PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش mp3 بصورت بیسیم از سینمای خانگی

peymanucf
20-10-2010, 10:18
با سلام خدمت دوستان عزیز
روشی که می خواهم خدمت شما ارایه کنم، یک روشی است که بدرد دوستانی می خوره که یا پلیر مستقیم ندارن( یعنی از تلویزیون یا کامپیوتر برای پخش mp3 استفاده می کنن و صدا رو از طریق ریسیور یا آمپیلیفایرسینما گوش میدن) یا دوستانی که می خوان از اطاقهای دیگه بتونن بصورت بیسیم ترک ها رو عوض کنن یا صدای سینما رو کم و زیاد کنن و دیگه نمیخواد بیان جلوی سینما واسن و این کارو انجام بدن.
مواد لازم: یک عدد سینمای خانگی – یک اف ام مدولاتور- یک مبدل برق فندکی
همه این تجهیزات که گفتم منهای سینما، بقیه زیر ده تومنه.
اف ام مدولاتور از 5 تومن تا 20 تومن که کنترل دارش هم هست.
مبدل برق فندکی 3 تومن.
استفاده از اونا بسیار ساده است. کافیه مبدل فندکی رو به برق وصل کنید و اف ام مدولاتور رو داخل آن قرار داده و تیونر رادیوی ریسیور یا آمپیلیفایر سینما رو روی اف ام استریو قرار داده و اسکن کنید تا صدای اف ام مدولاتور رو بشنوید.
پخش اف ام کیفیت بالایی داره و این امکان رو میده که بصورت استریو و بیسیم mp3 گوش کنین.
امیدوارم لذت برده باشید من اینکارو شخصا انجام دادم و از کیفیت بالای پخش اف ام لذت بردم.:8:
یه نکته دیگه بگم که دوستانیکه علاوه بر سینمای خانگی دارای ضبط و صوت تیونر دار هستن میتونن هم زمان mp3 رو روی هردو دستگاه پخش کنن و خودشونو با این همه صدا و کیفیت خفه کنن!!!!! تو مهمونی خیلی اینکار فاز میده!!!!:27:

amir3408
20-10-2010, 20:58
این کار شما اصلا منطقی نیست. شما افت کیفیت رو اصلا در نظر نگرفتین.

peymanucf
21-10-2010, 18:42
این کار شما اصلا منطقی نیست. شما افت کیفیت رو اصلا در نظر نگرفتین.

دوست عزیز
اگه تا حالا اینکار رو نکردید باید بگم که افت کیفیت زیاد محسوس نیست و وقثی شما فایل mp3 رو بروش مستقیم یعنی باسیم گوش میدید متوجه افت کیفیت نمیشید. این رو خودم تست کردم و باید بگم تفاوت زیادی برای من وجود نداشت منتهی دوستانیکه دنبال کیفیت خیلی بالا و درجه یک هستن خوب باید پلیر خوب بخرن.