PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165

Xeoc
05-07-2017, 15:23
با موافقت فرماندهي کل قوا، اضافه خدمت سنواتي و انضباطی کارکنان وظيفه در حال خدمت، بخشيده شد .

سردار کمالي رئيس اداره سرمايه انساني ستاد کل نيروهاي مسلح: اضافه خدمت مشمولان غايبي که تا ۲۲ بهمن سال ۹۶ خود را برای خدمت دوره سربازي معرفي کنند بخشيده شده است/میزان

pouyasony
05-07-2017, 16:58
رهبرمون اضافه خدمتي هارو بخشيدن پاشيم بريم سربازي

Sent from my iPhone using Tapatalk

امید رض
05-07-2017, 23:07
رهبرمون اضافه خدمتي هارو بخشيدن پاشيم بريم سربازي

خب خودت پاشو برو سربازی:n02:

Shahin031
06-07-2017, 21:56
در حال حاضر گواهی دوره تکمیلی چه مزیتی داره؟

ّfarzad543
07-07-2017, 15:01
سلام دوستان..

فرق بین پادگان آموزشی و یگان آموزشی چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

farshad0123
07-07-2017, 16:28
سلام
کسی هست که یگانش قسمت حسابداری بوده باشه یا اینکه اطلاع داشته باشه چه جور جاییه؟

mani6606
08-07-2017, 00:24
سلام دوستان..

فرق بین پادگان آموزشی و یگان آموزشی چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
پادگان از چندين گردان تشكيل شده هر گردان چندين يگان اموزشى دارد يعنى يك سرباز اموزشى جز يگان x گردان y از پادگان z هست

سلام
کسی هست که یگانش قسمت حسابداری بوده باشه یا اینکه اطلاع داشته باشه چه جور جاییه؟
كار دفترى
بيشتر افسر وطيفه هاى رشته حسابدارى انجا هستند و بيشتر كارهاى بايگانى انجام مى شود

alireza-1991
09-07-2017, 11:34
با سلام

alireza-1991 و sunshineboy بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردید ممنونم.این بیماری من حساسیت غذایی هست تقریبا بیشتر غذا هایی که می خورم باعث میشه گوش.دست.پا.شکم.کمر و... کهیر بزنه و بعد ورم کنه.البته غذا هایی هستن که با خوردن اون ها قرص هم جلوی ورم من رو نمیگیره فکر نکنم نخوردن قرص در آزمایش ثبت بشه.می تونم چند ساعت قبل از آزمایش قرص بخورم که اگر تو نتیجه آزمایش تاثیر داره باشه.برای این بیماری بیشتر از ۲۰ دکتر مختلف رفتم هیچ کدوم نگفتن آزمایش بگیر میگن درمانی نداره تا آخر عمر باید قرص مصرف کنی.alireza-1991 و sunshineboy شما تونستین معافیت بگیرین؟آزمایش هم میگیرن؟من ۴سال غیبت سربازی دارم تاثیری تو گرفتن معافیت نداره؟

من واسه دیابت نوع 2 اقدام کرده بودم که شورای عالی هم رای به معاف از رزم داد صرفا به این خاطر که خوب کنترل میکنم و قرصهام رو به موقع میخورم و ای وان سی که میشه میانگین قند سه ماهه از 7 که در آیین نامه آورده شده کمتر و 5.5 هست.

رفیق مملکت رو کلک و حقه بازی میچرخه. بزرگترین و مرگبارترین اشتباه زندگیم رو مرتکب شدم. چوب صداقتم رو خوردم.

حالا جالب اینجاست در آیین نامه اصلا اسمی از معاف از رزم آورده نشده و یا معاف دایم داره و یا سرباز. نه جیگر این رو داشتن که معاف ندن و سرباز و نه شجاعت اینکه معاف دایم بدن.

خلاصه اینکه پشت دستم رو داغ میکنم که دیگه از خودم صداقت نشون بدم. دروغ میگم و کلک میزنم و کارم رو جلو میبرم.

حالا این وسط هم موندیم دستگاه گلوکومتر رو که سوزن داره یا داروهای کاهنده قند خون که میتونه عوارض ایجاد کنه رو مگه میشه برد پادگان؟ عجب مملکتی داریم!!!!

pouyasony
09-07-2017, 11:39
دوستان اين قضيه كه رهبر اضافه خدمتي ها رو بخشيده يعني اون كسايي كه اضافه خدمت داشتن الان ميتونن واسه امريه اقدام كنن؟

mani6606
09-07-2017, 12:38
من واسه دیابت نوع 2 اقدام کرده بودم که شورای عالی هم رای به معاف از رزم داد صرفا به این خاطر که خوب کنترل میکنم و قرصهام رو به موقع میخورم و ای وان سی که میشه میانگین قند سه ماهه از 7 که در آیین نامه آورده شده کمتر و 5.5 هست.

رفیق مملکت رو کلک و حقه بازی میچرخه. بزرگترین و مرگبارترین اشتباه زندگیم رو مرتکب شدم. چوب صداقتم رو خوردم.

حالا جالب اینجاست در آیین نامه اصلا اسمی از معاف از رزم آورده نشده و یا معاف دایم داره و یا سرباز. نه جیگر این رو داشتن که معاف ندن و سرباز و نه شجاعت اینکه معاف دایم بدن.

خلاصه اینکه پشت دستم رو داغ میکنم که دیگه از خودم صداقت نشون بدم. دروغ میگم و کلک میزنم و کارم رو جلو میبرم.

حالا این وسط هم موندیم دستگاه گلوکومتر رو که سوزن داره یا داروهای کاهنده قند خون که میتونه عوارض ایجاد کنه رو مگه میشه برد پادگان؟ عجب مملکتی داریم!!!!
براى بردن دستگاه قند خون به داخل پادگان نياز به نسخه پزشك داريد

دوستان اين قضيه كه رهبر اضافه خدمتي ها رو بخشيده يعني اون كسايي كه اضافه خدمت داشتن الان ميتونن واسه امريه اقدام كنن

بله مى توانيد

alireza-1991
09-07-2017, 20:22
[QUOTE=mani6606;8980505]براى بردن دستگاه قند خون به داخل پادگان نياز به نسخه پزشك داريد

ممنون

نسخه هر پزشکی قبوله یا نامه پزشک خودشون رو باید داشته باشیم؟

سوال دیگه ای که دارم تقسیم سربازها رو ستاد کل نیروهای مسلح انجام میده یا نظام وظیفه نیروی انتظامی؟

mani6606
09-07-2017, 20:26
[QUOTE=mani6606;8980505]براى بردن دستگاه قند خون به داخل پادگان نياز به نسخه پزشك داريد

ممنون

نسخه هر پزشکی قبوله یا نامه پزشک خودشون رو باید داشته باشیم؟

سوال دیگه ای که دارم تقسیم سربازها رو ستاد کل نیروهای مسلح انجام میده یا نظام وظیفه نیروی انتظامی؟

اگر پزشك معالج باشه بهتره در غير اين صورت هر پزشك عمومى هم بود مشكلى ندارد. تقسيمات پايان اموزشى توسط خود سازمان ها انجام مى شود يعنى فردى كه سرباز نيروى زمينى ارتش است در پايان اموزشى توسط ستاد نيروى زمينى ارتش تقسيم مى شود.

alireza-1991
09-07-2017, 20:38
[QUOTE=alireza-1991;8980642]

اگر پزشك معالج باشه بهتره در غير اين صورت هر پزشك عمومى هم بود مشكلى ندارد. تقسيمات پايان اموزشى توسط خود سازمان ها انجام مى شود يعنى فردى كه سرباز نيروى زمينى ارتش است در پايان اموزشى توسط ستاد نيروى زمينى ارتش تقسيم مى شود.

درسته ممنون

نه منظورم تقسیم اولیه واسه نیروانتظامی و ارتش و... هست

mani6606
09-07-2017, 20:45
[QUOTE=mani6606;8980647]

درسته ممنون

نه منظورم تقسیم اولیه واسه نیروانتظامی و ارتش و... هست

تقسيم اوليه با نظام وظيفه است

aliiran2008
10-07-2017, 09:13
من تقریبا 1 هفته هست تقسیم شدم و رفتم تو یگان خدمتیم
اونجا هم نزدیک هشر هست و تیپ بهش میگگن
واقعا سخته
الان به خاطر وقت بیکاری فشار روانی زیادی روم میاد و همش فکر میکنم تا سربازی تموم بشه عمر من داره حروم میشه
دوستانی که این دوران را گذراندن پیشنهادشون چیه؟ مخصوصا چند مدت اولیه که همش بالای برجکی و پست میدی تا ببرنت تو اداری یه مدت میشه

saeeddeeas
10-07-2017, 15:06
چقدر طول می کشه کارت صادر شه؟

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

iaupp
11-07-2017, 12:10
واقعا سخته
الان به خاطر وقت بیکاری فشار روانی زیادی روم میاد و همش فکر میکنم تا سربازی تموم بشه عمر من داره حروم میشه
دوستانی که این دوران را گذراندن پیشنهادشون چیه؟ مخصوصا چند مدت اولیه که همش بالای برجکی و پست میدی تا ببرنت تو اداری یه مدت میشه

خداقوت خدمت همینه، بعد یه مدت برات عادی میشه و اگر بری مرخصی و برگردی باز میری توی کما تا چند هفته تا باز عادت کنی رفیق. نمیدونم کجایی و درجت چیه، اما خدمت توی تیپ سخته(بچه ها توی تیپ هر روز تانک میشستن و برق مینداختن یا....!) سعی کن لیاقت خودت نشون بدی تا بری جای بهتر اعلام کن عکاسی بلدی و یا امور مسجد یا از این قبیل اگرم شد دنبال انتقالی باش. در هر صورت موفق باشی

salarp20500
11-07-2017, 17:35
چقدر طول می کشه کارت صادر شه؟

بستگی به یگانت داره منو رفیقم تو یه شهر خدمت میکریدم ولی پادگانمون فرق داشت برای اون 2 هفته ای اومد

ولی برای من 3 ماه طول کشید (به یگانم زنگ زدم گفتن روال اینجا اینجوریه صبر میکنن نامه عدم بدهی به ارتش و قطع شدن حقوق براشون بیاد بعد مدارک میفرستن تهران :|)

واقعا سخته

منم با نظر دوستمون موافقم باید تحمل کنی خدمت همه جا همینه یه چند ماهی تحمل کن بعد پایت میره بالا کسی کاری بهت نداره من روز اول نگهبانی تا فکر فرارم پیش رفتم وقتی وارد یگان شدم تا 5 ماه مرخصی نرفتم چون میدونستم برم مرخصی برگردم شرایط سخت میشه پس سعی کن زیاد نری مرخصی تا کامل عادت کنی به پادگان
خودم تیپ خدمت کردم میدونم چی میکشی از کلاس رفتنای بیخودیش بگیر تا هر هفته بازدید از تیپ با خودم گفتم من اینجا دوم نمیارم یک دفه مامور شدم یه جای دیگه و وضعیتم خیلی بهتر شد
اگه گواهی نامه داری راننده هم بشی بد نیست وضعیتت بهتر میشه.

worldm
12-07-2017, 05:39
فقط زمانی که تو یگان رفتین برای تقسیمات فرمانده پادگان که میاد معمولا میپرسه چه کاره بودی وچی بلدی الان که بلد بودین رو بهش بگین البته سعی کنید تخصص هایی رو بگین که به کارشون میاد مثلا کامپیوتر و طراحی ها خیلی به کارشون میاد توی پادگان ها هم دارن یاد میگیرن که طراح های خوب رو جذب کنن که معمولا اداری میشین.
مثلا توی تیپ ما یه گروه از سربازان رو جذب کردن بشینن طراحی مجله ای که توش کل پادگان رو از جهات مختلف تحت پوشش بده چون این کارا برای رزومه شون خوبه البته برای شما هم خیلی خوبه.
برنامه نویسی بلد هستید به مسئول مستقیم بخش تون بگین که میتونید فلان نرم افزار رو بنویسید که به دردشون بخوره
مثلا خودم کل یک قران عثمان طه رو بصورت لایه باز تو خدمت طراحیشو انجام دادم وتقریبا کار شش ماهم شد وکسی هم کاری به کارم نداشت

pedram9
12-07-2017, 18:15
دوستان من 11 ماه خذمت هستم
6ماه اضافه خدمت سنواتی داشتم حالا که بخشیده شده میتونم برای کسر خدمت جبهه پدرم اقدام کنم ؟

پدرم 22ماه جبهه داره اما این 22 ماه دوران سربازیش بوده که در اهواز منطقه جنگی خدمت کرده

ایا برام کسری به حساب میاد؟؟؟؟؟ چون یکی گفته بود دوران سربازی حساب نمیشه باید داوطلبانه رفته باشه جبهه؟

22 ماه چند ماه کسری میخوره ؟

لطفا کسایی که اطلاع دارن بهم جواب بدن منتظرم
مرسی

mani6606
13-07-2017, 00:01
دوستان من 11 ماه خذمت هستم
6ماه اضافه خدمت سنواتی داشتم حالا که بخشیده شده میتونم برای کسر خدمت جبهه پدرم اقدام کنم ؟

پدرم 22ماه جبهه داره اما این 22 ماه دوران سربازیش بوده که در اهواز منطقه جنگی خدمت کرده

ایا برام کسری به حساب میاد؟؟؟؟؟ چون یکی گفته بود دوران سربازی حساب نمیشه باید داوطلبانه رفته باشه جبهه؟

22 ماه چند ماه کسری میخوره ؟

لطفا کسایی که اطلاع دارن بهم جواب بدن منتظرم
مرسی

بله مى توانيد اقدام كنيد
منطقى جنگى ربطى به سرباز يا دواطلب ندارد

pedram9
13-07-2017, 07:48
بله مى توانيد اقدام كنيد
منطقى جنگى ربطى به سرباز يا دواطلب ندارد

پس چون سرباز بوده هم جز ایثارگری حساب میشه ؟
و میتونه کسری جبهه بگیره ؟

- راستی غیبت ها بخشیده شده جایی گفته شده میشه از کسری استفاده کرد ؟ یا باز هم ممنوعه واسه کسایی که غیبت داشتند؟

- این بخشش غیبت ها که انجام شده خودش اتومات بخشیده میشه یا باید برم پرونده ای نامه ای چیزی بگیرم

mashtio
13-07-2017, 11:59
سلام دوستان.من در نیروی انتظامی خدمت میکنم و توی ستاد فرماندهی از پله ها افتادم و رباط صلیبی زانوم پاره شد و عمل کردم الان هم استعلاجی هستم خواستم بدونم جانبازی یا ایثارگری و بیمه بهم تعلق میگیره که بیفتم دنبالش؟

silvermanhhh
14-07-2017, 11:41
سلام خسته نباشید سربازی که حین خدمت فرار میکنه دقیقا چه وضعیتی داره؟من خیلی سرباز فراری دیدم برا خودشون زندگی میکنن و کسی هم کاریشون نداره،این مجاراتای حبسو اینجور چیزا اصلن عملی هم میشه؟

MOHSEN_A1371
14-07-2017, 15:03
سلام دوستان
یه سوال داشتم
اگر ما بعد از آموزشی که تقسیم شدیم و یه شهر دیگه غیر از محل سکونت افتادیم وضعیت اقامت به چه شکل هست؟؟
حتما باید ساعت 9 شب برگردیم؟
موبایل و اینا میتتونیم همراه داشته باشیم؟

Captain_America
14-07-2017, 15:39
سلام خسته نباشید سربازی که حین خدمت فرار میکنه دقیقا چه وضعیتی داره؟من خیلی سرباز فراری دیدم برا خودشون زندگی میکنن و کسی هم کاریشون نداره،این مجاراتای حبسو اینجور چیزا اصلن عملی هم میشه؟
وضعیتش که میشه سرباز فراری باید بره دادگاه نظامی ، دیگه هر چند وقت یه بار مقطعی گیر میدن مثلا تو شهر یا مخصوصا بین راه ها تو اتوبوس ها مشکوک بشن مدارک چک میکنن ، زندگی با ترس و لرزه دیگه هر چند سال هم طرحهایی مثل خرید و بخشش اضافه و اینا مطرح میشه.

سلام دوستان
یه سوال داشتم
اگر ما بعد از آموزشی که تقسیم شدیم و یه شهر دیگه غیر از محل سکونت افتادیم وضعیت اقامت به چه شکل هست؟؟
حتما باید ساعت 9 شب برگردیم؟
موبایل و اینا میتتونیم همراه داشته باشیم؟
مگه خوابگاه دانشگاه ؟!
شما کلا ۲۴ ساعته در اختیار یگان هستید باید کلا تو پادگان یا کلانتری باشید مگه روزی چند ساعت مرخصی روزبرگ دفترچه ای بگیرید ، حتی سربازهای تو شهر خودشون هم اگه ظهرها مرخصشون میکنند در صورت عدم نیاز و باز هم با دفترچه هستش.
قانونا که موبایل و هر وسیله مشابه مثل پلیر و ... خیر ولی در خصوص موبایل ساده بدون دوربین زیاد برای بچه های شهرهای دیگه سخت گیری نمیکنند میتونید تحویل دژبانی بدید.

cotgnx
14-07-2017, 15:57

معمولا اونقدر سفت و سخت نمیگیرن که برن دنبال سرباز و بندازنش زندان ولی مقطعی ممکنه یه موقع بیان دم در خونه دستگیر کنن و یا یه موقع کارت به کلانتری افتاد بگیرنت تحویلت میدن. ولی خب این شرایط به ندرت اتفاق میفوته.
در ضمن یه موقع سرباز فراری بعدا پشیمون شد و خواست برگرده سر خدمت میره دادگاه نظامی و قاضی بسته به مدت زمان فرار جریمه نقدی می کنه و 2-3 روز هم میندازنت زندان و بعدش میری سر خدمت!

mohammadjavad0098
14-07-2017, 21:24
من سرباز زندان ام
الان قانون اومده حداقل جریمه 3 میلیون تومنی رو باید بدی ...

mhd1990
15-07-2017, 00:53
سلام دوستان
من تو مقطع کاردانی یکبار انصراف و تغییر رشته دادم معافیت تحصیلی تمدید شد الان سنوات تحصیلیم تموم شده و 12 واحد باقی مونده تا فارغ التحصیلی. بهم یه ترم سنوات ارفاقی میدن که کاردانی رو تمام کنم و کارشناسی بخونم یا نه دیگه وارد غیبت میشم؟
باتشکر

Captain_America
15-07-2017, 07:32
سلام دوستان
من تو مقطع کاردانی یکبار انصراف و تغییر رشته دادم معافیت تحصیلی تمدید شد الان سنوات تحصیلیم تموم شده و 12 واحد باقی مونده تا فارغ التحصیلی. بهم یه ترم سنوات ارفاقی میدن که کاردانی رو تمام کنم و کارشناسی بخونم یا نه دیگه وارد غیبت میشم؟
باتشکر
این شرایط خاص رو حتما از قسمت نظام وظیفه دانشگاه و نظام وظیفه نیرو انتظامی شهرتون حضوری پیگیر باشید ، کم نبوده دانشجو و دانشگاه جور دیگه ای استنباط کردند فکر کردند دانشجو هنوز فرجه داره بعد رفته دیده اسمش تو غایبین هست ، یا یه مورد دوست خودم دانشگاه اسم ایشون رو نداده بوده نظام وظیفه ۴ سال براش غیبت زده بودند تو سیستم روزی که رفت برای کارای سربازیش تو نظام وظیفه گرفتنش من زنگ زدم باباش از شهرستان اومد جواز کسب گرو گذاشت کلی دوندگی کردن استشهاد جمع کردن از رئیس دانشگاه نامه مکتوب گرفتند با هزار و یک بدبختی تو سازمان مرکزی تو سیستم وضعیتش اصلاح شد ! مگر نه میخواستند با وضعیت تحصیلی همون پیش دانشگاهی و ۴ سال غیبت بفرستندش. اینو گفتم که بدونی زیاد اعتماد نکن به سیستم دانشگاه.

mashtio
15-07-2017, 13:03
سلام دوستان.من در نیروی انتظامی خدمت میکنم و توی ستاد فرماندهی از پله ها افتادم و رباط صلیبی زانوم پاره شد و عمل کردم الان هم استعلاجی هستم خواستم بدونم جانبازی یا ایثارگری و بیمه بهم تعلق میگیره که بیفتم دنبالش؟

کسی نیست جواب مارو بده؟دیه زانوم چقدر میشه بخوان بدن؟

Captain_America
15-07-2017, 13:08
کسی نیست جواب مارو بده؟دیه زانوم چقدر میشه بخوان بدن؟
اول ببین شامل دیه میشه یا نه ، بعدش میزان دیه رو پزشکی قانونی معین میکنه که چند درصد هست. هر چند درصد که شد حساب کن دیه امسال ۲۱۰ میلیون تومانه.

pedram9
17-07-2017, 08:06
دوستان امروز ابلاغه ی بخشش برای اداره ما اومد و دوستانی که سنواتشون بخشیده شده نمیتونن از کسری و ... استفاده کنن و این بخشش فقط برای اضافه خدمت بوده و استفاده از کسری برای امثال منی که قبلا سنوات داشتم هنوز ممنوعه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza_03304
17-07-2017, 12:08
بهت هیچ دیه ای تعلق نمیگیره چون خودت از پله افتاده .مثل اینه که تو خیابون با موتور بخوری زمین بعد بری بخوای از کارخونه موتور سازی شکایت کنی که هیچ ربطی بهش نداره . شما هواستو جمع کن تا دیگه نخوری زمین :n01:

alilife
17-07-2017, 20:39
سلام دوستان.
پدر من 10 ماه جبهه داوطلبانه داره. میخواستم ببینم من اگه بخوام برای کسری خدمت اقدام کنم کی باید بیافتم دنبالش؟؟ همون اول که دفترچه رو میدم به پلیس+10 یا بعد از اینکه آموزشیم اینا تموم شد؟ ممنون میشم جواب بدین.

Life24
17-07-2017, 23:33
یک سرباز وظیفه پادگان آمادگاه آبیک عصر امروز هم خدمتی های خود را به رگبار بست.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرباز وظیفه جمعی پادگان آمادگاه ( ارتش) آبیک امروز در ساعت استراحت با سلاحی که دراختیار داشت ، اقدام به تیراندازی به سوی هم خدمتی های خود کرد.
بر اثر این تیراندازی سه سرباز جان خود را از دست دادند و شش تن دیگر زخمی و به بیمارستان ولی عصر (عج) آبیک منتقل شدند.
گفته می شود، سرباز ضارب پس از تیراندازی اقدام به خودزنی کرده که به علت وخامت شدید ، وی به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شده است.
شنیده ها حاکی است که سرباز ضارب به علت آنچه گفته می شود که با درخواست انتقالی وی موافقت نشده، اقدام به تیراندازی کرده است.

Life24
17-07-2017, 23:45
قزوین- معاون مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری قزوین خبر کشته شدن سه سرباز و مجروح شدن شش سرباز در حادثه پادگان آبیک را تایید کرد. علی مقدمی در گفتگو با خبرنگار مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اظهارداشت: سرباز وظیفه ساسان خلیلی عصر امروز دوشنبه وارد آسایشگاه شده و هم خدمتی های خود را به رگبار گلوله می بندد.
وی افزود: بر اثر شلیک این سرباز ۸ نفر مجروح می شوند و ضارب پس از این کار اقدام خودزنی می کند که آمار مجروحان به ۹ نفر می رسد.
مقدمی تصریح کرد: پس از این حادثه همه مجروحان به بیمارستان ولیعصر آبیک منتقل شده و ۴ نفر با اورژانس هوایی و بالگرد به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل می شوند.
مقدمی تصریح کرد: متاسفانه بر اثر جراحت شدید مجروحان تعداد سه نفر تاکنون جان باخته اند و حال دو نفر دیگر نیز بسیار وخیم است و احتمال زنده ماندن آنها کم است.
رئیس دبیرخانه شورای تامین استان قزوین یادآورشد: همه مجروحان سرباز و اهل استانهای اصفهان و گلستان هستند.
مقدمی بیان کرد: سرباز ضارب که از ناحیه شکم به شدت مجروح شده وضعیت وخیمی دارد و در حال حاضر تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
وی افزود: علت دقیق این حادثه همچنان در دست بررسی است و اطلاعات جامع تر بزودی اعلام می شود.

alilife
18-07-2017, 13:12
سلام دوستان.
پدر من 10 ماه جبهه داوطلبانه داره. میخواستم ببینم من اگه بخوام برای کسری خدمت اقدام کنم کی باید بیافتم دنبالش؟؟ همون اول که دفترچه رو میدم به پلیس+10 یا بعد از اینکه آموزشیم اینا تموم شد؟ ممنون میشم جواب بدین.
دوستان کسی نمیدونه؟؟

cotgnx
18-07-2017, 13:28
دوستان کسی نمیدونه؟؟

بعده اینکه برگ سبز رو گرفتی میشه بری دنبالش و برگه کسری رو بگیری، اگرم نرفتی، بعد از آموزشی وقتی رفتی یگان و 1-2 ماه در یگان موندی آمارت که اومد باید بری دنبال کسری.

Rebinkkkkkk
23-07-2017, 21:04
بنده پدر و مادرم متاسفانه خارج از کشور زندگی میکنند و بنده نیز یک ماه دیگه راهی سربازی ام، وقتی که رفتم اونجا دیگه واقعا کسی رو ندارم که برگردم پیشش، سوالم اینه که آیا میشه کلا مرخصی نگرفت تو سربازی؟ اگه مثلا به همه سرباز ها مرخصی بدن میشه که نرم؟

mohsen .h
24-07-2017, 10:38
با سلام.برادر من افتاده اصلاندوز
دوستانی که اطلاع دارن لطفاً از وضعیت اونجا یکم بگن و اینکه بعدش کجاها می افتن؟
چون اصلاندوز نیوری انتظامیه ولی مرزبانی هم هست.
دوستانی که اونجا خدمت کردن لطف کنن و توضیح بدن.
با تشکر.

farzinzz
24-07-2017, 18:21
سلام
دوستانی که سابقه داشتن و مثل من بودن و یا اطلاعات دارن جواب بدن
معاف از رزم بودن رو میشه برام توصیف کنید توی اموزشی و یگان
که مثلا توی اموزشی و یگان چه فرقی با بقیه دارن
چه کار هایی انجام نمیدن
مرسی

mashtio
25-07-2017, 20:11
کسی میدونه معلولیت در حین خدمت برا چی میزنن؟برا پارگی رباط صلیبی زانو میگم ک عمل شده میگن معلولیت در حین خدمت میشه میخوام بدونم به چه درد میخوره فردا برا استخدامی جایی دچار مشکل نشیم

امید رض
27-07-2017, 07:59
سلام
دوستانی که سابقه داشتن و مثل من بودن و یا اطلاعات دارن جواب بدن
معاف از رزم بودن رو میشه برام توصیف کنید توی اموزشی و یگان
که مثلا توی اموزشی و یگان چه فرقی با بقیه دارن
چه کار هایی انجام نمیدن
مرسی
تو اموزشی رژه نمیری اگرم ببرنت اخر صف یاراه میری یا بدون اسلحه اردوگاه نمیری... بجاش میمونی نظافت میکنی کلا اسلحه بهت نمیدن به غیراز بازوبست وتیراندازی
...............................
معاف از رزم بودن دریگان یعنی بدبختی
پست زمینی
نظافت زیاد
اذیت کردن
کلا همه توپادگان علاقه زیادی به معاف از رزم هادارن :n09:بدترازاون اینه که قسمت سنگین اداری هم بهت بدن ...
اشنانداشته باشی سنگ پای یگانی

امید رض
27-07-2017, 08:04
کسی میدونه معلولیت در حین خدمت برا چی میزنن؟برا پارگی رباط صلیبی زانو میگم ک عمل شده میگن معلولیت در حین خدمت میشه میخوام بدونم به چه درد میخوره فردا برا استخدامی جایی دچار مشکل نشیم
کی گفته؟ من خودم یه رباط ود2تا مینیسک عمل کردم الان دوماه رباط پام رو عمل کردم فعلا اون جوری که باید خوب نشده وپام درد داره ولی معلولیت برا عضوی هست که ازدست رفته حتی برا ازکارافتادگی اقدام کردیم ولی گفتن نمیشه برا رباط هیچی درنظر گرفته نمیشه :n02:
البته مدارک دکتر اوردم ازاین حرفا ولی نه معلولیتی وجود نداره

mashtio
27-07-2017, 11:41
کی گفته؟ من خودم یه رباط ود2تا مینیسک عمل کردم الان دوماه رباط پام رو عمل کردم فعلا اون جوری که باید خوب نشده وپام درد داره ولی معلولیت برا عضوی هست که ازدست رفته حتی برا ازکارافتادگی اقدام کردیم ولی گفتن نمیشه برا رباط هیچی درنظر گرفته نمیشه :n02:
البته مدارک دکتر اوردم ازاین حرفا ولی نه معلولیتی وجود نداره

صورتجلسه سانحه و فرم ب ز داری که تو خدمت اینطوری شدی؟شاید فقط برا بیمه و اینجور چیزا باشه

alie0928
28-07-2017, 09:33
دوستان لطفا توضیح درباره اردوگاه بدن چه وسایلی لازمه ببریم این هفته آموزشی شیشمین هفتمونه تو چمران کرج ناجا قراره بریم اردوگاه توضیح بدید ببینیم چی در انتظارمونه

ms1ove
28-07-2017, 09:55
سلام به نظر شما شرایط خدمت رفتن با این توضیحات چجوریه چقدر خدمت میکنم و کلا چجوری میشه

تحصیلات لیسانس
تک پسر
عضو فعال بسیج از سال ۹۰
برگ سبز آموزش مقدماتی ۴۵ روزه سپاه
مجرد

بعد یه نکته دیگه هم اگر من الان دفترچه پست کنم و توی دفترچه مجرد بزنم بعد قبل از اینکه تاریخ آموزشی شرو بشه متاهل بشم قضیه چجوری میشه ؟؟

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

omidshsh
28-07-2017, 10:03
دوستان لطفا توضیح درباره اردوگاه بدن چه وسایلی لازمه ببریم این هفته آموزشی شیشمین هفتمونه تو چمران کرج ناجا قراره بریم اردوگاه توضیح بدید ببینیم چی در انتظارمونه
چیز اضافه ای نمی خواد
فقط خودتونو تقویت کنید

farzinzz
29-07-2017, 22:55
تو اموزشی رژه نمیری اگرم ببرنت اخر صف یاراه میری یا بدون اسلحه اردوگاه نمیری... بجاش میمونی نظافت میکنی کلا اسلحه بهت نمیدن به غیراز بازوبست وتیراندازی
...............................
معاف از رزم بودن دریگان یعنی بدبختی
پست زمینی
نظافت زیاد
اذیت کردن
کلا همه توپادگان علاقه زیادی به معاف از رزم هادارن :n09:بدترازاون اینه که قسمت سنگین اداری هم بهت بدن ...
اشنانداشته باشی سنگ پای یگانی

سلام مرسی از جوابتون
اخه کف پام صافه و خیلی سرپا باشم یا زیاد راه برم،واقعا درد میگیره پام و به همین خاطر میترسم که توی رژه به مشکل بخورم و رفتم سراغش و فرستادنم کمیسیون.خدا کنه جای خوبی بیفتم.اخه کامپیوتر هم بلدم و گواهینامه هم دارم و شانسم خوب باشه،درست و حسابی تمومش میکنم.
نظر شما چیه!!؟

امید رض
30-07-2017, 05:45
سلام مرسی از جوابتون
اخه کف پام صافه و خیلی سرپا باشم یا زیاد راه برم،واقعا درد میگیره پام و به همین خاطر میترسم که توی رژه به مشکل بخورم و رفتم سراغش و فرستادنم کمیسیون.خدا کنه جای خوبی بیفتم.اخه کامپیوتر هم بلدم و گواهینامه هم دارم و شانسم خوب باشه،درست و حسابی تمومش میکنم.
نظر شما چیه!!؟
منم کف پام صاف ماهیچش که دقیقا نمیتونم رژه برم یا زیاد وایسمیسم درد شدید دارم تایید کردن ولی معافی حتی دریغ از معاف رزمی خودم نخواستم .....توخدمت رانندگی اصلا قبول نکن بگو گواهی نامه ندارم مشکلات زیاد وبدی داره ساعتش زیاد هزینه ماشین باخودته 24ساعته باید دردسرس باشی وکلا مکافات
من خودم پایان دوره ام اخراشم برج 6 خدمت تمام دیگه نمیکشه جواب بدم :V9:

xaxi
30-07-2017, 13:01
دوستان دفترچه رو دی پست کنم چه موقعی برای خدمت اعزام میشم؟
آیا ماه رمضون خوبه واسه آموزشی یا نه‌!
کلاً بهترین موقع برای ارسال دفترچه کی هست؟ (که توی نیرو انتظامی هم نیفتم)

reza_03304
30-07-2017, 13:58
ببین اصلا معلوم نیست چند ماه بعد اعزامتو بزنن . خیلی ها بودن 3 ماه بعد پست دفترچه اعزام شدن خیلی ها هم حتی شده 1 سال بعد اعزام بشن من خودم اول خرداد پست کردم اعزامم شده اول آبان هرچه هم درخواست تعجیل میزنم قبول نمیکنن .پلیس +10 میگه پادگان ها خیلی شلوغه و بعیده قبول کنن . پارسال هم که حتی با اینکه مشمولین برگه سبز داشتن گفتن پادگان ها پره و خیلی هارو 2 ماه بعد و 4 ماه بعدش اعزام کردن .
این هم که کجا بیوفتی اصلا مشخص نیست و دست کسی نیست چون سیستم تعیین میکنه نه زمان پست دفترچه ... ماه رمضون و محرم و عید نوروز برای اموزشی عالیه

salarp20500
31-07-2017, 12:20
دوستان دفترچه رو دی پست کنم چه موقعی برای خدمت اعزام میشم؟
آیا ماه رمضون خوبه واسه آموزشی یا نه‌!
کلاً بهترین موقع برای ارسال دفترچه کی هست؟ (که توی نیرو انتظامی هم نیفتم)
به دلیل بخشیده شدن اضافه خدمت تا بهمن ماه اگه دی بفرستی فکر کنم خیلی طول بکشه اعزام بشی
اگه تصمیمتو گرفتی بری خدمت سریع برو کاراتو انجام بده وقتی بری خدمت هی به خودت میگی کاش زودتر اومده بودم
برج 12 هم خیلی خوبه اگ اعزام بشی فقط اگه نیروی انتظامی افتادی تمدید کن شاید ارگانت جای دیگه بیفته حتما موافقت میشه بدلیل ترافیک شدید سرباز
تنها راه هم که نیروی انتظامی نیوفتی پارتی هستش

xaxi
31-07-2017, 13:24
به دلیل بخشیده شدن اضافه خدمت تا بهمن ماه اگه دی بفرستی فکر کنم خیلی طول بکشه اعزام بشی
اگه تصمیمتو گرفتی بری خدمت سریع برو کاراتو انجام بده وقتی بری خدمت هی به خودت میگی کاش زودتر اومده بودم
برج 12 هم خیلی خوبه اگ اعزام بشی فقط اگه نیروی انتظامی افتادی تمدید کن شاید ارگانت جای دیگه بیفته حتما موافقت میشه بدلیل ترافیک شدید سرباز
تنها راه هم که نیروی انتظامی نیوفتی پارتی هستش
مرسی از جواب دوستان :n16:

والا خدمتو که حتماً باید رفت .. ولی واقعیتش اینه که اصلاً دوست ندارم به این زودیا برم .. همون دی یا آذر پست میکنم ببینم چی میشه ..
ممنون

mani6606
31-07-2017, 14:48
بنده پدر و مادرم متاسفانه خارج از کشور زندگی میکنند و بنده نیز یک ماه دیگه راهی سربازی ام، وقتی که رفتم اونجا دیگه واقعا کسی رو ندارم که برگردم پیشش، سوالم اینه که آیا میشه کلا مرخصی نگرفت تو سربازی؟ اگه مثلا به همه سرباز ها مرخصی بدن میشه که نرم؟
در پایان دوره اموزشی یک مرخصی پایان دوره حدود یک هفته تا ۱۰ روز شاید داشته باشید تا پایان مرخصی و تا زمان مشخص هم که نمی توانید خودتان را به یکان جدید معرفی کنیددر این مدت لازمه در جایی بمانید
اما در حالت کلی بعد از اموزشی در یگان می توانید مرخصی نگیرد اما ممکنه این موضوع باعث سواستفاده و فرمانده یگان یا دیگر سربازان شود متاسفانه نمی توانید مثلا مرخضی بگیرد و در اسایشگاه بمانید چون در اکثر یگانها در اسایشگاه بعد از بیدار باش تا پایان ساعت اداری بسته می شود.

alilife
31-07-2017, 21:26
منم کف پام صاف ماهیچش که دقیقا نمیتونم رژه برم یا زیاد وایسمیسم درد شدید دارم تایید کردن ولی معافی حتی دریغ از معاف رزمی خودم نخواستم .....توخدمت رانندگی اصلا قبول نکن بگو گواهی نامه ندارم مشکلات زیاد وبدی داره ساعتش زیاد هزینه ماشین باخودته 24ساعته باید دردسرس باشی وکلا مکافات
من خودم پایان دوره ام اخراشم برج 6 خدمت تمام دیگه نمیکشه جواب بدم :V9:
سلام.
مشکلات ماشین رو میشه چند نمونه ش رو بگین، البته غیر از مسئولیت تصادف کردن که خرجش با خودته....
بعد منظورتون از اینکه هزینه ماشین با خودته چیه؟؟ منظورتون هزینه بنزین و روغن و اینا هست؟؟

SA3EDLORD
31-07-2017, 21:42
دوستان تکلیف این قانون جدید کسری خدمت فرزندان رزمندگان مشخص نشد؟ جزئیاتش و اینکه تاریخ تولد تاثیر داره یا نه و .....
منظورم این خبره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%25D9%2585%25D8%25B9%25D8%25A7%25D9%2581%25DB%25 8C%25D8%25AA-%25D9%2588-%25DA%25A9%25D8%25B3%25D8%25B1-%25D8%25AE%25D8%25AF%25D9%2585%25D8%25AA-%25D9%2581%25D8%25B1%25D8%25B2%25D9%2586%25D8%25AF %25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AB%25D8%25A7%25D8%25B1 %25DA%25AF%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25AA%25D8%25A7-%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2587-%25D8%25A2%25DB%258C%25D9%2586%25D8%25AF%25D9%2587-%25D8%25AA%25D8%25B9%25DB%258C%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25AA%25DA%25A9%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2581-%25D9%2585%25DB%258C%25E2%2580%258C%25D8%25B4%25D9 %2588%25D8%25AF&usg=AFQjCNGQIENHKuzC6t_YezcCdOCr_JbsMQ

farzinzz
31-07-2017, 23:18
دوستان سلام.از اینجا کسی خدمتش توی وزارت دفاع بوده؟؟؟کسی میدونه چه ماه هایی وزارت دفاع نیرو میگیره؟؟؟

Greedy
31-07-2017, 23:23
دوستان سلام.از اینجا کسی خدمتش توی وزارت دفاع بوده؟؟؟کسی میدونه چه ماه هایی وزارت دفاع نیرو میگیره؟؟؟

سلام من وزارت دفاعم صنایع هوایی
هر دو ماه یه بار میگیره سرباز صفرها 19 ماه های فرد و لیسانس و بالاتر اول هر ماه زوج

ms1ove
01-08-2017, 12:27
سلام به نظر شما شرایط خدمت رفتن با این توضیحات چجوریه چقدر خدمت میکنم و کلا چجوری میشه

تحصیلات لیسانس
تک پسر
عضو فعال بسیج از سال ۹۰
برگ سبز آموزش مقدماتی ۴۵ روزه سپاه
مجرد

بعد یه نکته دیگه هم اگر من الان دفترچه پست کنم و توی دفترچه مجرد بزنم بعد قبل از اینکه تاریخ آموزشی شرو بشه متاهل بشم قضیه چجوری میشه ؟؟

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalkکسی نبود جواب بده ؟

mani6606
01-08-2017, 16:12
[QUOTE=ms1ove;8987569]کسی نبود جواب

چون از سال ٩٠ عضو فعال بوديد شايد بتوانيد تا 5 ماه كسرى بگيرد باتوجه به اينكه تك پسر هستيد مى تانيد در استان يا شهر خودتان خدمت كنيد اگر بعد از ارسال دفترچه متاهل شديد مدارك را در يگان اموزشى تحويل مى دهيد

farzinzz
01-08-2017, 20:39
سلام من وزارت دفاعم صنایع هوایی
هر دو ماه یه بار میگیره سرباز صفرها 19 ماه های فرد و لیسانس و بالاتر اول هر ماه زوج
اهان مرسی
من بچه ی قروین هستم
اگه بدونین یه پادگان اینجا هست که برای وزارت دفاعه،پادگان جوادنیای قروین منظورمه
میخواستم ببینم من ۱۹ برج ۸ برم یا ۱۹ برج ۹؟
که بیفتم وزارت دفاع

cotgnx
01-08-2017, 20:59
اهان مرسی
من بچه ی قروین هستم
اگه بدونین یه پادگان اینجا هست که برای وزارت دفاعه،پادگان جوادنیای قروین منظورمه
که بیفتم وزارت دفاع

احتمالش خیلی کمه که همینجوری وزارت دفاع بیوفتی، باید بری امریه بگیری برا وزارت دفاع همینجوری نمیفتی اونجا!

Greedy
01-08-2017, 22:48
اهان مرسی
من بچه ی قروین هستم
که بیفتم وزارت دفاع

اره تنها پادگان وزارت دفاع جوادنیا هست اردیبهشت 95 اموزشی اونجا بودم
یعنی چی ؟ ربطی به تاریخ نداره اصولا 90 درصد کسایی که وزارت دفاع میفتن پارتی دارن شما به اشنات بگو دنبال کارات باشه

farzinzz
01-08-2017, 23:22
اره تنها پادگان وزارت دفاع جوادنیا هست اردیبهشت 95 اموزشی اونجا بودم
یعنی چی ؟ ربطی به تاریخ نداره اصولا 90 درصد کسایی که وزارت دفاع میفتن پارتی دارن شما به اشنات بگو دنبال کارات باشه
اخه من شنیدم نمیشه اموزشی رو درست کرد و یعنی دست کسی نیست
ایا درسته؟؟؟
بعدش اگه اموزشی کد ارتش بخورم،دیگه نمیتونم برم وزارت دفاع برای خدمت توی یگان
میخواستم ببینم قضیش چیه

Greedy
01-08-2017, 23:46
اخه من شنیدم نمیشه اموزشی رو درست کرد و یعنی دست کسی نیست
ایا درسته؟؟؟
بعدش اگه اموزشی کد ارتش بخورم،دیگه نمیتونم برم وزارت دفاع برای خدمت توی یگان
میخواستم ببینم قضیش چیه

! اینجا با پول و پارتی همه کار میشه کرد اموزشی که سهله من یه هفته مونده بود به خدمتم مالک اشتر اراک افتادم دو سه روزه بابام از طریق اشنا ردیف کرد جواد نیا قزوین افتادم
اره اگر اموزشی ارتش بیفتی دیگه بعدش نمیتونی بری سپاه یا وزارت دفاع البته بازم بستگی به پارتی و میزان کلفتیش داره

farzinzz
02-08-2017, 14:28
! اینجا با پول و پارتی همه کار میشه کرد اموزشی که سهله من یه هفته مونده بود به خدمتم مالک اشتر اراک افتادم دو سه روزه بابام از طریق اشنا ردیف کرد جواد نیا قزوین افتادم
اره اگر اموزشی ارتش بیفتی دیگه بعدش نمیتونی بری سپاه یا وزارت دفاع البته بازم بستگی به پارتی و میزان کلفتیش داره
والا بچه های شهر مابدون پارتی خیلی هاشون افتادن جوادنیا.
خدا کنه شانس منم بگیره و بیفتم اینجا
بعدش بتونم بمونم..اخه واقعا نزدیکه بهمون.
اعزام من برج ۸ شده.هنوز جواب کمیسیون برای معاف از رزم م نیومده.بنظرتون بعدش که بیاد(جوابش مهم نیست)میتونم بگم برج ۹ میخوام برم؟؟

saeedtuborg
03-08-2017, 17:02
برای گرفتن کسری سابقه جبهه کی اقدام کنم ؟ الان من شش ماه از خدمتم گذشته و اگه کسری بیارم تا آخر امسال تموم میشه خدمتم
اگه کسری سابقه جبهه الان برم دنبالش و بزارم توی پروندم ممکن هست چون کسری دارم الکی برام اضاف بزنن ؟

worldm
03-08-2017, 17:16
برای گرفتن کسری سابقه جبهه کی اقدام کنم ؟ الان من شش ماه از خدمتم گذشته و اگه کسری بیارم تا آخر امسال تموم میشه خدمتم
اگه کسری سابقه جبهه الان برم دنبالش و بزارم توی پروندم ممکن هست چون کسری دارم الکی برام اضاف بزنن ؟

سلام ابتدا پدرتون باید بره دنبال پرونده اش که اگر نداره جمعشون کنه که ارتباطی با خدمت شما نداره تا اینجا.
اما اگر از قبل پرونده داره و کارت ایثار ارتش یا کارت رزمندگی سپاه برای زمان خدمت خودشون رو دارن مشکل چندانی ندارید شما زمانی که به یگان تون رفتین یکسری مدارک باید ببرید بهشون تحویل بدین تا بهتون معرفی نامه بدن که اون معرفی نام هرو پدرتون به محل خدمت خودش میبره وسابقه خودش رو میاره و شمام یذارید لای پرونده.
نیاز به ثبت جایی نیست سیستم قدیم شون حذف شده .
اتفاقا اگر بفهمن که شما فلان قدر کسری جبهه دارید بیشتر اذیت تون میکنن و اضافه زدن بیشتر میشه چون میفهمن که به زودی از پیششون میرید.پیشنهاد میکنم در مورد داشتن کسری جبهه هیچی نگین بذارید هر زمان رفتین دنبال خلاصه پرونده تون خودشون متوجه بشن .
مواردی داشتیم که به سربازان معرفی نامه نمیدادن یا الکی امروز و فردا میکردن
.با توجه به شش ماه دیگه الا ندیگه باید اقدام کنید و نامه رو بگیرید

Mehditedi
03-08-2017, 20:51
سلام ابتدا پدرتون باید بره دنبال پرونده اش که اگر نداره جمعشون کنه که ارتباطی با خدمت شما نداره تا اینجا.
اما اگر از قبل پرونده داره و کارت ایثار ارتش یا کارت رزمندگی سپاه برای زمان خدمت خودشون رو دارن مشکل چندانی ندارید شما زمانی که به یگان تون رفتین یکسری مدارک باید ببرید بهشون تحویل بدین تا بهتون معرفی نامه بدن که اون معرفی نام هرو پدرتون به محل خدمت خودش میبره وسابقه خودش رو میاره و شمام یذارید لای پرونده.
نیاز به ثبت جایی نیست سیستم قدیم شون حذف شده .
اتفاقا اگر بفهمن که شما فلان قدر کسری جبهه دارید بیشتر اذیت تون میکنن و اضافه زدن بیشتر میشه چون میفهمن که به زودی از پیششون میرید.پیشنهاد میکنم در مورد داشتن کسری جبهه هیچی نگین بذارید هر زمان رفتین دنبال خلاصه پرونده تون خودشون متوجه بشن .
مواردی داشتیم که به سربازان معرفی نامه نمیدادن یا الکی امروز و فردا میکردن
.با توجه به شش ماه دیگه الا ندیگه باید اقدام کنید و نامه رو بگیرید

پدر من توی سپاه خدمت کرده در زمان جنگ که یک نامه داره که در اون نوشته 18 ماه در جبهه حضور داشته و نامه دیگری داره که از طریق بسیج به جبهه رفته و 4 ماه هم از این طرف داره حالا باید دو تا گواهی اشتغال به خدمت بگیرم ؟

mani6606
03-08-2017, 21:01
پدر من توی سپاه خدمت کرده در زمان جنگ که یک نامه داره که در اون نوشته 18 ماه در جبهه حضور داشته و نامه دیگری داره که از طریق بسیج به جبهه رفته و 4 ماه هم از این طرف داره حالا باید دو تا گواهی اشتغال به خدمت بگیرم ؟

پدرتان ان ٤ ماه كه از بسيج اعزام شدند در سپاه خدمت بودند؟
معمولا كسرى بسيج توسط سپاه تاييد مى شود

Mehditedi
03-08-2017, 21:18
پدرتان ان ٤ ماه كه از بسيج اعزام شدند در سپاه خدمت بودند؟
معمولا كسرى بسيج توسط سپاه تاييد مى شود

4 ماه از طریق عضویت بسیجی به جبهه رفته به صورت داوطلب یعنی بعد خدمت سربازیش و اون 18 ماه هم که خدمت سربازیش بوده و در سپاه بوده

mani6606
03-08-2017, 23:12
4 ماه از طریق عضویت بسیجی به جبهه رفته به صورت داوطلب یعنی بعد خدمت سربازیش و اون 18 ماه هم که خدمت سربازیش بوده و در سپاه بوده

خوب
كسرى بسيج در انتها توسط سپاه تاييد مى شود با اين حال شما به دو نامه اشتغال به خدمت نياز داريد يكى براى بسيج منطقه و ديگرى براى سپاه يعنى پادگانى كه پدرتان خدمت را در ان سپرى كردند

armin39
04-08-2017, 11:21
سلام دوستان اگه اخر ماه دفترچه بفرستم برای چه ماهی اعزام میشم؟
بعد می تونم تعجیل بزنم برای آبان ماه ؟

mani6606
04-08-2017, 12:05
سلام دوستان اگه اخر ماه دفترچه بفرستم برای چه ماهی اعزام میشم؟
بعد می تونم تعجیل بزنم برای آبان ماه ؟

اعزام فوق ديپلم ها به بالا در ماه هاى زوج و ديپلم ها در ١٩ هر ماه
اول شهروير دفترچه را بفرستيد شايد در زمستان اعزام شويد مى توانيد تعجيل بزتيد و با درصدكمى هم ممكنه درخواست رد شود

ariajoker
04-08-2017, 13:13
اول شهروير دفترچه را بفرستيد شايد در زمستان اعزام شويد مى توانيد تعجيل بزتيد و با درصدكمى هم ممكنه درخواست رد شود

لطفا اطلاعات قدیمی و غلط ندهید.
الان 6-7 ماه هست که فوق دیپلمه ها به همراه دیپلمه ها در 19ام هر ماه اعزام میشن و از لیسانسه ها به بالا جدا شدن.

reza_03304
05-08-2017, 13:15
تعجیل خیلی سختگیرانه شده تا موافقت بشه من تا الان 5 بار درخواست تعجیل زدم . .اعزامم آبان بود تعجیل میزدم برای شهریور همش رد میشد . تا اخر هفته قبل قبول کردن

pedram9
06-08-2017, 12:34
دوستان بلخره کسایی که اضاف سنواتیشون بخشیده شده میتونن از کسری جبهه پدر استفاده کنن یا نه ؟

mani6606
06-08-2017, 13:19
دوستان بلخره کسایی که اضاف سنواتیشون بخشیده شده میتونن از کسری جبهه پدر استفاده کنن یا نه ؟

بله چرا نتواندد

angel20
06-08-2017, 17:06
سلام دوستان امروز زنگ زدم نظام وظیفه گفتن اموزشی نیروی دریای سپاه احمد بن موسی شیراز افتادم ولی تو سامانه پلیس بعلاوه ده هنوز نقطه چین ها اعزام قبلی(برج 4) که مازاد شدم و انداختنم برج 6 مونده ؟ مشکلی نداره که هنوز اینطوره ؟ الان اعزامی یک 6 هستم .

کسی میدونه این پادگان اموزشی چطوره وضعیتش ؟ :n41:

من از نیروی دریای سپاه ماهشهر واسه جذب اقدام کردم ! مدرک ارشده و تک پسرم ! ایا حتما ماهشهر تقسیم میشم بعد از آموزشی ؟:n01:

pedram9
06-08-2017, 17:45
بله چرا نتواندد

چون در نامه ای که برای اداره ی ما اومد نوشته بود فقط غیبت بخشیده شده و تبعات غیبت مانند عدم برخورداری از کسر خدمت و معافیت و ... پابرجا هست

احسان چهری
06-08-2017, 17:50
اینکه بدرد خودشون می‌خوره

realcore
06-08-2017, 18:22
کسی هست با مدرک ارشد نیروی انتظامی، پادگان شهید باهنر کرمان افتاده باشه؟ :)) اعزام 6/1

Life24
06-08-2017, 19:36
یک سرباز در منطقه کهریزک تهران به روی هم خدمتی‌های خود آتش گشوده و تعداد زیادی را زخمی کرد.

به گزارش الف به نقل از خبرگزاریها، براساس اطلاعات به دست آمده ساعتی قبل در منطقه کهریزک تهران یک فقره تیراندازی گزارش شده است.

براساس اطلاعات اولیه یک سرباز در منطقه کهریزک به سمت تعدادی از هم خدمتی‌های خود تیراندازی کرده است.

براساس نقل قول های موجود تعداد زیادی از سربازان و هم خدمتی‌های این فرد مجروح شده اند اما هنوز از تعداد کشته‌ها خبری در دست نیست.

تکمیلی/۴ کشته و ۱۲ زخمی در تیراندازی کهریزک
رئیس شورای کهریزک خبر داد: ۴ نفر در حادثه امروز کهریزک کشته و ۱۲ نفر زخمی شدند.رییس شورای کهریزک گفت: یک سرباز اهل سیستان وبلوچستان با اسلحه به سوی هم خدمتی های خود حمله ور شده و یک سرگرد و ۲ سرباز را با ضرب گلوله از پای درآورد و ۱۲ تن دیگر را نیز زخمی کرده است.

محمد هاشمی گفت: پس از این حادثه نیروها به سرعت وارد عمل شده و طی این درگیری سرباز مسلح را با شلیک گلوله هدف قرار دادند که وی بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

علت این حادثه هنوز مشخص نیست و مسئولان در حال بررسی جزئیات بیشتر هستند.

capitansoba
07-08-2017, 12:07
سلام دوستان
با مدرک ارشد تربیت بدنی افتادم نیروی انتظامی، پادگان شهید بهشتی اصفهان
کسی میدونه چجور جایی هست؟ احتمال داره بعدش بیافتم شهر خودمون یزد؟ کلا نیروی انتظامی ( با مدرک من) چجوریه؟ سپاس

Metro X
07-08-2017, 13:23
از وقتی تصمیم گرفتم برم سربازی ۷-۸ تا ازین خبرای مرگ و میر سربازا مخصوصا تیراندازی سرباز سمت هم خدمتیاش شنیدم فعلا رفتن ب صلاح نیست شانس نداریم که یکی میزنه میکشتمون. زنده باشی محدودیت بکشی بهتره تا بمیری هنگام خدمت.
راستی احتمالش چن درصده که این خرید خدمت سال دیگ هم باشه ؟ میشه امیدی داشت که سال دیگه خرید ؟

amir169
07-08-2017, 18:42
از وقتی تصمیم گرفتم برم سربازی ۷-۸ تا ازین خبرای مرگ و میر سربازا مخصوصا تیراندازی سرباز سمت هم خدمتیاش شنیدم فعلا رفتن ب صلاح نیست شانس نداریم که یکی میزنه میکشتمون. زنده باشی محدودیت بکشی بهتره تا بمیری هنگام خدمت.
راستی احتمالش چن درصده که این خرید خدمت سال دیگ هم باشه ؟ میشه امیدی داشت که سال دیگه خرید ؟

متولد چه سالی هستید ؟

Metro X
07-08-2017, 19:06
متولد چه سالی هستید ؟
دی۷۰
خیلی ستمه به خاطر ۳-۴ ماه نتونستم امسال بخرم

salarp20500
07-08-2017, 19:34
دی۷۰

با توجه به وضع خراب دولت فکر نمیکنم این طرح به این زودیها برداشته بشه

ضمنا شما برای اینها به عنوان مهره سوخته حساب میشید یعنی اونی که 8 سال نره خدمت دیگه امکان نداره بره پس بهتره جیبشو خالی کنن هر چه زودتر !

realcore
08-08-2017, 00:29
از بچه های قدیم کسی خبر نداره پادگان شهید باهنر کرمان چطوری تقسیم میکنه؟

angel20
08-08-2017, 00:58
سلام دوستان امروز زنگ زدم نظام وظیفه گفتن اموزشی نیروی دریای سپاه احمد بن موسی شیراز افتادم ولی تو سامانه پلیس بعلاوه ده هنوز نقطه چین ها اعزام قبلی(برج 4) که مازاد شدم و انداختنم برج 6 مونده ؟ مشکلی نداره که هنوز اینطوره ؟ الان اعزامی یک 6 هستم .

کسی میدونه این پادگان اموزشی چطوره وضعیتش ؟ :n41:

من از نیروی دریای سپاه ماهشهر واسه جذب اقدام کردم ! مدرک ارشده و تک پسرم ! ایا حتما ماهشهر تقسیم میشم بعد از آموزشی ؟:n01:

کسی نمیدونه این پادگان اموزشی (احمد بن موسی شیراز) وضعیتش چطوره ؟ :n41:

javad.20
08-08-2017, 08:42
سلام دوستان من محل اعزامیم اومده نیروی انتضامی شهید باهنر کرمان میخام بدونم چجور جاییه. با اینکه معاف از رزمم. بعد راسته که هرکس اونجا بیفته برای بقیه خدمتش میفته شهر خودش؟

- - - Updated - - -

mani6606
08-08-2017, 10:35
سلام دوستان من محل اعزامیم اومده نیروی انتضامی شهید باهنر کرمان میخام بدونم چجور جاییه. با اینکه معاف از رزمم. بعد راسته که هرکس اونجا بیفته برای بقیه خدمتش میفته شهر خودش؟

- - - Updated - - -

نيروى انتظامى تقسمات سختى و بدى دارد ممكنه در راهدارى يا مرزبانى تقسيم شويد ، تقسيمات را پادگان انجام نمى دهد بلكه در تهران و در ستاد ناجا انجام مى شود،قانونى نيست هر كسى اموزشى در اين پادگان باشد ادامه خدمت در شهر خودش داشته باشد

Hossein_128
08-08-2017, 10:43
دوستان من رفتم دانشگاه برای کارای فارغ التحصیلی. بعد دانشگاه بهم یه نامه داده که بدم به پلیس +10 . الان حتما باید این نامه رو بدم به پلیس +10 ؟؟؟
اگه نامه رو بهشون بدم خودشون برای اعزام به خدمت معرفیم نمیکنن؟؟؟

mani6606
08-08-2017, 10:54
دوستان من رفتم دانشگاه برای کارای فارغ التحصیلی. بعد دانشگاه بهم یه نامه داده که بدم به پلیس +10 . الان حتما باید این نامه رو بدم به پلیس +10 ؟؟؟
اگه نامه رو بهشون بدم خودشون برای اعزام به خدمت معرفیم نمیکنن؟؟؟

اون نامه يعنى اينكه معافيت تحصيلى شما و تكليف تحصيلتون مشخص شده.شما براى اعزام بايد دفترچه خدمت را گرفته و فرمهاى ان را پر كنيد معاينه پزشك و واكسن ها بزنيد تا نام و مشخصات شما درسيستم پليس +١٠ و نظام وظيفه ثبت شود در انتها تاريخ اعزام دريافت مى كنيد

Hossein_128
08-08-2017, 11:28
اون نامه يعنى اينكه معافيت تحصيلى شما و تكليف تحصيلتون مشخص شده.شما براى اعزام بايد دفترچه خدمت را گرفته و فرمهاى ان را پر كنيد معاينه پزشك و واكسن ها بزنيد تا نام و مشخصات شما درسيستم پليس +١٠ و نظام وظيفه ثبت شود در انتها تاريخ اعزام دريافت مى كنيد
ممنون

پس حتما اون نامه رو باید بدم دیگه؟؟ در غیر این صورت برام سنوات اضافی و ممانعت از تحصیل رد میشه درسته؟؟

nima04kurd
08-08-2017, 15:12
سلام دوستان.من برا اموزشی افتاده بودم پادگان نیرو زمینی سپاه ولیعصر اباده فارس!اینجا هرچی گشتم پست کاملی در موردش پیدا نکردم!خودم اموزشیو تازه تموم کردم!گفتم بیام در مورد پادگان و شرایطش توضیح بدم شاید کس دیگه یی افتاده باشه اونجا!
عرضم ب حضورتون پادگان بزرگیه از نظر وسعت!تقریبا3هزار نفر نیرو داره!اب و هواش بشدت گرم بود و همه قشنگ مث لبو شده بودیم!شب ها بشدت سرد بود ب طوری ک اورکت میپوشیدیم!چون منطقع کویریه شبا سرد و روزا گرمه!امکانات خوبی هم داره!همه اسایشگاه ها کولر دارن و کلمن اب سرد!هر گردان ی حموم30تایی داره.فشار اب فوق العاده یی داره و اب گرم هم داره و راحت میتونین حموم کنید.تا15دیقه حموم گیر نمیدن بعدش دیگ در میزنن!شرایط غذاش هم بد نی!غذا های خوبی میدن ولی کیفیتش گه گاه پایینه.از قرمه سبزی بگیر تا قیمه اولویه قزل الا مرغ و کوبیده!میوه هم میدن.ناهار ها میوه میدن مث هندونه خربزه سیب یا موز!هر صبح ساعت10صب هم چاشت میدن(کیک+ابمیوه)بوفه هم داره +ساندویج
وسایل هم زیاد نبرین چون بعد دو روز وسایل رو میدن بهتون!وسایلی هم ک میدن شامل:
سه دست لباس نظامی+اورکت
دو عدد کلاه نظامی
شش جفت جوراب
3شورت+3عرق گیر
دو عدد صابون
دو عدد شامپو
دو عدد واکس و متعلقاتش
دو عدد خمیر دندون و مسواک
دو عدد تاید
دو عدد پتو+دو عدد ملافه+1ملافه بالشت
دستکش+کلاه+لباس زیر کامل مخصوص زمستون
دو عدد پوتین(جنسش خوبه)
و...
اینم بگم تو اموزشی همه چیو باید تجربه کنید از اسلحه و نگهبانی و...ربطی هم نداره معاف از رزمی.باید همه اینارو انجام بدی
البته معاف از رزمی خوبه بنظرم چون هیچ کاری نمیکنی دیگ!ن تنبیه میشی ن اذیت ولی دیگ باید اسلحه تحویل بگیری!
در کل دوره ما خوب بود.بیشترین مشکلمون گرما و کم خوابی بود.چون10/30شب خاموشی میزدن4/15صب هم بیدار باش بود!از ساعت7کلاس شروع میشد تا12/30.بعد نماز و ناهار!ساعت3دوباره کلاس بود تا5 بعدشم شامگاه!
اصلا هم نترسید فقد ی هفتع ش سخته بعدش عادت میکنید!امکانات خوبی داره خدایی.خودتونو بزنید ب کسخلی و حال کنید اونجا.تجدید دوره برا درس اینا همش الکیه.فقد دعوا نکن و مواد و سیگار ازت نگیرن کاریت ندارن.برا امار نماز هم غیب نکن.نخوندی هم نخوندی ولی تو امار باش!امیدوارم تونسته باشم کمک کنم بهتون.فردا باید تو یگان خودمو معرفی کنم.سوالی داشتین بپرسین حتما جواب میدم

mani6606
08-08-2017, 15:24
ممنون

پس حتما اون نامه رو باید بدم دیگه؟؟ در غیر این صورت برام سنوات اضافی و ممانعت از تحصیل رد میشه درسته؟؟

اون نامه جز الزامات هستش بدون ان پليس +١٠ شما را ثبت سيستم نظام وظيفه نمى كند ، نامه نشان مى دهد كه شما در يك تاريخى فارغ التحصيل شديد و بعد از ان معافيت نخواهيد داشت

nits
08-08-2017, 15:59
سلام و خسته نباشید دوستان

بنده آموزشی افتادم ارتش - پدافند هوایی سمنان ( پدافند قرارگاه خاتم الانبیا آجا )
چند سوال دارم دوستان :

1- پدافند هوایی نسبت به سایر ارگان ها چطوره ؟

2- اینکه اولا چطوره جایی و تقسیماتش چطوره ؟ من ساکن گیلان هستم

3- لیسانس نرم افزار هستم و دور کد نداره رشته ما ؛ درسته ؟

4- تهران مگه مرکز آموزشی نداره برای پدافند هوایی ؟ تهرانسر هست درسته ؟

پیشاپیش ممنون

mani6606
08-08-2017, 16:33
سلام و خسته نباشید دوستان

بنده آموزشی افتادم ارتش - پدافند هوایی سمنان ( پدافند قرارگاه خاتم الانبیا آجا )
چند سوال دارم دوستان :

1- پدافند هوایی نسبت به سایر ارگان ها چطوره ؟

2- اینکه اولا چطوره جایی و تقسیماتش چطوره ؟ من ساکن گیلان هستم

3- لیسانس نرم افزار هستم و دور کد نداره رشته ما ؛ درسته ؟

4- تهران مگه مرکز آموزشی نداره برای پدافند هوایی ؟ تهرانسر هست درسته ؟

پیشاپیش ممنون

پدرفند هوايي مثل ديگر يگان هاى ارتش است مزيت بيشتر يا كمتر نسبت به بفيه ندارد.تقسيمات در تهران در ستاد پدافند هوايي انجام مى شود و يگان اموزشى نقشى در ان ندارد معمولا بچه هاى كامپيوتر دوره كد ندارند اما گاهى به ندرت اتفاق افتاده ، پدافند هوايي يگان هاى اموزشي متعددى دارد

realcore
08-08-2017, 18:43

- - - Updated - - -
مدرکتون چیه شما؟ منم معاف از رزمم و فوق لیسانس، شاید معاف از رزم گرفته

amir169
08-08-2017, 19:17
دی۷۰

متولد 70 که گفتند میشه
مطمئن هستید نمیشه ؟

javad.20
09-08-2017, 09:49
من لیسانسم نمیدونم پرسیدم میگن خوبه بد نیست
شماهم 6/1 اعزامی باهنر؟

saeeddeeas
09-08-2017, 10:32
دوستان برای رسیدن کارت پایان خدمت مثل مرسولات پستی آیا میشه پیگیری کرد توی سایتی جایی مثل گواهینامه و ...

Hossein_128
09-08-2017, 11:25
اون نامه جز الزامات هستش بدون ان پليس +١٠ شما را ثبت سيستم نظام وظيفه نمى كند ، نامه نشان مى دهد كه شما در يك تاريخى فارغ التحصيل شديد و بعد از ان معافيت نخواهيد داشت
آقا امروز اون نامه فارغ التحصیلی دانشگاه رو بردم پلیس +10 . بهم گفتن اصلا نیازی به نامه نیست. اگر خواستی اعزام بشی بیا کاراتو بکن. برای فارغ التحصیلی اصلا هیچ نامه ای ازم نگرفتن! این جریانش چیه الان؟؟
دانشگاه یه نامه فارغ التحصیلی بهم داد تا بدم پلیس +10 . ولی اونا میگن نامه ای نیاز نیست و نامه رو ازم نگرفتن!

mani6606
09-08-2017, 11:33
آقا امروز اون نامه فارغ التحصیلی دانشگاه رو بردم پلیس +10 . بهم گفتن اصلا نیازی به نامه نیست. اگر خواستی اعزام بشی بیا کاراتو بکن. برای فارغ التحصیلی اصلا هیچ نامه ای ازم نگرفتن! این جریانش چیه الان؟؟
دانشگاه یه نامه فارغ التحصیلی بهم داد تا بدم پلیس +10 . ولی اونا میگن نامه ای نیاز نیست و نامه رو ازم نگرفتن!

مسؤل پليس +١٠ نامه را ديد؟
ديدن نامه هم كفايت مى كنه ، همين مشخص شود تكليف تحصيل شما به چه صورت است

SETIZEN
09-08-2017, 11:35

درسته. اون نامه برای اون موقع هست که میخواین اقدام به رفتن یا گرفتن معافی بکنید.
در واقع اون نامه گواهی فراغت از تحصیل شماست:n01:

Hossein_128
09-08-2017, 11:39
مسؤل پليس +١٠ نامه را ديد؟
ديدن نامه هم كفايت مى كنه ، همين مشخص شود تكليف تحصيل شما به چه صورت است
آره دید و بهم پسش داد. گفت اگه میخوای اعزام بشی بیا کارتو راه بندازم
یه نسخه از همون نامه هم خود دانشگاه گذاشت داخل پرونده تحصیلیم

mani6606
09-08-2017, 11:41
آره دید و بهم پسش داد. گفت اگه میخوای اعزام بشی بیا کارتو راه بندازم
یه نسخه از همون نامه هم خود دانشگاه گذاشت داخل پرونده تحصیلیم

خب پس مشكلى نيست
همين كه طرف مطمئن شود وضيعت تحصيليتون چى هست كافيه، اون نامه را داشته باشيد به عنوان يك مدرك كه زمان فراغ التحصيلى شما را نشان مى دهد

xaxi
09-08-2017, 12:37
دوستان برای اقدام به خدمت بعد از فارغ‌التخصیلی، 1 سال فرصت هست یا 6 ماه؟

reza_03304
09-08-2017, 13:24
دوستان برای اقدام به خدمت بعد از فارغ‌التخصیلی، 1 سال فرصت هست یا 6 ماه؟

قبلا 6 ماه بوده ولی الان 1 سال فرصت هست ... ولی از من میشنوی زود دفترچه را پست کن . چون بعد از پست کردن باز 5.6 ماهی سرگردون میمونی

amirmahmod
10-08-2017, 09:48
سلام، حکمی که بعد از آموزشی دادن و گفتن بعد از پایان دوره معرفی کن به فرماندهی نیروی انتظامی قم چجوریه یعنی یگان خدمت هم داخل قم میوفته یا تقسیم میکنن به شهر های دیگه؟:n13:

mani6606
10-08-2017, 15:54
سلام، حکمی که بعد از آموزشی دادن و گفتن بعد از پایان دوره معرفی کن به فرماندهی نیروی انتظامی قم چجوریه یعنی یگان خدمت هم داخل قم میوفته یا تقسیم میکنن به شهر های دیگه؟:n13:

هر دو حالت وجود دارد ، فرماندهى تصميم مى گيرد كه كجا سرباز بيشتر نياز دارد

farzinzz
10-08-2017, 22:00
سلام دوستان
من پروندم رفته کمیسیون و هنوز جواب ندادن
من تک پسر هستم و مدرکم دیپلمه
میخوام ببینم برای تک پسری باید قبل اموزشی اقدام کنم یا بعدش؟؟؟
کلا وضعش چطوریه؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدین

angel20
11-08-2017, 02:25
یکی نیست پادگان بگه احمد بن موسی چطوره؟ من پذیرشی هستم برمیگردم شهرم؟

amirmahmod
11-08-2017, 09:55
سلام دوستان
من پروندم رفته کمیسیون و هنوز جواب ندادن
من تک پسر هستم و مدرکم دیپلمه
میخوام ببینم برای تک پسری باید قبل اموزشی اقدام کنم یا بعدش؟؟؟
کلا وضعش چطوریه؟؟؟
ممنون میشم توضیح بدین
در رابطه با تک فرزندی داخل دوره آموزشی ازتون مدارک میخوان اونجا مدارک رو تحویل میدین بقیه کارا رو خودشون انجام میدن

farzinzz
11-08-2017, 10:36
در رابطه با تک فرزندی داخل دوره آموزشی ازتون مدارک میخوان اونجا مدارک رو تحویل میدین بقیه کارا رو خودشون انجام میدن

اهان
مرسی
چه مدارکی رو ازم دریافت میکنن؟؟؟

reza_03304
11-08-2017, 11:34

الان شرط تک پسری خیلی مهم نیست براشون چون اکثرا تک پسر هستن

Metro X
11-08-2017, 11:38
متولد 70 که گفتند میشه
مطمئن هستید نمیشه ؟

نیمه دوم 70 + نیمه اول 71 مدرکشون باهمه واس همین نمیشه:n03:

Meysam7515
11-08-2017, 14:26
.

سلام گرامی

بنده سال 86 معافیت موارد خاص بودم و دو ماه اموزشی گذروندم و کارت گرفتم

برای کاری ،،، سازمان مربوطه سندی میخواد ازمن ، که ثابت کنه که معافیتم طوری بوده که دوره اموزشی حتما گذروندم

الان باید چکار کنم؟

ایا کد سخا به من داده میشه بعد گذشت 10 سال از پایان خدمت ، جهت ورود به پنل کاربری ؟

ایا سامانه نظام وظیفه قسمتی داره که دوره اموزشی منو تایید کنه؟؟

xaxi
11-08-2017, 14:38
سلام ..
دوستان 2 تا برادر همزمان میتونن برن سربازی یا خیر؟

mani6606
11-08-2017, 15:17
سلام گرامی

بنده سال 86 معافیت موارد خاص بودم و دو ماه اموزشی گذروندم و کارت گرفتم

برای کاری ،،، سازمان مربوطه سندی میخواد ازمن ، که ثابت کنه که معافیتم طوری بوده که دوره اموزشی حتما گذروندم

الان باید چکار کنم؟

ایا کد سخا به من داده میشه بعد گذشت 10 سال از پایان خدمت ، جهت ورود به پنل کاربری ؟

ایا سامانه نظام وظیفه قسمتی داره که دوره اموزشی منو تایید کنه؟؟

نظام وظيفه قرار بود تمام مدارك و ارشيوهاى كاغذى قديم را وارد سيستم كند حال اينكه به افراد كه در قديم اعزام شدند در سيستم كد سخا اختصاص يافته يا نه مشخص نيست
براى يافتن كد سخا يك علامت ؟ به شماره پيامكى 110206010 بدهيد و در جواب چندين گزينه براى شما ارسال مى گردد كه يكى از انها در خواست كدسخا است
كه با دادن شماره ملى براى شما اس ام اس مى شود.در سامانه نظام وظيفه نام ارگان خدمتى و زمان ورود به خدمت و پايان خدمت وجود دارد
در غير اين صورت مستقيم به پليس +١٠ برويد و مستقيم درخواست برگه اعزام به خدمت بدهيد اگر ارشيو قديم وارد سيسنم شده باشد حتما زمان ورود به اموزشى و ارگان خدمتى و زمان معافيت در ان درج شده است

mani6606
11-08-2017, 15:18
سلام ..
دوستان 2 تا برادر همزمان میتونن برن سربازی یا خیر؟

مشكلى ندارد

Meysam7515
11-08-2017, 17:00
نظام وظيفه قرار بود تمام مدارك و ارشيوهاى كاغذى قديم را وارد سيستم كند حال اينكه به افراد كه در قديم اعزام شدند در سيستم كد سخا اختصاص يافته يا نه مشخص نيست
براى يافتن كد سخا يك علامت ؟ به شماره پيامكى 110206010 بدهيد و در جواب چندين گزينه براى شما ارسال مى گردد كه يكى از انها در خواست كدسخا است
كه با دادن شماره ملى براى شما اس ام اس مى شود.در سامانه نظام وظيفه نام ارگان خدمتى و زمان ورود به خدمت و پايان خدمت وجود دارد
در غير اين صورت مستقيم به پليس +١٠ برويد و مستقيم درخواست برگه اعزام به خدمت بدهيد اگر ارشيو قديم وارد سيسنم شده باشد حتما زمان ورود به اموزشى و ارگان خدمتى و زمان معافيت در ان درج شده است

روز قبل ..فرضیه پیامکی رو اجرا کردم..پیام ارسال و تایید دریافت نیز امد ،،اما هزینه کم نکرد(که طبق گفته دیگران باید 400 تومان کم میکرد) هیچ جوابی نیامد

از طریق نرم ازفزار دریافت کد سخا(با دادن شماره ملی ش شناسنامه و تاریخ تولد) از همین شماره ، پیامک ارسال کردم اما باز جوابی نیامد

--------------------------------------------

یادمه موقع تعویض کارت پایان خدمت به هوشمند ...اطلاعات در مرکز پلیس بلاوه 10 وجود داشت... ان شالله فردا هم همینگونه باشد

اگر سوالی داشتم دوباره مزاحم میشوم

(دکمه تشکر برای من موجود نیست ...سپاس جهت پاسخگویی پیام قبل )

hamidpn7
12-08-2017, 10:53
سلام بچه ها من امروز برگه اعزاممو گرفتم افتادم شهید رجایی کرمانشاه ( نیروی انتظامی ) یکم شهریور ماه اعزامم , اگه عزیزی هست که اونجا افتاده باشه خوشحال میشم اشنا بشیم , من از اردبیل هستم

VAHID1001
12-08-2017, 16:44
با تمام تلاش های فراوان برای افتادن توی سپاه با کمال تعجب با داشتن بسیج فعال و تمامی بند پ هایی که استفاده کردم افتادم آجا پدافند هوایی سمنان اعزام 6/1
به هیچ وجه به حرف هیچ احدی گوش ندید من تقریبا یک ماه تلاش و دوندگی کردم که هر اتفاقی میافته حداقل سپاه باشم بازم نشد البته دیگه لابد خواست خدا بوده درکل از پدافند سمنان زیاد تعریف نشنیدم میگن سختی زیاد داره خدا کنه بعد از پدافند حداقل یه جای درست حسابی بیافتم :(

capitansoba
12-08-2017, 18:58
سلام دوستان
با مدرک ارشد تربیت بدنی افتادم نیروی انتظامی، پادگان شهید بهشتی اصفهان
کسی میدونه چجور جایی هست؟ احتمال داره بعدش بیافتم شهر خودمون یزد؟ کلا نیروی انتظامی ( با مدرک من) چجوریه؟ سپاس

کسی اطلاع نداره؟؟؟:n28::n28:

farzinzz
12-08-2017, 23:13
الان شرط تک پسری خیلی مهم نیست براشون چون اکثرا تک پسر هستن
اهان
مشکل نداره
باز ممنون میشم مدارکش رو بگین
که ایا نیازه قبل اموزشی،مدارک رو جمع کنم؟!!

mani6606
12-08-2017, 23:19
اهان
مشکل نداره
باز ممنون میشم مدارکش رو بگین
که ایا نیازه قبل اموزشی،مدارک رو جمع کنم؟!!

قبل اموزشى كه ممكن نيست
در اموزشى به شما گفته مى شود چه مدركى نياز است
يك نامه ار پادگان به شما داده مى شود كه بايد براى خانواده خود پست كنيد در ان از دفاتر اسناد رسمى شهر شما خواسته شده كه با توجه به شناسنامه شما و پدر و مادرتان تاييد كنند كه شما تنها فرزند ذكور خانواده هستيد و دو دو تا مدرك ديگر هم تياز دارند كه خانواده بايد براى شما پست كنند

irmacfa
13-08-2017, 11:21
دوستان درجه لیسانس الان تو خدمت سپاه چنده ؟

kar1591
13-08-2017, 11:32

ستوان سوم میدن

irmacfa
13-08-2017, 11:33
ستوان سوم میدنمیگفتن ارشد ستوان سومه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

reza_03304
13-08-2017, 12:24

گروهبان یکم میدن . تعداد خیلی کمی راهم ستوان سوم میدن

irmacfa
13-08-2017, 12:26
گروهبان یکم میدن . تعداد خیلی کمی راهم ستوان سوم میدندرجه های سپاه مک یه اسم دیگ نداره ؟ رزم آوره نمیدونم یا رزم دار

مرغ ملکوت
13-08-2017, 15:01
با سلام
برای ارسال مدارک فایل در ارتش برای صدور کارت پایان خدمت چه مدارکی نیاز هست ؟

mani6606
13-08-2017, 15:10
با سلام

شما خودتان مستقيم كه نمى توانيد ارسال كنيد بايد شعبه وظيفه نيروى انسانى پادگان اين كار را انجام دهد فقط بايد شما يك ليستى كه شايد شامل شايد بيست امضا باشد از افراد مختلف پادگان جمع كنيد و به نيروى انسانى تحويل دهيد انها خودشان بقيه كارها را انجام مى دهند

silvermanhhh
13-08-2017, 15:46
درجه های سپاه مک یه اسم دیگ نداره ؟ رزم آوره نمیدونم یا رزم دار

فک کنم این درجه استوار باشه که به این اسم صداش میکنن

M.Sadegh.M
13-08-2017, 17:21
من 1/6 اعزامم هست.
میخواستم بدونم کجا افتادم رفتم تو همین سایت epolice قسمت نظام وظیفه
زده خاتمی یزد
میخواستم بدونم الان برم پلیس +10 برگه بگیرم؟ پست نامه میاره؟ چجوری بفهمم این مکانی که زده 100% قطعیه
چجوری اعزام میکنن؟ خودم باید برم یزد یا خودشون میبرن؟ من اصفهان هستم.

cotgnx
13-08-2017, 19:54
من 1/6 اعزامم هست.
زده خاتمی یزد
میخواستم بدونم الان برم پلیس +10 برگه بگیرم؟ پست نامه میاره؟ چجوری بفهمم این مکانی که زده 100% قطعیه

می تونی بری پلیس +10 برگ سفید بگیری، چند روز صبر کن اگه پست نیاورد برو از پلیس +10 بگیر. داخل برگه سفید نوشته در چه تاریخی کجا باشید خودشون میبرن شمارو، شما خودتم می تونی بری.

misagh8900
13-08-2017, 21:16
برای ما که رزمدار یکم زدن. البته من سرباز معلم هستم ولی حکم درجه ای که بعد از آموزشی برامون زدن رزمدار یکم بود.

irmacfa
14-08-2017, 09:29
دوستان عکس پایان خدمت مو بلند باشه مشکلی نداره یا ریش ؟ برای سپاه

mani6606
14-08-2017, 10:09
دوستان عکس پایان خدمت مو بلند باشه مشکلی نداره یا ریش ؟ برای سپاه

عكس بايد پرسنلى باشد يعنى مو و ريش به اندازه اى كه مجاز است و حتما با لباس فرم خدمت باشد كه درجه هاى ان نيز ممشخص باشد

irmacfa
14-08-2017, 10:10
عكس بايد پرسنلى باشد يعنى مو و ريش به اندازه اى كه مجاز است و حتما با لباس فرم خدمت باشد كه درجه هاى ان نيز ممشخص باشدقالب ندارید برای سپاه فتوشاپ کنیم

mani6606
14-08-2017, 10:12
قالب ندارید برای سپاه فتوشاپ کنیم

در اينترنت جستجو كتيد شايد بتوانيد پيدا كنيد

Gesendet von iPad mit Tapatalk

sam-1993
14-08-2017, 13:12
با سلام

درود دوست عزیز، واسه مدارک فایل اینا رو لازم داری:
2 عدد کپی صفحه اول شناسنامه
2 عدد کپی کارت ملی
12 قطعه عکس 3*4
2 عدد کارت خون
2 عدد کپی آخرین مدرک تحصیلی (فقط واسه سربازان دیپلم به پایین)
2 عدد فرم ثبت و اصلاح مشخصات
3 عدد فرم احتیاط الف
3 عدد فرم احتیاط ح
(کپی ها همه باید برابر با اصل باشند)

ariajoker
14-08-2017, 17:16
بسته به پادگان آموزشیت داره . بین گروهبان دو تا استوار یک . بند پ و اینا هم داشته باشی ستوان 3.

ariajoker
14-08-2017, 17:21
من 1/6 اعزامم هست.
زده خاتمی یزد
باید بری +10 بگیری برگتو دیگه خیلی وقته پست نمیاره . احتمال قوی همون یزد هستی ولی ممکنه عوض بشه به کرمانشاه . ولی پذیرشت قطعی شده .
کدوم پادگان پذیرش گرفتی ؟

M.Sadegh.M
14-08-2017, 18:39
باید بری +10 بگیری برگتو دیگه خیلی وقته پست نمیاره . احتمال قوی همون یزد هستی ولی ممکنه عوض بشه به کرمانشاه . ولی پذیرشت قطعی شده .
کدوم پادگان پذیرش گرفتی ؟

گروه 40 مهندسی سپاه صاحب الزمان
اگه اصفهانی هستید بعد از سپاهانشهره

ariajoker
14-08-2017, 20:06
گروه 40 مهندسی سپاه صاحب الزمان
اگه اصفهانی هستید بعد از سپاهانشهره

امیدوارم معرفت برشه بالایی داشته باشه اونجا.

irmacfa
15-08-2017, 00:54
دوستان بیمه سربازی رو بعد از پایان خدمت میشه خرید که سابقه بیمه رد بشه؟

mani6606
15-08-2017, 01:11
دوستان بیمه سربازی رو بعد از پایان خدمت میشه خرید که سابقه بیمه رد بشه؟

بله اما شرطش اينه كه براى شما دو سال حق بيمه از جايي پرداخت شود بعد از ان مى توانيد با پرداخت وجهى بيمه خدمت را به سابقه بيمه اضافه كنيد

amir deja vu
15-08-2017, 10:54
سلام

دوستان امکان گرفتن پروژه برای کسر خدمت سربازی با مدرک لیسانس هم وجود داره؟ و اینکه ترتیب مراحلش چطور هست؟

امید رض
15-08-2017, 13:45
نبود 6/22
:n33::n33: پایان خدمت

cotgnx
15-08-2017, 14:27
سلام

دوستان امکان گرفتن پروژه برای کسر خدمت سربازی با مدرک لیسانس هم وجود داره؟ و اینکه ترتیب مراحلش چطور هست؟

خیر وجود نداره.

MOHSEN_A1371
16-08-2017, 23:07
سلام دوستان یه سوال داشتم
آموزشی دقیقا چند روزه؟

دقیقا 60 روز هست یا 56 روز؟
mani6606
16-08-2017, 23:52
آموزشی دقیقا چند روزه؟

از روزى كه شما وارد اموزشى مى شويد تا روزى كه از ان ترخيص مى شويد ٢ ماه است، در اين. دو ماه ممكنه ابتداى دوره مرخصى داشته باشيد كه با مرخصى ميان دوره شايد حدود ١٠ روز مرخصى داشته باشيد و در مجموع ٥٠ روز مفيد اموزشي داريد

MOHSEN_A1371
17-08-2017, 00:04
از روزى كه شما وارد اموزشى مى شويد تا روزى كه از ان ترخيص مى شويد ٢ ماه است، در اين. دو ماه ممكنه ابتداى دوره مرخصى داشته باشيد كه با مرخصى ميان دوره شايد حدود ١٠ روز مرخصى داشته باشيد و در مجموع ٥٠ روز مفيد اموزشي داريد

خیلی ممنون
یکی کسی که یکم شهریور میره سربازی تا دقیقا یکم آبان باید اونجا باشه؟
آخه سوالم این هست که چند روز زودتر ترخیص می کنند؟ چون شنیدم چهار پنج روز زودتر ترخیص میکنند مثلا 25 مهر این حدودا
آیا این صحت داره؟

mani6606
17-08-2017, 00:11
خیلی ممنون
یکی کسی که یکم شهریور میره سربازی تا دقیقا یکم آبان باید اونجا باشه؟
آخه سوالم این هست که چند روز زودتر ترخیص می کنند؟ چون شنیدم چهار پنج روز زودتر ترخیص میکنند مثلا 25 مهر این حدودا
آیا این صحت داره؟

همه چيز وابسته به برنامه اموزشي است معمولا يك هفته قبل از ترخيص برنامه اموزشى و كلاس ها تمام مى شود در يك هفته باقى مانده فقط تمرين مراسم پايان دوره يا همان تحليف است اما بهرحال شما حدود يك هفته تا ده روز مرخصى پايان دوره داريد تا بتوانيد به موقع خودتان را به يگان جديد معرفى كنيد

donnie yen
17-08-2017, 00:13
با تمام تلاش های فراوان برای افتادن توی سپاه با کمال تعجب با داشتن بسیج فعال و تمامی بند پ هایی که استفاده کردم افتادم آجا پدافند هوایی سمنان اعزام 6/1
به هیچ وجه به حرف هیچ احدی گوش ندید من تقریبا یک ماه تلاش و دوندگی کردم که هر اتفاقی میافته حداقل سپاه باشم بازم نشد البته دیگه لابد خواست خدا بوده درکل از پدافند سمنان زیاد تعریف نشنیدم میگن سختی زیاد داره خدا کنه بعد از پدافند حداقل یه جای درست حسابی بیافتم :(

.................................................. .
سلام عزیز

من خودم پدافند ارتش بودم، امیدوارم بعد از آموزشی، یگان تبریز (رادار) نیوفتی.

شیراز بهترین جاست برا پدافند.

Greedy
17-08-2017, 00:26
نبود 6/22
:n33::n33: پایان خدمت

8 روز کسری جور کردی ؟:n02:

donnie yen
17-08-2017, 00:33

.................................................
شاید هم 4 روز اضافه خدمت :n02:

silvermanhhh
17-08-2017, 07:07
آموزشی دقیقا چند روزه؟

ما ۱۹ رفتیم برا نظام وظیفه،اونجا بلیط دادن که ۲۱ حرکت کنیم بریم کرمان ۲۲ رسیدیم چون اموزشیمون به عید میخورد ۹ روزم مرخصی داشتیم،ولی اخر سر مارو ۲۴ فروردین ترخیص کردنو گفتن که شما اموزش کامل ندیدید،و ۲۹ بایستی خودمونو به یگان که فرماندهی فلان استان بود معرفی میکردیم،همه چی بستگی فرمانده پادگان و زمانی که میری خدمت داره دقیقا ۶۰ روز نیست

Greedy
17-08-2017, 14:38
شاید هم 4 روز اضافه خدمت :n02:
لیسانسه اخه وزارت دفاعم هست :n02:

donnie yen
17-08-2017, 15:09
لیسانسه اخه وزارت دفاعم هست :n02:

آهان پس اینجوری

یا احتمالا نظر شماست یا این که 8 روز تشویقی دارن :n02:

portal
17-08-2017, 15:21
سلام

سامانه ای نیست که بشه استعلام کرد , یگان خدمتی بعد از آموزشی کجا افتادیم؟

امید رض
17-08-2017, 16:42
چی شده؟ متظور نامفهوم پایان دوره ام

essien
17-08-2017, 17:44
سلام

سامانه ای نیست که بشه استعلام کرد , یگان خدمتی بعد از آموزشی کجا افتادیم؟
اخر اموزشی مشخص میشه یگانتون کجاست همون موقع هم نامه اشو میدن بهتون .
فک نکنم زودتر مشخص بشه که جوری بتونید استعلام بگیرید ...

Mehran
17-08-2017, 18:22
سلام

از دوستان اعزامی تیرماه ۹۶ وزارت دفاع کسی هست؟ تاریخ معرفی افسرها از جوادنیا به یگان خدمتی کی هست؟

با تشکر مهران...

Rebinkkkkkk
17-08-2017, 19:39
مهم مهم لطفا پاسخ دهید توجه:

سلام، من میخوام در سپاه خدمت کنم، تاریخ اعزامم 7/19 هست و از الان رفتم سپاه و فرم هارو پر کردم و کارهای بهداشت و...... خلاصه تو سپاه پذیرش انجام دادم همه کارهای بسیجی اینارو کردم هر چیزی که ممکنه به فکرتون بیاد الان، مشکلم اینه که پلیس به علاوه ده وقتی برگه اعزامی رو بهم داد گفت معلوم نیست کجا بیوفتی
الان من یه ماه بیشتر مونده اعزام بشم کاری میشه کرد که فقط سپاه بیوفتم ؟؟؟؟

I Walk Alone
17-08-2017, 20:33
دوستان برای دریافت کد سخا از پلیس +10 فقط همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه کافی هست؟

mehdi_mh71
17-08-2017, 22:39
سلام عزیزان
من چن روز دیگه فارغ التحصیل میشم چه مدارک هایی باید ببرم پلیس +10 برای کارای اعزام و سربازی؟

mani6606
18-08-2017, 00:42
سلام عزیزان
من چن روز دیگه فارغ التحصیل میشم چه مدارک هایی باید ببرم پلیس +10 برای کارای اعزام و سربازی؟

شما بايد تمام كارهاى فارغ التحصيلى را انجام دهيد در پايان دانشگاه نامه اى به شما مى دهد براى نظام وظيفه كه در ان ناريخ اتمام تحصيل درج شده است.براى ثبت نام در سامانه پليس +١٠ شما بايد دفترچه خدمت را تهيه كنيد سپس فرم هاى ان را تكميل كنيد معاينه پزشك را انجام دهيد واكسن ها را بزنيد به همراه عكس و ان نامه دانشگاه به پليس +١٠ مراجعه مى كنيد

alie0928
18-08-2017, 11:30
ارشد قبول شی بخوای ایست خدمت بزنی روند اداریش چجوریه؟ کسی اگه انجام داده لطفا توضیح بده چون اعلام نتایج نزدیکه

reza_03304
19-08-2017, 06:17
ارشد قبول شی بخوای ایست خدمت بزنی روند اداریش چجوریه؟ کسی اگه انجام داده لطفا توضیح بده چون اعلام نتایج نزدیکه
دانشگاهی که قبول شدی میری یه نامه برای معافیت تحصیلی میگیری اون نامه را میبری پلیس +10 اونجا خودشون برای درست میکنن کارتو

reza_03304
19-08-2017, 06:26

سلام، من میخوام در سپاه خدمت کنم، تاریخ اعزامم 7/19 هست و از الان رفتم سپاه و فرم هارو پر کردم و کارهای بهداشت و...... خلاصه تو سپاه پذیرش انجام دادم همه کارهای بسیجی اینارو کردم هر چیزی که ممکنه به فکرتون بیاد الان، مشکلم اینه که پلیس به علاوه ده وقتی برگه اعزامی رو بهم داد گفت معلوم نیست کجا بیوفتی
فقط با پارتی میتونی جایی که میخوای بیوفتی . کاغذ بازی ها همشون الکیه و فقط میتونی 60% امیدوار بمونی یه چیز دیگه هم که هست اینه که زیاد رو حرف مسئول پلیس +10 حساب نکن . من خودم میخواستم تعجیل بزنم چند بار رفتم گفتم زود تر میخوام برم میگفت راه نداره زود بری و پادگان ها پره و .... . خودم رفتم تو سامانه درخواست تعجیل زدم هفته بعد قبول شد درخواستم رفتم پلیس +10 گفتم جواب تعجیل میخوام گفت قبول نمیکنن و بعیده قبول شده باشه تا بلاخره چک کرد دید قبول شده ... پس رو حرف اونا اصلا حساب نکن

sepehrtaj
19-08-2017, 11:24

سلام.
اگه واقعا پذیرش گرفته باشی تو سپاه دیگه مشکلی نست و میوفتی سپاه.
علت اینکه پلیس +10 اینو گفته اینکه اون که نمیدونسته شما این کارا رو کردی.
اگرم میدونسته واسه اینکه بعدا اگه احیانا نشد نری طلبکار اون بشی.

sepehrtaj
19-08-2017, 11:28
یادش بخیر.وقتی میخواستم اعزام بشم کلی از توی این فروم تحقیق کردم راجع به خدمت و 04.

چه روزای بدی بود.

اعزامی 93/10/1 کسی هست هنوز اینجا؟

cotgnx
19-08-2017, 16:36
یادش بخیر.وقتی میخواستم اعزام بشم کلی از توی این فروم تحقیق کردم راجع به خدمت و 04.

چه روزای بدی بود.

اعزامی 93/10/1 کسی هست هنوز اینجا؟

من 93/8/1 بودم چند بار تمدید زدم 10/1 نشد یادش بخیر عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود! الان که تموم شده وقتی نگاه می کنم هیچ خاطره خوشی نه از آموزشی نه از یگان ندارم، اگه میشد اون قسمت خاطرات از شروع خدمت پاک بشه خیلی خوب بود!

donnie yen
19-08-2017, 16:49
من 93/8/1 بودم چند بار تمدید زدم 10/1 نشد یادش بخیر عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود! الان که تموم شده وقتی نگاه می کنم هیچ خاطره خوشی نه از آموزشی نه از یگان ندارم، اگه میشد اون قسمت خاطرات از شروع خدمت پاک بشه خیلی خوب بود!

...............................................
سلام

یادش به خیر نمیشه گفت، یادش به خیر زمونی میگن که آدم خاطره ی خوب و خوشی از یه دوارن زندگیش داشته باشه

ولی با این گفته ی شما که "عجب دوران بیخود و بی فایده ای بود!" کاملا موافقم.

بله اگه میشد من کلا خاطرات خدمت سربازی در ارتش رو از هارد زندگیم پاک میکردم

مرگ بر اون دوران

MOHSEN_A1371
19-08-2017, 20:35
سلام دوستان حداکثر چند بار میشه اعزام رو تمدید کرد؟

pedram9
20-08-2017, 08:09
دوستان وقتی غیبت های سنواتی رو بخشیدن کسی تونسته از کسر خدمت استفاده کنه ؟

mani6606
20-08-2017, 10:00
سلام دوستان حداکثر چند بار میشه اعزام رو تمدید کرد؟

دوبار نى توانيد اما براى بار دوم بايد دليل مورد قبولى داشته باشيد

shadmehrdh
21-08-2017, 18:05
دوستان کسی خبر داره دانشگاه افسری امام علی با درجه گروهبان یکم لیسانس چه جور جایی واسه خدمته ؟؟ یه توضیحی میدید ؟
به گروهبان برگه تردد میدن یا نه ؟

shadmehrdh
21-08-2017, 18:10
دوستان کسی خبر داره دانشگاه افسری امام علی با درجه گروهبان یکم لیسانس چه جور جایی واسه خدمته ؟؟ یه توضیحی میدید ؟
به گروهبان برگه تردد میدن یا نه ؟

sepehrtaj
21-08-2017, 21:08
دوستان وقتی غیبت های سنواتی رو بخشیدن کسی تونسته از کسر خدمت استفاده کنه ؟

سنوات رو خیلی سخت می بخشن ولی کسر خدمت ربطی به سنوات نداره و در هر صورت به شما تعلق میگیره.

farzinzz
21-08-2017, 22:27
سلام دوستان
من رشتم ریاضیه و تا پیش دانشگاهی خوندم و در اصل دیپلمه حساب میشم
بعد رفتم برگ سبز رو گرفتم که تاریخ اعزام رو زده
مدرک تحصیلی رو به این صورت نوشته:
مدرک تحصیلی شما دوم دبیرستان(فارغ التحصیل(قبول)از دوم دبیرستان)ثبت گردیده است.
میخواستم ببینم این چرا اینطوریه؟؟؟
آیا برگم مشکل داره و باید ببرم اصلاح کنم!!!؟

Amir_oscar
21-08-2017, 23:14
سلام دوستان
من رشتم ریاضیه و تا پیش دانشگاهی خوندم و در اصل دیپلمه حساب میشم
بعد رفتم برگ سبز رو گرفتم که تاریخ اعزام رو زده
مدرک تحصیلی رو به این صورت نوشته:
مدرک تحصیلی شما دوم دبیرستان(فارغ التحصیل(قبول)از دوم دبیرستان)ثبت گردیده است.
میخواستم ببینم این چرا اینطوریه؟؟؟
آیا برگم مشکل داره و باید ببرم اصلاح کنم!!!؟

آره برو پلیس+10 و گواهی دیپلمت رو بده تا اصلاحش بکنن. با دیپلم سرجوخه میشی و با دوم دبیرستان سرباز.

angel20
22-08-2017, 00:33
سلام احمد بن موسی شیراز چطوره؟ :n16:

M.Sadegh.M
23-08-2017, 00:09
تشکر از راهنمایی های تمام دوستان در این 3969 صفحه :n12:
خیلی هاشا خواندم و استفاده کردم.

ما هم فردا عازمیم :n14:
خاتمی یزد.

portal
23-08-2017, 01:21
سلام
تو برگه ترخيص من نوشته شده ، يگان خدمتى من تهران بزرگ هست
كجا بايد مراجعه كنم
و اينكه ممكنه كجاها تقسيم بشم الان؟
ممنون

Doublex
23-08-2017, 09:59
اعزامی یک شهریور .. هنوز نرفتم البته :n26:
الان هم ساعت 11 صبحه یک شهریوره :n31:

amir169
23-08-2017, 11:26
ساده ترین روش تشخیص کارت معافیت اصلی و جعلی چیه ؟

alie0928
23-08-2017, 13:27
دوستان آموزشی بنده تموم شد و تو برگه ترخیص نوشته شده پاوای ناجا اولا چجور جاییه؟ دوما کجاست؟ آموزشی رو کرج گذروندم

Batista666
23-08-2017, 16:51
اموزشی پدافند هوایی سمنان وسط بیابون بودم
الانم با اینکه بچه تهرانم یگان تقسیم شدم پایگاه سوم شکاری نوژه همدان
چطور جاییه ؟
کسی میتونه از اونجا اطلاعات بده یخورده
میشه انتقالی گرفت ؟

rezausa2020
24-08-2017, 10:21
آقا ما رفتیم همه کاراشو انجام دادیم دکترو واکسنو ... دفترچه بهمون ندادن چیزیم نگفت پست کن . یک کاغذ دادن گفتن 10روز قبل تاریخ بیا بهت شماره بدم یا یک همچین چیزی.
یعنی الان معلوم نمیشه کجا قراره بیوفتم؟

mani6606
24-08-2017, 11:22
آقا ما رفتیم همه کاراشو انجام دادیم دکترو واکسنو ... دفترچه بهمون ندادن چیزیم نگفت پست کن . یک کاغذ دادن گفتن 10روز قبل تاریخ بیا بهت شماره بدم یا یک همچین چیزی.
یعنی الان معلوم نمیشه کجا قراره بیوفتم؟

از الان مشخص نيست خمان ١٠ يا ٧ روز قبل اعزام مشخص مى شود

VAHID1001
24-08-2017, 13:28
اموزشی پدافند هوایی سمنان وسط بیابون بودم
الانم با اینکه بچه تهرانم یگان تقسیم شدم پایگاه سوم شکاری نوژه همدان
چطور جاییه ؟
کسی میتونه از اونجا اطلاعات بده یخورده
میشه انتقالی گرفت ؟
سلام من دیروز رفتم پدافند هوایی سمنان برای اموزشی ما طرفای ظهر رسیدیم هواش نصب به قم که محل اعزام من هستش تقریبا یکی بود روز اول یه سری وسایل مثل لباس و پوتین و اینجور چیزا رو دادن و گفتن برید اندازه کنید ساعت 6 صبح دوشنبه بیایید در کل برخوردشون خوب بود اصلا الافی نداشت الافی ما در حد 3 ساعت شد خوب اونم یکمی فورم هایی که باید پر میکردیم زمانبر بود بعدشم بلافاصله بردنمون انبار و لباس ها و پوتین ها رو بر اساس سایز بهمون دادن البته تا اونجایی که میشد تلاش کردن بر اساس سایز لباس بدن اصلا اینطوری نبود که همینطوری لباس بدن و بگن برید خودتون سایز کنید رفتارشون خوب بود و کاملا با تمامی چیزایی که توی نت و بلاگ ها خونده بودم فرق داشت البته بهمون گفتن چون شما لیسانس هستید شرایط اینجا برای شما فرق داره در کل نصبت به ذهنیتی که از اموزشی داشتم خیلی بهتر بود
سوال اینه که شما مدرک تحصیلیت چه رشته ای بوده ؟ و اینکه دقیقا سر 2 ماه اموزشی تموم شد میان دوره بهتون دادن ؟ مرخصی پنج شنبه جمعه داشتید ؟ و سوال دیگه اینکه ظاهران اونجا استخر هم داره سرباز های اموزشی هم میتونن استفاده کنن؟ یافقط واسه سرباز هایی هست که خدمت میکنن توی اون پادگان
در مورد انتقالی هم من سوال کردم قبلا فقط میتونی جاتو با سربازی که توی تهران هستش و میخواد همدان خدمت کنه عوض کنید(البته داشتن بند پ قوی هم بی تاثیر نیست)
من خودم بچه تهرانم تازه اومدم قم و از قصد از قم مدارک رو فرستادم که اگر بشه تهران بیافتم خیلی از بچه های قم رو میشناسم که تهران خدمت میکنن البته اینم شنیدم کسایی که از شهر خودشون فاصله زیادی داشته باشن و منطقه بد اب و هوا باشن 19 ماه خدمت میکنن و تمامی شهر ها بجز تهران و شمال منطقه بد اب و هوا حساب میشه یعنی اگر همون سمنان بمونید 19 ماه خدمت میکنید

alie0928
25-08-2017, 17:53
دوستان سوال داشتم و اون اینکه برا رفتن به یگان باید با لباس نظامی رفت یا شخصی؟ اگه نظامی باید درجه رم نصب کنیم؟

لباس نظامی رو به این خاطر میپرسم که اینجایی که ما رو معرفی کردن قراره مجدد تقسیم شیم و یگانمون هنوز معلوم نشده

cotgnx
25-08-2017, 18:06
دوستان سوال داشتم و اون اینکه برا رفتن به یگان باید با لباس نظامی رفت یا شخصی؟ اگه نظامی باید درجه رم نصب کنیم؟

لباس نظامی رو به این خاطر میپرسم که اینجایی که ما رو معرفی کردن قراره مجدد تقسیم شیم و یگانمون هنوز معلوم نشده

حتما با لباس نظامی باید برید، درجه و رسته رو هم نصب می کنیم وضعیت کامل خودتون رو معرفی می کنید، دیگه تا روز ترخیص همین لباس تنتون هست!

ms1ove
25-08-2017, 18:15
سلام
امروز یکی از بچه ها که اعزامی ۴/۱ بود گفت آموزشی سه ماه شده و خدمت ۲۴ ماه آیا حقیقت داره ؟

mani6606
25-08-2017, 19:17
سلام
امروز یکی از بچه ها که اعزامی ۴/۱ بود گفت آموزشی سه ماه شده و خدمت ۲۴ ماه آیا حقیقت داره ؟
هنوز چيزى به عنوان رسمى اعلام نشده

ms1ove
25-08-2017, 20:38
هنوز چيزى به عنوان رسمى اعلام نشدهامکان داره این اتفاق بیفته ؟

VAHID1001
25-08-2017, 20:39
سلام

والا من اعزامی6/1 هستم بهم گفتن 8 هفته و سربازی هم درمناطق بد آب و هوا 19 و مناطق عادی 21 ما هستش
اگر هم بخوان اضافه کنن برای سرباز هایی هستش که اعزامی جدید هستن
ولی ظاهرا دارن سربازی رو 24 ماه میکنن

rezausa2020
25-08-2017, 21:01
والا من اعزامی6/1 هستم بهم گفتن 8 هفته و سربازی هم درمناطق بد آب و هوا 19 و مناطق عادی 21 ما هستش
اگر هم بخوان اضافه کنن برای سرباز هایی هستش که اعزامی جدید هستن
ولی ظاهرا دارن سربازی رو 24 ماه میکنن
من 3ماه دیگه اعزام میشم یعنی من میشم 24ماه؟!!! خیلی نامردیه که

ّfarzad543
25-08-2017, 21:52
دوستان سلام...

من در مورد گوشی سوال داشتم...

خواستم بدونم بازرسی کوله وسایلم به چه نحوی هست؟ من مشکلم موبایل هست..میخوام بدونم اگه گوشی توی تاید قایم کنم( یا یه جایی که پیدا کردنش سخت باشه!)، آیا بازم میتونن پیدا کنن؟

کلا میخوام در مورد گوشی بهم توضیح بدین که اگه گوشی رو بعدها پیدا کنن واقعا از مرخصی محروم میکنن و بازداشت داره؟ یا صرفا اینا فقط جهت ترس دادن به سربازا هست؟

من پدافند سمنانم.

sunshineboy
26-08-2017, 00:15
دوستان سلام...

خواستم بدونم بازرسی کوله وسایلم به چه نحوی هست؟ من مشکلم موبایل هست..میخوام بدونم اگه گوشی توی تاید قایم کنم( یا یه جایی که پیدا کردنش سخت باشه!)، آیا بازم میتونن پیدا کنن؟

کلا میخوام در مورد گوشی بهم توضیح بدین که اگه گوشی رو بعدها پیدا کنن واقعا از مرخصی محروم میکنن و بازداشت داره؟ یا صرفا اینا فقط جهت ترس دادن به سربازا هست؟

من پدافند سمنانم.

دستگاه دارن بعضی جاها با دستگاه چک میکنه دژبان یا اون افسری ک هست ممکنم هس نداشته باشند تموم کوله ها و وسایل رو چک میکنه با اون دستگاه ولی ضرر نداره ببر اگه بگیرن اعدامت نمیکنن اگرم دستگاه نداشته باشه نمیفمه نمیگه تو قوطی تاید چی داری مگه اینکه اون دژبان یه ادم موزمار :| باشه شک کنه بگه باز کن .
خیالت راحت اگرم گرفتن فقط گوشیت میگیرن بعدش روزی ک میخواسی بری میری پس میگیری فقط حتما رمز بزار روش ک اگه احیانا گرفتن نتونن به اطلاعات توش دسترسی پیدا کنن نه ک بکنن بعضی وقتا مثلا سربازا فوضولن میخوان ببینن چی تو گوشیت داری چون این گوشیا میره بازرسی اونجام دست این سربازاس حتما خود گوشی رو رمز بزار واسش ک اگه گرفتن هم بعدا نگی با خودت وای حالا شماره هام رو میبینن یا یه موقع نره کسی سر گوشیم یا فکرت درگیر باشه الکی و اذیت بشی
اینا همش کشکه دوست عزیز با سرباز اموزشی کاری ندارن هیچ وقت بازداشت چی روز اولی؟اگه ک اموزشی تموم شده میخوای بری تازه یگان خدمتیت بازم بات کارندارن دست بالاش نهایاتا دزبان گوشیت میگیره و میگه بیاا بعدا تحویل بگیر همین

mani6606
26-08-2017, 00:21
امکان داره این اتفاق بیفته ؟

من 3ماه دیگه اعزام میشم یعنی من میشم 24ماه؟!!! خیلی نامردیه که

همه چى امكان داره قانون خدمت در اين سالها بارها تغيير كرده
اما تا چيزى به عنوان رسمى اعلام نشده اين خبرها اهميتى ندارد در خدمت و به خصوص پادگانها هميشه شايعه بسيار زياد است

mani6606
26-08-2017, 00:25
دوستان سلام...

من پدافند سمنانم.

اگر گوشي را دژبان بگيرد تضمينى نيست كه در اينده سالم يا اصلا كلا پيدا شود اين رو در بسيارى از پادگان ها مى گويند. در روز روشن پوتين رو در پادگان مى زنند گوشى كه جاى خود دارد به خصوص سربازهاى دژبانى كه هميشه مثل گرگ هستند
اما اگر گوشى را توانستيد به داخل ببريد خيلى احتيلط كنيد چون اگر در داخل پادگان گوشى را از شما بگيرند ممكنه يكى دو روز بازداشت و اضافه خدمت بخوريد

VAHID1001
27-08-2017, 15:41
دوستان سلام...

من پدافند سمنانم.

داداش منم پدافند هستم نیار داداش بخدا لازمت نمیشه و مورد دیگه اینکه تمرینی هست برای خودت که یکمی از مادیات و افکار مادی دور بشی جدی میگم استرسی که ادم میگیره بیشتره بعدشم بیاری اخرش لو بره برای خودت درد سر میشه همیشه ادم خود شیرین همه جا هست شک نکن که توی سربازی مخصوصا اموزشی خود شیرین بیشتر پیدا میشه من که حداقل تا میان دوره اموزشی گوشی نمیارم اشتباهه اوردنش
اتقاقا برای من خوبه نیارم یکمی از زنگ خوردن گوشی خلاص میشم خسته شدم اینقدر بهم زنگ زدن سربازی کلا جای استراحت کردن و ارامش دادن به مغز هستش بخدا منم مشکل دارم منم اگر گوشی داشته باشم خیلی راحتم و از این جور حرفا و اگر بیارم خیلی راحت تر با نامزدم در ارتباط هستم و شاید بشه یکمی این دوری رو جبران کرد ولی اینو بدون میایی گوشی بیاری از اون طرف اضافه خدمت میخوری یا اینکه اذیتت میکنن به خودت سخت میگذره فقط به بردنش فکر نکن به بقیه اش هم فکر کن در کل من چون شناختی از جو پادگان ندارم فعلا تا میان دوره تصمیم دارم گوشی نیارم

salarp20500
27-08-2017, 18:02
سلام

درود ، بهتون اطمینان میدم از این خبرا نیست

اگر یادتون باشه سال 93 اعلام کردند خدمت از سال 94 میشه 24 ماه نتیجه چی شد؟ یوروش بیسابقه برای رفتن به خدمت به طوری که هر کی دفترچه میفرستاد تا 1 سال هم طول میکشید تا اعزامش بعد به سرعت لقوش کردند چون بهش حالا حالاها نیار دارند هر موقع پادگانها نیرو به شدت کم شد از این روش استفاده میکنند
یا حق

aftab_azad20
28-08-2017, 17:24
سه روز تمام درگیر تسویه حساب بودم.خدمت تو نیروی انتظامی صفر تا صدش مزخرفه.مخصوصا پلیس راه و راهور. تو یگان باید تسویه کنی قرارگاه پلیس راه استان هم تسویه کنی بعد تازه میشی مثل یه سرباز ستاد فرماندهی دوباره ستاد فرماندهی هم باید تسویه کنی.
دوران خیلی خیلی سخت و مزخرفی بود. تمام سعی خودتون رو بکنید که راهور و پلیس راه نباشید.
یا علی

rezausa2020
28-08-2017, 19:09
دوستان 2 تا سوال داشتم
1-من دفترچمو گرفتم ولی خوب 3ماه دیگه اعزام میشم میخواستم بدونم توی این مدت نمیشه برم مثلا گواهینامه موتور بگیرم؟

2- سوال دوم اینکه کسی توی ارتش خدمت کرده؟ چگونه هست؟ یکی از رفیقام خودش الان تو سربازی هست برگمو دیده میگه تو میوفتی تو ارتش بهش میگم از کجا فهمیدی میگه تاریخ اعزام داره هر کدوم و از این حرفا . سر کارم گذاشته؟ :n02:
با تشکر

kases
29-08-2017, 00:15
سه روز تمام درگیر تسویه حساب بودم.خدمت تو نیروی انتظامی صفر تا صدش مزخرفه.مخصوصا پلیس راه و راهور. تو یگان باید تسویه کنی قرارگاه پلیس راه استان هم تسویه کنی بعد تازه میشی مثل یه سرباز ستاد فرماندهی دوباره ستاد فرماندهی هم باید تسویه کنی.
دوران خیلی خیلی سخت و مزخرفی بود. تمام سعی خودتون رو بکنید که راهور و پلیس راه نباشید.
یا علی
با شما موافقم من 10 روز تو پلیس راه خدمت کردم تو این 10 روز از زندگی سیر شدم :n03:
در حال حاظر تو پاسگاه خدمت میکنم 24 ساعت شبانه روز از سربازا کار میکشن :n27:
تو نیرو انتظامی خدمت کردن خیلی سخت تر از ارتش و سپاه هست:n35:

pouyasony
29-08-2017, 09:53
دوستان من يه سوال داشتم
قبلا يكي از شرايط گرفتن امريه اين بود كه غيبت نداشته باشي
ميخواستم ببينم الان كه رهبر غيبت هارو بخشيده الان اونايي كه غيبت داشتن ميتونن واسه امريه اقدام كنن؟

pouyasony
29-08-2017, 10:15
دوستان من يه سوال داشتم
ميخواستم ببينم الان كه رهبر غيبت هارو بخشيده الان اونايي كه غيبت داشتن ميتونن واسه امريه اقدام كنن؟

vahid484
29-08-2017, 19:08
چرا دخترا نمیرن سربازی؟ چرا پادگان مخصوص دخترا نمیسازن؟ چرا اینقدر تبعیض قائل میشن؟

جنگ هم که بشه پسرها باید برن بمیرن..

چرا تو ایران اینقدر مرد بی ارزشه و زن با ارزش؟

من اگر رهبر بودم پادگان مخصوص خانمها میساختم با کادر تمام 100% خانم..پدر دخترها رو در میاوردم..اجباری از 18 سالگی باید برن خدمت بعدم میفرستادمشون جنگ

مگه دخترهای کرد نیستن ؟ اینقدر با غیرتن؟ چرا دخترهای ایرانی اینجورین؟

دختر با غیرت یعنی این!!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه دخترهای لوس و ننر ایرانی:

بعدم که ازددواج میکنن میشنن تو خونه زیر کولر میخورن و میخوابن فیلم وسریالهای ترکیه ای نگاه میکنن مردها باید برن از صبح تا شب بیرون مثل چی کار کنن ...

آخرشم میگن جامعه مرد سالار...

چی بگه آدم به این خانمها :n34:

Greedy
29-08-2017, 19:17
دختر با غیرت یعنی این!!:

و این :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که رو پای خودش وایستاد و تن به ذلت نداد

silvermanhhh
29-08-2017, 21:26
با شما موافقم من 10 روز تو پلیس راه خدمت کردم تو این 10 روز از زندگی سیر شدم :n03:
در حال حاظر تو پاسگاه خدمت میکنم 24 ساعت شبانه روز از سربازا کار میکشن :n27:
تو نیرو انتظامی خدمت کردن خیلی سخت تر از ارتش و سپاه هست:n35:
میگذره برادر میگذره،یادته روز اعزامتو ؟ببین چقد رفته،منم الان تو پاسگاهم استان لرستان

mani6606
29-08-2017, 21:51
دوستان من يه سوال داشتم

بله مى توانند

salarp20500
30-08-2017, 10:18
دوستان 2 تا سوال داشتم
1-من دفترچمو گرفتم ولی خوب 3ماه دیگه اعزام میشم میخواستم بدونم توی این مدت نمیشه برم مثلا گواهینامه موتور بگیرم؟

2- سوال دوم اینکه کسی توی ارتش خدمت کرده؟ چگونه هست؟ یکی از رفیقام خودش الان تو سربازی هست برگمو دیده میگه تو میوفتی تو ارتش بهش میگم از کجا فهمیدی میگه تاریخ اعزام داره هر کدوم و از این حرفا . سر کارم گذاشته؟ :n02:
با تشکر

1- بله با برگ سبر اقدام کنید

2- ببین یه سیستمی دارن که فقط نظام وظیفه خبر داره چی به چیه ولی چون من خودم میخواستم ارتش بیفتم راجبه برج 12 تحقیق کردم که سرباز لیسانس اکثرا میفتن ارتش.

امید رض
30-08-2017, 11:46
7روز پایان دوره گرفتم 6روزم میمونه تمام خدمت
:n12::n12::n12::n12:
درکل 46روز گرفتم 5روز تشویقی 1روز تعطیلی:n10: زنده باد چگوارا وسومالی
کاری که در نگاه اسان ولی درعمل سخت بود :n33:

salarp20500
30-08-2017, 18:40
7روز پایان دوره گرفتم 6روزم میمونه تمام خدمت
:n12::n12::n12::n12:
درکل 46روز گرفتم 5روز تشویقی 1روز تعطیلی:n10: زنده باد چگوارا وسومالی
کاری که در نگاه اسان ولی درعمل سخت بود :n33:

تبریک میگم . حس گرفتن برگ رهایی یک چیزیه که تو عمرم تجربش نکردم ولی بعد از چند ساعت به خودت میگی خوب حالا از کجا شرع کنم! :n14:

امید رض
30-08-2017, 18:51
تبریک میگم . حس گرفتن برگ رهایی یک چیزیه که تو عمرم تجربش نکردم ولی بعد از چند ساعت به خودت میگی خوب حالا از کجا شرع کنم! :n14:
مرسی ممنون
امیدوارم شما وتمام کسانی که گرفتار شدن در دام ابن سربازی هم به این حال هوا برسن :n12:تموم میشه باید سنگ باشی شرم وبزاری کنار وهمه چی رو با دل باز بپذیری وتحمل سرسخت داشته باشی
ولی هیچ وفت خیانت ها نامردیاشو یادم نمیره خودم یه روزگاری کلی اینجا برا پست دفترچه سوال میکردم پادگان جوادنیا یادش بخیر:n12:

saeeddeeas
31-08-2017, 09:56
بلاخره کارت ما هم اومد[emoji23][emoji23][emoji58][emoji58]

javad1361839
31-08-2017, 11:54
از بچه های شاهرود که تهران خدمت میکنند (نیروی زمینی ارتش) کسی هست که بخواد با شاهرود جابجا کنه؟؟

اگرم از دوستان کسی تو ارتش آشنا داره لطفن بگه با چه مبلغی؟

aftab_azad20
31-08-2017, 12:44
همه حس رهایی واسه چند دقیقه بیشتر نیست. به قول این دوستمون حالا از کجا شروع کنم

ms1ove
31-08-2017, 14:58
سلام من دفترچه فرستادم زده ۹۶/۱۰/۱ استان کرمان هستم به نظر شما کجا امکانش هست بیوفتم ؟؟

mani6606
31-08-2017, 20:17
سلام من دفترچه فرستادم زده ۹۶/۱۰/۱ استان کرمان هستم به نظر شما کجا امکانش هست بیوفتم ؟؟

هر جايي ممكنه ارتش و نيروي انتظامى

farzinzz
31-08-2017, 23:53

منم اعزامی ۹/۱۹ هستم
از استان قزوین
کجا ممکنه بیفتم؟؟

amir deja vu
01-09-2017, 12:11
سلام دوستان

من الان هفت ماه خدمتم و مشغول خدمت. چند وقت پیش پدرم رفت دنبال کسری جبهه اش که ببینه چند ماه میتونه برا ما کسری بگیره . پدرم دوسال سربازی رو تو جبهه بوده یعنی ۲۴ ماه که اگر سه ماه اموزشی رو حساب نکنیم میشه ۲۱ ماه . ولی بهش گفتن شما چون بیشتر از هشت ماه ثابت تو یک منطقه نبودی دو ماه بیشتر کسری به پسرت تعلق نمی گیره درحالی که من روی هغت ماه کسری حساب کرده بودم! :n29: الان من چطور میتونم سایر مناطقی ک پدرم توی اونها خدمت کرده رو پیدا کنم.چون پدرم خودش میگه تمام اون ۲۱ ماه رو تو منطقه عملیاتی بوده! به نظر تون مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران کمکی میکنه؟

Brbr80
01-09-2017, 23:35
خدمت در سپاه محل سکونت چه شرایطی داره؟

mani6606
02-09-2017, 00:37
سلام دوستان

من الان هفت ماه خدمتم و مشغول خدمت. چند وقت پیش پدرم رفت دنبال کسری جبهه اش که ببینه چند ماه میتونه برا ما کسری بگیره . پدرم دوسال سربازی رو تو جبهه بوده یعنی ۲۴ ماه که اگر سه ماه اموزشی رو حساب نکنیم میشه ۲۱ ماه . ولی بهش گفتن شما چون بیشتر از هشت ماه ثابت تو یک منطقه نبودی دو ماه بیشتر کسری به پسرت تعلق نمی گیره درحالی که من روی هغت ماه کسری حساب کرده بودم! :n29: الان من چطور میتونم سایر مناطقی ک پدرم توی اونها خدمت کرده رو پیدا کنم.چون پدرم خودش میگه تمام اون ۲۱ ماه رو تو منطقه عملیاتی بوده! به نظر تون مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران کمکی میکنه؟

نه كمكى نمى كند
پدرتان بايد بتواند مدركى نشان دهد كه در متطقه عملياتى بوده حالا اين مدرك روزبايد از يگانى كه در ان دوران خدمت مى كرده تهيه كنند كه نشان دهد در چه مناطقى بودند

mr_empire
02-09-2017, 12:33
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من تاریخ اعزامم 96/10/1 هست ( مدرک لیسانس) احتمالا کدوم نهاد میفتم؟

kerminio
02-09-2017, 12:39
بستگی داره لیسانس چی داشته باشی ، احتمالا همون ارتشی میفتی

mr_empire
02-09-2017, 12:46
بستگی داره لیسانس چی داشته باشی ، احتمالا همون ارتشی میفتی

لیسانس مهندسی شیمی از استان خوزستان هستم

امید رض
02-09-2017, 12:50
همه جا ممکنه بیفتی

kerminio
02-09-2017, 12:53

شیمی رشته خوبیه ، خارج از ایران خیلی کار داره ولی فکر نکنم ارتش شیمی بخاد ، اونا مهندس مخابرات و برق و غیره میخوان . شیمی کار داشته باشن از کره شمالی مهندس میارن

alilife
02-09-2017, 18:58
شیمی رشته خوبیه ، خارج از ایران خیلی کار داره ولی فکر نکنم ارتش شیمی بخاد ، اونا مهندس مخابرات و برق و غیره میخوان . شیمی کار داشته باشن از کره شمالی مهندس میارن
یاد دوستم افتادم که اونم مهندسی شیمی میخوند... هر وقت بهش میگفتن شیمی میخونه عصبی میشد میگفت شیمی نه، مهندسی شیمی، ما کلا 12 واحد بیشتر شیمی نمیخونیم... رشته ما شیمی نیس :n02:

اگه با رشته معلوم میشه... من لیسانس دامپزشکی هستم، اعزامم هم اول آبان افتاده.... معلوم میشه کجا میوفتم؟

behnamlider
02-09-2017, 21:14
یاد دوستم افتادم که اونم مهندسی شیمی میخوند... هر وقت بهش میگفتن شیمی میخونه عصبی میشد میگفت شیمی نه، مهندسی شیمی، ما کلا 12 واحد بیشتر شیمی نمیخونیم... رشته ما شیمی نیس :n02:

اگه با رشته معلوم میشه... من لیسانس دامپزشکی هستم، اعزامم هم اول آبان افتاده.... معلوم میشه کجا میوفتم؟

ما دکتر دامپزشک داشتیم کارش آسون بود صبح میومد یه سر به دام طیور ارتش میزد بعد میرفت خونش

ariajoker
02-09-2017, 21:14

اگه تو هر پادگانی بیوفتی اوضات کویته .
ما دوتا دامپزشک داشتیم . جفتشون تو بهداری بودن لباس شخصی میومدنو میرفتن عین سربازای پزشک .

amir deja vu
03-09-2017, 08:11
دوستان کسی می دونه که کسری ثبت شده تو سیستم نظام وظیفه رو میشه تغییر داد یا نه ؟ مثلا من اگر دوماه کسری ثبت شده باشه برام و بعدش به هر دلیلی کسری جبهه ام افزایش پیدا کنه میشه اون کسری ثبت شده قبلی رو تغییر داد؟

sas4n
03-09-2017, 10:04
با سلام خدمت دوستان
میخواستم راجب به پروژه کسری خدمت من رو راهنمایی کنید.من دانشجو ارشد عمران- مدیریت ساخت هستم و فقط پایان نامه واسم مونده که اخذ نکردم. میخواستم ببینم باید چجوری برای اخذ پروژه اقدام کرد ؟

با تشکر

Daniel.adam92
03-09-2017, 15:49
سلام دوستان بزرگوار ،ممنونم که وقت میذارید و سوالات بچه ها رو جواب میدید.
من سال 90 وارد مقطع کارشناسی دانشگاه شدم و در تاریخ 28/4/96 فارغ التحصیل شدم. ضمنا بخاطر اشتباه معاونت وظیفه عمومی سه ماه هم غیبت دارم(از شون پرسیدم خودشونم علتشو نمیدونن) حالا الان تصمیم گرفتم که غیبت رو توجیه کنم و دفترچه رو پست کنم . سوالم اینه که الان اگه غیبتم توجیه نشه میتونم کاری کنم که سپاه بیفتم یا نه؟ و اگه بخام این کار رو بکنم قبل از پر کردن دفترچه باید باشه یا بعد از پر کردن دفترچه یا احیانا بعد از آموزشی؟

-

cotgnx
03-09-2017, 15:57
من سال 90 وارد مقطع کارشناسی دانشگاه شدم و در تاریخ 28/4/96 فارغ التحصیل شدم. ضمنا بخاطر اشتباه معاونت وظیفه عمومی سه ماه هم غیبت دارم(از شون پرسیدم خودشونم علتشو نمیدونن) حالا الان تصمیم گرفتم که غیبت رو توجیه کنم و دفترچه رو پست کنم . سوالم اینه که الان اگه غیبتم توجیه نشه میتونم کاری کنم که سپاه بیفتم یا نه؟ و اگه بخام این کار رو بکنم قبل از پر کردن دفترچه باید باشه یا بعد از پر کردن دفترچه یا احیانا بعد از آموزشی؟

-

غیبت ها که تا 22 بهمن امسال بخشیده شده نباید غیبت داشته باشید.

Daniel.adam92
03-09-2017, 17:20
دوست عزیز ممنونم که پاسخ دادید. آخه من شنیدم که اگه غیبت داشته باشی اضافه خدمت بخشیده میشه ولی اثراتش باقیه به همون خاطر میپرسم آیا ممکنه سپاه بیفتم؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز ممنونم که پاسخ دادید. آخه من شنیدم که اگه غیبت داشته باشی اضافه خدمت بخشیده میشه ولی اثراتش باقیه به همون خاطر میپرسم آیا ممکنه سپاه بیفتم؟

MVGroup
04-09-2017, 14:26

-

سلام.
اینکه می تونید سپاه بیوفتید یا نه، اطلاع ندارم.
سعی کنید حتماً غیبتتون رو توجیه کنید. همونطور که خودتون هم اشاره کردید فقط «اضافه خدمت» بخشیده شده ولی اثرات غیبت (مثل عدم استفاده از کفالت و...) برای شما باقی است.
غیبت اثرات دیگه هم داره. بعضی ادارات دولتی که میخوان استخدام کنن، یکی از شروطشون اینه که غیبت نداشته باشید.

mani6606
05-09-2017, 14:39

-
غیبت حتما باید از طرف دانشگاه باشد یا نظام وظیفه حتما سعی کنید تا حذف شود تا اضافه حدمت نکنید.برای سپاه یاید قبل از اعزام اقدام کنید البته نیاز به پارتی دارید جذب بچه های لیسانس و فوق در سپاه کار راحتی نیست

alilife
05-09-2017, 19:12
غیبت حتما باید از طرف دانشگاه باشد یا نظام وظیفه حتما سعی کنید تا حذف شود تا اضافه حدمت نکنید.برای سپاه یاید قبل از اعزام اقدام کنید البته نیاز به پارتی دارید جذب بچه های لیسانس و فوق در سپاه کار راحتی نیست
سلام.
احتمال اینکه بدون هیچ اقدامی و با همین تقسیمات نظام وظیفه سپاه بیفتی چقده؟
من لیسانس هستم و آبان ماه اعزامم هست.

mani6606
05-09-2017, 20:01
سلام.
احتمال اینکه بدون هیچ اقدامی و با همین تقسیمات نظام وظیفه سپاه بیفتی چقده؟
من لیسانس هستم و آبان ماه اعزامم هست.

تقريبا نزديك به صفر