PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم هارد اکسترانل 1.5 خوبه؟

Phenomenon
23-10-2010, 14:53
سلام من می خوام یه هارد اکسترنال 1.5 ترا آداپتوری بخرم.چه مارک و مدلی رو دوستان پیشنهاد می کنن؟wd؟ترنسند؟یا سیگیت؟
لطفا مدل مورد نظرتون رو بگید.اگه قیمتش هم بگید عالیه میشه.
از کیفیت و سرعت خوبی برخوردار باشه.
من لپ تاپ دارم.پورت esata هم دارم.
lمن خودم این مدل رو دبدم.FreeAgent Desk drive.قیمتش خوبه در حدود 120 هزار تومنه و 5 سال گارانتی داره.

درضمن کسی نمی دونه هارد لپ تاپ سیگیت مدل Momentus XT 500GB تو ایران هست یا نه و قیمتش چنده.

Phenomenon
23-10-2010, 23:20
کسی چیزی نمی دونه؟

alil1369
23-10-2010, 23:27
سلام من می خوام یه هارد اکسترنال 1.5 ترا آداپتوری بخرم.چه مارک و مدلی رو دوستان پیشنهاد می کنن؟wd؟ترنسند؟یا سیگیت؟
لطفا مدل مورد نظرتون رو بگید.اگه قیمتش هم بگید عالیه میشه.
از کیفیت و سرعت خوبی برخوردار باشه.
من لپ تاپ دارم.پورت esata هم دارم.
lمن خودم این مدل رو دبدم.FreeAgent Desk drive.قیمتش خوبه در حدود 120 هزار تومنه و 5 سال گارانتی داره.

درضمن کسی نمی دونه هارد لپ تاپ سیگیت مدل Momentus XT 500GB تو ایران هست یا نه و قیمتش چنده.

من اول وسترن رو پیشنهاد میدم چون اصالت و کیفیت ش واقعا عالی هست و امتحانش رو پس داده !
بعد سیگیت و بعد هم ترنسند
1.5 ترا مدل های مختلفی تو بازار داره و من خودم مدل اسنشیال یا استادیو رو پیشنهاد میدم
کیفیت و سرعت هم واقعا عالی هست
مدل های esata هم هست تو بازار که به مدل های فول پورت شناخته میشه
پیشنهاد میکنم بری به یکی از نمایندگی های سازگار ارقام و اونجا انواع مدل ها رو میتونی ببینی
مدل فری ایجنت هم مدل خیلی خوبی هست و زیر دست دوستم که شب تا صبح داره ازش کار میکشه دوام اورده و خیلی خیلی راضی هست و تا حالا ضربه های زیادی هم خورده و مشکلی براش پیش نیومده

این مدل هم فکر نکنم تو بازار باشه !!!

Phenomenon
24-10-2010, 00:07
مدل FreeAgent Desk drive رو تو بازار دیدم.
مدل اسنشیال 1.5 نداره و قیمت 2 تراش هم بخاطر usb3 بودنش گرونه. استادیو هم به خاطر پورتاش و نمایشگرش گرونه.من برای آرشیو می خوام و خیلی کاری باهاش ندارم.فقط می خوام یک سری اطلاعاتم رو از هارد لپ تاپ خالی کنم و هر وقت لازم داشتم بتونم راحت استفاده کنم.
از وسترن مدلی هست که فقط usb داشته باشه و 1.5 ظرفیت و قیمت حدود 130 باشه؟
اینا چطوره؟
My Book Elite و My Book for Mac
قیمتاشون رو می دونید؟
اگر معلوم بشه که کدوم هارد رو باید بگیرم و اگر نبود بهتره کدوم رو بجاش بگیرم میرم یکی از نمایندگی هاش.آدرسی از نمایندگی درست و حسابیش دارید؟
من فردا می خوام برم بخرم امشب باید به یه نتیجه ای برسم