PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

mani6606
11-11-2015, 05:52
سلام
من پذیرش از یکی از موسسات زیر نظر قرارگاه خاتم الانبیا قرب کربلا گرفته ام اما محل پروژه و درحقیقت محل خدمتم 2000 کیلومتر دورتر از محل سکونتم هست.
در حال حاظر با توجه به تک پسر بودن و جانبازی پدرم و مشکلات اقتصادی خانواده مجبورم کمک پدر باشم .
حالا برای انتقال یگان خدمتی خودم چیکار بکنم؟ا
انتقال به اين راحتى و. سريع نيست ، حداقل بايد ٥ تا ٦ ماه در ان يگان باشيد . اما در مورد قرارگاه موضوع متفاوته ، ممكنه در شهر يا استان شما قرارگاه يگان يا مجموعه وابسته اى نداشته باشد و مجبوريد براى يكى از نيروى زنينى شهر سپاه شهر خودتان اقدام كنيد خلاصه اينكه روال انتقال ممكنه زياد طول بكشد

مرحله دوم خرید خدمت کی شروع میشه. چه محدوده سنی رو در بر میگیره. تو نت خوندم متولدین آخر اسفند 68 هم شامل میشن. آیا کسی اطلاعی داره.؟

هنوز ابلاغ نشده است.

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

ibo8631
11-11-2015, 05:59
آقا من به لطف خدا ترخیص شدم و کارت پایان خدمتم اومد. فقط یه سوالی داشتم. درجه من ستون2 بود ولی رو کارت نوشتن سرباز و اینکه به مدت خدمت قبلی من روی کارت اشاره نشده و فقط مدت خدمت جدید نوشته شده. اینا عادیه؟
به سلامتی مهندس:n18:
خدمت قبلی تو تراشه میاد فقط
ولی درجه ات ک اشتباهه دردسر شده برات، اشتباهه سربازیه که تو ن.انسانی شهرک آزمایش مشخصاتو میزنه (اگه تو آ.شرقی خدمت میکردی)!
بایدم بری اونجا، دوباره کارت صادر شه و ....
بازرسی هم بری توبیخ میزنن براشون

tondarr
11-11-2015, 10:14
انتقال به اين راحتى و. سريع نيست ، حداقل بايد ٥ تا ٦ ماه در ان يگان باشيد . اما در مورد قرارگاه موضوع متفاوته ، ممكنه در شهر يا استان شما قرارگاه يگان يا مجموعه وابسته اى نداشته باشد و مجبوريد براى يكى از نيروى زنينى شهر سپاه شهر خودتان اقدام كنيد خلاصه اينكه روال انتقال ممكنه زياد طول بكشد

هنوز ابلاغ نشده است.

انفاقا در شهر ماه قرار گاه یک موسسه داره که من از همون موسسه پذیرش قرارگاه شدم چون پروژه اش 2000 کیلومتر از شهرم دوره و بدلیل مشکلات خانوادگی من میخام به یک جای دیگه غیر از قرار گاه مثلا بسیج دانشجویی یا همون نیروی زمینی تو شهر خودم انتقال پیدا کنم و از لحاظ مقصد انتقال مشکلی ندارم(اگر موسسه قرارگاه موافقت کندبرای یگان مقصد آشنادر حد فرمانده یگان دارم) فقط میخوام بدونم در صورت موافقت یگان مبدا که موسسه قرارگاه باشد (که در حقیقت انتقال از قرارگاه خاتم به نیروی زمینی است ) این کار شدنی هست و با تایید چه کسی است فرمانده سپاه استان ؟یا کس دیگه؟

tondarr
11-11-2015, 10:20

انتقال در داخل قرارگاه از یک قرب به قرب دیگه چی این هم امکانش هست و چطوری؟
کلا مراحل انتقالی در سپاه چیا هستن؟

mani6606
11-11-2015, 13:41
انفاقا در شهر ماه قرار گاه یک موسسه داره که من از همون موسسه پذیرش قرارگاه شدم چون پروژه اش 2000 کیلومتر از شهرم دوره و بدلیل مشکلات خانوادگی من میخام به یک جای دیگه غیر از قرار گاه مثلا بسیج دانشجویی یا همون نیروی زمینی تو شهر خودم انتقال پیدا کنم و از لحاظ مقصد انتقال مشکلی ندارم(اگر موسسه قرارگاه موافقت کندبرای یگان مقصد آشنادر حد فرمانده یگان دارم) فقط میخوام بدونم در صورت موافقت یگان مبدا که موسسه قرارگاه باشد (که در حقیقت انتقال از قرارگاه خاتم به نیروی زمینی است ) این کار شدنی هست و با تایید چه کسی است فرمانده سپاه استان ؟یا کس دیگه؟
برای انتقال از یک یگان به یگان دیگر تایید فرمانده یگان مبدا الزامی استپ.

- - - Updated - - -

برای انتقال از یک یگان به یگان دیگر تایید فرمانده یگان مبدا الزامی استپ.

tohid.m
11-11-2015, 13:50
سلام دوستان من امروز رفتم برگه معرفی به یگان رو گرفتم زده ف آماد و پش سه راه شهریار ... چند تا سوال داشتم:
1) دوباره از اینجا تقسیم می شیم؟
2) اگه اینجا یگانمون باشه کسی اطلاعی داره اوضاع این پادگان چه جوریه؟ سخته، آسونه یا اصلا قابل تحمله!؟
3) رسته من رو زده صنایع! در حالیکه من اعزام مجدد هستم و قبل از اون رسته پیاده بودم ... این رسته صنایع اصلا چی هست؟

south boy
11-11-2015, 22:57
سلام دوستان عزیز

اولین شب آرامش

امروز خدمتم تموم شد . چه خوب چه بد . ایشالله روزی خودتون بشه .

وقتی داری خدمت میکنی فکر میکنی ثانیه هاش هم نمیگذرن ولی وقتی خدمتت تموم میشه و به پشت سرت نگاه میکنی می بینی انگار همین دیروز بود .

به امید روزی که خدمت دیگه سد راه جوون های ایران نباشه . به امید حق انتخاب .

navid_fo
11-11-2015, 23:21
سلام دوستان عزیز

اولین شب آرامش

وقتی داری خدمت میکنی فکر میکنی ثانیه هاش هم نمیگذرن ولی وقتی خدمتت تموم میشه و به پشت سرت نگاه میکنی می بینی انگار همین دیروز بود .

سلام
هر کسی یا کسانی که مسئول بر با کردن اجباری هستن مسئول میلیون ها حق و الناس هستن
خدای بالای سرمون شاهد خواهد بود
وای بر این ها
به جای ساخت سربازی حرفه ای این همه سرمایه و هزینه و زمان ملی هدر میره بله هدر میره تا چی بشه بعضیا احساس امنیت کنن
نمیشه برای یک کشور ارتش حرفه ای تربیت و طراحی کردش با عملکرد بسیار بالاتر نسبت به وضعیت فعلی؟؟
شما دو دو تا کنی میبینی به نفع خود کشور هم هستش داشتن ارتش حرفه ای
از لحاظ بشری و اخلاقی هم دور از منطق هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminkhan2014
12-11-2015, 08:43
سلام دوستان عزیز

اولین شب آرامش

سلام
واقعا شما جزو اولین افرادی هستند که این تفکر را دارید،چون تا دیدم،نظر اکثریت این بوده که دیگی که برای من نجوشه میخام سرسگ توش بجوشه و همه دوست دارند همون بلایی که سر خودشون اومده سربعدی بیارند،واقعا تفکرتون جای تحسین داره:n16:
:n40:
من یکی که سر پل صراط از حقم نمیگیذرم و حسابی از خجالتشون در میام

mani6606
12-11-2015, 12:48
سلام دوستان من امروز رفتم برگه معرفی به یگان رو گرفتم زده ف آماد و پش سه راه شهریار ... چند تا سوال داشتم:
1) دوباره از اینجا تقسیم می شیم؟
2) اگه اینجا یگانمون باشه کسی اطلاعی داره اوضاع این پادگان چه جوریه؟ سخته، آسونه یا اصلا قابل تحمله!؟
3) رسته من رو زده صنایع! در حالیکه من اعزام مجدد هستم و قبل از اون رسته پیاده بودم ... این رسته صنایع اصلا چی هست؟

ف آماد پش از مکان های خوب نیروی زمینی برای ادامه خدمت( وظیفه و کادر) است و سختی خدمت در تیپ و لشکر را ندارد.احتمال دارد که به یگانهای زیر مجموعه و وابسته در شهرستانها تقسیم شوید. نگران رشته هم نباشید در خدمت خیلی ها در رسته های غیر تخصصی خدمت می کنند.

gazijoon
12-11-2015, 13:05
با سلام
من با درجه ستوان دو افتادم تو آجودانی البته تازه معرفی به یگان گرفتم برای شنبه منظور از آجودانی چیه؟ چی کار می کنن؟

Doctor Splinter
12-11-2015, 13:11
با سلام
من با درجه ستوان دو افتادم تو آجودانی البته تازه معرفی به یگان گرفتم برای شنبه منظور از آجودانی چیه؟ چی کار می کنن؟

آجودانی همان دایره عملیات نیروی انسانی هست:n02:
خیلی هم جای خوبیه و همه وظیفه ها دوست دارن تو نیرو انسانی باشن!
چون همه یه جورایی کارشون گیر نیرو انسانیه:n19:
تو پادگان ما که آجودانی زیر مجموعه پشتیبانی بود:n20:

elyartab
12-11-2015, 14:11
در رابطه با درجتون، یگان خدمتی شما اطلاعات کارت پایان خدمتتون رو اشتباه ثبت کرده و حتما واسه اصلاح اطلاعات به یگان خدمتتون مراجعه کنید (قسمت صدور کارت) ( این مورد اشتباه رو زیاد دیدم!)
مطمئن نیستم قسمت خدمت انجام شده اشتباه شده باشه ولی شما واسه اصلاح درجتون که رفتید حتما اینو هم پیگیر بشید...
بله ظاهرا اشتباه شده. ممنون. باید پیگیر بشم.

به سلامتی مهندس:n18:
خدمت قبلی تو تراشه میاد فقط
ولی درجه ات ک اشتباهه دردسر شده برات، اشتباهه سربازیه که تو ن.انسانی شهرک آزمایش مشخصاتو میزنه (اگه تو آ.شرقی خدمت میکردی)!
بایدم بری اونجا، دوباره کارت صادر شه و ....
بازرسی هم بری توبیخ میزنن براشون
سلام داداش . خوبی؟ یه بار تو آکادمیا پیام داده بودی درسته؟
نه بابا آ. شرقی نبودم. باید برم یگان خدمتیم ببینم چی میشه.
چیکار کردی پروژه رو؟
قربانت

Mr.Valour
12-11-2015, 15:11
دوستان مهربان من ، کسی اینجا با مدرک معادل رفته سربازی؟
من کارشناسی بودم ، انصراف دادم و کاردانی معادل گرفتم.
دانشگاه میگه ما نمیزنیم انصراف ، چون معنی ش اینه که مدرکت دیپلمه و کاردانی نگرفتی.
پلیس +10 و نظام وظیفه میگه باید بزنه انصراف ، نه فارغ التحصیل.
زنگ زدم دانشگاه میگه ببر پیش فلانی برات درست میکنه. بعد اون پلیس+دهیه میگفت نکن برات دردسر میشه!

خواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته؟
علتشم خیلی ساده ست! تفاوت تعاریف کلمات و عبارات در ارگان های مختلف!!

سلام،منم مشکلم مثل ایشونه،می خوام این ترم کاردانی معادل بگیرم برم سربازی و بیام دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم،می خوام بدونم مشکلی پیش مآید یا نه
بعد از اونجا که سنوات کاردانی ۲ سال و نیمه و من دارم تو سه سال و نیم کاردانی میگیرم مشکلی پیش می آد؟
بعد از سربازی برای ثبت نام دانشگاه آزاد به مشکل نمی خورم؟
من چون کارشناسی پیوسته رو به کاردانی تبدیل کردم می تونم تو آزمون ارشد شرکت کنم یا نه؟
ممنون میشم هم شما هم دوستمون که این سوالو پرسیدن منو راهنمایی کنید!

Mr.Valour
12-11-2015, 19:19
سلام،منم مشکلم مثل ایشونه،می خوام این ترم کاردانی معادل بگیرم برم سربازی و بیام دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم،می خوام بدونم مشکلی پیش مآید یا نه
بعد از اونجا که سنوات کاردانی ۲ سال و نیمه و من دارم تو سه سال و نیم کاردانی میگیرم مشکلی پیش می آد؟
من چون کارشناسی پیوسته رو به کاردانی تبدیل کردم می تونم تو آزمون ارشد شرکت کنم یا نه؟

کسی نیست راهنمایی کنه؟

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

old_snake1370
12-11-2015, 19:27
سلام

من اعزامی 1 آبان هستم . پدافند هوایی سمنان
1.خدمت اگر بیفتم تهران کجاها میفتم؟
میگن 7 تا یگان هست ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.

2. کسی میدونه چه قدر اینا سرجمع نیرو میگیرن؟ چون الان کمکم 400 نفر از تهران تو پادگانمون هستن! میخوام بدونم شانسم چه قدره؟

3. کسایی که تجربه خدمت تو اینجاها رو داشتن ممنون میشم تجربیاتشون رو در اختیار بزارن. کدوماش خوبه کدومش بد؟

mani6606
12-11-2015, 19:35
سلام

من اعزامی 1 آبان هستم . پدافند هوایی سمنان
1.خدمت اگر بیفتم تهران کجاها میفتم؟
میگن 7 تا یگان هست ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.

2. کسی میدونه چه قدر اینا سرجمع نیرو میگیرن؟ چون الان کمکم 400 نفر از تهران تو پادگانمون هستن! میخوام بدونم شانسم چه قدره؟

3. کسایی که تجربه خدمت تو اینجاها رو داشتن ممنون میشم تجربیاتشون رو در اختیار بزارن. کدوماش خوبه کدومش بد؟

پدافند هوايي از يگان هاى حساس كشور است مشخصه كه اطلاعات از ان وجود نداشته باشد. الويت اول خدمت در تهران مربوط به شرايط دارها و افرادى كه پارتى دارند در درجه اخر افراد عادى بنابراين اگر شرايط خاصى و اشنايي نداريد شانس كمى داريد البته بعد از چند ماه خدمت مى توانيد انتقالى بگيريد

old_snake1370
12-11-2015, 21:10
پدافند هوايي از يگان هاى حساس كشور است مشخصه كه اطلاعات از ان وجود نداشته باشد. الويت اول خدمت در تهران مربوط به شرايط دارها و افرادى كه پارتى دارند در درجه اخر افراد عادى بنابراين اگر شرايط خاصى و اشنايي نداريد شانس كمى داريد البته بعد از چند ماه خدمت مى توانيد انتقالى بگيريد

ممنون که جواب دادی
یه سوال دیگه:
ارگان هم میشه بعد از چند ماه خدمت عوض کرد؟ مثلا بریم نیرو زمینی

- - - Updated - - -

ممنون که جواب دادی
یه سوال دیگه:

coolboy654
12-11-2015, 21:46
بله ظاهرا اشتباه شده. ممنون. باید پیگیر بشم.

سلام داداش . خوبی؟ یه بار تو آکادمیا پیام داده بودی درسته؟
نه بابا آ. شرقی نبودم. باید برم یگان خدمتیم ببینم چی میشه.
چیکار کردی پروژه رو؟
قربانت
مخلصيم :) ,آره درسته
با يه بار تهران و تو دو روز حل شد, پنج ماه از پنج و نيم ماه
اولاى دى تمومه
فقط اين آماده باشا اگه بذاره نفس بکشيم

elyartab
13-11-2015, 00:18
مخلصيم :) ,آره درسته
با يه بار تهران و تو دو روز حل شد, پنج ماه از پنج و نيم ماه
اولاى دى تمومه
فقط اين آماده باشا اگه بذاره نفس بکشيم

به سلامتی انشاا....
یا خوش شانس بودی یا اینکه بازم خیلی خوش شانس بودی! :)
من که پدرم در اومد. برای هر نامه یه بار مجبور شدم برم تهران برگردم. یا مسئولش نبود یا انقدر لفتش میدادن که وقت اداری تموم میشد. بنیاد هم که نگو نپرس.
یکی از بزرگ ترین معایب خدمت تو شهرهای بزرگ همین آماده باش ها هست که زرتی آماده باش اعلام میکنن. مخصوصا خدمت تو راهنمایی رانندگی شهر بزرگ با کوچیک کلی تفاوت داره.
من قبلا یه بار شهر کوچیک خدمت کردم. امن و امان بود و از این خبرا نبود. تازه مرکز استان هم نیست که ستاد و رئیس رؤسا به همه چیز سرباز گیر بدن.

faridnavabi
13-11-2015, 17:55
سلام دوستان عزیز

اولین شب آرامش

مبارک باشه دادا
دقیقا همینطوره که میگی وقتی به عقب نگاه میکنی میبینی خیلی زود گذشته
انشااله همه مشکل سربازیشون حل بشه

hassanshaikhi
13-11-2015, 20:37

نه مشکلی پیش نمیاد خودمم مدرک معادل گرفتم رفتم خدمت.
نه تا زمانی که سنوات کارشناسی داشته باشی مشکلی پیش نمیاد.
مدرکی که میگیری همون کاردانی هست معادل دیگه بهش نمیگن. بعد سربازی میتونی کنکور کاردانی به کارشناسی بدی بعدش هم ارشد می تونی بری هیچ مشکلی واسه ادامه تحصیل نداری

afshin b
13-11-2015, 22:56
دوستان الان کسی دفترچه پست کنه با مدرک دیپلم، کی اعزام میشه؟

h-blade
13-11-2015, 23:36
ممنون که جواب دادی
یه سوال دیگه:

- - - Updated - - -

ممنون که جواب دادی
یه سوال دیگه:

ارگان نمیشه عوض کرد مگر با داشتن آشنا در حد سرلشکر

اگر سوالی راجع به پدافند سمنان داری بپرس تا اونجا که بتونم بهت کمک میکنم....

mani6606
14-11-2015, 05:57
دوستان الان کسی دفترچه پست کنه با مدرک دیپلم، کی اعزام میشه؟

ديپلم و زير و ديپلم ١٩ هر ماه اعزام دارند ، كسى الان دفترچه پست كند احتمال دارد بهمن يا نهايت اسفند با توجه به ظرفيت پادگان ها اعزام شود

ashkannnnnnn
14-11-2015, 15:21
سلام بر همه دوستان اینا برای یکی از دوستام میپرسم
آیا میشه در حین امریه از امریه انصراف داد؟اگه میشه تکلیف بعدش چیه

سینا7171
14-11-2015, 16:18
سلام من سرباز نیروی انتظامی درکلانتری111رهفت چنار منطقه 10 تهران با درجه استوار یک هستم اگر کسی خواستار جابجایی با استان گیلان هستش به من پیام بده

armin_punisher6
14-11-2015, 18:07
سلام من سرباز نیروی انتظامی درکلانتری111رهفت چنار منطقه 10 تهران با درجه استوار یک هستم اگر کسی خواستار جابجایی با استان گیلان هستش به من پیام بده
نمیشه پیدا کرد.منم فاتب خدمت میکنم تو چهار راه قصر .ولی جایگزین پیدا نمیشه.

pm1
14-11-2015, 18:24
سلام بر همه دوستان اینا برای یکی از دوستام میپرسم
آیا میشه در حین امریه از امریه انصراف داد؟اگه میشه تکلیف بعدش چیه
اینا رو پیدا کردم مربوط به سوال شما میشه (البته قوانین مربوط به سپاه هست) :

نظر به اينكه يگان ارشد ،تحت هيچ شرايطي سربازان عودتي ، يا انصرافي و ...كاركنان وظيفه اعاده شده از سوي
دستگاه بكارگيرنده، را پذيرش نخواهند كرد وممنوع مي باشد . لذا قبل از اخذ لغو امريه هاي صادره از معرفي سرباز
خودداري شود ، بديه ي است تا دريافت پاسخ كتبي از ستاد كل يا دفتر عمومي ، كاركنان وظيفه مذكورجمعي
دستگاه بكارگيرنده بوده و مسئوليت و انجام كليه امور آنان برعهده دستگاه بكارگيرنده مي باشد

كاركنان وظيفه بايستي در محل مصوب خدمت نمايند و هر گونه جابجايي يا انتقال وعودت وانصراف از ادامه
خدمت ويا اعتراض به محل خدمت تعيين شده با انجام مكاتبه و ذكر د لايل و مستندات و هماهنگي كتبي
ودريافت مجوز لازم مبني برلغو امريه از دفتر عمومي ستاد كل را به يگان ارشد جهت ادامه خدمت مشروط بر
اينكه از خدمت سرباز 6 ماه باقي مانده باشد بلامانع است

چنانچه لغو امريه سربازان به دلايل قانوني مانند قبولي دانشگاه معافيت هاي قانوني
( پزشكي ، ايثارگران، كفالت ، استخدام در نيروهاي مسلح ، عفو رهبري و .. ) باشد با ارسال مدارك
مربوطه نسبت به تامين جايگزين ازسوي ستادكل يا دفتر عمومي اقدام گردد

سربازاني كه لغو امريه مي شوند مي بايست به تناسب مانده خدمت حق لباس ساليانه توسط دستگاه
بكارگيرنده قبل ازمعرفي به يگان ارشد پرداخت شود.

فقط سربا زان معلمي كه در وسط دوره آموزش نظامي توسط وزارتخانه مربوطه به نزسا به دليل عدم تائيد
صلاحيت از سوي گزينش سازمان آموزش وپرورش استانها اعلام قبولي نشده باشند ، نياز به مجوز لغو امريه از
ستاد كل نخواهد بود و توسط مراكز آموزش بعنوان سهميه نزسا با هماهنگي به عمل آمده با اين نيرو سازماندهي
خواهند شد، ولي همين سرباز ان بعد از پايان آموزش و دريافت معرفي نامه اتمام دوره آموزش نظامي از آموزشگاه
بايستي مجوز لغو امريه از ستاد كل يا ... را ارئه دهند و تا زمان ارائه مجوز در اختيار سازمان مربوطه خواهند بود.

مابقي سربازان مامور درحين دوره يا بعد از اتمام آموزش الزاما مي با يستي مجوز لغو امريه از مبادي صادر
كننده را ارائه نمايند و بعدازابلاغ نزسا اقدام لازم بعمل آيد.

tohid.m
14-11-2015, 18:48
سلام به تمام دوستان اگر کسی در این مورد اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون می شم:
من اعزام مجدد هستم بعد از کلی برو و بیا تو فرماندهی آماد و پش ارتش به من و چند نفر دیگه قراره نامه بدن بریم دوره بهداری رو تو بهداشت و درمان خیابان فاطمی بگذرونیم!
این دوره چه جوریه سخته، آسونه؟ چقدر طول می کشه؟ بعدش کجا میوفتیم؟ خدمت تو بهداری چه جوریه (در صورتی که بهدار باشید)؟ ... ممنون

ahwazp30
14-11-2015, 20:43
سلام . اقا با دفترچه درمانی که تو یگان بهمون دادن میشه هر وقت مریض شدیم مستقیم بریم بیمارستان ارتش و رایگان دوا درمون کنیم یا از بهداری پادگان باید نامه ای چیزی بگیریم ؟

Doctor Splinter
15-11-2015, 20:42
سلام . اقا با دفترچه درمانی که تو یگان بهمون دادن میشه هر وقت مریض شدیم مستقیم بریم بیمارستان ارتش و رایگان دوا درمون کنیم یا از بهداری پادگان باید نامه ای چیزی بگیریم ؟

خیر باید ابتدااز یگان خدمتی اقدام شود!
:n15:

- - - Updated - - -

Doctor Splinter
15-11-2015, 20:44

Homayun Khan
15-11-2015, 23:37
سلام
اعزام من 95/4/1 افتاده. یه مشکلی برام پیش اومده باید حتما دو دوره یعنی 4 ماه تمدید کنم که اعزامم آبان 95 بیفته.
از طریق پلیس + 10 میشه این کارو کرد؟
اگه بذارم برج 6 پر بشه بعدش تمدید کنم آبان میفته؟ یا همین الان تمدید کنم؟
اصلا موافقت میکنن؟

albertxx
15-11-2015, 23:50
صفحات قبل سوال پرسیدم به یکی دوتاش جواب داده نشد !!
(( دفترچه رو فردا میخوام پست کنم )) یا پس فردا

1 - من الان بخوام واسه کارت سبز اعزام کنم میتونم بگیرم ؟؟ فعال هستم ولی هنوز دنبال سبزش نرفتم !:n02:

2 - واسه تعجیل خدمت کجا باید رفت و چیکار باید کرد ؟؟ (( هفت خان رستم که نیست ؟؟ ))

3 - واسه امریه هم کجاها باید برم و چطور باید اقدام کنم ؟؟ (( کارشناسی قدرت ))

9306915
16-11-2015, 03:09

1 - من الان بخوام واسه کارت سبز اعزام کنم میتونم بگیرم ؟؟ فعال هستم ولی هنوز دنبال سبزش نرفتم !:n02:

2 - واسه تعجیل خدمت کجا باید رفت و چیکار باید کرد ؟؟ (( هفت خان رستم که نیست ؟؟ ))

دوره 45 روزه تکمیلی رفته باشین

فکر تعجیل نداشته باشین من خودم اعزام ابان بودم انداختنم دی دقیقا هشت ماهه منتظرم

اگه اشنا ندارین در اموزش پرورش یا قرارگاه خاتم فکر امریه نکنید وبا توجه به رشته تحصیلی احتمالا ارتش هم میافتین چون سپاه یعضی از رشته ها مثه برق عمران ومعماری و دوتا دیگه پذیرش نمیکنه من هرجا رفتم پرسیدن رشته تحصیلی به خاطر همین میگم البته صددرصد مطمعن نیستم ولی بپرسید بهتره

- - - Updated - - -

فکر تعجیل نداشته باشین من خودم اعزام ابان بودم انداختنم دی دقیقا هشت ماهه منتظرم

اگه اشنا ندارین در اموزش پرورش یا قرارگاه خاتم فکر امریه نکنید وبا توجه به رشته تحصیلی احتمالا ارتش هم میافتین چون سپاه یعضی از رشته ها مثه برق عمران ومعماری و دوتا دیگه پذیرش نمیکنه من هرجا رفتم پرسیدن رشته تحصیلی به خاطر همین میگم البته صددرصد مطمعن نیستم ولی بپرسید بهتره

mani6606
16-11-2015, 05:32
سلام
اعزام من 95/4/1 افتاده. یه مشکلی برام پیش اومده باید حتما دو دوره یعنی 4 ماه تمدید کنم که اعزامم آبان 95 بیفته.
از طریق پلیس + 10 میشه این کارو کرد؟
اگه بذارم برج 6 پر بشه بعدش تمدید کنم آبان میفته؟ یا همین الان تمدید کنم؟
اصلا موافقت میکنن؟

تنها از طريق پليس +10 مى توان براى تعجيل يا تعويق تاريخ اعزام اقدام كرد، در گذشته براى دو سرى پشت سرهم درخواست تعويق موافقت به سختى انجام مى گرفت مگر در شرايطى كه دليل موجه اى داشته باشيد

albertxx
16-11-2015, 07:11

- - - Updated - - -

نرفتم دوره 45 روزه رو
دفترچه پست کنم و مثلا بیفتم 9 ماه دیگه
تو این 9 ماه نمیتونم اقدام کنم ؟؟؟

تعجیل آخه یکی گفت میشه (( تو همین تاپیکم یکی گفت تعجیل 2 ماه زدم ))

ارتش بیفتم عذابه مگه ؟؟ :n03:
حالا واسه امریه اقدام نکنم امکان داره سپاه بیفتم ؟؟
آخه میگن خدمت تو سپاه خوبه !

mohamadamin77
16-11-2015, 13:28
سلام
فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی-آب هستم. دوره تکمیلی هم نرفتم.
نزدیک ب ۳۵ماه سابقه بسیج فعال دانش آموزی و دانشجویی دارم.
۱ میتونم با این شرایط تو سپاه بیفتم؟
۲ با این سابقه کسری خدمت بهم میخوره؟چقدر؟
۳ چه تاریخی باید دفترچه پست کرد که بیفتم تو سپاه؟
مرسی از همه

9306915
16-11-2015, 23:17
سلام
مرسی از همه

سلام سپاه کشاورزی قبول میکنه فقط شما دو تا سه ماه قبل از اعزام باتوجه به استان دنبال پادگان های سپاه برای پذیرش باشین که چندتا فرم به شما میبدن برای پذیرش فقط باید معرف پاسدار داشته باشین که حتمن دنبالش باشین که اطلاعات شما به نطام وظیفه بفرسن نود درصد قبول میشه. وده درصد شانس شما س ممکنه که نیروانتظامی یا ارتش بیافتین

- - - Updated - - -

سلام
مرسی از همه

سلام سپاه کشاورزی قبول میکنه فقط شما دو تا سه ماه قبل از اعزام باتوجه به استان دنبال پادگان های سپاه برای پذیرش باشین که چندتا فرم به شما میبدن برای پذیرش فقط باید معرف پاسدار داشته باشین که حتمن دنبالش باشین که اطلاعات شما به نطام وظیفه بفرسن نود درصد قبول میشه. وده درصد شانس شما س ممکنه که نیروانتظامی یا ارتش بیافتین

9306915
16-11-2015, 23:22
[QUOTE=mohamadamin77;8743090]سلام

تا موقعی که وقت اعزام دارین هرجور شده دوره تکمیلی بگیرین ارزشش همو روز اول مشهص میشه که شما سهمیه میگیرین وبرمیکردین یگان به جای ایبنکه دوماه سخت بگذارنید پس تکمیلی ارزشش داره برای پذیرش که برین ان شالله اولین سوال میپرسین نکمیلی دارین

hani25
18-11-2015, 00:00
..........

peyman0071
18-11-2015, 19:10
سلام دوستان,روز اعزام که باید با ساک خودمون بریم,وقتی ک ساک خود سربازی دادن اجازه میدن با ساک خودمون بریم یا فقط ساک خودشون؟

peyman0071
18-11-2015, 19:14
سلام دوستان,روز اعزام که باید با ساک خودمون بریم,وقتی ک ساک خود سربازی دادن اجازه میدن با ساک خودمون بریم یا فقط ساک خودشون؟

saminem
19-11-2015, 05:53
سلام. قسمت حوزه نمایندگی پادگان برای خدمت چطوره؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

mani6606
19-11-2015, 07:53

یک ساک کوچک برای لوازم شخصی و ضرروی به همراه داشته باشید کمد ها در اموزش بزرگ نیستند تا بتوانید ساک را در داخل ان بگذارید شاید محبور باشید ساک را در کیسه انفرادی قرار دهید.

mehrshad22
19-11-2015, 18:09
یه مقدار هزینه بردار و دردسر خاص خودشو داره ولی می ارزه اگه شهر خودت باشی

- - - Updated - - -

mehrshad22
19-11-2015, 18:19

mohamadamin77
19-11-2015, 20:32
سلام

مرسی از همه

دوستان در رابطه مقدار کسری خدمت من اطلاع خاصی ندارید؟

MR.CART
20-11-2015, 06:09
سلام من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادم دی ماه
اگه قبول شم و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم یکسال مهلت به من میدن و تا دی 95 معاف هستم؟

haricanboy
20-11-2015, 17:03
سلام
بلاخره دوره 3 ماهه آموزشی رو تو مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا (کرمانشاه - سراب نیلوفر) با تمام بدی ها خوبی ها و مشکلات و سختی هاش تموم کردم...
هرکس در مورد این مرکز آموزش و مرزبانی سوال داشت در خدمتم...

south boy
20-11-2015, 17:12
سلام
بلاخره دوره 3 ماهه آموزشی رو تو مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا (کرمانشاه - سراب نیلوفر) با تمام بدی ها خوبی ها و مشکلات و سختی هاش تموم کردم...
هرکس در مورد این مرکز آموزش و مرزبانی سوال داشت در خدمتم...

سلام . چرا سه ماه ؟ مدرک شما لیسانسه ؟

sasan.69
20-11-2015, 20:34
به لطف خدمت و پلیس راه واریکسل گرفتم و هفته آینده باید عمل کنم.از دوستان کسی اطلاع داره که استعلاجی چند روزه و ایا بعد عمل امکان بهبودی باتوجه به سرپا موندن دوباره و ادامه خدمت میسر هس یا خیر؟

استاد شیفو
20-11-2015, 20:46
سلام

ایا دانشجوی انصرافی بعد از فرستادن دفترچه غیبت میخوره ؟

haricanboy
20-11-2015, 21:10
سلام . چرا سه ماه ؟ مدرک شما لیسانسه ؟
منم تا وقتی که نرفته بودم فکر میکردم 2 ماهه ولی رفتیم گفتن آموزش مرزبانی 3 ماهه از اول امسال اینطور شده دلیل اینکه هم 3 ماه شده به خاطر اینه که تو مرزها تلفات زیاد دادن برا همین خواستن بیشتر و بهتر آموزش بدن 3 ماهش کردن
که هیچ فرقی با اون 2 ماه نکرده تو 1 ماه هم میشه جمعش کرد
مدرکم فوق دیپلمه

mf.designing
20-11-2015, 22:07
سلام به دوستان سرباز و اونایی که انشالا به زودی عازمند
به قول دوستان نبود 2 روز ! :n02: به امید خدا فردا و پس فردا موعد تسویه منه. 21 ماه تمام خدمت !
از دوستانی که تموم کردن سوال داشتم. من مامور بودم به خارج از یگان خودم و الان باید برگردم برا تسویه ! سوالم اینه که 2 روز میتونم کارام رو تموم کنم ؟! مشکلی که دارم اینه که یه سری وسایلی که داخل یگان تحویل داده بودن چون من اونجا نبودم دزدیدن از کمد ! برا اونا چیکار میشه کرد ؟! میتونه باعث بشه سر موقع نتونم تسویه کنم ؟!

MR.CART
21-11-2015, 00:44
سلام من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادم دی ماه
اگه قبول شم و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم یکسال مهلت به من میدن و تا دی 95 معاف هستم؟

کسی میدونه؟

mani6606
21-11-2015, 08:21
کسی میدونه؟
بله مشکلی نیست.

استاد شیفو
21-11-2015, 13:01
دوستان تو رو خدا جواب بدین . :n03:

من ترم 3 هستم کارشناسی و میخوام از دانشگاه انصراف بدم .

من مدرک فوق دیبلم دارم .

تا حالا غیبت نداشتم و معافیت تحصیلی داشتم .

آیا با انصراف از دانشگاه و اعزام دفترچه سربازی غیبت میخورم ؟

با مدرک فوق دیبلم چه درجه ای میدهند ؟

Hidden-Hunter
21-11-2015, 18:14
دوستان سلام

خواستم بپرسم این پیامکی که امده برای تشکیل کمسیون پزشکی در بیمارستان ارتش هست؟

چون من قبلش در بیمارستان ارتش 577 و بهداری صاحب الزمان ( فا.ا.اصفهان) رفتم پیش دکتر و منو معالجه کردن و گفتن مدارک را خودمون میفرستیم.

متن پیام :
مشمول محترم : به منظور انجام معاینات نظام وظیفه هرچه سریعتر به بیمارستان ارتش واقع در اصفهان، خ ارتش، کوچه بهداری لشگر مراجعه کنید.

Doctor Splinter
21-11-2015, 23:17

من مدرک فوق دیبلم دارم .

خیر بعد از انصراف هم شما مهلتی جهت معرفی داری!
حتی اخراج هم اگه بشی باز یه فرجه ای هست:n10:
سریعا بعد از انصزاف برای اعزام اقدام کن:n19:
درجه شما هم گروهبان خواهد بود:n26:

- - - Updated - - -

من مدرک فوق دیبلم دارم .

Doctor Splinter
21-11-2015, 23:18

من مدرک فوق دیبلم دارم .

bardia-1
22-11-2015, 00:25
سلام وقت بخیر دوستان
من یه ماه پیش دفترجه پست کردم افتادم برج 4:n28: کسی میدونه چطور بیارمش جلو یعنی تعجیل بزنم راهی هست ؟
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

- - - Updated - - -

jokereblis
22-11-2015, 04:27
سلام وقت بخیر دوستان
من یه ماه پیش دفترجه پست کردم افتادم برج 4:n28: کسی میدونه چطور بیارمش جلو یعنی تعجیل بزنم راهی هست ؟
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

- - - Updated - - -

منم مشکل دوستمون رو دارم با این تفاوت که خدمت من کمتر از 1 ماه مونده( فبلا سرباز بودم که رفتم ارشد بخونم چکار باید بکنم[emoji24][emoji24]

Sent from my iPhone using Tapatalk

MR.CART
22-11-2015, 05:57
بله مشکلی نیست.

سلام
خیلی ممنون که جواب دادین
من میخوام برم دانشگاه ازاد بدون کنکور ولی امسال نمیخوام برم سال دیگه میتونم برم دانشگاه ازاد؟؟

mani6606
22-11-2015, 06:23

من مدرک فوق دیبلم دارم .

خير غيبت نمى خوريد و با مدرك كاردانى در ارتش گروهبان دو هستيد

دوستان سلام

خواستم بپرسم این پیامکی که امده برای تشکیل کمسیون پزشکی در بیمارستان ارتش هست؟

چون من قبلش در بیمارستان ارتش 577 و بهداری صاحب الزمان ( فا.ا.اصفهان) رفتم پیش دکتر و منو معالجه کردن و گفتن مدارک را خودمون میفرستیم.

متن پیام :
مشمول محترم : به منظور انجام معاینات نظام وظیفه هرچه سریعتر به بیمارستان ارتش واقع در اصفهان، خ ارتش، کوچه بهداری لشگر مراجعه کنید.

بله

منم مشکل دوستمون رو دارم با این تفاوت که خدمت من کمتر از 1 ماه مونده( فبلا سرباز بودم که رفتم ارشد بخونم چکار باید بکنم[emoji24][emoji24]

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوباره دفترچه پست مى كنيد و به همان يگان قبلى فرستاده مى شويد

سلام
خیلی ممنون که جواب دادین
من میخوام برم دانشگاه ازاد بدون کنکور ولی امسال نمیخوام برم سال دیگه میتونم برم دانشگاه ازاد؟؟
تمام اين زمانى بندى دست شما در دي ماه فارغ التحصيل مى شويد بعد از ان يك سال و قت داريد تا دي ماه سال ٩٥

استاد شیفو
22-11-2015, 07:07
سلام

دوستان یه سوال دیگه اگر هفته بعد دفترچه بفرستم با مدرک فوق دیبلم کی اعزام میشم در بهترین و بدترین حالت. :n03:

peyman0071
22-11-2015, 10:25
سلام,دوستان اجازه میدن تو اسایشگاه شلوار راحتی(گرمکن) و پیرن راحتی بپوشیم؟اگه میزارن 2 دست ببریم اگه هم نه الکی بارمونو سنگین نکنیم.راستی برای برج 10 کی معلوم میشه اموزشی کجا افتادن؟

peyman0071
22-11-2015, 10:26
سلام,دوستان اجازه میدن تو اسایشگاه شلوار راحتی(گرمکن) و پیرن راحتی بپوشیم؟اگه میزارن 2 دست ببریم اگه هم نه الکی بارمونو سنگین نکنیم.راستی برای برج 10 کی معلوم میشه اموزشی کجا افتادن؟

lamp23
22-11-2015, 11:57
سلام
من کمیسیون رد شدم احتمالا چند روز دیگه اعزام بخورم که میفته برج 4
میخواستم بدونم اگه امریه ( قرارگاه خاتم ) بگیرم بعدش تاریخ اعزامم تاخیر بخوره و مثلا بیفته برج 6 امریم چی میشه ؟

- - - Updated - - -

سلام
میخواستم بدونم اگه امریه ( قرارگاه خاتم ) بگیرم بعدش تاریخ اعزامم تاخیر بخوره و مثلا بیفته برج 6 امریم چی میشه ؟

albertxx
22-11-2015, 12:44
اعزام تیر مسدود شد!!!!!!!!

یعنی اینقدر اعصابم خورده حد و اندازه نداره
خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد
دفترچه پست کردم نیم ساعت قبل
اعزام خورد اول شهریور سال دیگه

شهریور همین دیروز بود!!!
10 ماه دیگه تازه اعزام میشم
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

Sent from my D6502 using Tapatalk

erfan90ir
22-11-2015, 13:46

خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد

شهریور همین دیروز بود!!!
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

دیگه چاره ای نیست داداشم همه دارن بااین مشکل دیراعزام شدن دست وپنجه نرم میکنن شما بهترین کاری که تو این10ماه میتونی بکنی اینه که بری سر یه کاری که حداقل ماهی1ملیون بهت بدن تا لااقل قبل خدمت10ملیون پس انداز جمع کنی تو خدمت لازم میشه هم برای مرخصی هم برای دوپینگ کردن:n05:

- - - Updated - - -

خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد

شهریور همین دیروز بود!!!
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

دیگه چاره ای نیست داداشم همه دارن بااین مشکل دیراعزام شدن دست وپنجه نرم میکنن شما بهترین کاری که تو این10ماه میتونی بکنی اینه که بری سر یه کاری که حداقل ماهی1ملیون بهت بدن تا لااقل قبل خدمت10ملیون پس انداز جمع کنی تو خدمت لازم میشه هم برای مرخصی هم برای دوپینگ کردن:n05:

albertxx
22-11-2015, 13:51

- - - Updated - - -

من حاضرم 10 میلیون بدم
خدمت نرم

10 میلیون کجای منو میگیره؟؟؟
تازه بعدشم ارزش پولیش با توجه به اوضاع کشور به شدت کم میشه

TATU_TATY
22-11-2015, 15:07
با سلام خدمت عزیزان

سوالم این هست که اگر کسی درجه اضاف بچسبونه و بفهمم چیکارش مکنن ؟؟؟

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

Mr.Valour
22-11-2015, 16:30

خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد

شهریور همین دیروز بود!!!
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

خدا صبرت بده! واقعا تو این فاصله تا اعزام نمیشه هیچ کار کرد! آدم قفل می کنه از هر نظر؛
سه سال یه عمره!
اگه لیسانسی تو این مدت بخون برای ارشد

- - - Updated - - -

خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد

شهریور همین دیروز بود!!!
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

خدا صبرت بده! واقعا تو این فاصله تا اعزام نمیشه هیچ کار کرد! آدم قفل می کنه از هر نظر؛
سه سال یه عمره!

9306915
22-11-2015, 16:32

خدا لعنتشون کنه

امروز اعزام تیر مسدود شد

شهریور همین دیروز بود!!!
دوسالم خدمت

میشه سه سال

به خدا ظلمه
به خدا حق نیست
به خدا ستم در حق ماست

تازه شانس بیاری شهریور بری نشه ابان ماه
من خودم خرداد فرستادم قرار بود ابان بریم شد دی

albertxx
22-11-2015, 16:36
سه سال یه عمره!

- - - Updated - - -

سه سال یه عمره!
قرار بود ارشد بخونم دیگه خدمت نمیرفتم
الان دقیقا 1 سال نمیدونم چه کنم '!!!!

هر حرفه کاری هم یاد بگیرم نمیدونم بعد خدمت. به دردم میخوره یا نه!!! عذابه

albertxx
22-11-2015, 16:37
تازه شانس بیاری شهریور بری نشه ابان ماه
من خودم خرداد فرستادم قرار بود ابان بریم شد دی
حالا هی لفظشو بیا تا تاخیر بخوره ;-)

من میتونم واسه تعجیل اقدام کنم؟؟؟
چطور و از کجا؟؟؟

haricanboy
22-11-2015, 17:46
نه نمیزارن باید با لباس نظامی باشی همیشه موقع خواب فقط میتونی فرنچ رو در بیاری تو آسایشگاه که وقتی خواستی از آسایشگاه خارج بشی چه شب و چه روز باید اونم بپوشی
شلوار هم همیشه باید تنت باشه اونم شب موقع خواب میتونی در بیاری ولی افسر نگهبان یا افسر جانشین میان میگردن شبها ممکنه بیدارت کنه بگه عزیزم چرا اینطوری خوابیدی...:n02:

امیر مهدی یزدانی
22-11-2015, 18:05
تو خدمت چیکار میکنند
و برای چی کسایی که کف پاهاشون صافه خدمت نمیرند

امیر مهدی یزدانی
22-11-2015, 18:07
:n03:تو خدمت چیکار میکنند

erfan90ir
22-11-2015, 18:18
نه نمیزارن باید با لباس نظامی باشی همیشه موقع خواب فقط میتونی فرنچ رو در بیاری تو آسایشگاه که وقتی خواستی از آسایشگاه خارج بشی چه شب و چه روز باید اونم بپوشی
شلوار هم همیشه باید تنت باشه اونم شب موقع خواب میتونی در بیاری ولی افسر نگهبان یا افسر جانشین میان میگردن شبها ممکنه بیدارت کنه بگه عزیزم چرا اینطوری خوابیدی...:n02:

آره اگه افسرسر یا افسرجانشین یا افسرنگهبان بیان و ببیننش اولش میگن عزیزم چرا اینطوری خوابیدی گلم:n02::n24:بعدش با پوتین یه اردنگی میزنه 3 متر پرت میشی تو هوا بعد میای زمین تازه این چیزی نیست اون 5 تا 10 روز اضافه خدمت که میزنه آدم میسوزه لامصب:n21:

TATU_TATY
22-11-2015, 18:42
با سلام خدمت عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

کسی اطلاعی داره در این مورد

western1
22-11-2015, 18:51
با سلام خدمت عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

مشکل قضایی داره این عمل. و اگر بفهمن طبق قوانین قضایی با طرف برخورد می شود. و فرمانده می تونه در صورت تشخیص عمدی بودن این عمل به مراتب بالا گزارش کند و دردسر بشود. دقیقا طبق نامه ای که بعد از دوران اموزشی به شما داده می شود در آن درجه شما درج شده باید درجه بچشبونین. موفق باشید

تو خدمت پسر بچه ها رو مرد بار میارن.
نظم و انضباط و سختی و امور نظامی و .. .یاد می دهند. در صورتیکه شما هم برای خودت کسی باشی شایدم تو خدمت بقیه از شما چیزی یاد بگیرن!
تا اونجاییکه که من می دونم برای کسایی که کف پاشون کمی صاف باشه معافی در نظر نمی گیرن مگر اینکه اوضاعشون خیلی خراب باشه و پزشک معتمد تایید کنه که خیلی کم پیش میاد و نتونن راه بروند. تا اون حد!

romass100
22-11-2015, 19:04
امروز رفت توی 16 ماه :n14:

آخ که چقدر ضجر کشیدم توی این 15 ماه ! :n14:

خدمت خیلی سخته.

فقط در صورتی که

شرایط

پارتی کلفت و معتبر و امتحان شده

پول

و کسری

دارید برید خدمت :n14:

با کمتر از فوق لیسانس هم بیاید باید حمالی بکنید !

از ما گفتن بود.سربازی واقعا سخته.

Doctor Splinter
22-11-2015, 19:12
کسی اطلاعی داره در این مورد
می فرستن بازرسی :n25:

erfan90ir
22-11-2015, 20:10
با سلام خدمت عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

مگه خر تو خره که درجه اضافی بزنه:n34:تو آموزشی که کسی درجه نداره بعدم که سربازا تقسیم میشن همه نیرو ها لیستبندی میشن و درجه هاشون تو لیسته و 10 جا ثبت میشه و بر اساس نیاز پادگان ها تقسیم میشن
اگرم بعد از تقسیم کسی این کار رو کرد اول از همه سربازای دیگه لوش میدن:n11: بعدم میبرنش بازرسی و حفاظت پدرشو در میارن میرفسنش بازداشتگاه و 1 ماه اضافه خدمت رو شاخشه و قضایی میشه

navid_fo
22-11-2015, 20:29
با سلام خدمت عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

یه نفر از پشت میاد دس میزاره روی دوشت میگه عزیزم بیا بریم یه جایی:n11: اسمش دادگاه نظظظظظظظظامی

Mr.Valour
22-11-2015, 21:18
امروز رفت توی 16 ماه :n14:

آخ که چقدر ضجر کشیدم توی این 15 ماه ! :n14:

خدمت خیلی سخته.

فقط در صورتی که

شرایط

پارتی کلفت و معتبر و امتحان شده

پول

و کسری

دارید برید خدمت :n14:

با کمتر از فوق لیسانس هم بیاید باید حمالی بکنید !

از ما گفتن بود.سربازی واقعا سخته.

داداش ما تو لیسانسش موندیم! پدرمون در اومده،من که هی با خودم می گم گور بابای درس پاشم برم سربازی خودمو از هفت دولت آزاد کنم!

shitan
22-11-2015, 21:42
با سلام خدمت عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت عزیزان

هیچ کاریت نمی کنن. به این راحتی ها کسی را دادسرا نمیفرسند و می تونی بگی دانشخوی انصرافی فوق بودم توی برگه سبز اشتباه زدند بسته به جایی که بیفتی کارت ندارند. من سرباز خود بازرسی سراغ دارم که درجه فوق زد و لیسانس بود بعدم انتقالیش را گرفت و رفت.

romass100
22-11-2015, 21:57
داداش ما تو لیسانسش موندیم! پدرمون در اومده،من که هی با خودم می گم گور بابای درس پاشم برم سربازی خودمو از هفت دولت آزاد کنم!

وقتی بیای خدمت روزی هزار بار به خودت لعنت میفرستی.:n14:

بعد تازه میفهمی بد تر از درس خوندن هم بوده و خبر نداشتی !:n04:

بعد با خودت میگی کاش بر میگشتم دانشگاه...
کاش بر میگشتم مدرسه...

یادم میاد توی آموزشی بلایی به سرم آوردن که حتی نمیتونستم یک بیت شعر را حفظ کنم !

اونقدر اذیت کردن که نگو...

اونم منی که واسه امتحاناتم کتابای 800 صفحه ای موخندم ! :n04:

ولی بازم میگم زیره فوق لیسانس بیاید باید حمالی بدید !

خیر سرم لیسانس دارم هر روز میبرتمون توی جوب برگ هارو جمع کنیم با دست.:n14:

haricanboy
22-11-2015, 22:06

کاش بر میگشتم مدرسه...

یادم میاد توی آموزشی بلایی به سرم آوردن که حتی نمیتونستم یک بیت شعر را حفظ کنم !

داداش سخت نگیر این غرور رو بزار کنار خدمت برا همینه که این غرور کاذب بذاری کنار چه دیپلم و فوق دیپلم باشی یا لیسانس و فوق لیسانس باشی برا همه این شرایط هست همچین کارایی میکشن از همه حالا از یکی بیشتر از یکی کمتر بلاخره تموم میشه...

- - - Updated - - -

کاش بر میگشتم مدرسه...

داداش سخت نگیر این غرور رو بزار کنار خدمت برا همینه که این غرور کاذب بذاری کنار چه دیپلم و فوق دیپلم باشی یا لیسانس و فوق لیسانس باشی برا همه این شرایط هست همچین کارایی میکشن از همه حالا از یکی بیشتر از یکی کمتر بلاخره تموم میشه...

lamp23
22-11-2015, 22:20
سلام

- - - Updated - - -

سلام

کسی نمیدونه ؟

erfan90ir
22-11-2015, 23:47

- - - Updated - - -

بله درسه و به این کارا میگن بیگاری کشیدن
کارایی مثل
جدول کشیای دور پادگان
تمیز کردن کف پادگان با دست
تمیز کردن دسشویی های بسیار کثیف
تنبیهایی مثل
دور پرچم
پا مرغی
کلاغ پر
1000تا بشین پاشو
1000بار باصدای بلند بگو گه خوردم
ساعت3نصف شب خط شدن با پای برهنه
تنبیه شدن همه برای کار خلاف یه نفر
انبر شدن فرمانده به صورت نوبتی
نگهبانی از4دیواری4دیواری جاییه که آشغالای کل پادگان رو اونجا میریزن
تمیز کردن توپ و تانک و کامیون با گازوئیل و نفت
و خیلی کارای دیگه که گفتنش اینجا درست نیست
اصلا هم به مدرک کار نداره ممکنه لیسانس باشی و همه کارای بالا رو بهت بگن انجام بدی

haricanboy
22-11-2015, 23:57
کارایی مثل
جدول کشیای دور پادگان
تنبیهایی مثل
دور پرچم
پا مرغی
کلاغ پر
1000تا بشین پاشو
اصلا هم به مدرک کار نداره ممکنه لیسانس باشی و همه کارای بالا رو بهت بگن انجام بدی

به هر حال همینه که هست کاریش نمیشه کرد:n02:
به اینا که گفتی
احترام نظامی گزاشتن به تک تک درخت ها
آب دادن به درخت ها با دهن
معرفی کردن خود به دژبانی و امضاع و انگشت گذاشتن رو کاغذ هر نیم ساعت یه بار در طول شب
اضافه میکنم
خلاصه سخت نگیر تا بگذره

- - - Updated - - -

کارایی مثل
جدول کشیای دور پادگان
تنبیهایی مثل
دور پرچم
پا مرغی
کلاغ پر
1000تا بشین پاشو

به هر حال همینه که هست کاریش نمیشه کرد:n02:
به اینا که گفتی
احترام نظامی گزاشتن به تک تک درخت ها
آب دادن به درخت ها با دهن
معرفی کردن خود به دژبانی و امضاع و انگشت گذاشتن رو کاغذ هر نیم ساعت یه بار در طول شب
اضافه میکنم
خلاصه سخت نگیر تا بگذره

erfan90ir
23-11-2015, 00:38
درسه بعضیاباپول ورابطه وپارتی بازیای کثیف ودغل بازی سربازی نمیرن
ولی مطمئن باشین خدا جای حق نشسته و آخرش یه جایی تو زندگی براشون جبرانش میشه
خلاصه راهیه که همه رفتن و باید رفت وبه قول دوستمون سخت نگیر تا بگذره
عکس زیررو ببینین ایناهم همه مثل خودمونن ولی مثل مرددارن خدمت میکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

aminkhan2014
23-11-2015, 09:21

- - - Updated - - -

بابا شما هم دلت خوشه،اگر قبل خدمت بتونه ماهی یک میلیون تومن دربیاره دیگه مگه مغز..خورده که بره خدمت برای ماهی70 هزار تومان...حقوق قانون کار هم یک تومن نیست!!!اونم برای یک لیسانس تازه کار

MR.CART
23-11-2015, 10:02
بچه ها اگه کسی مادرش فوت کنه معاف میشه؟
اخه توی این سایت گشتم چیزی راجبه فوت مادر نبود

- - - Updated - - -

lamp23
23-11-2015, 10:35

- - - Updated - - -

خیر کفالت پدر فقط به کسی داده میشه که پدرش بیمار باشه و توانایی نگهداری از خودش رو نداشته باشه یا سنش بالای 70 سال باشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خیر کفالت پدر فقط به کسی داده میشه که پدرش بیمار باشه و توانایی نگهداری از خودش رو نداشته باشه یا سنش بالای 70 سال باشه

albertxx
23-11-2015, 11:18
کارایی مثل
جدول کشیای دور پادگان
تنبیهایی مثل
دور پرچم
پا مرغی
کلاغ پر
1000تا بشین پاشو

اینا واسه اموزشیه یا کل خدمت؟؟؟

haricanboy
23-11-2015, 15:04
درسه بعضیاباپول ورابطه وپارتی بازیای کثیف ودغل بازی سربازی نمیرن
ولی مطمئن باشین خدا جای حق نشسته و آخرش یه جایی تو زندگی براشون جبرانش میشه
خلاصه راهیه که همه رفتن و باید رفت وبه قول دوستمون سخت نگیر تا بگذره
عکس زیررو ببینین ایناهم همه مثل خودمونن ولی مثل مرددارن خدمت میکنن

- - - Updated - - -
یادش نخیر
عکس رو دیدم یادم افتاد دو هفته قبل ما رو هم با اصلحه و کوله و پتو و یلغوی و قمقمه و بیل انفرادی بردن پیاده روی 40 کیلومتری...

haricanboy
23-11-2015, 15:10
اینا واسه اموزشیه یا کل خدمت؟؟؟

تو آموزشی معمولاً برا همه هست ولی بعد آموزش بستگی به شانس و تا حدی به مدرک و درجه و همینطور بیشتر از همه بستگی به جایی داره که خدمت میکنی...

faridnavabi
23-11-2015, 19:40
برادر تا نیای خدمت نمیدونی چجوریه چون هیچ درکی ازش نداری ولی وقتی میای تقریبا آرزو میکنی کارش درست رو به خصوص الان که میتونی ارشد بخونی ادامه میدادی.
اگه شرایطشو داری ارشد بخون و در حین اون پروژه کسر خدمت هم بردار و بسیجت رو هم بچسب و دوره تکمیلیتم بگذرون، بعد برو خدمت. شک نکن بهترین راه رو بهت پیشنهاد کردم.
یا علی مدد

peyman0071
23-11-2015, 19:42
اعزام برج 10 دستا بالا:n19:.دوستان از کی محل خدمت مشخص میشه؟

mani6606
24-11-2015, 08:21
با سلام خدمت عزیزان

؟؟؟
توبیخ و تنبیه می شود در سخترین حالت چند روز بازداشت می شود. شما هنگامی به یگان معرفی می شوید در برگه امریه شما درچه ذکر شده مگر اینکه اشتباهی برای فردی درجه بالاتر بزنند

صافی کف پا دو نوع است انعطاف پذیر و سخت
نوع انعظاف پذیر در بهترین حالت معاف از رزم می شود تشخیص ان هم ساده است کافی است فرد روی پنچه پا بیاستد در صورنی گه کف پا مقداری قوس بگیرد به این نوع کف پا انعطاف پذیر گویند
نوع سخت بسیار نادر است و کف پا به هیچگونه ای قوس نمی گیرد در اغلب این موارد پاشنه نیز انحراف دارد این نوع معاف کامل است
معاف ازر رزم هم در این زمان هیچ سودی برای سرباز ندارد.

aftab_azad20
24-11-2015, 10:10
سلام
میگم چرا قبلا که سرباز هم زیاد بود این همه تاخیر واسه رفتن به خدمت وجود نداشت؟ دفترچه پست میکردی ماه بعد یا ۲ماه بعد اعزام بود.یکی از دوستام که پدرش کادری بوده و بازنشسته شده می گفت دلیلش اینه که یه مدتیه اکثر فرمانده ها و کسایی که قراره تو پادگان باشن و اموزش بدن سربازها رو فرستادن سوریه. به نظر شما به این دلیله؟
۲هفته پیش فرستادم افتادم برج۴.پلیس +۱۰هفته پیش رفتم که تعجیل بزنم تست کرد گفت بسته است. می گفت مرتب سر بزن شاید بتونی ۲ماه بندازی جلو. به نظر شما احتمال داره باز بشه فایلش؟ یا کیپ تا کیپ پره

استاد شیفو
24-11-2015, 10:18
سلام
میگم چرا قبلا که سرباز هم زیاد بود این همه تاخیر واسه رفتن به خدمت وجود نداشت؟ دفترچه پست میکردی ماه بعد یا ۲ماه بعد اعزام بود.یکی از دوستام که پدرش کادری بوده و بازنشسته شده می گفت دلیلش اینه که یه مدتیه اکثر فرمانده ها و کسایی که قراره تو پادگان باشن و اموزش بدن سربازها رو فرستادن سوریه. به نظر شما به این دلیله؟
۲هفته پیش فرستادم افتادم برج۴.پلیس +۱۰هفته پیش رفتم که تعجیل بزنم تست کرد گفت بسته است. می گفت مرتب سر بزن شاید بتونی ۲ماه بندازی جلو. به نظر شما احتمال داره باز بشه فایلش؟ یا کیپ تا کیپ پره

یعنی احتمال داره سرباز های ایران رو برای جنگ ببرن سوریه ؟

aftab_azad20
24-11-2015, 10:22
یعنی احتمال داره سرباز های ایران رو برای جنگ ببرن سوریه ؟

به هیچ عنوان سرباز نمی برن

lamp23
24-11-2015, 12:34
اگه درخواست تعجیل بزنم چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟
واسه امریه قرارگاه خاتم برج 6 بهتره یا برج 4 ؟

peyman0071
24-11-2015, 12:46
دوستان ی سوال مهم,اوت برگه سفیدی که میزنن کد محل اموزشیت کجاست باید همراه خودمون ببرین روز اعزام؟چون من خودم ساکن کرجم ولی از تهران پست کردم ادرس مادر بزرگمو دادم ایشونم نیستن زیاد.اگه پست بیاره و نباشه چیکار باید کنم؟

mani6606
24-11-2015, 16:16
اگه درخواست تعجیل بزنم چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟
واسه امریه قرارگاه خاتم برج 6 بهتره یا برج 4 ؟
نهایت 2 هفته طول می کشد.

دوستان ی سوال مهم,اوت برگه سفیدی که میزنن کد محل اموزشیت کجاست باید همراه خودمون ببرین روز اعزام؟چون من خودم ساکن کرجم ولی از تهران پست کردم ادرس مادر بزرگمو دادم ایشونم نیستن زیاد.اگه پست بیاره و نباشه چیکار باید کنم؟
اگر دسترسی به برگه سفیدی که پست می اورد ندارید می توانید از پلیس +10 المثنی تهیه کنید.

peyman0071
24-11-2015, 17:53
دوستان دقیقا روز اعزام چ مدارکی با خودمون باید ببریم؟برگه واکسن و اینا منظورمه.بعد نیاز هست اصل کارت ملی و شناسنامه ببریم یا فقط ازشون کپی داشته باشیم روز اعزام؟برج 10 کسی نیست؟فک کنم تنهایی برم خدمت :n02:

haricanboy
24-11-2015, 19:53
دوستان دقیقا روز اعزام چ مدارکی با خودمون باید ببریم؟برگه واکسن و اینا منظورمه.بعد نیاز هست اصل کارت ملی و شناسنامه ببریم یا فقط ازشون کپی داشته باشیم روز اعزام؟برج 10 کسی نیست؟فک کنم تنهایی برم خدمت :n02:
روز اعزام کپی شناسنامه و کارت ملی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی پایان تحصیلات که از دانشگاه گرفتین و اصل برگه اعزامتون که با پست براتون اومده
عکس هم باید با لباس نظامی باشه و کچل که پادگانها خودشون عکاسی دارن و اونجا میندازن و پول نقد هم همراهتون باشه حتماً

- - - Updated - - -

روز اعزام کپی شناسنامه و کارت ملی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی پایان تحصیلات که از دانشگاه گرفتین و اصل برگه اعزامتون که با پست براتون اومده
عکس هم باید با لباس نظامی باشه و کچل که پادگانها خودشون عکاسی دارن و اونجا میندازن و پول نقد هم همراهتون باشه حتماً

peyman0071
24-11-2015, 20:28

- - - Updated - - -

اون برگه واکسن و معاینه کلی نیاز نیست؟بعد هم کپی شناسنامه هم کپی کارت ملی دگ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اون برگه واکسن و معاینه کلی نیاز نیست؟

haricanboy
24-11-2015, 21:15

- - - Updated - - -

جای زیادی نمیگیره ببر با خودت ولی نمیخوان اره هم کپی کارت ملی هم شناسنامه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

جای زیادی نمیگیره ببر با خودت ولی نمیخوان اره هم کپی کارت ملی هم شناسنامه

HOJ-JAT
24-11-2015, 23:09
امروز اعلام شد گرفتن گواهینامه دیگه کارت پایان خدمت نمیخواد
هفته پیش هم که سرباز فراری ها رو بخشیدند
احتمالا ب زودی میگن بیا ی بوس بده کارت پایان خدمت رو بگیر:n09:
.
.
من چندسالی از معافیت تجصیلیم مونده اگر دفترچه واسه کفالت پست کنم و واکسن بزنم و خدای نکرده کمیسیون رد بشم چند سال بعدش که بخوام برم خدمت هم دوباره باید واکسن بزنم؟؟

- - - Updated - - -

.
.
من چندسالی از معافیت تجصیلیم مونده اگر دفترچه واسه کفالت پست کنم و واکسن بزنم و خدای نکرده کمیسیون رد بشم چند سال بعدش که بخوام برم خدمت هم دوباره باید واکسن بزنم؟؟

albertxx
24-11-2015, 23:15
.
.

- - - Updated - - -

.
.
این خیلی مسخرست
اینجوری در حق کسایی که سربازی رفتن ظلم میشه!!
بعد چه فرقی بین سربازی رفته ها و نرفته هاست؟؟
قربونش برم تو سربازی هم اینقدر سخت میگذره که واسه کسایی که رفتن باید شرایط ویژه ای در نظر گرفت!!!

خودم یکی از اقوام.رو میشناسم یکی دو سالی ازم بزرگتره
وضع باباش هم خوبه
چند سالی هست درس تموم نشده هنوزم خدمت نرفته!!!
چرا؟!! چون هیجایی قانونی به مشکل نمیخوره!!!

اونوقت ما خدمت نریم به چشم خائن و... بهمون نگاه میکنن
زنم نمیدن چون مرد نشدیم!!!!!
بعد طرف خدمت نرفته باباش پولداره مرد شده!!!!!!

HOJ-JAT
25-11-2015, 00:58
این خیلی مسخرست
قربونش برم تو سربازی هم اینقدر سخت میگذره که واسه کسایی که رفتن باید شرایط ویژه ای در نظر گرفت!!!

وضع باباش هم خوبه

کجای این دنیا بی حقی نیست که شما اینو میبینی
کسی دکتری داره مسافر کشی میکنه کسی که باباش با کلاه برداری پول در میاره لب استخر خونشون داره با....:n27:
این ی چیز عادی هست که ی قانون سخت رو برداردند مثلا سال ۸۸ من پوستم کنده شد دانشگاه دولتی قبول شدم امسال فامیلمون ی ساعتم نخوند قبول شد
یا مثلا اگر از پدر بزرگت بپرسی بهت میگه که قبلا چقدر زندگی سختی داشته شاید حتی ۱ روزشم نتونی تحمل کنی
خود من ۹۰ درصد از دوستام غایبن زن و زندگی هم دارن هیچی هم گیری بهشون نداده
این روزا به مردی زن نمیدن ب پول میدن:n15:

- - - Updated - - -

این خیلی مسخرست

وضع باباش هم خوبه

کجای این دنیا بی حقی نیست که شما اینو میبینی
کسی دکتری داره مسافر کشی میکنه کسی که باباش با کلاه برداری پول در میاره لب استخر خونشون داره با....:n27:
این ی چیز عادی هست که ی قانون سخت رو برداردند مثلا سال ۸۸ من پوستم کنده شد دانشگاه دولتی قبول شدم امسال فامیلمون ی ساعتم نخوند قبول شد
یا مثلا اگر از پدر بزرگت بپرسی بهت میگه که قبلا چقدر زندگی سختی داشته شاید حتی ۱ روزشم نتونی تحمل کنی
خود من ۹۰ درصد از دوستام غایبن زن و زندگی هم دارن هیچی هم گیری بهشون نداده
این روزا به مردی زن نمیدن ب پول میدن:n15:

MR.CART
25-11-2015, 03:00
دوستان یه سوال البته ببخشید اگه زیاد به موضوع تاپیک مربوط نیس
من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادی دی ماه مدرسه خودم که پروندمو داد بهم و گفت برو یه مدرسه از راه دور ثبت نام کن منم رفتم و ثبت نام کردم
حالا سوالم اینه من داوطلب آزاد محسوب میشم؟؟
اگر میشم پس چجوری معافیت تحصیلی به من دادن؟اخه اینجا خوندم

8 - آيا به مشمولاني كه به صورت داوطلب آزاد تحصيل مي كنند معافيت تحصيلي تعلق مي گيرد؟
جواب : خير اينگونه مشمولان حق استفاده از معافيت تحصيلي را نخواهند داشت وشروع به تحصيل داوطلب آزاد به عنوان انصراف از تحصيل تلقي مي گردد.
تو این لینک
تو معافیت تحصیلی هم نوشته من تا مرداد 96 برای فارغ التحصیل شدن فرصت دارم و بعد از فارغ التحصیلی مهلت یکساله بهم داده میشه
متولد مرداد 76 هستم.

mani6606
25-11-2015, 08:46
دوستان یه سوال البته ببخشید اگه زیاد به موضوع تاپیک مربوط نیس
من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادی دی ماه مدرسه خودم که پروندمو داد بهم و گفت برو یه مدرسه از راه دور ثبت نام کن منم رفتم و ثبت نام کردم
حالا سوالم اینه من داوطلب آزاد محسوب میشم؟؟
اگر میشم پس چجوری معافیت تحصیلی به من دادن؟اخه اینجا خوندمتو این لینک
تو معافیت تحصیلی هم نوشته من تا مرداد 96 برای فارغ التحصیل شدن فرصت دارم و بعد از فارغ التحصیلی مهلت یکساله بهم داده میشه
متولد مرداد 76 هستم.
شما در مدارس بزرگسالان ثبت نام کردید که برخی از ان ها شیفت عصر دارند. در هنگام ثبت نام برخی از انها موظف هستند معافیت تحصیلی دانش اموز را بررسی کنند . تنها موضوعی است که ایا شما در کلاس حضور دارید یا غیر حضوری درس را برداشتید. در هنگام ثبت نام برخی مدارس تذکر می دهند که در صورت غیر حضوری بودن ممکن است مشکلاتی برای معافیت تخصیلی ایجاد گردد.
اگر تا مرداد سال 95 معافین دارید مشکلی نسیت بعد از فراغت از تحصیل هم یک سال فرجه خواهید داشت.

mani6606
25-11-2015, 08:51
.
.

- - - Updated - - -

.
.
برای معافیت کفالت نیازی به واکسن زدن نیست.

hani25
25-11-2015, 09:27
اعزام برج 10 دستا بالا:n19:.دوستان از کی محل خدمت مشخص میشه؟

:V29::V30:
احتمالا از هفته دیگه

ali_s90
25-11-2015, 11:07
سلام به همگی
من برج 10 اعزام دارم گواهی کفایت از آموزش بسیج رو هم دارم ولی به احتمال زیاد پذیرش از ناجا بگیرم یعنی آموزشیم بیفته مالک اشتر اراک، حالا سوال من اینه گواهی کفایت از آموزش من تاثیری روی مدت آموزشی در ناجا داره؟

امید رض
25-11-2015, 11:39
وای 19 همین ماه باید اعزام بشم ولی هنوز نامش نیومده که کجا افتادم :n27:

MR.CART
25-11-2015, 20:57
شما در مدارس بزرگسالان ثبت نام کردید که برخی از ان ها شیفت عصر دارند. در هنگام ثبت نام برخی از انها موظف هستند معافیت تحصیلی دانش اموز را بررسی کنند . تنها موضوعی است که ایا شما در کلاس حضور دارید یا غیر حضوری درس را برداشتید. در هنگام ثبت نام برخی مدارس تذکر می دهند که در صورت غیر حضوری بودن ممکن است مشکلاتی برای معافیت تخصیلی ایجاد گردد.
اگر تا مرداد سال 95 معافین دارید مشکلی نسیت بعد از فراغت از تحصیل هم یک سال فرجه خواهید داشت.
سلام ممنون که جواب دادین
بله اون درس که افتادم رو حضوری برداشتم یعنی میرم سر کلاس پس یعنی اون معافیت تحصیلی که گرفتم مشکلی نداره؟؟
تو اون برگه معافیت تحصیلی نوشته تا مرداد 96 معافم
حالا فرض کنیم به اشتباه برام معافیت تحصیلی صادر شده چیکارم میکنن؟منو میفرستن زندان؟

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

MehranVB
25-11-2015, 23:55
تیر ماه هم پر شد و در حال حاضر اولین اعزام خالی، شهریور 95 هست!

MehranVB
26-11-2015, 00:01
.
.

- - - Updated - - -

.
.

اگر اشتباه نکنم تا دوسال احتیاجی نیست.
شخصی که واکسن میزنه از شما میپرسه که قبلا چه موقع واکسن زدید و اگر نیاز نباشه واست مهر میزنه بدون واکسن.

albertxx
26-11-2015, 00:02
تیر ماه هم پر شد و در حال حاضر اولین اعزام خالی، شهریور 95 هست!
تیر یکشنبه پر شد
من اولین نفر بودم فکر کنم!!!!!!!
نفر قبلی من تیر بودن
نوبت من شد دختره گفت تیر مسدود شده!!

سرعت پر شدن زیاده
مشخص نیست چرا!!!
کسی که مرداد پست کرد دی اعزامش بود
کسی که الان آذر پست کنه شهریور!!!
5 ماه قبل پست کردن 8 ماه زودتر افتادن !!

یعنی اینا این همه سرباز دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه همچین چیزی!!!!

MehranVB
26-11-2015, 00:06
تیر یکشنبه پر شد
من اولین نفر بودم فکر کنم!!!!!!!
نفر قبلی من تیر بودن
نوبت من شد دختره گفت تیر مسدود شده!!

سرعت پر شدن زیاده
مشخص نیست چرا!!!
کسی که مرداد پست کرد دی اعزامش بود
کسی که الان آذر پست کنه شهریور!!!
5 ماه قبل پست کردن 8 ماه زودتر افتادن !!

یعنی اینا این همه سرباز دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه همچین چیزی!!!!

جالبه دختره به من گفت دیروز تیر باز بود و شما اولین نفر شهریوری!

albertxx
26-11-2015, 00:11
جالبه دختره به من گفت دیروز تیر باز بود و شما اولین نفر شهریوری!
واسه خودش گفته
یا قبلش کسی رو اعزام نزده بوده

من برگه اعزامم رو دارم
یکشنبه
اول آذر
ساعت 12:34
با تاپاتالکم وگرنه عکس میذاشتم

سرعت پر شدن خیلی زیاده و مشخص نیست چرا!!!
الان دقیقا ما 9 ماه بیکاریم!!!!!
اول،آذر تا اول شهریور

ظلمه!!!!

MR.CART
26-11-2015, 00:12
بچه ها کسی میدونه اگه برای من اشتباهی معافیت تحصیلی داده باشن چی میشه؟؟یعنی من وضعیتم جوری باشه معافیت بهم تعلق نمیگیره ولی بهم داده باشن
منو میفرستن زندان؟

albertxx
26-11-2015, 00:39
بچه ها کسی میدونه اگه برای من اشتباهی معافیت تحصیلی داده باشن چی میشه؟؟یعنی من وضعیتم جوری باشه معافیت بهم تعلق نمیگیره ولی بهم داده باشن
منو میفرستن زندان؟

خب عزیز سوالت اگه فوریه و اینجا جواب قطعی نمیگیری
برو پلیس +10 بپرس خیال خودتو راحت کن
اینقدر استرس نداشته باش

MR.CART
26-11-2015, 00:44
نه داداش همینجا جواب بگیرم خوبه

keyhan123
26-11-2015, 01:01
منو میفرستن زندان؟

اون معافیت تا سال 96 به این معنی نیست که تا 96 معافید
تا 96 میتونید اون درسو پاس نکنید و هر ترم مجددا حضوری ثبت نام کنید
به محض اینکه درسو پاس کنید یا دیگه حضوری ثبت نام نکنید اون معافیت باطل میشه و از اون تاریخ یک سال معافیت موقت میگیرید

MR.CART
26-11-2015, 01:13
اون معافیت تا سال 96 به این معنی نیست که تا 96 معافید
تا 96 میتونید اون درسو پاس نکنید و هر ترم مجددا حضوری ثبت نام کنید
به محض اینکه درسو پاس کنید یا دیگه حضوری ثبت نام نکنید اون معافیت باطل میشه و از اون تاریخ یک سال معافیت موقت میگیرید
ممنون که جواب دادین یه سوال دیگه
من مرداد رفتم دنبال معافیت تحصیلی اونجا بهم گفتن این برگه رو بده مدیرت امضا کنه منم رفتم دادم به مدیر دبیرستان اونم امضاش کرد بعدش که جواب امتحان شهریور اومد و من قبول نشدم ازون مدرسه رفتم یه مدرسه بزرگسالان و مدیرم عوض شد
این عوض شدن مدیر مشکلی نداره؟؟

keyhan123
26-11-2015, 01:30
من مرداد رفتم دنبال معافیت تحصیلی اونجا بهم گفتن این برگه رو بده مدیرت امضا کنه منم رفتم دادم به مدیر دبیرستان اونم امضاش کرد بعدش که جواب امتحان شهریور اومد و من قبول نشدم ازون مدرسه رفتم یه مدرسه بزرگسالان و مدیرم عوض شد

نه مشکلی نیست

MR.CART
26-11-2015, 01:42
نه مشکلی نیست
عوض شدن مدرسه چی؟
حضوری ثبت نام کردم

9306915
26-11-2015, 01:57
سایته نظام وظیفه 9/21 اپدیت میشه هنوز از از 7/21 بروزرسانیش نکردن

ali_s90
26-11-2015, 07:33
سلام به همگی
من برج 10 اعزام دارم گواهی کفایت از آموزش بسیج رو هم دارم ولی به احتمال زیاد پذیرش از ناجا بگیرم یعنی آموزشیم بیفته مالک اشتر اراک، حالا سوال من اینه گواهی کفایت از آموزش من تاثیری روی مدت آموزشی در ناجا داره؟
کسی نیست که بدونه لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه

mani6606
26-11-2015, 08:07
سلام ممنون که جواب دادین
بله اون درس که افتادم رو حضوری برداشتم یعنی میرم سر کلاس پس یعنی اون معافیت تحصیلی که گرفتم مشکلی نداره؟؟
تو اون برگه معافیت تحصیلی نوشته تا مرداد 96 معافم
حالا فرض کنیم به اشتباه برام معافیت تحصیلی صادر شده چیکارم میکنن؟منو میفرستن زندان؟

درس رو که حضوری دارید پس مشکلی نیست معافیت شما هم تا مزداد سال 95 تمدید شده . مدارس و دانشگاه قبل از ثبت نام معافیت افراد را بررسی می کنند . نگران نباشید اگر به احنمال 1 درصد هم اشتباه کرده باشند از تخصیل محروم می شوید و برای شما غیبت زده خواهد شد.

MR.CART
26-11-2015, 08:14
درس رو که حضوری دارید پس مشکلی نیست معافیت شما هم تا مزداد سال 95 تمدید شده . مدارس و دانشگاه قبل از ثبت نام معافیت افراد را بررسی می کنند . نگران نباشید اگر به احنمال 1 درصد هم اشتباه کرده باشند از تخصیل محروم می شوید و برای شما غیبت زده خواهد شد.
تا مرداد 95 یا 96؟پس چجوری سال دیگه برم دانشگاه؟تو برگه معافیت نوشته مرداد 96

dokhtarak_e_darya
26-11-2015, 12:01
دوستان با مدرک دیپلم الان دفترچه پست کنیم کی اعزام میشیم؟
راستی پدافند چه زمانی سرباز میگیره؟

Mehran
26-11-2015, 18:34
دوستان سلام

اطـلاع دارید حدودا کِـی تاریخ ثبت نام بـرای سـرباز معلمی هست؟
باید در سامانه ی آموزش و پرورش ثبت نام کنیم، بعد ارسال مدارک
گزینش و مصاحبه. درسته؟

با تشکر مهران...

mani6606
26-11-2015, 19:36
تا مرداد 95 یا 96؟پس چجوری سال دیگه برم دانشگاه؟تو برگه معافیت نوشته مرداد 96

نکته مهم اینه که شما الان سر کلاس حضور دارید پس شامل حال معافیت تحصیلی هستید و حتما باید قبل از پایان موعد مقرر فراغ التحصیل شوید پس از ان یکسال وقت دارید تا خودتان را به نظام وظیفه معرفی کنید در این یکسال فرجه زمانی می توانید برای کنکور اماده شوید فقط اگر معافیت شما تا مرداد باشد باید قبل از پایان ان دفترچه را پست کنید و در صورت قبولی در کنکور از خدمت ترخیص می شوید،

دوستان با مدرک دیپلم الان دفترچه پست کنیم کی اعزام میشیم؟
راستی پدافند چه زمانی سرباز میگیره؟
۱۹ هر ماه سربازان دیپلم و زیر دیپلم اعزام می شوند اگر الان پست کنید احتمالا بهمن یا اسفند.

دوستان سلام

اطـلاع دارید حدودا کِـی تاریخ ثبت نام بـرای سـرباز معلمی هست؟
باید در سامانه ی آموزش و پرورش ثبت نام کنیم، بعد ارسال مدارک
گزینش و مصاحبه. درسته؟

با تشکر مهران...
از دی تا اسفند مرتب سایت اموزش و پرورش را جک کنید بخشنامه هایی مرتبط با تعداد افراد و رشته هایی که نیاز است در این تاریخ قرار داده می شود باید به نحوی دفترچه را پست کنید تا با تاریخ مورد نظر ان ها برابر باشد بعد از ثت نام دعوت به مصاحبه می شوید.

Mehran
26-11-2015, 20:01
از دی تا اسفند مرتب سایت اموزش و پرورش را جک کنید بخشنامه هایی مرتبط با تعداد افراد و رشته هایی که نیاز است در این تاریخ قرار داده می شود باید به نحوی دفترچه را پست کنید تا با تاریخ مورد نظر ان ها برابر باشد بعد از ثت نام دعوت به مصاحبه می شوید.

سلام

ممنون، شنیدم "تاریخ اعزام" موضوعی نیست که بتونه مشکل بوجود بیاره، یعنی
اگر سایر شرایط وجود داشته باشه در حد چند ماه میتونن تاریخ اعزام رو تغییر بدن

همین طوره؟
و به نظر شما بهترین تاریخ ارسال دفترچه برای سرباز معلمی کی هست؟

با تشکر مهران...

mani6606
26-11-2015, 21:19
سلام

همین طوره؟

با تشکر مهران...
در گذشته تاريخ هاى ٢ ، ٤ و ٦ اموزش و پرورش اقدام به جذب سرباز معلم مى كرد ، نه تنها اين سازمان بلكه هر سازمانى كه امريه مى دهد تاريخ هاى خاصى را در نظر دارد مثلا اگر براى برج ٢ باشد بايد مشمول برگه اعزام با تاريخ برج ٢ تحويل سازمان دهد ، تغيير تاريخ اعزام مشمول دست سازمان ها نيست ، نظام وظيفه با توجه به ظرفيت هر دوره تاريخ ها را مشخص مى كند
بهترين تاريخ ارسال دفترچه در حال حاضر به دو عامل بستگى دارد ١- تاريخ هايي كه سازمان اموزش و پرورش اعلام مى كند ٢- تاريخ اعزامى كه الان سازمان نظام وظيفه براى مشمولان مى زند ( گويا الان تاريخ هاى بچه ليسانس به بالا برج ٦ شده)

Amir-Rainman
27-11-2015, 07:34
با سلام

دوستان من رشته م IT ( مخابرات ) هست، چه جاهایی میشه امریه گرفت؟ ترم بهمن میشه گفت ترم آخر محسوب میشه،بنظرتون از چه موقعی پیگیر گرفتن امریه بشم؟
جاهایی مث مخابرات و شرکت آب و فاضلاب که خصوصی محسوب میشن میشه امریه گرفت؟
این داشتن کارت بسیج فعال و سبز چقدر تأثیر داره تو روند کار؟

ممنون میشم پاسخ بدین

mani6606
27-11-2015, 08:23
با سلام

دوستان من رشته م IT ( مخابرات ) هست، چه جاهایی میشه امریه گرفت؟ ترم بهمن میشه گفت ترم آخر محسوب میشه،بنظرتون از چه موقعی پیگیر گرفتن امریه بشم؟
جاهایی مث مخابرات و شرکت آب و فاضلاب که خصوصی محسوب میشن میشه امریه گرفت؟
این داشتن کارت بسیج فعال و سبز چقدر تأثیر داره تو روند کار؟
ممنون میشم پاسخ بدین
بیشتر سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی به رشته شما نیاز دارند مانند شهرداری ، مخابرات ، شرکت برق ، گاز و... شما باید حضوری به این سازمان ها مراجعه کنید و از شرایط امریه و تاریخ های ان ها مطلع شوید سپس به نحوی دفترچه را ارسال کنید تا با تاریخ انها برابر باشد، برخی از سازمان ها الویت را به خانواده شهدا ، بسیج و متاهل ها می دهند،

Captain_America
27-11-2015, 08:57
سلام

همین طوره؟

با تشکر مهران...

سرباز معلمی برج 4 باید آموزشی باشید که 6/1 که ترخیص شدید یه ماه خود آموزش و پرورش دوره میزاره بعدش از 7/1 سر کلاس باشید.
قبلاً بله تاریخ اعزام مشکلی نبود ولی الان متاسفانه اونجوری نیست ظرفیت ها پر شده الان احتمالا برج 4 سال بعد پر شده باشه، همون هم داشته باشید یه دفعه دیدید یه هفته مونده به اعزام انداختن دوره بعد.

aftab_azad20
27-11-2015, 09:55
سلام
این روزها همش میرم واسه تعجیل میگن سایتش بسته.یعنی چی این حرف؟ نکنه کلا تعجیل رو جمع کردند. برج ۴ هستم

peyman0071
27-11-2015, 10:05
سلام
این روزها همش میرم واسه تعجیل میگن سایتش بسته.یعنی چی این حرف؟ نکنه کلا تعجیل رو جمع کردند. برج ۴ هستم

دوست عزیز تعجیل و تمدید بعضی موقعا باز میشه,99% مواقع هم تعجیل الکیه چون اصلا نمیندازن جلو ولی تمدید راحت تره.زیاد دنبال تعجیل نباش الکیه

peyman0071
27-11-2015, 10:09
[QUOTE=MehranVB;8747601]اگر اشتباه نکنم تا دوسال احتیاجی نیست.
شخصی که واکسن میزنه از شما میپرسه که قبلا چه موقع واکسن زدید و اگر نیاز نباشه واست مهر میزنه بدون واکسن.[/QU

ashkannnnnnn
27-11-2015, 11:29
سلام دوستانن خوبید؟
این سوال خیلی برام مهمه تو را خدا زودتر جواب بدید.
من الان از امریم حدود یک ماهی میگذره اگه بخوام ازش انصراف بدم میتونم؟بعدش چی میشه؟:n03:

ashkannnnnnn
27-11-2015, 11:32
سلام دوستان خوبید؟
این سوال خیلی برام مهمه تو را خدا هر کی میدونه زودتر جواب بده ممنون
من الان یک ماهی از امریم میگذره اگه بخوام انصراف بدم میتونم؟بعدش چی میشه؟:n35:

mani6606
27-11-2015, 11:41
سلام دوستان خوبید؟

امكانش هست اما بايد ديد كه سازمانى كه در ان هستيد ايا امريه شما را لغو مى كند يا خير ، دز صورت لغو امريه شما را به سازمان نظامى كه در ان اموزش ديد معرفى مى كنند تا يگان خدمتى براى شما در نظر گرفته شود
ممكن است روال ادارى ان زياد طول بكشد

ashkannnnnnn
27-11-2015, 11:49
امكانش هست اما بايد ديد كه سازمانى كه در ان هستيد ايا امريه شما را لغو مى كند يا خير ، دز صورت لغو امريه شما را به سازمان نظامى كه در ان اموزش ديد معرفى مى كنند تا يگان خدمتى براى شما در نظر گرفته شود
ممكن است روال ادارى ان زياد طول بكشد

ممنون از جوابتون ممکنه چقد طول بکشه؟اونوقت دیگه از زمانی که انصراف بزنم تا روال اداریش انجام بشه بیکارم یا باز باید برم سر امریه؟امکان پذیرش در جایی دیگه مثلا سپاه بعدش نیس چون من ارتش بودم

mani6606
27-11-2015, 11:57
ممنون از جوابتون ممکنه چقد طول بکشه؟اونوقت دیگه از زمانی که انصراف بزنم تا روال اداریش انجام بشه بیکارم یا باز باید برم سر امریه؟امکان پذیرش در جایی دیگه مثلا سپاه بعدش نیس چون من ارتش بودم
ممكنه سازمان فعلى شما نامه را سريع به نظام وظيفه و ارتش بزند اما جوابيه ان طول بكشد ، چون بايد ارتش موافقت كند تا شما به عنوان سرباز به اين سازمان برگرديد و كد يگان براى شما در وظر بگيرند تا هنگامى كه جوابيه از ارتش بيايد شما همچنان امريه هستيد

ashkannnnnnn
27-11-2015, 12:11
حالا یه سوال دیگه دارم میتونم درخواست معافیت پزشکی در حین امریه بدم چون قبلا هم یکبار اقدام کردم که معاف از رزم شدم؟

djbehnam73
27-11-2015, 12:24
دوستان برای کارشناسی ناپیوسته سوال دارم
میخوام بدونم نظام وظیفه بیشتر از 6 ترم رو اجازه میده که درس بخونی یا نه ؟
اگر نمیزاره ، بعد سربازی میشه دوباره ادامش رو داد ؟

mani6606
27-11-2015, 13:12
حالا یه سوال دیگه دارم میتونم درخواست معافیت پزشکی در حین امریه بدم چون قبلا هم یکبار اقدام کردم که معاف از رزم شدم؟
اين مورد را بهتر است از كارگزينى سازمان خودتان سوال كنيد

دوستان برای کارشناسی ناپیوسته سوال دارم
میخوام بدونم نظام وظیفه بیشتر از 6 ترم رو اجازه میده که درس بخونی یا نه ؟
اگر نمیزاره ، بعد سربازی میشه دوباره ادامش رو داد ؟
شوراى اموزشى دانشگاه مى تواند طي نامه اى از نظام وظيفه يك ترم فرجه بگيرد اما اگر به هر نحوى معافيت تحثيلي نگرفتيد مى توانيد پس از خدمت باقى مانده واحدها را پاس كنيد

djbehnam73
27-11-2015, 13:29
شوراى اموزشى دانشگاه مى تواند طي نامه اى از نظام وظيفه يك ترم فرجه بگيرد اما اگر به هر نحوى معافيت تحثيلي نگرفتيد مى توانيد پس از خدمت باقى مانده واحدها را پاس كنيد

خب همون روز اول که دانشگاه رفتم یه معافیت تحصیلی گرفتم یعنی پلیس +10 رو رفتم
فرجه رو مطمن هستید که دانشگاه میده ؟
پس دانشگاه بعد خدمت درس ها رو تطبیق میزنه ؟

Captain_America
27-11-2015, 15:50
سلام دوستان خوبید؟

مراحلش رو دوستمون گفتند ولی اصلاً امکانش نیست که از ارتش به نیرو دیگه مثل سپاه یا نیروی انتظامی برید.
ولو روز اول برید پادگان آموزشی یه نیرو حضور بزنید بعد از بیست سال هم که برگردید باز سرباز همون نیرو هستید. اگه تو این فکر هستی که امریه رو کنسل کنی پذیرش سپاه بگیرید امکانش نیست. امریه در حقیقت یه جور مامور به خدمتی هستش یعنی شما سرباز ارتش هستید ولی بر حسب نیاز فلان اداره دارید اونجا خدمت میکنید.

mani6606
27-11-2015, 16:09
خب همون روز اول که دانشگاه رفتم یه معافیت تحصیلی گرفتم یعنی پلیس +10 رو رفتم
فرجه رو مطمن هستید که دانشگاه میده ؟
پس دانشگاه بعد خدمت درس ها رو تطبیق میزنه ؟
برخى از دانشگاه ها و موسسه اموزش عالى ها اگر دانشجو تعداد واحد كمى داشته اين كار رو انجام مى دهند در غير اين صورت مابقى واحد هاى باقى مانده رو بعد از خدمت سر كلاس مى رويد و پاس مى كنيد

tuupak
27-11-2015, 20:40
با سلام

سه هفته دیگه از آموزشی من تو هتل 01 مونده:n20:

واقعا هتله..... فقط قسمت سختش اردوی تلو ست اونم راحته فقط شباش رو مخه قندیل میبندی:n30:

ایشالا خدمت در یگان هم همینطوری باشه:n41:

MehranVB
28-11-2015, 09:35
با سلام

واقعا هتله..... فقط قسمت سختش اردوی تلو ست اونم راحته فقط شباش رو مخه قندیل میبندی:n30:

شما اگر 01 هستید میشه به این چند تا سئوالم جواب بدید لطفاً؟
1- برای آموزشی بلااستثنا همه روزبرگ هستن یا حالتی وجود داره که مجبور باشید شب رو هم اونجا باشید؟ (برای کسی که فوق باشه و تهران زندگی کنه)
2- کیفیت و تنوع غذاهایی که میدن چطوره؟
3- موقع ورود و خروج باید لباس فرم تنتون باشه یا اجازه میدن لباس عوض کنید؟
4- تا چه حد روی موی سر حساس هستن؟
5- مرخصی راحت میدن؟

ممنون:n16:

ali_s90
28-11-2015, 17:09
سلام از کجا میدونی 01 ارتش میفتی؟ از کجا پذیرش گرفتی؟
آره 01 خیلی هتله از ساعت 5 صبح تا ساعت 4 یا 5 بعد ازظهر کلاس های آموزشیش هست بعد اگه تهرانی باشی بهت روز برگ مرخصی میدن اگه فوق لیسانس به بالا باشی موهاتو با 16 میتونی بزنی بعد اگرم متاهل باشی از 5 تا ساعت 2 بعد ازظهره و ... بهترین پادگان برای دوره آموزشیه... خوشا به سعادتت

ali_s90
28-11-2015, 17:12
با سلام

آره 01 خیلی هتله از ساعت 5 صبح تا ساعت 4 یا 5 بعد ازظهر کلاس های آموزشیش هست بعد اگه تهرانی باشی بهت روز برگ مرخصی میدن اگه فوق لیسانس به بالا باشی موهاتو با 16 میتونی بزنی بعد اگرم متاهل باشی از 5 تا ساعت 2 بعد ازظهره البته مرخصی ها روزانه در صورتی هست که پست نداشته باشی و کیفیت غذاهاش هم خیلی خوبه و موقع ورود و خروج حتما باید با لباس نظامی باشی و ... بهترین پادگان برای دوره آموزشیه... خوشا به سعادتت

tuupak
28-11-2015, 17:56
آره 01 خیلی هتله از ساعت 5 صبح تا ساعت 4 یا 5 بعد ازظهر کلاس های آموزشیش هست بعد اگه تهرانی باشی بهت روز برگ مرخصی میدن اگه فوق لیسانس به بالا باشی موهاتو با 16 میتونی بزنی بعد اگرم متاهل باشی از 5 تا ساعت 2 بعد ازظهره البته مرخصی ها روزانه در صورتی هست که پست نداشته باشی و کیفیت غذاهاش هم خیلی خوبه و موقع ورود و خروج حتما باید با لباس نظامی باشی و ... بهترین پادگان برای دوره آموزشیه... خوشا به سعادتت

دوست عزیز گفتم که سه هفته بیشتر نمونده من اعزامی 1 آبانم.... هفته ی پیش تلو بودیم که آسفالت شدیم. موقع ورود . خروج باید حتما لباس شخصی باشیم. هتله ..... اگه اینجا افتادی خیالت تخت بهت واقعا خوش میگذره

- - - Updated - - -

دوست عزیز گفتم که سه هفته بیشتر نمونده من اعزامی 1 آبانم.... هفته ی پیش تلو بودیم که آسفالت شدیم. موقع ورود . خروج باید حتما لباس شخصی باشیم. هتله ..... اگه اینجا افتادی خیالت تخت بهت واقعا خوش میگذره

tuupak
28-11-2015, 17:59
در ضمن من شانسی افتادم کلا آدم خوش شانسیم. ولی اغلب یا پارتی داشتن یا فرزند نظامی بودن. جوشم عالیه اصلا دزدی و درگیری نداشتیم. روز برگم هستیم پنجشنبه ها هم ساعت یازده خونه ایم

tuupak
28-11-2015, 18:05
[QUOTE=MehranVB;8748605]شما اگر 01 هستید میشه به این چند تا سئوالم جواب بدید لطفاً؟
1- برای آموزشی بلااستثنا همه روزبرگ هستن یا حالتی وجود داره که مجبور باشید شب رو هم اونجا باشید؟ (برای کسی که فوق باشه و تهران زندگی کنه)
5- مرخصی راحت میدن؟

1. فقط ساکن تهران و کرج. البته شهرستانیا هم زیاد روز برگ میگیرن ولی خب اکثرا جایی ندارن که بخوان برن
2.خوبه. یه بوفه هم داره مثل بوفه های دانشگاه ما اکثرا اونجاییم
3.حتما باید لباس شخصی باشید
4.گیر نمیدن ولی نباید تابلو باشی من خودم الان دوباره با 4 زدم الان دیگه کچل کردن مد واقعا.
5. نه یگه به ااون راحتی ولی خوبه

ali_s90
28-11-2015, 18:07
در ضمن من شانسی افتادم کلا آدم خوش شانسیم. ولی اغلب یا پارتی داشتن یا فرزند نظامی بودن. جوشم عالیه اصلا دزدی و درگیری نداشتیم. روز برگم هستیم پنجشنبه ها هم ساعت یازده خونه ایم
منم میخواستم برای جایی پذیرش بگیرم ( 90 درصد کاراشو انجام دادم )که آموزشیم میفتاد 01 ولی بیخیالش شدم حال دوماه آموزشی رو نداشتم البته یگانش عالی بود لباس شخصی، ساختمان اداری و از ساعت 8 تا 2 و ... ، فعلا پلیس فتا پذیرش گرفتم، فک کنم بیفتم 06 اراک که دوره تکمیلی بسیج دارم آموزشیم میشه 15 تا 20 روز

tuupak
28-11-2015, 18:07
در ضمن اونجا به شما اصلا سرباز یا آش خور نمیگن فقط دانشجو صداتون میکنن

mani6606
28-11-2015, 18:09
شما اگر 01 هستید میشه به این چند تا سئوالم جواب بدید لطفاً؟
5- مرخصی راحت میدن؟

ممنون:n16:

١- اگر نگهبان باشيد براى ان روز حق خروج نخواهيد داشت
٢-متوسط به پايين
٣-هنگام ورود صبح بله ، غروب محدوديتى ندارد
٤-بليد نمره ٤ باشد
٥-بستگى به فرمانده يگان دارد

tuupak
28-11-2015, 18:10
منم میخواستم برای جایی پذیرش بگیرم ( 90 درصد کاراشو انجام دادم )که آموزشیم میفتاد 01 ولی بیخیالش شدم حال دوماه آموزشی رو نداشتم البته یگانش عالی بود لباس شخصی، ساختمان اداری و از ساعت 8 تا 2 و ... ، فعلا پلیس فتا پذیرش گرفتم، فک کنم بیفتم 06 اراک که دوره تکمیلی بسیج دارم آموزشیم میشه 15 تا 20 روز

اگه تکمیلی داری که اصلا آموزشی نمیره البته اگه پذیرش سپاه رو بگیری.

تو پلیس فتا آشنا داری. چون کلا نیرو انتظامی برا خدمت مناسب نیست فقط بیگاری میکشن فوق و لیسانس هم براشون فرقی نداره.

aliiran2008
28-11-2015, 18:20
در مرد دوره اموزش برای افرادی که هنوز نرفتن(بسیج )
اگه الان اقدام کنیم
کی میتنیم ازش استفاده کنیم؟

ali_s90
28-11-2015, 18:22
اگه تکمیلی داری که اصلا آموزشی نمیره البته اگه پذیرش سپاه رو بگیری.

تو پلیس فتا آشنا داری. چون کلا نیرو انتظامی برا خدمت مناسب نیست فقط بیگاری میکشن فوق و لیسانس هم براشون فرقی نداره.
اگه نیرو انتظامی هم برم مدت زمان دوره آموزشی میشه 20 روز، سپاه هم که علاقه ای ندارم برم چون هفته ای یکبار پست باید بدم ارزش نداره چون اصلا درجه توش مهم نیس.
آره تو پلیس فتا آشنا دارم که تونستم پذیرش بگیرم ولی من بخاطر مسیر خونه بیشتر ترجیح دادم برم پلیس فتا کارش هم اداریه پست و شیفت هم نداره، باقی جاهایی که میخواستم برم مسیرش زیاد خوب نبود پست و شیفت داشت یا آموزشیش زیاد بود.

ali_s90
28-11-2015, 18:24
در مرد دوره اموزش برای افرادی که هنوز نرفتن
اگه الان اقدام کنیم
دوره آموزشی کجا؟

aliiran2008
28-11-2015, 18:26
دوره آموزشی کجا؟
ببخشید یادم رفت
بسیج

ali_s90
28-11-2015, 18:37
در مرد دوره اموزش برای افرادی که هنوز نرفتن(بسیج )
اگه الان اقدام کنیم
دوره ما 16 مرداد شروع شد به مدت 30 روز کاری از ساعت 3 تا 7 شب تو ناحیه بسیج آموزشهای نظامی و عقیدتی و ... بود که بیشتر داخل حسینیه بودش البته وسط دوره 2 روز رفتیم رزمایش اقتدار. در حین دوره 2 بار رفتیم میدون تیر، هر میدون تیر یک روز حساب میشد. بعد هم 3 روز هم شرایط سخت رفتیم تپه های ته شرق تهران لشگر 27 ، البته فاصله بین 27 روز و 3 روز شرایط سخت بخاطر ایام عید قربان و غدیر و حج و اینا حدود یک ماه شد. یعنی از 17 مرداد دوره شروع شد بعد از 27 روز که وسطش یک هفته تعطیلی اجباری بود 28 شهریور تموم شد و بعد از یکماه مارو بردم 3 روز شرایط سخت، وقتی این 30 روز تموم که( 27 مهر این 30 روزه تموم شد) بعد ثبت نام کردم برای دوره 15 روزه که از 16 آبان شروع شد و 30 آبان تموم شد.
برای ثبت نام در این دوره باید 6 ماه بیسجی فعال داشته باشی
کلا دوره 30 روزه 2 بار در سال برگذار میشه یکبار تابستان یکبار هم زمستان ولی دوره 15 روزه ماهی یکبار هستش الان هم اگه میخوای ثبت نام کنی به احتمال زیاد دوره 30 زمستان اسفند شروع شه از ماه بعد پیگیرش باش

aliiran2008
28-11-2015, 18:46
دوره ما 16 مرداد شروع شد به مدت 30 روز کاری از ساعت 3 تا 7 شب تو ناحیه بسیج آموزشهای نظامی و عقیدتی و ... بود که بیشتر داخل حسینیه بودش البته وسط دوره 2 روز رفتیم رزمایش اقتدار. در حین دوره 2 بار رفتیم میدون تیر، هر میدون تیر یک روز حساب میشد. بعد هم 3 روز هم شرایط سخت رفتیم تپه های ته شرق تهران لشگر 27 ، البته فاصله بین 27 روز و 3 روز شرایط سخت بخاطر ایام عید قربان و غدیر و حج و اینا حدود یک ماه شد. یعنی از 17 مرداد دوره شروع شد بعد از 27 روز که وسطش یک هفته تعطیلی اجباری بود 28 شهریور تموم شد و بعد از یکماه مارو بردم 3 روز شرایط سخت، وقتی این 30 روز تموم که( 27 مهر این 30 روزه تموم شد) بعد ثبت نام کردم برای دوره 15 روزه که از 16 آبان شروع شد و 30 آبان تموم شد.
کلا دوره 30 روزه 2 بار در سال برگذار میشه یکبار تابستان یکبار هم زمستان ولی دوره 15 روزه ماهی یکبار هستش الان هم اگه میخوای ثبت نام کنی به احتمال زیاد دوره 30 زمستان اسفند شروع شه از ماه بعد پیگیرش باش
خب بعدش چقدر طول میکشه تا بشه از این برای کاهش زمان اموزشی استفاده کرد

- - - Updated - - -

ali_s90
28-11-2015, 18:50

- - - Updated - - -

بشما برگه دوره تکمیلی بسیج میدن حدود 2 تا 3 هفته طول میکشه تا برگه صادر شه حالا اگه سپاه بیفتی، میری محل آموزش برگه رو نشون میدی تجهیزات رو میگیری و دوماه هم کسری میدن و برمیگردی اگه ارتش بیفتی فقط دوماه کسر خدمت میدن و آموزشی رو باید کامل بری اگه نیروی انتظامی بیفتی از طول دوره کم میشه تا اونجایی که میدونم میشه 20 روز و دوماه هم کسر خدمت میدن

hani25
28-11-2015, 20:22
بلاخره کد های 1/10/94 هم اومدتو این سایت زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

بلاخره کد های 1/10/94 هم اومدتو این سایت زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_s90
28-11-2015, 21:26

- - - Updated - - -

من افتادم قرارگاه خاتم نمیدونم چرا
یه سوال این کدها عوض میشن یا دیگه روی جای دیگه پذیرش داشته باشیم ، هرکدوم زودتر بخوره هست؟

9306915
28-11-2015, 22:10

- - - Updated - - -

مال من. بارکد زده یعنی چه
وجلوی محل اموزش نقطه نقطه اس

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

hani25
28-11-2015, 22:47
من افتادم قرارگاه خاتم نمیدونم چرا یه سوال این کدها عوض میشن یا دیگه روی جای دیگه پذیرش داشته باشیم ، هرکدوم زودتر بخوره هست؟اگه شما پذیرش قرار گاه خاتم رو گرفته بودین کد همونجا رو میخورین
تو قسمت امریه و جذب میتونیین ببین که پذیرش شدین یا نه
بعید میدونم کد هاعوض بشه

ali_s90
28-11-2015, 23:17
اگه شما پذیرش قرار گاه خاتم رو گرفته بودین کد همونجا رو میخورین
تو قسمت امریه و جذب میتونیین ببین که پذیرش شدین یا نه
بعید میدونم کد هاعوض بشه
آخه خاتم که امریه نیست سربازی عادیه حقوق سرباز عادی رو هم میدن بعد کسری هم میتونی بگیری

hani25
28-11-2015, 23:36
آخه خاتم که امریه نیست سربازی عادیه حقوق سرباز عادی رو هم میدن بعد کسری هم میتونی بگیری
شما پذیرش کجا گرفته بودین؟

Globe
28-11-2015, 23:38
من افتادم قرارگاه خاتم نمیدونم چرا
یه سوال این کدها عوض میشن یا دیگه روی جای دیگه پذیرش داشته باشیم ، هرکدوم زودتر بخوره هست؟
رشته و مدرکتون چی هست؟

peyman0071
29-11-2015, 00:59
دوستان افتادم پایگاه هوایی شهید خضرایی تو تهران,چجوریه؟اسونه؟من قرار بود تو سپاه بیفتم متاسفانه نشده!

mf.designing
29-11-2015, 01:36
دوستان کارت پایان خدمت چند روزه میاد ؟! چطوری میشه فهمید در چه مرحله ایه ؟! صادر شده یا نه مثلا و ...

- - - Updated - - -

دوستان کارت پایان خدمت چند روزه میاد ؟! چطوری میشه فهمید در چه مرحله ایه ؟! صادر شده یا نه مثلا و ...

mani6606
29-11-2015, 05:07

- - - Updated - - -

همه چى بستگى دارد به يگان شما كه چه موقع مدارك رو به سازمان نظام وظيفه ارسال مى كند، از سازمان نظام وظيفه يا بخش مشاوره ان مى توانيد سوال كنيد

hani25
29-11-2015, 13:28
..........

navid_fo
29-11-2015, 13:40
دوستان افتادم پایگاه هوایی شهید خضرایی تو تهران,چجوریه؟اسونه؟من قرار بود تو سپاه بیفتم متاسفانه نشده!
سلام
من آموزشی اونجا بودم تیر تا شهریور
برای من خوب بودش آسون میگیرن البته بسته با افراد متفاوت شرایط تغییر می کنه
ولی نسبت به خیلی جاهای کشور عالیه از لحاظ برخورد میگم

9306915
29-11-2015, 13:43
این همه معطل شدیم از خرداد تا الان. الانم از شانتس مزخرف کد مازاد خوردیم این چطوریه. کد مازاد

ali_s90
29-11-2015, 13:51
این همه معطل شدیم از خرداد تا الان. الانم از شانتس مزخرف کد مازاد خوردیم این چطوریه. کد مازاد
چیزی نیس به احتمال زیاد سپاه بیفتی، چون این روزا ارتش و ناجا معمولا مراکز آموزشیش پر هستن مگر اینکه یکی غیبت بخوره یا تمدید بزنه بیفتی ارتش یا ناجا

peyman0071
29-11-2015, 14:35
سلام

دوست عزیز من پارتی دارم میتونم بیفتم سپاه ,ولی 2 ماه اموزشی باید یزد برم بقیش تهران,خضرایی هم میگن عالیه فقط میترسم برای تقسیم بیفتم شهرستان,میگن خیلی بد تقسیم میکنن,تقسیمش چحوریه؟؟

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز من پارتی دارم میتونم بیفتم سپاه ,ولی 2 ماه اموزشی باید یزد برم بقیش تهران,خضرایی هم میگن عالیه فقط میترسم برای تقسیم بیفتم شهرستان,میگن خیلی بد تقسیم میکنن,تقسیمش چحوریه؟؟

- - - Updated - - -

سلام

9306915
29-11-2015, 14:47
چیزی نیس به احتمال زیاد سپاه بیفتی، چون این روزا ارتش و ناجا معمولا مراکز آموزشیش پر هستن مگر اینکه یکی غیبت بخوره یا تمدید بزنه بیفتی ارتش یا ناجا

اتفاقا پذیرش سپاه گرفتم بازم کد مازاد خوردم

pseven
29-11-2015, 14:49
کسی از مرکز آموزشی ولیعصر تبریز خبر داره ؟ میگن به یه جای تازه تاسیس توی تبریز انتقال داده شده و اینکه مال نیروی انتظامیه یا ارتش ؟

peyman0071
29-11-2015, 15:30
دوستان کد اموزشی میشه راحت تغییر داد یا کار سختیه؟پارتیه من معمولی زیاد درجشم بالا نیست میتونه تغییر بده کد اموزشی؟

peyman0071
29-11-2015, 15:46
دوستان کد اموزشی میشه راحت تغییر داد یا کار سختیه؟پارتیه من معمولی زیاد درجشم بالا نیست میتونه تغییر بده کد اموزشی؟

navid_fo
29-11-2015, 16:25

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من امریه داشتم دوستم از بقیه بپرس
روز تقسیم اول اونایی که دوره کد شدنتش خوندنش بعدش شهر های دیگه بندر عباس و چابهار هم داره ها
من از قبل میدونستم امریه داشتم نفر آخر خوندش داشتم زرد می کردم:n02:

MehranVB
29-11-2015, 17:25
دوستان اگر ممکنه به این سئوالای من جواب بدید. تا قبل از فردا به جواب نیاز دارم.
1- اگر در پلیس+10 بخوام درخواست تعجیل بدم، آیا معمولا موافقت میشه؟ حداکثر با چند ماه زودتر موافقت میکنن؟ آیا محلش هم مشخص میشه؟ کلاً درخواست تعجیل قانون خاصی داره؟
2- اگر رئیس یا معاون نظام وظیفه با درخواست زودتر اعزام شدن موافقت کنه، آیا همچنان تاریخ اعزم اول ماه زوج هست یا میتونه مثلا بهمن ماه بندازه؟ در این حالت محل اعزام مشخص میشه؟
3- در هر دو حالت بالا، باید منتظر موند تا برگه سبز دوباره صادر بشه یا اینکه همونجا ثبت میکنن میدن؟ برگه سفید رو چطور؟
4- اگر فرضاً مکان مشخص شد، آیا با پارتی قابل تغییره یا دیگه امکان تغییرش وجود نداره؟
ممنون

peyman0071
29-11-2015, 17:45
روز تقسیم اول اونایی که دوره کد شدنتش خوندنش بعدش شهر های دیگه بندر عباس و چابهار هم داره ها

حالا شما اونحا بودید وضعیت تقسیم برای بچه های تهران چجوری بود؟من لیسانس نقشه کشی صنعتی هستم کد میخورم؟

- - - Updated - - -

حالا شما اونحا بودید وضعیت تقسیم برای بچه های تهران چجوری بود؟من لیسانس نقشه کشی صنعتی هستم کد میخورم؟

ali_s90
29-11-2015, 17:57
دوستان اگر ممکنه به این سئوالای من جواب بدید. تا قبل از فردا به جواب نیاز دارم.
1- اگر در پلیس+10 بخوام درخواست تعجیل بدم، آیا معمولا موافقت میشه؟ حداکثر با چند ماه زودتر موافقت میکنن؟ آیا محلش هم مشخص میشه؟ کلاً درخواست تعجیل قانون خاصی داره؟
2- اگر رئیس یا معاون نظام وظیفه با درخواست زودتر اعزام شدن موافقت کنه، آیا همچنان تاریخ اعزم اول ماه زوج هست یا میتونه مثلا بهمن ماه بندازه؟ در این حالت محل اعزام مشخص میشه؟
3- در هر دو حالت بالا، باید منتظر موند تا برگه سبز دوباره صادر بشه یا اینکه همونجا ثبت میکنن میدن؟ برگه سفید رو چطور؟
4- اگر فرضاً مکان مشخص شد، آیا با پارتی قابل تغییره یا دیگه امکان تغییرش وجود نداره؟
ممنون
1- اگر وارد نظام وظیفه بشی یه برگه بزرگ زده برای تمدید و تعجیل مراجعه نکنید. قانون خاصی نداره دست سرهنگ (معاون) هست با توجه به ظرفیت تعجیل میزنه.
3- همونجا به محض وارد کردن ثبت میشه تاریخ اعزام شما تغییر میکنه، برگه سفید هم همینطوره و تو کل سیستم +10 عوض میشه
4- از ارتش به ناجا یا از سپاه به ارتش سپاه به ناجا امکان تغییر نیست، ولی آشنا داشته باشی برای مثال داخل قرارگاه سازندگی خاتم میتونی با آشنا بازی، قرب عوض کنی من دیدم کسی قرارگاه خاتم بوده با آشنا رفته پدافند غیرعامل سپاه
این مطالب رو بخونی بد نیست

navid_fo
29-11-2015, 18:19

- - - Updated - - -

برای فوق لیسانس ها و دکترا کد نداشتیم
لیسانس ها هم خیلی کم بودش بیشتر فوق دیپلما کد می خورن
اینجوری نیست که من بگم میخوری یا به نمره فرماندهی و امتحان و تیر اندازیو اینا میگفتن بستگی داره:n41:

peyman0071
29-11-2015, 19:07
1- اگر وارد نظام وظیفه بشی یه برگه بزرگ زده برای تمدید و تعجیل مراجعه نکنید. قانون خاصی نداره دست سرهنگ (معاون) هست با توجه به ظرفیت تعجیل میزنه.
3- همونجا به محض وارد کردن ثبت میشه تاریخ اعزام شما تغییر میکنه، برگه سفید هم همینطوره و تو کل سیستم +10 عوض میشه
4- از ارتش به ناجا یا از سپاه به ارتش سپاه به ناجا امکان تغییر نیست، ولی آشنا داشته باشی برای مثال داخل قرارگاه سازندگی خاتم میتونی با آشنا بازی، قرب عوض کنی من دیدم کسی قرارگاه خاتم بوده با آشنا رفته پدافند غیرعامل سپاه

دوست عزیز تغییر مکان اموزشی از ارتش به سپاه اصلا نیست؟

- - - Updated - - -

hani25
29-11-2015, 19:12
اتفاقا پذیرش سپاه گرفتم بازم کد مازاد خوردم
برو تو این سایت
تو قسمت امریه و جذب اگه اسم اون سپاهی که ازش پذیرش گرفتی ثبت شده این یعنی اینکه پذیرش شدی و میتونی از طریق سپاه پیگیری کنی و کدتو تغییر بدن ولی اگه نوشته باشه هیچ درخواستی وجود ندارد یعنی اینکه سپاه اسمتو واسه نظام وظیفه رد نکردن

ali_s90
29-11-2015, 19:31

- - - Updated - - -

هست فقط قبل از اعزام، اگه کد خوردی سعی کن از جایی پذیرش بگیری تا کدت عوض شه

peyman0071
29-11-2015, 20:54

من الان کد نیرو هوایی ارتش خوردم,یه اشنا داریم میگه برات درست میکنم بیفتی سپاه,امکانش هست یا الکی میگه؟درجشم بالا نیست معمولیه

- - - Updated - - -

من الان کد نیرو هوایی ارتش خوردم,یه اشنا داریم میگه برات درست میکنم بیفتی سپاه,امکانش هست یا الکی میگه؟درجشم بالا نیست معمولیه

9306915
29-11-2015, 21:13
برو تو این سایت
تو قسمت امریه و جذب اگه اسم اون سپاهی که ازش پذیرش گرفتی ثبت شده این یعنی اینکه پذیرش شدی و میتونی از طریق سپاه پیگیری کنی و کدتو تغییر بدن ولی اگه نوشته باشه هیچ درخواستی وجود ندارد یعنی اینکه سپاه اسمتو واسه نظام وظیفه رد نکردن

خدالعنت کنه این همه رفت وامد اخرم اسمم رد نکردن واگذارشان به خدا ولی خوبی که داره کد مازاد. که هنمز ریشسه پارتی واشنا خشک نشده تا فرصت هست اقدام کنم

- - - Updated - - -

برو تو این سایت

خدالعنت کنه این همه رفت وامد اخرم اسمم رد نکردن واگذارشان به خدا ولی خوبی که داره کد مازاد. که هنمز ریشسه پارتی واشنا خشک نشده تا فرصت هست اقدام کنم

- - - Updated - - -

برو تو این سایت

abbaskhani
29-11-2015, 21:34
سلام دوستان، یکی از بچه ها دیپلمه، 19 همین ماه اعزامه، اموزشی افتاده قزوین، میگه نه نیرو انتظامیه نه سپاه نه ارتش، میگه نوشته نیروهای دفاعی، این دیگه چیه؟ کسی خبر داره نیروهای دفاعی چیه؟ دمتون گرم

9306915
29-11-2015, 21:51
سلام دوستان، یکی از بچه ها دیپلمه، 19 همین ماه اعزامه، اموزشی افتاده قزوین، میگه نه نیرو انتظامیه نه سپاه نه ارتش، میگه نوشته نیروهای دفاعی، این دیگه چیه؟ کسی خبر داره نیروهای دفاعی چیه؟ دمتون گرم

وزارت دفاع. پادگان جوادی نیا. فک کنم اسمشه

- - - Updated - - -

وزارت دفاع. پادگان جوادی نیا. فک کنم اسمشه

استاد شیفو
29-11-2015, 22:51

amirhamedani
30-11-2015, 01:44
سلام دوستان ....
من واسه یرج ده افتادم نزاجا 01 تهران... با مدرک دکتری ... کسی از دوستان جدیدا اونجا خدمت کرده ؟؟ میشه یکم توضیح بدین که چه جور جاییه و رو چه چیزایی حساسن ؟؟
البته میدونم قبلا حتما گفته شده ولی خوندن این سه هزار صفحه از دو ماه آموزشی بیشتر طول میکشه ... :n13:

امید رض
30-11-2015, 02:57
سلام
یه سوال توسربازی
به ریش وسبیل هم گیرمیدن ؟
چون داریم اعزام میشیم :n09:

lamp23
30-11-2015, 11:55
واسه معافیت کفالت اقدام کردم حدود 16 روز پیش از کمیسیون رد شدم
چند روز طول میکشه تا پست برگ اعزام به خدمت رو بیاره ؟

ali.92
30-11-2015, 13:18
سلام به همگی

افتادم 02 نیروی زمینی ارتش
چجور جاییه؟؟؟
برج 10 اعزامم

peyman0071
30-11-2015, 13:39
کسایی که افتادن پایگاه هوایی خضرایی بگن بیارموشون تو گروه

mani6606
30-11-2015, 14:17
سلام دوستان ....
من واسه یرج ده افتادم نزاجا 01 تهران... با مدرک دکتری ... کسی از دوستان جدیدا اونجا خدمت کرده ؟؟ میشه یکم توضیح بدین که چه جور جاییه و رو چه چیزایی حساسن ؟؟
البته میدونم قبلا حتما گفته شده ولی خوندن این سه هزار صفحه از دو ماه آموزشی بیشتر طول میکشه ... :n13:
01 جز یگانهای اموزش خوب نزاجا است اخلاق پرسنل کادر ان با یگانهای شهرستان کلی فرق دارد احترام و عزتی که به شما گذاشته می شود شاید تا پایان خدمت دیگر تجربه نکنید.
حساسیت بیشتر درباره نظم و تنظباط و پیروی از دستورات است.

سلام
یه سوال توسربازی
اندازه محاسن صورت باید نمره 4 باشد

واسه معافیت کفالت اقدام کردم حدود 16 روز پیش از کمیسیون رد شدم
چند روز طول میکشه تا پست برگ اعزام به خدمت رو بیاره ؟

شاید تا یک ماه طول بکشد

ali.92
30-11-2015, 14:24
سلام به همگی

افتادم 02 نیروی زمینی ارتش
چجور جاییه؟؟؟
برج 10 اعزامم
آقا من برج 10 اعزامم...کسی نیست.و..؟؟؟؟؟؟02 ارتش
اگر کسی میدونه چجور جاییه یکم توضیح بده

Mehran
30-11-2015, 14:41
سلام

آقا تاریخ اعزام رو چجوری میشه دو ماه جلو انداخت؟!
از برج 6 به برج 4... پارتی تا چه حد مورد نیاز هست؟

با تشکر مهران...

- - - Updated - - -

سلام

با تشکر مهران...

hani25
30-11-2015, 14:47
..........

farsweb
30-11-2015, 16:17
کسی از سمنان هست که اعزامی برج 10 امسال باشه؟

mani6606
30-11-2015, 16:26
سلام

با تشکر مهران...

یا با درخواست تعجیل یا داشتن پارتی قوی در نظلم وظیفه

امید رض
30-11-2015, 17:24
الان اموزشی مگه 3ماه نیست؟

mf.designing
30-11-2015, 17:57
سلام
آقا این ماه آخر خدمت حقوق نداره ؟! من ترخیص شدم اما حقوق این ماه آخر رو بهمون ندادن ! کلا اینطوریه ؟!

ahwazp30
30-11-2015, 18:00
سلام .خواهشا یه راه جلوی پای من بزارید :

من توی ارتش هستم .متاسفانه ورزش هم مثل چیزهای دیگه اجباریه .من وقتی توی میدون صبحگاه موقع ورزش میدوم تپش قلب شدید میگیرم طوری که قلبم درد میگیره و حتی به سختی نفس میکشم .برای این مشکل به بهداری رفتم و برگ اعزام به بیمارستان گرفتم .پزشک متخصص ویزیتم کرد و یه سری نوار قلب و ازمایش و اینا نوشت .نتایجش رو پزشکای بیرون که دیدن گفتن مشکل داری و فعالیت جسمی شدید مثل دویدن و تحرک زیاد برات کشنده هست اما پزشک خود بیمارستان ارتش میگه نه هیچیت نیست و عادت میکنی و اینا همش سوسول بازیه و یه مشت چرت و پرت تحویل ما داد .متاسفانه بیمارستانش همین یک پزشک رو داره که تشخیص داد هیچی نیست و برو پی کارت و از این حرفها و هیچ نامه ای چیزی بهم نداد .الان چه طوری میتونم یه نامه معاف از ورزش و رژه و این چیزا بگیرم ؟ وقتی دکتر خود بیمارستان ارتش زیر بار نمیره باید چه کار کنم ؟

lamp23
30-11-2015, 18:15

من توی ارتش هستم .متاسفانه ورزش هم مثل چیزهای دیگه اجباریه .من وقتی توی میدون صبحگاه موقع ورزش میدوم تپش قلب شدید میگیرم طوری که قلبم درد میگیره و حتی به سختی نفس میکشم .برای این مشکل به بهداری رفتم و برگ اعزام به بیمارستان گرفتم .پزشک متخصص ویزیتم کرد و یه سری نوار قلب و ازمایش و اینا نوشت .نتایجش رو پزشکای بیرون که دیدن گفتن مشکل داری و فعالیت جسمی شدید مثل دویدن و تحرک زیاد برات کشنده هست اما پزشک خود بیمارستان ارتش میگه نه هیچیت نیست و عادت میکنی و اینا همش سوسول بازیه و یه مشت چرت و پرت تحویل ما داد .متاسفانه بیمارستانش همین یک پزشک رو داره که تشخیص داد هیچی نیست و برو پی کارت و از این حرفها و هیچ نامه ای چیزی بهم نداد .الان چه طوری میتونم یه نامه معاف از ورزش و رژه و این چیزا بگیرم ؟ وقتی دکتر خود بیمارستان ارتش زیر بار نمیره باید چه کار کنم ؟

برو یک دکتر متخصص ( فوق تخصص باشه بهتره ) قلب و آزمایش و اکو . نوار قلب و تست ورزش و .... انجام بده مدارک پزشکی رو کامل داشته باش یه نامه کامل هم ازش بگیر که مشکلت رو توش ذکر کرده باشه و نوشته باشه که فعالیت بدنی برات کشنده هست . دوباره مراجعه کن بیمارستان ارتش مدارک پزشکیتو نشون بده اگر انسان باشه و قسم پزشکی خورده باشه عادلانه برخورد میکنه وگرنه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

Hqrs
30-11-2015, 19:30
سلام دوستان ....
سلام
شما نخبه هستین؟ چون گفتن این دوره قراره نخبه بگیرن. اگر آره که خیالتون راحت!! همینجوریش ۰۱ بسیار هتله چه برسه به دوره نخبه ها!! فکر میکنم حتی رژه هم ندارین! تنها چیزی که ۰۱ روش حساسه همین رژه است که شما ندارین. اردو شرایط سخت هم واسه شما راحت تر میگیرن(همینجوری عادیشم خیلی راحته! فقط هوا سرده) روی هیچی هم حساس نیستن :)) کلا برو واسه عشق و حال :)

amirhamedani
30-11-2015, 20:25
سلام
شما نخبه هستین؟ چون گفتن این دوره قراره نخبه بگیرن. اگر آره که خیالتون راحت!! همینجوریش ۰۱ بسیار هتله چه برسه به دوره نخبه ها!! فکر میکنم حتی رژه هم ندارین! تنها چیزی که ۰۱ روش حساسه همین رژه است که شما ندارین. اردو شرایط سخت هم واسه شما راحت تر میگیرن(همینجوری عادیشم خیلی راحته! فقط هوا سرده) روی هیچی هم حساس نیستن :)) کلا برو واسه عشق و حال :)

نه والا نخبه نیستم ... حداقل خودم در جریان نیستم ... یهو دیدی کشفم کردن خودم خبر ندارم :n02::n02::n02: .... کاشکی اسمم قاطیه نخبه ها رد شده باشه ...
بابت دلگرمیت ممنون ... فقط فصل سرماست ... اون اردو شرایط سخت رو تو همه فصلا میبرن ؟؟ منجمد نشیم اونجا ...
روز اول په مدارکی باید ببریم ؟؟ کلا روز اول نیاز به وسیله خاصی داره ؟؟

ali_s90
30-11-2015, 20:27
نه والا نخبه نیستم ... حداقل خودم در جریان نیستم ... یهو دیدی کشفم کردن خودم خبر ندارم :n02::n02::n02: .... کاشکی اسمم قاطیه نخبه ها رد شده باشه ...
بابت دلگرمیت ممنون ... فقط فصل سرماست ... اون اردو شرایط سخت رو تو همه فصلا میبرن ؟؟ منجمد نشیم اونجا ...
روز اول په مدارکی باید ببریم ؟؟ کلا روز اول نیاز به وسیله خاصی داره ؟؟
روز اول لوازم خاصی لازم نیست بری اونجا بعد از تعیین گردان و یگان آموزشی مرخصی 5 6 روزه میدن میگن فلان روز با لواز کامل بیایید

MR.CART
30-11-2015, 21:09
سلام
من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادم دی ماه
حالا اگه این درس رو قبول نشم چی میشه؟ میره تا خرداد سال بعد؟
و اینکه درسته اگه این امتحان دی ماه رو قبول نشم و بیفته خرداد سال بعد دیگه توی دانشگاه هر مدرکی بگیرم حتی دکترا توی سربازی فقط دیپلم واسم حساب میشه و اعزام میشم؟

mani6606
30-11-2015, 21:18

شما اگر از بهترين پزشك هاى بيرون مدرك و توصيه نامه داشته باشى تا هنگامى كه خود پزشك بيمارستان ان را تاييد نكند ارزشى براى جماعت فرمانده ارتش ندارد ، متاسفانه ديد پزشكان بيمارستان هاى ارتش اينه كه بچه هاي ليسانس به بالا خدمت راحت نسبت به ديبلم ها دارند بنابراين معافيت رو به اين سادگى نمى دهند ، دو رأه وجود دارد ١- از يك متخصص قلب نامه اى داشته باشيد كه شما را از فعاليت سنگين منع كند انگاه ان را به ان پزشك مجد نشان دهيد٢- با فرمانده پادگان حضورى صحبت كنيد

mani6606
30-11-2015, 21:21
سلام
من امسال پیش دانشگاهی بودم و یکی از درسامو افتادم دی ماه
حالا اگه این درس رو قبول نشم چی میشه؟ میره تا خرداد سال بعد؟
و اینکه درسته اگه این امتحان دی ماه رو قبول نشم و بیفته خرداد سال بعد دیگه توی دانشگاه هر مدرکی بگیرم حتی دکترا توی سربازی فقط دیپلم واسم حساب میشه و اعزام میشم؟

يكبار گفتم
تا مرداد سال بعد معافيت تحصيلى داريد اگر دي ماه ان درس را پاس نكنيد يكبار ديگر هم در خرداد اين شانس را خواهيد داشت .
در هنگام اعزام اخرين مدرك تحصيلى كه گرفتيد مهمه .

MR.CART
30-11-2015, 21:28
يكبار گفتم
تا مرداد سال بعد معافيت تحصيلى داريد اگر دي ماه ان درس را پاس نكنيد يكبار ديگر هم در خرداد اين شانس را خواهيد داشت .
در هنگام اعزام اخرين مدرك تحصيلى كه گرفتيد مهمه .

ممنون که جواب دادین
اگه تا مرداد سال بعد معافم پس چطوری میتونم مهر سال دیگه برم دانشگاه؟

mani6606
30-11-2015, 21:30
ممنون که جواب دادین
اگه تا مرداد سال بعد معافم پس چطوری میتونم مهر سال دیگه برم دانشگاه؟

معافيت تحصيلى داريد يعنى تا پايان ان تاريخ تمام درس ها را پاس و فراغ التحصيل شويد بعد از فراغت يكسال فرجه داريد اگر دانشگاه قبول شويد مى توانيد ادامه تحصيل دهيد

ali.92
30-11-2015, 22:06
اقا یکی جواب مارو بده

کسی میدونه 02 تهران چجوری جاییه؟؟همون پرندک معروفه دیگه؟؟؟؟

misagh8900
30-11-2015, 22:33
آقا من امروز دفترچه پر کردم و تاریخ اعزامم شهریور 95 هست.

میخوام اداره راه امریه بگیرم که گفتن اگه تاریخ اعزامت اسفند 94 یا نهایتش اردیبهشت 95 باشه میتونیم قبولت کنیم.

آیا من میتونم درخواست بدم تاریخ اعزامم رو زودتر بزنن؟؟ مثلا میشه درخواست بدم برج 12 بزنن؟؟

m.s.11
30-11-2015, 23:55
سلام. آیا راهی هست درخواست تمدید تاریخ اعزام رو پس گرفت؟

mgh345
01-12-2015, 05:11

ما هر وقت خسته میشدیم به جای دویدن راه میرفتیم، هر چی هم فرمانده و ارشدها سرمون داد و بیداد می کردن، محل نمیدادیم. می گفتیم نمی تونیم تندتر بریم! خودشون دو سه بار که تذکر می دادن خسته میشدن می رفتن. هیچ دلیلی نداره توی ورزش به خودت فشار بیاری. سلامتی از هر چیزی مهمتره، بذار هر چی می خوان بگن!

سلام
آقا این ماه آخر خدمت حقوق نداره ؟! من ترخیص شدم اما حقوق این ماه آخر رو بهمون ندادن ! کلا اینطوریه ؟!
آقا برو خدا رو شکر کن مثل سپاه ازت گرویی نمی گیرن که حقوق برج آخر رو بیاری پس بدی!! تو سپاه سیستم پرداختشون درست نیست، تا یه ماه بعد از پایان خدمت حقوقت واریز میشه، اینا هم شناسنامه یا کارت ملی گرو میگیرن که حقوق اضافی رو پس بدی!

ببین سپاه اگه پارتی کلفت نداشته باشی با ارتش خیلی فرق نداره! من سپاه بودم، پارتی نداشتم پست های قبلی منو بخون ببین وضعم چی بود.

پذیرش سپاه کاری نداره، فرم پر کردن و کارهای اداریش و حتی سابقه بسیجش الکیه! طبق بخشنامه که برای کل نیروهای مسلح (من جمله سپاه) اومده، هر پادگان می تونه تا سقف 25% از سربازهاش رو خودش انتخاب کنه (همون پذیرش) همین باعث شده هر کدوم از کادری های پادگان کدملی و اسم کسی که می خوان رو بدن به نیرو انسانی که فکس کنه نظام وظیفه! البته طرف قبلش باید دفترچه پست کرده باشه که اسمش تو لیست نظام وظیفه باشه. سابقه بسیج هم نمی خواد!

خودم روز اول برای پذیرش رفتم اداره جانبازان نیرو دریایی سپاه، مدرکم فوق لیسانس حسابداری بود و فتوشاپ و ورد و کلیپ سازی و پوستر سازی و جزوه سازی و ... اینا هم بلد بودم. سابقه بسیج هم نداشتم! نمونه کار بردم مسئولش خیلی خوشش اومد مشخصات رو گرفت و گفت حتما پذیرش میشی و بعد آموزشی میایی همینجا که خیلی بهت نیاز داریم!
آقا آموزشی تموم شد ما افتادیم نیرو انسانی همون پادگان آموزشیمون. هی می گفتیم امروز ما رو می فرستن اداره جانبازان هی میدیدیم نه خبری نشد!
یه روز یه سربازی برای کارهای پایان خدمتش اومد پرونده اش رو نگاه کردم دیدم تو اداره جانبازان بوده با مدرک سوم راهنمایی! گفتم چطوری افتادی اونجا؟ گفت قوم و خویش مسئولش بودم!
گفتم باشه اداره جانبازان پارتی بازیه نمی خوام. رفتم گفتم آقا من مدرک حسابداری دارم بفرستینم امور حقوقی (حقوق و مزایا که آخر برج میدن)، گفتن باشه و یه لیسانس حقوق (حقوق مدنی!) رو فرستادن! این حقوق به اون حقوق چه ربطی داره من نمی دونم! مهم اینه که دستور سردار بود!!
گفتم باشه امور حقوقی هم نمی خوام، منو بفرستین بانک انصار (بانک انصار مال سپاه هست و کارمنداش اکثرا سرباز هستن)، گفتن باشه و یه لیسانس عمران رو فرستادن! آخه دستور سردار بود!!!
گفتم باشه بانک انصار هم نمی خوام، منو بفرستین بخش بازنشستگی (حقوق و مزایای بازنشستگی)، گفتن باشه و یه سرباز دیپلم که مسئولیتش تو پادگان بردن چایی برای فرمانده بود (سه نفر همزمان این مسئولیت خطیر رو داشتن!!! جز اینا دو تا راننده هم بودن!) و تو ساعت اداری تو دفتر فرماندهی مشغول پاسور بازی دیده بودنشون (تو سپاه پاسور داشتن جرمش در حد مشروب داشتنه! حالا چه برسه به بازی کردنش اونم تو ساعت اداری اونم تو دفتر فرماندهی بیخ گوش عقیدتی!!) رو فرستادن اونجا!! مهم این بود که ایشون هم قوم و خویش یکی از کادری های مهم (مسئول بنزین پادگان) بودن!!
گفتن باشه بخش بازنشستگی هم نمی خوام، منو بفرستین امور مالی! گفتن باشه و یه لیسانس زمین شناسی رو فرستادن! مهم این بود که ایشون همشهری سردار بودن!!
گفتم باشه امور مالی هم نمی خوام، لااقل منو بفرستین فروشگاه تعاونی (فروشنده هاشون سربازن) گفتن باشه و یه فوق دیپلم شیمی رو فرستادن اونجا! نفهمیدم چرا! روزی که بهش حکم دادن، ازش پرسیدم چی شد فرستادنت فروشگاه؟ خیلی راحت گفت کلفته آقا کلفته!!
ما هم رفتیم خزیدیم تو همون بایگانی و دیگه چیزی نگفتیم!

شاید این پارتی بازیا الان خیلی برات مهم نباشه، ولی وقتی ساعت 2شب بیدارت کردن و فرستادنت برجک وسط بیابون، تو اون تاریکی این فکرها دیوونه ات می کنه!! یعنی یه لحظه از فکرش بیرون نمیایی که چرا فلانی الان باید راحت خدمت کنه من اینجوری!!
بنظر من تا پارتی کلفت پیدا نکردی نرو سربازی! شش ماه سهله یه سالم اضافه داشته باشی بازم یه خدمت راحت میارزه به 21 ماه جون کندن که هر روزش برات یه سال بگذره!

در ضمن سپاه چون تو عراق و سوریه مشغول عملیاته ممکنه سربازهاش رو اونجا هم اعزام کنه!

سلام
یه سوال توسربازی
تو سپاه خیلی بدجور گیر میدن، تا حد بازداشت و اضافه خدمت زدن هم میرن!

میخوام اداره راه امریه بگیرم که گفتن اگه تاریخ اعزامت اسفند 94 یا نهایتش اردیبهشت 95 باشه میتونیم قبولت کنیم.

آیا من میتونم درخواست بدم تاریخ اعزامم رو زودتر بزنن؟؟ مثلا میشه درخواست بدم برج 12 بزنن؟؟

نه

9306915
01-12-2015, 07:11

فکر نکنم قبول کنن شما اسفند برین طبق گفته خودتان تاریخ شهریور زدن ببینید چه ترافیک اعزامی هست

- - - Updated - - -

فکر نکنم قبول کنن شما اسفند برین طبق گفته خودتان تاریخ شهریور زدن ببینید چه ترافیک اعزامی هست

ali_s90
01-12-2015, 09:47
ان شا الله که هست سعی ت رو بکن

ali mohamadiii
01-12-2015, 13:15
سلام و ارادت
دوستان من همه کارهای مربوط یه اعزام رو انجام دادم دفترچه و مدارکم کامله ولی هنوز پست نکردم
خدمت توی منطقه بومی چه مزیت هایی میتونه داشته یاشه غیر از نزدیکی ب خانواده و اینجور مسائل؟؟
من خودم زیاد علاقه ای ندارم که توی شهر خودم یعنی اصفهان خدمت بکنم ولی خانوادم میگن همینجا یاشی یهتره و ...الیته پارتیش هست که مطمعن یاشم اصفهان می افتم
خودم شهر هایی مثل تهران یا گیلان رو ترجیح میدم چون اونحا فامیلم داریم....و باز هم برای این قضیه اشنا هست که منو اونجا ها بندازه
نظر شما چیه ؟؟بین سربارای یومی و غربیه چه فرق هایی میزارن؟؟؟از لحاظ تقسیم کار و ؟؟؟
شما جای من بودید چیکار مبکردید؟
و اگه کسی از وضعیت مرخصی ها خبر داره ممنون میشم یگه که ایا اونم فرق داره بین بومی و غریبه؟
این همه ی سوالام نبود ولی سپاسگزارم اگه منو راهنمایی کنید:n12::n12:

ali_s90
01-12-2015, 13:24
سلام و ارادت
دوستان من همه کارهای مربوط یه اعزام رو انجام دادم دفترچه و مدارکم کامله ولی هنوز پست نکردم
خدمت توی منطقه بومی چه مزیت هایی میتونه داشته یاشه غیر از نزدیکی ب خانواده و اینجور مسائل؟؟
من خودم زیاد علاقه ای ندارم که توی شهر خودم یعنی اصفهان خدمت بکنم ولی خانوادم میگن همینجا یاشی یهتره و ...الیته پارتیش هست که مطمعن یاشم اصفهان می افتم
خودم شهر هایی مثل تهران یا گیلان رو ترجیح میدم چون اونحا فامیلم داریم....و باز هم برای این قضیه اشنا هست که منو اونجا ها بندازه
نظر شما چیه ؟؟بین سربارای یومی و غربیه چه فرق هایی میزارن؟؟؟از لحاظ تقسیم کار و ؟؟؟
شما جای من بودید چیکار مبکردید؟
و اگه کسی از وضعیت مرخصی ها خبر داره ممنون میشم یگه که ایا اونم فرق داره بین بومی و غریبه؟
این همه ی سوالام نبود ولی سپاسگزارم اگه منو راهنمایی کنید:n12::n12:

سلام من اگرم بودم با توجه به شرایط خودم حتما نزدیک خونه ام میرفتم. حوصله درد سر ندارم.کنار خانواده باشم آرامشم بیشتره و نمیخوام جایی برم که غریب باشم، و نمیخوای بری برای کار که سربازیه مرخصی گرفتن توش سخته ماهی یک روز مرخصی میدن
من بودم که دور از خانواده نمیرفتم ولی اگه برات مهم نیست این قضیه برای مرخصی ها میتونی مطالب لینک زیر رو مطالعه کنی

Mehran
01-12-2015, 13:52
یا با درخواست تعجیل یا داشتن پارتی قوی در نظلم وظیفه

سلام

ممنون، تعجیل چه شرایطی داره؟ تاریخ اعزام 1-6-95 کجا میفته؟! و اینکه آیا آموزش و پرورش تاریخ اعزام برج 6
رو قبول میکنه؟! و یا خودش میتونه دو ماه به تعجیل بندازه؟ یه سوال دیگه هم اینکه آموزش و پرورش، "معاف از
رزم" رو قبول میکنه و معاف از رزم تو کارت پایان خدمت نوشته میشه؟
شنیدم کسایی که معاف از رزم میگیرن معمولا تو شهر خودشون هستن و جذب سپاه میشن (حتی بدون دوره
تکمیلی) آیا واقعا اینطوریه؟

:n16:

با تشکر مهران...

mani6606
01-12-2015, 14:29
سلام

ممنون، تعجیل چه شرایطی داره؟ تاریخ اعزام 1-6-95 کجا میفته؟! و اینکه آیا آموزش و پرورش تاریخ اعزام برج 6
رو قبول میکنه؟! و یا خودش میتونه دو ماه به تعجیل بندازه؟ یه سوال دیگه هم اینکه آموزش و پرورش، "معاف از
شنیدم کسایی که معاف از رزم میگیرن معمولا تو شهر خودشون هستن و جذب سپاه میشن (حتی بدون دوره

با تشکر مهران...
1- درخواست تعجیل برای مشمول شرایطی ندارد فقط تنها مسله وجود ظرفیت خالی در تاریخ درخواست شماست . درسالهای قبل با اکثر درخواست های تعجیل موافقت می شد اما امسال با حجم زیاد مشمولان ممکنه درخواست ها رد شود.
2-تقسیم بندی سازمانی که نظام وظیفه انجام می دهد بر اساس ظرفیت پادگان هاست و نمی توان پیش بینی دقیقی کرد که برج 6 کدام سازمان سرباز بیشتری می گیرد.
3- اگر اموزش و پرورش ان تاریخ نیرو بگیرد پس مشکل خاصی وجود ندارد.
4-اموزش و پرورش و هر سازمانی دخالتی در تغییر تاریخ اعزام نمی کند و این وظیفه را به مشمولان گذاشتند.
5-معاف از رزم در کارت درج نمی شود به طور کلی کارت ها دیجیتال شده و اطالاعت مشمولان در داخل ان ذخیره شده . برخی از سازمان ها با سربازان معاف از رزم امریه نمی دهند
6-خیر . سربازان زیادی هستند با وجود معاف از رزمی در ارتش و در شهر دور خدمت می کنند.

ali_s90
01-12-2015, 14:53
سلام

با تشکر مهران...
سلام
من هم دانشگاهیم امریه سرباز معلم گرفته بود. تاریخ 94/6/1 تاریخ اعزامش بود، چون مهرماه مدارس باز میشد خود جایی که پذیرش گرفته بود براش تعجیل زد و تاریخ اعزامش 4/1 شد

saminem
01-12-2015, 14:55
سلام. من داداشم پزیرش سپاه ناحیه کرده بود. برگه اعزامشو گرفته و واحد بکارگیرنده رو نوشته ستاد فرماندهی . این ستاد فرماندهی یعنی چی ؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

pseven
01-12-2015, 16:35
آقا کسی که آموزشیش میوفته شهر خودش ، امکان اینکه یگان خدمتشم بیوفته شهر خودش چقدره ؟

EhsanCPU
01-12-2015, 17:26
آقا کسی که آموزشیش میوفته شهر خودش ، امکان اینکه یگان خدمتشم بیوفته شهر خودش چقدره ؟
50 50 هست دوست عزیز
چه نیرویی هستین ؟