنزو لُ درسته ... :دی
پار؟ پَغ درسته par==by
:31:

10 میل elle رو دیروز می گفت 24ت !! :13:
سخت نگیر:31:
تو ایران اینطوری رایجه که با کنزو لئو پار صداش میکنن:31::31::31:

دوستان سلام

1. Café Café Puro by Cofinluxe
2.A man pure coffee by thierry mugler
3. Very Irresistible by givenchy
البته چنین انتظاری رو سعی کنین از خودتون دور کنید که ادکلنی رو پیدا کنید هم دقیقا همون بوی قهوه رو بده.

hike
10-01-2012, 12:01
بدون تست ادکلن خریدن یعنی یک عمر پشیمانی:41:
مگه میشه کسی ادکلنی رو ندونه بوش چطوریه و بعد ندید بخره؟؟؟؟؟؟

blind buy بین کسانی که میخوان عطر با قیمت ارزانتر بخرن یا امکان تست نیست حداقل تو خارج خیلی مرسومه. مهم اینه که کسی که از عطر تعریف میکنه چقدر سلیقه اش به ما نزدیک باشه و تجربه بویایی اش در چه حد باشه. من تعدادی از عطرهامو بدون تست خریدم و پشیمان نشدم.

mjd323232
10-01-2012, 12:04
دوستان سلام

اگه بوی کاکائو شیک و باکلاس میخوای میتونم بگم فقط بلک ارکید از برند تام فورد

اون دوستی هم که میخواست یه لیست تهیه بشه و از طرف قدیمی ترین نفر هم باشه دوست گلم علی آقا با ای دی cyber توی صفحات قبل این کار رو کرده بودن .

farzanehpaksima
10-01-2012, 12:05
به نظر من توی مردانه ها Dunhil Desire Blue و One Milion رو تایید میکنم d:

f.t.g
10-01-2012, 12:10
blind buy بین کسانی که میخوان عطر با قیمت ارزانتر بخرن یا امکان تست نیست حداقل تو خارج خیلی مرسومه. مهم اینه که کسی که از عطر تعریف میکنه چقدر سلیقه اش به ما نزدیک باشه و تجربه بویایی اش در چه حد باشه. من تعدادی از عطرهامو بدون تست خریدم و پشیمان نشدم.
پیشنهاد خوبیه.
من در جواب دوستمون اون طور بیان کردم و گفتم کسی اگر ندونه بوش چطوری هست نباید بخره.
وگرنه من خودم نصف بیشتر ادکلنهامو حتی بدون تست خریدم (آنلاین) و از همشون هم راضیم. چون از روی ترکیباتش و گروه بویایی میدونم چه بویی خواهد داشت.
به حر حال این پیشنهاد شما هم میتونه کار ساز باشه و با این ایده موافقم

ok
10-01-2012, 12:24
سلام
یه سوال دارم که آیا ادکلن One Man Show رو کسی دیده؟
خیلی قدیمیه ولی بوش فوق العادس واسه حدود 20 - 30 سال پیشه تقریباً
اگر کسی محل فروشش رو بلده بگه بعلاوه حدود قیمتش (اگر بدونه)

و یه سوال دیگه هم دارم، چندتا ادکلن مردونه معرفی کنید که اولاً شیرین نباشه، ترجیحا گرم باشه، بوی تاثیر گذاری داشته باشه
بعضی بوها طرف رو جذب میکنه، یه وقتایی لازمه موقع قرارداد نوشتن و این حرفا یکم با این بوها بازی کنیم تا طرف با آرامش و اطمینان بیشتری باهامون همکاری کنه
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم، یه ادکلن میخوام که حس اعتماد بده و آرامش (جنسیت مطرح نیست)
حدود قیمت رو هم اعلام کنید لطفاً
cyber861
10-01-2012, 12:25
اگه بوی کاکائو شیک و باکلاس میخوای میتونم بگم فقط بلک ارکید از برند تام فورد

اون دوستی هم که میخواست یه لیست تهیه بشه و از طرف قدیمی ترین نفر هم باشه دوست گلم علی آقا با ای دی cyber توی صفحات قبل این کار رو کرده بودن .

در واقع ایشون یه ادکلنی میخوان که بویه داخله بی ام و ها رو بده.کسی به نظرش چیزی نمیرسه؟