PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن ایسر 5741g

mnbar71
20-10-2010, 00:31
سلام دوستان.
من 2 روزه که ایسر 5741g خریدم. امروز شروع کردم به نصب نرم افزارهای مورد نیازم.وقتی لپ تاپ رو آپدیت کردم موقع ریستارت کردن تا 15% رفت اما بعدش هنگ کرد.دکمه پاور رو 8 ثانیه ای نگه داشتم تا خاموش شد.

وقتی دوباره روشنش کردم بالا اومد دوباره شروع کرد به نصب آپدیت .تا 30% رفت صفحه رفت یه صفحه آبی اومد سریع یه چیزای ردیف کرد بعدش لپ تاپ ریستارت شد.:41:

از safe mode رفتم سیستمو ریستور کردم درست شد.آپدیت هم شد.اما حالا در بین کار وقتی هنوز فشاری روی cpu نیاوردم هنگ میکنه! کلافم کرده. نمیدونم از چیه. میشه راهنماییم کنین؟(آنتی ویروسم nod32 ):41:

H@mid-Vista
20-10-2010, 17:29
خوب شما احتمالا" در مرحله آپدیت خود ویندوز مشكل پیدا كردین
بعیده ربطی به نود 32 داشته باشه
برو داخل سیف مود و ‌System Restore كن به قبل
مشكل حل میشه

Namdarian
20-10-2010, 18:00
با سلام . ویندوز را دوباره ریکاوری کن و دوباره نصب کن .

max_3d
20-10-2010, 18:54
سلام دوستان.
من 2 روزه که ایسر 5741g خریدم. امروز شروع کردم به نصب نرم افزارهای مورد نیازم.وقتی لپ تاپ رو آپدیت کردم موقع ریستارت کردن تا 15% رفت اما بعدش هنگ کرد.دکمه پاور رو 8 ثانیه ای نگه داشتم تا خاموش شد.

وقتی دوباره روشنش کردم بالا اومد دوباره شروع کرد به نصب آپدیت .تا 30% رفت صفحه رفت یه صفحه آبی اومد سریع یه چیزای ردیف کرد بعدش لپ تاپ ریستارت شد.:41:

از safe mode رفتم سیستمو ریستور کردم درست شد.آپدیت هم شد.اما حالا در بین کار وقتی هنوز فشاری روی cpu نیاوردم هنگ میکنه! کلافم کرده. نمیدونم از چیه. میشه راهنماییم کنین؟(آنتی ویروسم nod32 ):41:
با کدوم کانفیگ؟؟

max_3d
20-10-2010, 19:34
در یکی از انجمنها مدیر مربوطه جواب سوال یه پست که تقریبا مشابه شما بود رو داده اینم نقل قول از مدیر مربوطه
((در مورد صفحه آبی ، تا زمانی که کد خطا را ننویسید یا از آن صفحه عکس نگیرید نمی توان نظر قطعی داد . ایراد می تواند لحظه ای باشد (دیگر اتفاق نیافتد) ، نرم افزاری یا سخت افزاری باشد .))

mnbar71
20-10-2010, 21:50
کانفیگش :

cpu:ci5/ram:4/hard:640/vga:1gb

امروز بردمش پیش فروشگاهی که ازش خرید کرده بودم.گفتن مشکل از ویندوزه عوضش کرد.تا 4 بار همش نصب میکرد موقع کرک ویندوز که پنجره داس باز میشه و کرک انجام میشه میامد اما وقتی میخواست بره تو ویندوز در حد 1 ثانیه یه پیغام خطا میداد و ریستارت میکرد. وقتی هم بالا میومد کرک نشده بود.:41:
بالاخره تو نصب بار 5 کرکی که خود طرف از یک ویندوز دیگهداشت جواب داد.
آوردمش خونه تازه فایر فوکس،ادوب ریدر،آی دی ام،نرو رو نصب کرده بودم میخواستم برم آفیس نصب کنم که باز هنگ کرد.:41:

بعد از یکماه دنبال لپ تاپ گشتن و خریدن حالا که کارم لنگشه داره حالمو میگیره.عجیبه که لینوکس ubuntu روش مثل بلبل کار میکنه.تا قبل از اینکه منم از شهرستان بیام برادرم روش seven اما کرک نشده نصب کرده بوده ویک چند روزی باهاش کار میکرده و هیچ مشکلی نداشته! به نظر شما ممکنه مشکلش از کرک ویندوز باشه؟

mnbar71
20-10-2010, 21:51
cpu:ci5/ram:4/hard:640/vga:1GB

mnbar71
21-10-2010, 07:29
ببرمش گارانتی؟

max_3d
21-10-2010, 09:29
ببرمش گارانتی؟
شما از یه نسخه ویندوز دیگه اگه دارید نصب کنید آپدیت نکنید((شاید مشکل از ویندوزتون باشه)) در ضمن از نود هم استفاده نکن موقتا بعد با لپتاپتون کار کنید اگه دیدید مشکلی نداره پس پی میبریم که نرم افزاریه گارنتی هم نمیخواد ببری ولی اگه دیدید باز مشکل داره راهی نیست بایدببریش گارانتی

Namdarian
21-10-2010, 19:44
با سلام . بایوس را آپگرید کن . مگه وین اصلی نداشته ؟ اگه داشت ریکاور کن نداشت برو ویندوز معتبر از شرکت پرنیان بگیر نصب کن بسیار عالی است . البته من با خودم نیاوردم اینجا چون در فرودگاه ممکن بود بگیرند و بیچارم کنند ولی در ایران که امتحان کردم کارش حرف نداشت

pooriya_hp
22-10-2010, 01:00
کانفیگش :

cpu:ci5/ram:4/hard:640/vga:1gb

امروز بردمش پیش فروشگاهی که ازش خرید کرده بودم.گفتن مشکل از ویندوزه عوضش کرد.تا 4 بار همش نصب میکرد موقع کرک ویندوز که پنجره داس باز میشه و کرک انجام میشه میامد اما وقتی میخواست بره تو ویندوز در حد 1 ثانیه یه پیغام خطا میداد و ریستارت میکرد. وقتی هم بالا میومد کرک نشده بود.:41:
بالاخره تو نصب بار 5 کرکی که خود طرف از یک ویندوز دیگهداشت جواب داد.
آوردمش خونه تازه فایر فوکس،ادوب ریدر،آی دی ام،نرو رو نصب کرده بودم میخواستم برم آفیس نصب کنم که باز هنگ کرد.:41:

بعد از یکماه دنبال لپ تاپ گشتن و خریدن حالا که کارم لنگشه داره حالمو میگیره.عجیبه که لینوکس ubuntu روش مثل بلبل کار میکنه.تا قبل از اینکه منم از شهرستان بیام برادرم روش seven اما کرک نشده نصب کرده بوده ویک چند روزی باهاش کار میکرده و هیچ مشکلی نداشته! به نظر شما ممکنه مشکلش از کرک ویندوز باشه؟
کرک باعث ایجاد باگ میشه که این باگ ها هستند که ایجاد کننده مشکلات هستند.
مثلا: آپدیت نشدن،هنگ های مکرر و ......
البته بیشتر اینجور مشکلات با ویندوز 7 هست.