PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

jsaleh11
01-12-2011, 00:22
مجتمع زیتون طبقه دوم فروشگاه عطر شهر شب
خیلی ممنون. درست میگید شما که عطرای درجه یک رو داره. من اولین بار کرید رو اونجا تست کردم. (آخه من 10 سال بندرعباس زندگی کردم)

yoosef_st
01-12-2011, 00:43
خیلی جالبه.نیست همچین چیزی.احتمالا یه کپی از یه چیزیه.

مهم مارک نیست.بزن حالشو ببر.ولی برو چمپیون دیویدوف رو بو کن.شاید شبیهه اون باشه.خنکه؟

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

باند....جیمز باند.درست میگم؟:31:سوالتون چی بود؟
آره خنکه.
آقا یه جای درست حسابی و منصف تو تهران معرفی کنین بریم سراغش.
من اینو از کوچه مروی خریدم.
قیمتهاشون خوبه ولی خب اینجوری که بوش میاد کلاه بردار هم توشون زیاده.
من یه مدت Burberry Touch Men میزدم خیلی هم عطرش رو دوست داشتم.
موندگاریش هم عالی بود. مثلا امشب میزدم میرفتم بیرون پیرهنم رو میذاشتم تو کمد قشنگ بوش کل کمد رو میگرفت.
برام از امریکا آورده بودن.
این سری هم رفته بودم همین رو بخرم که آقاهه گفت اینا کیفیتشون اومده پایین و موندگاری بوش کم شده و اینا.
راست میگفت؟

cyber861
01-12-2011, 01:22
آره خنکه.
آقا یه جای درست حسابی و منصف تو تهران معرفی کنین بریم سراغش.
من اینو از کوچه مروی خریدم.
قیمتهاشون خوبه ولی خب اینجوری که بوش میاد کلاه بردار هم توشون زیاده.
من یه مدت Burberry Touch Men میزدم خیلی هم عطرش رو دوست داشتم.
موندگاریش هم عالی بود. مثلا امشب میزدم میرفتم بیرون پیرهنم رو میذاشتم تو کمد قشنگ بوش کل کمد رو میگرفت.
برام از امریکا آورده بودن.
این سری هم رفته بودم همین رو بخرم که آقاهه گفت اینا کیفیتشون اومده پایین و موندگاری بوش کم شده و اینا.
راست میگفت؟

متاسفانه من اراک هستم.ولی فکر کنم از پرفیوم شاپینگ بگیری قیمتاش مناسب تر باشه.ولی خب جدیدا یه سری

کارها رو خیلی قیمتارو برده بالا.من اکثره کارها رو ارزونتر اینجا میگیرم.

................................

به احتماله زیاد باید شبیهه همون چمپیون دیویدوف باشه.

...................................

کلا ادکنایی که تو ایرانه پدر و مادر ندارن.یا سفارشه امارات هستن که عربی نوشته پشتشون که میشن جنسه درجه

سه یا کلا از بیخ و بن فرق دارن.

باورت میشه دو تا سه جا ژیوانچی پلی رو تست کردم و هر کدوم یه بویه متفاوت داشته؟جالبه 3 تاشون هم تستر

بودن.

امروز یه بنده خدایی اومده بود ادکلن بخره برایه داداشش که میخواست بره خارج ایران.میخواستم بهش بگم داداش

زیره برایه کرمون میخوای بخری اونم تقلبیش؟دیدم جلویه فروشنده ضایست بی خیال شدم:27:البته اینا درده ولی

باید خندید تا کمتر اذیت کنه.:41:

.

sAeEd_kHaAn
01-12-2011, 11:30
این بیژن بلک چطوره توصیفش کنید :دی فکر کنم مناسب این فصل هم باشه نه ؟ تو نوت هاش پرتقال و جاسمین و اینجور چیزا رو زده

arsenal_mmm
01-12-2011, 11:48
ما رو هم به وسوسه خرید این Mont Blanc Presence انداختی
پخشش بیرون از منزل چجوریاست ؟ ماندگاری ؟

والا تنها بوییه که اصلا و ابدا کل دنیا رو هم بگردی مشابهش رو پیدا نخواهی کرد....توصیفش سخته و تا خودت بو نکنی نمیفهمی من چی میگم...به قول یکی شاید یاد این آدامس دارچینی ها که ایرانیا زدن بیافتی...ولی به شدت بوی طبیعی و نچرالی داره...من اصلا توش بوی شیمیایی حس نمیکنم...
توی ترکیبات اصلی بوش سیب سبز و زنجبیل و دارچین و وانیل وجود داره...حالا اگه تونستی تصور کنی ترکیب این4 تا چه بویی میگیره اون وقت میتونی بوی این ادکلن رو هم تصور کنی...ولی به همه توصیه میکنم حداقل یه تست کوچولو بزنن...من که از الان به فکرش افتادم تا قیمتش خوبه با حقوق ماه بعد برم یه 75 میل دیگه هم ازش بگیرم

cyber861
01-12-2011, 11:52
این بیژن بلک چطوره توصیفش کنید :دی فکر کنم مناسب این فصل هم باشه نه ؟ تو نوت هاش پرتقال و جاسمین و اینجور چیزا رو زده

بیژن بلک یه بویه خاص داره-هم بویه ادویه جات توش حس میشه و هم گله شب بو.بوش شیرینه.من خیلی دوستش

دارم.برای الان هم عالیه.

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

والا تنها بوییه که اصلا و ابدا کل دنیا رو هم بگردی مشابهش رو پیدا نخواهی کرد....توصیفش سخته و تا خودت بو نکنی نمیفهمی من چی میگم...به قول یکی شاید یاد این آدامس دارچینی ها که ایرانیا زدن بیافتی...ولی به شدت بوی طبیعی و نچرالی داره...من اصلا توش بوی شیمیایی حس نمیکنم...
توی ترکیبات اصلی بوش سیب سبز و زنجبیل و دارچین و وانیل وجود داره...حالا اگه تونستی تصور کنی ترکیب این4 تا چه بویی میگیره اون وقت میتونی بوی این ادکلن رو هم تصور کنی...ولی به همه توصیه میکنم حداقل یه تست کوچولو بزنن...من که از الان به فکرش افتادم تا قیمتش خوبه با حقوق ماه بعد برم یه 75 میل دیگه هم ازش بگیرم

این چیزی که توصیف کردی دقیقا یاده هالستون z-14 افتادم.البته من مونت بلک رو تست نکردم.

arsenal_mmm
01-12-2011, 11:53
دوستان عزیز جو رو عوض نکنید.من خودم وقتی یه ادکلنی رو توصیف میکنم میگم این نظره منه.

هیچ میدونستید هر ادکلن که ما تست میکنیم ممکنه یه رایحه اش رو قوی تر حس کنیم که شاید برای یه کسی

ضعیف حس بشه؟حتی شرایطه زمانی و مکانی رویه بویایی تاثیر داره.من خودم بارها شده از یه ادکلنی خوشم

نیامده ولی تو تسته بعدی ازش خوشم اومده.حالا این که خودم بودم.شخص هم فرق کنه ببینید چی میشه؟:31:

امروز رفتم CK man رو 100 میلش رو خریدم.

Tsar ون کلیف هم تست کردم.میتونم بگم عالی بود برایه الان.کاملا مردونه و جنتلمنی.:40:به اصل بودنش مشکوک

بودم وگرنه خریده بودمش.حالا بوش چجور بود؟خیلی شباهت به بیک سبز یشمی داشت ولی خیلی ملایم تر و لطیف

تر بود.

هالستون زد -14 هم تست کردم.بویه دارچین رو خوب حس میکردم.قبلا 24 تومن بود ولی این دفعه میگفت 32 که من

نگرفتمش.ولی اونم خوبه.

CK MAN چند افتاد برات؟
این بیک ها هر رنگش مگه شماره نداره؟؟مثلا اگه میگی سبز یشمی شماره چندش؟
ادکلن هاستون رو هم میتونی توضیح بدی مال کدوم شرکته و کجاییه یا یه عکسی ازش بذاری؟؟به شدت جدیدا از نت دارچین خوشم اومده

arsenal_mmm
01-12-2011, 12:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Mont Blanc Presence

Hlaston Z 14

تو توصیفاتی که اینجا از این دو تا ادکلن داده ظاهرا شباهت خاصی بینشون وجود نداره...البته خودم تا حالا چیزی که شما گفتید رو تست نکردم

cyber861
01-12-2011, 14:14
CK MAN چند افتاد برات؟
این بیک ها هر رنگش مگه شماره نداره؟؟مثلا اگه میگی سبز یشمی شماره چندش؟
ادکلن هاستون رو هم میتونی توضیح بدی مال کدوم شرکته و کجاییه یا یه عکسی ازش بذاری؟؟به شدت جدیدا از نت دارچین خوشم اومده

CK man =45 با تخفیف

بیک شماره داره ولی من یادم نیست شمارشو.آخه حدوده 10 ساله پیش داشتم.:31:فکر کنم شماره 2 باشه.

اینم هالستونه

made in u.s.a

دقیق نمیتونم توصیفش کنم.ولی نته غالبش رو ادویه جات بود.جالبه میگن گرمه ولی انگار خنک بود:31:(احتمالا تو

توهم بودم.آخه یارو اومد 500 تومن یدفعه هر چی ادکنه شاخ بود خرید.:18:)

پریزدنت از امپر رو هم تست کن.خیلی بویه ادویه میده.شاید خوشت اومد.ولی هالستونه خداییش بوش خوبه و اصلا

اذیت نمیکنه.قیمتش هم قبلا 24 میگفت که ایندفعه 32 میگفت.

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

Mont Blanc Presence

Hlaston Z 14

تو توصیفاتی که اینجا از این دو تا ادکلن داده ظاهرا شباهت خاصی بینشون وجود نداره...البته خودم تا حالا چیزی که شما گفتید رو تست نکردم

خب مطمئنا فرق دارن.من اونو تست نکردم.شما هم اینو:31:

ولی خب ممکنه شباهتایه ریزی داشته باشن.من از رویه تشبیهه شما اینجوری گفتم.:46:

mjd323232
01-12-2011, 15:19
دوستانی که تق هرمس دارن بغیر از موندگاری فرق دیگه ای بین EDT و EDP وجود داره ؟
میشه گفت بوهاشون باهم فرقی داره یانه؟

این هم زحمتش رو بکشید ممنون:11:
( یه 5 میل ازش گرفتم و استفاده میکنم البته EDT میخوام یه 100 ازش بگیرم ):31:

arsenal_mmm
01-12-2011, 15:38
CK man =45 با تخفیف

بیک شماره داره ولی من یادم نیست شمارشو.آخه حدوده 10 ساله پیش داشتم.:31:فکر کنم شماره 2 باشه.

اینم هالستونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmade in u.s.a

دقیق نمیتونم توصیفش کنم.ولی نته غالبش رو ادویه جات بود.جالبه میگن گرمه ولی انگار خنک بود:31:(احتمالا تو

توهم بودم.آخه یارو اومد 500 تومن یدفعه هر چی ادکنه شاخ بود خرید.:18:)

پریزدنت از امپر رو هم تست کن.خیلی بویه ادویه میده.شاید خوشت اومد.ولی هالستونه خداییش بوش خوبه و اصلا

اذیت نمیکنه.قیمتش هم قبلا 24 میگفت که ایندفعه 32 میگفت.

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

خب مطمئنا فرق دارن.من اونو تست نکردم.شما هم اینو:31:

ولی خب ممکنه شباهتایه ریزی داشته باشن.من از رویه تشبیهه شما اینجوری گفتم.:46:

اون که گفتی 500 تومن جنس خریده چه ادکلنای تاپی برداشت برد؟
والا هالستون رو تو تهران اصلا سابقه برخورد باهاش تو هیچ مغازه ای نداشتم...باید ازشون بپرسم....امپر که میگی بوی ادویه میده منظورت مشکی اولیشه یا اون مدل قرمزش که اسپرته؟؟
یادمه مشکیش بوش خنک و نیمچه مرکباتی بود و قرمزش تقریبا به ادویه میزد حالا منظور شما کدوم بوده؟

aminjigar
01-12-2011, 16:44
علی جان اون سفارش امارات چی جوریه؟ چون من از این عربی یا دارم (مارو از این که هستیم نگران تر نکن :31:)

آخه امارات هم تو عطر و ادوکلن جایی یه ها...

cyber861
01-12-2011, 18:08
این هم زحمتش رو بکشید ممنون:11:
( یه 5 میل ازش گرفتم و استفاده میکنم البته EDT میخوام یه 100 ازش بگیرم ):31:

تق هرمس بوش تلخ و خاصه.ولی کپیش داره زیاد میشه.با اینکه با اصلی خیلی فرق داره ولی به نظرم این قیمت

براش خیلی زیاده.تو اون رنجه قیمت چیزایه خیلی بهتری میشه یافت.من خودم توالتش رو تست کردم.نمیدونم

پرفیومش چجوریه.:11:

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

اون که گفتی 500 تومن جنس خریده چه ادکلنای تاپی برداشت برد؟
والا هالستون رو تو تهران اصلا سابقه برخورد باهاش تو هیچ مغازه ای نداشتم...باید ازشون بپرسم....امپر که میگی بوی ادویه میده منظورت مشکی اولیشه یا اون مدل قرمزش که اسپرته؟؟
یادمه مشکیش بوش خنک و نیمچه مرکباتی بود و قرمزش تقریبا به ادویه میزد حالا منظور شما کدوم بوده؟

اینارو یادمه:

1)بلو شنل

2)آزارو دسی بل

3)لجند مونت بلک

4)اکسپشنال مونت بلک

5)آرمانی کد

6)کنت کول بلک

دیگه یادم نمیاد..البته منظورم از تاپ.تاپ هایه مغازه این طرف بودها؟:27:

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

علی جان اون سفارش امارات چی جوریه؟ چون من از این عربی یا دارم (مارو از این که هستیم نگران تر نکن :31:)

آخه امارات هم تو عطر و ادوکلن جایی یه ها...

والا دانهیل و ووده خودم هم اینجوریه.پشتشون عربی نوشته.در واقع اینا اصل هستن ولی جنسه درجه یک

نیستن.همین.:31:

arsenal_mmm
01-12-2011, 18:21
تق هرمس بوش تلخ و خاصه.ولی کپیش داره زیاد میشه.با اینکه با اصلی خیلی فرق داره ولی به نظرم این قیمت

براش خیلی زیاده.تو اون رنجه قیمت چیزایه خیلی بهتری میشه یافت.من خودم توالتش رو تست کردم.نمیدونم

پرفیومش چجوریه.:11:

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

اینارو یادمه:

1)بلو شنل

2)آزارو دسی بل

3)لجند مونت بلک

4)اکسپشنال مونت بلک

5)آرمانی کد

6)کنت کول بلک

دیگه یادم نمیاد..البته منظورم از تاپ.تاپ هایه مغازه این طرف بودها؟:27:

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

والا دانهیل و ووده خودم هم اینجوریه.پشتشون عربی نوشته.در واقع اینا اصل هستن ولی جنسه درجه یک

نیستن.همین.:31:
اگه منظورت درباره این قضیه عربی نوشتن رو جعبه ادکلن همون عبارت معروف "لاستعمال خارجی فقط" هستش که خب اینو رو همه ادکلنای مارکای معروف که تو ایران هست نوشته و این اصلا ارتباطی با اصل یا غیر اصل بودن نداره...بلکه قضیه اش ازین قراره که اولا ادکلنای توی ایران 90 درصدشون حتی اونایی هم که یک شرکت واردات انحصاریشونو تو ایران در دست گرفته مثل همین شرکت "فرکیش" توسط واردکننده هایی وارد میشن که برای این که قیمت ادکلن همین استاندارد خاصی که الان حدودا تو ایران داره بمونه از امارات کاراشونو وارد میکنن که مجبور نشن قیمت بالا ارئه بدن...نکته دوم اینه که اگه میگید امارات تبدیل به قطب عطر و ادکلن تو منطقه ما شده پس حتما این شرکتا معروف فرانسوی و اروپایی توش سرمایه گذاری کلان میکنن که تبدیل به قطب میشه و در نتیجه این شرکت ها برای مصرف کننده های خودشون تو خاور میانه میان محصولات ویژه با قیمت پایین تر ارائه میدن و پشتشت هم عربی اون عبارت رو چاپ میکنن...پس نه تنها این نکته منفی به شمار نمیاد بلکه لاعث میشه که قیمت حتی از قیمت جهانی پایینتر بیافته...کیفیتش هم والا اولا هممون تو ایران چه اونی که تو اراکه چه اونی که تو الهیه تهران خونه داره هممون داریم همین جنس رو استفاده میکنیم و هر کسی هم که از خارج کاری رو خریده و در ایران هم همون محصول رو خریده هیچ تفاوتی میان کیفیت این محصولات ندیده من جمله خودم که کار CK MAn رو خواهرم از Sephora پاریس برام خرید و بعد هم از فروشگاه های عطر فروشی میثم خریدم وهیچ تفاوتی نه در زمینه موندگاری نه بو و نه کیفیت بینشون نبود...تازه اونی که تو فرانسه گرفته شده بود قیمتش 110 تومن آب خورده بود اونی که تو ایران بود 50 تومن و تنها فرقش این بود که محصول ویژه خاور میانه بود که از امارات وارد شده بود

aminjigar
01-12-2011, 18:36
من رو لوازم آرایشی فرقی ندیدم... البته کلا بحث رو وِلِش (مثه این که تو چین هم این جوریه، ما با این چینی یا زیاد در

ارتباطیم :27: :27:)

من اینو صبح دیدم رفتم تو این جا مطرح کردم: (خودتون ببینین)

اونی که Amin-EDP نوشته (چون تو لینک مستقیم ،حرف فارسی داشت هی قاطی میشد حروفش!!)

نظرتشونو گفتن اونوری ها که آدمای با نمک هم توشون هست !

cyber861
01-12-2011, 18:42
اگه منظورت درباره این قضیه عربی نوشتن رو جعبه ادکلن همون عبارت معروف "لاستعمال خارجی فقط" هستش که خب اینو رو همه ادکلنای مارکای معروف که تو ایران هست نوشته و این اصلا ارتباطی با اصل یا غیر اصل بودن نداره...بلکه قضیه اش ازین قراره که اولا ادکلنای توی ایران 90 درصدشون حتی اونایی هم که یک شرکت واردات انحصاریشونو تو ایران در دست گرفته مثل همین شرکت "فرکیش" توسط واردکننده هایی وارد میشن که برای این که قیمت ادکلن همین استاندارد خاصی که الان حدودا تو ایران داره بمونه از امارات کاراشونو وارد میکنن که مجبور نشن قیمت بالا ارئه بدن...نکته دوم اینه که اگه میگید امارات تبدیل به قطب عطر و ادکلن تو منطقه ما شده پس حتما این شرکتا معروف فرانسوی و اروپایی توش سرمایه گذاری کلان میکنن که تبدیل به قطب میشه و در نتیجه این شرکت ها برای مصرف کننده های خودشون تو خاور میانه میان محصولات ویژه با قیمت پایین تر ارائه میدن و پشتشت هم عربی اون عبارت رو چاپ میکنن...پس نه تنها این نکته منفی به شمار نمیاد بلکه لاعث میشه که قیمت حتی از قیمت جهانی پایینتر بیافته...کیفیتش هم والا اولا هممون تو ایران چه اونی که تو اراکه چه اونی که تو الهیه تهران خونه داره هممون داریم همین جنس رو استفاده میکنیم و هر کسی هم که از خارج کاری رو خریده و در ایران هم همون محصول رو خریده هیچ تفاوتی میان کیفیت این محصولات ندیده من جمله خودم که کار CK MAn رو خواهرم از Sephora پاریس برام خرید و بعد هم از فروشگاه های عطر فروشی میثم خریدم وهیچ تفاوتی نه در زمینه موندگاری نه بو و نه کیفیت بینشون نبود...تازه اونی که تو فرانسه گرفته شده بود قیمتش 110 تومن آب خورده بود اونی که تو ایران بود 50 تومن و تنها فرقش این بود که محصول ویژه خاور میانه بود که از امارات وارد شده بود

حرفاتونو قبول دارم.ولی متاسفانه اینهایی که عربی پشتشون نوشته ماندگاری اون یکی ها رو نداره.در مورده دانهیل

دقیقا اینو دیدم.

من تا حالا سه تا کلوین خریدم.هیچ کدوم عربی پشتشون نزده.مگه ماله شما زده؟:18:

cyber861
01-12-2011, 18:50
من رو لوازم آرایشی فرقی ندیدم... البته کلا بحث رو وِلِش (مثه این که تو چین هم این جوریه، ما با این چینی یا زیاد در

اونی که Amin-EDP نوشته (چون تو لینک مستقیم ،حرف فارسی داشت هی قاطی میشد حروفش!!)

دیروز که tsar رو دیدم مشکوک شدم.دیدم که تو شیشه هایه قدیمی داره میفروشه.در صورتی که شیشه هایه

جدیدش فرق کرده.پشتش هم عربی زده بود.من اصلیه شیشه قدیمیش رو هفته پیش یجا دیده بودم.خیلی فرق

داشت.ولی بوش همون بود.:13:

arsenal_mmm
01-12-2011, 18:56

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونی که Amin-EDP نوشته (چون تو لینک مستقیم ،حرف فارسی داشت هی قاطی میشد حروفش!!)

کلا ملت اونجا جواب درست و درمونی بهت ندادن اما تو این لینک باز جوابای بهتری دادن که تقریبا همون جوابی هست که من بالاتر گفتم:

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

حرفاتونو قبول دارم.ولی متاسفانه اینهایی که عربی پشتشون نوشته ماندگاری اون یکی ها رو نداره.در مورده دانهیل

دقیقا اینو دیدم.

من تا حالا سه تا کلوین خریدم.هیچ کدوم عربی پشتشون نزده.مگه ماله شما زده؟:18:

مگه من گفتم پشتش عربی نوشته شده بود؟؟؟والا اگرم نوشته شده بود یادم نمیاد چون پاییز سال 87 خریدم...اما همون طور که گفتم از ایران خریدم و قیمتش هم نصف قیمت اونی که از فرانسه برام اومده بود افتاد...البته اونی که از فرانسه اومده بود یه کاور اسپشیال مخملی روش داشت که اینایی که تو ایران فروخته میشه مسما ندارن

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

البته شما فکر کنم یه کم زیادی ارزون خریدیا چون من اون موقع قیمتش حالا 50 تومنم برام نیافتاد بلکه الان از خواهرم پرسید نزدیک 80 تومن اون موقع گرفتیم...شایدم البته به خطر این بوده که اون موقع تازه لانچ شده بود تو بازار و الان با گذشت زمان ارزونتر شده

sAeEd_kHaAn
01-12-2011, 19:01
بین دانهیل دیزایز و هات واتر کدوم انتخاب بهتریه ؟ این 2تا رو مقایسه میکنن و توصیف :دی

cyber861
01-12-2011, 19:12
کلا ملت اونجا جواب درست و درمونی بهت ندادن اما تو این لینک باز جوابای بهتری دادن که تقریبا همون جوابی هست که من بالاتر گفتم:

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

مگه من گفتم پشتش عربی نوشته شده بود؟؟؟والا اگرم نوشته شده بود یادم نمیاد چون پاییز سال 87 خریدم...اما همون طور که گفتم از ایران خریدم و قیمتش هم نصف قیمت اونی که از فرانسه برام اومده بود افتاد...البته اونی که از فرانسه اومده بود یه کاور اسپشیال مخملی روش داشت که اینایی که تو ایران فروخته میشه مسما ندارن

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

البته شما فکر کنم یه کم زیادی ارزون خریدیا چون من اون موقع قیمتش حالا 50 تومنم برام نیافتاد بلکه الان از خواهرم پرسید نزدیک 80 تومن اون موقع گرفتیم...شایدم البته به خطر این بوده که اون موقع تازه لانچ شده بود تو بازار و الان با گذشت زمان ارزونتر شده

نمیدونم اینجوری برداشت کردم.معذرت میخوام:11:

ارزون نخریدم.تازه قبلا 40 تومن بوده.همینو دارم میگم دیگه.:31:بحث اینجاست که هیچکدوم نمیتونیم بگیم درجه یک هست.

یکی از اقوام رفته بود از نمایندگی دیور تو پاریس چند تا ادلکن خریده بود که همگی چند برابر ایران قیمت داشتن.ولی

به نظرم ماندگاری اونا بیشتر بود.بسته بندی هم که کلا فرق میکنه.راست میگی.

الان وود رو مقایسه میکنم یا دانهیل رو هیچکدوم کیفیت ساخته خوبی ندارن.وود که شیشه اش لق میزنه.دانهیل هم شیشه ی درجه یک نیست.

یه زمانی اشانتیون میخریم.یکی از اشانیتونایه مورده علاقم فارنهایت بود.اون موقع خیلی کم میزدم ولی کله خونه رو

بو ور میداشت و تا چند ساعت بوش رو حس میکردم.ولی الان چند ساله هر چی اشنتیون خریدم تو مایه های آب ول

بوده.به نظرم دسته بچه هایه خودی تو کاره.:41:

cyber861
01-12-2011, 19:17
بین دانهیل دیزایز و هات واتر کدوم انتخاب بهتریه ؟ این 2تا رو مقایسه میکنن و توصیف :دی

دیویدوف؟

کلا بوشون فرق داره.بویه هر دوشون خیلی خاصه.ولی اصلا شبیه نیستن.ماندگاری میخوای هات-خوشبویی

میخوای دانهیل دیزایر قرمز.ولی دیگه هیچکدوم :31:

من 32 خریدم.ولی دیروز رفتم دیدم شده 60 تومن.اصلا نمیارزه.

aminjigar
01-12-2011, 19:50
نظرات اونارو هم دیدم (لینکه)
---------------------
کالاهایی که از یک برند معتبر تولید میشن نباید تحت شرایط مکانی کیفیت کالاهاشون تغییر کنه، اگر تغییری مشاهده میشه دلیل

دیگه ای داره که مهم ترینش این می تونه باشه که شرکت های سازنده تو کشور های مختلف کالا رو می زنن (نمی دونم تو عطر این جوریه یا نه)

البته شرکت های تک شاخه ای شاید یه سری برتری هایی جاهای خاص در نظر بگیرن که بیشتر مربوط به مسائل بازاریابی و فروش

میشه و نباید روی کیفیت تاثیر بذاره

البته به نظر من خاور میانه بازار بزرگی داره و نباید شرکت سازنده معتبر این کارو بکنه؛ البته که بودنش بعید نیست

در پایان اینا نظر این جانب بوده :31: و در زمینه عطر استناد خاصی ندارم ولی تو یه سری زمینه های دیگه این موضوع کاملا صادقه

یه موضوع یادم رفت کالایی که توسط شرکتی در شعبه دیگرش تولید شده مسلما ساخت همون کشور رو باید (باید داره) درج کنه

در غیر این صورت دیگه باید گفت فیک (از نظر من درجه بندی بی مورده) اگه قبول داریم اصله که هیچ وگرنه دیگه فیکه

شاید درجه بندی بر اساس شرایط زمانی صورت پذیر باشه و کالاهای مونده این جا باشن که قضیه جداست

cyber861
01-12-2011, 20:32
نظرات اونارو هم دیدم (لینکه)
---------------------
کالاهایی که از یک برند معتبر تولید میشن نباید تحت شرایط مکانی کیفیت کالاهاشون تغییر کنه، اگر تغییری مشاهده میشه دلیل

دیگه ای داره که مهم ترینش این می تونه باشه که شرکت های سازنده تو کشور های مختلف کالا رو می زنن (نمی دونم تو عطر این جوریه یا نه)

البته شرکت های تک شاخه ای شاید یه سری برتری هایی جاهای خاص در نظر بگیرن که بیشتر مربوط به مسائل بازاریابی و فروش

میشه و نباید روی کیفیت تاثیر بذاره

البته به نظر من خاور میانه بازار بزرگی داره و نباید شرکت سازنده معتبر این کارو بکنه؛ البته که بودنش بعید نیست

در پایان اینا نظر این جانب بوده :31: و در زمینه عطر استناد خاصی ندارم ولی تو یه سری زمینه های دیگه این موضوع کاملا صادقه

یه موضوع یادم رفت کالایی که توسط شرکتی در شعبه دیگرش تولید شده مسلما ساخت همون کشور رو باید (باید داره) درج کنه

در غیر این صورت دیگه باید گفت فیک (از نظر من درجه بندی بی مورده) اگه قبول داریم اصله که هیچ وگرنه دیگه فیکه

شاید درجه بندی بر اساس شرایط زمانی صورت پذیر باشه و کالاهای مونده این جا باشن که قضیه جداست

بخوایم تو این قضیه حساس بشیم خیلی ناجوره.فقط ادکلن نیست.

تمامه لوازم خانگی و لوازم آرایشی یا غیره الان همین وضع رو دارن.کاری هم نمیشه کرد.

اگه یه عینکه آفتابی یا شلوار جین اصل شما پیدا کردی!!همشون فیک هستن.مگر اینکه به صورته مسافری اونم

سفارشی وارد شده باشه.

الان شلوار جینهایی که تو بازاره همشون مارکه.جنساشون هم به نظر خیلی هاشون خوبه.ولی هیچکدوم اصل اصل

نیستن.اگه باشن باید بالایه 200 تومن پولشون رو داد.بلکه بیشتر.

عینک آفتابی پلیس یا غیره که تو بازاره همشون فیک هستن که دونه ای 5 تومن هم نخریدن ولی 200 تومن به بالا میره تو پاچه ملته خداجوی:41:به قوله یارو دیدم که میگم:31:

aminjigar
01-12-2011, 22:01
بخوایم تو این قضیه حساس بشیم خیلی ناجوره.فقط ادکلن نیست.

تمامه لوازم خانگی و لوازم آرایشی یا غیره الان همین وضع رو دارن.کاری هم نمیشه کرد.

اگه یه عینکه آفتابی یا شلوار جین اصل شما پیدا کردی!!همشون فیک هستن.مگر اینکه به صورته مسافری اونم

سفارشی وارد شده باشه.

الان شلوار جینهایی که تو بازاره همشون مارکه.جنساشون هم به نظر خیلی هاشون خوبه.ولی هیچکدوم اصل اصل

نیستن.اگه باشن باید بالایه 200 تومن پولشون رو داد.بلکه بیشتر.

عینک آفتابی پلیس یا غیره که تو بازاره همشون فیک هستن که دونه ای 5 تومن هم نخریدن ولی 200 تومن به بالا میره تو پاچه ملته خداجوی:41:به قوله یارو دیدم که میگم:31:
کاملا، موضوعی هست که بفهمیم خوبن یا فیک در نهایت همینه که هست، کاری از دست ما ساخته نیست.
به نظر من بحث جالبی نمی تونه باشه...

----------------

والا این طرفداران CK بدونن که مثه این که کلوین یه کاره جدیدی زده که قابل دسترسه تو وطن:31:... من تو همون وبلاگ مشهور

:31: عطر فارسی خوندم :31:، ایشون خیلی خوب هم توضیح می دن انصافا. البته مثه این که شبیه اون قبلیه نیست

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jams band
01-12-2011, 22:05
دوستان عزیز من از ادکلن تند و خنک خوشم میاد ابته نه خیلی تند مثل Versage sculpture و ممنون میشم به من چنتا در این مایه معرفی کنید ... البته بیک نوع یک هم باحاله یه حس قدیمیو زنده میکنه

aminjigar
01-12-2011, 22:10
دوستان عزیز من از ادکلن تند و خنک خوشم میاد ابته نه خیلی تند مثل Versage sculpture و ممنون میشم به من چنتا در این مایه معرفی کنید ... البته بیک نوع یک هم باحاله یه حس قدیمیو زنده میکنه

من اونو بو نکردم ولی اترنیتی کلوین کلین چیزه خوبیه

cyber861
01-12-2011, 22:39
کاملا، موضوعی هست که بفهمیم خوبن یا فیک در نهایت همینه که هست، کاری از دست ما ساخته نیست.
به نظر من بحث جالبی نمی تونه باشه...

----------------

والا این طرفداران CK بدونن که مثه این که کلوین یه کاره جدیدی زده که قابل دسترسه تو وطن:31:... من تو همون وبلاگ مشهور

:31: عطر فارسی خوندم :31:، ایشون خیلی خوب هم توضیح می دن انصافا. البته مثه این که شبیه اون قبلیه نیست

عکس:

شاک رو من تست کردم:31:

کاملا بوش عوض شده.خیلی به کلوین من شباهت پیدا کرده بود.ولی ملایم تر و رمانتیک تر بود و تلخیش کمتر شده

بود.

cyber861
01-12-2011, 22:47

والا منم اون ورساچه رو بو نکردم.ولی اون بیک شماره 1 میشه مشکی دیگه.درسته؟

اگه اونجور ملایم دوست داری برو وود راکی مینتین رو تست کن.

jams band
02-12-2011, 01:05
والا منم اون ورساچه رو بو نکردم.ولی اون بیک شماره 1 میشه مشکی دیگه.درسته؟

اگه اونجور ملایم دوست داری برو وود راکی مینتین رو تست کن.
اره همون در مشکی بازم ممنون از کمکت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAeEd_kHaAn
02-12-2011, 11:31
این چطوره ؟ کسی تست کرده ؟
38 تومن :دی

mjd323232
02-12-2011, 12:16
این چطوره ؟ کسی تست کرده ؟
38 تومن :دی

البته من اینو تست نکردم ولی diesel fuel for life for men همونی که روی شیشه یه جلد چرمی (قهوه ای) داره را تست کردم خیلی خوشبو وفرش بود و با ماندگاری بالا فقط قیمتش خیلی زیاد بود میگفت 95 تومن یه 75 میلش رو :41:

pour-homme
02-12-2011, 14:23
البته من اینو تست نکردم ولی diesel fuel for life for men همونی که روی شیشه یه جلد چرمی (قهوه ای) داره را تست کردم خیلی خوشبو وفرش بود و با ماندگاری بالا فقط قیمتش خیلی زیاد بود میگفت 95 تومن یه 75 میلش رو :41:

جلدش چرمی نیست بیشتر مثل گونی می مونه م یک جا 75 تومن قیمت کردم یک جا دیگه هم 93 نمیدونم حالا کدومش اصلا ولی جزو عطر هایی هست که حتما میخرمش

mhek
02-12-2011, 17:53
دوستان کسی میدونه تغ هرمس اصل رو از کجا میشه خرید؟؟فروشگاهی اینترنتی میفروشه؟؟
یه سمپل دو ماه پیش از آمریکا رسید دستم که به تازگی در یک مهمانی ازش استفاده کردم و با توجه اطرفیان مخصوصا برادرم روبرو شد...فکر میکردم بوی معمولی و عادی ای داشته باشه ولی تازه پی به شاهکار ژان کلود النا پی بردم ..اینی که دست منه توی دو ساعت اول تند و قوی هستش ولی بعدش بسیار ملایم و دوست داشتنی میشه...اون اول کار نت پرتقالش واقعا حال آدمو جا میاره و نت پایانیش رو هم واقعا دوست دارم(کمی شیرینه)..خیلی قوی-مانگار و عالی هستش...یه عطر کامل که برعکس اکثر عطرهای شاهکار از همون ابتدا بوی خوبی داره و هیچ نقطه منفی در موردش وجود نداره...
برادرم گیر داده و میخوام یه 100 میلش رو براش بخرم...ولی نمیدونم کجا میتونم با همین کیفیت بخرم...
در اکثر ریویو ها شنیدم که نوع پارفیوم بوی بهتر و ماندگاری بیشتری داره و خیلی ازش تعریف میکنن..ولی واقعا همین تویلتی که دست من هست هم عالیه...
من قبلا این عطر رو در مغازه تست کرده بودم ولی اصلا اون موقع چشممو نگرفت...موندم تستر صاحب مغازه موردی داشت یا ......؟؟؟

mhek
02-12-2011, 18:00
مطلع شدم که عطر پیورهاوانا را نویسنده وبلاگ عطر میفروشند به قیمت 95 برای 100 میل...
اگر اصل باشه واقعا عالی هستش...
این عطر به خاطر لیمیت بودنش حدود 140 تا 180 دلار خرید و فروش میشه الان...
من یه سمپل ازش داشتم و انصافا بوی خاص و جالبی داره...

jsaleh11
02-12-2011, 21:58
مطلع شدم که عطر پیورهاوانا را نویسنده وبلاگ عطر میفروشند به قیمت 95 برای 100 میل...
اگر اصل باشه واقعا عالی هستش...
این عطر به خاطر لیمیت بودنش حدود 140 تا 180 دلار خرید و فروش میشه الان...
من یه سمپل ازش داشتم و انصافا بوی خاص و جالبی داره...

منظورتون از نویسنده وبلاگ عطر خانم فرزین نیا هستش؟

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

یه سمپل دو ماه پیش از آمریکا رسید دستم که به تازگی در یک مهمانی ازش استفاده کردم و با توجه اطرفیان مخصوصا برادرم روبرو شد...فکر میکردم بوی معمولی و عادی ای داشته باشه ولی تازه پی به شاهکار ژان کلود النا پی بردم ..اینی که دست منه توی دو ساعت اول تند و قوی هستش ولی بعدش بسیار ملایم و دوست داشتنی میشه...اون اول کار نت پرتقالش واقعا حال آدمو جا میاره و نت پایانیش رو هم واقعا دوست دارم(کمی شیرینه)..خیلی قوی-مانگار و عالی هستش...یه عطر کامل که برعکس اکثر عطرهای شاهکار از همون ابتدا بوی خوبی داره و هیچ نقطه منفی در موردش وجود نداره...
برادرم گیر داده و میخوام یه 100 میلش رو براش بخرم...ولی نمیدونم کجا میتونم با همین کیفیت بخرم...
در اکثر ریویو ها شنیدم که نوع پارفیوم بوی بهتر و ماندگاری بیشتری داره و خیلی ازش تعریف میکنن..ولی واقعا همین تویلتی که دست من هست هم عالیه...
من قبلا این عطر رو در مغازه تست کرده بودم ولی اصلا اون موقع چشممو نگرفت...موندم تستر صاحب مغازه موردی داشت یا ......؟؟؟
بوی پرفیومش خیلی با تویلتش فرق نمیکنه ولی ماندگاریش بهتره.

cyber861
02-12-2011, 22:12

تق هرمس از ادکلناییه که به خاطره خاص بودن بوش به نظرم آدم رو جذب میکنه.جوریه که باید حتما با فاصله مصرف

بشه.یعنی برای استفاده روزانه اذیت میکنه.

کاره قوی ای هست ولی به نظرم بعده یه مدت دلو میزنه.البته من اینجوری بودم نسبت به اون.

mhek
02-12-2011, 22:24
منظورتون از نویسنده وبلاگ عطر خانم فرزین نیا هستش؟

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

بوی پرفیومش خیلی با تویلتش فرق نمیکنه ولی ماندگاریش بهتره.

بله...خواستم یعنی اسم وبلاگ رو نیارم :دی

ممنونم در مورد توضیحتون..ولی بنده شنیده بودم فرق داره و بهتر هستش...

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

تق هرمس از ادکلناییه که به خاطره خاص بودن بوش به نظرم آدم رو جذب میکنه.جوریه که باید حتما با فاصله مصرف

بشه.یعنی برای استفاده روزانه اذیت میکنه.

کاره قوی ای هست ولی به نظرم بعده یه مدت دلو میزنه.البته من اینجوری بودم نسبت به اون.

من هم همین فکر را میکردم..ولی اینطور نشد...
امروز صبح برادرم استفاده کرد و با وجود اینکه حساسیت داره مشکلی براش پیش نیمد....فکر کنم در هوای گرم تر کمی اذیت بکنه ولی الان عالی هستش...

انصافا ژان کلود النا عطرساز زیردست و چیره ای هستش...همه چیز در عطرهاش به خوبی بالانس شده.(تقریبا بیشتر عطرهای هرمس کار ایشون هست و معمولا هم در عطراشون از مرکبات استفاده میکنه)..عطر امبر نارگویل و وتیور تونکا هم بوی خوبی دارند مخصوصا امبر....

Eblis 2011
02-12-2011, 22:34
دوستان عطر کارتیر پاشا بوش چطوره ؟ کسی تست کرده ؟

cyber861
02-12-2011, 23:03
بله...خواستم یعنی اسم وبلاگ رو نیارم :دی

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

من هم همین فکر را میکردم..ولی اینطور نشد...
امروز صبح برادرم استفاده کرد و با وجود اینکه حساسیت داره مشکلی براش پیش نیمد....فکر کنم در هوای گرم تر کمی اذیت بکنه ولی الان عالی هستش...

انصافا ژان کلود النا عطرساز زیردست و چیره ای هستش...همه چیز در عطرهاش به خوبی بالانس شده.(تقریبا بیشتر عطرهای هرمس کار ایشون هست و معمولا هم در عطراشون از مرکبات استفاده میکنه)..عطر امبر نارگویل و وتیور تونکا هم بوی خوبی دارند مخصوصا امبر....

چند مدت پشته سره هم استفاده بشه اذیت میکنه.با دو سه بار مشکلی نیست.اتفاقا اولش خیلی خوشم

اومد.رفتم که بخرم.ولی اصلیش گیرم نیامد.خیلی تقلبی داره.

راستی میگن بویه توالتش بهتره.

راستی اکثرا از بوش بدشون میاد.مخصوصا خانوم ها:31:

meha
02-12-2011, 23:49
دوستان هر عطری مدل toilet ارزش داره استفاده کرد یا نه؟

jsaleh11
03-12-2011, 02:05

خواهش میکنم دوست عزیز. بله یه خورده فرق داره و پرفیوم بهتر هستش اما منظورم این بود که مثل لانوی دلوم ایو سن لورن نیست که پرفیوم و تویلتش کلا با هم متفاوت باشه. در ضمن با اون دوستمون که میگه هر روز نمیشه مصرف کرد موافقم. به نظر منم دل آدمو زود میزنه ولی خوب در کل عطر توپی هستش.

mjd323232
03-12-2011, 07:31
من توی چند تا پست قبل گفتم که یه 5 میل ازش گرفتم و توی این دو هفته هروز ازش استفاده میکنم و میتونم بگم عالی هستش بااینکه خیلی کم استفاده میکنم ولی پخش و موندگاری زیادی داره یه سوال هم پرسیدم که پرفیوم بهتره یا تویلت ، چون فروشنده میگفت فقط پرفیومش موندگارتره اما چیزی که به شکم انداخت اینکه edt اونو هرجا یه قیمت میدن از 88 تومن تا 116 البته 100 میلش
یه چیز دیگه این مدت اصلا دل منو نزده شاید بخاطر اینکه نمیتونم اسپری کنم و مجبورم بخاطر 5 میل بودنش ازش کم بزنم :31: و درکل فکر کنم برای این فصل یکی از بهترینها باشه

Lady parisa
03-12-2011, 09:06
انسان ها ذاتا به بوی خوش علاقه دارند و از استشمام مواد خوشبو مانند گل ها لذت می برند، چه برسد به بعضی عطرها و ادکلن ها و اسپری ها که بوی خوش شان هوش از سر آدمی می برد. اما مشکل اساسی جایی خودش را نشان می دهد که بعضی از مردم به جای اینکه به سازگاری مواد موجود در این فرآورده ها با پوست بدنشان توجه کنند، خوشبوکننده هایی می خرند که هم بیشترین ماندگاری را دارند و هم بهترین مارک موجود در بازار هستند. غافل از اینکه حتی گاهی مصرف بهترین مارک هم دقیقا به خاطر وجود مواد شیمیایی مختلف می تواند مشکلات جدی را برایشان به دنبال داشته باشد و تبدیل به عوارض پوستی شود. آن موقع است که پای متخصصان پوست به ماجراباز می شود.

پس اگر پایه استفاده از خوشبوکننده هایی مانند عطرها، مام ها و اسپری ها هستید و تا به حال آنها را تنها به عنوان خوشبوکننده می شناختید و نمی دانستید که ممکن است عوارضی درپی داشته باشند، پیشنهاد می کنیم گفت و گوی ما را با دکتر همایون مژدهی آذر، متخصص پوست، مو، لیزر و عضو انجمن متخصصان پوست اروپا بخوانید تا بدانید این خوشبوکننده های فریبنده و جذاب خیلی هم خالی از خطر نیستند.

استفاده از مواد معطر به دوران قبل از مسیح برمی گردد. آن روزگار که خبری از اسپری، عطر و ادکلن نبود. مردم به مصرف مشک ختن که از ناف آهو گرفته می شد، صندل (گیاهی خوشبو)، عصاره گل های مختلف، عصاره لیمو، پرتقال و کندر راضی بودند و حداقل نفعشان این بود که به پوست آسیبی نمی رساندند. اما این تصور برایتان به وجود نیاید که استفاده از این خوشبوکننده ها در آن زمان مانند الان تنها جنبه تزئینی داشت و صرفا به خاطر بوی خوش شان از آنها استفاده می کردند. در قرن های 14 و 15 میلادی رعایت بهداشت و نظافت شخصی مانند امروز نبود. اوضاع بهداشتی و نظافتی مردم به شکلی بود که حتی صابون و آب شرب کافی هم در اختیار نداشتند تا خودشان را بشویند. در چنین شرایطی پای استفاده از عطر و خوشبوکننده ها به محافل طبقات اشرافی و پولدار باز شد و برای اینکه بوی بد بدنشان را از بقیه پنهان کنند، مشتری پر و پا قرص استفاده از این مواد شدند. دقیقا از همین زمان بود که ساخت عطر و ادکلن های معروف در فرانسه باب شد. البته در دین اسلام هم توصیه هایی برای استفاده از لباس تمیز و عطر شده است.

خوب و بد

دکتر همایون مژدهی آذر فرآورده های آرایشی و بهداشتی را به دو گروه تقسیم می کند و می گوید: «یک گروه از این مواد، عطرها، ادکلن ها و دئودورانت ها هستند که برای خوشبوکردن بدن مورد استفاده قرار می گیرند. گروه دوم فرآورده هایی هستند که برای ایجاد یک تاثیر خاص مانند کاهش تعریق و یا رفع یک مشکل استفاده می شوند. این فرآورده ها از دو بخشکلی ماده موثر و مواد نگهدارنده تشکیل شده اند.» نگهدارنده ها موادی هستند که برای جلوگیری از فساد، تغییر رنگ و بدرنگ شدن ماده موثر در خوشبوکننده مورد استفاده قرار می گیرند. او در ادامه می گوید: «مواد نگهدارنده انواع مختلفی دارند، اما برای اینکه کمترین عارضه را ایجاد کنند باید تا حد ممکن خنثی باشند و تغییری در ماده اصلی به کار رفته در آن ایجاد نشود تا خاصیت سرطان زایی و حساسیت زایی پیدا نکنند. غیر ازا ین دو جزء می توان به مواد دیگر رنگی اشاره کرد که در این فرآورده ها وجود داشته و صرفا برای زیبایی به کار می روند.»

کاربرد خوشبوکننده ها

هر فرآورده ای بسته به نوع موادی که در آن به کار رفته است، وظیفه اش را انجام می دهد؛ برای مثال کارکرد عطر و دئودورانت، خوشبوکردن بدن است. اسپری ضدعرق، میزان تعریق را کاهش داده و کرم مرطوب کننده نیز سطح پوست را مرطوب نگه می دارد. دکتر مژدهی آذر توضیح می دهد: «ممکن است در همین کرم های مرطوب کننده مواد خوشبوکننده نیز به کار رفته باشند اما در هر حال وظیفه اش مرطوب کردن پوست است. البته شرکت ها برای اینکه از رقیب هایشان در تولید محصولات مختلف جا نمانند، به خاطر تنوع در ساخت محصول و جذب مشتری، مواد دیگری با خاصیت های متفاوت به تولیدات شان اضافه می کنند؛ به طور مثال، اگر ماده معطر یا ضدعفونی کننده به اسپری ضدعرق اضافه شود، خیلی خوب است اما باید منتظر وقوع واکنش های بیشتر پوستی بود.»

عوارض پوستی

هر فرآورده آرایشی و بهداشتی هر قدر گران قیمت و با کیفیت هم باشد، ممکن است مصرف آن در بعضی شرایط باعث ایجاد واکنش پوستی در افراد شود. دکتر مژدهی آذر در ادامه می گوید: «استفاده از این مواد در ابتدای امر ممکن است عارضه ای برای مصرف کننده ایجاد نکند اما بعد از مدتی ممکن است پوست فرد در اثر تماس با این مواد مقاومت نشان دهد تا جایی که ممکن است این مواد به محض تماس مستقیم با آفتاب، تاثیر منفی شان را بروز دهند. درصورتی که واکنش هایی مانند تاول زدن، خارش، قرمزی پوست، پوسته پوسته شدن، ترشح، باقی گذاشتن لک، حساس کردن فرد به نور آفتاب رخ بدهد، فرد باید مصرف آن مواد را قطع کند. هرچند به وجود آمدن این عوارض باعث نمی شود تا مصرف آنها قدغن اعلام شود زیرا اگر فرآورده به شکل استاندارد تولید شده باشد احتمال وقوع این عوارض بسیار نادر است. البته برای وقوع این نوع عارضه ها حدی نیز تعیین شده است. پژوهش های اخیر نشان داده اند که این عوارض از هر 100 نفر ممنک است در یک نفر دیده شوند. در قسمت نگهدارنده مواد خوشبوکننده نیز رنگ و مواد دیگری وجود دارند که باعث واکنش های حساسیتی در فرد می شوند.» استفاده از بعضی از فرآورده های خوشبوکننده در میان خانم های باردار، شیرده و اطفال ممنوع است و بهتر است که در استفاده از فرآورده های معطر در کودکان محتاط تر عمل شود. البته تولیدکنندگان این مسائل را درنظر گرفته و روی محصولاتی مانند شامپو، پودر و صابون که برای بچه ها تولید می شوند، این نکته را درج می کنند که محصول تولیدی مخصوص بچه هاست. این نوع محصولات یا فاقد عطر هستند یا کم عطرند.»

فرمولاسیون فرآورده های خوشبوکننده

پای سلامت جسمی مردم که وسط باشد محققان حداکثر تلاش شان را می کنند تا عارضه ای متوجه مردم نشود. به گفته دکتر مژدهی آذر شرکت های تولیدکننده فرآورده های خوشبوکننده موظف هستند مواد تشکیل دهنده را به صورت نزولی و درصد تشکیل دهنده را (از بیشترین ماده تا کمترین آن) روی تولیدات شان درج کنند تا اگر کسی نسبت به یکی از مواد موجود در آنها حساسیت دارد از مصرفش خودداری کند. اما به اعتقاد این متخصص پوست و عضو انجمن متخصصان پوست اروپا: «ظاهرا این قانون در ایران وجود ندارد و یا به درستی رعایت نمی شود و ممنک است روی فرآورده ای نام و درصد مواد تشکیل دهنده درج نشده باشد. اگر این اطلاعات به آگاهی مردم برسد و آنها این مواد را بشناسند با خیال راحت تری درباره خرید خوشبوکننده ها و کلا فرآورده های بهداشتی تصمیم می گیرند و صرفا از روی ظاهر زیبا و بوی خوش این فرآورده ها آنها را انتخاب نمی کنند.

لک های ناشی از عطرها

حتما شنیده و خوانده اید که بعضی از مواد مانند عطرها را باید دور از نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری کرد. شرکت هایی که فرآورده های عطری تولید می کنند به خوبی می دانند اگر خریدار از شیشه عطرش به خوبی نگهداری نکند هم هزینه ای که برای خرید آن پرداخت کرده است به هدر می رود و هم پوستش دچار مشکل اساسی می شود. اگر روزی دیدید رنگ عطرتان تغییر کرده است خیلی هم تعجب نکنید زیرا احتمالا به توصیه روی جعبه اش توجه نکرده اید. دکتر مژدی آذر معتقد است: «در بسیاری از فرآورده های عطری، ماده ای به نام برگاموت وجود دارد که یکی از عوامل موثر در ایجاد واکنش ها و ایجاد لک است و بهتر است هرگز عطر را به نواحی مانند صورت، گردن و ریش نزنیم. اما برای تشخیص نوع حساسیت و اینکه به کدام یک از مواد تشکیل دهنده حساسیت دارد، بهتر است مقداری از آن به پوست صاف پشت گوش و قسمت پشت آرنج مالیده شود. بهتر است مواد بهداشتی و به طور کل آنهایی که ماده معطر دارند مانند کرم های دور چشم، روزی دو تا سه بار. در مدت 10 تا 15 روز مصرف شوند. اگر مشکلی ایجاد نشد می تواند در مناطق دیگری از بدنش نیز استفاده کند. البته ما به افراد توصیه نمی کنیم که از این مواد استفاده کنند، اما به هر حال سلیقه ای است و هرکس بنا بر سلیقه و اطلاع از ریسک مواد یادشده، نسبت به استفاده از فرآورده های عطری اقدام می کند.»

لک های ناشی از استفاده از مام ها

استفاده از بعضی خوشبوکننده ها گاهی فقط به ایجاد حساسیت و التهاب ختم نمی شود و کار را به جاهای باریک تر مانند ایجاد زخم می کشاند؛ برای طور مثال، در بعضی موارد اگر از خوشبوکننده در ناحیه ای استفاده کنیم که در معرض نور خورشید است، بدون شک باعث ایجاد لک می شود.

بعضی از افراد، به خصوص خانم ها ادعا می کنند که زیر بغلشان بعد از استفاده از مام لک پیدا شده است، دکتر مژدهی آذر توضیح می دهد: «گاهی اوقات استفاده از مام ها ممکن است منطقه زیر بغل را پررنگ کرده و حتی واکنش هایی رخ دهد که فرد را وادار به مراجعه به متخصص کند. با این حال اگر فرد به موقع مصرف مام را قطع کند می توان به درمان لک ناشی از مصرف مام امید داشت اما بعضی مواقع نیز ممکن است لک به شکل دائمی زیر بغل بماند. در این مواقع پزشکان وارد عمل شده و درمان را شروع می کنند. در مورد لک هایی که زمان زیادی از ایجاد آنها گذشته کار خاصی نمی توان انجام داد؛ البته می توان لک ها را کمرنگ کرد اما به طور کامل برطرف نمی شوند.»

واکنش پوست به خوشبوکننده ها

هر سه نوع پوست خشک، نرمال و چرب به قدری ویژگی های متفاوت ساختاری دارند که به ذهن آدم خطور نمی کند. ممکن است حتی مصرف یک اسپری ساده باعث ایجاد حساسیت پوستی شود. اما موضوع خیلی پیچیده تر از اینهاست. این متخصص پوست و مو توضیح می دهد: «واکنش های حساسیتی نسبت به این نوع فرآورده ها، ناشی از تفاوت های ذاتی آنان است. یعنی ممکن است پوست فردی به استفاده از فرآورده ای واکنشی نشان ندهد و اصطلاحا آن را تحمل کند اما در مقابل افرادی هم هستند که نمی توانند تحمل کنند و پوستشان واکنش نشان می دهد. به طور ساده این فرآورده ها ممکن است روی پوست چرب یک نوع تاثیر و روی پوست خشک تاثیر دیگری بگذارند. هرکدام از مواد مجود در ترکیبات می تواند اثرات خوب و یا بدی را روی پوست داشته باشند. البته تا جایی که امکانداشته باشد سعی کنید از فرآورده هایی استفاده کنید که دارای اثرات مضر و سوء نباشند.»

فاز آزمایشگاهی خوشبوکننده ها

هر ماده ای برای اینکه وارد چرخه مصرف شود و به دست مصرف کننده برسد، طبیعیا ست که باید فازهای مختلف آزمایشگاهی را پشت سر بگذارد. دکتر مژدهی آذر می گوید: «در ماده موثر اسپری ها، عطرها و ادکلن ها ماده معطری وجود دارد که منشا آن یا گیاهی (عنصر گل ها) یا ماده شیمیایی صنعتی است. برگ و پوست بعضی درختان خوشبو نیز در فرایند ساخت این نوع خوشبوکننده ها مورد استفاده قرار می گیرند. اما تا زمانی که این مواد در بسته های مناسب به دست مصرف کننده برسند، باید تایید شوند تا از آنها در عطرها و ادکلن ها استفاده شود. اینها موادی هستند که برچسب دارند و از مجراهای مختلفی واردک شور می شوند اما مصرف فرآورده هایی که از کانال های قانونی وارد کشور نمی شوند و برچسب استاندارد ندارند ممکن است مصرف کنندگان را دچار عارضه کنند. البته ورود فرآورده های خوشبوکننده با تاییدیه استاندارد به این معنی نیست که دارای هیچ عارضه ای نیستند.»

آزمایش برای تشخیص حساسیت پوست

متخصصان پوست با استفاده از روش های تشخیصی موجود پی می برند که مصرف کننده به کدام یک از اجزای تشکیل دهنده ماده خوشبوکننده حساسیت دارد.
اما بخشی از این آزمایش ها بسیار هزینه بر است. در بعضی تولیدات مانند فرآورده های ضدعرق یا کاهش دهنده چربی پوست نیز به خاطر وجود مواد تشکیل دهنده و نگهدارنده ممکن است همان واکنش هایی که قبلا توضیح دادیم، در مصرف کنندگان این محصولات نیز دیده شوند.

بیماری هایپرهیدروز و خوشبوکننده ها

کسانی که ترشح غدد عرقی شان طبیعی است مشکلی ندارند و به راحتی می توانند از خوشبوکننده با رعایت نکات ایمنی استفاده کنند. اما در این میان افرادی هستند که شرشر عرق می کنند و به خاطر اینکه کسی متوجه بوی بد عرق شان نشود، از انواع و اقسام خوشبوکننده ها استفاده می کنند تا بوی بد را مهار کنند. اما این راه حل برخورد با این مشکل نیست و حتی وقتی از خوشبوکننده ها روی بدنشان استفاده می کنند از ترکیب عرق و خوشبوکننده ها بروی غیرقابل تحملی متصاعد می شود. البته کسانی که این مشکل را دارند نگران نباشند، دکتر مژدهی آذر درمورد راه حل آن توضیح می دهد: «اگر بیماری هایپرهیدروز زندگی فرد را با مشکل مواجه کند می تواند به پزشک مراجعه کند. ما با استفاده از داروهای مناسب و راهکارهای در دسترس، میزان تعریق فرد را کنترل می کنیم.»

aminjigar
03-12-2011, 20:17
.....

ولی از شوخی گذشته همون رو لباس پاف و پیس بزنیم بهتره (البته الان دیگه سلامتی ما هر روز از 100 جهت

مختلف تهدید میشه، اینم دیگه خب یکیشه) اونایی که لک هم می کنن اگه از فاصله دورتری به لباس اسپری بشه

دیگه اون لکه تابلو دیده نمیشه

cyber861
03-12-2011, 20:48
خب امروز به یه نتیجه ای رسیدم.خیلی از ادکلن ها بستگی به زمان و دما و رطوبته هوا یه حسه خاصی به آدم میدن.

من همیشه از لانوین اکسیژن و آزارو ویزیت بدم میامده.ولی امروز بعده تست از دوتاشون خوشم اومد.

ولی من هر وقت اینجوری خرید کردم پشیمون شدم.چون دوست دارم هر وقت خواستم اون حس رو بده.:5:

pour-homme
03-12-2011, 21:19
امروز عطر Only The Brave Diesel for men رو تست کردم 1 2 دقیقه اولش خیلی خوب ولی بعدش بد
موندگاری و بخش شوندگی خوب بوش تکراریه عطر های اروزن و متوسط هم همین بو رو دارن با توجه به قیمتش اصلا عطری نیست سمتش برم اگر قیمتش 30 تومن بود میخردم

arsenal_mmm
03-12-2011, 21:38
امروز بالاخره یه جایی پیدا کردم تا ادکلنای اماراتی جدید مال شرکت استرلینگ (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) رو تست کنم....
در یه کلام میتونم بگم فکم افتاد پایین....حالا میگم چرا...اگه یه سری به سایت این شرکت که گذاشتم بزنید حتما با دیدن محصولاتش متوجه خواهید شد که مثل شرکت ریو کار مشابه تولید میکنه مثلا توشون میتونید کارای مشابه CK One,CK Be,Dunhill Desire Red و کارای دیگه رو تشخیص بدید اما این بار دیگه با کارای مشابه غیر حرفه ای مثل کارای ریو روبرو نیستید این بار با کارایی کاملا حرفه ای مواجهید که دیگه این دفعه کیفیتشون فکتونو پایین میندازه...دیگه میتونید با خیال راحت برید و 3 تا کار 20 تومنی این شرکت رو بخرید و مطمئن باشید عطرتون دیگه 99.9 درصد با کیفیت کار اصل برابری میکنه....تا تستشون نکنید نمیفهمید چی میگم...من این 3 تا کارش رو میخوام برم یه جا بخرم اونم کارای مشابه Ck Oneو One Million و Alien Mugler هستند

cyber861
03-12-2011, 22:06
در یه کلام میتونم بگم فکم افتاد پایین....حالا میگم چرا...اگه یه سری به سایت این شرکت که گذاشتم بزنید حتما با دیدن محصولاتش متوجه خواهید شد که مثل شرکت ریو کار مشابه تولید میکنه مثلا توشون میتونید کارای مشابه CK One,CK Be,Dunhill Desire Red و کارای دیگه رو تشخیص بدید اما این بار دیگه با کارای مشابه غیر حرفه ای مثل کارای ریو روبرو نیستید این بار با کارایی کاملا حرفه ای مواجهید که دیگه این دفعه کیفیتشون فکتونو پایین میندازه...دیگه میتونید با خیال راحت برید و 3 تا کار 20 تومنی این شرکت رو بخرید و مطمئن باشید عطرتون دیگه 99.9 درصد با کیفیت کار اصل برابری میکنه....تا تستشون نکنید نمیفهمید چی میگم...من این 3 تا کارش رو میخوام برم یه جا بخرم اونم کارای مشابه Ck Oneو One Million و Alien Mugler هستند

چند وقته پیش چند تاشون رو برای چند تا از دوستان کادو گرفتم.بعضی هاشون واقعا قابل تشخیص نبودن.راستی

قیمتشون هم 14 تومنه که من 12.5-13 تومن میگیرم.:31:

pay_dollar
03-12-2011, 23:35
میشه لطفا آدرسش رو برام پی ام کنید
ممنونم

jujushow
03-12-2011, 23:59
چند وقته پیش چند تاشون رو برای چند تا از دوستان کادو گرفتم.بعضی هاشون واقعا قابل تشخیص نبودن.راستی

قیمتشون هم 14 تومنه که من 12.5-13 تومن میگیرم.:31:

کدوم مدلها بیشتر شبیه بودند ؟
اخه 14 تومن کجا و 40-50 ت کجا !:18:

cyber861
04-12-2011, 00:15
راستشو بخوای اکثرشون شبیه بودن.

Valerie Black مثله کریستال نویر ورساچه

Valerie Crystal مثله کریستال ورساچه

Mistic Waters مثله کول واتر زنانه

A Sports Man شبیهه شانل آلور اسپرت

Omera شبیه پی از گیونچی

2men دو مدل داره که شبیه 212 ها هست ولی بیشتر بنفشه شبیهه به 212 س/ک/س/ی هست.اون خاکستریه زیاد شبیهه 212 من نیست.

در کل 14 تومن میارزن.:46:

arsenal_mmm
04-12-2011, 00:52

والامشابه وان میلیون و Alien muglerو CK One رو واقعا عالی کپی کرده
وان میلیونش یعنی حرف نداره...اصلا حتی یه کمی از عطر اصلی فرش تره و انگار ازونم بوش بهتره...والا درسته 14 تومنه اما من بدون این که اصلا قیمتو در نظر داشته باشم نظرمو گفتم...حالا این که دیگه با این کیفیت داره انقد قیمت پایین هم میده که خوش به حال شما...ولی کار خوبی نمیکنه که انقد قیمتو پایین میده...واقعا کیفیتی که این زده بیشتر از اینا می ارزه.واقعا این 3 تا مدل رو که گفتم شاهکار زده..خیلی خوب زده اصلا ریو به گرد پاشم نمیرسه و با این قابل مقایسه نیست

squall12
04-12-2011, 19:54
میشه لطفا آدرسش رو برام پی ام کنید
ممنونم
اگه برای من هم pm کنید ممنون میشم

Eblis 2011
04-12-2011, 19:57
دوستان عطر کارتیر پاشا بوش چطوره ؟ کسی تست کرده ؟
:41::41::41::41:

cyber861
04-12-2011, 20:17
:41::41::41::41:

نظره دوتا از دوستان در موردش:

آقا بهزاد

یک بوی کاملاً شرقی و عجیب داره که ممکنه عاشقش بشید یا بدتون بیاد

یه جورایی به مذاق من بوی گیاهان عطاری و جوشانده های گیاهی رو میده

بوی خشکی داره که اون رو مناسب محیط اداری و خارج از منزل میکنه

ادکلن جالبیه

چند بار قبل از خرید تست کنید

دوام و پخش بوی متوسطی داره

آقا مهرداد:

دومین کار شیک و عالی و پرفروش از برند کارتیه

رایحه ای بسیار خوشبو و جذاب دارد و به نوعی نزدیک به ادکلن جاز ایو ساین لارن میباشد و با تفاوتی خاص که معنای مشابهـت نمیدهـد

کلاسیک و شیک

مردانه و جذاب

دوام و پخش بوی مناسب

تلخ و مقداری گرم

دوست داستی و دلنشین

در زمانی که لانچ شد و حتی تا کنون جزو کارهـای پرفروش و مورد استقبال میباشد.

من خودم تست نکردم.چون به تورم نخورده.

SIMON137
04-12-2011, 22:49
به نظرتون کدوم یکی از اینا بهتره ؟

Allure Pour Homme Chanel for men

Allure Homme Sport Chanel for men

Acqua di Gio Giorgio Armani for men

دوتا ادکلن دیدم یکیش وان میلیون بود یکیش هم دمبلی بود نمی دونم چی بود ، کدوم یکی از اینا بوی سرخس و نارنگی داره ؟

aminjigar
05-12-2011, 08:30
به نظرتون کدوم یکی از اینا بهتره ؟

Allure Pour Homme Chanel for men

دوتا ادکلن دیدم یکیش وان میلیون بود یکیش هم دمبلی بود نمی دونم چی بود ، کدوم یکی از اینا بوی سرخس و نارنگی داره ؟

برای من: آلور و آکوا دِ جیو توی یه سطح اند؛ اما با توجه به قیمت جیو می زنه بالا (جیو یه مقدار روزانه تر و اسپرت تر اما با موندگاری کم تر؛ بیشتر واسه جوون هاست) اما آلور همه سنی هست
اون یکی آلور اسپرت هم خوبه اما به درد جوون ترک های شاد می خوره (بوی مرکباتی قوی داره یه سری یا رو هم
اذیت می کنه) من جیو با آلور اسپرت رو داشتم قبلا

اون دمبلی هم دیویدوف چمپیون بوده (بو نکردم) ولی باز وان میلیون هم به مذاق من خوش نیومد...

SIMON137
05-12-2011, 13:07
برای من: آلور و آکوا دِ جیو توی یه سطح اند؛ اما با توجه به قیمت جیو می زنه بالا (جیو یه مقدار روزانه تر و اسپرت تر اما با موندگاری کم تر؛ بیشتر واسه جوون هاست) اما آلور همه سنی هست
اون یکی آلور اسپرت هم خوبه اما به درد جوون ترک های شاد می خوره (بوی مرکباتی قوی داره یه سری یا رو هم
اذیت می کنه) من جیو با آلور اسپرت رو داشتم قبلا

اون دمبلی هم دیویدوف چمپیون بوده (بو نکردم) ولی باز وان میلیون هم به مذاق من خوش نیومد...

وان میلیون که فکر نمی کنم باشه

ولیکن یه بوی سرخس مانند ترکیب با نارنگی داره به نظرم کمی هم تند هستش

حالا نمی دونم اون دیویدوف بوده با 212 بوده یا چیز دیگریست !

فعلا این دوتارو گرفتم تا ببینم چی میشه

بوی ملایم و خوبی دارند. مخصوصا ورساچه آبی

cyber861
05-12-2011, 14:00
وان میلیون که فکر نمی کنم باشه

ولیکن یه بوی سرخس مانند ترکیب با نارنگی داره به نظرم کمی هم تند هستش

حالا نمی دونم اون دیویدوف بوده با 212 بوده یا چیز دیگریست !

فعلا این دوتارو گرفتم تا ببینم چی میشه

بوی ملایم و خوبی دارند. مخصوصا ورساچه آبی

مبارک باشه.چیزایه خوبی گرفتی.

خودم از کوجی گولتی خوشم اومده ولی هم یکم سنگینه بوش و هم قیمتش یکمی اذیت میکنه و هم اینکه چون

بوش گرمه بدرده الان میخوره.ولی ورساچه خیلی ملایمه.

SIMON137
05-12-2011, 14:14
مبارک باشه.چیزایه خوبی گرفتی.

خودم از کوجی گولتی خوشم اومده ولی هم یکم سنگینه بوش و هم قیمتش یکمی اذیت میکنه و هم اینکه چون

بوش گرمه بدرده الان میخوره.ولی ورساچه خیلی ملایمه.
سلامت باشی

آره هم بوش سنگینه هم قیمتش مخصوصا قیمت :دی

حالا می خوام بین اینا یکی رو انتخاب کنم :

212

دیویدوف چمپیون

باید تستشون کنم دوباره ببینم رایحه کدوم بیشتر به دلم میشینه

cyber861
05-12-2011, 17:57
سلامت باشی

آره هم بوش سنگینه هم قیمتش مخصوصا قیمت :دی

حالا می خوام بین اینا یکی رو انتخاب کنم :

212

دیویدوف چمپیون

باید تستشون کنم دوباره ببینم رایحه کدوم بیشتر به دلم میشینه

به نظره من جیو از همشون بهتر و هیچ وقت ازش زده نمیشی.میشه یه بویی که همیشه برات جالبه.

Eblis 2011
05-12-2011, 17:58
دوستان عطر و ادکلن اصل رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ آیا تو نت میشه خرید کرد ؟ سایتی هست ؟

aminjigar
05-12-2011, 18:47
دوستان عطر و ادکلن اصل رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ آیا تو نت میشه خرید کرد ؟ سایتی هست ؟

اصل رو از همه مغازه های معتبر ! تو کل کشور ! می تونی تهیه کنی... قبلش یکم تو اینترنت عکسای اون چیزایی که

می خوای سرچ کن تا حداقل از روی ظاهر خیالت راحت بشه... حتی الامکان از چند جا تست کن دیگه می تونی بفهمی

اصل و فرع رو، اگه دیدی همه یه بو رو می دن یکیشون رو بخر سعی کن به خودت احتمال بدی اصله :31:

تو نت هست تو گوگل سرچ کنی می یاد این حا ناظر نمی ذاره واسه فروش، جایی معرفی شه

اگه تاپیک رو بگردی اون لینک هایی که هست سایت های معتبری هستند.

Eblis 2011
05-12-2011, 19:19
اصل رو از همه مغازه های معتبر ! تو کل کشور ! می تونی تهیه کنی... قبلش یکم تو اینترنت عکسای اون چیزایی که

می خوای سرچ کن تا حداقل از روی ظاهر خیالت راحت بشه... حتی الامکان از چند جا تست کن دیگه می تونی بفهمی

اصل و فرع رو، اگه دیدی همه یه بو رو می دن یکیشون رو بخر سعی کن به خودت احتمال بدی اصله :31:

تو نت هست تو گوگل سرچ کنی می یاد این حا ناظر نمی ذاره واسه فروش، جایی معرفی شه

اگه تاپیک رو بگردی اون لینک هایی که هست سایت های معتبری هستند.

اگه پیدا کردی واسم پ خ کن

vampire girl
06-12-2011, 11:47
سلام دوستان الفوریا رو به همه پیشنهاد میکنم(البته عطرش رو) کلا عطر از ادکلن بهتره بخاطر درصد الکلشون... به شرطیکه عطر اصل گیرتون بیاد
یاس کریستین دیور رو تا حالا کسی تست کرده؟؟؟

vixen357ka
06-12-2011, 19:37
سلام دوستان
بین Bvlgari Aqua Pour Femme و Eternity Calvin Klein کدوم رو انتخاب کنم بهتره ؟

mhek
06-12-2011, 20:46
امروز دوتا از بهترین عطرهای چوب صندل دنیا رو تست و مقایسه کردم...
اول اگویست شنل که واقعا بوی شیک و مردونه ای داره...رایحه صندل در این عطر بسیار مردانه و با وقار و شیک هستش....واقعا این درست هست که خیلی ها معتقدند بهترین کار مردونه شنل ایگویست هستش...ماندگاری و پخش بو هم خوب بود...
دوم تام داو بود که بسیار عطر ناز و دوست داشتنی ای هستش...چوب صندل در این عطر حالت کرمی داره و بسیار ملایم و لطیف هستش...این دو عطر واقعا با هم متفاوت هستن در حالی که بیس هر دو چوب صندل هست...

و میدنایت این پاریس رو دوباره تست کردم...ایندفعه کمی بوش به نظرم شبیه گرلن انستنت اکستریم رسید البته ملایم تر ولی در کل یه بوی خاص وانیلی داره که مطمئنم طرفدار خواهد داشت ولی جوری نبود که من بپسندم...

تی فور تو هم الان زدم که بوی چای دلنشینی داره...رایحه ای خاص و جالب....

Eblis 2011
06-12-2011, 21:00
دوستان یه عطر خیلی خوشبو و مردونه بهم معرفی کنید برم بخرم . . . اونایی که قبلا داشتن و استفاده کردن یه عطر بوی ناز و خوشبو بهم معرفی کنن . .. ممنون

vampire girl
06-12-2011, 22:16
دوستان یه عطر خیلی خوشبو و مردونه بهم معرفی کنید برم بخرم . . . اونایی که قبلا داشتن و استفاده کردن یه عطر بوی ناز و خوشبو بهم معرفی کنن . .. ممنون

یاس کریستین دیور...واقعا عالیه با سلیقه من که خیلی جوره:20:
اینجوری نیست که فکر کنید بوی گل یاس میده یه بوی قشنگ با یه نموره تلخی داره
رمانس هم واقعا عالیه اسپورته یه کم شیرینه
دانهیل قهوه ای هم فوق العادس..:40:

mhek
06-12-2011, 22:23

حدود قیمت
چه عطرهایی دارید و کدوم هاش رو بیشتر دوست دارید؟؟
اگر اینها رو مشخص بکنید بهتر میشه راهنماییتون کرد...

mary83
07-12-2011, 00:51
های می شه یک عطر مردونه خوب مناسب کادو تا 30 تومن معرفی کنین:31: فقط از این اماراتی ها و کارهای مشابه نباشه ادم خجالت می کشه کادو بده واسه خود ادم خوبه:11:مرسی
درضمن هیچ نظری هم راجع به سلیقه اون فرد ندارم:31: خودم خنک ترجیح می دم ولی خوب واقعا نمی دونم اقایون چی ترجیح می دن:31:حالا این زیاد مهم نیس:8:

cyber861
07-12-2011, 01:04
های می شه یک عطر مردونه خوب مناسب کادو تا 30 تومن معرفی کنین:31: فقط از این اماراتی ها و کارهای مشابه نباشه ادم خجالت می کشه کادو بده واسه خود ادم خوبه:11:مرسی
درضمن هیچ نظری هم راجع به سلیقه اون فرد ندارم:31: خودم خنک ترجیح می دم ولی خوب واقعا نمی دونم اقایون چی ترجیح می دن:31:حالا این زیاد مهم نیس:8:
3-4 تومن بزار روش براشون تستر ck one رو بگیر.:46:البته 200 میلش

اگه 100 میل پیدا کنی ارزونتره.100 میلش رو میتونی آکبند 35 بگیری.

Gigawarn
07-12-2011, 10:39
آخرین ارسال

میخوام اسپری اکس رو بگیرم

لطفا بگین کدوم مدلش شیرین ترینش هست/

mefmef
07-12-2011, 10:47
آخرین ارسال

سبزش البته دو نوع سبز داره اونی که نوشته افریکان داره

Gigawarn
07-12-2011, 10:57
سبزش البته دو نوع سبز داره اونی که نوشته افریکان داره

نظرت در مورد بنفشش چیه منظورم سبز رو با بنفش مقایسه کنیم کدوم شیرین تره؟

چون من بنفشش رو داشتم بد نبود

ولی الان قرمزش افتضاحه

ممنون میشم

vampire girl
07-12-2011, 10:59
سلام دوستان
بین Bvlgari Aqua Pour Femme و Eternity Calvin Klein کدوم رو انتخاب کنم بهتره ؟

سلام
انتخاب واسه خودت یه سلیقه صد در صد شخصیه...ولی خب هم ck و هم bvlgari هر دوشون برندهای خوبین عطر هاشون که دیگه گفتن نداره!!!:20: ولی بازم به نظر من ck یه چیز دیگس...:40:(اگه جیبت اجازه میده هردوشو بگیر:31:)

cyber861
07-12-2011, 13:33
نظرت در مورد بنفشش چیه منظورم سبز رو با بنفش مقایسه کنیم کدوم شیرین تره؟

چون من بنفشش رو داشتم بد نبود

ولی الان قرمزش افتضاحه

ممنون میشم

پیشنهاد میکنم اسپری هایه امپر هم تست کنی.

axe هم میگن سبزش (آفریقا)از همه بهتره.البته کاملا سلیقه ای هست.البته اینم بگم مثله اینکه خیلی ها سبزش

رو دوست دارن و به همین خاطر فروشنده ها جلویه چشم نمیزارنش.

pour-homme
07-12-2011, 14:51
یاس کریستین دیور...واقعا عالیه با سلیقه من که خیلی جوره:20:
اینجوری نیست که فکر کنید بوی گل یاس میده یه بوی قشنگ با یه نموره تلخی داره
رمانس هم واقعا عالیه اسپورته یه کم شیرینه
دانهیل قهوه ای هم فوق العادس..:40:

یاس دیور کدومه
میشه یه عکس ازش بزارید

arsenal_mmm
07-12-2011, 16:55

اگه اماراتي نميخواي برو از ميا ن ادكلن هاي بنتون يكي رو انتخاب كن..كيفيت بوشون خوبه ولي موندگاريشون تعطيله...البته چون قيتشون مشابه همون اماراتياس خيلي هم بو هاشون ازونا بهتر نيست ولي حداقل ماركش معروفه و بهتر به چش ميان

vampire girl
07-12-2011, 17:05
یاس دیور کدومه
میشه یه عکس ازش بزارید
سلام ...من ادکلنش رو نمیگیرم...
یکی از آشناها عطرشو از پاریس برام میاره یعنی تو ظروف مخصوص حمل عطر میاره بعد تو فریم های مختلف بهم میده...ولی میگردم اگه عکسشو تو نت یافتم لینکش رو میذارم براتون

hike
07-12-2011, 18:14
Benetton colors 1988. کار خانم Ann Gottlieb

بوگارت 1975 هم اگر حدود 30 باشه خیلی خوبه.

cyber861
07-12-2011, 22:44
خب امروز دوباره دوتا ادکلن که قبلا تست کرده بودم رو تست کردم.

لانویت ایو سن لورت البته پرفیومش.

بویه خیلی خوبی داره.فلورال ولی خیلی خیلی شیرینه.اولش شاید بویه شربته آبلیمو هم بده -هل و گلاب هم یکمی. بعدش انگار داری مربا میخوری.:31:

دومی آرمانی کد بود

هم تلخ-هم شیرین-یه کمی هم یاده فارنهایت ابسولوت انداخت منو-ولی خب دوتا کاره متفاوتن.ولی تو دوتاشون بویه

ادویه جات رو حس میکنم.

....................................

راستی کدوم یک از دوستان نارسیسو روریگویز گرفته بود؟

arsenal_mmm
07-12-2011, 23:51
من امروز تو یه مغازه ای از معدود ادکلنای ژیلت که هوز تو بازار مونده دیدم و یک مدلش رو به اسم Golden Joy که رنگ قهوه ای داره 18 تومن گرفتم....از لحاظ موندگاری میشه با کارای آدیداس مقایسه اش کرد اما از لحاظ کیفیت بو یه سر و گردن از آدیداس بالاتره ولی به نظرم واقعا 18 تومن نمی ارزید...نهایتش 14 تومن....نون اسمشو فقط داره میخوره وگرنه چندان توفیری نسبت به ادکلنای آدیداس نداره و بودو نبودشون هم تو بازار تا وقتی ادکلنای آدیداس با همین کیفیت هستند زیاد فرقی نمی کنه.

Eblis 2011
08-12-2011, 00:03
اساتید محترم یه عطری خوشبو و جذاب بهم معرفی کنید که میخوام تک تک دخترای محلمون رو مجذوب خودم کنم :31:

vampire girl
08-12-2011, 00:11
من امروز تو یه مغازه ای از معدود ادکلنای ژیلت که هوز تو بازار مونده دیدم و یک مدلش رو به اسم Golden Joy که رنگ قهوه ای داره 18 تومن گرفتم....از لحاظ موندگاری میشه با کارای آدیداس مقایسه اش کرد اما از لحاظ کیفیت بو یه سر و گردن از آدیداس بالاتره ولی به نظرم واقعا 18 تومن نمی ارزید...نهایتش 14 تومن....نون اسمشو فقط داره میخوره وگرنه چندان توفیری نسبت به ادکلنای آدیداس نداره و بودو نبودشون هم تو بازار تا وقتی ادکلنای آدیداس با همین کیفیت هستند زیاد فرقی نمی کنه.

آدیداس کدومش از همه بو قشنگتره؟ کدومش تلخه ؟ کدومش گرمه؟
بوهای تلخ و گرم خوراک زمستونن...

cyber861
08-12-2011, 00:26

جیلت که 14 تومن بود.اونم گرون شد؟اوضاعی شده ها؟

منم با حرفت دقیقا موافقم.به نظره منم خیلی سرتر از آدیداس نیست.مخصوصا تو موندگاری و رایحه.خیلی شباهت

بینشون دیدم.

vampire girl
08-12-2011, 00:32
اساتید محترم یه عطری خوشبو و جذاب بهم معرفی کنید که میخوام تک تک دخترای محلمون رو مجذوب خودم کنم :31:
شما که نزدیک خدایی دیگه چرا؟؟؟؟:31:
ولی اگه میخوای واقعا جواب بده رابینسون کروزوئه عالیه...!!!:20:
هالون هم بدک نیست...

Morton.
08-12-2011, 11:34
من دنبال یه ادکلن میگردم که پخشش زیاد باشه یه جوری که تو خیابون گم شدم از بوی عطرم پیدام کنن:31:
میشه معرفی کنین
بعدشم فروشگاه معتبر هم تو کرج و تهران میشناسین معرفی کنین

cyber861
08-12-2011, 14:31
شما که نزدیک خدایی دیگه چرا؟؟؟؟:31:
ولی اگه میخوای واقعا جواب بده رابینسون کروزوئه عالیه...!!!:20:
هالون هم بدک نیست...

اینایی که اسم بردی لینکی چیزی ازشون نداری؟چون من اسماشون هم نشنیدم:8:

vampire girl
08-12-2011, 15:25
اینایی که اسم بردی لینکی چیزی ازشون نداری؟چون من اسماشون هم نشنیدم:8:

سلام ... نه راستش.
فریم کارخونه ایش رو یعنی شیشه اش رو اصن تاحالا ندیدم ... چون من عطراشونو دارم نه ادکلانشونو...:41:

vampire girl
08-12-2011, 15:28
من دنبال یه ادکلن میگردم که پخشش زیاد باشه یه جوری که تو خیابون گم شدم از بوی عطرم پیدام کنن:31:
میشه معرفی کنین
بعدشم فروشگاه معتبر هم تو کرج و تهران میشناسین معرفی کنین

گوچی راش و یاس دیور ...
پاشا کارتیه...
کلا کارایی که درصد الکلشون کمه موندگاریشون بالاست...ولی اون 3تا هم قشنگه هم موندگاریش بد نیست

arsenal_mmm
08-12-2011, 17:24
آدیداس کدومش از همه بو قشنگتره؟ کدومش تلخه ؟ کدومش گرمه؟
بوهای تلخ و گرم خوراک زمستونن...
آدیداس اصولا بوی گرم و حتی تلخ هم نداره...چون فلسفه اش اینه که ادکلنای اسپرت برای ورزشکارا میزنه و بنابر این جز یکی دو تا کارش که اونام تو ایران خیلی کم پیدا میشن همه شون خنک و شیرین و اسپرت هستند و فقط خوراک تابستونن....تنها کار نسبتا تلخ و گرمش که یادم میاد یه مدلش بود که قدیما زیاد پیدا میشد اسمشم Game Spirit بود و مایع عطرش رنگ سبز مغز پسته ای بود....الانم بگردی تک و توک جاهایی دارن اما به شکل شیشه های مدل قدیمش...تو این شیشه های مدل جدیدش که زده و تو سایت خود ادیداس هم هستند خبری ازین مدل گیم اسپیریت نیست شاید دیگه تولید نمیکنه....
راستی از آدیداس یه سری کارای دخترونه جدید تو بازار دیدم که قیافه هاشون خیلی خوشگل میزنه ودلم میخواد تست کنم ببینم چطری زده...جعبه های بلند و باریک دارن و رو شون عکس گل و بلبل به رنگای صورتی و فانتزی و ایناست....یه مدل دخترونه اش که یادمه اسمش Floral Dream بود

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

آخرین ارسال

به نظرم شیرین ترین و بهترین اسپری اکس Dark Temprature With an affect of chocolate هستش

cyber861
08-12-2011, 22:13
امروز 3 تا اسپری از شرکته اکو گرفتم.دونه ای 3.5

واقعا عالی هستن.مثله نمونه اصلی:31:

arsenal_mmm
08-12-2011, 22:48
امروز 3 تا اسپری از شرکته اکو گرفتم.دونه ای 3.5

واقعا عالی هستن.مثله نمونه اصلی:31:

این اکو مگه مارک کفش نیست؟؟؟من کفش فروشی اکو دیدم اما تا حالا اسپری اکو ندیدم

jujushow
08-12-2011, 23:20

مارکش واسه منم اشناست . فک کنم مارک خمیر اصلاح باشه :31:

cyber861
08-12-2011, 23:32

به احتمال زیاد اصل که نیستن.ولی درسته مارکه کفش هم هست.ecco

واقعا بوهاشون در حده ادکلن اصلیه.به این کیفیت اسپری ندیده بودم.جالبه اسپری از خوده امپر خریدم با ادکلنش

فرق داره.:18:ولی این خیلی با کیفیته.

mary83
09-12-2011, 00:58
به نظر تون این چطوره؟
]Antonio Banderas Blue
البته آبی کم رنگش .. 30 تومن بود:31: ولی چون 3 4 تا عطر دیگه (انواع ferre و dior ) رو ازمایش کردم اینو نفهمیدم چطوریه :دی

vampire girl
09-12-2011, 09:44
آدیداس اصولا بوی گرم و حتی تلخ هم نداره...چون فلسفه اش اینه که ادکلنای اسپرت برای ورزشکارا میزنه و بنابر این جز یکی دو تا کارش که اونام تو ایران خیلی کم پیدا میشن همه شون خنک و شیرین و اسپرت هستند و فقط خوراک تابستونن....تنها کار نسبتا تلخ و گرمش که یادم میاد یه مدلش بود که قدیما زیاد پیدا میشد اسمشم Game Spirit بود و مایع عطرش رنگ سبز مغز پسته ای بود....الانم بگردی تک و توک جاهایی دارن اما به شکل شیشه های مدل قدیمش...تو این شیشه های مدل جدیدش که زده و تو سایت خود ادیداس هم هستند خبری ازین مدل گیم اسپیریت نیست شاید دیگه تولید نمیکنه....
راستی از آدیداس یه سری کارای دخترونه جدید تو بازار دیدم که قیافه هاشون خیلی خوشگل میزنه ودلم میخواد تست کنم ببینم چطری زده...جعبه های بلند و باریک دارن و رو شون عکس گل و بلبل به رنگای صورتی و فانتزی و ایناست....یه مدل دخترونه اش که یادمه اسمش Floral Dream بود

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

به نظرم شیرین ترین و بهترین اسپری اکس Dark Temprature With an affect of chocolate هستش

سلام...مرسی از راهنمایی:20:پس این آدیداس جدیدرو حتما باید تست کنم(اصولا هرچی که صورتی باشه خوبه:40:)
راستی من دیروز اکس آفریکن رو گرفتم...یه چیزیه بین تلخ و شیرین...بیشتر به شیرینی میزنه ولی به نظرم بوش خیلی قشنگه!!!

arsenal_mmm
09-12-2011, 10:34
به احتمال زیاد اصل که نیستن.ولی درسته مارکه کفش هم هست.ecco

واقعا بوهاشون در حده ادکلن اصلیه.به این کیفیت اسپری ندیده بودم.جالبه اسپری از خوده امپر خریدم با ادکلنش

فرق داره.:18:ولی این خیلی با کیفیته.

اصولا شرکتایی که اسپری عطراشونو تولید میکنن معمولا اسپری هاشون 70 درصد بوی عطر اصلی رو میده....به عنوان مثال میتونی تمام اسپری های آدیداس رو که معادل ادکلن هاشونم هست امتحان کنی و خودت ببینی که هیچ کدوهشون شبیه به عطر اصلی نیست و معمولا یه کم خوشایند تر و فرش تره....در این مورد امپر هم دقیقا اومده از آدیداس کپی کرده...من قبلا اسپری های آدیداس رو استفاده میکردم و به نظرم تو اسپری هاش بو بهتره...در مورد امپر هم دقیقا هیمن جوری بود...مثلا اسپری مموریز و 9To9 اش رو امتحان کردم و دقیقا دیدم که بوی اسپری هاشون نسبت به عطر اصلی فرش تر و خوشایند تره...حالا دیگه چرا اینجوریه نمیدونم چرا...کلا هدف تو این اسپری ها با اون اسپری هایی که میخوان مشابه تولید کنن فرق میکنه

cyber861
09-12-2011, 12:19
به نظر تون این چطوره؟
]Antonio Banderas Blue
البته آبی کم رنگش .. 30 تومن بود:31: ولی چون 3 4 تا عطر دیگه (انواع ferre و dior ) رو ازمایش کردم اینو نفهمیدم چطوریه :دی

راستیش با آبیه زیاد حال نمیکنم.ولی مشکیش رو خیلی دوست دارم.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

اصولا شرکتایی که اسپری عطراشونو تولید میکنن معمولا اسپری هاشون 70 درصد بوی عطر اصلی رو میده....به عنوان مثال میتونی تمام اسپری های آدیداس رو که معادل ادکلن هاشونم هست امتحان کنی و خودت ببینی که هیچ کدوهشون شبیه به عطر اصلی نیست و معمولا یه کم خوشایند تر و فرش تره....در این مورد امپر هم دقیقا اومده از آدیداس کپی کرده...من قبلا اسپری های آدیداس رو استفاده میکردم و به نظرم تو اسپری هاش بو بهتره...در مورد امپر هم دقیقا هیمن جوری بود...مثلا اسپری مموریز و 9To9 اش رو امتحان کردم و دقیقا دیدم که بوی اسپری هاشون نسبت به عطر اصلی فرش تر و خوشایند تره...حالا دیگه چرا اینجوریه نمیدونم چرا...کلا هدف تو این اسپری ها با اون اسپری هایی که میخوان مشابه تولید کنن فرق میکنه

فکر کنم به خاطره همون حلالشون باشه و اینکه دوزه روان کننده رو بالا میبرن و در عوض موندگاری کم میشه.

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 14:31
بچه ها یه ادکلن خوب و خاص میشه معرفی کنید ؟ شیرین نباشه و بوی گرمی هم نداشته باشه (سر درد میگیرم )

cyber861
09-12-2011, 14:44
بچه ها یه ادکلن خوب و خاص میشه معرفی کنید ؟ شیرین نباشه و بوی گرمی هم نداشته باشه (سر درد میگیرم )

تا چه قیمت؟

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 18:10
نمیدونم والا !
دیگه 30ml اش بیشتر 30-40 نشه خوبه !

cyber861
09-12-2011, 21:12
نمیدونم والا !
دیگه 30ml اش بیشتر 30-40 نشه خوبه !

تا حالا چیزه خاصی رو دوست داشتید یا اینکه بدتون بیاد؟

vampire girl
09-12-2011, 21:31
سلام بچه ها...
یه عطر دخترونه خیلی خوب و قشنگ و باحال و اینا سراغ دارید؟ تلخ و گرم یا گرم و شیرین...فقط بوی شکلات نده!!!(منظورم عطر شکلات نیست...خود شکلاته!!!)آخه بعضی گرم و شیرینا طعم شکلات یاد آدم میندازه!!!:31:

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 21:40
تا حالا چیزه خاصی رو دوست داشتید یا اینکه بدتون بیاد؟
من این ادکلن ها رو دارم lalique - encre noire , bvlgari- aqva و versace از همشون هم خوشم میاد ! ولی یه چیز متفاوت تر و کم یاب تر میخوام ! :46:

cyber861
09-12-2011, 21:45
من این ادکلن ها رو دارم lalique - encre noire , bvlgari- aqva و versace از همشون هم خوشم میاد ! ولی یه چیز متفاوت تر و کم یاب تر میخوام ! :46:

پیشنهاد میکنم فارنهایت دیور رو تست کنی.

من خودم بویه لالیک بهم میخوره سر درد میگیرم.:41:

ورساچه کدوم مدلش؟

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

سلام بچه ها...
یه عطر دخترونه خیلی خوب و قشنگ و باحال و اینا سراغ دارید؟ تلخ و گرم یا گرم و شیرین...فقط بوی شکلات نده!!!(منظورم عطر شکلات نیست...خود شکلاته!!!)آخه بعضی گرم و شیرینا طعم شکلات یاد آدم میندازه!!!:31:

از بویه گله مریم خوشتون میاد؟

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 21:47

ورساچه کدوم مدلش؟

هممممممم ، حتما !
:دی
والا جعبش و گم کردم ! رنگ ابی روشن داره ...

cyber861
09-12-2011, 22:06
هممممممم ، حتما !
:دی
والا جعبش و گم کردم ! رنگ ابی روشن داره ...

این

یا این

البته دوتاشون بوشون ملایمه و اذیت نمیکنه.مخصوصا دومی.

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 22:15
این :

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

اقا این فارنهایت که گفتی و میشه نشونم بدی ؟
از ck چیزی نیست ؟ (عاشق این برندم :دی ) یا جرجیو ارمانی ؟

cyber861
09-12-2011, 22:19
این :

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

اقا این فارنهایت که گفتی و میشه نشونم بدی ؟
از ck چیزی نیست ؟ (عاشق این برندم :دی ) یا جرجیو ارمانی ؟

سی کی اکثره کارهاش خوبه و همه پسنده.اقلا با سلیقه من جور در میاد.

این دوتا از سی کی هم فکر کنم خوشت بیاد.

vampire girl
09-12-2011, 22:26

ورساچه کدوم مدلش؟

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

از بویه گله مریم خوشتون میاد؟

آره دوست دارم ولی... بوش منو یاد سجاده مادربزرگم میندازه... میرم تو عوالم روحانی...واسه همین یه همچین چیزی نمیخوام...عطر تلخ واقعی تاحالا نداشتم راستش تازه سلیقم عوض شده!!!واسه همین یه ترخ و گرم محشر میخوام که قانعم کنه و از بوهای شیرین بیام بیرون...:دی

L.A.M.P.A.R.D
09-12-2011, 22:30
مرسی عزیز...باید یروز که وقت دارم امتحانشون کنم :46:

arsenal_mmm
10-12-2011, 00:08
آره دوست دارم ولی... بوش منو یاد سجاده مادربزرگم میندازه... میرم تو عوالم روحانی...واسه همین یه همچین چیزی نمیخوام...عطر تلخ واقعی تاحالا نداشتم راستش تازه سلیقم عوض شده!!!واسه همین یه ترخ و گرم محشر میخوام که قانعم کنه و از بوهای شیرین بیام بیرون...:دی

اگه قیمت پایین و مناسب میخوای طبق معلوم بهترین عطری که با این خصوصیات میتونی پیدا کنی Sacrifice For women مال شرکت Ajmal هستش...قیمتشم 17 تا 20 تومن

cyber861
10-12-2011, 00:26

cyber861
11-12-2011, 01:29
باز اینجا سوت و کور شد.:41:

امروز این دو تا رو تست کردم

شباهتایه زیادی بینشون هست ولی به نظرم جاز بوش ملایم تره و در عوض پاشا فرش تره و احتمالا پخشه بویه

بهتری هم داره.

ahamid555
11-12-2011, 17:32
کسی gucci by gucci تست کرده؟
قیمتش چنده؟ این perfumeshopping چرا قیمتاش ارزونه؟ قیمت دلارش 85$ این زده 69 تومن. اصله؟ چون اینجا خیلی گرون میدن میخوام از نت بخرم مطمین ترین سایت فروش همین سایته؟

vixen357ka
11-12-2011, 20:19
این perfumeshopping چرا قیمتاش ارزونه؟ قیمت دلارش 85$ این زده 69 تومن. اصله؟ چون اینجا خیلی گرون میدن میخوام از نت بخرم مطمین ترین سایت فروش همین سایته؟

قیمت های اعلام شده رو سایت شون واقعی نیستن وقتی سفارش دادی وباهات تماس گرفتن قیمت های واقعی رو میگن در هر صورت بازم جای شکر داره مثل تهران پرفیوم (tehranperfume )دزد نیستن

hadinba
11-12-2011, 20:36
دوستانی که از فروشگاه های اینترنتی ، عطر یا ادکلن خریدن ، یه راهنمایی بدین کدوم فروشگاه معتبره ؟! و جنسش 100% اصل هست؟! سایت هایی مثه : پرفیوم شاپینگ و عطر افشان و تهران پرفیوم و کیش پرفیوم کسی خرید کرده؟!

سپاس

cyber861
11-12-2011, 20:46
دوستانی که از فروشگاه های اینترنتی ، عطر یا ادکلن خریدن ، یه راهنمایی بدین کدوم فروشگاه معتبره ؟! و جنسش 100% اصل هست؟! سایت هایی مثه : پرفیوم شاپینگ و عطر افشان و تهران پرفیوم و کیش پرفیوم کسی خرید کرده؟!

سپاس

پرفیوم شاپینگ و چاره مورد اطمینان هستن.البته تا حالا بودن:8:

...............................

گوچی گوچی من تستش کردم.بویه خیلی شیکی داره و یه کاره وودی هست.ولی خب دوستان میگفتن موندگاری

نداره.من خودم نتونستم موندگاریشو تست کنم.ولی میخورد بهش موندگار نباشه.

از نظره قیمت هم پرفیوم شاپینگ بهتر میده ولی بازم نسبت به اراک که من هستم خیلی چیزاش گرونتره.البته خب هزینه پست هم داره میده.

moli_ahmad
11-12-2011, 21:06
امروز بالدسرینی امبر رو تست کردم بوش واقعا دلنشین بود خیلی حال کردم

dops dops
11-12-2011, 21:37
قیمتش چنده؟ این perfumeshopping چرا قیمتاش ارزونه؟ قیمت دلارش 85$ این زده 69 تومن. اصله؟ چون اینجا خیلی گرون میدن میخوام از نت بخرم مطمین ترین سایت فروش همین سایته؟

گوچی گوچی من تستش کردم.بویه خیلی شیکی داره و یه کاره وودی هست.ولی خب دوستان میگفتن موندگاری

از نظره قیمت هم پرفیوم شاپینگ بهتر میده ولی بازم نسبت به اراک که من هستم خیلی چیزاش گرونتره.البته خب هزینه پست هم داره میده.
اگه واسه موندگاریه زیاد میخوای بیخیالش شو البته تا تستش نکردی :31: تستش کنی تمومه دیگه باید بخریش:31:
من الان بلکشو دارم هر روز 5-6 بار درشو باز میکنم بوش میکنم :31:
قیمتم من از 64 تا 74 قیمت گرفتم .
موندگاریشم زیاد بد نیست (بستگی به لباست داره) من روی پیرهن نخی تو تابستون زیاد از موندگاریش راضی نبدم ولی الان تو زمستون و لباسای پشمی بدک نیست...

hadinba
11-12-2011, 21:39
پرفیوم شاپینگ و چاره مورد اطمینان هستن.البته تا حالا بودن:8:

مرسی دوست عزیز ،

نمی دونم دقت کردین یا نه ؟ تو چاره اون بالا نوشته " تامین کننده : ریو کالکشن " ! ولی قیمتش با پرفیوم شاپینگ که میگه جنس اصله و لیبل شرکت سازنده رو داره برابره!! ینی اون اماراتیه و این فرانسوی ( یا ایتالیایی :31:) با هم اختلاف قیمت ندارن؟! یا کلا " قضیه یه چیز دیگسو ما بی خبریم؟! :13:

hadinba
11-12-2011, 21:55

این قیمتی که زده اینجا قدمیمه ، من خودم تلفنی با صاحابش صحبت کردم! قیمتا کلی بالا رفته! مدلی که من قیمت گرفتم :

اتفاقا همین امروز هم باهاش صحبت کردم ، تو سایت زده 67 تومن ولی ایشون 83 تومن قیمت دادن بهم! :45:

milad_heartsick
11-12-2011, 23:32
سلام دوستان خوشبوی پی سی ورلد:31:
یه ادکلن با پخش عالی تا 50t معرفی کنید تلخ و مرکباتی دوست ندارم
کلا سلیقم هر لحظه عوض می شه ولی از givenchy pi و Higher Energy از dior و vizzari ( بوش واقعا عالی بود ولی متاسفانه نه پخش ونه ماندگاری داشت) خوشم میاد
و از بوی DKNY Be Delicious متنفرم:2: (برام کادو اوردن و نتونستم بیشتر از دو سه پاف بزنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

cyber861
12-12-2011, 09:47
امروز بالدسرینی امبر رو تست کردم بوش واقعا دلنشین بود خیلی حال کردم

شباهتی با هیچ ادلکنی نداشت؟یکم در موردش توضیح میدی؟

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

سلام دوستان خوشبوی پی سی ورلد:31:
یه ادکلن با پخش عالی تا 50t معرفی کنید تلخ و مرکباتی دوست ندارم
کلا سلیقم هر لحظه عوض می شه ولی از givenchy pi و Higher Energy از dior و vizzari ( بوش واقعا عالی بود ولی متاسفانه نه پخش ونه ماندگاری داشت) خوشم میاد
و از بوی DKNY Be Delicious متنفرم:2: (برام کادو اوردن و نتونستم بیشتر از دو سه پاف بزنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

از لحاظ موندگاری چیزه خفنی سراغ ندارم تو این رنج قیمت ولی اگه برای استفاده روزانه میخوای هالستون z-14 و

zirh ikon رو تست کن.اذیت نمیکنن.پخش بوشون هم خوبه.قیمتشون هم مناسبه.حدود 30-35 تومن.البته اینجا من

دومی رو 40 گرفتم.

milad_heartsick
12-12-2011, 11:04
شباهتی با هیچ ادلکنی نداشت؟یکم در موردش توضیح میدی؟

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

از لحاظ موندگاری چیزه خفنی سراغ ندارم تو این رنج قیمت ولی اگه برای استفاده روزانه میخوای هالستون z-14 و

zirh ikon رو تست کن.اذیت نمیکنن.پخش بوشون هم خوبه.قیمتشون هم مناسبه.حدود 30-35 تومن.البته اینجا من

دومی رو 40 گرفتم.

ممنون دوست عزیز از راهنماییت منو یاد unbound halston انداختی ظاهرا دیگه تولید نمیشه من تو شهرمون نتونستم پیدا کنم یکی از دوستام استفاده میکرد (البته عطرشو ار اون گرمی ها) من بوشو خیلی دوست داشتم دیگه نمی دونم ادکلنش چه جوریه چون بوی این عطر ها با ادکلنش زمین تا اسمون فرق داره

cyber861
12-12-2011, 12:39
ممنون دوست عزیز از راهنماییت منو یاد unbound halston انداختی ظاهرا دیگه تولید نمیشه من تو شهرمون نتونستم پیدا کنم یکی از دوستام استفاده میکرد (البته عطرشو ار اون گرمی ها) من بوشو خیلی دوست داشتم دیگه نمی دونم ادکلنش چه جوریه چون بوی این عطر ها با ادکلنش زمین تا اسمون فرق داره

بحثه گرمی ها که کلا جداست.خیلیاشون پدر مادر ندارن و قاطی پاتی هستن .بعضیا هم که ادکلنایه زنونه رو جایه

مردونه غالب میکنن.

Lady parisa
12-12-2011, 15:48
سلام
دوستان فکر نکنیم تاپیک تجربه رو با این تاپیک اشتباه گرفتماااا
نه
خود من بستگی به حال و حوصله و روحیه ام از ادکلن یا اسپری های مختلف استفاده می کنم
گاهی اوقات که حس و حال ندارم.یه ادکلن یا اسپری متفاوتی رو استفاده می کنم
می بینم باعث تغییر توی روحیه ام میشه
پس بهتره که رایحه های متفاوتی رو داشته باشیم. و برای شادابی روحیه خوبه

--------------------------
همیشه به یه رایحه اکتفا نکنین.تنوع هم داشته باشیم خیلی خوبه

cyber861
12-12-2011, 15:55
سلام
دوستان فکر نکنیم تاپیک تجربه رو با این تاپیک اشتباه گرفتماااا
نه
خود من بستگی به حال و حوصله و روحیه ام از ادکلن یا اسپری های مختلف استفاده می کنم
گاهی اوقات که حس و حال ندارم.یه ادکلن یا اسپری متفاوتی رو استفاده می کنم
می بینم باعث تغییر توی روحیه ام میشه
پس بهتره که رایحه های متفاوتی رو داشته باشیم. و برای شادابی روحیه خوبه

--------------------------
همیشه به یه رایحه اکتفا نکنین.تنوع هم داشته باشیم خیلی خوبه

دقیقا همین جوره.منم اکثرا تنوع طلبم به جز اینکه هر وقت یه حالی دارم به زمان و مکانش هم ربط داره.

ولی در کل ملایم اکثرا حال میده.

بعضی وقتا که خیلی سره حالم بوهای تند هم حال میده بهم.:31:

A.IvI.I.N
12-12-2011, 20:44
دوستان از کجا بولگاری اکوا اصلی رو از تقلبی تشخیص بدم..؟؟؟:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UcEvRdLaJcyTHbdS0Y7GHIyvxbgU9KUYI8aJ-qkSh7mEd9KxOz3qGzlFa-cJ5KqtX-G_2gj3Wp2IdegF8HgD722ywdWxD3r8HBfMel1Uxi6oL

m.77
12-12-2011, 23:17
سلام.آقا چاره ادکلناش اصله؟من میخوام بگیرم ازشون نندازن؟:20:

cyber861
12-12-2011, 23:19
دوستان از کجا بولگاری اکوا اصلی رو از تقلبی تشخیص بدم..؟؟؟:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UcEvRdLaJcyTHbdS0Y7GHIyvxbgU9KUYI8aJ-qkSh7mEd9KxOz3qGzlFa-cJ5KqtX-G_2gj3Wp2IdegF8HgD722ywdWxD3r8HBfMel1Uxi6oL

اولا باید بوش رو بشناسی.بعدش از جایه مطمئن بخری.

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

سلام.آقا چاره ادکلناش اصله؟من میخوام بگیرم ازشون نندازن؟:20:
میگن اصله.ولی خب گرون میده.

m.77
12-12-2011, 23:29
از بچه ها کسی نگرفته ؟egoiste platinum بوش چطوره استفاده کردین؟قیمت؟
چنتا ملایم خنک که استفاده کردین راضی هستین بگین مرسی.

cyber861
12-12-2011, 23:55
از بچه ها کسی نگرفته ؟egoiste platinum بوش چطوره استفاده کردین؟قیمت؟
چنتا ملایم خنک که استفاده کردین راضی هستین بگین مرسی.

من معمولیش رو تست کردم.یه بویه تلخ و تند ولی خیلی باکلاس و سنگین داره.موندگاریش رو پوست خیلی خوبه.

roteal2007
13-12-2011, 11:42
اینم از خرید امروز من....ادکلن رو به توصیه دوستمون سایبر گرفتم 21!
یه دئودرانت الد اسپایس (چقد محصولاتش اینجا فراوون بود !)
اینم عکساشون!

A.IvI.I.N
13-12-2011, 12:10
دوستان تو تهران جاي مطمئن سراغ دارين برم بولگاري اكوا بخرم...؟؟؟

1361aban
13-12-2011, 12:29
واقعا بهترین جا برای خرید ادکلن هایلند هست..میدون آرژانتین.

cyber861
13-12-2011, 14:42
اینم از خرید امروز من....ادکلن رو به توصیه دوستمون سایبر گرفتم 21!
یه دئودرانت الد اسپایس (چقد محصولاتش اینجا فراوون بود !)
اینم عکساشون!

چقدر گرون شده کاپتان بلک:18:مملکته داریم؟

مبارکت باشه.:11:

roteal2007
13-12-2011, 16:33

آره نمیدونم چرا گرون شده!!!
ممنون

cyber861
13-12-2011, 20:59
دوستان یه پیشنهاد.ادکنایی که به نظرتون جنسه مخالفتون ازش خوشش اومده رو نام ببرید.:31:

خودم شروع میکنم:

آنتینیو باندراس سداکشین بلک

سی کی وان

فارنهایت دیور

ون کلیف تسار

Lady parisa
14-12-2011, 09:41
گاهي يك ترانه و حتي يك عكس شما را پرت مي‌كند به گذشته‌هاي دور؛ گذشته‌هاي دوري كه شايد از آن براي‌تان تنها يك خاطره باقي مانده؛ درست مثل رايحه آشنا كه مي‌تواند شما را به خاطرات دور و نزديك‌تان پيوند بزند؛ ما هم در اين شماره با پيشنهاد عطرهايي نه چندان جديد اما محبوب سعي كرده‌ايم شما را به گذشته‌هاي‌تان ببريم! عطرهايي قديمي كه حتي اين روزها هم طرفداران‌شان را حفظ كرده‌اند.

هنگام خريد عطر ممكن است شك كنيد كه چه حجمي از عطر را خريداري كنيد. طبيعي است هر چه حجم عطر بيشتر باشد قيمت آن هم بيشتر مي‌شود اما لازم به ذكر است معمولا خريد عطر در حجم بالاتر در نهايت به صرفه‌تر تمام مي‌شود و فروشندگان به افرادي كه عطر را در اندازه بيشتر و فاصله زماني كمتري استفاده مي‌كنند توصيه مي‌كنند كه حجم بالاتر را تهيه كنند ؛ اما اگر از آن دسته از افراد تنوع طلبي هستيد كه ممكن است از رايحه عطرتان زود خسته شويد و مدام در حال تغيير رايحه عطرتان هستيد بهتر است عطر را در حجم كمتري تهيه كنيد.

Alien by Thierry mugler

شركت توليد‌كننده عطر ماگلر پس از گذر 13 سال در سال 2005 با توليد محصولي قوي و بدون هيچ كم و كاستي‌ جاي رقيبانش را تنگ كرد. راز موفقيت اين عطر جديد را مي‌توان طراحي شيشه‌اي شبيه به موجود فضايي كه با نام (Alien) به معني بيگانه و رايحه‌اي كاملا عجيب و غريب كه با طراحي شيشه همخواني دارد، به حساب آورد. رايحه‌اي كه مختص هر مكاني طراحي نشده است و براي خانم‌هاي بالاي 25 سال و در مناسبت‌هاي رسمي پيشنهاد مي‌شود.

Brit by burberry

رايحه‌اي با بوي وانيل و بادام تلخ كه براي استفاده در فصل سرما پيشنهاد مي‌شود. شركت بربري مدل بريت را در سال2011 روانه بازار كرد كه رايحه‌اش مقام سوم را در فهرست بهترين رايحه از آن خود كرد.

Cinema by yves saint Laurent

با رايحه‌اش سوپراستار شويد! يكي از عطرهاي پرطرفداري كه در سال 2004 توليد شد. رايحه‌اي كه براي خانم‌هاي بالاي 25 سال و مشكل‌پسند پيشنهاد مي‌شود؛ اگر به‌دنبال رايحه‌اي گرم هستيد كه در عين ملايم‌بودن از بوي گرمش سردرد نگيريد و اعتماد به نفس‌تان را بالا ببرد، شايد اين عطر مورد پسندتان باشد.

Euphoria by calvin klein

كاليون كلين در سال 2006 يكي از خوشبوترين نمونه‌هايش را روانه بازار كرد كه تاكنون همچنان مي‌توان گفت در رديف اول ويترين عطرفروشي‌ها به چشم مي‌خورد، رايحه‌اي گرم و دلنشين كه براي سنين مختلف در مناسبت‌هاي نيمه‌رسمي پيشنهاد مي‌شود.

UN Jardin surle toit by hermes

رايحه‌اي كه از بوي گل‌هاي معطر و ميوه‌هايي با طعم‌هاي متفاوت در باغي مجلل الهام گرفته شده است كه از جديد‌ترين‌هاي عطر در سال 2011 به حساب مي‌آيد. رايحه‌اي مناسب با بويي مجلل كه در تركيباتش سيب، گلابي، گل رز، ريحان و گل مگنوليا ديده مي‌شود.

Chanel No5

يكي از پرفروش‌ترين رايحه‌هايي است كه براي نخستين بار در سال 1921 توليد شد، شانل No5 chanel است. رايحه‌اي بسيار ظريف و درجه يك كه به‌دليل داشتن طرفدارانش همچنان توليد مي‌شود.

CH

عطرهاي شركت (كارولينا هررا) هميشه به رايحه‌هاي مناسب و ماندگار معروف هستند. رايحه‌ تازه گل‌ها كه در شيشه زيبا و شكيل با رويه‌ چرم صورتي رنگ در سال 2010 روانه بازار شد و با استقبال چشمگيري روبه‌رو ‌شد.

pour-homme
14-12-2011, 16:46
دوستان یه پیشنهاد.ادکنایی که به نظرتون جنسه مخالفتون ازش خوشش اومده رو نام ببرید.:31:

خودم شروع میکنم:

سی کی وان

فارنهایت دیور

ون کلیف تسار

Armani Code Giorgio Armani for men

Obsession Night for Men Calvin Klein for men

hike
14-12-2011, 17:24
بوگارت پور هوم ادکلن ترشیه...اصلا تلخی هم نداره و صرفا انگار ترش و شوره.یه کم سرده البته..پخش بوی وحشتناک زیادی داره..من 3 سال پیش یکی گرفتم تو این مدت با سلیقه ام هم خونی داشت و راضی بودم و الان هم فقط یک دهم حجمش مونده اما یه دفعه زدم یکی زد تو ذوقم و گفت چرا بوی عطر مشهدی میاد...من واقعا نفهمیدم چطور تونسته بین بوی اون و عطر مشهدی ربط بده اما کلا از اون موقع تا به حال دیگه دست و دلم نمیره اون یه ذره ته شیشه شو استفاده کنم.

دلم میخواد یکی از کارای Silver Scent و Silver Scent Intense رو که مال همین بوگارته بگیرم...همه تعریفشونو میکنن..نه این که با سلیقه ام همخونی داشته باشه ها کرم خردنشون افتاده به جونم...بین این 2 تا ککدوم بهتره؟؟؟

یکی یه دفعه گفت طSilver Scent Intense بهتره حالا باز خواستم نظر شما رو هم بدونم...

راستی توی Base notes دیدی بحث One Man Show Gold Edition بود؟؟؟من هم 2 3 جا این ورژن رو دیدم و تعجب کردم که چظور همه جا انقدر زیاد شده تا این این مطلب رو که یکی از همین برو بچBase Notes گذاشته بود خوندم و فهمیدم قضیه از چه قراره:

اگه این One Man Show Gold Edition رو هم امتحان کردی بهم بگو چه تریپیه؟
gold edition رو تست کردی بالاخره؟ یا اصلا اینجا دیدی؟ 6 ماه پیش سوال کردم هنوز منتظر جوابم. امروز رویو در موردش خوندم، بنظر کار جالبی میاد.

golabi2
14-12-2011, 19:11
دوستان این لالیک مشکی تلفظش چی میشه؟!
بوش چه طوریاس؟
یه چیز میخوام بین تلخ و ملالیم و ماندگاری بالا!

hike
14-12-2011, 19:28
دوستان این لالیک مشکی تلفظش چی میشه؟!
بوش چه طوریاس؟
یه چیز میخوام بین تلخ و ملالیم و ماندگاری بالا!
این طوری است

اگه دنبال تلفظ صحيح Encre Noir هستي بيا از خودم بپرس...من دانشجوي فوق ليسانس مترجمي فرانسه هستم.
Encre به صورت" آنكق" تلفظ ميشه يا اگه ميخواي خيلي فرانسوي نشه حداقل بگو" آنكر" اين كلمه در زبان فرانسه به معني "جوهر" هستش..همون جوهر قلم كه باهاش مينويسند.

Noir به صورت " نوآق" يا ساده تر به صورت"نو آر" تلفظ ميشه به معني "سياه".پس مجموع تركيب Encre Noir به معني"جوهر سياه" هستش.
حتما اصلاح فيلمهاي "نوآر" رو شنيديد..به فيلمايي ميگن كه اغلب فضاي سياه و جنايي داره برا همين بهش نوآر يا سياه گفته ميشه.
بازم اگه درباره بقيه اصطلاحاي فرانسوي روي شيشه هاي عطر سوالي داشتيد من در خدمتم.

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

راستي آنكق يا آنكر به غير از الف اولش هيچ حرف صدادار ديگه اي نداره ها و بقيه حرفاش اكن و بي صدا هستند..ميدونم سخته ولي در فرانسه دقيقا همينجوري تلفظ ميشه.: آنْكْقْ

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

راستي اون عطر لئو پار كنزو كه ميگيد همه تلفظ صحيحش به فرانسه ميشه:
L'eau Par Kenzo= لو پَق كنزو

ترجمه انگليسي اين عبارت به صورت دقيق ميشه:
The Water By Kenzo

يعني:
l'eau = the water = آب
par= by = با يا به وسيله
Kenzo هم كه همون كنزو

arsenal_mmm
14-12-2011, 23:28
gold edition رو تست کردی بالاخره؟ یا اصلا اینجا دیدی؟ 6 ماه پیش سوال کردم هنوز منتظر جوابم. امروز رویو در موردش خوندم، بنظر کار جالبی میاد.

اووووه چه گذری زدی به گذشته های دور!!!

راستش اصلا گیرم نیومد که تستش بکنم...من اون به موقع دیدم ورژن معمولیش همه جا زیاد شد فکر کردم همون گلد ادیشنه که بعد دیدم نه ازین خبرا نبوده...شاید گیر بیاد نمیدونم ولی در هر صورت من که نیافتمش....من با همین اصلیش هم کلی حال میکنم..آدمو سر حال میاره ولی خب یه دفعه زیاد زدم سردرد شدم...کلا من عشق دوش گرفتن با ادکلن بودم و آخرشم سر همین قضیه سینوسام حساس شدم دیگه بیشتر از 5 6 تا پاف نمیزنم دیگه...

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

نمیدونم این کاپتان بلک رو زنا چرا انقد استفاده میکنن!!!
البته اونا احنمالا رفتن ازین میلی گرمی هاش خریدن ولی در هر صورت تا حالا 3 بار دیدم که خانما ازش استفاده کردند...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

خودم شروع میکنم:

سی کی وان

فارنهایت دیور

ون کلیف تسار

کلا سایبر جون چرا انقد ادکلناتو خانما پسند میکنن؟
به غیر از اینا قبلا از CK MAN
Chastity
Solid
Rage هم اسم برده بودی که بعضی از دخترا ازشون خوششون میاد...
راستشو بگو این آزمایشات رو کجا انجام دادی که نتیجه شون این شده؟؟:31:

حالا از شوخی گذشته درباره خودم بیشترین بازخورد میون خانمارو Dunhill Brown داشته...جالبه بعدیش هم کلا عطرای وتیور دار بود مثل مالیزیا وتیور و شادو از اجمل

moli_ahmad
15-12-2011, 00:20

خودم شروع میکنم:

سی کی وان

فارنهایت دیور

ون کلیف تسار

واسه من اکوا بولگاری و ادکلن hacco و اخریش هم واندروود:27:

cyber861
15-12-2011, 00:42
اووووه چه گذری زدی به گذشته های دور!!!

راستش اصلا گیرم نیومد که تستش بکنم...من اون به موقع دیدم ورژن معمولیش همه جا زیاد شد فکر کردم همون گلد ادیشنه که بعد دیدم نه ازین خبرا نبوده...شاید گیر بیاد نمیدونم ولی در هر صورت من که نیافتمش....من با همین اصلیش هم کلی حال میکنم..آدمو سر حال میاره ولی خب یه دفعه زیاد زدم سردرد شدم...کلا من عشق دوش گرفتن با ادکلن بودم و آخرشم سر همین قضیه سینوسام حساس شدم دیگه بیشتر از 5 6 تا پاف نمیزنم دیگه...

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

نمیدونم این کاپتان بلک رو زنا چرا انقد استفاده میکنن!!!
البته اونا احنمالا رفتن ازین میلی گرمی هاش خریدن ولی در هر صورت تا حالا 3 بار دیدم که خانما ازش استفاده کردند...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

کلا سایبر جون چرا انقد ادکلناتو خانما پسند میکنن؟
به غیر از اینا قبلا از CK MAN
Chastity
Solid
Rage هم اسم برده بودی که بعضی از دخترا ازشون خوششون میاد...
راستشو بگو این آزمایشات رو کجا انجام دادی که نتیجه شون این شده؟؟:31:

حالا از شوخی گذشته درباره خودم بیشترین بازخورد میون خانمارو Dunhill Brown داشته...جالبه بعدیش هم کلا عطرای وتیور دار بود مثل مالیزیا وتیور و شادو از اجمل

کاپتان بلک به خاطره اینکه شیرین و خوشمزست خیلی از خانوما دوستش دارن.ولی خداییش من ندیدم بزنن.

..........................

رو جی اف ها و دخترایه نزدیک و... تست شدن:31:

اوه اوه خوب شد ck man هم گفتی.اونم خیلی جواب میده:10:

تو ادکلنایه زنونه هم خیلی خیلی کول واتر رو دوست دارم.حسه خوبی بهم میده.البته خودم نمیزنما:46:

ali6589
15-12-2011, 13:40
با سلام واز دوستان کسی tom ford grey vetiver و tom ford extreme for men تست کرده؟؟ نظرتون رو بدین ممنون.

cyber861
15-12-2011, 15:29
با سلام واز دوستان کسی tom ford grey vetiver و tom ford extreme for men تست کرده؟؟ نظرتون رو بدین ممنون.

من اکستریم رو تست کردم.به نظرم کاری نبود که ارزشه این مقدار قیمت رو داشته باشه.ولی خب بوش تلخ بود و

موندگاری رو کاغذش 3 روز بود.

sAeEd_kHaAn
15-12-2011, 16:44

خودم شروع میکنم:

سی کی وان

فارنهایت دیور

ون کلیف تسار

با ck1 موافقم منم تاثیرشو روی جنس مونث دیدم خیلی خوششون اومد :دی

بعضی از سایتا از وان جنتلمن هم خیلی تعریف میکنن در مورد عطری که واسه خانوما جذابه :دی نظر شماها چیه بچه ها ؟

cyber861
15-12-2011, 17:09
با ck1 موافقم منم تاثیرشو روی جنس مونث دیدم خیلی خوششون اومد :دی

بعضی از سایتا از وان جنتلمن هم خیلی تعریف میکنن در مورد عطری که واسه خانوما جذابه :دی نظر شماها چیه بچه ها ؟

چی هست ای کی گفتی؟:31:

cyber861
15-12-2011, 17:53
الان فهمیدم چی گفتی.the one gentelman

میگن اونم آره .ولی خب من معمولیش رو بیشتر دوست دارم.در کل هر کدوم از یه چیزی خوششون میاد.مهم اینه از

خودت خوششون بیاد یا نه؟:27:

golabi2
15-12-2011, 20:50
این لالیک مشکی نظرمو جلب نکرد....
ادکلنی به نام تری دیمنشن وجود خارجی داره؟

sAeEd_kHaAn
15-12-2011, 21:39
چی هست ای کی گفتی؟:31:

الان فهمیدم چی گفتی.the one gentelman

میگن اونم آره .ولی خب من معمولیش رو بیشتر دوست دارم.در کل هر کدوم از یه چیزی خوششون میاد.مهم اینه از

خودت خوششون بیاد یا نه؟:27:

آره ولی بعضی چیزا باعث میشه که بیشتر افراد جذبت بشن ( به قول معروف عطر پرستیژو کلاسو میبره بالا معمولا هم خانوما از افراد با شخصیت و با کلاس خششون میاد ) :ی

متاسفم سلیقه من با شما خیلی متفاوته من که عاشق لالیکم بعضی از خانوم ها از بوش خیلی خوششون میاد بعضی ها هم برعکس خیلی بدشون میاد ولی تعداد اونایی که خششون اومد بیشتر بود (تجربه خودم)

golabi2
15-12-2011, 22:16
the one gentelman چنده الان؟!رایحه اش چه جوریاس؟

jsaleh11
15-12-2011, 23:16
سلام. به نظر من گری وتیور بهتر از اکستریم هستش. اگه از اکستریم خوشتون اومده بهتره بلک ارکید رو بخرید که بوش خیلی قویتر و ماندگارتر هست با شباهت زیاد به اکستریم، آخه پرفیومه

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

بله تری دیمنشن عطر مشابه تق هرمس هست از محصولات ریو کالکشن. شباهت فوق العاده ای به تق داره و ماندگاریش هم خوبه به نظرم. یکی از بهترین کارهای مشابه به حساب میاد.

roteal2007
16-12-2011, 09:57
دوستان من تو کلکسیون داییم یه عطر دیدم اسمش tommy sport بود و یکی از دوستاش از انگلیس واسش آورده بود آیا هنوز هم هست ؟
نوشتش هم با رنگ قرمز بود شیشش هم بی رنگ بودش.

cyber861
16-12-2011, 11:10
the one gentelman چنده الان؟!رایحه اش چه جوریاس؟

بوش یجورایی کلاسیک و شور مزست:31:

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

دوستان من تو کلکسیون داییم یه عطر دیدم اسمش tommy sport بود و یکی از دوستاش از انگلیس واسش آورده بود آیا هنوز هم هست ؟
نوشتش هم با رنگ قرمز بود شیشش هم بی رنگ بودش.

احتماله زیاد باید باشه.ولی خب خیلی وقته تو بازار از کارهایه تامی ندیدم.ولی اسپری اش رو شاید راحت تر پیدا کنی.

cyber861
16-12-2011, 11:23
دوستان یه توضیحی در مورده پرفیوم شاپینگ بدم:

اولا اکثره کارها رو که برایه ظاهر زده

یه سری کارها رو هم میگه دارم و وقتی پول میریزی زنگ میزنه میگه متاسفانه موجودی انبار تمام شده و فعلا

نداریم.بعد میخواد یه چیزه دیگه رو جاش تو پاچه طرف بکنه.:41:

قیمتاش هم که هر روز بالاتر میره.اکثره ادکناشو من اینجا تا 10 تومن ارزونتر قیمت دارم.بلکه بیشتر

به این نتیجه رسیدم که ایشون دلالی بیش نیست.پس حواستون به این چیزا باشه مورده خرید.:46:

mary83
16-12-2011, 11:58

یه سری کارها رو هم میگه دارم و وقتی پول میریزی زنگ میزنه میگه متاسفانه موجودی انبار تمام شده و فعلا

قیمتاش هم که هر روز بالاتر میره.اکثره ادکناشو من اینجا تا 10 تومن ارزونتر قیمت دارم.بلکه بیشتر

به این نتیجه رسیدم که ایشون دلالی بیش نیست.پس حواستون به این چیزا باشه مورده خرید.:46:

نه همشون من بعضی هاشون واقعا بیشتر قیمت دارم و بخاطر همین می گم شاید اصل نباشه ( از هایلند من قیمت گرفتم و یه جا دیگه ) به هر حال عطر رو نمی شه اینترنتی خرید
حالا من یه سوال دارم نظر تون راجع به این عطر چیه؟

واسه به پسر 25 ساله مناسبه که بسیار هم شیک پوش با کلاس هستند؟

یه سوال دیگه اگر می شه دوتا عطر مردونه برای حدود سنی 24 25 (بسیار با کلاس ) یکی حدود 50 یکی هم بین 50 -60 معرفی کنین :) ( به نظرتون کیف چرم همین حدود مناسبتر نیس؟ چه ربطی به عطر داشت؟ :دی )
ایشون دانشجو پزشکی هستند :31::8::46:

cyber861
16-12-2011, 12:28
نه همشون من بعضی هاشون واقعا بیشتر قیمت دارم و بخاطر همین می گم شاید اصل نباشه ( از هایلند من قیمت گرفتم و یه جا دیگه ) به هر حال عطر رو نمی شه اینترنتی خرید
حالا من یه سوال دارم نظر تون راجع به این عطر چیه؟

واسه به پسر 25 ساله مناسبه که بسیار هم شیک پوش با کلاس هستند؟

یه سوال دیگه اگر می شه دوتا عطر مردونه برای حدود سنی 24 25 (بسیار با کلاس ) یکی حدود 50 یکی هم بین 50 -60 معرفی کنین :) ( به نظرتون کیف چرم همین حدود مناسبتر نیس؟ چه ربطی به عطر داشت؟ :دی )
ایشون دانشجو پزشکی هستند :31::8::46:

خب جا با جا فرق فوکوله:31:ما یه خیابون ملک داریم که اگه بخوام قیمته اونجا رو بدم که از فکر کنم کیانپارسه اهواز

هم گرونتر بدن.:27:ولی این جایی که میگم به جنساش اطیمنان دارم.

من باشم آنتونیو باندراس بلک این سداکشن میگیرم یکیش رو.

اون یکی هم شاید از اینا یکی میگرفتم:

البته 60 میلش-اینجا 58 تومنه.:31:

100 میلش اینجا از 53 تومن سراغ دارم تا 60 که اون 60 تومن هم میتونم 55 بگیرم.

100 میلش 64 تومنه

اینم 90 میلش اینجا 64 تومنه.

100 میلش 60 تومنه
..................................................

کسی که ادکلن میزنه مطمئنا از اون خیلی لذت میبره.مخصوصا اگه بهش کادو هم بدن:46:

..................................................

هپی کلینیک هم خوبه .بستگی داره البته.من قبلا بوش کرده بودم خیلی بویه خوبی داشت.چند وقته پیش بو کردم

که بویه مرکب میداد.فکر کنم تقلبی بود یا فاسد شده بود.

ali6589
16-12-2011, 12:33
سلام دوستان
یک ادوکلن گرم و تلخ خیلی خوب معرفی کنید قیمتم مهم نیست خیلی ممنون .

cyber861
16-12-2011, 13:54
سلام دوستان
یک ادوکلن گرم و تلخ خیلی خوب معرفی کنید قیمتم مهم نیست خیلی ممنون .

من خودم معمولا کارهایه گرم رودوست ندارم.ولی اینا هست:

دویدوف هات

اسکادا اسکادا

رالف لارن چپس

ali6589
16-12-2011, 14:07
من عاشق Dior home intense هستم یه چیزی تو مایع بوی اون باشه. نطرتون راجع به M7 چیه شنیدم خوبه ولی چون قدیمی تستش نیست ؟ ممنون.

cyber861
16-12-2011, 15:01
من عاشق Dior home intense هستم یه چیزی تو مایع بوی اون باشه. نطرتون راجع به M7 چیه شنیدم خوبه ولی چون قدیمی تستش نیست ؟ ممنون.

خداییش برایه زمستون و هوایه سرد خیلی بوش باحاله.

m7 ماله ساله 2002 هست.اینقدر هم قدیمی نیست.:20:ولی خب یه کاره سنگینه.متاسفانه به توره من نخورده.اگه خورده باشه هم یادم نمونده.

گوچی گولتی اینتنس رو یه تستی بزن.انشالله خوشت میاد:46:

golabi2
16-12-2011, 15:41
بوش یجورایی کلاسیک و شور مزست:31:

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

احتماله زیاد باید باشه.ولی خب خیلی وقته تو بازار از کارهایه تامی ندیدم.ولی اسپری اش رو شاید راحت تر پیدا کنی.
حالا من تری دیمنشن بگیرم یا the one jentelman ؟ کدومش متفاوت تره!؟

cyber861
16-12-2011, 16:03
حالا من تری دیمنشن بگیرم یا the one jentelman ؟ کدومش متفاوت تره!؟

تری دایمنشن رو تست نکردم.ولی اون جنتلمن هم همچین ادکلنه خاصی نیست.فقط اسمش با کلاسه.:31:

hadinba
16-12-2011, 20:22

من همین چند روز پیش ازش خرید کردم ( 4 شنبه ) ، اول پولو به حسابش ریختم ، بعد از ظهرش زنگ زد گفت من این مدلی که می خواستیو تموم کردم! می خوای تسترشو دارم ، واست بفرستم ؟! گفتم نه! :thumbsdowگفت می خوای گوچی بای گوچی اسپرت بدم بهت یا همون مدلی که می خواستی ، 50 میلشو بفرستم برات!! :34:هیچ کدومشو قبول نکردم و خلاصه شب زنگ زد ، گفت جور کردم برات! :13:
در مورد قیمت هم زیاد فرق نمی کرد با اینجا تو شهرمون! در حد 5-6 تومن! :24:

الان منتظرم برسه دستم !! به نظر من سایت چاره خیلی معتبر تره!!! :11:

cyber861
16-12-2011, 21:16
امروز بعد از 4 سال دوباره هامر هامر رو تست کردم.خیلی جالب بود که بوش با اون چیزی که اون موقع تست کرده

بودم زمین تا زیر زمین فرق داشت:31:قبلا دقیقا بویه پوشال میداد ولی این دفعه خیلی فرق کرده بود و بویه خوشمزه

نسبتا گرمی رو میداد.

احتمالا آب و هوا تو بو خیلی تاثیر داره یا اینکه یکیشون تقلبی بوده.چون یکی رو تو اهواز تست کردم که میدونم

جنساش اصله و این یکی رو پسر خالم از یه جا گرفته بود که اونم تا حالا جنساش اصل بوده.:13:

prodoctornuke
16-12-2011, 22:05
یه ادوکولون پسرونه خیلی خیلی جذاب مناسب این هوای سرد چی پیشنهاد میکنید؟
جوری باشه که هر کسی رو جذب کنه
قیمتشم مناسب و معقول باشه

cyber861
16-12-2011, 23:32
یه ادوکولون پسرونه خیلی خیلی جذاب مناسب این هوای سرد چی پیشنهاد میکنید؟
جوری باشه که هر کسی رو جذب کنه
قیمتشم مناسب و معقول باشه

والا هنوز نتونستم اینی که میگی بیابم:31:یافتی به محتاجانی چون من نیز بگو.:10:

arsenal_mmm
17-12-2011, 00:43
یعنی بدترین چیز برای یه آدم عطر باز اینه که 4 روز آنفولانززای سنگین بگیره و دماغش همین جور عین شیر آب باز باشه و هی ام مجبور باشه پیازو شلغم بخوره و بوی گندشونو تحمل کنه و بخور بده و بزرگترین عذاب دنیا براش این باشه که نتون بوی هیچ کدوم از ادکلناشو حس کنه!!!!
یعنی امروز دیگه داشتم دیوانه میشدم از سرماخوردگی و رفتم دکتر گفتم آمپول ضد حساسیت بده و بعد زدم و الان دوباره دارم از بوی عطرام لذت می برم :دی

golabi2
17-12-2011, 12:16
فروشگاهی می شناسین تری دیمنشن داشته باشه؟تو بازار به هرکی میگم هنگ می کنه!

mary83
17-12-2011, 12:33
سلام
کسایی که از هایلند خرید کردند می دونند ایا می شه عطر و پس داد و با یک عطر دیگه تعویض کرد؟ ( البته بدون باز کردن ) مرسی:11:

cyber861
17-12-2011, 14:49
امروز یه اسپری مالیزیا آمبر گرفتم.بویه خوبی داره از نظره من.خب شاید از نظره خیلیا بویه پودر ماشین لباسشویی

بده:27:

چند روز پیش یه عطر بیک شماره 2 هم که برایه چندمین بار خریدم.پیشنهاد میکنم دوستان کارهایه بیک رو حتما تست

کنن.واقعا با 2000 تومن خیلی حرف برای گفتن داره.دسته کم نگیرید.باور کنید کیفیتشون از ادکنایی که تو بازاره

بیشتره.

vixen357ka
17-12-2011, 21:11

صحبت های ذوستمون کاملا تایید میشه در دلال بودنش تردید نکنید.
من تا بحال دو بار بهش سفارش دادم هر دو بار رو با قاطعیت گفتن در انبار موجود داریم پول رو هم واریز کردم ولی چند روز بعد تماس گرفتن و مبلغ رو برگشت دادن خیلی جالبه

mary83
18-12-2011, 03:11
خ.ب بعد از خوندن 100 صفحه این 3تا عطر خیلی طرفدار داشتند بین خانم ها
lady million
elle
ورساچه ها
و بعد از اون هم کنزو l'eau و گوچی گیلتی
من که ورساجه رو نمی دوسم
کنزو رو قبول دارم ماندگاری پایینه ولی.
اونای دیگه رو می خوام تست کنم :دی
حالا قبل از تست اونا من این رو پیشنهاد می دم برای دوستاتون :دی
In The Mood For Love Pure Gianfranco Ferre ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من 100 میلشو 88 تومن گرفتم و واقعا خوشبو هست :) یکی شبیه همینه ولی بدون [pure که یکمی گرمه
یه دونه ابی رنگشم هست من تست نزدم (زنونه ) کسی نمی دونه چطوریه؟
miss dior هم من خوشم اومد ولی الان یادم نیس جه طوری بود ولی خوب برای بالای 30 سال مناسبتره
این بود اماااار گیری امشب ما :دی:11:

when
18-12-2011, 08:47
بچه ها عطر بیک شماره 17 بوی بسیار بسیار شیکی داره.من خودم چندین بار خریدم عاشق بوشم .فقط صاحب مرده موندگار نیست که نیست. رو این حساب در به در دنبال ادکلنی میگردم که رایحه ای تو مایه عطر 17 بیک بده.اگه چنین چیزی میشناسین به من یه ندایی بدین.
مخلص بر :40::40::40:و بچه های ادکلن باز فروم.

roteal2007
18-12-2011, 11:58
شماره 17 چه رنگیش میشه ؟
این کاپیتان بلکه خیلی بوش باحاله اولش گرمه و بو شکلات میده بعدش یکم شیرین میشه بوش بعدش اون تهش بوی وانیل میده

jeremy28
18-12-2011, 12:08
سلام
کسایی که از هایلند خرید کردند می دونند ایا می شه عطر و پس داد و با یک عطر دیگه تعویض کرد؟ ( البته بدون باز کردن ) مرسی:11:
اگه بسته بندی و پلمپ عطر باز نشده باشه، تا 1 هفته بعد از خرید میشه پس داد یا تعویض کرد.

فقط زود بجنبین تا 1 هفته تموم نشده:46:

golabi2
18-12-2011, 12:10
من رو هم دریابین!این تری دیمنشن هیچ جا پیدا نمیشه!

cyber861
18-12-2011, 12:35

خب لینکی چیزی نداری ازش که ببینم میشه پیدا کرد یا نه؟

arsenal_mmm
18-12-2011, 16:40

كي گفته پيدا نميشه...برو بوستان پونك ورودي شرقي يه ادكلن فروشي كه فقط تو كار ادكلناي ارونه در پيته داره...قيمتشم 20 تومنه...تعجب ميكنم كه ميگي ريو پيدا نميشه..تا اونجا كه ميدنوم ريو فت و فراوون همه جا ريخته...برو بوستان پونك صد در صد اونجا پيدا ميكني...منتها بايد تو طبقاتش بگردي

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

اصولا نميدونم اين ريو ها از كجا مياد كه فقط تو ايران پيدا ميشن و تو اينترنت و حتي باقي كشور هاي خاور ميانه مثل پاكستان و هند هم پيدا نميشن.كاراي ريو كوچكترين عكس و فروش الكترونيكي در اينترنت ندارن...فقط يه سايت اماراتي پيدا كردم كه شماره مجوزش ثبت فعاليتش تو امارت و اسم رييسشو كه انگار يه ايرانيه نوشته بود.

jujushow
18-12-2011, 16:44
دوستان عزیز این عطرهای بیک که میگید ( شماره های 17 و 2 ) چه رنگی هستند ؟

mjd323232
18-12-2011, 17:02
سلام دوستان

بعد از اینکه یه ماه پیش یه 10میل از تغ هرمس (بهتره بگم هق مس:46:) خریدم این مدت همش ازش استفاده کردم و بالاخره دیروز یه 100میل ازش خریدم
برای این فصل خیلی عالی هست و احساس میکنم هرچقدر هوا رو به سردی میره بوش عوض میشه و دلنشین تر
فقط یه نکته طرح شیشه این با جیزایی که دیده بودم (مثل تستر و 10میلش) فرق میکنه روی جعبش نوشته bottle limited edition فروشنده میگفت بارجدید که آوردم این شکلی هست . روی شیشه پرف از حرف H هست

در کل خیلی ازش راضیم:40::8:

cyber861
18-12-2011, 18:00
دوستان عزیز این عطرهای بیک که میگید ( شماره های 17 و 2 ) چه رنگی هستند ؟

البته بعضی وقتا رنگاشون کمرنگ پر رنگ میشه.مهم شمارشه

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

سلام دوستان

بعد از اینکه یه ماه پیش یه 10میل از تغ هرمس (بهتره بگم هق مس:46:) خریدم این مدت همش ازش استفاده کردم و بالاخره دیروز یه 100میل ازش خریدم
برای این فصل خیلی عالی هست و احساس میکنم هرچقدر هوا رو به سردی میره بوش عوض میشه و دلنشین تر
فقط یه نکته طرح شیشه این با جیزایی که دیده بودم (مثل تستر و 10میلش) فرق میکنه روی جعبش نوشته bottle limited edition فروشنده میگفت بارجدید که آوردم این شکلی هست . روی شیشه پرف از حرف H هست

در کل خیلی ازش راضیم:40::8:
مبارک باشه آقا مجید گل.:11:

فرقی نداره.بعضی وقتا شرکتا از این کارها میکنن.مثلا هوگو دیدم یه بار همچین چیزی زده بود.

arsenal_mmm
18-12-2011, 19:22
حالا که بحث عطر بیک مطرحه این مصاحبه جالب رو با پدر خودکارو عطر بیک ایران از دست ندید:

golabi2
18-12-2011, 20:07
نه!هرچی گشتم نه خودش پیدا شد نه لینک سازندش و....

كي گفته پيدا نميشه...برو بوستان پونك ورودي شرقي يه ادكلن فروشي كه فقط تو كار ادكلناي ارونه در پيته داره...قيمتشم 20 تومنه...تعجب ميكنم كه ميگي ريو پيدا نميشه..تا اونجا كه ميدنوم ريو فت و فراوون همه جا ريخته...برو بوستان پونك صد در صد اونجا پيدا ميكني...منتها بايد تو طبقاتش بگردd
اصولا نميدونم اين ريو ها از كجا مياد كه فقط تو ايران پيدا ميشن و تو اينترنت و حتي باقي كشور هاي خاور ميانه مثل پاكستان و هند هم پيدا نميشن.كاراي ريو كوچكترين عكس و فروش الكترونيكي در اينترنت ندارن...فقط يه سايت اماراتي پيدا كردم كه شماره مجوزش ثبت فعاليتش تو امارت و اسم رييسشو كه انگار يه ايرانيه نوشته بود.
انقدر ضایعست این ادکلن؟!بوی خیلی خوب و ماندگاری داره نمی دونم سلیقه ه کی یه جوره!
متاسفانه خودم تهران نیستم!

cyber861
18-12-2011, 23:06
امروز یه بیک دیگه خریدم.حقیقتش رفته بودم 17 رو بگیرم ولی نیافتم.

شماره 21 رو گرفتم.بیس نوت اش کول واتره:31:یاده گذشته افتادم اساسی بهم حال داد.2 تومن دادم ولی ارزشش

برام خیلی بیشتره.:20:

mary83
18-12-2011, 23:37
امروز یه بیک دیگه خریدم.حقیقتش رفته بودم 17 رو بگیرم ولی نیافتم.

شماره 21 رو گرفتم.بیس نوت اش کول واتره:31:یاده گذشته افتادم اساسی بهم حال داد.2 تومن دادم ولی ارزشش

برام خیلی بیشتره.:20:
کلاس عطر رو چرا می یاری پایین؟؟
:13:
در ضمن من نمی دونم دوستان با چه اطمینانی اینترنتی خرید می کنند مثلا وقتی می گه نداره و بعد می گه هست یعنی... و یا اینکه ممکنه شیشه های خالی و پر کنند خلاصه take care

cyber861
19-12-2011, 00:25
کلاس عطر رو چرا می یاری پایین؟؟
:13:
در ضمن من نمی دونم دوستان با چه اطمینانی اینترنتی خرید می کنند مثلا وقتی می گه نداره و بعد می گه هست یعنی... و یا اینکه ممکنه شیشه های خالی و پر کنند خلاصه take care

من یادمه مدرسه نمیرفتم و اسباب بازیم همین عطرایه بیک بود.یادمه دونه ای 200-250 تومن بود.خاطراته خوبی دارم ازش.

کول واتر هم داییم داشت.خیلی دوستش داشتم.

باید یه بار عطره بیک بخری:31:

milad_gta
19-12-2011, 00:30
بچه ها یه چیز گرم و ملایم سراغ دارید ؟ با کاپتان بلک خیلی حال کردم مثل شکلاته فقط یکم چیزه :دی آدم فکر میکنه رفته تو دیگ شکلات ...

sAeEd_kHaAn
19-12-2011, 11:19
علی موندگاری این بیک ها چظوره ؟

cyber861
19-12-2011, 14:18
بچه ها یه چیز گرم و ملایم سراغ دارید ؟ با کاپتان بلک خیلی حال کردم مثل شکلاته فقط یکم چیزه :دی آدم فکر میکنه رفته تو دیگ شکلات ...

تا چه قیمتی؟

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

علی موندگاری این بیک ها چظوره ؟

بستگی به مدلش داره.مثلا اسپرتش که شماره 2 هست خیلی موندگاری داره.در حده 3-4 روز

البته بستگی به تعداد اسپری هم داره.ولی راضی کننده است اساسی

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

milad_gta
19-12-2011, 14:42
یه چند تایی زیر 50 اگه معرفی کنید ممنون میشم .

cyber861
19-12-2011, 15:22
یه چند تایی زیر 50 اگه معرفی کنید ممنون میشم .

تنها چیزی که شبیهه اونه Angel Schlesser Essential زیره 50 تومن.

milad_gta
19-12-2011, 17:21
خیلی ممنون ، لطف کردی .

حالا شبیه کاپتان هم نشد ، شرین هم نبود مشکلی نداره فقط گرم و ملایم باشه ، میخوام چند تا عنوان داشته باشم ...

sAeEd_kHaAn
19-12-2011, 17:44
منم عصری بیک 17 رو گرفتم
اسپری ecco CHANEL ALLURE home sport هم گرفتم میتونم بگم بوش فوق العاده هست

golabi2
19-12-2011, 20:20
کلا کشیدم بیرون از تری دیمنشن!
دیودف چه جوریه؟رسمی چی داره؟

squall12
19-12-2011, 20:22
سلام . من امروز ادکلن excite رو خریدم . فروشنده می گفت بوش خیلی شبیه کاپیتان بلکه...
بوی گرم وشیرین و ملایمی داره من که خیلی ازش خوشم اومد . قیمتش هم 34 تومنه.خیلی هم ادکلن معروفی نیست ماله یک شرکت ایتالیایی هست

cyber861
19-12-2011, 20:55
خیلی ممنون ، لطف کردی .

حالا شبیه کاپتان هم نشد ، شرین هم نبود مشکلی نداره فقط گرم و ملایم باشه ، میخوام چند تا عنوان داشته باشم ...

والا چی بگم؟زیاد هست ولی نظره منو میخوای برو چند جا تست کن ببین از کدوم خوشت میاد.آخه ادکلن چیزی

نیست که سلیقه من با شما یکی باشه.

من 4 ساله پیش از هامر خوشم نیامد ولی الان خوشم میاد.:31:

cyber861
19-12-2011, 21:24
کلا کشیدم بیرون از تری دیمنشن!
دیودف چه جوریه؟رسمی چی داره؟

اگه خیلی رسمی میخواید زینو.

اگه نه که کول واتر.

سیلور شادو

هات

ادونچر

:31:

EngineeR EhsaN
19-12-2011, 22:48
بچه ها یه ادکلن جدید معرفید کنید که هر کی بوشو بشنفه اسمشو بپرسه :دی
Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

cyber861
19-12-2011, 23:08

جدیدا سوالایه سخت سخت میپرسیدا:27: اگه پیدا کردی به ما هم بگو:31:

دیگه خجالت میکشم بگم سی کی 1 :41:چون جدید نیست ولی خب ....آره:8:

vampire girl
19-12-2011, 23:42

very 3xy خیلی عالیه یه بوی گرمی مابین تلخ و شیرین داره ... :40:
romance هم حرف نداره...:wub:

mary83
20-12-2011, 13:29
جدیدا سوالایه سخت سخت میپرسیدا:27: اگه پیدا کردی به ما هم بگو:31:

دیگه خجالت میکشم بگم سی کی 1 :41:چون جدید نیست ولی خب ....آره:8:
این و از بس گفتی دیگه فقط .... :دی
خانه عطر تهران هم یافتم هنوز مکان یابی نشده دقیق البته:31:
حالا واسه اینکه اسپم نشه:31:
سوال بین اسپری های اکو اسمارت وسایر که نمی دونم کدومشون واسه خوشبو کردن خونه بهتره:31::31:ماندگاری

این خیلی خوشبو هست خواهرم داره :دی ولی بهش کادو دادن از خارجه:31:بهتون پیشنهاد می دم به شرطی که اصل باشه :8:
belong celin dion

حالا اگر کسی اینا رو تست زده نظرشو پلیز بگه :)
young 3y lovely by YSL

این چیه خیلی ها تعریف میکنند؟
halloween by J.Del Pozo

:11::10:

cyber861
20-12-2011, 13:38
این و از بس گفتی دیگه فقط .... :دی
خانه عطر تهران هم یافتم هنوز مکان یابی نشده دقیق البته:31:
حالا واسه اینکه اسپم نشه:31:
سوال بین اسپری های اکو اسمارت وسایر که نمی دونم کدومشون واسه خوشبو کردن خونه بهتره:31::31:ماندگاری

این خیلی خوشبو هست خواهرم داره :دی ولی بهش کادو دادن از خارجه:31:بهتون پیشنهاد می دم به شرطی که اصل باشه :8:
belong celin dion

حالا اگر کسی اینا رو تست زده نظرشو پلیز بگه :)
young 3y lovely by YSL

این چیه خیلی ها تعریف میکنند؟
halloween by J.Del Pozo

:11::10:

من 16-17 ادکلن دارم و شاید 200 تا ادکلن تست کردم ولی این برام یه چیزه دیگست.:31:

اون ایو سن لورن رو فکر کنم شرکته MY ازش کپی برداری کرده باشه.من ماله مای رو تست کردم.در حده 13 تومن بد

نیست.شیشه ی با کیفیتی هم استفاده کرده بود.خیلی ملایم بود ولی خب اولش خیلی دوزه الکلش بالا بود.

هالوین هم بد نیست.یکم بوش تیزه.من ازش خوشم نمیاد.خاله گرامم داشت.ولی استفاده نیمکرد.:8:

nasimit
20-12-2011, 13:56
من laliqueدارم ازش خیلی راضیم. in so much هم فوق العادست.

milad_gta
20-12-2011, 13:58
هالوین مردونه نداره ؟ :دی اسمش منو یاد سری اول هالوین میندازه ...

mary83
20-12-2011, 14:01
من 16-17 ادکلن دارم و شاید 200 تا ادکلن تست کردم ولی این برام یه چیزه دیگست.:31:

اون ایو سن لورن رو فکر کنم شرکته MY ازش کپی برداری کرده باشه.من ماله مای رو تست کردم.در حده 13 تومن بد

نیست.شیشه ی با کیفیتی هم استفاده کرده بود.خیلی ملایم بود ولی خب اولش خیلی دوزه الکلش بالا بود.

هالوین هم بد نیست.یکم بوش تیزه.من ازش خوشم نمیاد.خاله گرامم داشت.ولی استفاده نیمکرد.:8:
1 پس چرا دخترا ازاین تعریف می کنند ؟مامان بزرگت چی دوست دارن؟:31:
2یعنی مای و با YSL مقایسه می کنی؟؟؟؟؟ هاهاها؟؟؟؟؟ناامید شدم می دونسی خیلی ها بخاطر مای صورتشون لکه افتاده یا جوش زده --
3ببینم نکنه مثل بیک با اینم ck1خاطره داری؟
4 lady milion آیا خوب است؟ نوشته خنک ولی خنک ملایمه یا تند؟:31:
5این خوبه؟ Guess for Women by Guess
6 جواب سوال اول و ندادی مرسی

cyber861
20-12-2011, 14:55
1 پس چرا دخترا ازاین تعریف می کنند ؟مامان بزرگت چی دوست دارن؟:31:
2یعنی مای و با YSL مقایسه می کنی؟؟؟؟؟ هاهاها؟؟؟؟؟ناامید شدم می دونسی خیلی ها بخاطر مای صورتشون لکه افتاده یا جوش زده --
3ببینم نکنه مثل بیک با اینم ck1خاطره داری؟
4 lady milion آیا خوب است؟ نوشته خنک ولی خنک ملایمه یا تند؟:31:
5این خوبه؟ Guess for Women by Guess
6 جواب سوال اول و ندادی مرسی

6-همون اکو خوبه.خودم هم می استفادم:27:میزنم تو هوا.بعضی وقتا هم قبله خواب میزنم به خودم:20:

2-مای که خودم هم دله خوشی ازش ندارم.شکله شیشه اش رو گفتم.:46:نه ژل اش بدرد میخوره و نه کرم هاش و

نه ضد آفتاب هاش.البته خب هرچی پول بدیم آش میخوریم.

3-بد جنس:5:

4-تست نکردم

5-مردونش که بد نبود ولی خاص هم نبود.

MOHAMMAD2010
20-12-2011, 18:46
بچه ها یه عطر خوش بو گرون معرفی کنین که گرمیش هم گیر بیاد ( میخوام واسه تنوع چند میل از این گرمی های گرون بخرم )
ممنون

arsenal_mmm
20-12-2011, 21:32
من یادمه مدرسه نمیرفتم و اسباب بازیم همین عطرایه بیک بود.یادمه دونه ای 200-250 تومن بود.خاطراته خوبی دارم ازش.

کول واتر هم داییم داشت.خیلی دوستش داشتم.

باید یه بار عطره بیک بخری:31:

امروز در یک اقدام البته این دفعه نه چندان انتحاری 4 تا عطر بیک خریدم...یه نمایندگیشو دم خونه مون پیدا کردم...باور نمی کردم انقد کیفیتشون خوب باشه...به خصوص وقتی دیدم قیمتشم انقد خوبه (فقط 2500 تومن:18:) عنان از کف بدادم و 4 تاشو گرفتم..اول از همه همون 17 و 2 رو که دوستان توصیه کرده بودن گرفتم و بعد هم یه دونه اسپرت سامر نارنجیش که به نظرم از همه کاراش بهتره و اون یکی هم طوسی شماره 14 که این اخری دقیقا بوی وان میلیون میده...البته آبی شماره 17 هم یه جورایی شبیه وان میلیونه ولی یه جور دیگه اس اما شماره 14 طوسی اگزکتلی وان میلیونه:31: در ضمن اسپرت سامر کلاسیکش که آبیه هم دقیقا بوی آکوا بولگاری میده ...کاراش ولی حرف نداره...جالبه تو اون لینک مصاحبه صاحب کارخونه اش که 2 صفحه قبل گذاشتم صاحب کارخونه گفته که سال 78 کارخونه عطر بیک فرانسه رو خریده و به ایران آورده!!! یعنی اینا تو ایران تولید میشن و ما نمیدونیم؟؟
در هر صورت من نمیدونم با وجود این عطر بیک تو ایران برای چی عین احمقا رفتیم این همه عطر مشابه بی کیفیت مثل ریو از امارات وارد کردیم....سگ این بیک می ارزه به کارای ریو...والا به خدا...از من میشنوید برید بزنید تو کار عطرای بیک...عالی هستن بخدا...حیفه انقد بی نام و نشونن...خودم اصلا دیدم انقد خوبن تاسف خوردم که چرا زود تر سراغشون نرفته بودم اونم با این قیمت خوب...واقعا حیف که یه مدیر حامی درست و حسابی تو این مملکت نیست وگرنه همین عطر بیک رو میشه چماق کرد زد تو سر همه این شرکتای عطر ساز درپیت اماراتی و نونشون اجر کرد.

پانویس:همیشه دوست داشتم عطر به اطرافیانم کادو بدم اما چون کار خوب گرونه نمی رفتم سراغ کادو دادن عطر اما حالا که بیک رو با این کیفیت خوب پیدا کردم به اطرافیانم که خیلی باهاشون صمیمی نیستم کادو تولد عطر بیک میدم...فقط تنها مساله اینه که قیمتش به ریال روش خورده..که اونو باید با ماژیک پاک کرد.

dops dops
20-12-2011, 22:07
بوی آکوا بولگاری میده ...کاراش ولی حرف نداره...جالبه تو اون لینک مصاحبه صاحب کارخونه اش که 2 صفحه قبل گذاشتم صاحب کارخونه گفته که سال 78 کارخونه عطر بیک فرانسه رو خریده و به ایران آورده!!! یعنی اینا تو ایران تولید میشن و ما نمیدونیم؟؟
در هر صورت من نمیدونم با وجود این عطر بیک تو ایران برای چی عین احمقا رفتیم این همه عطر مشابه بی کیفیت مثل ریو از امارات وارد کردیم....سگ این بیک می ارزه به کارای ریو...والا به خدا...از من میشنوید برید بزنید تو کار عطرای بیک...عالی هستن بخدا...حیفه انقد بی نام و نشونن...خودم اصلا دیدم انقد خوبن تاسف خوردم که چرا زود تر سراغشون نرفته بودم اونم با این قیمت خوب...واقعا حیف که یه مدیر حامی درست و حسابی تو این مملکت نیست وگرنه همین عطر بیک رو میشه چماق کرد زد تو سر همه این شرکتای عطر ساز درپیت اماراتی و نونشون اجر کرد.

عطر بیک که خوبه بابا خیلی جنسای دیگه هست که این تریپیه مثلا خاویارو مفت صادر میکنن روسیه بعد اونا میکننش تو قوطی n برابر میفروشن به خودمون!!!!

این بیک چند شماره داره؟

cyber861
21-12-2011, 01:13
عطر بیک که خوبه بابا خیلی جنسای دیگه هست که این تریپیه مثلا خاویارو مفت صادر میکنن روسیه بعد اونا میکننش تو قوطی n برابر میفروشن به خودمون!!!!

این بیک چند شماره داره؟

cyber861
21-12-2011, 01:19
بچه ها یه عطر خوش بو گرون معرفی کنین که گرمیش هم گیر بیاد ( میخوام واسه تنوع چند میل از این گرمی های گرون بخرم )
ممنون

آخه گرمی مگه گرون و ارزون داره؟نگیر.همشون یه جورایی تابلو هستن.مثله این کارایه اماراتی.:13:

milad_gta
21-12-2011, 09:49
مثله این کارایه اماراتی.ما هم رفتیم یه کار اماراتی بهمون انداختن :دی UR the once البته یه قرار داشتیم اینقدر سیخ زدن ، زودباش زودباش ... دیگه همینو برداشتم که دست خالی نیام بیرون . میزنی یکم تند هست و بوی درخت کاج میده ، یکم که میمونه ملایم تر و بهتر میشه ، بــد نیست ، موندگاریش خوبه ، پخشش زیاد جالب نیست ، فقط من ندیدم که ساخت اماراته وگرنه عمرا نمیخریدمش .

توی تست ها یه عطر به ما زدن ، اسمش رو اصلا ندیدم ، لاغر و دراز بود ( For Women ) ، بو آدامس پلو میداد ( یادش بخیر ) بعد که 5 دقیقه گذشت خیلی خوش بو شد ، فقط هر کدوم از خانوم های شرکت که از کنارم رد میشدن نمیدونم چرا بد نگاه میکردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خلاصه اونورا راهم بخوره میگیرم معرفی کامل میکنم ...

MOHAMMAD2010
21-12-2011, 23:24
آخه گرمی مگه گرون و ارزون داره؟نگیر.همشون یه جورایی تابلو هستن.مثله این کارایه اماراتی.:13:

آره به جون خودم همینا هم گرون ارزون دارن ! باشه به خاطر شما نمیگیرم :11:
----------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها حالا این شماره 14 عطر بیک واقعا بوی 1 میلیون میده ؟ آخه من تا حالا 1 میلیون رو تست نکردم حالا میخوام ببینم اگه بوش واقعا مثل اونه برم بگیرم ببینم چیه
کلا دیگه کدوم شماره هاش خوش بو هستن ؟

cyber861
22-12-2011, 00:24
----------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها حالا این شماره 14 عطر بیک واقعا بوی 1 میلیون میده ؟ آخه من تا حالا 1 میلیون رو تست نکردم حالا میخوام ببینم اگه بوش واقعا مثل اونه برم بگیرم ببینم چیه

دقیقا درست میگی.ولی ما از کجا بدونیم کدومشون گرونه؟:31:

............................

من 14 رو نداشتم متاسفانه:13:

arsenal_mmm
22-12-2011, 02:20

از نظر من که خیلی شبیه به وان میلیون بود ...البته فکر کنم این خیلی زود تر از این که وان میلیون در بیاد فروخته میشده:31:حالا نمیدونم وان میلیون ازین کپی کرده یا این از وان میلیون

sAeEd_kHaAn
22-12-2011, 12:04
من فعلا دارم این یکی 2روزه بیک 17 میزنم و تقریبا هم خالیش میکم رو خودم :31: بوش خوبه به صرفست

jujushow
22-12-2011, 13:08
اون قدیم ندیما هم ( حدود 4-5 سال قبل :31: ) یادمه بیک میخریدم ، یه بار رنگ ابیش رو خریدم که فوق العاده خوشبو بود ... تا اونجایی که یادمه علاوه بر کیفیت نسبتا خوبش ماندگاریه بالایی داره ولی فک کنم پخش شوندگیش در حد صفر باشه .

خلاصه اگه واقعا اسانس کیفیت متوسط به بالا استفاده میکنند خدا پدر مادرشون رو بیامرزه ...

از 2-3 سال پیش به قبل هم یادمه توی تلوزیون خیلی خیلی زیاد تبلیغ میکردند حالا دلیل اینکه دیگه تبلیغ نمیشه ممکنه این باشه که سرمایه گذار محترم ترجیح داده روی پروژه های دیگه سرمایه گذاری کنه !

sanaz.joon
22-12-2011, 13:53
این خوشبو کننده های 4*8 چطورن؟

cyber861
22-12-2011, 14:08
این خوشبو کننده های 4*8 چطورن؟

جزوه کارهایه خیلی خوبه که کیفیتش خیلی عالیه.:20:

sAeEd_kHaAn
22-12-2011, 16:45
من شماره 2 بیک رو هم گرفتم به توصیه بچه ها :دی
اینم بوش خوبه با 2400 تومن بوی خوبی داره واقعا

when
22-12-2011, 20:01
والا منم بیک شماره 2 را برای اولین دفعه خریدم اما بوش چندان مال نیست بوش کپی یه مدل ادکلن کریستین دیور مربوط به سال 1966 است.
البته اگه یارو راست نوشته باشه که فکر نمیکنم اینطور باشه.
بوشم تومایه های مخلوطی ازطالبی و علف و خربزه است .به درد پدر بزرگ ژپتو بیشتر میخوره تا من .
بهدشم ساخت شرکت بیک یار ایرانه .
نباید ازش انتظار معجزه داشت .
دلخوشکنکه فقط.

من فکر کنم بوشو حتی اگر صورتت رو هم به ملت بچسبونی بازم به مشام کسی نخوره.
اما جالب اینجا بود که رو جعبه مقواییش عکس ادکلن ازارو کروم سی کی وان و pamplemousse rose hermes را نیز زده است تا به خریدارانش بگوید که رایحه دل انگیز این ادکلنها را در شماره های دیگرش کپی کرده است .بودویید بخرید تا درش تخته نشده.:27:

cyber861
22-12-2011, 20:23
والا منم بیک شماره 2 را برای اولین دفعه خریدم اما بوش چندان مال نیست بوش کپی یه مدل ادکلن کریستین دیور مربوط به سال 1966 است.
بوشم تومایه های مخلوطی ازطالبی و علف و خربزه است .به درد پدر بزرگ ژپتو بیشتر میخوره تا من .
دلخوشکنکه فقط.

اما جالب اینجا بود که رو جعبه مقواییش عکس ادکلن ازارو کروم سی کی وان و pamplemousse rose hermes را نیز زده است تا به خریدارانش بگوید که رایحه دل انگیز این ادکلنها را در شماره های دیگرش کپی کرده است .بودویید بخرید تا درش تخته نشده.:27:

داداشه گلم توقع نداری که 2 تومن بدی و اندازه ادکلنه 200 تومنی باشه که؟

من بویه sauvage دیور رو نشنیدم.ولی این یه جورایی شبیهه ون کلیف تسار هست.ولی اون خیلی بهتره.

الان یه اشانتیون از همون آزارو کروم بخوای بخری زیره 6 تومن هست؟در صورتی که 5 میل هم نیست.مطمئن هم

هستم که موندگاری هم نداره.

اتفاقا ادکلن هایه بیک.علی الخصوص شماره 2 به شدت پخش بو دارن.

احتمالا یه خاطره بدی شما از این دارید.:20:

when
22-12-2011, 20:38
دمت گرم.یعنی شما بیک میزنی کسی تا حالا بهت گفته چه عطر خوبی زدی که میگی پخش بوش عالیه یا مثل من فلک زده به صورتت زدی و بوش فقط تو دماغ خودت رفته؟
بعدشم کدوم شماره هاش بوی ck یا چمیدونم بوی ازارو کروم میدهد؟
ثالثا روی جعبه 2500 قیمت زده که زنه 2800 با من حساب کرد چطور شما 2000 تومن میخری؟

cyber861
22-12-2011, 21:54
دمت گرم.یعنی شما بیک میزنی کسی تا حالا بهت گفته چه عطر خوبی زدی که میگی پخش بوش عالیه یا مثل من فلک زده به صورتت زدی و بوش فقط تو دماغ خودت رفته؟
بعدشم کدوم شماره هاش بوی ck یا چمیدونم بوی ازارو کروم میدهد؟
ثالثا روی جعبه 2500 قیمت زده که زنه 2800 با من حساب کرد چطور شما 2000 تومن میخری؟

اگه پشتش رو دقت کنی عکس بزرگه ساویج دیوره نه اون سه تا دیگه.حالا میدونی منظورش چی بوده؟منظورش این

بوده که از خانواده مرکباتی هست.

بعدش قرار نیست بویه اونا رو بده.یه نتی از اونها شاید باش شبیه بوده.

من دونه ای 2 تومن میخرم.چون شما گرون خریدی که قرار نیست منم گرون بخرم که؟درسته؟

اون طرف خیلی دیگه باحال بوده که 2800 فروخته.:41:

البته اینه بگم که تو دماغه خوده آدم هم زیاد میره.:46:مخصوصا شماره 2.یجورایی گیج میکنه.مثلا اسمش اسپرته.:31:

والا اون بیکار هایه خیابونی بعضیاشون ادکلنایه چند صد هزار تومنی میزنن که هوش از سره آدم میپرونه.حالا ما نریم

اونا رو بخریم که اینا میزنن؟تقکری داری شما ها؟

برایه یه ادکلنه دمه دستی عطر بیک خیلی خوبه.

من ادکلن از 2 تومن معرفی کردم تا 200 تومن.اونوقت شما رفتی ارزونترینش رو پیدا کردی و اومدی میزنی تو سره

من؟خیلی با انصافی:41:

arsenal_mmm
22-12-2011, 22:58
دلخوشکنکه فقط.

حالا چون بیک شماره 2 خوب نبوده کلا همه کاراشو نفی میکنی؟؟طرف 24 تا کار زده با یه کارش که خوشت نیومده دلیل نمیشه که از بقیه شونم خوشت نیاد...حداقل 2 3 تا دیگه شو هم امتحان میکردی بعد میزدی تو سرش...بعدشم حالا بیک همچینم ارزون نمیده ها....درسته 2500 تومنه ولی 7.5 میلی لیتره...یعنی اگه مثل کارای معمولی 75 میل بشه حداقل قیمتش 25000 تومن میشه و اگه 100 میل بشه هم میشه نزدیک 30هزار تومن...پس انقدم تو سر مال نزن.این کارای آدیداس 100 میلش 10 تومنه پس لابد همه علافای خیابون با این استدلال تو الان دارن آدیداس میزنن حتما...

arsenal_mmm
22-12-2011, 23:08
اگه پشتش رو دقت کنی عکس بزرگه ساویج دیوره نه اون سه تا دیگه.حالا میدونی منظورش چی بوده؟منظورش این

بوده که از خانواده مرکباتی هست.

بعدش قرار نیست بویه اونا رو بده.یه نتی از اونها شاید باش شبیه بوده.

من دونه ای 2 تومن میخرم.چون شما گرون خریدی که قرار نیست منم گرون بخرم که؟درسته؟

اون طرف خیلی دیگه باحال بوده که 2800 فروخته.:41:

البته اینه بگم که تو دماغه خوده آدم هم زیاد میره.:46:مخصوصا شماره 2.یجورایی گیج میکنه.مثلا اسمش اسپرته.:31:

والا اون بیکار هایه خیابونی بعضیاشون ادکلنایه چند صد هزار تومنی میزنن که هوش از سره آدم میپرونه.حالا ما نریم

اونا رو بخریم که اینا میزنن؟تقکری داری شما ها؟

برایه یه ادکلنه دمه دستی عطر بیک خیلی خوبه.

من ادکلن از 2 تومن معرفی کردم تا 200 تومن.اونوقت شما رفتی ارزونترینش رو پیدا کردی و اومدی میزنی تو سره

من؟خیلی با انصافی:41:
با این که تو دماغ خود ادم زیاد میره کاملا موافقم...من اشتباه کردم طبق عادت همیشگی زدم به لباسم و تا 1 ساعت دماغم داشت خفه میشد از بوش ویک سر درد اساسی هم گرفتم..اما دفعه بعد به پوست و تنم زدم کمتر خفه شدم و کمتر اذیت کرد..نمیدونم چرا عطرای بیک پتانسیل ایجاد سردردشون خیلی زیاده...بیشتر از 4 تا پاف بزنی اونم با همون پاف کوچولویی که سوراخ کوچک اسپری عطرای بیک میزنه یه سر درد اساسی افتادی...

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

آقا چرا باز انجمن از تک و تا افتاده؟؟پس یه سوال جدید مطرح میکنم...اگه دقت کرده باشید تنوع و تعداد عطرای مردونه از زنونه تو بازار خیلی بیشتره...اگه گفتید چرا و علتش چیه؟؟

aminjigar
23-12-2011, 07:39
اگه دقت کرده باشید تنوع و تعداد عطرای مردونه از زنونه تو بازار خیلی بیشتره...اگه گفتید چرا و علتش چیه؟؟
نظر من اینه که چون معولا زنان دایره احساسات بزرگتری نسبت به آقایون دارن و از اون جایی هم که بو و رایحه عطرها گاها تاثیرات عمده ای روی احساسات طرف مقابل داره و این جوری هم گفته میشه که تاثیرگذاری انواع عطرها(مردونه و زنونه)، بیشتر بر روی جنس مخالف هست؛ واسه همین شاید این یک علت بیشتر بودن عطرهای مردونه باشه.

sAeEd_kHaAn
23-12-2011, 10:17
یه بحث جدید هم من ایجاد کنم همتون توش شکت کنید لطفا :دی
بچه ها لیست عطر هایی که واسه خرید در نظر دارینو بگین plz

when
23-12-2011, 10:30
دوستان من از یه لوازم ارایشی بسیار منصف دیروز سراغ ادکلن جدید گرفتم.طرف خیلی وارده و وقتی ادکلنی رو به من ok میده ندید وبدون تست بو ازش میخرم و دمشم گرم.
اما دیروز
در جواب به من گفت الان ادکلن خوب تو بازار خیلی کمه و علت اصلیش نوسانات قیمت دلاره .
ببینید نمیگم چیزی نخرید .میگم چشم بسته پول ندید.
اگر از ادکلنی مطمئنید پول سنگین بدید چون از منبع موثق دیگری امار دارم که قیمتها تا شب عید چندین برابر خواهد شد.
حتی قیمت البسه و پوشاک
بهتره از الان واسه عیدتون کفش ولباس بخرید .
چون اینا تو دیده و ادکلن در رده اخر قرار داره البته برای ما مستمندان نه میلییاردرها.
همتون رو دوست دارم.
:19:

cyber861
23-12-2011, 10:39
یه بحث جدید هم من ایجاد کنم همتون توش شکت کنید لطفا :دی
بچه ها لیست عطر هایی که واسه خرید در نظر دارینو بگین plz

کنت کول وینتیج بلک

لهوم ایو سن لورن

تسار ون کلیف

hamidrezaj
23-12-2011, 11:16
سلام دوستان

شرکت بیک چند سال قبل که عطرهاش 8تا بودن , اون موقع من یکیش رو

خریده بودم که رنگ درش تیره بود و بوی خیلی عالی داشت که الان دقیقا یادم نمیاد

ولی تقریبا شبیه دارچین و چوب بود و الان که 24 تا شده اون رو نمیتونم پیدا کنم

میخواستم بپرسم از دوستان میدونه تو شماره های الان عطر بیک , این بو واسه کدوم

شماره هست یا ادکلنی که بوی چوب و دارچین بده

البته دقیقا بوی دارچین نبود یه بویی بود که وقتی محکم بوش میکردی

بینی رو یه کم میسوزوند و اصلا بوی الکل نمیداد انگار بوی چوب جنگلی خیلی خوشبو بود و به دوستان توصیه میکنم حتما

شماره سیزده عطر بیک رو بگیرین واقعا عالیه .

ممنون

aminjigar
23-12-2011, 13:10
بچه ها لیست عطر هایی که واسه خرید در نظر دارینو بگین
هوگو بوس نایت ----- شنل بلو

البته من اکثرا موقع خرید یک دفعه نظرم عوض می شه ولی فعلا اینا هستن.

----------------

When عزیز منم با حرفاتون موافقم ولی من یکی که خودم به شخصه عادت کردم به این وضعیتی گرونی :2: که گفتی

که صد در صد عطر هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

milad_heartsick
23-12-2011, 14:14
سلام بر دوستان خوشبو
کسی ادکلن جورج کلونی شنیده یا داشته؟
امروز خریدم (قیمت: 45 ت) از بوش خیلی خوشم اومد ولی تو نت خبری ازش نیست نه قیمتی نه مشخصاتی یکم دودلم که کار اماراتی یا .... باشه البته لیبل فارسی هم داره
کارخانه:ARS perfume
کشور:المان
واردکننده شرکت نیک همراد

when
23-12-2011, 14:54
عطرهای بیک کلا 3 دسته بیشتر نیست
مردونه
زنونه
اسپرت
این که شما دنبالشی و میفرمایید که درش تیره یا شاید مشکی بوده اگر مطمئنی که در دسته بندی مردونه قرار داشته بیشک باید شماره 1 یا 9 باشه که من با توصیف رایحهاش که در سایت به زبان انگلیسی نوشته بود متوجه شدم که بین سنگینی رایحه ودرب عطر های بیک باید رابطه ای منطقی وجود داشته باشه.
مثلا شماره 2 در ردیف اسپرت قرار داره و بوی خزه و لیموو....داره ودر کل مرکباتیست رنگ درشم که همه دیدیم سبزه و با رایحش مرتبطه . در کل 1و9 که درب مشکی دارند نیز باید رایحه مردانه و به قول دوستان سنگینتر و خشنتری داشته باشند.
:8:

arsenal_mmm
23-12-2011, 17:40
اول از همه رسیدن به صفحه 300 مبارک....:11:

دوم هم در جواب سوالم بگم که من خودم به نظرم جوابش همون فلسفه وجودی به وجود اومدن عطرو ادکلنه...همون طور که همه تون میدونید فلسفه وجودی عطر این بود که در فرانسه قدیم مردم زیاد حموم نمی رفتن و نیاز شدیدی به چیزی داشتند که بوی بد بدنشونو از بین ببره پس کلا عطر و ادکلن به وجود اومد..حالا الان هم دقیقا به همین دلیل تعداد عطرای مردونه با توجه به نیازی که در بین مردا بیشتر از زنا به هون دلیلی که گفتم به عطر احساس میشه بیشتر از زنونه است...حتی همینموضوع استفاده از عطر رو در کشور های خاور میانه ای و عربی از هندو پاکستان گرفته تا مصر خیلی بشتر ضروری کرده و به همین علت هم هست که ما ها که در کشور هایی خاور میانه ای زندگی میکنیم نه مثل اروپایی ها که بیشتر عطر رو برای مد استفاده میکنن بلکه بیشتر به خاطر احساس نیاز بیشتری که به عطر داریم بیشتر میخریم..در واقع عطر برای اونها بیشتر جنبه لوکس داره تا ما...ما تو کشورای آسیایی و گرم بیشتر به عطر نیاز پیدا میکنیم و مسلما این همه عطر و اسپری و خوشبو کننده تو ایران وامارات و اینجور کشورا به همین دلیل انقد زیاد فروش میره..

sAeEd_kHaAn
23-12-2011, 18:23
کنت کول وینتیج بلک

لهوم ایو سن لورن

تسار ون کلیف

هوگو بوس نایت ----- شنل بلو

البته من اکثرا موقع خرید یک دفعه نظرم عوض می شه ولی فعلا اینا هستن.

بچه ها در مورد عطر های انتخابیتون یه توضیح بدین از رایحه و موندگاری و قیمتاشون

لطفا بقیه هم در این بحث شرکت کنن عطر های مورد نظرشونو واسه خرید بگن :20:

black-ghost5
23-12-2011, 19:12
سلام بچه ها یه راهنمایی لطفا خرید از سایت عطرافشان مطمئنه؟ عطراش اصله؟؟بعد من بین
، موندم یه راهنمایی میکنین؟Narciso Rodriguezmusc collection ، Code by Giorgio Armani sport،Bleu de Chanel by Chanel

cyber861
23-12-2011, 19:53
بچه ها در مورد عطر های انتخابیتون یه توضیح بدین از رایحه و موندگاری و قیمتاشون

لطفا بقیه هم در این بحث شرکت کنن عطر های مورد نظرشونو واسه خرید بگن :20:

کنت کول نت اصلیش خیلی خاصه و بویه تکلا میده.من جایی دیگه بوش رو نشنیدم.ولی خب خیلی خوشم اومد

ازش ولی متاسفانه تو بازار نیست فعلا.یه جا سراغ دارم که دوبرابر میده:41:

تسار یه بویه کلاسیک داره ولی خب من دوسش داشتم.فکر کنم جزوه معدود ادکلن هایه کلاسیکی بوده که من

خوشم اومده.موندگاریش هم بد نیست.

لهوم هم که فوق العاده بوش فرشه.یه بویه شیرین مانند همراه با بویه گل.شاید بشه گفت یونی 3x

هست .موندگاریش جالب نیست ولی خیلی دوسش دارم.رفتم 60 میلش رو بخرم که تمام کرده بود.

یه سری بیکار نشستن پست پاک میکنن.فشار زیاد بشه دیگه من یکی پست نمیدم.این باره چندمه که پستامو

پاک میکنن.:angry:

black-ghost5
23-12-2011, 20:12
یکی جواب منو بده عجله دارم مرسی

milad_heartsick
23-12-2011, 20:29
سلام بر دوستان خوشبو
کسی ادکلن جورج کلونی شنیده یا داشته؟
امروز خریدم (قیمت: 45 ت) از بوش خیلی خوشم اومد ولی تو نت خبری ازش نیست نه قیمتی نه مشخصاتی یکم دودلم که کار اماراتی یا .... باشه البته لیبل فارسی هم داره
کارخانه:ARS perfume
کشور:المان
واردکننده شرکت نیک همراد

کسی چیزی نمیدونه؟

squall12
23-12-2011, 20:30
کنت کول وینتیج بلک

لهوم ایو سن لورن

تسار ون کلیف

میشه اسم این عطرها رو به انگلیسی بنویسی.ممنون

cyber861
23-12-2011, 20:50
میشه اسم این عطرها رو به انگلیسی بنویسی.ممنون

:11:

Kenneth Cole vintage black

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

کسی چیزی نمیدونه؟

من نشنیدم.

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

یکی جواب منو بده عجله دارم مرسی

از عطر افشان خبر ندارم.

در کل من همشون رو قبول دارم.

black-ghost5
23-12-2011, 21:06
یه سوال دیگه تو یکی از این سایتا زده مثلا فلان عطر صدو چهل هزار تومن بعد زده تامین کننده ریو کالکشن .این همون شرکت اماراتیست خوب اینکه تقلبی میشه چرا قیمتش بالاست ایتقدر از طرفی از کجا میشه تشخیص داد این مال ریو کالکشنه رو جعبش نوشته؟