PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

JING3LKHAN
18-08-2012, 12:16
من 02 بودم.
جای خوبیه
ا
جلوترین صف باش چون برای اینکه گردان نصر(شهید ایرانیان)بهترین گردان اونجاست رو از همین نفرات اول برمیدارند ،تو هم جزء اونها باشی.اگه هم شانت نگرفت و توی دسته دیگه ای افتادی توی اولین فرصت جنگی برو توی گروه اونها نترس روز اون خیلی شیرتوشیره.تعداد گردان ها کم وزیاد می شه و مهم هم نیست سریع باش و پر رو.

من گردان نصر گروهان 4 بودم خداییش بهترین گردان و بهترین فرمانده پادگان رو داشتیم

ممنون بابت پاسخ هات ولی عزیز دوست من 01 بوده و میگه نصر از جاهای دیگه مثل اب خوری یا حمام و دستشویی دوره ...میگه سعی کن نصر نیفتی...درست میگه؟

gog2000
18-08-2012, 13:08
کسی اول شهریور عازم 05 کرمان نیست ؟؟؟ تنها برم ؟ :)
کسی نمیدونه از 05 دوره کد بیشتر کجا میندازن ؟

بستگی به رسته آموزشیت داره داره ولی اکثرا اصفهان دوره کد میدن
یادش بخیر ماه دوره کد را در شاهین شهر اصفهان دیدم البته من دوره اموزشی عجب شیر بودم

بهترین دوره خدمت هم همین دوره کد هست و هر که دوره کد بخوره به نفعشه چون چند ماه از خدمتش میره و دیرتر وارد یگان میشه خودشم عین دانشگاهه صبح ها درس بخون بعد از ظهر ها راحت باش اصفهان که اینطور بود
و نه اضافه خدمت داره و نه وظیفه یگانی داری

راستی بچه هائی که هنوز نرفتن خدمت زیاد خودشونو نگران وسائل بردن یا چکار هائی انجام بدین نکنن من خودم دست خالی و فقط به برگه امریه رفتم دوره اموزشی حتی کچل هم نکرده بودم:27: و اونجا خودشون ارایشگاه و .. چیزها دارن و کچل کردن البته این یک موردو یعنی خودتون کچل کنین بهتره چون دردسر اونجا حمام رفتنو همه جاتون موئی شدنم نمیکشین:39:

به هر حال چون بعدش به همه مرخصی میدن و میگن چه وسائلی بیارین و اکثر وسائل را هم خودشون میدن مثلا برای ارتش فقط یک قاشق و لیوان اونم شیشه ای ببرین چون به پلاستیکی و فلزی به دلیل بهداشتی گیر میدن و البته اگه راهتون با محل اموزشوتون خیلی دوره لباس و حوله والاسلام
و از باقیمانده مدتون تا اعزام لذت ببرین و خودتون را درگیر پر کردن ساک نکنین

چون هر شهر و یگان قوانین و وسائل مخصوص به خودشو میخاد

من خودم رستم پدافند و توپ 23 میلیمتری بود

بازم بچه ها سوالی داشته باشن در خدمتیم

nokiax6
18-08-2012, 13:17
سلام
فکر کنم اینطوری کارت رو درست کنند که:
برادرت یه گواهی از محل خدمتش میگیره (مثل گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه) . بعد شما اون گواهی رو میبری پلیس+10 و میگی که با این مدرک میخوام یک دوره تمدید کنم
"فقط شک دارم که توی قانونش گفته باشه برادرت کوچیکتر باشه یا بزرگتر ! شایدم فرقی نداشته باشه"
کلا اگر شرایط شما درست باشه احتمال قبول کردنشون خیلی زیاده.

البته اساتید و با تجربه ها هم راهنمایی کنند

من امروز رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن تا اتمام سربازی برادرت تمدید میشه. که اونم اسفند هست.ولی من اعزامم باید دی باشه.عجب گیری افتادم.به هیچ صراطی مستقیم نیست.اه

m_sadeghinia
18-08-2012, 13:20
سلام
من فوق دیپلم هستم، از تهرانم و اول شهریور اعزامم برای 04 بیرجند.
تک پسر هستم.
اگه کسی از دوستان اخیراً اونجا بوده، ممنون میشم اگه اطلاعات بدین.
برای اینکه بقیه خدمت شهر خودم باشم (با توجه به قانون تک پسری)، لازمه از ثبت احوال نامه ببرم؟ صرف بردن کپی شناسنامه پدر و مادر کفایت نمی کنه؟

ice_man_sh
18-08-2012, 14:39
نکته جالبی که کلا سیستم نظام وظیفه که در ذهنمون بود رو به هم ریخته اینه که:
یکی از دوستانم 22 فرستاده => 8/1
من 23 فرستادم => 10/1
یه دوست دیگم 24 فرستاده => 8/1

در نتیجه زیاد روی این تاریخ ها و ... حساب باز نکنین، هرجور عشقشون میکشه تاریخ اعزام میزنن!

S126
18-08-2012, 14:49
من دوتا سوال دارم
1--فرق اج با اجا چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-من افتادم اداره بهداشت و درمان لویزان رسته اداری:thumbsup:.چجور جاییه؟

آج یعنی آجودانی.
خوبه این دوره 2 نفر از اینجا افتادن اداره بهداشت. pami هم همونجاست. منم اونجا بودم. با همدیگه گروه p30world اداره بهداشت و درمان رو تشکیل بدید!

PC-0611
18-08-2012, 16:27
سلام دوستان
من دیروز دوره آموزشیم تموم شد و با مدرک لیسانس روز سه شنبه بابد خودمو مرزبانی هرمزگان(ناجا) معرفی کنم کسی اطلاعی داره چجور جایی هست؟ بعنی باید برم روی آب!!!
دوستان مرزبانی هرمزگان برای من غیربومی کسری خدمت هم داره؟
و به سوال دیگه اینکه لباس و درجه ها چی میشه؟ کی باید درست کنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدین که حالم اساسی از این تقسیمات بد و شانس بدم گرفتس!

The Stig
18-08-2012, 17:40
آج یعنی آجودانی.
خوبه این دوره 2 نفر از اینجا افتادن اداره بهداشت. pami هم همونجاست. منم اونجا بودم. با همدیگه گروه p30world اداره بهداشت و درمان رو تشکیل بدید!
فکر خوبیه...نگفتی چه جور جاییه.خوبه ؟بده؟ چجوریه؟؟؟؟؟

S126
18-08-2012, 18:29
جای خوبیه در مجموع. رژه که اصلا نداری. اگر توی خود اداره تقسیم بشی و بیمارستان نیفتی (که احتمال اینکه بیمارستان بیفتی کمه با این رسته ) هر روز تقریبا صبحگاه داری.ساعت 6.5 تا 2 بعد از ظهر هم ساعت خدمتی هست. اگه افسر باشی نگهبانی ماهی دو تا سه بار (این رو خود pami بگه که الان در جریانه) خلاصه اینکه محیط اداری ولی نظامی .موبایل و... ممنوع. لباس نظامی ودژبان و...

ya hossein
18-08-2012, 18:54
سلام خدمت دوستان
دوستان لطفن جواب بدین من یه کم استرس گرفتم !:sad:

من فوق لیسانسم/ 1شهریور اعزامم/ افتادم خاتمی یزد / خونمون هم اطراف کرج هست

1- تو برگه نوشته تو تاریخ اعزام باید برم شاهین ویلا-مجموعه ورزشی انقلاب ، روز اول تو کرج چی کار میکنن؟؟ لباس ها رو تو همونجا میدن یا تو یزد؟؟
2- همون روز اول کچل کنم ؟ یا میشه موقع یزد رفتن کچل کرد؟؟ با نمره 4 دیگه ؟؟
3- برا رفتن به یزد خودشون ماشین میگیرن دیگه ؟؟؟ همون روز اول شهریور می برن یزد؟؟؟
4- چی ببرم یزد؟؟؟ وسایل مهم چیه؟ ژیلت میشه؟ موبایل چی؟
5- این از همه مهم تره !!! آقا من 11 شهریور باید جایی باشم !! کار واجب دارم ! احتمال مرخصی هست؟ کاریش میشه کرد یا بیخیال شم؟؟؟
6- خاتمی یزد چه جور جاییه ؟ توصیه ای چیزی ندارین؟ مثلن کدوم بخش میوفتم ؟
7- نخندین ها !!! مدت خدمت چند ماهه ؟45 روزه اموزشی رو از اول شهریوز حساب میکنن؟؟؟
8- بعد از یزد احتمالش هست بیوفتم نزدیک خونهمون تو کرج
9- چه درجه ای به من میدن؟ حقوقش چقده؟

فقط دمتون گرم دونه دونه همه رو جواب بدین ، :42:

p30wonder
18-08-2012, 19:30
سلام به همگی اعزام 1 شهریور از رشت به 01 تهران هستم
از بچه ها یی که 01 بودن دو تا سوال داشتم

1 - موبایل میشه برد ؟ ( چه در طول آموزشی چه اون روز اول که ما رو میبرند و برمیگردونند)

2 - روز اول که شما رو بردند و بر گردوندند ،گفتند چند روز بعدش بیایید؟

JING3LKHAN
18-08-2012, 19:41
سلام به همگی اعزام 1 شهریور از رشت به 01 تهران هستم
از بچه ها یی که 01 بودن دو تا سوال داشتم

1 - موبایل میشه برد ؟ ( چه در طول آموزشی چه اون روز اول که ما رو میبرند و برمیگردونند)

2 - روز اول که شما رو بردند و بر گردوندند ،گفتند چند روز بعدش بیایید؟
منم 02 اعزامم همین تاریخ...

1 -
موبایل میشه برد ؟ ( چه در طول آموزشی چه اون روز اول که ما رو میبرند و برمیگردونند)>>>>>>>>>.به نقل از دوستم که تو 01 خدمت میکرد.بعله بچه ها یواشکی میبردن ولی بگیرن شر میشه و ازتون میگیرن..

2 -
روز اول که شما رو بردند و بر گردوندند ،گفتند چند روز بعدش بیایید؟>>>>>>>>>> شاید مرخصی بدن و بگن لباس هارو سایز کنید و شاید هم ندن ولی به نقل از دوستم اگر وسط هفته برید میگن برید و شنبه بیاید ولی ما که چهارشنبه میشه اولین روزمون احتمالش کمه که بفرستن ولی اگرم بدن میگن شنبه برگردین پادگان

Milad4171
18-08-2012, 19:47
از نظر من بيخيال مبايل و اينجور چيزا باشيد. دوران آموزشي دوران دوري از تمام وسايل ارتباطي هست. حتي امكان اينكه با خانواده در تماس باشي ممكنه خيلي كم باشه.
من آموزشي سيرجان بودم. 3 با تونستم تماس بگيرم. اونم خيلي خوش شانس بودم. دوبار به خونه يه بار به مخاطب خاصمون زنگ زديم كه بخاطر حجم زياد سرباز بيش از 10 دقيقه نميشد صحبت كرد.
-
واسه خودتون دردسر درست نكنيد. توي يگان بعد از آموزشي ميشه يه جورايي برد كه بازم غير قانوني هست ولي توي آموزشي ممكنه خيلي اذيتتون كنن.

p30wonder
18-08-2012, 19:48
با این اوصاف پس همون چهارشنبه باید یه ساک ببندیم و آماده باشیم که دیگه برنگردیم دیگه ، همه حساب کتابمون بهم خورد ،گفتم یه هفته مهلت دارم بعد اولین روز:44:

m_sadeghinia
18-08-2012, 20:26
سلام
من فوق دیپلم هستم، از تهرانم و اول شهریور اعزامم برای 04 بیرجند.
تک پسر هستم.
اگه کسی از دوستان اخیراً اونجا بوده، ممنون میشم اگه اطلاعات بدین.
برای اینکه بقیه خدمت شهر خودم باشم (با توجه به قانون تک پسری)، لازمه از ثبت احوال نامه ببرم؟ صرف بردن کپی شناسنامه پدر و مادر کفایت نمی کنه؟

منتظر جوابم رفقا...چیزی تا اعزامم نمونده

SNOW PATROL
18-08-2012, 20:28
با این اوصاف پس همون چهارشنبه باید یه ساک ببندیم و آماده باشیم که دیگه برنگردیم دیگه ، همه حساب کتابمون بهم خورد ،گفتم یه هفته مهلت دارم بعد اولین روز:44:

برادر 01 افتادی هنوزم ناراجت هستی ؟؟؟
به نظرم احرالزمان داره میشه

p30wonder
18-08-2012, 20:35
نه بابا میدونم از جاهای دیگه بهتره ،منظورم اینه که من فک میکردم بعد روز اول یه هفته بعدش میگن بیاید ،واسش برنامه ریزی کرده بودم ، که حالا میگن چیزی مشخص نیست

Milad4171
18-08-2012, 20:42
اينكه بگن برين بياين واسه كساني كه تو محل زندگيشون هستن يا نزديكن امكانش هست اونم خيلي كم ولي كساني كه جايي افتادن كه مسافتش دوره كسي نميگه برين بيرون.
الان واسه بهونه اي مثل انداز كردن لباس تو همه ي پادگانا خياط خونه هست كه ميدين دست طرف واستون درست ميكنه...
اينكه بريد آموزشي و بخواين زود برگريدن دلتون رو خوش نكنين. تو يه سري شرايط خواص هست كه اين امكان رو به سرباز ميدن...

p30wonder
18-08-2012, 20:58
نمدونم والا پسرخالم که دو سال پیش رفت آموزشیشو اردبیل از همین رشت ، کلیم تو راه بودن فرستادنشون یه هفته بعد گفتند بیاین

ali fars
18-08-2012, 22:18
سلام من تک پسرم چشمم ضعیفه یعنی مجموعا فعلا 7 دیپلمم دارم بابامم از کار افتاده هست فقط کمر درد و زانو درد داره ولی زیاد نمی تونه راه بره دوره ی بعد اموزشیمو یه جوری تهران افتادم ولی اموزشی اگه معاف میشم بگید

نمی دونم اگه کسی جواب منو داده ولی من هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم راهنماییم کنید

SNOW PATROL
18-08-2012, 22:55
سلام من تک پسرم چشمم ضعیفه یعنی مجموعا فعلا 7 دیپلمم دارم بابامم از کار افتاده هست فقط کمر درد و زانو درد داره ولی زیاد نمی تونه راه بره دوره ی بعد اموزشیمو یه جوری تهران افتادم ولی اموزشی اگه معاف میشم بگید

نمی دونم اگه کسی جواب منو داده ولی من هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم راهنماییم کنید

اصلا ما چيزي به نام معاف از اموزشي نداريم
مگر داشتن دوره. تكميلي بسيج اونم فقط در سپاه

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

The Stig
18-08-2012, 23:02
جای خوبیه در مجموع. رژه که اصلا نداری. اگر توی خود اداره تقسیم بشی و بیمارستان نیفتی (که احتمال اینکه بیمارستان بیفتی کمه با این رسته ) هر روز تقریبا صبحگاه داری.ساعت 6.5 تا 2 بعد از ظهر هم ساعت خدمتی هست. اگه افسر باشی نگهبانی ماهی دو تا سه بار (این رو خود pami بگه که الان در جریانه) خلاصه اینکه محیط اداری ولی نظامی .موبایل و... ممنوع. لباس نظامی ودژبان و...

آقا ممنون از جوابت..میشه آدرس دقیقش رو هم بدی ؟:11:

ali fars
19-08-2012, 14:00
برای این که نامه ی از کار افتادگی بگیری باید چی کار کرد ممنون ولی اینم لطف کنید بگید

SNOW PATROL
19-08-2012, 15:44
برای این که نامه ی از کار افتادگی بگیری باید چی کار کرد ممنون ولی اینم لطف کنید بگید
شما با این بنده خدا در ارتباط باشید بهتره چون ایشون چند وقت پیش برای از کار افتادگی پدرشون اقدام کردند والبته موفق شدند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya hossein
19-08-2012, 22:42
سلام خدمت دوستان

1- تو برگه نوشته تو تاریخ اعزام باید برم شاهین ویلا-مجموعه ورزشی انقلاب ، روز اول تو کرج چی کار میکنن؟؟ لباس ها رو تو همونجا میدن یا تو یزد؟؟
3- برا رفتن به یزد خودشون ماشین میگیرن دیگه ؟؟؟ همون روز اول شهریور می برن یزد؟؟؟
5- این از همه مهم تره !!! آقا من 11 شهریور باید جایی باشم !! کار واجب دارم ! احتمال مرخصی هست؟ کاریش میشه کرد یا بیخیال شم؟؟؟
7- نخندین ها !!! مدت خدمت چند ماهه ؟45 روزه اموزشی رو از اول شهریوز حساب میکنن؟؟؟

منتظر جوابم هنوز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SNOW PATROL
19-08-2012, 22:55
منتظر جوابم هنوز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.شما روز اول میرید اونجا تقسیم میشید و سوار اتوبوس میشید میرید پادگان لباس ها رو یزد میدن
2.خونه کچل کن پادگان از نظر بهداشتی خوب نیست اره 4
3.بله با اتوبوس میبرند (باید ببرند قانونه )
4.پست اول توضیح داده . ژیلت نبر سپاه گیر میده . موبایل هم حرفش رو هم نزن
5.کلا بیخیال شو
6.خاتمی یزد یکی از بهترین مراکز اموزشی هست و جایه خوبی هست
7.مدت اموزشی 60 روز هست کی گفته 45 روز مدت خدمت 21 ماه هست و از اول اموزشی حساب میشه (در شرایط عادی )
8.سپاه اکثرا خوب تقسیم میکنه احتمالش زیاده
9.احتمال 80 درصد ستوان سه 20 درصد ستوان دو در شرایط عادی حدود 60 تومن تو اموزشی هم از حقوق خبری نیست جهت اطلاع

sajjadsa
20-08-2012, 00:27
سلام خدمت دوستان

سلام من اعزام 1/4 بودم اونجا تازه ترخیص شدم ... سوالی بود در خدمتم

1- اونجا فقط تقسیم میشین بعدش بهتون بلیط میدن و میرین ترمینال و اگه سربازای تو اتوبوس بیشتر از 20 تا بودن وظیفشه تا پادگان ببره | لباس ها رو تو پادگان میدن
2- بهتره خودت بری مثل مرد با نمره 4 بزنی اونجا هم خیلی بهداشتی نیست هم کلی حیرون میشی
3- اینو که تو 1 جواب دادم
4- اینارو رو حتما همرات باشه لازمت میشه ژیلت رو اگه ببری همون روز اول باید بندازی سطل آشغال موبایل هم ازت تحویل میگیرن موقع ترخیص پس میدن ولی بازم نبری بهتره چون صفش طولانیه
قیچی - نخ و سوزن (آبی و نارنجی) - کبریت - سنجاق قفلی (برای آنکادر و استفاده به جای گیره لباس) - صابون خمیری - کارت بانک (البته بعضی وقتا سیار میارن) - واکس و فرچه - کتاب اگه حوصلت سر میره - یه چراغ قوه کوچولو - ملافه - لیوان و قاشق و ... + یه ظرف در دار مکعبی شکل برای آب که بتونی توی جیب بغل شلوار بذاری و خیلی تابلو نباشه که گیر بدن. دارو به خصوص قرص های ویتامینه
5- شانس زیادی نداری اما با فرمانده گروهان و گردان صحبت کن شاید موافقت کردن
6- خاتمی در مجموع انصافا پادگان خوبیه از نظر امکانات بین پادگان ها تو سطح خوبی قرار داره.
یه نکته اگر گردان 1 افتادی سعی کن تا میشه تو آسایشگاه های 2 نیافتی چون نقشه بدی داره و تخت هاش بیش از حد به هم فشرده است. سعی کن تخت مورد علاقت رو پیدا کنی و کدشو برداری. موقع سازمان دهی جاتو با صاحب کد عوض من و سعی کن اینجوری تخت مورد علاقتو مالک بشی.
گردان 1 از بقیه اش امکاناتش بهتره و راحت تره.
اونجا فارق از سختی هاش خداوکیلی قشنگه. طلوع و غروب هاش فوق العاده است و کوه های قشنگی هم داره.
در ضمن یه بد شانسی هم که دوره شما داره اینه که به خاطر مناسبت های آخر شهریور رژه زیاد داره. کلی باید رژه تمرین کنین. اگر پمادی یا باند کشی ای چیزی برای پات لازم داری ببر.
سعی کن مسئولیت قبول نکنی اینجوری بی دردسر و راحت دوره میگذره.
7- نمیخوام نا امیدت کنم اما به احتمال زیاد دوره شما 75 روزه بشه! این آخریا مربی ها میگفتن قراره بشه 75 روز. راستو دروغش با خودشون. دوره از همون روز اول حساب میشه. اگر امریه نیستی 21 ماهه ای.
8- معلوم نیست ولی احتمالش هم کم نیست
9- اینو درست نمیدونم فقط میتونم بگم اکثرتون درجتون یکی میشه و تعداد محدودی درجه های بالاتری میگیرن.

در کل برای خودت سخت نگیر دوره آموزشی اونجور که میگن واقعا سخت نیست. حتی یه چیزاییش لذت بخش و جالبه.
به امان خدا

plaki
20-08-2012, 01:11
سلام دوستان
من دیروز دوره آموزشیم تموم شد و با مدرک لیسانس روز سه شنبه بابد خودمو مرزبانی هرمزگان(ناجا) معرفی کنم کسی اطلاعی داره چجور جایی هست؟ بعنی باید برم روی آب!!!
دوستان مرزبانی هرمزگان برای من غیربومی کسری خدمت هم داره؟
و به سوال دیگه اینکه لباس و درجه ها چی میشه؟ کی باید درست کنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدین که حالم اساسی از این تقسیمات بد و شانس بدم گرفتس!

اگر رو آب باشی خوبه کلی وسیله گیرت میایید مخصوصی اگر روی گلف باشی
ولی خطر های خودشو داره درگیری و خیلی چیزای دیگه
ولی در کل خیلی ها آرزو دارن که روی گلف باشن

rewab
20-08-2012, 01:31
سلام دوستان

19 / 6 ها برگ سفیدتون نیموده هنوز مثل من؟:31:

2. واسه آموزشی تو ارتش با نمره چند باید کچل کنیم؟

پیشاپیش سپاس گذار:20:

ice_man_sh
20-08-2012, 01:46
9.احتمال 80 درصد ستوان سه 20 درصد ستوان دو در شرایط عادی حدود 60 تومن تو اموزشی هم از حقوق خبری نیست جهت اطلاع
عزیز من چه خبره! :18:
اگه اشتباه نکنم سپاهه، سپاه برای لیسانس استوار 2، لیسانس بسیجی استوار 1 و لیسانس بسیجی بالای 5 سال ستوان 3 میده.

ya hossein
20-08-2012, 06:51
سلام من اعزام 1/4 بودم اونجا تازه ترخیص شدم ... سوالی بود در خدمتم

1- اونجا فقط تقسیم میشین بعدش بهتون بلیط میدن و میرین ترمینال و اگه سربازای تو اتوبوس بیشتر از 20 تا بودن وظیفشه تا پادگان ببره | لباس ها رو تو پادگان میدن
4- اینارو رو حتما همرات باشه لازمت میشه ژیلت رو اگه ببری همون روز اول باید بندازی سطل آشغال موبایل هم ازت تحویل میگیرن موقع ترخیص پس میدن ولی بازم نبری بهتره چون صفش طولانیه
قیچی - نخ و سوزن (آبی و نارنجی) - کبریت - سنجاق قفلی (برای آنکادر و استفاده به جای گیره لباس) - صابون خمیری - کارت بانک (البته بعضی وقتا سیار میارن) - واکس و فرچه - کتاب اگه حوصلت سر میره - یه چراغ قوه کوچولو - ملافه - لیوان و قاشق و ... + یه ظرف در دار مکعبی شکل برای آب که بتونی توی جیب بغل شلوار بذاری و خیلی تابلو نباشه که گیر بدن. دارو به خصوص قرص های ویتامینه

با تشکر از جواب های کامل!!! دمت گرم

فقط یه چیز دیگه :
10 - به این ترتیب همون روز اول 1/6 که میرم شاهین ویلا کرج ساک و وسایلامو وردارم ببرم دیگه؟؟؟؟:41:
11- همون روز از ترمینال میبرن یزد - بلیط برا همون روز هست؟ ؟؟؟
12-این سایز کردن لباس ها و ... رو تو یزد انجام میدن؟؟؟دیگه موندگار میشیم تو یزد از همون روز 1/6 ؟؟

asemuna
20-08-2012, 08:54
عزیز من چه خبره! :18:
اگه اشتباه نکنم سپاهه، سپاه برای لیسانس استوار 2، لیسانس بسیجی استوار 1 و لیسانس بسیجی بالای 5 سال ستوان 3 میده.

من پارسال اعزام بودم ارتش
فوق لیسانس ستوان دوم
لیسانس ستوان سوم
الان یعنی اینقدر درجه ها امده پایین ؟

امير موسر
20-08-2012, 09:07
10 - به این ترتیب همون روز اول 1/6 که میرم شاهین ویلا کرج ساک و وسایلامو وردارم ببرم دیگه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12-این سایز کردن لباس ها و ... رو تو یزد انجام میدن؟؟؟دیگه موندگار میشیم تو یزد از همون روز 1/6 ؟؟
احتمال 90 درصد همون یکی دوروز اول بتون مرخصی میدن میایید برا سایز کردن لباسا همون یکی دوروز اول !

sajjadsa
20-08-2012, 10:20

فقط یه چیز دیگه :
10 - به این ترتیب همون روز اول 1/6 که میرم شاهین ویلا کرج ساک و وسایلامو وردارم ببرم دیگه؟؟؟؟:41:

10- نه تو اداره نظام وظیفه لازم نیست. تو اداره که میرین فقط توجیهات اولیه است و حضور و غیاب. بعدشم بلیط میدن و میگن فلان ساعت تو ترمینال فلان سوار اتوبوس شین. قبل ترمینال وسایلتو بردار.
11- قبلا با ترمینال قرارداد میبندن. شما نگران این چیزا نباش.
12- ما که از همون روز اول موندگار شدیم. موقع تحویل لباس ها تو پادگان همون موقع یا چند روز بعد میتونی بری ساتر لباستو با یه لباس سایز خودت عوض کنی. پوتین و غیره رو هم همینطور. حواست باشه کلات دقیقا اندازه سرت باشه وگرنه مثل مال من کاسه سرتو بی حس میکنه.

راستی یادم رفت بگم حتما یه قفل برای قفل کردن در کمد و کش برای گتر شلوار همرات داشته باش وگرنه مجبوری تو صف های طولانی بوفه بمونی.
در ضمن نا امید نباش خدمت فقط سختی نیست خیلی چیزاش جالب و باحاله.

در رابطه با میان دوره همش میگن الزامی نیست بدیم و غیره اما همه دوره ها به احتمال 98 در صد میان دوره خواهند داشت.

حواستو جمع کن مافوق و مادونتو بشناسی و نذار مادون ها از بی اطلاعیتون سو استفاده کنن.

یه نکته خیلی مهم این رو به هم دوره ای هات هم بگو به هیچ وجه به شایعات گوش نکن. خبر رو فقط وقتی باور کن که رسما از طریق فرمانده اعلام بشه. ممکنه حتی مربی سر کلاس خبر غیر واقعی بده. این مورد تو دوره ما بچه هارو از نظر روانی خیلی اذیت کرد. پس بشنو ولی باور مکن.

abdha
20-08-2012, 10:54
دوستان کسی از 04 بیرجند(نیرو زمینی ارتش) اطلاعی داره؟ خواهشن اگه کسی چیزی میدونه بگه.چند بار سوال کردم کسی جواب نداد.چطوریه؟سخته؟ کسی چیزی هم نشنیده؟! با فوق دیپلم میرم!

gog2000
20-08-2012, 10:56
من امروز رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن تا اتمام سربازی برادرت تمدید میشه. که اونم اسفند هست.ولی من اعزامم باید دی باشه.عجب گیری افتادم.به هیچ صراطی مستقیم نیست.اه

یعنی میخای زودتر اعزام بشی؟؟
فکر نکنم با زودتر اعزام کردن مشکلی داشته باشن؟؟؟
مشکل در دیر رفتن است

gog2000
20-08-2012, 10:58
دوستان کسی از 04 بیرجند(نیرو زمینی ارتش) اطلاعی داره؟ خواهشن اگه کسی چیزی میدونه بگه.چند بار سوال کردم کسی جواب نداد.چطوریه؟سخته؟ کسی چیزی هم نشنیده؟! با فوق دیپلم میرم!

خاب میخای چی بشنوی
خاب مال ارتشه
خدمت هر جا بیوفتی سخته بعدشم دو ماه اموزشیه دیگه منم با فوق دیپلم رفتم
خدمت راه و سخت نداره وگرنه اسمش خدمت نمیشد:3:

MrPean
20-08-2012, 12:16
دوستان عزیز من چند روز پیش آموزشیم تموم شد و ترخیص شدم و یگان افتادم فاتب
1-کسی هست راهنماییم کنه بگه چجور جایی هست؟
2-از اونجا هم جای دیگه تهران تقصیم می کنن؟؟ اگه میکنن بیشتر کجاها؟؟ من لیسانی کامپیوتر دارم..
3-اگه آدرس دقیقشم دارین ممنون میشم بگین

SNOW PATROL
20-08-2012, 13:02
2-از اونجا هم جای دیگه تهران تقصیم می کنن؟؟ اگه میکنن بیشتر کجاها؟؟ من لیسانی کامپیوتر دارم..
فاتب =فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شما میرید اونجا ممکنه هرجا تقسیمتون کنند

MrPean
20-08-2012, 13:11
فاتب =فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شما میرید اونجا ممکنه هرجا تقسیمتون کنند
عزیزم میدونم فرماندهی انتظامی تهران بزرگه می خواستم بدونم چجور جاییه بیشتر به کجا تقسیم میکنه آدرسش همونیه که کنار پارک جنگلی طالقانی ؟؟ نزدیک اراضی عباس آباد ؟؟ همونه ؟؟

SNOW PATROL
20-08-2012, 13:26
عزیزم میدونم فرماندهی انتظامی تهران بزرگه می خواستم بدونم چجور جاییه بیشتر به کجا تقسیم میکنه آدرسش همونیه که کنار پارک جنگلی طالقانی ؟؟ نزدیک اراضی عباس آباد ؟؟ همونه ؟؟

دوست عزیز همه وقتی از اموزشی تقسیم میشند میوفتند فاتب بعدش دوباره تقسیم میشند جاهای مختلف شما ممکنه هر جا تقسیم بشید البته در سطح استان تهران چون اگه افتاده بودید جایه دیگه میوفتادید فرماندهی همون استان البته این در شرایط عادی هست ادرسش هم بچه های تهران باید بگن

M3HRD@D
20-08-2012, 13:47
1.رفیق من هم مالک اشتر بودم فاتب افتادم.....میگن از فاتب هم تقسیم میشیم به یگان های امداد و کلانتری های تهران
2. جوابت رو تو سوال اول دادم....
3. آدرس دقیق:
خیابان شریعتی - خیابان معلم - خیابان مرودشت
اینم نقشه:

ice_man_sh
20-08-2012, 14:29
من پارسال اعزام بودم ارتش
فوق لیسانس ستوان دوم
لیسانس ستوان سوم
الان یعنی اینقدر درجه ها امده پایین ؟
ارتش به لیسانس هنوز ستوان سوم میده، ناجا حدودا 20 % ستوان و بقیه رو اتوار 1 میده، سپاه هم به همون منوالی که نوشتم برای لیسانس استوار 2، لیسانس بسیجی استوار 1، لیسانس بسیجی بالای 5 سال ستوان 3 میده.

فقط یه چیز دیگه :
دوست عزیز شما وسایلتون رو جمع کنید و با این نظر برین که دیگه بر نمیگردین، بعضی از پادگانها خودشون خیاطی دارن برای سایز و...
برای رفتن هم یا خودشون اتوبوسها رو صدا میکنن هنگ و یا بلیط میدن، در تبریز صدا میکنن و اگه افراد بیشتری باشه اونها رو میفرستن ترمینال.

reza_r
20-08-2012, 14:47
دوستان گل یکی از دوستان اموزشی رو تو سپاه کرمانشاه تموم کرد و گفتن ۲وم بره یگان
کرمانشاه اموزشی بود
رشته ش کاردانی کامپیوتر
افتاده تبریز گروه توپخانه پدافند هوایی ۶۰رسالت
خودش بچه شهرستانه ۲ساعت راهه
حالا این رو دباره تقسیم میکنن جا دیگه شهر دیگه یا نه؟
۵شنبه بره یا شنبه اخه میکه گفتن شنبه بره و اونجا ۵شنبه ها دعا میخونن و قسمت نیرو انسانیش تعطیله
پادگانشم شهید شفیع زاده داخل شهره
ممنون میشم زودتر ج بدید کشت منو

Sent from Reza's New iPad

ahad_judo
20-08-2012, 16:38
واقعا اگه معیارهای سپاه برای درجه دادن این چیزا باشه باید بیشتر براشون تاسف خورد.
البته نیرو انتطامی هم هردنبیلی درجه میده.فقط ارتش ثباتشو داره و فعلا به همه لیسانسا داره ستوانسومی میده.

ice_man_sh
20-08-2012, 17:38
دوستان گل یکی از دوستان اموزشی رو تو سپاه کرمانشاه تموم کرد و گفتن ۲وم بره یگان
کرمانشاه اموزشی بود
رشته ش کاردانی کامپیوتر
افتاده تبریز گروه توپخانه پدافند هوایی ۶۰رسالت
خودش بچه شهرستانه ۲ساعت راهه
حالا این رو دباره تقسیم میکنن جا دیگه شهر دیگه یا نه؟
۵شنبه بره یا شنبه اخه میکه گفتن شنبه بره و اونجا ۵شنبه ها دعا میخونن و قسمت نیرو انسانیش تعطیله
پادگانشم شهید شفیع زاده داخل شهره
ممنون میشم زودتر ج بدید کشت منو

یکی از دوستان منم از توپخونه تبریز پذیرش گرفته بود، افتاد گردانی که الان منطقه عملیاتی شمالغرب هستن و فرستادن اونجا! ظاهرا گردانشون چند ماه دیگه برمیگرده و یه گردانه دیگه از همونجا جاشو میگیره، مونده به شانسش.

واقعا اگه معیارهای سپاه برای درجه دادن این چیزا باشه باید بیشتر براشون تاسف خورد.
البته نیرو انتطامی هم هردنبیلی درجه میده.فقط ارتش ثباتشو داره و فعلا به همه لیسانسا داره ستوانسومی میده.
بله الان دوستان من تو همه رده هاش اقدام کردن، اگه مدارک بسیجی رو اوایل ارایه نکنی حکم استوار 2 میاد، اگه مدارک و سنوات رو ارایه کنی نسبت به سالها استوار یک یا ستوان 3 میاد.
البته اون چیزی که دیدیم و میگن اینه که اگه وظیفه باشی و سپاه باشی، سرهنگ هم بدن فایده ای نداره، پایه سرباز مهمه!

reza_r
20-08-2012, 18:09
یکی از دوستان منم از توپخونه تبریز پذیرش گرفته بود، افتاد گردانی که الان منطقه عملیاتی شمالغرب هستن و فرستادن اونجا! ظاهرا گردانشون چند ماه دیگه برمیگرده و یه گردانه دیگه از همونجا جاشو میگیره، مونده به شانسش.

بله الان دوستان من تو همه رده هاش اقدام کردن، اگه مدارک بسیجی رو اوایل ارایه نکنی حکم استوار 2 میاد، اگه مدارک و سنوات رو ارایه کنی نسبت به سالها استوار یک یا ستوان 3 میاد.
البته اون چیزی که دیدیم و میگن اینه که اگه وظیفه باشی و سپاه باشی، سرهنگ هم بدن فایده ای نداره، پایه سرباز مهمه!

ممنون بابت توجهت
اخه الان اینجا منطقه عملیاتی نداره
و باید بدن فوقش شهرهای تبریز دیگه درسته؟منطقه عملیاتی میشه اذربایجان غربی؟؟؟؟

ice_man_sh
20-08-2012, 19:30
ممنون بابت توجهت
اخه الان اینجا منطقه عملیاتی نداره
و باید بدن فوقش شهرهای تبریز دیگه درسته؟منطقه عملیاتی میشه اذربایجان غربی؟؟؟؟

بله، الان دوستم ارتفاع 4000 متری، نقطه صفر مرزی هستن. (حوالی سردشت/ پیرانشهر)

البته میگم اگه اون توپخونه همون توپخونه ای باشه که دوستم اونجا خدمت میکنه.

imanpod
20-08-2012, 21:21
1.رفیق من هم مالک اشتر بودم فاتب افتادم.....میگن از فاتب هم تقسیم میشیم به یگان های امداد و کلانتری های تهران

البته از فاتب جاهای دیگه ای مثل راهور ، پلیس دیپلماتیک و فاوا و پاوا و پلیس حفاظت از اماکن و حتی یگان ویژه و ... هم ممکنه تقسیم بشین .
البته اکثرا پلیس پیشگیری (کلانتری و یگان امداد) و راهور تقسیم میکنن و بقیه درصد تقسیمش کمه .
من خودم راهور هستم و اصلا راهور رو پیشنهاد نمیکنم . ولی در هر صورت ناجا 90 درصد جاهاش شخمیه .

Mr.Mazmamfi
20-08-2012, 22:24
سلام

اقا در کنار سربازی میشه درس خوند ؟ تو چه دانشگاهی ؟

ممنون

rewab
21-08-2012, 00:25
سلام دوستان

19 / 6 ها برگ سفیدتون نیموده هنوز مثل من؟:31:

پیشاپیش سپاس گذار:20:

:8: منتظر...

ali fars
21-08-2012, 00:42
اقا اینجا یکی به ما کمک کنه ما هر کاری کردیم نتونستیم جواب بگیریم از اون بنده خدا خواهش میکنم یکی مارو راهنمایی کنه در مورد کار افتادگی.و کجا باید رفت چی کار باید کرد خواهش میکنم جواب بدید

ice_man_sh
21-08-2012, 01:19
سلام

اقا در کنار سربازی میشه درس خوند ؟ تو چه دانشگاهی ؟

ممنون
ظاهرا در دانشگاههای پیام نور غیر حضوری میشه خوند.

MrPean
21-08-2012, 08:36
2. جوابت رو تو سوال اول دادم....
3. آدرس دقیق:
خیابان شریعتی - خیابان معلم - خیابان مرودشت
اینم نقشه:

از یکی پرسیدم گفت فاتب میدان ونک 500 متری به سمت تجریشه !! یعنی کدوم خیابون میشه !! مطمئنی این آدرس درسته ؟؟ چون اونا هم میرن فاتب و گفت اونجاست

JING3LKHAN
21-08-2012, 11:17
اه خدا خدمت دیگه چه مصیبتیه....فردا اعزامم الان تمام وسایل ام رو جمع کردم تو کارتون بردمشون انباری:44: ...چه حس کوفتی ایه غمی تو ادم موج میزنه لعنتی:37: !!کچل هم کردیم به سلامتی که دیگه غوز بالای غوز !!:31:
تمام کارهام رو کنسل شغل کنسل تفریحات کنسل ماشین کنسل خانوم کنسل :31:

اه خدا

sajjadsa
21-08-2012, 12:58
بابا اینقدر سخت نگیرین
سخت بگیرین سخت میگذره
خدمت اینقدر ها هم سخت نیست

boca
21-08-2012, 13:16
اه خدا خدمت دیگه چه مصیبتیه....فردا اعزامم الان تمام وسایل ام رو جمع کردم تو کارتون بردمشون انباری:44: ...چه حس کوفتی ایه غمی تو ادم موج میزنه لعنتی:37: !!کچل هم کردیم به سلامتی که دیگه غوز بالای غوز !!:31:
تمام کارهام رو کنسل شغل کنسل تفریحات کنسل ماشین کنسل خانوم کنسل :31:

اه خدا

منم همینطور ...
درکت می کنم داداش
منم دارم جمع می کنم
آخریش هم همین لپ تاپ مادر مردست که باید خاموش بشه و ...
ای روزگار .... :(

imanpod
21-08-2012, 13:53
از یکی پرسیدم گفت فاتب میدان ونک 500 متری به سمت تجریشه !! یعنی کدوم خیابون میشه !! مطمئنی این آدرس درسته ؟؟ چون اونا هم میرن فاتب و گفت اونجاست
آقا جان ما دو تا ستاد نیروی انتظامی در تهران داریم :
1- ستاد کل ناجا : ونک ، میدان عطار نیشابوری
2- ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) : که توی خیابون معلم ، خیابان مرودشت (همونطور که تو نقشه نشون داده) هست .
بنابراین اگر به شما گفتن برو فاتب (فرماندهی انتظامی تهران بزرگ) ، باید بری مرودشت . توی ستاد فاتب اونهایی که پارتی دارن و از قبل کارشون رو درست کردن رو میفرستن ستاد کل ناجا (ونک) یا اینکه توی خود ستاد فاتب نگه میدارن .

hosein.ac
21-08-2012, 14:15
01 نبود؟ سر خیابون پیروزی 5 صبح وایسادم اول شهریور

من هم 01 افتادم

آیدی تون رو چک کردم . آف بودید .

hosein.ac
21-08-2012, 14:20
کسی هست شهریور 91 به 01 تهران اعزام باشه hajizadeh2002@yahoo.com

mn_abutalebi@yahoo.com

farhad_persona
21-08-2012, 14:42
بچه ها کسی میدونه پادگان ها موقع اجلاس عدم تعهد باز هستن یا نه؟ من ستاد مشترک سپاه هستم. کسی از اونجا خبری نداره؟

SNOW PATROL
21-08-2012, 15:04
بچه ها کسی میدونه پادگان ها موقع اجلاس عدم تعهد باز هستن یا نه؟ من ستاد مشترک سپاه هستم. کسی از اونجا خبری نداره؟
سپاه رو نمیدونم فقط میدونم هیکل بچه ها ناجا میاد و اماده باش هستند

mousavi1366
21-08-2012, 15:59
من هم 01 افتادم

آیدی تون رو چک کردم . آف بودید .

ادت کردم عزیز mousavi1366@yahoo.com

farhad_persona
21-08-2012, 19:26
سپاه رو نمیدونم فقط میدونم هیکل بچه ها ناجا میاد و اماده باش هستند

آماده باش تو خود پادگان هستن یا اعزام میشن جایی؟

SNOW PATROL
21-08-2012, 19:32
آماده باش تو خود پادگان هستن یا اعزام میشن جایی؟
ممکنه بعضی ارگان ها درخواست نیرو بکنند وتعدادی رو به صورت ماموریتی جایی اعزام کنند اما اکثرا تو یگان خودشون به صورت اماده باش هستند

mojtaba.21
21-08-2012, 22:19
با سلام دوستان حالا فردا 1 شهریوره شرکت نفت سایت ثبت نامش واسه امریه باز میشه به نظرتون؟ اگه کسی تیر ماه ثبت نام کرده توضیح بده مرسی

mojtaba.21
22-08-2012, 01:29
با سلام دوستان حالا فردا 1 شهریوره شرکت نفت سایت ثبت نامش واسه امریه باز میشه به نظرتون؟ اگه کسی تیر ماه ثبت نام کرده توضیح بده مرسی

دوستان عزیزی که میخواهند واسه امریه شرکت نفت ثبت نام بکنن ثبت نامش شروع شده از 1 یا 2 ساعت پیش . اگه شرایطش رو دارین و دوست دارین اقدام کنید. برید شرایطش رو بخونید .

mojtaba.21
22-08-2012, 01:33
ایشالا که همه سلامت باشید و به یاری و توکل به خدا همه ما بریم خدمت و به خیرو خوبی تمام بشه .

ice_man_sh
22-08-2012, 03:51
امروز رفتم سپاه یه سر و گوشی آب بدم برای پذیرش، با نیروی انسانی صحبت کردم. گفت اکثر کسایی که برای شهریور پذیرش شده بودن رو دادن ارتش و ناجا، برای آبان هم هنوز پذیرش نکردیم. گفتن بخشنامه جدید اومده که در سایت بر اساس رشته تحصیلی ظرفیت باز میکنند و ماهم بر اساس اون ظرفیت پذیرش میکنیم. :9:معلوم هم نیست کدوم رشته و به چه مقدار ظرفیت اعلام بشه.

ما نفهمیدیم میخوایم بریم آشخور بشیم یا استخدام میکنن! مسخره بازیه... :44:

Mr.Mazmamfi
22-08-2012, 13:57
امروز رفتم سپاه یه سر و گوشی آب بدم برای پذیرش، با نیروی انسانی صحبت کردم. گفت اکثر کسایی که برای شهریور پذیرش شده بودن رو دادن ارتش و ناجا، برای آبان هم هنوز پذیرش نکردیم. گفتن بخشنامه جدید اومده که در سایت بر اساس رشته تحصیلی ظرفیت باز میکنند و ماهم بر اساس اون ظرفیت پذیرش میکنیم. :9:معلوم هم نیست کدوم رشته و به چه مقدار ظرفیت اعلام بشه.

ما نفهمیدیم میخوایم بریم آشخور بشیم یا استخدام میکنن! مسخره بازیه... :44:

سلام

رفیقه من امروز اعزام بود ، رفته بود میدون سپاه ( مثل اینکه سئول پذیرش گرفته ، دقیق نمیدونم . ) بعد گفت طرف اومد بهمون گفت برید خداتون رو شکر کنید ، پذیرش ها کم شده و خیلی ها رو دادن به ناجا و ارتش و از 300 نفر فقط 70 نفر رو پذیرش کردیم و ...

مثل اینکه از این به بعد پذیرش ها کمتر شده و خیلی هم سخت .

اگه رشته ی خوبی باشید ، فکر کنم درصد پذیرش بالاتر باشه ، مثل رشته های فنی حرفه ای ( کامپیوتر و حسابداری و قدرت و... )

موفق باشید.

ice_man_sh
22-08-2012, 16:00
سلام

رفیقه من امروز اعزام بود ، رفته بود میدون سپاه ( مثل اینکه سئول پذیرش گرفته ، دقیق نمیدونم . ) بعد گفت طرف اومد بهمون گفت برید خداتون رو شکر کنید ، پذیرش ها کم شده و خیلی ها رو دادن به ناجا و ارتش و از 300 نفر فقط 70 نفر رو پذیرش کردیم و ...

مثل اینکه از این به بعد پذیرش ها کمتر شده و خیلی هم سخت .

اگه رشته ی خوبی باشید ، فکر کنم درصد پذیرش بالاتر باشه ، مثل رشته های فنی حرفه ای ( کامپیوتر و حسابداری و قدرت و... )

موفق باشید.
به نظر من کار واقعا مسخره ای هست، نمیدونم سپاه چرا بیشتر راغبه دیپلم پذیرش کنه (البته یه حدسیاتی دارم)
رشته من خدا رو شکر خوبه (قدرت) ولی تا پذیرش استرس باهامونه! معلوم نیست برای ماهی ما اعزامیم کدوم رشته ها و به چه تعداد اعلام بشه.

SNOW PATROL
22-08-2012, 16:32
به نظر من کار واقعا مسخره ای هست، نمیدونم سپاه چرا بیشتر راغبه دیپلم پذیرش کنه (البته یه حدسیاتی دارم)
رشته من خدا رو شکر خوبه (قدرت) ولی تا پذیرش استرس باهامونه! معلوم نیست برای ماهی ما اعزامیم کدوم رشته ها و به چه تعداد اعلام بشه.
برادر سپاه راغب نیست دیپلم بگیره ناجا هست که راغبه لیسانس به بالا بگیره ودلیلش هم کاملا مشخص هست

Ali matin
22-08-2012, 22:48
سلام بچه ها کمک
لطفا منو راهنماییم کنییییییییییییید
بنده پس از اتما

Ali matin
22-08-2012, 23:00
ببخشید
اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه دریغ نکنه خواهشااااااااااا
بنده پس از اتمام دوره کاردانی در تیرماه 89 بدون غیبت به خدمت اعزام شدم
دو ماه آموزش خود را در عجبشیر گذرانده وسپس برای ادامه خدمت به لشگر 88 زاهدان ارتش اعزام شدم و در آنجا نیز پس از طی دو ماه بجهت قبولی در دانشگاه مقطع کارشناسی از آنجا تسویه نموده ومشغول تحصیل شدم
اینک تحصیلات خود را تمام کرده ام
وطی یک ماه می خوام اقدام کنم
برای ادامه خدمتم باید چه کار کنم ؟
آیا دوباره 2ماه دوره آموزشی خواهم داشت ؟
بنده اعزامی 89 بودم اینک مدت خدمتم چقدر خواهد بود ؟( قانون جدید)
مجددا به خدمت گیرنده بنده کدام است؟ ارتش - سپاه - ناجا
آیا مجددا تقسیم خواهم شد یا به یگان قبلی ام باز میگردم؟
بنده با درجه گروهبان یکم در دژبان ل88 خدمت میکردم حال با چه درجه ای اعزام میگردم ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدهید
راستی لباس و پتو میدن یا نه ؟؟

ahad_judo
22-08-2012, 23:13
ببخشید
دو ماه آموزش خود را در عجبشیر گذرانده وسپس برای ادامه خدمت به لشگر 88 زاهدان ارتش اعزام شدم و در آنجا نیز پس از طی دو ماه بجهت قبولی در دانشگاه مقطع کارشناسی از آنجا تسویه نموده ومشغول تحصیل شدم
بنده با درجه گروهبان یکم در دژبان ل88 خدمت میکردم حال با چه درجه ای اعزام میگردم ؟
به ترتیب برات میگم:
1-از وقتی فارغ التحصیل بشی 1 سال وقت داری تا دفترچه ات رو پر کنی.در ضمن اون مقداری که خدمت کردی برات محاسبه میشه.
2-دوره اموزشی نخواهی داشت.یا بهت مرخصی میدن تا برگه تقسیمت بیاد یا یه دوره 10-20 روزه میری الکی ول میچرخی تو پادگان.
3-دوباره برمیگردی نیرو زمینی ارتش-احتمالا یا عجب شیر میری تا برگه تقسیم بگیری یا 01 و این حوالی تقریبا.
4-طبق قانون جدید 21 ماه.منهای 4 ماهی که خدمت کردی میشه 18 ماه.
5-ممکنه دوباره زاهدان بیوفتی.شایدم بفرستنت جای دیگه.
6-درجه فعلی لیسانس در ارتش ستوان سومی هست.
7-پتو بهت نمیدن.ولی لباس 50-50 هست.سعی کن بگیری.بگو لباس ندارم و استحقاقیمونو بدین.اگه ندادن برین بازرسی.منم دقیقا مثل خودت بودم همینجوری ازشون لباس بگیرن.چون حق تو هست.مواظب باش وسایلتو بالا نکشن.

ice_man_sh
23-08-2012, 00:38
2-دوره اموزشی نخواهی داشت.یا بهت مرخصی میدن تا برگه تقسیمت بیاد یا یه دوره 10-20 روزه میری الکی ول میچرخی تو پادگان.

من در این مورد مطمئن نیستم، چون من شنیدم در ارتش و ناجا اگه وسط خدمت قطع کنی وقتی برگشتی تجدید دوره آموزشی میخوری. (البته هم زمانش کمتره و هم کاری به کارت ندارن). حداقل این مورد رو در ناجا داشیم.

rewab
23-08-2012, 01:16
سلام دوستان

19 / 6 ها برگ سفیدتون نیموده هنوز مثل من؟:دی

پیشاپیش سپاس گذار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

:8: منتظر...

و همچنان :5: منتظر

SNOW PATROL
23-08-2012, 08:02
و همچنان :5: منتظر

برادر من شما برو پلیس + 10 خودشون برات پیرینت میگیرند لازم نیست منتظر پست باشی
2.شما با 4 بزن مشکلی نیست

ahad_judo
23-08-2012, 08:45
من در این مورد مطمئن نیستم، چون من شنیدم در ارتش و ناجا اگه وسط خدمت قطع کنی وقتی برگشتی تجدید دوره آموزشی میخوری. (البته هم زمانش کمتره و هم کاری به کارت ندارن). حداقل این مورد رو در ناجا داشیم.
من خودم نیرو دریایی ارتش بودم و شرایطم مثل این اقا بود.
اموزشی هم نداشتم و 20 روز مرخصی دادن و بعدش تقسیم شدیم.
حالا نزاجا رو خبر ندارم که اینکارو بکنه یا نه ولی فکر کنم اونم اینجور باشه.
ناجا کلا بحثش و شرایطش فرق داره.

Hamed 360
23-08-2012, 10:58
من امروز برگ سفیدم رو گرفتم افتادم شهید باهنر کرمان !
کسی میدونه اونجا چطوریه ؟

SNOW PATROL
23-08-2012, 11:50
من امروز برگ سفیدم رو گرفتم افتادم شهید باهنر کرمان !
کسی میدونه اونجا چطوریه ؟

ندونی بهتره :دی
برو به سلامت

ar.tmu
23-08-2012, 12:45
سلام من دارم فوق لسانس میخونم اگه انصراف بدم و با لیسانس اقدام به خدمت کنم امریه میتونم بگیرم یا انصراف مانع گرفتن امریه میشه؟

Hamed 360
23-08-2012, 12:47
ندونی بهتره :دی
برو به سلامت

واسه چی ؟
مرگ من بگو خیلی خطریه ؟

asemuna
23-08-2012, 12:49
امریه ام امروز اطلاع دادند برای ستاد بازسازی قراره بفرستنمون اذربایجان مگه اداره می تونه بدون هماهنگی ارتش نیروهای امریه رو جا به جا کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟:37: شانس نداریم کم همه جور حمالی تو این اداره انجام دادیم مثل کارگر ازمون کار کشیدند اونم کار یدی اخرشم این حقوقمم 6 ماه قطع کردن

SNOW PATROL
23-08-2012, 13:49
واسه چی ؟
مرگ من بگو خیلی خطریه ؟

حقیقتش. رفیق این پادگان دو تا شعبه داره یکیش بزرگتر و یکی هم کوچیکه
فرمانده بسیار خوبی داره اما متاسفانه خیلی کم تو یگان هست
گروهانها و گردان ها رو بر اساس اینکه بچه کجا باشید جدا میکنند یعنی بچه ها ی تهران میوفتند پیش هم و متاسفانه بیشترین ظلم رو در حق بچه های شهرستان خصوصا تهران میکنند بچه های کرمان خیلی حال میکنند اما حسابی از خجالت غیر بومی ها در میان
بچه های کرمان رو میفرستند مرخصی اما بچه های شهرای دیگه باید وایسن پست بدن
اب و هواش هم افتضاح کرم ضد افتاب با خودت ببر
روز ها از گرما میپزی شبها از سرما قندیل میبندی
فکر یه پارتی هم برای تقسیمات باش که اوضاعش خرابه
اون پادگان کوچیکه دیگه بد تر

SNOW PATROL
23-08-2012, 13:51
امریه ام امروز اطلاع دادند برای ستاد بازسازی قراره بفرستنمون اذربایجان مگه اداره می تونه بدون هماهنگی ارتش نیروهای امریه رو جا به جا کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟:37: شانس نداریم کم همه جور حمالی تو این اداره انجام دادیم مثل کارگر ازمون کار کشیدند اونم کار یدی اخرشم این حقوقمم 6 ماه قطع کردن

دوست عزیز خیلی ببخشید شما باید از خداتون باشه که به هموطن خودتون کمک کنید

asemuna
23-08-2012, 15:02
دوست عزیز خیلی ببخشید شما باید از خداتون باشه که به هموطن خودتون کمک کنید

شمام واستادی کنار می گی لنگش کن من پدر مادر پیر خودم رو ول کنم برم کی رو کمک کنم ؟
شما اگه خیلی دوست داری بیا با هم بریم البته خیلی ببخشید بنده سر این امریه قید دانشگاه امیر کبیر و کسری و ... رو زدم که تو شهر خودم خدمتم رو تموم کنم کنارشم بتونم به بدبختی های خودم برسم . اگر قرار بود همچین چیزی باشه می تونستند همون اول شرایط رو بگن.

SNOW PATROL
23-08-2012, 15:11
شمام واستادی کنار می گی لنگش کن من پدر مادر پیر خودم رو ول کنم برم کی رو کمک کنم ؟
شما اگه خیلی دوست داری بیا با هم بریم البته خیلی ببخشید بنده سر این امریه قید دانشگاه امیر کبیر و کسری و ... رو زدم که تو شهر خودم خدمتم رو تموم کنم کنارشم بتونم به بدبختی های خودم برسم .
درود دوست عزیز منظورم این بود که ناراحتی نداره بلاخره یه کار خیر هم انجام میدی ببخشید اگه ناراحت شدید
ما تو فروم عصر جوان یه کمپین برای حمایت از زلزله زده ها تشکیل دادیم و دوستان اونحا دارند خیلی با برنامه مراحل کمک رسانی رو انجام میدن من خودم هم شاید تویه هفته اینده به مناطق اعزام میشم از این . . . که چیزی برنمیاد مگه اینکه خود ملت ایران یه کاری بکنند
بلاخره خدمت هست و هزار گرفتاری دیگه همش هم پشت میز بشینی که فایده نداری بلاخره باید دو تا خاطره برای ادم بمونه که بعدا تعریف کنه یانه :دی
باز هم عذر میخوام که یکم تند رفتم

asemuna
23-08-2012, 15:14
درود دوست عزیز منظورم این بود که ناراحتی نداره بلاخره یه کار خیر هم انجام میدی ببخشید اگه ناراحت شدید
ما تو فروم عصر جوان یه کمپین برای حمایت از زلزله زده ها تشکیل دادیم و دوستان اونحا دارند خیلی با برنامه مراحل کمک رسانی رو انجام میدن من خودم هم شاید تویه هفته اینده به مناطق اعزام میشم از این . . . که چیزی برنمیاد مگه اینکه خود ملت ایران یه کاری بکنند
بلاخره خدمت هست و هزار گرفتاری دیگه همش هم پشت میز بشینی که فایده نداری بلاخره باید دو تا خاطره برای ادم بمونه که بعدا تعریف کنه یانه :دی
باز هم عذر میخوام که یکم تند رفتم

خواهش می کنم
عزیز کدوم پشت میز نشینی ! یه چند تا از نمونه هاش رو پیام خصوصی بهت می کنم
روم نمیشه عمومی بگم

در ضمن اینا اینقدر نیروی بخور بخواب دارند که نگو نمونش رو چند وقت پیش گفتم طرف منو صدا کرده بیا رو میزم رو نگاه کن پرونده رو بده به من
این در حالیه که خودش پشت میز بود و زحمت نداد دستش رو دراز کنه
اخرشم دو تا غر زد که چرا پرونده رو اینجا گذاشتی در حالی که خود بیش... گذاشته بود تا این حد گشا...ند!

Hamed 360
23-08-2012, 16:57
حقیقتش. رفیق این پادگان دو تا شعبه داره یکیش بزرگتر و یکی هم کوچیکه
فرمانده بسیار خوبی داره اما متاسفانه خیلی کم تو یگان هست
گروهانها و گردان ها رو بر اساس اینکه بچه کجا باشید جدا میکنند یعنی بچه ها ی تهران میوفتند پیش هم و متاسفانه بیشترین ظلم رو در حق بچه های شهرستان خصوصا تهران میکنند بچه های کرمان خیلی حال میکنند اما حسابی از خجالت غیر بومی ها در میان
بچه های کرمان رو میفرستند مرخصی اما بچه های شهرای دیگه باید وایسن پست بدن
اب و هواش هم افتضاح کرم ضد افتاب با خودت ببر
روز ها از گرما میپزی شبها از سرما قندیل میبندی
فکر یه پارتی هم برای تقسیمات باش که اوضاعش خرابه
اون پادگان کوچیکه دیگه بد تر

من همینجوری زپرتم در اومده ! قلبم چلاغه !!!
آخرش ناقص بر میگردم خونه !

us12
23-08-2012, 18:20
دیروز رفتیم 01 تهران به دلیل این اجلاس ها تهران تا 12 شهریور مرخصی دادن :8:

tabriz-info
23-08-2012, 18:35
ای خدا کی تمومه میشه این خدمت دیگه خسته شدم

arming900
23-08-2012, 18:36

خوش به حالت واقعا ! 12 روز مالیـــــــدی درش:31: اونم با بخور و بخواب

shazdeh23
23-08-2012, 21:45

اوووف. تو دیگه خیلی خوش شانسی پسر. 1 روزشم خیلیه چه برسه به 12 روز. برو حالشو ببر

shazdeh23
23-08-2012, 21:55
به ترتیب برات میگم:

7

اتفاقا دوره آموزش دارن. اونم 1 ماه. همچین بیکارم نیزارن بمونن. فقط مثلا اردو و این چیزا ندارن وگرنه آموزشش زیاد فرقی با بقیه نداره.
من خودم همین شرایطو داشتم. دوباره رفتم مالک اشتر واس آموزش. اتفاقا 3 بار هم پاسداری دادم. چون میگفتن شما خدمت کرده اید بلدید که چکار کنید!!!!

ahad_judo
23-08-2012, 23:58
اتفاقا دوره آموزش دارن. اونم 1 ماه. همچین بیکارم نیزارن بمونن. فقط مثلا اردو و این چیزا ندارن وگرنه آموزشش زیاد فرقی با بقیه نداره.
من خودم همین شرایطو داشتم. دوباره رفتم مالک اشتر واس آموزش. اتفاقا 3 بار هم پاسداری دادم. چون میگفتن شما خدمت کرده اید بلدید که چکار کنید!!!!
گفتم که واسه نیرو انتظامی فرق داره و دوباره باید برن اموزشی.
هر نیرویی یه جوریه.تیرو دریایی ارتش این هزینه رو متقبل نمیشه که طرف دوباره بره اموزشی.سریعا تقسیم میکنه.البته سریه هم نه.1 ماه طول می کشه ولی همش تو مرخصی هستی.

rewab
24-08-2012, 02:44
برادر من شما برو پلیس + 10 خودشون برات پیرینت میگیرند لازم نیست منتظر پست باشی
2.شما با 4 بزن مشکلی نیست

چه عجب یکی محل ما گذاشت :18:، دمت گرم برادر
آخ جووون من فکر کردم با نمره 0 باید بزنم:3:

ahad_judo
24-08-2012, 11:33
سلام من دارم فوق لسانس میخونم اگه انصراف بدم و با لیسانس اقدام به خدمت کنم امریه میتونم بگیرم یا انصراف مانع گرفتن امریه میشه؟
فکر نکنم ربطی به انصرافتون داشته باشه.
امریه گرفتن هم یه سری شرایط داره مثل معدل و مطابقت رشته و اقدام به موقع و پارتی هم موثره.

asemuna
24-08-2012, 12:37
اگر کسی وسط خدمت ترخیص بشه

مرخصی استفاده نشده داشته باشه از قبل در دوره بعدی که به خدمت اعزاممیشه قابل استفاده است یا از بین میره ؟

mrouzbehi
24-08-2012, 15:22
خدمت اعزام مجددیها طبق قانون قدیم ۱۸ماه شد.

arming900
24-08-2012, 15:31

آقا منبع داری؟! اینجوری که فقط سرِ ما کلاه رفت:41:

asemuna
24-08-2012, 15:53
آقا منبع داری؟! اینجوری که فقط سرِ ما کلاه رفت:41:

لطفا منبعش ؟ از جایی شنیدید؟
یعنی منم الان قانون 17 ماه خدمتم و 4 ماه دیگه خدمتم تمومه برم ترخیص شم و برگردم باید همون 17 ماه بایستم یا نه باید 21 ماه بایستم ؟

ahad_judo
24-08-2012, 17:35
لطفا الکی شایعه نکنید.هدفتون از این کارا چیه؟
دوستان خدمت 21 ماهه.

ahad_judo
24-08-2012, 17:36
اگر کسی وسط خدمت ترخیص بشه

مرخصی استفاده نشده داشته باشه از قبل در دوره بعدی که به خدمت اعزاممیشه قابل استفاده است یا از بین میره ؟
از بین میره

sera65
24-08-2012, 17:47
اعزامی های تا تاریخ ۳ خرداد ۹۱ همه قانون قبلن و سربازای فراری و اعزام مجددی ها این بخشنامه ای هست که اومده در چندین بند و یک بخشنامه دیگه هم ماله نخبگان هست که پروژه های تحقیقاتی در سال ۸۹ و ۹۰ انجام دادند که خدمتشون عقب افتاده و اعزام در سال ۹۱ دارند اونها هم قانون قبل هستند … من با این قوانین ماده دستورم صادر شده و دارم کارای ترخیصم و انجام میدم ...

asemuna
24-08-2012, 18:38
اعزامی های تا تاریخ ۳ خرداد ۹۱ همه قانون قبلن و سربازای فراری و اعزام مجددی ها این بخشنامه ای هست که اومده در چندین بند و یک بخشنامه دیگه هم ماله نخبگان هست که پروژه های تحقیقاتی در سال ۸۹ و ۹۰ انجام دادند که خدمتشون عقب افتاده و اعزام در سال ۹۱ دارند اونها هم قانون قبل هستند … من با این قوانین ماده دستورم صادر شده و دارم کارای ترخیصم و انجام میدم ...

اگر بتنونی بخش نامه رو یه جا اپ کنی ممنون می شم البته اگر در اختیار داریدش . ممنون

ahad_judo
24-08-2012, 18:49
درسته.من یادمه طرف اعزام مجددهای 2 اردیبهشت بود.یه بخش نامه اومد که برای این افرا قانون قبل اجرا میشه.
ولی اعزامی های جدید طبق قانون جدیدن.

sera65
24-08-2012, 19:04
بخشنامه رو خودم خوندم ولی می دونید که بخشنامه ها رو در اختیار نمی گذارن ...

sera65
24-08-2012, 19:06
اگر بتنونی بخش نامه رو یه جا اپ کنی ممنون می شم البته اگر در اختیار داریدش . ممنون

بخشنامه رو خودم خوندم ولی می دونید که بخشنامه ها رو در اختیار نمی گذارن ...

sera65
24-08-2012, 19:09
درسته.من یادمه طرف اعزام مجددهای 2 اردیبهشت بود.یه بخش نامه اومد که برای این افرا قانون قبل اجرا میشه.
ولی اعزامی های جدید طبق قانون جدیدن.
دوست عزیز شما الان سربازی یا فقط از بیرون داری دنبال می کنی ؟ من 11 ماه کسری داشتم و اعزام 1 اردیبهشتم و فوق لیسانسم و اخر شهریور تزخیص می شم ..شما اگه سرباز باشی می دونی ماده دستور یعنی چی و ماله من صادر شده و ترخیص می شم بر مبنای 16 ماه حالا شما اگه احیانا مشمول این بخشنامه ها می شی و اصرار داری 21 ماه خدمت کنی یک بحث دیگست ...

SNOW PATROL
24-08-2012, 19:23
دوست عزیز شما الان سربازی یا فقط از بیرون داری دنبال می کنی ؟ من 11 ماه کسری داشتم و اعزام 1 اردیبهشتم و فوق لیسانسم و اخر شهریور تزخیص می شم ..شما اگه سرباز باشی می دونی ماده دستور یعنی چی و ماله من صادر شده و ترخیص می شم بر مبنای 16 ماه حالا شما اگه احیانا مشمول این بخشنامه ها می شی و اصرار داری 21 ماه خدمت کنی یک بحث دیگست ...
با تماسی که با دوستان در کارگزینی ف.ا.ا.ف داشتم موضوع رد شد حالا نمیدونم هنوز بخشنامه به دست اون ها رسیده یا نه
بعدش چرا یخشنامه ها رو در اختیار نمیگذارن من اولین بار میشنوم
شما 11 ماه کسری داشتی و فوق لیسانس هستی ؟؟ اولا کدوم اردیبهشت اگه اردی 90 بودی که باید دیروز ترخیص میشدی
اما اگه اردی 91 هستی باتوجه به اینکه باید 21 ماه خدمت میکردی حالا گیریم 11 ماهش هم کسری بگیری باید تا دی خدمت کنی
متاسفانه شما واضح صحبت نمیکنی و من اصلا متوجه نمیشم

sera65
24-08-2012, 19:31
با تماسی که با دوستان در کارگزینی ف.ا.ا.ف داشتم موضوع رد شد حالا نمیدونم هنوز بخشنامه به دست اون ها رسیده یا نه
بعدش چرا یخشنامه ها رو در اختیار نمیگذارن من اولین بار میشنوم
شما 11 ماه کسری داشتی و فوق لیسانس هستی ؟؟ اولا کدوم اردیبهشت اگه اردی 90 بودی که باید دیروز ترخیص میشدی
اما اگه اردی 91 هستی باتوجه به اینکه باید 21 ماه خدمت میکردی حالا گیریم 11 ماهش هم کسری بگیری باید تا دی خدمت کنی
متاسفانه شما واضح صحبت نمیکنی و من اصلا متوجه نمیشم

خیلی واضح می گفتم من اردیبهشت 91 اعزام شدم که بر مبنای 16 ماه خدمت و 11 ماه کسری دارم باید 5 ماه خدمت کنم پس اخر شهریور ترخیص می شم نه آخر مرداد ... و همه افرادی که سال 90 مدارک ارسال کردن و تا 3 خرداد 91 اعزام شدن اونها قانون قبلن ، اعزام مجددها قانون قبلن ، فراری ها قانون قبلن یه قانونم راجع به نخبگان هم اومده ...حالا این بخشنامه ها اومده و من خودم هم خوندم ...تو پادگان ما هم چند نفر ترخیص شدن ... شما سربازی ؟ اعزامی کی هستی ؟

SNOW PATROL
24-08-2012, 19:41
خیلی واضح می گفتم من اردیبهشت 91 اعزام شدم که بر مبنای 16 ماه خدمت و 11 ماه کسری دارم باید 5 ماه خدمت کنم پس اخر شهریور ترخیص می شم نه آخر مرداد ... و همه افرادی که سال 90 مدارک ارسال کردن و تا 3 خرداد 91 اعزام شدن اونها قانون قبلن ، اعزام مجددها قانون قبلن ، فراری ها قانون قبلن یه قانونم راجع به نخبگان هم اومده ...حالا این بخشنامه ها اومده و من خودم هم خوندم ...تو پادگان ما هم چند نفر ترخیص شدن ... شما سربازی ؟ اعزامی کی هستی ؟
نه برادر من سرباز نیستم انشالله که اینطور باشه

ahad_judo
24-08-2012, 20:26
عزیز نوشته ام رو کامل نخوندی.
بنده حرف شما رو تایید کردم که.
من خرداد ماه ترخیص شدم.
دوستام که تو نیرو انسانی بودن بصورت کاملا قاچاقی این بخش نامه رو خونده بودن.اتفاقا ما تو بندر عباس خدمت کردیم و هممون 16 ماه بودیم.این دوستان هم 16 ماه محاسبه شدن.ولی اعزامی های بعد از اون 21 ماه هست که تو منطقه ای که ما بودیم میشد 19 ماه برای اعزامی های بعد از شما.

imanpod
24-08-2012, 20:51
منبع ؟
[ حذف شد] من خودم همین شرایط رو دارم و 50 بار توی این تاپیک اعلام کردم که کسانی که برای بار دوم از سال 91 به بعد به خدمت اعزام میشن ، متاسفانه باید 21 ماه خدمت کنن .

soltann
24-08-2012, 21:17
با سلام
بچه ها نظرتون در مورد خدمت در حوزه های مقاومت بسیج چیه؟
چطوریه؟
خبر دارید؟
ممنون میشم توضیح بدید واسه کسی میخوام

amir_ata_21
24-08-2012, 21:42
دوستان من دو بار کتفم در رفته، هیچ عکس رادیوگرافی ندارم، چطوری می تونم معافیت پزشکی بگیرم؟
مرسی دوستان:11:

SNOW PATROL
24-08-2012, 21:46
دوستان من دو بار کتفم در رفته، هیچ عکس رادیوگرافی ندارم، چطوری می تونم معافیت پزشکی بگیرم؟
مرسی دوستان:11:

الان مشکلی داری؟ ؟
اگه اره خوب دوباره عکس بگیر
دکتر میبینه و نظر میده اگر هم نه که هیچی

Mr.Mazmamfi
24-08-2012, 21:48
سلام دوستان

آقا من دارم برنامه ریزی میکنم که هم به خدمتم برسم و هم اینکه برای ارشدم بخونم تا انشاالله قبول بشم .

لیسانس نرم افزار دارم و انشاالله 31 شهریور فراغ التحصیل میشم .

سوال :

اگر من دفترچمو 20 مهر بفرستم ، کی اعزام میشم ؟
اگر 20 آذر و یا اوایل دی بفرستم چی ؟

چون کنکور ارشد بهمن ماه هست و نمیخوام به درسم لطمه بخوره و در عین حال نمیخوام وقتم پرت بشه !!!
ممنونم .

soltann
24-08-2012, 21:52
با سلام
چطوریه؟
خبر دارید؟

SNOW PATROL
24-08-2012, 21:58
با سلام
چطوریه؟
خبر دارید؟

برادر لازم نیست دو بار بپرسی
حوزه مقاومت هتل هست تقریبا میشه گفت راهت ترین ارگان هست اما ....

amir_ata_21
24-08-2012, 21:58
الان مشکلی داری؟ ؟
اگه اره خوب دوباره عکس بگیر
دکتر میبینه و نظر میده اگر هم نه که هیچی

آره کمی درد دارم
تا حالا دکتر نرفتم، یه بار مربی تو باشگاه جا انداخت یه بارم شکسته بند
بعد یه سوال اگه تو معافیت پزشکی رد بشم برگه سبز بهم می دن یا سفید؟ بعد از چه مدتی؟
بعد می تونم واسه امریه اقدام کنم به صورت همزمان؟

SNOW PATROL
24-08-2012, 22:06
آره کمی درد دارم
تا حالا دکتر نرفتم، یه بار مربی تو باشگاه جا انداخت یه بارم شکسته بند
بعد یه سوال اگه تو معافیت پزشکی رد بشم برگه سبز بهم می دن یا سفید؟ بعد از چه مدتی؟
بعد می تونم واسه امریه اقدام کنم به صورت همزمان؟

شما دفترچه رو میفرستید و توش درخواست معافیت پزشکی میزنید
اونوقت جوابش میاد برای کمیسیون و دکتر
اگه دکتر گفت معافی که هیچی اما اگه معاف نبودی برگ سفید میاذ البته قبلا اینجور بود حالا رو نمیدونم
با این چیزی هم که شما میگید خیلی بعید میدونم معاف بشید نهایتش معاف از رزم
امریه هم در جریان نیستم

amir_ata_21
24-08-2012, 22:08
شما دفترچه رو میفرستید و توش درخواست معافیت پزشکی میزنید
اونوقت جوابش میاد برای کمیسیون و دکتر
اگه دکتر گفت معافی که هیچی اما اگه معاف نبودی برگ سفید میاذ البته قبلا اینجور بود حالا رو نمیدونم
با این چیزی هم که شما میگید خیلی بعید میدونم معاف بشید نهایتش معاف از رزم
امریه هم در جریان نیستم
پروسه ی معافیت پزشکی از ابتدا تا انتها چه قدر طول می کشه؟

SNOW PATROL
24-08-2012, 22:15
پروسه ی معافیت پزشکی از ابتدا تا انتها چه قدر طول می کشه؟

اگه دکتر تشخیص کمیسیون بده ممکنه تا یک ماه طول بکشه در صورتی که تشخیص معاف از رزم داده بشه ارزش نداره دنبالش رو هم نگیر

ahad_judo
25-08-2012, 10:51
سلام دوستان

آقا من دارم برنامه ریزی میکنم که هم به خدمتم برسم و هم اینکه برای ارشدم بخونم تا انشاالله قبول بشم .

لیسانس نرم افزار دارم و انشاالله 31 شهریور فراغ التحصیل میشم .

سوال :

اگر من دفترچمو 20 مهر بفرستم ، کی اعزام میشم ؟
اگر 20 آذر و یا اوایل دی بفرستم چی ؟

چون کنکور ارشد بهمن ماه هست و نمیخوام به درسم لطمه بخوره و در عین حال نمیخوام وقتم پرت بشه !!!
ممنونم .
سلام.
اگر 20 مهر بفرستی احتمالا یا اذر ماه اعزامی یا دی ماه که اولی حتمی تر هست.
به نظر بنده شما اواخر اذر یا اوایل دی ماه دفترچه رو پست کن که اعزامت بشه 1 اسفند.اینجوری خیالت هم راحته.

soltann
25-08-2012, 12:29
برادر لازم نیست دو بار بپرسی
حوزه مقاومت هتل هست تقریبا میشه گفت راهت ترین ارگان هست اما ....

اما چی؟ ممنون میشم کامل توضیح بدی؟

SNOW PATROL
25-08-2012, 12:40
حذف شود !!!!!!

M3HRD@D
25-08-2012, 14:10
سلام دوستان
کسی اطلاعی از آدرس دقیق پادگاان یگان ویژه نیروی انتظامی (ماهدشت, مرد آباد) واقع در کرج رو داره
خیلی فوری
ممنون میشم راهنمایی کنید..........

Mr.Mazmamfi
25-08-2012, 14:49
سلام.
اگر 20 مهر بفرستی احتمالا یا اذر ماه اعزامی یا دی ماه که اولی حتمی تر هست.

ممنون از اینکه جواب دادی عزیزم .
ولی من یه بار تو دفترچه دیدم ( موقع فارغ التحصیلیه کاردانیم ) که نوشته بود لیسانسه ها ، ماه های زوج اعزام میشن ، و فکر میکنم ( طبق گفته های شما ) من اگه مهر بفرستم ، آذر اعزام نمیشم ، چون ماه فرد هست ، و همون دی 100% اعزامم .

به نظر بنده شما اواخر اذر یا اوایل دی ماه دفترچه رو پست کن که اعزامت بشه 1 اسفند.اینجوری خیالت هم راحته.

آفرین این بهترین حرکته !!! :10:

سوال :

امروز یکی از بچه ها میگفت ، تو بهتره بری استخدام 5 ساله ی وزارت دفاع و ... بشی ، هم کار میکنی و هم سربازیته و هم حقوق بالایی داری ، میخواستم بدونم که کجاها این جوری میگیرن ؟
از نیروی انتظامی و سپاه و ارتش هم خوشم نمیاد !!! ( اونهارو پیشنهاد ندید )

کلا میخوام یه حرکتی بزنم که آینده ی شغلیم هم تضمین بشه . اگه امریه هم خوبه و میشه بعدش کار کرد ، اون رو هم پیشنهاد بدید .

ممنونم . :11:

ahad_judo
25-08-2012, 15:07
ممنون از اینکه جواب دادی عزیزم .
ولی من یه بار تو دفترچه دیدم ( موقع فارغ التحصیلیه کاردانیم ) که نوشته بود لیسانسه ها ، ماه های زوج اعزام میشن ، و فکر میکنم ( طبق گفته های شما ) من اگه مهر بفرستم ، آذر اعزام نمیشم ، چون ماه فرد هست ، و همون دی 100% اعزامم .

آفرین این بهترین حرکته !!! :10:

سوال :

امروز یکی از بچه ها میگفت ، تو بهتره بری استخدام 5 ساله ی وزارت دفاع و ... بشی ، هم کار میکنی و هم سربازیته و هم حقوق بالایی داری ، میخواستم بدونم که کجاها این جوری میگیرن ؟

کلا میخوام یه حرکتی بزنم که آینده ی شغلیم هم تضمین بشه . اگه امریه هم خوبه و میشه بعدش کار کرد ، اون رو هم پیشنهاد بدید .

اوه اوه.چه سوتی دادم.واقعا معذرت میخوام.به جای دی نوشتم اذر.:24:

dark_zone14
25-08-2012, 17:39
با سلام ، یکی تکلیف من رو مشخص کنه !!! بنده خدمت قبلی دارم و به دلیل قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شدم و برج 2 امسال دوباره به خدمت اعزام شدم . حالا من چند ماه خدمت می کنم ؟ 17 یا 21 ؟ قضیه این بخش نامه که میگن اومده چیه ؟(خدمت قبلیا همون 18 ماه ) صحت داره ؟

haminam7
25-08-2012, 17:52
سلام دوستان عزیز نمیدونم دل خوشی الکی 18 ماه چه سودی داره برای دوستان ولی طبق قانون نوشته شده و در حال اجرا به هر دلیلی برای ادامه یا شروع خدمت اگه سال 91 دفترچه پست کردین 21 ماه محاسبه میشه خدمتتون . منم دوست دارم 18 ماه باشه خودمم سربازم ولی چه سود از این اما و اگر ها ....

M3HRD@D
25-08-2012, 17:53
سلام دوستان
کسی اطلاعی از آدرس دقیق پادگاان یگان ویژه نیروی انتظامی (ماهدشت, مرد آباد) واقع در کرج رو داره
خیلی فوری
ممنون میشم راهنمایی کنید..........
سلام
دوستان کسی اطلاعی از سوال ما نداره؟

ahad_judo
25-08-2012, 18:04
با سلام ، یکی تکلیف من رو مشخص کنه !!! بنده خدمت قبلی دارم و به دلیل قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شدم و برج 2 امسال دوباره به خدمت اعزام شدم . حالا من چند ماه خدمت می کنم ؟ 17 یا 21 ؟ قضیه این بخش نامه که میگن اومده چیه ؟(خدمت قبلیا همون 18 ماه ) صحت داره ؟
شما 17 ماهی.
بپا تو پاچت نکنن.چون بعضی وقتا که نیرو کمه به نفرات نمیگن.

gog2000
25-08-2012, 18:09
ببخشید

البته تا اونجائی که من می دونم از هر یگان و پادگانی ترخیص شده باشی به همونجا برای ادامه خدمت می فرستن

S126
25-08-2012, 18:35
سلام
دوستان کسی اطلاعی از سوال ما نداره؟

ببین خود ماهدشت رو بلدی؟ آدرسش اینه: ماهدشت . میدان شهرداری اول جاده مهر شهر .از محمد شهر کرج هم میتونی بری. جاده اصلی هم همینه. اتوبان تهران کرج . جاده محمد شهر. 6-7 کیلومتر بعد از محمد شهر. نزدیک فرودگاه پیامه. یه پادگان خیلی بزرگ هست.

M3HRD@D
25-08-2012, 18:54
ببین خود ماهدشت رو بلدی؟ آدرسش اینه: ماهدشت . میدان شهرداری اول جاده مهر شهر .از محمد شهر کرج هم میتونی بری. جاده اصلی هم همینه. اتوبان تهران کرج . جاده محمد شهر. 6-7 کیلومتر بعد از محمد شهر. نزدیک فرودگاه پیامه. یه پادگان خیلی بزرگ هست.
نه رفیق من بچه کرجم طرف ماهدشت تا حالا نیومدم......
ساده ترن راهش کدوم همین از طرف محمد شهر؟
من که پیاده ام و باید با ماشین بیرون برم اطلاعی داری از کجای کرج براش ماشین هست؟

xzx202
25-08-2012, 19:43
بهترين جا براي خدمت كجاست ازبين سپاه ونيروي انتظامي وارتش به ترتيب بگيد لطفا

SNOW PATROL
25-08-2012, 19:46
بهترين جا براي خدمت كجاست ازبين سپاه ونيروي انتظامي وارتش به ترتيب بگيد لطفا
سپاه
سپاه
سپاه
وزارت دفاع
ارتش
ناجا

shazdeh23
25-08-2012, 21:40
شما 17 ماهی.
بپا تو پاچت نکنن.چون بعضی وقتا که نیرو کمه به نفرات نمیگن.

دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی؟
منم خودم خدمت قبلی داشتم و اردی 91 دوباره اعزام شدم. با توجه به اینکه جایی که خدمت میکنم به تمام نامه ها و قوانینی که میاد دسترسی دارم آخرین نامه ای که اومده نوشته کسانی که خدمت قبلی دارند و در سال 91 اعزام شدند با همون قانون جدید باید خدمت کنند. و سربازانی که فراری بودند و امسال اعزام مجدد شدند با قانون 18 ماه خدمت میکنند!!!
در ضمن کسانی که توی ناجا خدمت میکنند میتونن برن توی پورتال ناجا بعد توی قسمت نظام وظیفه و قسمت تبصره ها. اونجا نامش هست. تاریخ نامه هم برجه چهاره
یا حق

S126
25-08-2012, 21:46
نه رفیق من بچه کرجم طرف ماهدشت تا حالا نیومدم......
ساده ترن راهش کدوم همین از طرف محمد شهر؟
من که پیاده ام و باید با ماشین بیرون برم اطلاعی داری از کجای کرج براش ماشین هست؟

شما می تونی بیای مترو محمد شهر و اتوبوس ها یا تاکسی های ماهدشت رو سوار بشی و ایستگاه میدون شهرداری پیاده شی.

matin_vv
25-08-2012, 23:15
سلام دوستان.
ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد.
من از شهريور پارسال مشغول به خدمت شدم و انشاءالله اول دي امسال هم خدمتم تموم ميشه. من همون موقع آموزشي از ارگان خدمتيم گواهي اشتغال به خدمت گرفتم. يعني يك سال پيش. حالا ميخوام براي گرفتن دانشنامه رسمي ليسانسم اقدام كنم كه يكي از شرايط اخذش اشتغال به خدمت بدون غيبت هست. چون الان امريه هستم و با پادگان آموزشيم در ارتباطي نيستم يه مقدار دردسر داره برم دوباره درخواست اشتغال به خدمت بدم. حالا سوالم اينه كه آيا همون گواهي اشتغال به خدمت پارسالم كه دستمه قابل قبول هست ( با توجه به اين كه چيزي عوض نشده و من همچنان مشغول به خدمتم)‌يا بايد مراجعه كنم به پادگان آموزشيم و درخواست گواهي اشتغال به خدمت جديد كنم؟
ممنون.

Mr.Mazmamfi
26-08-2012, 00:16
سوال :

بچه ها کسی اینهارو نمیدونه ؟

یه مقداری که تحقیق کردم ، میگن ساله ها آموزش های جدا داره و یه مقداری درد سر داره ، و هر کدوم شرایط خاص خودشو داره ، ولی بالاخره نظامی محسوب میشی و باید اماده باشی و آزادیه عمل کمی داره . ( آخه من اخلاقم جوریه که با سازمان های اداری حال نمیکنم ، ست و بال ادم بستس ،دوست دارم در کنار شغلم به کار ها و برنامه هایی که دارم برسم ( مثل ورزش ، مجالس علمی و ... که شرکت میکنم )

حالا اگه وقت کنم فردا میرم وزارت دفاع تو ستارخان ببینم چی میشه .

اگر واقعا این شرایط باشه ، با روحیات من نمیخونه ، مجبورم برم امریه بگیرم ، کسی امریه رو خبر داره ؟ بهترین جا کجاست که بعدش استخدام بشم ؟

ممنونم .

amir kaveh
26-08-2012, 00:18
سلام کسی که تک پسره و ساکن تهران و مهندس عمران امکان این اتفاقات واسش هست؟؟؟؟اول اردیبهشت برای سربازی بره پادگان افسریه بعد 3روز انتقالش بدن به 06 بعد از اموزشی هم همونجا در پادگان آموزش افسرهای کدری نگهش دارن و قراره بعد این اجلاس منتقل بشه به شیراز برای آموزشهای ویژه و تخصصی!!!!!سوال من اینه که مگه سربازی واسه افرادی که تحصیل کرده هستن نصف روز نیست؟؟؟؟و اصلا این گفته ها صحت داره؟؟؟؟ممنون میشم منو راهنمایی کنین چون من دخترم و اطلاعاتی ندارم

ahad_judo
26-08-2012, 00:52
دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی؟
منم خودم خدمت قبلی داشتم و اردی 91 دوباره اعزام شدم. با توجه به اینکه جایی که خدمت میکنم به تمام نامه ها و قوانینی که میاد دسترسی دارم آخرین نامه ای که اومده نوشته کسانی که خدمت قبلی دارند و در سال 91 اعزام شدند با همون قانون جدید باید خدمت کنند. و سربازانی که فراری بودند و امسال اعزام مجدد شدند با قانون 18 ماه خدمت میکنند!!!
در ضمن کسانی که توی ناجا خدمت میکنند میتونن برن توی پورتال ناجا بعد توی قسمت نظام وظیفه و قسمت تبصره ها. اونجا نامش هست. تاریخ نامه هم برجه چهاره
یا حق
عجب از شما عقل کل.
اقا این نامه تو نیرو دریایی ارتش اومده بود و بچه های خدمت قبلی اعزامی 1/2 امسال 91 ، 17 ماه اعلام شدن که به خودشون خبر ندادن.حالا حق شما ناجایی ها رو خوردن به من ربطی نداره.بطور اتفاقی یکی از دوستان این بخش نامه رو میبینه.بعدش که پیگیر شدن و کلی اصرار کردن گفتن بله.ایشون از غصه 21 ماه داشت دق میکرد.بعدش که فهمید انگار دنیا رو بهش دادن.اینجوره.اون دوستمون هم تو صفحات قبل خود اومده بود گفته بود که 16 ماهه.حتما اون به اون کاربر هم من اومدم گفتم که بیا دروغ بگو.
------------
اون دفعه هم اومدی گفتی خدمت قبلیا اموزش دارن.منم گفتم ارتش نداره.چون خودمم خدمت قبلی بودم(خدا رو شکر که اینو نمیتونی بزنی زیرش).اینم اگه خواستی با مدرک و سند نشونت میدم.
ولی ناجا اموزش داره.پس این شما هستی که اطلاع غلط میدی.سابقه بنده تو این تایپیک مشخصه.

ساعت2:30 بامداد:
الان رفتم تو یه سایتی دیدم واسه ناجا این بخش نامه رو ندادن.این دیگه تقصیر بنده یا اون دوستمون که تو پست زیر نوشتم نیست.خواستی لینک هم بهت بدم.
بنده از تهمت خیلی بدم میاد.همه حرفامو با سند میزنم.

ahad_judo
26-08-2012, 00:58
اقای shazdeh بفرما.
اینم از این دوستمون که بخش نامه رو دیده.الانم در حال ترخیصه.
پس زود جوگیر نشو.

ahad_judo
26-08-2012, 01:10
سلام کسی که تک پسره و ساکن تهران و مهندس عمران امکان این اتفاقات واسش هست؟؟؟؟اول اردیبهشت برای سربازی بره پادگان افسریه بعد 3روز انتقالش بدن به 06 بعد از اموزشی هم همونجا در پادگان آموزش افسرهای کدری نگهش دارن و قراره بعد این اجلاس منتقل بشه به شیراز برای آموزشهای ویژه و تخصصی!!!!!سوال من اینه که مگه سربازی واسه افرادی که تحصیل کرده هستن نصف روز نیست؟؟؟؟و اصلا این گفته ها صحت داره؟؟؟؟ممنون میشم منو راهنمایی کنین چون من دخترم و اطلاعاتی ندارم
والا تو این مملکت همه چی ممکنه.
والا خیلی از دوستای من تو پادگان موقع اعزامشون رفتن به پادگان مالک اشتر نیرو انتظامی.گفتن دیگه ظرفیت نداریم.چون فکر نمی کردن همه بیان حضور بدن.با هماهنگی با نظام وظیفه تهران(اعزامی از تهران بودن) گفتن اینا رو بفرستین مرکز اموزش نیرو دریایی ارتش سیرجان.
بقیه اتفاقاتو باید خودش بیاد تعریف کنه.من یکی که سر در نمیارم.دوره کد هم باشه به این زودی نمی فرستن.
نخیر.بستگی داره کدوم یگان بیوفتی.پسر خاله من تو ناجا داره از صبح تا 8 شب بکوب خدمت میکنه.خود منم با لیسانس رفتم.تا 4 گرفتار بودم اکثر مواقع.
دست فرمانده اش هست که تا کی نگهش داره.

ahad_judo
26-08-2012, 01:43
اینم نوشته ای از یکی از دوستان در فرومی دیگر.
هر کس خواست لینکشو هم بهش بدم تا فکر نکنه از خودم دارم در میارم:

مهمان - محمد
پاسخ: نقل قول

مرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۱۵ |

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-87217)مهمان:علی
سلام منم شرایطم مثل شماست………….فکرنکنم اینطوری باشه………..دوستمون داره مزخرف میگه…………..اگه بخشنامه ای اومده باشه حتما نیروی انسانی یگان خدمنمون میدونه……. ……………….

شما ۲۱ ماه خدمت کن ایراد نداره … مزخرف هم کسی میگه که اطلاعات نداره.. اعزامی های تا تاریخ ۳ خرداد ۹۱ همه قانون قبلن و سربازای فراری و اعزام مجددی ها این بخشنامه ای هست که اومده در چندین بند و یک بخشنامه دیگه هم ماله نخبگان هست که پروژه های تحقیقاتی در سال ۸۹ و ۹۰ انجام دادند که خدمتشون عقب افتاده و اعزام در سال ۹۱ دارند اونها هم قانون قبل هستند … من با این قوانین ماده دستورم صادر شده و دارم کارای ترخیصم و انجام میدم ولی شما برو شعبه وظیفه یگانت بگو میخوای ۲۱ ماه خدمت کنی ولی ما که رفتیم…

Milad4171
26-08-2012, 08:48
درسته.
پسر خاله من ناجا بوده و ول كرد خدمتش الكي . رفت واسه دانشگاه (‌البته خوب اصولا آدمش هم نبود.) و شك ندارم ديگه هم نميره سربازي ولي واسه اون خودشون تو نظام وظيفه گفتن 21 ماهه .يعني اون با 17 ماه اومد خدمت 4 ماه گذروند يعني در اصل ميشه 13 ماه ديگه ميگذروند ولي با قانون جديد ميشه 17 ماه.
ولي تو ارتشي كه من بودم داستان متفاوت بود. فكر كنم بخاطر اينكه نيروهاي كه ارتش ميگيره با اونايي كه ناجا ميگيره فرق داره.
كلا سرباز كم شده بخاطر همين قانون رو تغيير دادن. ممكنه تا 24 ماه هم اضافه بشه.
-
كلا از من به شما نصيحت :
نظام دلش واسه توي سرباز نميسوزه.

وقتي كارت به ترخيص رسيد مي فهمي كه چقدر بامبول سرت در ميارن واسه چارتا امضا...

اين قانون و تبصره هم واسه يه سري آدمهاي خاصه كه خوشبختانه يا بدبختانه برداشتنش.
همين رو بدون كه با الكترونيكي شدن كارت پايان خدمت تسريع در توزيع كارتا بايد صورت ميگرفت ولي الان حتي ديرتر از زمان قبلش كارتا ارسال ميشن.
من تو نيروي دريايي ارتش سابقه ي 6 ماه هم ديدم واسه دريافت كارت پايان خدمت.

Milad4171
26-08-2012, 08:56
اينكه نيرو انتظامي دهن سرويس ميكنه شكي نيست . من خودم سربازيم تموم شده سربازاي كه تو خيابون هستن رو مي بينم دلم ميسوزه واقعا. ولي خوب بهرحال هركي به نوعي ...
آموزشي راحته ولي بعدش هرچيزي امكان داره پيش بياد.
چيز كه من از نامه ي اون قانون يادمه.
اينكه تا برج 3 91 هركي بياد خدمت 3 ماه سنواتش برداشته ميشه و هركسي هم بعد از فروردين 91 اعزام بشه 21 ماه خدمت ميكنه.
حالا اين وسط انقدر تبصره و قانون اضافه كردن كه يكيش گير اين پسر دايي من افتاد كه من اصلا اطلاع نداشتم.
قانونش هم اين بود كه دو تا برادر اگه برادر كوچيكه دانشجو باشه برادر بزرگه مشمول بشه ميتونه تا زماني كه بردار كوچيكه درسش تموم ميشه معافيت موقت بگيره.
من كه همچين قانون بي ربطي نشنيده بودم. چون پسره يا پسر دايي من تا زماني كه برادر كوچيكش درسش تموم نشده وقت داره بره دانشگاه و درسش رو تموم كنه انگاري...
چون با اتمام درس برادر كوچيكتر عملا معافيتش ملقا اعلام ميشه...
در هر شرايطي.

SNOW PATROL
26-08-2012, 09:08
دوستان من تا یک ساعت دیگه دارم میرم فرماندهی انتظامی ته توی قضیه رو درمیارم

mrouzbehi
26-08-2012, 11:55
سلام دوستان.
ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد.
من از شهريور پارسال مشغول به خدمت شدم و انشاءالله اول دي امسال هم خدمتم تموم ميشه. من همون موقع آموزشي از ارگان خدمتيم گواهي اشتغال به خدمت گرفتم. يعني يك سال پيش. حالا ميخوام براي گرفتن دانشنامه رسمي ليسانسم اقدام كنم كه يكي از شرايط اخذش اشتغال به خدمت بدون غيبت هست. چون الان امريه هستم و با پادگان آموزشيم در ارتباطي نيستم يه مقدار دردسر داره برم دوباره درخواست اشتغال به خدمت بدم. حالا سوالم اينه كه آيا همون گواهي اشتغال به خدمت پارسالم كه دستمه قابل قبول هست ( با توجه به اين كه چيزي عوض نشده و من همچنان مشغول به خدمتم)‌يا بايد مراجعه كنم به پادگان آموزشيم و درخواست گواهي اشتغال به خدمت جديد كنم؟
ممنون.
یه گواهي اشتغال به خدمت دیگه از یگانت باید بگیری اون دیگه فایده نداره.

ahad_judo
26-08-2012, 12:34
درسته.

كلا از من به شما نصيحت :
نظام دلش واسه توي سرباز نميسوزه.

میلاد جان سر جریان بخشش غیبت ها یک فیلمی در اورده بودن.می گفتن اونایی که تا 5 روز نهست دارن بخشش میخورن.بقیه نمیخورن.یعنی اشک اون تعداد در اومده بود.یکسری یکیشو دیدم.گفتم بیخود کردن.برو دادگاه نظام شکایت کن.اقا اینم رفته بود تهدید در جا نامه ترخیصیشو دادن.تو خدمت باید زرنگ باشی.نباشی کلاه گشادی سرت میره.
در مورد اون بخش نامه هم به هیشکی خبر ندادن.این دوست ما یواشکی اونو دیده بود و وقتی پرسیده بود گفتن نه اصلا همچین چیزی نیست.در حالی که همچین چیزی بود و میخواستن سرباز بدبخت رو نگه دارن.3 ماهم بیشتر خدمت نداشت.با هزار التماس گفتن اره هست همچین چیزی.الانم ترخیص شده.باید پیداش کنم بگم بیاد اینجا ثبت نام کنه و براتون توضیح بده.(گرچه حیط مجازیه و نمیشه درست حسابی ثابت کرد).

پ.ن:ظاهرا خیلی بی نظمی تو پادگانا هست.هر پادگانی داره یه قانونی اجرا می کنه.:27:

matin_vv
26-08-2012, 12:42
یه گواهي اشتغال به خدمت دیگه از یگانت باید بگیری اون دیگه فایده نداره.

ممنون.
حتماً از یگان باید باشه؟ یعنی از اینجایی که امریه هستم اگر نامه ببرم که اینجا مشغول به خدمتم قبول نیست؟

یه سوال دیگه هم با اجازه تون دارم.
من کمتر از چهار ماه به پایان خدمتم باقی مونده.
قبلاً ظاهراً اینطور بود که سه چهار ماه مونده به پایان خدمت، باید یه سری مدارک رو به نظام وظیفه میدادیم که فرآیند صدور کارت و ... تسریع بشه.
الان من شنیدم که دیگه نیازی به این کارها نیست و بعد از تسویه حساب و با مراجعه به نظام وظیفه، کارها انجام میشه.
از چند و چون این داستان خبر دارین؟
ممنون.

ahad_judo
26-08-2012, 12:46
جناب متین این اقلام رو اماده دم دست داشته باش:
1-عکس برای ترخیصی-عکس نظامی باشه.پرس و جو کن سربازا کجا عکس میگیرن تو اطراف شما
2-کارت گروه خونی-اینو اکثر جاها ازتون میخوان و داشته باشی بهتره
3-از قبل پیدا کردن محل گرفتن امضاهایت
4-بررسی حقوق سربازیت که حقوق عقب افتاده نداشته باشی

جدیدا هم دیگه همون 4-5 روز اخر امریه بدست میشی و امضاهاتو میگیری.ولی باز از نیرو انسانیتون سوال بپرس.
با عرض معذرت از جناب mrouzbehi

SNOW PATROL
26-08-2012, 12:53
دوستان من رفتم پرسوجو کردم برای این بخشنامه کذایی اصلا هرچی بالا پایین کردیم هیچی ندیدیم واقعا مسخره هست
البته شاید هم اومده باشه بعدا برگشت خورده باشه نمیدونم جریان چیه البته ناجا خودش مسئول اجرا قانون خدمت وظیفه هست و اگه بخشنامه ای بیاد اول خودش باید اجرا کنه احتمالا اومده دیدن اوضاع . . . هست به قول بچه ها سه شو گرفتند !!

ahad_judo
26-08-2012, 13:00
دوستان من رفتم پرسوجو کردم برای این بخشنامه کذایی اصلا هرچی بالا پایین کردیم هیچی ندیدیم واقعا مسخره هست
البته شاید هم اومده باشه بعدا برگشت خورده باشه نمیدونم جریان چیه البته ناجا خودش مسئول اجرا قانون خدمت وظیفه هست و اگه بخشنامه ای بیاد اول خودش باید اجرا کنه احتمالا اومده دیدن اوضاع . . . هست به قول بچه ها سه شو گرفتند !!
یکبار یه بخش نامه اومد که تیپ بندر شده 15 ماه خدمت.یعنی عملیاتی شده.خلاصه بچه های بازرسی و نیرو انسانی نامه رو دیدن.به ما هم خبر دادن.ولی فرمانده تیپ می گفت همش شایعه هست.
تا اینکه یکسری سربازای تازه وارد باهاش جلسه داشتن تو مسجد.و اونجا اقرار کرده که بله همچین بخش نامه ای اومده ولی توش ذکر شده منوط به مثبت بودن نظر فرمانده منطقه یکم دریایی که نظر منفی دادن.:6:
به همین راحتی.منم واقعا نمیدونم چرا ناجا اینجوریه.ولی امشب دوباره تماس میگیرم با پادگان و خبرشو بهتون میدم.

dark_zone14
26-08-2012, 15:30
خیلی ممنون آقای ahad_gudo از پاسختون :11:، در ضمن بنده در سپاه خدمت می کنم ؛ امیدوارم سپاه هم مثل ارتش باشه و این بخش نامه براش اومده باشه . اگه خدا بخوادو 17 ماهه باشم اسفند خدمتم تمومه :7:، اگه نشه باید تا تیر 92 خدمت کنم !:45:

Milad4171
26-08-2012, 17:00
آره. من بخش اداري بودم بچه ها هي مي اومدن ميپرسيدن نامه ي بخشش چي شد و اينا.
هيچي آقا ما خودمون با بدبختي رفتيم پرسنلي نامه رو از يكي از بچه ها تو صادره وارده كه رفيقم بود گرفتم گفتم چرا نامه رو نمي فرستيد گفت چيزي بهمون نگفتن نامه دست ما رسيده.
هيچي نامه رو گرفتم يه چار پنج تا كپي گرفتم زدم در و ديوار.
هم بخشش سنوات بود هم مربوط به فراري ها و بخشش اضافه خدمت و اينا...
ولي راست ميگي به كسي چيزي نگفتن.
ميگن كسري رو برداشتن ولي بوش مياد كه بعضي ها هنوز هم واسه كسري اقدام ميكنن و نظام وظيفه هم قبول ميكنه كسريشون رو...
همه چي هركي هركي شده. كار كه حساب كتاب نداشته باشه اني تبعيضات هم بوجود مياد.

ahad_judo
26-08-2012, 19:00
اقا خبر دسته اول:
الان زنگ زدم به یکی از بچه ها توی نیروی انسانی هست.
گفتم بخش نامه رو سر به نیست کردن.هر کی همون موقع ها تونسته و کسری داشته ترخیص شده.الان شده 19 ماه براشون.(دو ماه کسر خدمت داره اونجا).
خلاصه که انگار نه انگار که بخش نامه ای وجود داشته.
خبرهای خیلی بدتیر هم شنیدم.انقدر نیرو کم شده که افسر وظیفه ها هم میخوان بفرستن برجک.
تازه یه بامبول هم سر اون سربازای بیچاره دراوردن.اونایی که اضافه داشتن ر اکثرا نبخشیدن.چون کمبود نیرو دارن حسابی.
یعنی من الان تو شوک هستم.2-3 تا خبر عجیب گرفتم.

ahad_judo
26-08-2012, 19:02
خیلی ممنون آقای ahad_gudo از پاسختون :11:، در ضمن بنده در سپاه خدمت می کنم ؛ امیدوارم سپاه هم مثل ارتش باشه و این بخش نامه براش اومده باشه . اگه خدا بخوادو 17 ماهه باشم اسفند خدمتم تمومه :7:، اگه نشه باید تا تیر 92 خدمت کنم !:45:
فعلا بخش نامه رو مثل اینکه تو اکثر پادگانا جمع کردن.
حالا اون دوستانی که دارن ترخیص میشن جریانش خیلی فرق داره.
اصن یه وضعیه.هر کی به هر کی شده.:31:

dark_zone14
26-08-2012, 19:15
در ضمن یه خبر هم تو روزنامه خراسان خوندم که سردار کمالی گفته بود تا آخر ماه رمضان در مورد مدت خدمت کسایی که خدمت قبلی داشتن تصمیم گیری می کنیم (18 ماه یا 21 ماه) ! معلوم نیست چه خبره !!!!:23:

ahad_judo
26-08-2012, 19:16
خب دوستان بنده خداحافظی خودم رو از این بخش اعلام میکنم
یه سری چیزا و احتراما واسم مهمه و ....
اون موضوع هم تا اخرین جایی که میتونستم تحقیق کردم و نتیجشو گذاشتم.
خداحافظ همگی.

SNOW PATROL
26-08-2012, 19:26
خب دوستان بنده خداحافظی خودم رو از این بخش اعلام میکنم
یه سری چیزا و احتراما واسم مهمه و ....
اون موضوع هم تا اخرین جایی که میتونستم تحقیق کردم و نتیجشو گذاشتم.
خداحافظ همگی.

بیخیال رفیق حالا یه موضوعی پیش اومده دیگه من خودم صدبار این برخورد ها رو دیدم
اخریش هم تو بخش المپیک بود که اعصابم رو واقعا خورد کرد
تلاش های شما در این تاپیک یر هیچ کس پوشیده نیست تا الان نزدیک به 450تا پست در این تاپیک زدید که واقعا قابل تحسینه

Milad4171
26-08-2012, 19:32
احد جان. اين چه حرفيه آخه؟؟؟؟؟؟؟!!!!

اگه بخواي توي بحث با هركسي بكشي كنار و كوتاه بياي يعني قبول كردي كه اشتباه از توعه.
بيخيال هركسي هرچي ميگه. هركسي يه سري حرفا داره واسه خودش كه شايد بخواد توجيه كنه

تو تاپيك وايمكس يكي اومد گفت من يه راهي دارم كه يه مودم غير از مودمي كه ايرانسل ميده رو واسه وايمكس ست كنم.
آقا ما هرچي گفتيم جون مادرت بيا بهمون بگو. ما نفهمم حاليمون نيست اين چيزا. كلي هم مطالب مفيد در موردش ميگفت.
ولي خوب سر داستان توضيح و درخواست براي ايجاد يه تاپيك جديد واسه اين موضوع كشيد كنار..

سر بحث اگه حرفت سند بشه طرف اگه اشتباه كنه خودش متوجهش ميشه و بحث رو تموم ميكنه...
اگه هم تو و من ميايم اينجا واسه تجربياتمونه كه به بقيه بگيم. كل كل كردن و بحث سر موضوع هاي بيخود فايده نداره.
مهم واقعيته...:46:

Hamed 360
26-08-2012, 20:07
دوستان من که نیرو انتظامی شهید باهنر کرمان افتادم نصیحتی چیزی ندارید به من بگید ؟
چه چیزایی باید ببرم ؟
راستی نوشته 19م میدون سپاه باشم اونجا لباس میدن ؟ یا باید برم بخرم ؟

SNOW PATROL
26-08-2012, 20:26
دوستان من که نیرو انتظامی شهید باهنر کرمان افتادم نصیحتی چیزی ندارید به من بگید ؟
چه چیزایی باید ببرم ؟
راستی نوشته 19م میدون سپاه باشم اونجا لباس میدن ؟ یا باید برم بخرم ؟

برادر جان مگه میشه لباس ندن؟ ؟؟
فقط حواست باشه اونجا خلاف سنگین زیاده کار دستت ندن

Ezel
26-08-2012, 20:32
دوستان گرامی :

متاسفانه در یکی دو صفحه ی اخیر ادبیاتی دیدم که خیلی مناسب اینجا نیست ؛ اولا که کسی نباید به خودش اجازه بده اینجا دیگران رو زیرسوال ببره و ضمنا اگر هم چنین مسائلی پیش بیاد راهش نقل قول گرفتن و مقابله به مثل نیست .

دوستان اگر موردی رو مشاهده میکنند که به نظرشون ایراد داره لطفا و "حتما" از گزارش تخلف استفاده کنند تا رسیدگی بشه .

اینجا همه ی ما جمع شدیم تا به همدیگه کمک کنیم و تجاربمون رو در اختیار همدیگه قرار بدیم ، نه اینکه به عنوان حداقل دو هموطن به همدیگه بی احترامی کنیم .

ممنون از توجه شما .

Hamed 360
26-08-2012, 21:00
برادر جان مگه میشه لباس ندن؟ ؟؟
فقط حواست باشه اونجا خلاف سنگین زیاده کار دستت ندن

چه چیزایی ببرم ؟

SNOW PATROL
26-08-2012, 21:20
چه چیزایی ببرم ؟
پست اول!!!!!
از مدیر انجمن جناب سروش تقاضا دارم عبارت پست اول مطالعه شود رو به نام تاپیک اضافه کنند

shazdeh23
26-08-2012, 21:42
اقای shazdeh بفرما.
اینم از این دوستمون که بخش نامه رو دیده.الانم در حال ترخیصه.
پس زود جوگیر نشو.

لطفا با سند بگو دوست عزیز. اینو میتونه هر کسی بنویسه. من فردا بخشنامه رو که بصورت نامه هستش رو میارم میزارم اینجا ببینی با مدرک
اگه این قانونی که شما میگی هستش من الان باید ترخیص شده باشم. چون الان توی 18 ماه خدمتم

mrouzbehi
27-08-2012, 08:57
یکبار یه بخش نامه اومد که تیپ بندر شده 15 ماه خدمت.یعنی عملیاتی شده.خلاصه بچه های بازرسی و نیرو انسانی نامه رو دیدن.به ما هم خبر دادن.ولی فرمانده تیپ می گفت همش شایعه هست.
تا اینکه یکسری سربازای تازه وارد باهاش جلسه داشتن تو مسجد.و اونجا اقرار کرده که بله همچین بخش نامه ای اومده ولی توش ذکر شده منوط به مثبت بودن نظر فرمانده منطقه یکم دریایی که نظر منفی دادن.:6:
به همین راحتی.منم واقعا نمیدونم چرا ناجا اینجوریه.ولی امشب دوباره تماس میگیرم با پادگان و خبرشو بهتون میدم.
واقعا همینطوره.نیرو زمینی که اینطوریه.نظر فرماندهی از همه مهمتره.

mostafa_net
27-08-2012, 10:20
سلام من ۱/۶ اعزام شدم ۰۱ تهران چون ۳۶ روز سابقه ی خدمت قبلی داشتم ۲۰ روز بهم مرخصی دادن.بعد از ۲۰ روز احتمالش هست به کجا معرفی بشم؟؟؟؟آموزشیم همون تهرانه یا معرفیم می کنن جای دیگه؟؟؟بعد آموزشی چطور کجا جذب می شم؟؟؟؟؟

mostafa_net
27-08-2012, 10:21
سلام من ۱/۶ اعزام شدم ۰۱ تهران چون ۳۶ روز سابقه ی خدمت قبلی داشتم ۲۰ روز بهم مرخصی دادن.بعد از ۲۰ روز احتمالش هست به کجا معرفی بشم؟؟؟؟آموزشیم همون تهرانه یا معرفیم می کنن جای دیگه؟؟؟بعد آموزشی چطور کجا جذب می شم؟؟؟؟؟

troy200489
27-08-2012, 10:39
بچها من 90.4.30از دانشگاه فارغ التحصیل شدم از کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شده بودم ولی به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت کلاسا تشکلیل نشدن و خلاصه کلان کنسل شد من دفترچه اماده باشم رو نغرستادم و امسالم بازم کنکور دادم حالا اگه من قبول بشم از دانشگاه اجازه میدن ثبت نام کنم؟؟ یا اصالان باید چی کار کنم؟؟؟

SNOW PATROL
27-08-2012, 10:58
بچها من 90.4.30از دانشگاه فارغ التحصیل شدم از کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شده بودم ولی به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت کلاسا تشکلیل نشدن و خلاصه کلان کنسل شد من دفترچه اماده باشم رو نغرستادم و امسالم بازم کنکور دادم حالا اگه من قبول بشم از دانشگاه اجازه میدن ثبت نام کنم؟؟ یا اصالان باید چی کار کنم؟؟؟

دوست عزیز شما یاید تا30.4.91 دفترچه رو ارسال میکردید چون فراغت از تحصیل فقط یک سال هست بعید میدونم اجازه ثبت نام بدن و شما دارید غیبت میخورید اما باز هم از نظام وظیفه سوال کنید

hgh118
27-08-2012, 11:16
سلام

انصافاً 993 تا صفحه زیاده برای خوندن، نه من حالشو دارم و نه وقتشو!:18: لطف کنید یکی بگه توی این تاپیک چیزی در مورد امریه پیدا میشه یا نه؟! ممنون.:3:

SNOW PATROL
27-08-2012, 13:33
سلام

انصافاً 993 تا صفحه زیاده برای خوندن، نه من حالشو دارم و نه وقتشو!:18: لطف کنید یکی بگه توی این تاپیک چیزی در مورد امریه پیدا میشه یا نه؟! ممنون.:3:

بله دوست عزیز سرچ کنید مطلب زیاده

GR_mahdi
27-08-2012, 13:54
سلام دوستان من افتادم 119 نیروی دریایی ارتش
اولا بگین جاش کجاست ؟
دوم بگین اونجا چجور جاییه؟
سوم بگین راهی هست من کد رو عوض کنم؟

و چهارم بگین اگه نمیشه کد رو عوض کرد آیا میشه دو ماه تاخیر انداخت؟
با یک از دوستام صحبت کردم گفت اگه یک یا دوماه تاخیر بندازی 100% میبرمت سپاه.
تو رو خدا اگه کسی راهی به نظرش میرسه زود بگه. من 91/06/19 تاریخ اعزامم هست.

SNOW PATROL
27-08-2012, 14:28
اولا بگین جاش کجاست ؟

119 نیروی دریای ارتش سیرجان کرمان
جایه جندان جالبی نیست
نه وقتی کد خوردی دیگه نمیشه عوضش کنی
تمدید هم خیلی سخت میکنند یا بهتره بگم نمیکنند مگر اینکه شرایط دار باشی
ببین رفیق سخت نگیر برو به سلامت

HamzehD
27-08-2012, 14:55
سلام دوستان عزیز!
آموزشی 06 بودم! جای همتون خالی... خیلی حال داد! یه هتل به تمام معنا شده بود در ماه مبارک رمضان!
تو این برگه پاره ای که به من دادن ،معرفیم کردن به " آجا - آج"...رسته اداری پرسنلی!
بعد این نابغه ها گفتن 10 شهریور خودتو معرفی کن! که 10 شهریور جمعه هست و تهرانم تا 11 شهریور تعطیله!:31:

حالا چند سوال!!!!

1- این " آجا- آج" کجا هست اصلاً؟

2- روزی که میرم باید درجه بزنم ؟ و بنظرتون یکشنبه (12 ام) برم مشکلی پیش نمیاد؟

3- محل خدمتمون معلومه یا میبرن میگردوننمون ببینن به کدوم کار تمایل داریم؟ حالا کدوم قسمت از همه بهتره؟

ممنون

Pami
27-08-2012, 15:32
سلام دوستان عزیز!
آموزشی 06 بودم! جای همتون خالی... خیلی حال داد! یه هتل به تمام معنا شده بود در ماه مبارک رمضان!
تو این برگه پاره ای که به من دادن ،معرفیم کردن به " آجا - آج"...رسته اداری پرسنلی!
بعد این نابغه ها گفتن 10 شهریور خودتو معرفی کن! که 10 شهریور جمعه هست و تهرانم تا 11 شهریور تعطیله!:31:

حالا چند سوال!!!!

1- این " آجا- آج" کجا هست اصلاً؟

2- روزی که میرم باید درجه بزنم ؟ و بنظرتون یکشنبه (12 ام) برم مشکلی پیش نمیاد؟

3- محل خدمتمون معلومه یا میبرن میگردوننمون ببینن به کدوم کار تمایل داریم؟ حالا کدوم قسمت از همه بهتره؟

ممنون

شما 12 ام خودت رو معرفی کن ساعت 7 صبح
آجا آج فک کنم ستاد مشترک باشه ، چهار راه قصر
درجه رو بزن ، با توجه به رسته ای که داری احتمال خیلی زیاد آجودانی اونجا میفتی
محل خدمت معلوم نیست ، اونجا داخل شعبات و قسمت ها تقسیمتون میکنن ولی باز ازتون تخصص ها و سوابق کاری تون رو می پرسن

Milad4171
27-08-2012, 15:57
اولا بگین جاش کجاست ؟

به به مي بينم كه شما هم جزو نيروهاي پر توان حافظ مرز آبي معرفي شدين :31:

همونطور كه دوستمون گفت سيرجان هست. يه جاي كويري با روزهاي گرم و شباي سرد و بادهاي شديد و خشك.
آب و هواست نسبت به خود شهرش چون شهر كوچيكي هم هست بدك نيست ولي كلا نوعش بخاطر خشك بودن و پوشش گياهي وسيعي نداره خود شهرش هم همچين سرسبز نيست.
همونطور كه دوستمون گفت نخير.
حتي اگه فرار كنيد و ده سال ديگه اگه چيزي عوض نشده باشه بخواي برگردين باز همينجا مي افتين.
تاخير شديدا امكانش كمه چون بسيار سرباز كم شده و حتي اگه دقت كرده باشي اعزام بچه ها خيلي زودتر انجام ميشه. بعيد ميدونم مگه اينكه سند و مدركي ببري نظام وظيفه ولي از من به شما نصيحت اينكارو نكن بذار روال كار همينطور بگذره. اگه دو ماه ديرتر بره از اونور دو ماه هم ديرتر تموم ميكني.
-
نيرو دريايي جاي بدي نيست . من بهترين خدمت رو توي نيرو دريايي كردم. اگه بتوني خودت رو بندازي تهران يا شهر نزديك خودت هرجا كه هستي خيلي خوب واست ميگذره.
كلا خيال نكن سپاه عشق و حالا. دوستاني دارم ك الان تو اين داستان اجلاس سران همه آماده باش از كله ي صبح بيداري تا نصف شب كشليك و گشت و هزارتا كار.
يا نيرو انتظامي بيچاره ها وسط بيابون هم بايد برن وايسن واسه جلوگيري از ترافيك و توقف ماشين ها و اين چيزا...
-
جابه جايي نيرو به نيرو همينطوريش كلي دردسر داره كه بين 4 ماه تا 6 ماه طول ميكشه چه برسه از ارتش به سپاه . اون دوستت هم ببين برشش تا چقدر هست كه همچين حرفي ميزنه.
طرف كله گنده بوده فقط تونست پسرش رو از بندر بياره تهران.
به اين شايعه ها واسه انتقال از يه جا به يه جا ديگه باور نكن.
به حرف هيچ كاري انجام نميشه...

به نظرم شما برو دوران آموزشيت رو بگذرون. چون بهترين ماه سال داري اعزام ميشي نه به سرما ميخوري نه به گرما. بلندي روز هم در بهترين حالت ممكنه.

بهترdين ماه واسه اعزام به آموزشي همين برج 6 هست پس به نظرم جلو عقبش نكن ديگه...

skull_avatar
27-08-2012, 16:53
سلام به همه عزیزان
می خواستم بدونم میشه واسه همچین چیزی معافیت پزشکی گرفت؟
فرو رفتگی ناخن شست پا
چون این بیماری برای دویدن مشکل ساز هست.

SNOW PATROL
27-08-2012, 18:00
سلام به همه عزیزان
می خواستم بدونم میشه واسه همچین چیزی معافیت پزشکی گرفت؟

فرو رفتگی ناخن شست پا
چون این بیماری برای دویدن مشکل ساز هست.

نه برادر جان
طرق 4 تا پلاتین تو پاش بود اومده بود خدمت

shazdeh23
27-08-2012, 20:24
سلام
بچه ها من ناجا خدمت میکنم. امروز یه بخشنامه اومده بود که تمامی افسران وظیفه برای حفاظت بهتر ستاد باید پست بدن/.:41:
فقط این پستو نوشتم که تا تونستید توی ناجا نیفتید. بدترین جا واس خدمته. هیچ تفاوتی بین افسر وظیفه و سرباز صفر نیست ناجا. فقط تنها تفاوتش اینه که بهمون میگن مهندس. همین
دیگه خسته شدم انقدر آماده باش خوردیمو سرمون فیلم بازی کردنو .... حالا هم شبا باید 3 ساعت بریم سر پست
بچه ها دعامون کنید. یا حق

imanpod
27-08-2012, 20:43
سلام
بچه ها من ناجا خدمت میکنم. امروز یه بخشنامه اومده بود که تمامی افسران وظیفه برای حفاظت بهتر ستاد باید پست بدن/.:41:
فقط این پستو نوشتم که تا تونستید توی ناجا نیفتید. بدترین جا واس خدمته. هیچ تفاوتی بین افسر وظیفه و سرباز صفر نیست ناجا. فقط تنها تفاوتش اینه که بهمون میگن مهندس. همین
دیگه خسته شدم انقدر آماده باش خوردیمو سرمون فیلم بازی کردنو .... حالا هم شبا باید 3 ساعت بریم سر پست
سلام . مخلص هم خدمتی عزیز .
والا منم دیگه دارم دیوونه میشم . بی نظم تر از ناجا جایی پیدا نمیشه . فرقی هم نمیکنه توی چه یگانی باشی . همه جاش آشغاله .
حالا تو که خدمتت داره تموم میشه . من بدبخت با قانون 21 ماه (البته دوستان شایعاتی بی اساس رو توی صفحات قبل در مورد 18 ماهه بودن خدمت کرده ها نوشته بودن) باید تا مهر سال دیگه خدمت کنم (تازه اگر اضاف نخورم) .
ما برات دعا میکنیم . توکلت به خدا باشه .
باید بگذره .

GR_mahdi
27-08-2012, 22:22
با تشکر از دوستانی که به سوالاتم جواب دادند
فقط یه سوال دیگه اونم اینکه با توجه به اینکه تو بوشهر نیروی دریایی ارتش هم داریم چجوری خودمو میتونم بندازم شهر خودمون ( با توجه به اینکه کد 119 دریایی کرمان برای آموزشی خوردم و 15 روز دیگه اعزامم هست) و دیگه اینکه با توجه به سابقه فرهنگی و علمی خودم به نظرتون میتونم بیفتم قسمت عقیدتی؟
ممنون میشم اینو هم بگین:11:

plaki
28-08-2012, 00:19
فقط یه سوال دیگه اونم اینکه با توجه به اینکه تو بوشهر نیروی دریایی ارتش هم داریم چجوری خودمو میتونم بندازم شهر خودمون ( با توجه به اینکه کد 119 دریایی کرمان برای آموزشی خوردم و 15 روز دیگه اعزامم هست) و دیگه اینکه با توجه به سابقه فرهنگی و علمی خودم به نظرتون میتونم بیفتم قسمت عقیدتی؟

سلام
نیرو دریایی سیرجان افتادی؟
من 19 همین برج باید برم نیرو دریایی سیرجان

rewab
28-08-2012, 01:09
بالاخره برگ سفید رو گرفتم از پلیس +10 :8:

محل آموزش: کهریزک دژبان مرکز

فقط یه سوال: تو برگه سفید نوشته تاریخ حضور 6 صبح 19 / 6 / 91 آدرس کهریزک هم زده ، سوال اینجاست که اونروز برم کهریزک یا میدون سپاه؟؟ اسمو حرفی از میدون سپاه تو برگه سفید نیست ولی تو برگه سبز نوشته 6 صبح 19 / 6 / 91 میدون سپاه

آها راستی بچه تهران ها کسی 19 / 6 / 91 کهریزک نخورده؟ اگه کسی هست پ.خ بده

پیشاپیش تشکر

SNOW PATROL
28-08-2012, 09:51
بالاخره برگ سفید رو گرفتم از پلیس +10 :8:

محل آموزش: کهریزک دژبان مرکز

فقط یه سوال: تو برگه سفید نوشته تاریخ حضور 6 صبح 19 / 6 / 91 آدرس کهریزک هم زده ، سوال اینجاست که اونروز برم کهریزک یا میدون سپاه؟؟ اسمو حرفی از میدون سپاه تو برگه سفید نیست ولی تو برگه سبز نوشته 6 صبح 19 / 6 / 91 میدون سپاه

درضمن امریه هم دارم ، شاید من اکه امریه دارم یه ضرب باید برم کهریزک؟!!!:5:

آها راستی بچه تهران ها کسی 19 / 6 / 91 کهریزک نخورده؟ اگه کسی هست پ.خ بده

پیشاپیش تشکر

یه ضرب برو کهریزک مشکلی نیست

Aref_2008
28-08-2012, 11:54
من بیماری قوز قرنیه دارم { كراتوكونوس }

دارم میرم برای معافی.

هر کی این بیماری رو داره بره برای معافی چون درجا معاف دائم می شید

plaki
28-08-2012, 12:18
خوش به حالت

plaki
28-08-2012, 12:18
کسی نیرو دریایی سیرجان نیست؟

plaki
28-08-2012, 12:31
سلام
دوست عزیز هر کاری کردم نتونستم جوابتو بدم
بجاش بهت ایمیل دادم
ایمیل خودتو چت کن

SNOW PATROL
28-08-2012, 12:31
من بیماری قوز قرنیه دارم { كراتوكونوس }

دارم میرم برای معافی.

هر کی این بیماری رو داره بره برای معافی چون درجا معاف دائم می شید

دوست عزیز این بیماری درجه های مختلفی داره و همه رو معاف نمیکنند

خوش به حالت

کسی نیرو دریایی سیرجان نیست؟

اقا عزیز مگه اینجا ترمینال هست
تمام صفحه ها رو داره اسپم میگیره

Pami
28-08-2012, 13:10
سلام

کاملا قابل درک هست
ما این 4 روز رو آماده باش خوردیم میفهمم چی میکشی اونجا

sera65
28-08-2012, 16:18
سلام . مخلص هم خدمتی عزیز .
والا منم دیگه دارم دیوونه میشم . بی نظم تر از ناجا جایی پیدا نمیشه . فرقی هم نمیکنه توی چه یگانی باشی . همه جاش آشغاله .
حالا تو که خدمتت داره تموم میشه . من بدبخت با قانون 21 ماه (البته دوستان شایعاتی بی اساس رو توی صفحات قبل در مورد 18 ماهه بودن خدمت کرده ها نوشته بودن) باید تا مهر سال دیگه خدمت کنم (تازه اگر اضاف نخورم) .
ما برات دعا میکنیم . توکلت به خدا باشه .
باید بگذره .
من ماده دستورم چند روز پیش اومده که آخر شهریور ترخیص می شم چون ۱۱ ماه کسر خدمت داشتم و ۱ اردیبهشت ۹۱ اعزام شدم و بر مبنای ۱۶ ماه محاسبه شده برای من چون فوق لیسانس بودم ولی انقدر دوستان دارن می گن ۲۱ ماه ، ۲۱ ماه که منم دارم شک می کنم نکنه شعبه وظیفه پادگان اشتباه داره می کنه و داره الکی منو ترخیص می کنه…

SNOW PATROL
28-08-2012, 16:34
مشمولان غیر غایبی که تا پایان سال 1390 واجد شرایط معافیت‌هایی از قبیل معافیت جد و جده، سه برادری و غیره بوده‌اند تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند تا برای ثبت و رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.

به گـزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سازمان وظیفه عمومی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو اطلاع رسانی قبلی، با توجه به اینکه تصویب قانون وظیفه عمومی تغییر ضوابط برخی از معافیت‌ها و یا حذف آن‌ها را در برداشته است، در این راستا برخی ازمشمولان که واجد شرایط معافیت‌های مقرر در سال 90 از قبیل معافیت جد و جده، سه برادری، کسرخدمت منجر به معافیت، پدر در حبس و غیره بوده و بدلیل عدم آگاهی و یا پاره‌ای از مشکلات فقط تا پایان سال 90 موفق به بهره‌مندی از این نوع معافیت‌ها نبوده‌اند درصورتیکه همچنان واجد شرایط این معافیت‌ها باشند تا پایان شهریور ماه امسال (31/6/91) فرصت دارند تا برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) اقدام کنند.

این اطلاعیه در خصوص شرایط معافیت سه برادری در سال 90 می‌افزاید: با مساعدت صورت گرفته در خصوص این نوع معافیت، چنانچه فرزند سوم خانواده حداقل نیمی از مدت خدمت دوره ضرورت (9ماه) را تا پایان سال 90 گذرانده و خدمت وی همچنان استمرار داشته باشد، بعنوان برادر خدمت کرده محسوب شده و برادر چهارم وی تا تاریخ 31/6/91 مهلت داشته تا برای ثبت درخواست خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کند.

در معافیت مذکور برادر دارای سابقه خدمت در صورت فوت، بعنوان برادر خدمت کرده محسوب شده و همچنین کسرخدمت بسیج برادران خدمت کرده نیز جزء مدت خدمت آنان لحاظ و گواهی کسرخدمت بسیج صادره در سال 91 نیزقابل محاسبه خواهد بود.
پ.ن : دوستان به شایعات به هیچ وجه توجه نکنید قطعا اگر بخشنامه ای اجرا بشه توسط خبرگزاری ها اعلام میشه
اون دوستمون هم که داره ترخیص میشه یحتمل مشمول بند پ هستند

dark_zone14
28-08-2012, 19:10
من ماده دستورم چند روز پیش اومده که آخر شهریور ترخیص می شم چون ۱۱ ماه کسر خدمت داشتم و ۱ اردیبهشت ۹۱ اعزام شدم و بر مبنای ۱۶ ماه محاسبه شده برای من چون فوق لیسانس بودم ولی انقدر دوستان دارن می گن ۲۱ ماه ، ۲۱ ماه که منم دارم شک می کنم نکنه شعبه وظیفه پادگان اشتباه داره می کنه و داره الکی منو ترخیص می کنه…
من احتمال میدم شما کسری بخاطره پروژه کرفتید که شروعش قبل سال 91 بوده و به همین دلیل 16 ماه خدمت شدین و یا به قول دوستان بند پ داشتین . من در مورد این بخش نامه سوال گذاشتم تو بخش مشاوره نظام وظیفه و جواب دادن که همچین بخش نامه ای نیومده .:37:امیدم فقط به حرفای سردار کمالیه که تو روزنامه خراسان گفته بود تا پایان ماه رمضون در مورد خدمت قبلیا تصمیم گیری می کنیم که شامل قانون قبل بشن یا قانون جدید . ماه رمضون هم تموم شد و خبری از سردار کمالی نشد .:9:

sera65
28-08-2012, 19:35
من احتمال میدم شما کسری بخاطره پروژه کرفتید که شروعش قبل سال 91 بوده و به همین دلیل 16 ماه خدمت شدین و یا به قول دوستان بند پ داشتین . من در مورد این بخش نامه سوال گذاشتم تو بخش مشاوره نظام وظیفه و جواب دادن که همچین بخش نامه ای نیومده .:37:امیدم فقط به حرفای سردار کمالیه که تو روزنامه خراسان گفته بود تا پایان ماه رمضون در مورد خدمت قبلیا تصمیم گیری می کنیم که شامل قانون قبل بشن یا قانون جدید . ماه رمضون هم تموم شد و خبری از سردار کمالی نشد .:9:
بله من 6 ماه از کسر خدمتم ماله پروژه های بنیاد نخبگان هستش و تو سال 90 هم اونارو اقدام کرده بودم ....

SNOW PATROL
28-08-2012, 19:56
بله من 6 ماه از کسر خدمتم ماله پروژه های بنیاد نخبگان هستش و تو سال 90 هم اونارو اقدام کرده بودم ....

برادر من یک ماه ملت رو گذاشتی سرکار بعدش میگی سال 90 اقدام کردی ؟؟؟

اینجا چند تا از بچه های سایت به خاطر حرف های بی مدرک شما با هم درگیر شدند

dark_zone14
28-08-2012, 20:11
خوب اینو همون اول می گفتی و ما رو سر کار نمی ذاشتی !!!!!!

sera65
28-08-2012, 20:18
خوب اینو همون اول می گفتی و ما رو سر کار نمی ذاشتی !!!!!!
1- بله من اعزامی 1 اردیبهشت 91 هستم که پروژه هام رو خرداد 90 شروع کرده بودم ... 1 بخشنامه که تو یک کاغذ A5 اومده راجع به همین موضوع هستش که کسانی سال 90 و 89 پروژه هاشون رو شروع کردن مطابق قانون قبلن
2- یک بخشنامه دیگه هم هست که تو چند بند هست و در 2 صفحه است ، توی اون هم راجع به خدمت قبلی ها ، فراری ها ، غایب ها و کسایی که تا خرداد 90 اعزام شدند میگه طبق قانون قبلن ..
جفت این بخشنامه ها شامل حال من میشه ...ببینید اینا نیرو کم دارن برای همین این بخشنامه ها رو در اختیار نمی زارن ولی تو پادگان ما بر اساس مورد 2 که نوشتم تا الان 2 نفر ترخیص شدن در ضمن من هیچ پارتی ندارم و این 2 تا بخشنامه رو خودم دیدم ...

dark_zone14
28-08-2012, 20:49
1- بله من اعزامی 1 اردیبهشت 91 هستم که پروژه هام رو خرداد 90 شروع کرده بودم ... 1 بخشنامه که تو یک کاغذ A5 اومده راجع به همین موضوع هستش که کسانی سال 90 و 89 پروژه هاشون رو شروع کردن مطابق قانون قبلن
2- یک بخشنامه دیگه هم هست که تو چند بند هست و در 2 صفحه است ، توی اون هم راجع به خدمت قبلی ها ، فراری ها ، غایب ها و کسایی که تا خرداد 90 اعزام شدند میگه طبق قانون قبلن ..
جفت این بخشنامه ها شامل حال من میشه ...ببینید اینا نیرو کم دارن برای همین این بخشنامه ها رو در اختیار نمی زارن ولی تو پادگان ما بر اساس مورد 2 که نوشتم تا الان 2 نفر ترخیص شدن در ضمن من هیچ پارتی ندارم و این 2 تا بخشنامه رو خودم دیدم ...
این بخش نامه دوم که میگین فک کنم قشنگ نخوندین تا اونجایی که من تحقیق کردم فقط برای سربازان ترک خدمتی که تا 3/3 خودشونو معرفی می کنن هستش

sera65
28-08-2012, 21:00
این بخش نامه دوم که میگین فک کنم قشنگ نخوندین تا اونجایی که من تحقیق کردم فقط برای سربازان ترک خدمتی که تا 3/3 خودشونو معرفی می کنن هستش

اخه پسر خوب یعنی چی درست نخوندی من دارم کمک می کنم تا شما ها برین دنبال یه بخشنامه ای که دیدم تا کمتر خدمت کنین فکر می کنم بعد از این همه وقت می فهمم تو یه متن 2 صفحه ای چی نوشته شده... در نهایت موفق باشین

ZeroNetizen
29-08-2012, 19:15
سلام
من بعد از ترک تحصیل از دانشگاه (چند سال قبل) وارد غیبت شدم اما بعد که گفتن غایبینی که تا تاریخ 3 خرداد خودشون رو معرفی کنند غیبتشون بخشیده میشه مدارکم رو برای معافیت فرستادم...
بعد از چند ماه پیگری جریان معافیت پزشکی آخرش معاف از رزم شدم :13:
و حالا برگ سبز برای اعزام در تاریخ 19 / 7 اومده با 90 روز اضافه خدمت :37:
بعضی ها میگن چون درخواست اولیت برای معافیت بوده، نه اعزام به خدمت غیبتت بخشیده نشده
ولی من هیچ جا ندیده بودم که مسولین نظام وظیفه گفته باشن باید تا 3 خرداد درخواست اعزام بدید و در تمام سایت ها نوشته بود غایبینی که تا 3 خرداد وضعیتشون رو مشخص کنند بخشیده میشن

حالا سوال اول من اینه که با این اضافه خدمت چکار کنم؟ آیا احتمال بخشیده شدنش هست؟
دوم اینکه برای گرفتن گواهینامه باید صبر کنم به خدمت اعزام بشم یا راهی هست که در این فرصت باقی مونده گواهینامه بگیرم؟

پیشاپیش از هر کسی که من رو راهنمایی میکنه تشکر میکنم :7:

SNOW PATROL
29-08-2012, 19:27
دوست عزیز به نظرم شما باید تا برج سه دفترچه رو برای خدمت ارسال میکردید و حالا متاسفانه اضاف خوردید ولی مطمئن نیستم
برای بخشیده شدنش هم احتمالش زیاده ببخشند
در مورد گواهینامه هم شما چون غیبت دارید باید بری خدمت و چند ماه صبر کنید تا بهتون اشتغال به خدمت بدن و الان نمیشه

arming900
29-08-2012, 21:59
سلام
من بعد از ترک تحصیل از دانشگاه (چند سال قبل) وارد غیبت شدم اما بعد که گفتن غایبینی که تا تاریخ 3 خرداد خودشون رو معرفی کنند غیبتشون بخشیده میشه مدارکم رو برای معافیت فرستادم...
بعد از چند ماه پیگری جریان معافیت پزشکی آخرش معاف از رزم شدم :13:
و حالا برگ سبز برای اعزام در تاریخ 19 / 7 اومده با 90 روز اضافه خدمت :37:
بعضی ها میگن چون درخواست اولیت برای معافیت بوده، نه اعزام به خدمت غیبتت بخشیده نشده
ولی من هیچ جا ندیده بودم که مسولین نظام وظیفه گفته باشن باید تا 3 خرداد درخواست اعزام بدید و در تمام سایت ها نوشته بود غایبینی که تا 3 خرداد وضعیتشون رو مشخص کنند بخشیده میشن

حالا سوال اول من اینه که با این اضافه خدمت چکار کنم؟ آیا احتمال بخشیده شدنش هست؟
دوم اینکه برای گرفتن گواهینامه باید صبر کنم به خدمت اعزام بشم یا راهی هست که در این فرصت باقی مونده گواهینامه بگیرم؟

پیشاپیش از هر کسی که من رو راهنمایی میکنه تشکر میکنم :7:

نگران نباش منم مثل شما 3 خرداد برای معافیت اقدام کردم...توی برگ سبز نوشته اضاف داری ولی +10 پرسیدم گفت برای همه همونو زده ولی توی پادگان درسته نگران نباش

البته اگر تا سوم خرداد فرستاده باشی...

ZeroNetizen
29-08-2012, 22:27
دوست عزیز به نظرم شما باید تا برج سه دفترچه رو برای خدمت ارسال میکردید و حالا متاسفانه اضاف خوردید ولی مطمئن نیستم
برای بخشیده شدنش هم احتمالش زیاده ببخشند
در مورد گواهینامه هم شما چون غیبت دارید باید بری خدمت و چند ماه صبر کنید تا بهتون اشتغال به خدمت بدن و الان نمیشه

مرسی

نگران نباش منم مثل شما 3 خرداد برای معافیت اقدام کردم...توی برگ سبز نوشته اضاف داری ولی +10 پرسیدم گفت برای همه همونو زده ولی توی پادگان درسته نگران نباش

البته اگر تا سوم خرداد فرستاده باشی...

من هم قبل از 3 خرداد فرستادم
توی برگه هم نوشته:
تاریخ ثبت درخواست: 02 / 03 / 1391
یعنی به نظر شما من هم مشمول قانون بخشش میشم؟ آخه اولش برای معافیت فرستاده بودم.

arming900
30-08-2012, 00:53
مرسی

من هم قبل از 3 خرداد فرستادم
توی برگه هم نوشته:
تاریخ ثبت درخواست: 02 / 03 / 1391
یعنی به نظر شما من هم مشمول قانون بخشش میشم؟ آخه اولش برای معافیت فرستاده بودم.

بله درخواست معافیت همون ارسال مدارک هستش ممکنه معاف بشید یا نشید و شما شامل بخشش هستید ! من خودم دقیقا سوم اقدام کردم ! مشکلی نیست نگران نباشید

afshin1768
30-08-2012, 15:18
با سلام
دوستان عزیز من تازه عضو شده ام من دچار ناشنوایی یکطرفه کامل هستم و به زودی باید برای معاینه به بیمارستان بروم لطفا منو راهنمایی کنید که چه مراحلی کلا داره و اگر کسی تجربیاتی داره در اختیار من هم بذاره چون خیلی استرس دارم

afshin1768
30-08-2012, 15:26
با سلام دوستان عزیز من تازه عضو شدم من دچار ناشنوایی یکطرفه کامل هستم و به زودی باید برای معاینه به بیمارستان مراجعه کنم خیلی استرس دارم کسی می تواند منو راهنمایی کنه و روند کلی کار توضیح بده؟

afshin1768
30-08-2012, 15:38
با سلام دوستان عزیز من تازه عضو شدم من دچار ناشنوایی یکطرفه کامل هستم و به زودی باید برای معاینه به بیمارستان مراجعه کنم خیلی استرس دارم کسی می تواند راهنمایی کنه؟

ahamid555
30-08-2012, 19:09
سلام من متولد 25/3/1372 هستم پارسال کنکور دادم نتیجه خیلی بد نبود ولی چون انتظارم از خودم بیشتر بود و میدونستم که اگه پشت کنکور بمونم نتیجه دلخواهمو میارم واز طرفی هم
به خاطر جبهه بابام بخش زیادی از سربازیمو معاف بودم موندم
ولی چند ماه پیش که اعلام کردن دیگه معافیتی وجود نداره حالم گرفته شد . . .:19:
اخیرا شنیدم یکی از آشناها 6 ماه معافیت گرفته حالا سوالم اینه که راهی هست برا منم؟ حذف نشده بود مگه؟

Hamed 360
30-08-2012, 19:39
سلام من متولد 25/3/1372 هستم پارسال کنکور دادم نتیجه خیلی بد نبود ولی چون انتظارم از خودم بیشتر بود و میدونستم که اگه پشت کنکور بمونم نتیجه دلخواهمو میارم واز طرفی هم
اخیرا شنیدم یکی از آشناها 6 ماه معافیت گرفته حالا سوالم اینه که راهی هست برا منم؟ حذف نشده بود مگه؟
حذف شده راهی ندارید

SNOW PATROL
30-08-2012, 19:45
دوست عزیز اون اشناتون 2 تا مورد بیشتر نداشته
1.سال 90 وقبل از اجرای قانون جدید اقدام کرده
2.احتمال کسری بسیج داشته نه جبهه

ahamid555
30-08-2012, 20:19
دوست عزیز اون اشناتون 2 تا مورد بیشتر نداشته
1.سال 90 وقبل از اجرای قانون جدید اقدام کرده
2.احتمال کسری بسیج داشته نه جبهه
1-فکر نمیکنم چون از اوایل امسال داره میره اوایل قبول نکرده بودن ولی بعد یه مدت (چند هفته پیش) قبول کردن!
2-نه جبهه بوده

SNOW PATROL
30-08-2012, 20:24
1-فکر نمیکنم چون از اوایل امسال داره میره اوایل قبول نکرده بودن ولی بعد یه مدت (چند هفته پیش) قبول کردن!2-نه جبهه بودهوالا چی بگم هرچیزی امکان داره احتمال زیاد مشمول بند پ هست

ahamid555
30-08-2012, 20:26
یه سوال دیگه : این کسری بسیج شرایطش چه جوریه؟ الان اگر عضو بسیج بشم تا 5 -6 سال بعد که فوق رو بگیرم چه قدر میتونم کم کنم؟

reza_khan2006
30-08-2012, 20:29
سلام
نمیشه به جا سربازی جایی رفت استخدام شد؟ البته منظورم امریه نیست مثلا شنیدم طرف 5 سال استخدام یه جا میشه به جا سربازی

پلیس سایبری نزاجایی

SNOW PATROL
30-08-2012, 20:36
یه سوال دیگه : این کسری بسیج شرایطش چه جوریه؟ الان اگر عضو بسیج بشم تا 5 -6 سال بعد که فوق رو بگیرم چه قدر میتونم کم کنم؟
شما پنج سال فعال باشید 6 ماه بهتون کسری میدهند بیشتر از 6 ماه هم به کسی تعلق نمیگیره
تا پنج سال دیگه هم خدا میدونه چی میشه

SNOW PATROL
30-08-2012, 20:38
سلام
نمیشه به جا سربازی جایی رفت استخدام شد؟ البته منظورم امریه نیست مثلا شنیدم طرف 5 سال استخدام یه جا میشه به جا سربازی

پلیس سایبری نزاجایی
سپاه همین الان داره میگیره اما برای برج 10 به بعد
ارتش رو خبر ندارم فکر نکنم بگیره

ahamid555
30-08-2012, 20:48
داداش یکی از دوستام مهندس برقه استخدام صداوسیما شده و سربازیشو اونجا گذرونده با حقوق نصف . این شرایط خاصی داره ؟ کدوم سازمان ها و اداره ها اینجوریه ؟
کلا برا خلاصی از این سربازی راه دیگه ای هست؟

SNOW PATROL
30-08-2012, 20:54
داداش یکی از دوستام مهندس برقه استخدام صداوسیما شده و سربازیشو اونجا گذرونده با حقوق نصف . این شرایط خاصی داره ؟ کدوم سازمان ها و اداره ها اینجوریه ؟
کلا برا خلاصی از این سربازی راه دیگه ای هست؟

دوست عزیز حتما ایشون پارتیشون خیلی خیلی بزرگ بوده این نوع امریه تا جایی که من اطلاع دارم فقط سپاه و وزارت دفاع میگیره حقوقش هم حدودا 350 هست بیشترین استخدام هم توسط قرارگاه خاتم الانبیا هست

ahamid555
30-08-2012, 21:08
دوست عزیز حتما ایشون پارتیشون خیلی خیلی بزرگ بوده این نوع امریه تا جایی که من اطلاع دارم فقط سپاه و وزارت دفاع میگیره حقوقش هم حدودا 350 هست بیشترین استخدام هم توسط قرارگاه خاتم الانبیا هست
دوست عزیز من که هر چی میگم شما میگی پارتی
من مطمئنم این دو موردی که گفتم پارتی نداشتن مخصوصا اولی

SNOW PATROL
30-08-2012, 21:27
دوست عزیز من که هر چی میگم شما میگی پارتی
من مطمئنم این دو موردی که گفتم پارتی نداشتن مخصوصا اولی

نرفتی خدمت اگه رفته بودی میدونستی بدون اشنا نگاهت هم نمیکنند
یه چیزی بهت بگم هر چیزی راهی داره بله از نظز قانونی شما میتونید بری به اون سازمانی که میخوای در خواست امریه شدن بدی مثلا همین صدا و سیما یا وزارت نفت اما انتظار قبول شدن نداشته باش

reza_khan2006
30-08-2012, 21:27

ادرس سایتش لطف میکنید

SNOW PATROL
30-08-2012, 21:35
ادرس سایتش لطف میکنید

والا سایت که فکر نکنم داشته باشه
شما برید سپاه منطقه خودتون اونجا راهنمایی تون میکنند

masoud93
30-08-2012, 21:42
سلام.

من بعد از تحصیل چقدر وقت دارم تا دفترچه بگیرم و خودم رو معرفی کنیم ؟؟؟

بعد از گرفتم دفترچه و معرفی ، چند وقت دیگش اعزام به خدمت میشم (چقدر بیکار میمونم) ؟؟؟

majid322
30-08-2012, 21:46
سلام دوستان این نسخه چشم منه با توجه به اینکه من دیپلم دارم..ایا میتونم از معافیت چشمی استفاده کنم؟

The Stig
31-08-2012, 09:34
سلام.

من بعد از تحصیل چقدر وقت دارم تا دفترچه بگیرم و خودم رو معرفی کنیم ؟؟؟

بعد از گرفتم دفترچه و معرفی ، چند وقت دیگش اعزام به خدمت میشم (چقدر بیکار میمونم) ؟؟؟

1. یک سال

2.تا اولین اعزام لیسانس ها

BEHZAD2007
31-08-2012, 10:45
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید تو چه زمینه هایی و رشته هایی سرباز میگیرن شرایطش چجوریه با تشکر

arash boss
31-08-2012, 11:07
یه راهنمایی از دوستان استخوان شکونده سرباز :)
من تونستم به عنوان نبروی جذبی گیلان بدون آموزشی تو سپاه بیام از یکم یه هفته آموزش دادن و شنبه تو استان قراره ما رو تقسیم کنن میگن بدترین جا لشکر عملیاتی که بایستی بری مرز با پژاک بجنگی ...
من یه جورایی میتونم خودم محل خدمتم رو انتخاب کنم سوالم اینه چه جایی بهتره ؟ ستاد کل یا حوزه ها یا سپاه شهرستان های کوچک تر ؟
آیا جایی هست که حالت اداری داشته باشه و دیگه از پست آدم راحت شه من شنیدم بسیج اساتید مثلا اینطوریه و سرباز میگیره شما جای ذیگه ای میشناسید ؟
منتظر راهنماییم . مرسی

Pami
31-08-2012, 11:13
دوستان اعزامی 4 /1 که بهشون امریه دادن ، کسی هست لیسانس باشه استواری داده باشن ؟ ( تو ارتش )

hgh118
31-08-2012, 12:20
با سلام

من می خواستم برای امریه وزارت نفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کنم، اما متاسفانه به دلیل تعطیلی دانشگاه ها و مرخصی بودن اساتید گرام! کارای فارغ التحصیلی ما تو این هفته تموم نشد! (فقط نیازمند یک مهر بودیم که توی یه اتاق دربسته بود و صاحبش با خانواده ی معزز در سفر بودن ایشون!!) بیخیال...:3:
مهلت ثبت نام هم تا 10 شهریوره یعنی امروز! حالا من ناکام موندم چه کنم؟!! وزارت نفت هم که به خاطر وجود پر یمن این اجلاس پدر صلواتی! تا یکشنبه تعطیله!

به نظر شما امکان تمدید مهلت ثبت نام هست؟! دوستان آشنا ماشنا ندارن یه کاری بکنن؟!
توی یه جا از مراحل ثبت نام (که اینترنتیه) گواهی اتمام معافیت تحصیلی را باید آپلود کنم، به سرم زده یه فایل الکی براشون آپلود کنم تا اسمم بره تو لیستشون و ثبت نام بشم بعد برم حضوری اون برگه رو ارائه کنم!! نظرتون چیه؟!

لطفا یکی کمک کنه. ممنون.
یاعلی.

masoud93
31-08-2012, 12:21
1. یک سال

2.تا اولین اعزام لیسانس ها

البته من دانشجوی کاردانی هستم ، و می خوام انصراف بدم (ترک تحصیل کنم)
3 ترم هم رفتم دانشگاه ...
تاریخ تولد: 3/6/72

بازم به همین ترتیب هست ؟؟؟

The Stig
31-08-2012, 14:10

خدایا 72 ها دارن میرن خدمت ...پس ما دیگه خیلی پیر شدیم:3:
در مورد سوال اولت آره در مورد دومی هم فکر کنم کلا مدرک دارها رو اولین اعزام بفرستن...نمی دونم چرا دروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟

brothers000
31-08-2012, 14:12
دوستان اعزامی 4 /1 که بهشون امریه دادن ، کسی هست لیسانس باشه استواری داده باشن ؟ ( تو ارتش )

تا جایی که من خبر دارم تو ارتش درجه استوار به وظیفه ها نمیدن !

brothers000
31-08-2012, 14:17

اگه انصراف بدی همون دیپلم حساب میشی که در حال حاضر فرقی هم با زیر دیپلم نداره !
ضمنا 3 ترم دانشگاهت هم هیچ تاثیری نداره
اگه برات امکانش هست بهتره درستو ادامه بدی

خدایا 72 ها دارن میرن خدمت ...پس ما دیگه خیلی پیر شدیم:3:
در مورد سوال اولت آره در مورد دومی هم فکر کنم کلا مدرک دارها رو اولین اعزام بفرستن...نمی دونم چرا دروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز حتی متولدین 73 هم فکر کنم اعزام باید میشدن
منها چون طبق قانون جدید یک سال به سن اعزام اضافه شد داستان یکم تغییر کرد

aminjigar
31-08-2012, 14:20
ارتش هنوز ستوان سومی می ده اما لیسانسه هایی که تجدید دوره آموزشی می شن، می شن گروهبان یک (معادل فوق دیپلم)... چارت سازمانی ارتش برای مشاغل سازمانی وظیفه ها استواری رو تعریف نکرده و از قرار معلوم این چارت باید تغییر کنه که مدتی زمان بره... این جور که به ما گفتن تا آخر سال این تغییرات کامل و اعمال می شه متاسفانه

Pami
31-08-2012, 14:28
ارتش هنوز ستوان سومی می ده اما لیسانسه هایی که تجدید دوره آموزشی می شن، می شن گروهبان یک (معادل فوق دیپلم)... چارت سازمانی ارتش برای مشاغل سازمانی وظیفه ها استواری رو تعریف نکرده و از قرار معلوم این چارت باید تغییر کنه که مدتی زمان بره... این جور که به ما گفتن تا آخر سال این تغییرات کامل و اعمال می شه متاسفانه

آخه ما از شعبه وظیفه اداره مون پرسیدیم گفت این دوره استواری هم میاد !

aminjigar
31-08-2012, 14:33
آخه ما از شعبه وظیفه اداره مون پرسیدیم گفت این دوره استواری هم میاد !
پس یعنی ارتش هم درجه ها روکم کرد!

جای ما لیسانس وظیفه های جدید از 10 شهریور می یان... من تو یکی از تیپ های نیرو زمینی ارتش هستم... فردا یه آمار می گیرم ببینم اوضاع چطوریه

mojtaba.21
31-08-2012, 14:33
با سلام

من می خواستم برای امریه وزارت نفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کنم، اما متاسفانه به دلیل تعطیلی دانشگاه ها و مرخصی بودن اساتید گرام! کارای فارغ التحصیلی ما تو این هفته تموم نشد! (فقط نیازمند یک مهر بودیم که توی یه اتاق دربسته بود و صاحبش با خانواده ی معزز در سفر بودن ایشون!!) بیخیال...:3:
مهلت ثبت نام هم تا 10 شهریوره یعنی امروز! حالا من ناکام موندم چه کنم؟!! وزارت نفت هم که به خاطر وجود پر یمن این اجلاس پدر صلواتی! تا یکشنبه تعطیله!

به نظر شما امکان تمدید مهلت ثبت نام هست؟! دوستان آشنا ماشنا ندارن یه کاری بکنن؟!
توی یه جا از مراحل ثبت نام (که اینترنتیه) گواهی اتمام معافیت تحصیلی را باید آپلود کنم، به سرم زده یه فایل الکی براشون آپلود کنم تا اسمم بره تو لیستشون و ثبت نام بشم بعد برم حضوری اون برگه رو ارائه کنم!! نظرتون چیه؟!

لطفا یکی کمک کنه. ممنون.
یاعلی.

سلام دوست عزیز اصلاً این کار رو انجام ندی یک مغایرت برابر با رد امریه. تازه من خودمم ثبت نام کردم تمدید هم نمیشه. داداشه من بزار دیگه واسه 1.8 دوباره میتونی ثبت نام بکنی. خود دانی از ما گفتن بود. شرکت نفت الکی که نیست مقررات خاص خودش رو داره

masoud93
31-08-2012, 14:41
اگه انصراف بدی همون دیپلم حساب میشی که در حال حاضر فرقی هم با زیر دیپلم نداره !
ضمنا 3 ترم دانشگاهت هم هیچ تاثیری نداره
اگه برات امکانش هست بهتره درستو ادامه بدی

یعنی اگه من الان ترک تحصیل کنم ، سرباز فراری حساب میشم ؟؟؟
چون از تاریخ تولدم 1 سال گذشته (از دیپلم هم بیشتر از 1 سال گذشته)

حالا اگه دیرتر اقدام کنی ريال اضافه خدمت میخوری ؟؟؟ اگه آره چقدر ؟؟؟

Pami
31-08-2012, 15:04
پس یعنی ارتش هم درجه ها روکم کرد!

جای ما لیسانس وظیفه های جدید از 10 شهریور می یان... من تو یکی از تیپ های نیرو زمینی ارتش هستم... فردا یه آمار می گیرم ببینم اوضاع چطوریه

اعزامی کی هستی ؟

SNOW PATROL
31-08-2012, 15:35
یه راهنمایی از دوستان استخوان شکونده سرباز :)
من تونستم به عنوان نبروی جذبی گیلان بدون آموزشی تو سپاه بیام از یکم یه هفته آموزش دادن و شنبه تو استان قراره ما رو تقسیم کنن میگن بدترین جا لشکر عملیاتی که بایستی بری مرز با پژاک بجنگی ...
من یه جورایی میتونم خودم محل خدمتم رو انتخاب کنم سوالم اینه چه جایی بهتره ؟ ستاد کل یا حوزه ها یا سپاه شهرستان های کوچک تر ؟
آیا جایی هست که حالت اداری داشته باشه و دیگه از پست آدم راحت شه من شنیدم بسیج اساتید مثلا اینطوریه و سرباز میگیره شما جای ذیگه ای میشناسید ؟
منتظر راهنماییم . مرسی

سپاه حفاظت هواپیمایی هتل به تمام معنا سرباز صفر هاش 24 .48 هستند

SNOW PATROL
31-08-2012, 15:37
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید تو چه زمینه هایی و رشته هایی سرباز میگیرن شرایطش چجوریه با تشکر

رشته های فنی رو سر میبرند
5 سال استخدام فراردادی میشه با بیمه و سابقه کار بعد از پنج سال اگه خواستی میمونی و رسمی میشی اگه نخواستی هم کارت پایان خدمت رو بهت میدن میری به سلامت

arash boss
31-08-2012, 15:45
سپاه حفاظت هواپیمایی هتل به تمام معنا سرباز صفر هاش 24 .48 هستند

نمیدونم گیلان اینی که گفتی داره یا نه ..
باس بپرسم . از دوستان دیگه کسی چایی دیگه رو سراغ نداره ؟
شنیدم تو پایگاه ها و تو بسیج اساتید بری حتی لباس شخصی هستی ؟!