PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

jyjy
07-09-2010, 14:42
هافبک آرسنال گفت که اگر در نقل و انتقال فصل تابستان انتخاب به عهده او بود بدون شک باشگاه بارسلونا را ترجيح مي داد ولي مديران باشگاه آرسنال او رامجبور کردند در اين باشگاه بمان

سایت فوتبال 3-

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرهاي نقل وانتقال هاي فصل تابستان از احتمال پيوستن اين هافبک که اصليت کاتالاني دارد به باشگاه بارسلونا حکايت داشت و هم آرسنال و هم بارسلونا اعلام کردند مايل به توافق با او هستند.

با اين حال هفته گذشته مهلت نقل و انتقالات تمام شد و فابرگاس در فهرست بازيکنان آرسنال باقي ماند.

فابرگاس که همراه تيم اسپانيا قهرمان جام جهاني آفريقاي جنوبي شد از آن دسته بازيکناني نيست که جار و جنجال راه بيندازد و درعين حال ماندن در آرسنال هم او را پريشان نکرد.

او که اصالتا اهل بارسلونا است ، سرانجام تاييد کرد که ادامه حضورش در آرسنال صرفا به خاطر ''رد لجوجانه درخواست مذاکره با تيم اسپانيايي از سوي باشگاه آرسنال'' است.

فابرگاس گفت: بارسلونا هرکاري که توانست کرد تا با من قرارداد امضا کند اما آرسنال به من گفت که مجبورم بمانم و هيچ راهي پيش روي من نگذاشتند که اجازه رفتن بگيرم.

وي افزود: در نهايت مجبور شدم بمانم اما محتواي مکالمه من با ''آرسن ونگر'' سرمربي آرسنال همچنان محرمانه باقي خواهد ماند.

فابرگاس در آرسنال ماند اما موضوع انتقال او براي بارسلوني ها تمام نشده است. آنها مطمئن هستند فصل آينده مي توانند او را در اختيار بگيرند.

ژاوي و آندرس اينيستا دو ستاره بارسلونا هم مطمئن هستند که همتاي ملي پوش آنها به زودي به ميهن خود باز خواهد گشت.

ژاوي گفت: اگر قرارداد امسال امضا نشد، سال ديگر خواهد شد.

آندرس اينيستا هم گفت: وقتي با او (فابرگاس) صحبت مي کنيد ، در مي يابيد که چقدر از پيوستن به بارسلونا هيجان زده مي شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/09/07

nw_nk
07-09-2010, 15:34
میلیتو، خوشحال از آمدن ماسچرانو

او می‌گوید هم‌تیمی‌اش در آرژانتین به سرعت در بارسا جا می‌افتد.

سایت گل - گابریل میلیتو، مدافع بارسلونا از آمدن خاویر ماسچرانو، هم‌بازی‌اش در تیم ملی آرژانتین خوشحال است. او می‌گوید این خریدی باورنکردنی به شمار می‌رفت.

کاپیتان آرژانتین با قراردادی 22 میلیون یورویی از لیورپول به بارسا پیوست و میلیتو که اخیرا به تیم ملی برگشته گفته که این هافبک 26 ساله به سرعت به حضور در ترکیب بارسا خو خواهد گرفت.

او می‌گوید: «خیلی امید داشتیم که این انتقال روی دهد. به این ترتیب تیم به شکلی باورنکردنی قوی شده است. او بسیار به کار خواهد آمد. همه ما توانایی‌های او را می‌شناسیم و می‌دانیم که او شخصا چطور انسانی است.
او به سرعت به این جا عادت خواهد کرد. من در جریان مذاکرات با او صحبت نکردم. می‌خواستم زنگ بزنم اما می‌دانستم که او در وسط مذاکرات است و نمی‌خواستم باعث آزارش شوم. اما حالا با هم درباره اوضاع صحبت کرده‌ایم.»

2010/9/6

رایولا: زلاتان در بارسا، یک جنازه متحرک بود

مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ در صحبتهایی گواردیولا را متهم کرد که ستاره سوئدی را مبدل به یک «زومبی» کرده است.

سایت گل - مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ، خرید جدید باشگاه میلان، جنگ لفظی با پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا را ادامه می دهد. این ایجنت صاحب نام معتقد است که گواردیولا، زلاتان را مبدل به یک جنازه متحرک کرده بود.

در بازار نقل و انتقالات تابستانی، سران روسونری برای جذب ستاره سابق اینتر و یوونتوس وارد عمل شدند و بدین ترتیب زلاتان 28 ساله بار دیگر به رقابتهای سری آ بازگشت.

در این میان مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان در صحبتهایی نارضایتی خود را از مسئولان باشگاه بارسا و به ویژه ربی این تیم بروز داده است.

رایولا در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد گفت:« در بارسلونا، زلاتان در مسیر مبدل شدن به یک «جنازه متحرک» حرکت می کرد. از همین رو تصمیم گرفتیم تا مقصد دیگری برای او بیابیم. صادقانه بگویم که ما نمی دانیم که به چه دلایلی رابطه او با گواردیولا به هم خورد.ناگهان همه چیز تغییر کرد و از همین رو حس کردیم که لازم است آینده او را جای دیگری جستجو کنیم.»

رایولا در صحبتهایی با تائید ابراز تمایل سران منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن زلاتان گفت:« ایبرا پیش از ترک بارسلونا، گزینه های متعددی را پیش رو داشت و بهترین پیشنهاد اقتصادی از سوی منچسترسیتی ارائه شده بود ولی او حس کرد که این تیم انگلیسی آماده قهرمانی نیست.»

2010/9/7

nw_nk
07-09-2010, 15:35
ژاوی: با ماسچرانو بارسا تیم بهتری است

اینتری ها نیز به دنبال این هافبک آرژانتینی بودند اما مذاکرات پنهانی مسئولان باشگاه بارسلونا با لیورپولی ها نهایتا با انتقال 21 میلیون یورویی ماسچرانو به نوکمپ به پایان رسید.

سایت گل - ژاوی، هافبک خلاق بارسلونا اعلام کرد که حضور خاویر ماسچرانو در این تیم موجب بهتر شدن شدن تیم کاتالانی خواهد شد.

اینتری ها نیز به دنبال این هافبک آرژانتینی بودند اما مذاکرات پنهانی مسئولان باشگاه بارسلونا با لیورپولی ها نهایتا با انتقال 21 میلیون یورویی ماسچرانو به نوکمپ به پایان رسید.

ژاوی در مصاحبه با نشریه ال موندو دپورتیوو گفت: "من شخصا او را نمی شناسم اما او یک خرید بزرگ برای باشگاه محسوب می شود. علی رغم اینکه هنوز بازیکن جوانی است اما تجربه بین المللی بالایی با تیم ملی آرژانتین دارد.
او می تواند موجب تعادل تیم شود. او بازیکن سخت کوشی است و ما با ماسچرانو تیم بهتری خواهیم بود."

ژاوی همچنین در مورد جدایی زلاتان صحبت کرد و گفت اگرچه از جدایی این مهاجم سوئدی ناراحت است اما می داند دلایل واگذاری این بازیکن به میلان چیست.
"او به دلایل فوتبالی باشگاه را ترک کرد. پپ این را به طور واضح اعلام کرد. من از این مسئله ناراحتم زیرا ما با هم رابطه نزدیکی داشتیم. او بازیکن بسیار خوبی بود اما بهترین کار برای او رفتن به تیم دیگر بود تا بتواند به طور ثابت بازی کند."

2010/9/5

تمدید قرارداد بوسکتس با بارسلونا

این بازیکن 22 ساله در اولین فصل حضور گواردیولا در بارسلونا خود را ترکیب اصلی تیم رساند و پس از آن نه تنها به یکی از بازیکنان ثابت بارسلونا تبدیل شد، بلکه یکی از بازیکنان اصلی تیم دل بوسکه در جام جهانی 2010 بود.

سایت گل - مسئولان باشگاه بارسلونا قصد دارند قرارداد سرخیو بوسکتس، هافبک جوان و ملی پوش شان را تمدید کنند تا او برای مدتی طولانی تر در نوکمپ بماند.

این بازیکن 22 ساله در اولین فصل حضور گواردیولا در بارسلونا خود را ترکیب اصلی تیم رساند و پس از آن نه تنها به یکی از بازیکنان ثابت بارسلونا تبدیل شد، بلکه یکی از بازیکنان اصلی تیم دل بوسکه در جام جهانی 2010 بود.

بخش اسپانیایی سایت گل گزارش داد که باشگاه بارسلونا در ادامه پروژه تمدید قرارداد بازیکنان مطرح باشگاه، قصد دارد قرارداد دنی آلوس را برای 3 سال دیگر تمدید کند و پس از این بازیکن نوبت به تمدید قرارداد بوسکتس است.

سرخیو بوسکتس که پسر کارلوس بوسکتس، دروازه بان بارسا در دهه 1990 است، در حال حاضر تا سال 2013 با بارسا قرارداد دارد اما دستمزد فعلی او با میزان تاثیر گذاری اش در تیم اصلا همخوانی ندارد به همین دلیل باشگاه کاتالانی برای اینکه این بازیکن را از دست ندهد، قصد دارد زودتر دست به کار شود.

2010/9/5

kasra_khan2003
07-09-2010, 17:29
هافبک آرسنال گفت که اگر در نقل و انتقال فصل تابستان انتخاب به عهده او بود بدون شک باشگاه بارسلونا را ترجيح مي داد ولي مديران باشگاه آرسنال او رامجبور کردند در اين باشگاه بمان

باز از اون خبرا بودا، اگه فابرگاس بعد از تموم شدن بازار نقل و انتقالات همچین اظهار نظری کنه که پوستش رو میکنن!

یاد جریان رونالدو تو اون فصلی که کالدرون میخواست اونو بگیره میفتم، گریه کرد که بزارین برم رئال، اما بعد که زمان نقل و انتقالات تموم شد، یهو 180 درجه عوض شد!!!

shutdown
07-09-2010, 17:36
انقدر دلش ميخواد بفرستنش بره ديگه....اه....گندش رو دراوردن ديگه:13:

kasra_khan2003
07-09-2010, 18:02

اگه دنبال کاپ باشه، باید بره چون با ارسنال به هیجا نمیرسه! ولی اگه دنبال افتخار باشه، تو بارسا میشه همون فابرگاس توی تیم ملی اسپانیا! در عوض تو آرسنال میتونه تبدیل به نماد و اسطوره باشگاه بشه.

اما فصل دیگه حتما میره بارسا

masoudtr
07-09-2010, 18:57
گاس هیدینگ و دیک ادووکات هم ازش حمایت کردن اگه مظلومی بگذاره اینقدر تیمو نکوبه
بازیکن هاش دعوت میشن اعتراض میکنه دعوت نمیشن اعتراض میکنه

moraddad
07-09-2010, 19:03
آقا من میگم ممد غلامی صد در صد صلیبی پاره کرد ! :)

Dr.FANOOS
07-09-2010, 21:36

اگه دنبال کاپ باشه، باید بره چون با ارسنال به هیجا نمیرسه! ولی اگه دنبال افتخار باشه، تو بارسا میشه همون فابرگاس توی تیم ملی اسپانیا! در عوض تو آرسنال میتونه تبدیل به نماد و اسطوره باشگاه بشه.

اما فصل دیگه حتما میره بارسا

دقیقا! مهمترین چیز واسه بازیکن اینه که کاپ ببره بالا سر و از همه مهمتر در مقابل تیمهای بزرگ تحقیر نشه!
که هیچ کدومش رو آرسنال متاسفانه نداره!:31: یه زمانی آدبایور(زمانی که توی آرسنال بود) می گفت اگر امسال هم قهرمان نشیم فوتبال رو می ذارم کنار چون تا حالا حتی یه کاپ رو هم لمس نکردم. الان هم همه از آرسنال دارن جدا می شن و تنها بودن فابرگاس در آرسنال خیلی آزار دهنده است براش!
این اتفاق شاید برای استیون جرارد هم بیفته!

kasra_khan2003
07-09-2010, 22:07
دقیقا! مهمترین چیز واسه بازیکن اینه که کاپ ببره بالا سر و از همه مهمتر در مقابل تیمهای بزرگ تحقیر نشه!
که هیچ کدومش رو آرسنال متاسفانه نداره!:31: یه زمانی آدبایور(زمانی که توی آرسنال بود) می گفت اگر امسال هم قهرمان نشیم فوتبال رو می ذارم کنار چون تا حالا حتی یه کاپ رو هم لمس نکردم. الان هم همه از آرسنال دارن جدا می شن و تنها بودن فابرگاس در آرسنال خیلی آزار دهنده است براش!
این اتفاق شاید برای استیون جرارد هم بیفته!

کی گفته فقط کاپ بردنه؟! ضمنا استیون جرارد که یه بار CL رو برده! البته وقتی یه بازیکن کل دوران بازیش تو یه باشگاه کاپ نمیبره، عقده ای میشه، ولی این حرفتون اصلا صحیح نیست که مهمترین چیز واسه بازیکن... اگر اینطور بود، زلاتان رو بارسا میموند.

بازیکن میخواد بازی کنه! این مهمترین چیز برای همه ی بازیکنای حرفه ای و غیر حرفه ای هست. فقط حرفه ای ها هستن که میتونن دل از بازی کردن بکنن و بازنشسته بشن. نمیبینی بعضی از این بازیکنا، حتی حاضرا برن تیم های عربی؟!! مثلا کاناوارو میاد بازنشستگی تو رئال یا یوونتوس رو بیخیال میشه میره...:18:

بردیا
07-09-2010, 22:38
مثلا کاناوارو میاد بازنشستگی تو رئال یا یوونتوس رو بیخیال میشه میره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما پولیم که بهش پیشنهاد شده رو درنظر بگیر بعد مقایسه کن با بازنشستگی

M . Sayid
07-09-2010, 22:43

رائول چی
یا
نیستلروی ؟؟؟

بردیا
07-09-2010, 22:57
رائول چی
یا
نیستلروی ؟؟؟

اونا هنوز عطش بازی دارن
بعدشم اینکه نیستلروی به هامبورگ رفت که شانس قهرمانی توی لیگ اروپا رو داشت و تا نیمه نهایی هم باهاش پیش رفت
آمار خوبیم داره،8گل توی 13 بازی

رائول هم فقط 33سالشه و هیچ فوتبالیست سطح بالایی تو این سن نمیاد خداحافظی بکنه
رائول هم به شالکه رفته تا بتونه فیکس بازی کنه و تو چمپیونز لیگ تعداد گلاشو افزایش بده
فرق میکنن با کاناوارو 36ساله که از تیم شهرش ناپولی هم پیشنهاد داشت و میتونست بازنشست هم بشه با یووه ولی ترجیح داد برای پول بره امارات

الان سن نرمال خداحافظی از فوتبال بین بازیکنا 35هستش مگر اینکه دچار مصدومیت باشن.

Dr.FANOOS
07-09-2010, 23:25
کی گفته فقط کاپ بردنه؟! ضمنا استیون جرارد که یه بار CL رو برده! البته وقتی یه بازیکن کل دوران بازیش تو یه باشگاه کاپ نمیبره، عقده ای میشه، ولی این حرفتون اصلا صحیح نیست که مهمترین چیز واسه بازیکن... اگر اینطور بود، زلاتان رو بارسا میموند.

بازیکن میخواد بازی کنه! این مهمترین چیز برای همه ی بازیکنای حرفه ای و غیر حرفه ای هست. فقط حرفه ای ها هستن که میتونن دل از بازی کردن بکنن و بازنشسته بشن. نمیبینی بعضی از این بازیکنا، حتی حاضرا برن تیم های عربی؟!! مثلا کاناوارو میاد بازنشستگی تو رئال یا یوونتوس رو بیخیال میشه میره...:18:
درسته بازی کردن هم خیلی مهم هست اما بازیکن در سطح فابرگاس نمی تونه خودش رو توی یه تیم سطح پایین ببینه تیمی که مدام به تیم های بزرگ می بازه و باعث تحقیر شدنش می شه.قضیه زلات خیلی فرق می کرد.زلاتان تا قبل از اینکه رفتنش به میلان جدی بشه زمانی که ویا اومد با وجود اینکه یه رقیب دیگه براش اورده بودن می گفت من دوست دارم بارا بمونم تا اینکه ماجرای مدیر برنامه ها و دیگر چیزها پیش اومد.
کاپ و برد بازی های بزرگ روی روحیه بازیکن ها خیلی تاثیر داره و براشون خیلی مهمه.فابرگاس خودش رو به در و دیوار زد تا از آرسنال بره و مقامات آرسنال جلوش رو گرفتن اما زلاتان برای رفتن از بارسا مثل فابرگاس صحبت نکرد که مثلا من میلان رو تیم خودم می دونم و آرزوم بازی کردن در میلانه.چرا؟ چون زلات می دونست حتی اگر در بارسا بمونه با وجود نیمکت نشینی باز می تونه به کاپ برسه! اما فابرگاس می دونه تا چند سال دیگه هم آرسنال با وجود همچین رقبایی نمی تونه کاپ بیاره!
البته بازی کردن هم فاکتور خیلی مهمی هست!

Dr.FANOOS
07-09-2010, 23:33
در ضمن جرارد به خاطر رفتن هم تیمی هاش و افت شدید لیورپول خودش می دونه که دیگه این لیورپول لیورپولی نیست که بخواد بازی 3-0 باخته ی جلوی میلان رو به تساوی بکشونه قهرمان بشن.

M . Sayid
07-09-2010, 23:43
اونا هنوز عطش بازی دارن
بعدشم اینکه نیستلروی به هامبورگ رفت که شانس قهرمانی توی لیگ اروپا رو داشت و تا نیمه نهایی هم باهاش پیش رفت
آمار خوبیم داره،8گل توی 13 بازی

رائول هم فقط 33سالشه و هیچ فوتبالیست سطح بالایی تو این سن نمیاد خداحافظی بکنه
رائول هم به شالکه رفته تا بتونه فیکس بازی کنه و تو چمپیونز لیگ تعداد گلاشو افزایش بده
فرق میکنن با کاناوارو 36ساله که از تیم شهرش ناپولی هم پیشنهاد داشت و میتونست بازنشست هم بشه با یووه ولی ترجیح داد برای پول بره امارات

الان سن نرمال خداحافظی از فوتبال بین بازیکنا 35هستش مگر اینکه دچار مصدومیت باشن.

منم که همون عطش بازیو گفتم !!!!!

kasra_khan2003
08-09-2010, 00:36
درسته بازی کردن هم خیلی مهم هست اما بازیکن در سطح فابرگاس نمی تونه خودش رو توی یه تیم سطح پایین ببینه تیمی که مدام به تیم های بزرگ می بازه و باعث تحقیر شدنش می شه.قضیه زلات خیلی فرق می کرد.زلاتان تا قبل از اینکه رفتنش به میلان جدی بشه زمانی که ویا اومد با وجود اینکه یه رقیب دیگه براش اورده بودن می گفت من دوست دارم بارا بمونم تا اینکه ماجرای مدیر برنامه ها و دیگر چیزها پیش اومد.
کاپ و برد بازی های بزرگ روی روحیه بازیکن ها خیلی تاثیر داره و براشون خیلی مهمه.فابرگاس خودش رو به در و دیوار زد تا از آرسنال بره و مقامات آرسنال جلوش رو گرفتن اما زلاتان برای رفتن از بارسا مثل فابرگاس صحبت نکرد که مثلا من میلان رو تیم خودم می دونم و آرزوم بازی کردن در میلانه.چرا؟ چون زلات می دونست حتی اگر در بارسا بمونه با وجود نیمکت نشینی باز می تونه به کاپ برسه! اما فابرگاس می دونه تا چند سال دیگه هم آرسنال با وجود همچین رقبایی نمی تونه کاپ بیاره!
البته بازی کردن هم فاکتور خیلی مهمی هست!

باز که تو حرفات پارادوکس شد رفیق:دی منظورم سر جریان اینه که زلاتان کاپ رو میخواست یا بازی. البته به نظر من، زلاتان شرایطش خیلی بد شد! اینتر رو رها کرد، اینتری که دقیقا همون کاری که بارسا فصل پیش کرد رو تکرار کرد! حتی همون بارسا رو شکست داد، سه جام رو هم درو کرد ( بقیه جام ها هم که ارزشش خیلی پایین تر هست و اگه مورینیو میموند حتما اونا رو هم میگرفت ) به هر حال، با اومدن ویا زلاتان کاملا ناامید شد... در مورد مدیر برنامه ها، مدیر برنامه ها دقیقا حرف بازیکن رو میزنن! اونا کاملا به بازیکن نزدیک، اینجوری نیست که هرکی راه خودش رو بره!

متوجه نشدم، از این باید چه نتیجه ای بگیریم؟!

رائول چی
یا
نیستلروی ؟؟؟

نیسروی که مدام مصدوم میشد، 2-3 فصل هم بیشتر تو رئال نبود و جز فصل آخر که تقریبا کل فصل مصدوم بود، بقیه دورانش عالی بود.

اما رائول، به شخصه به عنوان یه طرفدار رئال، از رائول خیلی دلخورم! اینا نگفته بودم که بقیه سو استفاده نکنن، ولی رائول هم باید مثل زیدان خداحافظی میکرد. درسته که سنش زیاد بود، قسمتی از تصورش هم درست بود ( رفت تا فشاری به بنزما و هیگواین نیاره و اونا راهت رشد کنن ) اما نباید میرفت:41:

L.A.M.P.A.R.D
08-09-2010, 00:42
رائول بازیکن با شخصیتی هست :20:

گرافيكار
08-09-2010, 01:33
این گرافیکار هم خیلی پایه خندستا :دی(سوء تفاهم نشه ؟ :دی)

شما درست ميگي

mmiladd
08-09-2010, 01:42
اميدوارم يه تيم سومي با بارسا و رئال رقابت كنه

بردیا
08-09-2010, 02:16
منم که همون عطش بازیو گفتم !!!!!

آره ولی منظور من این بود که همه بازیکنا فقط به خاطر عطشی که برای بازی کردن دارن نیست که از فوتبال خداحافظی نمیکنن
انگیزه و دلایل هر بازیکن متفاوته برای ادامه فوتبالش

متوجه نشدم، از این باید چه نتیجه ای بگیریم؟!

بالا توضیح دادم

shutdown
08-09-2010, 08:45
رائول راحت ميتونست مثل زيدان اسطوره باشگاهش باقي بمونه....به نظر من اشتباه كرد...بايد ميگفت اگه قرار از رئال برم حاضر نيستم تو هيچ تيم ديگه اي بازي كنم...بعدشم خداحافظي ميكرد....
ولي خوب ديگه...ايالواره و خرج زندگي هم بالاست...حتما به پول احتياج داشت ديگه :31::31::31::31:(شوخي)

M . Sayid
08-09-2010, 10:15
اميدوارم يه تيم سومي با بارسا و رئال رقابت كنه

هر 7 ، 8 سال یه بار والنسیا این کارو انجام میده

alone_boy
08-09-2010, 10:37
امسال به نظر من اتلتیکو میشه رقیب واسه رئال و باسا
تازه داره نامی واسه خودش دست و پا میکنه و میفته رو غلطک

kasra_khan2003
08-09-2010, 12:28
رائول راحت ميتونست مثل زيدان اسطوره باشگاهش باقي بمونه....به نظر من اشتباه كرد...بايد ميگفت اگه قرار از رئال برم حاضر نيستم تو هيچ تيم ديگه اي بازي كنم...بعدشم خداحافظي ميكرد....
ولي خوب ديگه...ايالواره و خرج زندگي هم بالاست...حتما به پول احتياج داشت ديگه :31::31::31::31:(شوخي)

رائول و چندتا دیگه از بازیکنای رئال، بطور افتخاری مقداری از سهام باشگاه رو گرفتن و تا آخر عمر در سود/زیان شریکن!

هر 7 ، 8 سال یه بار والنسیا این کارو انجام میده

فعلا که والنسیا بدجور مشکلات مالی داره!

تنها کاری که اتلتیکو میکنه اینه که از رئال/بارسا چند امتیازی میگیره، اما تو لیگ کار خاصی نمکینه!

vatan2009
08-09-2010, 15:39
بیخیال داداش، اینا سود کردن دیگه، تو صداش رو در نیار:27:

ما هم باورمون نمیشه!

خدا P30world رو از کسایی که هنوز نمیدونن بارسا اصلا Europa League نبرده و میان میگن 4تا برده!!! پاک کنه. الهی آمین

حالا کی همچین چیزی را گفته؟؟؟
احتمالا نسبتی با اون که گفته رئال 37 بار قهرمان لیگ شده داشته

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

اتلتیکو مادرید هم تیم خوبیه فعلا که از بعضی تیم ها که ادعای فراوانی دارند خیلی بهتر بوده
بعضی تیم ها باید با پولشون بدند براشون جام بسازند و با 37 جام قبلیشون جمع کنند تا هواداراشون خوشحال بشند

Dr.FANOOS
08-09-2010, 17:08
من فکر کنم اتلتیکو مادرید بتونه از مدعیان قهرمانی باشه و مطمئنا از بارسا و رئال امتیاز خواهد گرفت.:31:دو هفته ی دیگه هم بارسا توی خونه ی اتلتیکو مادریئ بازی داره!
البته همون ضرب امثل معروف جوجه رو آخر پاییز می شمرن!:31:

Dr.FANOOS
08-09-2010, 18:17
آراگونس: بارسلونا بهترین است؛ رئال، اتلتیکو و والنسیا در یک سطح هستند

آراگونس بر این باور است که رئال مادرید بیشتر به اتلتیکو و والنسیا نزدیک است تا به بارسلونا.

سایت گل – لوییس آراگونس، مربی سابق اسپانیا گفته به اعتقاد او رئال مادرید در کورس قهرمانی لالیگا به میزان قابل توجهی عقب‌تر از بارسلونا است.
ژوزه مورینیو در تابستان به رئال رفت تا غول‌های کاتالان را به چالش بیندازد. بارسا دو فصل است قهرمان لالیگا می‌شود.
با این حال، آراگونس که اسپانیا را در یورو 2008 به قهرمانی رساند بر این باور است که با وجود نهایت تلاش رئال مادرید، بارسلونا قدرت اول فوتبال اسپانیا است.
این مربی باتجربه می‌گوید: «بارسلونا بهتر از بقیه تیم‌های اسپانیا است و آنها تنها مدعی هستند. من رئال مادرید را در جایگاه دوم می‌بینم. اتلتیکو مادرید یا والنسیا را هم می‌توان در سطح رئال مادرید دانست.»

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

گوتی: من و رائول باید بهتر از این‌ها از رئال بدرقه می‌شدیم

ستاره سابق رئال بر این باور است که او و رائول شایسته خداحافظی بهتری بودند.

سایت گل – گوتی، هافبک سابق رئال مادرید گفته که انتظار بدرقه بهتری از رئال مادرید را داشت.
این بازیکن کهنه‌کار 33 ساله که 15 سال را در تیم اول رئال گذراند و در تابستان به بشیکتاش پیوست، گفت هیچ تماسی با ژوزه مورینیو پیش از ترک سانتیاگو برنابئو نداشت. او همچنین گفت ناراحت شد که او و رائول بدرقه شایسته‌ای نشدند.
گوتی می‌گوید: «همیشه می‌خواستم جدایی ویژه‌ای داشته باشم. من زمانی طولانی را در آن جا گذرانده بودم. درست است و رائول و من نیاز به چیزی بیشتر داشتیم. ما آن همه مدت را در رئال گذراندیم، اما جدایی ما خیلی سریع اتفاق افتاد.»
او همچنین گفت که در هر حال از رئال جدا می‌شد: «تصمیم خود را مدت‌ها پیش‌تر گرفته بودم و نشان دادم که پای حرفم می‌ایستم. من با مورینیو هیچ حرفی در هیچ زمانی نزدم. هیچ تماسی نداشتیم، چون روزی که اعلام کردم می‌روم باشگاه از این موضوع خبر داشت. خنده‌دار می‌شد اگر می‌خواستم وقت خود را در تیمی تلف کنم که نمی‌خواهم در آن باشم.»

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

فرمائلن: فابرگاس مصمم به رفتن به بارسلونا بود

به گفته فرمائلن، باشگاه کاتالان در DNA فابرگاس است.

سایت گل – توماس فرمائلن، مدافع آرسنال فاش کرده که سسک فابرگاس مصمم بود هر طور شده به بارسلونا برگردد.
در تابستان خبرهای بسیاری از علاقه بارسلونا برای بازگرداندن این بازیکن 23 ساله شنیده می‌شد. دو پیشنهاد بارسا از سوی آرسنال رد شد و فابرگاس گفت که برای حداقل یک فصل دیگر متعهد به آرسنال خواهد بود.
با این حال فرمائلن می‌گوید کاپیتان آنها کم و بیش فاش کرده بود که می‌خواهد به اسپانیا برگردد: «سسک بارسلونا را در قلب خود، در DNA خود دارد. پس محال است که آنها را فراموش کند. او مصمم بود به بارسلونا برگردد. او کم و بیش این موضوع را در رختکن بازگو کرده بود. اما به هر حال آن روزها به تاریخ پیوسته است. او حالا 100 درصد آماده است تا فصلی عالی را با آرسنال بگذراند.»

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

مورینیو: شواین اشتایگر فصل بعد مال ماست

شواینی نیز اعلام کرده بود در صورت جدایی از بایرن دوست دارد به رئال مادرید برود اما به نظر نمی رسد باشگاه بایرن تمایلی به از دست دادن این ستاره 26 ساله داشته باشد.

سایت گل- به گزارش رسانه های آلمانی، ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رئال مادرید قصد دارد در تابستان 2011 بار دیگر برای خرید باستین شواین اشتایگر دست به کار شود.

نشریه بیلد گزارش داد که سرمربی پرتغالی قصد داشت در تابستان این ستاره آلمانی را به سانتیاگو برنابئو ببرد اما به جای او مسوت اوزیل و سامی خدیرا، هم تیمی هایش در تیم ملی آلمان را به خدمت گرفت.

اما پس از دیدار دوستانه رئال و بایرن، مورینیو بار دیگر این ستاره آلمانی مورد ستایش قرار داد . گفت:" باستین شگفت انگیز است. من می خواستم او را دراین تابستان به خدمت بگیرم اما نتوانستم. با این حال او فصل بعد مال ماست."

شواینی نیز اعلام کرده بود در صورت جدایی از بایرن دوست دارد به رئال مادرید برود اما به نظر نمی رسد باشگاه بایرن تمایلی به از دست دادن این ستاره 26 ساله داشته باشد.

شواین اشتایگر در حال حاضر تا سال 2012 با بایرن قرارداد دارد و در صورتی بایرنی ها بخواهند او را به صورت آزاد از دست ندهند، باید قرارداد او را خیلی زود تمدید کنند.

رئالی ها اوزیل را نیز با همین شرایط به خدمت گرفتند. برمنی ها برای اینکه او را به راحتی و با قراردادی آزاد از دست بدهند، به پیشنهاد رئالی ها پاسخ مثبت دادند.

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

اینیستا: همه گل هایم با گل فینال جام جهانی مقایسه می شود

اینیستا تاکید کرد که علی رغم جام های مهمی که در چند فصل اخیر به دست آورده است، همچنان میل به پیروزی در او به قوت خود باقیست.

سایت گل- آندرس اینیستا، هافبک ملی پوش بارسلونا، معتقد است که هر گلی که از این پس تا پایان دوران بازی اش به ثمر برساند، با گلی که در فینال جام جهانی وارد دروازه هلند کردهه، مقایسه خواهد شد.
او در مصاحبه با نشریه ال پائیس گفت:" چیزی که من را آزار می دهد این است که من گل های زیادی به ثمر رساندم اما اکنون همه آن گل ها با این گل ( گل فینال جام جهانی) مقایسه می شوند. گلی که هفته گذشته مقابل راسینگ سانتاندر به ثمر رساندم، یکی سخت ترین های گل های من بود، اما هیچ کس چیزی در مورد این گل از من نپرسید."
اینیستا تاکید کرد که علی رغم جام های مهمی که در چند فصل اخیر به دست آورده است، همچنان میل به پیروزی در او به قوت خود باقیست.
" وقتی فصل را شروع می کنید، یک چالش جدید برایتان آغاز می شود. گذشته دیگراهمیتی ندارد. من به این فکر نمی کنم که قهرمان جهان شده ام زیرا می خواهم آسوده خاطر باشم."

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

بارسا و رئال در انتظار تصمیم ناواس

ستاره باشگاه سویا در حال مذاکره برای تمدید قراردادش با این باشگاه است و دو غول فوتبال اسپانیا منتظر اطلاع از سرنوشت این مذاکرات هستند

سایت گل- خسوس ناواس، ستاره ملی پوش تیم سویا، برای تمدید قراردادش در حال مذاکره با مسئولان این باشگاه است و دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا به دقت این مذاکرات را زیر نظر دارند.
ناواس که متولد ایالت آندلس است، در سال 2000 از تیم جوانان سویا به تیم اول باشگاه راه پیدا کرد و پیش از این از علاقه اش برای ادامه حضور درسویا گفته بود اما شبکه رادیویی کادنا گزارش داد که دو باشگاه بزرگ اسپانیایی با مدیر برنامه های این بازیکن در تماس هستند تا در صورت عدم توافق ناواس با مسئولان باشگاه سویا برای تمدید قرارداد، او را به تیم خودشان ببرند.
گفته می شود پیشنهادی که باشگاه سویا به ناواس ارائه داده، احتمالا او را به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل خواهد کرد زیرا در غیر این صورت او تصمیم دیگری در مورد آینده حرفه ای اش خواهد گرفت.

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

بویان: جدایی زلاتان، حضور پررنگ تر من

ستاره جوان باشگاه بارسلونا معتقد است که با جدایی زلاتان ایبراهیموویچ شانس بیشتری برای حضور در ترکیب تیم کاتالان خواهد داشت

سایت گل- بویان کرکیچ، ستاره جوان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی در مورد جدایی زلاتان ایبراهیموویچ از رختکن تیمش به اظهار نظر پرداخته است. بویان معتقد است که با رفتن زلاتان، فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی بارسا خواهد یافت.

بویان در رقابتهای این فصل پیراهن شماره 9 بارسا را برتن خواهد کرد.او در گفتگو با لینیولا رادیو تمایلی به صحبت کردن در مورد رابطه اش بازلاتان نداشت ولی در مورد شرایط کلی تیم به صحبت پرداخت.

بویان در این رابطه گفت:« در نبود زلاتان، فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب تیم خواهم داشت، نه فقط من، بلکه همه بازیکنان تیم؛ چون الان تعداد فورواردهای تیم کمتر شده است. زلاتان بازیکن تراز اولی بود و اگر در رختکن تیم می ماند، شرایط پیچیده می شد.الان ترجیح می دهم که برروی خودم و توانایی هایم تمرکز کنم و به فرصتهایی که دارم فکر کنم.»

بویان همچنین در مورد دیدارتیم ملی زیر 21
سال اسپانیا مقابل لهستان گفت:« لهستان کار را برای ما سخت خواهد کرد، چرا که آنها با تمام وجود بازی می کنند.مهمترین نکته این است که ما برروی بازی مان تمرکز کنیم؛ ما به خوبی می دانیم که بازیکنان خوبی را در اختیار داریم.»

kasra_khan2003
08-09-2010, 19:40
حالا کی همچین چیزی را گفته؟؟؟
احتمالا نسبتی با اون که گفته رئال 37 بار قهرمان لیگ شده داشته

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

اتلتیکو مادرید هم تیم خوبیه فعلا که از بعضی تیم ها که ادعای فراوانی دارند خیلی بهتر بوده
بعضی تیم ها باید با پولشون بدند براشون جام بسازند و با 37 جام قبلیشون جمع کنند تا هواداراشون خوشحال بشند

شما هم چشاتو باز کنی، حتما میبینی، جالب پست قدیمی مارو بلدی نقل قول کنی، اونو نمیتونی؟

لینکش رو به FANOOS_AK دادم، میتونی بری ببینی!

شما هم بهتره بچسبی به همون copa de ray!

nw_nk
08-09-2010, 23:19
آبیدال: اگر بارسا قراردادم را تمدید نکند، از فوتبال خداحافظی می کنم

ستاره فرانسوی یا به تمدید با بارسا می اندیشد و یا خداحافظی از دنیای فوتبال!

سایت گل - اریک آبیدال، مدافع باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که امیدهای فراوانی دارد که سران باشگاه بارسلونا قرارداد کنونی او را تمدید نمایند؛ این در حالی است که قرارداد آبیدال در تابستان سال 2012 به اتمام خواهد رسید.

در صورتی که این اتفاق نیفتد، آبیدال به فکر خداحافظی از دنیای فوتبال است.

این ستاره فرانسوی چهارمین فصل حضورش در نوکمپ را سپری می کند و در صحبتهایی اعلام کرده که در نظر دارد تا بیش از اینها در کاتالونیا بماند.

روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که این ستاره 30 ساله، شرط و شروطی را برای تمدید قراردادش اعلام کرده است.

آبیدال در صحبتهایی گفت: «یا با بارسلونا تمدید می کنم و یا از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.اگر آنها قراردادم را تمدید کنند، من هم می مانم و به فوتبالم ادامه خواهم داد ولی من با این تیم به قهرمانی های متعددی دست یافته ام. از زندگی خانوادگی ام در اینجا لذت می برم و زیاد در خانه نمی مانم. من شغلم را دوست دارم ولی خانواده ام نیز برایم بسیار مهم هستند.در هر صورت اگر سران باشگاه بارسلونا قراردادم را تمدید کنند، خیلی خوشحال خواهم شد.»

این ستاره فرانسوی در بخش پایانی صحبتهایش گفت: «من در تمرینات پیش فصل با گواردیولا صحبت کرده ام و او از من می خواهد تا در پستی بازی کنم که به خوبی از پس آن بر می آیم. پس اگر او از من بخواهد که بمانم، با جان و دل نهایت تلاشم را به کار خواهم گرفت.»

2010/9/8

Dr.FANOOS
09-09-2010, 01:54
اینتر درفکر تلافی؛ تلاش نرآتزوری برای جذب کاکا

سران باشگاه اینتر تمایل زیادی دارند تادر بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خریداری کاکا، ستاره سابق باشگاه میلان وارد عمل شوند.

سایت گل- سران باشگاه اینتر آماده اندتا برای بازگرداندن کاکا به شهر میلان، وارد عمل شده و ستاره برزیلی را از رئال مادرید به خدمت بگیرند.

این اقدام به نحوی انتقام جویی از سران باشگاه میلان تلقی می شود و به نظر می رسد که سران باشگاه اینتر در نظر دارند تا پس از انتقال زلاتان به رختکن میلان، در اقدامی مشابه، کاکا را به اینتر بیاورند

روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که پس از فصل ضعیفی که کاکا در رئال سپری کرد،مورینیو به این ستاره برزیلی دیگر اعتقاد چندانی به این ستاره ندارد و از سوی دیگربنیتس تمایل زیادی دارد تا نام این ستاره برزیلی را در لیست تیمش ببیند.

قطعا انتقال کاکا به رختکن نرآتزوری کار آسانی نخواهد بود ولی رابطه خوب مورینیو با سران نرآتزوری ممکن است دراین انتقال تاثیرگذار باشد.

از سوی دیگر هم بنیتس در صدد متقاعد کردن موراتی برای خرید بازیکنی گران قیمت است .چرا که نرآتزوری در بازار نقل و انتقالات تابستانی خرید چندانی نداشته است و در آن سو سران میلان زلاتان ایبراهیموویچ و روبینیو را به رختکن تیمشان آوردند.

M . Sayid
09-09-2010, 11:56

بنده به عنوان طرفدار سرسخت اتلتیکو مادرید اعلام می کنم امسال برا سومی می جنگیم
طی سال های آینده هم برا قهرمانی یقه همرو می گیریم البته اگه دست از سر ستاره هامون بردارن...

Dr.FANOOS
09-09-2010, 12:57
شت....حالم از فیفا دی بهم می خوره.لیگ رو از جذابیت می ندازه:41:

M A M M U T
09-09-2010, 13:51
به نظرم رائول باید زود تر خداحافظی می کرد...
البته الآن هم یه اسطورس....خیلی محبوبه بین طرفداران رئال مادرید...

vatan2009
09-09-2010, 14:07
شما هم چشاتو باز کنی، حتما میبینی، جالب پست قدیمی مارو بلدی نقل قول کنی، اونو نمیتونی؟

لینکش رو به FANOOS_AK دادم، میتونی بری ببینی!

شما هم بهتره بچسبی به همون copa de ray!

من پست قدیمی کسی رو نقل قول نکردم شما چشماتو باز کن فکر کنم اشتباهی گرفتی!!
تا حالا هم با احدی در مورد جام های بارسلونا صحبت نکردم (اصلا امارشون را ندارم!!) چون به من ربطی نداره من الان دوست دارم یه بازی قشنگ ببینم حالا اینکه 100 سال پیش جام برده به من چه!!
کلا ر ئ ا ل ی ها تا کم میارند سریع میگند ما 45 بار قهرمان لیگ شدیم !!! اصلا شما 100 بار شدید الان تیمتون چی داره برای گفتن؟؟

kasra_khan2003
09-09-2010, 14:50
من پست قدیمی کسی رو نقل قول نکردم شما چشماتو باز کن فکر کنم اشتباهی گرفتی!!
تا حالا هم با احدی در مورد جام های بارسلونا صحبت نکردم (اصلا امارشون را ندارم!!) چون به من ربطی نداره من الان دوست دارم یه بازی قشنگ ببینم حالا اینکه 100 سال پیش جام برده به من چه!!
کلا ر ئ ا ل ی ها تا کم میارند سریع میگند ما 45 بار قهرمان لیگ شدیم !!! اصلا شما 100 بار شدید الان تیمتون چی داره برای گفتن؟؟

تاریخ چیزی هست که اونایی که ندارن، میگن چه ارزشی داره؟

جریان اون مثل هست که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید، میگفت پیف پیف بود میده!!!

یه تیم که قرار نیست همیشه سر پا باشه!

شما هم نگرنان نباش، دو فصل بیشتر از زمانی که بارسایی ها برای ورود ما به زمین صف تشکیل دادن و دست زدن و تحقیر شدن نمیگذره!

تاریخ همیشه تکرار میشه... ببینم اون موقع هم میگی طرفدار بازی زیبا هستم و الان رئال رو دوست دارم یا نه!

nw_nk
09-09-2010, 17:09
غیبت پویول در دیدار مقابل ارکولس

مدافع باتجربه بارسلونا به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا شانس حضور در دیدار هفته دوم تیمش مقابل ارکولس را از دست خواهد داد.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت، کارلس پویول، مدافع باشگاه بارسلونا غایب دیدار تیمش مقابل ارکولس در هفته دوم رقابتهای لالیگا که شنبه شب در نوکمپ برگزار می شود، خواهد بود.

این مدافع باتجربه در جریان «وارم آپ» تیمش پیش از اولین دیدار بارسا در فصل جدید رقابتهای لالیگا مقابل راسینگ سانتاندر مصدوم شد و از همین رو در دیدارهای تیم ملی اسپانیا مقابل لیختن اشتاین و آرژانتین نیز غایب بود.

البته روند بهبود پویول به نحوی بود که پیش از این انتظار می رفت که او در اولین دیدار تیمش در فصل جدید رقابتها در نوکمپ حاضر باشد ولی در نهایت این طور نشد.

این ستاره 32 ساله در توئیتر خود در این رابطه نوشت: «هرروز حالم بهتر می شود و پس از جلسه تمرینی روز گذشته احساس خوبی داشتم.»

انتظار می رفت که مصدومیت پویول سه هفته به طول بینجامد ولی روند بهبود او به نحوی است که سران باشگاه کاتالان امیدوارند تا بتوانند از حضور این مدافع باتجربه در اولین دیدار بارسا در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاناتینایکوس که سه شنبه آینده برگزار می شود، بهره ببرند.

2010/9/9

nw_nk
09-09-2010, 17:19
دوستانه / برزیل - تیم ب بارسلونا

آلوس: برزیل در مسیر صحیحی گام برمی‌دارد

او می‌گوید تیم با مانو منزس پیشرفت خواهد کرد.

Barcelona USA Tour Press Conference - Dani Alves

سایت گل - دانیل آلوس، مدافع راست تیم ملی برزیل و بارسلونا گفته نسبت به دوران جدید برزیل تحت هدایت مانو منزس خوش‌بین است.

برزیل دیروز در دیداری دوستانه تیم بارسلونای ب را با نتیجه سه بر صفر شکست داد. آلوس در مصاحبه‌ای با بارسا تی‌وی گفت که تیم جدید برزیل چقدر او را بر سر ذوق آورده است.

او می‌گوید: «جلسه تمرینی خوبی برای هر دو تیم بود. برای ما مهم بود که تمرینات چند روز گذشته را با پیروزی به پایان ببریم. هر دو تیم عالی بازی کردند.

ما پروژه‌ای جدید داریم که در آن بازیکنان جوان بسیاری حضور دارند. ما تازه حضور در کنار هم را تجربه کرده‌ایم و داریم روشی که قرار است بازی کنیم را درک می‌کنیم. به نظرم در مسیر صحیحی گام برمی‌داریم.»

آلوس سپس درباره دیدار شنبه بارسلونا مقابل ارکولس صحبت کرد: «ما مقابل راسینگ لیگ را عالی آغاز کردیم و باید این روند را در اولین دیدار خانگی خود در لیگ هم ادامه دهیم.»

لوییس انریکه، مربی بارسلونای ب هم گفت تیمش مقابل تیمی بسیار قدرتمندتر عالی کار کرد: «آزمایشی جالب مقابل رقیبی بسیار دشوار بود. این بازی به ما کمک کرد آماده شویم و چیزهای جدیدی را امتحان کنیم. سه گل آنها از نقاطی به ثمر رسید ه نیاز به تقویتشان داریم.»

انریکه درباره نمایش این فصل تیمش هم صحبت کرد: «ما در بازی دوم عالی کار کردیم، اما ممکن بود به آسانی در بازی اول ببازی. مهم است که به بازی در این سطح عادت کنیم و بازی‌ها را خوب به پایان ببریم. ما عجله‌ای نداریم، تنها می‌خوایم کارها را به شکلی مناسب انجام دهیم.»

تیم بارسلونای ب در دسته دوم فوتبال اسپانیا بازی می‌کند.

2010/9/9

Ezel
09-09-2010, 21:38
مورینیو هشت سال است در خانه نباخته است

سایت گل – ژوزه مورینیو بی‌تردید یکی از موفق‌ترین مربیان دنیا است و رکورد خانگی او در طول یک دهه گذشته نشان می‌دهد تاکتیک‌های او چقدر موفق بوده است.

مربی پرتغالی در هشت سال گذشته با پورتو، چلسی و اینتر هرگز در خانه نباخته است.

طرفداران رئال مادرید امیدوارند که آقای خاص بتواند این رکورد را همچنان ادامه دهد.

آمار دیدارهای خانگی مورینیو در این مدت نشان از آن دارد که او 111 برد و 25 تساوی به دست آورده و در این هشت سال هرگز شکستی در خانه متحمل نشده است.

رئال مادرید این هفته میزبان اوساسونا خواهد بود.

Capcom
09-09-2010, 23:25
مورینیو هشت سال است در خانه نباخته است واقعا در این زمینه اعجوبه ای هست
پارسال تو خونه اینتر 1-0 عقب بود با 2 تا اخراجی ولی بازی رو مساوی کردن
فک کنم جادوگر استخدام کرده:31:

jyjy
09-09-2010, 23:39
هفته دوم لالیگای اسپانیا

kasra_khan2003
09-09-2010, 23:54
فکر کنم بارسا یه 7-8 تایی این هرکولس رو بزنه:دی چه حالی میده این مسعود شجاعی و نکونام بی غیرت رو ضایع کنیم بفرستیم شهرشون!!!

Dr.FANOOS
10-09-2010, 00:00
فکر کنم بارسا یه 7-8 تایی این هرکولس رو بزنه:دی چه حالی میده این مسعود شجاعی و نکونام بی غیرت رو ضایع کنیم بفرستیم شهرشون!!!
بابا این هرکولس ترزگه رو داره الان واسمون شاخ بازی درمیاره!!!درنته رو هم که گرفته.
جدا حیف نیست مسعود و جواد رو می خواین اذیت کنید.انصافا نه به خاطر بارسایی بودنم اما دوست دارم جواد باز هم به کاسیاس گل بزنه.فصل پیش که مسعود هم می تونست تو بازی برگشت یه گل بزنه . :31:

kasra_khan2003
10-09-2010, 00:24
بابا این هرکولس ترزگه رو داره الان واسمون شاخ بازی درمیاره!!!درنته رو هم که گرفته.
جدا حیف نیست مسعود و جواد رو می خواین اذیت کنید.انصافا نه به خاطر بارسایی بودنم اما دوست دارم جواد باز هم به کاسیاس گل بزنه.فصل پیش که مسعود هم می تونست تو بازی برگشت یه گل بزنه . :31:

اینجا جاش نیست ولی، بازیکنی که شب قبل مسابقات مقدماتی جام جهانی میره دنبال .... و صبح زود میاد با کمال پررویی تو چش مربی نگاه میکنه!!!

بازیکنی که با همین تیم ملی به اینجا رسیده، ولی الان که میخواد بازی کنه فقط به این فکر میکنه که وای یه موقع مصدوم نشم!!! لیاقتش چیه؟! ایشالا این فصل بیفتن دسته پایین تر!

charlize
10-09-2010, 00:38
مورینیو هشت سال است در خانه نباخته است
حالا اینقدر بگید تا...!
+
میگم چرا رئال همیشه نصف شب بازی داره؟!
اگه دقت کنید، همیشه بازیکنا با وسایلی به زمین میان که در موقع خواب بهش نیاز پیدا میکنن!!
خیلی نامردیه خو! یه بار بذارن مثلا ظهر بازی برگزار شه، سرویس میکنیم تیم حریف رو!
: دی
+
اوساسونا هم تیم چرتیه و اصلا خوشم نمیاد ازش!
2-3 سال پیش ما بهشون کمک کردیم و نگرشون داشتیم تو لیگ اما اونا قدر دون نیستن!
(اون گلی که ایکر خورد رو بیاد بیارید...ایکر در بدترین روزش هم اینطوری گل نمیخوره! انگار یه بلایی سرش اومده بود!: دی)

Dr.FANOOS
10-09-2010, 12:53
سرمربی ارکولس: برای پیروزی به نوکمپ می رویم

ویگو گفت می خواهند با شکست دادن قهرمان در خانه اش جاه طلبی شان را به نمایش بگذارند

سایت گل- استبان ویگو، سرمربی تیم ارکولس تاکید کرد که یک امتیاز از بازی مقابل بارسلونا در نوکمپ او را راضی نخواهد کرد.
ارکولس که به تازگی به رقابت های دسته اول لالیگا صعود کرده، در اولین بازی اش در فصل جدید در خانه اش مقابل اتلتیک بیلبائو 1-0 شکست خورد اما ویگو گفت می خواهند با شکست دادن قهرمان در خانه اش جاه طلبی شان را به نمایش بگذارند.
او در مصاحبه با مارکا گفت:" ما در مقابل بهترین تیم دنیا بازی می کنیم اما این مسئله برای ما بسیار هیجان انگیز است. بازیکنان ما شور و شوق زیادی دارند که به نوکمپ بروند و نشان بدهند که اگر کارشان را به درستی انجام دهند می توانند کارهای دشواری را انجام دهند.
ما تمام تلاش مان را انجام می دهیم تا بتوانیم به گل برسیم، چون اگر نتوانیم دروازه آنها را باز کنیم، نمی توانیم پیروزشویم. ما همان اندازه که باید دفاع خواهیم کرد اما هر وقت که لازم باشد، حمله نیز خواهد کرد در غیر این صورت ما پیروز نخواهیم شد؛ چه در مقابل بارسلونا یاهر تیم دیگر. ما برای پیروزی به نوکمپ خواهیم رفت."

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

بودجه بی‌سابقه 450 میلیون یورویی برای رئال مادرید

فلورنتینو پرس این بودجه را تعیین کرده است.

سایت گل – فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید رکورد خود در سانتیاگو برنابئو را شکسته و بودجه‌ای 450 میلیون یورویی برای رئال تعیین کرده است که بیشترین بودجه کل تاریخ رئال به شمار می‌رود. این مبلغ 50 میلیون یورو بیش از بودجه فصل پیش است.

رئال پارسال با خرید کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد به رکورد بودجه 400 میلیون یورویی رسید، اما فصل را بدون جام به پایان برد.

پرس می‌خواهد قهرمانی را از بارسلونا بازپس بگیرد و برای فتح لیگ قهرمانان هم تلاش کند. به نظر او این بودجه باشگاه را به اهدافش خواهد رساند.

پرس حالا می‌داند که با حضور ژوزه مورینیو، بهترین فرصت برای رئال پس از قهرمانی لالیگا در سال 2008 به وجود آمده است. با این حال او می‌داند اگر باشگاه باز هم نتواند با او موفق باشد دچار مشکلاتی خواهد شد.

رئال برای امسال بازیکنانی مانند سامی خدیرا، مسعود اوزیل، آنخل دی‌ماریا و پدرو لئون را خریداری کرده است.

Dr.FANOOS
10-09-2010, 13:00
رونالدو: مطمئنم رئال مادرید این فصل موفق خواهد شد

او گفته آنها جامی به دست خواهند آورد.

سایت گل – رئال مادرید، باشگاه بزرگ اسپانیا در فصل گذشته لالیگا 96 امتیاز به دست آورد، اما این امتیاز هم برای قهرمانی آنها کافی نبود. کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مطمئن است این باشگاه این فصل موفق‌تر خواهد بود: «هدف ما همیشه ثابت است: این که پیروز شویم. ما تیم خیلی خوبی داریم و مطمئن هستم که اگر سخت تلاش کنیم و کمی بخت داشته باشیم، می‌توانیم امسال یکی، دو جام ببریم.
من امسال تلاش خواهم کرد تا جایی که بتوانم گل بزنم، اما همچنین پاس گل هم بدهم و به هر روشی که می‌توانم کمک کنم. گاهی اوقات نباید تنها به فکر گل‌ زدن بود.
من همیشه انگیزه دارم و می‌خواهم هر دیداری که انجام می‌دهم را ببرم. من همیشه یک هدف دارم: این که عالی بازی کنم، به تیم کمک کنم و پیروز شویم. می‌خواهم به پیشرفت ادامه دهم. من قهرمان هستم.»
ستاره سابق منچستریونایتد همچنین درباره تمرینات ژوزه مورینیو صحبت کرد: «از سرعت جلسات تمرینی لذت می‌برم. متدهای مربی را دوست دارم و مطمئنم که او به ما بخت خوبی برای بردن می‌دهد. او یکی از بهترین مربی‌های دنیاست و هر کاری خواهیم کرد تا با او پیروز شویم. مورینیو برنده است. من خیلی خوشحالم که با او کار می‌کنم. مطمئنم که این فصل یک قهرمانی به دست خواهیم آورد.»

nw_nk
10-09-2010, 17:29
بازدید بیست میلیون نفر ازموزه ورزشگاه نوکمپ

مونیکا روئیس، بیست میلیونمین بازدید کننده موزه باشگاه بارسلونا بود.

سایت گل - مونیکا روئیس، زن بیست و پنجه ساله اهل منطقه لئیدا، بیست میلیونمین بازدید کننده موزه باشگاه بارسلونا بود که ظهر روز پنجشنبه از این موزه بازدید کرد.

خاویر فائوس،نایب رئیس اقتصادی باشگاه با استقبال از این خانم، بلیط بزرگی را به عنوان استقبال از بیست میلیونمین بازدید کننده موزه بارسلونا به او هدیه داد.

مونیکا که پیراهن چابی را برتن داشت به وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا گفت: «این سورپرایز بزرگی بود و این همه احساسات، اندکی عجیب می نمود.»

مونیکا و دوستش جولیا، با سندرو روسل، رئیس باشگاه کاتالان دیدار کردند و پیراهنی یادگاری را برای بزرگداشت این شرایط خاص هدیه گرفتند. به علاوه آنها بلیط افتخاری دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل ارکولس را نیز دریافت نمودند.

2010/9/10

nw_nk
10-09-2010, 17:32
برنامه هفته دوم رقابتهای لالیگا

هفته دوم رقابتهای لالیگا پس از وقفه ای که برای برگزاری دیدارهای ملی ایجاد شده بود، برگزار می شود.

سایت گل - هفته دوم رقابتهای لالیگا شنبه شب و با برگزاری 4 دیدار از سر گرفته می شود و تیمهای بارسلونا، والنسیا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید مقابل حریفانشان به میدان خواهند رفت. 5 دیدار یکشنبه شب برگزار شده و آخرین دیدار هفته دوم نیز دوشنبه شب میان دو تیم آلمریا و رئال سوسیداد دنبال خواهد شد.

در پایان هفته اول این رقابتها، تیمهای اتلتیکو مادرید،سویا، بارسلونا، اسپانیول، والنسیا، اتلتیک بیلبائو و رئال سوسیداد توانستند به سه امتیاز دیدارهایشان دست بیابند و رده های بالایی جدول را از آن خود کردند و تیمهای آلمریا، دپورتیوو لاکرونیا، مایورکا، اوساسونا، رئال مادرید و ساراگوسا با یک امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

برنامه هفته دوم رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است:

شنبه 20 شهریور (11 سپتامبر)

* بارسلونا – ارکولس
* والنسیا – راسینگ
* رئال مادرید – اوساسونا
* اتلتیک بیلبائو – اتلتیکو مادرید

یکشنبه 21 شهریور (12 سپتامبر)

* ختافه – لوانته
* ساراگوسا – مالاگا
* خیخون – مایورکا
* ویارئال – اسپانیول
* سویا – دپورتیوو

دوشنبه 22 شهریور (13 سپتامبر)

* آلمریا – رئال سوسیداد

2010/9/10

نكونام و شجاعي فردا مقابل رئال مادريد

سايت گل - تيم فوتبال اوساسونا در دومين هفته از لاليگا روز شنبه (فردا) در ديداري حساس مقابل رئال مادريد يكي از دو تيم سرشناس فوتبال اسپانيا قرار خواهد گرفت. اوساسونا و رئال در شرايطي به مصاف هم مي‌روند كه در هفته اول لاليگا مقابل حريفان خود با كسب نتيجه تساوي متوقف شدند.

رئال در اين مسابقه با توجه به شرايط ميزباني به دنبال كسب سه امتياز است و كارشناسان فوتبال اسپانيا شانس پيروزي اين تيم را بسيار بيشتر از شانس پيروزي اوساسونا مي‌دانند. اوساسونا در حالي به مصاف رئال مي‌رود كه جواد نكونام و مسعود شجاعي دو بازيكن ايراني اين تيم چند روزي در تمرينات غايب بودند و در اردوي تيم ملي ايران حضور داشتند. آنها از روز پنجشنبه به تمرينات اضافه شدند و آخرين اخبار حاكي از آن است كه نكونام در اين ديدار در تركيب ثابت تيمش قرار خواهد گرفت. ضمن اين كه او سابقه گلزني به رئال را در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو دارد. شجاعي ديگر بازيكن ايراني اوساسونا در اين ديدار به احتمال فراوان در تركيب ثابت قرار نخواهد گرفت.

2010/9/10

nw_nk
10-09-2010, 17:38
کنفرانس خبری گواردیولا: دوست دارم فيلسوف باشم

مربی باشگاه بارسلونا در کنفرانسی خبری شرایط کنونی تیمش را مورد بررسی قرار داد و نسبت به دیدار شنبه شب تیمش مقابل ارکولس ابراز امیدواری کرد. پپ همچنین در مورد زلاتان صحبت کرد و گفت: «این افتخار بزرگی بود که با او همکاری داشتیم.»

سایت گل - پپ گواردیولا، مربی جوان و پرافتخار باشگاه بارسلونا امروز در کنفرانس خبری در سالن کمپ نو شرکت کرد و به آنالیز شرایط کنونی تیمش پرداخت.او به علاوه در مورد دیدار شنبه شب تیمش مقابل ارکولس که در ورزشگاه نوکمپ برگزار می شود نیز صحبت کرد. در اینجا می توانید متن صحبتهای پپ را مطالعه کنید:

پاسخ به صحبتهای ایبرا و رایولا: درک می کنم که آنها با من احساس خوشحالی و رضایت نمی کردند ولی به رغم تمام این صحبتها نمی توانم چیز بدی از ایبراهیموویچ بگویم. درک می کنم که او ممکن است در طول مدت حضورش در بارسا رنجیده خاطر بوده باشد ولی من مربی تیم هستم و مسئول کار کردن برروی شخصیت و روحیه بازیکنان نیستم. امیدوارم که او در میلان به جایگاهی که شایستگی اش را دارد برسد. زلاتان به من کمک کرد تا به عنوان یک مربی رشد و پیشرفت زیادی کنم.

ایبراهیموویچ گفت که چیزی برای اثبات کردن ندارد: من نمی خواهم تز و ایده خاصی در مورد شیوه رفتار بازیکنان ارائه کنم. اینجا هر بازیکنی می تواند حضور داشته باشد. تیم ما تیمی قدیمی و باریشه است ولی هر بازیکنی در تیم ما جایگاه خودش را دارد.

ایبرا پپ را "فیلسوف" نامید: راستش را بخواهید من دوست دارم فیلسوف باشم. امیدوارم که روزی بتوانم به این سطح برسم ولی کاملا واضح است که منظور ایبرا این نبوده ولی من هیچ مشکلی با گفته های او ندارم

مورینیو می ترسد کریس را مصدوم کنند: من فرد مناسبی نیستم که بخواهم در مورد نظرات مربی رئال اظهار نظر کنم. من اصلا دوست ندارم که به هریک از جمله هایی که مورینیو می گوید پاسخ بدهم.

رابطه پپ با ژوزه مورینیو: فکر نمی کنم که خیلی مهم باشد که رابطه من و مورینیو چطور است. من خاطرات خوبی از دورانی که با هم در بارسلونا بودیم دارم. احترام زیادی برای مورینیو قائل هستم و زمانی که همدیگر را می بینیم، با هم به صحبت می پردازیم، همینو بس. این رابطه خوبی بین دو مربی حرفه ای است.

راضی از عملکرد بویان: من از تمام بازیکنانی که در اختیار دارم راضی هستم. تک تک آنها به من احساس آرامش می دهند. فکر می کنم بویان بهترین بازیکن تیم ما در دو سال اخیر بوده است ولی در طول دو سال آینده به مراتب بهتر از این هم خواهد شد.

رختکن مختصر و مفید بارسا: ما 18 بازیکن در تیم اصلی مان در اختیار داریم و در کنار آن بازیکنان تیم پایه ای نیز هستند که کافی به نظر می رسد.می دانم که به خوبی می توانیم در هر دیدار به رقابت بپردازیم و به خوبی در رقابتها حاضر خواهیم بود ولی احساس می کنم که با حمایت هواداران همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

خرید خاویر ماسچرانو: ماسچرانو بازیکن بسیار خوبی است. پیش از اینکه جمله ام را تمام کنم، او تمام نکته را درک می کند. البته گاهی وقتها اندکی طول بکشد تا نکته ای را دریابد ولی این طبیعی است؛ چرا که او تازه به رختکن تیم پیوسته است.

پپ بازیکنان را در اردو فرا نمی خواند ولی مورینیو چرا: خیلی ها تیمشان را در اردوهای روزانه مستقر کرده و به قهرمانی می رسند و خیلی های دیگر نه. خیلی ها می توانند با سیستم 3-3-4 به قهرمانی برسند و عده دیگری با سیستم 2-3-5. من تیمم را به اردوهای روزانه نمی برم؛ چون نمی خواهم در هتل کلافه شوند و حوصله شان سر برود. من دوست دارم بازیکنان شب را در کنار خانواده هایشان سپری کرده و به استراحت بپردازند.

ارکولس، حریفی خطرناک: ارکولس تیمی بزرگ و تهاجمی است. آنها در زمین حریف هم بازی خوبی را به نمایش می گذارند. نمی دانم در دیدار شنبه شب، چه خواهند کرد ولی ما آماده هر کاری هستیم.

ناکامی در خرید برخی بازیکنان: فکر می کنم که در مورد برخی خریدها اشتباه کرده ام. می دانم که برخی خریدهای تیم بد بوده ولی برایم مهم نیست که به این نکته اعتراف کنم. من این را می گویم چرا که می دانم این بازیکنان ( چیگرینسکی و ایبرا) بازیکنان تراز اول و خوبی هستند.

2010/9/10

پی نوشت: واقعا پپ دوست داشتنیه!

Retired User
10-09-2010, 20:14
فردا کریس بازی میکنه
احتمالا اون 3 هفته مصدویمت کمی توش اغراق داشته دی:

B L A S T E R
10-09-2010, 20:31
فردا کریس بازی میکنه
احتمالا اون 3 هفته مصدویمت کمی توش اغراق داشته دی:
:27:
خوشم اومد !
اگه یادت باشه پارسال هم قرار بود دو هفته ای برگرده کریس ولی رفت تو اون بای لعنتی با مجارستان طولانی شد مصدومیتش ! !!
دمش مو گرم :دی واقعا دوست داشتنیه :دی

L.A.M.P.A.R.D
10-09-2010, 20:41
کجای کریس دوست داشتنیه ؟ :دی
مسی هم از نظر من دوست داشتنی نیست :دی
فقط کاسیاس :دی

B L A S T E R
10-09-2010, 21:17
گفتم "مو" یعنی مورینیو :دی

L.A.M.P.A.R.D
10-09-2010, 21:31
گفتم "مو" یعنی مورینیو :دی

اهاین :دی

Dr.FANOOS
10-09-2010, 22:59
خب خدا رو شکر فیفا دی هم تموم شد و رونالدو حالش خوب شد:31:یه وقت فکر بد نکنیدا!!!رئال دکتر نوروزی رو استخدام کرده!:31:

kasra_khan2003
11-09-2010, 09:18
خب خدا رو شکر فیفا دی هم تموم شد و رونالدو حالش خوب شد:31:یه وقت فکر بد نکنیدا!!!رئال دکتر نوروزی رو استخدام کرده!:31:

علی سرت تو کار خودت باشه:دی

Kaka, Gago, Albiol, Garay بازی جلوی اوساسونا رو از دست میدن. بدلیل مصدومیت. این کاکا رو انگار بدجور چشم زدن!

Dr.FANOOS
11-09-2010, 12:48
Barcelona And Real Madrid Have The Most Fans In Europe, Claims Survey

La Liga powerhouses Barcelona and Real Madrid are the most popular clubs on the continent, according to one report...

Spanish champions BARCELONA have the most number of fans in Europe with REAL MADRID coming a distant second, while there are four clubs each from Italy and England among the 20 most supported European teams, according to a report by Sport+Markt.

The study also reveals that Premier League giants Manchester United and Chelsea are the two most widely supported English teams in Europe as they came third and fourth, ahead of Bayern Munich of Germany.

Sport + Markt's study of 'Football Top 20' analysed the popularity of domestic and international football clubs in 17 European countries (Germany, France, the UK, Italy, Spain, Portugal, Turkey, Netherlands, Austria, Switzerland, Greece, Poland, Croatia, Bulgaria, Ukraine, Czech Republic and Russia).

While results are given in the millions, these are extrapolated from interviews with over 10,200 fans between the ages of 16 to 69.

Barcelona emerged as the most supported club with 57.8% while their archrivals and fellow Primera Division giants Madrid came second with 31.3%. Manchester United came a close third with 30.6%. Chelsea, Arsenal and Liverpool complete the list of English teams in the Top 20.

Serie A has four representatives as well - Milan and Inter are ranked seventh and eighth respectively while Juventus are tenth and Roma are 19th. Russian club Zenit St. Petersburg, Dynamo Kiev of Ukraine and Ajax of the Netherlands also made the list.

The table in full is below

charlize
11-09-2010, 19:09
میگم معلوم نیست امشب کی گزارش میکنه بازی رو؟!
عادل نیست؟!
دلمون تنگ شده براش!
+
فقط امیدوارم که این جوات نباشه!!
سرطان میگیریم!: دی
(بی ربط به تاپیک؟!!نوچ!)

nw_nk
11-09-2010, 19:39
آمار رئالو ندارم ولی جواد دست از سر تیم حاوی مسی بر نمیداره. انصاف نیست.

Barcelona And Real Madrid Have The Most Fans In Europe, Claims Survey

La Liga powerhouses Barcelona and Real Madrid are the most popular clubs on the continent, according to one report...

Spanish champions BARCELONA have the most number of fans in Europe with REAL MADRID coming a distant second, while there are four clubs each from Italy and England among the 20 most supported European teams, according to a report by Sport+Markt.

The study also reveals that Premier League giants Manchester United and Chelsea are the two most widely supported English teams in Europe as they came third and fourth, ahead of Bayern Munich of Germany.

Sport + Markt's study of 'Football Top 20' analysed the popularity of domestic and international football clubs in 17 European countries (Germany, France, the UK, Italy, Spain, Portugal, Turkey, Netherlands, Austria, Switzerland, Greece, Poland, Croatia, Bulgaria, Ukraine, Czech Republic and Russia).

While results are given in the millions, these are extrapolated from interviews with over 10,200 fans between the ages of 16 to 69.

Barcelona emerged as the most supported club with 57.8% while their archrivals and fellow Primera Division giants Madrid came second with 31.3%. Manchester United came a close third with 30.6%. Chelsea, Arsenal and Liverpool complete the list of English teams in the Top 20.

Serie A has four representatives as well - Milan and Inter are ranked seventh and eighth respectively while Juventus are tenth and Roma are 19th. Russian club Zenit St. Petersburg, Dynamo Kiev of Ukraine and Ajax of the Netherlands also made the list.

The table in full is below

Yeah

با حس

Daft Punk - Robot Rock

shutdown
11-09-2010, 19:43
تو اروپا بله...تو جهان يونايتد اول هست...

M . Sayid
11-09-2010, 20:09
به سبک جناب کوتی
الله اکبر الله اکبر بارسلونا گل خورد

اونم از هرکولس تو نیوکمپ

N.H. Valdez گل زده فکر کنم همونیه که تو دورتموند بود عجب پولی خرج کرده این تیم !!!!!!!!

B L A S T E R
11-09-2010, 20:24
ترزگه فیکسه ؟
درنته هم وینگ بازی میکنه :دی

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

خدا رحم کنه بهشون :دی نیمه دوم 5 تا میخورن :دی

Capcom
11-09-2010, 20:37
جالب درصد مالکیت توپ هست
78 به 22
:31:
ولی خوب نتیجه گرفتن
البته بویان یه موقعیت100 درصد رو گل نکرده

pcforlife
11-09-2010, 20:49
باورنکردنیه!! گل دوم رو بارسا خورد!!:18:

B L A S T E R
11-09-2010, 20:54
دو تاشو والدز زده :دی

nw_nk
11-09-2010, 20:55

nw_nk
11-09-2010, 20:56
نیمه دوم

ژاوی جای ماسچرانو

پدرو جای کرکیچ

nw_nk
11-09-2010, 20:59
آلوز جای آدریانو

-----------------------

سندوا جای درنته

روفت جای نلسون والدز (زننده هر دو گل)

Capcom
11-09-2010, 21:02
من که فکر نکنم با این دفاعی که اینا میکنن(11نفر رفتن تو دفاع) بتونیم برنده بشیم!
مساوی رو بگیریم کار بزرگی کردیم
البته به نظرم ترکیب تیم رو از همون اول اشتباه ریخته بود

davy jones
11-09-2010, 21:05
جالبه که در بازی همزمان در دسته ی پایینتر تو لیگ اسپانیا هم تیم بارسلونای b هم 4 تا از حریفش عقبه:18:(تا دقیقه 75)

ظاهرا همگی اعضای باشگاه اعم از بازیکنان و پرسنل و کادر مربیگری همگی دیشب دیسکو بودن:27:

B L A S T E R
11-09-2010, 21:10
خاک تو سر این کیکو کنن ! موقعیتاشو گل میکرد الان 5 تایی زده بودن ! البته بارسا هم حمله میکنه !!! خیلی قشنگه بازی !!

pcforlife
11-09-2010, 21:11
جالبه بارسلونای بی هم چهار هیچ عقبه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه که در بازی همزمان در دسته ی پایینتر تو لیگ اسپانیا هم تیم بارسلونای b هم 4 تا از حریفش عقبه:18:(تا دقیقه 75)

ظاهرا همگی اعضای باشگاه اعم از بازیکنان و پرسنل و کادر مربیگری همگی دیشب دیسکو بودن:27:
حمید چرا پست منو سریع تر گفتی!:31::46:

Capcom
11-09-2010, 21:16
جالبه بارسلونای بی هم چهار هیچ عقبه!!

جالبه که در بازی همزمان در دسته ی پایینتر تو لیگ اسپانیا هم تیم بارسلونای b هم 4 تا از حریفش عقبه

از .livescore دنبال میکنید:31:

pcforlife
11-09-2010, 21:16
از .livescore دنبال میکنید:31:
شما هم دنبال می کنی؟!:31:
راستی ایول! بارسا یه گل زد! بارسای بی رو میگم!:31:

Capcom
11-09-2010, 21:17
بارسا بی یه گل زد و اینا هنوز هیچی!!!:31:

شما هم دنبال می کنی؟!اره:31: + goal :31:

پیکه هم زخمی شده!!!

davy jones
11-09-2010, 21:25
تموم شد. بارسا باخت:31:

دوستان با منطق و بدور از تعصب بارسایی به مانند گذشته از الان شروع کنن به توجیه کردن:46:

nw_nk
11-09-2010, 21:28
موقعیت های زیادی هدر رفت. والدز با سیوهاش نشون داد شرایط خوب فصل قبل رو داره. پیکه مثل جام جهانی به خاک و خون کشیده شد.

دوستان با منطق و بدور از تعصب بارسایی به مانند گذشته از الان شروع کنن به توجیه کردن:46:

با بردن سویا و بازی اول دیگه داشتم شک می کردم قراره یک فصل ناامید کننده داشته باشیم. مثل اینکه رویا در پیشه.

pcforlife
11-09-2010, 21:30
نتیجه نهایی:18::

این نتیجه های امروز (منچستر و بارسا) مربوط به 11 سپتامبر! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EngineeR EhsaN
11-09-2010, 21:31
امشب اساسونا رو ميكوبيم ميريم بالاتر از بارسلونا:31:

shutdown
11-09-2010, 22:22
طرفدارهاي اتيشي بارسا هر وقت تيمشون ببره ميان؟؟؟؟:31:
كجان پس؟؟؟!!!!
بيان يه كم توجيح كنن حوصلمون سر رفت

charlize
11-09-2010, 22:24
آمار رئالو ندارم ولی جواد دست از سر تیم حاوی مسی بر نمیداره. انصاف نیست.
قبول دارم..
جام جهانی دیونمون کرد سر ارژانتین!: دی
+
شاخ درووردم وقتی فهمیدم بارسا باخته!! هنوز باورم نمیشه!
اما کلا بارسا رایکارد هم تو اوج بود که یهو خورد زمین!
شاید اینم اینطوری شه!
البته کلا خیـــلی زوده برا پیش بینی...
+
این هیگواین تا دیوانه نکنه ما رو، ول کن نیست!
بجا زدن یه ضربه نرم و فنی، توپ رو الکی برد گوشه و خرابش کرد!
بقول این گزارش گر انگلیسی، رئال چندتا موقعیت داشت که بهترینش(هاش؟!) رو هیگواین خراب کرد!
ایشالله نیمه دوم...

(ایکاش میشد همین اول فصلی، دوستان بیان و مشخص کنن که طرفدار کدوم تیم هستن! حداقل این 1 فصل طرفدار کدوم تیم هستن!! اینطوری خیلی چیزا مشخص میشد!)

B L A S T E R
11-09-2010, 22:29
زیاد خوب بازی نکرد رئال ! اوزیل بی شک بهترین بود ! هیگواین هم خوب نبود اصلا ! نمیدونم چش شده !

iman0007
11-09-2010, 22:31
خب شاید گواردیولا هرکولس رو زیادی دست پایین گرفته بود،ولی در هر صورت مهم نیس...امیدوارم شک به تیم وارد شده باشه...
عشق است بارسا...:40:

B L A S T E R
11-09-2010, 23:26
تیم زیاد خوب نبود ولی مهم نیس ... مهم 3 امتیاز بود حاصل شد :40:
ریکاردو هم واقعا چیکار میــــکنه !!! : دی

charlize
11-09-2010, 23:27
من جدا برام سواله که عادل چه مشکلی با کریس داره؟!
کریس حرکت تکنیکی میکرد، عادل میگفت یه حرکت خوب یا نهایتا میگفت قسنگ!
در صورتیکه بدون شک اگه مثلا رونالدینهو این حرکت رو میکرد، میگفت یه حرکت کامپیوتری!
یه توپ خراب کرد، کلی ایراد گرفت ازش!
مهم نیست! یه عادل که بیشتر نداریم!
+
این ریکاردو شده بود ترکیب 3 دروازه بان برتر دنیا!!
حالا همه ضربات رو بگیم بد زدن مهاجم ها، اون ضربه هیگواین رو که روی پاس اوزیل زده شد رو واقعا گرفتنش خیــلی سخت بود!
+
اوزیل نشون داد که چه توانایی داره اگه بعد اومدنش به رئال میگفتن که نمیخواستیمش، فقط برا این بوده که نمیتونستن بخرنش! وگرنه تواناییش واقعا بالاس...

هنوز زوده اما با آقای خاص، به جاهای بهتری میرسیم!
بخصوص اگه آدامس خوب براش تهیه کنن!: دی

pcforlife
11-09-2010, 23:31
با جاودانی زیاد نشست و برخواست کرده!:31: (عادل رو میگم)

mtx891
11-09-2010, 23:33
یه مطلب رو بگم به نظرم خوب شد بارسا باخت دو فصل پیش هم اونا بازی اول رو مساوی کردن و بازی دوم رو باختن اما بعد تیم بی نظیر شد به نظرم بارسا یکم مغرور بود این باخت لازم بود

M A M M U T
11-09-2010, 23:35
دوستان اول تبریک می گم این برد رو ایشالله تا آخر فصل همه ی بازی ها رو می بریم:20:

همشون با کریس مشکل دارن.فکر می کنن چون پول خوبی گرفته باید تو هر بازی سه تا گل بزنه.:13:

B L A S T E R
11-09-2010, 23:35
اوزیل نشون داد که چه توانایی داره اگه بعد اومدنش به رئال میگفتن که نمیخواستیمش، فقط برا این بوده که نمیتونستن بخرنش! وگرنه تواناییش واقعا بالاس...
دقیقا امشب واقعا عالی بازی کرد ! منو امیدوار کرد اصلا در نبود کاکا به مشکل بر نخوریم ! هماهنگیش با خدیرا هم جالب بود !

kasra_khan2003
11-09-2010, 23:37
از باخت بارسا واقعا شوکه شدم! البته نمیدونم با کدوم ترکیب رفت. ولی خوب بارسا و رئال، اگه ال کلاسیکو رو بذاریم کنار، معمولا بیشتر از 3 باخت نمیدن!

رئال هم در پاره ای از مواقع خوب بود. کاملا معلومه که تیم نیاز داره از حاشیه دور بشه و هماهنگ بشن.

واقعا واقعا مسعوت اوزیل عالی بود!!! باور نکردنی بود. تقریبا تمام توپ ها رو درست پاس داد.

نمیدونم چرا دی ماریا رو دیر به زمین آورد.

رونالدو اصلا خوب نبود. اگه اسم رونالدو روش نبود، یه چیزی در حد پابلو لئون بود. با بالا تنش بهتر دریبل میکرد تا پاهاش.

در کل بازی بدی نبود، فقط حیف که هیگواین اون 2 موقعیت رو گل نکرد که فردا نگن مورینیو 1-0 هاش رو شروع کرد...

charlize
11-09-2010, 23:38
با جاودانی زیاد نشست و برخواست کرده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (عادل رو میگم) یعنی اینقدر تاثیر داشته؟!: دی

دقیقا امشب واقعا عالی بازی کرد ! منو امیدوار کرد اصلا در نبود کاکا به مشکل بر نخوریم ! هماهنگیش با خدیرا هم جالب بود ! واقعا عالی بود..
با کریس یخورده بیشتر هماهنگ بودن ها! نه؟!
(الان که فک میکنم، میگم آخه هیگواین هویج!! چطور این همه توپ خراب کردی؟! هی باید حرص بدی مارو؟!: دی)

masud-000000
12-09-2010, 00:32
" شكست، نقطه ي روبروي كاميابي نيست، بلكه جزيي از كاميابي است. شما به شكست نياز داريد تا درسي بگيريد و دوباره روي هدف خود براي كاميابي تمركز كنيد. "
پاول فریزر

باختیم...مثل بازی اسپانیا با سوئیس...امیدوارم نتیجه نهایی هم مثل همون شه...با شناختی که از بارسا دارم مطمئنم که همون نتیجه تکرار میشه...اگه باور ندارید بازی سه شنبه رو از دست ندید...

B L A S T E R
12-09-2010, 00:37
واقعا عالی بود..
با کریس یخورده بیشتر هماهنگ بودن ها! نه؟!
آره !
هیگواین با اینکه خیلی دوسش دارم اما هویج بود واقعا ! بنزما میرفت نوک لئون جا هیگی میومد بهتر بود ! البته دوازه بان خری هم داشتن خدا وکیلی ! : دی

charlize
12-09-2010, 01:25
هیگواین با اینکه خیلی دوسش دارم اما هویج بود واقعا ! بنزما میرفت نوک لئون جا هیگی میومد بهتر بود ! البته دوازه بان خری هم داشتن خدا وکیلی ! : دی
معلوم نیس چشه این پسر...
اعتماد به نفسش انگار مشکل داره!
خیلی توپ (موقعیت) خراب میکنه...
این بازی ریکاردو عالی بود...بقیه بازیها هم توپ خیلی خراب میکنه هیگواین...
اصلا نمیشه تویه بازیهای حساس روش حساب کرد چون وحشتناک بگیر نگیر داره!
+
کلا مسئله تعویض ها تویه این بازی؛ جای کلی سوال گذاشت!
اما اعتماد به خوزه، بهترین کاره...
همین بردهای کوچیک ابتدا فصل، خیلی مهم هستن...
زمان میخواد تیم تا شکل درست خودش رو بگیره...

گرافيكار
12-09-2010, 01:49

دوست من باخت توجيه نداره اما دليل كه داره
محكمترين دليلش غروره كه توليد كننده مشكلات و دلايل بعدي ميشه

اولين مشكل ناشي از غرور دست كم گرفتن حريفه
وقتي بازيكن ها تيم مقابل رو دست كم بگيرن از نظر رواني تقريبا 40 درصد انرژي و انگيزشون گرفته ميشه
همين باعث ميشه كه 90 درصد تيمهايي كه تيم مقابل رو دست كم ميگيرن دچار شك ميشن يعني يا گل ميخورن يا بازي رو از دست ميدن و چند حمله خطرناك روي دروازشون ميشه
خب حالا منطق ميگه كه اين بازيكنا بعد از يك گل يا دو سه تا خطر بايد به خودشون بيان
اما روانشناسي ميگه برگشت اين بازيكنا به حالت اول تقريبا غير ممكنه
چون فرد به خاطر قضاوت غلط دچار نوعي تنبيه دروني و سرخوردگي مقطعي ميشه كه نتيجش عصبي شدن لحظه به لحظه بازيكناس
كه هم ممكنه باعث اخراج بشه هم مصدوميت و در مراحل شديدتر درگيري با بازيكناي خودي كه دليل اصليش فرافكني و به دنبال مقصر گشتنه
دليل دومش عدم شناخت از تيم هركولس بود كه باز هم به خاطر غرور و احساس عدم نياز به شناخت از تيم مقابله
به همين خاطره كه بارسايي كه حريفاي بزرگي مثل رئال و چلسي و اينتر براي كم گل خوردن و متوقف كردنش در نيوكمپ برنامه ريزي ميكنن جلوي حريف تازه به لاليگا راه پيدا كرده شكست ميخوره
با اينكه دنيا حرفه اي فوتبال ادعاي به حداقل رسوندن احساسات و تمركز بر روي منطق فوتبال رو داره
اما حقيقت اينه كه مسائل روحي هنوز بيشترين سهم رو در شكست يا پيروزي يك تيم دارن

ولي مثلا تيم آماده نبود يا فلان بازيكن مصدوم بود يا زمين خيس بود و جمله هايي از اين دست صد درصد توجيه

يك باخت آشكاركننده بهتر از يك برد پنهان كنندس

توي جام جهاني فرق اسپانيا با آرژانتين اين بود كه اسپانيا يك باخت داشت كه مشكلاتشون رو آشكار كرد
اما آرژانتين چند برد داشت كه مشكلاتشون رو پنهان كرد
اميدوارم اين باخت بارسا از نوع آشكار كننده باشه

Retired User
12-09-2010, 02:08
با این برد و باخت ؛ نه رئال قهرمان میشه نه بارسا نایب قهرمان
هنوز کلی بازی مونده + سرنوشت قطعی قهرمان رو الکلاسیکو مشخص میکنه

smallfrank
12-09-2010, 08:52
باختیم...مثل بازی اسپانیا با سوئیس...امیدوارم نتیجه نهایی هم مثل همون شه...با شناختی که از بارسا دارم مطمئنم که همون نتیجه تکرار میشه...اگه باور ندارید بازی سه شنبه رو از دست ندید...

اون که بازیه اول بود نه دوم...........

برای شکست چه دلایلی که نمیارین...

تیم ملی با باشگاهی از نظر هماهنگی خیلی فرق داره چون چندتا بازیکن از باشگاهای مختلف هستند

نه تیمی که دو فصله بازیکناش فرقی نکردن به جز یکی دو بازیکن.......

mahdishata
12-09-2010, 09:59
گواردیولا به راحتی واقعیت را قبول می‌کند و می‌گوید حریف از ما بهتر بود.

شاید عجیب ترین نتیجه ای که شب گذشته در رقابتهای لا لیگا رقم خورد شکست دو بر صفر بارسا در برابر حریف نه چندان نامدارش یعنی هرکولس باش. قهرمان فصل گذشته لالیگا در این مسابقه اصلاً در حد و اندازه های یک قهرمان ظاهر نشد. پپ گواردیولا سرمربی جوان بارسا معتقد است خستگی شرکت در مسابقات ملی یا نا آشنا بودن به زمین مسابقه هیچ یک نمی تواند بهانه ای برای توجیه این شکست باشد.

" خستگی یا شرایط زمین مسابقه همه بهانه است . آنها به مراتب بهتر از ما بازی کردند و مستحق این پیروزی بودند. باید این را بخاطر داشته باشیم که هیچ چیز به آسانی بدست نمی آید. یادآوری این موضوع می تواند به ما در بهتر شدن کمک کند. من بازیکنانی در بالاترین سطح فوتبال در اختیار دارم و به آنها اجازه نمی دهم که حتی یک لحظه از این فرم خارج شوند."

گواردیولا می افزاید:" این شکست چندان من را نگران نکرده است. این فقط یک اتفاق بود.ما بازیهای سخت و فشرده ای را پیش رو داریم. باید هرچه سریعتر خود را از لحاظ روحی و فیزیکی برای سایر مسابقات آماده کنیم. امروز ما انسجام لازم را نداشتیم. آنها بخوبی بازی را بسته بودند و حمله کردن به تیمی که با این شرایط بازی می کند خیلی دشوار است."

B L A S T E R
12-09-2010, 12:00
ایول درنته :دی

shutdown
12-09-2010, 12:13
مربيتون دليل باخت رو بهتر بودن حريف ميدونه شما بلند ميشي ميگي اينا مغرور شدن؟؟؟!!!:31:
بازم خبري از دوستان ديگه نيست.....خيلي بده ادم تيمش ببازه افتابي نشه:27:
باخت واسه همه تيم ها پيش مياد...اينم واسه اون كسايي بود كه ميگفتن......

vahidgame
12-09-2010, 12:35
بارسلونا توی زمین خودش به این تیم باخت :18:
قیافه آدم واقعا اینجوری میشه :31:

L.A.M.P.A.R.D
12-09-2010, 12:41
اره وحید :دی
بابای منم اینجوری بود : :18:
ولی من اینجوری بودم : :31::21::27:

گرافيكار
12-09-2010, 12:51
مربيتون دليل باخت رو بهتر بودن حريف ميدونه شما بلند ميشي ميگي اينا مغرور شدن؟؟؟!!!:31:

کد خبر : 24413 زمان ارسال خبر : يکشنبه 21/06/1389 ساعت : 10:15

اينيستا: مغرور بوديم

بازي‌ساز اول بارسا پس از شکست خانگي برابر ارکولس گفت: مغرور بوديم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آندرس اينيستا عنوان کرد: متاسفانه اصلا خوب بازي نکرديم و بسيار مغرور بوديم.
وي افزود: روزهايي که به راحتي همه تيم‌ها را شکست مي‌داديم گذشت. ما نبايد تصور کنيم که همه تيم‌ها را شکست مي‌دهيم.
اينيستا گفت: بارسلونا مي تواند به راحتي اين شکست خانگي را جبران کند، من اطمينان دارم که امسال هم قهرمان مي‌شويم.
بارسلونا در نيوکمپ برابر ارکولس به شکست 2 بر صفر تن داد.

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

کد خبر : 24406 زمان ارسال خبر : يکشنبه 21/06/1389 ساعت : 09:38

گوارديولا: ريتم هميشگي را نداشتيم

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: متاسفانه برابر هرکولس ريتم هميشگي را نداشتيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جوزپه گوارديولا تصريح کرد: تيم حريف از انگيزه بالايي براي پيروزي در نيوکمپ برخوردار بود و ما برابر اين تيم ناشناخته واقعا شوکه شديم.
وي افزود: انسجام و ريتم هميشگي را نداشتيم و همين امر باعث شکست ما شد.
گوارديولا ادامه داد: نکات تاکتيکي هرگز خوب پياده نشدند و از بازيکنان خود اصلا راضي نيستم اما نگران آينده هم نيستم و اين شکست را بزودي و مقتدرانه جبران خواهيم کرد.
بارسلونا در نيوکمپ برابر ارکولس به شکست 2 بر صفر تن داد.

حالا برين دوباره پست منو بخونين

گرافيكار
12-09-2010, 12:57
کد خبر : 24396 زمان ارسال خبر : يکشنبه 21/06/1389 ساعت : 08:28

بارسلونا پرهوادارترين تيم اروپا است

تيم فوتبال بارسلونا پرهوادارترين تيم در قاره اروپا شناخته شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر اساس يک نظرسنجي حرفه‌اي با حمايت مالي چندين سازمان خصوصي در ورزش و همکاري چندين نهاد دانشجويي در بخش آمار مشخص شد بارسلونا با داشتن بيش از 57 ميليون هوادار در صدر جدول پرهوادارترين تيم اروپايي است.
پس از بارسلونا تيم رئال مادريد با 31 ميليون هوادار دومين تيم اسپانيايي و دومين تيم پرهوادار اروپايي است.
منچستريونايتد با 29 ميليون هوادار در رتبه سوم ايستاده و اينترميلان با داشتن بيش از 26 ميليون هوادار در کل قاره اروپا رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

بردیا
12-09-2010, 13:02

اصولا بایرن تیمی نیستش که به خاطر درخشش یه بازیکن توی یه تورنمنت اقدام به خریدش بزنه بر خلاف رئال
درینکه اوزیل استعداد بالایی داره شکی نیست ولی بایرن فلسفه خاص خودشو توی خرید بازیکن داره.

vahidgame
12-09-2010, 13:09
کسی نمی دونه چرا ژاوی و دنیل آلوز از اول برای بارسلونا بازی نکردن؟!
راستی فورلان با زدن 3 گل فعلا آقای گله : دی
همین جوری پیش بره فکر کنم بتونه توپ طلای اروپا رو ببره

kasra_khan2003
12-09-2010, 14:35
بیخود جنجال را نندازین و تاپیک رو منحرف نکنین! تا آخر فصل یه عالمه مونده. با یه برد و باخت هیچی معلوم نمیشه.

البته واقعا حضور دوستان بارسایی بعد برد اولشون و مساوی ما، خیلی پر رنگ تر از این باخت و برد ما بود!

گرافيكار
12-09-2010, 17:52
مهم عكس العمل هر تيم بعد از باخته
هنوز هم فكر ميكنم و البته واضحه كه بارسا بهترين تيم حال حاضر جهانه

kasra_khan2003
12-09-2010, 19:57
مهم عكس العمل هر تيم بعد از باخته
هنوز هم فكر ميكنم و البته واضحه كه بارسا بهترين تيم حال حاضر جهانه

مگه از پشت عینک شما نگاه کنیم تا واضح بشه! :27:

*M!L4D*
12-09-2010, 20:21
میگم این ترزگه اگه اون موقعیتو گل می کرد خیلی جالب می شد :دی

M A M M U T
12-09-2010, 20:29

این جمله من رو یاد ادعای هوادارای تراکتور می ندازه:27::11:

بیخود جنجال را نندازین و تاپیک رو منحرف نکنین! تا آخر فصل یه عالمه مونده. با یه برد و باخت هیچی معلوم نمیشه.

البته واقعا حضور دوستان بارسایی بعد برد اولشون و مساوی ما، خیلی پر رنگ تر از این باخت و برد ما بود!
کاملا تایید میشه.قبول شکست خیلی بهتر از توجیه شکست هست....

گرافيكار
12-09-2010, 21:19
این جمله من رو یاد ادعای هوادارای تراکتور می ندازه
حالا شما فكر كنيد ادعاست
كشور خودمون رو نگاه كنيد همه چيز دستتون مياد
همين انجمن يه نمونه كوچيكشه

کاملا تایید میشه.قبول شکست خیلی بهتر از توجیه شکست هست...
بارساييها كه توجيه نكردن
خيلياشون يا پست ندادن يا اگه دادن مثل من سعي كردن دليل بيارن
اميدوارم كه رئاليها هم بعد از اولين باختشون كه با اين سبك بازي چندان دور هم به نظر نميرسه همين كارو بكنين

nw_nk
12-09-2010, 22:06
هفته دوم رقابتهای لالیگا - پیروزی پرگل ختافه و مالاگا

سه دیدار از دیدارهای یکشنبه شب رقابتهای لالیگا به پایان رسیده است.

سایت گل - هفته دوم از فصل جدید رقابتهای لالیگا در حال پیگیری است و امشب 5 دیدار برگزار می شود. سه دیدار تاکنون به پایان رسیده و دو دیدار نیز تا ساعاتی دیگر خاتمه خواهد یافت. یک دیدار باقی مانده نیز فرداشب میان دو تیم آلمریا و رئال سوسیداد برگزار خواهد شد.

با دیدارهای برگزار شده هفته دوم، اتلتیکو مادرید و والنسیا با 6 امتیاز در صدر جدول قراردارند و رئال 4 امتیازی فعلا در رده سوم است. سویا با انجام یک بازی و سه امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده و تیمهای ختافه، بارسلونا، ارکولس و ویارئال نیز هریک با سه امتیاز از دو بازی برگزار شده در رده های بعدی هستند.

در دیدارهای برگزار شده نتایج زیر به دست آمده است:

* ختافه 4- لوانته 1
گلها: گاویلان (5 و 90)، کلونگا (11) و آریسمندی (90) برای ختافه و خوردا (14) برای لوانته

* اسپورتینگ خیخون 2- مایورکا 0
گلها:بوتیا (47) و کاسترو (86، پنالتی ) برای خیخون

* ساراگوسا 3- مالاگا 5
گلها: ادمیلسون (40)، پرس (67) و ارررا (80) برای ساراگوسا و فرناندو (1 و 27)، لوپس (7 و 29) و آبه یه (34) برای مالاگا

قابل ذکر است که دیدار دو تیم ویارئال و اسپانیول تا پایان نیمه اول با برتری 0-2 ویارئال میزبان دنبال می شود.

2010/9/12

اینیستا: مقابل ارکولس آشفته بودیم

او از شکست خانگی تیمش گفته است.

سایت گل - آندرس اینیستا، هافبک بارسلونا گفته تیمش در جریان شکست مقابل ارکولس بیش از حد آشفته بود.

دو گل نلسون والدس باعث شد تیم استبان ویگو پیروزی بزرگی در کاتالونیا به دست آورد.

زننده گل فینال جام جهانی پس از مسابقه گفت که نتیجه باعث خواهد شد تیم به آینده بنگرد و دیگر به موفقیت‌های گذشته دل نبندد: «افتخارات گذشته ما در مسابقات پیش رو به ما کمک نمی‌کند. امیدوارم که این را درک کرده باشیم و به خوبی برای دیدار آینده آماده شده باشیم. ما به آسانی آشفته و دستپاچه بودیم. هیچ کس دوست ندارد ببازد و ما تلاش کردیم، اما مقابل دروازه موفق نبودیم.»

بارسلونا می‌تواند در میانه هفته به اوج برگردد. آنها اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان این فصل را مقابل پاناتینایکوس برگزار خواهند کرد و سپس به پایتخت اسپانیا خواهند رفت تا مقابل اتلتیکو مادرید آماده بازی کنند.

2010/9/12

nw_nk
12-09-2010, 22:17
کد خبر : 24396 زمان ارسال خبر : يکشنبه 21/06/1389 ساعت : 08:28

تيم فوتبال بارسلونا پرهوادارترين تيم در قاره اروپا شناخته شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر اساس يک نظرسنجي حرفه‌اي با حمايت مالي چندين سازمان خصوصي در ورزش و همکاري چندين نهاد دانشجويي در بخش آمار مشخص شد بارسلونا با داشتن بيش از 57 ميليون هوادار در صدر جدول پرهوادارترين تيم اروپايي است.
پس از بارسلونا تيم رئال مادريد با 31 ميليون هوادار دومين تيم اسپانيايي و دومين تيم پرهوادار اروپايي است.
منچستريونايتد با 29 ميليون هوادار در رتبه سوم ايستاده و اينترميلان با داشتن بيش از 26 ميليون هوادار در کل قاره اروپا رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

بارسلونا و رئال، پرطرفدارترین تیمهای اروپا

طبق گزارشهای منتشره، قدرتهای فوتبال اسپانیا، یعنی بارسلونا و رئال مادرید ، پرطرفدارترین تیمهای قاره اروپا هستند.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در Sport+Markt بارسلونا بیشترین تعداد هوادار در فوتبال اروپا را دارد و رئال مادرید در رده دوم لیست پرطرفدارترین تیمهای اروپا قرار دارد. این در حالی است که 4 تیم از ایتالیا و 4 تیم از انگلیس نیز در جمع 20 تیم پرهوادارا اروپایی دیده می شوند.

طبق مطالعات انجام شده، منچستریونایتد و چلسی، دو تیم سرشناس انگلیسی، دو تیم پرطرفدار فوتبال جزیره هستند و بایرن مونیخ هم تیم پرطرفدار آلمان است.

Sport+Markt در گزارشی به بررسی میزان محبوبیت تیمهای فوتبال در 17 کشور اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، ترکیه، هلند، اتریش، سوئیس، یونان، لهستان، کرواسی، بلغارستان، اوکراین، جمهوری چک و روسیه) پرداخته است و نتایج این نظرسنجی که از بین 10 هزار 200 هوادار فوتبال بین 16 تا 69 سال به عمل آمده، در نوع خود جالب توجه است.

لیست پرطرفدارترین تیمهای اروپا بدین ترتیب است:

ردیف تیم میلیون هوادار
1 بارسلونا 57.8
2 رئال مادرید 31.3
3 منچستریونایتد 30.6
4 چلسی 21.4
5 بایرن مونیخ 20.7
6 آرسنال 20.3
7 میلان 18.4
8 اینتر 17.5
9 لیورپول 16.4
10 یوونتوس 13.1
11 زنیت سنت پترزبورگ 12.6
12 زسکا مسکو 10.5
13 اسپارتاک مسکو 9
14 مارسی 7.8
15 آژاکس 7.1
16 گالاتاسرای 6.8
17 لیون 6.6
18 فنرباغچه 6.1
19 رم 6
20 دیناموکیف 5.3

2010/9/11

nw_nk
12-09-2010, 22:26
رئال مادرید به دنبال خرید وین رونی

آنها قصد دارند رونی را با قیمت 65 میلیون پوند خریداری کنند.

سایت گل - وین رونی پس از ماجراهایی که در رسانه‌ها از زندگی شخصی او منتشر شده ناامید شده و شاید تصمیم به جدایی از منچستریونایتد بگیرد. رئال مادرید هم به دنبال افزودن مهاجمی قدرتمند به تیمش است.

ژوزه مورینیو همیشه رونی را ستوده، اما سر الکس فرگوسن امیدوار است او تلاش نکند رونی را به رئال ببرد.
مورینیو پیش‌تر به فرگوسن گفته بود که نگران نباشد و پیوستن رونی به مادرید تقریبا محال است.

با این حال مورینیو بی‌تردید قصد دارد خط حمله‌اش را با رونی تقویت کند و این اتفاق در صورتی می‌افتد که ستاره سابق اورتون تصمیم به جدایی از فوتبال انگلیس و حضور در خارج بگیرد.

فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال به مورینیو گفته که 65 میلیون پوند برای آوردن رونی به اسپانیا کنار می‌گذارد.
منبعی مطلع گفته است: «احتمال انتقال رونی محال نیست. پیش از این تردیدهایی درباره پیوستن دیوید بکام و کریستیانو رونالدو از منچستر به رئال وجود داشت اما هر دو آنها به مادرید رفتند.»

رونی در بازی مقابل اورتون از ترکیب یونایتد کنار گذاشته شد، چرا که فرگوسن می‌خواست او مورد اهانت احتمالی طرفداران قرار نگیرد.

اگر اوضاع برای رونی سخت‌تر شود او شاید اولدترافورد را ترک کند.

رئال مادرید منتظر است رونی نشانی از نارضایتی‌اش از حضور در فوتبال انگلیس بروز دهد تا پیشنهادی هنگفت برای خرید او ارائه کند و او را به سانتیاگو برنابئو بکشاند.

2010/9/12

jyjy
12-09-2010, 22:54

گرافيكار
12-09-2010, 23:06

بارسلونا و رئال، پرطرفدارترین تیمهای اروپا

طبق گزارشهای منتشره، قدرتهای فوتبال اسپانیا، یعنی بارسلونا و رئال مادرید ، پرطرفدارترین تیمهای قاره اروپا هستند.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در Sport+Markt بارسلونا بیشترین تعداد هوادار در فوتبال اروپا را دارد و رئال مادرید در رده دوم لیست پرطرفدارترین تیمهای اروپا قرار دارد. این در حالی است که 4 تیم از ایتالیا و 4 تیم از انگلیس نیز در جمع 20 تیم پرهوادارا اروپایی دیده می شوند.

طبق مطالعات انجام شده، منچستریونایتد و چلسی، دو تیم سرشناس انگلیسی، دو تیم پرطرفدار فوتبال جزیره هستند و بایرن مونیخ هم تیم پرطرفدار آلمان است.

Sport+Markt در گزارشی به بررسی میزان محبوبیت تیمهای فوتبال در 17 کشور اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، ترکیه، هلند، اتریش، سوئیس، یونان، لهستان، کرواسی، بلغارستان، اوکراین، جمهوری چک و روسیه) پرداخته است و نتایج این نظرسنجی که از بین 10 هزار 200 هوادار فوتبال بین 16 تا 69 سال به عمل آمده، در نوع خود جالب توجه است.

ردیف تیم میلیون هوادار
1 بارسلونا 57.8
2 رئال مادرید 31.3
3 منچستریونایتد 30.6
4 چلسی 21.4
5 بایرن مونیخ 20.7
6 آرسنال 20.3
7 میلان 18.4
8 اینتر 17.5
9 لیورپول 16.4
10 یوونتوس 13.1
11 زنیت سنت پترزبورگ 12.6
12 زسکا مسکو 10.5
13 اسپارتاک مسکو 9
14 مارسی 7.8
15 آژاکس 7.1
16 گالاتاسرای 6.8
17 لیون 6.6
18 فنرباغچه 6.1
19 رم 6
20 دیناموکیف 5.3

2010/9/11

خيلي كاملتر و بهتر
دستتون درد نكنه

jyjy
12-09-2010, 23:24
سرمربي اوساسونا گفت: مورينيو با حرف‌هايش پيش از بازي روي آن تاثير منفي گذاشت.

سایت فوتبال 3 -

اوساسونا هفته دوم رقابت‌هاي لاليگا را با شکست در خانه رئال مادريد پشت سر گذاشت. در اين مسابقه که جواد نکونام و مسعود شجاعي نيز براي تيم شهر پامپلونا به ميدان رفتند کهکشاني‌ها با گلزني ريکاردو کارواليو توانستند هر 3 امتياز بازي را از آن خود کنند و در سانتياگو برنابئو نخستين پيروزي فصل جاري‌شان را جشن بگيرند.

خوزه آنتونيو کاماچو، سرمربي اوساسونا که سابقه بازي و مربيگري در رئال مادريد را دارد در پايان بازي گفت: "ژوزه مورينيو با گفته‌هايش پيش از مسابقه روي آن تاثير منفي گذاشت."

کاماچو به گفته‌هاي آقاي خاص درباره مراقبت بيشتر از کريستيانو رونالدو اشاره داشت.
اين مربي که با پايگاه اينترنتي روزنامه AS صحبت مي‌کرد، ادامه داد: چهار – پنج خطا به ضرر ما گرفته شد و در خط حمله نيز ناعادلانه جريمه شديم. آن حرفها روي داوران تاثيرگذار بودند.

قوهاي سپيد در بازي برابر باسکي‌ها اگرچه با دردسر زيادي روبه‌رو بودند با اين حال در پايان با شايستگي هر 3 امتياز اين ديدار خانگي را از آن خود کردند.

2010/09/12

بردیا
13-09-2010, 08:24
بایرن مونیخ 20.7

نمیدونم چطور نتایج نظرسنجی بین 10هزار نفر رو تعمیم دادن به 10ها میلیون نفر ولی طبق این آمار بایرن توی اروپا به جز آلمان طرفدار بیشتری داره تا توی خود آلمان چون توی آلمان سومین یا چهارمین تیم پرطرفدار هستش،اولیش دورتمونده
حتی توی خود شهر مونیخ،مونیخ 1860 با اینکه لیگ 2 هستش طرفداراش به نسبت بیشترن تا بایرن.
این نظرسنجی منو یاد قضیه 24میلیون میندازه:دی

shutdown
13-09-2010, 09:42
اگه قرار باشه به همه امارها شك كنيم كه نميشه...پي هر اماري كه بايرن بين اول تا سوم نيست غلط ديگه؟؟!!!
بيخيال بابا

yuseph
13-09-2010, 10:02
اگه قرار باشه به همه امارها شك كنيم كه نميشه...پي هر اماري كه بايرن بين اول تا سوم نيست غلط ديگه؟؟!!!
بيخيال بابا
بابا منظور بردیا این نیست که آمار زبونم لال زبونم لال گوش شیطون کر غلط یا تغلبیه:31:
نه اون میگه(من سخنگوی رسمیشم:31:)که نمیشه نظر 10هزار نفر رو به میلیون ها نفر ربطش داد...
البته اگه این امار رو از محله های غیر اسپانیایی نشین جمع اوری میکردن نتیجش حتما فرق میکرد..:27:
بهرحال کسی نمیتونه منکر محبوبیت دوقطب فوتبال اسپانیا در جهان فوتبال باشه..:20:

shutdown
13-09-2010, 10:35
پس خوب شما خودتون هم ميگيد....محبوب هستند ديگه...چون زياد خرج ميكنند...ستاره تو تيم هاشون زياد دارند مردم دوست دارند بازي ستاره هاي فوتبال جهان رو ببينند...
ببينيد مثلا اگه بارسا با اتلتيكو بازي كنه و بايرن با دورتموند اينا بازي بارسا رو پخش ميكنند..چرا؟؟چون بيننده دوست داره بازي بهترين بازيكن جهان رو ببينه...يا بهتره بگم بهترين بازيكنان جهان....دوست داره دريبل هاي مسي پاس هاي ژاوي گل هاي داويد ويا و پاس كاري هاي بارسا رو ببينه...نه تك روي هاي روبن رو....ببينيد بايرن هم طرفدار داره زياد ولي به همون دلايلي كه بالا گفتم بازي بارسا يا رئال ترجيح داده ميشه....

yuseph
13-09-2010, 10:44
پس خوب شما خودتون هم ميگيد....محبوب هستند ديگه...چون زياد خرج ميكنند...ستاره تو تيم هاشون زياد دارند مردم دوست دارند بازي ستاره هاي فوتبال جهان رو ببينند...
ببينيد مثلا اگه بارسا با اتلتيكو بازي كنه و بايرن با دورتموند اينا بازي بارسا رو پخش ميكنند..چرا؟؟چون بيننده دوست داره بازي بهترين بازيكن جهان رو ببينه...يا بهتره بگم بهترين بازيكنان جهان....دوست داره دريبل هاي مسي پاس هاي ژاوي گل هاي داويد ويا و پاس كاري هاي بارسا رو ببينه...نه تك روي هاي روبن رو....ببينيد بايرن هم طرفدار داره زياد ولي به همون دلايلي كه بالا گفتم بازي بارسا يا رئال ترجيح داده ميشه....
بهرحال نظر شما محترمه...
خوب من طرفدار بایرنم وبرام بازیش جذاب ودیدنیه..
خوب شما طرفدار بارسایی وبازیش برای شما جذاب ودیدنیه..
این دقیقا درمورد مردم هم صادقه...
یه عده طرفدار بایرنن..
یه عده هم طرفدار بارسا...
علت پخش رو نمیشه به بهترین بازیکن یا دریبل یا نمیدونم پاس ربطش داد...من وشما خوب میدونیم پخش برنامه های صداوسیما کاملا از روی احساسات وعواطف یه عده مدیر ومسئولشه....
یه سال بندسلیگا رو پخش میکنن..
یه سال فوتبال جزیره..
یه سال لالیگا...
یه سال هم لیگ ایتالیا..
ودقیقا نه بخاطر تماشاگرپسندیشونه نه...بلکه مسئله فقط سلیقه ایه وبس..

M O B I N
13-09-2010, 11:33

ردیف تیم میلیون هوادار
1 بارسلونا 57.8
2 رئال مادرید 31.3
3 منچستریونایتد 30.6
4 چلسی 21.4

تراکتور کوش ؟
تراکتور یکه ! :31:
جدی باید تجدید نظر بشه 1

تراکتور مال همه قاره هاست :31:

Rastin.
13-09-2010, 11:52
بابا منظور بردیا این نیست که آمار زبونم لال زبونم لال گوش شیطون کر غلط یا تغلبیه:31:
نه اون میگه(من سخنگوی رسمیشم:31:)که نمیشه نظر 10هزار نفر رو به میلیون ها نفر ربطش داد...
البته اگه این امار رو از محله های غیر اسپانیایی نشین جمع اوری میکردن نتیجش حتما فرق میکرد..:27:
بهرحال کسی نمیتونه منکر محبوبیت دوقطب فوتبال اسپانیا در جهان فوتبال باشه..:20:

نظرسنجی اگه درست و بی طرفانه انجام شده باشه نتیجه رو میشه تعمیم داد, علم آمار برای همینه..نمیشه که نظر تک تک مردم رو در مورد یه موضوع پرسید!!
البته ما عادت کردیم وقتی نتیجه بنفعمون نباشه بگیم تقلب شده ( قضیه 24 میلیون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

yuseph
13-09-2010, 11:57
نظرسنجی اگه درست و بی طرفانه انجام شده باشه نتیجه رو میشه تعمیم داد, علم آمار برای همینه..نمیشه که نظر تک تک مردم رو در مورد یه موضوع پرسید!!
البته ما عادت کردیم وقتی نتیجه بنفعمون نباشه بگیم تقلب شده ( قضیه 24 میلیون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
این رو بله حق داری..
هرحال اینم یه اماره وقابل تغییر:31:
امروز فرداست که یه نظر سنجی به نفعمون میدن بیرون:18::27:
در مورد اون 24میلیون هم چی بگم والا...بزاریمش برداشت آزاد بهتره:31:

shutdown
13-09-2010, 12:53
دوست عزيز بايد بگم من نه تنها طرفدار بارسلونا نيستم بلكه ازش متنفر هم هستم....به خاطر غرور طرفدارهاش....
اون رو مثال زدم....
مثل اينكه امضائ من رو نخوندين

jyjy
13-09-2010, 12:54
ديدارهاي يکشنبه شب رقابتهاي لاليگا با برگزاري 5 بازي به پايان رسيده است.

سایت فوتبال 3-

هفته دوم از فصل جدید رقابتهای لالیگا دیشب 5 دیدار برگزار شد. یک دیدار باقی مانده نیز امشب میان دو تیم آلمریا و رئال سوسیداد برگزار خواهد شد.

با دیدارهای برگزار شده هفته دوم، اتلتیکو مادرید و والنسیا با 6 امتیاز در صدر جدول قراردارند وسویاو رئال با4 امتیازدر رده سوم و چهارم قرار دارند. و تیمهای ویارئال ،ختافه، بارسلونا، هرکولس هریک با سه امتیاز از دو بازی برگزار شده در رده های بعدی هستند.

در دیدارهای برگزار شده نتایج زیر به دست آمده است:
* ختافه 4- لوانته 1
گلها: گاویلان (5 و 90)، کلونگا (11) و آریسمندی (90) برای ختافه و خوردا (14) برای لوانته

* اسپورتینگ خیخون 2- مایورکا 0
گلها:بوتیا (47) و کاسترو (86، پنالتی ) برای خیخون

* ساراگوسا 3- مالاگا 5
گلها: ادمیلسون (40)، پرس (67) و ارررا (80) برای ساراگوسا و فرناندو (1 و 27)، لوپس (7 و 29) و آبه یه (34) برای مالاگا

*ویارئال4- اسپانیول0
*سویا0 لاکرونیا

2010/09/13

yuseph
13-09-2010, 13:00
دوست عزيز بايد بگم من نه تنها طرفدار بارسلونا نيستم بلكه ازش متنفر هم هستم....به خاطر غرور طرفدارهاش....
اون رو مثال زدم....
مثل اينكه امضائ من رو نخوندين
چی بگم والا..
این چندوقته طرفداری از 2-3ویاحتی4تیم باب شده..یعنی مد شده:31:
بهرحال منظوری نبود...:20:

گرافيكار
13-09-2010, 13:45
نمیدونم چطور نتایج نظرسنجی بین 10هزار نفر رو تعمیم دادن به 10ها میلیون نفر ولی طبق این آمار بایرن توی اروپا به جز آلمان طرفدار بیشتری داره تا توی خود آلمان چون توی آلمان سومین یا چهارمین تیم پرطرفدار هستش،اولیش دورتمونده
حتی توی خود شهر مونیخ،مونیخ 1860 با اینکه لیگ 2 هستش طرفداراش به نسبت بیشترن تا بایرن.

اگه يه كم آمار بخونيم متوجه ميشيم
يه روال كاملا علميه بر اساس رياضيات
كلا من براي بايرن اينقدر هوادار رو هم پيشبيني نميكردم هر چند خودمم بين تيمهاي آلماني بيشتر به بايرن علاقه دارم

این نظرسنجی منو یاد قضیه 24میلیون میندازه
كلا ما ايرانيا اينجوريم همه چيزو سياه و سفيد ميبينيم

بردیا
13-09-2010, 13:58
اگه يه كم آمار بخونيم متوجه ميشيم
يه روال كاملا علميه بر اساس رياضيات
كلا من براي بايرن اينقدر هوادار رو هم پيشبيني نميكردم هر چند خودمم بين تيمهاي آلماني بيشتر به بايرن علاقه دارم

كلا ما ايرانيا اينجوريم همه چيزو سياه و سفيد ميبينيم

حالا ایشالله ترم بعد آمار میخونیم ببینیم چطور آمار از 10هزار نفر به بیشتر از 100میلیون نفر تعمیم داده میشه:31:

گرافيكار
13-09-2010, 13:59

غرور چيز بدي نيست
كنترل نكردن اون بده
روانشناسي ثابت كرده كه فرد درباره اطرافش بر اساس احساس حاكم در اون لحظه قضاوت ميكنه
در واقع درونيات خودش رو به دنياي اطرافش منتقل ميكنه
مثلا وقتي خشمگينه اطراف رو هم اينجوري ميبينه
و قتي خوشحاله فضاي دور و برش رو هم همينجوري ميبينه
وقتي شما به طرفداراي بارسا به طور مطلق ميگيد مغرور
اين نشون ميده خودتون هم كم مغرور نيستيد
براتون خوشحالم به هر حال اكثر اوقات غرور به دليل موفقيتهايي هست كه انسان كسب ميكنه كه احتمالا شما هم اينجوري هستين
اما سعي كنيد كنترلش كنيد
البته چون كمي بدجنسم
ميگم اين يه نصيحت از طرف يه بارسايي بود
تا پذيرفتنش براتون سخت بشه:20:

Ezel
13-09-2010, 14:40
این چندوقته طرفداری از 2-3ویاحتی4تیم باب شده.

ایراد این مساله چیه ؟؟؟

Ezel
13-09-2010, 14:56
کاسیاس: طرفداران مادرید بردبار باشند

سایت گل – ایکر کاسیاس، دروازه‌بان رئال مادرید خواسته طرفداران این تیم صبور باشند، چرا که ژوزه مورینیو دارد تیم را بازسازی می‌کند.

او می‌گوید: «طرفداران در برنابئو وفادار هستند و همیشه نشان داده‌اند که با تیم هستند. اگر قرار باشد چیزی از آنها بخواهم این است که بردبار باشند. ما تیمی جوان هستیم اما قوی‌تر خواهیم شد. چیزی که در طول دو سال از دیگر تیم‌ها می‌خواهند را از ما در طی دو ماه می‌خواهند. ما نیاز به صبر بیشتری داریم.»

او همچنین گفت که اولویت باشگاهش رقابت با بارسلونا نیست: «من از طرف کل تیم صحبت می کنم؛ این بد است که فکر کنیم همیشه باید بالای بارسلونا باشیم و با آنها رقابت کنیم. هر بازی باید به عنوان مهم‌ترین دیدار پیش روی ما باشد. هدف ما این نیست که حالا بالای بارسلونا قرار بگیریم، بلکه این است که تیمی واحد بسازیم و نتیجه کسب کنیم.»

کاسیاس گفت که تیمش از نظر دفاعی در این فصل بهتر است، اما در هر دو دیدار این فصل دروازه‌بان‌های حریف بزرگ‌ترین مانع رئال بوده‌اند: «امسال موقعیت‌های کمی را از دست می‌دهیم و روی ضربات آزاد و کرنرها خیلی منسجم شده‌ایم و امیدوارم این روند ادامه یابد. به علاوه مقابل مایورکا و اوساسونا، بهترین بازیکن حریف دروازه‌بان بود که این خود گویای همه چیز است.»

shutdown
13-09-2010, 15:00
كارش ديگه از قرص گذشته...
خوشحالي و ناراحتي يه احساسي كه ممكنه ديگران در ادم به وجود بيارن واسه همين هم انسان ديگران و همه محيط رو وقتي خوشحال هست خوشحال ميبينه...ولي ايا غرور رو هم ديگران به وجود ميارن؟؟؟
اگه دليلش رو موفقيت ميدونيد پس چرا امسال طرفدارهاي اينتر اصلا صداشون در نيومد وقتي 3 جام شدن؟؟؟
چرا طرفدارهاي چلسي وقتي دبل كردن نيومدن ما يونايتدي ها رو مسخره كنند؟؟؟
چرا وقتي بايرن قهرمان بوندس ليگا و نايب قهرمان اروپا شد طرفدارهاش شلوغ نكردن؟؟؟
اما بارسلونا...وقتي از تيمي ميبازه اب پاش هاي زمين چمنش رو روشن ميكنه كه تيم مقابل خوشحالي نكنند...وقتي ميبازه نميان بگن بد بوديم باختيم....هيچ تيمي رو قبول ندارند...هيچ سبك بازي رو قبول ندارند....اگه تيم مقابل(ارسنال) 4/5 تا بازيكن اصلي خودش رو به علت مصدوميت از دست بده تيم مقتبل(يعني همون ارسنال)تيم نيست....ولي وقتي الوز يا ژاوي بازي نميكنند....اقا ما با تيم ب بارسلونا بازي كرديم باختيم!!!!اينا هيچ ربطي به مغرور بودن من نداره كه بخوام بقيه رو مغرور ببينم....قهرماني واسه همه پيش مياد...مهم شخصيت قهرماني داشتنه....

B L A S T E R
13-09-2010, 15:09
خوشحالي و ناراحتي يه احساسي كه ممكنه ديگران در ادم به وجود بيارن واسه همين هم انسان ديگران و همه محيط رو وقتي خوشحال هست خوشحال ميبينه...ولي ايا غرور رو هم ديگران به وجود ميارن؟؟؟
اگه دليلش رو موفقيت ميدونيد پس چرا امسال طرفدارهاي اينتر اصلا صداشون در نيومد وقتي 3 جام شدن؟؟؟
اما بارسلونا...وقتي از تيمي ميبازه اب پاش هاي زمين چمنش رو روشن ميكنه كه تيم مقابل خوشحالي نكنند...وقتي ميبازه نميان بگن بد بوديم باختيم....هيچ تيمي رو قبول ندارند...هيچ سبك بازي رو قبول ندارند....اگه تيم مقابل(ارسنال) 4/5 تا بازيكن اصلي خودش رو به علت مصدوميت از دست بده تيم مقتبل(يعني همون ارسنال)تيم نيست....ولي وقتي الوز يا ژاوي بازي نميكنند....اقا ما با تيم ب بارسلونا بازي كرديم باختيم!!!!اينا هيچ ربطي به مغرور بودن من نداره كه بخوام بقيه رو مغرور ببينم....قهرماني واسه همه پيش مياد...مهم شخصيت قهرماني داشتنه....
تایید میشه : )

گرافيكار
13-09-2010, 15:25
بابا....یکی قرص های این گرافیکارو بده :دی

عزيز من اول يه كم روانشناسي بخون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25)/laughing-smiley-male-smiley-laugh-smiley-emoticon-000288-large.gif
تو تاثير محيط بر فرد و فرد بر محيط رو حسابي داري قاطي ميكني
متاسفانه من هم فرصت ندارم برات تويح بدم
بهتره خودت بري بخوني

اولا مگه اينتر توي ايران چقد طرفدار داره
تا اونجايي كه من ميدونم اكثر ايرانيا توي فينال طرفدار بايرن بود
توي ايتاليا هم شما بودين تا جايي كه ميدونم هنوز دارن فخر ميفروشن و تا سالهاي سال هم اينكارو ميكنن كه البته اشكالي هم نداره

همين كه فكر ميكنيد همه طرفداراي بارسا بدن ولي همه طرفداراي تيمهاي ديگه خوبن خودش نشون ميده شما يه تماشاگر عاديه فوتبال هستين كه البته ميتونيد به طرفدار متوسط فوتبال و بعدها به يه طرفدار واقعي فوتبال تبديل بشيد
بين طرفداراي هر تيمي آدم متعصب و منطقي پيدا ميشه
راستي من هر موقع مريض ميشم قرص ميخورم به شما هم توصيه ميكنم البته هر موقع مريض شدين

*M!L4D*
13-09-2010, 15:25

گرافيكار
13-09-2010, 15:29
تایید میشه : )

پس شما هم برين بخونيد
البته اگه اينجوري پيش بره مجبورم يه كلاس فشرده بزارم

davy jones
13-09-2010, 15:33

تاییده 100 درصد. چرا تو این تاپیک دکمه ی تشکر نداریم؟؟؟:13:

shutdown
13-09-2010, 15:37
فكر كنم شما بايد بري مطالعتون رو زياد بكنيد...ميبينيد كه اكثر بچه ها موافقند و شماييد كه مخالفيد....

L.A.M.P.A.R.D
13-09-2010, 15:48
به شدت تایید میشه دوسته خوبم:10:

nw_nk
13-09-2010, 17:29
هفته دوم لالیگا – پیروزی پرگل ویارئال، توقف سویا

دو دیدار باقی مانده از دیدارهای یکشنبه شب لالیگا با برتری مطلق ویارئال و تساوی بدون گل سویا مقابل دپور پایان یافت.

سایت گل - هفته دوم رقابتهای لالیگا شنبه شب با برگزاری 4 دیدار آغاز شد. یکشنبه شب نیز 5 دیدار دیگر دنبال شد.

ویارئال در دیداری تماشایی موفق شد تا با نتیجه 0-4 از سد اسپانیول عبور کند. گلهای ویارئال در این دیدار را روسی (23) و (55،پنالتی)و والرو (32) و نیلمار (78) به ثمر رساندند.

در دیگردیدار باقی مانده سویا و دپورتیوو لاکرونیا در پایان نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست یافتند.

بدین ترتیب و در حالی که با برگزاری یک دیدار دیگر هفته دوم رقابتهای لالیگا به پایان خواهد رسید؛ اتلتیکومادرید و والنسیا با 6 امتیاز رده های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند. سویا و رئال مادرید با 4 امتیاز در رده های سوم و چهارم هستند و ویارئال، ختافه و بارسلونا رده های بعدی جدول را از آن خود کرده اند.

2010/9/13

مربی سویا، خوشحال از تساوی مقابل دپورتیوو

آنتونیو آلوارس از عملکرد تیمش راضی است.

سایت گل – آنتونیو آلوارس، مربی سویا درباره تساوی بدون گل تیمش مقابل دپورتیوو لاکرونیا صحبت کرده است و گفته از عملکرد تیمش حس خوبی دارد، هرچند که آنها در خانه دو امتیاز را از دست دادند.

مانو، دروازه‌بان دپور موقعیت‌هایی عالی را از آلوارو نگردو، دیه‌گو پروتی و مارتین کاسرس گرفت.

آلوارس می‌گوید: «با وجود تساوی حس خوبی دارم. حریف عقب‌نشینی کرده و با بازی بسته روزگار را بر ما دشوار ساخته بود، اما در طول بازی همواره به نظر می‌رسید که ما پیروز میدان خواهیم بود. در نیمه دوم و با تعویض‌ها بسیار بهتر شدیم. به نظرم شایسته پیروزی بودیم. شاید در دیداری دیگر موقعیت‌های بسیار کمتری داشته باشیم و با این حال پیروز شویم.»

2010/9/13

nw_nk
13-09-2010, 17:33
مسی: زندگی خانواده ماسچرانو در انگلیس عذاب‌آور بود

او از انتقال هم‌تیمی‌اش حمایت کرده است.

سایت گل - لیونل مسی از انتقال خاویر ماسچرانو از لیورپول به بارسلونا حمایت کرده است. ماسچرانو با قراردادی 20 میلیون پوندی به نوکمپ آمد و سرخ‌پوشان با وجود بی‌میلی به فروش او با این انتقال موافقت کردند.
روی هاجسون ماسچرانو را متهم ساخته که باشگاه را گروگان گرفته بود ولی مسی به دفاع از هم‌تیمی‌اش برخاسته: «خاویر ضمیر روشنی دارد، ولی نمی‌دانم مربی لیورپول هم این طور هست یا نه! ما در طول فصل کابوس‌وار آخر ماسچرانو در لیورپول مرتبا با هم در تماس بودیم. خانواده او به شدت از حضور در انگلیس ناراحت بودند. آنها با فرهنگ این کشور مشکل داشتند، هیچ دوستی نداشتند و او به من گفت که عادت داشت هنگامی که از تمرین به خانه برمی‌گردد همسرش را اشک‌ریزان ببیند. هر مردی باید خانواده‌اش را در اولویت قرار دهد و خاویر باید بیش از فوتبال به همسر و دو دخترش اهمیت می‌داد.»

مسی همچنین حرف‌های مربی لیورپول درباره به گروگان گرفتن باشگاه لیورپول را رد کرده است: «هاجسون کاملا آگاه بود که خاویر به خاطر خانواده‌اش نیاز به ترک انگلیس دارد و به خاویر گفت که اگر پیشنهاد خوبی برایش برسد اجازه رفتنش را خواهد داد. بارسلونا قیمت تعیین‌شده از سوی لیورپول را پرداخت و خاویر انتقالی را انجام داد که خانواده‌اش به آن نیاز مبرمی داشتند. حالا مربی آنها می‌گوید خاویر لیورپول را گروگان گرفته بود. این حرف صحیح نیست. هر دو طرف موافقت کرده بودند که او در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب باشگاه را ترک کند.»

مسی خوشحال است که می‌بیند ماسچرانو در اسپانیا جا می‌افتد. او پیامی هم برای طرفداران لیورپول دارد: «خاویر روزی جزئیات مکالماتی که داشت را فاش خواهد کرد. اما او حالا خوشحال است که در بزرگ‌ترین باشگاه دنیا عضویت دارد، جایی که سرانجام می‌تواند به قهرمانی برسد و مهم‌تر از آن، خانواده‌اش می‌توانند خوشحال باشند. با حضور این همه بازیکن آمریکای جنوبی در بارسلونا، او انسانی جدید به نظر می‌رسد. من با او صحبت کرده‌ام و او می‌خواهد هواداران لیورپول بدانند که فوق‌العاده بوده‌اند و باشگاه لیورپول همیشه در قلبش جا خواهد داشت.»

2010/9/13

بارسلونا به دنبال مدافع برزیلی بنفیکا

پپ گواردیولا پس از شکست عجیب 2-0 تیمش مقابل ارکولس تصمیم گرفت دیوید لوئیس، مدافع بنفیکا را در فصل نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد.

سایت گل - به گزارش رسانه های پرتغالی ، پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، پس از شکست عجیب 2-0 تیمش مقابل ارکولس تصمیم گرفت دیوید لوئیس، مدافع بنفیکا را در فصل نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد.

این شکست اولین باخت خانگی بارسلونا در 16 ماه اخیر بوده و نشریه پرتغالی " دیاریو د نوتیسیاس " گزارش داد که سرمربی آبی و اناری ها تصمیم گرفت در ژانویه خط دفاعی تیمش را تقویت کند.

گفته می شود که باشگاه بنفیکا برای این مدافع برزیلی 30 میلیون یورو می خواهد اما با توجه به وضعیت اقتصادی نامطلوب بارسا، شاید آنها ترجیح بدهند یکی از بازیکنانشان را به عنوان بخشی از مبلغ قرارداد راهی تیم پرتغالی کنند.

بارسلونایی ها در تابستان دمیتروچیگرینسکی و رافائل مارکس را از دست دادند و در حال حاضر به دلیل مصدومیت کارلس پویول، اریک آبیدال در مرکز خط دفاعی بازی می کند.

گواردیولا می داند که در خط دفاعی از عناصر کافی برخوردار نیست و حضور لوئیس می تواند کمک زیادی به خط دفاعی این تیم کند. پیش از این باشگاه های چلسی، رئال مادرید و میلان برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند.

2010/9/13

nw_nk
13-09-2010, 17:39
اگه دليلش رو موفقيت ميدونيد (1) پس چرا امسال طرفدارهاي اينتر اصلا صداشون در نيومد وقتي 3 جام شدن؟؟؟
(1) چرا طرفدارهاي چلسي وقتي دبل كردن نيومدن ما يونايتدي ها رو مسخره كنند؟؟؟
(1) چرا وقتي بايرن قهرمان بوندس ليگا و نايب قهرمان اروپا شد طرفدارهاش شلوغ نكردن؟؟؟
اما بارسلونا...وقتي از تيمي ميبازه اب پاش هاي زمين چمنش رو روشن ميكنه كه تيم مقابل خوشحالي نكنند...(2) وقتي ميبازه نميان بگن بد بوديم باختيم....هيچ تيمي رو قبول ندارند...هيچ سبك بازي رو قبول ندارند....اگه تيم مقابل(ارسنال) 4/5 تا بازيكن اصلي خودش رو به علت مصدوميت از دست بده تيم مقتبل(يعني همون ارسنال)تيم نيست....ولي وقتي الوز يا ژاوي بازي نميكنند....اقا ما با تيم ب بارسلونا بازي كرديم باختيم!!!!اينا هيچ ربطي به مغرور بودن من نداره كه بخوام بقيه رو مغرور ببينم....قهرماني واسه همه پيش مياد... (3) مهم شخصيت قهرماني داشتنه....

1- اینارو محض دلخوشی نوشتید دیگه؟ شاید حق داشته باشید چون رسیدگی رو دیگران انجام میدن. اینتری ها بعد پیروزی نیمه نهایی و فینال ترکوندن. برای سه گانه صداشون در نیومد؟! هواداران چلسی حتی بعد کامیونیتی شیلدم یونایتدی هارو تحقیر کردن. هنگام دبل مسخره نکردن؟! البته منچستری ها هم از نظر سابقه حریف و برد همون سوپرکاپ متقابلا پاسخ دادن. بایرنی ها هنوزم که هنوزه یوفا رو باعث قهرمانی اینتر می دونن و در قهرمانان 2010 همینو همراه 40 سال یادآوری می کنن. شلوغ نکردن؟! انگار در این انجمن نیستید. یه سری به تاپیک های کامیونیتی شیلد 2010 و قهرمانان اروپای 2010 بزنید.

2- نظرها که متفاوته. مثل خود مربی و بازیکنان. اما طبیعتا وقتی تیم بهتر میبازه همچین علتهایی بیشتر مطرحه تا ضعف. سر اینکه بارسلونا مدتیه بهترین تیم اروپا مونده چونه بزنیم؟

3- شخصیت ناکامی چطور؟ چشم دیدن موفقیت حریف؟ از بیست نفر فعال خوشحال رفت و حذف اینتر-بارسا هجده نفر غیر اینتری از آب در میان. آخر اخلاق!

جمله Bold جالب نیست. اونم از یک منچستری که کیفیت رو مبنا میدونه و حتما به فرگوسن مینازه.

پی نوشت: ماشالا منچستری ها چه علاقه ای به بارسلونا پیدا کردن. از تیم خودشون بیشتر درباره اش می نویسن. حسین جان بازم بگو یر به یره. پیگیری بحث بارسا اونم با این موضع که اصلا نشون نمیده خودشونو در شرایط مساوی بدونن.

بردیا
13-09-2010, 20:07
پس قهرمانی پیش میاد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..6 تا در یک سال؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اونم برای تیمی که اصلا شخصیت قهرمانی نداره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که البته 3تا ازون 6تا مدیون سوت تام هنینگ اوربو هستش که بعد ازون بازی به تامی سوت طلایی ملقب شده :))

pcforlife
13-09-2010, 20:54
حسین جان بازم بگو یر به یره.
سینا جان منو میگی دادا؟!:18::31:
والا ما تو این بحث هیچ کاره بیدیم!!:31:
نظر منو بخوای من میگم به جای این بحثا بیایم تا جوونیم از بازی های لیگ ها و تورنومنت های معتبر دنیا لذت ببریم!!:10: اگه منه هوادار منچستر و اینتر متعصبانه رفتار کنم یا هی به جام هایی که تیمم گرفته یا بردهایی که داشته به نیت تحقیر بنازم، طرفدارای تیمای دیگه باید از یونایتد و فرگی یا اینتر و بنیتس متنفر بشن؟! مسلما نه!!:20:
در کل چیزی که من میدونم اینه که خدا اگه بخواد یه گروهی یا تیمی یا کسی رو عزیز کنه مطمئن باش هزاری هم اینو اون به قصد تخریب فعالیت کنن آخره سر خودشون تحقیر میشن!!
واسه خوده من، فصل پیش و تو قهرمانی اینتر بهم ثابت شد!:20:
پرحرفی کردم...
یاعلی:11:

Rastin.
13-09-2010, 20:56
که البته 3تا ازون 6تا مدیون سوت تام هنینگ اوربو هستش که بعد ازون بازی به تامی سوت طلایی ملقب شده :))

یادت رفت بگی اینتر رو هم سپ پلاتر و یوفا قهرمان کرده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه منه هوادار منچستر و اینتر متعصبانه رفتار کنم یا هی به جام هایی که تیمم گرفته یا بردهایی که داشته به نیت تحقیر بنازم، طرفدارای تیمای دیگه باید از یونایتد و فرگی یا اینتر و بنیتس متنفر بشن؟! مسلما نه!!:20:

بله..مسلمه که نه! چون رفتار یک هوادار رو نمیشه بحساب همه طرفدارای اون تیم گذاشت!
ضمن این که وقتی یه تیم موفقه طبیعیه که: 1. باعث افتخار و خوشحالی هواداران میشه...بشرطی که بهانه تحقیر دیگران نباشه 2. دشمن پیدا میکنه!!!:31:

بردیا
13-09-2010, 21:37
یادت رفت بگی اینتر رو هم سپ پلاتر و یوفا قهرمان کرده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اولا سپ بلاتر نه و میشل پلاتینی
دوما هم اینکه یوفا نقش مهمی توی قهرمانی اینتر داشت با دخالتای خارج از زمینی که درباره ریبری کردن
همونطور که سال قبلش بارسا رو جلوی چلسی هرجور که شده بود تو زمین بازی نگهداشتن و نزاشتن که فینال چلسی و منچستر دوباره تکرار بشه چون اینجوری ضررهنگفتی به یه سری از بنگاهای شرط بندی میخورد
فوتبالم برخلاف اون چیزی که فکر میکنی فقط توی یه مستطیل سبز جریان نداره.

کی گفته بارسا زمانیکه میبازه آب پاشای زمین رو روشن میکنن لطفا رو هوا حرف نزنینمث اینکه فعلا شما داری رو هوا حرف میزنی:دی
برو وقایع بعد بازی بارسا اینتر تو نیوکمپ رو ببین
مث اینکه اون موقع از شکست ناراحت بودی تلویزیونو خاموش کردی و ندیدی که چی شدش

shutdown
13-09-2010, 23:45
اقا من هر چي خواستم بگم جناب برديا و بقيه دوستان گفتن....
به قول حسين...
يا علي:11:

بردیا
14-09-2010, 01:31
اولا جفتش دو تاست!:31:
دوما با منطق شما مسابقات یوفا ارز ش دیدن نداره چه برسه بحث کردن!

مسلما ارزش دیدن داره ولی با پیشرفت اقتصادی زیاد فوتبال طی این چند سال اخیر دیگه خیلی کم پیش میاد که قهرمان فقط از روی شایستگی فنی و داخل زمین تعیین بشه چون مسائل مالی و درامدای سازمانای امثال یوفا به اسپانسراشون که یه سریاشون جزو بنگاهای شرط بندی هم هستن بستگی داره

کسی توی قدرت تیمی بارسلونای 09-2008 و اینتر 10-2009 شکی نداره ولی اینا فقط و فقط به خاطر شایستگیای داخل زمین قهرمان نشدن
شما اگه جواب منطقی داری برای من منتظرم
اگه چیزی نداری بگی و فقط میخوای یه چیزی بگی که کم نیاری، نقل قول نگیری بهتره
چون حوصله سروکله زدن با کسایی که فقط و فقط از روی تعصب بحث میکنن و بهشون برمیخوره بگن بالای چشم تیم محبوبشون ابرو هستش رو ندارم
چون درون صورت نه من میتونم شمارو قانع بکنم نه شما میتونی منو قانع کنی.

گرافيكار
14-09-2010, 01:45

من متوجه نشدم يعني بارسا سه تا از اون شش جام رو با كمك داوري برد؟ ميشه بگيد كدوما
توي نيمه نهايي باشگاه هاي اروپا ديدار برگشت با چلسي بله بارسا با كمك داوري برد
هر چند توي بازي رفت هم بالاك حداقل يك بار بايد اخراج ميشد تا ديدار برگشت رو از دست بده
البته نيمه نهايي بعد در مقابل اينتر كاملا جبران شد
در كل فكر ميكنم توي اين دو دوره يك بار قهرماني حق بارسا بود
حالا شما هر كدوم رو دوست داري به نام بارسا ثبت كنيد براي ما فرقي نداره
البته اگه يادتون باشه بارسا توي بازي با چلسي بدون دفاعاي اصليش بازي ميكرد
و هافپك دفاعي رو گذاشته بود دفاع وسط كه خيلي هم سنگين بود واكثر فرارهاي مهاجماي چلسي به همين خاطر بود
با اين همه اصلا چلسي توي اون دو بازي در حد بارسا نبود به خصوص توي بازي رفت كه براي گل نخوردن همش توي شش قدم بازي ميكردن

بردیا
14-09-2010, 01:55
من متوجه نشدم يعني بارسا سه تا از اون شش جام رو با كمك داوري برد؟ ميشه بگيد كدوما
توي نيمه نهايي باشگاه هاي اروپا ديدار برگشت با چلسي بله بارسا با كمك داوري برد.
البته نيمه نهايي بعد در مقابل اينتر كاملا جبران شدخب وقتی بارسا با کمک داوری چلسی رو برد و رفت بالا تونست قهرمان چمپیونز لیگ بشه
بعدش به واسطه قهرمانی چمپیونز لیگ با شاختار سوپرجام رو برگذار کرد و برد
بعد رفت جام باشگاهای جهان که فقط قهرمان چمپیونز لیگ میتونه بره و اونجا هم قهرمان شد
حالا دیدی فقط یه سوت اشتباه(البته یه سوت که چه عرض کنم) منجر به این شد که بارسا 3تا جام رو از قبالش به دست بیاره

بله،دیگه برای کسی صرف نمیکرد بارسا سال بعد هم دوباره بره فینال
در کل تعیین فینالیست فقط در داخل زمین و بازی رودررو انجام نمیشه

Capcom
14-09-2010, 02:46
با توجه به دیذگاه شما
پس اگه امسال رئال(یا هرتیم دیگه ای) قهرمان شد به درخواست پلاتینی و بنگاه های شرطبندی و اسپانسرها بوده ....
اگه اینجوری باشه پس دیگه فلسفه فوتبال چیه؟! میشه یه چیزی مثل کشتی کج

گرافيكار
14-09-2010, 03:35
خب وقتی بارسا با کمک داوری چلسی رو برد و رفت بالا تونست قهرمان چمپیونز لیگ بشه
بعدش به واسطه قهرمانی چمپیونز لیگ با شاختار سوپرجام رو برگذار کرد و برد
بعد رفت جام باشگاهای جهان که فقط قهرمان چمپیونز لیگ میتونه بره و اونجا هم قهرمان شد
حالا دیدی فقط یه سوت اشتباه(البته یه سوت که چه عرض کنم) منجر به این شد که بارسا 3تا جام رو از قبالش به دست بیاره

بله،دیگه برای کسی صرف نمیکرد بارسا سال بعد هم دوباره بره فینال
در کل تعیین فینالیست فقط در داخل زمین و بازی رودررو انجام نمیشه

با اين فرمول اگه يه تيم اول فصل با داوري سه امتياز بگيره
و آخر فصل با اختلاف دو امتياز قهرمان بشه بايد بگيم با ناداوري قهرمان شده
فكر كنم فقط قهرمانيهاي رئال پاك بوده ها؟؟؟
مطمئن باشيد اگه قرار بود با برنامه ريزي قبلي بارسا مقابل چلسي بيرون بياد
اصلا اجازه نميدادن كار به ديدار برگشت برسه
و توي همون بازي رفت در نيوكمپ كار رو تمام ميكردن كه طبيعي تر هم به نظر ميرسيد
كلا اگه نگاهتون به فوتبال اينجوريه اين سوال پيش مياد كه پس چرا اين ورزش رو دنبال ميكنيد

Ezel
14-09-2010, 10:31

فقط با گرفتن پنالتی می شد کار رو توی بازی رفت تموم کرد که عملا چنین موقعیتی هم برای تیم داوری پیش نیومد و بازی برگشت هم با نگرفتن پنالتی :31:

البته در شایسته تر بودن بارسا برای قهرمانی ( در طول تورنمنت با فاکتور از بازی برابر چلسی ) شکی نبود اما این علامت سوال همیشه در برابر سرفصل تاریخی یوفای پلاتینی خواهد بود که چرا ؟ ( البته من هنوز بطور کامل به توهم توطئه دچار نشدم )

و البته فکر میکنم این فصل گواردیولای مجرب تری نسبت به دوفصل گذشته داشته باشیم که در برابر تیمهای متراکم در 1/3 خودی مشکلاتی که در دوفصل پیش داشت رو نداشته باشه .

Ezel
14-09-2010, 10:43
رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید: ما مدعی جدی قهرمانی لالیگا هستیم

سایت گل- انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، معتقد است که تیمش از توانایی لازم برای رقابت بر سر عنوان قهرمانی رقابت های این فصل لالیگا برخوردار است.

شاگردان کیکه فلورس در هفته دوم لالیگا موفق شدند 2-1 اتلتیک بیلبائو را شکست دهند. فورلان و تیاگو موجب شد تا تیم مادریدی با دست پر سن مامس را ترک کند و اکنون با شش امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

سرزو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" کسی نباید شک کند که ما می توانیم جز مدعیان قهرمانی هستیم. باید تلاش کنیم که بازی به بازی پیش برویم و پیروز شویم. باشگاه از لحاظ مالی سرمایه گذاری فوق العاده ای انجام داده و ما بازیکنانی که فکر می کنیم برای ما حیاتی هستند را نخواهیم فروخت.

البته اگر بازیکنی درتیم ما بازی می کند، به این دلیل است که دوست دارد اینجا بازی کند."

سرزو بار دیگر تاکید کرد که فورلان باید کاندیدای اصلی کسب توپ طلای اروپا باشد و گفت:" من این حرف را به این دلیل که فورلان در تیمم بازی می کنم، نمی زنم. به این دلیل می گویم چون او شایستگی اش را دارد.

آیا بازیکن دیگری هست که کفش طلا، توپ طلای جام جهانی و عنوان آقای گلی جام جهانی را به دست آورده باشد؟ بازی های فورلان در سه فصل اخیر استثنایی بوده است."

رونالدو:مطمئنم امسال دست کم یک جام می بریم

سایت گل- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی در صحبتهایی به آنالیز شرایط کنونی رختکن تیمش پرداخته است. در اینجا می توانید متن صحبتهای کریس به صورت تیتروار را مطالعه کنید:

پیروزی مقابل اوساسونا : هدف ما پیروزی در این دیدار بود؛ بازی سختی را پیش رو داشتیم ولی توانستیم بهتر از حریف بازی کرده به گل برسیم ولی تیم ما از این پیروزی راضی و خوشنود است

حمایت از مورینیو: مطمئنم که مورینیو رقابتهای این فصل را بسیار خوب و جنجالی به پایان خواهد برد. او یکی از بهترین مربیان دنیاست. ما تیمی در حال ساخت هستیم و مطمئنم که امسال دست کم یک جام قهرمانی کسب خواهیم کرد.»

سوتهای اعتراض آمیز هواداران:در دیدار مقابل اوساسونا نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم تا بازی تماشایی و خوبی را به نمایش بگذاریم ولی گهگداری اوضاع بر وفق مراد پیش نمی رود. بهتر است که هواداران به بازیکنان کمک کنند تا بهتر بازی کنند. آنها می توانند همان انرژی ای که صرف سوت زدن می کنند را صرف تشویق کردن تیم نمایند، هر چند که هواداران مختارند تا اعتراضشان را به هر نحوی بروز دهند.

موقعیت او در زمین مسابقه :جایگاه من در ترکیب تیم، عملا همان جایگاه فصل گذشته است، زمانی که از سمت راست زمین به سمت چپ می رفتم. در رقابتهای این فصل تنها در 2 دیدار به میدان رفته ام و احساس راحتی می کنم. مطمئن باشید که به زودی گلها از راه می رسند.

چهارشنبه، شروع رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا: در تمام سالها صحبت از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به میان می آید و من مطمئنم که تیم ما انگیزه های زیادی برای قهرمانی در رقابتهای این فصل دارد. نباید خودمان را تحت فشار بگذاریم. باید گام به گام رو به جلو برویم ؛ درابتدا باید به رقابتهای گروهی فکر کنیم و پس از آن باید ببینیم که چه خواهد شد. ما تیمی در حال ساخت داریم، مربی تیم ما جدید است ولی تمام امکانات لازم برای قهرمانی را در اختیار داریم.»

بردیا
14-09-2010, 12:25
با توجه به دیذگاه شما
پس اگه امسال رئال(یا هرتیم دیگه ای) قهرمان شد به درخواست پلاتینی و بنگاه های شرطبندی و اسپانسرها بوده ....
اگه اینجوری باشه پس دیگه فلسفه فوتبال چیه؟! میشه یه چیزی مثل کشتی کج

باید جریان داخل زمین رو نگاه کنیم ببینیم امسال هم مثل 2فصل قبل هستش یا نه
من به شخصه امیدوارم قهرمانی امسال فقط توی داخل زمین مشخص بشه نه با هول دادنای عوامل بیرون

بردیا
14-09-2010, 12:32
با اين فرمول اگه يه تيم اول فصل با داوري سه امتياز بگيره
و آخر فصل با اختلاف دو امتياز قهرمان بشه بايد بگيم با ناداوري قهرمان شده
فكر كنم فقط قهرمانيهاي رئال پاك بوده ها؟؟؟
كلا اگه نگاهتون به فوتبال اينجوريه اين سوال پيش مياد كه پس چرا اين ورزش رو دنبال ميكنيد

بازی های لیگ فرق داره با بازیهای جام باشگاها چون لیگ یه رقابت طولانیه که تیمای بین 34تا38تا بازی انجام میدن تا قهرمان مشخص بشه و اشتباهای داوری برای همه پیش میاد(که توی کالچوپولی مثال نقضش هم ثابت شد) ولی چمپیونز لیگ اینطوری نیستش
مشکل شما اینه که فکر میکنید من طرفدار رئالم در حالی که من فقط فوتبال اسپانیا رو دنبال میکنم و طرفدار هیچ تیمی نیستم.یه تیم دارم اونم بایرنه
درباره اینکه چرا بازی رفت کارو تموم نکردن که خب دوستمون جواب دادن
داور که نمیتونه بیاد خودش گل بزنه
میتونن با گرفتن پنالتی یا آفساید اعلام نکردن صحنه های مشکوک موقعیت گل درست بکنن برای تیم حریف که با توجه به بازی فوق فشرده ای که چلسی انجام میداد عملا هیچکدوم امکان پذیر نبودش
توی بازی برگشت هم باید هرطور شده بود بارسلونا رو توی زمین نگه میداشتن تا شانس صعود داشته باشه جلوی چلسی که اینکارو با نگرفتن پنالتی های متعدد انجام دادن
تو رو خدا نگید که فکر میکنید فقط اشتباه داوری بوده که باعث شده یه داور 5تا پنالتی رو برای یه تیم طی 90 دقیقه نگیره
در جواب سوال اخرتون هم بگم که سرگرمی بهتری توی این مملکت **** *** نیستش

گرافيكار
14-09-2010, 12:33
فقط با گرفتن پنالتی می شد کار رو توی بازی رفت تموم کرد که عملا چنین موقعیتی هم برای تیم داوری پیش نیومد و بازی برگشت هم با نگرفتن پنالتی :31:

البته در شایسته تر بودن بارسا برای قهرمانی ( در طول تورنمنت با فاکتور از بازی برابر چلسی ) شکی نبود اما این علامت سوال همیشه در برابر سرفصل تاریخی یوفای پلاتینی خواهد بود که چرا ؟ ( البته من هنوز بطور کامل به توهم توطئه دچار نشدم )

و البته فکر میکنم این فصل گواردیولای مجرب تری نسبت به دوفصل گذشته داشته باشیم که در برابر تیمهای متراکم در 1/3 خودی مشکلاتی که در دوفصل پیش داشت رو نداشته باشه .

البته فقط با پنالتي نيست كه ميشه كار يه تيم رو تموم كرد
داور به راحتي ميتونه با خطاهاي ريز هم بازي رو بكشونه توي زمين حريف هم ضربات ايستگاهي بيشتري به تيم بده هم تيم حريف رو عصبي كنه كه منجر به اخراج بشه
توي بازي رفت بارسا چلسي بالاك ميشد خيلي قانوني اخراج بشه چه برسه به اينكه داور بخواد با عمد اين كارو بكنه
يك اخراج توي اون فضا نيوكمپ يا خيلي ورزشگاه هاي ميزبان ديگه به راحتي نظم يه تيم رو به هم ميريزه
در ثاني ما اگه بخوايم اشتباهات داوري رو ارزشگذاري كنيم
بايد هر اشتباه رو با شرايط خود اون بازي بسنجيم
توي شرايط يه بازي ممكنه اخراج يه دفاع به مراتب بيشتر از اخراج يه فروارد به يه تيم ضربه بزنه
يا اخراج يه بازيكن حتي بيشتر از يه پنالتي به تيم ضربه بزنه
نيمه نهايي بعدي بارسا با اينتر بازي رفت اگه اون پنالتي واضح كه خيلي مشخصتر از پنالتيهاي چلسي بود رو ميگرفت
بارسا تو بازي برگشت با همون يه گل فيناليست بود
من هم به ضعف در دو دوره اخير باشگاه هاي اروپا معتقدم
و با شما در سوالتون شريكم كه چرا در دوره پلاتيني؟
چون فرانسوي ها مشكوك ترين موارد رو در تاريخ ثبت كردن كه البته بعضيهاش آشكار شد مثل
قهرماني مارسي در باشگاه هاي اروپا
و
قهرماني فرانسه در جهان كه هر چند ثابت نشده اما سوالات زيادي هنوز و هر روز درباره اش مطرح ميشه

اما گاهي اوقات فرياد كردن يه مسئله آسيب بيشتري از سكوت در مورد اون در پي داره
فرض رو بر اين ميگيرم كه فساد از انواع مختلفش در فوتبال هست
اگه بيايم اين رو در دنيا داد بزنيم به هر كسي كه رسيديم بگيم كه فوتبال نتايجش از پيش تعيين شده اس
اين رفتار خيلي زودتر و سريعتر از فساد ، فوتبال رو از بين ميبره
انگيزه هاي تازه متولد شده رو نابود ميكنه لذت رو كه پايه فوتباله از بين ميبره
معمولا جهان اول براي برخورد با اين مسائل جوري ديگه اي و محتاطانه تر و در واقع مدرنتر رفتار ميكنه
اونا پروسه رسيدن به حقيقت رو طولاني تر و آرامتر دنبال ميكنن
تا هم انگيزه و لذت تماشاي فوتبال رو از تماشاگرش نگيرن
هم با اسناد بيشتر و محكمتري حقيقت رو آشكار كنن
به همين خاطر مسائل پشت پرده مارسي چند سال بعد مشخص ميشه
اينجوري هم حقيقت رو شده
هم به چند دليل جامعه شناسانه اين مسئله خيلي كم تو حافظه جمعي ميمونه
دليل اول قديمي شدن اين پرونده اس كه ذهن به خاطر كم اهميت تشخيص دادنش اون رو خيلي زود فراموش ميكنه
دليل دوم و مهمتر اينه كه يك ترديد تا وقتي زنده اس و در ذهن جامعه تغذيه ميشه كه حقيقت يا رو نشده يا به طور كامل رو نشده(چيزي كه متاسفانه توي جامعه ما در مسائل مختلف زياد اتفاق ميفته)
هروقت يك پرونده با مدارك كامل و قاطعانه حقيقت رو آشكار كنه بلافاصله هم توي دادگاه مختومه ميشه و هم در حافظه جمعي و در واقع ذهن ديگه براي نگه داشتن اون موضوع دليلي نميبينه و خيلي زود فراموشش ميكنه
اين رو بدونيد
اگر فساد در فوتبال باشه
خيلي ها در همون جهان اول بيشتر از من و شما دنبال رو كردن اين موضوع هستن
اما هر چيزي روشي داره

چون احساس ميكنم اين بحث از بحث اصلي تاپيك داره دور ميشه
عذر ميخوام

و صد البته مورينيوي مجربتر و جديدتري رو خواهيم ديد
كه به نظر من سعي ميكنه به خاطر فضاي مادريد و روحيه مردمش فوتبالش رو از حالت نتيجه گرا بودن خارج كنه چون مردم اسپانيا به شدت طرفدار هيجان هستن و يك نواخت بودن رو نميپذيرن
اگه اينجوري كه من و شما ميگيم بشه
فوتبال لابه لاي دو تفكر كه يكيش باز كردن دفاعاي چند لايه هستش و ديگري رو آوردن به فوتبال بازتر و ريسك پذيرتر، شكل منطقي تري پيدا ميكنه
و شايد فوتبال جهان شروع به تغيير كنه
هر چند به نظر من در بين ليگهاي كشورهاي اروپايي تنها ليگي كه تيمها در اون خيلي متعادلتر بازي ميكنن بوندسليگاي آلمانه اونجا خبري از بازي سراسر حمله يه تيم و دفاع سراسري يه تيم ديگه نيست

ممنون بابت اينكه اين بحث رو شروع كردين

گرافيكار
14-09-2010, 12:49
بازی های لیگ فرق داره با بازیهای جام باشگاها چون لیگ یه رقابت طولانیه که تیمای بین 34تا38تا بازی انجام میدن تا قهرمان مشخص بشه و اشتباهای داوری برای همه پیش میاد(که توی کالچوپولی مثال نقضش هم ثابت شد) ولی چمپیونز لیگ اینطوری نیستش
مشکل شما اینه که فکر میکنید من طرفدار رئالم در حالی که من فقط فوتبال اسپانیا رو دنبال میکنم و طرفدار هیچ تیمی نیستم.یه تیم دارم اونم بایرنه
درباره اینکه چرا بازی رفت کارو تموم نکردن که خب دوستمون جواب دادن
داور که نمیتونه بیاد خودش گل بزنه
میتونن با گرفتن پنالتی یا آفساید اعلام نکردن صحنه های مشکوک موقعیت گل درست بکنن برای تیم حریف که با توجه به بازی فوق فشرده ای که چلسی انجام میداد عملا هیچکدوم امکان پذیر نبودش
توی بازی برگشت هم باید هرطور شده بود بارسلونا رو توی زمین نگه میداشتن تا شانس صعود داشته باشه جلوی چلسی که اینکارو با نگرفتن پنالتی های متعدد انجام دادن
تو رو خدا نگید که فکر میکنید فقط اشتباه داوری بوده که باعث شده یه داور 5تا پنالتی رو برای یه تیم طی 90 دقیقه نگیره
در جواب سوال اخرتون هم بگم که سرگرمی بهتری توی این مملکت **** *** نیستش
درستي يه فرمول يا تئوري اينه كه مكان شمول زمان شمول و ذي وجوه باشه
از اينكه فكر كردم طرفدار رئال هستين معذرت ميخوام
در طرفداري از بايرن هم كه مشتركيم
من اصلا به پنج پنالتي معتقد نيستم ياد مربي ايرسوتر نوشهر افتادم كه به فردوسي پور ميگفت داور شش پنالتي برامون نگرفت
بر فرض اينكه 5 تا پنالتي بود فكر ميكنيد اگه 2 تاشو ميگرفت پنالتيهاي بعدي رو هم ميگرفت
اصلا اين بحث بحث غلطيه چون من هم در مقابل شما دائم بازي با اينتر رو مثال ميزنم و پرتغالي بودن داور رو بهانه ميكنم اينجوري من و شما توي اين چرخش هي بايد دنبال پرتقال فروش بگرديم و به جايي نرسيم

در اين موردحق رو به طور كامل به شما ميدم و جوابي ندارم

بردیا
14-09-2010, 13:02
درستي يه فرمول يا تئوري اينه كه مكان شمول زمان شمول و ذي وجوه باشه
از اينكه فكر كردم طرفدار رئال هستين معذرت ميخوام
در طرفداري از بايرن هم كه مشتركيم
من اصلا به پنج پنالتي معتقد نيستم ياد مربي ايرسوتر نوشهر افتادم كه به فردوسي پور ميگفت داور شش پنالتي برامون نگرفت
بر فرض اينكه 5 تا پنالتي بود فكر ميكنيد اگه 2 تاشو ميگرفت پنالتيهاي بعدي رو هم ميگرفت
اصلا اين بحث بحث غلطيه چون من هم در مقابل شما دائم بازي با اينتر رو مثال ميزنم و پرتغالي بودن داور رو بهانه ميكنم اينجوري من و شما توي اين چرخش هي بايد دنبال پرتقال فروش بگرديم و به جايي نرسيم

در اين موردحق رو به طور كامل به شما ميدم و جوابي ندارم

خط اولو که اصلا نفهمیدم چی میگی:دی
زیردیپلم صحبت کن بفهمیم،والا ما کتابای روانشناسی و فلسفه و کتابای قلمبه سلمبه نخوندیم:10:
در مورد پنالتی های گرفته نشده برای چلسی هم میتونید به کارشناسی های رسمی شبکه های معتبر رجوع بکنید که خیالتون راحت بشه،تو این تاپیک ویدئوهاش گذاشته شده((البته معلوم نیست چرا چندتا از ویدئوهای ویرایش شده و لینکشون برداشته شده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنم نگفتم اگه داور 5تا پنالتی رو میگرفت چلسی 5تا گل دیگه میزد،بلکه حتی یکی ازین پنالتیا این وسط گرفته میشد و چلسی گل دوم رو هم میزد روند بازی کامل عوض میشد و اصلا شاید دیگه صحنه های پنالتی دیگه پیش نمیومد ولی بارسا هم عملا شانسی نداشت برای جبران 2گل جلوی چلسی که اونطور فشرده بازی میکرد
خب منم که درباره بازی بارسا-اینتر حرفی ندارم
تمام حرفی که من میزنم اینه که هر سال تیمی که قراره قهرمان بشه با توجه به یه سری مسائل خاص انتخاب میشه و اینم بگم که قرار نیست یه تیم چلمنگ رو بیارن و بفرستن فینال.
تیمی که قراره کمک بهش بشه تا برسه فینال باید زور بردن توی خود زمین رو هم داشته باشه
سال قبل هم اینتر بنا به هر دلیلی توی بازی با چلسی و بارسلونا و بایرن اشتباهات داوری به سودش بود و قهرمان شد
شما حساب کن کیا ضرر میکردن اگه بارسلونا دوباره میومد فینال و قهرمان میشد
امسال امیدوارم تیمی با اشتباهات فاحش داوری بالا نیاد

من خودم به شخصه ناراحت بودم ازینکه بایرن بازی رفت فیورنتینا رو با گل افساید بردش ولی خوشبختانه بازی برگشت هم فیورنتینا یه گل افساید زد که قبول شد و وجدان ماهم راحت شد که با اشتباهات یک طرفه داوری صعود نکردیم

jyjy
14-09-2010, 15:21
1- اینارو محض دلخوشی نوشتید دیگه؟ شاید حق داشته باشید چون رسیدگی رو دیگران انجام میدن. اینتری ها بعد پیروزی نیمه نهایی و فینال ترکوندن. برای سه گانه صداشون در نیومد؟! هواداران چلسی حتی بعد کامیونیتی شیلدم یونایتدی هارو تحقیر کردن. هنگام دبل مسخره نکردن؟! البته منچستری ها هم از نظر سابقه حریف و برد همون سوپرکاپ متقابلا پاسخ دادن. بایرنی ها هنوزم که هنوزه یوفا رو باعث قهرمانی اینتر می دونن و در قهرمانان 2010 همینو همراه 40 سال یادآوری می کنن. شلوغ نکردن؟! انگار در این انجمن نیستید. یه سری به تاپیک های کامیونیتی شیلد 2010 و قهرمانان اروپای 2010 بزنید.

2- نظرها که متفاوته. مثل خود مربی و بازیکنان. اما طبیعتا وقتی تیم بهتر میبازه همچین علتهایی بیشتر مطرحه تا ضعف. سر اینکه بارسلونا مدتیه بهترین تیم اروپا مونده چونه بزنیم؟

3- شخصیت ناکامی چطور؟ چشم دیدن موفقیت حریف؟ از بیست نفر فعال خوشحال رفت و حذف اینتر-بارسا هجده نفر غیر اینتری از آب در میان. آخر اخلاق!

جمله Bold جالب نیست. اونم از یک منچستری که کیفیت رو مبنا میدونه و حتما به فرگوسن مینازه.

پی نوشت: ماشالا منچستری ها چه علاقه ای به بارسلونا پیدا کردن. از تیم خودشون بیشتر درباره اش می نویسن. حسین جان بازم بگو یر به یره. پیگیری بحث بارسا اونم با این موضع که اصلا نشون نمیده خودشونو در شرایط مساوی بدونن.

jyjy
14-09-2010, 15:37
خوب دیگه ما ایرانی هستیم ووقتی موفقیت یکی را میبینیم فقط میخوام با سنگ انداختن جلوی پاش,موفقیتشو کم رنگ کنیم.
من نمیدونم دیگه این بحث داوری از کجا اومد.اهان فهمیدیم از لیگ برتر خودمون:20:.به محض این که یه تیمی می بازه شروع به متهم کردن تیم وداور میکنند.
داوری اگه خوبه برا همه خوبه,اگر هم بده برای همه بده!!!!!!!
به قول کارشناسان نود(اسم نمیبرم)داوری جزئی از فوتباله

Ezel
14-09-2010, 16:22
بحث روز: آیا بارسلونا در بحران گرفتار شده؟

سایت گل- شاید این روزها انتقادات ورزشی فراوانی در مطبوعات به چشم بخورد که خیلی از آنها بیش از حد و اغراق آمیز باشد ولی شکست بارسلونا مقابل ارکولس، نیاز به تامل و تدبیر بیشتری دارد. بعضی ها، خستگی را توجیه مناسبی برای این شکست یافتند ولی این توجیه خیلی ها را قانع نکرده است.

ایوار ماتوسوویچ، یکی از آنالیزورهای گل دات کام که اطلاعات زیادی از فلسفه فوتبالی بارسلونا دارد در این رابطه نوشته:« خستگی، بهانه ای است که برای توجیه انتقادات وارده در نظر گرفته می شود. بدون شک و با در نظر داشتن عملکرد بازیکنان بارسا، و به عنوان مثال چابی، این سوال مطرح می شود که آیا رختکن بارسا پیشرفت و بهبود یافته است؟

هرچند که الان زمان مناسبی برای ارائه پاسخی قطعی به این سوال نیست ولی نمی توان در مقابل نشانه هایی که به چشم می خورد نیز سکوت کرد:کاهش انگیزه های گلزنی و بی دقتی در ارسال توپهای استراتژیک باعث می شود که تیمی پرتلاش مثل ارکولس مقابل بارسا به پیروزی برسد؛ بردی که شاید کمتر کسی آن را تصور می کرد. نتیجه بازی چندان مهم نیست ولی دلایل ضعف و شکست بارسا نیاز به بررسی بیشتری دارد.»

از همین رو و به منظور بررسی دلایل افت بارسا، می توان دریافت که چندان اشتباه نمی کنیم. طبق گزارش منتشره در روزنامه « ال موندو دپورتیوو» ، پپ گواردیولا، مربی بارسلونا، پیغام روشنی خطاب به بازیکنانش ارائه کرده است:« نمی توانیم با رویای فتح 6 جام زندگی کنیم.»

اکنون این سوال مطرح می شود که آیا بارسلونا در بحران گرفتار شده؟

mtx891
14-09-2010, 23:42

errmii
14-09-2010, 23:58
تعریف ها و تمجید ها از اوزیل

مرجع خبری رئال مادرید : عملکرد مسعود اوزیل ، بازیساز آلمانی در برابر اوساسونا تحسین همه را بر انگیخت .

مورینیو :
"اوزیل برای من و هم تیمی هایش ، با دیدی بالای فوتبالش و تصمیماتی که می گیرد کارها را راحت می کند . تصمیم گیری که سخت ترین کار در فوتبال است برای او آسان ترین کار به شمار می رود . هنری است که با توانایی های او این چنین فوتبال را آسان نگاه کرد . اوزیل در حال پیشرفت است . او برای تیم در روز شنبه بسیار خوب کار کرد و به این خاطر از او سپاسگزاریم . برای یک بازیکن تازه وارد خیلی مهم است که هواداران به بازی او اعتماد داشته باشند و او را مورد تحسین قرار دهند ."

په په :
"اوزیل توانایی هایی دارد که اگر به او فضا بدهیم آن را نشان خواهد داد ."

آژانس خبری افه (اسپانیا) :
"اوزیل کار را آسان می کند . او باهوش است و بدون حرکات اضافی ، کارش را پیش می برد . توانایی های حفظ توپ توسط او در بازی با اوساسونا با دید بالایش آمیخته شده بود . او آسایش خاطری برای هیگوائین ، کریستیانو و بنزما بود ."

ال پایس (روزنامه ) :
"بازیکن آلمانی با عملکرد درخشان خود در اولین رسمیش در برنابئو ، حمایت هواداران را بر انگیخت ."

ال موندو (روزنامه) :
"اوزیل آن چه را که مربی می خواست انجام دهد و در برابر بارسلونای ضعیف ، بهترین بازیکن رئال مادرید بود ."

آس (روزنامه ورزشی) :
"امیدها به اوزیل است . او با هوش ، با ظرافت و در خدمت تیم بود . دو پاس گل فوق العاده داد و از همین حالا برنابئو را شیفته خود کرد ."

مارکا (روزنامه ورزشی) :
"اوزیل ، بهترین بازیکن رئال مادرید بود و توانایی هایش را بارها نشان داد . هافبک هجومی آلمانی کورسوی امید رئال مادرید بود و هر بار که پا به توپ می شد ، از پای چپش امید ساطع می شد . او در دادن پاس فوق العاده عملک در ."

کیکر (روزنامه ورزشی آلمانی):
"اوزیل در پیروزی رئال مادرید برابر اوساسونا ستاره تیمش بود . او با پاسهایش به یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید مبدل شده بود ."

ببلد (روزنامه ورزشی آلمانی) :
"اوزیل اولین پیروزی تیمش را جشن گرفت "

---------- Post added at 12:58 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

وقتی خدیرا در دوی 75 متر کریستیانو را گرفت !

مرجع خبری رئال مادرید : سرعت اعجاب انگیز خدیرا روی گل رئال مادرید در برابر اوساسونا تعجب بسیاری را بر انگیخت .
روی گل کاروالیو ، سامی خدیرا نشان داد که از چه سرعت حیرت انگیزی برخوردار است . او به کل کریستیانو را محو کرد .او از عقب به سرعت اضافه شد و توپ را به کریستیانو رونالدو رساند .
او در پاسخ به این پرسش که چطور توانسته سریع تر از کریستیانو باشد با خنده گفت :" جدی این کار را کردم ؟ خب ، اتفاقی نیفتاده که . زیاد مهم نیست . این بخشی از کار من است . وظایف من منحصر به امور دفاعی نیست و باید در حملات هم شرکت کنم . این خیلی خوب است و دوستش دارم ."
ملی پوش آلمانی افزود :" از بازی در برابر اوساسونا خیلی خشنود هستیم . اما کار آسانی نداشتیم . من هر روز سعی می کنم که زیاد بدوم و هر روز بهتر می شوم . از نظر بدنی به حد ایده آل خود رسیده ام و با هم تیمی هایم راحت تر شده ام ."

kasra_khan2003
15-09-2010, 00:18
آخی، این بارسا عجب گروه سختی خورده بهش:دی همش 3-4 تا گل زد، همش 14% توپ دستش نبود! فردا شب هم گویا این صدا سیمای فوق العاده ما نمیدونم چطور شده میخواد تو یه هفته 2تا بازی از رئال نشون بده! واسه tv اسپند دود کنم!

vahidgame
15-09-2010, 00:24
فکر کنم لیگ قهرمانان خودش تاپیک داره :20:

Ezel
15-09-2010, 16:13
بنزما در رئال خواهد ماند

سایت گل- طبق گفته های مدیر برنامه های کریم بنزما، این ستاره فرانسوی در آینده ای نزدیک، رختکن رئال را ترک نخواهد کرد. این در حالی است که تیمهای متعددی در انگلیس و ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

ستاره فرانسوی فصل گذشته ، فصل سختی را پشت سرگذاشت و کار سختی در راه یابی به ترکیب اصلی کهکشانی ها داشت و دربازار نقل و انتقالات تابستانی شنیده می شد که مورینیو قصد فروش او را دارد. سران باشگاه منچستریونایتد و منچسترسیتی نیز در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای جذب کریم ابراز تمایل کردند ولی او در رئال ماند تا برای حضورش در ترکیب ثابت کهکشانی ها به مبارزه بپردازد.

بنزما در دو دیدار ابتدایی کهکشانی ها در رقابتهای لالیگا در ترکیب تیم مورینیو قرار گرفت و طبق گفته های مدیر برنامه هایش، از رختکن رئال تکان نخواهد خورد.

کریم جزیری، مدیربرنامه های بنزما به کالچومرکاتووب گفت:« آینده کریم در رئال مادرید خواهد بود. آیا یووه، یونایتد و لیورپول در یک قدمی جذب او بودند؟ من این شایعات را تکذیب می کنم. بنزما بازیکن رئال مادرید است و بازیکن این تیم باقی خواهد ماند.»

Dr.Godfather
16-09-2010, 12:03
میگم بحثا چقدر با موضوع تاپیک ارتباط داره!:27:

یک اشتباه بازی آلمان با انگلیس فکر میکنم تفاوت زیادی داشته باشه با اشتباهات زیاد داوری توی بازیهای اسپانیا با شیلی و پرتغال و پاراگوئه و آلمان
با این حال بازم ما رد نکردیم و گفتیم کاش گل انگلیس قبول شده بود تا این مسائل پیش نمیومد ولی نشنیدم شما بیای بگی کاش بازیکن شیلی به اشتباه اخراج نمیشد
کاش گل به پرتغال به اشتباه قبول نمیشد،کاش گل صحیح پاراگوئه به اشتباه مردود نمیشد،کاش پنالتی پاراگوئه که باید تکرار میشد،تکرار میشد،کاش سرخیو راموس به حقش که اخراج تو بازی المان بود میرسید و کسی داوری رو عامل قهرمانی اسپانیا نمیدونست

به جای این همه یک جمله میگفتی کاش آلمان قهرمان میشد تا فوتبال بشه پاک ترین ورزش.:31:

bax_021
16-09-2010, 13:17
سلام به همه ی دوستان
کسی می دونه ال کلاسیکو هفته ی چندمه ؟؟؟
کی قراره رئال بارسا رو ببره ؟؟ (شوخی کردما ، نزنید یه وقت منو :31: )

masud-000000
17-09-2010, 12:53
الموندو...

اسپورت

Retired User
17-09-2010, 12:57
مو میخواد پرتغال رو تو 2 بازی بعدی در مقدماتی یورو 2012 هدایت کنه ( عجب جمله ای شد دی: )

jyjy
17-09-2010, 13:33

Capcom
18-09-2010, 10:23
مو میخواد پرتغال رو تو 2 بازی بعدی در مقدماتی یورو 2012 هدایت کنه ( عجب جمله ای شد دی: )

جالبه ، تاریخ بازیها کی هست؟

B L A S T E R
18-09-2010, 11:22
مث اینکه پرز اجازه نداده !

راستی بازی رئال با تاخیر بخش میشه فک کنم ! چون 11:15 میلان با کاتانیا بازی داره تا 1 طول میکشه ! فک کنم از دقیقه 30 به بعد بتونیم ببینیم بازی رو !

آرش-19
18-09-2010, 11:55
راستی بازی رئال با تاخیر بخش میشه فک کنم ! چون 11:15 میلان با کاتانیا بازی داره تا 1 طول میکشه ! فک کنم از دقیقه 30 به بعد بتونیم ببینیم بازی رو !

نه بابا, بازی رئال یکشنبه و پخش مستقیمه. میلان امشب بازی داره.

B L A S T E R
18-09-2010, 12:00
نه بابا, بازی رئال یکشنبه و پخش مستقیمه. میلان امشب بازی داره.
یکشنبه 00:30 بامداد یعنی امشب دیگه دوست من !

آرش-19
18-09-2010, 15:00
کشنبه 00:30 بامداد یعنی امشب دیگه دوست من !
راست میگیا ! عجب سوتی دادم :31:
فقط امیدوارم بازی میلانو کامل پخش کنن, خیلی ضد حاله نیم ساعت آخر بازیه تیم مورد علاقت
برن یه بازی دیگه رو پخش کنن.

kasra_khan2003
18-09-2010, 15:47
این رئال سوسیداد بد تیمیه! فکر کنم بازی خیلی سختی واسه رئال باشه...

Retired User
18-09-2010, 16:19
این رئال سوسیداد بد تیمیه! فکر کنم بازی خیلی سختی واسه رئال باشه...
اتفاقا به نظرم آسون باشه
3-0 میبریم

shahshahani
18-09-2010, 18:05
ای کاش اتلتیکو همینجور رو اوج بمونه و بارسا رو بزنه :دی
رئال سوسیداد هم میاد فقط دفاع میکنه. دیگه هرچقدر هم دفاع کنن از آژاکس که قوی تر نیستن....

kasra_khan2003
18-09-2010, 18:44
ای کاش اتلتیکو همینجور رو اوج بمونه و بارسا رو بزنه :دی
رئال سوسیداد هم میاد فقط دفاع میکنه. دیگه هرچقدر هم دفاع کنن از آژاکس که قوی تر نیستن....

اتفاقا به نظرم آسون باشه
3-0 میبریم

اتفاقا اشتباه میکنین! :

رئال سوسیداد هفته پیش تو زمین آلمریا 2-2 مساوی کرد اونم در حالی که تا دقیقه 90 بازی 2-1 جلو بودن! هفته قبل ترش هم تو زمین خودشون، ویارئال رو 1-0 بردن. کلا بازی سختی هست.

jyjy
18-09-2010, 19:18
مهاجم آرژانتيني بارسلونا درباره علت سفرش به لندن گفت: براي مذاکره با تيم‌هاي انگليسي به اين کشور سفر نکردم.

سایت فوتبال 3 -

ليونل مسي که چهارشنبه به لندن رفت و شايعات زيادي در خصوص اين سفر به وجود آورده بود؛ روز گذشته به بارسلونا بازگشت.

قبل از اين سفر گفته مي‌شد، مسي به لندن رفته تا با فابرگاس براي حضورش در بارسا صحبت کند، اگر چه زمان نقل و انتقالات به پايان رسيده است.

مهاجم آرژانتيني بارسلونا که در پيروزي 5 بر يک بارسلونا مقابل پاناتينايکوس نقش به سزايي را ايفا کرد، در مورد شايعه صحبتش با فابرگاس گفت: در چند سال اخير اين موضوع هميشه مطرح بوده، اما در حال حاضر وي بازيکن آرسنال است و دوست دارد در اين تيم به فعاليتش ادامه دهد.

مسي در پاسخ به اين سؤال که آيا در اين سفر مي‌توان استنباط کرد که وي براي بازي، روزي به انگليس مي‌رود؛ تأکيد کرد: من از حضورم در بارسا لذت مي‌برم و دوست دارم تا پايان عمر بازيگري‌ام در اين تيم بمانم، اما در فوتبال چيزي قابل پيش‌بيني نيست و امکان رخ دادن هر اتفاقي وجود دارد.

2010/09/18

Dr.FANOOS
18-09-2010, 21:21
دوستان ما برگشتیم.می دونم دلتون حسابی واسم تنگ شده بود (مخصوصا رئالی های و منچستری های عزیز)

1-امکان نداره من مثل طرفدار های تیم مقابل باختم رو توجیه کنم!
2-تا آخرش پای تیمم می مونم!
3-شما خواهشا واسه تیم ما دلسوزی نکنید منچستر فعلا حسابی به مشکل خورده برید پای روضه تیم خودتون بشینید!
4-بازی بارسا و سویا و رم اینتر میلان که تیم محبوب من باخت رو خودم پست هاش رو می زدم و نتیجه زنده رو اعلام می کردم!
5-خیلی خوشحالم توی این تاپیک یه عده منتظر پست های من هستند.
خواهشا بیش از حد خودتون رو به در و دیوار نکوبید و برای من انتظار نکشید!!!!:27:
.................................................. .................................................. ..
دوباره این بارسا باخت و سر و کله دشمنان ما پیدا شد.یه عده که تا به حال اینجا پست نمی زدن به قول چارلیز ما اصلا نمی دونیم طرفدار کدوم تیمی هستند و ....
خدا رو شکر تمام رئالی ها و بقیه منتقدین بارسا اظهار داشتند که ما از بارسا متنفر هستیم پس چه شکلی انتظار دارید ما پست های شما که حاوی نفرت از بارساست و با احساسات قشنگتون مخلوط شده ما ازتون قبول کنیم.
.................................................. .................................................
نظر شخصی در مورد بازی:
همیشه بازی های فیفادی برای تیم ها مشکل بود اما من ایندفعه گفتم با هرکولس هست و مشکلی نداریم بعد از فیفادی.من که حسابی شوکه شدم و باورم نمی شد.این باخت امیدوارم شوک خوبی باشه.

این جمله من رو یاد ادعای هوادارای تراکتور می ندازه:27::11:

کاملا تایید میشه.قبول شکست خیلی بهتر از توجیه شکست هست....
الان می گم اطلاعات کمه دوستان می گن تو همیشه این رو می گه!!!
خدا رو شکر بقیه دوستان اومدن این خبر رو تکمیل کردند.
توی اروپا برای طرفدار ها کارت مخصوص صادر می شه.طرفدار ها هم به چند دسته درجه بندی می شوند.سایت های رسمی باشگاه معمولا مسئول این کار هست.نمی یان که مثلا ببینن توی 1000 نفر چند تا بارسایی دارم بعد ضربدر یه عددی کنند و توی یه جمعیت بالا آمار رو در بیارن.به راحتی با استعلام گرفتن از تیم ها جمعیت هواداران بدست می یاد.
مسلما اگر تیم های دیگه جای بارسا نشسته بودند این اعتراضات نمی شد!

بدشانسی من این بود که توی این یه هفته ای که نبودم بارسا باخت دقیقا هم با خودم می گفتم الان میان از این صحبت ها می کنن!مطمئنا اگر بودم حسابی از خجالت برادران رئالی در میومدم:31:البته مطمئنا این صحبت ها دلیلش دلتنگی بوده نه چیز دیگه.مگه نه کسری؟

اول می خواستم بیام مثل دوستان دیگه بنویسم 100 درصد تایید می شه اما دیدم عجب کار احمقانه ای هست:31:البته دوستان ناراحت نشیدا!خنده دار ترین چیز ممکن که شنیده بودم این بود که بارسا شخصیت قهرمانی نداره! نمی دونم ما وقتی قهرمان می شیم چی کار می کنیم اما برام جالبه اگر کمی هم خوشحالی کرده باشیم دوستانی که از بارسا متنفر هستند بهشون بر می خوره و ....و در نهایت مجبورند حرف یکدیگر رو تایید کنند!
( یه مدت آواتارت رو ندیده بودم چشام کم سو شده بود) :31:
.................................................. ..................................................
در کل دلم واسه تاپیک لک زده بود گفتم با یه باز گشت طوفانی فعالیت ها رو آغاز کنیم!:31:

L.A.M.P.A.R.D
18-09-2010, 21:32
دوباره تو اومدی؟ :دی
پاشو برو ببینم :دی

گرافيكار
18-09-2010, 21:46
دوستان ما برگشتیم.می دونم دلتون حسابی واسم تنگ شده بود (مخصوصا رئالی های و منچستری های عزیز)
.................................................. ..................................................
در کل دلم واسه تاپیک لک زده بود گفتم با یه باز گشت طوفانی فعالیت ها رو آغاز کنیم!:31:
اميد وارم هميشه باشي
من كه دلم براي دوستان بارسايي حسابي تنگ شده بود
بعد از باخت حسابي ميدون داري كردم:31:
زنده باد بارسا

pcforlife
18-09-2010, 22:13
مصاحبه کارشناس محترم جناب sir0c0 درباره رئال مادرید توسط شبکه‏ی (ببخشید:31:) گروه Fan vs Fan:

- برای شروع خودتون رو معرفی کنید و بگید که از کی طرفدار رئال مادرید هستید و به چه دلیل طرفدار این تیم شدید؟

سروش هستم ، اوایلش به خاطر برادرم طرفدار رئال بودم ، ولی بعدا یه علاقه کاملا شخصی شد به خصوص از وقتی استیو مک منمن از لیور پول به رئال اومد .

- یه سوالی تو ذهن من و در این دو سال اخیر شکل گرفته و اون اینه که چرا رئال مادرید با وجود این همه ستاره و شرایط مالی مساعد، نتونسته حتی یک جام هم بگیره. آیا قوی بودن سایر تیم ها نظیر بارسا دخیل بوده یا عوامل دیگه ای هم وجود داشته؟!

بدون شک فوق العاده بودن بارسای دوفصل اخیر مهم ترین عامل نتیجه نگرفتن رئال در لیگا بوده ، اگر دقت کنیم میبینیم که دوفصل پیش که رئال نیمی از فصل رو با هدایت شوستر و نیمی دیگه رو با هدایت راموس به اتمام رسوند پس از ال کلاسیکوی رفت که 2-0 باخت تمام بازیهاشو تا الکلاسیکوی برگشت برد و اختلاف امتیازش با بارسا به 2 رسیده بود ولی در برنابئو اون حادثه تلخ رقم خورد ، فصل پیش هم که رئال به علت شکست در دو الکلاسیکو قهرمان نشد ( البته من جناب مهندس پیگرینی رو مقصر می دونم ) ، بازی با آلکورکون هم که ... و البته عدم موفقیت در لیگ قهرمانان به نظرم مساله بیشتر روانیه تا فنی .

- چقدر تغییر مربی رو تو این عدم نتیجه گیری دخیل میدونید؟

تغییر های پیاپی مربیان هیچوقت نتیجه خوبی نداشته ، که اگر داشت الان تمامی تیمهای لیگ ایران مدعی قهرمانی آسیا بودند ، ولی وقتی مربیانی مثل کارلوس کرش ، خوانده راموس و پیگرینی و ... ( که به نظرم لباس مربیگری رئال به تن این عزیزان بزرگ بود ) رو انتخاب می کنید تغییر اینها چندان تعجبی نداره ( البته من شوستر رو مربی خوبی برای رئال می دونستم ).

- فکر می کنید با عملکرده موفقی که مورینیو در پورتو، چلسی و اینتر داشته، ما میتونیم شاهد موفقیت رئال همراه با آقای خاص باشیم؟

امیدوارم اینطور باشه ، اما فکر نمیکنم فرصتی که مورینیو با چلسی و اینتر وپورتو داشت در رئال داشته باشه ، به خصوص با رئیسی که چندان صبور نیست و هوادارانی که از بازی دوم سوت می زدند و دستمال سفید در می آوردند .

- بریم سراغ فصل جاری،
فکر کنم تیمتون در فصل نقل انتقالات تابستانی بسیار موفق بوده، درسته؟ چه بازیکنانی رو گرفتید و یا از دست دادید؟

خرید های هدفمند رئال به نظر بیشتر به مورینیو مربوط میشه نه پرس ، بدون شک جوانانی که به رئال اضافه شدند _ مثل دی ماریا و و کانالس و خدیرا و اوزیل _ سرمایه گذاری خوبی هستند برای آینده ، اما از طرفی جدا شدن بازیکنی مثل فن در فارت واقعا باعث تاسف شد ، و درنته هم که شخصا علاقه زیادی به بازیش داشتم و استایل و فیزیکش منو یاد ادگار داویدز می انداخت ( هرچند که کم بهش فرصت داده شد )

- به نظرت موفق ترین خریدتون تو این فصل کدوم بازیکن باشه؟

بدون شک مسعود ( مسوت ) اوزیل

- به عنوان یکی از فن ها رئال نظرت راجع به رفتن رائول و گوتی چیه؟

ایکاش رائول با پیراهن رئال از فوتبال خداحافظی می کرد ( هر چند که همیشه اسطوره رئال باقی خواهد بود ) ، همیشه این یکی از سه حسرت فوتبالی من خواهد بود .

- دو هفته از لالیگای این فصل گذشت! نگاه کلی شما راجع به رئال این فصل چیه؟!

من هنوز نمیدونم که نمایش رئال برابر اوساسونا رو به عنوان شمای کلی فرم بازی رئال در نظر بگیرم یا بازی برابر آژاکس ( البته در طول فصل مشخص میشه ولی بازی برابر اوساسونا بیشتر از بازی در برابر آژاکس به سبک کاری مورینیو میخورد ) ، و شخصا دوست دارم بازی تاکتیکی ( که از ویژگیهای مورینیو هست ) از رئال ببینم تا تیکی تاکا .

- این هفته با تیم سوسیداد بازی دارید! این بازی که تو خونه حریف هستش رو چطور ارزیابی می کنید؟!

به قولی این بازی هم مثل همه بازیها 3 امتیاز دازه :31: اما فکر نمی کنم که سوسیداد حتی در زمین خودش هم بتونه برای رئالی که در بازی با آژاکس دیدیم مشکلی ایجاد کنه ( سوای از کلیشه غیر قابل پیش بینی بودن فوتبال )

- محروم یا مصدومی تیمتون داره؟

حقیقتا از اوضاع مصدومان ( غیر از کاکا ) و محرومان اطلاعی ندارم .

- اگه به جای مورینیو بودی چه ارنجی و ترکیبی رو واسه رئال میچیدی؟

کاسیاس
راموس - پپه - کاروالیو - مارسلو
آلونسو - خدیرا
لئون - اوزیل - رونالدو
هیگواین

- حدست راجع به نتیجه بازی چیه؟!

فکر میکنم با اختلاف دو گل پیروز بشیم .

- نظرت راجع به بازی تیم رقیبتون که با اتلتیکو چیه؟!

اتلتیکو با وجود فورلان پیشرفت زیادی داشته و سطح کیفی خوبی هم داره اما برای مقابله با سبک بازی بارسا نیاز به ابزاردفاعی ای هست که به نظرم اتلتیکو این ابزار رو در اختیار نداره ( با فاکتور از بازی بارسا با ارکولس ) هرچند در فاز تهاجمی و ضد حملات تیم خوبی هست ضمن اینکه انگیزه بارسا برای جبران شکست در بازی قبلیش در لیگ کار اتلتیکو رو سخت تر میکنه .

- چند روز پیش تونستید تو لیگ قهرمانان با دو گل آژاکس رو ببرید، فکر میکنید با وجود میلان و آژاکس و تیم های مراحل آتی CL بالاخره بعد از سال ها رئال میتونه طعم موفقیت رو در چمپیونز لیگ بچشه؟!

با اینکه قلبا دوست دارم رئال قهرمان بشه اما به نظرم این ایده تا حدودی رویا پردازانه به نظر میرسه ، به نظرم حضور در جمع 4 تیم پایانی میتونه برای رئال در فصل اول هدایت مورینیو موفقیت آمیز باشه .

-در پایان نظرتون رو راجع به گروه Fan vs Fan و سوالاتی که مطرح شد بگید!

ایده بسیار خوبیه که از طرف دوست خوب و خلاقم حسین مطرح و پرداخته شده و حتی این پتانسیل رو داره که به تاپیک تبدیل بشه ( امیدوارم این اتفاق هرچه زودتر بیفته ) ، سوالات هم جامع بود .
در پایان هم یادآوری میکنم که نظرات افراد در زمینه های گوناگون با هم متفاوته .

با تشکر...

hompoil
18-09-2010, 22:17
خودتان را اذیت نکنید تیم ملی ایران به هیچ عنوان نمیتواند قهرمان شود اگه تا یک چهارم بره کار بزرگی انجام داده:5:
اخه ما مگه بازیکن داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ همش یه مش بچه سوسول هستند که فقط بلدند پول بگیرند :13:جام ملتهای اسیا سال 2003 که ان شا... یادتان هست اون موقع ایران واقعا قوی بود بازیکنان فوق العاده داشت ولی سوم شد (از بد شانسی)

گرافيكار
18-09-2010, 22:20
مصاحبه کارشناس محترم جناب sir0c0 درباره رئال مادرید توسط شبکه‏ی (ببخشید:31:) گروه Fan vs Fan:

[/COLOR][/RIGHT]

دستتون درد نكنه
كار خيلي قشنگيه
اينجوري بچه ها همديگرو بهتر ميشناسن

pcforlife
18-09-2010, 22:36
در ادامه این مصاحبه ها می رسیم به یکی از کارشناس برتر فوتبال که تصادفا طرفدار بارساست.:31: جناب iman0007 زحمت کارشناسی بازیه فردای بارسا رو بر عهده دارن:

برای شروع خودتون رو معرفی کنید و بگید که از کی طرفدار بارسلونا هستید و به چه دلیل طرفدار این تیم شدید؟

سلام.
ایمان هستم طرفدار دو آتیشه ی بارسا و پرسپولیس(کلا اگه یه نفر هم رئالی باشه هم استقلالی حاضرم باهاش تن به تن بجنگم :دی)،من الان 17 سالمه.امسال هم کنکور رو دادم رفت.حدود 6-7 سال پیش طرفدار بارسا شدم،یعنی زمانی که رونالدینیو داشت تو بارسا گل می کاشت،ولی الان چیزی که خیلی برام مهمه فلسفه ی بارسلوناست،نه صرفا بازیکن هاش...

اجازه بدید قبل از اینکه وارد بحث بازی فردا شب بشیم، من راجع به بارسلونای گوآردیولا چند سوال ازتون بپرسم،
به نظر شما بارسای فعلی چه تفاوت هایی با بارسلونای رایکارد داره؟ منظورم از تفاوت ها ،تفاوت ها در مسائل فنی تیم هستش.

خب مسلما گواردیولا تونست بعد از جام ملت های اروپای 2008،تیکی تاکای آراگونس رو خیلی کامل تر و دقیق تر توی بارسا پیاده کنه و با مدیریت عالی تونست علاوه بر کسب نتایج بسیار عالی و بدست آوردن 6 جام،بازی خیلی قشنگی به نمایش بذاره،به طوری که حتی کسانی که خیلی فوتبال رو دنبال نمی کنن و خیلی از فوتبال سر در نمی آرن،با دیدن بازی های بارسا می تونستن تفاوت های بارسا با بقیه ی تیم ها رو احساس کنن...هر چند بارسا در زمان رایکارد هم بازی های خوبی به نمایش می گذاشت ولی در اون زمان تکیه ی اصلی تیم به ستاره ها بود.

فصل 09-2008 بارسلونا با گوآردیولا تونست تمامی جام های ممکنه رو از آن خودش بکنه. اما در فصل 10-2009 6 جام به 1 جام کاهش پیدا کرد. به عنوان یک هوادار علت یا علل اصلی ای که بارسا نتوانست از 5 عنوان دیگه قهرمانیش درفصل گذشته دفاع کنه رو چی میدونید؟

به نظر من بارسا پارسال یه کم بدشانسی آورد...
تو cl از اینتری که تو مرحله ی گروهی هم توی سن سیرو و هم تو نیو کمپ تو قوطی بود،به واسطه ی اشتباهات داوری تو بازی رفت (دو تا از گل های اینتر باید مردود میشد و دو تا پنالتی برای بارسا باید گرفته میشد) و بازی به شدت تدافعی اینتر تو بازی برگشت،حذف شدیم.(هر چند اینتر هم پارسال واقعا مستحق قهرمانی cl بود)...
توی کوپا دل ری هم بازی رفت با سویا رو 2-1 تو خونه باختیم(به علت فشرده بودن زیادی بازیها ،پپ تیم دوم رو آورده بود تو زمین)،بازی برگشت هم به خاطر بازی به شدت ضعیف آنری و زلاتان زحمت سایرین به باد رفت(هر چند یادمه دروازبان سویا اون شب ترکونده بود ولی بقیه ی تیم دقیقا مثه عربا فوتبال بازی می کردن).حیف اون گل زیبای ژاوی...
خلاصه برای من و خیلی از طرفدارهای دیگه ی بارسلونا بیش از کسب جام، بازی زیبای بارسا مهمه که پارسال هم شاهدش بودیم...viva barca

خوب اگه موافقی از گذشته دور بیایم به گذشته نزدیک! درواقع فصل جاری، فکر می کنید تیمتون در فصل نقل انتقالات تابستانی موفق بوده؟ چه بازیکنانی رو گرفتید و یا از دست دادید؟

در مورد نقل و انتقالات امیدوارم چیزی رو از قلم نندازم .
خرید ها:آدریانو،ماسچرانو،ویا
فروش ها:یایا توره:41:،زلاتان
یه ذره زیادی به فابرگاس گیر دادیم،شاید نباید اینقدر روش اصرار میکردن،از رفتن توره هم خیلی ناراحت شدم،ولی خب خودش می خواست بره دیگه.
آدریانو هم بسیار خرید خوبیه،توانایی های فوق العاده ای داره که حتما در آینده خواهید دید.
ویا رو خوب موقعی خریدیم،اگه میذاشتیم بعد از جام جهانی قیمتش دو برابر میشد :31:،هر چنر هنوز خوب تو تیم جا نیفتاده...
به نظرم در کل نقل و انتقالات خوبی داشتیم،بیشتر از این نمی خواستیم.

این چند وقته در انجمن خبر ورزشی یکی بحثای روز ضرر کردن بارسا از خرید زلاتان از اینتر بوده. میخوام به این سوالم به صورت بله یا خیر جواب بدید. آیا اعتقاد دارید که خرید زلاتان، یک خرید نسنجیده ای برای بارسا بوده؟

خیر،دلیلش هم خواستی میگما...

دو هفته از لالیگای این فصل گذشت! نظر کلی شما راجع به بارسای این فصل چیه؟!

عالی نبوده،بهتر میشه...تو دو هفته که نمیشه نظر داد...ایشالله این هفته استارت قهرمانی رو میزنیم...

این هفته با تیم صدر نشین اتلتیکو بازی دارید! این بازی که تو خونه حریف هستش رو چطور ارزیابی می کنید؟!

اوه اوه،چی گفتی؟؟؟اتلتیکو؟گربه سیاه بارسا همین اتلتیکوست و بس...اصلا یاد ویسنته کالدرون که میفتم،غم هام زنده میشه...3 ساله داریم تو این ورزشگاه می بازیم،گواردیولا تو این دو سال نتونسته اتلتیکو رو تو خونه ی خودش ببره،سال اول بازی همون 3- 4 معروف شد،بازی خیلی خفنی بود،یادش بخیر...سال پیش هم 2-1 باختیم (کلا از کسایی که تو این بازی دفاع وایساده بودن من هیچ کدوم رو نمیشناختم،همه یا مصدوم بودن یا محروم)،البته چند سال پیش 6 تاییشون هم کردیما(کلا مادریدی ها استعداد زیادی تو 6 تایی شدن دارن :27:)،توی نیو کمپ هم هیچ وقت جلوی این تیم مشکلی نداشتیم...
به نظرم این بازی جزو سختترین بازی های هر فصلمونه...پارسال تنها باختمون تو لالیگا تو همین کالدرون بود...
ولی امسال قضیه فرق میکنه...بارسا با شکست توی بازی قبل انگیزه ی خیلی زیادی برای جبران تو این بازی داره...اتلتیکو هم توی cl از آریس یونان باخته در نتیجه روحیه اش تضعیف شده...در نهایت با اطمینان بهت میگم این بازیو می بریم....:40:

مصاف مسی و فورلان رو چطور میبینی؟!

فورلان خیلی بازیکن خوبیه،بازیش هم توی جام جهانی فوق العاده بود،ولی یه ضرب المثل هست که میگه شیر پیر هم که باشه باز شیره،مسی سلطان لالیگاست.مسی این مبارزه رو به سود تیمش رقم میزنه...

اگه به جای گوآردیولا بودی چه ارنجی و ترکیبی رو واسه بارسا میچیدی؟

ترکیب:
والدز
آدریانو------پویول------پیکه-------آلوز
بوسکتس
اینیستا----------ژاوی---------کیتا
ویا-------------مسی

حدست راجع به نتیجه بازی چیه؟!

2-1 بارسا میبره

نظرت راجع به بازی تیم رقیبتون با سوسیداد چیه؟!

سوسیداد حریف جدی ای نیس،رئال میبره،هر چند امیدوارم اشتباه گفته باشم:27:

یه گذری هم بزنیم به CL... بر خلاف انتظار پس از بازی ناامید کننده برابر هرکولس تونستید چمپیونز لیگ رو عالی آغاز کنید، فکر می کنی مهمترین رقیباتن تو CL چه تیم هایی هستند؟!

گروه خوبی بهمون افتاده...البته به غیر از این روبین غازان(کازان؟!:31:)با شرایط بد آب و هواییش...
گروهی که مشکل نداریم،ولی به غیر از بارسا امسال رئال،چلسی،بایرن از نظر من مدعی هستن....(بذار دلشون خوش باشه،ولی ما قهرمانیم :31:)

در پایان نظرتون رو راجع به گروه Fan vs Fan و سوالاتی که مطرح شد بگید!

خیلی خوبه،وقتشو بیشتر کنید :31:

با تشکر...

Dr.FANOOS
18-09-2010, 22:48
دوباره تو اومدی؟ :دی
پاشو برو ببینم :دی

اميد وارم هميشه باشي
من كه دلم براي دوستان بارسايي حسابي تنگ شده بود
بعد از باخت حسابي ميدون داري كردم:31:
زنده باد بارسا
هر جفتتون لطف دارید!:31:

L.A.M.P.A.R.D
18-09-2010, 23:07
من از این صدر خوشم میاد :دی

zahedy2006
18-09-2010, 23:37
اخه ما مگه بازیکن داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ همش یه مش بچه سوسول هستند که فقط بلدند پول بگیرند جام ملتهای اسیا سال 2003 که ان شا... یادتان هست اون موقع ایران واقعا قوی بود بازیکنان فوق العاده داشت ولی سوم شد (از بد شانسی)

فکر کنم همونجا بود که گل محمدی پنالتی رو خراب کرد و عادل فردوسی پور که هیجان زده شده بود گفت - این چه طرز پنالتی زدنه (یا یه چیزی تو همین مایه ها)
البته اولش یه مقدار به حالت داد و عصبی و بعدش لحنش رو کنترل کرد...

کلا چرا قهرمانی های ایران به زمان قبل انقلاب مربوط میشه؟
مگه بعدش بازیکن ها عوض شدند؟
تیم های حریفها هم که بعضی ضعیف و بعضی قوی شدند. تعادل یه جورایی بود

.SA33D.
18-09-2010, 23:50
من با همه ش موافقم.اما ایران خیلی شانس آورد.اگه قرار بود همه ی موقعیتهای نزدیک به گل ،گل بشن الان ایران 5 2 باخته بود.
امیدوارم توی جام ملتها هم شانس بیاریم.هنوز هم یه فوروارد 6دانگ نداریم.شاید میداودی بتونه کاری کنه.

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

فکر کنم همونجا بود که گل محمدی پنالتی رو خراب کرد و عادل فردوسی پور که هیجان زده شده بود گفت - این چه طرز پنالتی زدنه (یا یه چیزی تو همین مایه ها)
البته اولش یه مقدار به حالت داد و عصبی و بعدش لحنش رو کنترل کرد...

کلا چرا قهرمانی های ایران به زمان قبل انقلاب مربوط میشه؟
مگه بعدش بازیکن ها عوض شدند؟
تیم های حریفها هم که بعضی ضعیف و بعضی قوی شدند. تعادل یه جورایی بود

آره گفت این چه طرز پنالتی زدنه آقای گل محمدی. چقدر سوختیم سر اون پنالتی. چه کسایی پنالتی خراب کردن...مهدوی کیا،مبعلی ،گل محمدی :41: حیف شد.اون جام حق ما بود.
قهرمانی ایران زیاد به قبل یا بعد انقلاب ربطی نداره. اون موقع ها تیم ایران بخاطر استعداد بازیکناش و مهارتهای فردی اونها -چیزی که بقیه تیمها اونقدر نداشتن- قهرمان میشد.اما الان بقیه تیم ها بخاطر کار تیمی و تاکتیک و کلاس روز فوتبال قهرمان میشن.چیزی که ایران تقریبا نداره.ما بیشتر در جا دویدیم.

charlize
19-09-2010, 00:40
چه سوپر گلی زد آنخل...
1-0 به نفع رئال..
دقیقه 51...

charlize
19-09-2010, 01:29
بلاخره بردیم!
چند تا نکته از دید من:
1.چیزی که خیلی به چشم من اومد، تغییر جای دی ماریا و اوزیل بود نسبت به بازی قبل...اصلا در این وضعیت کارایی بازی قبل رو نداشتن...
2.من فک میکردم کریس بعد این گل، از بازی بعدی شرایط نرمال پیدا میکنه اما دیدم که از همون دقیقه به بعد کاملا شیوه بازیش عوض شد و به بازیکنا پاس میداد که اگه هیگواین بازهم قصد حرص دادن ما رو نمیکرد و توپ رو گل میکرد یا مارسلو یخورده خوش شانس تر میبد، کریس یه پاس گل هم میداد! در کل تا قبل گل بدون شک بدترین بازیکن زمین بود اما از بعد گل، شرایطش به کل عوض شد...
3.مارسلو بازهم عالی بازی کرد..همیشه گفتم که اگه فرصتیکه به درنته داده شد، به این هم میدادیم، الان بقول عادل، قشنگ یه روبرتو کارلوس داشتیم...راحت میشه بهترین بازیکن زمین انتخابش کرد...البته خدیرا هم خیلی خوب و درگیرانه بازی میکنه و یه خرید خیلی خوبه..
4.خدایا از دست این سرخیو! اون حرکت بچه گانه رو کرد که نزدیک بود گل بخوریم..درس عبرت نشد براش و 2 بار دیگه هم همون کار رو کرد!!
ضمن اینکه گزارش گر بازی به جرات میگم قصدش، پر کردن جای خیابانی بود!!
و نکته اخر و مهم قضیه:هر وقت خوزه عصبی شد، اصلا نزدیکش نیاید!: دی

در کل خیلی خوب نبودیم اما نتیجه رو گرفتیم که همین مهم بود...

Maziar_69
19-09-2010, 01:31
تبریک به رئالی های عزیز.
ظاهرا امسال بارسا باید خودشو آماده کنه. :31:

اما یه چیزی نگران کنندست. اینکه تا کی میخوان این همه موقعیت هدر بدن؟؟؟
از دقیقه 80 تا 90 دو تا گل میتونستن خیلی راحت بزنن و یک گل هم بخورن که میشد 4-2. :دی

ولی جدی موقعیت زیاد خراب میکنن.

گرافيكار
19-09-2010, 02:41
تبریک به رئالی های عزیز.
ظاهرا امسال بارسا باید خودشو آماده کنه. :31:

اما یه چیزی نگران کنندست. اینکه تا کی میخوان این همه موقعیت هدر بدن؟؟؟
از دقیقه 80 تا 90 دو تا گل میتونستن خیلی راحت بزنن و یک گل هم بخورن که میشد 4-2. :دی

ولی جدی موقعیت زیاد خراب میکنن.

اولا كه من چيزي از رئال توي اين دو سه بازي نديدم كه بارسا بخواد خودشو آماده كنه
بعد هم رئال نيمه دوم فقط 2 بار اومد توي هجده سوسيداد كه توي همون 5 دقيقه آخر بود كه هيچكدومشم گل نشد
اينهمه موقعيت گل كجا بود؟
اگه بازي رو نديده بودم چه فكرا كه نميكردم
كلا رئال بد بازي كرد سوسيداد بدتر گلاي رئال هم كه ...
چيزي كه مشخصه اينه كه رئال بازيش فعلا شكل خاصي نداره
توي دفاع هم روي حملات كم تعداد سوسيداد حسابي آشفته ميشدن
در مورد ميانگين هوش بازيكناي رئال هم حرف دارم كه فعلا فضا رو آماده نميبينم

alirezaghanbari
19-09-2010, 02:47
هنوز برا قضاوت خیلی زوده...

pcforlife
19-09-2010, 06:23
ضمن اینکه گزارش گر بازی به جرات میگم قصدش، پر کردن جای خیابانی بود!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
19-09-2010, 13:55
ادم بعضی وقتها یه پست هایی رو که میبینه، از اینکه داره اون پست رو میخونه، احساس تنفر میکنه از خودش برا اینکار!
الان پست این دوستمونه...که فقط بلدن کلمات گنده استفاده کنن اما فقط از روی تعصب(!) حرف میزنن..
دی ماریا یکی از بهترین گل های فصل رو زد اونم با پای راست و ایشون میاد میگه..
بقول محمد، باید با دست گل بزنیم تا شاید بگن خوبه!
+
میگه تویه این 4 بازی رئال چیزی از خودش نشون نداده!!!
من نمیدونم پس بالای 30تا شوتی که تویه بازی با آژاکس زده شد هویج بوده؟!!

خلاصه اینکه برا خودم متاسفم...
کسی درباره گل رونالدو صحبت نمیکنه ...

گل دی ماریا رو بزرگ کردین و رو به گل رونالدو نمیارین که به مسخرگی محض به ثمر رسید !!!

L.A.M.P.A.R.D
19-09-2010, 13:58
این حرفا یعنی چی ؟......خیلی از گل ها اتفاقی توی دروازه میرن......مثل گل اسکولز به میلان

A.N.A.P
19-09-2010, 14:11
این حرفا یعنی چی ؟......خیلی از گل ها اتفاقی توی دروازه میرن......مثل گل اسکولز به میلان
اون گلو نگو که هر وقت فکرشو میکنم 1 دقیقه سکوت میکنم !!!:31:
.
.
.
خب من دارم میگم فقط سر گل دی ماریا دارن بحث میکنن و میگم عجب گلی بود ... با پای غیر تخصصی زد ...

بهترین گل دی ماریا بود و این حرفا رو کسانی میزنن که ادعای منطق میکنن !!!

A.N.A.P
19-09-2010, 14:49
یه کلمه از مادر عروس! شما چی میگین که هنوز نمیتونین 2تا بازی پشت هم ببرین!

بارسایی ها هم بهتره بجای ایراد گرفتن از رئال، برن باخت 2-0 خودشون رو نقد کنن!

اشتباه ما رئالی ها اینه که جلو دشمنامون میایم خودمون رو نقد میکنیم... اونام که آخر جنبـــــــــــه!!!
شما فعلا اینارو داشته باشین تا ببینیم امسال تو CL چی میشه :

Matchday 3 ----- 21 October 2009

Group C

Real Madrid CF 2 -3 AC Milan

گرافيكار
19-09-2010, 14:55
بارسایی ها هم بهتره بجای ایراد گرفتن از رئال، برن باخت 2-0 خودشون رو نقد کنن!
ما كه كاري به شما نداريم
بعضي از رئاليها هستن كه با يكي دو برد
به بارسا آماده باش ميدن

شما یخورده زیادی با کلمات بازی میکنید و من نمیتونم کنار بیام با این
با كلمات نميشه بازي كرد
سعي ميكنم نديده بگيرم و كار خودمو بكنم

M A M M U T
19-09-2010, 17:39
من ميگم رئال نيمه دوم به غير از 5 دقيقه آخر نيومد توي 18
دوستمون ميگه پس گل ديماريا چجوري رفت توي دروازه
تا جايي كه من ديدم ديماريا از گوشه 18 قوص داد اونم روي يه حركت فردي از كنار كه ممكنه اين نوع گلها قشنگ باشن اما روي تاكتيك خاصي نيستن

خب شما اشتباه یادته:31:.
امشب اخبار ورزشی نگاه کن کاملا توی هیجده قدم بود.
-------------------------------------------
ولی دوستان ایجا چقدر رئالی داریم:18::27::31:
من تو مدرسه میرم دیوانه می شم وقتی جمعیت بارسایی ها رو میبینم.:27:

Retired User
19-09-2010, 20:22
شما فعلا اینارو داشته باشین تا ببینیم امسال تو CL چی میشه :

Matchday 3 ----- 21 October 2009

Group C

Real Madrid CF 2 -3 AC Milan
عزیزم تاپیک اشتباه اومدی
برو یکم نتایج مو رو مقابل میلان ببین تا دیگه اینارو ننویسی

H A M A S
19-09-2010, 20:47
مسی اولی رو کوبوند

Masoud-Susa
19-09-2010, 21:21
نیمه اول تموم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Madrid 1 - 2 Barcelona:5:

Capcom
19-09-2010, 22:25
مسی مصدوم شد:41:

iman0007
19-09-2010, 22:40
انصافا این بازی مسی خیلی عالی بود.چشمش زدن...:41:

Masoud-Susa
19-09-2010, 22:41
برد خوبی بود...
این پیروزی رو به همه هواداران تبریک میگم:10:
با اینکه بازیکن های اتلتیکو رو به بازی خشن آورده بودن ،بچه ها به خوبی تونستن اونا رو رام خودشون کنن!:27:
می تونستیم بیشتر از اینا بزنیم...(حداقل به اندازه انگشت های یک دست!)...
ویا می تونست امشب یه هتریک درست درمون بکنه،اما اصلا از هیچکدوم موقعیت هاش استفاده نکرد...:13:
البته نباید کار دروازه بان اتلتیکو( د خیا فک کنم؟!) رو هم نا دیده گرفت...واقعا یکی از عوامل مهمی که مانع از هم پاشیده شدن اتلتیکو شده بود،همین دروازبان خوبشون (شاید جلوی بارسا!) بود.
در کل که بخواهیم حساب کنیم این برد اصلا به مصدوم شدن لئو مسی نمی ارزید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+

Messi stretchered off in Barca win

yuseph
19-09-2010, 22:52
مسی مصدوم شد؟
حالا جدیه مصدومیتش یا خفیفه؟
چندوقت از فوتبال دوره؟

M A M M U T
19-09-2010, 22:56
مسی مصدوم شد:41:
:27::27::27::27:بارسلونا با مسی این طور بازی می کرد اون اگه نباشه دیگه خدا می دونه چی به سرش میاد:27:

L.A.M.P.A.R.D
19-09-2010, 23:09
نه بابا :دی......کاری به خودش ندارم.....
چون میدونم بازیش خوبه میگم.....چون میدونم بارسا بدونه اون چیزی نیست

Dr.FANOOS
19-09-2010, 23:15
:27::27::27::27:بارسلونا با مسی این طور بازی می کرد اون اگه نباشه دیگه خدا می دونه چی به سرش میاد:27:

دقیقا :دی..
چه جوری بازی کرد مگه؟ تلویزیون شما ها چیز دیگری نشون می داد مثل اینکه!
70 درصد مالکیت توپ در زمین اتلتیکو از آن ما بود این همه موقعیت گل که تیم اتلتیکو مسلما دلیل باخت خفیفش رو مدیون دروازه بانش هست.قطعا بعد از دوتا ال کلاسیکو ها این سخت ترین بازی بارسا در فصل بود.بارسا تنها یک باخت فصل قبل داده بود اون هم در همین زمین مقابل اتلتیکو بوده.
خواهشا به کار احمقانه ی تایید کردن همدیگر دیگه ادامه ندهید که بی از حد مسخره شذه.آقایی که میای و قصدت فقط تخریبه ضعف رو بگو با هم بحث می کنیم حرف هایی که در حد همون تاپیک لیگ ایران هست رو اینجا نزن!
فعلا تازه اومدی داغی:46:زیاد بهت خرده نمی گیرم!:31:
نظر شخصی در مورد بازی: به نظرم باز هم بارسا با بارسای فصل پیش فاصله داره.متاسفانه من چندبار هم توی گروه بارسلونا گفتم اما کو گوش شنوا !:31:یکی رو باید جای این ماکسول و آبیدال بیاریم از اون ناحیه بارسا خیلی آسیب پذیر هست و کمترین حملات هم از اون قسمت می شه.دروازه بان خیلی خوبی داشتند.جرارد پیکه هم داره ما رو دیوونه می کنه:31: خدا رو شکر این بازی دست عادل بود و عادل از بارساو مسی و همچنین در صحنه ی گل اول از مسی و پدرو و ویا تعریف و تمجید می کرد و جواد خیابانی نبود که دوستان بهونه بیارند! در طول بازی که به مسی حسابی عرض ارادت کرد.
جمله ی شاهکارش: بارسلوناست که تیکی تاکای واقعی رو بازی می کنه!
مهار کردن فورلان و همچنین آگرو توسط مدافعان عالی انجام شد.فکرش هم نمی کردم فورلان انقدر محو بشه!
والدز هم داره ترسناک فصل رو شروع می کنه ولی عادل هم از فصل پیشش به خوبی یاد کرد و حرف هایی که ما و همچنین سینا توی این انجمن می زدیم رو یه جورایی تایید کرد و خلاصه یه حالی بهمون داد!:31:
هنوز هم دارم حسرت اون سه امتیاز بازی با هرکولس رو می خورم!:41:
.................................................. ................................................
امیدوارم مسی هم طوریش نشده باشه.
اگر هم شده باشه:
1-جا برای ویا بازتر می شه!
2-اول فصله وسطای فصل مصدوم بشه خطری هست!:31:

pcforlife
19-09-2010, 23:15
حالا جدیه مصدومیتش یا خفیفه؟
یوسف بزار 3 مین از مصدومیتش بگذره! بعد بپرس!:31:

boy iran
20-09-2010, 00:09
ببخشید

پیام بازرگانی میام وسط صحبتهای مملکتی شما

ولی یک مشت آدم بی جنبه و چرت گو میان اینکارا رو میکنند که هر روز بخش ورزشی محدودتر میشه

البته اینقدر همکارای خوب اینجا دارم که سربزنند درست میشه مشکلی نیست

گرافيكار
20-09-2010, 00:11
در مورد بازي
با اكثر حرفاي FANOOS_AK جان موافق
اولين چيزي كه توي بازي به چشم ميخورد آمادگي دروازبان خوب آتلتيكو بود كه جداي از رقيب بودن خيلي خوب بود
كاشكي والدز كمي ياد بگيره
بارسا با اينكه نسبت به سال گذشته نتيجه بهتري گرفت اما از نظر ساختار تيمي هنوز با سال گذشته فاصله داره
هر چند من معتقدم بر عكس رئال اين فاصله براي بارسا زياد نيست
چون بارسا زياد دست نخورده
جناح چپ مثل سال پيش هنوز مشكل داره
هر چند در كل دفاع خوب بود فورلان آماده ترين مهاجم لاليگاس و مهار اين بازيكن ساده نيست كه انصافا مدافعا خيلي خوب از پسش بر اومدن
هنوز ويا از نظر ذهني با مربع هجومي تيم هماهنگ نشده ولي اگه به درك متقابل برسه مطمئنم خط حمله امسال110 درصد از خط حمله پارسال بهتر ميشه
يه چيز خوبي كه توي اين مسابقه ديدم اين بود كه در مقابل خشونت خوب بازي رو در اورديم
هر چند بعضي جاها واقعا تعمدي روي پاي بازيكناي بارسا ميومدن و در نهايت مسي هم مصدوم شد اما خب تجربه خوبي براي امسال بود
چون امسال ديگه مطمئنن تيما براي متوقف كردن بارسا نميان 90 دقيقه توي 18 جمع بشن و دنبال راههاي ديگه هم هستن كه يكيش خشونت كنترل شده هستش كه اميدوارم تيما ازش استفاده نكنن
من برعكس FANOOS_AK عزيز مصدوميت مسي خيلي نگرانم كرده هر چند بدون مسي بازي كردن تجربه گرانبهايي ميشه اما اميدوارم چيزيش نشده باشه من كه نميتونم تا 5 سال ديگه فوتبال رو بدون مسي تصور كنم
يكي از سه بازي سختمون رو برديم
به اميد برداي بعدي
من نسبت به اين تيم خيلي خوشبينم

گرافيكار
20-09-2010, 00:21
خب ما مثل اون عرب ها ریاکار نیستیم.
ما از مصدومیت کسی خوشحال نمیشیم بلکه از عواملی که باعث بشه یه تیم دیگه(در این جا بارسا) بیشتر از این افت کنه خوشحال میشیم.
فکر کنم کافی بود.
اوه چه پارادوكسي:18:
ما از مصدوميت كسي خوشحال نميشيم بلكه از عواملي كه....
معني اين جمله اينه كه
ما از مصدوميت كسي خوشحال نميشيم بلكه از مصدوميت بازيكناي يه تيم ديگه(در اين جا بارسا) خوشحال ميشيم

Dr.FANOOS
20-09-2010, 00:21
در مورد بازي
با اكثر حرفاي FANOOS_AK جان موافق
اولين چيزي كه توي بازي به چشم ميخورد آمادگي دروازبان خوب آتلتيكو بود كه جداي از رقيب بودن خيلي خوب بود
كاشكي والدز كمي ياد بگيره
بارسا با اينكه نسبت به سال گذشته نتيجه بهتري گرفت اما از نظر ساختار تيمي هنوز با سال گذشته فاصله داره
هر چند من معتقدم بر عكس رئال اين فاصله براي بارسا زياد نيست
چون بارسا زياد دست نخورده
جناح چپ مثل سال پيش هنوز مشكل داره
هر چند در كل دفاع خوب بود فورلان آماده ترين مهاجم لاليگاس و مهار اين بازيكن ساده نيست كه انصافا مدافعا خيلي خوب از پسش بر اومدن
هنوز ويا از نظر ذهني با مربع هجومي تيم هماهنگ نشده ولي اگه به درك متقابل برسه مطمئنم خط حمله امسال110 درصد از خط حمله پارسال بهتر ميشه
يه چيز خوبي كه توي اين مسابقه ديدم اين بود كه در مقابل خشونت خوب بازي رو در اورديم
هر چند بعضي جاها واقعا تعمدي روي پاي بازيكناي بارسا ميومدن و در نهايت مسي هم مصدوم شد اما خب تجربه خوبي براي امسال بود
چون امسال ديگه مطمئنن تيما براي متوقف كردن بارسا نميان 90 دقيقه توي 18 جمع بشن و دنبال راههاي ديگه هم هستن كه يكيش خشونت كنترل شده هستش كه اميدوارم تيما ازش استفاده نكنن
من برعكس FANOOS_AK عزيز مصدوميت مسي خيلي نگرانم كرده هر چند بدون مسي بازي كردن تجربه گرانبهايي ميشه اما اميدوارم چيزيش نشده باشه من كه نميتونم تا 5 سال ديگه فوتبال رو بدون مسي تصور كنم
يكي از سه بازي سختمون رو برديم
به اميد برداي بعدي
من نسبت به اين تيم خيلي خوشبينم
غمت نباشه ایشالا که چیزی نشده اما من به بازیکنانی مثل بویان و پدرو خیلی اعتقاد دارم.مخصوصا پدرو!
والدز هم الان وضعیتش با پارسال کاملا متفاوته.امسال رفت جام جهانی ...یه فصل عالی و تقریبا بدون اشتباه رو پشت سر گذاشت...سر بازی دوستانه با آرژانتین نشون داد که از رینا شایسته تر هست.کمی الان فشار روش هست و همچنین انتظارات هم بالا رفته! باید بیشتر کارهای روحی روانی باید کنه که توی کرنر همچین تصمیم مضحکی نگیره!:31:
آقا یه چیز هم در مورد داوری بگیم تا نیومدن کتکمون بزنن!:31:
داور یه پنالتی رو برای اتلتیکو نگرفت البته من خودم دفعه آخر که صحنه رو دیدم نظرم برگشت و گفتم پنالتی نیست اما عادل گفته فعلا نمی شه زیاد به صحنه گیر داد!:31:
دو تا آفساید بد رو هم برای بارسا اشتباه سوت زدن یکی جناح چب برای ماکسول یکی هم برای ویا که از همه مهمتر همین صحنه بود. به قول عادل توپ های 50-50 رو هم به نفع اتلتیکو سوت زد.در کل داور خوبی نبود چون بارسایی ها رو دیگه داشتن کتک می زدن و باید زودتر از دقیقه 90 اخراجی می دادن.اگر موقعیت ها رو بهتر قدر می دونستند با تفاضل بهتری می بردیم و توی روحیه تیم خیلی تاثیر داشت.

noble savior
20-09-2010, 00:25

سلام!
البته منم امیدوارم استفاده نکنن:31:
ولی تو جام باشگاه ها که داوری اکثرا به نفع بارسا بوده فک نکنم تیما بتونن استفاده کنن

L.A.M.P.A.R.D
20-09-2010, 00:25
معني اين جمله اينه كه
ما از مصدوميت كسي خوشحال نميشيم بلكه از مصدوميت بازيكناي يه تيم ديگه(در اين جا بارسا) خوشحال ميشيم
نیازی به معنی نداشت......همه قهمیدن منظورشون رو......

M A M M U T
20-09-2010, 00:29
معني اين جمله اينه كه
خوب دقت کن برات تفسیرش می کنم
1-ما از مصدومیت کسی خوش حال نمیشیم یعنی اینکه نفس مصدوم شدن کسی مارو خوشحال نمی کنه.
2-ما کلا از افت تیم های دیگه خوشحال میشیم و به دلیلش هم توجه نمیکنیم.
من از مصدوم شدن مسی ناراحتم اما از افت حتمی بارسا خوشحال میشم.
یعنی حاضر بودم مسی مصدوم نشه اما بارسا افت کنه.
مفهوم شد؟

گرافيكار
20-09-2010, 00:38
غمت نباشه ایشالا که چیزی نشده اما من به بازیکنانی مثل بویان و پدرو خیلی اعتقاد دارم.مخصوصا پدرو!
والدز هم الان وضعیتش با پارسال کاملا متفاوته.امسال رفت جام جهانی ...یه فصل عالی و تقریبا بدون اشتباه رو پشت سر گذاشت...سر بازی دوستانه با آرژانتین نشون داد که از رینا شایسته تر هست.کمی الان فشار روش هست و همچنین انتظارات هم بالا رفته! باید بیشتر کارهای روحی روانی باید کنه که توی کرنر همچین تصمیم مضحکی نگیره!:31:
آقا یه چیز هم در مورد داوری بگیم تا نیومدن کتکمون بزنن!:31:
داور یه پنالتی رو برای اتلتیکو نگرفت البته من خودم دفعه آخر که صحنه رو دیدم نظرم برگشت و گفتم پنالتی نیست اما عادل گفته فعلا نمی شه زیاد به صحنه گیر داد!:31:
دو تا آفساید بد رو هم برای بارسا اشتباه سوت زدن یکی جناح چب برای ماکسول یکی هم برای ویا که از همه مهمتر همین صحنه بود. به قول عادل توپ های 50-50 رو هم به نفع اتلتیکو سوت زد.در کل داور خوبی نبود چون بارسایی ها رو دیگه داشتن کتک می زدن و باید زودتر از دقیقه 90 اخراجی می دادن.اگر موقعیت ها رو بهتر قدر می دونستند با تفاضل بهتری می بردیم و توی روحیه تیم خیلی تاثیر داشت.
صد در صد وقتي يه بازي مسي نباشه كلا از نظر ذهني بازيكناي ديگه به طور غريزي روشاي ديگه اي رو امتحان ميكنن و اين يعني وسيعتر شدن ذهنيت بازيكن

كلا والدز بگير نگيرش خيلي تو ذوق ميزنه اميدوارم هميشه روز خوبش باشه

منم فكر ميكنم يه پنالتي خفيف بود ولي كلا سوتاش به سود هيچكدوم از تيما نشد

كلا بازي بارسا قضاوت كردن مشكله چه براي كمك داورا توي آفسايد گيري و چه براي داور چون معمولا بازي بارسا تيم حريف رو مجبور به خطا ميكنه كه خيلي از داورا از خيلياش چشم پوشي ميكنن
من معتقدم تو 80 درصد بازياي بارسا قانونا ميشه يه بازيكن حريف رو اخراج كرد

Masoud-Susa
20-09-2010, 01:10
خب...پپ تو مصاحبه بعد بازی گفته که مصدومیت مسی شکستگی نیست و فردا قراره آزمایش هایی روی پاش صورت بگیره و مدت مصدومیتش رو مشخص کنه!

لینک خبر:

من فکر نمی کنم این پای ورم کرده بتونه زودتر از دو-سه هفته به حالت عادیش بر گرده!:41:

L.A.M.P.A.R.D
20-09-2010, 01:14
فکر کنم پیچ خورده...نه ؟

Masoud-Susa
20-09-2010, 01:15
فکر کنم پیچ خورده...نه ؟

مصدومیت دست کم 15 روزه برای مسی:13:

لیگامنت داخلی قوزک راست پای مسی به شدت ورم کرده است.
سایت گل- پس از انجام گرفتن تستهای اولیه برروی قوزک پای مسی ، مشخص شد که لیگامنت داخلی قوزک راست پای او دچار تورم شدیدی شده است.

اویفالوژی، بازیکن اهل چک باشگاه اتلتیکو مادرید، در دقایق پایانی بازی تکل بسیار خشنی برروی پای مسی رفت و باعث مصدومیت ستاره آرژانتینی شد. اویفالوژی بلافاصله پس از پایان بازی یکشنبه شب ورزشگاه بیسنته کالدرون به رختکن بارسلونا رفت تا از لیونل مسی از این بابت عذرخواهی کند.

چنین مصدومیتهایی ، بازیکن را دست کم به مدت 15 روز از میادین ورزشی به دور نگاه خواهد داشت و بدین ترتیب انتظار می رود که مسی حدود 2 هفته از همراهی بارسلونا محروم باشد. پس از انجام تستهای ابتدایی، مشخص شده که مصدومیت او استخوانی نبوده ولی ظهر دوشنبه تستهای دقیق تری روی پای مسی انجام خواهد شد تا میزان دقیق مصدومیت او مشخص شود.

در صورتی که مسی15 روز از همراهی بارسا محروم باشد، ستاره آرژانتینی شانس رویارویی با اسپورتینگ خیخون و مایورکا درنوکمپ و مصاف با اتلتیک بیلبائو و روبین کازان در خانه حریف را از دست خواهد داد.

yuseph
20-09-2010, 01:22
خوب خداروشکر همش15روز بیشترنیست...
فکرکنه که مثلا بن شده از بازی!:31:
اما جدای از شوخی فوتبال بدون ستاره مثل آسمون ابری میمونه!!بی روح وکسل کننده.:20:

گرافيكار
20-09-2010, 01:37
خوب خداروشکر همش15روز بیشترنیست...
فکرکنه که مثلا بن شده از بازی!:31:
اما جدای از شوخی فوتبال بدون ستاره مثل آسمون ابری میمونه!!بی روح وکسل کننده.:20:
:10:
صد در صد
فوتبال بدون ستاره هاش معني نميده
شاعرم كه شدي يوسف جان

گرافيكار
20-09-2010, 01:43
خب...پپ تو مصاحبه بعد بازی گفته که مصدومیت مسی شکستگی نیست و فردا قراره آزمایش هایی روی پاش صورت بگیره و مدت مصدومیتش رو مشخص کنه!

لینک خبر:

من فکر نمی کنم این پای ورم کرده بتونه زودتر از دو-سه هفته به حالت عادیش بر گرده!:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25)/(23).gif
اگه عمدي زده خدا ازش نگذره ببين چه بلايي سرمون آورده

yuseph
20-09-2010, 01:55
:10:
صد در صد
فوتبال بدون ستاره هاش معني نميده
شاعرم كه شدي يوسف جان
ممنون گرافیکارجان:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25)/(23).gif
اگه عمدي زده خدا ازش نگذره ببين چه بلايي سرمون آورده
نه فکرنمیکنم عمدی درکارباشه...
اما خدایی این مسی رو خیلی میزنن.کلی میگم اگه یه آماری از 2فصل قبل تاالان دربیارن یه رقم نجومی میشه میزان خطاکردن وزدن روی این بنده خدا...:18::13:

ali17
20-09-2010, 02:33
___این بارسا که انقد ازش بالا میرید 17 تا قهرمانی لیگ از ما عقبه به عبارتی اگه از الان به مدت 17سال پشت سر هم قهرمان لالیگا بشید تو قهرمانی لالیگا میشیم مساوی:31:

___در مورد قهرمانی CL هم 6 تا عقبید و به نظرم برید از خجالت بمیرید و دیگه انقد از این تیم در پیت بالا نرید:27:

___...

shifter
20-09-2010, 07:25
___این بارسا که انقد ازش بالا میرید 17 تا قهرمانی لیگ از ما عقبه به عبارتی اگه از الان به مدت 17سال پشت سر هم قهرمان لالیگا بشید تو قهرمانی لالیگا میشیم مساوی:31:

___در مورد قهرمانی CL هم 6 تا عقبید و به نظرم برید از خجالت بمیرید و دیگه انقد از این تیم در پیت بالا نرید:27:

___...
من خودم رئالي ام و اينا هم مايه افتخاره:31:
اما به قول يكي ميزان حال فعلي تيم هست!!:27: كه البته خوزه تيمو داره را ميندازه...
من دوست دارم امسال هرجوري شده CL رو بگيريم...!:31:

Ezel
20-09-2010, 09:07
دوستان خدارو شکر که بارسا برده و تاپیک به این سرعت پیش روی کرده والا اگر می باخت شاهد چه توهین ها و درگیرها و متلکهایی بودیم ،
+
جناب yuseph نشانه های ... رو مشاهده می کنی عزیز ؟ یا هنوز هم نظر دیگه ای داری ؟
+
به نظر من مصدومیت مسی باعث افت چندانی برای بارسا نخواهد شد ، اگر یادتون باشه در بازی های گروهی CL فصل پیش در بازی برگشت با اینتر ، بارسا بدون مسی 2-0 برد ، به نظرم وجود ویا باعث می شه تا نبود مسی چندان ضربه ای به تیم وارد نکنه ( البته تا حدودی فوتبال چشم نواز بارسا بواسطه حرکات مسی در منطقه ی 1/3 تهاجمی حریف تضعیف خواهد شد اما از حیث نتیجه نهایی فکر نمیکنم بارسا دچار مشکل بشه) .

Ezel
20-09-2010, 09:14
گواردیولا: اتلتیکو با این بازی می تواند مدعی قهرمانی باشد

سایت گل – پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا از سبک بازی تیمش در دیدار یکشنبه شب ورزشگاه بینسته کالدرون مقابل اتلتیکومادرید که با برتری 2-1 بارسا همراه بود، رضایت کاملی داشت.

پپ در پایان این دیدار در صحبتهایی گفت:« بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم. با در نظر داشتن فرصتهایی که خلق کردیم، می توانستیم بازی را با نتیجه 5-1 به پایان ببریم. ما از میانه میان و از جناحین به سمت دروازه حریف حرکت می کردیم. ونباید فراموش کنید که حریف ما قهرمان لیگ اروپا و پیروز سوپرکاپ اروپا مقابل اینتر بود.»

مربی بارسلونا که از تکل خشن اویفالوژی برروی مسی، به شدت ناراحت بود ادامه داد:« ما به خاطر بازی تیم بسیار راضی هستیم ولی از برخورد به وجود آمده به شدت ناراحت شدم. خود تصاویر گویای همه چیز هست. اکنون تنها می توان به رسانه ها در این رابطه گفت. شمایی که مقاله ها را می نویسید، این وظیفه را دارید که آنچه رخ داد را مطرح کنید. مسی کم فریب ترین بازیکن رقابتهای لالیگاست که هرگز داوران را فریب نمی دهد. او فقط به ارائه بازی خوب و گلزنی فکر می کند.فقط نباید به فکر حفاظت و مراقبت از کریس رونالدو بود، داوران باید ازتمام بازیکنان محافظت کنند.»

گواردیولا با لحنی طنزآلودی به آنالیز حریف دیدار یکشنبه شب تیمش پرداخت و گفت:« اگر اتلتیکومادرید در تمام طول فصل با همین قدرت بازی کرد و هجومی به میدان برود،قطعا می تواند برای قهرمانی در لالیگا و کسب پیروزی مقابل رئال تلاش کند.»

مربی جوان بارسا در بخش پایانی صحبتهایش با تمجید از دخیا، دروازه بان اتلتیکو گفت:« دخیا دروازه بان بزرگی است . او تیمش را از شکست با اختلاف گل به مراتب بیشتری نجات داد.»

M A M M U T
20-09-2010, 09:16
ممنون گرافیکارجان:31:

نه فکرنمیکنم عمدی درکارباشه...
اما خدایی این مسی رو خیلی میزنن.کلی میگم اگه یه آماری از 2فصل قبل تاالان دربیارن یه رقم نجومی میشه میزان خطاکردن وزدن روی این بنده خدا...:18::13:
نه این مسی خودش رو به زور میندازه گردن بقیه:31:

اما به قول يكي ميزان حال فعلي تيم هست!!
نه دیگه اگه میزان حال فعلی بود که همون مثال معروف من میاد وسط.اگه میزان حال فعلی باشه که یعنی یونان 2004 اون موقع از آلمان و هلند و پرتغال و اینا بهتر بود(که نبود)
البته الآن هم بارسا وضع خوبی نداره.دوم بشه شانس آورده....
cl هم بعید می دونم بتونه بگیره.ما خوزه رو داریم:40:

L.A.M.P.A.R.D
20-09-2010, 09:23
ما هم انجلوتی رو داریم :40:

M A M M U T
20-09-2010, 09:44
ما هم انجلوتی رو داریم :40:
امسال چلسی خیلی خوب بازی میکنه.
4 تا 4 تا می زنه.آنجلوتی هم توی CL خیلی خوب کار میکنه(اون موقع با میلان خوب بازی می کرد)
اگه رئال قهرمان نشه اون موقع چلسی قهرمان میشه:دی
البته من توی انگلیس طرفدار چلسی نیستم ها (بعدا شایعه پیش نیاد که این یارو فلان و این جور حرف ها)
اما خب حرف حق رو باید گفت.
این خوزه ی بد بخت پدرش در اومد نتونست چلسی رو قهرمان کنه:27:

L.A.M.P.A.R.D
20-09-2010, 09:52
ما هرچی میکشیم از داوریه به جونه خودم.............هرچی بلا سره چلی اومده از داوری بوده....ولی امسال اینقدر خوب بازی میکنیم که داور اگه 10 تا پنالتی و خطا نگیره بازم ببریم

Retired User
20-09-2010, 10:11
مثلا چه نتایجی ؟؟؟
سرچ انقدر سخته؟
بازیهای پارسال مو مقابل میلان:

اینتر 2 - 0 میلان
میلان0 - 4 اینتر

H A M A S
20-09-2010, 10:27
سرچ انقدر سخته؟
بازیهای پارسال مو مقابل میلان:

اینتر 2 - 0 میلان
میلان0 - 4 اینتر

خواهشا این کل کل رئال -میلان رو تمومش کنید:19:
هنوز یک ماه دیگه بازیش شروع میشه شما از الان شروع به کرکری خوندن می کنید
اگر به نتایج بازی های گذشته قرار باشه برنده تعیین بشه با نگاهی به چند دیدار قبل ال کلاسیکو باید بارسا رو قهرمان لالیگا بدونیم
پس اینجور نظر دهی اشتباه هست
با تشکر...

Capcom
20-09-2010, 11:26
ین بارسا که انقد ازش بالا میرید 17 تا قهرمانی لیگ از ما عقبه به عبارتی اگه از الان به مدت 17سال پشت سر هم قهرمان لالیگا بشید تو قهرمانی لالیگا میشیم مساوی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

___در مورد قهرمانی CL هم 6 تا عقبید و به نظرم برید از خجالت بمیرید و دیگه انقد از این تیم در پیت بالا نریدهر دم از این باغ بری میرسد ....

البته الآن هم بارسا وضع خوبی نداره.دوم بشه شانس آورده....
cl هم بعید می دونم بتونه بگیره.ما خوزه رو داریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب..! حتما رئال هم اول میشه
نکنه فکر کردی مسی کل فصل نیست؟! یا تو این 4 بازی که مسی نیست بارسا صفر امتیاز میگیره

Retired User
20-09-2010, 12:06
اگر به نتایج بازی های گذشته قرار باشه برنده تعیین بشه با نگاهی به چند دیدار قبل ال کلاسیکو باید بارسا رو قهرمان لالیگا بدونیم
با تشکر...
شما خودتون این بحث رو راه انداختید
حالا به ما میگید تموم کنید؟
من هیچ نظری ندادم
دوستمون میگن پارسال میلان رئال رو برد
خوب منم قبول دارم
ولی پارسال که مو مربی رئال نبود
واسه دلیل حرفم میتونید اینتر امسال با اینتر پارسال رو مقایسه کنید
باز حالا طرفداری اینتر میان وسط دی:
-----
خوب واقعا جالبه
راجع به هر موضوعی بحث میشه تو تاپیک ( از منچستر , میلان و ... بگیر تا بحثهای سیاسی)
انواع و اقسام اهانت ها , تمسخر ها
بعد پست من به دلیل"بی ربط بودن به تاپیک" حذف میشه
موضوع پست چی بوده؟گلهای رئال
اما پستی که ازش نقل قول گرفته بودم هنوز هست
فقط میشه تاسف خورد

Masoud-Susa
20-09-2010, 12:41
خدا وکیلی این عکس رو ببینید!!!!:18:

kasra_khan2003
20-09-2010, 14:14
با تشکر...

خیلی جالبه! شما خودت میای بحث رو شروع میکنی، ماهم جواب حرف نابجا و بی خودت رو میدیم، بعد پست ما پاک میشه، ولی پست شما که دوباره جواب میدی و کش میدی پاک نمیشه!

تازه آخر سر هم میای میگی ما تمومش کنیم؟!!!

========================================

جدول لالیگا در هفته ی سوم لیگ:

نکته جالب اینه که مثل فصل های قبل، والنسیا خوب شروع کرده، اما در ادامه...

Honradez
22-09-2010, 11:04
اویفالوشی به دلیل خطا روی مسی برای 12 بازی محروم می‌شود؟

توماس اویفالوشی، مدافع اتلتیکو مادرید ممکن است برای 12 بازی محروم شود. او با زمان‌بندی نامناسب روی پای لیونل مسی رفت و مچ پای او را زیر پا گذاشت و به همین دلیل با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد.

بوربالان فرناندس، داور دیدار در گزارش آورده است: «او پایش را از بالا روی مچ پای حریف آورد و قصدش زدن توپ نبود. بازیکن مصدوم نیاز به کمک پزشکی داشت و مجبور به تعویض شد.»

با توجه به گزارش فرناندس و دادن کارت قرمز مستقیم، کمیته رقابت‌های لالیگا تصمیمی کلیدی درباره میزان محرومیت این بازیکن 32 ساله خواهد گرفت.

بند 115 قانون، یک تا سه جلسه محرومیت در نظر گرفته و بند 97، محرومیت را از چهار تا حداکثر 12 جلسه تعیین کرده است.

بند 97 برای مواردی است که «بازیکن رفتاری خشن با حریف در جریان بازی دارد و این رفتار او تبعاتی دردناک دارد و ذاتا شدید است.»

اویفالوشی بابت تکلش معذرت‌خواهی کرده، اما این کمیته گرد هم می‌آید تا درباره محرومیت او بحث کند.

منبع: Goal.com