PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

amir k1
01-12-2016, 09:51
درسته. آموزشی 56 روزه هست ولی امریه ها الزاما توی یک گردان نمی افتن. در دوره ی ما به جرآت 60 تا 70 درصد بچه ها امریه داشتن.امریه ها تا جایی من می دیدم لیسانس به بالا بودن. رفتار کادری هاش با همه ی بچه ها خیلی محترمانه هست و پادگان فرمانده ی نازنینی به اسم سرهنگ حسینی داره که یک مرد به تمام معنا هست. روز اول که می خواید بین گردان ها تقسیم بشید، ازتون می پرسن چه کسانی معاف از رزم هستند یا اصلا نمی تونن مثل بقیه ورزش و فعالیت و ... داشته باشند که من با وجود اینکه معاف از رزم نبودم ولی شفاها گفتم آسم دارم و نمی تونم بدوم که من رو گذاشتن گردان امام حسین گروهان 2 که برای معاف از رزم ها بود. صبح ها نه ورزش صبحگاهی رفتم و نه در رژه ها خیلی بهمون سخت می گرفتن. خلاصه خیلی راضی بودم. کلاس های ما هم از ساعت 8 بود تا 5 بعد از ظهر که در این فاصله 3 کلاس 1 ساعته صبح و 2 کلاس عصر داشتیم. بین هر کلاس یه ربع استراحت داشت و حدود 11:30 می رفتیم نماز. بعد تا 3 وقت ناهار و استراحت بود و ساعت 5 بعد از ظهر تا صبح فردا هم در اختیار خودمون بودیم. نگران نباش. محیطش اونقدری که فکر بکنین سخت و خشک نیست. باز هم سوال بود، در خدمتم

armin_punisher6
01-12-2016, 15:52
سلام کسی میدونه بهترین جا واسه خدمت تو تهران کجاست ؟ که اداری باشه و سخت نباشه ؟؟
به نظر من واسه ناجا بهترین جا ستاد فاتبه.

Milad._.R
01-12-2016, 17:35
اعزام من 1/10 هست، امروز درخواست تمدید دادم برای 1/12 ، بدون داشتن معاذیر
به نظرتون موافقت میشه ؟

mani6606
01-12-2016, 19:21
به نظرتون موافقت میشه ؟

بله
تعداد سرباز هاى ارسالى زياد است و نگران نباشيد با ان موافقت خواهد شد

amirdnvos
01-12-2016, 20:58
درسته. آموزشی 56 روزه هست ولی امریه ها الزاما توی یک گردان نمی افتن. در دوره ی ما به جرآت 60 تا 70 درصد بچه ها امریه داشتن.امریه ها تا جایی من می دیدم لیسانس به بالا بودن. رفتار کادری هاش با همه ی بچه ها خیلی محترمانه هست و پادگان فرمانده ی نازنینی به اسم سرهنگ حسینی داره که یک مرد به تمام معنا هست. روز اول که می خواید بین گردان ها تقسیم بشید، ازتون می پرسن چه کسانی معاف از رزم هستند یا اصلا نمی تونن مثل بقیه ورزش و فعالیت و ... داشته باشند که من با وجود اینکه معاف از رزم نبودم ولی شفاها گفتم آسم دارم و نمی تونم بدوم که من رو گذاشتن گردان امام حسین گروهان 2 که برای معاف از رزم ها بود. صبح ها نه ورزش صبحگاهی رفتم و نه در رژه ها خیلی بهمون سخت می گرفتن. خلاصه خیلی راضی بودم. کلاس های ما هم از ساعت 8 بود تا 5 بعد از ظهر که در این فاصله 3 کلاس 1 ساعته صبح و 2 کلاس عصر داشتیم. بین هر کلاس یه ربع استراحت داشت و حدود 11:30 می رفتیم نماز. بعد تا 3 وقت ناهار و استراحت بود و ساعت 5 بعد از ظهر تا صبح فردا هم در اختیار خودمون بودیم. نگران نباش. محیطش اونقدری که فکر بکنین سخت و خشک نیست. باز هم سوال بود، در خدمتم

ممنونم ایشالا خدمت ما هم به خوبی بگذره.همین الانش کلی از استرسام کم شد.امیدوارم موفق باشی

mohamad hosain
01-12-2016, 23:43
سلام.میشه در مورد خودتون و نحوه کسب امریه و به طور کلی صفر تا 100 گرفتن و رفتن و اومدن امریه بگید؟متشکر میشم.

alie0928
01-12-2016, 23:53
به نظرتون موافقت میشه ؟
سلام به احتمال زیاد موافقت میشه
لطف کنید نتیجه درخواستتون رو به ما هم اطلاع بدید

maniya12
02-12-2016, 23:35
سلام دوستان میخواستم بدونم محل خدمت آموزشی رو مثل قبلا نامه میفرستن یا نه باید رفت پلیس +10 یا سایت نظام وظیفه؟
اعلام کردن 1/10 رو؟

tonypb
03-12-2016, 00:36
دوستان بنده یه سوال دارم.
یه مطلبی هست که واضح نیست برام. از هر کی هم میپرسم جواب درستی نمیده.
من 4 ساله دارم نرم افزار آزاد میخونم. حالم به هم میخوره ازش... زیاد هم واحد پاس نکردم شاید حتی نشه تمومش کنم تو 5 سال.
چند بار چند جا شنیدم که میشه از دانشگاه انصراف داد و رفت یه رشته دیگه دانشگاه دیگه. حالا با کنکور یا دانشگاه بدون کنکور دوباره 5 سال معافیت تحصیلی میدن.
این درسته؟؟؟
--------------------------------
یه چیز دیگه که اگه من مدرک معادل بگیرم وضعیت معافیت تحصیلیم چی میشه؟ میشه ادامه ش داد یا باید رفت سربازی بعد ادامه ش داد؟

ممنون

mohamad hosain
03-12-2016, 02:34
من 4 ساله دارم نرم افزار آزاد میخونم. حالم به هم میخوره ازش... زیاد هم واحد پاس نکردم شاید حتی نشه تمومش کنم تو 5 سال.
چند بار چند جا شنیدم که میشه از دانشگاه انصراف داد و رفت یه رشته دیگه دانشگاه دیگه. حالا با کنکور یا دانشگاه بدون کنکور دوباره 5 سال معافیت تحصیلی میدن.
این درسته؟؟؟
یه چیز دیگه که اگه من مدرک معادل بگیرم وضعیت معافیت تحصیلیم چی میشه؟ میشه ادامه ش داد یا باید رفت سربازی بعد ادامه ش داد؟

ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maniya12
03-12-2016, 03:05
سلام دوستان میخواستم بدونم محل خدمت آموزشی رو مثل قبلا نامه میفرستن یا نه باید رفت پلیس +10 یا سایت نظام وظیفه؟
اعلام کردن 1/10 رو؟
دوستان میشه جواب منو بدین؟

mahdi2687
03-12-2016, 08:04
کلا از جایی که فعالیت بدنی تو دوره آموزشی زیاده یک آمادگی جسمی اولیه ای ایجاد میکنه ولی طبیعی هست که مدت یک ماه و نیم برای آمادگی جسمانی کافی نیست. ولی اگر خیلی داغون نباشید خیلی مشکلی نخواهید داشت. هرچند به هر حال هر چی بدن آماده تری داشته باشید فعالیت های اونجا براتون راحتتره و من پیشنهاد میکنم اگر وقت و حوصله دارید سعی کنید یه مقدار خودتون را آماده کنید که خیلی اذیت نشید اونجا و با ده تا بشین پاشو دیگه راه نتونید برید.
من خودم از نظر آمادگی جسمی وضعیتم اصلا خوب نبود و هرچند یه مقدار اذیت شدم ولی تو هیچ کاری کم نیاوردم و افتان و خیزان بلاخره همه را طی میکردم.

خشکبار و مغزجات حتما ببرید که هر چی ببرید کمه.
پسته و بادام و کشمش و خرما خشک به طور خاص توصیه میشود.
توصیه من اینه که آبلیمو خانگی و یه مقدار عسل هم ببرید.
کافی میکس هم ببرید برای تنوع خوبه. به ما چایی نپتون و قند دادند و مشکل چایی نداشتیم که من خودم با نبات چوبی هایی که برده بودم چای نبات میخوردم خیلی حال میداد.
لیوان مناسب و قاشق چنگال و کارد میوه خوری هم ببرید.
یه مقدار دارو مثل قرص سرما خوردگی و استامنیوفن و کپسول چرک خشک کن و قرص ضد حساسیت حتما ببرید.کرم ضد آفتاب و وازلین متناسب با محلی که میرید ممکن لازم باشه.مثلا یزد هر دوش لازم بود. چون هم آفتابش شدید بود هم من خودم اونجا پوست خشک شده بود و یه کرم مرطوب کننده یا وازلین داشتن لازم بود(البته خشکی پوست من یه مفدار به خاطر حساسیت پوستی هم که داشتم بود).قطره استیریل چشمی هم داشته باشید برای اطمینان خوبه. همه اینها را برای این میگم که اونجا وقت ندارید برای چیزهای جزئی برید بهداری و باید خود درمانی بکنید.
اگر جایی افتادید که ممکنه در معرض پشه گزیدگی یا عرق سوز شدن باشید چیزهایی برای پیشگیری و درمان ببرید.
کرم موبر هم اگر میان دوره زود ندهند لازم میشه.
دستمال کاغذی و پلاستیک فریزری هم داشته باشید خوبه.
وسایل اضافه و خصوصا لباس اضافه اصلا نبرید که جیره خودش همه چیز داره.از جوراب تا لباس گرم(به جای لباس راحتی قابل استفاده هست) و چفیه و حوله و شامپو و پتو و واکس و فرچه و همه چیز.البته شرت هایی که به عنوان جیره میدن شرت پاچه دار هست و اگر اهلش نیستید شرت ببرید.
ناخنگیر و سوزن و نخ و پونز هم لازم میشه.
خودکار و دفترچه هم به ما دادند ولی اگر ندهند لازم میشه و از جایی که ممکن خودکار گم بشه خودتون خودکار اضافه ببرید.
در بازکن هم ببرید احتمالا لازم میشه برای کنسروهایی که میدن. چون مثلا توی سلف گردان ما برای 600 نفر آدم 10 تا در باز کن میدادند که اسباب دردسر بود.

عکس مواردی که در جیره میدن را میگذارم که چیزهایی که میدن را بدونید و چیز اضافه نبرید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته همه این چیزهایی که گفتم فصل و مکانی که اعزام میشید را در نظر بگیرید.مثلا شاید در مکان های سرد و در زمستان لباس گرم بیشتر لازم بشه(شاید البته!!!)
ضمنا پوتین های مدل جدید نیاز به بند کشی نداره. ولی از جایی که معلوم نیست پوتین مدل جدید گیرتون بیاد یا قدیمی حتما بند کشی پوتین تهیه کنید. چون کسایی که پوتین مدل قدیمی بهشون داده بودند برای پوشید و در آوردن بیچاره میشدن و اگر بند کشی داشتند کارشون خیلی راحت میبود.
قفل برای در کمد و ساک هم داشته باشید+کش برای گتر کردن پاچه شلوار بد نیست.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه. ولی بعضی از چیزهایی که گفتم را نبردید هم اونجا از بوفه قابل تهیه هست ولی اگر ببرید هم خیالتون راحته و هم تو روزهای اول دیگه لازم نیست کلی وقت تو صف بوفه بایستید برای تهیه این جور چیزها. ضمن این که ممکنه بوفه تموم بکنه و گیز یک آدم زبون نفهم بیفتید که این که بوفه فلان چیز را تموم کرده حالیش نشه

ضمنا من ساعت مچی دیجیتال زنگدار که نور صفحه هم داشت برای شب برده بودم و خیلی بهم کمک کرد. همین که 5 دقیقه زودتر از بیدار باش بیدار میشدم و لازم نبود کلی وقت تو صف دستشویی بایستم خودش کلی کارم را جلو می انداخت.

شرمنده ريپلاى اشتباه زدم لطفا حذف بشه

mahdi2687
03-12-2016, 08:06
این درسته؟؟؟

ممنون

سلام
اگر در مدت مجاز ليسانس يعنى 10 ترم انصراف بديد يكسال وقت داريد دوباره تو يه رشته جديد ثبت نام كنيد ( از تاريخ انصراف به مدت يكسال )
فقط يه شرطى داره : از اين يكسال نبايد قبلا زمان كنكور استفاده كرده باشيد ، يعنى پشت كنور نمونده باشيد
مثلا اگر زمان كنكورتون سال 91 بوده بايد تو همون سال 91 وارد دانشگاه شده باشيد
اگر مدرك كاردانى بگيريد بايد بريد سربازى

mahdi2687
03-12-2016, 08:09
دوستان میشه جواب منو بدین؟

ده روز قبل از تاريخ اعزام بايد بريد پليس +10

Reza137621
03-12-2016, 09:00
سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

من تقریبا سه ماه پیش از دانشگاه اخراج شدم و چند روز رفتم سوال کردم گفتن پروندت ارسال نشده .
میتونم انصرافی بگیرم؟؟

یا اینکه بهم مدرک معادل میدند الان؟؟

-------------------------------------

رشته ام نرم افزاره کامپیوتره .. بنظرتون چه وقت میتونم امریه فنی حرفه ای رو بگیرم :n15:

maniya12
03-12-2016, 12:08
ده روز قبل از تاريخ اعزام بايد بريد پليس +10
تو سایت نظام وظیفه اعلام میکنه؟

maniya12
03-12-2016, 12:10
دوستان مکان اعزامی های 1/10 مشخص شده؟! کسی رفته پلیس+10؟

mahdi2687
03-12-2016, 16:08

تو evazifeh.police.ir ميزنه اما اطلاعات سايت بروز نيست براى همين ممكنه شما اعزام شده باشيد بعد اون ها زحمت بكشن داخل سايت بذارن !!!!!
در مورد درخواست معافيت پزشكى من اينجورى شد ، رفتم بيمارستان ، بعد كميسيون، نتيجه كميسيون هم اومد ، برگه سبز هم اومد اما تو سايت وضعيتم رو هنوز ميزنه مراجعه به بيمارستان ): ):
براى اينكه دردسر نشه به پليس +10 مراجعه كنيد

mahdi2687
03-12-2016, 16:16

تو evazifeh.police.ir ميزنه اما اطلاعات سايت بروز نيست براى همين ممكنه شما اعزام شده باشيد بعد اون ها زحمت بكشن داخل سايت بذارن
در مورد درخواست معافيت پزشكى من اينجورى شد ، رفتم بيمارستان ، بعد كميسيون، نتيجه كميسيون هم اومد ، برگه سبز هم اومد اما تو سايت وضعيتم رو هنوز ميزنه مراجعه به بيمارستان

Sent from my iPod touch using Tapatalk

saeedtuborg
03-12-2016, 17:26
دوستان من هنوز دفترچه پست نکردم و این هفته پست میکنم یکی از دوستانم توی پایگاه سپاه کار میکنه یعنی کارمنده اونجا میخام برم اونجا پذیرش بگیرم ( کارت بسیج فعال ندارم ) خودش گفتم اونجا سرباز قبول میکنه گفت آره از خداشونم هست و گفت بعد اینکه دفترچه پست کردی بیا کسی تجربه ای و اطلاعاتی داره در این زمینه که

1)آیا واقعا سرباز میگیرن پایگاه های سپاه ؟؟؟؟؟؟؟

2) ارزش داره برم اونجا ؟؟ با توجه اینکه میگن سپاه به درجه اهمیت نمیده( مدرکم هم لیسانس هست )

کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

Reza137621
03-12-2016, 18:11
سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

من تقریبا سه ماه پیش از دانشگاه اخراج شدم و چند روز رفتم سوال کردم گفتن پروندت ارسال نشده .
میتونم انصرافی بگیرم؟؟

یا اینکه بهم مدرک معادل میدند الان؟؟

-------------------------------------

رشته ام نرم افزاره کامپیوتره .. بنظرتون چه وقت میتونم امریه فنی حرفه ای رو بگیرم :n15:

میشه جوابمو بدین؟؟من الان هیچ کجا ینی نمیتونم درس بخونم؟مثل جهاد دانشکاهی یا هر سازمانی:n37::n37:

mani6606
03-12-2016, 18:23
دوستان من هنوز دفترچه پست نکردم و این هفته پست میکنم یکی از دوستانم توی پایگاه سپاه کار میکنه یعنی کارمنده اونجا میخام برم اونجا پذیرش بگیرم ( کارت بسیج فعال ندارم ) خودش گفتم اونجا سرباز قبول میکنه گفت آره از خداشونم هست و گفت بعد اینکه دفترچه پست کردی بیا کسی تجربه ای و اطلاعاتی داره در این زمینه که

1)آیا واقعا سرباز میگیرن پایگاه های سپاه ؟؟؟؟؟؟؟

2) ارزش داره برم اونجا ؟؟ با توجه اینکه میگن سپاه به درجه اهمیت نمیده( مدرکم هم لیسانس هست )

کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

بله اگر اشنا در سپاه داشته باشید ، پذیرش خواهید شذ. البته نگفتید که مدرک تحصیلی شما چیه چون سرباز صفرها هم شانس افتادن در سپاه را دارند.
شما الان قصد دارید به خدمت بروید پس باید فکر راحتی را از سر خارج کنید ممکنه در شهر خودتان باشید اما در یگان سختی خدمت کنید بطور کلی همه چیز نسبی است و هیچ قانون خاصی نیسیت که یکی که در ارتش خدمت می کنه سختی بیشتری نسبت به سرباز سپاه متحمل میشه.

میشه جوابمو بدین؟؟من الان هیچ کجا ینی نمیتونم درس بخونم؟مثل جهاد دانشکاهی یا هر سازمانی:n37::n37:
شما دلیل اخراجتون چی بوده انضباطی بوده یا مشروطی بیش از حد داشته اید ؟ پرونده به کجا باید ارسال میشده که نشده؟ اگر از لحظه اخراج سه سال سپری شده که در غیبت هستید و امریه به شما نمی دهند.

Reza137621
03-12-2016, 18:46
نه مشروطی سه ترم .../ پرونده به نظام وظیفه ارسال نشده هنوز و تو دانشگاهه .../ میشه جایی دیگ برم ثبت نام کنم واسه ادامه تحصیل؟؟

mani6606
03-12-2016, 19:01
نه مشروطی سه ترم .../ پرونده به نظام وظیفه ارسال نشده هنوز و تو دانشگاهه .../ میشه جایی دیگ برم ثبت نام کنم واسه ادامه تحصیل؟؟ برای ثبت نام نیاز به مدارک تحصیلی قبلی دارید اگر دانشگاه قبلی مدرک معادل بدهد یا اینکه مدارک دبیرستان و دیپلم و پیش دانشگاهی ، در هر صورت داشگاه جدید هم قبل از ان با نظام وظیفه چک می کند و چون از سه سال قبل برای شما معافیت تحصیلی صادر نشده است پس نمی توانید ثبت نام کنید تا ابتدا تکلیف خدمت مشخص شود.

Reza137621
03-12-2016, 19:05
برای ثبت نام نیاز به مدارک تحصیلی قبلی دارید اگر دانشگاه قبلی مدرک معادل بدهد یا اینکه مدارک دبیرستان و دیپلم و پیش دانشگاهی ، در هر صورت داشگاه جدید هم قبل از ان با نظام وظیفه چک می کند و چون از سه سال قبل برای شما معافیت تحصیلی صادر نشده است پس نمی توانید ثبت نام کنید تا ابتدا تکلیف خدمت مشخص شود.

اهان حتی اگه مدرک معادل هم بدند کاری نمیشه کرد؟؟

ممنون ازتون یه سوال دیگم داشتم من رفتم سپاه گفتند پروندمو 10/19 ببرم براشون ایا این تاریخ .. ینی پروندمو ارسال میکنن یا باید تا اون تاریخ ارسالش کنم ..

سوال دومم هم اینه من رشته ام نرم افزاره فقط فنی حرفه ای میتونم امریه بگیرم ( با توجه به این که معاف از رزم هستم) :n29::n29:

mani6606
03-12-2016, 20:53
اهان حتی اگه مدرک معادل هم بدند کاری نمیشه کرد؟؟ممنون ازتون یه سوال دیگم داشتم من رفتم سپاه گفتند پروندمو 10/19 ببرم براشون ایا این تاریخ .. ینی پروندمو ارسال میکنن یا باید تا اون تاریخ ارسالش کنم .. سوال دومم هم اینه من رشته ام نرم افزاره فقط فنی حرفه ای میتونم امریه بگیرم ( با توجه به این که معاف از رزم هستم) :n29::n29:خیر. نمی دونم سپاه دقیقا چی بهتون گفته لازم نیست شما پرونده ای برای سپاه ببرید شما دفترچه را پست می کنید برگه اعزام یا تایید ثبت نام اولیه را یرای انها می برید و انها اگر بخواهند شما را پذیرش می کنند.یکی از شروط امریه نداشتن غیبت است البته در کنار پارتی حتما مدرک تحصیلی مهم است باید بینید که آیا سازمانی وحود دارد که با دیپلم یا فوق دیپلم امریه بدهد یا خیر البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که تعداد امریه ها همیشه محدود بوده و مراجعه کننده و در خواست دهنده هم همیشه زیاد است.

atp22
03-12-2016, 21:07
تو evazifeh.police.ir ميزنه اما اطلاعات سايت بروز نيست براى همين ممكنه شما اعزام شده باشيد بعد اون ها زحمت بكشن داخل سايت بذارن !!!!!
در مورد درخواست معافيت پزشكى من اينجورى شد ، رفتم بيمارستان ، بعد كميسيون، نتيجه كميسيون هم اومد ، برگه سبز هم اومد اما تو سايت وضعيتم رو هنوز ميزنه مراجعه به بيمارستان ): ):

سلام دوست عزیز
شما برگه سبز واستون پست شد یا خودتون از پلیس 10 گرفتید بعدش بعد از کمیسیون آیا دوباره به پلیس 10 برای اعزام مراجعه کردید یا اینکه خود بخود اعزام زدند؟

saeedtuborg
03-12-2016, 21:14
[QUOTE=mani6606;8906659]بله اگر اشنا در سپاه داشته باشید ، پذیرش خواهید شذ. البته نگفتید که مدرک تحصیلی شما چیه چون سرباز صفرها هم شانس افتادن در سپاه را دارند.
شما الان قصد دارید به خدمت بروید پس باید فکر راحتی را از سر خارج کنید ممکنه در شهر خودتان باشید اما در یگان سختی خدمت کنید بطور کلی همه چیز نسبی است و هیچ قانون خاصی نیسیت که یکی که در ارتش خدمت می کنه سختی بیشتری نسبت به سرباز سپاه متحمل میشه.

دوست عزیز من نوشتم مدرکم لیسانس هست
و گفتم آشنا در سپاه ندارم فقط یکی از دوستانم توی قرارگاه سپاه کارمند هست و من میخام برم قرارگاه سپاه که نزدیک محلمونه و اونجا ببینم سرباز میخان و برای اونا بعد از آموزشی خدمت کنم

kasra0011
04-12-2016, 00:01
توی اموزشی چند وقت یبار مرخصی میدن؟:n09:

mani6606
04-12-2016, 06:09
توی اموزشی چند وقت یبار مرخصی میدن؟:n09:شاید چند روز اول برای اندازه کردن لباسها و در وسط های اموزشی یک میان دوره هم بدهند در انتهای اموزشی هم مرخصی خواهید داشت تا خودتان را به یگان جدید معرفی کنید.

mahdi2687
04-12-2016, 09:28
سلام دوست عزیز
شما برگه سبز واستون پست شد یا خودتون از پلیس 10 گرفتید بعدش بعد از کمیسیون آیا دوباره به پلیس 10 برای اعزام مراجعه کردید یا اینکه خود بخود اعزام زدند؟

خودم از پليس +10 گرفتم ، پست نميشه
خود نظام وظيفه بعد از مشخص شدن نتيجه كميسيون ميفرستن به پليس +10 ، حدودا هفت تا ده روز بعدش

maniya12
04-12-2016, 12:47
سلام دوستان من 1/10 اعزاممه یک بار هم تمدید کردم و الان یه کارب برام پیش اومده میتونم دوباره تمدید کنم؟!

alie0928
04-12-2016, 15:04
سلام دوستان من 1/10 اعزاممه یک بار هم تمدید کردم و الان یه کارب برام پیش اومده میتونم دوباره تمدید کنم؟!
خیلی شانسیه که موافقت کنن و کم پیش میاد موافقت شه ولی اگه بار اول از طریق پلیس 10 تمدید کردی بار دوم از طریق سایت درخواست تمدید بده مورد داشتیم موافقت شده

Milad._.R
04-12-2016, 16:04
سلام به احتمال زیاد موافقت میشه
لطف کنید نتیجه درخواستتون رو به ما هم اطلاع بدید

موافقت شد..

maniya12
04-12-2016, 16:11
خیلی شانسیه که موافقت کنن و کم پیش میاد موافقت شه ولی اگه بار اول از طریق پلیس 10 تمدید کردی بار دوم از طریق سایت درخواست تمدید بده مورد داشتیم موافقت شده
کجای سایت زده برای تمدید من ندیدم؟!

سهیل243
04-12-2016, 18:14
سلام دوستات
چندتا سوال داشتم
اول اینکه داشتن کارت سبز (دوره 45 روزه)برای آموزشی ناجا تاثیری دارید یا نه؟
دوم اینکه اگر حین خدمت استراحت پزشکی برای عمل جراحی بگیرم،این مدت زمام جز زمان خدمتم محاسبه می شود؟
با تشکر

cotgnx
04-12-2016, 19:10
سلام دوستات
چندتا سوال داشتم
اول اینکه داشتن کارت سبز (دوره 45 روزه)برای آموزشی ناجا تاثیری دارید یا نه؟
دوم اینکه اگر حین خدمت استراحت پزشکی برای عمل جراحی بگیرم،این مدت زمام جز زمان خدمتم محاسبه می شود؟
با تشکر

خیر کارت سبز دیگه حتی در آموزشی سپاه هم تاثیری نداره.
استراحت پزشکی تا 60 روز جزو خدمت هست ( اگه جدیدا کمترش نکرده باشن ) اگه بیشتر نیاز باشه هم استراحت میدن ولی بیشتر از 60 روز هرچقدر بشه براتون خلع حساب میشه و به زمان خدمت اضافه میشه.

سهیل243
04-12-2016, 19:21
استراحت پزشکی تا 60 روز جزو خدمت هست ( اگه جدیدا کمترش نکرده باشن ) اگه بیشتر نیاز باشه هم استراحت میدن ولی بیشتر از 60 روز هرچقدر بشه براتون خلع حساب میشه و به زمان خدمت اضافه میشه.

حتی دوره 45 روزه هم تاثیری ندارد؟

دوره ی من 45 روزه بود

cotgnx
04-12-2016, 19:23
حتی دوره 45 روزه هم تاثیری ندارد؟

دوره ی من 45 روزه بود

نه تاثیری نداره، فقط همون کسریش رو میشه استفاده کرد.

امید رض
04-12-2016, 21:18
چی 60روز؟ من که همش پیگیرم همه میگن 30روز
تاحالا 20تاشو ترکوندم
منبعی هست که میگی 60روز؟
سرپروژه ای میخوام 1ماه استل استفاده کنم دستم بستس سر همین خلع:n27:

mr korash
04-12-2016, 21:26
تاحالا 20تاشو ترکوندم
منبعی هست که میگی 60روز؟
30 روز هست ، من 45 روز استفاده کردم میخواستن خلع بزنن که نزدن

cotgnx
04-12-2016, 21:26
تاحالا 20تاشو ترکوندم
منبعی هست که میگی 60روز؟

دنبال منبع برای اینجور چیزا نباش، اگه 30 روز میگن پس همون 30 روزه کاری نمیتونی بکنی. ولی تو آئین نامه اومده ماهی 2.5 روز میشه استراحت پزشکی گرفت. یعنی اگه 19 ماه در یگان باشی ضربدر 2.5 کنی میشه 47 روز قانونا باید بدن.
ولی مثلا اگه اوایل خدمتت باشه خب نمیتونی بگیری. بخان قوانین رو به سرباز جماعت بگن همه توش کن حرفه ای هستن! اگه یگان شما گفته 30 روز کاریش نمی تونی بکنی.

Milad._.R
05-12-2016, 12:07
.......... پاک بشه

474747
05-12-2016, 13:24
سلام .

اگر کسی ازدواج سوری کنه صرفا برای اینکه سربازی تو شهر خودش بیفته و خلاصه از مزایاش استفاده کنه، نظام وظیفه قانون و بررسی خاصی نداره که بخواد جلوی اینکارو بگیره ؟ مثلا بگه باید از تاریخ ازدواج فلان مدت گذشته باشه ، یا مثلا اختلاف سنی زن و شوهر از فلان قدر بیشتر نباشه که طرف نره یه پیرزنی رو بگیره فقط برا همین کار :n02: ،در ضمن اگه سربازی در حین خدمت طلاق بگیره، تغییری تو محل خدمت و مرخصی ها و ... براش پیش میاد؟ خنده دار ممکنه باشه ولی جدی پرسیدم ، لطفا راهنمایی کنید

راستی یه سوال دیگه ، برگه آماده به خدمت میاد در خونه ، یا همونجا تو پلیس به اضافه ده میدن دست خود آدم؟ در کل از زمان پر کردن دفترچه تا حاضر شدن در محل آموزشی ، نامه ای چیزی میفرستن در خونه ؟ یا خودت حضورا باس بری همه اطلاعات رو بگیری ؟ شما فرض رو بر این بذارید که کسی تو خونه نباس از خدمت رفتن بویی ببره :n02:

saeedtuborg
05-12-2016, 15:34
سلام من پدرم 19 ماه سابقه جبهه داره و

یه 4 ماه سابقه بسیج داره که توی جبهه بوده آیا این سابقه بسیج هم حساب میشه جزء سابقه جبهه پدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( 19+4 = 23 ماه )

این هفته که میخام دفترچه پست کنم باید این مدارک رو تحولیشون بدم ؟ یا بعد آموزشی ؟

mani6606
05-12-2016, 15:46
سلام .

اگر کسی ازدواج سوری کنه صرفا برای اینکه سربازی تو شهر خودش بیفته و خلاصه از مزایاش استفاده کنه، نظام وظیفه قانون و بررسی خاصی نداره که بخواد جلوی اینکارو بگیره ؟ مثلا بگه باید از تاریخ ازدواج فلان مدت گذشته باشه ، یا مثلا اختلاف سنی زن و شوهر از فلان قدر بیشتر نباشه که طرف نره یه پیرزنی رو بگیره فقط برا همین کار :n02: ،در ضمن اگه سربازی در حین خدمت طلاق بگیره، تغییری تو محل خدمت و مرخصی ها و ... براش پیش میاد؟ خنده دار ممکنه باشه ولی جدی پرسیدم ، لطفا راهنمایی کنید

راستی یه سوال دیگه ، برگه آماده به خدمت میاد در خونه ، یا همونجا تو پلیس به اضافه ده میدن دست خود آدم؟ در کل از زمان پر کردن دفترچه تا حاضر شدن در محل آموزشی ، نامه ای چیزی میفرستن در خونه ؟ یا خودت حضورا باس بری همه اطلاعات رو بگیری ؟ شما فرض رو بر این بذارید که کسی تو خونه نباس از خدمت رفتن بویی ببره :n02:
انها كارى به تاريخ ازدواج يا اختلاف سنى ندارند تنها مدرك باشه كه شما ازدواج كرديد كافى است . برگه هم پست مى شود و هم مي تواند حضورى از پليس +١٠ بگيريد

سلام من پدرم 19 ماه سابقه جبهه داره و

یه 4 ماه سابقه بسیج داره که توی جبهه بوده آیا این سابقه بسیج هم حساب میشه جزء سابقه جبهه پدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( 19+4 = 23 ماه )

این هفته که میخام دفترچه پست کنم باید این مدارک رو تحولیشون بدم ؟ یا بعد آموزشی ؟

اموزشي كه بايد برويد اين فقط براى كسرى خدمت است . پدرتون مدركي دانرند كه ٤ ماه در جبهه بودند

474747
05-12-2016, 16:07
سرباز متاهل دوره آموزشی رو هم توی شهر محل سکونت همسر میگذرونه؟

nima_fk
05-12-2016, 16:12
سلام به دوستان یه سوال دارم برگه اعزام به خدمت رو باس از پلیس +۱۰ گرفت یا مٹ قدیما میاد در خونه؟ چون شنیدم جدیدا دیگه پست نمیشه و باید از پلیس +۱۰ گرفت.

saeedtuborg
05-12-2016, 18:21
انها كارى به تاريخ ازدواج يا اختلاف سنى ندارند تنها مدرك باشه كه شما ازدواج كرديد كافى است . برگه هم پست مى شود و هم مي تواند حضورى از پليس +١٠ بگيريد

اموزشي كه بايد برويد اين فقط براى كسرى خدمت است . پدرتون مدركي دانرند كه ٤ ماه در جبهه بودند

بله یک برگه داره که مهر و امضا خورده و نوشته شده 4 ماه و 13 روز در جبهه بوده

mani6606
05-12-2016, 18:58
بله یک برگه داره که مهر و امضا خورده و نوشته شده 4 ماه و 13 روز در جبهه بوده

شما پس از اعزام به خدمت از یگانی که هستید برای کسری خدمت اقدام می کنید نیروی انسانی پادگانی که خواهید بود نامه ای به یگان دوران جنگ مه پدرتان حضور داشته می زنند و پس از تایید انها ، شما با مراجعه به نظام وظیفه ان را ثبت می کنید و سپس نظام وظیفه به یگان خدمتی شما اعلام خواهد کرد و کسری شما ثبت می شود

mani6606
05-12-2016, 19:05
سرباز متاهل دوره آموزشی رو هم توی شهر محل سکونت همسر میگذرونه؟

خیر بعد از تقسیم و در ادامه خدمت در شهر محل سکونت همسر خواهد بود

SADEGH 7
05-12-2016, 20:28

سلام
از چه سایتی می شه اقدام کرد؟
ممنون

scar_h
06-12-2016, 00:44
سلام
از چه سایتی می شه اقدام کرد؟
ممنون

سهیل243
06-12-2016, 07:07
سلام.اگر در حین اموزشی برای بیماری واریکوسل اقدام کنم نتیجه چی میشه؟

mani6606
06-12-2016, 10:20

اول شما را می فرستند به بیمارستان همان سازمان نظامی که هستید تا نظر پزشک را بدانند اگر درجه ان شدید باشد شما با بیمه نیروهای مسلح عمل می شوید و با تجویز پزشک معاف از کارهای سنگین مانند رژه ، ورزش و نگهبانی می شوید

سهیل243
06-12-2016, 10:45
اول شما را می فرستند به بیمارستان همان سازمان نظامی که هستید تا نظر پزشک را بدانند اگر درجه ان شدید باشد شما با بیمه نیروهای مسلح عمل می شوید و با تجویز پزشک معاف از کارهای سنگین مانند رژه ، ورزش و نگهبانی می شوید
معافیت داءم ندارد؟ اگر مدت زمان عمل و نقاهت ان بیشتر از 30 روز شود چه خلع می خورد یا نه؟

sasan.69
06-12-2016, 11:11

اینقدر که از خدمت و سربازی و...متنفر شدم اصلا دوس ندارم بیام ب این تاپیک سر بزنم اما خب هراز گاهی از روی کنجکاوی میام و اینکه سوال شما جالب بود برام ی یاداور ی خاطر تلخه!!!

من تو آموزشی مشکلی نداشتم بعد از اموزشی پلیس دیپلماتیک و چندماه بعدش انتقالی گرفتم بیام شهر خودم اونم کجا پلیس راه که هر20روز ی روز می رفتم خلاصه طولانی نکنم بحث گذشت واریکسل گرفتم دقیقا ی سال پیش عمل کردم و ی ماه استعلاجی گرفتم اما بعد ش پدرمو دراوردن برگه تجویز استراحت و معاف از سرپاایستادن داشتم اما پلیس راه قبول نمی کرد.!!! خلاصه دهنمو سرویس کردن و همش جروبحث داشتم و بالاخره منو ب بدترین جا پلیس راه گیلان تبعید کردن ک اونجا هم جنگ اعصاب بود............

اگه شما واریکسلت خیلی حاد نیس عمل نکن یا حداقل بزار بعد اموزشی اول بسم الله عمل کنی فایده نداره..استعلاجیا بمونه واسه حین خدمت..رفیق داشتم تو اموزشی زانو درد عجیب غریب داشت نامه و برگه پزشکی داش بشین پاشو می رفت و حرف حالیشون نبود......

اینا رو نگفتم که بترسونمت ..امیدوارم موفق باشی

mani6606
06-12-2016, 11:39
معافیت داءم ندارد؟ اگر مدت زمان عمل و نقاهت ان بیشتر از 30 روز شود چه خلع می خورد یا نه؟

معافیت گرفتن کار ساده ای نیست گرچه مذرک تحصیلی هم در ان تقش دارد.
به شما کلا بعد از جراحی ۳۰ روز استعلاجی می دهند بیشتر از ان باز بسته به نطر پزشک بیمارستان و فرمانده یگان متفاوت است. اگر واریکوسل شدید دارید قبل از اعزام برای کمیسیون و معافیت اقدام کنید در کمیسیون پزشکی هم اگر مدارک پزشکی دارید حتما به همراه داشته باشید.

rubvix
06-12-2016, 12:25
سلام

بچه ها خیلی استرس دارم امروز رفتم سایت نظام وظیفه نگاه کردم دیدم بارکد خوردم ولی محل اموزشی مشخص نیست یعنی پی؟؟؟

maniya12
06-12-2016, 12:47
سلام

بچه ها خیلی استرس دارم امروز رفتم سایت نظام وظیفه نگاه کردم دیدم بارکد خوردم ولی محل اموزشی مشخص نیست یعنی پی؟؟؟
سلام
بارکد رو که همون روز اول که ثبت نام میکنی تو سایت درج میشه ولی محل آموزشی رو هفته آینده اعلام میکنن

rubvix
06-12-2016, 12:55
سلام
بارکد رو که همون روز اول که ثبت نام میکنی تو سایت درج میشه ولی محل آموزشی رو هفته آینده اعلام میکنن
مطمئنی اخه من قبلا واسم بارکد نداشت ولی الان داره ؟؟

mani6606
06-12-2016, 13:13

باركد با كد محل اموزشى متفاوت است

Gesendet von iPad mit Tapatalk

mani6606
06-12-2016, 13:19

rubvix
06-12-2016, 13:19

پس هنوز مشخص نیست کی معلوم میشه کجا افتادم؟
بعد من پذیرش هم رفتم انجام دادم ولی قسمت جذب و امریه که میرم هیچی نیست؟

mani6606
06-12-2016, 13:21
پس هنوز مشخص نیست کی معلوم میشه کجا افتادم؟
بعد من پذیرش هم رفتم انجام دادم ولی قسمت جذب و امریه که میرم هیچی نیست؟

از ييك هفته قبل از اعزام كد محل اموزشى تععين مى شود و هم در سايت مشخص مى شود و هم پست مى شود و در هر دوى انها امريه نييز ذكر مى شود

sami8682
06-12-2016, 13:29
سلام

منم امروزدیدم
تو قسمت اعزام-
بارکد دارم
محل اموزشی نوشته سپاه خاتمی یزد (امریه دار)
تو قسمت امریه چیزی ننوشته
شما برو نظام وظیفه شهرت یه سوال بکن چیه...

rubvix
06-12-2016, 13:57
منم امروزدیدم
تو قسمت اعزام-
بارکد دارم
محل اموزشی نوشته سپاه خاتمی یزد (امریه دار)
تو قسمت امریه چیزی ننوشته
شما برو نظام وظیفه شهرت یه سوال بکن چیه...

شما اعزام برج10 هستی؟

Reza137621
06-12-2016, 14:32
دوستان . واسه امریه میشه رفت یه پژوهشکده دولتی؟؟

sami8682
06-12-2016, 15:10
شما اعزام برج10 هستی؟
بله.شماچی؟

rubvix
06-12-2016, 15:14
بله.شماچی؟

اره منم برج10هستم.قبلا واسه پذیرش اقدام کردم ولی انگار هیچی؟؟؟به خدا دارم از استرس می میرم؟

Farshid.mim
06-12-2016, 16:26
من توی سایت نظام وظیفه امروز نگاه کردم بارکد داشتم ولی مرکز آموزشیم رو چند تا نقطه گذاشته بود تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود مازادم روز اعزام مشخص میشه کجا افتادم حالا می خواستم بپرسم امکان بهم بگن جای خالی نداریم برو واسه برج دوازده بیا ؟؟؟!!!!
اگه اینطوری شد چیکار کنم چون واقعا حوصله ندارم از تیر که مدرکم رو گرفتم تو خونه علافم :n03::n03:

mardekhoob
06-12-2016, 17:31
سلام به همه سربازهای عزیز
من معاف از رزم دارم و 10 روز دیکه تاریخ اعزامم هست .
ایا برای معاف از رزمی برگه ای چیزی نباید داشته باشم چون بعد از کمیسیون پزشکی من هیچی ندارم و اونها لفظی گفتند که معاف از رزم هستم .
مرسی

maniya12
06-12-2016, 17:41
دوستان من رفتم تو سایت نظام وظیفه به این شکل محل اعزام رو زدن

مرکز آموزش
..........
این یعنی چی؟!

Reza137621
06-12-2016, 17:45
دوستان . واسه امریه میشه رفت یه پژوهشکده دولتی؟؟
.........................

rubvix
06-12-2016, 17:50
من توی سایت نظام وظیفه امروز نگاه کردم بارکد داشتم ولی مرکز آموزشیم رو چند تا نقطه گذاشته بود تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود مازادم روز اعزام مشخص میشه کجا افتادم حالا می خواستم بپرسم امکان بهم بگن جای خالی نداریم برو واسه برج دوازده بیا ؟؟؟!!!!
اگه اینطوری شد چیکار کنم چون واقعا حوصله ندارم از تیر که مدرکم رو گرفتم تو خونه علافم :n03::n03:

هنوز معلوم نیست تا یک هفته قبل از اعزام مشخص میشه

rubvix
06-12-2016, 17:59
دوستان من رفتم تو سایت نظام وظیفه به این شکل محل اعزام رو زدن

مرکز آموزش
..........
این یعنی چی؟!

به سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره غیر حضوری مراجعه و سوالتان را آنجا مطرح کنید

maniya12
06-12-2016, 18:32
سلام
چند تا از دوستان در این تاپیک اعلام کردن که محل آموزشیشون تو سایت نظام وظیفه مشخص شده پس یعنی اعلام کردن

rubvix
06-12-2016, 18:44
سلام
چند تا از دوستان در این تاپیک اعلام کردن که محل آموزشیشون تو سایت نظام وظیفه مشخص شده پس یعنی اعلام کردن

شاید واسه یه سری اعلام شده باشد اکثرا میگن واسه ما اینطوری هست بهترین راهش سوال از نظام وظیفه و پلیس+10 است

maniya12
06-12-2016, 18:45
سلام

rubvix
06-12-2016, 18:57
سلام

تا هفته آینده صبر کنید ببینید چی پیش میاد

amir169
07-12-2016, 00:29
معافیت گرفتن کار ساده ای نیست گرچه مذرک تحصیلی هم در ان تقش دارد.
به شما کلا بعد از جراحی ۳۰ روز استعلاجی می دهند بیشتر از ان باز بسته به نطر پزشک بیمارستان و فرمانده یگان متفاوت است. اگر واریکوسل شدید دارید قبل از اعزام برای کمیسیون و معافیت اقدام کنید در کمیسیون پزشکی هم اگر مدارک پزشکی دارید حتما به همراه داشته باشید.

مدرک چه نقشی داره ؟
یعنی مدرک بالاتر باشه معافیت سخت تر میدن ؟

mani6606
07-12-2016, 05:34
مدرک چه نقشی داره ؟
یعنی مدرک بالاتر باشه معافیت سخت تر میدن ؟

بله همین طوره

saeedtuborg
07-12-2016, 09:51
حقوق سرباز مجرد با مدرک لیسانس چقدره ؟ و سپاه یا ارتش فرق داره حقوقشون یا نه

amirdnvos
07-12-2016, 11:31
سلام

دوستانی که امریه دارن چند هفته قبل تو قسمت امریه اومده محل آموزشی اما الان توی قسمت اعزام همون مکان تایید شده و نوشته شده

دوستانی که آموزشی سپاه شیروان افتادن اعلام کنن آشنا بشیم

bahari6687
07-12-2016, 11:56
بین 76 الی 86 هزار تومان
من که تو 4 روز این پولو خرج می کردم :n31:

sami8682
07-12-2016, 12:17
سلام

دوستانی که امریه دارن چند هفته قبل تو قسمت امریه اومده محل آموزشی اما الان توی قسمت اعزام همون مکان تایید شده و نوشته شده

دوستانی که آموزشی سپاه شیروان افتادن اعلام کنن آشنا بشیم
من تو قسمت اعزام فقط نوشته امریه دار. تو قسمت امریه ننوشته چیزی .
شما امریه کجا ایین؟

Reza137621
07-12-2016, 13:35
کسی جواب مارو نداد..دوستان یه پژوهشکده دولتی گفتن نیاز به سرباز دارند .. میتونم امریه اونجا رو بگیرم؟

بعدش یه سوال دیگه . امریه آتشنشانی چطوریه؟چه کاری ازت میخوان

حسین-
07-12-2016, 15:21
آیا یه مشمول غایب با وجود غیبتش میتونه برای معافیت پزشکی اقدام کنه ؟

Hossein_128
07-12-2016, 15:49
سلام

دوستان من ورودی مهر 91 کارشناسی پیوسته دانشگام. میخواستم ببینم 10 ترم بهم معافیت تحصیلی میدن؟
یعنی یک ترم دیگه فرصت دارم برای تحصیل؟؟

دوبار هم تابستون تربیت بدنی پاس کردم. آیا تابستون هم جزو ترم ها حساب شده؟؟

ممنون

9306915
07-12-2016, 19:55
حقوق سرباز مجرد با مدرک لیسانس چقدره ؟ و سپاه یا ارتش فرق داره حقوقشون یا نه
ستوان سوم ۱۳۰ استوار یک ۱۲۶ استوار دو ۱۲۴ البته شانسیه کلا قانونی تو پرداخت حقوق ندارن بلکه شانسیه

amirdnvos
07-12-2016, 20:08
من تو قسمت اعزام فقط نوشته امریه دار. تو قسمت امریه ننوشته چیزی .
شما امریه کجا ایین؟

امریه سپاه

donnie yen
07-12-2016, 23:12
سلام.کتاب اموزشی با حجم 800 مگ.متشکرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.......................................
:n08:
دیونه چرا اینجا پست زدی؟ :n02:

mani6606
07-12-2016, 23:54
سلام

دوستان من ورودی مهر 91 کارشناسی پیوسته دانشگام. میخواستم ببینم 10 ترم بهم معافیت تحصیلی میدن؟
یعنی یک ترم دیگه فرصت دارم برای تحصیل؟؟

دوبار هم تابستون تربیت بدنی پاس کردم. آیا تابستون هم جزو ترم ها حساب شده؟؟

ممنون

تابستان نيم ترم است
شما مجاز هستيد در مقطع ليسانس تا ١٠ تر تحصيل كنيد بعد از درخواست بدهيد تا شوراي امموزشى تصميم بگيرد

Hossein_128
08-12-2016, 02:22
تابستان نيم ترم است
شما مجاز هستيد در مقطع ليسانس تا ١٠ تر تحصيل كنيد بعد از درخواست بدهيد تا شوراي امموزشى تصميم بگيرد
ممنون

یعنی الان دوتا تابستون تربیت بدنی 1 و 2 رو پاس کردم یک ترم حساب شده؟؟ (دانشگاه پیام نورم)

پس با این وجود یعنی الان ترم 10 ام؟؟

mani6606
08-12-2016, 10:07
ممنون

یعنی الان دوتا تابستون تربیت بدنی 1 و 2 رو پاس کردم یک ترم حساب شده؟؟ (دانشگاه پیام نورم)

پس با این وجود یعنی الان ترم 10 ام؟؟

از قوانين پيام نور اطلاع ندارم اما در دانشگاه ها تابستان جز تعداد ترم هاى اصلى محسوب نمى شود

mardekhoob
08-12-2016, 10:51
سلام دوستان
1/10 مکان آموزشی مشخص شد

mohebronaldo
08-12-2016, 10:54
سلام دوستان.خسته نباشید.میخواستم ببینم من تازه آموزشی تموم کردم امریه خورده کارگزینی تهران بزرگ.من نامه جانبازی پدرم رو دادم پادگان آموزشی.از یکی پرسیدم گفت پدرتون جانباز هست شما شهر خودت میفتی.ولی بازم تهران بزرگ خورده تو امریه.دوستانی که با من بودند بیشتری رشت افتادن اونا پدرشون جانباز نبود خودشون هم مشکلی نداشتن خودشون.منم رشتم.چرا اونجوری شد من و چند تا همشهری هام با هم تهران افتادیم.الان کاری میشه کرد رشت بیفتم.کسی هست کمکم کنه؟

Sent from my D6503 using Tapatalk

maniya12
08-12-2016, 13:48
تایید میشه مکان آموزشی 1/10 اعلام شده من امروز رفتم پلیس +10 بهش گفتم جلوی مکان آموزشی نقطه چین زده چک کرد گفت کد مازاد خورده البته نمیدونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه

یک سوال که اینجا میمونه کسی که کد مازاد بخوره معلوم هست کی اعزام میشه یکی از دوستام گفت دوستش کد مازاد خورد 2ماه بعد اعزام شد یکی دیگه از دوستاش 20 روز بعد

Reza137621
08-12-2016, 13:56
دوستان توروخدا جواب بدین .. من پولیپ بینی دارم یک طرفه تو ااین نامه گفته معاف از رزم ولی من موقع سرماخوردگی نمیتونم نفس بکشم از بینی .. .. مدرکمم دیپلم .. با توجه به اینکه تو مدرکای پایین راحت تر معافی میدن .. بنظرتون چیکار کنم ؟ اگه مدرک از بقیه دکترها جمع کنم قبول میکنند؟

rubvix
08-12-2016, 15:25
تایید میشه مکان آموزشی 1/10 اعلام شده من امروز رفتم پلیس +10 بهش گفتم جلوی مکان آموزشی نقطه چین زده چک کرد گفت کد مازاد خورده البته نمیدونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه

یک سوال که اینجا میمونه کسی که کد مازاد بخوره معلوم هست کی اعزام میشه یکی از دوستام گفت دوستش کد مازاد خورد 2ماه بعد اعزام شد یکی دیگه از دوستاش 20 روز بعد

دوست عزیز من دیروز دو جا پلیس+10 رفتم هر دو گفتن اعزامی برج10اعلام نشده جدا از اینا از نظام وظیفه هم پرسیدم گفتن10روز مانده به اعزام معلوم میشه.اینایی که میگن اعلام شده دو حالت داره یا اعزام9/20هستند یا امریه دارند

maniya12
08-12-2016, 16:18
دوست عزیز من دیروز دو جا پلیس+10 رفتم هر دو گفتن اعزامی برج10اعلام نشده جدا از اینا از نظام وظیفه هم پرسیدم گفتن10روز مانده به اعزام معلوم میشه.اینایی که میگن اعلام شده دو حالت داره یا اعزام9/20هستند یا امریه دارند
سلام
من نه برج 9/20 اعزاممه نه امریه هستم

N E X T
08-12-2016, 16:19
سلام الان خدمت تو سپاه چند ماهه؟ 21 ماه یا 24؟

سهیل243
08-12-2016, 16:52
سلام دوستان . اعزامی های 1/10 روز دوشنبه همین هفته از طریق سایت اعلام شده . من افتادم پادگان باهنر کرمان

لذا در خواست تمدید دادم از طریق پلیس +10

بهم گفتن چون کدت اعلام نشده میشه بدون معاذیر تمدید کنی منم از خدا خواسته تمدید کردم :D

ولی اگر کد سخا و کد ملی رو داشته باشید می تونید ببینید کجا افتادید

rubvix
08-12-2016, 19:00
سلام
من نه برج 9/20 اعزاممه نه امریه هستم

سلام
نظام وظیفه شهرتون برو ببین بهت چی میگن

Reza137621
08-12-2016, 19:39
دوستان توروخدا جواب بدین .. من پولیپ بینی دارم یک طرفه تو ااین نامه گفته معاف از رزم ولی من موقع سرماخوردگی نمیتونم نفس بکشم از بینی .. .. مدرکمم دیپلم .. با توجه به اینکه تو مدرکای پایین راحت تر معافی میدن .. بنظرتون چیکار کنم ؟ اگه مدرک از بقیه دکترها جمع کنم قبول میکنند؟

چرا واقعا کسی اینجا جوابمو نمیده؟مشکلتون جیه؟:n03::n03:

maniya12
08-12-2016, 21:18
سلام
نظام وظیفه شهرتون برو ببین بهت چی میگن
دوست عزیز
انگار متنی که نوشتم رو درست نخوندیم امروز رفتم پلیس +10 بهم گفتن کد مازاد خورده باید بری نظام وظیفه استان تا بهت بگین کجا باید بری

Reza137621
09-12-2016, 16:43
سلام الان خدمت تو سپاه چند ماهه؟ 21 ماه یا 24؟

اگه امریه داشته باشی 24 ماه وگرنه 21 ماه ..

مناطق عملیاتی هم 18 ماه

silvermanhhh
09-12-2016, 17:04

برادر،وقت خودتو پای معافی کامل هدر نده ،مگر زمانی که یه اشنایی داری،میتونه کارتو برات اوکی کنه،بهرحال اینا اینطور فکر میکنن،میگن چون مشکل تنفس داری دلیل نمیشه که نیای تو اشپز خونه و ظرف نشوری!در کل برو خدمت و اگه مطمعنی که این مشکل تنفس شما کامل درج شده تو پرونده،اگه مشکلی براتون پیش بیاد مقصر اونا هستن و حق رو میدن به شما

محمد7966
09-12-2016, 17:55

من سال 87 اقدام کردم برای معافی

خیلی اذیت شدم،حتی یکجا نزدیک بود گاف بدم و معافیو ابطال کنند

آخرین مرحله بود که باید میرفتم نظام وظیفه شهرستان،اونجا به من شک کردن و فرستادن منو مرکز استان

قبلش هم رفتم پیش پزشک متخصصم و برام نامه نوشت،اون سرهنگ مرکز استان هم آدم خوبی بود فقط نامه پزشک منو دید و بدون اینکه سوالی از من بپرسه معافیمو صادر کرد و از استرس معافی راحت شدم،چون داشتم برای کنکور درس میخوندم استرس داشتم

شما هم برید پیش پزشک متخصصی که پیشش پرونده دارید و بهش بگید برام نامه بنویس ،

شاید با همین نامه معافیتو صادر کنند

Reza137621
09-12-2016, 23:00

آخرین مرحله بود که باید میرفتم نظام وظیفه شهرستان،اونجا به من شک کردن و فرستادن منو مرکز استان

قبلش هم رفتم پیش پزشک متخصصم و برام نامه نوشت،اون سرهنگ مرکز استان هم آدم خوبی بود فقط نامه پزشک منو دید و بدون اینکه سوالی از من بپرسه معافیمو صادر کرد و از استرس معافی راحت شدم،چون داشتم برای کنکور درس میخوندم استرس داشتم

جدی میگید داداش ../ من پزشک متخصصی ک درمانم کرد ....دست تشریف داشت و زد دماغو داغون کرد پولیب ایجاد شد بهش بگم میتونم نامه بده؟؟بعدش ایا اونا ممکنه نامه رو قبول نکننن؟

اگه از اکثر دکترا نامه جمع کنم تاثیر داره؟

- - - Updated - - -

جدی میگید داداش ../ من پزشک متخصصی ک درمانم کرد ....دست تشریف داشت و زد دماغو داغون کرد پولیب ایجاد شد بهش بگم میتونم نامه بده؟؟بعدش ایا اونا ممکنه نامه رو قبول نکننن؟

محمد7966
10-12-2016, 00:37

- - - Updated - - -

راستش نمیدونم

من 2 سالی بود که پیش پزشک متخصصم میرفتم و خب شرایط بیماریمو میدونست،و نامه رو زود نوشت و به من داد

من سال 82 بیماری اومد سراغم،بار اول که رفتم پیش یک دکتر،گفت از خدمت هم معافی

حالا بستگی به بیماریتون داره،اگر شرایط سخت باشه دکتر براتون نامه مینوسه و همون یک دکتر هم کافیه،به نظرم نیازی نیست چندین دکتر برید

من شرایط خودمو بگم با توجه به سال 87

اول میفرستن پزشک عمومی معتمدشون

دوم :برات نامه میفرستن که باید بری پیش پزشک متخصص معتمدشون

سوم:باید بری کمیسیون پزشکی شهرستان که توش چند نفر نظامی هم بود

چهارم:میفرستم کمیسیون نظامی اداره نظام وظیفه که یک سرهنگی ازتون سوال و جواب میکنه(تو این مرحله به من شک کردن،چون من بهشون گفتم قرص میخورم و با قرص میشه بیماری رو کنترل کرد که بعد منو ارجاع دادن به نظام وظیفه مرکز استان)

پنجم:سرهنگ کل نظام وظیفه استان نامه پزشک متخصصمو دید و هیچی هم نپرسید و امضا کرد و تمام

Reza137621
10-12-2016, 11:30
اهان ..انشالله که با چندتا نامه نظرشون تغییر کنه ...

یه سوال دیگه اگه BMI بدن از یک حدی پایین تر باشه معافیت داره ؟؟:n29:

rubvix
10-12-2016, 12:33
آقا ما هم افتادیم شهید بهشتی ناجا اصفهان هر چی میدونه بگه؟
بچه ها تک فرزندم لطفا بگید چیکار کنم شهر خودم بیفتم؟

maniya12
10-12-2016, 15:18
آقا ما هم افتادیم شهید بهشتی ناجا اصفهان هر چی میدونه بگه؟
بچه ها تک فرزندم لطفا بگید چیکار کنم شهر خودم بیفتم؟
نامه براتون اومد یا رفتین پلیس+10؟!

maniya12
10-12-2016, 19:18
دوستان منی که الان کد مازاد خوردم همون 1/10 اعزاممه یا نه؟!

maniya12
10-12-2016, 22:32
سلام دوستان من افتاادم آموزشگاه شهيد گنجوي نزاجا (05) چطور جاییه؟! سخت مگیرن یا نه!؟

rubvix
10-12-2016, 22:53
منم افتادم اموزشگاه شهید بهشتی ناجا اصفهان لطفا هر کی می دونه بگه؟

namaja
11-12-2016, 12:18
سلام. برگه سفبد گرفتم کد اعزام نرده فقط نقطه چین خورده اعزامم 1.10 کسی میدونه جریان چیه

maniya12
11-12-2016, 13:30
سلام. برگه سفبد گرفتم کد اعزام نرده فقط نقطه چین خورده اعزامم 1.10 کسی میدونه جریان چیه
شما کد مازاد خوردین

scar_h
11-12-2016, 13:43

- - - Updated - - -

سلام
دادا نمیخام تو دلتو خالی کنمااا ولی الکی دلتو خوش نکن...
اول برو تو سایت نظام وظیفه ببین مشکلی که داری بهش معافی تعلق میگیره یا نه...اگه شامل میشد اونوقت دنبال اینکارا باش و نامه پزشکو اینا....
وگرنه جز هزینه بیهوده والافی و اعصاب خوردی هیچی دیگه توش نیس...

فرستاده شده از LG-K500ِ من با Tapatalk

saeedtuborg
11-12-2016, 14:04
سلام دوستان من امروز برگه اعزام رو گرفتم و تاریخ اعزام شد 1 اردیبهشت

الان وارد سایت نظام وظیفه شدم میخام تاریخ اعزامم زودتر بیوفته درخواست تعجیل بزنم به نظرتون میشه که اسفند اعزام بشم ؟ قبول میکنن یا نه

namaja
11-12-2016, 14:44
کد ۲۵۶ مگه کد مازاد نیست پس چرا نقطه چین زده؟؟

namaja
11-12-2016, 14:45
شما کد مازاد خوردین
کد ۲۵۶ مگه کد مازاد نیست پس چرا نقطه پین؟؟

maniya12
11-12-2016, 14:55
کد ۲۵۶ مگه کد مازاد نیست پس چرا نقطه پین؟؟
این نشون میده شما کدمازاد خوردین و در 2-3 روز آینده مکان آموزشی ازطریق سایت به شما اعلام میشه
اگه کد سخا رو دارین هر روز به سایت زیر مراجعه بکن شاید مکان آموزشی رو تا قبل از یکم بزنن اگه نزدن باید یکم برین نظام وظیفه مرکز استانتون تا مرکز آموزشیتون رو بهت اعلام کنن

saeedtuborg
11-12-2016, 15:55
من خواستم تعجیل بزنم واسه اسفند تاریخ اعزامم اردیبهشته این پیام رو میده :

شما امکان ثبت درخواست جديد را نداريد.

علت:

شما درخواستی در وضعيت اعزام به خدمت ندارید

یعنی تعجیل نمیشه بزنی و بسته شده ؟؟ ( همین امروز برگه اعزام گرفتم و ثبت نامم تموم شد )

maniya12
11-12-2016, 16:35
من خواستم تعجیل بزنم واسه اسفند تاریخ اعزامم اردیبهشته این پیام رو میده :

شما امکان ثبت درخواست جديد را نداريد.

علت:

شما درخواستی در وضعيت اعزام به خدمت ندارید

یعنی تعجیل نمیشه بزنی و بسته شده ؟؟ ( همین امروز برگه اعزام گرفتم و ثبت نامم تموم شد )
من
تمدید کردم برای برج 12 مشکلی هم وجود نداشت
شما از کدوم سایت اقدام کردین؟
میدونین چند روز بعد جوابش میاد من اعزامیه 1/10 هستم

saeedtuborg
11-12-2016, 16:45
من

من از همین سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام کردم

عقب انداختن یا تمدید که راحتتره من میخام تعجیل بزنم زودتر برم خدمت

murchehh
11-12-2016, 16:46
من
ببخشید دوست عزیز بعد از اینکه بفهمید کجا افتادید تمدید کردید یا قبلش؟ دلیل خاصی لازم داره برای تمدید یا بدون دلیل قبول می کنن؟
خیلی ممنون

maniya12
11-12-2016, 20:14
من از همین سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام کردم

عقب انداختن یا تمدید که راحتتره من میخام تعجیل بزنم زودتر برم خدمت

- - - Updated - - -

ببخشید دوست عزیز بعد از اینکه بفهمید کجا افتادید تمدید کردید یا قبلش؟ دلیل خاصی لازم داره برای تمدید یا بدون دلیل قبول می کنن؟
خیلی ممنون
بله
جواب موجهه میخواد که راضی بشن

rubvix
11-12-2016, 20:32

- - - Updated - - -

بله

منم اعزامی برج10هستم خیلی دوست دارم تمدید کنم؟

maniya12
11-12-2016, 21:26
منم اعزامی برج10هستم خیلی دوست دارم تمدید کنم؟
سلام
برو تمدید کن به احتمال زیاد موافقت میکنن هنوز جواب من نیومده

rubvix
11-12-2016, 22:36
سلام
برو تمدید کن به احتمال زیاد موافقت میکنن هنوز جواب من نیومده

نیرو انتظامی بودی؟

ehsannohekhan
11-12-2016, 22:58
سلام دوستان ، ممنون میشم سریع پاسخ منو بدین
بنده 10/1 اعزام به پدافند خاتم الانبیا سمنان هستم ، من نامزد دارم و میخوام بین میان دوره عقد کنم ، میگن حتی اگه عقد کنی شهر خودت ( شیراز ) نميفرستنت ، واقعا همینطور هست ؟؟؟؟

maniya12
11-12-2016, 23:30
نیرو انتظامی بودی؟
نه
ارتش نیرو زمینی

pedram9
11-12-2016, 23:32
من 6 ماه اضافه خدمت سنواتی دارم اضافه خدمت سنواتی سال 95 بخشیده شده ؟ یا نه؟

rubvix
11-12-2016, 23:47
نه
ارتش نیرو زمینی

من نیروی انتظامی

maniya12
12-12-2016, 03:12
دوستان کسی تا حالا شده برای بار دوم بره تاریخ اعزام رو تمدید کنه و مکان اعزامشم معلوم شده باشه و موافقت شده باشه؟!

maniya12
12-12-2016, 03:35
دوستان اگه کسی بخواد برای کنکور 96 امتحان بده میتونه تمدید کنه البته من اوایل سال 95 دانشگاه تموم کردم ؟!

Mehditedi
12-12-2016, 10:26
منم اردیبهشت اعزام میشم با مدرک لیسانس از الان استرس گرفتم میترسم یه جای بد بیوفتم که از خدمت اومدن پشیمون بشم :n37:

دیشب که فکرم بدجوری درگیر خدمت بود دیر خوابیدم خدا به خیر کنه

K-Dot
12-12-2016, 11:37
دوستان من ترم ۱۱ هستم ، میخوام انصراف بدم از دانشگاه

اگه کاردانی ندن که مشکلی نیست همون دیپلم میشه ولی اگه بهم کاردانی بدن آخرین مدرک تحصیلیم رو کی در نظر میگیرن ؟ الان ؟ یا همون 5 سال پیش ؟ برفرض این که قانون خرید سربازی تا 3 سال دیگه باشه اگه بهم کاردانی بدن دیگه نمیتونم از این قانون استفاده کنم؟

atp22
12-12-2016, 11:39
منم اردیبهشت اعزام میشم با مدرک لیسانس از الان استرس گرفتم میترسم یه جای بد بیوفتم که از خدمت اومدن پشیمون بشم :n37:

دیشب که فکرم بدجوری درگیر خدمت بود دیر خوابیدم خدا به خیر کنه

دوست عزیز راه حل ساده هست برید دنبال امریه، هم از استرس خلاص میشید هم از پادگان

atp22
12-12-2016, 11:41
دوستان اگه کسی بخواد برای کنکور 96 امتحان بده میتونه تمدید کنه البته من اوایل سال 95 دانشگاه تموم کردم ؟!

شما دقیقا تا همون اوایل 95 فرصت ارسال دفترچه دارید تا اون موقع تاریخ اعزام حتما آبان یا دی هست بنابر این برای کنکور وقت دارید در ضمن اگر هم شهریور بشه میتونید راحت تمدید کنید تا آبان

atp22
12-12-2016, 11:43

- - - Updated - - -

بله

بار اول دلیل موجه نمیخواد بهش میگن تمدید بدون معاذیر

atp22
12-12-2016, 11:44
دوستان کسی تا حالا شده برای بار دوم بره تاریخ اعزام رو تمدید کنه و مکان اعزامشم معلوم شده باشه و موافقت شده باشه؟!

من با یکبار تمدید 4 ماه تمدید کردم از پلیس 10

Mehditedi
12-12-2016, 14:02
دوست عزیز راه حل ساده هست برید دنبال امریه، هم از استرس خلاص میشید هم از پادگان

امریه بهم میدن حالا اگه دنبالش باشم ؟ چون پارتی که ندارم البته 6 ماه هم کسری برای جبهه دارم از امریه کم میکنن ؟ یا فقط برای خدمته ؟
اگه امریه بگیری آموزشی که باید بری درسته ؟

rubvix
12-12-2016, 17:26

جواب تمدید چی شد میشه یا نه؟

maniya12
12-12-2016, 17:37
سلام
برای من هنوز نیومده به احتمال زیاد فردا یا پس فردا

474747
12-12-2016, 17:51
دوستان غایب بیان بگن این رجز خونی برای دستگیری سربازای غایب این بار هم صرفا برا ترسوندن بود، یا واقعی بود و کسی تالا باهاش مواجه شده؟

atp22
12-12-2016, 19:17
امریه بهم میدن حالا اگه دنبالش باشم ؟ چون پارتی که ندارم البته 6 ماه هم کسری برای جبهه دارم از امریه کم میکنن ؟ یا فقط برای خدمته ؟

با کسری که شما دارید شاید امریه خوب نباشه واستون، فکر کنم 3 ماه رو بیشتر قبول نمیکنند.
بله امریه آموزشی داره اما آموزشی هاش ممکنه سپاه باشید، بیشتر امریه ها پادگان خاتمی یزد هستند که مال سپاه هست پادگان خیلی خوبی هست بقیه هم اکثرا هم پادگان های خاص و مجهزی هستند که با توجه به اصول منطقی به سرباز ها هم احترام میگذارند. از جهت آموزشی مشکلی نیست 2 ماه نه چندان سخت هست بعدش راحت هستید. به نظر من که می ارزه چون بعدش پادگان نیست ولی کلا همه امریه ها 24 ماه تمام هستند بعضی ها هم تعهد دارند و کمی بیشتر هستند.

sarbaz_
13-12-2016, 12:34
سلام دوستان، من دو تا سوال داشتم ازتون:

1- من 1 اسفند اعزامم، اگر بخوام بیفتم به ارتش نیروی زمینی شهرمون باید از الان اقدام کنم یا وقتی تو آموزشی هستم؟
2- برای اینکه ارتش بیفتم مراحل کار چطوریه کلا؟ باید پارتی داشته باشم؟ آیا این کار قانونینه؟ و طرف بهم یک برگه ای چیزی میده یا کلا خودشون زیرخاکی عمل میکنن؟

Hossein_128
13-12-2016, 13:09

اگه کاردانی ندن که مشکلی نیست همون دیپلم میشه ولی اگه بهم کاردانی بدن آخرین مدرک تحصیلیم رو کی در نظر میگیرن ؟ الان ؟ یا همون 5 سال پیش ؟ برفرض این که قانون خرید سربازی تا 3 سال دیگه باشه اگه بهم کاردانی بدن دیگه نمیتونم از این قانون استفاده کنم؟
ببخشید یه سوال بی ربط

مگه برای کارشناسی تا 10 ترم معافیت نمیدن؟؟
من ترم 9 ام (پیام نور)، واحدهای زیادی مونده که باید پاس کنم. شرایط خاصی داره که بتونم تا ترم 11 معافیت تحصیلی بگیرم؟؟

راحت معافیت میدن یا شرایط خاصی داره؟؟؟

maniya12
13-12-2016, 13:16
سلام
با تمدید من موافقت شد

Reza137621
13-12-2016, 14:04
دوستان سهمیه های امریه جدید کی اعلام میشه کسی میدونه؟؟ میخام برم اتشنشانی .واسه امسال پر شده واسه سال دیگه کی اعلام میکنند؟

- - - Updated - - -

دوستان سهمیه های امریه جدید کی اعلام میشه کسی میدونه؟؟ میخام برم اتشنشانی .واسه امسال پر شده واسه سال دیگه کی اعلام میکنند؟

rubvix
13-12-2016, 16:28
سلام
با تمدید من موافقت شد

خودت تمدید کردی یا رفتی پلیس+10?

saeedtuborg
13-12-2016, 18:48
من میخام بعد آموزشی از قرارگاه سپاه که نزدیک خونمون هست پذیرش بگیرم که یگان اونجا بیفتم و بقیه خدمتم اونجا باشم کارت بسیج فعال هم ندارم متاسفانه فقط یکی از

دوستانم توی اون پادگان سپاه تازه استخدام شده و قسمت اداری هست بهش گفتم گفت سرباز میگیرن سپاه و بعدش زیر دست خودم میتونی باشی

کسی دوستان تا حالا پذیرش گرفته از پادگان سپاه ؟ چون کارت فعال بسیج ندارم نمیدونم پذیرش بشم یا نه

hamid_diablo
13-12-2016, 20:09

لیست ارگانها و سازمانهای امریه دهنده توی نت هست
در مورد کسری هم بگم که هیچ ذبطی به اونجایی که امریه گرفتین نداره , امریه شما از طرف ارتش یا سپاه صادر میشه و سازمان امریه دهنده دخالتی تو این امر نداره
اگرم میگن کسری نمیدن دروغ میگن که شما دنبالش نری و بیست و چهار ماه ازت کار بکشن ...

آموزشی رو هم باید برید ...

hamid_diablo
13-12-2016, 20:12

- - - Updated - - -

من سرباز امریه سازمان آتش نشانی تهران هستم

امسال پر شده , اما اردیبهشت سال بعد سرباز جذب میکنند ...

جای زیاد جالبی هم نیست . تا جایی که بتونن ازتون کار میکشن ...
ولی به هر حال از محیط نظامی و پادگان و پوتین پویشیدن بهتره:n02:

hamid_diablo
13-12-2016, 20:13
دوستان سوالی هم داشتم

من برای کسری ایثارگری اقدام کردم
پدرم پدافند هوایی بود ...

مدارکشو ارسال کردم .میخواستم بدونم کی جوابش میاد؟؟؟

Reza137621
13-12-2016, 20:44
من سرباز امریه سازمان آتش نشانی تهران هستم

امسال پر شده , اما اردیبهشت سال بعد سرباز جذب میکنند ...

جای زیاد جالبی هم نیست . تا جایی که بتونن ازتون کار میکشن ...
ولی به هر حال از محیط نظامی و پادگان و پوتین پویشیدن بهتره:n02:

اهان یعنی داداش االان که آذره من میتونم بهشون بگم که واسه اردیبهشت اسممو ثبت کنم؟یا الان بنظرت برم اموزشی بهتره بعدش ک برگردم واسه امریه اش اقدام کنم؟:n27::n28:

atp22
13-12-2016, 20:48
اگر کسی در مورد امریه جهاد اطلاعی داره لطفا راهنمایی بفرمائید، سهمیه منظورم هست

سهیل243
13-12-2016, 21:34
سلام
با تغییر تاریخ اعزام من از دیماه به اول اسفنمد ماه موافقت شدو رفتم دوره طلایی:D

چند روز مرخصی میان دوره بهمون می دن برای عید نوروز؟

ممکنه کد من که برای دیماه ناجا بود برای اسفند ماه عوض شه مثلا بخوره سپاه؟؟

mani6606
13-12-2016, 21:49
سلام
با تغییر تاریخ اعزام من از دیماه به اول اسفنمد ماه موافقت شدو رفتم دوره طلایی:D

چند روز مرخصی میان دوره بهمون می دن برای عید نوروز؟

ممکنه کد من که برای دیماه ناجا بود برای اسفند ماه عوض شه مثلا بخوره سپاه؟؟

بدون پذیرش شانسی کم دارید تا در سپاه باشید و به احتمال زیاد دارد که سازمان نظامی هم تغییر کند . در عید حدود ۱۵ روز مرخصی خواهید داشت و همچنین به احتمال زیاد ابتدای دوره چند روز مرخصی جهت اندازه کردن لباس به شما بدهند.

maniya12
13-12-2016, 22:51
خودت تمدید کردی یا رفتی پلیس+10?
خودم
تمدید کردم

maniya12
13-12-2016, 22:57
بدون پذیرش شانسی کم دارید تا در سپاه باشید و به احتمال زیاد دارد که سازمان نظامی هم تغییر کند . در عید حدود ۱۵ روز مرخصی خواهید داشت و همچنین به احتمال زیاد ابتدای دوره چند روز مرخصی جهت اندازه کردن لباس به شما بدهند.
سلام
داداش دستت درنکنه بابت راهنماییم منم رفتم تو سایت برای تمدید اقدام کردن و موافقت کردن افتادم برج 12
برای برج10 افتاده بودم ارتش نیروی زمینی 05 کرمان یعنی بدبخت بودم اگه قبول نمیکردن

rubvix
14-12-2016, 00:31
سلام
داداش دستت درنکنه بابت راهنماییم منم رفتم تو سایت برای تمدید اقدام کردن و موافقت کردن افتادم برج 12
برای برج10 افتاده بودم ارتش نیروی زمینی 05 کرمان یعنی بدبخت بودم اگه قبول نمیکردن

بچه ها منم برج10هستم افتادم شهید بهشتی ناجا نمی دونم تمدید کنم یا برم؟؟

N E X T
14-12-2016, 01:31

برو تمومش کن. تمدیدم کنی اخر باید بری

maniya12
14-12-2016, 03:33
سلام
اگه نظر من رو میخوای بنداز برج 12 آموزشیش خیلی راحتتره چون میخوره به عید 15 روز تعطیلی و 5 روز هم بهت مرخصی میدم برای درست کردن لباس

osta_ali
14-12-2016, 10:54
اهان یعنی داداش االان که آذره من میتونم بهشون بگم که واسه اردیبهشت اسممو ثبت کنم؟یا الان بنظرت برم اموزشی بهتره بعدش ک برگردم واسه امریه اش اقدام کنم؟:n27::n28:

براي گرفتن امريه بايد قبل از آموزشي اقدام كني و با هاشون هماهنگ كني در غير اينصورت نميتوني امريه بگيري چون وقتي بري آموزشي ارگان خدمتيت مشخص ميشه و نميتوني عوضش كني.(من خودم اول با اداره اي كه ميخواستم اميريه بگيرم هماهنگ كردن اونا هم گفتن بايد تار اعزامت 6 يا 8 باشه برا همين طوري ثبت نام كردم كه آموزشيم بيفته 6 بعد كپي برگ اموزشي كه هنوز محل و ارگان آموزشي مشخص نشده رو بهشون دادم و خودشون بقيه كارا رو انجام دادن)

sami8682
14-12-2016, 11:06
سلام.امریه اداره دولتی داریم میتونیم کسری خدمت با پروژه هم بگیریم؟

sarbaz_
14-12-2016, 12:15
سلام دوستان، من دو تا سوال داشتم ازتون:

1- من 1 اسفند اعزامم، اگر بخوام بیفتم به ارتش نیروی زمینی شهرمون باید از الان اقدام کنم یا وقتی تو آموزشی هستم؟
2- برای اینکه ارتش بیفتم مراحل کار چطوریه کلا؟ باید پارتی داشته باشم؟ آیا این کار قانونینه؟ و طرف بهم یک برگه ای چیزی میده یا کلا خودشون زیرخاکی عمل میکنن؟

دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه، جواب این سوال خیلی مهمه برام، ممنون.

سهیل243
14-12-2016, 13:57

باید یک سری شرایط داشته باشی

متاهل باشی

یا پدرت نظامی باشه

یا خدایی نکرده پدر نداشته باشید

و چند مورد دیگه که یادم نیست

در غیر این صورت باید پارتی داشته باشی

اگر شرایط قانونی رو داری در حین خدمت اموزشی یک سری فرم هست پر می کنی تا تو شهر خودت خدمت کنی

اگر پارتی داری باید باهاش هماهنگ کنی قبل از اموزشی تا راهنماییت کنه

murchehh
14-12-2016, 19:15
سلام دوستان
توي يگان در صورتي كه توي شهر خودت نباشي از صبح تا شب برنامه به چه صورته؟(ليسانس)

سهیل243
14-12-2016, 19:45
سلام دوستان
توي يگان در صورتي كه توي شهر خودت نباشي از صبح تا شب برنامه به چه صورته؟(ليسانس)

بستگی به یگان و پستتت داره

مثلا راهتمایی رانندگی یزد 8-16 هست . یعنی هست ساعت پست 16 ساعت استراحت . دو روز در هفته هم مداومت پست داری یعنی 8 تا 14 و 16 تا 20

اگر کارمندی باشه پستت که هر روز صبح تا ظهر

اگر سپاه باشی که برنامه مشخصی نداره

murchehh
14-12-2016, 19:50
خیلی ممنونم دوست عزیز
بعد برای بعد از ظهر میشه به صورت ساعتی هر روز رفت بیرون یا محدودیت داره؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

mani6606
14-12-2016, 20:05
ببینید امریه هایی که از سوی نظام وظیفه در اختیار سازمان ها و ارگان ها قرار می گیرد بسیار محدود است و تعداد داوطلبان هم زیاد است ، در بیشتر اوقات افراد دارای صلاحیت و واجد شرایط و دارای پارتی شانس بالایی دارند . اگر الان شما برگه و کد سازمان نطامی گرفته باشید که دیگه خیلی دیر شده است تا اخر سال همه امریه پر شده و احتمال قوی برای برج ۲ و ۴ خالی باشد که به شما دیگه نمی رسد.

در ارتش برخلاف سپاه کمتر دیده شده که مستقیم خود جذب سرباز کند یعنی مدارک رو بفرسته برای نطام وظیفه . اگر هم به فرض انجام شود باز هم تضمینی نیست که شما در شهر خودت باشی چون در پایان دو ماه آموزشی مجدد تقسیم خواهید شد و ممکن در شهر دیگری باشید. اگر تک پسر یا مزدوج یا پسر فرد نظامی نیستید پس شانس شما برای خدمت در شهر خودت هم کم می شود . البته در صورتی که در پایان اموزشی در شهر دیگه ای بودید می توانید بغد از گذشت ۵ الی ۶ ماه درخواست انتقالی بدهید .

خیلی ممنونم دوست عزیز
بعد برای بعد از ظهر میشه به صورت ساعتی هر روز رفت بیرون یا محدودیت داره؟

بسته به نوع سازمان متفارت است، یعنی در ناجا حتی سربازهای تحصیل کرده هم ممکنه با این که در شهر خودشان باشند اما چند روز نتوانند یه خانه بروند چون خدمت در انجا ستادی است در ارتش خدمت سرباز صفرها و تحصبل کرده ها متفاوت است سرباز صفر های بومی اغلب در پادگان هسند و بچه های گروهبان و افسر کارت یا دفترچه دارند که هر روز در پایان ساعت ادارای خارج می شوند . البته سرباز صفر ها هم اگر دوره کد گذرونده باشن گروهبان می شوند.

elshaarawy
14-12-2016, 20:28
بهمن ارسال کنی تاریخ اعزام کی میوفته بنظرتون ؟؟

mani6606
14-12-2016, 20:30
بهمن ارسال کنی تاریخ اعزام کی میوفته بنظرتون ؟؟

برچ ۴ یا ۶ سال دیگه

hamid_diablo
14-12-2016, 20:44

امریه رو باید قبل ازآموزشی رفتن اوکی کنی

شما تشریف میبری سازمان آتش نشانی , قسمت مشمولین , شرایط خودتو میگی , اونا هم میگن مثلا دفترچتو پست کن و ببین اعزامت چه تاریخی میخوره , بعدش میگن که تو اون برج پذیرش سرباز دارن یا نه ...

hamid_diablo
14-12-2016, 20:47

بله میتونید

اصلا کسری گرفتن ربطی به امریه نداره ...

کسری از طرف ارتش و سپاه صادر میشه نه از سازمان امریه دهنده که بخواد سلیقه ای تصمیم بگیره و نده

Reza137621
14-12-2016, 21:02
امریه رو باید قبل ازآموزشی رفتن اوکی کنی

شما تشریف میبری سازمان آتش نشانی , قسمت مشمولین , شرایط خودتو میگی , اونا هم میگن مثلا دفترچتو پست کن و ببین اعزامت چه تاریخی میخوره , بعدش میگن که تو اون برج پذیرش سرباز دارن یا نه ...

دادش من هنوز که دفترچه پست نکردم .. میخام واسه سهمیه اردیبهشت باشم زنگ زدم گفتند اول سال احتمالا بگن سهمیه اشون اینا .. خب ینی من برم اونجا اونا خودشون میگن کی تاریخ اعزام بزنم؟؟ اگه الان دفترچه پست کنم قبل عید میتونم بیفتم؟؟

saeedtuborg
14-12-2016, 21:17
من تاریخ اعزامم اول اردیبهشت هست میخام توی سایت تعجیل بزنم که اسفند برم

1) این تعجیل زدن مشکلی به وجود نمیاره مثلا پادگان داغونی بیوفتم یا معایب دیگه ای نداره

2) علت درخواستم رو چی بزنم قبول کنن یه گزینه هاش مشکلات خانوادگیه

اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنماییم کنید

mani6606
15-12-2016, 07:02
دادش من هنوز که دفترچه پست نکردم .. میخام واسه سهمیه اردیبهشت باشم زنگ زدم گفتند اول سال احتمالا بگن سهمیه اشون اینا .. خب ینی من برم اونجا اونا خودشون میگن کی تاریخ اعزام بزنم؟؟ اگه الان دفترچه پست کنم قبل عید میتونم بیفتم؟؟
شما در هر سازمانى كه مى خواهيد امريه شويد بايد از تاريخ هاى انها مطلع باشيد و به نحوى دفترچه را ارسال كنيد تا مثلا با برج ٢ باشيد ، احتمال اينكه قبل سال اعزام شويد كم است

من تاریخ اعزامم اول اردیبهشت هست میخام توی سایت تعجیل بزنم که اسفند برم

1) این تعجیل زدن مشکلی به وجود نمیاره مثلا پادگان داغونی بیوفتم یا معایب دیگه ای نداره

2) علت درخواستم رو چی بزنم قبول کنن یه گزینه هاش مشکلات خانوادگیه

اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنماییم کنید

هيچ مشكلي پيش نمى ايد نوع سازمان و پادگان اموزشى شانسى است
همه همون گزينه رو مى زنند ، با تعجيل بيشتر وقت ها موافقت مى شود

hamid_diablo
15-12-2016, 20:45

اگه پذیرش اردیبهشت داشته باشند یعنی اینکه شما باید اسفند بری آموزشی ...
ولی شما که نمیتونی تعیین کنی که اعزام بشی
بنابراین تشریف میبری سازمان و میگی اگه من دفترچمو پست کردم و مثلا تاریخ اعزامم خورد اردیبهشت سال 96 , شما برای تیرماه پذیرش دارید یا نه؟

obalit88
15-12-2016, 22:19
سلام

برا تسویه حساب امریه دارها چه مدارکی لازم هست؟

mohebronaldo
16-12-2016, 16:34
سلام دوستان.من نیروی انتظامی تهران امریه من خورده.بعد اگه بخوام انتقالی بگیرم بیام شهر خودم چطوری باید اقدام کنم.همین اولین روزم میشه انتقالی گرفت؟

Sent from my D6503 using Tapatalk

474747
16-12-2016, 17:06
بعضی جاها، از جمله تو همین فروم بعضی دوستان گفته بودن، که این قانون حذف پایان خدمت برای گواهینامه رو میخوان طوری اجرا کنن که شامل سربازای غایب و فراری نشه!
خوب اگه شامل غایبا و فراریا نشه ،‌پس چه نیازی به تصویبش هست ؟! همین الانشم که غیر غایبا و فراریا میتونن گواهینامه بگیرن ! بالاخره مردا یا معافن یا پایان خدمت دارن یا غایب و فرارین. حین خدمت هم که کسی حوصله و وقت کلاس رانندگی و گواهینامه گرفتن نداره

مثلا رییس پلیس راهور هم این حرف رو زده :

این قانون نیاز به دستورالعمل های خود دارد. ضمن اینکه یکی از موانع این طرح سربازان فراری و غایب هستند. در صورت رفع این موانع این قانون به زودی اجرا می شود.

میشه یکی توضیح بده ، که پس این قانون به چه دردی قراره بخوره ؟!

saeedtuborg
16-12-2016, 19:24
سلام من که الان دفترچه خدمت رو پست کردم میتونم گواهی نامه برم بگیرم ؟ مثلا اون برگه اعزام به خدمت رو ببرم آموزشگاه رانندگی
کسی اینطوری گواهی نامه گرفته ؟

murchehh
16-12-2016, 20:40
سلام من که الان دفترچه خدمت رو پست کردم میتونم گواهی نامه برم بگیرم ؟ مثلا اون برگه اعزام به خدمت رو ببرم آموزشگاه رانندگی
کسی اینطوری گواهی نامه گرفته ؟
سلام
بله می تونید من خودم با برگ سبز ثبت نام کردم.

ابی دجی
17-12-2016, 14:31
با سلام.اعزام یک اردیبهشت ۹۶ هستم.میهوام دی ماه یعنی چند روز دبکه برم. پلیس بعلاو ده میرم میکه سایت بسته هست چیکار کنم هنگ برم مشکلم را حل میکندد

ipo
17-12-2016, 17:53

تا جایی که من میدونم کسایی که میرن امریه دیگه نمیتونن از کسر خدمت استفاده کنند و عین 24 ماه را باید خدمت کنن

reza12554
18-12-2016, 03:31
چند تا سوال دارم من از دوستانی که اطلاع دارند :
توی دوران آموزشی روزبرگ میدن به کسی که ساکن اون شهر نباشه و اگه نمیدن آخر هفته هاش چی؟ کلا مرخصی میدن توی آموزشی به کسی که مال همون شهر نباشه یا کل 2 ماه باید زندانی باشه؟
وقتی اعزام به یگان میشه (بعد از اتمام دوران آموزشی) یه سرباز اگه شهر خودش نیفته میذارن روزا بره بیرون از پادگان و بعد شب مثلا برگرده؟ و اگه اونجا خونه بگیره میتونه مثل سربازای همون شهر بره خونش هر روز؟
کسایی که کارشون اینترنتی بودند وقتی رفتند سربازی دسترسی به نت ندارند چیکار کردند؟

- - - Updated - - -

چند تا سوال دارم من از دوستانی که اطلاع دارند :
توی دوران آموزشی روزبرگ میدن به کسی که ساکن اون شهر نباشه و اگه نمیدن آخر هفته هاش چی؟ کلا مرخصی میدن توی آموزشی به کسی که مال همون شهر نباشه یا کل 2 ماه باید زندانی باشه؟
وقتی اعزام به یگان میشه (بعد از اتمام دوران آموزشی) یه سرباز اگه شهر خودش نیفته میذارن روزا بره بیرون از پادگان و بعد شب مثلا برگرده؟ و اگه اونجا خونه بگیره میتونه مثل سربازای همون شهر بره خونش هر روز؟
کسایی که کارشون اینترنتی بودند وقتی رفتند سربازی دسترسی به نت ندارند چیکار کردند؟

saeedtuborg
18-12-2016, 10:18
سلام من اعزام اردیبهشت هستم تعجیل زدم توی سایت هفته قبل ولی هنوز در حال بررسی هست
به نظرتون برم نظام وظیفه تهران و اونجا صحبت کنم قبول میکنن با تعجیلم ؟ یا پارتی میخاد ؟

maniya12
18-12-2016, 15:00
سلام من اعزام اردیبهشت هستم تعجیل زدم توی سایت هفته قبل ولی هنوز در حال بررسی هست
به نظرتون برم نظام وظیفه تهران و اونجا صحبت کنم قبول میکنن با تعجیلم ؟ یا پارتی میخاد ؟
سلام
من تمدید کردم تو سایت هنوز زده در حال بررسی ولی اس ام اسش اومد رو گوشی که موافقت شده رفتم پلیس+10 گفت موافقت شده ملاک پیامکه که بهت بزنن ولی برو پلیس+10 ببین چی بهت میگن

maniya12
18-12-2016, 18:27
سلام دوستان من تاریخ اعزامم رو از 10 به 12 تمدید کردم ولی تو سایت نظام وظیفه تاریخ 1/12 رو زده ولی هنوز مرکز آموزشی رو زده 05 کرمان به نظرتون برای 1/12 هم همین کرمان هستش یا تغییر میکنه؟!

Milad._.R
18-12-2016, 19:04
برای آموزشی سپاه کرمانشاه ، با مدرک کارشناسی، و داشتن دوره تکمیلی

موی سر رو باید چه اندازه کوتاه کنم ؟

ariajoker
19-12-2016, 08:24
برای آموزشی سپاه کرمانشاه ، با مدرک کارشناسی، و داشتن دوره تکمیلی

موی سر رو باید چه اندازه کوتاه کنم ؟ نمره 4 . دوره قبلی فقط تمکیلی های 45 روززه رو قبول کرده بودن. و گفتن امکان اینکه همون ها هم از دوره بعدی اموزششون 56 روز بشه هست.

سهیل243
19-12-2016, 08:44
درمورد کارت تکمیلی و آموزشی سپاه

شما اگر رسته سپاه استانی باشید مثلا سپاه محمد رسول الله تهران،سپاه فجر شیراز ،سپاه الغذیر یزد و .... 15 روز آموزشی خواهید داشت

اما اگر رسته نیرو زمینی،دریایی و ... سپاه باشید 2ماه آموزشی دارید

Milad._.R
19-12-2016, 11:40
نمره 4 . دوره قبلی فقط تمکیلی های 45 روززه رو قبول کرده بودن. و گفتن امکان اینکه همون ها هم از دوره بعدی اموزششون 56 روز بشه هست.

یکی میگه 16 یکی میگه 14 یکی میگه 8
شما میگی 4

آخر نفهمیدیم چند بزنیم

هوا هم سرده ، 4 تا 16 خیلی فاصله ست

ariajoker
19-12-2016, 11:50
شما میگی 4

آخر نفهمیدیم چند بزنیم

عزیزه دلم شما اصلا موهاتو نزن موهای بلندو خوش حالتت حیفن واقعا.
ولی وقتی رفتی شهدا . روز اول فرمانده گروهان میاد بالا سرتون میگه کلاه هاتون رو در بیارین . هر کی بلند باشه میگه برو ارایشگاه پادگان کوتاه کن. و به ازای هر گروهان هم یک موزر برای 120 نفر دارن اونجا خیلی از گرو هانا هم یا موزرشون خرابه یا کلا ندارن.
دیگه خودت مختاری.

Reza137621
19-12-2016, 12:11
دوستان یه سوال .. یه پژوهشکده علمی دولتی نیاز به سرباز امریه دارن ولی خودشون هم نمیدونن چیکار کنن گیجن کلا بار اولشونه میخوان سرباز بگیرن کسی میدونه چطوری و باید چیکار کنم

Milad._.R
19-12-2016, 12:40
عزیزه دلم شما اصلا موهاتو نزن موهای بلندو خوش حالتت حیفن واقعا.
ولی وقتی رفتی شهدا . روز اول فرمانده گروهان میاد بالا سرتون میگه کلاه هاتون رو در بیارین . هر کی بلند باشه میگه برو ارایشگاه پادگان کوتاه کن. و به ازای هر گروهان هم یک موزر برای 120 نفر دارن اونجا خیلی از گرو هانا هم یا موزرشون خرابه یا کلا ندارن.
دیگه خودت مختاری.

کسی زورت کرد جواب بدی ؟

نمیدونی جواب نده

Reza137621
19-12-2016, 12:55
کسی زورت کرد جواب بدی ؟

نمیدونی جواب نده

داداش همون چهار بزن حله :n01:

474747
19-12-2016, 13:11
اگه کسی برگه آماده بخدمتش و معرفی نامش بیاد و تاریخ اعزامش مشخص شه ولی نره خودشو پادگان معرفی کنه، سرباز فراری محسوب میشه یا غایب؟
امریه دار بودن قبل از اعزام تو کجا اعلام میشه تو برگه آماده بخدمت میزنن که این سرباز امریه فلان جاست ؟ یا تو معرفی نامه مشمولان ؟

سهیل243
19-12-2016, 13:40
اگه کسی برگه آماده بخدمتش و معرفی نامش بیاد و تاریخ اعزامش مشخص شه ولی نره خودشو پادگان معرفی کنه، سرباز فراری محسوب میشه یا غایب؟
امریه دار بودن قبل از اعزام تو کجا اعلام میشه تو برگه آماده بخدمت میزنن که این سرباز امریه فلان جاست ؟ یا تو معرفی نامه مشمولان ؟

تا جایی که اطلاع دارم تا سه ماه اگر نرفته باشی غایب حساب میشی ، از 6 ماه که گذشت فراری حساب میشی

تو برگه معرفی نامه مشخص میشه امریه هستی یا نه. پلیس +10 هم بری بهت می گن

rubvix
19-12-2016, 14:21
سلام
با تغییر ماه اعزام منم موافقت شد از طریق پیامک هنوز سایتش تاریخ اعزام قبلی هست.میگم بعد از تمدید کد هم تغییر میکنه؟

Hamid_pj
19-12-2016, 15:00
اگر اواسط بهمن ماه دفترچه پست کنم تاریخ اعزام بنظرتون کی میشه ؟؟

میخوام کنکور شرکت کنم حتما باید اعزامم نوزده تیر یا بعدش باشه . بنظرتون امیدی هست ؟

amir deja vu
19-12-2016, 17:24
دوستان من یک اسفند اعزامم . حدود 9 ماه کسری جبهه ( ایثارگری ) رو هم دارم . با این اوصاف به نظرتون امریه گرفتن کار درستی هست؟ چون شنیدم کسری رو برای امریه محاسبه نمیکنن و باید همون 24 ماه رو خدمت کنی؟

و اینکه من شرایط گرفتن معافیت از رزم رو دارم . به نظرتون اقدام کنم؟ خیلی نظرات منفی در مورد معاف از رزم شنیدم که پشیمون شدم!

9306915
19-12-2016, 18:13
کسی زورت کرد جواب بدی ؟

نمیدونی جواب نده
با شانزده یا بیست بزن گوشی و سیگکار قیچی اینه ای چیزا باخودت نیار

rubvix
19-12-2016, 18:18
دوستان اگر مکان آموزشی مشخص شده باشه بعد تمدید کنی امکان داره تغییر کنه یا نه؟

saeedtuborg
19-12-2016, 20:01
سلام من تعجیل زدم برای اسفند موافقت شد و پیامک اومد برام ولی توی سایت زده در حال بررسی
الان باید برم پلیس +10 ؟ یا باید صبر کنم توی سایت هم بزنه ؟

maniya12
19-12-2016, 20:08
سلام دوستان من تاریخ اعزامم رو از 10 به 12 تمدید کردم ولی تو سایت نظام وظیفه تاریخ 1/12 رو زده ولی هنوز مرکز آموزشی رو زده 05 کرمان به نظرتون برای 1/12 هم همین کرمان هستش یا تغییر میکنه؟!
سلام
کسی هست جواب منو بده؟!

murchehh
20-12-2016, 04:22
سلام دوستان
در مورد یگان(شهر خودمون نباشیم) ، ساعت های بیکاری امکان مطالعه وجود داره ؟ یعنی مثل دانشگاه که نماز خونه همیشه باز بود ، اینجا هم همین طوره یا بسته میشه و محدودیت داره!؟
سوال دیگه اینکه توی یگان ساعت خاموشی هست یا نه!؟ اگر هست ساعت چنده حدودا!؟
پیشاپیش ممنون

new evil
20-12-2016, 10:36
خب دوستان آموزشی ما هم دیروز تموم شد
پایه خدمتی آبان 95
پادگان شهید باهنر کرمان
آب و هوای بسیار بد- امکانات کم- بهداشت پایین- سخت گیری بیش از حد
نمی دونم آیا واقعا نیاز بود این همه سختی؟
ولی هرچی بود تموم شد و به خاطرات پیوست
ببینیم یگان کجا میوفتیم انشاله

Reza137621
20-12-2016, 10:46
دوستان یه سوال .. یه پژوهشکده علمی دولتی نیاز به سرباز امریه دارن ولی خودشون هم نمیدونن چیکار کنن گیجن کلا بار اولشونه میخوان سرباز بگیرن کسی میدونه چطوری و باید چیکار کنم

دوستان میشه بگید ............

amir169
20-12-2016, 12:57
من برای معافیت اقدام کردم و معاف از رزم شدم
دوتا سوال
1 میتونم اعتراض کنم به کمیسیون پزشکی؟ ( کجا باید برم )

2 اگه بخوام اعزام بشم میتونم معاف از رزم رو کنسل کنم و به صورت عادی برم؟ ( لیسانس دارم )

maniya12
20-12-2016, 14:00
خب دوستان آموزشی ما هم دیروز تموم شد
پایه خدمتی آبان 95
پادگان شهید باهنر کرمان
آب و هوای بسیار بد- امکانات کم- بهداشت پایین- سخت گیری بیش از حد
نمی دونم آیا واقعا نیاز بود این همه سختی؟
ولی هرچی بود تموم شد و به خاطرات پیوست
ببینیم یگان کجا میوفتیم انشاله
سلام
دوست گرامی من افتادم برای آموزشی مرکز آموزشی شهید گنجوی نزاجا 05 کرمان نظرتون در مورد اونجا چطوره مثل پادگان شهید باهنر کرمان وضعیا بده یا نه؟

new evil
20-12-2016, 14:11
سلام
دوست گرامی من افتادم برای آموزشی مرکز آموزشی شهید گنجوی نزاجا 05 کرمان نظرتون در مورد اونجا چطوره مثل پادگان شهید باهنر کرمان وضعیا بده یا نه؟
ما باهنری ها به اونجا می گیم هتل

maniya12
20-12-2016, 15:06
ما باهنری ها به اونجا می گیم هتل
باتشکر
یعنی بین بد و بدتر یا نه واقعا هتله؟!
شما جزو کدوم ارگان بودین؟!ارتش سپاه نیرو انتظامی؟!

ali.92
20-12-2016, 23:10
شما میگی 4

آخر نفهمیدیم چند بزنیم

از من میشنوی 2 بزن
سردی هوا چندان تاثیری نداره
از گیر دادنای الکی راحت میشی
خیلی سریع میتونی سرت رو بشوری و از نظر نظافت هم مشکلی نخواهی داشت
کلا راحت میشی
اولش یکم شوکه میشی ولی عادت میکنی...من الان قیافه با موهام رو فراموش کردم و حس میکنم اینجوری خیلی راحت ترم....

چشم ب هم زدم 12 ماه گذشت...انگار همین دیروز بود تو همین جا در مورد اموزشی سوال میپرسیدم!!

new evil
21-12-2016, 00:46
باتشکر
یعنی بین بد و بدتر یا نه واقعا هتله؟!
شما جزو کدوم ارگان بودین؟!ارتش سپاه نیرو انتظامی؟!
بین بد و"بدترین"
البته بدترینو میگن ولیعصر زاهدانه ولی خود استادایی که میومدن سر کلاس ما می گفتن اینجا خیلی افتضاحه
من ناجا هستم/ نیروی انتظامی

maniya12
21-12-2016, 02:31
بین بد و"بدترین"
البته بدترینو میگن ولیعصر زاهدانه ولی خود استادایی که میومدن سر کلاس ما می گفتن اینجا خیلی افتضاحه
من ناجا هستم/ نیروی انتظامی
متشکر
منظور من بین بد و بدترین جا بین شهید باهنر و شهید گنجوی کرمان هستش نه استان دیگه
نظر شما بین این دو چیه؟!

mohamad hosain
21-12-2016, 07:50

قانون جدید میگه از زمان معافیت تحصیلی اخر یعنی اگر اخرین مدرک شما دیپلم باشه و شما هر چند سال که دانشگاه باشید مدرکی نگرفته باشید از دیپلم حساب میشه.یعنی برای شما در صورتی که مدرک دانشگاهی نگرفته باشید سالش حساب میشه.اگر 5 سال باشه .شما یک 3 سال میری یه جا قایم میشی.به امید خدا تا اون موقع همین قانون هستش .میتونی بخری.

Mahyarsalimkhani
21-12-2016, 12:28
سلام خسته نباشید
اقا من تو برگه تقسیمم زده مرکز اموزش پشتیبانی سرلشگر امانی نزاجا
رسته اداری پرسنلی
کد 72110 ( امور اداری)
کسی اطلاعاتی داره بده من؟

obalit88
21-12-2016, 14:16
سلام

برا تسویه حساب امریه دارها چه مدارکی لازم هست؟
کسی که جواب نداد، خودمون رفتیم تجربه کردیم، اینجا مینویسم شاید به درد کسی بخوره.

مدارک مورد نیاز و مراحل کار تسویه حساب سربازان امریه:

1- نامه تسویه حساب از وزارت خونه یا سازمان مربوطه (واقع در تهران ) به ستاد نیروهای مسلح (برای ارتش واقع در لویزان - مینی سیتی )
توضیح: کارهای تسویه حساب رو داخل اداره یا سازمان استانی خودتون شروع می کنید، بعد از انجام امور تسویه و جمع کردن تعدادی امضا از همون اداره استان، اداره مذکور مکاتبه ای با وزارت خونه یا سازمانشون که داخل تهران هست انجام میده.
شما پس از تهیه مدارک بندهای 2 و 3 که در ادامه توضیح میدم، به وزارت خونه ی مورد نظر در تهران مراجعه میکنید تا اونها با عنایت به نامه قبلی، مکاتبه ای با ستاد نیروها داشته باشن و پرینتش رو جهت ارائه به ستاد برای شما بدن

2- رسید ابطال دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح.
توضیح: با تحویل دفترچه به یکی از دفاتر ساتا واقع در استان خودتون، رسیدی مبنی بر ابطال دفترچه توسط دفتر مذکور بهتون داده میشه

3- پرینت حساب بانکی
توضیح: با مراجعه به یکی از شعب بانک عامل مربوطه (در خصوص ارتش: بانک سپه ) پرینت گردش حسابتون رو از ابتدای افتتاح حساب تا روز ترخیص بگیرید تا مشخص بشه اضافه دریافتی نداشته باشید. (حتما تاریخش باید به روز باشه و قدیمی نباشه )

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

shadmehrdh
21-12-2016, 16:57
اقا من افتادم تیپ ۳۷۷ پیاده شهید سرلشکر پرویز حبرانی کسی میدونه چه جور جاییه ؟؟ کلا مکانش کجاست و کلا چه جوریه ؟؟
آدماش خوبن ؟
من لیسانس کامپیوترم کارم اونجا چی میشه ؟

cotgnx
21-12-2016, 17:31
سلام خسته نباشید
اقا من تو برگه تقسیمم زده مرکز اموزش پشتیبانی سرلشگر امانی نزاجا
رسته اداری پرسنلی
کد 72110 ( امور اداری)
کسی اطلاعاتی داره بده من؟

مکانش لویزان هست زیر پل بابایی، در کل یگان خوبی هست. به صورت اختصار به مراپش معروفه

lord mysterious
21-12-2016, 18:28
امروز برگ تقسیم رو گرفتیم
01 خیلی بد تقسیم کرده بود
هیچ لیسانسی ستوان سه نشد
10% کد خوردن
کردستان هم خیلی داشتیم

من هم افتادم
گروه 99 پدافند هوایی نزاجا - پرندک
درجه ستوان دوم رسته اداری
تقریبا روی نقشه پیداش کردم
چجور جاییه؟
مثل 02 پنجشنبه ها تعطیله؟

Mahyarsalimkhani
21-12-2016, 19:09
مکانش لویزان هست زیر پل بابایی، در کل یگان خوبی هست. به صورت اختصار به مراپش معروفه

حاجی ساعتش عین جاهای اداری تا 2هه؟
پست واستادن اینا نداره ک؟

cotgnx
21-12-2016, 20:34
حاجی ساعتش عین جاهای اداری تا 2هه؟
پست واستادن اینا نداره ک؟

آره ساعتش ادارى هست ولى خب پادگان خيلى بزرگى هست معلوم نيست كجاش بيوفتى. پست دارين

saeedtuborg
21-12-2016, 20:55
پذیرش سپاه برای سربازی گرفته کسی ؟ کارت فعال بسیج میخاد حتما ؟

murchehh
22-12-2016, 03:26
سلام دوستان
در مورد یگان(شهر خودمون نباشیم) ، ساعت های بیکاری امکان مطالعه وجود داره ؟ یعنی مثل دانشگاه که نماز خونه همیشه باز بود ، اینجا هم همین طوره یا بسته میشه و محدودیت داره!؟
سوال دیگه اینکه توی یگان ساعت خاموشی هست یا نه!؟ اگر هست ساعت چنده حدودا!؟
پیشاپیش ممنون

كسي نمي دونه دوستان در اين مورد؟

saeedtuborg
22-12-2016, 08:14
سلام نیروی انتظامی سرباز با مدرک لیسانس میگیره ؟ مثلا بعد از اموزشی امکان داره توی نیروی انتظامی بیفتی ؟ :n30:

Mehditedi
22-12-2016, 08:36
اگه کسی از دوستان آشنا برای تقسیمات سربازی داره بهم پیام بده ( یه شیرینی خوب بهتون میدم )

mr korash
22-12-2016, 10:07
كسي نمي دونه دوستان در اين مورد؟

ساعت بیکاری هست ، بسته به جایی که میافتی ، اگه اداری باشی تا ساعت 2 مشغولین و علاف بعد از اون نهار اگه افسر باشی شامگاه نداری میرید تو اسایشگاه میگیری میخوابی یا اگه پست داشته باشی میری پست ولی تا دلت بخواد ساعت بیکاری گیر میاری
ساعت خاموشی یگان هم ساعت 10 شب هست

سهیل243
22-12-2016, 13:39
سلام نیروی انتظامی سرباز با مدرک لیسانس میگیره ؟ مثلا بعد از اموزشی امکان داره توی نیروی انتظامی بیفتی ؟ :n30:

100%

من خودم نیرو انتظامی هستم با مدرک ارشد برق

سهیل243
22-12-2016, 14:11
پذیرش سپاه برای سربازی گرفته کسی ؟ کارت فعال بسیج میخاد حتما ؟

پذیرشش خیلی سخته

فقط باید پارتی داشته باشی.فقط همین!

rubvix
22-12-2016, 15:15
100%

من خودم نیرو انتظامی هستم با مدرک ارشد برق

من خودم نیروی انتظامی اعزام بود تعویق انداختم

meysam182000
23-12-2016, 12:06
سلام بر دوستان عزیز
بالاخره آموزشی ما هم تموم شد. اعزامی 8/1 . آموزشی افتاده بودم 05 کرمان - نیرو زمینی ارتش

خب تجربیاتمو میگم برا دوستانی که میخوان برن 05

هتل یا جهنم؟!
اول اینکه اینکه هتل باشه یا جهنم یه مقدار خیلی زیادیش برمیگرده به شخصیت و روحیات خودتون. برای من نه هتل بود و نه جهنم...سختی و آسونیش باز به فرمانده گروهان و گردان بستگی داره.

مرخصی ساعتی و میان دوره
در این مرکز مرخصی ساعتی نمیدن! چرا؟ چون چند سال پیش به یه سربازی مرخصی ساعتی دادن رفته ماشین زدتش و فوت کرده و خانوادش شاکی شدن که چرا مرخصی ساعتی دادین و ... (استدلالو حال کنید. از این تیپ استدلالها زیاد میشنوین!)
متاسفانه با اینکه تعطیلی خیلی داشت این دوره ولی میان دوره ندادن (چرا؟ چون دوتا قطار تصادف کرده بودن. بازم از اون استدلالا) و ما که غیربومی استان کرمان بودیم تمام 60 روز رو در پادگان بودیم. دریغ از نیم ساعت مرخصی شهری. ولی کرمانیای عزیز هر پنجشنبه و جمعه و در تمام تعطیلات راهی خونه میشدن و توی این دوره طبق حساب کتاب ما حدودا 28 روز در مرخصی بودن! از این بدتر این بود که ما باید تو روزای تعطیل تخت و کمد ها رو میاوردیم بیرون و آسایشگاه رو میشستیم ولی دوستان از ما بهترون در مرخصی ...

تابستون 05 نیفتید!
سعی کنید تابستون 05 نیفتید که بخاطر گرمای هواش هلاک میشین. ما که اعزامی برج 8 بودیم باز تا اوایل برج 9 داغی خورشید رو احساس میکردیم. شبا هم بشدت سرد بود. یک شب که با دوستم نگهبان زوجی انبار دو بودیم شاهد بودم که با وجود اینکه پتو هم برده بودیم ولی دمدمای صبح دوستم داشت میلرزید از شدت سرما و فکر میکنم ده دقیقه دیگه اگه پست طول میکشید دوستم تشنج میکرد... بطور کلی شبها بسیار سرد و روزها زمانی که آفتاب هست از بوی عرق خودتون حالتون بهم میخوره...

حمام و بهداشت
من شخصا تا 21 روز نتونستم برم حموم. حموم فقط برا روز 5شنبه هست و گردان ما که گردان 6 بود باتوجه به تازه ساخت بودن ساختمونها (7-8 سال!) هنوز حمام نداشت و مجبور بودیم از حمام دیگر گردانها استفاده کنیم که نمیذاشتن! بالاخره بعد از 21 روز با رایزنی فرماندهان بمدت 5 دقیقه حمام کردیم! بعضیا رو هم بصورت جفتی میفرستادن حموم!!!
سرویس ها معمولا آب ندارن! (چرا؟ چون آب نیست. بله! به همین راحتی). در ضمن از ساعت 6 صبح تا 12 سرویس ها رو میبستن! (در گروهان ما اینطور بود).

تخریب شخصیت
مثه تمام پادگان های دیگه شخصیت خودتون رو برای خورد شدن آماده کنید. این رسم نیروهای مسلح هست. ما رو در حالی که آلاچیق ها خالی بودن روی آسفالت گرم مینشوندن و رزم مقدماتی آموزش میدادن! (چرا؟ چون آلاچیق ها کثیف میشن اگه بریم اونجا). معمولا با معترضین و با نمک ها روش سینه خیز و غلت زدن در قسمت خاکی رو تمرین میکنن. از گفتن القاب و اسامی که به سربازان آموزشی گفته میشود با توجه به احتمال فیلترینگ سایت و رعایت شئونات معذورم. در گروهان ما اجازه خوردن غذا در آسایشگاه و اوایل در سایه رو نمیدادن! باید روی آسفالت گرم بصورت ردیفی مینشستیم و ناهار و شام و صبحانه میخوردیم. (البته این مورد آخری فقط برای دو سه هفته اول اجرا شد و فقط در گروهان ما).

وضعیت ظاهری
موهای ریش، سبیل و سر باید با نمره 4 باشد. در پادگان نمره 4 پیدا نخواهید کرد. نهایتا نمره 2 براتون بزنن. البته دوستانی هم بودم که سبیل گذاشتن و عزیزانی هم بودن که محاسنات داشتن! ولی خب همیشه بهشون گیر میدادن ولی با کمی چاپلوسی و تملق سرگروهبان یا فرمانده رو راضی میکردن که بعدا کوتاه کنن! و خب میپیچوندن دیگه...

نگهبانی
نگهبانی بیشتر به فرمانده گردان و گروهان بستگی داره. فرمانده داشتیم برا 18 جا نگهبان گذاشته بود. خلاصه اینکه تعداد پست هاتون در هفته به فرماندتون بستگی داره. بطور میانگین هر دو هفته سه بار پست 9 ساعت از 24 ساعت خواهید داشت. پست هایی که ما داشتیم شامل آسایشگاه 1 و 2 ، سرویس ، آبخوری،، آشامیدنی(!) ، آلاچیق 1 و 2 ، پمپ آب، باغچه، انبار فرسوده 1 و 2 و جلو ستاد بود و تقریبا هر 4 روز یبار و گاها یکشب در میان پست داشتیم. در ضمن روزای تعطیل تمام پست ها 24 ساعته هستن و شما باید حداقل 9 ساعت پست بدین ولی در روزای غیرتعطیل بعضی پستا از خاموشی تا بیداری هستن مثله آسایشگاه و ...

اردوگاه و میدان تیر
از این دو مورد خیلی شما رو خواهند ترسوند! برای گردان ما اردوگاه لغو شد و میدون تیرها رو خلاصه کردن. (از ذکر جزئیات بیشتر معذورم). برا میدون تیر حتما آب آشامیدنی و کلوچه همراه خودتون ببرین چون از صبح میرین تا ظهر و راهپیمایی طولانی ای داره.

بازرسی و عقیدتی
عموما مربی ها و کمک مربی ها که وظیفه هستن از بازرسی و عقیدتی خیلی حساب میبرن. کسی حق تنبیه بدنی (سینه خیز و غلت و پامرغی و ...) نداره. ولی در دو هفته اول شما رو تنبیه خواهندد کرد و شما که از این مورد آگاه نیستین تن به این تنبیهات میدین ولی بعد از هفته دوم که کلاس بازرسی شروع میشه فرمانده بازرسی روشنتون میکنه و بعد از اون هم بطور خودکار تنبیه بدنی انجامم نمیشه!!!

خب فعلا نکته دیگه ای تو ذهنم نیست. اگه سوالی داشتید بپرسید.

فرمانده گردان ما همیشه میگفت که سربازی تمرین صبر و استقامته. صبر برای جنبه روحی و استقامت برای جنبه جسمی.

meysam182000
23-12-2016, 12:12
سلام بر دوستان عزیز
بالاخره آموزشی ما هم تموم شد. اعزامی 8/1 . آموزشی افتاده بودم 05 کرمان - نیرو زمینی ارتش

هتل یا جهنم؟!
اول اینکه اینکه هتل باشه یا جهنم یه مقدار خیلی زیادیش برمیگرده به شخصیت و روحیات خودتون. برای من نه هتل بود و نه جهنم...سختی و آسونیش باز به فرمانده گروهان و گردان بستگی داره.

مرخصی ساعتی و میان دوره
در این مرکز مرخصی ساعتی نمیدن! چرا؟ چون چند سال پیش به یه سربازی مرخصی ساعتی دادن رفته ماشین زدتش و فوت کرده و خانوادش شاکی شدن که چرا مرخصی ساعتی دادین و ... (استدلالو حال کنید. از این تیپ استدلالها زیاد میشنوین!)
متاسفانه با اینکه تعطیلی خیلی داشت این دوره ولی میان دوره ندادن (چرا؟ چون دوتا قطار تصادف کرده بودن. بازم از اون استدلالا) و ما که غیربومی استان کرمان بودیم تمام 60 روز رو در پادگان بودیم. دریغ از نیم ساعت مرخصی شهری. ولی کرمانیای عزیز هر پنجشنبه و جمعه و در تمام تعطیلات راهی خونه میشدن و توی این دوره طبق حساب کتاب ما حدودا 28 روز در مرخصی بودن! از این بدتر این بود که ما باید تو روزای تعطیل تخت و کمد ها رو میاوردیم بیرون و آسایشگاه رو میشستیم ولی دوستان از ما بهترون در مرخصی ...

تابستون 05 نیفتید!
سعی کنید تابستون 05 نیفتید که بخاطر گرمای هواش هلاک میشین. ما که اعزامی برج 8 بودیم باز تا اوایل برج 9 داغی خورشید رو احساس میکردیم. شبا هم بشدت سرد بود. یک شب که با دوستم نگهبان زوجی انبار دو بودیم شاهد بودم که با وجود اینکه پتو هم برده بودیم ولی دمدمای صبح دوستم داشت میلرزید از شدت سرما و فکر میکنم ده دقیقه دیگه اگه پست طول میکشید دوستم تشنج میکرد... بطور کلی شبها بسیار سرد و روزها زمانی که آفتاب هست از بوی عرق خودتون حالتون بهم میخوره...

حمام و بهداشت
من شخصا تا 21 روز نتونستم برم حموم. حموم فقط برا روز 5شنبه هست و گردان ما که گردان 6 بود باتوجه به تازه ساخت بودن ساختمونها (7-8 سال!) هنوز حمام نداشت و مجبور بودیم از حمام دیگر گردانها استفاده کنیم که نمیذاشتن! بالاخره بعد از 21 روز با رایزنی فرماندهان بمدت 5 دقیقه حمام کردیم! بعضیا رو هم بصورت جفتی میفرستادن حموم!!!
سرویس ها معمولا آب ندارن! (چرا؟ چون آب نیست. بله! به همین راحتی). در ضمن از ساعت 6 صبح تا 12 سرویس ها رو میبستن! (در گروهان ما اینطور بود).

تخریب شخصیت
مثه تمام پادگان های دیگه شخصیت خودتون رو برای خورد شدن آماده کنید. این رسم نیروهای مسلح هست. ما رو در حالی که آلاچیق ها خالی بودن روی آسفالت گرم مینشوندن و رزم مقدماتی آموزش میدادن! (چرا؟ چون آلاچیق ها کثیف میشن اگه بریم اونجا). معمولا با معترضین و با نمک ها روش سینه خیز و غلت زدن در قسمت خاکی رو تمرین میکنن. از گفتن القاب و اسامی که به سربازان آموزشی گفته میشود با توجه به احتمال فیلترینگ سایت و رعایت شئونات معذورم. در گروهان ما اجازه خوردن غذا در آسایشگاه و اوایل در سایه رو نمیدادن! باید روی آسفالت گرم بصورت ردیفی مینشستیم و ناهار و شام و صبحانه میخوردیم. (البته این مورد آخری فقط برای دو سه هفته اول اجرا شد و فقط در گروهان ما).

وضعیت ظاهری
موهای ریش، سبیل و سر باید با نمره 4 باشد. در پادگان نمره 4 پیدا نخواهید کرد. نهایتا نمره 2 براتون بزنن. البته دوستانی هم بودم که سبیل گذاشتن و عزیزانی هم بودن که محاسنات داشتن! ولی خب همیشه بهشون گیر میدادن ولی با کمی چاپلوسی و تملق سرگروهبان یا فرمانده رو راضی میکردن که بعدا کوتاه کنن! و خب میپیچوندن دیگه...

نگهبانی
نگهبانی بیشتر به فرمانده گردان و گروهان بستگی داره. فرمانده داشتیم برا 18 جا نگهبان گذاشته بود. خلاصه اینکه تعداد پست هاتون در هفته به فرماندتون بستگی داره. بطور میانگین هر دو هفته سه بار پست 9 ساعت از 24 ساعت خواهید داشت. پست هایی که ما داشتیم شامل آسایشگاه 1 و 2 ، سرویس ، آبخوری،، آشامیدنی(!) ، آلاچیق 1 و 2 ، پمپ آب، باغچه، انبار فرسوده 1 و 2 و جلو ستاد بود و تقریبا هر 4 روز یبار و گاها یکشب در میان پست داشتیم. در ضمن روزای تعطیل تمام پست ها 24 ساعته هستن و شما باید حداقل 9 ساعت پست بدین ولی در روزای غیرتعطیل بعضی پستا از خاموشی تا بیداری هستن مثله آسایشگاه و ...

اردوگاه و میدان تیر
از این دو مورد خیلی شما رو خواهند ترسوند! برای گردان ما اردوگاه لغو شد و میدون تیرها رو خلاصه کردن. (از ذکر جزئیات بیشتر معذورم). برا میدون تیر حتما آب آشامیدنی و کلوچه همراه خودتون ببرین چون از صبح میرین تا ظهر و راهپیمایی طولانی ای داره.

بازرسی و عقیدتی
عموما مربی ها و کمک مربی ها که وظیفه هستن از بازرسی و عقیدتی خیلی حساب میبرن. کسی حق تنبیه بدنی (سینه خیز و غلت و پامرغی و ...) نداره. ولی در دو هفته اول شما رو تنبیه خواهندد کرد و شما که از این مورد آگاه نیستین تن به این تنبیهات میدین ولی بعد از هفته دوم که کلاس بازرسی شروع میشه فرمانده بازرسی روشنتون میکنه و بعد از اون هم بطور خودکار تنبیه بدنی انجامم نمیشه!!!

فرمانده گردان ما همیشه میگفت که سربازی تمرین صبر و استقامته. صبر برای جنبه روحی و استقامت برای جنبه جسمی.

murchehh
23-12-2016, 12:53
لطفا حذف شود

murchehh
23-12-2016, 12:53
سلام بر دوستان عزیز

سلام دوست عزیز خیلی ممنون که این هم تایپ کردی و تجربیاتت رو در اختیار دوستان قرار دادی.
تقسیمات اونجا به چه صورت بود حدودا؟ نزدیکی به شهر محل سکونت رو اهمیت می دادن یا نه؟
بعد در حین آموزشی امکان داشت که برای معاف از رزم اقدام کرد؟
بازم ممنون

alirezaras
23-12-2016, 14:31
سلام
بهترین یگان خدمتی در نیرو انتظامی کجا هست ؟

Sent from my LG-D686 using Tapatalk

maniya12
23-12-2016, 15:38
سلام بر دوستان عزیز

هتل یا جهنم؟!

مرخصی ساعتی و میان دوره

تابستون 05 نیفتید!

حمام و بهداشت

تخریب شخصیت

وضعیت ظاهری

نگهبانی

اردوگاه و میدان تیر

بازرسی و عقیدتی

سلام
انشاالله در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشید خدمت که عددی نیست در طول زندگی مهم بقیشه
من برج 10 افتادم پادگان شهید گنجوی نزاجا 05کرمان ولی فکرشو کردم گفتم خیلی سرده حداقل بندازمش برج 12 و تمدید کردم برج 12 نظرتون در مورد برج 12 تو پادگان 05 کرمان چطوره ؟خداییش 05 کرمان به سخت بودن دوره آموزشی توی ایران معروفه انقدر همه ترسونده بودن ما رو آخر سرمون اومد

maniya12
23-12-2016, 15:40
سلام
بهترین یگان خدمتی در نیرو انتظامی کجا هست ؟

اراک
هتله لامصب
البته منظورم آموزشیه

alirezaras
23-12-2016, 15:43
اراک
هتله لامصب
البته منظورم آموزشیه
خودم اموزشی اراک بودم
بهترین پادگان کشور اراکه
منظورم این بود که بعد از تقسیم شدن کجا خوبه توی نیرو انتظامی ؟

saeedtuborg
23-12-2016, 18:58
[QUOTE=meysam182000;8913615]سلام بر دوستان عزیز

هتل یا جهنم؟!

این 05 کرمان یکی از دوستای من آموزشیش اونجا بود پارسال اسفند اونجا افتاده بود ولی میگفت خوبه و هر هفته به من زنگ میزد و انگار راضی بود از اونجا الان یعنی همینطوره ؟ البته اون با مدرک کارشناسی افتاده بود اونجا

The Winter Soldier
23-12-2016, 19:05
:5:0101010101010101010101

abbaskhani
24-12-2016, 11:50
سلام به دوستان و استادان عزیز
یه سوال فنی داشتم اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم
اگه یک خانواده فقط دو فرزند پسر داشته باشه که پسر بزرگتر خدمتشو رفته باشه و پایان خدمت داشته باشه، اگر پدر و مادر طلاق بگیرن، پسر کوچکتر که خدمت نرفته و الان دانشجو هست، به چه شرایطی میتونه معافیت کفالت بگیره؟ اصلا میشه گرفت؟ پسر بزرگتر ازدواج کنه امکانش هست؟
با تشکر فراوان از دوستان و استادان عزیز

meysam182000
24-12-2016, 13:28
سلام دوست عزیز خیلی ممنون که این هم تایپ کردی و تجربیاتت رو در اختیار دوستان قرار دادی.
تقسیمات اونجا به چه صورت بود حدودا؟ نزدیکی به شهر محل سکونت رو اهمیت می دادن یا نه؟
بعد در حین آموزشی امکان داشت که برای معاف از رزم اقدام کرد؟
بازم ممنون
سلام
تقسیمات بستگی به نیاز سازمان داره (اگه شرایط نداشته باشین). بین ماها بیشتر دوستان شیرازی ضرر کردن. خیلی کم افتادن شیراز و اکثرا افتادن کردستان و کرمانشاه و شاهرود و ...
در حین آموزشی خیلی خیلی سخت به شما اجازه میدن کاری انجام بدین. البته بستگی داره به فرماندتون...

meysam182000
24-12-2016, 13:38
سلام
انشاالله در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشید خدمت که عددی نیست در طول زندگی مهم بقیشه
من برج 10 افتادم پادگان شهید گنجوی نزاجا 05کرمان ولی فکرشو کردم گفتم خیلی سرده حداقل بندازمش برج 12 و تمدید کردم برج 12 نظرتون در مورد برج 12 تو پادگان 05 کرمان چطوره ؟خداییش 05 کرمان به سخت بودن دوره آموزشی توی ایران معروفه انقدر همه ترسونده بودن ما رو آخر سرمون اومد
سلام.
ممنون و همچنین. خدمت اونقدرام سخت نیست. من از مسخره بازی ها و خنده هاش نگفتم. مسخره بازی و خنده اش به اندازه سختیاش هست...
کلا برج 12 رو برج طلایی میدونن بخاطر تعطیلات و به احتمال زیاد حداقل 10 روز میاندوره بدن...
در مورد سردی هواش باید بگم که این اواخر روزاش خنک بود ولی شبها فوق العاده سرد. ولی خب دیگه جلو تخت ها امار میگرفتن و نمیرفتیم بیرون.