PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين هم يه Makeup,Makeoverكامل،

Mohammad amir bazrafshaN
08-05-2006, 07:08
به نام خدا

اين هم يه دونه Makeover (تغيير چهره با اضافه كردن مثلا مو،ابرو و ...)خوب كه اميدوارم بدردتون بخوره.البته يه امكان نسبت به نرم افزار هاي همانند خودش بيشتر
داره كه حتما خيلي زود متوجه خواهيد شد.ضمنا Makeup(آرايش)هم ميكنه.بايد توي گزينه هاش دستكاري كنين و به جاي Makeover ,Makeup رو انتخاب كنين

از اينجا بگيرينش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

================================================== =================
از اينجا هم سري بزنيد تا بتونيد در محيط هاي مختلف براحتي علامتها يي رو مانند كپي رايت،ثبت شده،تي ام،بتا و ... تايپ كنيد.بدون هيچ گونه نرم افزار كمكي و فقط با چند كليد

*عیسی*
08-05-2006, 07:51
Makeup چی هست؟

Master
08-05-2006, 10:27
make up یعنی ارایش و ارایش کردن . اقا من اینو دنلودش کردم ولی هیچ کاری نمی تونی با هاش بکنی . انگار دموهه !!! اره ؟!

Mohammad amir bazrafshaN
08-05-2006, 14:35
ببخشيد ولي اگه كمي ور بريد ميبينيد نه دمو هست و هم راحت كار ميكنه.شايد هم ريجستري تون اشكال داره چون منم ريجستري مشكل داشت كه از كار افتاد.تازه اگه عكس هاش رو هم ميخوايد بفرستم!راستي اينجا يه معني راحت و ساده
و لفظي رو نوشتم.به هر حال ببخشيد.ولي باز هم ميگم.كار ميكنه اونهم بدجور

Master
08-05-2006, 15:38
درسته کار می کنه . یاد گرفتم . ولی عکساش نا جوره مادرم پلو نشسته بود تا رفتم تو هلپ . یهو یه چیز زنه لخت مادر زاد اومد بالا ... بابا یه ندایی بده . بگو ایننرم افزار بیشتر برای دکتراست (جراحی پلاستیک ) فککنم بیشترشم ماله زناست . در کل کارایی به اون صورت نداره رو هر عکسی نمی تونی مانور بدی اما اگه تمام تنه باشه خوب جواب می ده . به هر حال ممنو.ن

hamed79
08-05-2006, 15:59
مرسي دارم dn ميكنم

ALt3rnA
08-05-2006, 18:52
مستر ممنونم میخواستم دانلودش کنم

Honradez
08-05-2006, 20:38
مرسي
ممنون

Mohammad amir bazrafshaN
08-07-2006, 03:50
زحمت براي دانلود نكشيد كه SaveFile پاكش كرد.اگه خواستينش يه ندايي بدين تا آپلودش كنم.Master عزيز اصلا اگه اتوي سايت اين نرم افزار بريد اونوقت ميبينيد كه كلا براي جراحي پلاستيك هست و براي همينه كه ريش و سبيل نداره.اگه برنامه ميخوايد كه واقعا طرف رو حالشو بگيرين YM Digital Makeover Magicبهترين گزينه هست براي دانلود پيداش نكردم.آمازون ميداد ولي اول پول ميخواست.خلاصه دوستاني كه توي تهران هستن از فروشگاههاي مختلفي چون آبي كامپيوتر ميتونن تهيه كننش.يه سي دي حاوي 4 برنامه MakeOverكه يكي از اونها هموني هست كه گفتم.اگه گرفتين يا دارين بيزحمت آپلودش كنيد.حدود 3 تا 4 مگ هم بيشتر نيست.اسم سي دي Makeover Studio هست و قيمتش 1500.ميخواستم بخرم ولي اين فروشگاه به شهرستان ارسال نميكنه يعني اينجوري به من گفتن!!!

Nintendo
08-07-2006, 04:35

royaye_talkh55
08-07-2006, 09:18
سلام منم مي خواستم بگم كه فايل نيست
پس اگه زحمتي نيست اپلود كنيد

Master
09-07-2006, 10:25
خوب چی شد اونوقت؟ هست نیست ؟ کوشی؟

royaye_talkh55
09-07-2006, 15:29
به خدا نيست ميگه file invalid

Mohammad amir bazrafshaN
10-07-2006, 06:40
دوستان عزيز شديدا معذرت ميخوام.از اينجا بگيرينش.اگه با مگا آپلود هم مشكل دارين يه سري به اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنين.اين آدرس مگا آپلود رو بهش بدين و ازش لينك پريميوم بگيرين.امتحانش كردم كارش حرف نداره