PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

mjd323232
13-11-2011, 10:12
لطفا نظرتون رو درباره موارد زیر بگین : از نظر پخش بو (خیلی مهمه) و موندگاری (مهمه)

lLACOSTE
ESSENTIAL SPORT
ESSENTIAL

DUNHILL
DESIRE BLUE
دانهیل که جعبه قهوه ای داره

GIVENCHY
PLAY FOR MEN
PLAY INTENSE

CK
CK MAN

cyber861
13-11-2011, 11:00
لطفا نظرتون رو درباره موارد زیر بگین : از نظر پخش بو (خیلی مهمه) و موندگاری (مهمه)

lLACOSTE
ESSENTIAL SPORT
ESSENTIAL

DUNHILL
DESIRE BLUE
دانهیل که جعبه قهوه ای داره

GIVENCHY
PLAY FOR MEN
PLAY INTENSE

CK
CK MAN

فکر کنم پخشه بویه کلوین بهتر باشه.همچنین موندگاری

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

این آدیداس به توره کسی نخورده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjd323232
13-11-2011, 11:09
فکر کنم پخشه بویه کلوین بهتر باشه.همچنین موندگاری

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

این آدیداس به توره کسی نخورده؟

از خریدی که چندتا پست قبلی زده بودی راضی هستی ؟
- کاملا با سلیقت جوره ؟
- راستی اترنیتی یه مدل آکوا هم داره اون چطور بود.

cyber861
13-11-2011, 11:48
از خریدی که چندتا پست قبلی زده بودی راضی هستی ؟
- کاملا با سلیقت جوره ؟
- راستی اترنیتی یه مدل آکوا هم داره اون چطور بود.

اترنیتی یکی از چیزایی هست که همیشه دوستش داشتم.در کل کلوین رو دوست دارم.خیلی با روحیاته من

جوره.هم پخشه بو و هم ماندگاری.

آکوآ رو تست نکردم متاسفانه.

به نظرم یکی فارنهایت و یکی هم اترنیتی حتما حتما باید تو کلکسیون یه نفر باشه:31:البته اگه بوشون رو

دوست داشته باشی.

Lady parisa
13-11-2011, 11:55
به سلامتی.از کجا مگه خریدی؟
نه نخریدم! گفتم که به دستم رسید!:21:

سلام . همون ریو - وان میلیون ؟ بوی اونقدر غلیظه که حال ادمو بهم بزنه یا خوش اینده ؟ راستی زیاد بوی الکل نمیده
سلام!
بعله همون! نه خیلی خوشبوئه! نه اصلا بوی الکل نمیده
یه نموره شیرینه! و موندنی!:46:

A M ! N
13-11-2011, 13:53
مزنه تو ایران چنده ؟ :31: :31:

بویی داره که یاد یه عطر خاصی بیفتی یا نه ؟
سلام
مزنه اش هم باید حدوده 24 باشه
البته تهران ارزون تر هست
بوش هم به نظر من همه کس خوشش میاد، باید تست کنی امتحانش مجانیه!
نمیدونم چطوری توصیفش کنم
May you do well:40:

aminjigar
13-11-2011, 13:56
سلام به همگی. بچه ها یکی یه ادکلن سوسمار واسه من جدیدا کادو اورده

شیشش مربعی شکل و سبزه پر رنگه و هیچ نوشته ای نداره به جز یه ارم سوسمار خیلی کوچیک که پارچه ای هست و چسبوندن به شیشه.
میخواستم ببینم چقدر هزینه کرده برام

eau de lacoste
l 12.12
v e r t
100 ml e 3.3 fl.oz.
hdk ihv, v, [ufa k,aji

رو جعبش هم زده uk ولی فکر نمیکنم اصل باشه. میدونم قیمتی نیست و زیاد هزینه نکرده.

اگه کسی می دونه جواب این دوستمون رو هم بده :31:

/////////////////////////////////

من اطلاعی ندارم ولی غیر اینا که گفتین چیز دیگه ای رو ش نیست اون آخرش رو هم متوجه نمی شم

cyber861
13-11-2011, 14:42

من اطلاعی ندارم ولی غیر اینا که گفتین چیز دیگه ای رو ش نیست اون آخرش رو هم متوجه نمی شم

عکسی ؟چیزی بزار.اونجوری بهتر میشه نظر داد.

بو و ماندگاریش چجوریه؟

jujushow
13-11-2011, 17:07

احتمالا منظور همون لاگوست سبز هست که بوی مرکبات میده ( فک کنم فقط روی اون عکس سوسمار هست ) . دیگه یا اصله که حدود 50.000 خرج کرده یا نمونه ی تقلبیش که احتمالا حدود 5.000 تومنه . من عطر روغنیش رو داشتم بوش خیلی ناناز بود :31: یه کوچولو شیرین ، نسبتا خنک و خیلی تازه ... بوش میکردم با تک تک سلولهای مغزم بازی میکرد :20:
این دوستمون my.lejend عزیز هم باید بو کنه اگه بوی الکل غالب نیست و موندگاری خوبی داره حتما اصله در غیر اینصورت تقلبی . چون ادکلن خیلی معروفی نبوده که بخوان 4-5 مدل فرعی از روش بزنند .

من فک میکنم حتی اگه از جعبه یا خود ادکلن عکس بزاره هم دوستان ادکلن شناس براحتی از کیفیت جعبش خواهند فهمید اصله یا فرع

aminjigar
13-11-2011, 17:38
لاکست فرانسوی باید باشه نمی دونم عطراشم همون فرانسه می زنه یا نه؟ مثله این که اون انگلیسیه البته نمی دونم دقیقا عطرای اصلش

چی می خوره، به هر حال اگه مال فرانسه باشه که ماله شما تقلبیه ناجوریه، اگه از این ناجورا هم باشه که اون بارکدش هم الکی

یه چیزی زدن، اون بارکدش رو هم بگو اگه اومدی این دور و برا...

arsenal_mmm
13-11-2011, 23:12
امروز در راستای راه دوست عزیزمون آرمان یا همون Hike خودمون رفتم و عطر Derrick Orlaneرو با قیمت 10 تومن به قول بچه ها گفتنی Blind Buy کردم و کاملا هم پشیمون شدم...واقعا نمیدونم بوی یه همچین محصولی رو چطور توصیف کنم...انواع و اقسام توصیفات رو میتون براش به کار بگیرم اما قبلا "سمباده" در رابطه با این عطر توصیف بدی نبود...
ابتدای به امر که خب با بو کردن این عطر یاد جنگ جهانی دوم افتادم....دقیقا انگار بوی باروت توپ ها و ضد هوایی های جنگ جهانی دوم رو توی این عطر میتونید حس کنید...شایدم بوی باروت و ترقه های چهارشنبه سوری که شبش تو هوای تهران میپیچه...در دومین مرحله یاد اتاق پدر بزرگم و بوی یه نوع دارو که همواره از اتاقش میومد افتادم...نمیدونم بوی یه نوع بخور بود یا بوی چه نوع دارویی بود اما همیشه از تو اتاقش میومد..احساس میکنم توی جاهای دیگه هم که پیر مردای مریض در انها حضور دارند مثل خانه سالمندان و یا داروخانه های قدیمی هم این بو رو حس کردم...در مرحله سوم یاد بوی تن شور های قدیمی حموم که یه چیزی شبیه کشک گلوله شده بود و قدیما مردم توی حموم در کنار صابون ازش استفاده میکردن افتادم...در مرحله اخر هم منو یاد بوی اسفندی که در حال دود شدنه انداخت...در هر صورت کلا اگه میخوایید یاد قدیما،بابابزرگا،جنگ جهانی دوم و ... بیافتید بزنید تو کارش....خیلی خیلی قدیمیه...خیلی بیشتر از اون چه که فکرشو بکنید...لامصب موندگاری هم داره که عمرا هیچه عطر 10 تومنی دیگه ای داشته باشه...هنوز بوی باروت مانندش رو بعد تنها زدن یه پاف رو دستم حس میکنم...ولی کلا تنها به عنوان دکور ازش استفاده خواهم کرد..

cyber861
14-11-2011, 00:38
امروز در راستای راه دوست عزیزمون آرمان یا همون Hike خودمون رفتم و عطر Derrick Orlaneرو با قیمت 10 تومن به قول بچه ها گفتنی Blind Buy کردم و کاملا هم پشیمون شدم...واقعا نمیدونم بوی یه همچین محصولی رو چطور توصیف کنم...انواع و اقسام توصیفات رو میتون براش به کار بگیرم اما قبلا "سمباده" در رابطه با این عطر توصیف بدی نبود...
ابتدای به امر که خب با بو کردن این عطر یاد جنگ جهانی دوم افتادم....دقیقا انگار بوی باروت توپ ها و ضد هوایی های جنگ جهانی دوم رو توی این عطر میتونید حس کنید...شایدم بوی باروت و ترقه های چهارشنبه سوری که شبش تو هوای تهران میپیچه...در دومین مرحله یاد اتاق پدر بزرگم و بوی یه نوع دارو که همواره از اتاقش میومد افتادم...نمیدونم بوی یه نوع بخور بود یا بوی چه نوع دارویی بود اما همیشه از تو اتاقش میومد..احساس میکنم توی جاهای دیگه هم که پیر مردای مریض در انها حضور دارند مثل خانه سالمندان و یا داروخانه های قدیمی هم این بو رو حس کردم...در مرحله سوم یاد بوی تن شور های قدیمی حموم که یه چیزی شبیه کشک گلوله شده بود و قدیما مردم توی حموم در کنار صابون ازش استفاده میکردن افتادم...در مرحله اخر هم منو یاد بوی اسفندی که در حال دود شدنه انداخت...در هر صورت کلا اگه میخوایید یاد قدیما،بابابزرگا،جنگ جهانی دوم و ... بیافتید بزنید تو کارش....خیلی خیلی قدیمیه...خیلی بیشتر از اون چه که فکرشو بکنید...لامصب موندگاری هم داره که عمرا هیچه عطر 10 تومنی دیگه ای داشته باشه...هنوز بوی باروت مانندش رو بعد تنها زدن یه پاف رو دستم حس میکنم...ولی کلا تنها به عنوان دکور ازش استفاده خواهم کرد..

والا قدیمیاش اینجوری نبود.دیگه خیلی خفن بررسیش کردی.:31:

ولی جدی بوش سنگینه با اینکه خنکه.

.............................

امروز دیور هوم رو تست کردم.خوشم نیامد :41:

دو تا ایشی میاکی تست کردم.یکی معمولیش(پورهوم) و یکی هم پور هوم Noir Absolu .اولی خیلی ملایم و لایت بود ولی دومی

اش خوب بود.یه کاری بود که شاید بره تو لیست

آبی اش رو نداشت ولی خیلی ازش تعریف میکرد.کسی از دوستان نداشته؟

A M ! N
14-11-2011, 01:05
اینم دارم البته مال من رنگش آبی هست اصلا آبیش رو پیدا نکردم توی نت اسمش هم Menphis یا منفیس هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خنک ، هست احساس شادابی میده حتما امتحان کنید، همون بستش رو که توی مغازه بو میکشی مثل آکوا میمونه وای به حال این که بزاری یکم بمونه خیلی خوش بو هست
برای اراکی ها هم آدرس:
پاساژ فردوسی دو تا مغازه روبروی هم هستن نیم طبقه ی پایین سمت راستی،
قیمتش هم من گرفتم 22
May you do well:40:

hike
14-11-2011, 05:40
ابتدای به امر که خب با بو کردن این عطر یاد جنگ جهانی دوم افتادم....دقیقا انگار بوی باروت توپ ها و ضد هوایی های جنگ جهانی دوم رو توی این عطر میتونید حس کنید...شایدم بوی باروت و ترقه های چهارشنبه سوری که شبش تو هوای تهران میپیچه...در دومین مرحله یاد اتاق پدر بزرگم و بوی یه نوع دارو که همواره از اتاقش میومد افتادم...نمیدونم بوی یه نوع بخور بود یا بوی چه نوع دارویی بود اما همیشه از تو اتاقش میومد..احساس میکنم توی جاهای دیگه هم که پیر مردای مریض در انها حضور دارند مثل خانه سالمندان و یا داروخانه های قدیمی هم این بو رو حس کردم...در مرحله سوم یاد بوی تن شور های قدیمی حموم که یه چیزی شبیه کشک گلوله شده بود و قدیما مردم توی حموم در کنار صابون ازش استفاده میکردن افتادم...در مرحله اخر هم منو یاد بوی اسفندی که در حال دود شدنه انداخت...در هر صورت کلا اگه میخوایید یاد قدیما،بابابزرگا،جنگ جهانی دوم و ... بیافتید بزنید تو کارش....خیلی خیلی قدیمیه...خیلی بیشتر از اون چه که فکرشو بکنید...لامصب موندگاری هم داره که عمرا هیچه عطر 10 تومنی دیگه ای داشته باشه...هنوز بوی باروت مانندش رو بعد تنها زدن یه پاف رو دستم حس میکنم...ولی کلا تنها به عنوان دکور ازش استفاده خواهم کرد..\ رویوی خوبی بود. :31: من 24 ساعت قبلش تست کردم و بعد خریدم. الان 5 صبحه و من یک اسپری به لباسم زدم و پوستم. فقط کاش روی پوست ماندگاری بیشتری داشت و همچنین پخش بوی بهتر. برای همین هر دفعه 15 بار بخودم اسپری میکنم.
راستی کلیپ mr way too much cologne wearer رو ببین خیلی بامزه است

cyber861
14-11-2011, 11:59
\ رویوی خوبی بود. :31: من 24 ساعت قبلش تست کردم و بعد خریدم. الان 5 صبحه و من یک اسپری به لباسم زدم و پوستم. فقط کاش روی پوست ماندگاری بیشتری داشت و همچنین پخش بوی بهتر. برای همین هر دفعه 15 بار بخودم اسپری میکنم.
راستی کلیپ mr way too much cologne wearer رو ببین خیلی بامزه است

آرمان خان دیروز دوباره زینو رو تست زدم.نمیدونم چرا یه شباهتایی با دریک توش دیدم.نظره خودت که دوتاشون

رو داری چیه؟

hike
14-11-2011, 13:15
آرمان خان دیروز دوباره زینو رو تست زدم.نمیدونم چرا یه شباهتایی با دریک توش دیدم.نظره خودت که دوتاشون

رو داری چیه؟
سلام علی جان. درست میگی. شباهتهایی با هم دارند . فکر کنم به دلیل نت patchouli یا نعناع هندی باشه.
زینو کمی لطیفتره. شاید به دلیل نت گل رز یا سرخی است که توش هست. زینو هم از نظر ماندگاری وپخش انچنان که دوست دارم عمل نمیکنه. پخش بوش از دریک خیلی بهتره و ماندگاری بهتری روی پوست نسبت به دریک داره ولی دریک روی لباس بیشتر میمونه.

mjd323232
14-11-2011, 14:54
سلام
دوستان از برند polo کدومش رو پیشنهاد میدین ؟
خودم شیشه آبیش رو تست کردم البته تست که نه فقط گذاشت در شیشه رو بو کنم بوی تندی داشت ولی نتونستم خوب تشخیص بدم
کسی از این برند چیزی داره ؟

cyber861
14-11-2011, 15:06
سلام
خودم شیشه آبیش رو تست کردم البته تست که نه فقط گذاشت در شیشه رو بو کنم بوی تندی داشت ولی نتونستم خوب تشخیص بدم

در واقع برندش رالف رایولن(تلفظه درستش رو نمیدونم) هست که یه سریاش میشن پولو

من پولو اسپرت و پولو مشکی و پولو سبز(پواو اصلی) رو تست کردم که از هیچکدوم خوشم نیامد.همشون هم

یه تندی ای توشون هست.

dashakol_basafa
14-11-2011, 17:06
حالا یه چیزی رو هم من بهت بگم که این ادکلنایی که تو ایرانه بالایه 70 درصد تقلبی هستن.حتی اون 100

تومنیش.بیخود خودتو گول نزن که این یکی فلانه.اگه بوش مثله اصلی باشه یعنی همونه.فقط ارزونیش میتونه به

خاطره ماندگاریش باشه.که اونم به خاطره اینه اون ماده ای که ماندگارش میکنه گرونه.

یه سری ها که کلا فیک هستن که قضیه شون فرق میکنه.از ظاهرشون هم معلومه.

همین الان میتونم قسم بخورم که دو چیز اصلیش دیگه تو ایران خیلی خیلی کمه.یکی ادکلن و یکی هم عینک

آفتابی مارکدار(حتی اون 300 تومنیش)

یکی از دوستان میگفت که بازرگانهایی که تو امارات هستن یه دفعه با هم دست میزارن یه جنسی رو تقلبیشو

به چین سفارش میدن و میارن به اسمه اصلی ولی به قیمته پایین تر میفروشن.این وسط مصرف کننده هم

متوجه نمیشه.چون اصلیشو ندیده.مخصوصا هم با چند کیفیت میدن که بگن این اصله و اون فلانه.

نظره من اینه هر چی خوشت اومد بزن.میخواد 1 تومن باشه یا 300 تومن.خودتو اذیت نکن.چون وقتی گرون بخری و

تقلبی باشه بیشتر اذیت میشی.:46:

کاملاً تأیید میکنم. من هم دنبال این بودم که یه جائی پیدا کنم که اصل داشته باشه اما با این حرف یادم اومد که دوباره دارم به در بسته میکوبم. بهترین راه حل همینه که هر چی دیدی خوبه بگیری و مطمئن باشی که تقلبی هست پس گرون نگیری.

ولی بعد یه سؤال و یه افسوس بزرگ تو ذهنم شکل میگیره. پس این 250 صحفه، این همه نظر، این همه احساس در مورد چیزی هست که 90% اش دروغه؟ یکی از قشنگترین تفریحاتی که میتونستم تو ذهنم برای خودم تصور کنم همین بود که هر پنج شنبه برم بازار یه عطر خوب بگیرم و اون هفته رو با بوی اون عطر بگذرونم. ولی با این فکر که در 90% موارد دارم یه جنس تقلبی رو میخرم اصلاً لطفی نداره. مخصوصاً که به قیمت بالا هم گرفته باشم.

aminjigar
14-11-2011, 19:11
در واقع برندش رالف رایولن(تلفظه درستش رو نمیدونم) هست که یه سریاش میشن پولو

من پولو اسپرت و پولو مشکی و پولو سبز(پواو اصلی) رو تست کردم که از هیچکدوم خوشم نیامد.همشون هم

یه تندی ای توشون هست.
علی جان رالف لارن باید باشه؛ جالبه این شرکت جزو بزرگترین شرکت های فعال در زمینه مد (باب روز ! :27:) و لباس هست ولی در زمینه

عطر منم چیزی ازش نشنیدم که جلب توجه کنه. یادمه قبلا یه جایی خوندم سرمایه شرکتش حدود 12 میلیارد دلاره که

واسه شرکت هایی از این دست با مدیرعاملی که فقط مدرک دیپلم دبیرستان رو داره خیلی هست!(موفقیت بیشتر نیازمند

هوش و خلاقیت هست تا تحصیلات البته)
==========
البته الان تو نت، یه چیزایی پیدا کردم مثله این که تو عطر هم کارش درسته ! :31:

کاملاً تأیید میکنم. من هم دنبال این بودم که یه جائی پیدا کنم که اصل داشته باشه اما با این حرف یادم اومد که دوباره دارم به در بسته میکوبم. بهترین راه حل همینه که هر چی دیدی خوبه بگیری و مطمئن باشی که تقلبی هست پس گرون نگیری.

ولی بعد یه سؤال و یه افسوس بزرگ تو ذهنم شکل میگیره. پس این 250 صحفه، این همه نظر، این همه احساس در مورد چیزی هست که 90% اش دروغه؟ یکی از قشنگترین تفریحاتی که میتونستم تو ذهنم برای خودم تصور کنم همین بود که هر پنج شنبه برم بازار یه عطر خوب بگیرم و اون هفته رو با بوی اون عطر بگذرونم. ولی با این فکر که در 90% موارد دارم یه جنس تقلبی رو میخرم اصلاً لطفی نداره. مخصوصاً که به قیمت بالا هم گرفته باشم.

تازه 70 درصد خوش بینانه هست !!!

ولی دلیل نمی شه که چون قلابی زیاده آدم طرفش نره که؟ نمی دونم حالا...

این اجناس مریض تو هر زمینه ای هست و عطر یه شاخه بسیار کوچک هست وگرنه...

aminjigar
14-11-2011, 20:48
سلام به همگی. بچه ها یکی یه ادکلن سوسمار واسه من جدیدا کادو اورده

شیشش مربعی شکل و سبزه پر رنگه و هیچ نوشته ای نداره به جز یه ارم سوسمار خیلی کوچیک که پارچه ای هست و چسبوندن به شیشه.
میخواستم ببینم چقدر هزینه کرده برام

eau de lacoste
l 12.12
v e r t
100 ml e 3.3 fl.oz.
hdk ihv, v, [ufa k,aji

رو جعبش هم زده uk ولی فکر نمیکنم اصل باشه. میدونم قیمتی نیست و زیاد هزینه نکرده.

سلام...

دوست خوبم من یکم سرچ کردم احتمالا منظورت اینه:

اگه این باشه و اصل هم باشه که قیمتیه :20: (اگه بوی خوبی داره حالشو ببر و به فکر قلابی بودنش نباش)

jsaleh11
15-11-2011, 00:19
سلام

عطرای پولو متعلق به برند رالف اند لارن هستند. از نظر من بهترینش اونیه که شیشه سرمه ای داره. در مورد تند بودن هم حق با شماست ولی بعد از چند دقیقه خیلی ملایمتر میشه. پخش بوی خوبی هم داره در ضمن. ماندگاری در حد متوسط (خوبه بد نیست).

gaxter
15-11-2011, 00:24
دوستان کسی از این سایت خرید کرده؟

مطمئنه؟کیفیت عطراش خوبه؟حالا اصل که نه ولی درجه 1 هستش جنساش؟
ممنون

cyber861
15-11-2011, 09:52
دوستان کسی از این سایت خرید کرده؟

مطمئنه؟کیفیت عطراش خوبه؟حالا اصل که نه ولی درجه 1 هستش جنساش؟
ممنون

دوستان خرید کردن.منم میخواستم بخرم که اون چیزی که من میخواستم نداشتن و پول رو برگردوندن.

میگن اصله.:8:

roteal2007
15-11-2011, 09:57
دوستان من شنیدم که افتر شیو های الکلی برای پوست های چرب خوب نیستن...اینم بگم که بعد از اصلاح پوستم قرمز میشه....
یه افتر شیوی که بشه به جای عطر هم ازش استفاده کرد یعنی بوش موندگار باشه چی سراغ دارین ؟

hike
15-11-2011, 11:16
دوستان من شنیدم که افتر شیو های الکلی برای پوست های چرب خوب نیستن...اینم بگم که بعد از اصلاح پوستم قرمز میشه....
یه افتر شیوی که بشه به جای عطر هم ازش استفاده کرد یعنی بوش موندگار باشه چی سراغ دارین ؟
برای پوست چرب افتر شیو الکلی منعی نداره. ممکنه اولش پوستت به دلیل الکل خشک بشه ولی بعد چربی پوست خشکی رو جبران میکنه و احتمالا نیازی به مرطوب کننده نداری. اینجا تنوع زیادی برای افترشیو الکلی نیست. old spice, gillette , arko غیر از اینها ندیدم. Gillette cool wave رو یک امتحان بکن.

mary83
16-11-2011, 19:37
پاساژ دیدار-از پله ها که میخوای بری پایین دسته راستت یه نیم طبقست.زیاد تستر داره.

شمارش هم اینه:09188607480 ---آقایه کیارست(kiarast)

والا من هنوز این چیزی که میگی تا 100 تومن هم پیدا نکردم:31:

ولی همون سیلورسنت که 20 تومنه هم موندگاری و هم پخشه خوبی داره.ولی باید ببینی از بوش خوشت میاد

یا نه.

آره والا بد اعتیادی گرفتار شدیم.:41:
سلام آدرس ایت پاساژ و می شه بدین؟

Eblis 2011
16-11-2011, 20:58
دوستان یه عطر خوشبو و عالی معرفی کنید که بشه دخترا رو جذب کرد ؟ :31: البته همینجوریش دخترا جذب میشنا ( مزاح )

cyber861
16-11-2011, 23:02
سلام آدرس ایت پاساژ و می شه بدین؟

اراک هستین؟خیابون ملک هست.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

دوستان یه عطر خوشبو و عالی معرفی کنید که بشه دخترا رو جذب کرد ؟ :31: البته همینجوریش دخترا جذب میشنا ( مزاح )

کلوین MAN :31:

mary83
17-11-2011, 09:08
اراک هستین؟خیابون ملک هست.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

کلوین MAN :31:

سلام مرسی ا اراکه ؟ :31: نمی دونسم :31: تهران جایی و می شناسین؟ اکثر مغازه ها عطراشان کنار خودشونه و ادم نمی تونه 100 تا عطر و امتحان کنه مثل خارج :41::19: می خوام برم یک جایی که قیمت ها رو نوشته باشه و خودمون امتحان کنیم مثل sefora تو فرانسه 10000 تا ادم هم بالا سرت نباشه:13::19: هایلند چطوریاس؟

hike
17-11-2011, 09:53
سلام مرسی ا اراکه ؟ :31: نمی دونسم :31: تهران جایی و می شناسین؟ اکثر مغازه ها عطراشان کنار خودشونه و ادم نمی تونه 100 تا عطر و امتحان کنه مثل خارج :41::19: می خوام برم یک جایی که قیمت ها رو نوشته باشه و خودمون امتحان کنیم مثل sefora تو فرانسه 10000 تا ادم هم بالا سرت نباشه:13::19: هایلند چطوریاس؟
هایلند تا حالا نرفتم. ولی سفیر توی پاساژ گلستان شهرک غرب، عطرفروشی تو پاساژ تندیس تجریش، عطرفروشی در هایپراستار( آخ آخ یاد بوگارت و ون کلیف افتادم.) اینا میتونی خودت تست کنی و قیمت دارند.

Gigawarn
17-11-2011, 23:11
از برند axe چی رو پیشنهاد میدین
marine رو گرفتم خوب بود
vice مضخرفه

چی بگیرم خوب باشه؟؟ بوی تند مست کننده و قوی (تا 2 متری بوش بیاد. ها ها)

MOHAMMAD2010
17-11-2011, 23:27
ادکلنی هست که بوی بتادین بده !؟

cyber861
18-11-2011, 00:17

محمد جان حالا هم باشه.چرا؟جالبه؟:18:
......................................

تلخ ترین بویی که دوستان تست زدن چی بود که تلخه محض باشه؟:8:

aminjigar
18-11-2011, 11:31

تلخ ترین بو یا تلخ ترین ادوکلن؟

اگه ادوکلن باشه که یاتاقان که ماله کارُنه بعد همون لالیک با مشتقاتش !:31: مثل Black Diamond کانالی یا اون بلک

دیاموند کپی یه که نمی دونم ماله چه شرکتی یه (از همشون هم حالم به هم می خوره و اگه یکی بزنه سریع خداحافظ و اینا !)

/////////

اگه بو باشه همون کاج ها انواع اقسام بوی تلخی می دن؛ کاج سوخته ! و این چیزا از نظر من...

arsenal_mmm
18-11-2011, 11:51

آره یه دونه هست که دقیقا بوی بتادین میده مال همین شرکت Emper اماراتی

اسمش هست SAGA For Men

همه جا هم فت و فراوون ریخته...تقریبا از هر 10 تا عطر فروشی 9 تاشون دارن...

MOHAMMAD2010
18-11-2011, 11:59

آره دیگه جالبه میخواستم بدونم کلا

آره یه دونه هست که دقیقا بوی بتادین میده مال همین شرکت Emper اماراتی

اسمش هست SAGA For Men

همه جا هم فت و فراوون ریخته...تقریبا از هر 10 تا عطر فروشی 9 تاشون دارن...

ممنون ....

jsaleh11
18-11-2011, 11:59

تلخ ترین عطری که من تا حالا دیدم Marly هستش. 100 میلش 200 تومن.

cyber861
18-11-2011, 12:44
تلخ ترین عطری که من تا حالا دیدم Marly هستش. 100 میلش 200 تومن.

کدوم مدلش؟

من خودم تلخ ترین چیزایی که تست کردم کپسول(کارل لگرفیلد) و جاکومو مشکی بوده.ولی بویه کپسول رو دوست

دارم ولی نه برای ادکلن.

jsaleh11
18-11-2011, 13:48
[QUOTE=cyber861;6637676]کدوم مدلش؟

مدل Shagya

hsn
18-11-2011, 14:49
دوستان ادكلناي كلوين كلين اوريجنالا" ساخت كدوم كشورن؟

aminjigar
18-11-2011, 14:57
دوستان ادكلناي كلوين كلين اوريجنالا" ساخت كدوم كشورن؟

آمریکا

ولی حالا اینا این جا چی کار می کنن دیگه خدا می دونه :31:

یا غیرقانونی اومدن یا هم که دیگه پرشده برادران چینی و در نهایت هم بعضی هم وطنان هنردوست

اینا رو می زنن (البته گفتم بعضی ها)

باید حواستو خیلی جمع کنی واسه خریده اینا

از طریق کشور واسط هم اگر وارد بشن و اصل هم باشن قیمتش خیلی بالاتر میره واسه منو شما :13:

Gigawarn
18-11-2011, 16:09
marine رو گرفتم خوب بود
vice مضخرفه

hike
18-11-2011, 16:34
marine رو گرفتم خوب بود
vice مضخرفه

cyber861
18-11-2011, 17:35
البته آفریقاش هم خوبه.

حیف نیوآ بوهاش تکراری شده وگرنه خیلی بهترن.

jujushow
18-11-2011, 18:10
سلام رفقا ...
برند گوچی که ایتالیایی هست ، درسته ؟ ولی من یکی از ادکلنهاشو دارم ( گوچی بای گوچی پور هوم ) که روش زده ساخت فرانسه . قضیش چیه ؟ کلا فرانسه ادکلنهاشو تولید میکنه یا ....

مغسی:40:

MOHAMMAD2010
18-11-2011, 18:11
marine رو گرفتم خوب بود
vice مضخرفه

به نظرم pulse و africa از axe خوش بو هستن

sAeEd_kHaAn
18-11-2011, 19:03
سلام به همه

1. شما باشید تا 40 تومن الان چی میگیرین ؟
2. بین
cK IN2U Pop by Calvin Klein=41
Jazz by Yves Saint Laurent=37
کدومو برمیدارین ؟ ( قیمت های پرفیوم شاپینگ )

cyber861
18-11-2011, 19:50
سلام به همه

2. بین

بستگی به خودت داره.برایه خودت میخوای؟کارهایه ایف سنت لورنت اکثرا کلاسیک هستن و برای سنهایه بالا بهترن.

کلوین همه پسند تره.

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سلام رفقا ...
برند گوچی که ایتالیایی هست ، درسته ؟ ولی من یکی از ادکلنهاشو دارم ( گوچی بای گوچی پور هوم ) که روش زده ساخت فرانسه . قضیش چیه ؟ کلا فرانسه ادکلنهاشو تولید میکنه یا ....

دلیل نمیشه که.خیلی چیزا اینجوری هستن.ولی ریشه اکثره ادکلنا به پاریس بر میگرده.

hike
18-11-2011, 20:00
سلام رفقا ...

اصلا ایتالیایی است ولی مالکش شرکت فرانسوی PPR است

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

سلام به همه

2. بین
1- من تو لیست خریدم caron pour un homme و van cleef and arpels pour homme رو دارم . 5-6 تومن بیشترن.
2- من jazz رو انتخاب میکردم.

sAeEd_kHaAn
18-11-2011, 21:05
بستگی به خودت داره.برایه خودت میخوای؟کارهایه ایف سنت لورنت اکثرا کلاسیک هستن و برای سنهایه بالا بهترن.

کلوین همه پسند تره.اره واسه خودم میخوام فعلا دارم ck1 میزنم اما میخوام یه عطر گرم بگیرم تو این رنج نمیدونم چرا از این in2u pop خوشم اومده بدون تست و تحقیق :دی از ck عطر گرم چی سراغ داری ؟
کسی اطلاعاتی داره از این in2u pop ?

cyber861
18-11-2011, 21:12
اره واسه خودم میخوام فعلا دارم ck1 میزنم اما میخوام یه عطر گرم بگیرم تو این رنج نمیدونم چرا از این in2u pop خوشم اومده بدون تست و تحقیق :دی از ck عطر گرم چی سراغ داری ؟
کسی اطلاعاتی داره از این in2u pop ?

پیشنهاد میکنم cK MAN رو تست کنی.نه گرمه و نه خنک.ولی خیلی همه پسنده.بدرده الان هم میخوره.

sAeEd_kHaAn
18-11-2011, 21:14
پیشنهاد میکنم cK MAN رو تست کنی.نه گرمه و نه خنک.ولی خیلی همه پسنده.بدرده الان هم میخوره.

از نظر کلاس و جذابیت چطوره ؟
بوش تو چه طیفیه ؟
موندگاری ؟
و دیگر هیچ :دی

cyber861
18-11-2011, 21:26
از نظر کلاس و جذابیت چطوره ؟
بوش تو چه طیفیه ؟
موندگاری ؟
و دیگر هیچ :دی

بویه ملایم و تا حدودی تلخ داره.بینه همه ادکلنام چند تاشون اینو پسندیدن پس حتما یه چیزی توشه دیگه:46:

موندگاری هم خوبه.کلا کلوین خودت میدونه موندگاری بدی نداره مخصوصا رو پوست

A M ! N
19-11-2011, 01:47
سلام
حالا خارج ار بحث بتادین که خیلی هم بامزه بود
این عطر رو هم تست کردم :
اسمش هست : Evidence

بوش خاص هست بازم خنک ولی یکم احساس شیرینی میده قیمت هم خداست
54 تومن اینم وقت کردید تست کنین باحاله

Take Care:40:

jsaleh11
19-11-2011, 04:37
سلام به همه

2. بین

1- Yataghan by Caron
2- مطمئنا jazz چون خیلی با کلاس تره. البته قیمتش قاعدتا باید یه خورده بیشتر از 37 باشه.

cyber861
19-11-2011, 10:10
1- Yataghan by Caron
2- مطمئنا jazz چون خیلی با کلاس تره. البته قیمتش قاعدتا باید یه خورده بیشتر از 37 باشه.

جفتشون خوبن ولی به نظرم یکم سنگین هستن و برای سنهایه بالایه 30 سال خوبن.:20:

cyber861
19-11-2011, 10:45
سلام
حالا خارج ار بحث بتادین که خیلی هم بامزه بود
این عطر رو هم تست کردم :
اسمش هست : Evidence

بوش خاص هست بازم خنک ولی یکم احساس شیرینی میده قیمت هم خداست
54 تومن اینم وقت کردید تست کنین باحاله

لینکی چیزی هم بزاری خوبه.:11:

Gigawarn
19-11-2011, 11:47
دوستان به نظرتون من بیام سراغ عطر یا همین اسپری axe رو بگیرم؟
بار اول که گرفتم خوب بود ولی این دفه یه چیز مضخرف طرف بهم داده الان اعصابم خورده موندم چیکار کنم
چه مدلیش رو بگیرم

aminjigar
19-11-2011, 11:48
علی جان CK Man ت چجوریه؟

نگاه واسه من حد تلخی رو هی وود در نظر بگیر، بیشتر سرم درد می گیره بعد واسه روزایی می خوام که میرم سرکار

به درد اون جا می خوره؟ البته قصد خرید الان ندارم همین جوری بگو بدونم شاید بعدا خریدم

aminjigar
19-11-2011, 11:54
دوستان به نظرتون من بیام سراغ عطر یا همین اسپری axe رو بگیرم؟
بار اول که گرفتم خوب بود ولی این دفه یه چیز مضخرف طرف بهم داده الان اعصابم خورده موندم چیکار کنم
چه مدلیش رو بگیرم

چه عطری؟

دوستان چند نمونه قبلا گفتن از Axe

cyber861
19-11-2011, 12:23
علی جان CK Man ت چجوریه؟

نگاه واسه من حد تلخی رو هی وود در نظر بگیر، بیشتر سرم درد می گیره بعد واسه روزایی می خوام که میرم سرکار

به درد اون جا می خوره؟ البته قصد خرید الان ندارم همین جوری بگو بدونم شاید بعدا خریدم

والا اونقدری نمیشه گفت تلخه.باید تست کنی.به نظرم اصلا اذیت نمیکنه.خیلی بوش رمانتیک و با کلاسه.یه ادکلنیه

که برایه همه سنین عالیه.برای سره کار خیلی خوبه مخصوصا اگه رییسی ,مدیری چیزی هم باشی که عالیه.:40:

تست کن.ارزشش رو داره.من به کلوین خیلی اعتقاد پیدا کردم.:31:

sAeEd_kHaAn
19-11-2011, 12:26
پس همین ck man رو سفارش میدم بدون تست :دی

یه عطر دم دستی هم میخوام سفارش بدم بین اینا کدومو سفارش بدم ؟
Quorum by Antonio Puig = 16
Quorum Silver by Antonio Puig= 15
UDV For Men By Ulric De Varnes = 18
CHEMISTRY by Ajmal= 18
ارزش خرید دارن اینا یا نگیرم بهتره ؟

cyber861
19-11-2011, 12:42
پس همین ck man رو سفارش میدم بدون تست :دی

یه عطر دم دستی هم میخوام سفارش بدم بین اینا کدومو سفارش بدم ؟
Quorum by Antonio Puig = 16
Quorum Silver by Antonio Puig= 15
UDV For Men By Ulric De Varnes = 18
CHEMISTRY by Ajmal= 18
ارزش خرید دارن اینا یا نگیرم بهتره ؟

کواروم فقط اون اولی رو داره.

به نظرم کلا از پرفیوم شاپینگ ادکلن از برند اجمل-سپیل-امپر(کلا اماراتی ها) نگیر.خیلی گرون میده.در ضمن این

قیمتا ماله سایته قدیمشه.

اون ck man هم سعی کن تست کنی حتما.ممکنه صد نفر دوستش داشته باشن ولی خودت نداشته باشی.:46:

aminjigar
19-11-2011, 12:56
والا اونقدری نمیشه گفت تلخه.باید تست کنی.به نظرم اصلا اذیت نمیکنه.خیلی بوش رمانتیک و با کلاسه.یه ادکلنیه

که برایه همه سنین عالیه.برای سره کار خیلی خوبه مخصوصا اگه رییسی ,مدیری چیزی هم باشی که عالیه.:40:

تست کن.ارزشش رو داره.من به کلوین خیلی اعتقاد پیدا کردم.:31:

نه ازون خبرا نیست... :31: ولی خب راضی ایم

من می خواستم همین ماه که می یاد از بین 2،3 تا ادوکلن یکی بگیرم ولی بیشتر به درد جز گرما می خورن تا سوز سرما!

گرم هم هر چی تست زدن اذیت کرده حتی همون دانهیل رد که گفته بودی، واسه همین به این تلخ ها راضی شدم،

کارای کلوین به نظرم به اون قیمتی که دارن خوبن ولی خب بازم نسبت به بعضی مارک های در حال همه گیر شدنن!

/مرسی/

Eblis 2011
19-11-2011, 13:07
دوستان یه عطر یا اسپری خوب معرفی کنید که هم خوشبو باشه هم ماندگاری زیادی داشته باشه . . . ممنون

A M ! N
19-11-2011, 13:59
سلام مجدد ::

این کربن رو هم تست کردم امروز مث همین پایینی بود ولی بازم خنک رنگشو نگاه کنین فکر کنم بفهمین چه بویی داره:

قیمت این هم 12000 تومن بود بوشم خوب بود می ارزه بخرین

cyber861
19-11-2011, 15:06
نه ازون خبرا نیست... :31: ولی خب راضی ایم

من می خواستم همین ماه که می یاد از بین 2،3 تا ادوکلن یکی بگیرم ولی بیشتر به درد جز گرما می خورن تا سوز سرما!

گرم هم هر چی تست زدن اذیت کرده حتی همون دانهیل رد که گفته بودی، واسه همین به این تلخ ها راضی شدم،

کارای کلوین به نظرم به اون قیمتی که دارن خوبن ولی خب بازم نسبت به بعضی مارک های در حال همه گیر شدنن!

/مرسی/

خب شاید اینم یکم اذیتت کنه.با اینکه نزده گرم ولی یکم به نظرم گرمه.حتما تست کن اول.من باشم رو کنت کول

وینتیج بلک فکر میکردم.

---------- Post added at 03:04 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

سلام مجدد ::

این کربن رو هم تست کردم امروز مث همین پایینی بود ولی بازم خنک رنگشو نگاه کنین فکر کنم بفهمین چه بویی داره:

قیمت این هم 12000 تومن بود بوشم خوب بود می ارزه بخرین

5 سال پیش داشتمش.بویه خوبی داره نسبتا.ولی باید باش دوش بگیری:31:

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

دوستان یه عطر یا اسپری خوب معرفی کنید که هم خوشبو باشه هم ماندگاری زیادی داشته باشه . . . ممنون

چه قیمت؟زیاد معرفی کردیما؟:31:

Eblis 2011
19-11-2011, 15:48
قیمتش حداکثر 10تومان باشه

mjd323232
19-11-2011, 17:38
بالاخره یه سمپل 2.5 ml از اسمیت اند ویسون پیدا کردم و تستش کردم بوی خیلی باحالی داره و احساس خوبی بهم میده فقط روی پوست من زیاد موندگار نیست شاید بخاطر اینه که سمپل هستش ولی عاشق بوش شدم و حتما میخرمش
بوی تند و تلخ و خنکی داره :5:

hike
19-11-2011, 18:41
قیمتش حداکثر 10تومان باشه
کارهای malizia زیر 10 تومن باید باشند( عطرهای 50 میل)
lomani هم زیر 10 تومن عطر داره.

MOHAMMAD2010
19-11-2011, 18:54
بالاخره یه سمپل 2.5 ml از اسمیت اند ویسون پیدا کردم و تستش کردم بوی خیلی باحالی داره و احساس خوبی بهم میده فقط روی پوست من زیاد موندگار نیست شاید بخاطر اینه که سمپل هستش ولی عاشق بوش شدم و حتما میخرمش
بوی تند و تلخ و خنکی داره :5:

کلا همه عاشق بوش میشن :31:
در مورد موندگاری هم روی لباس خیلی خیلی موندگاریش بیشتره !
در مورد بوش هم بمونه خیلی خیلی بهتر میشه ، تازه به نظرم بوش یه کم اواخرش گرم هم میشه !

sAeEd_kHaAn
19-11-2011, 20:05
کواروم فقط اون اولی رو داره.

به نظرم کلا از پرفیوم شاپینگ ادکلن از برند اجمل-سپیل-امپر(کلا اماراتی ها) نگیر.خیلی گرون میده.در ضمن این

قیمتا ماله سایته قدیمشه.

اون ck man هم سعی کن تست کنی حتما.ممکنه صد نفر دوستش داشته باشن ولی خودت نداشته باشی.:46:
اره CK MAN رو 55 میده باهاش تماس گرفتم ( من که CK1 رو بدون تست به توصیه خودت گرفتم علی جان اینم سفارش میدم اینقدر ازش تعریف میکنی قبولت دارم )

کلا همه عاشق بوش میشن :31:
در مورد موندگاری هم روی لباس خیلی خیلی موندگاریش بیشتره !
در مورد بوش هم بمونه خیلی خیلی بهتر میشه ، تازه به نظرم بوش یه کم اواخرش گرم هم میشه !

محمد داری وسوسم میکنیا واکنش اطرافیانت چطوره میگی بگیرمش یا نه ؟ پخش بوش چطوره ؟

hsn
19-11-2011, 20:45
دوستان من ميخوام يه دونه وان ميليون بگيرم ولي نتونستم تا حالا تستش كنم
كلا ادكلنايي كه در حال حاضر استفاده ميكنم خانواده wood و جگوار كلاسيك هست.بنظرتون ا مليون بگيرم يا آرماني لتيتيود؟

cyber861
19-11-2011, 21:04
كلا ادكلنايي كه در حال حاضر استفاده ميكنم خانواده wood و جگوار كلاسيك هست.بنظرتون ا مليون بگيرم يا آرماني لتيتيود؟

فکر نمیکنم از وان میلیون خوشتتون بیاد.اون آرمانی هم تست نکردم نمیدونم چجور باشه.من به همه دوستان میگم

که قبله تست خرید نکنید.90 درصد پشیمون میشید.

mjd323232
19-11-2011, 21:11

وان میلیون اولش که میزنی بوی بدی نداره ولی وقتی میمونه اصلا جالب نیست (نظرشخصی)
آرمانی کد بوی خیلی خوبی داره اما لتیتیود رو نمیدونم

MOHAMMAD2010
19-11-2011, 23:01
محمد داری وسوسم میکنیا واکنش اطرافیانت چطوره میگی بگیرمش یا نه ؟ پخش بوش چطوره ؟
اطرافیان که مثل ماست میمونن ! کسی تا حالا چیزی نگفته ! نمیدونم والا خودت یه تست بزن ببین نظرت چیه - پخش بوش هم خوبه

Eblis 2011
20-11-2011, 00:09
کارهای malizia زیر 10 تومن باید باشند( عطرهای 50 میل)
lomani هم زیر 10 تومن عطر داره.

ماندگاری اینا چند ساعته ؟

cyber861
20-11-2011, 00:35
ماندگاری اینا چند ساعته ؟

زیاده:31:پخشه بویه خفنی داره.مخصوصا ویتیور

Eblis 2011
20-11-2011, 12:08
یه سایتی معرفی کنید که بشه ادکلن اصل خرید

sAeEd_kHaAn
20-11-2011, 13:25
یه سایتی معرفی کنید که بشه ادکلن اصل خرید

تبلیع نشه :31:

pour-homme
20-11-2011, 14:18

من هم اتیچود رو تست کردم هم اتیچود اکستریم
اولش بوی تند و گرمی داره ولی موقعی که میمونه خوب می شه کلا به نظرم کار رسمی هستش بوی باکلاسی هم داره برای استفاده روزانه ولی مناسب نیست

toolhelp
20-11-2011, 20:06
دوستان ادكلن گرم و تلخ زنانه قيمت بين 120 تا 220 لطفا معرفي كنين....

با تشكر.

hsn
20-11-2011, 21:35
دوستان ادكلني تو مايه هاي توتون و تنباكو كه كاپتان بلك نباشه:31:چي هست؟؟

cyber861
20-11-2011, 22:59
دوستان ادكلني تو مايه هاي توتون و تنباكو كه كاپتان بلك نباشه:31:چي هست؟؟

تام فورد بلک ارکید

جاکومو مشکی

آرمانی فکر کنم اتیتوت.یادم نیست دقیق یا آرمانی کد.

mjd323232
21-11-2011, 13:59
تام فورد بلک ارکید

جاکومو مشکی

آرمانی فکر کنم اتیتوت.یادم نیست دقیق یا آرمانی کد.

آرمانی کد بوی خنک و فرشی داره میشه بوی لیمو رو توش حس کرد

cyber861
21-11-2011, 15:17
آرمانی کد بوی خنک و فرشی داره میشه بوی لیمو رو توش حس کرد

البته بویه لیمو خشک(عمانی) رو بیشتر:31:

SuperSt@r
21-11-2011, 15:24
سلام
من به عطر كمي حساسم و سرم درد ميگيره يه عطر خيلي خيلي ملايم ميشه معرفي كنيد

mjd323232
21-11-2011, 15:46
دیروز smith & wesson رو خردیم :8:
یه 5ml از تق هرمس و همینطوریه 5ml از جان وارواتوس اون مشکیه خردیم

از هرمس خوشم آمده ولی هنوز شک دارم که میشه همیشه ازش استفاده کرد یا فقط برای مهمونی کاربرد داره اولش خیلی تنده ولی بعد نیم ساعت بوی تلخه خیلی خاصی داره و باحال

jujushow
21-11-2011, 16:15

از هرمس خوشم آمده ولی هنوز شک دارم که میشه همیشه ازش استفاده کرد یا فقط برای مهمونی کاربرد داره اولش خیلی تنده ولی بعد نیم ساعت بوی تلخه خیلی خاصی داره و باحال

عزیز جان این 5 میل ها رو از کجا خریدید ؟ و با چه قیمتی ؟

جایی میشناسید که ارسال کنند به شهرستان ؟

mjd323232
21-11-2011, 16:22
عزیز جان این 5 میل ها رو از کجا خریدید ؟ و با چه قیمتی ؟

جایی میشناسید که ارسال کنند به شهرستان ؟

اون هرمس رو 10 و جان وارواتوس 6 خردیم از یه فروشگاه در اصفهان ولی جایی که بتونه ارسال کنه را متاسفانه نمیشناسم

MOHAMMAD2010
21-11-2011, 16:34

اسمیت رو چند خریدی ؟ راضی هستی از بوش ؟
راستی به نظرت بوی جان وارواتوس بهتره یا اسمیت ؟

mjd323232
21-11-2011, 17:19
اسمیت رو چند خریدی ؟ راضی هستی از بوش ؟
راستی به نظرت بوی جان وارواتوس بهتره یا اسمیت ؟

اسمیت رو 65 خریدم و باید بگم بوی اولش که اسپری میکنی فوق العادس بوی خاصی داره و خیلی دوست داشتنی و در کل راضی هستم
نه :18: اسمیت از نظر من خوش بو تره ، ولی جان وارواتوس هم خوشبو و توی یه کلاس دیگه هست اگه اشتباه نکنم بوش نزدیک به اترنیتی هست

Saeed7Star
21-11-2011, 18:04
ادکلن هایپونیزم از لحاظ بو و ماندگاری و خط بو چطوره ؟

cyber861
21-11-2011, 21:34
سلام
من به عطر كمي حساسم و سرم درد ميگيره يه عطر خيلي خيلي ملايم ميشه معرفي كنيد

اولا بودجه رو مشخص کنید.

بوهایی که اذیتتون میکنن احتمالا گرم و یا تند بودن.

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

ادکلن هایپونیزم از لحاظ بو و ماندگاری و خط بو چطوره ؟

هایپنویز منظورتونه؟اگه اون باشه موندگاریش نسبتا خوبه

A M ! N
21-11-2011, 21:44
سلام به همگی

علی جان من امروز این رو گرفتم از همون دیدار بین نیم طبقه که گفتین :

AZZARO CHROME 100 ml

47 گفت اول گفتم من 42 بیشتر نمیدم و قبول کرد ، گفت میخوای تستر ببر ولی خوشم نمیاد ادکلن پولوم نباشه

چطوره علی جون ؟
من که خوشم آمد

cyber861
21-11-2011, 22:47
سلام به همگی

AZZARO CHROME 100 ml

47 گفت اول گفتم من 42 بیشتر نمیدم و قبول کرد ، گفت میخوای تستر ببر ولی خوشم نمیاد ادکلن پولوم نباشه

چطوره علی جون ؟
من که خوشم آمد

مبارک باشه.خیلی خوشبو هست.خیلی هم به ck one شباهت داره.ولی یکم موندگاریش کمه.خانواده آزارو اینجورین

دیگه.:31:

تسترش رو چند میداد؟

اون آنتینیو باندراسه رو نداشت؟(بلک سداکشین)

A M ! N
21-11-2011, 22:55
مبارک باشه.خیلی خوشبو هست.خیلی هم به ck one شباهت داره.ولی یکم موندگاریش کمه.خانواده آزارو اینجورین

دیگه.:31:

تسترش رو چند میداد؟

اون آنتینیو باندراسه رو نداشت؟(بلک سداکشین)
مرسی علی جون

راستشو بخوای بیشتر چیزایی که من گفتم رو نداشت همین سیلور سنت هم که گفتی نداشت

تستر رو هم میداد 37 که یک حساب سرانگشتی زدم دیدم همین به صرفه تر هست
کلا تستر رو 10 تومن کمتر میده
ملایم هست و جالبه ...بوش دقیقا همون Evidence هست که گفتم اگه یادت باشه یک دو صفحه عقب تر همین تاپیک

به نظرم قیمت رو هم خیلی بیراه نگفت ؟؟

sunflowerr
21-11-2011, 23:35
سلام به همگی....دوستان بدجوری تو کف این ادکلنم:
Mont Blanc Presence

کسی تا حالا ازین استفاده کرده که بگه قیمتش چه جوریاس؟؟
راستش تو دانشگاه یه پسره به خودش زده بود که بدجوری هوش از سرهمه به خصوص من برده بود..
بوی فوق العاده ادویه ای داره منتها با این تفاوت که عجیب احساس خوشمزگی و اشتها به آدم میده...
نمی دونم منو یاد چه خوراکی میندازه اما عجیب بوش خوشمزه بود...نمیدونم دقیقا بوی چه ادویه ای داره اما مطمئنم هرگز تا حالا ادکلن ادویه ای مشابه این هیچ کس تجربه نکرده..
لطفا اگه کسی قیمت داره و یا استفاده کرده نظرشو بگه.

cyber861
21-11-2011, 23:38
مرسی علی جون

راستشو بخوای بیشتر چیزایی که من گفتم رو نداشت همین سیلور سنت هم که گفتی نداشت

تستر رو هم میداد 37 که یک حساب سرانگشتی زدم دیدم همین به صرفه تر هست
کلا تستر رو 10 تومن کمتر میده
ملایم هست و جالبه ...بوش دقیقا همون Evidence هست که گفتم اگه یادت باشه یک دو صفحه عقب تر همین تاپیک

به نظرم قیمت رو هم خیلی بیراه نگفت ؟؟

قیمتش همین حدوده.شاید یکم بالا گفته باشه ولی خب زیاد نیست.:46:بقیه چیزاشو یکم بالا میگه.

کاره درستی هم کردی اصلیشو گرفتی.چون تستره آزارو فراوون تقلبیش زیاده.

اون اویدنس چند هست؟

A M ! N
22-11-2011, 00:06
قیمتش همین حدوده.شاید یکم بالا گفته باشه ولی خب زیاد نیست.:46:بقیه چیزاشو یکم بالا میگه.

کاره درستی هم کردی اصلیشو گرفتی.چون تستره آزارو فراوون تقلبیش زیاده.

اون اویدنس چند هست؟
evidence هم 54 هست 100 میلش ولی اراک گیر نمیاد تهران هست

فکر نمیکردم آزارو انقدر باحال باشه،
شما تستر هم ازون میگیری یا مغازه ی پایینش ؟
راستی تستر رو با چه بسته ای میدن منظورم اون اسپری اش هست ، چجوری میدنش ؟
اینسری به نظرت چه تستری بگیرم؟
این ادکلن پایین هم که این دوستمون معرفی کرده به نظر خیلی خوشبو باشه ظاهرش اینطور میگه!

cyber861
22-11-2011, 00:58
evidence هم 54 هست 100 میلش ولی اراک گیر نمیاد تهران هست

فکر نمیکردم آزارو انقدر باحال باشه،
شما تستر هم ازون میگیری یا مغازه ی پایینش ؟
راستی تستر رو با چه بسته ای میدن منظورم اون اسپری اش هست ، چجوری میدنش ؟
اینسری به نظرت چه تستری بگیرم؟
این ادکلن پایین هم که این دوستمون معرفی کرده به نظر خیلی خوشبو باشه ظاهرش اینطور میگه!

تستر هیچ فرقی نداره.بعضیاشون در ندارن فقط و جعبشون مقوایی بی رنگ و لعابه.بعضی شرکتا الکله کمتری به

تسترشون میزنن.

تستر معمولا 30 درصد باید ارزونتر از اصلی باید باشه.ولی خب بستگی به جا داره.ایشون هم زیره بار نمیره به هیچ

عنوان.

اون مون بلان هم یه جا سراغ دارم که داره.کوچه شکرایی:31:سه مدلش رو داره.اون یکی مدلش هم تو پاساژ

فردوسی داره.تست نکردم دو مدلش رو .باید اونا هم بتستم.:27:

A M ! N
22-11-2011, 01:23
تستر هیچ فرقی نداره.بعضیاشون در ندارن فقط و جعبشون مقوایی بی رنگ و لعابه.بعضی شرکتا الکله کمتری به

تسترشون میزنن.

تستر معمولا 30 درصد باید ارزونتر از اصلی باید باشه.ولی خب بستگی به جا داره.ایشون هم زیره بار نمیره به هیچ

عنوان.

اون مون بلان هم یه جا سراغ دارم که داره.کوچه شکرایی:31:سه مدلش رو داره.اون یکی مدلش هم تو پاساژ

فردوسی داره.تست نکردم دو مدلش رو .باید اونا هم بتستم.:27:
مونت بلنک رو تست کردی یه شمایی ازش بگو اینجا که چی هست
راستی قیمتش رو هم بگیر
کجای کوچه ی شکرایی هست؟

cyber861
22-11-2011, 01:47
مونت بلنک رو تست کردی یه شمایی ازش بگو اینجا که چی هست
راستی قیمتش رو هم بگیر
کجای کوچه ی شکرایی هست؟

چشم.همون اولشه اگه از سه راه بری.دسته چپه.سره نبشه.کناره ساختمون پزشکان ها

mary83
22-11-2011, 11:06
سلام به همگی

AZZARO CHROME 100 ml

چطوره علی جون ؟
من که خوشم آمد

ببحشید اینو تهران گرفتین؟ من جایی زیر 50 تومن ندیدم . خودم 52 گرفنم هفته پیش :18::18::18: الان عصبانیم:19::19::19:البته از فروشنده ها ..

پ.ن اهاااا فکر کنم از اراک گرفتین :دی قدرشو بدونین
کلا ادم اینجا نمی دونه چی اصل هست چی نیست اونی که گرون می ده واقعا اصل می ده با نه

roteal2007
22-11-2011, 11:36
سلام به همگی امروز رفتم افتر شیو کول ویو ژیلت بخرم فقط یکی داشت اونم نصف بود گفتم این خرابه زیر بار نمیرفت....منم رفتم مغازه بقلیش یه الد اسپایس زدم تو رگ .... هم 250 میل داشت و هم 100 میل اما اینقدر سرد بود نفهمیدم چه بویی داشت و 100 میلشو خریدم 7800 اما وقتی اومدم خونه فهمیدم بوشو در یک کلام عالیه کاشکی 250 میلشو میخریدم....عکسشم واستون میزارم :
(از همین برند دیودرانت هم داشت یکیش کامل قرمز بود و یکی سفید کسی تست کرده ؟)

aminjigar
22-11-2011, 12:30
سلام به همگی امروز رفتم افتر شیو کول ویو ژیلت بخرم فقط یکی داشت اونم نصف بود گفتم این خرابه زیر بار نمیرفت....منم رفتم مغازه بقلیش یه الد اسپایس زدم تو رگ .... هم 250 میل داشت و هم 100 میل اما اینقدر سرد بود نفهمیدم چه بویی داشت و 100 میلشو خریدم 7800 اما وقتی اومدم خونه فهمیدم بوشو در یک کلام عالیه کاشکی 250 میلشو میخریدم....عکسشم واستون میزارم :
(از همین برند دیودرانت هم داشت یکیش کامل قرمز بود و یکی سفید کسی تست کرده ؟)

سلام...
من از old spice ادوکلن (Eau de Cologne) دیدم! سفید بود یادمه بوی خوبی داشت اونم،

اون افترشیو ش هم باید چیز خوبی باشه، حتما امتحانش می کنم

الان افترشیو mach3 بالم ژیلت می زنم اونم واسه من بدک نیست :27:

اون روش که چیزی نزده بالمه یا الکلی ؟

SuperSt@r
22-11-2011, 13:16
اولا بودجه رو مشخص کنید.

بوهایی که اذیتتون میکنن احتمالا گرم و یا تند بودن.

سلام
من چون زياد تا حالا عطر و ادكلن نخريدم زياد با قيمتهاي بازار اشنا نيستم كه بخام قيمتي براتون معرفي كنم و بگم در حد همون قيمت حالا شما معرفي كن با قيمتش ما يه جوابي بهت ميديم ممنون ميشم:11:

roteal2007
22-11-2011, 13:49
سلام...
من از old spice ادوکلن (Eau de Cologne) دیدم! سفید بود یادمه بوی خوبی داشت اونم،

اون افترشیو ش هم باید چیز خوبی باشه، حتما امتحانش می کنم

الان افترشیو mach3 بالم ژیلت می زنم اونم واسه من بدک نیست :27:

اون روش که چیزی نزده بالمه یا الکلی ؟

نه عزیزم چیزی ننوشته اما الکلی و مناسب پوست چرب من.
اون ورش هم کشور ساخت و این چیزا رو زده....
نشون مامانم که دادم میگفت بابا بزرگت هم اون زمون از اینا استفاده میکرد (عجب قدمتی).
عطری چیزی سراغ نداری همچین بویی رو بده ؟ نه سرده و نه گرم....!

A M ! N
22-11-2011, 14:25
ببحشید اینو تهران گرفتین؟ من جایی زیر 50 تومن ندیدم . خودم 52 گرفنم هفته پیش :18::18::18: الان عصبانیم:19::19::19:البته از فروشنده ها ..

پ.ن اهاااا فکر کنم از اراک گرفتین :دی قدرشو بدونین
کلا ادم اینجا نمی دونه چی اصل هست چی نیست اونی که گرون می ده واقعا اصل می ده با نه
سلام همینطور که خودتونم فهمیدین اراک!

ولی من هم تعجب کردم ، تهران که قیمت نصف اینجاست که ؟

ولی با رایحش کیف میکنین نه ؟
من هنوز یک ادکلن نداشتم با این قدرت پخش زیاد، من که اصلا به عطر حساسیت ندارم ، یک بار اسپری ش رو فشار دادم کوچولو گلوم گرفت و شروع به سرفه کردم! خیلی دزش بالاست ، موندگاریش هم:

ساعت 8 دیشب زدم تا همین الان که ساعت 2:15 هست بوش عوض نشده و انگار تازه زدم! خیلی خیلی قویه
خوشم آمد

داداشم هم الان رفته بانه که بهش زنگیدم گفتم یکی ازونجا بگیره ببینم جنسای اونجا چطور هست
گفت از بین مارکهایی که میگی فقط 212 رو داره با اگه اشتباه نکنم گفت :717 !

cyber861
22-11-2011, 15:15
سلام
من چون زياد تا حالا عطر و ادكلن نخريدم زياد با قيمتهاي بازار اشنا نيستم كه بخام قيمتي براتون معرفي كنم و بگم در حد همون قيمت حالا شما معرفي كن با قيمتش ما يه جوابي بهت ميديم ممنون ميشم:11:
Aramis life
Ck one calvin
لهوم ایف سنت لورن

سعی کن دنباله کارهایه مرکباتی باشی و یا بویه گل ملایم.

امروز رفتم usher vip رو تست زدم.خیلی شباهت به فارنهایت داره.ولی یه فرقهایی هم داره که نمیشه نادیده

گرفت.خوشم اومد ازش.

ایشی میاکی آبی هم تست کردم.خیلی از موندگاریش تعریف میکرد ولی بوش به دلم ننشست.مشکیش رو بیشتر

دوست دارم.

من دیگه خودم موندم چی بگم در مورده این اسمیت ویسون.هرجا بو کردم با اون یکی فرق داشته.یه دفعه بوش

شیرین بود-یه دفعه تلخ-یه دفعه ترش.این دفعه شیرین بود و خیلی شباهت به بوس داشت.

کلوین ck one shock رو تست کردم.خیلی بوش رو دوست داشتم.فقط قیمتش حال گیری بود.

دیزل پلاس پلاس رو تست کردم.بوش خیلی شبیهه دانهیل قرمز بود ولی خیلی دلنشین تر.

ون کلیف تسار رو تست زدم.بویه کلاسیکی داره ولی ازش خوشم اومد.

آزارو دسی بل رو تست زدم.کاری خوبی بود.ولی خب بازم قیمتش اذیت میکرد.

Hugo Just Different هم تست کردم.بوش کاملا نسبت به قبلی عوض شده و اینم به نظرم خیلی خوب اومد.

MOHAMMAD2010
22-11-2011, 17:32
من دیگه خودم موندم چی بگم در مورده این اسمیت ویسون.هرجا بو کردم با اون یکی فرق داشته.یه دفعه بوش
شیرین بود-یه دفعه تلخ-یه دفعه ترش.این دفعه شیرین بود
آخه میدونی چون همه این بوها رو میده !

mjd323232
22-11-2011, 19:08
آخه میدونی چون همه این بوها رو میده !

ولی به نظر من وقتی اسپری میکنی بوی تند و خنکی داره و بعد یک ساعت بوی یه روغنی میده که اصلا نمیتونم تشخیص بدم چیه ، فقط میتونم بگم تلخه

mjd323232
22-11-2011, 19:17
Aramis life

ایشی میاکی آبی هم تست کردم.خیلی از موندگاریش تعریف میکرد ولی بوش به دلم ننشست.مشکیش رو بیشتر

دوست دارم.

فروشنده راست میگفته من روی کاغذ یه تست ازش گرفتم بعد از سه روز هنوز بو داره و بسیار خوشبو و فرشه رفته تو لیست خریدم

sAeEd_kHaAn
23-11-2011, 08:41
بچه ها امروز به ck one خودم افتخار کردم :دی
داداشم گفت چی میزنی کل خونه رو بو برداشته گفت لباسش که کنار لباس من تو جا لباسی بوده بو گرفته :دی
پیشنهاد میدم همتون حداقل یه شیشه ck one بگیرید هم بوش خوبه هم موندگاریش قیمتشم که مناسبه 200 میل 46 البته من تستشو گرفتم به قول علی تستر بوش موندگار تر از اصلیشه :دی و نتیجه دیگه این که این پرفیوم شاپینگ جنساش اصل هستند :دی
و باز به قول علی به ck اعتقاد پیدا کردم

اون ck MAN هم امروز احتمالا برسه دستم

mary83
23-11-2011, 09:50
سلام همینطور که خودتونم فهمیدین اراک!

ولی من هم تعجب کردم ، تهران که قیمت نصف اینجاست که ؟

ولی با رایحش کیف میکنین نه ؟
من هنوز یک ادکلن نداشتم با این قدرت پخش زیاد، من که اصلا به عطر حساسیت ندارم ، یک بار اسپری ش رو فشار دادم کوچولو گلوم گرفت و شروع به سرفه کردم! خیلی دزش بالاست ، موندگاریش هم:

ساعت 8 دیشب زدم تا همین الان که ساعت 2:15 هست بوش عوض نشده و انگار تازه زدم! خیلی خیلی قویه
خوشم آمد

داداشم هم الان رفته بانه که بهش زنگیدم گفتم یکی ازونجا بگیره ببینم جنسای اونجا چطور هست
گفت از بین مارکهایی که میگی فقط 212 رو داره با اگه اشتباه نکنم گفت :717 !

اگر می شه اونجا هایی که تهران ارزون می دن و به ما معرفی کنین:11::10::8:
اره من عاشق بو ش شدم :31: با اینکه خانم هسم:31::31:
یه سوال از اقایون: اکثر خانوما از بوی عطر تند و گرم اقایون بدشون می یاد ( اونایی که من دیدم حالا :31:) باز چرا خیلی ها عطر تند می زنن:2: خوب نزنین دیگه :5:از کنار ادم رد می شن ادم حالش:19::19::19::31:

jujushow
23-11-2011, 10:36
یه سوال از اقایون: اکثر خانوما از بوی عطر تند و گرم اقایون بدشون می یاد ( اونایی که من دیدم حالا :31:) باز چرا خیلی ها عطر تند می زنن:2: خوب نزنین دیگه :5:از کنار ادم رد می شن ادم حالش:19::19::19::31:

حالا عطرهایی که خیلی تند باشه هیچ کس دوست نداره اما من همیشه و همه جا شنیدم خانمها از بوهای تلخ ، تا حدودی گرم و سنگین خوششون میاد . مثل the one و ارامیس 900 یا لالیک و اینجور مدلها ... دلیلشم میگند چون شدیدا حس مردانگی القا میکنه و ...
خودم شخصا از بوهای تلخ و ملایم خوشم میاد . مثل گوچی پور هوم ...
حالا شما بهترین عطرهای مردانه به نظرتون کدوماست ؟

دوستان یه سوال : پرفیوم شاپینگ ادرس جدیدترش ir هست یا com چون قیمتهاشون بعضا تا 20-30 ت اختلاف بینش هست ؟ الان سفارش میدید توی کدوم ادرسهاش میرید ؟
و اینکه تهران پرفیوم و عطر افشان هم میگند عطرهاشون اصله ولی تهران پرفیوم قیمتهاش خیلی ارزونتر از عطر افشان هست . ازشون خریدید ؟ چجوریاس ؟

مغسی :10:

cyber861
23-11-2011, 11:09

شما این ck one هم تست کنید.اگه خوشتون بیاد میتونید استفاده کنید.چون هم زنونست و هم مردونه.

sAeEd_kHaAn
23-11-2011, 12:37
ck man هم رسید دستم
بوش در مقایسه با ck one مجلسی تره و تلخی توش احساس میشه حالا باز استفاده کنم نظرمو در موردش میگم
و چه دنیای عجیبیست این دنیای عطر :31:

دوستان یه سوال : پرفیوم شاپینگ ادرس جدیدترش ir هست یا com چون قیمتهاشون بعضا تا 20-30 ت اختلاف بینش هست ؟ الان سفارش میدید توی کدوم ادرسهاش میرید ؟
و اینکه تهران پرفیوم و عطر افشان هم میگند عطرهاشون اصله ولی تهران پرفیوم قیمتهاش خیلی ارزونتر از عطر افشان هست . ازشون خریدید ؟ چجوریاس ؟
از این سایت سفارش بده :
اون سایت قبلیش قیمتاش ماله قبله این جدیدی قیمتاش درسته

A M ! N
23-11-2011, 14:42
ck man هم رسید دستم
بوش در مقایسه با ck one مجلسی تره و تلخی توش احساس میشه حالا باز استفاده کنم نظرمو در موردش میگم

از این سایت سفارش بده :
ck one جدی میگین ؟؟؟؟؟ 200 میل ؟؟؟؟ فقط 46 تومن ؟
بستش یعنی دو برابر ادکلنهای منه ؟!
بعد خنک هست یا گرم؟
شیرین یا تلخ ، میشه توصیفش کنین؟

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

راستش من خودم که تهران نیستم ولی داداشم تهرونی هست!

راجع به آقایون هم من رو اگه آقا حساب کنن!!! اصلا از گرم خوشم نمیاد ، فقط خنک در حدی که واقعا یخ بزنم..
کل کلکسیون عطرها و ادکلنهایی که دارم همه خنک هستن و یا بوی گلهای رازقی یا یاس

mjd323232
23-11-2011, 14:42
ck man هم رسید دستم

از این سایت سفارش بده :

آقا مبارکت باشه - راستی نحوه خریدت رو لطفا بگو به چه صورتی خرید کردی پول رو واریز میکنی یا به مامور پست تحویل میدی و اینکه چند روز طول میکشه
ممنون

cyber861
23-11-2011, 15:00
ck man هم رسید دستم

از این سایت سفارش بده :

مبارک باشه آقا سعید گل.بزنی بری عروسی انشالله :11:

خیلی با اون سی کی وان فرق فوکوله:31:

این ملایم و رمانتیکه.

سی کی وان خیلی بویه فرشی و خنکی داره.پخش بوش هم عالیه.موندگاری هم عالی.بیشتر بویه یاس و گل ها

مشهوده. تو خانما دوتاشون طرفدار دارن زیاد:46:تا حالا هر چی از کلوین بو کردم یا داشتم به نظرم اومد همه پسنده

کاراش.حالا یکی قوی تر.ولی این ck free رو فکر کنم زیاد خوشم نیامد.حقیقت بوش یادم نیست.:41:

cyber861
23-11-2011, 15:26
:31:باز رفتم تست کردم چند تایی

این ایو سنت لورن لهوم چقدر دوستش دارم ولی نمیدونم چرا اینقدر موندگاریش تعطیله؟چند دفعه رفتم بخرمش ولی

رو کاغذ 24 ساعت هم نیمونه.:41:

جگوار مشکی :

یاده یکی از افترشیو های ژیلت افتادم.دقیقا فکر کنم یکیشون این بو رو میدن.بویه تند.زده خنک ولی به نظرم گرمه

بوش.من که از این بو خوشم نمیاد.

بازم ورساچه دریمر:

اولش بویه گیاهیجات میده(تازه)بعدش خیلی بویه گله خوبی میگیره.به نظرم خیلی بوش عوض میشه.جالب بود.

این دفعه ازش خوشم اومده.:31:

مونت بلک

بوش از اون چیزایی هست که زیاد نمیشه توصیفش کرد.منم خوشم نیامد ازش ولی خنک بود.

پلیس:

بوش خنک بود.اولش یکم تند بود ولی بازم خوشم نیامد.

mjd323232
23-11-2011, 15:26

این ملایم و رمانتیکه.

سی کی وان خیلی بویه فرشی و خنکی داره.پخش بوش هم عالیه.موندگاری هم عالی.بیشتر بویه یاس و گل ها

مشهوده. تو خانما دوتاشون طرفدار دارن زیاد:46:تا حالا هر چی از کلوین بو کردم یا داشتم به نظرم اومد همه پسنده

کاراش.حالا یکی قوی تر.ولی این ck free رو فکر کنم زیاد خوشم نیامد.حقیقت بوش یادم نیست.:41:

پس باید حتما یه سی کی وان بخرم راستی بوی این ادکلن برای چه رنجی از سن وسال خوبه

A M ! N
23-11-2011, 15:32
علی ورساچه اسکالپچر رو هم تست کردی؟

Sculpture رو میگم ، بوش جالبه
اون هم که تو گفتی خوشبوهست در نوع خودش

راستی ادکلن توی مایه های مثلا باران یا مثلا یخ .. نمیشناسین خنک باشه؟

hike
23-11-2011, 15:54

زیر 20 سال بنظر من. ولی اگر خوشت میاد بزن.

cyber861
23-11-2011, 16:00

بیشتر برای سنهایه زیره 30 میخوره ولی آره...........:31:

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

علی ورساچه اسکالپچر رو هم تست کردی؟

Sculpture رو میگم ، بوش جالبه
اون هم که تو گفتی خوشبوهست در نوع خودش

راستی ادکلن توی مایه های مثلا باران یا مثلا یخ .. نمیشناسین خنک باشه؟

کلا کارهایه ورساچه هم نسبتا با سلیقه من جور در میاد.اینو ولی نخورده به تورم:31:

خنک هم زیاد هست.

sAeEd_kHaAn
23-11-2011, 16:24
آقا مبارکت باشه - راستی نحوه خریدت رو لطفا بگو به چه صورتی خرید کردی پول رو واریز میکنی یا به مامور پست تحویل میدی و اینکه چند روز طول میکشه
ممنون

مرسی - اول تو سایت سفارشتو میدی بعدش زنگ میزنه بهت بعد پولو واریز میکنی به شماره حسابش و برات میفرسته شهرستان 2 روزه و تهران همون روز میرسه دستت من تاحالا 2 تا عطر ازش گرفتم راضی ام

این ملایم و رمانتیکه.

مرسی علی جان این 2تا عطرو هم به توصیه تو گرفتم بدون تست :دی
اره با ck one خیلی فرق داره 2تا کلاس مختلفن ممنون

اره نگیری ضرر کردی برای نسل جون خوبه اسپرت مرکباتی و خنک و موندگار و به قول بچه ها بوش خز و خیل نیست من محل کارم که میزنم هرکی میاد میپرسه چی زدی :دی حساب کن محل کارم 70 متره هرکی از در میاد تو بوشو احساس میکنه

sunflowerr
23-11-2011, 16:58
دوستان به نظر شما عير sacrifice مردونه از اجمل چطوره؟
ارزش خريدن داره؟
بوش قابل قبول هست و زياد دهاتي نيست؟

cyber861
23-11-2011, 18:52
دوستان به نظر شما عير sacrifice مردونه از اجمل چطوره؟
ارزش خريدن داره؟
بوش قابل قبول هست و زياد دهاتي نيست؟

منظورت عطر حرمیه؟:31:

خب ادکلنایه عربی یه نتشون همیشه اذیت میکنه.ولی دهاتی نیستن هیچکدوم.خیلی هم موندگاری دارن.هم لکه

شون رو لباس و هم بوشون:27:

ولی بوش بکن .سلیقه با سلیقه فرق داره دیگه.خوشت اومد بخر دیگه:46:

SuperSt@r
23-11-2011, 20:10
Aramis life
Ck one calvin
لهوم ایف سنت لورن

سعی کن دنباله کارهایه مرکباتی باشی و یا بویه گل ملایم.

امروز رفتم usher vip رو تست زدم.خیلی شباهت به فارنهایت داره.ولی یه فرقهایی هم داره که نمیشه نادیده

گرفت.خوشم اومد ازش.

دوست دارم.

شیرین بود-یه دفعه تلخ-یه دفعه ترش.این دفعه شیرین بود و خیلی شباهت به بوس داشت.

کلوین ck one shock رو تست کردم.خیلی بوش رو دوست داشتم.فقط قیمتش حال گیری بود.

دیزل پلاس پلاس رو تست کردم.بوش خیلی شبیهه دانهیل قرمز بود ولی خیلی دلنشین تر.

ون کلیف تسار رو تست زدم.بویه کلاسیکی داره ولی ازش خوشم اومد.

آزارو دسی بل رو تست زدم.کاری خوبی بود.ولی خب بازم قیمتش اذیت میکرد.

Hugo Just Different هم تست کردم.بوش کاملا نسبت به قبلی عوض شده و اینم به نظرم خیلی خوب اومد.

خیلی ممنونم دوست عزیز خب قیمتش رو نگفتی.راستی اینا عطر هستن دیگه یا ادکلنن؟

cyber861
23-11-2011, 20:35
خیلی ممنونم دوست عزیز خب قیمتش رو نگفتی.راستی اینا عطر هستن دیگه یا ادکلنن؟

ادکلن.

آرامیس لایف اگه گیر بیاد 40-50 تومن 100 میلش.

ایو سنت لورن هم 60 میلش اراک 58 تومن سراغ داشتم.

سی کی وان هم که 100 میلش 35 -40 تومنه نهایت.

SuperSt@r
23-11-2011, 20:39
بازم ازت ممنونم
یه سوال دیگه ادکلن یا عطری هست که بوش تو مایه های ملایم بوی شامپو باشه نه اینکه بوی شامپو باشه ها

cyber861
23-11-2011, 21:41
بازم ازت ممنونم
یه سوال دیگه ادکلن یا عطری هست که بوش تو مایه های ملایم بوی شامپو باشه نه اینکه بوی شامپو باشه ها

اتفاقا یه ادکلنی بود دیروز بو کردم دقیقا بویه یکی از شامپوهامو میداد:31:(البته زنونه بود)اسمش یادم نیست ولی از

این اماراتیا بود ولی میگفت بویه ورساچه کریستال صورتی میده.

هی وود راکی مینتین هم یکی از دوستام میگفت بویه شامپو میده ولی خب :27:

SuperSt@r
23-11-2011, 21:51
اتفاقا یه ادکلنی بود دیروز بو کردم دقیقا بویه یکی از شامپوهامو میداد:31:(البته زنونه بود)اسمش یادم نیست ولی از

این اماراتیا بود ولی میگفت بویه ورساچه کریستال صورتی میده.

هی وود راکی مینتین هم یکی از دوستام میگفت بویه شامپو میده ولی خب :27:

این ولی خب آخر رو بیشتر توضیح بده البته منظورت رو تقریبا فهمیدم از زوی این شکللک
خب منظورم صرفا بوی شامپو باشه نیست منظورم اینه که ملایم بودنش مثله بوی شامپو که ملایم هست باشه چون گفتم که من نسبت به عطر و ادکلن کمی حساسم البته خیلی زیاد نیس کمی سرم درد میگیره و سنگین میشه

jujushow
23-11-2011, 22:04
این ولی خب آخر رو بیشتر توضیح بده البته منظورت رو تقریبا فهمیدم از زوی این شکللک
خب منظورم صرفا بوی شامپو باشه نیست منظورم اینه که ملایم بودنش مثله بوی شامپو که ملایم هست باشه چون گفتم که من نسبت به عطر و ادکلن کمی حساسم البته خیلی زیاد نیس کمی سرم درد میگیره و سنگین میشه

شما چون حساس هستی به نظرم بهترین گزینه برات همین ادکلنهای مرکباتی و فرش هست به شرطی که بیش از حد ترش یا شیرین نباشه . اینکه کسی با رایحه های گرم سردرد بگیره اصلا چیز عجیبی نیست ، خیلیها این حالتو دارند ...

SuperSt@r
23-11-2011, 22:16
شما چون حساس هستی به نظرم بهترین گزینه برات همین ادکلنهای مرکباتی و فرش هست به شرطی که بیش از حد ترش یا شیرین نباشه . اینکه کسی با رایحه های گرم سردرد بگیره اصلا چیز عجیبی نیست ، خیلیها این حالتو دارند ...

ممنون دوست عزیز
پس من الان اگه به مغازه عطرفروشی رفتم بگم چی بهم بده؟ بگم ادکلن مرکباتی بده؟ ادکلن فرش دیگه چیه؟
کلا من چون با مغازه های عطر و ادکلن زیاد سر و کار نداشتم میترسم برم اونجا یه چی بگم بهم بخنده:31:

cyber861
23-11-2011, 22:21

پیشنهاد میکنم زیر آیکون رو تست کنی

قیمتش 35 تومنه که من 40 تومن خریدم و الان هم 48 نهایت نهایتش قیمت دارم.این پرفیوم شاپینگ مزخرف زده.تو

هایپر استار هم زده بود 70.:41:تا میبینن ساخته آمریکاست سوء استفاده میکنن.

ورساچه آبی

ملایمه

اینم خیلی ملایمه.

اینم همون وود کذایی:27:

ولی سعی کن ادکلن کم بزنی و زیره بینیت هم نزنی.ادکلنایه گرم و تند هم اصلا نرو سراغش.

cyber861
23-11-2011, 22:29

اینم خیلی خوبه

و این

SuperSt@r
23-11-2011, 23:11
دمت گرم دوست عزیز خیلی ازت ممنونم:11:
اینی که زیر بعضی هاش نوشته <<رايحه مياني رايحه اصلي>> یعنی چی؟ بین اینا شما خودت کدوم رو به بیشتر من توصیه میکنی؟
اینترنتی نمیشه تستش کرد:31:

sunflowerr
23-11-2011, 23:23
منظورت عطر حرمیه؟:31:

خب ادکلنایه عربی یه نتشون همیشه اذیت میکنه.ولی دهاتی نیستن هیچکدوم.خیلی هم موندگاری دارن.هم لکه

شون رو لباس و هم بوشون:27:

ولی بوش بکن .سلیقه با سلیقه فرق داره دیگه.خوشت اومد بخر دیگه:46:

والا این عطر رو توی سایت اجمل رفتم هیچ چی راجع به نت هاش ننوشته اما من 2 بار تا حالا تستش کردم و مطمئنم یه نتش صد در صد گل سرخه و این نت دقیقا بویی مشابه گلاب تو این عطر ایجاد کرده...بوی این سکریفایس مردونه رو دقیقا میتونم به بوی یک شیرینی دانمارکی که کمی هم توش گلاب به کار رفته تشبیه کنم.......یعنی انگار حقیقتا بوی شیرینی دانمارکی میده..به بوی شیره انگور هم میتونم تشبیهش کنم.به خاطر همین گفتم که آیا به خاطر این نت شبه گلاب و شیرینی دانمارکیش به نظر کسایی که تستش کردن دهاتی یا به قول تو حرمی نمیزنه؟؟؟

والا راستیتش من صادقانه اگه بخوام بگم من بوی این عطر رو دوست داشتم اما رو حساب این که احساس کردم دیگران به احتمال زیاد بوی این عطر رو دهاتی خواهند دونست نخریدم...ولی جدی جدی بوش رو خیلی دوست دارم و یه جورایی نمیدونم چرا سرخوشم میکنه...برا همین میخواستم بپرسم اگه از نظر کسایی که تستش کردن خیلی دهاتی نیست و بهش میخوره که مدرن باشه برم بگیرم؟؟؟
چون خدا وکیلی خوشم اومده ازش فقط به خاطر این که بوی شیرینی مانندش آدمو سرخوش میکنه...ولی خب احتمالا اگه جایی بزنم فقط برای خودم بزنم و اگه بخوام ازش لذت ببرم نباید به واکنش دیگران توجه کنم..چون میدونم با این که خوشم میاد ازش احساس خواهم کرد که بوی دهاتی و شبه گلاب میدم.

sunflowerr
23-11-2011, 23:31
راستی امروز این ادکلن رو خریدم

Classic Chris Adams
...این هم اماراتیه اما خدا وکیلی شدید بوش خوبه هااا....مطمئنم هیچ کس امتحانش نکرده اما از رو شکلش میتونید بفهمید که مشابه به بوی Diesel Fuel for Life است...البته تا60 در صد میتونم بگم شبیهشه اما سعی نکرده کلا کار مشابه بزنه و اریجینال خودش رو زده که حقیقتا بوی خنک اسپرت و بسیار مردونه عالی در آورده

jujushow
23-11-2011, 23:33
ممنون دوست عزیز
پس من الان اگه به مغازه عطرفروشی رفتم بگم چی بهم بده؟ بگم ادکلن مرکباتی بده؟ ادکلن فرش دیگه چیه؟
کلا من چون با مغازه های عطر و ادکلن زیاد سر و کار نداشتم میترسم برم اونجا یه چی بگم بهم بخنده:31:

به نظرم چند تا ادکلن اینجا در نظر بگیرید بعد برید خرید و اولش هم حتما تست کنید ببینید کدومش براتون مناسبتره .
سایبر عزیز تجربشون در این زمینه بالاست ونمونه های خوبی معرفی کردند .

نظر شخصی من اینه ادم هیچوقت نباید از ادکلن فروش نظر بخواد چون اگه رفیق فابریک یا اشنای نزدیکتون نباشه بیشتر سعی میکنه جنسهایی که رو دستش مونده رو بفروشه تا اینکه چیز خوبی بهتون معرفی کنه .

mary83
23-11-2011, 23:59
شما این ck one هم تست کنید.اگه خوشتون بیاد میتونید استفاده کنید.چون هم زنونست و هم مردونه.
اشتباه نشه من آزارو خودم استفاده نمی کنم :دی حالا خز و خیل هم بشه مثل دیودوف کول واتر من بازم دوستش دارم .. کول واتر زنونه که عاشقشم .. و همینطور چنل چنس :40::40: از فرره رز و پرنسس هم خوشم می یاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد عطر های مردونه زیاد نمی دونم خیلی ها رو تست گرفتم ولی وفتی می مونن بوی مردونه می دن حالم بد می ش:2:ه بوی مونده نمی دونم چطوری بگم ولی آزارو اینجوری نیس حالم و بد نمی کنه من:31: کلا به بو های مردونه حساسیت دارم:31::31::27::8:

cyber861
24-11-2011, 01:10
دمت گرم دوست عزیز خیلی ازت ممنونم:11:
اینی که زیر بعضی هاش نوشته <<رايحه مياني رايحه اصلي>> یعنی چی؟ بین اینا شما خودت کدوم رو به بیشتر من توصیه میکنی؟
اینترنتی نمیشه تستش کرد:31:

همه اینایی که خودم معرفی کردم دوستشون دارم.میدونم خیلی ها هم دوستشون دارن.فقط شما باید زحمت

بکشی بری تست کنی چند تا رو و بعد خرید کنی.من به شخصه پول داشته باشم همه ادکلنارو میخریدم.:31:

cyber861
24-11-2011, 01:19
والا این عطر رو توی سایت اجمل رفتم هیچ چی راجع به نت هاش ننوشته اما من 2 بار تا حالا تستش کردم و مطمئنم یه نتش صد در صد گل سرخه و این نت دقیقا بویی مشابه گلاب تو این عطر ایجاد کرده...بوی این سکریفایس مردونه رو دقیقا میتونم به بوی یک شیرینی دانمارکی که کمی هم توش گلاب به کار رفته تشبیه کنم.......یعنی انگار حقیقتا بوی شیرینی دانمارکی میده..به بوی شیره انگور هم میتونم تشبیهش کنم.به خاطر همین گفتم که آیا به خاطر این نت شبه گلاب و شیرینی دانمارکیش به نظر کسایی که تستش کردن دهاتی یا به قول تو حرمی نمیزنه؟؟؟

والا راستیتش من صادقانه اگه بخوام بگم من بوی این عطر رو دوست داشتم اما رو حساب این که احساس کردم دیگران به احتمال زیاد بوی این عطر رو دهاتی خواهند دونست نخریدم...ولی جدی جدی بوش رو خیلی دوست دارم و یه جورایی نمیدونم چرا سرخوشم میکنه...برا همین میخواستم بپرسم اگه از نظر کسایی که تستش کردن خیلی دهاتی نیست و بهش میخوره که مدرن باشه برم بگیرم؟؟؟
چون خدا وکیلی خوشم اومده ازش فقط به خاطر این که بوی شیرینی مانندش آدمو سرخوش میکنه...ولی خب احتمالا اگه جایی بزنم فقط برای خودم بزنم و اگه بخوام ازش لذت ببرم نباید به واکنش دیگران توجه کنم..چون میدونم با این که خوشم میاد ازش احساس خواهم کرد که بوی دهاتی و شبه گلاب میدم.

جدیدا به جز این عطرایه گرمی هیچ کدوم بد نیستن.فقط ممکنه به عرقتون نسازه.به خاطره همین سعی کنید رو

لباس اسپری کنید.

فقط مواظب باشید لک نندازه.:46:

فرق ادلکنایه عربی همینه که با عرق قاطی میشه خیلی بدبو میشه

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

اشتباه نشه من آزارو خودم استفاده نمی کنم :دی حالا خز و خیل هم بشه مثل دیودوف کول واتر من بازم دوستش دارم .. کول واتر زنونه که عاشقشم .. و همینطور چنل چنس :40::40: از فرره رز و پرنسس هم خوشم می یاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد عطر های مردونه زیاد نمی دونم خیلی ها رو تست گرفتم ولی وفتی می مونن بوی مردونه می دن حالم بد می ش:2:ه بوی مونده نمی دونم چطوری بگم ولی آزارو اینجوری نیس حالم و بد نمی کنه من:31: کلا به بو های مردونه حساسیت دارم:31::31::27::8:

خداییش خوش سلیقه هستید.تیریک میگم.:46:

بوهایی که ملایم میشن خیلی خوبن.مخصوصا اونایی که فلورال یا فوروتی هستن.تجربه ثابت کرده که خانوما بویه

یاس رو خیلی دوست دارن:20:

mjd323232
24-11-2011, 01:36
سایبر عزیز
من آخر نتونستم این کنت کول را تست کنم هر جا رفتم نداشتن میشه بگی موندگاری و پخش بوش در چه حدی هست و همینطور بوش نزدیک به چیه ؟ ممنون

SIMON137
24-11-2011, 04:20
یک ادکلن مردونه خوب معرفی کنید هم بوش آروم باشه اذیت نکنه هم اینکه موندگاریش بالا باشه همچنین یکی از کنارت رد شد لذت ببره :دی

فارنهایت چطوره ؟
212 S هم تست نشده ، اون چطوره ؟

خودم از آرامیس استفاده می کنم در حال حاضر

با تشکر و سپاس بسی فراوان

cyber861
24-11-2011, 09:12
سایبر عزیز
من آخر نتونستم این کنت کول را تست کنم هر جا رفتم نداشتن میشه بگی موندگاری و پخش بوش در چه حدی هست و همینطور بوش نزدیک به چیه ؟ ممنون

ادکلن خیلی کمیابیه.منم فقط یه جا دیدم.اونم بهم تست نداد.فقط سرشو بو کردم.نمیدونم چجوری بوش رو توصیف

کنم.ولی میتونم بگم کسایی که از فارنهایت و ck man خوششون میاد اونو دوست دارن.(البته وینتبج بلکش)

بازم فروشنده خیلی از پخش بو و موندگاریش تعریف میکرد.:13:

---------- Post added at 09:12 AM ---------- Previous post was at 09:09 AM ----------

یک ادکلن مردونه خوب معرفی کنید هم بوش آروم باشه اذیت نکنه هم اینکه موندگاریش بالا باشه همچنین یکی از کنارت رد شد لذت ببره :دی

فارنهایت چطوره ؟
212 S هم تست نشده ، اون چطوره ؟

خودم از آرامیس استفاده می کنم در حال حاضر

با تشکر و سپاس بسی فراوان

فانهایت خیلی خوبه.

212 و آرامیس آرامیس به نظرم جز ادکلنهایه آزاردهنده هستن.دیگه اگه با اونا مشکل ندارید احتمالا با بقیه هم نباید

داشته باشید.:31:

SIMON137
24-11-2011, 11:05
پیشنهاد دیگه ای غیر از فارنهایت دارید ؟ که بوش ملایم و شیرین باشه پراکندگیش هم خوب باشه و آزار دهنده نباشه ؟

Ezel
24-11-2011, 11:53
سلام /

ضمن تشکر از تمامی دوستان که جو بسیار خوب و مفیدی رو در این تاپیک بوجود آورده اند :10: ، اگر تگ هایی غیر از اونی که برای تاپیک نوشته شده در نظر دارید پیشنهاد بدید لطفا تا اضافه کنیم /

ممنون .

cyber861
24-11-2011, 12:07
پیشنهاد دیگه ای غیر از فارنهایت دارید ؟ که بوش ملایم و شیرین باشه پراکندگیش هم خوب باشه و آزار دهنده نباشه ؟

یه سری ادکلن به دوستان معرفی کردم.اونا همشون ملایم هستن و اذیت نمیکنن.

از لحاظه پخش بو اینا خوبن:

ck one
woood rucky muntain

دوتاشون هم شیرین هستن.البته وود شیرینتر هست و بدرد همه جا هم میخوره.هم رسمی و هم روزانه.از اون شیرین تر هم بخواید calvin eternity

hike
24-11-2011, 13:04
سلام /

ضمن تشکر از تمامی دوستان که جو بسیار خوب و مفیدی رو در این تاپیک بوجود آورده اند :10: ، اگر تگ هایی غیر از اونی که برای تاپیک نوشته شده در نظر دارید پیشنهاد بدید لطفا تا اضافه کنیم /

ممنون .
منم قبلا به این موضوع فکر کرده بودم. حالا نمیدونم تاپیک جوری بشه که بتوان راجع به محصولات متنوع تری صحبت کرد یا در محدوده همین عطر باقی بماند. مثل افترشیو، ژل بعد از اصلاح ، مرطوب کننده های صورت، کما اینکه راجع بهشون زیاد حرف زده شده

A M ! N
24-11-2011, 14:42
سلام /

ممنون .
سلام آرمان خان خسته نباشی
اینکه تگ اضافه کنیم برای اینجا فکر خیلی خوبیه ، دست شما هم مرسی

به نظرم کاش درباره ی هر عطری که کاربرا خیلی طرفدارش هستن یک تگ زده بشه بهتره..

من هم با اشتراک نظر کاربرها میخوام که تگ آزارو یا Azzaro اضافه بشه

mary83
24-11-2011, 15:14
منم قبلا به این موضوع فکر کرده بودم. حالا نمیدونم تاپیک جوری بشه که بتوان راجع به محصولات متنوع تری صحبت کرد یا در محدوده همین عطر باقی بماند. مثل افترشیو، ژل بعد از اصلاح ، مرطوب کننده های صورت، کما اینکه راجع بهشون زیاد حرف زده شده
الان من با اینا چی کار کنم ؟:31: خوب بک سایت معرفی کنین مخصوص خانوم ها :31: به نظر می رسه افایون وفتشون ازاد تره که همه اینجا اقا هستند:5:

hike
24-11-2011, 16:23
الان من با اینا چی کار کنم ؟:31: خوب بک سایت معرفی کنین مخصوص خانوم ها :31: به نظر می رسه افایون وفتشون ازاد تره که همه اینجا اقا هستند:5:
من البته منظور siroco جان رو بد متوجه شدم. فکر کردم میگه اسم تاپیک رو عوض کنه که مثلا تاپیک بحثش گسترده تر بشه در صورتیکه تگ پایین صفحه منظورشه. من الان دارم افتر شیو q10 نیوا میزنم که خب یک خانم هم میتونه استفاده کنه. یا مرطوب کننده که اونم مشترکه. ژل بعد از اصلاح هم به کار یک خانم میاد. حالا نوعهای مختلف. در مورد وقت ازاد هم پیشنهاد می کنم ninisite رو ببینی انوقت متوجه میشی خانم بیکار هم زیاده که در مورد قابلمه و مربا و خورشت بحث میکنند :31:

sAeEd_kHaAn
24-11-2011, 19:01
علی یکم از این ارامیس لایف بگو یه جا رفتم تست کنم گفت عطر قدیمیه و از مد افتادهست

aminjigar
24-11-2011, 19:11
علی یکم از این ارامیس لایف بگو یه جا رفتم تست کنم گفت عطر قدیمیه و از مد افتادهست

بعضی دوستان عطرفروش حرف عجیب زیاد می زنن !

اصلا عطر چیزی نیست از مُد بیفته... حالا ممکنه خزوخیل بشه ولی...

الان کمیاب هم شده، من اول تابستون گرفتمش متاسفانه بر اثر بی احتیاطی شکست ! :37:

دوباره خواستم بگیرم 2جایی که اکثرا از اون جا خرید می کردم نداشتن، به پرفیوم شاپینگ

هم اس ام اس زدم :31: جناب ع ب ا س ی گفتن موجود نیست دیگه پی شو نگرفتم

ولی به نظر من کار خوبیه، دیگه به درد استفاده روزانه می خوره...

لایف زیاد هم قدیمی نیست.

cyber861
24-11-2011, 20:37

بهش میگفتی میشه چند تا از ادکنایه 2012 رو که داری برام بیاری تست کنی؟:18:عجب آدمایی پیدا میشن.باور کن

عمرا بدونه بوش چجوریه یا شکلش چجوریه.90 درصدشون اسمش هم نشنیدن.:41:

بویه مرکباتی خیلی باحالی داره که اصلا اذیتت نمیکنه.خنکه.

من دقیقا اینو ساله 2006 گرفتم.ترمه اول دانشگاه بودم اون موقع.اینقدر بیکار نبودیم اون زمان به قوله بعضی ها:46:

بوش رو دوست دارم.یکم هم شاید ترش باشه.(به خاطره مرکباتی بودنش)

ولی به دوستان توضیه میکنم اگه جایی رویت کردید و قیمتش مناسب بود منو بی اطلاع نگذارید.چون مشتری براش

خوابیده:11:

sAeEd_kHaAn
25-11-2011, 10:39
بهش میگفتی میشه چند تا از ادکنایه 2012 رو که داری برام بیاری تست کنی؟:18:عجب آدمایی پیدا میشن.باور کن

عمرا بدونه بوش چجوریه یا شکلش چجوریه.90 درصدشون اسمش هم نشنیدن.:41:

بویه مرکباتی خیلی باحالی داره که اصلا اذیتت نمیکنه.خنکه.

من دقیقا اینو ساله 2006 گرفتم.ترمه اول دانشگاه بودم اون موقع.اینقدر بیکار نبودیم اون زمان به قوله بعضی ها:46:

بوش رو دوست دارم.یکم هم شاید ترش باشه.(به خاطره مرکباتی بودنش)

ولی به دوستان توضیه میکنم اگه جایی رویت کردید و قیمتش مناسب بود منو بی اطلاع نگذارید.چون مشتری براش

خوابیده:11:

پرفیوم شاپینگ زده 46 تومن

....

یه عطر گرم باحال برای روزای سرد زمستونی چی پیشنهاد میدین ؟

moli_ahmad
25-11-2011, 12:47
بچه ها تا حالا کسی از این سایت خرید داشته؟ چطوریه؟

jujushow
25-11-2011, 13:44

به علاوه سایت " عطر افشان " دوست دارم نظر بچه ها رو در مورد سایت " چاره " و " تهران پرفیوم " هم بدونم . اگر در مورد کیفیت و اصل بودن محصولاتشون اطلاعاتی دارید بریزید وسط .

مغسی

Ezel
25-11-2011, 14:01

به علاوه سایت " عطر افشان " دوست دارم نظر بچه ها رو در مورد سایت " چاره " و " تهران پرفیوم " هم بدونم . اگر در مورد کیفیت و اصل بودن محصولاتشون اطلاعاتی دارید بریزید وسط .

مغسی

دوستان گرامی :

در این تاپیک فقط در مورد عطرها و ادکلن ها و اسانس ها و ... ( موارد مرتبط) صحبت میشه ، نه در مورد سایتهای فروش اینترنتی / چون پی سی محل تبلیغ فروشگاههای اینترنتی دیگران نیست .

در همون حد معرفی برخی سایتها هم که تا به الان اجازه داده شده ، خیلی قانونی نبوده ولی چون به نظر میومد نیاز باشه سخت گیری ای نبوده /

ممنون از توجه و همکاری شما /

hike
25-11-2011, 16:19

....

Lapidus pour homme یک کار قدرتی از سال 1987 و قیمت حدود 25 دلار.
بوی قوی، مردانه، تهاجمی، سنگین. هیچ چیز لطیفی راجع به این عطر وجود نداره . با شیشه خاکستری رنگ از جنس چینی و در سیاه رنگ که نشان میده با چه بویی روبرو هستیم: تیره و سنگین.

به محض فشار دادن افشانک، بوی غلیظ و قدرتمند این عطر تو صورتت نعره میکشه، مثل نعره یک شیر که روبروت ایستاده. بعد از مدتی که نتهای نعناع هندی، چرم، تنباکو، خزه خودشون را نشان میدهند، عطر تیره تر میشه. ضمن اینکه نت عسل کمی بوی شیرین اضافه میکنه تا عطر بوی لاستیک سوخته نده...
خیلی از رویو کنندگان گفته اند که لاپیدوس قویترین عطری بوده که تا حالا به مشامشان خورده. اینقدر قوی است که میتونی باهاش یک هواپیما رو بربایی. منتها اگر ادمی هستی که دنبال عطرهای ملایم و لطیف هستی که خاطر کسی را نرنجاند، مطمئنن لاپیدوس به کار شما نمیاد.
ترجمه با دخل و تصرف از خودم

cyber861
25-11-2011, 18:27

....

متاسفانه پرفیوم شاپینگ خیلی از چیزایی رو که زده نداره.فقط برای ظاهر موجود زده.آرامیس لایف هم یکی از

اونهاست.:41:

A M ! N
25-11-2011, 19:01
با تشکر از sir0c0 جان جهت کار خوبی( همون تگ ها منظورم هست) که انجام دادن مرسی...تاپیک جون گرفت:40::11::40:

ماری جان یه سوال دارم :

این آزارو Chrome به نظر شما هم بوی یک گل خاصی رو نمیده ؟ مطمئنم بوی یک گل هست ولی نمیدونم چیه

A M ! N
25-11-2011, 21:17
بچه ها میگم که 212 کسی استفاده کرده تا حالا ؟

چطوره میگن که ( س...ک...س...ی ) هست چیه جریان؟

خوشبو هست؟!

رایحه اش که شنیدم گرمه ؟

علی جان لطفا نظر کارشناسی همیشگیت رو دربارش بگین

mhek
25-11-2011, 22:37

خوشبو هست؟!

رایحه اش که شنیدم گرمه ؟

عزيز اوني كه ميگن اين نيست...اين 212 معمولي هست كه بوي ترشي داره و فرش و خنك هست و من بوش رو دوست دارم هرچند زياد شبيهش رو شنيدم...
اون مدل قهوه اي رنگه و بوي گرمه و دلنشيني داره هرچند اون هم شبيه بهش زياد هست...

mjd323232
25-11-2011, 22:42

خوشبو هست؟!

رایحه اش که شنیدم گرمه ؟

من داشتم ، خیلی خوشبو و فرش هست ولی ماندگاری کم -- البته 212 men داشتم اینی که شما عکسش رو گذاشتین نمیدونم
از اون نظر ...... نمیدونم ولی فکر کنم تبلیغ برای فروش بیشتر باشه
رایحه اش که خنک هستش ولی 212 س ک س ی اون که رنگ پوسته پیازی داره گرمه

A M ! N
25-11-2011, 22:46
عزيز اوني كه ميگن اين نيست...اين 212 معمولي هست كه بوي ترشي داره و فرش و خنك هست و من بوش رو دوست دارم هرچند زياد شبيهش رو شنيدم...
اون مدل قهوه اي رنگه و بوي گرمه و دلنشيني داره هرچند اون هم شبيه بهش زياد هست...
مرسی رفیق منم راستش نمیدونم اصلش کدومه
میشه یک عکس ازش اینجا لینک کنین ؟

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

من داشتم ، خیلی خوشبو و فرش هست ولی ماندگاری کم -- البته 212 men داشتم اینی که شما عکسش رو گذاشتین نمیدونم
از اون نظر ...... نمیدونم ولی فکر کنم تبلیغ برای فروش بیشتر باشه
رایحه اش که خنک هستش ولی 212 س ک س ی اون که رنگ پوسته پیازی داره گرمه
مرسی
شکلش چطوری هست شما هم میشه لطفا یک عکس ازونی که داشتین از نت لینک کنین اینجا ؟

قیمت چنده مجید جان؟

mjd323232
25-11-2011, 22:55
مرسی رفیق منم راستش نمیدونم اصلش کدومه
میشه یک عکس ازش اینجا لینک کنین ؟

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

مرسی
شکلش چطوری هست شما هم میشه لطفا یک عکس ازونی که داشتین از نت لینک کنین اینجا ؟

قیمت چنده مجید جان؟

من دو سال پیش خریدم 46 الان حدود 70 هستش

بوی اینو خیلی دوست داشتم هنوز یه کمی ازش مونده و هرازگاهی خاطرات گذشته رو برام زنده میکنه
داداشم هم اینو خرید بوش خیلی شبیه هست ولی گرمتره و موندگارتر

موفق باشی

cyber861
26-11-2011, 01:29
خب 212 س/ک/س/ی به نظرم خیلی بویه گرم و تندی داره.برایه هوایه سرد میشه تقریبا تحملش کرد ولی 212 MEN

بوش رو دوست دارم و ملایمه و برای استفاده همیشه خوبه.

متاسفانه متاسفانه کارهایی که من از هررا تست کردم به نظرم اینقدر قوی نبودن که بشه گفت با نمونه کپیشون

خیلی فرق دارن.

نمیونه هایه کپی شون به شدت زیاد شده این 212 ها.

خیلی هم شباهت داره.یه کاری مثله آکوآ بولگاری رو شرکت اسمارت اسپری اش رو زده ولی اصلا شباهتی به

اصلیش نداره.ولی دوتا شرکته اماراتی تقلبی اینا رو زدن که خیلی شباهت دارن به نمونه اصلیش و اگه یک نفر نمونه

اصلیش رو بطوره مستمر برای چند بار اسفاده نکرده باشه نمیتونه بفهمه واقعا کدوم اصلیه.

به نظرم ادکلنایه تند رو هر کسی نمی پسنده.این اسم ها هم تبلیغاتی هستن.مثال میزنم براتون:

مثلا من میخوام کادو بخرم برای دوست دختر یا حالا زنم .اگه چیزی از ادکلن و سلیقه خانم سر در بیارم که هیچ ولی

اگه سر در نیارم اینا میشن اولویت:1)برند و اسمش 2) رنگ و لعابه ادکلن و شیشه اش

خب متاسفانه خیلی ها اینجوری هستن.حالا اگه کادو هم بردیم و طرف از بوش خوشش نیاد. اگه براش عزیز باشی

شاید شبا بزاره زیره بالشش بخوابه:31:

برای ما هم مهم نیست که چی گرفتیم.مهم نیت بوده.فقط سودش به جیبه شرکته کذایی رفته.

jujushow
26-11-2011, 08:30
سلام رفقا ، جدیدا از کارهای " بیک " استفاده کردید ؟
قدیم ندیما من یادمه رنگ ابیش خیلی خوشبو بود ، جدیدا کسی تست کرده ؟

Lady parisa
26-11-2011, 11:38
از بین اسپری های 4*8 کدومش خوشبوتره ؟

A M ! N
26-11-2011, 13:46
سلام رفقا ، جدیدا از کارهای " بیک " استفاده کردید ؟
قدیم ندیما من یادمه رنگ ابیش خیلی خوشبو بود ، جدیدا کسی تست کرده ؟
سلام
والله من رنگ سفیدش رو استفاده کردم عجیب خوشبو بود دقیقا بوی همین آزارو که الان استفاده میکنم داشت شاید حتی بهتر ازین بود ، کارش درسته واقعا
فقط حجمش کمه

قیمتاش چند هست الان؟

jujushow
26-11-2011, 13:57
سلام
والله من رنگ سفیدش رو استفاده کردم عجیب خوشبو بود دقیقا بوی همین آزارو که الان استفاده میکنم داشت شاید حتی بهتر ازین بود ، کارش درسته واقعا
فقط حجمش کمه

قیمتاش چند هست الان؟

والا اون زمان که 2- 2.5 بود من استفاده میکردم دیگه نخریدم . ولی خوب الانم حداکثر 3 ت هست ، فک نکنم گرونتر باشه

cyber861
26-11-2011, 18:10
از بین اسپری های 4*8 کدومش خوشبوتره ؟

همشون خوب هستن.:8:

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

سلام
فقط حجمش کمه

قیمتاش چند هست الان؟

بیک سفید؟زنونست ها؟ با کدوم آزارو؟:18:

A M ! N
26-11-2011, 21:50
همشون خوب هستن.:8:

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

بیک سفید؟زنونست ها؟ با کدوم آزارو؟:18:
سلام
علی جون همین آزارو کروم که گرفتم
تقریبا بوی همون رو میده
حالا زنونست یا مردونه مهم نیست برام اما علی خوشبوهست ،جالبه بوی همون یاس رو داره تقریبا

cyber861
26-11-2011, 22:44
سلام
علی جون همین آزارو کروم که گرفتم
تقریبا بوی همون رو میده
حالا زنونست یا مردونه مهم نیست برام اما علی خوشبوهست ،جالبه بوی همون یاس رو داره تقریبا

قربونت.والا بویه خوبی داره کروم.بویه یاس هم داره ولی با اون سفیده خیلی فرق داره.اون سفیده بیک خیلی بویه

یاسش قویتره.ولی ماله کروم فرش تره.

A M ! N
26-11-2011, 22:56
قربونت.والا بویه خوبی داره کروم.بویه یاس هم داره ولی با اون سفیده خیلی فرق داره.اون سفیده بیک خیلی بویه

یاسش قویتره.ولی ماله کروم فرش تره.
فدات...:20:
من اگه بخوام دسته بندی کنم :
آزارو کروم
اویدنس
بیک سفید
تقریبا میشه گفت Every one

توی یک سبک هستن همشون

بیک سفید هم الان گرفتم همون طور که گفتی خیلی خیلی قوی تره نمیدونم چی بیشتر میزنن
به سختی سفیدش رو پیدا کردم، از همون پاساژ فردوسی دوتا که نیم طبقه پایین رو برو هم هستن سمت راستی پسره که خیلی هم فیلمه! اسمشو نمیدونم..

قیمت هم 2.5 میده

راستی Every one که میده 6.5 اصل هست ؟
آخه من یادمه 12 تومن بود؟؟

arsenal_mmm
26-11-2011, 23:02
سلام دوستان عطر باز...چند وقتیه انجمن خیلی یکنواخت شده...چرا هیچ ایده ای هیچ بررسی جدیدی چیزی نمیذارین...
یک ایده جدید رو اومدم خودم بدم اونم این که شما رکوردتون در مصرف خیلی زود یک شیشه 100 میلی عطر چه زمانی بوده؟؟
مثلا یک ماه؟یک هفته؟ یک سال؟
برعکسش چی؟؟
یعنی طولانی ترین زمانی که طول کشیده یک شیشه 100 میلی عطر رو تموم کنید چقدر بوده؟
برا من زودترین زمانی که یک شیشه عطر رو تموم کردم برای عطر یک عطر آدیداس بود که در عرض 1 ماه با یک میزان استفاده متوسط تا تهش خالی شد...
ولی خب خدایی هم چون بوش خیلی موندگاریش تعطیل بود مجبور بودم بذارمش تو کیفم و وسط روز هم یه دور قشنگ تجدید کنم.
در مورد طولانی ترین زمان هم برای عطر
Bogart Pour homme 2004
بود که بعد 4 سال هنوزم مونده چون زیاد ازش خوشم نمیومد

A M ! N
26-11-2011, 23:27
سلام دوستان عطر باز...چند وقتیه انجمن خیلی یکنواخت شده...چرا هیچ ایده ای هیچ بررسی جدیدی چیزی نمیذارین...
یک ایده جدید رو اومدم خودم بدم اونم این که شما رکوردتون در مصرف خیلی زود یک شیشه 100 میلی عطر چه زمانی بوده؟؟
برعکسش چی؟؟
یعنی طولانی ترین زمانی که طول کشیده یک شیشه 100 میلی عطر رو تموم کنید چقدر بوده؟
برا من زودترین زمانی که یک شیشه عطر رو تموم کردم برای عطر یک عطر آدیداس بود که در عرض 1 ماه با یک میزان استفاده متوسط تا تهش خالی شد...
ولی خب خدایی هم چون بوش خیلی موندگاریش تعطیل بود مجبور بودم بذارمش تو کیفم و وسط روز هم یه دور قشنگ تجدید کنم.
Bogart Pour homme 2004
سلام ایده ی خوبی هست عالی مرسی رفیق بحث خوبی میشه دربارش

ولی یک چیزی که تجربم به من ثابت کرده اینه که ادکلن رو نباید داخل کیف گزاشت! مخصوصا اگه خوشبو باشه و طرف که استفاده میکنه یکم وسواس باشه، دم دقیقه هی میزنه و سریع تموم میشه
ولی به نظر من باید داخل کیف یک اسپری قرار بدین و در مواقع لزوم ازون استفاده کنی، چون نهایتش 2.5 ضرره ولی برای 2 ساعت که موندگاره!

dops dops
27-11-2011, 00:16
دوستان من یه gucci by gucci گرفتم از نوع black و عجیب با بوش حال کردم ولی وقتی میزنم اصلا ماندگاری نداره :41:به نظرتون تقلبیه؟ یکی از این آشنا ها که مغازه داره گفت این ادکلن همینجوریه .

A M ! N
27-11-2011, 00:21
دوستان من یه gucci by gucci گرفتم از نوع black و عجیب با بوش حال کردم ولی وقتی میزنم اصلا ماندگاری نداره :41:به نظرتون تقلبیه؟ یکی از این آشنا ها که مغازه داره گفت این ادکلن همینجوریه .
سلام
رفیق اراکی هستین ؟
البته من عطر رو نمیدونم ولی بهتره از یکی مورد اطمینان بری سوال کنی ، به نظرم بری پاساژ دیدار نیم طبقه ی اول بهتره ، آدم خوبیه

ولی درباره ی عطرت باید وایسی تا CYBER861 ( علی ) بهتر میدونه ( مهندس عطرشناسی خدایی)

موندگاریش چقدر هست حالا ؟
همینه دیگه ؟

jsaleh11
27-11-2011, 00:31
برعکسش چی؟؟
Bogart Pour homme 2004
سلام
ایده خوبیه.
راستش من عطرام هیچ وقت تموم نمیشه چون نصفه که میشن دیگه میزارمشون کنار و استفاده نمی کنم تا کلکسیونم ناقص نشه. یادمه یه اشانتیون باس شماره یک رو سال 1371 خریدم و تا پارسال هنوز یه کم تهش بود تا اینکه یه 125 میلشو گرفتم و اون اشانتیون رو هم دوباره پر کردم. یه عطر جردن هم سال 1381 خریدم که الان نصفه هستش چون چند ساله ازش استفاده نمی کنم. ولی عطرایی مثل کرید ایریش تویید که شیشه مات دارند و معلوم نیست چقدرش مصرف شده زود تموم می کنم چون نمیدونم چقدرش مونده و مرتب استفاده می کنم.

cyber861
27-11-2011, 01:05
فدات...:20:
من اگه بخوام دسته بندی کنم :
آزارو کروم
اویدنس
بیک سفید
تقریبا میشه گفت Every one

توی یک سبک هستن همشون

بیک سفید هم الان گرفتم همون طور که گفتی خیلی خیلی قوی تره نمیدونم چی بیشتر میزنن
به سختی سفیدش رو پیدا کردم، از همون پاساژ فردوسی دوتا که نیم طبقه پایین رو برو هم هستن سمت راستی پسره که خیلی هم فیلمه! اسمشو نمیدونم..

قیمت هم 2.5 میده

راستی Every one که میده 6.5 اصل هست ؟
آخه من یادمه 12 تومن بود؟؟

والا من هنوز این every one رو ندیدم.نمیدونم.ولی جنساش اصل بودن قدیم:31:

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

از کی گرفتی؟:20:من گوجی پورهوم 2 و اسپرت رو تست کردم موندگاریشون خوب بود نسبتا.:13:

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

برعکسش چی؟؟
Bogart Pour homme 2004

یه رویال داشتم که بوش تند بود.یه دفعه مبلامون رو ورداشته بودن این کارگرا اورده بودن که همشون بویه عرق گرفته

بودن.منم کله ادکلن رو روشون خالی کردم.تا 1 ماه مبل ها بو میدادن:2:

من الان مصرفم رفته بالا.ولی چون تعدادشون زیاده معلوم نمیکنه.یه مدت هم از ادکلن دور بودم(تو ترک بودم:27:)

jujushow
27-11-2011, 01:05

منظورت گوچی بای گوچی پور هوم هست ؟
من اینو داشتم ولی بعدا چون به ماندگاری و پخش شوندگی کمش شک کردم احتمال خیلی زیاد دادم که تقلبی باشه چون حدودا 25-30 ت زیر قیمت گرفته بودم ! ولی بعدا از کسایی که داشتند شنیدم که اصل این ادکلن هم خیلی ماندگاری و پخش شوندگی کمی داره .

ولی واقعا بوی نازی داره .

mjd323232
27-11-2011, 01:29
من ادکلنی که داشتم و خیلی زود تموم شد 212men بود چون بوشو خیلی دوست داشتم و موندگاری زیادی نداشت ولی بیشتر با بوش حال میکردم وهنوز فکرکنم یه 5میل ازش مونده
ادکلنی هم که دیر بخواد تموم بشه ورساچی پورهم هست چون سه چهارتا ادکلن توی این یه ماه و نیم خریدم و شیشه اش نصفه هست و فکر نکنم دیگه ازش بزنم رفت برای کلکسیون

ROZE SURATI
27-11-2011, 01:34
برای تولدم از طرف عشقم این عطر رو کادو گرفتم که فوق العادس
Armani Diamonds

mjd323232
27-11-2011, 01:44
برای تولدم از طرف عشقم این عطر رو کادو گرفتم که فوق العادس
Armani Diamonds

اگه میشه بوشو توصیف کن یا شباهتش رو با عطرای دیگه بگو

mjd323232
27-11-2011, 02:07
سلام
فقط حجمش کمه

قیمتاش چند هست الان؟

آقا یه سوال این آزارو کروم سه مدل داره (کروم--کروم لجند--کروم اسپرت) شما کدوماشو تست کردی و کدوم یکی از باقی بهتر هست اگه اشتباه نکنم شما کروم رو داری و اینطور که پیداست خیلی هم راضی هستی اگه اون دو تای دیگه رو تست کردی یه توضیحی بدین ممنون

sAeEd_kHaAn
27-11-2011, 09:55
امروز تو یه اوازم ارایشی اینو کشف کردم :دی

22 میل 3500 تومن :دی کار برادران کیش خدمونه :دی حدود 20 رایحه مختلف داشت موندگاریش بعد از 2 ساعتی که زدم هنوز خوبه و پخش میشه فکر کنم تا 4 ساعت بشه روش حساب کرد البته رو پوست رو لیاس بیشتره

jujushow
27-11-2011, 13:10
حتما اینم یه جور کپی بلو د شانل هست ! بعید میدونم ایرانیها با همچین کیفیتی بتونند تولید کنند ، احتمالا مثل گوشیهای GLX فقط مونتاژ میکنند :31:
ظاهرش که با کیفیته ، نسبت به حجمش هم مفته حالا دیگه کیفیت اسانسها چقدره خدا میدونه :31:

dops dops
27-11-2011, 13:17
سلام
رفیق اراکی هستین ؟
البته من عطر رو نمیدونم ولی بهتره از یکی مورد اطمینان بری سوال کنی ، به نظرم بری پاساژ دیدار نیم طبقه ی اول بهتره ، آدم خوبیه

ولی درباره ی عطرت باید وایسی تا CYBER861 ( علی ) بهتر میدونه ( مهندس عطرشناسی خدایی)

موندگاریش چقدر هست حالا ؟
همینه دیگه ؟

از کی گرفتی؟:20:من گوجی پورهوم 2 و اسپرت رو تست کردم موندگاریشون خوب بود نسبتا.:13:

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

همشهریا فرومو ترکوندنا.:31:  علی آقا که تو همه زمینه ای متخصصه.آره همینه- از آرت گرفتم از آراویرا و فروشگاه کوروش ارزون تر میداد یه 7-8 تومنی:31: 64 تومن گرفتم . والا خودت بینی رو بچسبونی به لباس متوجه بو میشی ولی کسی از کنارت رد شه نمیفهمه.... 

منظورت گوچی بای گوچی پور هوم هست ؟
من اینو داشتم ولی بعدا چون به ماندگاری و پخش شوندگی کمش شک کردم احتمال خیلی زیاد دادم که تقلبی باشه چون حدودا 25-30 ت زیر قیمت گرفته بودم ! ولی بعدا از کسایی که داشتند شنیدم که اصل این ادکلن هم خیلی ماندگاری و پخش شوندگی کمی داره .

ولی واقعا بوی نازی داره .

آره چون پسر عموم اسپرتشو داشت اونم داغونه موندگاریش ولی خداییش بوش حرف نداره.
باید همش همرات باشه مثه اسپری:27:

cyber861
27-11-2011, 13:27
امروز تو یه اوازم ارایشی اینو کشف کردم :دی

22 میل 3500 تومن :دی کار برادران کیش خدمونه :دی حدود 20 رایحه مختلف داشت موندگاریش بعد از 2 ساعتی که زدم هنوز خوبه و پخش میشه فکر کنم تا 4 ساعت بشه روش حساب کرد البته رو پوست رو لیاس بیشتره

خیلی الکلشون زیاده.ولی بوشون بدک نیست.

A M ! N
27-11-2011, 14:43
شرمنده مجیدجان دیشب تا سه درگیر مقاله بودم

من که آره کروم رو دارم خیلی هم خوشبو هست بقیشون رو تست هم نکردم ولی این رو بگیر مطمئن باش پشیمون نمیشی قول میدم

سلام
حال شما دوست من نکاتی در مورد:
استاکسنت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیروز باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyber861
27-11-2011, 16:40

همشهریا فرومو ترکوندنا.:31: علی آقا که تو همه زمینه ای متخصصه.آره همینه- از آرت گرفتم از آراویرا و فروشگاه کوروش ارزون تر میداد یه 7-8 تومنی:31: 64 تومن گرفتم . والا خودت بینی رو بچسبونی به لباس متوجه بو میشی ولی کسی از کنارت رد شه نمیفهمه....

آره چون پسر عموم اسپرتشو داشت اونم داغونه موندگاریش ولی خداییش بوش حرف نداره.
باید همش همرات باشه مثه اسپری:27:

:40:
از شالی بیگ گرفتی پس:31:آراویرا که همیشه چیزاش گرونه.کوروش هم یه سری جنساش قیمت قدیمه میارزه.

امروز کوجی هم تست کردم.بویه خوبی داشت.احتمالا کسی که از اسمیت ویسون خوشش بیاد ار اون هم خوشش

میاد.ولی قیمتش قلقلک میداد.

دیور هوم اینتنس رو هم تست کردم دوباره.ایندفعه چون هوا خنک بود خیلی خوشم اومد.شاید نته توتون هم توش

بود.شیرین و کاملا مجلسی

pour-homme
27-11-2011, 18:54
میخوام سمپل چندتا عطر خوب رو بگیرم که برای بعضی جاها متفاوت باشم حالا مشکل اینه که میگن این سمپل ها موندگاری نداره بیشترش الکله درسته یعنی الکی برای 7 میل پول ندم

dops dops
28-11-2011, 00:06
:40:
از شالی بیگ گرفتی پس:31:آراویرا که همیشه چیزاش گرونه.کوروش هم یه سری جنساش قیمت قدیمه میارزه.

امروز کوجی هم تست کردم.بویه خوبی داشت.احتمالا کسی که از اسمیت ویسون خوشش بیاد ار اون هم خوشش

میاد.ولی قیمتش قلقلک میداد.

دیور هوم اینتنس رو هم تست کردم دوباره.ایندفعه چون هوا خنک بود خیلی خوشم اومد.شاید نته توتون هم توش

بود.شیرین و کاملا مجلسی

علی جان یه دان هیل داره پشته ویترین تست کردیش؟ اصل بودنشو باس از کجا تشخیص داد؟ قیمتم انگار 60-70 زده بود
ماندگاریشو و قدرته پخشش چجوره؟

cyber861
28-11-2011, 00:15
علی جان یه دان هیل داره پشته ویترین تست کردیش؟ اصل بودنشو باس از کجا تشخیص داد؟ قیمتم انگار 60-70 زده بود
ماندگاریشو و قدرته پخشش چجوره؟

آبیه؟ آره بوش خوب و خنکه.ولی متاسفانه نه قرمزش موندگاری داره و نه آبیه.من 32 تومن قرمزش رو

گرفتم.آبیش هم همون قیمت بود اون زمان.بیشتر هم نمیارزه.نری 70 تومن پوله اونو بدی؟:31:

هیچکدوم هم اصله درجه یک نیستن.

اگه از بویه قرمزش خوشت اومد بگو تا چند تا ادکلنه دیگه معرفی کنم که خیلی شبیهه اون هستن ولی موندگاری و

بویه نرم تری دارن.

dops dops
28-11-2011, 00:38
آبیه؟ آره بوش خوب و خنکه.ولی متاسفانه نه قرمزش موندگاری داره و نه آبیه.من 32 تومن قرمزش رو

گرفتم.آبیش هم همون قیمت بود اون زمان.بیشتر هم نمیارزه.نری 70 تومن پوله اونو بدی؟:31:

هیچکدوم هم اصله درجه یک نیستن.

اگه از بویه قرمزش خوشت اومد بگو تا چند تا ادکلنه دیگه معرفی کنم که خیلی شبیهه اون هستن ولی موندگاری و

بویه نرم تری دارن.

قرمزشو داره؟ نه فک کنم 70 زده بود چون یادم نیست آخه 4 ماه پیش گذری دیدم...
میدونی علی جون من ادکلن میخوام که یه نفر از کنارم رد بشه بزنه تو صورتش:31: بوشم با چیزی که تا الان خیلی حال کردم همین گوچی بای گوچیه مذکور بود اگه این تریپ باشه خیلی عالیه...:11:
حالا برم یه تست بزنم این دان هیلرو...
راستی به نظرت کی منصفترو بی شیله پیله تره تو اراک؟

Amin.M.1986
28-11-2011, 09:35
آقا یه سوال این آزارو کروم سه مدل داره (کروم--کروم لجند--کروم اسپرت) شما کدوماشو تست کردی و کدوم یکی از باقی بهتر هست اگه اشتباه نکنم شما کروم رو داری و اینطور که پیداست خیلی هم راضی هستی اگه اون دو تای دیگه رو تست کردی یه توضیحی بدین ممنون

به نظرم لجند رو بگیر.. کروم بوی خوبی داره اما چون قدیمیه و خیلی ها هم استفاده میکنند یه جورایی خز شده. یهو میبینی یکی که اصلا تو هیچی قبولش نداری میاد میگه : واای کروم زدی؟ من عاشق کروم هستم

cyber861
28-11-2011, 11:43
قرمزشو داره؟ نه فک کنم 70 زده بود چون یادم نیست آخه 4 ماه پیش گذری دیدم...
میدونی علی جون من ادکلن میخوام که یه نفر از کنارم رد بشه بزنه تو صورتش:31: بوشم با چیزی که تا الان خیلی حال کردم همین گوچی بای گوچیه مذکور بود اگه این تریپ باشه خیلی عالیه...:11:
حالا برم یه تست بزنم این دان هیلرو...
راستی به نظرت کی منصفترو بی شیله پیله تره تو اراک؟

یه زمانی دوتاشو داشت.حالا رو نمیدونم.

معمولا تو هوایه سرد همین جور میشه ادکلنا.فقط باید زیاد بزنی.:31:

اون اطهر(آرت) اسمیت ویسون هم داشت.اونم تست کن.فارنهایت هم داره.اونم به تست:31:

cyber861
28-11-2011, 11:48
به نظرم لجند رو بگیر.. کروم بوی خوبی داره اما چون قدیمیه و خیلی ها هم استفاده میکنند یه جورایی خز شده. یهو میبینی یکی که اصلا تو هیچی قبولش نداری میاد میگه : واای کروم زدی؟ من عاشق کروم هستم

لجند بوش کاملا فرق میکنه.باید خودشون تست کنن ببینن کدومش رو بیشتر دوست دارن.:31:

ولی هنوز کروم مثله لالیک و آکوآ بولگاری خز نشده.چون احتمالا یا کپیشو نزدن یا اسپری شو:27:

mjd323232
28-11-2011, 14:27
لجند بوش کاملا فرق میکنه.باید خودشون تست کنن ببینن کدومش رو بیشتر دوست دارن.:31:

ولی هنوز کروم مثله لالیک و آکوآ بولگاری خز نشده.چون احتمالا یا کپیشو نزدن یا اسپری شو:27:

علی جان میشه اگه شما تستش کردین با توجه به نزدیک بودن سلیقه ها بگین کدومشون بهتره -- ممنون

cyber861
28-11-2011, 14:33
علی جان میشه اگه شما تستش کردین با توجه به نزدیک بودن سلیقه ها بگین کدومشون بهتره -- ممنون

راستشو بخوای من کروم رو دوست دارم.ولی پیشنهاد میدم که ck one بگیری:27:

لجند یه جوریه که من خوشم نمیاد.به اصطلاح فرش نیست.حالا به غیر از اینکه کلا بوش فرق داره یکم هم شبیهه

آزارو ویزیت هست که من اصلا ازش خوشم نمیاد.

mary83
28-11-2011, 15:34

بعنی الان chancel chance خز شده ؟:31: چون اسپری شو 10 تا شرکت زده تقلبیش هم در قیمت های مختلف فراوانه :31::41:
بک Azzera زدن فروشنده اش ادعا می کرد همون بو رو می ده ولی به نظر من که فرق داش:13:ته بوش فرق می کرد:5: بعد فروشتده بهردو می گفت ازارو :31:بهش گفتم این آزِرا س :دی

cyber861
28-11-2011, 19:20
بعنی الان chancel chance خز شده ؟:31: چون اسپری شو 10 تا شرکت زده تقلبیش هم در قیمت های مختلف فراوانه :31::41:
بک Azzera زدن فروشنده اش ادعا می کرد همون بو رو می ده ولی به نظر من که فرق داش:13:ته بوش فرق می کرد:5: بعد فروشتده بهردو می گفت ازارو :31:بهش گفتم این آزِرا س :دی

درست میگی شما.ولی متاسفانه من وقتی ادکلنی رو میخرم اصلا دوست ندارم حتی شبیهش هم وجود داشته

باشه.مگر اینکه خیلی بوش رو دوست داشته باشم.مثله اترنیتی:31:

هیچ ادلکنی دقیقا مثله دیگری نیست.ولی میتونه خیلی شبیه باشه.حتی غلظت هم رو بو تاثیر میزاره.ممکنه

بهتر یا بدتر بشه.پرفیوم با توالت معمولا فرق داره.

هیچ اسپری ای مثله ادکلن اصلی نیست.حتی اگه خوده همون شرکت زده باشه.به خاطره اینکه حلالش فرق

میکنه.در نتیجه بوش تغییر میکنه.

aminjigar
28-11-2011, 19:59
نه شنل چنس خز نشده... نگران نباشین!

من پیشنهاد می دم اینکانتو شاین از سالواتوره فِراگامو رو هم تست کنین، بوی کمی شیرین سرحالی! داره.

ایناش :46:

من از بین 14-15 عطر زنونه که تونستم تست کنم (البته تو عطرفروشی نه تو خونه!) این 3تا رو خیلی دوست داشتم:

* همینی که بالا گفتم

* همونی که شما گفتین!

* شی وود هم خوبه به نظرم

* شاید هم ...

arsenal_mmm
28-11-2011, 21:27
دوستان عزیزان دارم از خوشحالی میمیرم...امروز رفتم اتیش زدم به مالم و 2 تا ادکلن بسیار مورد علاقه ام رو یک جا 130 تومن مجوعا دادم خریدم و الان از خوشحالی سر از پا نمیشناسم:31:
اول از همه عزیز دل خودم یعنی Mont Blanc Presence رو خریدم....این ادکلن عالیه...یعنی بعد از تست ده ها ادکلن فهمیدم کیس مورد علاقه ام همینه(امروزم رفتم خواستگاریش با قیمت 65 تومن 75 میلشو خریدم:5:)
حتی از شیک و دانهیل براون هم بیشتر دوستش دارم...کلا سوگلی آرشیو عطرام رو پیدا کردم

و اما مورد دوم...مورد دوم چیزی نیست به جز Mont Blanc Homme Exceptionnel
از خرید این هم بسیار مسرورم و واقعا بوی تمیز و قهوه مانند خوشگلی داره.اینم با تخفیف فروشنده افتاد 65.خودمونیما اما خداییش این 2 تارو تو این وضعیت گرونی با کلی تخفیف قیمت خوبی خریدم.همین مورد دوم رو قریب به اتفاق مغازه ها دارم 80 به بالا میدن.من اینو از فروشگاه گل آفتابگردان بوستان پونک خریدم...با وجود این که کوچیکه اما فروشگاه بسیار خوب و معتبر و محترمیه و همه جنساش رو بررسی کردم و دیدم از لحاظ اصل بودن مو لای درزشون نمیره.همه شون برچسبQC داشتن.اما کلا بدجوری خاطر خواه Mont Blanc شدم....یعنی همون Presence اش آبروی این شرکت رو تا سالیان سال میتونه بخره..

arsenal_mmm
28-11-2011, 21:33
راستی بازم ایده جدید برای بحث:
من چند وقتیه یه سوال فلسفی در قبال عطرا برام به وجود اومده و اونم این که آیا به نظر شما ادلکنا حقیقتا تاریخ مصرف دارن؟؟
مثلا همین ادکلن Presence که امروز خریدم از لحاظ تاریخ مصرف درج شده روی محصول الان دیگه کاملا منقضی شده اما کلا کوچکترین تغییری نداره و کاملا تازه و بدون تغییره...پس قضیه چیه که روی ادکلنا تاریخ مصرف میزنن؟؟
اصلا یه موردی که هست اینه که الکل به عنوان یک جزئ اساسی ادکلنها خودش یه ماده نگه دارنده است و به تنهایی میتونه تا 10 سال عمر ادکلنه تضمین کنه.پس قاعدتا فکر نمیکنم ادکلنا تاریخ مصرف خاصی داشته باشن مگه زمانی که بر حسب تاثیرات بیرونی بوش به طور فاحش تغییر پیدا کرده باشه

mjd323232
28-11-2011, 21:38
دوستان عزیزان دارم از خوشحالی میمیرم...امروز رفتم اتیش زدم به مالم و 2 تا ادکلن بسیار مورد علاقه ام رو یک جا 130 تومن مجوعا دادم خریدم و الان از خوشحالی سر از پا نمیشناسم:31:
اول از همه عزیز دل خودم یعنی Mont Blanc Presence رو خریدم....این ادکلن عالیه...یعنی بعد از تست ده ها ادکلن فهمیدم کیس مورد علاقه ام همینه(امروزم رفتم خواستگاریش با قیمت 65 تومن 75 میلشو خریدم:5:)
حتی از شیک و دانهیل براون هم بیشتر دوستش دارم...کلا سوگلی آرشیو عطرام رو پیدا کردم

از خرید این هم بسیار مسرورم و واقعا بوی تمیز و قهوه مانند خوشگلی داره.اینم با تخفیف فروشنده افتاد 65.خودمونیما اما خداییش این 2 تارو تو این وضعیت گرونی با کلی تخفیف قیمت خوبی خریدم.همین مورد دوم رو قریب به اتفاق مغازه ها دارم 80 به بالا میدن.من اینو از فروشگاه گل آفتابگردان بوستان پونک خریدم...با وجود این که کوچیکه اما فروشگاه بسیار خوب و معتبر و محترمیه و همه جنساش رو بررسی کردم و دیدم از لحاظ اصل بودن مو لای درزشون نمیره.همه شون برچسبQC داشتن.اما کلا بدجوری خاطر خواه Mont Blanc شدم....یعنی همون Presence اش آبروی این شرکت رو تا سالیان سال میتوه بخره..

آقا مبارکت باشه انشاء الله همیشه بهمین شادی باشی:31:
منم mont blanc legend رو دیشب تست کردم بوی خیلی فرش و خوبی داشت و پخش عالی داره

cyber861
28-11-2011, 21:59

از خرید این هم بسیار مسرورم و واقعا بوی تمیز و قهوه مانند خوشگلی داره.اینم با تخفیف فروشنده افتاد 65.خودمونیما اما خداییش این 2 تارو تو این وضعیت گرونی با کلی تخفیف قیمت خوبی خریدم.همین مورد دوم رو قریب به اتفاق مغازه ها دارم 80 به بالا میدن.من اینو از فروشگاه گل آفتابگردان بوستان پونک خریدم...با وجود این که کوچیکه اما فروشگاه بسیار خوب و معتبر و محترمیه و همه جنساش رو بررسی کردم و دیدم از لحاظ اصل بودن مو لای درزشون نمیره.همه شون برچسبQC داشتن.اما کلا بدجوری خاطر خواه Mont Blanc شدم....یعنی همون Presence اش آبروی این شرکت رو تا سالیان سال میتونه بخره..

مبارک باشه:11:

امان از بویه خوش:27:

اون اکسپشنال رو 50 میلش رو اراک سراغ دارم 48 میگفت.زیاد هم داره.(5-6 تا)----موندگاری و پخش بویه خیلی خوبی داره.خیلی دوستش دارم ولی ازون ادکناست که سر درد میگیرم.

cyber861
28-11-2011, 22:05
من چند وقتیه یه سوال فلسفی در قبال عطرا برام به وجود اومده و اونم این که آیا به نظر شما ادلکنا حقیقتا تاریخ مصرف دارن؟؟
مثلا همین ادکلن Presence که امروز خریدم از لحاظ تاریخ مصرف درج شده روی محصول الان دیگه کاملا منقضی شده اما کلا کوچکترین تغییری نداره و کاملا تازه و بدون تغییره...پس قضیه چیه که روی ادکلنا تاریخ مصرف میزنن؟؟
اصلا یه موردی که هست اینه که الکل به عنوان یک جزئ اساسی ادکلنها خودش یه ماده نگه دارنده است و به تنهایی میتونه تا 10 سال عمر ادکلنه تضمین کنه.پس قاعدتا فکر نمیکنم ادکلنا تاریخ مصرف خاصی داشته باشن مگه زمانی که بر حسب تاثیرات بیرونی بوش به طور فاحش تغییر پیدا کرده باشه

بیشتر به مکانه قرار گیری ربط داره.ولی در کل الکلش که میپره دوزش تغییر میکنه.در نتیجه بو عوض میشه.ممکنه

بویه موندگی بگیره.ممکنه فقط موندگاریش بیشتر بشه.

yoosef_st
28-11-2011, 23:01
آقایون خوش بو
دم همتون گرم.
2 تا سوال:
1. اینکه عطر زنونه ای به اسم جنیفر آلومینیم داریم؟ یه عظری شبیه به چای داره.
2. من هفته پیش یه عطر 100 میل خریدم به اسم Lamborgeni CHAMPION.
یکی اینو دید گفت آخه اصلا لامبورگینی عطر داره گاگول!
خب حالا داره؟ یا از این چینی هاست؟

jams band
28-11-2011, 23:57
دوستان من از ادکلن تند و خنک خوشم میاد ابته نه خیلی تند مثل Versage sculpture و ممنون میشم به من چنتا در ای مایه معرفی کنید ... البته بیک نوع یک هم باحاله یه حس قدیمیو زنده میکنه

pay_dollar
29-11-2011, 01:12

ما رو هم به وسوسه خرید این Mont Blanc Presence انداختی
پخشش بیرون از منزل چجوریاست ؟ ماندگاری ؟

cyber861
29-11-2011, 01:18
آقایون خوش بو
دم همتون گرم.
2 تا سوال:
1. اینکه عطر زنونه ای به اسم جنیفر آلومینیم داریم؟ یه عظری شبیه به چای داره.
2. من هفته پیش یه عطر 100 میل خریدم به اسم Lamborgeni CHAMPION.
یکی اینو دید گفت آخه اصلا لامبورگینی عطر داره گاگول!
خب حالا داره؟ یا از این چینی هاست؟

ازشون میتونی عکس بزاری؟

چمپیون داریم ولی نه لامبورگینی چمپیون.(من نشنیدم خداییش باشه هم)

حالا عکس بزار شاید بشه پیداش کرد.:46:

A M ! N
29-11-2011, 01:36
ازشون میتونی عکس بزاری؟

سلام
منم پیدا نکردم اونی که گفتن
ولی این رو یافتم:

شبیه دامبل هست به همین خاطر بهش میگن قهرمان

aryairaniaryairani
29-11-2011, 02:06
سلام دوستان
یه سوال دارم .من که گیج شدم. می خوام یه ادکل givenchy blue label بخرم رفتم هایلند میگه 70
تو سایت واسالان زده 54 تومن

تو سایت عطر افشان زده 66 تومن

و تو سایت تهران پرفیوم زده 51 تومن

سایز همه یکی هست
با فرض 4-5 تومان پیک هم که تو سایت ها باشه باز خیلی فرقه قیمت هست. به نظرتون از هایلند بگیرم یا از این سایت ها؟

aminjigar
29-11-2011, 09:23
دقیقا همون تاثیرات بیرونی!

اگه برچسب ایرانی بچسبونن که اصلا هیچی ولی اگه خود شرکت سازنده رو جعبه یا شیشه بزنه اون چیزیه که

تضمین شرکت هست نه این که حداکثر تاریخ واسه استفاده (یه چیزه شبیه به این گارانتی هایی که می بینیم!)

واسه سالم موندن هم یه جای تاریک با دمای حدود 20 درجه یه جای ایده آل هست برای تگهداری عطرها... مثل

همین کمدهایی که هممون داریم (البته واسه تابستون باید یه فکری کرد)... اگه این جوری نگهداری بشه تا 10 سال

هم می مونه... نگهداری عطر تو یخچال هم روش مسلما جالب نیست چون بعد از یه مدتی فقط بوی الکل عطر

می مونه و رایحه از بین می ره به مرور زمان

سلام دوستان
یه سوال دارم .من که گیج شدم. می خوام یه ادکل givenchy blue label بخرم رفتم هایلند میگه 70
تو سایت واسالان زده 54 تومن

تو سایت عطر افشان زده 66 تومن

و تو سایت تهران پرفیوم زده 51 تومن

سایز همه یکی هست
با فرض 4-5 تومان پیک هم که تو سایت ها باشه باز خیلی فرقه قیمت هست. به نظرتون از هایلند بگیرم یا از این سایت ها؟
این تغییرات قیمت دلیل زیاد داره!

اولا این سایت ها که خیلی هاشون قیمتا یه روز نمیشه - بعضی جاهای باکلاس هم با توجه به اسم و رسمی که

در می کنن! قیمتاشون احتمال این که بالاتر از جاهای دیگه باشه زیاده (شاید اون هایلند که می گی این جوری باشه)

اگر هم از سایت های فروش اینترنتی باشه و فعال که خوب مدام قیمت سایت های خارجی رو چک می کنن و با

توجه به گرونی هایی که در اون ور اتفاق می افته اینا هم قیمتاشون رو می برن بالا! ولی خودشون شاید 2سال

قبل تو ارزونی اون جنس رو گرفته باشن... این جا باید زرنگ باشی جاهایی رو پیدا کنی که قابل اطمینان هستن ولی

همچنان به قیمتای قبلی عطر می فروشن! (پیدا میشه تو تهران که حتما)

یه پیشنهاد تا جایی هم که امکان داره عطر رو حضوری بخری تو ایران بهتره

mjd323232
29-11-2011, 17:28
دوستان کسی این wonderwood تست کرد ؟ قیمت چنده ؟ ماندگاری و پخش بو و کلا چه بویی میده ؟

mjd323232
29-11-2011, 17:50
دوستانی که تق هرمس دارن بغیر از موندگاری فرق دیگه ای بین EDT و EDP وجود داره ؟
میشه گفت بوهاشون باهم فرقی داره یانه؟

arsenal_mmm
29-11-2011, 18:13
دقیقا همون تاثیرات بیرونی!

اگه برچسب ایرانی بچسبونن که اصلا هیچی ولی اگه خود شرکت سازنده رو جعبه یا شیشه بزنه اون چیزیه که

تضمین شرکت هست نه این که حداکثر تاریخ واسه استفاده (یه چیزه شبیه به این گارانتی هایی که می بینیم!)

واسه سالم موندن هم یه جای تاریک با دمای حدود 20 درجه یه جای ایده آل هست برای تگهداری عطرها... مثل

همین کمدهایی که هممون داریم (البته واسه تابستون باید یه فکری کرد)... اگه این جوری نگهداری بشه تا 10 سال

هم می مونه... نگهداری عطر تو یخچال هم روش مسلما جالب نیست چون بعد از یه مدتی فقط بوی الکل عطر

می مونه و رایحه از بین می ره به مرور زمان

این تغییرات قیمت دلیل زیاد داره!

اولا این سایت ها که خیلی هاشون قیمتا یه روز نمیشه - بعضی جاهای باکلاس هم با توجه به اسم و رسمی که

در می کنن! قیمتاشون احتمال این که بالاتر از جاهای دیگه باشه زیاده (شاید اون هایلند که می گی این جوری باشه)

اگر هم از سایت های فروش اینترنتی باشه و فعال که خوب مدام قیمت سایت های خارجی رو چک می کنن و با

توجه به گرونی هایی که در اون ور اتفاق می افته اینا هم قیمتاشون رو می برن بالا! ولی خودشون شاید 2سال

قبل تو ارزونی اون جنس رو گرفته باشن... این جا باید زرنگ باشی جاهایی رو پیدا کنی که قابل اطمینان هستن ولی

همچنان به قیمتای قبلی عطر می فروشن! (پیدا میشه تو تهران که حتما)

یه پیشنهاد تا جایی هم که امکان داره عطر رو حضوری بخری تو ایران بهتره

يكي از جاهاي خيلي خوب كه هنوز همون قيمت قديم ميفروشه و واقعا آدم با وجدانيه همون مغازه گل افتابگردان بوستان پونكه...البته جاش هم خيلي پرته توي بوستان و دقيقا ته راهرو ها روبروي ويترين فروشگاه شهرونده...
در مورد اين دماي 20 درجه كه گفتي مطمئني؟؟؟
جايي خوندي يا از كسي شنيدي؟؟
من خودم با نگهداري تو يخچال موافق نيستم اما به نظرم دماي خنك از 5 تا 10 درجه در حدي كه شيشخ عطر كاملا هميشه خنك باشه براي نگهداري عطر عطر خيلي بهتره...در مورد الكل كه دمال انجمادش منفي 400 درجه است و در مورد مواد معطر هم چون مقداريشون طبيعيه و مقداريشون هم شيميايي دماي خنك براي نگهداري به حفظشون كمك ميكنه

aminjigar
29-11-2011, 20:21
دوستان کسی این wonderwood تست کرد ؟ قیمت چنده ؟ ماندگاری و پخش بو و کلا چه بویی میده ؟

واندر وود همینه دیگه احتمالا؟

به نظر نمی یاد چیز لطیفی که باشه ولی احتمالا کار باکلاسیه (ظاهرش که خوبه :31: اگه باطنش هم خوب باشه که...)

يكي از جاهاي خيلي خوب كه هنوز همون قيمت قديم ميفروشه و واقعا آدم با وجدانيه همون مغازه گل افتابگردان بوستان پونكه...البته جاش هم خيلي پرته توي بوستان و دقيقا ته راهرو ها روبروي ويترين فروشگاه شهرونده...
در مورد اين دماي 20 درجه كه گفتي مطمئني؟؟؟
جايي خوندي يا از كسي شنيدي؟؟
من خودم با نگهداري تو يخچال موافق نيستم اما به نظرم دماي خنك از 5 تا 10 درجه در حدي كه شيشخ عطر كاملا هميشه خنك باشه براي نگهداري عطر عطر خيلي بهتره...در مورد الكل كه دمال انجمادش منفي 400 درجه است و در مورد مواد معطر هم چون مقداريشون طبيعيه و مقداريشون هم شيميايي دماي خنك براي نگهداري به حفظشون كمك ميكنه

والا من تهران نیستم ولی تهران هم به خاطر کار تا حالا اومدم اگه فرصت بشه اونجا هم می رم...

-----------

واسه جای عطر نه استناد خاصی ندارم... تو اینترنت هم هر کی یه چیزی گفته (7 تا 12 درجه - 12 تا 15 - 3 تا 10 - 66

درجه فارنهایت (تقریبا 18 سلسیوس) و ...) احتمالا هر کی هم اون چیزی که فکر می کرده درسته گفته :13:

ولی مسلما باید جای خشک، کم نور (تاریک که چه بهتر) و خنک باشه... دمای یخچال هم اگه رو 3 تنظیم کنی

و با یه سنسور دقیق الکترونیکی بگیری می بینی بین 2 تا 5 معمولا نوسان داره که میشه همون 5 درجه ای که گفتی

که میشه دمای یخچال که خودت هم گفتی مناسب نیست؛ البته شاید به خاطر رطوبت هم گفته باشی که خب آره

محیط یخچال مرطوبه و دیگه همین مورد کلا نشون میده جای خوبی واسه نگهداری عطر نباید باشه...

بعد حالا شاید 10 درجه مناسب باشه ولی رسوندن دما به 10 ثابت بدون استفاده از یخچال تو خونه کار سختیه (البته

میشه از رطوبت گیر هم در یخچال استفاده کرد ولی یه یخچال جدا آدم بگیره واسه عطر آخه یه خورده....یجوریه!)

ولی نظر من رو خنک تر بودن از دمای اتاقه، کاری به بهترین بودنش ندارم ولی شدنی ترین کاره (تو زمستون که تو کمد

همون حدود 20 ه و تابستون هم میشه یه پنکه کوچیک کرد توش تا دما احتمالا به همون حدود برسه)

البته دیگه عطر باید تو 4 سال حداکثر مصرف بشه بعدشم که دیگه کسی که کلکسیون جمع می کنه می زاره تو

کلکشن دیگه یکم هم میزاره تهش بمونه واسه کلاس کار. (البته خود من تا الان تمام عطرا رو بعد تمومی ریختم دور

غیر یکیشون)

به هر حال تو خونه زیاد حساسیتی نداره مگه این که بره بالای 50-60 تا که دیگه آمارش از دست در بره...

تو انبار های ایران هم خدا رو شکر اصلا دماسنج جیوه ای به زور پیدا میشه چه برسه به دماسنج دیجیتالی کنترل

دما.

در کل بحثت هم جالب بود و هست

yoosef_st
30-11-2011, 01:42
ازشون میتونی عکس بزاری؟

لامبورگینی اینه. خودم گرفتم این عکس رو:
اون جنیفر آلومینیم که گفتم رو که عکسش رو ندارم.
میخوام بدونم اصلا همچین عطری هست یا نه؟

moli_ahmad
30-11-2011, 08:30
من اینو دارم فقط میتونم بگم عالی و شاهکار پخش بو و موندگاری عالی من یه پاف میزنم تا 2 روز پیراهنم بو میده برخلاف دوستمون من میگم بوی خشنی نداره البته چون عطر نسبت به نوع پوست فرق میکنه موندگاری و بوش تست کنید خودتون

mjd323232
30-11-2011, 08:38
من اینو دارم فقط میتونم بگم عالی و شاهکار پخش بو و موندگاری عالی من یه پاف میزنم تا 2 روز پیراهنم بو میده برخلاف دوستمون من میگم بوی خشنی نداره

آقا دمت گرم میشه بگی بوش چطوریه و شبیه به چیه - راستی چند خریدی ؟

cyber861
30-11-2011, 10:11
لامبورگینی اینه. خودم گرفتم این عکس رو:
اون جنیفر آلومینیم که گفتم رو که عکسش رو ندارم.
میخوام بدونم اصلا همچین عطری هست یا نه؟

این که اصلا اسمه لامپورگینی هم اشتباه نوشته:31:قیمت چجوریه؟بو و ماندگاری چی؟

aminjigar
30-11-2011, 11:51
من اینو دارم فقط میتونم بگم عالی و شاهکار پخش بو و موندگاری عالی من یه پاف میزنم تا 2 روز پیراهنم بو میده برخلاف دوستمون من میگم بوی خشنی نداره البته چون عطر نسبت به نوع پوست فرق میکنه موندگاری و بوش تست کنید خودتون
:20:

پست منو دوباره بخون دوست من...

این که چیزی که لطیف نیست لزوما خشنه، دیگه نظر شماست نه من؛ من یه چیزی مثه کنزو لئوپار رو می گم لطیف و یه

کاری مثه هی وود رو لطیف نمی دونم، ولی خشن که یه قول شما نیست و صد البته که بسیار هم مناسب استفاده

روزانه می دونم و خودم هم الان دارم استفاده می کنم (به نظرم بوی گل بوی یه سری از اسانس های چوب رو تو این

خفیف کرده)

در ضمن من یه عکس گذاشتم و گفتم به نظر می یاد فلان یعنی از روی ظاهرش گفتم نگفتم به نظر من فلان بو رو که

میده چون اصلا از نزدیک یه همچین چیزی رو ندیدم که بخواد بو کنم. حالا من که میگم لطیف نیست شما برداشت

می کنی خشن پس وقتی می گی خشن نیست باید لطیف باشه دیگه که اون طراحی جعبه این رو نشون نمیده و باید

از طراحش ایراد گرفت نه من و باز هم میگم که صد البته از روی ظاهر گفتم.

حالا شما که داری بگو شبیه بوی چه ادوکلنی هست یا چه رایحه ای توش غالبه؟ تا بشه قضاوت کرد چون من با

خوب و عالی و بد اینا چیزی سر در نمی یارم

اصلا هم عصبانی نیستم دوست خوبم :31: :31: :11: :11:

cyber861
30-11-2011, 12:18
:20:

پست منو دوباره بخون دوست من...

این که چیزی که لطیف نیست لزوما خشنه، دیگه نظر شماست نه من؛ من یه چیزی مثه کنزو لئوپار رو می گم لطیف و یه

کاری مثه هی وود رو لطیف نمی دونم، ولی خشن که یه قول شما نیست و صد البته که بسیار هم مناسب استفاده

روزانه می دونم و خودم هم الان دارم استفاده می کنم (به نظرم بوی گل بوی یه سری از اسانس های چوب رو تو این

خفیف کرده)

در ضمن من یه عکس گذاشتم و گفتم به نظر می یاد فلان یعنی از روی ظاهرش گفتم نگفتم به نظر من فلان بو رو که

میده چون اصلا از نزدیک یه همچین چیزی رو ندیدم که بخواد بو کنم. حالا من که میگم لطیف نیست شما برداشت

می کنی خشن پس وقتی می گی خشن نیست باید لطیف باشه دیگه که اون طراحی جعبه این رو نشون نمیده و باید

از طراحش ایراد گرفت نه من و باز هم میگم که صد البته از روی ظاهر گفتم.

حالا شما که داری بگو شبیه بوی چه ادوکلنی هست یا چه رایحه ای توش غالبه؟ تا بشه قضاوت کرد چون من با

خوب و عالی و بد اینا چیزی سر در نمی یارم

اصلا هم عصبانی نیستم دوست خوبم :31: :31: :11: :11:

منم تست نکردم ولی با ترکیباتش زیاد هم ملایم نمیزنه:31:

ولی خوشحال میشیم یه توصیفه کلی ازش بشنویم.و دیگه قیمتش چنده؟کجا دارن؟

xmixx
30-11-2011, 12:59
سلام
چن وقت پیش شنیدم توو کرمان یا کاشان یه آقایی که اجدادش توو کار گلاب بودن تونسته اولین عطر بدون الکل دنیا رو بسازه، که از گل محمدی هم گرفته شده ( خودش در دیدار با رهبری داشت صحبت میکرد یه آقای پیری بود ) حتی خارجیا ارو که باور نمیکردن آوردن دیدن!
کسی اطلاع داره این عطر الان گیر میاد توو ایران یا نه؟ قیمتش چنده، از کجا میشه گیر آورد؟

aminjigar
30-11-2011, 13:14
کجا دارن؟
علی این چیزا سمت جنوب کشور مثلا قشم اینا، بودنش بعید نیست... چون من خودم واسه یه ادوکلن ارزون یه شهرو

گشتم نبود بعد این جا مطرح کردم اون موقع یکی از دوستان گفت تو قشم دیده که همین طور سیاحتی تو تابستون که

رفتیم یافتمش البته قلابی بود و خود فروشنده هم اذعان می کرد به قلابی بودنش...

خودت دیگه خوب می دونی دیگه اصله جنسه اون جاها :20:
//////////////////////////////////////////////////

دوستان کسی این Boss Bottled Night رو تست زده ؟

حقیقت چشم منو گرفته ولی بو نکردم هنوز...

تو تمام سایت هایی هم که بوده نظرات رو خوندم و ...

حالا می خوام نظرات دوستان این جا رو هم بدونم، به هر حال دوستانی که زیاد واسه تست ادوکلن می رن این

درخواست مارو هم رد نکنن و یه تستی بزنن...

cyber861
30-11-2011, 13:23
علی این چیزا سمت جنوب کشور مثلا قشم اینا، بودنش بعید نیست... چون من خودم واسه یه ادوکلن ارزون یه شهرو

گشتم نبود بعد این جا مطرح کردم اون موقع یکی از دوستان گفت تو قشم دیده که همین طور سیاحتی تو تابستون که

رفتیم یافتمش البته قلابی بود و خود فروشنده هم اذعان می کرد به قلابی بودنش...

خودت دیگه خوب می دونی دیگه اصله جنسه اون جاها :20:
//////////////////////////////////////////////////

دوستان کسی این Boss Bottled Night رو تست زده ؟

حقیقت چشم منو گرفته ولی بو نکردم هنوز...

تو تمام سایت هایی هم که بوده نظرات رو خوندم و ...

حالا می خوام نظرات دوستان این جا رو هم بدونم، به هر حال دوستانی که زیاد واسه تست ادوکلن می رن این

درخواست مارو هم رد نکنن و یه تستی بزنن...

راست میگی:8:

من تستش کردم.اتفاقا میخواستم بخرمش ولی یه دفعه پشیمون شدم و اترنیتی رو گرفتم ولی الان هم دوستش

دارم و شاید بگیرمش.بوش خاصه خود بوس هست و با کلاس.50 میلش رو 50 سراغ دارم.خواستی بگو برات

بگیرم.فکر کنم 4-5 تایی داشته باشه.موندگاریه خوبی هم داره.

moli_ahmad
30-11-2011, 16:05
دوست عزیز شما یه لطفی بکن پست منو درست بخون یکی دو خط هم بیشتر نیست راحته منم عصبانی نیستم گفتم من برخلاف شما میگم خشن نیست این نظر منه اصلا هم کاری به نظر شما ندارم چون ادکلن رو واسه خودم میزنم و یکی دیگه:31:
من عکس ادکلن رو چند وقت پیش خودم گرفتم و گذاشتم بنده اهل بندرعباس هستم در مورد جنسای اینجا خدمتت عرض کنم اگه ندونی از کجا بخری و طرف بدونه مسافری ادکلن که سهله جوراب هم تقلبی داره و میندازن بهت این دقیقا دلیلی هست که 80درصد مردم بندرعباس و استان هرمزگان مثلا از 15 اسفند تا 30 فروردین هیچ خرید پوشاک نمیکنن چون این دقیقا زمانی هست که اجناس تقلبی و بنجلشون رو میارن که قالب کنن
من نسبت به ادکلن هایی با بوی تند و خشن و زیادی شیرین حساس هستم و سردرد میشم من این ادکلن رو دارم باید بگم برخلاف اسمش انچنان بوی چوبی مانندی نداره مثل بوی لالیک یا مثلا وود به نظر من بوی غالب عود هست گرم و یکم تلخ و پودری بو سنگین و مجلسی فرش نیست من این رو بین ادکلن های زیر انتخاب کردم که همگی رو تست کردم کرید امپریال .کرید تابارم. تام فورد من. پلو بلک .دوان که من اینو گرفتم اون موقع من گرفتم تقریبا 150 الان حدود 196 بود از اصل بودنش کاملا مطمعن هستم چون برند نیچ هست نمیصرفه تقلبی زدنش فقط یک فروشگاه تو بندرعباس اینو داره که همه میدونن کجاست شما از هر عطر فروش تو بندرعباس بپرسی که عطرهای نایاب و اصل رو از کجا میشه گیر اورد بهت ادرس اینو میده و در اخر بنده صاحب این کارخونه و یا سهامدارش نیستم که بخوام تبلیغ کنم همش تجربه شخصی هست مثلا من لالیک رو گرفتم اما مثل چی پشیمونم[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------[/SIZ

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 16:54
من لالیک رو گرفتم اما مثل چی پشیمونم
ای جان من لالیکم تموم شده خواستی بندازیش دور من هستم :دی

cyber861
30-11-2011, 17:39
ای جان من لالیکم تموم شده خواستی بندازیش دور من هستم :دی

:31:

ولی منم از لالیک خوشم نمیاد.با اینکه همچین یه حسه طراوتی و نمناکی توش هست ولی یه تلخیه بدی توش

هست که سرم درد میگیره.

..............................

خب این واندر وود باید چیزه توپی باشه.:11:پیدا کنم حتما میتستم.

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 19:14
:31:

ولی منم از لالیک خوشم نمیاد.با اینکه همچین یه حسه طراوتی و نمناکی توش هست ولی یه تلخیه بدی توش

هست که سرم درد میگیره.

ولی من عاشق بوشم سر 1 ماه تمومش کردم :دی ( البته با اغراق )

aminjigar
30-11-2011, 20:13
برخلاف شما میگم خشن نیست

ولی من عاشق بوشم سر 1 ماه تمومش کردم :دی ( البته با اغراق )
به نظرت می ارزه؟

بلک دیاموند کپی یه واقعا بوی نزدیکی به اون داره. دیگه همونه آدم بگیره اگه لالیکو دوست داشته باشه بهتره به نظرم

فک نکنم 25-30 بیشتر باشه

moli_ahmad
30-11-2011, 20:25
شما نظرترو گفتی منم نظرم رو همین. البته قبلش دوباره رفتم تست کردم واسه هوای الان عالیه
جناب mhek کجایی دوست عزیز اومدی جوابمو بده تشکر

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

راستی edp هست واسه همین موندگاریش بالاست

jsaleh11
30-11-2011, 20:34
دوست عزیز شما یه لطفی بکن پست منو درست بخون یکی دو خط هم بیشتر نیست راحته منم عصبانی نیستم گفتم من برخلاف شما میگم خشن نیست این نظر منه اصلا هم کاری به نظر شما ندارم چون ادکلن رو واسه خودم میزنم و یکی دیگه:31:
من عکس ادکلن رو چند وقت پیش خودم گرفتم و گذاشتم بنده اهل بندرعباس هستم در مورد جنسای اینجا خدمتت عرض کنم اگه ندونی از کجا بخری و طرف بدونه مسافری ادکلن که سهله جوراب هم تقلبی داره و میندازن بهت این دقیقا دلیلی هست که 80درصد مردم بندرعباس و استان هرمزگان مثلا از 15 اسفند تا 30 فروردین هیچ خرید پوشاک نمیکنن چون این دقیقا زمانی هست که اجناس تقلبی و بنجلشون رو میارن که قالب کنن
من نسبت به ادکلن هایی با بوی تند و خشن و زیادی شیرین حساس هستم و سردرد میشم من این ادکلن رو دارم باید بگم برخلاف اسمش انچنان بوی چوبی مانندی نداره مثل بوی لالیک یا مثلا وود به نظر من بوی غالب عود هست گرم و یکم تلخ و پودری بو سنگین و مجلسی فرش نیست من این رو بین ادکلن های زیر انتخاب کردم که همگی رو تست کردم کرید امپریال .کرید تابارم. تام فورد من. پلو بلک .دوان که من اینو گرفتم اون موقع من گرفتم تقریبا 150 الان حدود 196 بود از اصل بودنش کاملا مطمعن هستم چون برند نیچ هست نمیصرفه تقلبی زدنش فقط یک فروشگاه تو بندرعباس اینو داره که همه میدونن کجاست شما از هر عطر فروش تو بندرعباس بپرسی که عطرهای نایاب و اصل رو از کجا میشه گیر اورد بهت ادرس اینو میده و در اخر بنده صاحب این کارخونه و یا سهامدارش نیستم که بخوام تبلیغ کنم همش تجربه شخصی هست مثلا من لالیک رو گرفتم اما مثل چی پشیمونم[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------[/SIZ
سلام. میشه بگید کدوم مغازه بندرعباس اینو داره؟ میخوام بگیرمش.

cyber861
30-11-2011, 20:57
دوستان عزیز جو رو عوض نکنید.من خودم وقتی یه ادکلنی رو توصیف میکنم میگم این نظره منه.

هیچ میدونستید هر ادکلن که ما تست میکنیم ممکنه یه رایحه اش رو قوی تر حس کنیم که شاید برای یه کسی

ضعیف حس بشه؟حتی شرایطه زمانی و مکانی رویه بویایی تاثیر داره.من خودم بارها شده از یه ادکلنی خوشم

نیامده ولی تو تسته بعدی ازش خوشم اومده.حالا این که خودم بودم.شخص هم فرق کنه ببینید چی میشه؟:31:

امروز رفتم CK man رو 100 میلش رو خریدم.

Tsar ون کلیف هم تست کردم.میتونم بگم عالی بود برایه الان.کاملا مردونه و جنتلمنی.:40:به اصل بودنش مشکوک

بودم وگرنه خریده بودمش.حالا بوش چجور بود؟خیلی شباهت به بیک سبز یشمی داشت ولی خیلی ملایم تر و لطیف

تر بود.

هالستون زد -14 هم تست کردم.بویه دارچین رو خوب حس میکردم.قبلا 24 تومن بود ولی این دفعه میگفت 32 که من

نگرفتمش.ولی اونم خوبه.

aminjigar
30-11-2011, 21:03
امروز رفتم CK man رو 100 میلش رو خریدم.

مبارک باشه شاید ما هم گرفتیم :31:

البته مساله جو نیست مساله این جاست من منظورم از لطیف نبودن،خشانت! نبود (اصلا نقل قولی می بینی؟) و این رو هم چند بار گفتم (ولی باشه به خاطر ریش سفید این تاپیک قبول؛ از جانب من تموم)

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 21:04
بدون شرح :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

cyber861
30-11-2011, 21:19
مبارک باشه شاید ما هم گرفتیم :31:

البته مساله جو نیست مساله این جاست من منظورم از لطیف نبودن،خشانت! نبود (اصلا نقل قولی می بینی؟) و این رو هم چند بار گفتم (ولی باشه به خاطر ریش سفید این تاپیک قبول؛ از جانب من تموم)

سلامت باشید.:11:

شما هم تست بفرمایید انشالله مورده رضایت قرار میگیرد:31:

ممنون.:40:

راستی امروز مونت بلک لجند هم بو کردم.خیلی بویه خوبی داره.ولی خب 100 تومن نمیارزه.

moli_ahmad
30-11-2011, 21:57
سلام. میشه بگید کدوم مغازه بندرعباس اینو داره؟ میخوام بگیرمش.

مجتمع زیتون طبقه دوم فروشگاه عطر شهر شب

moli_ahmad
30-11-2011, 22:13
با دوست عزیزمون کاملا موافقم عطر یک کار هنری هست که هر کس برداشت خودشو ازش داره و نظر همه هم محترم

yoosef_st
30-11-2011, 22:30
این که اصلا اسمه لامپورگینی هم اشتباه نوشته:31:قیمت چجوریه؟بو و ماندگاری چی؟
100 میل 35 تومن.
بوش خیلی رسمیه.
من نمیدونم چجوری توصیف کنم اما یکم تو مایه های بوی سیگاره به قول مامانم :دی
موندگاریش هم بد نیست.

jams band
30-11-2011, 23:04
ممنون آقای دکتر اسمیت که جواب ندادی

cyber861
30-11-2011, 23:50
100 میل 35 تومن.
بوش خیلی رسمیه.
من نمیدونم چجوری توصیف کنم اما یکم تو مایه های بوی سیگاره به قول مامانم :دی
موندگاریش هم بد نیست.

خیلی جالبه.نیست همچین چیزی.احتمالا یه کپی از یه چیزیه.

مهم مارک نیست.بزن حالشو ببر.ولی برو چمپیون دیویدوف رو بو کن.شاید شبیهه اون باشه.خنکه؟

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

ممنون آقای دکتر اسمیت که جواب ندادی

باند....جیمز باند.درست میگم؟:31:سوالتون چی بود؟