PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال تازه واردی در مورد وایرلس ؟؟؟

tazevared2006
22-10-2010, 11:47
این فناوری Wi-Fi یا همون Wireless که روی اکثر لپ تاپ ها وجود داره رو میخواستم بدونم چه جوری میتونم روی کامپیوتر خونگی خودم داشته باشم. یعنی چه طور میتونم PC خونگی خودم رو به این فناوری مجهز کنم؟؟؟
ببخشید اگه سوالم رو ساده پرسیدم. خب بلد نیستم دیگه چی کار کنم ؟؟؟:41::31:

sirchicco
22-10-2010, 12:45
شما نیاز به کارت وایرلس دارین همین!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tazevared2006
22-10-2010, 13:30
شما نیاز به کارت وایرلس دارین همین!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برم بگم کارت وایرلس میخوام؟؟؟ اسمش همینه؟ برند خاصی هم داره که معروق باشه؟ قیمتش هاش چه جوریه؟

mortezaon
22-10-2010, 13:36
یکی از بهترین مارکهای کارت وایرلس
d-link هست که دوو نوع تو بازار موجوده
داخلی (اینترنال)
خارجی (اکسترنال)
قیمت ها هم تو رشت از 25 تومن شروع میشه

.

brave_ie
22-10-2010, 14:55
برای اینکه از کارت وایرلس استفاده کنی باید مودم وایرلس هم داشته باشی
حالا اگر مودم وایرلسم داشته باشی این مودم پورت لن هم خواهد داشت و میتونی با اون به pc وصل کنی
اگر فقط برای همین کار میخوای خیلی به نظر من کار معقولی نیست:10:
برای خریدن مودم وایرلس هم باید حداقل نیاز رو داشته باشی مثل استفاده از اینترنت گوشی با وایرلسش یا لپ تاپ (البته لپ تاپ رو هم میتونی با همون لن وصل کنی)
لپ تاپ ها هم که میبینی این قابلیت رو دارن به خاطر اینه که مثلا تو دانشگاه میخوای از اینترنت وایرلس استفاده کنی یا کتابخانه یا ...
نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه امیدوارم مفید باشه
:11:

tazevared2006
23-10-2010, 07:55
برای اینکه از کارت وایرلس استفاده کنی باید مودم وایرلس هم داشته باشی
حالا اگر مودم وایرلسم داشته باشی این مودم پورت لن هم خواهد داشت و میتونی با اون به pc وصل کنی
اگر فقط برای همین کار میخوای خیلی به نظر من کار معقولی نیست:10:
برای خریدن مودم وایرلس هم باید حداقل نیاز رو داشته باشی مثل استفاده از اینترنت گوشی با وایرلسش یا لپ تاپ (البته لپ تاپ رو هم میتونی با همون لن وصل کنی)
لپ تاپ ها هم که میبینی این قابلیت رو دارن به خاطر اینه که مثلا تو دانشگاه میخوای از اینترنت وایرلس استفاده کنی یا کتابخانه یا ...
نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه امیدوارم مفید باشه
:11:

ببخشید سوال های مسخره میپرسما؟ آخه بلد نیستم. عزیز اونجایی که گفتی "مودم پورت لن هم خواهد داشت و میتونی با اون به pc وصل کنی" منظورت همون کابل Cat5 هستش دیگه؟ اگه منظورت اینه باید بگم که هدفم اینه که تا میشه از وجود سیم و کابل در سیستم راحت بشم. اما در مورد نیاز !!! لپ تاپ دارم و میخوام لپ تام و PC با وایرلس به هم کانکت کنم که اگه اشتباه نکنم همون PAN هستش درسته؟؟؟

---------- Post added at 07:55 AM ---------- Previous post was at 07:53 AM ----------

یکی از بهترین مارکهای کارت وایرلس
d-link هست که دوو نوع تو بازار موجوده
داخلی (اینترنال)
خارجی (اکسترنال)
قیمت ها هم تو رشت از 25 تومن شروع میشه
.

اونوقت اینترنال هاش 25 تومنه دیگه؟؟؟ یه چیز دیگه! اینا به غیر از وایرلس بودن امکانات دیگه ای هم دارن یا فقط Wi-Fi هستن؟؟؟

brave_ie
24-10-2010, 01:03
کابلی که گفتید همونه
فقط اگر بخواید PC , Laptop رو به هم وصل کنید قضیش فرق میکنه؟ اینو نمیدونم چجوری با وایرلس بکنین؟ باید منظورتون شبکه باشه

9vin
24-10-2010, 01:09
یعنی بخواییم لبتابو به اینترنت وایرلس خونه وصل کنیم باید کارت شبکه خرید؟؟

میخوام مثلا با لبتابم از اتاقم وصل بشم به اینترنت وایرلسم .چه باید بکنم ؟؟:11:

mortezaon
24-10-2010, 01:37
یعنی بخواییم لبتابو به اینترنت وایرلس خونه وصل کنیم باید کارت شبکه خرید؟؟

میخوام مثلا با لبتابم از اتاقم وصل بشم به اینترنت وایرلسم .چه باید بکنم ؟؟:11:
سلام برای لپ تاپ نیازی نیست
اکثر لپ تاپ ها وایرلس دارن

.

tazevared2006
24-10-2010, 08:07
حالا فرض کنیم اصلا هیچ مودم وایرلسی وجود نداره و اصلا هدف استقاده از اینترنت نیست. من فقط میخوام دو تا سیستم رو (لپ تاپ و PC) با وایرلس به هم وصل کنم و فولدر و پرینترم رو شیر کنم. میخوام بدونم با وایرلس میشه اینکارو کرد؟؟؟

sirchicco
24-10-2010, 12:38
حالا فرض کنیم اصلا هیچ مودم وایرلسی وجود نداره و اصلا هدف استقاده از اینترنت نیست. من فقط میخوام دو تا سیستم رو (لپ تاپ و PC) با وایرلس به هم وصل کنم و فولدر و پرینترم رو شیر کنم. میخوام بدونم با وایرلس میشه اینکارو کرد؟؟؟

بله دوست عزیز میشه