PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن کیس بعد از زدن به برق

_ermia
24-10-2010, 22:08
سلام

از امروز عصر یه مشکلی برام پیش اومده
سیم برق کیس به یه سه راهی وصله که اون سه راهی کلید On/Off داره
وقتی کیس رو به سه راهی میزنم بعد که کلید On سه راهی رو میزنم (بدون زدن پاور کیس) کیس یه لحظه روشن میشه و بعد خاموش میشه
البته روشن کامل نمیشه، فقط چراغ سی دی رم و اینها روشن میشه و بعدش کیس خاموش میشه، بعدش دیگه هرچی پاور کیس رو هم که میزنم دیگه روشن نمیشه
نه برق ناگهانی رفته نه اتفاقی افتاده، همین طوری خود به خود اینجوری شده
میتونید راهنمایی کنید مشکل از چیه، چه قطعه ای رو باید عوض کنم؟ حدودا چقدر میشه هزینش
خیلی ممنون

0037
24-10-2010, 22:16
مال منم اینطوری بود با این تفاوت که کامل روشن میشد.فکر کنم یه ربطی به امواج الکترومغناطیس داشته باشه.
من یا دور کردن کیس از سه راهی مشکلم حل شد و بعد از یه مدت دوباره اینطوری شد که متوجه شدم جعبه کیس اتصالی چیزی میداده و باعث این اتفاق میشده،چون با باز گذاشتن یکی از درهای کیس دیگه اینطوری نشد.جعبه کیس رو عوض کردم مشکل کلاٌ برطرف شد.

_ermia
24-10-2010, 22:45
نه آخه از عصر اینطوری شده
هیچی تغییر نکرده، قبلا هم شرایط همین طوری بوده اما مشکلی نداشتم تا حالا

_ermia
25-10-2010, 14:48
دوستان نمیدونید مشکل از چیه؟

komail2008
25-10-2010, 14:55
سلام دوست عزيز بعصي از مادربردها همچين مشكلي دارند ولي براي اطمينان پاور كيس رو تست كن از پاور ديگه اي استفاده كن ببين همچين ميشه اگه همين جوري شد مشكل از مادربرد هستش

Arash4484
25-10-2010, 14:55
سلام

از امروز عصر یه مشکلی برام پیش اومده
سیم برق کیس به یه سه راهی وصله که اون سه راهی کلید On/Off داره
وقتی کیس رو به سه راهی میزنم بعد که کلید On سه راهی رو میزنم (بدون زدن پاور کیس) کیس یه لحظه روشن میشه و بعد خاموش میشه
البته روشن کامل نمیشه، فقط چراغ سی دی رم و اینها روشن میشه و بعدش کیس خاموش میشه، بعدش دیگه هرچی پاور کیس رو هم که میزنم دیگه روشن نمیشه
نه برق ناگهانی رفته نه اتفاقی افتاده، همین طوری خود به خود اینجوری شده
میتونید راهنمایی کنید مشکل از چیه، چه قطعه ای رو باید عوض کنم؟ حدودا چقدر میشه هزینش
خیلی ممنون

با یک پاور دیگه تست کن