PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

DJ_EBI
30-09-2015, 13:45
سلام
دوستان من یه سوال داشتم
من دانشجو هستم(یعنی فعلا معافیت تحصیلی دارم) الان میتونم برا معافیت پزشکی اقدام کنم؟یا باید صبر کنم معافیت تحصیلی تموم بشه؟
راستی معافیت پزشکی یه مورد بود BMI بالای 40 معاف بود اون مورد هنوز هم هست؟

خیلی ممنون از پاسختون:n40:
یک سری از بیماریها رو می تونید حین تحصیل درخواست بدید لیستش تو سایت نظام وظیفه هست + اینکه معفیت بر اساس bmi رو برداشتن و به هیچ عنوان دیگه معافیت دایم نمیدن
فقط در صورتی که مشکل غدد باعث بیماریتون و اضافه وزن شده باشه رسیدگی می کنن(که اینم باز درصدش کمه باسه معافیت دائمی)

6. آيا مشمولين در حين تحصيل مي‌توانند تقاضاي معافيت پزشكي نمايند؟
جواب: طبق ماده 10 آیین نامه ،رسیدگی به تقاضای معافیت پزشکی مشمولانی که برابرقانون و آیین نامه اجرایی مربوط،به تحصیل اشتغال داشته وازمعافیت تحصیلی استفاده می نمایند.پس ازفراغت ازتحصیل یا ترک تحصیل یا اخراج به عمل خواهد آمد،مگردرخصوص نقص عضویابیمارهایی که براساس ضوابط این آیین نامه وپیوست آن،مقطع تحصیلی درآن اثرنداشته باشد.

35. مشمولي دچار اضافه وزن مي‌باشد در چه صورتي در شمول معافيت دائم قرار مي‌گيرد؟
جواب: چنانچه اضافه وزن وي در اثر بيماري غدد باشد در صورت تاييد شوراي پزشكي و نظريه تخصصي در شمول معافيت دائم قرار مي‌گيرد.

DJ_EBI
30-09-2015, 13:49
دوستان کسی که معاف از رزم داره و برج 10 تاریخ اعزامش هست.

میتونه یک بار دیگه درخواست معافیت پزشکی بده یا خیر؟ در صورت رد شدن در کمسیون ایا سه ماه اضافه خدمت میخوره یا در این صورت هست که تاریخ کمسیون از تاریخ اعزامی عقب تر باشه؟

و اینکه اگر در کمسیون دوم رای نیاورد، همون معاف از رزم قبلی براش صادر میشه؟
خیر دیگه نمی تونید اگه یکبار اقدام کرده باشید (اگه باسه همون بیماری باشه). اعزام میشید به آموزشی اونجا به بهداری مراجعه می کنید اگه واجد شرایط باشید میفرستن بیمارستان باسه مراحل بعدی
سواله ای بعدیتونم بی مورد میشه در صورتی که یک بار اقدام کرده باشید

4. مشمولي به علت بيماري چشم در شوراي پزشكي سرباز شناخته مي‌شود و از طرفي داراي بيماري ارتوپدي نيز مي‌باشد ايا مي‌تواند براي بيماري دوم اقدام نمايد؟
جواب: بله –مراجعه به دفاتر پلیس +10 و با تکمیل برگه درخواست مجدد می تواند اقدام نماید.

9306915
30-09-2015, 14:21
سلام دوستان
کسی اطلاع داره اعزامی های 1/8/94 محل اموزشیشون مشخص شده یا نه؟

من چند بار رفتم میگن ده روز قبل از اعزام

Hidden-Hunter
30-09-2015, 16:08
خیر دیگه نمی تونید اگه یکبار اقدام کرده باشید (اگه باسه همون بیماری باشه). اعزام میشید به آموزشی اونجا به بهداری مراجعه می کنید اگه واجد شرایط باشید میفرستن بیمارستان باسه مراحل بعدی
سواله ای بعدیتونم بی مورد میشه در صورتی که یک بار اقدام کرده باشید

4. مشمولي به علت بيماري چشم در شوراي پزشكي سرباز شناخته مي‌شود و از طرفي داراي بيماري ارتوپدي نيز مي‌باشد ايا مي‌تواند براي بيماري دوم اقدام نمايد؟
جواب: بله –مراجعه به دفاتر پلیس +10 و با تکمیل برگه درخواست مجدد می تواند اقدام نماید.

پس میتونم برای بیماری دومی که دارم اقدام بکنم؟

اضافه خدمت نخورم:n02:

DJ_EBI
30-09-2015, 17:21

با توجه با این که تاریخ اعزامتون برج 10 هستش تا اون موقع کاراتون تموم شده پس وارد غیبت نمی شید
پ.ن: اگه واقعن فکر می کنید مشکل جدی دارید و نمی تونید خدمت کنید پیگیر معافیت باشید چون بعد از قانون جدید معافی الکی به هیچ کس نمیدن (قدیم طرف کف دستش عرق میکرد کف پاش صاف بود و... راحت معافی می گرفت ) هم وقتتون میره هم تا حدودی هزینتون پس اگه فکر می کنید %120 ! معاف می شید اقدام کنید بودن کسایی که با وجود مشکل جدی بازم معاف نشدن و حداکثر معاف از رزم بهشون خورده

- - - Updated - - -

با توجه با این که تاریخ اعزامتون برج 10 هستش تا اون موقع کاراتون تموم شده پس وارد غیبت نمی شید
پ.ن: اگه واقعن فکر می کنید مشکل جدی دارید و نمی تونید خدمت کنید پیگیر معافیت باشید چون بعد از قانون جدید معافی الکی به هیچ کس نمیدن (قدیم طرف کف دستش عرق میکرد کف پاش صاف بود و... راحت معافی می گرفت ) هم وقتتون میره هم تا حدودی هزینتون پس اگه فکر می کنید %120 ! معاف می شید اقدام کنید بودن کسایی که با وجود مشکل جدی بازم معاف نشدن و حداکثر معاف از رزم بهشون خورده

Hidden-Hunter
30-09-2015, 21:37

- - - Updated - - -

دادا من امروز رفتم نظام وظیفه و تا میگفتم سلام ، میگفتن مدرک تحصیلیت چیه، جریان این مدرک تحصیلی چیه؟

یعنی در معافیت دادن به فردی، اولویت مدرک تحصلیه؟؟؟

hani25
30-09-2015, 23:13
دادا من امروز رفتم نظام وظیفه و تا میگفتم سلام ، میگفتن مدرک تحصیلیت چیه، جریان این مدرک تحصیلی چیه؟

سلام
خوب همونجا میپرسیدی جریان این مدرک تحصیلی چیه؟:n02::n31:

DJ_EBI
01-10-2015, 00:27

تو قانون جدید نسبت به مدرک تحصیلی حساسیت شدیدی اعمال شده و بسیار سخته کسی که مدرک دیپلم به بالا داره بتونه معافی بگیره استدلالشونم اینه که تو که تونستی تحصیل کنی پس حتمن هم می تونی خدمت کنی و تو خدمت هم فردی که مدرک داره بیشتر می تونه کارآمد باشه تا سرباز صفر
بسیاری از بیماری ها رو با قانون جدید نگاه کنی 2 تبصره داره یکی برای افراد دیپلم و زیر دیپلم یکی برای بالای دیپلم که چند برابر شدت بیماری باید بیشتر باشه
مثال :

در آیین نامه جدیدمعاینه و معافیت پزشکی ،معافیت قد به چه صورت است؟
جواب: چنانچه قد مشمول فوق دیپلم و پایین تر كمتر از 145 سانتي‌متر و قد مشمول لیسانس و بالاتر 140باشد در شمول معافيت دائم قرار دارد.
20. مشمولي مبتلا به بيماري ژنووارم مي‌باشد. در چه صورتي در شمول معافيت دائم قرار مي‌گيرد؟
جواب: چنانچه فاصله بين زانوها برای مشمولین فوق دیپلم و پایین تر بیش از12 و مشمولین لیسانس و بالاتر بيش از 14 سانتي‌متر باشد به تشخيص شوراي پزشكي معاف دائم شناخته مي شود

lamp23
01-10-2015, 01:13
تو قانون جدید نسبت به مدرک تحصیلی حساسیت شدیدی اعمال شده و بسیار سخته کسی که مدرک دیپلم به بالا داره بتونه معافی بگیره استدلالشونم اینه که تو که تونستی تحصیل کنی پس حتمن هم می تونی خدمت کنی و تو خدمت هم فردی که مدرک داره بیشتر می تونه کارآمد باشه تا سرباز صفر
بسیاری از بیماری ها رو با قانون جدید نگاه کنی 2 تبصره داره یکی برای افراد دیپلم و زیر دیپلم یکی برای بالای دیپلم که چند برابر شدت بیماری باید بیشتر باشه
مثال :

در آیین نامه جدیدمعاینه و معافیت پزشکی ،معافیت قد به چه صورت است؟
جواب: چنانچه قد مشمول فوق دیپلم و پایین تر كمتر از 145 سانتي‌متر و قد مشمول لیسانس و بالاتر 140باشد در شمول معافيت دائم قرار دارد.
20. مشمولي مبتلا به بيماري ژنووارم مي‌باشد. در چه صورتي در شمول معافيت دائم قرار مي‌گيرد؟
جواب: چنانچه فاصله بين زانوها برای مشمولین فوق دیپلم و پایین تر بیش از12 و مشمولین لیسانس و بالاتر بيش از 14 سانتي‌متر باشد به تشخيص شوراي پزشكي معاف دائم شناخته مي شود

برای معافیت کفالت چطور ؟
از من هم مدرک و ریز نمرات گرفتن !

DJ_EBI
01-10-2015, 09:26
برای معافیت کفالت چطور ؟
خیر باسه کفالت تاثیر خاصی نداره بیشتر باسه پزشکی صدق می کنه
احتمالن ریز نمرات رو هم باسه اینکه اصل مدرک دانشگاهی رو تحویل ندادید گرفتن ازتون

- - - Updated - - -

برای معافیت کفالت چطور ؟
خیر باسه کفالت تاثیر خاصی نداره بیشتر باسه پزشکی صدق می کنه
احتمالن ریز نمرات رو هم باسه اینکه اصل مدرک دانشگاهی رو تحویل ندادید گرفتن ازتون

x3lmorgan
01-10-2015, 17:50
سلام دوستان
این آدرس ستاد نیروی زمینی ارتش چیه؟ این آدرس درسته:
لویزان - بلوار ارتش-چهارراه مینی سیتی-ستاد فرماندهی نیروی زمینی
با مترو چطوری میشه رفت اونجا؟ یا نزدیکترین ایستگاه مترو به اونجا چیه؟
ممنون

mjorh
01-10-2015, 18:15
این نوع معافیت ، هنوز هم هست . اما شدت سختگیری رو بیشتر کردند /

معافیت BMI که دیگه نیست ...تو اون لیست بیماری ها هم نیست. فقط معاف از رزم میشه.

tohid.m
01-10-2015, 18:25
سلام دوستان
این آدرس ستاد نیروی زمینی ارتش چیه؟ این آدرس درسته:
لویزان - بلوار ارتش-چهارراه مینی سیتی-ستاد فرماندهی نیروی زمینی
با مترو چطوری میشه رفت اونجا؟ یا نزدیکترین ایستگاه مترو به اونجا چیه؟
ممنون

با مترو برو میدون نوبنیاد(ایستگاهش جدیدا افتتاح شده) از اونجا بگی سواری هست (تاکسی هایی که میرن دانشگاه امام حسین مسیرشون از همون راهه)

mykamran
01-10-2015, 18:48
دوستان میگن این برج ۸ ها دوباره عقب افتادن درسته؟!!!!

mani6606
01-10-2015, 19:49
معافیت BMI که دیگه نیست ...تو اون لیست بیماری ها هم نیست. فقط معاف از رزم میشه.
الان تمرکز بیشتر در مورد چاقی و لاغری به غدد درون ریز و متشرحه داخلی است که با ازمایش خون بررسی می شود.

AliROCK
01-10-2015, 19:56
یکی از دوستانم یه سوالی داشت
برا معافی پزشکی میخواست اقدام کنه برا چشم دیپلم هم هست
چشم چپ 4.5
چشم راست 3.25 با 0.75 صدم استیگمات شرایط معافی رو داره؟ یا این اندازه استیگمات محاسبه نمیشه؟

Hans Christian
01-10-2015, 20:12
بچه ها کی میدونه مهلت ثبت نام در دانگاه های آزاد و پیام نور تموم شده یا نه؟؟ اگه تموم نشده تا کی ادامه داره؟؟

- - - Updated - - -

بچه ها کی میدونه مهلت ثبت نام در دانگاه های آزاد و پیام نور تموم شده یا نه؟؟ اگه تموم نشده تا کی ادامه داره؟؟

mjorh
01-10-2015, 22:42
الان تمرکز بیشتر در مورد چاقی و لاغری به غدد درون ریز و متشرحه داخلی است که با ازمایش خون بررسی می شود.

با این حساب، یه آزمایش خون بدم شاید فرجی شد :d چون من BMI ام 15 هست ... ازون موقعی هم که یادمه همین بودم ، البته چند سال پیش آزمایش دادم مشکلی نبوده ..نمیدونم حالا شاید برای معافیت نتایج دیگه ای مدنظر باشه.

farid0485
02-10-2015, 08:23

- - - Updated - - -

دانشگاه آزاد فک نکنم تو گرفتن داشنجو لحظه ای تردید کنه، لااقل حالا که رو در و دیوار زده پذیرش بدون کنکور تو هر رشته ای و این حرفا، خیالت راحت که اگه وسط عید هم بری میگن تو پولشو بده بقیه اش با ما [emoji6] [emoji6] [emoji6]

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

honeyxp
02-10-2015, 16:17
سلام چند تا سوال دارم اگه میشه جواب بدین:
1. این که میگن تو خدمت ممکنه تو ساکت مواد اینا بذارن میشه؟ اگه این اتفاق افتاد ب هر حال هیچ جوری نمیشه ثابت کرد؟ یا کلا مثلا پاپوش درست کنن چ جوریاس؟ مواد که حکمش همین طوریم اعدامه وای به خدمت...
2. اگه مثلا وسط دو یا رژه یا... کم بیاری نفست کم بیاد، قندت بیفته، پات زخم باشه نتونی بدوی یا... زورکی باید ادامه بدی یا شرایط داره؟ مثلا من خودم تو فشار بدنی زیاد و گرما قندم میفته یا فشارم. وقتی آدم نتونه ادامه بده چ جوریاس؟ اینم بستگی ب پادگان داره یا این که کوتاه میان؟
3. کلا این که آدم با کی تریپ رفاقت بریزه تو خدمت خیلی مهمه یه وقت دیدی رو به رو خاله پشت سر چاله بشن. اصا با کسی باید دوست شد؟ از کجا معلوم تو زرد از آب درنیاد؟
4. این که مثلا به کسی بگن ارشد شو بعد میتونه قبول نکنه؟ باید با لحن آروم بگه یا نظامی؟ کدومش بهتره؟ کلا اون جا جلو فرمانده باید سفت گرفت که سفت نخوری درسته؟ نباید ضعیف ظاهر شی؟
مرسی اگه کسایی ک واردن اینارو ج بدن.
این جور استرسا آدمو اذیت میکنه.

mani6606
02-10-2015, 16:59
سلام چند تا سوال دارم اگه میشه جواب بدین:
1. این که میگن تو خدمت ممکنه تو ساکت مواد اینا بذارن میشه؟ اگه این اتفاق افتاد ب هر حال هیچ جوری نمیشه ثابت کرد؟ یا کلا مثلا پاپوش درست کنن چ جوریاس؟ مواد که حکمش همین طوریم اعدامه وای به خدمت...
2. اگه مثلا وسط دو یا رژه یا... کم بیاری نفست کم بیاد، قندت بیفته، پات زخم باشه نتونی بدوی یا... زورکی باید ادامه بدی یا شرایط داره؟ مثلا من خودم تو فشار بدنی زیاد و گرما قندم میفته یا فشارم. وقتی آدم نتونه ادامه بده چ جوریاس؟ اینم بستگی ب پادگان داره یا این که کوتاه میان؟
3. کلا این که آدم با کی تریپ رفاقت بریزه تو خدمت خیلی مهمه یه وقت دیدی رو به رو خاله پشت سر چاله بشن. اصا با کسی باید دوست شد؟ از کجا معلوم تو زرد از آب درنیاد؟
4. این که مثلا به کسی بگن ارشد شو بعد میتونه قبول نکنه؟ باید با لحن آروم بگه یا نظامی؟ کدومش بهتره؟ کلا اون جا جلو فرمانده باید سفت گرفت که سفت نخوری درسته؟ نباید ضعیف ظاهر شی؟
مرسی اگه کسایی ک واردن اینارو ج بدن.
این جور استرسا آدمو اذیت میکنه.

١-بيشتر از مواد نگران لوازام شخصى باشيد، پادگان ها پارك نيست كه هر كسى به مواد دسترسى داشته باشند ، اكثر دژبان ها تيز هستند و براى تشويقى گرفتند همه جاى سربازها رو مى گردند به شما يك كمد مى دهند بايد يك قفل براى كمد و ساكتان حتما تهيه كنيد.
٢-اگر وسط رژه ضعف و بي هوش شويد شما را به درمانگاه منتقل مى كنند و در صورت تكرار شما را از رژه يا دو معاف مى كنند
٣-اگر با كسى در خدمت دوست نباشيد كه گذشت زمان برايتان سختر مى شود ، انتخاب دوست خوب به ميزان انسان شناسى شما بستگى دارد
٤-براى صحبت كردن با فرمانده بايد ارام و مودب و با لحن مناسب بود نه اينكه داد بزنيد، ان داد زدن براى هنگامى است كه شما مى خواهيد ورود يك فرد با درجه بالاى نظامى به گروهان اعلام كنيد

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

honeyxp
02-10-2015, 17:14
1. در مورد رد یا قبول درخواست مثلا ارشد شدن؟
2. و در مورد 2 ینی تا جایی ک واقعا بی هوش شی باید ادامه بدی حتی اگه نمیتونی؟ بعد اگه فرمانده سخت گیر باشه ممکنه ب از حال رفتنم گیر بده یا کلا همه شون تو شرایط سخت کوتاه میان؟ چون بالاخره آدمو ک قرار نیس دسی دسی بکشن هرچقدرم که سختی بکشی
3. اگه مثلا ی موقع بدی آدم مثلا دستشوییش بگیره چ جوریاس؟ ببخشید میپرسم خب پیش میاد آدم ممکنه استرس داشته باشه. مثلا فک کنین سر نگهبانی یا رژه...؟
4. نگهبانی اصولا یه تعریفی ازش میدین؟ کسایی ک نگهبان میشن منظور همه نگهبان پادگان همون ک اون بالا وا میسه میشن؟ یا نگهبانی های دیگه هم داریم؟ چون من دیدم مثلا نگهبان اسم نظامیشو الان یادم نیس. همون تیکه ک ساک ماک میذارن نگهبان اون میشه.
5. بعد من که شماره ی چشمم به نسبت بالاس اگه برای معاف از رزم اقدام نکنم توی بخش نگهبانی یا میدون تیر دیدم 10/10 ام نیست ممکنه دقیق نبینم. میتونه مشکل درست کنه؟ لازمه بگم یا میگیرن ب ...شون؟
ببخشید سوالا زیاده ولی من میخواستم نرم حالا داره نظرم عوض میشه حالا جدا از عواقب و اتلاف عمر دارم فک میکنم من اگه نرم یکی دیگه باس جا من بدبختیش بیشتر شه. انصاف نیس ما نخوایم بریم بقیه جورمونو بکشن.

mani6606
02-10-2015, 17:31
1. در مورد رد یا قبول درخواست مثلا ارشد شدن؟
2. و در مورد 2 ینی تا جایی ک واقعا بی هوش شی باید ادامه بدی حتی اگه نمیتونی؟ بعد اگه فرمانده سخت گیر باشه ممکنه ب از حال رفتنم گیر بده یا کلا همه شون تو شرایط سخت کوتاه میان؟ چون بالاخره آدمو ک قرار نیس دسی دسی بکشن هرچقدرم که سختی بکشی
3. اگه مثلا ی موقع بعدی آدم مثلا دستشوییش بگیره چ جوریاس؟ ببخشید میپرسم خب پیش میاد آدم ممکنه استرس داشته باشه. مثلا فک کنین سر نگهبانی یا رژه...؟
4. نگهبانی اصولا یه تعریفی ازش میدین؟ کسایی ک نگهبان میشن منظور همه نگهبان پادگان همون ک اون بالا وا میسه میشن؟ یا نگهبانی های دیگه هم داریم؟ چون من دیدم مثلا نگهبان اسم نظامیشو الان یادم نیس. همون تیکه ک ساک ماک میذارن نگهبان اون میشه.
5. بعد من که شماره ی چشمم به نسبت بالاس اگه برای معاف از رزم اقدام نکنم توی بخش نگهبانی یا میدون تیر دیدم 10/10 ام نیست ممکنه دقیق نبینم. میتونه مشکل درست کنه؟ لازمه بگم یا میگیرن ب ...شون؟
ببخشید سوالا زیاده ولی من میخواستم نرم حالا داره نظرم عوض میشه حالا جدا از عواقب و اتلاف عمر دارم فک میکنم من اگه نرم یکی دیگه باس جا من بدبختیش بیشتر شه. انصاف نیس ما نخوایم بریم بقیه جورمونو بکشن.

١-ارشد شدن اجبارى كه نيست درصورتى كه پيشنهاد شما مى توانيد ان را رد كنيد سعى كنيد در چشم فرمانده زياد نباشيد
٢-درسته سخت گيرهاى خدمت زياد است اما فرمانده در قبال سلامتى شما مسوليتى دارد اگر پزشك بهدارى يا بيمارستان شنا را از كارهاى سخت مانند رژه يا ورزش معاف كند او نمى تواند نقض قانون كند
٣-محبوريد تحمل كنيد انجا مدرسه يا دانشگاه نيست كه هر وقت بخواهيد سرويس بهداشتى برويد
٤-هر پادگان تعدادى گردان دارد و هر گردان تعدادى يگان ، يگان ها محدوده مسخصى دارند و نگهبانى انها بر اساس ان محدوده تعريف مى شود مانند پارك موتورى، اسلحه خانه، انبار ى اسايشگاه ... و هر هفته نيز هر يگان وظيفه نگهبانى گردان خود را دارد
٥-تير اندازى علاوه بر چشم دقيق به عواملى ديگر نيز بستگى دارد مانند سالم بودن اسلحه ... نگران نباشيد

9306915
02-10-2015, 17:59
یک ابان اعزامم و یک ابان .ودوم ابان تاسوعا وعاشوراس باید سوم بریم پادگان یا همون یکم

- - - Updated - - -

یک ابان اعزامم و یک ابان .ودوم ابان تاسوعا وعاشوراس باید سوم بریم پادگان یا همون یکم

honeyxp
02-10-2015, 18:04
1. تو چشم فرمانده باشیم به ضرره ینی؟ چه اشکالی داره؟ این با رفیق شدن فرق داره ینی؟
2. در مورد سوال 5 من باید بگم که مثلا دقت چشمم بالا نیست؟
3. مرخصی نمیدونم چند مدله و الان اسماش یادم نیس اما استعلاجی رو یادمه. مرخصی استعلاجی جزو همون مرخصی طبیعی حساب میشه یا مازاد بر اون هست؟ من چون هر 4 تا 6 ماه یه بار بستگی داره خودمم نمیدونم، گوشم جرم میگیره و حتما باید شستشو بشه اگه نه گوشم سنگین میشه و کسایی که این مشکلو دارن در جریانن چ داستانیه و الانم حتی بعضی موقعا سه ماه یه بار مجبورم شستشو بدم. این کارو که تو بهیاری اونجا احیانا نمیخوان انجام بدن؟
4. سوال بعدیم این که: میگن صدام خوبه، تعریف از خود نباشه. لازمه بگم؟ تو آموزشی و خود یگان تاثیری جایی داره؟ یا این که بگم رسما به ... میرم و نگم؟
5. ممکنه دوره ی اصلی خدمتم تو محل آموزشی باشه؟
6. امریه رو فقط لیسانس به بالاها میگیرن؟
بازم واسه سوالای زیاد معذرت من از 300، 400 صفحه پیش دارم دقیق میخونم ولی شاید اینا تو صفحه های بعدی ای باشه که من هنوز نخوندم. اگه تکراری هست شرمنده. لطف میکنین که جواب میدین. مرسی

mani6606
02-10-2015, 20:33

- - - Updated - - -

بعد از تعطيلات اعزام مى شويد

1. تو چشم فرمانده باشیم به ضرره ینی؟ چه اشکالی داره؟ این با رفیق شدن فرق داره ینی؟
3. مرخصی نمیدونم چند مدله و الان اسماش یادم نیس اما استعلاجی رو یادمه. مرخصی استعلاجی جزو همون مرخصی طبیعی حساب میشه یا مازاد بر اون هست؟ من چون هر 4 تا 6 ماه یه بار بستگی داره خودمم نمیدونم، گوشم جرم میگیره و حتما باید شستشو بشه اگه نه گوشم سنگین میشه و کسایی که این مشکلو دارن در جریانن چ داستانیه و الانم حتی بعضی موقعا سه ماه یه بار مجبورم شستشو بدم. این کارو که تو بهیاری اونجا احیانا نمیخوان انجام بدن؟
4. سوال بعدیم این که: میگن صدام خوبه، تعریف از خود نباشه. لازمه بگم؟ تو آموزشی و خود یگان تاثیری جایی داره؟ یا این که بگم رسما به ... میرم و نگم؟
بازم واسه سوالای زیاد معذرت من از 300، 400 صفحه پیش دارم دقیق میخونم ولی شاید اینا تو صفحه های بعدی ای باشه که من هنوز نخوندم. اگه تکراری هست شرمنده. لطف میکنین که جواب میدین. مرسی

١-بله ، اگر فرمانده شما را زودتر بين ١٠٠ نفر ادم تشخيص بده بيشتر گير مى دهد.
٢-بيشتر افرادى كه ميدان تير مى روند نمره چمشان زياد دقيق نيست علاوه بر ان تمركز كافى براى هدف گيرى ندارند
٣-مرخصى استعلاجى هم حدى دارد ان را هم بيمارستان هر سازمان نظامى صادر مى كند نه بهدارى پادگان ، شما مو توانيد از مرخصى استحقاقى استفاده كنيد اما توجه كنيد كه اگر مجرد هستيد در ماه بك روز مرخصى داريد
٤-اگر توانايي خواندن قران و ادعيه را داريد مى توانيد به عقيدتى و سياسى مراجعه كنيد البته خدمت در هر يگان سختى خودش را دارد از جمله در عقيدتى ( اگر ديپلم هستيد اين سختى بيشتر است)
٥-احتمالش كمه
٦-بله

Doctor Splinter
03-10-2015, 01:26
خب دوست عزیزمون لطف کردن و جواب شما رو دادن ولی به طور کل خدمت چیزی نیست که قابل پیشبینی باشه و می تونی خیلی خیلی راحت و خوشایند یا خیلی سخت و دشوار یا حد وسط این دو باشه،دذ خدمت یه روح قوی بیشتر از یک جسم قوی می تونه به شما کمک کنه:n10:
چه بسیار افرادی که با وجود بدن تنومند و سالم به خاطر روحیه ضعیف کارشون به فرار یا اعتیاد کشیده و بودن افرادی که با وجود بدن نحیف و قدرت بدنی کم تونستن خدمت رو با موفقیت پشت سر بگذارن:n20:
توکل به خدا و امید به آینده روشن خیلی کمک میکنه در عبور از لحظات سخت دوران خدمت!
من شب هایی که ذره ای انرژی نداشتم و باید برای نگهبانی بیدار می شدم از خدا می خواستم که کمکم کنه تا بتونم دوام بیارم و این دوره رو پشت سر بگذارم که خدا هم کمکم کرد و با تمام سختی ها و نا خوشایندی هاش گذشت:n30:

- - - Updated - - -

خب دوست عزیزمون لطف کردن و جواب شما رو دادن ولی به طور کل خدمت چیزی نیست که قابل پیشبینی باشه و می تونی خیلی خیلی راحت و خوشایند یا خیلی سخت و دشوار یا حد وسط این دو باشه،دذ خدمت یه روح قوی بیشتر از یک جسم قوی می تونه به شما کمک کنه:n10:
چه بسیار افرادی که با وجود بدن تنومند و سالم به خاطر روحیه ضعیف کارشون به فرار یا اعتیاد کشیده و بودن افرادی که با وجود بدن نحیف و قدرت بدنی کم تونستن خدمت رو با موفقیت پشت سر بگذارن:n20:
توکل به خدا و امید به آینده روشن خیلی کمک میکنه در عبور از لحظات سخت دوران خدمت!
من شب هایی که ذره ای انرژی نداشتم و باید برای نگهبانی بیدار می شدم از خدا می خواستم که کمکم کنه تا بتونم دوام بیارم و این دوره رو پشت سر بگذارم که خدا هم کمکم کرد و با تمام سختی ها و نا خوشایندی هاش گذشت:n30:

honeyxp
03-10-2015, 15:04
آقا من یه سوال دارم. گفتین به مدارک دانشگاهی امریه میدن. ینی چی؟ ینی کسی که دیپلم و پایین تر هست امریه نداره؟ خب این ینی چی؟ ینی تو همون قسمت آموزشی میمونه؟

dash_mehdi
03-10-2015, 19:31
سلام

عزیزان بنده برای گرفتن کفالت اقدام کرده بودم که فهمیدم بعلت غیبت داشتنم رد شده و خوده نظام وظیفه به صورت خیلی خود جوش مدارکم رو رد کرده و ۱٩ آذر تاریخِ اعزاممه.
چند سوال خدمت عزیزان داشتم که اگر لطف بفرمایید و جواب بدید بسیار ممنون میشم.
1-میشه در تاریخ اعزام نرفت و اگر نرم فراری محسوب میشم؟ میان دنبالم؟ :دی نمیشه یه مدت کوتاه (مثلا 2-3 هفته) بزم به چاک تا آبا از آسیاب بیافته و دیگه پیم رو نگیرن؟
(می خوام چند سال دیگه بخرم میشه؟)

HOJ-JAT
03-10-2015, 19:36
سلام

عزیزان بنده برای گرفتن کفالت اقدام کرده بودم که فهمیدم بعلت غیبت داشتنم رد شده و خوده نظام وظیفه به صورت خیلی خود جوش مدارکم رو رد کرده و ۱٩ آذر تاریخِ اعزاممه.
1-میشه در تاریخ اعزام نرفت و اگر نرم فراری محسوب میشم؟ میان دنبالم؟ :دی نمیشه یه مدت کوتاه (مثلا 2-3 هفته) بزم به چاک تا آبا از آسیاب بیافته و دیگه پیم رو نگیرن؟
فک کنم تا زمانی که اونجا حاضری نزنی فراری محسوب نمیشی و نماین دنبالت
البته میگفتند قراره غایب ها رو هم بگرین ولی هنوز که خبری ندشه

farid0485
03-10-2015, 19:40
سلام

برای چه کفالتی اقدام کرده بودی؟!

تاجایی که من شنیدم باید بری و از داخل پیگیری کارهای معافی رو انجام بدی

معمولا به کسایی که غیبت دارن سخت معافی میدن، ولی میدونم که آخر سر معافی رو میدن

Doctor Splinter
03-10-2015, 20:34
آقا من یه سوال دارم. گفتین به مدارک دانشگاهی امریه میدن. ینی چی؟ ینی کسی که دیپلم و پایین تر هست امریه نداره؟ خب این ینی چی؟ ینی تو همون قسمت آموزشی میمونه؟

کلا امریه به افراد خیلی کمی تعلق میگیره و بعد از آموزشی همه میرن سر یگان و بسته به نیاز سازمان خدمتی و توانایی هایی که دارن به ادامه خدمت مشغول می شن!
مثلا تو ارتش همه کارها رو سربازها انجام میدن ولی در ناجا این طور نیست:n19:
من هر دو سازمان رو دیدم و آشنایی دارم :n33:

- - - Updated - - -

کلا امریه به افراد خیلی کمی تعلق میگیره و بعد از آموزشی همه میرن سر یگان و بسته به نیاز سازمان خدمتی و توانایی هایی که دارن به ادامه خدمت مشغول می شن!
مثلا تو ارتش همه کارها رو سربازها انجام میدن ولی در ناجا این طور نیست:n19:
من هر دو سازمان رو دیدم و آشنایی دارم :n33:

DJ_EBI
04-10-2015, 00:04
سلام

خیر می تونید نرید غایب محسوب میشید (تا موقعی که پادگان نرفتید غایبید در صورتی فراری محسوب می شید که از یگان فرار کنید ) سری اول مراجعه نکنید 3 ماه اضافه و در سری های بعدی 6 ماه اضافه خدمت (خودم چند سال پیش باسه کفالت اقدام کردم و پیگیر نشدم هر چند یکبار دفترچه میومد هر سری هم یه جا میوفتادم با 180 روز اضافه خدمت ) مشکلی هم از بابت دستگیری و زندان و.. نداشتم (از لحاظ قانونی هم غایب با فراری خیلی با هم فرق می کنند و تا حالا من ندیدم کسی رو به خاطر غیبت دستگیر کنند )
اگه تا اون موقع قانون خرید خدمت باشه می تونید

- - - Updated - - -

MR.CART
04-10-2015, 01:32
یعنی اگه حتی 5 سال هم غیبت داشته باشیم فقط شش ماه اضافه خدمت میدن؟؟

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

mani6606
04-10-2015, 05:57
سلام

اين قانون هميشه بوده كه كفالت و درخواست هاى معافيت غائبين هواره رد مى شده ، اگر چه در حال حاضر كفالت و معافيت به سختى به افراد داده مى شود اما اگر در روز اعزام مراجعه نكنيد غايب حساب مى شويد و طبق دستور العملى كه از مهر امسال به كلانترى ها ابلاغ شده است ، كلانترى ها مى توانند براى بازداشت شما اقدام كنند. قوانين خدمت متاسفانه هر چند سال يكبار تغيير مى كنيد و قانون خريد فعلى هم تضمينى ندارد كه تا هشت سال ديگر وجود داشته باشد با توجه به كاهش مواليد ذكور ممكنه اين قانون به زودى حذف گردد بنابراين عقلانه تصميم بگيريد

alone-boy
04-10-2015, 07:50
سلام
من الان نزدیک یکسال هست که به عنوان امریه ( صندوق مهر امام رضا ) دارم خدمت میکنم.
بخاطر سابقه حضور در جبه پدر یه 6 ماهی کسری از خدمت دارم، از خیلی ها شنیدم نمیشه استفاده کرد از خیلی ها هم شنیدم تو امریه از کسری استفاده کردن، اینجا هم از ما تعهد معتبری مبنی بر اینکه از کسری استفاده نکنم از ما نگرفتند
الان میخواستم بدونم برای استفاده از کسری باید از کجا شروع کنم، میشه مراحلش رو انجام داد حالا یا موافقت بشه یا نشه؟

alone-boy
04-10-2015, 07:55
سلام
من الان نزدیک یکسال هست که به عنوان امریه ( صندوق مهر امام رضا ) دارم خدمت میکنم.
بخاطر سابقه حضور در جبه پدر یه 6 ماهی کسری از خدمت دارم، از خیلی ها شنیدم نمیشه استفاده کرد از خیلی ها هم شنیدم تو امریه از کسری استفاده کردن، اینجا هم از ما تعهد معتبری مبنی بر اینکه از کسری استفاده نکنم از ما نگرفتند
الان میخواستم بدونم برای استفاده از کسری باید از کجا شروع کنم، میشه مراحلش رو انجام داد حالا یا موافقت بشه یا نشه؟

اینو رو هم الان پیدا کردم
"کمالي در ادامه با اشاره به کسر خدمت‌هاي تاهل و فرزند به ايسنا گفت: اين کسر خدمت به کساني که به دستگاه‌هاي مربوطه تحت عنوان امريه اعزام مي‌شوند هم تعلق مي‌گيرد و علاوه بر اين کسر خدمت‌هاي ايثارگري و موارد ديگر هم به جاي خودش است.

به گفته جانشين اداره منابع انساني ستاد کل نيروهاي مسلح، تنها کسر خدمتي که به سربازان امريه تعلق نمي‌گيرد، کسر خدمت‌هاي مربوط به مناطق عملياتي و محروم است."

dash_mehdi
04-10-2015, 13:46
سلام

ممنون از عزیزان

برای کفالت گرفتن برای مادرم اقدام کردم (ماده6) از بهزیستی هم اقدام کردم.

عزیزان واقعا در شرایطی نیستم که راه صحیح رو انتخاب کنم. لطفا کمکم کنید.
اگر برم سربازی هم درس خوندنم 2 سال به تاخیر می افته و هم کار کردنو زن گرفتنو... آیامیشه مدارک پزشکی مادرم رو تکمیل کنم و در حین خدمت اقدام به گرفتن کفالت کنم؟ شرایطم اینه: قبل از این که رد کنند کفالتم رو از طریق بهزیستی (ماده6) اقدام کردم برای گرفتن کفالت برای مادرم که. متاسفانه در تصادف در سال 83 فلج شدن و از دست هاشون هم تقریبا 70 درصد نمیتونند کار بکشند و حتی صحبت کردنشون هم مشکلپیدا کرد. اما پدرم بحمدالله سالم و در سن ۵٢ سالگی هستند و شاغل هم هستند. تک پسرم اما دو خواهر دارم که یکیشون رفته خونه بخت اما یکیشون هست. با این شرایط معافی میدن؟ (در حین خدمت)

سوال دیگر اینکه پدرم حدود ٢٧-٢٨ ماه خدمت کردند در جبهه بیشترش سربازی بوده و مقداریش هم بسیجی، اما مدارک خاصی دال بر خدمتشون در جبهه ندارند الا کارت پایان خدمت که تاریخش مربوط به ایام جنگ هست. آز چه طریق میتونم کسری بگیرم بابت جبهه ی پدرم؟ اصلا نیدن کسری؟ (مدرکی.هم جز کارت پایان خدمت موجود نیست).

سوال سوم اینکه آیا نرفتن به سربازی عقلانی هست؟ (با توجه به درس و کار و زن گرفتنو ...) عزیزانِ با تجربه خواهش میکنم بنده رو از تجربتون بی نسیب نزارید.
بسیار ممنون
در پناه حق تعالی

windows-ps3
04-10-2015, 16:43
سلام

ممنون از عزیزان

اگر برم سربازی هم درس خوندنم 2 سال به تاخیر می افته و هم کار کردنو زن گرفتنو... آیامیشه مدارک پزشکی مادرم رو تکمیل کنم و در حین خدمت اقدام به گرفتن کفالت کنم؟ شرایطم اینه: قبل از این که رد کنند کفالتم رو از طریق بهزیستی (ماده6) اقدام کردم برای گرفتن کفالت برای مادرم که. متاسفانه در تصادف در سال 83 فلج شدن و از دست هاشون هم تقریبا 70 درصد نمیتونند کار بکشند و حتی صحبت کردنشون هم مشکلپیدا کرد. اما پدرم بحمدالله سالم و در سن ۵٢ سالگی هستند و شاغل هم هستند. تک پسرم اما دو خواهر دارم که یکیشون رفته خونه بخت اما یکیشون هست. با این شرایط معافی میدن؟ (در حین خدمت)

سوال دیگر اینکه پدرم حدود ٢٧-٢٨ ماه خدمت کردند در جبهه بیشترش سربازی بوده و مقداریش هم بسیجی، اما مدارک خاصی دال بر خدمتشون در جبهه ندارند الا کارت پایان خدمت که تاریخش مربوط به ایام جنگ هست. آز چه طریق میتونم کسری بگیرم بابت جبهه ی پدرم؟ اصلا نیدن کسری؟ (مدرکی.هم جز کارت پایان خدمت موجود نیست).

سوال سوم اینکه آیا نرفتن به سربازی عقلانی هست؟ (با توجه به درس و کار و زن گرفتنو ...) عزیزانِ با تجربه خواهش میکنم بنده رو از تجربتون بی نسیب نزارید.
بسیار ممنون
در پناه حق تعالی

درود دوست عزیز

شما می تونید هم هنگام تحصیل برای معافیت کفالت اقدام کنید , هم در حین خدمت ولی با توجه به سلامت کامل پدرتون ( البته قدر سلامتی خانواده تون رو بدونید , امیدوارم هیچ وقت دچار مشکل نشوند , برای مادرتون هم از صمیم قبل آرزوی بهبودی دارم ) شرایط شما سخت است چون ممکنه بگن پدرتون در غیاب شما می تونه از مادرتون نگهداری کنه

قبلا یه قانون بود به نام چند خواهری , کسی که 3 خواهر داشته داشته باشه و از طریق بهزیستی اقدام کنه میتونه معاف بشه , وضعیت جسمانی پدر و مادر در این معافیت ملاک رسیدی نیست ( بهتره یه سری به نطام وظیفه شهرتون بزنید شاید برای 2 خواهر این قاون وجود داشته باشه , اگه کلا قانون رو حذف نکرده باشه)

در مورد کسری ها اطلاعی ندارم , جناب مانی بیشتر می تونند کمک کنند

- - - Updated - - -

سلام

ممنون از عزیزان

بسیار ممنون
در پناه حق تعالی

درود دوست عزیز

شما می تونید هم هنگام تحصیل برای معافیت کفالت اقدام کنید , هم در حین خدمت ولی با توجه به سلامت کامل پدرتون ( البته قدر سلامتی خانواده تون رو بدونید , امیدوارم هیچ وقت دچار مشکل نشوند , برای مادرتون هم از صمیم قبل آرزوی بهبودی دارم ) شرایط شما سخت است چون ممکنه بگن پدرتون در غیاب شما می تونه از مادرتون نگهداری کنه

قبلا یه قانون بود به نام چند خواهری , کسی که 3 خواهر داشته داشته باشه و از طریق بهزیستی اقدام کنه میتونه معاف بشه , وضعیت جسمانی پدر و مادر در این معافیت ملاک رسیدی نیست ( بهتره یه سری به نطام وظیفه شهرتون بزنید شاید برای 2 خواهر این قاون وجود داشته باشه , اگه کلا قانون رو حذف نکرده باشه)

در مورد کسری ها اطلاعی ندارم , جناب مانی بیشتر می تونند کمک کنند

HOJ-JAT
04-10-2015, 19:51
سلام
اگر کسی در حین تحصیل برای کفالت اقدام کنه و درخواستش رد یشه چی میشه؟
ایا میتونه ادامه تحصیل بده؟
ایا میتونه از یک سال معافی استفاده کنه؟
ایا میتونه ی جای خاصی مثلا سپاه بیافته یا نه همین که رد شد واسش کد یجایی رو میرنن؟

peyman0071
04-10-2015, 19:53
سلام دوستان مدارکمو برج6 فرستادم برج 10 هم اعزامم ولی اون موقع که مدارکو پست کردم و معاینه رفتم سالم زدن.ولی چند وقتیه فهمیدم میگرن شدید دارم مدارک پزشکی هم هست حوری که کمی تو افتاب باشم سر درد بدی میگیرم.سوالم اینه ایا میگرن تاثیر تو خدمت داره؟مدارک پزشکی میگرن باید بدم پلیس +10؟؟؟

farid0485
04-10-2015, 19:57
سلام دوستان مدارکمو برج6 فرستادم برج 10 هم اعزامم ولی اون موقع که مدارکو پست کردم و معاینه رفتم سالم زدن.ولی چند وقتیه فهمیدم میگرن شدید دارم مدارک پزشکی هم هست حوری که کمی تو افتاب باشم سر درد بدی میگیرم.سوالم اینه ایا میگرن تاثیر تو خدمت داره؟مدارک پزشکی میگرن باید بدم پلیس +10؟؟؟
اینطوری که از بحث های قدیم دوستان متوجه شدم به احتمال خیلی بالا معاف از نگهبانی و رزم میشی...
ولی خب بهتر صبر کنی به نفر با تخصص بیشتر بهت بگه [emoji1]

سلام
ایا میتونه ی جای خاصی مثلا سپاه بیافته یا نه همین که رد شد واسش کد یجایی رو میرنن؟
تنها معافیتی که میشه تو حین تحصیل گرفت و رد شدن توش هم مشکلی برای درس خوندنت نداره همین کفالته

برای کدوم کفالت میخوای اقدام کنی؟!

honeyxp
04-10-2015, 20:21
آقا خیلی توی این تاپیک خوندم که تو چش فرمانده نباش. کلا هم فرمانده گروهان هم گردان هم...؟ همه شون؟ خو آدم میخواد مرخصی بگیره یا بره درخواست بده و اینارو بگه میره پیش فرمانده تابلو میشه که...

mani6606
04-10-2015, 20:29
سلام

ممنون از عزیزان

بسیار ممنون
در پناه حق تعالی
دوستمون به درستى درمورد كفالت ماده ٦ توضيح دادند در صورتى از اين طريق كفالت مى گيريد كه يا پدر شما در قيد حيات نباشند يا مادر شما از ايشون طلاق گرفته باشند ، اما خواهر داشتن ربطى به اين موضوع ندارد ، كفالت ماده ٦ بندى براى خواهر و برادر معلول و ناتوان دارد كه مشمول مى تواند كفالت خواهر يا برادر خود را بگيرد. با اين توصيف شانس شما پايين است
پدر شما در ارتش خدمت كردند لازمه استفاده از كسرى ، داشتن كارت ايثارگرى است ، ايشان بايد به مراكز پيشخوان دولت بروند و فرم هاى مربوطه را پر كنند و براى ارتش صادر كنند تا كارت را دريافت كنند سپس مى توانيد از كسرى استفاده كنيد
در مورد انگيزه رفتن به خدمت ، هر فردى الويت هايي براى خود دارد شما بايد در انتها خودتان تصميم بگيريد

سلام
بله مى توانيد از فرجه استفاده كنيد
سپاه افتادن يا كد خوردن ربطى به رد شدن درخواست معافيت كفالت ندارد،

به پليس +١٠ يا نظام وظيفه استان مراجعه كنيد چون درخواست كميسيون پزشكى نداشتيد احتمالا با ان موافقت مى كنند در غير اين صورت بعد از اعزام در خدمت اقدام كنيد

mani6606
04-10-2015, 20:34
آقا خیلی توی این تاپیک خوندم که تو چش فرمانده نباش. کلا هم فرمانده گروهان هم گردان هم...؟ همه شون؟ خو آدم میخواد مرخصی بگیره یا بره درخواست بده و اینارو بگه میره پیش فرمانده تابلو میشه که...

تو چشم بودن يعنى اينكه جلوى فرمانده اشتباهى يا خطايي نكنيد كه امار شما در ذهن ان بد شكل بگيزد ، نه اينكه يك گوشه پنهان شويد مشخص است براى گرفتن مرخصي بايد خودتان نزد فرمانده برويد

qalati
04-10-2015, 20:55
ذوستان ی سوال
اگر کسی پدرش فوت کرده باشه و جانباز 25 درصد بوده پدرش معاف میشه؟

honeyxp
04-10-2015, 21:02
1. توی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد رژه ی درست گفتن :
«مشمولان محترم؛ موقع رژه رفتن حواستون باشه، آدم سالم اونجا مریض میشه.
یکی از مربی هامون تعریف میکرد توی دانشکده افسری خیلی ها به خاطر بد رژه رفتن واریکوسل گرفتن.
البته رژه افسرها سخت تر از سربازیه ولی کلاً مواظب باشی. اسمش سربازی هست، ولی کلاً پا از سر مهمتره
خیلی مرض حساسیه. از سرطان هم بدتره؛ یه وقت ممکنه کسی بهتون زن نده.»
اگه درست نری واقعا امکان واریکوسل هست؟ از اون ورم شنیدم که اگه بد بری کمردرد میشی که خب اول داستانه. میشه ی آدرسی جایی بدین که رژه ی درست رو آموزش داده باشه؟ یا اگه اطلاعاتی دارین بگین.

2. لباسی که توی آموزشی میدن بپوشی با لباس موقع یگان فرق داره؟
3. اگه به چیزی خسارت مالی بزنی همون موقع باس خسارتو بدی یا آخر خدمت حساب میکنن؟
4. پوتین اگه خودمون بخوایم ببریم از اینا ک میگن خوبه، تو آموزشی میشه برد یا باید واس یگان ببری؟ چون از اون ورم یکی از بچه ها گفته بود چرمیا دوامش کمه واسه همون آموزشی فقط میرسه بعد همون معمولیو ببر. یه راهنمایی بکنین مرسی.

DJ_EBI
04-10-2015, 21:03
یعنی اگه حتی 5 سال هم غیبت داشته باشیم فقط شش ماه اضافه خدمت میدن؟؟

بله البته اصلش 3 ماهه 6 ماه به خاطر اینه که دفترچه پست کردید و نرفتید (اون اضافی ها هم هر چند یکبار یا فراخوان میزارن می بخشتن یا تو یگان که بودید باسه یه مناسبتی می بخشن )

honeyxp
04-10-2015, 21:07
منم همه ی اینارو داشتم دوست عزیز فقطو فقط تا نری هی چی معلوم نمیشه چون پادگانها و فرمانده ها باهم

متفاوت هستن فقط وقتی بری همه ی اینا رو می فهمی...من ناجا رسته مرزبانی خدمت میکنم

الانم هنگ سرخسم یه روز پست یه روز استراحت..

راسی هرکی بچه سرخس هست و مشهد خدمت میکنه واس جا به جایی پیام بذارن واسم

چون بچه سرخس باشی یه روز میری خونه یه روز میای پادگان کلن بچه های سرخس اونحا حال میکنن

بچه سرخسی این پست دید برام پیام خصیصی بذارن برا جا به جایی رسته مرزبانی یا انتظامی

متهم اورده بودم دادسرا شبم باید برگردم سرخس تا پستی دیگر . . . بدرود

1. اینجا ینی چی؟ ینی میشه جای سربازا ک تو یه رسته هستن با هم عوض شه؟
2. توی بخش معافی چشم این جوری نوشته : «میوپی با سیکلوپلزی (سیکلوپلژی؟) کامل که در صورت همراه بودن با آستیگماتیسم با علامت مثبت منظور شود ولی محاسبه نگردد.» این تیکه که بولد کردم ینی چی؟ من الان یه چشمم 4.75 و آستیگماتیسم 1.25 داره الان اینا جمع شه میشه 6؟ حالا کاری ندارم قطره میریزن ولی الان من با این حساب چ جوریه داستانم؟

DJ_EBI
04-10-2015, 21:10
ذوستان ی سوال
اگر کسی پدرش فوت کرده باشه و جانباز 25 درصد بوده پدرش معاف میشه؟
در صورتی معاف میشه که شهید شده باشن یا (درصد جانبازیشون بیشتر از 25 درصد باشه ) اما می تونن باسه کفالت مادر اقدام کنن (در صورت نداشتن غیبت و تنها فرزند پسر)) که در مرحله اول یه معافیت موقت میدن و یعد از 30 ماه در صورتی که ازدواج صورت نگیره تبدیل به دائمی میشه

mani6606
04-10-2015, 22:10
1. توی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد رژه ی درست گفتن :
«مشمولان محترم؛ موقع رژه رفتن حواستون باشه، آدم سالم اونجا مریض میشه.
یکی از مربی هامون تعریف میکرد توی دانشکده افسری خیلی ها به خاطر بد رژه رفتن واریکوسل گرفتن.
البته رژه افسرها سخت تر از سربازیه ولی کلاً مواظب باشی. اسمش سربازی هست، ولی کلاً پا از سر مهمتره
خیلی مرض حساسیه. از سرطان هم بدتره؛ یه وقت ممکنه کسی بهتون زن نده.»
اگه درست نری واقعا امکان واریکوسل هست؟ از اون ورم شنیدم که اگه بد بری کمردرد میشی که خب اول داستانه. میشه ی آدرسی جایی بدین که رژه ی درست رو آموزش داده باشه؟ یا اگه اطلاعاتی دارین بگین.

2. لباسی که توی آموزشی میدن بپوشی با لباس موقع یگان فرق داره؟
3. اگه به چیزی خسارت مالی بزنی همون موقع باس خسارتو بدی یا آخر خدمت حساب میکنن؟
4. پوتین اگه خودمون بخوایم ببریم از اینا ک میگن خوبه، تو آموزشی میشه برد یا باید واس یگان ببری؟ چون از اون ورم یکی از بچه ها گفته بود چرمیا دوامش کمه واسه همون آموزشی فقط میرسه بعد همون معمولیو ببر. یه راهنمایی بکنین مرسی.
١-بيش از اينكه از رژه مسى واريكوسل بگيره از ايستادن زياد سر پست نگهبانى احتمال بيشترى دارد كه مبتلا شود، من خودم با درجه افسرى در مدت دو سال خدمت كلى رژه رفتم و در تمام مراسم روز ارتش و هفته دفاع مقدس هم در سازمان رژه بودم اما اتفاقى نيافتاد
٢-بله
٣-يا همان لحظه حساب مى كنند و يا در پايان خدمت
٤-دزدى پوتين در پادگان ها زياد است اگر پرتين خوبي داشتبد لازم نيست هزينه اضافى كنيد

2. توی بخش معافی چشم این جوری نوشته : «میوپی با سیکلوپلزی (سیکلوپلژی؟) کامل که در صورت همراه بودن با آستیگماتیسم با علامت مثبت منظور شود ولی محاسبه نگردد.» این تیکه که بولد کردم ینی چی؟ من الان یه چشمم 4.75 و آستیگماتیسم 1.25 داره الان اینا جمع شه میشه 6؟ حالا کاری ندارم قطره میریزن ولی الان من با این حساب چ جوریه داستانم؟
نه تنها در يك رسته بلكه ممكنه شما در بخشى كه مربوط به رسته خودتان است مشغول شويد

honeyxp
04-10-2015, 22:17

مرسی از دوست خوبم واس ج سوال اول. سوال 2 رو کسی میتونه راهنمایی کنه؟ مرسی

windows-ps3
05-10-2015, 12:47
دوستمون به درستى درمورد كفالت ماده ٦ توضيح دادند در صورتى از اين طريق كفالت مى گيريد كه يا پدر شما در قيد حيات نباشند يا مادر شما از ايشون طلاق گرفته باشند ، اما خواهر داشتن ربطى به اين موضوع ندارد ، كفالت ماده ٦ بندى براى خواهر و برادر معلول و ناتوان دارد كه مشمول مى تواند كفالت خواهر يا برادر خود را بگيرد. با اين توصيف شانس شما پايين است
پدر شما در ارتش خدمت كردند لازمه استفاده از كسرى ، داشتن كارت ايثارگرى است ، ايشان بايد به مراكز پيشخوان دولت بروند و فرم هاى مربوطه را پر كنند و براى ارتش صادر كنند تا كارت را دريافت كنند سپس مى توانيد از كسرى استفاده كنيد
در مورد انگيزه رفتن به خدمت ، هر فردى الويت هايي براى خود دارد شما بايد در انتها خودتان تصميم بگيريد

به پليس +١٠ يا نظام وظيفه استان مراجعه كنيد چون درخواست كميسيون پزشكى نداشتيد احتمالا با ان موافقت مى كنند در غير اين صورت بعد از اعزام در خدمت اقدام كنيد

درود مانی عزیز

معافیت چند خواهری وجود داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

درود مانی عزیز

Doctor Splinter
05-10-2015, 13:21
در مورد رسته هر چیزی ممکنه پیش بیاد و توجه داشته باش که نیاز سازمان بر رسته مقدمه:n24:
پس صرف بر این که رسته شما مثلا رایانه هست دلیل نمیشه که حتما شما کار با کامپیوتر بکنی و هر قسمتی که نیرو نیاز باشه شما رو به کار گیری خواهند کرد:n35:

- - - Updated - - -

در مورد رسته هر چیزی ممکنه پیش بیاد و توجه داشته باش که نیاز سازمان بر رسته مقدمه:n24:
پس صرف بر این که رسته شما مثلا رایانه هست دلیل نمیشه که حتما شما کار با کامپیوتر بکنی و هر قسمتی که نیرو نیاز باشه شما رو به کار گیری خواهند کرد:n35:

MR.CART
05-10-2015, 13:41
سلام
طلاق پدر و مادر معافیت داره؟من کفالت کدوم رو میگیرم پدر یا مادر؟؟
من تو خانواده تک پسر هستم 18 سالمه و یه خواهر دارم 6 سال از من بزرگتره

Doctor Splinter
05-10-2015, 13:52
سلام

کفالت مادر البته تا جایی که من یادمه حداقل باید 2 سال از تاریخ طلاق گذشته باشه

peyman0071
05-10-2015, 15:30

دوستان اگه من درخواست کمیشیو پزشکی بکنم امکان داره تاریه اعزامم عوض بشه؟یعنی از 10 یفتم 12؟؟

DJ_EBI
05-10-2015, 15:32
سلام

مادر.
تو قانون قدیم باید از تاریخ جدایی چند وقتی می گذشت ولی تو قانون جدید می تونید هر موقع خواستید اقدام کنید سری اول یک معافیت موقت 30 ماهه میدن در صورتی که ازداوج نکردن و در قید حیات بودن بعد 30 ماه می رید تبدیلش می کنید به دائم و اگر بیشتر از 30 ماه از تاریخ جدایی گذشته باشه معافیت دائمی همون اول میدن
همچنین در صورتی که خواهر شما مجرد باشه می تونید باسه کفالت ایشون هم اقدام کنید

1- شروط اصلي براي معافيت كفالت خواهر كدامند؟
جواب : الف) پدر فوت كرده باشد ب) مشمول تنها برادر بالاي 18 سال او باشد ج) خواهر سرپرست ديگري غير از مشمول نداشته باشد.
1- شروط اصلي براي بهره‌مندي از معافيت كفالت مادر كدامند؟
جواب :
الف) مادر به سبب طلاق يا فوت همسر فاقد شوهر باشد.
ب) مشمول تنها فرزند ذكور بالاي 18 سال براي مادر باشد.

DJ_EBI
05-10-2015, 16:09
دوستان اگه من درخواست کمیشیو پزشکی بکنم امکان داره تاریه اعزامم عوض بشه؟یعنی از 10 یفتم 12؟؟
آیا مشمولی که برگه اعزام بخدمت دریافت نموده است و بیماری پیدا کرده می تواند درخواست پزشکی دهد؟
بلی‏ ‏- با ارائه در خواست و نظریه پزشکی به وظیفه عمومی ‏ اعزام مشمول ابطال و درخواست وی در سیر بررسی معافیت پزشکی قرار می گیرد.

باسه بیماریتون هم به هیچ عنوان معافیت نمیدن در بهترین حالت شاید معاف از رزم بدن که اونم باید در بدترین حالت بیماریتون باشه

mani6606
05-10-2015, 17:10
درود مانی عزیز

- - - Updated - - -

درود مانی عزیز

بله وجود دارد اما پيش شرط هايي هم دارد اولا كه خانواده تحت پوشش كميته امداد ياشند و همچنين پدر ناتوان يا در قيد حيات نباشد

mani6606
05-10-2015, 17:26
-----------

mani6606
05-10-2015, 17:27
-------------

windows-ps3
05-10-2015, 23:09
بله وجود دارد اما پيش شرط هايي هم دارد اولا كه خانواده تحت پوشش كميته امداد ياشند و همچنين پدر ناتوان يا در قيد حيات نباشد

درود مانی عزیز

ایشون هم تحت پوشش بهزیستی هستند

کمیته امداد یا بهزیستی

وضعیت جسمانی پدر هم ملاک نیست

همچنین در صورتیکه پدر مشمول در قید حیات باشد وضعیت جسمانی وی ملاک رسیدگی نبوده و صرفا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا بهزیستی بودن پدر یا مادر مشمول شرط اصلی رسیدگی می باشد.

از قانون های جدید خبر ندارم , اگر شما می فر مایید حتما من اشتباه میکنم

راستی دوستان کارت معافیت من هم صادر شده , انشاالله چند روز دیگه به دست میرسه

از همه دوستانی که تو این تاپیک کمک کردند , مخصوصا مانی عزیز تشکر می کنم

- - - Updated - - -

درود مانی عزیز

ایشون هم تحت پوشش بهزیستی هستند

کمیته امداد یا بهزیستی

وضعیت جسمانی پدر هم ملاک نیست

همچنین در صورتیکه پدر مشمول در قید حیات باشد وضعیت جسمانی وی ملاک رسیدگی نبوده و صرفا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا بهزیستی بودن پدر یا مادر مشمول شرط اصلی رسیدگی می باشد.

از قانون های جدید خبر ندارم , اگر شما می فر مایید حتما من اشتباه میکنم

راستی دوستان کارت معافیت من هم صادر شده , انشاالله چند روز دیگه به دست میرسه

از همه دوستانی که تو این تاپیک کمک کردند , مخصوصا مانی عزیز تشکر می کنم

HOJ-JAT
06-10-2015, 00:02
مادر.
تو قانون قدیم باید از تاریخ جدایی چند وقتی می گذشت ولی تو قانون جدید می تونید هر موقع خواستید اقدام کنید سری اول یک معافیت موقت 30 ماهه میدن در صورتی که ازداوج نکردن و در قید حیات بودن بعد 30 ماه می رید تبدیلش می کنید به دائم و اگر بیشتر از 30 ماه از تاریخ جدایی گذشته باشه معافیت دائمی همون اول میدن

جواب : الف) پدر فوت كرده باشد ب) مشمول تنها برادر بالاي 18 سال او باشد ج) خواهر سرپرست ديگري غير از مشمول نداشته باشد.
جواب :
ایا فردی که تک فرزنده پسره میتونه ب این روش اینوقاتون رو دور بزنه؟
قبل از اقدام برای معافی پدر و مادرش از هم جدا بشن کفالت موقعت رو که گرفت پدر و مادرش غیر رسمی ازدواج کنن ( یعنی فقط خبطه عقد خونده بشه تو شناسنامه ثبت نشه) پس از 30 ماه ازوداج رسمی کنن
با این کار طرف مثل اب خوردن معاف میشه که؟

- - - Updated - - -

مادر.

جواب :
قبل از اقدام برای معافی پدر و مادرش از هم جدا بشن کفالت موقعت رو که گرفت پدر و مادرش غیر رسمی ازدواج کنن ( یعنی فقط خبطه عقد خونده بشه تو شناسنامه ثبت نشه) پس از 30 ماه ازوداج رسمی کنن

DJ_EBI
06-10-2015, 02:08

- - - Updated - - -

بله می تونه

- - - Updated - - -

بله می تونه
خوب خودتون فکر کنید بعد از جدایی سوری چه مشکلاتی می تونه پدید بیاد و کمتر خانواده ای حاظرن از هم جدا بشن مشکلاتی از قبیل قطع شدن بیمه و ارث و خدشه دار شدن شناسنامه و ......
اگه معافیت به این مشکلات میارزه خوب می تونن اقدام کنن که فکر کنم کمتر خانواده ای حاظر باشن به اینصورت اقدام کنن

farid0485
06-10-2015, 08:12
بله می تونه

بله می تونه
خوب خودتون فکر کنید بعد از جدایی سوری چه مشکلاتی می تونه پدید بیاد و کمتر خانواده ای حاظرن از هم جدا بشن مشکلاتی از قبیل قطع شدن بیمه و ارث و خدشه دار شدن شناسنامه و ......
اگه معافیت به این مشکلات میارزه خوب می تونن اقدام کنن که فکر کنم کمتر خانواده ای حاظر باشن به اینصورت اقدام کنن
این بله ای که شما میگی هرکس ندونه میگه سه سوته درست میشه، کافیه از کسی که یه بار این مراحل رو طی کرده بپرسی تا بفهمی چه دردسرهایی که نکشیده
همین حالا کفالت پدری که بیماریش فریاد میزنه رو به این مفتی قبول نمیکنن چه برسه به روشی که همه میدونن میشه خیلی راحت دورش زد

و اینکه هرکسی خدمت رفته قبول داره جز بدبختی و سخت گذشتن عمر و از بین رفتار روحیه و جوونی چیزی نیست

چرا فکر کردی یه خانواده فقط به یه پاره کاغذی بنده که حاضرم شرط ببندم که پدر و مادر ها حتی سرعقد هم کامل نخوندنش؟!!

بیمه هم کاملا قابل برگشته، سی ماه که گذشت و معافیت دایمی شد پدر و مادر میتونن عقدشون رو رسمی کنن و برن سر زندگی شون، مثل اول

شناسنامه هم یه المثنی بگیرن ، شناسنامه هم درست میشه

فقط این وسط با یه کاغذ بازی 21 ماه از عمر یکی از اعضای زنده میشه، 21 ماه از اوج جوونی...

DJ_EBI
06-10-2015, 09:17
این بله ای که شما میگی هرکس ندونه میگه سه سوته درست میشه، کافیه از کسی که یه بار این مراحل رو طی کرده بپرسی تا بفهمی چه دردسرهایی که نکشیده
همین حالا کفالت پدری که بیماریش فریاد میزنه رو به این مفتی قبول نمیکنن چه برسه به روشی که همه میدونن میشه خیلی راحت دورش زد

و اینکه هرکسی خدمت رفته قبول داره جز بدبختی و سخت گذشتن عمر و از بین رفتار روحیه و جوونی چیزی نیست

چرا فکر کردی یه خانواده فقط به یه پاره کاغذی بنده که حاضرم شرط ببندم که پدر و مادر ها حتی سرعقد هم کامل نخوندنش؟!!

بیمه هم کاملا قابل برگشته، سی ماه که گذشت و معافیت دایمی شد پدر و مادر میتونن عقدشون رو رسمی کنن و برن سر زندگی شون، مثل اول

شناسنامه هم یه المثنی بگیرن ، شناسنامه هم درست میشه

فقط این وسط با یه کاغذ بازی 21 ماه از عمر یکی از اعضای زنده میشه، 21 ماه از اوج جوونی...

فکر می کنم تو پاسخم حرفی از آسون بودن گرفتن این معافیت نگفتم!+اینکه مگه چند درصد تک پسر هستن و غیبت ندارن ؟
به طبع هر چقدر معافیت آسون بیاد از اون ور گرفتنش تو نظام وظیفه بسیار مشکل میاد قانونم 100% پیش بینی لازمو کرده باسه بروز همچین دور زدنی
شما کلن همه چیرو ساده گرفتی برو به پدر مادرت بگو از هم طلاق بگیرین باسه معافیت من ببین چی بهت میگن :n02:
منم پاسخ هایی که به دوستان تو اینجا میدم از خودم درنمیارم یه چیزی بگم 1.چون خودم بعضی از این مراحلو طی کردم و از روندش اطلاع دارم 2.به واسطه ی اینکه یکی از اعضای خانواده تو نظام وظیفه هستن سوالاتی که یه مقدار مشکل باشه از ایشون راهنمایی میگیرم3. با استناد به سایت نظام وظیفه
اینم شرایط معافیت کفالت مادر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farid0485
06-10-2015, 10:13
فکر می کنم تو پاسخم حرفی از آسون بودن گرفتن این معافیت نگفتم!+اینکه مگه چند درصد تک پسر هستن و غیبت ندارن ؟
به طبع هر چقدر معافیت آسون بیاد از اون ور گرفتنش تو نظام وظیفه بسیار مشکل میاد قانونم 100% پیش بینی لازمو کرده باسه بروز همچین دور زدنی
شما کلن همه چیرو ساده گرفتی برو به پدر مادرت بگو از هم طلاق بگیرین باسه معافیت من ببین چی بهت میگن :n02:
منم پاسخ هایی که به دوستان تو اینجا میدم از خودم درنمیارم یه چیزی بگم 1.چون خودم بعضی از این مراحلو طی کردم و از روندش اطلاع دارم 2.به واسطه ی اینکه یکی از اعضای خانواده تو نظام وظیفه هستن سوالاتی که یه مقدار مشکل باشه از ایشون راهنمایی میگیرم3. با استناد به سایت نظام وظیفه
اینم شرایط معافیت کفالت مادر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای این مورد خاص قانون چه پیشگیری هایی کرده؟!

amir_136811
06-10-2015, 10:21
اعزامی های آبان ماه کسی برگ سفیدش رو گرفته؟؟ مشخص نشده کجا افتادیم؟

DJ_EBI
06-10-2015, 18:35
برای این مورد خاص قانون چه پیشگیری هایی کرده؟!
در موارد سختگیرانه که امومن مراکز استان رو در بر می گیره مسئول رسیدگی درخواست تحقیق از محل زندگی رو می ده که با پرس و جو از همسایگان هم محلی ها شروع میشه

reza.asgari
06-10-2015, 22:29
سلام دوستان اعزامیهای ۱/۸ کجا افتادید؟؟
منو که زدن مازاد جلوش هم نقطه چین گذاشتن

- - - Updated - - -

scorpion2
07-10-2015, 00:00

- - - Updated - - -

درود
برای تهران هستید ؟ برگه سفید گرفتیید یا رفتید نظام وظیفه پرسیدید؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

درود
برای تهران هستید ؟ برگه سفید گرفتیید یا رفتید نظام وظیفه پرسیدید؟

reza.asgari
07-10-2015, 00:26
سلام دوسته عزیز کرج هستم.
دفترچه رو هم قبل از عید فرستادم
رفتم نظام وظیفه پرسیدم

9306915
07-10-2015, 00:45
منم منتظرم ببینم سپاه کجا افتادم

- - - Updated - - -

hani25
07-10-2015, 01:01

- - - Updated - - -

سلام
شما پذیرش از سپاه گرفته بودین؟؟؟

musican33
07-10-2015, 01:07
سلام
دوستان اگر کسی الان دانشگاه قبول شده باشه و معافیت تحصیلی گرفته باشه
اگه در تکمیل ظرفیت شرکت کنه و قبول بشه و ترم بهمن ثبت نام کنه باحساب اینکه این یک ترم که تحصیل کرده از معافیت تحصیلیش کم بشه.
برای معافیت تحصیلیش که مشکلی پیش نمی یاد ؟ (در ارشد) یعنی معافیت تحصیلی را برای دانشگاه جدید صادر می کنند؟
سپاس

9306915
07-10-2015, 01:20
سلام
شما پذیرش از سپاه گرفته بودین؟؟؟

اره ولی خیلی مشکل قبول میکنن به چشم خودم تبعیض وپارتی بازی تو کشوردیدم

vistam
07-10-2015, 06:05
سلام
دوستان منم اعزام 8/1 هستم تو سایت خدمات الکترونیک نظام وظیفه که میرم برام بارکد زده اما جلوی مرکز اموزشی نقطه چین هست کسی میدونه جریانش چیه؟

mani6606
07-10-2015, 06:14
سلام
دوستان اگر کسی الان دانشگاه قبول شده باشه و معافیت تحصیلی گرفته باشه
اگه در تکمیل ظرفیت شرکت کنه و قبول بشه و ترم بهمن ثبت نام کنه باحساب اینکه این یک ترم که تحصیل کرده از معافیت تحصیلیش کم بشه.
برای معافیت تحصیلیش که مشکلی پیش نمی یاد ؟ (در ارشد) یعنی معافیت تحصیلی را برای دانشگاه جدید صادر می کنند؟
سپاس
اگر در تكميل طرفيت قبول شويد براى ثبت نام در دانشگاه جديد بايد انصراف از تحصيل در دانشگاه قبلى بدهيد وطبق قانون تنها يكبار بعد از انصراف مى توانيد دوباره معافيت تخصيلى بگيريد

سلام
دوستان منم اعزام 8/1 هستم تو سایت خدمات الکترونیک نظام وظیفه که میرم برام بارکد زده اما جلوی مرکز اموزشی نقطه چین هست کسی میدونه جریانش چیه؟
مشكلى نيست ، سايت نظام وظيفه با تاخير زياد به روزرسانى مى شود فكر كنم اخر هر ماه .

reza.asgari
07-10-2015, 12:46
سلام

کد مازاد خوردی دوسته عزیز منم ۱/۸ هستم قبلا پرندک بودم قبلترش ۰۵ کرمان بودم الان هم کد مازاد هستم امیدوارم دوباره تاخیر نخورم.یکی از رفیقهام هم کدش مشخص شده افتاده نیروانتظامی زابل اوثم ۱/۸ هست

- - - Updated - - -

سلام

کد مازاد خوردی دوسته عزیز منم ۱/۸ هستم قبلا پرندک بودم قبلترش ۰۵ کرمان بودم الان هم کد مازاد هستم امیدوارم دوباره تاخیر نخورم.یکی از رفیقهام هم کدش مشخص شده افتاده نیروانتظامی زابل اوثم ۱/۸ هست

ashkannnnnnn
07-10-2015, 15:50
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟:n13:

hani25
07-10-2015, 18:14
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟:n13:

تا جایی که میدونم ارتش دوره تکمیلی رو قبول نمیکنه

Hidden-Hunter
07-10-2015, 19:41
دوستان کسی که معافیت اعصاب و روان بگیره از گرفتن گواهینامه و پاسپورت و بیمه منع میشه، بعد از چند وقت که از کارت میگذره میتونیم گواهینامه و پاسپور در خواست بدیم؟ روندش چگونس؟

mani6606
07-10-2015, 20:38
دوستان کسی که معافیت اعصاب و روان بگیره از گرفتن گواهینامه و پاسپورت و بیمه منع میشه، بعد از چند وقت که از کارت میگذره میتونیم گواهینامه و پاسپور در خواست بدیم؟ روندش چگونس؟

بله كليه بيمارى هاى اعصاب و روان شامل كارت معافيت قرمز هستند و متاسفانه اين افراد از گرفتن گواهينامه ، مشاغل دولتى و جواز كسب محروم هستند ، طول مدت خاصى وحود ندارد كه فرد بتواند اقدام به گرفتن يكى از اين موارد ها بكند ، در پادگان موردى بود كه طرف بعد از ٨ سال از گرفتن معافيت اعصاب و روان امده بود و مى خواست به هر نحوى شده بتواند گواهينامه بگيرد

ali gamma
07-10-2015, 22:23
دوستان من تک پسر هستم و پدرم ۵۰ سالشه ک دیسک کمر داره. بعضی وقتا دیسکش ک میگیره زمینگیر میشه. آیا احتمال معافی کفالت هست؟

9306915
08-10-2015, 00:12
این سایت ادرسشه میدیبن منم برم ببینم کجا افتادم

lamp23
08-10-2015, 00:21
این سایت ادرسشه میدیبن منم برم ببینم کجا افتادم

سایتش اینه ولی کد سخا میخواد که باید از پلیس +10 بگیری : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9306915
08-10-2015, 00:25
سایتش اینه ولی کد سخا میخواد که باید از پلیس +10 بگیری : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نرم افزار بود دانلاود کردم کد سخا وملی میزدی پیبامک برام امد که شما اعزام یک دی هستین این راسته یا برا همه امده خداوکیبلی زور داره از خرداد بیکارم پذیرش سپاه گرفته بودم

mani6606
08-10-2015, 05:37
دوستان من تک پسر هستم و پدرم ۵۰ سالشه ک دیسک کمر داره. بعضی وقتا دیسکش ک میگیره زمینگیر میشه. آیا احتمال معافی کفالت هست؟
ايتدا معافيت كفالت شرط سنى يعني ٧٠ سال دارد ، اما اين شرط كافيه ، لازم نيست . در صورتى كه بيمارى فرد شديد باشد يا فرد معلوليت بالايي داشته باشد زير سن قانون نيز معافيت مى دهند
اما ديسك كمرى كه گاهى اذيت مى كنه رو معافيت نمى دهند ، افراد زيادى با بيمارى هاى سخت تر پرونده شون رد شده است.

lamp23
08-10-2015, 09:58
یه نرم افزار بود دانلاود کردم کد سخا وملی میزدی پیبامک برام امد که شما اعزام یک دی هستین این راسته یا برا همه امده خداوکیبلی زور داره از خرداد بیکارم پذیرش سپاه گرفته بودم

والا اعزامها اوضاعشون بیریخت شده یکی از آشناها هست که از اسفند گذشته دفترچه پست کرده و کد مازاد خورده براش زدن آبان

توی سایت نظام وظیفه هم همون نرم افزار هست

پدر من هم همین مشکل رو داره البته شدید هنوز نتیجه درخواستم مشخص نشده ولی توی این رفت آمد هایی که به بیمارستان ناجا داشتم یه چیزایی دستم اومده اگه خواستید جواب MRI رو واسم بفرستید نظرم رو میگم :n01:

hassantajdari
08-10-2015, 13:35
سلام بر اساتید
من امریه ام برای یک دانشگاه علوم پزشکی مورد قبول واقع شده و خودم هم دندانپزشک هستم
امروز به سایت وظیفه مراجعه کردم، مشاهده کردم تاریخ اعزام آبان ماه است ولی جلوی محل اعزامش نقطه چین گذاشته بود
حالا خیلی میگن مازاد هستیم
چه شرایطی بوجود میاد برام دوستان؟
خیلی استرس دارم میترسم امریه ام رد شه
آخه این چه وضیه ایتا درست کردن

Soroush-S
08-10-2015, 13:57

یه سایت دیگه بود که تمامی اطلاعات مشمول میزد. مثلا مقدار کسر خدمت و ... داخلش درج شده بود. الان دنبال اون سایت میگیردم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

scorpion2
08-10-2015, 14:19
سلام بر اساتید
من امریه ام برای یک دانشگاه علوم پزشکی مورد قبول واقع شده و خودم هم دندانپزشک هستم
امروز به سایت وظیفه مراجعه کردم، مشاهده کردم تاریخ اعزام آبان ماه است ولی جلوی محل اعزامش نقطه چین گذاشته بود
حالا خیلی میگن مازاد هستیم
چه شرایطی بوجود میاد برام دوستان؟
خیلی استرس دارم میترسم امریه ام رد شه
آخه این چه وضیه ایتا درست کردن
درود
دوست عزیز دعا که تمدیدت نکنند الان مازاد های تهران رو از اردبیشهت ماه دارن هی تمدید میکنن رسوندن به آبان ماه باز آبان هم مشخص نیست که اعزام بشن یا مه این داستان برای ارتش هستش البته ، سپاه اوضاعش بهتره یه خورده.
اگه آشنایی چیزی داری اقدام کن از مازادی درت بیارن. البته سایت نظام وظیقه اواخر هر ماه به روز میشه از خود نظام وظیفه شنبه بری بپرسی مطمئن میشی که مازاد هسی یا خیر.

ashkannnnnnn
08-10-2015, 15:01
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟:n41:

vistam
08-10-2015, 17:01
من هم اعرام 8/1 هستم پذیرش هم گرفتم تو سیستم هم بارکد برام زده اما مرکزی آموزشی نقطه چین هست.

hani25
08-10-2015, 19:48
من هم اعرام 8/1 هستم پذیرش هم گرفتم تو سیستم هم بارکد برام زده اما مرکزی آموزشی نقطه چین هست.
شما چند جا پذیرش گرفته بودین؟

Soroush-S
08-10-2015, 20:47
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟
:n41:

ارتش تکمیلی بسیج قبول نداره . فقط میتونی از کسری تکمیلی که حدود 45 روز هست استفاده کنی!

sedayeasemon
08-10-2015, 22:13
سلام دوستان. من اردیبهشت دفترچه فرستادم و تاریخ اعزام یک آبان هست. از طریق پیامک هم امروز چک کردم و خوشبختانه تاریخش عوض نشده و همون 1/8 مونده.
حالا میخواستم بدونم الان معلومه کجا افتادم؟ یعنی مراکز آموزشی ما مشخص شده؟ باید برم پلیس +10 یا اینترنتی هم میتونم چک کنم ببینم کجا افتادم؟
با سپاس.

hani25
08-10-2015, 22:37
سلام دوستان. من اردیبهشت دفترچه فرستادم و تاریخ اعزام یک آبان هست. از طریق پیامک هم امروز چک کردم و خوشبختانه تاریخش عوض نشده و همون 1/8 مونده.
حالا میخواستم بدونم الان معلومه کجا افتادم؟ یعنی مراکز آموزشی ما مشخص شده؟ باید برم پلیس +10 یا اینترنتی هم میتونم چک کنم ببینم کجا افتادم؟
با سپاس.
سلام
از طریق این سایت میتونی محل اموزشیتو ببینی (قسمت اعزام) البته سایتشون بعضی وقتا قطعه

h-blade
08-10-2015, 23:04
تکمیلی دو ماه کسری داره برای هر ارگانی منتها برای سپاه از اول خدمت که آموزشیه کسر میشه و برای ارتش و وزارت دفاع و نیرو انتظامی از آخر خدمت کسر میشه....

9306915
09-10-2015, 03:17
من از پادگان شهدا کرمانشاه پذیرش گرفته بودم برا برج هشت اسمم هم ارسال شده برا نظام وظیفه ولی رفتم سایت دیدم افتادم. برج دی. خیالم راحت باشه همو سپاه میافتم یا دوباره برم پیگیر بشم خرداد دفترچه فرستادم انصافا زور داره دوماه دیگه الکی بیکار باشی البته تعجحیل برای اول ابان زدم امکان قبول کردنش هست؟

sedayeasemon
09-10-2015, 03:21
توی کدوم سایت چک میکنید؟ این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همش برا من no response میده.

hani25
09-10-2015, 04:31
توی کدوم سایت چک میکنید؟ این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همش برا من no response میده.
بعضی وقتا قطعه ولی بعدا باز میشه

hani25
09-10-2015, 04:36
من از پادگان شهدا کرمانشاه پذیرش گرفته بودم برا برج هشت اسمم هم ارسال شده برا نظام وظیفه ولی رفتم سایت دیدم افتادم. برج دی. خیالم راحت باشه همو سپاه میافتم یا دوباره برم پیگیر بشم خرداد دفترچه فرستادم انصافا زور داره دوماه دیگه الکی بیکار باشی البته تعجحیل برای اول ابان زدم امکان قبول کردنش هست؟
حتما دوباره پیگیرش باشین
در مورد تعجیل هم به احتمال 99% قبول نمیکنن چون الان چند ماه بعضیارو دارن اجباری تمدید میکنن

lamp23
09-10-2015, 12:03

بعضی وقتا قطعه ولی بعدا باز میشه

مثل اینکه یه تغییراتی دادن تو سایتشون به جای evazife.police.ir بزنید evazife.epolice.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza.asgari
09-10-2015, 15:37
سلام دوستان
Evazife.police.ir مثه اینکه داره اپدیت میشه. یه سوال دلشتم تو این سایت چه اطلاعاتی میشه به دست اورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دومین ادرس رو میگم چون من به جز درخواست تعجیل چیزی ندیدم با تاریخ اعژام.

sedayeasemon
09-10-2015, 15:49
والا منم بجز اون یه مورد چیزی ندیدم. برای تعجیل فقط مشخصات مشمول و تاریخ اعزام هست.. دیگه چیزی نداره.

pouyasony
09-10-2015, 16:18
سلام دوستان من ساکن تبریز ام و تو بستان اباد امریه جور کردم .فقط سوالم این بود که من میتونم دفترچه خدمت رو از ارومیه بفرستم ولی خب ادرس تبریز رو بدم؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

peyman0071
09-10-2015, 16:20
سلام دوستان من ساکن تبریز ام و تو بستان اباد امریه جور کردم .فقط سوالم این بود که من میتونم دفترچه خدمت رو از ارومیه بفرستم ولی خب ادرس تبریز رو بدم؟

سلام من ساکن تهرانم ولی اومدم از کرج پست کنم ادرس تهرانم زده بودم اجازه ندادن گفتن فقط باید از تهران پست کنید

pouyasony
09-10-2015, 16:34
سلام من ساکن تهرانم ولی اومدم از کرج پست کنم ادرس تهرانم زده بودم اجازه ندادن گفتن فقط باید از تهران پست کنید
چرا اینجوریه ؟خب چه فرق میکنه؟ مگه مهم اون ادرسی نیست که تو دفترچه میزنیم؟

Hidden-Hunter
09-10-2015, 17:04
دوستان فرق معاف موقت شش ماهه یا یک ساله با معافیت دایم چیه؟ یعنی بعد معافیت موقت، باز کمسیون گرفته میشه و میتوانند مشمول را معاف کنند؟

چون من از یک پزشک کمسیون سوال کردم گفت بعد معافیت موقت که به مشمول میدن، بعد از مدت داده شده، ان مشمول را معافش میکنند.حرفش صحت داره؟

peyman0071
09-10-2015, 20:35

اره مهم همون ادرسس که موقع اعزام هم باید بری میدون سپاه همون شهر ولی کلا پلیس+10 بازی در میاره و کار راه نمیندازه به من که اجازه ندادن از کرج بفرستم

- - - Updated - - -

اره مهم همون ادرسس که موقع اعزام هم باید بری میدون سپاه همون شهر ولی کلا پلیس+10 بازی در میاره و کار راه نمیندازه به من که اجازه ندادن از کرج بفرستم

reza.asgari
09-10-2015, 20:37
سلام دوستان سایت اپدیت شد من افتادم کرمانشاه اموزشی رو ۱/۸
برید ببینید چجوریاس وضعتون و کجا افتادید؟؟!!

shamsoddin
09-10-2015, 20:37
دوستان پدافند سمنان جای خوبیه؟
حیلی بد میگن ، افتاده بودم سیرجان ، الان دیدم زده پدافند سمنان

MaHDi2LoNE
09-10-2015, 21:01
دوستان پدافند سمنان جای خوبیه؟
حیلی بد میگن ، افتاده بودم سیرجان ، الان دیدم زده پدافند سمنان

درود
دوست من من یک سال و هفت ماه پیش تموم کردم.
سمنان قبلنا خیلی بد بود جدیدا ی ذره بهتر شد ولی بازم جای سختی هست..
حالا اگه دیپلمه یا زیر دیپلم باشین که کارتون ساخته اس... ولی به دلتون ترس راه ندید. براتون اروزی موفقیت دارم (چیزی نیست اینم تموم میشه) :n09:

reza.asgari
09-10-2015, 21:27
دوستان تاریخ اعزامتون کی هست و ایا کدتون مشخص شده؟

hassantajdari
09-10-2015, 21:31
سایت آپدیت شد
من افتادم برج 8 شهید مدرس کرج
دوستان چطور جایی؟

hassantajdari
09-10-2015, 21:32
دوستان سایت نظام وظیفه آپدیت شد
من برج 8 و شهید مدرس کرج
چطور جایی؟

vistam
09-10-2015, 21:34
سلام
دوستان من افتادم
مرکز آموزشی نیرو دریایی سیرجان چطور هست؟

amir_136811
09-10-2015, 21:52
اعزام 8/1 مرکز آموزشی شهدای نزاجا 01 تهران
اعزام از ارومیه
کسی هست این پادگان افتاده باشه؟؟؟

Globe
09-10-2015, 22:27
من برج 8 و شهید مدرس کرج
چطور جایی؟

اعزام از ارومیه
بهترین جاهای ممکن سپاه و ارتش افتادید

- - - Updated - - -

من برج 8 و شهید مدرس کرج
چطور جایی؟

اعزام از ارومیه
بهترین جاهای ممکن سپاه و ارتش افتادید

Greedy
09-10-2015, 23:10
...
پاک شود

sedayeasemon
09-10-2015, 23:44
بچه ها برای مرکز آموزش: ...... نقطه چین زده. من مازادم درسته؟
امکانش هست طی چند روز آینده عوض بشه و مرکز آموزشمو بزنه یا دیگه همین میمونه؟

reza.asgari
10-10-2015, 00:15
اره دوست عزیز مازاد هستی.
امیدوارم تغییر کنه یا اعزام شیم.
چون ممکنه تاخیر مجدد بخوریم. اگه تا حالا تاخیر نخوردی صد درصد میوفتی دی ماه متاسفانه. البته اگه دیپلم یا پایینتر باشی احتمال اعزام شدنت بیشتره

sedayeasemon
10-10-2015, 00:49
اره دوست عزیز مازاد هستی.
امیدوارم تغییر کنه یا اعزام شیم.
چون ممکنه تاخیر مجدد بخوریم. اگه تا حالا تاخیر نخوردی صد درصد میوفتی دی ماه متاسفانه. البته اگه دیپلم یا پایینتر باشی احتمال اعزام شدنت بیشتره

من تا حالا تاخیر نخوردم... مدرکمم کارشناسیه.

9306915
10-10-2015, 00:49
من که افتادم دی ماه خیلی زور داره

- - - Updated - - -

من که افتادم دی ماه خیلی زور داره

Kasra 91
10-10-2015, 01:09
دانشجو باشی میتونی بری دنبال کارای معافیت ؟ من چند مرحله اولو رفتم چیزی از اینکه نیمتونی پیگیری کنی الان بهم نگفتن

ولی دوستام میگفتن نمیتونی بگیری تا اینکه تموم شه درست

ashkannnnnnn
10-10-2015, 01:19
اعزام از ارومیه
سلام دوست من. منم 01 تهران افتادم از شهرکرد اعزامی 8/1 شما امریه اید؟مدرکتون چیه؟

amir_136811
10-10-2015, 07:22
سلام دوست من. منم 01 تهران افتادم از شهرکرد اعزامی 8/1 شما امریه اید؟مدرکتون چیه؟

سلام
نه امریه نیستم. مدرک فوق لیسانس

lamp23
10-10-2015, 09:32
دانشجو باشی میتونی بری دنبال کارای معافیت ؟ من چند مرحله اولو رفتم چیزی از اینکه نیمتونی پیگیری کنی الان بهم نگفتن

ولی دوستام میگفتن نمیتونی بگیری تا اینکه تموم شه درست

بله میتونی بری مشکلی نداره حتما برو دنبالش ایشالا معاف بشی :n16:

Hidden-Hunter
10-10-2015, 12:10
دوستان سلام

من واقعا بین معاف شدن اعصاب و روان و یا رفتن به خدمت موندم.خواستم بپرسم وقتی به اموزشی بریم اگر مدارک دکتر و بیمارستان را به فرمانده بدیم جز شرایطی هست که شهرمون بیفتیم؟

- - - Updated - - -

دوستان سلام

من واقعا بین معاف شدن اعصاب و روان و یا رفتن به خدمت موندم.خواستم بپرسم وقتی به اموزشی بریم اگر مدارک دکتر و بیمارستان را به فرمانده بدیم جز شرایطی هست که شهرمون بیفتیم؟

HOJ-JAT
10-10-2015, 12:31
دوستان سلام

- - - Updated - - -

دوستان سلام

بنطر من نرفتن ب خدمت از معاف اعصاب بهتره اخه معاف اعصاب نه گواهی نامه میگیره نه کار میدنش و...
باز اگه نری خدمت ممکنه بعد از 8 سال بتونی بخریش

- - - Updated - - -

دوستان سلام

- - - Updated - - -

دوستان سلام

بنطر من نرفتن ب خدمت از معاف اعصاب بهتره اخه معاف اعصاب نه گواهی نامه میگیره نه کار میدنش و...
باز اگه نری خدمت ممکنه بعد از 8 سال بتونی بخریش

hassantajdari
10-10-2015, 13:25
دوستان تاریخ اعزام 1 آبان جمعه است و شنبه 2 آبان هم تعطیل هست
ما باید 3 آبان در پادگان حضور داشته باشیم؟
بعد خودمون میتونیم بریم اونجا یا باید از مرکز استان اعزام شیم و ما رو میبرن

ashkannnnnnn
10-10-2015, 14:25
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟

ashkannnnnnn
10-10-2015, 14:32
دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه

amirdnvos
10-10-2015, 18:54
سلام دوستان.من یه خواهر کوچیکتر از خودم که مشکلی نداره و یه برادر کوچیکتر دارم که معلوله ذهنیه و اوتیسم داره.منم چند هفته دیگه
لیسانسو میگیرم.با توجه به این که بچه ی اولم آیا معافی بهم میدن؟این لینکو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینین.این بهم کمک می کنه؟ اگه نه کسی با شرایط من اقدام کرده واسه معافی و نتیجش چی بوده؟ ممنون

mani6606
10-10-2015, 19:38
دوستان تاریخ اعزام 1 آبان جمعه است و شنبه 2 آبان هم تعطیل هست
ما باید 3 آبان در پادگان حضور داشته باشیم؟
بعد خودمون میتونیم بریم اونجا یا باید از مرکز استان اعزام شیم و ما رو میبرن
شما بعد از تعطيلات اعزام مى شويد البته اگر ادرس پادگان را داريد مى توانيد مستقيم خودتان برويد

دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه
اين براى سپاه است

سلام دوستان.من یه خواهر کوچیکتر از خودم که مشکلی نداره و یه برادر کوچیکتر دارم که معلوله ذهنیه و اوتیسم داره.منم چند هفته دیگه
لیسانسو میگیرم.با توجه به این که بچه ی اولم آیا معافی بهم میدن؟این لینکو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینین.این بهم کمک می کنه؟ اگه نه کسی با شرایط من اقدام کرده واسه معافی و نتیجش چی بوده؟ ممنون

اگر برادر شما تحت پوشش بهزيستى يا كميته امداد باشد مى توانيد از ماده ٦ كفالت ان را بر عهده بگيريد البته مستقيم از كميسيون نظام وظيفه هم اقدام كنيد اما ماده ٦ تا حدودى راحتر است

peyman0071
10-10-2015, 20:59
سلام دوستان من ی اشنا دارم تو سپاه گفته میندازمت سپاه برج 10 هم اعزامم حالا نه دوره تکمیلی دارم نه بسیج نه پذیرش گرفتم.حالا قراره وسطای برج 8 برم پیشش دنبال کارام.به نظرتون با این اوصاف میتونه منو بندازه سپاه؟؟؟

mani6606
10-10-2015, 21:13
سلام دوستان من ی اشنا دارم تو سپاه گفته میندازمت سپاه برج 10 هم اعزامم حالا نه دوره تکمیلی دارم نه بسیج نه پذیرش گرفتم.حالا قراره وسطای برج 8 برم پیشش دنبال کارام.به نظرتون با این اوصاف میتونه منو بندازه سپاه؟؟؟
بستگى به ميزان قدرت و نفوذ اشنا شما دارد

amirdnvos
10-10-2015, 21:37
پس برم دنبالش،ایشالا معاف بشم چون اصلا شرایط رفتن به خدمتو ندارم.پلیس +10 خودشون مراحل پیگیریشو میگن؟بگم که معافیت ماده 6 میخوام؟ممنون از راهنماییت داداش

mytennis
11-10-2015, 00:44
سلام دوستان من از بوشهر اعزام میشم. و تاریخ اعزامم سوم آبان ماه هستش.افتادم ارتش نیرو دریایی سیرجان.میخواستم اگه کسی در مورد شرایط اونجا چیزی میدونه بگه.
من یکی دو تا پارتی هم دارم توی نیرو دریایی که میگن باید بری اونجا فرماندت رو بهمون بگی بعد ما پیگیری کنیم که بندازتت بوشهر.اما شنیدم خیلی ها میافتن بوشهر بدون اینکه پارتی داشته باشن.میخواستم بدونم شرایطی هست که من بدون پارتی بیافتم بوشهر و به کسی رو نزنم؟یعنی اینکه مثلا اونجا مسیولیتی رو قبول کنم که اونا هوامو داشته باشن و منو بندازن بوشهر و ... .
یسوال دیگه:اگر بخوام از پارتی استفاده کنم میشه الان بدونم که فرمانده اونجا چه کسیه؟من مدرکم لیسانس هست و احتمال میدن پادگان اویس قرنی میافتم.
از کجا میتونم بفهمم که کدوم شهر ها سهمیه میخوان؟و تعداد سهمیه هاشون چند سربازه؟(که بعد از اموزشی تقسیم میکنن)

mani6606
11-10-2015, 06:17
پس برم دنبالش،ایشالا معاف بشم چون اصلا شرایط رفتن به خدمتو ندارم.پلیس +10 خودشون مراحل پیگیریشو میگن؟بگم که معافیت ماده 6 میخوام؟ممنون از راهنماییت داداش

ابتدا بايد تحت پوشش كميته امداد يا بهزيستى باشند، از هر كدام اين سازمان ها بپرسيد شرايط و روال كار را براى شما توضيح مى دهند

9306915
11-10-2015, 12:31
سلام اوناییکه اعزامی برج ابان هستن. وافتادن برج دی نامه اعزام که بگیریم مثلا مشخص میشه کدام ارگکان افتادیم وکدام پادگانه ولی مثلا به جای برج ابان برج دی بریم محل اموزشی مشخص شده یانه

- - - Updated - - -

سلام اوناییکه اعزامی برج ابان هستن. وافتادن برج دی نامه اعزام که بگیریم مثلا مشخص میشه کدام ارگکان افتادیم وکدام پادگانه ولی مثلا به جای برج ابان برج دی بریم محل اموزشی مشخص شده یانه

gazijoon
11-10-2015, 13:14
سلام خدمت دوستان
من اعزام مجدد هستم از تبریز -قبلا 5 ماه خدمت داشتم تو ارتش
8/1 افتادم 01 تهران -دوتا سوال داشتم که برام خیلی مهمه چون متاهل هم هستم
1-چند روز تو تهران کار دارم به نظرتون
2-باید کچل کنم و تمام لباسا و پتو و......... با خودم ببرم یا لازم نیست
ممنون از توجهتون:n35:

ashkannnnnnn
11-10-2015, 18:30
سلام دوستان. من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه حتی در ارتش

h-blade
11-10-2015, 19:17
سلام دوستان. من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه حتی در ارتش

اگر امریه ادارات باشین و تکمیلی هم داشته باشین حدودا یک هفته طول میکشه تا ترخیص بشین...

دوستان پدافند سمنان سوال دارین دارین در خدمتم....

ibo8631
11-10-2015, 19:36
برای آگاهیتون میگما، میتونین برین نظام وظیفه بپرسین، اونام همینو میگن
شما زمانی معاف میشید که پدرتون هم فوت کرده باشن (یا طلاق)
توضیح اینکه چه بخاین کفالت برادرتون رو بگیرید باید فاقد پدر باشه همچنین کفالت خواهر
و چه مادر که باید فاقد همسر باشه؛
یه راه داره، اینکه ثابت کنید پدرتون هم نمیتونن سرپرست خونه باشن(دلایل پزشکی و...) که اونم سختـــــــــــــــه

اون قانون که بدون هیچ قید و شرطی یکی از برادرهای فرد معلول معاف میشد 5 سالی میشه حذف شده! و الان باید دو تا معلول باشه تو خونه!!

tohid.m
11-10-2015, 22:18
سلام خدمت دوستان
من اعزام مجدد هستم از تبریز -قبلا 5 ماه خدمت داشتم تو ارتش
8/1 افتادم 01 تهران -دوتا سوال داشتم که برام خیلی مهمه چون متاهل هم هستم
1-چند روز تو تهران کار دارم به نظرتون
2-باید کچل کنم و تمام لباسا و پتو و......... با خودم ببرم یا لازم نیست
ممنون از توجهتون:n35:

بنده هم شرایطم تا حدی شبیه شماست 5 ماه خدمت داشتم و اعزام مجدد هستم اعزام 01 تهران برج 8 هستم اول جواب سوال دوم: دو حالت داره یا میریم اونجا چند روز مرخصی میدن و بعد امریه معرفی به یگانمون میاد یا اینکه در بدترین حالت تجدید دوره می خوریم! و باید دوباره آموزشی رو بگذرونیم! در هر دو صورت من وسیله نمی برم کچل هم نمی کنم روز اول فقط مدارکم رو میبرم(البته من از کرج میام) و اما جواب سوال اول: در هر کدوم از سناریو های فوق به نظرم حداقل دو سه روز معطلی خواهد داشت.

gazijoon
11-10-2015, 23:23
بنده هم شرایطم تا حدی شبیه شماست 5 ماه خدمت داشتم و اعزام مجدد هستم اعزام 01 تهران برج 8 هستم اول جواب سوال دوم: دو حالت داره یا میریم اونجا چند روز مرخصی میدن و بعد امریه معرفی به یگانمون میاد یا اینکه در بدترین حالت تجدید دوره می خوریم! و باید دوباره آموزشی رو بگذرونیم! در هر دو صورت من وسیله نمی برم کچل هم نمی کنم روز اول فقط مدارکم رو میبرم(البته من از کرج میام) و اما جواب سوال اول: در هر کدوم از سناریو های فوق به نظرم حداقل دو سه روز معطلی خواهد داشت.
سلام ممنون از شما دوست عزیز
عصر تونستم یکی از هم دوره های قبلی خودمو که وضعیتش دقیقا مثل من بود ولی زودتر از من اعزام مجدد به 01 داشت رو پیدا کنم. اون گفت که من همون روزی که رسیدم برگه مرخصی دادن برگشتم بعد از 10 روز رفتم امریه گرفتم گفت وسائل هم نبرده بودم فقط لباس نظامی

- - - Updated - - -

سلام ممنون از شما دوست عزیز
عصر تونستم یکی از هم دوره های قبلی خودمو که وضعیتش دقیقا مثل من بود ولی زودتر از من اعزام مجدد به 01 داشت رو پیدا کنم. اون گفت که من همون روزی که رسیدم برگه مرخصی دادن برگشتم بعد از 10 روز رفتم امریه گرفتم گفت وسائل هم نبرده بودم فقط لباس نظامی

mani6606
12-10-2015, 06:03
برای آگاهیتون میگما، میتونین برین نظام وظیفه بپرسین، اونام همینو میگن
شما زمانی معاف میشید که پدرتون هم فوت کرده باشن (یا طلاق)
توضیح اینکه چه بخاین کفالت برادرتون رو بگیرید باید فاقد پدر باشه همچنین کفالت خواهر
و چه مادر که باید فاقد همسر باشه؛
یه راه داره، اینکه ثابت کنید پدرتون هم نمیتونن سرپرست خونه باشن(دلایل پزشکی و...) که اونم سختـــــــــــــــه

اون قانون که بدون هیچ قید و شرطی یکی از برادرهای فرد معلول معاف میشد 5 سالی میشه حذف شده! و الان باید دو تا معلول باشه تو خونه!!

كفالت ماده ٦ با كفالتى كه فرد از نظام وظيفه مستقيم درخواست ميكنه قرق دارد دوست عزيز!
كفالت ماده ٦ مربوط به افرادى است كه تحت پوشش كميته امداد يا بهزيستى هستند اين دو سازمان مقدمات و كارهاى لازم معافيت كفالت در صورت صلاحديد( شدت و ميزان ممعلوليت) انحام مى دهند و فرد را به سازمان نظام وظيفه معرفى مى كنند ، فرد مى تواند در صورت داشتن برادر يا خواهر معلول و حتى با زتده بودن و سالم بودن پدر و مادر كفالت ان را بر عهده بگيرد،

ibo8631
12-10-2015, 09:15
كفالت ماده ٦ با كفالتى كه فرد از نظام وظيفه مستقيم درخواست ميكنه قرق دارد دوست عزيز!
كفالت ماده ٦ مربوط به افرادى است كه تحت پوشش كميته امداد يا بهزيستى هستند اين دو سازمان مقدمات و كارهاى لازم معافيت كفالت در صورت صلاحديد( شدت و ميزان ممعلوليت) انحام مى دهند و فرد را به سازمان نظام وظيفه معرفى مى كنند ، فرد مى تواند در صورت داشتن برادر يا خواهر معلول و حتى با زتده بودن و سالم بودن پدر و مادر كفالت ان را بر عهده بگيرد،

نمیتوانند دوست عزیز
از بهزیستی هم که اقدام کنن برای برادرشون، بهرحال میخان کفالت برادرشون رو بگیرن و اونا هم خواهند گفت که پدر شما کفیل این بچه هست دیگه!
بهزیستی زمانی کارسازه که برای کفالت والدین تحت پوشش اقدام کنن؛ اون موقع بله، فرد اگه 10 تا برادر هم داشته باشه یکی معافه

Greedy
12-10-2015, 10:39
سلام
الان نامه اومد دم خونمون واسه جلسه شورای پزشکی بعد تو نامش زده در تاریخ 19.7 حضور داشته باشید ! :دی !!!
امروز 20 م هست . حالا مشکل پیش میاد روز دیگه برم ؟ روزی که من رفتم بیمارستان اخرش گفتن نامه میاد دم خونتون اگر بعد سه هفته نیومد خودت برو میدون سپاه حالا هم که نامش اومده یه روز گذشته از تاریخ خودشون

lamp23
12-10-2015, 10:39
قانونش اینه :

بموجب ماده 6 قانون جامع حمايت از حقوق معلولان، يكی از فرزندان اوليائي كه خود ناتوان و معلول بوده (هر دو يا يكي از آنها معلول باشند) و يا حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان و معلول باشند، از انجام خدمت سربازي معاف مي‌باشند. همچنين برابر تبصره ذيل اين ماده، همسراني كه زن ناتوان و معلول خود را سرپرستي مي‌نمايند، مادامي كه سرپرستي همسر ناتوان و معلول خود را برعهده داشته باشند، از انجام خدمت سربازي معاف مي‌گردند.

:n16:

amirkatler
12-10-2015, 14:59
اگر امریه ادارات باشین و تکمیلی هم داشته باشین حدودا یک هفته طول میکشه تا ترخیص بشین...

سلام دوست عزیز این پدافند هوایی سمنان چجور جاییه( به صورت کلی هر چی میدونی از اونجا و تجربیاتتون رو بگید لطفا) و اینکه با لیسانس ها و فوق لیسانس ها چطور رفتار میکنند؟( لیسانس و فوق لیسانس حقوق)؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز این پدافند هوایی سمنان چجور جاییه( به صورت کلی هر چی میدونی از اونجا و تجربیاتتون رو بگید لطفا) و اینکه با لیسانس ها و فوق لیسانس ها چطور رفتار میکنند؟( لیسانس و فوق لیسانس حقوق)؟؟؟؟

h-blade
12-10-2015, 21:29

- - - Updated - - -

همه چیز که نمیشه گفت خودش یه کتاب میشه....
شما سوال بپرسین تا اونجایی که بتونم کمک میکنم.....

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Captain_America
12-10-2015, 21:55
سلام دوستان من از بوشهر اعزام میشم. و تاریخ اعزامم سوم آبان ماه هستش.افتادم ارتش نیرو دریایی سیرجان.میخواستم اگه کسی در مورد شرایط اونجا چیزی میدونه بگه.
من یکی دو تا پارتی هم دارم توی نیرو دریایی که میگن باید بری اونجا فرماندت رو بهمون بگی بعد ما پیگیری کنیم که بندازتت بوشهر.اما شنیدم خیلی ها میافتن بوشهر بدون اینکه پارتی داشته باشن.میخواستم بدونم شرایطی هست که من بدون پارتی بیافتم بوشهر و به کسی رو نزنم؟یعنی اینکه مثلا اونجا مسیولیتی رو قبول کنم که اونا هوامو داشته باشن و منو بندازن بوشهر و ... .
یسوال دیگه:اگر بخوام از پارتی استفاده کنم میشه الان بدونم که فرمانده اونجا چه کسیه؟من مدرکم لیسانس هست و احتمال میدن پادگان اویس قرنی میافتم.
از کجا میتونم بفهمم که کدوم شهر ها سهمیه میخوان؟و تعداد سهمیه هاشون چند سربازه؟(که بعد از اموزشی تقسیم میکنن)

خدمته دیگه باید انجام بدید، ولی خب انصافا جای خوبی نیست. البته جای بدتر هم هست ولی این یکی از جاهایی هست که آموزشی سختی داره.
انتخاب زیادی نیست تو نیرو داری یا بندرعباس یا جاسک یا بوشهر و یه چندتا شهر دیگه، تو یگان مثلا اگه تیپ تفنگداران دریایی بندرعباس بیوفتید و بومی باشید روزبرگ هستید.
برای تقسیم فکر نمیکنم از پادگان آموزشی تقسیم کنند تقسیم ها تو مرکز انجام میشه بر حسب نیاز و به اونجا ابلاغ میشه.
مرکز هم برای کل ایران منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس هست.

pouyasony
13-10-2015, 00:17
دوستان منی که هم متاهلم هم تک پسر مدرک فوق دیپلم هم دارم بخوام برم خدمت اگه تو شهر خودم خدمت کنم از صبح تا ظهره؟ یعنی با توجه به اینکه متاهل هستم صبح میرم ظهر میام خونه؟

mani6606
13-10-2015, 06:12
دوستان منی که هم متاهلم هم تک پسر مدرک فوق دیپلم هم دارم بخوام برم خدمت اگه تو شهر خودم خدمت کنم از صبح تا ظهره؟ یعنی با توجه به اینکه متاهل هستم صبح میرم ظهر میام خونه؟

اولا اين وابسته به اين كه سازمان و نيروى شما در شهر شما پادگان يا مجموعه اى داشته باشد مثلا يك فردى كه از استان يا شهر يزد در نيروى درياى ارتش خدمت مى كند بايد يا در جنوب باشد يا در شمال حال اگر متاهل يا تك اولاد ذكور باشد در نزديكترين محل به استان خودش تقسيم مى شود
اينكه هر شرايط دارى در شهر خودش خدمت مى كند بايد شب برود به خانه اش هم با توجه به حوزه عمليات پادگان و نظر فرمانده يگان ان متفاوت است.

mani6606
13-10-2015, 06:16
قانونش اینه :

بموجب ماده 6 قانون جامع حمايت از حقوق معلولان، يكی از فرزندان اوليائي كه خود ناتوان و معلول بوده (هر دو يا يكي از آنها معلول باشند) و يا حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان و معلول باشند، از انجام خدمت سربازي معاف مي‌باشند. همچنين برابر تبصره ذيل اين ماده، همسراني كه زن ناتوان و معلول خود را سرپرستي مي‌نمايند، مادامي كه سرپرستي همسر ناتوان و معلول خود را برعهده داشته باشند، از انجام خدمت سربازي معاف مي‌گردند.

:n16:

اين يكى از تبصره هاى اين قانون است ، كفالت ماده ٦ بند و تبصره زياد دارد
اتفاقا من ديدم دو نفر كفالت برادر و خواهر معلول خود را گرفتند.

M.Amorous
13-10-2015, 10:19
سلام دوستان ببخشید من لیسانسم اعزامم افتاده برا برج 2 سال بعد. میخواستم بپرسم میشه کاری کرد زودتر اعزام شم؟ پلیس+10 میگه تعجیل نداریم فعلا :n30:

- - - Updated - - -

سلام دوستان ببخشید من لیسانسم اعزامم افتاده برا برج 2 سال بعد. میخواستم بپرسم میشه کاری کرد زودتر اعزام شم؟ پلیس+10 میگه تعجیل نداریم فعلا :n30:

mehdibagheri002
13-10-2015, 12:06
سلام عزیزم. منم نیرودریایی سیرجان هستم البته اعزامی شهریور و علافی الان. دلتو قرص کن تا بریم :n09::n09:

mehdibagheri002
13-10-2015, 12:15
نیرو دریایی سیرجان سریع بیا بالا حرکته ااا

babakterminator
13-10-2015, 12:17
کسی از آموزشی وزارت دفاع خبر داره چجور جاییه سخته؟؟؟آسونه؟؟؟

A2D3D
13-10-2015, 12:50
سلام
من یه داداش دارم 7-8 سال ازم بزرگتر هست
قدیما کفیل مادرم شد ( پدرم فوت کرده )
الانم ازدواج کرده سر خونه زندگیشه
دو تا خواهر مجرد بالای 25 سال هم دارم
ایا می تونم کفالتشون رو بگیرم ؟

mostafa-pp
13-10-2015, 13:06
سلام دوستان من سوالمو ازچند تا انجمن سربازی پرسیدم ولی جوابی نگرفتم انشاالله تو این انجمن جوابمو میگیرم
عزیزان من اعزامی 1/8 نیروی انتظامی هستم پدر من بیمار و بیماری باعث شده بیکار هم بشه بیمه بیکاری میگیره یه داداش هم دارم تو شهر دیگه دانشجو خود منم برای خرجی خونه کار میکنم من اگه استشهاد محلی بنویسم با مشکلات و مدارک ذکر شده میتونم شهر خودم خدمت کنم؟ و باتوجه به اینکه تقسیمات ازسوی تهران انجام میشه من نامه رو به اسم مرکز آموزشی بنویسم یا تهران؟ واینکه برای استشهاد امضا اعضای محله و مهر مسجدکافیه ؟ چون شنیدم باید به کلانتری محل یا دفترخونه هم رفت وحداقل جند نفر باید امضا کنن؟ ببخشید که طولانی شد منتظر جواب شما عزیزان هستم یاعلی

- - - Updated - - -

سلام دوستان من سوالمو ازچند تا انجمن سربازی پرسیدم ولی جوابی نگرفتم انشاالله تو این انجمن جوابمو میگیرم
عزیزان من اعزامی 1/8 نیروی انتظامی هستم پدر من بیمار و بیماری باعث شده بیکار هم بشه بیمه بیکاری میگیره یه داداش هم دارم تو شهر دیگه دانشجو خود منم برای خرجی خونه کار میکنم من اگه استشهاد محلی بنویسم با مشکلات و مدارک ذکر شده میتونم شهر خودم خدمت کنم؟ و باتوجه به اینکه تقسیمات ازسوی تهران انجام میشه من نامه رو به اسم مرکز آموزشی بنویسم یا تهران؟ واینکه برای استشهاد امضا اعضای محله و مهر مسجدکافیه ؟ چون شنیدم باید به کلانتری محل یا دفترخونه هم رفت وحداقل جند نفر باید امضا کنن؟ ببخشید که طولانی شد منتظر جواب شما عزیزان هستم یاعلی

hani25
13-10-2015, 13:55

[COLOR="silver"]- - - Updated - - -[/COLOR

سلام
سیستم تمدید و تعجیل رو فعلا بستن ولی میتونی تو ملاقات مردمی که تو تهران برگزار میشه بری و انجا درخواستتو بدی شاید قبول کردن

M.Amorous
13-10-2015, 14:01
سلام
سیستم تمدید و تعجیل رو فعلا بستن ولی میتونی تو ملاقات مردمی که تو تهران برگزار میشه بری و انجا درخواستتو بدی شاید قبول کردن
سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون. آخه من بوشهر هستم خیلی فاصله دارم با تهران. جریان ملاقات مردمی چطوری هست و در واقع با ملاقات با چه کسی هست؟ نمیشه نامه ای درخواستی چیزی بنویسم؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

hassantajdari
13-10-2015, 15:24
رفقا مجددا سوال
3 آبان اعزام مدرس کرج
تا چند روز تاخیر برسم اونجا موردی نداره؟
اگه شب برسم میتونم برم اونجا؟ تکلیفمو رو مشخص میکنن؟

babakterminator
13-10-2015, 15:36
رفقا مجددا سوال
3 آبان اعزام مدرس کرج

داداش خودشون براتون ماشین میگیرن دیگه باید با همونا بری
مگه کلا چند روزه که بخوای چند روزم تاخیر داشته باشی؟؟؟

hani25
13-10-2015, 16:13
سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون. آخه من بوشهر هستم خیلی فاصله دارم با تهران. جریان ملاقات مردمی چطوری هست و در واقع با ملاقات با چه کسی هست؟ نمیشه نامه ای درخواستی چیزی بنویسم؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
سلام
والا من خودم هم اهواز هستم ولی تو اینترنت که سرچ کردم اخرین ملاقات مردمی 14 مهرماه بود که ظاهرا یه نفر هم نوشته بود که با درخواست تعجیلش موافقت کردن.ملاقات مردمی هم با مسولین نظام وظیفه هست و تا اونجایی که میدونم فقط حضوری هست .البته از شهرهای مختلف میان اونجا میتونی هم با 197 زنگ بزنی و استعلام بگیری

peyman0071
13-10-2015, 16:49

- - - Updated - - -

دوست عزیز فعلا سرباز زیاده درخاست تعجیل هم بزنی بی فایدس

mani6606
13-10-2015, 17:10
کسی از آموزشی وزارت دفاع خبر داره چجور جاییه سخته؟؟؟آسونه؟؟؟
اگر منظور شما اموزشى در جوادي نياى قزوين است جاى مناسب و خوبي است

سلام
من یه داداش دارم 7-8 سال ازم بزرگتر هست
قدیما کفیل مادرم شد ( پدرم فوت کرده )
الانم ازدواج کرده سر خونه زندگیشه
دو تا خواهر مجرد بالای 25 سال هم دارم
ایا می تونم کفالتشون رو بگیرم ؟
خير اگر حتى برادر شما در كشور ديگر زندگى كنند به شما معافيت نمى دهند

- - - Updated - - -

شما سرباز كدام سازمان هستيد؟هر سازمان تقسيمات خودش را انجام مى دهد
اما مراكز اموزشى نام سربازان اموزشى به همراه شرايط خاص انها( پدر نظامى ، تك اولاد ذكور و متاهل ) را ده مراكز هر نيرو مى فرستند انجا تقسيمات انجام مى گيرد . در اموزشى شما شانسى نداريد كه با استشهاد محلى در شهر خودتان تقسيم شويد اما بعد از تقسيمات مى توانيد مستقيم با مراجعه به تهران تقسيم نود را جابه جا كنيد(شانس اين كار پايين است) يا در يگان بعد از چند ماه درخواست انتقالى دهيد.

gazijoon
14-10-2015, 13:35
امروز برگه معرفی به مرکز آموزشی برای من اومد همون برگه آبی
من اعزام مجدد هستم از تبریز-افتادم 01 تهران آدرس محل اعزام هم زده نظام وظیفه تبریز خودشون می برن اون هم 8/3 نه 8/1 برای اعزام مجددی ها تماس گرفتم با نظام وظیفه گفتن لازم نیست تمام وسایلتونو ببرین

همتون شاد باشید و انشالا هرچی زودتر خدمتتون شروع بشه و زودتر تموم بشه... صلوات:n40:

ashkannnnnnn
14-10-2015, 14:03

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه حتی در ارتش:n13:

alone-boy
14-10-2015, 14:25
رفقا مجددا سوال
3 آبان اعزام مدرس کرج

یکی از بهترین آموزشگاهای آموزشی افتادید، من خودم آموزشی اونجا بودم علاوه بر کادر خوبش و امکانات مناسب، بخاطر نوع سربازی که میگره جو خیلی عالی داره، دوره ما اکثرا دکترا و فوق بودن و دیگه حداقل مدرک لیسانس بود، چیزایی که من قبلا از خدمت شنیده بودم، که دزدی زیاده،آدم فروشی میکنن، سوارت میشن و... اونجا اصلا نبود و همه با هم خوب بودن و هوای همُ داشتن.

کلا 5-6 روز اول پادگان الکی هست چون طول میشکه همه سرباز های از همه جای ایران برسن،من خودم از شیراز بودم یه روز بعد رسیدم ولی خیلی ها 3-2 بعد اومدن، هر موقع از روز و شب هم برسی در باز هست و میتونی بری داخل، خوابگاه ای هم که روز اول بهتون میدن موقتی هست، حدود یک هفته بعد که همه سرباز ها رسیدن تقسیم رو انجام میدن و گروهان دسته و خوابگاه اصلیت مشخص میشه، دوستایی که تو چند روز اول انتخاب میکنی احتمالش زیاد هست تو گروهان خودت نباشن و دیگه به ندرت میشه دیدشون چون همه چیز جداست

پادگان خوبی هست ولی سختی های خودش رو داره، حدودا 50 درصد کلاس ها عملی هست که بعضی هاش خیلی سخت هست ولی 50 درصد بقیه سر کلاس هست و تئوری که جو کلاس هم مثل دانشگاه هست و اصلا خشک نیست

یه نکته که از تهدید های تجدید دوره و نمره و ... این چیزا اصلا نترس همش کشک هست، تا جایی که میتونی بپیچون و اصلا امتحان و نمرات رو جدی نگیر هیچ تاثیری تو تقسیم نداره و الکی سرباز ها رو می ترسونن که اگه نمرت پایین شد میوفتی فلانجا و ...، اصلا هم هیچ مسئولیتی قبول نکن و واسه چیزی داوطلب نشو .

باز راهنمایی بیشتر خواستی پیام بده

Sam-civil
14-10-2015, 14:51
دوستان پادگان شهید بیگلری مشگین شهر رو کسی میشناسه؟! نیروی انتظامی
وضعیت تقسیم بعدش چطوره؟ درسته که عموما مرزبانی میندازن؟

m!r@
14-10-2015, 15:54
سلام و عرض ادب از دوستان عزیز کسی میدونه پادگان اموزشی سپاه صاحب الزمان کجاست؟

sedayeasemon
14-10-2015, 17:19
اعزامی 1/8 هستم و کد مازاد خوردم. همدانی هم هستم و 3 آبان برای اعزام 7 صیح باید برم علاقه بندیان.. برای همه سربازها آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم جای خوبی بیفتید. :n39:

Hidden-Hunter
14-10-2015, 17:43
دوستان تست 370 سوالی چیه؟ امروز رفتم پیش دکتر برای معالجه اعصاب و روان و گفتش شنبه بیا مطبم برای دادن یک تست 370سوالی.

r00t
14-10-2015, 20:42
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
یکی از دوستان من به خاطر سردرهای عصبی اعزام شد بیمارستان 505 ارتش
اونجا گفت که نمیتونه خدمت کنه و میخواد معافی بگیره و براش ماه آینده وقت شورا زدن
یکسری دارو هم دکتر بهش داده که استفاده کنه
اگر تا زمان شورا استفاده از این داروها باعث بشه که سردرهای عصبیش کنترل بشه و قادر باشه خدمت کنه میتونه از کمیسیون انصراف بده ؟
مشکلی براش پیش نمیاد ؟

سرهنگ معمر قذافی
14-10-2015, 21:02
دوستان تست 370 سوالی چیه؟ امروز رفتم پیش دکتر برای معالجه اعصاب و روان و گفتش شنبه بیا مطبم برای دادن یک تست 370سوالی.

MMPI ــــــه

منم با همین تستا معاف شدم .

30-40 ب بعدش حوصله سر بر میشه . و بعضا سئوال های تکراری زیاد داره برای *آتو* گرفتن

مثلا میگه منطقی یا احساسی بعدش 20سئوال پایین تر میگه احساس یا منطق!

reza4066
14-10-2015, 23:19
سلام کسی درباره پادگان آموزشی احمد ابن موسی نیروی دریایی سپاه چیزی میدونه؟؟؟

mani6606
15-10-2015, 05:18
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
یکی از دوستان من به خاطر سردرهای عصبی اعزام شد بیمارستان 505 ارتش
اونجا گفت که نمیتونه خدمت کنه و میخواد معافی بگیره و براش ماه آینده وقت شورا زدن
یکسری دارو هم دکتر بهش داده که استفاده کنه
اگر تا زمان شورا استفاده از این داروها باعث بشه که سردرهای عصبیش کنترل بشه و قادر باشه خدمت کنه میتونه از کمیسیون انصراف بده ؟
مشکلی براش پیش نمیاد ؟

خير مشكلى نيست
دوست شما براى برريى معافيت به تهران اعزام خواهند شد مى توانند انجا خواهش كنند كه معافيت از نگهبانى و رژه بگيرند

hassantajdari
15-10-2015, 09:46
یکی از بهترین آموزشگاهای آموزشی افتادید، من خودم آموزشی اونجا بودم علاوه بر کادر خوبش و امکانات مناسب، بخاطر نوع سربازی که میگره جو خیلی عالی داره، دوره ما اکثرا دکترا و فوق بودن و دیگه حداقل مدرک لیسانس بود، چیزایی که من قبلا از خدمت شنیده بودم، که دزدی زیاده،آدم فروشی میکنن، سوارت میشن و... اونجا اصلا نبود و همه با هم خوب بودن و هوای همُ داشتن.

کلا 5-6 روز اول پادگان الکی هست چون طول میشکه همه سرباز های از همه جای ایران برسن،من خودم از شیراز بودم یه روز بعد رسیدم ولی خیلی ها 3-2 بعد اومدن، هر موقع از روز و شب هم برسی در باز هست و میتونی بری داخل، خوابگاه ای هم که روز اول بهتون میدن موقتی هست، حدود یک هفته بعد که همه سرباز ها رسیدن تقسیم رو انجام میدن و گروهان دسته و خوابگاه اصلیت مشخص میشه، دوستایی که تو چند روز اول انتخاب میکنی احتمالش زیاد هست تو گروهان خودت نباشن و دیگه به ندرت میشه دیدشون چون همه چیز جداست

پادگان خوبی هست ولی سختی های خودش رو داره، حدودا 50 درصد کلاس ها عملی هست که بعضی هاش خیلی سخت هست ولی 50 درصد بقیه سر کلاس هست و تئوری که جو کلاس هم مثل دانشگاه هست و اصلا خشک نیست

یه نکته که از تهدید های تجدید دوره و نمره و ... این چیزا اصلا نترس همش کشک هست، تا جایی که میتونی بپیچون و اصلا امتحان و نمرات رو جدی نگیر هیچ تاثیری تو تقسیم نداره و الکی سرباز ها رو می ترسونن که اگه نمرت پایین شد میوفتی فلانجا و ...، اصلا هم هیچ مسئولیتی قبول نکن و واسه چیزی داوطلب نشو .

باز راهنمایی بیشتر خواستی پیام بده

خوبه
فقط من پیام آور هستم یعنی امریه
و خودم دندانپزشک ام
اگر مسولیتی قبول کنم توی حیطه خودم به نفعم نیس؟ از زیر کارها در برم

Soroush-S
15-10-2015, 09:55
سلام کسی درباره پادگان آموزشی احمد ابن موسی نیروی دریایی سپاه چیزی میدونه؟؟؟

شنیدم یمقدار سخته! ولی در کل خدمت در ندسا راحته!

alone-boy
15-10-2015, 13:43
خوبه
فقط من پیام آور هستم یعنی امریه
و خودم دندانپزشک ام
اگر مسولیتی قبول کنم توی حیطه خودم به نفعم نیس؟ از زیر کارها در برم

اگه بتونید این مورد نسبتا خوبه، میرید درمانگاه پادگان ( البته امکانات درمانگاه زیاد هست ، تمام امکانات دندونپزشکی رو داره یه در به بیرون پادگان داره خانواده سپاهی ها میان استفاده میکنن ) البته دو نکته هست
- رقیب زیاد دارید خیلی پزشک/دندانپزشک اونجا هست
- واسه بعضی از دکتر ها هم بدتر شد هم میرفتن درمانگاه هم باید تو درس های عملی شرکت می کردن (با توجه به این که کلاس های تئوری چیزی نبود و همه سر کلاس خواب بودن) ولی آخرای دوره دیگه کلا ولشون کردند و عملی هم نمیومدن

- دو نکته خیلی مهم مخصوصا واسه شما که امریه هستید:
حدودا هفته دوم دوره اعلام میکنن اونایی که شرایط معاف از رزمی رو دارن ولی نرسیدن اقدام کنن بیان، اسمتون رو یادداشت میکنن و حدودا یه هفته بعد کمسیون پزشکی تشکیل میشه، دکتر کمسیون رو هم از خود سرباز های دوره انتخاب کردن (تخصص داشتن ) مرام گذاشت اکثر کسایی که اسم نوشته بودن رو معاف کرد، دکترا رو که همه:)))) دستش دردنکنه منم معاف کرد
خلاصه سالمم هم هستی مدرکی چیزی جور کن با خودت ببر { ما رو هم ترسوندن که اگه الکی اسم بنویسید و دکتر معاف از رزم نده تجدید دوره می کنیم که اینم الکی بود اهمیت نده}

- این روش اول بود، حالا روش دوم :n10: همون هفته دوم یه آزمون تستی سلامت روانی ازتون میگرین ( آزمون استاندارد و معروفی بود ولی اسمش یادم نمیاد )، اون آزمون رو کاملا بد بزن خودت رو یه افسرده که قصد خودکشی داره نشون بده :)
حدود دو هفته بعد یه روانپزشک میاد اونایی که آزمونشون بد شده رو ویزیت میکنه: دو حالت داره
1. چندتا سوال الکی میکنه مثل توهم میبینی، سابقه خودزنی داری و... تو هم میگی نه و هیچی به هیچی ( چون من با روش اول معاف شده بودم اینجا اقدامی نکردم )
2. اگه با روش اول معاف نشدی اینجا بگو سابقه افسردگی داری، ناخون میخوری و... (دیگه خودتون اعلائم این چیزا رو یاد بگیرید) معاف از رزم ستاره* دار میشی، باز از همه چی معافت میکنن چندتا از بچه اینجوری معافی گرفتن، البته بعضی گفتن ممکن هست بعدا تو یگان سر این * مشکل پیش بیاد ولی چون اکثرا اونجا امریه بودن مسئله ای نیست.

mostafa-pp
15-10-2015, 14:41
دوستان پادگان شهید بیگلری مشگین شهر رو کسی میشناسه؟! نیروی انتظامی
وضعیت تقسیم بعدش چطوره؟ درسته که عموما مرزبانی میندازن؟

سلام داداش منم 3/8 بیگلری مشگین افتادم من خودم بچه اردبیلم اونجا رو خوب میشناسم دوستای زیادی هم داشتم اونجا افتاده بودن پادگان خودش خوبه جای نگرانی نیست مرزبانی هم نیست شاید به ندرت اگه نیرو خواستن اونم از 100نفر دو نفر بیوفنه مرز بیشتر تقسیماتش هم تهرانه فقط با خودت ویتامین ث قرص سرماخوردگی یادت نره که شدیدا سرد میشه. داداش شمااز کجا اعزامیید لیسانس هستی؟

Sam-civil
15-10-2015, 15:01
سلام داداش منم 3/8 بیگلری مشگین افتادم من خودم بچه اردبیلم اونجا رو خوب میشناسم دوستای زیادی هم داشتم اونجا افتاده بودن پادگان خودش خوبه جای نگرانی نیست مرزبانی هم نیست شاید به ندرت اگه نیرو خواستن اونم از 100نفر دو نفر بیوفنه مرز بیشتر تقسیماتش هم تهرانه فقط با خودت ویتامین ث قرص سرماخوردگی یادت نره که شدیدا سرد میشه. داداش شمااز کجا اعزامیید لیسانس هستی؟
والا من تو این چند وقت خیلی از خاطرات بچه ها رو تو پادگانای مختلف خوندم و الان دیگه به این نتیجه رسیدم که واقعا تقسیم بی حساب کتابه!! بودن کسایی که گفتن نصف بچه ها افتادن مرزبانی، یا مثل شما که میگین میفتن تهران، یعنی واقعا هر سال متفاوته! امیدوارم واسه ما ختم به خیر بشه ایشالله
اتفاقا من خوشحال بودم که این ماه افتادم که دیگه نه هوا خیلی گرمه نه خیلی سرد! ولی فکرشو نمیکردم که بیفتم مشگین شهر :))
من از تهرانم برادر، فوق لیسانس، فقط خدا خدا میکنم بعد از تقسیم بیفتم تهران، من واقعا شغلم برام مهمه :( همین الانشم حتی اگه بیفتم تهران و بیفتم راهور، کارم تمومه!! فک کنم طرفای ۶ آزاد میشیم دیگه؟! خلاصه که اصلا وضعیت جالبی نیست!

A2D3D
15-10-2015, 15:21
کلا اگه کسی سربازی نره بعد از اتمام دانشگاهچه اتفاقی پیش میاد ؟
میرن دنبالشون ؟ یا نامه چیزی میزنن برای معرفی ؟

peyman0071
15-10-2015, 16:48
فک نمیکنم اتفاق خاصی بیفته فقط باید قید سفر خارج از کشور بزنی قید کار دولتی هم باید بزنی.خلاصه هر چی که ربط دتره به کارت پایان خدمته کمم نیست باید قیدشو بزنی

- - - Updated - - -

فک نمیکنم اتفاق خاصی بیفته فقط باید قید سفر خارج از کشور بزنی قید کار دولتی هم باید بزنی.خلاصه هر چی که ربط دتره به کارت پایان خدمته کمم نیست باید قیدشو بزنی

mostafa-pp
15-10-2015, 17:02
والا من تو این چند وقت خیلی از خاطرات بچه ها رو تو پادگانای مختلف خوندم و الان دیگه به این نتیجه رسیدم که واقعا تقسیم بی حساب کتابه!! بودن کسایی که گفتن نصف بچه ها افتادن مرزبانی، یا مثل شما که میگین میفتن تهران، یعنی واقعا هر سال متفاوته! امیدوارم واسه ما ختم به خیر بشه ایشالله
اتفاقا من خوشحال بودم که این ماه افتادم که دیگه نه هوا خیلی گرمه نه خیلی سرد! ولی فکرشو نمیکردم که بیفتم مشگین شهر :))
من از تهرانم برادر، فوق لیسانس، فقط خدا خدا میکنم بعد از تقسیم بیفتم تهران، من واقعا شغلم برام مهمه :( همین الانشم حتی اگه بیفتم تهران و بیفتم راهور، کارم تمومه!! فک کنم طرفای ۶ آزاد میشیم دیگه؟! خلاصه که اصلا وضعیت جالبی نیست!

داداش شما راست میگین تقسیمات بی حساب و کتاب ولی مرزبانی اکثرا پادگانی خودشونو دارن الان خود اردبیل دو پادگان آموزشی داره یکیش همین مشگین شهر که از فوق دیپلم تا ارشد مثل شما نیرو میگیره یکی هم تو شهر اصلاندوز که دیپلم زیر دیپلم جذب میکنه که اون پادگان مختص مرزبانی ولی باز شما با مدرک فوق لیسانس اونم تهران باید 01 ارتش میوفتادین نه مشگین انشاالله بعد آموزشی شهر خودتون میوفتین فقط سرما رو جدی بگیر انشاالله میایی میبینی کوه سبلان تو نزدیکی خودت سردی هوا تو اردبیل از شهریور شروع میشه با سرما تهران مقایسه نکن

mani6606
15-10-2015, 18:16

مدارك تحصيليش هم در دست دانشگاه مى ماند تا با گواهى اشتغال خدمت يا كارت پايان خدمت به دانشگاه ارئه دهد

DJ_EBI
15-10-2015, 23:05
دوستان گفتن از چی محروم میشید + اینکه از اول مهر ارسال بخشنامه ای به مراکز نظام وظیفه ارسال شده که گشت هایی در سراسر شهر می زارن که به بازدید از کارخونه ها شرکت ها مغازه ها و.... می پردازن در صورتی که فرد غایب رو به کار گرفته باشن اخطار . جریمه و سری های بعد به روش قانونی قراره اقدام کنن (مثل اینکه ایندفعه به شدت جدی شده قضیه و مراکز منتظر تجهیزات و یه سری روند قانونی هستند که به صورت کامل وارد بشن :n27:)

Doctor Splinter
16-10-2015, 00:08
طبیعتا هر چه نیاز به سرباز بیشتر باشد برخورد با مشمولین غایب و فراری شدیدتر خواهد بود:n25:
پس اگه مشمول خذمت هستید یک ثانیه هم درنگ نکنید و هر چه زودتر برای اعزام اقدام کنید که فردا دیر است:n33:

- - - Updated - - -

طبیعتا هر چه نیاز به سرباز بیشتر باشد برخورد با مشمولین غایب و فراری شدیدتر خواهد بود:n25:
پس اگه مشمول خذمت هستید یک ثانیه هم درنگ نکنید و هر چه زودتر برای اعزام اقدام کنید که فردا دیر است:n33:

lamp23
16-10-2015, 00:38

- - - Updated - - -

آخه اینهمه سرباز رو دستشون مونده من نمیدونم حداقل چرا 18 ماهش نمیکنن پادگانها دارن میترکن :n31:
این همه میگن جوونا باید زود ازدواج کنن و بچه دار بشن تا جمعیت زیاد بشه پس چرا سربازی که بزرگترین مانع هست رو کم نمیکنن :n27:

ashkannnnnnn
16-10-2015, 01:29
سلام دوستان من 3/8 اعزامم 01 تهران دوره تکمیلی دارم امریه هم دارم.حالا انگار باید برم کفایت از آموزشو از تهران بگیرم تو را خدا کی مراحلشو میدونه؟
وباید کفایت از آموزشو برای پادگان بگیرم یا ستاد مشترک ارتش:n36:

mani6606
16-10-2015, 06:23
آخه اینهمه سرباز رو دستشون مونده من نمیدونم حداقل چرا 18 ماهش نمیکنن پادگانها دارن میترکن :n31:
این همه میگن جوونا باید زود ازدواج کنن و بچه دار بشن تا جمعیت زیاد بشه پس چرا سربازی که بزرگترین مانع هست رو کم نمیکنن :n27:
اين تعداد زياد سرباز تا دو سال ديگه جواب ميده احتمالا باز در سال ابنده شاهد افزايش طول خدمت خواهيم بود

سلام دوستان من 3/8 اعزامم 01 تهران دوره تکمیلی دارم امریه هم دارم.حالا انگار باید برم کفایت از آموزشو از تهران بگیرم تو را خدا کی مراحلشو میدونه؟
وباید کفایت از آموزشو برای پادگان بگیرم یا ستاد مشترک ارتش:n36:
دوست عزيز
ارتش دوره تكميلى را تا سال قبل رو قبول نمى كرده
اما شما بايد براى پادگان اموزشى بگيريد( يا براى ستاد نيروى نزاجا) ، ستاد مشترك ارتش وظيفه اش چيز ديگه است.

ashkannnnnnn
16-10-2015, 10:48
الان دوست من ارتشم دوره تکمیلی را قبول داره؟یعنی دیگه آموزشی نداریم
انگار یکی دوستام میگفت برای کفایتی باید برم بسیج مستضعفین

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk[/QUOTE]

- - - Updated - - -

الان دوست من ارتشم دوره تکمیلی را قبول داره؟یعنی دیگه آموزشی نداریم
انگار یکی دوستام میگفت برای کفایتی باید برم بسیج مستضعفین

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk[/QUOTE]

amirkatler
16-10-2015, 11:01

- - - Updated - - -

سلام در مورد نحوه برخورد با لیسانس ها(لیسانس حقوق) و امکانات و مرخصی ؟ و اینکه اطلاع دارین بعد آموزشی که در یگان تقسیم میسشیم در تهران چند یگان وجود داره برای پدافند هوایی و کجاها هستن ؟میخوام امریه بگیرم نزدیک ترین محل به منزلمون

mani6606
16-10-2015, 11:27
سلام در مورد نحوه برخورد با لیسانس ها(لیسانس حقوق) و امکانات و مرخصی ؟ و اینکه اطلاع دارین بعد آموزشی که در یگان تقسیم میسشیم در تهران چند یگان وجود داره برای پدافند هوایی و کجاها هستن ؟میخوام امریه بگیرم نزدیک ترین محل به منزلمون

فكركنم هنوز دفترچه پست نكردين و كد اعزام نگرفتيد
در ارتش برخورد با ليسانس و فوق ليسانس خوبه البته بستگى به اين دارد كه شما در كدام پادگان اموزشى و در كجاى ايران باشيد اما شرايط در ٠١ خوب است ، حقوق هم انقدر زياد نيست ليسانس و مجرد كمتر از ١٠٠ تونن مى گيرد مرخصي اگر مجرد باشيد يك روز در ماه است ( در همه دستگا هاى نظامى صادق است)
امريه نيروهاى نظامى به طور مستقيم نداريم يا شما امريه سازمان هاى غير نظامى مى شويد يا اينكه امريه زير مجموعه نيروهاى نظامى مانند قرارگاه خاتم النبيا سپاه

Doctor Splinter
16-10-2015, 22:36
آخه اینهمه سرباز رو دستشون مونده من نمیدونم حداقل چرا 18 ماهش نمیکنن پادگانها دارن میترکن
این همه میگن جوونا باید زود ازدواج کنن و بچه دار بشن تا جمعیت زیاد بشه پس چرا سربازی که بزرگترین مانع هست رو کم نمیکنن
در ناجا الان همش دارن از کمبود سرباز شکایت می کنن ارتش هم که خودم سال 89 بودم در یک آسایشگاه 50 نفره فقط 12 نفر بود و گروهان داشتیم که شبی 6 نگهبان نیاز داشت و کلا 7 نیرو داشتش:n30:
یادمه یه بار جمعه شب 3 تا پست نگهبانی خالی مونده بود و نیرو نداشتیم بفرستیم سر پست:n20:

- - - Updated - - -

آخه اینهمه سرباز رو دستشون مونده من نمیدونم حداقل چرا 18 ماهش نمیکنن پادگانها دارن میترکن
این همه میگن جوونا باید زود ازدواج کنن و بچه دار بشن تا جمعیت زیاد بشه پس چرا سربازی که بزرگترین مانع هست رو کم نمیکنن
در ناجا الان همش دارن از کمبود سرباز شکایت می کنن ارتش هم که خودم سال 89 بودم در یک آسایشگاه 50 نفره فقط 12 نفر بود و گروهان داشتیم که شبی 6 نگهبان نیاز داشت و کلا 7 نیرو داشتش:n30:
یادمه یه بار جمعه شب 3 تا پست نگهبانی خالی مونده بود و نیرو نداشتیم بفرستیم سر پست:n20:

Doctor Splinter
16-10-2015, 22:39

h-blade
16-10-2015, 23:37

برخورد ارتشی ها زیاد بد نیست.....

امکانات و مرخصی اونجا به شدت افتضاحه.......یعنی کلا دردسره چون هم فاصله پادگان تا سمنان زیاده هم سمنان ترمینال درست و حسابی نداره و هم باید سر موقع برگردی حالا اینارو بذار کنار اینکه مرخصی هم کم میدن.....

نمیدونم تهران چند تا یگان داره....

اگه امریه داری چه ربطی به یگان داره اگرم نداری که مثل سپاه نیست که بتونی پذیرش بگیری هر جا دلشون بخوا میندازنت شاید افتادی بندر عباس شایدم تهران....

- - - Updated - - -

برخورد ارتشی ها زیاد بد نیست.....

امکانات و مرخصی اونجا به شدت افتضاحه.......یعنی کلا دردسره چون هم فاصله پادگان تا سمنان زیاده هم سمنان ترمینال درست و حسابی نداره و هم باید سر موقع برگردی حالا اینارو بذار کنار اینکه مرخصی هم کم میدن.....

نمیدونم تهران چند تا یگان داره....

اگه امریه داری چه ربطی به یگان داره اگرم نداری که مثل سپاه نیست که بتونی پذیرش بگیری هر جا دلشون بخوا میندازنت شاید افتادی بندر عباس شایدم تهران....

hassantajdari
17-10-2015, 12:54
دوستان تهرانی یه سوال
من با قطار میام تهران حدودا طرف 5 عصر
از اونجا بخام برم پادگان شهید مدرس کرج چجوری برم
راهنمایی کنید مرسی

peyman0071
17-10-2015, 22:38
دوستان تهرانی یه سوال
راهنمایی کنید مرسی

دوست عزیز دقیقا این کارو انجام بده.
از قطار که پیاده شدی میای سوار مترو راه اهن به سمت نوبنیاد میشی اگه نوبنیاد ننوشته بود بگو میخام برم سمت بالا نشونت میدن.
ایستگاه دانشگاه امام علی پیاده میشی بعد دوباره سوار مترو میشی به سمت صادقیه,صادقیه اخرین ایستگاه پیاده میشی سوار مترو کرج میشی.درست نمیدونم پادگان مدرس کجا هست ولی همون ایستگاه کرج پیاده شی به کل شهر راه داره اینو دگ تو مترو بپرس برای پادگان گلشهر پیاده شی یا خود کرج.داداش اگه باز یکم سختته بگو دوباره برات توضیح بدم

- - - Updated - - -

دوستان تهرانی یه سوال
راهنمایی کنید مرسی

از قطار که پیاده شدی میای سوار مترو راه اهن به سمت نوبنیاد میشی اگه نوبنیاد ننوشته بود بگو میخام برم سمت بالا نشونت میدن.
ایستگاه دانشگاه امام علی پیاده میشی بعد دوباره سوار مترو میشی به سمت صادقیه,صادقیه اخرین ایستگاه پیاده میشی سوار مترو کرج میشی.درست نمیدونم پادگان مدرس کجا هست ولی همون ایستگاه کرج پیاده شی به کل شهر راه داره اینو دگ تو مترو بپرس برای پادگان گلشهر پیاده شی یا خود کرج.داداش اگه باز یکم سختته بگو دوباره برات توضیح بدم

peyman0071
17-10-2015, 22:42
دوستان تهرانی یه سوال
راهنمایی کنید مرسی

BEHROOZLX
18-10-2015, 05:37
با سلام
فرجه یکساله من مهر تموم شده برگه سبز اماده بخدمت واسه 95/2 گرفتم. حالا به نظر شما اگه واسه ترم بهمن تکمیل ظرفیت ارشد قبول بشم با توجه به گذشت بیشتر از یکسال از فراغت بهمن بهم معافیت تحصیلی میدن؟ بعضی ها میگن واسه مقاطع بالا خیلی سخت نمیگیرن. ضمنا غیبت هم ندارم.
ممنون از زحمات دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BEHROOZLX
18-10-2015, 05:38
یا فقط مختص حین خدمتی هاست؟

mani6606
18-10-2015, 06:04
با سلام
فرجه یکساله من مهر تموم شده برگه سبز اماده بخدمت واسه 95/2 گرفتم. حالا به نظر شما اگه واسه ترم بهمن تکمیل ظرفیت ارشد قبول بشم با توجه به گذشت بیشتر از یکسال از فراغت بهمن بهم معافیت تحصیلی میدن؟ بعضی ها میگن واسه مقاطع بالا خیلی سخت نمیگیرن. ضمنا غیبت هم ندارم.
ممنون از زحمات دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

غيبت نداشته باشيد بدون مشكلى معافيت خواهيد گرفت

BEHROOZLX
18-10-2015, 06:23
مرسی از بابت پاسخگویی سریع شما دوست بزرگوار

Sam-civil
18-10-2015, 13:32
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگر الان که جای ما مشخص شده و برگ سفید اومده، مراجعه نکنیم به جایی که گفتن چه اتفاقی میفته؟! صرفا غیبت میخوریم؟ چه جریمه ایی داره؟ بعد دوباره باید دفترچه پست کنیم که میفتیم برای اردیبهشت؟ یا نه همین دو ماه دیگه میفتیم؟ و آخر از همه اینکه آیا بازهم همین یگان و همین پادگان آموزشی میفتیم یا کلا ممکنه عوض بشه حتی یگان خدمتی؟!
ممنون

babakterminator
18-10-2015, 14:08
زیر برگتون نوشته دیگه عدم حضور باعث غیبت می شود...غیبت کنی اضافه میخوری ولی اینکه همین پادگان آموزشی بیفتی یا نه رو نمیدونم

- - - Updated - - -

زیر برگتون نوشته دیگه عدم حضور باعث غیبت می شود...غیبت کنی اضافه میخوری ولی اینکه همین پادگان آموزشی بیفتی یا نه رو نمیدونم

slaituuekaiv
18-10-2015, 16:43
سلام دوستان، ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار بقیه می‌ذارید.

من اعزام ۳ آبان هستم و نامه اعزامم برام اومده. افتادم پایگاه هوایی شهید خضرایی. توی نامه ساعت اعزام رو زده ۷ صبح و چون شهرستان هستم گفته برم پادگان فولان تو شهر خودمون.

حالا سوالم اینه:
۱. می‌تونم خودم بیام تهران و خودم رو معرفی کنم به پایگاه هوایی شهید خضرایی؟ یا حتما باید برم پادگان شهرستان خودمون که آدرسش رو برام تو نامه نوشتن؟
۲. اگه خودم می‌تونم بیام؛ همون ساعت ۷ صبح روز ۳ آبان باید باشه یا میشه یه ساعت دیگه (مثلا ۱۰ صبح) برم؟
۳. آیا آدرس این پایگاه شهید خضرایی همینه که توی گوگل مپ هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@35.7031452,51.4622998,16z/data=!4m2!3m1!1s0x3f8e025c3eb1659f:0x4a160b28be8bb 90b)؟

ممنون از راهنمایی‌هاتون...:n40:

hassantajdari
18-10-2015, 17:47

من اعزام ۳ آبان هستم و نامه اعزامم برام اومده. افتادم پایگاه هوایی شهید خضرایی. توی نامه ساعت اعزام رو زده ۷ صبح و چون شهرستان هستم گفته برم پادگان فولان تو شهر خودمون.

حالا سوالم اینه:
۱. می‌تونم خودم بیام تهران و خودم رو معرفی کنم به پایگاه هوایی شهید خضرایی؟ یا حتما باید برم پادگان شهرستان خودمون که آدرسش رو برام تو نامه نوشتن؟
۲. اگه خودم می‌تونم بیام؛ همون ساعت ۷ صبح روز ۳ آبان باید باشه یا میشه یه ساعت دیگه (مثلا ۱۰ صبح) برم؟
۳. آیا آدرس این پایگاه شهید خضرایی همینه که توی گوگل مپ هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@35.7031452,51.4622998,16z/data=!4m2!3m1!1s0x3f8e025c3eb1659f:0x4a160b28be8bb 90b)؟

منم 3 آبان اعزاممه البته مدرس کرج. منم همین سوال داشتم که از گفته دوستان متوجه شدم که
هم خودت میتونی بری
هم میتونی همونجایی که گفتن باید خودت معرفی کنی بری
فرق نداره
کلا تا دو سه روز تاخیر اشکال نداره
تا ظهر پذیرش سرباز دارن، بعدش اگه برسی میتونی بری آسایشگاه روز بعد واسه پذیرش اقدام کنی

sdfssdfs
18-10-2015, 19:56
سلام دوستان من دارم متاهل میشم و میخوام امریه بگیرم
ایا الان دفترچه رو پست کنم چون اعزام شش ماه دیگس و امکانش هست تاهلم رو اضافه کنم یا صبر کنم >؟؟؟؟؟

mk367
18-10-2015, 20:25
سلام
ببنید من می خوام به متن ابلاغیه وبخش نامه های که مربوط به سربازی هست دسترسی داشته باشم. همون طور که حتما می دونید خیلی از بخشتامه ها و ابلاغیه ها هست که به نفع سربازه ولی یگان خدمتی اون هارو اجرا نمی کنه از مرخصی استخقاقی بگیر تا اندازه موی سر!
از کجا می تونم متن این بخش نامه هارو پیدا کنم ؟؟

mani6606
18-10-2015, 20:26
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگر الان که جای ما مشخص شده و برگ سفید اومده، مراجعه نکنیم به جایی که گفتن چه اتفاقی میفته؟! صرفا غیبت میخوریم؟ چه جریمه ایی داره؟ بعد دوباره باید دفترچه پست کنیم که میفتیم برای اردیبهشت؟ یا نه همین دو ماه دیگه میفتیم؟ و آخر از همه اینکه آیا بازهم همین یگان و همین پادگان آموزشی میفتیم یا کلا ممکنه عوض بشه حتی یگان خدمتی؟!
ممنون
غيبت خواهيد خورد
و اگر دوباره درخواست اعزام داشته باشيد ممكنه سازمان نظامى شما عوض شود مثلا اگر الان ارتش هستيد ممكنه در اعزام بعدى نيروى انتظامى باشيد

سلام دوستان من دارم متاهل میشم و میخوام امریه بگیرم
ایا الان دفترچه رو پست کنم چون اعزام شش ماه دیگس و امکانش هست تاهلم رو اضافه کنم یا صبر کنم >؟؟؟؟؟

هنگام ارسال دفترچه نتاهلى براى شما امتيازى محسوب نمى شود و ممكنه اموزشى هر جاى ايران باشيد اما در اموزشى بايد مدارك رو تحويل دهيد تا در تقسيم شهر خودتان باشيد.

mani6606
18-10-2015, 20:32
سلام
ببنید من می خوام به متن ابلاغیه وبخش نامه های که مربوط به سربازی هست دسترسی داشته باشم. همون طور که حتما می دونید خیلی از بخشتامه ها و ابلاغیه ها هست که به نفع سربازه ولی یگان خدمتی اون هارو اجرا نمی کنه از مرخصی استخقاقی بگیر تا اندازه موی سر!
از کجا می تونم متن این بخش نامه هارو پیدا کنم ؟؟

اين بخشنامه ها به طور عمومى منتشر نمى شود يعنى برخى از انها كه مربوط به قواتين اصلى خدمت است از سوى ناجا طى نامه اى به سازمان هاى نظامى و بعد به يگان هاى زير مجموعه ارسال مى شود و بخشى ديگر از قوانين فرعى مانند اندازه موي سر يا ميزان و مقدار حقوق جز شرايط داخلى هر سازمان است تنها بخشنامه ها به پرسنل نظامى ابلاغ مى گردد،
هر بخشنامه اى كه براى هر يگانى ارجاع مى شود ابتدا به رويت فرماندهى ان پادگان و مركز مي رسد.

vistam
19-10-2015, 00:10
سلام
من اعزام 8/1 بودم که هفته پیش رفتم تمدید کردم به دلیل اینکه سپاه که پذیرش کرده بودم نیوفتادم منو انداختن ارتش
حالا اگه دوباره پذیرش کنم ممکنه کدم عوض بشه و سپاه بیوفتم تاریخ اعزامم هم 95/02/01 شده؟

سوال دیگه برای محکم کاری که سپاه بیوفتم میتونم برم چند جای سپاه پذیرش کنم.

h-blade
19-10-2015, 00:14
به هر گونه سوال در مورد پدافند سمنان که گره ای از کار تازه سربازان باز میکنه جواب داده خواهد شد.
درخدمتیم

mani6606
19-10-2015, 05:46
سلام
من اعزام 8/1 بودم که هفته پیش رفتم تمدید کردم به دلیل اینکه سپاه که پذیرش کرده بودم نیوفتادم منو انداختن ارتش
حالا اگه دوباره پذیرش کنم ممکنه کدم عوض بشه و سپاه بیوفتم تاریخ اعزامم هم 95/02/01 شده؟

سوال دیگه برای محکم کاری که سپاه بیوفتم میتونم برم چند جای سپاه پذیرش کنم.

هر هنگام درخواست تمديد داشته باشيد كد مركز و سازمان شما تغيير مى كنه
خير تنها مجاز هستيد از يك مركز سپاه درخواست پذيرش كنيد

peyman0071
19-10-2015, 09:11
دوستان وقتی که افتادیم سپاه برای استخدام شدن تو سپاه میتونیم راحت اقدام کنیم یا سخت میگیرن؟؟

peyman0071
19-10-2015, 09:12
دوستان وقتی که افتادیم سپاه برای استخدام شدن تو سپاه میتونیم راحت اقدام کنیم یا سخت میگیرن؟؟

m!r@
19-10-2015, 10:09
سلام.
دوستان ما بالاخره بعد از کلی دردسر برگ سبزمون رو پیدا کردیم! کد اموزشی هم 01 تهران خورده الان که وارد سایت نظام وظیفه میشم در کمال تعجب محل آموزشی تغییر کرده و دیگه 01 نیست
کسی میدونه جریان چیه ؟ایا دوباره باید برگ سبز بیاد؟عادیه این اتفاق؟
پیشاپیش سپاس از دوستانی که جواب میدن

ehsaaaan
19-10-2015, 12:01
سلام.من تازه فارغ التحصیل شدم (کارشناسی ارشد) امروز رفتم پلیس +10 برگ سبزمو گرفتم تاریخ اعزامم افتاده تیر 95 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه امریه اقدام کردم گفتند باید تاریخ اعزامت 1 اسفند 94 باشه
راهی هست تاریخ اعزامم بیفته 1 اسفند 94 ؟؟؟

omidsarab
19-10-2015, 13:10
سلام دوستان
با مدرک لیسانس اگه یکی امروز اقدام کنه برای سربازی زمان اعزامش به چه زمانی میفته؟

ehsaaaan
19-10-2015, 13:23
سلام دوستان
با مدرک لیسانس اگه یکی امروز اقدام کنه برای سربازی زمان اعزامش به چه زمانی میفته؟

سلام
به احتمال بسیار زیاد تیر 1395

scorpion2
19-10-2015, 13:45

حالا سوالم اینه:

درود
منم همونجا 02 افتادم چون تهرانم مستقیم گفته ساعت 9 صبح اونجا باشم

omidsarab
19-10-2015, 14:09
سلام
به احتمال بسیار زیاد تیر 1395

زودتر نشه؟؟؟؟

hani25
19-10-2015, 14:15
سلام دوستان

سلام
تا چندروز پیش فوق دیپلم به بالا اعزامشون 1/2/95 بود ولی احتمالا این تاریخ اعزام هم ظرفیتش داره پر میشه

omidsarab
19-10-2015, 14:23
سلام
تا چندروز پیش فوق دیپلم به بالا اعزامشون 1/2/95 بود ولی احتمالا این تاریخ اعزام هم ظرفیتش داره پر میشه

اگه ظرفیت اون موقع پر بشه میفته به 4/1 دیگه آره؟؟؟

ehsaaaan
19-10-2015, 14:33

به احتمال زیاد ظرفیت اردیبهشت 95 پر شده باشه
چون من امروز پلیس +10 بودم 2 تا لیسانس که برای درخواست اعزام اومده بودند افتادند تیر 95 منم که فوق بودم افتادم تیر 95

saminem
19-10-2015, 14:33
خب دوستان ما هم اموزشیمون تموم دوره 57 روزه . سپاه بابل بودیم. عجب پادگانی بود سر سبز و زیبا. خیلیا رو فرستادن سیستان و کردستان و ارومیه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

pouyasony
19-10-2015, 15:12
دوستان واسه من امریه جور شده برای تیر 95 ولی تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت هستش اگه درخواست تمدید بدم حتما قبول میکنن؟؟؟

hani25
19-10-2015, 15:23
بله اگه ظرفیت برج 2 پر بشه اعزامتون میفته برا دو ماه بعد یعنی برج 4
با تعجیل هم اصلا موافقت نمیشه من از برج 5 تا الان دارم سعی میکنم واسه برج 8 تعجیل بزنم ولی سیستم تعجیل رو بستن
اگه بخواین زودتر اعزام بشین اگه تهران هستین با 197 تماس بگیرین و بپرسین ملاقات مردمی با مسولین نظام وظیفه کی و کجا برگزار میشه اونجا شاید موافقت کردن

hani25
19-10-2015, 15:31
دوستان واسه من امریه جور شده برای تیر 95 ولی تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت هستش اگه درخواست تمدید بدم حتما قبول میکنن؟؟؟

بله واسه 1/4/95 راحت تمدید میکنن

slaituuekaiv
19-10-2015, 16:04
درود
منم همونجا 02 افتادم چون تهرانم مستقیم گفته ساعت 9 صبح اونجا باشم

۳. آیا آدرس این پایگاه شهید خضرایی همینه که توی گوگل مپ هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@35.7031452,51.4622998,16z/data=%214m2%213m1%211s0x3f8e025c3eb1659f:0x4a160b2 8be8bb90b)؟

دوستان تهرانی چه‌طور می‌تونم از ترمینال جنوب برم تا این پایگاه هوایی شهید خضرایی؟ مترو به مسیرش می‌خوره؟

slaituuekaiv
19-10-2015, 16:30

آره به خاطر این زیاد بودن سربازها و درخواست‌ها راحت قبول می‌کنن. کلاً اگه بار اولت باشه معمولا راحت قبول می‌شه. اگه مطمئنی که امریه‌ت جور شده حتما سریع برو پلیس +۱۰ درخواست بده تا تیر هم پر نشده. یه سری گزینه داره به مسئول پلیس +۱۰ بگو برات بخونه. معمولا همه دلیل «مشکل خانوادگی» رو انتخاب می‌کنن. کلا از مسئولش بپرسی راهنماییت می‌کنه ...

Globe
19-10-2015, 17:27
دوستان تهرانی چه‌طور می‌تونم از ترمینال جنوب برم تا این پایگاه هوایی شهید خضرایی؟ مترو به مسیرش می‌خوره؟
مترو ترمینال سوار بشید
ایستگاه امام خمینی پیاده بشید
خط عوض کنید به خط 2
ایستگاه امام حسین پیاده بشید
اتوبوسای BRT به سمت تهرانپارس رو سوار بشید و سه تا ایستگاه بعد (ایستگاه شهید فتحنایی یا کهن) پیاده بشید
بعد برید داخل کوچه حجت

35.703632, 51.461745
برا اطلاعات بیشتر این مختصات رو تو گوگل مپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپی پیست کنید و سرچ

9306915
19-10-2015, 18:07
بعضی وقتا این تمدید خود به خود هم حکمتی داره من اعزامی ابان بودم نوددرصد اونایییکه تو استان ما. حتی پذیرش گرفته بودن براسپاه انداختن نیروانتظامی وارتش

hamid_diablo
19-10-2015, 18:49
سلام دوستان

اعزامی های 19 شهریور هم به تعویق افتاده بود ..

Greedy
19-10-2015, 20:49
سلام من پریروز کمیسیون داشتم که معاف از رزم شدم فقط و گفتن هفته دیگه برید پلیس +10
من یه ماه پیش که رفتم گفتن اعزامت اردیبهشته حالا واسه من تیر میزنن اعزامو یعنی ؟
مسخره کردن اینا هم . 9 ماه علافی . این همه سرباز دارید خوب مدت سربازی رو کم کنید واسه خدمتی که جز دو سال علافی چیز دیگه نداره هم باید قبلش چندین ماه تو صف باشیم .

mani6606
19-10-2015, 22:39
سلام من پریروز کمیسیون داشتم که معاف از رزم شدم فقط و گفتن هفته دیگه برید پلیس +10
من یه ماه پیش که رفتم گفتن اعزامت اردیبهشته حالا واسه من تیر میزنن اعزامو یعنی ؟
مسخره کردن اینا هم . 9 ماه علافی . این همه سرباز دارید خوب مدت سربازی رو کم کنید واسه خدمتی که جز دو سال علافی چیز دیگه نداره هم باید قبلش چندین ماه تو صف باشیم .

احتمال وجود دارد كه اعزام شما هم برج ٤ باشد ، مى توانيد درخواست تعجيل دهيد اما موافقت ان با نظام وظيفه است

alipolpol
20-10-2015, 09:33
سلام خدمت دوستان عزیز:n01:

آموزشی من تموم شده و یگان خدمتی من هم بیمارستان افتاده.

لطفا درباره خدمت در بیمارستان توضیح بدید؟ درجه من ستوان سوم هست.
کدام قسمت بیمارستان برای خدمت بهتر است؟ من میخواهم بعد از ظهر ها سر کار بروم. آیا ساعت کار اداری تا 2 ظهر دارد؟:n16:

Greedy
20-10-2015, 11:24
احتمال وجود دارد كه اعزام شما هم برج ٤ باشد ، مى توانيد درخواست تعجيل دهيد اما موافقت ان با نظام وظيفه است

الان دیدم سایت زده اردیبهشت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الان من دیگه باید چیکار کنم ؟ فقط برگه سبز باید بگیرم ؟ پست میشه یا باید خودم برم از پلیس +10 بگیرم ؟

osta_ali
20-10-2015, 13:02
خب دوستان ما هم اموزشیمون تموم دوره 57 روزه . سپاه بابل بودیم. عجب پادگانی بود سر سبز و زیبا. خیلیا رو فرستادن سیستان و کردستان و ارومیه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

نكنه المهدي بودي؟
من پارسال اونجا بودم .البته اون دوره ما همه امريه بودن و محل خدمت اكثر بچه ها از قبل معلوم بود.

saminem
20-10-2015, 13:05
نكنه المهدي بودي؟
من پارسال اونجا بودم .البته اون دوره ما همه امريه بودن و محل خدمت اكثر بچه ها از قبل معلوم بود.
اره المهدی بودم. گفتن دو دورست فوق دیپلم به بالا میگیریم

Hqrs
20-10-2015, 13:31
سلام بر همه سربازان
آقایون من افتادم نیروی هوایی ستاری، فوق لیسانس از تهران، چنتا سوال:
کسی میشناسه این پادگان رو؟ اوضاعش چطوره؟
وضعیت تقسیم چجوریه؟ ممکنه تهران بیفتم؟ کار اداریه؟ چه شهر های دیگه ایی ممکنه بیفتم؟
بعد دیگه امکان نداره بیفتیم یگان های دیگه ارتش؟ مثلا نیروی زمینی؟
ممنون از وقتی که میذارین

- - - Updated - - -

سلام بر همه سربازان
وضعیت تقسیم چجوریه؟ ممکنه تهران بیفتم؟ کار اداریه؟ چه شهر های دیگه ایی ممکنه بیفتم؟
ممنون از وقتی که میذارین

tohid.m
20-10-2015, 14:41
سلام بر همه سربازان
ممنون از وقتی که میذارین

یکی از دوستام سربازیش رو اونجا گذروند فکر کنم تو نیرو انسانی بود کلا کیف کرد

tohid.m
20-10-2015, 14:45
دوستان سلام یه سوالی داشتم من اعزام مجدد هستم 5 ماه خدمت داشتم یگانم هم شهر خودمون بود برای ارشد ترخیص شدم اون موقع که آموزشی بودیم از ما مدارک شرایط ویژه رو گرفتن من هم مدارک تک پسری رو دادم حالا که اعزام 3 آبان هستم باید دوباره مدارک تک پسری رو ببرم تا موقع تقسیم دوباره شهر خودمون بیوفتم؟! (اعزامی 01 تهران زدن برام)