PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

PersiAndroid
02-09-2010, 12:37
سلام دوستان

من اين موضوع جديد رو ايجاد كردم چون حس مي كنم:

دوستاني كه در كلوپ گوشي هاي تحت آندرويد فعالييت مي كنن ميتونن مشاوره ي بهتري به اعضا بدن
البته بخش مشاوره براي خريد گوشي هم هست اما دوستان مي تونن اينجا مشاوره ي تخصصي تري بگيرن

__________________________________________________ _______________________________

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

از آقا كيهان (Real Madrid C.F ) هم تشكر مي كنم :11:

senaps
02-09-2010, 22:52
رفقا اچ تی سی دریم خوبه؟!
من امروز رفتم بازار گشتم واسه یه x10 mini که نداشتن....الان اومدم میبینم دریم هم مثل اونه فقط بزرگ تره،اندروید داره و اینکه قطب نما و جی پی اس هم داره.....(با اینکه دوربین بیشتر به کارم میاد ولی فعلا قطب نما و اینا برام مهتره نمیدونم چرا!!!!)

به نظرتون کدوم رو بگیرم؟ دوریبن ایکس تن مینی 5 مگاپیکسله ...عکاسیش از n95 اینا بهتره یا بد تر؟!!!
منظروم اینه که خوب من فعلا k800 دارم که عکسش حقیقتا راضی نیستم از فیلمش که دیگه هیچی!!!
ئلی خوب 5 مگاپیکسل کجا و 3 کجا....

سیستم عاملشون چجوریه؟!!
منظروم اینه که ببینید من یه sdk دانلود کردم که بهت اجازه میده تو سیستم،اندروید رو امتحان کنی....
من اندروید 2.2 رو روی سیستمم دارم.....
وقتی عکس های این x10 رو نیگا میکنم،هیچ شباهتی نمیبینم....فکر هم نمیکنم که تفاوت نسخه ی قبلی اندروید با نسخه ی 2.2 اینقد زیاد باشه....(واقعا اینقدر زیاده؟!!)

یا اینکه سونی اریکسون در حقیقت میاد سیستم عامل رو دستکاری میکنه؟
منظروم اینه که تمام تست هایی که روی سیستم با اندروید انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که بهتره اندروید بخرم،رو فراموش کنم چون قراره بازم با یه سیستم عامل خشک و سرد مثل k800 روبرو بشم؟!!

راستش تنها هدف من از تاچ خردن اینه که روی خودمو کم کنم!!!راستش من عاشق ایفونم ولی خوب بودجم نمیرسه(بابا پول یه سیستم رو باید بدی به این ایفون!!)
واسه همینم میخوام تجربه ی تاچ رو تو یه گوشی ارزون تر داشته باشم.....
قطب ما و جی پی اس برام خیلی مهمه.....ظاهرا بسیاری از برنامه هایی که برای ایفون دیدم،تو اندروید هم هستن.....

سوال اینه که ایا این گوشی ها یا کدوشمون میتونه به من این امکان رو بده که مثل ایفون ایکن های منو رو تنظیم کنم و به راست و چپ ببرمشون اونم با کشیدن انگشتم رو صفحه به سمت چپ یا راست؟!!

یا اینکه کدومشون به من این امکان رو میده که برای زوم کردن روی عکس،دوتا انگشتم رو روی عکس از هم باز کنم تا اون زوم کنه؟! درست مثل ایفون.....

برام مهم نیست که نسخه ی سیستم عاملشون این کارو میده یا نه!!!مهم اینه که خود گوشی قالبلیتش رو داره یا نه!!!چون ضعف های سیتم عاملی برطرف میشن به هر حال.....

خلاصه اینکه با توجه به عقده هایی که من دارم از گوشیم،و بعد از یه ماه راضا میشن و دوباره دوربین و قدرتش و توانایی پخش موزیک و اینا مهم میشن.... اینو هم میدونم...
با این تفاسیر،با توجه به نزدیک بودن قفیمت این دوتا...کدومشون خریدن یه ایفون رو از سرم میپرونه و این عقده های منو برطرف میکنه؟
یا اینکه هیچ کدومشون و باید بودجم رو بیشتر از 300 کنم؟

faravahar
02-09-2010, 23:26
dream دیگه تقریبا منسوخ شده... به نظر من شما X10 Mini Pro بگیر خیلی جذاب و خوبه.
دوربین مینی خوبه. البته میشه گفت بد نیست.
قراره 21 سپتامبر 2.1 برای x10 بیاد. البته قرار بوده برای مینی هم بیاد. دیگه خدا میدونه که میاد یا نه.
سونی اریکسون رابط کاربری خودشو گذاشته روی آندروید به همین خاطر با همون سیمیلاتوری که شما داری فرق میکنه.
سرعت کار با مینی خیلی خوبه. ولی دریم رو نمیدونم. اون کشیدن دست رو تو منو ها و عکس ها و گالری میشه انجام داد با آندروید اما مولتی تاچ رو فعلا هیچ کدوم ندارن.
به نظر من شما که عشق آیفون دارین صبر کنین تا آیپاد تاچ 4 بیاد دقیقا آیفون 4ه بدون فون. :8:

Mah12
03-09-2010, 08:51
x10mini هم gps داره هم قطب نما...

Real Madrid C.F
09-10-2010, 13:43
به نظرم یه Hero کارکرده بخر الان با این پول میتونی یکی در حد آکبندشو بخری...به حرفم فکر کن بهترین راه حله

senaps
09-10-2010, 18:59
ممنون رفیق،ولی این تاپیک خیلی قدیمیه!!! در حال حاظر هیچ یک از این چند گوشی واسه من گزینه نیستن!:40:

گرافيكار
19-10-2010, 13:57
كار درستي كردين
ولي فكر كنم اگه توي قسمت مشاوره بود اين كار شما بهتر توجيه ميشد

rawen.west69
19-10-2010, 17:06
دقیقاً مشکلی که من دارم و چند روزه کسی جواب نمیده:

SAMSUNG GALAXY S i9000
یا
HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

senaps
19-10-2010, 20:29

SAMSUNG GALAXY S i9000
یا
HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دیزایر هنوز نیومده و معلوم هم نیست کی بیاد!! بیاد هم قیمتش 1 تمومنه....مسلما از گلکسی بهتره....
در حال حظار،با توجه به قیمت ها و ... گلکسی یکی از بهترین گزینه هاست....ضمن اینکه با حل شدن مشکل احتمالی! سه دگمه،16 گیگ بهترین گزینه ی گوشی های موجوده....

Real Madrid C.F
20-10-2010, 01:11
سلام دوستان

من اين موضوع جديد رو ايجاد كردم چون حس مي كنم:

دوستاني كه در كلوپ گوشي هاي تحت آندرويد فعالييت مي كنن ميتونن مشاوره ي بهتري به اعضا بدن
البته بخش مشاوره براي خريد گوشي هم هست اما دوستان مي تونن اينجا مشاوره ي تخصصي تري بگيرن

__________________________________________________ _______________________________
در ضمن شايد اين بحث رو بايد اعضا قديمي تر يا مديران و همكاران انجمن ارسال مي كردن (البته من خودم از اعضاي قديمي سايت هستم اما با اين نام كاربري تازه واردم) و من به خاطر اين از همه عذر خواهي مي كنم اميدوارم كه اين بحث بتونه براي اعضا مفيد باشه

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

از آقا كيهان (Real Madrid C.F ) هم تشكر مي كنم :11:

بابا شما آقایی من خره کی باشم...خیلی خوب کاری کردی واقعا نیاز بود...کلوپ داره تخصصی میشه و با این حرکتای شما جوونا ما به آینده امید وار میشیم:10:. حالا نگفتی تشکر واسه چی!؟:11:

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

SAMSUNG GALAXY S i9000
یا
HTC DESIRE HD

من یه چیز بهت میگم تو گوش کن! گالاکس 16 بگیر اگه پولت جوره میگن ال سی دی دیزایر hd مشکل کیفیت رنگ و نور دهی کم داره... البته اگه مثل من فعلا پول نداری بزار اونم بیاد و اونموقع انتخاب کن:10:

PersiAndroid
20-10-2010, 10:13
نوشته شده توسط :Real Madrid C.F
بابا شما آقایی من کی باشم...خیلی خوب کاری کردی واقعا نیاز بود...کلوپ داره تخصصی میشه و با این حرکتای شما جوونا ما به آینده امید وار میشیم:10:. حالا نگفتی تشکر واسه چی!؟:11:

اين چه حرفيه - تقريبا ايده از شما بود

farhooode
20-10-2010, 10:21
چشم بسته X10 رد خور هم نداره

PersiAndroid
20-10-2010, 11:09
موتورولا قرار نيست نسخه gsm براي گوشي droid x بده بيرون؟

يا گوشي هايي كه 4g هستن نسخه ي gsm براشون ساخته ميشه؟

مثل samsung epic 4g يا htc evo 4g - max 4g

در مورد گوشي هاي جديد موتو از سري droid يكم توضيح بديد

rawen.west69
20-10-2010, 13:59
یه چی بگم بخندیم:31:

من میخوام دیماه بعد از امتحانا گوشی بخرم:20:تا اونموقع هر گوشی هر مشکلی داشته باشه رفع میشه:8:

از پیشنهاداتون ممنونم:11:

Real Madrid C.F
20-10-2010, 17:05
من زیاد از گوشیایه جدیده موتورولا خبر ندارم ولی میدونم نسخه ی GSM واسه ی هیچکدوم از این 4G ها نمیاد...

AsireZendegi
20-10-2010, 18:40
سلام
منتظر همچین جایی بودم
آقا من یه ویندوز موبایل تازه خریدم فعلا فولم
اما می خوام یه گلکسی تب هم بخرم
می خواستم ببینم اول قیمتش چنده، اصلا ایران اومده یا نه؟ مایکروتل آورده؟ چون می خوام گارانتی دارشو بگیرم
در ضمن یه سوال دیگه، اونجور که فهمیدم آندرویید هم واسه ما تحریمه، میشه بپرسم برای استفاده از اینترنت و اینا مشکلی داره یا اگه با گارانتی مایکروتل باشه همش حله؟

senaps
20-10-2010, 19:05
در ضمن یه سوال دیگه، اونجور که فهمیدم آندرویید هم واسه ما تحریمه، میشه بپرسم برای استفاده از اینترنت و اینا مشکلی داره یا اگه با گارانتی مایکروتل باشه همش حله؟

اندو مارکتش برا ما تحریمه که چیز و پی ان میتونی حلش کنی.....
درضمن،تو قسمت برنامه ها، من یه برنامه ی بارکد معرفی کردم که کارش اینه که بدون مشکل برنامه های مارکت رو میگیره....!!!(مزیتش اینه که برنامه های پولی رو هم رایگان میگیره، مشکلش هم اینه که باید دستی جست و جو کنی و بارکد کار نمیده توش!!)

قسمت بعدی اینکه گارانتی چه دخلی داره به اینترنت؟!!!

AsireZendegi
20-10-2010, 20:06
اندو مارکتش برا ما تحریمه که چیز و پی ان میتونی حلش کنی.....
درضمن،تو قسمت برنامه ها، من یه برنامه ی بارکد معرفی کردم که کارش اینه که بدون مشکل برنامه های مارکت رو میگیره....!!!(مزیتش اینه که برنامه های پولی رو هم رایگان میگیره، مشکلش هم اینه که باید دستی جست و جو کنی و بارکد کار نمیده توش!!)

قسمت بعدی اینکه گارانتی چه دخلی داره به اینترنت؟!!!

پس راه های دور زدن این چیزا پیدا شده:27:
گارانتی رو هم به خاطر ساپورت فارسی می خوام (برای همین گوشی خودم نمایندگی فارسی زد دمش گرم، اگه خودم می زدم مجبور بودم عربی بزنم، شنیدم گلکسی اس هم که مایکروتل میده کاملا فارسی رو بدون مشکل ساپورت می کنه)
حالا به نظر شما ارزش داره گلکسی تب؟ قیمتش رو خبر ندارین؟

senaps
20-10-2010, 20:34
حالا به نظر شما ارزش داره گلکسی تب؟ قیمتش رو خبر ندارین؟
راستش من از تبلت جماعت خوشم نمیاد....قیمت رو هم دقیقا نمیدونم چی هستش.....
ولی به نظرم بتونه بکار بیاد....

rawen.west69
20-10-2010, 21:23
galaxy tab هنوز نیومده...
ایشالا به زودی

senaps
20-10-2010, 22:18
galaxy tab هنوز نیومده...

اون که بله....
این گلکسی تب خیلی چیز باحالیه به نظرم....یه عکس ازش دیدم تو دست یه بابای پالتویی،یه لحظه فک کردم اصلا همینو بخرم...بعد فک کردم که من پالتوم کجا بود که بخوام مثل یارو باهاش خوشتیپ کنم؟!

Real Madrid C.F
21-10-2010, 00:21
اون که بله....
این گلکسی تب خیلی چیز باحالیه به نظرم....یه عکس ازش دیدم تو دست یه بابای پالتویی،یه لحظه فک کردم اصلا همینو بخرم...بعد فک کردم که من پالتوم کجا بود که بخوام مثل یارو باهاش خوشتیپ کنم؟!

خوب شد گفتی من پالتو ندارم نمیشه با زیرپوش بگیرم دستم:27:

البته تب تقریبا گوشی نیست و برای مکالمه باید هندزفریو وصل کنین:41:

راستی کی گفته اگه خودتون فارسی ساز بزنین باید عربی بزنین! اصلا هم اینطور نیست و فارسی هم موجوده:11:

PersiAndroid
21-10-2010, 17:03
ميگم در مورد اين droid هاي جديد موتو چيزي نميدونين؟
نسخه gsm ندارن؟
مثل droid x اگه تو بازار باشه ميتونه رقيبه خوبي واسه گالكسي بشه
يه سري اسم ديگه هم از درويد شنيدم terminator - international -profissional جريانشون چيه؟
علاوه بر اينا:
راسته ورژن جي اس ام samsung epic 4g به اسم galaxy s pro مياد بازار؟

senaps
21-10-2010, 21:48
ميگم در مورد اين droid هاي جديد موتو چيزي نميدونين؟
نسخه gsm ندارن؟
مثل droid x اگه تو بازار باشه ميتونه رقيبه خوبي واسه گالكسي بشه
يه سري اسم ديگه هم از درويد شنيدم terminator - international -profissional جريانشون چيه؟
علاوه بر اينا:

ببین،اگه انگلیسیت خوبه،برم جی اس ام ارنا و یا droiddog.com و بپرس....یا بسرچ!! اگه هم خوب نیست بگو تا اگه وقت کردم برات بگردم...راسش من زیاد تو کار گوشی و اینا نیستم!!

AsireZendegi
21-10-2010, 21:51
خوب شد گفتی من پالتو ندارم نمیشه با زیرپوش بگیرم دستم:27:

البته تب تقریبا گوشی نیست و برای مکالمه باید هندزفریو وصل کنین:41:

راستی کی گفته اگه خودتون فارسی ساز بزنین باید عربی بزنین! اصلا هم اینطور نیست و فارسی هم موجوده:11:

می دونم گوشی کامل نیست
منم فقط واسه اینترنت و بازی می خوام:10:
حالا کی میاد؟
قیمت تقریبی خبر دارین؟

CHEGUEVARA.
22-10-2010, 00:50
می دونم گوشی کامل نیست
منم فقط واسه اینترنت و بازی می خوام:10:
حالا کی میاد؟
قیمت تقریبی خبر دارین؟
شما یه psp بخری خیلی بهتر.........
بقیش هم بزار جیبت.....:31:

senaps
22-10-2010, 01:08
می دونم گوشی کامل نیست
منم فقط واسه اینترنت و بازی می خوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا کی میاد؟
قیمت تقریبی خبر دارین؟

ایپاد تاچ جدید،خیلی بهتره...اون رو هم یه تستی بنما....به قول دوستمون باقیش رو هم بذار جیبت!!!!
ولی اگه کار اصلیت بعد از موزیک و فیلم و تیپ!!!! و کلاس!!!!! و بازی و اینترنت و برنامه بود و خدایی نکرده از ایپاد تاچ جدید خوشت نیومد،میتونی منتظر بشی تا دیزایر برا دو ماه دیگه با قیمت نرمال تر تو بازار باشه....شایدم دم عید!

PersiAndroid
22-10-2010, 09:45

P A R S A
22-10-2010, 10:54
سلام
من میخوام وایلدفایر بگیرم، نظرتون چیه!؟
بازی که برام مهم نیست! (آیپاد تاچ دارم!)، فقط اینترنت و Wifi Tethring مهمه و برنامه های آندروید!
با این اوصاف وایلدفایر خوبه!؟ به خاطر رزولوشن نرم افزار ها محدود نیستن!؟
کسانی که باهاش کار کردن، رزولوشن QVGA خیلی تو ذوق میزنه!؟

AsireZendegi
22-10-2010, 13:53
شما یه psp بخری خیلی بهتر.........
بقیش هم بزار جیبت.....:31:

ایپاد تاچ جدید،خیلی بهتره...اون رو هم یه تستی بنما....به قول دوستمون باقیش رو هم بذار جیبت!!!!
ولی اگه کار اصلیت بعد از موزیک و فیلم و تیپ!!!! و کلاس!!!!! و بازی و اینترنت و برنامه بود و خدایی نکرده از ایپاد تاچ جدید خوشت نیومد،میتونی منتظر بشی تا دیزایر برا دو ماه دیگه با قیمت نرمال تر تو بازار باشه....شایدم دم عید!

psp که کلا فک کنم شوخی بود :27: آخه اول اینترنت بعد بازی و سرگرمی مهمه واسم
از آیپادم نا جور خوشم نمیاد! چند روز پیش تستی نمودم! اما به نظر آندرویید آیندش از iOS بهتره، تازشم طرف بهم گفت هر وقت می خواد برنامه بزنه می بره نمایندگی!! اینجا شو خدایی موندم!

P A R S A
22-10-2010, 14:16
psp که کلا فک کنم شوخی بود :27: آخه اول اینترنت بعد بازی و سرگرمی مهمه واسم
از آیپادم نا جور خوشم نمیاد! چند روز پیش تستی نمودم! اما به نظر آندرویید آیندش از iOS بهتره، تازشم طرف بهم گفت هر وقت می خواد برنامه بزنه می بره نمایندگی!! اینجا شو خدایی موندم!

این مورد آخری مربوط به نمایندگی کاملا چرنـــده!:18:
من خودم آیپاد تاچ دارم، اتفاقا به نظر من نصب برنامه روی آیپاد تاچ (کلا iOS) خیلی راحت تر و بهتر از سیستم عامل های دیگه است!
لازم نیست بیست تا برنامه دانلود کنی، یکی به CPU گوشیت نخوره، یکی به رزولوشن گوشیت نمیخوره، یکی درست کرک نشده، یکی کار نمیکنه! ولی توی iOS به لطف AppStore منظم و منسجمش خیلی راحت میتونید برنامه پیدا کنید و نصب کنید.
مساله مهم اینه که آیپاد تاچ با قیمت نسبتا پایینش امکاناتی رو میده که هیچ گوشی آندرویدی حتی تا 500 تومن به شما نمیده!:13:
[البته در آینده روشن آندروید هم شکی نیست، خودم دارم میرم تو کار گوشی آندرویدی!:46:]

senaps
22-10-2010, 14:55

من خودم،مشکلم با این ایپاد تاچ،فقط و فقط اینه که جی پی اس و قطب نما نداره! وگرنه گوشی های کنونی اندرویدی هیچکدوم مشخصاتشون به این نمیخوره و همه جلوش باید زانو بزنن!!!کلا هم ایفون 4 و هم ایپاد تاچ جدید خیلی خیلی عالین!!!(مخوصصا اینکه اپل هستن که دیگه واسه خودش سرقفلیشونه!!)

ولی اینا به کنار،با تایید حرف های دوست بالایی در مورد نیاز به گارانتی یا بردنش به جایی برای نصب برنامه و بازی(تایید میشه که کاملا چرته!!) باید بگم در صورتی که استفادتون اینترنت و بازی و مولتی مدیا ست کلا،اندو شاید بتونم بگم حرفی برای گفتن نداشته باشه!!!

ولی اندو خیلی سریع داره میره جلو....چیزی نداره که بخوایم بکوبیم تو سرش!! ولی همین که گوشی های اندرویدی متفاوتن،باعث میشه که اندروید قدرت واقعیش رو به ماها نشون نده....چون یه بازی یا برنامه برا یه گوشی نصب میشه،واسه یکی دیگه نصب نیمشه!!!!کسی هم نمیاد بشینه وقت بذاره برنامه ی درست و حسابی بنویسه،بعد فقط رو یه گوشی خاص کار کنه!!!!

سلام
من میخوام وایلدفایر بگیرم، نظرتون چیه!؟
بازی که برام مهم نیست! (آیپاد تاچ دارم!)، فقط اینترنت و Wifi Tethring مهمه و برنامه های آندروید!
با این اوصاف وایلدفایر خوبه!؟ به خاطر رزولوشن نرم افزار ها محدود نیستن!؟
کسانی که باهاش کار کردن، رزولوشن QVGA خیلی تو ذوق میزنه!؟

نمی خوام بگم وایلدفایر گوشی بدیه!! الان 2.2 هم داره به نظرم(تا جایی که یادمه براش عرضه شد!)
ولی رزلوشن و پردازنده ی ضعیفش،تو برخی برنامه ها و بازی ها گیرتون میاره...اگه بتونین لجند بگیرین عالیه چون خیلی قوی تره و اورکلاک هم میشه به 800....

ولی بازم میگم که نمیخوام بگم وایلد گوشی بدیه! خیلی هم خوبه،توی تاپیکش هم بچه هایی که داشتن،خوشحال بودن!

Real Madrid C.F
22-10-2010, 15:39
به نظر من وایلد نگیر رزلوشنش خیلی از قضیه پرته من دوستم میخواست بگیره متقاعدش کردم aria بگیره و الان راضیه ....اون aria رو گرفت 440 بدون گارانتی....خیلی گوشیه توپیه

قابل توجه دوستانی که میگفتن بازیایه آندروید خوب نیس! (خودمم شک کردم یه لحظه:31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میدونم اینا بهترین نیستن ولی خیلی از بقیه ی سیستم عامل ها سر ترن :27:

senaps
22-10-2010, 15:46
اره اریا هم گوشیبه خوبیه...فقط جی پی اسو قطب نما نداره که باعث میشه برنامه های خفنش!! مثل قطب نما!،نقشه ها و لایار ها و برنامه های مربوط به اسمون!!! و اینجور برنامه ها کار نکنن...ولی اریا گوشی خوبیه....تو این رنج...لجند ولی بهتره!!!

وایلد هم تو رنج خودش خوبه!!.....

P A R S A
22-10-2010, 16:04
اره اریا هم گوشیبه خوبیه...فقط جی پی اسو قطب نما نداره که باعث میشه برنامه های خفنش!! مثل قطب نما!،نقشه ها و لایار ها و برنامه های مربوط به اسمون!!! و اینجور برنامه ها کار نکنن...ولی اریا گوشی خوبیه....تو این رنج...لجند ولی بهتره!!!

وایلد هم تو رنج خودش خوبه!!.....

آریا اگه GPS و قطب نما نداشته باشه که کلا تعطیله!:18: لجند هم اشکالش ساپورت ضعیفش هست! هنوز فرویو براش نیومده ولی وایلدفایر هم کوکر های بیشتری پشتش هستن هم بیشتر پشتیبانی میشه!
میرم ببینم اگه لجند یا آریا با قیمت خوب گیرم اومد، میگیرم، وگرنه همون WildFire !
ممنون از راهنمایی های همه!

ویرایش: توی GSMArena برای آریا GPS و قطب نما رو ذکر کرده!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
22-10-2010, 16:54
ظاهرا من اشتب کردم..لابد با یه گوشی دیگه قاطیش کردم!!!اخه اریا و یکی دیگه با هم اومدن!!! پس اگه اینجوریه اریا بهتره ...!!!

P A R S A
22-10-2010, 17:00
ظاهرا من اشتب کردم..لابد با یه گوشی دیگه قاطیش کردم!!!اخه اریا و یکی دیگه با هم اومدن!!! پس اگه اینجوریه اریا بهتره ...!!!
ممنون!
تا ببینیم چی گیرمون میاد!:31:

PersiAndroid
22-10-2010, 17:18
به نظر شما الان بهترين گوشي آندرويد موجود در بازار ايران چيه؟

P A R S A
22-10-2010, 17:24

Samsung Galaxy S

تو سخت افزار رقیب نداره!:46:

senaps
22-10-2010, 17:25

گلکسی....بدون شک!

البته دیزایر اچ دی به نظر من بهتره!! یه تاپیک دوستان معرفی کردن! یه گویش المانی معرفی کرده که واقعا عالیه!! ظاهرا تاریخ عرضه ی اون گوشی ها برا اوایل 2011 هستش(سه ماه دیگه!!) و قیمت و امکانات خیلی تاپی دارن!!!پیشنهاد میکنم حتمی سر بزنی و پیگر بشی....منم دارم پیگیری میکنم ببینم این شرکت کیه و چی میگه!!

roteal2007
22-10-2010, 19:07
دوستان من ميخواستم galaxy5 i5500
samsung
بخرم به نظرتون چطوره؟
چون تا يه سال ديگه ردش ميکنم نميخوام زياد ضرر کنم

ali_disslove
23-10-2010, 00:49
با سلام

من اگه بخوام یه گوشی اندرویدی بخرم آیا تفاوت ورژن های اندروی تفاوتی دارند ؟مثلا 2.1 با 2.2 خیلی فرق دارند ؟چه فرقایی ؟آِیا برنامه ها روی ورژن های مختلف یکیه ؟اگه نه اینکه خیلی بده چون هی آندروید ورژن میده و باعث میشه هیچ ورژنی خیلی رشد نکنه

دوم اینکه میشه ورژن آندروید رو تغییر داد؟مثلا 1.6 رو بکنیم 2.2؟

ممنون میشم یکی این سوالاتو جواب بده تا اصلا فکر به آندروید بکنم یا نه ؟؟؟

Hamed_forum
23-10-2010, 07:45
ایا کسی از دوستان galaxy5 i5500 خریده راضی؟این مدل ال جی چطوره

Real Madrid C.F
23-10-2010, 11:20
والا منم نمیدونم این سیناپس جان این GPS و قطب نما انداخت دهنه ما منم دوستم خریده بود از پشت تلفن بهش گفتم نداره ناراحت شد الان میرم از دلش در بیارم بنده خدا:31: (شوخی کردم ناراحت نشی خودش میدونست داره)

Real Madrid C.F
23-10-2010, 11:27
ایا کسی از دوستان galaxy5 i5500 خریده راضی؟این مدل ال جی چطوره

نه عزیز من به نظر من اگه شما یه آندروید بهتر ولی کار کرده بگیری خیلی از سری Galaxy 5 سامسونگ بهتره!! چون به دلیل سایز و رزلوشن و پردازنده کم این گوشی و البته خیلی چیزای دیگه ...شما فقط اسم گوشی آندروید رو گوشیتون هستش و 60% نرم افزارها و تقریبا تمامی بازیا رو رزلوشن شما کار نمیکنه ... بهتره با 270 تومن یه هیرو یا Dream G1 کارکرده بگیرین. یا X10mini هم بدک نیستش:11:

Real Madrid C.F
23-10-2010, 11:38
با سلام

من اگه بخوام یه گوشی اندرویدی بخرم آیا تفاوت ورژن های اندروی تفاوتی دارند ؟مثلا 2.1 با 2.2 خیلی فرق دارند ؟چه فرقایی ؟آِیا برنامه ها روی ورژن های مختلف یکیه ؟اگه نه اینکه خیلی بده چون هی آندروید ورژن میده و باعث میشه هیچ ورژنی خیلی رشد نکنه

دوم اینکه میشه ورژن آندروید رو تغییر داد؟مثلا 1.6 رو بکنیم 2.2؟

ممنون میشم یکی این سوالاتو جواب بده تا اصلا فکر به آندروید بکنم یا نه ؟؟؟

ببینین شما اگه مثلا گوشی HTC HERO که آندروید 1.6 داره بخرین فورا بعد از خرید میتونین به ورژن 2.1 Eclair آپدیت کنین و حتی اگه هم آپدیت نکنین تو ساپورت نرم افزار با اونی که 2.2 هم داره هیچ فرقی نمیکنین ... ورژن های مختلف آندروید فقط برای بالاتر بردن سرعت و کارایی آندروید هستن و هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنن...ولی خوب یکسری از گوشی ها به آندروید 2.2 آپدیت نمیشن مثلا X10 و Hero فقط تا 2.1 آپدیت میشن که البته X10 هنوز هم براش این آپدیت نیومده ولی Desire و Nexus One و I9000 و milestoneبه راحتی به 2.2 Froyo آپدیت میشن و واقعا از بقیه ی آندرویدی ها از لحاظ سرعت و کارایی جلو میوفتن ولی این دلیل نمیشه که نرم افزاری برای اینا رو 2.2 بیاد و رو 2.1 گوشیایه دیگه ساپورت نشه

ali_disslove
23-10-2010, 14:48
ببینین شما اگه مثلا گوشی HTC HERO که آندروید 1.6 داره بخرین فورا بعد از خرید میتونین به ورژن 2.1 Eclair آپدیت کنین و حتی اگه هم آپدیت نکنین تو ساپورت نرم افزار با اونی که 2.2 هم داره هیچ فرقی نمیکنین ... ورژن های مختلف آندروید فقط برای بالاتر بردن سرعت و کارایی آندروید هستن و هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنن...ولی خوب یکسری از گوشی ها به آندروید 2.2 آپدیت نمیشن مثلا X10 و Hero فقط تا 2.1 آپدیت میشن که البته X10 هنوز هم براش این آپدیت نیومده ولی Desire و Nexus One و I9000 و milestoneبه راحتی به 2.2 Froyo آپدیت میشن و واقعا از بقیه ی آندرویدی ها از لحاظ سرعت و کارایی جلو میوفتن ولی این دلیل نمیشه که نرم افزاری برای اینا رو 2.2 بیاد و رو 2.1 گوشیایه دیگه ساپورت نشه

بسیار ممنون از جوابه کامل و خوبتون

حالا چند تا سوال دیگه:

اون ورژن 1.6 با 2.2 هیچ فرقی از لحاظ ساپورت نرم افزاری ندارند ؟یعنی در معدود نرم افزار هایی هم تفاوت ندارند ؟

2- میشه بگید مثلا 1.6 با 2.2 دقیقا چه تفاوت ها و ویژگی هایی به جز سرعت دارند ؟امکاناتی که گفتید مثلا چیا هستند ؟

3- بولوتوث توی ورژن 2.1 و بالاتر کاملا بدون مشکل شده یا هنوز مشکل داره ؟

4- روت کردن دردسر زیادی داره یا مثل -- نوکیاست ؟

5-جاوا رو ساپورت میکنه آندرویدی ها ؟

6- به نظرتون این بهتره یا ویندوز 7؟(از لحاظ ساپورت نرم افزاری ؟به نظرتون آندروید رشدش کم نبوده تو نرم افزار نسبت به n900 یا سری 5 نوکیا با توجه به اینکه تقریبا با هم اومدند ؟

Real Madrid C.F
23-10-2010, 15:09
خواهش میکنم ...من که کاری نکردم:11:
اولا شما که میتونی راحت به 2.1 یا 2.2 آپدیت کنی دیگه چرا مزایا نسبت به 2.1 میخوای ولی باشه مشکلی نیست

چرا فکر کنم تو چند تا نرم افزار البته واقعا نه چندان مهم 1.6 محدودیت داره.

2-بله بجز سرعت تو کارایی سیستم عامل تفاوت دارن مثل امکان جابجایی فایل بوسیله ی بلوتوث و از طریق کامپیوتر تو 2.1 به بعد..انیمیشن های جالب و خوشگل هنگام عوض شدن صفحات منو...و کلی چیزای دیگه مثل تفاوت های Windows 7 یا XP

3- نه دیگه 2.1 به بعد بلوتوث مشکلی نداره

4-به نظر من روت کردن از -- کردن نوکیا هم آسون تره ولی بستگی به گوشی شما و ورژن Android شما هم داره.

5- بله شما فقط با نصب ساده ی یک نرم افزار جاوا رو اجرا میکنین

6-از لحاظ نرم افزار و بازی اصلا IOS و Android رو با سیمبیان و مائمو مقایسه نکن چون با اختلاف زیاد پیشرو هستن ...خصوصا آندروید .... ولی در مورد win7 باید بگم که آینده ی روشنی براش (تو خارج از کشور) پیشبینی میشه (به دلیل نیاز شدید به دسترسی به اینترنت سرعت بالا) ولیچون هنوز خیلی مونده تا گوشیایه وین 7 بیان و قیمتشون به زیر 600 برسه و نرم افزار براشون معرفی بشه و هنوز معلوم نیست چی از آب در بیاد من به شما توصیه میکنم فقط به گوشیایه آندروید فکر کنین

Hamed_forum
23-10-2010, 16:05
نه عزیز من به نظر من اگه شما یه آندروید بهتر ولی کار کرده بگیری خیلی از سری Galaxy 5 سامسونگ بهتره!! چون به دلیل سایز و رزلوشن و پردازنده کم این گوشی و البته خیلی چیزای دیگه ...شما فقط اسم گوشی آندروید رو گوشیتون هستش و 60% نرم افزارها و تقریبا تمامی بازیا رو رزلوشن شما کار نمیکنه ... بهتره با 270 تومن یه هیرو یا Dream G1 کارکرده بگیرین. یا X10mini هم بدک نیستش:11:

شما استادتری این مقایسه رو نگاه

سی پی یو دوتایش یکی رزولوش اینچشون که یکی رزولشن رو ننوشته تئضیح بدین خوشحال میشم

P A R S A
23-10-2010, 16:11
شما استادتری این مقایسه رو نگاه

سی پی یو دوتایش یکی رزولوش اینچشون که یکی رزولشن رو ننوشته تئضیح بدین خوشحال میشم
سلام
من اکیدا توصیه میکنم سمت X10 Mini نری، چون صفحه نمایش به شدت کوچیکه، تو 2.5 اینچ چی میشه دید!؟:13: حالا حساب کن بخوای یه اس.ام.اس طولانی هم تایپ کنی!:27:
به علاوه اینکه آپدیت 2.1 برای X10 Mini که گفتن خواهد آمد معلوم نیست کی بیاد، 2.2 که دیگه هیچی!
به هر حال اگه مایه در همین حده، من گلکسی 5 رو پیشنهاد میکنم، هم صفحه بهتری داره (بزرگتر و باکیفیت تر)، هم ساپورت مولتی تاچ رو علاوه بر X10 Mini داره، هم از اندروید جدید تر استفاده میکنه که واقعا تفاوت های چشمگیری داره!، باطریش هم تقریبا دو برابر X10 Miniهست!:21:
توی فروم های همسایه هم دیدم، ملت راضی بودن به نسبت قیمتش!
فقط این وسط دوربینش خیلی پیاده است که به نظر من ارزش داره بیخیال دوربین بشی!:13:
باز نظر خودت هست!:10:

[رزولوشن صفحه هر دوQVGA (320*240)s هست و تفاوت در سایز فیزیکی LCDـیه!]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Real Madrid C.F
23-10-2010, 19:18
ببخشید ببخشید اشتب از من بود من یه لحظه با I5220 اشتباه گرفتم ...بعد x10 هم از دهنم پرید اصلا اونو بیخیالش همون Hero کارکرده رو بچسپ×

Hamed_forum
23-10-2010, 21:33
ببخشید ببخشید اشتب از من بود من یه لحظه با I5220 اشتباه گرفتم ...بعد x10 هم از دهنم پرید اصلا اونو بیخیالش همون Hero کارکرده رو بچسپ×

hero کارکد ازکجا گیر بیارم دومزیت نسب به سامسونگ داره یک دوربین دو صفحه بزرگش راستش برای من دوربین اصلان مهم نیست سامسونگ سرعت سی پی یوش ههم بالاتر اندرید ورزن بالاترهم قبول میکنم فکرکنم با این وضعیت این سامسونگ خوب بازار بگیره

ali_disslove
23-10-2010, 21:52
من چند تا گوشی انتخاب کردم که همشون خیلی رزولشنشون کمه مایلستون و نکسوس و گلکسی اس هم که خیلی گرونه

اگه hero یا وایلفایر و ..... بردارم مشکل صفحه ندارند ؟یعنی رزولشن 240*320 یا 320*480 تو بازی ها و برنامه ها مشکل ساز نمیشند ؟یا مثله ویندوز و علی الخصوص سیمبین تو بازی ها و بعضی برنامه ها مشکل سازه ؟؟

senaps
23-10-2010, 23:04
اگه hero یا وایلفایر و ..... بردارم مشکل صفحه ندارند ؟یعنی رزولشن 240*320 یا 320*480 تو بازی ها و برنامه ها مشکل ساز نمیشند ؟یا مثله ویندوز و علی الخصوص سیمبین تو بازی ها و بعضی برنامه ها مشکل سازه ؟؟

خوب تو برخی بازی ها کم میارن این گوشی ها....ولی خوب نه زیاد....
مثلا میتونی یه سری بازی های سرگرم کننده ی باحال رو انجام دبی....ولی سعی کن بهرتین سی پی یو رو انتخاب کنی که بهترین کارایی رو داره برات....انتخاب هات چی هستن و چقدر پول میخوای بذاری وسط؟!اصلا ملاک های انتخاب گویت چیه؟!
شیاد ایپاد تاچ 4 برات بهتر باشه با قیمتش و قدرتش...؟!

ali_disslove
23-10-2010, 23:28
خوب تو برخی بازی ها کم میارن این گوشی ها....ولی خوب نه زیاد....
مثلا میتونی یه سری بازی های سرگرم کننده ی باحال رو انجام دبی....ولی سعی کن بهرتین سی پی یو رو انتخاب کنی که بهترین کارایی رو داره برات....انتخاب هات چی هستن و چقدر پول میخوای بذاری وسط؟!اصلا ملاک های انتخاب گویت چیه؟!
شیاد ایپاد تاچ 4 برات بهتر باشه با قیمتش و قدرتش...؟!

تمامی گوشی های آندرویدی تا 400 یا دیگه اوجش 450

میخوام صداش تو هندفری عالی باشه همه نرم افزارا نصب بشه بازی زیاد نمیکنم و واسم مهم نیست

خوشکلم باشه -همین

Real Madrid C.F
23-10-2010, 23:38
خودت داری میگی Hero میخوام دیگه!! چون هر چی گفتی با هیرو سازگار...اگه با کارکرده میونت خوبه یه پسره هست مایلستون میده 420 تومن خواستی باهاش آشنات کنم...در ضمن هیرو Cpu رو میتونی با یه نرم افزار تا 720 مگا کلاک کنی...رزلوشن 240 در 320 تو ساپورت نرم افزار ضعیفه ولی 320 در 480 الان خیلی بیشتر ساپورت میکنه

ali_disslove
24-10-2010, 01:22
خودت داری میگی Hero میخوام دیگه!! چون هر چی گفتی با هیرو سازگار...اگه با کارکرده میونت خوبه یه پسره هست مایلستون میده 420 تومن خواستی باهاش آشنات کنم...در ضمن هیرو Cpu رو میتونی با یه نرم افزار تا 720 مگا کلاک کنی...رزلوشن 240 در 320 تو ساپورت نرم افزار ضعیفه ولی 320 در 480 الان خیلی بیشتر ساپورت میکنه

توی گوشی های ارزون قیمت که میخوام زود ردش کنم از دست دو بدم نمیاد اما چون این گوشیو میخوام مثل n82 الانم نگه دارم 2 سال فقط نو میخوام

320*480 تمامی نرم افزارا و 30% بازی ها رو اجرا میکنه ؟کلا هیرو خوب هست ؟1.6 یا 2.1؟بولوتوث اوکیه ؟ صدا هندفری عالییییییییی (اسپیکر صدا نداشته باشه هم مهم نیست چون همیشه گوشیم رو ویبرس اما از هندفری توقع شدید دارم نسبت به n82 الانم پشیمون نمیشم عوض کنم

Real Madrid C.F
24-10-2010, 09:22
اگه میخوای نو بخری که دیگه میل خودته...480 در 320 تقریبا همه ی بازی ها براش موجوده و همه ی نرم افزارها! و اصلا برای رزلوشنش نگران نباش...هیرو اگه کارکرده در حد نو بگیری عالی هستش اما نو رو توصیه نمیکنم چون قدیمیه و اگه بخوای نو بگیری 450 بده HTC Aria بخر که هم جدیدتره هم خودش 2.1 داره تازه دوست من 440 خرید...هیرو 410 تومنه ! هیرو اولش 1.6 هست ولی میتونی به 2.1 آپدیت کنی براش 2.2 غیر رسمی هم خیلی وقته اومده.آره کلا همه ی گوشیایه آندروید 2.0 به بعد مشکل بلوتوث ندارن اینم آپدیت بکنی حله... صدای هندز فریایه تموم htc ها مثل همه و اگه موزیک خور هستش حتما باید هندز فری دیگه ای بخری چون هندزفری های HTC خیلی باسشون کمه...بابا 20 تومن میدی یه creative زندگی میکنی باش ولی صدای اسپیکر خود گوشی تقریبا از تمام HTC ها بجز HTC HD بهتر و قوی تره.

senaps
24-10-2010, 14:17
اگه یه 50 تا بذاری روش،یه ایکس 10 میخری....

ایکس 10 هم خیلی خوشکله،هم هندزفری هاش صداشون عالیه....(صداش توی اسپیکر! واسه اهالی صدا راضی کننده نیست!! ولی واسه من هست......!!!!)

یکی از اون خر گشوی های روزگاره و کار سونیه!!!(سرقفلی اول!!)
خر گوشیه و بدنه ی ضد خط و خشش یه بار از زیر اتوبوس!!رد شد و چیزیش نشد!!(سرقفلی دوم!!)
اپدیت جدید،داره با خودش فیلمبرداری اچ و ساپورت بهتر بازی و برنامه میاره....با همنی 1.6 یه گزینه ی منساب خرید بود!! با 2.2 چه شود!!!

درضمن،ویدیو های خیلی زیادی داره منتشر میشه از 2.2 که دارای مولتی تاچه و این بسیار عالیه!!

Real Madrid C.F
24-10-2010, 16:01
عزیز x10 الان 550 تومنه !! تازه معمولیش فول پک که اصلا دیگه گیر نمیاد!

Hamed_forum
24-10-2010, 18:03
چرا دوستان نمیان بدی سامسونگ 5500 رو بگن اخه هر مدل گوشی x10 . hero که معرفی کردین همه هم قیمتش از این سامسونگ گرانتر هعم امکانتش کمتره به نظرمن با 230 خیلی امکاناتش هم زیاده

PersiAndroid
25-10-2010, 09:47
راسته كه نسخه ي جي اس ام samsung epic 4g
به اسم galaxy s pro مياد؟

PersiAndroid
25-10-2010, 09:58
به نظر شما موتورلا نسخه ي gsm واسه ي درويد ايكس نميسازه؟

Real Madrid C.F
25-10-2010, 10:15
پیشبینی من از موتوری ایکس اینه که نسخه ی gsm میاد چون اکثرا cdma هاشو بدون GSM نمیزاره مثل milestone و mile 2 ولی این فقط یه پیشبینیه!

PersiAndroid
25-10-2010, 10:19
يعني هيچوقت منتظر گوشي اي شبيه موتورلا درويد ايكس براي شبكه ي جي اس ام از موتورلا نباشيم
كه طرفداراي موتو تو ايران نخوان گالكسي بخرن

Real Madrid C.F
25-10-2010, 10:24
من گفتم نباشیم!! من میگم احتمال قوی میاد شما پست منو دوباره بخون...بعد نمیخواین گالاکسی بشین برین مایل 2 بخرین مگه بده؟؟

Hamed_forum
25-10-2010, 10:42
من گفتم نباشیم!! من میگم احتمال قوی میاد شما پست منو دوباره بخون...بعد نمیخواین گالاکسی بشین برین مایل 2 بخرین مگه بده؟؟

دوست من من میخوام Samsung I5500 Galaxy 5 بخرم لطفان بدی هاش رو بگو
اخه من نگاه میکنتم میبنم سرعت پردازنهاش 600 از HTC WildFireو خیلی ها دیگه بالاتر برام کیفیت دوربین مهم نیست
چه بدی داره بدی هاش رو بگو اینکه میگی صفحه اش کوجک یعنی نمیتونه برنامها رو اجرا کنه؟چه بدی داره اخه 230هزار قیمتی فکرنکنم بشه پیدا کرد با این امکانات

Real Madrid C.F
25-10-2010, 11:10
بدی که (تو رنج قیمتی که شما میگین ) نداره و من 100% توصیه میکنم اگه بین این و وایلدفایر موندین اینو بگیرین چون این 230 تومنه و اون 390 و خود همین کلی فرقه !! ولی شما میتونین یه هیرو کارکرده تمیز با 280 تومن بگیرین که هم از وایلدفایر و هم از 5500 سر تره...ولی مشکلات 5500 و وایلد فایر بر میگرده به رزلوشن صفحشون که در پایین ترین حد ممکن قرار دارن و شما رو از بازی کردن 80% بازی ها و چندین نرم افزار مهم محروم میکنن والبته بخاطر کم طرفدار بودن این مدل گوشی ها software development کمی براشون انجام میشه ولی هیرو به دلیل داشتن رزلوشن بالاتر فقط یکسری از بازی های خیلی تاپ رو نمیتونه اجرا کنه ... در مورد CPU هم اینو بگم که هیرو و وایلد فایر با نصب فقط یک نرم افزار از 528 مگاهرتز به 720 مگاهرتز اورکلاک میشن ! پس مشکلی از لحاظ سرعت ندارن به هیچ وجه

Hamed_forum
25-10-2010, 15:18
بدی که (تو رنج قیمتی که شما میگین ) نداره و من 100% توصیه میکنم اگه بین این و وایلدفایر موندین اینو بگیرین چون این 230 تومنه و اون 390 و خود همین کلی فرقه !! ولی شما میتونین یه هیرو کارکرده تمیز با 280 تومن بگیرین که هم از وایلدفایر و هم از 5500 سر تره...ولی مشکلات 5500 و وایلد فایر بر میگرده به رزلوشن صفحشون که در پایین ترین حد ممکن قرار دارن و شما رو از بازی کردن 80% بازی ها و چندین نرم افزار مهم محروم میکنن والبته بخاطر کم طرفدار بودن این مدل گوشی ها software development کمی براشون انجام میشه ولی هیرو به دلیل داشتن رزلوشن بالاتر فقط یکسری از بازی های خیلی تاپ رو نمیتونه اجرا کنه ... در مورد CPU هم اینو بگم که هیرو و وایلد فایر با نصب فقط یک نرم افزار از 528 مگاهرتز به 720 مگاهرتز اورکلاک میشن ! پس مشکلی از لحاظ سرعت ندارن به هیچ وجه

نیگا کن من نمیدونم برای همین میپرسم اخه اندازه صفحه نمایش چه ربطی به اجرای برنامه داره/در موبایل های معمولی گزینه ای هست که بشه اندازه برنامه رو تعیین کرد من این رو خوب درک نمیکنم

AryanLand
25-10-2010, 22:28
نیگا کن من نمیدونم برای همین میپرسم اخه اندازه صفحه نمایش چه ربطی به اجرای برنامه داره/در موبایل های معمولی گزینه ای هست که بشه اندازه برنامه رو تعیین کرد من این رو خوب درک نمیکنم

سلام.

سایز صفحه نمایش باعث میشه برنامه هایی که برای رزولوشن های دیگه نوشته شده رو گوشی اجرا نشه.:11:

P A R S A
25-10-2010, 23:29
سلام.

سایز صفحه نمایش باعث میشه برنامه هایی که برای رزولوشن های دیگه نوشته شده رو گوشی اجرا نشه.:11:
تو اندروید نرم افزار ها مولتی اسکرین هستن، من از شنبه که وایلد فایر گرفتم حدود 72 تا برنامه دانلود کردم که هیچ کدوم مشکل صفحه نداشتن!:31: مثلا Maverick و Compass و ES File Explorer و دیکشنری و Rock Player و ... رو تست کردم!
ولی توی بازی این مساله وجود داره!

Real Madrid C.F
26-10-2010, 00:05
تو اندروید نرم افزار ها مولتی اسکرین هستن، من از شنبه که وایلد فایر گرفتم حدود 72 تا برنامه دانلود کردم که هیچ کدوم مشکل صفحه نداشتن!:31: مثلا Maverick و Compass و ES File Explorer و دیکشنری و Rock Player و ... رو تست کردم!
ولی توی بازی این مساله وجود داره!

بله خب دوستان هم که دیگه بحث رو روشن کردن..........فقط یه سوال از شما دارم چرا maverick رو انتخاب کردین؟؟ Big planet خوب نیست؟؟ و چرا از IO File Explorer یا Linda استفاده نکردین؟؟

senaps
26-10-2010, 00:57
ماروک،رو میتوین خیلی راحت براش انوع نقشه ها رو با انواع دقت ها بگیری و بریزی روش!!!
هرچند فایل هاش سنگینن،ولی خوب برنامه خحیلی دقیق تره و بهتر و سریع تر هم هست!!

Hamed_forum
26-10-2010, 08:31
من خودم سیمبین دارم اما میبنم نرم افزار سیمبین بیشتر از اندرید درسته؟

amirkhan405
26-10-2010, 08:47
سلام
دوستان میخواستم بدونم اینجا کسی اطلاعات خاصی یا نظری راجع به x8 سونی نداره.آخه هرچی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم .میخواستم بدونم ارزش خرید داره یا نه؟

Real Madrid C.F
26-10-2010, 10:49
سلام
دوستان میخواستم بدونم اینجا کسی اطلاعات خاصی یا نظری راجع به x8 سونی نداره.آخه هرچی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم .میخواستم بدونم ارزش خرید داره یا نه؟
دوست خوبم از نظر من 330 میخوای بدی سونی X8 که هیچوقت به آندروید بالای 2 آپدیت نمیشه و دوربینشم ضعیفه ... خب بجاش 370 بده یه Wildfire بگیر که خودش آندروید 2.1 داره تازه به 2.2 هم آپدیت میشه و دوربینشم 5 مگاس و از نظر من Wildfire خیلی از X8 سرتره:20:

Real Madrid C.F
26-10-2010, 10:56
من خودم سیمبین دارم اما میبنم نرم افزار سیمبین بیشتر از اندرید درسته؟

نخیر اینطور که شما میگین نیست ... البته بستگی داره شما چجور نرم افزاری مد نظرتون باشه...اگه نرم افزار های فارسی یا نرم افزارهای ساده و کم حجم بخواین بله سیمبین از همه قوی تره و مثلا اگه نرم افزارهای مهندسی نقشه کشی و برنامه نویسی بخواین ویندوز موبایل مرحوم از همه تقریبا سرتره ولی اگه کلی میگین بهترین و کاربردیترین و پیشرفته ترین نرم افزارها برای آندروید و IOS Iphone هستش که اگه بخواین چند نمونه میگم که متوجه بشین...البته نباید فراموش کرد که وین فون7 در راهه اونم ممکنه بازاره نرم افزار رو متحول کنه:27:

amirkhan405
26-10-2010, 12:02
دوست خوبم از نظر من 330 میخوای بدی سونی X8 که هیچوقت به آندروید بالای 2 آپدیت نمیشه و دوربینشم ضعیفه ... خب بجاش 370 بده یه Wildfire بگیر که خودش آندروید 2.1 داره تازه به 2.2 هم آپدیت میشه و دوربینشم 5 مگاس و از نظر من Wildfire خیلی از X8 سرتره:20:
ببینم با قیمت 270 چی بازم ارزش ندار؟

Real Madrid C.F
26-10-2010, 12:47
یعنی شما میتونین با 270 X8 بخرین!! خوب چرا دیگه میارزه ولی اگه کارکرده بخواین الان با 270 میشه یه هیرو در حدنو خرید که خیلی از X8 سره ولی اگه نو بخواین و از Samsung Galaxy5 خوشتون نیاد دیگه X8 بهترین گزینست

Lord007
26-10-2010, 22:09
من 8910 دارم.چه آندرویدی بگیرم که از همه نظر نسبت به این گوشی سر باشه؟
desire HD که اونطوری که من شنیدم خروجی تلویزیون نداره.
galaxy هم که دوربینش 5 مگاپیکسله و فلش هم نداره.

Real Madrid C.F
26-10-2010, 22:52
عزیزم شما رو بهترین های آندروید دست میزارید بعد میگید بده و بالاتر میخواید؟؟ الان همین دیزایر HD هم گیرتون نمیاد چون فعلا به بازار خارج از کشور هم نرسیده!! چه برسه ایران!! به نظر من شما باید از بین این 2 گوشی انتخاب کنین...

Immunology
27-10-2010, 01:16
عزیزم شما رو بهترین های آندروید دست میزارید بعد میگید بده و بالاتر میخواید؟؟ الان همین دیزایر HD هم گیرتون نمیاد چون فعلا به بازار خارج از کشور هم نرسیده!! چه برسه ایران!! به نظر من شما باید از بین این 2 گوشی انتخاب کنین...

دیزایر اچ دی که اومده.الان تو فروم پرشین تولز یکی داره میره آلمان با قیمت 870 میاره.میگن تا 10 روز دیگه هم با گارانتیش میاد.الیته امیدوارم مثل گالاکسی نشه 4 ماه هی میگفتن هفته بعد...

PersiAndroid
27-10-2010, 09:39
دوستان شما خريد گوشي hd2 رو پيشنهاد مي كنين
كه بتونيم آندرويد هم روش نصب كنيم؟
و البته ميگن وين 7 هم ميشه روش نصب كرد

pushnetala
27-10-2010, 12:19
دوستان عزیز گوشی دوروبر ۲۵۰ تومن جی معرفی میکنید

و بین htc tattoo و galaxy5 کدومو پیشنهاد میکنین؟

ممنون

amirkhan405
27-10-2010, 12:26
یعنی شما میتونین با 270 X8 بخرین!! خوب چرا دیگه میارزه ولی اگه کارکرده بخواین الان با 270 میشه یه هیرو در حدنو خرید که خیلی از X8 سره ولی اگه نو بخواین و از Samsung Galaxy5 خوشتون نیاد دیگه X8 بهترین گزینست
اگر اطلاعات خاصی راجع به ورژن آندرویدش دارین به من بگین

senaps
27-10-2010, 13:26
خوب هر شرکتی سیاستهای مخصوص به خودش رو داره و میبینی که با وجود این سیاست هنوز هم از فروش خوبی برخورداره و علاقمندای خودش رو داره.

به نظر من که اشتباه هستش....در هر حال،با توجه به رنج قیمت این گوشی ها،انتخاب های زیادی داری که بهتره یه اندوی حلال زاده بگیری....!!!

دوستان عزیز گوشی دوروبر ۲۵۰ تومن جی معرفی میکنید

و بین htc tattoo و galaxy5 کدومو پیشنهاد میکنین؟

ممنون
اول این صفحه رو ببین.

سخت افزارهای تتو بهتره،ولی سیستم عامل و سپورت و قدمی و جدید بودن و اینا رو هم در نظر بگیرید و بودن در بازار و راحت پیدا شدن و اینا،بازم من تتو رو انتخاب میکنم!!

Hamed_forum
27-10-2010, 13:39
به نظر من که اشتباه هستش....در هر حال،با توجه به رنج قیمت این گوشی ها،انتخاب های زیادی داری که بهتره یه اندوی حلال زاده بگیری....!!!

اول این صفحه رو ببین.

سخت افزارهای تتو بهتره،ولی سیستم عامل و سپورت و قدمی و جدید بودن و اینا رو هم در نظر بگیرید و بودن در بازار و راحت پیدا شدن و اینا،بازم من تتو رو انتخاب میکنم!!

اتفاقان گالکسی بهتر سرعت سی پی یوش 600 اما اچ تی سی 528

Real Madrid C.F
27-10-2010, 16:20
اتفاقان گالکسی بهتر سرعت سی پی یوش 600 اما اچ تی سی 528

من که گفتم تاتو و هیرو با یه نرم افزار ساده تا 720 مگاهرتز اورکلاک میشن!! و مشکلی از این بابت ندارن ...منم تاتو رو پیشنهاد میکنم گرچه هر دو تو بازار کم پیدا هستن:41:

PersiAndroid
27-10-2010, 17:31
دوستان شما خريد گوشي hd2 رو پيشنهاد مي كنين
كه بتونيم آندرويد هم روش نصب كنيم؟
و البته ميگن وين 7 هم ميشه روش نصب كرد

Hamed_forum
27-10-2010, 18:09
من که گفتم تاتو و هیرو با یه نرم افزار ساده تا 720 مگاهرتز اورکلاک میشن!! و مشکلی از این بابت ندارن ...منم تاتو رو پیشنهاد میکنم گرچه هر دو تو بازار کم پیدا هستن:41:

شاید سامسونگ هم اورکلاک بشه؟

pushnetala
27-10-2010, 19:41
میگن گالاکسی ۵ ، تاجش خازنی هست ولی تاتو نیست

خواهشا کمکم کنید دوروبره ۲۵۰ تومن گوشی اندروید جی بگیرم؟ :41:

Hamed_forum
27-10-2010, 22:02
میگن گالاکسی ۵ ، تاجش خازنی هست ولی تاتو نیست

خواهشا کمکم کنید دوروبره ۲۵۰ تومن گوشی اندروید جی بگیرم؟ :41:

درسته خازنی من که میگم شما سامسونگ رو بگیر ببنیم خوب بود بدش ما بگریم :31:

Real Madrid C.F
27-10-2010, 23:53
آقا برین بخرین 5500 رو من چرا اینقدر با این گوشی مخالفت میکنم:31:

چیزه خوبیه برین بگیرین ایشالا که خوبه...تفاوت اینقدر نیست که با یه انتخاب ضرر کنین

fire159
28-10-2010, 20:52
گوشی شاپ قیمتها رو آورد پایین :20:

milestone xt720 : 645
backflip : 550
flipout : 480
xt701 : 520
milestone : 520

Hamed_forum
28-10-2010, 23:05
راستش این مدل ال جی هم بد نیست LG GT540 OPTIMUS از سامسونگ هم قیمتش حول حوش 20تومان ارزون تر فکرکنم 200 گیر بیاد فقط سوالی که میونه بین این سامسونگ باطری ضعیف ال جی همچنین سامسنوگ DLNA داره نمیدونم این به کار میاد یانه ؟در ضمن دوربین همچنین صفحه نمایش ال جی بزرگتره

راستش من بقیه سایتها نگاه میکنم زیر 300هزار گیر نمیارم اما اون رو یه سایت 210 زده بود

Real Madrid C.F
29-10-2010, 01:01
گوشی شاپ قیمتها رو آورد پایین :20:

milestone xt720 : 645
backflip : 550
flipout : 480
xt701 : 520
milestone : 520

من تو چند مدل بررسی کردم digikala از گوشی شاپ ارزون تر میداد ...حالا اینارم بررسی میکنم براتون میزارم:46:

Citrix Systems
29-10-2010, 10:03
سلام..
خواهشاً راهنماییم کنید من فردا میخوام گوشی بخرم ! من تا 350 تومن میخوام گوشی بخرم آندورید باشه حتماً خودم الان x10mini pro مد نظرم هستش اما اینجارو خوندم میگن ارزش نداره ؟ !! بازی هم نمیکنم با گوشیم فقط آهنگ گوش میدم عکس هم زیاد نمیگیرم

Hamed_forum
29-10-2010, 12:24
سلام..
خواهشاً راهنماییم کنید من فردا میخوام گوشی بخرم ! من تا 350 تومن میخوام گوشی بخرم آندورید باشه حتماً خودم الان x10mini pro مد نظرم هستش اما اینجارو خوندم میگن ارزش نداره ؟ !! بازی هم نمیکنم با گوشیم فقط آهنگ گوش میدم عکس هم زیاد نمیگیرم

به نظر من اگر میخوای فقط اهنگ گوشی بدی گوشی های موزیک بگیر مثل 5800 که 35 ساعت اهنگ گوش کنی هم تاپ هم جی پی اس داره هم وایرلس فقط اندرید نیست من فکر کنم اونای که مثل شما اهنگ بیشتر گوشی میکنند گوشی های بگیرند که تو موزیک باطری خوب جواب بده بهتر

Citrix Systems
29-10-2010, 12:41
به نظر من اگر میخوای فقط اهنگ گوشی بدی گوشی های موزیک بگیر مثل 5800 که 35 ساعت اهنگ گوش کنی هم تاپ هم جی پی اس داره هم وایرلس فقط اندرید نیست من فکر کنم اونای که مثل شما اهنگ بیشتر گوشی میکنند گوشی های بگیرند که تو موزیک باطری خوب جواب بده بهتر
آقا ممنون اما من اندورید میخوام حتماً .آهنگ خیلی گوش نمیدم توی روز شاید 1 ساعت معمولاً برم بیرون گوش میدم.من الان بین samsung i5500 و x10 mini pro گیر کیرم نمیدونم کدوم رو ببرم.کمک کنید

Citrix Systems
29-10-2010, 16:14
والا من اندورید دار میخوام.الانم بین samsung i5500 و x10 mini pro گیر کردم نمیدونم چی کار کنم ! کمک کنید

ali_disslove
29-10-2010, 16:29
راستی من که الان سیمبین دارم و این همه برنامه (100 تا رو گوشیم دارم) بعد با بی برنامگی در آندروید اذیت نمیشم ؟ آخه خیلی برنامه هاش کمه --چرا زیاد رشد نداره ؟تو این همه مدت و ساپورت گوگل به نظرتون نباید خیلی بیشتر رشد میکرد؟پس چرا نکرده ؟

Citrix Systems
29-10-2010, 18:11
والا من اندورید دار میخوام.الانم بین samsung i5500 و x10 mini pro گیر کردم نمیدونم چی کار کنم ! کمک کنید
کمک کنید تو رو خدا ! بگید از بین این دوتا کدوم بهتره ! من تا 2سال دیگه نمیخوام عوض کنم ! فردا میخوام بخرم
ممنون

AryanLand
30-10-2010, 00:40
راستی من که الان سیمبین دارم و این همه برنامه (100 تا رو گوشیم دارم) بعد با بی برنامگی در آندروید اذیت نمیشم ؟ آخه خیلی برنامه هاش کمه --چرا زیاد رشد نداره ؟تو این همه مدت و ساپورت گوگل به نظرتون نباید خیلی بیشتر رشد میکرد؟پس چرا نکرده ؟

سلام.

منظورتون از برنامه چیه؟ همین الان هم برنامه کم نداره. یه چند نمونه از اون چیزی که رو گوشی دارید و مد نظرتون هست بفرمایید تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن .ضمن اینکه آندروید تو همین مدت زمان کم از تمام سیستم عاملهای دیگه به نظر من بهتر حرکت کرده.(میزان رشد رو تو بازه زمانی در نظر بگیرید).:11:

roxh58
30-10-2010, 06:24
من هم بین samsung i5500 و x10 mini pro گیر کردم
خواهشا راهنمایی کنید دوستان
کیبورد سخت افزاری مینی پرو رو دوست دارم
اهل چت و تایپ هم هستم شدید
چرا سونی نه ؟
نمیدونم دلیل مخالفت دوستان چیه با این برند....

ali_disslove
30-10-2010, 15:34
سلام.

منظورتون از برنامه چیه؟ همین الان هم برنامه کم نداره. یه چند نمونه از اون چیزی که رو گوشی دارید و مد نظرتون هست بفرمایید تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن .ضمن اینکه آندروید تو همین مدت زمان کم از تمام سیستم عاملهای دیگه به نظر من بهتر حرکت کرده.(میزان رشد رو تو بازه زمانی در نظر بگیرید).:11:

مثلا ucweb بی نظیره-free dial helper و nokiamaps یا اسمارتکام(برنامه های gpsش نقشه های خوبی ندارند)انواع اقسام دیکشنری وبستر و آکسفورد و..... core player فیک اس ام اس که اس ام اس دروغین به خودم میفرستم تا حالا چندین بار جونمو نجات داده اپرا مینی که ازش به عنوان ..... استفاده میکنم-آفیس با قابلیت ادیت-خاموش کننده گوشی سر ساعت--ضبط بدون بوق مکالمات0مدیریت مکالمات --فلش sms

اینا چیزایی که هر روزو هر ساعت استفاده میکنم حالا چیزای دیگه مثل تعبیر خوابو ..... دیگه بماند

من زیاد آشنایی با برنامه هاش ندارم اما همچین برنامه هایی ندیدم هر چی گشتم

من هر چی میخرم خیلی تحقیق میکنم اما هیچ وقت یک صدم از انتخابام پشیمون نمیشم

با تشکر

PersiAndroid
30-10-2010, 20:34
نقل قول:
نوشته شده توسط johnypersian1656 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستانی که میخوان آندروید موتو مثل مایل یا ایکس تی 720 بخرن در نظر داشته باشن به تازگی برنامه ای برای xt701 اومده که کمرا رو 8 مگاپیکسل میکنه (حتی خیلی ها میگن کمرا اصلا 8 هست و ریسایز شده هست)
----------------

بریم xt701 بخریم!!!!

Arashdn
31-10-2010, 14:05
سلام
من مدت زیادی میشه که گوشی های تحت ویندوز رو دارم استفاده میکنم
الان یواش یواش تو فکر اندوریید هستم
دوستانی که از ویندوز به آندرویید کوچ کردن لطفا بگن آندرویید در مقایسه با ویندوز چه مزایا و چه معایبی داره
ممنون

PersiAndroid
31-10-2010, 17:36
نقل قول:
نوشته شده توسط johnypersian1656 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستانی که میخوان آندروید موتو مثل مایل یا ایکس تی 720 بخرن در نظر داشته باشن به تازگی برنامه ای برای xt701 اومده که کمرا رو 8 مگاپیکسل میکنه (حتی خیلی ها میگن کمرا اصلا 8 هست و ریسایز شده هست)
----------------

نميدونين با چه برنامه ايه؟

senaps
01-11-2010, 00:09
سلام
دیدم اواتارت رو لینوکسی کردی.....
سوال اینه که مزایای لینوکس،از نظر شما نسبت به ویندوز چیه؟!!
هنگ نکردن؟ سرعت بیشتر؟ برنامه های کاربردی تر و زیبا تر؟!! یبشتر و همینطور امن تر.....
متن باز بودن....
و خیلی چیزای دیگه!!!
در حال حاظر،اندو تازه داره خودش رو پیدا میکنه (تو نسخه های 1.6 اصلا چیز جالبی نبود!!) ولی با نسخه ی 2.2 که الان رو اکثر اندرویدی ها نصبه،شما تقریبا یه ایفون 4 داری....
با اپدیت به 2.3 که به زودی خواهد اومد،(شایدم اندروید 3!) تقریبا از سایر برند ها امکاناتش جلو زده...
سطح برنامه ها و بازی هاش هم بالاست و برنامه بازی های به درد بخور خیلی زیادی داره.....
از خط کش(با استفده از دوربین) و شاغول گرفته تا برناه های لایار و ...

در کل،من جایی برای شک کردن بین اندروید و ویندوز موبایل نمیبینم!!!
ولی بین ios و اندروید باید قدری تامل کرد....

fire159
01-11-2010, 18:50
دوستان گوشی های xt3 و xt5 هم وارد شد توسط گوشی شاپ

هنوز قیمت گزاری نشدن اما احتمالا حدود 400 هزار باشن . قاعدتا باید زیر 400 باشن تا ببینیم چی میشه !!؟

xt5 دوربینش 5 هست وآندروید 2.1 داره و از این لحاظ برتر از xt3 هست

هر دو مدل سی پی یو Qualcomm MSM7227 600 MHz Processor , 256 ram -512rom دارن و از لحاظ سی پی یو بر گوشی هم رده مثل htc wiedfire برتری دارن .
هر دو رادیو دارن و فلش ال ای دی . و DivX/ player دارن
و هر دو دارای MOTOBLUR UI هستن . و ال سی دی خازنی دارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rawen.west69
02-11-2010, 16:56
senaps جان درست میگن
وینموب 6.5 که خز و تا حدودی منسوخ شد
وینفون 7 اومده که اصلاً جالب نیست :13: خیلی محدودیت داره...خیلی!
سیستم عامل ios هم که :13: خیلی گرونه :13:

شما تو تغییر سیستم عامل به اندروید شک نکن :11:

گرافيكار
02-11-2010, 21:22
ويندوز موبايل در مقايسه با آندرويد
خيلي عقبه
به نظر من اگه اپل هم خيلي زود فكري به حال گروني سيستم عامل آيفون نكنه خيلي زود بازار رو به آندرويد تحويل ميده
چون اينجوري كه بوش مياد گوگل با كمك شركت سامسونگ ميخواد نكسوس رو تا جاي ممكن ارزون بيرون بده
هر چند هنوز قطعي نشده و يه روز تكذيب ميشه يه روز تاييد

AryanLand
03-11-2010, 00:35
ويندوز موبايل در مقايسه با آندرويد
خيلي عقبه

سلام.

میشه توضیح بدید یعنی چی؟:11:

aez_venoos
03-11-2010, 09:05
سلام
من تازه وارد دنیای ویندوز موبایل شدم ولی دیدم زیادی در حق اون داره تو این تاپیک ظلم می شه اندروید متن بازه درست ولی من در تاپیک زیر با عنوان
برنامه های اندرویدی! حتی اگه اندرویدی هم نیستید بهش سر بزنید و لذت ببرید!
کد:

دیدم نوشته برنامه های کاربردی تر ولی خداییش هرکه ندونه برنامه های ویندوز موبایل کاربردی تره (sms boomber, air horn, ...) کجاش کاریردیه
بعضی برنامه ها که شما نصب می کنید ویندوز موبایل پیش فرض داره
مهم ترین مزیت ویندوز نصب اندروید و لینوکس و پالم و داس و ...بروی اونه ولی برعکس را شرمنده
اما از لحاظ بازی اندروید بهتره
این صرفا برای اطلاع رسانی بود نه اینکه اندروید بخرید یا ویندوز موبایل یا...
ولی با اطلاعات کم خودم اینو می دونم سیمبین را نخر (نظر شخصی بود)
در ضمن می شه جواب اریان عزیز را بدهید
ممنون باز هم تاکید با کسی یا هرچیزی دعواندارم فقط نظر شخصی خودم را گفتم (تمام صحبت ها بر اساس مدارک)
با تشکر

گرافيكار
03-11-2010, 15:09
سلام.

چشم آقاي رييس:11:
والا به نظر من از نظر رابطه كاربري خيلي با آندرويد فاصله داره
من ويندوز موبايل 6.5 رو ميگم هنوز كه وين مو7 رو نديدم
آندرويد هم به زيبايي اينتر فيسش رسيده
هم كلي ميانبرهاي كاربردي توي سيستم عاملش گذاشته
جداي از همه اينها كافيه يه آندرويد مثلا گالكسي رو بزارين در كنار يه ويندوز موبايل مثلا اچ تي سي اچ دي
انصافا خودتون مقايسه كنيد
در كل اين نظر شخصي من بود كه البته زياد فني هم نيست

Real Madrid C.F
03-11-2010, 20:08
سلام.

آریان جان من میدونم خیلی رو ویندوز موبایل حساس هستی و استاد انواع وین مو ها ! اما نظر من اینه که وقتی خود مایکروسافت چاقو میگیره دستش و خرخره ی وین موبایل رو پیاده میکنه دیگه ما چرا پشتش وایسیم گرچه حمایت از وین مو دیگه فایده نداره چون دیگه مرده و تا چند سال دیگه خود شما هم دیگه فکر وین موبایل رو هم نمیکنی ... ابته من بازم تاکید میکنم وین مو رو هیچ وقت با ویندوز فون قاطی نکنین که کلا فرق دارن و اصلا شبیه هم نیستن من چون عشقه مایکروسافتم خیلی به ویدوز فون امیدوارم.....آریان چرا نظرتو هیچ وقت در مورد آندروید نمیگی؟؟؟:11:

mehran2190
03-11-2010, 20:40
اینم حتما جوک هستش:

انتخاب بهترين سيستم عامل موبايلي 2010

در صورتي که خواستار اطلاع از ميزان محبوبيت يک سيستم عامل موبايلي در بازار پر رقابت کنوني موبايل مي باشيد بايد بدانيد که طي جديدترين رأي گيري نتايج شگفت انگيزي از سوي کاربران بدست آمده است.
اين نتايج نشان مي دهد که سيستم عامل موبايلي مايکروسافت با تصاحب 6/40 آرا عنوان بهترين سيستم عامل موبايلي دنيا را کسب کرده و پس از آن آندرويد در مقام دوم سيستم عامل محبوب موبايلي دنيا قرار گرفته است نکته جالب اينجاست که iOS کمپاني Apple با کسب 7/11 آرا از ديدگاه کاربران در جايگاه سوم قرار گرفت.
جالبتراينکه سيستم عامل سيمبين جزء سيستم عامل هاي حاضر در اين گزينش قرار نداشت. سيستم عامل بلک بري کمپاني RIM فقط توانست 7/2 آرا را کسب کند از همه عجيب تر اينکه سيستم عامل BADA سامسونگ با وجود فروش چند ميليوني گوشي WAVE که اولين گوشي مبتني بر BADA مي باشد از جايگاه بي اهميتي برخوردار شد. براي انتخاب بهترين سيستم عامل موبايلي گزينه هايي مانند قابليت اجراي چند برنامه بصورت همزمان ، منو و امکانات آن و کارايي هاي گوشي مورد بررسي قرار گرفت. اين راي گيري از سوي موسسه تحقيقاتي و مطالعاتي IDC انجام شده است.

Real Madrid C.F
03-11-2010, 22:41
آره اینو چند وقت پیش گوشی شاپ گذاشته بود!! اصلا توضیح نداده منظورش وین فون هست یا وین موبایل!!!

AryanLand
04-11-2010, 00:25
چشم آقاي رييس:11:
والا به نظر من از نظر رابطه كاربري خيلي با آندرويد فاصله داره
من ويندوز موبايل 6.5 رو ميگم هنوز كه وين مو7 رو نديدم
آندرويد هم به زيبايي اينتر فيسش رسيده
هم كلي ميانبرهاي كاربردي توي سيستم عاملش گذاشته
جداي از همه اينها كافيه يه آندرويد مثلا گالكسي رو بزارين در كنار يه ويندوز موبايل مثلا اچ تي سي اچ دي
انصافا خودتون مقايسه كنيد
در كل اين نظر شخصي من بود كه البته زياد فني هم نيست

سلام.

خوب رابط کاربری که تا دلتون بخواد واسه ویندوز موبایل هست و برفرض اینکه نباشه هم دلیل بر عقب بودن ویندوز موبایل در برابر آندروید نمیشه که.همین جا بگم من منظورم این نیست که کدوم بهتره سوال من از اینجهت بود که با دلیل مطالب بیان بشه که اگر دوستان خواستن با استفاده از این تاپیک تصمیم گیری کنن بتونن با شنیدن و خواندن مطالب مستدل راحتتر نتیجه گیری و در نهایت تصمیم گیری کنن.:11:

آریان جان من میدونم خیلی رو ویندوز موبایل حساس هستی و استاد انواع وین مو ها ! اما نظر من اینه که وقتی خود مایکروسافت چاقو میگیره دستش و خرخره ی وین موبایل رو پیاده میکنه دیگه ما چرا پشتش وایسیم گرچه حمایت از وین مو دیگه فایده نداره چون دیگه مرده و تا چند سال دیگه خود شما هم دیگه فکر وین موبایل رو هم نمیکنی ... ابته من بازم تاکید میکنم وین مو رو هیچ وقت با ویندوز فون قاطی نکنین که کلا فرق دارن و اصلا شبیه هم نیستن من چون عشقه مایکروسافتم خیلی به ویدوز فون امیدوارم.....آریان چرا نظرتو هیچ وقت در مورد آندروید نمیگی؟؟؟:11:
سلام.

:18:رئال جان شما دیگه چرا ؟!!!:31:
تا حالا دیدی من بخاطر اینکه از یه چیزی خودم خوشم بیاد به دیگران هم توصیه کنم؟ شما که دیگه میدونی من خودم گوشیهای آندروید هم دارم.3 تاش رو هم دارم.(هیرو , X10 و X10 مینی )ولی داشتن من دلیل بر خوب بودنش نیست(منظورم این نیست که آندروید بده ها یا نسبت به ویندوز بده) همینطور که نداشتنم دلیل بر بد بودنش نمیتونه باشه.من همیشه میگم اونی که میخواد بخره باید نیازهاشو بسنجه و ببینه کدوم بهتر این نیازهارو برآورده میکنه بره سراغ همون.:10::11:

آره اینو چند وقت پیش گوشی شاپ گذاشته بود!! اصلا توضیح نداده منظورش وین فون هست یا وین موبایل!!!

سلام.

اول که بگم من این آمار رو تایید یا تکذیب نمیکنم.اما قطعا" در مورد جنس نیومده نمیتونه باشه و قطعا" نظرشون وین فون 7 نبوده.:11:

senaps
04-11-2010, 00:33
ببینید،اندو تازه اولین ساله که داره رو گوشی های درست حسابی نصب میشه!!! در صورتی که ویندوز و ios دیگه پیرن!!!
شما برای اندو،میتونی هر چیزی و هر جایی رو مطابق میلت تغییر بدی!!!
به نظر من همون مقایسه ویندوز،لینوکس(من اوبونتو دارم و کار میکنم و خشوم میاد!!) و مک کار درستیه....
هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره....انتخاب با توجه به نیازها و درخواست ها همیشه متغیره!!

Real Madrid C.F
04-11-2010, 02:41
حرف شما درسته اما آریان عزیز من نمیگم طرف داری کردن بدون دلیل خوبه ولی من به دلیل اینکه میدونم اگه 2 صفحه ی کامل هم تایپ کنم بازم هیچی به خود کار کردن با سیستم عامل آندروید و ویندوز برای کاربر آماتور نمیشه فقط میگم که با توجه به اینکه تقریبا هر کسی که داره موبایل میخره انتظار آپدیت و گسترش از گوشیش داره باید به کسایی که میخوان ویندوز موبایل بخرن اطلاع داد که دیگه هیچ توسعه ای در این سیستم عامل صورت نمیگیره و اونا در حقیقت دارن با خرید ویندوز موبایل به یه بن بست میرن . البته من کاملا پشت ویندوز فون و مایکروسافت هستم و با اینکه خودم از لینوکس هم در کنار ویندوز7 استفاده میکنم اما معتقدم لیتوکس و مک هیچوقت جای ویندوز رو نمیگیرن!!

PersiAndroid
04-11-2010, 11:35
میگم بهترین گوشی آندرویدی که باید تو آینده ی نزدیک منتظرش باشیم که به بازار ایران بیاد چیه؟
تا الان که اکثر گوشی های جدید 4g بودن و gsm ندارن

Real Madrid C.F
04-11-2010, 12:20
دوستان گوشی های xt3 و xt5 هم وارد شد توسط گوشی شاپ

هنوز قیمت گزاری نشدن اما احتمالا حدود 400 هزار باشن . قاعدتا باید زیر 400 باشن تا ببینیم چی میشه !!؟

xt5 دوربینش 5 هست وآندروید 2.1 داره و از این لحاظ برتر از xt3 هست

هر دو مدل سی پی یو Qualcomm MSM7227 600 MHz Processor , 256 ram -512rom دارن و از لحاظ سی پی یو بر گوشی هم رده مثل htc wiedfire برتری دارن .
هر دو رادیو دارن و فلش ال ای دی . و DivX/ player دارن
و هر دو دارای MOTOBLUR UI هستن . و ال سی دی خازنی دارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدرم خوشگلن ماشالا آدم یاد جوونیاش میوفته!! ...:2:

senaps
05-11-2010, 00:12
اما معتقدم لیتوکس و مک هیچوقت جای ویندوز رو نمیگیرن!!

تما برنامه های کپی روی سیستمت رو پاک کنی و اونوقت فقط از برنامه هایی که رایگانن استفاده کنی!!
اونوقت دوست دارم بدونم نظرت چیه(یادت باشه که ویندوز رو باید بابتش حدود 250 تومن پول بدی!!!

ویندوز سیستم عامل خوبیه،ولی گرونه!! واسه همینم لینوکس بهتره ولی کمتر معروفه تو ایران!!

Real Madrid C.F
05-11-2010, 02:29
داداش اینجا که ویندوز 2 تومنه:31:

hashemi_ali_reza
05-11-2010, 15:22
سلام به دوستان عزیز ....

یه سوال ...

برای استفاده بدون درد سر از امکانات گوشی های مبتنی بر اندروید مثل نصب نقشه و کار کردن با GPS و همین طور ارسال و دریافت فایل از طریق BLUTOOTH باید یه سری دستکاری نرم افزاری روی گوشی انجام داد یا نه ؟؟؟ آیا محدودیت هایی مثل آیفون داره ؟ ویندوز فون چی ؟؟؟ محدودیت داره ؟
منظورم اینه که آیا بعد از خرید گوشی اندروییدی باید برای فعال کردن بعضی از امکاناتش کار اضافه ای (شکستن قفل ؛نصب نرم افزاری خاص و...) انجام بدم ؟؟؟
mer30

AryanLand
05-11-2010, 18:54
سلام به دوستان عزیز ....

یه سوال ...

برای استفاده بدون درد سر از امکانات گوشی های مبتنی بر اندروید مثل نصب نقشه و کار کردن با GPS و همین طور ارسال و دریافت فایل از طریق BLUTOOTH باید یه سری دستکاری نرم افزاری روی گوشی انجام داد یا نه ؟؟؟ آیا محدودیت هایی مثل آیفون داره ؟ ویندوز فون چی ؟؟؟ محدودیت داره ؟
منظورم اینه که آیا بعد از خرید گوشی اندروییدی باید برای فعال کردن بعضی از امکاناتش کار اضافه ای (شکستن قفل ؛نصب نرم افزاری خاص و...) انجام بدم ؟؟؟
mer30

سلام.

بله باید گوشی رو روت کنید.:11:

hashemi_ali_reza
05-11-2010, 19:27
با سپاس
چرا این گوشی ها این قدر محدودیت دارن ؟
این همه آدم که در خارج از این گوشی ها استفاده می کنن هم می رن گوشی شون رو روت می کنن ؟؟؟ :13:
الان گوشی های خیلی ارزون تر بدون مشکل می شه از همه امکاناتشون استفاده کرد . ولی این گوشی ها ....!!!

Real Madrid C.F
05-11-2010, 20:02
با سپاس
این همه آدم که در خارج از این گوشی ها استفاده می کنن هم می رن گوشی شون رو روت می کنن ؟؟؟ :13:
الان گوشی های خیلی ارزون تر بدون مشکل می شه از همه امکاناتشون استفاده کرد . ولی این گوشی ها ....!!!

شما میتونین روت نکنین !! ولی یه سری امکانات رو از دست میدین...الان تو خارج اکثرا روت نمیکنن....تو ایران ما 2 تا مشکل داریم 1- تحریم از طرف آندروید مارکت (بهترین منبع نرم افزار مجانی) و از طرف نرم افزار های دیگه 2- نیاز به فارسی سازی ....که باید حتما به این دلایل روت کنیم:11:

senaps
06-11-2010, 00:10

خوب مثلا بلوتوث محدوده!! اونجا شما اگه یه اهنگ رو واسه یکی دیگه بفرستی،انگار داری در یه مغاهز رو براش باز میکنی که دزدی کنه!!! پس چه دلیلی داره بلوتوث داشته باشی؟!! فایل های شخصی رو هم معمولا بلوتوث نمیکنن!!(استفادش خیلی کمه مگر برای ارتباطش با دستگاه ها که از اون لحاظ مشکلی ندارن اکثرا...)

این همه آدم که در خارج از این گوشی ها استفاده می کنن هم می رن گوشی شون رو روت می کنن ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بعضی ها روت میکنن...با روت کردن گوشی،شما میتونی رام های کوک شده رو گوشی نصب کنی(یکی از امکاناتش...) که خیلی به درد بخوره!!

اینا سامارت فون هستن و امکاناتی کمه دارن اصلا قابل مقایسه نیست با یه گوشی معمولی!!!

داداش اینجا که ویندوز 2 تومنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب اره!! تو ایران 2 تومنه!! واسه همینم خلی ها سیستم عامل رو با ویندوز یکی میدونن و از نظر اونها متن باز برای احمق هاست!! چون اصلا بابت برنامه ها پولی نمیدن!! ولی وقتی یه قلم ویندوز کامپیوترشون براشون به اندازه ی خود سیستم خرج ورداشت،اونوقت میفهمن که سیستم عامل چیه،ویندوز چیه!! و وقتی برای یه ویروس کش 40 دلار پول دادن،میفهمن که چقدر خوبه که برای استفاه از مک،نیازی به ویروس کش نیست....(لینوکس هم که دیگه هیچی!!!)

اره رفیق اینجوریه!!

hashemi_ali_reza
06-11-2010, 09:24
ویندوز فون هم مثل اندروئید این محدودیت ها رو داره ؟ یا مثل سیمبین راحته ؟؟؟

Real Madrid C.F
06-11-2010, 11:26
خوب اره!! تو ایران 2 تومنه!! واسه همینم خلی ها سیستم عامل رو با ویندوز یکی میدونن و از نظر اونها متن باز برای احمق هاست!! چون اصلا بابت برنامه ها پولی نمیدن!! ولی وقتی یه قلم ویندوز کامپیوترشون براشون به اندازه ی خود سیستم خرج ورداشت،اونوقت میفهمن که سیستم عامل چیه،ویندوز چیه!! و وقتی برای یه ویروس کش 40 دلار پول دادن،میفهمن که چقدر خوبه که برای استفاه از مک،نیازی به ویروس کش نیست....(لینوکس هم که دیگه هیچی!!!)

اره رفیق اینجوریه!!

آره ما خودمون لینوکس کار هستیم اونم فدورا ش ... ولی شما نمیتونی واسه یه کاربر آماتور لینوکس تجویز کنی:31:
و تو ایران هیچ وقت قانون کپی رایت نمیاد پس اینجا که هیچی و حتی تو خارج هم لینوکس فقط واسه کاربرای حرفه ای هستش و الان 88% لپ تاپ ها با سیستم عامل ویندوز بیرون میان تازه 6% بقیشونم بدون سیستم عامل هستن و فقط 6% با مک و لینوکس بیرون میان...پس فعلا متن باز خیلی راه واسه سپری کردن داره داداش:27:

Real Madrid C.F
06-11-2010, 11:32
ویندوز فون هم مثل اندروئید این محدودیت ها رو داره ؟ یا مثل سیمبین راحته ؟؟؟

نه به نظر نمیرسه بی دردسر باشه و احتمال بسیار قوی از آندروید هم محدودیت هاش بیشتر باشه...ولی فعلا باید بزاریم بیاد بعد نظر بدیم...شما گوشیت چیه؟؟

hashemi_ali_reza
06-11-2010, 11:36
ممنون...
من گوشیم w950 سونی اریکسون هست که مبتنی بر سیمبین هست ....
خیلی دوست دارم یه پاکت پی سی بگیرم و راحت از طریق wi fi به اینترنت متصل و بشم و کلی امکانات دیگه ....
ولی یکم از این محدودیت های این گوشی ها نگران شدم ....برم کلی پول گوشی بدم ولی بعد نتونم کارهای عادی رو باهاش انجام بدم....

Real Madrid C.F
06-11-2010, 11:42
ممنون...
من گوشیم w950 سونی اریکسون هست که مبتنی بر سیمبین هست ....
خیلی دوست دارم یه پاکت پی سی بگیرم و راحت از طریق wi fi به اینترنت متصل و بشم و کلی امکانات دیگه ....
ولی یکم از این محدودیت های این گوشی ها نگران شدم ....برم کلی پول گوشی بدم ولی بعد نتونم کارهای عادی رو باهاش انجام بدم....

کی گفته نمیتونین!!!!:18:

مثلا چی کم دارن؟؟:18:

مگه نگفتم فقط یه روت کردن کوچولو لازمه واسه آندروید...هیچی از سیمبین کم نداره تازه اضافه هم داره!!:46:

hashemi_ali_reza
06-11-2010, 11:49
اگه واقعا با چند تا تغییر نرم افزاری کوچیک مشکل حل بشه که خیلی عالیه...البته مطمئن هستم که این گوشی ها کلی امکانات بالاتر از گوشی قدیمی من دارن...

Real Madrid C.F
06-11-2010, 11:55
معلومه که حل میشه من الان یه هیرو روت شده گرفتم طرف یه بار روتش کرده و فرویو 2.2 انداخته روش و الان هیچ محدودیتی نداره ... نه با جاوا ...نه با بلوتوث و نه هیچ مشکل دیگه فقط مشکل فارسی داره که اونم اگه براتون مهم باشه میتونین از رام های FALLAH که فارسی ساپورت کامل هستن استفاده کنین

PersiAndroid
06-11-2010, 12:08
میگم بهترین گوشی آندرویدی که باید تو آینده ی نزدیک منتظرش باشیم که به بازار ایران بیاد چیه؟
تا الان که اکثر گوشی های جدید 4g بودن و gsm ندارن

کسی نیست جواب بده؟

Real Madrid C.F
07-11-2010, 02:20
کسی نیست جواب بده؟

کی گفته اینو؟؟ فقط مدل های موتورولا GSM نیستن ! الان دیزایر HD و نکسوس 2 و دیزایر z همه gsm هستن و دیزایر ها از این روزاس بیان ایران ولی نکسوس 2 مونده معرفی بشه:46:

fire159
13-11-2010, 20:05
جدیدترین قیمتهای گوشی های آندروید موتورولا در گوشی شاپ
xt3 ---- 390
xt5------420
xt720 -----615
back flip-----520
flipout ---- 450

Real Madrid C.F
13-11-2010, 23:10
قیمت HTC علائدین بدون گارانتی...

Desire ...600
Desire HD...780
Legend...475
Aria ...445

اچ دی فعلا موجود نیست!

fire159
14-11-2010, 20:38
دوستان موتورولا چارم هم وارد بازار شد :20:
باز هم ایول به گوشی شاپ :11:
قیمت پایه برای شروع هم 450 هست که واسه شروع خوبه .
این گوشی سی پی یو خیلی قویی داره و مرورگر ایترنتیش هم خیلی سریعه و صفحات وب رو خیلی سریع باز میکنه . اینها رو از بررسی هاش تو سایتهای خارجی خوندم .
پشت گوشی هم همونطور که میدونید مثل بکفلیپ و فلیپ اوت یک پد لمسی داره .

biostar
14-11-2010, 22:02
سلام.

Milestone 2 نیمده ایران ؟ قیمت جهانیش چنده ؟

Real Madrid C.F
15-11-2010, 02:34
سلام.

Milestone 2 نیمده ایران ؟ قیمت جهانیش چنده ؟

نه هنوز دوست من چند روز پیش یکی از بچه ها خواست که من از اون دوستم که وارد میکنه بپرسم چقدر میگه ....اونم الان باهاش صحبت کردم میگفت فعلا نمیاره (فکر کنم چون تقاضا کمه!)

tanatos
15-11-2010, 20:27
اره اصلا گوشیهای موتورولا هنوز طرفداران زیادی تو ایران پیدا نکردند!

Real Madrid C.F
16-11-2010, 11:40

نه چرا طرفدار که خیلی دارن ولی متاسفانه پوشش خوبی در بازار ندارن. چونن محصول آمریکایی هستش نمایندگی نداره و همین دلیل کم فروش بودنش میشه!:20:

fire159
16-11-2010, 20:49

موتورولا طرفداراش هم مثل خودش تک و خاص هستن :31:

خدا نکنه ایرانی ها گیر بدن به یه چیز . تا 4 سال دیگه n95 و 1100 میخرن :27:

Real Madrid C.F
17-11-2010, 01:09
موتورولا طرفداراش هم مثل خودش تک و خاص هستن :31:

خدا نکنه ایرانی ها گیر بدن به یه چیز . تا 4 سال دیگه n95 و 1100 میخرن :27:

نه اینجوریام نیستش! درسته که مردم دیگه زیادی نوکیا دوست هستن و از حد به درش کردن ! اما واقعیتش اینه که سیمبیان برای آدمایه کم تجربه یا پر مشغله بهترین پلنفرم هستش...یه X6 کار خیلی هارو راه میندازه و هر دفعه هم که بخوان نرم افزار و GPS بریزن راحت میدن خدمات موبایل سر کوچشون براشون انجام میده!:27:

PersiAndroid
21-11-2010, 13:42
ميگم به نظر شما تكليف آينده ي گوشي هاي آندرويدي چي ميشه؟
Galaxy s2
SE Anzu
Nexus 2
موتورلا نميخواد گوشي high end جديدي براي جي اسم ام بده بيرون يا اقلا نسخه جي اس ام درويد ايكس رو بسازه
بهترين گوشي آندرويدي كه يايد منتظرش باشيم كه در آينده نزديك وارد بازار ايران بشه چيه؟

senaps
21-11-2010, 13:56
نکسوس 2 s یا یه همچی چیزی

fire159
21-11-2010, 18:11
م
موتورلا نميخواد گوشي high end جديدي براي جي اسم ام بده بيرون يا اقلا نسخه جي اس ام درويد ايكس رو بسازه
بهترين گوشي آندرويدي كه يايد منتظرش باشيم كه در آينده نزديك وارد بازار ايران بشه چيه؟

دیگه بالاتر از میلستون 2 و دروید 2 گلوبال چیزی مگه داریم !!؟

acmilan308
21-11-2010, 21:14
ميگم به نظر شما تكليف آينده ي گوشي هاي آندرويدي چي ميشه؟
Galaxy s2
SE Anzu
Nexus 2
سلام
به نظر شما droid global اگر high end حساب نميشه پس توي كدوم رده قرار ميگيره؟؟!!!

shifter
21-11-2010, 22:53
سلام
میخواستم بدونم گوشی اندرویدی که تاشو باشه هم هست؟
اخه من هرچی دیدم اکثرا لمسی بوده.

$*BEHNAM*$
21-11-2010, 23:17
سلام

اگه منو راهنمایی کنین بین HTC desire و HTC nexus one کدومش بهتره ؟

senaps
21-11-2010, 23:21
میخواستم بدونم گوشی اندرویدی که تاشو باشه هم هست؟

این سیستم عامل فقط تاچش هست...نسخه های قدیمی ترش شاید ولی نسخه ی جدیدش کلا رابط کاربریش بر مبنای تاچ قرار گرفته و نمیتونی گوشی خاصی پیدا کنی...البته موترولا گوشیی داره که باید تو کلوپش ببینی....

هر دو گوشی یکین...نکسوس ولی بهتره چون مال خود گوگله....اگه بودجت میرسه،برا خریدن نکسوس شک نکن..

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

ولی با خرید هر کدومشون،چیز خاصی رو از دست ندادی و همونطور که گفتم هر دو گوشی کپی هم هستن...

hoha881
21-11-2010, 23:21
سلام

نکسوس بهتر هست ولی نه به اندازه ی 100 تومن.

PersiAndroid
24-11-2010, 15:52
سلام
به نظر شما droid global اگر high end حساب نميشه پس توي كدوم رده قرار ميگيره؟؟!!!

نه منظورم اين بود با مشخصاتي مثل گالسي اس 2 يا x12
حتي اشاره به droid x هم اشاره كردم و گفتم نسخه ي gsm شو نميخواد بسازه؟
خب مطمئنا موتورلا كه با درويد گلوبال به رقابت با گالكسي اس 2 يا se anzu نميره حتما يه گوشي شاخ تا اون موقع ميسازه چون تاريخ ريليز اينا تقريبا يكسال ديگس!
و منظورم high end واسه سال 2011 بود.
يا بهتر بگم ميخواستم بپرسم موتورلا براي رقابت با اين گوشي ها براي اون موقع چي ميخواد بده بيرون

noisymind
24-11-2010, 17:49
نکسوس بهتر هست ولی نه به اندازه ی 100 تومن.

کیفیت صفحش فکر کنم خیلی پایینتر باشه آره؟ ولی کیفیت ساختش خیلی بهتره و همینطور دیزاینش.

hoha881
24-11-2010, 18:07
کیفیت صفحش فکر کنم خیلی پایینتر باشه آره؟ ولی کیفیت ساختش خیلی بهتره و همینطور دیزاینش.
کیفیت صفحشون مثل هم هست
ولی توی اپدیت جدید نکسوس فیلم برداریش hd شده.دیزاینش هم نکسوس خوشگلتره
و از همه مهمتر تحت ساپورت رسمی گوگل بودن و امدن رام های بیشتر.
در کل تفاوت سخت افزاری ندارن.
این تفاوت قیمتشون هم به این خاطر هست که بازار نکسوس خاورمیانه نیست و حمل و نقلش قیمتش رو برده بالا.

fire159
24-11-2010, 19:00
[QUOTE=PersiAndroid;5640487]نه منظورم اين بود با مشخصاتي مثل گالسي اس 2 يا x12
حتي اشاره به droid x هم اشاره كردم و گفتم نسخه ي gsm شو نميخواد بسازه؟
خب مطمئنا موتورلا كه با درويد گلوبال به رقابت با گالكسي اس 2 يا se anzu نميره حتما يه گوشي شاخ تا اون موقع ميسازه چون تاريخ ريليز اينا تقريبا يكسال ديگس!
و منظورم high end واسه سال 2011 بود.
يا بهتر بگم ميخواستم بپرسم موتورلا براي رقابت با اين گوشي ها براي اون موقع چي ميخواد بده بيرون[/
QUOTE]

Motorola Olympus enters rumor land, boasts Android and Tegra 2

The Tegra 2 platform is becoming commonplace in rumors of upcoming high-end droid phones(like the lg star phone_has_dualcore_cpu_1080p_video and table

در ضمن اونها باید به فکر یک رغیب قدرتمند برای دروید گلوبال باشن :5:

hoha881
24-11-2010, 19:47
طراحیش که کپی گوشی های سامسونگه.فقط صفحش فکر کنم 4.3 باشه

Scud_MD2
26-11-2010, 19:48
کیفیت صفحشون مثل هم هست
ولی توی اپدیت جدید نکسوس فیلم برداریش hd شده.دیزاینش هم نکسوس خوشگلتره
و از همه مهمتر تحت ساپورت رسمی گوگل بودن و امدن رام های بیشتر.
در کل تفاوت سخت افزاری ندارن.
این تفاوت قیمتشون هم به این خاطر هست که بازار نکسوس خاورمیانه نیست و حمل و نقلش قیمتش رو برده بالا.

Nexus One از همون اول هم فیلمبرداریش باکیفیت HD بود.

iman imi
28-11-2010, 07:02
یه گوشی اندروییدی تا 350000 ت چه مدلی هستش ؟

fire159
28-11-2010, 12:00
motorola xt3
htc wildfire

مقایسه

mefmef
28-11-2010, 14:56
دوستان عزیز سلام
لطفا در مورد خرید گوشی لمسی تا 200000 هزارتومان راهنمایی بفرمایید

پیشاپیش ممنون

AKBAR132
28-11-2010, 15:09
wave 2 , marvel , omenia lithe , htc smart
من باشم omenia یا 5530 میگرفتم ... حدود 230

You Were Mine
28-11-2010, 15:58
سلام دوست عزيز
به نظر من بهترين گوشي تو اين رنج قيمت Samsung Galaxy 5 هست . قيمتش با گارانتي اصلي 240 و بدون گارانتي تقريبا 210 تومن .
خيلي گوشيه خوبيه .
سيستم عاملشم اندرويد 2.1 هست

John_Cena
28-11-2010, 20:28
باسلام
یه گوشی مناسب تا قیمت 700 تومن می خواستم-به غیر از گالاکسی اس چون می گن سخت افزارش خیلی قویه و نرم افزارش افتضاحه!!!

mefmef
28-11-2010, 22:20
ممنون از راهنمایی همگی با اصرار یکی از دوستان wave525 گرفتم 175000 نظرتون چیه ؟

گرافيكار
28-11-2010, 23:15
خب خدا رو شكر كه زود گرفتين
مباركه
اما فكر نميكنم تاپيك رو در جاي مناسبي زده باشين

AryanLand
29-11-2010, 00:08
سلام.

مبارک باشه. باید به بخش مشاوره خرید مراجعه میکردید .الان هم که خریدید باید به تاپیک مربوط به گوشی مراجعه کنید.:11:

AryanLand
29-11-2010, 00:14
باسلام
یه گوشی مناسب تا قیمت 700 تومن می خواستم-به غیر از گالاکسی اس چون می گن سخت افزارش خیلی قویه و نرم افزارش افتضاحه!!!

سلام.

شما بفرمایید انتظاراتتون از گوشیی که میخواهید بخرید چیه؟(نیازهاتون یا اولویت هاتون).ضمن اینکه در مورد گالاکسی هم اینطور که میفرمایید نیست.:11:

senaps
29-11-2010, 00:58

خوب اگه انتخاب شما بین اندرویدی هاست،و دروغی که در مورد گلکسی رو بهتون گفتن(لابد فروشنده نداشته موجود و مخواسته دست خالی برین!!)...
سیستم عامل این گوشی مهمه و اگه نرم افزارهاش به درد نخورن،مال همه ی اندویی های بازار به درد نمیخوره!!!
توی این رنج قیمت به هر حال انتخاب های خوب دیزایر اچ دی بین نو ها،دیزایر و گلکسی معمولی با قیمتی ارزون تر بین قدیمی تر ها انتخاب ها هستن...ولی در مورد گلکسی هم داری اشتب میکنی!!!

John_Cena
29-11-2010, 23:34
از همه دوستان ممنونم-من از چند نفر شنیده بودم که نکسوس گوگل با اون سخت افزار ضعیفترش نسبت به گالاکسی اس از نظر نرم افزاری قوی تر هستش و امیدوارم این حرف صحیح نباشه؟در ضمن یه سوال دیگه آخرین مدل گالاکسی همین گالاکسی اسه؟؟قیمتش توی بازار تهران چنده؟؟(با گارانتی و بدون گارانتی)همچنین قیمت آیفون 4؟؟!!
با تشکر فراوان

fire159
04-12-2010, 12:17
باسلام

milestone xt720

از همه دوستان ممنونم-من از چند نفر شنیده بودم که نکسوس گوگل با اون سخت افزار ضعیفترش نسبت به گالاکسی اس از نظر نرم افزاری قوی تر هستش و امیدوارم این حرف صحیح نباشه؟

نرم افزاری که کاملا " یکی هستن . ولی نکسوس در بین گوشیهای آندرویدی بهترین ساپورت رو از طرف گوگل میشه . چون گوشی خود گوگل هست .

hasanmotori
04-12-2010, 12:50
باسلام

نرم افزارش که اندرویده ... اگه به نظرت اندروید افتضاحه نباید تو این تاپیک دنبال گوشی بگردی!

John_Cena
04-12-2010, 23:09
نرم افزارش که اندرویده ... اگه به نظرت اندروید افتضاحه نباید تو این تاپیک دنبال گوشی بگردی!
دوست عزیز منظور من این نبود که تندروید افتضاحه منظورم این بود که سامسونگ بد ساپورتش کرده و از سخت افزار خوب گوشی استفاده نکرده

senaps
05-12-2010, 10:09
دوست عزیز منظور من این نبود که تندروید افتضاحه منظورم این بود که سامسونگ بد ساپورتش کرده و از سخت افزار خوب گوشی استفاده نکرده

در حال حاظر،گلکسی قوی ترین و بهترین گوشی اندرویدی در بازار هستش...شک نداشته باشید!!
سام هم از منابعش خوب استفاده کرده و این گوشی مثل خر کار میکنه و بدنش هم مثل اهن برات ضد ضربست!!

djmoslemok
07-12-2010, 15:23
دوستان یه گوشی آندرویدی با فیلمبرداری 720p و رنج قیمت تا 350.000 چیزی سراغ دارید؟!

senaps
07-12-2010, 19:59
دوستان یه گوشی آندرویدی با فیلمبرداری 720p و رنج قیمت تا 350.000 چیزی سراغ دارید؟!

اندو ی 2.2 اکثرا 720 فیلم میگیرن!!!
قیمت های جدید رو اطلاعی ندارن و گلکسی و ایکس 8 و واید فایر گزینه هات هستن!! اگر مشخص کنی که دقیقا چی میخوای،میتونی انتخاب راحت تری داشته باشی....
این سه گوشی،هرکدوم نسخه های ارزون تر گوشی های بزگی هستن که توی دنیای اندو برا خودشون اسمی دارن!

Nigro
07-12-2010, 20:27
دوستان کسی خبر نداره مایلستون2 کی میاد ایران ؟

fire159
08-12-2010, 08:44
میلستون 2 هم احتمالا تا 2ماه دیگه به ایران بیاد
شاید هم زودتر / امیدواریم

djmoslemok
08-12-2010, 08:59
اندو ی 2.2 اکثرا 720 فیلم میگیرن!!!
قیمت های جدید رو اطلاعی ندارن و گلکسی و ایکس 8 و واید فایر گزینه هات هستن!! اگر مشخص کنی که دقیقا چی میخوای،میتونی انتخاب راحت تری داشته باشی....
این سه گوشی،هرکدوم نسخه های ارزون تر گوشی های بزگی هستن که توی دنیای اندو برا خودشون اسمی دارن!

دوست من تو این 3 تا مدل که گفتی wildfire 240*320 هست که خیلی سایز رز پایینیه ! ایکس 8 هم دوربینش 3 هست :13:
گالکسی کدوم مدل مدنظرته !
من یه گوشی میخوام که اولا 720P فیلم بگیره بعد آندروید و مولتی تاچ باشه ! چون بازی و نرم افزار بیشتر از آن آندروید هست !:46: مثلا اگه ویواز آندروید بود و مولتی تاچ همونی که بود که دقیقا می خوام
بعد سامسونگ galaxy A خوبه ولی نمی دونم تو ایران هست یا نه و قیمتش اصلا چنده ؟
اینو میگم !

fattahimehdi
08-12-2010, 11:21
اساتید محترم خسته نباشید گوشی با مشخصات زیر چی پیشنهاد می کنید به ترتیب اولویت
1 قیمت زیر 300
2 تاچ خوب (مهمه)
3 gps,wireless داشته باشه
4 دوربین مهم نیست
یه سوال دیگه : با چیزهایی که من خوندم وشنیدم از نظر نرم افزار اندروید بهترینه آیا این برداشت من درسته یا نه ؟
با تشکر پیشاپیش از راهنماییهای شما عزیزان

senaps
08-12-2010, 13:11
پس تنها گزینه گلکسی 5 هستش که باید تو تاپیکش مسائلش رو دنبال کنی....
راستی،ایپاد تاچ اپل،با دوریبن زیر 2 مگاپیکسلیش،اچ دی فیلم میگیره!!
فیلم برداری،هیچ ربطی به مگاپیکسل نداره!

hamid 987
08-12-2010, 18:45
سلام دوستان
آیا برای نصب برنامه در سیستم اندروید باید دنبال برنامه و بازی با رزولوشن مناسب با صفحه نمایش گوشی گشت تا مشکل فول سایز اجرا نشدن برنامه و بازی پیش نیاد یعنی دقیقا مانند ویندوز موبایل یا اینکه هیچ فرقی نمی کنه و برای هر گوشی هر برنامه ای می توان نصب کرد
تا 350 چه گوشی پیشنهاد می کنید که براش مرتب اپدیت رام بیاد

senaps
08-12-2010, 21:34
آیا برای نصب برنامه در سیستم اندروید باید دنبال برنامه و بازی با رزولوشن مناسب با صفحه نمایش گوشی گشت تا مشکل فول سایز اجرا نشدن برنامه و بازی پیش نیاد یعنی دقیقا مانند ویندوز موبایل یا اینکه هیچ فرقی نمی کنه و برای هر گوشی هر برنامه ای می توان نصب کرد

در مورد بازی،برخی گوشی ها نسخه های مخصوص خودشون رو دارن! مثلا اکس پریا ایکس 10 یا گلکسی...این بخاطر نوع سیستم عامل یا سخت افزارهای خیلی قویشونه(گلکسی سخت افزارش خیلی قویه!) که بازی ها ریلیز مخصوص اون گوشی میشن....(فقط برخی!)

در مورد برنامه ها محدودیت خاصی ندارید و تا جایی که حافظه های مربطوه بهتون اجازه بده،میتونید نصب کنید....
پس برنامه مشکلی نداره،و بازی ها مشکل داره!!برخی روی گوشی های رده پاین اجرا نمیشن!!

وایلد فایر،ایکس 8 و گلکسی کوچیکه پیشنهاد های کلیی هستن که میشه داد....میتونین رو ایکس 10 دست دوم،یا لجند دست دوم یا هیرو هم فکر کنین ولی هیرو قدیمیه!!!باید مشخص کنین که چی میخواین از گشوی تا راحت تر بشه راهنمایی کرد...

hamid 987
08-12-2010, 22:38
---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

در مورد بازی،برخی گوشی ها نسخه های مخصوص خودشون رو دارن! مثلا اکس پریا ایکس 10 یا گلکسی...این بخاطر نوع سیستم عامل یا سخت افزارهای خیلی قویشونه(گلکسی سخت افزارش خیلی قویه!) که بازی ها ریلیز مخصوص اون گوشی میشن....(فقط برخی!)

در مورد برنامه ها محدودیت خاصی ندارید و تا جایی که حافظه های مربطوه بهتون اجازه بده،میتونید نصب کنید....
پس برنامه مشکلی نداره،و بازی ها مشکل داره!!برخی روی گوشی های رده پاین اجرا نمیشن!!

وایلد فایر،ایکس 8 و گلکسی کوچیکه پیشنهاد های کلیی هستن که میشه داد....میتونین رو ایکس 10 دست دوم،یا لجند دست دوم یا هیرو هم فکر کنین ولی هیرو قدیمیه!!!باید مشخص کنین که چی میخواین از گشوی تا راحت تر بشه راهنمایی کرد...

متشکر دوست عزیز
بیشترین کاربرد من از گوشی برای نصب برنامه های مهندسی و اداری است و اهل عوض کردن زود به زود گوشی هم نیستم برای همین به اپدیت مرتب اون نیاز دارم خواستم ویندوز موبایل بگیرم اما به خاطر کمبود بعضی از برنامه ها و خاص بودن برای بعضی از گوشی ها و عدم تطابق برنامه ها با صفحه گوشی و فول سایز اجرا نشدن منصرف شدم
گفتم اگر یک نرم افزار مهندسی روی تمام گوشی ها با هر رزولوشنی به صورت فول سایز به راحتی اجرا بشه یک گوشی اندرویدی بگیرم

fire159
09-12-2010, 13:50
سلام دوستان

ميلستون دست2هم ميتوني گير بياري كه از همه بهتره

smallfrank
09-12-2010, 19:08
سلام دوستان

تا 230 و 240 گوشی آندرویید 2.1 یا 2.2 خوبی پیدا میشه از هر برندی ؟اگه با آپگرید هم بشه 2.1 یا 2.2 اشکالی نداره...

برای بازی هم طبقه بندیشون بر اساس رزولوشن هست یا نسخه آندرویید ؟

ممنون میشم جواب بدین...

DiDaX
09-12-2010, 22:49
سلام
نظرتون در مورد htc wildfire چیه ؟
ارزش داره بگیرم ؟

fattahimehdi
10-12-2010, 02:39
1 قیمت زیر 300
2 تاچ خوب (مهمه)
3 gps,wireless داشته باشه
4 دوربین مهم نیست
یه سوال دیگه : با چیزهایی که من خوندم وشنیدم از نظر نرم افزار اندروید بهترینه آیا این برداشت من درسته یا نه ؟
با تشکر پیشاپیش از راهنماییهای شما عزیزان
اساتید جواب سوال بالا رو که ندادید
یه سوال دیگه تاچ xperia x10 mini بهتره یاi5500 Galaxy 5

ali_disslove
11-12-2010, 15:34
منم در مورد wildfire سوال دارم

ایا گوشی خوبی هستی ؟

ایراد خاصی نداره ؟

هندفریش عالیه یا نه ؟

آیا کیفیت صفحش خیلی بده با توجه به رزولشنش ؟

آیا رزولشنش تو چند درصد برنامه و چتد درصد بازی ها مشکل سازه ؟؟؟

senaps
11-12-2010, 17:39
آیا رزولشنش تو چند درصد برنامه و چتد درصد بازی ها مشکل سازه ؟؟؟

رزولوشن برای برنامه ها فرق زیادی نداره! مشکل ایجاد شده بیشتر در بازی ها خواهد بود!
نکته ی مشخص اینه که گوشی های با این رزولوشن زیاد هستن و مسلما براشون بازی هست!اما نکته اینکه نباید انتظار بازی هایی که در ایکس پریا و گلکسی میشه رو داشته باشید!

آیا کیفیت صفحش خیلی بده با توجه به رزولشنش ؟
در مقایسه با تی وی 42 اینچ ما،و مونیتور 19 اینچ سیستم، و صفحه ی ایکس پریا و گلکسی حرفی برای گفتن نداره!!1ولی از صفحه ی نمایش5800 خیلی بهتره!! بستگی داره که شما دارین صفحه ی نمایش این گوشی رو با چی مقایسه میکنین!
در حقیقت،توی کلوپ این گوشی در همین سایت،میتنید سوالاتی این چنین رو از کسانی بپرسید که این گوشی رو داشتن یا دارن هنوز میتونن جواب های خیلی دقیق تری بهتون بدن! در کل،صفحه اش خیر بد نیست...

هندفریش عالیه یا نه ؟
در مقیاسه با کی؟ هندزفریش رو من به شخصه تست نکردم ولی گفتن که خوبه و مشکل خاصی نداشته...

ایراد خاصی نداره ؟
چیز خاصی درباره ی اینکه مشکل خاصی داشته باشه نشنیدم! البته اگه ضعیف بودن پردازنده رو نسبت به گوشی های 700 تومنی مشکل ندونیم....که خوشبختانه کسی نیست که اینو مشکل بدونه....بنابراین این سوال رو هم میگم که خیر مشکل خاصی نداره!

ایا گوشی خوبی هستی ؟
رفقایی که خریده بودن،از گوشی راضی بودن...در این رنج قیمت،یکی از بهترین انتخاب ها میتونه باشه!

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

با توجه به اولویت اول شما،از بین اکسپریا ها ایکس 8 رو پیشنهاد میکنم! یه گوشی خوشکل و نسبتا قوی و البته سک سی...قیمت سایر گوشی ها رو به قیمت روز ندارم ولی این گوشی اخرین قیمتش حدود 250 تا بوده....

یه سوال دیگه تاچ xperia x10 mini بهتره یاi5500 Galaxy 5

به شخصه رای رو به گلکسی میدم!

صددرصد میتونید بهش اعتماد بکنید! بودجه ی شما برای فک کردن به ایوفون هم راهی نمیذاره....این دو سیستم عامل هم اکنون در یه قد و قواره اند! ولی مشخصه که اندو هیچقوت تنها نخواهد بود چون پسر ارشد گوگل هستش....

ali_disslove
11-12-2010, 22:55
ممنون از جواب بسیار خوب و جزو به جزوتون

در مقایسه با گوشی های هم قیمت خودش و صفحه نمایش و هندفری در مقایسه با 5800 و 5530 نوکیا

بعد ارزش 130 هزارتومن بیشتر نسبت به galaxy 5 سامسونگ رو داره ؟

من قیمت های جهانیشونو که با هم مقایسه کردم wildfire فقط 30یورو گرونتر بود پس چرا ایران 130 تومن گرونتره ؟آیا به قیمت واقعی نزدیک نشده wildfire ?

senaps
11-12-2010, 23:50
در مقایسه با گوشی های هم قیمت خودش و صفحه نمایش و هندفری در مقایسه با 5800 و 5530 نوکیا

شک نکنین که بهتره....

بعد ارزش 130 هزارتومن بیشتر نسبت به galaxy 5 سامسونگ رو داره ؟

عرض که کردم،بسته به خودتون هست....این دیگه انتخاب میان مدل ها هست....
به نظر من که داره...حالا یه دور براتون compare مشخصات هر دو رو میگیرم که با هم یه مقایسه ی کلی تر بکنیم ببینیم کی چی میگه!!

من قیمت های جهانیشونو که با هم مقایسه کردم wildfire فقط 30یورو گرونتر بود پس چرا ایران 130 تومن گرونتره ؟آیا به قیمت واقعی نزدیک نشده wildfire ?
اینجا چی جهانی بوده که این یکی جهانی باشه؟!

fattahimehdi
11-12-2010, 23:54
تشکر senaps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
11-12-2010, 23:55

این صفحه نشان از برتری مطلق این گوشی میده!(واید فایر برتره!)

smallfrank
13-12-2010, 23:22
سلام

یه نظرتون X10 mini بهتره یا X8...به جز دوربین...
آیا ارزش 40 تومن اضافه ترو داره ؟
ممنون

senaps
14-12-2010, 00:10
یه نظرتون X10 mini بهتره یا X8...به جز دوربین...

دوست عزیز،جدا زا مسائل سخت افزاری که نمیخوام نظر بدم در موردش،ایکس تن مینی خیلی کوچیکه و یه جورایی حس در حس میشه!!!
به نظرم ایکس 8 گوشی بهتریه...

smallfrank
14-12-2010, 00:12
تو بازی های این دو گوشی تفاوت رزلوشن خیلی تاثیر داره ؟

amirrezan95
17-12-2010, 01:52
سلام دوستان
آخرین نسخه آندروید که برای گوشیهای زیر اومده چیه و چه نسخه ای قراره براشون بیاد
1- htc legend
2-htc hero
3-htc Desire
و یه سوال دیگه اینکه از نسخه 2.2 به بعد دیگه امکان نصب نرم افزار در مموری وجود داره درسته ؟؟؟
فیلم برداری اچ دی چطور ؟؟؟؟

amirrezan95
17-12-2010, 19:30
سلام دوستان
1- htc legend
2-htc hero
3-htc Desire
و یه سوال دیگه اینکه از نسخه 2.2 به بعد دیگه امکان نصب نرم افزار در مموری وجود داره درسته ؟؟؟

help me :10:

senaps
18-12-2010, 00:10
تو بازی های این دو گوشی تفاوت رزلوشن خیلی تاثیر داره ؟

خیلی دیر شد شرمنده!!!
راستش اندو سیستم عامل جفتشونه و بازی های اختصاصی فقط برای برخی گوشی های خاص میاد...(تا جایی که من دیدم مثلا برا گلکسی که تاج پادشاهی رو داره و مسلما باید بازی های خفن،نسخه ی مخصوص این گوشی رو داشته باشن...یا اکس پریا که توانش و پشتوانش رو داره،ولی نسخه ی سیستم عاملش رو نه!!بنابراین شما مجبورید که نسخه ی مخصوص اینا رو بگیرید..)
این گوشی ها کوچیک تر،خوب بازی اختصاصی ندارن....ولی در بینشون گوشیی که رزولوشن بالاتری داره برندست...

لجند رو با کاستوم رام که میشه روش 2.2 نصب کرد(اخرین نسخه تا الان)
هیرو رو نمیدونم راستش رفیقمون کیهان این گوشی رو گرفت ولی خبری ازش نیست و اطلاع دقیقی ندارم،ولی فکر هم نمیکنم که داشته باشه....
دیزایر هم اخرین نسخه رو رسما داره2.2 و احتمالا بتونید همین روزا نسخه ی2.3 رو کاستوم براش نصب کنید....

بله ولی ظاهرا خوب کار نمیکنه!!بنابراین مجبور میشید که برنامه ی جانبی نصب کنید!!(اگه خوب کار نکنه!!)

برای کی؟این گوشی ها؟ هیرو فک نکنم....لجند و دیزایر دارن که مال دیزایر بهتره...

tiyam 01
18-12-2010, 10:01
بالاخره نفهمیدم سی پی یو 600 مگاهرتز و رم 128 مگ و رزولوشن 240x400 واسه اندروید مناسب هست یا نه؟
سونی اریکسون x8 هم سی پی یو 600 مگاهرتز داره اما

x10 و x10 mini و x8 که مفت نمیارزن!

اگر بودجه را مشخص میکردی کار راحت تر بود
در کل زیر 400 بهتره سیمبیان بخری
و بالاتر از 400 بهتره آندروئید بخری

پست بالا تا حدودی قبول.
ولی برای اندرویید به نظرم 500 به بالا

مگه این گوشیهای زیر 400 تومان چشونه؟

tired friend
19-12-2010, 17:44
بالاخره نفهمیدم سی پی یو 600 مگاهرتز و رم 128 مگ و رزولوشن 240x400 واسه اندروید مناسب هست یا نه؟
سونی اریکسون x8 هم سی پی یو 600 مگاهرتز داره اما

مگه این گوشیهای زیر 400 تومان چشونه؟
برنامه هاش کمه کیفیتش کمه
دوستا راس میگن تا400سیمبیان بهتره می خوای بخری باید لجند بخری بین خوبای پایین قیمت.

tiyam 01
19-12-2010, 21:21
دوستا راس میگن تا400سیمبیان بهتره می خوای بخری باید لجند بخری بین خوبای پایین قیمت.

پس خوب شد دنبال اندروید نرفتم.
گفتم به دوستم واسم ویو 533 بیاره (بادا)

msheng
19-12-2010, 21:51
با مشخصات زیر چی معرفی میکنید:
1-جمع و جور باشه(خیلی مهمه)
2-مولتی تاچ باشه
3-سامسونگ نباشه
4-زیر 450 باشه

senaps
19-12-2010, 23:23
4-زیر 450 باشه

برای تمامی اینها لجند رو تست کنید خوشتون میاد!!!

چرا جوک میگی داداش؟!! اندو اندوه!! برنامه هاش برا همه کار میده...600 هم اصلا کم نیست...الان طرف با هیرو داره بهترین و جدید ترین برنامه ها رو نصب میکنه کیف هم میکنه!!!
فقط توی برخی بازی ها مشکل ایجاد میشه!
یه گوشی مثل لجند یا واید فایر که هردو زیر 450 هستن،واید فایر که فک کنم 350 یا ایکس 8 که 230-40 هستش این مشکلاتی کگه گفتید رو ندارن....هیچ کدوم ندارن...
اصلا برنامه های سیمبین هم با اندو نمیتونه مقایسه بشه!! سیمبین هیچ برنامه ای در مقابل اینا نداره!!

msheng
19-12-2010, 23:37
برای تمامی اینها لجند رو تست کنید خوشتون میاد!!!
ممنون از راهنماییت ولی اولویت اول جمع و جوریه، لجند یه نمه بزرگه
بازیو اینا اصلا مهم نیست،بیشتر واسه facebooking و برنامه های آفیس میخوام
خودم نظرم رو آریاست به نظر شما چقدر ضعیف تر از لجنده؟

senaps
20-12-2010, 01:11

لجند زیاد بزرگ نیست....قیافش بزرگ به نظر میاد...

اریا رو نمیدونم...راستش مشخصات رو خیلی وقت پیش خوندم ولی بعد از لجند اومده...فکر نمیکنم که کوچیک تر از لجند باشه...میتونید واید فایر رو هم ببنید... اریا رو هم تا جایی که یادمه گوشی خوبی بوده...کلوپش هم هست...

MOHAMMAD2010
20-12-2010, 20:55
تا 450 بهترین گزینه چیه ؟

1- باتری خوب
2 - صفحه بزرگ و رزولوشن بالا
3 - تا حدودی با کلاس و تک

amirrezan95
20-12-2010, 21:32

1- باتری خوب

به نظرم اگه دنبال چیز تک میگردی اول از همه دور سامسونگ رو خیط بکش که ............:2:
الان به نظرم اگه بتونی نکسوس وان دست دوم تمیز پیدا کنی خوبه (از تکم تک تره :46:)
اگر هم نو میخوای بازم نظر من رو گوشیهای htc هست.:10:

You Were Mine
20-12-2010, 21:49
به نظرم اگه دنبال چیز تک میگردی اول از همه دور سامسونگ رو خیط بکش که ............:2:
الان به نظرم اگه بتونی نکسوس وان دست دوم تمیز پیدا کنی خوبه (از تکم تک تره :46:)

سامسونگ چي ؟

شما بعد از دو سال كه از توليد نكسوس وان گذشته مياي اون رو به عنوان گوشي تك معرفي ميكني ؟ بابا مرسي دمت گرم .
با اين قيمت گوشي خوبي توي htc پيدا نميكنيد .

بهتره برين سراغ Wave سامسونگ ( واقعا گوشيه خوبيه ) يا x10 .

اينا گوشي تك نيستن ولي بهترين گزينه توي رنج قيمت شمان . حالا بازم اگه دوستان گزينه بهتري دارن پيشنهاد بدن تا دوستمون راحت تر انتخاب كنه.

MOHAMMAD2010
20-12-2010, 21:50

یعنی منظورتون این بود سامسونگ خزه ؟
دست دوم هم که نه میخوام نه همچین گوشی به این راحتی ها دست دومش گیر میاد !
htc ها هم که تو این رنج یا صفحهشون کوچک و کیفیت پایینه یا سخت افزارشون پایینه ×
x10 چطوره ؟ ( همه این ویژگی های که من میخوام رو داره )
مشکل خاصی داره که کسی پیشنهادش نمیکنه !!!؟

You Were Mine
20-12-2010, 22:02

نه عزيز بعضي ها ميان اينجا تعصبي صحبت ميكنن اينجا مشاوره است نبايد تعصبي باشه.

توي پست قبليم هم گفتم بهتون بهترين انتخابتون x10 يا Wave سامسونگ هست هر دو گوشي امكانات خيلي خوبي دارن ولي من بيشتر نظرم روي ويو هست اخه امكاناتش دقيقا مثل گالكسيه البته به جز سيستم عامل و اندازه صفحه نمايش شما ميتوني بري تو سايت gsmarena.com امكانات كامل هر دو را نگاه كني و همچنين ظاهرشون تا بتوني بهتر تصميم بگيري.

MOHAMMAD2010
20-12-2010, 22:10
نه عزيز بعضي ها ميان اينجا تعصبي صحبت ميكنن اينجا مشاوره است نبايد تعصبي باشه.

توي پست قبليم هم گفتم بهتون بهترين انتخابتون x10 يا Wave سامسونگ هست هر دو گوشي امكانات خيلي خوبي دارن ولي من بيشتر نظرم روي ويو هست اخه امكاناتش دقيقا مثل گالكسيه البته به جز سيستم عامل و اندازه صفحه نمايش شما ميتوني بري تو سايت gsmarena.com امكانات كامل هر دو را نگاه كني و همچنين ظاهرشون تا بتوني بهتر تصميم بگيري.

والا از بین این دو تا من نظرم رو x10 هست
چون اولا صفحش بزرگ تره - 2 رنگ مشکیش هست ( شاید مسخره باشه ولی میخوام رنگش مشکی باشه ) - 3 اندروید هست - 4 همین طور که گفتم خاص بودن و تک بودن ( میدونم که x10 اونقدرا تک نیست ولی هر چی باشه فکر کنم از wave تک تر و با کلاس تر باشه ( حالا دوباره کسی ناراحت نشه بگه به ویو توهین کردی ! )

You Were Mine
20-12-2010, 22:17
والا از بین این دو تا من نظرم رو x10 هست
چون اولا صفحش بزرگ تره - 2 رنگ مشکیش هست ( شاید مسخره باشه ولی میخوام رنگش مشکی باشه ) - 3 اندروید هست - 4 همین طور که گفتم خاص بودن و تک بودن ( میدونم که x10 اونقدرا تک نیست ولی هر چی باشه فکر کنم از wave تک تر و با کلاس تر باشه ( حالا دوباره کسی ناراحت نشه بگه به ویو توهین کردی ! )

انتخاب خوبيه . اندرويد به نظر منم بهتره ولي گفتم كه بهترين گزينه هات چيا هستن خودت بايد انتخاب كني. تو كلوپ ايكس 10 همون پست اول همه چيو درباره اين گوشي توضيح داده فكر كنم بهترين منبع باشه برات در باره خوبي ها و بدي هاي اين گوشي.

hasanmotori
20-12-2010, 22:26
x10 مولتی تاچ نداره یعنی دور بازیهای گرافیکی رو باید خیط بکشی
بزور براش آپدیت 2.1 اومده ممکنه 2.2 اصلاً براش نیاد در حالی که برای مثلاً گلکسی قراره 2.3 بیاد (کوک شدش اومده) ... در ضمن ظاهراً روت هم نمیشه یعنی کلاً تعطیله
ویوم خوبه نسبت به x10
کیفیت صفحه خیلی بالاتری داره
فیلم برداری hd 30 فریم
بلوتوث 3
مولتی تاچ
صدای با کیفیت تر
باتری قویتر

ویو انتخاب خوبیه

fire159
21-12-2010, 09:44
ممنون از راهنماییت ولی اولویت اول جمع و جوریه، لجند یه نمه بزرگه
بازیو اینا اصلا مهم نیست،بیشتر واسه facebooking و برنامه های آفیس میخوام

1- باتری خوب

موتورولا فلیپ اوت و xt5 گوشی های خیلی خوب و با امکانات بالا و قینت خوبی هستن

MOHAMMAD2010
21-12-2010, 15:41
x10 مولتی تاچ نداره یعنی دور بازیهای گرافیکی رو باید خیط بکشی
بزور براش آپدیت 2.1 اومده ممکنه 2.2 اصلاً براش نیاد در حالی که برای مثلاً گلکسی قراره 2.3 بیاد (کوک شدش اومده) ... در ضمن ظاهراً روت هم نمیشه یعنی کلاً تعطیله
ویوم خوبه نسبت به x10
کیفیت صفحه خیلی بالاتری داره
فیلم برداری hd 30 فریم
بلوتوث 3
مولتی تاچ
صدای با کیفیت تر
باتری قویتر

ویو انتخاب خوبیه

موتورولا فلیپ اوت و xt5 گوشی های خیلی خوب و با امکانات بالا و قینت خوبی هستن

والا اینکه مولتی تاچ نداره درسته ولی بازی با گرافیک بالا براش هست ( تا اونجا که من تحقیق کردم )
روت هم تا اونجایی که من تحقیق کردم میشه !
والا از این چیزایی که در مورد ویو گفتی هیچ کدوم برا مهم نیست ( فقط یه خورده صفحه برام مهمه که اونم حتما نمیخوام عالی باشه مثل samoled ، صفحه بزرگ تر برام مهم تره )
باتری هم که مثل همن ( دیگه تعصبی بازی نداشتیم )
و یه چیزم شده دیگه هر کی میگه گوشی تا 400 میخوام مد شده همه اصلا انتظارای طرفو نخوندن میگن ویو !
نظر خودم روی x10 هست فقط اگه مشکل خاصی ( البته به غیر اونایی که گفتین و از نظر من مشکل نبودن ) داره بگین .
---------------------------------------------------------
اون دو تا موتورلایی که گفتی نه صفحشون بزرگه - نه باتریشون عالیه و نه سخت افزار بالایی دارن
-----------------
ممنون از همه

hamed1297
21-12-2010, 16:06
دوست عزیز من ایکس 10 دارم.

عیبهاش تا اینجایی که من دیدم اینه:

صدای مکالمه خیلی ضعیف
آپدیت نشدن به 2.2 که البته این در اگر هست.
کیفیت صفحه نمایشش خوب هست ولی خوب 16 میلیون بود خیلی بهتر بود.
مولتی تاچ نداره.
صدای اسپیکر ضعیف

حالا موارد مثبتش:

باتری خوب.
کیفیت صدای هدفونش خوبه
دوربین خیلی خوبی داره.
قیمتش خیلی مناسبه.
از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره

فعلا همینا.عیبهاش رو در نظر بگیر .بعد بیا طرفش.

amirrezan95
21-12-2010, 19:17
سامسونگ چي ؟

شما بعد از دو سال كه از توليد نكسوس وان گذشته مياي اون رو به عنوان گوشي تك معرفي ميكني ؟ بابا مرسي دمت گرم .
با اين قيمت گوشي خوبي توي htc پيدا نميكنيد .

بهتره برين سراغ Wave سامسونگ ( واقعا گوشيه خوبيه ) يا x10 .

اينا گوشي تك نيستن ولي بهترين گزينه توي رنج قيمت شمان . حالا بازم اگه دوستان گزينه بهتري دارن پيشنهاد بدن تا دوستمون راحت تر انتخاب كنه.

من اصلا منظورم این نبود که سامسونگ به درد نمیخوره منظورم خز بودنش بود چون این دوستمون دنبال گوشی تک هستن.
تازه نکسوس وان درسته ماله 1 سال پیشه ولی مشخصاتش هنوزم شاخه و من نکسوس وان رو به خاطر تک بودنش به این دوستمون معرفی کردم.
اگه هم بخوان میتونن پیدا کنن دست دوم نکسوس وانو :46:

amirrezan95
21-12-2010, 19:57

دقیقآ منظور من خز بودن سامسونگهای آندرویدی بود نه بد بودنشون.
اگه دست دوم نکسوس رو بخوای میتونی تو بازارچه های اینترنتی دنبالش بگردی اما حالا که نو میخواین اگه تا 500 میتونی هزینه کنی htc Desire :46::31::10:

senaps
21-12-2010, 20:54
نظر من ویو سامی هست..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ویو رو میشه مختصر توضیح بدی که کیه که شما فکر میکنی از دیوایس های برتر سال 2010 بهتره و کسی اسمش رو نشنیده؟!!
درضمن اینجا انجمن اندرویده!! اگه این گوشی اندو که لطفا کلوپش رو بزن تا ما هم بشناسیمش!!! اگه نیست،چرا اینجا مطرحش میکنی؟!!
اینا مشورت برای خرید یک گوشی اندرویدی هستش! نه محل اعلام گوشی مورد نظر شما!!

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

ایکس ده تو رنج خودش خیلی خوبه....
چیزی که مشخصه اینه که از امکاناتش خبر دارید...در حالت عادی یکی از بهترین دوربین ها رو داره!(تنها 8 مگاپیکسلی!!)و هندزفریش یکی از بهترین هاست...با وجود نوع صفحه نمیاشش،از خیلی از گوشی ها سره که میتونید توی کلوبش در صفحه ی اول چک کنید از چه گوشی هایی سره!!!

یه سری اما و اگر براش هست!!!
چیزی که رسمیه،اینه که براش مولتی تاچ با اپدیت 2.1.x میاد!! یعنی چند وقت دیگه....چیزی که مشخصه اینه که بوت لودرش ه ک شده و روش رام های کاستوم نصب شده ولی فعلا باگ دارن!(اخرین اطلاعی که من دارم!)
حالا اما و اگر هاش اینا هستن که ایا هکر ها براش 2.3 رو هم کوک میکنن یا نه؟! چون سخت افزار این گوشی جزو بهترین هاست و اگه مشکل اپدیت رو ندشات،کماکان در کنار مدعیان میدرخشید!
اگه داشتن بهترین گوشی بازار براتون مهم نیست،با توجه به اینکه این گوشی تازه داره به بازار گوشی فروشی های معمولی کشور میاد و من دارم ت فروشگاه های معمولی ایلام و کرمانشاه میبینمش!(تازه اومده به این جور فروشگاه ها!!) و قیمت مناسبش،میشه گفت گزینه ی مناسبی هستش...

MOHAMMAD2010
21-12-2010, 21:03
از همه دوستان ممنون
فقط چند تا سوال از این گوشی موند که تو تاپیکش میپرسم
:11:

mj123
21-12-2010, 21:31

SAMSUNG GALAXY S i9000
یا
HTC DESIRE HD

من از wildfire راضیم . حالا desire رو نمی دونم :46: البته می دونی که desire برادر برزگ wildfire:21:

kalepoook
22-12-2010, 19:53
سلام
اگه ممکنه بین x8 سونی اریکسون و i5500 سامسونگ یکی رو انتخاب کنید البته ممنون میشم با دلیل باشه ، اگه زیره 250 هم گوشی تو همین مدل های آندروید بود معرفی کنید ممنون میشم.

senaps
23-12-2010, 01:32
اگه ممکنه بین x8 سونی اریکسون و i5500 سامسونگ یکی رو انتخاب کنید البته ممنون میشم با دلیل باشه ، اگه زیره 250 هم گوشی تو همین مدل های آندروید بود معرفی کنید ممنون میشم.

شخصا گلکسی کوچیکه رو انتخاب میکردم....به هر حال گلکسیه! و اینکه رام و اینا براش هست و اپدیت و ...!!!

fire159
23-12-2010, 14:20
360 ---- xt5

340------xt3

580------xt720

backflip----- 430

420-----charm

flipout -------420

قیمتهای جدید آندرویدهای موتو در سایت گوشی شاپ :46:

hamed malekpour
23-12-2010, 20:51
گوشی تا 320هزار تومان آندورید داشته باشه؟

mormak
23-12-2010, 22:08
دوستان اگه X10 رو آپدیت کرد به ورژن 2.1 بازم تاچ نداره؟

hamed1297
23-12-2010, 22:30
تاچ که داره:دی..
مولتی تاچ هم توی آپدیت بعدی میاد.

mormak
24-12-2010, 02:52
تاچ که داره:دی..
مولتی تاچ هم توی آپدیت بعدی میاد.
ببخشید منظورم مولتی تاچ بود. یعنی با وجود آپدیت به نسخه 2.1 بازم مولتی تاچ نمیشه؟ مثلا مثل گالکسی و desire نیست نه؟:41:

fire159
24-12-2010, 11:39
گوشی تا 320هزار تومان آندورید داشته باشه؟

موتورولا xt3 و xt5

mormak
25-12-2010, 16:45
ببخشید منظورم مولتی تاچ بود. یعنی با وجود آپدیت به نسخه 2.1 بازم مولتی تاچ نمیشه؟ مثلا مثل گالکسی و desire نیست نه؟:41:
کسی جواب منو نمیده؟

senaps
25-12-2010, 18:44
کسی جواب منو نمیده؟

ایکس 10 رو میفرمایید؟ خیر! اپدیت بعدیی که براش میاد،زوم دو انگشتی که یه چیزی شبیه به مولتی تاچه براش میاد!نکته ی مهم اینه که دقیقا مثل مولتی تاچه و جای نگرانی نیست....(چیزی که تو تبلیغ های رسمی سونی هم بهش اشاره شده)

*QWERT*
26-12-2010, 22:19
سلام دوستان.
من میخوام یه android htc ‎‏ بگیرم بین hero‏ با legend‏ موندم.آخه هیرو خوشکله ولی لجند چند تا چیزش بهتره.به نظر شما چیکار کنم؟
راستی قیمتاش هم اگه دارید بدید.
Thanks

senaps
27-12-2010, 00:56
لجند جدید تر،و قوی تره....لجند نسخه ی اصلاح شده ی هیرو هستش و اینکه قیمت ایلام رو دارم که به درد شما نمی خوره!!

*QWERT*
27-12-2010, 07:43
لجند جدید تر،و قوی تره....لجند نسخه ی اصلاح شده ی هیرو هستش و اینکه قیمت ایلام رو دارم که به درد شما نمی خوره!!

ولی هیرو خیلی خوشکل تره ها*
اختلاف قیمتشون چقدره؟

fire159
27-12-2010, 10:06
سلام دوستان.
من میخوام یه android htc ‎‏ بگیرم بین hero‏ با legend‏ موندم.آخه هیرو خوشکله ولی لجند چند تا چیزش بهتره.به نظر شما چیکار کنم؟
راستی قیمتاش هم اگه دارید بدید.
Thanks

لجند که قشنکتره / هیرو دیگه خیلی قدیمی شده

senaps
27-12-2010, 11:23
به نظر من،هیرو رو به عنوان یه انتخاب فقط در شرایطی در نظر بگیرین که پولتون به واید فایر و اینا نمیرسه!!!! چون واقعا قدیمیه و انتظار سپورت هم ازش نباید داشت...

fire159
27-12-2010, 14:25
به نظر من motorola xt3 یا xt5 بگیر .

AsireZendegi
27-12-2010, 17:06
دوستان به نظرتون گلکسی اس می تونه چند ماه استفاده اینترنت منو ساپورت کنه؟
گوشی دیگه تا این قیمت بهتر ازین که نیست؟

MOHAMMAD2010
27-12-2010, 18:21
راستی تا 400 - 450 مایلستون چطوره ؟

tanatos
28-12-2010, 08:44
خوب این داداشمون که فقط دو تا انتخاب گذاشته دیگه!
آقا بحث دیزاین گوشی یه بحث سلیقه ایه.
مثلا من برعکس شما فکر میکنم که لجند زیباتره.
ولی گذشته از اون این دو تا گوشی اصلا با هم قابل مقایسه نیستند.
و طبعا لجند گوشی فوق العاده تری نسبت به هیرو هستش.
خوب آندروید 2.1 نسبت به 1.5 و پردازشگر 600 مگاهرتز در برابر 528 برتری لجنده.
در برابر ساپورت ضعیف نرم افزاری، مشکل در انتقال اطلاعات از طریق بلوتوث، نداشتن فلش دوربین، فیلمبرداری ضعیف 15fps و نداشتن رادیو رو هم میشه به مشکلات هیرو اضافه کرد.
حالا انتخاب با شماست.

mehdi30nema
28-12-2010, 10:35
کسی میتونه مزیت های سیستم عامل آندروید را نسبت به این سیستم عامل جدید سیمبیان که روی N8 هست بگه ؟
من قصد دارم ان هشت بگیرم ولی این آندروید این قدر سرو صدا کرده آدم وسوسه میشه گوشی با سیستم عامل آندروید بگیره .

AsireZendegi
28-12-2010, 16:04
آقا یه سوال اساسی دارم
خواهش می کنم زود جواب بدید
گوشی موتورولا charm به نظرتون چجور گوشی هست؟
در ضمن اگه با گارانتی خدمات پارسه بگیرم فارسی رو نمایش میده؟
خیلی برام مهمه خواهش می کنم جواب بدید:42:

senaps
28-12-2010, 22:24
کسی میتونه مزیت های سیستم عامل آندروید را نسبت به این سیستم عامل جدید سیمبیان که روی N8 هست بگه ؟

داداش، اندو مال گوگله!!! سیستم عامل متن بازه و کلی نسخه داره درست مثل لینوکس!!!
کلی براش برنامه و بازی هست و امکانات....
سیستم عامل قدرتمندیه و به همین زودی ها به خط ایفون میرسه!!! و شک نکن که ازش جلو هم میزنه....

AsireZendegi
28-12-2010, 23:02
آقا یه سوال اساسی دارم
خواهش می کنم زود جواب بدید
گوشی موتورولا charm به نظرتون چجور گوشی هست؟
در ضمن اگه با گارانتی خدمات پارسه بگیرم فارسی رو نمایش میده؟
خیلی برام مهمه خواهش می کنم جواب بدید:42:
آقا یکی بگه خواهش می کنم
فارسی رو نمایش میده با گارانتی پارسه بگیرم؟