PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

hadi-dindar
19-04-2015, 21:40
بنده سه شنبه همین هفته از گیلان اعزامم به اونجا توصیه ای دارین که اونجا رفتیم چطوری بیوفتیم گردان امام حسین نه عاشورا !؟ چون شنیده ها حاکی از اینکه عاشورا سخت تر هست یه مقدار
یه توضیح کلی در باره خوبی و بدی های پادگان هم اگه بگید ممنون میشم
آیا برای اردوگاه شما رو خارج از پادگان بردن یا توی همون پادگان یک شبی رو در میدان صبح گاهی سپری کردین ؟ و چند روز و شب بود ؟ (بعضی پادگان ها اینطوری هم میکنن)
و در آخر وضعیت تقسیمات در پایان دوره چطوری بود !؟ چقدر شهر خودشون افتادن یا چند نفر لب مرز افتادن و بیشتر توی چه قسمت هایی بچه ها تقسیم شدن !؟
این سوال آخری خیلی واسم مهمه ممنون میشم جواب بدین :n27:
دوست عزیز بیگلری دو تا گردان داره یکی امام و دیگری عاشورا چون این دوره فقط سرباز فوق دیپلم به بالا گرفته پادگان شما رو به دو تا گردان امام و عاشورا تقسیم میکنند یعنی هر گروهان ۳۰۰ نفر تقریبا.شما حین تقسیم گردان فورا برید تو گردان امام بایستید چون گردان امام خیلی بهتره.یک هفته اول واستون سخته تا هم اسایشگاهی و دوستاتون رو پیدا کنید بعد اون خیلی راحت میشید و عادت میکنید ما که روزای اخر خیلی حال کردیم .محیط پادگان خوبه و سرسبزی زیادی داره و دلتون نمیگیره.عذا اینا هم بهتر از پادگان های دیگه هست.این پادگان فقط رسته انتظامی داره پس از بابت مرز بانی نگران نباشید.کمتر مسولیت بپذیری بهتره. ترتیب قد میکنن اونجا بهتره صف های اول یا ۶ بیفتی که اکثرا نظافت آسایشگاه میکنن و خیلی راحت میشی. تقسیم هم گیلانی ها اگه شرایط متاهلی و تک پسری نداشته باشی اکثرا گلستان و مازندران و گیلان هستید.

hadi-dindar
19-04-2015, 21:46
بنده سه شنبه همین هفته از گیلان اعزامم به اونجا توصیه ای دارین که اونجا رفتیم چطوری بیوفتیم گردان امام حسین نه عاشورا !؟ چون شنیده ها حاکی از اینکه عاشورا سخت تر هست یه مقدار
یه توضیح کلی در باره خوبی و بدی های پادگان هم اگه بگید ممنون میشم
آیا برای اردوگاه شما رو خارج از پادگان بردن یا توی همون پادگان یک شبی رو در میدان صبح گاهی سپری کردین ؟ و چند روز و شب بود ؟ (بعضی پادگان ها اینطوری هم میکنن)
و در آخر وضعیت تقسیمات در پایان دوره چطوری بود !؟ چقدر شهر خودشون افتادن یا چند نفر لب مرز افتادن و بیشتر توی چه قسمت هایی بچه ها تقسیم شدن !؟
این سوال آخری خیلی واسم مهمه ممنون میشم جواب بدین :n27:
دوست عزیز بیگلری دو تا گردان داره یکی امام و دیگری عاشورا چون این دوره فقط سرباز فوق دیپلم به بالا گرفته پادگان شما رو به دو تا گردان امام و عاشورا تقسیم میکنند یعنی هر گروهان ۳۰۰ نفر تقریبا.شما حین تقسیم گردان فورا برید تو گردان امام بایستید چون گردان امام خیلی بهتره.یک هفته اول واستون سخته تا هم اسایشگاهی و دوستاتون رو پیدا کنید بعد اون خیلی راحت میشید و عادت میکنید ما که روزای اخر خیلی حال کردیم .محیط پادگان خوبه و سرسبزی زیادی داره و دلتون نمیگیره.عذا اینا هم بهتر از پادگان های دیگه هست.این پادگان فقط رسته انتظامی داره پس از بابت مرز بانی نگران نباشید.کمتر مسولیت بپذیری بهتره. ترتیب قد میکنن اونجا بهتره صف های اول یا ۶ بیفتی که اکثرا نظافت آسایشگاه میکنن و خیلی راحت میشی. تقسیم هم گیلانی ها اگه شرایط متاهلی و تک پسری نداشته باشی اکثرا گلستان و مازندران و گیلان هستید.

hadi-dindar
19-04-2015, 21:48
تو بیگلری رسته انتظامی میدن اصلا مرز نمیفرستن. بچه گیلان بدون شرایط باشی گلستان مازندزان و گیلان هستی به احتمال زیاد

hadi-dindar
19-04-2015, 21:50
شما رو دو تا گردان عاشورا و امام تقسیم میکنند صد درصد و همینجور فله ای هست و بپر برو صف گردان امام زرنگی کن. اردیبهشت هواش عالیه و اب هم خوبه خوراک هم خوبه بوفه هم داره ور وسایل کامله و اردوگاه هم فقط یک روز رزم انفرادی بیرون میبرن اگه هوا خوب باشه که میشه

hadi-dindar
19-04-2015, 21:55
سلام این برگ تکمیلی که داریم موقع اعزام ببریم پادگان؟؟؟قبلش تاییدی چیزی نمیخواد؟؟؟؟از سپاه یا گردان امام حسین؟؟همون کارت سبز ماننند که نوشته این فرد 45 روز آموزش تکمیلی بسیج دیده کافیه؟؟؟؟
ببر اونجا تو اولین روز ازت میخان و به شما هم به احتمال زیاد شاید مرخصی برای لباس ندن الان ببری خیلی بهتره

MAMAL88
19-04-2015, 22:56
کسی از پدافند سمنان خبر نداره چه جور جایی هستش ؟ :n03:

h-blade
20-04-2015, 00:09
کسی از پدافند سمنان خبر نداره چه جور جایی هستش ؟ :n03:

سوالتون بپرسین تا اونجایی که بتونم کمکتون میکنم....

amiralikey2
20-04-2015, 00:56
از مازندرانم افتادم شهید مدرس کرج کسی آشناست توصیه ای چیزی

imanparsa
20-04-2015, 06:24
دوستان من سال ۹۰ به مدت ۲ ماه توی مرکز آموزشی خاتمی دوره ۱۶۳ رو به پایان رسوندم.
۵ ماه هم یگان خدمتی بودم (نیروی زمینی سپاه) و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم.
الان که بخوام برم چند روز توی پادگان آموزشی میمونم ؟؟؟؟؟؟ آیا همون یگان خدمتی قبلی میوفتم ؟؟؟؟؟ آیا ممکنه ارتش یا نیرو انتظامی بیوفتم ؟؟؟؟

MAMAL88
20-04-2015, 06:49
سوالتون بپرسین تا اونجایی که بتونم کمکتون میکنم....

په جور جایی هستش سخته ؟ چی باید ببریم چی نباید ببریم ؟ روز اول چی کار کنیم بهتره ؟ چه مسئولیت بپذیریم بهتره ؟ ادم یه جا بره هیچی ازش ندونه خیلی سخته یه توضیح کلی بده در مورد پدافند سمنان

SaMsUnG
20-04-2015, 07:01
با سلام
دوستان عزیز من 02 تهران افتادم (شهید انشایی)
میخواستم ببینم چجوریاس و یه توضیح اگه میشه درباره ی اونجا بدید
ممنون

white boy
20-04-2015, 07:33
با سلام
ممنون

سلام سامسونگ جان منم اونجا افتادم .امشب برم کچل کنم :n02:.دوستان با چند بزنم :n41:

همه چیز در مورد پادگان 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

imanparsa
20-04-2015, 07:56
دوستان من سال ۹۰ به مدت ۲ ماه توی مرکز آموزشی خاتمی دوره ۱۶۳ رو به پایان رسوندم.
الان که بخوام برم چند روز توی پادگان آموزشی میمونم ؟؟؟؟؟؟ آیا همون یگان خدمتی قبلی میوفتم ؟؟؟؟؟ آیا ممکنه ارتش یا نیرو انتظامی بیوفتم ؟؟؟؟

h-blade
20-04-2015, 09:00
په جور جایی هستش سخته ؟ چی باید ببریم چی نباید ببریم ؟ روز اول چی کار کنیم بهتره ؟ چه مسئولیت بپذیریم بهتره ؟ ادم یه جا بره هیچی ازش ندونه خیلی سخته یه توضیح کلی بده در مورد پدافند سمنان

اگه فوق لیسانس به بالا و لیسانس با اول نام خانوادگی الف تا حدودای د داشته باشی بهشته یعنی جوری میشه از بیکاری اعصابت خورد میشه........
اگه لیسانس با ابتدای نام خانوادگی د تا م هستی یه مقدار از اولی سخت تره شرایط
اگه فوق دیپلمی اذیت میشی
و اگه دیپلمی دهنا به معنای واقعی کلمه سرویس میشه

به احتمال 90 درصد ابتدای دوره مرخصی دارین برای اندازه کردن لباس و غیره
اونجا غذا تو سلف میدن و اگه به بهداشت زیادی اهمیت میدی یه دوری کوچیک برای خودت ببر
قند هم ببر چون جیره سرباز آخر دوره میدن که نتونه ازش استفاده کنه و بمونه برای پادگان
نمک هم اگه میخوری ببر
پول نقد زیاد نبر چون عابر بانک کاملا در دسترسه
قاشق هم ببر
اون چیزایی هم که میگن اگه نیارین قبولتون نمیکنن نبر همش الکیه مثلا میگن پوشه یا برگه آ4 یا کیسه زباله
تو چشم اراشد نباش
مسئولیت به هیچ وجه قبول نکن
با 6 نفر مسئول آسایشگاه که از خودتون هستن رفیق باش
ایتدای دوره وقتی مرخصی دادن به هیچ وجه غیبت نکن
اگه اشنا داری برای مرخصی میتونی استفاده کنی ولی اگه نداری یه دفعه ممکنه 30 روز داخل پادگان باشی
اونجا به به های خود سمنان هم مرخصی ساعتی هم نمیدن
شباش سرده روزاش گرم
ساعت بیداری هم الان نمیدونم چنده ولی من برج 8 و 9 بودم ساعت 3:45 بود
دمپایی هم حتما ببر
باز سوال داشتی بپرس

hamid_diablo
20-04-2015, 09:08
سلام دوستان

من خدمتمو تمدید کردم و انداختم برج 4
میخواستم بدونم برای آموزشی همون پرندک 02 می افتم باز هم ؟ یا اینکه جام عوض میشه؟

MAMAL88
20-04-2015, 09:11
اگه فوق لیسانس به بالا و لیسانس با اول نام خانوادگی الف تا حدودای د داشته باشی بهشته یعنی جوری میشه از بیکاری اعصابت خورد میشه........
اگه فوق دیپلمی اذیت میشی

اونجا غذا تو سلف میدن و اگه به بهداشت زیادی اهمیت میدی یه دوری کوچیک برای خودت ببر
قند هم ببر چون جیره سرباز آخر دوره میدن که نتونه ازش استفاده کنه و بمونه برای پادگان
نمک هم اگه میخوری ببر
قاشق هم ببر
اون چیزایی هم که میگن اگه نیارین قبولتون نمیکنن نبر همش الکیه مثلا میگن پوشه یا برگه آ4 یا کیسه زباله
تو چشم اراشد نباش
اگه اشنا داری برای مرخصی میتونی استفاده کنی ولی اگه نداری یه دفعه ممکنه 30 روز داخل پادگان باشی
شباش سرده روزاش گرم
دمپایی هم حتما ببر
باز سوال داشتی بپرس

فوق دیپلم دارم با 120 کیلو وزن :n03:
من لیستی که تو پست اول نوشته آماده کردم به نظرت همش لازم میشه ؟
کمد هم میدن ؟
وقت استراحت میشه شلوار راحتی پوشید؟
بعد آموزشی کجاها تقسیم میشیم بدترن و بهترین جاها کجاست؟

h-blade
20-04-2015, 10:08
فوق دیپلم دارم با 120 کیلو وزن :n03:
من لیستی که تو پست اول نوشته آماده کردم به نظرت همش لازم میشه ؟
کمد هم میدن ؟
وقت استراحت میشه شلوار راحتی پوشید؟
بعد آموزشی کجاها تقسیم میشیم بدترن و بهترین جاها کجاست؟

با فوق دیپلم یه مقدار سخته ولی نه اونقدر سخت .... خوش میگذره.
خیر همش لازم نیست
اونجا کمد نداره باید وسایلتون تو کوله بذارین زیر تخت
در یه ماه اول وقت خواب باید با فرنچ و شلوار بخوابین ولی ماه دوم راحت میشه
جاهای زیادی داره و همشون هم سخته ....
کلا پدافند نیروی بی در و پیکر و هر کی هر کیه.....
پدافند نه نظم نیرو هوایی داره نه کیفیت نیرو دریایی داره و نه سختی نیرو زمینی

lechking
20-04-2015, 10:10
اینجا کسی هست عجب شیر آموزش دیده باشه؟؟

MAMAL88
20-04-2015, 10:14
با فوق دیپلم یه مقدار سخته ولی نه اونقدر سخت .... خوش میگذره.
خیر همش لازم نیست
اونجا کمد نداره باید وسایلتون تو کوله بذارین زیر تخت
در یه ماه اول وقت خواب باید با فرنچ و شلوار بخوابین ولی ماه دوم راحت میشه
جاهای زیادی داره و همشون هم سخته ....
کلا پدافند نیروی بی در و پیکر و هر کی هر کیه.....
پدافند نه نظم نیرو هوایی داره نه کیفیت نیرو دریایی داره و نه سختی نیرو زمینی

حالا که لیست پست اول آماده کردم اگه ببرم اجازه نمیدن ببرم داخل ؟

Amin_0913
20-04-2015, 10:33
سلام
نیروی هوایی سپاه اردکان کسی میدونه چطور جاییه؟
برای دیپلمه ها

mani6606
20-04-2015, 11:00
سلام دوستان

من خدمتمو تمدید کردم و انداختم برج 4
میخواستم بدونم برای آموزشی همون پرندک 02 می افتم باز هم ؟ یا اینکه جام عوض میشه؟

بله ، حتى ممكنه ارگان نيز تغيير كند مثلا از ارتش كه دوره قبل بوديد به ناجا در دوره جديد تغيير يابد

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

MICHAEL SCOFIELD
20-04-2015, 11:00
با سلام
ممنون

جای خوبیه، اگه آخر هفته نگهبان نباشید چهارشنبه ظهر مرخصی میدن تا شنبه 6 صبح، گردان های تحصیلکرده ها نسبتا تازه ساخت و تمیزه، مرخصی روزبرگ هم میدن (از ساعت 4 بعد از ظهر اگه نگهبان نباشید)، کلا اونجا زیاد سخت نمیگیرن و نسبت به جاهای دیگه خوبه

سلام سامسونگ جان منم اونجا افتادم .امشب برم کچل کنم :n02:.دوستان با چند بزنم :n41:

همه چیز در مورد پادگان 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روز اولش مهم نیست چون لباس مباس میدن مبفرستن چند روز مرخصی، ولی اگه میخوای بزنی با 4 بزن

mani6606
20-04-2015, 11:05
شما در همان ارگان قبلى يعنى سپاه پاسداران و همچنين در نيرو زمينى خواهيد بود اموزشى نيز نخواهيد داشت

استاد شیفو
20-04-2015, 11:13
اگه فوق دیپلمی اذیت میشی

نمک هم اگه میخوری ببر
قاشق هم ببر
تو چشم اراشد نباش
شباش سرده روزاش گرم
دمپایی هم حتما ببر
باز سوال داشتی بپرس

توضیحاتتون هم بسیار خوب بود . من هم استفاده کردم .

اما یک سوال که فکر کنم سوال خیلی هاست .

مگر میشه مسئولیت قبول نکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر مسئولیت اجباری نیست ؟؟؟؟؟؟؟

وقتی فرمانده یا مسئول مربوطه اسمتو بخونه و بگه فلان مسئولیت به عهده شماست مگه میشه بگی قبول نمیکنم ؟؟؟؟ ! :n04:

dezss
20-04-2015, 11:55
باسلام...تو لیست وسایل لازم برای دوران آموزشی که توی صفحه اول ذکر شده اسمی از دمپایی به میون نیومده!!
دمپایی نباید با خودمون ببریم؟؟

mani6606
20-04-2015, 12:02
باسلام...تو لیست وسایل لازم برای دوران آموزشی که توی صفحه اول ذکر شده اسمی از دمپایی به میون نیومده!!
دمپایی نباید با خودمون ببریم؟؟

دمپايي جز استحقاق است

AMIR MOHAMMAD . M
20-04-2015, 12:23
سلام

فامیل نزدیکی دارم که حدود 1 یا 2 سال پیش بعد از تجدید دوره شدن در آموزشی ترک خدمت کرد و دیگه نرفت.

الان مبتلا به سرطان خون شده و حدود 2 هفته ای هست که یستری هست و شیمی درمانی براش شروع شده و فعلا شاید 1 یا 2 ماهی موندگار باشه تو بیمارستان.

خواستم بدونم معاف قطعی و 100% هست یا خیر؟؟

بعدش چه مراحلی رو باید طی کنم تا بتونم معافیتش رو بگیرم؟؟؟

همین الان که بستری هست میشه اقدام کرد؟ ، و چطوری؟!

تهران هستیم و مراحل معافیت رو خودم قراره پیگیر باشم

خدمتی قبلی هم در ارتش بوده

استاد شیفو
20-04-2015, 12:29
سلام

فامیل نزدیکی دارم که حدود 1 یا 2 سال پیش بعد از تجدید دوره شدن در آموزشی ترک خدمت کرد و دیگه نرفت.

الان مبتلا به سرطان خون شده و حدود 2 هفته ای هست که یستری هست و شیمی درمانی براش شروع شده و فعلا شاید 1 یا 2 ماهی موندگار باشه تو بیمارستان.

خواستم بدونم معاف قطعی و 100% هست یا خیر؟؟

بعدش چه مراحلی رو باید طی کنم تا بتونم معافیتش رو بگیرم؟؟؟

همین الان که بستری هست میشه اقدام کرد؟ ، و چطوری؟!

تهران هستیم و مراحل معافیت رو خودم قراره پیگیر باشم

خدمتی قبلی هم در ارتش بوده

بله 100% هست . البته باید پرونده پزشکی برده بشه و مدارک تایید این بیماری رو داشته باشند .

AMIR MOHAMMAD . M
20-04-2015, 12:51
بله 100% هست . البته باید پرونده پزشکی برده بشه و مدارک تایید این بیماری رو داشته باشند .

ممنون

از ابتدا باید چکار کنم؟

h-blade
20-04-2015, 13:33
توضیحاتتون هم بسیار خوب بود . من هم استفاده کردم .

اما یک سوال که فکر کنم سوال خیلی هاست .

مگر میشه مسئولیت قبول نکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر مسئولیت اجباری نیست ؟؟؟؟؟؟؟

وقتی فرمانده یا مسئول مربوطه اسمتو بخونه و بگه فلان مسئولیت به عهده شماست مگه میشه بگی قبول نمیکنم ؟؟؟؟ ! :n04:

اونجا اینجوری نیست .... ارشد میاد بالا دسته میگی کی میخواد تو آشپزخونه کار کنه یکی بلند میشه خودشو بدبخت میکنه میگه من.......

میگه کی میخواد مسئول حموم شه باز یه بخت برگشته دیگه میگه من......

تنها چیزی داوطلبی نیست مسئول نظافت آسایشگاه ها هستن که از میان دوستان معاف از رزم انتخاب میشن و همیشه ثابتن......

اونجا به معاف از رزم ها میگن علیل و ذلیل ها

TimeoOut
20-04-2015, 14:00
دوستام من فوق دیپلمم سیستان و بلوچستان بنظرتون آموزشی کجا می افتم و بعدش چی آیا احتمال لب مرز هست؟
و اینکه بین ارتش و سپاه و نیروی انتظامی کدوم بهتره؟

mani6606
20-04-2015, 14:13
دوستام من فوق دیپلمم سیستان و بلوچستان بنظرتون آموزشی کجا می افتم و بعدش چی آیا احتمال لب مرز هست؟
و اینکه بین ارتش و سپاه و نیروی انتظامی کدوم بهتره؟
اگر بسيج فعال و دوره تكميلى نداشته باشيد احتمال اينكه در سپاه باشيد صفر است، نميشه قطعى گفت بين ارتش و نيرو انتظامى در كداميك خواهيد بود همه چيز شانسى است، بين ارتش و نبروانتظامى ، ارتش به مراتب بهتر و راحتر است

TimeoOut
20-04-2015, 14:16
اگر بسيج فعال و دوره تكميلى نداشته باشيد احتمال اينكه در سپاه باشيد صفر است، نميشه قطعى گفت بين ارتش و نيرو انتظامى در كداميك خواهيد بود همه چيز شانسى است، بين ارتش و نبروانتظامى ، ارتش به مراتب بهتر و راحتر است

ممنون از راهنماییتون.
نه اصلا عضو بسیج نبودم تا حالا. پس نمیدونید فوق دیپلم هارو از اینجا زاهدان برای آموزشی احتمالا کدوم شهرها می فرستند؟

mani6606
20-04-2015, 14:29
ممنون از راهنماییتون.
نه اصلا عضو بسیج نبودم تا حالا. پس نمیدونید فوق دیپلم هارو از اینجا زاهدان برای آموزشی احتمالا کدوم شهرها می فرستند؟

هيچ كسى نمي توناند جواب قطعى و درستى بدهد هم مى توانيد در ناجا باشيد و هم در ارتش گاهى هى بعضى افراد شانسى اموزشى در استان يا شهر خودشون هستند اما موضوع مهم تر ادامه خدمت بعد از اموزشي است

TimeoOut
20-04-2015, 14:35
هيچ كسى نمي توناند جواب قطعى و درستى بدهد هم مى توانيد در ناجا باشيد و هم در ارتش گاهى هى بعضى افراد شانسى اموزشى در استان يا شهر خودشون هستند اما موضوع مهم تر ادامه خدمت بعد از اموزشي است

بله درست میگید. اگه به شانس باشه که نه، اصلا رو شانس ما حسابی نیست:n02: پس پیش به سوی سرنوشت. باز هم ممنون

behnam_roli
20-04-2015, 15:09
سلام

پادگان 01 بودم و الان که تقسیم شدیم دوره کد خوردم پرندک- مرکز آموزش تکاور شهید سرلشگر ابوالفضل شبان نزاجا

دوستان کسی هست که اینجا خدمت کرده باشه؟ اگه هست بکه که یه سری سوال ازش دارم

mb136
20-04-2015, 15:23
سلام

پادگان 01 بودم و الان که تقسیم شدیم دوره کد خوردم پرندک- مرکز آموزش تکاور شهید سرلشگر ابوالفضل شبان نزاجا

سلام رفیق
منم اردیبهشت اعزامم به 01 :n18:
من تهرانم و فوق لیسانس فناوری اطلاعات و بدون شرایط و بدون پارتی
شنیدم فوق لیسانسا بیشتر تو شهر خودشونن. :n13:
میشه بگی تقسیمات واسه تهرانی ها کجا بود بیشتر؟
اگه بچه های 01 دیگه ای تو تالار هستن و تازه تقسیم شدن ممنون میشم هرکی اطلاعی داره جواب بده؟

Mohammad_666
20-04-2015, 15:25
دوستان من دوره کد عملیات پیاده خوردم پرندک کسی اطلاعاتی داره بده؟

416016
20-04-2015, 15:31
فردا صبح باید پادگان 02 پرندک باشم

دوستان اگه روز اول کاری ندارن با ماشین شخصی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

javadi.0069
20-04-2015, 15:52
سلام به همه دوستان
بالاخره امریه ماهم اومد
فرماندهی آماد پشتیبانی تهران ( اقدسیه ) رسته رایانه
خدارو شکر ستوان سوم هم شدم
کسی اطلاعاتی داره ؟؟ ممنون میشم

mani6606
20-04-2015, 15:56
سلام به همه دوستان
بالاخره امریه ماهم اومد
فرماندهی آماد پشتیبانی تهران ( اقدسیه ) رسته رایانه
خدارو شکر ستوان سوم هم شدم
کسی اطلاعاتی داره ؟؟ ممنون میشم

يكى از بهترين فرماندهى هاى ارتش است و بهترين جا تقسيم شديد ، فقط توصيه مى كنم كه خودتون را در ان فرماندهى نگه داريد چون ممكنه به زير مجموعه هاى داخل استان فرستاده بشويد اما با توجه به رسته رايانه در بخش اداري هستيد و خدمت راحتى رو يجپيش رو خواهيد داشت

javadi.0069
20-04-2015, 15:58
يكى از بهترين فرماندهى هاى ارتش است و بهترين جا تقسيم شديد ، فقط توصيه مى كنم كه خودتون را در ان فرماندهى نگه داريد چون ممكنه به زير مجموعه هاى داخل استان فرستاده بشويد اما با توجه به رسته رايانه در بخش اداري هستيد و خدمت راحتى رو يجپيش رو خواهيد داشت

ممنونم ازت

در مورد نگهبانی و چیزایه دیگه اطلاعات دارید ؟؟

new2012user
20-04-2015, 16:06
ممنونم ازت

در مورد نگهبانی و چیزایه دیگه اطلاعات دارید ؟؟

سلام
شما رشتتون چی بود ؟ مدرکتون چی؟

javadbaki
20-04-2015, 16:07
بچه ها سلام خوبید نظرتون راجع به 3 ماه دادن کسری خدمت به سربازای ارتش اعزامی 92 و93 به خاطر 29 فروردین(روز ارتش) و خدمتشون 18 ماهه میشه چیه؟؟؟/بعضیا میگن بخش نامش اومده به یگان ها//نظر شما چیه؟؟؟؟//وای خدا اگه راست باشه چی میشه

new2012user
20-04-2015, 16:12
خوب میبینم که امریه اعزامی های اسفند اومده و ما اعزامی ها اردیبهشت فردا تازه اولین روز آموزشی رو میخوایم سپری کنیم:n09:

دوستان این دژبانها دقیقا چطور میگردن ؟ شنیدم لخت میکنن حتی تو شرت آدمم میگردن :n04:

white boy
20-04-2015, 16:57
اقا اا
من موهامو نزنم پس . قراره برگردیم خونه حتما؟
02

new2012user
20-04-2015, 17:08
دوستان فردا روز اول اعزام با لباس کهنه و مندرس بریم ؟
یعنی میگن با همین لباسایی که تنتون هست رو زمین بشینید و ....؟

Mani_Asi2008
20-04-2015, 17:10
سلام رفقا.تقسیمات 01 اومد.افتضاح بود.من لیسانس کامپیوترم بدون شرایط ساکن تهران افتادم تیپ 158تکاوری شهید کشاورزیان شاهرود.کسی اطلاعی داره ازاینجا؟
دوستمم شرایطش دقیق مثل من بود بامن یجا افتاد.تقسیمات افتضاح بود واقعا.دوتا پزشک وظیفمون خاش افتادن.بیشتر اصفهانیادزفپول فتادن.فقط چندتاشرایط دارا و متاهل ها شهرخودشون افتادن.یکی از بچه های تهرانم متاهل بود مشهد افتاد.یکی از بچه های دیگه ی تهرانی لیسانس کامپیوتر بود کرمانشاه افتاد.هممون افسرده و داغونیم.همه لیسانسامونم گروهبانیکم دادن

MICHAEL SCOFIELD
20-04-2015, 17:41
دوستان من دوره کد عملیات پیاده خوردم پرندک کسی اطلاعاتی داره بده؟

فکر کنم بعد از دوره کد پیاده، افسر آموزش می شی، البته مطمئن نیستما، ولی اگه افسر آموزش بشی خدا بهت صبر بده...

mani6606
20-04-2015, 18:03
بچه ها سلام خوبید نظرتون راجع به 3 ماه دادن کسری خدمت به سربازای ارتش اعزامی 92 و93 به خاطر 29 فروردین(روز ارتش) و خدمتشون 18 ماهه میشه چیه؟؟؟/بعضیا میگن بخش نامش اومده به یگان ها//نظر شما چیه؟؟؟؟//وای خدا اگه راست باشه چی میشه

ما هم هر موقع رژه چه ٢٩ فرودين و يا ٣١ شهريور در ارتش داشتيم از اين حرفها زياد مى شنيديم اما اخر سر يك دو روز از سوى فرماندهى پادگان تشويقى مى دادند ، جالبه ما هم كه اعزامى ٩١ بوديم هميشه مى گفتند كه يك بخش نامه امده خدمت بچه هاى سال ٩١ مانند سال ٩٠ ، ١٨ ماه است اما تا انتهاى خدمت ما كه چيزى نديديم و همه ٢١ ماه خدمت كرديم
در خدمت شايعه هميشه زياده و همه ميگن كه بخش نامه امده اما هيچكى عملت ان را نديده و در ضمن ارتش خودسر نمى تونه سه ماه كسرى بده قوانين خدمت از سوى سازمان وظيفه عمىمي تعيبن و تصويب ميشه و به ساير ارگان ها ابلاغ ميشه و ان ها بايد ان را اجرا كنند

MAMAL88
20-04-2015, 18:08
من لیست پست اول تهیه کردم ریختمش تو یه کیف فردا با خودم ببرم یا نبرم؟

mani6606
20-04-2015, 18:09
سلام رفقا.تقسیمات 01 اومد.افتضاح بود.من لیسانس کامپیوترم بدون شرایط ساکن تهران افتادم تیپ 158تکاوری شهید کشاورزیان شاهرود.کسی اطلاعی داره ازاینجا؟
دوستمم شرایطش دقیق مثل من بود بامن یجا افتاد.تقسیمات افتضاح بود واقعا.دوتا پزشک وظیفمون خاش افتادن.بیشتر اصفهانیادزفپول فتادن.فقط چندتاشرایط دارا و متاهل ها شهرخودشون افتادن.یکی از بچه های تهرانم متاهل بود مشهد افتاد.یکی از بچه های دیگه ی تهرانی لیسانس کامپیوتر بود کرمانشاه افتاد.هممون افسرده و داغونیم.همه لیسانسامونم گروهبانیکم دادن
موضوع گروهبانى بچه هاى ليسانس كه از سال قبل شروع شد و چيز جديدى نيست اما در تقسيمات يگان هاى اموزشى هيچ نقشى ندارند تقسيمات در ستاد نيرو نزاجا انجام مى شود و ابتدا الويت شرايط دارها لحاظ مى شود سپس موجودى و طريفت هر يگان بر اساس ميزان سرباز ( افسر گروهبان و سرباز صفر) كه از سوى نيرو انسانى ان يگان ها به ستاد نيرو اعلام مى شود بررسى مى كنند و بر اساس ان به هر يگان به تعداد نياز و موجودى سرباز مى دهند
در ضمن اون فردى كه با شرايط تاهل در مشهد افتاده قطعا شرايطش لاحظ نشده بارها از اين موارد در طول خدمت ديدم

mani6606
20-04-2015, 18:12
-----------

neon_91
20-04-2015, 18:15
خب میبینم که بعضی ها تازه خدمتشون شروع شده و فردا می خوان برن آموزش:n10:ما که فردا میریم واسه تسویه حساب پایانی و ترخیصی از خدمت سربازی:n09:
خدا به اونایی که می خوان برن صبر و استقامت زیادی عطا کنه چون با مرحله سختی از زندگیشون روبرو هستند:n25:و امیدوارم خدمت همه افراد تا حد الامکان آسون باشه و بهشون زیادی سخت نگذره البته سختی خواهد داشت بهرحال.یه مورد اینکه خیلیا میبینم که در آموزشی نبود می کشند باید بگم نبود اصلی تون در یگانتون خواهد بود که روزاتونو میشمارید نگید که آموزشی تموم میشه راحت میشیم و این حرفا چون بعدش اگه یگان بیفتید و شرایط اونجارو ببینید به شدت داغون میشید.آموزشی چیزی نیست یعنی هر سختی در آموزشی ببینید چند برابرشو در یگانتون متصور بشید مگه اینکه اونقدر خدمتتون راحت باشه و شرایطش مثل آدماش و جا مکانش خوب باشه که اعصابتون زیادی خورد نشه ولی اینم شاید شامل 10 درصد بشه کلا.ما که شهر خودمون بودیم و بعدظهرا خونه بودیم و به غیر از 2 ماه آخر که قرارگاه تشکیل شد و صبحگاه اجرا میکردیم و هفته ای 1 بار پست بودیم بازم روزارو میشماردم که زود تموم شه یعنی همه اینجوری بودند.کلا برای کسی که تحصیل کرده است زیاد بستگی به جا مکانش نداره بهرحال حوصله اش سر میره و دوست داره زودتر تموم شه و تکلیف خودش و زندگیشو معلوم کنه

mani6606
20-04-2015, 18:16
خوب میبینم که امریه اعزامی های اسفند اومده و ما اعزامی ها اردیبهشت فردا تازه اولین روز آموزشی رو میخوایم سپری کنیم:n09:
دوستان این دژبانها دقیقا چطور میگردن ؟ شنیدم لخت میکنن حتی تو شرت آدمم میگردن :n04:
شما به كجا اعزاميد؟ شما فكر مى كنيد مى تونن كلى سرباز رو لخت كامل كنند ، حداكثر ميگن كه كفش يا پوتين رو در بيار

ESTEGHLAL 67
20-04-2015, 18:18
سلام دوستان من پس فردا عازم خدمت هستم مرکز اموزشم هم اموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا (01) هست
مدرکم لیسانس هست
میخواستم یکم از شرایط این پادگان بدونم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در مورد این پادگان داره به صورت مختصر یه توضیحی بده مرسی:n16:
یه سوال دیگه اینکه احتمالش هست فردا لباسمون بدن بگن برید شنبه برگردید؟

BehzadKiNG
20-04-2015, 18:20
سلام دوستان، امریه ما رو هم دادن دستمون، با درجه گروهبان یکمی و رسته یارانه افتادیم تیپ پیاده پیرانشهر از تبریز.

تو نت اطلاعات زیادی نتونستم پیداکنم، چجور جاییه؟ کسریش دو ماهه؟ این رسته‌مون رو حساب می‌کنن یعنی واقعا" کار با کامپیوتر می‌شیم؟

این انتقالی تو شرایط عادی 3 4 ماه طول می‌کشه دیگه؟ راحت می‌دن یا ادابازی درمیارن؟

مرسی/

mani6606
20-04-2015, 18:20
اقا اا
من موهامو نزنم پس . قراره برگردیم خونه حتما؟
02

شما كار اشتباه كردى ، ممكنه به احتمال ١٪ مرخصى ندن اون موقع با يك ماشين كه موهاى همه را كوتاه كرده موهاى شما را مى زنند كه امكان انتقال بيمارى پوستى وجود دارد

mani6606
20-04-2015, 18:24
سلام دوستان، امریه ما رو هم دادن دستمون، با درجه گروهبان یکمی و رسته یارانه افتادیم تیپ پیاده پیرانشهر از تبریز.
تو نت اطلاعات زیادی نتونستم پیداکنم، چجور جاییه؟ کسریش دو ماهه؟ این رسته‌مون رو حساب می‌کنن یعنی واقعا" کار با کامپیوتر می‌شیم؟
این انتقالی تو شرایط عادی 3 4 ماه طول می‌کشه دیگه؟ راحت می‌دن یا ادابازی درمیارن؟
مرسی/
كسرى كه فكر نكنم داشته باشه نه منطقه عملياتى نه بد اب و هوا يا محروم
بله شما با اين رسته كار اداري خواهيد كرد
خوش بينانه ٤ ماه،. طول مي كشه، موضوع اصلى انتقال موافقت فرمانده پادگان است اگر پراتى داشته باسيد كه كمتر از يك ماه منتقل خواهيد شد، اما مى توانيد با ملاقات حضورى با فرمانده پادگان مشكلتون را مطرح كنيد

faridnavabi
20-04-2015, 19:41
خب میبینم که بعضی ها تازه خدمتشون شروع شده و فردا می خوان برن آموزش:n10:ما که فردا میریم واسه تسویه حساب پایانی و ترخیصی از خدمت سربازی:n09:
خدا به اونایی که می خوان برن صبر و استقامت زیادی عطا کنه چون با مرحله سختی از زندگیشون روبرو هستند:n25:و امیدوارم خدمت همه افراد تا حد الامکان آسون باشه و بهشون زیادی سخت نگذره البته سختی خواهد داشت بهرحال.یه مورد اینکه خیلیا میبینم که در آموزشی نبود می کشند باید بگم نبود اصلی تون در یگانتون خواهد بود که روزاتونو میشمارید نگید که آموزشی تموم میشه راحت میشیم و این حرفا چون بعدش اگه یگان بیفتید و شرایط اونجارو ببینید به شدت داغون میشید.آموزشی چیزی نیست یعنی هر سختی در آموزشی ببینید چند برابرشو در یگانتون متصور بشید مگه اینکه اونقدر خدمتتون راحت باشه و شرایطش مثل آدماش و جا مکانش خوب باشه که اعصابتون زیادی خورد نشه ولی اینم شاید شامل 10 درصد بشه کلا.ما که شهر خودمون بودیم و بعدظهرا خونه بودیم و به غیر از 2 ماه آخر که قرارگاه تشکیل شد و صبحگاه اجرا میکردیم و هفته ای 1 بار پست بودیم بازم روزارو میشماردم که زود تموم شه یعنی همه اینجوری بودند.کلا برای کسی که تحصیل کرده است زیاد بستگی به جا مکانش نداره بهرحال حوصله اش سر میره و دوست داره زودتر تموم شه و تکلیف خودش و زندگیشو معلوم کنه
سلام دوست عزیز، دقیقا همینطوره که شما میگی. تو یگانه که روزها نمیگذره تو آموزشی زمان خیلی بهتر میگذره ولی در کل سخته. منم جام نسبتا خوبه و اداریم و هر روز میام خونه ولی دقیقا همینجوری که شما میگی واسه تحصیل کرده ها بستگی به جا و مکانش نداره و فقط دوست داری سریع تر بگذره.
انشاالله زودتر تمام شود...

javadi.0069
20-04-2015, 19:54
سلام
شما رشتتون چی بود ؟ مدرکتون چی؟

من لیسانس نرم افزار بودم و 01 خدمت میکردم

Mani_Asi2008
20-04-2015, 20:06
سلام دوستان من پس فردا عازم خدمت هستم مرکز اموزشم هم اموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا (01) هست
مدرکم لیسانس هست
میخواستم یکم از شرایط این پادگان بدونم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در مورد این پادگان داره به صورت مختصر یه توضیحی بده مرسی:n16:
یه سوال دیگه اینکه احتمالش هست فردا لباسمون بدن بگن برید شنبه برگردید؟

سلام دوست من.من اموزشیم امروز تموم شد تو01.درمورد اونجا ب یکی از دوستان کامل توضیح داده بودم به تو هم باز میگمشون:
به ما از همون هفته اول هرروز بعد تموم شدن کلاسا معمولا ازساعت ۴بعدازظهر تا ۵:۳۰ صبح فرداش روزبرگی دادن پنجشنبه جمعه ها هم مرخصی دادن.
نگهبانی ها بسته به سمت و وظیفه ای که بهت دادن فرق میکنه.معمولا اگه منشی یا ارشد گروهان انتخاب بشی نگهبانیت کمتر از بقیس.بقیه هم معمولا هفته ای یه بار نهایتن ۲بار توهفته نگهبان میشن البته اگه نگهبان تنبیهی نشن.نگهبانی ها هم معمولا یا نگهبان اسلحه خونس که ۲۴ساعتس و ۲ساعت پست ۴ساعت استراحته.یا پاسبخشیه که راحته و باید نگهبان های دیگه رو بیدارکنه و براشون غذابیاره.یانگهبان اسایشگاهه که فقط تو شب ۳ساعته یا نگهبان متفرقس که معمولا ۲تا پست ۲ ساعتس بیرونه گروهان و نگهبانیه بخشی از پادگان.معمولا هر دوهفته یبار هم به گروهانتون گشتی و اماده میخوره که یعنی یا باید ۲۴ ساعت اماده باشید یا گشت بزنید تو پادگان برای چندساعت.
اگر هم دژبان دانشجو انتخاب بشید که نگهبانیتون دیگه دست یگانتون نیست و دست دژبانیه و معمولا هفته ای یک پست ۳ساعتس برای یکی از درها.میتونید سربازهارو هم بگردین چون دژبان حساب میشین.من خودم دژبان دانشجو انتخاب شدم و واقعا خوشحالم چون کارم نسبت ب بقیه خیلی راحت بود.اگه اومدن دژبان دانشجو انتخاب کنن حتما داوطلب شو.ازهمه لحاظ ازاد میشی.
رژه معمولا از هفته دوم اموزش هاش شروع میشه.دژبان بشی رژه هم نداری :) مراسم تحلیف همه رژه میرن ولی دژبان دانشجوها دور میدون وایمیسن.هفته های اخر هم که همه واسه روز تحلیف تمرین میکنن ما دژبانا ازاد بودیم :)
میدون تیر همه دوره ها ۳روز و ۲ شبه ولی برای ما چون تعطیلات عید ۲۰روز مرخصی داده بودن ۴روزو ۳ شب بود.تیراندازی هم سخت نیس فقط صدای ژ۳ زیاده و لکد زدنشم با کتفت باید مهار کنی تا به زیر چشمت که نشونه میگیری اسیب نزنه.
همون اول عقیدتی میگن کسایی ک حافظ یاقاری قرانن برن واسه عقیدتی.بعد یه ازمون هم عقیدتی میگیره سعی کن شرکت کنی.از لویزان و عقیدتی مرکز هم اومدن و گفتن کسایی ک رشتشون کامپیوتره یاتدوین و گرافیک و کارگردانی یاعکاسیه و کسری ندارن برن ثبت نام من چون کسری دارم نرفتم.
ما شنبه دوم اسفند رفتیم لباس دادن گفتن برید سه شنبه پنجم بیاین.اره ب همه میدن.به شما چون تعطیلات عید ندارین هم احتمالا بیشتر بدن.

shakhdar
20-04-2015, 20:14

دوست عزیز، تک پسرا چی؟ افتادن شهر خودشون یا اونا هم جاهای دیگه پخش شدن؟ من لیسانس برق تک پسرم و پدرم هم 57 سالشه. فردا عازم 01 ام.

shakhdar
20-04-2015, 20:16
من لیسانس نرم افزار بودم و 01 خدمت میکردم

شما امتحان خوب دادی که ستوان سومی براتون اومده؟ چکار کردی تو شهر خودتون و انقدر جای خوب افتادی؟ :n02: شرایط دار هم بودید؟

Mani_Asi2008
20-04-2015, 20:31
دوست عزیز، تک پسرا چی؟ افتادن شهر خودشون یا اونا هم جاهای دیگه پخش شدن؟ من لیسانس برق تک پسرم و پدرم هم 57 سالشه. فردا عازم 01 ام.

تک پسرا هم بیشترشون نزدیک افتادن ولی یکی دوتا هم دور افتاده بودن از بدشانسیشون

Mani_Asi2008
20-04-2015, 20:32

تک پسرا هم بیشترشون نزدیک افتادن ولی یکی دوتا هم دور افتاده بودن از بدشانسیشون

Mani_Asi2008
20-04-2015, 20:36
رفقاکسی هست اهل شاهرود یامشهدباشه بعد اموزشی یگان تهران افتاده باشه بخواد با من که تهرانی ام شاهرود افتادم جابه جا کنه؟یا همچین کسی رو میشناسین رفقا؟

mb136
20-04-2015, 20:49
سلام دوست عزیز
ایشالله درخواست انتقالی بده، زود برگردی تهران،
یه سوال، فوق لیسانس ها رو ندیدی تقسیمشون چه جوری بود؟ توی شهرشون بود یا نه؟

mani_2004_2006
20-04-2015, 21:10
سلام
دوستان من خدمتم 9/ 93 تموم شد . کارت پایان خدمتم هنوز نیومده . معمولا چند ماه طول میشکه تا بیاد ؟

mojtaba_1993
20-04-2015, 21:30
سلام امریه منم اومد.افتادم تیپ 321 مرند.رسته استحکامات و عمران.کسی هست اونجا خدمت کرده باشه؟خیلی استرس دارم:n27:کلا تو تیپ چکارا میکنیم؟بعد ساعت 2 میریم خونه؟؟؟درجه هم گروهبانیکمی دادن:n28:

mr.aziz70
20-04-2015, 22:03
سلام دوستان، من اولین باره توی این فروم ثبت نام کردم. یه سری سوال داشتم، ممنون میشم جواب بدید من مدرک کارشناسی ارشد نرم‌افزار کامپیوتر دارم و برای اول تیر ماه اعزامم سوال اول اینکه با این شرایط، نمیدونید حدس بزنید آموزشیم کجا میشه؟ سوال دوم اینکه اگر از بچه‌ها کسی در مورد سازمانهایی که برای رشته من امریه میگیرن خبر داره، خیلی خوشحال میشم خبر بدید

ESTEGHLAL 67
20-04-2015, 22:05
سلام دوست من.من اموزشیم امروز تموم شد تو01.درمورد اونجا ب یکی از دوستان کامل توضیح داده بودم به تو هم باز میگمشون:
به ما از همون هفته اول هرروز بعد تموم شدن کلاسا معمولا ازساعت ۴بعدازظهر تا ۵:۳۰ صبح فرداش روزبرگی دادن پنجشنبه جمعه ها هم مرخصی دادن.
نگهبانی ها بسته به سمت و وظیفه ای که بهت دادن فرق میکنه.معمولا اگه منشی یا ارشد گروهان انتخاب بشی نگهبانیت کمتر از بقیس.بقیه هم معمولا هفته ای یه بار نهایتن ۲بار توهفته نگهبان میشن البته اگه نگهبان تنبیهی نشن.نگهبانی ها هم معمولا یا نگهبان اسلحه خونس که ۲۴ساعتس و ۲ساعت پست ۴ساعت استراحته.یا پاسبخشیه که راحته و باید نگهبان های دیگه رو بیدارکنه و براشون غذابیاره.یانگهبان اسایشگاهه که فقط تو شب ۳ساعته یا نگهبان متفرقس که معمولا ۲تا پست ۲ ساعتس بیرونه گروهان و نگهبانیه بخشی از پادگان.معمولا هر دوهفته یبار هم به گروهانتون گشتی و اماده میخوره که یعنی یا باید ۲۴ ساعت اماده باشید یا گشت بزنید تو پادگان برای چندساعت.
اگر هم دژبان دانشجو انتخاب بشید که نگهبانیتون دیگه دست یگانتون نیست و دست دژبانیه و معمولا هفته ای یک پست ۳ساعتس برای یکی از درها.میتونید سربازهارو هم بگردین چون دژبان حساب میشین.من خودم دژبان دانشجو انتخاب شدم و واقعا خوشحالم چون کارم نسبت ب بقیه خیلی راحت بود.اگه اومدن دژبان دانشجو انتخاب کنن حتما داوطلب شو.ازهمه لحاظ ازاد میشی.
رژه معمولا از هفته دوم اموزش هاش شروع میشه.دژبان بشی رژه هم نداری :) مراسم تحلیف همه رژه میرن ولی دژبان دانشجوها دور میدون وایمیسن.هفته های اخر هم که همه واسه روز تحلیف تمرین میکنن ما دژبانا ازاد بودیم :)
میدون تیر همه دوره ها ۳روز و ۲ شبه ولی برای ما چون تعطیلات عید ۲۰روز مرخصی داده بودن ۴روزو ۳ شب بود.تیراندازی هم سخت نیس فقط صدای ژ۳ زیاده و لکد زدنشم با کتفت باید مهار کنی تا به زیر چشمت که نشونه میگیری اسیب نزنه.
همون اول عقیدتی میگن کسایی ک حافظ یاقاری قرانن برن واسه عقیدتی.بعد یه ازمون هم عقیدتی میگیره سعی کن شرکت کنی.از لویزان و عقیدتی مرکز هم اومدن و گفتن کسایی ک رشتشون کامپیوتره یاتدوین و گرافیک و کارگردانی یاعکاسیه و کسری ندارن برن ثبت نام من چون کسری دارم نرفتم.
ما شنبه دوم اسفند رفتیم لباس دادن گفتن برید سه شنبه پنجم بیاین.اره ب همه میدن.به شما چون تعطیلات عید ندارین هم احتمالا بیشتر بدن.
خیلی ازت ممنونم دوست عزیز بات توضیحت امیدوارم که عین خودت دژبان بشم:n40::n40:

soheil021
20-04-2015, 22:11
سلام

خدا بهت صبر بده دوست عزیز

توی پست های من سرچ کن توضیح دادم من برج 6 اولین دوره لیسانسش اونجا بودم

با نقطه صفر مرزی هیچ فرقی نمیکنه

سعی کن خودتو جا کنی تو گردان ابوذر گروهان 1 سروان حسن پور

ولی خداتو شکر کن بهترین قصل اونجا هستش

تقسیماتش هم نه میشه بگی خوبه نه میشه بگی بده

اگر گروهان 1 افتادی برو پیش سرگروهبان نیسی هواتو داره

دژبان هاشم دور از انسان هستن کلا پادگان جالبی نیستش

تو پستام سرچ کن

behnam_roli
20-04-2015, 23:07
سلام رفیق
منم اردیبهشت اعزامم به 01 :n18:
من تهرانم و فوق لیسانس فناوری اطلاعات و بدون شرایط و بدون پارتی
شنیدم فوق لیسانسا بیشتر تو شهر خودشونن. :n13:
میشه بگی تقسیمات واسه تهرانی ها کجا بود بیشتر؟
اگه بچه های 01 دیگه ای تو تالار هستن و تازه تقسیم شدن ممنون میشم هرکی اطلاعی داره جواب بده؟

سلام داداش
والا الان که برای اسفند تقسیمات خیلی خوب بود. البته من بد جایی افتادم ولی اکثرا جاهای خوبی افتادن

اونجا هم چند باری اومدن دنبال بچه های کامپیوتر و به شدت نیاز داشتن بهش و آی تی هم جزو علوم کامپیوتره و قطعا میخوان
بچه های کامپیوتر تهرانی همشون تهران افتادن و بیشتر هم لویزان افتادن که عشق و حاله!
کلا کامپیوتری ها خیلی حال کردن و شما هم که ارشدی و احتمال خیلی زیاد تهرانی و جای خوبی میوفتی

موفق باشی

mohamad.hejazi
21-04-2015, 07:22
سلام دوستان من اعزامی 19/4/94 افتادم کسی میدونه محل آموزشیم کجا میفتم؟معاف از رزم هستم ساکن اصفهان و دیپلمه

Mani_Asi2008
21-04-2015, 07:55
سلام داداش
والا الان که برای اسفند تقسیمات خیلی خوب بود. البته من بد جایی افتادم ولی اکثرا جاهای خوبی افتادن

اونجا هم چند باری اومدن دنبال بچه های کامپیوتر و به شدت نیاز داشتن بهش و آی تی هم جزو علوم کامپیوتره و قطعا میخوان
بچه های کامپیوتر تهرانی همشون تهران افتادن و بیشتر هم لویزان افتادن که عشق و حاله!
کلا کامپیوتری ها خیلی حال کردن و شما هم که ارشدی و احتمال خیلی زیاد تهرانی و جای خوبی میوفتی

موفق باشی

نه بابا کجا بچه های کامپیوتر تهرانی حال کردن؟من و دوستم افتادیم شاهرود یکی دیگه از بچه های کامپیوتر هم افتاد کرمانشاه.هممونم بچه تهران.تقسیمات یگان ما که افتضاح بود همه شهرستان.فقط بیشتره شرایط دارا شهرخودشون افتادن.پزشک وظیفمون خاش افتاد

psycho0098
21-04-2015, 07:56
رفتیم نظام وظیفه، بلیط دادن واسه ساعت 12 برگشتیم خونه
01 01 ما داریم میایم...

mr.aziz70
21-04-2015, 08:25
من 15 اسفند 92 مدارک رو ثبت کردم و برگه آماده به خدمتم میگه که اول تیر اعزامم. حالا متوجه شدم میتونم از معافیت پزشکی استفاده کنم. دوستان میدونند باید چه مراحلی رو طی کنم؟

thecrow
21-04-2015, 09:35

تو پستام سرچ کن

شما در مورد بد بودن شرایط پادگان توضیح دادید

آموزش ها چجوریه؟ بیشتر جنبه عملی و تکاوری داره؟

اون جناب حسنوند که فرمودید اگر اشتباه نکنم الان سرگرد شده و به جای دیگه منتقل شده

ah rad
21-04-2015, 09:46
کسی از مالک اشتر اراک سوالی داشت در خدمتم

behnam_roli
21-04-2015, 10:17
نه بابا کجا بچه های کامپیوتر تهرانی حال کردن؟من و دوستم افتادیم شاهرود یکی دیگه از بچه های کامپیوتر هم افتاد کرمانشاه.هممونم بچه تهران.تقسیمات یگان ما که افتضاح بود همه شهرستان.فقط بیشتره شرایط دارا شهرخودشون افتادن.پزشک وظیفمون خاش افتاد

من از بقیه یگان ها خبر ندارم ولی یگان ما به نسبت خوب تقسیم شدن و خیلیا لویزان و ستاد مشترک افتادن

Hidden-Hunter
21-04-2015, 10:50
سلام دوستان

من یک تک درس داشتم که الان در سیستم پیام نور ثبت شده و همه واحدها پاس شدند، میتونم برم دانشگاه و یک نامه برای نظام وظیفه بگیرم؟

و اینکه من چون بادفتق عمل کردم، و کمی هم واریکوسل ، قبل خدمت اقدام بکنم برای معاف از رزمی یا در اموزشی اقدام کنم؟

پرونده را باید از بیمارستان بگیرم؟ چون عمل من مال 20سال پیشه : دی امیدی هست در بایگانی باشه؟:n02:

و اینکه پدر من بخاطر بیماری دو قطبی که چند سال پیش گرفت، البته با دارو تا حدودی خوب شده و اون رفتار جنون امیز را نداره ولی ناراحتی اعصابش همچنان در بدنشه و از کارافتاده شده یعنی توانایی کار کردن را نداره، میتونم اقدام بکنم شهر خودم بیفتم؟ عصرها ی گوشه زندگی را بگیرم؟ مدارک چی لازم داره؟

دوستان خواهش دارم من را راهنمایی بکنید

a2016
21-04-2015, 12:10
دوستان یک سوال
رزم جزو روزهای سربازی هست یعنی این سه ماه جزو ۲۱ ماه هست؟

a2016
21-04-2015, 12:11
دوستان یک سوال

استاد شیفو
21-04-2015, 12:30

تو پستام سرچ کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cronus
21-04-2015, 13:03
با سلام خدمت دوستان اگه کسی از پادگان شهید علی اکبر هاشمی پیرانشهر اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه :n40:

imnot12
21-04-2015, 13:45
سلام

بله دوسته عزیز من 2روزه اونجا دوره کدم رو به اتمام رسوندم سوالی داری راجب پادگان در خدمتم

MICHAEL SCOFIELD
21-04-2015, 14:25
امریه ما رو که فردا میدن، معلوم نیست کدوم جهنم دره ای بیفتم، شرایط هم دارم اما میگن تک پسری زیاد تاثیر نداره، رشتمم کامپیوتر (کاردانی) ولی بازم میترسم دوره کد بخورم بیفتم کرمانشاه یا کردستان :n30:

white boy
21-04-2015, 15:10
سلام
یک روز از اموزشی گذشت :n02:
امروز رفتیم پادگان (02 شهید انشایی) و بعد از کلی معطلی لباس هامونو دادن و اومدیم خونه :n06:
قرار شد شنبه بریم .

mani6606
21-04-2015, 15:47
دوستان یک سوال

منظورتون از رزم چيه؟

soheil021
21-04-2015, 16:18
شما در مورد بد بودن شرایط پادگان توضیح دادید

آموزش ها چجوریه؟ بیشتر جنبه عملی و تکاوری داره؟

اون جناب حسنوند که فرمودید اگر اشتباه نکنم الان سرگرد شده و به جای دیگه منتقل شده

بیشتر اموزش هستش تا 4 عصر

نه تازه سروان شده حسن پور

سرگرد گردان هم جهان تیغ هستش

تکاوری نداشت اون موقع الان نمیدونم

امکانات نداره پادگان مخصوصا اب و مواد غذایی باید با سرباز های زیر دیپلم خدمت کنی

mani6606
21-04-2015, 16:30
سلام دوستان
من یک تک درس داشتم که الان در سیستم پیام نور ثبت شده و همه واحدها پاس شدند، میتونم برم دانشگاه و یک نامه برای نظام وظیفه بگیرم؟
و اینکه من چون بادفتق عمل کردم، و کمی هم واریکوسل ، قبل خدمت اقدام بکنم برای معاف از رزمی یا در اموزشی اقدام کنم؟پرونده را باید از بیمارستان بگیرم؟ چون عمل من مال 20سال پیشه : دی امیدی هست در بایگانی باشه؟:n02:
و اینکه پدر من بخاطر بیماری دو قطبی که چند سال پیش گرفت، البته با دارو تا حدودی خوب شده و اون رفتار جنون امیز را نداره ولی ناراحتی اعصابش همچنان در بدنشه و از کارافتاده شده یعنی توانایی کار کردن را نداره، میتونم اقدام بکنم شهر خودم بیفتم؟ عصرها ی گوشه زندگی را بگیرم؟ مدارک چی لازم داره؟
دوستان خواهش دارم من را راهنمایی بکنید
ابتدا شما بايد كارهاى فارغ التحصيلي را كامل انجام دهيد تا نامه فراغت از تحصيل كه از سوى دانشگاه به نظام وظيه را داشته باشيد
در مورد بيمارى (واريكوسل) مى توانيد به پزشك نظام وظيفه در معاينه بگويد تا در صورت لزوم شما را به كميسيون معر فى كند
در خصوص پدر شما، ايا شما تك فرزند ذكور هستيد ، اگر شما برادر داشته باشيد كه حتى در يك كشور ديگر زندگى بكند درخواست كفالت شما رد مى شود

امریه ما رو که فردا میدن، معلوم نیست کدوم جهنم دره ای بیفتم، شرایط هم دارم اما میگن تک پسری زیاد تاثیر نداره، رشتمم کامپیوتر (کاردانی) ولی بازم میترسم دوره کد بخورم بیفتم کرمانشاه یا کردستان :n30:
دوست خوبم
متاسفانه خدمت از گذشته بوده و در اينده نيز خواهد بود مسئله مهم فشارهاى روحى و روانى است كه به سرباز از سوى افراد مختلف القا مى شود يك مشكل خدمت ماه هاى طولانى ان است كه به مرور فرسايشى ميشه و كم حوصلگى از عوامل ان است سعى كنيد افكار منفى را از خودتان دور كنيد

TATU_TATY
21-04-2015, 17:01
با سلام خدمت اساتید

آقا من الان تازه اولای خدمتم هست ... و تقریبا دارم 72 ای پست میدم .. تو شهر خودم دارم خدمت میکنم

میخوام از وقتم استفاده کنم و زبان بخونم تو طول خدمتم ... پیشنهادی چیزی ندارید

از کدوم موسسه گرفته یا چه کتابی .. خود خوان باشه یا کلاس برم ...

تقریبا 3 میرسم خونه وقتم رو چجوری تنظیم کنم بتونم کلاس برم . اگر بشه باشگاه هم روزی که پست نیستم برم و اگر آخر بتونم یکم شروع کنم برنامه نویسی رو

اینا رو چجوری میشه تو خدمت جمع کرد ..اولویتم با زبان هست ...تشکر

Hidden-Hunter
21-04-2015, 17:54
ابتدا شما بايد كارهاى فارغ التحصيلي را كامل انجام دهيد تا نامه فراغت از تحصيل كه از سوى دانشگاه به نظام وظيه را داشته باشيد
در مورد بيمارى (واريكوسل) مى توانيد به پزشك نظام وظيفه در معاينه بگويد تا در صورت لزوم شما را به كميسيون معر فى كند
در خصوص پدر شما، ايا شما تك فرزند ذكور هستيد ، اگر شما برادر داشته باشيد كه حتى در يك كشور ديگر زندگى بكند درخواست كفالت شما رد مى شود

دوست خوبم
متاسفانه خدمت از گذشته بوده و در اينده نيز خواهد بود مسئله مهم فشارهاى روحى و روانى است كه به سرباز از سوى افراد مختلف القا مى شود يك مشكل خدمت ماه هاى طولانى ان است كه به مرور فرسايشى ميشه و كم حوصلگى از عوامل ان است سعى كنيد افكار منفى را از خودتان دور كنيد

ممنون دادا

زحمت کشیدید برای پاسخ دادن

بنده یک برادر دارم که 10ساله هست ، من نمیخام کفالت بگیرم، فقط میخام اگر بشه شهرخودم بیفتم.امکانش هست؟

mani6606
21-04-2015, 17:59
با سلام خدمت اساتید
آقا من الان تازه اولای خدمتم هست ... و تقریبا دارم 72 ای پست میدم .. تو شهر خودم دارم خدمت میکنم
میخوام از وقتم استفاده کنم و زبان بخونم تو طول خدمتم ... پیشنهادی چیزی ندارید
از کدوم موسسه گرفته یا چه کتابی .. خود خوان باشه یا کلاس برم ...
تقریبا 3 میرسم خونه وقتم رو چجوری تنظیم کنم بتونم کلاس برم . اگر بشه باشگاه هم روزی که پست نیستم برم و اگر آخر بتونم یکم شروع کنم برنامه نویسی رو
اینا رو چجوری میشه تو خدمت جمع کرد ..اولویتم با زبان هست ...تشکر
امکانش که هست اما شما باید برنامه تون رو در هفته تقسیم کنید یعنی دو شب باشگاه و سه شب کلاس زبان، حتی می توانید فلش کارت یا خودتون درست کنید یا از بیرون تهیه کنید و در پادگان در وقت های ازاد مطالعه کنید، موسسه زبان هم که زیاد هستند اما وقت شما محدوده و شما بایستی خودتون با انها هماهنگ کنید ، کتابهای خوبی هم در بازار است که می توانید برای خود اموزی استفاده کنید.

jokereblis
21-04-2015, 18:02
سلام دوستان يكي از دوستان من تقريبا 2 سال پيش حين خدمت ارشد قبول شد ، اينم بگم كه 6 ماه كسري بسيج داره و ٧ ماه هم كسري جبهه ، قبلا هم هفت ماه خدمت كرده بوده ، الان شرايط چطوريه؟؟؟؟ كسري هارو ميدن ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mani6606
21-04-2015, 18:13
ممنون دادا
زحمت کشیدید برای پاسخ دادن
بنده یک برادر دارم که 10ساله هست ، من نمیخام کفالت بگیرم، فقط میخام اگر بشه شهرخودم بیفتم.امکانش هست؟
متاسفانه قانونی در این مورد ندیدم اما شما می توانید درخواست انتقالی بعد از تقسیم شدن در یگان بدهید.

mani6606
21-04-2015, 18:24
سلام دوستان يكي از دوستان من تقريبا 2 سال پيش حين خدمت ارشد قبول شد ، اينم بگم كه 6 ماه كسري بسيج داره و ٧ ماه هم كسري جبهه ، قبلا هم هفت ماه خدمت كرده بوده ، الان شرايط چطوريه؟؟؟؟ كسري هارو ميدن ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله دلیلی نسیت که کسری رو ندن.ایشون بر اساس میزان کسری که شما گفتید(گاهی پیش میاد که کسری که محاسبه می کنند کمتر بشه) ۱ ماه خدمت خواهد داشت

a2016
21-04-2015, 19:16
منظورتون از رزم چيه؟

بعضی ها میگن معاف از رزم میشن...مدتش هم میگن ۳ ماه هست...منظورم این هست...
کسانی که از رزم معاف میشن ۳ ماه از مدت سربازی کم میشه؟

BehzadKiNG
21-04-2015, 19:49
با سلام خدمت دوستان اگه کسی از پادگان شهید علی اکبر هاشمی پیرانشهر اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه :n40:

تو عجبشیر تو کدوم گروهان بودی؟

mani6606
21-04-2015, 19:51
بعضی ها میگن معاف از رزم میشن...مدتش هم میگن ۳ ماه هست...منظورم این هست...
کسانی که از رزم معاف میشن ۳ ماه از مدت سربازی کم میشه؟

نه دوست عزيز ، اين حرف از پايه و اساس غلط است، معاف از رزم نه تنها هيچ نقشى در طىل مدت خدمت ندارد بلكه هيچ فرقى هم بين كسى كه معاف از رزم است با ديگران نيست

Hidden-Hunter
21-04-2015, 21:18
متاسفانه قانونی در این مورد ندیدم اما شما می توانید درخواست انتقالی بعد از تقسیم شدن در یگان بدهید.

ممنون دادا

یعنی مدارک پدرو که ارایه بدم ، میتونم شهرم بیفتم؟ یا د رهاله ابهام قرار میگیره؟

hossein.kazemi
22-04-2015, 00:21
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم.برادر بنده اعزامی1 اسفند93 پادگان01 بود که دیروز تقسیم شدن با رسته رایانه افتاده تیپ392 دشت ازادگان خوزستان،ساکن تهران هستش اگر کسی از بچه های استان خوزستان مایل به جابجایی بود لطفا پیام بذاره با تشکر.لیسانس وظیفه هستش ودرجه گروهبان یکمی دادن بهش

mani6606
22-04-2015, 04:40
ممنون دادا

یعنی مدارک پدرو که ارایه بدم ، میتونم شهرم بیفتم؟ یا د رهاله ابهام قرار میگیره؟

انتقالى با تقسيم در پايان اموزشى فرق دارد، اگر فردى داراي شرايطى مانند متاهل يا پدر نظامى و تك فرزند دكور باشه در شهر يا استان محل اقامت خودش خواهد بود يعنى اين مدارك رو در اموزشى تحويل مى دهد اما انتقالى يعنى اين كه شما پس مثلا دريكى از پادگان هاى نيرو زمينى ارتش در استان يا شهر ديگرى هستيد ، درخواست به منتقل شدن به سهر خودتون را مى دهيد ،پروسه ان كمى طولانى است به خصوص كه بايد فرمانده پادگان ان را تاييد كند اما براى سريعتر انجام شدن كار مى توانيد در يك ملاقات حضورى با فر مانده پادگان مشكلتون را بيان كنيد

mojtaba_1993
22-04-2015, 05:16
سلام.دوستان اعزامی اسفند ماه.دهم اردیبهشت میرین خودتونو به یگان معرفی کنین یا 13اردیبهشت بعد تعطیلات؟

mani6606
22-04-2015, 05:51
سلام.دوستان اعزامی اسفند ماه.دهم اردیبهشت میرین خودتونو به یگان معرفی کنین یا 13اردیبهشت بعد تعطیلات؟

در تاريخ مقرر كه در امريه ذكر شده حتما در يگان حضور يابيد تا غيبت نخوريد

SaJJaD_BaRon
22-04-2015, 06:39
این عکسی که اوله دوره بهتون میگن بگیرین چند در چند باید باشه و فقط آیا از سر و گردنه ؟ یا نه تا کمی پایین تر شونه ها هست و باید لباس نظامیتون هم مشخصه باشه؟ (اخه به ما توصیه کردن نام و نام خانوادگی رو نزنین و بیایین اینجا پادگان خیاطی هست براتون تمیز درست میکنه و بعد اگه اونطوری باشه لباس نظامیمون توی عکس ناقص میشه دیگه) چون مارو سریع توی چهار ساعت پذیرش و تقسیم کردن در پادگان مشکین شهر و توجیح و بدو بدو و اینجور چیزا ولی نگفتن یکم بیشتر واسه اینجور مسائل وقت بذارن و سر وقت توضیح بدن الانم که واسه درست کردن لباس به ما تا شنبه مرخصی دادن (فکر کنم نزدیک 7 بار مارو مجبور کردن مجموع دو تا کوله هامون رو خالی و پر کنیم)
به ما گفتن که تاحالا اینجا اولین روز مرخصی نداده و شما باید خیلی ممنون فرمانده پادگان باشین (که دروغ میگن :n09:) و اینکه دیگه میان دوره ندارین بعد این مرخصی چند روزه اول(که اینم دروغ میگن) ؛با تشکر از اینترنت که این جنگ روانی اول دوره رو برای ما خنثی کرد . . .البته همیشه یکسری هستن که ایناجور حرفا رو باور میکنن دیگه توی پادگان !

استاد شیفو
22-04-2015, 06:46
سلام
دوستان کسانی که شهر خودشون می افتند و ستوان سوم میشند . میتونن از 2 تا صبح روز هرروز از پادگان خارج بشند ؟

siavashshahin
22-04-2015, 08:28
سلام دوستان
بالاخره آموزشی ما هم توی نیروی زمینی ارتش تموم شد.دیروز ترخیص شدم. رشته تحصیلی من اشتباهی در سیستم مهندسی پزشکی خورده و الان ستوان سوم رسته بهداشت و درمان برام زده.در حالی که رشته ام ربطی به بهداشت و درمان نداره به نظرتون این برام مشکل ساز میشه یا نه؟

white boy
22-04-2015, 08:42
سلام دوستان
کسی میتونه تصویر فرنچ نزاجا رو با تمام علایم اینجا بزاره ؟

new2012user
22-04-2015, 10:11
این 01 کجاش هتله!!!!؟؟
یه مشت وحشی عقده ای اونجا بالا سرت هستن!

new2012user
22-04-2015, 10:12
=====================

mani6606
22-04-2015, 10:51
سلام دوستان
بالاخره آموزشی ما هم توی نیروی زمینی ارتش تموم شد.دیروز ترخیص شدم. رشته تحصیلی من اشتباهی در سیستم مهندسی پزشکی خورده و الان ستوان سوم رسته بهداشت و درمان برام زده.در حالی که رشته ام ربطی به بهداشت و درمان نداره به نظرتون این برام مشکل ساز میشه یا نه؟
چند مورد ٣ سال قبل از نزديك ديدم كه فردى فوق ديپلم بوده بهش ستوان ٣ داده بودند كه با پيگرى نيروي انسانى پادگان حل شد اما تا حالا رشته تحصيلي رو نديده بودم اما اگر كسى نفهمد كه مشكلى نيست

mani6606
22-04-2015, 10:58
سلام
دوستان کسانی که شهر خودشون می افتند و ستوان سوم میشند . میتونن از 2 تا صبح روز هرروز از پادگان خارج بشند ؟

در ارتش هم افسر و هم گروهبان مى توانند از پايان ساعت ادارى تا صبح روز بعد به غير از روزهاى نگهبانى از پادگان خارج شوند اما برخى پادگان ها مانند لشكرها يا تيپ ها چون يگانهاى عملياتى هستند در غروب براى سربازان(افسر تا سرباز صفر) در روزهاى خاصى كلاس بگذارند يا رزمايش در خلرج شهر داشته باشند

white boy
22-04-2015, 11:21
سلام دوستان
کسی میتونه تصویر فرنچ نزاجا رو با تمام علایم اینجا بزاره ؟
دوستان لطفا کمک کنید

soheil021
22-04-2015, 13:27
خبر فوری

دوستان تاریخ ترخیص امروز بعد از اپدیت شدن سیستم تو شعبه وظیفه 3 ماه برای همه کم شد

توی پادگان 01 اینجوری بود ساعت 1 دقیقا بعد از اپدیت شدن

حالا یا اشتباه سیستمی هستش

یا اینکه برای همه کم شده و نامش به زودی میادش

توی مراتکاور هم برای همه کم شده

خبر مهم

MICHAEL SCOFIELD
22-04-2015, 13:41
خبر فوری

دوستان تاریخ ترخیص امروز بعد از اپدیت شدن سیستم تو شعبه وظیفه 3 ماه برای همه کم شد

خبر مهم

رو چه حسابی؟ اینا که تا دیروز میخواستن سه ماه زیاد کنن، اصلا همچین چیزی رو نمیشه باور کرد

mamadhd2
22-04-2015, 13:59
سلام دوستان
کسی از پدافند هوایی کرمانشاه خبر داره؟
دوره کد عملیات خوردم
اگر اطلاعات مفید دارید ممنون میشم بگید:n12:

mani6606
22-04-2015, 14:19
خبر فوری
خبر مهم
اين دست اشتباهات يا خطاى سيستمى گاهى پيش مى ايد ، ارتس يا سپاه يا ناجا خودشون نمى توانند مستقيما در قوانين تغيبرى ايجاد كنند ، و معمولا اگر قراربه كاهش يا افزايش طول مدت باشه ابتدا توسط نامه به ارگان هاى اصلى سپس از سوى ارگان ها به زير مجموعه ها اطلاع رسانى مى شود و اين نامه نگارى ها قبل از شروع تغييرات انجام مى شود

MICHAEL SCOFIELD
22-04-2015, 14:53
من رشتم کامپیوتر بود دوره کد نخوردم، با درجه گروهبان دومی رسته رایانه خدمت چطوریه؟ کسی می دونه؟

mani6606
22-04-2015, 14:56
من رشتم کامپیوتر بود دوره کد نخوردم، با درجه گروهبان دومی رسته رایانه خدمت چطوریه؟ کسی می دونه؟

اغلب بچه هاى گروهبان كه با رسته رايانه ديدم خدمت راحتى داشتند و همگى در بخش ادارى بودند بيشتر فعاليت ان ها هم تايپ نامه بود

shk021051
22-04-2015, 15:42
پدافند امیدیه همه فرستاده شدن سمنان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shk021051
22-04-2015, 15:44
پست تکراری

h-blade
22-04-2015, 15:59
پدافند امیدیه همه فرستاده شدن سمنان:n21:

سمنان که خیلی بهتر از امیدیه است.

امیدیه وحشی بازیه.....

h-blade
22-04-2015, 16:06
سلام دوستان
کسی از پدافند هوایی کرمانشاه خبر داره؟
دوره کد عملیات خوردم
اگر اطلاعات مفید دارید ممنون میشم بگید:n12:

داداش من خودم یگانم کرمانشاه بود و دوره کد رفتم و دقیقا شرایط تورو داشتم....حالا گوش کن

اگه برات نوشته گروه پدافند هوایی کرمانشاه و کد عملیات میفرستن دوره کد برای حدوا یک ماه تا یه ماه و نیم و بعد از دوره باید برگردین و در منطقه استحفاضی استان کرمانشاه خدمت کنید و داخا خود گروه کرمانشاه نیستی.....

دو نوع دوره کد داریم یکی توپخانه و یکی دیده بانی که ر کدوم ویزگی خاص خودشو داره.....

توپخانه دورش در دزفول و دیدبانی در امیدیه برگذار میشه.....

اگه اطلاعات کاملتری میخوای به صورت پیام خصوصی سوال بفرمایید....

A.IvI.I.N
22-04-2015, 16:22
این چیزی که میگم ممکنه استرس رو زیاد کنه اما چون خودت خواستی میگم
شورا به دو علت برگزار می شود
۱- اختلاف بین پزشکان در کمیسیون یا تصمیم گیری در مورد خاضی باشد
۲- اعتراض مشمول به رای صادره کمیسیون
شورا عالی می تواند در صورت لزوم مجدد مشمول را معاینه کند یا حتی ممکنه بر اساس مستندات پرونده رای را غیابی صادر کند
و متاسفانه رای شورا قطعی است و جای هیچ گونه اعتراضی وجود ندارد مواردی بوده که رای شورا منفی بوده کلا ۵۰-۵۰ است.

مرسی عزیز
هر 3 تا دکتر بیمارستان بنده رو تایید کردن و رای به معافی دادن.
با این حال گفتن پرونده میره شورای عالی تا تایید بشه.
میگفتن 99% تایید میشه.
من قبل خدمت برای معافی اقدام کرده بودم و معاف از رزم شدم شاید به همین خاطره که میگن شورای عالی باید تایید کنه...!!!
یکی از اقوام ما هم معاف از رزم بود حین خدمت دوباره برای معافی اقدام کرد مثه من فرستادن شورای عالی و معاف شد.
با این اوصاف فک میکنم فقط معاف از رزم هارو میفرستن شورای عالی.

saminem
22-04-2015, 16:30
سلام. دوست من برای کمر و زانو اقدام به معافیت پزشکی کردن ولی بیمارستان مرکز و کمیسیون شهرستان رای به معاف از رزم دادن. با زدن اعتراض چند درصد احتمال داره معاف کامل شه؟
سرهنگ نظام وظیفه با قاطعیت گفته که شما برید اعتراض هم بزنید معاف نمیشد و پزشکا ما هم شمارو معاف نمیکنن!

iranpcl
22-04-2015, 17:36
سلام،
من آموزشیم رو تو عجب شیر(03) تموم کردم حالا اومدم مرخصی میان دوره. چندتا سوال دارم:
1- خودمون باید درجه بزنیم یا بهمون میدن؟
2- لباس جدیدی بهمون میدن یا همون لباسایی که اول دادن رو میپوشیم؟(چون اندازم نیستن خواستم برم عوضشون کنم واسه همین میپرسم)
3- ستوان سوم رسته رایانه زدن، موقع تقسیم بندی حتما میدن رایانه یا بسته به نیازشون تقسیم میکنن؟
ویرایش: دوره کد نخوردم و امریه گرفتم مراغه

MICHAEL SCOFIELD
22-04-2015, 17:39
اغلب بچه هاى گروهبان كه با رسته رايانه ديدم خدمت راحتى داشتند و همگى در بخش ادارى بودند بيشتر فعاليت ان ها هم تايپ نامه بود

آقای mani6606 من تو یکی از تیپ های تکاوری پرندک با رسته رایانه و گروهبانی افتادم، میخواستم بدونم شرایطم چطوره؟ مرخصی هاش چطوریه؟
اسم تکاوری که خیلی خوفناکه کلی استرس گرفتم :n30:

mani6606
22-04-2015, 18:26
سلام،
من آموزشیم رو تو عجب شیر(03) تموم کردم حالا اومدم مرخصی میان دوره. چندتا سوال دارم:
2- لباس جدیدی بهمون میدن یا همون لباسایی که اول دادن رو میپوشیم؟(چون اندازم نیستن خواستم برم عوضشون کنم واسه همین میپرسم)
3- ستوان سوم رسته رایانه زدن، موقع تقسیم بندی حتما میدن رایانه یا بسته به نیازشون تقسیم میکنن؟
١و٢- معمولا در پايان دروه انوزشى يم دست لباس چهار جيب ميدند اگر لباس اندازه شما نيست ان را عوض كنيد اما تا پايان خدمت ديگر لباسى به عنوان اسحقاق نخواهيد داشت، بر اساس درجه اى و رسته اى كه در امريه عنوان شده انها را بر روي لباستان نصب كنيد. افسران و گروهبان ها بيشتر در كارهاى دفترى و ادارى به خدمت گرفته مى شوند بچه هاى رسته رايانه همچنين در شعبه رايانه نيز مشغول مى شوند

آقای mani6606 من تو یکی از تیپ های تکاوری پرندک با رسته رایانه و گروهبانی افتادم، میخواستم بدونم شرایطم چطوره؟ مرخصی هاش چطوریه؟
اسم تکاوری که خیلی خوفناکه کلی استرس گرفتم :n30:
تمركز اصلى تيپ تكاورى بر عمليات نامتقارن است و كلا از لحاظ فيزيكى و بدنى افراد (پرسنل كادر) با ديگر افراد در نيرو زمينى قابل مقايسه نيستند انها همواره در تمرين هاى فشردع و سخت هستند، اما تيپ تكاورى از گروهان مختلفى تشكيل شده و بسته به اين مه شما در كدام گروهان باشيد شرايط خدمت شما متفاوت خواهد بود، مرخصى هم مانند ساير سربازان نيرو زمينى و ارتش است ،

edomanoo
22-04-2015, 18:56
سلام
آموزشیم پدافند سمنان بودم تموم شد . لیسانیس حسابداری بودم
امریه دادن جز سهمیه منطقه پداه شمال (گروه واکنش سریع شهید ستاری) طی دوره عملیات منظور گردید
دقیقا همین متن تو امریه زدن (دوره عملیات خالی نوشته هیچ چیز دیگه ای ننوشته) حالا دوستان که اشنایی دارن بگن (البته دوره کد تهرانسر هم امریه ها همین متن بود)

من دوره کد خوردم؟
دوره تو همین شهید ستاری میگذرونم؟
بعد دوره کد از این یگان ستاری جای دیگه تقسیم میشم؟

یا هر اطلاعات دیگه میدونید و میتونین لطفا بگین

MICHAEL SCOFIELD
22-04-2015, 19:09
سلام
امریه دادن جز سهمیه منطقه پداه شمال (گروه واکنش سریع شهید ستاری) طی دوره عملیات منظور گردید
دقیقا همین متن تو امریه زدن (دوره عملیات خالی نوشته هیچ چیز دیگه ای ننوشته) حالا دوستان که اشنایی دارن بگن (البته دوره کد تهرانسر هم امریه ها همین متن بود)

من دوره کد خوردم؟

اگه درجه رو ننوشته دوره کد خوردین

h-blade
22-04-2015, 20:07
سلام

من دوره کد خوردم؟

پست شماره 29875 در صفحه قبل بخون جوابت سوالت اونجا هست....

شرایط شما مشابه منتها ممکنه دوره آموزشیتون در مناطق دیگه باشه.....

سوال دیگه بود بپرس...

farid0485
22-04-2015, 20:12
این پروژه هایی که برای کسر خدمت میدن، فقط به ارشد و دکترس میدن یا راه داره که برای کارشناسی هم گرفت؟!

saminem
22-04-2015, 21:27
سرهنگ شهرستان میتونه با سرهنگ مرکز استان و دکترای بیمارستان نظام وظیفه مرکز هماهنگ کنه که مثلا یکیو معاف کنن؟ اصلا چنین چیزی ممکنه؟

elyartab
22-04-2015, 21:48
سلام دوستان
کسی اطلاعی داره که خدمت قبلی های اعزامی دوره اسفند به اراک رو دوباره آموزش دادن یا برگردوندن؟
ممنونم

mani6606
22-04-2015, 21:49
سرهنگ شهرستان میتونه با سرهنگ مرکز استان و دکترای بیمارستان نظام وظیفه مرکز هماهنگ کنه که مثلا یکیو معاف کنن؟ اصلا چنین چیزی ممکنه؟
در خدمت روابط بيشتر از ضوابط كاربرد دارد و همه چى امكان دارد اما سرهنگ كه در شهرستان است بايد از روابط عالى در سسله مراتب داشته باشد

soheil021
22-04-2015, 22:31
اين دست اشتباهات يا خطاى سيستمى گاهى پيش مى ايد ، ارتس يا سپاه يا ناجا خودشون نمى توانند مستقيما در قوانين تغيبرى ايجاد كنند ، و معمولا اگر قراربه كاهش يا افزايش طول مدت باشه ابتدا توسط نامه به ارگان هاى اصلى سپس از سوى ارگان ها به زير مجموعه ها اطلاع رسانى مى شود و اين نامه نگارى ها قبل از شروع تغييرات انجام مى شود

ولی این اتفاق پیش اومده

همه کادری ها خشکشون زده بودش

حالا یا اشتباه سیستمی هستش چون قرار بودش خدمت بشه 24 ماه و بعد همون 21 ماه موندش اینا اومدن برای ورودی جدید ها 3 ماهه کم کنن برای همه اعمال کردن

یا واقعا کسری در کار هستش

خدا میدونه

تا شنبه معلوم میشه

ولی تاریخ ترخیص ها توی نیروی زمینی پادگان 01 و مراتکاور بعد از اپدیت شدن برای همه اعزامی ها و زیر پرچم ها سال 92 و 93 سه ماه کم شده

javadi.0069
22-04-2015, 23:12
دوستان کسی هست که تو خوده فرماندهی آماد پشتیبانی مرکز نزاجا تهران اقدسیه خدمت کرده باشه ؟؟
استرس دارم نمیدونم چرا

taktaaz1
23-04-2015, 07:02
سلام دوستان
میگن کسانی که ادامه ی خدمتشون افتادن فرماندهی آماد و پشتیبانی ارتش، از اونجا دوباره تقسیم میشن جای دیگه؟ درسته یا همچین چیزی نیست؟

khashayar1991
23-04-2015, 07:13
من پادگان 02 بودم الان تقسیم شدم پادگان 07 کازرون.
کسی آمار اونجا رو داره؟
تو برگه امریم نوشته رسته مخابرات یعنی چی؟
افسر آموزشی میشم چون پادگانه آموزشیه؟

mojtaba_1993
23-04-2015, 08:34
سلام.الان ما که دهم میریم درجه رو بزنیم بریم؟یا خودشون تو پادگان واسمون میزنن؟

مهدی منتظری
23-04-2015, 08:37
سلام

برادرانی که اموزشی رفتن لطفا بگن گوشی با خودشون بردن یا نه ؟

hossein.kazemi
23-04-2015, 09:42
سلام دوستان،جابجایی از نیرو زمینی ارتش خوزستان به تهران اگر کسی از بچه های استان خوزستان برای رفتن به خوزستان مایل بود پیام بده.

hossein.kazemi
23-04-2015, 09:44
سلام دوستان.از بچه های خوزستان کسی مایل نیست جابجایی بخوره با تهران.برادر من سرباز نیرو زمینی392 زرهی استان خوزستانه اگر کسی مایل بود پیام بده

mr.aziz70
23-04-2015, 09:59
سلام دوستان، من اولین باره توی این فروم ثبت نام کردم. یه سری سوال داشتم، ممنون میشم جواب بدید من مدرک کارشناسی ارشد نرم‌افزار کامپیوتر دارم و برای اول تیر ماه اعزامم سوال اول اینکه با این شرایط، نمیدونید حدس بزنید آموزشیم کجا میشه؟ سوال دوم اینکه اگر از بچه‌ها کسی در مورد سازمانهایی که برای رشته من امریه میگیرن خبر داره، خیلی خوشحال میشم خبر بدید

من 15 اسفند 92 مدارک رو ثبت کردم و برگه آماده به خدمتم میگه که اول تیر اعزامم. حالا متوجه شدم میتونم از معافیت پزشکی استفاده کنم. دوستان میدونند باید چه مراحلی رو طی کنم؟

imnot12
23-04-2015, 10:58
سلام دوستان دوره کد ما هم تموم شد و افتادیم تیپ 223 تکاور شهید سرلشکر حسن شهرام فر
میخواستم بدونم ادرسش کجاست و ئادگان چطوره شنیدم خیلی اونجا سخته و این حرفا حتی افسر آموزشمون تو دوره کد گفت رفتی اونجا فرار کن منظورش چیه یعنی اینقد سخته؟

eshqali
23-04-2015, 12:29
سلام دوستان.
خبر خوب اینکه سهمیه های امریه اومده، برای دادگستری و آموزش و پرورش.پ
دوستانی که می خوان امریه بگیرن دست بجنبونن، دادگستری برج 6 و 8 داره، حتما حتما شنبه برید دنبالش

و یک سوال: سرباز معلمی چطوریاست؟ برای من سر و کله زدن با بچه دبیرستانی ها سخت یه خورده به نظرتون مناسب من هست؟ منبع تو اینترنتو خوندم البته. دوست دارم از تجربیات شما استفاده کنم.
ممنون

faridnavabi
23-04-2015, 14:45
خواهشا یکی منو روشن کنه:
کسری بسیج (طبق همون روال 93) چطوری محاسبه میشه؟
2 ماه برای تکمیلی و 4 ماه برای عضویت قعال؟
یعنی مثلا کسی 7 سال فعال داشته باشه با یه حکم مسئولیت ولی تکمیلی نداشته باشه 4 ماه کسری میگیره؟!!!

lechking
23-04-2015, 15:33
سلام،

سلام دوست عزیز من اهل مراغه هستم و از اول اردیبهشتم اموزیشی عجب شیر هستم!!
کلا چی کار کردی دوره کد نخوردی؟؟!! منم رشتم کامپیوتر و معاف از رزم پدرم هم جانباز تاثیری داره؟؟
چه مواردی هست در مورد اموزشی این پادگان؟؟ کلا واسه لیسانس ها خوبه؟؟ چه مواردی رو رعایت کنیم و....
من گردان033 . گروهان 2 مسئول های ما خدایی و خسروشاهییه ادمهای خوبین؟؟

Soroush-S
23-04-2015, 16:23
خواهشا یکی منو روشن کنه:
یعنی مثلا کسی 7 سال فعال داشته باشه با یه حکم مسئولیت ولی تکمیلی نداشته باشه 4 ماه کسری میگیره؟!!!

خیر ربطی به برگ سبز نداره - با 48 ماه فعال 6 ماه کسری میگیرید .
اگه مدت فعال شما کمتر از 48 ماه بود برگ سبز به کمک شما میاد!

ice_man_sh
23-04-2015, 16:30
سلام
در سوالهای خودتون نیرو را هم مشخص کنید، در ارتش و سپاه معمولا بله.

این 01 کجاش هتله!!!!؟؟
یه مشت وحشی عقده ای اونجا بالا سرت هستن!
دوست عزیز شما حساسی، در اینصورت جاهای دیگه را ببینین شکر میکنین.

ولی این اتفاق پیش اومده

همه کادری ها خشکشون زده بودش

حالا یا اشتباه سیستمی هستش چون قرار بودش خدمت بشه 24 ماه و بعد همون 21 ماه موندش اینا اومدن برای ورودی جدید ها 3 ماهه کم کنن برای همه اعمال کردن

یا واقعا کسری در کار هستش

خدا میدونه

تا شنبه معلوم میشه

ولی تاریخ ترخیص ها توی نیروی زمینی پادگان 01 و مراتکاور بعد از اپدیت شدن برای همه اعزامی ها و زیر پرچم ها سال 92 و 93 سه ماه کم شده
دوست عزیز به ما حتی در اون موقع دفترچه بیمه را هم 18 ماه دادن ولی خدمتمون 21 ماهه بود، طول مدت خدمت در حال حاضر 21 ماه هست.

سلام.الان ما که دهم میریم درجه رو بزنیم بریم؟یا خودشون تو پادگان واسمون میزنن؟
دوست عزیز کسی به شما درجه نمیده، شما اگه امریه تون را گرفتیم باید با درجه و علایم کامل و لباس نظامی حاضر بشین.

سلام

برادرانی که اموزشی رفتن لطفا بگن گوشی با خودشون بردن یا نه ؟
بودند کسانی که موبایل برند ولی خیلی کم چون هم بازداشت داره و هم باید برین خدمت برادران بازرسی و حفا و اگه محتوای گوشیتون غیر اسلامی باشه برادران عقیدتی.

دوست عزیز خدمت و نظامی گری هست و شخصی گری تموم شد، یعنی محدودیت های زیادی متحمل خواهید شد.

با سلام
اولا از سایر فونت عادی استفاده کنید، بزرگ نوشتن تاثیری در جواب گرفتن نداره.

در مورد آموزشی خیر هیکس نمیتونه حدس و گمانی بزنه چون تقسیمات توسط اعلام نیاز و تقسیم سیستم هست.

خواهشا یکی منو روشن کنه:
ظاهرا روال همچنان اونطور هست، البته احتمال داره امسال کسر بسیج را کم کنن.

کلا چی کار کردی دوره کد نخوردی؟؟!! منم رشتم کامپیوتر و معاف از رزم پدرم هم جانباز تاثیری داره؟؟
چه مواردی هست در مورد اموزشی این پادگان؟؟ کلا واسه لیسانس ها خوبه؟؟ چه مواردی رو رعایت کنیم و....
دوست عزیر کسی نمی تونه کاری کنه که دوره کد نخوره.

پدر جانباز و... هم تاثیری در این مورد نداره.

lechking
23-04-2015, 16:58

پدر جانباز و... هم تاثیری در این مورد نداره.[/QUOTE]

حتی یه دوست سرهنگ؟؟!!

taktaaz1
23-04-2015, 18:00
سلام دوستان
میگن کسانی که ادامه ی خدمتشون افتادن فرماندهی آماد و پشتیبانی ارتش، از اونجا دوباره تقسیم میشن شهر دیگه؟ درسته یا همچین چیزی نیست؟

مهدی منتظری
23-04-2015, 18:57
بودند کسانی که موبایل برند ولی خیلی کم چون هم بازداشت داره و هم باید برین خدمت برادران بازرسی و حفا و اگه محتوای گوشیتون غیر اسلامی باشه برادران عقیدتی.

دوست عزیز خدمت و نظامی گری هست و شخصی گری تموم شد، یعنی محدودیت های زیادی متحمل خواهید شد.

فکر میکنم جسارتا شما اشتباه برداشت کردید .من قصد ندارم با خودم گوشی رو ببرم داخل پادگان یا مخفیش کنم.فقط میخام تو راه باهام باشه موقعی که رسیدم همون اول سر به دژبانی تحویل بدم و هر وقت خاستم از پادگان بیام بیرون ازشون پس بگیرم .اینطوری هم بازداشت داره ؟ نمیشه اینکارو کرد ؟

hadi-fe
23-04-2015, 19:40
با سلام به دوستان من چند روز پیش اموزشیم تو 01 تموم شد توی برگه امریه من خورده قرارگاه فرماندهی نزاجا دایره عملیات اج رسته هم خورده الکترونیک تجهیزات مخابراتی می خواستم بدونم میدونید اینجا کجا هستش و اگه اطلاعاتی دارید بدید و بعد اینکه من دیدم تو 01 فقط بچه هایی که امریه خارج از سازمان دارند نامه شون قرارگاه فرماندهی نزاجا دایره عملیات اج هست در صورتی که من هیچ گونه امریه ای ندارم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید به من بدید

fgjv
23-04-2015, 20:05
**** فوري
دوستان لطفا راهنمايي كنيد
من اول ارديبهشت آموزشي پادگان شيروان (خراسان شمالي) افتاده بودم كه چون تكميلي ٤٥ روزه داشتم ٢٤ ساعته كارمون تموم شد، ولي واسه معرفي به يگان منو انداختن بيرجند(خراسان جنوبي)، در حالي كه من مداركمو واسه پذيرش در خراسان رضوي داده بودم و ساكن اين استان هم هستم، گفتن شنبه ٥ ارديبهشت خودمو بيرجند معرفي كنم، مدركم هم ليسانس كامپيوتر، الان من بايد چيكار كنم تا بهم انتقالي بدن و هرچه زودتر بيام شهر خودم؟؟ تك پسر هم هستم،
لطفا هر كس راجب اين موارد اطلاعي داره كمك كنه مرسي

bpsbsp3
23-04-2015, 20:24
یه سوال فنی, تو ارتش وقتی رسته اداری یا مثلا رایانه باشه, باید همون لباس نظام پلنگی با پوتین رو بپوشیم یا اون لباس فرم های راحت رو؟ که نمیدونم چی میگن بهش!

cotgnx
23-04-2015, 21:17

پدر جانباز و... هم تاثیری در این مورد نداره.

حتی یه دوست سرهنگ؟؟!![/QUOTE]

آشنا داشته باشی کد نمیخوره و پارتی هرجایی بخایی امریه شمارو میزنه.

mojtaba_1993
23-04-2015, 21:26
یه سوال داشتم درمورد رانندگی تو ارتش؟بنظرتون خوبه؟به زیر مسئولیت رفتنش می ارزه؟
یه سوال دیگ اینکه به گروهبان یکمها بعد ساعت 2 مرخصی میدن برن داخل شهر؟

Mohammad_666
23-04-2015, 21:30
دوستان من دوره کد خوردم مرکز آموزش تکاور شهید سرلشکر ابوالفضل شبان نزاجا پرندک دوره عملیات پیاده خوردم کد 11110 کسی از دوستان میدونه عملیات پیاده چیه ؟ قراره چکار کنیم تو این دوره؟کسی از دوستان از هزینه های رفت و آمد از شرق تهران اطلاع داره؟؟ لطفا راهنمایی کنید و کامل توضیح بدید خیلی ممنونم.

BehzadKiNG
23-04-2015, 22:26

تو این گروهان فقط دم استوارهارو ببین، مرتضی هیچ‌کارس.
هیچ مسئولیتی نگیر، هیچ مسئولیتی. قدر زحمت نمی دونن، نه فرمانده و نه بقیه.
اگه پارتی داری از استوار تا سرهنگ تو همین دوره آموزشی استفاده کن.

چند نفرین تو گروهان؟

imnot12
23-04-2015, 22:39
دوستان من دوره کد خوردم مرکز آموزش تکاور شهید سرلشکر ابوالفضل شبان نزاجا پرندک دوره عملیات پیاده خوردم کد 11110 کسی از دوستان میدونه عملیات پیاده چیه ؟ قراره چکار کنیم تو این دوره؟کسی از دوستان از هزینه های رفت و آمد از شرق تهران اطلاع داره؟؟ لطفا راهنمایی کنید و کامل توضیح بدید خیلی ممنونم.

من دوره کد اونجا بودم خودتو واسه جهنم آماده کن اونجا همه کلاس هاش درسه میرید داخل حسینیه یه اخوند میاد براتون هر روز صحبت میکنه :n02:

fgjv
24-04-2015, 00:06
**** فوري
دوستان لطفا راهنمايي كنيد
من اول ارديبهشت آموزشي پادگان شيروان (خراسان شمالي) افتاده بودم كه چون تكميلي ٤٥ روزه داشتم ٢٤ ساعته كارمون تموم شد، ولي واسه معرفي به يگان منو انداختن بيرجند(خراسان جنوبي)، در حالي كه من مداركمو واسه پذيرش در خراسان رضوي داده بودم و ساكن اين استان هم هستم، گفتن شنبه ٥ ارديبهشت خودمو بيرجند معرفي كنم، مدركم هم ليسانس كامپيوتر، الان من بايد چيكار كنم تا بهم انتقالي بدن و هرچه زودتر بيام شهر خودم؟؟ تك پسر هم هستم،
بچه ها كسي نيس جواب منو بده ؟؟

flourish
24-04-2015, 00:30
سلام دوستان
میگن کسانی که ادامه ی خدمتشون افتادن فرماندهی آماد و پشتیبانی ارتش، از اونجا دوباره تقسیم میشن شهر دیگه؟ درسته یا همچین چیزی نیست؟

سلام
آره درسته. البته به این معنی نیست که همه جاشون عوض میشه. اصل تقسیم به میزان نیرویی که لازم دارن بستگی داره مثلا یه دوره میبینی تعداد ترخیصی های پادگان زیاده همه رو تو همونجا نگه میدارن و یبارم میبینی نیروی زیادی لازم ندارن و اکثریت رو میفرستن پادگانای زیرمجموعه. ولی در حالت معمولی بعضی از افراد در همون پادگان موندگار میشن. کهریزک، سیاکوه، آبیک، سه راه شهریار، منظریه قم، مسجدسلیمان و ... بعضی از زیرمجموعه های فرماندهی آماد و پش ارتش هستن.
موفق باشی

ice_man_sh
24-04-2015, 03:45
فکر میکنم جسارتا شما اشتباه برداشت کردید .من قصد ندارم با خودم گوشی رو ببرم داخل پادگان یا مخفیش کنم.فقط میخام تو راه باهام باشه موقعی که رسیدم همون اول سر به دژبانی تحویل بدم و هر وقت خاستم از پادگان بیام بیرون ازشون پس بگیرم .اینطوری هم بازداشت داره ؟ نمیشه اینکارو کرد ؟
البته صحبت شما کاملا واضح نبود.

در مورد موبایل شما اولین بار آموزشی اگه داشته باشین کاری ندارن و نگه میدارن (معمولا) ولی تو اولین مرخصی میگن ببر و دیگه نیار بار دوم دژبانی بگیره بازداشت و...

بعضی پادگانها شاید دوروبر دکه روزنامه فروشی و... باشه که در مقابل پول نگه داره ولی باز شما اگه بر فرض گرفتین و دژبان مرکز شما را گشت و یا موبایل به دست دید میتونه دستگیر کنه و ببره و باز بازداشت و...

تجربه نشون داده در ناجا چون محیط پاسگاه و... خیلی راحت تره ولی محیط پادگانی سخته ولی در هر صورت خیلی ها لو رفته گوشیشون.

بچه ها كسي نيس جواب منو بده ؟؟
اصولا باید استان خودتون (دقت کنید استان نه شهر) تقسیم میشدین ولی در هر صورت باید جایی که رفتین برین و از اونجا مجددا اقدام کنید.

البته از آنجایی که سپاه بعضی جاهاش واقعا کشکی هست یه سر به سپاه استانی که پذیرش گرفتین مراجعه کنید تا راهنمایی کنن.

(با اینکه اکثرا کسانی که پذیرش گرفتن را میدن استان خودشون ولی قبلا هم بوده که اعتنایی به محل پذیرش نکردن و دادن استان خودشون، دلیل اینکه میگم باید استان خودتون بودین تک فرزند بودنتون هست نه پذیرش از استان خودتون)

mani6606
24-04-2015, 05:16
سلام دوستان
میگن کسانی که ادامه ی خدمتشون افتادن فرماندهی آماد و پشتیبانی ارتش، از اونجا دوباره تقسیم میشن جای دیگه؟ درسته یا همچین چیزی نیست؟
بله درسته، فرماندهى اماد و پش از زير مجموعه هايي ( پادگان هاى كوچكترى) تشكيل شده كه يا در اخل استان هستند و يا خارج ان و همه انها تحت نظر فرماندهى اماد و پش هستند

یه سوال فنی, تو ارتش وقتی رسته اداری یا مثلا رایانه باشه, باید همون لباس نظام پلنگی با پوتین رو بپوشیم یا اون لباس فرم های راحت رو؟ که نمیدونم چی میگن بهش!
پرسنل كادر در ارتش دو نوع لباس دارند يكي استتار كه براى هر نيرو متفاوته يكى هم لباس فصل ، كارمندان ارتش هم پيراهن ابي با كت شلوار سرمه اي دارند اما شما هميشه در خدمت با لباس كامل يعنى استتار كويري با پوتين هستي

یه سوال داشتم درمورد رانندگی تو ارتش؟بنظرتون خوبه؟به زیر مسئولیت رفتنش می ارزه؟
یه سوال دیگ اینکه به گروهبان یکمها بعد ساعت 2 مرخصی میدن برن داخل شهر؟
به هيچ وجه پيشنهاد نمى كنم كه راننده شويد به دلايل زير:١- شما هميشه بايد اماده باشيد تا به ماموريت اعزام شويد حتى نيمه شب، ٢- اگر تصادفى داشته باشيد و مقصر هم نباشيد باز شما را توبيخ مى كنند٣- در هنگامى كه خارج پادگان هستيد نمى توانيد از خودرو پياده شويد و ان را ترك كنيد٤- مسوليت فنى خودرو با شماست٥- اگر خودرو تحويا داده شده به شما سرقت شويد كه با بازداشت و با حفاظت پادگان درگير خواهيد بود سوال اخرتون رو. متوجه نشدم

mojtaba_1993
24-04-2015, 06:55
به هيچ وجه پيشنهاد نمى كنم كه راننده شويد به دلايل زير:١- شما هميشه بايد اماده باشيد تا به ماموريت اعزام شويد حتى نيمه شب، ٢- اگر تصادفى داشته باشيد و مقصر هم نباشيد باز شما را توبيخ مى كنند٣- در هنگامى كه خارج پادگان هستيد نمى توانيد از خودرو پياده شويد و ان را ترك كنيد٤- مسوليت فنى خودرو با شماست٥- اگر خودرو تحويا داده شده به شما سرقت شويد كه با بازداشت و با حفاظت پادگان درگير خواهيد بود سوال اخرتون رو. متوجه نشدم
خیلی ممنون.
من شنیدم تو تیپ ها ساعت کاری تا ساعت 2 عصر هستش.بعد اون ساعت افسرها میتونن برن خونه و صبح روز بعد برگردن.میگم آیا این قضیه واسه گروهبانها هم صادقه؟:n13::n02:یا نگهمون میدارن:n27:

Mohammad_666
24-04-2015, 08:04
من دوره کد اونجا بودم خودتو واسه جهنم آماده کن اونجا همه کلاس هاش درسه میرید داخل حسینیه یه اخوند میاد براتون هر روز صحبت میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اگه کلاس درس باشه که خوبه پس جهنمش چیه داداش یکم توضیح بده!

khashayar1991
24-04-2015, 09:03
رسته مخابرات مربوط به چه کارایی میشه؟

siavashshahin
24-04-2015, 09:08
سلام
توی امریه تاریخ معرفی به یگان را زده 10 اردیبهشت که پنجشنبه میشه من اگه بعد از تعطیلات برم مشکلی برام پیش میاد؟ چون من راهم دوره و اگه پنجشنبه برم و کسی نباشه به کارم رسیدگی کنه توی شهر غربت سرگردون میشم.

lechking
24-04-2015, 09:22
تو این گروهان فقط دم استوارهارو ببین، مرتضی هیچ‌کارس.
هیچ مسئولیتی نگیر، هیچ مسئولیتی. قدر زحمت نمی دونن، نه فرمانده و نه بقیه.
اگه پارتی داری از استوار تا سرهنگ تو همین دوره آموزشی استفاده کن.

چند نفرین تو گروهان؟

ما یه 100 نفری هستیم تو این گروهان
الان من چی کاری انجام بدم تا استوار های من از من راضی باشن!!؟؟
اتفاقا دوستم دژبان همون اولین رروز برگشتم این هفته هم مرخصی دادن واسه 5 شنبه تا 8 جمعه ولی دوستم گفت شنبه صبح ساعت 6 اونجا باشم به نظرت مشکلی پیش نیاد؟؟
یه اشنای سهرنگم تو پادگان مراغه دارم که گفته برم به سرگرد فیروزی تو بازرسی سلام برسونم!!
بنظرت این سرهنگه میتونه من و از دوره کد نجات بده؟؟ این دوره کدو چه طوری بپیچیونیم؟؟
چه توصیه هایی واسه ما آش خورها داری؟؟
مممنون میشم کمک کنی

Soroush-S
24-04-2015, 09:38
رسته مخابرات مربوط به چه کارایی میشه؟

خیلی کارها مثل کار در مرکز پیام یا بیسیم یا شبکه و ...

سلام
توی امریه تاریخ معرفی به یگان را زده 10 اردیبهشت که پنجشنبه میشه من اگه بعد از تعطیلات برم مشکلی برام پیش میاد؟ چون من راهم دوره و اگه پنجشنبه برم و کسی نباشه به کارم رسیدگی کنه توی شهر غربت سرگردون میشم.
نه حتما همون روز برو وگرنه نهست میخوری و 3 روز اضافه خدمت برات میزنن

cronus
24-04-2015, 10:12
سلام دوستان رسته رایانه بیشتر چه کارایی میکنه با مدرک لیسانس منظورمه تو تیپ پیاده ارتش. و مرخصی های پادگانهای مرزی ارتش چقدره؟

soheil021
24-04-2015, 10:13

تو پست های من سرچ کن متوجه میشی

با نقطه 0 مرزی هیچ فرقی نداره

یک خرابست که اواخر سال ده 50 تکمیل شده امکانات و آب و هوا 0

iranpcl
24-04-2015, 10:20
رشته کامپیوتر دوره کد نمیخوره.
من هم همین گردان بودم گروهان 4
تو گروهان سرباز مثبت باش که مورد تائید ارشداتون باشی و مخصوصا فرمانده چون تقسیم بندی که آخر دوره انجام میشه بر اساس نمراتیه که اینا رد میکنن
بد یا خوبیشونو نمیدونم ولی دوره ما گروهان 2 خیلی بی نظم بود، میگفتن فرماندش معلوم نیست کیه آخرای دوره همش خیلی بد میگرفتن و دائم بحث بی انضباطی و تنبیهشون بود
ویرایش: دوره کد خوبه، کسایی که میخورن 2ماه حال میکنن

BehzadKiNG
24-04-2015, 10:23
ما یه 100 نفری هستیم تو این گروهان
الان من چی کاری انجام بدم تا استوار های من از من راضی باشن!!؟؟
اتفاقا دوستم دژبان همون اولین رروز برگشتم این هفته هم مرخصی دادن واسه 5 شنبه تا 8 جمعه ولی دوستم گفت شنبه صبح ساعت 6 اونجا باشم به نظرت مشکلی پیش نیاد؟؟
یه اشنای سهرنگم تو پادگان مراغه دارم که گفته برم به سرگرد فیروزی تو بازرسی سلام برسونم!!
بنظرت این سرهنگه میتونه من و از دوره کد نجات بده؟؟ این دوره کدو چه طوری بپیچیونیم؟؟
چه توصیه هایی واسه ما آش خورها داری؟؟
مممنون میشم کمک کنی

استوار دو تا هست یکی انباردار و یکی اسلحه‌دار.
هر کدوم واسه کاراشون به دو سه نفری نیاز دارن، هر وقت کمک خواستن برو پیششون و زود داوطلب شو. فقط این موردهارو داوطلب شو بقیه کارا باد فناست.
در مورد حذف دوره کد اطلاعاتی ندارم، ولی دوره‌ی ما کامپیوتر دوره کد اصلا نخورد، بقیه رشته یکی در میون خوردند، یعنی یک برق خورد ولی برق دیگری نخورد.
یک چیزم بگم اصولا" همه از دوره کد تعریف می‌کنن، دوره‌ای که ما بودیم انصافا" خوش گذشت، به هر کی اینو می‌گم می‌گه خوشی دوره کد بیشتر از اینه و یه جورایی ماه عسل خدمته. زیاد واسه خودت دغدغه نکن.
با استفاده از این سرگرد هم همیشه مرخصی جمعه رو برو، که فقط بدونن آشنا داری. هر چند روز جمعه هم که کسی باهاتون کاری نداره خودش جالبه و تجربه خوبی هست.
صبح ساعت 6 رفتنم هم امکان داره و می‌شه هرچند من این کارو نکردم.

cronus
24-04-2015, 10:25
تو عجبشیر تو کدوم گروهان بودی؟
گروهان سوم ظفر بودم

cronus
24-04-2015, 10:28
دوستان چند تا سوال داشتم 1.مرز مثل پیرانشهر واسه ارتش چقدر کسری داره؟2.بعد چند وقت تو یگان بهت مرخصی میدن ؟3. وضعیت لیسانس گروهبانیکمی ها چطوره با رسته رایانه؟:n16:

Mohammad_666
24-04-2015, 10:29
تو پست های من سرچ کن متوجه میشی

با نقطه 0 مرزی هیچ فرقی نداره

یک خرابست که اواخر سال ده 50 تکمیل شده امکانات و آب و هوا 0
میدونم دوست عزیز منظور من کد عملیات پیاده هست که میخوام بدونم چی هست ؟

iranpcl
24-04-2015, 10:31
١و٢- معمولا در پايان دروه انوزشى يم دست لباس چهار جيب ميدند اگر لباس اندازه شما نيست ان را عوض كنيد اما تا پايان خدمت ديگر لباسى به عنوان اسحقاق نخواهيد داشت، بر اساس درجه اى و رسته اى كه در امريه عنوان شده انها را بر روي لباستان نصب كنيد. افسران و گروهبان ها بيشتر در كارهاى دفترى و ادارى به خدمت گرفته مى شوند بچه هاى رسته رايانه همچنين در شعبه رايانه نيز مشغول مى شوند

به ما یک دست 4جیب و یک دست 2جیب دادن که 4 جیب رو داخل پادگان میپوشیدیم و میگفتن 2جیب مال یگانه اما ظاهرا اینطور نیست و تو یگان هم 4جیب باید بپوشیم، همینطوره؟ یعنی موقع عوض کردن جای 2جیب 4جیب بردارم؟
و یه سوال دیگه، بین کادری ها و وظیفه ها معیار ارشدی چیه؟ درجست؟ یا کادری بودن؟
ممنونت

BehzadKiNG
24-04-2015, 10:35
رشته کامپیوتر دوره کد نمیخوره.
من هم همین گردان بودم گروهان 4
تو گروهان سرباز مثبت باش که مورد تائید ارشداتون باشی و مخصوصا فرمانده چون تقسیم بندی که آخر دوره انجام میشه بر اساس نمراتیه که اینا رد میکنن
بد یا خوبیشونو نمیدونم ولی دوره ما گروهان 2 خیلی بی نظم بود، میگفتن فرماندش معلوم نیست کیه آخرای دوره همش خیلی بد میگرفتن و دائم بحث بی انضباطی و تنبیهشون بود
ویرایش: دوره کد خوبه، کسایی که میخورن 2ماه حال میکنن

گروهان چهار که معروف بود به هتل صادقی. :n02:
به نظر من زیاد هم بچه مثبت بودن سود نداره و (خیلی عذر می‌خوام) اگه زیاد مثبت باشی سوارت می‌شن. یکم حس طغیان داشته باش، یکم‌ها.
نمرات هم هیچ و هیچ و هیچ تاثیری ندارند. این روز دادن امریه ها می‌فهمی که یکی که 100 شده افتاده مثلا" مریوان و یکی که صبح تا شب جنجال داشت افتاد شهر خودش.
بیشتر از همه شرایط تاثیر داره و بعد از اون هم آشنا.

فرمانده گروهان 2 یکم تازه کاره و آدم خوبیه و الکی گیر نمی‌ده و تعصب گروهانیه داره ولی در مورده پارتیه و این بحثا متاسفانه هیچ قدرتی نداره.

soheil021
24-04-2015, 10:49
میدونم دوست عزیز منظور من کد عملیات پیاده هست که میخوام بدونم چی هست ؟

کد عملیت پیاده مرا تکاور با سایر پادگان های دیگه یک مقداری فرق داره

مثلا میدون تیر داره با تیربار و بعضی اوقات هم دوشکا

اما رژه کمتر هستش

محیطش کلا زیاد جالب نیستش

iranpcl
24-04-2015, 10:53
گروهان چهار که معروف بود به هتل صادقی. :n02:
تا حدودی

به نظر من زیاد هم بچه مثبت بودن سود نداره و (خیلی عذر می‌خوام) اگه زیاد مثبت باشی سوارت می‌شن. یکم حس طغیان داشته باش، یکم‌ها.
نمرات هم هیچ و هیچ و هیچ تاثیری ندارند. این روز دادن امریه ها می‌فهمی که یکی که 100 شده افتاده مثلا" مریوان و یکی که صبح تا شب جنجال داشت افتاد شهر خودش.
بیشتر از همه شرایط تاثیر داره و بعد از اون هم آشنا.
اینکه مثبت باشی با اینکه بذاری سوارت شن فرق داره عزیز
من امریمو گرفتم، ستوان سوم تیپ پیاده مراغه، اینو به ماهم میگفتن که نمره اینا تاثیر نداره ولی اصلا اینطور نیست، این حرفا رو بخاطر رقابت بین گروهانی که وجود داره میگن، نمره فرماندهی، تیراندازی و عقیدتی مهمن(از من به شما نصیحت)

p30 arman
24-04-2015, 11:07
اموزشی مالک اشتر بودیم ولی چون دیگه دیپلم نمیگیره و اون گروهان رو برداشته انداختنمون المهدی (عج) توی شور آباد

هفته دوم هم تموم شد هر 5 شنبه ساعت 12 مرخصی میدن تا شنبه ساعت 6 ، غذاش خوبه ، محیط پادگان هم بدک نیست و زیاد سخت نمیگیرن ، ولی مشکل آب داره چه خوردن چه دستشویی چه حمام ، ( حمام فقط ساعت 4:30 تا 5 ) اونم نه برای آموزشی ها برای بقیه ، خلاصه سخت میگذره اما میگذره !! :n02: ترسم فعلا برای پاس بخشی هست ، چون تو شب اصلا چششم نمیبینه لوح نگهبانی رو کلک رشتی نیست از زیر پاس بخشی رد شیم؟:n27:

Hans Christian
24-04-2015, 13:11
[QUOTE=lechking;8603127]
عجب شیر هم سرباز صفر اموزشی می گیرد و این دوستمون تجربه خودش را نوشته.سرباز صفر ها حتی در یگان حتی خروچ روزانه از پادگان مانند گروهبان ها و افیرها را ندارند

نه داداش..
به سرباز صفر ها هم مرخصی (برگه شهری) روزانه میدهند به شرط اینکه بومی باشند

mani6606
24-04-2015, 13:43
به ما یک دست 4جیب و یک دست 2جیب دادن که 4 جیب رو داخل پادگان میپوشیدیم و میگفتن 2جیب مال یگانه اما ظاهرا اینطور نیست و تو یگان هم 4جیب باید بپوشیم، همینطوره؟ یعنی موقع عوض کردن جای 2جیب 4جیب بردارم؟
و یه سوال دیگه، بین کادری ها و وظیفه ها معیار ارشدی چیه؟ درجست؟ یا کادری بودن؟
ممنونت
در يگان معمول بر اين است كه همه وظيفه ها چهار جيب بپوشند حتى لباس استتار خود كادرىها نيز چهار جيب است. از نظر من سوال مهمى پرسيدى متاسفانه در ارتش شما اگر بالاترين درجه را ( ستوان يكم كه به پذشك وظيفه مى دهند) داشته باشى اما هميشه الويت رو با كادر مى دهند بدتر از ان شما نمى توانيد به يك گروهبان كادر يا استوار دستور بدى ، يكبار من اين موضوع را با جانشين پادگان گفتم و جواب جالبى داد گفت پرسنل كادر ساليان بلندى قرار در سازمان كار كنند اما وظيفه تنها چند ماه پس ارزش كادر از وظيفه براى ما بيشتر است

ah rad
24-04-2015, 13:45
اموزشی مالک اشتر بودیم ولی چون دیگه دیپلم نمیگیره و اون گروهان رو برداشته انداختنمون المهدی (عج) توی شور آباد

هفته دوم هم تموم شد هر 5 شنبه ساعت 12 مرخصی میدن تا شنبه ساعت 6 ، غذاش خوبه ، محیط پادگان هم بدک نیست و زیاد سخت نمیگیرن ، ولی مشکل آب داره چه خوردن چه دستشویی چه حمام ، ( حمام فقط ساعت 4:30 تا 5 ) اونم نه برای آموزشی ها برای بقیه ، خلاصه سخت میگذره اما میگذره !! :n02: ترسم فعلا برای پاس بخشی هست ، چون تو شب اصلا چششم نمیبینه لوح نگهبانی رو کلک رشتی نیست از زیر پاس بخشی رد شیم؟:n27:
مالک اشتر اراک؟

mani6606
24-04-2015, 13:55
خیلی ممنون.
من شنیدم تو تیپ ها ساعت کاری تا ساعت 2 عصر هستش.بعد اون ساعت افسرها میتونن برن خونه و صبح روز بعد برگردن.میگم آیا این قضیه واسه گروهبانها هم صادقه؟:n13::n02:یا نگهمون میدارن:n27:
با توجه به نوع پادگان و حوزه عمليات ان شايد ساعت خروج متفاوت باشه اما در اكثر پادگان ها افسرها كارت تردد دارند و گروهبانها هم دفترچه مرخصى و هر دو مى توانند از ساعت ١٤ خارج شوند اما ساعت ورود صبح متفارته يعنى افسرها بايد تا قبل از ٦:٣٠ وارد شده باشند و گروهبانها در برخى از پادگان ها چون ناحيه نظافت دارند بايد قبل از ٥:٤٥ وارد شده باشند

lechking
24-04-2015, 14:22
اینکه مثبت باشی با اینکه بذاری سوارت شن فرق داره عزیز
من امریمو گرفتم، ستوان سوم تیپ پیاده مراغه، اینو به ماهم میگفتن که نمره اینا تاثیر نداره ولی اصلا اینطور نیست، این حرفا رو بخاطر رقابت بین گروهانی که وجود داره میگن، نمره فرماندهی، تیراندازی و عقیدتی مهمن(از من به شما نصیحت)[/QUOTE]

آقا این قضیه عقیدتی سیاسی چه طوری هاست کلا خوبه؟؟ برم توش تاثیری داره منم بیفتم مراغه؟؟ تو مرخصی ها تاثیر داره؟؟

ice_man_sh
24-04-2015, 14:30
سلام
همان روز مراجعه کنید، کسی هم نباشه دژبان ورود شما را ثبت میکنه، در غیر این صورت غیبت می خورین.

دوستان چند تا سوال داشتم 1.مرز مثل پیرانشهر واسه ارتش چقدر کسری داره؟2.بعد چند وقت تو یگان بهت مرخصی میدن ؟3. وضعیت لیسانس گروهبانیکمی ها چطوره با رسته رایانه؟:n16:
مناطق مرزی کلا 3 ماه کسر دارن، ربطی به ارتش و سپاه و... نداره.
البته باید مطمئن بشین که پادگان شما جزو اون منطقه حساب میشه.

روال هم اگه جدیدا عوض نشه 45-15 بود.

rambodg
24-04-2015, 14:40
کد عملیت پیاده مرا تکاور با سایر پادگان های دیگه یک مقداری فرق داره

مثلا میدون تیر داره با تیربار و بعضی اوقات هم دوشکا

اما رژه کمتر هستش

محیطش کلا زیاد جالب نیستش

سلام سهیل جان، بالاخره بعد از 2 روز سرچ کردن تو گوگل تونستم یکیُ پیدا کنم که یه توضیحی در مورد پادگاان شبان پرندک داده باشه !!! واقعا خدا خیرت بده،
سهیل عزیز، من 2-3 روز پیش دوره اموزشیم تموم شد (01 بودم) دوره کد خوردم به پادگان ابوالفضل شبان پرندک،

من چندتا سوال ازت دارم اگه محبت کنی جواب بدی ممنونت میشم:
1- ادرس پادگان کجاست ؟ اسم خیابان یا محلی که پادگان توشه چیه !؟
2- مرخصی میان دوره داره !؟؟ اگه آره، چند روز ؟؟
3- باید موهارُ با نمره 4 بزنیم دوباره !؟؟
4- لباسی که برای این دوره باید بپوشیم لباسهای 4 جیبمونه ؟؟ یا همون لباس های دوره اموزشی (با نوارهای قرمز و نارجی روی شلوار و فرنچ)

اگه نکته ی خاصی به ذهنت میرسه بهم بگو، دهم باید برم خودمو معرفی کنم، راستی از همون روز که معرفی میشیم خدمت شروع میشه ؟ یا میفرستنمون چند روز برگردیم !؟؟؟

p30 arman
24-04-2015, 14:56
مالک اشتر اراک؟

بعله مالک اشتر اراک

hamid11h
24-04-2015, 15:02
برای ارتش . لیسانس . هشتی هایی که سرآستین دوخته میشه باید نارنجی باشه یا قرمز؟ دو طرف داره برای من طرف نارنجی را دوخته. اشتباه ندوخته؟

kolahesiah
24-04-2015, 15:37
امریمو گرفتم
ستاد مشترک آجا
رسته رایانه :n02::n02:
پارتیم خیلی کلفت بوده ولی :n02:

mojtaba_1993
24-04-2015, 16:01
با توجه به نوع پادگان و حوزه عمليات ان شايد ساعت خروج متفاوت باشه اما در اكثر پادگان ها افسرها كارت تردد دارند و گروهبانها هم دفترچه مرخصى و هر دو مى توانند از ساعت ١٤ خارج شوند اما ساعت ورود صبح متفارته يعنى افسرها بايد تا قبل از ٦:٣٠ وارد شده باشند و گروهبانها در برخى از پادگان ها چون ناحيه نظافت دارند بايد قبل از ٥:٤٥ وارد شده باشند
مرسی.درمورد رسته استحکامات و عمران چیزی میدونین؟چیکار میکنیم؟چندتا سرباز صفرم بهم میدن ببرم کارگری؟:n02::n27:

omidhix
24-04-2015, 16:39
اونایی که آموزشی سیرجان بودن چند روز مرخصی پایان دوره بهشون دادن؟:n37::n37:

ah rad
24-04-2015, 18:06
بعله مالک اشتر اراک

عزیز کی میگه نیرو نگرفته؟ 19 اسفند نیرو گرفت وچون اموزشیشون 19 اردیبهشت تموم میشه.کلا مالک چه دیپلمه چه بالای دیپلمه فقط ماهای زوج میگیره.شما حتما 19 فروردین اعزام بودید که گفته نیرو نمیگیریم.درسته؟

ice_man_sh
24-04-2015, 18:25
برای ارتش . لیسانس . هشتی هایی که سرآستین دوخته میشه باید نارنجی باشه یا قرمز؟ دو طرف داره برای من طرف نارنجی را دوخته. اشتباه ندوخته؟
من از ارتش اطلاعی ندارم ولی این موضوع من را یاد خاطره ای انداخت، بعد اینکه آموزش تموم شد و درلحظه ترخیص بوفه درجه می فروخت و همه گرفتن، تو انتظامی درجه نقره ای و طلایی هست که سلیقه ای هر کی هر کدوم را دوست داشت انتخاب میکرد.

p30 arman
24-04-2015, 18:57
عزیز کی میگه نیرو نگرفته؟ 19 اسفند نیرو گرفت وچون اموزشیشون 19 اردیبهشت تموم میشه.کلا مالک چه دیپلمه چه بالای دیپلمه فقط ماهای زوج میگیره.شما حتما 19 فروردین اعزام بودید که گفته نیرو نمیگیریم.درسته؟

پس استواره توی نظام وظیفه اشتباه گفت به من گفت کلا دیگه دیپلم نمیگیره :n02: والا از ما که گذشت ولی مالک اشتر هتلی هست برای خودش ، ما اینجا سرویس شدیم

mani6606
24-04-2015, 19:34
سراستين كه دوخت نميشه روى بازوست اما رنگ قرمز كه نداريم يا زرد يا مايل به نارنجى

imnot12
24-04-2015, 20:08
سلام سهیل جان، بالاخره بعد از 2 روز سرچ کردن تو گوگل تونستم یکیُ پیدا کنم که یه توضیحی در مورد پادگاان شبان پرندک داده باشه !!! واقعا خدا خیرت بده،
سهیل عزیز، من 2-3 روز پیش دوره اموزشیم تموم شد (01 بودم) دوره کد خوردم به پادگان ابوالفضل شبان پرندک،

من چندتا سوال ازت دارم اگه محبت کنی جواب بدی ممنونت میشم:
1- ادرس پادگان کجاست ؟ اسم خیابان یا محلی که پادگان توشه چیه !؟
2- مرخصی میان دوره داره !؟؟ اگه آره، چند روز ؟؟
3- باید موهارُ با نمره 4 بزنیم دوباره !؟؟
4- لباسی که برای این دوره باید بپوشیم لباسهای 4 جیبمونه ؟؟ یا همون لباس های دوره اموزشی (با نوارهای قرمز و نارجی روی شلوار و فرنچ)

اگه نکته ی خاصی به ذهنت میرسه بهم بگو، دهم باید برم خودمو معرفی کنم، راستی از همون روز که معرفی میشیم خدمت شروع میشه ؟ یا میفرستنمون چند روز برگردیم !؟؟؟

درسته از من سوال نکردید ولی وظیفه دونستم جواب بدم چون من دوره کدم رو اونجا گذروندم و هفته پیش تموم کردم:n10:
1-ادرس پادگان تو امریه هست میری ترمینال غرب از وانجا سوار اتوبوس میشی میری شهرستان شهریار از شهریار جایی که اتوبوس پیادت کرد مستقیم میری تا میرسی به تاکسی ها خودشون فریاد میزنن پادگان اینا سوار که شدی بگو میرسم 33 پادگان 33 دیگه نگو ابوالفضل شبان
2-نه مرخصی میان دوره نداره ولی هر هفته از چهار شنبه میتونی بری مرخصی تا شنبه 6صبح+ هر روز میتونی مرخصی داخل شهر بگیری
3-زیاد به مو ها گیر نمیدن ولی باز بستگی به فرماندتون داره به نظر من با نمره 8بزن دیگه تا اخره دوره نزن چون اگه زیاد باشه اونجا نه ارایشگاه هست ولی اصلا باز نیست حموم هم که نداشت یه دونه تازه تاسیس داره که اونم ماهی 1بار باز میشه که فقط 100نفر میتونن برسن حموم کنن
4-لباس چهار جیب یا دو جیب فرقی نمیکنه گیر نمیدن بهش اگه نواری چیزی رو شلوارت هست بکنش نباید چیزی باشه
تونستی یه اتیکت هم رو فرنچت بزن اسمه پادگان توش باشه نشد هم اونجا بهتون میگن که بزنید

بله باید دهم برید و دهم هم ترخیص میشید . نه دیگه نمیفرستنتون مرخصی مثل آموزشی
نکته خاص هم اینکه اون پادگان فقط 3تا از کیوسک هاش کار میکنه و پشت هر کیوسک 10نفر وایساده که بری زنگ بزنی تونستی یه گوشی با خودت ببر

Mohammad_666
24-04-2015, 20:30
درسته از من سوال نکردید ولی وظیفه دونستم جواب بدم چون من دوره کدم رو اونجا گذروندم و هفته پیش تموم کردم:n10:
1-ادرس پادگان تو امریه هست میری ترمینال غرب از وانجا سوار اتوبوس میشی میری شهرستان شهریار از شهریار جایی که اتوبوس پیادت کرد مستقیم میری تا میرسی به تاکسی ها خودشون فریاد میزنن پادگان اینا سوار که شدی بگو میرسم 33 پادگان 33 دیگه نگو ابوالفضل شبان
2-نه مرخصی میان دوره نداره ولی هر هفته از چهار شنبه میتونی بری مرخصی تا شنبه 6صبح+ هر روز میتونی مرخصی داخل شهر بگیری
3-زیاد به مو ها گیر نمیدن ولی باز بستگی به فرماندتون داره به نظر من با نمره 8بزن دیگه تا اخره دوره نزن چون اگه زیاد باشه اونجا نه ارایشگاه هست ولی اصلا باز نیست حموم هم که نداشت یه دونه تازه تاسیس داره که اونم ماهی 1بار باز میشه که فقط 100نفر میتونن برسن حموم کنن
4-لباس چهار جیب یا دو جیب فرقی نمیکنه گیر نمیدن بهش اگه نواری چیزی رو شلوارت هست بکنش نباید چیزی باشه
تونستی یه اتیکت هم رو فرنچت بزن اسمه پادگان توش باشه نشد هم اونجا بهتون میگن که بزنید

نکته خاص هم اینکه اون پادگان فقط 3تا از کیوسک هاش کار میکنه و پشت هر کیوسک 10نفر وایساده که بری زنگ بزنی تونستی یه گوشی با خودت ببر
دوست عزیز شما هم دوره عملیات پیاده بودی ؟ میشه در مورد این دوره توضیح بدی روند آموزشش چه جوره ؟؟
چهارشنبه از ساعت چند میذارن بری ؟
وضعیت نگهبانی ها چه جوره ؟
بعد از اونجا حتما افسر میشی؟
در مورد هزینه های رفت و آمد هم میشه توضیح بدی؟
راستی پارکینگ داره ماشین شخصی ببریم؟
ببخشید سوالا زیاد شد.

imnot12
24-04-2015, 20:38
دوست عزیز شما هم دوره عملیات پیاده بودی ؟ میشه در مورد این دوره توضیح بدی روند آموزشش چه جوره ؟؟
چهارشنبه از ساعت چند میذارن بری ؟
وضعیت نگهبانی ها چه جوره ؟
بعد از اونجا حتما افسر میشی؟
در مورد هزینه های رفت و آمد هم میشه توضیح بدی؟
راستی پارکینگ داره ماشین شخصی ببریم؟
ببخشید سوالا زیاد شد.

راستش منم نمیدونم ولی از آموزشی که تموم شدیم امریه دادن دوره کد خوردیم واسه همه دوره عملیات پیاده زده بود ولی ربطی به آموزش نداره
چهارشنبه از ساعت 12میتونید برید
نگهبانیش خیلی کمه آسایشگاه هست با اسلحه خانه که هر دوتاش داخله اگه ابخوری سرویسی چیزی هم بخورید که بیشتر میشه ولی ما روزی 9نگهبان داشتیم با پاس بخش 3هفته 2بار نگهبانی میدادیم
نه امکانش خیلی کمه
هزینه هم از ترمینال غرب بری شهریار 900تومان هست از شهریار مستقیم تا دم پادگان 1500تومان هست برگشتنی هم روز های چهارشنبه همرو با اتوبوس میفرستن ونمیزارن از در برید روزهای عادی هم که روز برگ هستید با به همین رواله سواری تا شهریار 1500تومان -سواری تا آزادی 6تومان
پارکینگ نداره ولی یه فنس هست اونجا ماشین شخصی دیدم فک کنم اونجا میزارن زیاد مطمعا نیستم

imnot12
24-04-2015, 20:39
دوستان ما که داریم میریم یگان از این نوار هایی که به شلوار میزنن نشانه سرباز وظیفه هست باید بزنیم؟ شنیدم هر پادگان رنگ مخصوص خودشو داره چه جوریه؟

hadi-fe
24-04-2015, 20:49
بچه ها کسی نیست جواب من و بده اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم

Mohammad_666
24-04-2015, 20:49
راستش منم نمیدونم ولی از آموزشی که تموم شدیم امریه دادن دوره کد خوردیم واسه همه دوره عملیات پیاده زده بود ولی ربطی به آموزش نداره
چهارشنبه از ساعت 12میتونید برید
نگهبانیش خیلی کمه آسایشگاه هست با اسلحه خانه که هر دوتاش داخله اگه ابخوری سرویسی چیزی هم بخورید که بیشتر میشه ولی ما روزی 9نگهبان داشتیم با پاس بخش 3هفته 2بار نگهبانی میدادیم
نه امکانش خیلی کمه
هزینه هم از ترمینال غرب بری شهریار 900تومان هست از شهریار مستقیم تا دم پادگان 1500تومان هست برگشتنی هم روز های چهارشنبه همرو با اتوبوس میفرستن ونمیزارن از در برید روزهای عادی هم که روز برگ هستید با به همین رواله سواری تا شهریار 1500تومان -سواری تا آزادی 6تومان
پارکینگ نداره ولی یه فنس هست اونجا ماشین شخصی دیدم فک کنم اونجا میزارن زیاد مطمعا نیستم
مرسی دوست عزیز از پاسخت
منظورم این بود که توی این دوماه چکار کردن با شما ؟
از شرق تهران میدونی شما مسیر و هزینه ها چه جوره ؟
این که گفتی همرو چهارشنبه با اتوبوس میفرستن یعنی چی؟ یعنی با هزینه خودشون میارن تهران ؟

cronus
24-04-2015, 20:50
دوستان چند تا سوال داشتم 1.مرز مثل پیرانشهر واسه ارتش چقدر کسری داره؟2.بعد چند وقت تو یگان بهت مرخصی میدن ؟3. وضعیت لیسانس گروهبانیکمی ها چطوره با رسته رایانه؟4.نوار کناری شلوار رو همون زیتونی بزنیم یا فرق داره هر پادگان؟
:n16:

fgjv
24-04-2015, 21:01

imnot12
24-04-2015, 21:21
مرسی دوست عزیز از پاسخت
منظورم این بود که توی این دوماه چکار کردن با شما ؟
از شرق تهران میدونی شما مسیر و هزینه ها چه جوره ؟
این که گفتی همرو چهارشنبه با اتوبوس میفرستن یعنی چی؟ یعنی با هزینه خودشون میارن تهران ؟

رژه 29 فروردین به ما خورد و کل دو ماه رو رژه رفتیم ولی شما فقط درس دارید تو میدان رو صندلی آبی ها هست میشینید درس میخونید یا میرید مسجد واسه عقیدتی:n02:
نه از شرق تهران نمیدونم
یعنی ترابری میکنن اونایی که مرخصی میرن جمع میکنن و اتوبوس میاد داخل پادگان و با اتوبوس از پادگان خارج میشید نه دیگه هزینه رو خودتون میدید

imnot12
24-04-2015, 21:24
دوستان چند تا سوال داشتم 1.مرز مثل پیرانشهر واسه ارتش چقدر کسری داره؟2.بعد چند وقت تو یگان بهت مرخصی میدن ؟3. وضعیت لیسانس گروهبانیکمی ها چطوره با رسته رایانه؟4.نوار کناری شلوار رو همون زیتونی بزنیم یا فرق داره هر پادگان؟

1-تا جایی که من میدونم هر ماه 3روز کسری داره2-مرخصی هر پادگان با پادگان دیگری فرق میکنه3-نمیدونم4-من شنیدم فرق داره هر پادگان بهتره نزنی برو داخل پادگان بزن

rambodg
24-04-2015, 21:49

یک دنیا ممنون رفیق، فقط 2-3 سوال دیگه:

اونجا جو پادگان چطوره !؟؟؟ دوره اموزشی 01 بودم اونجا خیلی احترام میذاشتن بهمون، بچه ها هم اکثرا با شخصیت و با سواد بودن، اونجا (پرندک) سرباز صفر هم برای گذراندن دوره ی اموزشی با ما هم دوره میشن !؟؟
به شما چطور گذشت ؟؟ سخت گذشت یا راحت ؟؟ تیراندازی و رزم شب و ... در چه حد بود !؟؟؟

مهدی منتظری
24-04-2015, 22:27
من روز اعزام که میخام برم وسایل شخصیم رو توی چی باید بزارم ؟ ساک نظامی باید بخرم ؟ ساک ورزشی ؟

2-اگه روز اول بهمون لباس ندادن شب با چی باید توی پادگان اموزشی بخابیم ؟ پیژامه باید ببریم ؟

3-داروی سرماخوردگی و اینا میزارن ببریم داخل ؟ یکی میگه ممنوعه میگیرن ولی بقیه میان میگن یه کیلو دارو با خودت ببر لازم میشه .بلاخره میزارن یا نه ؟

ah rad
24-04-2015, 22:28
پس استواره توی نظام وظیفه اشتباه گفت به من گفت کلا دیگه دیپلم نمیگیره :n02: والا از ما که گذشت ولی مالک اشتر هتلی هست برای خودش ، ما اینجا سرویس شدیم

والا تا الانش که اینطوری بوده .من خودم تازه ازش اومدم بیرون خیلی هتله. با امکانات واز همه مهم تر هرچی درجه فرماندها میره بالاتر بیشتر به فکر امکانات برای بچه ها هستن.
فقط حیف که مال ناجاس.فقط حیف:n35::n35: چون بعد 2ماه هتلی یدفعه تقسیم های خرکیش میادو...:n34:

imnot12
24-04-2015, 22:30
یک دنیا ممنون رفیق، فقط 2-3 سوال دیگه:

اونجا جو پادگان چطوره !؟؟؟ دوره اموزشی 01 بودم اونجا خیلی احترام میذاشتن بهمون، بچه ها هم اکثرا با شخصیت و با سواد بودن، اونجا (پرندک) سرباز صفر هم برای گذراندن دوره ی اموزشی با ما هم دوره میشن !؟؟
به شما چطور گذشت ؟؟ سخت گذشت یا راحت ؟؟ تیراندازی و رزم شب و ... در چه حد بود !؟؟؟

جو پادگان چه جوری بگم جهنمه یه پادگان بی قانون ..... تو مخی زیاد داره یکیش اینکه واسه شامگاه کل دوره کدهارو میبرن هر روز مثل پادگان های دیگه نیست فقط نگهبان ها برن به خاطر همین شامگاه باید تا ساعت 5:30ناقص نکنی
این پادگان با 01خیلی فرق میکنه ما اموزشی 02 داشتیم اومده بودن این پادگان گریه میکردن اونجا اکثرا عقده ای هستن چون همشون پاسداری باید بکشن احترام اینام بین کادریا زیاد نیست
نه اونجا سرباز صفر با شما نیستن اونا گردانشون جدا هست (بدبخت ها دوره تکاوری میبینن این دو ماه رو دیدم چه میکشن:n03:)
ماه اول خیلی اوضاع داغون بود ولی کم کم عادت کردیم حتی گفتیم دوست داریم یکانمون اونجا بیوفته اینم بگم بد اب و هواست وسایل گرمم ببر پادگانش 3ماه کسری داره
واسه ما هم متوسط گذشت
تیراندازی و رزم شب و ... نداره:n13:فقط آماده باش هست اونم بیشتر سرباز صفر ها میشن بقیش همش کلاسو درسه

mojtaba_1993
24-04-2015, 23:00
از دوستان باتجربه یکی بیاد بگه تو یگان چیکار میکنیم؟برنامه سین داره؟افتادم تیپ پیاده 321 مرند.رسته:استحکامات و عمران.درجه گروهبانیکم:n27:

ice_man_sh
25-04-2015, 00:49
من روز اعزام که میخام برم وسایل شخصیم رو توی چی باید بزارم ؟ ساک نظامی باید بخرم ؟ ساک ورزشی ؟

2-اگه روز اول بهمون لباس ندادن شب با چی باید توی پادگان اموزشی بخابیم ؟ پیژامه باید ببریم ؟

3-داروی سرماخوردگی و اینا میزارن ببریم داخل ؟ یکی میگه ممنوعه میگیرن ولی بقیه میان میگن یه کیلو دارو با خودت ببر لازم میشه .بلاخره میزارن یا نه ؟
خدمت شما عرض کنم نه تنها شما حتی کسانی که آموزشیشون هم تموم شده اگه دقت کنید درگیر بعضی حواشی هستند، یعنی اصل مسئله را که باید فکر کنن ول کردن و به خواشی چسبیدن.

1- ساک جزو استحقاقی شما هست و در نتیجه یه ساک شخصی (برای بار اول ببرین)

2- لباس میدن، ولی برفرض ندادن این میشه حاشیه ندادن خوب معلومه که با لباس خودتون میشین نه با پیژامه.

3- داروی سرماخوردگی و... محدودیتی نداره در آموزش، ولی داروهایی که تاثیر روانگردانی و یا بعضی داروهایی که شناخته شده نیست باید نامه ببرین.

معمولا توصیه میشه یه سرماخوردگی ، استامینوفن، آموکسی سیلین و... ببرین.

البته شما اگه بعدا هم مشکل داشته باشین اعزام میشین بهداری و طبق نسخه ای که دکتر میده داروی مربوطه را رایگان میگیرین.

fgjv
25-04-2015, 01:54

لطفا هر كس راجب اين موارد اطلاعي داره كمك كنه مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mani6606
25-04-2015, 04:51
از دوستان باتجربه یکی بیاد بگه تو یگان چیکار میکنیم؟برنامه سین داره؟افتادم تیپ پیاده 321 مرند.رسته:استحکامات و عمران.درجه گروهبانیکم:n27:
ارتش هميشه به نظم و انظباط معروف است پس در هر پادگان برنامه سين اجرا مى شود،تيپ ٣٢١ از چندين يگان تشكيل شده و باتوجه به اينكه شما در كدام يگان باشى خدمتت متفاوت خواهد بود بچه خاى اين وسته بيشتر كار دفترى و بايگانى داشتند

لطفا هر كس راجب اين موارد اطلاعي داره كمك كنه مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزيز لادم نيست در هر صفحه يه پست بزارى
شما بايد خودتون را به بيرجند معرفى كنيد تا غيبت نخوريد به هر حال اين يا خطاى انسانى بوده يا سيستمى در ان يگان دوباره مدارك را به نيرو انسانى تحويل دهيد تا شرايط شما لحاظ شود
معمولا نامه تقسيم رو به خودتون مى دهند پس چرا در همان شيروان اعتراض نكرديد؟

mani6606
25-04-2015, 05:04
دوستان ما که داریم میریم یگان از این نوار هایی که به شلوار میزنن نشانه سرباز وظیفه هست باید بزنیم؟ شنیدم هر پادگان رنگ مخصوص خودشو داره چه جوریه؟
بله شما بايد نوار كنار شلوار داشته باشيد كه در اكثرا پادگان ها نيرو زمينى رنگ قرمز براى دژبان و بقيه سربازان نوار همرنگ لباس دارند البته روز اول حساس نيستند و بعد از پرسيدن ان را روى شلوار نصب كنيد

١-جواب اين سوال را نيروانسانى پادگان مى داند
٢-الان مجردها روزى يك روز در ماه مرخصى دارند پس بايد چند ماهى در يگان باشيد تا بتوانيد از يك مرهصى بلند مدت استفاده كنيد اگر هم كه تشويقى داشته باشيد كه بهتر هم است
٣- كارهاى ادارى و دفترى مانند بايگانى - تايپ- ارسال نامه و...
٤-پست بالا

mojtaba_1993
25-04-2015, 09:03
البته شما اگه بعدا هم مشکل داشته باشین اعزام میشین بهداری و طبق نسخه ای که دکتر میده داروی مربوطه را رایگان میگیرین.
اونم چ داروهایی.نصف یک ورق آموکسی سیلین با نصف ورق سرماخوردگی:n02:

Mani_Asi2008
25-04-2015, 12:41
رفقامن اموزشیم تموم شده ۵شنبه ۱۰ام باید شاهرود باشم.کسی میدونه حتما باید تا ساعت ۱۲ وقت اداری اونجاباشم یا ۵شنبه تا شبشم میشه پادگان بود؟

imnot12
25-04-2015, 13:40
رفقامن اموزشیم تموم شده ۵شنبه ۱۰ام باید شاهرود باشم.کسی میدونه حتما باید تا ساعت ۱۲ وقت اداری اونجاباشم یا ۵شنبه تا شبشم میشه پادگان بود؟

فرقی نمیکنه چه ساعتی اونجا باشی تا ساعت24 پنج شنبه فرصت داری ولی فرمانده ما گفت سعی کنید ساعت 10-11برید اگه زودتر برید تا ساعت 10-11کاری نمیکنن و علاف میشید اگه هم دیرتر برید چون تقسیمات تموم میشه شاید جای بدی بیوفتی

faridnavabi
25-04-2015, 14:24
دوستان من پدرم دورۀ ضرورت سربازی خودشو (بصورت داوطلب) در زمان جنگ، 6 ماه رفته بوده توپخانۀ مراغه که البته خود اون منطقه درگیری نداشته و سربازارو از اونجا اعزام میکردن واسه جبهه که البته پدر من رو نفرستادن همونجا بوده بعدشم گفتن اونایی که 6 ماهشون تموم شده برگردن تهران.
حالا سوالم اینه که من میتونم از این 6 ماهش استفاده کنم واسه کسری؟
اگر راهی داره چه اقداماتی باید بکنم؟
(تهران)

Soroush-S
25-04-2015, 15:24
دوستان سرباز. حقوق این ماه واریز شده؟

saminem
25-04-2015, 16:17
دوستان حقوق لیسانسه های اعزامی ۹۴ چقدره؟؟

imnot12
25-04-2015, 17:15
نه ........

imnot12
25-04-2015, 17:16

نه........

استاد شیفو
25-04-2015, 17:23

نه .......

Amin_0913
25-04-2015, 18:40
دوستان خبری از خرید سربازی نشده؟

farid0485
25-04-2015, 18:42
دوستان خبری از خرید سربازی نشده؟
خرید که نیس، جریمه میدی واسه غیبت...

peyman0071
25-04-2015, 20:15
سلام دوستان
من برج 6 اعزامم احتمال زیاد.پارتی دارم میفتم نیرو دریایی میخاستم بدونم کلا چجوریه نیرو دریایی؟
گفت 3ماه اموزشی احتمال زیاد بیفتی نیرو دریای سیرجان بقیشم نیرو دریایی تهران.بی زحمت ی راهنمایی کنید بگید کلا چجوریاس نیرو دریایی.ممنون

mani6606
26-04-2015, 04:20
سلام دوستان
من برج 6 اعزامم احتمال زیاد.پارتی دارم میفتم نیرو دریایی میخاستم بدونم کلا چجوریه نیرو دریایی؟
گفت 3ماه اموزشی احتمال زیاد بیفتی نیرو دریای سیرجان بقیشم نیرو دریایی تهران.بی زحمت ی راهنمایی کنید بگید کلا چجوریاس نیرو دریایی.ممنون
اموزشى ٢ ماه است ، يگان هاى نيرو دريايي نسبت به بقيه نيروها در مناطق خاصى هستند اگر مطمئن هستيد كه ادامه خدمت در تهران هستيد مشكلى نيست در غير اين صورت پيشنهاد خوبى نيست

mohammad.doosti
26-04-2015, 07:09
سلام دوستان
یه سوالب داشتم خدمتتون من تازه آموزشیمو تموم کردم و جهت ادامه خدمت معرفی شدم به دانشگاه افسری امام علی و رسته ام استحکامات و عمران هستش.

لطفا راهنماییم کنید که کلا چجور جایی هستش؟ چه لباسی باید پوشید؟ آیا گوشی میشه همراه داشت ؟ اصلا رسته استحکامات و عمران چیه و آیا میشه رسته روعوضش کرد ؟

استاد شیفو
26-04-2015, 09:42
سلام
دوستان شاید بگید این فرد دیوونه هست.

ولی میشه کاری کرد شهر خودت نیفتی ؟ من به دلایلی که دارم اصلا نمیخوام شهر خودم باشم .

میشه دورغکی بنویسی که یک برادر داری ؟

bpsbsp3
26-04-2015, 11:10
سلام

ولی میشه کاری کرد شهر خودت نیفتی ؟ من به دلایلی که دارم اصلا نمیخوام شهر خودم باشم .

یه راهی هست که شاید جواب بده. شما مدارک تک پسری ببر بعدش یه فرم میدن باید استان و شهری که دوس داری بیفتی رو مینویسی. البته باید اون استان یا شهر مثلا اگه نزاجا هستی یگان نزاجا داشته باشه.

omid 1369
26-04-2015, 13:27
سلام دوستان
من خدمتم افتاد ارتش و نیروی زمینی..مدرکم لیسانسه ..آموزشیم تموم شده و واس خدمت افتادم مرکز آموزش زرهی شهید کرمی شیراز و رسته استحکامات و عمران خوردم..کسی میتونه یه توضیحی راجع ب پادگانش بده....
در ضمن تو امریه زده 10ام باید خودمو ب یگان معرفی کنم ب نظرتون 10ام پنجشنبه برم یا 13ام...

h-blade
26-04-2015, 13:28
سلام

شما بیوفت پدافند ارتش خود به خود شهر خودت نمیوفتی.......

armin_punisher6
26-04-2015, 13:33
کاری میشه کرد که شهر خودم بیفتم؟لیسانس عمران دارم و تیر اعزامم.

saminem
26-04-2015, 13:37
پارتی قوی داشته باشی درست میشه. بسیجم داشته باشی که بهتر

faridnavabi
26-04-2015, 15:11
خواهشا راهنمایی کنید:

دوستان من پدرم دورۀ ضرورت سربازی خودشو (بصورت داوطلب) در زمان جنگ، 6 ماه رفته بوده توپخانۀ مراغه که البته خود اون منطقه درگیری نداشته و سربازارو از اونجا اعزام میکردن واسه جبهه که البته پدر من رو نفرستادن همونجا بوده بعدشم گفتن اونایی که 6 ماهشون تموم شده برگردن تهران.
(تهران)

mobile101
26-04-2015, 16:17
سلام
می خواستم بدونم هنوز میشه با کارت سبز آموزشی رو نری؟

mani6606
26-04-2015, 16:36
سلام دوستان
یه سوالب داشتم خدمتتون من تازه آموزشیمو تموم کردم و جهت ادامه خدمت معرفی شدم به دانشگاه افسری امام علی و رسته ام استحکامات و عمران هستش.
لطفا راهنماییم کنید که کلا چجور جایی هستش؟ چه لباسی باید پوشید؟ آیا گوشی میشه همراه داشت ؟ اصلا رستهاستحکامات و عمران چیه و آیا میشه رسته روعوضش کرد ؟
دانشگاه افسری محل اموزشی دوره افسریه پرسنل کادر است از نظر امکانات در سطح بالایی است ،شما باید با لباس نظامی به همراه درجه و رسته در انجا حضور یابید ، روز اول گوشی به همداه نداشته باشید تا از دژبانی سوال کنید رسته عمران واستحکامات بیشتر به کارهای ساختمانی و سطحی می پردازد مثل ساختمان و پل··· اما بیشتر وظیفه ها کار دفتری دارند، رسته را به هیچ وجه نمی توان تغییر داد

سلام دوستان
من خدمتم افتاد ارتش و نیروی زمینی..مدرکم لیسانسه ..آموزشیم تموم شده و واس خدمت افتادم مرکز آموزش زرهی شهید کرمی شیراز و رسته استحکامات و عمران خوردم..کسی میتونه یه توضیحی راجع ب پادگانش بده....
در ضمن تو امریه زده 10ام باید خودمو ب یگان معرفی کنم ب نظرتون 10ام پنجشنبه برم یا 13ام...
در مورد رسته بالا گفتم حتما در تاریخ مقرر که در امریه درج شده حضور یابید تا غیبت نحورید

شرایط و پارتی

استاد شیفو
26-04-2015, 16:36
شما بیوفت پدافند ارتش خود به خود شهر خودت نمیوفتی.......

سلام
اتفاقا یکی از پایگاه های مهم در شهر ما هستش .

fgjv
26-04-2015, 17:12
سلام
می خواستم بدونم هنوز میشه با کارت سبز آموزشی رو نری؟
اگه منظورت کارت دوره ی 45 روزه تکمیلی ، اگه سپاه بیفتی آموزشی نداری ولی ارتش و نیرو انتظامی آموزشی باید بگذرونی

saminem
26-04-2015, 17:25
خواهشا راهنمایی کنید:

(تهران)
اگر کارت ایثارگری داشته باشه ۲ ماه کسری تعلق میگیره.

faridnavabi
26-04-2015, 17:29
اگر کارت ایثارگری داشته باشه ۲ ماه کسری تعلق میگیره.
کارتشو نگرفته، اصن اقدام نکرده تا الان. برای گرفتن کارت ایثارگریش کجا باید اقدام کنه
(از اون موقع یه کارت حضور در دوره ضرورت بهش دادن فقط)

vahid javani
26-04-2015, 17:30
سلام دوستان
یکی از شرایط سرباز معلمی شرط زیر هست

اصل برگه سبز اعزام به خدمت بدون غیبت (صرفا اعزامی01/4/1394--01/06/1394)

راهی هست کاری کنیم که حتما اعزامی این تاریخ ها باشیم(حالا امسال یا سال بعد)؟ یا شانسیه؟

4umbaz
26-04-2015, 17:58
برای فرار از خدمت ایا اضافه ها و زندانی ک بعدا احتمالا بزنن هنگام دستگیری یا معرفی خودتون میشه جاش پول داد؟ مخصوصا اضاف خدمتشو خرید.؟

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk 2

ice_man_sh
26-04-2015, 18:19
اونم چ داروهایی.نصف یک ورق آموکسی سیلین با نصف ورق سرماخوردگی:n02:
پادگان به پادگان فرق میکنه به من هر چی دکتر نوشته بود کامل دادن و در ضمن زورزورکی می خواستن ببندن به سرم که گفتم نمی خوام.

(تهران)
دوست عزیز اگه منطقه ای که خدمت میشه مناطق جنگی باشه کسر تعلق میگیره برای مناطق دیگه کسر تعلق نمیگره چه وظیفه باشه چه داوطلب.

در نتیجه راهی نیست و اما اطلاعاتی بدم که اگه برفرض قرار باشه بگیری فقط 1 ماه تعلق میگیره.

همچنین باید متولد 72 و ماقبل باشین.

(اینها در صورتی هست که منطقه جنگی باشه)

سلام

اگه مدارک خواست مدارک را ندین، احتمالا استان خودتون نیافتید در این صورت.

پارتی همیشه و همه جا حرف اول را میزنه.

در غیر اینصورت باید دارای شرایط مشخص شده مثل تک فرزند ذکور؛ پدر فوت شده، پدر نظامی، متاهل و... باشین تا استان خودتون باشین.

البته میتونید از سپاه شهر خودتون پذیرش بگیرین که زمانش گذشته احتمالا.

برای فرار از خدمت ایا اضافه ها و زندانی ک بعدا احتمالا بزنن هنگام دستگیری یا معرفی خودتون میشه جاش پول داد؟ مخصوصا اضاف خدمتشو خرید.؟

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk 2
چنین چیزی نیست.